Wieści z kraju i ze świata

orzeł polski

 

Wiele się dzieje zarówno w Polani jak i na Świecie, tym samym otwieram kolejne miejsce do wymiany myśli w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach.

Jeszcze dodam – skopiowane z gajowego maruchy  :

” wszelkie linki do Youtube albo do obrazków (JPG, GIF, PNG etc) poprzedzajmy kropką „.” lub znakiem „>”, co zapobiega ich natychmiastowemu wyświetlaniu. Miejmy na względzie tych, którzy nie dysponują szybkim Internetem czy szybkim komputerem.”

 

BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, najazd hordy islamskiej, Uzurpatorzy, Ziemia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 125 odpowiedzi na „Wieści z kraju i ze świata

 1. jaga pisze:

  Odpalam przedwczoraj z rana kompa na wp.mam start a tam zamiast tej ,,zachęty” do wyrażenia zgody 🙂 co to chyba z drugi czy trzeci tydzień wisiała mi na widoku,
  ,,zachęta” w postaci ,,rzeczowego wyjaśnienia” jak mi dobrze zrobią w zamian i że zawsze mogę zrezygnować…ponieważ samo to, że mi padalce widok zasłoniły na wp. mnie wkurwiło, więc od razu wchodziłam na ciekawsze stronki i nosiłam się z zamiarem, zmiany strony startowej na białą kartę, ale czasu nie miałam, więc zeszło…poczty nie zasłaniali, z tydzień temu i pocztę w trakcie przeglądania mi zasłonili. Co mnie zagotowało, postanowiłam wypie… i wp. i zmienić pocztę, bo tylko dla poczty to wp. mam..w między czasie pocztę przeglądałam z archaicznego kompa..hehe..aż, tu wczoraj patrzę a stronka wp.czysta bez banera ,,zachęcającego”, ciekawa jestem jak wiele osób tak zrobiło, bo coś mi się widzi, że chyba tego za bardzo nie przewidzieli, że ludż może popieprzyć takie ,,wiadomości” i zniknięcie ,,takiej wartościowej” platformy informacji nikogo za bardzo nie obejdzie. Przez te tygodnie odzwyczaiłam się, od rzucania okiem na te wpowskie pierdy mimochodem, zanim poczta odpaliła. Gdzieś tam był baner, że to polska strona z kapitałem polskim co mnie zdziwiło, bo treść i propaganda szkopsko-pasożydnicza i byłam przekonana, że to kapitał niemiecki 🙂 pewnie słupy popodstawiali.
  Na innych stronach nie miałam takich ,,komunikatów”(komunikat-hehe-skojarzyło mi się z praktyką kk)

 2. Elarios pisze:

  Nie wiem czy zauważyliście (ostatnio nie jestem tu obecny) ,że od pewnego czasu wszystko usłane jest żółtawym pyłem,na trawie,liściach,samochodzie – WSZĘDZIE!
  Z początku myślałem,że to rośliny pylą,ale nie – za dużo tego,codziennie jak rano wyjeżdżam do roboty to muszę spryskać szybę bo jest żółtawa.
  Ostatnio trafiłem na ten filmik
  .https://www.youtube.com/watch?v=hMJOukVI2HQ&index=11&list=LLQRaZBINOE3E_ycX1PBdvEA&t=0s
  Gość udowodnił,że te pyły to metale,zrobiłem ten sam test z magnesem u siebie i wyszło to samo.
  .https://www.youtube.com/watch?v=jUBXq3SEqWw&index=10&list=LLQRaZBINOE3E_ycX1PBdvEA&t=0s
  A w mediach bzdurzą,że to to pył czy piasek z nad Sahary!
  Wnerwiłem się,pracuje przy roślinach codziennie,często w buszu – poruszając gałęziami,strzepuję ten PYŁ i go wdycham.
  U Was to samo?

 3. BasiaB pisze:

  U nas w tej chwili ogromna, czarna burza i duuuuuuużo deszczu 🙂
  Słyszałam grad za oknem, bo na razie nie wyściubiam nosa, szkoda by zbił zalążki owoców.

 4. Elarios pisze:

  Poczytałem trochę komentarzy na YT i coś z tą Saharą jest na rzeczy:

  „Hamada (arab. حمادة) – pustynia kamienista, zwłaszcza na Saharze, pokryta odłamami i okruchami skalnymi, często także CZARNĄ SKORUPĄ ŻELAZISTĄ. To szczególnie dziki i niesprzyjający człowiekowi krajobraz. Bardzo duże różnice temperatury powietrza pomiędzy dniem a nocą sprawiają, że na pustyni lite skały się kruszą. Pękają na kawałki o ostrych krawędziach i w rezultacie powstają rumowiska gruzu skalnego.”

  To tłumaczy wysokie stężenie żelaza w zebranym pylę z samochodu a było tam coś 7%.

 5. Aina pisze:

  Geoinzynieria , kontrola populacji
  https://m.youtube.com/watch?v=N83uPRkj8lg
  Geoinzynieria , pogoda jako bron :
  .https://m.youtube.com/watch?v=vZrzKUuLuvw

  • BasiaB pisze:

   ” Benjamin Fulford, White Dragon Society”
   Biały SMOK – zawsze tak o sobie i swoim bractwie pisał.
   To oznacza dokładnie to samo co Biały płomień AN – czyli konwersja żywcem z nas i naszych smoków.

  • BasiaB pisze:

   ” Bitwa w USA przeciwko satanistom dobiega końca, mimo że w przypadku 25500 zamkniętych aktów oskarżenia nie podjęto jeszcze działań. W ubiegłym tygodniu Przewodniczący Kongresu Paul Ryan był ostatnim z obszernej listy potężnych ludzi, którzy zostali usunięci. Pamiętajcie, że George Soros, David Rockefeller, Zbigniew Brzezinski, Hillary Clinton, Barack Obama, Barbara Bush, John McCain itp. są już wyeliminowani.

   Sataniści próbowali stworzyć iluzję, że ta czystka nie ma miejsca, dzięki cyfrowemu ożywieniu kluczowych osób, takich jak Clinton, George Soros i Bill Gates. Na przykład w ubiegłym tygodniu przywrócili zawoalowaną groźbę Gatesa, by zabić miliony ludzi przy pomocy broni biologicznej.

   https://gizmodo.com/bill-gates-warns-30-million-people-could-die-from-flu-p-1825615528

   Tego rodzaju cyfrowe oszustwo nie zmienia rzeczywistości, że tych ludzi już nie ma.

   Jednakże satanistyczni przywódcy, tacy jak Theresa May w Wielkiej Brytanii, Macron we Francji, Benjamin Netanyahu w Izraelu i Angela Merkel w Niemczech, nadal działają.”

   Właśnie wczoraj nadeszła ta wiadomość:
   http://wmeritum.pl/john-mccain-oswiadczyl-ze-chce-donalda-trumpa-swoim-pogrzebie/232293

  • fomalhaut pisze:

   Cały wpis na „marucha”.. nijakiego benjamina fulforda wydaje mi mocno naciągany ,jakiś taki „nierealny”. Przedstawiony na filmie wybuch to raczej wybuch duże porcji amunicji i /lub bomby. Widać świecące odłamki (prawdopodobnie magnez lub fosfor). Brak charakterystycznego błysku dla bomby atomowej. Brak podmuchu docierającego do operatora kamery. Gdzie zmiany odczytów promieniowania w prywatnych sieciach liczinkóœ GM.
   Niby jaką by USA miały korzyść z obalenia króla Arabii Saudyjskiej ? Tyle w tym opisu rzekomo „dokonywanych przemian na lepsze” ,a wszędzie jest jak było…

   • Ktoś pisze:

    Artykuł maruchy to przedruk z jaskowskiego o BOHATERACH jakich polactwo NIE CHCE CZCIĆ bo woli oddawać pokłony przez PRZYBŁĘDAMI w tym też tymi z ich sekt…

    a Fulford nie od dziś JEST uznanym KŁAMCĄ publikującym i synchronizującym swoimi publikacjami plany elit. i DOBRZE to MA BYĆ IM… resztę się MAMI słowem „dobrze”… ale reszcie BĘDZIE DOBRZE jak tym w SUDANIE albo GROBIE z naciskiem NA GRÓB……

    Plan elit czyli Agenda2030 to GLOBALNY KOMUNIZM czyli WSZYSCY MAJĄ NIC i PASIAK a elity wszystko i ich jako swoje ZABAWKI….. a że frajerzy iż im ŻYD COŚ DA ZA WIERNĄ MU SŁUŻBĘ…. cóż nie od dziś wiadomo iż takimi frajerami piekła wybrukowane…..

    ale się ŚLINIĄ do rzeczy na STOLE z nadzieją iż im coś poza kopniakiem „spadnie”….

 6. Ktoś pisze:

  1__”Przewrót majowy – zbrojny zamach stanu w Polsce dokonany w dniach 12–15 maja 1926, w Warszawie przez marsz. Józefa Piłsudskiego, w czasie którego zabitych zostało 379 osób, a około 1000 osób zostało rannych. ”

  2__https://www.koniec-swiata.org/trzesienie-ziemi-w-polsce-4-stopnie-w-skali-richtera/
  MAPKA

  3__https://www.koniec-swiata.org/grupa-lotnicza-marynarki-wojennej-usa-rozpoczela-ataki-na-syrie/
  ….ramach operacji „Niezachwiane zdecydowanie”

  A jak latają? NAD ruskimi….. ;p

  4__”Wieloświatowa Medytacja Dźwiękowa, weekend 12/13 maja 2018″

  5__”28. Iyyar Yom Yerushalayim – Jerusalem Reunification Day”

  • Ktoś pisze:

   Dziwne, przerażające dzwięki co to jest, kto to robi i dlaczego (1080p_25fps_H264-128kbit_AAC).mp4

  • Ktoś pisze:

   „autor: dziiadek ze wsi (anonim) (2018-05-06 13:32)

   Ustaw S447, daje administracji amerykańskiej nie tylko możliwość wywierania na Polskę różnorakich nacisków w tej sprawie, ale również przesądza o konieczności wyodrębnienia na terenie Polski obszarów tzw. „własności bezdziedzicznej” i oddania jej w zarząd jakiemuś żydowskiemu gremium. To oznacza żydowską okupację Polski, DOSŁOWNIE NA PODOBIEŃSTWO PALESTYNY z wyznaczonymi obszarami, które całkowicie przestaną należeć do Polski!

   W takiej oto okoliczności, nie tylko Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński, nie tylko prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, ale także bawiący aktualnie w Waszyngtonie wicepremier Jarosław Gowin i wicemarszałek Senatu Adam Bielan, ani słowem się na ten temat nie ośmielili zająknąć. To pachnie zdradą stanu. Polacy nic na ten temat nic nie wiedzą, o tym że zostali sprzedani! Teraz już tylko czekamy na podpis ”tego jełopa” pod tą ustawą S447 i cyrk dopiero wtedy się rozkręci na dobre.”
   (ZnZ)

   Z komentarza poniżej wynika iż USTAWA JEST WAŻNA i BEZ PODPISU….. tylko WETO ją UNIEWAŻNI jak zostanie PODTRZYMANE…..
   Kolejny po KOŃstytucji WIELKI wkład FARTUSZKÓW w „budowanie” polski…..

 7. Ktoś pisze:

  NO TO WOJNA….

  „Zrywając porozumienie nuklearne z Iranem, Donald Trump jednoznacznie postawił Amerykę po jednej ze stron konfliktu bliskowschodniego. I tym samym pozbawił Waszyngton jakichkolwiek możliwości negocjacji z neutralnej pozycji. „

  • Ktoś pisze:

   Oprócz Iranu także Chiny zostały postawione pod podobnym „PROBLEMEM” jak
   -__ultimatum sarajewskie jakie „dało światu” 1 wojnę nazistów z gojami
   -__ultimatum gdańskie jakie „dało światu” 2 wojnę nazistów z gojami
   -__ultimatum japońskie jakie wymusiło na nich przystąpienie do wojny

   A teraz będzie walka na 3 frontach: polin, iran i chiny naraz…. każde z tych 3 miejsc dostało od Królestwa Plugawego za pośrednictwem ich kałożernych przygłupów ULTIMATUM…. więc WOJNA BĘDZIE i to za dni….. 5 z małym przeszacowaniem (na te dzień zaplanowano nawalanie łopatkami)

   I znowu będzie jak w Mahabharacie…
   „Świeci słoneczko za górą a kolejne za sąsiednią….i kolejne za sąsiednią….
   i płonie nam cały świat doskonale usłoneczniony…….”

   • BasiaB pisze:

    Nie będzie.

    • Ktoś pisze:

     Tu Wojski róg odjął i wszystkim się zdawało
     iż wojny nie będzie a za lasem już armatami grzmiało…

     CAŁE ŚWIAT POLITYKI CHCE TEJ WOJNY
     RELIGIJNO SEKCIARSKI TEŻ więc będzie

    • BasiaB pisze:

     No i po co się nakręcasz ?
     Nie będzie to nie będzie! Niech dmą w rogi ile wlezie, ale nie są w stanie wykorzystać odpowiedniego ROGU ! nota bene…OBFITOŚCI 😀

 8. Ktoś pisze:

  Ja się nie nakręcam.. tylko informuje bo co niektórzy tu bywający wraz z mojzeszem mukim chcieli saniami przez Atlantyk do ziemi obiecanej zwiewać…. więc TO TEN CZAS by zwiewać…. ;p

  A w ramach pracy domowej co CHCE TRUĆ gates że się aż mało nie posikał mówiąc iż wkrótce 30 milionów ludzi żydki ZAGAZUJĄ…… swoim wirusem ebolo-grypy…. JAKI REGION jewropy ?

 9. Ktoś pisze:

  I kwestia kolejna wypierana z główek…

  czemu wszelakim esbeckim, masońskim czy innym judaszom TAK ZALEŻY na ROZRÓBACH we czerwcu w Polsce?

  czemu właśnie trwa DELEGALIZOWANIE MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI jako HITLEROWSKIEGO czyli TWORZENIE KOLEJNEGO PUNKTU ZAPALNEGO po ostatniej promocji zydowieckiego „ukraińskich pracowników”” kosztem rodzimych?

  to POWIĄZANE wydarzenia…. umykające prześwietlonym…..

  a Chiny 5 maja dostały ULTIMATUM że albo ulegną i zostaną gospodarczo sprowadzone do poziomu SUDANU albo nie ulegną i do stanu SUDANU SPROWADZĄ JE NAZISTOWSKIE tfu demokratyczne bombardowania… cokolwiek zrobią mogą POPEŁNIĆ NARODOWE HARAKIRI….. bo kremlowski kurdupel właśnie ich zdradził…. spiskując z tym bez hu…… wym

  a „ROGÓW” oni mają mnóstwo…… w schronach…. więc się o niego nie peniaj ;D

  • BasiaB pisze:

   To wszystko zadziewa się w tej rzeczywistości, na tym poziomie, to Twój rejon 🙂

   • LETO pisze:

    Ja tam czuje, że łapka na dusze się popsuła jakieś dwa tygodnie temu I za bardzo grzybów atomowycb się nie spodziewam.Po za tym od paru tygodni takie spore przewietrzenie Wyspy się zaczeło.Tak jakby mniej syntetycznie .Ziemia powoli raka zrzuca.Takie moje odczucie I bardziej miotają się w zbiórkach energetycznych.A spalenie chlewni z 4,5 tysiącem świnek w Wielkopolsce to już słabiutko.Jednym słowem ser szwajcarski z dziurami a co z dziur wyłazi ot jest pytanie….?

    • BasiaB pisze:

     ładny masz pogląd na sytuację…podoba mi się 🙂 dlatego napisałam – wojny NIET !

 10. BasiaB pisze:

  Wezwanie Czerwiec 2018 Działanie A – Podaj Dalej !!!!!!!
  .https://www.youtube.com/watch?v=IZ_Y0TfIz_Q

  Uważam to za bardzo dobry pomysł, bowiem pieniądze wydawane przez nas to tzw. NASZA KRWAWICA.
  i ONI o tym wiedzą tak doją z nasz NASZĄ ENERGIĘ podpinając się pod nas.
  Czasy są takie, że bez pieniędzy nie da się przeżyć, ale …ograniczyć im dostęp do naszej krwawicy ? – PODOBA MI SIĘ TO WEZWANIE.

  • LETO pisze:

   Dzieki Basiu to jest ta energia o której mówi ten gościu. Ten wkurw na przybłędy jest dobry.Wyczuwa się te pęknięcia wszędzie.W myśl zasady kto nie z Mieciem tego zmieciem 🙂

   • BasiaB pisze:

    tez się cieszę na takie pomysły, ale wiesz…poszło w ETHER, więc szpiony pustynnej zarazy będą blokować

    • LETO pisze:

     Może trochę będą blokować na poziomie energii konwersji , ale nie świadomości 🙂 To te łajzy mają się bać I boją się coraz bardziej.Człowiek świadomy to młot na ladacznice I jej pomiot.Determinacja I kreacja ludzka nie zna granic bo ich nie ma 🙂

    • BasiaB pisze:

     Przede wszystkim konwersji, bo tylko to potrafią…lustereczka, bo to one są konwersją…pamiętaj: wszystko na opak

    • LETO pisze:

     Ja to rozumiem , chodzi mi o to aby ludzie prawdziwi uwierzyli w swoją wielkość i potęge.A takie akcje to robią.Bo cuż z wiedzy jak charyzmy brak i zalęknieni wszędzie.

  • Wojwit pisze:

   Bardzo dobra idea. Tylko że koniec końców i tak obojętnie gdzie byśmy ich nie wydali to i tak wyjdzie (w wielu płaszczyznach – nie tylko materialnej) na dobro „kreatorów pieniądza”… Logicznie łatwe do udowodnienia.

   https://riese-inne.blogspot.com/2018/04/sen-sie-konczy.html?showComment=1524733432388#c6294883051796654447

   Trzeba by było ominąć system monetarny. A propos: niedawno i tu wzięli „pod lupę” bitcoiny… A podobno one północnokoreańskie są, jak się poniewczasie okazało, więc gorliwość w lokalizowaniu transakcji nimi dokonywanymi jest jeszcze bardziej medialnie nośna. Oczywiście na poziomie mediów głównego ścieku… Poza tym wyszło, że i Korea Północna jest równie pogrążona w tym systemie jak inne kraje i jak to zwykle – cały merdialny ostracyzm wobec niej był i jest czysto medialny.

  • Aren pisze:

   Kiedyś czytałem taką książkę
   http://bioresonant.com/dl/dl.htm?name=misja.pdf
   gościa który został zabrany na chyba 7 dni na inną planetę aby poznać ich zwyczaje i zakrzewić pewne idee na naszej.

   Wspomniał tam o pewnym świecie (str 124 ostatni akapit, tak z 2 strony ) w którym władza została przejęta przez dyktatora a tamtejsi ludzie nie wiedzieli jak im ją zabrać bo posiadał wszystkie sznurki do kierowania nimi.
   Wymyślili i przeprowadzili na poziomie planety po prostu nie pójście do pracy, zgadali się na chyba na ichniejszych portalach społecznościowych i po prostu cała czy większość planety nie poszła do pracy, Rządy wytrzymały kilka dni i się załamały. Tak przejęli kontrolę nad planetą.

   To tak z serii innych pomysłów.
   Może warto tą pozycje przeczytać, jako beletrystykę lub dla pomysłów

   • BasiaB pisze:

    Takie inspiracje zawsze warto czytać, każdemu skapnie choć trochę, każdemu inne olśnienie 🙂

    • BasiaB pisze:

     w sumie dobrze, że przypomniałeś, już kilka razy zabierałam się za czytanie misji i…nic mi z tego nie wyszło, chyba do dziś 🙂

    • Aren pisze:

     No nie wiem czy to jest prawda co tam opisane natomiast kiedyś ta książka zrobiła na mnie wrażenie, głównie dlatego że opisywała losy ziemi, co się działo w przeszłości oraz świat z tego wyższego poziomu jak mógłby by być zorganizowany.

     Sporo piszecie tutaj także o Atlantydzie i innych cywilizacjach które były na ziemi starając się odkryć jak było. Pewnie można by to jakoś sprawdzić te koncepcje i być może coś by się odkryło ? :),

   • Wojwit pisze:

    Ta idea z niekupowaniem niczego przez dni kilka ma zarówno błąd w założeniach jak i błąd logiczny w tezie. Błąd w założeniach polega na tym, że wszystko stanie, bo pieniądza nie będzie w obiegu. BZDURA! Kreatorzy pieniądza dopiszą parę zer na kontach i statek odpłynie. NIC się nie zawali. Zadziałałoby, gdyby ilość pieniądza na WSZYSTKICH rynkach była constans – stała, a banki były ich „magazynierami” a nie kreatorami. Ale tak od dawna NIE JEST.
    Błąd w tezie jest równie gruby – bo ci panowie nawołują, żeby wszystko kupić WCZEŚNIEJ – czyli kupić, co mielibyśmy do kupienia przez te trzy dni wstrzymania się od transakcji – znaczy wymienić swoją krwawicę na produkty wlewając w system pieniądze PRZED CZASEM. W ten sposób nie dałoby się zawalić nawet systemu, w którym ilość pieniądza była by constans, bo pieniądze weszłyby do obiegu jeszcze wcześniej niż powinny i w większej ilości (zakupy na zapas).
    Strajk powszechny zawaliłby system, gdyby potrwał odpowiednio długo i faktycznie był GLOBALNY. Tamto pierwsze – to pokrzykiwania obliczone na swoiste badania (być może prowadzone przez służby) a mające na celu dowiedzenie się ilu frajerów wpłaci pieniądze przed czasem i czy forma młodzikowatego, harcerzykowatego pokrzykiwania typu: „rozkaz wykonać” działa na kogokolwiek.

    • Jam pisze:

     Dobra,oknie mogę znależćć wcześniejszego posta,KTOŚ czytasz?
     w Drohiczymne były gotki,trupio blade,elfy smerfy kazałem im w….ć z ziemi
     tylko W dupie mni \Miały,potrafisz to wyjeb to ścierwo,Baśka pokrzyczy,wal to skasuj te bladolice:

    • BasiaB pisze:

     Sławek – pisz bez literówek i bez ..aż takich wulgaryzmów.
     Kiedy to było?
     Napisz powoli i wyraźnie.

    • BasiaB pisze:

     To się działo poprzedniej nocy i dzisiejszego dnia ?
     Jeżeli tak, to potwierdzam założyli zewnętrzne konwersje.
     Co oznacza słowo „zewnętrzne” ? nie mogę napisać.

    • Ktoś pisze:

     „potrafisz to wyjeb to

     Aktualny cennik cudów
     –mały – „10 dziewic” plus „księstwo”
     –duży – „100 dziewic” plus „królestwo”
     –wielki – „1000 dziewic” plus ….

    • Wojwit pisze:

     Przeanalizujcie artykuł i komentarze pod nim, proszę, jak najbardziej rzeczowo. Jest dokładnie na poruszany powyżej (nie tylko przeze mnie) temat:

     https://mukisalonblog.wordpress.com/czy-masz-swoj-plan-c-na-wypadek-gdy-zawiedzie-b/

 11. BasiaB pisze:

  RODO – w akcji:

  „Szanowny Użytkowniku

  Pragniemy poinformować, że z dniem 25.05.2018 r. ulegają zmianie regulamin OnetPoczty oraz zasady świadczenia usługi OnetPoczty.

  Zmiany wynikają z istotnych przyczyn, jakie stanowi wejście w życie przepisów europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które nakładają na nas obowiązek dostosowania regulaminu do nowych regulacji prawnych. Jednocześnie chcemy świadczyć naszą usługę na przejrzystych zasadach, dlatego wprowadziliśmy jasne, łatwiejsze w zrozumieniu zapisy.

  Zmianie ulegają przepisy, na podstawie których przetwarzane są dane osobowe, będą one dotyczyły wszystkich Użytkowników.

  Zalogowanie się na koncie OnetPoczty po 25.05.2018 r. oznaczać będzie akceptację nowego regulaminu oraz nowych zasad świadczenia usługi.

  Nowy regulamin znajdziesz tu. Prosimy, abyś się z nim zapoznał we własnym zakresie.
  Na tej stronie zamieściliśmy stary regulamin.

  Poniżej najważniejsze kwestie, które zmieniły się w zasadach świadczenia usługi OnetPoczty.

  Wprowadziliśmy pakiety, dopasowane do nowych regulacji prawnych, jak również Twoich potrzeb, o brzmieniu następującym:

  W pakiecie bezpłatnym: „poczta za 0 złotych” uwzględniamy Twoje dotychczasowe zgody marketingowe, w brzmieniu:
  „Zgadzam się na przetwarzanie przez Onet Holding Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych. (Na podstawie tej zgody, Twoje dane osobowe z konta OnetPoczty oraz zebrane informacje o Twojej aktywności w serwisach lub innych funkcjonalnościach (aplikacje, skrypty) podmiotów z grupy kapitałowej, do której należy Administrator będą wykorzystywane do prezentowania Ci reklam produktów i usług naszych zaufanych partnerów, dopasowanych do Twoich zainteresowań)”;
  „Zgadzam się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej dostarczanej przez Onet Holding Sp. z o.o. w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych. (Na podstawie tej zgody, będziesz mógł otrzymywać mailingi z dopasowaną do Twoich zainteresowań reklamą produktów i usług naszych lub naszych zaufanych partnerów)”.
  W każdej chwili możesz wycofać udzielone zgody i przejść do usługi OnetPoczty płatnej. Wycofanie zgód nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Jeśli nie zgadzasz się na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie mailingów reklamowych – wycofaj zgody i przejdź do opłacenia OnetPoczty płatnej https://konto.onet.pl/data.html

  Informujemy Cię także o Twoich prawach wynikających z nowych przepisów oraz o wszystkich celach przetwarzania Twoich danych osobowych i podstawach prawnych przetwarzania] Administrator danych osobowych: „Administratorem danych osobowych jest Onet Holding sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 52. Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. Podstawą przetwarzania danych osobowych podanych przy założeniu lub edycji Konta jest realizacja umowy (Regulamin). Dane z Konta mogą być przetwarzane w celu marketingowym Administratora (uzasadniony interes), wobec czego możesz wyrazić sprzeciw. W zakresie, w jakim ww. dane są przetwarzane w celu realizacji umowy (Regulamin) lub są przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych.

  Jeżeli wyraziłeś powyżej zgody marketingowe – Twoje dane z Konta i zebrane informacje o Twojej aktywności w serwisach lub innych funkcjonalnościach (aplikacje, skrypty) podmiotów z grupy kapitałowej, do której należy Administrator, mogą być wykorzystane do prezentowania Ci reklam produktów i usług naszych zaufanych partnerów. Zgody możesz wycofać w każdym momencie.”

  Pamiętaj, że w każdej chwili możesz odstąpić od Umowy o świadczenie usługi OnetPoczta, jeżeli nie zgadzasz się z postanowieniami nowego regulaminu.

  W tym celu należy, w ciągu 14 dni od otrzymania niniejszej wiadomości, zalogować się na swoje konto pod adresem: https://konto.onet.pl/delete.html lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, wysyłając wiadomość na adres e-mail: poczta@grupaonet.pl.

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nasze Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością udzieli Ci wszelkich informacji.”

  • LETO pisze:

   .http://fakty.interia.pl/pomorskie/news-gwaltowne-burze-w-lodzi-i-gdansku-paraliz-miast,nId,2580521. Dodać należy ,że Gdańsk w świadomości od dawna był Niemiecki a , Łódź głuwnie Carat Rosyjski budował .To tyle odnośnie próby zaboru Naszych ziem przez grabierzców.Takży poszedł sygnał do Niemych I Ruskich.Jak spróbója to ich zatopi… A WarSzawa mocno stoii nawet kropelka deszczu nie spadła.

   • LETO pisze:

    17 maja zostanie podpisana zostanie podpisana umowa Eurazyjskiej Unii Gospodarczej (5 krajów z byłej ZSRR) z Chinami oraz o strefie wolnego handlu z Iranem – to jest dzisiejsza wiadomość od Juri Uschakow’a, która w USA i UE powinna wybuchnąć jak bomba. Olej zacznie płynąć na wschód. Strefy gospodarcze Rosja ma zwyczaj zabezpieczać militarnie, co niejedno marzenie w USA przekreśli. Za kodluchem nie jaki danekbb .Chyba jednak Chiny przewidziały woltę Rosji.

 12. Anula pisze:

  Czy wam też nie działa blog Pana Tadeusza Mrozińskiego? Chyba został skasowany.

 13. Ktoś pisze:

  Naruto Shippuuden – 291 — Siła, część 2 od 10:50

  HISTORIA ŚWIATA W PIGUŁCE CZYLI JAK UPADŁ RAJ

  (film do znalezienia na cda.pl)

   • BasiaB pisze:

    Powodem…otwarcie ambasady w skradzionej Palestyńczykom Jerosolimie.
    Słuchałam chwilkę wypowiedzi któregoś z żydów na tej krwawej imprezce, otóż…cały czas piał peany czym to tak bardzo ważnym dla żydów jest Jerozolima, jak to oni na to, na ten dzień dzisiejszy czekali przeszło 3000 lat !

    Moja konkluzja: przeszło 3000 lat ?!
    Czyżby byli pewni, że Marduk już ich nie odwiedzi?
    czują się tak pewnie?
    A przecież dostali od niego tablice?!
    Więc co jest grane ?
    A grane jest to:
    od dawna tak słyszę i dziś też: JeRu SALEM !
    ale powinno sie to czytać tak:
    Jar u Sal Em
    czyli Jar – miejsce, Sal – sól – centrum Ziemi, EM = Elektromagnetyka
    mówiąc prosto:
    Miejsce mocy, portal EM.
    Zapamiętajcie to!

    Wprawdzie o tym juz pisałam, ale warto przypomnieć.
    Poza tym: Salem…pierwsze skojarzenie: czarownice.
    Czarownice – Czary (działania Ar) obracają w NIC, dokładnie tak jak Ladacznice – mienie Łady obracają w NIC.

  • BasiaB pisze:

   Druchu – Trup realizuje dalekosiężne plany Izraela, nie bez powodu Izrael wygrał Eurowizję, nie oglądałam, ale słyszałam.
   Wbrew pozorom ten konkurs to zawsze papierek lakmusowy nie mający nic wspólnego z talentem i muzą!

 14. Ktoś pisze:

  „Kapsel said
  2018-05-15 (wtorek) @ 06:43:04

  Izraelscy snajperzy urządzają masakrę w Strefie Gazy zabijając 55 osób i raniąc 2400. Tymczasem Warszawa podświetla PKiN w barwy Izraela

  Wczoraj na granicy Strefy Gazy doszło do wielotysięcznych protestów Palestyńczyków w związku z otwarciem przez USA swojej ambasady w Jerozolimie i uznaniu tego miasta przez amerykańskie władze za stolicę Izraela (przypomnijmy – Jerozolima została zajęta przez Izrael dopiero w 1967 roku w trakcie tzw. wojny sześciodniowej). Izraelscy snajperzy otworzyli ogień do protestujących Palestyńczyków. Zginęło co najmniej 55 osób, a rannych zostało ok. 2400. Niemal w tym samym czasie Warszawa podświetla w barwy Izraela PKiN oraz Most Śląsko-Dąbrowski.

  Przypomnijmy – pod koniec ubiegłego roku Donald Trump niespodziewanie uznał Jerozolimę za stolicę Izraela. Do tej pory wszystkie państwa na świecie uznawały, że stolicą Izraela jest Tel Awiw. USA wyłamały się jako pierwsze. Sama Jerozolima została zajęta przez siły izraelskie dopiero w 1967 roku (w trakcie tzw. wojny sześciodniowej). Przez Palestyńczyków jest uznawana za stolicę wolnej Palestyny.

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04403-Izraelscy-snajperzy-urzadzaja-masakre.htm
  (marucha…)

 15. Ktoś pisze:

  „wandaluzja.pl said
  2018-05-15 (wtorek) @ 06:59:05

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nie-wiadomo-co-si%c4%99-sta%c5%82o-z-tysi%c4%85cem-szkielet%c3%b3w-pod-wawelem/ar-AAxio0s?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP//
  NIE WIADOMO, CO SIĘ STAŁO Z TYSIĄCEM SZKIELETÓW POD WAWELEM

  To był Cmentarz WAWELSKI, więc to jest ZBRODNIA na Historii i narodzie polskim. Myślałem, że takie rzeczy dzieją się tylko we Wrocławiu, ale okazuje się, że wszędzie tam, gdzie rządzą Żydzi, którzy OKAZALI SIĘ Właścicielami Wawelu, więc Chrześcijański cmentarz pod Wawelem nie jest im potrzebny.

  Ale JEHOWITA Pieronek od faraona Jechnatona pobrykał sobie, bo NIE POTRZEBOWAŁ takiego zamku Biskupiego.”
  (marucha…)

  ŻEBY TAM PIERWSZA. ŻEBY TAM OSTATNIA.
  NARÓD POSTANOWIŁ W CAŁOŚCI WYMRZEĆ
  I NARÓD TEŻ W CAŁOŚCI WYMIERA

 16. Ktoś pisze:

  https://www.koniec-swiata.org/30-zdjec-ktore-dowodza-ze-koniec-jest-bliski/

  WCZORAJ ŚWIAT ZŁOŻYŁ JEDNOMYŚLNY POKŁON BESTII więc

  jest klawo….. dziś na przykład znowu trwa narracja
  IŻ (i kolejny) POTOP LUDZKOŚĆ PRZEŻYJE W PALCEM W ODBYCIE…..

 17. Ktoś pisze:

  TAK DZIAŁAJĄ AGENTURY W RÓŻNYCH KRAJACH

  „Irańska organizacja oferuje 100 000 $ każdemu islamiście, który zbombarduje bądź (zdoła – dop) wysadzić nową ambasadę USA w Jerozolimie.

  Grupa znana jako Irański Ruch Studencki Uczniów Sprawiedliwości rozpowszechnia plakaty wzywające do ataku na amerykańską ambasadę w Jerozolimie, której budowie sprzeciwiali się palestyńscy i irańscy urzędnicy jako afront wobec świętego miasta.

  „Ruch Sprawiedliwości Studenckiej będzie wspierał każdego, kto zniszczy nielegalną amerykańską ambasadę w Jerozolimie” – można wyczytać z plakatu w języku perskim, arabskim i angielskim.

  Osoba, która zniszczy nielegalną amerykańską ambasadę w Jerozolimie, dostanie nagrodę „warta 100 000 dolarów” – widnieje na plakacie.”

  A WSZYSTKO PRZEZ TO IŻ NOSTRADAMUS MÓWIŁ O „ZNISZCZENIU IZRAELA” WIELKIEJ WYPRAWIE ARABÓW NA EUROPĘ I…. ICH PANOWANIU…. BO O DALSZEJ CZĘŚCI PRZEPOWIEDNI CZYLI O ICH KLĘSCE ARABUSÓW JAKO WOJENNEGO BYDŁA JUŻ ŻADEN IMAM NIE INFORMUJE

  WIĘC TAKIMI PROWOKACJAMI NAZI POPYCHA ŚWIAT POZA KRAWĘDŹ BY NA CHAOSIE I TERRORZE ZDOBYĆ KOLEJNE SZCZYTY „WŁADZY”….. KOSZTEM KOLEJNYCH WIELOKILOMETROWYCH POŁACI CMENTARZY

  BO TA INFORMACJA MA SPOWODOWAĆ ZAPOWIEDZIANE „ZJEDNOCZENIE SIĘ ARABÓW PRZECIWKO IZRAELOWI” KU CZEMU USTALENIA JUŻ DAWNO TEMU ZAPADŁY NA SPOTKANIACH „JAWNEGO” KLUBU

  całość
  https://www.koniec-swiata.org/100-000-za-wysadzenie-nowej-ambasady-usa-w-jerozolimie/

 18. Ktoś pisze:

  o blogerze MARUCHA od blogu o podobnym tytule. nie wnikam czy to prawda ale warto wiedzieć bo się ludziom szykuje BURZA WE ŁBACH czyli ZMASOWANA PROPAGANDA mająca im DODATKOWO NAMIESZAĆ w tym co wiedzą i w tym co wiedzieć i robić powinni…. czyli w ich WYBORACH

  https://miziaforum.wordpress.com/2018/05/08/usa-szykuje-wielki-szwindel-finansowy-jesli-sie-im-nie-uda-bedzie-wielki-krach/#comment-347357

 19. Ktoś pisze:

  https://demotywatory.pl/4528204/Symbole

  ten pierwszy zresztą przypomina z twarzy gryfa z domalowanymi skrzydłami niż „orła”…..

 20. Ktoś pisze:

  .https://youtu.be/9tEm_lCFXTM
  „Parszywa zdrada Andrzeja Dudy i panika w ambasadzie niemieckiej – Jan Zbigniew hrabia Potocki”

  • Aren pisze:

   Basiu, lub ktoś inny
   Jakbyście mogli jakoś energetycznie sprawdzić czy to jest ew. prawda co jest pomiędzy 26-30 minutą filmu.
   Z tego wychodzi ze w tym roku może być w Polsce na Dolnym Śląsku zastosowana broń psychotroniczna która spowoduje że ludzie wyjdą z domów a żydzi się tam zasiedlą gdyż żydzi wybrali sobie Polskę jako kraj gdzie chcą się przeprowadzić. Że pod to są przygotowywane zarówno odpowiednie działania geodezyjne jak i domyślam się prawne. Mam nadzieję że to nie jest prawda,
   A tak w ogóle to może warto w całości obejrzeć.

   • BasiaB pisze:

    Plany są prawdą, trzeba wiedzieć dlaczego akurat Dolny Śląsk. Kiedyś napisałam, ale na szczęście – bo było za wcześnie, umknęło to w toku dyskusji.
    Na razie nie ujawnię tego ponownie, ale idzie o gigantyczne nasze rodowe dziedzictwo.

 21. Ktoś pisze:

  Robienia rejwachu tak potrzebnego nazi do unicestwienia politycznego Polski (bo ekonomiczno-demograficznie już ją unicestwili) akt dalszy

  https://infokracja.wordpress.com/2018/05/19/pilne-rozsylaj-wici-2018-05-19/

  To co TERAZ się dzieje ZAPLANOWANO w klubie bildenberg PONAD 20 LAT TEMU…… to tak a propo „walki”…… czemu NIE WALCZYLI z tym PRZYNAJMNIEJ z 10 LAT TEMU jak jeszcze WDRAŻANO punkty planu… pt WYMORDOWANIE POLAKÓW ?

  tylko robią rejwach teraz jak im satanistyczne gusła nie wychodzą a ich bożki odchodzą w niebyt (-> parker) ?

 22. Ktoś pisze:

  https://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/15979-ujawniamy-izraelscy-politycy-lobbuja-za-powstaniem-w-polsce-najwiekszej-ekspozytury-izraelskiego-wywiadu

  lotnisko, wojsko, potem czystka i dawaj… (w pochodach) NIC SIĘ NIE STAŁO iż pól kraju obce SS zajebało…. bo tylko to pokolenie I-Dioten potrafi…..

  • BasiaB pisze:

   Nawet nie wiedziałam, że jest taki zakon !
   „szczególną cześć do Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, niesienie duchowej pomocy zmarłym i umierającym oraz wspieranie Kościoła w prowadzeniu wszystkich do świętości.

   Opiekunami tego miejsca nadal będą księża marianie. Działalność i rozwój nowego sanktuarium będą wspierać członkowie Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich, Bractwo Misterium Męki Pańskiej w Górze Kalwarii oraz inne grupy działające przy kościele na Mariankach.”

   A poprzedni tydzień to była jakaś masakra energetyczna, dopiero wczoraj zelżało.
   No to ja się zastanawiam jakbym funkcjonowała gdyby nie codzienne prace? Najgorszy był piątek i jeszcze gorsza sobota.
   I tak mnie olśniło, przecież to miesiąc maryjny, najpiękniejszy z całego roku, kiedy cała przyRODa jest już obudzona i jest w pełnym rozkwicie z mnóstwem kwiatów i zapachów. I ten miesiąc, czas nadziei że tak pięknie będzie prze cały rok został zaprogramowany jako dziedzictwo Demona, któremu na dodatek s poświęcane dzieci wchodzące w świat budzących się hormonów !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s