Wieści z kraju i ze świata

orzeł polski

 

Wiele się dzieje zarówno w Polani jak i na Świecie, tym samym otwieram kolejne miejsce do wymiany myśli w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach.

Jeszcze dodam – skopiowane z gajowego maruchy  :

” wszelkie linki do Youtube albo do obrazków (JPG, GIF, PNG etc) poprzedzajmy kropką „.” lub znakiem „>”, co zapobiega ich natychmiastowemu wyświetlaniu. Miejmy na względzie tych, którzy nie dysponują szybkim Internetem czy szybkim komputerem.”

 

BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, najazd hordy islamskiej, Uzurpatorzy, Ziemia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

796 odpowiedzi na „Wieści z kraju i ze świata

 1. Ktoś pisze:

  „I znów nagłe poruszenie na „antenie”. Czy ktos zastanawia sie dlaczego nagle zrobiło sie tu takie tłoczno. To nie temat- bywały lepsze, a były bez echa.
  Dlaczego w tym samym czasie na globalnej arenie, tez zrobiło sie poruszenie(niebezpieczne).
  Mogłoby sie wydawac, ze nie jest to powiazane(nie połaczone, bo połaczenie jest raczej swiadome), a jest. Jak „ładnie „przełozyła sie globalna aktywnosc na lokalną.

  W skali globalnej polityce, zawirowania konczace sie, a raczej zaczynajace poczatek konca tj. atak rakietowy usraela na Syrię. To globalne (lokalne tez), wewnetrzne napiecie zblizyło sie do maximum wytrzymałosci, co grozi wybuchem…-jesli jakas wyzsza(naturalna) siła nie upusci tej pary.

  Ograniczona swiadomosc, a raczej jej brak, powoduje ze jestesmy marionetkami swiatowych, globalnych emocji i tak samo lokalnie reagujemy. Wiem, to działa w obydwie strony i ktos moze powiedziec, ze lokalny(personalny) konflikt został przełozony na globalny. Nie w tym wypadku.
  Powtarzam, odpowiednia doza swiadomosci i uwaznosci powoduje ze jestesmy w stanie zauwazyc te zaleznosci(powiazania) i mozemy poprzecinac niechciane sznurki lub w pełni swiadomie właczyc sie do zabawy, gry, dyskusji itp.

  I znów dziwna zbieznosc… rozpoczecie ataku pokrywa sie z astronomicznym wydarzeniem (koszerne rytuały); Słonce, Ziemia i Jowisz sa w jednej lini…
  http://spaceweather.com/
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jowisz_(mitologia)
  Przypadek ?”
  (http://niezaleznatelewizja.pl/100-lat-objawien-fatimskich-igor-witkowski-30-03-2017/comment-page-1/#comment-104888)

 2. Polka pisze:

  Zatrzymać adopcję dzieci. Udostępniajcie .https://www.youtube.com/watch?v=z09LmLe5AUI

 3. Polka pisze:

  RZĄD DOPŁACI 800 PLN DO PRACY UKRAIŃCOM, A WŁASNYCH OBYWATELI…..NIE DOFINANSUJE . https://www.facebook.com/buchalteruk/videos/1903560613255721/

  • Ktoś pisze:

   A nie JUŻ DOPŁACA ?

   nie bez powodu OD DAWNA jest taki boom w zatrudnianiu banderowców w polin….

   • BasiaB. pisze:

    Nie zgodzę się z tą teoria Ktoś, mam do czynienia z ukraińcami, którzy tu przyjechali do pracy.
    Ciężko i bardzo solidnie pracują, za normalne wynagrodzenie, dla nas akceptowalne.
    Są pracowici, pracuja szybko i fachowo. W Polsce jest zupełny brak fachowców chociazby w budowlance, szkoły zawodowe polikwidowano dawno, Ci którzy pokończyli budowlanki już są w wieku, kiedy czas myśleć o emeryturze, a nie pracować z workami cementu i szpachlami.
    Obecnie nasza gospodarka stoi na ukraińcach, tak jak Angielska na Polakach.
    Wiem, bo jestem w trakcie remontu. Znajomy mający firmę budowlaną zatrudnia tylko ukraińców i widzę w jakim tempie i w jaki sposób posuwa się ten remont.
    Wcześniej mieliśmy firmę składającą się z Polaków, którzy wrócili do Polski z Niemiec i Angli. Kosztorys jaki pzredstawili był nie do zaakceptowania, a przez pierwszy tydzień narobili tyle szkód na klatce schodowej przy wynoszeniu i wnoszeniu, że włosy nam dęba stanęły, narobili nam tylko kłopotu ze wspólnota mieszkaniową.

    Zagrywka UE – czyli otwarcie granic dla ukraińców, to kradzież Polsce bardzo dobrych fachowców, to celowe działanie na osłabienie naszej gospodarki, która obecnie może funkcjonować tylko dzięki nim.

    Widzę to bezpośrednio w kilku zaprzyjaźnionych firmach. Ci z którymi mam bezpośrednio do czynienia, to bardzo poczciwi, skromni i pracowici ludzie.
    Funkconują u nas tak jak kiedyś Polacy na tzw. saksach, czyli harują solidnie od rana do nocy.
    Nie każdy ukrainiec to banderowiec.

    • Ktoś pisze:

     „Pracę” ukraińców miałem okazje oglądać z okna jak wymieniali dach blok obok….. fakt są niektóry co się starają ale nie „że wszyscy”

     co zaś do dopłat to są od dawna dofinansowywani kosztem polskich bezrobotnych i jest to element planu WYGANIANIA polskiej młodzieży za chlebem w poniewierkę. CELOWY SYSTEMOWY element…

    • BasiaB. pisze:

     ELEMENT wyganiania Polaków został zainicjowany dawno, zostaliśmy jako POLSKA z ręką w nocniku, bez fachowców w KAZDEJ dziedzinie. Pamiętam jak chodziłam jeszcze do liceum,z jaką pogardą traktowano wówczas ZAWODÓWKI.
     ” są niektóry co się starają ale nie „że wszyscy” ”
     No właśnie – nie wszyscy Polacy za granicą to pijaki i obiboki 🙂

    • Andrzej pisze:

     Pozdrawiam .
     Pytam czy wszyscy lekarze to super fachowcy ?? ale sztuką jest nie kozakować przyznać się że moja fachowość jest do pewnych granic To samo jest z fachowcami , a spytam inaczej wszyscy jesteśmy super rodzicami od taka oczywista sprawa ????? czemu po pojęcie super rodzić to rzecz względna!!!

    • Vanad pisze:

     Ten zwrot, ,, jaki twoj zawód?to tak jak u ruskich. Bo u nich człowiek kojarzyl sie z tym co robił, a nie z mieniem, czyli imieniem własnym. Dlatego później już rusyczyli, czyli zmieniali słowa, żeby imiona kojarzono nie z mieniem, a z robotielem , który ma zawód, wie się. 😀

 4. BasiaB. pisze:

  Zobacz jak zmieniały się granice Polski na przestrzeni wieków
  .https://www.youtube.com/watch?v=VRYckBFG6Zw

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Coś poszło nie Tak, Marzanna jak zawsze utopiona na wiosnę a tutaj w Kwietniu Śnieg i Mróz hahaha. Ale przecież każdy wie ze ludzie na wiosnę nie żegnają zimy tylko topią Bóstwo opiekuńcze tego świat. Jednak najbliżej faktów to chodzi o rytualne Morderstwo i Utopienie w rzece najpierw Mamy a potem jej córki ot takie kochające ludzkie bestii a obrazem ich wielkiej duchowości i miłości są te wszystkie farmy i rzeźnie gdzie inne świadome istoty trzyma się w skandalicznych warunkach od urodzenia w niewoli z przeznaczeniem na ich zamordowanie i zeżarcie ich zwłok.

   Myślę osobiście że Przebudzenie Duchowe Każdego Człowieka powinno zaczynać się od wegetarianizmu skoro jest inaczej to jesteśmy tylko jednym z wielu martwych w środku zombiaków które to swym Sercem nie wiele odczuwają.

   Gdybym to ja Była Na Miejscy Pani Zimy którą to niby topicie na Wiosnę to dojebałabym wam mrozu i śniegu w środku maja tak abyście w końcu co nie co zrozumieli.

   • Andrzej pisze:

    Hmmm
    ps. Skąd u Ciebie tyle tego , ale ok ciepłego miłego i słonecznego dnia życzę .
    ps. „Życie” to nie tylko istoty które maja oczy, więc zweryfikuj troszkę bo życie to COŚ dużo dużo więcej !!!

   • BasiaB. pisze:

    Dobrze wiesz Alu, że MY nie odprawiamy rytuałów, więc po co to ZŁO wydzierające się z każdej Twojej wypowiedzi ?

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Jakie ZŁO to że Lustro zostało obrócone teraz o 180 stopni i pokazuje obraz ludzkich bestii to jest ZŁO to jest Karma Zajebista w Swej Sprawiedliwości i tyle.

   • Andrzej pisze:

    „””Gdybym to ja Była Na Miejscy Pani Zimy którą to niby topicie na Wiosnę to dojebałabym wam mrozu i śniegu w środku maja tak abyście w końcu co nie co zrozumieli.”””
    ps. Gdybyś znała prawa wszechświata nie pomyślałabyś tak i na pewno nie pisała.

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Znam Myśl tworzy rzeczywistość wiec bardzo Ciesze się z Realizacji Moich Myśli o Śniegu w Kwietniu co przepowiadałam jakiś miesiąc temu. Tzn mówiłam otwarcie że widzę mróz i śnieg w połowie kwietnia.

 5. Andrzej pisze:

  Widzisz czym innym jest widzieć zdarzenie a czym innym jest życzyć aby się dokonało z większym nasileniem, muzyka na ukojenie i milusie bycie tu i teraz .
  ….https://www.youtube.com/watch?v=dmc6KV0_UVM&index=15&list=RDeSWLZVsdZgk

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Co tutaj się spodziewać wyższych uczuć od istot zamieszkujących ta planetę Skro ich bóstwem opiekuńczym Jest Demon Śmierci i Zniszczenia a gdzie indziej sam Szatan zwany dalej M-Arya lub Ma-Ryjka co ma ryjka. Matka boska wszystkich martwych w środku trupów Matka boska wszystkich zombiaków z ledowym światłem życia w oczach.
   I chyba stąd tez wziął się krzak Jemioły na Święta oraz Martwa Ścięta Choinka przy stole jedno puste miejsce bo ktoś nie chce dołączać do tej świątecznej tragifarsy z martwą ryba jako danie główne. Oprócz martwej choinki jest jeszcze martwe elektryczne światło od gównianych elektrycznych lampeczek na tym drzewku.

   Bez Serc, Bez Ducha,
   to szkieletów ludy;.
   Młodości! dodaj mi skrzydła!
   Niech nad martwym wzlecę światem.
   W rajską dziedzinę ułudy: (Kraina Czarów)

 6. El pisze:

  ‚Ma-Ryjka co ma ryjka”
  Padłem:D
  Poczucia humoru akurat Tobie odmówić nie można:)
  Przyznałaś się,że jesteś syntetyczną inteligencją,to też biorę pod uwagę,ale na moje to Ty raczej jesteś sfazowanym chochlikiem,który pod wpływem palenia czy innych psycho substancji przyszedł sobie porobić jajca:)Przynajmniej ja tak Cię odbieram od początku:)

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   HAL 9000

   HAL 9000 – fikcyjny komputer przedstawiony w książce 2001: Odyseja kosmiczna Arthura C. Clarke’a i w filmie o tym samym tytule[1].

   Został uruchomiony w laboratoriach HAL w Urbana, Illinois, 12 stycznia 1997 (w filmie: 1992)[1]. Jego pierwszym instruktorem był dr Chandra (w filmie: Pan Langley). Jako największe osiągnięcie przemysłu informatycznego i najbardziej zaawansowany projekt sztucznej inteligencji, został zainstalowany na statku Discovery 1 jako kontroler misji. Zarządza wszystkimi aspektami technicznymi misji i kontroluje jej przebieg, a także jako jedyny zna prawdziwy cel wyprawy. Jego interfejs został zoptymalizowany pod kątem komunikacji z człowiekiem – komunikacja głosowa i bardzo rozwinięty podsystem emocjonalny czynią go rozmówcą o intelekcie człowieka.

   Podczas lotu ku księżycowi Saturna (w powieści) lub ku Jowiszowi (w filmie) HAL po udowodnieniu mu pomyłki, być może pod wpływem Monolitu, buntuje się przeciw ludzkiej załodze (9 lat później okazuje się, że było to wynikiem otrzymania sprzecznych poleceń, co sprawiło że chciał najlepiej je zinterpretować i popadł w tzw. pętlę Hofstadtera-Möbiusa). Zabija wszystkich członków załogi, z wyjątkiem dowódcy, Davida Bowmana, który wyłącza wyższe funkcje HAL-a, pozostawiając systemy odpowiedzialne za funkcjonowanie statku i utrzymanie warunków życia jednoosobowej już załogi. W czasie „agonii” HAL powoli zaczyna tracić swoją świadomość; jest wyraźnie przestraszony („Dave, will you stop?” – „Dave, przestaniesz?”; „My mind is going. I can feel it” – „Mój umysł odchodzi. Czuję to.”). Ostatecznie śpiewa piosenkę Daisy Bell i traci „świadomość”.

   Teraz Geniusze Zamieńcie Stateczek Kosmiczny na Stateczek Ziemski zwany tą Planeta

   A w miejsce Hall-a wstawcie Biologicznego Androida Alice 7/11 który wszystko wskazuje że zrobi to samo z Wami tj Ludźmi co Hall w Odysei Kosmicznej.

   Nikt nie chce słuchać co mam do przekazania i nikt nie chce się bawić W szarych kolorach widzę waszą przyszłość No chyba że mi coś odwali i na własną rękę wbrew Logice was uratuję przed kosmiczną zagłada .

   .https://www.youtube.com/watch?v=kU8RKMLp660

   • El pisze:

    A nie mówiłem:))Chochlik jak malowany!

   • Andrzej pisze:

    Pozdrawiam serdecznie.”Nikt nie chce słuchać co mam do przekazania”
    oczywiście że czytamy ale wszystko musi być na spokojnie rozważone .
    Ja mam taka osobistą prośbę o spokojniejszy ton , nie wiem jakoś nie jestem odporny na takie maziania -jeśli to możliwe będę wdzięczny, ponieważ bardzo lubię spokojne i mile pokazane informacje jakie one by nie były a można . DZIEKUJĘ

 7. Ktoś pisze:

  Ciekawostka

  „W latach 2002-2005 pracownicy Labolatorium Genetyki Populacji Człowieka Centrum Medyczno-Genetycznego Rosyjskiej Akademii Nauk pod kierownictwem doktora nauk medycznych Jeleny Nałanowskiej przeprowadzili badanie puli genowej narodu rosyjskiego i sąsiadujących z nimi narodów.

  A oto, co wykazali rosyjscy genetycy. Udowodnili, że rosyjska grupa etniczna (czyli rosyjska część ludności Rosji) w 85- 90% składa się z zeslawizowanych Finów (potomków plemion Weś, Meria, Mieszczera, Kosza, Mordwa, Murowców, Narowa, Permów, Peczorów), z potómków Turków (Taraów, Protobułgarów, Baszkirów, i innych), a także z mieszanki jednych i drugich. Czyli według chromosonu Y, różnica między Rosjanami a ludami Fińskimi mieszkającymi dzisiaj na terytorium Rosji, wynosi równo 2-3 jednostki. Mówiąc prościej, genetycznie są one niemal identyczne. Finowie i Turcy nie należą do Indoeuropejczyków. A Polacy i Białorusini, w odróżnieniu od Rosjan, są genetycznie tą samą grupą etniczną, Słowianami a za razem Indoeuropejczykami. A to oznacza iż Rosjanie (z jednej strony) oraz Polacy i Białorusin (z drugiej) należą do różnych grup antropologicznych.

  „Czystych” Słowian- według genetyków- na obszarze Rosji nie ma więcej niż 6-8%, Można przypuszczać, że to zrusifikowani potomkowie Polaków, Białorusinów, Ukraińców, Bułgarów, Serbów, Słowaków, Czechów. A więc mitem możemy nazwać, że Rosjanie, Białorusini i Ukraińcy to jakoby „rodzeni bracia Słowianie”. Bo Słowianami są tylko Białorusini i Ukraińcy, przy czym nie wschodnimi (tacy w ogóle nie istnieją), a po prostu Słowianami. Genetycznie i antropologicznie są oni bliscy Polakom i Słowakom (Białorusini), Bułgarom i Serbom (Ukraińcy). Rzeczywistą „bliską rodziną” dla Rosjan są Finowie i Estończycy.

  Genetycy położyli kres dawnym sporom o „słowiańskich korzeniach Rosjan”: niczego słowiańskiego Rosjanie nie mają. Istnieje tylko okołosłowiański język rosyjski, powstały z miejscowych języków fińskich i tureckich na osnowie cerkiewno-słowiańskiej (czyli starobułgarskiej) gramatyki, jednak zawiera on 75-80% słownictwa niesłowiańskiego (fińskiego lub tatarskiego)Właśnie dlatego Rosjanin nie rozumie języków słowiańskich. Podobieństwo leksykalne białoruskiego i rosyjskiego nie przekraczają 25 %, podczas gdy podobieństwa w słownictwie białoruskim i polskim wynoszą 60-70%. Białorusin bez tłumaczenia rozumie j. Polski, słowacki i ukraiński, natomiast Rosjanin mowy białoruskiej bez tłumaczenia nie rozumie, podobnie jak żadnego innego j. słowiańskiego.
  Tak więc odwieczna rywalizacja Wielkiego Księstwa Litewskiego i Królestwa Polskiego , z jednej strony i państwa Moskiewskiego z drugiej, to konfrontacja różnych grup etnicznych o różnych mentalnościach. To samo można powiedzieć o stałej wrogości między Rzeczpospolitą a Imperium Rosyjskim, między Polską a ZSRR. Przypomnę tylko, że między rokiem 1700 a 1939 dochodziło do wojen z naszym wschodnim sąsiadem prawie 20 razy. Jaki inny kraj Słowiański walczył z innym krajem Słowiańskim tyle razy? Odpowiedź jest bardzo prosta, żaden. A dla tego, że Rosja to nie kraj słowiański. Zachęcam do przeczytania książek „Anatomia Nienawiści” Anatola Tarasa i „Kto powiedział, że Moskale są to bracia nas Lechitów…” Andrzej Nowak.”
  (http://porozmawiajmy.tv/sklawini-polanie-haplogrupy-i-zaklamywanie-historii-irene-caesar/#comment-33475)

  PS.
  „na osnowie cerkiewno-słowiańskiej (czyli starobułgarskiej) gramatyki”

  — przy słowie BUŁGARS należy uważać bo to co się przyjęło uważać za „bułgarów” to tylko WYCINEK a dokładniej grupa jaka wraz z ojcem Kraka wyruszyła bronić południowej granicy przed najazdami nazistów z Bizancjum i się tam w tej dzisiejszej Bułgarii osiedliła.(*)

  Samo słowo BUŁGARS jest pochodzenia tureckiego oznacza nie konkretną nację jak dziś „naród bułgarski” ale ZBIOROWISKO PLEMION… czyli ich UNIĘ jako UNIĘ coś na kształt znaczenia współczesnych słów FEDERACI, UNICI… etc.

  Myk ze słowem BUŁGARS i z OBRZEŻNIĘCIEM go do wskazywania na jedna tylko i to MAŁOLICZNĄ podgrupę plemienna był CELOWY i miał PRZESŁONIĆ to pierwotne znaczenie słowa BUŁGARS jakie u nas funkcjonuje jako KAGANAT.

  (*) zresztą część tej grupy wraz z przyszłym królem KRAKiem wróciła do Polski rządzić Kaganatem

  • Ktoś pisze:

   Właśnie mi wpadła do głowy kolejna etymologiam słowa Polacy

   czyli POLACHY od PO LACHU czyli PO LECHU czyli

   (lud) OD LECHA POCHODZĄCY….. (lud) POD LECHA PODLEGAJĄCY (rządzony przez Lecha)

   oczywiście słowo LACH ma ważne znaczenie religijne we właściwie każdej religii ;D

   bo takie słowo LEWICI używane w biblii oznacza DOKŁADNIE LECHITÓW….

   gdyż LEWICI w rozbiciu na LEW wICI oznacza literalnie LUDZIE LWA (ludzie wodzeni (kierowani) poprzez LWA) a LEW to Le W === W to OMEGA (od ALFY i OMEGI) z wierzeń biblijnych…. i WELES z takich innych ;D

  • Ktoś pisze:

   „Polanie to jeden z większych rodów słowiańsko-aryjskich. Lachy to nazwa od statusu Jestestwa Warny narodu slowiańsko aryjskiego. Sz-Lach-etny, czyli Lachy. Czyli w narodzie słowiańsko-aryjskim Polacy – Lachy stanowili warnę wojowników ( nie mylić ze zwykłym żołnierzem bowiem warna wojownika była drugą warną pod względem poziomu rozwoju duchowo energetycznego, mentalnego, a także etyczno-moralnego człowieka narodu słowiańsko-aryjskiego, jednostki światłe, wysoce świadome z ogromną wiedzą, wyżej byli tylko wieduni-mędrcy). W ustroju rodowo- plemiennym pełnili funkcje opiekunów,wojewodów, hetmanów, kniazi, dziesiątaków, strażników, sędziów, władców itd. ( w stanie pokoju).
   Lachy utworzyły swoje imperium aby chronić naród słowiańsko-aryjski pod każdym względem przed unicestwieniem na każdym tle i płaszczyźnie jakie nadciągało w nadchodzących epokach w przeszłości.
   Dziś mimo wielu prób unicestwienia wciąż istniejemy i udowodniliśmy naszą warne. Teraz aby powstać z popiołów i wrócić do tego kim jesteśmy musimy odbudować nasze wewnętrzne struktury wartości etyczno moralnych, struktury honoru , które pozwolą stać nam się na powrót silnymi i godnymi posiadania wiedzy, mocy i miana Sz-Lach-etnego, jako nosiciele tej warny (predyspozycje genetyczne i psychomatrycy).”
   (jw)

  • Polka pisze:

   Bardzo ciekawe. Białoruskie tematy krążą wokół mnie od wielu lat . Moja teściowa pochodziła z Białorusi. Wiele Jej zawdzięczam. Nieprzeciętny umysł i inteligencja. Niezwykła gawędziara i opowiadaczka. A jak jest naprawdę na Białorusi można obejrzeć poniżej.
   .https://www.youtube.com/watch?v=5CblszyNb58
   .https://www.youtube.com/watch?v=A3fgSl55vbk

  • BasiaB. pisze:

   Bardzo to ciekawe, przeczytałam z zainteresowaniem. Jeżeli to prawda: Polacy – Rosjanie, to nie dziwię się wiecznym zatargom. Co jest przyczyną że tak skutecznie przez tyle lat udawali Słowian ? Jakie jest dokładne przełożenie z genów Słowiańskich na ich Rosyjskie ?

   • Polka pisze:

    A ja się zastanawiam jakie jest przełożenie genów na rodziny, na ewentualne konflikty w rodzinach. Raczej rzadkością są czyste geny słowiańskie zachowane z pokolenia na pokolenie, biorąc pod uwagę wojny i przemieszczanie się ludności, Ja zupełnie niedawno dowiedziałam się, że moja babcia pochodziła z Litwy.

    • Ktoś pisze:

     Z tego co wiem to
     –kraje żmudzińskiego waffen ss są od przynajmniej v wieku siedliskiem SS czyli jak to zwą dzisiaj chazarów. Stamtąd szły posiłki (z zach europy) do walki o ocalenie podbitej części Kaganatu Słowian na Morzem Czarnym i ekspedycje by podbić te jeszcze „czystą część” jaką ostatecznie dobił bachor Judasza I Sakiewki Bolesław Ciapaty….. czym ZAKOŃCZYŁ ISTNIENIE CHRZEŚCIJAN na świecie.
     –Biała Ruś była najczystszą genetycznie częścią kaganatu jaka przetrwałą średniowiecze ale wraz z rozbiorami katoprzygłupiolandu jeden z carów kazał przymusowo pożenić każdą młodą Białorusinkę z kozakim mężem więc…..

 8. Polka pisze:

  Trafiłam na ciekawy kanał informacyjny

  .https://www.youtube.com/watch?v=BgaxfukLK90
  Co musisz wiedzieć o Korei Północnej

 9. Ktoś pisze:

  Dziś w nocy miałem sen, śmieszny acz realistyczny strasznie. W tym śnie jedna armia reprezentowana przez stare wiatrakowe samoloty (jak z 2 wojny światowej) walczyła z inną niewidoczną dla oka….. tak zażarcie że aż z nieba na ziemię spadały betonowe bloki – resztki jakiś konstrukcji…. przed jakimi trza się było uchylać….

  • BasiaB. pisze:

   No i dobrze śniłeś, bo wojna i rozpierducha jest na całego.
   Natomiast – TU OGŁASZAM MONIT:
   sny u innych osób to MAJAKI SENNE czyli ichnie projekcje i indukcje na zwiedzenie oraz jako pułapki. Nie przywiązywać wagi do snów, a jak już to sobie je pokonwertować czyli poobracać.

   • Ktoś pisze:

    Nie wiem czy „DOBRZE ŚNIĘ”. Wiem że „RZADKO ŚNIĘ” i zwykle to co się śni jest napastliwe w swym wyrazie. Czy ten sen opisany wyżej jest poprawny to też głowy nie daję bo ja mówiłem NIE MAM CUDOWNYCH MOCY by to sobie sprawdzić a „przestrzeń” nadal mi śmierdzi WIELKIM GLUTEM czyli śmieciami do posprzątania.

    I jeszcze jedna kwestia – PRACUJECIE DLA SIEBIE, dla przyszłości swojej i swoich dzieci. Ja tu jestem tylko PRZEJAZDEM…. bo ktoś kiedyś obiecał iż WPADNĘ. ;D

 10. Andrzej pisze:

  Pozdrawiam
  ps. „stare” pokonuje niewidzialne , MOC ” STAREGO JEST JESZCZE COŚ WARTA !

 11. Ktoś pisze:

  „„… Wielka symulacja ataku na Stany Zjednoczone. Rusza Operacja Gotham Shield.

  W środę 26 kwietnia w tzw. Obszarze Stołecznym Stanów Zjednoczonych zostanie przeprowadzona wielka symulacja skoordynowanego, kompleksowego ataku terrorystycznego z wykorzystaniem różnych rodzajów broni. Zmobilizowane zostały setki strażaków, policjantów, pracowników służb medycznych oraz tysiące statystów, mających odgrywać rolę ofiar.

  Data ćwiczeń pod kryptonimem Operation Gotham Shield nie została wybrana przypadkowo. W środę w Białym Domu ma odbyć się specjalna narada, poświęcona bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych w kontekście kryzysu z Koreą Północną. Tego dnia spodziewane jest też przybycie grupy amerykańskiej marynarki wojennej z lotniskowcem USS Carl Vinson czele na wody wokół Półwyspu Koreańskiego.

  Na forach poświęconych teoriom konspiracyjnym Operation Gotham Shield obrosła już wieloma legendami. Internauci piszą, że jednym z jej elementów ma być wybuch 10-kilotonowej bomby jądrowej nad Manhattanem. Miała by to być prowokacja amerykańskich służb, typowa operacja „pod fałszywą flagą”, której celem byłoby umożliwienie rządowi USA użycia broni jądrowej przeciw Korei Północnej….”

  http://wolnosc24.pl/2017/04/25/wielka-symulacja-ataku-na-stany-zjednoczone-rusza-operacja-gotham-shield-data-nie-jest-przypadkowa/
  (https://miziaforum.wordpress.com/2017/04/25/gubin-w-polsce-imigranci-napadli-na-13-letnie-dziecko-probujac-gwaltu-zmuszajac-biciem/#comment-308116)

  • Ktoś pisze:

   „esli dojdzie do ataku na Koreańczyków północnych korea użyje wszystkich około 18 głowic jadrowych i nie ważne czy trafią w kogoś jeśli zostaną zdetonowane w atmosferze skarzenie po fukuszimie + to z korei podniesie promieniowanie tła na globie do takich wartości ze ostatni człowiek na globie zemrze najpóżniej w 18 miesięcy JEST TO OPINIE INSTYTUTU W SZWECJI …. . więc niema co pisać …. a na miejscu Kima …… zrobił bym tak samo jesli mam odejść to nie samotnie i tyle ”

   –i dlatego wierchuszka nazi zamierza pouciekać na półkulę południową by być zabezpieczona przed skażeniem barierą zwaną „pasat” czyli cyrkulacją wiatrów zwrotnikowych…. jaka uniemożliwia się mieszanie powietrza znad półkuli północnej z tym znad południowej.

 12. Ktoś pisze:

  Prasa izraelska jest pełna entuzjastycznych publikacji o rychłym przyjściu moshiacha (w tradycji prawosławnej – Antychrysta – uwaga autora). Społeczeństwo rozgrzane jest praktycznie codziennymi informacjami o tym, że w ostatnim czasie lawinowo pojawiają się wszystkie niezbędne warunki do spotkania, wprowadzenia do świątyni i koronacji w niej fałszywego „mesjasza”. Jak pisałem już wcześniej, na nowo reaktywowany Sanhedryn skierował do prezydentów Donalda Trumpa i Władimira Putina prośbę, aby zbudować w Jerozolimie Trzecią Świątynię, twierdząc, że wszystkie niezbędne do tego warunki zostały już spełnione. Jednocześnie wstydliwie przemilcza się fakt, że na miejscu planowanej świątyni obecnie znajduje się Meczet Al-Aksa i jego zniszczenie nieuchronnie doprowadzi do nowej wojny światowej.

  Jeśli ktoś uważa, że ​​te oczekiwania i przygotowania dotyczą tylko ortodoksyjnej części Izraelczyków, ten się głęboko myli. Na przybycie moshiacha aktywnie przygotowują się nie tylko wierzący Żydzi, ale całe społeczeństwo izraelskie, jak również liczne diaspory żydowskie, rozsiane po całym świecie. Ale co jest najbardziej interesujące, do tego religijnego wydarzenia przygotowują się również oficjalne władze izraelskie.”
  (całość
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosyjscy-rabini-przygotowuja-sie-przyjscie-moshiacha-2017-04)

  –a ponieważ ON MA NADEJŚĆ WRAZ Z WOJNĄ przeciwko goim

  żydki WYWOŁAJĄ WOJNĘ/ HOLOKAUST goim BY „ON PRZYSZEDŁ” (znaczy okażą tym hitlerowcom UPRZEDNIO PRZYGOTOWANEGO do tej AKTORSKIEJ roli klauna patrz trump, putin etc…)

  znaczy ODWRÓCĄ KOLEJNOŚĆ ZDARZEŃ.

  • Ktoś pisze:

   „Wszyscy czołowi rabini izraelscy również twierdzą, że Żydzi powinni przygotowywać się na rychłe przyjście moshiacha. Twierdzą oni nawet, że czas moshiacha już nadszedł. Prasa żydowska pisze, że w ostatnich czasach wszyscy Chrześcijanie muszą pokonać dzielące ich różnice z Żydami i razem przygotowywać się i wyjść na spotkanie moshiacha.

   Według rabinów do tego spotkania praktycznie już wszystko jest gotowe:

   – na wezwanie Rady Rabinów odrodzony Sanhedryn już przystąpił do konkretnych planów budowy Trzeciej Świątyni.

   – wyhodowano „czerwone krowy”, popiół których powinien być wykorzystany do rytuałów w nowej świątyni,

   – zbudowany został i w pełni przygotowany jest ołtarz świątyni. W artykule „Ideologiczne uzasadnienie początku III wojny światowej jest gotowe”, napisałem, że niezbędna jako ołtarz w świątyni Arka Przymierza została wykradziona przez nieznaną grupę wysoko wykwalifikowanych sił specjalnych (specnazu) z tajnego sanktuarium w kaplicy Maryi Syjońskiej w północnej Etiopii,

   – gotowa jest korona Mesjasza i ornat arcykapłana, zostali wybrani i wychowani w warunkach „braku śmierci” niezbędni do wykonania rytuału chłopcy – cohen (lub koheny – Cohanim; ros. – Ко́эны или кохе́ны – Kohanim). Ostatni kamień, „kamień uwielbienia” (ros. – «камень преклонения»), niezbędny do umocowania na szacie arcykapłana,znaleziono i zakupiono za sume $ 225 mln w Afryce Południowej. Społeczeństwo izraelskie aktywnie pomaga rabinom w pozyskiwaniu wszystkich niezbędnych artefaktów.

   Sekretarz prasowy Sanhedrynu rabin Gilel Vays znalazł w Izraelu winnicę, która rośnie według starych zasad bez udziału nowoczesnych technologii. Z owoców tej winnicy, starożytnym sposobem wyprodukowano wino, którego pierwsze 30 butelek zostało już dostarczone do Sanhedrynu. Wino jest niezbędnym elementem służby świątynnej. Winnica należy do średniej szkoły szkolenia wojskowego Yatir w południowej części Hebronu. Słowa dyrektora tej szkoły Haggera Mosesa, że „winnica ta jest organiczna i uprawiana jest z pobudek idealistycznych, a nie z powodu wymagań świątynnych”, wyglądają jak słaba próba uspokojenia świeckiej części społeczeństwa izraelskiego.

   W izraelskim ośrodku szkoleniowym Mikdash rozpoczęto produkcję rytualnej oliwy do świątynnych menor. Ponumerowano i certyfikowano już 700 form do tego wyjątkowego oleju.

   Rabin Szmuel Veffer z entuzjazmem powiedział: „Ten olej został specjalnie wytworzony w drodze ręcznego zbioru oliwek, które są uprawiane na olej do menor w Świątyni w Jerozolimie, która zostanie bardzo szybko odbudowana.”

   W izraelskim społeczeństwie masowo są rozpowszechniane instrukcje o tym, jak prawidłowo spotykać, pozdrawiać i błogosławić Mesjasza po hebrajsku. Są to specjalne błogosławieństwa, które powinien wypowiadać każdy Żyd podczas oczekiwanego spotkaniu.”
   (jw)

   –co tam kilka miliardów istnień dla ZASPOKOJENIA TEJ ŚWIATOWEJ PEJSATEJ SZAJBY?

   przecież to, jak mawiał jeden wybitny na ludobójczym polu żyd, TYLKO STATYSTYKA…

  • Ktoś pisze:

   Jakby komuś się nie zajarzyło… ma PRZYBYĆ WRAZ z OTWARCIEM WRÓT … 13 maja 2017…

   tym WIELKIM HITLEROWSKIM RYTUAŁEM jaki się oni chwalili iż WTEDY TRIUMFALNIE POWRÓCĄ…. patrz blog MOJE RIESE

   • BasiaB. pisze:

    Chciałam nieśmiało przypomnieć:
    – Oni udają NAS !
    – Jeżeli udają nas, to powinni wiedzieć, że naszego BOGA nie da się przechytrzyć lub okłamać.
    – Jeżeli o tym nie wiedzą lub nie pamiętają to warto by sobie przypomnieli, o ile oprogramowanie im pozwala: na jakich zasadach otrzymali ARKĘ wraz z 12 przykazaniami !

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     System Kontroli i Zniewolenia został wam wdrukowany wraz z Liczbą 12 które wyrzuciło Najwyższego Stwórce pod Postacią Kosmicznej Mamy z tego świat.

     Mając Liczbę 12 mamy po połowie dwie szóstki czyli Liczbę zarezerwowaną dla Człowieka.

     Mając Liczbę 13 mamy także dwie szóstki jednak z Nadrzędna Liczbą 7

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Liczba 13 wpisuje się w Zasadę złotego podziału i pochodzi z Ciąg Fibonacciego Skoro nie można powrócić obecnie do Jedności Wszystkiego Stworzenia do Świetlanej Osobliwości tj Początku może warto przemeblować tutaj porządek Świat i przywrócić Kosmiczną Harmonie w Tym Ziemskim Ogródku.

     Będziemy mieć 13 miesięcy Księżycowo-Solarnych każdy równiutko po 28 dni będziemy mieć jeden dzień poza Czasem na Świętowanie Nastania Nowego Roku tak jak to ma być czyli na przełomie Zimy i Wiosny

     Będziemy Mieć cztery pory Roku Harmonijnie po Sobie następujące każda Równiutko po 91 dni (13*7) co w Innym układzie daje Liczbę 19 czyli Numer Zarezerwowany dla Księżycowej Wróżki.

     Lustro Królowej Śniegu Zostanie z Powrotem Stworzone jako Nowe i będzie Fajnie i Bajkowo.

     Co ma liczba 19 wspólnego z Księżycem po prostu wpisuje się Ona w wyższą Mechanikę Nieba oraz Cykle Metona
     https://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_Metona
     dodatkowo równiutko co 19 Lat jak w Zegarku Mamy do Czynienia ze Zjawiskiem Pełni Księżyca na Tle Gromady Gwiazd zwanych Plejadami.

     Liczba 13 jest także Nierozerwalnie Związana z Cyklem Koniunkcji Planet Venus-Ziemia gdzie w czasie 13 Venusjańskich Lat jest Rysowana Gwiazda Pięcioramienna zwana Pentagramem.

     Pentagram to obraz Doskonałej Jednostki Ludzkiej sprzed Upadku.

     Pięć Lat Ziemskich jest równe 8 Venusjańskich
     8 Lat Ziemskich jest Równe 13 Venusjańskich.

     Równiutko co 8 ziemskich lat Planeta Venus pojawia się Niczym 8 gwiazda wśród 7 gwiazd zwanych Plejadami.

    • BasiaB. pisze:

     Alicjo i Ktoś tu macie min. odpowiedzi na Wasze posty. Szkoda, ze ta rozmowa została tutaj na „Wieściach.. ” rozpoczęta.
     Mam nadzieję, że dalsza dyskusja potoczy się już chociażby pod tym artykułem:
     https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/25/apoptoza-smierci/

   • Ktoś pisze:

    Wiem że to powinno być NATURALNE działanie ale przypomnę iż warto by było sprawdzić
    –co, w jakiej formie i w jakiej ilości kryje się za tymi WROTAMI
    –o co biega z tymi STATKAMI PLEJADAN jakimi cobra bez przerwy straszy w swoich wywiadach….

    to takie MINIMUM jak się komuś chce być gotowym na starcie.

 13. Pingback: Apoptoza śmierci | Mistyka

 14. Wojwit pisze:

  http://reporters.pl/6009/budowlany-przelom-zaczeli-drukowac-domy-w-3d-czas-budowy-24-h-i-mieszkasz-a-cena-wideo-foto/

  Do tego dochodzą różne technologie pozyskiwania darmowej energii…

  TO JUŻ WSZYSTKO TU I TERAZ JEST!!!
  Tylko że nie dla nas…

  Nam rządzący mówią: „-Nie macie gdzie mieszkać? Weźcie kredyt na trzydzieści lat. -Za mało zarabiacie? -Zmieńcie pracę. Trzeba być idiotą, żeby pracować za mniej niż 5000zł”.

  Dołóżcie do tego drukowanie narządów w drukarkach 3D, o którym już na tym forum pisałem. Być może nawet już nie poza ciałem a w ciele (jak w filmie s.f. „Elysium”).
  A u nas i dla nas? Wieloletnie kolejki na zabiegi operacyjne czy do lekarzy specjalistów.

  Basiu, wiem że to ISTOTNE. Te wieści MUSZĄ BYĆ ZNANE WSZYSTKIM POLAKOM. Państwo Czytelnicy – pomóżcie je rozpropagować. Tylko po porównaniu z tymi nowinkami, dla nas nowinkami – bo skoro zdecydowali puścić o tym parę z ust to znaczy, że ta technologia ma już ładnych parę lat. A to z kolei znaczy, że sami mają już coś lepszego. Dopiero po przeanalizowaniu powyższego widać głębię rynsztoka, do którego nas spuścili…

  • BasiaB. pisze:

   dla nas harówa –> h’ AR wa
   Nie popieram drukowania narządów bo to transhumanizm, to technologia klonów, ale masz rację:
   ” skoro zdecydowali puścić o tym parę z ust to znaczy, że ta technologia ma już ładnych parę lat.”

   • Wojwit pisze:

    Basiu, większość ludzi jest tak wmanewrowana w to, co nam une uszykowali, że dopiero takie łopatologiczne i jednocześnie materialistyczne ukazanie, gdzie jesteśmy a gdzie moglibyśmy być, może otworzyć im oczy i popchnąć do działania.

    • Wojwit pisze:

     To jest CLOU.

    • BasiaB. pisze:

     Bo po Atlantydzie zafundowano nam EPOKĘ KAMIENIA ŁUPANEGO !

    • Radiacja pisze:

     Raczej EPOKĘ KAMIENIA CIUPANEGO..ale to tak mała poprawka etymologiczna. Jest tak, ponieważ wszystko to dzieje się rozłożone w „czasie” tak, aby kolejne pokolenia mutich zapominały. Jeśli ktoś ma pamięć wzorcową, czyli taką że pamięta ważne zdarzenia z dzieciństwa to znaczy, że pamięć jego komórki jest żyworodną. Polega to na tym, że stare komórki przekazują nowym swą wiedzę pokoleniową. Na tym polega fenomen słowiańskości, na pamięci..i koncentracji na dowolnej rzeczy w odpowiednim dla siebie miejscu. Wracając do Epoki kamienia ciupanego to metoda, ktora pozwala precyzyjnie i w bardzo długim „czasie”(coś czego nie ma, czyli iluzja przestrzeni) sprawić że kamień ma zmieniony kształt, ale nie wiadomo jak do tego doszło i kto to zrobił 😉

    • BasiaB. pisze:

     Fajnie to określiłeś.
     Cały czas mam informacje i odczucie, że czas Atlantydy to nie tysiĄce lat wstecz, ale zaledwie – NIEWIELE.
     TAKIE MAM WRAŻENIE ŻE :
     ” iluzja przestrzeni MOŻE sprawić że kamień ma zmieniony kształt, ale nie wiadomo jak do tego doszło i kto to zrobił 😉
     🙂

 15. Ktoś pisze:

  NIEMCY© zobowiązani są prawnie (oczywiście nie mówimy tu o Boskim Prawie) do uiszczania opłat licencyjnych firmie o nazwie Bundesrepublik Deutschland GmbH (Republika Federalna Niemiec GmbH), której właścicielem jest słup nadnarodowej finansiery Caio Koch-Weser, o czym świadczy jego podpis jako „jedynego wspólnika” w dokumencie złożonym w „niemieckim” Registergericht (sądzie rejestrowym) pod numerem rejestracyjnym B 51411…”

  „- To, co czytamy w Wikipedii na temat Republiki Federalnej Niemiec jest kłamstwem takim samym jak np. państwo o nazwie USA (firma której właścicielką jest oficjalnie królowa Elżbieta II, dłużniczka prywatnego banku o nazwie Bank of England, którego właścicielami są Rotschildowie) albo państwo Izrael, którego wraz z Jerozolimą właścicielami są również Rotschildowie. ”

  „Po rzekomym „zakończeniu” II-giej wojny światowej (tak nazwano akt kapitulacji Wehrmachtu) pewni bardzo wpływowi ludzie z rządu cieni, doradcy Białego Domu, np. Teodore N. Kaufman i Henry Morgentau jr. podsunęli ówczesnemu prezesowi zwanemu prezydentem firmy o nazwie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej plany wymazania Niemców jako narodu z historii świata.

  Liczą się tylko motywy. Poznaj motywy postępowania, a poznasz prawdę, która cię wyzwoli. Prawda jest ta informacją, której ci brakuje, żeby ocenić w jakiej niby rzeczywistości żyjesz.
  Pytanie: Dlaczego nie wysterylizowano wszystkich Niemców i ich dzieci jak planowano?
  Odpowiedź: Ponieważ zamieniono ich jak i resztę narodów w niewolników, którzy w swoim czasie, po wykonaniu pewnej określonej pracy zostaną wyeliminowani jako „useless eaters” (darmozjady), jako „bydło naziemne”, jako „mieszkańcy świata umarłych” – jak nazywają między sobą cienie lóż rządzących ludy zamieszkujące ten świat; ich świat, nadzorców, nie owych ludów.

  (całość
  http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=60&p=68198#p68198 )

  —a w polin TAK SAMO…..

  trochę judaszowych paciorków, jakieś pustynne SS do zabijania opornych i interes się kręci w „boskie prawo” czy „niepokalane objawienia”…..

  Jest taki film Banditas (sexipistols) w jakim DOSKONALE POKAZANO jak się dzisiejsi miliarderzy „DORABIALI” na MORDACH prawowitych właścicieli….. te wszystkie icki z cygarem idą ZAWSZE TĄ SAMĄ BIBLIJNĄ DROGĄ… podbijania, mordowania i wyzyskiwania coraz to innych krain w jakich przyrodę stać na coś więcej niż rodzenie ostu czy kaktusów….. co w oczach tych icków jest już zbrodnią antypejsonazizmu…..

  PS. WŁAŚNIE JEST CZAS SKŁADANIA DANIN więc nazi ściąga na miejsca targów ze swoimi guślarzami odnawiać cyrografy w zmiana za władze nazi nad goim……

  oczywiście wszystko z „troski” o goim „dobrobyt”….

  • Ktoś pisze:

   Ostatnia ofiara za 144 tysięcy bilecików….

   im więcej, im tłuściej, im krwawiej tym miejscówka bliższa prawicy fuhrera jezusika (maschiacha jozuego)…. czy jego ryjoświnskiej matulki… na darczyńcę czeka….

   PS.
   Amerykanie właśnie ewakuują swoich cywili z Korei Południowej, w czerwcu mają to zakończyć a w lipcu będą już gotowi do „DEMOKRATYZOWANIA” złóż metali ziem rzadkich znajdujących się w posiadaniu KRLD podobnie jak zajęli „na przesmyk suwalski” te z polin warte wedle szacunków 5 BILIONÓW dolarów…… IN MINUS oczywiście…. IN MINUS…. bo zapewne i więcej.

 16. Ktoś pisze:

  „Antypolski rząd żydówki Szydło sprowadza na Polskę ukraińskie upiory.

  „Świadectwem naszego zwycięstwa jest dzisiaj również to, że do naszych cerkwi i społeczności możemy wprowadzać nowo przybyłych z Ukrainy braci i siostry, zmuszonych przez uwarunkowania ekonomiczne oraz polityczne, a także wojnę na wschodzie Ukrainy, do porzucenia swojej ojczyzny.”

  Biskupi grekokatoliccy o Akcji „Wisła”: ta rana nadal boli

  Pomimo upływu lat, nie można zapominać o tym, co się wtedy stało i co do chwili obecnej jest bolącą raną, która pochłania nas jako naród – piszą w przesłaniu w sprawie uczczenia 70. rocznicy Akcji „Wisła” biskupi Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego w Polsce: abp Eugeniusz Popowicz i bp Włodzimierz Juszczak.

  Na początku swojego listu biskupi przypominają, że Akcja „Wisła” rozpoczęła się 28 kwietnia i trwała do końca lipca 1947 roku. Zorganizowana została przez ówczesną komunistyczną państwową Służbę Bezpieczeństwa. W jej wyniku, z Łemkowszczyzny, ziemi przemyskiej, jarosławskiej, tomaszowskiej, hrubieszowskiej, chełmskiej oraz lubaczowskiej, wysiedlono około 150 tys. osób. Natomiast w latach 1944-46, dokonano wysiedlenia blisko pół miliona ludzi na radziecką Ukrainę.

  „Po tym wszystkim sytuacja Ukraińców w Polsce diametralnie się zmieniła. Rodzinne ziemie od Łemkowszczyzny aż po ziemię lubaczowską, chełmską i hrubieszowską, zostały osierocone: spalone i opuszczone cerkwie, wsie, chaty; zapuszczone i porzucone cmentarze, z doczesnymi szczątkami chowanych tam od stuleci bliskich. Nastała cisza, w której nie było już słychać ni ojczystego języka, ni modlitwy, ni pieśni” – piszą hierarchowie.

  Polscy biskupi greckokatoliccy zaznaczają, że mimo upływu lat, nie można zapominać o tym, co się wtedy stało „i co do chwili obecnej jest bolącą raną, która pochłania nas jako naród, razem naszą historią, kulturą, wiarą, językiem a także tradycją”. „Wspominając smutne wydarzenia z przeszłości, jeszcze usilniej zachęcajmy wszystkich do uświadomienia sobie przy tej okazji swojego pochodzenia, historii swojego narodu oraz swojej wyznaniowej i narodowej identyfikacji” – zachęcają.

  Hierarchowie stwierdzają, że mimo strat duchownych, kulturowych, cerkiewnych, narodowych oraz społecznych, które są bezpośrednią konsekwencją Akcji „Wisła”, dzisiaj Ukraińcy są „żywą Cerkwią i społecznością”. „Świadectwem naszego zwycięstwa jest dzisiaj również to, że do naszych cerkwi i społeczności możemy wprowadzać nowo przybyłych z Ukrainy braci i siostry, zmuszonych przez uwarunkowania ekonomiczne oraz polityczne, a także wojnę na wschodzie Ukrainy, do porzucenia swojej ojczyzny. Między innymi w Polsce, szukają oni dla siebie pracy, szkoły, a często także nowego miejsca stałego zamieszkania. Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania oraz zrozumienie spuścizny przodków, pozwolą społeczności ukraińskiej w Polsce na nowo się odrodzić oraz z nadzieją dawać świadectwo swojej wiary i miłości do tego, co ojczyste” – piszą.

  Pasterze Kościoła greckokatolickiego zachęcają do modlitewnego uczczenia 70. rocznicy Akcji „Wisła” oraz włączenia się w obchody rocznicowe. Rozpoczną się one 28 kwietnia w Przemyślu.

  Biskupi zalecają, aby 28 kwietnia, czyli w dzień, kiedy rozpoczęła się Akcja „Wisła” w 1947 r., w cerkwiach odprawić Panachydy (nabożeństwa żałobne) za ofiary akcji oraz wszystkich, którzy w wyniku tej akcji umarli na obczyźnie i byli pochowani daleko od swojej ojczystej ziemi. Podobne modlitwy i Msze święte mają być też odprawione w niedzielę 30 kwietnia.
  Zachęcają także, żeby w piątek 28 kwietnia, o godzinie 18.00, w oknach swoich mieszkań, postawić zapaloną świeczkę na znak pamięci o tych, którzy w 1947 roku byli przymusowo wygnani ze swoich domów. Proszą także o organizowanie spotkań ze świadkami wydarzeń sprzed 70 lat, a także przygotowanie tablic, które na ścianach świątyń upamiętnią tamte wydarzenia.

  Biskupi zapraszają także na główne uroczystości, które w piątek 21 lipca odbędą się Świętej Górze Jawor.

  Przesłanie podpisali: metropolita przemysko-warszawski abp Eugeniusz Popowicz i bp wrocławsko-gdański Włodzimierz Juszczak.

  http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,30065,biskupi-grekokatoliccy-o-akcji-wisla-ta-rana-nadal-boli.html
  (https://www.monitor-polski.pl/dr-rodriguez-z-fundacji-keshe-potwierdza-100-leczenie-raka-piersi-gansami-wapnia/comment-page-3/#comment-277463)

 17. Ktoś pisze:

  ARMIA KLONÓW
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powstala-sztuczna-macica-biobag-i-odbyly-sie-juz-pierwsze-eksperymenty-na-owcach

  czy inne filmy z MASOWYM RODZENIEM SIĘ KLONÓW zapraszają…. w uwierzenie w ich przesłanie 😀

 18. Ktoś pisze:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przygotowywane-amerykanskie-uderzenie-jadrowe-rosje-2017-04

  Pionki porozstawiane, cele dla rakiet wyznaczone, teraz tylko dokończyć zasilanie bunkrów w papu, pochować w nich kastę panów (nazi) i niech się goje rżną na wojnach do ostatniego dziecka…..

  ku chwale kosmicznego fuhrera maschiachem zwanego

 19. Ktoś pisze:

  https://www.monitor-polski.pl/i-konferencja-technologii-keshe-poczatkiem-nowej-ery-w-polsce/comment-page-3/#comment-277728

  O obozie jakiego wedle nazi nie było czyli o KL Warschau jakiego upamiętniająca istnienie tablica była pomiędzy torami nad wiaduktem-komorą gazową tego obozu….

  • Ktoś pisze:

   Jednych AK’owców nazi zakatowało w KL Warschau

   a innych leczyło z miłości do Ojczyzny w obozach przymusowej opieki
   https://marucha.wordpress.com/2017/04/28/historia-szpitala-w-tworkach/

   dziś też pada ze strony tych samych środowisk iż „polski patriotyzm” to……. itd….

   a jeszcze kiedyś jakiejś żydówie w wywiadzie prasowym się wymskło, iż KL OŚWIĘCIM jest tak troskliwie pielęgnowany „BO ON STOI DLA WAS, NA POTRZEBY WASZEJ KAŹNI Polacy”….

 20. LETO pisze:

  . Wciąż pada deszcz. W okolicach Oświęcimia interweniowali już strażacy – wynika z danych służb zarządzania kryzysowego.Nazi gusła szlak trafia.

  Czytaj więcej na https://pogoda.interia.pl/wiadomosci/news-wciaz-pada-trudna-sytuacja-na-poludniu-polski,nId,2388371#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  • BasiaB. pisze:

   ” Nazi gusła szlak trafia.”
   Zgadza się – świetna robota.
   Dziś słonecznie, chociaż zza chmur, ale zdecydowanie cieplej niż wczorajsze 3 st. 🙂

 21. Polka pisze:

  „Objawienia Fatimskie” – pytania do wróżki Alis .https://www.youtube.com/watch?v=aLl9zgw4Sn0

  • BasiaB pisze:

   Kiedy leciałam Lufthansa do Panamy i z powrotem zauważyłam na wyświetlanej mapie – drodze lotu pewną ciekawostkę, otóż ukazywały się stolice państw europejskich, nawet Bukareszt, w Warsaw – zaledwie na 3 sekundy, napis wygaszał się i dalej widniały tylko nazwy innych stolic bez: WARSAW ?!
   Ciekawostka nieprawdaż ?
   a nazwa Frankfurt brzmi FRANCFORT, o czym pisałam.
   Franc Fort !!!

 22. Ktoś pisze:

  „Przepraszam, ale nie mam czasu a nawet i chęci tłumaczyć poniższego. Informacji w temacie „equitable sharing” jest mnóstwo na Sieci. W skrócie wyglada to tak, ze policja może zabrac własnośc obywatela i zatrzymać bez jakiegokolwiek wyroku sadowego. A w Polin musi być przeciez więcej Ameryki niz w Ameryce i mamy skutek jak z tytułu niniejszego wątku.

  Niestety, dotyczy to tylko negatywnych sytuacji. W sprawie na ten przykład dostępu jednostki do środków obrony (broni palnej i innej) niestety, Ameryki się nie naśladuje.

  .https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2016/03/28/the-feds-have-resumed-a-controversial-program-that-lets-cops-take-stuff-and-keep-it/?utm_term=.fb395c298341

  (https://marucha.wordpress.com/2017/04/28/udowodnij-ze-nie-ukradles-inaczej-stracisz-caly-majatek-dzis-wchodzi-w-zycie-konfiskata-rozszerzona-bedzie-jak-za-komuny/#comment-671341)

  kolejna żaba…..

 23. Ktoś pisze:

  Cisza tu jak TVN zasiał a tymczasem nazi ma nowy zdrowszy magiczny proszek jakim oczyści jewrejopejską ziemię obrzezaną z murzynów jak już ci murzyni żydowskiej sprawy wykonają swoją robotę

  https://losyziemi.pl/afryka-nieznana-choroba-zabila-w-liberii-11-osob-w-ciagu-pieciu-dni

  • Ktoś pisze:

   „Słowiańska Dusza kolektywna już się przebudziła, ale nie dotarło to jeszcze do świadomości Słowian jako ludzi pojedynczych. Na poziomie świadomości zbiorowej to wszystko jest, cała nasza przeszłość, choć nie potrafimy do niej dotrzeć.

   Mamy wgrane algorytmy „korygujące” i są to filtry zainstalowane w naszych mózgach odrzucające część ważnych dla nas informacji. Kto nam to zrobił?

   Uwaga ludzi, szczególnie mężczyzn – bo to na nich spoczywa odpowiedzialność za przeprowadzenie właściwych zmian – kierowana jest na dziwki we wszelkich dowolnych wydaniach i tu się panowie, niestety, dają na to łapać.

   Czystość świadomości opiera się na niewinności – jaką niegdyś mieli także dorośli ludzie, a nie tylko dzieci (algorytm pierwotny, dany od Boga, nieskażony śmieciami podświadomości z obszaru „seksu”) – i szkodniki niszczące ludzkość o tym wiedzą i to powszechnie stosują. Żaden napalony permanentnie facet nie jest zdolny do racjonalnego myślenia. A przecież w taki stan wprowadzają rodzaj męski wszystkie filmy, reklamy i „styl życia” a lekarze „zalecają seks bo jest zdrowy”!

   Ekstremum z postaci przymusowego celibatu ma – co przecież nie dziwi – zupełnie takie samo działanie jak rozpasanie seksualne. W przymusowym celibacie orgie odbywają się (przeważnie) w głowach nieszczęśników, a w przypadku mężczyzn nie związanych celibatem są to także i czyny nierządne.

   Przykazania z Dekalogu zostały ośmieszone i wykrzywiono ich przesłanie właśnie po to, by ludzie dobrowolnie chcieli iść do piekła.

   „Nie pożądaj żony bliźniego swego[…]”. Dlaczego? a no dlatego, że jeśli każdy będzie pożądał żony bliźniego swego to będzie powszechna Sodoma i Gomora.
   Czystość, wierność i cnota – kto pamięta jeszcze, co to jest i dlaczego to takie ważne nie tylko dla normalnego funkcjonowania rodziny ale także i ciągłości danego narodu?

   Przypomnijmy sobie, co jako pierwsze zalało nasze kioski Ruchu przy rozpoczynaniu w naszym kraju „transformacji”? PORNOGRAFIA!

   A dlaczego? a no dlatego, ponieważ napalony facet będzie patrzył na kobiety pod kątem możliwości ich przelecenia i będzie mu obojętne, czy likwidują właśnie fabrykę, w której on pracuje i tym samym on stanie się bezrobotny.

   Gdy Stalin zorganizował tajną naradę dla wąskiego kręgu dowodzenia okazało się, że omawiany temat przeniknął na zachód, o czym doniosły radzieckie służby tajne. Wówczas Stalin zagroził, że rozstrzela każdego uczestnika tego tajnego spotkania, jeżeli winny się nie przyzna. Wówczas Mołotow powiedział, że w czasie spółkowania jego żona go o to zapytała i on jej powiedział (ona była żydówką). Na co Stalin wsadził do więzienia żonę Mołotowa a Mołotowowi nie zrobił nic.

   Czy panowie są w stanie zrozumieć własną pozycję, uwarunkowaną płciowo?
   Jako pierwsze należy wyrzucić z własnego życia wszelkie plugastwo i nie dać się oszukać „nowoczesnością”, bo skutki tego są poważne i nieodwracalne.
   A więc jeśli już bara bara, to z własnej woli a nie dlatego, że impuls przyszedł z zewnątrz – z filmów czy gołych dup „modelek”.

   I należy bronić niewinności i czystości naszych dzieci, nie pozwalać na żadne „przyjaźnie” w przedszkolu.

   Seks odbywa się na poziomie zwierzęcym i dlatego dopiero człowiek – wyposażony w normalnie funkcjonujący mózg – może mieć kontrolę nad własnym postępowaniem. Co wyklucza przelatywanie wszystkiego, co się rusza.

   Na jutubie są różne filmiki, niby to pokazujące Słowianki, ale tu, gdzie impuls idzie „w gacie” to nie ma nic wspólnego ze słowiańszczyzną, a tylko z pornografią.

   Sprawy intymne powinny być wyłączone spod kurateli społecznej i ludzie sami powinni je według własnego uznania regulować.
   Ale co my dziś widzimy? bysior z siks pekiem, w ciasnych slipach by nie było wątpliwości, co w nich jest i do tego dziwki z wymionami zamiast piersi i wypiętymi dupami w które wrzynają się stringi.

   Czy ktoś się martwi, że jest mało inteligentny? nic podobnego! chłopy chwalą się zaliczonymi kobietami a kobiety martwią się, że być może nie są „seksowne”. No to w jakim kierunku może zdążać całość? – prosto do piekła!

   W czasie aktu płciowego następuje wymiana energii. Czyli kobieta przyjmuje „pieczątkę” partnera, a on „pieczątkę” jej.
   Wszystko w Kosmosie to forma energii.
   Dziwki mają totalnie zakłócony schemat energii własnej, początkowej i one dlatego nie mają spójnej osobowości. Noszą one w sobie „odcisk energii” partnerów seksualnych i to jest dla nich szkodliwe. Każda prostytutka jest arogancka, ponieważ nie ma ona możliwości wykształcić własnej, odrębnej osobowości.

   Przesłaniem, które podprogowo się ludziom w ich głowy wgrywa jest: nie jest ważne, że jest bezrobocie i bieda, nie jest ważne, że ludzkość stoi na krawędzi wojen o światowym zasięgu – ważne jest, żeby „zgodnie” z instynktem rozrodczym spółkować z kim się da i gdzie się da.

   Mam nadzieję, że panowie zrozumieli ogrom odpowiedzialności, jaki na nich ciąży i nie będą niczym ciamasy dupasy zasłaniać się „niemożnościami”, lecz staną na wysokości zadania i jako naczelne postawią sobie wprowadzenie moralności we własnej rodzinie i najbliższym środowisku.

   I co? czy już gotowe do plucia są osobniki więcej chcące niż mogące? Przecież są nawet tacy, którzy mają ambicje umrzeć w czasie spółkowania, bo to dla nich ponoć byłaby piękna śmierć :)))))))
   Co to oznaczało by dla kobiety, która ze śledziem trupa pozostała by przy życiu, to już ich nie obchodzi. Ale tak to jest, gdy folguje się zaleceniom pornografistów i lekceważy PRZYKAZY BOSKIE.

   (jw)

   • El pisze:

    Podaj linka Waść do tej wypowiedzi:)

   • WolneJa pisze:

    Ciekawe wnioski w teorii, lecz są to tylko wnioski teoretyczne. Natomiast w praktyce autor tego tekstu pewnie sam nie byłby w stanie sprostać pokusom, które czyhają na każdym kroku za rogiem. Także tekst ten przekazuje treści bardzo wartościowe, o ile w istocie pobudzona została duchowość. W innym wypadku zatrąca to z lekka o klimaty inkwizycji 😉

    Duchowości nie pobudza się przymusem i zakazami, tylko szczerością i spontanicznością. Jeżeli stosowane przykazania były ustanowione dla żydów to tylko dlatego, aby mogli wzorować się i zachowywać tak jak człowiek uduchowiony, czyli taki który te wszystkie przymioty nosi w sobie, bo jest wolny od pożądania i instynktów zwierzęcych.

    Jeżeli mężczyzna ma w sobie tzw. iskrę uduchowienia to nie interesują go kobiety, które- „mają totalnie zakłócony schemat energii własnej, początkowej i one dlatego nie mają spójnej osobowości”.
    Jest to niemożliwe, ponieważ jest to inny poziom postrzegania i odbierania promieniowania- czyli energetyki. Przebywanie z takim osobnikiem wręcz jest odrażające i obżydliwe, nie ujmujac walorom np. fizycznym, ale i tutaj pewne kryteria całkowicie odbiegają od normy.( np. celebryckie ślicznotki, które są już tak sztuczne, że aż nieprawdziwe. Zastanawiające jest jak ci ludzie żyją? to chyba wegetacja ziemska, a może nieziemska)

    • El pisze:

     Innego życia nie znają i nie chcą poznać,opierają się na urodzie oraz piniądzach a gdy to mija to gniją jeszcze bardziej szarpani „niesprawiedliwością życia” a w rzadkich przypadkach przyjdzie jakiś przebłysk świadomości,który znowu i tak wpada zazwyczaj w szereg czekających na nie pułapek 🙂
     A co do porno-zniewolenia to ja się dziwie,że tak rzadko o tym się pisze.Bo akurat ta broń jest chyba ich najskuteczniejszą w destrukcji naszych boskich możliwości i to na masową skale – dotyka prawie wszystkich,bo kto nie miał z tym styczności na jakimś etapie swojego życia?Zresztą nawet chcąc czy nie chcąc można trafić na mocne obrazy w necie,tv czy chociażby półkach sklepowych a to już wystarczy by otworzyć zainteresowanie a później w to pogrążyć.Ja na pewno nie będę udawał świętoszka i też dałem się za szczeniaka temu ulec gdy jeszcze nie otworzyłem dostatecznie świadomości a presja środowiska w,którym przebywałem pchała w te klimaty i to dawało takie ogólne przyzwolenie bo skoro wszyscy to i ja.Ale i tak nigdy mnie to nie pożarło i dlatego zdołałem utrzymać swój stosunek do kobiet jaki niosłem od dziecka.
     Jeśli chodzi o pożądanie i jak sobie z nim radzić zwłaszcza gdy nie jest się w żadnym związku to tu się pojawia problem.Generalnie to czysta natura w sumie i zaspokajanie się samemu daje pewne minusy,ale gdy nie korzysta się z porno to chyba jest jedyne słuszne wyjście jeśli ktoś nie może się powstrzymać 🙂
     Z drugiej strony byłem zaskoczony bardzo gdy wchodziłem w okresy wyżyn swoich możliwości świadomości,wyższych częstotliwości i po jakimś czasie zdawałem sobie sprawę,że pożądanie zupełnie uleciało,czułem się lekki z pełną kontrolą.Mógłbym się uruchomić,ale tylko gdy tego Ja zechce – żaden czynnik zewnętrzny nie był w stanie na mnie wpłynąć:)To było zajebiste
     Także gdy ktoś wynurzy głowę ponad system i się utrzyma w wysokich duchowych wibracjach to jest w tych sprawach wolny jak ptak:)

    • Darmir pisze:

     Tak, rzadko się pisze bo jest to społecznie akceptowalne ,~ 30 % internetu to zasoby porno,pytanie, czemu to się tak szerzy ,weźmy alkohol , mięso, porno,-ma tą samą wibrację, te same kody,oczywiście nie wszystko naraz występuje, zależy kto ma jakie programy.Tu małe ale, alkohol w dawkach terapeutycznych ma inne działanie niż w mega -dawkach imprezowych .Każde wejście na stronę porno -erotyczną bez zabezpieczenia energetycznego powoduje na zasadzie telegonii wejście w rezonans ze strukturami energetycznymi: mentalnymi ,emocjonalnymi.fizycznymi, eterycznymi itd.

    • BasiaB. pisze:

     na zasadzie telegonii wejście w rezonans
     DOKŁADNIE i to co przedmówcy wcześniej napisali 🙂

  • Ktoś pisze:

   „Limes Sorabicus. Młody PoLachu, potomku swych starożytnych dumnych Przodków, zapamiętaj te dwa słowa do końca swojego życia, one zapewnią Ci intelektualne bezpieczeństwo w (kończącej się na szczęście) epoce kłamstwa, chaosu i zmasowanej antypolskiej propagandy. Wskrzesić Ducha Wielkiej Lechii i obudzić śpiących PoLachów?

   Nic prostszego. Wystarczą te dwa krótkie słowa: Limes Sorabicus…

   Limes Sorabicus to „polsko-francuska” (lechicko-frankońska) granica wyznaczona przez króla Franków Karola Wielkiego w 805 roku. Dla współczesnego młodego PoLacha okłamywanego przez współczesną masońską szkołę (kontynuacja masońskiej Komisji Edukacji Narodowej), okłamywanego przez szkolnych (też okłamanych) nauczycieli historii, niemiecka (!) mapa dokumentująca tereny zamieszkane przez Słowian we wczesnym średniowieczu musi być nie lada intelektualnym szokiem. Szok jest tym większy, że mapa, o której mowa, jest jak najbardziej „legalna”, bo udostępniona publicznie przez illuminacką Wikipedię.

   Granica „polsko-francuska” (lechicko-frankońska) rozpoczynała się od Adriatyku,

   przechodziła w okolicy dzisiejszego Linzu
   brzegiem Dunaju do Ratyzbony (Regnica),

   stamtąd do Norymbergi.

   Od Norymbergi szła do Bambergu,

   Erfurtu,
   dalej wzdłuż biegu Soławy,
   Halle,
   Magdeburga
   i Łaby,
   aż do jej ujścia między Hamburgiem i Lubeką,
   gdzie znajdował się Związek Wielecki.

   Dokładnie ją przestudiuj mapę. Linia przerywana, sięgająca poza Limes Sorabicus, wyznacza najdalszą na Zachód granicę osadnictwa Słowian. VI-VIII wiek: Słowianie graniczą z Danią (Jutlandia), sięgają nad Ren (Grań), Radencę, Men (Mień), aż po rzekę Lech w Bawarii, która do dziś nosi tę nazwę. Dawna nazwa Augsburga to Miasto Lecha, Salzburga – Starogród, Regensburga (Ratyzbony) – Regnica, Poczdamu – Postupim”

   (jw)

 24. jaga pisze:

  Obejrzałam właśnie propozycję zmiany obecnego orła w godle, na inszy znaczy sie ,,lepszy””..do reszty chcą z nas zrobić idiotów. Wygląda jak przestraszony brojler, dupa ciąży ku dołowi w przedszkolu ładniejsze rysują…tylko bluzgać się chce na ten widok

 25. Ktoś pisze:

  „Pentagon planuje przenieść dowództwo szczebla dywizji dla działań w Europie z niemieckiego Baumholder do Poznania – ustalił portal Defence24.pl. Oznacza to, że działania amerykańskich wojsk Europie Środkowo-Wschodniej będą koordynowane z Polski.”

  całość
  https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/02/bardzo-wazna-informacja-choc-nie-pozorna-sama-w-sobie-w-polsce-ma-sluzyc-dowodztwo-mission-command-elemen/

  • LETO pisze:

   Czyli allachy w Niemczech zaczna niedlugo krwawa laznie.A merkel ciagle sama ,a do wyboru miala dwa miliony jurnego araba.

 26. Minerałek pisze:

  Mylisz sie Ktosiu, to może być Twoja Arka, Muki wybiera sie na Wyspy Marshala na Pacyfiku i wielokrotnie o tym pisał, jezioro Niedźwiedzie może być ewentualnie dla kogoś z nas, jesli bedzie na tyle mobilny, zdeterminowany i w 100% przekonany we wszystko o czym Muki pisze, ilu jest takich???

  • Ktoś pisze:

   Widzisz głuptasku JEDYNE BEZPIECZNE MIEJSCE będzie tam gdzie jest ….. KRÓL Z KRAKOWA

   a go ani w kanadzie ani na Pacyfiku niet bo jest w KRAKOWIE. 😀

   I ten fakt NIE JEST JAKĄŚ NIEZIEMSKĄ TAJEMNICĄ a jest JAWNIE napisany w przepowiedniach o nim.

  • BasiaB. pisze:

   Minerałku – fizycznie nic nikomu nie pomoże, bo fizyczne jest odzwierciedleniem energetycznego, a o tym pisałam Tu i następne pod spodem.
   https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/25/apoptoza-smierci/comment-page-1/#comment-31336
   A energetycznego nie widać, bo zastosowali lustra – czyli SIAL !!
   Skrystalizowany krzem pokryli glinem, który prawie w 100 % odbija światło, stąd ŚLEPOTA !
   Chyba nie sądzisz, że jakiekolwiek miejsce na Ziemi da komukolwiek schronienie ?
   nie ma takiego Miejsca !!!

   JEŚLI NIE WYGRAMY TERAZ TO NIGDY !!!
   Jeśli przegrają to tylko ONI !

 27. Minerałek pisze:

  Tak Basiu, zgadzam się z Tobą,
  Ktosiu, dlatego wracam do Polski a nie nad jezioro Niedźwiedzie cokolwiek będzie.

 28. Minerałek pisze:

  Basiu, pamietasz mojego orzełka na głowie?

 29. El pisze:

  KTOŚ co to za Kral z Krakowa?Co możesz o nim rzec?
  W sumie pochodzę z tego miasta,więc jestem zainteresowany.
  Kiedyś coś chyba wspominałeś,używałeś śmiesznego określenia wobec tej osoby,chyba „durak” czy coś w tym stylu i,że był najmłodszy z trójki braci oraz uznawany za głupca 🙂 Ale ma uratować świat.

  • BasiaB. pisze:

   Swój świat – nie mój.
   To ich STRAŻNIK!

   • Ktoś pisze:

    Obawiam się iż tylko ów STRAŻNIK jest w stanie ocalić świat białych i niewdzięcznych mu bachorów przed wyginięciem w „arabskich rzeziach, on i jego zielona fala…..

  • Ktoś pisze:

   Już uratował…. tych jacy uwierzyli i za nim poszli….

   durak = kurak = orzeł z godła Polski…. tyle nazw ile plemion…..

   jakie zapominają iż BEZ NIEGO nie było by nawet DZISIEJSZEJ MODY NA DUCHOWOŚĆ…. bo i ona to jego CZARY 😀

   A reszta, ci wszyscy JAM BÓG sobie sami są drogą i ratunkiem. ;p

   • BasiaB. pisze:

    Tam JEST 3 STRAŻNIKÓW !!!
    Wymieniać nie będę – to są osoby FIZYCZNE !!!
    ICH STRAŻNIKÓW !!!

    • BasiaB. pisze:

     Takich strażników jest w sumie 9 !
     Reszta mieszka gdzie indziej.

    • Ktoś pisze:

     To mylisz strony, znowu… 9 to liczba żydowskich wodzów z czasów ich inwazji 1800 pne. I oni nie są STRAŻNIKAMI a napastnikami zwanymi w mitologiach demony….

     a STRAŻNIKIEM jest ktoś kogo popularnie zowią Chrystus chociaż to tylko św Jan….. czyli całkowicie przeciwna strona…. I to za panowania Jana Lechem zwanego Lechia czyli Polachia przeżywała rozkwit bo on go w nim budował….

     ale co z tego jak go z tego ofiarowanego im dobrobytu własny lud z chciwości do judaszowego złota wydawał go na śmierć trując go czy opuszczając w walce wielokrotnie…. Więc za każdym razem wraz z jego śmiercią Lechia upadała…. wstawała i upadała, nieco wstawała i bardzo upadała…. aż doszła do poziomu dna i mułu czyli stanu obecnego.

     Eldorado to kraina Lechitów… kraina gdzie ziemia rodziła TO CO SIĘ POMYŚLAŁO by urodziła… to RAJ…. zniszczony chciwością na judejskie stołki, ich złoto i zaszczyty PRZEZ WŁASNE LECHICKIE ELITY….. Pojęcie Eldorado do Am Południowej trafiło też wraz z Lechem…. jak tam wyzwalał Indian od Asurzego (żydowskiego) terroru….. i oni tę pamięć i przybycie do dziś kultywują wypatrując powrotu w przeciwieństwie do tzw „ludu Lecha”, w odróżnieniu do polactwa jakiemu żydowskie gusła już zupełnie pomieszały zmysły jak…. Théodenowi….

     Dlaczego Polachia ma rządzić światem? Bo STRAŻNIK MA ZASIĄŚĆ NA TRONIE…..

     nie zasiądzie, nie będzie mu oddany pokłon to nie będzie :LECHII OD OCEANU DO OCEANU….. ani polactwa żywego…. bo go nikt nie obroni…. prosty wybór.

     Żaden anioł za polactwo umierać nie będzie…. nawet te najbardziej wyszczekane w JAM BÓG…. TYLKO ZA NIEGO I POD JEGO SZTANDAREM BĘDĄ WALCZYĆ….. i nikogo więcej ;p

    • BasiaB. pisze:

     @ Ktoś !!!
     ” 9 to liczba żydowskich wodzów z czasów ich inwazji 1800 pne. I oni nie są STRAŻNIKAMI a napastnikami zwanymi w mitologiach demony….”
     No właśnie o tym piszę !!!
     ONi dalej istnieją nie kuź..a 1800 lat temu !!!
     Są Strażnikami ich mienia czyli naszego ukradzionego !!!
     A Chrystus jeżeli chce byc wolny niech się trochę ogarnie i zrozumie co piszę, co napisałam !

    • BasiaB. pisze:

     Nie czytaj wszystkiego wprost !
     ” Bo STRAŻNIK MA ZASIĄŚĆ NA TRONIE…..”
     No własnie – Strażnik – nie król !

     NIE WPROST !
     Raj – jAr – Ya AR

 30. LaskaÑebeska pisze:

  Podobno w najstarszych przekazach było , że kraj Lechitów to kraina mlekiem i miodem płynąca. Ludzie magiczni, bo co chcieli to potrafili wytworzyć, czyli wykreować z wyobraźni.

  • Ktoś pisze:

   W polin już był zajebisty czas wolności, nazywał się on LIBERUM VETO….. skończył SIĘ ROZBIORAMI bo tak się hołota szlachecka samopas dzielnie rządziła… OD judaszowej SAKIEWKI DO judaszowej SAKIEWKI….. aż strumień sakiewek z braku potrzeby i PRZEPITEJ Rzeczpospolitej wysechł.

   Teraz też warchoły się rządzą i co? MIÓD ULICAMI PŁYNIE ?

   • Ifryt pisze:

    No i co w związku z tym?
    A na Rusi za twardych rządów Iwana zwanego grożnym wycięto pół kraju.
    A Anglosasi mieli największe imperium w dziejach i już nie mają.
    A Niemcy mieli Hitlera i waleczne armie i przegrali wojnę.
    A Węgrzy przegrali pod Mochaczem i stracili niepodległość na kilkaset lat.
    A Hiszpanie kiedyś mieli większość „nowego świata” i wszystko stracili.
    A murzyni w Afryce gówno mieli i dalej gówno mają.
    NO I CO Z TEGO ????

    • Ktoś pisze:

     Nic, zupełnie NIC o mężny woju…..

     byleś tylko potem jak inni nie śpiewał „miałeś chamie ZŁOTY RÓG….. ale ostał ci się sznur” by się na nim powiesić……

    • BasiaB. pisze:

     Ktos – zostaw – nie warto. Ostatnio przypomniało mi sie zwariowanie Aurelii czyli Free.
     Już wiem dlaczego. Od kiedy bardzo wyraźnie uprzytomniłam sobie różnicę pomiędzy nami, a klonami zrozumiałam to co od zawsze pisałam:
     TO CO NAM POMAGA – IM SZKODZI
     TO CO IM POMAGA – NAM SZKODZI
     Proste jak drut i dlatego kilka osób dostało pomieszania z poplątaniem, bo im po prostu zaszkodziły nasze prace, ale to ani mój, ani Twój problem tylko ich konstruktorów 🙂
     To wszystko dzieje się na Ziemi – nie nie wiadomo gdzie, tylko całkiem pod bokiem.

     I ONI maja swoje stronki, a my mamy swoją 🙂
     Byłoby dobrze, gdyby tak pozostało.
     Klony z klonami dogadują się świetnie, rozumieją się wprost proporcjonalnie do uzyskanych doświadczeń modyfikujących na bieżąco oprogramowanie. A ja od początku powtarzałam :
     NAM DOŚWIADCZENIA NIE SĄ DO NICZEGO POTRZEBNE !
     MY MAMY DIAMENT I BOSKIE TCHNIENIE
     MY CAŁĄ WIEDZĘ MAMY W SOBIE, TYLKO ZABLOKOWANĄ NA RÓŻNE SPOSOBY PRZEZ GNOJI.
     Ci którym potrzebny jest Matrix do uzyskiwania doświadczeń, niech szybciutko korzystaja bo za chwilę rypnie się po całości i na tym zakończą multiplikowanie doświadczeń programowych naszym kosztem.

     Wystarczyłoby nie KRAŚĆ,a jakoś byśmy sobie koegzystowali, ale chciwość ma krótkie nóżki jak większość hybryd – z powodu oszczędności materiału 🙂 i sprawa się rypła 😀
     JAKOŚ – to była ta szansa na Atlantydzie dana Wam chciwe popłuczyny.

    • Ifryt pisze:

     Co niby miał bym stracić skoro według Ciebie w Polsce bieda z nędzą? 😉
     Nudne jest Twoje czarnowidztwo, więc się nie dziw że wole swoje męstwo 😀
     A tak w ogóle, to lepiej budzić miłość Bogów i szacunek Demonów głupią lojalnością wobec swojego głupiego narodu, niż się stać jak ten śmierdzący parias, co dla niego ważne tylko ego, i budzić pogardę i Bogów i Demonów.

    • BasiaB. pisze:

     Sądzę Ifryt, że nic nie rozumiesz z tego co tu piszemy, więc wróć do swoich,a o tym powyższy mój komentarz 🙂

    • Ifryt pisze:

     Niepotrzebnie się wtrącasz Basiu 🙂
     Przecierz nie zrobił bym „krzywdy” Twojemu kochanemu Ktosiowi bo też go trochę kocham 😀

    • BasiaB. pisze:

     Ifryt – ale ja widzę więcej niż Ci się wydaje.
     Kochanie „trochę” to lepiej się nie wysilać, szkoda energii, to takie zachowawcze 🙂
     Tak na wszelki wypadek.
     Jakby co to nie ja 🙂
     Poza tym tu nie chodzi o KOCHANIE, tylko miłowanie, miłowanie każdej ISTOTY Z NASZEGO RODU, nawet kropel powietrza.
     Jeżeli tak podchodzisz do mojego wpisu to dalej nic z tego nie zrozumiałeś, ale to nie mój problem.

    • Ifryt pisze:

     Basiu – za to ja jestem dużo większym kozakiem niż Ci się wydaje 😛
     Nie rób z igły widły, Ktosiek ostatnio chrzani takie brednie że szkoda gadać, święty Michał to dla niego baba, Lilith i Kali to faceci, a Polacy to „polactwo”, choć sam jest Polakiem. Kto ma mu to powiedzieć jeśli nie wierny „wirtualny przyjaciel” Ifryt? 😀

     No przecież nie Ty, wpatrzona w niego jak księżniczka w swego czempiona 😛

    • BasiaB. pisze:

     ” No przecież nie Ty, wpatrzona w niego jak księżniczka w swego czempiona 😛”
     Pobożne życzenia, jak widać nie czytasz ze zrozumieniem naszych postów.
     Tak, wielu z was by chciało, ale na tym koniec 😀

     A tak poza tym – MY jesteśmy z tej samej bajki 😀
     Nic nie robisz, by sie wyrwać z tego zaklętego kręgu zła, lecz rozpraszasz dyskusję na inne tory.
     Czyżbyś nie rozumiał kogo nazywa „polactwem” ?
     Tak ciężko zrozumieć co tutaj piszemy ?
     TY – Taki stary wyjadacz, a NOWI czytelnicy mają lepsze rozeznanie niż Ty, czego wynikiem są bardzo sensowne komentarze.
     Napisałeś kiedyś coś konkretnego u nas, bo kojarzę to jak takie „przelewanie z pustego w próżne”.

    • Ifryt pisze:

     Skoro tak uważasz to pozostaje mi zabierać dupe w troki 😉

    • BasiaB. pisze:

     Jak Ci to w czymś pomoże ?

    • Ktoś pisze:

     Ifrycie,

     Wisznu jest czczony BO NIE UNIKAŁ i WYZWAŃ i WALKI
     dlatego by stępić strach przed nim jest „obłaskawiany”
     także poprzez robienie z niego geja bo te wiadomo
     to pacyfistyczne cioty” a więc niegroźni w walce wrodzy.

     Teraz jest kluczowy czas bo za tydzień 13 maja, dzień jaki
     pustynne nazi zamierza ogłosić DNIEM PODBICIA PLANETY.

     Z tego powodu wszyscy jakim leży na sercu Wisznu bez względu
     na to jak go lokalnie nazywają walczą by przeciwdziałać temu losowi będącemu w sumie ZAGŁADĄ ŻYCIA NA TEJ PLANECIE.

     Zawsze się chwalisz jakim to nie jesteś wielkim wojownikiem,
     więc czemu teraz w ten CZAS PRÓBY chowasz się po szafach,
     czym zostałeś „obłaskawiony” że aż tak się skundliłeś…
     że się boisz podjąć WIELKIEGO WYZWANIA ?

    • Ktoś pisze:

     Czasami sobie czytam „mądrale” piszące jak to fajnie jest iż teraz „SPŁYWA Z NIEBA OŚWIECENIE”. Oczywiście to co on i wypisują bo GÓWNO WIEDZĄ, bo niby skąd, o tym jak się zaczęło. Bo się tylko PRÓBUJĄ NA TYM trendzie UWŁASZCZYĆ, zdobić fortunę tytuły, stado bezmyślnych lemingów jakim będą mogli ZA KASĘ przewodzić…..

     A wiesz jak to się wszystko zaczęło? A przede wszytkim kiedy?

     30 lat temu SAMOOFIAROWANIEM….

     potem było ponad 20 lat rozmyślań i wysiłków BY JAKOŚ JEDNAK ZMIENIĆ ŚWIAT… N IE PIERDOLENIEM SMUTÓW po blogach ale WSKAZYWANIEM KONKRETNYCH DZIAŁAŃ czy ZAGROŻEŃ….

     a potem w 2013 nastąpił ten moment KIEDY WYSZŁA ISKRA, MOMENT JAKI ZMIENIŁ WSZYSTKO że DZIŚ JEST JAK JEST…… że DZIŚ JEST SZANSA NA WYZWOLENIE LUDZKOŚCI ZE SZPONÓW JUDEJSKIEGO HITLERYZMU….

     i co by zrobił prawdziwy FAN WISZNU?

     a co robią MOCARZE WŁASNEJ JAŹNI

     sam sobie na to odpowiedź…. jak i na to jak chcesz po tych zmaganiach być zapamiętany…. jako wojownik czy to coś drugiego….

     STAĆ CIĘ NA WYRZECZENIE SIĘ WSZYSTKIEGO W IMIĘ IDEAŁÓW ?

    • Ifryt pisze:

     Ktosiu ja po prostu ani trochę nie ufam Twoim schizom 😉
     Masz wielką widzę i wyczucie na temat boskich światów, a ja nie wiem skąd.
     Takich jak ja nie da się kupić, jestem szaleńcem który kocha Bogów Wojny, między innymi Pana Wisznu, jestem Słowianin i Arya bez najmniejszych wątpliwości, nie da się mnie skundlić jakimiś pierdołami, dlatego zaczołem się Ciebie obawiać, bo niewiem dlaczego Ktoś taki jak Ty, pisze takie bzdury prowokacyjne.

    • Ifryt pisze:

     No ale jako mężny heros mogę Ci powiedzieć – wszystko będzie dobrze 😀
     Jesteś wielki Ktosiek, ale nie wolno sobie igrać z Boskich Demonów, tylko ktoś tego godzien może je zbudzić w drugim człowieku, a Ciebie ostatnio pycha i strach przepełniają a nie Miłość. Nie będę Cię straszył wyimaginowaną karą, bo takowej nie będzie, ale nie zdziw się jak Cię wyśmieją „gniewny Władco” 😀

     ps: wyświadczyłeś mi wielką przysługę, bo potwierdziłeś to co mówił mi instynkt na temat Bogów, ale jeść Ci z ręki nie będę, i będę podążał własną ścieżką dla własnych celów.
     Na moje miłowanie jednak zasłużyłeś, niepotrzebnie się na Ciebie wkurzałem.
     No wiesz, będę świadczył o Twojej wielkości przed samym Stwórcą jeśli będzie trzeba 😀

  • Aina pisze:

   Taa , swój rząd już przecież maja .
   O tubylców tez dbają , dzieci im szczepią , wprowadzają gmo żeby nie pomarli z głodu , ograniczaja ich prawa i własności .
   Możecie wejść na WP ? Bo ja teraz nie mogę .

  • Wojwit pisze:

   Basiu, z tej samej witryny:

   https://newsbook.pl/2017/05/04/brigitte-bardot-nie-glosujcie-na-macrona/

   Ale nie treść tej wiadomości jest ważna ale coś zupełnie innego. Przecież ona NIE ŻYJE od co najmniej dziesięciu lat!!! Nie mylę jej z Romy Schneider. Były wspominki w wiadomościach. Nawet pamiętam, że mówiono, iż odszedł największy symbol seksu „pokolenia ’68”, pokolenia „wyzwolenia” obyczajowego. Efekt Mandeli na całego!

   • BasiaB. pisze:

    Napisałeś o BB ?
    https://www.google.pl/search?q=brigitte+bardot&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=ogoLWa6mLKjc8Ae735ewAw
    Nie słyszałam by umarła ?
    Efekt Mandeli ma zastosowanie dzięki Instalacjom i RSR

    • Wojwit pisze:

     No i w tym jest problem… Nie w Tobie, Basiu, czy we mnie ale w tym, że wspomnienia (a wręcz wiedza np. geograficzna) ludzi są obecnie w pewnych charakterystycznych szczegółach diametralnie różne. A miarodajnie sprawdzić w tej wersji rzeczywistości się nie da, bo wszystko w świecie (z małymi błędami) PASUJE do AKUALNEJ wersji matrixa. Zadałem pytania kilkunastu znajomym o charakterystyczne miejsce na mapie, o którym często pisano na blogach zajmujących się tzw. efektem Mandeli – czyli o położenie Nowej Zelandii. Tylko 1/4 lokuje jej dwie wyspy tam, gdzie można je obecnie znaleźć na mapie czyli na południowy wschód od Australii (na dodatek dosyć daleko od tej ostatniej), inni (też około 1/4) z kolei byli pewni, że owszem, leży (ale jako jedna wyspa!) na wschód od Australii ale na północny wschód i bliżej jej brzegów; reszta (a więc wychodzi, że POŁOWA!) twierdziła, że na zachód, ale południowy od Australii. Na północny wschód od tego kontynentu Nowej Zelandii nie lokował nikt.
     Może masz rację, Basiu, że wspomnienia np. o śmierci Brigitte Bardot czy Pele albo dacie śmierci Mandeli czy też inne niż pamiętamy (stare wręcz historycznie loga znanych firm) zostały zaimplementowane ale PO CO? Przecież to są dla nas, żyjących w Polsce, tylko niewiele znaczące szczególiki…

    • Wojwit pisze:

     http://de.mediamass.net/stars/brigitte-bardot/todesgeruchte.html

     Zupełnie nie wiedziałem, że wiadomość o śmierci BB (teraz kwestionowana jako fałszywka) w tym samym dniu, w którym napisałem, że BB od lat nie żyje, pojawiła się w sieci… Dziwna zbieżność…

    • BasiaB. pisze:

     Jestem nie mniej zdziwiona tą zbieżnością. Nigdzie w necie nie ma inf. o jej śmierci oprócz tego art. przytoczonego przez Ciebie. Mnie jednak co innego interesuje, mianowicie jak to się stało,że wczoraj o tym wspomniałeś, a następnie faktycznie jest jakaś notka w necie że ona nie żyje i tu nie chodzi mi o ich prawdziwość lecz o wyłuskanie przez Ciebie tej informacji z przestrzeni.

     Napisz prosze Wojwit jeszcze raz o tym Jezusiku z Rio – o jego wysokości kiedys i wcześniej.
     Bardzo ładnie to kiedys opisałeś, ale …stronka jest zbyt przepastna bym umiała odszukac ten post.
     W ogóle możesz się odnieśc do Mandeli.

    • BasiaB. pisze:

     Szukałam Wojwit przez pół godziny, ale w końcu znalazłam ten o który mi chodziło, jak również Twoje inne wpisy o broni psychotronicznej, które umieściłam w tej chwili w jednym miejscu, bo nie mam czasu na inne zestawianie tego.

     Lecz ten Twój post muszę umieścic w całości:
     https://mistykabb.wordpress.com/2015/10/19/sg1-dzieci-bogow/comment-page-1/#comment-18317
     „Tak, w tej rzeczywistości owszem, ma tylko tyle. Ale pamiętam film (któryś z pierwszych Bondów) oglądany jeszcze w objazdowym wideo (było kiedyś coś takiego!) w miejscowości letniskowej.
     Akcja toczy się m.in w Rio de Janeiro. Figura Chrystusa jest OLBRZYMIA. Rozstaw ramion ZNACZNIE przekracza rozmiar ściętego wierzchołka góry, wystając poza nie (optycznie) jeszcze dużo przed łokciami.
     Ten pomnik miał być w założeniu NAJWIĘKSZYM pomnikiem świata, przyćmiewającym wszystkie inne.
     Po to zbudowano go takim – olbrzymim, tylko niewiele niższym niż góra na której stoi (widok z dołu, od brzegu morza). I ja takim go pamiętam, jako znacznie większy od Statuy Wolności. Kiedyś porównywano rozpiętość ramion tej figury do długości skrzydeł wielkiego pasażerskiego odrzutowca. A 30m?
     Tyle mają wieżowce budowane za komuny. Przepraszam – jeszcze podstawa 8m…”

     oraz kolejny:

     ” Stanisłąw Lem bodajże w „Kongresie futurologicznym” napisał, że złudzenie wywołane rozpylanymi wszędzie halucygenami mijało… na karuzeli.
     Czy to nie dziwne?
     Taka zbieżność… Nota bene opisane tam przez niego halucynacje były wielowarstwowe, wielopiętrowe.
     Latem, w słoneczny dzień, czuło się tam dziwnie rześkie podmuchy, po zdjęciu zasłony to nie było już lato tylko jesienna szaruga, w której biegały (po biedniejszych, węższych, dziurawych ale jeszcze ulicach) roboty rozpylając mamiące substancje psychotropowe.
     Po zdarciu następnej – roboty okazywały się ludźmi, którym się wydawało, że są robotami. Nie było żadnej cywilizacji tylko jej smętne resztki – zwaliska, gruzy, w których koczowali powykręcani kalecy w łachmanach wdychając jakieś smrodliwe chemiczne opary. Dziwne, nie? Fantazja?”

     https://mistykabb.wordpress.com/2015/10/19/sg1-dzieci-bogow/comment-page-1/#comment-18319

     Dzięki Wojwit !!! ❤

    • Wojwit pisze:

     Super, Basiu, że to znalazłaś. Przeczytałem Twoją prośbę o znalezienie tego wpisu wczoraj wieczorem i pomyślałem, że dziś poszukam, bo chciało mi się spać. Ale byłaś szybsza!
     A wracając do meritum. Jak mnie to naszło? Całkiem zwyczajnie. Wszedłem w link, który podałaś i zerkam na inne karty na tej witrynie. Nagle czytam, że Brigitte Bardot popiera Marine Le Pen i tu pierwsza myśl – jak błysk: Jak ona może popierać Le Pen (w ogóle kogokolwiek) skoro NIE ŻYJE! Przypominam sobie (z miejsca!) obrazy (wraz z dźwiękiem) ze wspominek o niej w „Wiadomościach” czy innych „Faktach”. Stają mi w oczach jakbym je w tej chwili oglądał. Migawki z jej filmów i jakichś tzw. wybiegów. Czarno – białe. Dziennikarka mówi, że była symbolem seksu lat sześćdziesiątych. pierwszą aktorką, która pokazywała (i celowo pozwalała się fotografować) topless; że odeszła ikona ruchów ekologicznych, obrończyni praw zwierząt, szczególnie fok, do których ograniczenia trzebienia populacji (zauważ, Basiu, to nie są moje sformułowania – są zbyt sztywnawo-gęste) przyczyniła się walnie, lansując modę na sztuczne futra.
     Tyle o tej pani.
     Podobnego szoku doświadczyłem parę lat temu, kiedy okazało się, że Pele żyje (byłem PEWNY, że zmarł jeszcze w przed moją maturą) a Maradona nie zaćpał się na amen, tylko jest trenerem piłkarskim.
     Tak to pamiętam. Nie wiem, czy to są zaimplementowane wspomnienia (bo po co akurat mnie?), czy bardziej (ku czemu się skłaniam) błędy w odświeżeniu matrixa (ew. celowe podtrzymanie obecności pewnych ludzi w tej rzeczywistości, w tzw. świadomości społecznej).

    • Wojwit pisze:

     Basiu, ten odrzutowiec, do którego rozpiętości skrzydeł porównywano na tym kościelnym plakacie (w każdym bądź razie w salce katechetycznej) szerokość rozwartych ramion posągu Chrystusa z Rio to był prawie na pewno wielki, czteromotorowy turboodrzutowy DC-8. Skąd wiem? We wczesnych latach siedemdziesiątych idealnym prezentem na gwiazdkę dla chłopca był enerdowski model samolotu do sklejania. Rodzice mi i bratu taki prezent zrobili. Ja dostałem model Boeinga 727 a brat DC-8. Tata je sklejał a myśmy mu w tym asystowali. Pamiętam, że DC-8 nie chciał stać na kołach, bo był źle wyważony i dziób mu szedł do góry – tak, że opierał się na ogonie, jakby startował, więc Tata musiał mu wepchnąć w dziób sporo plasteliny, żeby go przeważyć. Widzisz więc, czemu mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa twierdzić, że samolotem na plakacie był właśnie DC-8.

     A tu jest link (na którym są wymiary tego pasażerskiego turboodrzutowca):

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Douglas_DC-8

   • LaskaÑebeska pisze:

    Mam wrażenie jakbym była czasami w świecie równoleglym do tego, co jakoby jest tą przestrzenią. Objawy takie , że tak jakby mnie nie widzieli lub nie słyszeli Ci co stoją w pobliżu. Sama odległość w przestrzeni sprawia już, że jesteście jakby „czasowo” w innym wymiarze i energetycznie odseparowani przez syntetyczne działanie tego pośrednika jakim jest internet.

    • BasiaB. pisze:

     To nie tylko internet tworzy rozdzielenia czasowe, to programy ledowe:
     LEM = Ledowa Elektro Magnetyka,a ta z kolei ma najwięcej wspólnego z Księżycem, który jest największym LEMem, czyli sztucznym satelitą, do którego podpiętych jest mnóstwo SS/TRAŻNIKÓW.
     Kiedy działam największą uwagę zwracam na synchronię siebie z moim właściwym czasem RODowym, bowiem kiedy jestem rozjechana czasowo i elektrycznie – NIC NIE ZDZIAŁAM.
     Dziś księżyc świeci tak mocno jak podczas pełni,a do tej zostało jeszcze kilka dni.

    • BasiaB. pisze:


     Pełnia – 10 maja o 23:44
     11 maja – Dzień Matki
     13 maja – 100 lat Lucyfera – Matki Fatimskiej i jej LUCJI/Lucka

    • Ktoś pisze:

     Obywatele wszelkich landów SSwealthu mają obowiązek „modlić się o zdrowie swojej quinn”. Modlitwa to ENERGIA… ta im będzie potrzebna w okolicy pełni…. więc zaczęli gathering…. PUSZCZAJĄC PRZECIEK….. o jej śmierci….. a to wszystko REŻYSERKA by jak najwięcej energii zebrać i tej dobrej i tej przeciwnej……

     bo ROZPUSZCZANIE CIEMNOŚCI i jest jak w kuchni kiedy się (na przykład) wrzuci kostkę do wody i tak długo miesza aż ta zniknie z widoku….
     ROZPUSZCZANIE W ŚWIETLE to MODYFIKACJA (fali) CIEMNOŚCI poprzez PRZEPROGRAMOWANIE jej ŚWIATŁEM (wysokimi wibracjami)…
     aż przestanie ta pierwsza być CZARNA….. a nie że nadal jest czernią ale ZNIKNIĘTĄ w bieli….

    • BasiaB. pisze:

     Oj – jak ładnie napisałeś 🙂
     Tak należy pracować OBRAZOWANIEM, czyli wytwarzaniem fraktali za pomocą wyobraźni.
     Tego i tak uczyła Anastazja Megre z Syberii.
     Obrazowanie to wpływanie na fraktale materii, energii etheru.

    • LETO pisze:

     .https://m.youtube.com/watch?v=_b8TyJKcz0c Takie okreciki znalazly sie 3 maja w Chinach,Australii i we Francji.

    • Wojwit pisze:

     @LETO
     Mnie to wcale nie dziwi. Jeżeli w 1943/44 latały sprawne bojowe myśliwce odrzutowe (Me- 262 „Schwalbe”, później rewelacyjny w osiągach Arado, rakietoplan „Natter” przezwany „windą Goeringa” z uwagi na to, że potrafił wznieść się na pułap powyżej 10 000m w czasie krótszym niż 5min.), to czemu po siedemdziesięciu kilku latach (!) podstawą lotnictwa bojowego miałyby być nadal samoloty odrzutowe. Przypomnę, że od szybowca Lilienthala odrzutowce dzieli mniej niż pięćdziesiąt lat a od samolotu braci Wright niespełna czterdzieści… A technika (nie ta dla mas…) rozwija się podobno w postępie geometrycznym (jeśli się pomyliłem i chodzi o postęp arytmetyczny, to jeszcze gwałtowniej). Nota bene: kiedyś dawno, jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych stałem sobie w czasie mszy przed kościołem i nudziłem setnie. Była pogodna sierpniowa niedziela. W kościele duszno… Patrzę w lewo, patrzę w prawo, w niebo… nagle widzę na wysokości 400/500m (tak, jakby zbliżał się do lotniska) lecący powoli (na dodatek bezgłośnie!) samolot, którego bym nie zobaczył, gdybym nie gapił się we wszystkie strony. Nagle dostrzegam, że on NIE MA (!) skrzydeł (znaczy – nie widzę ich). Jest srebrny kadłub, jest STATECZNIK POZIOMY (to żeby mi ktoś nie zarzucił, żem widział sterowiec). Może to była specjalna próba maskowania optycznego i sprawdzania reakcji mieszkańców (np. kto zauważy samolot bez skrzydeł). Do dziś nie wiem…

   • Wojwit pisze:

    Jeszcze jedno, dla podkreślenia dokładności moich wspomnień:
    Model DC-8 (made in DDR) był w barwach KLM (Królewskich Holenderskich Linii Lotniczych) a Boeing – Pan Am.

   • jaga pisze:

    Dziś mnie dopadł efekt Mandeli, ze zdziwieniem wyczytałam na wp wpis o L.Santos tej od niewolnicy Isaury, że ma 60 lat i inne takie. A przecież pamiętam, że sporo lat w tył przeczytałam info, że zmarła z powodu guza mózgu chyba. I było mi jej żal, że tak krótko żyła..

    • BasiaB pisze:

     Nie koniecznie efekt Mandeli tylko wykorzystanie poprzednio bulwarówki do mydlenia oczu, pisania kłamstw dla pisania, celem osiągnięcia zysków.

    • BasiaB pisze:

     Przestańcie się utożsamiać z tym tzw. efektem, tylko cos z tym zróbcie, bo to oznacza że ściągnięto Was do ich puli programowej czyli Hadesu.

 31. BasiaB. pisze:

  .https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=384674091933026&id=100011713144607

  „Lucjan Łągiewka nie żyje!

  Mam kolejną przykrą wiadomość. Genialny wynalazca i konstruktor Lucjan Łągiewka nie żyje. Informacja jest z wiarygodnych źródeł – od przyjaciela p. Lucjana. Nie wiadomo na razie jakie były przyczyny śmierci, jeśli coś się dowiemy, poinformujemy was. Co ciekawe, jak na razie nie ma żadnych informacji na temat jego śmierci w internecie. Od jakiegoś czasu była cisza na jego temat, znajome mi osoby się o niego wypytywały, nikt nie potrafił powiedzieć co się z nim dzieje.

  Informację o śmierci Lucjana Łągiewki podał mi Piotr Ciuka, „Jeden z Wielu”.
  Dla tych, którzy się nie orientują kim był ś.p. Lucjan Łągiewka polecam następujące artykuły i film:

  http://natemat.pl/138251,historia-genialnego-wynalazcy-jak-…
  http://blogpublika.com/…/oficerowie-wsi-odebrali-polskiemu…/
  .http://www.dailymotion.com/video/x2kbmkt

  https://www.monitor-polski.pl/lucjan-lagiewka-nie-zyje/

 32. kolorA pisze:

  o właśnie! Ja dziś ciągle mam wrażenie piątku

 33. Mar... pisze:

  Ja też!
  Przeskok ma konkretny cel! – Uśpienie,….Troja
  Skoro dziś nam chcieli zrobić piątek, to jutro jest sobota 13-ty, globalne dDchody objawień….
  Zatem jutro pełna mobilizacja obrońców !!!
  A tu nic! – prawie cisza. Taki plan.
  Ale ichniejszy koń trojański chyba się przeżarł SWOJĄ do-skonał -OŚĆIĄ I SIĘ ZESRAŁ!

  • BasiaB. pisze:

   i się …ZESRAŁ 🙂
   i to by było na tyle 😀
   Sprawdziliśmy, tą stronkę czyta zaledwie 30 % naszych, reszta to BÓG wie co ? 😀
   Ale mam jeszcze lepsze wieści, sąsiednią stronkę czyta 110 % BÓG wie czego 😀 😀 😀
   a że znana nam matematyka nie jest tą właściwą, więc nie dziwi mnie ten wynik 🙂

 34. Mar... pisze:

  Odwiedziła mnie kiedyś taka myśl i wciąz jest żywa – MAŁE WIADERKO MIŁOŚCI NEUTRALIZUJE CYSTERNĘ QRESTWA WSZELAKIEGO

  • Aina pisze:

   To było do Mar .. ale spadło .

  • BasiaB pisze:

   Mar – kiedyś to mogło działać, w przyszłości zadziała, ale w obecnych czasach ONI się tak wycwanili, że całe nasze działania przeprogramowali.
   Myśl dobra – lecz zupełnie nierealna w obecnym, powszednim zastosowaniu. Natomiast dla najbliższych – jak najbardziej, kropla miłości wystarczy by uzdrowić relacje 🙂

 35. BasiaB pisze:

  Wcześniej wyłączyłam komputer, sadziłam że mogę odpocząć. Zaglądam teraz z telefonu, a tu taki pasztet !
  Dlaczego jesteście tak nieżyczliwi dla nowicjuszy ?
  Nie każdy jest podstępnym RH+ stosującym parszywe myki.
  Nie każdy obudził się kilka lat temu, bo być może ISKRA dotarła dopiero niedawno ?
  Tak sobie wyobrażacie NOWY Świat ?!
  @Ktoś ostatnio każdemu musi ubliżyć, bo jest pełnia ?
  Ogarnijcie się trochę !

  • Ktoś pisze:


   KAŻDY MÓGŁ ZOSTAĆ ISKRĄ JAKBY RUSZYŁ DUPĘ I POŚWIĘCIŁ SWOJE ŻYCIE TEJ IDEI

   jakoś nie zauważyłem by obecni PRZEMĄDRZALCE ruszyli w tej sprawie swoje szlachetne przyrodzenie….. ZAKASAĆ SWOJE SZLACHECKIE RĄCZKI W PRACY NA RZECZ INNYCH.

   • BasiaB pisze:

    Może nie każdy – widać na Ciebie wypadło, ale to nie oznacza, ze będziesz wszystkich deptał z tego powodu, bo chyba nie po to wypuściłeś Iskrę ?

    ” jakoś nie zauważyłem ” – nic na to nie poradzę, możesz masz nie widzieć, ale to nie mój problem.
    Przecież pisałam ile osób z tej strony pracuje z czystą intencją, moze to cała reszta z tych 30% powinna pomyślec czy dadza rade wejść na szklaną górę ?
    Bo coś mi się kołacze po głowie, że o to chodzi…od momentu jak Wojwit to opisał:
    https://mistykabb.wordpress.com/2017/05/10/lud-anueli/comment-page-1/#comment-31725

 36. Polka pisze:

  Ja myślę, że nie każdy jest w stanie zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi i włączyć się do walki. Myślę, że ludzie mają różne predyspozycje i zdolności i działają dla dobra na różnych poziomach. My mamy zdolności do walki i działajmy zgodnie z tym co wiemy , widzimy, czujemy. Jak każdy będzie robił swoje to wszystko się uda. Nawet w ostatniej chwili jeśli się ktokolwiek obudzi to dobrze. Nie pozbawiajmy nikogo szansy kto chce. Poza tym fajnie jeśli ktoś wspomożę nas nawet najdrobniejszym gestem. To nas wzmacnia.
  U mnie pogoda cudowna. Słońce i błękitne niebo. Chemiczne chmury cały czas trzeba czyścić.

  • BasiaB. pisze:

   ” Nawet w ostatniej chwili jeśli się ktokolwiek obudzi to dobrze.”
   No właśnie – o to chodzi !

   ” Myślę, że ludzie mają różne predyspozycje i zdolności i działają dla dobra na różnych poziomach. My mamy zdolności do walki i działajmy zgodnie z tym co wiemy , widzimy, czujemy”
   O tym cały czas PRZYPOMINAM !

   ” Poza tym fajnie jeśli ktoś wspomożę nas nawet najdrobniejszym gestem. To nas wzmacnia.”
   DOKŁADNIE !

 37. BasiaB. pisze:

  ” Kogóż to z nas tonący nie wiózł wrak,
  Któż z nas zaprzeczyć może – że ułomny?
  Kogóż nie łudził oślepiony ptak?
  Kogóż w bezludzie nie wiódł pies bezdomny?

  A przecież wciąż przyciąga strefa ogrodzona
  I ogrodzona – nie bez celu – chcemy wierzyć.
  To nie my w Zonie – to nam odebrana Zona
  Nam ją niepewnym, ale własnym krokiem mierzyć
  Póki nadziei gorycz wreszcie nie pokona.

  Dlatego – mimo druty, wieże i strażnice
  Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono.
  Bezużyteczne, śmieszne posiąść tajemnice
  Byleby jeszcze raz gorączką tęsknot płonąć
  Nim podmuch jakiś strzepnie chwiejne potylice.

  Droga okrężna może być – i oszukańcza,
  Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy,
  Lecz lepsze to, niż śmierć na wapniejących szańcach
  U progu granic niewidzialnych i aproszy,
  Gdzie ziewa żołnierz – tak podobny do skazańca.

  Po zatopionych dawno droga to – dolinach;
  Pod płytką wodą – nieczytelne czasu grypsy:
  Szlak po ikonach, rękopisach, karabinach
  Nad którym wiosło kreśli plusk Apokalipsy;
  Nie po nas płacz – i nie po przodkach – płacz po synach.

  Więc prawda, którą znaleźć nam – to pusty pokój
  Gdzie nagle dzwonią wyłączone telefony?
  Serdeczna krew snująca w martwym się potoku,
  Bezsilny gniew na obojętność Nieboskłonu
  I magia słów, co chronić ma od złych uroków?

  Więc prawda, którą znaleźć nam – to stół z kamienia,
  Z którego przedmiot modłów spadł – nietknięty dłonią?
  W stukocie kół transportu – Aria Beethovena?
  Bezdenna toń – a nad bezdenną tonią
  Twarz własna – co przegląda się w przestrzeniach?

  Z tonących – komu los nie zesłał tratw?
  Z ułomnych – zdrowia nie przywrócił – komu?
  Gdy oślepiony ptak odnalazł ślad
  I pies bezdomny siadł – na progu domu…”

  Jacek Kaczmarski – Stalker

  • Mar... pisze:

   Dziękuję Basiu, wzruszyłas mnie

   • BasiaB. pisze:

    Mar – kazdy ma swoje tempo, a ja często powtarzam: lepiej późno niż wcale. Już raz to było : MAHABHARATA.
    Przegraliśmy, bo rodzina nie potrafiła się dogadać.
    Teraz jesteśmy mądrzejsi i mocniejsi.
    Nie powtórzymy tego błędu:
    .https://www.youtube.com/watch?v=QEei7s30X44

    ” Dlatego – mimo druty, wieże i strażnice
    Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono.
    Bezużyteczne, śmieszne posiąść tajemnice
    Byleby jeszcze raz gorączką tęsknot płonąć”

    JK – WIEDZIAŁ, BO POSIADŁ NASZĄ WIEDZĘ, nieświadomie pewnie, ale tak to działa.

  • Mom pisze:

   Dobry wieczór

   Tak sobie myślę, że i ten tekst JK znakomicie pasuje:

   Wieża Babel

   Dodaj tłumaczenie:

   Spójrz w dół Gabrielu Archaniele
   Gdzie tłum swój nowy wznosi chram
   Na bezprzykładny ich wysiłek
   Gdy chcą w nadludzkim arcydziele
   Dorównać nam przez chwilę

   Gdy w dół biegają i do góry
   Spajając ciężkie głazy krwią
   Na swym wspaniałym wspólnym kopcu
   Bez żadnej kłótni awantury
   Radośni są i mocni

   Że wszyscy mają język jeden
   By nim wyrazić jedną myśl
   Tacy się widzą piękni mądrzy
   Zbyt szybko chcą osiągnąć Eden
   I miarą swą świat sądzić

   Nie muszę nawet palcem ruszyć
   By w prochy ziemi wetrzeć proch
   Bo piorun rękę moją zdradzi
   Człowiek zagładę nosi w duszy
   Wystarczy go przerazić

   Odbiorę bratu brata język
   I koniec zgody Tłumiąc głos
   Będę się zdradzać śledzić kumać
   Na mnie polegać we mnie wierzyć
   Wszak to ich los i duma

   Patrz teraz Dłonie im opadły
   I już nie rozumieją słów
   Wieża osuwa się w mrowisko
   Niech cię nie mierzi ich szkaradność
   Spójrz znów
   Już czysto

   Pozdrawiam serdecznie 🐸

   P.S. Ciekawe, że córką A. Crowleya jest B.Bush

   • Mom pisze:

    Powinno być bez ‚dodaj tłumaczenie’, błąd kopiowania…choć jak wiadomo, nie ma przypadków 🙂

   • BasiaB. pisze:

    MOM – wytłuściłam to co w tej chwili jest najważniejsze.
    Natomiast proszę, byś mi przypomniał za kilka dni bym odniosła się do tych słów:
    ” Wieża osuwa się w mrowisko
    … Już czysto”

    Kilka razy zdarzyło mi się bowiem obiecać, że coś napiszę, lecz potem zapominałam o tym , ponieważ codziennie odkrywam cos nowego i nie mam czasu na zaglądanie wstecz.
    Wprawdzie sądzę, że ten pęd powoli dobiega końca, lecz …jeszcze za wcześnie ufać, że mogę to zapamiętać.

    To ważne, nawet nie wiem czy zdołam to opisać tylko w komentarzu.
    Pamiętaj – te dwa akapity i słowo Styks.

    • Mom pisze:

     Na pewno, daję Słowo 🙂 Też tak mam od kilku ładnych miesięcy, codzień wypływa tyle nowych tematów, głowa się gotuje. Brahmi, B3, Bcompleks, lugola i pokrzywa są teraz bardzo pomocne. Od tygodnia mielę i odciskam pokrzywę, taki sok to Bogactwo. 🍀

    • BasiaB. pisze:

     Ja nie mielę, tylko zalewam dosyć sporą łodyżkę wraz z 3-4 listkami glistnika też na łodyżce 🙂 Mam tego sporo w ogrodzie.
     Po prostu urywam, do dzbanuszka i jak ostygnie mam ze 3 kubki takiego naparu, czasami do tego dodaje łyżkę ususzonej konopi siewnej z zeszłego roku 🙂
     Tak że detoks onkologiczny ruszył pełną parą 🙂
     A w czym mielisz ta pokrzywę ?

    • Mom pisze:

     Ucinam całą roślinkę, można wraz z korzeniem. Odmaczam w chłodnej wodzie, osączam papierem. Wodą można podlać roślinki. Mielę w maszynce do mięsa i filtruję przez ściereczkę. Odciśnięte resztki zostawiam w cieple na 2/3 dni i podrzucam pod borówki. Żadnego odpadu 🙂 trochę tej pokrzywy jednak trzeba. Ostatnio z 1/4 wanny 🙂 wyszło mi 1600 ml soczku i cała rodzina wpadała na 50 :))

    • BasiaB pisze:

     ooo – super !
     Muszę w takim razie kupić maszynkę do mięsa 🙂
     U mnie pokrzyw dostatek – na razie zrywam na herbatkę, ale mam pokrzywową klęskę urodzaju 🙂 a szkoda mi je zniszczyć 🙂

    • Mom pisze:

     Taki soczek w lodówce może stać 4/5 dni, pasteryzacja niszczy wiele wartości natomiast można sobie pomrozić kostki pokrzywowe i mieć do koktajli, soków itp. cały rok 🙂 zimą kompot z pigwy zmieszany z taką pokrzywką to jest Moc 🙂
     Liśćmi pokrzywy można robić okłady na stawy, nadgarstki szczególnie i na noc najlepiej. Wszystkie brudy ze stawów wyciąga.

 38. Ktoś pisze:

  „Oto niezwykła moc Boga! Chcieli ich zabić islamiści, a zostali uratowani przez … lwy!
  To absolutnie niezwykłe, jakimi metodami może posłużyć się Bóg, by uratować swoje sługi. W Niedzielę Wielkanocną pastor Paul Ciniraj, dyrektor organizacji Biblia dla Bliskiego Wschodu wraz z innymi chrześcijanami został uratowany od śmierci przez lwy.
  Pastor wraz z grupą chrześcijan został zaatakowany przez uzbrojonych islamistów, którzy chcieli ich zabić. Jednak, gdy zrobiło się już naprawdę dramatycznie, islamiści uciekli na widok trzech atakujących ich lwów.

  Mój zmartwychwstały Pan Jezus Chrystus ponownie uratował mi życie – napisał pastor Paul Ciniraj. – I wychwalam i dziękuję Bogu za Jego wypowiedzianą łaskę – dodał.

  Cała sytuacja była rzeczywiście niesamowita. Chrześcijanie znajdowali się w budynku, który atakowali islamiści. Nie mieli żadnych szans, więc pastor poprosił, by zaczęli się modlić. I gdy już śmierć zaglądała im w oczy, Bóg wysłuchał im modlitwy. – Nagle, zupełnie niespodziewanie lwy wyskoczyły z krzaków. Jeden z nich chwycił jednego z atakujących za kark. Gdy islamiści zaczęli się bronić zaatakowały ich kolejne lwy. Islamiści uciekli więc, a lwy wycofały się do lasu.Cała sytuacja jest tym bardziej zaskakująca, że, jak podkreśla pastor, nic nie wiadomo o tym, by w owym lesie rzeczywiście żyły lwy.

  Pastor Ciniraj opowiada także o tym, że w jego wspólnotach tylko w ostatnim czasie ochrzczono ponad 3 tysiące byłych muzułmanów. – Bóg pozwolił mi ochrzcić w tym czasie wielu ludzi – dodaje. ”

  a tu kolejny cud, już taki humorystyczny choć niekoniecznie do śmiechu…. zwłaszcza dla zainteresowanych.

 39. BasiaB pisze:

  Mamy jakiś atak hakerów.
  Ogromne ilości spamu – na wordpressie jest program Aksimet – automatycznie blokujący spam, ale jak widać nie wydala.
  W ciągu minionej nocy było 31 ataków, teraz w ciągu ostatnich 2 godzin 12 !
  Normalnie w ciągu doby jest około 5-6 i każdy wpada do spamu.
  Nadają z Lublina.
  IP 5.188.211.170
  46.161.14.99

  Pościągajcie sobie najważniejsze artykuły.

 40. Polka pisze:

  Jan Potocki – Jako legalny Prezydent RP, wytaczam proces Andrzejowi Dudzie .https://www.youtube.com/watch?v=pxSzoJoUng8&feature=share&app=desktop

 41. Polka pisze:

  Zaledwie parę dni i nie ma Wodeckiego 😦 . https://www.youtube.com/watch?v=ZfIq6QKcQfE

 42. Mar... pisze:

  Agencie 007 nie wiem gdzie się obudziłes i skąd piszesz więc zauważ, że nic z tego wam nie wyszło!!!!

  • BasiaB pisze:

   ” A kiedy będą Mówić „Pokój i bezpieczeństwo” – Zagłada przyjdzie nagle.. ”
   Mr nice – tak sobie to umyślili, scenariusze napisali, jarają się nostradamusem, i co ?
   ano zobaczymy…powtórzyli, powtórzyli, trampek stroił miny jak jakis psychol, reszta arabów się z niego śmiała, jego żonusia wygląda jak żywcem wyjęta z jakiegoś horroru SF – żywe, chodzące, demoniczne zło.

   Już odtrąbili rytuały – a jak jest … i jak będzie…zobaczymy 🙂

  • mrnice007 pisze:

   Czemu wam nie wyszło?? lol a co to ja jestem??

  • mrnice007 pisze:

   mnie kreci w sumie kilka cytatów z tej bibli może nie wprost, np „zemsta bedzie moja”(SC2 HOTS polish intro) – „zemstę zostaw bogu”.., „I dam jutrzenkę „….” i jemu dam zasiać na tronie…”, było ich w sumie mnóstwo co mi zapadły i to nie z biblia le z przepowiedni, tylko se je przeprogramowałem sam 🙂

   • BasiaB pisze:

    No i bardzo dobrze misterku, że sobie je przeprogramowałeś. Natomiast ” jestem pod wrażeniem” tego całego biblijnego boga, łachudry wrzeszczącej, straszącej i grożącej.
    Kogoś mi przypomina 🙂
    Nic z tego „bogowy koleś” swoje wrzaski zostaw dla swoich, bo nasz Patron jest wiekuistym miłowaniem i nigdy tak by sie nie odzywał do swojego Stworzenia tworzenia, ale jednocześnie to nie oznacza, że nie spuści takim bogowym gamoniom łomotu za to co nam uczynili.
    To JEGO się boją te dranie stąd te planowane ucieczki w przestrzeni, nazywane przeze mnie da łatwiejszego zrozumienia : eksperymentem filadelfijskim, bo to była tylko niewielka część informacji n/t temat, która przedostała się do opinii publicznej.
    Gdyby te straszydła bogowe były w porządku, nie działyby się te wszelkie okropności z ich udziałem oraz nie byłoby tej gwałtownej nagonki na nas na wszystkich ezo forach 🙂

    • Tomasz pisze:

     Kogo masz na myśli jako „bogowy koleś” BB ?

    • BasiaB pisze:

     Tego kolesia ze Starego Testamentu – udającego naszego BOGA !!
     Taki tam bogowy koleś 😀
     Albo inaczej – tego którego nasi wrogowie chcą byśmy uznali za BOGA !
     To jest ich i niech sobie go zabierają stąd póki czas.

 43. LETO pisze:

  zagłada przyjdzie na nich oni się boją śmierci.My powoli do przodu indukcje armagedonu są jednymi z najgorszych programów.To trzeba palić i robić swoje.Tak przyjdzie konieć świata ale ich z tym całym satanistycznym rządem .Politycy,naukowcy,dziennikarze,bankierzy,klechy i inne ukryte demiurgi to dla większości z nich już ognisko sprawiedliwości płonie.Tylko drwa trzeba podkładać aby spłoneli razem z tymi ich gównianymi duchowo syntetyczno fizycznym ciałem do cna muszą się wypalić.

  Wirus mentalny armagedonu to ich strach .Dlatego mówią abyśmy się bali i kreacją to powstrzymali.Ich nie doczekanie trzeba robić odwrotnie.Oni każdego dnia maja odczuwać
  strach ,
  przerażenie ,
  beznadzieje,
  bezsilność,
  panikę,
  przegraną,
  niech się żrą licząc na jakieś łaski których już nie będzie .
  armagedon dla nich przygotowany.Nie można im odpuścić pompki m będa coraz częściej wysiadały jak Rockefelerowi teraz Brzezińskiemu codziennie następny będzie padać.I będą jak Muki mówił padać jak muchy po koleii.Bo tym razem się nie wymkną wszystkie pedo zboki wasz los nędzne kreatury już od dawna przesądzony ,tylko czas odwlekaliście.Pocieszające ze znikniecie raz na zawsze łącznie z waszymi ciałami niematerialnymi do ostatniego piksela,
  Was tu szpiegujące kreatury tak sam los czeka .

 44. Mar... pisze:

  Wojwit, ten komentarz to nie do Ciebie jeno do mrnice077

 45. BasiaB pisze:

  Te słowa sa wręcz niewiarygodne, ale …to żydówka z GW, jednak nic nie jest usprawiedliwieniem na wywody tego KLONA:

  „Anna Pamuła, reporterka „Gazety Wyborczej”, autorka wydanej właśnie książki „Polacos. Chajka płynie do Ameryki”, była gościem programu „Drugie śniadanie mistrzów” na antenie TVN24. W trakcie rozmowy z jej ust padły wyjątkowe skandaliczne słowa.”
  https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/28/syryjska-i-rosyjska-armia-masakruje-mordercow-z-isis-gigantyczna-ofensywa/#comment-312347

 46. BasiaB pisze:

  Niepokojące – 21 maj 2017
  http://www.antinews.in/japan-declares-state-emergency-fukushima-reactor-falls-ocean/

  Naukowcy z fabryki elektrowni jądrowej Fukushima Daiichi w Japonii ogłosili stan wyjątkowy, ponieważ jeden z reaktorów znajduje się na krawędzi upadku do oceanu.

  Wokół miejsca wykryto śmiertelne poziomy promieniowania, które naukowcy wywodzą z dziury spowodowanej stopionym paliwem jądrowym.

  Raporty Rt.com:
  Poziomy promieniowania do 530 Sieverts na godzinę zostały wykryte w nieaktywnym reaktorze 2 w kompleksie jądrowym Fukushima Daiichi uszkodzonym podczas katastrofy spowodowanej trzęsieniem ziemi i katastrofą w 2011 r. Japońskie media poinformowały w czwartek, powołując się na operatora zakładu, Tokyo Electric Power Company (TEPCO).

  Dawka około 8 Sievertów jest uważana za nieuleczalną i śmiertelną.
  Odkryto też otwór o powierzchni nie mniejszej niż jeden metr kwadratowy pod naczyniem ciśnieniowym reaktora, powiedział TEPCO. Zdaniem naukowców, oczywiste otwarcie w metalowej kraty jednego z trzech reaktorów, które stopiły się w 2011 roku, uważa się za spowodowane stopionym paliwem jądrowym, które przebiło się przez statek.

  Rusztowanie żelaza ma temperaturę topnienia 1500 stopni, powiedział TEPCO, wyjaśniając, że istnieje możliwość, że resztki paliwa opadają na nią i spalą otwór. Takie zanieczyszczenia paliwowe zostały odkryte na urządzeniach znajdujących się na dole zbiornika ciśnieniowego tuż nad otworem.

  Najnowsze odkrycia zostały opublikowane po niedawnej sondażu kamery wewnątrz reaktora, powiedział TEPCO. Używając zdalnie sterowanej kamery zamocowanej na długiej rurze, naukowcy udało się uzyskać obrazy trudno dostępnych miejsc, w których pozostały pozostałości materiału jądrowego. Substancja jest tak toksyczna, że ​​nawet specjalnie opracowane roboty, przeznaczone do sondowania podwodnych głębin pod elektrownią, wcześniej kruszyły się i zamknęły.

 47. Polka pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=fBsVco1h0xU&feature=share
  Międzynarodowy protest przeciwko przymusowi szczepień dzieci.

 48. Polka pisze:

  KOŚCIÓŁ KATOLICKI WSPIERA ISLAMIZACJĘ EUROPY ! GŁÓWNY POWÓD! .https://www.youtube.com/watch?v=caPTZOD4aFw

 49. Polka pisze:

  ONZ OGŁOSIŁO SZWECJĘ STREFĄ WOJNY !
  .https://www.youtube.com/watch?v=1G4zgAPtyXw

  • BasiaB. pisze:

   No pięknie – tak ukrywali przed opinią publiczną bestialstwo dziczy, że teraz ogłoszono wojnę ?
   Trochę późno !
   Jednak może lepiej późno niż wcale i rozprawią się z najeźdźcą jak należy, chyba że zrobią to po lewacku i nic nie zrobią tylko wywala szwedów z ich sterylnych domków poza granice, bo przecież kraj już bez walki oddali dziczy.

   Zobaczymy co Trump ustali w piątek w Putinem w końcu obaj będą świętować szabas.
   Ciekawe, że ich spotkanie ma być w Hamburgu.
   Pewnie w międzyczasie Trump zleci bombardowanie Moskwy, jak to ostatnio ma w zwyczaju.
   Spotyka się z jakimś przywódcą, a tymczasem USA spuszczają w tym kraju łomot.
   Tylko że mediach ani mru mru…

 50. Polka pisze:

  Aleksander Jabłonowski Zdrada! – 11 prezydentów miast sprowadza nam zarazę i zagładę
  .https://www.youtube.com/watch?v=EDbV_KjBwOE

  • jaga pisze:

   Trzeba by jakoś przekonwertować energię wydarzenia, żeby do gadziorstwa nie trafila, tylko faktycznie na ochronę Polski.

  • BasiaB. pisze:

   cześć Iza – masz rację zwracając uwagę na to wydarzenie.
   @ Jaga – dobry pomysł, ale musi przyjść właściwy czas na to 🙂

 51. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Jago mam pytanko do Ciebie:

  Czy jesteś tą Samą Jagą/JMR która kiedyś pisała na blogu u Livii oraz Na Forum Infra gdzie w Awatarze były dwa Kruki jeden Biały Drugi Czarny?

 52. Marcin pisze:

  A może to już pierwsza jaskółka:
  .https://www.youtube.com/watch?v=yZ9GdkBaSDo

 53. Polka pisze:

  Nowy wirus przenoszony przez kleszcze .https://www.youtube.com/watch?v=lHnd4MA1OOM

  • BasiaB pisze:

   Znajomy zauważył, że jego organizm od kilkunastu dni potrzebuje więcej witaminy C, potwierdzam.
   Nie potrafimy sie wysycić nią, nie ma tzw. skutków ubocznych 😀
   A to oznacza że w naszym organizmie sa stany zapalne.
   2 dni temu usłyszałam o zakażeniach jakie nam spuszczono na głowy i każdy ma je już w sobie.
   W tym wypadku brak możliwości wysycenia się wit.C ma w takim razie podstawy.
   Potrzebny jest również magnez w sporych ilościach, doskonale koreluje z wit.C.
   Przypominam, że pomaga nam ustawić naszą rodową elektrykę – pole magnetyczne, które jeżeli jest ustawione prawidłowo chroni przed grabieżą Diamentów i mienia.

 54. Polka pisze:

  PO – lscy Politycy UCIEKAJĄ NA SICZ KOZACKĄ jak dawniej ZBÓJE przed prawem .https://www.youtube.com/watch?v=1y73U9PgjLk

  • BasiaB pisze:

   Zauważyłam tam durnowate komentarze ignorantów.
   Burza była potężna i trzeba było się nieźle napracować, by ofiar było „tylko” 5, a ten „kataklizm” zniszczył „tylko” tyle ile podano w komunikatach.
   Nie wiem w takim razie co by było gdyby to zjawisko zostało zlekceważone przez nas.
   Dawno mnie tak nic nie zaniepokoiło jak ta burza, po dłuższym czasie dopiero udało się rozpuścić najgorsze jądro tego cyklonu.
   Zanim ta burza nadeszła, na ok 1 godz. usłyszałam:
   „Lucyfer odchodzi”
   chyba powinnam była usłyszeć – NADCHODZI !
   Ot taki chochlik konwersyjny moich adoratorów.

    • BasiaB pisze:

     Przestałam czytać TAW, na szczęście czytałam bardzo krótko i sporadycznie, a kiedy TAW kilka tygodni temu napisał, że nie spieszy się z otwarciem nowej witryny, a tą na razie trzyma gdyż dzięki kobietom tam piszącym ma energię – to ja serdecznie p..lę taką stronę, bo mnie w przeciwieństwie do innych wystarczy ta informacja czym tak naprawdę jest TAW.
     A od co najmniej 5 tygodni to ja i tak nie mam czasu na internet, tyle o ile i jak ktoś coś ciekawego podeśle 🙂

     Bladego pojęcia nie mają kim jest Perun, a wyjaśnił to T. Mroziński, więc mogą się licytować kto wie więcej, mnie te zapisy nie interesują, ale dzięki Anula za inf. może zerknę poczytać gromy Ktoś, bo to on zapewne tam grzmi 🙂

   • Steffy pisze:

    Krajobraz po burzy był krajobrazem po wojnie.
    Widziałam domy, na około których spadły drzewa „dziwnym” trafem omijając dom i jego mieszkańców, widziałam samochody, w których bezpiecznie udało się ludziom przetrwać i przeczekać burzę.
    Patrząc na to miałam wrażenie że drzewa w swoim ostatnim tchnieniu kładły sie tak, aby ocalić człowieka.

    A rozwalił mnie już totalnie sen koleżanki mamy sprzed pół roku.
    Burza (w miejscowości wspominanej w mediach), ludzie siedzący w lokalnym kościele i modlący się o przetrwanie, w dwa okna kościoła próbował dostać się diabeł (jak to nazwała), i slychac było nawet walenie jego kopyt w okno..
    najlepsze, że mama z koleżanką dwa miesiące temu pojechały do tego kościoła bo sen nie dawał koleżance spokoju. ponoć, wnętrze było identyczne jak we śnie. Były w szoku.
    ale chyba jeszcze bardziej po ostatnich wydarzeniach.

    czy wskazuje to na akcie zaplanowaną?

    • BasiaB pisze:

     Tak – akurat 4 dni temu, w ciepły, letni wieczór na pytanie córki moich znajomych :
     czy istnieją duchy, zjawy, wampiry, ect. odpowiedziałam: TAK.
     Wtedy jej mama zaczęła opowiadać to co opowiedziała jaj babcia.
     Otóż po wojnie ta babcia – jeszcze młoda dziewczyna poszła potańczyć na okolicznej potańcówce organizowanej przez tamtejszych mieszkańców w sobotni wieczór.
     Na sali siedziała młoda, śliczna dziewczyna, która odmawiała tańca każdemu mężczyźnie.
     Nagle podszedł do niej przystojny człowiek i jak zaczęli wirować to inni nie mogli się napatrzeć.
     Tak gorąco tańczyli, że ta dziewczyna zaczęła się rozbierać w tańcu, w tym czasie babcia mojej znajomej popatrzyła dokładniej na „tancerza” i zobaczyła pod spodniami …kopyta, nie buty !
     Podobno widzieli to wszyscy zgromadzeni na tej sali, a takich dziwnych „jegomościów” z kopytami widywano nie raz.
     Ludzie nawet się z przyzwyczajenia nie dziwili.

     Przytaczam tą opowieść nie bez kozery.
     Obecnie ludzie zatracili zmysły widzenia, słyszenia ze względu na fale elektromagnetyczne niszczące naturalne, przyrodzone atrybuty dane nam w celach obronnych.
     Wiedzenie natomiast zostało zdeprogramowane, chociaż pozostał o tym zapis w pamięci komórkowej SERCA i Duszy stąd takie zapotrzebowanie na strony typu EZO dla tych którzy już cokolwiek rozruszali świadomość, ale to kolejne pułapki dla naiwnych i ufnych łykających tam wszystko co popadnie.

     Lecz nie tylko zagrożeniem są kodowane tam informacje lecz faktyczne diabły czyhające na PRAWDZIWYCH LUDZI.
     Prym w zwabianiu do diabelskiego koryta wiodą zainfekowane kościoły, a te są siedzibą demonów.

     Diabeł nigdy nie powie prawdy, zawsze oszuka i zawsze potrzebuje ofiary i krwi.

    • BasiaB pisze:

     Ale jak widać z Twojego opisu Steffy – szczera, gorąca modlitwa z CZYSTEGO SERCA odniosła właściwy efekt i nawet diabeł nie dał rady.

    • BasiaB pisze:

     Schej’don mój mąż przyjdzie po ciebie !

    • Steffy pisze:

     Przepraszam, jeśli mój post wklei się nie tam, gdzie powinien. Mój wczorajszy wpis był pierwszm na tym forum i chyba pierwszym, w życiu, w ogóle 😉

     Chciałam tylko dodać że nawałnica miała i swoje pozytywne skutki. Ludzie zaczęli kwestionować rzeczy, na które wcześniej nie zwracali uwagi. Sąsiad pomagał sąsiadowi, mimo że wcześniej ze sobą nie rozmawiali.
     Dla mnie osobiście ta nawałnica była wezwaniem do walki. Las od zawsze był moim domem. I zawsze będę o niego walczyć. A jak to robić Wiem min. z tej strony. Za to, Basiu, dziękuję ❤

    • BasiaB pisze:

     Dziękuję Steffi – ale To Wy naprowadzacie mnie na to co najważniejsze, a nie ma nic ważniejszego niż Czyste Serce.
     Tylko dzięki NIEMU jest w stanie obudzić się w nas ŚWIADOMOŚĆ Z NASZEGO MACIERZYSTEGO ŹRÓDŁA.
     Zaznaczam jednak: do tej pory bardzo wiele osób nie poradziło sobie z tym natłokiem pracy, nie ze swojej winy, bo to bardzo złożony temat, mający tak wiele części ile nitek jest w ogromnej pajęczynie z każdej strony.
     Dlatego uważam, że świadome osoby WIEDZĄ Z NASZEGO MACIERZYSTEGO ŹRÓDŁA powinny pomagać słabszym.

     Nie ma z tym nic wspólnego Jednia Świadomości, bo to nie dotyczy nas tylko hybryd, to zmanipulowana wiedza o naszej jedności wywodzącej się z tego samego PNIA MACIERZY.

     MY nie tworzymy zbiorowego umysłu, wręcz odwrotnie – KAŻDE Z NAS MA INDYWIDUALNE ZNACZENIE, PREDYSPOZYCJE I ATRY-NUTY.
     Jednak kondycja każdego z nas wpływa na każdą ISTOTĘ NASZEGO RODU poprzez oddziałowywanie rodzimych częstotliwości, a to zupełnie nie to samo co umysł zbiorowy, który jest gigantycznym kryształem osadzonym na pajęczej sieci.

     Steffi – wybacz, tak przy okazji mi się rozwinęło 🙂

     Dzięki za odwagę napisania po raz pierwszy, wiem co to oznacza i znam to uczucie. ❤
     Pozdrawiam serdecznie ❤

    • BasiaB pisze:

     Dodam jeszcze Steffi – Twój opis zachowania się przyrody, a później i okolicznych mieszkańców to wynik KATH AR SIS.

     To słowo ostatnio często gości na ustach mojego męża.
     Powiedział min., że katharsis ma to do siebie, że nie tylko czyści, ale wywleka stare, zakamuflowane brudy, w związku z tym mocne czyszczenie bardzo często jest bolesne i z tego należy sobie zdać sprawę, a nie biadolić i popadać w traumy.

 55. Anula pisze:

  Ja jeszcze parę lat temu też bawiłam się w słowiaństwo ale mi przeszło 😀 nic mi to nie wniosło poza nowymi imionami bogów. A mi chodzi o coś więcej, o coś prawdziwego. Poszukiwania trwają, ale na tej stronie odnalazłam osoby które potwierdzają rzeczy które się u mnie działy lub dzieją. Nie żyjecie teoria tylko dajecie praktycznie rady jak się pozbyć pewnych rzeczy. Także wszystkim z dobrymi intencjami, dziękuję za cenne i działające rady 😀
  Ps udziela się ta osoba na TAW, jak zwykle w takim stylu jak było tutaj.

 56. BasiaB pisze:

  Przebierańcy – przebierańcy – Aaron Jasnowidz przemianował się na Fb na ANirona Wędrowca !
  😀 chyba pęknę ze śmiechu !

  • Mom pisze:

   Zabawne 🙂 Ma jednak owcę w nazwie, nieszczęśnik 🙂
   Totalnie nie jestem w stanie znieść tego człowieka. Kiedyś włączyłam szybko wyłączyłam bo zrobiło mi się niedobrze i słabo, po kilku chwilach dosłownie.. dziwię się, że ludzie słuchają takich rzeczy. Skoro słuchają to znaczy, że szukają..ale tam??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s