Jezus był ARYA

Jezus nie był Żydem. Był Aryjczykiem

 

Czyż Jezus na tym obrazku nie wygląda jak wykapany Aryjczyk?Pewnie większość z Was jest przekonana, że Jezus był Żydem. Niestety jesteście w poważnym błędzie. Tak naprawdę Jezus był czystej krwi Aryjczykiem! Przynajmniej według “nauk” głoszonych przez nazistów…

Teorie o nieżydowskim pochodzeniu Jezusa mają swoje korzenia na długo przed pojawieniem się na scenie politycznej Adolfa Hitlera. W ciągu wieków różni teologowie oraz filozofowie zastanawiali się nad tym czy cechy charakteru Nazarejczyka i jego czyny można pogodzić z „żydowską mentalnością”.

Jednakże dopiero druga połowa XIX stulecia przyniosła „naukowe” podejście do tego problemu. Przykładowo niemiecki socjolog L. Woltmann – cytowany przez prof. Jana Ciechanowicza – pisał:

Nie ma najmniejszego dowodu na to, że jego rodzice byli żydowskiego pochodzenia. Galilejczycy mieli niewątpliwie jakąś część krwi aryjskiej, a na dodatek: pierwiastek aryjski manifestuje się wyraziście w naukach Chrystusa, w jego ofiarności, w braku egoizmu czy zachłanności lub ducha przekupstwa…

Naziści i aryjski Chrystus

Właśnie takie tezy stały się podstawą dla oficjalnej nazistowskiej wykładni mówiącej, że Jezus nie miał nic wspólnego z tak znienawidzonymi przez hitlerowców Żydami. Ktoś może jednak zapytać, po co nazistom był aryjski Jezus skoro odwoływali się do germańskiej mitologii, a nie wartości chrześcijańskich? Odpowiedź jest prosta.

Mimo wszelkich zabiegów indoktrynacyjnych większość niemieckiego społeczeństwa nadal pozostawała wyznawcami katolicyzmu oraz różnych odłamów protestantyzmu. Tak więc brunatny reżim starał się za wszelką cenę „zaryzować” Chrystusa.

Już na początku lat 20. Adolf Hitler w czasie wielu przemówień stwierdzał, że nie wyobraża sobie Jezusa jako kogoś innego, niż wysokiego blondyna o niebieskich oczach.

Z kolei Alfred Rosenberg – twórca najważniejszych teorii rasowych nazistów – w swej książce „Der Mythus des 20. Jahrhunderts” (Mit dwudziestego wieku) podkreślał, że to Żyd Szaweł/Paweł przekręcił słowa Jezusa, aby przekonać wszystkich, że ten był Żydem.

Po co miałby to robić? Oczywiście chciał wykorzystać wierutne kłamstwo w spisku mającym na celu przejęcie przez Żydów władzy nad światem!

Nie była to zresztą całkowicie jego własna interpretacja. Czerpał garściami z teorii głoszonych na przełomie XIX i XX w. przez Houstona Stewarta Chamberlaina – prywatnie zięcia Richarda Wagnera.

Bazylika Narodzenia Pańskiego w judzkim Betlejem. To tutaj według tradycji na świat miał przyjść Jezus. Naziści w pogoni za aryjskością Zbawiciela twierdzi, że urodził się on w miejscowości o identycznej nazwie, lecz położonej w Galilei niedaleko Nazaretu. Co może niektórych zaskoczyć, mieli chyba sporo racji, ponieważ obecnie wielu badaczy wskazuje na Nazaret lub Gamalę jako miejsce narodzin Chrystusa

No dobrze, ale jak to możliwe, że Maria nie była żydowskiego pochodzenia? Po wyjaśnienie sięgnijmy do niedawno wydanej książki Sidneya D. Kirkpatricka pt. „Hitler i święte insygnia”:

Na poparcie swych teorii rasistowskich uczeni nazistowscy przytaczali sprzeczności o dzieciństwie Jezusa, niekonsekwencje dotyczące Jego genealogii i rewizjonistyczne teorie  na temat struktury rasowej i etnicznej Galilei.

Dobrze, ale przecież według tradycji Jezus miał przyjść na świat w Betlejem w Judei. To również nie stanowiło problemu dla rewizjonistycznych teorii nazistów. Nagle okazało się bowiem, że Chrystus urodził się w miejscowości o identycznej nazwie, lecz położonej w Galilei niedaleko Nazaretu.

Co ciekawe, akurat tutaj niemieccy uczeni mogli mieć sporo racji! Obecnie wielu badaczy wskazuje na Nazaret lub Gamalę jako prawdziwe miejsce narodzin Chrystusa.

Na koniec wypada dodać, że naziści wcale nie poprzestali na “udowadnianiu” aryjskiego pochodzeniu Jezusa. Jak pisze Kirkpatrick:

Grupa wpływowych protestanckich teologów, dopuszczając się wielu manipulacji opracowała nawet zmienioną wersję Nowego Testamentu, z której wynikało, że Jezus prowadził świętą wojnę przeciwko Żydom, a jego najwierniejsi uczniowie wcale nie byli Żydami.

Według teorii lansowanych przez niektórych ewangelickich teologów Jezus prowadził świętą wojnę przeciwko Żydom, a jego najwierniejsi uczniowie wcale nie byli Żydami

W związku z powyższym starano się dowieść, że Chrystus w swych naukach od samego początku sprzeciwiał się kategorycznie myśli żydowskiej i żydowskim praktykom. Potwierdzeniem miało być głoszone przez niego nastanie Królestwa Bożego w ludzkich sercach, czyli idea zupełnie obca judaizmowi.

To wszystko wina Kościoła

Jakby tego jeszcze było mało, nazistowscy uczeni i teologowie głosili podczas licznych wykładów i kazań, że średniowieczni władcy Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego doskonale zdawali sobie sprawę z aryjskiego pochodzenia Zbawiciela. To Kościół katolicki chciał zataić tę wiedzę przed maluczkimi!

Dowodzono, że właśnie ten fakt miał być jednym z głównych powodów, dla których Fryderyk I Barbarossa w czasie konfliktu z papieżem Aleksandrem III poparł wybór antypapieża Wiktora IV.

Dopiero Adolf Hitler odważnie ogłosił światu “prawdę”! Tylko jakimś dziwnym trafem ten świat go nie posłuchał…

Źródła:

 1.  Sidney D. Kirkpatrick, Hitler i święte insygnia, Wydawnictwo Literackie, 2012
 2. Jan Ciechanowicz, Cywilizacja chrześcijaństwa.
 3. Kate Daley-Bailey, The Sacred and the Strange: An Aryan Jesus?

http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/06/13/jezus-chrystus-nie-byl-zydem-byl-aryjczykiem/

Jak zwykle w takich artykułach, namieszano tutaj i to sporo. Jednak najważniejsza informacja jest właściwa. Jezus to Arya. I jak widać, wszyscy o tym wiedzą oprócz zamotanych w konwersje i niemoc Arya.

Mogą sobie pisać co chcą o urodzeniu Jezusa w Nazarecie, ale to kłamstwo. Mogą zmieniać historie, pisać Biblie i inne czarodziejskie księgi, co nie zmienia faktu, że właściwa prawda już zaczyna kiełkować i kto wie ten wie, a reszta niebawem w końcu przejrzy na oczy.

Jezus był Arya i Jego narodziny wcale nie były tak dawno jak nam się wmawia zmieniając i pisząc po swojemu historię. A jak wiemy, historię zawsze piszą zwycięzcy.  Poza tym nasz tzw. Jezus nie miał na imię Jezus, a Ya-an –> Jan w obecnej pisowni. – Tak usłyszałam, ale może to raczej trop niż fakt.

Nazwa, bo tak to należy traktować – JeZus to inna pisownia  epitetu : Je suis, o czym już pisałam. A to sformułowanie  z kolei oznacza : jesteś świnią.

Nasz Ya-an, był Arya urodzonym w …no zobaczymy gdzie 🙂

„…na terytorium starożytnej Chazarii powinny pozostać monety, brosze, dzbany i pierścienie z napisami w języku chazarskim? Guzik! Wszystkie rzeczy znalezione przez archeologów w tym rejonie mają wyraźne oznaki przynależności scytyjskiej i kultury sarmackiej. Świadczy to o tym, że nie tylko Żydów tu nigdy nie było ale również, że Kumanowie z Pieczyngów nie byli Turkami lecz takimi samymi Słowianami jak otaczający ich mieszkańcy.”

https://mistykabb.wordpress.com/2016/04/04/kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa/

” …Hiperborea i Wielka Scytia ma przez genetykę poświadczony rodowód swoich narodzin i narodzin rewolucji rolniczej, którą ona wprowadziła, który wyprzedza dzieje Sumeru, Indii Aryjskich i Persji. Pamiętajmy więc, że Ariowie według nauki ścisłej jaką jest genetyka -to nasi przodkowie, nosiciele mutacji genetycznej R1a w haplogrupie Y-DNA męskiej.

Tak więc to Prasłowianie są dawcami tych podań i mitów o Tajemnicy Narodzin Światła Świata, a  najgłębsze odbicie owa tajemnica znajduje w językach słowiańskich, w tym w języku polskim. Dionizos, Ozyrys, Tammuz i inni to są bogowie po-Scytyjscy, pochodzący od Słowian. Prasłowiańszczyzna nie jest młodsza od kultury Indii, Persji i Sumeru lecz jest dawczynią tych cywilizacji i kultur łącznie z ich religijnością.”

Cz. Białczyński https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/12/26/6279/

„Genetyka jest nauką ścisłą, wyniki badań w tej dziedzinie nie są płynne i nie poddają się interpretacjom ani politycznym presjom.”

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/02/02/czy-scytowie-byli-slowianami-i-czy-slowianie-sa-scytami-tak/

” Języka Chazarskiego nie ma, przedmiotów życia, narzędzi, broni nie ma, dokumentów żadnych też, może na mapach gdzieś istnieje? I z tym jest duży problem. Kartografia okresu, do którego odnosi istnienie Chazarii (650-969 n.e.), była w zalążku. Mam mapę, z pewnym prawdopodobieństwem z VIII wieku, i na niej jest masa ciekawych szczegółów, tylko że niema na niej Chazarii.[…]

Husaria (husarzy), to również – Chazarzy. Ruchomi, ostrzy, twardzi, urodzeni żołnierze, pierwsi oswoili konie.

Wszystko zaczyna do siebie pasować. W Biblii zabawnie napisano, że wołchwy zobaczyli gwiazdę na Wschodzie i poszli za nią, dotarli do niemowlęcia, ofiarowali mu dary itd. Ale w tej Biblii powiedziano, że wołchwy z darami przybyli ze Wschodu. Zaraz?! Zobaczyli gwiazdę na Wschodzie i poszli na Wschód, ale ale ponownie przyszli ze Wschodu. Jak to jest?

Wszystko wraca na swoje miejsce, jeżeli w Cargrodzie widzieli gwiazdę, która zaświeciła na wschodzie to tak było, to był wybuch supernowej Crab Nebula, która miała miejsce w pierwszej połowie XII wieku. A potem, 33 lat później, ze wschodu przyszedł Jusza. Który od Bizantyjczyków wyróżniał się tym, że mówił prawdę prosto w oczy.

Zachodził do chrześcijańskich kościołów i gonił stamtąd popów handlujących świecami i winem. A spod drzwi świątyń przepędzał lichwiarzy siedzących na bankach (składanych krzesełkach), którzy dawali pieniądze na procent. Bankierzy siedzący na bankach, to odwieczny żydowski biznes, czyż nie tak?

I za to, że ten mężczyzna mógł zrujnować ich pasożytnicze życie, ukrzyżowali go 30 marca 1185 r., o czym napisano w zakazanej przez Katarzynę II ruskiej Biblii – Paleji.

Bizancjum. Znowu wszystkie drogi prowadzą do Stambułu. Przypadek? Myślę, że nie. Prawdziwym państwem żydowskim było właśnie Bizancjum. Prawdziwa kultura żydowska i wchodzące z niej chrześcijaństwo ze wszystkimi atrybutami przypisywanymi obecnie Bizancjum pochodziła właśnie stamtąd. Cóż, trzeba było czymś zapełnić nieobecność w historii przez 1000 lat.

Żydzi od 150 lat bezskutecznie poszukuje śladów swojej kultury w Palestynie i na Kubaniu, a nic nie mogę znaleźć. Dlaczego? Ponieważ ich samych wpuszczono w kanał. Naopowiadali im bajek o „starożytnej Judei” wzbudzając w nich poczucie,  że ich kultura jest wyjątkowa, do żadnej innej nie podobna, a w rzeczywistości Jerozolima to nic innego jak Bizancjum. Uciekli oni nie z Egiptu, a z Bosforu do Europy. Uciekli od Osmanów. Ponieważ w Azji Mniejszej splecione są geny arabskie i żydowskie. Tu się akurat wszystko łączy.”

https://mistykabb.wordpress.com/2016/04/04/kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa/

I tyle cytatów z różnych źródeł. Wydawać by się mogło, że namieszałam tutaj tyle wątków, lecz tylko z pozoru nie powiązanych ze sobą.

 1. Cesarstwo Bizantyjskie powstało za panowania Konstantyna I. Zwołano w 325 I sobór zwany nicejskim. Rozpoczęto prace nad pisaniem ewangelii. Natomiast natrafiłam na taką to informację: ” Sobór podjął wiele decyzji, które zaważyły na dalszym rozwoju chrześcijaństwa. Nie zachowały się protokoły ani akta soboru, dlatego dokładny przebieg soboru nie jest znany. Najważniejszym owocem soboru było wyznanie wiary, które jednoznacznie skierowane było przeciw nauce ariańskiej, nieuznającej boskiej natury Jezusa Chrystusa. Wyznanie nicejskie jednoznacznie określiło pochodzenie Syna od Ojca w Trójcy jako zrodzenie, a nie stworzenie (nie uczyniony).   Ostatecznie ujednolicono datę święcenia Wielkanocy, wyznaczając ją na pierwszą niedzielę po żydowskim święcie Paschy. Wcześniej niektóre kościoły lokalne obchodziły święta paschalne o tym samym czasie co synagoga, czyli dnia 14 nisan kalendarza żydowskiego.

To w takim razie czym zajmował się I sobór ? Tworzeniem podstaw przez żydów nowej religii, bo tym byli ówcześni grecy – żydami. Wg mnie Nasz Ya-an, o którym mówi się Jezus jeszcze się wówczas nie narodził.

Tam została przygotowana podstawa do spędu owiec pod kryptonimem: Je suis.

 1. Nazwa Chazaria jest mylnie łączona z żydami, chociaż to nie przypadek, bowiem żydzi za wszelką cenę chcą posiąść moce i umiejętności Arya, chcą być Arya,  przez co utożsamiają się z Chazarią, co jest nieuprawnione. Takiej krainy nigdy nie było jak wynika z genetyki i archeologii. Nazwa Chazaria oznacza zupełnie coś innego niż przyjęło się uważać. Różnie to jest tłumaczone,  lecz wg mnie etymologia wygląda tak:

k’(n)as’ Arya – co oznacza :  do nas Arya –> ku Arya, do Arya

co przeewoulowało w k ‚as’ arya –> ku – (do) asom Arya

Ch’ as’ Arya

Następnie k zostało zamienione na Ch co jest widoczne w wielu słowach zaczynających się na Ch. Stąd już o krok do Husarii – Asy armii Arya.

 1. Z moich źródeł, wiedzenia, wizji i słyszenia dowiedziałam się, że nasz Ya-an urodził się 950 lat temu wg naszego liczenia czasu.  Ta informacja zmusiła mnie do szukania jakichkolwiek potwierdzeń mojej wiedzy. To z kolei, ku mojemu zaskoczeniu,  potwierdza ruska Biblia – Paleja.

Z kolei data sprzed 950 to data chrztu Polski. Ta oficjalna znana nam ze źródeł, jest fałszywa wg mnie. Data faktycznego chrztu Polski jest głęboko ukryta, tylko nie wiem po jaką cholerę, muszę nad tym pomyśleć, ale to później, bo teraz jestem podekscytowana ciągiem wydarzeń jaki mi się układał w głowie od pewnego czasu. „Proces ten trwał wiele lat, a w konsekwencji doprowadził do przystosowania Polski do modeli i wzorców zachodnich  

Prawie 1000 lat temu należało Polan przystosować do wzorców zachodnich ?!  Skandal !

Nasz Ya-an jest kozłem ofiarnym tego rytuału żydowskiego, zwanego chrztem Polski:

” Kozioł Ofiarny – nazwa mechanizmu pochodzi z całkiem dosłownej starożytnej tradycji judaistycznej, w której społeczność projektowała swoje winy na przeznaczone na krwawą ofiarę zwierzę. Kapłan świątyni w Jerozolimie kropił kilkakrotnie różne miejsca w jej wnętrzu krwią złożonych w ofierze byka i kozła, a następnie kładł rękę na głowie specjalnie wybranego kolejnego kozła, na którego przenosił winy całego ludu, wypowiadając je.” https://pl.wikipedia.org/wiki/Kozio%C5%82_ofiarny

Przecież nie napiszą w wikipedii, że z człowieka, co przecież jak wiemy jest praktykowane do dziś.

4.  A teraz deserek. Gdzie jest pochowany nasz Ya-an ( Jezus ) ?  Wg mnie – bardzo, bardzo głęboko, w podziemnych kryptach, 7 poziomów w dół, o których nikt nie wie oprócz wtajemniczonych, są nimi – każdy Papież i każdy Kardynał.    Nasz Arya jest pochowany w Krakowie – na Wawelu !

Pierwsze zapiski o zabudowania Wawelu mówią o dacie około 950 – 992 r. Natomiast w źródłach nie napotkałam jednoznacznej informacji o miejscu dokonania Chrztu Polski czyli obrzezania Polski. Naukowcy domniemują.  Jednak,  by jakoś zatuszować brak możliwości napisania prawdy z powodu spalonych przez wiadomo kogo zapisków i źródeł, przyjęło się uważać, tylko i wyłącznie na podstawie zapisków Jana Długosza, iż tym miejscem jest Gniezno.

Stąd tyle rytuałów na najważniejszym punkcie ziemi, zwanym czakramem wawelskim.

Stąd to ogromne promieniowanie. Nie można było pochować tego Asa Arya byle gdzie, chociażby ze względu na Jego niebywałą czystość krwi. Tylko te geny i ta krew, to boskie tchnienie mogło być pochowane w tzw. Sercu Ziemi, bo tym jest czakram Królewski. To połączenie daje niebywałą moc ” opiekunom” i od tego momentu formalnym zwierzchnikom Arya  czyli  potomkom Hebronu i Hebry. Sądzę jednak, że reszta kolesi dosyć dobrze się zakamuflowała, stąd to odium jest przypisywane tylko Hebrończykom, ponieważ Ci w ogóle się nie kryją ze swoją chciwością,i żądzą władzy. Zapomnieli, że jednak to szare eminencje rozdają karty.

W ten sposób zaistniał pierwszy proceder zakupienia i przywłaszczenia Arya przez żydów. Uzyskali  tym samym kompensację wszystkich zasobów Arya.

Jeszcze słówko – Galilea ? A nie czasem dzisiejsza nazwa – Galicja ? Chrząszcz brzmi w trzcinie. Jeżeli komuś „słyszalnym” by  powstało w sercu czy w uszach słowo Galicja, z lekceważeniem zostanie odesłany…do Galilei.

Koniec z robieniem z nas kozłów, owiec i innych dziwolągów !

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Chrzest Polski, rozwój duchowy, rytuały, Uzurpatorzy, Ziemia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Jezus był ARYA

 1. BasiaB pisze:

  Mason –> ma syna
  son = syn

 2. Andrzej pisze:

  Witam . Już wspomniałem i powiem jeszcze raz wiele wskazuje na to że opowieści biblijne dzieją się na terenach słowiańskich , to one tam zawędrowały osadziły się i nie powtarzajmy , zachowajmy dystans lecz szukajmy . Tak jak chaplogrupa A1 należy do najwyższej kasty indii.
  Jeszcze jedno państwo zwane Egipt -zaraz poszukam publikacji .
  Ogromnym źródłem dokumentów z przeszłości jest australijska biblioteka tam wywożono( wraz ze skazańcami) bardzo wiele i jak w europie niszczono palono chowano tam to po prostu się ostało .

 3. BasiaB pisze:

  Tak się fałszuje historię:
  http://wpolityce.pl/m/polityka/303278-ukraincy-probuja-falszowac-historie-w-parlamencie-pojawil-sie-projekt-upamietniajacy-ofiary-ludobojstwa-dokonanego-przez-panstwo-polskie
  Kolejne pokolenia będą miały sukcesywnie wymazaną prawdę i za 100 lat będziemy funkcjonować jako ludobójcy.
  Tak zafałszowano historię naszego Arya. Nikt nie pamięta jak to było, więc każdy, stworzony i napisany kit powtarzany dziesiątki tysięcy razy zaczął żyć jako prawda objawiona. Nie bez powodu zablokowano nam pamięć !

  • Jasmin pisze:

   Swietny artykul i jakze zaskakujacy dziekuje

   • BasiaB pisze:

    Dziękuje i cieszę się, że się podoba.
    Temat Ya-ana starałam się rozgryźć od dawna. Powoli docierały do mnie pewne informacje, lecz zbyt nikłe, by z tego ułożyć jakąś sensowną całość.
    Kilka dni temu trafiłam na zacytowany artykuł o Jezusie, włożyłam sobie go w zakładki i czekałam.
    Czekałam na olśnienie, bowiem zgadzałam się z przewodnią myślą tego art. lecz wiedziałam, iż to nie jest do końca tak. Aż wczoraj wieczorem nagle dostałam impuls, by zająć się tym tematem. Ślęczałam nad kilkoma istotnymi artykułami i czytałam po kilka razy, by wydobyć z nich trop.
    W końcu poskładałam w całość i obraz właściwie sam się wyłonił. Nie chciałam opierać się tylko na swoim wiedzeniu, słyszeniu czy wizjach, potrzebowałam to sobie sama jakoś potwierdzić.
    Tym bardziej nabiera to dla mnie sensu, kiedy 3 dni temu, bodajże na Wieściach napisałam ad hoc, że „Franek zabrał klucze Macharskiemu do podziemi”, kiedy to poszedł do niego w trakcie wizyty w Krakowie.
    Często tak mam,zaczynam pisać jakiś komentarz i nagle czuję, że spisuję… słyszenie. Potem okazuje się to być cenną wskazówką.

    Temat podziemi krakowskich penetrowałam kilka razy. Zawsze to było trudne doświadczenie dla mnie i moich towarzyszy.
    Ten grób to majstersztyk, został niebywale dokładnie zakamuflowany. Jest tam mnóstwo pułapek, na które też dałam się nabrać.
    Ale…nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wiedziałam już, że to był blef, to co tam zobaczyłam. Nie wiedziałam jednak, czy reszta moich informacji to też kłamstwo i zostawiłam to, gdyż to wszystko co tam jest okazało się bardzo niebezpieczne.
    Aż do wczoraj. Kiedy to, jak teraz kojarzę sekwencję zdarzeń, przeczytałam post El na temat Wawelu. W pewnym momencie przypominając sobie moje doznania na Wawelu, wściekłam się o to co się tam wyprawia z tą czakrą i poszłam do ogrodu.
    A wieczorem impuls naszego El zaowocował serią kolejnych olśnień zakończonych tym artykułem 🙂
    Tak,że dla El – podziękowania serdeczne za wczorajsze słowa 🙂 ❤

 4. BasiaB pisze:

  A teraz to czego nie napisałam wcześniej : ” średniowieczni władcy Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego doskonale zdawali sobie sprawę z aryjskiego pochodzenia Zbawiciela. To Kościół katolicki chciał zataić tę wiedzę przed maluczkimi! ”

  Oczywiście, że KK zataił tą wiedzę przed nami, bowiem KK powstał w wyniku I Soboru zwanego nicejskim, na którym to Żydzi rozpoczęli budowę, tworzenie zalążków kościoła nazwanego nie bez powodu Kat – o – li (ckim).
  Kat – wiemy co to oznacza, przypomnę co oznacza li.
  Li –> życie.
  Sens słowa katoli – k jest wyjaśniony, tak jak sens słowa mason.
  Franek tez jest masonem. Mają syna Bożego.
  Wolnomurarstwo ? bo tak faktycznie powinna brzmieć nazwa tego Stowarzyszenia. Wolny murarz co robi ?
  Muruje, zamurowywuje…powoli, nie spiesząc się,
  po woli…mocy boskiego tchnienia. Czyli jakiego ?
  Arya ?
  Tak .
  Zdziwieni ?
  Tak.
  Tyle razy pisałam i wyjaśniałam.
  Oni…nie mają żadnej mocy i możliwości energetycznych. To co robią, jest naszą mocą, tylko: skradzioną nam i przekonwertowaną.
  Tak więc…przecież wszystko jest wg nich w porządku, tylko, że zapominają dodać, że parają się złodziejstwem, a na dodatek ukradzione mienie obracają przeciwko dawcy, czyli Arya.
  Prototypem został nasz Ya-an, jako kozioł ofiarny.
  Mamy taki rytuał na mszy w KK : ”
  A teraz jeszcze raz przeczytajcie ze zrozumieniem : „moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina”
  ” …w której społeczność projektowała swoje winy na przeznaczone na krwawą ofiarę zwierzę ( czyt. Ya-ana) […] Kapłan świątyni… następnie kładł rękę na głowie specjalnie wybranego kolejnego kozła, na którego przenosił winy całego ludu, wypowiadając je.”

  Nie jest napisane Rabin, a przecież to rytuał żydowski. Jest napisane – Kapłan !
  Ten rytuał…kozła ofiarnego to rytuał mszy św. w KK. Odnawiany na poszczególnych owcach co najmniej co tydzień.

  Kolejna informacja….”średniowieczni władcy…”
  Co się działo w średniowieczu ?
  Chyba każdy pamięta z historii ?!
  Czarny okres dla pogan.
  Palenie na stosach, palenie ksiąg, inkwizycja.
  Ciekawe dlaczego nie palono na stosach i nie było inkwizycji 1000 lat wcześniej, dopiero ich olśniło w XI wieku, że ludzie sprzeciwiają się kościołowi? Zostali uznani za heretyków.
  Kogo najwięcej spłonęło na stosach ?
  Kobiet. To Kobiety Arya mają dar widzenia wiedzenia i słyszenia – stąd nazwa wiedźma – ma wiedzę. Należało je spalić, by ich wiedza nie rozprzestrzeniała się, bo zbyt mocno się napracowali od I soboru nicejskiego przygotowując grunt do Chrztu Polski, by jakieś kilka tysięcy bab mogło im zniweczyć ten podstępny plan, zbyt długo przecież był przygotowywany.
  Pewnie daty są inne, ale to teraz nie ma znaczenia.
  Pewnikiem jest, że musiał upłynąć okres wymiany co najmniej 10 pokoleń, by wiedza sprzed soboru całkiem zanikła w pamięci maluczkich, została jedynie na podstawie legend, te nazwano zabobonami, a księgi spalono.
  Przed Inkwizycją ksiąg jakoś tak gremialnie nie palono ?
  Inkwizycja powstała po Chrzcie Polski,to on dał impuls do czystek. Przy okazji palenie na stosie to ofiary tzw. całopalne. Też wymysł żydowski.
  10 pokoleń to mniej więcej – 250 lat.
  Tak więc jeszcze poszperam w wiedzy, kiedy tak naprawdę I sobór, czyli zgromadzenie żydowskie miało miejsce 🙂

  • Wojwit pisze:

   Basiu, rabini są bardziej odpowiednikami katechetów. NIE SĄ kapłanami sensu stricte nawet w rozumieniu ich religii. Są bardziej rodzajem doradców tzw.przewodnikami duchowymi i szefami gmin żydowskich. To dopiero kodeks cywilny Napoleona zrównał ich w prawach z kapłanami katolickimi i innych religii.

   • BasiaB pisze:

    Rozumiem 🙂 Jak nazywają się w takim razie kapłani żydowscy ?

   • BasiaB pisze:

    Ach – juz wiem – odniosłeś się do cytatu o kapłanach świątyni.
    Moim zdaniem specjalnie tak ich nazwano, by mieć otwartą furtkę do każdej religii, później powtsał islam i tam to dopiero jest rzeź kozłów ofiarnych.

    • Wojwit pisze:

     Tak, Basiu, bo oni mają zawsze swoje „wyjścia awaryjne”, jak termofor pod zadkiem przy podróży w szabat, żeby „jechać po wodzie”, bo po ziemi wolno im według ich wiary w ten dzień przymierzyć bodajże taką odległość jaką na nogach przeszliby w kilkuset krokach.

    • BasiaB pisze:

     Ooooo, chyba się muszę doszkolić w wiedzy …juda/is/tycznej 🙂

    • BasiaB pisze:

     Termofor pod zadkiem …ale się uśmiałam 😀 😀 😀

 5. Polka pisze:

  Ja tak się zastanawiam czy prawdziwy Jezus mający wielką świadomość, umiejętność przewidywania dał by się ukrzyżować? Czy może jest to historyjka wymyślona dla owiec?

  • Andrzej pisze:

   Cz Szukajcie aż znajdziecie , musisz być wytrwały , a jak znajdziesz ………….( pytanie słuszne , ciekawe a odpowiedz pouczająca.
   ps. Proszę o wytrwałość -powodzenia

  • BasiaB pisze:

   Prawdziwy Jezus nie dał się ukrzyżować, został podstępem zagrabiony z własnego wesela.
   Prawdziwy As Arya, był normalnym człowiekiem – takim jak Ty i ja, tylko….miał wiedzę i całe swoje mienie w nienaruszonym stanie. To był taki sam syn swojego ojca jak my jesteśmy jego córkami, a panowie synami. Dlatego powstał dogmat o zrodzeniu, bo faktycznie został zrodzony jak każdy inny człowiek, nie został stworzony w laboratorium jako klon, czy inny biorobot.

   Zrobił błąd ufając żydowi, jakim był Juda-sz.
   Ta ostatnia wieczerza to w rzeczywistości był ślubna wieczerza Ya-ana z Magdaleną.Wieczerza, bo było już późne popołudnie.

   • BasiaB pisze:

    Imię wybranki Ya-ana Magdalena, zostało zniekształcone. Powinno tak brzmieć, bo to nie było imię, to była nazwa.
    Magdalena = Magdaliana / Magdalian
    Mag – da – li – an
    Magia da(dała) życie Bogu.
    An oznacza Bóg/
    Aryan – Bóg Arya.
    Ya-an – Jestem Bogiem.
    🙂 ❤

  • BasiaB pisze:

   I to nie było ukrzyżowanie w takim sensie w jakim nam to podają.
   Poza tym – Christus = nasz krzyż ! takie jest tłumaczenie tego słowa.
   Nasz krzyż to nic innego jak manipulacja genetyczna jaka nam zapodano w naszym…krzyżu, czyli lędźwiach, czyli narządach rodnych.
   Poza tym polecam powrót do art.
   https://mistykabb.wordpress.com/2014/09/25/dna-prawoskretne-czy-lewoskretne-oto-jest-pytanie/
   Proszę popatrzeć na rycinę przedstawiającą wygląd RNA.

   • Andrzej pisze:

    dlaczego nie wiem ale nie są wysyłane moje zapiski . Smutek mam
    to wysyłam na próbe jak dojdzie prosze o kasacje

   • Andrzej pisze:

    http://www.wtl.us.edu.pl/pdf/Biblioteka_z_Nag_Hammadi.pdf
    posyłam ktoś tu szukał więc proszę czytać
    ps. Proszę o swoje spostrzeżenia i uwagi bardzo lubię

    • BasiaB pisze:

     Dziwnym trafem – jakieś 6 Twoich bibliotek z Nag Hammadi wpadło do spamu. Przywróciłam tylko jeden. Ciekawostka ?! 🙂 Cuda się tu dzieją, cuda.

    • BasiaB pisze:

     Dzięki, kiedyś poruszaliśmy temat pism z Nag Hammadi. Pora chyba powrócić do tematu.

   • mrnice007 pisze:

    Twierdzisz ze np on się z nią przespał??

    Coś jak w księdze o archontach…

    • BasiaB pisze:

     Nie – nie o to mi chodzi.
     Nazwa „chrystus” oznacza nasz status. Nasz czyli każdego Arya. O tym min. jest art. o DNA.
     Chrystus – inaczej oznacza to –> krzyż.
     Krzyż w Arya powstał na kilka sposobów. Jednym z nich były manipulacje genetyczne, kolejną obrzędy i rytuały energetyczne, oraz celowane dodatkowe prace laboratoryjne i energetyczne nad naszym Ya-anem.
     Pamiętać należy, że istnieje coś takiego jak kontakt poprzez dźwięk.
     Fala dźwiękowa niesie odpowiedni sygnał. Tak ?
     Tak !
     Każdy sygnał ma miliony cząstek zaświadczających o jego pochodzeniu.
     Wystarczy naruszyć przynajmniej 1 z miliarda molekuł dźwięku, by natychmiast przenieść ten dźwięk w zupełną cisze eteryczną, by następnie zapodać przeciwdźwięk zagłuszający prawdziwe brzmienie, naśladujący wprost proporcjonalnie, jednak będący całkowitym fałszem.
     Tak skomponowano, z cząstek skradzionych naszemu Asowi Arya , specjalny dźwięk stymulujący Arya do pracy i działań, naśladujący nasz rodzimy dźwięk, a jednak będący fałszem.
     Najwięcej wykorzystano komórek macierzystych z narządów rodnych, do tej aglomeracji rozrodczej należą również lędźwia zarówno u kobiety, jak i mężczyzny.
     W lędźwiach jest siła życiowa całego organizmu – w lędźwiach są min. Nerki, o których w medycynie chińskiej wiadomo, że dzięki nim mamy moc i siły życiowe.
     Jeżeli tzw. Nerki znane jako funkcja z TCM , a nie tylko narząd jak to fałszywie wpaja nam medycyna konwencjonalna, zaczynają szwankować tracimy powoli życie i zdrowie. Nerki to mózg i serce.
     Lędźwia to również bardzo ważny narząd ruchu – sprawny…dosyć potrzebny przy zapłodnieniu 🙂
     Lędźwia – inna nazwa – potoczna to krzyże.
     Krzyże – ponieważ tam się krzyżują wszystkie najważniejsze systemy naszego organizmu fizyko-chemicznego i eteryczno-energetycznego.
     Z tyły – krzyże
     z przodu – brzuch- czyli naturalna tarcza obronna z pępkiem włącznie.
     Poza tym wizerunek naszego fałszywego genu zwanego inaczej RNA ma kształt krzyża, pisałam o tym w odpowiednim artykule i zamieściłam tam ryciny obrazujące RNA, tak jak większość przecież wie jak wyglądają nici DNA, natomiast mało kto jak wygląda nasz wróg, czyli fałszywy dźwięk, czyli obce komórki genetyczne, czyli RNA.

     I tak na wiele sposobów – my jako Arya i nasz AS Arya zostaliśmy – Chrystusem.
     Christos – jeszcze raz powtórzę –> krzyż w nas ! i to jak wykazałam – na wiele sposobów, pewnie jeszcze wszystkich nie odkryłam .

    • BasiaB pisze:

     Natomiast, że Yaan był partnerem Magdalian, to wiem na 100%, a jak byli jak mąż i żona to z takiego związku normalnie są dzieci. Na pewno był to piękny jasnowłosy chłopiec i dziewczynka.
     Cała czwórka spoczywa w podziemiach Wawelu.
     Dziewczynka miała nie więcej niż 5 lat, chłopiec około 6-7 lat. Stad najwięcej zaginięć dzieci czyli dziewczynek i chłopców w odpowiednim przedziale wiekowym., służącym za powtarzalny wykładniczo wzorzec do naśladowania i powielania jako ofiara z Arya dla Wszetecznych Gnid.

    • BasiaB pisze:

     Stąd juz o krok do tzw. komunii tzw. św.
     Zapytacie co te dzieci maja za związek z komunią ?
     Ano mają.
     Co oznacza słowo : komunia ?
     Komunikować się.
     Do dziś jest celebrowany sakrament komunii tzw. wczesnej – czyli dzieci w wieku około 6 lat .
     Ja tak miałam, to wiem.
     W tym wczesnym rytuale chodzi o to by za pomocą tego rytuały – cząstki żywych dzieci Arya porozumiały się i kontaktowały z cząstkami takich dzieci, tych dzieci – Asa Arya, lecz również z cząstkami dzieci poddanych rytuałom przeciw Arya. W trakcie tego obrzędu ich cząstki zostają już w odpowiednim wieku zainfekowane fałszywym dźwiękiem, który jest kolejną metodą zawłaszczenia sobie mocy Arya.

 6. Andrzej pisze:

  hahaahhahaaahaaha no nie dałem po pieć kropek
  ps. wywieszam biała flaga poddawam sie ehhhhhhhhh ide do konta bedę sie biczował

  • BasiaB pisze:

   Tylko nie upuść sobie za dużo krwi tym biczowaniem 🙂 żeby Cie zbyt nie ubyło 🙂
   Pamiętaj, krwiopijcy tylko czekają na okazję 🙂
   Chyba Ci wtłukę do głowy : kropka lub inny znak przed wklejeniem adresu filmowego !!!!!

 7. Andrzej pisze:

  Mam pytanko??
  Mogę wyjść jórz z kąta 3 s konta ???

 8. Andrzej pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=cL4T6HWti_0 <
  Proszę zwrócić uwagę na miejsca poszukiwań

 9. BasiaB pisze:

  http://demotywatory.pl/4664177/W-Izraelu-odnaleziono-starozytne-rekopisy-z-ktorych-wynika-ze
  Jezus miał żonę i 2 dzieci 🙂 Jakież cudowne zbiegi okoliczności dziś nastąpiły 🙂

 10. Andrzej pisze:

  https://lukaszkulak92.wordpress.com/2015/12/12/zaawansowana-cywilizacja-z-krakowa/ mmm
  Cześć jest koś z „Babel” żeby potwierdzić lum może widział to miejsce
  ps. proszę o wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s