Izyda

ISIS :
” Biorąc pod uwagę linie, wzdłuż których części ciała zostały połączone daje nam to ikonę czyli gwiazdę Dawida, symbol syjonistycznego Izraela (IS = Isis / RA = Ramahan = Sun God RA / EL = zwany El Shaddai [Shadej] diabła lub szatana)”
https://mistykabb.wordpress.com/2016/03/09/wiesci-z-kraju-i-ze-swiata/comment-page-1/#comment-22052

Pamiętam kiedy pierwszy raz usłyszałam o nazwie ISIS byłam zdumiona, że tak nazwali tą bestialska armię.
Pomyślałam wówczas: „przecież Isis to inna nazwa Izydy ?!”
I jakoś o tym zapomniałam. Obecnie bardzo wyraźnie mi się to przypomniało, poprzez generację pewnych informacji.
Piszę w wielkim skrócie, chociaż kto inny np. Kefirek napisał by o tym cały, długi art.ale nie mam czasu na ubieranie gówna w piękne słówka.
Otóż;
Izyda to wg tablic sumeryjskich ( wikipedia) : ” Izyda (stgr. Ἶσις Isis, dopełniacz Ἴσιδος Isidos, egip. Iset, Iszet) – w mitologii egipskiej bogini płodności, opiekunka rodzin. W okresie rzymskim uważana za jedno z wcieleń Wielkiej Macierzy.”
To wiemy.
Czyli kim jest dla ludzi Izyda ? MATKĄ !
CZYJĄ MATKĄ NAS ARYA ?
Nie !
TO KONWERSJA NASZEJ MACIERZY, TO GENERATOR SKUPIAJĄCY wiązki połączeń Arya z macierzą, przekonwertowane i przyłączone do wcielonego zła, czyli demonicznej Macierzy, czyli Izydy.
Ten generator potrzebuje stałej wiązki energii i zasilania, by na bieżąco konwertować ( co to jest konwersja dla niezorientowanych – odwrócenie systemu na działanie całkiem na opak, odwrotnie od zamierzonego ) działania Arya.
Potrzeba jej coraz większych mocy ponieważ zaczęła się wojna pomiędzy siłami sprzymierzonego zła.
Stawka są Arya. Kto posiądzie moce Arya ten jest zwycięzcą.

Hebron wraz z Ori i Nimru, założyli pakt przeciwko Gadom tym samym zostali panami tej enklawy na której żyją Arya, tworząc na podstawie źródeł mechanizm zwany Izydą.
To urządzenie to nie jest postać fizyczna !!
Zapamiętajcie to !

Tym samym każde modlitwy i rozmowy z macierzą Arya, służyły demonom nie Arya, ponieważ zasilały wcielone zło nie nas. A Arya jako Bogowie Bezmiaru Świata rozmawiając ze sobą w najprzeróżniejszy sposób leczyli i uzdrawiali sytuacje wymagające tego, pomagając sobie w ten sposób w najdziwniejszych okolicznościach. Pamięć takich rozmów i pomocy z tego PŁYNĄCEJ utrwaliła się w pamięci komórkowej Arya jako modlitwa, tym bardziej,że stara pamięć czyli część naszego mienia została wymazana, zastąpiona tym samym potwierdzeniem słuszności czegoś takiego jak modlitwa.
Program Blue Beam sprawdza się świetnie, bowiem to on generuje obrazy objawień Matki Boskiej w postaci ludzkiej. Tak generuje ja w ten sposób korzystając z zasobów naszej pamięci, bowiem jakże by Arya uwierzył i modlił się do generatora o nazwie Izyda.

Zasoby Izydy zaczęły się kurczyć w wyniku działań ras sprzymierzonych – tych wymienionych wcześnie przeciw Gadom.
Chciwość tych pierwszych poza tym naraziła na wielkie uszczuplenie zapasów, z czego największymi złodziejami okazali się Hebrończycy, o czym już pisałam w innym wątku.. W związku z tym dostali wpierdol i ultimatum od pozostałych czyli Ori z Orionem, Nimru z Nibru.
W ten sposób naszykowano wielkie imprezy złotodajne, czyli o maksymalnie wygenerowanej energii Arya celem nie tylko uzupełnienia ubytków lecz przede wszystkim utworzeniu ogromnych dodatkowych zasobów.

Tak więc od początku tego roku naści babo – latoś obrodziło w potężne IMPREZY z udziałem dojnych krów, zoombi i owiec wszelkiej maści pod jednym głównym rodowodem – ARYA.

Do tego wszystkiego są one podszyte tłem ISIS czyli żywej broni biologicznej jaka są obecni terroryści poprzez kamień w Mekce podłączeni do Izydy.
Stąd ich nazwa, stąd hymn.
Stąd cel . Wiadomym jest, kto założył Isis, wiadomym jest że tajne służby USA stoją za produkowaniem specjalnych żołnierzy, o których powstał świetny film jakim jest oglądany przeze mnie 2 dni temu ” Dziedzictwo Bourne’a” . Wprawdzie w tym filmie oni muszą łykać specjalne tabletki, by im się mózg nagle nie zlasował, lecz w przypadku terrorystów islamskich wykorzystywane są fale o niskich częstotliwościach, wysokie są sygnałem do ataku.
Wytwarzane są w laboratoriach wysyłane HAARPami i innymi Cernami, a następnie podane obróbce trafiają do armii ISIS.

Tak więc ich tzw. Umma to Izyda, nasza macierz przekonwertowana na Wszeteczne zło. Jednak zaznaczam nasza Matka czy Macierz nie nazywa się Izyda !
Ma na imię …M (atka) Arya ! M’Arya

 

Copyright by Basia B.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, boskie tchnienie, CERN, Izrael, misteria, najazd hordy islamskiej, okultyzm Kościoła Katolickiego, umysł, zamachy i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Izyda

 1. BasiaB pisze:

  Pamiętajcie, że pierwszym dźwiękiem, a zarazem falą był dźwięk Arya, tak więc to on ustanowił priorytety porozumiewania się, stąd już o krok do Słowa Bożego czyli …Słowian Słowo W Ani.
  Z tego praźródła powstała wieża Babel, czyli główny translator Słowa Boga na jego konwersje czyli chociażby angielski, germański czy frankoński. Z tego wzięła się największa konwersja odstająca już całkiem od źródłowego wzoru czyli hebroński–> hebrajski, który ma zarówno litery/ znaki odwrócone do góry nogami, a także pisownię. Z tego wziął początek arabski.
  Ar – Ra –> całkowita odwrotność języka, słów Arya.
  Każde słowo napisane kiedykolwiek należy translatować przez język Arya, słowiański.
  Nie bez powodu reblogowałam ten art. https://mistykabb.wordpress.com/2016/07/31/polacy-zdobyli-indie-jako-ariowie-z-kujaw/
  Nasza historia została wymazana i zniekształcona oraz przede wszystkim przekonwertowana, tak powstały Biblia, Koran i Tora –> to napisał Ra – odwrotność Ar-Ya .

 2. Andrzej pisze:

  Czytając wierno -poddanczy pamiętajcie że wiele scenek w ST jest skopiowana z Wed słowiańskich . Cesarstwo Rzymskie zadało sobie wiele trudu żeby nam wskazać miejsce „RAJU”
  tak tak jest to miejsce bardzo blisko nas .

  • BasiaB pisze:

   To prawda, stali czytelnicy Mistyki to na pewno wiedzą 🙂
   Wieża Babel – Wawel –> czytanie z rosyjskiego gdzie W to B.
   Wieża Wawel w środku jest generator, to tzw. czakram Wawelski, dlatego Prezydent Krakowa dał klucze do miasta Frankowi, sadze – może naiwnie, że nieświadomie to zrobił, chociaż jak dla mnie to On jest najprawdopodobniej masonem, wiec dobrze się zna na energetyce i rytuałach jak każdy ma – Son .
   Na ŚDM doszło do zawierzenia populacji żeńskiej Arya poprzez śmierć dziennikarki w trakcie tego ” święta” jak i zawierzenie populacji męskiej – śmierć Macharskiego po 3 dniach od wizyty Franka u niego.
   Jak pisałam rytuały manifestują się w fizycznośći pomiędzy 3 – 7 dniem.

   Za 3 dni kolejne Igrzyska !

 3. El pisze:

  Co do góry Wawel.Odwiedzałem to miejsce wiele razy w przeciągu ostatnich 2 lat.W końcu mieszkam w Krakowie:)Wiem gdzie można przyłożyć dłoń by fizycznie każdy odczuł mrowienie.Zresztą przy kaplicy Gereona zawsze coś ciekawego się dzieje z ludźmi.Uważać na tzw. ‚strażnika czakramu” jak siebie sam zwie człowiek,który tam prawie codziennie przyłazi – na każdym palcu ma ezoteryczne pierścienie,w workach ma różne kamienie,które ładuje.Rozmawiałem z nim raz i odebrałem go bardzo negatywnie.Jest na dodatek nachalny,zaczepia ludzi zaszczepiając im różne informacje.
  Klechy wiadomo z jakim nastawieniem jednak przewodnicy zawsze porozumiewawczo się uśmiechają,straż też całkiem życzliwa.
  Drugą kwestią jest brak możliwości wejścia do tej kaplicy.Bardzo rzadko ją udostępniają zwiedzającym,nawet tuż przy ścianach postawili tablice informacyjne,które mają jednak za zadanie tylko odgrodzić ludzi od opierania się.Ten człowiek >Jan Ostrowski< w porozumieniu z dziwiszem blokują jak mogą dostęp.Kawał chamów,nawet poważyłbym się gadów!
  Cholernie mnie to zawsze boli,że tak twardo trzymają łapska na tym miejscu,bo klimat jest tam pierwszorzędny i marzeniem moim byłoby móc spędzać tam czas o każdej porze roku, dnia i godziny.Gdzie wszystkie budowle związane z kosciołem i nie tylko zostałyby wyburzone a na ich miejscu posadzić drzewa z pomyślunkiem.

  • BasiaB pisze:

   Tak El 🙂
   Swego czasu, kiedy moje dziecię studiowało w Krakowie, byłam częstym gościem na czakramie. Pewnego razu, wysłało mi smsy i dzwonki do wszystkich, których miałam w spisie 🙂
   O czym dowiedziałam się od odbiorców, bowiem u mnie nie było takiej informacji na telefonie.
   To było dosyć dawno, ale komórki już były 🙂
   Kiedy się kilka lat temu zorientowałam w czym rzecz, co zrobiono z tym centrum Ziemi, przestałam tam jeździć. Dopóki nie zostanie to naprawione, moja noga tam nie postanie.
   A praca jest trudna i żmudna, mało co daje zadowalające efekty.
   Mogą sobie bronic dostępu, mnie to tylko śmieszy.
   Nie zajmuję się tym czakramem na co dzień, co jakiś czas tam zaglądam, ale pułapek tam co niemiara. I kiedy już wydaje się być zrobiony porządek, za chwile nadzieja pryska jak bańka mydlana. Tak wiec na razie nie mam zamiaru się tym zajmować, ponieważ Franek zgotował nam los Oświęcimia.
   To to NIC było pierwszym i jest ostatnim papieżem. Faktycznych papieży było tylko 12-tu.
   Inkarnowali się i zamieniali jak w kole…
   Franek wie o tym, stąd jego arogancja, buta i robienie z nas jawnych jaj.
   Wie, że będzie ostatnim. Chce doprowadzić do aneksji KK przez Islam.
   A potem ma być już tylko Izyda !

   Pisałam wcześniej, że wszystko mu służy. Ma namieszane równo. Konwersja goni konwersję, z każdego klanu i każdej nacji, wszystko mu sprzyja.

 4. BasiaB pisze:

  Nie jest to czasem o zmarłym niedawno MS ? muszę to obejrzeć :
  .http://www.cda.pl/video/64747822
  Jupiter – Intronizacja.
  Genetycznie zmodyfikowany były Łowca przybywa na Ziemię….

  • Andrzej pisze:

   Ok będę pamiętał o kropeczka…..
   Polecam „Atlas chmur”
   i koniecznie „Lusi” obsada i fabuła supcio…..

   • BasiaB pisze:

    Przy Atlasie ryczałam, a szczególnie przy jego muzyce, którą sobie namiętnie puszczałam i …ryczałam. Taki to był czas, eldorado dla Trutnia. Było i się skończyło, nie zabiło mnie, więc wzmocniło. Teraz mogą liczyć…na moją „wdzięczność” za to wszystko czego się wobec mnie dopuścili.

    • Andrzej pisze:

     Teraz ” Lusi” koniecznie obsada super Johanson i Morgan
     ps. Początek zachowaj spokój bo to nie jest sensacyjny typu…… się sieje gęsto.

    • BasiaB pisze:

     Ok – rzadko obecnie oglądam filmy, mam oddech po całozimowym oglądaniu SG-1 🙂
     Sensacyjnych w ogóle nie lubię – te ” Dziedzictwo Bourne’a ” to inna para kaloszy 🙂 Przypadek, który potwierdził i rozszerzył moją wiedzę n/t pracy tajnych laboratoriów i służb.

 5. BasiaB pisze:

  Nie potrafię pobrać adresu URL z tej wypowiedzi, wiec wklejam post, komentarz jednego z komentujących i adres fejsbukowy. Jak ktos nie ma Fb, to nie wiem jak może sobie obejrzeć tą wypowiedź, a wydaje się być nie tylko ciekawa, lecz przede wszystkim ważna.

  Muzyk mieszkający dotąd na stałe w Szwecji Jerzy Grunwald, uciekł z tego kraju przed dobrodziejstwami multi-kulti. Opis tego co dzieje się u naszych północnych sąsiadów nie pozostawia złudzeń, kraj ten jest na tak zaawansowanym etapie podmiany etnicznej, że nie ma już dla niego szans. Rdzenni mieszkańcy nie stawiają oporu, gdy na ich oczach likwiduje się kolejne elementy europejskiego państwa demokratycznego i instaluje się przywożonych do Skandynawii nowych obywateli.

  Bogumil Oryszczak: Szwecje zaczeto likwidowac w czasach Napoleona i wtedy to general rewolucji Jan Baptist Bernadot zostal Krolem Szwecji. A walczyl o demokracje przeciw krolowi Francji ???
  .https://www.facebook.com/sylwia.plata1/posts/10154398264622920

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s