Mityczna Warszawa cz.4

Warszawa – miasto boga czy Warszawa – miasto demona

Dla zrozumienia dalszych wywodów należy znać 2 zasady
— pierwsza to BRZYTWA OKHLAMA — chyba nie trzeba mówić o czym ona mówi…..
— druga to taka —- jak histerycy nie wiedzą co wykopali to to co wykopali ZAWSZE jest „tu wstawić wygodne tłumaczenie”….. u nich wszystko się ze słowem RYTUALNE kojarzy…. ale generalnie chodzi o to iż wszystko co im NIE PASUJE DO ICH TEORII metkują jednym wygodnym słowem mającym ODSTRASZAĆ innych badaczy od „dotykania tematu”…..

Etymologia nazwy Warszawa jest związana
– poprzez symbolikę (godło) z WOJNĄ I ZWYCIĘSTWEM W NIEJ
— poprzez nazwę z WARSEM i SAWĄ zapewne WALCZĄCYCH W NIEJ STRON z jakich zrobiono homo-kopu-dom….itd

Kto walczył w WOJNIE WARS kontra SAWA

Jedno typowe skojarzenie to WARS = MARS czyli ARES czyli

„Mars (starołac. Mavors, łac. Mars) – staroitalski bóg wojny, znany już u Etrusków jako Maris. Obok Jowisza i Kwirynusa jeden z głównych bogów w mitologii rzymskiej. Odpowiednik greckiego Aresa. Początkowo czczony jako patron pór roku, szczególnie wiosny. Pasterze powierzali swoje stada opiece Marsa przed watahami wilków. Między innymi do Marsa śpiewali swoje pieśni saliowie. Był czczony jako ojciec bliźniąt: Romulusa i Remusa. Poświęcono mu pierwszy miesiąc w kalendarzu rzymskim – marzec (łac. mensis Martius), kiedy to tradycyjnie pogoda pozwalała wznowić lub rozpocząć działania wojenne.”

drugie to to iż WARS był RYBAKIEM a takim SŁAWNYM była tylko JEDNA POSTAĆ……

„Jozue, Jeszua, Jezus, hebr. יהושׁע – „Jahwe jest wybawieniem”, cs. Prawiednyj praotiec Iisus Nawin – postać biblijna, bohater Księgi Jozuego, sędzia starożytnego Izraela, symbol nieugiętości i wierności, święty katolicki, prawosławny, ormiański i koptyjski.

Jozue był synem Nuna (Nona, Nouna) z plemienia Efraima. Urodził się w Egipcie podczas niewoli egipskiej. Jego pierwotne imię to Ozeasz, imię Jozue nadane mu zostało przez Mojżesza. Po śmierci Mojżesza został przywódcą Izraelitów, wprowadził ich do ziemi Kanaan i podbił ją. Żył 110 lat. Po jego śmierci rozpoczął się trudny czas dla ludu Izraela.”

bohater stworzonej 1300 lat później bajki o żydku ze stajenki jaka do dziś niewoli umysły na całym świecie.

Osoba wiązana też z jehową bo jahwe to trochę i inna epoka i inna strona tj antyzydowska jak i obecnie w ezo z tzw plejadanami.

Jednym z WIELKICH osiągnięć jezusa zwanego też jozue,

żydowskiego pedofila będącego wodzem uciekłych wraz z mojrzeszem z Egiptu złodziei, bandytów, degeneratów….. znanych dziś jako żydzi…..

było opisane w bibli WKROCZENIE DO KANAAN…… i RZEŹ MIESZKAŃCÓW TEJ KRAINY…….
oczywiście BO BÓK TEGO OD NIEGO (via mojrzesz) ZAŻĄDAŁ….

CZYLI HOLOKAUST KILKUSET TYSIĘCY A MOŻE I KILKU MILIONÓW LUDZI WRAZ Z ICH CAŁYM DOBYTKIEM….. BO ŻYLI W SZCZĘŚCIU, POKOJU, W BLISKOŚCI BOGA….. no i czego żydostwo znieść nie mogło….. BYLI BOGACI…… czyli holokaust Słowian

potwierdzony zresztą wykopaliskowo bo „biblijnymi żydami” są Asyryjczycy (co sami bibliści potwierdzili) a ich ofiarami LUDNOŚĆ MITANI a potem też i HETYCJI….

LETO : ” Jezeli zydami byli Asyryjczycy to ciekawe kim byly tzw plemiona izraela ktore byly w niewoli u nich Dopiero te plemiona zostaly wyzwolone dzieki buntowi wewnetrznemu w trakcie wojny miedzy Medo Persja a Asyria.”

Nie ma PLEMION IZRAELA są….

LUDY ASRAELA….. LUDY MORZA… czyli Słowianie… osadnicy pozostali po KORPUSIE KARNYM na tamte tereny wysłanym.

LETO: ” Ok to by sie mi zgadzalo z tym korpusem karnym.Wychodzi z tego ze Persja byla jedna z glownych prowincji Naszego Imperium.Miedzy innym geny o tym swiadcza.Dodam jeszcze ze podczas tzw odsieczy Wiedenskiej.Byl uklad miedzy Sobieskim zwanym Lwem a Persja.Od wschodu zostalo zatakowane Imperium Osmanskie wlasnie przez Persow .Dzieki temu Odsiecz sie udala .Osmanie nie mieli tyle sil aby walczyc na dwa fronty.”

Za czasów mojrzesza jaki był WEZYREM faraoniej armii i JEDNOCZEŚNIE NACZELNYM KAPŁANEM krwiożerczego bożka sobka (reptylianin na współczesne)….

tereny Bliskiego Wschodu czyli też Asyria i Egipt tworzyły jedną państwowość Kontrpaństwem dla tego tworu była Hetycja a właściwiej Imperium Hetytów…… jak go nazwali histerycy…. i wedle nich zajmowało TYLKO TEREN dzisiejszej Turcji….. ale sięgało co najmniej Polski (Kaganatu Słowian)

Hetycja bardzo często wojowała z Egiptem o wpływy a dokładniej to murzyni mojrzesza, bo on też był CZARNY ja SMOŁA, WYPIERALI Hetytów z Bliskiego Wschodu i Egiptu coraz bardziej na północ. Były co prawda epizody związane z powrotem Słowian do Egiptu to te OKRESY PRZEJŚCIOWE czy czasy gdzie Dolny i Górny Egipt istniały jako niezależne byty ale ogólnie tendencja była taka iż czarni jako bardziej płodni i bardziej wojowniczy PARLI NA PÓŁNOC NA TERENY BIAŁEGO…. POKOJOWEGO… człowieka….

Wkroczenie jezusa do Kanaan i rzeź chrześcijan to jedno z pokłosi tej wojny a dokładniej KOLEJNA WIELKA ODSŁONA po wcześniejszym pokoju podpartym małżeństwem Echnatona z Nefretete…. (Wanowie i Asowie to tez ta WOJNA), pokoju jaki BYŁ NIE NA RĘKĘ KAPŁANOM owego krwiożerczego krokodyla (na dzisiejsze rabich) PRĄCYCH ZA WSZELKĄ CENĘ DO KOLEJNYCH PODBOJÓW….. i co za tym idzie posiadania świątynnych niewolników i ludzi DO SKŁADANIA ŻYWCEM TEMU STWOROWI W OFIERZE…..

I to nie mojrzesza wypędzono a mojrzesz wraz z buntownikami NAPADŁ NA FARAONA z zamiarem przejęcia władzy w państwie (bo Echnaton jako RELIGIĘ PANUJĄCĄ wprowadził RELIGIĘ SWOJEJ ŻONY odsuwając mojrzesza i jego pederastów od żłoba i danin) i późniejszego pokonania Hetycji – raz – doświadczonej przepowiednią o UPADKU ICH STOLICY i – dwa – ROZŁAMEM wywołanym ZDRADĄ WUJA panującego Króla.

Nazwa Warszawa (jak dla mnie oczywiście) UPAMIĘTNIA TAMTE CZASY gdyż były one BYĆ ALBO WYMRZEĆ DLA WSZYSTKICH Słowian….. wtedy istniejących….

A Wedy poszły z północy do Babilonii gdzie była jedna z kolonii armii ekspedycyjnej i wraz z odnowieniem się Asyrii (państwo nowoasyryjskie) zostali WYPĘDZENI w kierunki Iranu i dalej Indii….

 Współcześnie rolę jezusa czyli biblijnego nazisty jaki ma WYMORDOWAĆ Słowian pełni trump dlatego żydki są tak szczęśliwe jego wyborem bo dla nich to JOZUE – ANTYCHRYST jaki POPROWADZI ICH NA NOWE ZIEMIE OBIECANE.

Cała reszta to bajerowanie ich przyszłych ofiar by się BARDZIEJ DAŁY PODEJŚĆ podczas pierwszego nuklearnego uderzenia.

WOJWIT : ” „Mars (starołac. Mavors, łac. Mars) – staroitalski bóg wojny, znany już u Etrusków jako Maris…” Ludy morza – populi maris.”

Ta wojna, a właściwie rzeź cywili wywołana podbojami jezusa (jozuego) znanego tez jako jehowa bo pochodził z gwiazd, jako konflikt OGÓLNOPLANETARNY

powinna wraz z zasadą Brzytwy Okhama być ujęta w podaniach i innych narodów….. jej doświadczających chociażby poprzez pogodowe anomalie…..

I tak też było istotnie…. grecy ją ujęli jako BITWĘ POD TROJĄ której prawdziwa lokalizacja to zachodnie wybrzeże rozlewiska na Eufracie o kształcie salamandry w wykopaliskach zwane Dattasa.

Indoueuropejczycy zaś opisali w Mahabharacie… jako BITWA NA POLACH KUKUSZETRY

jeszcze inni jako INDRĘ WYZWALAJĄCEGO ŚWIAT OD demona WRYTRY

jeszcze inni jako Marduka RATUJĄCEGO ŚWIAT od demoniej TIAMAT (obecnej maryji/ arymana z wierzeń)

PS.
„Indra (sanskr. इन्द्र lub इंद) – w mitologii indyjskiej jeden z najważniejszych z bogów panteonu wedyjskiego, najczęściej wymieniane w Rygwedzie bóstwo, król bogów.

Epitety
Literatura wedyzmu określa Indrę następująco: buhaj, byk, druzgocący wrogów, gracz, groźna wielkość, gwałtowny, król ruchu i bezwładu, łamiący moce, mąż bez litości, mędrzec, mocarz, najpierwszy bohater, nie do zachwiania, nie do zwalczenia, niezachwiany, o miażdżącej sile, o potężnej mocy, o sile podwójnej, odważny, ogania potęgą bogów, pięknowargi, piorunodłonny, piorunoręki, podlegają mu konie, krowy, gromady i wody, podparł niebo, podszczuwacz narodów, pogromca Dasów, ponadmąż, potężny, potężny byk, potężny król, prawdziwy, prędki do mordu, przed nim w lęku drżą obydwa światy, straszliwy, strzelec, szczodry, umocnił góry na stałe, urodzony z mocy, utrwalił ziemię na wieki, w bitwach zdobywca, wielosławny, zabójca czarnych, zabójca smoka, zawsze walczący, zrodził ogień, zrodził słońce, zwycięski .
Wahaną czyli (boskim wierzchowcem) boga Indry może być:

— słoń Ajrawata (sanskryt ऐरावत, ang’ Airavata), wyłoniony podczas procesu ubijania oceanu w celu pozyskania amryty
— koń Uććajhśrawas (उच्चैःश्रवस्, ang.Uchchaihshravas) o siedmiu głowach, również wyłoniony podczas procesu ubijania oceanu w celu pozyskania amryty. ”

„Marduk (sum. damar-dutu, tłum. „Młody byczek boga Utu”)[1] – bóstwo opiekuńcze miasta Babilon, najważniejszy bóg panteonu babilońskiego, syn boga Enki/Ea, małżonek bogini Sarpanitu, łączony z planetą Jowisz.

Ze względu na pozycję miasta, Marduk szybko stał się naczelnym bóstwem Mezopotamii. W szczytowym nasileniu kultu innych bogów uważano za jego sługi bądź jedynie inne aspekty jego osobowości. Jego kult stał się również popularny w Asyrii.

Towarzyszył mu wąż-smok.

Kojarzy się go przede wszystkim z takimi dziedzinami, jak magia, mądrość, woda i sądownictwo – im bowiem patronował.”

Wklejam bo piewcy pustynnego hitleryzmu kochają WYCINAĆ z wiki wszelkie istotne informacje
przykład „Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 07:15, 31 paź 2016.”
o marduku Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 00:07, 1 gru 2016.

NAZI USUWAJĄ WSZYSTKO co jest dla nas Polaków ważne z nasze historii…. na okrągło, aż zostanie w wiki tylko to co ich nazioli będzie chwalić…. oczywiście w ramach DBANIA O NASZ ŚWIATOPOGLĄD….. i SAMOPOCZUCIE…. no i ROZWÓJ…. (umysłowy)…

Można poczytać: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kurukszetra

Copyright by Ktoś

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, Warszawa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s