Saturn – siedziba demona

Saturn – siedziba demona.

Zbierałam się do napisania tego artykułu już chyba ze 4 tygodnie . W końcu przyszło natchnienie i mam nadzieję ,że wszystkie otrzymane informacje przekażę w sposób rzetelny i czytelny 🙂
Czego sobie i Wam życzę 😀

SaTurn ,ta nazwa sama w sobie zawiera już wskazówki do tego czym jest ta diaboliczna planeta ,do której ślinią się wszyscy sataniści.

Saturn,_Earth_size_comparisonporównanie Saturna z Ziemią

Termin Saturn przyniósł nam w trakcie transkrypcji takie słowa :

Saturn – tytan – sobota – Rutulowie – Turn – Tur – RNA- Entropia – Anius – nium .

Takie wskazówki dostałyśmy ,kiedy zaczęto nam przekazywać informacje na temat Saturna.

Sat – Urnus

Sat , jak wiemy = szatan
a gdzie to wielkie nic mieszka ? …w Urnie – miejsce,siedziba,pojemnik spoczynku.
Saturn to nic innego jak miejsce przebywania demona ,jednego z najpotężniejszych ,mających swoje zawiadywanie nad Ziemią .
Wiki :
Saturn (łac. Saturnus, gr. Κρόνος Krónos, z łac. sator „siewca„) – staroitalski bóg rolnictwa, zasiewów i czasu, legendarny władca Italii.
Później Saturn był utożsamiany z greckim Kronosem.(…)
W 497 p.n.e. zbudowano na wzgórzu kapitolińskim świątynię Saturna, prawdopodobnie na miejscu starego ołtarza, gdzie składano ofiary z ludzi. Od tego czasu obchodzono święto ku czci Saturna – saturnalia.
(…)Na cześć Saturna nazwano szóstą planetę Układu Słonecznego – Saturn.
Z kultem Saturna związana była łacińska nazwa soboty dies Saturni ‛dzień Saturna’ a ta wpłynęła na np. ang. Saturday.”
kolejne informacje :

„Saturn – gazowy olbrzym, szósta planeta Układu Słonecznego pod względem oddalenia od Słońca, druga po Jowiszu pod względem masy i wielkości. Charakterystyczną jego cechą są pierścienie, składające się głównie z lodu i w mniejszej ilości z odłamków skalnych; „

Czy coś Wam to przypomina?
Mnie to jednoznacznie kojarzy się z pierścieniami i powłoką lodowo – krzemową, którą otoczono Ziemię ,przed jakąkolwiek próbą namierzenia częstotliwości fal i dźwięków Ziemi,w „trosce” o nasze zniewolenie po wsze czasy istnienia.

„We wnętrzu Saturna panują ciśnienie i temperatura, których nie udało się dotąd uzyskać w laboratoriach na Ziemi. „
No tak…czyli próbowano odtworzyć atmosferę Saturna ,tylko w jakim celu?

Wydaje mi się być on nader jasny w tym momencie- wygodniej tym wszelkim bytom mieszkać na Ziemi i mieć całkowicie bezpośredni wpływ na nas.

„ Wnętrze gazowego olbrzyma najprawdopodobniej składa się z jądra z żelaza, niklu, krzemu i tlenu, otoczonego warstwą metalicznego wodoru, warstwy pośredniej ciekłego wodoru i ciekłego helu oraz zewnętrznej warstwy gazowej .
Prąd elektryczny w warstwie metalicznej wodoru generuje pole magnetyczne Saturna, ...”

Od pewnego czasu wiemy ,ze wszelkie energie ,istoty i byty wszetecznego zła najlepiej czuja się w pobliżu wielkich skupisk prądotwórczych ,zasilający ich „organizmy”w życiodajna dla energie dla ich struktur krzemowych ,z tego materiału w większości się bowiem składają .

„ Jego księżyc Tytan to drugi co do wielkości księżyc w Układzie Słonecznym (po księżycu Jowisza Ganimedesie), jest większy od planety Merkury i jest jedynym księżycem w Układzie Słonecznym posiadającym gęstą atmosferę „

W tym momencie spojrzałam na wiki ,a tam jak byk stoi :

„ Tytan (Saturn VI) – największy księżyc Saturna, jedyny księżyc w Układzie Słonecznym posiadający gęstą atmosferę, w której zachodzą skomplikowane zjawiska atmosferyczne. Jest to również jedyne ciało poza Ziemią, na powierzchni którego odkryto powierzchniowe zbiorniki cieczy – jeziora. Nie wypełnia ich jednak woda, ale ciekły metan, który na Ziemi występuje w postaci palnego gazu. „

Bladego pojęcia nie miałam do tej pory ,że Saturn ma jakieś księżyce ,które nazwane są tytanami. Astronomia ,to coś ,co nigdy mnie nie rajcowało ,jakby przeczuwając ,że to co widzimy na Niebie to wierutna lipa,mimo ,że obraz nieba odświeżam sobie co dzień ,gdyż wypatruję tam od wielu lat szczęścia .
Widać moja Dusza wiedziała ,że tam mam się zwracać…wołać w przestworza …ratunku..pomóżcie !
Tylko ,ze Niebo ,które obecnie widzimy nie jest tym prawdziwym obrazem ,który powinniśmy widzieć .

No i cóż wiemy z opisu tytana…najważniejszą informacją jest …metan.
W ten sposób pokażę Wam jak odczytywać informacje.
Metan …to gaz ,który nas zabija ,jest niebezpieczny dla ludzi .
Jeszcze jedna informacja – brak wody !
Aaa i tu Cię mamy !
Istoty ludzkie nie zamieszkują w takim razie tej sfery.

Idąc dalej tropem informacji zawartych na wiki odnośnie Saturna kliknęłam na termin :HEL .

Hel dostarczony do płuc powoduje zmianę wysokości głosu – dzieje się tak, ponieważ częstość drgań w komorze rezonansowej, jaką jest ośrodek mowy, ściśle zależy od gęstości ośrodka, w którym te drgania zachodzą (prędkość dźwięku w helu jest ok. 3 razy większa niż w powietrzu).

Oraz kolejna informacja :

Hipotetycznie izotop 3He może zostać wykorzystany w kontrolowanej reakcji termojądrowej z deuterem do uzyskiwania energii bez powstawania niepożądanych odpadów promieniotwórczych. Na Ziemi 3He występuje jedynie śladowo, natomiast znaczne ilości tego izotopu występować mogą w gruncie księżycowym, w związku z czym rozważane są projekty jego wydobycia i transportu z Księżyca na Ziemię

Te kolejne podpowiedzi zaczynają powoli scalać wszystkie nasze dotychczasowe informacje.
O Helu jako piekle został napisany obszerny artykuł przez Dziecko Stwórcy :
https://mistykabb.wordpress.com/2014/08/07/pieklo-miasto-demonow-wojny/

Na tym nie koniec ,wielokrotnie pisaliśmy o zmianie częstotliwości dźwięku Ziemi . Staje się niebywale jasne do czego fizyczna postać helu była potrzebna laboratoriom wszeteczników i skąd wziął się „ hipotetyczny” pomysł na transport helu z Księżyca.
Nie jest on taki hipotetyczny ,jeżeli informacja o tym znalazła się w wiki.

„Praktycznie cały hel, który mógł pierwotnie istnieć na Ziemi, nie mogąc związać się z żadnym innym pierwiastkiem, jako bardzo lekki opuścił atmosferę Ziemi. „

W tym zdaniu mamy całe wytłumaczenie ,dlaczego helu nie ma na Ziemi .Został wykorzystany do stworzenia pierścieni lodowo- krzemowych ,takich samych jakie opasają Saturna.
„Opuścił atmosferę” …dobre sobie ,był całe wieki i nagle go nie ma ?!

To co jeszcze niedawno wydawało się być Sci – Fi – teraz nabrało realnych kształtów . Tak to się zadziało.

Właściwie w tych cytatach mamy wszelkie wyjaśnienia. Tylko…horyzonty nam zamknięto,stąd trudność w prawidłowym odczycie tych informacji.
Otóż podpowiadam :
legendarny władca Italii.” – zgadza się ,przecież to we Włoszech żydzi zaczęli zasiewać swój plon i tak powstał zwrot- „ wszystkie drogi prowadzą do Rzymu….inna nazwa to Rutulowie  !
Z tamtąd wszystkie macki demonicznej władzy rozciągają się po całym świecie . Nie na darmo tam właśnie sprokurowano najgroźniejsze dla ludzi państwo czarnych władców zaprzedających swe dusze i ciągnących owce w milczeniu na pokuszenie.
W 497 p.n.e. zbudowano na wzgórzu kapitolińskim świątynię Saturna, prawdopodobnie na miejscu starego ołtarza, gdzie składano ofiary z ludzi.
Nie prawdopodobnie ,tylko na pewno!
Wiemy to z całą pewnością .
Szósta planeta ??
a jakże..bo właśnie cyfra 6 została zakodowana jako ta diaboliczna ,demoniczna.
Potrójna szóstka miała na celu spotęgowanie mocy oddziaływania,a dzięki temu szybszego i bezpośredniego łączenia się z jej patronem.
Wszystko dzięki specjalnym kodom ,którymi wszetecznicy obwarowują wszelkie swoje zasady działań.

Tu nie ma zbiegów okoliczności ,bo przypadki nie istnieją . To misterny plan wprowadzony w życie wraz z jego zasadami rzetelnie wprowadzanymi szczególnie przez KK.

Z kultem Saturna związana była łacińska nazwa soboty
Jakież to teraz jasne!
To dzień składania ofiar z Prawdziwych ludzi przez byty demoniczne zwane przeze mnie hebronidami.
Pascha – składanie żarełka dla Szatana rezydującego na Saturnie.
Bóg zasiewów i CZASU !!!

Tak te gnidy chodzące po naszej Ziemi zasiewali swoje plony pod postacią wszelkiego rodzaju zniewoleń ,które w regularnie ,w miarę odkrywania opisujemy na naszej Mistyce.

Od terminu Turn dostałyśmy zwrot – sa of turnus ,sa scopulis.
Sa scopulis „ – oznacza ,że są skały ,rafy ,zagrożenia ze strony szatana na Ziemi ,ponieważ „sa of turnus” ten byt ,mając wiele emanacji ,swoich kopii oraz substytutów zrobił sobie trywialnie mówiąc wczasy na Ziemi zabierając w ramach tzw. rehabilitacji swoich mocy wszystkie nasze atrybuty boskości w jakie zostaliśmy wyposażeni z racji urodzenia jako Dzieci Stwórcy.
Służą mu do tego wszelkie rytuały i obrzędy stosowane przez namaszczonych przez niego czarnoksiężników sprawujących bezpośredni nadzór nad nami .
Jakie są to rytuały ,nie ma potrzeby opisywania ich teraz ,gdyż nie jest to przedmiotem tego tekstu,tym bardziej ,że na ich temat ciągle umieszczamy jakieś wpisy.

Tak więc bezpośredni nadzorcy bardzo się starają ,by w sposób doskonały wywiązać się z powierzonego im zadania ,a nagroda dla tych substytutów demonicznych ma być uzyskanie bezcennego daru ,o jaki ślinią się od momentu ,kiedy się te jednorazówki zwane trzcinami zorientowały ,że życie dla Prawdziwych Ludzi jest wieczne.
Jednak mimo wielu starań oraz pożóg,bezeceństw ,mordów ,okrucieństw jakie zaserwowali na wielu planetach w dążeniu do nieśmiertelności podyktowanej chciwością i chęcią władzy w celu osiągnięcia tego co jest im obce z racji urodzenia ,czyli boskości ,boskiej cząsteczki.
Powodem tak bezwzględnej walki o tą naszą nieśmiertelność ,o tą naszą boskość jest chęć panowania nad Kosmosem.
Niewyobrażalną ilością materii ,antymaterii…wszelkich bogactw materialnych i niematerialnych.
Satan pragnie osiągnąć status Stwórcy Wszystkiego co Istnieje ,a swym pochlebcom, rzezimieszkom,krwiopijcom,mordercom ,chce porozdzielać władzę w Kosmosie wg zasług.

W ten sposób zniszczyli ,zrównali z ziemia wiele planet ,do nich min. należy piękna Venus,której wielu mieszkańców przetransportowali na Ziemię .
Stąd wielu ludzi czuje i wie ,ze pochodzi z Venus.
Osobiście tego nigdy nie czułam ,więc nie pochodzę z Venus 🙂
Natomiast istoty z Venus to Istoty Światła niecnie uwięzione i przywleczone w lukach bagażowych statków kosmicznych.
SFL mówią o nich Arya.

Nacji okupujących Ziemię sprzężonych współpracą z Satanem z Saturna jest kilka.Najgroźniejszą ,najbardziej przebiegłą jak już wiemy,są hebronidzi.

Wprowadzono podstępem w nasze kody DNA wiązania kwasu Rybonukleidowego zwanego RNA.

„RNA jest zazwyczaj jednoniciowy; postać dwuniciowa, analogiczna do dwuniciowego DNA, występuje głównie jako materiał genetyczny niektórych wirusów i wiroidów (porównaj też Retrowirusy). „

Takie właśnie jest główne zadanie tego badziewia włożonego w nasze boskie DNA,by zafałszować częstotliwość naszego dźwięku ,jaki jest wydawany przez nasza boska cząsteczkę .
Zmienić naszą matrycę .
Tym samym RNA jest odpowiedzialny za przyciąganie do naszego organizmu wszelkiego rodzaju wirusów ,i min. to jest powodem ,dla którego otrzymaliśmy informację o konieczności stosowania mieszanek ziołowych pozwalających się pozbyć wszelkiego rodzaju wirusów ,za pomocą których jesteśmy sterowani.
To bowiem one mają bardzo duży swój udział w podstępnym manipulowaniu naszą godnością człowieka ,mówiąc ogólnie .
Natomiast w bardziej szczegółowym znaczeniu ,mają za zadanie zniewalać nas za pomocą wszelkiego rodzaju wirusów umysłu,stwarzając barierę ochronną dla iluzji stworzonej na nasz użytek.

„ Kod genetyczny – reguła, według której informacja genetyczna, zawarta w sekwencji nukleotydów kwasu nukleinowego (DNA lub RNA), w komórkach wszystkich organizmów może ulegać „tłumaczeniu” na kolejność aminokwasów w ich białkach .”

Zwracam uwagę na termin : reguła , informacja genetyczna, tłumaczenie – translacja z DNA na RNA !!
„ Mówi się również, że kod genetyczny ma charakter pośredni, co oznacza, że matryce DNA nigdy nie są bezpośrednio wykorzystywane do „układania” aminokwasów. „

Nie są wykorzystywane ,ponieważ zaimplementowano nam gadzi genotyp ,co w konsekwencji miało doprowadzić do zrównania intelektualnego nas z wszelkimi rodzajami gadoidami ,w celu sterowania nami jak marionetkami ,jak uczynili to z jaszczurami.

Porównanie_DNA_i_RNAporównanie RNA i DNA

Poprzez nieustanną indukcję ,która jest umożliwiana poprzez małe transpondery jakimi są wirusy i retrowirusy ,ludzie przestają dostrzegać realne zagrożenie ,siada im percepcja oraz najważniejsza w tej chwili zmysł ,czyli intuicja .Wszystkie pozostałe parazmysły zostały bowiem prawie doszczetnie wyzerowane w naszym jestestwie wszechrzeczy.

Znalazłam teraz taki zapis w wiki:

„heterogenne jądrowe RNA (hnRNA lub pre-mRNA) – głównie produkty transkrypcji DNA i przetwarzania surowego transkryptu do mRNA „

Oznacza to ni mniej ni więcej :wszystkie prawidłowe informacje ,które są dostarczane do DNA ,są podbierane inaczej mówiąc kradzione do gadziego RNA ,bo tym w istocie jest ten sztuczny twór zwany RNA,by w ten sposób nas kontrolować.
W końcu rybami nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy,wszczepiono nam to w celu jak największego zmutowania naszych boskich ciał w gadzie ,podległe im istoty ,byśmy zostali tak samo zniszczeni przez nich i wykorzystani jak jaszczury i gadoidy.
Potwory bez samodzielnej możliwości myślenia ,zoombi
Opowieści ,że pochodzimy od ryb i to jest pozostałość po tym jest zwykłym kłamstwem.

W istocie RNA poprzez absorbcję wirusów oraz podbieranie transkrypcji z DNA zabiera nam również pamięć. Tu jest pies pogrzebany.
Oznacza to ,że im bardziej wyczyścimy nasz organizm z wirusów tym mamy większą szansę na odzyskanie pamięci, zdolności do samodzielnego poruszania się w tym świecie ,bez indukcji i zabierania nam naszych własności intelektualnych ,istnieje dzięki temu wielka szansa na przywrócenie większej sprawności parazmysłów,dzięki czemu uzyskamy niezależność oraz w naszym polu morfogenetycznym dokona się tzw. śmierć Chaszuma.

W trakcie rozmów z SFL o Saturnie ,zwracali nam wielka uwagę na to ,że wkodowano nam to RNA ,by nas zniewolić genetycznie.
Do tego procesu służą również hebrończykom ,kobiety tzw. Herodoty,o których napisało Dziecko Stwórcy .
To kobiety stworzone przez hebronidów w celu zniewalania mężczyzn Dzieci Stwórcy ,by w ten sposób zainfekować swoimi genami strukturę chromosomalna takiego osobnika. Już kilka razy wspominałam o partenogenezie ,która jest metodą pośrednią ,a bezpośrednia to urodzenie dziecka o cechach mieszanych .

W ten sposób uzyskują dominację nad nami ,doprowadzając do entropii ,czyli zanikania w nas samych cech Stwórcy ,boskiej cząsteczki.
Jednak uważam ,że dopóki jest w nas nasza boska Dusza ,mogą co najwyżej wzdychać do niej i te ich pomysły z hebrońskimi cudzołożnicami ,póki jest prawdziwe serce, nie odbiorą nam naszego jestestwa.
Chociaż bardzo skutecznie kodują swoim genotypem spermę mężczyzn.
A potem to już leci..jest coraz gorzej.
O co chodzi z tymi skażeniami?
Proste !

Weźmy pod lupę wojownika jakim jest każdy mężczyzna.
Herodoty są to kobiece struktury organiczne ,stworzone w celu omamienia Wojownika ,jednak nie jest to jedyny cel.
Wielokrotnie podkreślałam ,że hebronidzi tworząc kolejny obszar zniewolenia zakładają wszystkie cele ,które tym jednym ruchem mogą osiągnąć .

W tym przypadku – partenogeneza ,skażenie ,zakodowanie genetyczne,oraz…herodoty odbierają moc wojownikom – mieszając im w strukturach ,odbierają rozum .
Odbierają wszystkie atrybuty męskości ,ich moc ,siłę ,mądrość pochodzącą od Stwórcy.
Stąd w obecnych czasach jest tylu mężczyzn ,którym do Wojownika …..bardzo daleko…odległe czasy.

Zakodowanie genetycznie odbywało się na przestrzeni wielu wcieleń ,które na nasza zgubę opracowali hebronidzi ,by za każdym urodzeniem się naszego nowego ciała ,było w nas coraz mniej własciwych cech boskich.
Właściwych: POL ANU ,ARYA i innych.

Herodoty są wyprodukowane na zgubę naszych Wojowników .
Paulo Coehlo napisał :
http://www.wojownikswiatla.com/manuel-jest-waznym-i-niezastapionym-czlowiekiem/

W tym utworze autor napisał wszystko to co zawiera termin HERODOTY,jakie są ich cele i jakie skutki postępowania ,min.:

„Manuel odczuwa potrzebę bycia wciąż zajętym. Czuje, że bez tego jego życie nie ma znaczenia, że marnuje swój czas, że społeczeństwu na nim nie zależy, nikt go nie kocha, nikt nie potrzebuje.
(…)
Odwaga? Jak to możliwe, że mężczyzna, który poświęca się swojej rodzinie może nie mieć odwagi na to, by zatrzymać się na piętnaście minut dziennie?
Lepiej zamknąć oczy, to tylko sen, takie pytania do niczego nie prowadzą, a jutro kolejny pracowity dzień. (…)
Pewnej nocy anioł pojawił się w jego śnie: „Co zrobiłeś ze swoim życiem? Czy starałeś się iść za marzeniami?”
Manuel budzi się oblany zimnym potem. Jakimi marzeniami? To były jego marzenia: zdobyć dyplom, ożenić się, mieć dzieci, zapewnić im edukację, iść na emeryturę, podróżować. Dlaczego anioł nęka go takimi bezsensownymi pytaniami?
(…) Przypomina sobie fragment wiersza: „przeszedł przez życie/ale nie żył.”

Jak konie wyścigowe…jak konie …batem ,aż padną .
Tracą wszystko zakodowani we wszelki możliwy sposób .
Herodoty doprowadzają do syndromu Manuela.
Ten syndrom jak zostało nam to wytłumaczone to…nadciśnienie tętnicze występujące u kobiet i mężczyzn.
Wynikiem prac hebrończyków jest również tzw. zespół Turnera – podrzucając kod RNA doprowadzają tym samym do zmiany rytmu serca,ciśnienia ,rytmu mózgu narządów wewnętrznych,zmieniając pole częstotliwości drgań naszego biopola,przez co wybijają nas z prawdziwego rytmu drgań i dźwięków ,które korelują z dźwiękami Wszechświatów ,łączącymi nas ze Stwórcą Wszystkiego Co Istnieje.
Wibracje z których zostaliśmy wyautowani ,nasze właściwe wibracje na wszystkich poziomach i wymiarach naszego bytu maja za zadanie nas prowadzić i uzdrawiać ,zgodnie z Prawem SWCI.

NIUM – ten termin oznacza ,że nasze wibracje zakłócają również przedmioty i rzeczy z ciucholandów ,które namnożyły się jak grzyby po deszczu.
Najpierw doprowadzono do prawie skrajnego ubóstwa ,a następnie otworzono te sklepy ,by niskie wibracje ,którymi przesiąkają rzeczy właścicieli dotarły do innych ,bo tak to działa.
Przedmioty mają wibracje i cechy właściciel,przenoszą się przez ciucholandy i komisy i maja gotowego pacjenta Big Pharmy …statyny ,a potem to już leci.

Tur – byk – symbol niepokonanej władzy demona.
Stoi przed każdym bankiem.
Dla nich pieniądze to władza.

W ten sposób półtora kartki A4 zapisków w trakcie rozmów z SFL ,zamieniłam na 7 stron A4 ,rozwijając tylko i wyłącznie informacje uzyskane podczas przekazywania informacji o Saturnie.

Z tym wszystkim wiąże się Saturn jak i z Lwem – czyli Sfinksem ,który jest substytutem demona z Saturna na Ziemi .,jego kopia zapasowa ,pełniąca role pełnomocnika na Ziemi.
Dlatego takie postaci jak Łoboś mają teraz kłopoty ,bo zadały się nie z tymi bytami co trzeba.
Z tego powodu inni zapatrzeni w LWA zostali pociągnięci w jego kierunku.

 

Copyright by Ozyrys.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Saturn i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

128 odpowiedzi na „Saturn – siedziba demona

 1. ozyrys19 pisze:

  No….Kochani właśnie opublikowałam ,coś co jest moim zdaniem przewrotem i potwierdzeniem jednocześnie większości odkryć ,które tutaj od kilku miesięcy opisujemy 🙂

 2. ozyrys19 pisze:

  Sat – elity: informacje dla szatana od elit na temat aktualnego stanu na Ziemi.
  OKO HORUSA !

 3. Tessi pisze:

  Kochana Ozyrysku, szok. Niesamowite, ten materiał warto nie tylko przeczytać, lecz przestudiować, bo to jest kamień milowy do zrozumienia najważniejszej lekcji ostatniego zniewolonego wcielenia.

  Saturn podpadł mi już dawno temu. Kiedyś, w przypływie miłości do ludzi i buntu związanego ze zniewoleniem zaczęłam na głos sprzeciwiać się karmicznym uzależnieniom i manipulowaniu nieświadomymi ludźmi – po tej i tamtej stronie. Zobaczyłam wtedy zakapturzoną postać, bez twarzy. Czułam, że ze mnie szydzi, ale to mnie nie zbiło z tropu. To ja mam moc i duszę, to w końcu ja mam ostatnie słowo. Drążyłam temat i dziś wiem i robię, co w mojej mocy w celu uwolnienia siebie i rodziny.

  I jednak uważam, że warto czasem przeczytać niektóre informacje channelingowe, ponieważ są w nich interesujące wiadomości, choć ubrane w inne kolory – trzeba czytać czując. Kto mądry, czyta i rozumie po swojemu, a kto głupio zacietrzewiony – krzyczy i odrzuca te informacje, bo ma klapki na oczach. Nie na darmo w energiach Nowej Ziemi trzeba wewnętrznie zmniejszyć wychyły wahadła i się ześrodkować. Na przykład w kilku przekazach Metatron podawał informacje, które mają podwójne dno i znaczenie. Na temat Saturna jest w przekazie o życiu po śmierci, oczywiście okraszony odwróconym znaczeniem sedna sprawy. Tu chodzi o kursy szkoleniowe po śmierci:

  „Saturn jest bardzo złożony i skomplikowany. Kurs dostępny na Saturnie obejmuje usuwanie nieprawidłowych wzorców, oczyszczanie z niewłaściwych przekonań i skłonności włącznie z tymi, które powtarzają się jako poważne bariery i które podczas doświadczeń testowanych w zamierzonej iluzji na ziemskim planie utworzyły rażąco ohydny wzorzec złych czynów. W niektórych, skrajnych przypadkach, dusza która znajdzie się w tyglu Saturna, bywa kompletnie zrestartowana. W ten sposób dusze, które popełniły na Ziemi ciężkie zbrodnie, mogą zacząć od początku. Do tego procesu służą pierścienie Saturna modulujące intensywność potrzebną do utworzenia nowego szablonu dla ram ziemskiego cyklu. Tak oto dusza nigdy nie jest stracona, nawet najbardziej wynaturzona może znaleźć drogę do domu w czystej łasce Boga.”

  • ozyrys19 pisze:

   Cieszę się ,że artykuł przypadł do serca.
   Ciekawostka dla mnie były odwiedziny wikipedii ,w trakcie pisania.
   Oczom własnym nie wierzyłam ,że to wszystko czego się dowiedziałyśmy jest tak po prostu napisane w necie.
   Tylko…nie rozumieliśmy tych informacji we właściwy sposób.
   Najwięcej czasu zabrało mi wyszukiwanie w necie podanych haseł ,a potem wyciagnięcie z tekstu najważniejszych cytatów ,by nie ściągać do artykułu całej wikipedii 🙂
   Byłam w niemałym szoku wertując wiki.
   Tam wszystko stoi jak byk….ale nam zniszczyli DNA i …mamy mały problem ,a te gnoje wiedzą to od zawsze.
   My dopiero teraz dowiadujemy się o tym jak te ciołki.
   Lepiej późno niż wcale 😀

 4. Serwetka pisze:

  Ciuchy w galeriach handlowych też mają paskudną energię. Ja parę razy przymierzyłam i słabo mi się robiło. Musiałam szybko zdejmować. Na początku myślałam, że mi się wydaje, ale kiedy się powtórzyło to już teraz unikam. Materiały naturalne wspierają człowieka, a te różne sztuczne, wyprodukowane nie wiadomo z czego zabierają energię, osłabiają. Ogólnie mamy do czynienia z kosmicznym przekrętem.

  • ozyrys19 pisze:

   Mają ,to prawda,ale jeszcze gorsza jest w Niumach.
   Tylko naturalne- bawełna ,wełna.
   Sztuczne to plastik ,który zmienia naszą polaryzację na niewłaściwą .

 5. Ktoś pisze:

  „W 497 p.n.e. zbudowano na wzgórzu kapitolińskim świątynię Saturna, prawdopodobnie na miejscu starego ołtarza, gdzie składano ofiary z ludzi.”

  • dlaczego z miejca założono iż to „przed budową świątyni Saturna” składano ofiary z ludzi a nie, że na przykład wzorem żydowskich wierzeń dotyczących Amona (naczelne bóstwo żydów za czasów mojrzesza) takie ofiary z ludzi składano w samej świątyni Saturna czy w jej katakumbach (podziemiach, patrz obecne ofiary z dzieci w watykańskich podziemiach ).

  Jak wiadomo „ofiary z krwii” zwłaszcza z ludzkiej krwii czynią takie miejsce NIECZYSTYM bo przyciagają demoniczne byty z astralu. Budowa „świątyni światłą” na miejscu splamionym krwią jest pozbawiona sensu bo nie da się takiego miejsca aż tak wyczyścić by ZŁO nie zakłócało swoim oddechem takiej „świątyni światła”. W takich miejscach buduje się kapliczki ze strażnikami (poskramiaczami ZŁA, demonicznych istot) by ZŁO zalegnięte w danym miejcu nie szkodziło innym, by było pod kontrolą „istot światła”.

  Dla odmiany PLUGAWIENIE ŚWIETEGO MIEJSCA przez budwanie „świątyni zła” w miejscu „świątyni światła” jest powszechną nazistowską, żydowską praktyką. To są te chociażby znane z naszego podwórka słynne zawłaszczenia starodawnych miejsc słowiawiańskiego kultu przez yahwistów z watykanu. Plugawienie miejsca by wymazać jego DOBROZYNNE DZIAŁANIE NA LUDZKOŚĆ. I w tym deseniu nalezy traktować informacje o świątyni Saturna i kościach tam znalezionych z powyższego cytatu. Zupełnie na odwróct niż yahwopropaganda mówi.

 6. Marcin pisze:

  Dzięki 🙂

 7. Tessi pisze:

  Saturn jest odpowiednikiem greckiego Kronosa, o którym legendy są może bardziej znane.

  Z Wikipedii:
  „Uchodził za syna Uranosa i Gai. Czasem mylony z Chronosem. W obronie swych sióstr i braci pozbawił ojca władzy nad światem. Jego żoną była jedna z tytanid Reja. Z ich związku urodziło się sześcioro dzieci (Demeter, Hestia, Hera, Hades, Posejdon i Zeus), ale ponieważ przepowiedziano mu, że jedno z dzieci pozbawi go władzy połykał je zaraz po urodzeniu. Rei udało się uratować najmłodszego, Zeusa, podając Kronosowi kamień owinięty w pieluszki (omfalos). Zeus został ukryty w grocie na Krecie. Reja zwołała nimfy, aby grały i dźwięczały dzwoneczkami by zagłuszyć płacz dziecka. Zeus gdy dorósł zmierzył się z ojcem – środek wymiotny spowodował, że Kronos zwrócił połknięte wcześniej swoje dzieci. Zeus wraz ze swym rodzeństwem postanowili ukarać ojca – w wyniku wojny tytanów Kronos został pokonany i strącony do Tartaru. Po umocnieniu władzy na Ziemi Zeus uwolnił ojca i oddał mu we władanie Pola Elizejskie. Planeta przeznaczona Kronosowi to Saturn.

  Świątynia Kronosa znajdowała się w Atenach. W Olimpii miał poświęcone wzgórze, a na Krecie składano mu ofiary z dzieci.

  Kronos pojawia się w amerykańskim serialu sf Gwiezdne wrota. Według serialu Kronos należy do rasy Goa’uld, kosmitów którzy w starożytności podszywali się pod ziemskie bóstwa, a współcześnie są do Ziemian wrogo nastawieni.”

  • ozyrys19 pisze:

   Myślisz ,że jest mylony z Chronosem?
   Popatrz na zbieżność :
   chronos – czas ,mamy skręconą czasoprzestrzeń
   Tytanida – tytan- księżyc Saturna ,jeden z wielu.
   Sześcioro dzieci – 6 – substytuty ,pełnomocnicy na Ziemi ?
   Zeus – substytut pełniący rolę fałszywego boga
   Planeta Kronosa – Saturn – siedziba demona.
   Zawsze byli wrogo nastawieni do Ziemian.Nic się nie zmieniło.
   Tylko łomot coraz bliżej 🙂
   za to wszystko co nam uczynili !!!!!

 8. Ecik pisze:

  Oto oficjalny link do strony NASA z dźwiękiem z Saturna http://www.nasa.gov/123163main_cas-skr1-112203.wav
  Brzmi nieco demonicznie oczywiście jak dla mnie.

 9. PREDATORATTACK pisze:

  Wiecie co mi sie przypomniało? Pewien sekciarz, z którym jako pierwszym miałem do czynienia raz sprawdzał moją przyszłość. W wariancie uwolnienia się i odzyskania mocy przepowiadał że… Zniszczyłem Marsa, Saturna i połowę Ziemi. Z tym pół Ziemi zapewne miał na myśli to elohimskie gnojstwo. Tak czy inaczej warto się tym Saturnem zająć bo już wiadomo czemu sie gnoje tak o niego boją. Z Marsem to nie wiem co mogło toto krakać ale też jak widać warto sie i tym zainteresować.

  • ozyrys19 pisze:

   Saturn już zrobiony ,dlatego dopiero teraz mogłam to napisać .
   Ale sprawdź Predatorze 🙂
   Może coś nam umknęło 🙂
   Mars tez jest już w rękach SFL 🙂
   ale posprawdzaj jak masz venę 🙂
   I widzisz ten sekciarz jak widać miał rację 😀

   • PREDATORATTACK pisze:

    Ooo co do tego to tak, ale jeszcze go moge rozczarować robiąc większą destrukcję niż przewidział hehehe 😀 Poza tym nie wiem czy wspominałem, ale to syn demona henocha oraz jahwe, taki wnuko-syn z kazirodczej pedalskiej orgii. Poza tym on lubił się określać jako amon. Wychwala się toto jako niewiadomo co, megaloman, narcysta i mitoman jakich mało. Za boga też sie toto uważało, „a nawet więcej” jak to określał.

    Co do samego Saturna to czysty już jest. Ciekawe jakby wyglądało jego zderzenie z drugą taką planetą z tlenu 😀 Pewnie niezły mega wybuch 😀 W sumie można tak zrobić jak już będą odpowiednie możliwości.

   • Tessi pisze:

    Mam jeszcze kilka informacji (Metatron) na temat Saturna i jego księżyców, może się do czegoś przydadzą (wszystko w cudzysłowiu to cytaty):

    „Saturn i jego pierścienie grają w waszym Układzie Słonecznym wyjątkową rolę.

    (-) Pierścienie Saturna są stworzone z unikatowych kryształów, które oddają harmonijny rezonans wibracji, spójną pieśń wibracyjną.

    Saturn stanowi gwiezdną bramę / punkt wejścia z Arkturus do waszego Układu Słonecznego na poziomie fizycznym i niefizycznym. Jest to tunel czasoprzestrzenny w kształcie torusa dla waszego systemu. Jak zauważono z waszego statku badawczego Voyager a także podczas ostatniej misji Cassini, biegun północny Saturna składa się z imponującego podwójnego koncentrycznego sześciokąta, a biegun południowy stanowi eliptyczny jajowaty wir. To zaskoczyło waszych astrofizyków głównego nurtu. To jest fenomen sześćdziesiątkowego systemu liczbowego hiper-wymiarowej fizyki torsyjnej, nadal jeszcze nie do końca pojętej przez współczesnych naukowców.

    Powiadamy wam, że sześciokątny biegun Saturna emituje niewiarygodną moc, znacznie więcej energii, niż planeta absorbuje od waszego Słońca (jak wszystkie planety w waszym Układzie Słonecznym). Sześciokątny wzór geometryczny jest energetyczną sygnaturą, wzorcem fali, charakteryzującym energię torsyjną, jaka jest uwalniana. Niesamowita energia pochodzi z innego hiper – wymiaru Kosmosu.

    Cały „system Saturna” stanowi niezwykłą moc regulacyjną, która działa nie tylko na wasz Układ Słoneczny lecz również na Ziemię i ludzkość. Saturn, pierścienie Saturna i niektóre z jego księżyców, szczególnie Enceladus, emitują krystaliczne harmonijne wibracje, masywne fale energii grawitacyjnych i plazmy. To bezpośrednio wpływa na energie ludzkości w tych czasach.
    (-)
    Jak wam wiadomo, na Ziemi istnieją portale magnetyczne, które łączą masywne energie słoneczne, istnieją też krystaliczne portale, które sortują spójność emisji plazmy i fal świetlnych.

    Wszystkie siły, które zmieniają ziemskie pola elektromagnetyczne i krystaliczne, zmieniają też wasze pola. System Saturna generuje przyspieszającą spójność we wznoszeniu Ziemi, ponieważ ten proces rzeczywiście może być zdefiniowany jako ekspansja wymiarowej matrycy Ziemi do wyższych pól krystalicznego rezonansu. Krystaliczna sieć odbiera krystaliczne kody z układu Saturna.

    Iapetus stanowi masywny automatycznie regulowany komputer, który bierze udział w obserwacji i moderacji układu Saturna. Jego wyjątkowa orbita ma zadanie oddziaływać na pierścienie i wzorcowe fale emitowane przez lodowe kryształy. W tym przedsięwzięciu zachodzi triangulacja pomiędzy odwróconą orbitą księżyca Saturna – Febe, a samym Saturnem.”

    A tu jeszcze o samym Japetusie:

    „W wizjonerskiej książce Arthura C. Clarka „Odyseja kosmiczna 2010”, dr Bowman, główny bohater, odkrywa prawdziwy cel misji, Iapetus, który jest trzecim co do wielkości księżycem Saturna, w nadziei na kontakt ze społecznością, która kiedyś porzuciła monolity Ziemi i jej Księżyca.

    Kiedy przybliżył się do Iapetusa, na jego powierzchni dojrzał podobny monolit. Postanowił wsiąść do jednego z zewnątrz-operacyjnych statków, aby poddać monolit bliższej inspekcji. Monolit zaprogramowany na takie wydarzenie, objawił swoje prawdziwe przeznaczenie jako gwiezdna brama i po prostu wciągnął statek w siebie. Zanim zniknął, kontrola misji usłyszała jego wezwanie: ”Jestem wewnątrz Iapetusa…, ta rzecz jest pusta i ciągnie się w nieskończoność… O mój Boże, to jest pełne gwiazd!” Co ciekawe, książka została napisana wiele lat przed misjami Voyager i Cassini, które odkryły na Iapetusie „czarną dziurę”. Misja Cassini pokazała też zdjęcia ukazujące niezwykłą właściwość odbicia radarowego na Iapetusie i ujawniające zaskakujące anomalie światła i ciemności, szwankowanie jasności, jakby części księżyca były oświetlone dzięki sztucznemu lub wewnętrznemu procesowi. Została również odkryta niezwykła liniowa struktura na 12 mil wysoka ( tł. mila amerykańska – 1609,3472 m), 12 mil szeroka i ponad 800 mil długa, wyglądająca jak symetryczna spoina, w linii prostej do równika Iapetusa. To nie pozostało niezauważone przez waszych naukowców z NASA. Jeden zajął ryzykowne stanowisko spekulując, że Iapetus wygląda na sztucznie zmodyfikowany, i że jest najlepszym przypadkiem dowodu na istnienie zaawansowanego życia w Układzie Słonecznym. Wizjonerski naukowiec Richard Hoagland wykonał liczne ekspertyzy związane z Iapetusem, z których wiele jest poprawnych.

    Wasi naukowcy zdają sobie sprawę, że Iapetus okrąża Saturna po nietypowej eliptycznej orbicie 15 stopni i tworzy ciekawy nie równoległy tor wokół planety. Wszystkie pozostałe księżyce rotują po tej samej płaszczyźnie, co pierścienie Saturna. Księżyc Febe jest nachylony pod kątem 5 stopni i biegnie w kierunku wstecznym.

    My wam mówimy, że Iapetus jest „starożytną” arkturiańską konstrukcją. Jego architektura jest właściwie pochodną platońskiego ciała stałego i wygląda, ściśle mówiąc, jak ścięty dwunastościan. Zdjęcia z Cassini pokazują, że rzeczywiście nie posiada formy kulistej jak większość ciał niebieskich, i rzeczywiście ma geometryczne linie, które pasują do formy dwunastościanu, chociaż miliardy lat lodu i pyłu zniekształciły trochę jego powierzchnię.

    Ci z was, którzy są zaznajomieni z nauką zwaną „święta geometria” wiedzą, że czworościan doskonale wpisuje się w podobną formę wielościenną jaką jest dwunastościan. Spłaszczone powierzchnie, wyglądające jak płytki krwi na powierzchni Iapetusa, zostały przez niektórych wizjonerów naukowców określone jako geo-powierzchnie czworościanów, a my powiadamy, ze oni mają rację. Jest to potwierdzone przez specyficzny kąt 120 stopni odstępu kąta gwiezdnego czworościanu.

    Iapetus naprawdę jest „sztucznym” księżycem skonstruowanym w konkretnym celu i umieszczonym na specjalnie nadanej charakterystycznej orbicie wokół Saturna. Został tam ustawiony, aby wymodulować grawitację i krystaliczną symfonikę Saturna, rzutowaną przez częstotliwość tego, co nazywacie krystalicznymi pierścieniami Saturna.”

    • Ktoś pisze:

     „Misja Martyna”?

     1. „Arktur, Arcturus (α Boo, alfa Boötis, alfa Wolarza) – najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze Wolarza, trzecia (nie licząc Słońca) pod względem jasności na niebie (czwarta licząc sumaryczne jasności układów gwiazd). Arktur jest również najjaśniejszą gwiazdą północnej hemisfery nieba.”
     2. „Wolarz (łac. Boötes, dop. Boötis, skrót Boo) – jeden z wyraźnych gwiazdozbiorów nieba północnego, znany już w starożytności. W Polsce widoczny od zimy do lata. Liczba gwiazd widocznych nieuzbrojonym okiem wynosi około 90. Najbardziej znany z powodu atrakcyjnych gwiazd podwójnych. W krajach, w których znany jest jako Pług (? gwiazd. Psy Gończe, ? Wielka Niedźwiedzica), Boötes jest Oraczem.”
     3. „In ancient Babylon the stars of Boötes were known as SHU.PA. They were apparently depicted as the god Enlil, who was the leader of the Babylonian pantheon and special patron of farmers.”

     4. „Istnieje wiele mitów związanych z gwiazdozbiorem. W jednym z nich zapisano, że Wolarz, syn bogini urodzaju Demeter, zwykł orać pole niedźwiedziami – stąd też był nazywany poganiaczem niedźwiedzi. Grecy wiązali go również z Ikariosem, znanym z tego, że pozyskał od Dionizosa przepis na na uprawę winorośli, z której robił wino. Gdy Ikarios poczęstował swoich sąsiadów, pijani pasterze, nie znając dotychczas działania szlachetnego trunku, uznali, że podano im truciznę, i zamordowali nieszczęsnego hodowcę winorośli. Później Zeus umieścił go na niebie – być może dlatego, że smakowało mu mocne wini Ikariosa.”

      (wino -? wywar VooDoo, swoją drogą w tym wywarze ważne jest coś co się zwie „ogórek zapomnienia” -? patrz „kappa”)?

     5. „W mitologii greckiej Boötes, syn Zeusa i Kalisto, ciągle pogania Wielką Niedźwiedzicę, wokół bieguna północnego z pomocą dwóch psów myśliwskich, reprezentowanych przez gwiazdozbiór Psów Gończych.”

    • Ktoś pisze:

     „Following another reading, the constellation is identified with Arcas and also referred to as Arcas and Arcturus, son of Zeus and Callisto. Arcas was brought up by his maternal grandfather Lycaon, to whom one day Zeus went and had a meal. To verify that the guest was really the king of the gods, Lycaon killed his grandson and prepared a meal made from his flesh. Zeus noticed and became very angry, transforming Lycaon into a wolf and gave back life to his son. In the meantime Callisto had been transformed into a she-bear, by Zeus’s wife, Hera, who was angry at Zeus’s infidelity.[”

     — zamordowany i podany jako przekąska bogom przez swojego ojca.

     (http://en.wikipedia.org/wiki/Bo%C3%B6tes)

     „The name Arcturus (the constellation’s brightest star) comes from the Greek word meaning „guardian of the bear”. Sometimes Arcturus is depicted as leading the hunting dogs of nearby Canes Venatici and driving the bears of Ursa Major and Ursa Minor.”

     — strażnik czy pogromca, oto jest „martyna”?

    • mrnice pisze:

     Tak mi przyszło na myśl Arcturus Mengsk starcraft, ale to offtop.

    • PREDATORATTACK pisze:

     O widze graliśmy w Starcrafta 😀 Też mnie to imie ciekawiło. Swoją drogą Starcraft to niemal cała prawda, bo ta gra była tworzona przez takich jak my. No a ja jestem Protossem 🙂 I to takim prawdziwym, a oni też tutaj lecą razem z Waszymi 🙂

    • PREDATORATTACK pisze:

     Oo kurde, to wychodzi na to że tam siedzi ta główna blokada czasoprzestrzeni i blokująca nam moce! No nie, tam trzeba rzucić więcej wojsk i różnych speców i naszych naukowców i magów. Pewnie już jakaś taka operacja jest.

     Ten sześciokąt tam oraz dziwne różne fale to też skojarzyłem i na pewno to nie jest nic dobrego. Syf to syf i ma zostać zniszczony.

    • mrnice pisze:

     borg??Sześciokąt ze startreka

    • PREDATORATTACK pisze:

     O ciekawe spostrzeżenie. O Borgach pisał też Homo Sapiens na Innemedium. Jako aluzja do tego co robią elohim. Borgi chcieli każdego zaimplantować i przerobić w ten sposób na swojego, robiąc roboklony. Elohim i inne demony wiemy i widzimy że robią to samo.

    • Serwetka pisze:

     Cały „system Saturna” stanowi niezwykłą moc regulacyjną, która działa nie tylko na wasz Układ Słoneczny lecz również na Ziemię i ludzkość. Saturn, pierścienie Saturna i niektóre z jego księżyców, szczególnie Enceladus, emitują krystaliczne harmonijne wibracje, masywne fale energii grawitacyjnych i plazmy. To bezpośrednio wpływa na energie ludzkości w tych czasach.

     I wszystko na powyższy temat. Tylko trzeba dodać, że nie jest to wpływ pozytywny.

    • ozyrys19 pisze:

     No niestety nie ,ale kolejny szemrany „bożek ” Metatron ,w pięknych barwach kusi na na Saturna.
     Informacje od Tessi ,bardzo pomocne i o to pewnie chodziło 🙂
     Natomiast sam przekaz jest szczytem manipulacji ogłupiałych z tego wszystkiego mas.
     Poglądowy pokaz NWOwskiej ściemy dla „uduchowionych”

 10. Ktoś pisze:

  „To wywieranie presji ….”

  — urojenia się leczy. I farmatologicznie i chirurgicznie lobotomią. Tak więc kłamliwy nielocie za 5 razem nie idź dusić poduszkami sąsiadów ze szpitala tylko poproś o coś co ci pomoże w „rasowym defekcie ciała”, w „genetycznym defekcie po zoofilu mojrzeszu”;

  „ludźmi Pana mogą dla nich skończyć się tragicznie.”

  — to owłosione homoniewiadomoco zwane „pa(ca)nem” przestało isnieć i już nikomu nie pobeczy. A „straszyć” to się możecie pokazująć „wielkie NIC” w gaciach bo tym jesteście.

  „… , dziękuję więcj nie pytam , bo czuję,że jestem dla „konkurencji” przekaźnikiem, ”

  — nie martw się fela bo nie wiecie nic co by było naprawde cenne. W zasadzie wszystko co wiecie to urojenia poprzemieszane z „pobożnymi” chęciami. Mieliście swoją szanse na sukces ale poszła się …. chędożyć ze świniopasem mashiachem w wychodku zwanym świątynią salomona.

  • Ktoś pisze:

   „Ale ten ostatni przypadek z gadaniem z Kims w nocy i rano to co powiedzial do siostry ze go indyjski bog odwiedzil i ze mial koszmarny sen .”

   — poniewaz hinduizm pochodzi z Europy bo od Pandawów (Słowian) to gadanie o „hinduistycznych bogach jest bredzeniem bo te same „bogi” pokradzione i poprzywłaszczane przez żydów robią i za bogów w judeochrzescijaństwie tak więc pozostaje otwartym pytanie czy mówienie o bogach obcej religii skoro się samemu je „wyznaje” jest faktycznym zdażeniem (objawieniem) czy też „religijnym majaczeniem” obłąkanego judaisty z niemiec.

  • ozyrys19 pisze:

   Tak się zastanawiam po przeczytaniu tych urojeń ?
   czy ten błazen udający chorego myśli ,że zajmujemy się jakimiś niedorobkiem grafomańskim wierszokletą ?
   Demon trafił do szpitala , ludzi wykosiło niby łan i jak to hebrończyk ,krzyczy….łapać złodzieja.
   Jeżeli to w ogóle prawda ,że był w szpitalu.
   Szkoda zaśmiecać Mistykę tą szmirą .

 11. PREDATORATTACK pisze:

  Tak dopiero teraz przeczytałem od góry do dołu cały ten artykuł.
  Nie no nawet sam nie wiem jak to lepiej opisać.
  100% prawdy,
  100% absolutnego pokrycia w rzeczywistości!
  Od zawsze tak wogóle nienawidziłem tego marnego cielska w którym siedzę, wiedziałem że te geny to są maksymalnie najgorsze jakie tylko mogą być, zciotowacające, robiące debila, no słowem najgorszego ….
  Co do herodot, ooo to to jest istne paskudztwo czyli obecnie niemal
  90% dziewczyn – żałosne kurwy dosłownie i w przenośni, tapeciary, wampirzyska ale to dużo dużo bardziej zepsute i skrzywione niż typowe lemingi levelu 1 (ten syndrom Manuela), herodociska to nic innego jak zasrane sukkuby i miałem z takimi do czynienia.
  Na te wynaturzone … to po prostu nie ma słów!
  …..dokładnie to co stwierdzam i obserwuję całe życie – propagowanie lemingowskiej postawy, zasrane wampirowanie, pracoholizm i zmuszanie do pracoholizmu, wyzywanie każdego od leni, żuli i pasożytów. Ba, podczas „kariery” na forach ezo też takie dwie udane lampucery spotkałem.
  Mega hipokrytyczne żydojahwistyczne wampiry, które seplenią że ktoś jest słaby psychicznie bo jest aktualnie spokojny albo nie haruje na komendę, ale już agresywny, zły i w ogóle żądny krwi gdy nie daje sobie w kaszę dmuchać.
  Takie to tylko brać . No po prostu tragedia. Obrzydlistwo nieporównywalne nawet z kupą krowiego gnoju leżącego za stodołą. Aż mi sie dosłownie rzygać chce jak tylko myśle o tych sukkubistycznych …..

  Poza tym takie herodoty i inne …. tego typu opisałem dogłębnie tutaj:

  http://humomundo.pl/2014/08/wampiryzm-psychiczno-energetyczny-druga-najpowszechniejsza-choroba-swiata/

  A o tych ciałach w których gnijemy też mam własny art mniej więcej sprzed roku i jak coś to potem moge wrzucić, a wiele sie pokrywa z tym co jest tutaj.

   • PREDATORATTACK pisze:

    Dobre dobre

   • ozyrys19 pisze:

    Te struktury organiczne jakim są Herodoty ,poprzez seks ,wpajając swoje mutacje genowe miały na celu niszczenie prawidłowych struktur genetycznych Naszych Panów co wiązało się również ze zmiana dźwięku komórek ,czyli częstotliwości.
    W tym momencie był to kolejny haczyk ,by oddzielić partnerów po częstotliwościach.
    Nie umieli się odnaleźć.
    Na dodatek fałszywy gen powodował ,że z Wojownika robiła sie ciepła klucha z brakiem zdolności motorycznych i energetycznych właściwych sobie wcześniej z racji urodzenia.
    Zmieniło sie równiez postrzeganie Prawdziwych kobiet we własciwym świetle.
    Głowne strony onetu czy interii zawalone są newsami,nie o toczącej sie krwawej wojnie w Palestynie i mordem w bestialski sposób około 4000 tyś. Palestyńczyków ,to samo na Ukrainie ,gdzie wyciąga się narządy z rannych ,by je przetransportować do Niemiec ,tylko epatuje się gołymi cyckami i dupami celebrytek.
    W ten sposób infekowany jest narząd zwany mózgiem do epatowania sie wyuzdaniem ,zamiast zając się problemami toczącymi Ziemię .
    Oprócz tego wielu mężczyzn ,a być może kobiet niezaspokojonych w rozbuchanych emocjach seksualnych poddaje się masturbacji co powoduje zasilanie energią seksualną wszystkie byty i istorty demoniczne ,gdyż jak już pisałam jest to energia o największej sile i mocy oprócz energii miłości ,która jest dla nich niedostępna ,wiec karmią się energia seksualną .W ten sposób Oni maja z tego korzyści energetyczne i fizyczne ,bowiem kręcą spokojnie za plecami wałki,a taki delikwent popada w sieci splatania energetycznego przez demony ,które osaczają go coraz bardziej domagając się żarełka.
    Karuzela…koło…beznadziei ..staczania się emocjonalnego ,duchowego ,fizycznego i intelektualnego.

 12. Free pisze:

  „Aż 8% ludzkiego DNA pochodzi od wirusów, które wdarły się do komórek rozrodczych przodków człowieka
  ok. 40 mln lat temu. Wirusy przeważnie pozostają uśpione, jednak w pewnych okolicznościach mogą się obudzić i przyczynić do powstawania groźnych chorób.
  Te niejako obce części ludzkiego DNA pochodzą od retrowirusów – wirusów, których informacja genetyczna jest zapisana w cząsteczce kwasu rybonukleinowego (RNA).
  Gdy wirus przedostanie się do komórki gospodarza, informacja jest przepisywana do DNA za pomocą odwrotnej transkryptazy.
  To wirusowe DNA może zostać zintegrowane z genomem gospodarza i powielać się razem z nim.
  Jeśli wirus włączy się do chromosomu w komórce rozrodczej, będzie przekazywany potomkom zarażonego organizmu.
  Wirusy już stale wchodzące w skład genomu człowieka to ludzkie retrowirusy endogenne (ang. Human Endogenous Retrovirus, HERV).
  Przez miliony lat ulegały uszkodzeniom, więc nie mogą wyprodukować kompletu białek. Są uśpione i niegroźne.
  Naukowcy wyróżniają ok. 30 ich rodzin.
  Podobne prastare wirusy tkwią w genomach innych ssaków.
  To jakby układ między intruzem a gospodarzem. Wirus nie szkodzi, może zatem zostać, osiągając ewolucyjną nieśmiertelność.”

  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/wirusy-spia-dna

  • Qla pisze:

   Trafilem na strone zupelnie przypadkiem i musze stwierdzic, ze jestescie totalnie ….! Tych tekstow nie da sie kompletnie czytac, totalne bzdury! Jestem w szoku, ze ludzie moga wierzyc w takie ….!

   • PREDATORATTACK pisze:

    No to wypierdalaj 😀

   • Władimir pisze:

    „Jestem w szoku, ze ludzie moga wierzyc w takie gowno
    Ojojojojoj!- ja mam tą samą chorobę – gdy patrzę w ścierwo tv i widzę
    czarne pijawki, wieprze przy korycie itd. A czy Ty im wierzysz???
    Pomyśl sobie co z Tobą będzie gdy cała PRAWDA zostanie objawiona?
    Poprostu możesz tego nie przeżyć – TOTALNY Szok !!!

   • ozyrys19 pisze:

    QLA – nie ma przypadków .ale …wiesz….zasady dobrego wychowania mówią,ze jak sie kogos odwiedza ,to nalezy sie przywitac . A tu takie GL z ust wyszło.
    Fuj .
    Panowie mnie już wyręczyli 🙂

    Dostałeś to na co zasłużyłeś .
    Więcej nie przychodź z takimi komentarzami,otrzymasz bana.

    Panowie ,albo się obudzi jak zacznie czytać tą stronę ,albo to uszyty jak grafoman wierszokleta ,który pluje na Stwórcę ,tylko woła otca ,matki..
    wiecie dlaczego?
    Bo jest zrodzony a nie stworzony !!!!
    Stwórca wszystkiego co Istnieje to dla niego dziwoląg ,natomiast klon ma świadomość zbiorową i szuka rodziców 🙂
    Może w tym przypadku też tak jest…zrodzony…a nie stworzony jak MY !!!!

   • ronitornado pisze:

    Czasami są tu dziwne arty, ale też są takie gdzie można znaleźć dla siebie bardzo ciekawe informacje. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂
    P.S. Ozyrys, czuję, że musimy coś sobie wyjaśnić bo cały czas mentalnie wyczuwam, że postrzegasz mnie jako coś bardzo złego, a ja taka nie jestem. Wiem, że jestem impulsywna i mam dziwny styl pisania, ale źle dla nikogo nie chcę. Nie ma też z góry co oceniać ludzi i spisywać ich na straty gdy ich się dobrze nie zna, bo to jest sprzeczne z energią miłości. Dogadujmy się zamiast zwalczać, bo walką pokoju i miłości nie stworzymy.

    • ozyrys19 pisze:

     Roni,nie muszę się z nikim dogadywać i nic wyjaśniać .Zacznij stosować metody oczyszczania i ochrony ,a zobaczysz jak zmieni Ci się ogląd .
     Postawa.

     Nie spisuję na straty ,tylko w ten sposób daję do zrozumienia ,byś popatrzyła z boku na siebie i zastanowiła się nad swoimi słowami i postępowanie.
     Na tym blogu jest mnóstwo wskazówek i podpowiedzi ,by w sposób zgodny z Prawem i Prawdą SWCI ,zacząć pracować nad sobą .
     Nie ma lekko ,bo zostaliśmy wkręceni w macki i sieci mające z nas zrobić całkowite ,zatracone w nicości ,zoombi.
     Cokolwiek robisz ,pros o prowadzenie SWCI .
     Zaczniesz się powoli wyzwalać z sieci zniewolenia.

 13. mrnice pisze:

  Czekaj czekaj w katolicyzmie jest zrodzony a nie stworzony….ale według pseudo bibli w Apokalipsie jest mowa o duchu prawdy..

  • ozyrys19 pisze:

   taki to właśnie duch prawdy..
   zrodzony a nie stworzony ,oznacza ,że powstał jako biorobot ,albo klon.
   Hybryda..mutant z komórek..in vitro…albo z gotowych podzespołów.
   Stworzony…przez Stwórcę !!!
   Wszystko gnojki napisały…tylko poowijali jak mogli byśmy tego nie zrozumieli.

 14. Serwetka pisze:

  Niby wszystko poczyszczone. Saturn, księżyce wokół niego, ale coś nie dawało mi jeszcze spokoju. Dzisiaj rano jeszcze pociągnęło mnie w stronę Saturna. Tam w głębi usłyszałam wołanie o pomoc. Muszę to napisać, bo tyle bólu w jednym miejscu to ja nigdy nie poczułam, a trochę już żyję na tym świecie. Tam w środku były laboratoria. Byli tam uprowadzani ludzie. Oni byli w klatkach. Masakraaaa. Były wykonywane na nich najstraszniejsze eksperymenty. Uwolniłam ich. Ciemiężycieli unicestwiłam. Uff….Może jeszcze ktoś tam zajrzy i posprawdza.

  • ozyrys19 pisze:

   To samo było na Beletgazie…pisałam o tym ,sadzę że w takie różne miejsca uprowadzali ludzi robiąc najprzeróżniejsze eksperymenty.
   Kiedyś widziałam laboratoria wewnątrz naszej Ziemi ,to było straszne co wówczas widziałam ,te eksperymenty na kobietach.
   Tyle jest uprowadzeń ,ludzie znikają bez śladu…już wiemy w jakim celu.
   Dzieci na krew dla krwiopijców ,młodzi na narządy reszta na eksperymenty.

   Pościągajcie wszystkie kotwy ,blokady kołki i co Wam przyjdzie do głowy ze swoich serc – najpierw wszystkie kody…itd…chroniące to badziewie przed unicestwieniem.
   Następnie popieczętujcie ,pozakładajcie kody ,symbole inskrypcje SWCI jako ochronę na Wasze Serca i Dusze przed podebraniem ,ukradzeniem ,unicestwieniem .
   Na końcu wszystko zakodujcie ochrona przed unicestwieniem tych ochronnych pieczęci na Serce i Duszę .

   To WAŻNE – zapieczętować SERCE pieczęciami SWCI.
   Nie wizualizujcie tych pieczęci i kodów- Stwórca sam wie co nałożyć !
   Zgodnie z Prawem SWCI !!!!

   • veronika pisze:

    Hmmm,
    Czy moglby mi ktos pomoc „rozebrac” ten wpis na czesci pierwsze?
    Idac tropem naliczylam piec karteczek.
    Czy to mnie sie zgadza?

    • Serwetka pisze:

     Dotyczy ściągnięcia wszelkiego rodzaju blokad założonych na serce. Aby je zdjąć trzeba:
     1. Najpierw zdjąć kody zabezpieczające te blokady przed unicestwieniem ( ponieważ wszystkie informacje są kodowane)
     2.Następnie zdjąć wszystkie blokady ( typu kołki ,kotwy i być może inne obce instalacje 🙂 )
     3.Kolejno pieczętujemy światłem Stwórcy tę pracę, zakładamy kody, symbole, inskrypcje SWCI na SERCE i DUSZĘ, jako ochronę przed podebraniem, kradzieżą, unicestwieniem.
     4. Na końcu należy zakodować wszystko ochroną przed unicestwieniem tych nowych ochronnych pieczęci na SERCE i DUSZĘ zgodnie z prawem SWCI.

    • veronika pisze:

     Dzieki Serwetko 🙂

  • ronitornado pisze:

   Serwetko, nie ty jedna takie coś okropnego widziałaś. Jak byłam w astralu, to widziałam w takim centrum medycznym gdzieś tu na Ziemi, ludzi nagich, związanych i zamkniętych w jakiejś komorze. Oni chyba też byli potrzebni do eksperymentów. Lekarze cały czas mają silną pozycję w społeczeństwie.

   • goclav pisze:

    o, wróciłaś 🙂 a będziesz grzeczna? 😉

    • ronitornado pisze:

     Wróciłam, i chciałabym jakoś dogadywać się z wami 🙂 Nie przejmujcie się moimi prosto z mostu wypowiedziami bo często jestem zmęczona pracą i bardzo poirytowana złem które czynią ludzie. Przerażają mnie czyny fundamentalistów islamskich 😦 Musimy energetycznie im uniemożliwić im te masakry bo to jest strasznie potworne ! 😦 I Proszę nie postrzegajcie mnie źle bo pomimo, że wyglądam na kontrowersyjną, to tak naprawdę pragnę pokoju na świecie.

    • goclav pisze:

     Ja Cie źle nie postrzegam, choć nie zgadzam się z Tobą w kwestii równouprawnienia, a wiem, ze masz lewicowe poglądy. Jesteś bezpośrednia i ok, ale bez sensu żebyś naskakiwała tu na ludzi ze względu na swoją irytacje – najlepiej napisać coś w tej złości, wziąć oddech, przeczytać to jeszcze raz i skasować 🙂 ja tak robię 🙂 i nie rób z siebie takiej złej w oczach innych – jest ok. Witam Cie ponownie

    • Adrian pisze:

     Gdy zobaczyłem co te sukinsyny z Isil odprawiają to przez kilka dni mnie nosiło. To naoczny przykład, że Ziemię zamieszkuje coś jeszcze. Nie ludzie, ale chodzące kupy mięsa i kości poruszane przez program mający czelność nazywać się człowiekiem.

     Nie ma co się spierać, Roni ma taki styl i pisze prosto z mostu. To z pewnego punktu widzenia zaleta, bo niedomówienia i ukrywane wypowiedzi wyjdą w jakiś sposób na światło dzienne. Zresztą chyba nikogo aż tak otwarcie i z premedytacją nie obrażała.

    • ozyrys19 pisze:

     Adrianie ,to nie jest usprawiedliwienie.
     Po to dostaliśmy serce i rozum ,by się nimi odpowiednio posługiwać .
     Jednak witam Roni ponownie.
     Emocje musimy sobie ułożyc na poprawnym poziomie.
     Inaczej te energie zasilają …tych ,którzy udają ludzi,są uzurpatorami.

    • Serwetka pisze:

     Roni i Anna przecież tutaj o niczym innym nie piszemy tylko cały czas o poblokowaniu nas, ludzi i o tym jak się z tego oczyszczać. Wczytajcie się trochę w artykuły i komentarze, które tu są zamieszczone. Tutaj wiele pracy zostało wykonane i nie ma czasu na powtarzanie tego wszystkiego każdemu z osobna. Zapoznajcie się z tym materiałem i zdecydujcie czy chcecie z niego skorzystać, bo szkoda czasu na te słowne przepychanki.

    • Anna Nosewicz pisze:

     ;serwetka; my się nie przekomarzamy 🙂 poprostu wymiana swojego rozumienia..:)

   • ozyrys19 pisze:

    Pamiętaj Roni ,ze astral ,to sztuczny twór,puszka Pandory.
    Opisałam to w artykule pt. Sen Chaszuma
    https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/29/sen-chaszuma/

    • ronitornado pisze:

     Ozyrys, gdzieś musi być ta prawdziwa rzeczywistość bez ograniczeń świadomości. Wiem z doświadczenia, że raczej to jawa-tu, to strasznie ograniczająca rzeczywistość, a ciała są poblokowane różnego rodzaju blokadami. Nasze zmysły na pewno mają szersze spektrum ale coś je właśnie blokuje. A w Astralu jak jest z tą rzeczywistością na 100% nie wiem, ale wiem, że można robić to czego nie da się w ciele. A można tam myślą wpływać na rzeczywistość, latać, przechodzić przez ściany-czyli to co mogą duchy.

    • Anna Nosewicz pisze:

     ronitornado też tak uważam..:) człowiek ma ;wieksze pole do popisu; ale jesteśmy poblokowani..!! chociaż są osoby,które mogą i potrafią dużo więcej..:)

     http://www.eioba.pl/a/24ue/potega-umyslu-rozwijanie-potencjalow

    • ronitornado pisze:

     Anno, na czasy obecne to ja potrafię wyczuwać duchy i obserwować sytuację w astralu poza naszym obecnym wymiarem gdzie znajdujemy się obecnie. Nasze moce są poblokowane przez niską świadomość, przez zbytnie zagęszczenie materii w tym wymiarze i przez ciągłe programowanie destrukcyjnych wzorców w stylu, że czegoś niema, że nic się nie uda, itp, no i przez religijne bezsensowne dogmaty i mroczne rytuały niszczące i blokujące nam system energetyczny.

    • Anna Nosewicz pisze:

     Ronitornado zagdzam się z Tobą ..większość ludzi jest bardzo poblokowana ..pesymizm i widzenie wszystko w czarnych barwach nie ułatwia ale jeszcze bardziej pogłębia i nie pomogą żadne modlitwy jeżeli nie zmienią ;widzenia;…zamiana pesymizmu na optymizm nie jest łatwa ale możliwa /wszystko potrzebuje czasu aby ;pracowało; na naszą korzyść/dla kazdego jeżeli ma wiedzę i chce wszystko można zmienić..:) 🙂

    • ozyrys19 pisze:

     No i dobrałyście się jak w korcu maku !
     Modlitwą ,taka jaką znacie? astral???
     Gdyby tak było…nie byłoby tego co jest !!!!

    • Anna Nosewicz pisze:

     ozyrs19 uważam,że każdy ma prawo uważać jak odczuwa ,inaczej byłoby to zakłamanie wobec samego siebie..jeżeli nie robi sie sobie i krzywdy innym to jest ok..:) takie jest moje zdanie jak również szanuję Twoje zdanie..:)

    • nefrette7 pisze:

     kochani zmieniłam według Waszych podpowiedzi swoj profil 🙂 🙂 z Anna Nosewicz na..jak widać 🙂 🙂

    • ozyrys19 pisze:

     No i pięknie 😀

    • nefrette7 pisze:

     Witam Wszytkich Serdecznie i Zyczę Szczęśliwego Dnia 🙂 🙂

 15. Władimir pisze:

  ” Wiele wskazuje, że istnieje ścisły związek pomiędzy Saturnem a naszym Księżycem. Saturn (Kronos) byłby w tym układzie kontrolerem całego Układu Słonecznego, a Księżyc miałby na oku naszą planetę. Pisze o tym także David Talbott w swoim “Elektrycznym Wszechświecie”. Saturn jest mrocznym bóstwem, władcą czasu, ubranym na czarno sędzią – jest symbolem śmierci. Saturn jest wreszcie Władcą Pierścieni i te czerwone pierścienie można zobaczyć nawet na logo NASA, mimo, że oficjalnie jest to symbol wzlatującej w kosmos rakiety. …
  Nasz Układ Słoneczny w zamierzchłej przeszłości, wyglądał zupełnie inaczej niż dziś. Saturn był znacznie bliżej a jego pierścienie można było dostrzec gołym okiem z Ziemi. Saturn czyli Kronos jest więc czymś w rodzaju mechanizmu odmierzającego czas, a my jesteśmy zamknięci w jego szklanej pułapce czasu. W ogóle cały Układ Słoneczny wygląda jak pułapka trzymająca nas w potrzasku. Na dodatek Saturn by działać potrzebuje krwawych ofiar z ludzi, tak jakby nie mógł żyć bez ich energii. W końcu Saturn żywił się własnymi dziećmi i stworzył arkański kult samego siebie. …
  nasz Układ Słoneczny w zamierzchłej przeszłości, wyglądał zupełnie inaczej niż dziś. Saturn był znacznie bliżej a jego pierścienie można było dostrzec gołym okiem z Ziemi. Saturn czyli Kronos jest więc czymś w rodzaju mechanizmu odmierzającego czas, a my jesteśmy zamknięci w jego szklanej pułapce czasu. W ogóle cały Układ Słoneczny wygląda jak pułapka trzymająca nas w potrzasku. Na dodatek Saturn by działać potrzebuje krwawych ofiar z ludzi, tak jakby nie mógł żyć bez ich energii. W końcu Saturn żywił się własnymi dziećmi i stworzył arkański kult samego siebie. …
  Być może jeśli któregoś dnia, trzymający nas pod kontrolą Księżyc przestanie emitować taką częstotliwość, my również będziemy zszokowani tym co zobaczymy. To co widzimy teraz, jest być może niczym więcej jak sztucznie wyprodukowaną iluzją”. …
  http://nowaatlantyda.com/2012/04/01/saturn-wladca-pierscieni/

 16. Władimir pisze:

  Poza naszym księżycem który w środku jest pusty i posiada różne instalacje i ustrijstwa,
  proszę zwóćcie uwagę na Psyche i Trytona-
  „Ostatnio o obecność baz Obcych we wnętrzu „wydrążonych” ciał niebieskich podejrzewa się dwie planetoidy: Psyche i Trytona. Psyche znajduje się w odległości 535,5 miliona kilometrów od Ziemi. Obiega ona Słońce w ciągu dokładnie 5 ziemskich lat. Jest to ciało o zmiennej jasności, emitujące w przestrzeń kosmiczną pulsujące światło. Przy tej odległości od Słońca (trzy razy większej niż odległość Ziemi od naszej gwiazdy) nie może to być zwykłe odbijanie promieni słonecznych, dlatego można przypuszczać, że wewnątrz planetoidy znajdują się jakieś urządzenia produkujące mnóstwo energii.”
  – Oraz na Fobosa : ” Zakaz wstępu na Fobosa …
  Jeden z dwóch satelitów Marsa, Fobos, też może się okazać sztucznym obiektem, celowo umieszczonym na orbicie okołomarsjańskiej. Fobos, podobnie jak Tryton, okrąża Marsa w odwrotnym kierunku do ruchu wirowego planety, i – znów tak jak Tryton! – ma niezwykle małą gęstość – 2 g/cm3, co znów sugeruje puste wnętrze. 29 stycznia 1989 roku rosyjska sonda „Phobos-2″ zbliżyła się na kilkadziesiąt kilometrów do powierzchni Fobosa, by go sfotografować. W niewytłumaczalny sposób systemy sterujące sondy uległy awarii – niektórzy naukowcy przypuszczają, że przyczyną mogła być wiązka energii wysłana przez obcy statek kosmiczny. To zresztą nie jedyny przypadek uniemożliwienia obserwacji tego satelity z bliskiej odległości. Mimo to udało się zrobić kilka fotografii jego powierzchni – widać na nich coś jakby drogi lub ślady płóz znikające w pewnych miejscach – wejściach do podziemnych baz?”
  http://forum.swietageometria.info/index.php?topic=533.0
  „Gdy doda się do siebie kilka łatwych do ustalenia faktów można dojść do wniosku, że Fobos to tak naprawdę sztuczny satelita, albo statek kosmiczny pozostawiony na orbicie marsjańskiej. Może to być też rodzaj obserwatorium kosmicznego jakiejś innej rasy, lub pozostałość po innej cywilizacji żyjącej na Marsie. Nie brakuje sugestii, że było to coś w rodzaju Gwiazdy Śmierci”…
  http://innemedium.pl/wiadomosc/fobos-mogl-byc-swiadkiem-zniszczenia-marsa-lub-nawet-jego-przyczyna

 17. Władimir pisze:

  A co sądzicie na temat Przeciw-Ziemii lub Anty-Ziemii.
  „Istnieje szereg przesłanek wskazujących na to, że nasza planeta ma ukrytego odpowiednika przesłoniętego przez Słońce i że starożytne cywilizacje zostały zasiane przez zaawansowane Istoty pozaziemskie znane Egipcjanom jako Neferu. …
  Ta druga planeta znajduje się dokładnie po przeciwnej stronie Słońca, za nim, przez co nie możemy jej widzieć! Najwyraźniej Egipcjanie starali się przekazać w ten sposób informację uzyskaną od Neferu. Przetrwała ona nie tylko na ścianach grobowca w Dolinie Królów, ale również w kosmologii Filolaosa pitagorejczyka, który także twierdził, że za Słońcem (które zwał Hestią, centralnym paleniskiem) znajduje się ciało podobne do naszej planety – Przeciw-Ziemia lub Anty-Ziemia. …
  Średnia odległość Ziemi od Słońca wynosi 149 600 000 km i jest w przybliżeniu taka sama jak Przeciw-Ziemi, ponieważ krąży ona po takiej samej orbicie co Ziemia po drugiej stronie Słońca. Średnica Słońca wynosi 1390 600 km, co od­powiada 109 średnicom Ziemi (średnica równikowa Ziemi wynosi 12756 km). Jeśli dodamy razem odległość z Ziemi do Słońca, od Słońca do Przeciw-Ziemi i średnicę Słońca, to otrzymamy odległość z Ziemi do Przeciw-Ziemi wynoszącą 300590600 kilometrów, czyli 23565 średnic Ziemi”…

    O autorze:
  

  Dr Walery Michajfowicz Uwarow jest szefem Departamentu Badań UFO, Paleonauk i Paleotechnologii Państwowej Akademii Bezpieczeństwa Rosji. Od prawie 20 lat prowadzi badania w zakresie ufologii
  1 spuścizny po starożytnych cywilizacjach. Jest autorem licznych prac z zakresu paleotechnologii i paleonauki oraz ufologii i ezoteryki publikowanych w rosyjskiej i zagranicznej prasie. Inicjował i uczestniczył w wielu ekspedycjach do Indii, Egiptu i Syberii w poszukiwaniu materialnych dowodów potwierdzających wiedzę starożytnych. Uczestniczy w międzynarodowych konferencjach ufologicznych i wygłasza odczyty w Rosji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Skandy­nawii. …
  http://paranormalne.eu/forum/topic/4730-ukryty-bliniak-ziemi-i-narodziny-cywilizacji/

 18. Kastora pisze:

  Nie potrafię odpowiedzieć pod postem – prawdopodobnie ustawienie kompa … ale przynajmniej będzie ciąg odpowiedzi pod spodem … uśmiecham się .. nawet nie mam emotek

  Adrian pisze:

  13 Wrzesień 2014 o 22:58

  Gdy zobaczyłem co te sukinsyny z Isil odprawiają to przez kilka dni mnie nosiło. To naoczny przykład, że Ziemię zamieszkuje coś jeszcze. Nie ludzie, ale chodzące kupy mięsa i kości poruszane przez program mający czelność nazywać się człowiekiem.

  Adrian, to jest niesamowita siatka powiązań
  możemy im je ciąć … palić.. i … wysyłać miłość po odcięciu i spaleniu

  tak, tak oni myślą, że robią dobrze … jak odetniesz i spalisz wyślij miłość… tam są też zmanipulowani ludzie, którzy właśnie myślą, że działają dobrze

  istota ludzka ja przyjmie i zacznie szukać a bateryjki nie potrafią znieść tego uczucia … ono je wypala.. i niszczy … one karmią się cierpieniem i niskimi odczuciami … taki strumień pozytywu kierowany do ludzi, którzy wtedy …zaczynają się zastanawiać i myśleć .. niszczy bateryjkę zwana kupą mięsa

  przez te wszystkie lata stworzyli siatkę i bardzo chcą, żebyśmy MY myśleli, że się nie da

  to nie jest prawdą da się i oni boją się naszej energii i pozytywnych uczuć które je zabijają
  po odcięciu od zasilania negatywu

 19. Free pisze:

  Kastoro właśnie przeczytałam twoją wypowiedź , podpisuję się pod tym co piszesz, uważam że pozytywne uczucia , brak negatywów w nas samych, negatywnych uczuć wobec innych i otaczanie sie światłem to to co nas chroni i innych. Może ludzie są w jakiś sposób zainfekowani tak jak piszesz i po prostu nie wiedzą co robią. Nie dać się wciągnąć w ich wojnę, to jest odpowiedź.
  Dwa tygodnie temu bolało mnie wszystko w okolicy serca, to zastanawiające bo nigdy nie miałam takich problemów.

 20. Władimir pisze:

  Basiu pisałaś niedawno gdzieś, że „jesteśmy znakowani jak stado”.
  A ja Ci powiem, że jest jeszcze śmieszniej bo stado znakuje się samo,
  normalnie jak jakieś perpetum mobile. –
  „Kreski krzyżując się, zatrzymują energię. ZNAK KRZYŻA NA CZOLE, USTACH I SERCU
  …co powoduje?
  Na czole znajduje się czakra trzeciego oka, która jest powiązana z szyszynką i przysadką, gruczołami Świadomości. Ta czakra jest odpowiedzialna za naszą intuicję, pradawną wiedzę, mądrość. Blokady w tej czakrze to lęk spojrzenia w siebie, odkrycia jak piękni jesteśmy, nie poznania prawdy o sobie.

  Usta - świadomy za dużo mówi.
  

  Usta są połączone z czakrą gardła, odpowiedzialną za świadomość własnej siły własnej mocy, własnego Jam Jest, dochodzenia do Prawdy. Blokady w tej czakrze powodują problemy z wyrażaniem siebie, swoich idei, blokuje pewność siebie. Odcięcie od wewnętrznego głosu.

  Serce – czakra serca. Ilu z nas ma zablokowaną czakrę serca? Jest centrum naszego ciała świetlistego. Ta czakra łączy świat fizyczny z światem duchowym. Zaburzenia w przepływie energii powodują wiele, a jednym czynnikiem wartym uwagi jest podatność na emocjonalne zranienia.
  

  Bardzo ważnym gestem jest uderzanie się w grasicę i mówienie „moja wina”.
  Jak działa grasica, co powoduje wbijanie tych słów?
  Grasica łączy ciało i umysł, a także jest pod wpływem czynników psychologicznych, duchowych i stresu. Nadzoruje i reguluje przepływ energii w organizmie, a tym samym wpływ na siłę skurczu mięśni. Dlatego jest uważana jako siedziba energii życiowej.
  Połączenie aktywacji grasicy poprzez negatywne wbijanie słów „moja wina” jest kolejnym gestem zniewolenia….”
  http://ananda-dananda.blogspot.com/2011/04/swiadomosc-swoich-gestow.html

  • veronika pisze:

   Jak mozna odzyskac skradzione serce?

   • Władimir pisze:

    Veroniko – napewno Basia i inni nie zostawią cię bez pomocy.
    Sprecyzuj tylko problem. Czy jest to przenośnia, czyli zwykłe zakochanie,
    czy raczej niecne działania energetyczne jakiegoś „czarno-dzieja”.

    • BasiaB pisze:

     Skradzione serce ,a co za tym idzie ,energia miłości ,jest odzyskiwana tak jak w przypadku fragmentów Duszy ciała i każdej formy skradzionej nam energii.
     Masz już dosyć sporą ściągę na Forum ,wstaw sobie w miejsce celów właśnie to z czym masz problem,a odzyskiwanie zrób w sposób napisany przez Free .
     Idziesz jak burza z tym wyzwalaniem!
     Gratulacje.
     Widzisz…coraz więcej pęt zniewolenia odkrywasz,a to wielki postęp samemu zobaczyć z czym należy się uporać 🙂

    • veronika pisze:

     Rozumiem.
     Zlozylam to sobie w glowie i na kartce i wszystko ladnie do siebie pasuje,
     Super!
     Kolejny cel!
     Albo jak by to Ala z piosenka wyskoczyla 🙂
     Zawsze do przodu.

  • BasiaB pisze:

   O tym już gdzieś pisałam na tej stronie.
   Jednak z grasica jest inaczej…bicie się w pierś powoduje zaburzenia echa Serca.
   To echo ,które stymulowane jest przez rytm bicia serca jest w tym momencie niszczone ,powoduje bezwład naczyń krwionośnych ,zaciska się spirala przez którą nadawany jest fałszywy sygnał.
   Chodzi o to ,że to echo serca …to tchnienie SWCI ,to nasze życie.
   Ten gest w Kk i w innych religiach powoduje nagła zmianę częstotliwości sygnału nadawczo – odbiorczego.
   Płynie sobie fala ..równo…równym rytmem…wrzucasz ,niewielki patyczek i już zmienia swój tor.

   Fala Miłości i energii jaką otrzymujemy od SWCI :
   To jest tchnienie SWCI .
   To jest tchnienie boskości w nasze Serca i Dusze.
   To jest tchnienie nieśmiertelności o którą się biją pustostany.
   To jest tchnienie życia.

 21. veronika pisze:

  Kilka lat temu mialam sen. Sen z grupy, takich snow sie nie zapomina.
  Lezalam na stole operacyjnym, pamietam, ze bylam przerazona.
  Nie chcialam tam bym, ale nie moc byla silniejsza.
  Wokol stali „ludzie”, przynajmniej tak wygladali. Nie wiem kto to byl.
  Wyjeli z mojej piersi MOJE SERCE.
  Nastepnie oddali spowrotem, ale to juz chyba nie bylo moje serce tylko jakies inne.
  Obudzilam sie z zalem, z krzykiem i lzami.
  Oddajcie mi moje serce! – krzyczalam.
  Nie macie prawa!
  Tego dnia czulam, ze stracilam w zyciu wszystko.

  Z czasem zal przerodzil sie w dolegliwosci fizyczne.
  Serce boli codziennie prawie, przypomina o sobie, bol nie raz promieniuje do prawego barku.

  Moi drodzy, dbajcie o swoje serca, pielegnujcie najpiekniejszy dar zycia.

  • Ala pisze:

   Veronika , słonko nikt Ci serca nie zabierze, sny to takie znaki ostrzgawcze że coś jest nie tak, pewnie zwiazane to jest z jakims zakażeniem być moze właśnie z zębami. Niestety stany zapalne w dziasłach najbardziej się odbijają na sercu. Krysia podała wiele ziół wzmacniających serduszko. Poczytaj i zastosuj.

  • Władimir pisze:

   Weroniko – rzadko mi się to zdarza, ale tym razem to normalnie ręce opadają.
   Dla tych co są w temacie to co opisałaś jest typowym przypadkiem uprowadzenia powiązanym z eksperymentami medycznymi. Jeśli dla kogoś to są zwidy zębo-pochodne na które pomocne będą jakieś ziółka – to pogratulować, no i niech dalej parzy te swoje trawki / więcej nie komentuję/.
   Veroniko – Twoja intuicja dobrze Ci podpowiada. Twój sen to realne zdarzenie i to wcale nie sporadyczne. Wyjątkowość polega na tym, że Ty to pamiętasz, a inni nie. „Cwaniaki” po „zabiegu” wymazują pamięć zdarzenia i bardzo często dla pewności dodatkowo wgrywają „program” maskujący. W twoim przypadku kasowanie im nie wyszło. Gdybyś nie pamiętała, to nie miałabyś szans na odzyskanie. Ale Ty pamiętasz – więc masz szansę, a więc masz szczęście.
   Niestety w tym miejscu nie mogę ci powiedzieć jak to zrobić. Pozdrawiam i pamiętaj –czujność!
   A tu „mały” prezencik: Eksperyment Kasjopea
   K’s wskazują, że żyjemy w świecie kłamstw i prawdy, a naszą PRAWDZIWĄ PRACĄ tutaj – tą, dzięki której osiągniemy wyższą świadomość – jest podjęcie wysiłku odróżniania prawdy od kłamstwa. – Wiedza ochrania.
   http://quantumfuture.net/pl/falaindeks.htm

   • Krysia B pisze:

    Władimirze co do serca to miałam podobne odczucia, kiedy czytałam wypowiedź Veroniki, że to zdarzyło się naprawdę. Natomiast implanty w zębach to też nie jest fikcja.
    Poza tym jak już umiemy odróżniać prawdę od kłamstwa, mamy wiedzę, która ochrania to co dalej Władimirze?

    • Władimir pisze:

     Krysiu miałaś podobne odczucia a więc uważam, że masz dobrą intuicję.
     Implanty w zębach – oczywiście, że to jest fakt.
     Jeśli posiadasz wiedzę i odkryjesz PRAWDĘ to proszę uwierz mi – będziesz
     wiedziała co z nią zrobić. I pamiętaj – cierpliwość, pokora i ostrożność.
     Powodzenia Ci życzę na ścieżce PRAWDY i pozdrawiam.

    • Władimir pisze:

     Krysiu jeśli mialaś podobne odczucia to uważam, że masz dobrą intuicję.
     Implanty w zębach- oczywiście, że fakt.
     Jeśli posiadasz wiedzę i odkryjesz PRAWDĘ to proszę uwierz mi – będziesz
     wiedziała co z nią zrobić. Powodzenia Ci życzę i pozdrawiam.

   • Ala pisze:

    Wiedza ochrania…. a mądrość pozwala żyć poza obłudą i mackami zniewolenia. Jakie masz osobiste doświadczenia w zakresie leczenia ziłami że tak krytykujesz? Kiedy ostatnio widziałeś jak kogoś uprowadzają? To twoja wiedza czy wyczytana? Determinacja Władimirze, determinacja i zrozumienie jak pisze Basia , to to co pozwoli odzyskać wolność. Pozwala być poza zasięgiem zniewolenia, wiem że niektórzy to rozumieją, my nie walczymy , my zwyciężamy, ale żeby to zrozumieć , no cóż czasem trzeba powalczyć 🙂

    • Władimir pisze:

     Alu zauważylem ciekawą prawidłowość- uwielbiacie uprawiać pitolenie o pitoleniu na temat swojego pitolenia celem odciągnięcia zainteresowanych od prawdziwego problemu. Bardzo skuteczna metoda – a więc brawo!!! Naturalne met. uzdraw. interesują mnie od tak dawna, że nie zgadniesz. Stosowałem na sobie tak wiele
     metod /w tym również zioła/ , że nie sposób je tutaj wymienić i opisać.
     Spotkałem w życiu tylu oszołomów, oszustów, cwaniaków, uzdrowicieli, szarlatanów, że już nic mnie nie zaskoczy. Jednak pierwszy raz słyszę o ziołach jako panaceum na uprowadzenia. A więc jeszcze raz gratulacje – i nie pitol mi tu Kochanieńka, że jastem przeciwnikiem ziół.
     Wiele lat temu zaciekawił mnie świat energii, najpierw teoria a później praktyka no i okazało się, że to dopiero eldorado dla oszustów – w dzień uzdrawianie itp. a nocą /by podtrzymać napięcie/ ataki. Poradziłem sobie – w końcu czegoś nas nauczono. Mimo, że byli to specjaliści z najwyższych półek to na jawie już sobie nie radzili więc zaczęli atakować we śnie. No tego niestety nie przerabialiśmy więc trzeba było wypracować własną metodę. Gdyby nie wiedza zdobywana latami nie dał bym rady- ale udało
     się. Nie dla wszystkich PRAWDA jest wygodna. Ktoś kto w rozwoju duchowym wyprzedza mnie baaardzo mówi: „ słuchaj – uprowadzili mnie we śnie do statku i szantażowali bym nic nie mówiła, nie wiem co mam robić”. No i też znaleźliśmy sposób. A jeszcze wcześniej ta osoba musiała odzyskać swoje serce.
     Prawda Alu jakie „zabawne problemy” przez „głupie zęby”??? Nie spotkałem jeszcze człowieka który wiedział by wszystko bo takiego niema a jeśli tak twierdzi – no to wiesz co ! Nie jesteście jedyną grupą która rozwija się duchowo. Bardzo pięknie, że dokonujecie nowych odkryć, ale musisz wiedzieć, że są też tacy którzy odkryli znacznie wcześniej to do czego wy dochodzicie obecnie. Po prostu brak kontaktu.
     Także droga Alu mniej zadufania co do swej nieomylności i więcej pokory do otaczającej rzeczywistości. Każdy dzień niesie tak wiele niespodzianek, a więc szkoda czasu na pitolenie o pitoleniu – pozdrawiam.

    • BasiaB pisze:

     Władimirze ,wiesz jak to jest..każda Prawda dociera do nas dopiero wówczas ,kiedy to my ja odkryjemy ,a nie kiedy ją przeczytamy u kogoś .
     Widać dopiero teraz przyszła pora na nas.
     I zobacz jaką jesteśmy sola w oku ?
     Ile na nas ataków?
     ile prób zmylenia i podebrania ?
     taki Aaron jasnowidz na swoim profilu posługuje się naszymi informacjami jak własnymi i robi za super uzdrowiciela.
     Mimo ,że pod każdym tekstem napisanym przez nas widnieje prawo o wyłączności ,jak również notka o prawach autorskich na bocznym panelu.

     Podesłałeś nam tutaj bardzo dużo fajnych materiałów potwierdzających informacje ,które do nas dochodzą ,a które następnie opisuję.
     Mieszanka ziołowa opisana podana przez Różańskiego p/ wirusom i pasożytom jest tak niesamowita ,że wymiata.
     I w tym momencie wiem o co chodzi z pasożytami.
     Czy wiesz ,że żaden medykament farmaceutyczny p/ pasożytniczy ,jako tabletka ,czyli np.pyrantellum ,Vermox czy Zentel w żaden sposób nie likwidują Nużeńca?
     A to właśnie nużeniec i roztocza są doskonale uzupełniająca się parą ,która powoduje ,że znajdujemy się w sieci.

    • veronika pisze:

     Czy tej osobie udalo sie odzyskac swoje serce?

    • Ala pisze:

     Sokrates twierdził że wszyscy są ignorantami bo nikt nigdy nie będzie wiedział wszystkiego…i zgadzam się z nim
     Veroniko znam osobiście osobę która odzyskała swoje serce 🙂

   • Ala pisze:

    Wiesz co powoduje wiedza…? Żeś na-wiedzony…

   • Ala pisze:

    Rozumiem siebie i to mi wystarcza , mam zaufanie do siebie i póki co to moja dewiza 🙂 Przynajmniej do nikogo nie mam pretensji ze się myli albo robi ze mnie idiotę 🙂

   • veronika pisze:

    Wladymir-
    czy strona ktora tu podales wyzej quantum,
    czy mozna sie tam z Toba skontaktowac?

    • Władimir pisze:

     Veroniko stronkę podałem Ci i dla innych zainteresowanych ze względu na
     obszerne materiały dot. uprowadzeń i nie tylko. Ale mnie tam nie ma.

  • veronika pisze:

   Witam serdecznie,
   Bardzo sie ciesze, ze juz piatek bo to oznacza dla mnie czas na oczyszczanie. 🙂
   Ale od poczatku:
   Bylam u detysty. Po przeswietleniu dziasla, faktycznie okazalo sie, ze jest zapalenie pod plaba.
   Aby pozbyc sie tego zapalenia i aby juz nigdy nie wrocilo zdecydowalam sie na wyrwanie zeba. A pozniej jak sie zagoi to wstawie mostek 🙂
   Teraz biore antybiotyk a za tydzien ide na wyrwanie 😦 Juz mi sie nogi uginaja.

   Dzisiaj juz nadrobilam podstawowe zaleglosci z kompendium – strach.
   Tak, tak 🙂 wiem, ze to nalezalo zrobic juz duzo wczesniej, ale troche czasu niestarczalo na wszystko.

   Kolejny punkt mojego dzialania to zajac sie sercem. Jest to moj priorytet.
   Ja wiem, ze to nie byl zwykly sen 😦
   Juz dlugo nad tym mysle, bol fizyczny nie daje spokoju, do lekarza na razie nie pojde dopoki nie dowiem sie co i jak.

   Jestem ciekawa co u Was? 🙂

   • Ala pisze:

    Witaj, czyli jednak zapalenie??? Po ziołach poczujesz się na pewno lepiej plus oczyszczanie energetyczne i masz komplet 🙂 Pod Słońce nic nie widać jak pisał Michał.
    O ile mi wiadomo serce wzmacnia olej z wiesiołka i omega 3 no i oczywiście pewna grupa ziół np. głóg. I jeszcze troche rzeczy…. 🙂

    • veronika pisze:

     Tak Alu,
     Info od Michala okazalo sie wazna informacja.
     Bo nawet nie wiedzialam o tym zapaleniu.

    • Michał pisze:

     Hihihiihihiihihih, info od Michała… nie Veroniko, to nie było info ode mnie… ja je tylko przekazałem i myślę, że Ala o tym wie 🙂

     Mam kolejną informację od Dobrego Duszka: płucz usta szaławią na zmianę z wodą utlenioną i gożdzikami , szybciej pozbędziesz się „badziewia” – voila! 🙂

 22. veronika pisze:

  🙂 sialllaaa siallala!

 23. veronika pisze:

  Widzieliscie jakie szpagaty smiga? 🙂

 24. Władimir pisze:

  Droga Basiu bardzo pięknie to ujęłaś o prawdzie. Kiedyś tak właśnie miałem. Skoro ja poznałem prawdę to podzielę się nią – niestety to nie działa w ten sposób. By przyjąć prawdę – trzeba być na to gotowym. Większość ma tak silne blokady, programy itd. że ona nijak do nich nie jest w stanie dotrzeć, nawet podana na tacy. Tak więc Basiu chylę czoła przed ogromem pracy, wysiłku i determinacji włożonych w misję odkrywania prawdy ale zauważyłem, że nawet Tobie niektóre zagadnienia trzeba „zapodawać” małymi porcjami. Pomyśl, gdyby cała PRAWDA spłynęła na Ciebie w tej chwili – czy byłabyś w stanie ją przyjąć??? Piszesz o atakach – ataki mają bardzo wiele przyczyn. Chcesz, zabiorę cię na wycieczkę – obejdziemy problem po cichutku na paluszkach i zajdziemy wroga od tyłu. I co widzisz? A no widać jak na dłoni, że część ataków jest tylko po to by utrzymać ILUZJĘ. No przecież, skoro atakują jakaż ważna jest nasza MISJA. Czy to straszne, czy zabawne – po prostu tak jest, jest wojna – wszystkie chwyty dozwolone.
  I tak Basieńko jesteś w tej chwili mniej więcej tam gdzie ja byłem rok temu.
  Mi zajęło kilka ładnych miesięcy by rozpracować „cwaniaków” i wyrwać z ich szponów choć
  część naszego stadka. Czy masz pojęcie jak ciężko jest dotrzeć do osób, którym wyłączono umysły, jak ciężko ich obudzić?
  To co Ci napisałem potraktuj jako prezent. Co TY z nim zrobisz – nawet gdybym chciał – nie mam na to wpływu. Zapamiętaj – wszystko co nas spotyka są to dla nas LEKCJE.
  Pozdrawiam Cię cieplutko.

  • BasiaB pisze:

   Nie chcę takich lekcji Władimirze .
   To nie są moje lekcje.
   To są lekcje dla tych ,którzy są ich nieświadomi,by ich jeszcze bardziej pogrążyć .
   Nie potrzebuję Nawigatora ,ani rozdzielania prawego od lewego.
   Wszystkie ataki są po to ,by utrzymać Ofiarę w ryzach.by spowodować jej strach ,a tym samym zniewolenie.
   Tak – wszystkie chwyty dozwolone,jak to na wojnie.
   Tyle w prezencie od Lema ?

 25. Władimir pisze:

  Veroniko – tak, tej osobie udało sie odzyskać serce, ale walka była ciężka, tylko że to było jeszcze wcześniej – no cóż uczymy się całe życie.

 26. BasiaB pisze:

  Ciekawostki z kręgu Saturna :

  ” Nietypowa formacja, jaką dostrzegła Cassini, pokrywa około 260 kilometrów kwadratowych powierzchni Ligeia Mare, morza na powierzchni Tytana. Radary pokładowe sondy zarejestrowały zjawisko dwukrotnie.

  Wynurzając się z głębin

  Naukowcy, porównując ze sobą fotografie, dostrzegli znaczne różnice w wyglądzie obserwowanego zjawiska.Tajemnicze „coś” wynurzające się z głębi tytanowego morza zostało pierwszy raz dostrzeżone podczas przelotu Cassini nad księżycem Saturna w lipcu 2012 r. Wcześniejsze zdjęcia nie sugerowały żadnej aktywności mogącej zaowocować takim „tworem”.

  Podczas późniejszych przelotów naukowcy nie mogli zlokalizować obiektu – niektórzy sugerowali nawet, że jest transparentny. Po raz drugi utrwalono go na fotografii podczas lotu w sierpniu 2014 r. Różnice, jakie zaszły przez ten czas, były widoczne gołym okiem.”

  zdjęcia i filmik na :
  http://losyziemi.pl/magiczna-wyspa-na-jednym-z-morz-na-powierzchni-tytana-jednym-z-ksiezycow-saturna

 27. Pingback: Terra – RiUM | Mistyka

 28. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  Tak, Saturn to inkarnacja pieprzonego demona, ja jezusa i maryji to słońce i ziemia. Tylko już się tłumaczę z jezusika 🙂 Otóz o kimś takim jak jezus i maryja nie wiemy nic. Zero. Null. Bajka z biblii nadal pozostaje bajką. Ja mam na myśli osoby, które faktycznie żyły, budziły się i … mniejsza z tym. Nic a nic nie wiemy o nich. Natomiast wtedy ktoś wpadł na pomysł, że…fajna bajka i zrobimy z tego kolejny program. Dla Tarasiewicza, a jak się zacznie budzić, to zasadzimy w nim morgelony. A jak to nie pomoże, to M.Control. I siedze teraz kurde z folią na łbie, pije kawę i mam ich w tyłu. Ot co.
  Sat w urnie… dziad to dziad 😀

 29. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  Co to jest SLF ? Albo kim są SLF ?
  A tu ciekawostka, jak Satan promieniuje na wszystkie strony w całym układzie wpływając swoim dźwiękiem/kodami na życie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=efrqk11oHo4

  • BasiaB pisze:

   Ojej…strasznie rozstraja ten dźwięk,nie można słuchać!
   nie jestem w stanie tego wysłuchać,pierwsze 35 sekund i …koniec!!!
   SFL – Science Fiction Ludzie
   Ludzie nie Ufo
   Postaci humanoidalne,dobre i czujące sercem.

   Jutro poodpowiadam na Twoje posty,są nader ciekawe,tym bardziej,że zaprawione własnym wieloletnim doświadczeniem,teraz idę się ofoliować i spać,włączam moderacje na noc 🙂
   Możesz pisać,powpadają jutro do odczytu 🙂

 30. Pingback: Przeniesieni w czasie – święto dziękczynienia | Mistyka

 31. BasiaB pisze:

  http://losyziemi.pl/na-saturnie-zaobserwowano-tajemnicze-zjawisko-w-ciagu-4-lat-szesciokatna-struktura-na-biegunie-polnocnym-zmienila-kolor-z-niebieskiego-na-zloty

  Ukradzione, złote struktury w końcu osadzili na Saturnie. Trzeba sie dowiedzieć w jakim celu ?
  Tutaj wyparowały tony złota z Ziemi !

 32. BasiaB. pisze:

  No przecież oni wiedzą najlepiej gdzie się dobrze czują, stamtąd rzut beretem do Bezmiaru Świata – na podbój :
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ksiezyc-saturna-tytan-moze-byc-najlepszym-miejscem-dla-ludzkiej-kolonizacji-w-ukladzie

 33. BasiaB pisze:

  Trzy lata temu o tym pisałam, a teraz :
  http://innemedium.pl/wiadomosc/byly-pracownik-nasa-twierdzi-ze-obcy-ukrywaja-sie-w-pierscieniach-saturna

  komentarze niektórych blogerów pod tym art. są co najmniej żenujące.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s