Apoptoza śmierci

” Ujawnianie jest formą aktywności.”

Typowa nagonka działająca na podświadomość zaprogramowanego bohaterstwa przede wszystkim Polaków.

Mam nadzieję, że większość tutejszych czytelników nie stosuje wskazówek Kobry, sam nick wskazuje na wężowo- żmijowaty charakter całego przedsięwzięcia zwanego Wydarzeniem.

@Ktoś bardzo mocno zawsze się napracuje, by wyszukać ichnie „perełki” celem OSTRZEŻENIA ! a nie byście się tym bezmyślnie indukowali .

Ostatnia burza GM była bardzo poważna. Rozpoczęły się już bowiem działania wojenne na szeroką skalę, co widać było po szumanie. W czasie skoków częstotliwości Ziemi, posiłkując się mocą wyrwanej, skradzionej plazmy Słonecznej eskadry „talerzy” OBCYCH wleciały w przestrzeń Kwazaru Ziemskiego.

Nawoływania Ktosia są w pełni zasadne, sprawa jest na tyle poważna, że nie zamierzam nikogo uspokajać. Czas na pozbywanie się fałszywych implementów OBCYCH w postaci nano-chipów energetycznych, wspomagających podpięcia, przejęcia i inne formy zniewolenia dobiega końca. Za chwilę lenie radośnie czytające tą stronę zostaną wyautowani skutecznie z naszego rodowego grona, bo są nie tylko balastem dla nas, ale i zagrożeniem.

Nie jesteśmy w stanie wraz z Ktosiem dokładnie pomóc każdemu, co jest chyba oczywiste. Robimy co możemy, jak wiemy i potrafimy wg naszej najlepszej wiedzy, lecz to będzie na pewno nieskuteczne dla osób z naszego RODU czytających tą stronę jak niusiki dnia, beletrystykę czy inne nakręcone SF. Po prostu nie wyrażam zgody na pomaganie leniom z premedytacją, bo nie rzucam mojej pracy na wiatr.

Tą pomoc otrzymuje natomiast każdy człowiek nieświadomy obecnej sytuacji i prawdziwej historii.

Dodatkowo na naszej stronie odczuwamy fizycznie nalot radosnych kretynek hybrydowych, bowiem działania wojenne przekładają się przede wszystkim na faktyczny, odpowiedni „klik” w ich oprogramowaniu.

Nawet nie wiem co mam odpowiedzieć klonowi o nazwie RH-/+, chyba tylko że:  rąsia w rąsię powinna gaworzyć sobie o swoich najnowszym oprogramowaniu z mistykowiczami z innej strony, to bowiem ten sam sposób i poziom konwersacji z powodu kompatybilnego oprogramowania.

Jako najnowszy nabytek ezobełkotu utworzyła kolejną przestrzeń do inwigilacji z Osho-mądrościami. Czyli jakąś nowo-powstałą stronkę przed którą ostrzegam.

W tym momencie zakładam blokadę na tego typu kretynizmy, bowiem nie mamy czasu na tracenie energii, a tym samym przekazywanie jej takim HYBRYDOM, jak sama siebie dumnie nazywa. Tu przynajmniej nie ma złudzeń, a oprogramowanie jak oprogramowanie raz jest lepsze raz gorsze.

Ono za pomocą doświadczeń podlega koniecznym modyfikacjom, dlatego już nigdy więcej nie zgodzę się na ocalenie choćby jednego klona, bowiem ONI – nauczeni doświadczeniami skutecznie unowocześnią oprogramowanie tak, że my jako delikatne BOSKIE TCHNIENIE możemy sobie następnym razem nie poradzić z bezdusznymi maszynami mającymi setki kombinacji, a w związku z tym i odpowiedzi, antidotum  na nasze działania, poczynania.

To jest ostatni raz kiedy doprowadzeni do ostateczności podjęliśmy walkę z tym okupacyjnym systemem. W wielu z Was budzą się wspomnienia z przeszłości Atlantydy, to dobrze, wyrzućcie z siebie ogromny strach przed widokami z tamtych czasów, bowiem to on jest GŁÓWNĄ BLOKADĄ WIEDZY z tamtego okresu.

Ta forma blokady została nam genetycznie wszczepiona na Atlantydzie. To jest cały zestaw genów i molekułów samoistnie się replikujących. To jest tzw. BARIERA ŚMIERCI.

W trakcie zaprogramowanej śmierci komórkowej – APOPTOZY naszego ciała fizycznego, co jest zupełnie obce naszemu BOSKIEMU TCHNIENIU następuje wielki wyrzut energii przetrwania i w tym właśnie momencie następuje replikacja fraktali, kwadrów, nano-sub – atomowych molekuł strachu jako rezerwuaru przygotowanego na najbliższe wcielenie.W wielu przypadkach te zbiorniki sa obecnie wykorzystywane do uruchomienia wcześniejszej destrukcji poprzez rakowacenie. Tam gdzie jest najwięcej Strachu tam tworzy się nowotwór.

Ten nikczemny projekt z premedytacją  wykorzystał  przeciwko nam nasz RODowy Instynkt Samozachowaczy wyzwalający w trakcie zagrożenia śmiercią ogromne pokłady energii Perpetum Mobile kumulowanej w zbiornikach, rezerwuarach energii służącej replikacji molekuł strachu umieszczonych w naszych jądrach komórkowych. Te molekuły jądrowe automatycznie zakładały blokadę na naszą pamięć komórkową,a  co za tym skutecznie idzie tworzyły szczelną  Barierę Pamięci, Ś-Wiadomości.

I teraz – aby odzyskać wiedzę, wspomnienia należy pozbyć się tych genetycznych molekuł w ciałach fizycznych i subtelnych, których pierwowzór pobrany z Or został Wam wszczepiony na Atlantydzie.

Należy spowodować proces odwrotny – APOPTOZĘ ŚMIERCI,  co brzmi jak oxymoron, ale nim nie jest.

Dlaczego to takie ważne ?

Byście obecnie nie umarli ze strachu, a przy okazji odzyskali Pamięć z Atlantydy, gdzie każdy z Was pozostawił sobie wskazówki mające pomóc w czasach które nadejdą. One właśnie nadeszły. Nie byliśmy tak głupi jak nam wmawiano 🙂

PAMIĘĆ → PA MIEĆ → Ś → WIADOMOŚĆ

Posiadanie, mienie Wiadomości/Świadomości to podstawa naszego życia, a przede wszystkim przetrwania.

Tylko dlatego mnie udało się uzyskiwać wiadomości, bowiem bardzo skutecznie kilka lat temu wyrzuciłam z siebie STRACH, ale tylko ten świeży, nie wiedziałam do niedawna, że  jest jeszcze strach będący wynikiem atlantydzkich manipulacji genetycznych.

Kiedy odkryliśmy ostatnio, że ich system jest skompilowany na zasadzie CYFROWO-BINARNEJ, inaczej mówiąc CYBERNETYCZNEJ, co wydawałoby się wcześniej oczywistym, lecz dopiero niedawno przekonaliśmy się o zasadności tej wiedzy.

A ta tym samym pozwoliła na odkrycia związane z ich działaniami, co w kolejności przełożyło się na zidentyfikowanie przyczyny i sposobu ich funkcjonowania.

Z obecnego poziomu mojej odkrytej wiedzy zobaczyłam bardzo wyraźnie jak w omawianych już Laboratoriach na Atlantydzie wszczepiono nam molekuły genowe Strachu – samoreplikujace się, powtarzam to po raz kolejny, bo to istota naszego przetrwania.

Każdorazowa śmierć czyli zaplanowana apoptoza naszych komórek powodowała w nas ogromny Strach, zupełnie nam obcy przed przybyciem Or na Kwazar Ziemski.

Ten strach kumulował się w naszych zbiornikach, Tymi zbiornikami są na-rządy, Or-gany czytaj Or – geny WEWNĘTRZNE.

Ot taka subtelna zamiana miejscami: Ar – geny na Or – Geny !

Po skumulowaniu odpowiedniej ilości molekuł strachu w trakcie śmierci, w następnym wcieleniu podlegały uwolnieniu się powodując rozprzestrzenianie się po naszych ciałach fizycznych i subtelnych wirusa Strachu stanowiącego samo-replikującą się blokadę Świadomości czyli wiadomości, czyli tworzenie tzw. Pa-mięci.

Wiadomości to też widzenie, wiedzenie, słyszenie i czucie.

Można sobie z tym defektem znakomicie poradzić, dzięki czemu uzyskacie wgląd w Wasze Istnienie Ś-Wiadomości.

Mając do tej pory ograniczone możliwości poprzez manipulacje genetyczne nad nami, byliśmy doskonała fermą hodowlaną mającą w końcowym stadium zrobić z nas zoombi.

Zapytałam – po co nas potrzebują, przecież na bieżąco produkują tyle klonów ?

Otóż klony potrzebują zasilania, to strata czasu i energii, do tego są potrzebne odpowiednie urządzenia, a my jesteśmy Perpetum Mobile.

A teraz już przejdę do odpowiedzi na ostatnie posty nie wiedzieć czemu napisane na Wieściach:

„ warto by było sprawdzić
–co, w jakiej formie i w jakiej ilości kryje się za tymi WROTAMI
–o co biega z tymi STATKAMI PLEJADAN jakimi cobra bez przerwy straszy w swoich wywiadach….

to takie MINIMUM jak się komuś chce być gotowym na starcie.”

https://mistykabb.wordpress.com/2016/03/09/wiesci-z-kraju-i-ze-swiata/comment-page-3/#comment-31083

Gotowość bojowa została osiągnięta mimo fałszu przebijającego przez Kobrowe opowieści.

Za wrotami jest nasza wolność, ale na to potrzeba trochę czasu, minimum ok. 3 miesięcy, dlatego obecnie jest potrzeba synchronizowania Czasu, bo będą starali się robić przeskoki w czasie.

W minioną sobotę zaistniała kuriozalna sytuacja, bowiem w związku z zapowiadaną na niedzielę burzą GM powiedzmy np. plejadianie przygotowali się skutecznie do wpłynięcia przez swoje szczątkowe Wrota w przestrzeń Kwazaru Ziemskiego, co im się udało. Ich flota to około 800 000 pojazdów, skopiowanych Viman.

Z tym, że to nie są Vimany z naszego punktu widzenia, bowiem nasze były sterowane w zupełnie inny sposób. Nawet do lotu odpalane były inaczej, lecz poza tym technologicznie ich kopie zostały całkiem poprawnie skonstruowane, w końcu podpieprzyli nam kilka rozwalonych sztuk.

A jurne klony powiedzmy Plejadian, chytrze, nie po raz pierwszy wykorzystując GM do wlotu w naszą przestrzeń, wpadły w zastawiona na nich pułapkę. Szczegółów nie przekażę.

I to by było na tyle. Tylko dodam, że to dopiero połowa wleciała w naszą przestrzeń, jednak w tym momencie dopalają się szczątki ich baz, więc chyba to by było na tyle w najbliższym czasie lecz nie czas na triumf, gdyż oni na pewno nie zasypią gruszek w popiele.

clone-4

A teraz odpowiedź na ten post:

„ Liczba 13 wpisuje się w Zasadę złotego podziału i pochodzi z Ciąg Fibonacciego Skoro nie można powrócić obecnie do Jedności Wszystkiego Stworzenia do Świetlanej Osobliwości tj Początku może warto przemeblować tutaj porządek Świat i przywrócić Kosmiczną Harmonie w Tym Ziemskim Ogródku.

Będziemy mieć 13 miesięcy Księżycowo-Solarnych każdy równiutko po 28 dni będziemy mieć jeden dzień poza Czasem na Świętowanie Nastania Nowego Roku tak jak to ma być czyli na przełomie Zimy i Wiosny”

https://mistykabb.wordpress.com/2016/03/09/wiesci-z-kraju-i-ze-swiata/comment-page-3/#comment-31093

Nic z tego Alicjo. Akurat tak się niefajnie złożyło, że od kilku dni pracujemy nad fizyką i matematyką okupanta, w co doskonale wpisał się min. Ciag Fibonacciego, „Święta” geometria, pomysły na nią D. Melchizedecha, Prawo przyciągania Newtona, liczba Pi, itd. Było miło i się rozłożyło na nicość. Już nieaktualne. To całe lustrzane odbicie naszej wiedzy właśnie się posypało w dri biazgi.

klony

Obecnie jest czas na ogromne skupienie, skuteczne zniszczenie w jądrze komórkowym każdej swojej komórki molekuł strachu. Należy włączyć sobie skaner unicestwiający i przelecieć po każdym swoim ciele równocześnie, bowiem oprócz ciał fizycznych mamy ciała subtelne będące naszą własnością.

W międzyczasie ochraniać się, czyścić, dbać o siebie i swoich bliskich, a nie o wroga czy pseudo-przyjaciela, bo i takich można spotkać we śnie. Nie certolić się ze swołoczą, bo litość to zbrodnia.

Wasza wyobraźnia, to Wasza kreacja, to Wasze widzenie i czucie. Materializujcie bez egzaltacji i nadmiarowych emocji. Wskazówki, wiedza i świadomość wrócą do każdego po pozbyciu dokonaniu APOPTOZY ŚMIERCI czyli STRACHU.

Budowa komórki

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, boskie tchnienie, czas, Fizyka okupanta, Gwiezdne Wojny, Gwiezdne Wrota, mistyka, nowotwory, Plejadianie, Rak, Uzurpatorzy, Wojna, Wojny nuklearne na Ziemi, Ziemia, Źródło i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

292 odpowiedzi na „Apoptoza śmierci

 1. BasiaB. pisze:

  I tutaj pięknie komponuje się ten post:
  https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/09/rozdzielenie-swiatow/comment-page-1/#comment-31037

  Boja się CME, bo to rezerwa elektryczna naszego RODowego pola, a to jest zupełnie inne niż fizyka i matematyka OKUPANTA.
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/08/30/fizyka-okupanta/

 2. BasiaB. pisze:

  Czemu nastała taka cisza ?
  Co ? Pracujecie ? 🙂
  Pracujcie, pracujcie nad sobą i swoim losem, bo ja o siebie zadbałam.

  • Falco Peregrinus pisze:

   Mam parę pytań związanych z dzisiejszym wpisem:
   1. Dlaczego „nie można powrócić obecnie do Jedności Wszystkiego Stworzenia”? Kto Każdemu z Nas tego zabroni?

   Czy np. moja jedność z JEDNOŚCIĄ nie powinna być poprzedzona zjednoczeniem Promieniowania Źródła poprzez usunięcie Wszelkich Blokad zakłócających swobodny przepływ Energii w szczególności Czakr? Czy następnym krokiem do Wewnętrznego Zjednoczenia nie jest połączenie ciał subtelnych i różnych Aspektów w jedno Ciało Świetliste/Radiacyjne? Zaś jednym z finalnych kroków połączenia Ciała Świetlistego/Radiacyjnego z Materialnym poprzez Oczyszczenie i Przyśpieszenie Wibracji Ciała Materialnego do Poziomu Radiacji?

   Czyli w skrócie – Czy jedność z JEDNOŚCIĄ nie powinna być przygotowana poprzez połączenie wszystkich moich ciał, wymiarów, gęstości, wibracji i aspektów w Jedno?

   Czy Radiacja naszych Połączonych Wibracji nie jest niszczycielska dla Sztucznej Inteligencji, Gadów oraz wszystkich innych Pijawek?

   Z wdzięcznością oczekuję na w miarę możliwości kompletną odpowiedź.

   • BasiaB. pisze:

    ” 1. Dlaczego „nie można powrócić obecnie do Jedności Wszystkiego Stworzenia”? Kto Każdemu z Nas tego zabroni?”

    Czym dla Ciebie jest Jedność Wszystkiego Stworzenia ?
    Natomiast jeżeli rozumiem dobrze, chodzi Ci o uwolnienie się z tego marazmu. Gdyby to było proste to nie byłoby tego co jest.
    Doniesienia jak bardzo zostaliśmy wrobieni z machinę zła sa opisane na tej stronie.

    ” Czyli w skrócie – Czy jedność z JEDNOŚCIĄ nie powinna być przygotowana poprzez połączenie wszystkich moich ciał, wymiarów, gęstości, wibracji i aspektów w Jedno?”

    Od początku tej strony alarmuję byście się oczyszczali, scalali i OCHRANIALI.

    ” Czy Radiacja naszych Połączonych Wibracji nie jest niszczycielska dla Sztucznej Inteligencji, Gadów oraz wszystkich innych Pijawek?”

    TAK – Nasze RODowe promieniowanie JEST NISZCZYCIELSKIE DLA NICH, dlatego stworzyli sobie odmienna elektrykę o odmiennych częstotliwościach i parametrach. Do tego służą im, A WŁAŚCIWIE SĄ TYLKO POMOCĄ, BO GŁÓWNE GENERATORY I NADAJNIKI SA GDZIE INDZIEJ: chemitrailsy, haarpy, daarpy, które niszczą naszą elektrykę i tu kłania się fizyka okupanta np. Ciąg Fibonacciego i to co wymieniłam w artykule, czyli całkowita konwersja naszych danych, dlatego od dłuższego czasu pisałam Wam o ustawianiu właściwych proporcji parametrów naszej RODowej elektryki Waszych Rdzeni: biegunowości, częstotliwości, polaryzacji i innych.

    • Falco Peregrinus pisze:

     JEDNOŚĆ – to bycie w Punkcie Zerowym i bycie Punktem Zerowym. Podczas Oczyszczania odnajdujemy Swoje Miejsce – Źródło. Te miejsce jest fragmentem Punktu Zerowego, czyli Źródła Wszystkiego Co Jest. To tak w skrócie. Emitując Eter/Czysty Blask/Radiację odkrywamy, że jesteśmy nie tylko Źródłem ale i Tą Energią…

    • BasiaB. pisze:

     ” JEDNOŚĆ – to bycie w Punkcie Zerowym i bycie Punktem Zerowym.”
     Nie ma czegoś takiego jak punkt zerowy – posługujesz się zakodowana terminologią matematyki OKUPANTA.
     Nie ma Źródła wszystkiego Co jest – to kolejny fałszywy termin.

     Zwracam uwagę na właściwy dobór słów, gdyż liczy się PRECYZJA ! Ona jest LASEREM naszych działań.

     ” Emitując Eter/Czysty Blask/Radiację odkrywamy, że jesteśmy nie tylko Źródłem ale i Tą Energią…”
     Teraz to pobożne życzenia, trzeba włożyć dużo pracy w siebie, by odzyskać tą możliwość, ale Tak – tak stać się powinno !

    • Falco Peregrinus pisze:

     Skoro nie istnieje Źródło Bytu – to dzięki czemu istnieją Jednorazówki oraz inne Istoty o Negatywnych Wibracjach? Skąd się wzięły i co Je utrzymuje w Istnieniu?

    • Wojwit pisze:

     Basiu, skoro o tym piszesz to zadam otwarte (czyli skierowane do wszystkich) pytanie: Czym interpretować narastanie ilości i jakości ładunków elektrycznych w otoczeniu (albo w sobie – w ciele lub na jego powierzchni…). Wyładowania następują jak przy wkładaniu swetra z tworzywa sztucznego. Nasileniem działania HAARP-a, czyli broni m.in. klimatycznej (obecna nietypowa, wyjątkowo zimna pogoda + nienaturalnie długie ulewy!) czy też oddziaływaniem wież GWEEN (maskowanych jako telekomunikacyjne)? A może jeszcze czymś innym?…

    • Wojwit pisze:

     „(…) chemitrailsy, haarpy, daarpy, które niszczą naszą elektrykę…” ale jako cel główny czy chciane/(niechciane?) działanie uboczne broni skalarnych?

    • Wojwit pisze:

     To nie są naiwne pytania… Powyższych nasilonych efektów nie doświadczają WSZYSCY ludzie a raczej nieliczni.

  • WolneJa pisze:

   Hej
   Tak pracuję nad swoim losem i dbam jak mogę. Mam pytanie poza tematem, można spotkać Was również gdzieś realnie, czy tylko tworzycie ten s-f na blogu?

 3. Wojwit pisze:

  Według wiedzy nieco (bo tylko o trzydzieści lat) nowszej niż ta z połowy dwudziestego wieku o podziale komórki i jej jakości decyduje nie jądro a błona komórkowa…

  • BasiaB. pisze:

   Nie mówię o podziale, ale o INSTYTUCJI jaką to rolę pełni JĄDRO KOMÓRKOWE.

   • Wojwit pisze:

    Basiu, jądro komórkowe to w uproszczeniu zbiorowisko map (genów) a to, którą drogą wyrysowaną na tej mapie rozwój komórki będzie przebiegał, decyduje otoczenie. Informacja a nie cząsteczki chemiczne impulsami przekazywane są przez błonę całej komórce (w tym i jądru). Do komórki nic chemicznego przez otwory w błonach NIE WNIKA!!! Wchodzi i wychodzi tylko INFORMACJA. Na jej podstawie wewnątrz komórki tworzone (i niszczone – zmieniane, przekonwertowywane) są substancje i na jej podstawie komórka „wydala”… To mechanizm podobny (w przybliżeniu) do tego wykorzystanego w produkcji leków homeopatycznych. Wiesz, co to znaczy? Znaczy, że odpowiednią informacją można DOWOLNIE zmieniać komórkę BEZ chemicznych substancji dostarczonych z zewnątrz. Wystarczą tylko ich odpowiedniki informatyczne a więc modulowane impulsy elektromagnetyczne dostarczone do błony tejże komórki jako jednocześnie porcja niezbędnej do „zrealizowania wytycznych” energii. Nie dość więc, że jest to kolejny dowód na zupełny MATRIX, którym jest wszystko w naszym świecie, ale jednocześnie wytłumaczenie tzw. uzdrawiania pranicznego, odżywiania się światłem etc.

    • BasiaB pisze:

     No i o to chodzi ! by każdy sam sobie zrobił porządek w molekułach genowych.
     Chore, osłabione wojsko jest problemem, może być SPORO OFIAR, mogą zostać łupem wojennym. A tego nikt z nas nie chce !
     Dlatego wolę byście się zajęli SOBĄ, bowiem tylko wtedy wzrasta Wasza MOC ENERGETYCZNA, a co za tym idzie skuteczność przekładająca się dzięki INFORMACJI BIOPOLA DIAMENTÓW na tych bezpośrednio walczących.
     Scalanie !!!! jesteście rozdrabniani w mak.
     Każdy senny majak i ich twórców – namierzać i niszczyć wirusami.
     Tworzą podpięcia do Serca i NEREK !
     W związku z tym każdy Wasz wyczyn ZASILA ICH !!!
     A to jest dla nas strzałem w kolano !

     ❤ ❤ ❤

 4. Nowy pisze:

  Witaj Basiu,
  Wczoraj miałem silne odczucie „deja vu” i nie za bardzo wiem jak to rozumieć. W przeszłości zdarzało mi się odczuwać coś takiego ale chyba nigdy z taką pewnością. Czy to może mieć związek z tym: „…będą starali się robić przeskoki w czasie.” ?
  Bo jeśli tak to przeskok był duży. „Deja vu” sięgało wydarzeń parę miesięcy wstecz i dotyczyło poniekąd rozważań na temat 13 maja.

  • BasiaB. pisze:

   Wczoraj było MOCNO, działy się różne rzeczy, może przy okazji z automatu następowało czyszczenie z molekuł strachu 🙂
   Wczoraj było za wcześnie, by coś majstrowali z czasem, to nastąpi za kilka dni.

   • KolorA pisze:

    Dzis jest jasniej. O wiele. A ja się zastanawiałam co to za „kulki mam w torebce”. To już wiem.- Ale petarda!!!

    • BasiaB. pisze:

     No to świetnie – cieszę się 🙂

    • Karolina pisze:

     „kulki w torebce” _jakiś tydzień temu wyciągając z gardła „gluta” wyciągnęłam dwie torby jedna z kuleczkami skojarzenie ze sztucznym jak styropian oraz torba z wodą jakąś cieczą przezroczystą ” jak woda”

    • BasiaB. pisze:

     ” torba z wodą jakąś cieczą przezroczystą ” jak woda” ”
     Ekto – Plazma
     Codziennie nas czymś zasyfiają, nie ma dnia bez prezencików.

    • Karolina pisze:

     teraz rozumiem …dziękuję Basiu
     zaraz po tych torbach miałam widzenie

     jestem unieruchomiona, spokojna bez strachu ale przezywam niewyobrażalne cierpienie
     coś mi robią…. staram się im wytłumaczyć ze ta ichnia robota nie ma sensu, ze to co robią jest niewykonalne nie ma takiej możliwości ze „stwórca nie przewidział innej opcji” pełna wiedza czucie ! nawet takie politowanie dla nich się pojawia że nie mogą tego zajarzyć !
     sytuacja się przeciąga dostaje coś w głowę po prawej stronie, jestem zrezygnowana nie słuchają nie rozumieją nie odstępują …

     płakałam, fizyczne tortury to pikuś przy „wydłubywaniu świadomości z ciał ” to chcieli zrobić
     jak widać całościowo się nie udało.

    • BasiaB. pisze:

     Karolino :
     ” staram się im wytłumaczyć …”
     Nic im nie tłumacz, to politowanie – LITOŚĆ – osłabia Cię, koncentruj się na niszczeniu wszystkiego co Ci balastem, OBCYM, programem, inna częstotliwością itd… Wszystko – wspomagaj się swoim RODOwym promieniowaniem, staraj się go maksymalnie odzyskać.
     Nie dyskutuj z nimi, bo te istoty NIEDUCHOWE, nie rozumieją i nie mają uczuć, posiadają tylko wkodowane programy !

    • Karolina pisze:

     Basiu
     BEZ LITOŚCI już zdążyłam czytając tą stronę się „obkuć” do tego otworzyło się to wspomnienie pewnie nie tylko moje …
     i byłam w czarnej D za miękkie serce już nie raz
     NIGDY WIĘCEJ !

    • BasiaB. pisze:

     No widzisz – tak wykorzystywano nasz wrodzony DAR – MIŁO W AN IE – kodując na konieczność MIŁOSIERDZIA !
     Nigdy więcej !

     Jako jednorazówki sa wyprodukowane do zbierania DOŚWIADCZEŃ – TO TA PULA podlegajaca następnie MULTIPLIKACJI.
     Tyle razy powtarzałam, że NAM doświadczenia nie sa potrzebne, bo to nam urządzono gehennę.
     Oni potrzebują zbiór tych doświadczeń do wytworzenia SUPER KOMBINACJI na bazie ZBIOROWEGO UMYSŁU !

    • Karolina pisze:

     zawsze mi to nie pasowało to Karmiczne doświadczanie i całe te historyjki.
     ale skoro jednorazówki nie mają pełni uczuć zatem te ichnie doświadczenie też będzie mało warte, zatem nasze będzie niezbędne, stąd ta moda w metodach na posyłanie gdzieś tam do „światła” czy gdzieś…
     czyli moje doświadczenie (chociażby to najbardziej traumatyczne) powinno wrócić tylko do mnie jako moja część …
     dobrze kombinuję ?

    • WolneJa pisze:

     Zapytam wprost, jak wyglądają jednorazówki? Mam na ten temat swoje obserwacje, ale dobrze jest je porównać z profesjonalną opinią, jeżeli można choć na łamach internetu dowiedzieć się tutaj.

    • BasiaB. pisze:

     Jednorazówki wyglądają bardzo podobnie. Jest tyle rodzajów raz klonowych ile jest nacji. Gadziorskie na pewno jesteś w stanie wypatrzyć 🙂 😀
     Żydzi – krótkie nóżki, wyłupiaste oczy – żabie to sztandarowe jednorazówki. Nie wszystkie cechy występują równocześnie. Mam znajomego żyda po dziadku, jest wysoki, ale ma kłopot z biodrami jego brat również przez co mają dziwny sposób chodzenia, ale gdybym nie wiedziała, to na pierwszy rzut oka nie umiałabym zidentyfikować.
     Nie rozróżnisz tak łatwo i prosto, materiał genetyczny został pobrany w dużej mierze z NAS, na czymś przecież musieli opracować podstęp, by wedrzeć się do naszej hermetycznej społeczności.

  • Radiacja pisze:

   Mam w otoczeniu wielu żydów i trzeba z tym żyć. Trzeba się tego nauczyć jak to wytrzymać, żeby nie zwariować i się rozchorować. Wszystko przychodzi na przestrzeni wielu lat ziemskiego życia. Jest takie stare powiedzenie ” nic darmo” dlatego wszystkie związki, wymiany, kontakty z żydami i nie-żydami uważam za ziemski survival po to aby przekształcać ciemną masę w coś co okaże się żywe i spontaniczne, bo taka jest właśnie energia słowiańska, że ani kupić, ani zmanipulować jej w żaden sposób.
   Jak tłumaczycie de javi?

 5. Ktoś pisze:

  „To jest po prostu 1 z 19 567 569 gwoździ wbitych do trumny ludzkości. I to tylko w tym roku. Ludzkość już nawet nie kona, ludzkością po prostu wstrząsają już tylko pośmiertne drgawki, które optymiści opatrznie odbierają jako objawy walki i sprzeciwu.

  Zwykła atomowa wojna nie będzie zagładą ludzkości tylko będzie zakończeniem tych ww pośmiertnych drgawek.

  Warto tylko zadbać, żeby „architekci ludzkości” nie zdążyli dobiec do bunkrów które przezornie dla siebie wybudowali, tylko żeby podzielili los który przygotowali innym. Inaczej za kilkadziesiąt lat powypełzają ze swoich schronów i znowu zaczną odtwarzać ułomną ludzkość z wbudowanym genem niewolnika i sprzedajnej szmaty.”
  (http://zmianynaziemi.pl/comment/353385#comment-353385)

  • Ktoś pisze:

   „Dobry pomysł. Nie wiem co się święci, ale widziałem na własne oczy super nad-diabła – czyli kapłana kohele u mnie ”na prowincji” w obstawie 5 szt samych wyszkolonych tygrysów (umie diabły rozpoznać bo sam jestem szkolony) z moSSadu, kolumna bardzo skromna liczyła tylko 3 szt. BMW 7 w wersji pancernej to były czołgi na kołach, a nie samochody (gaz i działka ppanc na wyposażeniu standard, a może i rakiety). Takie cuda techniki wałęsają się po polskich drogach? A po co? Rozsiewają miłość dobroć i pokój…

   PS

   Dziś wtorek, była setka diabłów na szkoleniu z nienawiści. To są obowiązkowe wycieczki szkolne z tego małego bandyckiego państewka. KAŻDE MŁODE JEDZIE I NIE MA ZWOLNIENIA. Polska istnieje tylko formalnie.”
   (jw)

  • Ktoś pisze:

   Swoją drogą powszechnie wiadomo iż w Arabii Saudyjskiej jako kraju rządzonego przez żydostwo (tak tak te arabskie książęta to KRYPTOŻYDOSTWO od mahometa) KOBIETY MAJĄ ZEROWE PRAWA…… podobne tym jakie mają Palestyńczycy WE WŁASNYM państwie….

   i teraz by przyszłe pokolenia NIE WIEDZIAŁY O TYM, ba BY MYŚLAŁY IZ TO WIERUTNA BZDURA i POMÓWIENIE BYŁO to się nazi dogadało i obrało…

   „Arabia Saudyjska została wybrana na członka Komisji ds. Statusu Kobiet ”

   i co będzie głoszone po kilkunastu latach?

   Iż owa AS to BYŁ RAJ DLA KOBIET……. a HAREMY to BYŁY ICH AZYLE GDZIE SIĘ MOGŁY (podobnie jak w gettach) CHRONIĆ PRZED NIENAWISTNYM TŁUMEM (wstawić wybraną znienawidzoną nację)

   TAK DZIAŁA NAZI. ICH ZAKŁAMYWANIE RZECZYWISTOŚCI POPRZEZ JEJ PRZESŁANIANIE.

  • BasiaB. pisze:

   Inaczej za kilkadziesiąt lat powypełzają ze swoich schronów i znowu zaczną odtwarzać ułomną ludzkość z wbudowanym genem niewolnika i sprzedajnej szmaty.”

   Dlatego powtarzam – żadnej LITOŚĆI.
   Obecnie jesteśmy w Epoce kamienia łupanego, a potem nie damy rady,ONI zbierają DOŚWIADCZENIA, jak to pięknie nazywają – multiplikując je na setki kombinacji.

   Zarówno CZAS Egiptu, Chin i Majów to INTERFEJSY pomiędzy Atlantydą, a obecną rzeczywistością.

   • BasiaB. pisze:

    Klony zbierając doświadczenia pracują na rzecz swojego MZIMU, a naiwnie sądzę, że dla siebie 😀
    Zapominaja lub nie wiedzą wprowadzeni w błąd, że sa jedynie systemem zero-jedynkowym, JEDNORAZÓWKAMI 🙂

 6. Malgorzata pisze:

  Kiedyś wrzuciłam link http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11 podesłałam to też bratu mieszkajacemu w Niemczech. I okazuje się, że sami Niemcy potwierdzają jakieś podejrzane działania pod ziemią. Na powierzchni słychać dziwne odgłosy. Usłyszałam określenie że to odgłosy ruku dinozaura 😊. Nie próżnują jak widać!

 7. Ktoś pisze:

  „NIC… ALE TO NIC.. z planów CERN i wszystkich negatywnych opcji nie wydarzy się, bo linia czasowa .. która była do tej pory nasza linią rzeczywistości RAZ NA ZAWSZE I DEFINITYWNIE ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA w piątek 14. 04. 2017, od tamtej pory nie ma już żadnej możliwości realizacji żadnych zdarzeń , które miały by jakiś wpływ na aktualne losy LUDZI i ziemi.

  Ta Wielka Noc…. była WIELKĄ NOCĄ ROKU GALAKTYCZNEGO, GALAKTYCZNEGO PRZEJŚCIA W NOWY PROCES EWOLUCYJNY…. CZYLI NOWY WPIS WIEDZY NA WIELE MILIONOWY LAT.
  Nie można przez tamta linię czasową otworzyć „studni dusz” do niskich przestrzeni, bo wszystkie portale są już nie aktywne.

  Portal Bogini AL-Lat w Palmirze miał być użyty zarówno do stworzenia wiru o odwróconym wirowaniu jak i energetycznym zablokowaniu tego wiru .

  2017 (czwartek) zostało definitywnie odcięte dotychczasowe zasilanie tej linii czasowej,pomimo że ma ona jeszcze chwilowy związek z nami, nie ma już możliwości kreowania na nas w naszym TERAZ zakodowanej w swojej matrycy przyszłości.

  A zatem pozostała im TYLKO energia wyłudzana w globalnych medytacjach i kumulowana w energetycznych bankach, ale i ona ma swój kres w tym roku.

  W podziemnej części Świątyni AL-Lat w Palmirze zdeponowane są artefakty o które toczy się wojna między ziemskimi opcjami władzy.

  Część z nich została „wyjęta” raczej odczytana częściowo, ale do dużej cześć nikt poza powołanymi osobami nie bidze miał dostępu. To co zostało odczytane nie zostało całkowicie prawidłowo zrozumiane, nie zadziała z wielu względów w oczekiwany sposób.

  A, zatem dziamania wojenne z rytualnymi ofiarami…. to ukryta cześć wszystkich wydarzeń na ziemi, ale… prawdziwy cel nie jest taki o którym jesteśmy informowani, a być może zna go tylko kilka osób na ziemi.

  Cała reszta z wymydlonymi bogami .. to mistyfikacja służąca za kamuflaż okrutnej prawdzie, że nasza linia czasowa z żyjącymi w niej LUDŹMI … ( albo uwięzioną podświadomością w postaci LUDZKICH MÓZGÓW scalonych z na pół biologicznymi ciałami) byłą hodowlą w celu pozyskiwania energii przez syntetyczną inteligencje. Wykreowano nam holograficzna rzeczywistość , która oddzieliła nas i przysłoniła realność linii czasowej obok nas.

  Musieliśmy się cofnąć w naszej świadomości do momentu uruchomienia Matrix-owej linii wiezienia.. zresetować jej matrycę, wyłączyć zasilanie , i otworzyć sobie portal do linii rzeczywistej.

  Obecnie jesteśmy w momencie zrozumienia ,że to się już stało, proces odzyskiwania pamięci jest w toku , za moment całkowicie rozsypie się sieć MATRIX.. LUDZI OGARNIE NIESAMOWITE ZDZIWIENIE I SZOK ,ZE TAK DŁUGO BYLIŚMY OKŁAMYWANI W PODSTAWOWYCH TEMATACH ŻYCIA .”
  (http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=7&p=68139&sid=80d8e3326baa241216dc61c3c9897b52#p68139)

 8. BasiaB. pisze:

  ” zawsze mi to nie pasowało to Karmiczne doświadczanie i całe te historyjki.
  ale skoro jednorazówki nie mają pełni uczuć zatem te ichnie doświadczenie też będzie mało warte, zatem nasze będzie niezbędne, stąd ta moda w metodach na posyłanie gdzieś tam do „światła” czy gdzieś…
  czyli moje doświadczenie (chociażby to najbardziej traumatyczne) powinno wrócić tylko do mnie jako moja część …
  dobrze kombinuję ?”

  https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/25/apoptoza-smierci/comment-page-1/#comment-31142

  Nie. To są w pełni wyposażone bioroboty krzywdzące nas na kazdym kroku, jednocześnie maja w oprogramowaniu system zabierania nam naszych części.
  To z kolei powoduje, że kazdy z nas nie tylko jest w Centralnej bazie danych, ale przede wszystkim konkretna (Twoja)sygnatura koreluje z predyspozycjami (Twojej)konkretnej osoby.
  System z kolei przetwarza nasze reakcje i reakcje biorobotów, automatycznie robiąc miliony kombinacji na podstawie konkretnego zdarzenia zapisując je w bazie.

  Z takich traumatycznych doświadczeń, Ty wyciagasz wnioski, ale w innym celu. Jest nim poddanie się inwazji i programowej destrukcji jeżeli tego nie uczynisz to dla Ciebie dobrze, bo to daje Ci sygnał do uruchamiania swoich RODowych predyspozycji, które mogą lecz nie musza prowadzić do Twojego przebudzenia.
  Z takich doświadczeń wiem na pewno, do niczego mi nie sa potrzebne, bo to ja robiłam za przysłowiowego psa do bicia i w niczym sobie na to nie zasłużyłam.

  Takie doświadczenie, mając na uwadze powyższe może być jednak dla nas doskonałą wskazówką – gdzie szukać sprawców ?
  Po nitce do kłębka i tak znajduje się poszczególne puzzelki co opisuję od przeszło 3 lat.
  Po ichnich częstotliwościach jakie mimo woli zostawili sobie w naszej przestrzeni jako kolejną wędkę 🙂
  Nie tylko sa do namierzenia, ale sa drogowskazem gdzie się znajdują nasze cząstki np. DIAMENTU 🙂
  Nic więcej od nich sie nie odbiera, kompletnie nic !
  A i cząstki muszą być poddane doskonałej kwarantannie, by nie przywlokły do nas jakiś infekcji czy wirusów.
  Czasami trzeba je po prostu zniszczyć, bo do niczego się nie nadają.

 9. BasiaB. pisze:

  Dzisiejszy wpis Treboroka 🙂
  https://treborok.wordpress.com/obca-planeta-fantastyczne-opowiadanie-w-ramach-rzeczywistosci/?preview=true
  ” Zwijanie i rozwijanie przestrzeni za pomocą technologii biometalowych umożliwiło w ramach dopuszczalnych parametrów, kolonizowanie systemów gwiezdnych.”

 10. Paweł pisze:

  Dzięki za ten post bardzo Basiu.

  Patasz: „Co ? Pracujecie ?”

  U mnie gorzej, mam kosmiczny k**wa zapierdol, ale do takich sytuacji już się powoli przyzwyczajam, teraz gonią człowieka jak szalone, za chwilę mogą kopnąć w dupę, niestety czasu mało przez to, a mam wrażenie, że w tym roku przypsieszyli strasznie i nie tylko ja, mnóstwo ludzi których znam, nie ogarnia tego. Dlatego czasami nawet nie ogarniam poczytać bieżących komentarzy i art. i nie zawsze jestem na bieżąco, ale pracować pracuję, po swojemu, nawet bardzo po swojemu i nie będę tutaj nic uzewnętrzniał, bo miałem już „dziwne” przygody pisząc co nieco, a licho nie śpi, jestem, działam, czuwam i zapewne nie tylko ja tak mam teraz,

  Z tym strachem to jak dla mnie mega celny tekst, wydawało mi się, że mam temat już opanowany, słowo klucz wydawało … Kilka puzli wskoczyło na miejsce i obraz sytuacji dla mnie coraz jaśniejszy, generalnie im dalej w las tym więcej drzew, ale nikt nie mówił że będzie łatwo.
  Zastanawia mnie, czy zanim do nas przyszli, śmierć w ogóle istniała? Bo w gruncie rzeczy mogła być, tylko było to całkiem normalne zjawisko i nikt się tego nie bał, nie było strachu, bo się człowiek rodził znowu w domu, miał nowe ciało i wszystko pamiętał, jak doszedł czynnik obcy zaczęły się z tym problemy. W domu był pokój, nie było tego całego badziewia które jest teraz, czynnik obcy wszystko zjebał, czyli blokada pamięci, zdolności, etc.

  Natomiast co do gadzinek, to wypadało by żeby znów im pierdzielnęły zwoje, jak byłaś Basiu w Pan’am to wtedy pierwszy raz coś takiego im się zrobiło, ktoś wrzucał wtedy takiego ciekawego Schumana.

  Dla wszystkich dla inspiracji (1 min. 10 sek): .https://www.youtube.com/watch?v=t3aC1Vq2sqk&t=10s

  Takie cuś musi się „gdzieś” zadarzyć, żeby dostać kilka takich:

  .https://www.youtube.com/watch?v=D8EQPx-ptKk

  Najlepiej jeden konkretny

  Cokolwiek by chcieli gdziekolwiek otworzyć, to muszą całą energię do tego dostarczyć za pomocą systemu, mniej lub bardziej, zapewne bardziej wymyślnego, natomiast do pewnego stopnia niektóre ziemskie rozwiązania, filozofia takich konstrukcji oparta będzie w jakimś stopniu na gadziej filozofii technicznej. Zatem żeby mieć dużo energii w jednym miejscu,muszą dużo kabelków z małą (za małą) energią (bo ssą wszędzie, nie mają dupnej elektrowni, tylko dużo mniejszych punktów wszędzie) wpiąć do transformatora/rozdzielni, żeby dostać na wyjściu grube kablisko z dużą energią. Był tutaj taki temat, rozdzielenie światów > ROZDZIELNIA.

  Czyli a’la takie coś: https://www.google.pl/search?q=rozdzielnia&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhrbqR_cLTAhWoQJoKHc8IC7sQ_AUIBigB&biw=1680&bih=920#imgrc=u7K2W7QdyS1x2M:

  Czas najwyższy żeby gadzinki otrzymały fakturkę za energię „z dopłatą, bez wyrównania” i chyba już też czas na komornika, za „długoletnie niepłacenie czynszu”, szykuje się nakaz eksterminajci, tej no … tego … eksmisji 🙂

 11. Radiacja pisze:

  Witajcie
  Po przeczytaniu tego tematu jak i komentarzy nasuwa mi się jedno skojarzenie, dotyczące ras, nacji, społeczności, rodzin, że każdy obawia się śmierci, ponieważ jest to coś czego nie zna i nie wie co stanie się. Są tacy co łączą swoje obawy wyłącznie z ciałem fizycznym, są i tacy co poszli krok dalej i obawiają się o swoje ciało radiacyjne, czyli di-ar-ema-nacje aby nie zostały przechwycone i uziemione ponownie. To tak pokrótce tłumacząc apoptoze przejścia.

  • ANDRZEJ pisze:

   Pozdrawiam
   Każdy już doświadczył tzw zmiany „opakowania „( Śmierci) ale na całe szczęście nie pamięta , niemniej jednak zapis w duszy jest ,dlatego odczuwamy pewien rodzaj „emocji „.
   Dlaczego jest taki jak to mówią lęk , strach , to każdy musi sam szukać odpowiedzi dlatego że każdego z nas zapis jest inny jak odcisk palca w zależności od stanów istnienia i dokonań , do tego dochodzi straszenie ciągle -potępieniem , piekłem , torturami itd. mocno zapisane w podświadomości .
   Mam nadzieję że będę świadomy po odejściu , cały czas staram się w mojej podświadomości pozostawiać ,zapisywać pewne informacje że one tam były , bo wiem że będą mi potrzebne . czy to wystarczy i czy zdołam wszystko przewidzieć nie wiem !!!!
   ale próbuje ,cel jeden NIGDY JUŻ TU NIE WRACAĆ !

  • Ktoś pisze:

   Właśnie się zaczęły ostatnie 2 tygodnie, tygodnie BYĆ albo WYGINĄĆ dla ludzkości….

   i można sobie gaworzyć do woli, cudować takie czy inne „przemyślenia” jakie są tylko STRESZCZENIEM PROPAGANDY znanej z YT ale

   jeśli im prze te 2 tygodnie wyjdzie to NIE BĘDZIE I KOMU i DO CZEGO WRACAĆ…. bo TU NIE BĘDZIE NICZEGO…

   W waszym żywotnym interesie jest wsiąść dupy w troki i nie dopuścić przez te nieco ponad 2 tygodnie do 13 maja włącznie na ZAKOŃCZENIE Z SUKCESEM przez te plemię nazi jakiegokolwiek rytuału

   a oni już je zaczęli odprawiać zjeżdżając się w MIEJSCA ICH TRIUMFU czyli na groby zaszlachtowanych przez nich goim (np Oświęcim) by ODPRAWIAĆ tam w OTOCZENIU MIŁYCH IM TRUPICH ENERGII te swoje judaistyczne/ voodooistyczne gusła…

   czyli RYTUAŁY WASZEGO ZNIEWOLENIA…

   rytuały przyzywania CZARNEGO HITLEROWSKIEGO SŁOŃCA… ich ukochanego maschoacha….. by ich poprowadził do ostatniej rzezi goim po której ta planeta będzie już w całości ich „ziemią wyrzezaną z (organicznego) życia”…

   Dwa tygodnie OSTATNIEJ SZANSY LUDZKOŚCI na swoje ocalenie….

  • BasiaB. pisze:

   ” są i tacy co poszli krok dalej i obawiają się o swoje ciało radiacyjne, czyli di-ar-ema-nacje aby nie zostały przechwycone i uziemione ponownie.”

   W powyższym artykule właśnie O TO chodzi 🙂
   Do zwykłych przechwyceń jakoś się przyzwyczailiśmy, natomiast do tego co teraz nam chcą zrobić – NIE !
   Bo to zupełna profanacja wszystkiego co znamy.

   • LETO pisze:

    Oj dzialo sie na Atlantydzie.Dziekuje Basiu za ten artykul.Pozytywnie napedza do pracy kazda drobine mienia trzeba odzyskiwac poki czas. Rekawy czas zakasac I heja z ta zaraza.Nie jest taka mocna jak by sie wydawalo.Mocno marazm i strach indukuja teraz.Wazne aby sie wlaczylo duzo z Nas.Bo I Herkules dupa jak ludzi kupa.Przestrzegam przed rozdrapywaniem obrazow I pamieci z Atlantydy ktora do Nas dotarla.Ta wiedza ma nam pomoc dobrac sie do nich totalnie I bezlitosnie I obrucic ich w niwecz, dobic do cna..Bez cierpietnictwa co sie stalo to sie nie odstanie Przez lit osc I milo sierdzie pozwolilismy sie tak udupic. Dstalismy szanse kto wie czy nie ostania aby to odkrecic.

 12. Ktoś pisze:

  „————————POLSKA -zacznijmy od POCZĄTKU.

  Starożytna Lechia dzisiejsza Polska wg najnowszych publikacji ludzi NIEZALEŻNYCH ma 10,700 lat.Nawet gdyby miała np 7 tyś lat to już ! można mówić o niej STAROŻYTNA. Państwo z tak długą historią musiało mieć swoich BOGÓW kimkolwiek by nie byli / fizyka kwantowa zmienia wszystko !/.

  Mówimy o BOGACH PRZYJAZNYCH Narodowi, który ich czcił, w zamian BOGOWIE dbali o swój LUD i ich ziemie. Kim mogli być BOGOWIE dzisiejszych Słowian ??. Odpowiedz na to każdy znajdzie sobie w necie.

  Lechia zniknęła z mapy świata , DLACZEGO ? kto?! był tak mocny że wymazał Narodowi nazwę jego Państwa?. Utrata świadomości narodowej, przynależności ETNICZNEJ jest ŚMIERTELNA. Popatrzcie się na ludzi dotkniętych
  amnezją. Jakaż to tragedia np dla rodziny , gdy Ojciec, Matka nie rozpoznają swoich najbliższych. Nikt nie chciał by skończyć życia w całkowitej nieświadomości.

  A co ? powiedzieć o Narodzie ? , który NIE WIE ! KIM JEST ? o Narodzie , który NIE ZNA swoich BOGÓW ? wierzy ,że tyś lat temu siedział w lasach jak dziki zwierz.

  Jak to się stało ? że starożytne Państwo , jak się okazuje z wiodącej RASY na Planecie Ziemia przed potopem. Stało się OGRYZKIEM poniewieranym przez jakiś pustynny pasożydniczy lud?.

  Człowiekowi choremu na amnezję , można wmówić WSZYSTKO !. A to że jest szambonurkiem choć papiery ma profesorskie albo, że cały majątek zapisał kochanej cioci, której nigdy nie miał itd itp.

  A co z BOGAMI ? ba ! spali się, wytnie ŚWIĘTE GAJE, wymorduje WOŁOCHÓW ,rodzimą ludność sterroryzuje się , co poniektórych wbije na pal, spali na stosie , rozerwie końmi , wybije zęby – zastosuje się jeszcze kilka krwawych argumentów –i ?? ( CZYJE PANOWANIE tego RELIGIA ).

  ———————–

  UGÓR i zakładanie na nim ogrodu.

  Każdy Polak wie ! że aby założyć na ugorze ogród, trzeba najpierw skopać go wybrać najlepiej ręcznie wszystkie chwasty co do korzonka. Czasami trzeba nawiezć wapno aby odkwasić ziemię , obornik lub inny nawóz celem użyznienia. Praca ciężka , mozolna!. Musi jednak taka być gdy chce się w przyszłości posiać malutkie nasionka warzyw aby zebrać piękne, okazałe ,czyste od chemii warzywa.

  A co ? jeśli ktoś z niewiedzy lub lenistwa nie chce zadać sobie trudu pracy na ugorze i zasieje w byle jak skopane oczyszczone grządki malutkie nasionka ?, wiadomo ! zielko prędzej wyrośnie i nici z jakichkolwiek zbiorów.
  —————————-

  Powróćmy do Lechii dzisiejszej Polski. Grupa ludzi nazywających siebie Patriotami zawiązuje stowarzyszenie , które ma na celu WALKĘ o POLSKĘ i Polaków. Cóż piękniejszego może być!?. Przecież uciemiężony, niewolniczo zapracowany , biedny, okradziony przez ludzi pustyni Naród o niczym innym nie marzy. WRESZCIE !! jak przez WIEKI bywało, ktoś ZNOWU upomina się o Polskę i Polaków. A upomina się w dniu świętego Wojciecha. Taki Patron w dniu założycielskim to musi być znak , dobry znak.

  ŁZY BEZSILNOŚCI cisną się do oczu. Znowu przegrana sprawa która jeszcze się nie zaczęła -ZDRAJCA przywoływana na Patrona. Powracamy Słowianie na DRZEWA , przecież tam byliśmy zanim ŚWIĘTY KOŚCIÓŁ KATOLICKI nie pojawił się na naszych ziemiach.

  Kim jest ten KTOŚ ? ano POLSKI KATOLIK PATRIOTA. Nieśmiało zapytać tylko można ? :

  POLSKI KATOLIKU PATRIOTO ! DLACZEGO !! żadne z Twoich krwawych POWSTAŃ -NIGDY !! się nie udało – bo ?.

  ———–.https://www.youtube.com/watch?v=DCYD4cln4zk

  POLSKA ZNAJDUJE SIĘ NA MIEJSCU ATLANTYDY ———-

  .https://www.youtube.com/watch?v=9YHwRMcb6aE

  (https://www.monitor-polski.pl/i-konferencja-technologii-keshe-poczatkiem-nowej-ery-w-polsce/comment-page-2/#comment-277588)

  • Ktoś pisze:

   „———kto szuka ten znajdzie -WYSIŁEK INTELEKTUALNY NIKOMU JESZCZE NIE ZASZKODZIŁ !!

   popatrz !! na datę i co jeszcze dziwniejsze TEMAT ! pod jakim pisałam !!/ sama się zdziwiłam /.
   ——————————————————–

   nina
   26 kwietnia 2016 at 19:31

   –PRZEPRASZAM ! czy tu biją ?!.
   Nie? to fantastycznie :).

   ŚWIĘTY GRAL TO SERCE /moja teza/. SERCEM się czuje, nim rozróżnia się DOBRO, ZŁO. To wystarcza ANIOŁOWI STRÓŻOWI- BOGU- PRZODKOWI / kimkolwiek by nie byli/. Złą jestem katoliczką , nie spowiadam się , nie chodzę do kościoła / okazjonalnie pogrzeby itp/ jestem grzeszna.Nie znam słów Jezusa nie interesowałam się tym co mówił, raczej szukałam dowodów czy w ogóle istniał. KOŚCIÓŁ/ WATYKAN uważam za SYNAGOGĘ SZATANA , który odebrał człowiekowi CZUCIE SERCEM. Człowiek bez serca : wszyscy znamy takie osoby, czy to z życia codziennego,publicznego, z historii , itp.

   Co chcę powiedzieć Państwu na tym forum. Zostałam PRZYTULONA przez ANIOŁA STRÓŻA wierzę w niego / kimkolwiek by nie był np.PRZODEK z innego wymiaru , czasoprzestrzeni itp. Prosiłam GO o pomoc i pomógł mi i mojej rodzinie NAMACALNIE !!!.

   Na audiencję, czekałam na przepięknej nadmorskiej plaży. W pewnym momencie poczułam się PRZERAZLIWIE samotna , przestraszyłam się tej samotności/ TYLE PAMIĘTAM/.
   Po chwili ! wynurzam się z jakby niebytu , gdzieś z dołu. Wynurzając się spostrzegam zielony pagórek i stojących na nim ludzi/ zwyczajnie ubranych/. Pierwszą spostrzegam kobietę w okularach, która rozmawia z kimś, kto stoi po środku grupy, wszyscy sięgają tej osobie do przedramion. Kieruję wzrok osobę. On odwraca się w moją stronę.Widzę białego mocarnej budowy człowieka lat ??/ nasze 60/70/ o lekko kręconych, siwiejących blond włosach do ramion , nie miał brody.
   Rozłożył ręce na moje przywitanie,jakby czekał na mnie i wiedział kim jestem .Ja poczułam , że jest to ktoś mi bardzo bliski, podbiegłam obejmując go ,on też mnie objął.

   Poczułam przenikające mnie uczucie bezpieczeństwa i miłości. NIEBIAŃSKIEGO SPOKOJU. Chciałam TRWAĆ w tym przytuleniu i TRWAĆ na zawsze.

   Niestety musiałam powrócić do mojego świata. Po trzech dniach problemy , na skutek,których wzywałam ANIOŁA STRÓŻA poczęły rozwiązywać się , po kilku miesiącach -znikły.

   Ps. pierwszy raz opisują zdarzenie to publicznie. Miało ono miejsce ok 15 lat temu.”

   (jw)

  • Ktoś pisze:

   „———NIC Z TEGO NIE BĘDZIE !!!! NA TRUPACH Słowian niczego nie da się zbudować . Polska MUSI ! powrócić do swoich SŁOWIAŃSKICH KORZENI !!.

   Chrześcijaństwo na , które powołujecie się NIE ISTNIEJE !!.
   http://www.magazyn.ekumenizm.pl/content/article/20031114130451203.htm

   WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA niczego ludzkiego nie zbudowała i nie zbuduje.

   ——————————ANIOŁ STRÓŻ

   MOCARNEJ BUDOWY, BIAŁY CZŁOWIEK BEZ BRODY O CIEMNOBLOND ,LEKKO SIWIEJĄCYCH, KRĘCONYCH WŁOSACH DO RAMION UBRANY W BIAŁO SZARE SZATY JAKBY BEDUINA.

   MUSI !! zostać wpisany w serca słowiańskie i z tym OBRAZEM w sercach można dopiero podejmować próby uwolnienia się z pod JARZMA WATYKAŃSKIEGO SZATANA , KTÓRY ZNIEWOLIŁ Świat Słowian i nie tylko !.

   Droga ku zjednoczeniu MUSI !! być drogą szeroko pojętej MORALNOŚCI !. To jest warunek !!.

   Katolicyzm JEST ! BYŁ !! drogą szatańską, ZŁĄ !.

   ——–człowiek rozumny MUSI ! widzieć ZŁO , które pod postacią religii , zniewoliło świat.

   Ps. OPĘTANY KATOL Pan Sendecki , który znalazł się w grupie Narodowego Frontu , jest gwarantem NIEPOWODZENIA !! inicjatywy .(to „inicjatywie jaszczurki jabłonowskiej pt POLSKI FRONT NARODOWY i zarazem demokratyczno chrześcijański oczywiście” – dop)
   (https://www.monitor-polski.pl/i-konferencja-technologii-keshe-poczatkiem-nowej-ery-w-polsce/comment-page-1/#comment-277482)

   • Ktoś pisze:

    „————–symbolem LECHII / Polski jest DĄB – nad słowiańską stolicą Warszawą góruje PALMA !!! niby artystyczny wyraz a naprawdę symbol PRZEJĘCIA Polski przez ŻYDÓW !.

    Jak się jest OPĘTANYM KATOLEM to nie sposób zobaczyć symbolu zniewolenia !. Palmę trzeba zastąpić DĘBEM i pod jego MOCARNĄ KORONĄ skupić słowiański lud !!!!.”
    (jw)

    — a czyim symbolem jest palma ?

    KROKODYLOMORDEGO BOŻKA SOBKA jakiego „awatar” zwany jezusem (jozue) wjechał na OSIOŁKU (WOJSKU ZŁOŻONYM Z OŚLOUSZYCH/ DŁUGOCZASZKOWYCH WOJOWNIKÓW) do jerozolimy (czyli KANAAN)

 13. BasiaB. pisze:

  ” POLSKA ZNAJDUJE SIĘ NA MIEJSCU ATLANTYDY ———- ”
  Tak

 14. Ktoś pisze:

  „Umysł zbiorowy, jest jak „gleba wydająca plon”, a informacja którą „wrzuca się” do umysłu zbiorowego, jest jak „ziarno wrzucane w tą glebę”.
  Jeśli spytasz rolników, czy jest tak, że zbierają plon zaraz po wrzuceniu ziarna w glebę, to dowiesz się, że tak nie jest, że na plon trzeba zaczekać.
  Z umysłem zbiorowym jest podobnie – potrzebuje „czasu”, aby „ziarno zaczęło wzrastać”.

  Do wzrostu potrzeba jeszcze zastosować „podlewane” materiałami informacyjnymi z konferencji, bo przecież nie wszyscy mogli tam być, więc jak mogą mówić o czymś, czego jeszcze nie widzieli?
  Ale zapewniam Cię, że możesz być całkowicie spokojny o „plon” z tej konferencji 🙂 Twoje „zaniepokojenie” najwyraźniej jest oznaką tego, że chyba nie za bardzo orientujesz się, czym jest świadomość i jak działa „mechanizm” WZROSTU świadomości zbiorowej.

  Jesteśmy w okresie tzw. „żniw”, czyli w momencie takiego przebudzenia duchowego, kiedy umysł zbiorowy stanowi baaaardzo „żyzną glebę”, z dnia na dzień coraz bardziej żyzną dla rozwoju duchowego a równocześnie coraz bardziej „jałową” dla „informacyjnych plew”, które usiłowały powstrzymywać DUCHOWY WZROST ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ”
  (https://www.monitor-polski.pl/i-konferencja-technologii-keshe-poczatkiem-nowej-ery-w-polsce/comment-page-1/#comment-277494)

  –dlatego warto kontrolować zwłaszcza nocnych „siewców” bo się bardzo swoja i troją by znów zrynsztokować ludzkość.

  • BasiaB. pisze:

   To prawda – każdy niech sobie poszuka podpięte co najmniej 2 -3 swoje dubleciki: serce, głowa .

   • jaga pisze:

    Potwierdzam, wczoraj pracowałam właśnie nad tym, cały dzień nie odpuszczając czyściłam i mogłoby się wydawać, że już czyste i drę po ,,żywym mięsie” na przemian serce-głowa, a tu proszę konstrukcja na wylot przez centra na czole, ściągając to rozsypywał się jakby zaschniety cement tam gdzie przysadka i szyszynka. Nie wiem co zdemontowałam ale właśnie przybrało to taki wygląd. To tak ogólnie……..a uprzedzając Ktosiowe gromy 🙂 zajmowałam się nie tylko własnym nosem i grządkami

    • BasiaB pisze:

     Jaguś – co oznacza słowo DUBLET ?

    • jaga pisze:

     🙂 Geralt z Riwii na wizycie u cysarza fajne nosił

    • BasiaB pisze:

     DUBLET !!!!
     1. «drugi identyczny egzemplarz jakiegoś przedmiotu»
     2. «para elementów o jednakowym znaczeniu lub pochodzeniu; też: każdy element tej pary»
     3. «dwa następujące po sobie wystrzały z dubeltówki, trafiające dwie sztuki zwierzyny»
     4. «częściowa imitacja kamienia szlachetnego»
     5. «kielich lub kieliszek w kształcie dwóch czarek połączonych dnami»

     dublet widmowy «w widmie atomu: dwie linie położone bardzo blisko siebie i obserwowane za pomocą przyrządów spektralnych o małej rozdzielczości jako jedna linia»

     Paweł :
     ” Cokolwiek by chcieli gdziekolwiek otworzyć, to muszą całą energię do tego dostarczyć za pomocą systemu, mniej lub bardziej, zapewne bardziej wymyślnego, natomiast do pewnego stopnia niektóre ziemskie rozwiązania, filozofia takich konstrukcji oparta będzie w jakimś stopniu na gadziej filozofii technicznej. Zatem żeby mieć dużo energii w jednym miejscu,muszą dużo kabelków z małą (za małą) energią (bo ssą wszędzie, nie mają dupnej elektrowni, tylko dużo mniejszych punktów wszędzie) wpiąć do transformatora/rozdzielni, żeby dostać na wyjściu grube kablisko z dużą energią.
     Był tutaj taki temat, rozdzielenie światów > ROZDZIELNIA. ”

     Czyli a’la takie coś: https://www.google.pl/search?q=rozdzielnia&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhrbqR_cLTAhWoQJoKHc8IC7sQ_AUIBigB&biw=1680&bih=920#imgrc=u7K2W7QdyS1x2M:

 15. Ktoś pisze:

  „W Niemczech po masakrycznych opryskach ,ciemnica ,szaruga nieskonczona :/
  oczywiscie nikt nic nie widzi ,nie dostrzega .
  Do tego zimnica nieprzerwana ,po wielkich przymrozkach wiele strat ,
  wiele roslin po prostu padlo .
  Czegos podobnego jeszcze niezaobserwowalam tutaj odkad tu mieszkam 🙁
  np.drzewko ozdobne chyba jakas odmiana czerwonego klonu wymarzly wszytskie liscie i teraz zwisaja smutno, tak jak i inne rosliny i magnolie pieknie kwitnace i rododendrony w jedna noc zmasakrowane ,takze moj rabarbar i roslina -ziolo ktora tu nazywaja magi zwinela mi sie .
  Wzdrygam sie jak co rusz ktos mowi kwiecien plecien cos w tym stylu ze to normalne o tej porze roku …

  Nie ma slonca !!”! 🙁 tzn jest pare godz tygodniowo – limitowane !

  Mam dosc !”
  (https://www.monitor-polski.pl/i-konferencja-technologii-keshe-poczatkiem-nowej-ery-w-polsce/comment-page-1/#comment-277541)

  –ups, A MÓWIŁEM by POPRACOWAĆ….. ale się było mądrzejszym ;D

  to teraz będzie bieda piszczeć….. w warzywniaku lidlów czy innych biedrnek…. bida zwana NIEURODZAJ.

  • Ktoś pisze:

   „Majestic
   25 kwietnia 2017 at 21:23 · Odpowiedz

   „ciemnica ,szaruga nieskonczona”no dziwnie czarne te chmury wczoraj pisałem o nich „””Czegos podobnego jeszcze niezaobserwowalam „”” było chyba 2003 minus 13 w środku maja .”
   (jw)

  • Ktoś pisze:

   1.”Nie ma slonca !!”! tzn jest pare godz tygodniowo – limitowane !”

   Nie ma, to co te sukinsyny wyprawiają nie mieści się w głowie.
   Do niedzieli bez zmian.
   Ostatnio jak miało być, i tak koło 14 mleko z samolotów
   zalało niebo.
   Nie byłem jeszcze na ogrodzie w tym roku siać.
   Zimno, i nic nie zapowiada poprawy.
   Ale za to z Kanady będzie ”żywność”!
   Źle to wygląda, a latem susza i gorąco przy zachmurzonym chemią niebie.”

   2.”90% strat w sadach w niektórych miejscach..
   Już gadali o odszkodowaniach.”

   3.”Na wybrzeżu kwitną czereśnie.
   Ani jednej pszczoły…..
   Zimno. Nocą koło 0. ”

   4.„Ale za to z Kanady będzie ”żywność”!” i o to chodzi !

   PS. o wpływie słońca na „rozwój duchowy” też dziś było wklejone…. tyle iż co wam z tych nasiadówek nad „wibracyjnymi” herbatkami czy pijawkami przyjdzie jak une zdążą wam je ubić nim nastąpi „przełom”…..

   jeśli wraz z ubiciem wszytko PRZEPADNIE… w rympał 😀


   Bo jak sami to pisali dla POWSTRZYMANIA/ ZABICIA/ UWIĘZIENIA SŁOŃCA ŚWIATA pościągali tu ze wszelkich krańców swoje posiłki…. Poza tym przekładanie brudu z miejsca na miejsce bez jego ROZŁOŻENIA jak to robią makrofagi jest bezcelowe bo NIEZUTYLIZOWANY BRÓD się reorganizuje i dalej jest ZAGROŻENIEM…. bo zmienia potencjał przestrzeni nadal na negatywny tyle iż w innym miejscu…

   poza tym skoro jak pisała kiara udało się DOKOPAĆ DO SAMYCH POCZĄTKÓW to tam będzie tego syfu najwięcej bo wtedy byli „u szczytu”…. i BEZ ODCIĘCIA TYCH KORZENI (kamieni etc) od biopola ziemi ona nie wzrośnie na tyle wysoko by już nie dało się jej w dół ściągnąć… więc zawsze będąc POMIĘDZY będzie podatna….

   To co my widzimy jako „mróz” to atak ich Helowych gigantów…. one jak pamiętam nie były „robione” a są jednymi ze szczytu piramidy. A że lubią trupią pogodę to ona taka jest tam gdzie harcują…. a harcują bo je teraz CIĄGLE PRZYZYWAJĄ judejskimi modłami….

  • Ktoś pisze:

   „ki . ” Majestic – nie nakręcaj się już” wiem ale to zabija wszystko natura i ludzie zdychają , obserwuje naturę i to widać jak dochodzi do stanów krytycznych ,ponadto czuje to i widzę energetycznie jak wyssana jest energia witalna , z otoczenia , w tamtym roku były już rejony gdzie w lecie były lokalne jesienie . drastycznie spadła ilość insektów , niektórych gatunków już wcale nie widać , mam meldunki że ludzie pytają gdzie się ptactwo podziało tragedia . Dzieki za ten „kawałek ” Nara”
   (https://www.monitor-polski.pl/dr-rodriguez-z-fundacji-keshe-potwierdza-100-leczenie-raka-piersi-gansami-wapnia/comment-page-3/#comment-277471)

   –kalina kiedyś pisała o ichniej kolowowej kabale….

   lasy też wyrżnięto w polin nie przypadkiem a by katolstwo szybciej żydkom swoje pałace zostawiało…. a katolstwo jak czapkował tak czapkuje przed nazi, swoim okupantem…. ot mundry naród…. mundy po sosnową deskę….

   • Aina pisze:

    Dziś po południu uruchomili haarpa czego oznaka były chmury uformowane w długie wałki . Słońce 2 godz przed zachodem było przeraźliwie , nienaturalnie białe .
    W północnej Europie tez słońca jak na lekarstwo , casem błyśnie
    spoza tych sztucznych chmur .

  • Ktoś pisze:

   W nadchodzącym tygodniu ma być podobnie mroźno, wietrznie i opadnie….. i bez przesunięcia kilku ośrodków wyżowo-niżowych się z tym niewiele zadziała… a ponieważ tegoroczne uprawy i to w CAŁEJ Europie i tak JUŻ szlak trafił w obliczu nachalnie wywoływanej wojny nie jest to priorytet.

   • Ktoś pisze:

    Za tydzień we francuskiej FARSIE wyborczej będzie .. he he…. DOGRYWKA….

    podczas której RZĄDOWI TERRORYŚCI znani kiedyś jako GLADIO już zapowiedzieli DOKONANIE MAKABRYCZNEGO AKTU TERRORU…. na tzw „araba”….

    bo za tydzień jest SZABAS …. dnia jaki NAZI ma zamiar ogłosić DNIEM SWOJEGO TRIUMFU nad goim (i ogólnie chrześcijanami)…

    szabas DNIA ROZPOCZĘCIA MASOWEGO HOLOKAUSTU BIAŁEJ RASY…. w każdym zakątku świata. Przynajmniej wedle ich aktualnych planów….

 16. Ktoś pisze:

  Wiele osób się ostatnio skarży na ataki że boli i takie tam….

  ale boli na własne życzenie…. bo jak to wiadome było nie od dziś elity zabiegają o to by ich macierzysty świat czyli świat demonów i ten świat ZLAŁ SIĘ W JEDNO…. a dokładniej by ISTOTY Z TAMTEGO ŚWIATA POPRZEZ otwierane WROTA przelazły do tego….. BUJNEGO W ORGANICZNE ZYCIE na jakim sobie pasożydują….

  Wiadomym jest iż stwory z tamtego świata są ŚMIERTELNIE GROŹNE i dla ZDROWIA i dla ŻYCIA i się NIE COFNĄ PRZED żadną zbrodnią by dokonać czynionej właśnie INWAZJI…..

  dlatego też ostatnie lata były CZASEM w jakim można było oddziaływując energetycznie NA TAMTEN DEMONII ŚWIAT tak PRZETRZEBIĆ JEGO POPULACJĘ by nawet dziś po otwarciu owych HITLEROWSKICH WRÓT do CZARNEGO SŁOŃCA o co się modlą wszelkie żydki z całego świata ilość DEMONICH ISTOT jakie byłyby wstanie się przedostać do tego BYŁABY MINIMALNA…

  po prostu z bazowej ilości 100% należało je poprzez minimum 5 lat od 2012 stłuc ich do (na przykład) maksimum 10% by już nawet po POŁĄCZENIU ŚWIATÓW nie zagrażały istotom z tego….

  ALE TAK SIĘ NIE STAŁO….. nie wiem ile się udało stłuc ale na pewno nie o 90% tylko DUŻO DUŻO MNIEJ….. bo jak był czas PRACY to u wielu i zbytki, i pseudoduchowe pieprzenie i obrzydzenie pomaganiem górę wzięło…

  I TERAZ TO CO NIE ZOSTAŁO UPRZĄTNIĘTE te wszelkie NIESPRZĄTNIĘTE O CZASIE „rzeczy” dają łupnia….. niszcząc w tym świecie wszystko to co może być dla nich zagrożeniem czyli PODBIJĄ GO….. (na razie) jeszcze energetycznie ale po otwarciu WRÓT także i FIZYCZNIE co będzie tak oczekiwaną przez nazi w myckach WIELKĄ RZEZIĄ GOIM…. ich OSTATECZNYM HOLOKAUSTEM…..

  i NIE BĘDZIE PRZED NIM SCHRONIENIA….nawet tam gdzie mojrzesz muki poprowadzi swoje lemingi.

  1 HERKULES wszędzie z sikawką gasić pożar nie poleci…. o czym też DOSKONALE WIADOMO….
  a innym się HERKULESEM zostać nie chciało bo przecież „przyjdzie Chrystus i nasz burdel za nas sam posprząta”, nie? Czyż nie takie myślenie w stadku owieczek obowiązuje? Po co się wychylać na kły wilka jak się bo jak się bunt nie powiedzieć to nas on zeżre wiec lepiej w kąciku pluć na „oswobodziciela” że się nie stara…. itd

  • Ktoś pisze:

   Napisze to jeszcze raz bo widzę iż wielu buja jeszcze w kaczyńsko tuskowych obłokach….

   1.Planeta jest pod okupacją Czarnego Słońca i związanych z nim sojuszników czyli tego co się zowie plejadanami a na ziemi „kapłanami wszelkich odżydowskich religii” z nimi OTWARCIE KOLABORUJĄCYMI W ZAMIAN ZA WŁADZE i tzw DUCHOWE MOCE….

   2.Kosmiczni najeźdźcy NIE POTRZEBUJĄ NA TEJ PLANECIE NICZEGO jak i NIKOGO ŻYWEGO bo mają SIEBIE…. swój lud jaki się ma tu OSIEDLIĆ… Warunkowo TOLERUJĄ ZDRAJCÓW pomagającym im w inwazji traktując ich nie jako partnerów a swoje SŁUGI….. (takie ledwie co ponad poziom niewolnik)….

   3.Ponieważ owi kosmici są ZOBOWIĄZANI DO PRZESTRZEGANIA POKOJU to umyślili sobie iż KONIECZNĄ w bieżącej inwazji rzeź mieszkańców planety DOKONAJĄ SAMI MIESZKAŃCY PLANETY by nie było na nich…. stąd różnego rodzaju pachołki światowego nazizmu znanego jako judaizm rozstawiają po całej planecie swoje wojska by nimi dokonać HOLOKAUSTU MIESZKAŃCÓW (CYWILI) w UDAWANEJ WOJNIE patrz Donbas, Syria i inne „misje” stabilizacyjne ludność danego kraju na poziomie ZERO czyli WYLUDNIONYM co jest celem ONZetowskiej agendy 2030 zapisanym pokrętnie jako „STREFY ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU”…. ZRÓWNOWAŻONEGO Z SUDANEM I INNYMI BIEDA-REGIONAMI…..czyli DO NAJNIŻSZEGO OBECNIE NA ZIEMI WYSTĘPUJĄCEGO…..

   4.Ta wojna, wojna z cywilami jakiej wywołaniem na żądanie brytyjskiej wywłoki w kradzionej koronie zajmował się obsrany bambus a teraz przygłup z wieśniackim fryzem jest PIERWSZĄ WOJNĄ Z TRZECH uszykowanych…..

   5.Po tej wojnie wszelakie sługi światowego nazizmu pomagające im w HOLOKAUŚCIE (goim) CYWILI staną się im ZBĘDNE i też zostaną WYMORDOWANI o czym wspomniano w samych Protokołach ponad 100 lat temu, o MASONACH jako użytecznych żydowskiej sprawie BYDŁU DO ODSTRZAŁU…….

   6.ponieważ docelowo mają zostać na planecie tylko NAJEŹDŹCY i ich słudzy oraz PRAWDZIWIE PRZEBUDZENI DUCHOWO jako zakładnicy cała reszta (politycy, kler niższej rangi, literaci, naukowcy) w tym NIEDOBITKI WOJSKA czy SŁUŻB jakie pomogły im we wdrożeniu HOLOKAUSTU CYWILI w 2 WOJNIE tej jaką (ci hitlerowskiej strony) kosmici pod pozorem „OCHRONY NIEDOBITYCH CYWILI” będą prowadziły ze swoimi marionetkowymi rządami za pomocą ARMII KLONÓW od lat na te okoliczność budowaną w podziemnych bunkrach…. też ZOSTANĄ WYBICI… bo już BĘDĄ IM (plejadanom) ZBĘDNI….

   Po tej 2 wojnie mają zostać ONI, ich słudzy…. I CAŁA WOLNA od ludzi PLANETA POD ICH RZĄDAMI…. o czym mówił ich wysłannik niejaki samuel od Cheopsa…..

   7.To wywoła 3 WOJNĘ jaką tym HITLEROWCOM od judejskiego CZARNEGO SŁOŃCA wydadzą wszelkie stojące przy DEWACH (ANIOŁACH) kosmiczne rasy….. aż do kasacji tego zakątka kosmosu włącznie bo celem jest WYRŻNIĘCIE TEJ JUDEJSKIEJ / HITLEROWSKIEJ HYDRY zwanej PLEMIĘ DANA w całości by już inne rejony kosmosu były wolne od wojen.

   8.Celem ludzkości powinno być PRZEŻYCIE tego wszystkiego ale widzę IŻ JEJ NA TYM NIC A NIC NIE ZALEŻY…. więc smacznego.

   bo ja nie jestem w stanie PROŚCIEJ WYŁUSZCZYĆ problemu…

   • Ktoś pisze:

    A to wszystko jeszcze można powstrzymać 13 maja 2017 roku…. JESZCZE….

   • Ktoś pisze:

    A o tym że tak to jest zaplanowane wiadomo od 2012…. od kiedy nazi ustami samuela się nimi pochwaliły….

    I co zostało zrobione przez ten czas przez wróżów, wróżki i inne uduchowione istoty… poza ustawicznym NACHALNYM UWŁASZCZANIEM SIĘ NA CUDZEJ ENERGII ? Poza nachalnym BUDOWANIEM SWOJEGO REICHU na cudzej pracy ?

    GÓWNO bo przecież oni też byli zbyt „wniebowzięci” by sobie plugawić rączki PRACA KORZYSTNĄ WSPÓLNIE…. więc teraz nocami boli bo INWAZJA IDZIE PEŁNĄ PARĄ…. inwazja mająca się zakończyć wedle słów samuela ZANIKIEM ORGANICZNEGO ŻYCIA NA TEJ PLANECIE, życia ZBĘDNEGO NAZI….. czym się otwarcie chwalą o BIAŁEJ RASIE JAKO WRZODZIE NA ZIEMI…..

    • Ktoś pisze:

     WRZODZIE DO WYMORDOWANIA…. by wreście zapanowała tu 1000 letnia judejska rzesza… czego cytatów internet pełny.

 17. Ktoś pisze:

  Jest jazda…. latające jaszczurki przyzwali 😀

  • BasiaB pisze:

   Widziałam juz koło południa – niech przybywają , wczoraj napisałam – trwa zbawianie 🙂 To takie bardzo zmodyfikowane jaszczurki – z długimi czułkami – bardzo długimi wokół gęby, trochę robalowate, ale bardzo duże.
   Za to cała flota z plutona jakieś 400 000 chłopa SS z trupimi czaszkami – no w sumie nie wiem…ale jakoś ślad po nich zaginął ? 🙂

 18. BasiaB pisze:

  Najgorsze jest to co kiedyś napisałeś Ktoś – ONI również mają zostać łupem wojennym.

  „2.Kosmiczni najeźdźcy NIE POTRZEBUJĄ NA TEJ PLANECIE NICZEGO jak i NIKOGO ŻYWEGO bo mają SIEBIE…. swój lud jaki się ma tu OSIEDLIĆ… Warunkowo TOLERUJĄ ZDRAJCÓW pomagającym im w inwazji traktując ich nie jako partnerów a swoje SŁUGI….. (takie ledwie co ponad poziom niewolnik)….”

  Mnóstwo pożytecznych debili sądzi, że zostaną nagrodzeni gorliwie wypełniając swoją obecną rolę.
  Czytam chwilami wypociny na stronach klonów .
  W sumie to trochę mi żal tych nieświadomych , ale tym razem sami muszą sobie radzić. Nie moja broszka.

  • Ktoś pisze:

   Sposób myślenia nazi został doskonale przestawiony w serii filmów SAW na przykładzie tzw „SAW” (główny bohater) czyli reptoidomordego psychola dręczącego inne osoby w ramach „WYRÓWNYWANIA SWOICH KRZYWD”….

   a było nią, tą urojoną krzywdą, to IZ ON UWAŻAŁ IŻ ONI POWINNI GO WYLECZYĆ A TEGO NIE ZROBILI….. ŻE MIELI TAKI OBOWIĄZEK…..

   więc on swoją ZOOLOGICZNE MSZCZENIE swój PSYCHOPATYCZNY SADYZM traktował tylko jako WYRÓWNYWANIE DOZNANYCH KRZYWD….. BO GO NIE WYLECZYLI…… A MIELI BO ON „SAW” TO PRZECIEŻ NADLUDŹ….. i to WYLECZENIE z racji urodzeniowej nacji MU SIĘ NALEŻAŁO…..

   I nie miało znaczenia czy ktoś dna niego był przyjazny czy nie MORDOWAŁ KAŻDEGO jakiego uważał za winnego swojej choroby jak i zmuszał osoby mu przyjazne podstępnym truciem ich do pomagania w mordowaniu innych w zamian za odtrutki jakiej nigdy nie dostawali bo liczył się TYLKO INTERES TEGO REPTOIDA, JEGO PRZEŻYCIE (wyleczenie) KOSZTEM DOWOLNEJ LICZBY ZAKATOWANYCH BESTIALSKO przy tym OFIAR….

   Innym słowy jak człowiek daje człowiekowi jakąś rzecz to uważa iż DANE JEST OBDAROWANEGO

   naziści od tory jak coś komu dają to nie uważają rzeczy darowanej jako cudzej… ONA JEST TYLKO W TYMCZASOWYM CUDZYM UŻYTKOWANIU….. ale ONA NADAL JEST ICH… tak o niej myślą…..

   jako czymś w tymczasowym użytkowaniu kogoś i czymś co jak zajdzie taka potrzeba będzie odebrane jednemu słudze (judaszowi) i darowane w TYMCZASOWE UŻYTKOWANIE innemu…..

  • LETO pisze:

   ki
   29 kwietnia 2017 at 13:26 · Odpowiedz
   Kilka newsów o Słońcu wg badań pozasystemowych 🙂 Sorry, że nie konkretnie na temat.
   Słońce fizyczne to nie to samo, co Słońce duchowe. Fizyczne, które widać to kula rozżarzonego gazu – plazmy. Ona świeci i jest tak gorąca, bo to skutek procesów, które zachodzą w Słońcu duchowym. Te duchowe ma kilka fajnych właściwości

   – w jego centrum jest portal (można go porównać do małej czarnej dziury i nie jest ona potworem, który zje kiedyś planety 🙂
   – wszystkie duchy, które się pozbyły matrycowych balastów mogą przechodzić przez ten portal dokąd chcą w Kosmosie (te rozważniejsze zanim wybiorą cel podróży, zwykle się zastanowią 🙂
   – w duchowym Słońcu mieszkają byty, które pilnują, żeby na tym lotnisku nie było bajzlu,
   – w Słońcu nie ma głupot o karmie i cyklach reinkarancji, bo to są programy matrycy pasożytów, które sobie latają po Układzie Słonecznym, jak bakterie z wielkim Ego i męczą m.in ludzi,
   – fizyczne i duchowe Słońce to taki duch gigant, który „opiekuje się” duchami planet – procesy życiowe, fauna, flora, witamina D, a w przypadku jowiszowych m.in plazmowe pranie brudów,
   – Słońce i jego środowisko to naturalny przystanek w kosmicznej podróży duchów, które np. po śmierci ciał fiz.mogą tam przybywać, jak chcą ale często tak nie jest, bo ciała energetyczne tych nieobudzonych są przechwytywane przez maszyny pasożytów w chwilach śmierci,
   – w Słońcu nie ma żadnego podziału w sensie, że takie duchy były w ciałach takich ras, a inne duchy w takich, doświadczenie zbiera się w całość i z tym bagażem wsiada się do „plazmolotu” w portalu 🙂
   – z mieszkańcami Słońca da się gadać, nie przypominają w niczym czegoś takiego, jak anioły, dlatego czarownicy, którzy się ocknęli najczęściej dobrze się tam czują w trakcie swoich podróży,
   – czarne dziury i gwiazdy to portale, te i te emitują gamma, które pomaga duchom w detoksie swoich śniących kończyn, różnią się masą, jedne są tylko portalami, a drugie dodatkowo utrzymują życie na planetach.

 19. Ktoś pisze:

  Już ojcowie sukcesu wypełzają ze swoich nor PRZEJĄĆ TATUSIOWANIE….. gojom wstrząśniętym iż świat jewrejopesjko-judaistycznych wartości im zglebił pozbawiając ich drogowskazów jak żyć, kogo nienawidzić, gdzie znosić nakradzione na innych gojach wdowie grosiki….

  1.”Niezwykłe są wielkości wzrostów…
  według Stankova (SI) są to wibracje wprowadzające poważne zmiany .Dominacja Miłości ustawia wskaźnik harmonii bardzo wysoko.Myślenie o pokoju, dobrobycie powszechnym, zdrowiu ,dominując zaczyna kształtować u ludzi szybką potrzebę zmian..i tak właśnie NOWA MATRYCA JEST NA MIEJSCU!”

  2.”Dzięki songo informacja w tym tekście jest jak najbardziej prawdziwa, ale nie wyjaśnia wszystkich okoliczności … jak, gdzie i dlaczego, oraz dokładnie kiedy… Stankow jest przedstawicielem AL, co do tego nie mam żadnej wątpliwości.

  Cały ten medialny szum z gloryfikowaniem ikon informacyjnych polegał na promowaniu przedstawicieli Al, bo oni chcieli nas ponownie zwieść i zablokować po raz 4 naszą ewolucję.

  Nie sądzisz chyba ,że nasi dotychczasowi zakulisowi władcy sponsorowali i pozwolili na ujawnianie prawdy przez dążących do wyrwania LUDZI z Matrixa… o nie!

  Tacy LUDZIE byli i są blokowani, poniżani , ośmieszani mocno usiłowano wyeliminować ich z pola gry o wolność.

  Przetrwały TYLKO najsilniejsze jednostki i udało im się.. MY LUDZIE mamy powody do radości.

  Teraz wszyscy ci, którzy nagłaśniali siebie jako przedłużenie „rąk naszych zbawców”…. chcą sobie przypisać zwycięstwo LUDZKOŚCI.

  Na szczęście czasy ostateczne… ostatecznie odsłonią prawdę…. zabraknie mysich dziur w które chcieli by się schować ci reklamujący siebie wszyscy „liderzy”… cudzej wytrwałej pracy.

  Tak definitywna zmiana MATRYCY ŻYCIA DLA ZIEMI I KOSMOSU dokonała się w czasie obecnej WIELKIEJ NOCY.. bo ten czas pokrywał się nie tylko z możliwością zmian na ziemi w naszej linii czasowej, ale również w trzech poprzednich.

  A, najważniejsze była to, też fraktalna WIELKA NOC W WYMIARZE GALAKTYCZNYM…. uffff nie wyobrażasz sobie jak bardzo trudno było przed tym wydarzeniem uruchomić i zsynchronizować wszystkie energetyczne elementy umożliwiające pracę NOWEJ KRYSTALICZNEJ MATRYCY ŻYCIA IV WYMIARU! (komuś się to jednak UDAŁO)

  Jak bardzo intensywnie pracowały wszystkie służby skorumpowane i uzależnione od AL , jak wielką dezinformację wprowadzono i ilu wspaniałych LUDZI dało się temu zwieść. ”

  3.”Carla Thompson, 29 kwietnia 2017 r

  Cześć wszystkim!
  Co za intensywny okres tych ostatnich kilku dni!

  Wszyscy (he he he) zrobiliśmy fenomenalną pracę, przekształcając niższe energie i zakotwiczając piękną, nową krystaliczną matrycę, którą wysłał Source!

  ( (SOURCE to kolejna eufemistyczna nazwa na SYNA CZŁOWIECZEGO znanego też jako NIEBIESKA KAHINA – jaką niektórzy widzieli jako WIELKĄ NIEBIESKĄ KULĘ)

  Zrobiliśmy to wszystko, mniej więcej w ciągu kilku dni, poprzedzając najbardziej intensywny czas wszystkich, czyli 26 kwietnia. Naprawdę nie mogę sobie wyobrazić, że staje się bardziej intensywny niż to, czego doświadczyliśmy razem. Uderzenie tak ciężko, jak zrobiliśmy na obu końcach skali częstotliwości, jest świadectwem naszej wytrzymałości i wytrwałości.”

  4.bonus czyli UNIKALNA… NIEBIESKA zorza polarna

  .http://spaceweather.com/images2017/29apr17/blueauroras_strip.jpg

   • BasiaB pisze:

    ” Prosiłeś o oczyszczenie! Zażądałeś uczciwości! I wtedy rozkazałeś Światłu z głębi serca i dusz, aby wyczyścić rzeczywistość starych sposobów osadzonych w twojej rzeczywistości! ”

    Jasne – że tak to nie działa, to pobożne życzenia. To działania na destrukcję, bo intencje to jedno, a program konwertujący to już zupełnie coś innego !

    Kiara od pewnego czasu sadzi nam kocopoły jak przystało na klony, czyżby jej matrix przestał dublować ?!

    • Ktoś pisze:

     Ona realizuje POLITYKĘ swojej nacji podobnie jak ją mają realizować „przekazy” dlatego i jedne i drugie należy czytać „wężykiem”…

     Na razie panuje euforia iż NOWA MATRYCA to jest nowe żydkorado….. powstałe jako podwalina ich 1000 letniej rzeszy nazistowskiej…..

     ale pewnie ci na szczycie się już pokapowali iż i ziluminowani potracili swoich duchowych przewodników w ostatnich „energetycznych przewałkach”…..

     i że z tego powodu zostali na placu boju sami jak palec, jak goła dupa wystawiona na razy kija….

     ale tego wyznać nie mogą więc muszą grać dalej….

     w każdym razie w czerwcu robią nasiadówkę na jakiej pewnie będą chcieli ustalić terminarz i harmonogram „patriotycznego zrywu” znanego jako 3 WŚ.

    • BasiaB pisze:

     ” Mam dla was DOBRĄ albo ZŁA wiadomość ale po przesłuchaniu wielu mędrców to MAJ się będzie w przyszłości jawić jako BARDZO WREDNY MIESIĄC…

     jaki jednych OZŁOCI a drugich OŁYSI 😀”
     https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/25/apoptoza-smierci/comment-page-1/#comment-31295

     W czerwcu ? no może bozia im pozwoli ? 🙂

  • Ktoś pisze:

   „przekształcając niższe energie”

   –te „niższe energie” to pierdyliardy stworów z tzw światów demonicznych jak i tych „iluminowanych” jakie należało „zjeść i rozłożyć” by je unicestwić tak jak to robią MAKROFAGI…. z bakteriami.

   też taki „drobiażdżek” w sumie nieistotny skoro „ktoś to za OJCÓW SUKCESU odwalił”.

   • BasiaB pisze:

    Ktosiu – nie denerwuj się tym, Ci którzy podszywają się pod cudze osiągnięcia mogą się obecnie nacieszyć tylko chwila ułudy …..i na tym koniec.
    Dzisiaj Dzień Valkirii – kobiet walczących o prawdziwy pokój, nasz ROdowy i każda konwersja żeńskiej energii pobrana chociażby od dziewczynek przystępujących do I komunii już im nie przyniesie efektów, a tym bardziej mocy.
    Tym bardziej, że rozpoczął się Taniec z Gwiazdami 🙂
    Pisałam 2 dni temu – rozpoczął się taniec !
    Mgławica Stożka wkroczyła do akcji potęgując materializację naszych działań, Merkury w odwrocie wiec nie maja co liczyć na moce sprawcze – NIC IM SIĘ NIE UDA ! natomiast z nami jest moc NASZEGO RODU i GWIAZDY!

    Nie poddawać się więc i robić to co należy, bez zniechęcania 🙂

   • Ktoś pisze:

    „W tym wypadku nie chodzi o mikro skalę ( chociaż ona jest elementem makro kosmosu) a, o najwyższy wymiar zmian obecnie dla ziemi… wymiar galaktyczny oraz o połączenie nas z wiedzą stwórczej myśli , która jest w niebieskiej .. albo błękitnej 8 warstwie energetycznej .

    Nie precyzyjnie ( bo tylko w skali 1 do 7, a to jest TYLKO aspekt materialny) tłumaczy to P. Aleksander Woźny, ale coś możną z tego wywnioskować… proponuję uważnie obejrzeć.

    .https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ
    Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 3. Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata ”

    (jw)

  • Ktoś pisze:

   „Dodałabym tyle do tego co wrzuciła kiara, nie tyle chodzi o konkretne niebieskie światło, co o światło dotyczące konkretnej jednostki czyli ile wymiarów i jednostek tyle może być świateł – przynajmniej tak mi się wydaje. Choć niebieskie się odbija od ziemii – wręcz z niej wypływa i wrzuca w dobry kolejny wymiar, o tyle każdy ma własną indywidualną barwę z którą się lubuje-grunt to barwa zaopatrzona w dobre odczucia.

   Przynajmniej ja to tak widzę – choć mogę się mylić”
   (jw)

   –tej samej NIEBIESKIEJ JEDNOSTKI jakiej różnego rodzaju von SSpiersy, różne capy w kondomach na głowie….. etc etc STARAŁY SIĘ ZWYCZAJNIE ZABIĆ….. swoim MODŁAMI…. o dalsze królowanie nazizmu (judaizmu) i maryjnego ghula na tej ziemi.

 20. ANDRZEJ pisze:

  Pozdrawiam
  ps. Tu dokładam ciekawostkę ..https://www.youtube.com/watch?v=A9h-kZNLu-g..

  • BasiaB pisze:

   Nie mogli zauważyć znikania słońca, bo rozpylali chemitrails, były chmury stad pewnie brak widoczności.
   Cały czas coś kombinują ze słońcem.

 21. Ktoś pisze:

  Mam dla was DOBRĄ albo ZŁA wiadomość ale po przesłuchaniu wielu mędrców to MAJ się będzie w przyszłości jawić jako BARDZO WREDNY MIESIĄC…

  jaki jednych OZŁOCI a drugich OŁYSI 😀

 22. Ktoś pisze:

  1.całość http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=27&p=68391#p51381

  „* Czas magii obfitości!!

  Od 1 maja do 21 czerwca trwa czas magii obfitości. Najlepiej wykonywać wtedy rytuały pomagające począć dziecko, pomnożyć majątek, przyciągnąć powodzenie.

  2.całość http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=27&p=68391#p51389

  „Po raz kolejny …a tym razem w najczystszej formie miłości bezwarunkowej…… MIŁOŚĆ dzisiejszej nocy powraca na ziemię ….

  Strażniczka OGNIA….. otworzy dla niej „Bramę Czasu”…
  Energia miłości ( a jest to najsilniejsza i najpiękniejsza energia, która nigdy nie ginie) swoją nową silniejszą wibracja będzie napełniała przez 3 tygodnie od 01.05 do 21. 05 WSZYSTKO…. od jądra ziemi do najmniejszej LUDZKIEJ komórki….

  NIECH MIŁOŚĆ BĘDZIE Z NAMI !!!

  Kto otworzy dla niej swoje DUCHOWE I FIZYCZNE SERCE…… otrzyma największy i najpiękniejszy dar MĄDROŚCI SERCA STWÓRCY WSZECHRZECZY….
  warto…..”

  • ANDRZEJ pisze:

   WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   ps. Więc prośmy o dary , dary miłości , miłości wszechrzeczy , miłości dla człeka nieodgadnionej , miłości światłem przepełnionej , miłości w naszym sercu rozpromienionej , miłości dla każdej najmniejsze cząsteczki Istnienia ..https://www.youtube.com/watch?v=qUH9LgGqRJo

  • Ktoś pisze:

   *-1 maja: Święto Wesny
   *-2­-11 maja: Tydzień Rusalny
   *-Okolice 10- ­17 maja: Zielnik Nowe lato

   piątek 13

 23. Ktoś pisze:

  Ku pamięci jak się wszy zarzekać będą iż „niewinne były”

  „a co zrobić z KLĄTWAMI /ZAKLĘCIAMI /CZARAMI rzuconymi na Polskę i naRÓD LECHICKI przez czarowników w sutannach Papieskich???…………Klątwy rzucone na Królów Polski,Polskę i Polaków.
  —1079r. Święty Stanisław biskup krakowski rzuca klątwę na króla Bolesława.
  —1146r. arcybiskup Jakub ze Żnina rzuca klątwę na Władysława Wygnańca.
  —1148r.klątwa biskupa rzymskiego NA Eugeniusza III W WYNIKU KTÓREJ legat papieski Gwidon wezwał na pomoc przeciw Polsce WOJSKA CESARSKIE, KTÓRE poprowadził krzyżowiec Fryderyk Barbarossa.
  —1206 do 1210 papież Innocenty III klątwami regulował stosunki w naszym kraju.
  —1319r Sąd papieski okłada króla Łokietka klątwą , a jego państwo interdyktem. Po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA. Klątwa ta do dziś nie została zdjęta z POLSKI I POLAKÓW ,mimo pontyfikatu Wielkiego Zjadacza Kremówek z Wadowic. obowiązuje ona nadal i w myśl prawa kanonicznego wszyscy Polacy są przeklętymi Antychrystami.”

  (http://bialczynski.pl/2017/04/25/lechita-tv-historia-polski-kronika-galla-cz-2-kazimierz-odnowiciel-krucjata-na-polske-boleslaw-smialy/#comment-35700)

  –należy pamiętać iż uroki, klątwy, złorzeczenia to wszystko AKTY WOJNY tyle iż dokonywane na polu energetycznym czyli tym poza jurysdykcją prawa administracyjnego, by móc udawać wobec króla i jego sędziów za „niewinnych”… takie MORDOWANIE z udawaniem niewiniątka w twarz mordowanemu…..

  • BasiaB pisze:

   zgadza się, tylko że nie radziłabym się skupiać na datach, ale na samych klątwach. Czas taki jaki nam zapisano nie funkcjonuje i nigdy nie funkcjonował.

  • BasiaB pisze:

   Wpuszczali śluzami swoich, ale to juz było same OR.
   Bóg ulepił z gliny ? a może z glinu ?! z żebra Adama ?!
   Tak – podpięcia koszczajowe są w żebrach, najwięcej na mostku. MOST !
   PO – MOST ! tak tworzą nasze przejawienia i Awatary, a może Ave Tory ?
   lub Tor Evy [Eva]

   • BasiaB pisze:

    „Glin jest trzecim najpowszechniej występującym pierwiastkiem w skorupie ziemskiej. Od jego symbolu (oraz symbolu krzemu) wywodzi się dawna nazwa najbardziej zewnętrznej warstwy globu – sial.[…]
    Jest srebrzystobiałym metalem o niskiej gęstości, bardzo dobrej kowalności i dużej plastyczności. Jest łatwy w odlewaniu i obróbce, podczas której nie tworzy iskier. Wykazuje dobre przewodnictwo elektryczne, jest niemagnetyczny.
    W postaci czystej jego właściwości mechaniczne są słabe, które jednak można znacząco poprawić poprzez niewielkie ilości dodatków stopowych.
    Cienkie powłoki naparowanego glinu są trwałymi, bardzo dobrymi zwierciadłami dla światła widzialnego i promieniowania cieplnego (czysty glin odbija do 99% światła widzialnego i do 95% podczerwieni). ( Księżyc, HOLOGRAMY )
    Próżniowe napylenie glinu na powierzchnię szkła lub przezroczystych tworzyw sztucznych wykorzystywane jest do produkcji luster.[…] (a tyle się nagadają o tych lustrach)
    …glin łatwo asymiluje się ze związkami wapnia łatwo przyswajalnego do związków trudno przyswajalnych. Dlatego też należy ograniczać jego spożycie w okresie wzrostu i rozwoju układu kostnego. Nie jest również wskazane, aby w nadmiarze spożywały go osoby w trakcie leczenia złamań i cierpiące na odwapnienie kości.
    Temperatura topnienia 660,32 °C
    Temperatura wrzenia 2519 °C
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Glin#Py.C5.82_glinowy

    SIAL –> powłoka lodowo-krzemowa o której tyle pisaliśmy ?
    Aluminium potrzebuje bardzo wysokiej temperatury do topnienia, w tzw. kosmosie jest zimno jak cholera, na wysokości 12 km temp. spada do – 30, -45st.C

   • BasiaB pisze:

    Wyprowadzając wapń wchodzi w kości tworząc pomosty dla DUBLECIKÓW, inaczej mówiąc Waszych AVATARÓW !

 24. Ktoś pisze:

  „~zaniepokojony : Ambasada Polski w Korei Północnej niszczy dokumenty? Czyżby do rozpoczęcia konfliktu pozostało kilkadziesiąt godzin? ”
  (onet)

  A tam dymi bo jakiś obleśny pedofilski kastrat „SPŁODZIŁ PRZEPOWIEDNIĘ” iż Korea to NIEZIEMSKIE ZAGROŻENIE dla koszernej pederastokracji…….

  więc teraz przygłup z hitlerowskim fryzem w podskokach, kacyk z zadupia europejskiego zadupia, poleciał realizować zlecenie Światowej Rady Nazizmu panoszącej się po pozbawionym chrześcijańskich wartości świecie…

  • Ktoś pisze:

   Dodam także iż KRLD technologię nuklearną jaka dzisiaj jest ZARZEWIEM KONFLIKTU

   PODAROWALI… sami amerykanie w osobie ŻYDA kisingera

   już WTEDY PLANUJĄC UŻYCIA tego kraju jako STRASZAKA (antytezy) na WSZELKIE AZJATYCKIE KRAJE UPRZEMYSŁOWIONE zwłaszcza na południowokoreańskie i japońskie zagłębia elektroniczne…..

   Tak NAZI od tory planuje SWOJE LUDOBÓJSTWA, z 20-30 letnim wyprzedzeniem….. zajmując wszelkie WAŻNE STRATEGICZNE miejsca pod swoją kontrolę….

 25. Ktoś pisze:

  Kurde ta przestrzeń jest jak ser, co chwilę w niej dziura a w każdej biała maź z milionami kabli ;/

 26. Ktoś pisze:

  Kleszcz Świadomościowy – coś o odwłoku o wyglądzie szyszynki nogach jak u pająka (pajęczych podporach)

 27. Ktoś pisze:

  „Gdyby te – pożal się – „elyty”, NAPRAWDĘ WIEDZIAŁY „co jest na rzeczy”, to NIE BUDOWAŁYBY BUNKRÓW, bo wiedziałyby, że budowa bunkrów, przed tą tzw. „apokalipsą”, jest GŁUPOTĄ w NAJCZYSTSZEJ POSTACI! 🙂

  A ponieważ je budują, to znaczy, że NIE MAJĄ NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA o TYM CO NAPRAWDĘ „JEST NA RZECZY” i to pokazuje ich PYCHĘ i GŁUPOTĘ, która ich OSTATECZNIE z-GUBI! 🙂

  Nie ma też powodu do paniki, bo wszyscy DOWIEDZĄ SIĘ WCZEŚNIEJ z czym mamy do czynienia, tzn, że CAŁA LUDZKOŚĆ zostanie OSTRZEŻONA WCZEŚNIEJ, zanim nastąpi FINALIZACJA realizacji scenariusza zaplanowanego przez inteligencję pozaziemską, która realizuje tutaj swój własny scenariusz, zmierzający do przyłączenia ludzkości do rodziny ŚWIATŁA.

  Najprościej tłumacząc głupotę „elyt”, można by ją ująć w taki sposób, że:
  Budowanie przez tych ludobójczych psycholi bunkrów, w których – rzekomo – mają przetrwać to, przez co ziemska cywilizacji MUSI przejść, można porównać do budowania bunkrów z LODU na GÓRZE LODOWEJ, aby w tych bunkrach PRZETRWAĆ OCIEPLENIE, które WYNIKA z tego, że ta góra lodowa już WPŁYNĘŁA na CIEPŁE WODY OCEANU 🙂

  Budowanie bunkrów jest GŁUPOTĄ tej całej „elyty” – GŁUPOTĄ w NAJCZYSTSZEJ POSTACI i świadczy o tym, że z INTELEKTEM to te ziemskie „elyty” nie mają NIC WSPÓLNEGO! 🙂

  Żaden bunkier w ŻADNYM WYPADKU nie zapewni nikomu przetrwania, ponieważ OCZYSZCZENIE PLANETY z negatywnych energii dokonuje się z poziomu ŹRÓDŁA, więc KAŻDY, kto dla siebie samego wybrał NEGATYWNĄ energię kreacji swojego Życia, jest – z definicji kreacji – SKAZANY na UNICESTWIENIE i ŻADEN BUNKIER komuś takiemu, nie pomoże…”

  (https://www.monitor-polski.pl/demaskator-artur-h-ujawnia-szczegoly-stosowania-nielegalnej-broni-psychotronicznej-na-polakach-przez-polski-wymiar-sprawiedliwosci-wspolnie-z-policja-niemiecka/#comment-278145)

 28. Ktoś pisze:

  „To jest artykul o dzialaniach broni energetycznych. Co prawda nieudolnie przetlumaczony,ale moze Ktos znajdzie w nim pomimo tego jakis zakres informacji:

  Pilna wiadomosc dotyczaca bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego terroryzmu.

  Proszę o przecztanie następującego ostrożnia, gdyż wymaga ono działań z Twojej strony, gdyz może mieć konsekwencje prawne dla Ciebie i Twojego biura.

  Piszę poinformować o dużej skali naruszeń praw człowieka i systematycznych ataków fizycznych na ludności cywilnej we wszystkich krajach świata, z wykorzystaniem nowoczesnych broni elektromagnetycznych i Neuro-broni, często w połączeniu z implantami bez zgody i potajemnie podawanej nanotechnologii.

  Co sprawia, że te bronie szczególnie niebezpieczne i katastrofalne dla społeczeństwa jest to, że działają one w ukryciu. Wykorzystując fakt, że fale elektromagnetyczne propagacji bez bycia zauważonym przez ludzi i może przenikać ściany, te bronie mogą być używane do niszczenia życia ludzkiego i pozwolić sprawców ucieczki wykrywania.

  Systematyczne i tajny charakter przestępstw i ich uderzające podobieństwo całym świecie wskazują, że jest to globalny program prowadzony przez międzynarodowego kompleksu wojskowo-wywiadowczej popełniającego premedytacją okaleczenia, tortury, systematyczne ujarzmienie i ciche ludobójstwo części populacji. Sprowadza się to do zbrodni przeciwko ludzkości i globalnego programu obozu śmierci.

  Piszę formalnie zażądać pod tobą ustawowy obowiązek zbadania zbrodni przeciwko ludzkości, ochrony ludności cywilnej przed aktami terroryzmu, komunikować spraw o znaczeniu krajowym do rządów i przestrzegania praw człowieka lub w inny sposób, należy przekazać tej wiadomości na właściwy organy i sam działa w swój sposób, aby upewnić się, że wszystkie przypadki są badane ofiary i że te operacje kryminalne na dużą skalę są zamknięte w swoim kraju przez 1 czerwca 2017 roku

  akcje, które podjąć w odpowiedzi na ten komunikat będzie kontynuowane nad Najbliższe miesiące i powinny okazać się, że zdecydowali się zignorować to powiadomienie i twoje obowiązki działać, aby powstrzymać te zbrodnie i wspierania ofiar, może być pobierana z, na przykład, urzędnik wykroczenia, wykroczenia w biurze, zaniedbanie obowiązków, spisku, pomocnictwo zbrodnie przeciwko ludzkości, zdradę stanu lub odpowiednik naszego systemu prawnego takich przestępstw. Że powinny być sprawy, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności i pociągnięty do odpowiedzialności w jednym z nadchodzących sądowym sprawach o zbrodnie przeciwko ludzkości.

  Ataki na ofiary są uruchamiane z telefonów kierowanych jednostek broni energetycznych, a także infrastruktury telekomunikacyjnej, takich jak wieże komórkowych i systemów satelitarnych. Jest to zintegrowany system broni, który został zbudowany potajemnie na całym świecie. System broń jest już w pełni sprawny na całym świecie i niszczy życie niewinnych ofiar w milionach i obalenia narody potajemnie. Poszczególne ofiary nagabywany i dręczony przez krajowe sieci nadzoru, otoczonych przez sprawców w każdym czasie i systematycznie torturowani i zniszczonych z elektromagnetycznych, a także ultradźwiękowych broni w miejscach publicznych, a także w domach.

  Te ataki wykorzystują fakt, że belki z

  bronie elektromagnetyczne są ciche, niewidoczny i może przenikać ściany budynków takich, że ofiar może być zaatakowany wszędzie bez pozostawiania śladów, które prowadzą z powrotem do sprawców . Za pomocą tych środków, ofiary są skutecznie wprowadzane w poszczególnych obozach koncentracyjnych, które są wznoszone wokół nich przez agencje wywiadowcze, uszkodzone członków organów ścigania i ich sieci agentów karnych.

  Operacja ta jest towarzyszyć ukierunkowane kampanie oszczerstwa infiltracji i obalenia każdym aspekcie życia ofiar, w tym ich kręgu społecznego, ich rodziny, ich miejsca pracy, a zwłaszcza ich opieki medycznej. Pracownik wchodzi do domu ofiar tajny, uszkodzenia mienia, sprzętu komputerowego sabotażu bezpośrednio lub zdalnie, kampanie trucizna żywności i prowadzony do molestowania psychologicznie rozpadają ofiar tak, że są one w końcu doprowadzony do samobójstwa lub morderstwa.

  Elektromagnetyczne i Neuro-bronie mają możliwości, które wykraczają poza wszystko, co świat ma doświadczenie w zakresie technologii broni w przeszłości. Ze względu na ich zdolność do ataku i manipulowania procesami biologicznymi, narządy wewnętrzne i układ nerwowy człowieka, jak również procesy neurologiczne, urządzenia te są najbardziej niebezpiecznych broni produkowane przez ludzkość do tej pory .

  Wpływ na ludzi jest katastrofalne jako broń może symulować wiele chorób, bólu i przyczyną uszkodzenia narządów, uszkodzenia mózgu, udarów mózgu, zawałów serca i śmierci. Najbardziej rozpowszechnioną formą szkodliwego poprzez użycie tej broni jest uszkodzenie DNA i powstawanie nowotworów i ostatecznie raka. Uszkodzeń DNA w jajach reprodukcyjnych kobiet zmienia mitochondrialnego DNA i tym samym uszkodzenia całych pokoleń. Działalność tych systemów broni jest więc zagrożeniem dla przyszłości samej ludzkości.

  Innym podstępny aspekt tej broni jest to, że mogą one być stosowane do osłabić, zmieniać i kontrolować funkcje organizmu człowieka, ruch, zachowanie, a nawet procesy myślowe często bez realizacji ofiary. Może to zostać wykorzystane do obalenia funkcjonowania każdego aspektu ludzkiego wysiłku ze stosunków osobistych, przedsięwzięciach biznesowych, procesów demokratycznych i krajowej infrastruktury bezpieczeństwa narodu.

  Komórka skierował broń energetyczna w najróżniejszych rozmiarach i mają różne możliwości. Są one ukryte przez sprawców w sąsiednich nieruchomości, samochodów, samolotów bezzałogowych samolotów, a nawet części infrastruktury krajowej. Agenci sieci nadzoru noszenia broni szturmowych w torbach i plecakach. To tajna broń System jest w pełni zintegrowany i sterowane centralnie. Ofiary, którzy uciekli do innych krajów odkryli, że ich protokół napaść podróżuje z nimi i jest kontynuowane przez lokalnego systemu nadzoru i egzekwowania prawa w zależności od tego kraju zamieszkania.

  Z tego, co udało się ustalić z odtajnionych dokumentów, matryca organizacyjną zespołów szturmowych następujący protokół używany dla szwadronów śmierci prowadzonych przez duże agencje wywiadowcze, na przykład, Wietnamu i krajów Ameryki Południowej. Ma to ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa narodowego, aby zatrzymać ten terroryzmu i wyłączenie finansowania i systemy, które umożliwiają jego rozprzestrzenianiu.

  Technologia ta sama broń jest w dużej mierze został sklasyfikowany na bardzo długi czas. Istnieją jednak liczne publicznie znane przypadki z całego świata, w którym broń zostały zastosowane do osoby przez wiele lat z zamiarem zastraszenia, tortury, okaleczenia i morderstwo . Z zeznań tych ofiar, z których wielu wspólnych swój los w Internecie na blogach i za pośrednictwem mediów społecznościowych, publicznie znanych patentów i dokumentów odtajnionych, wiemy od niszczącego wpływu tych rodzajów broni oraz olbrzymiej skali zbrodni popełnianych na całym świecie ,

  Prosimy o pomoc w zatrzymaniu tego globalnego cichą Holocaust.
  Z poważaniem,”

  (https://www.monitor-polski.pl/demaskator-artur-h-ujawnia-szczegoly-stosowania-nielegalnej-broni-psychotronicznej-na-polakach-przez-polski-wymiar-sprawiedliwosci-wspolnie-z-policja-niemiecka/#comment-278157)

  • BasiaB. pisze:

   ” Basiu, mamy haarpa EISCAT w północnej Norwegii w Tromso.
   Zasięg ma na cała Europę .
   Pamiętasz jak pisałam ze ludzie w sklepach chodzą jak zahipnotyzowani ?
   I w sklepach cały czas lecą piosenki / muzyka która doprowadza mnie do szału, chce jak najszybciej wyjść żeby tylko od tego uciec.
   A ekspedientki rozkładają towar jak na zwolnionym filmie ..
   Słyszałaś o Lilly waves ?(falach dr Lilly ) ?
   Dr John Lilly opracował technologie, rodzaj fal, która pozwala ominąć opór umysłu ludzkiego ( mózgu ) i pozwala na programowanie go.
   Można na tych falach przesłać do mózgu każda emocje i każdy rodzaj informacji . Energetyczne przedsiębiorstwa są w posiadaniu urządzeń które produkują fale Lilly . Urządzenia te puszczają ultradźwiękowe impulsy po regularnych 60 Hertz falach.
   A wiec po przewodach i urządzeniach jakie mamy w domu.
   Dwie minuty wystarczy żeby wejść w stan beta, prawie theta i … jesteśmy jak zombi. Technologia stara bo z 1959 r ale trzymana w tajemnicy .
   Są okresy / dni / godziny ze senność jest nie do opanowania albo np nie można ” zebrać myśli „- myślenie jest wyautowane „

   • Malgorzata pisze:

    Oj z tym myśleniem wielki problem. Codziennie wynoszę i wnoszę skrzynki z kwiatami. Wczoraj wystawiając je na podwórko prawie wystawiłam mysz z klatką. Po chwili dotarło do mnie co robię 😨

  • BasiaB. pisze:

   ” W latach pięćdziesiątych CIA spryskała francuskie miasto LSD, oto co się stało

   http://awarenessact.com/in-the-1950s-the-cia-sprayed-a-french-town-with-lsd-heres-what-happened/?=ewao

   W 1951 r. We francuskiej wiosce nagle zapanowaly halucynacje i masowy obłęd.
   Od dziesięcioleci przyjęto, że to wowczas chleb lokalny został zatruty formą psychodeliczną, ale ostatnio odkryto, że zamiast tego to CIA skaziła jedzenie miejscowe LSD !!!

   Odkrycie zostało znalezione przez pisarza H. P Albarelli Jr., który opublikował książkę o tym incydencie. Według niego incydent był częścią eksperymentów kontrolnych, kontrolowanych przez CIA, prowadzonych za pomocą leków LSD. Wieś od dawna nawiązywała do incydentu jako tajemnicę Le Pain Maudit (Przeklęty Chleb) i przez długi czas nadal prześladuje miejscowość.

   Począwszy od 16 sierpnia 1951 roku mieszkańcy nagle zaczęli mieć dziwne i przerażające halucynacje węży, smoków i ognia. Dziesiątki umieszczono w azylach, a setki innych pozostało z różnymi oznakami obłędu.”

   Co więcej, bezsprzeczne jest, że CIA przeprowadziła wiele eksperymentów kontrolujących umysły z udziałem LSD na całym świecie z udziałem Anglii i Korei, podczas gdy napięcia w zimnej wojnie stale rosły.

   Albarelli wyjaśnia w swojej książce „Groźny błąd: morderstwo Franka Olsona i eksperymenty zimnej wojny CIA”, że rozmawiał z byłymi współpracownikami Franka Olsona, który powiedział mu, że incydent z Pont-Saint-Esprit jest po prostu Część różnych eksperymentów kontrolujących umysł, które zostały przeprowadzone przez CIA…. „
   https://www.monitor-polski.pl/13850-2/#comment-278535

 29. BasiaB. pisze:

  Zanim nastąpi 13 maja w krajach tzw. zachodnich mamy Święto Matki – obchodzone jest hucznie 11 maja.
  To 3 dni, a tyle zawsze potrzeba na materializację, na dodatek dzisiejsze doniesienia n/t przygotowań do śmierci Królowej Matki:
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/03/09/wiesci-z-kraju-i-ze-swiata/comment-page-3/#comment-31423

  Warto wziąć pod uwagę tą kompilację dat, bo nie ma zbiegu okoliczności.

 30. BasiaB. pisze:

  ” Krzysztof [ Tarsiewicz ] musiał się wyprowadzić z Krakowa, ale obiecuje, że niedługo nagramy coś nowego.”
  https://www.monitor-polski.pl/demaskator-artur-h-ujawnia-szczegoly-stosowania-nielegalnej-broni-psychotronicznej-na-polakach-przez-polski-wymiar-sprawiedliwosci-wspolnie-z-policja-niemiecka/comment-page-1/#comment-278310
  Ha – cóż to się stało tak medialnemu guru, że musiał opuścić Kraków – mekkę wszelakich guseł ?

  • BasiaB. pisze:

   ” No wiec w gwiazdozbiorze Panny 23.09.2017 patrzac z Jerozolimy ( ta Jerozolima jako pkt. oberwacyjny jest warunkiem koniecznym ) bedzie na Niebie de facto realizowac sie ten urywek z Apokalipsy.
   Jest taki program darmowy w internecie stellarium chyba org. sie nazywa rowniez w jez. polskim. I tam gdzies po pol godziny treningu mozna symulowac ruchy gwiazd i cial niebieskich w przeszlosci i przyszlosci z roznych miejsc na swiecie i por dnia .
   I wlasnie za pomoca tego Stellarium jeden Szwajcar sceptyk religijny ale z otwartym umyslem zrobil 12 min filmik na ktorym to i tlumaczy bardzo dostepnie i dobrze graficznie relizowanie sie tej Apokalipsy:

   http://www.youtube.com/results?search_query=23.09.2017+Offenbarung+12

   Najbardziej interesujace jest to ze juz w styczniu 2017 ta Panna zostala brzemienna ( weszla gwiazda na jej lono )
   i dokladnie za te 9 mies. i to lono ona opusci (czyli urodzi).
   Aby przepowiednia sie spelnila to musi byc nad Panna chyba 9 gwiazd, gdzie zawsze jest 6 ale tego wlasnie 23.09.2017 te 3 dolacza do korony Panny.
   I smok tez tam jest widoczny i ksiezyc u stop Panny pojawi sie dopiero 23.09.2017.

   Nikt tego w calym internecie nie zauwazyl ale mnie niepokoi wlasnie 12-4 gdzie mowi sie , ze ten smok tego 23.09.2017 jednym machnieciem ogona straci na ziemie 1/3 gwiazd i planet.

   Wedlug uczonych konstelacja taka byla ostatni raz ok. 6 000 lat temu .”

   A nas może tylko cieszyć – bo to totalna zamiana ról i miejsc.
   Już każde ich posunięcie to strzał w kolano, może liczą na zbiorniki medytacyjne, ale prąd w kanalikach już płynie.
   23;09;2017 nastąpi tylko włączenie do kontaktu i taki to będzie Reset 😀
   Migusiem klony i hybrydy zbierać doświadczenia dzięki Matrix, zostało Wam bowiem już niewiele czasu by się tym programikiem nacieszyć.
   Resecik DYSKÓW i Instalacji w toku.
   Im bardziej się staracie, tym pętla się bardziej zaciska, wspólne medytacje juz Wam nie zasila bębnów – to się nazywa Game OVER nadchodzace WIELKIMI KROKAMI.
   Zbierajcie się, wyciągajcie ASy z rękawa, szybciutko, może się to na co przyda ? 🙂
   Tylko…komu ?

   • BasiaB. pisze:

    Więcej szczególików NIEBAWEM, czekam na pismo specjalisty 🙂
    Co nas nie zwalnia z wysokich obrotów, ale dzieki temu – podana jest otucha i potwierdzenie.
    Nam jeszcze nie wolno pauzować czy leżakować, bo hieny za rogiem się czają, mogą potężnie oberwać poszczególne jednostki, mimo żę RÓD zostanie ocalony.
    Strata każdego jest wielką stratą, wiec oręż w dłoń, obrazowanie w ruch, bycie czujnym i ostrożnym to podstawa wraz z oczyszczaniem, obroną i scalaniem.

    Fizycznie zagrażaja naszemu życiu i zdrowiu. W Rozpylonych ostatnio chemitrailsach były wirusy nowotworowe, czarne, stalowe chmury to jeden wielki RAK.

    • KolorA pisze:

     Wprowadzić lub zwiększyć dawki oleju knopnego,antynowotworowego – o czym było wspominane

    • BasiaB. pisze:

     Zgadza się.
     W Czechach jest bez problemu, kto mieszka w okolicach może spokojnie się po to wybrać.Chociaż wydaje mi się, ze w polskich sklepach ze zdrową żywnością tez widziałam ten czeski.
     Koniecznie duże dawki C, D3 i przynajmniej ok 5-10 kropel płynu Lugola
     Zacząć od 3 kropli, dochodząc powoli nawet do 10.
     To fizycznie, natomiast energetycznie niszczyć wirusa.
     Nalewki czosnkowe nam szkodzą i tu miał rację Grzesiek-Magdarian.

   • mrnice007 pisze:

    Co z tymi smokami cały czas co.. :]

 31. Ktoś pisze:

  Tu masz kolejnego

  „Śmiem twierdzić, że wbrew sianiu NEGATYWU z mainstreamu i od przepowiadaczy wojen, najazdu na Polskę oraz Upadku Polski, kwitnie ona i rośnie w siłę jak nigdy dotąd! Dlaczego?

  Odpowiedź jest prosta: zainicjowana przez Wojtka Sergiela obronna Amarantowa Tarcza z ognistym Skrzystym Rarogiem

  skutecznie chroni Nasz Dom – Serce Świata – i Międzymorze przez wspólny mentalny wysiłek wszystkich uczestników tej codziennej południowej medytacji – afirmacji – obRAzowania. Chroni Polskę GŁÓWNIE wspólne pragnienie Wszystkich Polaków, aby tak właśnie było – by Polska była bezpieczna.

  Rozwija Polskę wbrew sianiu Negatywu przez zdrajców Narodu i wrogie Polakom ataki propagandowe polskojęzycznych, obcych mediów, wspólne pragnienie Polaków, aby Polska rozwijała się i jeszcze szybciej rosła w siłę! To nasza wspólna świadomość, odzyskane poczucie WOLNOŚCI I GODNOŚCI, odzyskane poczucie Wielkości Polskiej Kultury, odzyskanie tożsamości i świadomość Starożytnych Wenedzko-Sarmackich Korzeni Polaków czynią tę widoczną, niezaprzeczalną Wielką Zmianę. Czyni ją rząd, czynią ją nasi przedstawiciele w Sejmie, lecz czynimy ją przede wszystkim mentalnie, świadomie MY SAMI, MY POLACY , MY KTÓRZY GENERUJEMY TEN POZYTYWNY TREND Z WŁASNYCH UMYSŁÓW I SERC NAJZUPEŁNIEJ ŚWIADOMIE. ”
  (http://bialczynski.pl/2017/05/03/nowa-swiadomosc-negatywne-afirmacje-i-obrazowania-oraz-ich-wplyw-na-dobrobyt-polakow-i-stan-polski/)

 32. BasiaB. pisze:

  ” Jeżeli ktoś usiłuje eliminować logikę na rzecz wyłącznie słów o miłości…. jeżeli nie uznaje doświadczenia ,ni informacji wszelakich o temacie, a jedynie lukrem słów nakrywa cały zakres wiedzy.. uznając ją za nie istotną , ja to nazywam zwodzeniem.

  Bo czym jest siedzenie nad przepaścią i opowiadanie ludziom słodkich historyjek zamiast informacji o niebezpieczeństwie ,które ich czeka na skraju… wszak wszystko jest boska kreacją…. ale nie wszystko tego samego boga.
  Jeden wabi.. drugi informuje….

  Moją prawdą jest PRAWDA… a ona zawiera w sobie zarówno pozytyw jak i negatyw istniejący w każdej sytuacji , o tym trzeba mówić.

  Co jest dla kogo pozytywem, lub negatywem … zależy od indywidualnego systemu wartości…. jeszcze raz INDYWIDUALNEGO , nie zbiorowego.

  Wychodzenie ze świadomości zbiorowej , odkrywanie świadomości indywidualnej.. to była niezmiernie długa droga każdego z nas.

  Jaki jest cel cofania się w rozwoju ponownie do świadomości zbiorowej… w której posiadają wszyscy taką samą i tą samą wiedzę.. nikt nie może być indywidualnością, nie, może poznawać niczego przez siebie? Wszyscy muszą być korygowani do odbierania i odczuwania wszystkiego identycznie?

  Może to robisz nieświadomie, ale robisz taką korektę cały czas.. na dodatek cytując cudze mądrości z przed wieków…

  Teraz jest inny czas i przez inne aspekty poznawania odkrywamy swoje dobro.. tworzymy nowe… warto , o tym pamiętać… miast ciągle cofać się do fundamentów , budując kolejne pietra.

  Zatem nie powinno się wszystkich smaków polewać lukrem…. bo jest to tworzenie nieprawdy i wabienie nie prawdą.

  Kiara.”
  http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-28-04-2017/comment-page-1/#comment-106338

  • BasiaB. pisze:

   Odebrałam ten zapis jako zmianę frontu, jeszcze niedawno Kiara wzywała do Miłości, miłości i innych ości.
   Nie zmienia to faktu, że celowo wytłuściłam w tej wypowiedzi słowa skierowane do bardzo wielu mistykowiczów z sąsiednich stron 😀

   Dokładnie cały czas to powtarzałam, a Kiara wbiła się w tym momencie w odpowiedni przedział.
   Niemniej słowa bardzo celne.

   • LaskaÑebeska pisze:

    Bo ludzie rozumieć nie potrafią że miłość zaczyna się od siebie jako JA czyli tego co wewnątrz. Dzięki temu rozchodzi się na zewnątrz z siebie na innych. JA jest drogą przez życie do wolności 😉

   • LaskaÑebeska pisze:

    Tak doprowadziło, ale oni robili to w jednym celu. Po to aby ludzie oddawali tym pseudo mistrzom siebie, przez każdy rodzaj wyemitowanej energii- od datków materialnych skończywszy na emocjonalnych i psychiczno- fizykalnych. Ale jedno mnie pociesza, że ci wszyscy guru ” kapłani” miszczowie ciemnej maści rodem z moru, sami wydali na siebie wyrok swoją robotą. Dlatego nawet tego nie będę oceniać, szkoda na to promieniowania, albo powiem po ludzkiemu” szkoda na to prądu” 😏 ciesz się materią póki możesz, idą wielkie zmiany. Natomiast co do RSR ciekawe informacje są zawarte we wszystkich częściach Castanedy, którą polecam nie ze względu na zastosowanie rożnych sposobów halucynogennych, a z uwagi na wiele informacji jakie opisane są np. o śnieniu czyli świadomym odbywaniu podróży miedzy światami równoległymi. Sugeruję czytać od końca, bo Castaneda miał trochę przestawione, dobrze że nie pisał z lustrzanym odbiciem bo wtedy już w ogole niektórzy uznaliby to za jakieś starożytne pismo kosmiczne 😀

 33. Ktoś pisze:

  BOLEK KROOL POLIN, JUDASZOWE PACHOLE

  „Na mieczu Chrobrego był napis „żarliwą wiarę wzbudzają imiona Boga Sedalai i Ebrehel”.

  Jeśli to jego miecz to ciekawe skąd znał hebrajski
  Może są tu od dawniejszych czasów niż nam się zdaje ”
  (https://www.monitor-polski.pl/lucjan-lagiewka-nie-zyje/#comment-278368)

  • BasiaB. pisze:

   Bo hybrydki Hy Brońskie zgotowały spisek z przekazaniem ARYA pod swoje panowanie,a właściwie CYBERNETYCZNE.
   A cybernetyczne bo Or też są na wpół cybernetyczni itd..itd..
   A czas nie jest tym czasem, więc kto to sprawdzi ? Nikt !
   Można polegać tylko na „edukacji” hybrońskiej, a ta jak zawsze zakłamana.
   Tak na dobra sprawę każda książka powstała pod ich dyktando, więc jest o kant doopy rozbić.

  • BasiaB. pisze:

   Bardzo ważne bo tak tez działają pod przykrywką inne „mistyczne” strony w nikczemny sposób niszcząc LUDZI !

   ” To że są to w większości żydzi ukazuje prawdziwe zakłamanie oraz wyrafinowany fałsz wtłaczany Polakom poprzez ich media.

   Sprawa jest na tyle kuriozalna że większość zniewolonych Polaków dobrze wie, że żydzi dbają li tylko o swoje interesy ale nigdy nie czynią dobra dla ludności krajów okupowanych, ponieważ byłoby to wbrew ich prawu Talmudu, a oni są przecież prawi i sprawiedliwi.”

  • BasiaB. pisze:

   ” Kolaboracja z żydami równa się współudziale w ludobójstwie Polaków Słowian i dlatego należy omijać wielkim łukiem tych wszystkich co usiłują zaprowadzać Nam ich reguły w Naszym domu, a co do antysemityzmu to termin jest zużyty jak para skarpet.
   Właściwa terminologia antysemityzmu to antykanibalizm /obrzezanie i picie ludzkiej krwi w celach religijnych/ oraz antyludobójstwo.
   Jeżeli ktokolwiek utożsamia się z piciem krwi ludzkiej w celach religijnych i mordowaniu całych narodów to faktycznie nie może być antysemitą.
   Antypapież Franciszek wybierając drogę śmierci i dewiactwa gdzie w orędziu zakomunikował światu że Chrześcijanin nie może być antysemitą czyli nie może sprzeciwiać się konsumpcji ludzkiej krwi oraz mordowaniu całych narodów udowodnił, iż faktycznie posiadamy wolną wolę daną od Boga, a nie od szatana który przymusza ludzi do zła lub wyboru mniejszego zła; ale jednak zła.
   Tak więc wybór należy do każdego z Nas indywidualnie. „

   https://rafzen.wordpress.com/2016/05/17/ruszyl-program-definitywnego-rozwiazania-kwesti-polakow-w-polsce/#comment-6565

  • BasiaB. pisze:

   OM = Osmoza Magnetyczna
   Osmoza – dyfuzja rozpuszczalnika przez membranę półprzepuszczalną rozdzielającą dwa roztwory o różnym stężeniu.
   Transport bierny odbywa się zgodnie z gradientem stężeń na drodze dyfuzji prostej, osmozy oraz tzw. dyfuzji ułatwionej.

   Dyfuzja prosta to proces polegający na samorzutnym ruchu cząstek w celu wyrównania ich stężeń.
   Dyfuzja – proces samorzutnego rozprzestrzeniania się cząsteczek lub energii w każdym ośrodku (o T> 0K) (np. w gazie, cieczy lub ciele stałym, itd.)
   Dla chemicznej dyfuzji materii (masy) współczynnik dyfuzji jest nazywany współczynnikiem dyfuzji molekularnej.
   Dyfuzja jest jednym z mechanizmów transportu.
   Dyfuzja w stanie braku równowagi termodynamicznej jest procesem nieodwracalnym, który przybliża stan układu do stanu równowagi termodynamicznej i zwiększa jego entropię.
   Entropia – jeżeli układ termodynamiczny przechodzi od jednego stanu równowagi do drugiego, bez udziału czynników zewnętrznych (a więc spontanicznie), to jego entropia zawsze rośnie.

   Według II zasady termodynamiki, każdy układ izolowany dąży do stanu równowagi, w którym entropia osiąga maksimum.
   Zakładając, że Wszechświat jako całość jest układem izolowanym, powinien on również dążyć do równowagi.
   Wychodząc z tych, założeń Hermann von Helmholtz wysunął hipotezę śmierci cieplnej Wszechświata, według której Wszechświat w końcu dojdzie do równowagi termodynamicznej, w której niemożliwa będzie zamiana energii cieplnej na pracę, przez co niemożliwy będzie rozwój Wszechświata.”

   wikipedia

   • BasiaB. pisze:

    I bardzo dobrze – jakby ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi z tymi wytłuszczeniami.
    Od początku powtarzam, że obecny tzw. Wszechświat to faktyczny Matrix lub tzw Kosmos oddany pod władanie Kosmo.
    Otuchą mnie natchnęły słowa :
    „niemożliwy będzie rozwój Wszechświata”
    I o to chodzi w tej całej „zabawie”, by dobiegła końca, bowiem to gra naszym kosztem.
    Nie powinno być Wszechświata, – to sztuczny Twór oddzielający nas od Bezmiaru Świata.

    Mam nadzieję, że niektórzy z Was odczytali znaki i informacje w nich zawarte jakie wczoraj wieczorem postawiłam w formie tych 3 postów ?

   • Ktoś pisze:

    MARZANNA = MARZ ANNA = MĄŻ ANNY … = i tu na 2 babka wróżyła

    ale jakkolwiek by nie rozwijać bo MĘSKIE BÓSTWO znane tez jako JARYŁO ;D

   • BasiaB. pisze:

    W tym obrazku chodzi raczej o formę żeńską czyli Światło Bożyca – Bogurodzicę, a to z kolei wiąże się z Regulusem, czyli powrotem Reguł Boga !

    Niemniej to akurat jest ukoronowaniem tego co wkleiłam z wikipedii, a to z kolei jest wynikiem Procesu na którego opis czekam jak kania dżdżu 🙂

    • Ktoś pisze:

     ANNA to faktycznie „żeńskie bóstwo” robiące za STRAŻNICZKĘ TRONU

     ale to też bardzo WIELOIMIENNA POSTAĆ ;D

     U nas na przykład jest znana jako SMOK WAWELSKI ale tez i inaczej.

    • BasiaB. pisze:

     No właśnie może to Pani AN ? jak jest i PAN JARyło ? 🙂
     A jak „inaczej ” ?

    • Ktoś pisze:

     Właśnie jest On i Ona…..

     to będzie najlepiej zrozumieć na przykładzie Apollo i Artemis – w greckich mitach to jest rodzeństwo i to idzie zrozumieć ale…. Apollo miał cytrę jako swój ulubiony instrument…. cytra miała 7 STRUN i jako całość jest ODWOŁANIEM do Artemidy… jej bryki jako całości i strun jako zawartości.

     Marzanna czyli Mąż Anny to Jaryło… jest on znany też jako p Twardowski. Ten miał koguta, ten 7 piór – kolejne odwołanie do ANNY

     Dalej AMAZONKI jakie można rozpisać na A MA ŻONKI czyli świętego MA (WA) ŻONKI…..

     to nam daje inne mitologiczne postacie znane jako VALKIRIE…. czyli VAL KI RIE jakie poprzez WALECZNE KIJE skończyły w ruskich bajkach jako KIJE SAMOBIJE… a to tez tylko ARMIA….. pana Jana ;D

     armia SAILOR MOON’ek’ ;D

     PS.
     MĄŻ tłumaczony jest dwojako
     –jako PARTNER
     –jako jej WOJOWNIK

     jest jeszcze trzecie tłumaczenie jako PRZECIWNIK ale to jest używane w innej mitologii ;D

     PS.
     SAILOR MOON’ki u terebicia robią za ANIELSKIE DZIEWICE o zapachu wiosny.

    • Ktoś pisze:

     Co śmieszniejsze Cytra (pojazd Artemis) to ŻÓŁW u chińczyków…… mitologiczne zwierze…..

     ale także WYSPA Pani z Jeziora…. posiadaczki MIECZA….. gromiciela albiońskich / żydowskich nazioli…. itd

     więc będzie wkrótce naprawdę jajowo ;D

    • Ktoś pisze:

     Artemis poprzez swoje egipskie odpowiedniki może być traktowana jako STRAŻNICZKA TRONU…..

     strażniczka czyli OPIEKUNKA to nam daje po uproszczeniach MATKĘ BOSKĄ…… jako postać jaką próbuje współcześnie odrywać matula wszelakiego nazistowskiego robactwa czyli maryja także tiamat zwaną…..

     Czemu Artemis to Matka…. ano bo jej pojazd czyli Horus….. jest uważany za RODZICIELKĘ Horusa Młodszego znanego popularnie jako Chrystus mimo iż to św Jan jest czy też Lucyfer. (i MARDUK ) ;D

     I z tej konotacji jest za taką uważana co potwierdza wpis o Izydzie…. ZASTĘPCZEJ MATCE dla Chrystusa = św Jana….. bo właściwy Chrystus to w jednym ujęciu brat a w innym ojciec Izydy ;D

     MATKA NIEBIAŃSKIEJ NACJI czyli NUT jest POZIOM WYŻEJ…..

     matka wszelakiego pejsatego hitleryzmu czyli maryja czyli tiamat czyli też TEFNUT to PRZECIWNA strona barykady….. o czym różnego rodzaju SSpiersy CELOWO KŁAMIĄ.

    • Ktoś pisze:

     IZYDA jest ZASTĘPCZĄ matką bo ta prawdziwa NUT…. jak mówią mity ODLECIAŁA z planety…..

    • BasiaB. pisze:

     Uważałabym na „wielbienie” Lucyfera.
     Z prostej przyczyny – to lustrzane odbicie Chrystusa.
     LU – CYFER = Lumen cyfrowy = cyfrowe światło (Chrystusa) to bardzo podła zagrywka z lustrzanym, cyfrowym odbiciem Chrystusa.
     Lu Men – czyli odbicie CZŁOWIEKA – Niosący Światło – cyfrowe – fałszywe odbicie.
     Lustrzane czyli aluminiowo-krzemowe = SIAL.

    • Ktoś pisze:

     Prawdziwy LUCYFER pochodzi od SZCZĘŚCIA nie światła…. w mitach zresztą robi za ZŁOTE DZIECKO ;D

     a to co niedorozwoje sobie umyśliły odnośnie LUCYFERA trąci robieniem z WISZNU czyli AWATARA ŚHIVY – BOGA WOJNY pedzia…… takim oswajaniem strachu przed nim….. z zaklinaniem rzeczywistosci by on walczył po ich stronie.

    • BasiaB. pisze:

     odnośnie Lu – cyfera mam zgoła odmienne informacje zupełnie nie polegajace na mitach czy innych pisanych przekazach, bowiem:
     https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/25/apoptoza-smierci/comment-page-1/#comment-31490
     że tak powiem : jestem na bieżąco !

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Wy już wybraliście swoją drogę do Raju wraz z Rebelia z Dawnych Lat oraz dopuszczeniem się Zdrady oraz Morderstwa Archanioła Lucyfera czyli Prawowitej Opiekunki Tej Planety zwanej Gają.


     Twój archaniołek Lucy własnie poszedł się paśc ze swoimi przejawieniami, więc nie podskakuj, bo Ci sie kurzy z instalacji – Promyczek!

    • Ktoś pisze:

     Normalnie aż mam CIARY Lucek, normalnie jak nigdy dotąd. 😀

     Ale się będzie kotłowało…… . ;p

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Chcecie się załapać na Akt łaski wynikający z Mojej Litości to pokażcie że na Niego Zasłużyliście.
     Najbliższą Gwiazdkę macie Świętować Razem ze Słomianą Laleczką przy Świątecznym Stole zwana dalej Marzanną Stać wasz na Takie Coś?

     Jak myślicie Ktosie z Czyjego Widzi mi się W całej prawie Europie Kwiecień był Niemal Zimowy?


     Bo jestes złem wcielonym – gównianym oszołomem! Promyczek !

    • Ktoś pisze:

     Oj coby Alicja nie zapłakała bo na Ktosia wskoczyć próbowała ;D

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Nie chce was Straszyć ale lepiej Szykujcie już tera Zapasy Węgla gdyż Mam Informacje że Klimacik lada chwila drastycznie się Ochłodzi.

    • Ktoś pisze:

     Nie „OCHŁODZI” a „ZDZICZEJE” 😀

     ale ja mam balkonik, leżaczek, okularki i tyle paczek czipsów iż dotrwam do „wiosny” w przeciwieństwie do was. ;p

    • BasiaB. pisze:

     Alicjo – oszołomskie teksty to ty sobie możesz pisać na tych swoich klonowych stronkach, jeżeli umiejętnie omijasz bany, to będę kasowała każdy Twój post.
     RH+, czyli LN, czyli M. Namro czyli pomiot SS – też mają bany i nic na to nie poradzę, że hybrydowych nie toleruję, wręcz mi z nimi nie do twarzy 🙂

     Robi się Wam ciasno, wiec nalot czarownic na naszą stronkę nawet mnie bawi, co nie zmienia faktu, że pogonię Was jak bure suki.

    • WolneJa pisze:

     BasiuB czy zdajesz sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej masz schizofrenię, którą to uważasz za stan wyjątkowego postrzegania. Można to nazwać również nawiedzeniem, obłąkaniem lub opętaniem. Wszelkie głosy , które do Ciebie dochodzą są wynikiem urojeń pomieszanych z różnymi faktami. To co Ci pasuje podpinasz pod swoje wyobrażenie, to co Ci nie odpowiada jest złem ostatecznym= hybrydą, klonami itp. Ciekawe czy potrafisz normalnie wejść w konwersację ze mną czy też mi zrobisz bana, bo wstawiam post nie pod ramówkę twoich oczekiwań? Zapewniam Cię nasza rozmowa w rzeczywistym świecie przerosłaby twoje wszelkie oczekiwania, a jeśli chodzi o słowiańskie pochodzenie to jest ono częścią mnie tak jak wszystko co robię w moim życiu nie udając i nie propagując tego co jest we mnie naturalne od urodzenia 卐

    • Ktoś pisze:

     Jakby ktoś nie czaił o co chodzi w „pewnych akcjach” to jakieś 2 tygodnie temu

     sam naczelny Herr Flick polinowego gadzinożenia

     WYDAŁ KATEGORYCZNY ROZKAŻ BY SIĘ WSZELKIE ŻYDKI PRZEFLANCOWAŁY W BYCIE SŁOWIANAMI….. takimi „z judasza pragada”

     Ot taka MIMIKRA żmijowego plemienia by być wśród tych wygranych… w obliczu klęski przyzywania ich hitlera zwanego maschiachem….

   • WolneJa pisze:

    Ktosiu twoja nawiedzeniówka religijna też jest dość męcząca. Poza tym twoja polszczyzna daje wiele do myślenia, jak i szczególne zamiłowanie do żydosemickich klimatów. Zazwyczaj jest się tym czym się otaczasz i w czym odnajdujesz przyjemność obcowania, nieważne czy to kochasz czy tez nienawidzisz, ale skupiasz na tym energię. Gratuluje hobby, allelujaa i do przodu 卐

    • BasiaB. pisze:

     Masz WOLNA WOLĘ !
     Możesz stronkę opuścić, jak sam dobrowolnie zrobił to Ifryt.
     To nie czytaj, nie krytykuj, bo sam nic tu nie wnosisz jak na razie.

     Zaskocz mnie merytorycznymi stwierdzeniami dotyczącymi chociażby transportu osmozy magnetycznej lub treści głównego artykułu, bo jakoś nie widzę takowych?
     Przydaj się do czegoś zamiast być zbędnym balastem

    • Ktoś pisze:

     Nie martw się o mnie rybeńko, problem się wkrótce sam rozwiąże. Do ostatniego żydka…… jak to głosi św Apokalipsa. 😀

     Wtedy ja się wyleczę a co w wami wtedy będzie…. 😀

    • WolneJa pisze:

     Ktosiu, to nie ja jestem rybeńką. Ja siedzę w łodzi , a ty pływasz jak we mgle. Oby się spełniło co ma się wypełnić. czaruj dalej 😀
     BasiuB mogę tylko powiedzieć , że to co nazywasz osmozą magnetyczną wyjdzie z Tybetu, bo tam jest główne źródło zasilania. Nie mogą tam podejść ani Chińczycy-kitajce, ani Hindusi, bo rozcząsteczkowuje ich umysły promieniowanie Gamma.

    • Andrzej pisze:

     WolneJA
     Mam pytanie . Czy byłeś w Tybecie i doświadczyłeś tego zjawiska osobiście , czy znasz je z opowieści ???
     Pytam również czy znasz inf o ludziach odwiedzających Tybet i ich losów ??? stanów zdrowia i inne ???

    • BasiaB. pisze:

     ” BasiuB mogę tylko powiedzieć , że to co nazywasz osmozą magnetyczną wyjdzie z Tybetu, bo tam jest główne źródło zasilania. Nie mogą tam podejść ani Chińczycy-kitajce, ani Hindusi, bo rozcząsteczkowuje ich umysły promieniowanie Gamma.”

     KOMPROMITACJA !
     Weź pod uwagę wpis Andrzeja, bo to jest clou programu !
     To Ty jestes słowianinem czy żydem ? Bo to oni maja pod swoją kuratela Tybet !

 34. BasiaB. pisze:

  ” IZYDA jest ZASTĘPCZĄ matką bo ta prawdziwa NUT…. jak mówią mity ODLECIAŁA z planety…..”
  To ten smok wawelski ?

  w Obrazie Bogurodzicy, który umieściłam, najważniejszym aspektem są dla mnie 3 informacje w nim zawarte:
  1. 2 miecze – skrzyżowane
  2. łącząc się wytwarzają pole siłowe – obronne
  3. to pole siłowe to OM ! Regulacja ! REGULUS !

  • Andrzej pisze:

   Pozdrawiam serdecznie .
   Ciekawa rzecz mnie spotkała , mianowicie 9-cio latek w mojej rodzinie drąży temat Kaina Abla . jego zainteresowanie uważam za słuszne bo cała opowieść jest bardzo ważna dla historii ludzkości jak i do tego co ma nastąpić .
   Pytanie dlaczego Kain nie ponosi odpowiedzialności ? – bo to on właśnie jest twórcą prawa na Ziemi ( sprzecznego z prawem wszechświata )i prawa które nie rozlicza z żadnego przewinienia jeśli zostało dokonane przez wybranych , tak od stuleci, istoty z tej grupy tworzą „prawo” budują służby dla pokoju na Świecie utrzymują armie i budują bomby atomowe a efekty jakie ano ciągle mamy ofiary w postaci zabitych , cierpienia , lęku , przemocy seksualnej , grabieży , tortur, religijnych fanatyków ,religii jako takiej ( sztucznego tworu odwracającego uwagę od prawdy ) itd. . Pytanie dlaczego , ano żeby chronić ludzi prawych zostaje odwrócona uwaga !!! Istotne znaczenie ma pojawienie się Seta ( trzeciego syna Adama i Evy )hm ciekawe bo powstają dwa „plemiona” potomkowie Kaina i potomkowie Seta ( istoty „Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy Królestwo niebieskie.” co znaczą te słowa ? )których jest więcej ,wiemy i widzimy na co dzień .
   Powiem krótko ERA KŁAMSTWA totalnego fałszowanie na każdym kroku a gdzie jest prawda ??? no nie leży na talerzu podana , jest po tulu eonach czasu tak mocno zakryta ,że trzeba wysiłku aby ujrzeć chociaż promyk .
   ps. piszcie swoje przemyślenia , bardzo chętnie przeczytam inne spojrzenie.

   • Ktoś pisze:

    Kain zabił Abla bo ten wcześniej ZABIJAŁ Kainowi współplemieńców o czym kłamliwe wypociny nazi znane jako tora nie wspominają…..

    gdyż na historię Egiptu

    Abel to SOBEK a Kain HORUS

   • BasiaB. pisze:

    ” Istotne znaczenie ma pojawienie się Seta ( trzeciego syna Adama i Evy )hm ciekawe bo powstają dwa „plemiona” potomkowie Kaina i potomkowie Seta ( istoty „Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy Królestwo niebieskie.” co znaczą te słowa?)których jest więcej ,wiemy i widzimy na co dzień .”

    O SET-o nich już pisałam. Przypomnę:
    SET – to zestaw cech, to klony to : nasze AVATARY, SOBOWTÓRY (ot, choćby Sobek), PRZEJAWIENIA, DUPLIKATY.
    i teraz jasnym staja się słowa :
    ” Błogosławieni ubodzy w duchu – do nich należy królestwo niebieskie” czyli SIAL
    Ubodzy w duchu – brak im Boskiego Tchnienia!
    SET – to zestaw, czyli nie jeden, a kilka-kilkanaście, kilkadziesiąt np. naszych DUPLIKATÓW.
    Podłączeni do nas za pomocą INSTALACJI, tworząc tym samym z NAS Lu-MENy, czyli nasze przejawienia LU-cyferyczne, luxsferyczne.

 35. BasiaB. pisze:

  ” BasiuB czy zdajesz sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej masz schizofrenię, którą to uważasz za stan wyjątkowego postrzegania. Można to nazwać również nawiedzeniem, obłąkaniem lub opętaniem. ..”

  Toś ” Wolny” wywalił posta.
  Rozumiem Twoje postrzeganie, które doprowadzają ludzi widzących i słyszących do zakładów psychiatrycznych, bo takie jest ich zadanie.
  Poza tym uważam, co wielokrotnie napisałam, jak by Ci umknęło, że każdy AR-AN może je odzyskać, gdyz to NASZE RODOWE mienie SKRADZIONE NAM lub bezecnie przeprogramowane. Pewnie dla takich osób jak Ty mające braki w edukacji z fizyki, fizyki kwantowej, molekularnej, braki genetyczne, braki ze zrozumieniem – mogę być tak postrzegana, bowiem to jest zadaniem całego doskonale przygotowanego spektaklu programowego o nazwie New Age, wszelkiej maści religii, związanych z tym rytuałów i obrzędów mających połączenia z faktycznymi Nadzorcami.
  Jeżeli uważasz, że Alicja zwana Luckiem pisze doskonale Ci pasujace informacje, to wystarczy sobie ją wygooglowac i wyskoczą Ci stronki na których jak robot wkleja te same informacje. Mnie na to szkoda czasu i energii nie tylko mojej lecz wielu wspaniałych czytelników.
  Natomiast jeżeli rezonujesz z jej braterskim oprogramowaniem na wyższym poziomie zwanym u nas Rh+ lub Laska Nebeska to wertuj strony SS – czyli Swierdłowa.
  Tutaj nie ma miejsca na BEZNAMIĘTNE zakładanie kodów i szyfrów na MOICH CZYTELNIKÓW.

  ” To co Ci pasuje podpinasz pod swoje wyobrażenie, to co Ci nie odpowiada jest złem ostatecznym= hybrydą, klonami itp. „

  Tak – nie mylisz się, potrafię bowiem doskonale, chociaż też często z pomocą innych rozszyfrować PRZEBIERAŃCA.
  Moje zdanie nie jest MOIM WYOBRAŻENIEM lecz WIEDZĄ.

  „Ciekawe czy potrafisz normalnie wejść w konwersację ze mną czy też mi zrobisz bana, bo wstawiam post nie pod ramówkę twoich oczekiwań? „
  To zależy jak bardzo będziesz rozmydlał dyskusję, ponieważ nie mam obecnie czasu na tracenie mojej cennej energii i uwagi na paplanie o sprawach niezwiązanych z tematem przetrwania MOJEGO RODU !

  „…a jeśli chodzi o słowiańskie pochodzenie to jest ono częścią mnie tak jak wszystko co robię w moim życiu nie udając i nie propagując tego co jest we mnie naturalne od urodzenia 卐”
  Szkoda, że nie propagujesz wartości ARYA, bo słowiańszczyzna to zdecydowanie za mało, by mnie zainteresować rozmową.
  To tak jak byś kochał zwierzęta, rozczulał się nad ich losem i szedł kupić kiełbasę.

  ” …co jest we mnie naturalne od urodzenia”
  Nie wiem co jest w Tobie naturalne od urodzenia, kim chciałbyś być, a nie jesteś, a może jesteś tylko nie wiesz, ponieważ hasło słowiańszczyzna – jest dla mnie pustym sloganem wyborczym.

 36. WolneJa pisze:

  Dla mnie słowiańszczyzna to żywe słowo poparte czynem. To co wyrażam to robię, czyli idea zmaterializowana.
  Taką wiedzę jak twoja, a może i ciekawszą to mam kiedy zechcę, a wręcz się od niej odganiam, żeby rodzina i znajomi nie wzięli mnie za psychola, bo to nic miłego gdy zaczną robić uniki i podchody, bo uznają że dziwoląg. Taka wiedzę to należy zachować albo dla siebie, albo na „lepsze czasy”.
  Kiełbasy nie zajadam, a zwierzęta są mi bliskie jak przyjaciele. Nie interesują mnie posty Alicji nawet nie czytam tych skrętów., natomiast Swierdłowa i tym podobnych rusofili również nie przerabiam. Sztuczne i naginane,
  Może mnie łoświeć jakie to wartości ARYA?
  Skąd możesz wiedzieć kto jest pod opragramowaniem i jak możesz to sprawdzic bądź wykluczyć?

  • BasiaB. pisze:

   ” żeby rodzina i znajomi nie wzięli mnie za psychola, bo to nic miłego gdy zaczną robić uniki i podchody, bo uznają że dziwoląg.”
   A mnie moja najbliższa rodzina nie bierze za psychola 🙂

   ” Taka wiedzę to należy zachować albo dla siebie, albo na „lepsze czasy”.”
   ZANIECHANIE , SPOLEGLIWOŚĆ WOBEC WSZETECZNEGO ZŁA – STRACH.

   ” Nie interesują mnie posty Alicji nawet nie czytam tych skrętów., natomiast Swierdłowa i tym podobnych rusofili również nie przerabiam.”
   Pokrętne tłumaczenie w obliczu tego posta:
   https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/25/apoptoza-smierci/comment-page-1/#comment-31537

   ” Skąd możesz wiedzieć kto jest pod opragramowaniem i jak możesz to sprawdzic bądź wykluczyć?”

   To moje metody i moich bliskich, to nasze być albo nie być – więc nie licz na tą wiedzę.
   Jeżeli nam się udało takowe uzyskać to i Tobie się uda. Nam nikt ręki w tym celu nie podał, a wręcz przeciwnie.

  • Ktoś pisze:

   Nawet tak wielki żydowski myśliciel jak Hawking zdołał zauważyć fakt iż powinniście w podskokach spierdalać z tej planety. Tyle iż on mówił o 100 latach a tyle to ich nie macie…. podobnie jak już na to nie macie i 100 miesięcy… a i nawet samo 100 GODZIN powoli robi się powoli problematyczne…. 😀

   Ale powodzenia w straszeniu tych jacy NIE MAJĄ POWODU w unikaniu Bożego Spojrzenia i JEGO GNIEWU. 😀

 37. BasiaB. pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mieszkancy-lotwy-ujrzeli-meduzy-na-niebie

  Pobratymcy już przylecieli, co widać było po szumanie, stad marionetki klonowo-hybrydowe przypuściły dziś tzw. atak klonów.

  • BasiaB. pisze:

   http://losyziemi.pl/slonce-kolejna-dziura-koronalna-znajdzie-sie-na-wprost-ziemi-w-sobote-13-maja-i-wywola-srednia-burze-jonosferyczna

   Jakiż ZBIEG OKOLICZNOŚCI ?!
   Właśnie 13 – chcą sie tu bezczelnie dostać na fali burzy jonosferycznej ?!
   No to do roboty: zminusować im przestrzeń, pożytek czerpią tylko z jonów dodatnich +

   • Paweł pisze:

    to metal a + to np. Szkło czyli piasek czyli krzem, oj nie wiem jak reszta ale ja odpalam największy heavy metal festiwal ever 🙂

    Elekyroujemny metal, żelazo, nikiel, miedź chrom … można się zabawić z parametrami naszego źródła energii czyli np. Impulsy o bardo krótkich okresach a bardzo dużych napięciach rzędu 300 000 v itd. Wiadomka ze generujemy mniej lub bardziej losowo 🙂

    • Paweł pisze:

     „- to metal”

    • BasiaB pisze:

     dokładnie tak !
     dodaj do tego co najmniej 1 mln st C

    • Wojwit pisze:

     Jak elektroujemny? Metale mają nadmiar elektronów na zewnętrznej orbicie – tzw. elektronów walencyjnych, więc każdy elektron więcej na tej orbicie więcej to większa elektrododatniość metalu: Fe+++, Mg++, Ca++, Cu++, Al+++.

     http://portalwiedzy.onet.pl/6606,,,,elektrododatniosc,haslo.html
     http://portalwiedzy.onet.pl/56704,,,,elektroujemnosc,haslo.html

    • Paweł pisze:

     Wojwit, elektron przenosi znak „-” więc jeżeli metale mają ich nadmiar, a mają jak zresztą podałeś, to mają więcej – niż +, więc są elektroujemne, być może nie do końca dokładnie to opisałem i trochę rozumowanie „po mojemu” niż „po oficjalnemu”, ale zgadza się, z tym co musi zostać poczynione 🙂

    • BasiaB. pisze:

     Wojwit – należy je zaczarować po naszemu, nie ufaj oficjalnej nauce, Paweł bardzo dobrze podchodzi do tematu – intuicyjnie, ale jestem wdzięczna za naukowe podpowiedzi, bo z tego też można wysnuć odpowiednie wnioski – ile dany pierwiastek ma plusów 🙂
     Wojwit trzymaj rękę na pulsie, bo jesteś bardzo pragmatyczny, a to często pomocnie równoważy zapisy ❤

    • Wojwit pisze:

     Przemyślałem to, Pawle i doszedłem do wniosku, że na swój sposób masz rację ale pomyliłeś ładunki. Elektrony mają faktycznie ładunek ujemny a więc cały atom, który ma w sferze walencyjnej elektrony niezrównoważone elektrycznie przez jego protony (znajdujące się w jądrze atomowym) – mając ich więcej niż protonów – ma ładunek ujemny stając się przez to jonem ujemnym czyli anionem. Czyli jeśli ma ich (elektronów) więcej niż protonów – niesie ładunek ujemny, jeśli ma mniej elektronów niż protonów – wtedy ma ładunek dodatni czyli jest kationem.

     https://zadane.pl/zadanie/2597606

     Z tym, Pawle że jony metali są kationami, czyli mają ładunek dodatni (mają mniej elektronów niż protonów)

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Kation

     Zobacz na przykładzie wapnia:

     http://www.zadaj.pl/zadanie/ile-protonow-elektronow-i-neutronow-ma-jon-ca-2-prosze-o-pomoc-394585

     Jeśli kationy są aktywne to tylko w stosunku do anionów (aniony mają nadmiar elektronów a kationy niedobór). Tkwi w tym podobny paradoks, jak w definicji prądu elektrycznego – że prąd elektryczny jest to uporządkowany ruch elektronów w (uwaga!) KIERUNKU PRZECIWNYM DO PRZEPŁYWU PRĄDU . Widzicie bzdurność tej definicji? Prąd płynie od „+”, czyli stamtąd skąd elektrony „uciekły” (względnie stale w czasie jego przepływu „uciekają”), do „-” a on „wszedł” (stale „wchodzi” w trakcie przepływu) na ich miejsce…

 38. Ktoś pisze:

  1.
  „.https://www.youtube.com/watch?v=vIS76URZwzg

  2.
  Rex Tillerson i Miloš Zeman – 🙂
  Rex https://www.google.pl/search?q=rex+tillerson&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiuoq3eu93TAhWEkCwKHQfhASUQ_AUICygC&biw=1920&bih=974

  Miloš https://www.google.pl/search?q=milosz+zeman&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiah-aevN3TAhWGWiwKHYPXBiIQ_AUICigB&biw=1920&bih=974

  Księżniczka Stephanie of Monaco – muskularny trans, Madonna – muskularny trans, Michelle Obama – muskularny trans, Leonardo Di Caprio – Judy Zipper, mnóstwo innych przykładów, że można pisać i pisać 🙂

  Inwazja klonów-hybryd-transeksualnych bytów 🙂 Podobno w USA są wielkie laboratoria, w których powstają te stwory. Niektóre są wybierane jeszcze w wieku kilku lat, porywane i wytwarza się z nich klony. Inne są tworzone bez oryginałów i mają zachowanie typowe dla cyborgów. Ta machina kształtuje młodzież tak, jak chcą tego pasożyty. Jest niebezpieczeństwo, że mogą one dokonać inwazji poprzez wcielanie siebie w te wyprodukowane ciała. Ale to się raczej nie ziści, ponieważ pasożyty nie mają wystarczającej kontroli nad niefizycznymi obszarami Ziemi i Systemu Sol.

  3.
  To się tak odbywa, że pasożyty usiłują kształtować wydarzenia w fizycznym świecie z pozycji bezczasowości. Ustawiali przeszłość, chcą ustawiać przyszłość, aby tylko jedzenia było dużo i dobrej jakości w ziemskiej resteuracji. Religie, kulty, oddawanie czemukolwiek i komukolwiek czci na przemian z dewiacjami seksualnymi, rytuałami, klonowaniem i planowaniem wcieleń. Opanowanie własnych zdolności pozazmysłowych przekłada się na możliwość odróżniania pozornie identycznych rzeczy i wyczucia twórców tych rzeczy, ich intencji.

  Wg badań nad obrazem i charakterystyką WJ, LD i hipnozy, nie istnieje stwórca wszystkiego, jako byt nieograniczony (bóg). Za to pasożyty nieorganiczne lubią notorycznie kogoś takiego udawać, aby wymusić posłuszeństwo i oddanie wśród niewidomych, nieświadomych tych kosmicznych przekrętów. Źródłem mocy i tym, co może gwarantować wolność, jesteśmy my sami i nasz duch, nasza suwerenność, która wadzi kolektywnym rojom różnych nieprzyjaciół-demonów-obcych. Nie ma potrzeby szukania bóstwa aby go karmić, wielbić. Podobno Kosmos jest nieskończony i istnieje od zawsze.

  Jest źródło wszystkiego, co jest ale to nie ma charakteru jakiegoś jądra Wszechświata, pod które my i nasze WJ jesteśmy podczepieni, tylko to źródło jest w każdym z nas, we wszystkim, co żyje. Przy takim podejściu pozbyć się można programów pasożytów, które robią z innych bytów niewolników czy to nienawiści, czy ślepej miłości. To, co obserwujemy na Ziemi w dużej mierze poprzez media, pokazuje, jaką tandetą na tle natury jest próba infiltracji ludzkości przez pasożyty.

  (https://www.monitor-polski.pl/13850-2/#comment-278529)

 39. BasiaB. pisze:

  To najważniejszy – ostatni tydzień, przynajmniej z tego co wiemy na teraz.
  Bądźcie bardzo ostrożni, wyjątkowo czujni i uważni nawet w codziennych, rutynowych czynnościach.
  Jak teraz słyszę, „wszystko jest postawione na ostrzu noża, najważniejsze nastąpi do 11 maja”
  Potrzebują ofiar, tak wiec wszystko czego Was uczyłam, przed czym przestrzegaliśmy z Ktoś, każde napomnienie a i często bardzo mocne w wyrazie sformułowania Ktoś teraz koniecznie zastosować.
  To alert, alarm czy jak tam kto nazwie.
  Każde Wasze umiejętności wyćwiczone, odzyskane, nabyte przez ostatni czas muszą być teraz używane: nawet jak jesteście w łazience, jecie posiłki, szczególnie jak jedziecie autem, jesteście w pracy, a szczególnie w kontaktach międzyludzkich.
  Nie dawać się w emocjonalne rozmowy czy rozgrywki, pilnować się na każdym kroku.
  Wpadła kolejne banda, mnóstwo statków, wpadają przez kolejne otwarte wrota, jeszcze nie wiem czy wszystkie są ICH WROTAMI, czy są naszymi skradzionymi.
  A co się dzieje? widać po szumanie:
  http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

  Matki z małymi dziećmi nie biorą udziału, chronią przestrzeń swoją, SWOICH dzieci, bliskich.
  Jak ma mniej więcej wyglądać obrona – pokazano to na rysunku z Bogurodzicą, powyżej.
  Wojownicy natomiast zakładają Zbroje, było wiele filmów na których pokazano jak za pomocą myśli można się stać niewidzialnym, niesłyszalnym, niewyczuwalnym, założyć rynsztunek, zbroję, odzyskać oręż.
  Kłopotliwym staje się utylizacja tych atrybutów po skończonej walce, ale tak musi być, bo w momencie nieuwagi skradną Wam Wasze zbroje, miecze itd. zastosują konwersje i użyją przeciw Wam.
  Kobiety, dzieci i mężczyźni zakładają czapki niewidki, wiem że to brzmi śmiesznie, ale nieważne – ma działać !

  I tak do końca tygodnia. Będzie ciężko, ale damy radę.
  Wyostrzcie zmysły i swoje najcenniejsze atrybuty.
  Twórzcie pola siłowe, wykorzystajcie i zastosujcie moce wszystkich dział orgonowych na Ziemi.
  Tymi miedzianymi rurami wystrzelić w przestrzeń ładunki elektryczne naszego RODU, ustawiać elektrykę przestrzeni, wypuścić natężenie do 1 mln V, wypuścic temperaturę tak jak pisałam powyżej około 1 mln. st C., pamiętajcie – nawet parametry uczone w szkołach nie sa tymi faktycznymi, dokładnie tak jak z czasem.
  Jeżeli ktoś dobrze widzi lub słyszy, niech sam ściągnie sobie kolejne podpowiedzi, niech jednak sprawdzi czy może je tutaj napisać, jeżeli nie – to nie opisywać, bo jak sami widzieliście wczoraj : klony i inni Przebierańcy atakują 🙂
  To jest wprawdzie tylko żywa broń biologiczna, ale poprzez nich działa wielki SYF/SYLF !

  Kobiety w dzień Valkirii odzyskały swoją tajną broń, więc OKI 🙂
  Oni jej nie znają i nie sa w stanie namierzyć, piszę dlatego byście wiedziały.

  • BasiaB. pisze:

   Bądźcie przygotowani na pułapki, postarajcie się w nie nie wpadać 🙂
   Czasami to są zestawy czyli SETy pułapek, pamiętajcie o konwersjach Waszych działań,myśli i słów, bo szpiony nie śpią.

  • jaga pisze:

   No proszę, ja w ciągu dnia rozmyślałam o działku orgonowym takiej wielkości jak widziałam u Reicha, na rozpędzanie chmur bo już mnie zmierżiło to zachmurzenie…więc będziem rozpędzać 🙂

   • BasiaB. pisze:

    Rozpędzaj Jaguś rozpędzaj, bo nam one w tym momencie służą do innych celów 🙂

    Jestem dziś pod wrażeniem waszych prac, zaledwie 10- 15 minut po napisaniu tego komentarza:
    https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/25/apoptoza-smierci/comment-page-1/#comment-31568
    ZOBACZYŁAM, ODCZUŁAM ZMYSŁAMI I CIAŁEM WASZE DZIAŁANIA.
    Jesteście szybsi od przeciągu 🙂
    I pomimo trwającego kilka godzin olbrzymiego naporu widocznego na szumanie, dzień okazał się bardzo dla nas treściwy i owocny 🙂
    Lecz pamiętajcie – zbierają się do potężnego ataku, dziś wlatywały eskadry, płynie olbrzymi ICH statek-matka, jest już w zasięgu naszych czujnych radarów, akurat nie moich, bo tym razem byłam zajęta inną przestrzenią działań 🙂
    I po raz kolejny powtarzam : każde z Was ma swoje predyspozycje, umiejętności, możliwości, talenty i oręż.
    Każde z Was dzięki temu ma inne zadania w tym czasie do wykonania, kierujcie się Sercem, intuicją i Waszymi zdolnościami, każdy jest indywidualny ale jednocześnie kompatybilny z Naszym RODem ❤

   • Anula pisze:

    Fizycznie działka organowego nie polecam, chyba że chcesz mieć wizytę agentów w czerni. Poważnie, zabierają ludziom działka z posesji.
    Proponuje wodę z octem na złapanie chemisow. Wiaderko lub miska metalowa, 2 l wody i 1 l octu ( zwykły lub winny). Po ok 10 min w gęstym ciężkim zachmurzeniu robią się dziury. Po 20 min masz przejrzyste niebo. Wtedy można obserwować ciekawe zjawiska np chmury w kształcie tornada
    Miniaturka będzie działać tylko na sztucznie wytworzone chmury. Na naturalne nie zadziała.

    • jaga pisze:

     A to tak z tym octem 🙂 kiedyś zastanawiałam się, czy to sam ocet ma być i ile… Dzisiaj chmur już nie ma, a chodziło mi o te naturalne…kusi mnie to działko odkąd zobaczyłam, że istnieje takie cóś, na razie i tak nie mam gdzie experymentować.

    • Andre pisze:

     Pozdrawiam serdecznie .
     A co powiesz na to , spotkało mnie takie coś !!!
     Jestem na podwórku normalny spokojny dzień , nagle coś mnie tknęło spoglądam w górę na chmury i co widzę ogromna chmura kłębiasta a w niej trzy piękne symetryczne otwory równiutkie jak od cyrkla wielkości ,trzy różne, od bardzo dużej , średnia i mała dziura równiutko pięknie wycięte widok szok , wołam partnerkę WOW!!!

    • Wojwit pisze:

     Niebo na pozór czyste, ale pokryte filmem chemitraili. Mimo tego księżyc, nawet jak na pełnię, świeci WYJĄTKOWO JASNO… Ciekawe, czy też pozostałe jego oddziaływania (oprócz optycznego) wzrosły? Mam wrażenie, że tak.

    • Aina pisze:

     No , nie wiedziałam ze zabierają ludziom działka . To znaczy działka spełniają swoją funkcje jednocześnie krzyżując im plany . Na jakiej podstawie zabierają ? Przecież każdemu wolno mieć w swoim ogrodzie ozdobę , jedni lubią fontanny , inni plastikowe zwierzątka a inni miedziane rurki .
     Kilka lat temu wyczytałam w necie o occie , spróbowałam , ale nie było oczekiwanych efektów . Spróbuje jeszcze raz .
     U mnie mroźne powietrze i mroźny wiatr od tygodni .
     Pokażą słońce spoza chemtrailsow raz na kilka dni .
     Dziś czarne chmury szły na południe
     Basiu .
     Ja tez nie pamietam takiego maja .

 40. Wojwit pisze:

  Faktycznie, Basiu rezonans Szumana wykazuje koszmarny wzrost częstotliwości a na dodatek te maksima nadal trwają (przynajmniej na wykresie jeszcze nie widać zmniejszenia częstotliwości) – znaczy, ci którym służy ten wzrost „cały czas gonią czas” bo ścigają się z czasem…

 41. BasiaB. pisze:

  Kto wie ten zrozumie 🙂
  Kto nie wie ten się domyśli 🙂
  z 3 maja br.
  Wpadło mi w ręce przez przypadek ? tym bardziej, że Taw żadko odwiedzam, można powiedzięc prawie wcale, czyli ..nikle 🙂
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/05/05/przestrzen-z-determinacja-pracuje-nad-rozpadem-pis-nowy-rzecznik-prezydenta/comment-page-1/#comment-15285

 42. Ktoś pisze:

  „@ki Mówisz tak o pasożytach, że inspirują fałszywe kulty i karmią się nimi. Ja często piszę, że taki Jahwe jest personifikacją materialnych żądzy.

  Chodzi o to, że jedno i drugie jest prawdą, tylko nie wiem nigdy jak to najlepiej ująć. Dużo jest bajek o galaktycznych federacjach i innych reptilianach. Nie neguję reptilian, nie neguję niczego. Nie słucham jednak Icków bo ośmiesza temat, nawet nie tyle on sam co jego zwolennicy.

  Widzę to tak, że nasza planeta Ziemia posiada pewną oryginalną matrycę stworzenia, z której to wyłaniają się wszystkie naturalne byty. Jest ona w głębi Ziemi, w jej jądrze.

  Równolegle do tej matrycy istnieje wokół ziemi pewna otoczka, która jest alternatywną matrycą i jest jak pajęczyna. Jest to zarówno „coś”, ale zdradza cechy istoty żywej, bo pasożytuje. Ta otoczka pragnie cierpienia i ogólnie negatywnej energii. Do tej otoczki ludzie połączeni są swoją podświadomością. Popycha ona ludzi do działań destrukcyjnych, kierowani podświadomymi, nieuświadomionymi kompleksami i żądzami. Wszelkie kulty religijne bazują na zawirusowanej podświadomości. Oczywiście, pierwotnie np. idea zmartwychwstania to coś co widzimy w naturze, Słońce pokonuje zimę itd. Jednak będąc podczepionym do tej pajęczyny, te pozytywne idee są modyfikowane by zmienić je w źródło pożywienia.

  Wszystkie kulty religijne w mniejszym lub większym stopniu były inspirowane przez ten alternatywny do naturalnego, samoświadomy, pasożytniczy matrix. Wszędzie tam gdzie czczono bogów (w sensie – uniżano się, bo „czcić” to też inaczej „uszanować”), nawet tych pogańskich. Jedne były bardziej zainfekowane, inne mniej. Mówi się o Słowianach dużo ostatnio, że czcili bogów i trzeba wrócić do tego. To jest fajne, to jest dużo lepsze, ale cała sprawa z czczeniem bogów, stawianiem ich posągów, to była końcówka tej epoki słowiańskiej. Przez wiele wieków nie było żadnych posągów, była po prostu Natura i jej siły. Jednak macki pasożyta dotykają ludzi, tak, że stopniowo się go urabia na przyjście anty-naturalnego systemu.

  Bóg nazywany Jahwe jest pewnym złem ostatecznym, taką esencją tego co „To”, w sensie – obca matryca, reprezentuje. Ona potrzebuje po prostu zła, negatywności, już bez żadnych podchodów, że powolutku się czai jako bożek w świętym gaju. Hebrajski lud okazał się na tyle podatny na te podczepienie w podświadomości, że nasiąknął jak gąbka i poprzez ich kapłanów, poprzez ich podświadomość gdzie była żądza bogactw i pełno kompleksów, „To” wykreowało ten obraz biblijnego Jahwe. Tak więc nie ma „Jahwe”, bo jest produktem kapłanów, ale jest pasożyt pragnący krwi i cierpienia, który poprzez straszenie tą personifikacją kapłanów, zdobywa swoje pożywienie.”
  (https://www.monitor-polski.pl/13850-2/comment-page-1/#comment-278621)

  • Ktoś pisze:

   „Empaci i telepaci zaczęli od jakiegoś czasu badać dokładnie te rzeczy, jednocześnie pomagając chętnym ludziom, którzy czują, że coś tu jest mocno nie tak, że przyczyna leży w światach niefizycznych. Ezoteryczna „popkultura”, że tak to nazwę 🙂 służy tutaj do sprawdzenia, w jakim stopniu, jak intensywnie i przez co lub przez kogo są nałożone nakładki przez umysły. Te nakładki zniekształcają odbiór i interpretację rzeczywistości – okazuje się, pełną przebierańców i kamuflażu. Sporo rzeczy jest zapisywanych po to, żeby powoli wyłaniał się jakiś w miarę konkretny obraz działania matrycy. Jedno jest pewne, matryca pracuje głównie za sprawą implantów, poszczególnych ras pasożytów, które je umieszczają bytom, co chcą się tu wcielić club wcielają się cyklicznie zupełnie nieświadome, co się w ogóle dzieje. Ziemia – planeta żyje jednocześnie w kilku stanach od stałego do plazmy i czegoś, co jest stanem czystego ducha – to samo ze Słońcem i resztą planet. Matryca pasożytów działa tylko w wąskim zakresie, bo one poprzez to, co robią, same nakładają na siebie ograniczenia – są po prostu tchórzliwe i głupie 🙂 Najgłupsze są te „anielskie” – mają tak nadęte Ego, że chyba same się od środka zjadają, bo inaczej by eksplodowały 🙂
   Wolność to nie czczenie czegokolwiek, jeśli jakieś nawet niezachipowane byty czczą np.Słońce, to jego mieszkańcy pukają się w głowę zdziwieni, co tamci w ogóle wyprawiają 🙂

   Podstawową zasadą jest – nic i nikt nie może zmusić człowieka do czegokolwiek, jeśli ten jest połączony w jedno ze swoim Wyższym Ja, duchem. Trzeba uważać, jeśli gdzieś w ezoteryczynym bleblaniu są zwroty „muszę”, „musisz”, „musimy” – to wtedy red alert i system failure 🙂”
   (jw)

   • Ktoś pisze:

    „Co do hybryd to w książce Castanedy opisywał on takie doświadczenie, że razem meksykańskim szamanem wszedł w stan medytacji i podróżowali razem w w stanie nieorganicznym po okolicy. Stali w otoczeniu Indian, wściekłych i zrezygnowanych, słyszeli i widzieli wszystko co robią, jak w kinie, ale oni ich nie widzieli. Byli zrezygnowani, że nie mają szans się przeciwstawić i że nawet jeśli ktoś z nich okaże się na tyle wybitny i odważny, to reszta z zazdrości będzie chciała się go pozbyć.

    Wtedy Castaneda znalazł się z szamanem pod bankiem w miasteczku parę kilometrów stamtąd. Zmienił swoją percepcję i zobaczył coś takiego pod bankiem:

    „W następnej chwili spostrzegłem, że jestem w jednym z meksykańskich
    miasteczek, wybudowanych na szlaku kolei; było oddalone o około dwa i pół
    kilometra na wschód od domu don Juana. Don Juan i ja staliśmy na środku ulicy przy banku państwowym. Zaraz potem ujrzałem bodaj najdziwniejszy widok, jaki kiedykolwiek dane mi było oglądać w świecie don Juana. Zobaczyłem energię w jej ruchu we wszechświecie, lecz nie zobaczyłem ludzi po postacią kulistych czy prostokątnych bąbli energii. Ci, którzy mnie otaczali, byli w jednej chwili normalnymi ludźmi z powszedniego świata, w następnej zaś bardzo dziwnymi stworzeniami. Wyglądało to tak, jakby kula energii – normalny obraz człowieka – była przezroczysta, podobna do aureoli otaczającej przywodzący na myśl owada rdzeń. Rdzeń ów nie przypominał kształtem istoty z rzędu naczelnych. Nie było w nim żadnych części szkieletowych, tak więc nie widziałem tych ludzi tak, jak się ogląda zdjęcia rentgenowskie, na których widać kościec człowieka. Rdzeń tych ludzi stanowiły raczej figury geometryczne zbudowane z czegoś, co wyglądało jak bardzo gęsta wibracja materii. Rdzeń przypominał litery alfabetu – główny szkielet konstrukcji stanowiła duża litera “T”. Przed nią zawieszona była gruba, odwrócona litera “L”; u podstawy pionowej kreski litery “T” znajdowała się grecka “delta”, która sięgała niemal samego podłoża i stanowiła podporę całej konstrukcji. Na górze litery “T” dostrzegłem coś, co przypominało linę o średnicy może jednego cala; lina przebijała czubek świetlistej sfery, nadając mojej wizji wygląd gigantycznego paciorka, ciężkiego klejnotu, wiszącego sobie swobodnie
    na łańcuszku.””
    (jw)

   • Ktoś pisze:

    „Dalej o pasożytowaniu i o fałszywej matrycy. Ona jest wspólna wszystkim stworzeniom i to nie jest problem tylko ludzkiego świata, ale całości życia tutaj. To, że jedne zwierzęta żyją kosztem drugich, że mamy wirusy i bakterie i pasożyty, to wytworzyła ta negatywna, alternatywna wobec naturalnej, matryca. Ona próbuje nakierować wszystkie istoty żyjące tutaj ku alternatywnej ścieżce ewolucji.

    Powiedzmy, że żyje sobie taki lud, funkcjonujący w zgodzie z Naturą. Tworzą sobie personifikacje sił natury. Widzą Słońce i w ich wyobraźni nadają mu cechy ludzkie, bo jest gorące, pogodne, żywe i zwycięża ciemność i zimę. Staje się więc np. kowalem, wojownikiem. Tak samo z piorunami i innymi siłami natury.

    Pasożytniczy matrix otaczający Ziemię tutaj widział swoją szansę. Te personifikacje zaczęły żyć swoim własnym życiem i piorun to już nie był bóg sam w sobie, lecz był już bóg władający piorunami. Uosobienie Słońca oderwało się od samego Słońca i zaczęło go zasłaniać.

    To, że pojawiły się u Słowian takie posągi Peruna, to dla mnie jest już wstępem do pasożytnictwa. Jeszcze nie było zorganizowanego kultu, jeszcze „słowiańskiego kleru” nie było, ale to już takie pierwsze zetknięcie było.

    Jahwe jest zniekształconą ideą męskiego, silnego bóstwa, którego wypchano cechami żądnych władzy i złota kapłanów.

    Takim oryginalnym, pozytywnym odpowiednikiem byłby np. Perun.

    I powiedzmy, że ten Perun odrywa się od zjawisk natury i stoi nad nimi i czci się jego posągi. To wytwarza subtelny, nieuświadomiony rezonans z obcym kultem, który na ten moment jest bardzo daleko. Jeden kult Jahwe i kult Peruna łączą się subtelną nitką i na zasadzie przyciągania, dochodzi w końcu do wchłonięcia mniejszej negatywności przez większą i bardziej wygłodniałą.

    Turbosłowianie jedyne co robią to zmieniają imię Jahwe na Peruna i biblię na „wedy słowiańsko-aryjskie”, Wielkie Królestwo Salomona na Imperium Lechitów itd. Totalne oszukiwanie samego siebie.”
    (jw)

    • Ktoś pisze:

     „@Boru
     No, jakby nie patrzeć, przy różnych percepcjach można widzieć naprawdę dziwne rzeczy i zjawiska. Don Juan i Carlos przez pewien czas przyjmowali rośliny mocy 🙂 To, co wdzieli, te geometryczne biżuterie „TL” na łańcuszkach, to mógł być fragment sztucznych zachowań na poziomie energii, bo wiadomo przecież, że ciała energetyczne ludzi i nieludzi, mogą być czasami pochrzanione dlatego, że grzebią w nich pasożyty nieorganiczne. Gdzieś widziałem taką grafikę, na której był byt, jak „ośmiornica” z mackami doczepionymi do głów różnych ludzi ze wszystkich kultur świata.

     Napisałeś–„Ona jest wspólna wszystkim stworzeniom i to nie jest problem tylko ludzkiego świata, ale całości życia tutaj. To, że jedne zwierzęta żyją kosztem drugich, że mamy wirusy i bakterie i pasożyty, to wytworzyła ta negatywna,”

     🙂 Tutaj chyba się trochę zagalopowałeś. Naturalne procesy życiowe obejmują egzystowanie wszystkich organizmów, to jest, jak plastelina plazmowa. Pasożyty mogą co najwyżej zacząć ingerować w te naturalne korelacje między bytami i generować coś, jak negatywną plazmę, wtedy mają co jeść. Drobnoustroje są żyjątkami, jak wszystkie inne organizmy. One mają możliwość wejścia do innych bytów wtedy, jak tamte mają osłabiony system immunologiczny – przez ingerencje pasożytów nieorganicznych. Jak nie ma tego ingerowania, drobnoustroje są obojętne dla innych bytów. Łańcuch pokarmowy występuje wszędzie w przyrodzie, jako coś naturalnego – od światów fizycznych po niefizyczne. Zwierzęta nie są w stanie pościć, tak sobie wybrały doświadczenia 🙂 Chodzi o to, aby wypracować coś takiego, żeby nie dać się jeść innym i samemu nie jeść 🙂 Wtedy można zająć się na serio stwarzaniem i cieszyć się wolnością 🙂”
     (jw)

 43. Ktoś pisze:

  „Naprzekręcać i nakombinować się trzeba wtedy, kiedy próbuje bronić się tej rasistowskiej, okropnej książki zwaną Biblią. Wtedy trzeba non stop bawić się w akrobatykę umysłową, żeby zidentyfikować przeciwnika i jednocześnie nie rzucić cienia podejrzenia na realne źródło problemów tego świata, które stoi na naszych półkach w domowych biblioteczkach. Problemów szuka się w Iluminatach, masonach itd. i są to świetne worki do bicia i odwracacze uwagi od rzeczywistego problemu.

  Problemem są Żydzi. Po prostu. Nawet nie chodzi o pochodzenie, chociaż to najczęściej idzie w parze. Żyd czyli wyznawca judaizmu, a judaizm jest zorganizowanym kultem pieniądza. Dzisiaj większość Żydów jest ateistami i materialistami, ale to jest dalej judaizm, czyli kult złota, pieniędzy, tylko okrojony z duchowej otoczki. Inni, „wierzący praktykujący” wierzą w to samo, tylko że z religijną otoczką.

  Jakże wiele poplątanych, sprzecznych nitek odcina się za jednym ruchem, jeśli nazwie się wroga jednym, prostym słowem.

  Saul z Tarsu, twórca chrześcijaństwa był Żydem i jeśli spojrzy się na jego twórczość, to widać, ile poświęcał czasu na kwestie ekonomiczne. Lenin swoich czasów. Historia o Ananiaszu i Safirze jak to bozia poraziła ich śmiercią, bo nie oddali wszystkiego do wspólnego skarbca. Pewnie skarbnikiem był jakiś Juda. Kobiety trudniej ogarniają kwestie finansowe, wiedzą tylko jak wydawać kasę. No to kobieta w chrześcijaństwie jest jedynie służącą.

  Był on głęboko zakonspirowanym agentem sanhedrynu, który chciał stworzyć zalążek pod przyszły system globalistyczny na czele którego stoi naród bankowy. Jeśli różni ludzie o różnych kolorach skóry będą mieli wspólny mianownik w wierze, którą Saul wymyślił, plus to że przewidziany jest powrót oryginalnych, starszych braci w wierze na szczyt tej piramidy finansowej, to mamy ogólnoświatową kontrolę finansową sprawowaną przez Żydów.”
  (https://www.monitor-polski.pl/13850-2/comment-page-1/#comment-278556)

  • Ktoś pisze:

   „To jest właśnie mój błąd, że chcę przedstawić sytuację, odnosić się rzeczowo, wyjaśniać dlaczego tak a nie inaczej, a zjawia się taki pejsik i powie „nie bo nie” i oczekuje, że będzie mu się odpisywało, bo jest nie wiadomo kim.

   Kim ty jesteś, że oczekujesz, że będę odpisywał ci na każde zdanie pytanie, a sam tego nie robisz?

   To, że biblia jest rasistowską książką i zawiera opis tzw. NWO jest faktem. Ignorujesz to i mówisz „nie bo nie”. Tutaj kończy się tolerancja dla trolli i powinien zacząć się ban. Podałem kilka cytatów, które reprezentują wszystko co jest w tej grubej książce. Gdzie byś jej nie otworzył, jest duże prawdopodobieństwo, że trafisz na podobny fragment.

   To, że „elity” polskie i światowe i przeróżne systemy w historii świata, a przede wszystkim banki są kierowane przez Żydów, tych samych o których jest mowa w biblii, że „zużyją bogactwa narodów”, to jest fakt.

   Chyba nie rozumiesz, że to nie jest kwestia tego, czy ci się coś podoba, czy nie. Uprzedzenia i przekonania nie sprawią, że będziesz żył w innym świecie.

   Nie jesteś osobą przypadkową. Pojawiłeś się nagle by powiedzieć „biblia nie ma nic wspólnego z NWO”, co jest kłamstwem i udowodniłem to. Później odezwałeś się tylko po to by powiedzieć „z pewnością żydzi nie są problemem”. Nie jesteś osobą zainteresowaną, nieświadomą, ale jawnie dezinformującą, która chce odwrócić uwagę od ważnych spraw.

   Robię sobie przerwę od pisania. Za dużo wkładam serca i wysiłku w coś, co nie przyczyni się do zwiększenia świadomości. Ludzie chcą usłyszeć to co już wiedzą.

   Świat tzw. teoretyków spiskowych jest tak naprawdę najbardziej perfidnym spiskiem jaki istnieje na tym świecie. Dobrowolne, często darmowe, fanatyczne bronienie ideologii, które są esencją całego tego NWO. Demaskowanie spisków, kiedy samemu jest się spiskiem, dążenie do przejęcia świata przez naród bankowy, jednocześnie trąbienie o tym zagrożeniu na każdym kroku. Obwinianie o wszystko Żydów i jednoczesne klękanie przed posągami Żydów w kościele. O co chodzi z tymi spiskami? Czemu to tak jest? Wszystko jest takie proste, a ludzie wolą odwrócić świat do góry nogami.”
   (jw)

   • Ktoś pisze:

    „@Admin tu by się zgadzało, tylko podział na Stary i Nowy Testament jest sztuczny. Robiąc z „Boga Jezusa” kogoś innego niż „Boga żydów” popełnia się nieświadomie błąd lub celowo wprowadza dezinformację. Historia o Jezusie jest sprytnie skonstruowana bo pozornie daje ci wroga pod postacią „złych żydów co ukrzyżowali Jezusa”. Sam biblijny Jezus jednak żadnego kultu Jahwe nie obalał. Wyrzucał kupców ze świątyni by „z domu jego ojca nie robić targowiska”. Czyli to był dom jego ojca – starotestamentowego Jahwe .. który przecież był żądny złota i kosztowności. Tu jest sprzeczność, bo sprawia wrażenie „kogoś walczącego z handlarzami”, a sam Jahwe biblijny był pazerny na złoto, bo był personifikacją chorych żądzy kapłanów. I tak jak chrześcijaństwo jest „anty żydowskie”, bo przecież „żydzi ukrzyżowali Jezusa”, tak samo jest „przeciwko materializmowi”, bo przecież wyrzucił kupców ze świątyni.

    Chrześcijaństwo od początku jest judaizmem dla gojów. Zbrodnicza działalność chrześcijaństwa nie jest jakimś „błądzeniem w wierze”, ale realizowaniem tego co ta wiara oznacza. Wyprawy krzyżowe, inkwizycja itd. wszystko to było właśnie w zgodzie z duchem biblijnym, tak samo jak w zgodzie z duchem biblijnym jest całe te NWO. To nie tak, że obecnie chrześcijaństwo jest przejęte przez „masonów” i dlatego realizuje NWO. Realizuje NWO bo jest to w naturze chrześcijaństwa opierającego się na biblii sztucznie podzielonej na nowy i stary testament.

    Rasizm starotestamentowy dalej był promowany przez Jezusa. Kiedy poganka przyszła do niego by uzdrowić jej dziecko, on odpowiedział: „Nie dobrze jest zabrać chleb dzieciom a dać psom.” To nie efekt Mandeli, tylko normalna, regularna ewangelia.

    Jezus nie niósł przesłania pokoju, lecz stare przesłanie wojny z niewiernymi, dokładnie takie same jak w starym testamencie:

    „Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam.Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu;”

    To się sprawdza w świecie tzw. anty-spiskowców, bo trudno spotkać dwóch, co by się chociaż lubili.

    Jest kilka „miłych” rzeczy w biblii. Zarówno starej i nowej części. Te miłe rzeczy cytuje się często by pokazać, że mamy „chrześcijańskie wartości” i całkowicie ignoruje się 99% reszty. One w żaden sposób nie reprezentują tego czym wiara chrześcijańska jest. Wiara chrześcijańska jest właśnie tym co widzieliśmy przez wieki. Morze krwi, prześladowania, mroczne lochy, ciemnota i zaraza.

    Przede wszystkim jest przygotowaniem gruntu pod żydowski nowy porządek świata. Najpierw „użyźnia” się ziemię chrześcijaństwem, a później przygotowaną infrastrukturę przejmują oryginalni „wybrani”. Tak to sobie sprytnie wymyślił Saul z Tarsu, faryzeusz, że niby bóg odrzuca swój naród, ale tak na chwilę, bo teraz to ewangelia pójdzie na cały świat, a dopiero później bozia zgromadzi swój lud w ziemi świętej. Czy to nie jest to, co obecnie widzimy? Jeśli powstanie Wielki Izrael od Nilu do Eufratu to dzięki komu, jak nie chrześcijanom? USA „które bóg błogosławi” właśnie przygotowuje tam miejsce dla Wielkiego Izraela, którzy był marzeniem biblijnych kapłanów.”

    • BasiaB. pisze:

     Jestem pod wrażeniem celności i pomimo długich komentarzy zwięzłości oceny sytuacji i analizy obecnych „stanadardów” płynacych prosto z Biblii 🙂
     Dzięki Ktoś za te trafne cytaty, bo mądrość i trzeźwe spojrzenie na nakładki z przeszłości na przyszłość jest niezmierną rzadkością.
     Z przyjemnością przeczytałam tutaj te teksty ❤

 44. Ktoś pisze:

  „Kolejne pieprzenie. Marksizm wybudowano na frankizmie, ten na sabataizmie a wszystko wywodzi się z judaizmu – jaki ma cel? Na całej planecie każdego goja pozbawić jakiejkolwiek własności prywatnej. Oczywiście ta własność nie zniknie – zawłaszczą ją sobie górale z góry Synaj. Nie wypaliły poprzednie koncepcje to tworzą nową, nową, nową z wojnami włącznie. A to, czy to opakują w nazwę: libertynizm, socjalizm czy Agenda21 nie ma żadnego znaczenia.”
  (https://www.monitor-polski.pl/13850-2/comment-page-1/#comment-278579)

  –odnośnie Agendy21 to ona już nie jest trendy

  teraz u ludobójców modna jest Agenda 2030 jaka jest WIELKIM KROKIEM DALEJ na drodze do LUDOBÓJSTWA świata w wykonaniu tego plemienia biblijnych nazioli.

 45. Ktoś pisze:

  „Pedofilia jest potwierdzonym wymogiem dla elity rządzącej

  http://www.neonnettle.com/sphere/507-pedophilia-confirmed-as-a-requirement-for-the-ruling-elite

  W indywidualnych przypadkach dowody dowodzą, że nie tylko psychopaci [patrz „Przejęcie Psychopaci i”] zapelniaja strukturę władzy w Wielkiej Brytanii, ale często wystarczy by bycie pedofilem było dodatkowym wymogiem.

  Cała rządząca hierarchia jest obfitująca w tego typu osoby i To jest długotrwała brytyjska tradycja.

  Uważam, że pedofile są umieszczani sa na wysokich stanowiskach nie tylko ze względu na ich psychopatię, ale i dlatego, że mogą byc kontrolowani przez kabalę. Jest to element rowniez w amerykańskiej strukturze władzy .

  Oskarżeni i ofiary, ci którzy walczą z pierścieniami z pedofilskimi , często kończą zgonami (patrz „Dziwna śmierć Nancy Schaefer”).

  Jimmy Savile (obecnie martwy) okazał się bardzo wydajnym pedofilem.
  Savile został odznaczony przez królową, odznaczony przez Watykan ,
  był najlepszą postacią BBC , wielokrotnie przebywał z Margaret Thatcher w Chequers , był bliskim przyjacielem Ksiecia Karola (został nawet opisany jako „mentor” przez księżniczkę Dianę) …”
  (https://www.monitor-polski.pl/13850-2/comment-page-1/#comment-278629)

 46. Ktoś pisze:

  „Co do liczby 666….. dla ludów słowiańskich to była dobra święta liczba. „….. rok zaczynał się okresem letnim, zbiorami i kończył jesiennymi zbiorami – 6 miesięcy po 6 tygodni mających po 6 dni.

  Po okresie zwycięstwa natury – 666 – następuje zima, przypominająca o śmierci, ciemności i przygotowaniu się do nowego okresu życia.

  Ciekawe jest to, że wiedzę tą zawłaszczyła sobie masońska loża imienia Zalmoksisa. „”

  (https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/08/emmanuel-macron-nowym-prezydentem-francji-otrzymal-6606-666/#comment-309155)

  • Ktoś pisze:

   „Dzisiaj 8.5 2017 dzień „zwycieństwa” i to wcale nie przypadek, że we Francji w tym samym dniu kalendarza doszło do ogłoszenia wyników kolejnego „zwycięstwa” satanisty, który nieprzypadkowo otrzymał liczbę 66,06 ”
   (jw)

  • Ktoś pisze:

   „Już Makaron żabojadów poprowadzi tam, gdzie być od dawna powinni – na śmietnik historii. Należy im się to, czyli – jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie i działa niezwykle perfidnie, bo oto winowajcy i krzywdziciele sami ustalają zasady i kreują sytuację, która stanie się ich sędzią i katem jednocześnie a są przekonani, że budują świetlaną przyszłość. Nie należy przeszkadzać, bo dzieje się.”

   — ciiiii ;p

 47. Anna pisze:

  Ktoś, chylę czoła przed Twoją wiedzą i trafną oceną sytuacji.

 48. Ktoś pisze:

  Kilka dni temu miało miejsce to
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mieszkancy-lotwy-ujrzeli-meduzy-na-niebie

  podsumowane tak

  „Ładnie te meduzy wyglądają. Ja u siebie często widzę szachownice. to też jakiś nowy rodzaj chmur.”

  „Mnie się one nie z meduzami, a z krwinkami czerwonymi kojarzą:”

  a teraz najlepsze. pamiętacie o sformułowaniu…. „NIEBIESKA KREW” 😀

  Jak tak to kombinujcie dalej.. ;p

  • Polka pisze:

   W ostatnich dniach miałam odwiedziny wojowników ninja. Jeden chciał mnie udusić w czasie snu a ten wczorajszy czekał na mnie w przedpokoju. Fuj. było tego jak stonki na kartoflach. Likwidacja.

   • BasiaB. pisze:

    Pisałam – atak klonów.
    Oni najpierw są wysłani energetycznie i stamtąd są sterowani, następnie przejawiają się fizycznie.
    Dobrze robisz Polko 🙂

  • Ktoś pisze:

   Widzę iż nie łapiecie,

   przyjęło się uważać iż pojęcie NIEBIESKA KREW to coś co płynie w żyłach. Ponieważ krew zwykle jest czerwona to dorobiono do tego pojęcia różne absurdalne teorie typu miedź, niedotlenienie etc….. jakie powodowało zmianę jej koloru czyli zsinienie.

   Niedawno na niebie były chmury w kształcie krwinek, dokładając do tego niebo mamy NIEBIESKĄ KREW…. gdzie krwią jest NIEBO….. co daje powrót ŻÓŁTEJ RASY…. mającej rządzić światem i jakiej NIE NALEŻY mylić z chińczykami.

   Czyli LUD SMOKA…. z bajek.

 49. Ktoś pisze:

  ZACZĘŁO SIĘ…

  • BasiaB. pisze:

   Dlatego potrzebna jest OD JUŻ – HUSARIA czyli ASy ARYA !!! czyli to:
   https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/25/apoptoza-smierci/comment-page-1/#comment-31568

   nie mogę Wam więcej podpowiedzieć, bo to pokazanie wrogowi jakim dysponujemy orężem, dlatego należy uruchomić wyobraźnie, pokłady ukrytej wiedzy, KREACJĘ.
   Na maksa !
   Podpowiadam – bo akurat mąż obejrzał na „Starożytnych kosmitach” – wulkany to ich bazy, pisałam o tym tutaj ze 3 lata temu, lecz do dziś zapomniałam o tym, dobrze że mam fascynata kanałami historycznymi 🙂
   Największy z nich to Żółty Kamień, a pod spodem jest mnóstwo tuneli.

 50. BasiaB. pisze:

  Jest piekielnie ZIMNO – jak na tą porę roku – to ich oręż , zwiastun.

  • Wojwit pisze:

   Powiem Ci, Basiu, że tak zimnego maja (z kilkukrotnymi opadami śniegu i długotrwałymi przymrozkami na większości terenów Polski) NIE PAMIĘTAM. Co ciekawe, w słońcu, póki go nie zasmarują opryskami, jest dwadzieścia kilka stopni ale powietrze jest bardzo chłodne. Czyli ewidentnie opryskami obniżają temperaturę (przynajmniej w czasie dnia), czego latem nie sposób tak ewidentnie dostrzec.

  • BasiaB. pisze:

   Góra Meru

   The first root race (Polarian)

   The first root race was „ethereal”, i.e. they were composed of etheric matter. They reproduced by dividing like an amoeba. Earth was still cooling at that time. The first mountain to arise out of the stormy primeval ocean was Mount Meru.[7]

 51. BasiaB. pisze:

  ” Baśń” o Ludu AnuEli:

  ” Dawno temu był Lud stworzony prze bogów do bardzo ciężkiej pracy pod ziemią. Matka jego była „smoczyca” Lili (Lilia; biała lilia – symbol czystości); ojcem był Anu Eli. Lud ten w książkach zwie sie więc LuluAmelu zupełnie niepoprawnie, bo imię jego jest LiliAnuEli (zrodzeni z Lili i Boga Eli). Lili-Anieli to skrót od Lili-AnuEli; słowo Anioł, Aniela (czysty; wzniosły <— bo tak Bogowie ich uraczali swą łaskawością) jest bezpośrednio od tego słowa.
  Lud ten miał zawsze za liderke pleć zeńską i czcił zmienną Lunę. Cechowała go jednak niepomierna inteligencja i zdolność do uczenia się, co przeszkadzało Bogom w używaniu ich do morderczej pracy w kopalniach. Lud ten zbyt szybko się usamodzielniał i potrzeba było stworzyć „nową rasę”; bardziej głupią i korną (podatną emocjonalnie).

  Było tak, że Lilia posłuszna byla swemu Panu, ale to się skonczyło. Lud poszedł za zwą Panią, zaś Eli przeklął Anioły (de facto rogatych ludzi rasy LiliAnuEli; znacie te rogi, miał je zarówno Zeus, jak Mojrzesz, jak wielu innych przewodników ludzi).

  Kiedyś wywyższany za swe boskie pochodzenie i umiejętności; obdarowywany przywilejami, brany pod pioro Lud AnuEli z dnia na dzień został postawiony twarzą w twarz ze swoimi „następcami”, czyli rasą ArYa.
  Na początku uczyli nas, byli nam starszymi braćmi. Mieli jednak coraz mniej łaski w oczach Panów. Ktoregoś dnia Arya otrzymali polecenie przyprowadzenia na postronkach Ludu AnuEli i poderżnięcia im gardeł. I tak się stało. Miliony niewinnych dało życie za kaprys Bogów. Po prostu stali się zbędni. Ich serca nigdy nie zrozumiały „dlaczego”.

  Po tym fakcie Lilith i jej lud uciekli na bagna południowe; reszta zaś schronila się w podziemiach, tunelach i starych kopalniach, które sama tysiące lat budowała dla swych Panów.
  Na pamiątkę tego zdarzenia każde dziecko Ludu AnuEli od kołyski ma śpiewaną kołysankę, by nigdy nie zapomniało o „łasce” Bogów. Kołysanke tą znamy jako starosłowiańskie jodłowanie (ono nie jest niemieckie) – to była ostatnia rzecz jaką Lud AnuEli nas nauczył; niejako widząc swój koniec.

  Eli, Eli, Eli ma, Eli ma, Eli ma;
  Eli Lili, Lili ma, Lili ma, Lili ma;

  Eli, Eli, ma Eli, lem-a’h sabahtani
  …….

  Znacie to? Melodię i słowa znacie na pewno: przechowała sie w kulturze naszych Górali i przez długi czas Kosciół zabraniał tego spiewać w Swieta. Dość niedawno Górale wygrali i w Swieta słyszycie pewną melodię śpiewana nad kołyską dzieciątka.

  To właśnie mówił Jezus (wyznawca wiary nie-żydowskiej; wiary zrodzonej na ziemi Persów): Panie, Panie, Panie mój …czemuś NAS opuścił.

  sabahtani (s’Abba’ ah t’ Anu) = pozbawiony ojca.”

 52. Ktoś pisze:

  „BEZMYŚLNY TO TY JESTEŚ JEŚLI WIERZYSZ W TO ŻE ZBAŁAMUCISZ POLAKÓW BEŁKOTEM TEGO ŻYDA! 🙂
  Widziałeś kiedykolwiek, żeby KRYMINALISTA przyznał się dobrowolnie do tego KIM JEST NAPRAWDĘ?!

  PO CZYNACH OSĄDZA SIĘ ZBRODNIARZY a NIE PO KŁAMSTWACH ZA JAKIMI USIŁUJĄ UKRYWAĆ SWOJE PRAWDZIWE CELE i SWOJĄ PRAWDZIWĄ OSOBOWOŚĆ! MASZ POLAKÓW ZA GŁUPCÓW?! JEŚLI TAK – TO ŹLE TRAFIŁEŚ!

  KACZYŃSKI TO AGENT OBCYCH INTERESÓW – KRYMINALISTA i GWARANTUJĘ CI że POLACY NIE ZŁAPIĄ SIĘ NA TĘ DIABELSKĄ PRZYNĘTĘ ZASTAWIONA PRZEZ ŻYDÓW JAKĄ JEST KACZYŃSKI!

  Polacy! Agenci żydowscy PANICZNIE SRAJĄ W GACIE (widać to po ich mordach) bo WIEDZĄ JAKIE SĄ KONSEKWENCJE ICH ZBRODNI DOKONANYCH NA NARODZIE POLSKIM (i nie tylko), WIEDZĄ CO ICH CZEKA KIEDY WSZYSCY POLACY (oraz reszta świata) UŚWIADOMIĄ SOBIE TO, CZEGO DOTĄD ŚWIADOMI NIE BYLI, a w tym także to KIM JEST np. taki KACZYŃSKI/SCHETYNA/TUSK/SZYDŁO/DUDA… – CAŁA TA ŻYDOWSKA ZARAZA POCZYNAJĄC od ekonomicznego zabójcy – Żyda BALCEROWICZA, który był tym, który zaczął MORDOWAĆ w POLSCE GOSPODARKĘ – ŹRÓDŁO UTRZYMANIA POLAKÓW!

  Skąd wzięła się nazwa „ekonomiczny zabójca”?
  Zastanówmy się:
  Czym różni się ZABIJANIE SPOŁECZEŃSTWA za pomocą broni palnej od ZABIJANIA SPOŁECZEŃSTWU ŹRÓDŁA UTRZYMANIA – czyli ŹRÓDŁA ŻYCIA, co wykonywane jest za pomocą kasy?

  Otóż:
  Różnica jest TYLKO w SZYBKOŚCI UMIERANIA tych, których się ZABIJA, oraz w tym, że ZABIJANIE LUDZI przy pomocy broni palnej, jest WIDOCZNE NATYCHMIAST i przez to ci, którzy to czynią, OKRZYKNIĘCI ZOSTAJĄ MORDERCAMI.

  Natomiast mordowanie społeczeństwa poprzez zabijanie gospodarki, która jest źródłem życia dla ludzi, nie jest widoczne od razu, a i AGONIA społeczeństwa trwa nieporównywalnie dłużej, no i MORDERCY, na których patrzy mordowane w ten sposób społeczeństwo, też nie są postrzegani, jako mordercy, tylko jako „eksperci/profesorowi/naukowcy” itd.

  Wyobraźmy sobie, że oddajemy samochód do mechanika, a ten – zamiast go naprawiać – nieustannie wymontowuje z niego części i SPRZEDAJE JE KOMUŚ INNEMU, a tobie tłumaczy, że TAK MA BYĆ i NIE MOŻE BIĆ INACZEJ, bo jeśli myślisz, że może być inaczej, TO JESTEŚ POPULISTĄ i DEMAGOGIEM! 🙂

  W konsekwencji twojej nieświadomości chodzisz na piechotę i – jak głupek – zamiast nakopać do dupy takim „mechanikom” i PO-gonić ich WSZYSTKICH w PiS-du, to DALEJ słuchasz ICH KŁAMSTW i NAIWNIE WIERZYSZ że MÓWIĄ CI PRAWDĘ ! 🙂

  TE WSZYSTKIE KACZYŃSKIE/DUDY/SCHETYNY/SZYDŁA/PETRU…. itd – TO TACY WŁAŚNIE „MECHANICY” którzy NIEUSTANNIE CIE ZWODZĄ jak NA DEMONY PRZYSTAŁO a TY… WCIĄŻ IM WIERZYSZ ? 🙂

  Więc niech NIKT NIE PIEPRZY tutaj, że KTÓRAKOLWIEK PARTIA JEST LEPSZA OD INNEJ bo WSZYSTKIE SĄ SIEBIE WARTE – WSZYSTKIE SĄ ŻYDOWSKIE i WSZYSTKIE REALIZUJĄ CELE TYCH LUDOBÓJCÓW!!!

  To dla ZBRODNIARZY jest TYPOWE, że NAJPIERW są PEWNI SIEBIE: .https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs – a POTEM – KIEDY WIDZĄ ŻE PRZEGRALI i NIE MAJĄ DOKĄD UCIEC – TO USIŁUJĄ TEGO TYPU PIEPRZENIEM OGŁUPIAĆ SWOJE OFIARY, w nadziei, że PO RAZ KOLEJNY DAMY SIĘ OSZUKAĆ TYM LUDOBÓJCOM!!

  PAMIĘTAJMY O TYM, że to CZYNY SIĘ LICZĄ a NIE SŁOWA – TYM BARDZIEJ SŁOWA ŻYDÓW !!!

  SŁOWA ŻYDÓW MAJĄ TAKĄ SAMĄ WARTOŚĆ JAK ODCHODY – ŚMIERDZĄ i NADAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE DO JAK NAJSZYBSZEGO SPUSZCZENIA ICH W KIBEL WRAZ TYMI KTÓRY JE WYPOWIADAJĄ !!!

  DOKŁADNIE TYLE WARTE SĄ SŁOWA KACZYŃSKIEGO/DUDY/SZYDŁO/SCHETYNY…(itd) i TYLE SAMO WART JEST SAM KACZYŃSKI/DUDA/SZYDŁO/SCHETYNA … (itd) i TO SAMO DOTYCZY WSZYSTKICH KUNDLI BĘDĄCYCH NA SMYCZY TYCH LUDOBÓJCZYCH BESTII ŻYDOWSKICH

  Zwracajmy UWAGĘ na takich kolesi i ich komentarze, bo ani jedno ani drugie nie pojawia się przypadkowo, na takich stronach, jak ta.

  Przeczytajcie to:
  https://piotrbein.wordpress.com/2011/03/09/talmud-zacheca-zydow-do-oszustwa/

  (https://www.monitor-polski.pl/sprawa-mateusza-piskorskiego-przypomina-najgorszy-okres-zydo-ubecji/#comment-278800)

 53. Pingback: Lud ANuEli | Mistyka

 54. Ktoś pisze:

  „Pochodzenie szybkich rozbłysków radiowych staje się coraz większą tajemnicą

  Przedstawiciele Holenderskiego Instytutu Radioastronomii poinformowali o wysiłkach jakie podjęto w celu zbadania tajemniczego szybkiego rozbłysku radiowego (FRB), emisji kosmicznej o wielkiej intensywności, który został zarejestrowany w obserwatorium Parkes w Australii, w lutym 2015 roku i został nazwany FRB 150215. Astronomowie nie byli w stanie wyjaśnić źródła tego dziwnego sygnału radiowego.

  Szybki Rozbłysk Radiowy – FRB 150215 – był dopiero 22 zjawiskiem tego typu odkrytym przez naszą naukę, a o istnieniu tego fenomenu wiemy od 10 lat. Mimo wielu miesięcy analiz nie udało się wskazać skąd pochodził ten rozbłysk. Ustalenie tego jest o tyle trudne, że tak do końca nie wiemy jak powstają te ogromne emisje radiowe, ani jakich procesów są skutkiem. Dlatego szuka się wszystkiego co może pozwolić na skorelowanie FRB z czymś jeszcze.”
  (ZnZ)

  tak umierają galaktyki współpracujące z pejsatymi naziolami… w jednym szybkim błysku.

  więc nie będzie „pozostałości” skoro to efekt „używanych broni”… tzw. Wielkiej Packi na Pejsatych Nazioli.

  Ta galaktyka też jest na tej liście…. o ile nie zwalczy „infekcji” w założonym terminie.

  • BasiaB. pisze:

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pochodzenie-szybkich-rozblyskow-radiowych-staje-sie-coraz-wieksza-tajemnica

   c.d

   ” W swoim artykule, opublikowanym w arXiv, naukowcy stwierdzili, że mimo poszukiwań śladów czegokolwiek dodatkowego, czego ślady powinny pozostać po wyemitowaniu tak ogromnej emisji radiowej, jego źródło pozostaje nieznane. Tym razem jednak poszukiwania prowadzono na szczególnie zakrojoną skalę, bo za pomocą aż 11 teleskopów, przeszukujących przestrzeń w paśmie radiowym, optycznym , rentgenowskim , promieniowania gamma i neutrin. Jednak nie znaleziono niczego co mogło dać początek tak energetycznemu rozbłyskowi radiowemu.

   Tajemnicy dodaje fakt, że biorąc pod uwagę kierunek w przestrzeni, z którego szła emisja rozbłysku FRB 150215, nie powinien być w ogóle wykrywalny z Ziemi. Aby do nas dotrzeć musiałby przejść przez niezwykle gęsty obszar Drogi Mlecznej, a na dodatek pole magnetyczne naszej Galaktyki powinno mieć wpływ na tą emisję, a najwyraźniej nie miało.”

   Naukowców zdziwił fakt:
   Niezwykle gęsty obszar…. – wiedzą co utworzyli, wiedzą czym jest SIAL

 55. Ktoś pisze:

  „Cześć, może całkiem nie na temat ale napiszę.

  .https://www.youtube.com/watch?v=Df0nTFi3VfY

  W jednej z sesji Calogera z Francisco i telepatką Johanną (nie jest ona w wersji polskiej ale podam tu motyw, jaki jest tam zawarty) –
  – modliszki (i inne pasożyty) są bardzo zainteresowane energią seksualną, jaka powstaje w trakcie stosunków płciowych między ludźmi
  – modliszka uczestniczy w akcie seksualnym doczepiona na poziomie eterycznym do ludzkiej kobiety, to tak, jakby mężczyzna uprawiał seks zarówno z nią, jak i ze swoją ludzką partnerką.

  Modliszka w ten sposób pobiera eteryczny odpowiednik ludzkiego nasienia, to wszystko dzieje się w obszarze eterycznym, astralnym. Dla pasożyta jest to bardzo cenna energia, ponieważ umożliwia mu karmienie młodych i witalność (a ludzki mężczyzna jest pozbawiany tej witalności). Wszystko odbywa się w korelacjach plazmy.

  Wg badań pasożyty nieorganiczne są bardzo zainteresowane energią seksualną ludzi i często wchodzą w intreferencje z nimi przez portale, jakie się otwierają w momentach orgazmów u kobiet i mężczyzn. Dodatkowo wtedy pasożyty mają możliwość ingerowania w ludzkie energie, nastroje, często wywołując traumy wszelkiego rodzaju i niezaspokojenie seksualne u ludzi. Jeśli spojrzeć na rozmiary machiny związanej z pornografią, pedofilią, dewiacjami seksualnymi, to staje się jasne, czemu to służy i przez kogo jest tak podtrzymywane. Nocne kluby, w których ludzie stosują używki przy otępiającej muzyce są dla pasożytów, jak portale. Alkohol poza złym wpływem na wątrobę i mózg powoduje też przepuszczalność aury ludzkiej. Oznacza to, że pasożyty mają wtedy do ludzi bardzo łatwy dostęp i mogą wejść w interferencje przy byle okazji, bo osłabiona aura nie jest w stanie być dla nich barierą – brak rozsądku powoduje zzombienie.

  Są 2 główne rodzaje zzombienia – seksualne i religijne – oba przenikają się wzajemnie dewiacjami. Powstają dwie skrajności, „celibat” i seksoholizm – obie skrajności, które są systemami kontroli, wytwarzają dewiacje, a więc okazje do żywienia pasożytów.”

  (https://www.monitor-polski.pl/rosja-swiadkowie-jehowy-zdelegalizowani-majatek-do-konfiskaty/#comment-278965)

  • Ktoś pisze:

   „Przebudzenie się wrodzonych, magicznych zdolności Słowian, Indian, Azjatów, Hindusów i czarnych może pomóc w wyzwalaniu się. Bez bóstw, bez mesjaszy, bez mistrzów, bez oddawania energii bogu. Tego najbardziej obawiają się pasożyty gadzie, insekty, anielskie i wiele innych, dlatego nakładają kontrolę wcieleń, implanty i amnezję, żeby zablokować ludziom dostęp do ducha. Na szczęście są metody, żeby złamać te blokady. Pasożyty nie mogą w pełni kontrolować plazmy, tylko jej fragmenty. (Niektórzy mogą być w szoku – no jak to ? Anioł pasożytem ? 🙂 Ano tak można go określać, ponieważ jeśli jest w interferencji z człowiekiem, zachodzi między nimi cyrkulacja, a wtedy człowiek nie jest w pełni wolny).
   Oryginalnie ludzie wibrują na poziomie ducha, jako nietykani, w pełni suwerenni, bo nie uczestniczą w cyrkulacji. Pasożyty robią wszystko, żeby ludzkie ciała energetyczne trwały w ciągłej cyrkulacji brania i dawania, ale to na nic. Tutaj duże znaczenie ma Słońce, które wzmacnia ludzkie duchy, a to oznacza, że wcielone partie świadomości mają coraz większe szanse na ocknięcie się z letargu.

   Wzmacnianie ducha przez Słońce nie jest zjawiskiem interferencji. bo Słońce duchowe jest bytem neutralnym. Wzmacnianie ducha następuje w skutek naturalnego rezonansu, ponieważ duch jest „zbudowany” z tej samej „esencji”, co duchowa gwiazda. Słońce nie ma apetytu na cokolwiek, także luzik 🙂 Okulary przeciwsłoneczne won 🙂”
   (https://www.monitor-polski.pl/rosja-swiadkowie-jehowy-zdelegalizowani-majatek-do-konfiskaty/#comment-278984)

  • Vann pisze:

   Coś w tym jest , bo bez powodu o tych inkubach i sukkubach pisać by tylko pisać , starożytni podawali takie informacje. Kiedyś mieszkała obok mnie po sąsiedzku pewna kobieta i też coś takiego ją nachodziło zawsze w nocy o tej samej godzinie. Lekarze sugerowali , że to paraliż przysenny, ale w relacji to wyglądało to jednak na coś innego. Mam co prawda na to sposób, bo ona to wyprobowała i był skuteczny, także trudno powiedzieć co to jest, ważne żeby odpuściło

    • BasiaB. pisze:

     To taka sama prawda jak Kiary, i innych z PRem 9:1
     ” Łatwo się dać nabrać naciagaczom, którzy wiedzą jak stosować starą sowiecką metodę łączenia z 9 prawdami 1 kłamstwa.

    • Danek pisze:

     Ja ogólnie mam złe odczucia co do informacji zamieszaczanych na tej stronie w formie filmików. Jak już powie coś mądrego to na końcu zaczyna to kwestionowac schodząc bardziej ku negacji.

    • LETO pisze:

     Boru tu mnie zaskoczył jako autor .

     @Majestic problem z biblią i takim panem Szydłowskim polega na tym, że wszystko co jest w biblii jest wzięte z innych kultur i następnie powykręcane i zatrute, by zniszczyć same te pierwotne wierzenia z których wzięto historie biblijne.

     Kiedy przypisuje on Polakom, że są „biblijnym Izraelem” i przypisuje on Słowianom kult Chrystusa, to on przypisuje Słowianom już wykręconą rzecz, powykręcaną przez żydów, którzy wzięli to od pogan … czyli własnie nas. I dlatego to jest trucizna.

     Polecam ten tekst:

     http://innemedium.pl/wiadomosc/odkrywanie-prawdy-5-kult-dziewic-slowianska-madonna-i-legendy-polskie

     Wybrane fragmenty:

     „Ale prawda jest jeszcze inna niż można by się spodziewać, bo parchate czosnkowe łapska tak namieszały, byśmy myśleli tak jak oni tego chcą, i by nikt tej strasznej PRAWDY nie odkrył. Na szczęście my już wiemy, że Chrysomallos, czyli Złotowłosy Chrisos, czyli Kristos, czyli mający KRYSZTAŁOWO czyste SERCE to jest Nasz Słowiański JASSA, JESZA itd. – czyli ten Prawdziwy Chrystus, który przyjdzie Nas wyzwolić i uwolnić od wszelkiej parchozarazy!!! Natomiast prawdziwy zwyrodniały ANTYchryst, czyli przeciwieństwo Naszego JASSy, czyli jeSZUJA, wcale nie musi przychodzić bo on jest tu od dawna – on jest od 2 tys. lat. Jest po to by z jego pomocą, w jego imieniu, z jego imieniem na ustach i dla jego zboczoności dokonywać Holokaustu i eksterminacji Słowian oraz innych niewygodnych nacji!!! … Ale po co te całe skomplikowane kombinacje? Czy ma jakiekolwiek znaczenie, czy się morduje w imię jakichś wymyślonych ickowych, czy mośkowych, albo joszu/j/o-wych czy innych Je_H/qj/OWAnych pustynnych matołków, – lub np. dla NATO-wskiego demoWOTANtA, albo jeszcze innego degenerata? Otóż odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak, to ma znaczenie!

     Wspomniałem, że przygotowania i ustawki do mega-przekrętu trwają od tysięcy lat, mimo iż bardzo liczyli na „2012”, to na wszelki wypadek przygotowali plan awaryjny „ściema z izuskiem”. Po prostu będą próbowali przeprowadzić w krytycznym momencie ostateczny decydujący wielokrotnie sprawdzony mega przekręt na swojego obrzezanego izuska. Gdy przyjdzie ten PRAWDZIWY KRYST czyli NASZ Jasny i Złotowłosy JASSA, to czarne przekręty zakrzykną, że oto nadszedł ten straszny i od dawna zapowiadany antychryst, że jedyny ratunek to ofiarować siebie, swoją duszę, swoich bliskich i swoją ojczyznę dla obrzezanego joszu/j/a i jego koszernej matki! – By ustanowić ten oszukańczy duo-tandem /egregor/ knQrową i knQrem Polin_ski i Świata!!! No więc w czym problem? – Polega on na tym, że w całym wszechświecie obowiązuje zasada Wolnostojeństwa – czyli każda istota ma prawo decydować o swym losie /ale nie krzywdząc innych/! – I każdy musi tych praw przestrzegać!!! – A więc niechaj teraz znajdzie się MĄDRY i powie – cóż ma uczynić TEN, Który przyjdzie ratować i wyzwolić barany spod okupacji najeźdźców, gdy ci będą przed Nim spieprzać, beeeczeć i modłować do Joszu/j/a, jego matki, amena RA i wszelakich innych pustynnych demonów o ochronę i Ratunek przed tym Prawdziwym WYZWOLICIELEM??!! …Czyż można barany ratować na siłę, wbrew ich „WOLI”??? Czyż można uszczęśliwiać kogokolwiek wbrew jego woli dając mu wolność – jeśli on jej nie chce???

     Ale to jeszcze nie wszystko, bo chyba każdy słyszał o „ostatecznym zwiedzeniu”, o projekcie BLUE BEAM?

     I skoro tyle prawd udało się odkryć to „ostateczne” perfidne oszustwo i przekręt zaraz nam się ukaże w całej kRAsie! No bo zastanówmy się – wiele rzeczy i zagadek, które udało mi się rozwikłać i odkryć, to takie stRAszne tajemnice, że nikt lub pRAwie nikt o nich nie słyszał – tak bardzo były one ukrywane…! Dlaczego wobec tego „ostateczne Blu…Bla…Ble”, czyli tak stRAsznie Wielka Tajemnica Wiary Zboczonej jest tak bardzo promowana, reklamowana i zapodawana przy każdej dogodnej okazji??? Gdzie nie spojrzeć to natrafiamy na artykuły, na filmiki, filmy itp. na temat tego „strasznego” straszenia czyli Blue beam! A któż to finansuje tą promocję i co bardziej istotne, jaki cel temu przyświeca! To jest podobnie jak promocja „płaskiej ziemi” itp.! Krótko mówiąc to wszystko to wielki PIC na wodę SNIĘconą, czyli MEGA koszerny przekręt! No bo jeśli miałby przyjść ANTYkryst, to po co i co takiego mieliby wyświetlać padalce CERnowymi rzutnikami i hARpami na niebie??!! – No chyba, że wspominki o śNIĘtym Ja,Pa, cWAJu? Ale skoro ten faktyczny ANTY… czyli JoszuJ jest od dawna na ziemi, to tym bardziej – co matoły mogą barankom wyświetlić – czyżby Tego Prawdziwego Zbawiciela??!! – HA,HA,HA…- czy już rozumiecie? – A więc ten mega przekręt, czyli przedstawienie BLUE BEAM polegać będzie na tym, że go wcale nie będzie!

     No aleee… jak to nieee będzieee…/skoro wszyscy NATO czekali/? – Po prostu przekrętem nie będzie filmik na niebie…, tylko bardzo perfidny i bezczelny program /wirus trojan/ wgrany w barankowe główki! Otóż gdy nadejdzie ten prawdziwy ZBAWICIEL czyli JASSny PAN, czyli NASZ JASSA to nie potrzeba będzie wyświetlać żadnych obrzezanych filmików, bo to będzie jak najbardziej realne wydarzenie widoczne dla wszystkich na całej planecie, będzie to straszny pogrom i potężny wpier… dla wszystkich parchów, podJUDzAczy i wszelkich ich sługusów, również i wieprzy przy korytach itd. I wtedy to batmany odpalą i aktywują wiruso-program, który czekał w uśpieniu przez całe wieki! BATmany zakrzykną – to za wasze grzechy i winy rozpoczął się stRAszny RA_MAGedON, – jedyny RAtunek dla baRAnków to modlić się do /oszustów/ JoszuJa i Matki i prosić ich o ZwABIENIE, czyli z ufnością ofiarować w ich obmierzłe łapska swoje dusze, swój los i losy całej ludzkości!!! I o to właśnie tym przekrętom chodzi, i to właśnie będzie tym ostatnim i ostatecznym zwiedzeniem baranków!!! I do tego oto MEGA Przekrętu ustawki i przygotowania trwały od tysięcy lat! Bo jedyne czego przekręty potrzebują od tępych baranków to przyzwolenia i zgody na pełne dysponowanie i rozporządzanie ich duszami!!! Bo /jeszcze raz przypominam/ bez zgody baranków oni nic nie mogliby uczynić, bo mając zgodę oni mają prawo oszukiwać, poniżać, zniewalać nieszczęsne baranki, oni mają prawo dysponować ich duszami, czyli przetrzymywać je w obrzezanym i zmanipulowanym cyklu REinKARnAcyjnym /RE_IN- znaczy wejście do systemu, z którego nie ma OUT- czyli wyjścia > to kaRA za głupotę od DEMONka_RE!/ Jedyne czego parchy potrzebują, to zgody baranków, by uwięzić ich dusze na następny i ostateczny cały kosmiczny cykl z którego już nigdy byśmy się nie wydostali, bo oni mieli bardzo zwyrodniałe plany…”

    • LETO pisze:

     Boru
     15 maja 2017 at 13:39 · Odpowiedz
     Anty-słowiańscy agenci żerują właśnie na tym pomieszaniu. Jestem taki uczulony na to, że ktoś przypisuje Jezusa czy innego Jahwe Słowianom, bo te biblijne głupoty zostały napisane w ten sposób, żeby wydały się poganom znajome i tylko dzięki tej tęsknocie za dawnym porządkiem świata i dawnymi bogami ma dostęp się do umysłu Słowian by wgrać im trucizny judejskie.

     Nawet słowo „bóg” jest już obrZydzone, nawet gdy Słowianie mówią o bogach, to w 90% przypadkach zamieniają sobie Jahwe na Peruna i czczą go dalej tak samo jak czcili wtedy gdy wgrano im chrześcijaństwo. Zamienia się Królestwo Salomona na Imperium Lechitów i to wszystko jest dalej to samo, jedynie terminologia się zmienia.

     Jednocześnie żyję z przekonaniem, że nie jesteśmy tu przypadkowo, że są istoty z wyższych światów, które dawniej zwano bogami, ale nie mogę znieść tego, że za wszelką cenę podejmowane są próby sprowadzenia Słowian na kolana.

     Dlatego unikam gadania o „bogach” i sprawdzam jak ludzie reagują, jak bardzo zależy im na czczeniu i jak kwiczą, że ktoś neguje życie na kolanach. Reagują tak samo jak mohery gdy odrzuca się ich Jezuska. Bo to jest dalej to samo, jedynie zewnętrzna otoczka się zmienia, a serce dalej bije dla bożka znad Jordanu.

     A co do opisu Jaszy w poprzednim poście i zapowiedzianego wpi…olu to przypomina mi się kreskówka z dzieciństwa 😉

     .https://www.youtube.com/watch?v=SSxLv46LQSE

    • LETO pisze:

     Boru
     15 maja 2017 at 14:16 · Odpowiedz
     Podsumowując. Dlatego cała idea sprzeciwiania się żydowskim kłamstwom poprzez wiarę w biblijnego Jezusa jest totalnym nieporozumieniem, bo opisana tam postać to judejska drwina z naszego słowiańskiego Jaszy czy innych bogów pogańskich jak np. Baldur. Wiara w powstającego z martwych, powracającego i zwyciężającego śmierć jest głęboko w nas zakorzeniona i to jest naturalne, bo to wszystko odnosi się do Słońca, które jest źródłem całego naszego istnienia.

     @ki jeśli to czytasz, to chcę powiedzieć, że zbyt łatwo równasz ze sobą wszystkie kulty, wszystkie kultury, spinając to wszystko razem i podpisując „karmienie pasożytów”. Sam próbuje to ogarnąć, bo wiem, że sam fakt bycia politeistą nie uwalnia od możliwości karmienia pasożytów. Nie rozumiesz za bardzo tego, że moje „adorowanie” Słońca nie jest przyzwyczajeniem umysłu opanowanego przez wirus, lecz zupełnie naturalną rzeczą. To co robi wirus, to zniechęcanie do rzeczy pozytywnych, podszywanie się pod nie, wykrzywianie ich, tak, że kojarzą się już tylko z czymś złym. Kiedy śmiejesz się z mojego podejścia do Słońca, to śmieje się przez ciebie ten pasożyt, któremu udało się wszystko obrZydzić do tego stopnia, że to co daje uwolnienie od pasożytów identyfikujesz z samym pasożytnictwem.

     To co nazywasz „głupim adorowaniem Słońca”, jest naturalną rzeczą i robi to cała natura. Drzewa wyciągają swoje gałęzie do góry tak jakby człowiek wyciągał do góry ręce wychwalając Słońce. Słoneczniki odwracają swoje kwiaty w kierunku Słońca nieustannie za nim podążając. Po prostu widzisz coś pięknego, potężnego, widzisz że od tego zależy wszystko i to wzbudza w człowieku podziw. Poszedłeś gdzieś kompletnie w manowce jeśli to dla ciebie wpływ pasożyta.

    • LETO pisze:

     Boru
     15 maja 2017 at 15:16
     Wspominaliśmy o zjawisku „białego światełka w tunelu” które doprowadza do ponownego odradzania się człowieka w zmanipulowanym cyklu reinkarnacyjnym.

     I tutaj właśnie jest ciekawa rzecz. Bo kiedy mówi się ludziom o „świetle Boga”, to zawsze jest to światło albo białe, albo złote .. czyli zawsze jest to JEDEN „kolor”.

     Światło naturalne, słoneczne jakie jest? Białe? Nie. Mówimy tak tylko w uproszczeniu, ale to nie jest biel, tylko po prostu intensywna JASNOŚĆ, która złożona jest z wielu barw.

     Jeśli ta walka międzywymiarowa jest pomiędzy białym światłem lub złotym a światłem wielobarwnym, to .. czy to nie jest troszkę taki odpowiednik walki ziemskich, monoteistycznych jahwistów z politeistycznymi poganami?

     Czcząc Słońce nie sposób czcić tak naprawdę „jednego Boga”. Zawsze przez nie będzie działało mnogość istot i jedna będzie mocniej oddziaływać o poranku, inna w południe i inna wieczorem. Samych kolorów światła widzialnego rozpoznajemy siedem, a przecież są różne rodzaje promieniowania UV i promieniowanie X. Tak więc tych barw i tych sił/bogów mnoży się w nieskończoność.

     Na samym tym przykładzie widać więc, że twoje spinanie wszystkiego razem: monoteizmu i politeizmu pogańskiego i nazywanie tego „pasożytem”, nie jest takie poprawne.

     Jahwe, Allah, czy inny Joszue – wszyscy oni ukzywani są w religiach jako „biało świetlistych” lub „złotych”, czyli cechą wspólną tych wszystkich monoteizmów jest … monochromatyzm i wrogość wobec pogan, czyli wielobarwności.

     U pogan bardzo często pojawia się tęcza, jako pewien symbol ich wielobarwności, wielobóstwa. Tęczowy most u nordyków, tęczowy wąż u aborygenów, a to jest jedno i to samo i opisuje on wewnętrzną energetykę człowieka. Chodzi o czakry.

     Monoteistyczne religie zaprzeczają istnienia w ogóle jakichkolwiek czakr i mówią o świetle białym lub złotym, podczas gdy my sami mamy tęczowe światła w sobie.

     Tęczowy most u nordyków, który łączy świat ludzi i bogów jest mostem dlatego, że nasze czakry sa portalami, które łączą świat duchowy z naszym fizycznym.

     U monoteistów jest z kolei mowa o czym? Jest mowa o … krainie MLEKIEM I MIODEM płynącej. Biel i złoto po raz kolejny 🙂 Przypadek? Nie sądzę.

     I właśnie ten tęczowy most jest drogą do ucieczki z tego systemu inkarnacyjnego, zasilanego przez „mleczno-miodowych”.

     Mieszanie wszystko ze sobą i robienie z tego jednego pasożyta uniemożliwia drogę ucieczki stąd.

    • LETO pisze:

     Boru
     15 maja 2017 at 15:27
     I ta walka tkwi głęboko w ludzkiej podświadomości. Popatrzmy teraz na to co się w Polsce dzieje. Mamy Słowian, którzy gadają rzeczy jak zahipnotyzowani. Co gadają? BIAŁA EUROPA. Co im zagraża? TĘCZOWE PEDALSTWO.

     Nie chcę tutaj komentować kwestii „lewackiej unii”, czy innych imigrantów, bo tu chodzi o coś głębszego. Tutaj jest głębsza kwestia, że obrZydziło się ludziom wszystko co nasze rodzime, pogańskie, a dawni poganie chcą bronić wszystkiego co im obce, czyli „mleczno-miodowego” boga znad Jordanu.

     Tu jest programowanie niczym w jakimś MK-Ultra, chodzi o zaprogramowanie, że „tęcza jest zła”, a podświadomość zna tęczę jako symbol naszej pogańskiej wiary.

     Warto przebrnąć , dużo wartościowego materiału.

    • JacekT. pisze:

     @Jasmin
     no kicha – takie „rewelacje” mają odrócić uwagę od prawdziwego stanu a także zaszczepić(zaprogramować) fałszywą wiarę(i nadzieję) na rolę(„ratunek”) czynnika zewnętrznego(czyli nezależnego od nas) – tymczasem ratunek jest w Nas i tylko w nas – poznaj prawdę o Sobie(w sobie) to nie będziesz się więcej nabierać na takie bzdety

    • mrnice007 pisze:

     Jasny , złotowłosy, jaśniejący – pan jutrzenki ?? a może jego odbicie..

 56. Wojwit pisze:

  Bestie Końca Swiata wg Dariusza Kwietnia / 2

  .https://www.youtube.com/watch?v=6hlaVA-1jr4

  Zazębia się z powyższymi wpisami i „rzuca na sytuację nowe spojrzenie”.

 57. Polka pisze:

  Odświeżam temat. Ciężka choroba w rodzinie lub śmierć bliskich powoduje że jesteśmy blisko energii śmierci. Jesteśmy wtedy osłabieni i łatwo nam wgrać różne negatywne programy. Trzeba mieć to na uwadze i oczyszczać się po takich ciężkich zdarzeniach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s