Aktualności nie tylko polityczne . cz.2

serce1

Poprzednia strona poświęcona aktualnościom nie tylko politycznym ma prawie 600 wpisów ,dodawanie komentarzy na niej , jak i na wszystkich artykułach starszych niż 55 dni zostało wyłączone 🙂

Zrobił się nie lada tłok na kilku stronach ,a pora iść dalej 🙂

Jeżeli ktokolwiek będzie miał ochotę skomentować wyłączone wpisy,proszę o podanie linku do wypowiedzi   wraz z komentarzem tutaj.

Link pobieramy klikając na datę i godzinę znajdujaąa się obok pseudonimu artystycznego czy imienia  🙂

 

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

535 odpowiedzi na „Aktualności nie tylko polityczne . cz.2

  • BasiaB pisze:

   Zgadzam się z tym artykułem. Wprawdzie nie nazwałabym tego podróżami astralnymi lecz podróżami czasoprzestrzennymi, i nie pomiędzy wymiarami lecz pomiędzy czasoprzestrzeniami lub światami równoległymi, ale to tylko tyle mojego sprostowania 🙂

  • BasiaB pisze:

   Co Oni robią to wiemy, niestety wiemy tez po co, dlaczego.
   Wiele pisaliśmy o tym chociażby tutaj:
   https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/29/cern-cz-iidzieje-sie-oj-dzieje/

   Sądzę, że oprócz innych dostępnych wrót na Ziemi, te które tam wytworzyli mają jakąś szczególną jakość i wartość.

   • Emka pisze:

    Chyba dodatkowo pełnią rolę trzeciego co do siły wydzielanego pola bieguna magnetycznego Ziemi, superwrót dalekiego zasięgu i prawdopodobnie manipulują czasoprzestrzenią multiwymiarowo z bardziej udoskonaloną precyzją kalibracji rozszczepiania światła na niezależne pasma. Im większy obwód tym większa osiągana precyzja (geometria) regulacji i zasięg portalu, możliwości integracji z innymi portalami dużej mocy oraz większy, mocniejszy wytworzony wir hiperprzestrzenny, dłuższa jego oś, większa fala cząstek antymaterii mogąca brać udział w globalnej reakcji, silniejszy obszar pola wpływu na aktywną czasoprzestrzeń, mniejsze tłumienie fali cząstek o niezgodnej polaryzacji.

  • BasiaB pisze:

   Da się !
   Udostępniłam ten wpis z takim komentarzem :
   Doskonała wiadomość , oby tak dalej.
   Wprawdzie to dziecko zostało okaleczone fizycznie i psychicznie do końca życia, ale jej cierpienie nie pójdzie na marne, kiedy bękarty islamu otrzymają zasłużoną zapłatę za swoje zwyrodnienia.

 1. KI pisze:

  10 powodów dlaczego lepiej by się żyło pod rządami mafii
  http://www.cda.pl/video/848935c
  P.S.
  Słowo „Mafia” https://pl.wiktionary.org/wiki/mafia :
  „etymologia:
  (1.1) pochodzenie tego słowa jest niejasne i istnieje kilka jego wersji; niektóre przypuszczenia mówią, że słowo pochodzi z dialektu sycylijskiego (mafia, maffia → śmiałość) lub języka arabskiego (mu’afa → odwaga, szlachetność); inna teoria głosi, że termin mafia to skrót od hasła tzw. nieszporów sycylijskich (średniowiecznego powstania na wyspie skierowanego przeciwko rządom francuskim tamże): Morte ai Francesi, Italia anela (→ „śmierć Francuzom, Włochy odetnijcie”); przyjmuje się również, iż słowo to mogli przynieść na Sycylię żołnierze i urzędnicy z Piemontu; kolejne z przypuszczeń głosi, że termin ten mógł oznaczać niegdyś schronienie; mafia była nazwą tajnej organizacji na Sycylii założonej w XIX wieku (później przestępczej) „.
  Litera M i A

 2. El pisze:

  Dzięki temu filmikowi odblokował mi się pogląd o mafii:))

 3. Minerałek pisze:

  Ściana Płaczu największe oszustwo religijne czyli gdzie żydzi kopulują publicznie
  ŚCIANA PŁACZU

  Wszystkie wysoko postawione JUDEOSATANISTYCZNE MĘTY TEGO ŚWIATA udają się pod rzekomą Ścianę Płaczu, zwaną też Zachodnią Ścianą, lub Kotel, aby tam publicznie, na oczach wszystkich pokopulować sobie z Szechiną.

  Powodem dla którego “żydzi” „kiwają się”, a w rzeczywistości kopulują pod Ścianą Płaczu był rabin Isaac ben Solomon Luria Aszkenazy, aka Ha’ARI, który przekonał swoich satanistycznych współwyznawców, że właśnie to miejsce, które chrześcijanie za jego czasów używali jako wysypisko śmieci, było miejscem gdzie znajdowała się kiedyś Świątynia Solomona. Rabin Luria uważał, że chrześcijanie będąc wrogami „żydów” urządzili tam wysypisko śmieci po to, aby zbezcześcić to „święte” dla żydów miejsce.

  Rabin Luria powiedział także swoim współwyznawcom, że ze Ściany Płaczu emanuje Szechina, czyli żeńską stroną ich Boga i że obowiązkiem żydów jest złączyć żeńską Szechinę z jej męską częścią poprzez kopulację.

  Kiwanie się, czyli szukling lub szokeling w języku jidysz, jest satanistycznym rytuałem wymyślonym przez „żydowskich” okultystów podczas ich pobytu w Babilonie.

  W czasie „żydowskiej modlitwy” („kiwki”), żydzi kopulują z Szechiną by osiągnąć erotyczną jedność z Ein Sof –kabalistyczną męską emanacją ich Boga.

  Problem tylko w tym, że całe to judeosatanistyczne kopulowanie odbywa się nie tam, gdzie powinno. Istnieją absolutne dowody na to, że obecne miejsce żydowskiej Ściany Płaczu w Jerozolimie nie jest żadną częścią Świątyni Salomona, tylko Zachodnią Ścianą rzymskiej fortecy zwanej Fort Antonia. Fakt ten potwierdzili również izraelscy archeolodzy.

  Tyle spermy na nic.

  Spośród znanych i bliskich nam judeosatanistycznych kopulantów wymienić należy Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka I. Szechinojebcami byli także Lech Kaczyński i Donald Tusk.

  rafzen.wordpress.com
  Wiecej na: https://miziaforum.wordpress.com/2018/03/06/a-jednak-znowu-mam-racje-g-a-nie-sankcje-usa-dla-iii-r-p/

  • Ktoś pisze:

   „W czasie „żydowskiej modlitwy” („kiwki”), żydzi kopulują z Szechiną by osiągnąć erotyczną jedność z Ein Sof –kabalistyczną męską emanacją ich Boga.”

   –jakieś POMYSŁY odnośnie tej TELGONII jakiej pozostałe są POPŁUCZYNAMI ?

   • BasiaB pisze:

    O tym kiwaniu się żydów pisałyśmy z Free, bo ona to odkryła to „kiwanie”
    To rodzaj wprowadzania się w stan specjalnych wibracji pomagających im uzyskać połączenie się z ich Nadzorczynią.

    MUSZĄ tak robić, bowiem to kiwanie utrzymuje ich przy życiu w tym ciele. tPołączenie za pomocą TYCH wibracji uzyskanych w trakcie kiwania powoduje, że…trzymają się kupy ich ciała, bo inaczej PRZEBRANIE gwałtownie spadłoby z nich.

    Sposób każdy musi sobie znaleźć sam.
    Skorzystaj z mocy Chrystusa lub Syna Człowieczego oni mają w sobie antidotum na to kiwanie.

    • Ktoś pisze:

     I NA TYM SIĘ KOŃCZĄ „MOŻLIWOŚCI” WSZELKICH WYSZCZEKANYCH LALUNIEK…..

     NA SZCZEKANIU…. O WŁASNEJ „PIĘKNOŚCI”….

    • BasiaB pisze:

     I na to czekałam, byś w końcu sam się odkrył 😀 hahaha

     Po pierwsze – podałam sposób – nie zrozumiałeś !
     po drugie: nie zrozumiałeś – bo w Twoim wykonaniu to jest czcze gadanie o Chrystusie
     po trzecie – czcze bo nie wiesz czym to jest, dlatego nie zrozumiałeś.
     I tak się kółeczko zamknęło 😀

     Zawsze pisałes do nas WY.
     jeżeli uznajesz nas za Wy – czyli INNI niż TY, to nie jestes jednym z nas.
     jeżeli nie jesteś jednym z nas to jestes w OPOZYCJI.
     Jeżeli jesteś w opozycji to MY nie podajemy OBCYM na tacy swoich rozwiązań !

     NIE WIESZ CZYM JEST CHRYSTUS !

    • BasiaB pisze:

     A napisałam wcześniej:
     https://mistykabb.wordpress.com/2018/03/06/uzdrowiciele-cz-iii/comment-page-1/#comment-58779
     za bardzo się zfraternizowałeś z Nimrodem 😀

    • jaga pisze:

     I karaś na wędce 😀 dynda

    • Ktoś pisze:

     JAKBYŚCIE BYŁY CHOĆ W PROCENCIE TAK MĄDRE JAK JESTEŚCIE WYSZCZEKANE TO BYŚCIE WIEDZIAŁY IZ DZIĘKI ICH KIWANIU PIECZĘCIE TELEGONICZNE W WAS SĄ, NA ICH POŻYTEK, ODŚWIEŻANE/ ODNAWIANE….. CHOĆ W PROCENCIE MĄDRE….. JAK WYSZCZEKANE…..

     CO ZAŚ DO „MY-WY” JA SIĘ Z UPADŁYMI BRATAĆ NIE MUSZĘ, TO CI CO NIEUPADLI, CI CO TAK UWAŻAJĄ MUSZĄ SIĘ „BRATAĆ ZE MNĄ” UDOWADNIAJĄC MI IŻ „NIE UPADLI”…. TO JEST TEN „FUNDAMENT” JAKI MNIE OD WAS ODRÓŻNIA….

    • BasiaB pisze:

     A czy Ty czasem podałeś nam jakieś rozwiązania w kwestii telegonii czy Upadłych ? Bo jakoś nie zauważyłam, byś kiedykolwiek wcześniej na ten temat coś pisał 🙂

     W takim razie nawet nie wiesz kim są Upadli i ONI na pewno nie chcą się bratać z Tobą 😀
     tylko Cie wykorzystują, ale…to trzeba wiedzieć…wiedzieć skąd, kiedy i jak…jak to się stało, że jesteś jedynie oczytany 🙂

    • jaga pisze:

     Ostatnie podrygi dyndającej ostrygi 😀 sam jesteś wyszczekana lalunia pt.SYN CZŁOWIECZY z pretensją, że jeszcze nie leżymy plackiem i nie wielbimy objawienia, więc nie przygaduj, weż lusterko i se belke wyciąg….pewnie sam do tego doszedłeś na podstawie wyliczeń 🙂 …..każdy orze jak może i każdy na swój sposób, i Twoje WIELKIE LITERY tego nie zmienią, jakbyś tego nie wiedział. A jak Twoja wiedza przekłada się na działanie w realu, czy nawróciłeś choć jedną osobę z Twojej osobistej przestrzeni? przekazałeś w sposób strawny choć mikron wiedzy i doświadczenia z ,,innych wymiarów” i odniosłeś sukces? Bo stukać po klawiszach jest łatwo..skutecznie stuknij ,,kiwaczków” jak żeś taki mądry.

 4. An pisze:

  Witajcie Szanowne Panie. Dzięki serdeczne za to co robicie, za to ile czasu poświęcacie bardzo istotnym zagadnieniom i że dzielicie się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na tej stronie. Z okazji 8 życzę Wam abyście były zdrowe, spokojne, zrównoważone, radosne, szczęśliwe, bogate, wolne i bezpieczne. Miłuję Was z całego serca. Basiu wielki szacun.

  • jaga pisze:

   Ja dziękuję ❤ z wzajemnością Szanownej Pani też posyłam jeszcze buziaki..cium cium 😀

  • BasiaB pisze:

   A Ja z kolei w podzięce za delikatną opiekę i czuwanie nad nami wysyłam szanownemu Panu An wielkie ❤ ❤ ❤
   no …Jaga napisała cium, cium – no to ja się przyłączam 🙂

 5. Wojwit pisze:

  Przyjmij i ode mnie życzenia, Piękniejsza Połowo ludzkości, Słaba Płci a jednak najsilniejsza… Emanujcie Panie wdziękiem, stylem, obdarzajcie nas i siebie uśmiechem i pogodą ducha, otrzymujcie pełnię w miłowaniu a nam wysyłajcie kiełkujące owoce radości,
  czego Wam nie tylko w tym dniu życzę!

 6. Polka pisze:

  Szanowni Panowie podziękowania za życzenia.
  Ja dziś odebrałam życzenia: miłości do szpiku kości 🙂 czego życzę wszystkim.

 7. Minerałek pisze:

  Serdeczne podziękowania i ode mnie.Pozdrawiam serdecznie.

 8. Mom pisze:

  Za tak cudne życzenia i ja dziękuję 🙂
  I przesyłam wszystkim radosny promyczek prosto z serca ❤

 9. Aina pisze:

  Przyłączam sie do cium…cium dla Pań ❤️
  i podziękowań za życzenia dla Panów 😊

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s