Biovitalium

Suplementacja dodatkami żywieniowymi zyskała nowe oblicze dzięki produktom Biovitalium, które zostały opracowane przez Dr-a Henryka Różańskiego na podstawie Jego wieloletnich studiów starych, szwajcarskich podręczników i ksiąg zielarskich.

Dr Różański opracował na podstawie tych starych szwajcarskich receptur absolutny hit i unikatowe kompozycje ziołowe z doskonałym połączeniem najważniejszych składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz witamin koniecznych do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych narządów i odpowiadających im funkcji.
W synergistyczno-holistyczny sposób powstały produkty dzięki czemu można bardzo wydajnie zmniejszyć wydatki na tzw. podstawową suplementację konieczna w obecnie zatrutym środowisku, gdzie żadna nawet najlepsza zdrowa żywnośc nie posiada juz aktywnych składników odzywiajacych, koniecznych do własciwego zachowania równowagi zdrowotnej.

Był czas kiedy kupowałam mnóstwo różnego rodzaju suplementów, gdyż żaden z nich pojedynczo nie wyczerpywał zapotrzebowania organizmu na poszczególne witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, czynne związki i substancje fitochemiczne, enzymy, aminokwasy, fitosterole, antocyjany,garbniki, glikozydy czy flavonidy.

Mam wieloletnie doświadczenie i praktykę w profilaktyce zdrowia,
którą czynnie promuję od przeszło 10 lat. W tym czasie dosyć dobrze
poznałam funkcjonowanie naszego organizmu i jego zapotrzebowania, oraz zdobyłam wiedzę nader często będąca w wielkiej sprzeczności z naukami oficjalnych korporacji farmaceutycznych, bo do tych zaliczam również uczelnie medyczne, które w sposób zawoalowany ukierunkowują studentów na leczenie wybiórcze, fragmentując ludzki organizm na poszczególne narządy i funkcje jak by były całkowicie oderwane między sobą od ścisłejwspółpracy.
A już starożytni chińczycy dowiedli swoją skutecznością relatywizm pomiędzy każdym narządem, funkcjami i procesami biochemicznymi zachodzącymi w ludzkim ciele.

Poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu kursach i studiach
podyplomowych, ułatwia mi to wychowanie w rodzinie związanej z medycyną,dzięki czemu podstawowe wykształcenie w tej dziedzinie również i ja zdobyłam
Zaznaczam jednak – nie jestem lekarzem.

Ukonczyłam wiele kursów, szkoleń, przebyłam wiele konferencji i wykładów pod kierownictwen naszych najlepszych w danej dziedzinie specjalistów
Tym sposobem, nieustannie poszerzając swoją wiedzę o procesach zdrowotnych naszego organizmu, wraz z konsekwencjami stosowania środków chemicznych i farmaceutycznych spotkałam w Krośnie na wykładach w PWSZ Dr. Henryka Różańskiego.
Czytając strony doktora, ze względu na ilość artykułów, materiałów, a przede wszystkim  wiedzy umieszczonej na stronach internetowych, można by przypuszczać że jest to Pan w podeszłym wieku. Jakże miłym zaskoczeniem było poznanie skromnego naukowca pasjonaty w wieku ok. 40 lat. To niebywałe z jakim żaangażowaniem doktor dzieli się z nami swoja wiedża, jaką ma łaczność z Boskim Tchnieniem jak nazywam jego sposób rozmawiania i rozumienia roślin i praw rzadzących botaniką.

Potrafi godzinami z pamięci omawiać bardzo skomplikowane rośliny i zioła, uwzględniając przy tym każdy aspekt zawartości  łącznie z jakością i ilością np. flavonoidów, których czasami jest nawet kilkanaście, każdy o innym składzie chemicznym, w związku z tym o skoncentrowanym, docelowym działaniu oraz wielu  innych związków czynnych z każdej grupy chemicznej których w danej roślince  jest co najmniej kilka Oprócz tego wyjasnia  czym innym jest działanie, czym innym wskazania oraz zastosowanie czy sposób przetworzenia.
Z pamięci wypisywał  nam na tablicy skomplikowane receptury z uwzględnieniem synergizmu użytych roślin ich skład procentowy w mieszankach oraz sposób przyrządzenia mikstury

Niestety Pan Doktor jest zbyt skromnym, uczciwym i rzetelnym
naukowcem, przez co Jego już gotowe, opracowane produkty są zupełnie nieznane polskiemu społeczeństwu, częstokroć przepłacającemu za produktyreklamowanych firm, najczęściej oczywiście zachodnich, a na dodatek opartych na systemie MLM, co jest typową piramidą, w której każdy szczebel ma zapewniony zarobek, przez co ceny takich produktów są zupełnie oderwane od ich rzeczywistej wartości.

Dzięki obecności na zajęciach w Krośnie, dowiedziałam się o
produktach : Polskiego przedsiębiorstwa, Polskiego wybitnego naukowca, a przede wszystkim bez struktur MLM, dzięki czemu, tym 3 składnikom ceny tych skomplikowanych produktów docelowych mają realna cenę.
Firma matka nazywa się Biovitalium Polska sp.Z.O.O.

Produkty sa wręcz genialnie opracowane i w bardzo krótkim czasie widać postępy zdrowotne.

W tej chwili mamy do dyspozycji 9 produktów Biovitalium Polska
http://vistafit.manifo.com/biovitalium-dr-h–rozanski

Analizując skład poszczególnych produktów, mając wieloletnie
doświadczenie w suplementacji, odkryłam istotną rzecz.

Otóż skład jest tak bogaty, że jakakolwiek niemiecka firma suplementacyjna utworzyłaby z tego aż 3 produkty,a każdy minimum po 100 zł.
Wiem, bo mam takowe w ofercie, znam ich skład oraz sposób produkcji.
Każdy zachodni produkt suplementacyjny mający w swoim składzie więcej niż 4-5 związków, kosztuje już około 200 – 300 zł.lub więcej.
Ludzie chorzy, pacjenci i osoby z zamierzeniem profilaktyki kupują takie produkty napędzeni fałszywymi omamami reklamowymi i socjotechnika na wyskoim poziomie.

Rynek suplementacyjny tylko w aptekach generuje w Polsce około 2
mld zł obrotu!
W tych statystykach nie jest uwzględniony obrót pozaapteczny, więc np. te gigantyczne struktury MLM.

Aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć organizm w konieczne do jego
funkcjonowania substancje, należałoby stosować kilka produktów dziennie,zmieniając dodatkowo kompozycję ich zastosowania, by to miało sens i odpowiedni skutek, wiem coś o tym, ponieważ sama tak przez wiele lat robiłam.
A teraz jestem mile zdziwiona, używam 2 produktów i…to wszystko

Takim to sposobem mamy do czynienia z odkryciem doskonale skomponowanych produktów Biovitalium Dr. H. Rózańskiego.
Na początek każdemu polecam zastosowanie Neuroprotectora, którego profesjonalny opis jest tutaj:
http://vistafit.manifo.com/biovitalium-rozanski-neuroprotector

Dlaczego akurat ten suplement?
Oprócz właściwości, które dosyć jasno zostały wyżej przedstawione dodam garść swojej wiedzy

Chroni mózg przed wpływem, a tym samym przed skutkami działania mikrofal, naprawia uszkodzone neurony, tym samym przyczynia się do zniwelowania zamaskowanej próby zrobienia z nas zoombi. Poprawia zdecydowanie procesy myślowe, ich szybkość, celność, a co za tym idzie swobodę w zwojach pamięci, te zdecydowanie lepiej funkcjonują

Wiele osób, mówi mi  „ja mam dobre myślenie, nie potrzebuję niczego naprawiać” problem polega jednak na tym, iż jest to ich subiektywna ocena, a ja nie mogę im powiedzieć wprost co widzę i słyszę słuchając ich wypowiedzi.

W Neuroprotectorze zastosowano szereg trudno dostępnych, unikatowych ziół, które w obrocie detalicznym o skandalicznej jakości,są zwietrzałe, a to z kolei oznacza,że są bez czynnych związków i substancji – do nich zaliczamy olejki eteryczne, które maja bogate działanie.
Dodatkowo jeżeli już uda się taki składnik zdobyć to wiele ziół z tej kompozycji jest szalenie drogich. Zioła dostępne w aptekach i sklepach zielarskich nie trzymają żadnych norm, a na dodatek w trakcie procesu suszenia poddawane są konserwacji promieniami gamma.

Może być do tego użyty nawet kobalt, bo to nim napromieniowuje się np. ziemniaki i jarzyny sprzedawane w marketach typu Auchan, by przez całą zimę do późnej wiosny miały świeży wygląd i się nie psuły w chłodniach.
Oprócz tego Neuroprotector ma wszystkie witaminy z grupy B, odpowiedzialne za regeneracje układu nerwowego, w tym neuronów oraz minerały. Kompatybilny z Neuroprotectorem jest Herbistres, dla wyjątkowo rozedrganego systemu nerwowego, powodującego bezsenności i …choleryzm.
Na bezsenność cierpi mnóstwo osób, a my już wiemy co jest dodatkowym powodem tej wyniszczającej dolegliwości.

Każde zioło to konglomerat kilkunastu dodatkowych substancji i
związków czynnych, które zaczęłam osobno opracowywać na podstawie Różańskiego, z tym że unikam tam sformułowań mało przyswajalnych dla przeciętnego czytelnika.
http://vistafit.manifo.com/ziola-dr-h–rozanskiego
Adaptogeny to bardzo ciekawy dział zielarstwa, bowiem znane od
tysiącleci zioła w obecnym czasie rozwoju technologii i cywilizacji, a
co za tym idzie HAARPa i innych fal pola elektromagnetycznego poważnie zyskały na znaczeniu.

Kolejnym narządem oprócz mózgu, Układu Nerwowego ( choroba
dwubiegunowa się kłania) i neuronów , o który należy zadbać w pierwszej kolejności jest Wątroba, odpowiedzialna za wszystkie procesy energetyczne i krew.

Hepatoprotector:
Tu mamy kolejny zestaw wielu witamin, minerałów, kilkunastu
ekstraktów z ziół oraz: kwasu alfa-liponowego : chelatacja z metali
ciężkich nie tylko wątroby i innych narządów lecz również mózgu,
Inozytol, Metionina, kwas alfa-linolenowy, linolowy, orotowy,
fitosterole i Q10.

W celach informacyjnych, najlepiej niech każdy sam sobie wygoogluje te związki, a dopiero wtedy doceni ich działanie, jak i zastosowanie przez Dr-a Różańskiego tych składników, budząc w sobie przy okazji radość odkrywcy 🙂

Immunoherb można podawać dzieciom po 1 kapsułce. Jeżeli nie potrafią połknąć kapsułki, wówczas wysypać na łyżeczkę z miodem.
Immunoherb w swym składzie ma również adaptogeny, więc pomaga przy autyzmie. Chorobie Parkinsona, Alzhaimera oraz dobrze wpływa na poprawę stanu jelit.
Zawiera witamine C, wszystkie B, ekstrakty ziołowe oraz Q10.

Ekstrakcja, to bardzo żmudny i uciążliwy proces. Nie mam na to czasu.
Zbieranie ziół to fajna przygoda, ale najważniejszym procesem jest ich dalsze przetworzenie, tez nie mam czasu, musiałbym nic innego nie robić.
Można parzyć herbatki, ale napary z ziół nie wyekstrahują wszystkich związków czynnych, tylko nieznaczną część, a część zostanie uszkodzona poprzez wrzątek, część wydostaje się tylko pod wpływem odpowiednio zastosowanego alkoholu o odpowiednim procencie. Jedne zioła muszą mieć alk. 40% inne 60%, a jeszcze inne 70 % czy 17 %.

Dla kobiet ważny jest Hemoherb, bowiem każda kobieta ma słabą jakościowo krew. Wiele kobiet mi mówi: „robiłam badania krwi i wyniki mam rewelacyjne”.
Jednak żaden lekarz nie wyjasnił im podstawoych informacji.

Po pierwsze – poziomy zostały ustalone przed żydowskie WHO, po drugie ilość to NIE jakość.

Jakość to możliwości komórki krwi, ich kondycja, rozmiar oraz
możliwości procesowe: mnożenie, podział dostarczanie tlenu, absorpcja itd…

Kolejnym jest Diabetonin.
Od tych ziół i tego składy zależy funkcja naszej Śledziony i Trzustki
o których ostatnio tyle pisałam, praca żołądka i całego Układu
pokarmowego włącznie z jelitami, bo one tez do tego należą.
http://vistafit.manifo.com/odchudzanie
http://vistafit.manifo.com/sciaga-zywieniowa

Jedzenie mamy jakie mamy, czas na jedzenie też – najczęściej w
pośpiechu, a potem płacz i lament, a wszystko zaczyna się od Żołądka.W tym miejscu przypomnę inne moje art. dotyczące Śledziony i Żołądka, gdyż jesteśmy tak skonstruowani, iż każdy poszczególny narząd ma wpływ na kolejny, nic u nas nie działa w odosobnieniu, jak to preferuje medycyna tzw. konwencjonalna o czym doskonale wie Dr H. Różański i w tych produktach połączył wiedzę z medycyny chińskiej.

To z kolei oznacza, że działanie każdego z produktów wprawdzie jest
wycelowane w główny problem, lecz przede wszystkim dzięki zastosowaniu synergistycznie działających ziół, tworzą homeostazę w organizmie działając na nas jak najbardziej holistycznie

Diabetonin : są tutaj : wszystkie witaminy B, Wit. C. Niezbędne pierwiastki i minerały:cynk, mangan, miedź, jod, molibden,selen(antynowotworowy), chrom.
Ekstrakty z ziół oraz Inozytol, Q10 kwas alfa-liponowy.

Można podawać dzieciom.

Czegóż chcieć więcej ?

Wątroba /Pęcherzyk Żółciowy
jest odpowiedzialna za ścięgna, stawy i oczy, paznokcie (Hepatoprotector, Immunoherb, Hemoherb )

Żołądek / Śledziona – ciało, wargi, smak, usta (Diabetonin)

Jelito grube/ Płuca
– skóra ( Dermovital), węch, nos

Nerki/Pęcherz Moczowy – (Immunoherb) kości, włosy na głowie, słuch, uszy

Serce/ Jelito cienkie – naczynia (Venoprotector, Neuroprotector, Herbistres) twarz, mowa, język.

Femoherb – naturalne estrogeny, fitosterole dla kobiet w okresie menopauzy, klimakterium lub po resekcji nawet częściowych narządów rodnych, witaminy, minerały.

Copyright by BasiaB

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, broń mikrofalowa, DNA lewoskrętne, minerały, umysł, Wirusy, witaminy, zdrowie, świadomość i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Biovitalium

 1. Tomasz pisze:

  Super post. Pozdrawiam 🙂

 2. BasiaB pisze:

  Dodatkowo można sobie zakupić minerały: doskonałe są w ziemi okrzemkowej, i soli epsom/gorzkiej/magnezowej, a w tej dodatkowo można się kąpać i czyścić nią jelita 🙂 Tylko bez przesady !
  I to by było na tyle, bo każda przesada tez może mieć odwrotny skutek w myśl maksymy: ” Wszystko jest lekarstwem, wszystko jest trucizną” w zależności od dawek. Nawet można ponieść śmierć z powodu zbyt wielkiej ilości soli w organizmie.
  Nie powinno się stosować pojedynczo wyizolowanych witamin i minerałów,ponieważ w przyrodzie nic -żaden związek nie występuje samodzielnie.Każda roślina to konglomerat co najmniej kilkunastu substancji głównych i kilkunastu podsubtancji

 3. BasiaB pisze:

  Do zmywarki, celem nabłyszczenia i zdezynfekowania zamiast płynu z chemia używam zwykłego octu.
  Działa rewelacyjnie 🙂
  A przypomniałam sobie o takim działaniu octu dzięki wspomnieniom z dzieciństwa, kiedy to mama i babcia myły podłogi i parkiet tylko wodą z octem 🙂
  Ja teraz też tak robię, zawsze dodaje trochę octu.

 4. kalinaB pisze:

  Nareszcie coś ziołowego przy chorobie dwubiegunowej. Proszę o informację czy neuroprotector tylko zapobiega chorobie, czy można go stosować także w trakcie leczenia?

  • BasiaB pisze:

   Można stosować w trakcie leczenia, jednak na wieczór dołożyłabym Herbistres.
   Natomiast w trakcie leczenia – przy zażywaniu tych dwóch produktów, obserwowałabym organizm i starała się już po kilku dniach zmniejszać leki apteczne.
   Powoli, małymi porcjami,ale systematycznie. Zacząć od zmniejszania dawki ćwiartkami.

 5. Pawel pisze:

  Dzięki bardzo za art. Znam tematy mlmu i supli i widzę że tutaj cena wygląda rozsądnie. Opakowanie na ile starcza? Ziemia okrzemkowa zamówiona☺

  • BasiaB pisze:

   W opakowaniu jest 60 kps. dawka lecznicza to 2 kps. chociaż…np. taki Diabetonin powinno się używać 2 x po 2 szt.
   Jednak ja robię tak :
   1 x po śniadaniu, 1 x po obiedzie i 1 x po kolacji.
   Dawki podzielone zawsze się lepiej wchłaniają, a nie na raz.
   Neuroprotectora nie mogę więcej używać jak tylko 1 kps. bo już 2 to dla mnie już za dużo, dlatego biorę tylko po śniadaniu.
   Sprawdziłam sobie Hepatoprotectora, też nie można go brać później jak o 16- tej, bo są kłopoty z zaśnięciem, poza tym jest bardzo mocny, więc też polecam raczej tylko 2 kapsułki – 1 po śniadaniu, 2 po obiedzie.

   Jak znasz MLM to wiesz o czym napisałam 🙂

 6. BasiaB pisze:

  Zioła krzemionkowe.

  Od dawna w fitomedycynie panuje pogląd, że związki krzemu zapewniają prawidłową regenerację tkanki łącznej właściwej oraz są niezbędne dla utrzymania właściwej struktury nabłonków. Związki krzemu wywierają wpływ przeciwwysiękowy. Są niezbędne do syntezy i konglomeracji włókienek kolagenowych i elastynowych. Zapobiegają powstawaniu owrzodzeń na błonach śluzowych, kamieni i złogów w układzie moczowym oraz żółciowym, ponadto przeciwdziałają rozwojowi blaszek miażdżycowych w tętnicach. Wzmacniają i uszczelniają naczynia krwionośne. Dlatego też polecano zioła krzemionkowe osobom chorującym na gruźlicę i permanentnie zapadającym na stany zapalne oskrzeli, opłucnej i płuc.

  Zioła bogate w krzemionkę nie wystarczy zaparzyć. Konieczne jest gotowanie surowca przynajmniej przez 10 minut. Krzemionka długo rozpuszcza się w wodzie, jednakże po przejściu do wyciągu staje się koloidalna i łatwo przyswajalna. Na 1 szklankę wody należy wziąć 1-2 łyżki surowca. Odwar przyjmować doustnie 3-4 razy dziennie po 100-200 ml przez 2 tygodnie, następnie 200 ml dziennie przez wiele miesięcy. Zalecane jest zmienianie stosowanego zioła krzemionkowego co 3 miesiące.

  Grupę ziół krzemionkowych określano jako Elastotropica – środki uszczelniające i stabilizujące nabłonek pęcherzyków płucnych, wzmacniające tkankę płucną, pobudzające regenerację (gojące) płuc.

  Do surowców bogatych w krzemionkę należą
  Herba Equiseti – ziele skrzypu
  Herba Pulmonariae – ziele miodunki
  Herba Galeopsidis – ziele poziewnika
  Herba Galii – ziele przytulii
  Herba Polygoni avicularis – ziele rdestu ptasiego
  Herba Urticae – ziele pokrzywy
  Rhizoma Graminis – kłącze perzu
  Lichen islandicus – porost islandzki
  Herba Boraginis – ziele ogórecznika
  http://rozanski.li/2292/ziola-krzemionkowe/

 7. BasiaB pisze:

  DHEA :
  lanosterol

  Poziom DHEA jest najwyższy w organizmie około 25-go roku życia, a następnie stopniowo obniża się. W wieku 60-ciu lat osiąga co najwyżej 1/3 poziom 25-ciolatka. Stopniowy spadek poziomu DHEA pozostaje w wyraźnym związku z wiekiem, podobnie jak występowanie takich chorób jak rak, choroba Altzheimera, choroby układu krążenia i cukrzyca. Postępujący z wiekiem rozwój tkanki tłuszczowej i spadek odporności immunologicznej organizmu jest również związany ze spadkiem poziomu DHEA.

  Badania naukowe dowodzą że zdrowi ludzie mają znacznie wyższy poziom DHEA w porównaniu z ich chorymi rówieśnikami. Bardzo ważnym rezultatem stałego przyjmowania DHEA jest utrzymujące się dobre samopoczucie. Tkanka mózgowa zawiera sześć razy więcej DHEA niż jakakolwiek inna tkanka w ludzkim organizmie. Ciągły stres powoduje znaczne obniżenie DHEA przy jednoczesnym wzroście poziomu kortyzolu – hormonu stresu. Obniżenie poziomu DHEA w starzejącym się mózgu może spowodować względną przewagę kortyzolu, co może działać neurotoksycznie. Stwierdzono, że pacjenci cierpiący na jadłowstręt psychiczny i ciężką depresję mają niski poziom DHEA w porównaniu z kortyzolem. DHEA może zwiększyć wrażliwość tkanek na insulinę i tym samym obniżyć zapotrzebowanie na ten hormon. Wzmożenie produkcji DHEA może obniżyć frakcję LDL cholesterolu (tzw. „zły cholesterol”) nawet o 18 %.Poziom DHEA u osób z chorobą wieńcową jest znacznie niższy niż u zdrowych. Im niższy poziom DHEA u kobiety tym niższe uwapnienie kości i większe ryzyko osteoporozy. Uzupełnianie niedoborów lub wzmożenie syntezy DHEA w znaczny sposób zmniejsza otyłość, wzmacniając jednocześnie mięśnie i to bez restrykcji dietetycznych. Wydaje się że DHEA blokuje enzymy odpowiedzialne za odkładanie się tłuszczu. Zwiększa również efektywność działania hormonów tarczycy i podwyższa poziom metabolizmu organizmu.

  http://luskiewnik.strefa.pl/fitosterole/sterole/pages/p6.htm

  • Miśka pisze:

   Jeśli mamy przewagę dużego i puszystego LDL-u, obniżanie jego poziomu poskutkuje potencjalnym choróbstwem.
   Poza tym świetnie, że o ziołach mowa. Dziś wiedza to bezcenna:-)

 8. dakota pisze:

  Co to znaczy ze się zostało zeskanowanym (serce?) po wpisie na M., jak pisze Jasmin ?
  Ja tu przestałam pisać bo czułam się okropnie, jak bez energii, i dziś tez po drugim wpisie cały dzień śpię.
  Probowalam się ochronić jakoś swoim sposobem i faktycznie zadziałało – ale jednak i tak jestem jak to kolo bez powietrza…

  • BasiaB pisze:

   Dakota, bo tutaj jest dużo do sprzątania, co chwilę coś się lęgnie, ale to nie tylko tutaj. Wszędzie tak jest. Tylko jedne stronki są bardziej atakowane, a te bez znaczenia nawet w ogóle.
   Pisałam o tym wiele razy.
   Ochrona to jedno, a czyszczenie to drugie, tez pisaliśmy o tym.

 9. BasiaB pisze:

  http://www.polishclub.org/2016/08/08/dr-jerzy-jaskowski-daj-sie-oglupiac-magnez/
  ” Magnez wiąże się z mniejszym ryzykiem chorób układu krążenia.

  W ostatniej dekadzie pojawiło się sporo prac udowadniających, że niedobór magnezu ma istotny wpływ na stan naszych naczyń krwionośnych. Już 0,2 mmol/L krążącego magnezu związane jest z 30% zmniejszeniem ryzyka chorób naczyń krwionośnych i serca. Niestety, tylko 1% magnezu krąży w układzie krwionośnym.

  Utrzymywanie urozmaiconej diety z dostawami niezbędnych pierwiastków, w tym magnezu, wiąże się z 22% zmniejszeniem ryzyka śmiertelnej choroby niedokrwiennej serca.

  Udowodniono, że właściwy poziom magnezu związany jest ze zmniejszeniem nadciśnienia tętniczego.

  Czyli przed przystąpieniem do leczenia nadciśnienia za pomocą tabletek, postaraj się uzupełnić poziom magnezu we krwi i zrezygnuj z używania produktów zawierających fluor.

  Poziom magnezu jest odwrotnie proporcjonalny do miażdżycy.”
  To i wiele innych ciekawych i ważnych informacji napisanych przez Dr. Jaśkowskiego, czyta się co najmniej jak kryminał.

 10. mineralek pisze:

  Szansa na wydostanie się z pułapki GMO:
  ,,Przebudzenie genów,, :https://www.youtube.com/watch?v=tjYN0dLmVN8
  Trochę długi, ale proszę obejrzeć do końca.

 11. BasiaB pisze:

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/67105-codex-alimentarius
  ” W 1962 r. ustalono harmonogram Codexu do pełnej realizacji w skali całego świata, 31.12.2009. Zgodnie z Codexem utworzono komisje w celu opracowania wytycznych dotyczących takich tematów jak: ryby i rybołówstwo, oleje i tłuszcze, warzywa i owoce, orzeszki ziemne, żywność specjalistycznego zastosowania, a także witaminy i minerały. Utworzono 27 komisji, tworząc ogromną sieć biurokratyczną. Pod wpływem Codexu powstało ponad 4,000 wytycznych i rozporządzeń dotyczących wszystkiego, co można spożywać, z wyjątkiem leków, które nie są regulowane przez Codex.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s