Cern – cz. II,Dzieje się…oj dzieje !

Umieszczam to jako nowy wpis,ponieważ zarówno post umieszczony przez Zosie Piepiórkę jest istotny,a moje odpowiedzi są zbyt przydługim tekstem na komentarz,potem ciężko szukać.Prosze zobaczcie komentarze pod wywiadem u Alexa…http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/
cyt. „Madzia… pytania, pytania, pytania!

Ja równiez od tego zaczynałam majac w oczach wizje, których nie rozumiałam. Musiałam dokopywac się do najważniejszej prawdy latami o tym kim jestesmy i co tutaj robimy.gdzie jest Król Jahwe i jego aniołaowie, dlaczego na Ziemi jest takie piekło…?

Musiałam szukac jakichkolwiek dowodów, bo przeciez w oficjalnej nauce, ufologii, religii i psychotronice wszystko wygląda inaczej.
Pytasz: „Jaka jest prawdziwa skala czasu względem tego „oficjalnego” nam panującego ?

Co te dyski mają zmienić, jeśli naprawdę istnieją to kto stoi za ich sterami teraz ?

Jak można je wykorzystać do pozbycia się gadzin i wszystkich śmieci jakie pozostawili po sobie ?

Czy Zosia lub jej opozycja zechce coś odpowiedzieć na te skromne pytania ?

W jaki sposób rozdzielają te gadziny ducha i ich dusze od ludzi ? Czy można ich potem połączyć ponownie ?

Czemu muszą pasożytować w tak destrukcyjny sposób a nie przez symbiozę razem współistnieć i razem się rozwijać?

Kto lub co wysr(ł)ał takich degeneratów w kosmos ?”

Nie odpowiem na wszystkie pytania, bo na to przyjdzie czas. Wymagałoby to napisania ksiązki a nie komentarza, ale możecie sami szukać odpowiedzi, jezeli jesteście z DUCHA CZŁOWIEKA a nie gada…
Jaka jest prawdziwa skala czasu i kiedy doszło do morderstwa Króla Jahwe i cywilizacji? Odpowiedź jest w astronomii i w kamiennych kręgach, ktore nie bez powodu miałam badac latami! W ich ustawieniu są odwzorowane różne gwiazdozbiry. Mówiłam i pisałam na ten temat wielokrotnie, ale NIKT tego nie słuchał i mnie nie wspierał.Do morderstwa Króla Jahwe doszło w czasie Pierwszej Cywilizacji, a potem doprowadzili do zagłady całej cywilizacji czyli wygnanie Adama i Ewy z Raju. Z moich dociekań było to w czasie gdy Wielka Niedźwiedzica była na Równiku Galaktycznym.
W astronomicznym PLANIE kamiennych kregów jest równiez PLAN ich baz kosmicznych na Ziemi. Miałam szukac baz kosmicznych Hiad w gwiazdozbiorze Byka i jednocześnie BAZ KOSMICZNYCH KRÓLA JAHWE w POLSCE! Znalazłam i opisałam…Do czego służą? Do ochrony Ziemi, ale bandyci moga tez się tym posłuzytc przeciwko nam, dlatego maja specjalne zabezpieczenia.
najwazniejsze jest to, ze wg PROROCTW APOKALIPSY w tym pokoleniu miało byc ZMARTWYCHWSTANIE KRÓLA JAHWE i tak się stało – o czym mówie w wywiadzie, ale nieliczni na to zwrocili uwagę. Król Jahwe jest w swoich BAZACH KOSMICZNYCH i sam pokieruje wszystkim.
Pytasz: „W jaki sposób rozdzielają te gadziny ducha i ich dusze od ludzi ?” Odpowiedź jest w wywiadzie z super-żołnierzem Duncanem O’Finioanem http://youtu.be/zkI1_9XnIuo
„Kto wysłał tych degeneratów w kosmos?” Pamiętacie film „Parszywa dwunastka”?……Kto jest ich szefem? Odpowiem innym razem…ale kto ma rozum do myślenia ten zrozumie.
„Co na to zaawansowane cywilizacje?” Zaawansowane cywilizacje są na ZIemi, w Polsce, ale działają w inny sposób niż ta banda kosmicznych kryminalistów.
„Brak tu jakiegoś ważnego składnika w całej tej układance.” W tym szaleństwie jest metoda”… ale o tym trzeba porozmawiać na większym forum i udokumentowć – przez ALEXA.
Proponuję GDYNIĘ, bo tutaj wszystko się zaczeło…
Madziu dziekuję za dociekliwość CZŁOWIEKA i konkretne pytania na które trzeba odpowiedzieć, bo czasu jest niewiele…
ps. Wg przepowiedni „Z Polski wyjdzie ISKRA która przygotuje świat na moje przyjście”… Iskra to symbol wiedzy i nauki oraz mistyki.
„Parszywa dwunastka” wykonała zadanie…
Zosia P

Zosiu,najważniejszym jest dla mnie po przeczytaniu Twojego tekstu jedno,mianowicie to,ze mamy całkowicie zbieżne interesy i informacje,mimo pozornego nieładu.

Może odpowiem na kilka z tych pytań,bo mam pewne informacje,które wprawdzie tutaj już pisałam,ale wiem,że to umyka.

„Jaka jest prawdziwa skala czasu względem tego „oficjalnego” nam panującego ?”

To jest bardzo skomplikowane,ze względu na to ,że matematyka i fizyka,którą znamy nie ma nic wspólnego z prawdą,a przez to wszelkie wyliczenia są z gruntu fałszywe.
Wprawdzie Muki stara się nauczyć ludzi i podpowiedzieć jak to jest z tymi naukami tzw.ścisłymi,ale większość w ogóle nie pojmuje wagi tych słów,zastanawiając się do czego może się niby ta właściwa matematyka przydać.A ja wiem,że może się przydać do wszystkie, łacznie z wyliczeniem właściwych odległości i gwazdozbiorów,czasu,prędkości itd.
A to z kolei oznacza,że sami ,bez fałszywych przyjaciół jakimi sa Hebrończycy i ich pobratymcy,by6libysmy w stanie skonstruować odpowiedni fracht,który pozwoliłby nam wydostać się poza przestrzeń tego sztucznego Wszechświata zwanego Szklaną Pułapką II.

Liczenie czasu :
Kilkanaście dni temu czekałam na koleżankę,by postawić jej pijawki.Kolezanka jest niesłowna,rozmawiałam w tym czasie z pewna osoba przez telefon,musiałabym konczyć tą rozmowę,ale nauczona doświadczeniem z jej spóźnianiem zapytałam tylko kiedy Ona przyjedzie.Dostałam inf. że za 10 minut sekundarnych.Poprosiłam,by ta osoba z którą rozmawiałam sprawdziła ,która jest w tej chwili godzina.
Koleżanka przyjechała róniutko po 1 godzinie czyli 60 minutach.
Tak juz wiem,że 10 min.sekundarnych to nasze 60 minut.
Reszta bardzo przydatnych informacji w temacie matematyki i fizyki na stronie Mukiego:
http://muki.salon24.pl/655130,czy-nie-mozliwe-moze-byc-mozliwym

” Jak można je wykorzystać do pozbycia się gadzin i wszystkich śmieci jakie pozostawili po sobie ? ”

Odpowiednim szyfrogramem,ponieważ gadziory są tylko żywą bronią i tzw.przydupasami większej nacji ,która stoi za tym naszym zniewoleniem,a są nimi wysłannicy piekieł czyli Hebrończycy,ta nazwa bez przerwy mi się wyświetla i jestem w związku z tym pewna jej prawdziwości.
Hebra,to wyspa czyli planeta- w dalekim Wszechświecie – tym właściwym,bez ognia i walk.Chociaż planeta, to jest sztucznie stworzone słowo i nie oddaje właściwości i parametrów.
Została skierowana na najdalsze zakątki właściwego Wszechświata,by demony wojny nie miały dostępu do innych nacji.

” W jaki sposób rozdzielają te gadziny ducha i ich dusze od ludzi ? Czy można ich potem połączyć ponownie ?”
Bardzo prosto!
Poprzez to ,ze jak pisuje wszystko jest zakodowane odpowiednimi hasłami,działa to na właściwościach fali nośnej jakim jest puls czyli jak wielokrotnie pisałam jeden z parametrów czyli częstotliwość i inne parametry.
Te nasze boskie parametry są kluczem do wszelkich przejawień i funkcjonowania właściwego Wszechświata.To tzw. boski puls,dlatego jest kluczem otwierającym wszystkie zamki i drzwi.
Puls Ziemi i naszej krwi,czyli serca.
Stąd w krajach arabskich fiolka naszej krwi kosztuje 1000 $,bo te hebrońskie skurwysyny,jakimi sa zmutowane żydowsko-arabskie pomioty wiedząc o tym zabijają nas.tzw. chrześcijan i zlewają naszą krew do miednic,by następnie ją pakować w różne pojemniki.Zdjęcia sa w necie na wolnej- polsce,nie miałam bladego pojęcia dopóki ich nie obejrzałam, na jaką skalę jest to przeprowadzane i w jak bestialski sposób.

W ten sposób jest min.podbierana Dusza,chociażby przez takie wydarzenia.Służą do tego wszelkie rytuały z tego powodu napisałam tekst :
https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/21/letnie-przesilenie/

Wszystkie – podkreślam – wszystkie powodują zabieranie Duszy!!!!!
Oddawanie krwi i narządów tez do tego służy,z każdą kropla krwi jest Was mniej,bo część Duszy jest oddana dobrowolnie na „szczytne” cele.

Czy mozna ich połaczyć?
Nie w wielu przypadkach,kiedy tej Duszy jest nikła ilość w ciele nie ma szans i nie ma po co.Należałoby by ja w jakikolwiek skuteczny sposób namierzyć i odesłać gdzie stanowi prawo,do tzw. centralnej galaktyki w celu absorbcji i pozyskania danych,naprawienia jej i w ponowny sposób przywrócenia do istnienia opartego na właściwych dogmatach.

Wielu ludzi w tym wypadku jest tylko tzw. pustostanem,w którym Duszy człowieka jest tyle co kot napłakał,a przez to jego funkcjonowanie na Ziemi jest doprowadzone do ostatecznego minimum i do służenia tylko i wyłącznie stworom-potworom.
Takie ciało nie ma żadnej wartości,bowiem i umysł i ciało są poddane kompatybilnym w tym momencie działaniom naszego Wszechświata,czyli ogólnodostępnym programom matriksu czyli koła karmy,czyli ustanowionej bazy danych.

” Czemu muszą pasożytować w tak destrukcyjny sposób a nie przez symbiozę razem współistnieć i razem się rozwijać?”
Alez one są w symbiozie z nami,cały czas na nas pasożytują,dzięki temu posiadają moce sprawcze i informacje skradane w każdy dostępny sposób z naszej przestrzeni kompatybilnej z Właściwym Wszechświatem.
Czemu tak robią ?
Bo to zasrane pasożyty,chciwe władzy we Wszechświecie,pragnące zdominować nawet ten najprawdziwszy Wszechświat w celu osiągnięcia pełni władzy.

„Kto lub co wysr(ł)ał takich degeneratów w kosmos ?””
Hebra,jak ? jeszcze nie wiem jak ?

 

BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CERN, umysł, Ziemia, świadomość i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

108 odpowiedzi na „Cern – cz. II,Dzieje się…oj dzieje !

 1. BasiaB pisze:

  podesłane. Jakaś część prawdy może została tutaj przedstawiona,do mnie przemawia.muszę się nad tym zastanowić :

  ” STWORZENIE NARODU WYBRANEGO

  Wychwalani demokraci zniszczyli już prawie cały świat. Ludzie ci traktują życie i naturę całkiem inaczej aniżeli nasi przodkowie.Niszczą bezwzględnie życie na ziemi i jeszcze śmieją się twierdząc, że robią to dla naszego dobra. Uważają, że są najmądrzejsi, najbardziej ludzcy postępowi itd… to jest Szalone! To tylko potwierdza, że te człekokształtne stworzenia są daleko za prawdziwie wysoko rozwiniętymi ludźmi i w ewolucji osiągnęli poziom zwierząt, troszcząc się jedynie o zaspokojenie najniższych instynktów i do niczego innego jeszcze nie dojrzeli! Albo mówiąc ściślej, zostali oni wysłani przez swoich szefów/panów (Siły ciemności, socjalne pasożyty z Oriona Syriusza, Liry) po to by całą ludzkość pociągnąć w dół (rozwoju)… na zlecenie kosmicznych pasożytów!

  A zaczęło się kilka tysięcy lat temu w Drawidii (starożytne Indie) Plemiona czarnych, dzięki przebiegłej strategii wojennej Sił Ciemności zostały ewakuowane na ziemię. Ludzie ci mają naturalne genetyczne skłonności do pasożytniczego trybu życia. Wpływ na to miało ekologiczne miejsce w kosmosie skąd pochodzą. Żeby móc przeżyć nie potrzebowali się specjalnie wysilać, wszystko znajdowali w obfitości przyrody. Dokładnie takich „pomocników” potrzebowały Siły ciemności. Jednak ani Drawidowie ani Nagowie jak również inne pozostałe czarne plemiona nie miały nigdy na ziemi większych wpływów, tak że okazali się niewielką pomocą dla Sił ciemności zwłaszcza, że wielu z nich przyswoiło sobie już nauki Urów. Kosmiczne pasożyty potrzebowały pomocników z naszych własnych szeregów (białych), przestępców leni, obiboków. Tylko przy współpracy z takimi ludźmi mogli zrealizować swoje plany przejęcia ziemi. Musieli działać w ukryciu by ich operacja mogła się powieść. Ukrywali się z tego powodu ponieważ za bardzo się od nas różnią. Są oni 5 rasą Szarych żyjącą w światach ciemności. (Owe systemy słoneczne planet mają niskie częstotliwości i małą ilość światła ponieważ znajdują się one znacznie dalej od centrum Galaktyki niż Ziemia).

  • veronika pisze:

   „jednak ani Drawidowie ani Nagowie jak również inne pozostałe czarne plemiona… ”
   Trochę bym się tu wstrzymała z nadinterpretacją o Nag. Nie jestem również pewna czy jest prawidłowym mieszanie ich z wężami. No ale jeżeli ktoś korzysta przy takich osądach z wikipedii… to potem wychodzi to co wychodzi.

   • veronika pisze:

    Może podam prosty przykład:
    weźmy polskie słowo zamek. Chodzi o zamek do drzwi czy zamek jak budowlę? I które znaczenie tych słów wystąpiło jako pierwsze?

    • BasiaB pisze:

     zamek do drzwi

    • BasiaB pisze:

     Veroniko,to może opowiesz nam swoja wersję ?

    • veronika pisze:

     Nie mam swojej wersji Basiu. Trudno jest się zagłebiać w historię jeśli wszystko jest tak pomieszane. Ale dla przykładu: W Birmie wierzono, że żyła kiedyś smoczyca o imieniu Naga, która zniosła trzy jaja. Z pierwszego narodził się Pyusawati – król Birmy, z drugiego wielki cesarz Chin, a z trzeciego wszystkie rubiny świata 🙂

    • BasiaB pisze:

     Widzisz Veroniko,początek to prawda,reszta to fałsz.
     Tak smoczyca i tak- z Naga,reszta to pobożne życzenia.
     Tak jest prawie ze wszystkim.
     Jajo jednakże jest podstawą egzystencji,to początek i prapoczątek stworzenia.ZX niego wykluło sie ,jest to najbardziej wartościowa struktura Właściwego Wszechświata,o nią jest oparte szersze spektrum postrzegania.
     Prawdziwe zero jaki ma kształt ?
     A ono jest najważniejsze.Muki tez o tym pisął co zobaczyłam ze zdziwieniem jako potwierdzenie moich inf.

    • veronika pisze:

     Pobożne życzenia? To jest to co kiedyś ludzie z Birmy wierzyli 😉
     Wierzenia, historia, przysłowia… zmanipulowane, z odrobiną prawdy wszystko zatacza ten sam pieprzony krąg. I wiemy jak ten krąg się nazywa.
     Każdy zmienia ten krąg jak umie, jeśli tylko słucha wlasnych podpowiedzi i nadeszły czasy, żeby się z niego wydostać.
     No chyba trza by było odnależć Nagę 😉 w czasach terażniejszych i podpytać jak to z tymi jej dziećmi i rubinami. Niewiem?

    • BasiaB pisze:

     Olej rubiny,to pułapka,ważne są dzieci i Ona sama.

    • veronika pisze:

     😀 Basiu, nie zamierzam grzebać się w baśniach, wierzeniach itp. Niech sobie inni rubinów Nagi szukają. Takie wstawki tylko pomagają, żeby nie łykać wszystkiego jak koza obierek.

 2. BasiaB pisze:

  Ktoś kto umie obsługiwać ten dysk,powinien wysłuchać odpowiedniego szyfrogramu i parametrów,by tym samym wydostać się z tej przeklętej szklanej pułapki i ściągnąć zwiadowców,którzy pomogą określić i wyznaczyć odpowiednie zadania w celu przeciwstawienia się sile oprawców ciemiężycieli.
  Należy pamiętać o pułapkach,które powodują straszliwe zakłócenia na linii,przez co parametry mogą być szkodliwe.
  Stąd działanie szwajcarskiego gnojka,który ma zniweczyć wszelki nasze plany dotarcia do właściwych gwiazd.To on zagłusza właściwy rytm naszych serc i jądra Ziemi.Wszystkie odchyły od normy szkodzą nam. To ten puls, o którym wspomniałam.

  To co obecnie widzimy na tzw. nieboskłonie jest li tylko sztucznym hologramem i z prawdziwymi gwiazdami nie ma nic wspólnego.
  To są sztucznie skonstruowane planety dzięki którym mogą korzystać z ich parametrów do woli w zależności od wykonywanego przez nich działania,zadania.

  • Zosia P. pisze:

   Basiu cyt.”Ktoś kto umie obsługiwać ten dysk,powinien wysłuchać odpowiedniego szyfrogramu i parametrów,by tym samym wydostać się z tej przeklętej szklanej pułapki i ściągnąć zwiadowców,którzy pomogą określić i wyznaczyć odpowiednie zadania w celu przeciwstawienia się sile oprawców ciemiężycieli.”
   Upadły anioł Sławek umie i jak twierdzi ma KLUCZE… I co zrobił? Zaprogramował ten dysk wg wlasnych potrzeb. To samo zrobił z Uchem Igielnym i z wieloma innymi sprawami! Dla mnie jest niewiarygodny jeżeli chodzi o programowanie. Jeszcze o tym napiszę…

   • Ela pisze:

    Dzień dobry Pani Zofio
    Pisze Pani, iż S jest niewiarygodny w kwestii programowania. Czy bierze Pani również pod uwagę, że nie tylko programowanie, ale też inne informacje od niego uzyskane są w jakimś zakresie niewiarygodne? Pytam z czystej ciekawości- sama kieruję się zasadą „ograniczonego zaufania” do ludzi, szczególnie pewnych grup ludzi. Nie jestem pewna, czy opierając się tylko i wyłącznie na jego przekazie można budować obraz całości sprawy, mam nadzieję, że ma Pani również potwierdzenia z innych źródeł?

    • Zosia P. pisze:

     Tak mam potwierdzenie i o tym napiszę w osobnym art. A to jego komentarz pod wywiadem Alexa dla Asi na temat systemu obronnego….
     cyt. „Pani Zosia prosiła bym Ci napisał coś o systemie obronnym.
     System obronny jest perfekcyjnie zbudowany, nic z zewn. nie wejdzie do żadnego „dysku” (trudno to do dysku porównać – raczej patison) i nawet swoi w pewnych okolicznościach też nie wejdą.
     System czyta kody jaźni – nie duszy. Obecnie inne machiny podniosły się i są w gotowości, znam je i wiem do czego służą i współczuję tym kto wejdzie w ich zakres.
     Wyglądają jak korony cierniowe i tak je nazwałem średnicy ok 30 m. Obecnie tworzą okrąg wokół Polski i aż po Skandynawie jest ich bardzo dużo, są ponad pow. Wyglądają jakby się wewnątrz wywracały – troszkę jak wywracany torus trudno mi to opisać lepiej. Tak, że moi dawni mocodawcy macie chyba „mały”… problem.”
     Na ten temat jeszcze napiszę, bo jeszcze sprawdzam…

    • Zosia P. pisze:

     Ela… jeden przekaz to za mało.

   • basiabc pisze:

    Zosiu – dla mnie osoba,która raz zdradziła, która zapewne miała jakiś współpracowników,która ….teraz czytając Jego wypowiedzi w dołączonych przez Ciebie cytatach,jest absolutnie niewiarygodna.I to nie pod względem inf. jakie posiada,lecz swoich własnych intencji,one w żadnym wypadku nie są czyste.
    Poza tym należy pamiętać,ze ktoś kiedyś dostał się do Niego,a z tego co wiem On nic nie zrobił z tym,żeby tych wartości,które w nim pozostały od tamtego czasu w jakikolwiek sposób się pozbyć.To jest żmudna praca i wymaga nie lada percepcji.
    Zostały w nim zaimplementowane na przestrzeni dziejów przeróżne mechanizmy obronne utrudniające utylizację i unicestwienie tych programów,a to z kolei oznacza,że ten gość jest dalej w rękach najemników szatana i tym na chwilę obecna jest.
    Moim zdaniem wywinął się od odpowiedzialności za własne czyny,a teraz kreuje cos co zupełnie nie ma własciwych podstwa.To jest mydlenie oczu naiwnym.
    Wg mnie ten gośc,juz tylko w niewielkiej części jest prawdziwym człowiekiem,Tak się często dzieje. Coś co utrudnia prawidłowy odczyt właściwych intencji i czynów takiej osoby jest specjalną zasłona dymna dla naiwnych,bo tym w gruncie rzeczy jest każdy prawdziwy człowiek,bo to wynika również z zaimplementowanego programu.
    Zaufania do szatana- czy tam zwał jak zwał te czorcie pomioty.
    Często jest tak,że już tak niewiele zostaje własciwej Duszy w takim człowieku,że już nie ma co i kogo ratować,a resztki tej Duszy i Jestestwa nalezy odesłac do całkowitej resocjalizacji i resetu z kazdej drobinki ciemnej energii.Natomiast sam człowiek jest całkowitym pustostanem,który działa na polecenie i wg programu czarnych.
    Są równiez ludzie,które tych cząstek maja wiecej,ale i tak za mało,by odwalac za nich taka tytaniczna robotę.
    Trudno.Jednak jest to wielki dylemat,dla nas ludzi,bo większość nie rozumie,że nie należy poświęcać czasu na kogoś całkiem straconego,bo to mija się z celem.Ograbia z czasu i energii,których i tak mamy za mało.
    Należy ratować tylko tym którym jesteśmy w stanie jakkkolwiek pomóc,ale nie wiem czy w tej chwili jest ktoś kto umiałby to zrobić sprawnie i skutecznie,gdyż większość uzdrowicieli to zwykli oszuści i uzurpatorzy.
    Podpięci do programu zawiadywania nimi i to najczęściej na ich własne życzenie,gdyż mamona przesłania im właściwe widoki.
    I tym sposobem koło zamyka się.
    Dlatego apeluje do każdego,kto ma tylko czyste intencje,by sam tak jak potrafi sobie pomógł,by utylizować swoje programy,a tym samym zaklęte koło karmy.
    Po prostu na dzień dzisiejszy nie ma innego sposobu.
    W moim odczuciu,pozbyłabym sie tego goscia z grona swoich znajomych,bowiem wiele informacji,które od Was pozyskuje sa wyprowadzane tylnym wyjsciem na zewnątrz do elit wroga.
    Tylne wyjście to szyszynka,która jest antena nadawczo- odbiorczą,pracującą nawet we śnie.Wystarczy dobre podłączenie,a inf. wyciekają ciurkiem czy tego ktoś chce czy nie.
    A może przede wszystkim we śnie,który jest skompilowana gra uzurpatorów,kto szybciej i kto lepiej.Między nimi tez jest walka o prymat.A jak wiadomo – noc im słuzy,bo to ich wymysł.w normalnym Wszechświecie,nie ma czegos takiego jak noc,jest tylko odpowiedni czas na regenerację,a ta odbywa sie tylko w świetle odpowiedniego i prawdziwego Słońca,bo tylko ono ma moc nadawczą dla regeneracji komórek i wszystkich systemów narządowych.

  • Zosia P. pisze:

   Basia… cyt. „To co obecnie widzimy na tzw. nieboskłonie jest li tylko sztucznym hologramem i z prawdziwymi gwiazdami nie ma nic wspólnego.” Tak samo twierdzi Sławek! Więc gdzie chce uciec z ukradzionym dyskiem?

   • Ela pisze:

    Jeśli nie można uciec to może zamiast uciekać rozważyć wywalenie tych, którzy na nas żerują? Może to będzie prostsze niż ucieczki, bo też nie wiemy dokąd? i do kogo?

    • Zosia P. pisze:

     Ela…nic na jego temat nie wiesz?? Tak zrobi, ale z nami mając dostep do dysków…

    • Ela pisze:

     Ja tam się wielu rzeczy domyślam, ale wolę jak mam potwierdzenie u innych osób 🙂

    • Ela pisze:

     Generalnie podpisuję się pod informacją Basi- tu nie chodzi o „wiarygodność” w sensie przekazywanych informacji, ale bardziej o intencje. Pisaliśmy o tym wielokrotnie przy okazji np. Hebrończyków, w jaki sposób próbują zdobyć zaufanie: „Powiedzą np. 90% prawdy i 10% kłamstwa, aby się uwiarygodnić w oczach odbiorców, a i tak ostatecznie osiągną to co zakładali, gdyż intencją tych 10% było osiągnięcie wcześniej założonego celu”. nie wiem czy dobrze to wyraziłam. Dlatego może i wiele jego inf jest zgodnych z prawdą, ale jakie mamy gwarancje, że nie przekazuje ich, aby zamydlić ważniejszą sprawę, drugie dno? Poza tym nie wierzę, że „kara go ominęła”, że się wywinął. Może tylko wykonuje inne zadania? Ale to moje zdanie, moje przeczucie. Tak czy inaczej, czekam z niecierpliwością na artykuł.

    • BasiaB pisze:

     Tak – dokładnie,to ich sprawdzony PR.

   • BasiaB pisze:

    Zosiu – ten cymbał chce wWas oszukać,po raz kolejny,teraz udaje skruche ,by wywiedziec się jak najwiecej.
    Gdzie chce uciec?
    to proste.
    Oni tylko i wyłacznie chcą panowac nad wszystkim— dokładnie wszystkim.Sa zagrożeniem dla całego Wszechświata i prawdziwego Centralnego Słońca i Centralnej Galaktyki.
    Ten cymbał chce sie dowiedzieć dodatkowych inf.dzięki którym odzyska i uzyska wiedzę.
    Następnie uda sie w tym swoim dysku ze swoimi poplecznikami i swoim Guru…piszę teraz jak słyszę … i chce zakotwiczyć,jednocześnie stać się niewidzialnym dla innych Istot z Właściwego Wszechświata,potem kolejno pootwiera kolejne zamki dla kolejnych dysków,obecnie uwięzionych w naszej rzeczywistości i przestrzeni okołoziemskiej,a następnie zrobią nalot i bombardowanie swoimi niewidzialnymi machinami najważniejszych środowisk i struktur Właściwego wszechświata.Gdyby ten plan ich się powiódł,to sprawa zostaje zamknięta na wieczność,ponieważ dysponując tak ogromna flota p/powietrzna i następnie stosując obmyślone działania są w stanie przetrwać miliony i tryliony lat wieczności w takim stanie,a mało jest prawdopodobne,by bez wsparcia kogoś z zewnątrz,bo takie przestanie istnieć,wydostać się z tego uknutego bagna.

    Należałoby mu odebrać wszelkie glejty pochodzące z tego i Właściwego Wszechświata do kierowania ta maszyna i pomagania Uzurpatorom.
    Unifikacja danych.
    Zdrajca pozostanie zdrajcą chyba ,że będzie pracował nad sobą ,ale tego do tej pory nie zrobił.

    • Zosia P. pisze:

     Napisałam w komentarzu pod wywiadem u Alexa…
     „Nigdy wcześniej ani potem nie widziałam takiego zachodu słońca… Co się zdarzyło tego dnia? Króla Jahwe otworzył CZASZĘ NAD ZIEMIĄ w swojej Bazie Kosmicznej! Czy zauważyliście że Słonce jakoś inaczej świeci? https://www.facebook.com/zofia.piepiorka/media_set?set=a.976947385671131.1073741831.100000676378505&type=1&hc_location=ufi
     Czasza została otwarta przez Króla Jahwe w dniu 08.06. 2015 r. i te zdjęcia są jednym z dowodów. Sygnał został nadany przeze mnie w 2004 roku oraz w maju 2014 roku z Piotrem – co jest udokumentowane na filmie YT zat. „Nadawanie sygnału do radioźródła 3c 123″… Po co??
     Prosiłam Sławka w listopadzie 2014 aby nadał sygnał za pomocą Ucha Igielnego, bo do tego służy! Co zrobił? Skumał się z Grzesiem i Toszą aby mieć do dyspozycji te urządzenia a teraz opowiadają różne bzdur i kłamstwa. Sławek opowiadał co robili i jaki z tym ma zwiazek niejaka Gawlicka, która też kłamie i za to bierze pieniądze. Dlaczego? Jest istotą gadzią wcieloną w ludzkie ciało.
     Dlaczego Sławek nadał wczoraj sygnał? – nie napisał! To był test…
     Nadał sygnał, ale nie otworzył żadnej czaszy tylko usiłował ją zamknąć za pomocą Ucha Igielnego, a to za mało!
     Sławek… wypunktuję ciebie znowu, tak jak w poprzednim wywiadzie w komentarzach… „Kamienne kręgi i kosmiczne bazy w Polsce”! I na pewno nie będziesz mnie lubił! Wiesz, że mną nie możesz manipulować (tak samo Grzesiu) więc „tylko ufasz Bożenie”? Co zrobi Bożena…?
     To co opowiadasz jest tylko częścią prawdy… Bożena opisała mi jak widziała wybudzenie Króla Jahwe… Niech o tym napisze! Ty równiez opisujesz… Mozna porównać i wszystko się potwierdza z tym co ja widziałam, dlatego dzwoniłam i pisałam do znajomych psychotroników aby to sprawdzili. Mówię o tym w wywiadzie. Napiszę na ten temat artykuł i opublikuję na Fb, a nie w komentarzu.
     Król się wybudził przed czasem, bo nadawaliśmy sygnały…Nie wybudziła go Tosza ani Grzesiu razem z Gawlicką. Sławek napisał w komentarzu że TERAZ go wybudził i posklejał DUSZĘ…oraz że nadal ma KLUCZE. Wszystko zostanie jemu zabrane….
     Sławek znowu grasz z szulerami o nasze życie na tej planecie?”

    • Zosia P. pisze:

     cd. mojego komentarza u Alexa…
     Dwa dni temu Sławek napisał, cyt. „dziś Ucho zostało zakleszczone przez pierścień, nie umiem go nazwać, to jest mi obce, po chwili Ucho pierwszy raz od 2 lat znikło, ale na gdzieś godzinę, pojawiło się potem już nie pod ziemią ale 1m nad powierzchnią, ta obręcz dalej tam tkwi gdzie naszła na Ucho.
     Tak, że jest teraz nad powierzchnią i powoli się obraca jak bąk…”
     Wczoraj ok. godz. 23.00 Sławek zatelefonował i rozmawialiśmy m.in. na ten temat. Powiedział że Ucho Igielne wyśliznęło się z tego pierścienia i wisi ok. 50 cm nad ziemią.
     z.p. – A gdzie teraz jest ten pierścień?
     Sławek – Jest w ziemi tam gdzie było Ucho Igielne.
     z.p. – To znaczy zajęło jego miejsce? A jak wyglądał ten pierścień? Jaki kolor?
     Sławek – Ma prawie taką samą średnicę jak Ucho, ale wygląda jak mieniące się łuski…
     z.p. – Jak skóra węża?
     Sławek – Tak.
     z.p. Czy jest możliwe że przejęła go OBCA cywilizacja?
     Sławek – Nie wiem…
     Dzisiaj rano miałam dziwny sen o czarnym BYKU… Zrozumiałam że przejęli go PLEJADANIE. Zaprogramowali dla siebie i w tym czasie Sławek wysyła sygnał… oraz słyszy ze ma otworzyć CZASZE. Tak zrobił… ICH wielka radość, bo udał się im podstęp. Sławek pisze że ufa najbardziej Bożenie… W nocy obudziło mnie coś dziwnego co zmusiło do zastanowienia – co to znaczy…?
     Zrozumiałam z kim on teraz gra… to PLEJADANIE chcą wejść boczną bramą i będą udawać że przybywa Jezus z HIAD do którego należy UCHO IGIELNE.
     Ucho Igielne służy do nadawania sygnałów do Bazy Kosmicznej HIAD oraz do Baz Radioźródła. Nie służy do otwierania CZASZY nad Ziemią. Sławek wczoraj w rozmowie telefonicznej mówił , że czasze się nie otworzyły, tylko jakiś mały portal… a co innego napisał! Dla KOGO pracuje? Dla PLEJADN!
     Czasza nad Ziemią została otwarta nie dnia 02.07.2015 – wczoraj przez Sławka lecz dnia 08.06.2015 przez Króla Jahwe i wszystko jest pod Jego kontrolą. Po otwarciu CZASZY statki z Hiad są nad Ziemią.
     W nocy zostały zamknięte portale dla bandytów z PLEJAD.

    • BasiaB pisze:

     Zosiu jest niekonsekwencja.
     ” Króla Jahwe otworzył CZASZĘ NAD ZIEMIĄ w swojej Bazie Kosmicznej! ”
     To w końcu zabili go czy nie ? 😀

     ” ma zwiazek niejaka Gawlicka, która też kłamie i za to bierze pieniądze. Dlaczego? Jest istotą gadzią wcieloną w ludzkie ciało.”
     Pisałam o niej,ale trudno,każdy sterowany nie ma wyboru i ciągnie jak do swego.
     My nadaliśmy sygnał w lipcu 2014 roku.To jak wzywaliśmy innych do pomocy jest tu gdzieś opisane.
     Cały tekst. Oczywiście,gnojki skutecznie nam przeszkadzały,ale nie poddaliśmy się dopóki nie usłyszałam,ze sygnał w końcu wyszedł.
     Może uda sie odszukać to wezwanie z lipca zeszłego roku – komuś 😀

     ” Nadał sygnał, ale nie otworzył żadnej czaszy tylko usiłował ją zamknąć za pomocą Ucha Igielnego, a to za mało!”
     To prawda,ciągle widzę jak zakładają blokady na to przejście.

     Bez sensu,że wdajesz się z nim w jakiekolwiek dyskusje,ja tez to przerabiałam i wiem ,ze to jest o kant dupy rozbić.
     Wyautuj go natychmiast ze swoich myśli i grona.
     Zamknij i skasuj program jakiejkolwiek konfrontacji z nim.

     Niech sobie skleja co chce,ale nie naszym kosztem i kłamstwami.W dupie był i gówno widział,a klucze zostały zabrane.

    • BasiaB pisze:

     Wszystkie jego inf. są fałszywe z gruntu,to niewielkie ziarnko prawdy nie warte jest Twojego zachodu i kontaktowania się z nim,a przepychanki słowne wzmacniają gadziora,bo to Twoje emocje i puls !
     Uspokój emocje,wycisz się ,skasuj program,który przez niego wali w Ciebie i zrób sobie porządna ochronę.
     Właściwie powinnam krzyknąć- Natychmiast ! Ale to Twoja świadomość zadecyduje o ile ma siły się temu przeciwstawić.

    • BasiaB pisze:

     On utrudnia Wam pracę i robi pewne rzeczy rozmyślnie,a Ty wdajesz się wciągać w te Jego rozgrywki.
     Uważaj na niego to szpieg pracujący dla Obcych,skąd nie wiem.
     Wszystkie Wasze inf. sprzeniewierza Obcym !
     Skasuj te programy,bo to spora szajka,wpadłaś w niezłe gówno,ale dasz sobie radę.

    • BasiaB pisze:

     ” Zrozumiałam z kim on teraz gra… to PLEJADANIE chcą wejść boczną bramą i będą udawać że przybywa Jezus z HIAD do którego należy UCHO IGIELNE.
     Ucho Igielne służy do nadawania sygnałów do Bazy Kosmicznej HIAD oraz do Baz Radioźródła.”

     Pisałam,że ten kosmos w którym żyjemy,a Jego właściwą obecnie nazwą jest Nasz Wszechświat – jest kompilacją układów sztucznie stworzonych,planety widoczne na tym wyświetlanym hologramie służą nie nam ,ale im.
     Wiec pytam się co za Hiady ? co za jezus i co za Król J. ?
     Przecież dajecie się wkręcać bez mydła w zwykłą ściemę.
     Jeżeli takie istoty faktycznie by istniały ? to czekałyby tyle czasu na wezwanie?
     No proszę Cie Zosiu – opamiętajcie się .

     Wyświetlają Wam jakiś chory film.
     Taka makabra i masakra na Ziemi ,a Oni będąc tutaj- rzut beretem pod wiatr ,na hiadach i w naszym obecnym Wszechświecie – co z upodobaniem się na to patrzyli ?
     Te statki nie są dla nas wyzwoleniem jeżeli są z hiad.
     Naszego tzw. Boga nie ma tu,ale mam nadzieję,że w końcu coś drgnęło w tej sprawie i przynajmniej nas zlokalizowali.
     Byliśmy cały czas niewidoczni i niesłyszalni dla naszych opiekunów – napisałam Szklana Pułapka !
     Nazwa król J. jest wielkim błędem.

 3. BasiaB pisze:

  ” Żeby pokonać sceptycyzm, trzeba było wiele lat udoskonalania silnika kwantowego i pojazdu pionowego startu, żeby wyeliminować „czynnik łożysk”. W czerwcu 2014 odbyły się pomyślnie testy wydajności. Przy masie aparatu 54 kg na impuls pionowy ciąg wyniósł 500-700 kG (kg siły) przy zużycia energii elektrycznej 1 kW. Urządzenie startuje pionowo z przyśpieszeniem 10-12g. Badania te jednoznacznie udowodniły, że poprzez eksperymenty została ujarzmiona grawitacja, potwierdzając teorię superunifikacji.

  – Czy może pan podać charakterystykę porównawczą pomiędzy silnikiem kwantowym i współczesnym silnikiem rakietowym?

  Takie charakterystyki można było uzyskać poprzez próby. Dla porównania: współczesny silnik rakietowy (ponad – KMG) na 1 kW mocy tworzy ciąg 1 Newton (0,1 kG). Prototyp silnika kwantowego (KD) wzór z 2014 roku, na 1 kW mocy tworzy ciąg 5000 Newton (500 kG) na impuls.”
  https://treborok.wordpress.com/rosja-pomyslnie-wyprobowala-silnik-antygrawitacyjny-leonowa/

 4. Zosia P. pisze:

  A to mój obiecany link z wywiadem dla Radia Islander… PRZEBIEGUNOWANI
  http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DsAAXMgS_1DM&h=fAQG-T3Z5

 5. Zosia P. pisze:

  Sławek pisze pod wywiadem Alexa : Pani Zosia prosiła bym Ci napisał coś o systemie obronnym.
  System obronny jest perfekcyjnie zbudowany, nic z zewn. nie wejdzie do żadnego „dysku” (trudno to do dysku porównać – raczej patison) i nawet swoi w pewnych okolicznościach też nie wejdą.
  System czyta kody jaźni – nie duszy. Obecnie inne machiny podniosły się i są w gotowości, znam je i wiem do czego służą i współczuję tym kto wejdzie w ich zakres.
  Wyglądają jak korony cierniowe i tak je nazwałem średnicy ok 30 m. Obecnie tworzą okrąg wokół Polski i aż po Skandynawie jest ich bardzo dużo, są ponad pow. Wyglądają jakby się wewnątrz wywracały – troszkę jak wywracany torus trudno mi to opisać lepiej. Tak, że moi dawni mocodawcy macie chyba „mały”… problem.

  • BasiaB pisze:

   Kod jaźni – to zmyłka!!!!
   Wszystkie właściwe kody muszą przejść przez weryfikacje systemu nadrzędnego czyli Serca,a właściwie Duszy.A właściwie naszego PULSU !!!
   Te kody,które się temu opierają i nie są kompatybilne,są z gruntu fałszywe,dlatego nazwał je kodami jaźni.
   Jaźnia to nic innego jak hologram złudnej rzeczywistości wytworzony prze Uzurpatorów.Zatrudnione osoby do pisania takich kodów to archiwiści i oni trzymają pieczę nad wszystkimi zleceniami tego typu.
   Podpięci są do fałszywego słońca,który jako międzygwiezdny akumulator utrzymuje ich bazę danych. Reset w tej chwili byłby kataklizmem dla Ziemi dlatego nie wchodzi w rachubę.

 6. Kalina pisze:

  Oh jakie dyski .
  Widze , ze w astralu sie tutaj pluskaja ptaszeta ludzkie 🙂
  Patrzcie na szeszynke swoja . Astralny chip manipuluje wizja wielu osob i mind iluzorycznym pojeciem rrzeczywistosci .
  Wszystko wydaje sie tak rzeczywiste jakby bylo samo w sobie kreacja a nie jest . Nie jest kreacja bo bez ziemi to by umarlo smiercia naturalna dlatego sie nas kurczowo trzyma i kombinuje na wszystkie mozliwe spekulacyjne poziomy .
  Gdzie stoicie , co widzicie w fizycznej swojej najwyzszej rzeczywistosci .
  Na ziemi stoicie ona jest fizyczna i my tez . najwyzsza forma rozwoju w universe jest FIZYCZNOS!!!!!. Jakie to logiczne (ile trzeba pracy i poswiecenia energii kreacji ile jej procent zeby cos takiego jak ziemia i Wsztsrko co na niej jest powstalo ). Czyjaz energia jest uzywana w tej kreacji caly czas ( inteligentnej black matter of universe ). Nasza energia jest sfragmentowana w procesie astralnmego recicling..Odwracenie od ziemi a ladowanie sie w dyski i inne farmazony astralnego mind kreacji , Uwazajcie tez , ze kreowane dyski moga byc vortexem w sciaganiu energii ziemskiej z jej core dla ochydnie pazernego astralu . Juz my mu nie wystarczamy . REPTOIS sa tam no i ANU wyzej ( nic innego tam nie znajdziecie poniewaz wszystkie te rasy sa oni tez :)Oh jaka szkoda , ze sie tak porobilo na ziemi , ze tylko 15 procent jest ludzi organicznej kreacji .
  Aborygeni jak zobaczyli kilku Holenderskich pajacy w ubiorach jak muskieterzy poraz pierszy na swojej ziemi. wszystko o nich wiedzieli a pajace nic o tubylcach . Aborygeni poslugiwali sie czuciem jezykiem kosmicznej wiedzy . Widzieli w nich pustke muszle i brak jakiegokolwiek spiryt . Muszle syntetyczno-organiczna bo fizyczna . Tak wyglada ludnosc na naszej ziemi obecnie 95% mind control populacja . Poniewaz nie czuja blusa z ziemia tylko majacza w oblokach astralnych .

  • BasiaB pisze:

   Oj ,bardzo źle odbieram Twój tekst Kalino,nie potrafię go czytać.Jak się zmuszę i uda mi sie dobrnąć do końca,odpowiem na Twój Program.

   • BasiaB pisze:

    Trochę Twoja treść wygląda jak tłumaczona translatorem.
    „Patrzcie na szeszynke swoja . Astralny chip manipuluje wizja wielu osob i mind iluzorycznym pojęciem rzeczywistości .”
    To nie astral tylko rzeczywiste osoby,używają specjalnego systemu kodów,zaczerpniętych z innych przestrzeni.Wielu służy tym celom bezwiednie.To manipulatorzy i w tym sensie masz rację.
    Tak – mind control ma się dobrze,jednak są procesy i schematy dosyć rzetelnie opierające się wewnętrznej inwigilacji.Dla ułatwienia dodam,że ja to nazywam programowaniem i cała stertą schematów i kodów opierających się na algorytmach liczb dziesiętnych,pierwiastków,ułamków i innych logarytmach.

    ” Czyjaz energia jest uzywana w tej kreacji caly czas ( inteligentnej black matter of universe ). „
    To nie jest ich energia,to nasza energia skradziona nam i wykorzystywana do tej rozgrywki przez naszego wroga jakimi sa black mattter.
    Oni bez naszej energii i kreacji są pyłem marnym,nic nie znaczą,ale maja swoich zagorzałych pomocników i pyszałków typu gość Zosi P. od dysków.

    „Uwazajcie tez , ze kreowane dyski moga byc vortexem w sciaganiu energii ziemskiej z jej core dla ochydnie pazernego astralu .”
    To prawda,napisałam to wcześniej w tym poście :
    https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/29/cern-cz-iidzieje-sie-oj-dzieje/comment-page-1/#comment-16426

    ” REPTOIS sa tam no i ANU wyzej ( nic innego tam nie znajdziecie ponieważ wszystkie te rasy sa oni tez 🙂 „
    Anu nie brali w tym bezpośredniego udziału zostali mocno ograniczeni w swoim postępowaniu,a następnie odebrano i całą moc sprawczą ,co spowodowało ich zapętlenie.Jednak wielu to bardzo uczciwi gracze,którzy chcą odzyskania ładu na tym Świecie.
    Anu nie maczali w tym palców,natomiast Rep. to stwory wydumanej cywilizacji,która uzurpuje sobie prawo do rządzenia tym Wszechświatem i każdym innym,pragną kolokwialnie mówiąc wszechwładzy i buntu,by uruchomić wszystkie posiadane przez nich akcesoria w wyniku których to działań powstałaby jednolita społeczność oparta na niewolnictwie totalnym pod ich przywódctwem.
    Jednak jest to bardzo niebezpieczna gra i narzędzia inwigilacji są wszędzie,każdy maszt czy radar maja dojście do ich podziemnych baz,w których skompilowali sobie wszystkie urządzenia nadawczo- odbiorcze z wysyłanych sygnałów naziemnych.

   • Kalina pisze:

    Nie ja pisze dziwnie po polsku , Nie wiem dlaczego tak pisze ale chyba nie bylo mnie dlugo w kraju . Pisze jezykiem prawdopodbnie nie mind kontrol jezeli to zauwazylas , ze pisze inaczej . Poniewaz jezyki sa reptalianskie szczegolnie angielski . Dawniej mysmy sie nieporozumiewali jezykiem tylko czulismy .
    Szszynka jest organem nam wrzuconym jako chip . Co Watykan podkresla na swoim poletku rzezbowym trzeba zawsze zweryfikowac co watykan ma za rzezby i czym sie interesuje to bedziecie wiedziec wszystko jak sie skontaktujecie z ziemia . Wlasnie to zrobilam w 20007 roku juz wiedzialam , ze szeszynka jest organem podejrzanym . Ale ludzi nie patrza poprawnie tylko sluchaja i czytaja tekstow roznych to madrosci .
    Dziekuje Basiu za zainteresowanie any way dziekuje Poniewaz jak pisalam na NTV duzo o konekcji do ziemi i bycia z nia to wszyscy wola uzywac mind projection i astralem sie bawic .

    • BasiaB pisze:

     Tak Kalina – masz całkowitą rację z ta szyszynką,pisałam o tym wielokrotnie min. tu:
     https://mistykabb.wordpress.com/2015/01/25/mistyczna-szyszynka/

     ” Ale ludzi nie patrza poprawnie tylko sluchaja i czytaja tekstow roznych to madrosci .”
     Cały czas tutaj to piszę,by przestali czytać wszystko co popadnie,bo jest właśnie tak jak napisałaś.
     O języku angielskim,że jest sztucznym tworem, zamieniona łaciną z dodatkowymi znakami i frazami,które są specyficznym kodem, zmieniającym faktyczne znaczenie słów, i w tzw. eter idzie zupełnie fałszywa wiadomość, już tez pisałam,ale nie wiem gdzie,pewnie w którymś z komentarzy.
     Cieszę się,że masz takie same inf.

    • BasiaB pisze:

     Ale ja wiem dlaczego tak dziwnie piszesz.
     To nie jest nasz język.

  • BasiaB pisze:

   ” Oh jaka szkoda , ze sie tak porobilo na ziemi , ze tylko 15 procent jest ludzi organicznej kreacji „
   Prawdziwych ludzi,którzy potrafią cokolwiek zdziałać za pomocą kreacji jest znacznie mniej.Jest nas o wiele za mało.Tym bardziej,że znaczny odsetek z tej niewielkiej liczby procentowej ma czyste intencje,a jeszcze mniej potrafi sobie z tym wszystkim w miarę sensownie poradzić.

   ” Tak wyglada ludnosc na naszej ziemi obecnie 95% mind control populacja . Poniewaz nie czuja blusa z ziemia tylko majacza w oblokach astralnych .”

   To prawda.Do tego służą min. wszystkie rytuały,które ludzie jak zahipnotyzowani stosują ,a potem płacz,że jest coraz gorzej.Pisałam o tym niedawno w „Letnim Przesileniu”.
   Nie wspominam tam nic o rytuałach i obrzędach stosowanych z rozmysłem przez pożeraczy ludzkich Serc i krwi.

   • Kalina pisze:

    Basiu wlasnie o to im chodzi cytuje z tego co podalas”Ewangelista, św. Mateusz mówił;
    „Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle.”
    Nam rozswietlaja cialo za wszelka cene robiac je bardziej astralne a sami manipuluja black inteligentna materia .Uzywaja tej materii do swojej technologi niezwyklej .
    Mialam doswiadczenie z manipulowaniem na mnie balck matter kreacjna sila universe .
    Dlatego wiem , ze to robia ..

    • BasiaB pisze:

     To prawda,chcą nas widzieć,dlatego Światło.
     Jeszcze nie mam inf. jak zastąpić to Światło byśmy przestali wystawiać się na ich żer i świecić jak latarnia morska.
     ” „Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle.””
     Tak,chyba to na samej górze piramidy Illuminati.
     Tyle z mądrości ewangelistów,to wszystko pułapka.

 7. Kalina pisze:

  No widze Basiu . Tak bardzo ladnie opisalas ,o letnim przesileniu wlsnie CERN zaczal dzialac . Wszyscy mysla , ze nie dziala a ona sobie dziala . Wogole on nie jest jeden tylko jest ich 12 .
  12 gwiazd na fladze EU
  12 miesiecy
  Reptois7+5 Anu = 12
  12 godzin i cykl zegarkowy . Troche jak timeloop. Overi and over dookola i dookola ciagle na nowo czas cyka i nasza reinkarnacja astralna tez i duze cykla jak przechylenie ziemi o 23.4 🙂
  Cykle kosmiczne co 500lat reszta to mozna liczyc ale bedzie to mialo odniesienie do 5 numerologicznej.
  Wszystkie rytualy Basiu sa konekcja z Astralem to prawda .

  • BasiaB pisze:

   Nie bardzo mam czas odpowiedzieć od razu na wszystkie Twoje komentarze Kalino,ale będę to robiła sukcesywnie.

   Z tym ,że jest ich 12 sztuk,nie wiedziałam,natomiast wiem o potężnej córce umieszczonej w USA.ona ma specjalne zadanie.Tak,działa, ale jest trochę pokiereszowany.Zobaczymy na jak długo.
   Z tymi rytuałami to jest coraz większe zapętlenie w Marixie, którego częścią składową jest astral. Służą tylko i wyłącznie im,a nie nam !!!

   ” Cykle kosmiczne co 500lat reszta to mozna liczyc ale bedzie to miało odniesienie do 5 numerologicznej.”

   Zgadza się,wczoraj usłyszałam,że hasło :” Jak Feniks z popiołów”,ten skurwysyn odradza się co 500lat, jest ich kodem wywoławczym i specjalnym szyfrogramem.Tak wiec tym samym potwierdzasz naszą najświeższą inf.
   Dzięki Kalino za Twoje wpisy.
   Właściwie większość Twoich inf.zostało tutaj napisane,na stronie Mistyki,lecz mało kto wie i pamięta o tym,odsyłam do wertowania każdego art. i każdego komentarza,jeżeli ktokolwiek chce sobie to jakoś poukładać.

   ” Reptois7+5 Anu = 12″
   Nie wiedziałam ?!

   ” 12 gwiazd na fladze EU
   12 miesiecy
   Reptois7+5 Anu = 12
   12 godzin i cykl zegarkowy . Troche jak timeloop.”
   Czy my damy sobie z tym wszystkim radę ? Oto jest zasadnicze pytanie?
   Bo szczurów,którzy tu przyłażą ,szpiegują i sieją ferment jest od groma.
   A nas zaledwie garstka na całej Ziemi.

   • Kalina pisze:

    Tak damy . Juz zaczynamy miec swiadomosc o astralu im wiecej tym bardziej bedziemy w naszej evolucji.i ziemia tez z nami razem . Ja i ziemia to jedno bez slow Ziemia i ja to jedno bez slow . Poprostu wiem
    Wiem na NTV jest pelno astralnych niewolnikow tez wiec bojkotuja czasami prawde 🙂

 8. Kalina pisze:

  O ile mi wiadomo jest 7 pokladow astralnych i 7 ziemskich . kazdy jest co 500 lat tak stare weda mowia pokazujac plaska ziemie . Plaska ziemia jest ale to jest jej wizja astralna . Fizyczna ziemia ma core czyli korzen kreacji i to jest to co powinno znami caly czas byc i w nas . Jakby kreacja ziemi miala ponownie 100% to nic nie potrzebujemy ale jestesmy .
  Obecnie ziemia ma okolo 33.3 ( dobra cyfra przelapana przez iluminatii , zostala ograbiona z energii no i prawdopodbnie stracila na kreacje nas i biosfery biorzeczywistosci na swojej powloce . )Wykreowala nas przed Atalantyda ale mysmy ulegli astralnej iluzji programow i teraz caly czas jestesmy portalami dla nich Oni czerpia energie z ziemi poprzez nas . Ludzie robia healingi i rozne to inne rzeczy niewiedzac , ze jakby uzyli black kreacji matter byli by wyleczeni w sekundach . Fragmentacja soul nastapila poprzez ciagle reinkarnacje wiec jest w nas szczatkowa bo rozbita forma energii organicznej . Zyjemy napedzani technologia i astralem troche jak kukielki na sznurku .
  . NO wiec powiedzmy sobie , ze gdziekolwiek jest hierachia tam jest reptalianski wplyw.
  Moja coreczka przyjechala do Polski i zaczela pracowac jako wolentariusz z dziecmi , ktore przylecialy do Polski z innych krajow maja zdolnosci wyjatkowe artystyczne .
  Przyjechaly dzieci z INDI ona zauwazyla . , ze dziewczynki byly z kasty wyzszej a chlopcy z nizszej . Te dzieci nawet sie niemogly dotykac .
  U nas w Polsce prawdopodbnie jest tak samo jak slysze od dziewczyny , ze chodzi do szkoly specjalnej prywatnej i widzi jaka pogarde maja dla ubioru plebsu i innych gagetow . Nasmiewaja sie z dziewczyn , ktore nie stac na kupienie torebki za 2000 zloty
  Tak wiec wszelkich krolow JHEVA czy cos tam pozostawilabym out i wykopala z naszej rzeczywistosci . Nie ma poprostu nic wyzej i nic nizej Nie ma tak ziemia nie kreowala to juz inny swiat .

  • BasiaB pisze:

   ” dobra cyfra przelapana przez iluminatii , zostala ograbiona z energii no i prawdopodbnie stracila na kreacje nas i biosfery biorzeczywistosci na swojej powłoce ”

   Wszystko tak zostało przekręcone na opak,o czym cały czas pisuje i ostrzegam przed pchaniem paluchów i beztroskim powielaniem mądrości wszelakich guru.

   ” Wykreowala nas przed Atalantyda ”
   Nie !

   ” mysmy ulegli astralnej iluzji programow i teraz caly czas jestesmy portalami dla nich Oni czerpia energie z ziemi poprzez nas ”
   Tak !

   ” Ludzie robia healingi i rozne to inne rzeczy niewiedzac , ze jakby uzyli black kreacji matter byli by wyleczeni w sekundach .”
   tak – robią i przed tym tez przestrzegam,bo to zawsze pułapka,mało kto potrafi się dosyć dobrze ochronić,by nie zostać w nią wciągnięty i potem mamy płacz w kaplicy,bo i osoba,która poddaje się healingowi ma kłopot,i Ci którzy wierzą w te wierutne bzdury stosując je na co dzień.

   „…ze jakby użyli black kreacji matter byli by wyleczeni w sekundach .”
   NIE !
   to jest te 10 % !!!! zakamuflowane i podane jako antidotum !

   ” Zyjemy napedzani technologia i astralem troche jak kukielki na sznurku .”
   Cały czas to powtrzam,rozwalić matrix,a siebie wyzwolic z każdego programu,szczeółów jak to zrobić i jak na to patrzeć podałam mnóstwo,ostatnio w
   https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/25/wolna-wola/

   • Kalina pisze:

    Black and white dwie opozyscyjne sily robia w sobie , ze dobre jest biale a zle czarne . Sa syntetyczna tworczoscia matrix .
    Jezeli chodzi o czarny zostala specjalnie nam tak przedstawiony zeby nas odstraszyc od Black materii universe inteligemtnej ja ja widzialam i bylam w niej i wiem co to jest .genialneswiadomosc bycia . Swiatlo jest matrix iluzja dlatego jest dobre .
    Bioorganic materia czarna jest organiczna forma zajmujaca 93 procent universe . jak mozna powiedziec , ze to jest cos co nam niesluzy . Zrobiono to zeby nam niesluzylo . Wiem o czym pisze i nie mam zamiaru nikogho wprowadzac w blad . Jak umrzecie to do zadnego swiatla nigdy nie idzcie tylko pozostancie ze zrodlem kreacji core ziemi ale tutaj jest jeden problem , ze musi byc niezwykle uziemnienie sie z ziemia i healing .

    • BasiaB pisze:

     KALINA OK,ALE JAKOŚ MUSIMY ROZRÓŻNIAĆ DOBRO OD ZŁA, JA TEZ WIDZIAŁAM I WIEM,ZE CZARNE JEST ZŁE.
     GENIALNA SAMOSWIADOMOŚĆ – (WCISNĄŁ MI SIĘ cpsl,już nie bede pisac od nowa.)
     Tak- bo NAM została skradziona i okraszona wieloma aspektami podbitego Wszechświata. To jest nasze MIENIE !
     Oczywiście,że nikt nie idzie żadnym tunelem do żadnego światłą,bo wszystkie Duszyczki jak jeden mąż maszerują przed oblicze kata i Jego nowymi pomysłami na kolejne udręczające wcielenie.
     Gdyby jakakolwiek Duszyczka,jej niewielki fragmencik,umiał uciec stąd- zawołałby juz do nas pomoc.Ale nie dość,że duszyczka nie ma sił,bo jest pofragmentowana,to jeszcze ma zakodowany hipokryzyjny program np. KK lub innych islamistów, o tym jak to jest po śmierci,u jednych ,że wędrują prosto przed oblicze boga,i u drugich to samo,a ich winy będą unieważnione.
     Kompletny paradoks i odwrócenie sytuacji.

 9. Kalina pisze:

  CZAS CYKLOWY NIE JEST NASZ tylko astralnej matrix . Nas czas jest liniowy i ziemski . Warto do niego wrocic .

  • BasiaB pisze:

   Dlatego często piszę,by odrzucić poprzednie wcielenia,nie zaglądać tam i nie szperać,bo odnawiają się cykle i program.Należy to wszystko zmieść jak kto potrafi.
   To jest to Wszeteczne koło karmy – cykl !
   Dobrze nazwane!

   ” Nas czas jest liniowy i ziemski . Warto do niego wrocic .”

   Wiedziałam,że jest liniowy i to nie działa jak piszą,że wszystko dzieje się jednocześnie,bo to oczywista nieprawda. Pisałam,że to co się zadziało – wybrzmiewa echem,bo energia została wówczas stworzona,ale to nie oznacza,że istnieją fizycznie.

   No dobra 😀 to pomyślimy o tym powrocie 😀

 10. Kalina pisze:

  Moze przyda sie takie wyjasnienie , wlasciwie od aborygenow .
  Dusza jest programem , a Spiryt jest energia kreacji .
  Dusza jest fragmentacja wszystkich reinkarnacji w ktore zostalismy wkladani Dlatego ludzie sie baja smierci poniewaz sie boja nastepnej jej fragmentacji . Im wiecej fragmentacji tym bardziej mozna programowac .
  Szeszynka natomiast jako chip a komputerem docelowym jest sam ksiezyc przechwytuje dane ludzkiego mind ( dzisiaj po snach wlsnie widzialam wplyw ksiezyca na moja swiadomosc ) i wielka kombinacje moich mysli w dziwny pattern poprzez sen prjected moja fragmentacja . Zawsze komputer astralny wspolpracuje z szeszynkami ludzkimi .Potem napiszemy co CERN robi za robote ale nie jest to maszyna do rozwalenie ziemi ale do manipulowania black matter , religiami , i wogole cala polityka . Dlatego SHIVA sie nazywa .
  Tak wiec kiedy dziecko jest w matki brzuchu od 7 tygodnia dostaje swoj oprogramowany soul , ktory przechodzi poprzez szeszynke chip w nim i program gotowy .
  Jakby wszyscy analizowali poprawnie to by doszli do wielu konkluzji bez uzywania zludnego 3 oka . na przyklad skad mamy cykle miesiaczkowe oparte o sztuczny ksiezyc . Niektorzy sa za aborcja tylko dlatego , ze czuja , ze cos jest nie tak w narodzeniach sie dzieci .I to jest wlasciwie juz sztuczna kreacja jezeli mamy wprowadzany soul z calym swoim obciazeniem na przyklad bycia zebrakiem albo bycia OFIARA LOSU w 7 tygodniu . Organic mamy tylko forme CIELESNA KOMORKOWA I TO , ZE ZYJEMY NA ZIEMI reszta jest porozbijana w szczatkowy model i pozbierana poprzez astral tak zeby im bylo wygodnie na nas zerowac ( w pozytywny i negatywny sposob ) ,nie tylko jeden pozytywny . . Musimy ta fragmentacje zlaczyc i poukladac w personalnym healing sam ze soba i z ziemia .
  Ja od dawna wiedzialam , ze to jest manipulowane .
  Bog tworzyciel wielki bulshit -Bog fragmentator swiadomosci to jest wlasnie ten potwor . Od dziecka wiedzilam , ze Boga nie ma . .
  Ja jestem dzieckiem ziemi moimi pierwszymi zbawkami byly szyszki i skaly . Ja zylam wolna od obowiazkow poniewaz rodzice mnie zostawiali w naszym ogromnym parku kolo domu sama i szli do pracy . Szkoly zaczelam pozno i caly czas bylam w terenie . Pochodze z Krkonosz .

  • Morowin pisze:

   Piszcie dalej bo coraz ciekawiej się robi .. pozdrawiam cie bardzo serdecznie Basiu (ozyrys chyba tak kiedys było na znz 😊😊)

   • BasiaB pisze:

    Tak 🙂 dziękuję 🙂 kiedyś na początku tu na Mistyce też,dopóki nie uzmysłowiłam sobie,że ten nick to dla mnie wielkie i niepotrzebne obciążenie. Poczułam się o wiele lżejsza jak zniszczyłam swoją matrycę nicka,i uwolniłam się od niej.Tak jak pisała Kalina,zmieniać imiona i nicki,one są przytwierdzone do stałych dogmatów katolickich,te nadane na chrzcie,bardzo nam zaburzają energię.Wyzbyłam się Ozyrys i na razie posługuję się imieniem 🙂

  • BasiaB pisze:

   ” Dusza jest programem , a Spiryt jest energia kreacji .
   Dusza jest fragmentacja wszystkich reinkarnacji w ktore zostalismy wkladani Dlatego ludzie sie baja smierci poniewaz sie boja nastepnej jej fragmentacji . Im wiecej fragmentacji tym bardziej mozna programowac .”

   Tak – tylko,ze nasza Dusza miała zupełnie inny program,który w niej pozostał,dlatego został on wykorzystany przy tworzeniu wszelkich religii i programów.
   Natomiast Spiryt – wole nazę Duch, jest naszymn pokrowcem na całe nasze mienie i własnie ten głowny Duch,który miał nas chronić i o którym pamiętamy w Duszy,(dlatego powstały religie)został haniebnie wyautowany o czym pisze Zosia P.
   Wprawdzie Ona uważa,że został zabity,ale ja wiem,że nie . Jest tylko mocno ograniczony i wyautowany.

   Nie wiedziałam o tych 7 tygodniach,ale cos w tym jest,więc nie będę polemizować.
   Bo tak faktycznie jest jesteśmy przez koło karmy wkładani w kolejne badziewiate
   in – kar – nacje.
   Chyba większość rozumie teraz to słowo,kiedy je poprzedzielałam spacjami ? !

 11. Kalina pisze:

  Prawdziwa podroz do calosci i integracji z Ziemia . To jest prawdziwa planetarno/ziemska linia czasowa . Wyleczyc sie z astralnych programow tej matrix wiec wracamy z fragmentacji do zrodla w biogenesis healingu i w calym jego procesie .
  Musimy wiec leczyc mentalne cialo nasze od falszywych astralnych programow , ktore jest powiazane gleboko z astralnym ksiezycem i szeszynka .
  Problem ogromny jest w tym , ze Mentalne nasze Cialo jest polaczone z matrix czyli nieorganiczna forma podobna do maszyny swiadomosci ,ktora sie zywi naszym Spiryt tak zeby ten program maszynowy lecial na pelnych obrotach .
  Nasze mentalne ,emocjonalne i fizyczne cialo powinno byc zintegrowane i zlaczone wyleczone w calosc przedtem kiedy zaczniemy sie laczyc z Ziemia i jej swiadomoscia jako jednoscia .
  Z tego miejsca potem Onenness z planeta mozemy sie przemiscic dalej do kolektywnego planetarnego healingu a nastepnie do Solarnego a potem ponad to wszystko .
  Taka o to kolejnasc nas czeka jak chcemy byc kompletna pelnia w naszym wszechswiecie organicznej materii . Nasze cialo fizyczne na Ziemi jest naszym zrodlem organicznych czestotliwosci .

  • BasiaB pisze:

   ” Musimy wiec leczyc mentalne cialo nasze od falszywych astralnych programow , ktore jest powiazane gleboko z astralnym ksiezycem i szeszynka .”

   Tak – potwierdzam,tylko nie leczyć,ale całkowicie zdezintergrować ten wpływ.

   ” Z tego miejsca potem Onenness z planeta mozemy sie przemiscic dalej do kolektywnego planetarnego healingu a nastepnie do Solarnego a potem ponad to wszystko .”

   Nie wiem co to za planeta,i nie polecam żadnego kolektywnego działania,bo to jest zawsze na szkodę prawdziwego człowieka.Żadnych dobrych lingów i żadnego hea-lingu,żadnych wspólnych medytacji.Wiem ,że nie o to Ci chodziło,ale wiem co w trawie piszczy i przestrzegam przed tego typu spędami.

   Wszelkie medytacje,to przechwytywanie Waszej energii,spotęgowanej Waszymi intencjami,praca Pulsu i Waszą ilościa ,jest to niewyobrażalna ilość energii przechwyconej przez naszych wrogów,dlatego co niektórzy maja impuls do brania udziału i organizowania takich medytacji,bo to nie jest właściwy sygnał,ten sygnał nadawczy jest kompletnie fałszywy,tym bardziej ,że nie mieliśmy żadnej łącznośći z Prawdziwym Wszechświatem.To pytam się ?!
   Gdzie podziała się ta energia i kreacja,jak na Ziemi jest coraz to gorzej,wystarczy czytać newsy na Fb,tam roi się od makabrycznych inf. z terenów opanowanych przez bioroboty i klony.
   Nawet tego nie powielam i nie udostępniam.

   ” Nasze mentalne ,emocjonalne i fizyczne cialo powinno byc zintegrowane i zlaczone wyleczone w calosc przedtem kiedy zaczniemy sie laczyc z Ziemia i jej swiadomoscia jako jednoscia .”

   „…przedtem kiedy zaczniemy się lączyć z Ziemią i jej świadomością jako jednością .”
   Nie- absolutnie NIE !
   W żadnym wypadku…to jest to fałszywe 10 % .
   Dlaczego nie ?
   Bo Ziemia jest obecnie w stanie strasznego rozkładu,ale przede wszystkim mało kto z Prawdziwych ludzi pochodzi z Ziemi. Większość została tutaj zwabiona,omamiona, albo wręcz siłą zaciągnięta.
   I Ziemia jest teraz domem,ale nie może nim być na stałe,każdy ma powrócić do Integracji z Właściwym Wszechświatem i swoimi nacjami.
   Łączenie się i na stałe synchronizowanie się z Ziemia to kolosalna pułapka.
   To taki mój dom,jak ten w którym mieszkam po wyjściu za mąż.
   Mieszkam w nim,kocham,dbam ,sprzątam,ale mój prawdziwy dom to dom w którym się urodziłam,wracając tam,moje serce inaczej bije.

   ” Nasze cialo fizyczne na Ziemi jest naszym zrodlem organicznych czestotliwosci .”

   No właśnie, o tym napisałam przed chwilą !

 12. Minerałek pisze:

  W odniesieniu do wpisów z ostatnich kilku dni, myślę, że warto zapoznac się z tekstem, który wklejam poniżej:

  ,,gitara Says:
  26 Czerwiec 2015 o 14:58
  Ziemski, ludzki folwark utrzymuje się w mentalnej ciemności od tysięcy lat i wszystko wskazuje na to, że wojenny armagedon następuje wtedy, kiedy hodowlane niewolnicze ludzkie zwierzęta zaczynają budzić się ze stale serwowanego im hipnotyczno-religijnego otępienia. Czyli jak ludzki folwark osiąga naturalne oświecenie i zaczyna dostrzegać wpływy obcych inteligentnych nadzorców, natychmiast rozpoczyna się likwidacja stada na tym terenie. Naturalnie pogłowie musi być również regulowane jeżeli zaczyna zagrażać planom obcych, innym gatunkom żyjącym oraz przyrodzie wtedy mamy to co dziś – czyli spisek przeciw ludzkości, chemtrails, masowe trucie fluorem, pestycydami, lekarstwami, chemią, GMO, konserwantami i licho wie jeszcze czym innym szczególnie trujące ludzką rasę – czyli tych z RH ( RHezus ) plus –> https://youtu.be/x6A1PqJb6Jc. Masowa likwidacja za pomocą wzajemnych wojen jest najprostsza, wtedy to zwykle z drugiego kontynentu przesuwa się środki, które są zwykle zawsze w tych samych rękach, aby sfinansować obie eksterminujące się, walczące wzajemnie strony planowanego konfliktu. Można naturalnie bardziej kontrolować intrygę, biorąc pod uwagę rozbudzenie stada pozostawiając tylko gotową do użycia broń na granicy mających się wkrótce wzajemnie się niszczyć narodów i tylko czekać na odpowiednia magiczną, historyczną, podobno już 22-23.09. 2015 datę, aby dokonać oczekiwanej prowokacji. Zawczasu naturalnie, co już wielokrotnie miało miejsce wzywa się hybrydowe klony do opuszczenia wiadomego miejscem przyszłego teatru wojny. Naturalnie marionetkowe władze obu stron muszą być również zdalnie sterowane, stworzone i mentalnie kontrolowane przez ukryty potężny rząd nadzorców. Jak widać wszystko jest czynione tymi samymi skorumpowanymi, podpuszczonymi lub zmanipulowanymi ludzkimi rękami, aby nie powodować własnych karmicznych konsekwencji. Generalnie biorąc pod uwagę powszechnie i bezczelnie zakłamaną historię, religię, wiarę i naukę oraz kumulacje banków i mediów w jednym ręku natychmiast można postawić tezę, że planeta jest w rękach jednej rasy, korzystającej z pomocy stworzonych na ludzkie podobieństwo oddanych hybrydowych administratorów w których to zgodnie z skrywanymi prawami reinkarnacji odradzają się niewidoczne, energetyczne, duchowe, świadome i pamiętające poprzednie życia kosmiczne istoty ich stwórców. To oni zawsze przeżywają w ukryciu dotychczasowe armagedony organizując na nowo świat po jego ludzkich zwierząt samounicestwieniu. Wiedza o reinkarnacji wraz z jej świadomym zachowującym pamięci poprzednich wcieleń aspekcie podana jest w 15-ej tablicy Hermesa Trismegistosa była od wieków znana władcom, łykaczom złota, hierofantom, kapłanom i faraonom oraz rzemieślnikom przyrządzającym im pokarm duszy ma-nę, chleb pokładny czyli wysokospinowe złoto. W ten właśnie sposób znikały kolejno całe potężne cywilizacje, aby później wymazywać również zniszczoną podczas wojen architekturę. Co do wojny Napoleońskiej i marszu na Moskwę, taki właśnie jądrowy epizod jest dokładnie opisany w dzienniku jednego z napoleońskich pułkowników, który spowodował burzę pożarów i chaotyczny odwrót wojsk bez ostatecznej bitwy jak i zadziwiająca ucieczkę samego Napoleona…

  https://treborok.wordpress.com/geografia-swiata-do-wojny-nuklearnej/ ,,

  • BasiaB pisze:

   No i to wszystko prawda.
   Dzięki Minerałku za link,bo rzadko mam czas poruszać się po innych stronach.
   Tu masz swoją datę,mam nadzieję,że to wszystko do tej pory rozpadnie sie w pył.Każdy program,a przynajmniej jego większość.
   Mam bowiem nadzieję,że tutejsi czytelnicy nie tylko czytują ta stronę jako powieść Sf czy inna ciekawostkę,tylko biorą czynny udział,wyłuskując odpowiednie wskazówki,
   Oczywiście liczę się z faktem pobytu tutaj czytelników pracujących po tamtej stronie,bo jest ich tu sporo.

 13. Zosia P. pisze:

  Na moim profilu na Fb
  Bozena – Zofia Piepiórka
  cyt. Kilka dni temu mialam wizje.Statki z Armi Jezusa z Hiad obserwowaly to co dzieje sie na Ziemi w pierwszej fazie znajdowali sie za Wenus ,bylo to jakies miesiac temu obecnie sa miedzy Ziemia a Wenus.Sytuacja na Ziemi spowodowala ze byli zmuszeni nasza kule ziemska ,,wziasc niby w klamre”,po co? a no po to aby sie nie rozpadla.To w duzym skrocie tego co obecnie sie dzieje z nami,Ziemia i w kosmosie.Ludzie,czlowiek tu na Ziemi ma prawo do prawdy i prosze korzystajcie z tego,mozecie zmienic swoja swiadomosc i zaczac myslec co tu sie dzieje nikt tego za was nie zrobi.
  Zofia Piepiórka Bożenko… ja już jakiś czas temu zobaczyłam, że nasza planeta zaczęła pękać, dlatego obserwuję to co się dzieje na Ziemi w czasie eksperymentów CERN. Analizuję to co piszą na ten temat na różnych stronach i portalach. Zwróciłam uwagę na to, że trzęsienia ziemi pod Oceanem Spokojnym przebiegają w lini prostej… Dlaczego? Naukowcy nie rozumieją co to znaczy…? Te i inne doniesienia na temat trzęsień ziemi, wybuchy wulkanów itd. potwierdzają to co zobaczyłam w wizji… Nasza planeta pęka i Twoja wizja to potwierdza. Mówi o tym równiez proroctwo Apokaklipsy. Nasza planeta zaczeła się rozpadać dlatego staki Hiad zaczęły działać w porozumieniu z Królem Jahwe. Pasmowe trzęsienia ziemi na kontynentach i oceanach….http://dutchsinse.com/6122015-earthquake-progression…/ https://www.facebook.com/adeptoerperfectus/photos/a.143591475718193.36147.133205960090078/844862388924428/?type=1&theater
  Zofia Piepiórka Jezus pochodzi z HIAD… tak spełniaja sie proroctwa o „powtórnym przyjściu” z nieba, czyli z kosmosu w tak tragicznej dla nas sytuacji… Zgadnijcie DLACZEGO wylądują na Ziemi i gdzie?

  • BasiaB pisze:

   Czytałam Zosiu dzisiaj to na Twoim profilu.Ze wszystkim się zgadzam,ale nie pasuje mi zupełnie ani nazwa Jezus,ani krol Jahve,nie potrafię tego przełknąć.
   Rozumiem,że jest To najwyraźniej Wasze nazewnictwo określające te świadomości,ale coś mi tu nie gra i to mocno.Te nazwy!
   I tak jak napisałaś – nikt za nikogo nic nie zrobi,bo każdy ma wokół siebie tyle roboty,a wyręczać się nie ma kim.

   Nasza planeta jest teraz półkulą.I jeżeli miałaby pęknąć to zrobiły by się z tego 2 ćwiartki,ale to w sumie szczegół dla wielu.
   Uważaj na tego od dysku,jesteś w polu zagrożenia i to mocnego.
   Pisałam – gnój pozostanie gnojem i nic nie zmienią jego ckliwe słówka.
   Rozpada się,bo te gnoje tak zaplanowały, a opisałam to w Cernie cz. I odnosząc się po kolei do każdego punktu.

  • BasiaB pisze:

   ” Jezus pochodzi z HIAD… tak spełniaja sie proroctwa o „powtórnym przyjściu” z nieba, czyli z kosmosu w tak tragicznej dla nas sytuacji…”
   Zosiu z całym szacunkiem,ale to zdanie to całkowity badziew i chłam,ani Jezus,ani Hiady.To nie ta bajka. A jak wylądują to na naszą zgubę,bo to przebierańcy.
   W tym naszym Wszechświecie nie ma nacji dla nas przyjaznych,bo to teren zamknięty i enklawa naszego wroga,wiec i Hiady i jezusiki to kolejna gra krwiożerczych przebierańców,którzy dzięki naszej krwi udają nas i są nietykalni
   !

   Wytłuściłam najważniejsze słowa – zwróć na nie uwagę .

  • Kalina pisze:

   Planeta nie peka .Bedzie znowu straszenie ludzi jak zywkle drama od wiekow , CERN jest to komputer polaczony z 12 innymi na ziemi jZbiera informacje i manipuluje cala spirytualnoscia na ziemi DLATEGO SIE SHIVA NAZyWA ( trzeba tez myslec po ludzkiemu i patrzec normalnymi oczyma na swiat a nie przez to badziewie szeszynke inmplanata )CERN manipuluje wieloma rzeczami i ma zadanie komputera siega az do poludnika 0 ) ( ma syntetyczna forme piramidy GIZA , ktora byla przed przechyleniem na O poludniku . CERN<s maja spelniac takie samo zadanie jak piramidy . Ziemia sie przechylila i popieprzyla dzialanie wszystkich piramid i ich portali dla astrala . . Nie maja juz looking glass technologi i nie moga sie poruszac po liniach czasowych dlatego tylko straszenie im zostalo , ze teraz ziemia zmienila time line na swoja Oczywiscie wszystkich beda straszyc to znowu nowymi teoriami zeby uzyskac jak najwiecej z was energii . Gruntujcie sie z planeta caly czas to zobaczycie co sie dzieje. Mniej patrzcie w niebo i w srodek glowy ale uzywajacie calego ciala do gruntowania i energii kazdej komorki swojego ciala .

 14. Kalina pisze:

  Reptois nie moga byc na ziemi tak dlugo jak my wiec nie ma ich pod ziemia prnamentnie bo nie maja organicznej formy jak my tylko 3.3 procent . nie ma ich nigdzie dlugo sa poprzez portale bardzo krotko robia szybka uczta dlatego religijne rytualy im sluza i troche rytualow i spadajace samoloty i inne kataklizmy daja nowe dusze do zalatwienia nie w pierwszym astralu sie to dzieje ale w 12 . Tak to widze . 12 astral jest gorszy niz pierwszy . Wszystkie dzialaja na zasadzie jezus -diabel . Positive- Negative . 12 jest bardzo negatywny dusze tam cierpia niesamowicie .

  • BasiaB pisze:

   Tak,poza tym są zmienno kształtne i mogą przybierać najróżniejsze formy wraz z ludzką.Im więcej się nażrą tym łatwiej im przychodzi zmian kształtu szczególnie na ludzką po krwiożerczych rytuałach.

 15. Zosia P. pisze:

  Panie Sławku.. dziękuje za informacje. NISZCZYCIEL to zbroja – dysk służąca kiedyś armii aniołów Króla Jahwe, dlatego dla mmnie ta sprawa jest bardzo ważna. Lucyfer po zdradzie przeszedl na strone DRAKO wraz z częścią armii z całym ich uzbrojeniem. Dlatego to urządzenie – dysk działa na Pana mysli… W armii DRAKO upadłe anioły wykorzystywały ten dysk przeciwko swoim BRACIOM. Ta wojna trwa od miliardów lat w kosmosie – a na Ziemi od milionów lat, a nie od ok. 6 tysięcy lat jak chce Beneko.
  Jestesmy Czwartą Cywilizacja na tym kontynecie i ostatnią, która zaprzestać tej wojnie i odtworzyć – „dokopywac” się do prawdy…
  Dziękuje że pan napisał o oroburusie. Są pewne nieścisłości, ale kładę to na karb różnych programów i wpływów…. Czasza nad Ziemią jest otwarta przez Króla Jahwe z jego BazyKosmicznej. Ucho Igielne słuzy do nadawania sygnałow, a nie otwierania Czaszy nad Ziemią. Pana Sygnał dotarł, a to oznacza minimum dobrej woli..
  Dodam, że Ucho Igielne jest „bazą obwodową” dla bazy centralnej w Ojcowie – Brama Krakowska, a takich baz Hiad w Polsce jest wiele i są tam takie same urządzenia. Pana zadaniem i wielu innych było nadac sygnał. Do poszukiwań i badań wybranych było wile osób, ale oni nie zrozumieli o co chodzi, aż im wyjaśniłam… tak jak Panu
  Bożenko dziekuję za współpracę..
  Alex myślę że na tym możemy zakończyć te DYSKUSJE.
  Bardzo proszę zamknij temat. Każdy ma swój rozum i sam wyciagnie wnioski w zalezności od tego, z kim jest DUCHOWO związany. Dalszą dysksuję możemy kontynuowac w kolejnym wywiadzie w większym gronie zaczynając od zadań NISZCZYCIELA.
  Alex proszę zakończ dysksuję.

 16. Kalina pisze:

  No jeszcze ten 12 numer bardzo mi sie niepodoba . Pozatym przesluchalam wielu you tube smierci klinicznych ( po angielsku ) ateistow musilims i chrzescijan a takze buddystow nie ludzi buszu ale tych z roznych zakatkow cywilizacji i religii . Mowia o jednym scenario pieklo i niebo . Czyli astralne negatywne gniazdo i astralne pozytywne gniazdo . I ciagle jest jak nie jezus to Bog wyciagajacy reke , zeby nas wydostac z piekielnych miejsc
  Od kolezanki slyszlam , ze ona sluchala kogos lto mowil , ze znalazl sie w czarnej przestrzeni i czul ze czul sie bez polarity. Chociaz jeden znalazl sie w czyms co nie umiemy nawet okreslic poprawnie bo bez polarity to nikt sobie niewyobraza zycia 🙂
  Druga sprawa Jest experyment , ktory chcialam poznac i nawet myslalam tam pojechac .
  Bardzo interesujace psychologiczne studia nad dark room study
  http://www.quora.com/What-are-some-interesting-psychological-experiments.

  You return to the womb, thecocoon of our material structure and Nature’s original Dark Room. Complete darkness profoundly changes the sensory sensibilities of the body/brain. We are deprivedof all visual reference. Sounds begin to fall away as we lose contact with the external world and turn thesenses inward. The effect of darkness is to shut down major cortical centers in the brain, depressingmental and cognitive functions in the higher brain centers. Emotional and feeling states are enhanced,especially the sense of smell and the finer senses of psychic perception. Dreams become more lucid,and the dream state manifests in our conscious awareness. Eventually, we awaken within ourselves theawareness of the Source, the spirit, the soul. We descend into the void, into the darkness of deep, innerspace. Darkness activates the deepest centers within the brain, . The pineal gland connects us to theUniversal Energy. From the hypothalamus gland, we project our soul or spirit upwards, and receive thedescending Universal Energy, establish-ing a connection with the Original Source, the Wu Chi (Fig. 1). The pineal gland connects us to theUniversal Energy. From the hypothalamus gland, we project our soul or spirit upwards, and receive thedescending Universal Energy.
  No wiec to mnie bardzo zaciekawilo to zdanie .
  „”””””””””””The pinael gland connects us to theUniversal Energy. From the hypothalamus gland, we project our soul or spirit upwards, and receive thedescending Universal Energy””””””””””””
  Przepraszam coz za podla konekcja dojenia nas z energii Tak wlasnie wyglada nasze wprogramowane w nas oswiecenie .
  OSWIECENIE tego typu jest w opozycji do wielkiej swidomosci universe .

  Czyzby szeszynka byla krysztalowym elementem ze 108 prism ( co daje matrix 9 czyli numer najwyzszy w ich matematyce i bardzo znaczacy dla mind ) ( Cos w rodzaju klepsydry krysztalowej malej obudowanej jakas organiczna powloka , ktory przy pobraniu z nas energii poprzez swoje programy emanuje dla oprawcow astralnych dla ich moon komputera ”

  To jest ciekawe , ze my swiecimy i ta nieszczesna szeszynka tez . I widac jak nasza energia polaczona jest z astralem . Jakie zjawisko nastepuje wtedy .
  My emanujemy zlota poswiata . To jest wslasnie to zloto , ktorym sie reptois interesuja w nas od Atalantydy nie nadramo wydlubali z ziemi wszystkie poklady zeby zrobic sobie moze odpowiedni pyl dust . A teraz wszystkich namawiaja do jedzenia monatomic gold .PO CO SIE PYTAM MAMY TO JESC ?
  Czemu mamy to jesc jak mozemy to miec na wlasne uzycie dzieki kreatywnemu core ziemi i spiryt to mozemy kreowac w sobie .
  Jestesmy jedzeni Ja to widzialam jak szara matter wsuwa mojemu bosowi cos ze srodka glowy , male glizdy eteryczne tworza mind pasozyty , ktore kreuja dziwny tok myslenia u wielu ludzi i zupelnie nie sluzacy czlowiekowi ale wrecz przeciwnie .
  Czyzby to nie byla kooperacja nastepna z astralem .
  Tak wiec my emanujemy zlota pswiata z naszej istoty im bardziej jestesmy organiczni tym wiecej kreujemy jej dla siebie . Ona od czubka glowy moze byc przy pomocy szeszynki przechwytywana do astralu . Kreacja zlotej poswiaty z nas odbywa sie z Black matter i core ziemi .
  Moja przyjaciolka na Tasmani przy zapytaniu sie jej . Jak widzi dlaczego na mnie byly takie napady technologii astralnych odpowiedziala mi (ze za bardzo swiece a oni takich nie lubia . To znaczy wedlug mnie ja swiece i dlatego oni potrzebowali mojego organicznego swiecenia Ha ha ha ) „””Wielebne „””swiatlo astralne przychodzi z Kad ? Z jakiej masy ono sie wydobywa . Musi miec swoje zrodlo .
  Dlaczego Astralne swiatlo jest sztuczne dlatego , ze uzywa organicznej masy kreacji z ziemi i nas ,Cos w rodzaju pradu eektrycznego na ziemi ( Nie ma okreslenia na to w jezyku spirytualnym jaka ta masa ale bedzie niedlugo )
  Ja osobioscie uwazam , ze sie odbywa straszenie ludzi Black goo ziemska ciecza inteligentna , ktora pochodzi z ziemi . Oczywiscie ja uwazam , ze ona jest organiczna i , ze jest to cos w rodzaju ziemskiej krwi .
  Oczywiscie mowia , ze jest ta ciecza ET,s I jest to straszna ciecz .
  Jest to ciecz , ktora bysmy mogli programowac dla nas na wszystkie to strony dla naszej rzeczywistosci . Tylko najpierw powinnismy sie pozybc naszych anunacko -reptalianskich charakterkow dominacji , pasji do posiadania i innych trunkow zyciowych poprostu stac sie innym prawdziwym czlowiekiem .

  Chcialm jeszcze powiedziec , ze bledem jest potwornym wyjasniac klamstwa matrix tego swiata bazowac tylko na materialach spirytualnych i tych co widza niby trzecim okiem a nie caly cialem czuja co w trawie piszczy . Warto tez jest czytac w normalnych zrodlach bardziej obserwacyjnych normalnymi oczami i doznaniami psychologicznymi
  Trzeba byc tez obserwatorem rzeczywistosci czarnej i bialej strony bardzo rozwanie .
  Bo ja wiem , ze time loop pozytywna czyli golden age nazwany przez zrodla spirytualne jest dla nas ziemian tak samo niewskazany jak negatywny time loop z ktorego wyszlismy wlasnie w 2o12 .
  Najwazniejszy jest nasz czas ziemski , ktory nie ma ying yung

  • BasiaB pisze:

   Kalina,czy Ty jesteś ta Kaliną z Tasmanii z którą kiedys,w zeszłym roku był wywiad w jakieś TV ?
   Jeżeli tak to podaj link do tego wywiadu,kiedys umieściliśmy ten filmik w lipcu zeszłego roku u nas w komentarzach pod jednym z art.
   Ktoś – przypominam sobie te komentarze,powinieneś wiedzieć o co śmiga.Ja pamiętam i wiem. Potwierdzam ! Jak już pewnie sam zauważyłeś.

   ” Tylko najpierw powinnismy sie pozybc naszych anunacko -reptalianskich charakterkow dominacji ”
   Jakoś nie bardzo sie zgadzam z tym wtrętem : annunacko,
   z reptiliańskim natomiast jak najbardziej.

   O Anu na Ki napisałam bardzo dużo i do tej chwili jeszcze zdania nie zmieniłam.
   Moja nowa inf. Planeta X została (tak samo jak Ziemia) opanowana prawie w 75 % przez Repty.
   Mają tam taki sam problem jak my,chociaż o nieco odmiennym charakterze.
   Stad pochodzi straszenie nas Nibru,bo wiedzą co w trawie piszczy.
   Urządzenie rezaty na Nibru wszystkim drako i reptom uwolniłoby ich z inwigilacji i opresji.
   Moim zdaniem Nibru jest dubletem Ziemi.
   Jeszcze sobie to posprawdzam,chociaz nie wiem czy w tym momencie powinnam poświęcać czas na Nibru?

   Jeżeli w takim stanie w jakim obecnie znajduje się Nibru przypłynie do nas na bliską odległość,może być krucho,ponieważ nasi bracia mają taką samą moc kreacji jak my,na trochę innych poziomach,sa tak samo jak my istotami humanoidalnymi i pochodzimy z tego samego Źródła,więc połączone siły rept.ziemskich i z Nibru,posługujacy się naszymi mocami stwórczymi,może przynieść niezły kataklizm,o który im chodzi.
   Musze się nad tym chyba zastanowić.

   • Małgorzata pisze:

    Pomogę troszkę, bo Kalinka jak zawsze zakręcona https://www.youtube.com/watch?v=BwcKsHHd9FE

   • Kalina pisze:

    Nie boj sie NIBURU. Nie jest organic forma (ogolnie mozna powiedziec Anunaki planeta bardzo syntetyczna dlatego pusta i martwa )
    Ona jest zablokowana za naszym Organicznym Sloncem sloncem( Slonce powiedzialo STOP) Slonce jest Organic forma dryftuje z Ziemia . Mozna to potwierdzic przez stare gnostyckie scrolls tlumaczone przez John Lamb Lash .
    Piekna historia sophia ziemia . Piekna i jakze ludzko- ziemska . Nie ma nic z tych technicznych advertisement jest tylko Sophia i Slonce . Ja mysle , ze nasz orgniczny ksiezyc zostal zalatwiony > Ja naprawde czuje , ze kiedys mielismy inny mily ksiezyc .
    Juz by dawno uzyli Niburu jakby mogli . Wiec znak zapytania Dlaczego nie uzyli ?

    • BasiaB pisze:

     Nie nadszedł ten czas,jest blokowana,ponieważ nam zagraża.
     Kiedy ten sztuczny księżyc został wyłączony ?
     Nie ma w tej chwili właściwego Słońca w pobliżu Ziemi,to co widzimy to lampion.
     Sophia tez została przejęta i nie jest w tej chwili dla nas.
     Nie boje się Nibru,bo tam są moi bracia.

 17. Kalina pisze:

  Wlasnie w tej chwili poczulam lekki wstrzas ziemi jestem w rejonach Murowanej Gosliny kolo Poznania .

  • Kalina pisze:

   Moja corka poczula trzy razy w Polsce przemieszczanie sie ziemi . Nie wiem dlaczego nikt tutaj nie czuje ziemi ?
   Prosze sie gruntowac i bardziej byc w konekcji do ziemi ? Bardzo prosze to jest wazne .

 18. Kalina pisze:

  Pozatym sypia dzisiaj niebo robie dokumentacje i zjecia . Chyba cos im sie niepodoba NATOWSKIM oprawcom 🙂 w naszej polityce . Bylo 3 dni przerwy i znowu zaczynaja manipulowac klimatem

 19. Kalina pisze:

  Wyjasniam wiele trzesien ziemi bedzie powodowane poprzez astral i iluminatii . Chca za wszelka cene wyprostowac ziemie na AXIS czyli wyprostowac z przechylenia 23.4. Robia to juz 100 lat i nie moga . Chca uskutecznic dzialani piramid i sprowadzic time line Atlantydy . Beda to robic do 2017 roku a potem dzieki Erthlings zgina smiercia naturalna astralny pyl . Absolutnie to nie jest wskazane dla ziemian . No coz 85 % ludzi jest skazonych prgramem przetrwania . Im wiecej damy im energii tym wiecej maja na to beszczelne wrecz dzialanie . Mowie odrazu Ja nie mam zamiaru ludzi wprowadzac w blad ja ide za ta rzeczywistoscia na ktorej stoje na ktorej mam schronienie na ktorej sie dobrze czuje jak mnie matrix zostawi w spokoju ja bede fine .
  Energie im daja wszelkie spirytualne zorganizowane zebrania jak i polityczne Jak mecze pilki noznej i wszystkie ACH i UCH na swiecie zbiorowe . Sa one wykorzystywane do manipulowania ziemia . Jaka harmonia Kosmosu organizowana przez NTV
  Jaka Harmonia kosmosu ? sie pytam blazenada i klamstwo . Moze harmonia ziemi . Harmonia co to znaczy . To znaczy balance . Co to znaczy to znaczy , ze dwie sily sa w poziomej szali wagi . Co to znaczy , ze sa dwie sily Sorry wychodze z duality i staram sie to analizowac doglebnie .

  • BasiaB pisze:

   Zgadzam się z tą wypowiedzią.
   ” No coz 85 % ludzi jest skażonych programem przetrwania . ”
   Dlatego ciągle monituję – pozbyć się wszystkich programów- łącznie z datami,godzinami ,minutami i sekundami urodzenia,bo to zaistniały program i schemat.
   Zniszczyć wszystkie słowa,litery i wibracje swoich imion,nazwisk w tym panieńskich oraz swoich rodziców i dzieci,bo to matryce.
   Program zazdrości o wszystko- to bardzo destrukcyjny program.Wielu go ma bardzo zakamuflowany.

   ” Energie im daja wszelkie spirytualne zorganizowane zebrania jak i polityczne Jak mecze pilki noznej i wszystkie ACH i UCH na swiecie zbiorowe .”

   Jak najbardziej – zgadzam się to przetrwalnik dla ciemnych mocy,uzyskują wówczas mnóstwo energii.

 20. BasiaB pisze:

  bardzo źle,było bardzo źle i jest :

  Pamiętajcie dzisiaj 4 lipca – Dzień Niepodległości USA.
  To wielkie żydowskie święto wraz z rytuałami i to krwiozerczymi.
  Ochrońcie się jak każdy potrafi,większość czytelników Mistyki ma założone ochrony na domy.
  Co oznacza zwrot anno domini ? – LIPIEC !!!
  W tych dniach zaczynają się najkrwawsze rytuały.
  Pamiętajcie- kreacja – obrazowanie,jeżeli Wasza wyobraźnia czyli kreacja szwankuje – zniszczie ta przeszkodę jak potraficie.
  Czytajcie Anastazję,ona bardzo wiele mówi o obrazowaniu,to Nasza broń,jest znakomita,to dzieło kreacji.
  Przypomnijcie sobie jak zabieracie sie do kazdej pracy,na poczatku powstaje Wam w wyobraźni obraz po kolei wszystkich czynności,i tak potem to wdrażacie w czyn.
  Tak macie postępować.
  Pamiętajcie – żadnej litości,bo dla nas nikt z obcych jej nie ma i nie zna .
  Jezeli w obrazie zobaczycie jakiekolwiek ciemne smugi,postaci,macie dygotkę w Sercu,ucisk w brzuchu,niepokój lub rozbicie emocjonalne-może być tylko jedna składowa,nie muszą wystąpić wszystkie na raz- natychmiast utylizować,wyobrazić sobie i niszczyć.
  Ochraniac się – wyobrazic sssssobie mnóstwo ptaków wokół siebie -świergolących tak,że nic nie słychać,to doskonała ochrona.
  O ptakach juz pisałam.Są doskonała naszą ochroną dlatego sa tak niszczone szczególnie Haarpem.Śpiew ptaków rozbija i niweluje wszystkie gadzie instynkty wokół nas,niszczy ich wibracje.
  Wyobrazić sobie siebie i swój dom otoczony igliwiem,wszystkie drzewa iglaste chronią.
  Zwizualizować- wykreować broń rażenia – miecze laserowe,kryształowe o silnym promieniu rażenia,wielkiej mocy.

  Spanie na macie ADR Adriana Wosińskiego pomaga zutylizować smog elektromagnetyczny.Jest sklep w necie,bezpośredni dystrybutor tych mat -” Biomagnetica „.
  Jak kogoś stać zakupić i włożyć pod materac.
  Znam i od wielu lat stosuję wszystkie Jego urządzenia,być może dlatego jest mi ciut łatwiej.
  Są dosyć tanie jak na polskie warunki i wszelkich oszołomów sprzedających co rusz wynalazki służące ludziom za horrendalne ceny.
  Wiem,że za granicę też są te produkty wysyłane.

  • BasiaB pisze:

   kliknijcie w obrazek to Wam pokaże aktualne dane lub w ten link:
   http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

   • Zosia P. pisze:

    Widziałam wczesniej… „spokojnie to tylko przewrwa w łaczach”… To „skrzydła anioła” – jak powiada Sławek podając ten link w komentazru pod wywiadem ze mna u Alexa…

    • BasiaB pisze:

     Tak- na naszych łączach,nie na Jego. I to również powoduje masowe padanie ptaków,najczulszego naszego rezonatora.

    • BasiaB pisze:

     Piękne mi skrzydła,mające za zadanie nas zutylizować.Bardzo dziękuję za takiego”anioła”
     A przy okazji za współczynniki namiaru na „niego”.
     Dalej- niech pisze ten truteń, niech się przyda do czegoś ta jego pycha .

  • BasiaB pisze:

   Strach- wyrzucić go – zutylizować,odczułam wielki strach wielu czytelników,ale lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć.Ostatnio Was trochę oszczędzałam,ale nie można żyć jak beztroski motyl licząc na to,że ktoś to załatwi. Stąd teraz te wszystkie inf. Ten strach nie jest Was- do kosza !
   Do pracy,bo jak zostało napisane,jest nas za mało,by odwalić robotę za wszystkich.

  • BasiaB pisze:

   Dotleniajcie krew preparatami tlenowymi,chociażby zwykłą wodą utlenioną 3% – 1 łyżeczka rano na pół szklanki letniej wody.Nic Wam się nie stanie,ja tak piję od dawna.
   Płukać jamę ustną wodą utlenioną.Na dziale zdrowotnym podany jest link do bodajże 360 zastosowań wody utlenionej,a jak nie to czytać Neumywakina.
   Pic zioła- jakiekolwiek- mają zakodowany boski wzorzec i cząsteczkę,dostrajają organizm do wyższych wibracji,a przy okazji eliminują pewne schorzenia, dlatego zostały wyeliminowane z obrotu.
   Wyeliminowac napoje alkoholowe wysokoprocentowe.

   Kalina pisze z angielskiego o Duchu – Spiryt- tak -wtedy Wasz Duch jest eliminowany.

  • Kalina pisze:

   Wczoraj mialam telefon od kolezanki za szwecji wysyla mi zdjecia chemtrials i dokumentacjej mam z Szwecji z paru lat . Takze wyslala zdjecia ptaka martwego . Ona mi powiedziala ze dookola jej domu pelno martwych ptakow lezy .

   • BasiaB pisze:

    Tak to masowe działania,na nas to tak samo działa,dlatego ostatnio ludzie padają jak muchy,ale człowiek jeszcze jest w stanie w jakiś sposób sobie pomóc,by wznieść wibracje,pić zioła i stosować suplementacje ,która ogranicza działania tych potworów.

 21. Zosia P. pisze:

  Dlaczego ptaki padają? To nie tylko od HARP, to Przebiegunowanie Ziemi.

  • BasiaB pisze:

   To też prawda. Haarpa podałam jako prowodyra tych wydarzeń,bo i on stoi za zmiana klimatu,niekorzystnymi wiatrami i innymi czynnościami ułatwiającymi zmianę polaryzacji Ziemi,tak niekorzystnej dla nas i…ptaków.

 22. Kalina pisze:

  Wielkie ssanie Bestii (tak zwany wdech)
  Co inni nazywaja opieka boska Ha ha ha .Astralny hierarchiczny model.
  Astralny hierarchiczny model w kazdej ideii zlej i pozytywnej .
  Astral dookola nas nad nami i w powierzchniowej skorupie ziemi tez . Dlatego mozemy kopac do 8 mil . Przejezdzalam ostatnio trase Poznan -Krakow . Uderzylo mnie atstralne atakowanie ziemi poprzez tak zwane wierze komorkowo internetowe .Juz nawet nie mowia o HAARP i innych kopulach rozrzuconych po Australii i dajacych niezle efekty elektro -mikro-magnetyczne . Nie wiem jak to badziewie sie nazywa wielka technologia ale nie lubie jej na moim organicznym ciele .
  Sorry ale nie lubie tego z wielu wzgledow . .Nie lubie modelowanego metalu w przestrzeni jako czlowiek , ktory wizualnie jest przystosowany do natury i jej piekna . Smutna technologia . Bardzo smutna archonska technologia .
  Tak sie wykancza prawdziwych organicznych ludzi , ktorzy nie maja nic wspolnego z matrix tylko to , ze ich chce zalatwic .
  My jestesmy nic w porownaniu z nimi . Oni czuja nature . http://www.livescience.com/46610-amazon-tribe-makes-first-outside-contact.html?li_source=pm&li_medium=more-from-livescience&li_campaign=related_test

 23. Kalina pisze:

  Pozbierac wszystko do kupy ,zeby wyjasnic najprostrza sprawe calego nurtu spirytualno – technologicznego Po co ta kontrola na naszym swiecie . Kontrola dla kontroli nie ma sensu nawet i dla samej wladzy tez . Najpierw trzeba sie zastanowic Po co wogole jest hierarchia , wyzej i nizej .Moim zdaniem hierarchia nie sluzy tylko do kontroli moim zdaniem hierrchia sluzy do tego zeby wyzywic bestie,zeby sie nazarla do syta a bestia ciagle chce zrec wiec trzeba tworzyc nowe technologie i nowe gagety i nowe jadlo na stol Nowe klony i wogole trzeba urozmaicac danie . Gdzie ta bestia jest ? W najwyzszym miejscy astralu . Ona tylko zre wdychajac wszystko i wypluwajac wszystko . Do tego sluzy kazdy aspekt naszej niby to cywilizacji .
  Kiedy ludzie zmykali od religii . To Henry Kisinger wymysli koncept New Age movment .
  Ale jak widze trudno sie rozstac wielu ludziom z jezuskiem i z Jahve . Wiec New Age byl full chrystusowej energy i krysztalowej i chrystusowej swiadomosci .
  Co to jest chrystusowa swiadomosc ?. Coz to za bulshit !!!!!

  • BasiaB pisze:

   Dokładnie- by się nażreć.Wygląda to tak,co jakiś czas właściwa prawda dociera do Prawdziwych ludzi,wtedy zaczynaja kazdy,tak jak potrafi robic cos w tym kierunku,by się wyzwolić,wtedy szybciutko zapodaje im sie kolejny rozpraszacz ich uwagi i energii,pod różnymi postaciami.Raz jest to „objawienie” Faustyny,raz jezusik pod każdą inną formą,a to co napisałas o kryształowej i chrystusowej świadomości to właśnie tak jest-wielkie g.w które zamętleni ludzie wchodzą jak w wielką breji i dziwią się,że jest coraz gorzej,zwabieni w pułapkę nie dotrzegają czyhających niebezpieczeństw.
   A żarełko jest coraz bardziej smakowite.

   Ta bestia jest na gazowych olbrzymach – stamtąd nami zawiaduje,pisałam o tym w art.o Saturnie.

   • BasiaB pisze:

    nie powielałabym nazwy „astral” i nie przywiązywałabym się do niej,bo to jedna wielka pułapka ze strony instytucji nadrzędnej jaką jest Matrix.

 24. Kalina pisze:

  Jezeli chodzi o white snake /smok . Bo to jedno i to samo co zalatwia dla ludzi coraz to nowsze atrakcje jak ebola na przyklad i inne virusowe choroby( white snake). Wszystkie te smoki sa g…no warte .Tluka sie o dominacja w roznych to okregach i rejonach kontynentow . No i manipuluja czym sie da i kim sie da . Ciekawe dlaczego Swerdlow tak bardzo sobie chwalil white dragon . No i benjamin Fulford pracowal dla white drgon society shttp://whitedragonsociety.tumblr.com/ . Zaraz sie dowiem i sobie przypomne o co tutaj chodzi . Wiem , ze maja jedna wspolna sprawe ze soba te trujace tworzywa smocze .
  UNITY w dzialaniu przeciwko nam .
  Dlatego NWO wykreowali i niby to scalanie religii sie kroi i wogole wszystko co mowi o unity to jest podpieczetowane prawdziwa pieczacia w astralu .
  Jak jest white to jest gdzies Black .Jedno widoczne zanane a drugie nie .
  No i szachwonica gotowa z dominujacymi pionkami .
  Czyzby red dragon w swojej oktawie najnizej i najwyzej mial cos dopowiedzenia Nie sadze . Dragon czerwony od nuty C na klawiaturze do Nuty C wyzszej oktawa .Mamy siedem draco bialych klawiszy i nut i dzwiekow i kolorow na klawiaturze .
  Wszystkie nuty krzyzykowe sa ( Czyli czarne klawisze a jest ich 5 odpowiednik Anunaki .
  No wiec mamy cale spektrum matrix astralu poziomow 7+5 daje nam „ulubiony numer 12”
  Gdzie jest wiec bialy i gdzie jest wiec czarny . Ha ha ha
  Wychodzi mi na to , ze te dwa maja cos dogadania bo sa draco biale i Anu czarne .
  Harmoniczne dzwieki sobie potworzcie i wogole wrto przeanalizowac muzyka cala 🙂
  Co to znaczy Harmonia .
  Ha ha ha
  Moze mam na mysli harmonie kosmosu tez .
  Wiecie co pisze tak z kopyta ale sie w tej chwili bardzo zaciekawilam tym co pisze i chyba zaczne analizowac harmoniczne dzwieki . Jutro ide do pianina 🙂

 25. Kalina pisze:

  Kolory bialych klawiszy draco
  C-czerwony
  D-pomaranczowy
  E-zolty
  F-zielony
  G-niebieski
  A-Royal blue
  H-violet
  C-czerwony
  Anunaki kolory czarnych klaiwszy
  C#-rozowy
  D# -kremowy
  F#niebiski morski
  G# niebieski nieba
  A# purpurowy

 26. Kalina pisze:

  Kolor mojego znaczka jest na przyklad brzmieniem nuty H Czyli B

 27. Ktoś pisze:

  „Świadomość ludzi zmienia się …. powoli bo powoli ale stopniowo wzrasta,
  u jednych szybciej u innych ledwo, ledwo …
  najgorzej z tymi, którzy sami blokują w sobie te energie.

  Nasze ziemskie wibracje wzrastają … i ktoś nam w tym pomaga … możemy to łatwo zauważyć jakie jest obecnie ziemskie przyśpieszenie, jak szybko nam leci czas ….

  to przyśpieszające energie zmieniają nas, wiele ludzi budzi się, szukają uzdrowienia na wielu poziomach; fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym … i przede wszystkim ci ludzie pójdą do przodu.

  Niestety, wiele ludzi nadal siedzi w śpiączce, wielu nadal tylko majaczy, ponieważ nie chcą opuścić starych form …. więcej … nie wierzą w żadną energię, która przenosi wszystkie nasze ciała na inne poziomy świadomości.

  Ta wyższa już energia wpływa na wszystkie nasze pola elektromagnetyczne,
  człowiek zaczyna posiadać wyższe zasilanie …
  i te wszystkie nasze bóle głowy, stawów, mięśni, objawy grypopodobne, skrajne zmęczenie, krańcowe emocje, chwilowe zaniki pamięci, zmiany w żywieniu, … etc… to już wyższe stopnie wibracji w naszych ciałach…. to jest faza oczyszczania.

  Czym wcześniej to zrozumiemy, a kiedy do tego jeszcze dołożymy modlitwę i medytację pójdziemy do przodu … zrobimy kolejny krok … po lepsze życie.

  A wszyscy ci, którzy ten proces będą próbowali zatrzymać, tłumić w sobie, będą musieli odejść, ich ciała nie nadążą za tą nową częstotliwością …..

  wiedzą o tym doskonale elity świata, które chcą nas kontrolować,
  toteż nie bez powodu chcą nas uszkodzić na wszystkie sposoby aby tylko zaniżyć nasze osobiste wibracje ….
  ziemskie wibracje gwałtownie się zwiększają, szczególnie można to wyraźnie poczuć nocami … w ciele tańczą wszystkie komórki ….

  toteż i ci co nami rządzą wprowadzają nam szybkie ustawy i mało o to dbają co my mamy na ten temat do powiedzenia. I będzie jeszcze większy ucisk, bo ich kontrola nad nami się kończy ….

  I możesz się jeden z drugim z tego śmiać …. nic to nie zmieni ….
  ale i możesz traktować poważnie … kto zacznie pracować w sferze duchowej ten uczyni świat lepszym miejscem … ale to my indywidualnie powinniśmy zadbać o nasze pola elektromagnetyczne …
  i wszyscy musimy przejść do wyższego poziomu, do wymiaru pasu światła …. czyli energii tachionu …..

  Wszechświat wprowadza Ziemię na zupełnie inną pozycję …
  będziemy mieć nową Ziemię…. czy się to komuś podoba czy nie …..

  i dobra wiadomość …. będzie ona lepsza ……

  (http://www.monitor-polski.pl/ludobojstwo-pelna-geba-obowiazkowe-szczepionki-na-hpv-coraz-blizej/comment-page-2/#comment-223426)

  • BasiaB pisze:

   nie dość,że napisano to co ja tutaj pisuje, to jeszcze podobnym stylem.
   Bardzo dobrze,ze takich inf. w necie jest coraz więcej.
   Troche to inaczej wygląda,ale jest OK.

 28. Ktoś pisze:

  http://losyziemi.pl/po-26-latach-przerwy-znow-dociera-do-ziemi-w-formie-blyskow-tajemnicze-promieniowanie-rentgenowskie-z-okolic-obiektu-v404-cygni-oddalonego-o-8-tysiecy-lat-swietlnych

  „Od paru dni w kosmosie aktywność wykazuje obiekt astronomiczny V404 Cygni. Emituje promieniowanie rentgenowskie, którego błyski co około godzinę docierają do Ziemi.

  Od 15 czerwca specjaliści notują sygnały promieniowania rentgenowskiego z obiektu astronomicznego w gwiazdozbiorze Łabędzia o nazwie V404 Cygni. W jej skład wchodzi niewielka gwiazda oraz czarna dziura. Znajduje się w obrębie Drogi Mlecznej, około 8 tys. lat świetlnych od Ziemi. Ostatnio taki rozbłysk z tego miejsca Wszechświata zarejestrowano w 1989 roku”

  Ciekawe czy się doczekają odpowiedzi …..

  od swoich wyszczekanych „dzieci”.

 29. Ktoś pisze:

  „Nasza Ziemia jest owiana falami elektomagnetycznymi niczym pączek cukrem, zawsze tak było, służyły w celu naszego bezpieczeństwa … i rezonowały harmonijnie z całym ziemskim życiem w odpowiedniej częstotliwości w zależności od kosmicznych cykli …. ale ta nasza naturalna osłona, te harmonijne elektromagnetycne fale zostały mocno przekształcone i przeznaczone do konrolowania nszych umysłów … i nie tylko …

  Rezonans tej naturalnej fali pulsuje haromijnie, ale znależli się tacy specjaliści, którzy modelują nam inne fale i zakłócają rytm ziemskiego mózgu … oczywiście zakłócane są nasze naturalne biorytmy przez bardzo niskie czestotliwości (VLF)… oczywiście to wszystko zasługa między innymi HAARP-a …. i nie tylko ziemskie pola elektromagnetyczne są zaniżane ale i nasze ludzkie co nie pozwala nam na wyższy rozwój duchowy…. cierpi na tym nasza zbiorowa świadomość … elity tego świata dobrze wiedzą, że Ziemia wchodzi w wyższe wibracje, dzięki czemu przeniesie się w tzw, 5-ty świat … a to automatycznie podniesie naszą zbiorową świadomość … i tu panowie świata tracą swoją ważność ….

  dziś już cały świat kąpie się w tym niskim polu elektromagnetycznym, można śmiało powiedzieć, zeszli aż do naszych piwnic, toteż łatwo im kontrolować nasze umysły i nas hipnotyzować, szczegonie dotyczy to ludzi, którzy znależli się w tej sztucznej fali elektromagnetycznej… chcą nas za wszelką cenę zatrzymać w naszej drodze ….

  Ci, którzy nad tym pracują już od dawna wiedzą (czego oczywiście nie chcą przyjąć do wiadomości całe rzesze ludzi na niższych poziomach świadomości), że osoby, które przekroczą osobiste wibracje 8HZ budzą w sobie zdolności jasnowidzenia i inne paranormalne, które oczywiście otwierają wyższą świadomość i ci ludzie nie pozwalają sobą sterować, ponieważ przesuwają swoją osobistą świadomość z niższego poziomu na wyższy. Uzdrowiciele również muszą mieć conajmniej 8HZ … inaczej nic z ich leczenia … mimo najlepszych ich chęci ….

  nasze depresje powodują fale 6,6Hz ..i w tych wibracjach psuje się nasze DNA i RNA … a naprawienie ich wymaga ponad 8HZ …

  (http://www.monitor-polski.pl/dzwonienie-w-uszach-to-kontrola-umyslu/comment-page-3/#comment-223726)

 30. Ktoś pisze:

  „Czy to „przypadek”, że diabli wzięli również pewnego żydowskiego spekulanta nieruchomościami pochodzącego z Polski ?

  Nadszedł już czas, żeby goje zaczęli zgodnie twierdzić wbrew staremu hasełku „wybrakowanych” : nasze kamienice, wasze kostnice !!!

  http://www.fr-online.de/frankfurt/heinrich-gaumer-heinrich-gaumer-ist-tot,1472798,31331146.html

  (https://kefir2010.wordpress.com/2015/07/30/kto-zabil-kulczyka-2-nowe-fakty-sa-szokujace/#comment-140645)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s