Mityczna Warszawa cz.9

Thriller o „Zakochanym Niedźwiedziu” czyli o „korzeniach” pana Warsza(wa) (część 3)

Dwie części za nami a jedyne co wiemy to to iż NIC NIE WIEMY bo wszystko co wiemy jest sobie WZAJEMNIE SPRZECZNE…. dokładnie jak KILKA POMIESZANYCH historii….. z jakich zrobiono jedną mającą tendencyjnie sławić zresztą kogoś kto NIE BRAŁ UDZIAŁU w żadnej.

Ogólnie tropy są dwa :

 • Hellena Trojańska i wojna o nią
 • jakieś nieznane zdarzenie mające miejsce jakieś 400 lat przed powstaniem herbowej legendy będącej tylko odbiciem faktycznych wydarzeń wtedy odbytych…. czyli trop Świętych Wojów

Zacznijmy od wątku z Helleną, bo o niej jest więcej informacji dostępnych…..

Helena Trojańska (gr. Helénē) – w mitologii greckiej królewna i królowa Sparty; bohaterka Iliady Homera.

Uchodziła za córkę Tyndareosa, króla Sparty, lub boga Zeusa, który pod postacią łabędzia zapłodnił Ledę, a Helena wykluła się z jaja.

Była najpiękniejszą kobietą swoich czasów. O jej rękę starali się, według różnych źródeł….. (WSZYSCY…. bogowie, królowie i ludzie….. co by pominąć wykaz….. )

Z wielu starających się o jej rękę zalotników wybrała Menelaosa, księcia Myken i brata Agamemnona, króla Myken, który był żonaty z Klitajmestrą, siostrą Heleny. Aby zapobiec waśniom, jej przybrany ojciec Tyndareos, król Sparty (był to pomysł Odyseusza), zobowiązał innych, by w razie potrzeby pośpieszyli z pomocą wybranemu przez Helenę oblubieńcowi. Kiedy Tyndareos zmarł, Menelaos został królem Sparty. Helena miała z Menelaosem córkę Hermionę. W wyniku wywołanego przez Eris sporu trzech bogiń: Hery, Afrodyty i Ateny o to, która z nich jest najpiękniejsza, została przyrzeczona królewiczowi trojańskiemu Parysowi, który spór rozsądził na korzyść Afrodyty. Parys porwał Helenę do swojej ojczystej Troi. Menelaos, by odbić ukochaną, zorganizował wyprawę przeciw Troi, pod dowództwem swego brata, Agamemnona. W czasie wojny Parys został zabity, a Helena została żoną jego brata, Deifobosa. Wreszcie, po 10 latach wojny, Troja została zdobyta, a Menelaos ujrzawszy piękno żony, niezmienione mimo upływu czasu, wybaczył jej niewierność i lata rozłąki i zabrał jako małżonkę na swój dwór w Sparcie.

Jako bohaterka epopei Homera, Iliady i Odysei, stała się symbolem kobiecości i piękności. Według poety Stesichorosa z Himery na Sycylii, w Troi miał się znajdować tylko fantom Heleny, ona sama zaś przebywała w Egipcie, skąd zabrał ją Menelaos powracający spod Troi. Według Eurypidesa jest odpowiedzialną za okropności wojny trojańskiej, chytrą kokietką, zimną, próżną i nieczułą na tragedię, której była przyczyną.

Spartanie czcili jej pamięć w świątyni w Therapne, leżącej na południowy wschód od antycznego miasta.”

Troja, Ilion (gr. Τροία Ilios, łac. Ilium) – starożytne miasto położone w Troadzie u zachodnich wybrzeży Azji Mniejszej nad rzeką Skamander, współcześnie stanowisko archeologiczne w Turcji, na wzgórzu Hisarlık w pobliżu wsi Tevfikiye, w prowincji Çanakkale.

Opisana w Iliadzie Troja była najprawdopodobniej szóstym lub siódmym miastem zbudowanym na wzgórzu Hisarlık. Została zburzona w połowie XIII wieku p.n.e., albo na początku XII wieku p.n.e. Niektórzy uczeni identyfikują Troję z miastem zwanym przez Hetytów Wilusa. Ostatnie miasto (Troja IX) zostało założone przez cesarza rzymskiego Oktawiana Augusta w I wieku n.e. i upadło ostatecznie 300 lat później w czasach Bizancjum.”

troja-oficjalna

Rysunek 9. Troja jako hetyckie miasto Wilusa

 

Podstawowym problemem „legendy o Troi” i bitwy pod nią jest…. ODYSEUSZ….

Odyseusz (Odys, Ulisses, gr. Odysseús, łac. Ulixes) – w mitologii greckiej król Itaki; bohater Odysei Homera.

Uchodził za syna herosa Laertesa i jego małżonki Antyklei. Według mitu był najprzebieglejszym z królów biorących udział w wojnie trojańskiej, autorem podstępu, dzięki któremu Grecy wygrali wojnę – konia trojańskiego. W podróży powrotnej do Itaki przeżył wiele przygód. Do końca pozostał wierny swej żonie Penelopie, choć zakochana w nim nimfa Kalipso (córka Atlasa) oferowała mu nieśmiertelność.”

a dokładniej jego powrót do Itaki….. do której miał „rzut beretem”…..

Nie ma żadnego powodu, żadnego JAWNEGO i ROZSĄDNEGO POWODU, by jego powrót po MAŁYM i ZNANYM mu MORZU zajął mu kilka lat jak to głosi legenda o nim….. bo nawet NA PIECHOTĘ powróciłby do domu spod Troi szybciej……

Tam nie ma ani spychających łodzie wiatrów pod jakie się nie da żeglować, nie ma prądów morskich, wirów…. NICZEGO co jest PROBLEMEM NAWIGACYJNYM…. a jednak koleś dopłynął aż do LUDOŻERCÓW jacy na mapach rysowani byli w okolicy Afryki Równikowej od strony Atlantyku….. a podobno też i do Ameryki i dopiero powrócił…

Czemu tam dopłynął ?

Załóżmy iż Prąd Południoworównikowy plus pasat mógł go zepchnąć na południe wzdłuż wybrzeża Afryki ale wcześniej kilka tysięcy mil płynął sobie po ogólnie SPOKOJNYM Morzu Śródziemnym i…. nic…. nikt nie zadaje DZIWNYCH pytań na ten temat….. a jedyną sensowną odpowiedzią jaka się nasuwa jest taka iż…

PO PODBICIU TROI POPŁYNĄŁ PODBIĆ KOLEJNĄ KRAINĘ… (w domyśle) na sojuszników Trojan (bądź ruszył za nimi w morską pogoń) …. co skończyło się jak podają dla odmiany szkockie mity LĄDOWANIEM NA NIEJ….. Tuatha Dé Danann czyli Plemienia Dana…. najbardziej bestialskich demonów pod słońcem czyli tzw zaginionych żydów….

z jakimi zaczęły wtedy walczyć po kolei wszelkie narody zamieszkujące atlantycką flankę…. Kaganatu Słowian…. próbując wypalić ten śmiertelnie groźny „wszczep”….. niestety bez powodzenia….. Sprawdźmy tę teorię….

Tuatha Dé Danann („plemię, lud bogini Danu”) – według tradycji Lebor Gabála Érenn (Księga Inwazji) piąta grupa ludności zamieszkująca Irlandię. Są uważani za reprezentantów bogów goidelo-iryjskich; chrześcijańscy redaktorzy księgi zredukowali ich do stopnia historycznych królów i bohaterów.

Pochodzenie i historia

Poemat w Księdze z Leinster wymienia wielu z Tuatha Dé, ale kończy się słowami „Mimo że (autor) wylicza ich, nie oddaje im czci”. Goibniu, Creidhne i Luchta przypisani są do Tri Dée Dána („trzej bogowie kunsztu”), a imię Dagdy jest w średniowiecznych tekstach interpretowane, jako „dobry bóg”. Nawet po tym jak zostali usunięci z listy władców Irlandii, postaci takie jak Lug, Mórrigan, Aengus i Manannan pojawiają się w historiach umiejscowionych stulecia później, zdradzając wszelkie znamiona nieśmiertelności. Posiadają liczne paralele w całym świecie Celtów. Nuada jest spokrewniony z brytyjskim bogiem Nondesem; Lug jest odbiciem pan-celtyckiego bóstwa Lugusa; Tuireann jest związany z galijskim Taranisem; Ogma z Ogmiosem; Badb z Catuboduą.

Tuatha Dé Danann pochodzili od Nameda, przywódcy poprzedniej fali ludności zamieszkującej Irlandię. Przybyli z czterech północnych miast: Falias, Gorias, Murias i Finias, gdzie zdobyli swe zdolności nadprzyrodzone i atrybuty. Przybyli do Irlandii około 1 maja (data święta Beltaine), na burzowych chmurach, jednak późniejsze przekazy racjonalizują to, mówiąc, że spalili swe statki, zapobiegając odwrotowi a „chmury” były dymem z płonących okrętów. Inne źródła podają, że przybyli z zachodu na chmurach.”

I co nieco o ich „mitycznym” „osadniku”…….

Nemed lub Neimidhmityczny heros i władca Irlandii. Syn Scyty Agnomana, krewnego Partholona.

Nemed pochodził ze Scytii. Wyruszył na czele czterdziestu czterech statków, błąkając się półtora roku po Morzu Kaspijskim, gdzie towarzysze umierali z głodu i pragnienia. Po czym przybył przez Hiszpanię do swojej obiecanej wyspy tylko z czterema rodzinami. Nemed w ten sposób stał się przywódcą trzeciej grupy osadników, Nemedian, przybyłych do Irlandii w r. 1700 p.n.e. (inne daty: 2350 p.n.e. według chronologii Roczników Czterech Mistrzów lub 1731 p.n.e. według chronologii Seathrún Céitinna). Jego żona, Macha, zmarła dwanaście dni po przybyciu. Została pochowana w Ard Macha (Armagh). Nemed miał z nią czterech synów i wodzów: Stairna, Iarbonela Wróżbitę, Anninda i Fergusa Czerwonobokiego.

W bitwie pod Ros Fraechain pokonał i zabił Ganna i Senganna, królów Fomorian. Następnie wygrał trzy kolejne bitwy przeciw Fomorianom, w Badbgna w Connacht, Cnamros w Leinsterze (w której zginął Artur, pierwszy syn Nemeda urodzony w Irlandii) i Murbolg w Dalriadzie (w której syn Stairn został zabity przez Fomoriana Conanda).

Nemed założył dwa królewskie forty Rath Chimbaith w Semne i Chindeich w Ui Niallain. Rath Cindleich był okopany jednego dnia przez Boca, Roboca, Ruibnego i Rotana, czterech synów Matana Munremara. Nemed zabił ich przed nadejściem świtu.

Postanowił oczyścić dwanaście równin: (tu następuje nieistotny wykaz nazw acz zwraca uwagę magiczna liczba 12 – fetysz Rasy NadLudzi zwanych żydami – a całość brzmi jak przygotowywanie miejsc pod OSADNICTWO całej wampirzej nacji tych tzw ”12 plemion izraela” – 1 równina – 1 nowy dom plemienia gdzie niepozorne „oczyścił równinę” = WYRŻNĄŁ poprzednich jej mieszkańców )

Dziewięć lat po przybyciu, Nemed zmarł na plagę wraz ze swymi trzema tysiącami ludźmi. Został pogrzebany na wzgórzu Ard Nemid na Great Island nad zatoką Cork.

Rozrodzeni potomkowie Nemeda także byli dotknięci zarazą, jednak nie wszyscy pomarli. Pozostałych przy życiu ujarzmili Fomorianie, półludzie i półpotwory morskie, którzy przybyli z Hebrydów i wyspy Man. Ci zmusili potomków Nemeda do składania im dwóch trzecich nowo narodzonych dzieci, zbiorów oraz mleka.

Nemedianie postanowili zbuntować się przeciw Fomorianom.

207 lat po śmierci Nemeda, sześćdziesiąt tysięcy ludzi, prowadzeni przez trzech wodzów, Semula syna Iarbonela Wróżbity, Erglana, syna Beoana syna Stairna i Fergusa Czerwonobokiego, zniszczyli wieżę Conanna, zabijając samego Conanna i wszystkich jego spadkobierców. Ale Morc odwzajemniając się, wydał im wielką bitwę, zakończoną klęską Nemedian. W tym czasie morze podniosło się nad nimi. Tylko jeden statek uratował się z trzydziestoma żołnierzami na pokładzie. Irlandia ponownie stała się bezludną wyspą przez dwieście lat.

Od razu się rzuca w oczy iż trop jest dobry i Odyseusz po podbiciu Troi mógł się tam udać… acz i tu jest masa wzajemnie sprzecznych informacji… więc napiszmy alternatywną acz bliższą prawdzie wersję…. roboczą na tę chwilę….. do weryfikacji….

 • Irlandią rządził jakiś król spokrewniony ze Scytami…. może to był wymieniony w tekście Nemed, może ktoś inny….. ale był spokrewniony, więc Irlandia około 1700 p.n.e. była częścią Kaganatu Słowian.
 • kraj ten został napadnięty przez przybyszy z zewnątrz jacy przybyli doń „z zachodu” w jednej wersji bądź „z Hiszpani” wedle drugiej
 • od razu widać iż napastnikami byli NadLudzie po sformułowaniach typu „Po czym przybył przez Hiszpanię do swojej obiecanej wyspy tylko z czterema rodzinami.”
 • historia dopłynięcia „osadników” do Irlandii jest IDEALNĄ KOPIĄ wędrówki Odysa zwanego też Odyseuszem….. Jeden pływał za „obiecaną” mu Itaką po morzach i oceanach, drugi za Irlandią….. A dokładniej jeden i drugi PODBIJAŁ po kolei każdą krainę na obrzeżach kaganatu Słowian aż obydwaj dopłynęli do „obiecanej” im Irlandii….. a uczynili to przy pomocy czegoś dziś zwanego UFO co dawniej zwano rydwanami a dziś samolotem, a dokładniej „latali” czymś co dzisiaj by się nazwało latający lotniskowiec (patrz kolorowe światła z bitwy nad Norymbergią)….. jakie niewykluczone iż się im zepsuły (zostały poniszczone) w trakcie ich inwazji na Irlandię….
 • skoro Irlandia a co za tym idzie Anglia została podbita przez wrogów Słowian to Niedźwiedź z legendy o herbie będzie ich śmiertelnym wrogiem jaki ich pokonał… kiedyś tam w przeszłości…… bo inaczej nie musieliby „mitologizować” (czytaj dowartościowywać się) tego zdarzenia odwracając jego przebieg… wkrętką o „poskromieniu niedźwiedzia pasem (cnoty)”

 

Teraz pozostaje tylko odkryć prawdziwą tożsamość napastników i porównać ją z tą jaką opisywano Achajów….. a wszystko stanie się jasne…..

Fomorianie (Fomorowie) – w mitologii celtyckiej rasa gigantów zamieszkujących Irlandię przed przybyciem Gaelów. Nazwa Fomorianie pochodzi od słowa „mor” oznaczającego „zjawę”.

Mitologia

Mieli oni jedną nogę i jedną rękę.

Conann (lub Conand) – postać z mitologii celtyckiej. (ich znany wódz – dop.)

Bóg ten był bratem Balora i Brana mac Llyra, należał do narodu Fomorian. Był synem Febara, jednego z królów stojących na czele Fomorian w ich starciu z synami Nemeda. Forteca Conanna znajdowała się na wyspie Tor Inis, na wschodnim krańcu Irlandii, na wprost wybrzeży dzisiejszego hrabstwa Donegal. Siedziba boga zwana była Szklaną Wieżą lub Fortecą Zmarłych. Z wież swego zamku Connan, podobny charakterem do najbardziej złowrogiego ze swych braci, obserwował swoje włości. Cała Irlandia była pod jego kontrolą, a bóg wymagał okrutnej daniny, na którą składały się dwie trzecie urodzonych w danym roku dzieci oraz dwie trzecie zebranego mleka i zboża. Co roku w nocy 1 listopada Connan odbierał swoją należność w królestwie śmierci, gdzie życie kończyło się zarówno dla bogów, jak i dla ludzi, na równinie Mag Cetne. Okrutne rządy Conanna stały się przyczyną buntu synów Nemeda, którzy w liczbie sześćdziesięciu tysięcy pod dowództwem Erglanna, Semula i Fergusa Lethderga zaatakowali Fomorian. Podczas bitwy zdobyta została Szklana Wieża, a okrutny bóg zabity, niestety, inny z jego braci rozgromił Nemedyjczyków, których z życiem uszło jedynie trzydziestu. Według Księgi najazdów nieliczni Nemedyjczycy, którzy przeżyli bitwę, uciekli do Irlandii, lecz pod naporem wroga musieli się wynieść również z wysp i wyemigrowali dalej na wschód. Były to trzy klany, z których jeden, Britanowie, zaludnili później Wielką Brytanię i dali nazwę narodowi Brytyjczyków. Dwie pozostałe rodziny wróciły do Irlandii, jedna przybrała nazwę Fir Bolg, druga zaś Tuatha Dé Danann, aczkolwiek według wcześniejszej wersji mitu, rasa Nemeda zniknęła z powierzchni ziemi, nie zostawiając spadkobierców.”

I porównajmy to z tym opisem dotyczącym Achajów, braci Odyseusza

Mykeny – według mitologii greckiej wielki gród na Peloponezie, rządzony przez takich władców, jak Perseusz czy Agamemnon, identyfikowany z rzeczywistym miastem greckim.

Od Myken bierze swą nazwę cała epoka, na którą przypada początek historii Greków. Czas trwania Epoki mykeńskiej jest określany na lata 1550-1150 p.n.e.

Mykeny były ogromną cytadelą. Jan Parandowski opisuje ją jako ponure zamczysko, które otaczał mur z wielkich głazów, dookoła zaś rozpościerały się nagie, jałowe góry rdzawego koloru. Ziemie te podlegały wcześniej pod władzę Argos. Władców Myken określa zaś Parandowski jako ludzi twardych i rozmiłowanych w złocie. Obca im była naturalna śmierć, umierali śmiercią gwałtowną, by potem straszyć wśród grobów w postaci upiorów. Miały one nocną porą wychodzić na mury, odziane w lśniące zbroje i złote maski oraz purpurowe płaszcze obszyte blaszkami ze złota. By nie narazić się im, na grobach poświęcano im krwawe i sute ofiary. „

Pasuje toczka w toczkę….. także jako opis zachowania WAMPIRÓW….. i nie dziwi teraz też i żydowski rytuał pogrzebowy z kładzeniem kamienia na grobie pochowanego nieboszczyka. To taka pozostałość znana też z kawałów o teściowej by żadna zmora z grobu nocami nie wyłaziła napadać na ludzi…… A że ci „Achajowie” byli WAMPIRAMI świadczy obdarowywanie ich „KRWISTYM POSIŁKIEM” co jest toczka w toczkę podobne do równoważnego kultu z Ameryki gdzie „ZIEMIĘ POJONO KRWIĄ by… BYŁA PŁODNA”. Zapewne i tam ulewano tego „trunku” wprost w cmentarną ziemię z trumny w jakiej ów wampir sobie drzemał. Nie dziwi też STRACH PRZED NOCĄ w wielu kulturach. Strach przed ŻERUJĄCYMI nocami nimi. (do chwili obecnej na Oceanii istnieje plemię „wampirów” jacy nocami polują na innych oddzielając się tj. swojego ducha od materialnej powłoki czyli swojego ciała, kuzynów tychże)

Drugim problemem jest GRECKA KULTURA….. bo skoro „Grecy pod Troję popłynęli z Grecji” i tę WOJNĘ WYGRALI to czemu „grecka kultura” wykazuje ZMIANY wywołane tą wojną w postaci inaczej bo niechlujniej tworzonego rękodzielnictwa, innych malunków na nim. Takich bardziej przyziemnych, krwiożerczych….. już tylko o wojowaniu, zabijaniu czy męskim obściskiwaniu do dziś zresztą czczonego w postaci własnego święta w żydowskiej armii…. słowem archaiczniejszych a przecież wojna nie pozabijała ich „mistrzów” bo nie toczyła się na terenie Grecji…. Tylko inwazja nowych Greków branych obecnie za tożsamych ze starymi (sprzed inwazji na Troję) ten „cud” może wytłumaczyć w prosty sposób…..

Trzecim jest MINOTAUR….. jakiemu Grecy BYLI ZMUSZENI składać swoje dzieci w ofierze….. po 7 chłopców czy 7 dziewczynek w jednej wersji mitu bądź królewskiego rodu dziewicę w innym… CZEMU SKORO WYGRALI….. przecież SKŁADANIE DANIN to rola PODBITYCH nie WYGRANYCH….. A składanie dziewicy potworowi w ofierze by nie niepokoił domostw innych mieszkańców, czy „zjadanie jej przez smoka” to jakoś tak się stamtąd rozpleniło… też jakby to było trojańskie „unowocześnienie” światowej kultury….

Więc nasuwającym się wnioskiem jest taki iż Grecy współcześni do Grecji przybyli już po bitwie i to patrząc po historii regionu kilkaset lat później z tworu znanego jako Lidia jaki się później ostatecznie rozrósł (przemutował) w równie wrogie Słowianom Bizancjum…

Ujmując to inaczej Grecy to Achajowie, a ci to Biblijni Żydzi, więc nie dziwi też iż sami badacze z wyraźną niechęcią przyznają iż PRAWDZIWYM JĘZYKIEM ŻYDÓW BYŁA GREKA a nie tzw. starohebrajski jak się kłamliwie do tej pory to głosiło a ten ostatni jak to ostatnio odkryto i wreszcie publicznie ogłoszono jest językiem INDOEUROPEJSKIM….. to zwyczajnie przenazwany ARMEJSKI na arAmejski, a z tego drugiego stworzono ów „żydowski” by tak post faktum móc wrzeszczeć iż „Palestyna (Filistynia) to ziemia obiecana żydom”. Jak zresztą wszystkie inne ziemie bogate w surowce i dwunożne bydło ofiarne do szlachtowania w żydowskich bluźnicach…. owym Fomorianom….. ich bożkom znanym też z ezo jako serpenty czy wysocy szarzy.

[ w tekście można było zauważyć iż dla owych Formorian dwie daty były szczególnie ważne, wiosenna 1 maja zwana Beltaine i ta na 1 listopada, obie związane ze składaniem im krwawych ofiar z ludzi. Niektórzy może pamiętają nerwowy i ciężki koniec października tego roku w czasie którego pewne „siły jasności” z wielkim zawzięciem starały się nas Polaków jako CAŁĄ NACJĘ złożyć owym demonom w ofierze….. jako kamień węgielny kolejnej już 4 Rzeszy Panów. To składanie trwało co najmniej od lipca a może i wcześniej ze szczególnym zawzięciem właśnie w październiku (pod jego koniec). Teraz wiadomo dlaczego – spieszono się by zdążyć z tym na 1 listopada (DZIEŃ OFIARNY) i jak donosi obecnie prasa „elity chodzą wyraźnie smutne”….. Czyżby Fomorianie WYMÓWILI im PRZYMIERZE ? Aj, aj aj, jaki niefart. ]

Copyright by Ktoś.

 


PS.
[ cytaty jeśli nie podano inaczej pochodzą z polskiej wiki, podobnie rysunki

istniały w dniu pisania…. niekoniecznie zaś będą w dniach kolejnych….

Polakożerstwo jak obłęd nadważności i nieposkromiona chciwość trawi wielu….

zwłaszcza trawi tzw „polskie” „autorytety”, „nałukowych” opiekunów wiki ]WERSJA W PDF….

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Drzewo Życia, genetyka, Gwiezdne Wrota, historia, Izrael, Judeo-rzymiańska okupacja, marduk, misteria, mistyka, rytuały, słowianie, Terra, Warszawa, Wojna, Wojny nuklearne na Ziemi, świadomość, Źródło i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

132 odpowiedzi na „Mityczna Warszawa cz.9

 1. BasiaB. pisze:

  Ktoś – ja Cię podziwiam, za determinacje w szukaniu tropów. Doskonale wiem ile pracy trzeba włozyć w logiczne opracowanie strzępków porozrzucanej wszędzie, gdzie sie da – historii, bo dla zafałszowania obrazu co rusz tym samym „bohaterom” zmieniają imiona i nicki 🙂 rzucając ich po świecie gdzie się tylko da, byle by nas wywieźć w pole w odszukaniu prawdy.
  Serdeczne dzięki. Sama edycja tego tekstu zabrała mi niecałą godzinę.

  • Ktoś pisze:

   No nie jest to łatwe zwłaszcza jak skleroza dokucza i się po 10 razy szuka ego samego jakie się „gdzieś widziało” i to „przed chwilą”. ;p

   • BasiaB. pisze:

    Wiem. Zauważ, że wyboldowałam na czerwono i to grubo:
    ” magiczna liczba 12 – fetysz Rasy NadLudzi zwanych żydami ”
    „Fomorianie, półludzie i półpotwory morskie, którzy przybyli z Hebrydów i wyspy Man.”

    Dlaczego 12 jest ich magiczna liczbą ?
    Dlatego, że Hebrończycy dostali od BOGA tablice z 12 punktami, których mieli przestrzegać – dostali BOSKĄ tablicę.
    I te szczury postanowiły być jak BÓG !
    Ale BOGA chciały oszukać i nawet im się to udało…do czasu.
    Najpierw taszczyli się z tym kwarcytowym nadajniko-odbiornikiem, czyli monitorem byle dalej od miejsca, które Bóg im wybrał i kazał tam siedzieć na dupie i normalnie żyć, bez swoich udziwnionych pomysłów na życie, stąd te przykazania.
    Mieli przykazane – jak złamią przymierze – NIC Z NICH JUŻ NIGDY NIE POZOSTANIE, ANI MARNY PUCH CZY PYŁ!

    • Ktoś pisze:

     Słowem peszek….

     w sumie to i też nie dziwi czemu kazali a58 szukać 5….. czy non stop „zaklinają rzeczywistość” gadkami o wybaczaniu pokoju etc….

     próbują się ocalić… dinozaury jedne ;D

    • BasiaB. pisze:

     No i te żmijowe pomioty adorujące się Grą w wybaczanie, widziałam jak ostatnio namiętnie, podstępnie szurają u Mukiego 🙂
     Ale Muki jest za mądry, by dać się zwieźć opowieściom o kulkach przed oczami i innych „zacnych ” wizjach, które jako podpuchę stosując, chcą wyciągnąć wiedzę od Mukiego.
     Bo ja się pytam ?
     Jakimż to sposobem fanka Gry zwanej zabawą w życie – jak sama nazwała życie na Ziemi Grą i Iluzją, jest ciekawa co Muki odpisze na temat jej wizji i snów. Jak gra to gra, po co sie interesować tymi iluzjami ?! Jakie to ma znaczenie, kiedy to gra? chyba… że gra idzie innym torem ? 🙂 Chyba, że strach doopę ścisnął ? 🙂

     Udało mi się kiedyś wejść do Mukiego i od tej pory co jakiś czas go czytuję. Widzę, że ma taki sam pasztet z niektórymi jak my tu na Mistyce 🙂
     Ale sobie radzimy 😀

    • Ktoś pisze:

     Ano ścisnął….
     i co to będzie, co to będzie….
     jak im prund wyłącza wszędzie ;p

    • BasiaB. pisze:

     i nawet czas, który stanął w miejscu im nie pomoże – Święty Boże, Święty Boże 🙂

 2. BasiaB. pisze:

  ” (do chwili obecnej na Oceanii istnieje plemię „wampirów” jacy nocami polują na innych odzielając się tj. swojego ducha od materialnej powłoki czyli swojego ciała, kuzynów tychże)”
  Oceania to miejsce gdzie była Lemuria, tam to dopiero się działo i jak widać pozostało.

  • BasiaB. pisze:

   Kwarcyty to góry spieczone po wybuchu atomowo-radiacyjnym, które porozrywało Ziemię.Walka Marduka z Tiamat. Resztki Ziemi błąkają się po okolicy z naszymi przejawieniami.
   Dlatego napisałam,że tablica była z kwarcytu, co samo w sobie było dla nich ostrzeżeniem

  • Ktoś pisze:

   Był kiedyś też program o ludożercach z puszczy Amazońskiej ale nie opisywali ich „technik” a kontekstu wynikało iż się rąbią i zjadają zwyczajnie mięso jak „dziczyznę”.

   Ci z Oceanii za to nocami wychodzili w krzuny, tam się melinowali i oddzielali „duszę” od ciała wampirzyć na innych….

   Pytanie czy na przykład dusiołki czy zmory jakie napadają w nocy na ludzi to nie efekt właśnie takiego „zajadania frykasów” z cudzej miski….

 3. BasiaB. pisze:

  ” „Fomorianie, półludzie i półpotwory morskie, którzy przybyli z Hebrydów i wyspy Man.
  Fomorowie oznacza zjawę.
  Mówi się : morowe powietrze – zakażone !
  Fomorianie to fałszywa nazwa – podpinają się pod – aryanie !
  To sa właśnie HYBRYDY !
  Produkują – hybrydy z cząstek Numizmatyków i krwi, które HEBRONIDY im przynoszą jako daniny:
  ” przecież SKŁADANIE DANIN to rola PODBITYCH nie WYGRANYCH…..”

  • BasiaB. pisze:

   Hybrydy –> Hebronidy –> a może HY/BROŃ idy ? a nie Hebron ?

   • BasiaB. pisze:

    HE – po ang. oznacza ON !
    Czyli żmijowe plemie to Broń biologiczna przeciw nam !
    HY – po afrykańsku tez oznacza ON !!!!!
    To jest to samo !!!

    Kurczę – tylko czyja Broń, kto ją opracował ?!

    • Ktoś pisze:

     No i tu jest dym…. przybyło to do Afryki i stamtąd idzie….
     w każdym razie są dwie nacje językowe tzw rodziny
     indoeuropejska czyli biała rasa
     i afroazjatycka – czyli czarna czerwona i żółta

     ale są tez achajowie biali rudzi czerwonoocy
     i wedle opisów mitów to oni tamtymi się wysługują i świat podbijają

    • BasiaB. pisze:

     No i popatrz jak wszystko sie zgrabnie układa. Tyle Twojej pracy, ale …nie idzie na marne 🙂

    • Ktoś pisze:

     Ta, aż sam jestem w szoku i co gorsza wnioski mam zupełnie inne niż za poprzednich pisanin….

    • Ktoś pisze:

     This page was last modified on 12 December 2016, at 14:30.

     tylko taki kwiatki nerwia

 4. Polka pisze:

  Utknęłam na 7 części i nie mogę dalej przebrnąć. Nie ogarniam tej kuwety :-). Ktoś ja nie wiem ja Ty to składasz do kupy. Pozdrawiam Was.

  • BasiaB. pisze:

   Polko – ja dokładnie czytam wybiórczo te artykuły, które mi wpadna w oko. Resztę i tak muszę ogarnąć wklejając je w edycji, jedne mnie zainteresowały bardziej, więc przeczytałam w skupieniu i zrozumieniem, po innych przeleciałam się tylko, sprawdzając czy literki i tekst prawidłowo osadzają się w edycji.
   Jednak zamierzam nadrobić zaległości może w święta 🙂 Dobrze wiesz Polko i sama to zawsze stosujesz, że należy słuchać intuicji.
   Tak wiec zostaw czytanie, niech Twój wewnętrzny komputer przerobi tą masę informacji, a jak sobie to wszystko poukłada, wówczas z powrotem będzie gotowy do pracy i zawoła o jeszcze:)
   Wiele razy tak robię, że potrzebują jakąś informację – zapodaję ją sama sobie i czekam. Tak było z tym kalendarzem Przybylaka i informacją o zatrzymaniu czasu – pierwsze google – nietrafione – zostawiłam i czekałam, drugie googlowanie – strzał w dziesiątkę 🙂
   Czy ktoś w ogóle wiedział, że czas pod koniec grudnia się zatrzymuje ?

   • Ktoś pisze:

    Tak koło 24 na 3 dni, o tylu mówiono.a potem „na nowy rok barani (czasu) skok”……
    O właśnie a propo tego barana…. on też ma warszawskie korzenie. ;p

    Dziś jest piątek więc niektórzy będą dokonywać religijnych oblucji….. a nic tak nie poprawia humoru tuż przed spotkaniem z „bogiem” jak pójście do niego wymazanym w „herodotowe” malunki pobudzając nimi jego (boga) kubki smakowe. ;p

    A wymazani po czubki nosów w sobotę się już nie umyją bo mają zakaz. I dupa z „błogosławieństwa” ich mzimu.

   • Wojwit pisze:

    Czy dlatego, że czas pod koniec grudnia jest smoliście gęsty, postrzymianie przenieśli początek nowego roku z wiosny na 1. stycznia?
    Przypomnę, że u Romajów lata „roki” miały po 360 dni, zaś dla zrównania rachuby lat przestępnych i trzydziestodniowych miesięcy wymyślili tzw. idy marcowe, czyli czas, w którym dozwolone było wszystko to, co niedozwolone…

  • Ktoś pisze:

   Tez nie wiem jak to ogarniam, co gorsza mam inne wnioski tego wszystkiego niż kilka lat temu jak jeszcze pisałem na IM. Ogólnie zdaję się na przypadek bo archeologiem nie jestem więc odniesienie do Irlandii czy Hiszpanii (8+) jest trafieniem ślepej kury…. ;p

   Cześć 7 o jakiej piszesz to część encyklopedyczna. Chodzi w niej głównie o pokazanie iż jest HERB powiązany z założycielem Warszawy, herb jaki jest bardzo popularny bo ma wiele różnych wariantów…. Popularny więc być może także pożądany bo NOBILITUJĄCY jego nosiciela jako potomka Warsza…. Chodzi także o ZACHOWANIE tej wiedzy bo wiki to miejsce gdzie ostatnio bardzo często się natykam na „zmodyfikowano grudzień 2016” więc wiedza dawniej tam zapisana jest SUKCESYWNIE WYCINANA pod pozorem „braku odniesień” „poprawy czytelności” „jako przecząca filonazistowskiej narracji” etc I niech kogoś nie zmyli bełkot przeciwników wiki iż „każdy może”…. ona jest pod opieką” PAN a same wpisy ZATWIERDZANE przez jakieś gremium cenzorów….. i wiadomo też o jakich zaopatrywaniach skoro wiedza z wiki ZNIKA a jej polska wersja to nawet nie ubogi brat ale wręcz zmasakrowana kaleka tych zachodnich. W polskiej wiki treściwe są tylko hasła o nazistach i ich antypolskich dokonaniach….

   Cześć 7 jest ważna dla obrazków głównie…. że są i jak się okazuje w częściach kolejnych te „malunki” są FUNDAMENTALNE dla historii ludzkości. Szokujące ale prawdziwe. ;p

   I jak ci trudno czytać na stronie to Basia ma to w jako dokument worda, jest on inaczej sformatowany ale za to z wcięciami więc może z niego będzie łatwiej po wydrukowaniu ;D

   • Ktoś pisze:

    Naprawdę polecam sobie ten cykl zachować….. ;D

    Zwłaszcza bieżąco pisane rozdziały. 😉

   • BasiaB. pisze:

    Ktoś – proszę zapodaj TUTAJ filmik z wieżą Formoronów i podaj od razu link z Mistyki, skąd na Mistyce go wyciągnąłeś, bo będą do tego odniesienia – lecz już tutaj.

    • Ktoś pisze:

     http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/ufo-na-morzu-ponocnym.html

     .https://youtu.be/2bCZUSZzP5k

     ale fajnie by było jakbyś i fotkę (kadr z filmu) wkleiła ;p

    • Ktoś pisze:

     albo zrobię to w części jaką pisze wiec nie musisz ;p

    • BasiaB. pisze:

     Rozmowę na Mistyce o wiezy Fermoriana znalazłam na 6 części Mitycznej Warszawy.
     Wklejam w całości, ponieważ nie będziemy znów skakać po kazdym temacie, a to jest o tyle ważne,że …później dołączę do tej rozmowy pewną ważną wypowiedź, którą zidentyfikowałam z tym młotem:

     ” Ktoś :
     10 Grudzień 2016 o 19:45
     .https://youtu.be/2bCZUSZzP5k
     czym to jest i czym pachnie cześć 4 pt
     Thriller o „Zakochanym Niedźwiedziu” czyli o „korzeniach” pana Warsza(wa)
     oczywiście jak filmik to nie fake, ale jeśli nie to powiało prawdziwym horrorem

     BasiaB. :
     10 Grudzień 2016 o 20:48
     Dzięki:
     „Siedziba boga zwana była Szklaną Wieżą lub Fortecą Zmarłych. Z wież swego zamku Connan, podobny charakterem do najbardziej złowrogiego ze swych braci, obserwował swoje włości. Cała Irlandia była pod jego kontrolą, a bóg wymagał okrutnej daniny, na którą składały się dwie trzecie urodzonych w danym roku dzieci oraz dwie trzecie zebranego mleka i zboża. Co roku w nocy 1 listopada Connan odbierał swoją należność w królestwie śmierci, gdzie życie kończyło się zarówno dla bogów, jak i dla ludzi, na równinie Mag Cetne. ”
     https://pl.wikipedia.org/wiki/Conann

     Ktoś :
     10 Grudzień 2016 o 21:29
     Ten lewitujący statek, jeśli to nie fake to też
     – młot thora
     – maczuga herkulesa
     – maczuga odyseusza, odyna
     – maczuga nermera (taki faraon)
     słowem podstawowa bron jaką nazi niewolą planetę. I jak widać z opisu mitu Jupiter Ascending nie kłamie, oni faktycznie z dzieci robią sobie pokarm wcześniej je torturując i gwałcąc co odgrywa cała tzw zachodnia żydokracja….
     ten twór to też jezus, czy krzyż jaki justyniana wiódł na rzeż europejczyków, jest to też „słońce” jakie w postaci opłatka wierni zżerają w kościołach, czy macy w jej odpowiednikach

     BasiaB. ;
     10 Grudzień 2016 o 21:53
     Miejsce i czas się zgadza – November – tylko nie wiemy którego. Norwegia – niedaleko-rzut beretem !

     LETO :
     10 Grudzień 2016 o 21:56 )
     Oj Ktosu z tym Thorem to moze byc prawda.A jezeli usuniemy h to wychodzi Tora piecioksiag.Jeszcze odnosnie Mlota to byla taka ksiega mlot na czarownice.

    • BasiaB. pisze:

     I teraz to co dziś rzuciło mi sie w oczy !
     Sporadycznie wchodze do Mukiego, bo nie mam zbyt dużo czasu, a i komp. toleruje Salon24 tylko przez 10 -15 minut.
     Natrafiłam na tą wypowiedź Mukiego ! 🙂

     ” A dla tych z Anglii mówię ze kiedy przyjdzie ich czas a poznacie od razu po zamieszaniu nie oglądając się za siebie ani na znajomych ani na bliskich, nie zwalniajcie tylko na wysokości Irlandii ku środka Anglii ku wyspie z daleka lądu przez lornetkę widoczną pospieszajcie.”
     http://muki.salon24.pl/737393,ostatni-raz#comment_12160042
     Uważam, że najprawdopodobniej Mukiemu chodziło o to co nam wkleiłeś Ktoś !
     Oczywiście ta od GIER życiowych od razu zapytała pod spodem o wyspę Man, o której tu napisałeś Ktoś, więc : nie pozdrawiam kretów ! – szpiegujcie sobie dalej i WAR’A wam od nas !

     Taka milutka jest u Mukiego, bo ma w tym swój ukryty cel, a na MZ – zrobiła chlew Ktosiowi kiedy im o tym napisał. Nie wchodzę do obory, w gównie się nie babram, ale wiem to od Ktosia.

    • Ktoś pisze:

     Czyli się potwierdziło Muki to jeden z nich…. zerców inaczej by nie kazał swoim do nich uciekać…

     I druga rzecz, oni naprawdę nawet nie sieczkę ale pejsy mają w głowach powkręcane w uszy… Ciekaw czy ci frajerzy wiedzą ILE GWIAZD ŚMIERCI jest już na orbicie i ILE KOLEJNYCH ich LEGIONÓW tu jeszcze leci ;D

     To naprawdę będzie OSTATNI spektakl dla dinozaurów….. także z mistyki życia. No ale mogli paść na ryje przed Chrystusem oddając mu WSZYSTKO CO UKRADLI….. ale nie chcieli… Do końca byli ZAPRZEDANI i ZATWARDZIALI w buncie. ;p

    • BasiaB. pisze:

     Mam nadzieję, że Muki jest tak zmataczony jak my bylismy, kiedy specjalnie sprowokowano kłótnię między Tobą a mną. I to ten sam czas, kiedy dostałam łomot od Białego wilka, czyli Michałka – Generałka, ale dziś z perspektywy czasu, sądzę, że były to celowe działania, na poróżnienie nas.

 5. Ktoś pisze:

  „Musze przyznać, że słowa magdariana brzmią prawdziwie, tym bardziej, że ja widziałem tego całego ra i mam naprawdę negatywne odczucia w stosunku do tej postaci; to co wklejam, zgadzałoby się z moim odczuciem.

  oto cytat:

  „RA, to obnizona radiacja, po jej przejsciu przez skorupe ziemska, przez mineraly i tlenki metali, lub przejsciu przez urzadzenia Kostuchow, sluzace zniewalaniu i programowaniu umyslowemu ludzi. Prawdziwa radiacja, czyli pochodzaca bezposrednio z gwiazd, oznaczana jest symbolem RAD, a nie RA. Kostuchy niestety przywlaszczyly sobie symbol RA, zaprogramowaly go i uzywaja do swoich celow (satanizm/ Mind Control).
  Symboliczna nazwa prawdziwej (wysokiej) radiacji- RAD, czytana od tylu, daje DAR. DAR-janin to czlowiek swiatla (radiacji), czyli czlowiek o silnej duszy, harmonizujacy z energia gwiazd i czerpiacy z nich energie, a nie czerpiacy obnizonej energii planety, lub spreparowanej energii kostuchowych urzadzen kontroli umyslu, zainstalowanych w wielu miejscach na Ziemi i sasiednich planetach.
  Glownych punktow WYPLYWU energii RA na Ziemi, sa cztery (trzy na rowniku i jeden na biegunie poludniowym). Miejsc WPLYWU energii RA, jest takze cztery (trzy z nich takze na rowniku, a jeden na biegunie przeciwnym- polnocnym). Miejsca wyplywu i wplywu (dodatnie i ujemne), ulozone sa na rowniku naprzemian. Ich rozlozenie, uwarunkowane jest ksztaltem krysztalu wewnatrz MIDGARD (Ziemi), zwajego jadrem Ziemi, ktory przypomina dwie, polaczone ze soba trojkatnymi podstawami, piramidy.

  Mniejszych punktow RA (kontroli umyslu) jest bardzo wiele i zainstalowane sa w miejscach przeciec linii energetycznych Ziemi. Kostuchy nazywaja trzy z nich, ktore jako pierwsze przejeli, EDEMAMI. Wszystkie silniejsze miejsca przeciec linii energetycznych Ziemi, znalezione zostaly jeszcze przez Arjan i to Arjanie, w celach obronnych mieszkancow planety, zainstalowali na nich swoich straznikow (Bialych Magow) i postawili na nich ochronne budowle (klasztory z murami obronnymi).

  Pierwsze urzadzenie Kostuchow, zainstalowane zostalo w EDEMIE I, 4631 lat temu i znajduje sie tam oczywiscie nadal. Wedlug arjanskiego kalendarza, byly to lata 2892. (Teraz mamy 7523). W kazdym z takich miejsc, znajduje sie przenajmniej jeden, Czarny Mag (niby- kaplan), ktory doglada i programuje urzadzenie.

  Za czasow Arjan, a wiec przed przejeciem MIDGARD przez Kostuchow i nazwaniem jej ZIEMIA OBIECANA, miejsca RA, nazywane byly miejscami RAD, czyli miejscami silnej radiacji, miejscami swiatla. Po przejeciu ich, radiacje sztucznie oslabiono przy uzyciu technologii i ta niska radiacje (RA), podtrzymuje sie do dzisiaj. Dodatkowo, radiacje zaniza sie rowniez powyzej skorupy ziemskiej, w jej atmosferze, poprzez HAARP, w polaczeniu z Chem-Trails.

  Podam miejsca trzech punktow RA, ktore Koszczaje wydarli Arjanom jako pierwsze i w ktorych ukatrupili osadzonych tam Bialych Magow i zastapili ich CZarnymi Magami :
  EDEM I
  – ziemia Chwila; okala ją z jednej strony rzeka Fison (Ganges)/ Drawidia (Indie)
  EDEM II
  – ziemia Kusz; nad rzeką Gihon (Nil)/ starożytna Etiopia
  EDEM III
  – ziemia Aczppur; za rzeką Hiddekel (Tygrys)/ Assyria
  – Międzyrzecze rzeki Eufrat

  Jesli porzeczytasz RA od tylu, otrzymasz AR. AR-janin to zwykly ziemianin, czyli czlowiek o obnizonej energii. Kiedys, pojecie Arjanina nie bylo u Slowian niczym negatywnym. Oznaczalo po prostu czlowieka, ktory dopiero rozwija sie i ma przed soba jeszcze daleka droge, aby stac sie Darjaninem. Kostuchy jednak zmanipulowaly ta nazwe i zaprogramowaly negatywnie. -Podobnie jak negatywnie zaprogramowaly slowo RA, nie bedace przed tysiacami lat, znaczeniowo niczym negatywnym.
  Grzesiek”

  i nawet jeśli nie wszystko byłoby prawdą, to jednak owe RAD, brzmi sensownie. Od razu kojarzy mi się z Rosją i Krajem Rad…”

  — wojna o Kraj Kusz to – to co właśnie opisuje… to etap inwazji Afroazjatów na Egipt…. 4 tysiące p.n.e. Tak plus minus bo pod granice podobno przybyli około roku 5500 (to datowania C14 więc obarczone błędami).

  W kraju Kusz czy w niedalekim sąsiedztwie jest słynna wykuta w skale ale poniżej poziomu gruntu świątynia w kształcie kryza. Miejsce pielgrzymek i pokut wielu średniowiecznych „świętych”….

  (cytat z w/w wątku)

  • Polka pisze:

   RAD- nieraz słyszałam od starszych ludzi „jestem rad” czyli zadowolony, radosny

   • BasiaB. pisze:

    Z tego powodu nie lubie bolesnego przywiązywania sie do nazw czy imion. Ale jak faktycznie nazwac tego własciwego Marduka ?
    Moim zdaniem jego nazwa jak pisałam powinna brzmieć inaczej:
    M’ Ar Diuk – diuk to określenie z j. sundajskiego oznacza : siedzenie
    natomiast DUK – ze szwedzkiego to : płótno

    Jakoś od razu mam skojarzenia z płótnem w które owinięto Chrystusa – ponoć !
    Tym bardzie, że Chrystus to Marduk.

    Pamiętajcie, że wieża Babel-Wawel to pomieszanie języków, a zatem tez ich znaczeń. Nie można przywiązywać się do znanych nam określeń słownych pewnych znaczeń tego słowa, ale należy też być bardzo elastycznym.

    Natomiast Maria Magdalena od zawsze brzmi w moich uszach tak, pisałam o tym juz kilka razy, ale powtarzam, bo uważam ten czas za istotny:
    M’Ar ‚Ya Mag Da Li’na
    Zauważmy, zarówna pierwsza część M’Ar jest taka sama w obu przypadkach
    MAG pochodzi od magii,
    Da – da magię
    Li – oznacza życie
    LIna oznacza : Magia da życie w rdzeń, co również oznacza, że może je odebrać.

    To była główna mistrzyni życia i śmierci. Dziś nazwalibyśmy ją Matką Polką. Nigdy nie posunęła się do zniszczenia innych, zawsze dawała szansę, mimo możliwości obrócenia w pył i proch każdego szubrawca.
    Nigdy nie skorzystała z tej możliwości.
    Jest utożsamiana z Ozyrysem, chociaż uważam że Ozyrys niekoniecznie był mężczyzną.

    W tej chwili MM jak i Marduk sa dla mnie pozytywnymi osobami, a miałam dużo do nich wątpliwości zrodzonych moim zdaniem umyślnie, przez przekodowania znaczenia tych funkcji.
    Uważam bowiem, że zarówno Marduk jak i Maria Magdalena to nie są imiona, to są nazwy wykonywanej funkcji, oznaczającej pochodzenie, ród, stopień i płeć oraz zadanie nad którym trzymali pieczę.

    Na dodatek z j. ang. Diuk to określenie Księcia – ar’y ‚sto’kracja.
    Równiez książe to kapłan katolicki, tak więc skradziono dla zwykłych szubrawców nazwę boskiej funkcji pełnionej w naszym rodzie.

    Sądzę, że były osoby mogące w razie „W” zastąpić ich na tym stanowisku.Nie widzę jednak teraz takiej potrzeby.

    • BasiaB. pisze:

     Uważam również, że nazwa Ozyrys nie oznacza konkretnej osoby lecz funkcję, atrybut jakim najlepiej ta osoba władała.
     Można to prześledzić w kalamburach ze słowem Ozi rys 🙂 lub chociażby na hieroglifach oznaczających ta osobę.
     Jest na niej coś na kształt tuby, jakiegoś transpondera, oko i siedząca postać.
     W sumie to tak naprawdę nie wiemy, czy te znaczniki na pewno oznaczają w tym przypadku Ozyrysa. Wiec zdawanie się na innych w tych kwestiach powinno być obarczone dużą dozą braku zaufania do ichniejszych interpretacji.

    • Ktoś pisze:

     Albo stan

    • BasiaB. pisze:

     Dokładnie – albo stan.

    • Ktoś pisze:

     Nawiasem mówić O mi się OM kojarzy, gorzej z resztą

     ale jeśli Ozyrys by faraonem POSIADAJĄCYM NAMASZCZENIE OD BOGA (obecne katolickie nawiedzenie Duchem Świętym) do sprawowania władzy…..

     czyli takim PO ZDANIU TESTU (bez wnikania w jego zakres)

     to pewnie ten stan też jakoś uwzględniali…. zwłaszcza iż ich tytulatura BARDZO MOCNO podkreślała związek faraona z bogiem. Że on rządzi niejako W BOGA IMIENIU, w BOGA ZASTĘPSTWIE…

    • BasiaB. pisze:

     W sumie to nic nie wiemy skąd ta nazwa się wzięła, od kiedy funkcjonuje? bo przecież Biblioteka Aleksandryjska poszła z dymem, a Ozyrys rządził przed pożarem 🙂
     Zawsze palą dokumenty, jak chcą zmienić status, to samo zrobił Żólty Cesarz po wybraniu go przez Mandżurów do sprawowania władzy w Chinach. A teraz najnowszy newsik:
     ” W latach 90-tych światowa zakulisowa elita tak się spieszyła ze zniszczeniem ZSRR i podzieleniem jego bogactw, że „namieszała” z dokumentami. Co do Federacji Rosyjskiej u Rothschilda było tyle luk w dokumentach żądań, że nie ma jej na jego liście. Bibliotekę INION RAN 30 stycznia 2015 roku spalono nie bez powodu.”
     https://treborok.wordpress.com/lista-rothschilda-i-powiazania/?preview=true

     I tak co chwile pożar trawi jakies pisma i biblioteki, a potem dowiedz się prawdy, kiedy nam namotano z czasem, a i 300 lat wcięło – nigdy ich nie było, więc jak się juz odnalazły, to trzeba było stworzyć bajdurzenia co się wówczas wydarzyło, żeby nie było że NIC. Dlatego masz tyle problemu z dotarciem do prawdy przebijając się przez Warszawę, bo wszystko jest z doopy strony opisane i bądź tu mądry 🙂

  • LETO pisze:

   To ja taka gre slow wprowadze rad ar .Od 1989 bardzo duzo stanowisk obrony radiolokacyjnej w Polsce zlikwidowano zekomo byly przestarzale.Rozmawialem kiedys z czlowiekiem ktory obslugiwal w wojsku taka stacje.Jedno co powiedzial czesto zeby wypadaja , wlosy traca I na bialaczke umieraja.Jak to promieniowanie sieje to I nas posrednio chronilo .

   • BasiaB. pisze:

    Leto – pisałam – ta radiacja jako technologia ziemska jest konwersją tej naszej, dlatego ludzie to ciężko znoszą, to niby to samo, a jednak nie. To tak jak z lewo- i prawo- skrętnymi witaminami.

 6. Ktoś pisze:

  Swoją drogą robił ktoś test czy czerwona bielizna czy pościel odstrasza nocnych wizytatorów?

  Kiepsko w tym spać zwłaszcza jak pokój ma ściany na czerwono ale może tu tez jest myk pewien….

  • BasiaB. pisze:

   Ktoś – bladego pojęcia nie mam, kolor do spania nigdy mnie interesował 🙂
   No wiesz – czerwony symbolizuje ICH i seks, poza tym swoja wibracja pobudza i tworzy gorąco, więc jak tam chcesz 😀

   • Ktoś pisze:

    Wam tylko jedno w głowach, a są takie stwory

    http://nowaatlantyda.com/2016/11/13/dogman-nowy-fenomen-amerykanskich-lasow/

    to współczesna wersja wilkołaków…. one są wilkopodobne a te maja wprogramowany atawizm na czerwony kolor. I skoro żydostwo nosi czerwone wstążki dla OCHRONY PRZED CZYMŚ to PRZED CZYM ?

    • BasiaB. pisze:

     Do ochrony ? czy do przyciągania ? oj przydałby się tu taki jakiś życzliwy żyd, by nam to wszystko wyłożył – kawa na ławę 🙂 Tylu ich czyta te nasze poszukiwania, śmieją się w kułak, a my musimy tracić czas na dowiedzenie się tego wszystkiego 🙂

    • Ktoś pisze:

     Mukiego spytaj, on wszystko wie ;p

    • BasiaB. pisze:

     Adaś – moim zdaniem , przeczytałam teraz ten art. całkiem możliwe że naprodukowali takie hybrydy, pomieszali geny : wilka, niedźwiedzia i człowieka, to nie jest wykluczone, jeszcze wszczepili dodatkowy gen agresji i wyszedł kompakcik 🙂

    • Ktoś pisze:

     One są zbyt inteligentne na hybrydy, i co gorsza jakoś mnie one Kwietniem i hitlerowcami wysokiej rangi w płaszczach śmierdzą.

  • IW pisze:

   WITAM .Tak próbowałam bo jakiś czas pracowałam za granicą i przed zaśnięciem miałam odczucia że nie jestem sama,czarne mazie na ścianie o których przeczytałam potem na mistyce,duszenie w nocy którego nigdy wcześniej nie miałam nawet w czasie najcięższej grypy czy zapalenia płuc takie ataki miałam tylko tam i wtedy próbowałam z kolorami ale nie ufaj im do końca jak piszecie na mistyce z każdym współgra coś innego,a do tego koszmarne sny np.przed pierwszym atakiem we Francij wieczorem wcześniej w śnie widzę długie bląd włosy zakrwawione rozbite szyby wiedziałam że to kobieta pomyślałam że to ja ale zmieniłam zdanie po obejrzeniu wiadomości ,innym razem wychodzące ze mnie węże a ostatnio białą zgarbioną kostuchę i zastanawiałam się co teraz próbuje nas przejąć a tu na mistyce odpowiedz .Mam ostatnio dużo dziwnych zbiegów okoliczności i śmiem twierdzić że najwięcej przejęć jest starszych osób ta ilość i raptowna zmiana osobowość jest porażająca .POZDRAWIAM SERDECZNIE POZYTYWNYCH.

   • BasiaB. pisze:

    Starsi ludzie są słabi fizycznie, wiec i energetycznie, poprzez manipulacje genetyczne z telomerami. Tak więc są najsłabszym ogniwem, na dodatek są bardzo ufni i zniszczeni przez lata indoktrynacją, sakramentami i rytuałami KK.
    Metody oprawców są zmieniane, ale to chyba ostatni rzut na taśmę.
    Pozdrawiam IW 🙂

    • IW pisze:

     MAM WIARĘ I WIEM że tak będzie BASIU ostatnio wymawiam to głośno i powoli a efekty są takie że mój nasz kochany pies ze schroniska złamał łapę tak że potrzebna była operacja i wiele innych nie ciekawych przypadków…Najistotniejsze że jestem w kraju odciełam się a łatwo nie było -miałam ciągle lęk że coś się stanie a ja nie będę mogła wrócić do kraju i nie pomgę mojej rodzinie.POZDRAWIAM

    • IW pisze:

     Wspieram i staram się według swoich możliwości pracować i robić świąteczne porządki .Super że jesteście i chce się wam chcieć .

    • BasiaB. pisze:

     Pamiętaj – zaczynasz zawsze od siebie, to TY jesteś dla siebie najważniejsza, a po drugie – musisz być jak najbardziej czysta, by nie zaflegmić bliskich.
     Radiacji nic się nie ima, zakładają wprawdzie konwersje i blokady, ale wiedząc to bardzo szybko sobie z tym poradzisz. Sięgaj po najgrubsze i najdłuższe wiązki radiacyjne, o najwyższych możliwych, dostępnych częstotliwościach i łup ile wlezie i gdzie się da 🙂
     Nam może się tylko zrobić przyjemne ciepło 😀

 7. Ktoś pisze:

  Kurde Dabao mnie boli, znowu komuś podpadłem ;p

  • Ariel pisze:

   Te wasze żałosne wypociny. Wszyscy tutaj jesteście świrami i frajerami – kupa gówna, rzygowiny z pomyjami. Niedoruchane cioty. Daleko wam do Hebrajczyków, żałosne prosiaki. Pochrumkać se możecie i to tyle na temat tej chlewni. Israel wam strzeli tone bobka na ryj.

   • Andrzej pisze:

    Wow !!!!!! sprawdza się rusz g..o no … będzie smród że cho cho , a już wątpiący byłem ale dzięki !!!!

    • BasiaB. pisze:

     mówisz i masz, nawet nie masz pojęcia ilu tu jeszcze takich NAS czyta 🙂 Czerpia nieustannie wiedzę o sobie, ale…juz czas…. skowronki śpiewają, juz czas 😀

    • Aina pisze:

     Wow wow wow , ile jadu i nienawiści może się zmieścić w jednej niedorobionej hybrydzie .
     Ale to tylko świadczy o tym ze maja pełne gacie 🙂

   • Płyn do prania pisze:

    Jakiś zatęchły proszek Ariel się rozsypał. Trochę cuchnie czosnkiem.

   • BasiaB. pisze:

    Jak raz – zostawiam ten żałosny skowyt przebierańców 🙂 To własnie cała ich natura – uderz w stół, a nożyce się odezwą,Ten atak wściekłości Ariela, nie zmieni faktu, że juz jest na celowniku NASZYCH , zbliżających się maszyn wojennych.
    Nie wiesz czasem Arielu, co w kuluarach, poza dostępem motłochu żydowskiego mówi się o tych mojżeszowych tablicach ?
    Jeśli nie jesteś żydowskim pospólstwem powinieneś wiedzieć jaka klątwa wisi nad wami 🙂

    • Ariel pisze:

     Jesteście jak wszy do rozdeptania. Dostaniecie to o co się prosicie. Wpierdol to takie słowo, które niewiele wam powie nim nie zamoczycie ryjów w łajnie własnej głupoty. Chlewnia wam się rozleje na durne pyski. Dosyć tego lania pomyj. Te wypociny tu i obrażanie żydów. Jesteście skończeni jak parszywe wieprze w goja-rzeźni.

    • BasiaB. pisze:

     Arielku – nie podszywaj się łaskawie pod nasze nazewnictwo – bo to Cie NIE uchroni. W sumie to jestem bardzo RADa z tego, że się tu produkujesz – dawaj więcej, pokaż na co cie stać hybrydo hebrońska 🙂
     I nie odpowiedziałeś na zadane pytanie – co z tymi tablicami mojżeszowymi ? 🙂

    • Ariel pisze:

     A ty wiejska parchewko (bb) szczególnie prosisz sie o klapsa. Zamiast zaspokajać mężusia, wolisz się prosiaczyć publicznie, straszyć swoimi klatwami i znieważać dobrych ludzi. O ty wredna purchawico rzygająca gojskim jadem.

    • Ariel pisze:

     Nie prowokuj dobrych ludzi purchawico, bo twoja miarka się przebrała.

    • BasiaB. pisze:

     Tylko stać Cię na takjie epitety ? Oj – nudno, nudno. Tylko Ci się wydaje, że wiesz kim jestem 🙂 Nie miotałbyś swoimi emocjami na mnie, gdybys nie był wkurzony, a wkurzony jesteś, bo wiesz że mam rację, mam rację bo wiem czego nawet ty zwykły żydku nie wiesz, bo tą wiedze nawet przed tobą ukryli, dlatego tu ryjesz kreci głoopku 🙂
     Aj wajaj waj, nie wiedziałam że w chwilach złości, nic mądrego wydukać nie potraficie, jak tylko chlew, który teraz właśnie jest pokazywany w TVniemiecko-żydowskiej jako festiwal HIPOKRYZJI UPADŁYCH ANIOŁÓW.

     Od kiedy to żyd jest dobrym człowiekiem, chyba te konwersje nieźle ci kiełbie we łbie namieszały ?😀

    • Ariel pisze:

     Nie obrażaj dobrych ludzi. Udajesz, że coś tam wiesz ale gówno wiesz. Wylewasz pomyje na innych obślizgła żmijo. To nad tobą wiszą klątwy, bo jesteś wredna.
     hahaha, blebleble, tyle wiesz – oto te żałosne rewelacje i krecie prowokacje. Zero i tyle!

    • BasiaB. pisze:

     te siódemeczki tez cie nie uchronią 🙂
     Ariel
     ariel777@wp.pl
     79.185.89.110
     Dodam tylko :
     ” Cząstka anty-alfa
     W 2011 roku w czasopiśmie Nature ukazało się doniesienie o otrzymaniu cząstki anty-alfa, czyli jądra antyhelu, składającego się z dwóch antyprotonów oraz dwóch antyneutronów[1]. Do eksperymentu użyto wiązki jąder złota rozpędzonej niemal do prędkości światła i zderzającej się z taką samą wiązką przeciwbieżną w Relatywistycznym Zderzaczu Ciężkich Jonów znajdującym się w Brookhaven National Laboratory.”
     https://pl.wikipedia.org/wiki/Promieniowanie_alfa

     A pisałam szpionom, że musi być alfa, ale uważają że znaleźli klucz – hahaha 🙂

     ” Niemalże do prędkosci światła”, dlatego złoto wyparowało z Ziemi, bo cudaki hebrońskie liczą na CUD !

    • BasiaB. pisze:

     Myślisz, że teraz odprawiłeś swoje wodoo i zadzwoniłeś do swego rabi, to coś to zmieni ?
     A spytałeś w końcu o te tablice ?

    • Ariel pisze:

     Jakaś ty wiki miki. Przemądrzały wargburg ;-0 hahaha. Maszyny wojenne to twoje bździny poobiednie, hahaha.

    • BasiaB. pisze:

     Zmieniłeś komputer na tablecik czy telefonik ? 🙂
     79.185.88.142
     Przypominam jednak, żebyś sobie przypomniał „bohaterze’ znad klawiatury, że na tych tablicach zapisano wytyczne i przykazania dla Was, nie dla nas ARYA, bo to NASZ BÓG spisał je dla was !
     Wiedział jakimi łachudrami jesteście i to była : OSTATNIA WASZA SZANSA.
     Nic z tych przykazań nie przestrzegaliście i powinieneś wiedzeć hybrydo co zostało zapowiedziane, kiedy złamiecie wszystkie te przykazania.
     I Na nic wasze Intronizacje i Akty namaszczeń jakiegoś waszego mesjasza, bo się rypło i to porządnie, co zresztą widać nie tylko na Szumanie, pewnie dlatego tak się miotasz jak karp przed ucięciem mu łba, ale i tu jest wyraźnie powiedziane jak wdoopiliście:
     .https://www.youtube.com/watch?v=CtucZTmE6oE&feature=youtu.be

     Ostatnie 2 punkty na tablicy to nie były przykazania dla Was, ale przestroga.
     Pierwsza :” i macie byc posłuszni, bo to ostatni raz” to tak w wielkim skrócie, który zapomnieliscie opublikować.
     Dwa – sami się przekonacie, że to nie przelewki i nawet kosmos Was nie uratuje, przed tym jak przyjdzie znak – czyli Gniew Boży. A ten znak już zaistniał 😀
     Pewnie dlatego mamy tak pięknego szumana od paru dni 🙂
     .http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

    • Ariel pisze:

     Obiecanki, cacanki a głupiemu radość. Głupich mi nie żal, a ciebie w szczególności żmijo nadęta. Wiesz, że to co kadzisz to dyrdymały dla podobnych tobie przychlastów. Beczenie i bączenie. Humor sobie poprawiasz ale agresja tylko dowodem na to, że poza bekaniem nie podskoczysz. Zerem jesteś jak ta sterta wypocin, które zostaną niedługo skasowane. Nic na to nie zaradzisz spinaniem pośladków i pseudoprzykładami dla podobnych tobie bezmózgowców. Śmierć frajerom.

 8. Ktoś pisze:

  W nocy padła ich centrala. Była po ciemnej stronie ziemi….. ale hmmm… małe szuruburu ichnim talizmanem i płoną wieże syjonu. Ten ukochany wonderland hitlerowców Mekka pedałokratów…. ;D

 9. Ktoś pisze:

  Predictives are relinquished.
  Stillness is engaged in the storm cycle.
  Flashes of brilliance are multiplied.
  Forward movements accelerate.

  (https://kauilapele.wordpress.com/)

 10. BasiaB. pisze:

  No Kochani w odpowiedzi na jawne groźby:
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/12/16/mityczna-warszawa-cz-9/comment-page-1/#comment-27502
  Chcą nam wyłączyć lub skasować stronkę, widać prawdę prawimy 🙂

  Agresja z mojej strony ? a nie czasem to Ty mnie i naszą stronę zaatakowałeś rynsztokowymi popisami ? Czy my gdzies sie włóczymy po waszych stronach i herezjach, czy ktokolwiek z nas napluł wam takim personalnym jadem jak ty mnie ?
  Chciałbys bym była zmiją- jedna z was – bo wtedy łatwiej byłoby mnie załatwić, nic z tego, nawet Twoje czary powtarzania jak mantra że jestem żmiją nic nie zmienią. Dałeś się wypłoszyć ze swojej dziupli prostej wieśniaczce, a pisałam, że moje pisanie ma na celu wyciągnięcie z kryjówek zamaskowanych przebierańców ?
  Przecież tym samym dałeś się wywieźć w pole z tej kryjówki i jesteś jak na patelni do grilowania, a na dodatek Twoje dzisiejsze kontakty z Twoimi pobratymcami zostawiły ślad energetyczny, tak wiec po nitce do kłębka 😀

  Jak zwykle żydzi wszystko obracają na opak 🙂
  Dałeś niezły popis, ale Twój czas się skończył na tej stronie.

 11. Ktoś pisze:

  Naszła mnie taka myśl odnośnie tego jak oni „oszukują” tych wyżej….

  Jak wiadomo Biały Człowiek przez te zbielałe murzyńskie sieroty podobnie jak i przez te oryginalnie czarne traktowany jest jako AMULET….. Żydostwo nie od dziś bo co najmniej średniowiecza z którego pochodzą spisane procesy przeciwko żydom….. handlują „słowiańską krwią w buteleczkach” co ma być takim wisiorkiem amuletem…..

  Teraz była sobie trylogia Tolkiena o pierścieniu… tam w 3 części Frodo walczy z wielkim pająkiem i aby go pokonać ostatecznie przywołuje ŚWIATŁOŚĆ z danego mu od elfów wisiorka… Światło Boga Elfów…. „zawarte” w płynie z wisiorka…. czy inaczej mówiąc którego ów płyn jest NOŚNIKIEM.

  Jak też wiadomo asurowe hybrydy, te stworzone do „kopania złota gollumy” jak o nich wypowiedział się Sitchin DUSZY NIE POSIADAJĄ a więc nie mają czym ŚWIECIĆ…..Część z nich udaje podążając w kierunku TECHNOLOGII -> sztuczne światło plejadan jakim próbują zahipnotyzować „rozmówce” by ten uwierzył iż są czymś innym niż w rzeczywistości…..

  Ale co zrobić z totalnie zepsutymi przeżartymi pedofilią skorupami…..

  Tym się daje „wisiorek ze słowiańską krwią” i na magiczne pytanie „pokaż swoje Światło” oni to żądanie przekazują do duszy właściciela uwięzionej we flakoniku krwi na nim wymuszając spełnienie tego żądania w ten sposób oszukując swojego „rozmówce”.

  W ten też sposób się podszywają pod uwięzioną jako krew ofiarę.

  • BasiaB. pisze:

   Zgadza się – fajnie to opisałeś 🙂

  • 4real pisze:

   To ty grozisz żydom niewdzięczna, agresywna, nie kochająca życia i dobrych ludzi suniu.
   Wygłaszasz antysemickie agresywne treści dla frajerów, którzy naiwnie temu przyklaskują. Dlatego to mi się nie podoba. Ty myślisz, że żyjesz na księżycu i możesz każdego swoim gównem polewać ? Przypomne ci, że nie. Żyjesz tu i nam należy się respekt i szacunek, którego nie masz za grosz. Głupiej małpie się nie grozi, bo małpy nie rozumieją ludzi – głupiej małpie pokazuje się kij i wygania na drzewo. Z małpami się nie dyskutuje, bo nie ma takiej potrzeby. Jesteś jak kserokopiarka dla agresji. Czynisz zło.

   • BasiaB. pisze:

    Przywróciłam ten badziew z kosza, gdzie wpadło tego chłamu z 5 szt. tylko po to byście się przekonali kim to TO jest i to co o nich pisaliśmy sami nam dziś potwierdzili.

    • Ktoś pisze:

     Ja to w sumie jestem ciekawy kiedy te mitycznie mądre żydy zrozumieją

     iż OD TYSIĘCY LAT CAŁA ICH POPULACJA JEST TUŻ PO NARODZENIU…. przez ich własnych bogobojne rabe…. ODDAWANA W WIECZNĄ NIEWOLĘ

     obrzędem obrzezania jaki jest ERZACEM dawniej stosowanej na nich KASTRACJI…..

     Obrzędem dzięki któremu prędzej świnie obaczą niebo niż oni do niego pójdą czyli UZYSKAJĄ ZBAWIENIE. I rozumie motywację ich rabe, kolaborantów Asurów, bo oni za ten zdradziecki postępek mają personalne korzyści ale nie mogę się nadziwować legendarnej mądrości samych żydków jacy ów proces….. PRZERABIANIA ICH W NIEWOLNIKÓW….. TAKŻE W ICH ŻYCIU POZAGROBOWYM….. I TO NA WIECZNOŚĆ BEZ SZANSY WYKUPIENIA….. traktują jako WYWYŻSZENIE…..

     Ale cóż przecież to take mundre plemie….. aż legendarnie…. mundre,…

    • Ktoś pisze:

     Czemu tylko „144 tysiące” „żydów” ma maschiach zabrać ze sobą „do nieba”

     bo ten „żyd” to JEGO niewolnik, tamten „żyd” to JEGO „niewolnik”… i tak przez całą populacje…

     a PO CO ZABIERAĆ ZE SOBĄ SŁUŻBĘ i to taką NAJPOŚLEDNIEJSZĄ….

     lepiej tych co mogą ją w nowym miejscu NAPRODUKOWAĆ czyli owych SPRZEDAJNYCH, ZAPRZEDANYCH złu RABE…

     A małe proste mundre żydki, to dla nich teraz WYKORZYSTYWANA FRYZJERNIA do znoszenia łupów czy niewolenia kolejnych terenów do ograbienia a potem….. będzie baj baj….

     jakie im ich własny maschiach z okna swojego gwiazdolotu przekaże tuż przed zagładą ich wymarzonego ziemskiego raichu…. baj, baj obrzezani frajerzy…..

     miło było ale BOGOWIE wracają….. ci prawomocni do tej planety… więc trza dać dyla….

     To im powie z okien swojej rakiety…. jak za NOEGO jaki tez tylko swoich ocalił a cały pozostały semicki motłoch zostawił na pastwę potopu….. Historia nie kłamie…. ona się tylko ponawia w kolejnych odsłonach TYCH SAMYCH wydarzeń…..

     No ale się można było nawrócić….. ale do tego trza być „gupim”.

    • Ktoś pisze:

     ….WYKORZYSTYWANA FRAJERNIA do znoszenia łupów…..

     tak miało być chociaż fryzjer w slangu też określa prawie to samo

    • Ktoś pisze:

     . .. bo Mojżesz ich NIE WYRWAŁ Z NIEWOLI ale ODDAŁ W NIEWOLĘ… nowym bogom Egiptu…

     i to był jego PRZEKRĘT ŻYCIA….

     i dlatego prowadzał ich 40 lat po pustyni by CI CO WIDZIELI TEN KANT WYMARLI NIE MOGĄC OSTRZEGAĆ przed nim KOLEJNYCH pokoleń….. celowo ich na pustyni WYTRACAŁ…..

     A potem nachalna rabiniczna propaganda i legendarna mundrość żydków zrobiła swoje…. niewolników jacy myślą iż są panami….

    • Ariel pisze:

     Powinnaś wszystkich przeprosić niewdzięczna suniu albo zamknij ten antyżydowski bluźnierczy blog. Ty sie zastanów i nie groź nikomu zagładą i innymi banialukami. Ty potraktuj to z poważnie. Mądre ciele dwie matki ssie. Czy ty jesteś mądra ? Czy warto niszczyć wolność i dobrobyt jakie masz ? Ty naiwnie wierzysz w te swoje bajdy ?
     Naród wybrany okaże ci łaskawość jak ładnie przeprosisz za swoje obelgi. Zastanów się dobrze nim coś głupiego odpowiesz. Nawet małpa może się ucywilizować kiedy zechce. Każdy rozsądny człowiek wybierze drogę miłości i pokoju. Nie warto wracać na drzewo suniu. Lepiej okazać trochę taktu i rozumu, trzeba zawsze być elastycznym europejczykiem, a nie rasistą. Daję ci możliwość wyboru. To wielka łaska jaka jest ci dana na nowej drodze życia.

    • BasiaB. pisze:

     Ciąg dalszy oblicza narodu wybranego – przywracam z KOSZA by nikt nie miał złudzeń z kim mamy do czynienia. Jakaz to łaskawość z ich strony, dziękuje bardzo 😀
     Nie ma to jak informacje z pierwszej ręki.

    • Ktoś pisze:

     Ariel jako wybitnie mundry żyd NIE WIE bo nikt mu tego nie powie że

     JEDYNY NARÓD WYBRANY TO TAKI NA JAKIEGO TERENIE ŻYŁ BÓG i to FIZYCZNIE MIĘDZY LUDŹMI a nie w nieotwieralnym pod karą kamieniowania pudełku z bluźnicy

     a on żył…. u antysemitów….. I tu jest TEN PROBLEM dlaczego żydów ich rabe robi od 3500 lat w bambuko…. Prawda by zabiła wiele osób…..

     I dlatego jest prościej iść drogą Hitler Jugend i ZAKRZYKIWAĆ wszelkie ZŁE WIEŚCI niż siąść do książek, zwłaszcza tych jakie rabe ZAKAZUJE pod groźbą KAMIENIOWANIA czytać takim Arielom. A zakazuje bo się boi iż Arielki WYCZYTAJĄ W NICH PRAWDĘ i odkryją same JAK BARDZO SĄ ZE STRONY SWOICH rabe ROBIONE W ARABA… by ich rabe na ich niewoleniu miał „złote życie”…. dawane mu od ich wspólnego „boga”.

     A ponieważ BÓG ŻYŁ U ANTYSEMITÓW to przepowiednie mówią o NAWRACANIU się żydków jako OBJAWIE JEGO POWROTU i przeraźliwego strachu wśród nich a nie „warunku wstępnego” jak im świątynni zdrajcy to powmawiali, iż „jak się żydki nie zaczną nawracać to Apokalipsy nie będzie”. Będzie i to już nawet za kilka tygodni…… się zacznie…

     A jak się ona zacznie zacznie się też skamlanie do „niuni” by ukryła żydka w swojej szafie czy się za nim u Boga wstawiła….. To by religijny żydek wiedział, mundre mają tylko kazane piszczeć jak zdarta płyta… i pod żadnym pozorem liczyć tych STAR WARS jakie niczym Miecz Damoklesa już wiszą nad izraelem….. które zresztą sami ich politycy zgładzą wraz z populacją.

    • LETO pisze:

     Oj kahałowe handele nie wychodzą.Nerwy puszczają.Możemy tylko życzyć aby Niebieskie Jereuzalem jak najszybciej przyleciało i wzięło swoją Trzodę do siebie.Oby szybko bo jak za długo to będzie trwać to i ten okręcik może przed przylotem spaść wraz z zawartością .

    • BasiaB. pisze:

     😀 – dobre – świetne 🙂

 12. Ktoś pisze:

  Od około 1500 pne ich własne rabe ich własne „żydowskie plemię” najpierw sprzedali a do dziś i kolczykują jak bydło dla wiedzy znanej jako kabalah (i koneksji z tamtą stroną)…. W zamian za nią was SPRZEDANO W NIEWOLĘ…. jak w pewnej biblijnej opowieści….. zresztą opisanej w torze.

  No ale pókiście im użyteczni póty was żydki będą mamić tym iż jesteście Rasa Panów….. Do momentu Sądu Ostatecznego przed jakim oni zwieją a wy zgodnie z jakąś przepowiednią będziecie się kryli po norach masowo też się i NAWRACAJĄC….

  Czyż nie tak stoi w tych waszych gryzmołach ?

  A pretensje mundroki do swojego rabe. 3500 lat walenia was w trąbę…. aj aj aj jak to boleć musi. I jeszcze to ZDZIERSTWO za miejsce na jerozolimskim cmentarzu o jakim nie od dziś wiadomo iż jest GÓWNO WARTE….. a jakie ma NA PEWNO dawać to miejsce wśród tych 144 tysięcy…. A takich NA PEWNO ZBAWIENNYCH cmentarzy dla skubania was jak frajerów CAŁA MASA….. bo strach i chciwość tworzy nań popyt…

  • BasiaB. pisze:

   Są robieni bez mydła jak muslimska dzicz z 72 dziewicami 🙂 i zbawieniem. Czyli…każdemu wg upodobań i predyspozycji, jeden dziewice inny rasę panów 😀

   • Wojwit pisze:

    Staje się coraz bardziej przekonywujący. Nasz aktor „wojskowy”, Polko… Szczególnie staje się to wyraźne w monologach wygłaszanych „w pięknych okolicznościach przyrody”, że strawestuję cytat z „Rejsu” M. Piwowskiego.

    .https://www.youtube.com/watch?v=VE6_uFjGsGY

    Nawet zaczynam go pomału lubić.

    Natomiast nasz król preppersów jakby skołowaciał, każe nam wywieszać flagi narodowe na znak pospolitego ruszenia, ze to niby ma nam, świadomym Polakom pokazać ilu nas jest. Pewnie żeby nas wybrali jak ryby z saka…

    .https://www.youtube.com/watch?v=73ZiRTyOgcA

    • Ktoś pisze:

     JUDASZOWI widać mało Chrystusów wydanych na krzyż….

     POSMAKOWAŁ KRWI (świętokrzyskich dziadków jakich ZDRADZIŁ) to się domaga kolejnych stosów…… z kolejnych Polaków…..

    • Ktoś pisze:

     „18 Grudzień 2016 @ 14:56

     Rozmawiałam dzisiaj z kilkoma osobami, też są zdania, że czeka nas być może bardzo czarny scenariusz, my Polacy oczywiście byśmy się dogadali, ale na karku mamy wichrzycieli z innych państw.

     Chcą nas zniszczyć nasi wrogowie, a mamy ich bardzo wielu, aby zrobić u nas druga Jugosławię albo Ukrainę, tylko cud Boży może nas ochronić, jest gorzej niż przypuszczamy.

     Spotkałam znajomego , który tez ma konto w banku Millennium , także ma zablokowane konto od piątku wieczorem, też był zdania, że to sprawa związana z usiłowaniem przewrotu w Polsce, jutro zasuwa po gotówkę do banku, aby nie obudzić się z głowa w nocniku.”

     (https://dzieckonmp.wordpress.com/2016/12/18/majdan-w-warszawie-dzien-3/comment-page-1/#comment-318072)

    • Polka pisze:

     Hehe Wojwit, ale bądź ostrożny, bo ludzie zmieniają nieraz kurs i cały czas trzeba być uważnym. Ja lubię aktora , bo ma jaja, ale przyglądam mu się bacznie. Król może nie jest królem, tylko kretem jak pisał Ktoś ( pokrętnie mi wygląda)

  • Ktoś pisze:

   „„Gematria (numerologia) wskazuje w kontekście nazwiska „Trump” na moshiacha. Jest on związany z mesjańskim procesem, który właśnie teraz się toczy. Kiedy obiecał on przenieść amerykańską ambasadę do Jerozolimy to zjednoczył się on z mocą moshiacha, który dał mu siłę do zwycięstwa. Jeżeli oddzielacie się od Jerozolimy to katastrofa jest nieunikniona” – powiedział Berger. ”

   — a co mówiłem tuż po jego wyborze?

   Ze on ma im dać maschiacha i tylko to się teraz dla nich liczy, nawet kosztem zagłady życia biologicznego na planecie. Stare żydowskie pierdy chcą do nieba….. a cała reszta ludzi w tym reszta żydostwa w tym ta wojującą dla nich o Wielki iSSrael się DLA NICH NIE LICZY.

   • BasiaB. pisze:

    mówiłeś, pisałeś, dlatego też to umieściłam, bo wypisz wymaluj Twoje słowa 🙂
    No dobra, ale co oni planują dla zwykłego żydka i kowalskiego na tej planecie wg Ciebie ?

    • Ktoś pisze:

     DEPOPULACJE….. w walce o ich panowanie…..

     Ci co przeżyją zastaną zasiedleni (przymusowo opętani) obcymi duszami, duszami demonicznymi, tymi samymi jakie przywoływali we wrześniu…. na wspólnych modłach kapłanów wszelkich odżydowskich satanizmów w Jerozolimie….

    • Ktoś pisze:

     No i bym zapomniał o najważniejszym WIELOMILIONOWEJ OFIERZE dla ich mzimu…. czyli tego samego co zrobił faraon Nermer po „scaleniu”: Egiptu…..

     on zamordował tylko

     „Na maczudze upamiętniono władcę w momencie składania łupów: 120 000 jeńców, 400 000 byków, 1 422 000 kóz”

     ot taka drobna HEKATOMBA….

    • BasiaB. pisze:

     To chyba sobie zrobią już u siebie, na hebronie.

    • Ktoś pisze:

     Trudno wyczuć co będzie „na hebronie” – Chebra to imię jednego z faraonów, w kolejnej części masz o tym ;p

     W każdym razie skoro teraz robią w usa dym i starają się dać clinton władzę a ona jest wybitnie pro israelska a rabini wola jednak trumpa którego frakcja clintonowska chce obalić (unieważnić wybór) to robi się ciekawie….. bo to znaczy też iż sekty żydowskie zaczynają walczyć o maschiacha na swoją wyłączność.

     W polin też widać realizowanie wcześniej ustalonego planu w polin-majdan….. planu jakim wszystkim kacykom z wiejskiej jest jakoś tak dziwnie i przypadkiem znany.

    • Ktoś pisze:

     …tylko te gupie goje nie chcą wyjść z domów umierać o stołki rasy baranów….

     a swoi do swoich strzelać przecież nie będą, czy pałować czy podkładać im bomby…..

     tu potrzeba gojskich frajerów by ich zmasakrować jako „kamień węgielny” „rewolucji”…

    • BasiaB. pisze:

     Bo Polacy to mądry naród- ma w doopie kłótnie miedzy żydami, zajęli się swoimi sprawami i bardzo dobrze, niech sobie sami drą pyski na ulicach, wytracą energię bez zasilania szybciej niż im sie wydaje

  • Wojwit pisze:

   A kitajce już mają NWO. Szkoda mi ich. Trochę…

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chiny-rozpoczeta-totalna-kontrola-ludnosci-2016-12

   Jeśli system rozpoznaje półtora miliarda Chińczyków, to znaczy, że nas przełknie z łatwością…

  • Ktoś pisze:

   A tu kolejny warning

   Prepare for Change 12-5-16, 12-16-16… “Winter Solstice Meditation”, “Winter Solstice Alignment”

   „“We will be doing this meditation collectively on the moment of the Winter Solstice at 10:44 UTC on December 21, 2016 (Note – this is equivalent to 10:44 AM GMT on the same date). Click on the following link to convert this to your particular time zone: ”

   przedświąteczna medytacja….. by nazi się rzesza wykluła.

   PS.
   Dziś wóz albo przewóz …. elektorzy wybór zatwierdzają.

 13. Ktoś pisze:

  O i jeszcze jedno się potwierdziło. jak mówiłem że to zjeb i pluskwa to wielki wrzask był a tu proszę… SAM SIĘ WYDAŁ.

  .https://www.youtube.com/watch?v=73ZiRTyOgcA

  Kolejna antypolska gnida….

  • Ktoś pisze:

   (https://miziaforum.wordpress.com/2016/12/19/wylaczenie-tvp-oto-winni-personalnie-to-jest-sabotaz-seweryn-blumsztajnlis-szechter/#comment-294671)

   „bardzo dobry koment. na forum G.P

   Parę słów odnośnie całego tego politycznego zamieszania.
   Wczoraj po 20 słuchałem w tvp info debaty, gdzie- jakby mogło być inaczej – politycy skakali sobie do gardeł. Do myślenia dała mi jedynie wypowiedź posłanki Kukiz15, która otwarcie opisała sytuację w kuluarach sejmowych- posłowie PoPis śmieją się razem i żartują, Suski z PiS razem z Petru chwalą się jeden drugiemu kto ile lajków zebrał, grunt żeby przed kamerami wyglądało na awanturę.

   Druga sprawa drodzy forumowicze- zerknijcie na twarze posłów oblegających mównicę- połowa trudzi się być poważna, a druga połowa z uśmiechami jakby w kabarecie grali…

   Wniosek: robią sobie skurczybyki kabarety za nasze pieniądze, jedni z drugimi udają pokłóconych, płacą swoim mediom, również z naszych pieniędzy, by robiły ludziom wodę z mózgu, a sami dobrze się bawią i mają nas wszystkich głęboko w dupie.

   Dziękuję za uwagę, dobranoc.”

   — a kudliński „wielki ZDEMOBILIZOWANY z UB patriota”…. GRA w TE SAME NUTE…….

   gojska hołoto, won na barykady walczyć i ginąć za nasze przekręty….
   umierać za banderożydownię jaką w miejsce polin chcemy tu powołać……

   ale można i niepokalanie wierzyć iż on „mesjasz”……
   jaki poprowadzi partyzantkę do jej ostatniego boju……
   bo jego podstawowy zadanie TO WYDANIE OPOZYCJI POZASYSTEMOWEJ NA ODSTRZAŁ.

   I to koleś robi i takimi jak w filmiku apelami.

   • BasiaB. pisze:

    a ja od kilku dni, kiedy się zaczął cyrk w sejmie, słyszałam : ” nie pchać paluchów, nic nie robić, to sprawa między żydkami, zostawić” – co tez posłusznie uczyniłam 🙂

  • Ktoś pisze:

   „ostatnie minuty, posłuchajcie tutaj co mówi pan Kudliński, co zrobimy jak wybuchnie wojna pomiędzy 15 a 31.12.2016 ? czyli coś wiedział z przecieków, podając daty…”

   .https://youtu.be/K-aIBHorWSU

   i ŻEBY TA WOJNA WYBUCHŁA całkowicie „PRZYPADKIEM”…. 21 grudnia głupki mają medytować….. Oczywiście o (NIE)pokój na świecie bo żyjemy w świecie JUDASZOWEJ czyli ODWRÓCONEJ MOWY……

   • BasiaB. pisze:

    Dokładnie – Kudliński, jak teraz po woli wychodzi, ma tyle samo wiesci co wałęsa, przechwalajacy sie z kazdej strony, że wyjdzie wraz ze swoimi na ulicę i ten rzad przepędzi.
    Zapowiadano nawet przedział czasowy. Wałęsa czyli Leiba Kohne jest tak głupi, że nie potrafił nawet ukryć mowy ciała, Ten cały spektakl gruntownie przygotowano za peniądze Sorosa, jakimż to prawem awanturnicy w sejmie po 2 godzinach burzliwej okupacji mównicy wiedzieli, że swołocz kodowska zbiera się w kilku większych miastach.
    Nic w tej kwestii nie robię, „samo się rozwiąże” w odpowiednim momencie, na razie niech trwonią czas i energię, bo nasze pieniądze i tak zmarnotrawili. Niech sprzedają facjaty i swoje atrybuty.
    Kwarcyt nowej generacji działa dobrze, nawet rewelacyjnie, bo tamtemu się zjechało kilka dni temu, czego znak na niebie powstał,no i strach doopę ścisnął każdemu rabi, czego wyrazem był nalot zarozumiałego szczyla hybrydowego, pewniaczka mającego za plecami ryty wraz ze zrytymi kipi, bo jeżeli napisałam tu banialuki, to dlaczego mnie próbowano straszyć, jeżeli są to bajdy ?

    • BasiaB. pisze:

     i tu dopowiedzenie Mukiego-trochę drastyczne, ale jak sobie inaczej wyobrażacie reset tego badziewia ?
     http://muki.salon24.pl/741047,czasy-konca-czasu,4
     A teraz : jeszcze 40 lat temu, pisano, podawano ilość ludzi na Ziemi na 3,5-4 mld ludzi, jakim to sposobem w przeciągu tak krótkiego czasu ilość ta podwoiła się ?!
     We wszystkich manuskryptach i starych rękopisach liczbę ludności na Ziemi wyliczano na ok. 2 – 500 mln. !!!
     „W początkach XIX wieku liczba mieszkańców Ziemi przekroczyła 1 miliard, w 1900 roku wynosiła około 1650 mln.”
     http://geografia.na6.pl/rozwoj-liczby-ludnosci-swiata

     Jak nagle w ciagu niespełna 100 lat można namnożyć 500 % ludności, kiedy przez 2000 lat ta liczba była na stałym poziomie ?
     Kim jest ten badziew zalewający Ziemię ? ” Nadprodukcja ludzików ” ?

  • Polka pisze:

   Temu panu już podziękujemy.

 14. Ktoś pisze:

  Nie wiem gdzie to jest to wpisze tu,

  taką pogoda jak jest teraz za oknami….. ten „smog” udający „mgłę” dawniej nazywano morowym wyziewem…. czyli zwiastunem bliskości/ obecności/ kolejnego najazdu Formionów jakim w mitologi nordyckiej królowała Hel i tego ich „statku zbudowanego z napletków” z jakiego doglądała swoje włości)…

 15. Ktoś pisze:

  .https://youtu.be/fB7p4P_lahU

  Natanek o cudzie, tylko czemu antysemickim…….

 16. Ktoś pisze:

  Jest jeszcze u was ta trupia mgła czy tez już sobie „poszła” ?

 17. Wojwit pisze:

  Ktosiu, w moim mieście ona wisi już od co najmniej dziesięciu dni z małymi przebłyskami słońca – jak w zeszły piątek i w sobotę (kiedy mocno powiało). Tyle dni smogowej, toksycznej mgły naraz, w zasadzie w jednym ciągu, NIE PAMIĘTAM.

 18. Ktoś pisze:

  Eskalacja zła – Wielkie Otwarcie Wrót , w_g Dariusza Kwietnia

  o wampirach, wilkołakach i riese… nie wklejam linku bo sieje straszliwie….

  ale ogólnie to on mówi o Hel (tej od formorian i tej trupiej aury) i jej dzieciach głównie wilku (wilkołaku patrz ta „rasa” z linku z nowej Atlantydy), że tam jest „coś” co przyciąga różnych „magów” by czynić obrzędy. Że do lat 90 przyjeżdżali tan egzorcyści ale teraz SIĘ BOJĄ tam zapuszczać…. że są różne dziwne budowle wyglądające jak groby (kurhany) w ilości 12 sztuk, usypana piramida…..

  i połowa filmu…. a i wiem co sieje…. energetyczne węże z czakry gardła…. napadają podczas oglądania

  a i po tamtym terenie się kiedyś i templariusze kręcili…. ale to z innego…. rycerze demona….. czyli Hel….

  bez bhp nawet nie podchodźcie….. bhp w postaci kilku osób z kroplówką…… w zanadrzu (innym pokoju)

 19. Ktoś pisze:

  Jakby to powiedział klasyk

  „mamy anioła i nie zawahamy się nim spalić jerozolimy…..
  jeśli się od Polski i Polaków wszelkie naziole nie odpierdolicie…..”

  „18 grudnia 2016 na niebie nad Polską obserwowano wspaniałą chmurę w kształcie anioła. Poruszony do głębi świadek poczynił kilka zdjęć, które rozpowszechniane są obecnie w sieci, podaje portal Esoreiter. Nie podano dokładnie, gdzie można było podziwiać to cudo.”

  http://innemedium.pl/wiadomosc/chmura-w-ksztalcie-aniola-nad-polska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s