Mityczna Warszawa cz.6

Władimir napisał:

„…LETO napisał – Szawa > wojna Szawła Pawła, biały czakram, połączenie z rosją, siedem świeczek itd… – i bardzo dobrze Kolego myślisz!
Jakiś czas temu trochę w tym grzebałem i jest tak jak piszesz. Biały czakram na którym stała dzielnica JUDAntów!
Mimo, że proponowano pod budowę pałacu pusty plac /a nawet chyba było kilka propozycji/ to nazi STALinek uparł się na obecnej lokalizacji, gdzie trzeba było wyburzyć budynki uszkodzone nawet tylko w 30%!!!


Następny „Kolega” pisze – Warsz > Warsza… i też… ma rację – bo to są nakładki mające ukryć PRAWDĘ!
Bo jak ktoś nie uwierzy w bajkę o parze zakochanych no to HISTERycy podetkną mu WARsza…!
A tajemnicze gnidy warszowe przybyły do nas z Czech… i na tym koniec…?
Dopiero grzebiąc w materiałach sąsiadów okazuje się, że owszem tak było, tyle że do nich te NaziJONistyczne przekręty przybyły z niemiec!
U Czechów za wszelkie korzerne szkodnictwo i rozbój… Dostali taki wpier… że schrzanili do Polszy!!! – I co… wybudowali miasto?
Gó..no prawda! Bo znając co nieco ichnie parchate zwyczaje to mogło być np. tak… Parchy doprowadziły do upadku i zniszczenia Słowiańskiego grodu /a i zapewne Sł. Świątyni w miejscu czakramu/, splugawili to miejsce potwornymi zbrodniami dokonując obrzydliwych rytuałów itd. > czyli dokonali zapisu > SAWE tych potwornych energii cierpienia zniewolenia itd. > kodując parchatym słowem WAR!!!
A i oczywiście że /W/ tym programie /WAR/schował się nasz znajomy RA czyli AMENek vel HOWAHczek odJEchany!!! – Czy teraz czujecie Klimat?!

Ale według niektórych to są bzdury bo – „SAVE ma też i inne znaczenia… na przykład BEZPIECZNE, ZDOBYTE w niektórych grach etc.” – No jaaasne… ci co byli składani jako ofiary całopalne… gdyby wiedzieli, że są bezpieczni to by pewno nie zginęli… a może przyjemniej było by ginąć ze świadomością bycia BEZ_PIECZY_nym??!! >>> /
Czyżby to były następne nakładki maskujące/???>>> A następna osoba >>>

„A WAR – wojna z angielskiego ! … j. ang. jest symultaniczną-komputerową łaciną, ta natomiast ma pochodzenie judejskie, a każde judejskie jest odwrotnością właściwego znaczenia, w myśl zasady – Wszystko na Opak”. – No to teraz wszystko jasne!

PodJUDzAcze wgrali nam pr. WAR byśmy myśleli że to wojna i cierpienie, a oni „podstępnie” za pomocą swojego pustynnego voodoo przekonwertowali znaczenie WAR na > Pokój, Wolność, Miłość, Przyjaźń, Braterstwo, itd…??!!

Czy wszystko jasne… Jakieś pytanie?? – No właśnie… to dlaczego te ścierwa ohydne NAS mordowały i dokonały na NAS Slowianach Holokaustu???

– No przecież… to taki malutki „teścik na inteligencję”… by nie poddawać się destrukcyjnym programom tylko niezachwianie do końca wierzyć, że zwyrodniali oprawcy czynili NAM to wszystko z bezgranicznej koszernej i obrzezanej „mniłości”!!! …

I jeśli są tacy co w to wierzą… no to więcej pytań nie mam!!! – Ot, Co!!!

No chyba, że to wszystko działo się, i nadal się zadziewa zupełnie przypadkiem jakimś koszerno-torowym???”

Ktoś :

” Napisałem tylko iż SŁOWO SAVE ZNACZY …. TAKŻE….. BEZPIECZNE

„skoro WARSZAWA to (podobno) WARS i SAWA
to czemu jej godłem jest SYRENKA a nie BLIŹNIĘTA (ów wars i sawa) ” ……………..
– A podobno wyraźnie pisałem, że nie wars i sawa – tylko WAR > wojna – SAWE > zapis, program…!!! ZAPIS, PROGRAM – WOJNY I CIERPIENIA!!! A ci co mieszali w naszej
historii to nie byli ani Eskimosi, ani Indianie…!!! Natomiast Wars i Sawa to program czyli przykrywka maskująca prawdę pod postacią bajki-legendy!!! Dotyczy nie bliźniąt tylko kochanków!!! A godłem „jest” syrenka dlatego że jakieś koszerne i tajemnicze „ktosie” ją podmieniły, bo wcześniej godłem nie była syrenka…/ups…to straszne😦 /!!! Tak samo jak wcześniej naszym godłem nie był żaden orzeł, ani gawron, ani kruk, ani wrona, ani nawet jakiś pieprzony dudek😦 /ups…jeszcze straszniejsze!!!/ – I tak to… chyba, że ktoś woli wierzyć w obrzezane pierdoły i legendy wyprodukowane przez nazijonistów !!!

Warszawa – aktualna stolica Lachów, miasto wielokrotnie doświadczane kataklizmami, masakrami czy chociażby KRWAWYMI OFIARAMI jak Powstanie warszawskie

miasto jakiego nazwa wywodzona jest od imienia DEMONA, niestety mało kto zwraca czy co którzy tak twierdzą byli NASZYMI SOJUSZNIKAMI czy WROGAMI…..

„Nazwa miasta

Nazwa pojawia się w XIV-wiecznych zapiskach jako Warseuiensis (1321), Varschewia (1342) i XV wieku jako Warschouia (1482). Średniowieczna nazwa brzmiała Warszewa, Warszowa. Najprawdopodobniej pochodzi od formy dzierżawczej imienia Warsz (skróconej formy popularnego wówczas staropolskiego imienia Warcisław, Wrocisław), używanego m.in. przez przedstawicieli rodu Rawów (Rawiczów) herbu Rawa, właścicieli części terenów w rejonie współczesnego Solca i Mariensztatu. Prawdopodobnie Warsz z rodu Rawów otrzymał w XIII wieku nadanie książęce, z którego powstała wieś nosząca jego imię.

„Sawa – postać z legendy o założeniu Warszawy. Według tej legendy Sawa była żoną rybaka Warsa, który udzielił gościny księciu Siemowitowi, zagubionemu podczas polowania. Legenda mówi, iż książę nadał tereny nad Wisłą Sawie i Warsowi. Od ich imion miała pochodzić nazwa miasta Warszawa.

Kontrowersją dotyczącą tej legendy jest fakt, że Sawa jest starosłowiańskim imieniem męskim.

Inną znaną legendą tłumaczącą nazwę „Warszawa” jest opowieść o flisakach znad Wisły. Przepływający Wisłą flisacy, zbliżając się do miejsca odpoczynku, gdzie kucharzył(a) Sawa, wołali z daleka: „Warz Sawo!”.”

Zmiana nazwy na Warszawa wynikła z mazowieckiej wymowy dialektycznej. Do końca XV wieku samogłoska -a- przechodziła w -e- po spółgłoskach miękkich (-sz- była w tamtym okresie spółgłoską miękką). W XV wieku formy z wtórnym -e- zaczęły być postrzegane jako gwarowe. Dlatego też zastępowano -e- przez -a-. Taka zmiana nie była uzasadniona etymologicznie, więc takie formy nazywa się hiperpoprawnymi (np. siadlisko, królawski). Tak też nastąpiła zmiana nazwy z Warszewa na Warszawa, która upowszechniła się w XVI wieku.

Legendarna etymologia wywodzi nazwę od imion Warsa i jego żony Sawy.”

czyli wedle oficjalnej legendy MĘSKI Wars i MĘSKA Sawa tworzyli związek jakiego owocem jest „Warszawa”….. istny gender…. ;p

Wiadomym jest iż…
— jak COŚ SIĘ NIENAWIDZI to to NIE WYCHODZI…..
— jak SIĘ NIENAWIDZI to SIĘ i NIE PLENI….. na polu czy gospodarstwie
— jak się NIENAWIDZI to Bogowie i Opiekuńcze Duchy danego miejsca też się tym ODWZAJEMNIAJĄ

Więc czym jest Warszawa….. zwana na dawnych mapach Varsowia, Varsavia etc……

podpowiedzi są 2:
— skoro nazwa pochodzi od „małżeństwa gender” czyli Warsa i Sawy to czemu jej herbem jest
—- Syrenka – do tego UZBROJONA w miecz i tarczę czyli wyraźny sygnał dla wrogów — NIE PODSKAKUJ BO CI PRZY…..PIER… DO….LĘ…. że nie wstaniesz
—- NIKE – ta tylko uzbrojona w miecz ale o dokładnie takim SAMYM PRZEKAZIE pt I TAK CI WPIERDO….:LE

Powinny być przecież „bliźniaki” i to trzymające się wzajemnie za „klejnoty”.

— i ta zawarta w tym
„Wars – postać z legendy o założeniu Warszawy, rybak”

co jakoś tak nawiązuje „przypadkiem” do legendy o Kastorze i Polluksie założycielach Rzymu…

Czemu to jest ważne….

Nazwę Warszawa = Warsawa można rozpisać jeszcze inaczej niż „polecane”

ano jako WAR-SAWA => WAR S-Ł-AWA (też S-WAR S-Ł-AWA )

a to rodzi pewne komplikacje. BARDZO wielkie komplikacje….. tak wielkie iż OBALAJĄCE wszystko co jest obecnie „DOGMATEM” wiary….

LETO :

„Dzisaj rozmawialem z Rosjaninem I co powiedzial o Warszawie. War Siva.Bog wojny. I ciekawie brzmi nazwa miasta w Izraelu. Berszewa czy jakoś tak. Fonetycznie podobnie się je odmawia jak Warszawa.”

Ktoś :

„TO SAMO JUŻ TU NAPISAŁEM, ale GRATULUJĘ CZYTANIA Z ROZUMIENIEM tego co piszę.”


Wycięłam z Archontów – wstawiając tutaj.

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Warszawa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Mityczna Warszawa cz.6

 1. Ktoś pisze:

  Jak ktoś czeka na kontynuacje to 4 części są w „redakcji”, może je wam dziś Basia…

 2. Ktoś pisze:

  .https://youtu.be/2bCZUSZzP5k

  czym to jest i czym pachnie cześć 4 pt
  Thriller o „Zakochanym Niedźwiedziu” czyli o „korzeniach” pana Warsza(wa)

  oczywiście jak filmik to nie fake, ale jeśli nie to powiało prawdziwym horrorem

  • BasiaB. pisze:

   Dzięki:
   „Siedziba boga zwana była Szklaną Wieżą lub Fortecą Zmarłych. Z wież swego zamku Connan, podobny charakterem do najbardziej złowrogiego ze swych braci, obserwował swoje włości. Cała Irlandia była pod jego kontrolą, a bóg wymagał okrutnej daniny, na którą składały się dwie trzecie urodzonych w danym roku dzieci oraz dwie trzecie zebranego mleka i zboża. Co roku w nocy 1 listopada Connan odbierał swoją należność w królestwie śmierci, gdzie życie kończyło się zarówno dla bogów, jak i dla ludzi, na równinie Mag Cetne. ”
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Conann

   • Ktoś pisze:

    Ten lewitujący statek, jeśli to nie fake to też

    młot thora
    maczuga herkulesa
    maczuga odyseusza, odyna
    maczuga nermera (taki faraon)

    słowem podstawowa bron jaką nazi niewolą planetę. I jak widać z opisu mitu Jupiter Ascending nie kłamie, oni faktycznie z dzieci robią sobie pokarm wcześniej je torturując i gwałcąc co odgrywa cała tzw zachodnia żydokracja….

    ten twór to też jezus, czy krzyż jaki justyniana wiódł na rzeż europejczyków, jest to też „słońce” jakie w postaci opłatka wierni zżerają w kościołach, czy macy w jej odpowiednikach

   • BasiaB. pisze:

    Miejsce i czas się zgadza – November – tylko nie wiemy którego. Norwegia – niedaleko-rzut beretem !

    • LETO pisze:

     Oj Ktosu z tym Thorem to moze byc prawda.A jezeli usuniemy h to wychodzi Tora piecioksiag.Jeszcze odnosnie Mlota to byla taka ksiega mlot na czarownice.

    • Ktoś pisze:

     Miał 1 , w 3 części wyjaśnione to jest

 3. Zohar pisze:

  Miasto „Berszewa” oznacza siedem ogonów lisa.

 4. Zohar pisze:

  Przypomniałam sobie o górze i mieście „Syjon” w Szwajcarii https://treborok.wordpress.com/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s