Resident Evil

Witam Was serdecznie 🙂
Obiecałam napisać artykuł, ale sprawy w mijających 2 tygodniach potoczyły się tak spektakularnie i nieoczekiwanie dla niezorientowanych,że poświęciłam cały mój wolny czas i energię na rozpowszechnianie wiadomości.
Wprawdzie niewielkie stada jaskółek już wiosną tego roku wieściły obecny najazd hord muzułmańskich lecz nikt nie brał tego na poważnie do tej pory.

Dlaczego nie brał?

Większość tzw. białych ludzi i chrześcijan jest najnormalniej w świecie zindoktrynowana i ma wyprane mózgu.
Zachowują się jak zoombi,zatracili nawet instynkt samozachowawczy,który został teraz brutalnie unaoczniony w ostatnich tygodniach przez grupy trzymające władzę.
Nie wiem na co oni liczą,na podziemne bunkry ?
O ile zdążą do nich dobiec,uciekając przed maczetami.

Dlatego zadaje pytanie?Po raz kolejny.
Czy obecne władze Europy – ach już nawet nie!
Czy obecne władze polski,parlamentarzyści presstytutki wszelkiej maści pisujące i gadające w ścierwomediach uważają Jana III Sobieskiego za durnia?
Ich śliski aplauz dla zbiorowego samobójstwa państw chrześcijańskich jest w istocie dezaprobatą dla Bohatera Europy i jego sławetnej bitwy pod Wiedniem jakim był nasz Król przeszło 300 lat temu.
To w gruncie rzeczy nie jest jakiś koszmarnie odległy czas,wziąwszy pod uwagę 2000 lat składania hołdów ofierze jaka był Je- SUS lub patrząc bliżej 1400 lat funkcjonowania bez zmienionej formy i wiecznie żywej herezji zapisanej w Koranie,której nie można zmienić pod karą śmierci.

Zarzucono mi epatowanie licznymi faktami ukazującymi prawdziwe oblicze tych muzułmańskich hord.
A ja się pytam czy większość z Was wiedziała jakim okrucieństwem,psychiką bestialstwem tak na co dzień wykazują się te zjeby genetyczne ?
Miałam pojęcie,ale było ono wirtualne,nie poparte żadnymi dowodami stricte fizycznymi.
Ten nagły zalew wszelkich informacji i artykułów pokazał mi skalę zagrożenia i gehenny jak czyha pod przykrywką,której na imię : miłosierdzie.

To w samej rzeczy to przesłanie jest zniewoleniem ludzi w związku z programem mającym całkowicie wyeliminować nas samych dzięki aktywacji naszych elementarnych zasobów.
O co dokładnie chodzi?
Mówiąc bardzo prostym językiem: ich programy same od siebie nie potrafią działać,spina ich nasza elektromagnetyka zawarta w każdym jądrze naszej komórki,by wyzwolić iskrę uaktywniająca ich zasoby należy spowodować by taki impuls/iskra wyszedł od nas.

I to również teraz ma miejsce,kiedy to w ramach miłosierdzia mamy mieć za wzór nasze właściwe,należące do nas atrybuty i mamy się nimi posługiwać.
Ta kpina z nas ma szersze podłoże,bowiem wiadomym jest nie od dziś jaką naiwnością wykazują się ludzie.

Ta naiwność nie tylko jest wynikiem wielu zaindukowanych programów na przestrzeni dziejów,ale przede wszystkim brakiem wiedzy czyli kolokwialnie mówiąc brakiem pamięci. Został w nas tylko instynkt miłości i miłosierdzia, tak bardzo ważny mający bowiem swój potencjał elektromagnetyczny.

Kiedy nie mamy pamięci,a tym samym pojęcia jakimi prawami rządzi się Wszechświat,odbieramy to wszystko przez pryzmat naszej komórki macierzystej czyli tchnienia boskiego będącego tym samym czystą miłością i miłosierdziem.
Mało kto,wręcz naprawdę niewielu daje się wodzić za nos na pokuszenie,czyli wykorzystywanie tego impulsu we właściwym celu.
I o to im chodzi.

A teraz przytoczę słowa Ifryt 🙂

„ Tam jest zawarty pozytywny przekaz, ale trzeba go w sobie obudzić, a nie się skupiać tylko na negatywach, dobro jest silniejsze od zła.
Szykować to oni sobie mogą… „
https://mistykabb.wordpress.com/2015/09/13/nowe-aktualnosci/comment-page-1/#comment-17747

Tak Ifryt szykować to oni sobie mogą i szykują,a jakże.
Ten pozytywny przekaz w bajkach i filmach Sf nie został zawarty tylko w celu pokazania wyższości dobra nad złem.
Został ujęty ponieważ tak są reguły fabryki snów. Każdy film ma się zakończyć happy endem.
To podstawowa zasada.
Dlaczego? Znają nasze zamiłowanie do dobra.
Gdyby wszystkie filmy kończyły się źle nie byłoby chętnych na ich oglądanie,bo my nie lubimy zła ,katastrof i cierpienia.
Gdyby nie było takiej rzeszy chętnych skończyły by się wpływy do kasy,jak i nie można by było rozprzestrzeniać indukcji podprogowej zawartej w tych filmach.

Kilka dni temu,byłam już tak zmęczona tym ogromem nieszczęść,ze posłuchałam wewnętrznego głosu 😀
i zamknęłam bardzo wcześnie komputer i po raz pierwszy od bardzo długiego czasu zasiadłam przed Tv,nota bene cały czas słyszałam,że mam sobie obejrzeć film.
W związku z tym,że była to niedziela,stwierdziłam,że przy okazji obejrzę wiadomości i sprawdzę jak presstytutki informują o marszach w W-wie i innych regionach Polski.
Jak sami wiecie wykazali się jak zwykle posłuszeństwem wobec przełożonych i naściemniali naród ile tylko wlezie.
W końcu jak już byłam zniechęcona oglądaniem badziewia w porę przyszedł mój mąż i wziął pilota do ręki,a ta ręka czyni cuda 🙂
Jakimś trafem przełączył na film pt.”Demony zła”.
Wprawdzie film już był emitowany jakieś 20 min.,ale mnie to nie przeszkadza,bowiem zawsze mam bardzo ambiwalentny stosunek do filmów.

Jednak nie znając angielskojęzycznego tytułu tego filmu,co okazało się dobre zaczęłam go oglądać.
Jak pewnie wiecie to czego ja wówczas nie wiedziałam jest to film pt „Resident evil”, gdybym to wówczas wiedziała poprosiłabym o zmianę kanału,bowiem ten film obijał się o mnie od kilku lat,ze szczególnym uwzględnieniem zeszłego roku.Jako,że od zawsze mam awersje do filmów SF,omijałam go szerokim łukiem.

Jednak widać przyszła pora zapoznać się z jego treścią.

Pokazuje ścieżkę jak doszłam do możliwości obejrzenia tego filmu,by po raz kolejny unaocznić Wam,że nie ma zbiegów okoliczności.

Ten film wywarł na mnie ogromne wrażenie,bowiem każda sekwencja była ważna.
Pokazano w nim szczerą prawdę,aż do bólu.
W pewnych momentach bardzo się denerwowałam.
Pierwszy raz kiedy poinformowano Mille Jovovich dlaczego straciła pamięć.
Pod prysznicem wraz z wodą spłynął na nią gaz ,który zablokował wspomnienia.
To było potwierdzenie moich wcześniejszych odkryć,kiedy to zostałam poinformowana,że każda molekuła wody ma mieć zupełnie inny skład cząsteczkowy.
Mam podane jak ma wyglądać wzór na właściwa wodę.

I zostało mi podane,ze właśnie ta zmieniona molekuła wody powoduje min. brak dostępu do naszych wspomnień i wiedzy.

Już kilka lat temu dostawałam inf. w momencie kiedy pytałam się o planety,że to nie planety tylko wyspy.
A jak wyspy to znaczy,że mamy ocean,a to z kolei oznacza,że wszystko jest wodą o odpowiednich strukturach.

I w momencie sceny z prysznicem w tym filmie zorientowałam się jak to zostało zrobione.

Kolejne ważne podpowiedzi i potwierdzenia,
Cała akcja dzieje się pod Ziemią.
Są tam laboratoria oraz główna zarządzająca sztuczna inteligencja.Głowna pszczoła,bo ten kompleks został nazwany ulem.
Pszczoły i ul : nie bez powodu Einstein powiedział,że po wyginięciu ostatniej pszczoły zostanie nam niewiele , ok 4 lat życia.
Pszczoły wymierają masowo co wszyscy wiemy,tylko mało kto wie kim tak naprawdę jest pszczoła. Za długo teraz wyjaśniać szczegóły,ważna jest królowa.
Od królowej zależy życie tysięcy pszczół.
Nie bez powodu królowa angielska podarowała w prezencie Franiowi po wyborze na papieża wielką pszczołę.
To symbol oznaczający,że daje mu we władanie roje pszczół, czyli nasze życie.

O tym co widziałam w podziemnych laboratoriach też pisałam, widziałam po prostu makabrę,coś czego ludziom nawet nie mieści się w głowie,bo mnie się też nie mieściło,dopóki nie zobaczyłam. Poniekąd zostało to potwierdzone w tym filmie i zapewne w wielu innych,może jeszcze kiedyś uda mi się natrafić na odpowiedni film.

Pisałam tez o korporacjach jakim są wielkim zagrożeniem i niebezpieczeństwem dla normalnych ludzi tam pracujących,widziałam sieci oplatające głowy i całe sylwetki takich pracowników.
W tym filmie zostali zarażeni wirusem,samopowielającym się inteligentnym białkiem niszczącym strukturę człowieczeństwa,automatycznie autującym…Duszę !
Pamiętamy szał na białkowa dietę Dukana,instynkt samozachowaczy uratował mnie przed zastosowaniem jej,a później dowiedziałam się jak wielkim zagrożeniem dla naszego życia jest ta dieta, co potwierdziły mi kolejne opisy przypadków zrujnowanego zdrowia potencjalnych dukanowiczów.

Zrozumiałam tez dlaczego Fema przygotowała tyle worków na ‚Śmieci”.
Oprócz wielu zagrożeń przygotowanych dla nas i na nas,mamy obecnie falę zainfekowanych uchodźców, zanim jednak wyklują się choróbska,armia czarnuchów jest zaopatrywana w broń szykując nam zagładę. Berety mają zryte biciem o ziemię,resztę dokonuje barbarzyński islam pod postacią wytycznych z koranu i diabła w ludzkim ciele czyli Mahometa.

Ifryt napisał – niech będzie że to ,,,mężczyzna 🙂 Mnie jest obojętne,grunt,ze nie tylko ja odebrałam pozytywnie Jego energię,przynajmniej w tej chwili,bo… wszystko…płynie…panta rei !

„ Tam jest zawarty pozytywny przekaz, ale trzeba go w sobie obudzić, a nie się skupiać tylko na negatywach, dobro jest silniejsze od zła.
Szykować to oni sobie mogą… „
https://mistykabb.wordpress.com/2015/09/13/nowe-aktualnosci/comment-page-1/#comment-17747

Zgadza się Ifryt- wszystko się zgadza.
Tylko powiedz proszę jak działa wojsko ?
Generał,admirał lub inny przełożony musi mieć odpowiednie nastawienie do działań wojennych,których się podejmuje?
Tak ? Tak.
Inaczej nie ma motywacji,by dobrze zorganizować i przygotować przebieg bitwy i poszczególne jej sekwencje,czyli atak,odparcie ataku,przygotowanie odpowiedniej broni,znalezienie przeciwnika,znalezienie jego słabego punktu,znalezienie jego czułego punktu,zapoznanie się z topografią terenu,zapoznanie się ze zwyczajami wroga,zapoznanie się z jego religią i przyzwyczajeniami,znalezienie korzenia tych wszystkich doktryn.

I tutaj pozytywna energia jest potrzebna,bowiem napędza odpowiednie działania,ale ich nie wyręczy!

Samo się bowiem nic nie zrobi,a latanie na miotle na hurra jest po prosty śmieszne o ile nie żenujące.
Do doskonałego planu działań wojennych jest potrzebna niezliczona ilość informacji,by szczegółowo rozpracować wroga i opracować skuteczną ofensywę. Sama pozytywna energia nie wystarczy do zorganizowania tego wszystkiego,trzeba mieć wszechstronną wiedzę.

To jest zadanie zwiadowców i to na każdym polu.
Z tego powodu przekazuję Wam informacje,które mają Was naprowadzić, bo i mnie naprowadzają na kolejne puzzelki potrzebne do tej bitwy.

Nic nie jest oderwane od naszego życia,a posługując się z wygodnictwa miłosierdziem,bo dla wielu jest tak najłatwiej to możemy w najlepszym wypadku stracić życie,a w najgorszym naszą nieśmiertelność- naszą Duszę i być jak zoombi w demonach zła.

Nie chciałabym,cy po tych wszystkich działaniach,które nam przygotowano z ich strony ten rozdział naszego jestestwa zakończył się tak jak na tym filmie.
Pozostała tylko Milla z karabinem w dłoni.
I co dalej???
Nie ma nic ?
Cokolwiek dalej będzie ?
Co będzie?
Przygrywka do tego scenariusza już rozbrzmiewa.
Z tego powodu cała ta strona poświęcona jest budzeniu Was z letargu,który został skrupulatnie wprowadzony w czyn.
Potrzebne do tego są atrybuty,które macie szanse odzyskać jeżeli drzemie w Was jeszcze jedna,choćby ostatnia komórka zawierająca Boskie Tchnienie.
Pobudzić neuroprzekaźniki w Waszym superkomputerze pomoże Wam przepis na nalewkę czosnkowa podany przez Mukiego.
Samo się nic nie zrobi. Swój organizm fizyko-chemiczny należy zrewitalizować fizycznie,a części biosfery energetycznej energetycznie.
To idzie w parze. Pojedynczo nic nie zadziała.

Do tego potrzebne są kolejne działania : codzienne oczyszczanie się i zakładanie ochron.
Przecież nasi oprawcy jada z tymi rytuałami po kilka razy dziennie dzień w dzień. Msza rano,w południe i wieczorem. Debile obijają czoła 5 x dziennie.
Inni sataniści również co dzień coś tam wyczyniają.
Oznacza to jedno- nic nie mają na stałe !
Ale Wy tez nie macie.
A potem rytuały jako triduum paschalne o czym pisałam: piątek sobota i niedziela.

Tak więc nie tylko raz na jakiś czas ,kiedy wam się przypomni lecz codziennie.
Do wywalenia jest leń i bałagan w domu,bo chaos przyciąga chaos, brud przyciąga brud.
Lenistwo i przyzwyczajenia to kolejne programy.
Jest tego sporo,co regularnie Wam opisywałam,wiec powtarzać nie będę.

Pracuję nad sobą i swoimi bliskimi od 4 lat.Były dni,kiedy mogłam sobie na to pozwolić,że trwało to i kilka godzin dziennie.Mój dar,nie jest tylko moim darem,jest i Waszym,tylko ja sobie go obudziłam,regularną pracą, determinacją,skrupulatnością,dociekliwością i precyzją.

Teraz pracuję po 2 -3 godz. dziennie.
Nic mi z nieba samo nie spadło,wypracowałam to sobie,dzięki każdemu dniu poświęconemu na to dostawałam coraz to nowsze informacje wycelowane w kolejny punkt,który należy uwzględnić,bo to puzzelki. Nic nie przychodzi od razu,ani naraz,bo nie mamy w tej chwili takiej percepcji.

Udało mi się, bo wierzyłam że jest jakaś energia którą mogę prosić o pomoc.
Ale to nie wszystko.
Zawsze byłam optymistką,wiedziałam,ze mi się uda,że musi się udać,a to…pozytywna energia.
Czasami na niektórych pohuczę,bo nie raz brakuje mi cierpliwości w momencie,kiedy tak jak Beata zadaje infantylne pytania,na które są odpowiedzi na całej Mistyce.
Jeżeli ktoś jest leniem i nie chce mu się czytać,a na dodatek uważa, że to wszystko bzdury,to ja nie mam o czym z taka osobą rozmawiać i czasu jej nie będę poświęcać,bo mam inne sprawy do załatwienia i nie ma zamiaru się cofać z powodu czyjegoś lenistwa czy malkontenctwa popartego zaindukowanymi programami.

Mnie tego czasu z osób fizycznych nikt nie poświęcił,a dostawałam od „mojego”koła adoracyjnego tylko baty,co pozostało im do dziś.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników.
I mam nadzieję,że zrozumieliście drugie dno,które Wam przekazałam w tym artykule 🙂
I jeszcze jedno,nigdy nie lubiłam oglądać filmów Sf,co okazało się być programem,który ma wiele osób szczególnie kobiet,gdyż …mogłoby im się coś przypomnieć.

resident evil

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Resident evil, rozwój duchowy, sieć pajęcza, Uzurpatorzy, Ziemia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

94 odpowiedzi na „Resident Evil

 1. BasiaB pisze:

  Tekst jest długi,wiem że bardzo trudno utrzymać tak długo skupienie i koncentrację,więc polecam czytać go po kawałku,by zrozumieć treść.
  Niestety nie mogłam tego napisać krócej.
  Wiecie dobrze jak reaguję na czytanie bez zrozumienia 🙂

   • BasiaB pisze:

    Bardzo dobrze,bardzo,” wrota” – często to słyszę.

   • BasiaB pisze:

    DJ Marco – poszłam sobie na ten film,w związku z tym,że jest to 9 część II sezonu,znalazłam I sezon i 1-2 część,od których to zaczęłam oglądanie Gwiezdnych wrót 🙂
    Jestem bardzo zadowolona z faktu podesłania przez Ciebie tego filmu,bowiem juz w pierwszych sekwencjach odkryłam pewne istotne informacje,ale…napiszę jak dobrnę do końca,sądzę,że weekend mi wystarczy 🙂
    Same Gwiezdne Wrota obejrzałam jako jeden film w TV i pamiętam jak nawet wtedy,kiedy nie zajmowałam się takimi tematami przykuł wówczas moją uwagę.

    • Krysia B pisze:

     Mnie tez utkwił i ostatnio wiele razy powracała do mnie ta nazwa, ale nie wiedziałam o co chodzi.

    • WR pisze:

     Weekend Ci na pewniaka nie wystarczy – to zdecydowanie za mało czasu !
     Realnie to może 1,5-2 m-cy ale przy apetycie oglądania minimum po 3 lub więcej odcinków dziennie (1 odc. to średnio ok. 40 do 50 min.)
     😉

    • BasiaB pisze:

     WR – no to pięknie !
     Trudno, może wystarczy mi kilka odcinków na początek,by w związku z tym podzielić się z Wami moimi odkryciami. Zobaczę co z tego wyniknie 😀

 2. Ifryt pisze:

  Basiu dam Ci radę, nie imituj męskiej energi bo kiepsko Ci to wychodzi 😉
  Jesteś równie męska jak posłowie w naszym sejmnie, czy inne zjeby w garniturach 😀
  Bądż sobą lepiej, i taka napewno jesteś dużo lepsza i piękniejsza wewnętrznie.

  Natomiast co do artykułu, to wiadomo że nasze rządy to sprzedajne cioty i niema co na nich liczyć, nie należy wpatrywać się we władze.
  To jest wogóle niewłaściwy adresat, za bardzo nam wpojono żeby wpatrywać się w to co zrobi władza, a to nie są jacyś mistyczni władcy stanowiący jedność ze swoim ludem 😉
  Władza swoje a ludzie swoje. To raczej oni są wrogami niż Ci muzułmanie.

  Na muzułmanów nie trzeba wielkiej strategi, jak przyjdą to dostaną łomot, bo to Polska nie elegancja Francja.

  • BasiaB pisze:

   Ifryt nigdy nie imitowałam męskiej energii to raz,kto mnie zna osobiście ten wie.
   Zawsze tak pisałam.
   Po drugie największym błędem jest niedocenianie przeciwnika,który nota bene rozbujał się ponad miarę.
   Trzy – już pisałam,że muzułmanie to broń genetyczna w rękach Hebronów,a to oznacza, że jako tako sami bez swojego impulsu nic nie znaczą.
   Impuls jest wysyłany do Zofijki,ale to byłoby za mało by tą bandę genetycznych oprawców pobudzić do działania. Muszą dostać bardzo czytelny wzór,który mają powielać.Tym wzorem jest wpajanie i pokazywanie od dziecka jak zabijać,czym co w zabijaniu jest najważniejsze. Głowa odcina się zasilanie do sieci. I to min. pokazywały newsy w necie o muzułmanach.
   W „resydencie” okazało się,że tylko kula w głowę zabija zoombi,
   Cztery – też już pisałam, że świecie dla większości niewidzialnym i niesłyszalnym wrze i więcej się dzieje,niż w namacalnym i fizycznym. Najpierw wszystko zadziewa się energetycznie,a kiedy w porę nie zostanie zlikwidowana przyczyna przejawia się w fizyczności.
   Tak jest z chorobami. Przyczyną są wydarzenia energetyczne, potem następuje zapaść komórek objawiająca się np. katarem.
   Siada układ immunologiczny.
   Pięć – komputer jest i fizyczny i energetyczny,chociaż szala przechyla się na rzecz energetycznego.
   Piszesz o władzy.
   Zapomniałeś kto rozdaje karty?
   Zapomniałeś kto to wszystko poukładał,kto jest przyczyna tego całego zła i wpojonego w ludzi fałszywego obrazu miłości i miłosierdzia ?
   By dutkać każdego naiwniaka z najważniejszej i najmocniejszej energii jaka funkcjonuje we Wszechświecie ?
   Nie mogą jej posiąść, bo nie posiadają tego tchnienia,ale mają dostęp do klucza dzięki któremu zdobywają co dusza zapragnie.
   I to sedno masz opisane na wszystkich stronach Mistyki.
   A ja się nie będę certolić w piękne słówka,bo nimi jest zalany cały ezoteryczny świat mamiąc rzesze miłosiernych i pełnych miłości.
   Piszę tak jasno czytelnie, a czasami dosadnie byście zrozumieli, by Wami wstrząsnąć.
   I miłość nie jest równoznaczna z pięknymi słówkami.
   To jak zwykle wpajany fałszywy program.
   Miłość to właściwe postępowanie zgodne z głównym wzorcem,który hebrończycy chcieli wykorzystać licząc na to,że żaden święty nie podniesie na nich ręki,bo to sprzeczne z miłością, zapomnieli że miłość i miłosierdzie nie oznacza głupoty.
   Miłość nie oznacza nadstawiania drugiego policzka,co tak upojnie wmawiają każdemu zaprogramowanemu.
   Kochaj bliźniego.
   Tak kocham bliźniego i pomagam jak mogę, dlatego tyle czasu spędzam z Wami, co nie oznacza, że będę kochać przebierańca jakiejkolwiek maści, bo to nie to samo.

   • Ifryt pisze:

    To na początku to był przytyk żebyś przestała się wymądżać na temat mojej płciowości 😛

    Natomiast generalnie to ja się z Tobą zgadzam, a jeśli coś gadałem o panikowaniu to raczej z troski, bo to w niczym nie pomaga takie podejście.
    Wiadomoże że im więcej się wie tym lepiej, ale też nie na zasadzie umartwiania się, bo się z tego zrobi katolicka „droga krzyżowa” i cierpiętnictwo.

    • BasiaB pisze:

     Nigdy się nie umartwiałam i nie mam takiego zamiaru,wręcz przeciwnie to kolejny dogmat ku chwale zbawienia,którego każdy powinien się pozbyć.
     Tak jak powinien się pozbyć strachu.
     We mnie nie ma strachu dlatego te informacje nie robią na mnie wrażenia oprócz stricte informacyjnego bym wiedziała z jakimże to gównem mam do czynienia.

     Jeżeli uważasz, że informacje przeze mnie udostępniane to jakaś forma cierpiętnictwa to Ty masz problem,bo ja tak tego nie widzę.

    • Ifryt pisze:

     Nie tyle informacje co te rozpaczania, ale może już nie kontynłujmy tego tematu 😉
     Zresztą niemam pretensji o nic, tylko chciałem inne spojrzenie wnieść.

 3. Ifryt pisze:

  Warto też wziąć pod uwagę to, że tworzenie złudzenia nadmiernej potęgi przeciwnika, jest zabójcze dla jednostek słabszych 😉 Poprostu spękają nim cokolwiek się wydarzy.

  Myśle że też po trochu o to właśnie chodzi w tych przekazach.
  Jest takie przysłowie że górale z Afganistanu, niewiedzieli że radziecka armia jest niezwyciężona i dlatego ją pokonali 🙂

  Odnośnie Arabi Saudyjskiej i tego kamienia w Mekce, to określanie tego jako „urządzenie” jest wielkim uproszczeniem 😉 Gdyby to było takie łatwe…

  Tu chodzi o sprawy psychiczne i duchowe, niezwykle subtelne, i o ile jeszcze na psychike można wpływać w sposób łopatologiczny, to już z duchem nie jest tak łatwo, trzeba być Geniuszem.

 4. Krysia B pisze:

  Hmm, wygląda mi na to, że co do Mekki to obydwoje macie rację.

  • Ifryt pisze:

   Bo widzisz Krysiu ja tam od początku nie twierdziłem że Basia jakieś głupoty gada czy coś, tylko że upraszcza te kwestie.

   • BasiaB pisze:

    Ifryt – te rzeczy są tak skomplikowane, że tego nawet nie można przestawić,chociaż jak przedstawiam co uważam za stosowne,to ludziom się w głowach nie mieści i uznają to za bzdury. No i całe szczęście, bo niewiele jest osób,które widzą coś poza klapkami założone na oczy,uszy,usta,wiedzenie i czucie.
    A ja wówczas wiem z kim mam do czynienia.
    Mądrej głowie dość po słowie i jest na tej stronie wielu stałych czytelników,którzy w lot łapią ta wiedzę.
    Poza tym…jesteś pierwszą osoba,która napisała,że upraszczam te kwestie 😀
    Mam w takim razie nadzieję, że rozumiesz co pisuję, bo wielu niestety nie, ale to nie mój problem, nie dla nich ta wiedza, tylko dla tych nielicznych perełek 🙂

    • Ifryt pisze:

     To trzeba było tak od razu 😀
     Wiadomo że tylko perełki są ważne, a że perełki są perełkami i szlachetność mają we krwi to już inna sprawa 😛 Odwieczny problem z niedojrzałymi istotami miłości.

    • BasiaB pisze:

     no i Ok 😀

    • Andzia pisze:

     Wiara w ludzi przywrócona
     – oto krótki filmik mogący dodać trochę otuchy ludziom:
     http://www.cda.pl/video/482632ab?a=1
     a co dajesz innym powraca,

     😉

    • BasiaB pisze:

     Andziu – należy rozróżnić rozdawanie energii miłości i miłosierdzia komu popadnie,bo jak widzę ten program trzyma się u Ciebie świetnie,od zdroworozsądkowego humanitaryzmu będącego naszym właściwym dziedzictwem.
     Program rozdawnictwa rozwala energię i nie wróci w żaden sposób,bo gdyby tak było nie mielibyśmy tyle nieszczęść,które zostały udostępnione chociażby przez Zagadkę w tym poście :
     https://mistykabb.wordpress.com/2015/09/16/resident-evil/comment-page-1/#comment-17783

    • BasiaB pisze:

     Andziu – przeczytaj dokładnie ten tekst- w tej chwili znalazłam go na Fb:
     „Karolina Hirth

     Uważam, chodź mogę się mylić, że jesteśmy świadkami niesamowicie ogromnej manipulacji społecznej i chodzi tu o uchodźców. Wmawia się nam, że to kwestia bycia dobrym człowiekiem i należy im pomóc, bo tego wymaga człowieczeństwo i chodź starałam się w to uwierzyć, to za nic nie potrafię znaleźć w tym sensu. Co pokazuje te ponure zdjęcie niżej.
     Gdzie była ta ich dobroć, gdy miliony dzieci umierały w Afryce?
     gdy tysiące osób umierało w Polsce!
     do dziś pamiętam historię już zmarłego Piotra Radonia, chłopaka, który jako jedyna osoba w Polsce nie miał, ani rąk, ani nóg, chłopak, który chciał walczyć o marzenia i nie poddawał się i zamiast liczyć na rentę, zasiłek, studiował i chciał pracować, ale potrzebował pomocy.
     Tak! potrzebował pomocy i to od państwa! bo leczenie i leki, są w Polsce drogie, a jego sytuacja była wyjątkowo trudna! Państwo zabrało mu prawo do otrzymywania pomocy z państwa, zabrali mu, gdy skończył 18 lat! Piotr był dobrym człowiekiem, wiele razy pomagał innym, a sam potrzebował pomocy!
     Gdzie była wtedy idea człowieczeństwa? czemu wtedy nas rząd nie pomagał? a teraz chcą pomagać obcym i to ludziom z kultury, która zatrzymała się w rozwoju i jest dzika! W Polsce wielu ludziom zabiera się możliwość otrzymania pomocy!
     Czemu mamy pomagać tym, którzy mają drogie telefony, markowe ubrania i których stać na taką podróż, jak z Syrii do Europy, jak w Polsce wiele osób nie stać na takie telefony, ubiory, czy podróże! I od kiedy rządu opiera się o dobro ludzi!?
     Przecież oni zawsze myślą o sobie! I czemu mamy pomagać obcym! Gdy Polacy muszą uciekać z kraju, bo im się zabiera godność? To manipulacja, tu nie chodzi o dobroć, a ci którzy tak myślą, w moim odczuciu są albo głupi, albo naiwny, no chyba, że ja jestem głupia i czegoś tu nie rozumiem! „

 5. AdkaZagadka pisze:

  Witam! Czytając w poniższym liście (do którego załączam link) fragment o eksperymentach koncernów farmaceutycznych usłyszałam nazwę Umbrella – tej samej korporacji co w serii Resident Evil. Ogarnęło mnie też uczucie strasznego smutku. Kiedy potem zobaczyłam tytuł Pani artykułu, byłam w lekkim szoku i poczułam, że powinnam się tym koniecznie podzielić…

  • BasiaB pisze:

   Dzięki Adko- Zagadko.
   Mnie zupełnie nie cieszy fakt, że moje wizje mają potwierdzenie w rzeczywistości, ale gdybyśmy o tym wszystkim nie wiedzieli,nie mielibyśmy informacji,nie potrafilibyśmy się tym zająć. Bo jak zająć się czymś o czym się nie ma zielonego pojęcia ?
   Poza tym..koniecznie muszę obejrzeć pozostałe części Resident Evil. Zobaczę co tam znajdę, tym bardziej,że ta część wyświetlona w zeszłym tygodniu jest całkowitą prawdą,a nawet powiedziałabym,niewiele z tego co wiem zostało tam pokazane,ale jak widać- chyba wszystko przede mną tym bardziej,że części jest więcej.
   A jak często piszę…oni się z nas śmieją i śmieją..
   Bo wiedzą, że my nie wierzymy w te filmy SF, bo wiedzą o naszym zaprogramowaniu w tej kwestii jak i w wielu innych.
   I to jest to o co cały czas się staram – odzyskać wiedzę, bo ta daje nam możliwości.
   W celu jej odzyskania i odzyskania wspomnień należy przywrócić właściwy skład cząsteczkowy wody. Zneutralizować obezwładniający naszą pamięć gaz usypiający zawarty w obecnej H2O

   • Aina pisze:

    Witajcie . Tu mozna oddać glos z zadaniem rezygnacji z obowiązku szczepien HPV:

    Szczepienia przeciw HPV (wirusowi brodawczaka ludzkiego), które od 2017 roku będą w Polsce obowiązkowe dla wszystkich 12-letnich dziewczynek, są obecnie wycofywane z wielu krajów.

    Powodują bowiem groźne skutki uboczne, a ich skuteczność w zapobieganiu rakowi szyjki macicy wcale nie jest potwierdzona (niezależne badania zostaną ukończone dopiero w 2018 r., dotychczasowe dane pochodzą tylko od producenta tej szczepionki).

    Zwracamy się do Ciebie z prośbą o podpisanie petycji z żądaniem rezygnacji z wprowadzenia obowiązku szczepień przeciw HPV, przynajmniej do czasu, gdy ich skuteczność i bezpieczeństwo zostaną ocenione przez niezależnych badaczy. Zaprotestujmy przeciwko przymusowemu podawaniu dwunastoletnim dziewczynkom nieprzebadanych szczepionek, które prowadzą do groźnych dla zdrowia i życia powikłań.

    Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego

  • BasiaB pisze:

   Mocny tekst.
   Zięba jest doskonały w celności merytorycznej i adekwatnym użyciu argumentów.

 6. tomasinoo pisze:

  Witam, a gdzie można znaleźć pełen opis nalewki tybetańskiej Mukiego? Niby są opisy lecz pisze o jakiś kluczach i że na tym Muki zakończy.

 7. tomasinoo pisze:

  Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

 8. Minerałek pisze:

  Najpierw zrób nalewki, to proces 4-ro tygodniowy, po tym czasie, jak nic nie znajdziesz to sie odezwij.Zaznaczam, nie jest to łatwe, samo rozdrabnianie czosnku pod alkoholem bez dostepu powietrza i metalu.

  • Tomasino pisze:

   Czyli np drewniana palka w sloiku z wodka, aby nie wystawal czosnek. Czy musi byc czyms zakryty. Potem odstawic na 4 tyg jed do lodowki 2 na parapet?

   • BasiaB pisze:

    Tomasino – jak już utłuczesz ten czosnek jakimś drewnianym lub plastikowym narzędziem w tej wódce,to proporcje są tak dobrane,że akurat ta ilość czosnku i ta ilość tej wódki zakrywa po brzegi ten czosnek.
    Robisz takie 2 słoiki.
    Jeden szczelnie zakręcony trzymasz na oknie,by fala światła docierała do tej nalewki.
    Drugi trzymasz np. w piwnicy,a jak nie masz piwnicy to wymyśl sobie jakiekolwiek zimne i kompletnie ciemne miejsce.
    Lodówka odpada,bo tam jednak światło co jakiś czas jest 🙂
    Odstawiasz to na 2 tygodnie- takie pomiażdżone w tej wódce.
    Po 2 tyg, zlewasz jak najszybciej,by jak najmniej dostało sie powietrza do kolejnych 2 słoików wygotowanych i zdezynfekowanych jak poprzednie.
    Ciemna noc do ciemnej nocy,dzień do dnia.
    na kolejne 2 tygodnie odstawiasz tak samo.Ciemne do ciemnego,jasne do jasnegoa tymczasem robisz sobie wit,C liposomalną.
    Po łącznie 4 tyg. możesz to używać.
    zaczynasz od 1 kropli nalewki dziennej rano przez 1 tydzień i po 1 kropli nocnej na noc przez pierwszy tydzień i tak kolejno:
    po 2 krople w 2 tygodniu
    po 3 krople w 3 tygodniu
    nie doczytałam tylko kiedy brać tą wit. C liposomalną,ale pewnie Minerałek nas oświeci 🙂
    Nocna nalewka może być dodatkowo w ciemnym słoiku,ja nie miałam wiec owinęłam ten słoik,by tam nawet ździebko światła się nie dostało,mimo że trzymam w piwnicy.
    Obłupywać należy bardzo ostrożnie,by nie zrobić w tym czasie pęknięć w ząbku,bo jego wartość utlenia się w astronomicznym tempie jak to określił Muki.
    Nie robimy nic nożem,bo metal tez temu szkodzi.
    Mnie ta „zabawa” zajęła kilka godzin.

    • BasiaB pisze:

     Przymierzam się do zrobienia kolejnych 2 słoików,może teraz pójdzie mi lepiej,bo ćwiczenie czyni mistrza,a czosnek już kupiłam 🙂

    • tomasinoo pisze:

     Wyczerpująca odpowiedź. Dzięki. Jeszcze się dopytam 🙂 czy należy brać to z vit C? Skoro po 1 kropli dziennie przez tydzień, itd a znalazłem gdzieś, że dochodzimy do 25 to ile to bierzemy? Rok? Nie zdąży się zepsuć, lub wyparować? Pozdrawiam.

     tutaj np jest coś http://www.kardiochirurgia.cm-uj.krakow.pl/sons/nalewka.html
     lecz nie jest to dzienna i nocna tylko po prostu nalewka.

    • BasiaB pisze:

     Nie czytaj Tomassino tego co piszą inni,bo inni nie znają sposobu przygotowania nalewki wg Mukiego,wiec ich porady na nic się zdadzą.
     Napisałam – o Witaminie C liposomalnej – jak brać napisze nam Mineralek.
     A nalewka się nie zepsuje.
     Chociaż wątpię,by ta jedna porcja na tyle Ci wystarczyła.
     Z tego co wiem co Muki pisał,kazdy sam po pewnym czasie będzie wiedział po ile kropli i jak długo ma to brać,naprawi Ci się w międzyczasie spora ilość neuroprzekaźników i one Cie być może pokierują,a jak nie one, to może Muki 🙂
     Lub Ty sam jak zastosujesz się do pewnej przynajmniej części wytycznych z tej strony 🙂
     Zaczniesz może słyszeć ? czego Ci serdecznie życzę 🙂

 9. tomasinoo pisze:

  Zależy co słyszeć, pól roku temu słyszałem w uszach, tylko nie wiem czy po tygodniu Ormusu, czy jak przestałem Falun Dafa, że mnie tracą i jakiś dziwne zdanie potem jak głos z reklamy 🙂 hihi
  Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

  • tomasinoo pisze:

   Jeszcze jedno może dziwne pytanie, lecz czy jak ta nalewka ciemna się już zrobi. To w np komórce po ciemku ja dawkować? Czy wystarczy już szafka?

   • BasiaB pisze:

    Co do nalewki,jeszcze jej nie zrobiłes,wiec zaczekaj na reszte inf. od Mukiego.Nie spieszy sie z tym teraz.
    Co do poprzedniego postu…głos z reklamy…
    no cóż czym jest głos z reklamy,zastanów sie to program sterujacy,a bioroboty wykorzystane jako posrednik przekazują Ci nagranie.

    • tomasinoo pisze:

     Nalewka zrobiona i teraz czeka na odpowiedni dzień. Czekam na lecytynę i w tygodniu witaminka C, będzie zrobiona. Macie może doświadczenie odnośnie vit C i dzieci (3 latka). W książce ukryte terapie wyczytałem, że wit c wypukuje m.in. metale ciężkie i pomaga. Mój chłopak ma wiecznie katar (pewnie alergia) i od tego ciągle jest chory i mu to po gardle spływa.

    • BasiaB pisze:

     To nie tylko alergia u Twojego dziecka,to przede wszystkim tzw. Śluz.
     A ten z kolei jest wynikiem jedzenia produktów go wytwarzających.
     Należą do nich min. banany,słodycze,chleb,ciasteczka,bułeczki.
     Więcej na ten temat poczytaj tu i w innych podobnych działach :
     http://medycyna-chinska.blogspot.com/2010/11/sluz_04.html

    • BasiaB pisze:

     Należy pamiętać,że suplementy nie zastąpią zdroworozsądkowej diety,bowiem odpowiednio i właściwie skomponowane jedzenie również leczy.
     W momencie stosowania niewłasciwych produktów żywieniowych zażywanie suplementacji to jak kopanie się z koniem.
     Suplementacja ma pomagać,a nie zastępować.

    • tomasinoo pisze:

     Z tym śluzem to się zgadzam. Choć ja osobiście staram się jeść odpowiednio a od roku stosuje kuchnie 5 przemian właśnie, lecz widzę, iż popełniłem kilka błędów. Co do małego to nie uniknę pewnych rzeczy, lecz ogólnie staramy się np. zamiast słodyczy dawać rodzynki, suszone ananasy banany itp, nie pije koli i tego typu napoi. Ja też mam chroniczny katar i od lat walczę i chyba już wszystko robiłem. Pozdrawiam.

    • BasiaB pisze:

     Tomassino,jeszcze zapomniałam o mleku i zbyt dużej ilości białka.
     Mleko słodkie pod każda postacią odpada.
     Mięso 1 -2 x w tygodniu wliczajac w to wędliny na kanapkach.dziecku zamiast słodyczy dawaj ugotowana marchewkę,jest słodka i zapewnia słodycz, której domaga się organizm, a właściwie Śledziona.
     Taka słodycz pochodząca z warzyw i owoców jest potrzebna,cukierki i inne – odpada.
     Gotowanie wg 5 przemian to dobry pomysł,chociaż czasochłonny,wystarczy zapamiętać jakie rzeczy jeść,a jakie nie.
     Kiedyś napisałam taka rozpiskę w jaki sposób należy sobie rozplanować jedzenie w ciągu dnia i dlaczego.
     Bardziej okrągłym sie przyda,a tym chudszym również,bo to zapewnia równowagę bioenergetyczna w organizmie:
     http://vistafit.manifo.com/odchudzanie

    • tomasinoo pisze:

     Zaraz się zapoznam. Pozdrawiam.

    • tomasinoo pisze:

     O jejku. Jak tak się naczytam, że najlepiej nie jeść pieczywa, na ciepło do tego, aby najlepiej warzywa i do tego starczyło na to z pensji to ja nie wiem co jeść. 😦 i bez nabiału. Nie ogarniam trochę.

     Mogą być grzanki co dzień rano?

 10. Ania pisze:

  🙂 Jajka zwłaszcza na miękko to są b dobre – posłuchaj Jerzego Zięby.

  • BasiaB pisze:

   Dodaję tą odpowiedź pod postem Ani.
   Tomassio – ogarnij sie trochę .
   Jakie grzanki,to może być sporadycznie,ale nie tędy droga.
   Większość z was wpisy na Mistyce traktuje jako bajkę lub Sf.
   To wielki błąd.
   Moja wędrówke po tym co niewidzialne i niesłyszalne rozpoczęłam od dbania o siebie,zmiany szkodliwych przyzwyczajeń żywieniowych,bo zaflegmiony organizm,a tym samym Serce i mózg tworzy z nas zoombi.
   Nie miałam wcześniej świadomosci, te kilkanaście lat temu, do czego mnie to doprowadzi.
   Natomiast cały czas czułam jakby coś było przede mną ukryte.
   Jakbym była za jakąś kurtyną,poza którą jest coś więcej,ale nie potrafię jej zidentyfikować,a tym samym przedrzeć się przez nią.
   Bardzo chorowałam i był jedyny powód dla którego zaczęłam walczyć o siebie.Uzyskałam tym samym większą sterylność od wszelkich toksyn w organizmie,czyściłam go na wszelkie sposoby, i nagle choć powoli zaczęłam widzieć to co zawsze wiedziałam, że istnieje.
   Nikt nie zrozumie o co chodzi w tym wszystkim dopóki nie zajmie się swoim organizmem,swoim życiem i zdrowiem.
   Po prostu kurtyna założona na wszelkie sposoby przez hieny cmentarne, założona na przestrzeni dziejów trzyma się mocno i za każdym wcieleniem jest grubsza i silniejsza.
   Napisałam : mniej cukru w cukrze !Tutaj chodzi o nas,a nie o nich !
   Większość nie tylko ma problemy z czytaniem i zrozumieniem podstawowych informacji zawartych w tekście pisanym,ale juz na pewno nie rozumie tego co przekazujemy między wierszami.
   Nie jest w stanie zrozumieć tego drugiego i właściwego przekazu.

   Tomasino zacznij w takim razie od wdrożenia takich bardziej korzystnych przyzwyczajeń.
   Przysłowie ” przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka” jest jak najbardziej adekwatne.
   Złe przyzwyczajenie nas niszczy,dlatego bo to jest program,który przeciąga Was przez życie.
   Program bardzo niebezpieczny,bo bazujący na Waszym nierozgarnięciu,a tym samym lenistwie.
   Przyzwyczajenie jest pewnego rodzaju wyręką,ale należy sobie je uzmysłowić i zniszczyć te destrukcyjne.

   Podsyłam nie tylko Tobie art. z akademii witalności,autorka tej strony w bardzo przystępny sposób przedstawia proste porady.
   Radzę się zapoznawać po kolei z art. tam umieszczonymi,bo warte są tego.Tomasino zacznij od tego:
   http://www.akademiawitalnosci.pl/zdrowe-odzywianie-od-czego-zaczac-czarna-lista/

   Natomiast mój art. przeczytałeś bez zrozumienia.
   Jakie drogie ??!!!
   Zupy są najtańszym sposobem żywienia.
   Napisałam tam : najprostsze potrawy,nie więcej jak 5-cio składnikowe !
   Można w to wliczyć sól i pieprz!
   Muszą być na maśle,ze 2 x tygodniu mogą być z mięsem.
   Wieczorem ugotować sobie np. płatki owsiane,bo mają być kleiste,a rano dolać gorącej wody i zjeść z duszonymi sezonowymi owocami!
   Jak poprawisz stan zdrowia rodziny można stosować świeże owoce.
   Nie mogą być płatki błyskawiczne,bo nie mają żadnych wartości.
   Owoce świeże wychładzają,a większość z Was jest po prostu od wewnątrz wyziębiona chociażby poprzez kawę i herbatę,które termicznie są wyziębiające.
   To z kolei powoduje,że Śledziona mająca zadania takie jak matka, nakarmienia wszystkich swoich dzieci czyli narządów nie ma sił na tą transformacjępożywienia,przez co cierpią jej wszystkie dzieci czyli narządy.Są zagłodzone.
   Tak w wielkim i czytelnym skrócie.
   Myślisz,że płacę ciężkie pieniądze i przeznaczam na studiowanie tyle czasu i energii dla kaprysu?
   Nie !
   To moje być albo nie być.
   Jeżeli tym samym jestem w stanie pomóc moim bliskim to dla mnie jest dodatkową motywacją.
   Obecnie studiuję zielarstwo – fitoterapię.
   Jeździmy na zjazdy tygodniowe,by za jedną podróżą zaliczyć jak najwięcej wykładów.
   Bo jest to dosyć daleko.
   Rodzina w domu zostaje sama,ja muszę ogarnąć podróż,wykłady i noclegi,przyjeżdżam bardzo zmęczona,bo wykłady trwają po 12 godzin,z przerwami na picie,zjedzenie wcześniej przygotowanych kanapek i siusiu.
   Od powrotu z tych wykładów nie sięgnęłam po chleb,wyszedł mi uszami.
   Ale w moim przypadku takie sporadyczne korzystanie z kanapek,nie robi mi większego bałaganu w organizmie,bo wiem jak szybciutko to naprawić,a i na codzień odżywiam się bardzo rozsądnie,wiec nie mam tyle do naprawiania.
   Czy uważasz,że kasza gryczana z kwaśnym mlekiem to taki drogi wydatek?
   Ziemniaki z mizerią ?
   Mleko świeże nie,ale wszelkie jego przetwory po fermentacyjne włącznie z serwatką po zrobieniu sera,to oprócz białych serów to wielkie dobrodziejstwo dla organizmu.
   Biały ser wychładza i powoduje właśnie Wilgoć,której następstwem jest Śluz.
   Ale kwaśne mleko ?
   W rozsądnych ilościach ma zbawienne działanie.
   W dziale zdrowotnym umieściliśmy bardzo sporo inf. o kiszonkach i błogosławionych zaletach octu jabłkowego.
   Zapoznaj się z tym.Poszukam linki jak skończę pisać ten przydługi post.
   Zmień przyzwyczajenia żywieniowe,to się robi powoli,ale systematycznie i zobaczysz inny świat innymi oczami.
   Też nie zmieniłam tego w jeden dzień,bop musiałam sobie znaleźć dostawców takich prostych zdrowych produktów rolniczych czy mięsnych.Jem mięso,ale bardzo sporadycznie.
   Jeżdżę regularnie na targ. I można mówić ,że opryskiwane,pestycydy,ale mam na to jedną odpowiedź,wybieram mniejsze zło,niz to z marketów.I tyle w temacie.
   Mam wielu dostawców dosyć dobrze sprawdzonych, jem bardzo dużo żółtek z kur od znajomej.
   Czasami nawet i po 5 dziennie.
   Słucham mojego organizmu i tym się kieruję w zakupach.

 11. tomasinoo pisze:

  Ja też szukam próbuje i coś mi tu nie pasuje. Jak by coś za zasłoną było, czyje to w kościach, lecz od 15 lat mimo przeróżnych prób może kilku udanych nie przyniosło mi to informacji ani wytchnienia itp. Do tego co teraz się dzieje to mnie krew zalewa już. Dziękuję za info. Jesteś bardzo pomocna. Pozdrawiam.

  • BasiaB pisze:

   Powoli Tomasino, jak nie z tej strony to z drugiej,w końcu Ci się uda przedrzeć, czego Ci z całego Serca życzę.
   Nie używaj tego typu sformułowań,bo nie wszystkie ich znaczenia zostały przez nas zniszczone i możesz dostać udaru lub wylewu,czego akurat Ci absolutnie nie życzę.

   • tomasinoo pisze:

    Witam, jeszcze się zapytam. Co sądzicie o olejach roślinnych. Wyczytałem w artykułach i np we fragmencie Największe kłamstwa naszej cywilizacji Pawlikowskiej Beaty, że zbawienne nawet oleje na zimno to jest mit i szkodzą.

    • BasiaB pisze:

     Tak,to samo mówi Zięba w swoich wykładach.Na moją wiedzę z zakresu zdrowia,to ma sens,ponieważ rośliny to nie ssaki,do których należymy,więc mają inne struktury biogeniczne.Tak więc tłuszcz ssaków jest nam w każdej formie bliższy niż roślinny.
     Z tego powodu dieta Kwaśniewskiego ma rację bytu i przynosiła osobom je stosującym znakomite efekty i została wraz z nim samym ośmieszona i wyrugowana.

 12. tomasinoo pisze:

  Tak przeglądając informację to chyba najlepiej nic nie jeść. Skoro jesteśmy najbardziej podobni np do małp powiedzmy goryla czy genetycznie do świni nawet przeszczepy serc były świńskie. To te zwierzęta nie gotowały, jadły na surowo. Do tego bez olei, czy zbóż itp. Czyli owoce, bulwy i do tego białko z mrówek, pędraków i jakiś robali .. bleee. Dodatkowo są one w innej strefie klimatycznej.

  • BasiaB pisze:

   Jak to nie gotowały,świnie hodowane w domu mają gotowane zboża i np. ziemniaki.
   Poza tym nie rób aż takich porównań,bo z małpa to mamy niewiele wspólnego,oprócz pewnych podobieństw,gdyż cała ta machlojka Darwina z ewolucją ma z prawdą niewiele wspólnego.
   Jemy to co rośnie w naszej strefie klimatycznej,masz to napisane w każdej książce z dietetyki med. chińskiej.
   Nie przekombinowuj.

 13. tomasinoo pisze:

  Skoro np. oleje zawarte w nasionach itp w sumie nam nie służą, mleko też nie a mam dosyć mięsa i kiełbas i przestałem jeść. To zostają mi kiszonki 🙂

  • BasiaB pisze:

   Niewielkie ilości olei roślinnych nam służą,bo maja wówczas działanie terapeutyczne,tak jak wyciągi z ziół i roślin.Jednak stosowanie ich tak nagminnie i powszechnie jak do tej pory – NIE.
   Każdy radykalizm jest szkodliwy.
   Mięs nie jedz,ale używaj sporo masła lub smalcu.
   Kiszonki – tak,ale tez bez jakiejś przesady,wszytko ma być w równowadze.

 14. tomasinoo pisze:

  Jeszcze się dopytam, bo na 100% smalec zrobiony samemu jest lepszy niż ten kupiony i nie wiadomo co w nim jest. Zwierzęta wiadomo jak są karmione i czym do tego antybiotyki itp to wszytko gromadzi się w tłuszczu jak go wytopię to to chyba też średnio. To chyba lepiej masło dobrej jakości.

 15. tomasinoo pisze:

  Witam, odcedziłem nalewki i dalej leżakują. Pewnie tak ma być. Ta co stała na słońcu ma kolor złocisty, ta co stała w komórce w ciemnościach jest zielonkawa. Tak samo z czosnkiem ten jeden był pod kolor żółty natomiast ten drugi był zielonkawy.Tak ma być? Pozdrawiam.

  • BasiaB pisze:

   Moja jest lekko ciemniejsza niż ta dzienna – o złotawym kolorze.
   I chyba taka ma być.

   • tomasinoo pisze:

    Witam, właśnie 4 tyg. czasu nalewka przeleżała Co dalej z nią?. Mam ją odblokować? pić kropla, potem dwie. Czy coś jeszcze ważnego Basiu?

    • BasiaB pisze:

     Tomassino, jest już odblokowana,ale tak na wszelki wypadek zmień trochę jej strukturę.
     Dolej do każdej z buteleczek po niewielkiej ilości octu jabłkowego,albo soku z cytryny,dodatkowo złamiesz kod,dodaj łyżkę miodu.
     Trzymaj na oknie – obydwie.
     A za 5 dni pij po 1 kropli,a potem po 2.
     na czczo.

   • tomasinoo pisze:

    Jeszcze jedno bo zmyliło mnie na czczo. ! kropla rano dziennej 2 wieczorem ciemnej?

    • Anna pisze:

     Przez tydzień po 1 kropli jednej i po jednej kropli drugiej, Potem po 2 krople każdej razem 4 a potem albo zostań na tych 4 albo zwiększ w 3cim tygodniu po 3 krople każdej razem 6 kropli. Ja trzymam się po 2 krople i piję w jednym czasie,
     Koniecznie coś tam sobie dodaj jak radzi Basia.

 16. BasiaB pisze:

  No i kocmołuchy działają jak żywa broń biologiczna :

  ” Zdecydowana większość niemieckich szpitali skarży się na duże przepełnienie, które jest spowodowane przyjmowaniem nadmiernej liczby chorych uchodźców. Według relacji dziennika „Die Welt” duża liczba hospicjonowanych uchodźców jest spowodowana ich wyjątkowo złym stanem zdrowia. Szpitale i kliniki mają z tym wiele problemów, gdyż występują tak duże różnice językowe i kulturowe, że badanie islamskich pacjentów jest bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe. Mężczyźni nie pozwalają się dotknąć przez kobiety-lekarki i przez pielęgniarki. U imigrantów występują choroby, z którymi niemiecka służba zdrowia już od lat nie miała do czynienia jak np. świerzb lub gruźlica. To wszystko powoduje, że dyrektorzy szpitali apelują do władz o pomoc w postaci zwiększonego zatrudnienia personelu medycznego, technicznego, ale także tłumaczy.”

  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/67071-merkel-caly-czas-chce-wiecej-imigrantow-a-w-jej-partii-dochodzi-juz-do-buntu

 17. BasiaB pisze:

  To jest forpoczta,to zwiadowcy :
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowo-odkryta-asteroida-2015-tb145-juz-za-dwa-tygodnie-zblizy-sie-bardzo-blisko-ziemi

  Utylizacja urządzeń i procesorów oraz wszelkich kodów zabezpieczających,chroniących to g…przed zniszczeniem.
  Każdy ślad i echo informacyjne powstałe po tym gównie i jego działaniach – utylizacja.

 18. BasiaB pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezwykla-aktywnosc-supermasywnej-czarnej-dziury-w-centrum-galaktyki-zadziwa-naukowcow
  A to ciekawe ?
  Muszę się chyba zastanowić :
  dlaczego?
  Co jest tego powodem?
  Co to jest?
  Co to oznacza ?
  Kto się tym zajął lub inaczej,kto maczał w tym palce ?
  Jakie to ma konsekwencje dla nas ?
  Z jakiego powodu zaczęło się tak dziać ?
  I czym w rzeczywistości jest G2 ?
  Czym jest SGR A
  A ta G2 to wygląda jak kometa,a kometą nie jest.
  Jakaś dziwna zbieżność z Bożym Narodzeniem ? !
  Jednak…naopowiadano nam tyle bajek na przestrzeni dziejów, że nie wierzę, by w trakcie narodzin Ofiary jaką sobie skonstruowali tworząc Je Sus a, jakaś malusia kometka pokazała się na „niebie”.
  Jeżeli cokolwiek to było, to na pewno nie kometka.
  BN za 11 tygodni.
  A Astronomiczne opowieści o konstelacjach i układzie planet czy gwiazd sprzed 2000 lat można sobie wsadzić w dupę,bo ostatnio pewne młode osoby opowiadały mi o treści filmu jaki był puszczany w TV o Dianie.
  Słuchałam i nie wierzyłam!
  Nie minęło jeszcze 20 lat od jej śmierci,a fabuła wydarzeń ma się nijak do ówczesnych doniesień,które akurat pamiętam bo śledziłam te doniesienia z braku jakichkolwiek innych możliwości rozrywki w tym czasie.
  Szary komunizm wprawdzie już odchodził,ale było to bardzo powolne żegnanie się z codziennym życiem.
  Za kilka lat dowiemy się, że popełniła samobójstwo, bo znana była z depresji.
  I tak tworzone są coraz to nowe wersje starych wydarzeń licząc na brak pamięci u ludzi.
  To co może być prawdą sprzed 2000 lat ?
  NIC !

 19. ania pisze:

  Basiu czekam na wrażenia po pierwszych odcinkach Gwiezdnych Wrót, ja widziałam wszystkie i b mnie wciągnęło oglądanie. 🙂 2-3 a nawet do 4 odcinków dziennie.

  • BasiaB pisze:

   Obejrzałam teraz 1-2 „Dzieci Bogów „,robię sobie przerwę i juz mam na pulpicie 3 / „Wewnętrzny wróg „.
   Nie wiedziałam,że tego jest tyle odcinków !
   Nie znoszę seriali !
   Może dotrwam do końca.
   Na razie…powiem tak…to jest prawda,bardzo się denerwowałam nawet na początku,kiedy nie było jeszcze żadnej specjalnej akcji,chyba jakaś pamięć komórkowa.
   Mam mnóstwo notatek,na ich podstawie opiszę Wam co wiem 😀

  • BasiaB pisze:

   Aniu, ile jest tych odcinków ?
   zamierzam dzisiaj obejrzeć z 5 .
   Może zajmie mi to wszystko mniej czasu niż 2 miesiące? 😀 Tym bardziej, że wieczory zaczynają być długie i chłodne 🙂
   A coś czuję, że będę musiała obejrzeć Gwiezdne wojny – Star Trek ? tak to się chyba nazywa ?
   W tej chwili wiem na pewno, że tutaj jest poszukiwany klucz, a w Star Treku? zobaczymy 😀
   Nie ma zbiegów okoliczności,napisałam wcześniej o SGR A,a tutaj mamy Wrota nazwane w filmie SG 1,wprawdzie wiem że to od Stargate,ale….czyżby SGR A było wrotami ? Takie miałam pierwsze skojarzenie,kiedy ta nazwa padła w filmie.

 20. ania pisze:

  Basiu sezonów jest 11 – Gwiezdne wrota SG1. Poza ty jest Gwiezdne Wrota – wszechświat też kilka sezonów i i Gwiezdne Wrota – Atlantyda – też kilka sezonów 🙂 Star Trek to inna bajka, oglądałam b dawno niektóre odcinki.
  Ja obejrzałam tylko Gwiezdne wrota SG1 wszystkie 11 sezonów w każdym sezonie jest ok 20 odcinków. 😀
  Ja już nie pracowałam, więc miałam dużo czasu, to było jak … „uzależnienie”?

  • BasiaB pisze:

   Matko jedyna przeszło 200 odcinków ?! mam obejrzeć? chyba nie dam rady !
   Trudno – coś wymyśle,by się z tym zapoznać.
   Przerwałam, by obejrzeć 13 Wojownika.
   Nic specjalnego,a durnowata postać Banderasa nie przynosiła zachwytu.
   Jednak…demony ciemności,ludzie-nie ludzie,demony zła, z rogami,węże-symbole,to samo co na czole goauldów.
   Powtarzająca się opowieść od zarania dziejów.

   • BasiaB pisze:

    czekam na załadowanie 4 odcinka,no – jakieś 200 jeszcze przede mną 😀

    • BasiaB pisze:

     zaparłam się – zaczyna się 5- ty,jutro a właściwie dziś siadam do pisania.
     „Komputer stosuje kod dwójkowy” _ to ważna informacja.

    • mrnice007 pisze:

     Nie możesz po polsku mówić??

    • BasiaB pisze:

     przecież napisałam 🙂
     Mr nice – napisałam co właśnie wtedy usłyszałam, uznając,że to niezmiernie ważna informacja.
     Napisałam,by może np. Ciebie olśniło co to oznacza,bo ja na komputerach w ogóle się nie znam.
     Nie wiem czym to się je,wiec wrzucam do …pracy dla wszystkich – łącznie ze mną.
     Kod dwójkowy.
     Czy to czasem nie chodzi o to,że każde z nas ma swój odpowiednik w ich komputerach?
     pamiętacie jak pisałam za Mukim o dubletach ?
     Bogowie kochają dublety?
     łapcie pierwszą myśl która Wam się nasunęła w tej chwili i napiszcie,w końcu nie tylko ja tutaj jestem od myślenia 😀

    • mrnice007 pisze:

     kod dwójkowy jest stosowany jako zapis licz wielokrotności 2 do n tej potęgi :
     2^0=1
     2^1=2
     itp. i np 3 to bedzie 0011, 4 to by było 0100, a 8 -1000, zas w komputerach stosuje sie system dziesiętny, i z tad mówi se ze dysk ma 500gb a faktycznie ma mniej (2^10=1024)/1000 jakies 480 gb.. to sa podstawy

     W wiki macie wiecej….

    • BasiaB pisze:

     Jeszcze niewiele rozumiem z tego co napisałeś,ale czuję, że o to chodzi. Jednak nie wiem jak to przełożyć w tej chwili na jakąkolwiek wartość dla nas do naszej pracy.
     O co chodzi,dlaczego to takie ważne?

    • Marcin pisze:

     Dopisz sobie jeszcze Andromedę i Ziemia ostatnie starcie to będziesz miała pół roku z głowy 😀

    • BasiaB pisze:

     Marcin…litości 😀
     ale jak się wcześniej nie oglądało i interesowało to teraz trzeba zasuwać z tym co wieczór,wczoraj obejrzałam jeszcze na małym ekraniku telefonu część 6 i…poszłam spać.

  • mrnice007 pisze:

   a rola goauldów?? a widziałas necronomicon?? w google wpisz 😀

   • BasiaB pisze:

    Dzieki !
    Wpisałam,zrobiło mi się niedobrze czytając tylko to co jest w wiki.
    Wiem ,że to prawda,tym bardziej,że opisujemy to na Mistyce od początku.
    Nie wiem od czego zacząć?
    Rozpoczęłam pisanie na temat Gwiezdnych wrót.
    Jestem w kontakcie z koleżanką,która napisała do mnie ostatnio na priv. poprosiłam by napisała to w całości,bo to bardzo ważne informacje i czekam na jej list,który opublikuję jako art. za jej zgodą.

    A teraz…necronomicon…
    Od czego zacząć ?
    Wysyp informacji – doskonale,ale …nie nadążam 🙂

 21. ania pisze:

  Oj Basiu ale Cię wciągnęło , tak jak mnie /gdy oglądałam/ 🙂

  • BasiaB pisze:

   Teraz już wiem o co śmiga, więc skupie się nad tym co obejrzałam, no i postaram się dziś obejrzeć odcinek polecany przez DJ Marco.
   Jednak informacje, które są przekazane w tym filmie, tak na dobrą sprawę nie napawają mnie optymizmem,ale może zakończenie coś mi podpowie.
   Trochę jestem sfrustrowana ogromem zapętlenia, o którym wprawdzie wiedziałam,ale mimo wszystko nie spodziewałam się tej skali.
   Jestem zdeterminowana na maxa,by to wszystko poskładać do kupy i zrobić w końcu z tym należny porządek. Nie będzie jakiś parchaty gnój jeden z drugim robił nas wiecznie w konia ,wyzyskiwał i jeszcze pluł nam w twarz zabierając co nasze,a nas ciągle jest mnie, mówię i o ilości naszego RODu, jak i zawartości czyli „cukru w cukrze”.
   Na co dzień nie oglądam ani TV ani filmów, może taki oddech od pracy, który nota bene traktuję jak zadanie domowe też mi się przyda ?

 22. Kalina pisze:

  Zwroccie uwage na A.I technologie , reptois technologia plazmatyczna . Trzeba jak najwiecej uwagi wlozyc na NANO i chemtrials . Kazde uciski w miejscach ciala i czakr to sa A.I pasozyty .

  • BasiaB pisze:

   Tak Kalino – to prawda.
   Należy używać precyzyjnych sformułowań typu:
   nano sub atomowe molekuły atomu (wody,powietrza,światła )….
   lub
   molekularne sub cząsteczki atomowych struktur ….

   Pasożytom poświęciliśmy tutaj sporo miejsca i uwagi,a odcinek pt.Wewnętrzny Wróg to w całej rozciągłości potwierdził.
   Zauważcie….nosiciel został zdominowany przez pasożyta.
   Przypłacił to życiem!
   Pasożyt: super sztuczna inteligencja biogenetyczna.
   Dominant zdominował …. dominicka – V. to o to chodziło nie o imię żeńskie tylko o zdominowanego …Domi nicka…

   ” Kazde uciski w miejscach ciala i czakr to sa A.I pasozyty .”
   każdy pasożyt jest nosicielem układów scalonych w mikronano sub atomach swoich struktur, to te transpondery z zeszłego roku.
   Wywalajcie je fizycznie i energetycznie.
   Stosując oczyszczania organizmu min. z pasożytów pamiętajcie o używaniu co 3-4 dni soli gorzkiej,bo zatrują Was ich rozkładające się ciała.
   Nie stosuje się wówczas oleju rycynowego,bo działa jak alkohol.
   Nie pijcie wtedy alkoholu,bo moja znajoma zaczęła brać mieszankę wrotyczu,piołunu i jeszcze kilku mocnych ziół,nawaliła się pewnego wieczoru jak stodoła,a na drugi dzień o mało co nie wyzionęła ducha.Kiedy przyjechałyśmy z zajęć ledwo dochodziła do siebie.Ogólnie trwało to 3-4 dni zanim się jej poprawiło.
   Alkohol jest rozpuszczalnikiem i te trupy…rozpuszcza,zatrucie takimi toksynami to prawie jak wyrok śmierci.

 23. BasiaB pisze:

  http://wolna-polska.pl/?s=przysz%C5%82e+obozy+%C5%9Bmierci

  Kilka cytatów:
  ” KIEDY NADEJDĄ RZĄDY ŻYDÓW NA ŚWIECIE
  DLA KOGO BĘDĄ OBOZY ŚMIERCI?

  Nie wiedząc od czego zacząć, pomyślałam, że rozpocznę od tego punktu zwrotnego w nadchodzącym wieku w Ameryce, a mianowicie spędzeniu tłumów, czyli was, Gojów, do obozów koncentracyjnych, kolokwialnie znanych pod nazwą FEMA.

  Wiedząc że przyjaciel nie pozwoli mi skorzystać z jego lepszego żydowskiego mózgu, postanowiłam polegać całkowicie na własnych zasobach intelektualnych: czyli na mojej małej kobiecej jaźni, niekiedy delikatnej i kosmopolitycznej, niekiedy zaciekle żydowskiej.

  …współwięźniowie będą usypiani do stanu półprzytomnego otępienia przy pomocy leków przeciwdepresyjnych, kojącej muzyki, i nieustannej obowiązkowej TV w każdym pomieszczeniu – sprytnych telewizorów które będą rejestrować wszystkie rozmowy i szpiegować w najbardziej intymnych dla współwięźniów chwilach.

  …obóz też ich pokocha, nagradzając informatorów i mianując najbardziej okrutnych tyranów na stanowiska władzy.

  Tak jak w świecie zewnętrznym, w obozach więziennych dla Gojów, najbardziej niekompetentni i zepsuci ludzie będą promowani do stanowisk władzy, i będą wydawać wszystkie rozkazy wykonawcze, zaś najlepsi mężczyźni i kobiety będą zmuszane do zginania kolan i posłuszeństwa.

  Rozrabiaka i zbir, tajny zabójca, uśmiechnięty sadysta, tylko ci będą mieli zagwarantowany wysoki urząd w naszym NWO.

  …On ( Stwórca) jeszcze doda komory miłości i wdzięczności do naszego żydowskiego mózgu, bo każdy Żyd, tu włączam siebie, KAŻDY ŻYD BEZ WYJĄTKU nosi w sobie taki bezkomorowy mózg – pozbawiony miłości, szlachetności, altruizmu i idealizmu.

  Jak w Związku Sowieckim po rewolucji bolszewickiej w 1917, kiedy Żydzi doszli do władzy absolutnej za Lenina i Stalina, w naszym NWO antysemityzm będzie największą zbrodnią.

  Każdy złapany na czytaniu Protokołów mędrców Syjonu w naszej odważnej nowej żydowskiej dystopii będzie skazany na śmierć.

  Powoli i mechanicznie, bez śladu ludzkich uczuć, te ciała – a niektóre będą jeszcze żywe! – zostaną wrzucone do tych rowów, by gniły i karmiły robaki.

  Poza Żydami, jak zombie amerykańskimi kierowcami w ciężarówkach śmierci, i odurzonymi kopaczami dołów (powyżej), nikt nie widział dokonywania milczącego ludobójstwa na Gojach.

  Wymaże się każdy ślad naszych zbrodni.

  Bo my oczywiście unikamy kłopotliwych wpadek z przeszłości, gdzie, niestety, pokazała się nasza ukryta ręka: taka jak afera Lavona, incydent z USS Liberty, i nasza najbardziej katastrofalnie nieudana operacja do chwili obecnej, atak fałszywej flagi na Amerykę 11 września 2001.

  Tutaj, przyznaję się, prawie złapano nas z ręką w słoiku z konfiturami!

  Teraz jest tak, że 95% amerykańskiego społeczeństwa nadal uważa, że 11 IX to dzieło Arabów.

  Do chwili obecnej oni wierzą w WIELKIE KŁAMSTWO 11 IX. Tak jak zostali oszukani przez nasze należące do Żydów media, że Irak miał broń masowego niszczenia. I że Saddam Hussejn miał w 45 minut wymazać Londyn! – sztuczka pokazana im przez brytyjskiego premiera Tony’ego Blaira, naszego dobrze opłacanego syjonistycznego pionka i nadal na wolności masowego mordercę!

  Musicie to przyznać. Jesteśmy sprytni. Wiemy jak wymyślić Wielkie Kłamstwo. Tak, my możemy tak robić, by naiwne masy gojowskie wierzyły we wszystko!

  To dlatego że mamy do dyspozycji media, środki masowej hipnozy.

  Teraz to Madoff i banksterzy z Wall Street okradają Amerykę i śmieją się z naiwnych Gojów, wiedząc zbyt dobrze, że Goje są słabymi i godnymi pogardy mięczakami, bezradnymi w zatrzymaniu Żydów przed zdzieraniem z nich żywcem skóry.

  I tak, był Shopenhauer i jego ludzie, doprowadzeni do rozpaczy przez drapieżnego Żyda, którego NIKT NIE WIE JAK ZATRZYMAĆ!

  A później była Rosja, z 66 mln chrześcijańskimi ciałami zaśmiecającymi krajobraz.

  A teraz, przyjaciele, jest Ameryka. Przyszła wasza kolej. Nadszedł wasz czas. Zegar tyka, i budzik zadzwoni!

  Za kilka minut… za kilka sekund!

  Przyjaciele, posłuchajcie mnie. Zapamiętajcie moje słowa. Nie pozwólcie by rozdmuchał je wiatr jak liście. Kiedy Żydzi przyjdą was zabić, jak kiedyś zrobili z Rosjanami, nie będziecie mieć czasu by wtedy szukać Boga – bo Bóg opuści was na długo zanim przyjdą Żydzi by zakończyć waszą żałosną egzystencję!

  Tak, Bóg was opuści z powodu waszej bezdennej głupoty i tchórzostwa i niewolniczej mentalności!

  Rosjanie powiedzieli nam to wszystko. To jest napisane w ich ukrytych historiach. To jest tam dla wszystkich w zakazanej książce Sołżenicyna, której wasi żydowscy władcy nie pozwolą wam czytać – bo oni są właścicielami wszystkich dużych wydawnictw i mają władzę karania wszystkich którzy grzeszą rozpowszechnianiem Prawdy.”


  ELLIE KATSNELSON: Nic nie wiadomo o tajemniczej Ms Katsnelson poza tym co już nam sama powiedziała w różnych komentarzach na naszym portalu. Najwyraźniej jest żydowską suprematką mieszkającą w Izraelu i jest współwłaścicielką biznesu czekoladowego na południu Francji, wytwarzającego najdroższe de luxe czekolady na świecie. Uważa się iż jest również członkiem rodziny Rotszyldów.

  The Death Camps to Come

  Źródło: http://www.darkmoon.me/2014/the-death-camps-to-come-by-ellie-katsnelson

  Ellie Katsnelson, redakcja i skrót Lasha Darkmoon


  Nie wiem co mam myśleć o tym tekście ?
  Czy to jakaś fałszywa flaga,czy to podpucha ?
  Umieszczone fakty z przeszłości się zgadzają.

  • Pani E pisze:

   Tak same fakty się zgadzają, o tym że w Ameryce jest społeczeństwo tłuków to też wiemy, ja wiem -byłam potwierdzam. Takie same zombie tłuki są teraz w Polsce niestety, w rządzie więcej żydów niż kiedykolwiek wcześniej, first lady żydówka…..takich zombie naród wybrał i się cieszy….także myślę że spokojnie i u nas obozy wkrótce otworzą a tumany cieszyć się będą ze mają telewizor plazmowy w pokoju…….

  • Krysia B pisze:

   Trzeba przeczytać cały tekst, bo to jest tylko fragment.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s