Organizm człowieka

Ponieważ ostatnio , sporo zaczęło mówić się o chorobach trzustki, w tym jednym z najgorszych nowotworów tego narządu, wklejam w wielkim skrócie, jak sobie pomóc oraz zachęcam do przeczytania całego art.:

trzustkaa

The Pancreas Defense Protocol [PDF]
…,,Twoja trzustka może być uszkadzana całe zycie zanim odczujesz tego skutki. A wtedy może być już za późno by naprawić problem. To czyni nasz autorski PDF przydatnym.
Opracowaliśmy go by pomóc twojej trzustce, by nie musiała się zmierzyć ze śmiertelnym zagrożeniem. . . Ale jeśli już żyjesz z osłabioną trzustką, PDF może pomóc odwrócić szkody.
Oto jakZ to zrobić:
najdź więcej flawonoli: przeciwutleniacze mogą chronić trzustkę. Ale niedawne badanie pokazuje, że flawonole – specyficzny typ przeciwutleniaczy – może zmniejszyć ryzyko powstania raka trzustki o około 25%. I to ryzyko może spaść nawet niżej u palaczy – aż o 58%. [xiii]
Flawonoidy w tym badaniu – kwercetyna, kemferol i mirycetyna – nie są trudne do znalezienia. Dobrym źródłem kwercetyny są jabłka i cebula. Kemferol daje szpinak i kapusta, a czerwona cebula i jagody to łatwy sposób na dodanie do diety mirycetynę.
Zakazuje się konsumpcji przetworzonego mięsa: poważnie zagraża ono trzustce. . .
Pożegnaj się z cukrem – on karmi raka. Konsumpcja cukru jest jednym z najwiekszych ryzyk zachorowania na raka trzustki, nie ma nic gorszego od ‚soft drinks’.
Tylko osoby przyjmujące wit. D3 w największej dawce – tylko 600 IU – mają 41% szanse pokonania tego raka. Odkryto, że przyjmowanie 6.000 IU wit. D3 codziennie może doprowadzić do znacznego obniżenia ryzyka.
Korzystaj z enzymów trawiennych: wiesz jak są ważne dla prawidłowego funkcjonowania trzustki. One mogą zapobiec, a nawet zniszczyć raka trzustki. Przeprowadzone w 2007 badanie na Kubie wykryło, że bromelaina – enzym trawienny znajdujący się w ananasie – był znacznie bardziej skuteczny niż środek w chemo 5-fluorouracyl. Bromelaina podniosła wskaźnik przeżycia myszy z PC nawet do 318%. I odwrotnie do chemo, ta naturalna substancja nie daje szansy rakom wtórnym.
Kolejne lata będą krytyczne jeśli chodzi o postęp w wykrywaniu – i zwalczaniu raka trzustki. . . Ale teraz jest to jeden z najbardziej śmiertelnych nowotworów.,,
The Deadly Pancreas Killer (That Modern Medicine Can’t Catch)
Independent Healing (s. 16 – 21)
Tłum. Ola Gordon.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trzustkowy-zabojca-ktorego-moze-zlapac-nowoczesna-medycyna-2014-10

Ps. Hulda Clark w swojej ,,Kuracji Zycia,, pisała,że za raka trzustki sa odpowiedzialne również usadowione w niej pasożyty, m.inn. przywra.

Minerałek.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, zdrowie, świadomość i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

304 odpowiedzi na „Organizm człowieka

 1. Minerałek pisze:

  Zachęcam do obejrzenia:
  ,,DARMOWE METODY, KTÓRE POWINIENEŚ POZNAĆ – Barbara Kazana – 16.10.2017 r.,,
  .https://www.youtube.com/watch?v=W-8RcYZRie0

 2. BasiaB pisze:

  ” Szybka, tania i skuteczna metoda na oczyszczanie organizmu – jelit❗ Polecam Sanjaya ”
  .https://www.youtube.com/watch?v=YSbfbTFzjOY

  • Polka pisze:

   Bardzo konkretnie 🙂 Ja od 40 lat trzymam się zasady Jadwigi Górnickiej „człowiek nie żyje po to żeby jeść tylko je po to żeby żyć”

 3. Wojwit pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=oUuiHQ-S110

  „Świętne szczepionki”, czyli kolejny (59. już) wykład dra Jaśkowskiego, tym razem o połączeniu sił kleszych i proszczepionkowych w dążeniach ku depopulacji.

 4. Minerałek pisze:

  Jak ratować się od aluminium?
  Trzeba pamiętać, że aluminium w szczepionkach jest „n” razy bardziej toksyczne, aniżeli aluminium zawarte w produktach spożywczych. O tym, że aluminium przyczynia się do choroby Alzheimera, wiadomo jest od lat 80. ubiegłego wieku. Nawet Ministerstwo Środowiska opisywało tę chorobę w terenach skażonych aluminium, w wydawanych przez siebie publikacjach.

  W szczepionkach aluminium jest w postaci nanocząsteczek, a te są wielokrotnie trudniejsze do usunięcia z naszego organizmu. Nanocząsteczki są zjadane przez makrofagi — MF i transportowane po całym organizmie. MF zawierające aluminium spokojnie przenikają barierę krew-mózg.

  Tak więc nanocząsteczek nie można usunąć przez nerki. Cząstki adiuwanta nie krążą we krwi, tylko wraz z makrofagami usadawiają się w różnych narządach takich jak: mózg, śledziona, węzły chłonne. W nich ulegają konwersji jonowej. Jak podałem w poprzednich pracach, mózg jest bardzo wrażliwy na aluminium i już minimalne dawki powodują powstanie stanów zapalnych.

  Na całe szczęście poznano naturalne sposoby zmniejszania uszkodzeń dokonywanych przez aluminium. Suplementacja tauryną, witaminą E, selenem, kwercetyną, kurkumą i acetylo-karnityną, może zapewnić ochronę.
  Krzemionka

  Krzemionka występuje w wielu produktach spożywczych. Ma naturalne powinowactwo do aluminium. Krzemionka łączy się z aluminium tworząc glinokrzemiany.

  Glinokrzemiany są nietoksyczne i biologicznie prawie obojętne. Glinokrzemiany są wydalane przez nerki. Badania wykazały, że spożywanie krzemionki zwiększa wydalanie aluminium z organizmu człowieka.

  Przykładowo spożywanie ok. 50 mg krzemionki na dobę, zwiększa wydalanie krzemionki o ok. 28 %. Podobnie działa krzemionka u chorych z chorobą Alzheimera.

  Bardzo ciekawe, dlaczego w Polsce Ministerstwo Zdrowia, nie informuje o tym pracowników Służby Zdrowia, a w szczególności pediatrów? Wydaje się, że krzemionka jest jednym z najbardziej skutecznych czynników detoksykacji z aluminium.

  Wystarczy spożywać ok. 50 — 100 mg ziemi krzemionkowej [tzw. okrzemki] w sytuacji narażenia na aluminium. Krzemionka jest bardzo tania.
  Glicyna

  Jest aminokwasem stosowanym podczas chelatacji metali ciężkich. Jest bardzo skuteczna w przypadku aluminium. Glicyna zmniejsza również stany zapalne. Prawdopodobnie jest to związane z kolagenem.

  Dobre wytwarzanie kolagenu jest niezbędne do działania bariery jelitowej. Czy bariera jest skuteczna, wystarczy obserwacja kupki. Kupka musi być uformowana, praktycznie bez zapachu i topić się. Jeżeli pływa i posiada mocny zapach, to jest to oczywisty dowód stanu zapalnego jelit, czyli przerwania bariery jelitowej. Toksyny mogą się swobodnie dostawać do krwioobiegu.

  Łączenie krzemionki z glicyną, może synergistycznie zwiększyć usuwanie aluminium z organizmu.

  Proponowana dawka wynosi ok. 10 — 20 gramów glicyny dziennie, w dawkach podzielonych. W związku z faktem, że glicyna poprawia jakość snu, dobrze jest przyjmować ją przed snem. Dla osób lubiących poobiednie drzemki wskazane jest przyjmowanie glicyny przed drzemką. Jej uspokajające działanie poprawia jakość drzemki.
  Turyna

  Jest antyutleniaczem z działaniem ochronnym na układ nerwowy, nerki, wątrobę. Zabezpiecza przed toksycznym wpływem metali ciężkich, takich jak: chrom, kadm, ołów na nasz organizm. Tauryna podana przed zatruciem jest bardziej skuteczna.

  Badania wykazały również, że tauryna jest skuteczna podczas detoksykacji wątroby i odwrócenia uszkodzeń wątroby spowodowanych przez aluminium. Inne badania wykazały, że tauryna zapobiega uszkodzeniu nerek, spowodowanym przez aluminium.

  Tauryna, podobnie jak glicyna, poprawia jakość snu. Należy więc ją przyjmować przed snem, wieczorem. Proponowana dawka wynosi ok 1.0 do 3.0 g/dziennie.
  Lecytyna

  Jest ważnym składnikiem odżywczym mózgu. Błony komórkowe są wykonane z lecytyny. W mózgu jest dużo fosfolipidowych błon. W eksperymentach, lecytyna zmniejsza niekorzystne efekty spożywanego aluminium oraz ogranicza stany zapalne i zmiany patologiczne w nerkach, wątrobie, mózgu i jądrach.

  Sugerowana dawka wynosi ok. 10 — 20 g lecytyny na dobę. Oczywiście, w zależności od masy ciała osoby ją przyjmującej. Lecytyna najłatwiej dostępna, znajduje się w jajkach. Wystarczy kogel — mogel z dwu jajek podawać dziecku.
  Witamina E

  Liczne badania wykazują skuteczność witaminy E w zapobieganiu toksycznego działania aluminium. Witamina E hamuje utlenianie lipidów spowodowane przez aluminium.

  Sprawdzono to dla naturalnych witamin E, a nie dla produktów syntetycznych, dlatego nie polecam produktów syntetycznych. Należy więc unikać wszelkich witamin mających przedrostek „dl” lub ”di -alfa-tokoferol”.
  Kwercetyna

  Jest polifenolowym przeciwutleniaczem, obecnym w wielu produktach odżywczych. Kwercetyna zapobiega zaburzeniom koordynacji mięśniowej, poznawczej, poprawia pamięć i zdolności poszukiwawcze.

  Badania wykazały, że kwercetyna poprawia wskaźniki biochemiczne zdrowia mózgu, w porównaniu z grupą otrzymującą aluminium. Kwercetyna chroni przed stresem oksydacyjnym i toksycznością glinu.
  Kurkuma

  Badania wykazały, że kurkuma zapobiega neurotoksycznemu działaniu aluminium.
  Selen

  Zmniejsza wytwarzanie interleukiny-6, spowodowanej przez aluminium. Udowodniono, że interleukina IL-6 powoduje autyzm. Przez zmniejszenie produkcji IL-6 przez selen, maleje prawdopodobieństwo powstania autyzmu. Proponowana dawka selenu to ok. 200 do 400 mcg dziennie.
  Acetylokarnityna

  Jest krytyczna dla funkcjonowania mózgu i jest pomocna w wielu zaburzeniach neurologicznych. Prawdopodobnie acetylokarnityna jest skuteczna, jako środek zapobiegający niekorzystnym skutkom aluminium. Proponowana dawka to 2.0 do 5.0 g dziennie.
  dr n. med. Jerzy Jaśkowski
  http://www.kuprawdzie.pl/jak-ratowac-aluminium/

  ALUMINIUM – TEGO NIE POLUBISZ CZ. 2/4 – YouTube

  .https://www.youtube.com/watch?v=vZkKulK0ipY
  18 lis 2017 – Przesłany przez: BaldTV

 5. Minerałek pisze:

  Naturalny dezodorant
  Aby przygotować naturalny dezodorant, nie potrzebujemy dużej ilości drogich składników o egzotycznie brzmiących nazwach. Wystarczy nam łącznie pięć produktów, które są dostępne na rynku bez większego problemu. A zatem – do dzieła!
  W celu przygotowania dezodorantu DIY należy zapatrzyć się w następujące składniki bazowe:

  skrobia kukurydziana
  soda oczyszczona
  olej kokosowy
  kilka kropel olejku eterycznego (np. cytrynowego)
  gliceryna
  

  Przygotowanie:

  Wszystkie składniki z listy, w odpowiednich proporcjach, dokładnie mieszamy do momentu aż nabiorą konsystencji gęstej pasty. Kiedy produkt będzie już gotowy, możemy go spokojnie aplikować na skórę pod pachami.

  O ile tego rodzaju naturalny dezodorant nie blokuje wydzielania potu, o tyle potrafi doskonale go wchłaniać. Zawarte w nim olejki eteryczne powodują, że produkt ma świeży, przyjemny zapach, a przy tym – nie podrażnia skóry. Tego typu kosmetyk sprawdzi się nie tylko u alergików, lecz także u osób dbających o swoje zdrowie – samodzielne wykonanie pozbawionego chemii produktu poza tym, że będzie dobre dla naszego ciała, to jeszcze poprawi nam nastrój, dając sporo satysfakcji.
  Źródło:http://www.ekologia.pl

 6. Minerałek pisze:

  Kilkuodcinkowy cykl różnych metod leczenia starymi ludowymi sposobami:
  ,,Nieznane Tematy O Zdrowiu. Aliaksandr Haretski. Akademia Medycyny Regeneracyjnej.,,

 7. Minerałek pisze:

  DMSO – UKRYWANA SUBSTANCJA PRZECIW NOWOTWOROM I PRZEWLEKŁYM ZAPALENIOM
  DMSO, czyli dimetylosulfotlenek należy do grupy jednych z najcudowniejszych środków stosowanych w medycynie naturalnej. Jego niezwykłe właściwości przeciwnowotworowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe udowodniono w badaniach klinicznych.
  Jednak wciąż jego stosowanie nie jest rozpowszechniane w świecie konwencjonalnej medycyny.

  Lekarze (jak zwykle z wiadomych powodów) bronią się przed przyznaniem racji co do tego, że DMSO jest uniwersalnym, naturalnym środkiem leczniczym, który potrafi zdziałać cuda.
  DMSO, czyli dimetylosulfotlenek

  Znany i dostępny DMSO występuje w postaci bezbarwnego, bezwonnego, klarownego płynu, który jest pozyskiwany z miazgi drzewnej lub otrzymywany syntetycznie.

  Po raz pierwszy dimetylosulfotlenek odkryto w XIX wieku w Niemczech jako produkt uboczny w procesie pozyskiwania papieru.
  Syntetyczny związek stworzył w 1988 r. rosyjski naukowiec Aleksander Zaitseva w Kazaniu nad Wołgą.

  DMSO jest organicznym związkiem chemicznym z grupy sulfotlenków, który doskonale rozpuszcza polarne i niepolarne substancje.

  Jest także odczynnikiem analitycznym i chemicznym, dzięki którym niebywale przyspiesza niektóre reakcje chemiczne.
  Pierwsze zastosowania medyczne

  Po raz pierwszy medyczne właściwości DMSO odkryto w 1959 roku.

  Wówczas użyto go jako środek ochronny czerwonych krwinek oraz innych tkanek przed zamarzaniem.

  Jednak dopiero badania doktora Stanleya W. Jacoba i chemika Roberta J. Hershlera z 1964 roku na dobre udowodniły jego kliniczne zastosowania.

  Odkryto, że DMSO potrafi penetrować skórę i przenikać do krążenia bez uszkadzania powierzchni skóry.

  Późniejsze badania kliniczne wykazały, że środek ten przejawia działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przyspieszające gojenie się ran, rozszerzające naczynia krwionośnie, spowalniające wzrost bakterii, rozluźniające mięśnie, likwidujące opuchliznę, a nawet zwiększające działanie innych środków farmakologicznych.

  Powszechnym zastosowaniem DMSO mogło cieszyć się w środowiskach weterynaryjnych.
  To tam używano go do leczenia stanów artretycznych, zapaleń stawów u koni oraz urazów kości u innych zwierząt.
  Jak działa DMSO?

  Dimetylosulfotlenek jest naturalną substancją, która wykazuje bardzo silne właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

  Łatwo przenika przez błony biologiczne w głąb tkanek, nie powodując przy tym ich uszkadzania.

  Jest doskonałym rozpuszczalnikiem i w tej kwestii nie ma sobie równych.

  Potrafi także współgrać z innymi substancjami odżywczymi i lekami, sprawiając, że szybciej wnikają one do wnętrza organizmu.

  Przykładowo DMSO nałożony na skórę, w ciągu kilku minut wnika w głąb struktur tkanki kostnej, znacząco uśmierzając ból i likwidując stany zapalne.

  DMSO stosuje się najczęściej na czystą, wolną od preparatów chemicznych (np. kremów, dezodorantów i olejków) powierzchnię skóry, w postaci rozcieńczonego z wodą do 70% (lub mniej) preparatu.
  Wzmocnienie skuteczności preparatu można uzyskać poprzez połączenie go z kapsaicyną.

  Może być stosowany także w formie doustnej, dożylnej, w postaci żelu, a nawet kropli do oczu.

  Korzyści stosowania
  Stosowanie DMSO przynosi wiele korzyści dla organizmu:
  • DMSO to zabójca bakterii, wirusów i grzybów.
  • Jest środkiem poprawiającym funkcjonowanie układu immunologicznego.
  • Zmniejsza uciążliwość alergii.
  • Redukuje ból i odczyn zapalny po ukąszeniach owadów.
  • Działa jako silny preparat przeciwzapalny.
  • Zmniejsza ból i przyspiesza gojenie się ran, oparzeń i urazów mięśni szkieletowych.
  • Stosowany jest miejscowo do leczenia bólów głowy, kości i reumatoidalnego zapalenia stawów.
  • Pomaga w leczeniu zaćmy, jaskry, zwyrodnieniu plamki żółtej i problemach z siatkówką.
  • Usuwa grzybicę paznokci.

  • Działa przeciwutleniająco.
  • Poprawia krążenie krwi – zapobiega tworzeniu się skrzepów i nadmiernej krzepliwości.
  • Leczy uszkodzenia skóry i tkanek spowodowanych chemioterapią.
  • Wspomaga walkę z łuszczycą, trądzikiem i bliznami potrądzikowymi.
  • Rozpuszcza nowe skrzepy i zapobiega zmianom poudarowym.
  • Poprawia pracę serca.
  • Zmniejsza ból przy półpaścu.
  • Stosowany dożylnie obniża bardzo wysokie ciśnienie krwi w mózgu.
  • Działa silnie moczopędne.
  • Udowodniono jego wysoką skuteczność w leczeniu infekcji pęcherza moczowego (śródmiąższowego zapalenia pęcherza moczowego ) i przewlekłej choroby zapalnej pęcherza moczowego.
  • Hamuje rozwój Helicobacter pylori.
  • Pomaga zwalczać kamienie żółciowe i wrzody trawienne.
  DMSO kontra nowotwory

  DMSO znane jest przede wszystkim ze swoich unikalnych właściwości przeciwdrobnoustrojowych i przeciwbólowych.

  Z racji tego, że DMSO doskonale przenosi substancje czynne, niektóre metody leczenia łączą DMSO nie tylko z substancjami odżywczymi, ale także środkami przeciwwirusowymi i przeciwnowotworowymi, gdyż środek ten łatwo trafia do komórek rakowych.

  Istnieją jednak doniesienia na temat tego, że DMSO działa przeciwnowotworowo, przede wszystkim chroniąc zdrowe komórki przed rakiem i skutkami promieniowania oraz chemioterapii, a także przyczynia się do naturalnej śmierci komórek nowotworowych.

  Okazuje się, że jest niezwykle pomocny w leczeniu zdiagnozowanych nowotworów piersi, płuc, prostaty oraz chłoniaka i białaczki.
  dmso.jpg
  Białaczka fot.123rf.com

  Jakiś czas temu próbowano nawet stworzyć z DMSO jeden z podstawowych środków stosowanych do leczenia nowotworów.

  Realizacja tego pomysłu była na dobrej drodze, jednak została szybko zablokowana przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

  Głównym powodem, dla którego odmówiono zakwalifikowania DMSO jako środka leczącego nowotwory były trudności z samą klasyfikacją.

  „Wybitne umysły” pracujące w FDA miały problem ze zrozumieniem tego, jak tak mała cząsteczka potrafi zdziałać tak wiele cudów!.

  Po prostu zbyt duża ilość biologicznych i farmakologicznych korzyści, jakie niesie za sobą stosowanie DMSO, przewyższyła najśmielsze oczekiwania amerykańskiej instytucji i zagroziłaby interesom przemysłu farmaceutycznego,dlatego FDA zablokowała zwykłym ludziom drogę do zdrowia i życia…
  P.S. Informacje są prywatnymi opiniami i poglądami. Nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np lekarza. Wszelkie rady które są na mojej stronie, stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.
  źródło: https://www.odkrywamyzakryte.com/dmso/

 8. jaga pisze:

  Mogę wrzasnąć za Scooterem: reeeeeeesuuuuurreeeection!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po polaniu lodowatą wodą..się przemogłam i stwierdzam po pierwszym razie, że to już mój nałóg..hehe..najpierwej oddech zabrało, ale potem jakie ciepło się zrobiło..uuuuu..nie myślałam, że to takie fajne……polecam szanownym czytaczom 😀

 9. Minerałek pisze:

  Aleksander Ogulov masaż brzucha- terapia wisceralna
  .https://www.youtube.com/watch?v=JFShXCEVVvs

  • jaga pisze:

   .. bardzo rozlużnia wątpia 🙂 jest książka po polskiemu ze wskazówkami i przydatną mapką..

  • Mom pisze:

   Dziękuję Minerałku ❤ Dawno się tak nie pogniotłam jak wczoraj 🙂
   Od siebie jeszcze dodam, że na problemy z zastojami limfatycznymi rewelacyjnie działa masaż bańką chińską..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s