Polanie, Słowianie, Aryanie, Anu

„…lżonej DZISIAJ PRZEZ ŚIDH’OWSKĄ Ciemną Stronę Mocy…”

https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/01/sanskryt-pismo-boga/comment-page-1/#comment-17364

To prawda,że lżonej. Od wielu lat wmawia się wszystkim na wszelkich poziomach,że Polacy to kiepski naród,a Polska to jakiś ciemnogród czy zaścianek.
Zgodzę się na zaścianek,bo to jest dla nas dobre,natomiast reszta?
To najzwyklejsze deprecjonowanie naszego narodu.
Podprogowo wszczepianie ludziom kompleksów z powodu swojej narodowości. A później snoby mające jako takie pojecie o tzw. ezoteryce prawią kocopoły świadczące o ich próżności,kompleksach i snobizmie, cytat:
” Nie wiem jak mogłam wybrać Polskę na kraj swojego urodzenia,co mną kierowało,przecież tu wszystko jest tak beznadziejne 😦 ”

Pragnę po raz kolejny nadmienić na łamach tej strony,że podróże kształcą. W tym roku wyjątkowo tak mi się poukładało,że co chwilę gdzieś wyjeżdżam i moje podróże nie są bezowocne.
Za każdym razem coraz głębsze przywożę przekonanie o celowym działaniu niszczenia wszystkiego co wiąże się z naszym Narodem i naszymi Ziemiami.
Jesteśmy wyjątkowo uzdolnionym,inteligentnym narodem,mamy wykształcony doskonały zmysł obserwacji i analizy,Polacy to dobrzy ludzie,to Słowianie : ARYANIE,ANU ,cieszący się każdym najdrobniejszym szczegółem.
na Mazurach miałam okazję przyglądać się żeglarzom i ich towarzyszkom z jaka radością śpiewali szanty,jak się doskonale i kulturalnie przy tym bawili,jacy byli zauroczeni atmosferą dźwięków gitary,dostrzegając szemrzący wiaterek w drzewach poruszający delikatnie liście,falując wody jeziora.
Właśnie wróciłam z pewnych tygodniowych wykładów,a tam – zdziwienie?
Ileż to ludzi poświęcając swój czas,czas dla rodziny,swoje pieniądze i energię,tyrając od rana do nocy, od wykładu do wykładu – niedospani,niedojedzeni,niewypoczęci podjęli się specjalistycznej nauki często przejeżdżając cała Polskę około 780 km – po ukosie 🙂
I czegóż się dowiedziałam?
Na każdym wykładzie czy to dotyczył psychologii i psychiatrii, czy innych nauk okazuje się ,że największy wkład w rozwijanie kolejnych dziedzin nauki prekursorami o wybitnych kwalifikacjach, wynalazcami ,naukowcami sprzed nawet 500 – 200 lat byli właśnie Polacy.

Pierwsi doktoranci Uniwersytetu Psychologii W Lipsku: na 72 osoby – 58 z nich to byli Polacy !
Od wieków chcą nas wytrzebić,a my coraz słabsi ciągle się podnosimy,coraz mniej podnosząc głowę,pokornie godząc się na bestialstwo uprawiane wobec naszego Narodu.Najwybitniejsi naukowcy wywodzą się z Polski po dzień dzisiejsi,a nam się wmawia ciemnogród,zaściankowość czy inne mało wybredne przymioty.
Mamy w sobie Boskie Tchnienie – Boską Cząsteczkę i dlatego jesteśmy siłą napędową tej Ziemi,ale pora powstać z kolan i pościągać to co każdemu zagrabiono,każdą najdrobniejszą cząstkę Jego Jestestwa i Duszy,każdą część swojego mienia energetycznego i fizycznego,do tego potrzebna jest Wam determinacja w KREACJI,a to na pewno macie !

Ściagając to do siebie siła i mocą kreacji,dzień za dniem ,wytrącacie im broń przeciwko Wam samym .

Zabierajcie co Wasze,ale odkryłam jeszcze jeden program,który Wam w tym przeszkadza.

Jest to program Ogromnego zaufania do wroga pod każda postacią,dzięki czemu potrafią Wami manipulować.Wydawało mi się wcześniej,że wystarczy kiedy odzyskacie zaufanie do siebie,a tym samym odzyskacie władzę nad swoimi emocjami i całą resztą zaincludowanych Wam programów.Okazuje się jednak,że nie.

Ten program obdarowywania miłościa, szacunkiem i zaufaniem swojego wroga – Gwiezdnego Przestępcy z Hebry, występującego pod różnymi przebraniami,a tym samym postaciami, tak Was zniewolił, że nie potraficie wykrzesać z siebie iskry woli walki z nimi.Nie wierzycie,że to co tutaj opisuję jest prawdą.

Tej melodii słuchajcie dzień w dzień – podaję za Mukim – odnawia Wasze właściwe DNA,da Wam moc,pomoże ja odbudować,przywrócić !

Fletnia Pana w 432 Hz:

 

BasiaB

 

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, Muki, Polska, rozwój duchowy, sanskryt, świadomość i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

125 odpowiedzi na „Polanie, Słowianie, Aryanie, Anu

 1. Krysia B pisze:

  Ja uwielbiam tę melodię. Jako dziwczynka z wielkim upodobaniem grałam ją na skrzypcach.

  • BasiaB pisze:

   intuicja dziecka – Krysiu,to nasza własność – ta intuicja i ta melodia 🙂
   To jedne ze składowych naszego mienia.
   Suma mienia – to bardzo wiele składników .

   • Ina pisze:

    Nawiązując do tej fletni i tego orła, miałam kiedyś takie zdarzenie: Uwielbiałam Boga pieśnią i tańcem. W pewnym momencie zostałam uniesiona nad naszą kulę ziemską, widziałam ją z góry, dalej tańczyłam, podfrunął do mnie wielki ptak, patrzył mi w oczy i dawał mi pić ze swojego dzioba, pokarm był słodki, potem znowu byłam na ziemi. W przełomowych momentach mojego życia czułam, że jest przy mnie duchowo /bo go już nie widziałam/ i podawał mi pokarm, to był ptak matka.

 2. Beata pisze:

  chyba mi nie powiesz ze federacja swiatla istnieje, przeciez to sciema, kolejna zreszta

 3. Beata pisze:

  ten artykul mowi o federacji swiatla w tonie negatywnym, osmiesza federacje, przeczytaj dokladni, ja nie wierze w zadna federacje swiatla, to robota ludzi z ziemi i tyle

  • BasiaB pisze:

   No przecież o tym napisałam,że ostrzegałam przed tymi złoczyńcami. Beato – dlaczego nie zrozumiałaś mojego komentarza ?
   Jednak muszę napisać coś znacznie gorszego dla Was – Ta Federacja Istnieje i ma się dobrze- z najważniejszą jednak informacja dla Wszystkich – to NASI WROGOWIE !
   Udający Istoty Światła,i jak ktokolwiek sobie ich sprawdza,widzi faktycznie Istoty Światła,ale te fałszywe,mające w środku pod powłoką Świetlistą- nam skradzioną poprzez to wszystko o czym już wspominałam, wielkie czarne gówno. Bardzo dla nas niebezpieczne – bardzo- pisałam i ostrzegałam przed tą Kawiarenką to Wszeteczne zło,najgorsze z najgorszych.
   Kradnie za pomocą specjalnego programu, niepostrzeżenie ,krok po kroku,cząsteczki mienia każdego potencjalnego czytelnika.
   Zapamiętajcie sobie- jeżeli chodzi o jakiekolwiek prace nad sobą to najważniejsze jest pozbycie się programów.
   Dlaczego programów?
   Bo te padalce nie mają możliwości kreacji,wyobraźni i wszystko zakodowali w programach i schematach. Najgorsze jest to,że sa to programy samoodtwarzające sie i samopolwielające,są wirusem – Trojanem i bóg wie czym jeszcze.
   Dlatego nie pisuje tutaj żadnych sensacyjek,by zawirusowana osoba,niemająca o tym zielonego i bladego pojęcia,nieświadomie nie przesyłają takiej informacji schematem podłaczeń do ich głownej bazy przeliczania uzyskanych danych.
   Oni są matematyczni = wszystko opierają na liczbach,programach,schematach,urządzeniach.

   Dlatego tytuł art. „Polanie….” – bo to wszystko co funkcjonuje na Ziemi i w okołoziemsklich przestworzach zostało już wcześniej wykreowane i wymyślone przez Polan, Słowian itd.
   A te matoły zabrały,skradły,przywłaszczyły jak swoje, zakodowali i się tym posługują przeciwko nam.
   Matematyka Właściwego Wszechświata wyglada zupełnie inaczej,nie jest ta matematyka,której uczono nas w szkołach.Obecnie dostępna matematyka jest antyprogramem matematyki Właściwego Wszechświata. Mając dostęp do tej właściwej- robimy z nimi szach – mat.
   I to ostatnie zdanie sobie zapamiętajcie – bo to jest Wasze być albo nie być !
   Matematyka !!!!

   • BasiaB pisze:

    Posługiwanie się numerologią i tworzenie sobie obrazu za jej pomocą to zakładanie sobie stryczka na szyję !
    To kolejna „zabawka” dla owiec.

 4. Beata pisze:

  dobrze by bylo gdybys opublikowala na fb swoja ocene galaktycznej federacji, mnostwo osob jest kompletnie oglupialych na punckie tej federacji, wierza ze przyleca i nas uratuja, potrzebny jest jakis ekspert, ktory wypowie sie w tej sprawie, napisz cos a ja opublikuje, posle dalej, rozpocznie sie dyskusja, niech sie ludzie obudza, bo wielu w nich wierzy

  • BasiaB pisze:

   nie chce mi się rozmawiać na Fb,tam jest za dużo oszołomów,do których niewiele dociera.Nie rozumieja ,że są w szponach i juz są zoombi.
   Możesz im wkleić moja poprzednia wiadomość z linkiem,a dyskusja na ten temat będzie tutaj prowadzona,Nie udzielam się na Fb,bo to strata czasu,Fb traktuje jako przegląd informacji z kraju i ze świata- jako gazetę,linkuje tylko to co uważam za bardzo istotne.
   Żadnych swoich zdjęć i prywatnych opisów to wchodzi w pulę ich programu,który następnie poprzez synchroniczność z kolejnymi częstotliwościami dostosowuje, opracowuje kolejny program zniewolenia dla potencjalnego czytelnika – odbiornika.

  • mrnice007 pisze:

   A niech ich wpieprzą, był kiedyś artykuł, galaktyczna federacja kosmicznych kłamstw i tam był nawet filmu z youtuba co pokazywał prawdę po ang

 5. Beata pisze:

  mialas jakis przekaz ostatnio co sie dzieje? mowi sie bardzo duzo o 23 wrzesnia(iluminaci cos przygotowali) ponoc chodzi o cern?

  • BasiaB pisze:

   Mam informacje na ten temat,jednak na razie nie mogę napisać.To bardzo niebezpieczne co zaplanowali.
   Podpowiem tylko – to przesilenie jesienne. Przypomnijcie sobie co pisałam na temat schodzących łask boskich, czyli Boskiego Tchnienia w kilku bardzo ważnych dniach w okresie roku.
   Zajrzycie we wpisy i komentarze z kwietnia zeszłego roku.

 6. remek pisze:

  Federacja Galaktyczna powstała na mocy prawa Humanoidów do walki z Imperium Drako.
  Tylko gady i ich sługusy ślą na nią paszkwile!

 7. Beata pisze:

  a czytales przekazy FG? przeciez to ta sama rzeczywistosc jaka mamy teraz czyli z deszczu pod rynne…..z jednej niewoli w druga, dziekuje, ale nie skorzystam, a ty rob co chcesz, ciekawe ze nie mielismy zaszczytu pozac tych humanoidow…..tylko wszystko przez channeling, jestesmy juz nie policze ktora cywilizacja, jakos nam nigdy nie pomogli do tej pory, ale obame maja za boga, hm to nie moj bog….

 8. Beata pisze:

  czy ktos zbadal co to za demon ukrywa sie pod imieniem Enki? http://misjafaraon.com/sesje/

  • BasiaB pisze:

   Po co sprawdzać jaki ?
   jak ich jest 100 000 po tysiąkroć
   jego imię nie powinno być nam znane,bo jest wielkim zagrożeniem,wystarczy ,że jest tego świadomość,a to powinno powodować utylizację wszelkich połączeń i podłączeń z nim.

 9. Beata pisze:

  Enki , ktory mowi pozytywnie o syriuszu….. http://misjafaraon.com/sesja-233/

  • BasiaB pisze:

   Swój swego zawsze będzie zachwalał.

  • BasiaB pisze:

   No, jak już się tak przelecisz po wszystkich zainfekowanych forach to gratuluje postępu w rozwoju świadomości,zacznij od oczyszczania i ochrony na wszelkich i wszystkich swoich poziomach swojego jestestwa energetycznego i fizycznego.Następnie nie ma sie co dziwić,że informacje tutaj zawarte odbijają się jak od betonu,są całkowicie nieprzyswajalne,bo sa nie kompatybilne z zassanymi energiami i to nie dotyczy tylko Ciebie,ale wielu czytelników tej strony.

 10. Beata pisze:

  nie wierze ze tp Enki, mysle ze to robota iluminatow, ale jednak chcialabym wiedziec kto sie pod niego podszywa….

 11. Beata pisze:

  Enki to syn Anu? ale mysle ze ten w przekazie Lucyny Lobos, to ktos inny, podszywajacy sie pod tego prawdziwego

 12. Beata pisze:

  tak uwazam ze ten o pani Lucyny LØobos to falszywy, mysle ze to przekaz od iluminatow czyli od ciemnej strony

 13. Beata pisze:

  ostatnio pisalas ze duzo sie dzieje, wiesz co? o co chodzi z tym zderzaczem , cern?

  • BasiaB pisze:

   Co nieco wiem.
   O cernie juz pisałam,że został wybudowany na naszą zgubę i utrapienie,by po raz kolejny przenieść wszystkich prawowitych mieszkańców Ziemi, po raz kolejny zastosować myk tzw. Eksperymentu Filadelfijskiego. Z tym,ze obecnie „przygotowali” sobie tunele czasoprzestrzenne,by nas wszystkich za jednym zamachem wrzucić do ” swojego ” wora i by pamięć o nas zupełnie zaginęła,a oni,by bez żadnych przeszkód mogli korzystać z tego co nam zostało dane na wyposażeniu w momencie powołania naszych boskich jestestw do życia fizycznego i energetycznego.
   Jesteśmy komórkami macierzystymi głównego Centrum, a poprzez to nosicielami i właścicielami najważniejszych cech i atrybutów,które to powinowactwo z głównym centrum powoduje,że jesteśmy de facto niezniszczalni i mamy swoista moc zakodowaną w naszym jądrze. I to spędza im sen ze sztucznych powiek przez co wymyślają co rusz to nowe pułapki,by zagrabić to nasze Boskie Tchnienie.

 14. Beata pisze:

  ale dlaczego stworca nie przysyla jakiejs pomocy….istot swiatla? przeciez wie co sie dzieje….z tego co wiem caly wszechswiat przechodzi transformacje, nie tylko ziemia, wiec oni tez…

  • BasiaB pisze:

   Dlaczego napisałaś, że nie przysyła ?
   Dawno przysłał,są i bardzo poważnie pracują – nie sami,a Stwórca to nie dziadek na tronie,tylko potężna energia w wielu przejawieniach,chociażby w Twojej krwi.
   Jaki Wszechświat przechodzi transformację ?
   Ten nasz czy ten właściwy,bo nie rozumiem ?
   Poza tym zobacz co oznacza przedrostek – łac. trans –> inny ,
   pytam sie jaki inny ?
   kto jest tym innym ?
   Bo nie my !
   z łac. trans formationem –> poza tworzeniem
   czyli nic nie tworzy
   transformacja–> łać. transmutatio–> zmiana
   trans mutatio –> poza zmianą — czyli nie ma żadnych zmian dla nas własciwych.
   Nalezy najpierw zapoznać się ze słownictwem,a potem powtarzać .
   Pewnie z tego powodu dostałam w zeszłym roku inf. na temat Sanskrytu, a teraz spadł nam z nieba Jurek z odkodowywaniem pewnych słów.
   Poza tym ja nigdy nie słysze tego słowa,ono jest zakazane w tym Własciwym Wszechświecie bo oznacza działania na naszą szkodę.

 15. Krysia B pisze:

  Beata, a Ty nie widzisz istot światła, nie widzisz tych poszukiwaczy prawdy, pomocników, którzy wskazują drogę? Może trzeba baczniej obserwować, bo można przegapić chociażby dużo podpowiedzi na tej stronie. Poza tym zamiast szukać istot światła sama postaraj się być światłem dla siebie, a wtedy inni też mogą skorzystać. A to już jest praca, praca, praca nad sobą.

  • Beata pisze:

   przykro mi, ale ja sama nie widze energia czyli zadnych istot swiatla nie widze

  • BasiaB pisze:

   Beato – bierz przykład z Krysi, to jedna z niewielu osób na tej stronie,która rozumie co piszę,a następnie pracuje i to bardzo dobrze.
   I nikt jej za rękę nie prowadził,to jest tak jak napisała Krysia – praca, praca i jeszcze raz praca nad sobą,a nie latanie po wszystkich kątach.
   A po co Ci widzieć te Istoty,pewnie nie mogą się do Ciebie dopchać,byś je odczuła,usłyszała i zobaczyła,tyle masz śmieci wokół siebie.
   Poza tym to nie są koleżki,by z nimi nawiązać kontakty z ciekawości.

   • Beata pisze:

    tak czy siak chcialabym wiedziec czy mnie slysza, dostac odpowiedz na moje pytani, kim jestem, kim byla w poprzednich zyciach, mpje poprzednie inkarnacje, chce miec kontakt z moim przewodnikiem itd

    • veronika pisze:

     Jak się oczyścisz będziesz dla nich widzialna, jak się oczyścisz będziesz dla nich słyszalna, i jeszcze raz….jak się oczyścisz będziesz słyszeć i kolejny raz….jak się oczyścisz będziesz widzieć 🙂

    • BasiaB pisze:

     Beata – te wszystkie pytania są zupełnie dla Ciebie bez znaczenia.To strata czasu i energii,teraz dzieją się rzeczy na wagę naszego życia,więc już nie pora na takie zabawy.
     Posłuchaj Krysi,posłuchaj Veroniki.
     To gra o być albo nie być dla nas.
     Zajmij się tylko sobą,ale nie swoją przeszłością, bo na kij Ci to ?
     Najważniejsze,że wiesz iż jesteś i masz coś do zrobienia,a to już naprawdę wiele.

 16. Beata pisze:

  alez ja sie oczyszczam dosc czesto moze nie co dzien, ale czesti i nic…..

 17. BasiaB pisze:

  https://treborok.wordpress.com/hydra-czesc-1/
  Dopiero dzisiaj czytam i własnym oczom nie wierzę. Wszystko jest tak jak opisywałam wcześniej,wielokrotnie pisząc o hydrze, która mnie atakowała. Takie właśnie słowo zawsze słyszałam- hydra.
  Artykuł jest napisany bardzo rzetelnie,jestem pod wrażeniem.

  • BasiaB pisze:

   Usłyszałam 2 dni temu,że układ limfatyczny jest ambiwalentny w stosunku do układu krwionośnego.
   Ambiwalentny –>przeciwstawny, wewnętrznie sprzeczny

  • Ina pisze:

   Basiu B – popieram to co piszesz i twoje myślenie. Podobnie czuję. Od wielu stron mnie odrzuca, czuję mętlik, zamieszanie, nie mówienie prawdy. Jezus ostrzega przed zwiedzeniem.

  • BasiaB pisze:

   Beata, zastanów się co czułaś w trakcie czytania tego artykułu ?
   Gdzie czułaś najmocniej energie ? w jakiej części ciała ?
   Nic więcej teraz nie napiszę na ten temat,by Cię niczym nie sugerować.
   Opisz dokładnie swoje uczucia .

 18. Beata pisze:

  dlaczego twierdzisz ze gowienko? wiem z odczytow Edgara Cacey ze na Atlantydzie byli zarowno dobrzy jak i zli ludzie, wiekszosc uwaza ze Atlanci byli tylko zli, a to nieprawda, byli tacy jak dzisiaj dobrzy i zli, tak samo jak dzisiaj walka swiatlosci z ciemnoscia

 19. Beata pisze:

  mam taki dylemat, mowi sie ze czlowiek kiedys mial zdolnosci telepatyczne, umial rozmawiac z roslinami , ze zwierzetami itd, ale niewiele mowi sie ze kiedys zazywal rolsiny, grzybki halucynogenne, dzisiaj jest to bardzo potepiane, kiedys sporysz byl w zbozu, dzisaj nie znajdziemy go juz, wiadomos ze halucynogeny rozwijaja swiadomosc, mize powinnismy wroic do natury i wtedy nastapi rozwoj swiadomosci i bedziemy lepszymi ludzmi? przeciez atlanci nie byli lepsi od nas, tylko brali to co brali, stad lepsza znajomosc kosmosu, niesamowita technologia, wiedza no i znajomosc wszechswiata, co wy na to? brak leku przed smiercia

  • BasiaB pisze:

   Miał i wszystko to zostało nam zabrane,to są jedne ze składowych naszego mienia ,o którym tyle piszę.
   Atlanci zostali opanowani przez Gwiezdnych przestępców i nie ma bajeczki o tym jak to było pieknie.
   Chcesz opowiem Ci taka bajkę o obecnych czasach,będziesz czytała za sto lat i rozmarzysz się, nie mając pojęcia jakie w rzeczywistości było piekło.
   Zobacz na podstawie wywiadu umieszczonego przez Krysię na aktualnościach jakie są stosowane techniki manipulacji umysłami.
   Wolniewicz swoje, a ta dziennikarka swoje.
   Wolniewicz- „wszyscy terroryści to muzułmanie”,
   Dziennikarka – „nie wszyscy muzułmanie to terroryści”.
   Widzisz różnicę w przekazie ?
   Dokładnie wszystko na opak.
   A pisałam, że muzułmanie to żywa broń biologiczna,biogeniczna stworzona przez żydów,którzy nie lubią sobie brudzić diabelskich łapek.

 20. Beata pisze:

  Basiu na twojej stronce czytalam ze Echnaton byl jednym z madrzejszych, ktory wprowadzil wiare w jednego Boga co pozniej z namy z judaizmu i niestety wg mnie pozniej zaczela sie ludzka niewola i manipulacja ludzkoscia, bo wiemy ze ten jeden Bog to jaszczur, nasi rodacy Slowianbie czcili bogow natury, bog slonca, wody itd, wiemy ze byli bardzo zwiazani z natura uwazam ze mieli pod dostatkiem ziol psychodelicznych i grzybkow czyli DMT, stad ten kult natury
  http://wiedzapradawna.pl/S%C5%82oneczny-B%C3%B3g-Lugh-t

  • Magda pisze:

   Beato jesteś wnikliwym dobrym obserwatorem a przede wszystkim świetnym materiałem na wojownika. Zakończ czytanie dyrdymałów, grzebanie po necie zwykle przynosi więcej złego niż dobrego. Zacznij pracować nad sobą a wtedy zaczniesz odróżniać ziarno od plew. Praca praca praca, bo czas ucieka i juz nie da się go cofnąć. Tylko systematyczność i wnikliwosc w odniesieniu do samego siebie da ci szanse i otworzy przed tobą możliwości zdobycia wiedzy której teraz szukasz. Pisz tutaj nie o tym co jest gdzieś napisane bo to może być następny cukiereczek tylko o tym co w twoim środku czujesz a my z chęcią wspólnie pokierujemy cie co należy dalej, wytłumaczymy dlaczego niektóre rzeczy się dzieją. Chyba ze jesteś jednym z tych czytelników którzy uważają że wiedzą najlepiej i jak usłyszą o ilości pracy którą trzeba wykonać poprostu zwijaja żagiel i przenoszą się gdzieś indziej?

 21. Beata pisze:

  a tu o anunnaki z punktu widzenia Chrisa Thomasa, ktory ponoc zczytuje historie z kronik akaszy

  http://porozmawiajmy.tv/telekonferencja-z-grzeskiem-6-06-2014/

  • BasiaB pisze:

   O Kronikach Akaszy tez pisałam.
   zastanów się kto może cokolwiek wiedzieć o tym co wydarzy się na Ziemi?
   Dlaczego to wiedzą?
   Skąd maja tą wiedzę ?
   Nie pamiętam gdzie to opisywałam,może ktoś to znajdzie,albo Ty i poczytaj.Powtarzać nie będę .

 22. Beata pisze:

  prosba do Basia B oraz Ozyrys czy moglybyscie zweryfikowac wiedze pana, ktory nazywa sie Chris Thomas, odczytuje wiedze z pola Akaszy

  https://www.youtube.com/results?search_query=Chris+Thomas%2C+Anunnaki

  • BasiaB pisze:

   W żaden sposób tam nie wejdę,nie będę bowiem narażała się na zasysanie kodu i programu tam przekazanego.
   Dawniej występowałam pod nickiem Ozyrys.
   Kronika Akaszy jest Wszetecznym złem,a ja tego unikam.

  • Magda pisze:

   Beata apeluje do ciebie… I posłużę się stwierdzeniem mukiego : nie lataj po wsi z pęcherzem i nie podlewaj z wyprzedzeniem każdego płota. Wszędzie czadzi, wiec jeden chociaż zostaw czysty. Skup się na sobie a tu proszę nie wrzucaj śmieci bo tylko narazasz czytelników na potencjalne niebezpieczeństwo i programy oraz ataki. Żadnemu z nas to nie potrzebne. Cieszy mnie, i nie tylko mnie, że jesteś wnikliwa ale więcej pokory, bo w jeden dzień nie polapiesz wszystkiego i nie zrozumiesz wszystkiego za to wszystko możesz zepsuć. Pracuj nad sobą i tylko nad sobą…

  • Beata pisze:

   Prawdziwa historia Slowian, Arian

   • veronika pisze:

    Jak postawie na szali twój czas i energię, którą poświęcasz na oczyszczanie samej siebie a indukcje, ataki, programy i obce podczepienia itp, które zaciągasz w poszukiwaniu wiedzy to…szala zdecydowanie przechyla się na twoją niekorzyść. Co z tego, że się oczyszczasz jak w ekspresowym tempie wyłapujesz nowe syfy.

   • Magda pisze:

    Jeślibys czytała to co tutaj pisujemy nie wklejalabys linku który już ktoś nie dawno tu zamieścił. Beata robisz tylko syf. Nie zachowuj się jak małpa w klatce. Uspokoj się bo nam nie są potrzebne linki do innych wypocin skoro doskonale wystarczają nam informacje które można znaleźć tu. Jak się to tobie nie podoba to idź proszę gdzie indziej bo cierpliwość mi się kończy… Szkoda mi energii ale chaos nie służy innym czytelnikom. Sabotaż sprzyja ciemnym. Najpierw piszesz żebyśmy oswiecili tych wszystkich biednych którzy szukają prawdy a tak na prawdę robisz wszystko żeby im zamącić. Gdzie indziej juz dawno dostalabys bana wiec się zastanów czy warto do tego dążyć.

  • Magda pisze:

   Jednak szkoda czasu…

   • BasiaB pisze:

    Szkoda.
    Szkoda,że Beata nie rozumie,że szkoda jej czasu na te informacje.Zamiast zadbać o siebie.Szuka czegoś czego w necie nie znajdzie,bo cała napisana historia jest kłamstwem.Pisała o zdolnościach człowieka ,ale sama nie wierzy w to,by mogła je odzyskać. Nie odzyska trwoniąc swoją energię i czas na przeszukiwanie netu.

    • Beata pisze:

     owszem wierze, ale nalezy sobie pomoc, bo jesli ktos ma dziury w aurze to nic mu nie pomoze, pomoc moze np takie berlo horusa, czyli biorezonator, zapper, tu info o tym
     http://www.amida.pl/home.php?dzial=2&page=tresci&id=17

    • BasiaB pisze:

     Beata – większych bzdur to ja dawno nie czytałam.
     Jakie berło jakiego horusa?
     a wiesz kto tam i co zakodował byś była dalej taka bezrozumna ?
     Czy Ty w ogóle czytasz to co jest napisane na tej stronie?
     czy Ty w ogóle rozumiesz o czym my tutaj piszemy?
     Bo mam wrażenie,że zupełnie nic nie kumasz,kompletnie nic.Czy Ty tego nie widzisz co przez Ciebie przemawia ?
     Szukasz wiatru w polu i to nie tam gdzie trzeba,a jak juz znajdziesz to i tak nie potrafisz go pochwycić i nie wiesz w ogóle ,że go złapałas.

 23. Minerałek pisze:

  Berło Horusa, no dobre sobie, pomo ze Ci wypłukać kasę z portmonetki i taki z tego pozytek, leży u mnie ponad 11 lat i jakos nie widze,żeby mi od niego przybyło zdrowia. Beata, poczytaj co tu wczesniej Tobie napisano i nie lataj od sasa do lasa, nic tym nie osiągniesz,

  • Beata pisze:

   Mineralek moze jestes zdrowa i nie potrzebujesz? sa rozne typy, jest biorezonator, zapper i nie wiem co jeszcze wlasnie napisalam do pana Jana Taratajcio, czekam na odpowiedz wole taka metode leczenia niz lykanie jakichs chemicznych pigulek na uspokojenie, kestem zwolenniczka metod naturalnych, alternatywnych

  • Beata pisze:

   Mineralek zaperow jest mnostwo, rozni ludzie robia roznego typu zappery, sa rozne czestotøliwosci, ponadto jest jeszcze biozapper, musze sie w tym zorientowac i wybrac cos dla siebie, dawny zapper do berlo horusa, udowodnione dzialanie, dzisiaj nazywamy zappper, ale to to samo

 24. Beata pisze:

  wlasnie ja wierze ze mi pomoze, mialam bardzo dlugo, bardzo duzo stresu dlatego czesto boli mnie serce, sa to bole klujace nie piekace, lekarka powierziala ze to stres, moze to tez byc przyczyna ewentualnych dziur w aurze, moge tez miec jakiegos pasozyta astralnego, choc medytuje czuje sie bardzo slaba, i nie mam kontaktu ze Zrodlem, zdrowo sie odzywiam, nie pije , nigdy nie pilam alkoholu, nie pale, zadnych narkotykow, ale nie radze sobie ze stresem…..djuz dawno slyszalam o zaperze, biorezonatorze, ale jakos to odkladalam, ale ostatnio serce dalo mi niezle popalic, ledwo zyje, postanowilam ze musze cos z tym zrobic

  • Magda pisze:

   Lekarz prawdę ci powie? Stres? Ból serca? A ty dalej ślepa… Atak za atakiem. Na serce najlepiej żebyś poszła do lekarza dostała listę leków i juz więcej nie pierdolila o energii i aurze. Nie widzisz tego Beato? Bólu w klatce nie ubedzie od czytania tego co popadnie. Po coś tu trafiłaś i po coś nasza piątka chce ci pomóc. Dawno nie widziałam żebyśmy się tak angazowali dla kogoś kto wciąż nam tyle krwi psuje.
   Usiądź na kanapie. Zamknij oczy ale nie medytuj. Wyciszenie się i napisz co pierwsze uslyszalas ale musisz to zrobić nie medytujac tylko jak usłyszysz przepływ krwi to wtedy dowiesz się o co chodzi.
   Pasożyty astralne? Proszę Cię… A czy kiedyś pozbywalas się pasożytów w ogóle? Sól gorzka coś ci mówi? Trafiłaś tu nie bez powodu. Od ciebie zależy czy za jakiś czas skończysz ze schizofrenia w psychiatryku czy będziesz jadła betablokery i czekała na koronografie czy uwolnić się od tego wszystkiego korzystając z wiedzy Tu opisanej! Wybieraj!

   • Magda pisze:

    Ja wiem dlaczego nie radzisz sobie ze stresem, ale to ze ci powiem niczego nie zmieni bo to Ty sama musisz to zrozumieć. Na razie to co Ci piszemy odbierasz jako ataki, wiec dużo pracy przed tobą, bo masz potencjał ale nie chcesz z niego skorzystać. Dziury w aurze będą dopóki ich nie uzupelnisz. Nie powiem Ci jak bo to byłoby za proste. Nie masz kontaktu ze źródłem bo jesteś pełna syfu którego chcesz się pozbyć za pomocą zappera uważam ze jest ci to zbędne. Może obecni uznają to za wymadrzanie ale ja swoje przeszłam. Byłam na skraju przepaści i wiem o czym mówię. Każdego dnia korzystam ze zdobytej Tu wiedzy i wyszłam z wielu trudnych życiowych kłopotów i nie tylko ja…

 25. Beata pisze:

  medytacje jest mnostwo, ja nie wchodze w trans bo….nie potrafie, jedynie co to przepuszczam przez siebie swiatlo najczesciej zlote, lub srebrene, staram sie wypelnic swiatlem, stosuje tylko cos takiego, oczywiscie wpierw biore sporo glebokich oddechow zeby sie uspokoic, taka medytacja dziala na mnie wspaniale, ale to dzialanie jest krotkotrwale, widocznie nie jestem dostrojona do wibracji ziemi, skoro nie jestem polaczona ze zrodlem tzn nie slysze wewnetrznego glosu, naprawde nie slysze nic, ni w zab, czasami mam tylko sny, np dzis mialam calkiem przyjemny, ale w sumie mam rzadko, lub mam czesto tylko nie pamietam.,..

  • Magda pisze:

   Wyrzuć mysloksztalty, wywal inkludy i transcendentalne neuroprzekaxniki (może ktoś to potwierdzi) wpajaj sobie spokój i siłę… Poczytaj to co tu jest napisane i stosuj się a za dwa trzy dni poczujesz różnice a może nawet od razu. Czakra podstawy słaba… Myślę że uwolnienie się od burdelu w głowie zajmie Ci najwięcej czasu ale to nie tylko energetycznie ale też fizycznie. Włącz do diety olej, z wiesiołka, lniany, może być też z rokitnika. Jedz masło bo raczej tego nie robisz. Pij czystek zamiast zielonej herbaty i jedz kasze jaglana…

   • Beata pisze:

    wlasnie ze jem duzo masla i olej kokosowy, inna sprawa ze interesuje sie historia, to bylo zawsze moje hobby od malego dziecka, w szkole tez z histori w klasie bylam jedna z lepszych, coz jestem jaka jestem, kazdy ma swoje zainteresowania, mysloksztalty, hm jasne ze sa i to te nie najlepsze, ale kto ich nie ma….zyjemy w takim swiecie….szkoda mowic

    • Magda pisze:

     Olej kokosowy to dobrze ale za mało… Masz nie mieć mysloksztaltow… Matko… Jak ty nic nie rozumiesz… Ja się poddaje…

    • BasiaB pisze:

     Beata – jak Ciebie czytam to jakbyś była niepełnosprawna umysłowo ?
     Co Ty nie widzisz,że my tu mamy dział zdrowotny w którym jest wszystko opisane?
     Co Ty nam tutaj gadasz o dziurach w aurze i berle horusa?
     Kobieto opanuj się z tymi wypocinami.
     Zabierz się do pracy nad sobą ,krok po kroku. Kup zapper u taratajcia i przeczytaj ten art.
     https://mistykabb.wordpress.com/2014/09/18/obcy-wewnatrz-nas/
     Ale nie lataj tak jak dziś cały dzień po necie.Wiem co piszę,bo widziałam Cię cały dzień na FB.czytasz wszystko, i wszystko co papadnie, jak napisała Magda od sasa do lasa.Opanuj się.

     Poza tym nie życzę sobie w tym temacie pisania o zdrowiu,bo do tego są osobne działy na tej stronie,najpierw się z nimi zapoznaj,zanim zaczniesz pisywać te swoje mądrości,bo na powielanie rad tylko dla Ciebie,bo nie umiesz się skoncentrować i przyswoić literek ze zrozumieniem nikt nie ma czasu.
     Dopiero jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem i zrozumiesz co jest napisane dopiero zabieraj głos.
     Jestem bardzo zniechęcona do współpracy z Tobą ze względu na koszmarny chaos,który jest w Tobie i który tym samym tutaj wprowadzasz.Te wszystkie „cudowności”,którymi trollujesz tą stronę dawno obaliliśmy, tylko należy umieć to przeczytać ze zrozumieniem.

    • BasiaB pisze:

     Beata- przeciez Ty uprawiasz tutaj pustosłowie :
     ” mysloksztalty, hm jasne ze sa i to te nie najlepsze, ale kto ich nie ma….zyjemy w takim swiecie….szkoda mowic”
     Co to ma oznaczać?
     co Ty wiesz o myślokształtach?
     Co ma jedzenie masła do zajmowania się historią ?
     I co Ci z tej zakłamanej historii przyszło ?
     Chaos !!! Wielki chaos !!!
     Jaka lepsza od innych ?
     To leczenie obecnie kompleksów ?
     Co nas to teraz obchodzi ?Czy byłaś kiedyś dobra z historii jak i tak nie potrafisz wykorzystać tej wiedzy z powodu braku właściwej analizy i zespolenia faktów.

     Zobacz jak wypunktowałam Cię po Twoim 1 zdaniu !
     Włącz analizę,bo na razie to masz całkowicie rozwalone swoje klocki lego,nie mówiąc o puzzelkach.

  • BasiaB pisze:

   Kto Ci naopowiadał bzdur ze dostrojeniem do wibracji Ziemi?
   Kobieto?
   Co za chłam!

  • Kalina pisze:

   Beatko sprobuj polaczyc sie z organiczna energia tylko ziemi . Uziemniaj sie tylko z jej centrum . Po jakims czasie bedziesz miala lekkie drganie w ciele i bardzo delikatny przeplyw energii . Nie musisz siedziec i medtowac Mysl tylko o ziemi i o sobie i swoim ciele w pelnym relaksie . Nic innego niiech cie nieobchodzi wylacz mind . Swiatlem zlotym emanujesz ty i jak medytujesz gornym astralem twoja energia jest sciagana przez astralna rzeczywistosc ( to twoje swiatlo wykorzystuja anunaki do podtrzymania swojej astralnej rzeczywistosci ) Tak wiec swoje wewnetrzne swiatlo zachowaj dla swojego organicznego organizmu Twoja esensja spiryt pochodzi z centrum ziemi . Aborygeni o tym wiedza . Ci aborygeni , ktorzy o tym wiedza ukrywaja sie i wlasciwie nie znjadzie sie ich na zadnych forach .
   Wiem o tym poniewaz bylam na ihttps://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=uluru i wiem , z energia prawdziwych szamanow mialam kontakt .
   Mam wrazenie , ze maja oni wglad na ludzi , ktorzy maja duzo ziemskiej organicznej energii . Ludzi z ziemska energia obecnia wiecej sie otwiera na ziemska czestotliwosc .
   W Polsce przeszkadza strasznie w tym kosciol i religia katolicka .

 26. Krysia B pisze:

  Beata tu masz podpowiedź jak zrobić ze sobą porządek
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/27/kompendium-sciaga-do-wyzwolenia/.
  Możesz skorzystać z tych podpowiedzi, oczyścić się, wzmocnić. Wtedy żadne destrukcyjne siły nie będą miały do Ciebie dostępu i nie będą Tobą sterowały. Masz w sobie wiele lęków, z którymi powinnaś się uporać. Ogólnie sporo pracy przed sobą, ale jak zaczniesz to będzie coraz lepie, tym bardziej, że możesz tutaj liczyć na podpowiedzi. Jeżeli nie chcesz podjąć pracy nad sobą to możesz opuścić tę stronkę, nie siejąc tym samym tutaj zamętu. Wybór należy do Ciebie.

  • BasiaB pisze:

   Beata – Dodam tylko,że dam Ci szansę na odpoczynek, jak to mówi Muki, z możliwości komentowania tej strony.Odpoczniesz,poczytasz,może uda Ci się praca nad sobą i wrócimy do rozmów.
   Pozdrawiam.

 27. Ina pisze:

  Miałam sen: miasto, domy wielopiętrowe, górzysty teren, kolejka lub metro w mieście. Informacja: pociąg się wykolei – ostrzeżenie, grozi jakaś katastrofa. Ogłaszałam wszystkim aby nie wsiadali do pociągów, zatrzymywałam pociągi i mówiłam ludziom aby nie wsiadali. Groziło kataklizmem, może wysadzić miasto. Jedna stacja już wyleciała w powietrze – ludzie zdążyli wysiąść. Pakowanie, ucieczka. Opuszczanie domów – wyrzuciłam jednego psa przez okno żeby go ratować. Potem wiatr, deszczowa pogoda. Niedaleko port, przesiadka na statek – wielka platforma mogąca pomieścić dużo ludzi. Weszłam na ten statek, szukałam kogoś. Nie miałam zamiaru płynąć statkiem chciałam wrócić do miasta żeby ratować innych.

  • Ela pisze:

   I tak to będzie wyglądać jak więcej sobie tej swołoczy sprowadzimy… to nie sen to rzeczywistość jaką ma teraz Grecja

  • BasiaB pisze:

   Ina – te tzw. prorocze sny,to nic innego jak programy podsyłane przez kronikę zwaną Akaszą.
   Powstała na początku dziejów i ona includowała w ludziach te katastroficzne sny i wizje,by poprze naszą boska cząsteczkę podpiąć się do głównego sterownika,który jak gdyby z automatu aktywował ten scenariusz.To jest tylko naszą domena nie ich,dlatego w tak perfidny sposób byliśmy do tego celu wykorzystywani.Żadne proroctwa i wieszczenia na przestrzeni dziejów nigdy nie były dla nas dobre,to zawsze jakieś chore kataklizmy i nieszczęścia,jak kiedyś napisałam- samospełniające się proroctwa.

   • Ina pisze:

    BasiuB – ja mam inne doświadczenia i wydaje mi się, że przesadzasz. Dla mnie ta Akasza to ściema, nie interesuje mnie to. Mam inne doświadczenia. Zamierzam rozwijać się duchowo i żadna Akasza mnie interesuje. Wszystko zależy od tego z jakich źródeł czerpiemy.

    • Krysia B pisze:

     Ina ja mam za sobą takie doświadczenie, że ciemne istoty wkładały mi do głowy sny, wcześniej się obudziłam i się zorientowałam. Myślę na temat przepowiedni tak samo jak Basia. Wszystko można odwrócić. Wiemy już przecież że myśli kształtują rzeczywistość. Możesz unicestwić ten sen, żeby się nie zmaterializował. Wszystko co negatywne nie pochodzi z prawdziwego światła, źródła, najwyższej pozytywnej energii we Wszechświecie, że tak się opisowo wyrażę.

    • BasiaB pisze:

     Ina jakie to są te inne doświadczenia ?
     Nie przesadzam,wierz mi- nie przesadzam.
     Nie moge tutaj pisac wszystkiego,bo swołocz tylko czyha na konfrontację z moimi wieściami,niestety tą stronę nie tylko czyta rzesza ludzi,którzy potrzebują tego do swojego wzrostu,ale jak napisałam- sama paść i swołocz,przed którymi się bronimy.
     I to nie trwa od dziś.
     Akasza wcale nie jest ściemą,istniała i miała się dobrze.
     Jednak nic nie może się zadziać bez pewnego rodzaju impulsu,a tym impulsem jest np. Twoja boska cząsteczka.
     To jest całkiem fizyczny impuls elektromagnetyczny,to nie jakieś bajki z pogranicza Sf,które nota bene też są prawdą.

    • Ina pisze:

     Ta Akasza to dla mnie bajka. To może być takie same zwiedzenie jak każde inne. A odnośnie myśli – to od kilku lat marze żeby wygrać parę milionów i jakoś się nie sprawdziło, myślę, że wielu marzy o tym i klepią biedę. Moje przekazy traktuję jako ostrzeżenia nie jako ich spełnienie . Apokalipsa Św. Jana istnieje od ponad 2000 tyś. lat i jakoś się ma dobrze. Jeżeli proroctwo jest prawdziwe to się spełni i żadne czar mary nie pomogą. Ja mam problemy ale wy wydaje mi się, że macie większe. Dajecie się zastraszyć. Im prawdziwsze proroctwo tym bardziej może być atakowane.

    • mrnice007 pisze:

     Akasza -pistis sophia computer pokładowy, wejscie i bank danych pewno matrixa

    • BasiaB pisze:

     Dokładnie tak Mr Nice- pistis sophia czego przebierańcy bronią jak sztandaru swojej niepodległości,bo dzięki niemu wszystko im się układa wg ich „przepowiedni”.

   • Ela pisze:

    Wtrącę się- a z jakich źródeł korzystasz, że masz tak katastroficzne sny? Bo przyznasz, że nie zachęcają ani nie przedstawiają świetlanej przyszłości….

    • Ina pisze:

     Rzadko miewam sny – a tego typu raz na kilka lat.

    • Ela pisze:

     Napisałaś, że rozwijasz się duchowo, to pewnie wiesz o tym, że nie istnieje coś takiego jak „zbieg okoliczności”. Skoro teraz akurat masz tego typu sen i wydał ci się na tyle ważny, że się tym podzieliłaś na forum, to to coś znaczy. Stąd zadałam swoje pytanie- z jakich źródeł czerpiesz. Bo nic nie dzieje się przypadkiem

    • BasiaB pisze:

     Jakiś wysyp katastroficznych snów.
     Pora chyba zniszczyć te programatory Ina ? nie sądzisz ?

    • Ela pisze:

     Po pierwsze, skoro Akasza to dla ciebie bajka to na jakiej podstawie Apokalipsa nie jest?? Nie istnieje od ponad 2 tys. lat- problem z liczeniem? Po drugie, proroctwo prawdziwe się spełni? – wątpię, proroctwa to mniej lub bardziej zakamuflowana indukcja, a Apokalipsa sw. Jana jest jak mantra w kościółkach powtarzana/zasilana przez duszyczki wiernych i stąd jej siła, a nie w „sprawdzalności”. Póki co żadnego jeźdźcy nie widziałam. Jeśli ty widziałaś to gratuluję. Po trzecie, pokrętnie- jeśli w ogóle odpowiadasz na pytania, ale za to chętnie- nie proszona – bawisz się w diagnostykę psychologiczną?? Jeśli masz problem –zostaw to dla siebie i radź sobie skoro się rozwijasz. Drzazgę u innych widzimy a belki u siebie niekoniecznie? Po czwarte- skąd przyszło ci do głowy, że mamy takie przyziemne „marzenia” jak wygrać miliony?? Mów za siebie. Skoro wg Ciebie „siła sprawcza” polega na wygrywaniu milionów w totka to nie mam więcej pytań ….Po piąte- jakie czary mary? To nie ten portal. Pomyliłaś nas chyba z tą stronką:
     http://www.czarymary.pl/?gclid=Cj0KEQjw4NmvBRCRp_yu2bzal4YBEiQAWfjpJsfTKRKenZ9FcQRmI4uSOfX-LojbD8RWzIRCBm3B3LcaAh3m8P8HAQ
     albo EZO TV- tam robią czary mary.

 28. BasiaB pisze:

  ” Jeżeli proroctwo jest prawdziwe to się spełni i żadne czar mary nie pomogą. Ja mam problemy ale wy wydaje mi się, że macie większe. Dajecie się zastraszyć. Im prawdziwsze proroctwo tym bardziej może być atakowane.”

  Takich „mądrości” od osoby rozwijającej się duchowo,można się było spodziewać 🙂
  Taki to właśnie masz dostęp do wiedzy 🙂
  Gratuluję wszechstronnego rozwoju w tym lekarza – diagnosty.
  Pojęcia nie masz skowroneczku o czym szumią wierzby.

 29. Marcin pisze:

  Ciekawa rozmowa z Dariuszem Kwietniem o słowianach, żydach i in.

 30. Pingback: Przeniesieni w czasie – święto dziękczynienia | Mistyka

  • BasiaB pisze:

   Ta strona jest na mojej czarnej liście i na pewno nie zajrzę tam 🙂
   ale dziękuje za szczere chęci, może inni skorzystają 🙂

   • Manuela pisze:

    A jeśli mogę spytać…? A macie gdzieś na swoim blogu, tę czarną listę? Chętnie bym się z nią zapoznała. Jestem badaczką, link który poleciłam, w dużej mierze pokrywa się z moimi odkryciami.

    • BasiaB pisze:

     Nie ma tutaj, na tej stronie takiej listy 🙂
     Jest ona moją listą 🙂 a każdy musi sobie sam wyrobić zdanie o pewnych wpisach, stronach czy osobach.
     Już kiedyś odnosiłam się do Nerudy, który nie wiadomo dlaczego nazwał siebie doktorem, natomiast sama strona wing makers….to bardzo niebezpieczna sprawa.
     Jednak Manuelo, jeszcze raz pójdę na te stronę i przekażę moje spostrzeżenia na ten temat, robiąc tym samym porównanie z moją wiedzą.
     Tak że bardzo Ci dziękuję za przypomnienie tego wpisu 🙂

   • Manuela pisze:

    Rozumiem ;-). Powiem szczerze, że też spotkałam się z tą opinią odnośnie strony WM. Pomimo tego nie ignoruję zawartych na ich stronie informacji, z uwagi na fakt, iż sama otrzymałam wiedzę pokrywającą się z WM, tyle, że nie taką szczegółową. Ale temat wciąż badam.

    • BasiaB pisze:

     Manuelo – czy przeczytałaś moje ostatnie 2 wpisy na „Nieśmiertelnych” ?
     Bardzo proszę zapoznaj sie z nimi.
     Dzisiaj dorzucę kolejny kamyczek do ogródka. U mnie „dziś” to bardzo ambiwalentne podejście, ale postaram się tak to ułożyć, by było „dziś ”

     Natomiast mam prośbę podziel się z nami SWOIMI odkryciami, w żadnej mierze nie sugeruj się WM. Napisz to tak jak Ty to otrzymałaś.

 31. Marcin pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=cL4T6HWti_0
  całkiem ciekawy wywiad z Januszem Bieszkiem o królach słowiańskich i nie tylko

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s