Letarg

Od pewnego czasu zastanawiam się nad rozumnością ludzi. To jak szukać igły w stogu siana.
Ręce opadają, szczęka ze zdumienia też.
Ludzie nie dość, że są w większości idiotami, to na dodatek leniami.
Tylko że…to specjalna robota i ja o tym wiem, lecz ostatnio  mam okazję się regularnie o tym przekonywać.

Wiemy przecież o całej dziwnej dla nas Arya konstrukcji tworzonej przez dosyć długi czas prze okupanta. Jeżeli mamy taka wiedze to coś z tym robimy i tu kłania sie lenistwo, brak wiary w siebie i ogólne zniechęcenie. Przecież…co ja mogę…tyle co nic.
I ZONK – mamy Cie 😀 Robisz tak jak Cie zaprogramowaliśmy.
A Ty dalej szukaj króliczka, tyle tylko że za chwile nic z Ciebie nie będzie, bo my mamy świetne żarełko.

Jeszcze raz podpowiem od czego zaczynamy.
od siebie !
a konkretnie ?
od swojego zdrowia i organizmu.
Wrzucając badziew, faszerujecie samych siebie toksynami, które w wielu przypadkach są nano chipami, wirusami, a te z kolei są nano robotami.
Zacznijcie myśleć o jedzeniu jakby chodziło o Wasze być, albo nie być !

Oprócz bardzo prostego jedzenia, a link o odpowiedniej diecie ostatnio tutaj gdzieś wrzucałam, poza tym nie bez powodu mamy dział zdrowotny, ani tym bardziej dla ozdoby, koniecznością jest suplementacja choćby ziołami, które są bogate w wiele cennych związków.
Pisałam o tym, ale co ?
Grochem o ścianę, tylko kilka osób z kilkuset czytających tą stronę wyrobiło sobie nawyk takiego zdrowo rozsądkowego podejścia do swojego życia, organizmu i ISTNIENIA W SZCZEGÓLNOŚCI.
ZA CHWILĘ NAWET POPIÓŁ Z WAS NIE ZOSTANIE, NIE MÓWIĄC O DUSZY !

Jeżeli nie zaczniecie chelatować mózgu i innych organów ze szkodliwych związków, to ewidencja zoombi znacznie się powiększy.
Jeżeli nie zaczniecie traktować jedzenia i siebie z szacunkiem – patrz powyżej !
Jeżeli nie zaczniecie suplementować przynajmniej podstawowych związków – patrz powyżej .

Nauczcie się jednego, że czasy wyśnionego błogostanu nie nadejdą jeżeli zaniedbacie siebie !
Nie nadejdą, bo samo się nic nie zrobi ! Wbrew pobożnym życzeniom wyrachowanych hien.
Nie jesteśmy w stanie pomóc osobom, które nic nie robią, bo po prostu to tak nie funkcjonuje i o to im chodzi.
Może być zniszczony cały badziew każdy okupant co do jednego, włączony Diament Arya, ale Wy już tego nie zobaczycie, zostaniecie poza nawiasem, by nie zabrudzić tego co jest czyste.
I to nie są moje fanaberie, tylko niestety taka rzeczywistość.
I ja tu nic nie zmienię, mimo szczerych chęci, tak to po prostu funkcjonuje.
Musicie dorosnąć do roli swojego RODu !
Przez wieków dzieje zostaliśmy obarczani niezasłużonymi kompleksami, tylko siłą woli i pracą można wyrwać się z tego sprokurowanego letargu.
Byliśmy jako plemię, jako nacja, jako naród poniżani we własnym kraju sprowadzani do roli bydła, które dawało utrzymanie tym zachłannym gnidom.

Wielu doprowadzono do ostateczności, bo nie potrafili się pogodzić z takim stanem rzeczy, który w sercu uważali i uznali za skandaliczny, lecz nie widzieli w sobie mocy sprawczej, o której pamięć komórkową posiadali.

Czy sądzicie,ze podsyłam linki do artykułów o polityce, bo nie mam nic lepszego do roboty ?
Nie Kochani, mylicie się, o polityce to ja sobie rozmawiam na Fb, czasami z sensownymi ludźmi,a czasami z kompletnymi głąbami kapuścianymi jakim jest np. Petru. Tylko, że tym ostatnim nie poświęcam w zasadzie w ogóle czasu, celuję w punkt, by innym otworzyć oczy, bo tumanom i tak nic nie pomoże.
Umieszczam zajawki, by pokazać co jest w danym momencie wazne, z czym należałoby sie zmienić.

Jak świat światem, jak długo istnieje, tak długo stoi na rytuałach i obrzędach.
Zabrano nam – Słowianom umiejętności, a przede wszystkim moc sprawcza naszych obrzędów.
Stało się to w przededniu chrztu Polski, który to na wieki spowodował konwersje naszej mocy na potrzeby hebrońskiego i nie tylko-okupanta !
Nazywano pogardliwie poganami, a to była nasza macierz, kądziel, ojcowizna, dzięki niej przetrwaliśmy miliony lat, wbrew okupanckiej, kłamliwej historii.
Oddzielono nas, wykorzystano co nasze przeciw nam i nastała na wiele wieków noc, wspomagająca siły zła i okrucieństwa.
Często słyszę: „udaje greka, udają greka”.
Wczoraj natrafiłam na ten artykuł:
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/03/18/slowianskie-napisy-sprzed-2500-lat/
i wiele innych zaświadczających o naszej bardzo bogatej, odległej historii i istnieniu.

Nie poradzicie sobie z niczym, jeżeli nie zaczniecie dbać o siebie, bo nikt za Was tego nie zrobi ! A wszystkie remedia i „pomoce” w zdobyciu utraconego raju to okupancki hak na Waszą zgube.

15_Marzanna

 

 

 

Copyright by BasiaB.

 

 

 

 

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Letarg

 1. Polka pisze:

  Bardzo ciekawe są komentarze pod podanym wyżej artykułem „Słowiańskie napisy…”

  • BasiaB pisze:

   Dodam – wszelkie rytuały i obrzędy słowiańskie, odprawiane z namaszczeniem szczególnie na i pod Ślężą, są od chrztu Polski przekonwertowane, wiec Słowianom służą tylko dla przyjemności, a efekt żaden, wręcz przeciwnie, energia została pobrana na zniszczenie Słowian.
   Tak więc tańce kupidyna i innych świąt „pogańskich”, nie naprawiły sytuacji Słowian tylko znacznie pogorszyły. Pielęgnowanie tradycji jest ważne, ale należy się do tego odpowiednio przygotować.

   • Kiwi pisze:

    Letarg – marazm, impotencja, wyłączony instynkt przetrwania. On nie pojawia się samoistnie a w skutek złych intencji tych, co odnoszą korzyści z jego szerzenia. To choroba sztucznie wywoływana tak jak alkoholizm, narkomania, zboczenia, samobójstwa, depresje, bezrobocie i pozostałe plagi „cywilizacyjne“. Letarg to skutek działań antycywilizacyjnych tak jak propagandowy terroryzm. Urazy fizyczne i psychiczne spowodowane przez antyludzki system są korzeniem tego zjawiska. Letarg to skutek działania celnie wycelowanej broni w określony cel – psychikę i neurologię człowieka. Po wojnie wielu więźniów z obozów znajdowano w tym stanie – czasami sami prosili o śmierć. Wyciągnięcie człowieka z tego stanu wymaga empatii i specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii i medycyny. Często bez zmiany środowiska nie można pomóc osobie będącej w tym stanie. Zmiana nawyków myślenia i działania to jak przesadzanie starego drzewa – trzeba być bardzo delikatnym i precyzyjnym ogrodnikiem aby odciąć tylko te korzenie, które dostarczają toksycznych składników z zatrutego środowiska. Suche słowa z letargu nie wybudzą. Ból niefizyczny nie zniknie od gadania o letargu a może jeszcze go spotęguje i dobije dotkniętą nim osobę, tak jak rozmowa o wodzie nie zaspokoi pragnienia. Letarg można wyleczyć tylko odwrotną inżynierią do tej, co go wywołała. Letarg to temat rzeka…

    • BasiaB pisze:

     Zgadza się Kiwi, aż do bólu zgadza.
     Jednak sam dałeś sobie podpowiedź i odpowiedź, zobacz jak celnie przelałeś myśl :
     ” Letarg można wyleczyć tylko odwrotną inżynierią do tej, co go wywołała.”

     O tym cały czas tutaj piszemy 🙂
     Zniszczyć konwersję.
     Jeżeli oni muszą odprawiać w tygodniu tyle rytuałów, by im się to trzymało kupy, to oznacza że nie maja tego na stałe.
     Ale również oznacza to,że te obrzędy przynoszą oczekiwany efekt.
     Dlaczego w takim razie Wy – Arya – nie wierzycie w swoją moc ?

 2. BasiaB pisze:

  Ludzie mimo wszystko potrafią myśleć i cieszę się, że mam takich znajomych.

  ” Do SS zawsze czułam antypatię . Tylko nie rozumiałam skąd ta antypatia, bo nie miałam pojęcia kim te skurczybyki naprawdę są.
  Ale SS w pierwszym swym wystąpieniu uczciwie powiedział, że na naszym miejscu nie wierzyłby w ani jedno słowo, które głosi.
  Tylko wszyscy brali to za formę jakiejś przedziwnej skromności.
  Oni na bezczela potrafią gadać co myślą, ale ludzie są tak głupi, że nawet jak nam otwarcie gadał że jesteśmy głupi to nie traktowaliśmy tego serio i dalej wpatrzeni jak w obrazek byliśmy robieni na własne życzenie w konia.
  To silne pragnienie wiedzy odbierało rozsądek, gdyż uruchomiona była mentalna lizawka w postaci błogiego, hipnotycznego spokoju, jak to niedawno opisywaliśmy. System jest skonstruowany tak, że jak jednego rozpracujesz, przepinana jesteś pod innego, którego nie rozpoznasz.
  Ponadto jak przeczytałam niedawny Twój wpis o tym co planują u nas zrobić w kraju, to dzisiaj prawie nie spałam.
  Sytuacja jest przeskąplikowana w znaczeniu, że traumatyzuje się nas pewną formą bezradności na styku scena polityczna kontra nasze możliwości zmiany rwącego nurtu powszechnej ignorancji i relatywnie ilościowo małej populacji bardziej świadomych lecz praktycznie bezbronnych obywateli.
  Kiedy próbowałam dzisiaj podzielić się tą informacją to może jedna, góra dwie osoby wzięły to w miarę na serio ale bez pełnego przekonania, że to jest całkowicie możliwe.
  Reszta nawet nie dopuszcza takiej myśli, co ma pewne dobre strony w sensie bezwładnościowej kreacji bardziej pozytywnego scenariusza.
  Generalnie rozbrojony, naiwny naród, utracona suwerenność, brak prawdziwej armii oraz panoszące się wszędzie obce agendy to nie bagatela.
  Obrazowanie i Agape to jedyne światełko w mrocznym tunelu.

  Wracając do trutni dodatkową trudność stanowi ten aspekt, że nie mamy ze sobą twardego fizycznego kontaktu, co w jakiś sposób osłabia morale i rozwarstwia ogólne działanie w tej pajęczynie.
  Można być jak Sztyrlic ze znanego rosyjskiego serialu i mieć tupet, jednak wymaga to dobrego wytrenowania. Bez tego występują silne wahania.
  Tym bardziej, że oni działają w sposób wyrachowany znając nasze poczynania z obserwacji czynionych zdalnie jak pokazano w „ pod kopułą”.

  Spontaniczność to często jedyna forma zmylenia przeciwnika. Niewidzialność w tej domenie jest prawdziwym wyczynem, dlatego niektórzy idą na łatwiznę i korzystają z kompozycji minerałów i rzadkich okazów szlachetnych kamieni aby to osiągnąć.

  Holograficzna rzeczywistość to kolejny temat do zbadania, aby cokolwiek drgnęło do przodu. Magdarian chełpił się, że celowo nas tylko chwilowo wybudzają aby przetestować swoje nowe zabezpieczenia i programy. Ten typek to też niezłe ziółko. ”

  ” Jest tak jak napisałaś:
  minuta 19:25 do 19:30 http://www.cda.pl/video/6393844c
  scena z kryształami.”

 3. BasiaB pisze:

  http://www.wykop.pl/link/2743371/rabin-mowi-ze-naplyw-imigrantow-do-europy-to-wspaniale-wiadomosci/

  Tak – dla nich tak, bo tak sobie wykombinowali pogrom chrześcijan ( Arya) w Europie, do nich nawet pies z kulawą nogą ma wstęp wzbroniony.

  • Pawel pisze:

   Witam
   W kwestii linku z dietą prosiłbym o wskazanie go raz jeszcze lub podpowiedź co przeczytać wpadłem tu dzisiaj i lekki szok nie powiem:) znam różalskiego i magiczny ogród i czas na działanie a dobra rada się przyda

   • BasiaB pisze:

    Witaj Pawle 🙂
    Może niekoniecznie różalskiego, lecz Dr Henryka RÓŻAŃSKIEGO 🙂
    ale OK 🙂
    Tak należy działać.
    Jestem dzisiaj w nastroju – bardzo nie halo !

    Właśnie wróciłam z wykładów na uczelni u Pana Dr-a Różańskiego 🙂
    Oprócz tego mieliśmy dziś jeszcze wykład z Podstaw Prawa UE i Polski dotyczące ziół, substancji leczniczych, produktów leczniczych, wyrobów medycznych,suplementów diety, rejestru, ustaw, rozporządzeń i dyrektyw EFSA, EHA, EFTA – to ciała ustawodawcze d/s zdrowia w UE, PIS( Państwowy Inspektorat Sanitarny w Polsce).
    Jestem załamana.
    Przedmiot wydawałby się nudny, ale okazał się….wyzwalającym nietypowe uczucia !
    Chwilami stan tzw. wkurwienia był u wszystkich dosyć spory.

    Na wejściu do UE w Polsce było zarejestrowanych około 3000 ziół
    w 2002 już zostało tylko 1500 – jako tradycyjne leki roślinne,
    a w 2015 – zostało tylko…..172 !!!

    Już kilkanaście ziół czeka w kolejce na wycofanie z możliwości obrotu, w tym najcenniejszy – dziurawiec, leczący naprawdę wiele schorzeń.
    Probiotyki natomiast uzyskały opinię – ” nie mają żadnego znaczenia dla organizmu” Takie jest oficjalne stanowisko UE, wiec w skrócie, są do dupy, więc lekarze je wypisujący lub polecający mogą polecieć…ale ze swoich krzeseł na bruk.

    Wszystkie zioła rosnące na łąkach – podkreślam : WSZYSTKIE !
    Zostały wycofane z możliwości stosowania jako pasze dla bydła hodowlanego.
    NIC !!!!
    Za chwilę zaczną przyjeżdżać na łąki każą je odchwaszczać, najlepiej Roundapem, bo oprócz zwykłej trawy reglowej nic nie będzie tam mogło rosnąć !
    Dla nich zioła to przecież chwasty ! Jak dla większości dyletantów z resztą.
    Najważniejsza informacja: opinie wydaje Komisja Europejska D/S zywienia i zdrowia w Bruksela – to całkowici dyletanci.
    Okazuje się bowiem,że zarówno Belgia jak i Holandia to jedyne kraje w których nie ma żadnej – dosłownie żadnej tradycji zielarskiej. Nie mają medycyny ludowej opartej na ziołach, nie mają naukowców w tych dziedzinach i nigdy nie mieli jakichkolwiek zielarzy czy Fitoterapeutów lub choćby znachorów, felczerów. Nie posiadają żadnej, absolutnie żadnej swojej publikacji poświęconej ziołom i roślinom leczniczym.
    Te konowały, tumany, nieuki śmią w jakikolwiek sposób uzurpować sobie prawo do decydowania o wartości naturalnych roślin leczniczych.
    Pierwszy jakikolwiek dokument, który ukazał sie w Belgii to Dekret Królewski z 1967 roku, zmodyfikowany w 1997 roku obejmujący aż…67 tradycyjnych leków roślinnych. Po prostu geniusze !
    My mieliśmy około 5000, oni wydali dekret na 67 !
    Dziwić się, że ta swołocz w żadnej mierze nie ma pojęcia o Fitoterapii czy ziołach ?!
    Nasi obecni lekarze, sa na tym samym poziomie – na uczelniach medycznych – najdroższe studia ! Temu tematowi poświęcone jest przez kilka dobrych lat studiów – kilka godzin !
    A o dietetyce to w ogóle nie mają zielonego pojęcia, wiedzą natomiast jak doskonale uzdrowić płuca uszkadzając przy tym nerki i serce !
    Bo tak ich uczą.
    W sobotę dowiedzieliśmy się od Pani Dr dentystki,ze aspartam i fluor są genialnymi specyfikami, bo nie ma próchnicy dzięki fluorowi, a aspartam nie wywołuje próchnicy, bo nie ma takiego działania na szkliwo jak cukier . Po prostu rewelacja, jestem pod wrażeniem wiedzy Pani doktor, gdzie usilnie starała się nas przekonać,że szkorbut, a paradontoza to dwie różne choroby.
    A ja uważam, że nie.
    To ta sama choroba, o tej samej etiologii, różnią się tylko stadiami procesu chorobowego!

    Żeby tak bardzo nie narzekać, muszę przyznać, że resztę wiedzy pani Dr. Stomatologii miała świetną 🙂 Zna się na swojej robocie 🙂

    Za chwilę Pawle podam porady.

 4. BasiaB pisze:

  Ta tym nie koniec mojego – bardzo nie halo.

  Otóż – tak w skrócie :
  1933 r – Hitler – syn austriackiego żyda, dostaje od Rotschildów ogromne pieniądze na zakup pieców krematoryjnych i obozów koncentracyjnych dla ubogich żydów i nie tylko.
  Wyższa kasta żydowska, stwierdziła że musi uwolnić nację hebrońską od wstydu jaki przynosi biedota żydowska.
  Nie dość,że się ich pozbyli, to wzbogacili na kilka sposobów.
  Reparacje wojenne za holokaust ciągną po dziś dzień od każdego, kto się daje doić.
  Ci ” biedni” żydzi poddani holokaustowi, zostawili po sobie majątek wart miliony $, wagony sztabek złota, diamentów czy drobnych kosztowności w złocie.
  Kurierzy wysyłani po pieniądze do gmin żydowskich za granicami Polski i Niemiec, celem opłaty za wypuszczenie uwięzionych ziomali, potrafili wyciągnąć od nich kilogramy złota i diamentów oraz fizycznej waluty, która nie musiała trafić do decydentów hitlerowskich, ponieważ tamci już dawno byli skremowani.
  Mnóstwo takich kurierów, jeden obecnie jest najbogatszym mieszkańcem Australii, nota bene też żyd, obłowiło się w ten sposób zapewniając sobie dostatek do końca życia.

  Tak przedsiębiorstwo Holokaust doprowadziło do czystek w narodzie żydowskim, dając pozycję, zatrudnienie i majątki pozostałym.

  Wówczas zaczął się faktyczny holokaust ale Słowian.
  Od czasów II WS. zginęło około 100 mln Słowian i chrześcijan.
  „Holocaust Polski od 1989

  W XX wieku wymordowano ponad 100 milionów Słowian. Prawie wszyscy to obywatele Polski oraz Rosji. Jest to największe ludobójstwo w historii tej planety, które nigdy nie zostało i nie zostanie rozliczone.
  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/01/29/ludobojstwo/

  I i II Woja światowa oraz rewolucja i wojna domowa w Rosji to był HOLOKAUST ale SŁOWIAN przez Chazaro-Żydów i Niemców, na skalę nie spotykaną w czasach nowożytnych, bo wynoszącą realnie w granicach 80-100 milionów ludzi.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/…/uszkujnik-paradok…/

  Czy istniał niemiecki plan zagłady Słowian? – Tak. Dzisiaj ten plan kontynuują anglosascy syjoniści ( USA, UE, NATO)
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/…/dariusz-kosiur-1-…/

  Jak żydzi mordowali Polaków?
  https://ptto.wordpress.com/…/szokujace-wyznanie-izraelska-…/
  https://ptto.wordpress.com/…/polska-1939-1945-straty-osobo…/

  To bestie nie ludzie, to NKWD żydowskie!
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/…/to-chazarskie-zyd…/

  Obecnie w USA 27% społeczeństwa jest bezrobotnymi.
  Kolejne 20% – to osoby dostające bony żywnościowe.
  Tak wiec mamy 47% amerykanów żyjących w skrajnym ubóstwie.
  To prawie połowa z 320 mln amerykanów ma wielki problem.
  Boston – 100% żydów .
  W zeszłym roku Rotschild wykupił ” za długi” kolejne połacie Argentyny.
  Już rozpoczęła się wielka migracja żydów z USA do Am. Płd. w obawie przed zamieszkami, a wręcz są prognozy wielkiej wojny w USA.
  W Europie dokładnie ten sam scenariusz, tylko tutaj dodatkowo mamy napierającą dzicz, która kiedy już osiągnie odpowiedni limit dostanie na swoje iPhony odpowiednie hasło.
  Francuzi masowo emigrują ze swojego kraju.
  Podobno do Polski.
  Natomiast w ostatnich miesiącach 10 000 francuskich żydów już wyniosło się do ameryki.

  Agata Kornhauser – jest wierną żydówką i słucha swojego Rabina, a ten w imieniu gminy żydowskiej zabronił jej pojechać z mężem do Smoleńska oddać hołd ofiarom, stąd brak Pani Prezydentowej na tych uroczystościach.

  Tusk – w jego rodzinnym domu mówiono tylko po niemiecku, a prawie za sąsiadkę miał żydówkę po matce, o czym mało kto wie, bo ja też nie wiedziałam, niejaką Dorotheę Merkel pochodząca również z Gdańska.
  Świetnie się dogadują w swoim ojczystym języku.

  W piątek z Grecji wróciła moja znajoma. Byłam zdziwiona jej wyjazdem tam na urlop w obliczu informacji, które do nas docierają, tym bardziej, że jest to starsza Pani.
  Okazuje się, że Grecy płaczą, ale nie z powodu dziczy, tylko z powodu pustek. Nie maja turystów,a to kraj żyjący i utrzymujący się tylko dzięki turystyce, gdyż tam nie ma żadnego przemysłu.
  Lesbos jest spokojna, Saloniki i inne kurorty też. Jest obecnie bardzo tanio i…cicho.
  Grecja wymarła.

  6 lat temu Merkel w swoim przemówieniu ostrzegała Niemców przed wyjazdami do Grecji ze względu na rewolucję,zamieszki itd.
  Niemcy przestali tam wyjeżdżać.
  Grecja straciła swoje dochody.Sytuacja teraz po przejściu dziczy jeszcze się pogorszyła.
  Zapytałam jaki cel ma Merkel w tym udupianiu Grecji?

  Dowiedziałam się,że Merkel jako przedstawicielka żydów świetnie się wywiązała ze swojego zadania. Grecja za chwilę zacznie wyprzedawać swoje perły w koronie, którymi niewątpliwie są urokliwe wyspy wraz z całą infrastrukturą.
  Dlaczego ?
  Jej ziomale sobie tego zażyczyli, chcą mieć wyspy greckie tylko dla siebie.
  Plan grecki się powiódł.
  Plan z biedotą – przedsiębiorstwo Holokaust – powiódł się.
  Wykupywanie za grosze Bułgarii i Rumunii – powiodło się.
  Wykupienie Polski – powiodło się.
  Wykupienie strategicznych punktów polskiej gospodarki – powiodło się.
  Wykupienie wodociągów w Warszawie – powiodło się.
  Trucie wody w tej fałszywej stolicy idzie pełna parą.
  Domowe rośliny – giną, działki podlewane taką wodą – przestały dawać plony, małe zwierzątka i ptaszki domowe – pomór w Warszawie.
  Stara żydówka, wiedząc to ostrzegła moją znajomą, w bardzo delikatny sposób( mądrej głowie dość po słowie), sama jeździ po wodę z baniakami do źródełka.
  Ludzie w Warszawie poważnie chorują, apteki mają doskonały ruch,a te są w rękach konsorcjów żydowskich.

  Dlaczego nic o tym nie wiemy ?
  Media – 4 władza jest w rękach niemieckich żydów.

  Dlaczego ? Jest wojna między żydami amerykańskimi i rosyjskimi o wpływy. W nic nie wierzcie co jest publikowane w mediach. To bardzo często podstępne artykuły, chociaż nie zmienia to faktu, że dzicz jest kolosalnym zagrożeniem.
  W Norwegii – relacja dwóch pielęgniarek, każda pracuje w innym szpitalu, nie znają się nawzajem – codziennie jest przywożonych około 4-5 zgwałconych, pobitych kobiet, z ciężkimi obrażeniami.

  Pocieszeniem jest – brak zamieszek, false flag w ostatnią sobotę i obecną niedzielę w trakcie demonstracji KOD !
  To sukces, ale jak długo się obronimy ?

  Z Fb :
  Tak wygląda 100 tys ludzi…
  .https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201564493231593&set=p.10201564493231593&type=3&theater

  ” Marek Marcin Grudzień

  Dzisiaj w Warszawie maszeruje KOD.
  W związku z tym różne strony podają własne dane dotyczące frekwencji.
  Strona rządowa, a więc policja podaje, że w marszu bierze udział 30 tysięcy ludzi.
  Strona opozycyjna, a więc warszawski ratusz twierdzi, że idzie 240 tysięcy osób.
  Nie jestem wybitnym matematykiem

  , ale postanowiłem dokonać pewnych obliczeń.
  Telewizja pokazała, że w momencie gdy ostatni demonstranci opuszczali miejsce początku marszu, a więc Plac Na Rozdrożu, czoło zbliżało się do kościoła św. Anny.
  Trasa ta liczy sobie ok. 2,9 kilometra.
  W związku z różnicą w szerokościach poszczególnych ulic, przyjąłem średnią, która wyniosła 15 metrów.
  Dla jednego demonstrującego przyjąłem kwadrat powierzchni o boku 80 cm (to dosyć ciasno, ale tak też to widać w telewizorze

  W związku z tym wynik jaki otrzymujemy, to maksymalnie ok. 65 tysięcy ludzi (i to jest absolutne maximum).
  Moim zdaniem, biorąc pod uwagę, że zagęszczenie w każdym punkcie trasy nie było takie samo, realnie w tym marszu nie idzie więcej jak 50 tyś. osób.
  Ciekawi mnie jakie rachunki przeprowadziła policja i ratusz

  Czyżby powstał jakiś nowy dział matematyki – matematyka ideologiczna ? „

 5. Manuela pisze:

  Basiu, masz dużo racji :-). Ja kiedyś robiłam tak jak Ty i w pewnym momencie stało się to dla mnie nie do udźwignięcia finansowo. I naszła mnie myśl, że mogę oczyszczać ten badziew Świadomością Twórcy i innymi sposobami. No i tak zaczęłam robić, i ten badziew przestał mi szkodzić. 😉

 6. Daria pisze:

  Trafiłam tu „przypadkiem” i wsiaknelam 😉 mam pytanie, nie wiem gdzie zadać, wiec zrobię to tutaj: czy jest możliwe aby coś/ktoś mnie chronił? Natrafiam co chwile na pułapki duchowe i udaje mi się w nie nie wikłać. Porównując się tutaj do Was to jestem w przedszkolu z rozwojem, a jednak jest coś co sprawiło, że tutaj trafiłam i znalazłam dobre ostrzeżenie do wszelkich praktyk czy informacji.

  • Polka pisze:

   Ja powiem Tobie tylko tyle, że czuję jak bym Ciebie znała. Jest to możliwe. Ja czuję taką ochronę całe życie. Mimo że było mi bardzo ciężko to jednoczesnie zawsze spotykałam na drodze bardzo pozytywnych ludzi, którzy zaoferowali pomoc, radę itd.

   • Daria pisze:

    Pisze póki pamiętam. Ważne jest by w duchowej ścieżce nie być samemu, lepiej z kimś ten proces przechodzić, dlatego nie jesteśmy tutaj sami. Coś czuje, ze wyjście z matrixa będzie należało do grupy, a nie do pojedynczej osoby. Ale może się mylę.

    • BasiaB pisze:

     Dokładnie, dlatego min. takie strony jak ta są perfidnie niszczone.
     Właśnie ta zasada : ” w kupie siła”
     spowodowała powstanie ideologicznych wymysłów zwanych religiami.
     Energia pozyskiwana w trakcie ukierunkowanego spędu osobników mających predyspozycje i rodowe prawo do dysponowania nią jest głównym nurtem wszelkiej maści enklaw mszalnych czy innych liturgii wyznaniowych w zależności od wyznawanej
     „wiary”.
     Ta przeogromna siła tkwiąca w potencjale energetycznym Arya – każdego odłamu posłużyła do wzniecania instytucjonalnych działań przeciwko samym Arya.

  • BasiaB pisze:

   Cieszę się Daria, że tak nas odbierasz 🙂
   Pułapek „duchowych” jest całe mnóstwo, dopasowują się do rozwoju i częstotliwości osobniczej.
   Nie wikłasz się w większe problemy, bowiem mamy pewnych ochroniarzy, chociaż to raczej za duże słowo.
   Otóż Ci nasi pomocnicy raczej działają na zasadzie kierowania naszymi intencjami, naszymi myślami. Nie widzę teraz większej możliwości ich udziału w naszych poczynaniach, chociaż te wynikają w bardzo dużej mierze z prowadzenia nas prze nich. Oni są tak samo uwięzieni w tym fałszywym Wszechświecie jak my, lecz pozyskując od Nich informacje możemy podążać właściwą drogą. Im jest tak samo ciężko jak i nam i nawet czasem wcale nie łatwiej, bowiem maja większy zasób możliwości, widzenia i słyszenia, a to często przekracza ich obecne sposoby działania. Działania eteryczno – energetyczne na zasadzie kwantów jest zdecydowanie łatwiejsze od działań na strukturach typowo fizycznych ze względu na zagęszczenie materii. To jest trudne nawet dla nas. Natomiast nasi ochroniarze mają z tym wielki problem i nie lada wysiłek muszą wykazać, by usunąć nam sprzed nóg jakąś „kłodę” zagrażającą naszemu życiu.
   Czasami to oni ledwo uchodzą z życiem pomagając nam, zdarza się że giną.

   • Daria pisze:

    Dobrze wiedzieć! Ja tak naprawdę dopiero wczoraj zdałam sobie sprawę z tej ochrony, poczułam ją. Pamiętam jak moja babcia ryzykowała swoim życiem, zdrowiem by mnie uratować, teraz wiem, że to nie był przypadek, akurat ta sytuacja wczoraj mi się przypomniała. Ja mam w sobie jeszcze dużo naiwności, cieszę się, że mój ochroniarz potrafi mnie z tego wyciągać. Znajoma mi powiedziała: nie analizuj, za dużo analizujesz. Ale mi się wydaje to być dobre, bo zanim przyjmę to jako prawdę to szukam, szukam i szukam. I z różnych stron to rozgryzam. I dzięki mojej analizie wiele uniknelam.

    • BasiaB pisze:

     A znajoma nich się zajmie swoimi sprawami,”Jak się ma takich przyjaciół to wrogów nie potrzeba.”
     Masz doskonałą analizę, a to rzadkość.
     To konieczne predyspozycje do istnienia.

 7. Daria pisze:

  Bardzo Wam dziękuję za Wszelkie informacje. Dziękuję Wam za to, że odwalacie naprawdę kawał dobrej roboty. Przyszła informacja, muszę to przeanalizować czy jest prawdziwa. Jak to rozgryzę to napiszę 🙂 Bardzo dziękuję :*

  • LETO pisze:

   Populacja ludzka rosnie w zawrortnym tempie miliard co 10 lat.Jednak jezeli przyjac ze wiekszosc ludzi przychodzi w cyklu reinkarnacyjnnym to sie liczby niezgadzaja.Umiera mniej niz przychodzi I nasowa sie pytanie kto to jest ta dodatkowa pula.Na pewno twary czyli bioroboty.Ale moze I mamy spora inwazje obcych .Pytanie po co oni tu przychodza ci obcy w takiej ilosci.Czyzby szykowala sie jakas walna bitwa I nie wszystko idzie po ich mysli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s