Nibru, Anunaki, Anu i Marduk cz. 2

Nibru

Czytam ten artykuł i nie wierzę ,własnym oczom nie wierze ,że można być takim jełopem i kłamcą .
http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=363&Itemid=1

Ten pseudonaukowiec od pożal się boże wieści ,wszystko poprzekręcał .
Albo zrobił to specjalnie, albo jest zaindukowany.
Wydaje mi się, że …specjalnie, bardzo go źle odbieram – od początku.
Takich stronek jak ta, jest w necie całe multum  .
Dawno temu przestałam już czytać te wszystkie pomysły na mój rozwój duchowy, gdyż po przeczytaniu tych rewelacji, raczej miałam ochotę palnąć sobie w łeb, zamiast myśleć o tym co z tym całym kurestwem zrobić .
Wyjaśniam to co rozumiem   pod określeniem  indukcji :
– wszystkie fałszywe informacje ,które są sztucznie włożone nam do naszej świadomości przez różnej maści wszeteczników, czy to fizycznych, czy też energetycznych ich programy i urządzenia skonstruowane w tym celu.
Przekaz – to informacja zgodna z Prawem i Prawdą Boską !

A teraz przechodzę do meritum .
„Wszystko to jest powiązane. Mowa tu o przeogromnym obrazie z obszernymi ramami czasowymi.”
„Ziemia była i jest bardzo wyjątkową planetą. Pierwotnie była ona w całości pokryta wodą. Lecz tym, co uczyniło ją interesującą dla istot był fakt, iż jądro Ziemi umożliwiło jej posiadanie siły grawitacyjnej wspierającej manifestację.
„Że Ziemia zaczęła przechodzić ze stanu bycia międzywymiarową planetą częstotliwości dźwięku, do stanu bycia planetą materialną – z materii fizycznej. Jej generujący grawitację rdzeń czy też jądro, było w stanie dosłownie wytwarzać warunki pozwalające planecie materializować się przez wieki.” ”

Jaki to przedział czasowy ??
Przecież to mowa o miliardach ,a nawet bilionach lat temu!
Jaka manifestacja ? materializowanie się przez wieki…aj..jaka zgrabna formułka wpędzająca w poczucie niewiedzy czytelnika,a przez to w łykanie wszystkiego co dalej nastąpi ,bo…to takie mądre.

„To było wtedy, gdy na planecie żyli Atlanci. Byli oni rasą istot zamieszkującą Ziemię w momencie jej utworzenia. Wtedy przybyli do nich przedstawiciele rasy Anunnaki i wynegocjowali porozumienie pozwalające Anunnakom na wydobywanie substancji znajdującej się blisko rdzenia planety; substancji, którą – w jej sednie – moglibyśmy współcześnie nazwać złotem.”

Ten facet robi szajs, wodę z mózgu.
Jeżeli była tylko woda, a Ziemia była dźwiękiem uzyskującym możliwość manifestacji, to jakim cudem i skąd wzięli się tam nagle tzw. Atlanci?
Skąd u tego mądrali nazwa Atlanci???
Ten facet puszcza info, bo dobrze brzmią ?
…bo ludzie co nieco słyszeli , że istniała rasa Atlantów i dobrze jest popisać się tą wiedzą i wpuścić jako program , resztę uwiarygodnić ,a przy okazji zmataczyć historię ?
Atlanci to okres około 20- 14 tys. lat temu .

Wcześniej byli  Lemurianie około 40 – 18 tysięcy lat temu ,którzy zostali następnie podbici przez Atlantów ,chociaż jak już pisałam, doszło do tego przy wielkim współudziale wszeteczników czyli zło/czyńców pod patronatem ich mocodawców, jacy opanowali Ziemię po uwolnieniu się z Oriona.Natomiast ich mocodawcy – dalej enigmatyczne twkili gdzies w tle i nikt nie wiedział kim są i skąd ich ogromne możliwości zamiany dobra w ZŁO.
Jeszcze wcześniej, około 350 000 lat mamy Mu, gdzie…Ci wszyscy kapłani odprawiający   wówczas wszelkiego rodzaju rytuały i obrzędy, to jak się okazuje –  Orionidzi. W SG-1 sa nam pokazani jako ORI.

Jakie więc początki Ziemi z Atlantami.  ? Absolutny bełkot.

„Rasy istot znane jako Atlanci i Anunnaki nie były trójwymiarowe. Nie posiadały one ciał w formie w jakiej współcześnie to postrzegamy. Rasy te funkcjonowały w innym paśmie częstotliwości – w paśmie, które moglibyśmy nazwać częstotliwościami wyżej wymiarowymi.”

„Anunnaki potrzebowali go. Dokładny powód nie jest znany, ale miało to związek z tym, że złoto modulowało częstotliwości ich ciała. Złoto stanowiło esencję dla ich rasy.

Powód nie jest  znany ?  Jednak  dobrze jest wypowiedzieć się  „błyskotliwie” na ten temat, w myśl zasady: mamy cię- jesteś złowiony do sieci !
Nie, złoto nie było Anunakom do niczego potrzebn ,bo Anu’na’ki są złotem.

Złoto było potrzebne wszetecznikom, by móc osiągnąć stan  Anu’na’ki.

Stąd te kopalnie i wydobywanie oraz wywożenie złota na inne planety.
Złoto jest doskonałym przekaźnikiem, ale nie dla psa kiełbasa, złotem nie wyprodukują energii Duszy – perpetum mobile – Diamentu.

Po prostu …stek kompletnych bzdur .
Pominę mniej istotne fragmenty, odniosę się tylko do niektórych.
Ten facet jest po prostu niebezpieczny dla kazdego Arya
Takie indywidua, fałszywie podające się za człowieka, nie mają prawa istnieć na Naszej Ziemi to Upadłe Anioły ! To zło w najczystszej postaci z pamięcią i wiedzą.

wojownik światła
„To były odpowiedniki małpoluda; bardzo daleka wersja przedludzka. Jednak byli oni naszymi przodkami. Czasami nazywamy ich terminem: Człowiek 1.0 „

Nie to nie Anunaki, to wszetecznicy z Hebry, chcieli mieć bioroboty i to jest opis pierwszych klonów.
Jak sprytnie wkomponował sobie po raz kolejny Anunaki ?
To się nazywa -programowaniem !

„Anunnaki i Syriuszanie tak ich zaprojektowali, aby synchronizowali się z postępującym gęstnieniem Ziemi. A więc wraz z gęstnieniem Ziemi gęstniały też instrumenty ludzkie.”

Tak,tylko zapomniał dodać – hebrończycy i syrianie A .Po raz kolejny  wrzucił Wszystkich Syrian do jednego wora.

„…zaczęli spiskować z Syriuszanami oraz inną rasą znaną jako Węże (Serpentowie). „”

I …mamy Cię …nareszcie!

Wężownik…ten znak zodiak, który był , ale go nie ma.Gdyby ludzie interesujący się astrologią, horoskopami ,astronomią i   tymi planetami zaczęli odgrzebywać w swojej pamięci komórkowej, pamięci Duszy informacje na ten temat….ale zalogowali się nie do tego systemu wiedzy ASTRO CO NALEŻY.

Co wiążę się z tymi gwiazdami czy planetami ? Kto je zamieszkiwał lub zamieszkuje…

…tak ,to hebrończycy zaczęli spiskować z kim???
z gadziorami…tak to prawda .

Tymi gadziorami , jako bardzo prymitywnymi stworami, zalegli naszą Ziemię, by poprzez tych, niczego nieświadomych stworów, zaimplikować ich do naszego życia, wszelkie możliwości wpływania na nas, bowiem Gady zostały programowo podpięte do Smoków Arya. Ssąc z nich energię, wiedzę, pamięć, możliwości i umiejętności.
Gadziory miały i mają bardzo niską świadomość, stąd bez trudu udało im się wytłumaczyć co mają robić , wykorzystano  ich zmiennokształtność, moc, siłę stricte fizyczną, napuszczając ich na nas – Ziemian, by nas „pilnowały”.

Taka rolę miały Prawdziwe Smoki, były Strażnikami RODu Arya.Tu nastąpiła konwersja na rzecz Zło-czyńców.

Tutaj,  autor wywiadu, musiał napisać prawdę, gdyż nieśmiało  została już wcześniej odkryta i nie miał tu zbyt wielkiego pola manewru :

„*Anu jest przywódcą Anunnaków. W starożytnej Mezopotamii znany był jako Bóg Nieba (Sky God). Anunnaki to bóstwa opisane w tekstach sumeryjskich, znane jako Królewska Krew. „

Te opisane bóstwa w tablicach sumeryjskich to My – Dzieci Stwórcy – czyli Anu’n’aki, bądź inne Świetliste Istoty z Prawdziwych Gwiazd.

„Był zdefiniowany centralny punkt koordynacyjny, ulokowany w mózgu, jednakże implanty ulokowane były w całym ciele. Miało to postać zintegrowanego systemu zainstalowanego na uniformie ludzkim, który umożliwiał jego kontrolowanie, monitorowanie, oraz programowanie w czasie. „

Proszę jak pięknie potwierdza to co odkryłam 2 miesiące temu i opisałam pod nazwą transpondery.
Ten zaprzaniec, to fizycznie przejawione ZŁO  wmawia nam, że to Anunnaki ?!
No i proszę …w związku z tym ,że czytam i odpowiadam po kolei ,nie wiedząc ,co jest w dalszej części tego zaprogramowanego wywiadu, ten guru od gówna ,mówi:
„„ Węże (Serpentowie) to rasa istot. Są oni po prostu inną rasą istot bazującą na DNA gadów (reptilianów), lecz odmienną od Anunnaków. Można by powiedzieć, że byli spokrewnieni. Znani byli jako siewcy życia. Zasiewali planety. Zbudowali łańcuchy pokarmowe. Można by powiedzieć, że byli sklepikarzami planety.”

Wszystko to prawda, oprócz tego ,czyli najważniejszego, że to ….rasa spokrewniona z Anunaki. Nic z tych rzeczy, absolutnie .!

Cały tekst który napisał ten chazarski kłamca dotyczy Hebrończyków, Syrian A , istot z Urana i więźniów z Oriona.To rasy powstałe w wyniku genetycznych manipulacji Upadłych Aniołów.
W tym momencie dalsze prostowanie jego słów mija się z celem, gdyż  pod nazwę Anunaki należy sobie wkleić nazwę wymienionych przeze mnie zaimplikowanych nam ras i wówczas historia jest w miarę poprawna.

„Nie możesz uwięzić istoty nieskończoności, o ile, naturalnie, nie zatrzaśniesz jej w uniformie ludzkim. I na tym właśnie polegała przebiegłość…(wszeteczników – moje sprostowanie ,by już dłużej nie indukowac czytelników ). Przedsięwzięli swój atak w tak niespodziewany sposób, że Atlanci nie potrafili tego przewidzieć. Myślę, że to była zasadzka albo atak z zaskoczenia.”

Tak było, tylko to  nie Atlanci – tylko klony i Dzieci Boże.

„Doprowadziło to ich do depresji i stanu psychicznego, w którym, według WingMakers, dosłownie oszaleli.
Defekt ten był dużym problemem. Anu zdecydował się ich pozbyć, i tu dochodzimy do historii o potopie. Mardukowi udało się ocalić trochę Ludzi 1.0 przed potopem, jak również część flory i fauny, ale to był koniec Człowieka 1.0. „

Tak jak pisałam . Anu patrząc na to co zrobiono z jego dziećmi, patrząc na to co wyprawiano na Ziemi, najpierw zlikwidował Atlantydę, ale gnidy w jakiś sposób przedostały się na inne lądy i ocalały, a potem zesłał potop !
Niestety, gnojki pochowane po tunelach z łącznością poprzez transpondery w kosmosie miały się dobrze i ponownie  ocalały. Klony 1.0 nie przetrwały, ale to nie zmienia faktu że obmyślono sobie plan na bardziej rozwinięte klony- bioroboty i stworzono wg nazewnictwa gnidy, klony 2.0

„To był punkt, w którym Anu zdecydował, że powinien zostać Bogiem. Ludzie musieli mieć pana lub władcę nad nimi, tak aby było oczywistym, że są gorsi od zewnętrznego władcy. To stanowiło kluczowy aspekt programu indoktrynowania ich. We współpracy z Mardukiem i Syriuszanami, stworzył środowisko Edenu oraz paradygmat Ewy, jako prowokatorki upadku ludzkości. Był to, jakby to można było nazwać, Anu jako Bóg – Akt 1. Został on odegrany, aby zaszczepić w Ludziach 2.0 wyraziste poczucie istnienia zewnętrznego autorytetu, oraz że zostali wypędzeni z Raju, ponieważ próbowali stać się samourzeczywistnieni. „

Anu jakieś 14 000 lat temu ,nie musiał myśleć o tym ,by obwoływać się Bogiem ,bo nim jest i był od eonów lat ,a nie od czasu… po potopie!
Tak, chciał zaszczepić w ludziach poczucie łączności z Bogiem, poczucie łączności z Absolutem, by dzięki temu Dzieci Boże potrafiły samodzielnie przejrzeć na oczy i słuchać SERCA , a nie podszeptów Wcielonego ZŁa. Zależało mu na tym, by same  potrafiły dać opór wszetecznikom dzięki mocy i sile,którą miały mieć poprzez łączność  z Najwyższym Stwórcą. To miał być ten raj.

„Jądro to wytwarzało pole grawitacyjne umożliwiające planecie stanie się w pełni fizyczną, w taki sposób, iż mogła ona wspierać życie fizyczne. Oczywiście musiały też być inne czynniki ku temu, ale to jądro było prawdziwym kluczem. We współpracy z Syriuszanami i Wężami, zaczęli dokonywać tego samego zniewolenia na innych planetach. Skopiowali oni jądro Ziemi oraz opracowali metodę implantowania tego jądra na inne planety. Zasadniczo przekształcali (poddawali terraformacji) planetę, poprzez klonowanie i instalowanie na niej jądra Ziemi.”

nibiru

Zgadza się ! To wszystko już opisywałam, tylko że to wszeteczne gnidy chciały uzyskać nieograniczoną władzę i moc we Wszechświecie. Z  tego powodu zaczęli przesyłać dane z Ziemi na inne planety które podbijali. Wiecie co jest tym jądrem Ziemi ? Co tak bardzo ich w tym jądrze zainteresowało?
To Serce – Matki Ziemi!!!
Tylko to ich  interesowało, bez nadzoru nad Sercem Ziemi  nie potrafili łączyć się z nami, a właściwie zarządzać nami, ponieważ ludzie odbierali fale z Serca Ziemi, które były zasilane poprzez koherencję z falami Stwórcy co stanowiło naszą naturalną barierę ochronną . To był powód ,dla którego w serce Ziemi Włożono gadziora, przekonwertowano magmę.
Ten Gadzior jest wszystkim znany – jako Rex- król w centrum Ziemi – jako… smok…Wawelski…bo tam ,w Krakowie  jest prawdziwe jądro Ziemi!!!
Ten smok miał się dobrze przez eony lat …do niedawna!!!

Te skurwysyny żydowskie, tłumnie przybywały na wzgórze Wawelskie by się modlić nie do Ziemi i jej Serca o uzdrowienie, ale do embrionów zła celem zasilania, a one by zasilały tych wszeteczników poprzez siłę i moc z Serca Ziemi.
Te embriony mogły swobodnie się rozmnażać dzięki tej sile – sprzężenie zwrotne. Na dodatek, były pilnowane i hołubione przez Rexa , jego straż przyboczną czyli mątwy oraz inne gadziory.

Embrion – hembrion…..Hebra….tak usłyszała Free…

Dalej :

„Ludzka świadomość, czy też triada świadomości, składa się z trzech interaktywnych warstw.
„Pierwszą warstwą jest umysł wszechświatowy nazywany inaczej nieświadomością, która tworzy łącze pomiędzy indywidualnym człowiekiem, a całym gatunkiem. Warstwa ta jest tym, co umożliwia każdemu z nas widzieć to, co widzą pozostali, czuć to co czują pozostali, wiedzieć to co wiedzą pozostali.
Nieświadomość jest doskonałym sposobem, aby jednoczyć gatunek w oddzieleniu. W rzeczywistości, to w ten sposób odczuwamy zjednoczenie, poprzez umysł nieświadomy.

„Następną warstwą świadomości jest umysł genetyczny, albo znana też jako podświadomość ..następnie mamy umysł świadomy. Jest on unikalnym, indywidualnym postrzeganiem i wyrażaniem się – czymś, co większość z nas nazwie osobowością i charakterem, zbudowanymi na tej warstwie.Umysł świadomy jednostki znajduje się pod silnym wpływem umysłu genetycznego, zwłaszcza w okresie pomiędzy narodzinami, a wiekiem siedmiu lub ośmiu lat. W tym czasie wpływ ten jest wszechogarniający ?”

Tak, stworzyli nam podział ,byśmy się czuli oddzieleni od każdego z naszych przejawów, każdego z naszych ciał, byśmy się czuli zagubieni,nie mogąc dotrzeć do Źródła .
Świadomość ,bowiem to JA , a Ja to Dusza moja.
Zrobiono nam to ograniczając tym samym nam naszą moc i siłę z obawy przed nią.

Pisałam już o tym.  Jako Dzieci Boże mamy ogromną moc i gdybyśmy mieli poczucie jedności wszystkich swoich poziomów bytu naszego jestestwa wszechrzeczy, bylibyśmy zagrożeniem dla ich niecnej egzystencji w Naszym układzie Planetarnym, na Naszej Ziemi .
Stworzono nam program dualności czyli konwersji. Wmówiono nam, że dualność to kosmiczne prawo bytowania obowiązujące wszędzie.
Kolejna bzdura. Dualność – to czarne i białe!
Wmówiono nam ,że tak ma być – Nie !!!
Ma być tylko BIAŁE, czysta moc Kreacji MIŁOWANIA.
Bo to nasza moc RODowa moc.

Wulkany.
Wiemy o tym, że są  siedliskiem i punktem zbornym dla wszeteczników z kosmosu, którzy tam wlatywali i wylatywali, posiłkując się energią naszej Ziemi .
Były również siedliskiem gadziorów.  Przecież  są bajki i przekazy i smoku ziejącym ogniem czyli siarką. Ludzie dawniej tez widzieli i wiedzieli ,jednakże  nie potrafili tego inaczej przekazać jak tylko w formie legend i bajek,ponieważ inaczej skończyli by na stosie.

Free wcześniej miała taką informację : dostali szansę, by przestać nas gnębić, by przestać niszczyć potomków Stwórcy .
Ot, choćby morgelony, które tak jak pisałam, są mini transponderkami wnikającymi w nasze struktury komórkowe,dzięki czemu sygnały nadawcze i odbiorcze doskonale inwigilują nasze ciała. Free  to dzisiaj potwierdziła, służą one transhumanizmowi , działają na struktury nefro-neuroleptyczne, dzięki którym wciągają nas w świadomość zbiorową ,odbierając nam tym samym możliwość samostanowienia o sobie samym.
Tym samym odbierają  nam naszą godność, naszą boskość.

Najważniejsze…tymi sztuczkami z inwigilacją i indukcją, wpajają nam program zniewolenia, którego głównym przesłaniem jest:
Boga nie ma …nie istnieje.
Sami jesteście niczym, tylko niewolnikami.

Min. tym celu został stworzony projekt Gender!
Oni chcą byśmy się bzykali bez oporów, bez godności, bez zahamowań na okrągło, najlepiej w klatkach jak zwierzęta pod szczególnym nadzorem.
Już kiedyś pisałam o wielkiej mocy  energii seksualnej.
Udały im się przygotowania do tego
Klatki – tak, to oprogramowane blokowiska, pod nadzorem – tak TV i inne media, mające  wkomponowane kamerki,
Jak zwierzęta – tak – bez uczuć wyższych, karmieni jak najgorsze bydło zatrutą żywnością i wodą .

Nie potrafię się pogodzić z tym, że małe dzieci są przysposabiane poprzez rozbudzanie potrzeb seksualnych do degeneracji.
Nikt z tym nic nie robi.
Za mało się o tym mówi i pisze.
Te dzieci zostają okaleczone psychicznie do końca tego życia ,a są zakodowane na wieki.
Nigdy się z tego nie wyzwolą.
Projekt Gender produkuje dzieci na potrzeby pedofilów i innych zboków.
Homoseksualizm i pedofilia zostały skreślone z listy chorób.
Nikt nie wierzy w to, jakie odium zniewolenia energetycznego jest tworzone poprzez ten projekt.
To tylko chore umysły mogły wymyślić ten gwałt na psychice dzieci.
To przyzwolenie na wykorzystanie i wyuzdanie seksualne.

Gdy 2 dni temu powiedziano mi o tym ultimatum.
Odpowiedziałam, że te wszeteczne gnoje, gadzie pomioty nigdy nie zrezygnują z tego co osiągnęli. Są tak aroganccy i zadufani w sobie, ponieważ na przestrzeni dziejów przekonali się, że ludzie kierując się sercem,którego te podłe gnidy nie mają i na pewno  po raz kolejny im w jakiś sposób odpuszczą, ponieważ  wybaczanie wpoili ludziom jako program .
Powiedziałam – NIE !
Oni się nie zmienią, a my po raz kolejny nie wybaczymy.
Nawet ździebko wszetecznej energii ma zostać zmieciona z naszej Planety, z nas, z naszej przestrzeni planetarnej i całego kosmosu.
Atlantyda ich nie nauczyła rozumu, potop ich nie nauczył, ale mnie …nauczył.
Żadnej litości !!!!
Nie lękajcie się .
Stawcie im opór!
Widzicie jak Wasze i nasze działają się materializują.

Uwierzcie w siebie.
Jeżeli napalmem Stwórcy Najwyższego ,z inskrypcjami Stwórcy, zbombardujecie jakieś Dziecko Boże, to tylko mu się przysłużycie, bo Ogień Stwórcy z żaden sposób nie uszkadza ludzkiego Ciała, ani DNA, pali tylko i wyłącznie każde przejawienie zła jakie się w takiej osobie zakotwiczyło.

Żyjemy krótko, ale nasza Dusza jest wieczna, nieśmiertelna i to nią, i o tą energię jaką jest w stanie wytworzyć jest ten cały bój.
To my jesteśmy generatorami, dlatego starają się nas sobie podporządkować te wszeteczne bandziory.
Nie ma dla nich litości, nie ma wybaczenia, nie ma spolegliwości wobec Wszetecznego zła, nie ma jakiejkolwiek próby usprawiedliwienia marazmu i skomasowanego ataku na naszą tożsamość.

Wybili wszystkich prawdziwych szamanów, zostały tylko jacyś przekonwertowani uzurpatorzy.
Nawet Muki zrezygnował z bioenergoterapii,mimo ,że był nim przez 30 lat ,bo pewnie …dali mu popalić, gdyż pracował mądrze i z oddaniem !
Ostatni ataki jakie są na nas wszystkich ,to mam nadzieje ,że to ostatnie podrygi konającej ostrygi.
Są w jakiś sposób dotkliwe, ale nie są już tak trwałe i niebezpieczne jak jeszcze całkiem niedawno czyli  w okresie kanonizacji oraz  przez następne 2 miesiące.
Wytrwałości.
Walczcie o siebie jak potraficie ,a potraficie naprawdę sporo, nauczyliście się tego świetnie.

Ekliptyka Ziemi została wcześniej naruszona. W tej chwili wszystko ulega powrotowi na swoje miejsce, co powoduje wytracanie tej zabójczej dla nas  gęstości powodującej  przeciążenie naszych ciał.

Nie chodźcie po stronach New Age, bo one Was programują .
Kilka dni temu moja znajoma, która zasypuje mnie na skypie linkami do takich stron,wysłała mi wywiad z Vismayi ,z tym w/w Nerudą. Już nie jest moją znajomą.
Tylko spojrzałam na to i miałam dosyć .
Napisałam jej ,by przestała czytać te stronki to będzie zdrowsza,bowiem od kilku lat ,mimo ,że wie co należy robić ,nie potrafi sobie poradzić ani z sobą ,ani ze swoimi bliskimi.
Napisała mi ,że nawet dla jednego zdania warto to czytać .
Ręcę opadają na przyzwolenie takiego samoprogramowania sie .. To programy i potem się buja jak smród po gaciach ,nie potrafiąc znaleźć odpowiedniej ścieżki.

Tak są zakorzeniane programy. Byśmy Naszego Ojca Niebieskiego, którego jesteśmy dziećmi, postrzegali jako zagrożenie !!
Ot cała prawda.

Poza tym szpiony podają nasze inf. jak własne.
Zorientowałam się po tym jak w tym samym dniu, po opublikowaniu przeze mnie nad ranem pierwszej części o Nibru, gdzie wspomniałam o nowych pieniądzach ..napisała po południu na Fb to samo podając jako swoje.
Powiedziałam o tym Free, a Ona się zaśmiała i powiedziała…dopiero teraz to odkryłaś …ja po kilku jej wpisach się zorientowałam ,że nasze wpisy bierze jak swoje.
A ja naiwna myślałam , że Ela Grad ma te same przekazy co my!
Ot …durna, Panie !!!!

Wracając do wywiadu, który mnie zainspirował do napisania komentarza zamieniającego się …przydługi artykuł 🙂
Otóż ten niebezpieczny stwór- NERUDA ,dalej mówi tak :

„Jednakże, według WingMakers, rzeczywisty stan rzeczy wygląda tak, że my wszyscy jesteśmy zanurzeni w równości i jedności – nie poprzez umysł nieświadomy, który tylko łączy nas w oddzieleniu, ale poprzez esencję życiową, która jest nami. A owa esencja życiowa jest suwerenna i zintegrowana. „

No…do tych banialuków odniosłam się wcześniej.
Tak… chcą byśmy byli zintegrowani jak to ładnie nazwał ,by nami sterować.
Tak to w tym momencie jest dla nich esencja życiowa.

„Postanowili uczynić Jezusa częścią oszustwa. Postrzegali, że była to odpowiednia pora na przedefiniowanie Boga, tak aby był akceptowalny przez rozwijających się Ludzi 2.0. Bóg nagle stał się kochającym ojcem, a cała ludzkość była braćmi i siostrami.”
(…)W naszej opinii, jego słowa były tak bardzo przeciwko zasiedziałym przekonaniom, że ludzie nie potrafili ich zrozumieć, kiedy je im przekazywał. I w ten sposób, z biegiem czasu, zostały one przetłumaczone do postaci, w której znasz je współcześnie. Tłumaczeniom biblijnym po prostu brakuje oryginalnej siły działania, która zawierała się w słowach Jezusa. „
Zorientowali się ,że ludzie nie kupują już tych kłamstw o J. ,które spreparowali by nami kierować . Zapożyczyli słowa wielu mądrych ludzi ,którzy żyli już przed nim ,wkładając je  w jego usta ,a następnie  stworzyli religię ,sterującą  energetyką i umysłami ludzi.
Wszystko zakodowali ,wszystkie słowa mają inny sens,odzwierciedlają zupełnie coś innego niż mu jesteśmy nauczeni ci znaczenia.

Nie, to nie jest tak, że oni są zmyśleni( mistrzowie i oświeceni,przyp. autora) Oni istnieją. Chodzi o to, że ich istnienie odbywa się w obrębie interfejsu ludzkiego albo implantów funkcyjnych. To tu oni istnieją. My, nas, istota będąca JA JESTEM, istota ta nie jest z tej rzeczywistości. Tak naprawdę ona nie istnieje na holograficznej scenie stworzonej miliony lat temu przez istoty międzywymiarowe; zamiast tego jest ona wykorzystywana jako źródło zasilania, które ożywia interfejs ludzki czy też uniform. Z biegiem czasu wkręciliśmy się coraz głębiej w ten stworzony świat, wraz z jego obszarem życia po śmierci i różnymi innymi płaszczyznami istnienia. „

To w końcu istnieją czy nie istnieją ?
Oczywiście, że istnieją, chcą byśmy uwierzyli iż wszystko jest hologramem.

To podwójne matactwo, które ma ich uwiarygodnić .
Tym samym Neruda potwierdza ,że wszystkie objawienia maryjne są sztucznymi hologramami,było  preparowane by przyzwyczaić ludzi do tego typu sytuacji.
Wiedzą, że prędzej czy później zawita tutaj Anu i Marduk ze świtą .
Na ten czas naszykowali hologram na północno- zachodnim niebie z ich wizerunkami jako tych złych i niebezpiecznych.
Bowiem kiedy w rzeczywistości Nibru ukaże się na pólnocno- wschodnim firmamencie , ludzie mają rzucić  się na nich z widłami lub Ci ,którzy wierzą w hologramy ,zignorowali  przybycie Ojca Niebieskiego.
A …czas już bliski.
Mam nadzieje i wiedzę ,że bardzo bliski.
Obym się nie myliła.

Perun

Marduk jest Światłem …do tego stopnia ,że kiedy kilka dni temu zostałam wezwana na rozmowę z nim ,będąc przezorną ,nauczoną doświadczeniem ,poprosiłam by pokazał mi swoje Światło….pokazał mi….Światło….- Jego cała postać była Światłem !
Mocnym i emanującym w wielkiej poświacie.
Przez ostatnie kilka dni zamilkłam,  byłam zmęczona tym nasłuchiwaniem, odbieraniem, filtrowaniem i układaniem napływających do mnie i Free informacji.

Kilka dni wcześniej słyszałam wielokrotnie słowo: Swarożyc.
Nie wiedziałam o co chodzi . Jakoś nie potrafiłam sprecyzować o co im chodzi kiedy podpowiadają mi tą nazwę .
Nagle…w trakcie prac ogrodowych, zajęta roślinkami miałam percepcję całkiem wyłączoną ze spraw duchowych i ziemskich…po raz kolejny usłyszałam :Swarożyc.
No ..i całe szczęście ,że wrzuciłam sobie na luz…bowiem natychmiast mnie olśniło…to przecież Marduk!
Kilka dni wcześniej zobaczyłam Go w hełmie z takimi rogami.
Zapytałam wówczas…po co te rogi  ? co oznaczają ???
Usłyszałam: to anteny nadawczo- odbiorcze, tak się porozumiewają z innymi Istotami we Wszechświecie.

Zrozumiałam ,że po raz kolejny wtłoczono nam kłamstwo,program  rogatego diabła !

Jeszcze jedno …bardzo ważne !
Czy czujecie od 2 dni powietrze ?
Jego przyjemny zapach?
Jak morska bryza?
Taki orzeźwiający podmuch???
Tak to prawda.
To ozon.
To jest Ozon – O3 !
Jak wielu z Was może wie iż jest taki zabieg jak ozonowanie krwi.
Ten zabieg nas przecież nie zabija, ma na celu zniszczenie wszelkiej maści wirusów i bakterii w naszym organizmie i odbudowanie naszych komórek.
Tylko nie pędźcie teraz do gabinetów ozonowania, bo nie ma takiej potrzeby , a same zabiegi są bardzo drogie i nie bardzo bezpieczne, tylko z powodu  metody technicznej jaką są wykonywane.

Otóż to prawda, zostało uruchomione ozonowanie Ziemi.
Min. po to chcieli zmniejszać dziurę ozonową pod przykryciem globalnego ocieplenia, by …faktycznie ją zamknąć, byśmy zostali pozbawieni tego naturalnego i bezpiecznego dla nas źródła promieni UV, dzięki któremu te wszystkie sztuczne wirusy i bakterie,są zabijane,unicestwiane -pamiętajcie naturalnych wirusów i bakterii, które mają nam szkodzić:  nie ma!!!
To broń biologiczna ,którą stworzono specjalnie przeciwko nam. Free to odkryła 🙂

Bóg jest !!!
Ich eksperyment z naszym całkowitym zniewoleniem  im się nie udał.
Jesteście Siłą
Jesteście Mocą
Jesteście Światłem Stwórcy,jego mądrością i miłością .

wojciech-siudmak

Copyright by Ozyrys.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Anunnaki, historia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

122 odpowiedzi na „Nibru, Anunaki, Anu i Marduk cz. 2

 1. Ozyrys pisze:

  Mam prośbę ,jeżeli ktokolwiek ,może np. Barbarzyńca lub inna osoba ,spisywała sobie co napisałam o laetare i kolejnych „świętach”,to bardzo proszę o przesłanie mi tych moich wpisów na moją pocztę lub pocztę Mistyki lub linków do nich ,z tego powodu ,że chcę Wam opisać czym było Boże ciało,jednak ,doszłam do wniosku ,że skomasuję to w jednym artykule ,by nie szukać po całym blogu.
  Niestety nie mam czasu na przeszukiwanie wszystkiego ,a nie pamiętam ,gdzie to pisałam.
  Z góry serdecznie dziękuję 🙂

 2. Free pisze:

  Pozwolę dodać jeden cytat:
  Dr Neruda: „Każda indywidualna istota jest za to odpowiedzialna. Bóg czy Inteligencja Źródła nie zamierzają zstąpić z nieba i naprawić ludzkich błędów ani przeszkód. To ludzie muszą wziąć za to odpowiedzialność -”
  I tu się mylą, najpierw twierdził że Boga nie ma a tu no proszę…. Stwórca wziął sprawy w swoje ręce !!!, najpierw pisze o tym ze ludzi zmanipulowano i zniewolono wbrew ich woli a teraz że maja naprawić swoje błędy…. ciekawe co?

 3. Alina pisze:

  Czytając wywiad z dr Nerudą , od razu rzuciła mi się w oczy niespójność, a mianowicie: że Ziemia pierwotnie była w całości pokryta wodą, a następnie że na planecie żyli Atlanci w momencie utworzenia Ziemi. Z mojej strony to był koniec czytania tego wywiadu. Ozyrysku, od razu to wyłapałaś .Dziękuję za wspaniały artykuł.

  • Ozyrys pisze:

   Tam jest wszystko wymieszane.
   Od wczoraj mi to nie dawało spokoju.Wiedziałam ,że muszę przeczytać ,żeby dać konkretne przykłady ,a nie mogłam się za to zabrać .
   Odrzucało mnie.
   W końcu ,mimo pięknej pogody ,zamiast być na ogrodzie to przysiadłam do przekonwertowania tego tekstu na zrozumiałe obrazy.
   Takie stronki to czarnoksiężnicy i magowie rzadkiej maści.
   Są niebezpieczni ,manipulacje i psychotronikę mają w małym palcu.
   Atlanci??? skąd ta nazwa?To manipulacja . Komuś coś dzwoni ,więc to prawda,nie wie co ,więc niech będzie Atlanci.
   Pierwsi ludzie to nie Atlanci . Oni żyli raptem 20- 14 tysiące lat temu !
   Ziemia ma biliony.
   Tam jest więcej takich „mądrości” ,ale napisałabym książkę i pewnie trwałoby to do jutra .

   Dzisiaj miałam takie parcie 🙂 siąść i napisać ,bo na takie kłamstwa nabierają ludzi i robią wodę z mózgu ,a potem płacz w kaplicy.

   Teraz klechy zaczynają się bić w piersi???
   Tak,bo dostali ultimatum ,ale … za późno na kajanie się.
   Mieli czas do połowy czerwca.
   A Te wszeteczne nazistowskie rządy ?
   dalej sobie z tego nic nie robią .
   Klechy poprzez to ,że widzą i słyszą ,wiedzą co się kroi. .
   ..za późno ma kajanie się …
   wiedzieli ,że w końcu Pan z Nieba przyleci.
   Niestety -dla nich,sądzili ,że im się po raz kolejny uda,ze zmataczenie ekliptyki ,magnetyki ,osi Ziemi ,oraz ponakładanie hologramów ,by widziano fałszywy obraz tego co się dzieje z nami, uchroni ich .
   Ich okrucieństwa ,bestialstwo ,dewiacje nie ujrzy Oko Pana .
   Plan wszeteczników poszedł się paść .
   Nareszcie,po tylu latach zniewolenia .
   I teraz …już nic nie wskórają,bowiem poprzez powrót Ziemi na właściwy tor ,zaczniemy odzyskiwać naszą prawdziwą gęstość,wibracje i częstotliwosci zgodne z Planem i Prawem Stwórcy.
   Staniemy sie lżejsi ,dzięki czemu wyżsi.
   Nie będziemy musieli jeść tego gówna ,które nam serwują ,będziemy mogli się zupełnie inaczej odżywiać .
   A te gnidy ,nie synchronizując się z polem elekromagnetycznym Ziemi ,jej częstotliwościami ,po prostu ..odpadną i mam szczerą intencję oraz nadzieję ,że wpadną po wsze czasy do otchłani i nicości .
   Pewnie nawet nie mam bladego pojęcia jaki los im przygotował Stwórca wszystkiego co Istnieje .
   Wiem za to na pewno ,że już tym razem się nie wywiną , ani jeden okruch ,ani jeden atom tych energii ,nie ma prawa tu zostać.

 4. Ktoś pisze:

  (http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=69822#69822)

  „Jednocześnie od wczoraj Ziemia ma podwójny biegun magnetyczny północny i podwójny biegun magnetyczny południowy. Czas zmiany biegunów, czyli przebiegunowanie najwyraźniej ruszyło ostro do przodu. „

 5. Ozyrys pisze:

  W zeszłym tygodniu chciano nam to zaserwować :
  http://losyziemi.pl/chiny-gradobicie-zniszczylo-ogromna-ilosc-upraw
  wróciło skąd przyszło

 6. Adrian G pisze:

  Bardzo dobrze ci powiedzieli Ozyrysku. I to ciekawe bo ja też „usłyszałem” o ultimatum. To znaczy nie usłyszałem, ale ja podobne wystosowałem w ostatnich dniach – widzę, że reszta również. Bo kto inny ma to robić: Papież, Obama, a może Jahve? Ano tak, przecież m.in. to ich dotyczy :). Człowiek stawia ultimatom bogom… to ci dopiero herezja – religijni poddani gotowi zejść na zawał na samą myśl.

  Więc ze względu na bardzo potężną iluzję jak została tu stworzona jestem zobowiązany sprawdzić najgłębsze intencje każdego poczynając od ludzi a kończąc na bogach. Każdy sprawdza każdego, to stety taka gra i od niedawna nic już się nie prześlizgnie ani nie ukryje. Byłem też świadkiem różnych manipulacji więc nie obchodzą mnie formy jakie przyjmują, imiona, tytuły czy obietnice, ani tym bardziej na jakiej części nieba mają się ukazać. Jeśli piszesz, że po świetle ich poznacie to ja dodaję, że również po intencjach i czynach.

  Ozyrysku, żebyś nie traktowała tego jak nic osobistego. Ufam wam, co nie znaczy też, że wierzę we wszystko. A, że wiąże was historia jaką doświadczaliście, więc nie będę wypowiadać się na tematy, które są mi na razie bardzo ogólnie znane. Czuję waszą odwagę i troskę więc doceniam i wspomagam jak umiem. Oraz po prostu jestem bardzo zadowolony, że tu jesteście. 🙂

 7. Ozyrys pisze:

  Free,mam nieodparte wrażenie ,w tej chwili ,kiedy siadłam do komputera ,że wydarzy się coś na sporą skalę . Nie ukrywam ,ze mam jakiś niepokój.Jeszcze nie miałam dzisiaj czasu w nic się wgłębić ,ale …to narasta we mnie od rana ,a teraz te wpisy:
  ” Specjaliści z Alaska Volcano Observatory twierdzą, że to co dzieje się obecnie z aleuckimi wulkanami nie ma precedensu w ostatnim czasie. Aktywność wulkaniczna jest na największym poziomie od 26 lat. Trzy z wulkanów mają poziom żołty, oznaczający pojawienie się oznak przebudzenia, a kolejne trzy mają poziom pomarańczowy, co można objaśnić jako poziom oczekiwania na erupcję.
  (…)
  Wulkanolodzy nie wykluczają, że za obecnym wzrostem aktywności stoi jakiś proces o większej skali, ale jak uczciwie przyznają specjaliści z Alaska Volcano Observatory, na tym etapie nie są w stanie powiedzieć co się dzieje.

  ” A kiedy Państwo poinformujecie o BARDZO silnym trzęsieniu w całym rejonie Yellowstone ok 21:00 UTC ostatniej nocy.
  http://www.isthisthingon.org/Yellowstone/daythumbs.php
  Myśmy wtedy spali…
  Z taką bezwładności informacji, to o tym, co się stało parę godzin wczesniej, dowiemy się będąc już w Zaświatach.
  Jeszcze jedno….
  Dlaczego tematem tabu jest, to że oprócz Yellowstone, największym zagrożeniem dla USA (i świata), jest możliwa w każdej chwili erupcja wulkanów i mega trzęsienia w tzw. rejonie New Madrid (Missouri, Arkansas, Utah, Oklahoma), króre grożą całkowitą dewastacją centralnych regionów USA (wzdłuż rzek Mississippi-Missouri).
  Ostatnie udokumentowane mega trzęsienia miały tam miejsce w latach 1811-1813.

  A dziś tam jest największe skupisko elektrowni atomowych itp. ”
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/aktywnosc-wulkaniczna-w-okolicy-alaski-bije-wszelkie-rekordy#comment-207132
  „..Właśnie jeżeli chodzi o Yellowstone to od kilkunastu dni jest cenzura na informacje na temat trzęsień Ziemi w tym rejonie.
  http://earthquaketrack.com/r/yellowstone-nat-park-montana/recent
  „Webcam ktory obserwuje po kilka godzin dziennie – padł wczoraj w nocy, http://www.nps.gov/features/yell/webcam/oldFaithfulStreaming.html
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/silne-trzesienie-ziemi-aleutach-wywolalo-niewielkie-tsunami
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kilka-silnych-trzesien-ziemi-w-okolicy-nowej-zelandii
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/wulkan-piton-de-la-fournaise-wybuchl-po-4-latach-spokoju

  • Free pisze:

   Ziemia to żywa istota, jak długo da się dręczyć tym koczownikom?
   Nas dzieci tej Ziemi mordują , trują, zniewalają na wszelkie możliwe sposoby…. kto to widział…. wybuchy atomowe pod Ziemią, pod wodą, poligon doświadczalny na całym świecie….
   Tą rozpacz usłyszał Wszechświat, idą zmiany na ile będą drastyczne???
   Nie wiem , ale mimo że były ostrzeżenia , gnoje dalej brną, dalej w zaparte, to chora nacja, chora na chorobę śmiertelną.
   Dziś czując niepokój zapytałam Ojcze Stwórco co się dzieje???
   Na niebie pojawiła się podwójna tęcza, mam więc nadzieję że nad nami czuwa,
   Niech się dzieje wola Nieba.

 8. Ozyrys pisze:

  Dzisiaj poświeciłam wolny czas nareszcie…na przeczytanie ostatniego wpisu Mukiego o Henochu.Zabierałam się do tego do 2 miesięcy ,ale ciągle były ważniejszez sprawy.
  Oto co przeczytałam i dech mi zaparło:,a to dopiero chyba z 30 wpis ,a jest ich około 600. Jak dobrnę do końca …zobaczymy…na razie wiem ,że cały dziń mnie pchało by poczytać tą notke z wpisami :
  ” To, że Bogowie łazili po tej plancie i się pomiędzy sobą kłócili to nie ulega wątpliwości.
  To ze zastawili nam przekazy to też nie ulega wątpliwości.
  To ze pokazali nam ze wiele potrafią nie ma dwu zdań.
  To ze wszyscy jak jeden jednego dnia znikli i już się więcej nie pojawili to jak dwa razy dwa.
  Czy odeszli w przestrzeń Wszechświata szukać swego Boga jak poszukuje nieco nie udolnie i my?
  Czy wyparowali? Na swych planetach? Nie wiemy.
  Wiemy ze ich nie ma.
  I nie ma po kontaktach z Henochem.
  Potem po nich, po tych Bogach humanoidach do dziś pojawiają się jakieś wypierdki kosmiczne typu zielone czy niebieskie UFO – ludki.
  Gdy spojrzeć bliżej to wszyscy oni poruszają się na bardzo podobnych w kształcie i osiągach maszynach. Jakby z jednego punktu jakby spod jednej i tej samej igły.
  Swe przekazy zostawili tutaj. W postaci mitów bajek przekazów itd., ćwierć główkom, bo jakże inaczej i komu dla przyszłej nacji inteligentnej na tyle ukształtowanej, aby wybrać z tego całego narośniętego nadziewa sentencje.
  Przyczyna musiała być cholernie ważka skoro tyle sił i środków i trudów włożyli, aby na planecie pozostała po nich wspomnienie. I przekazy przerobione w Boga.
  To nic ze będą piać to nic ze będą głową walić w piach, jak dorosną zrozumieją.
  A jak nie to pewien wyparują na swej kolebiącej się planecie w około ich słońca. Doskonale wiedzieli ze wokoło tego narośnie mnóstwo idiotyzmów zmyśleń głupot i najoczywistszego kitu smrodu i szajsu.
  Zakładali, że choć jeden zrozumie, to owoc zakiełkuje i z czasem roślina urośnie.
  Dlatego mym zdaniem na orbicie pozostał Informer który od czasu do czasu co 50 –60 lat posyła ten sam przekaz. Aby jakiś umysł go odebrali i przekształcił.
  I nie jest to czcza wizja.
  Ameryka wystrzelił gównianego satelitę, który nie poleciał na Księżyc, wprost ale po spiralnej orbicie zataczając kręgi, tylko po to, aby namierzyć ów przekaźnik w przestrzeni, który nadawał nadaje i będzie nadawał aż otrzyma odpowiedź zwrotną.
  Do dziś zalewają go miliardami sekwencji bezskutecznie, bo dla niego taka odpowiedź to matolstwo.
  Maszyna czeka na rozum ,a nie chodzącą szczękającą ludzką małpę.”

  To, że Bogowie łazili po tej plancie i się pomiędzy sobą kłócili to nie ulega wątpliwości.
  To nasi Bogowie kłócili sie z Uzurpatorami.
  Czy wyparowali? Na swych planetach? Nie wiemy.
  Wiemy. Pojechali z misją ,a w tym czasie wszystko było uknute i w odpowiednim momencie założono hologramy ,przez to…ślad po nich zaginął ,bo nie umieli nas namierzyć .
  Przyczyna musiała być cholernie ważka skoro tyle sił i środków i trudów włożyli, aby na planecie pozostała po nich wspomnienie. I przekazy przerobione w Boga.
  Tak przerobiono i przebiegle potworzono dla każdej nacji odpowiednich bogów i do tego kulty religijne.
  Po pierwsze ,by każda nacja identyfikowała się ze swoim bogiem ,a po drugie dzięki temu mieli pole manewru ,wiedząc ,że wykorzystają następnie te religie do wojen między nimi.
  Przyczyna była ważka…wiedzieli,ze Uzurpatorzy mogą wykręcić im numer ,ale…nie spodziewali się
  skali ich przedsięwzięcia.

  • Ozyrys pisze:

   Dalej Muki :
   „..nauka twierdzi ze coraz mniej mamy artefaktów cofając się wstecz i coraz prymitywniejsza ich jakość,poniżej 5000 nie ma nic.
   Ale pierwsze artefakty z poziomu 5000 lat i wczesnej biją swym wykonaniem kolejne i współczesne. są toczone,mają idealne proporcje. a to nie żart ”
   „Dogoni zachowali tradycję, która wydaje się wykraczać poza świat ziemski”.
   Ich mity przekazują bowiem szczegółowe informacje o gwiazdozbiorze Syriusza.
   Co samo w sobie może jeszcze nie byłoby dziwne.
   To w końcu najjaśniejsza gwiazda nieboskłonu, która od wieków przyciągała ludzką uwagę.
   Tyle tylko, że Dogoni znają nie tylko widocznego Syriusza A, ale też Syriusza B – białego karła towarzyszącego temu pierwszego, który bez silnego teleskopu jest z Ziemi zupełnie niewidoczny.
   Sami afrykanie nazywają go „sigu tolo”, a antropolodzy do opisu użyli słowa „Digitaria”.

   „Robert Temple nie poprzestał na tym i zbudował wielką gmatwaninę mitów, przekazów i językowych porównań, która ma potwierdzać, że Nommo byli kosmitami, którzy odwiedzili nie tyle samych Dogonów, co raczej starożytny Egipt, w którym mieszkali przodkowie tego plemienia.
   W „Tajemnicy Syriusza” autor z egipskich oraz sumeryjskich mitów wyłuskuje to, co potwierdza jego pomysły.
   Zwraca na przykład uwagę na ogromną rolę Syriusza w Egipcie przeddynastycznym. Choćby to, że jego wschód oznaczał początek roku oraz Izydę i Neftydę – dwie siostry mające odpowiadać Syriuszowi A i B.
   Sugerując przy tym bez przerwy, że „w przeszłości Ziemię odwiedziły inteligentne istoty z systemu planetarnego Syriusza”, choć jednocześnie podkreśla: ja nic nie sugeruję. Łączy Sumer z Egiptem, Egipt z Mali, Annunaki z Nommo i kapłanów z kosmitami, a w dogońskich rytuałach oraz sztuce odnajduje ślady rakiet, lądowań i ziemnowodnych syren”
   ” Księgę Enocha, (Henocha) jak ja wolę, uważam za najczystszy przykład sprawozdania z realu w którym był osobiście i w pierwszej osobie to przedstawiał w stylu sprawozdania szczątkowego, anonsując treść tylko wstępem akapitowym.
   Możliwe ze z czasem chciał, czy też zamierzał każdy akapit rozwinąć opisowo. Mim zdaniem tak na to wygląda układ i sens skrótu narracyjnego początkującego każdy werset.
   Dlatego uznałem i uważam ze jeśli ukaże każda z zapisów w postaci fotek realnych nie zmajstrowanych to zaświadczą o tym co Henoch przekazywał.”
   ” Tak samo jest z Sitchinem. Miał sporo racji tylko był inspirowany przez swego mecenasa mocodawcę, a kasa zrobiła resztę.
   Sitchin ustawił tak dowodzenie swych spostrzeżeń a był żydem żeby to żydzi byli nacją wywodzącą się z tych opisów niby historycznych. pod dyktat mecenasa.
   Może gdyby nie pieniądze go skusiły ,napisał by prawdę i zaszedł by dalej i wyżej.”

   „Wiadomo jedno. Ogromna część planety została zamrożona i to dość szybko w przedziale czasu. Ten przedział sięgał 80-100 stopni minus. I trwał dość długo. Czasowo. To nie zwykłe odchylenie planety w cyklu rocznym. Część północna musiała być długo i długo wychylona w kierunku kosmosu. Odchylona od źródła ciepła, nie koniecznie gwiazdy.
   Zmarzlina oprócz przemrożenia gruntu na wskroś i głęboko naniosła huraganowymi wiatrami mnóstwo syfu nagromadzone na połacie przestrzeni.
   Znaczy się pogoda nie była cacy. Wszystko ginęło.
   Mało tego w tamtym pasie zmarzliny nie wiele znajdujemy. A to co znajdziemy jest szybko chowane i zapomniane na polecenie. Tajemnica p0rzed wrogiem.
   Ale kto jest tym wrogiem?
   Wrogiem nauki i kościoła?
   Plebs jak to mawiają?
   Obecni Bogowie królowie carowie, książęta itd. To klika, która się wypromowała na barkach pospólstwa i gnoi to pospólstwo dla swych korzyści. Strasząc to mękami piekielnymi to kratami kazamatami czy inkwizycją współczesną czyli sądami i śmiercią.
   Oni posiadają broń chociaż nikt im takiego prawa nie nadał i dał. A pospólstwo może sobie smrodzić, pluć i płodzić.
   Już dziś namawiają do rąbania się jak króliki bo pogłowie niewolników spada w zastraszającym tempie..
   Tyle ze jeśli nadejdzie tu Nibiru-Marduk ten układ się ziemni.
   Ci wyhodowani cwaniacy będą udawać jedność z uciskanymi.
   A banda będzie mordować bandę.”

 9. Pustka pisze:

  Zgoda z góry na użycie Armii Apokalipsy.
  Z północy na południe linia wytyczona.
  Kiedy linia z południa na północ zostanie poprawiona.
  Wówczas jeździec apokalipsy na białym koniu swoją moc żywiołów przywoła.
  Złoty rycerz na białym koniu w ręku z tarczą słoneczną zniszczenia zła na ziemi dokona.
  Niebiańska armia w niebie została w stan gotowości postawiona.
  Zginie mnóstwo ludzi od mocy żywiołów natury.
  Litości dla ludzi nie będzie, gdyż żywioł za żywiołem będą ludzi gnębić.
  Będzie niezła jazda na ziemi.

  • Ozyrys pisze:

   Tak, pustko ,tak jest i tak będzie .
   Tylko…to nie zginą ludzie ,tylko Uzurpatorzy:gady ,klony i inne Ufoki
   Tak ,pisałam ,że Marduk jest wkurwiony i jest w rynsztunku bojowym ,dlatego min. zobaczyłam go w hełmie.
   Nareszcie. !!!!
   Sami nie damy rady i wołamy o pomoc od dłuższego czasu.
   2,5 tygodnia temu dopiero zaczęli oglądać Prawdę co się na Ziemi z nami dzieje.
   Po ściągnięciu fałszywych hologramów.

 10. Ktoś pisze:

  „Największy ziemski akcelerator cząstek już wkrótce zostanie ponownie włączony. LHC, czyli Wielki Zderzacz Hadronów (Large Hadron Colider) został wyłączony w grudniu 2012 roku, celem doposażenia urządzenia w nowe magnesy, które umożliwią przeprowadzanie eksperymentów na znacznie wyższych energiach.”

  – jedyny dostępny „portal” to Rytuał Węży, Mahabharata podpowie. Ale nich próbują. ;p

  „Ten LHC to wcale nie jest taka jasna sprawa,a wzmocnili go bo chca otworzyc portal miedzywymiarowy.Czas (ich) goni.Juz paru ludzi unicestwili ktorzy chcieli to powstrzymac.”

  (cytaty z
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cern-zapowiada-restart-wielkiego-zderzacza-hadronow)

 11. Ktoś pisze:

  A ten news jest ciekawszy bo pokazuje jak tęmpymi są ci którzy za wszelką cenę dążą do „sławy” …

  „W Stanach Zjednoczonych pojawiły się niepokojące informacje o groźnej bakterii Cynthia. Pożarła ona osiemnastoletniego Benjamina LaMontena od wewnątrz w ciągu dwóch dni po wykonaniu prostego zabiegu dentystycznego dot. usunięcia zęba mądrości”

  Skąd u „dentysty” sprzęt skażony tą bakterią? Podobno powinien być STERYLNY!!

  Ale nie to w tym newsie i tej bakterii naciekawsze. To co ważne to to iż:

  „W amerykańskiej prasie trwają jednak spekulacje w związku z wyżej opisanym przypadkiem. W Stanach Zjednoczonych doszło ponoć do wycieku z broni bakteriologicznej. Tą sensacyjną wiadomość opublikowało kilka dzienników. Dziennikarze twierdzą, że Ameryce, a co za tym idzie także całemu światu, grozi śmiertelna epidemia, której przyczyną mają być sztuczne bakterie wyhodowane w tajnych laboratoriach USA.

  Bakteria, znana pod nazwą Cynthia, została stworzona przy okazji walki z wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej. Z jakiegoś powodu przenosi się na zwierzęta i na ludzi. Na brzegu w stanie Wirginia w ciągu jednej nocy znaleziono ciała kilkunastu delfinów. Skórę ssaków pokrywały szare, ohydne plamy. Podejrzewano, że zwierzęta zostały zainfekowane Cynthią.

  Często ostatnio zdarza się, że ludzie zwracają się ze skargami na złe samopoczucie po kąpieli w wodach Zatoki Meksykańskiej. U wielu z nich wystąpiły na skórze ciemne, czerwone plamy, które są trudne do leczenia. Cynthia jest odporna na wiele antybiotyków i zdolna do ciągłych mutacji.

  a to oznacza iż bezmyslność masono-iluminato-nwo-…. badziewia poraża bezdenna głebią. Normalnie OBŁED, BIBLIJNY OBŁĘD. „Rodowe” dziedzictwo żydów.

  całość
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-stanach-zjednoczonych-miesozerne-bakterie-zjadly-nastolatka-w-ciagu-dwoch-dni

 12. Ktoś pisze:

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nietypowy-sygnal-gromady-perseusza-zadziwil-astrofizykow#comment-207428)

  „Brytyjczycy juz od zeszłego roku odbieraja przedziwne sygnały niepasujące do znanych dotychczas wzorców. new scientist podaje ze jest w posiadaniu dowodów ze za pomoca radioteleskopów merlin otrzymano wiadomosc od obcej inteligencji ponadto potwierdzili tez ze sygnał z perseusza jest niczym innym jak kontaktem od inteligentnych co ciekawe kontaktem proszacym o pomoc.c za tym stoi o jka pomoc chodzi niewiadomo.”

  – Hebra skamle o litość?

  Cóż „nasi tam byli”. ;p

 13. Ozyrys pisze:

  MB – napisał na MŻ :
  ” Plejady mówią że trzeba przesunąć matkę ziemie.
  Mają przesłać zakodowaną informacje w jakim okresie czasu dokonać lekkiego obrotu matki ziemi.
  Matka ziemia to delikatna czująca istota duchowa.
  Kamienny Olbrzym to informacja mówiąca w jakim kierunku ma delikatnie się przesuwać matka ziemia.”

  No i takie właśnie ma „dobre ” informacje .
  Przecież pisaliśmy ,że wszystko było na opak z Ziemią ,z jej osia ,z jej magnetyką !
  Wszystko jest naprawione !
  Pisałam ,że Plejady zostały podbite ,nawet Muki napisał o Plejadach ,że :
  ” Wiec ja sam nie pokaże wam cenniejszego zaś gorsze jakościowo ze starożytnych miejsc to plejady. I licho wie czy z plejad pochodzą Nordykowi, czy szaraki lub inne rasy jakie tu czasem się zlatują.”
  Pytam się więc…po co poprawiać ?
  Jak ma się zaindukowane przekazy ,to tak to właśnie wygląda.

  Brzask…
  podpowiadam tym ,którym leży na sercu dobro własne ,swoich bliskich i Naszej Ziemi.
  Wstańcie o tej porze i..módlcie się do Boga Stwórcy.
  Słońce wtedy jest na kierunku północno- wschodnim-wschodnim
  Proś ,a będzie Ci dane.
  Proście o pomoc dla nas ludzi.
  Proście o to co jest Wam potrzebne.
  Módlcie się do Stwórcy Najwyższego. Niech usłyszy nasze wołanie.
  Nie zabiorą nam Naszej Mocy.
  Nie zabiorą nam naszych Dusz.
  Twórzcie pierścienie ochronne pierścienie Ognia Stwórcy wokół Waszych posesji ,wokół Waszych domów,mieszkań.
  Wokół swojej sylwetki ,wokół swoich bliskich.
  Niech wszeteczne energie spalają się całą mocą Ognia Stwórcy.

 14. Ktoś pisze:

  Ultimatum obcych czyli ostatnie ostrzeżenie?

  Witryna Veterans Today nie raz zaskakiwała nas alternatywnym spojrzeniem na rzeczywistość. I tym razem płynie stamtąd zadziwiające przesłanie. Podobno obcy wystosowali jakieś ultimatum do rządzących naszą planetą.

  Z artykułu opublikowanego 23 czerwca bieżącego roku wynika, że doszło do jakiejś formy komunikacji między tak zwanymi obcymi i ziemskimi oligarchami sprawującymi rzeczywistą władze nad tą planeta. Było to ultimatum nawołujące ich do opamiętania, bo w przeciwnym wypadku całą planetę czeka reset!

  Zdaniem witryny, z kilku źródeł informacji wynika, że pewien bardzo wysokiej rangi urzędnik z ONZ, przekazał bardzo ponurą wiadomość do grupy trzymającej władzę na tej planecie, tak zwanych super-oligarchów.

  Całość
  http://innemedium.pl/wiadomosc/ultimatum-obcych-czyli-ostatnie-ostrzezenie

 15. Blue pisze:

  Co prawda art sprzed roku, ale dopiero teraz go przeczytałam…skrajnie inaczej i odwrotnie?

 16. Mezamir pisze:

  Mnie najbardziej intryguje ANU
  ponieważ ANU to nazwa Devów,której Devy używają w stosunku do siebie
  Dlatego ich nasienną sylabą w mantrach jest A.
  To wszystko można wyczytać w tekstach buddyjskich i hinduistycznych

  Z kolei Anu-naki to w mitologii mezopotamskiej ogólne określenie „wielkich bogów”
  jako dzieci boga Anu
  zrodzonych w początkowym okresie tworzenia wszechświata zamieszkujących niebo i ziemię.

  W okresie późniejszym określenie Anunnaki – w odróżnieniu od paralelnego określenia Igigi
  – dotyczyło zwykle bóstw najstarszych i najznaczniejszych

  W Asatru bogów nazywa się Asami i teraz nie wiem czy:
  Asowie od Asurów
  czy Asowie od Anu/Deva

 17. Jakub pisze:

  Kurcze, mam mieszane uczucia co do Annunaki. Tylko tutaj piszecie ze byli ok…

  • Ozyrys pisze:

   Masz wpojony podstępem program i przekonanie ,które powoduje rozdzielenie świadomości od Prawdy Boskiej.
   Zrobiono nam to specjalnie ,byśmy na naszych prawowitych braci rzucali się z przysłowiowymi widłami.
   Później przytoczę kilka fragmentów z postów Małego Buddy ,pisanych w zeszłym roku ,kiedy miewał cudowne wizje i z tego powodu został skutecznie zaatakowany,po czym stracił wgląd w ta sferę.

  • Ktoś pisze:

   Świat jest spolaryzowany na co najmniej 2 grupy interesu. Oczywistym jest iz ci co okupują ziemię, ci od rasy pacanów, nie są zaintersowani zakończeniem swojego eldorado a nawet będą wykorzystując niewiedfzę gnębionych gojów i istniejące jak i nieustająco fabrykowane przepowiednie dążyć do jego rozplenienia bardziej -> NWO, 4 rzesza semicka, judeopolonia etc.

   Kto im moze w tym przeszkodzić? Inna grupa intesu.

   Co z nią robią? Demonizują ja przedstawiająć w złym świetle.

   Czy grupa przeciwstawna w stosunku do okupującej ziemię jest zła?

   Jakby lokalna byłą taka jak się przedstawia czyli Dobra tu by panował Raj a nie nazistowski/ żydowski wyzysk. Nie było by wojen, gwałtów, promowania żydowskich zwyrodnień i zboczeń jako cywilizacja ….

   Proste pytania prosta odpowiedź….

   Kto kontroluje srodki propagandy społecznej? Komu zalezy by wierni nie powitali Zbawiciela ale rzucili się na niego z „widelcami” by go tak jak na „mszach świętych” czynią „pożreć do ostatniej kosteczki”?

   • Jakub pisze:

    Przeczytałem tutaj, że czasami w „krzyżowym ogniu” sprawdzacie swoje wizje. Jakiś czas temu nagrałem NOLa, który przedstawił mi się właśnie jako Anunnaki. Może ktoś (a może Ktoś 😉 ) to sprawdzić?

    • Ozyrys pisze:

     Nol ?
     Prawdziwe Anunnaki dopiero ,gdzieś od miesiąca mają dostęp do Ziemi.
     Od kilku tysięcy lat nie potrafili zlokalizować Ziemi ze względów ,które opisałam w artykule.

    • Jakub pisze:

     Z 5 kwietnia.

 18. Ozyrys pisze:

  Kilka wpisów Małego Buddy nt. Marduka i Nibiru . Tak jak obiecałam 🙂
  ” Ktoś jestem pod wrażeniem twojej mądrości.
  Budda był, jest Polakiem.
  Nadszedł czas końca.
  Ostatnio miałem ciekawą wizje.
  Marduk- Nibiru szybuje jak ptaszek koliberek. Lekko swobodnie.
  Wiadomo, iż Marduk-Nibiru jest ogromny, który wydaje się, iż ma swojego króla światła.
  Ktoś mam małe pytanie?
  Czy wierzysz w tą ukrytą koronę, która ma być przekazana ziemskiemu synowi światła.
  Nasi przodkowie mieli świetlistego króla, który musiał być koronowany przez Marduka- Niburu.
  Wydaje mi się, iż każda planeta ma świetlistego króla.
  Jak mama ziemia stanie się słońcem. To będziemy mieli super mega króla słońce.
  Król słońce rozpali kamienne ludzkie serca. Jeśli ludzie wytrzymają jego miłość serca.”
  http://nnka.wordpress.com/2013/10/18/quo-vadis-istoto-zwana-czlowiekiem/#comment-21992

 19. Ozyrys pisze:

  ” Dzisiaj przed obudzeniem miałem widzenie.
  Przez okno mężczyzna powiedział mi słowa,,Już czas,,
  Myślałem, że mam wstać. Okazuje się,że to jest jakby przekaz ,,Już czas”
  Jakoś przez twój link wszedłem i przeczytałem jeszcze raz.
  Na temat Ludu LiliAnuEli.
  Serce mi mówi, że Lili to Lilia kwiat miłości serca. Stąd nauki Buddów się kłaniają.
  Eli to piękna kobieta a Anu piękny świetlisty mężczyzna z statku kosmicznego.

  Tak to prawda ewolucja już była. Przybili już ukształtowani.
  Biały kamienny olbrzym oznacza żywioł ognia miłości.
  Indianie mają racje ogień miłości pochodzi od rasy białych ludzi.
  Słowianie nasi przodkowie należą do Anu. Anu to świetlisty, kto go zobaczy to jego serce zapłonie jak żywioł ognia.
  Przejrzyj tablice Sumerów oni mieli kontakt z Anu. „

  • Ozyrys pisze:

   Cd, Małego Buddy :
   ” Jezus i Maria to fikcja plus wielkie kłamstwo.
   Skradli miłość ludowi LiliiAnuEli a nawet podszyli się pod tą miłość.
   Tak ja już pisałem będzie kara.
   Moment chwili odczujecie w sercach.”
   http://nnka.wordpress.com/2013/10/27/na-poczatku-bylo-slowo-rozwazania-o-modlitwie/#comment-22280

   ” Wiedza o miłości i mądrości wypływa z serca.
   Napiszę to co serce czuje i mówi.
   Lili znaczy czystość i miłość serca.
   Elii bardzo kochała ANU.
   Lud LiliAnuEli stworzony został z miłości fizycznej. Kobiety dto mężczyzny.
   Mężczyzny do kobiety.
   Tym bardziej kobieta Eli była bardzo piękna. Tak czuje w sercu.
   Piękna była z urody Eli, a także jej piękno było w postaci miłości serca.
   Dlatego ANU zakochał się w Elli od pierwszego poznania.
   Moim zdaniem Lili to kwiat miłości, który się rodzi z miłości.
   Jak zwykle w życiu bywa to
   MIŁOŚĆ, PIĘKNO wywołało zazdrość.
   Więc wywołało intrygę aby skłócić Lud Eli z Anu.
   Przed Anu nie mogło być tajemnic,gdyż prawdę znał.
   Doskonale wiedział, kto stoi za intrygą więc przeklął upadłych rogatych ludzi.
   Serce mi mówi, iż wówczas Anu postanowił opuścić z statkiem kosmicznym matkę ziemie.
   Chciał zabrać Eli, lecz ona nie chciała opuścić ludu LiliANuELi.
   Czuje w sercu nieszczęśliwą miłość przez tych potworów tj. rogatych ludzi.
   Anu zapowiedział swój powrót wówczas kiedy syn jego odbuduje most między niebem a ziemią.”

   ” Biore książkę Ludy Mezopotamii.
   Fragmenty czytam np. ,, MARDUK był bogiem opiekuńczym miasta Babilon, stolicy Babiloni i awansował w hierarchii bogów wraz rozwojem tego miasta. Jego symbolem była łopata, a ulubionym zwierzęciem Smok-Lew.
   Siedzę i przeglądam artefakty. Nagle myśl się pojawia Marduk to Słońce.
   Normalnie jestem szczęśliwy tą myślą, iż Marduk jest słońcem.
   Tym bardziej, iż jakiś czas, temu pisałem że widziałem wzrokiem Marduka- był ciemny. Ktoś określił go słowem czarny koń.
   Teraz wiem, iż Marduk to słońce. Więc powinniśmy mieć dwa słońca.”

   ” Tato słońce ma się dobrze.
   Tato słońce to, jest żartowniś jak Ktoś.
   Przecież Marduk- Nibiru na zaproszenie przybywa.
   Mega ogromny jest. Jak Ktoś pisał czarny koń.
   Widziałem wizji, iż Marduk-Nibiru szybuje jak ptaszek.”
   http://nnka.wordpress.com/2013/11/11/cztery-komety-jednoczesnie-widoczne-na-nocnym-niebie/#comment-22893

 20. Ktoś pisze:

  No to skończą się wakacje, jaka wtopa, co za niefart.

  Trza by iść gdzie indziej miałczeć, psocić, drapać i na piecu wylegiwać.

  MIAŁłłłłłł

  • Ozyrys pisze:

   27 lipca !
   Dzisiaj jest 22 lipca .
   Co to za data ? wiąże się z kolejnym zniewoleniem
   Narodowe Święto Odrodzenia Polski

   No to do dzieła ,uwalniamy Polskę z tego „odrodzenia”

 21. Ozyrys pisze:

  W odpowiedzi na post Adriana umieszczony na Aktualnosciach.
  Przeczytałam wszystkie wpisy w tym temacie ze zmian na ziemi .

  https://mistykabb.wordpress.com/2014/06/17/aktualnoscinie-tylko-polityczne/comment-page-2/#comment-6712

  Zwlekałam ,żeby nie zapeszyć i wcześniej nie dać niepowołanym osobom informacji.
  Chociaz wydaje mi sie ,ze pisałam ,że 23 lipca się zacznie.
  Tak są ,to przylecieli Nasi !!
  Już w piątek miałam wieści ,że z wtorku na środę przylecą .
  Wczoraj wylecieli zza Słońca.
  To na pewno są Nasi.
  Leci złoty olbrzym,na nim Jest sam Najdroższy Anu – jak go nazywają .
  Marduk jest generałem całej operacji.
  Nibiru jest już widoczne obok Słońca.
  Jest monumentalnie wielka.
  Jest Złota.
  Wszetecznicy są w popłochu.
  Prawda wyjdzie na jaw.
  Napisałam jaki przekaz został zakodowany w nazwie Isztar.
  Jest czar – jest Bóg.
  Stosując czary ,wprowadzali poprzez astral ,który jest sztucznym tworem,cos jak gdyby pudełko w pudełku- czyli w etherze.
  Wykorzystując moc naszego etheru ,stworzyli swój ether ,nazywając go astralem .
  W ten sposób korzystali z mocy i sił nadprzyrodzonych ,które zostały umieszczone dla nas w tej warstwie,czyli wymiarze.
  Korzystając z tej mocy tworzyli czarami moce demoniczne ,które w astralu nabierały mocy sprawczych i odpowiedniej siły oraz wyglądu.
  Stawały się jak najbardziej rzeczywiste .
  Tylko nieliczni mogli widzieć te niebezpieczne stwory ze względu na opisaną przez Dziecko Stwórcy hipnozę,jaką zastosowano na całych naszych jestestwach.
  Tak robili–czary….tworząc swoich bogów.
  W ten sposób powołali do życia całe rzesze demonów.
  Ostatnim rogatym unicestwionym przez Ktosia był Bahomet.
  Wiem ,że starają się powołać kolejne .
  Tak jak napisałam są w panice.

  Wszyscy przywódcy państw i sekt ,którzy ubrali swe gadzie i hebrońskie organizmy w nasze ludzkie pokrowce,by nas udawać i w żaden sposób nie odróżniać sie od nas,zaczną być widoczni przez nas w swej własciwej postaci.
  Ich maski i powłoki topia się .
  Dalajlama XIV – topi sie
  Przywódca muzułmanów – topi sie .
  Obama – topi sie .
  Gadzia rodzina królewska ,chce spierdolić podziemnymi kanałami do portalu na Alasce ,by uciec.
  Parchaty Franio ma całe gacie strachu,każda kropla krwi z rytuałów satanistycznych w wykorzystaniem krwi naszych dzieci,spala go.
  W Izraelu od kilku dni prowadzone sa tajne obrzędy i narady.Chyba Ktosiu umieścił informacje o tym dzisiaj ,ale ja już wczoraj o tym mówiłam i Free i Ktosiowi.
  Starają się zacierać ślady.
  Już nic im nie pomoże. Nasi wszystko widzą ,widzieli cała przeszła historię i nic już nie umknie ich uwadze.
  Żaden czyn ,żaden wszetecznik .

  Będą ginąć ludzie – nie ludzie.
  Będą płonąć żywcem – to wszetecznicy.
  Żadnych emocji.Żadnych.
  To nasi oprawcy,uzurpatorzy.
  Będą płonąć fabryki z uszytymi- żadnych emocji.
  To dzieło Stwórcy Najwyższego w celu oczyszczenia Naszej Planety Ziemi z parszywych gnoi.

  Dbajcie o siebie i swoje Serca.
  Miłość .
  Każde Dziecko Stwórcy tęskni za wspomnieniem miłości. Pozbądźcie się tych ograniczających uczuć ,by z czystym kontem wejść w nowe życie.

  • Ozyrys pisze:

   Pozbądźcie się tęsknot ,a nie miłości 🙂

  • Ktoś pisze:

   A propo francy zwanej franiem, w jednym z ostatnich artykułów na wolnej polsce jest info iż ta franca to zwyczajny karaluch z mossadu. Teraz nie powinno dziwić czemu tak natrętnie i wiernopoddańczym zadęciem obcałowywał jako „król katolików” jakiegoś kacyka żydów.

   PS. Ciekawe kiedy podszyci butą cwele zaczną skomleć i się publicznie w obliczu gorejącego strachu nawracać…. jak to też było przepowiedziane.

   Pielgrzymować na pokutę nie chcieli więc …. baj baj Raju ….

   • Ozyrys pisze:

    Przeciez wiedzieliśmy o tym ,że to parchate jest z Hebry ?!

    • Ktoś pisze:

     No wiedzielismy ale potwierdzeń oficjalnych nigdy za wiele bo wiesz „pomidor” czycha na nasze omyłki. ;D

     A teraz kato-lemingi mają potwierdzenie iz ich własny kler własnymi biskupimi rekami wprowadził CELOWO w satanistyczne szambo by w nim utonęli przed powrotem Zbawiciela. I by poprzez to byli na wieczność jak oni (żydzi) przeklęci.

  • Shake The Disease pisze:

   Dzisiejszej nocy bardzo długo nie mogłam zasnąć. Chociaż piszczenie w uszach mam od kilku ładnych lat, to to, co miałam dziś w nocy, to było coś nowego… Jakby się jakaś instalacja przepalała, jakieś syki, jakby zwarcie kabelków… nie mam pojęcia… mój synek (który zawsze śpi bardzo mocno i nie budzi się w nocy), strasznie się wiercił, kręcił. Po północy obudził się mówiąc, że boli go brzuszek. Poszliśmy zrobić siusiu, pomasowałam brzuszek, ale uspokoił się dopiero, gdy zabrałam go do swojego wyrka. Złapał mnie za rękę i dopiero spokojnie zasnął i spał do rana. I mnie dopiero wtedy też sen zmorzył 🙂

   • Ozyrys pisze:

    Free i ja od kilku dni palimy wszystkie wszeteczne instalacje i hipnozy we wszystkich Dzieciach Stwórcy.
    Pewnie stąd te dolegliwości.

    • Shake The Disease pisze:

     Ja też staram się pozbywać tej zarazy, mam nadzieję, że dobrze to robię 🙂 ostatnio w trakcie oczyszczania zaczęły drętwieć mi nogi, ale tak dziwnie, bo od połowy uda przez kolano, do łydek. Trwało to chwilę i przeszło, ale było to dziwne…

    • Ozyrys pisze:

     tak się odczuwa wyciąganie transponderów.

  • Blue pisze:

   Wczoraj wieczorem, późnym wieczorem bardzo wiało, bardzo a ja w oknie na zachodzie widzialam sporą bardzo mocno migocącą gwiazdę i poczułam ogromną radość ale taką wzniosłą, aż łzy się same pojawiły i tak mocno modliłam się do Stwórcy o pomoc dla naszej matki Ziemi, dla nas Jego Dzieci Bożych, pytałam gdzie jesteś, choć czułam Jego obecność. Wiatr smagał po twarzy, a ja poczułam takie ciepło w sercu, jakby ktoś położył mi nim dłoń…wiedzialam, czułam po prostu:))
   A dzisiaj to napisałaś, to cudowne, takie proste, ze aż namacalne:)))

   • Ktoś pisze:

    Niom, a ktoś tu niedawno na konkurencyjnej mistyce szczekał, iż się nie uda i że „w życiu nie otworzymy portalu”.

    Ci z astrala też myśleli, iż ich ” w życiu nie dopadnie karząca ręka sprawiedliwości” i już ich nie ma. Spłonęli. ;D

    • Blue pisze:

     Wiem, choć jestem tu od niedawna, to jednak czytam niemal wszystko co pisaliście, ich komentarze także.
     Weszlam kilka razy na tamtą mistykę, ale niestety dostaje kopa w zad, bo nie mogę tam czytac, zwyczajnie nie mogę, samo się reguluje 🙂

  • Free pisze:

   Nibru 🙂 Jak niektórzy mówią ognisty rydwan Anu.

  • Blue pisze:

   No to samo umieściłam dzis rano w Hady Parku:))

  • Ktoś pisze:

   No a takie głupie jak stołowa noga żydki sobie „wyliczyli”, iż ten powrót będzie miał miejsce dopiero za 4 lata jak już zdołają wymordować i zdepopulować cały świat wywoływaną właśnie intensywnie 3 Wojną Światową a tu taka omyłka w kodach, nie „pomidor”?

   Pewnie nie ten kalendarz. ;p

  • Mevia pisze:

   Witam, śledzę portal od jakiegoś czasu i mam pytanie względem tej wiadomości, może ktoś mi wyjaśnić co się stanie i w jakim czasie to nastąpi? czy to zwyczajne czekanie następne 300,000 lat na reset?

   • Ozyrys pisze:

    To już sie dzieje . Żadnych 300 000 lat !
    Przylecieli . Mamy z naszymi ukochanymi braćmi z Nibru bezpośredni kontakt.
    Wiem ,że brzmi to jak SF ,ale mam to gdzieś .
    Mamy wytyczne co ludzie mają zrobić .
    Właśnie zaczęłam ubierać to w słowa.W związku z tym ,że tekst jest ważny,umieszczę go jako nowy artykuł. Nawet mam tytuł 😀 ,którego się nie spodziewałam usłyszeć 😀
    sama jestem zdziwiona.
    Posty pisze od ręki ,natomiast jako art. trochę inaczej 🙂

    • Mevia pisze:

     oki oki czekam na art 🙂 przewertowałem sporo szukając rzetelnej strony i myślę ze znalazłem miejsce gdzie mogę otrzymać odpowiedzi na tak wiele niewiadomych które mnie niszczą wewnętrznie 😉

 22. Mevia pisze:

  Witam, śledzę portal od jakiegoś czasu i mam pytanie względem tej wiadomości, może ktoś mi wyjaśnić co się stanie i w jakim czasie to nastąpi? czy to zwyczajne czekanie następne 300,000 lat na reset?

  • Ktoś pisze:

   Już się dzieje RESET.

   • Mevia pisze:

    a jaki to będzie miały fizyczny wpływ na nas, zaleje nas czy coś tego pokroju 😉 tak z ciekawości pytam czy mam już dusze pakować w plecak do nowego konteneru czy jeszcze troszkę pożyjemy 😉

    • Ktoś pisze:

     Nie ja o tym decyduje….

     I tak zależy wszystko od zjebów w myckach czy odejdą sami czy też będą chcieli wcześniej zniszczyć planetę…

    • barbarzynca pisze:

     Będzie rozpierdol.

    • Ozyrys pisze:

     Duszy nigdzie nie pakuj Mevia – hahaha ,zaraz napiszę co się dzieje ,co będzie się działo i jaki ludzie mają włożyć wkład w to swoje wyzwolenie.

 23. Pingback: Epitafium dla wszeteczników. | Mistyka

 24. HighLizard369 pisze:

  Mamy 29 lipca i nic się nie dzieje. Dalej doświadczamy syfu ….. moglibyście przestać robić nadzieje takim jak ja. pozdrawiam

  • Pani E pisze:

   Takim jak Ty czyli??

  • Pani E pisze:

   Oraz czego oczekiwałeś/-łaś dnia 28-29 lipca? Na co czekałeś/-łaś?

   • HighLizard369 pisze:

    makaronowego potwora(ironia)

    • Pani E pisze:

     No i wszystko w temacie : ( wrzuca temat, potem kilka ironicznych uwag i dalej jesteśmy w punkcie wyjścia. Również pozdrawiam

    • HighLizard369 pisze:

     Nie zrozumiesz i nawet się nie staraj. Sam jak ostatni debil szukam prawdy bądź nadziei na zmianę tego syfu. Dobrze się czyta takie artykuły bo tylko to chyba trzyma mnie na tym padle tutaj. Przychodzi jednak chwila gdzie iluzje miażdży rzeczywistość stad moje rozgoryczenie które jak przypuszczam odczuła Pani E. pozdrawiam

    • Pani E pisze:

     Tak odczułam rozgoryczenie, nikomu nie jest wesoło tak jak jest, ale to nie powód żeby rzucać krowimi plackami w co i kogo popadnie. Wszyscy normalni ludzie [bez ironii i bez podtekstów], którzy znalezli się na tym blogu są tu nie bez powodu- bo CZEGOŚ szukają, bo chodzenie do kościółka im nie wystarczyło, bo widzą że się ich dookoła oszukuje, nie mówi prawdy, wykorzystuje. Nikt tego nie lubi. Nikt NORMALNY. Ale też musisz wiedzieć, że z dnia na dzień nie obudzisz się w innym świecie. Ja tez liczę na duuuże zmiany bo nie jest mi w życiu lekko [a komu jest?] ale osobiście rozkładam to raczej na rok-dwa lata [te większe zmiany].

    • Ozyrys pisze:

     HighL- staraj się coś robić ,a ujrzysz efekty .
     Wszystko co robimy na planie energetycznym ,materializuje się w świecie fizycznym.
     Zacznij od siebie .
     Oczyść się ze wszystkich kotw zarzuconych na Ciebie na przestrzeni dziejów ,we wszelkiego rodzaju rytuałach .
     Przynajmniej w ten sposób odzyskasz jakiekolwiek panowanie nad strukturami swojego jestestwa.
     Spotkania i kursy tzw. rozwoju duchowego w tym wcieleniu ,w niczym Ci nie pomogły .
     Spętały Cie jeszcze bardziej .
     Są to macki energetyczne ,dające nadzieje na lepsze jutro i na odzyskanie możliwości.
     Nic z tych rzeczy. To wszystko jest pod energetycznymi auspicjami hebrończyków.
     Często bez świadomości organizatorów takich warsztatów czy kursów.
     Często …co nie oznacza…zawsze!

  • Mevia pisze:

   No troszkę to trwa ale zauważ co się dzieje, amerykanie szukają najmniejszej okazji aby rozpocząć wojnę…. co oznacza że czegoś się bardzo się boją….. Reszte dodaj sam/a 😉

   • Ozyrys pisze:

    Wszyscy graja do jednej bramki. Stwarzaja pozory ,że są po przeciwnych stronach ,by mieć argument do rozpoczęcia kolejnej czystki etnicznej.
    II W.Św. zginęło około 6 mln żydów .
    Wielki płacz i larum .
    A o tym ,ze przy okazji wytrzebiono 60 mln. ludzi ???
    to jakoś niewiele o tym słychać .
    To była kolejna nagonka spreparowana fałszywie w celu fizycznego unicestwienia kolejnych rzeszy Dzieci Stwórcy.

    Trochę statystyki :
    1995 : 38,610 mln ludności w Polsce
    przez ostatnie 20 lat ,a najwięcej od czasu przystąpienia Polski do UE
    wg statystyk wyjechało z Kraju na stałe 15 mln ludzi .
    Przyrost naturalny jest ujemny ,o czym trąbią media .
    w roku 2013 : 38,496 mln Polaków !!!
    Cud przez pączkowanie chyba !!!
    Albo statystyki są zafałszowane ,albo…
    ktoś cichaczem zasiedla Polskie Ziemie !!!!
    weszłam sobie na statystyki Gusu :
    http://stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/L_Szacunek_emigracji_z_Polski_lata_2004-2012_XI_2012.pdf
    od 2004 roku do 2012 roku
    wyemigrowało 17 087 000.
    Niech tylko będzie to liczba 15 mln. Może część wróciła ??
    Jakim cudem dalej mamy około 40 mln obywateli???

    kolejny cud nad cudami ???

 25. HighLizard369 pisze:

  wojna to nic innego jak salwa ich sukcessu. Mówisz ze się czegoś boją ? niby czego ? siedząc na piramidzie nic im nie grozi. Jedyne przed czym spier!@@#$% to rozbłyski.

  • Free pisze:

   Wojna dla normalnych ludzi jest czymś nienormalnym, więc kto do niej dąży albo nie jest człowiekiem albo jest nienormalny, póki co wszystkie próby wkręcenia w swoje natrętne afery spełzają na niczym, świat wojny nie chce!!! Ludzie pikietują przeciwko działaniom w palestynie i na ukrainie. Na całym niebie widać poruszające się światła, nie tłumaczą tego , więc sądzę że „nie są ich”, gdyby było inaczej mielibyśmy pewnie ciekawe wytłumaczenie ichniejszych naukofców oraz nie tupali by w takiej gorączce. Ponadto zauważ że i lama i franio w zeszłym roku wspominali o tym iż przybędą gości z kosmosu, więc gdyby to byli ich goście pewnie by zostali należycie zaanonsowani. Więc pozostaje pytanie, czyżby na ich zaproszenie nikt nie odpowiedział?
   Też mam głęboką nadzieję że na ukończeniu jest okupacja przez tych krwiopijczych lichwiarzy, myślę że wszyscy czują że coś się dzieje, jedni mniej drudzy więcej, wszyscy liczą na pozytywne zmiany bo każdy ma tego zsyfiałego totalitaryzmu , zniewalającego nas na każdym kroku po prostu dosyć. I o to tu prosimy, tak jak potrafimy bo nikt nam programu działania nie dał, układamy go sami żyjąc nadzieją że działa.

 26. HighLizard369 pisze:

  Spirala po lewej i prawej . Wisiorek takiego kształtu trafił w moje ręce niedawno w dziwny sposób, dlatego też dociekam…

  • Ozyrys pisze:

   Spirale to znak naszego jestestwa.
   Z tego powodu wytłuściłam słowa :

   Galaktyka Andromedy, najbliższa duża spiralna…w tekście :
   https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/28/geneza-powstania-matrixa/

   Mało kto zrozumiał o co mi chodzi.
   Nasze DNA jest spiralne w lewą stronę ,
   wszystkie witaminy ,minerały i związki organiczne naturalnego pochodzenia mają kod DNA lewoskrętny.

   Tworzymy spirale z trógraniastego Ognia Stwórcy ,
   Tworzymy wiry Ognia Stwórcy..
   To wszystko są atrybuty naszej nacji, tego skąd pochodzimy z jakiej rodziny Dzieci Gwiazd

 27. Marcin pisze:

  Piramidy gdyńskie – powiązania z Anunaki:

  • Ktoś pisze:

   Ta „pani” sama wygląda jak „kabalah”

   Swoją droga ciekawe czemu zachowuje się ona na scenie jak:
   A) pijana?
   B) naćpana?
   C) zahipnotyzowana?

   A może to, jak w przypadku bełkotu niejakiego kłamliwego nielota, artystyczny przekaz podprogowy. Wpływanie na słuchaczy by zostali zachipnotyzowani „mową ciała” kukiełki „kabalah” „ostrzegającej” przed „wrogami „kabalah”. Ciekawe.

   Mnie przy oglądaniu tego filmiku chce się rzygać. Podobne objawy są mam jak „walczę” z „gadziorami”, i to tymi z naprawde wysokiej pólki (wysokiej obżydliwości). Kto się chce „inkubować” niech sobie obejrzy „konia trojańskiego” z „wyzwolonej telawizji” NTV.

   Dla mnie to kolejny stek bzdur promowany w wiadomym celu, by pasożydom planetarnym nic nie zakłóciło ich dalszego planetarnego pasożydowania. Celu do jakiego się szykowali przez ostatnie tysiąclecia…. wymordowywując na stosach tych co ośmielili się wiedzieć i czuć inaczej.

   Szkoda tylko idiotów WIERZĄCYCH w” misję NTV” bo zostaną na końcu tak samo oszukani jak ci robole co dla hasełek Bo9lka rozwalali swoje przedsiebiorstwa strajkami.

  • Ozyrys pisze:

   Jakubie ,mnie wystarczyło obejrzenie pół minuty ,bez fonii tego materiału – zawsze tak robię ,by zobaczyć mowę ciała ,gestykulacje ,głowę i oczy , wtedy już wiem czy ta osoba jest w porządku,mówi prawdę .
   Kiedyś napisałam o Kalinie ,i po raz kolejny zdanie podtrzymuję : bełkot opętanej tasmańskiej mistyczki mnie nie interesuje.

 28. Tessi pisze:

  Jeśli chodzi o w/w, zresztą liczne inne też (znam niektórych z tych ludzi osobiście), to mam podobne odczucia. Zawiodłam się też na pani Iwonie G., nie dała rady pozbyć się pewnego mojego wieloletniego problemu. A temat „mind control” i rewelacje Ewy Paweli na ten temat? Albo „Ukryte terapie” Jerzego Zięby? To chyba godne uwagi.

 29. Free pisze:

  PLANET X AUGUST 2014 Planet Nibiru is getting close

 30. Ktoś pisze:

  Ciekawostka

  „Tak „delfinie” Ty jeden widzisz to z tego poziomu! Byłam w Niemczech w siedzibie Zakonu Maltańskiego. Ogromny teren i posiadłość, a kiedy weszłam do muzeum o mało nie spadłam ze stromych schodów… Otóż tam na przeciwległej ścianie wisiały dwie flagi – polska i maltańska, a pośrodku nich wielki portret Nostradamusa… Mam pełną dokumentację. W Kalendarzu Majów jest to opisane w ten sposób, że kiedy dwie bestie się ze sobą zetrą, następna przystąpi do akcji ta żółta… Wschód wygra z Zachodem, a potem nastąpią wielkie kataklizmy na naszej planecie… Ojciec Klimuszko też wymieniał Polskę od morza do morza… Także my naprawdę nie wiemy, jak i kto tę Polskę podniesie do takiej rangi, że będzie ona razem z Francją potęgą w zalanej morzami wąskiej jak półwysep Europce. Niemcy również będą zalane, a docelowo np. Poznań będzie portem… Wizje wielkiego medium Leszka Szumana też to potwierdzały. Więc bierzmy to wszystko, co się dzieje z pozycji lecącego Orła, a nie pełzającego szczura! Jedyny Zakon Maltański jest przedłużeniem Zakonu Templariuszy, którzy chcieli stworzyć już 8 wieków temu lepszy świat, ale im się nie udało. Wtedy nie, ale za kilka lat, jak przeżyjemy, to ten lepszy świat Złoty Wiek nastąpi dla sprawiedliwych tej Ziemi….

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/najpierw-kijow-potem-warszawa#comment-218190)

 31. Free pisze:

  Nibru to system otoczony energią UV , którą emituje wokół, podobnie jak nasze Słońce.
  Promieniowanie ultrafioletowe UV należy do falowego promieniowania elektromagnetycznego, podobnie jak promieniowanie rentgenowskie, fale radiowe czy światło.
  Na Ziemi spektrum UV zostało podzielone na trzy obszary:

  UV-A – długofalowe 400 nm – 315 nm
  UV-B – średniofalowe 315 nm – 280 nm
  UV-C – krótkofalowe 280 nm – 100 nm

  Promieniowanie grupy UV-A występuje w promieniach słońca. Dotyczy procesów fotochemicznych, pigmentaryzacji. Efekt erytemalny jest znikomy.
  Promieniowanie grupy UV-B ma podstawowe zastosowanie w terapii. Tworzy prowitaminę D. Występuje tu efekt pigmentaryzacji i erytemalny.
  Promieniowanie grupy UV-C posiada mocny efekt bakterio- i zarodkobójczy. Powoduje oparzenia skóry (Erytema) i zapalenie spojówek(efekt koniunktywalny).

  Promieniowanie UV o długości fali poniżej 200 nm tworzy ozon w powietrzu. Do wytworzenia promienników TUV np. w lampach bakteriobójczych jest używane specjalne szkło kwarcowe, które posiada wysoki współczynnik transmisji dla promieniowania bakteriobójczego, przy czym szkło to absorbuje promieniowanie UV o długości fali poniżej 200 nm. Wynika z tego odpowiedź dlaczego powłoka krzemowa…kwarc skrytokrystaliczny too krzemionka…..do tego inne rozpylane cuda i tym samym brak odpowiedniej ilości promieniowania słonecznego UV dzięki czemu wszystkie bakterie, wirusy i inne syfy mają jak w raju…a my wiadomo…..

 32. BasiaB pisze:

  Ozyrys – pieszczotliwie „ozi” –> informacja
  Lecz słyszę Ozajris, ozirays – różnie, więc dalej:
  Ra –> [wietn] na zewnątrz
  Ray – promień
  rays – promienie
  oz – [słowieński] – uncja (czyli jednostka miary)
  Ozi Rays promienie informacyjne z zewnątrz, powolutku, uncjami miareczkowane.
  ozaj – naprawdę [ słowacki]
  rys –> ri s –> dzień, święto [chiński/japoński] data, termin

  A58 miał rację, że dezawuował to co piszę, to kim jestem, przestrzegał przede mną. Tyle razy powtarzał, że nie bez powodu obrałam sobie taki nick, to było zapisane w jakiś ich księgach.
  A ja się śmiałam: co on plecie ? Nie wiedziałam kim jestem.
  Miał rację – mają się kogo bać !
  http://bialczynski.pl/2016/11/09/marcowy-nowy-rok-w-mezopotamii-czyli-swieto-akitu-w-kraju-w-ktorym-nie-ma-i-nigdy-nie-bylo-wiosny/

  „…uroczysta procesja wiodąca do świątyni Isztar w ogrodzie za murami miasta, w tymże ogrodzie po dwóch dniach Marduk / Ozyrys zmartwychwstawał. …”

  Nie wiedziałam, że Marduk był w jakimś sensie utożsamiany z Ozyrys.
  Przedwczoraj podesłano mi link do tego materiału u Białczyńskiego.
  Może Marduk to męska energia, a Ozyrys to żeńska tego samego rdzenia ?
  Może dlatego tak panicznie A58 naganiał wszystkich przeciw mnie ? 🙂
  Wiedział, że Ozyrys to kobieta ? 🙂
  a ja nie wiedziałam i śmiałam się śmiałam 🙂

  Jeżeli kiedykolwiek A58 wytoczy na mnie kolejne kalumnie, wiem że trafiłam w 12-tkę, dzięki Dobrej Duszy w odszyfrowaniu tego czego nigdy nie chciał tu napisać i zacytować ze swoich mądrych ksiąg 🙂
  Oprócz oszczerczych sugestii w tle.

  • BasiaB pisze:

   Kilkanaście miesięcy temu, na zamkniętym forum napisałam to co słyszę:
   Marduk – Mar Diuk.
   Po aferze z Free i Gocławem, forum skasowałam, a sama uznałam, że to co słyszeliśmy n/t Marduka to była pułapka i ściema, więc się odżegnałam od Marduka i całej tej historii. Może to nie był dobry czas? Może…zakodowano dla nas – promyków informacyjnych ten czas i wiedzę ?!
   A może …co ???
   Nie wiem tego jeszcze !

  • BasiaB pisze:

   Wiem natomiast jedno – tylko jedno z nas nie odpuściło i tkwiło w wierze w Mar Diuka, kalane na wszystkie sposoby, nie ugięło się pod naporem systematycznego niszczenia. Bez swoich pierwotnych mocy, bez pamięci – w szczątkowej wersji, bez wiedzy, została tylko przeogromna INTUICJA, a ta jest przejawem najczystszego Diamentu.
   Kto zgadnie o kim napisałam ? 🙂

   • jaga pisze:

    Wydaje mi się, że Ktoś powinien wiedzieć o kogo chodzi 🙂 …tak myślę, ale z moją sklerozą..

    • BasiaB pisze:

     Ktoś na pewno wie ! 🙂
     Dalej…dalej…blisko…blisko…ciepło…ciepło… 🙂

    • jaga pisze:

     To nie Ktoś? tylko on mi pasuje, z tą Mardukową obsesją 🙂 za co był regularnie rozjeżdżany walcem 🙂

    • BasiaB pisze:

     Oczywiście, że to Ktoś.
     Tylko napisałaś to, że On powinien wiedzieć, na co odpowiedziałam, że na pewno wie 🙂
     Oczywiście Ktoś, że swoje faktyczne imię masz inne, a to fizyczne tez nie brzmi – KTOŚ 🙂
     Dzięki za wszystko.

     Artykuł uładziłam deczko, bo mi się zmienił styl i tamten w oczy kłuł. Przestałam już pisać elaboraty na 10 str. A4 🙂
     Nawet dla mnie do czytania to zdecydowanie za dużo 🙂
     Pół roku temu chciałam skorygować ten art. ale widać to nie była pora.

  • BasiaB pisze:

   Dodam jeszcze jedno czy jestem mityczną OziRays czy też nie ( bo jest mi to obojętne) – jestem bez/Litosna dla Zło-czyńców. Uwielbiam kalambury, świetnie się przy tym bawię, mało kto rozumie moje rozbiórki słowne i zabawę z nimi, ale ja wiem i kto ma wiedzieć ten wie !
   Tak jak pisałam nie umiem i nie lubię walczyć, lecz odzyskałam już swoją broń, czymkolwiek Ona jest – nie da się jej zakodować czy przekonwertować.

  • BasiaB pisze:

   ” Oprócz oszczerczych sugestii w tle.” z portalem – otchłanią zła u boku, analfabetą, któremu komputer jest do niczego niepotrzebny, który sądzi w swej pysze i głupocie, że nie mam nic innego do roboty jak zajmować się śmieciami, odpadami synchronicznymi ze swoimi mocodawcami, ponieważ jak napisałam w „Fizyce Okupanta”, ta Fizyka która znamy nie jest tą, która obowiązuje ten Wszeteczny Wszechświat.
   Te same ładunki się przyciągają, odmienne odpychają. Dlatego powstało powiedzenie – „swój do swego ciągnie”, przeczące oficjalnej nauce fizyki 🙂
   Konwersja – poruszona w Bliźniaczych Płomieniach.

 33. Andrzej pisze:

  Witam serdecznie i pozdrawiam uśmiechem , dla wszystkich cudownych B istot.
  ps. Mam dziś radość , radość dzięki mojej małżonce a szczególnie jej wypowiedziom i komentarzom jakie dziś mi zapodała dotyczące KK i pytanie jak tak można (haahahh obudziła się moja żonka)-cudowna zmiana ,cudowna.
  Miłego wieczorku wam wszystkim życzę.

  • BasiaB pisze:

   Zadziało się – Andrzeju, zadziało….!
   Dlatego wczoraj i przedwczoraj siedziałam cichutko 😀
   Au…ommm !
   Dla Ciebie – też byłeś zakodowany Elfie ❤

  • jaga pisze:

   No to ja się pochwalę 🙂 tym, że moja mamcia jest od poniedziałku na ,,zdrowym”jedzonku i po biorezonansie trzyma się wytycznych, i pije niegazowaną wodę! i wywar z pietruszki!.. a małżowinek domaga się zielonych szejków na śniadanie! a początkiem tygodnia jeszcze się burzył, że musi mieć treść w żołądku, tak że jest szansa dla zatwardzialców 🙂 pozdrawiam

 34. BasiaB pisze:

  a u zło/czyńców….strach dupę ścisnął ! 🙂

 35. Ktoś pisze:

  Nie wiem o kim piszecie, Marduk w pisaniu Sławkowym to „koniki NA NIEBIE”. A ja jestem na ziemi i mam INNE imię.

  zaczął się za to kolejny wysyp manipulacji matrixowych

  „MODLITWY ZWIĄZANE Z RODZINĄ MICHAŁA – LISA RENEE

  niejszą aktualizację dedykuję galaktycznym wojownikom i rodzinie Michała – każdy z nich będzie rozumiał, o czym tu mówię. Na tej osi czasu od 9.11 do 10.10 (zgaduje iż chodzi 11 wrzesień – 10 październik – czyli nasiadówa satanistów/ kacyków wszelkich religii od-judejskich i ich skomlenia o antychrysta – dop) miała miejsce eskalacja konfliktów związanych z dostępem do układu gwiezdnych wrót, co wydaje się być produktem ubocznym generowanym przez system czarnych dziur, gdy stopniowo dochodzimy do planetarnego wyrównania, które nastąpi pod koniec 2017 roku. Dlatego niektóre grupy z gwiezdnego zasiewu lub pracujące na sieci zaobserwowały działania rozpoznawcze w polach jak również agresywne ataki mające na celu nękanie, a nawet próby wzięcia zakładników spośród członków linii rodziny Michała lub Seraphim / Avian na Ziemi. W kontynuacji dyskusji na temat ataków skierowanych przeciwko męskości, chcę utrwalić te doświadczenia pisząc o nich na blogu, ponieważ bardzo trapi mnie to, co się dzieje, i mam nadzieję, że moje uwagi pomogą członkom tej duchowej rodziny oraz innym, którzy mają podobne doświadczenia. Ta faza międzygalaktycznych oraz planetarnych wydarzeń jest ukrywana przed społecznością i zdaje się być agresywnym programem roszczącym sobie prawa do wzięcia we władanie przede wszystkim męskich aspektów i męskich ciał, chociaż w grę mogą wchodzić też kobiety i inkarnowane teraz dzieci, które są związane z liniami ptasimi (Avian) Michała z czasów lucyferiańskiego najazdu. Wychodzi na jaw, że niektórzy członkowie rodziny Michała byli wzięci jako zakładnicy i byli przetrzymywani wbrew własnej woli, co jest bardzo przykre oraz niepokojące. Czuję, że teraz trzeba mieć się na baczności (ojoj zaczęło boleć – dop), aby w razie potrzeby dać świadectwo takiej sytuacji w celu zatrzymania manipulacji naszą męskością i męskimi aspektami, a także partnerami czy członkami rodziny płci męskiej, wobec których została skierowana ta agresja.

  Większość z nas wie, że upadłe jednostki anielskie przebywające w Układzie Słonecznym uważają się za bogów ponad ludźmi, a my te grupy fałszywych bogów obejmujemy definicją NAA. Czuję, że niektóre z tych grup dostrzegają, iż tracą panowanie nad terytorium w Układzie Słonecznym i w rezultacie podczas tej fazy planetarnej bifurkacji wydają się być jeszcze bardziej agresywni kontrolując, tropiąc, tagując i nękając ludzi. Ostatnio sama zetknęłam się z molestowaniem i agresją skierowaną przeciwko związkom damsko – męskim, które były ukierunkowane na porywanie ciał, klonowanie czy branie jako duchowych zakładników. To otworzyło możliwość śledzenia ciał monadycznych rodziny Michała i uzyskania więcej informacji, gdzie są one zdeponowane lub zamrożone – w pewnych przestrzeniach czarnych dziur, które są podłączone do ciała Ziemi. (te miejsca zwane są tu popularnie maryjkami – takie miejcie miał w sobie spiers i miała/ma livia von spiers; a ku ziemi właśnie leci ich PAAPA; produktem macalnym tego jest Black Goo i rozpływające się na czarno mumie)

  Coś dzieje się z liniami czasu połączonymi z buntem Lucyfera, które w tym czasie przypominają gniazda szerszeni, a ciemne siły są tym poruszone i usiłują zawładnąć ludźmi, których uważają za własność – za jednostki im podległe z racji zdobycia terytorium, na którym ci żyją. Stan własności obejmuje również rzeczy do zabawy i zwierzęta domowe – widziałam jednostki Beliala roszczące sobie prawa do mężczyzn heteroseksualnych, ponieważ uważają ich za symbol statusu i chcą ich traktować jak seksualne zwierzęta. Potrzeba dużo siły, aby pozostać w tym wszystkim neutralnym i nie poddać się kpinom, degradacji, poniżeniom przeznaczonym dla rodziny Michała. Więc, proszę, weź z poniższego tekstu tylko to, co może posłużyć ci za wsparcie w obecnym stanie. Chciałabym, aby mężczyźni byli przygotowani na różne duchowe niespodzianki (kolejne boli boli – dop), szczególnie ci, którzy nie noszą silnej energii żeńskiej lub nie weszli w proces wznoszenia i duchowego przebudzenia świadomości. Czuję, że w tej fazie męski aspekt Ziemi rozpaczliwie potrzebuje modlitwy i duchowej mocy prawdziwych kobiecych aspektów Matki, i że to przyczyni się do ich wzmocnienia oraz wsparcia. ( to coś zwie się jeus/ jehowa vel 2 biblijna bestia – wygląda jak „wafel” z odroślami….. „wafel” bardzo zainteresowany byciem seksualną nakładką na męskie klejnoty i poprzez nie w akcie rozprzestrzeniającym swoje „kody”; chwilowo ma post stąd skomlenia autorki o medytacje dla…. tej 2 Biblijnej Bestii – słońcu jakie przyświecało hitlerowcom palącym Europę)

  Niektóre z kluczowych tematów na osi czasu obracają się wokół lucyferiańskiego podboju i linii czasu związanych z wojnami:

  *Wpływ na męskie, poziome linie geomantyczne (ley lines) sieci Złotego Orła, Złotego Promienia, linii upadłych Seraphim, którzy mieli związek z wojennym oprogramowaniem i wojennymi historiami, ponieważ mają ciężkie nakładki militarne zawierające technologie AI.

  *Historia WW2 związana z nazistami, którzy uzyskali dostęp do Wschodnich Wrót, konstelacji Byka i byczej symboliki związanej z podbojem Aldebarana. Aldebaran jako gwiazda i planeta ma powiązania z niebiańskimi holograficznymi strukturami, które łączą ekliptyki Ziemi oraz Taurusa, jest jedną z czterech gwiazd królewskich, zaś teraz jest z nią problem, ponieważ ma związek z bramą solarną (SG), która może być używana do opuszczenia tego Układu Słonecznego.

  *Mam wrażenie, że fragment tego (SG) obszaru (rejon Srebrnej Bramy gwiazdozbioru Byka), został potraktowany jako zakładnik, dzięki któremu mogą zażądać dostępu do tej bramy w celu wyjścia, i może się okazać, że zamierzają wziąć jako zakładników rodzinę Michała (tych, którzy zostali przez nich naznaczeni podczas buntu Lucyfera) i użyć ich jako karty przetargowej. Toczą negocjacje w celu opuszczenia Układu Słonecznego. Nie widziałam bezpośrednio, czy odnieśli sukces, lecz wiem, że starają się osiągnąć swój cel. (to są te „geny” jakie miał w sobie dla lokalizacji wszczepione MS i ma (sny) livia von spiers), wedle nich robią ataki (czytaj MORDUJĄ potomków Michała sami wrzeszcząc iż „są mordowani) – dop)

  *Podczas gdy oni negocjują możliwość ewakuacji, równocześnie korzystają z nowej technologii AI, którą opisywałam wcześniej jako nano Origami, składana nano technologia, która jest używana jako uprząż do przechwytywania lub odgradzania od pewnych częstotliwości. Ta technologia może ułatwiać przejście do różnych form geometrycznych, które działają jako program w polach morfogenetycznych do wchodzenia i wychodzenia w sferę fizyczną, coś w rodzaju tymczasowego tunelu / przejścia, to otwiera się i funkcjonuje w formie klatek jak kule (sfery) AI. (Wyobraź sobie istotę sferyczną lub orb, lecz to jest replika AI tej organicznej sfery).

  Ci z nas, którzy są uziemieni, mają potężną moc mogącą powstrzymać to od eskalowania, jeśli zdadzą sobie sprawę, że to dzieje się z naszym Michałem lub męskimi członkami rodziny. (czytaj GOJU twój pan ciemiężyciel krwawi, do roboty h …. bronić go własną piersią – dop) W tym czasie dochodziło do wymazywania świadomości, a u mnie wyczyszczono ją tak, że zapomniałam o tej nowej technologii AI i musiałam zająć się tym ponownie ponownie po tym, jak origami AI próbowało pochwycić kogoś z linii Michała jako swego osobistego zwierzaka.

  Dodatkowo, kiedy śledzę te lucyferiańskie uzurpowane prawo własności i roszczenia wobec rodziny Michała, to wiedzie mnie to ku strażnikom Graala na Ziemi, którzy byli zaangażowani w ochronę punktu Graala lub 2-giej Bramy na Wzgórzu Świątynnym. Źródło roszczeń znajduje się przy wejściu bramy gmachu na skale. Linie esseńskie, linie Michała, plemiona 2D pracowały wspólnie, aby chronić punkt Graala na Ziemi. Wygląda to na bezpośredni związek pomiędzy opiekunami pomarańczowego rodu Michała 2D i strażnikami Ziemi, którzy przybyli, aby aktywować zadania rodu, i zostało to przejęte przez GET, więc pojawił się konflikt pomiędzy systemem rodu i łącznikami do sieci Solomona z odłamu lucyferiańskiego (tych co dokonali podboju).

  Proszę, nie denerwujcie się tym, o czym was informuję i zwracajcie uwagę na ludzi wokół siebie, ponieważ być może jesteście w stanie im pomóc. Warto wiedzieć, jak się modlić i powierzać ciało Bogu, jak się chronić, kiedy zawierzy się GSF i kosmicznemu prawu suwerenności, a wtedy to staje się amortyzatorem broniącym przed ich możliwościami ingerowania. Największym problemem jest nie dawanie zgody i odebranie im uprawnień, trwając niezłomnie przy swojej duchowej mocy oraz potwierdzając, komu i czemu służysz. Oni nadal nękają, ale nie mogą odebrać ci praw, które udowodnisz poprzez zastosowanie komend (tym samym zażądasz swoich praw). Ich wpływ bywa skuteczny, lecz kiedy ktoś nie wie, co się dzieje, wtedy grają w oszukańcze i podstępne gierki.

  Masz prawo do recytowania i zarządzania boskimi prawami służącymi większemu dobru, masz moc do żądania dla innych istot wolności – zgodnie z boskimi prawami dotyczącymi człowieka na mocy praw boskich. Wszyscy ludzie mają to prawo, lecz nie rozumieją, więc ty w wielu przypadkach możesz działać jako ich przedstawiciel, jeśli uznasz, że dzieje im się krzywda, że są uwięzieni lub zniewoleni przez te siły, nawet o tym nie wiedząc. Najbardziej właściwe byłoby, gdyby dana osoba była w pobliżu ciebie, wtedy możesz widzieć, co się z nią dzieje, lub gdyby była członkiem twojej rodziny czy partnerem / małżonkiem. Pamiętaj, że bezgłośne mówienie wprost ze swego serca ma tę samą moc, jak wyrażanie tego własnymi słowami głośno. Ja dostarczam wam przykładowe treści na okoliczność, kiedy trudno wam znaleźć słowa, co zdarza się w przypadkach, kiedy wielokrotnie mieliście wymazywaną pamięć, a chcąc zwerbalizować prośbę w najlepszy sposób, czujecie wewnętrzną pustkę. Proponuję pobłogosławić i uznać za świętość tych wszystkich, co do których masz przekonanie, że są w jakiś sposób prześladowani.

  (… pominięte/ bełkot .. )

  Dla tych, którzy nie są dobrze zorientowani w rodzinie Michała poniżej przedstawiam krótkie podsumowanie, aby mogli zrozumieć szerszy ogląd tego, co jest skonfliktowane, kiedy planeta jest bardziej podatna na ingerencje podczas przesuwania się do następnego harmonicznego wszechświata.

  Rodzina Michała

  Do rodziny Michała należą potomkowie Błękitnego Promienia – promienia pierwszego zakonu założycieli , Melchizedeków, którzy są strażnikami Wschodu przy jednej z czterech gwiazd królewskich – gwieździe Aldebaran znajdującej się w konstelacji Byka. Należeli do posiadaczy świadomości strażników systemu łuku portalu 3-6-9-12 i toczyli wojny z wieloma agresywnymi oraz dokuczliwymi rasami, które chciały przejąć kontrolę nad tą bramą dostępu prowadzącą poza matryce czasu uniwersalnego. (patrz Sławek i jego poszukiwania kluczyka – dop) Mogliśmy również odnosić się do tej bramy jak do portalu 11:11, który jest w stanie dać dostęp do sieci bram Arc, w których te rody Michała pełnią funkcję portali świadomości – jak na górze, tak i na dole. Naturalnie agenda lucyferiańska ma na celu zaburzanie, wychwytywanie i torturowanie linii świadomości Michała, bo jeśli jej przedstawiciele mogli zdobyć zakładników z rodziny Michała, wierzyli, że mogą też w końcu uzyskać kontrolę nad systemem portali Arc lub węzły Matki Arc. Rodzina Michała zgodziła się być częścią genetycznej rehabilitacji rasy upadłych aniołów (Seraphim) zgadzając się na wspieranie świadomości poprzez strzeżenie poziomej (horyzontalnej) siatki systemu Ziemi znanej jako system sieci Złotego Orła. Ta sieć jest w około 57% infiltrowana przez system kodów odwrócenia strumienia 10D lub 55 sieci, przy czym nurt strumienia jest kierowany (jego kierunek) i zarządzany przez kontrolerów NAA lub reptiliańską rasę oszustów. Główna brama Złotego Orła będąca ostoją infiltracji jest bramą 10-ciowymiarową i znajduje się w Iranie / Iraku. Wojna, walki i śmierć wielu ludzi w tej części planety służą za wikt ciemnej energii krążącej, aby zasilić szatańską odwróconą sieć oraz aby zachować nad znaczącymi portalami tej części planety kontrolę, która rozszerza się globalnie. Kontrolerzy NAA kryjący się za fasadą fałszywego króla tyranii są oraz zawsze będą stosować doktrynę „dziel i rządź” poprzez strategię kata / ofiary, będą też toczyć wojny i pozyskiwać krwawe ofiary. Ten rejon Ziemi jest najbardziej znany z kreowania obserwacji fałszywego Michała i transmisji, które mogą być uzurpowanymi channelingami, a które są wysyłane z sieci Złotego Orła.

  Bunt Lucyfera

  Jednym z uwydatnionych wydarzeń wrogiego wzornictwa i zmilitaryzowanych strajków, które są zachowane w naszej pamięci komórkowej oraz ukrytej historii jest bunt Lucyfera, który osiągnął swój szczyt w końcowej fazie cyklu związanego z kataklizmem dotykającym atlantydzką rasę rdzenną. Z perspektywy stróża był to skutek wychodzenia z wcześniejszego cyklu astronomicznego, około 26 000 lat temu, podczas precesji równonocy według miary na osi czasu. W eksperymencie ewolucyjnym atlantydzki kataklizm był traumatycznym wydarzeniem, które wprawiło w ruch pewne następstwa, których ludzie mieli doświadczać w następnym cyklu. Przez ostatnie 26 000 lat mieliśmy na planecie do czynienia z konsekwencjami poprzedniego cyklu – z mrocznym cyklem ewolucji podlegającym ciemnym zasadom. Ta nadal trwająca epoka ciemności zbliża się ku końcowi. Z ostatnim przecięciem linii czasu i bifurkacji w hologramie planety była odgrywana spora część pamięci komórkowej zapisanej w historii, dlatego ma wpływ na nasze życie osobiste. Dostaliśmy duchowe zadanie, aby zakończyć cykl wrogiego wzorca zapoczątkowany przez lucyferiańską agendę poprzez podłączenie nowych potencjałów na przyszłe czasy.

  Przez energetyczne zniewolenie świadomości Seraphim, upadłe anioły były zobowiązane rozegrać programy kontroli umysłu pochodzące z lucyferiańskiego buntu, jako synowie Beliala. I tak zagrali swoją część, jak to było podyktowane przez struktury planetarnej sieci – ze względu na kontrolę ze strony NAA. Dodatkowo zostało to aktywowane w wielu miejscach (przez wiele innych źródeł) poza planetą, a część tych negatywnych Obcych połączyła siły, aby wykorzystać słabe punkty ludzkości i planety.

  Atlantydzka linia czasu

  W czasach, kiedy Atlantyda doświadczała kataklizmów i tego, co znamy jako bunt Lucyfera mający miejsce około 26 000 – 30 000 lat temu, planetarne gwiezdne wrota /bramy i siatki dostały się pod kontrolę ras związanych z NAA takich jak reptilianie, Annunaki i drakonianie. To wtedy ta siatka wpadła w łapy tych pozawymiarowych istot, które używały tych siatek odwrotnie niż były zaprojektowane i niezgodnie z intencją dotyczącą gromadzenia DNA oraz rozwoju rasy ludzkiej. Ten ostatni 26 000-letni cykl stał się ciemnym cyklem ludzkiej ewolucji.

  Inwazja NAA

  Kiedy nasz planetarny Logos został zaatakowany i uszkodzony przez gadzich kontrolerów z NAA, odbiło się to drastycznym echem na planecie i naszej rasie. To oznaczało, że nie mogliśmy już swobodnie tworzyć i ewoluować zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem, straciliśmy pamięć nie rozumiejąc, co się z nami stało. Byliśmy zmuszani do ciągłych inkarnacji (recykling) bez pamięci poprzednich wcieleń. Nie wiedzieliśmy, kim naprawdę jesteśmy, dokąd zmierzamy albo jaki jest nasz prawdziwy związek z Bogiem, a także jaki jest nasz cel jako ludzkości. Z czasem większość z nas straciła poczucie łączności z matrycą duszy stając się odrętwiała z bólu i starając się przetrwać w antyludzkich strukturach. Stało się tak, że planeta nie należała już do ludzi lecz do istot „obcych” prawdziwej naturze człowieka.

  ( .. kolejne minięte / tandetne „mind manipulation” …)

  ===========================================================

  Michał z Aldebaranem MA NIEWIELE WSPÓLNEGO…..
  znaczy jedno – to samo co z orionitami i innymi buntownikami…
  zlecenie…..


  „Michała lub Seraphim / Avian na Ziemi” – avians nie są Seraphim… kolejna ściema czarnych

  Kim jest Lucyfer chciało by się tez zapytać….. nie jest on NIOSĄCYM ŚWIATŁO choć poprzez jego pracę też można go nazywać….. znaczenie tego słowa są dwa….. oba słowiańskie….

  emblematami Lucyfera nawet dziś się posługuje duża część społeczeństwa nawet o tym nie wiedząc…. i bardzo tych emblematów tez pożąda. ;D

  • Ktoś pisze:

   Lucyferem dla elit jest (w obecnym wcieleniu) Trump zwany trampkiem – kolejny prezydent ussa

   Ów Lucyfer wsławił się też OFIAROWANIEM OGNIA ZIEMIANOM (jako prometeusz) ale to nie był OGIEŃ WIEDZY ale POŻOGA WOJENNA do jakiej czyli MORDÓW NA BIAŁYCH ma doprowadzić i ów LEW JUDY zwany też jozue czy jezusem czy jehowa (to ten był MŚCIWYM RZEŹNIKIEM ale jego „czynami” obdarzono celowo yahwe – byt będący na Ziemi tylko 2000 lat wcześniej, z przeciwstawnej partii). Ów lucyfer to też LOKI….. z mit nordyckiej czy Asyria (biblijne państwo żydów) z wykopalisk.

   Oczywiście ten w/w lucyfer to KARYKATURA i KALKA tego prawdziwego. Taka ROZPACZLIWA CHĘĆ NAGIĘCIA PRAWA WSZECHŚWIATA do nazistowskich/ żydowskich pragnień jego podboju.

 36. Wojwit pisze:

  http://innemedium.pl/comment/171271#comment-171271

  autor: Terenia z Torunia (wt., 2017-02-21 09:39)

  Czuje, że zaraz zlecą się ideolodzy od nibiru

  1* starożytni pisarze/kronikarze sami tworzyli słowniki. I tak sami sumerowie stworzyli takie słowniki i to w dwóch językach: sumeryjskim i akadyjskim. Język sumeryjski używany był w południowej mezopotami do m/w IV wieku p.n.e. Został on wyparty przez język akadyjski
  m/w w II wieku p.n.e. Do dnia dzisiejszego uważany jest on za tzw. język izolowany czyli język nie spokrewniony z innymi. Do jego zapisu użyto tzw.
  pisma klinowego. Z kolei język akadyjski (inaczej chaldejski) używany był w Mezopotami do początków 1 wieku n.e. Najsłynniejszym przykładem innego takiego słownika jest tzw. kamień z rosetty dzięki któremu udało się rozszyfrować hieroglify. Na kamieniu został wyryty tekst w trzech wersjach – egipskim pisem chieroglificznym, egipskim pismem demotycznym oraz po grecku;
  2* przyjmuje się, że do dnia dzisjszego zachowało się blisko 60 tysięcy słów zapisanych na glinianych tabliczkach. Słów, których (dzięki zachowanym
  słownikom) znamy znaczenie;
  3* Nie ma żadnego tekstu sumeryjskiego, który mówiłby że Nibiru (neberu) to planeta;
  4* Nie ma zadnego tekstu sumeryjskiego, który łączyłby Anunnaki z Nibiru;
  5* Nie ma żadnego tekstu sumeryjskiego, który wskazywałby że Nibiru jest zamieszkane;
  6* W słownikach sumerów wystepuje słowo nibiru (neberu) ale nie w kontekście o jakim pisał Pan Sitchin;
  7* Koncepcja Sitchina w postaci układu planet (bogów) nie pokrywa się z zapisanymi danymi astronomicznymi.

  A teraz co sami sumerowie mówili o nibiru:
  1* nibiru (neberu) oznaczało „coś co przechodzi”; „przechodzenie”, „miejsce przejścia”. Z punktu widzenia Sitchina jest to właśnie 12 planeta przechodząca raz na 3600 lat w pobliżu ziemi;
  2* faktycznie w paru miejscach oryginalne słowniki sumeryjskie mówią o nibiru w kontekście astronomicznym ale nie (!) w ujęciu nibiru = planeta;
  3* najlepiej znaczenie słowa nibiru oddaje tzw. epos o gligameszu. To akadyjski epos opisujący poszukiwanie przez Gilgamesza (władcę sumeryjskiego miasta Unug (Uruk) nieśmiertelności. Zawiera on też m.in. opis potopu. Treść w wersji standardowej składa się z dwunastu tabliczek.
  I tak na jednej z tabliczce odnaleziono słowo neberu w następującym kontekście: (…)wąskie jest przejście (neberu) prowadzące do niego(…). Tłumacze interpretowali to jako miejsce przejścia i np. przeprawy przez rzekę.
  4* w sensie astronomicznym neberu oznaczało pewną powtarzalność zjawisk astronomicznych. Np. w babilonie neberu związane było z początkiem roku astronomicznego

  • Ktoś pisze:

   W wielu filmach istotnym motywem jest bezpieczna umówiona komunikacja pomiędzy centralą terrorystów a siatką ich uśpionych agentów…. W filmie bardzo często do tego celu używano „anonsów w prasie”… NASA taki anons niedawno zaprezentowała na konferencji….

  • Paweł pisze:

   Dorzucam dla wszystkich video skąd pochodzi wiedza przekazana przez Wojwita.

   .https://www.youtube.com/watch?v=Tr9f0FpDs7o

   Każdy może sobie przeanalizować bezpośrednio autora tych stwierdzeń, zawsze serducho lepiej wyczuje niż czytając suchy text, wiadomo, można przyjrzeć się autorowi, wsłuchać się w jego głos, przeanalizować gesty, twarz, gdzie wodzi wzrokiem. Jak ktoś chce to oczywiście znajdzie po jednym linku linki kolejne, gdzie temat jest pogłębiony dość znacznie.

   Dzięki za to Wojwit, przypomniałeś mi o tym.

   Jak sobie pomyśle ile energii zebrali przez Sitchina …….. no cóż, …

   Ale za to teraz … są na wyspie i nie mają dokąd zbiec 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s