Integracja uzurpatorów nazwana Grą !

Nareszcie z przyjemnością dokończyłam dzisiaj pisanie pierwszej części notki będącej odpowiedzią na pewien tekst zamieszczony na tej stronie .

W związku z tym ,że jest historia opowiedziana z drugiej strony ,zapragnęłam oddać mój punkt widzenia ,które jest całkowicie odmiennym od zacytowanego .

Tym samym odnoszę się do słów  z tego przytoczonych za pomocą tego linku :

https://alaneiz.wordpress.com/2013/08/03/pierwsza-ziemia-lyra-gwiazda-z-systemu-vega/

„ Pierwszą była ziemia w konstelacji Lyra – jaka jest historia jej powstania i upadku?
Odpowiedź jest w książce, „Jesteśmy Nibiruans”.
Dawno temu, zanim czas jaki znamy się zaczął, Założyciele Wszechświata, wysoko rozwinięte dusze, które już ukończyły wiele uniwersalnych gier, jako bogowie stwórcy, postanowili stworzyć własny wszechświat.

Założyciele jakiego wszechświata ?
Czy osoba ,która napisała tą książkę to wie czy się domyśla ?
Wysoko rozwinięte dusze…co pod tym terminem wg autora tych słów się kryje ?
Co to oznacza wg autora wysoko rozwinięte dusze ?
Jak wyglądają wysoko rozwinięte dusze?
Czy są to obłoczki bez konsystencji ,bez energii ,a jak nie to jakiego rodzaju jest ta konsystencja ?
gęsta czy lekka ,co ją definiuje?
Jak są to obłoczki to w jaki sposób utrzymują swoją energię w przyjętej przez nich formie?

„ które już ukończyły wiele uniwersalnych gier, jako bogowie stwórcy, postanowili stworzyć własny wszechświat.”

Jeżeli są istotami – obłoczkami wysokorozwiniętymi ,to te gry w bogów były zabawą ?
Bo jak tak ,to co miały na celu te zabawy?
Z kontekstu zdania wynika ,że to jakieś złośliwe byty ,więc są wysoko-rozwiniete w moim rozumieniu czyli podążają w stronę Światła czy odwrotnie ?
W stronę ciemności?

Aha …tzn ,ze znudzone grami ,podejmują decyzję ,a teraz tworzymy sobie wszechświat i bawimy się dalej ?
Ciekawe podejście.

„Spotkali się w dwunastu, zadając sobie pytanie, jaką „grę” wybrać, aby stworzone dusze mogły się rozwijać, gdy powstanie nowy wszechświat, co w duchowej ewolucji jest pragnieniem każdej duszy.
W końcu, po długich rozważaniach, wybrali grę znaną jako „Integracja polaryzacji.” Ta gra jest jedną z wielu z opracowanych przez Boskiego Stwórcę. Polega ona na integracji Światła i Ciemności, aby doświadczyć wszystkiego, co on / ona doświadczył.”

Skąd autor wie ,że spotkali się w dwunastu ,a nie w czternastu?
Nowy wszechświat – nowa gra – ciekawe założenie ,tylko nie wiem po co ?
Po rozwój?
Tzn.że do tej pory rozwijali się bez ciemności i to nie gwarantowało im rozwoju ?
Tylko zło,destrukcja ,zniewolenie ,cierpienie ,ból ,tęsknota za szczęściem ,wbijanie na pal żywcem kobiet,spuszczanie krwi niewinnych dusz w celu picia boskiej cząsteczki ,której zło nie posiada, wyzwala zamierzony rozwój?
Jest doskonałym pomysłem na rozwój duszy ?
To jakiś wredny bóg – to jakiś potwór ,a nie stwórca !
Gratuluję autorowi tej teorii wyobraźni i dociekliwości.
Tak sobie myślę ,że Jedyny Stwórca WCI nigdy nie byłby w stanie stworzyć takiego stanu rzeczy i jeszcze go z uśmiechem na licu obłoczka zaakceptować .
To wg mnie teoria z dupy strony wzięta.
Czy autor wie o tym co Boski Stwórca doświadczył ,a czego nie doświadczył ?
No …jestem ciekawa źródeł jego wiedzy ?
Naprawdę ?!

„Gdy wybór został dokonany, wiedzieli, że muszą pozyskać indywidualistów z doświadczeniem w tej grze, aby pomóc duszom w rozwoju w nowym wszechświecie. Osobnicy, którzy zgodzą się, by stać się jej częścią zobaczą przez to jej zakończenie.
Założyciele wysłali więc wezwanie do wszystkich wszechświatów, do wszystkich dusz, które ukończyły co najmniej jedną grę Integracja polaryzacji. Ich połączenie zostało odebrane przez dziewięćdziesiąt jednostek, dusz wysoko rozwiniętych, które niedawno ukończyły tę grę i szukały innego miejsca do pracy, aby kontynuować swoją duchową ewolucję. Ta grupa dziewięćdziesięciu składała się z czterdziestu pięciu Carians i czterdziestu pięciu Felines.”

Czytając ten fragment ,jeszcze nie przeczytałam całego tekstu ,rozpracowuję bowiem fragment za fragmentem ,ale już widzę jakąż to dogłębną wiedzę posiada autor 🙂
Tak więc jesteśmy przy podjęciu decyzji i pozyskaniu indywidualistów.
Ale ,zostało napisane ,że maja doświadczenie w tej grze ,a to oznacza ,że doskonale znają stronę ciemności.
Tylko ktoś ,kto zna zasady gry tworzy ja ,by wygrać ,a nie po to by przegrać .
Każda gra ma za zadanie jakiś cel ,a nam gra jednoznacznie kojarzy się z wygranymi i przegranymi.
Tym bardziej , zostało bowiem napisane , iż osoby te ukończyły co najmniej jedną taką grę ,więc znają zasady.
Jeżeli znają zasady ,wiedzą z jakim okrucieństwem będą miały do czynienia.
Dla mnie oznacza to jedno : są nienażartymi krwiopijcami,ponieważ ta Ziemia została zalana w przenośni i dosłownie krwią Niewinnych Ofiar Dzieci Stwórcy we wszelkiego rodzaju rytuałach i obrzędach satanistycznych .

Ziemia została zgwałcona jak i jej mieszkańcy .Dokonano zniszczenia wszelkiej godności człowieka na przestrzeni dziejów wyzutymi ze wszelkich przejawów człowieczeństwa ,a może boskości .
Czymże innym bowiem są poczynania oprawców z Hebry ,którzy wzięli sobie do pomocy wyrzutków i bestialskich oprawców z Oriona za pomocników ?
Sami tego nie robią ?
Bardzo rzadko ,sprawują bowiem kontrolę nad tymi ,których wynajęli do tych zadań .
To taki ichniejszy myk ,by w świetle pewnych zasad uchodzić za czystych ,niebrudzących sobie rąk takimi wyczynami.
Przecież sami się do tego przyznają ,bez żadnych zahamowań ,z prostej przyczyny: doskonale wiedzą ,że tak mamy wyprane mózgi poprzez ich wszelkie działania ,że nie mieści nam się w głowie ich bestialstwo ,na co sobie spokojnie pozwalają śmiejąc nam się w twarz :
„ Żydowska Pascha i rytualne ofiary z dzieci

AF: Na przestrzeni wieków dobrze wypraliśmy im mózgi, zwłaszcza w ostatnich kilkuset latach. My tylko [niezrozumiałe] zupełnie. Oni wierzą we wszystko co im powiemy. I tak, sam wiesz, to znaczy [niezrozumiałe] dobrze się bawimy w okolicy Paschy kiedy kradniemy im dzieci. I wiesz, że jesteśmy, wiem że ty wiesz, gdyż powiedziałem w twoim programie wcześniej, tzn. kradniemy do 300.000 dzieci rocznie w tym kraju.
I spuszczamy z nich krew i mieszamy ją z paschalnym chlebem, potem wyrzucamy zwłoki do należących do nas rzeźni, i mielimy wszystkie ciała do kiełbasy i hamburgerów.
McDonald jest jednym z naszych ulubionych miejsc, ludzie którzy tam jedzą śniadanie, oni [niezrozumiałe, brzmi jak „jedzą ich”] dzieci na obiad, a wiesz, my Żydzi musimy robić to co robimy. ”
http://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html

Przybyli oni do obecnego Wszechświata i na spotkaniu z Założycielami zaczęli ustawiać grę. Grupa dziewięćdziesięciu wybrała jednego przedstawiciela spośród siebie aby zasiadła w Radzie i działała jako łącznik pomiędzy ich grupami i założycielami . Wybraniec jest znany nam jako Devin. Devin (prawdziwe nazwisko jest Devaine) był patriarchą grupy (rodziny) Feline.
Jako nowy dom, Carians dostali planetę w gwiazdozbiorze Oriona, podczas gdy Felines dla siebie miały planety w konstelacji Lyra.

W chwili obecnej wiemy ,że naszą Ziemią ,naszym światem rządzi około 9o osób .
To twarda grupa żądnych zysków pryncypałów ,którzy zagarnęli do swoich celów nasz Wszechświat.
Wzmianki o strukturach i związkach tych ludzi można przeczytać w tej książce :
„Oni rządzą światem”
http://www.empik.com/oni-rzadza-swiatem-marrs-jim,347858,ksiazka-p

Nie bardzo wiem jak się odnieść do nazw tych dwóch ugrupowań ,ponieważ w tym momencie są mi zupełnie obce ,natomiast w jakimś sensie znamy zarówno Oriona i jego związki z Saturnem .
Lyra ,moim zdanie również nie należy do przyjaznych gwiazdozbiorów ,wbrew pobożnym życzeniom wielu fachowców.
Śmiem twierdzić ,co pisałam w poprzednich artykułach ,że prawdziwe położenie Ziemi we Wszechświecie zostało zmienione ,a sama Ziemia została w jakiś szczególny sposób pozbawiona swojej właściwej tożsamości ,czego wynikiem jest zmiana pola elektromagnetycznego Ziemi oraz zakrzywienie czasoprzestrzeni ,które na w/w wpłynęło zasadniczo.

„ Jako nowy dom, Carians dostali planetę w gwiazdozbiorze Oriona, podczas gdy Felines dla siebie miały planety w konstelacji Lyra.
Tak więc grupa dziewięćdziesięciu została podzielona i udała się na swoje planety, aby rozpocząć grę. Carians miało stanowić Ciemność a Felines Światło.
Przez wieki, obie grupy rozwinęły fizyczną formę, w którą mogli się wcielić, by móc żyć na powierzchni ich planetarnych domów. Obie utworzone czyste (królewskie) linie w swojej rasie ciągle rosły. Przez wieki, poprzez mieszańców z innych form życia na ich planetarnych domach stworzyli nową rasę istot. A potem, kiedy ta nowa rasa stała się uznanym elementem ich społeczeństw, Carian / Gady przybyli do konstelacji Lyra i skolonizowali sąsiednią planetę Feline / ludzi. W ten sposób, byli gotowi do pierwszego eksperymentu wielkiej integracji. Nazywamy to „Pierwszy Wielki Ziemski Eksperyment”.
https://mistykabb.wordpress.com/2014/11/02/zagadki-naszej-ziemi/comment-page-1/#comment-12194

Wysoko rozwinięte Istoty ,które się nudzą i pragną kolejnej podniety do swoich bestialskich zabaw ,nie potrzebują moim zdaniem wieków ,by rozwinąć fizyczna formę ,ponieważ takie stwierdzenie zaprzecza ich wysokiemu rozwojowi.
Albo mają wszystko w tzw. jednym palcu ,albo wcale nie są takie rozwinięte.
Gra się jeszcze nie rozpoczęła ?
Czy już się rozpoczęła ,bo nie bardzo wiem ?
A to pytanie nasunęło mi się po tym fragmencie : „Gady przybyli do konstelacji Lyra i skolonizowali sąsiednią planetę Feline / ludzi.”

Zaczęli być gotowi do eksperymentu na ludziach ?
Nic dziwnego ,że nazwali go wielka integracją ,pierwszy wielki ziemski eksperyment.
Ze wszystkich bowiem moich informacji ,w większości opisanych na tym blogu ,wiemy już jak bardzo im zależy na tym ,by całkowicie przejąć nad nami kontrolę .
Nasze ciała mają być ich ciałami,nasze Dusze mają być ich Duszami.

Eksperyment ten , inaczej wielka gra – jest zabawa w kotka i myszkę ,z tym ,że mysz nie ma pojęcia co jej zagraża.
Żyje w całkowitej nieświadomości i ułudzie ,do czego z resztą się perfidnie przyznają :

„ AF: Odwaliliśmy bardzo dobrą robotę w sektorze szkół publicznych. Wsadziliśmy do nich wszystkie wasze dzieci. Zauważ, Żyd nie wysyła do nich swoich dzieci. One chodzą do szkoły hebrajskiej, gdzie uczymy ich prawdziwych rzeczy, a później idą do synagogi i uczą się naprawdę ważnych rzeczy. Ale my wysyłamy wasze dzieci do szkół publicznych. (…)
I zmuszamy was do umieszczania waszych dzieci na 12 lat w żłobku, po to żeby niczego się nie nauczył[y], a kiedy one stają się nastolatkami, my dajemy im muzykę. Nie że naprawdę chcemy to nazywać muzyką, bo ‘aj waj’, to nie jest muzyka. Ale one tego słuchają, potem robią to co chcą robić, i sprzedajemy im narkotyki.
Na waszych dzieciach robimy dużo forsy. Na waszych dzieciach od kołyski do grobu – my robimy forsę. Jesteście bydłem. Jesteście Gojami – ludzkim bydłem, mazel tov …

AF: Jest pewien Goj, który w latach 1930 napisał książkę. Zapomniałem jego nazwisko w tej chwili. Napisał książkę, ach, ludzie nie kupili jej. Nie chcą tego słuchać. Robiliśmy to od tysięcy i tysięcy lat, od czasów Adama. Więc bierzemy te dzieci naszych wrogów, które są białe, i przynosimy je w podziemia synagog, spuszczamy z nich krew i patrzymy jak tam umierają. To bardzo podobne do sposobu składania przez nas ofiar w koszernych rzeźniach, i tak to robimy. Następnie mieszamy ją w chleb paschalny, a więc spożywamy krew naszych wrogów.
A ciała, eh, nie jesteśmy kanibalami. Więc zabieramy je żeby zrobić parę szekli, i oddajemy je do rzeźni, a tam jest wiele, wiele kilogramów mięsa, które mielimy na kiełbasy i w hamburgery, i to dlatego wytwarzamy te najbardziej popularne rzeczy – kiełbasę na śniadanie, a hamburgera na lunch, i tak wszyscy Goje jedzą swoje dzieci. A jeszcze kiedy mówimy wam o tym otwarcie, nie wierzycie. Ale to już wasza sprawa.”

http://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html

I tak te opowieść można snuć dalej ,tylko czy ktokolwiek zrozumie co to naprawdę za GRA ?!

Nie zgadzam się na tą grę ,zostałam w nią włożona wbrew mojej woli .
Nigdy nie zrobiłam nic złego i nie zasłużyłam sobie w jakikolwiek sposób na takie bestialstwo i nękanie mnie przez wszystkie dzieje.
Zrobiono to po to ,by zawładnąć moją boską Duszą ,by dobrać się na wszelkie możliwe sposoby do mojego ciała.
Zrobiono to po to by uzurpować sobie fałszywie prawo do bycia bogiem ,którym ja i wielu moich braci po prostu są z racji urodzenia.
Te fałszywe podróbki ,ci kanibale ,te wyzute ze wszelkich normalnych odruchów byty uzurpują sobie prawo do bycia mną ,do bycia każdym z nas ,kto nosi w sobie tchnienie Stwórcy.
Spuszczają z nas krew ,piją jak wodę ,łudząc się ,że w ten sposób oszukają Stwórcę WCI.
Chcą być nieśmiertelni jak my ,te pustostany ,te jednorazówki ,te trzciny rozpoczęli nie tę grę .
Nie wiem czy jest to ich pierwsza gra ,ale wiem ,że ostatnia.

To co chcieli nam całkiem odebrać ,to z czym nie potrafią sobie poradzić od zarania dziejów ,czyli od czasu okupacji na tej i innych Wyspach,to SERCE dzieci Stwórcy WCI ,po prostu SERCE .
To jest nasz umysł ,to jest nasza świadomość ,to jest nasze jestestwo . I choćby nie wiem co robili ,nie oszukają części Stwórcy ,która jest w każdym prawdziwym SERCU .
Nasza pamięć może i zablokowana została przez wszelkiego rodzaju pułapki ,które na nas zastawili ,jednakże nasza moc ,nasza siła jest w naszych SERCACH i Duszach .
Już Einstein powiedział ,że największy problem to ludzkie Serce.
Po kolei napadali na Wyspy tego wszechświata ,po kolei je kolonizowali ,to z tego powodu mają ukończoną przynajmniej jedną z gier integracyjnych.
Te oszołomy ,tylko z chciwości o władzę i złoto zdolne do zabijania Stwórcy we wszelkich Jego przejawieniach ukończą tą grę z kretesem.

W myśl za moimi myślami ,w słowa za moimi słowami ,jedno nie wiedząc o drugim napisano tak :
„ moi Kochani…przed chwilą pisałam o … potworach, chcących naszego życia i naszych dzieci,krwi i bólu.
Ale NAJWYŻSZY inaczej zdecydował,jakimś kliknięciem wszystko spadło z monitora,znikło a było tego sporo.
I przyszła za chwilę informacja inna.
Dotyczy ONA ZŁOTEGO ŚWIATŁA spływającego na ziemię i ludzi.
Mam znajomych ,którzy pierwszy raz coś nikłego zobaczyli i poczuli potęgę JEGO, TEJ ENERGII, TEJ NIEOGARNIONEJ PRZESTRZENI ŚWIETLISTEGO ZŁOCISTEGO BLASKU.
Zobaczyli , poczuli kiedy doświadczyli czasem przez ból fizyczny czasem psychiczny przeciśnięcie się przez zmarzlinę .
To uświadomienie w sobie, przebywania w miłości bezinteresownej nieogarnionej uwalnia nas z więzów ,,potworów,,Zaczynamy powoli świecić BLASKIEM ZŁOTYM.
To ten kolor ZŁOTEGO BLASKU NAS wprawia bezduszne potwory o niskiej wibracji w szał i w tym szale niebo zasnuwają myśląc,że odetną….

I to się dokonuje, i tak się dzieje !
Nie mając nic ,bo wszystko nam zabrali ,dokonamy CUDU ,bo SERCA nam zabrać nie mogą .
Nawet te Dusze ,które zostały podstępem zagrabione poprze ułudę i iluzję szczęścia jaką „gwarantuje” cyrograf ,nawet One uzyskają wolność.
Zadano mi pytanie :
„ Wiec, oprócz tego, że się tu oczyszczamy, wyzwalamy i szprycujemy witaminami 🙂
To co my tutaj Wszyscy robimy? Jaki jest plan? „

I jak mam nie płakać nad tymi umęczonymi Duszami ,które tak mało sobie przypominają ,które nawet nie pamiętają czym jest wolność ,które nie widzą żadnej przyszłości ,nie potrafią sobie jej nawet wyobrazić ?
Jednak odpowiedziałam tak :

„ No to wyjaśnię – walczymy o swoją niepodległość ,by uzyskać wyzwolenie spod rąk i zakusów okupantów na nasze ciała ,serca ,umysły i dusze .
By jeszcze w tym życiu zaznać szczęścia i miłości takiej prawdziwej ,a nie iluzorycznej.
Do tego celu prowadzą nas krok po kroku wszystkie te działania .
Uzyskanie niepodległości to przede wszystkim odzyskanie pamięci.
Jak Twój organizm jest siedzibą gadziorów czyli fizycznych pasożytów ,które są prawoskrętne i zżerają wszystkie Twoje zasoby jakimi są częstotliwości Twojego ciała fizycznego i wszystkie składniki odżywiające Twój mózg ,ciało i Serce,to w tym momencie stajesz się żywym zoombi ,którym doskonale się steruje za pomocą fal podczerwieni stosując najwymyślniejsze indukcje .
A w połowie swojego życia ,kiedy masz już odchowane dzieci i mogłabyś się poświęcić swojemu hobby ewentualnie rozwijać się w połączeniu ze SWCI ,jesteś tak schorowana ,zeżarta przez robale ,że ostatnią rzeczą jaką masz czas się zajmować jest Twój rozwój duchowy czyli powrót do Źródła.
Masz czas tylko na liczenie lekarstw i wizyt w szpitalach ,a w najlepszym przypadku w przychodni.
O to chodzi !
O wolność !!!!!
O pamięć ,o to by wiedzieć wszystko ,a przede wszystkim ,kim jesteś – tak naprawdę ,a nie by słuchać i wierzyć w te wszystkie kity z satelity. „

Forum1To nasze schody do Prawdziwego Słońca ,a nie do tego fałszywego lampionu udającego Słońce  jaki nam niedawno zawiesili .

Wracam do omawianego fragmentu ,chyba dzisiaj nie skończę tej opowieści ,ale co się odwlecze to nie uciecze.
Chce bowiem ,krok po kroku pokazać w jaki sposób są tworzone historie na nasz użytek .
Jak bardzo miesza się prawdę z całkowitą fikcją .
Ile w takich tekstach jest pułapek ,które sterują ludźmi.
Zastanawiam się skąd autor tego tekstu wie to wszystko co napisał .
Czy jest to jeszcze w jakiś źródłach ?
Jak jest to to jest podpucha ,taki uzurpatorski PR ,by zaflegmić nasze pojęcie i możliwość przypomnienia sobie właściwych informacji.
Natomiast jeżeli wie to z własnych dociekań ,to moja prawda może być doskonalsza od jego prawdy ,bo co jak co ,ale w moim organizmie potworków ,które są wtyczkami do kontaktu broni elektromagnetycznej ,całej ichniejszej infrastruktury – całej INFRY w chwili obecnej ,po 2 miesiącach silnej kuracji ,a tak naprawdę po wieloletnim stosowaniu wszelkich dostępnych mi metod uwalniania się od niechcianych gości.

Dlaczego więc moja prawda ,poparta dodatkowymi metodami wyrwania się ze sprzężonego działania na wielu polach ,mam dodatkowo na myśli wszelkiego rodzaju metody oczyszczania się i zabezpieczania energetycznego ,które z powodzeniem stosuje od kilku lat,ma być w jakiś sposób dezawułowana?
Wszystko przemawia za tym ,że moje – nasze ,często razem z Alą ,informacje są właściwe.
Nie sięgamy w przód .Nie jesteśmy więc prophetami.
Odtwarzamy tylko naszą pamięć ,identyfikujemy wydarzenia i osoby ,które za tym stoją .

Powrotu tej pamięci wszystkich Dzieciom Stwórcy ,każdemu wg możliwości i determinacji życzę z całego Serca ,a na dziś kończę pisanie ,bo i tak wyszło tego sporo a fragmentu ,który chciałam zanalizować i pokazać jakimi ścieżkami układają nam historie ,jest jeszcze na 2 wpisy ,ale…nic straconego 🙂
Ostatnio z powodu wielu nowych projektów i zajęć na jaki wydałam swój akces zaniedbałam troszeczkę stałych czytelników , lecz mniemam iż mi to wybaczą ,tym bardziej ,że materiałów na tej stronie do odświeżenia sobie w pamięci jest naści dostatek 🙂

Tym bardziej ,że zauważyłam dosyć spore luki czy w pamięci , czy też wiedzy na temat informacji pisanych na Mistyce.

Pozdrawiam serdecznie , a wszystkie prawa do napisanego przeze mnie teksu zastrzegam sobie w całości, oprócz cytatów i linków do nich prowadzących – jak nakazuje dobry obyczaj i wszelkie zachowania norm społecznych .
BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, broń mikrofalowa, historia, stworzenie świata, Uzurpatorzy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Integracja uzurpatorów nazwana Grą !

 1. Jola pisze:

  Dziękuję Basiu,za Twoją pracę tu na Mistyce. To kopalnia wiedzy i prawdziwe S.O.S. dla dusz. Tak wiele Tobie zawdzięczam. Wierzę,że i ja wkrótce zaświecę złotym blaskiem. ❤

 2. Ania pisze:

  Nie czytałam wcześniej tego art. Jednak już kilka twoich komentarzy pozwala zobaczyć co tam naprawdę pisze. Dzięki Tobie uczę się to dostrzegać.

  • basiabc pisze:

   Aniu ,ja tez nie czytałam ,jeszcze nawet teraz nie przeczytałam do końca ,bo nie miałam czasu.
   analizę robię w trakcie czytania .
   Tym samym pokazuję jak podstępnie wpajane są nam do pamięci fałszywe informacje ,to działa podprogowo .
   Niby wszystko Ok ,bo kto to jest w stanie sprawdzić ,ale wcale nie jest w porządku.
   Cieszmy się ,że na nas napadli ,bo przecież uczą nas dobrego za pomocą kija.
   Dewianci i kanibale ,zboczeńcy ostatniego sortu zrobili sobie na naszym cierpieniu uprawę pod swoje zbiory.
   Nie nasze ,bo my nie potrzebujemy tego typu energii ,tylko pod swoje !
   Dewianci – Dewowie – Devin – Devaine
   De Vin – vin : już pisałam = przepustka w trasę z Was ,zostać okazałym z Nas.
   A teraz po polsku :
   dzięki nam żyją ,dzięki nam egzystują i rosną w siłę .
   Jesteśmy dla nich żarełkiem ,które daje im możliwości zawładnięcia czym chcą .
   Nie doczekanie ,najpierw sensorki energetyczne ,jakimi były transpondery ,potem fizyczne ,jakim są robale i pasożyty ,w międzyczasie inne działania pozwalające odzyskać pamięć ,a następnie potężny kop w dupę ,byśmy mogli żyć bez strachu i cierpienia.

 3. basiabc pisze:

  Ku przestrodze napiszę coś ,co mną wstrząsnęło wczoraj .
  Lecz jeżeli wiemy z której strony chcą nas dopaść ,wiemy jak zareagować .
  Tak wiec troszkę o stroncie ,który jak zapewne większość wie , jest jednym z metali rozpylanych przez chemitrailsy.
  Jak już zdążyliśmy się zorientować przez ostatni czas ,My i Oni ,to zupełne przeciwieństwa .
  To czego my nie uznajemy dla nich jest podnieta ,to co dla nas jest zabójcze ich trzyma przy życiu.
  Między innymi z tego powodu tak zasnuwają nam niebo syfem ,byśmy …tu już będzie dłuższa opowieść ,natomiast ta sztuczna nacja żyjąca naszym kosztem ,tzw. sztuczna inteligencja ,ponieważ dane ,którymi się posługują są ukradzionymi nam informacjami ,te osobniki ,by mieć te wszystkie możliwości potrzebują strontu.

  ” Pierwiastek ten posiada 32 izotopy (…)
  Promieniotwórczy izotop 90Sr jest jednym z najgroźniejszych produktów wybuchów jądrowych. Gromadzi się w tkance kostnej, emituje silne promieniowanie β, a jego czas połowicznego zaniku wynosi blisko 29 lat.(…)
  Stront w czystej postaci jest stosowany jako dodatek do niektórych gatunków szkła – np. stosowanych do produkcji ekranów telewizyjnych.
  Stront jest traktowany przez organizm zwierzęcy bardzo podobnie jak wapń i może być wbudowywany w strukturę kości.
  Większość pobranego strontu,
  80-70% zostaje szybko wydalona,
  20-30% zostaje zatrzymana w układzie kostnym,
  a ok. 1% odkłada się w krwi.
  Wykorzystywane jest to w brachyterapii raka kości, gdzie pacjentom podawany jest izotop 89Sr (o czasie połowicznego rozpadu ok. 50 dni, emitujący promieniowanie β.
  Z kolei ranelinian strontu pobudza kościotworzenie i jest stosowany jako lek przeciwko osteoporozie.
  Ze względu na łatwe wchłanianie i trwałe wbudowywanie do organizmu, szczególnie niebezpieczne są radioaktywne izotopy strontu będące składnikami opadów promieniotwórczych i innych produktów odpadowych technologii jądrowych.
  Szczególnie 90Sr ze względu na swój dość długi czas połowicznego rozpadu, wynoszący blisko 29 lat, utrzymuje się w skażonym środowisku przez długi okres.
  Z drugiej strony czas ten jest na tyle mały, że znaczna jego część rozpada się podczas życia człowieka. Izotopy te mogą być wdychane z pyłami w powietrzu, choć główną drogą dostawania się do organizmu jest spożywany pokarm. Może być to przyczyną wzrostu ryzyka zachorowania na raka kości i białaczkę.”
  tyle wikipedia:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stront

  Nie jestem chemikiem ,ale jako laikowi ,być może łatwiej jest zastanowić się nad tą treścią bez zbytnich naukowych obciążeń .

  Czyli stront 89 jest wykorzystywany do leczenia kości i osteoporozy mimo ,że emituje promieniowanie Beta ,a na dodatek jest o jedno miejsce wcześniej niż najgroźniejszy stront 90,który powoduje białaczkę i raka kości.
  Poza tym telewizory plazmowe są doskonałym emiterem strontu ,bowiem zastosowano ten materiał do produkcji ekranów ,dzięki jego właściwościom powodującym osiągnięcie ,krwistoczerwonego obrazu ,czego w innych tv nie dało się osiągnąć.
  Po prostu rewelacja.
  Wraz UE zalano nasz rynek tym rakotwórczym badziewiem sprzedawanym na początku za bajońskie sumy ,a następnie zlikwidowano możliwość odbierania programów przez urządzenia starego typu ,zmniejszono cenę tego „luksusowego” towaru ,o którym wszyscy marzyli i …interes się kręci.
  Po wycofaniu możliwości oglądania kanałów prze stacje naziemne ,zauważyłam całkowity brak reklam odbiorników Tv nowego typu ,co przedtem było tak nachalne ,aż do porzygania.
  Być może mylę się w tym temacie ponieważ Tv nie oglądam ,jednak rodzina …a owszem i czasami przemknę przez pokój z włączonym odbiornikiem .
  Poza tym nie wiem czy śmiać się czy płakać lecza kości tym co je niszczy …po prostu genialne odkrycie…zastosować preparat zmyłkowy dla organizmu w celu jego wyleczenia .
  O ile to w ogóle prawda ,że :
  „Stront jest traktowany przez organizm zwierzęcy bardzo podobnie jak wapń i może być wbudowywany w strukturę kości. ”

  Za to nasi oprawcy potrzebują tego metalu jak kania dżdżu ,wiec to może ich organizmy traktują stront jako wapń ?

  A to zdanie urąga wszystkiemu :
  ” Z drugiej strony czas ten jest na tyle mały..”
  czy na osteoporozę chorują tylko małe dzieci ? czy w szczególności kobiety po 50 – 60 r.ż. ?
  Z tego co podają statystyki ,to prawdziwa jest ta druga opcja .
  A to oznacza ,ze wiek przetrwania wynosi około 90 lat ?
  Ciekawe ??
  Jakoś statystyki tego nie potwierdzają ,a szpitale są pełne coraz to młodszych pacjentów ,z chorobami i przypadłościami zupełnie nie mogącymi być rozpoznanymi przez lekarzy.

 4. Władimir pisze:

  Wklejając art. o Lirze zastanawiałem się czy to uczynić, zrobiłem to tylko dlatego, że dziewczyny mówiły o tęsknocie za Domem. Wiem, że jest tam kupa bzdur jednak wątek „Pierwsza Ziemia Lira” nie dawał mi już wcześniej spokoju i kiedyś gdy szukałem mat. na ten temat znalazłem tylko to! Absolutnie nic poza tym!
  Teraz gdy przeczytałem Twoje wypracowanie Basiu cieszę się z tego, bo gdybym Cię nie sprowokował tym art. To pewnie byś tak pięknie nie napisała. Tak więc dobrze się stało.
  Napisałaś Basiu – „Wysoko rozwinięte Istoty ,które się nudzą i pragną kolejnej podniety do swoich bestialskich zabaw ,nie potrzebują moim zdaniem… … – Zaczęli być gotowi do eksperymentu na ludziach ?…”
  Ale widzisz to było nieco inaczej – czyli odwrotnie. Bo to My byliśmy gotowi by być tzw. BOGAMI a nie oni. A oni zwabili Nas podstępem do tej swojej gry byśmy My odrabiali za nich ich lekcje. No i mamy mega przekręt czyli „Wielką Tajemnicę Wiary”.

  „Każdy Wielki Cykl to taka miara energii przeliczona na Rok Precesyjny ( ok 26 tys lat) z perspektywy podróży planety Ziemia po Przestrzeni. Energia Karmiczna nazwana tez Linią Czasową kiedy jest właściwie rozporządzana prowadzi na następny „etap rozwoju” bez zaburzenia ciągu. Każdy z krótszych cykli podzielonych proporcjonalnie wg rachuby liniowej ma nałożoną strukturę geometryczną. Końcowy odcinek Wielkiego Cyklu to etap kończący a jednocześnie rozliczający zasób potencjału przejawający się w eterze. Całą masę energetyczną nieświadomą można ukierunkować poprzez kodowanie na początku cyklu. Sztuczne struktury kryształowych sieci odpowiednio „zagospodarować” i tak… narobić problemów na kolejne tysiące lat.
  Naturalny przepływ energii przez planetę jest płynny, gdyż ta jest ŻYWYM ORGANIZMEM i każde kierunkowanie jej przepływu w sposób sztuczny , bo nam się wydaje, że tak być powinno jest ingerencją łamaniem PRAW.

  Na początku ostatniego cyklu 3113 r, p.n.e pewna grupa Istot zaplanowała „rozwój gatunku ludzkiego” oczywiście posiadając nieprzeciętna wiedzę a nie improwizując tak jak wielu ludzi sądzi. W samym zaplanowaniu nie ma nic niewłaściwego bo cywilizacja jest zorganizowanym w strukturę organizmem ale przejęcie przez te Istoty punktów energetycznych już spowodowalo daleko idące skutki zepchnięciem ze ścieżek i zablokowania rozwoju dusz, które się tu wcielały. Sam wzorzec postępowania pojawił się jednak o wiele tysięcy lat wcześniej.

  Tym sposobem istoty niegotowe do zadań w okreśolnym punkcie czasoprzestrzeni ustanowiły się „rządem” a gotowe do zadań rodziły się „wśród mas nieświadomych” co oznacza tyle, że dusze były ściągane w ta czasoprzestrzeń brew własnej woli w Materię i przyuczane do zdań niezgodnych z ich przeznaczeniem. To wkreowało kody, które teraz transformujemy na właściwy tor.

  Ludzkość nie posunęła sie w swoim rozwoju ani o krok do przodu w stosunku do rozwijącących się innych ras w tych samych cyklach, bo miarą w tym przypadku nie są osiagnięcia technologiczne. Walka o dobre pozycje energetyczne spowodowała nie tylko wojny i wyniszczającą destrukcje pól duchowych ale też pojawienie się płatów ciemnej od kodów energii co spowodowało kolejny super pomysł „nowych praw” i tzw samozwańczych Władców Karmy je ustalających”. … …

  http://nnka.wordpress.com/2012/08/22/marix-golemowe-dziecie-czyli-jak-zaplanowano-przyspieszenie-cz-3-blokada-sciezki/

  • basiabc pisze:

   Władimirze :
   ” Bo to My byliśmy gotowi by być tzw. BOGAMI a nie oni.
   A oni zwabili Nas podstępem do tej swojej gry byśmy My odrabiali za nich ich lekcje.
   No i mamy mega przekręt czyli „Wielką Tajemnicę Wiary”.”

   Tak Władimirze – my byliśmy gotowi ,a oni nam podstępem odebrali nam ,a właściwie zablokowali naszą boskość .
   Tak bym to nazwała .
   Oni nigdzie nas nie zwabili ,te gnoje same się przyciągnęły ,zabierając po drodze biedne niedobitki z innych wysp.

 5. basiabc pisze:

  Marsa wcześniej tez rozpołowili ,a następnie zniszczyli ,śladów ich działań nie da się ukryć :

 6. basiabc pisze:

  ” Po ostatnich, jawnie sfałszowanych, wyborach modna stałą się w Polsce walka o demokrację. Szanowni Państwo, żadnej demokracji nie ma i nigdy jej w Polsce nie było. Jesteśmy od początku oszukiwani. Podstawowe kłamstwo tego system brzmi: dół wybiera górę — naród wybiera władzę: idź na wybory i wybierz swoich przedstawicieli, twój głos się liczy, miej wpływ na rzeczywistość.

  Nic takiego nie ma miejsca. ”
  świetnie napisany artykuł ,którego bardzo ciekawa część pozostała na :
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/co-jesli-w-polsce-rzadzi-skrajna-opozycja-synagoga-szatana-2014-11

  • basiabc pisze:

   ” Sanhedryn nie miałby żadnej władzy, gdyby jej nie dostał z góry – od szatana.
   Iluminaci nie mieliby żadnej władzy, gdyby jej nie otrzymali od Sanhedrynu.
   Masoneria nie miałaby żadnej władzy, gdyby jej nie otrzymała od Iluminatów.
   Służby tajne nie miałby żadnej władzy, gdyby jej nie otrzymały od masonerii.
   Rząd i prezydent nie mieliby żadnej władzy, gdyby jej nie otrzymali od służb, które kontrolują media, sądy, prokuratorów i PKW.”

   z tekstu powyżej 🙂

   • basiabc pisze:

    ” Jedyną obroną przed tym piramidalnym spiskiem szatana jest przylgnięcie do prawdziwej wiary Kościoła katolickiego, tego Kościoła który został założony przez Chrystusa i przechowuje depozyt prawdy objawionej od Boga.”

    Tylko gdzie ten Chrystus ?
    Kim on jest ?
    Jaki Bóg ?
    Który ?
    Z czyjego powołania ?
    jakiego kościoła ?
    kato licki ???
    nadstaw drugi policzek ,katuj swoje lico ,aż padniesz na twarz ??
    szukają ,może znajdą pRAwdziwe określenia 🙂
    Pocieszające jest to ,że szukają ,tylko oby szli dobrą drogą .

  • Wojwit pisze:

   Proszę przeanalizować mowę ciała p. Kopacz w chwili, gdy mówi (w telewizyjnym orędziu, w którym namawia do wzięcia udziału w niedzielnym głosowaniu), że wszystko zależy od nas…

 7. BasiaB pisze:

  ” Hitler i Goebbels to marionetki srulobanksterii i globalnego syjonu
  „Dyktat Niemiec i Rosji” polegal na pozornej wladzy ‚narodu’, ‚proletariatu’, a w realce rzadzilo zydlactwo, podobnie jak dzis „wolny rynek, neoliberalizm i demokracja’
  ludzie badali te sprawy calymi latami, potracili zycie za dociekanie prawdy, a pani nadal bzdury…
  prosze brac przyklad z rozsadnych, np. http://piotrbein.wordpress.com/2014/12/04/dyskusja-manifest-slezanski-apel-do-narodu-polskiego/

  źródło : https://grypa666.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s