Organizm człowieka

Ponieważ ostatnio , sporo zaczęło mówić się o chorobach trzustki, w tym jednym z najgorszych nowotworów tego narządu, wklejam w wielkim skrócie, jak sobie pomóc oraz zachęcam do przeczytania całego art.:

trzustkaa

The Pancreas Defense Protocol [PDF]
…,,Twoja trzustka może być uszkadzana całe zycie zanim odczujesz tego skutki. A wtedy może być już za późno by naprawić problem. To czyni nasz autorski PDF przydatnym.
Opracowaliśmy go by pomóc twojej trzustce, by nie musiała się zmierzyć ze śmiertelnym zagrożeniem. . . Ale jeśli już żyjesz z osłabioną trzustką, PDF może pomóc odwrócić szkody.
Oto jakZ to zrobić:
najdź więcej flawonoli: przeciwutleniacze mogą chronić trzustkę. Ale niedawne badanie pokazuje, że flawonole – specyficzny typ przeciwutleniaczy – może zmniejszyć ryzyko powstania raka trzustki o około 25%. I to ryzyko może spaść nawet niżej u palaczy – aż o 58%. [xiii]
Flawonoidy w tym badaniu – kwercetyna, kemferol i mirycetyna – nie są trudne do znalezienia. Dobrym źródłem kwercetyny są jabłka i cebula. Kemferol daje szpinak i kapusta, a czerwona cebula i jagody to łatwy sposób na dodanie do diety mirycetynę.
Zakazuje się konsumpcji przetworzonego mięsa: poważnie zagraża ono trzustce. . .
Pożegnaj się z cukrem – on karmi raka. Konsumpcja cukru jest jednym z najwiekszych ryzyk zachorowania na raka trzustki, nie ma nic gorszego od ‚soft drinks’.
Tylko osoby przyjmujące wit. D3 w największej dawce – tylko 600 IU – mają 41% szanse pokonania tego raka. Odkryto, że przyjmowanie 6.000 IU wit. D3 codziennie może doprowadzić do znacznego obniżenia ryzyka.
Korzystaj z enzymów trawiennych: wiesz jak są ważne dla prawidłowego funkcjonowania trzustki. One mogą zapobiec, a nawet zniszczyć raka trzustki. Przeprowadzone w 2007 badanie na Kubie wykryło, że bromelaina – enzym trawienny znajdujący się w ananasie – był znacznie bardziej skuteczny niż środek w chemo 5-fluorouracyl. Bromelaina podniosła wskaźnik przeżycia myszy z PC nawet do 318%. I odwrotnie do chemo, ta naturalna substancja nie daje szansy rakom wtórnym.
Kolejne lata będą krytyczne jeśli chodzi o postęp w wykrywaniu – i zwalczaniu raka trzustki. . . Ale teraz jest to jeden z najbardziej śmiertelnych nowotworów.,,
The Deadly Pancreas Killer (That Modern Medicine Can’t Catch)
Independent Healing (s. 16 – 21)
Tłum. Ola Gordon.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trzustkowy-zabojca-ktorego-moze-zlapac-nowoczesna-medycyna-2014-10

Ps. Hulda Clark w swojej ,,Kuracji Zycia,, pisała,że za raka trzustki sa odpowiedzialne również usadowione w niej pasożyty, m.inn. przywra.

Minerałek.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, zdrowie, świadomość i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

295 odpowiedzi na „Organizm człowieka

 1. Minerałek pisze:

  Zachęcam do obejrzenia:
  ,,DARMOWE METODY, KTÓRE POWINIENEŚ POZNAĆ – Barbara Kazana – 16.10.2017 r.,,
  .https://www.youtube.com/watch?v=W-8RcYZRie0

 2. BasiaB pisze:

  ” Szybka, tania i skuteczna metoda na oczyszczanie organizmu – jelit❗ Polecam Sanjaya ”
  .https://www.youtube.com/watch?v=YSbfbTFzjOY

  • Polka pisze:

   Bardzo konkretnie 🙂 Ja od 40 lat trzymam się zasady Jadwigi Górnickiej „człowiek nie żyje po to żeby jeść tylko je po to żeby żyć”

 3. Wojwit pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=oUuiHQ-S110

  „Świętne szczepionki”, czyli kolejny (59. już) wykład dra Jaśkowskiego, tym razem o połączeniu sił kleszych i proszczepionkowych w dążeniach ku depopulacji.

 4. Minerałek pisze:

  Jak ratować się od aluminium?
  Trzeba pamiętać, że aluminium w szczepionkach jest „n” razy bardziej toksyczne, aniżeli aluminium zawarte w produktach spożywczych. O tym, że aluminium przyczynia się do choroby Alzheimera, wiadomo jest od lat 80. ubiegłego wieku. Nawet Ministerstwo Środowiska opisywało tę chorobę w terenach skażonych aluminium, w wydawanych przez siebie publikacjach.

  W szczepionkach aluminium jest w postaci nanocząsteczek, a te są wielokrotnie trudniejsze do usunięcia z naszego organizmu. Nanocząsteczki są zjadane przez makrofagi — MF i transportowane po całym organizmie. MF zawierające aluminium spokojnie przenikają barierę krew-mózg.

  Tak więc nanocząsteczek nie można usunąć przez nerki. Cząstki adiuwanta nie krążą we krwi, tylko wraz z makrofagami usadawiają się w różnych narządach takich jak: mózg, śledziona, węzły chłonne. W nich ulegają konwersji jonowej. Jak podałem w poprzednich pracach, mózg jest bardzo wrażliwy na aluminium i już minimalne dawki powodują powstanie stanów zapalnych.

  Na całe szczęście poznano naturalne sposoby zmniejszania uszkodzeń dokonywanych przez aluminium. Suplementacja tauryną, witaminą E, selenem, kwercetyną, kurkumą i acetylo-karnityną, może zapewnić ochronę.
  Krzemionka

  Krzemionka występuje w wielu produktach spożywczych. Ma naturalne powinowactwo do aluminium. Krzemionka łączy się z aluminium tworząc glinokrzemiany.

  Glinokrzemiany są nietoksyczne i biologicznie prawie obojętne. Glinokrzemiany są wydalane przez nerki. Badania wykazały, że spożywanie krzemionki zwiększa wydalanie aluminium z organizmu człowieka.

  Przykładowo spożywanie ok. 50 mg krzemionki na dobę, zwiększa wydalanie krzemionki o ok. 28 %. Podobnie działa krzemionka u chorych z chorobą Alzheimera.

  Bardzo ciekawe, dlaczego w Polsce Ministerstwo Zdrowia, nie informuje o tym pracowników Służby Zdrowia, a w szczególności pediatrów? Wydaje się, że krzemionka jest jednym z najbardziej skutecznych czynników detoksykacji z aluminium.

  Wystarczy spożywać ok. 50 — 100 mg ziemi krzemionkowej [tzw. okrzemki] w sytuacji narażenia na aluminium. Krzemionka jest bardzo tania.
  Glicyna

  Jest aminokwasem stosowanym podczas chelatacji metali ciężkich. Jest bardzo skuteczna w przypadku aluminium. Glicyna zmniejsza również stany zapalne. Prawdopodobnie jest to związane z kolagenem.

  Dobre wytwarzanie kolagenu jest niezbędne do działania bariery jelitowej. Czy bariera jest skuteczna, wystarczy obserwacja kupki. Kupka musi być uformowana, praktycznie bez zapachu i topić się. Jeżeli pływa i posiada mocny zapach, to jest to oczywisty dowód stanu zapalnego jelit, czyli przerwania bariery jelitowej. Toksyny mogą się swobodnie dostawać do krwioobiegu.

  Łączenie krzemionki z glicyną, może synergistycznie zwiększyć usuwanie aluminium z organizmu.

  Proponowana dawka wynosi ok. 10 — 20 gramów glicyny dziennie, w dawkach podzielonych. W związku z faktem, że glicyna poprawia jakość snu, dobrze jest przyjmować ją przed snem. Dla osób lubiących poobiednie drzemki wskazane jest przyjmowanie glicyny przed drzemką. Jej uspokajające działanie poprawia jakość drzemki.
  Turyna

  Jest antyutleniaczem z działaniem ochronnym na układ nerwowy, nerki, wątrobę. Zabezpiecza przed toksycznym wpływem metali ciężkich, takich jak: chrom, kadm, ołów na nasz organizm. Tauryna podana przed zatruciem jest bardziej skuteczna.

  Badania wykazały również, że tauryna jest skuteczna podczas detoksykacji wątroby i odwrócenia uszkodzeń wątroby spowodowanych przez aluminium. Inne badania wykazały, że tauryna zapobiega uszkodzeniu nerek, spowodowanym przez aluminium.

  Tauryna, podobnie jak glicyna, poprawia jakość snu. Należy więc ją przyjmować przed snem, wieczorem. Proponowana dawka wynosi ok 1.0 do 3.0 g/dziennie.
  Lecytyna

  Jest ważnym składnikiem odżywczym mózgu. Błony komórkowe są wykonane z lecytyny. W mózgu jest dużo fosfolipidowych błon. W eksperymentach, lecytyna zmniejsza niekorzystne efekty spożywanego aluminium oraz ogranicza stany zapalne i zmiany patologiczne w nerkach, wątrobie, mózgu i jądrach.

  Sugerowana dawka wynosi ok. 10 — 20 g lecytyny na dobę. Oczywiście, w zależności od masy ciała osoby ją przyjmującej. Lecytyna najłatwiej dostępna, znajduje się w jajkach. Wystarczy kogel — mogel z dwu jajek podawać dziecku.
  Witamina E

  Liczne badania wykazują skuteczność witaminy E w zapobieganiu toksycznego działania aluminium. Witamina E hamuje utlenianie lipidów spowodowane przez aluminium.

  Sprawdzono to dla naturalnych witamin E, a nie dla produktów syntetycznych, dlatego nie polecam produktów syntetycznych. Należy więc unikać wszelkich witamin mających przedrostek „dl” lub ”di -alfa-tokoferol”.
  Kwercetyna

  Jest polifenolowym przeciwutleniaczem, obecnym w wielu produktach odżywczych. Kwercetyna zapobiega zaburzeniom koordynacji mięśniowej, poznawczej, poprawia pamięć i zdolności poszukiwawcze.

  Badania wykazały, że kwercetyna poprawia wskaźniki biochemiczne zdrowia mózgu, w porównaniu z grupą otrzymującą aluminium. Kwercetyna chroni przed stresem oksydacyjnym i toksycznością glinu.
  Kurkuma

  Badania wykazały, że kurkuma zapobiega neurotoksycznemu działaniu aluminium.
  Selen

  Zmniejsza wytwarzanie interleukiny-6, spowodowanej przez aluminium. Udowodniono, że interleukina IL-6 powoduje autyzm. Przez zmniejszenie produkcji IL-6 przez selen, maleje prawdopodobieństwo powstania autyzmu. Proponowana dawka selenu to ok. 200 do 400 mcg dziennie.
  Acetylokarnityna

  Jest krytyczna dla funkcjonowania mózgu i jest pomocna w wielu zaburzeniach neurologicznych. Prawdopodobnie acetylokarnityna jest skuteczna, jako środek zapobiegający niekorzystnym skutkom aluminium. Proponowana dawka to 2.0 do 5.0 g dziennie.
  dr n. med. Jerzy Jaśkowski
  http://www.kuprawdzie.pl/jak-ratowac-aluminium/

  ALUMINIUM – TEGO NIE POLUBISZ CZ. 2/4 – YouTube

  .https://www.youtube.com/watch?v=vZkKulK0ipY
  18 lis 2017 – Przesłany przez: BaldTV

 5. Minerałek pisze:

  Naturalny dezodorant
  Aby przygotować naturalny dezodorant, nie potrzebujemy dużej ilości drogich składników o egzotycznie brzmiących nazwach. Wystarczy nam łącznie pięć produktów, które są dostępne na rynku bez większego problemu. A zatem – do dzieła!
  W celu przygotowania dezodorantu DIY należy zapatrzyć się w następujące składniki bazowe:

  skrobia kukurydziana
  soda oczyszczona
  olej kokosowy
  kilka kropel olejku eterycznego (np. cytrynowego)
  gliceryna
  

  Przygotowanie:

  Wszystkie składniki z listy, w odpowiednich proporcjach, dokładnie mieszamy do momentu aż nabiorą konsystencji gęstej pasty. Kiedy produkt będzie już gotowy, możemy go spokojnie aplikować na skórę pod pachami.

  O ile tego rodzaju naturalny dezodorant nie blokuje wydzielania potu, o tyle potrafi doskonale go wchłaniać. Zawarte w nim olejki eteryczne powodują, że produkt ma świeży, przyjemny zapach, a przy tym – nie podrażnia skóry. Tego typu kosmetyk sprawdzi się nie tylko u alergików, lecz także u osób dbających o swoje zdrowie – samodzielne wykonanie pozbawionego chemii produktu poza tym, że będzie dobre dla naszego ciała, to jeszcze poprawi nam nastrój, dając sporo satysfakcji.
  Źródło:http://www.ekologia.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s