Rozszczepienie świadomości.

W odpowiedzi na post Pani E. W jaki sposób działa kontrola umysłu ,mój komentarz osiągnął takie rozmiary ,iż postanowiłam go umieścić jako wpis 🙂

Pani E. Napisała :
„ W jednym na pewno się zgadzacie- jesteśmy ogałacani, już wcześniej byliśmy, po prostu jesteśmy więźniami, niewolnikami. …
Natrafiam na ładny artykuł o tym jak „ludziom” [właściwie niewolnikom, bez wdawania się w ich pochodzenie- boskie lub nie] robi się z mózgu wodę…
http://treborok.wordpress.com/wirusy-mozgowe/

A tutaj : dźwięki ,słowa ,myśl,informacje…:

Elu o tym min Dziecko Stwórcy napisało w artykule o hipnozie
https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/22/hipnoza-sztuka-zniewalania-i-manipulacji/
a ja napisałam jak to sie stało w art.:
https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/11/mroczne-rytualy-magiczne-kosciola-katolickiego-okultyzm/
https://mistykabb.wordpress.com/2014/10/26/terra-rium/

Poza tym prawie w każdym poście mówię o tym jak nam zrobiono wodę z mózgu posługując się indukcjami wszelkiej maści.

Do tych indukcji jak wiemy wykorzystywane są przez InVaderów częstotliwości fal podczerwonych – zwanych INFRA
oraz fal ultrafioletowych zwanych UV,które mają 3 zakresy częstotliwości , być może jest ich więcej lecz o tym …cisza..

Co więcej …tydzień temu odkryłam niebagatelną rzecz.
A mianowicie:
będąc na kursie ,w trakcie przerwy patrzyłam na różowe pojemniki.
W tym momencie pomyślałam o tym ,że bardzo dużo osób ,które znam włącznie ze mną ma dobry ,a nawet bardzo dobry stosunek do koloru różowego jak i do koloru niebieskiego.
Nagle przypomniałam sobie obraz – „Jezus Miłosierny ” siostry Faustyny.

JezusMilosierny30x40
I cóż my tam mamy ???
Niesamowitą ciekawostkę …lecz nie na takie odkrycie z mojej strony czekają wielbiciele jezusika.

Otóż bardzo proszę przypomnijcie sobie ,co pisałam ?
W jaki sposób sprawdzałam czy te właściwe Istoty Światła to one ?
Podpowiadam…zawsze mówiłam :
POKAŻCIE MI SWOJE ŚWIATŁO !!!

Jeżeli z okolicy serca nie wypływało białe światło to wiedziałam ,że ta Istota Światła jest fałszywa,ponieważ uzurpatorzy nie mają możliwości wysyłania z Serca i Duszy koloru czystości i mocy jaką jest perłowa biel  lub perłowo – złota biel.

Zrozumiałam …co ten  obraz jezusa miłosiernego zawiera :
Po pierwsze – z jego serca nie wypływa białe światło,jest to jednoznaczne i niepodważalne !!!
Po drugie – to światło jest rozszczepione na dwa osobne promienie i kolory : na światło czerwone i niebieskie.
To z kolei oznacza fundamentalną dla nas następującą informację !
Oni = InVader , tak bowiem nazywani są obcy najeźdźcy ,którzy na nas napadli i są naszymi oprawcami ,  nie potrafią synchronizować obydwu spektrów częstotliwości .
Musieli sztucznie rozdzielić  te dwie częstotliwości tzn. częstotliwość INFRY i UV.
Ta informacja ma kolosalne znaczenie dla nas,bo tym samym wiemy ,że łącząc te dwa spektra światła otrzymujemy wtedy właśnie ŚWIATŁO BIAŁE ,a właściwie ŚWIATŁO BIAŁO – ZŁOTE ,będące  naszym naturalnym sprzymierzeńcem ,ochroną i życiem.

I tylko z naszych SERC i Naszych Braci takie światło,o takim kolorze wypływa !

InVader czyli OBCY musieli rozdzielić te częstotliwości ,ponieważ  nie mają możliwości przyswajania światła biało- złotego ze względu na   boską cząsteczkę czyli tchnienie SWCI zawarte w nim.Posiadają  ja wszystkie rośliny, zioła  ,minerały ,zwierzęta ,ptaki i prawdziwi ludzie.
Wynika z tego jednoznacznie ,że pod wpływem tego prawdziwego Światła InVader czyli najeźdźcy ulegają  destrukcji. Są spalani jego Ogniem .
Światło ,prawdziwe Światło ,Boska cząsteczka jest bowiem zabójcza dla uzurpatorów,dla oprawców i ciemiężycieli ,dla wszelkiej maści stworów ,których głównym elementem konstrukcji jest krzem – Si (Siła),w przeciwieństwie do nas .

Zawartość krzemu w zewnętrznych strefach Ziemi wynosi 26,95% wagowo. Jest drugim po tlenie najbardziej rozpowszechnionym pierwiastkiem.
Od niego pochodzi nazwa pierwszej, zewnętrznej warstwy globu SiAl.
Ze względu na zdolność do tworzenia łańcuchów, krzem jest proponowany jako alternatywna wobec węgla podstawa życia.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzem

Sial – dawna nazwa warstwy wyróżnianej w obrębie skorupy ziemskiej.
Główne pierwiastki budujące warstwę to krzem (Si) i glin (Al).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sial

„Zrodzony ,a nie stworzony” z gliny ,na obraz i podobieństwo Nasze.
Tym był Jezus – pierwszym klonem ,ulepionym z krzemionki ,glinki z sensorami i transmisjami danych zawarta w chipach ,których cała INFRAstruktura została oparta na krzemie.

Zrodzony…ulepiony z giny zaopatrzonego w krzemowe instalacje,obce instalacje.

a nie STWORZONY –  bez tchnienia boskiej cząsteczki.

Dolina Krzemowa (ang. Silicon Valley) (…)Zgodnie z nazwą tereny te stanowią od lat 50. XX wieku centrum amerykańskiego przemysłu tzw. „nowych technologii” (technopolis), głównie przemysłu komputerowego.
Dolina Krzemowa charakteryzuje się położeniem w pobliżu uniwersytetów i rządowych centrów badawczych, dużą liczbą wykształconych pracowników i dostępem do venture capital. (…)
Pracowano nad zaawansowanymi technologiami przemysłowymi (produkcja półprzewodników). Głównym odbiorcą tych produktów była armia Stanów Zjednoczonych.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_Krzemowa

Co mają ze sobą wspólnego: piasek na plaży, procesor komputerowy, naszyjnik z ametystów, szklana karafka? Ich podstawowym składnikiem jest krzem, pierwiastek stanowiący podstawowy budulec skorupy ziemskiej i fortuny Billa Gatesa oraz patronujący największemu na świecie centrum nowoczesnych technologii, kalifornijskiej Dolinie Krzemowej. (…)
…Zdolność do łączenia się pomiędzy sobą w długie łańcuchy, charakterystyczna dla atomów węgla, jest w krzemie mniejsza (…)
Podobieństwo chemii krzemu do chemii węgla, polegające właśnie na zdolności tworzenia cząsteczek o skomplikowanej budowie, stało się podstawą do tworzenia przez autorów literatury science-fiction wizji światów zamieszkałych przez organizmy, których ciała zbudowane są na bazie związków krzemu. ( czyżby sf ? – przyp. BasiaB.)
Jednak prawdziwym przełomem w wykorzystaniu tego pierwiastka stało się poznanie jego właściwości półprzewodnikowych, co spowodowało gwałtowny rozwój elektroniki i telekomunikacji w oparciu o krzemowe układy scalone. Tak narodziła się słynna Dolina Krzemowa (Silicon Valley), w której na powierzchni około 800 kilometrów kwadratowych znajduje się blisko 700 dużych przedsiębiorstw zaawansowanej technologii, przede wszystkim informatycznych i teleinformatycznych i ok. 7 – 8 tys. średnich i małych firm, które zatrudniają prawie 400 tys. najwyższej klasy specjalistów.
http://www.pinezka.pl/antresolka/771-potega-ukryta-w-krzemie

dolina krzemowaDolina krzemowa

My jesteśmy z węgla  🙂
C czyli węgiel jest podstawowym naszym pierwiastkiem ,na którym opierają się nasze wszystkie struktury genetyczne ,podstawą są właśnie wiązania węglowe.
Do czego służy węgiel ?
Kochani…jak zapewne wiecie do tworzenia OGNIA !!!

Struktury krzemowe to całkowita cyfryzacja wszystkiego,znamy ją pod nazwą sztuczna inteligencja.
Tym w istocie są obcy , inaczej mówiąc InVader.
W związku z tym ,że wyznacznikiem naszej inteligencji jest Serce ,które jest naszym umysłem i superkomputerem ,InVader przyłożyli ogromnych starań ,by nam odebrać możliwość zawiadywania bankiem danych naszego Serca czyli pamięcią .
Oni nie posiedli tej możliwości czego wynikiem było utworzenie dla ich niecnych celów bardzo pokaźnie rozbudowanej biblioteki wszelkich danych ,którą znamy pod nazwą Kronika Akaszy.
Jest ni mniej ni więcej ,tylko archiwum przechowujące wszelkie informacje o wszystkim .
Oczywiście jest tam również dział ,który przygotowuje i programuje nowe wydarzenia ,dyspozycje oraz nowe struktury.

Mamy takie powiedzenie : Jak w Niebie – tak i na Ziemi.
Dokładnie tak.
To zdanie w całości odzwierciedla sfery zawiadywania Ziemią .
I nie jest to żadne SF ,chyba ,że za SF należy uznać to całkowita iluzje ,w którą dzięki najeźdźcom zostaliśmy wrzuceni.

I tak zbawienne dla Światło perłowo – białe ,zostało rozszczepione na dwie częstotliwości ,co w sposób doskonały przyczyniło się do naszego zniewolenia .
Wynikiem tego działania jest bowiem ogromne spektrum możliwości wpływania na nas i na swoje klony oraz bioroboty za pomocą indukcji do której wykorzystywano zarówno fale podczerwieni czyli infradżwięki oraz światło ultrafioletowe czyli światło pozwalające tworzyć hologramy .
Za pomocą tychże UV ,możliwe jest tworzenie i utrzymywanie ciągłości wyświetlanego obrazu.
Takim doskonałym przykładem niech będzie znane nam NIEBO 😀
Obraz jaki nam wyświetlają nie ma nic wspólnego z rzeczywistością Kosmosu.
Jest to sztuczny obraz podtrzymywany właśnie przez UV znany nam raczej pod nazwą Blue BEAM:
Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwala na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę (…)
http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-%E2%80%93-planowany-przekret-wszechczasow/

Natomiast do indukcji myśli i zmysłów odpowiedzialnych za inteligencję ,zachowanie poczucie świadomości służy wspomniana podczerwień ,czyli Infra .
Wykorzystana jest w systemach HAARP ,wieże Gwen oraz wszelkiego rodzaju transmitery medialne z TV na czele ,nie wspominając o tabletach ,smartfonach czy zwykłych komputerach ,przekazy nazwane inaczej podprogowymi ,kiedy nasze zmysły przez brak dostępu do prawdziwego światła zostały wyłączone na rzecz przyjmowania pozazmysłowego indukcji opartej na Infrze.
Tylko w taki skomplikowany sposób można oszukać wiedzę i nasz komputer zawarty w Sercu.

Przez ostatnie kilka dni zostałam wręcz zasypana informacjami na temat manipulacji częstotliwościami ,które niszczą nasz organizm.
Zaczęło się na początku zeszłego tygodnia ,kiedy spojrzałam na link prowadzący do Marka Podleckiego :
http://www.monitor-polski.pl/tajna-bron-masonow-emitery-infradzwiekow-nowe-fakty/

Nie zostawimy tego bez reakcji. W program terroryzowania ludzi za pomocą tajnych technologii ma miejsce i w Polsce, zaangażowane są w to środki unijne, uniwersytety i politechniki. Bandytów i pseudonaukowców postawimy pod trybunały.
Aby ułatwić sobie zadanie sprowadzili do Polski swoją tajną broń – emitery infradźwięków. Wykańczają nimi osoby starsze, całe rodziny. W Warszawie już głośno mówi się o „promieniach śmierci” czy „rentgenie” – choć ludzie nie zdają sobie sprawy, że fale elektromagnetyczne o takich częstotliwościach trudno przenikają przez mury. Najskuteczniejsze są tu infradźwięki – fale dźwiękowe o dużej długości, które z łatwością przenikają przez wszystkie przeszkody. Najgroźniejsza dla ludzkiego zdrowia jest częstotliwość 7 herców. Zauważcie, że nic się nie mówi w mediach o broni infradźwiękowej, choć 20 lat temu było na ten temat sporo informacji. Jest blokada na informację, bowiem ta tajna broń jest stosowana na ludności cywilnej, a wiadomo w czyich rękach są media. A niskich fal dźwiękowych nie słychać, w ogóle bardzo trudno je wykryć, choć ich skutki są przerażające.

Jak widać staje się o tym coraz głośniej i całe szczęście.
Następnym w kolejności był artykuł Treborka przytoczony na samym początku :
http://treborok.wordpress.com/wirusy-mozgowe/

Bardzo szybka „przemiana” w zombie. Zmiany osobowości zachodzą bardzo szybko, i są piorunujące. Wydawałoby się, że jeszcze wczoraj (i zawsze był!) – normalnym człowiekiem i nagle przeistocza się w niczego nie słuchającego zombie, powtarzającego wyuczoną formułę. Przemiana jest nie tylko szybka, ale też pełna: mózg jest w pełni przejęty.
Bardzo szybkie rozprzestrzenianie się. Nagle, w jednej chwili wszyscy, również ci, których od dawna znamy i których za nic nie posądzalibyśmy o to stają się jednolitą chwiejną i niszczącą masą praktycznie nieróżniących się zombie, pragnących zjeść wasz mózg.
Kontrolowana aktywność. Zarażeni mentalnym wirusem otrzymują od niego instrukcje i zaczynają energicznie działać: pisać, rozpowszechniać, wiecować, nie zastanawiać się. Jak miliony komputerów zainfekowanych i kontrolowanych przez bota, gotowi są ponownie publikować, atakować, rozsyłać, wiecować, zbierać pieniądze.
W zasadzie, ludzki mózg wydaje się nie nadawać do tego, aby jedna idea opanowywała go w całości; człowieka charakteryzuje niestabilność pragnień, idei, myśli. Myśli zazwyczaj uciekną z mózgu, poruszając się jak fale w stawie. Często trudno jest powstrzymać myśl lub nastrój, wymaga to wysiłku.

I wiele innych do których już nie pamiętam adresu URL.
A zadziało się to kiedy ?
Jak to tak naprawdę wygląda nasza historia ?Zupełnie inaczej…zupełnie…

Nasz czas, jak pisałam nie jest właściwym czasem .Szukałam odpowiedzi jak liczyć czas zgodnie z konwencjami kosmosu ,ale w porównaniu z naszym .
Okazało się ,że mamy tak wielkie odczucie pędzącego czasu , został bowiem nam przyspieszony 24 – krotnie !!!
1 godzina  w Kosmosie to nasz 1 dzień.
Nam już minął 1 dzień i musieliśmy wykonać tyle rzeczy w tym czasie ,a w Kosmosie upłynęła dopiero 1 godzina !
Nasze organizmy nie wytrzymują tego tempa,a nasze umysły tym bardziej.
Osoba np. 48 letnia wg praw Kosmosu ma w chwili obecnej dopiero 2 lata.
Jest to dzidziuś wymagający opieki ,a nie dorosła osoba, zapewne przynajmniej z dwójką dzieci i co najmniej jednym rozwodem.
Starzejemy się przez te i inne działania w zastraszającym tempie ,dopadają nas dolegliwości jakich nawet obecny stan wiedzy lekarzy nie pozwala na prawidłową diagnozę .

A to wszystko dzięki – obrazowi : „Jezus miłosierny”,czytaj : rozszczepienie wiązki Światła.
Rozszczepienie tej wiązki powoduje ,że nie potrafimy odnaleźć swoich partnerów po częstotliwościach ,bowiem dźwięk Serca naszego partnera jest zagłuszony przez Infrę .
https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/21/partnerstwo-po-czestotliwosciach-prawdziwa-milosc/

W wielu przypadkach może również nastąpić rozszczepienie świadomości.

Wszystkie prawa zastrzeżone BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Infra, rozszczepienie świadomosci i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Rozszczepienie świadomości.

 1. basiabc pisze:

  Dzisiaj ,wieczorem dotarł do mnie taki oto link ,poświęcony kontroli umysłu…zbieg okoliczności ?
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/25264-przera%C5%BCaj%C4%85cy-sekret-ameryki-kontrola-umys%C5%82u
  to tylko niewielki fragment wstrząsającego artykułu ,który prawie w całości potwierdza nasze z Ala informacje ,o których tutaj nawet nie piszemy :

  ” Kontrola umysłu jest również znana jako gwałt na świadomości poprzez satanistyczny rytuał i stan na granicy śmierci w torturach (ang. Near Death Torture…)

  Celem jest złamanie umysł torturowanej jednostki aby stworzyć MPD – Multiple Personality Disorder (wielopoziomowe rozszczepienie osobowości). Umysł nie może znieść męki przez jakie ofiara przechodzi – więc mózg blokuje te doświadczenia – tworząc ściany amnezji. To właśnie w tych „pustych lukach ” zaszczepiane jest oprogramowanie. Ofiara jest następnie wysyłana do wykonywania przerażających zadań, których normalnie by nie zrobiła… jak prostytucja, zabójstwa i programowanie innych ofiar kontroli umysłu.

  UWAGA: Ze względu na charakter tych przerażających sprawozdań, niektóre, z niniejszego artykułu, mogą być niepokojące dla czytelników. Podjęto wszelkie próby do odpowiedniego obejścia się z tematem i przy użyciu odpowiedniego języka. Temat kontroli umysłu jest skomplikowany, wielopłaszczyznowy i wielowarstwowy. Dla przypadkowego czytelnika, może szybko stać się paraliżujący, przytłaczając zmysły i powodować pragnienie, aby zamknąć temat – jednak unikanie tego tematu to najgłupsza rzecz, jaką możesz ewentualnie zrobić.

  CZYM JEST SATANISTYCZNA PRZEMOC RYTUALNA I KONTROLA UMYSŁU?

  Zwrot „satanistyczna przemoc rytualna” po raz pierwszy pojawił się w połowie 1980 roku w celu opisu ujawnienia niektórych spraw ochrony dzieci oraz dorosłych w psychoterapii. W 1980 roku nastąpił gwałtowny wzrost badań nad ochroną dzieci w Ameryce, Wielkiej Brytanii i innych krajach rozwiniętych ze względu na przepisy prawa, które zobowiązywały do składania sprawozdań i zwiększenia świadomości społecznej na temat przemocy wobec dzieci.”

 2. Michał pisze:

  Program Monarch, MK-Ultra

 3. Pingback: Dziwny jest ten świat – koło kary czy karmy ? | Mistyka

 4. Wojwit pisze:

  „(…)mamy tak wielkie odczucie pędzącego czasu , został bowiem nam przyspieszony 24 – krotnie !!!
  1 dzień w Kosmosie to nasz 1 tydzień.
  Nam już minął 1 tydzień i musieliśmy wykonać tyle rzeczy w tym czasie ,a w Kosmosie upłynął dopiero 1 dzień !”
  Proszę to jeszcze raz PRZELICZYĆ! Jedna doba to 24h, wiec siedem (dób) = 168h (tydzień). Gdyby dwydziestoczterokrotnie przyspieszyć, to 1 godzina dawałaby jedna dobę (a nie tydzień), natomiast jeden dzień (według powyższych założeń) dawałby trzy tygodnie i trzy dni…

 5. Magda pisze:

  Dla mnie to jest jak Truman Show albo Matrix. Wydawało mi się, że film ten jest ciekawym pomysłem, długo się zastanawiałam kto na to wpadł, teraz już wiem, że nikt nie wpada na żadne pomysły. Filmy, które poruszają takie zakręcone kwestie i z reguły są niszowe, albo uznane za SF to jest prawdziwy obraz sytuacji. Osoby które tworzą te rzeczy muszą wiedzieć więcej, chcą o tym powiedzieć, ale reszcie świata wydaje się, że to tylko SF…

  • basiabc pisze:

   Dokładnie tak.
   Poza tym często na takich filmach tymi złymi jesteśmy my,całkiem na opak ,ale inaczej In Vader z hollywood nie zezwoliłoby na produkcję i nie wyskoczyło by z kasy na realizację .

 6. Manuela pisze:

  Jakiś czas temu wchodziłam w głębię swojej przestrzeni serca i nagle ukazało mi się białe światło, weszłam w nie i ukazała mi się komnata ze ścianami z diamentów, a całe jej wnętrze było przepełnione białym światłem. Podobno każdy z nas mam inna przestrzeń serca (indywidualną). 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s