Nowe Aktualności

Polska

Poprzedni dział aktualności nam się zapchał.

Otwieram tym samym kolejny,bowiem dzieje się, oj dzieje,a informacje spływają ciurkiem.

Ładowność stron zmniejsza się wraz z kolejnym dodaniem filmu czy obrazka.Tutaj przez jakiś czas powinno być bardziej komfortowo 🙂

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

754 odpowiedzi na „Nowe Aktualności

 1. Daria pisze:

  hehe przeczytałam tylko to co mnie interesowało. Nie miałam potrzeby czytać wszystkiego.

   • Daria pisze:

    rozumiem, pewnie się coś podpina pod osobę czytającą.

   • Marta pisze:

    „Tajemnicza izraelska firma Sapiens, wspólnik nabywcy majątku polskich stoczni, od 1991 roku robi interesy w Polsce – dowiedziała się „Gazeta Polska”. Systemy informatyczne spółki Sapiens funkcjonowały w najważniejszych państwowych firmach i instytucjach, m.in. w NBP, PKO BP i Kancelarii Sejmu.
    O firmie Sapiens, sprzedającej specjalistyczne systemy komputerowe, zrobiło się głośno po publikacjach GP, dotyczących United International Trust (UIT) – nieznanej szerzej spółki z Antyli Holenderskich, która kupiła majątek stoczni w Gdyni i Szczecinie. Jak z nich wynika, UIT współpracuje z firmą Sapiens od 20 lat. UIT jest m.in. członkiem zarządu Sapiens International (prawo Antyli Holenderskich zezwala na taką operację), a Gregory Elias z UIT ma prawo reprezentować udziałowców Sapiens. Oficjalne dokumenty firmy z Izraela wskazują też na wojskową przeszłość ludzi z kierownictwa Sapiens. Jednym z dyrektorów Emblaze Group (konsorcjum, do którego należy Sapiens), jest Nahum Admoni – były szef Mossadu, pisze GP.
    Z ustaleń GP wynika również, że izraelski wspólnik nabywcy polskich stoczni działa na naszym rynku od 1991 r. Prowadzi bowiem interesy z polską spółką, której prezesem jest… Andrzej Feliks Kuroń, młodszy brat Jacka Kuronia.
    – Zgadza się, z Sapiens współpracujemy od 1991 r. – potwierdza w rozmowie z „GP” Andrzej Kuroń, szef Sapiens-Polska i założonej jeszcze w PRL firmy, noszącej dziś nazwę: System 2000 Przedsiębiorstwo Rozwoju i Innowacji.
    System 2000 jest od 18 lat „wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Sapiens International Corporation NV w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu systemów komputerowych, opartych na nowoczesnych generatorach aplikacji Sapiens”. Kuroń twierdzi, że „dopatrywanie się sensacji w biznesowej współpracy jego firmy z byłymi wojskowymi z Izraela jest „szukaniem dziury w całym”.
    Jednak przedsiębiorstwa i instytucje, z którymi współpracował System 2000, mają bardzo szczególny charakter i znaczenie dla państwa. Spółka Kuronia za pomocą narzędzi Sapiens opracowywała systemy m.in. dla Narodowego Banku Polskiego, PKO BP, Kancelarii Sejmu, Kasy Rolniczych Ubezpieczeń Społecznych (KRUS), a także dla PZL Warszawa Okęcie. W PKO BP był to system obsługi centrali banku w zakresie dystrybucji świadectw udziałowych NFI. Jak czytamy na stronie firmy System 2000, obejmował on „utrzymanie centralnej kartoteki uprawnionych do nabycia świadectw (ponad 27 mln pozycji), aktualizowanej na podstawie danych PESEL”, a także codzienne przetwarzanie danych o dystrybucji.
    Jeśli chodzi o NBP, to system Sapiens (wdrożony w 1993 r.) realizował „prowadzenie rachunków bieżących banków w Centrali NBP” oraz transakcje rozliczeniowe on-line między centralami banków. Dla KRUS firma Andrzeja Kuronia wykonała tzw. centralną hurtownię danych, służącą do gromadzenia i udostępniania informacji istotnych dla centrali Kas. Z kolei Kancelaria Sejmu – czytamy na stronie internetowej Systemu 2000 – wybrała generator aplikacji Sapiens do „realizacji systemu obsługi procesu legislacyjnego”. Spółka Kuronia robiła też oprogramowanie wykorzystywane podczas wypłat Fundacji „Polsko-Niemieckie Pojednanie”.
    Obecny prezes Sapiens International – Roni Al-Dor – służył w izraelskich siłach powietrznych, ukończył też prestiżową uczelnię informatyczną podlegającą sztabowi sił powietrznych Izraela. Rami Doron, jego kolega z zarządu, przez sześć lat był ekspertem od elektroniki w armii Izraela. Sagi Schliesser – kolejna postać z kierownictwa Sapiens – przez wiele lat stał na czele Computer Training School w żydowskich siłach obronnych. Martin Greenberg – wiceprezes Sapiens – przez 8 lat pracował w wojskowym centrum komputerowym „Mamram”, specjalistycznej jednostce przetwarzającej informacje dla wszystkich jednostek wojskowych Izraela. Stworzyła ona m.in. specjalną wewnętrzną sieć komputerową (tzw. system intranetowy) na użytek izraelskiej armii.
    W latach 90. kiedy Sapiens zdobywała międzynarodowy rynek pracowali w niej ludzie o podobnym doświadczeniu. Wtedy też wykonywała zlecenia m.in. dla izraelskiego wojska i wielu światowych koncernów, jak IBM, Nissan czy Norwich Union.
    Mimo to, Andrzej Kuroń twierdzi, że Polacy nie powinni mieć żadnego powodu do obaw. Jego zdaniem Sapiens International, jako świetna spółka informatyczna (SIC!), nie posiada i nie posiadał dostępu do danych, które znajdują się w systemach w Polsce.”

   • Marta pisze:

    Jeśli kogoś kochasz to trzymaj go z dala od stomatologów – dr Brian Clement
    – bardzo ciekawy materiał związany niestety z przymusem stosowania toksycznego leczenia ludzi: . https://www.youtube.com/watch?v=P8fFMGzkWok

    • BasiaB. pisze:

     Tak – słyszałam w radiu. W zeszłym roku pobierali jajeczka od durnych ….bab, napisałabym inaczej, ale po co ?
     Pobierają też komórki macierzyste dawców szpiku kostnego, itd…o naszej boskiej krwi nie wspomnę, bo obszernie omawialiśmy to w zeszłym roku.
     Sprostuję, owszem dla naszych bliskich w potrzebie jak najbardziej !
     Dla pomnażania ich zbiorów – NIE !

   • Locha pisze:

    o CETA i kanaliach w Sejmie RP. PiS nas zdradził. Nowy gubernator w Polsce!
    http://www.cda.pl/video/10369181e

 2. mineralek pisze:

  https://www.monitor-polski.pl/keshe-zapowiada-serie-trzesien-ziemi-jakich-jeszcze-nie-bylo/

  … ,,Wg. Keshe’a największe szanse na ocalenie mają mieszkańcy Rosji i Chin. Polska też jest w miarę bezpiecznym regionie, jednak jej południe będzie w sferze zagrożenia.
  Pamiętacie co mówił Kissinger ok. 9-10 lat temu? Że za 10 lat nie będzie Izraela. Oni mają swoje metody podglądania przyszłości (remote viewing). Być może dlatego żydzi z Izraela i USA chcą przed wrześniem uciec do Polski, stąd ta antypolska zmowa polityczna wszystkich partii.,,

  • mineralek pisze:

   Od ok. 1 godziny: https://www.youtube.com/watch?v=3NE6mtuDuQs
   Zachecam do przeczytania komentaży pod tekstem, wiele wyjasniaja.

   • Aina pisze:

    Keshe mowi ze ten proces zaczął sie tysiące lat temu i nie wynika z działalności człowieka . Czy aby napewno ? Czy działanie Haarp i cern nie maja wpływu na tak gwałtowne zmiany na Ziemi ? Cern generuje tak olbrzymie pola magnetyczne , kilkakrotnie większe od pola magnetycznego Ziemi , ze jest możliwe ze może zaburzać naturalne procesy na całej Ziemi.
    A próby jądrowe naziemne , nadziemne , podziemne i podwodne?
    Haarp ( maszyna do wywoływania trzęsień ziemi , bron tektoniczna ) jest emiterem radiowym o mocy miliarda watów, który nakierowany jest na górne partie atmosfery ziemskiej, jonosferę i mozna nim wywołać trzęsienie ziemi w dowolnym miejscu na Ziemi a takze manipulowac pogode na skale globalna .
    http://www.paranormalne.pl/topic/26066-katastrofa-w-fukushimie/page-119

    https://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/03/haarp-dziala-i-ma-sie-dobrze/

    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zderzacz-hadronow-mogl-wyzwolic-trzesienie-ziemi-w-japonii

    Urządzeń typu haarp i mniejszych zderzaczy hadronów jest wiecej na ziemi .
    Czemu wiec Keshe nie uwzględnił tak oczywistych faktów przypisując te gwałtowne zmiany na Ziemi tylko i wyłącznie procesom naturalnym ?
    Technologia moze uratować niewielu i z pewnością nie bedą to zwykli ludzie ale ci ktorzy maja dostep do niej , czyli ci ktorzy zniszczyli planete .
    Moze pan K powinien był udostępnić ludzkości ta dawno obiecana technologie darmowej energii , ktora powstrzymałaby eksploatowanie i niszczenie ziemi i dała ludziom niezeleznosc i wolność ?

    • Polka pisze:

     Aina też tak to widzę. Poza tym maja taki wgląd w to co ma się wydarzyć na pewno ? Czy taki scenariusz , który chcą zrealizować co by znaczyło, że chcą rozpieprzyć co najmniej pół Ziemi. Raczej to drugie. No ale myśli kształtują rzeczywistość i mam nadzieję, że ostatecznie przeważy wariant pozytywny. Kreujmy z całą mocą spokój, bezpieczeństwo i wszystko co pozytywne. Trzeba to powtarzać z uporem maniaka.

    • BasiaB. pisze:

     Aino masz całkowitą rację. Keshe to wg mnie kłamca, o czym już pisałam.
     To co obecnie się dzieje z Ziemią i nami nie jest w ogóle w jakikolwiek sposób naturalne i nie ma z tym nic wspólnego.
     Świadomie służy złowrogim siłom, którym sprzedał się po całości.
     On nic nie ujawni, nic co faktycznie nam może zmienić cokolwiek na lepsze, bowiem nie ma w swojej dyspozycji dostępu do takowej technologii. Tym czym go mamią to przestarzała technologia, dali mu bezwartościowy ochłap w zamian za przysługi, a są nimi: dostęp do ludzkości. Otworzył im dodatkowe podwoje, by mogli wejść w zakamarki, by mogli wejść ukradkiem.
     Zakończyłam sukcesem pewien projekt i teraz już całkiem swobodnie, bez dodatkowych obciążeń zajmę się Mistyką ,a co za tym idzie przekazaniem Wam bardziej konkretnych informacji, z którymi mamy ostatnio do czynienia.
     Właściwie są bardzo bulwersujące, dołujące, gdyby tak popatrzeć z boku, ale jestem wdzięczna za ich uzyskanie, bowiem lepiej wiedzieć i coś z tym zrobić, niż nic nie wiedzieć i być unifikowanym ze złem niepostrzeżenie, krok po kroku, a tak się teraz dzieje.

     Juz pisałam,że Podlecki wszedł w bardzo kolczaste maliny, najpierw wpadł w sidła KK, a teraz nastąpił jego całkowity odwrót i fascynacja kolejnymi oszoło-mami, wiec miejcie to na uwadze czytając jego pełne zachwytu opowieści o cudach…panie cudach, bo te tylko są w bajkach, a rzeczywistość to musimy sobie sami wypracować i to przeważnie bardzo ciężko.

     Poza tym Polka ma całkowitą rację i tu nie ma nic więcej do dodania, bo właśnie tego chcą …całkowicie nas przejąć i zniszczyć.
     Jeszcze tylko zastanawiam się jak dokładnie chcą to zrobić, bo z tego co wiem na wczoraj, to pomiędzy ORi i Nimru a Hebronem doszło do poważnego rozłamu. Hebron został wyautowany, ale pracy jest tak dużo i to codziennie, że nie mam czasu szukać i słuchać szczegółów tej kłótni.
     Może jednak poświecimy na to jakis czas, bo być może to będzie kolejna wskazówka o co śmiga.
     Na razie bowiem wiemy,że chcą nas unicestwić, pozbawić każdego naszego boskiego atrybutu, przejąc całkowita kontrole nad naszymi mocami i możliwościami, a następnie przejąć władzę całkowitą i bezapelacyjną w tym Wszechświecie, a potem posunąć się dalej…zdecydowanie, sięgnąć po koronę królów, a to da im nieograniczona władze w znanym nam bezmiarze świata.

     Kumulowaniu mocy służą im obecne Euro 2016, maja potężny pobór mocy, na dodatek jutro noc Kupały, mylnie kojarzona z dupczeniem.
     W tej chwili nie napiszę co faktycznie wydarzało się w te dni, w jakim celu nasz patron ustanowił moce zsyłane w tzw. letnie przesilenie.
     Napisze jak nie zapomnę, bo pamięć mam ostatnio dobra lecz krótką, gdyż codziennie jesteśmy zawalani taką ilością informacji, że te przerobione wyrzucam z pamięci i lecę na miotle dalej 🙂

     Sugeruje obejrzenie filmików o złocie, które zapodał Marcin.Ten gość mówi również o Księżycu. Proszę obejrzeć ze zrozumieniem, włączyć lotność umysłu i bardzo abstrakcyjne myślenie.

     Działajcie obecnie na bardzo zawężonych polach, nie uzdrawiajcie świata, nie uzdrawiajcie Ziemi, bo się teraz tego nie da zrobić. Patrzcie tylko siebie i swoich bliskich, bo to walka bez pardonu o nasze życie.
     Nie da się uzdrowić świata, mając w sobie jakiekolwiek świństwa, ponieważ te świństwa roznoszą się jak virusy i działania innych idą na marne, wirus zniszczy wszystko.

    • mrnice007 pisze:

     Cos o tym tzreieniu ni z pietruchy
     http://www.barry.warmkessel.com/9related.html
     „WILTON WINDMILL, NR WILTON, WILTSHIRE. – Reported 1st June.
     The message clearly points to „Beware of 666 (which has its own different meanings) Sam 3”. I believe it is the short for Samuel, the connection could well be with Samuel 3 from the Bible. In short it is about a time when the „Lord” was calling a child:

     Samuel was called by the Lord 3 times...the word of the Lord was rare in those days, there was no frequent vision. The Lord said: "Behold, I am about to do a thing in Israel at which the two ears of everyone who hears it will tingle"..."And I declare to him (Eli - as ruler or military leader) that I am about to punish his house forever, for the iniquity that he knew, because his sons were blaspheming God". 
     

     Therefore it seems to be a prediction about something to happen in Israel (earthquake?) the tail of the serpent appears to be rattling as a rattlesnake), maybe a punishment for its leaders? <
     A Nostradamus/Zechariah comet strike plot suggests a major comet fragment will split off a 1700+ mile long impact trajectory oriented toward Jerusalem and strike southern France. At least seven fragments striking land are anticipated. ”

     http://www.barry.warmkessel.com/fig1b.jpg -Fotka pod znakiem weza na stronie..

    • BasiaB. pisze:

     Mr nice- nie znam angielskiego i nic z tego nie wiem, opisz własnymi słowami, bo nie tylko ja mam w dupie j. angielski 🙂

    • mrnice007 pisze:

     Według (kodownych) biblijnych przekazów:

     opiuje ta sutyacje
     The message clearly points to „Beware of 666 (which has its own different meanings) Sam 3”. I believe it is the short for Samuel, the connection could well be with Samuel 3 from the Bible. In short it is about a time when the „Lord” was calling a child:/

     Ta wiadomość czysto odnosi się do strzeżcie się 666( co ma woje własne znaczenie). Sam 3. Wierze ze to jest rkotko o samuelu, połaczeniu z biblia Sam 3

     Powiedział Pan do Samuela: „Oto Ja uczynię taką rzecz Izraelowi, że wszystkim, którzy o niej usłyszą, zadzwoni w obydwu uszach. 12 W dniu tym dokonam na Helim wszystkiego, co mówiłem o jego domu, od początku do końca. 13 Dałem mu poznać, że ukarzę dom jego na wieki za grzech, o którym wiedział: synowie jego bowiem ściągają na siebie przekleństwo, a on ich nie skarcił. 14 Dlatego przysiągłem domowi Helego: Wina domu Helego nie będzie nigdy odpuszczona ani przez ofiarę krwawą, ani przez pokarmową”.

     Therefore it seems to be a prediction about something to happen in Israel (earthquake?) the tail of the serpent appears to be rattling as a rattlesnake), maybe a punishment for its leaders? <
     A Nostradamus/Zechariah comet strike plot suggests a major comet fragment will split off a 1700+ mile long impact trajectory oriented toward Jerusalem and strike southern France. At least seven fragments striking land are anticipated. ”/

     Najprawdopodobniej widać przewidziane jakieś zdarzenie w istraelu( trzesienie ziemi) ogon weża wyglada grzechotać jak grezchotnik) moze kara dla ich leaderów.
     Nostradamus/ Zecharian przewidywali uderzenie komety- frafmentu jej od 1700 mil trajektorii zorientowanej na jerusalem i uderzających południowa francje, CO najmniej 7 fragmentów jest przewidzianych.

     To tyle.. Może programowana przyszłość…, Chronowizor Darpha.

    • BasiaB. pisze:

     Dzięki Mr Nice 🙂
     Póki co – wszystko wskazuje na to,że napisany i przygotowany scenariusz zagłady Jerusalem ma wielkie szanse powodzenia. Jednak uważam, że dopóki przygotowane scenariusze się sprawdzają, to jesteśmy małpkami na sznurku kogoś kto się nieźle bawi tym przedstawieniem.
     A to oznacza zero jakiejkolwiek wolnej woli.
     Nie wiemy w takim razie, kto wykorzystuje Jerusalem do swoich rozgrywek, bo dla mnie cała biblia to jeden wielki stek kłamstw, zaprawionych szczypta prawdy, w celu zmylenia posłusznych owieczek. Dopóki spełniają się te i inne napisane scenariusze, dopóty to wszystko to makabryczna gra fałszywych bogów.

 3. BasiaB. pisze:

  Kiedyś pewna czytelniczka Mistyki pluła na mnie jadem, kiedy pisałam co wiem, widzę i słyszę o klechach i papieżynach na tzw, tronie piotrowym.
  Po jakimś czasie wpadały nam wszystkim w oczy art. n/t tychże zbrodniczych czynności,a właśnie przed chwilą zajrzałam na Fb – a tam :
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ratzinger-bral-udzial-w-mordach-rytualnych-2013-11
  stary, ale jakby ktoś nie wiedział co te kiecury robią to podaje po raz kolejny.

  • Aina pisze:

   Basiu , ja tak samo widze nasza sytuacje jak Ty , niestety .
   Mysle ze technologia jest ich narzędziem ktorym chca nas przejąć i zniszczyc . Oczywiscie te resztki ktore przeżyją depopulacje ..
   Końcowym etapem jest podłączenie wszystkich mózgów do Master Mozgu ( master brain ) . Technologie zeby to zrobic mieli juz w latach 70 tych .
   Wiec wszyscy bedą jednym , bedą jak roboty .
   Obserwujac to co sie dzieje nietrudno jest zauważyć ze krok po kroku niezauważalnie dla większości zmierzają do tego .

   • BasiaB. pisze:

    Masz rację Aino. Najgorsze jest to,że co jakiś czas pojawiają się tego typu informacje mówiące i ich planach .lecz ludzie albo nie wiedzą o co chodzi, więc się zupełnie tym nie przejmują, albo w to po prostu nie wierzą.
    Sądzę, że już dziś należy zacząć wykorzystywać nasze Moce z letniego przesilenia, by nie było snu nocy letniej.
    Należy patrzeć perspektywicznie, ułożyć sobie plan, wyobrazić sobie jakbyście ten chocholi taniec sami zorganizowali,trzeba zobaczyć puzzelki z których się to składa i łupnąć bez skrupułów.
    Bez skrupułów, bez szoku, bez zaniechania, bez ignorancji tematu, bez spolegliwości wobec wszetecznego zła, bez strachu.

    • Aina pisze:

     Tak wlasnie to widze , widze te puzelki i końcowy obraz ktory chca stworzyć .
     Trzeba wiedziec ze nic , żadna technologia nie służy nam a wrecz przeciwnie , bo jest skierowana przeciwko nam .
     To co nam dali służy tylko i wyłącznie do naszego zniewolenia .

 4. Aina pisze:

  Polka , ja tez mysle ze realizują scenariusz . Wiemy ze planują długoterminowo , z 50 letnim i wiecej wyprzedzeniem i systematycznie wprowadzaja plany w zycie .
  No i rozpieprzaja ziemie powoli i na wielu poziomach . Cała armia sługusow im w tym pomaga świadomie i nieświadomie .
  Tak jak mowisz : kreujmy z cała mocą spokoj , bezpieczeństwo i wszystko co pozytywne .

 5. linkuje pisze:

  „Ezoteryczni i duchowi nauczyciele wiedzieli od wieków, że nasze ciało może być programowane przez język, słowa i myśli. Fakt ten został obecnie naukowo udowodniony i wyjaśniony. (…)”

  http://wolnemedia.net/rosyjskie-odkrycia-na-temat-dna-wyjasniaja-paranormalne-wydarzenia/

  • BasiaB pisze:

   Dzięki za ten link. Tyle razy pisałam, że wszystko obecnie jest zakodowane. Ma swoje kody i szyfry. Przez to zmieniane jest znaczenie słów, a co za tym idzie zrozumienie przez boskie cząsteczki, które zupełnie nie rozumieją obecnego słownictwa. Stąd moje wielokrotne apele o bardzo precyzyjne wysławianie się, o stosowanie naszego języka staropolskiego, linki do słowników staropolszczyzny były tutaj linkowane kilka razy.

   • druch pisze:

    Odnosnie kodów w naszym jezyku.Ciekaw jestem jaki wąż(kiedy) je wprowadził?Zapewne w przeciagu ostatniego milenium.
    Oto kilka wybranych:
    przyjaciel-przy/Ja/ciel (przy ja/mnie ciel(e),tu moza by zastapic innym słowem druch,d(r)uch,(d)ruch,
    zbawiciel-zbawi/ciel(e)
    mąciciel-mąci/ciel(e), uwodzi/ciel(e), marzy/ciel(e), stworzy/ciel(e), nauczy/ciel(e), okazi/ciel(e), odtworzy/ciel(e), wielbi/ciel(e), gromadzi/ciel(e), własci(włosci)/ciel(e) itp.
    Z czym wam sie kojarzy(pierwsza mysl) literka S…bo mi z węzem,przede wszystkim jej wygląd(obrazowanie)no i dzwiek sssss…-„intuicyjnie”
    Moze niektórzy beda uwazac to za nadinterpretację,no ale podam kilka przykładów;
    sprzyja-s/przy/ja-S(wąż) przy ja(mnie), śnic- s/nic-S(wąz,wężowa) nic, stwórca-s/twórca-s(wąz)twórca,(B.B podawałas trochę inne rozkodowanie,ale jedno drugiego nie wyklucza)
    spieniezyc-s/pieni/zyc-s (wąz) /pieni(mąci)/ zyc(zycie)
    stworzyciel-s/tworzy/ciel- s(wąz)/ tworzy/ ciel(e)
    sprowadzic-s/prowadzi/c-s(wąz)prowadzi/c (domyslnie ciele) itp.itd.

    I jeszcze jedno słowo; prawda-praw/da-da prawa-ten co daje prawa-prawodawca
    …”prawda was wyzwoli”…Ufam, ze Ten kto to powiedział,miał na mysli Uniwersalnego Prawodawcę,a nie weżowEgo uzurpatora… 😉 (wiem,to tak brzmi tylko w naszym jezyku)
    To tak na szybko,kilka wyszukanych słów,albo raczej wirusów…
    🙂

  • BasiaB. pisze:

   Matko Jedyna – to tak jakbym otwarła do szeroka drzwi mojego domu, wcześniej informując o swoich zasobach i bogatych zbiorach.
   To prośba o nieszczęście !
   Co to…q…a jest ?!
   Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.

 6. Ania pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=BsJFOvWYfkg
  Pan Jerzy, to równy gość. Nie jest nawiedzony jak MP

 7. Polka pisze:

  Popisujcie petycję i podajcie dalej
  http://www.akcjademokracja.pl/cetastop

 8. mrnice007 pisze:

  Kojarzy ktoś Sliders …

  • BasiaB. pisze:

   Właśnie na to natrafiłam i chciałam tutaj wkleić.
   Dzięki Polko za czujność. Kurczę, zaczyna to brzmieć niepokojąco, tym bardziej że Putin ma do dyspozycji nie tylko doskonały wywiad, kontrwywiad lecz i najwyższej klasy magów czy psychotroników. Jeżeli ta informacja jest prawdziwa, a może być w zestawieniu z wypowiedzią Ławrowa sprzed kilku dni to mamy pasztet.
   http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/96962-niepokojace-slowa-lawrowa

  • Malgorzata pisze:

   Czytałam o tym rano i pomyślałam że skoro Amerykanie będą u nas w styczniu (np.przesmyk suwalski, mam całkiem nie daleko) to się już szykują. Sen mojego partnera z poprzedniej nocy: pełno trupów na ulicach naszej miejscowości.

   • BasiaB. pisze:

    W tej chwili tylko tak mogę zaprezentować swoje odczucia i uczucia:

    • An pisze:

     Nic to Baśka. Przestań proszę „bo się odwodnisz” a to przy stanie Twego zdrowia bardzo nie wskazane. Jesteśmy bezpieczni nic nam nam nie grozi. Sprawiedliwość zwycięża!!!
     Pozdrawiam energetycznie.
     An

    • BasiaB. pisze:

     Dopóki sama nie zrobię 🙂 to nie ufam nikomu.
     Teraz już mogę zamienić powyższy obrazek na ten 🙂

    • Manuela pisze:

     Ja też wierzę, w nasze zwycięstwo, ale dobrze jest też zachować czujność. Świetnie, Basiu, że ty ciągle jesteś na czujce. Podziwiam Cię Dzielna Wojowniczko 😉

   • B. pisze:

    Dziś pierwszy dzień, kiedy mogę normalnie myśleć i napisać parę słów. Jakiś mutant wirus, zwalił mnie zupełnie, wyrwał 5 dni z życiorysu i prawdę mówiąc niewiele mogłam zdziałać, a może zdziałałam, tylko nie wiem. W między czasie próbowałam trochę czytać i zajrzałam na stronę Mukiego, który sporo pisze o nadchodzącej wojnie, i chociaż przyciąga jak magnes, intelekt ma przeogromny, to nie potrafię myśleć tymi torami ‚katastrofy’, moja świadomość w ogóle w tą stronę nie podąża, a przynajmniej się broni 🙂
    To tak apropo wieści ‚wojennych’
    B.

    • BasiaB. pisze:

     Mój komputer w ogóle nie toleruje ostatnio strony Mukiego, wczoraj weszłam i doopa, zawieszał się, aż się zawiesił na stałe i go wyłączyłam, a jest tam ciekawy wpis-cytat Marii_st, który chciałam spokojnie przeczytać i przeanalizować.

     Nie ma wojny i nie będzie !!

     To pewnie zaraziłaś się ode mnie przez łącza netowe 🙂
     To nie żarty, znajoma z którą rozmawiałam telefonicznie, na drugi dzień juz chrypiała z katarem włącznie 🙂

    • B. pisze:

     Ból gardła zupełnie nietypowy (pieczenie, drapanie, właściwie krtani, strun głosowych), silny ból głowy, szyi, karku, pleców, zawroty głowy. Też tak miałaś?
     Mam sporo przemyśleń, napiszę. Strony internetowe służą ‚im’ do wyłapywania nas. A Muki ma coś też z nich.
     🙂

    • BasiaB. pisze:

     Miałam tak samo, dopiero od wczoraj jako tako mi przechodzi. Dziś można rzecz – świetnie było.
     Pisałam, że ten badziew to tak mnie ściął, jak nigdy wcześniej, musiałam leżeć w łóżku, bo nie byłam w stanie chodzić. Chorowałam zupełnie tak jak w czasach mojego dzieciństwa.
     Czyżby zmutowali i wzmocnili działanie wirusa sprzed prawie pół wieku ? 😀
     Oprócz witamin zastosowałam Pyrosal – to naturalny z Herbapolu komponent – zastępujacy syntetyczna aspirynę. Ten syrop jest rewelacyjny.
     Wiadomym jest,że na podstawie ziół”fachowcy” opracowuja ich syntetyczne czyli prawoskrętne, czyli lustrzane odbicia wiazań chemicznych związków.Tak powstała aspiryna- sok z wierzby, brzozy i innych.
     Stosowałam i nadal stosuje surop sosnowy, składanke.
     Swój syrop jaki zrobiłam latem z kwiatów bzu – Lilaka: na glicerynie i alkoholu.
     Chlorchinaldin jeden z najlepszych, starych doskonałych środków bakteriobójczych na gardło:
     Działanie przeciwpierwotniakowe
     przeciwbakteryjne
     przeciwgrzybicze
     Septolete – doskonały wymiennik z Chlorchinaldinem.
     Duże dawki D3, i ogromne Wit C. z miodem.( kwas L-askorbinowy.
     Krople do nosa sama sobie zrobiłam : 2 krople olejku z kolendry do aplikatora po xylometazolinie – wlałam do tego 5 ml soli fizjologicznej.
     Rano piłam rozpuszczona wieczorem w letniej wodzie pierzgę pszczela z miodem, rano dodawałam tylko Vit. C

     Pyrosal każdy w domu powinien mieć.
     To cenny syrop.
     Gardło jak schnie – nawilżaj np. olejem z rokitnika. Ja mam taki, ale zrobiłam latem na oleju winogronowym macerat z pietruszki i oregano. Lekko małym łyczkiem przełykać, kiedy gardło wyschnięte, nawilży i naoliwi 🙂

    • B. pisze:

     No, muszę zachować Twój wpis, tyle pomysłów. Wiesz, ja też piłam co miałam i sama zrobiłam, wyciągi ziołowe, wit.C, wyciąg z czosnku, smarowałam olejkami eterycznymi (zrobiłam siedmiu złodziei), wydawało mi się że nic na to cholerstwo nie działa, pewnie trochę pomagało, bo jednak trochę odczuwałam ulgę, ale bardzo ciężko przeszłam, co dla mnie jest zupełnie nietypowe . Mutant na bank.
     Całe szczęście, że już się przewaliło, chociaż, jak czytam teraz, to wiadomości niewesołe.

 9. Kakadu pisze:

  Wielka i gorąca prośba do wszystkich ludzi dobrej woli – ludzi świadomych!
  Proszę wygospodarować sobie czas, aby zrozumieć i wziąć udział w wizji/projekcie SwissIndo (szwajcarsko-indonezyjskim) dotyczącym gwarancji Bezwarunkowego Dochodu Podstawowego.
  Dołączcie do nas jako wsparcie inicjatywy, która się rozwija.

  WYDARZENIE (EVENT) 16 Październik 2016 – g. 11
  Konferencja w Jakarta (INDONEZJA)

  Już dziś połączmy nasze serca i wspierajmy to wydarzenie w Indonezji, nawet jeśli będzie to tylko próba, to spróbujmy i postarajmy się, aby szlachetna misja powiodła się.

  Uprasza się o pozytywne myślenie w tym kierunku już od dnia dzisiejszego i jutro i pojutrze, ponieważ w Indonezji wcześniej wstaje Słońce, czyli dzień zaczyna się, gdy u nas jeszcze się nie zaczął. Organizatorzy oraz osoby wspierające proszą o przesyłanie ŚWIATŁA i MIŁOŚCI.

  Przykład:
  Mass Supplication for Swissindo’s Success [relacja z Indonezji]
  *Suplikacja (łac. supplicatio „błaganie, prośba”) – śpiew chóralny o melodii chorałowej, pieśń błagalna. Suplikacja ma charakter błagalny, a śpiewana bywa w okresach klęsk żywiołowych oraz nieszczęść narodowych.

  Informacje:
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/03/21/hyde-park/comment-page-3/#comment-24555

  http://swissindo.news/main-events-rundown-of-the-grand-acclamation-event/
  http://swissindo.news/un-swissindoneo-ukogse-press-kit/

  https://ronaldwederfoort.wordpress.com/2016/09/30/swissindo-october-16-at-11-am-hour-of-indonesia-the-history-of-the-world-and-humanity-will-change-radically/

  https://m.google.com/app/basic/116419695401138469927/posts?cbp=1nmkg8np14lkv&partnerid=morfp1201&sview=28&cid=5&soc-app=115&soc-platform=1&spath=/app/basic/s/Bahasa/related&sparm=cbp=4t34mi7nqgg4&partnerid=morfp1201&sview=28&cid=5&soc-app=115&soc-platform=1&sro=Suami,Pernikahan&sri=2&spath=/app/basic/114170400196037580590/posts&sparm=cbp%3Don2bg28q4zwb%26partnerid%3Dmorfp1201%26sview%3D27%26cid%3D5%26soc-app%3D115%26soc-platform%3D1

  https://peoplestrusttoronto.wordpress.com/category/swissindo/page/8/

  • BasiaB. pisze:

   Kakadu – mam dość Twoich wklejek nie na temat.
   Nie mam zamiaru brac udziału w żydowsko-szwajcarskich nagonkach i spędach szabrowników energii. Weź Ty klupnij się w końcu w głowę, opamiętaj i przestań nas zarzucać fałszywym PR ( czyt. PijaRem) ciemnych!

   • Kakadu pisze:

    Basiu, ta misja rozpoczęła się przez prezydenta Indonezji Soekarno i prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy’ego i dlatego polegli. Podobnie WTC poległo za tą ideę, gdyż mieli przygotowaną dokumentację i złożone depozyty tam w tych biurowcach…

    • BasiaB. pisze:

     Nie masz pojęcia co się kryje pod ta propagandą. To czas ostatecznych rozwiązań, a Ty wieezysz w ich dobre intencje, tak jak większośc w zbawcza role KK.
     Po raz kolejny – OBUDŹ SIĘ ! JESTEŚ ZWODZONY.
     TEGO TAK SIĘ TEGO NIE WYKONUJE I NIE ROBI.

     TO COś NA KSZTAŁT SEKTY, KTÓRA DĄŻY DO SKRADZENIA CENNEJ ENERGI ARYA, BO TYLKO ONA MA MOCE SPRAWCZE !
     A GDZIE PÓJDZIE ??? JA WIEM !
     nie tam gdzie sądzisz !

    • Kakadu pisze:

     W porządku. Chcę tylko uświadomić co aktualnie dzieje się na Ziemi w innych krajach.
     Przekonamy się 16 października co z tego wyniknie.

    • BasiaB. pisze:

     Ależ my to wiemy, chociaż chętnie korzystamy z sensownych podpowiedzi.
     Natomiast sposób uświadamiania jest błędny.

    • Andrzej pisze:

     Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
     ps. Do Kakadu – nie nie dam się nabrać na za marchewkę , cukiereczek ,a tym bardziej rozdawane dobra (które tak są bezprawnie odebrane ludzkości , są wszystkich .Na takiej zasadzie można sprzedawać działki na księżycu) to jest granie na czas , jeszcze jedna próba odsunięcia w czasie zdarzenia które zbliża się malutkimi kroczkami ..
     aha przypomnij sobie odkrycie ameryki i inne do kogo należała Ziemia i dobra ???
     nasze ziemie czyje były ??? odp. całej społeczności , wbijano paliki , dzielono się .
     Ja tego nie kupuję . -takie mam swoje zdanie

    • Kakadu pisze:

     @Andrzej, zrobiłeś taki zip myślowy, że odnoszę wrażenie: „co autor ma na myśli?”
     Czy mówimy o tym samym? Gdybyś mógł każde zdanie oraz część zdania objaśnić? Albo lepiej – gdybyś (1) przedstawił plusy i minusy zapodanej inicjatywy oraz (2) przedstawił swój autorski projekt strategii, aby 7,5 mld ludzi otrzymywało miesięczne dochody na całe godne życie, o równowartości odpowiednio zbliżonej: od $ 600 do $ 1200. Wtedy można byłoby podnieść poziom dyskusji oraz zadbać o odpowiednie narzędzia do wdrożenia.
     ps. Czy była mowa o Z/ziemi lub o jakichś dobrach czy raczej o karcie bankomatowej, którą zwykle pobieramy wynagrodzenie miesięczne, a nawet bezzwrotny bonus na dowolne przedsięwzięcie/inwestycję/projekt/marzenia… ?

    • Andrzej pisze:

     A!!!! to super że się nie rozumiemy , widocznie mówimy innym językiem
     ps. miłego wieczoru

    • Kakadu pisze:

     @Andrzej, sorki 😉 ale już Muki lub Ktoś są bardziej dla mnie czytelni – rozumiem ich tok myślenia. Albo w punktach wytknij mi czego ja nie rozumiem… żebyśmy mogli łatwiej zrozumieć się. Możemy równie dobrze w Polsce stworzyć podobny projekt, który będzie nasz, uzgodnimy jak by miało to wyglądać? Każdy może wnieść swoje propozycje – omówimy i rozważymy najlepsze modele.

    • Andrzej pisze:

     Widzisz nie rozumiemy się żadnego takiego projektu ja nie chcę .
     Nie rozumiesz samego początku powstania własności , pieniądza i banków .

    • Kakadu pisze:

     @Andrzej, rozumieć – rozumiem, ale pisz bardziej szczegółowo, by bardziej rozumiano.
     …własności [prywatnej, społecznej, spółdzielczej], pieniądza i banków – czyli jesteś za, przeciw lub system mieszany – i wsjo w parjadkie. Czy masz już opracowanie którejś z opcji, czyli twojego marzenia?

    • Andrzej pisze:

     Jeszcze raz – nie dam się nabrać na żadne takie manipulacje.I wyjaśniam nie dam się kupić ani przekupić .
     Wszystko co wychodzi z systemy pieniądz , bank , własność itp. nie akceptuje
     Jeszcze raz odsyłam do początków a co za tym idzie przyszłości.
     Szukaj -powodzenia Ci życzę .
     ps. Nie mam najmniejszego zamiaru nikogo, powtarzam nikogo do niczego przekonywać .i o to samo proszę w stosunku do mnie .

  • BasiaB. pisze:

   Czy Ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem TĄ stronę ?
   Wątpię. W żadną pełnię nikt z tej strony nie weźmie udziału w spętaniu i grabieniu z energii na rzecz okupanta.
   To właśnie takie hasełka doprowadziły nas Arya do zguby.
   Jeszcze jeden taki anons i dostaniesz bana !

 10. BasiaB. pisze:

  To czym jest manipulowany Kakadu, to typowy zabieg socjotechniczny czarnych.
  Tak działają, podstępnie wykorzystujac linie SERCA naszych Arya. A że Arya w wiekszości sa za głupie na te ich sztuczki to daja sie dymac ile wlezie.
  A teraz : dlaczego napisałam za głupie !
  To ważne!!!
  Nie są głupi sami z siebie, tylko z zaincludowanych programów, które ograbiły ich całe mienie. Stąd teraz będąc zniewolone, mając pozostawioną jedynie linię SERCA, są prowadzone na rzeź, wykorzystywani przy każdej okazji.
  Mam dobre zdanie o Kakadu, ponieważ Jego zamiary i intencje są szlachetne, natomiast nie wolno iść tą droga, bo to jeszcze większa zguba niż ta KK, bo ta przynajmniej została rozpoznana. Najważniejsze jak się zna wroga, natomiast cała reszta tej swołoczy pragnie ugrać kokosy na naiwnych, którzy posiadają zachowana linię SERCA, a tych w RODzie Arya jest całe mnóstwo.

  W ten skandaliczny sposób wykorzystywane są najcenniejsze moce tego zasranego Wszechświata, grają nimi ciemni !

  • BasiaB. pisze:

   https://mistykabb.wordpress.com/2015/09/13/nowe-aktualnosci/comment-page-3/#comment-25005
   Kakadu i reszta Twoich wypowiedzi:
   Chcesz opracowac SYSTEM.
   Nic z tego, nikt z nas w to nie wchodzi, bo to zguba.
   Nikt nie chce żadnego systemu, a zmiany najpierw należy wprowadzić w sferze dla większości niewidzialnej, czyli energetycznej, a potem to samo się przełoży na fizyczność.
   Tak jak z chorobami, najpierw zaczynają istnieć energetycznie, a następnie przejawiają się w fizyczności, czyli się materializują.

   Nie damy się nabrać na żadne systemy i palca nie przyłożymy do ich tworzenia, nie z Arya te numery.

   • Kakadu pisze:

    O! i teraz to rozumiem – wyjaśniło się w czym rzecz.

    • Andrzej pisze:

     Witam wszystkich i napełniam serca cudownymi myślami a oczy pięknymi kolorami .
     ….https://www.youtube.com/watch?v=LlXSANlsCVA
     Bardzo dziękuję Aina za rozszerzony wpis do K -mam nadzieje że będzie już wiedział że hasła pochodzące lub kryjące pieniądz(Bank), własność (moje nasze)i mocno głośno krzyczane miłosierdzie( zrobimy coś cudownego dla was lub robimy) ja nie akcep.

    • Andrzej pisze:

     ps. Kto stworzył czas, pieniądz, władzę i religię zastanów się nad tym ?????
     Tylko nie zakładaj obecnego stanu świadomości , resetuj i zaczynaj od początku.
     ps. Twórczych poszukiwań i miłego dnia Ci życzę .

    • Kakadu pisze:

     @Andrzej
     „Triumf dobra nad złem nie przyjdzie na polu bitwy, lecz w sercach i umysłach ludzi.” Disraeli

 11. Aina pisze:

  Kakadu , rzecz jest takze w tym ze to
  nie pieniadze sa problemem ludzkości i pieniadze nie rozwiążą problemu . Bo co taki Kowalski kupi za te pieniadze ? Samochód , dom , nowe bajery , zatrute jedzenie ? Bo ziemi zeby wyżywić rodzine nie kupi bo przepisy w P nie pozwalają . No i gdzie pójdzie reszta pieniędzy ? „… W uzupełnieniu do powyższego, ogromne ilości pieniędzy zostaną wypłacone do wszystkich rządów w celu poprawy zdrowia i edukacji, infrastruktury, środowiska i wszystkiego, co przyczyni się do poprawy warunków życia na Ziemi (nie tylko dla ludzi!)”. „…Ogromne ilości pieniędzy zostaną wpłacone do rządów ….” . Do TYCH SAMYCH rządów ktore ” rządzą ” teraz . Rozumiesz ?
  Następnie Projekt Wenus . Zapoznałam sie pobieżnie z tym projektem . „..Zeitgeist i Projekt Venus to celowa manipulacja elit mająca za zadanie „wywieść ludzi w pole” https://radtrap.wordpress.com/2011/10/30/wirus-zeitgeist/
  Projekt Venus drugie dno : https://salivionproject.wordpress.com/2015/09/16/projekt-venus-drugie-dno-2/
  Pozostaje kwestia źródeł energii ktora w tym planie nie wprowadza nic nowego , kwestia super komputera decydującego o wszystkim , produkującego i rozdzielającego zywnosc ( to system władzy scentralizowanej ) , kwestia ” dachu nad głowa dla ludzi ” , czyli olbrzymich blokow mogących pomieścić kilkanaście tys ludzi kazdy . A to sie równa całkowitej separacji od natury i jest to idealne rozwiazanie by miec wszystkich w garści , zamkniętych w jednym miejscu . Komputery mozna zhakować i przejąć i co wtedy sie stanie z mieszkańcami tych olbrzymich bloków pozbawionych jedzenia , wody, światła itd ?
  To tylko kilka rzeczy ktore powinny zapalić czerwona lampkę . Dla mnie to jest manipulacja . Cel wiadomy .

  Pamiętasz

  • BasiaB. pisze:

   Solidnie napisane Aino – bardzo przemyślany tekst.
   ❤ ❤ ❤

   • Aina pisze:

    Dziękuje Basiu :-). Nie pisałam wcześniej bo myślałam ze kazdy to widzi , przecież tam było , czarne na białym .
    Basiu , jak ogladalam te budowle z projektu Venus to od razu mi sie skojarzyło z miastami Illuminati w ktorych planują zamknąć te po£ miliarda niewolników . No i ten super komputer mający absolutna , scentralizowana władze nad wszystkim i wszystkimi.Brrr .
    To jest projekt – pu£apka , nasza zguba .
    Pamiętasz Basiu lipcowa akcje , przekaz światła dla dzieci uwięzionych w podziemiach Watykanu w związku z informacją od MS już po jego odejściu ? Tam mieliśmy wyrazić zgodę i dać przyzwolenie na to co sie dzieje z dziećmi . https://mistykabb.wordpress.com/2016/06/25/poczta-mistyki/
    Podobna akcja – manipulacja , pułapka w ktora tak wielu dało sie wciągnąć . ” Tak działaja , podstępnie wykorzystując linie SERCA naszych Arya ….W ten skandaliczny sposób wykorzystywane są najcenniejsze moce tego zasranego Wszechświata, grają nimi ciemni ! „. Pozwoliłam sobie zacytować Ciebie Basiu .

    Uderzyłam w stół wieczorem a juz w nocy odezwały sie nożyce . Chyba im był nie na rękę ten komentarz . Mam nadzieje ze udało mi sie rano zerwać umowę ktora podstępnie wymusili na mnie w nocy .

    • Ktoś pisze:

     Podziemia Watykanu miały być pułapką na ścisłe określony byt.

     2.Odwołując zawarte w stanie nieświadomości umowy NIEJAWNIE ale INTENCJONALNIE uważamy iż ONE BYŁY ZAWARTE (czyli WAŻNE PRAWNIE) więc wystarczy jakąś pominąć a będzie obowiązywać mimo iż była WYŁUDZONA…… czyli NIEWAŻNA z racji sposobu zawarcia.

    • BasiaB. pisze:

     Poprzedniej nocy zaatakowali chyba większość z nas.
     Tak – umowa jest zerwana.

     Jak widzisz- większość Arya nie rozumie, dlatego ucieszyłam się że to napisałaś, bo wydawało mi się to takie proste, ale jak to tak ładnie ujęłaś w słowa, to mam nadzieję że dotarło. ❤

    • BasiaB. pisze:

     Dlatego jest ważnym to co kiedyś napisała Veronika – zniszczyć każdą umowę i dekret, każdą faksymilę i glejt wyłudzony od nas. Na nic nie ma naszej zgody. I to każdy musi zrobić sam.
     Oni wyłudzali od nas pewne zgody, tak jak na sakramenty, mamiąc Arya czym popadnie, a teraz ten badziew należy unieważnić i odkręcić.
     Wepchać im razem z konwersją w gardła.

    • Wojwit pisze:

     Jeśli rozumieć to jako noc z czwartku na piątek – to niestety i owszem…

    • BasiaB. pisze:

     Dla Ainy i dla mnie na pewno ta z soboty na niedzielę, przynajmniej tak zrozumiałam Ainę.

    • Kakadu pisze:

     @Aina, ► odnośnie projektu Venus, to mi skojarzył się teraz ten niesamowity film:
     https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/13/filmoteka/comment-page-1/#comment-25129
     Proszę, wyciągnijcie z niego wnioski – ale w rzeczywistości będzie to „upside down”, czyli całkiem na odwrót (chyba).
     A sam projekt zakłada niewinną nowoczesność … w stylu ‚idealistycznym’ – tak myślę.
     ► odnośnie superkomputera to będzie tak, jak w tym filmiku:
     Podróż w czasie Ala Bieleka do roku 2137 i 2749 [PL] [FULL]
     .https://www.youtube.com/watch?v=Ls2H5aBfazk

  • Kakadu pisze:

   @Aina, odnośnie – cyt.: Komputery można zhakować i przejąć i co wtedy się stanie z mieszkańcami tych olbrzymich bloków pozbawionych jedzenia, wody, światła itd. ?”
   ► Jeden (albo więcej) z odcinków STARGATE był na ten temat (alternatywna rzeczywistość – przestroga… – „nie idźcie tą drogą…”)
   SG-1 07×05 Revision – Poprawki
   http://www.cda.pl/video/123239c2
   [SG1 odnajduje planetę posiadającą bardzo toksyczną atmosferę. Na tej planecie znajduje się dziwna kopuła z idealnym środowiskiem kontrolowanym przez komputer, w której żyją ludzie. Dowiadują się, że kopuła została zbudowana czterysta lat temu, a sami mieszkańcy posiadają połączenie neuronowe z bankiem danych. Carter odkrywa, że kopuła się kurczy, lecz technik obsługujący system nie chce jej uwierzyć.]

   • Aina pisze:

    Kakadu , komputery miewają awarie . A w projekcie Venus pozostają w TYCH SAMYCH RĘKACH ktore rządzą światem dzisiaj .
    Czemu ludzie spodziewają sie innych rezultatów popełniając te same błędy ???
    Szerzej na Twoje posty odpowiem pózniej .

    • Kakadu pisze:

     Artykuł umieszczony na:
     https://radtrap.wordpress.com/2011/10/30/wirus-zeitgeist/ => ma obrazek
     jest kopią z:
     http://wolnemedia.net/wirus-zeitgeist/ => ma komentarze

     Dla mnie ważne są następujące zdania z tego artykułu:

     „Jedna z rozsądniejszych koncepcji gospodarowania bazująca na mądrym wykorzystaniu zasobów ziemskich. Gospodarka oparta na surowcach.”
     „Oczywiście niektóre elementy gospodarki i modelu społecznego PV można z powodzeniem zastosować.”

     Natomiast dyskusja w komentarzach jest ciekawa…

     A poza tym jaką świadomość ma ?autor: sync tego artykułu, który już w pierwszym zdaniu poległ. (szerzy dezinformację!).
     Artykuł pisany w ? 2011r. i komentarze na bieżąco przez ?autora tekstu.

   • Kakadu pisze:

    Głównym problemem ludzi jest strach, który ma tendencje do emocjonalnych chmur ich osądu. Oznacza to, że orzeczenie jest zasłonięte i utrudnione, aby dokonać prawidłowej decyzji. Nie pozwól, aby swoje lub czyjeś osobiste odczucia zachmurzyły twoje osądzanie, bo ludzie są emocjonalni. Niektórzy ludzie mają tendencję do odmowy z powodu strachu i będą udawać, że wszystko jest idealne i wszyscy jesteśmy jednym (New Age) lub do rzucania strachu i będą widzieć wszystko jako agentura Cabal (teoria spiskowa).

    • Aina pisze:

     Kakadu , ja bym nie nazwała sync’a dezinfo .
     On ma swiadomosc i umiejetność myślenia i przewidywania . Podzielam Jego watpliwości co do PV.
     Komentarze sa tylko z 11- tego wiec nie widze w czym problem .
     Widze ze ciagle próbujesz przeforsować swoją racje . Wolno Ci . A mnie wolno trzymać sie mojej . Uzasadniałam to w poście z 15 października z 22.36 .
     Moge dodać ze komputery same sie nie programują i KTOS je musi zaprogramowac . CZYJE interesy bedzie reprezentował ten KTOS ? Tłumów spędzonych do wielotysięcznych betonowych więzień czy DECYDENTÓW?
     CO bedzie uprawiane na tak olbrzymia skale zeby wyżywić te miliardy mieszkające w betonowych miastach ? Dla mnie to jasne co . Nie bedzie innego wyboru jak tylko przyjąć to co zostanie przydzielone przez super komputery . A brak wyboru to niewola . Wszystkie decyzje podjęte przez komputer bedą musiały byc przyjmowane bezdyskusyjnie . Bo inaczej to … zamknięty kran na przykład . Przykłady mozna mnożyć w nieskończoność .
     I mozliwosci zniewolenia w proponowanych przez PV warunkach zycia tez .

     Ja bym chciała miec wybór i np dostać technologie wolnej energii ( ktora istnieje od dawna) , kawałek nieużytków z ktorych mogłabym wyczarować wiszące ogrody rodzące warzywa i owoce rok na okrągło , miec zwierzaczki ktore by produkowały nawoz , jajka i mleko i żyły długie , szczęśliwe zycie . Oj , rozmarzyłam sie 🙂

    • Aina pisze:

     Kakadu ja uważam ze problemem ludzi NIE jest strach lecz
     ignorancja ktora wiąże sie z łatwością manipulowania nimi . Bo gdyby ludzie mieli wiedze to by sie nie dali wmanipulowywac w takie np P.Venus , gmo ktore ma uratować swiat przed głodem , szczepienia , transhumanizm ktory ma byc jedynym ratunkiem dla ludzkości , wojny i … lista jest długa .

 12. BasiaB. pisze:

  Napisałam – mamiąc czym popadnie – bo widzą, ze Arya dla dobra innych ludzi zrobią wszystko. Zrobią by im pomóc, to jest to co opisałam Kakadu – to jest wykorzystywanie tzw. naszej – Arya LINII SERCA. !!!
  Jak już nic nie mamy, ale mamy Serce i okruchy Diamentu to i tak zawsze pomożemy każdemu w biedzie.

  • Aina pisze:

   Basiu , tak , to noc z soboty na niedziele .
   Metoda ich działania bardzo trafnie opisana przez Ciebie : poszli po linii serca . Umowa dotyczyła oddania czegoś co należy do mnie w zamian za … cos dużego i ważnego dla ludzkości . Tyle pamietam bo rozważałam czy zawrzeć te umowę ale stwierdziłam ze ok jesli to ma pomoc ludziom . Było ich dwóch , jeden wysoki , chudy a ten drugi to karzeł . ( czemu karzeł ?)

   • Ktoś pisze:

    A coś więcej o tej umowie…. ?
    Co było przedmiotem dealu ?

    • Aina pisze:

     Ktos , wiem ze chodziło o cos ważnego dla ludzi. Szczegoly wymazane . Czytałam co wczoraj napisałeś i niszczylam umowę na rozne sposoby pomimo wszystko . Mnie sie wydaje ze efektywnie . Przedmiotem dealu była moja energia jednej z czakr ( ale nie serca ). Nie wiem czemu miała dla nich wartosc .
     Podeszli mnie w stanie odmiennej swiadomosci bo inaczej nigdy by im sie nie udało . Jak widzisz nie łapie sie na ich gierki i lepy i potrafię przewidzieć ruchy ich ziemskich gnoi . To był podstęp ktorego ja NIE akceptuje . Nie pamietam NA CO konkretnie poszła wymiana bo ONI to WYMAZALI z pamięci . A to jest oszustwo a nie deal .

     Basiu , ten wysoki był najprawdopodobniej Ori , to on nalegał na deal a ten cholerny karzeł miał byc wykonawca czyli tym któremu miałam oddać energie . W sumie to wtedy juz sie budzilam , oni znikali bez sfinalizowania , ale czułam ze troche energii zdołali sciągnąć jakims sposobem w chwili gdy juz sie oddalali , znikali .

    • BasiaB. pisze:

     Rozumiem , spokojnie Aino, mam wrażenie, że udało Ci się to wycofać, z czego są bardzo niezadowoleni. Jednak na razie to zostawiają. naradzają się jaka przygotować lepszą zasadzkę.Poradziłaś sobie z nimi, a to było bardzo ważne.

    • Ktoś pisze:

     „Przedmiotem dealu była moja energia jednej z czakr ( ale nie serca ). Nie wiem czemu miała dla nich wartosc .”

     niech zgadnę….. solarna?!

   • Aina pisze:

    wsztstko pamietam dokładnie oprócz tego co oni zaoferowali .
    To zostało wymazane z pamięci .

    • Ktoś pisze:

     Normalnie POGRATULOWAĆ….. SPRYTU…..

     a ponieważ NIE PAMIĘTASZ umowy

     to oddałaś coś cennego za SZKLANY PACIOREK

     bo skoro nie pamiętasz „NA CO” to można ci wmówić wszystko jako ich zobowiązanie.

     I tym sposobem ileśnaście lat pracy poszło….. jak wicher….. kominem.

     Przez jedną „sprytną” aryjlkę….. a nie wiadomo ile jeszcze się
     kryje po świecie podobnie „zaradnych”…. szatynek…..

    • BasiaB. pisze:

     Aino – wszystko zniszczyć, zawsze wykorzystywali nas podstępnie do swoich celów. MAMILI !!!
     Karzeł ? 😀 Hebron – krótkie nóżki, szkoda materiału na tworzenie wysokich. Poza tym nie potrafia się odnaleźć w wysokich ciałach.

    • BasiaB. pisze:

     Wysoki – miał imitowac nas – Arya sa raczej wysocy, ale nie zbyt wysocy.
     Wysoki – to albo Ori, oni żonglują religiami czyli rytuałami i Nibru – też mogą być wysocy.
     Przypomnij sobie z filmu SG-1 jak wyglądali Ori.

  • Kakadu pisze:

   Moim zdaniem, to podpowiedź:
   PILNA WIADOMOŚĆ DLA CAŁEJ ZIEMI CREW !!! 16 PAŹDZIERNIKA 2016
   [*crew=załoga, ekipa, zespół, obsługa, drużyna, banda]
   http://galacticconnection.com/132227-2/
   cyt.: „Po pierwsze, od poniedziałku zasłona ma „oficjalnie” zejść i ludzie zaczną widzieć prawdy o tym, kim są naprawdę.” „Jeśli po przebudzeniu czujesz ból, zwłaszcza w biodrach i pleców, dowodzi, że ​​nie trzeba już iść do podziemi, aby odszukać i odzyskać utracone części siebie. Prime Stwórca zadbał o to dla ciebie i masz wszystkie swoje części krystaliczne, które zostały skradzione od ciebie lub ukryte w nieznanych miejscach.”

   • Ktoś pisze:

    jak dla mnie napisali dokładnie to….. ale w żmijowym języku

    zrobiliśmy kolejny napad ale się nie przejmuj bo nam to sprawia radochę a ty masz g do gadania w tym temacie i jeśli czujesz ból tu i tam to wiedz iż powtykaliśmy w ciebie co tylko mieliśmy pod ręką w tym tony różnego rodzaju krystalicznych ssawek by ssać z ciebie wszelką życiową energię jaką ci się uda pozyskać z jedzenia …. wiec droga gojska świnko nie oponuj i dziękuj antychrystowi iż łaskawie pozwala ci dawać nam radochę z twojego istnienia…

 13. Andrzej pisze:

  BB sen rano zapodałem luknij i prosze o opinie , dzieki

 14. Aina pisze:

  Basiu , dzięki bardzo . Ja tez czuje ze odeszli z podwiniętymi ogonami .
  Będę lepiej przygotowana na ewentualny następny raz . Juz sie nie dam tak łatwo podejść , mam nadzieje .

 15. Daria pisze:

  Mnie doja teraz przez właścicielke mieszkania która nam nie chce kaucji oddać. Normalnie zawsze wiedzą jak podejść by doic z energii :/

 16. Aina pisze:

  SKANDALICZNY BŁĄD W TŁUMACZENIU CETA
  Chodzi o część umowy dotyczącej biotechnologii, czyli między innymi GMO. Polskie tłumaczenie umowy mówi o tym, że handel międzynarodowy nie powinien ograniczać regulacji w tej dziedzinie (np. zakazu uprawy lub sprzedaży żywności GMO). Natomiast oryginalny tekst umowy znaczy coś dokładnie odwrotnego: regulacje nie powinny ograniczać handlu!

  Po angielsku przyznaje się, że europejskie normy bezpieczeństwa żywności będą osłabiane. Po polsku zapewnia, że nie. To skandal!
  WIĘCEJ:
  https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/ceta_tlumaczenie?utm_campaign=blast_2016-10-19&utm_medium=email&utm_source=akcja
  Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny –
  http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

 17. Andy pisze:

  Witam Państwa
  Jestem pod wielkim wrażeniem pracy jaką wykonujecie i rzeczy które tu opisujecie. Choć część z nich znam ze stron tu czasem linkowanych. Pragnę w swoi imieniu podziękować „Basi” za wszystko co robi. Choć posiadam pewną wiedzę jedynie z zakresu astrologi to co opisujecie wydaję się dosyć dobrze „rezonować ” z moimi doświadczeniami. Życzę Wam dużo zdrowia i „stalowych nerwów”.

  • BasiaB pisze:

   Bardzo dziękuję w imieniu własnym i całej reszty 🙂 ❤
   Cieszę się z takiego odbioru-bardzo ❤

   • Andy pisze:

    A Proszę bardzo 😉 Jak coś jest dobre należy to pochwalić ,a jak kiepskie zganić.
    Jeśli nie „zgubię” gdzieś tego forum ,to pozwolę sobie – całkiem subiektywnie ,czasem coś skomentować. Na razie czytam Was ile zdołam. Pozdrawiam raz jeszcze.

 18. Bonia pisze:

  Czy to nie dziwne, ze w Krakowie, kilka dni temu powstał taki mural? http://dizajnbiznes.pl/konkurs-mural/

  • Ktoś pisze:

   A to będzie EFEKT tamtych postów (polecam sobie je wszystkie zachować)

   Konsekwencje Jałty i jej unieważnienia.
   Polskie sługusy globalnej mafii (Waszczykowski, Macierewicz..) krzyczą że „czas Jałty się skończył”.
   https://pl.sputniknews.com/radio_mysli_na_glos/201702104806863-radio-sputnik-jalta-waszczykowski/

   Co to oznacza dla Polski ?
   Oznacza to tyle że granice Polski ustalone w Jałcie „się przedawniły”.
   Oznacza to wprost interwencje Niemieć w sprawie swoich byłych landów wschodnich
   (ziemie zachodnie) i zapewne żądanie stosowanych odszkodowań od Polskiego „tymczasowego okupanta”.
   Oznacza to też unieważnienie Polskich granic wschodnich i interwencję Polski w temacie odzyskania „Lwowa”.
   W sumie dla Polski unieważnienie Jałty oznacza wojny na dwóch frontach a może na trzech albo i czterech bo i Białoruś „okupuje Polskie ziemie i Litwa..

   Jakie mogą być wyniki unieważnienia Jałty łatwo sobie wyobrazić.
   Niemcy wezmą co swoje (bo kto ich powstrzyma ?)
   Białoruś i Ukraina nie boją się Polski a Ukraina wręcz ma ochotę na Przemyśl i ma środki oraz determinację by go odzyskać w krwawej wojnie banderowców z Polakami.
   Warto dodać że w tej zadymie wojennej łatwiej będzie Ukraińcom ze wschodniej Ukrainy odczepić się od banderowców zajętych wyrzynaniem Polaków.

   Na tle tych prostych konsekwencji „przedawnienia Jałty” nasuwa się proste pytanie:
   czyje interesy reprezentują Waszczykowski, Macierewicz czyli PIS ?

   Ciekawe prawda i trochę strach o jutro 🙂
   A prawdziwy strach nadejdzie niespodziewanie jak w 1939r.
   (w sierpniu wakacje, słoneczko i poczucie siły że nam nikt nie podskoczy…”zwarci i gotowi” a we wrześniu strach strach, krew, śmierć..).
   Teraz będzie tak samo .. tylko ewakuacja będzie nie przez Zaleszczyki…(PO wcy i PIS owcy czyli post solidaruchy no i „hierarchia”, Oligarchowie różnej maści.. (tylko wysokie szarże czyli władze najjaśniejszej..) będą wiali „do Europy, USA, Izraela…
   Jednym słowem „elyty” najjaśniejszej.

   Daninę krwi jak w 1939r zapłaci ograbiany przez solidaruchowe „elyty” naród.

   Nie muszę dodawać że układ sił wskazuje że z Polski w granicach znienawidzonego PRLu pozostanie ogryzek w granicach Księstwa Polskiego.
   A jak wielcy (Niemcy, USA, globalny żyd i Rosja) ustalą że im w Europie „polski wrzód” nie jest potrzebny to może i Księstwo ulegnie „parcelacji”.
   Tu nikt nie będzie się wykłócał to truchło po Najjaśniejszej.

   Tu będzie chodziło by wyciąć „wrzoda” (może Pollin, może parcelacja… nie wiem).”

   http://niezaleznatelewizja.pl/alternews-6-02-2017/comment-page-1/#comment-102588

 19. Ktoś pisze:

  TO NIE ŻADNE SPISKI, ANI ZAMACHY, TO ZWYCZAJNE ZNAKI OD OPACZNOŚCI WYSYŁANE, DO OBECNEJ WŁADZY, BY SIĘ WRESZCIE OPANOWALI I NA RZEŹ POLAKÓW, PRZECIWKO ROSJANOM, NIE WYSYŁALI, jak to jest obecnie zaplanowane .

  a oto, co mam na uzasadnienie mojej tezy :

  Wypadek Prezydenckiej limuzyny miał miejsce w dniu, kiedy banderowscy oficjele podpisali, parę godzin wcześniej przed tym zdarzeniem na autostradzie, strategiczne dokumenty z niby Naszymi oficjelami o współpracy i popieraniu przez niby Naszej tych banderowskich zwierzaków, którzy dzierżą ster władzy obecnie na upadlinie, za pomocą wojny na DONBASIE i siania terroru wśród zwykłych obywateli reszty upadliny.
  Wypadek pierwszy kolumny Pani Premier miał miejsce w Izraelu, kiedy to poleciała tam po wytyczne, jakie przygotowali dla niej do wdrożenia w Naszym Kraju jej mocodawcy prawdziwi.
  Wypadek ministra od WOJNY p. Macierewicza miał miejsce w dniu kiedy był u rydzyka w celu biednych owieczek Naszych Polskich zadżumionych urabiania i do przygotowania ich na trudne wyrzeczenia, jakie nadchodzą w wyniku postanowienia, na rzeź nas wysłanie przeciwko POTĘŻNYM ROSJANOM.

  .https://www.youtube.com/watch?v=YErrcP4OQVU

  TEN PIĄTKOWY WYPADEK Z Panią Premier I WSZYSTKO CO JEST Z NIM ZWIĄZANE, TO JUŻ mega ostrzeżenie, dla obecnie rządzących w Naszym Kraju!!!

  RAZ, ŻE ZDARZYŁ SIĘ W DNIU DOKŁADNIE smoleńskiej miesięcznicy, TO NIE PRZYPADEK, JAK TEŻ TO, ŻE MIAŁ MIEJSCE W OŚWIĘCIMIU, czyli miejscu bardzo istotnym i ważnym dla Narodu Wybranego skąd Pani Premier otrzymała wcześniej wytyczne, dla siebie i swego klanu, od swych PROTEKTORÓW i gdzie przecież też miał miejsce pierwszy wypadek z jej kolumną limuzyn z z JĄ SAMĄ NA POKŁADZIE, jednej z nich.

  No i trzy, należy też poruszyć ubiegłotygodniowe spotkanie Pani Premier z ciocią Merkelową, gdzie zapewniam WAS, że nie prowadzono oficjalnych rozmów o tym o czym jesteście informowani w OFICJALNYCH KOMUNIKATACH, z medio-ścieku, a rozmowy dotyczyły podjęcia wspólnego frontu, przeciwko Rosjanom i TO FRONTU GŁÓWNIE, NA NASZYM TERYTORIUM I NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI, która to znowu ma być ZALANA KRWIĄ ZWYKŁYCH POLAKÓW !!!

  i dlatego te wszystkie zdarzenia, należy TRAKTOWAĆ JAKO MEGA OSTRZEŻENIA, DLA OBECNIE RZĄDZĄCYCH W NASZYM KRAJU, BY SIĘ WRESZCIE OPANOWALI I nie szykowali świadomie RZEZI NASZYCH RODAKÓW I KOMPLETNEJ ROZWIAŁY NASZEGO PIĘKNEGO KRAJU w imię swoich chorych urojeń i ambicji ( bo oni zawsze w porę spierd..lą, a my zwykli Polacy będziemy MASOWO GINĘLI, podobnie, jak to miało miejsce w czasach II WOJNY ŚWIATOWEJ !!! ).

  http://zmianynaziemi.pl/comment/339154#comment-339154
  w tym pominięte linki

 20. Bonia pisze:

  Basiu, zajrzyj tu koniecznie http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

  • Andrzej pisze:

   Pozdrawiam wiosennie
   Ps. lukamy lukamy „spokojnie ” ja mam zaufanie do naszej Matki Ziemi uważam że ONA wie co robi , musi oczyścić cały ten syf i dlatego będzie się działo w świadomości ludzi jak i całych grup typu polityka władza ekonomiści religia itp.

   • Ifryt pisze:

    Może to za sprawą Grzegorza, idzie zima do morza? 😛
    Andrzeju co w tym całym schumanie takiego niezwykłego?
    Pytam poważnie bo już nieraz widziałem jak się ludzie tym rajcują.

    • Wojwit pisze:

     A widziałaś kiedyś takie odczyty? Przez cały zakres częstotliwości (od nieco wyższych od 0 do 40 Hz) przez 22 godziny. Wygląda ten wykres jak kod kreskowy na towarze w sklepie…

    • Ifryt pisze:

     Nie znam się na tym Wojwicie, ale czy mam rozumieć że to „białe” to jakaś anomalia? 😉

    • Andrzej pisze:

     Cześć
     wygugluj sobie rezonans Ziemi i poczytaj jak w ostatnich latach się zmienia i jaki ma wpływ na Życie na Ziemi i wydarzenia takie jak trzęsienia Ziemi , pogoda , wulkany i nasze samopoczucie itp.

    • Andrzej pisze:

     Najbliższe kilkanaście godzin zobaczymy .

    • Wojwit pisze:

     Odnoszę wrażenie, że ten równomierny rozkład przyrostu energii we wszystkich podanych na wykresie zakresach częstotliwości jest bardziej „strawny” dla nas niż „wybuchy” w połowie czy trzech czwartych skali (czyli przy dwudziestu kilku czy trzydziestu Herzach). Tylko nie wiem czemu jest tak idealnie wręcz równomierny…

    • Wojwit pisze:

     @Ifryt
     Czarne (niebieskie) tło – mała energia. Białe – wysoka. Szerokość białego – czas przez jaki to trwało. Przerwa niebieska (czarna) – spadek energii. Jej szerokość = czas trwania.

    • Ifryt pisze:

     Czyli był to skok energetyczny, dzięki Wojwit.

  • BasiaB pisze:

   Jak raz jestem zadowolona z takiej reakcji i to Andrzeju – nie Matki Ziemi tylko… GotUn tam się zagotowało, bo miało.
   Dokładnie : Gatun
   Gad Un
   God Un

   • BasiaB pisze:

    Bardzo spory skok energetyczny, idealny rzut na taśmę i o to chodziło – jak widać. I za tą podpowiedź bardzo dziękuję Boniu, bo dawno nie zagladałam na Tomsk.

    • BasiaB pisze:

     Andrzeju – serdeczne dzięki, to w takim razie kolejne potwierdzenie moich odkryć 😍 przecież pisałam o…Ramzesach !!!
     Pisałam czym są i w którym tzw. Ramzesie teraz jesteśmy, przypominam pozatym – co pisałam o czasie???
     Czym jest czas ?!
     No to taka mała”kartkóweczka” dla stałych czytelników mistyki.😃

    • BasiaB pisze:

     i Co z tą kartkóweczką ?
     Ktokolwiek coś zajarzył o tych Ramzesach kiedy to napisałam, a było to tak ważne, że jakaś Oska przypełzła tu nagle na pogaduszki o kalafiorach Pawła i wyleciała wówczas na zbity pysk ? 🙂

 21. Ania pisze:

  waruc
  12 marca 2017 at 14:26
  Widmo rezonansu Schumanna analizowane jest na trzech wykresach zamieszczonych obok. Jest to częstotliwość, amplituda i współczynnik jakości. Częstotliwość jest n i e z m i e n n a, zmieniają się amplituda i jakość.

  waruc
  12 marca 2017 at 14:52
  To Ty spójrz na wykresy, które są dedykowane do poszczególnych składowych rezonansu. Na wykresie częstotliwości „Частоты” jest opis ” Зависимости частот шумановского резонанса в герцах от местного времени.” i oscylujący od zawsze na poziomie wartości 8 Hz.

  monitor-polski.pl

 22. LETO pisze:

  Ktosiu wyjrzyj za okno jakiś taki przygaszony dziś księżyc .Najwyżej 40 wat żarówka chyba Twardowski i spółka mu upierdzielili trochę zasobów.

 23. Andrzej pisze:

  Ratunku pomocy gdzie się wszyscy podziali , co się dzieje ???? wpisów nie ma komentarzy brak
  nie wiem ale chyba to tęsknota jakaś
  ….https://www.youtube.com/watch?v=msBFe3XZDxo

  • BasiaB pisze:

   Andrzejku 🙂
   Czyżbyśmy tęsknili za biczowaniem ? 🙂
   Czyż chwila oddechu widoczna na rezonansie nie sprawia nikomu radości ?
   Czyżbyśmy mieli być tylko wołami roboczymi i ofiarami z nikłymi możliwościami obrony ? 🙂
   Poza tym – wątpię by każdy z czytelników Ar-An był czysty i nieskazitelny – a takim należy być by nasi RODowi bracia nas rozpoznali w tym tłumie przebierańców.
   Tak, że te ostatnie dni powinny posłużyć za pomoc w doskonałych ablucjach nas samych, bo gdzie nie popatrzeć po kątach tam jeszcze jakieś ukryte programy, brudy i podmianki.

   • BasiaB pisze:

    Czy ktokolwiek zrozumiał co napisałam o Gatun ? 🙂
    Nikt, bo odzew zerowy 😀

    • Andrzej pisze:

     ufffff są dziatwy super BB tak wołam bo lubię zawsze sobie lukne poczytam wpisy art.
     różne komentarze .
     ps. BB tak tu sie całkowice zgadzam praca musi być codziennie i w każdym mozliwym czasie , Ja nie odpuszczam !!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma mowy .

    • BasiaB pisze:

     Andrzejku 😀
     Cieszy mnie to niezmiernie 🙂 bo czas się rychło zbliża 🙂
     Za kilka dni nowy art. ale muszę sobie jeszcze popracować nad jego treścią, bo się działo w trakcie moich wojaży 🙂
     Pisać jeszcze nie zaczęłam, ale się przymierzam 😀

 24. Andrzej pisze:

  BB proszę nie przyjmuj mojego wpisu jak napieranie poganianie -nic w tym stylu ode mnie nie będzie, zaczekam tyle ile trzeba .
  Bo radość przychodzi jak mgła ,otula i spowija jak Ona .
  Natchnienie jest jak ptak wolny , nadlatuje ,pokazuje się wysoko, „krzyczy” i odlatuje.
  Przeznaczenie jest jak rzeka , i łagodna , bystra, rwąca i spotykająca wodospady , ale zawsze jest to ta sama „rzeka”.

  ps. Miłego cudowne spokojnego wieczorku życzę.

  • BasiaB pisze:

   Na mnie nikt Andrzeju nie ma wpływu i niczego nigdy nie przyjmuję jako napieranie 🙂
   Przekaz między wierszami był : wojaże ! 🙂
   Poza tym wolę taki spokój na stronie, kiedy mnie nie było prawie 3 tygodnie, a dostęp do internetu miałam bardzo znikomy, niż to co wiem z przekazów, jakież to szatańskie wersety nikczemników ezoduchowych zagościły na ich stronach 🙂

 25. Andrzej pisze:

  Pozdrawiam
  Cobra zaprasza do medytacji na 20 marca 11 28

 26. Andrzej pisze:

  Fakt ale zobaczymy ??

 27. Andrzej pisze:

  Jeszcze raz ja
  Etna się budzi !
  I nas w całym kraju zachmurzenie i deszcz , ale co ciekawe bo byłem na podwórku wiatr z południa ale jest chłodno 6 stopni .

  • BasiaB. pisze:

   19 kwietnia juz było, ale to nie znaczy że kamulec szczęśliwie odleciał. Każda tzw. asteroida to po prostu statki kosmiczne.

  • Wojwit pisze:

   Tu, co prawda poziom bardzo nieciekawy, ale jest parę nowych informacji na ten temat:

   http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=763414&t=763414

   • Ktoś pisze:

    Dla mnie to kolejna „Matka Małej Madzi ”

    pytanie tylko co sejmowe szuje w jej tle próbują przeforsować w Polsce.

   • Ktoś pisze:

    Zauważ jak teraz na TOPIE jest WKRĘCANIE polaków w WALKĘ Z ISIS…. Ta farsa pt ŻUK jet TEGO KOLEJNYM KROKIEM…. z cyklu ZŁE ARABY ZGWAŁCIŁY BIAŁOGŁOWĄ POLKĘ, DO BRONI BRACIA DRUGI WIEDEŃ TRZA IM ZROBIĆ.

    a w czyim on interesie będzie ?

    nazioli z pejsami – ORGANIZATORÓW tej całej szopki.

  • BasiaB. pisze:

   Wojwit – jaki marcus ? chyba nie jestem na bieżąco w związku z toczącymi się działaniami 🙂

   • Wojwit pisze:

    Ten, co miał polecieć z tą dziewczyną do Egiptu, ale okazało się, że jego paszport nie spełnia zalecanych przez tamten kraj warunków sześciomiesięcznej karencji – za pół roku traci ważność, więc wysłał ją samą…
    Ktosiu, może masz rację, ale gdyby nie tzw. media społecznościowe, sprawa byłaby przypuszczalnie zamieciona pod dywan, jak poprzednie o tym samym charakterze. Fakt, może komuś u góry jest to na rękę właśnie teraz…

    • Ktoś pisze:

     Wiesz, jedno nie wyklucza innych

     Koleś sobie poderwał jakąś głupią gęś i ją wysłał SAMĄ do egiptu wiedząc iż mu się kończy paszport. Jest to DZIWNE bo zawsze mógł PRZEŁOŻYĆ wyjazd czy ODWOŁAĆ WYJAZD u przewoźnika. Straciłby na tym kasę ale jego „żabcia” byłaby bezpieczna.

     Więc chciał ją wysłać i sam BYĆ KRYTY. Ponieważ tak to mógł ją wysłać czytaj SPRZEDAĆ handlarzom…. tylko wtedy po co by wałkowali te „nagrania z rozmów”….. bo powinien ZGINĄĆ PO NIEJ ŚLAD i tyle…… Bo on jest kryty bo świadków nie ma, są w Kairze czy gdzie tam ją wysłał.

     Oglądałem filmik pt „Rutkowski_ Oto pierwotna wersja ostatniego nagrania z Magdaleną Żuk z Egiptu.mp4” – dla mnie ona na nim GRA i to NIEUDOLNIE…..stara się grać osobę przerażoną…. to raz. Dwa sama osoba do jakiej zadzwoniła z tymi ciągłymi żabciu, kotku co się stało AŻ MDLI i to MDLI USTAWKĄ (spreparowanym nagraniem).

     .Wiadomym też jest iż aby w polin mógł zatriumfować ukochany u nazioli od totry TERRORYZM to jakiś MEDIALNY POWÓD musi zaistnieć….. Tym po fiasku ZIELONYCH LUDZIKÓW, KIBOLI, BIAŁORUSKIEJ PARTYZANTKI jest wiecznie nieśmiertelna jak pedofil lenin ISIS… Nie od dziś wiadomo iż celem nazioli jest WYPROWADZENIE Z POLSKI POLSKIEJ ARMII i ZASTĄPIENIE jej BANDERONAZIOLSKIMI FILOSEMITAMI…..

     Wiadomym tez jest iż jakoś w społeczeństwie NIENAWIŚĆ DO ARABA też trzeba ROZPALIĆ….. co jest trudne bo należy też rozpalić MIŁOŚĆ DO ARABSKIEGO UCHODŹCY co jest trendem przeciwnym. Więc sobie wymyślili laskę i SZEMRANĄ HISTORYJKĘ czego dowodem jest udział wsioka rutkowskiego w tej całej zadymie.

     Czyli CAŁOŚĆ ŚMIERDZI JAKIMŚ żydowskim PLANEM… możliwe iż ją „porwano” by ożyć ją jako klucza w projekcie cheops. To też należy brać pod uwagę… bo nieprzypadkowo W DZIEŃ ZWYCIĘSTWA to wszystko wypłynęło. ZWYCIĘSTWA PEJSATEGO NAZI nad ludnością Europy (1945).

    • Wojwit pisze:

     Wypłynęło wcześniej niż ósmego czy dziewiątego maja. Raczej koło 03.V. Fakt, on mówi jakoś dziwnie słodko-cukierkowo, jak w filmach z kiepskimi „naturszczykami”, ale ona nie gra, faktycznie jest przerażona. Poza tym maczały w tym łapy osoby z ochrony lotniska – bo będąc już tuż przed wcześniejszym odlotem z Egiptu (o co wystarał się bodajże rezydent biura podróży), została z lotniska zawrócona do hotelu. Czyli działali oni w ten sposób na szkodę własnego kraju. Poza tym czy znasz kogoś, oprócz tych, którym to politycznie służy i zamożnych pań (w wieku balzakowskim i o urodzie raczej radiowej) spragnionych wrażeń, kto lubi arabów?

    • Wojwit pisze:

     Rozdmuchują? Może, ale szykują to NAM! Więc trzeba wiedzieć!

     „Musisz to wiedzieć(215)Pojawiają się instrukcje – jak zabijać Europejczyków! Komisarze UE milczą!”

     .https://www.youtube.com/watch?v=Rv1G7huEBFY

    • Ktoś pisze:

     Doniesienia prasowe….

     „polka RYTUALNIE ZAMORDOWANA….. wyrzuceniem przez okno”

     co należy czytać ….. POLSKA RYTUALNIE ZAMORDOWANA….. czy TERAZ MORDUJEMY RYTUALNIE POLSKĘ….. jako sygnał do kabalistyczno pederaststycznych działań na niej

     PS.
     Wyrzucanie przez okno nie jest RYTUAŁEM, arabusy mają co prawda tradycje ZRZUCANIA z dachów ale ona się tyczy pederastów….. a nie OSOBY SPRZEDANEJ / WYDANEJ NA ŚMIERĆ przez swojego gacha…… patrz wydanie Chrystusa przez Judasza….

    • Ktoś pisze:

     „Musze przyznać ze ta sprawa mną wstrząsnęła ,wciąż wiele niejasności

     Parokrotnie czytam podobne informacje i zastanowił mnie Karpacz … ile w tym prawdy ?
     ——–

     Oto przedruk kilku komentarzy internautów i wyniki ich poszukiwań, komentarze nie są mojego autorstwa.

     Komentarz 1:”Sprawa ma zasięg międzynarodowy – przedstawie fakty Magda Z padła ofiara handlarzy żywym towarem to ta sama siatka która współkierowała córka Jana B muzyka słynnego polskiego zespołu rockowego LP Marcus w to syn dziennikarza gazety wyborczej oraz osobisty fryzjer zony prezydenta Wrocławia – Rafala D. Marcus W. już wcześniej był zamieszany w morderstwo w Karpaczu w 2016 roku – sprawa Karoliny Kaczorowskiej która tez została zamordowana !!! Przypadkiem pojawia się znowu Rutkowski – ten człowiek jest zamieszany w ukrywanie dowodów i zamiatanie spraw pod dywan tak jak wykupy samochodów które najpierw kradli z a później odzyskiwali – perpetum mobile Krzysztofa R. SBka patalacha. Magda znalazła się w szpitalu w wyniku g****u jakiego dokonali wbrew jej woli odurzając ja GHB którym Marcus dealuje po nocnych klubach . Świadkiem w sprawie jest Ukrainka która opisała na swoim FB g**** na Magdzie w hotelu – posiadam zrzuty ekranu. g****u dokonali : rezydent oraz jego znajomi handlarze żywym towarem z Polski – to właśnie ta trojka jest znajomymi Marcusa a Magda była la nich tylko towarem który mieli dostarczyć i wypróbować – chodzi o złamanie psychiki dziewczynie zaraz po przylocie by później ją odsprzedać do haremów i domów publicznych – taki był cel tej wycieczki. trzeci zwyrodnialec z Polski biorący odział w g****ie to : syn posła parlamentu Europejskiego można sprawdzić nagrania z wyjazdu Maciej Solczak w ich środowisko uznawany jest za gościa od brudnej roboty – jego twórczość o mordowaniu kobiet jest dostępna w sieci Ci wszyscy ludzie których wymieniłem od rezydenta po Krzysztofa R biorą udział w handlu żywym towarem”.

     Komentarz 2: „Widać wyraźnie kto jest kim na zdjęciach. Kamil Cichosz ps Złoty, były narzeczony zasamobojstwowanej 2 lata temu Karoliny Kaczorowskiej – modelki. Tu widoczny wśród oprawców obezwładniających Magdę w egipskim szpitalu oraz dzwoniący do Markusa gdy on nagrywa rozmowę video z uprowadzoną Magdą. Markus Włodarski syn dziennikarza redaktora”
     (https://www.monitor-polski.pl/sprawa-mateusza-piskorskiego-przypomina-najgorszy-okres-zydo-ubecji/#comment-278786)

    • Ktoś pisze:

     „Też sądzę, że to proceder handlu żywym towarem. A ci pracownicy (jak ich przedstawia bezczelnie dziennikarz Rafał Stańczyk) szpitala, koczujący na korytarzu, to nie personel szpitala, ale gang pilnujący Magdę.

     Ona chyba nie wiedziała o tym jak wyszła na korytarz, że jest pilnowana i natknęła się na nich próbując mimo to się wydostać, ale dostała cios i znieruchomiała 1:18-1,21 minuta (mówię o filmie, który podałam tutaj https://www.monitor-polski.pl/sprawa-mateusza-piskorskiego-przypomina-najgorszy-okres-zydo-ubecji/#comment-278783 ).”
     (jw)

    • Ktoś pisze:

     „Ciekawe dwa komentarze internautów, które zostały pod artykułem.
     http://wiadomosci.wp.pl/sprawa-smierci-magdaleny-zuk-krzysztof-rutkowski-dzisiaj-sekcja-zwlok-ktora-ma-dac-odpowiedzi-mamy-potwierdzenie-prokuratury-6121069147117697a

     Jak widać niektórzy wiedzą więcej niż policja…

     —-

     Ewa 4h temu

     „narzeczony” to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki „wilki” zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem.
     Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki Złoty. A złoty to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna. A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie.
     Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowoiadal, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa. Miała tylko „załatwić kasę” na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy.
     Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi.
     Współczuję rodzinie. Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad „Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia” to tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego już wcześniej w tajemniczą „samobójczą” śmierć modelki Karoliny w Karpaczu.
     Kłamliwe szkalujące ofiarę,Info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów

     [podziwiam Cię 4h temu

     Nie boisz się tego pisać? Chyba Ci nie zależy już na niczym i wszystko Ci jedno. Zgłoś się do Faktu, czy gdzie indziej i ujawnij, to dużo pomożesz i może uratujesz kolejne ofiary.]


     tossoo 3h temu

     KOMENTARZ SKOPIOWANY:To nie zadni Arabowie. PRZECZYTAJCIE I WKLEJCIE GDZIE SIĘ DA !!!!! Wyrasta nam nowy „bohater”, Kamil Cichosz. ps. Złoty. To on w 30sek. rozmowy z Magda dzwoni do Markusa. Wspolnie z Markusem odwozil Magdę na lotnisko do Katowic a dzień później wyjechał do Pragi skad wykonal wspomniane połączenie. 28 kwietnia po polnocy wylecial z Pragi do Hurghady, jest widoczny na nagraniu ze szpitala. Kamil byl chłopakiem niezyjacej Karoliny Kaczorowskiej, ktorą kilka razy uderzyl i grozil jej, ze jak z nim zerwie to zabije jej rodzicow. Karolina raz nawet wyslala mamie zdjecie podbitego oka. Zdjecie ujawnil Rutkowski. Matka Karoliny mowila ze jej nowi znajomi zachowuja sie jak z sekty. Na fb Kamil C. oraz Michał R. maja w zdjeciach profilowych jakies dziwne zwierzeta a Maciej S. pisal cos o zabijaniu dziewic. Kamil na fb nie uzywa nazwiska tylko ps Kamil Złoty.W styczniu ub r Karolina zabrala Kamila i kilku znajomych do Karpacza. Po kilku dniach zabawy znajomi wrocili do Wroclawia a ona zostala sama z Kamilem. Gdy doszlo miedzy nimi do klotni on wyjechal a Karolina po kilku godz odebrala sobie zycie. Osoba ktora weszla do jej mieszkania po jej smierci i wyniosla cenne ubrania, bizuterie oraz ponad 400 tys zl w gotowce miala klucze do mieszkania. Jak myslicie, jest mozliwe by partner dziewczyny mial klucze do mieszkania swojej partnerki??? TERAZ WAZNE !!! W samolocie do Egiptu Magda byla adorowana przez dwoch Polakow z Wroclawia ktorzy rowniez lecieli na wczasy. Sa oni znajomymi Kamila C. i Michala R. a jeden z nich byl z Kamilem na wyjezdzie w Karpaczu. Odkrylismy rowniez wpisy Magdy na stronie fly4fre odnosnie sprzedazy biletow z powodu niecheci chlopaka na lot. Gdy znalazl sie chetny to napisala ze chlopak zmienil zdanie i jednak poleci z Nia. Ostatni jej wpis dotyczyl niewaznosci paszportu chlopaka ale juz nie bedzie niczego odkrecac i leci sama.”

     (https://www.monitor-polski.pl/sprawa-mateusza-piskorskiego-przypomina-najgorszy-okres-zydo-ubecji/comment-page-1/#comment-278820)

 28. Mar.. pisze:

  Chyba jakaś zaśmierdziała flegma!!!! ,co to za zadanie ma UWAGĘ ODWRACAĆ i wciska się z nadętymi aferami!!! Tysiące kobiet wyskoczyło z okna, tysiące zostało wyrzuconych przez ten otwór w ścianie a tysiące AGEND mafijno- lubieżno-skorumpowano-poddańczych zostało stworzonych, finansowanych i chronionych przez tzw, „systemem sprawiedliwości” (ży(j)-do-SS), żeby tak się działo zgodnie z ich planem! – więc darujmy sobie te prowokacyjne popierdułki!!!
  Bo ważniejsze rzeczy się dzieją!!!!

  • BasiaB. pisze:

   O tym samym pomyślałam czytajac Mizię . Nie rozumiem tego ?
   WSI to narkotyki, to wie każdy, jak chłopy to i baby, to tez wie każdy.
   To jakieś gigantyczne odwracanie uwagi od czegoś bardzo istotnego – „mała madzia”
   Nawet to samo imię.

   • Mar.. pisze:

    Zatem, pełna ignorancja!! – ODWRACAJĄ UWAGĘ!

    • Mar.. pisze:

     Spójrz na niebo…..- ciekawostka, kiedy wpisuję niebo, na ułamek sekundy gaśnie ni światło…ha?!

    • BasiaB. pisze:

     Też tak oceniam – odwracanie kota ogonem, wracam do naszego LUDU Aniołkowego, smoki muszą powrócić na miejsce.
     Może tego kota na księżycu tej fałszywej Lilji, czyli Luny ? 🙂

   • Mar.. pisze:

    Basiu, zmanipulowani, zaklajstrowani pieczęciami i poddani wszelkim zaklęciom LUDZIE!!
    Zachowali – bo tego nie można zniszczyć – (może szczątkową intuicję, pamięć….)sumienie. Więc kojarzą te dwa wydarzenia i o to w tej manipulacyjnej grze chodzi!!! Pobudzenie zmanipulowanej pamięci i uczuć i przekierowanie owych emocji w innym kierunku! Emocji!!! Czyli ładunku ENERGII! –

 29. Mar.. pisze:

  Teraźniejsze nocne niebo nade mną- Chmurne baranki (jakie pamiętam z przed 30 lat) – Czy to objaw OCZYSZCZANIA?!?!!…….Pytanie retoryczne!

  • BasiaB. pisze:

   u mnie też….chmurne baranki, bo to podobna okolica, ale …nie wiem czy to nie czasem Haarp, bo zbyt ich duzo i zbyt równiutkie.
   Mnie się zawiesza mój profesjonalny komputer, chodzący jak brzytwa, a przed chwilą sam się zresetował, kiedy wyszłam na 5 minut 🙂

   • Mar.. pisze:

    Nie przeceniałbym umysłów konstruktorów Harpa! Do Tesli im daleko!!!

   • Wojwit pisze:

    Aino, ja też pamiętam, że były jakieś fragmenty „Słonecznego Patrolu” w serwisach informacyjnych… Zazwyczaj takie coś jak wspominki, podawanie listy „zasług” jest praktykowane w przypadku śmierci znanej osoby (w tym wypadku aktorki). Ale nie wżarło mi się to tak w mózg jak wieść o śmierci Brigitte Bardot. Ale coś kojarzę – miała raka piersi i… Żeby ktokolwiek nie miał wątpliwości – nie mylę z jej z Angeliną Jolie.

    • Aina pisze:

     Wojwit jestem pewna ze się nie mylimy . Ty przytoczyłeś komentarze sprzed roku , ja mam pamięć fotograficzna , widzę dany obraz / zdarzenie i pamietam słowa i często zapachy które temu towarzyszyły . Dokladnie pamietam cala sytuacje zwiazana ze śmiercią Pam i wiem ze się nie mylę . Mogłam skopiować o jej śmierci gdybym przewidziała ze ona ” ożyje „.
     O śmierci BB tez chyba słyszałam kilka lat temu ale sporo więcej niż 2 lata . Ale tego nie jestem pewna na 100% .

     .

    • Wojwit pisze:

     Aino, skłaniasz się więc bardziej ku tezie o zmianie matrycy i wynikających z tego konsekwencjach czy raczej ku temu, że robią sobie na nas testy zapamiętywania przez nas faktów medialnych (i wyszukiwania tych, co pamiętają…)? Wszak idealny niewolnik powinien mieć pamięć krótką inaczej może dostrzec, kto go bez mydła… Jeżeli jest to zmiana na świat równoległy (np. w wyniku działania zderzacza hadronów) to może oznaczać, że zostaliśmy „przetransponowani” wraz z całą naszą rzeczywistością materialną przez olbrzymi komputer o bardzo pojemnej pamięci (lecz mniejszej niż konieczna, by zmieścić wszystkie dane o „poprzednim świecie”) do „nowej rzeczywistości” zmodyfikowanej przez ten „mózg elektronowy” według węższych i ściślej określonych schematów niż w poprzedniej rzeczywistości, co powoduje zauważalne przez nas zmiany w stosunku do tego, cośmy sami zapamiętali z „poprzedniego świata”. Dowód? Zmiana słów starych przebojów, które sobie wielu pewnie podśpiewywało czy różne loga znanych firm (inne w kontekście historycznym – stare samochody mają loga inne niż poprzednio: ford, volvo, volkswagen. Logika logo też została przez to zakłócona. Ford z „belką” w „F” a nie fircykowatym zawijasem (jak obecnie) czyni wrażenie marki solidniejszej za to mniej „wysublimowanej”. Inna marka – volvo znaczy „toczyć się” – i tak wyglądało jego zapamiętane przez wielu z nas logo – napis w średnicy idealnego, gładkiego koła (kojarzącego się z kołem samochodowym). Teraz nie może się ono toczyć, bo wystaje z niego „wichajster” – symbol płci męskiej używany w biologii. Z kolei logo VW, gdzie jedna litera jest częścią drugiej idealnie wpisuje się w doktrynę panującą w kraju i czasy, w których powstała – „W” z Wagen (wóz) tworzy lud – Volk i to „W” (wóz) go „niesie”, „wiezie” na sobie. Przykłady piosenek można mnożyć na pęczki. Stare słowa były zarówno bardziej poprawne gramatycznie – zgodnie z gramatyką języka mówionego, te obecne – raczej pisanego (i to według tych wąskich, bardzo współczesnych kryteriów, o których wyżej napisałem). „Gdzie podział się nasz świat siedemdziesiątych lat?…”. Tak pamiętamy? Ale obecnie słowa tej starej piosenki w starym wykonaniu brzmią: „Gdzie podział się nasz świat Z siedemdziesiątych lat”. Karin Stanek śpiewała przed wielu laty w piosence „Jimmy Joe” – „(…) nie zdoła ogień ani niebo prześledzić myśli moich biegu…”. Teraz jest: „(…) nie zdoła ogień ani miecz prześledzić myśli moich biegu…” O ile tamto było logiczne w kontekście piosenki – bo nie zdoła ogień (piekło) ani niebo prześledzić uczuć tzw. podmiotu lirycznego, to obecny ogień i miecz ma się do tego nijak. Maszynie być może „kojarzyło się” inaczej – z „Ogniem i mieczem” Sienkiewicza, tak to więc przetransponowała i to jest istniejące i obowiązujące w tej rzeczywistości…
     Znacznie łatwiej jest więc (z ludzkiego punktu widzenia) przyjąć, że robią sobie na nas badania i zmieniają słowa starych przebojów przy pomocy syntezatorów mowy ale jak zmieniają stare loga we wszystkich starych pojazdach, jak zmieniają stare mapy (istniejące jako mapy a nie np. fotografie map na filmach nie tyczących geografii na których czasem widać „dawny” świat) i w ogóle starą rzeczywistość jeśli nie zmienili nam matrycy? Jeżeli przyjmiemy matrycę za pewnik to będzie z kolei oznaczało, że jesteśmy w tym świecie matrixa tylko zapisem cyfrowym. Podobnie jak wszystko, co nas otacza… Czyli żyjemy w ułudzie…

   • Aina pisze:

    Basiu , to ciekawe ze ja tez wczoraj w nocy miałam problemy z napisaniem komentarza , telefon zwariował i z trudem napisałam do Mar ..
    ( komentarz z 0:55 )
    Później , o 1:09 już bez problemów napisałam komentarz do Wojwita .

    • LETO pisze:

     Ja za to wczoraj w dzien mialem problem z netem.Albo idzie jakas burza magnetyczna albo zwiecha matriksa.

 30. Mar.. pisze:

  Z pełnym szacunkiem, ale namawiam do głębszej analizy Art. Basi: Apopteoza śmierci! Tzn. skąd pochodzi uczucie strachu, po co zostało dane, jaką funkcję pełni, komu ma służyć i komu ma przynosić korzyści z tak zw. POCZUCIA strachu! Sam doświadczałem niedopuszczalnych W OFICJALNO PRZYJĘTYM PARADYGMACIE -O fIcEk-jalnych ( JAWNYCH} zjawisk ŚWIATÓW RÓWNOLEGŁYCH.

  • BasiaB. pisze:

   To służy min. po to by całkiem nam ARYA siadła percepcja i nastąpiła destrukcja systemu obronnego, poddawanego coraz większym i cięższym przeciążeniom czego w samoobronie jest nadużywanie środków łagodzących, rozluźniających te niedopuszczalne, jak trafnie nazwałeś zjawiska na poziomie psychicznym w naszych ciałach, by opadło napięcie wewnątrz komórkowe będące jednakże swoistą samoobroną poszczególnych atomów i molekuł.

   Stąd krok do różnego rodzaju uzależnień, i…o to chodzi, o wyautowanie z systemu tych których nie dosięgły szczepionki.

 31. BasiaB. pisze:

  To sensowny art. n/t kobiet polskich i arabusów, teraz to wszystko związane z MŻ, nabiera innego sensu.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polki-potrzebuja-ochrony-i-pomocy

 32. Marcin pisze:

  Posłuchajcie co mówi Orban : .https://www.youtube.com/watch?v=q9zXP7wcxA4
  Chciałbym żeby u nas rządził 🙂

 33. rok2 pisze:

  Informacja od Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC) Wpadka Ministra – przeczytaj do końca!

  Minister Szweda Lewandowski powiedział:
  „…tylko, że jest taki problem, że w momencie jak zrobimy 30 km to, to jest de facto literalny zakaz uprawy GMO a tego zrobić nie możemy…”

  7 grudnia 2017 w czasie posiedzenia łączonych komisji w sprawie ustawy o GMO(*) doszło do mimowolnego ujawnienia prawdziwych intencji kręgów rządowych w sprawie GMO. Minister Szweda Lewandowski w momencie rozpatrywania poprawki powiększającej do 30 km strefę buforową ewentualnych upraw GMO wyraził głęboki niepokój(!), że może to spowodować literalną, faktyczną blokadę tych upraw w Polsce…

  Wypowiedź tę podsumował poseł Józef Brynkus z Kukiz’15:
  …Pan Minister odsłonił prawdziwe intencje tej ustawy tego kształtu. Być może nieświadomie być może po prostu nie potrafił pohamować swoich emocji i stwierdził jednak, że ta ustawa w tym kształcie umożliwia wprowadzenie upraw GMO na terenie Polski. Powiedział to pan wręcz literalnie…

  Dlaczego więc Ministerstwo Środowiska i PiS wprowadzają w błąd Obywateli twierdząc, że nowa propozycja ustawy o GMO w 100% zabezpiecza Polskę przed uprawami GMO?

  • BasiaB pisze:

   Mnie ręce opadają od kilku dni. Od kiedy zamieszczam podsyłane mi na priv linki do artykułów, a teraz jeszcze to. Miałyśmy z koleżanką bardzo nie halo odczucia po wyborze Morawieckiego na premiera i chyba się nie pomyliłyśmy:

   ” Polityk o żydowskich korzeniach, który powiedział, że obie jego ciotki zostały uratowane przez nie-Żydów podczas Holokaustu, został mianowany premierem kraju po zmianie gabinetu.

   Minister finansów Mateusz Morawiecki, były prezes banku w Grupie Santander, został wybrany w czwartek na szefa polskiego rządu, który przygotowuje się do wyborów parlamentarnych w 2019 r., Ogłosiła rządząca partia Prawo i Sprawiedliwość. Jego następcą jest Beata Maria Szydło, również prawicowej partii, która służyła na stanowisku od 2015 roku.
   49-letni Morawiecki, który dwa lata temu nie był nawet członkiem Prawa i Sprawiedliwości, dołączył do rządu jako minister rozwoju gospodarczego w 2015 roku, zanim w zeszłym roku dodał posadę ministra finansów.

   Jego żydowskie korzenie były znane w Polsce. Morawiecki mówił o tym w szczegółach na początku tego roku podczas uroczystości w warszawskim zoo, uhonorowania byłego dyrektora zoo i jego żony, Jana i Antoniny Żabińskich, którzy uratowali tam setki Żydów i innych ratowników.

   „Zawsze podczas takich ceremonii zaczynam zastanawiać się nad historią mojej rodziny” – powiedział Morawiecki. „Moja ciocia Irena była Żydówką, przeżyła wojnę i jako dziesięcioletnie dziecko. Do 16 roku życia mieszkała u polskiej rodziny, która uratowała ją” z pomocą kilkudziesięciu innych nieżydowskich Polaków, którzy ryzykowali życiem ukryj ją, powiedział.

   Inna ciotka, o imieniu Roma, mieszka teraz w Izraelu – powiedział. Przeżyła Holocaust, bo uciekła na wschód, powiedział Morawiecki, przypuszczalnie na tereny rosyjskie, podczas gdy reszta jej rodziny zmarła.

   Morawiecki powiedział później, że przynajmniej jedna z ciotek była związkiem krwi, według Jonny’ego Danielsa, założyciela From The Depths, grupy upamiętniającej organizującej ceremonię w zoo. Krewni Romów zostali zamordowani przez „nazistów lub komunistów” – powiedział Daniels.

   W przeciwieństwie do nazistów, bojownicy komunistyczni w latach czterdziestych nie szukali systematycznie, aby Żydzi ich zabijali.

   W Europie Wschodniej i Środkowej, gdzie wielu ludzi ma gorzkie wspomnienia rosyjskiej dominacji, nacjonalistyczny polityk często tworzy równania między nazizmem a komunizmem.

   Morawiecki powiedział, że żadna z osób, które pomogły Irenie, nie została uznana za Sprawiedliwą wśród Narodów Świata – tytuł, który Izrael obdarza nie-Żydami, którzy ryzykowali życiem, by ratować Żydów podczas Holocaustu. Polska w rzeczywistości miała „10 razy” liczbę Sprawiedliwych uznanych, co Morawiecki powiedział 7000, ale w rzeczywistości jest 6706.”

   https://www.timesofisrael.com/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister/

   Z tego powodu ostatnio mało opisuję czaro w an (ia), bo należy miec czas na przeanalizowanie tych wszystkich tekstów i wiadomosci, a nie że jednym uchem – okiem wleciało, drugim wyleciało, bo to strata energii na czytanie tego.

   • Wojwit pisze:

    Tyle razy Ci, Basiu mówiłem i pisałem: Patrz w twarz. Wtedy nie potrzebujesz żadnych linków, bo już wiesz.

    • BasiaB pisze:

     Patrzę, parzę i dlatego umieściłam powyższy wpis – jako potwierdzenie tego co zobaczyłam.
     Wysiudali Szydło, bo jest NASZA, teraz już w komplecie mamy semitów na górnej półce.

    • Wojwit pisze:

     Dodaj – górnej półce aktorów sceny politycznej. Dobrze, że mało kto jeszcze tego nie dostrzega.

    • rok2 pisze:

     Witam!
     A propos „Naszej” Szydło – była wytypowana przez Departament Stanu USA i tamże przeszkolona „. Otóż pani Beata Szydło jest absolwentką Szkoły Liderów przy amerykańskim Departamencie Stanu. Elewi tej Szkoły Liderów są wybierani przez dyplomatów z Ambasady USA w każdym kraju. Skąd dyplomaci wiedzą, że trzeba przeszkolić akurat tę, a nie inną osobę – tajemnica to wielka, ale skadś przecież muszą wiedzieć. Wytypowane osoby – jak czytamy na stronie Ambasady USA w Warszawie – „odbywają podróż do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w starannie przygotowanych programach, które odpowiadają ich zainteresowaniom zawodowym, jak również celom polityki zagranicznej USA.” Wygląda na to, że w sytuacji, gdy Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie rośnie w naszym nieszczęśliwym kraju w siłę, również dokonany przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego wybór pani Beaty Szydło na następczynię nie tylko Kazimierza Marcinkiewicza, ale również pani premierzycy Ewy Kopacz nie był przypadkowy, jeśli w ogóle był samodzielny. Zresztą mniejsza z tym, bo okazuje się, że tę samą akademię ukończył prezydent Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka i Kazimierz Marcinkiewicz.” Link do artykułu http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3437

   • Tomasz pisze:

    Witam
    A mi od razu Morawiecki nie spodobał się i wyczułem jakiś podstęp z nim wprowadzając go na premiera ..jak już francuskie gazety piały z zachwytu że go kaczor mianował na te stanowisko to zmiana musi mieć drugie DNO..a wiadomo francja i jej ryt masoński czyli jedne wielkie szambo…

   • BasiaB pisze:

    w jakiś sposób został wklejony zły link, teraz jest właściwy.Poprawiłam.

 34. Lukoslaw pisze:

  Szukam wpisu o blendzie smolistej lecz nie moge znalesc go … wiecie gdzie on sie znajduje .
  Wybieram sie do Polski niedlugo i zamierzam jej poszukac w swoim rejonie .
  Pozdrawiam

 35. Lukoslaw pisze:

  Dziekuje za rade . I taka kwestia „jesli namierza ” zrobie tak aby nie namierzyli. A swoja droga to musi byc ona bardzo nie na reke skoro takie restrykcje nawet do 8 lat .

  • BasiaB pisze:

   W sumie to pierwiastek bardzo promieniotwórczy, więc się nie dziw. Przecież służy do wyrobu bomb. Poza tym nasza stronka pewnie jest inwigilowana po echelonie, więc już mogą mieć Twoje Ip i adres z którego nadajesz, byłabym bardzo rozważna na Twoim miejscu, bo żarty w Polsce się skończyły. Jesteśmy pod okupacją, a na dodatek naszykowano nam rozbiory Polanii całkiem fizyczne, więc my jako my nie mamy już prawa głosu, bo rządzi Temida, nie Ar Temida.
   Opowieści o Artemidzie czyli Dianie można sobie wsadzić w buty, ta legenda i mit są przekłamane.
   AR Temida czyli Dziewanna = Dzień w AN, tak należy to czytać !
   Poza tym Dzień w An to Światło w An, czyli min. SPRAWIEDLIWOŚĆ, A NIE JEJ KONWERSJA CZYLI TEMIDA !

   Pracuję nad tym od prawie 2 tygodni i wiem co piszę. Mity o Artemidzie wyrzucam na śmietnik.
   Owszem strzelała z łuku ale do WSZETECZNEGO ZŁA ! nigdy do zwierząt.
   Chyba, że w mitach zwierzętami są hybrydy i bioroboty, a łuk to urządzenie typu laska AnuBisa z której strzelano promieniami jak w SG-1.

 36. Ktoś pisze:

  „Dziewannna = Dzień w AN”

  DZIEWANNA to DZIEWA „ANNA” znana też DEWA „ANNA” ale tez jako DZIEWICZA „ANNA”

  jak już…

  MARZANNA = MARZA „ANNA” – MĄŻNA (MĘŻNA) „ANNA”..

  ta sama zasada…..

  • BasiaB pisze:

   To Twoje zasady, ale mogę się z nimi zgodzić, jednak mój odsłuch nie oparty na żadnym pisanym przekłamaniu mówi o ŚWIETLE AN – czyli o SPRAWIEDLIWOŚCI !
   Ja bym Dziewannę czytała wg twoich podpowiedzi w ten sposób:
   DEVA AN – nie inaczej
   poza tym wiesz, że często posiłkuję się tłumaczem, a w tej chwili tłumacz potwierdza moje olśnienie, a Twoją podpowiedź :
   dev = OLBRZYM ( z tureckiego) czyli po naszemu Światło.

   Poza tym przypominam co pisała Kiara o samogłoskach, jakoś to mi bardzo utkwiło w pamięci, Żydzi mając kłopot z wypowiadaniem samogłosek pozamieniali je na różne sposoby, a szczególnie samogłoske A.
   A mój dopisek – pewnie ta samoggłoska A – bardzo ich parzyła, bo jest naczelną naszą samogłoską AN !

   Tak więc przedwczoraj mi przyszło do głowy, że jak jest Dziewanna to musi być jej męski odpowiednik, o czym …usłyszałam, zaczęłam szukać i znalazłam.
   To PERUN czyli prawidłowo czytać należy : P’ ArAn !
   zamienić tamte samogłoski na A, jak sugeruje Kiara.
   P’An AR

 37. Ktoś pisze:

  Dawniej pisano
  OD PRAWEJ DO LEWEJ
  OD PRAWEJ DO LEWEJ ALE SYLABAMI W WYRAZACH OD LEWEJ DO PRAWEJ
  OD LEWEJ DO PRAWEJ
  OD LEWEJ DO PRAWEJ ALE SYLABAMI W WYRAZACH OD PRAWEJ DO LEWEJ
  W SPOSÓB NORMALNY
  W SPOSÓB ODWRÓCONY (PISMO DO GÓRY NOGAMI)

  to te NAJCZĘSTSZE SPOSOBY stosowane w tym rejonie świata bo są też i inne……

  żydostwo SAMOGŁOSKI w tem swoim HEBRAJSKIM zapisywało tak jak W SANSKRYCIE skąd ten zapis (sposób) ZERŻNĘLI

  wcześniej pisali GREKĄ wcześniej stawiali krowie placki w miejscach liter

 38. rok2 pisze:

  Premier UK przypomina obywatelom kto jest „właścicielem” dzieci [wrzuć w tłumacza] http://babylonbee.com/news/prime-minister-issues-friendly-reminder-to-uk-parents-that-state-owns-their-children/

  • BasiaB pisze:

   Ale bezczelność, wrzuciłam na tłumacza i koślawo, ale wyszło, to tylko część tekstu:
   „W wideo rozpowszechnianym w Internecie May może poinformować rodziców, którzy „zbytnio się przywiązują” do swoich dzieci, że muszą pamiętać, że Wielka Brytania jest rzeczywistym prawnym rodzicem, a dzieci są po prostu wypożyczane, dopóki państwo decyduje, że nadszedł czas, aby umrzeć.”

   Dzieki rok2 🙂

  • Ktoś pisze:

   Ta pani to powiedziała iż

   i wszyscy obywatele GB a co za tym idzie i reszty świata SA WŁASNOŚCIĄ brytyjskiego rządu, są ich NIEWOLNIKAMI z jakimi ON MOŻE ZROBIĆ CO CHCE, co w sumie nie dziwi patrząc na ich mitologiczne pochodzenie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s