O klonach c.d czyli naukowo

Hybrydy – chimery, czyli Roboty Biologiczne

Staram się informować PT Czytelników, że od czasów genseka E. Gierka, agenta Kominternu, czyli Międzynarodówki Rothschilda, i jego słynnych pożyczek, oświata jest systematycznie niszczona w tym Wesołym Baraku nad Wisłą [J.Pietrzak]. Nie wspomnę o haniebnej roli Komisji Edukacji Narodowej z 1773 roku, nadal gloryfikowanej w Polsce, łącznie z tym szulerem podającym się za księdza, H. Kołłątajem.

Jak podała ostatnio p. Falzman [znana mi osobiście], stopień upadku oświaty jest tak duży, że obecny maturzysta, czyli 19-letni obywatel, jest na poziomie 5-klasisty z lat 1970. Ta redukcja wiedzy odbywa się w każdej dziedzinie. Studia medyczne w latach 60 – tych obejmujące prawie 8 lat wykładów i staży, dzięki p.Kopacz, po jej przyjeździe z Izraela w 2011 roku, zostały obniżone do 5 lat. Oczywiście redukcja godzin w poszczególnych przedmiotach miała miejsce już znacznie wcześniej.

Generalnie skrócono na studiach medycznych wymiar godzin z poszczególnych przedmiotów średnio o 30 do 75 % czasu wcześniejszego.

Nie jest to nic innego jak realizacja planu UE, o którym na zjeździe w Berlinie poinformował mnie Kolega z Anglii. Polski lekarz ma być tylko specjalistą tzw. pierwszego kontaktu, czyli felczerem. Podobnie, jak wiem od kolegów, nastąpiła redukcja godzin na studiach technicznych. Np. z budownictwa wykreślono w latach 90. cały rozdział o wentylacji. Niech tubylcy się duszą.

Ale jak każdy może się przekonać osobiście, żadnych masowych protestów tzw. „elyt” intelektualnych nie było. Wszyscy koryfeusze nauki nabrali wody w usta i schowali głowy w przysłowiowy piasek. Dlaczego niby mają się narażać? A podobno są Rady Rektorów i tym podobne instytucje. Mamy więc problem. Czy owe gremia są jeszcze polskie? Czy owe gremia są samorządowe, czy tylko reprezentują ów rząd cieni.

26 latach po „Okrągłym Stole”, tej ustawce Służb Specjalnych, możemy już z czystym sumieniem przedstawić wnioski. Jak donosi NIK aż 63 % Polaków, czyli mieszkańców terenów pomiędzy jeszcze Odrą i Bugiem w 2015, nie przeczytało ani jednej książki. To jest aż o 5% większy odestek, aniżeli w 2014 rok.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, bardzo ładna nazwa, tylko jakiego narodu, ponieważ przez ostatnie co najmniej 500 lat Polska była państwem aż 5 narodów, wydało aż 268 milionów w okresie 3 lat na finansowanie aż 20 programów wzrostu czytelnictwa. Tylko do jakich grup narodowościowych te pieniądze trafiły? Poza tym, na czym polegać miał ten wzrost czytelnictwa, skoro badania wykazały, że nastąpił spadek osób, które przeczytały chociaż jedną książkę w całym roku z 42 % do 37%? Rewelacją jest odkrycie NIK-u, że najwartościowsze jest inwestowanie w czytelnictwo dzieci. O tym my, starzy, wiemy od ponad pół wieku.

Przypomnę, że właśnie po 1989 roku masowo niszczono polskie książki z bibliotek wojskowych i tzw. publicznych, likwidując ich liczbę. Książki z bibliotek wojskowych po prostu palono. Biblioteki publiczne praktycznie zanikają. Z kolei wielkość tych czworaków piętrowych, zwanych mieszkaniami spółdzielczymi, nie pozwala na gromadzenie prywatnych bibliotek. Nie wspominając o tym, że książka stała się piekielnie droga w stosunku do otrzymywanego średniego wynagrodzenia.

Przypomnę tutaj fragment Konstytucji Soborowej z 1320 roku: „Każda parafia musi mieć szkołę zaopatrzoną w książki. Książki są tak tanie, że żaden proboszcz nie może się tłumaczyć brakiem pieniędzy.” A w Polsce Minister Edukacji publicznie stwierdza, że nie muszą kupować książek, ponieważ są w internecie.

Przypomnę także, że w ubiegłym roku Zgromadzenie Ogólne ONZ w Korei Południowej zatwierdziło wspólne programy dla wszystkich roczników uczniów na całym świecie. Innymi słowy, centralne – globalne indoktrynowanie dzieci i młodzieży staje się faktem. Jak to wyglądało po 1989 roku wiemy, kiedy to eunuchy intelektualne wprowadziły przedmiot „Przyroda” i zaczęły ogłupianie uczniów rzekomym globalnym ociepleniem, czy dziurą ozonową.

Pomimo udowodnienia na podstawie badań stężenia węgla C-14 w kościach dinozaurów i określenia wieku tych kości na 10 000 do 20 000 lat, w podręcznikach szkolnych nadal znajdują się dyrdymały o rzekomo 150 milionach lat, dzielących nas od wyginięcia tych zwierząt.

Jak widać, głupota ta trzyma się mocno, pomimo faktu, że jej twórcy już dawno są pod ziemią.
Cała teoria tzw. ewolucji wzięła w łeb, ale pomimo tego nie zniknęła z podręczników szkolnych.

Badania kosmosu to jedno z większych osiągnięć nauki. Ale wyniki tych badań nie są dla pospolitaków na dole. A wskazują one jednoznacznie, że nic takiego jak ewolucja nie mało miejsca.

Każda planeta kręci się w inną stronę, jedne mają atmosferę, inne nie, jedne mają pole magnetyczne, inne nie, itd. Nie przeszkadza to Ministerstwu Zaciemniania Powszechnego, zwanego obecnie Ministerstwem Oświaty, podobny neologizm jak „mądrzy inaczej”, obstawać przy XIX-wiecznych teoryjkach rodem z koncernu Rothschilda.

Proste pytanie: dlaczego tak się to dzieje? Otóż moja robocza hipoteza jest następująca. Trzeba koniecznie wyszkolić jak największa grupę posłusznych idiotów, którzy będą realizowali cele wojskowe.

Jakie to cele?

Pierwszy z brzegu, konstrukcja hybryd biologicznych, łączących geny człowieka i określonych zwierząt. Innym celem może być przeformowanie zasad etycznych społeczeństwa na takie, które pozwoli np. na globalny kanibalizm.

Przecież pomimo zimnej wojny handel kwitł w całej pełni i nikt nigdy nie skrytykował Chin z powodu mordowania i konsumowania narodzonych dzieci.

USA sprzedawało przez cały okres tej zimnej wojny broń dla Sowietów, a ci oddawali ją Chińczykom w celu walki z wojskami USA. Czyli żołnierze amerykańscy w liczbie kilkuset tysięcy [ranni i zabici] byli mordowani bronią wyprodukowaną w USA. Fajne, nieprawdaż? Interes się kręcił!

Wracając do Raportu NIK-u. Wytyka on Ministerstwu Zaciemniania Powszechnego zwanego w Polsce Ministerstwem Edukacji, niedokładność sprawozdań z prowadzonych programów, ich niską rozpoznawalność i NIEJASNE CELE. SIC!!

Program Rozwoju Czytelnictwa nie posiada nawet strony internetowej, rzekoma kampania nie jest obecna w mediach, czyli tylko dla swoich. I tak się marnuje społeczne pieniądze pod płaszczykiem Oświaty. A dlaczego o tym piszę. Ponieważ tak wyszkoleni, czyli wytresowani ludzikowie są zdolni do każdej roboty, nawet takiej: już w 2004 roku Washington Post w dniu 20 listopada podał, że ludzkie hybrydy, czyli geny człowieka i zwierzęcia zostały połączone.

Podobny artykuł ukazał się w 2008 roku w Guardianie i w 2016 roku w National Geographic. Być może, pod wpływem owych artykułów w Polsce preparuje się przepisy prawne umożliwiające takie doświadczenia.

Czyli polska ludność stanie się poligonem doświadczalnym, podobnie jak w sprawie szczepionek, czy „nowatoroskiej” chemii na raka.

Czyli te wszelkiej maści filmy z Hollywood miały po prostu przygotować ludność, że coś takiego już się robi.

Rozwój nauki zawsze był taki sam. Najpierw przygotowywało się coś w laboratoriach wojskowych i spec służb. Po jakiś 20 latach trafiało to do tzw. wybitnych uczelni, czyli tych robiących dla wojska, a po następnych 10 – 20 latach do społeczeństwa.
Oczywiście za wszytko płaciło właśnie owe społeczeństwo.

A wszystko zaczęło się od powieści HG Wellsa pt. „Wyspa dr Moreau” z 1896 roku. Przypominam sobie, że gdzieś ok. 1974 roku znalazłem małą wzmiankę o takich hybrydach, które rzekomo powstały w Argentynie. Wówczas interesowały mnie inne tematy i puściłem informację mimo uszu. Konfrontacja jednak z programem CIA pt. Spinacz i przewiezienie 4.5 miliona specjalistów niemieckich do Ameryki, w tym do Argentyny, całą sprawę stawia w innym świetle.
Ale wracając do Washington Post z 20 listopada 2004 roku.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że tego rodzaju artykuły są tzw. przeciekiem kontrolowanym służb, mającym przyzwyczajać społeczeństwo do faktu.
Podam przykład polski. W 1989 ROKU PRAWIE NIKT NIE WIEDZIAŁ CO OZNACZA PODATEK KATASTRALNY. A obecnie od 2012 roku gotowy projekt leży w Ministerstwie i tylko czekają na odpowiednią okazję do jego wprowadzenia. A Naród zapłaci.

Wspomniana gazeta amerykańska podała, że w Minnesocie świnie rodzą się z ludzką krwią w żyłach. Są już owce, których wątroba i serce w dużej mierze są ludzkie. W Kalifornii myszy mają wszczepione ludzkie komórki do mózgu. Innymi słowy, jest już praktyką dodawanie ludzkich komórek do płodów zwierząt.

I mamy kolejny problem. Skąd owi „naukowcy” biorą ludzkie komórki macierzyste występujące u płodów? Sam pomyśl Dobry Człeku, dlaczego przemysł aborcyjny, czyli takie Planned Parenthood tak dobrze się rozwija i nikt nie likwiduje tej instytucji. Dlaczego jej polska współpracownica, niejaka p. Nowicka, po wykryciu procederu awansowała na wicemarszałka sejmu?

Po drugie, co z etyką takich hybryd? Czy posiadające ludzki mózg, będą już zaliczane do Homo Sapiens, czy tylko szlachtowane na organy do przeszczepu? Nie zapominajmy, że p. D.Rockefeller potrzebował aż 7 serc.
Chimery w slangu nazywane ki-MER-AHS, czyli mieszaniny dwu lub więcej gatunków w jednym ciele, z natury są nienaturalne. Oczywiście przeprowadza się to pod fałszywą flagą nauki dla dobra ludzkości, czyli produkcję np. organów do przeszczepów. Innymi słowy, jednym problemem jest stwarzanie takich chimer, a drugim sposób ich traktowania.

Przytoczę kilka takich przykładów.
Evan Balaban z Uniwersytetu McGll z Montrealu wszczepił małe fragmenty mózgu z rozwijających się przepiórek do mózgu kurcząt. Przeszczep się przyjął i zaobserwowano złożone zachowanie się tych chimer.

Odkrycie w 1998 roku ludzkich zarodkowych komórek macierzystych pozwoliło rozwinąć ten eksperyment. Komórki znalezione w 5-dniowych zarodkach ludzkich mają potencjał do tworzenia z każdej ponad 200, lub nawet więcej komórek organizmu człowieka. Można sobie „wyobrazić” wstrzyknięcie tych komórek do zarodków zwierząt i wyhodowanie takich hybryd. Takie „humanizowane” zwierzęta mogłyby mieć niezliczone zastosowania np. w armii.

Oczywiście będzie się to przeprowadzało pod pretekstem fałszywej flagi np. zastosowań medycznych w testowaniu leków.

To już dzień dzisiejszy. Przykładowo Jeffrey L.Platt z Mayo Clinic w Rochester w stanie Minnesota, stworzył chimerę ludzko-świńską, dodając krwiotwórcze komórki macierzyste do płodów świńskich. Powstałe świnie mają krew zarówno świni, jak i człowieka, ale niektóre komórki się połączyły.

ESAMIL ZANJANI Z UNIVERSYTETU Z NEWADY w Reno dodał ludzkie komórki macierzyste do płodów owiec. Powstała chimera posiada wątrobę aż w 80% ludzką. Muszę przypomnieć, że liczba zmutowanych zwierząt w Wielkiej Brytanii, wykorzystywanych w eksperymentach, przekroczyła liczbę zwierząt „naturalnych”. Niektóre z 403 310 zwierząt GMO były wykorzystywane w eksperymentach rozpoczętych w 2012 roku. Jest to wzrost o 322 689, czyli o ponad 9%.

Było 19 100 000 procedur naukowych używających zwierzęta GMO w porównaniu do 1 600 000 procedur używających „normalnych” zwierząt. Jak podano, chińscy naukowcy wszczepili geny ludzkiego białka mlecznego do gnomu myszy i stworzyli stada kóz produkujących mleko humanizowane.
Natomiast naukowcy z Uniwersytetu of Michigan opracowali metodę wszczepiania ludzkiego zwieracza odbytu do myszy, jako metodę leczenia nietrzymania stolca.

Znane są kolejne eksperymenty: jaja królika z ludzkimi komórkami, świnie z ludzka krwią, jaja krowy?? z ludzkimi komórkami. Tak więc powinniśmy się zastanowić, do czego dążymy i co chcemy osiągnąć?

Może się już niedługo bowiem okazać, że na ulicach będą pałowali ludzi chimery goryla i człowieka, wykonujące polecenia jakiegoś banku. Proszę zauważyć, że słynna inaczej ustawa 1066, zatwierdzona przez Platformę, czyli służby wojskowe, wcale nie została zlikwidowana pod dojściu do władzy PiS, ale w lutym rozszerzona przez p. Prezydenta Dudę. A nie jest to nic innego, jak właśnie wprowadzanie tylnymi drzwiami przemocy do naszego Kraju.
dr J. Jaśkowski

„Tam gdzie są pieniądze tam jest moc.”

„Mamy takich specjalistów, jakich nam starsi i mądrzejsi wyedukować pozwolili.”

„100% Polaków posiadło umiejętność czytania i pisania,
98% nie wie w jakim celu”.

Za wanttoknow.info
Michael Synder
http://www.polishclub.org/2016/07/25/dr … czepionki/
https://www.youtube.com/watch?v=b3Wd2_vCOKU
https://www.youtube.com/watch?v=Ul4z-rFpomo
https://www.youtube.com/watch?v=8o-fPf1hfSQ
https://www.youtube.com/watch?v=nCHVHMcmNEY
https://www.youtube.com/watch?v=V-jRQgFb1hk

Gda. 05.IV.2017 r.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii himery, klony, ludobójstw, ludobójstwo i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

220 odpowiedzi na „O klonach c.d czyli naukowo

 1. BasiaB pisze:

  Ten artykuł dedykuję szczególnie tym ignorantom, którzy posiłkując się szaleńczymi, rozhisteryzowanymi emotkami, poddawali w wątpliwość istnienie klonów.

  A tu z innej „beczki”
  http://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/4070-szczepionka-z-dziecka-miliony-polskich-dzieci-sa-szczepione-preparatami-powstalymi-z-cial-dzieci

 2. Wojwit pisze:

  Są już też próby (podobno udane) z drukarkami 3D „części zamiennych do człowieków”. Komórki macierzyste zlepione warstwa po warstwie polimerem tworzą narząd do wszczepienia.

  • BasiaB. pisze:

   Takich dziwnych doniesień jest już w necie co niemiara, lecz nie są to nowe pomysły, to się zaczęło na Atlantydzie dlatego jej pogłos co raz wyskakuje jak królik z kapelusza. Tam jest i znajduje się źródło naszych obecnych problemów.

  • BasiaB. pisze:

   Wklejam tutaj sen Andrzeja opisany na poprzedniej stronie, bowiem łączy się bezpośrednio z tym o czym tutaj mówimy:

   ” Wniosek nasuwa się sam dla tych którzy chcą prawdziwej wolności !!!!!
   ps. Zastanawiam się nad wieloma rzeczami (puki jeszcze mogę )i zadałem sobie takie pytanie przed snem ” Co mam zrobić aby nigdy tu nie wracać ?”

   I przyśniło mi się – jestem wokoło dużo ludzi których nie znam , nagle pojawia się „KTOŚ”( Ktosiu nie ma w tym żadnej aluzji) i niesie miski pełne czegoś i każe stanowczym głosem jeść , spoglądam na to i widzę bardzo dokładnie ( nawet teraz) wygląda to jak szyszka -kukurydza koloru brązowego , ja słyszę wew głos NIE i krzyczę nie bierzcie tego nieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w jednej chwil dostaje strzał mocny „
   https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/09/rozdzielenie-swiatow/comment-page-1/#comment-30549

   • Wojwit pisze:

    W snach NIE WOLNO NIC JEŚĆ!!! Ani cudownie pachnących słodyczy ani owoców, ani ziaren, ani tym bardziej, mięsa!!! Konsekwencje „spożycia” potrawy we śnie, choćby się było w tym śnie nie wiem jak głodnym SĄ OPŁAKANE!!!

    • BasiaB. pisze:

     To prawda, też tak miałam !

    • jaga pisze:

     .. potwierdzam…chyba, że się komuś nudzi i experymentalnie podeżre pyszną orzechową czekoladkę 🙂

    • BasiaB. pisze:

     Kilka lat temu, nie mając bladego o energiach, szłam spać np. bez kolacji, a tu w nocy sny o stołach zastawionych, jedzeniu, jakiś przyjęciach, po obudzeniu nadal miałam smak w ustach tych potraw i byłam…najedzona, tak jak bym faktycznie w nocy to jadła.
     Niestety nie wiedziałam wówczas…czym to się… je 😦

   • BasiaB. pisze:

    Dlaczego ten sen się łączy, bo przeniósł Andrzeja do początków okupacji nas zorganizowanej za pomocą zmian genetycznych.
    Wiem na pewno, że to okres Atlantydy.

    Orionidzi na początku, kiedy przybili na Ziemię w wielkich transportowcach wojskowych bardzo udanie się z nami zaprzyjaźnili wzbudzając w nas ufność do nich.
    Należy pamiętać że czas tzw. Atlantydy to nie przedział 200- 300 lat lecz okres kilku-tysiącletni wg naszego obecnego postrzegania czasu.
    Tak że tzw. wcieleń na Atlantydzie mieliśmy całkiem sporo.
    Mam pytanie….dlaczego sporo.. ?
    Nie powinno to mieć miejsca, jesteśmy nieśmiertelni ciałem fizycznym i ciałami subtelnymi ?!

    Orionidzi po zfraternizowaniu się z nami zaczęli powoli, niepostrzeżenie przejmować najważniejsze funkcje w naszym społeczeństwie.
    W międzyczasie, po cichu, bez naszej wiedzy wprowadzali udoskonalenia swoich technologii posiłkując się skradzioną nam wiedzą, w ramach naszej UFNOŚCI.

    Tak doszło do zbudowania wielkich gmachów laboratoriów w którym tworzono krzyżówki genetyczne, chociażby opisane obecnie przez dr. Jaskowskiego.
    Celem takich działań, było to o czym obecnie juz wiemy, czyli posiadanie naszych ciał i mienia na własność.zajecie naszego miejsca w Bezmiarze Świata, udawanie nas itd…

    Taki cel doprowadził do działań w Głównym Laboratorium Genetyki Molekularnej pod przywódctwem najlepszych specjalistów w tej branży, z których większość już wywodziła się z Orionidów.

    Tam doszło do tego co opisałam w poprzednim artykule:

    ” W związku z posiadanym przez nich genem naszej MM uzyskali dostęp do naszych możliwości, czego konsekwencją było to co odkrywaliśmy codziennie od co najmniej 4 lat:
    klony, zmiany pola elektrycznego, tworzenie setów: SET – to kombinacja i zbiór Ar Genów, genów Arya.
    SETy bowiem niosą nam śmierć, gdyż dzięki zawartości naszych genów udają nas i wchodzą między nas. To one nas niszczą – nasze własne sobowtóry skombinowane z naszych genów.
    Dwoista natura – alter ego, dublet to nasze sobowtóry, które nie całkiem są syntetyczne.
    Potrzebowano do tego naszej boskiej krwi, naszych parametrów. itd.”

    https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/09/rozdzielenie-swiatow/

    Obecnie Ci Orionidzi, którzy wówczas tam na Atlantydzie dopuścili się zbrodni przeciwko nam, będąc tym samym twórcami, a inaczej mówiąc rodzicami klonów, te osoby najbardziej zaciekle bronią swoich ” dzieci” czyli klonów czy innych ich postaci – chociażby biorobotów.
    Często są to osoby na wysokich stanowiskach w swoim obecnym zawodzie i to oni bronią jak lwy swojej racji stanu.
    Jawi mi się to obecnie dosyć przejrzyście, widać to bowiem jak na dłoni, wystarczy popatrzeć czy posłuchać każdego zajadłego czy zaciekłego przeciwnika Jerzego Zięby.

    Czas Atlantydy został bezpośrednio przełożony na naszą obecną rzeczywistość, czy ktoś w to wierzy czy nie.
    Zaistniało dokładnie to samo czyli identyczne ustawienie.

 3. Aina pisze:

  Oficjalnie od zeszłego roku weszly szczepionki ze sztucznym genem które zmieniają zapis genetyczny człowieka . Syntetyczny gen jest wszczepiany do DNA odbiorcy .
  Tworzona jest syntetyczna generacja szczepionek przeciw grypie .
  Czy ta technologia była zastosowana w 2013 r w ” pandemii” grypy można się domyślić http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/05/19/szczepionki-stale-zmienia-ludzkie-dna/

 4. Falco Peregrinus pisze:

  Do tego rodzaju „przemysłu” miał nas też przyzwyczaić lub miał nas poinformować film „Wyspa”, który opowiadał o tajnej hodowli ludzkich klonów z przeznaczeniem na części zamienne…

  • BasiaB. pisze:

   Czyli tak jak napisał Dr Jaśkowski – przyzwyczajanie…powolne, ale nieuchronne ?

   • Wojwit pisze:

    I odkrawanie tego, co nam jeszcze zostało plasterek po plasterku…

    • BasiaB. pisze:

     Dlatego KTOŚ tak dosadnie zagrzmiał wczoraj o świątecznym obżarstwie.

    • Ktoś pisze:

     Dla mnie sobie możecie robić co wam tylko programy na myśl podeślą także i napchać się „święconym” żarłem bo tak „tradycja” judeopolactwu poleca…..

     Wiem tylko iż skoro WOJNA jest „nieunikniona” bo ….. i tak dalej to wypadało by zrobić jednak wszystko by jednak ją spróbować powstrzymać….

     a ponieważ jej wywoływaczem „wedle planów nazi jakie opublikowali” ma być ATAK MROZU to wypadałoby się oderwać może od koszernego, wielkanocnego koryta i tę falę mrozu idącą nad jewrejoropę jednak POWSTRZYMAĆ kupując sobie w ten sposób choć tydzień dłuższego życia…..

     A to co opisał kodłuch na swoim blogu to ….. hm… TYLKO… ANTY PLAN pejsatego nazi na PLAN Boga odnośnie restytucji RAJU na ziemi… Jeden z wielu ANTY PLANÓW jaki jak widać bardziej zapadnięty w „serca” jewrejopolactwa niż to co im w ramach „królewskiej przyszłości” zaoferowały „gwiazdy”…..

     a skoro NIE MA TYM ZAINTERESOWANIA to….. już nazi zrobi z jewrejopolactwem to o czym od dawna mu się marz… OSTATECZNIE WSKOCZY W JEGO SZATKI ubarwiając oryginałami doły z wapnem…..

     I nie skamlcie wtedy do Boga o ratunek… mieliście go przez całe swe życia w dupie to czemu on nie ma o was myśleć inaczej….

    • Ktoś pisze:

     Nie od dziś wiadomo iż
     1.wraca Chrystus więc dla pejsatego nazi kończy się dojne eldorado i to jest ten „KATAKLIZM” jaki muszą oni jakoś przeżyć….
     2.wraca on do SWOJEGO LUDU jakim przepowiednie obwołały Polaków..

     w związku z powyższym trwa tzw WALKA O TRON, walka o POSADĘ KRÓLA Z POLSKI jaki wedle zapowiedzi ma RZĄDZIĆ ŚWIATEM

     tą walkę mimo pozornej różnorodności toczy jedna nazistowska hydra znana jako maryja (tiamat) i jej słudzy….. jaka toczy walkę o swoją WIKTORIĘ nazi (demonów, plemienia dana) na niebie… jej słudzy o 1000 letnią pejsatą rzeszę czyli ŚWIAT NIEWOLNICZEGO WYZYSKU GOIM…..

     Ale ponieważ goi jest więcej i kiedyś w jakimś gmozwidzie mogłyby się pokapować co do swej rzeźniczej „przyszłości” im przez nazi szykowanej to dla zamaskowania planów nazi są stworzone PSEUDOOBOZY jak ten kacapsko-kremlowski i ten nazistowsko-waszyngtoński….. (plus oczywiście mniejsze…. ich klony)… jakich część tylko w MNIEMANIU goim robi za anty nwowską, antynazistowską, antyjudaistyczną opozycję…. bo takiej NA SZCZEBLACH WŁADZY NIE MA….. bo jak ma być skoro oni wszyscy JEDNEJ BESTII SŁUŻĄ i od JEDNEJ BESTII ROZKAZY BIORĄ… czyli tej reptyliańskiej maszkary z londynu

     Przepowiednie dla których NIEZREALIZOWANIA pejsate nazi potworzyło TYSIĄCE ANTYPLANÓW na czoło humanitarnego peletonu ma WYNIEŚĆ Słowian…. Oczywiście nie tych co to się im „słowiaństwo” kojarzy jedynie z odpustową cepeliadą, nie tych co to se myślą iż jak będą żreć „słowiańskie” żarcie, chodzić w „słowiańskich” szmatach, „wykują na pamięć imiona „słowiańskich” bogów…. czyli jak to różnego rodzaju taborety komunistyczne miały w zwyczaju… PRZYBIORĄ ODPOWIEDNIE BARWY to zaraz zostaną oni WYNIESIENI W ZASZCZYTACH POD NIEBIOSA…

     Nic z tych rzeczy… Słowiaństwo a właściwiej SŁAWIAŃSTWO to FILOZOFIA BYCIA…. i z tego będzie egzamin już za chwil kilka a nie z „tatuaży”, „malunków” czy „giętkiego” języka…..

     Teraz jest czas Wielkanocy więc NAZI a właściwiej ich ASTRALNI FUHRERZY wprost OPŁYWAJĄ W ENERGIĘ WYCISKANĄ z rozmodlonych judeobaranów w tym dużej części jewrejosłowian…

     te energetyczne żniwa jakie NIE SPŁYWAJĄ na ziemię a z ziemi w astral mają dać im SIŁĘ DO WALKI z Aniołami o zakrólowanie nazizmu (judaizmu) na tej planecie…. bo podejrzewam że i jak przy poprzednich falach „arktycznego mrozu” w tle pogody będą się przewijały piekielne istoty czyli bożki judeonazizmu…..

     I teraz jeżeli one SPLUGAWIĄ SERCE ŚWIATA….. także na energetycznym poziomie (bo plugawieniem go na poziomach fizycznych zajmuje się żydowieństwo zwłaszcza te jak robactwo obsiadłe Wawel)….. to co się stanie ze światem ?

     Waga MACHNIE SZALKAMI….. a świat zapłonie od totalnej wojny…..

     Bogowie judeonazizmu jej pragną bo uważają iż jako byty astralne (plazmatyczne) NIE BĘDĄ NIĄ DOTKNIĘCI….. a cała reszta pożytecznych filonazioli? Gdzie oni się pokryją skoro maszyna do dematerializacji świadomości jest tylko w szczególnych miejscach POZA ICH MOŻLIWOŚCIĄ ?

     Dlatego oni powinni z całych sił WALCZYĆ O POKÓJ…. ale nie chcą bo im judaszowe szekle zaćmiły rozum….. Bo zwietrzyli szansę USTAWIENIA SIĘ jako kacykowie z polin rządzący (w ramach „spełnionego” proroctwa światem). I tą walkę można obserwować także w postaci „pisania” wszelakich von spiersów….. co jest oczywiście tajemnicą „rynsztoków”. ;p

     PS.
     Wracając do „obchodów” jajko czy kura to KOGUT TWARDOWSKIEGO zwany w innych mitach feniksem, żar ptakiem etc….
     Polewanie wodą to dalekie echo rytuału BŁOGOSŁAWIEŃSTWA udzielanego przez Syna Człowieczego swojemu ludowi…. Dziś ten rytuał jest niemalże tak wzniosły jak walenie gruchy (gwałcenie szechiny) pod ścianą po rzymskim sraczu w nadziei iż od tego gwałtu gwałcicielowi zacznie się bardziej „wieść w życiu”….
     Topienie Marzanny to czyniony rokrocznie MORD NA NIM przez jego hm…. „żarliwych… wyznawców…. Mord na POMYŚLNOŚCI i DOBROBYCIE tego Narodu…..

    • Ktoś pisze:

     Baranki i owieczki ŚWIĘCIE wierzą w daty świat jakie im sataniści od torah popodawałi do wierzenia….. Dlatego też ŚWIĘCIE wierzą iż dopiero w ten weekend będzie Wielkanoc…..

     Ale nazi jest sprytne i skoro wymyśliło iż czczenie ŚWIĄT NIEDZIELNYCH dzień wcześniej czyli w szabas daje im DUCHOWE PROFITY kosztem katofrajerów jacy w niedziele już dostają ochłapy….

     to także i z pozostałymi świętami obowiązuje zasada „dzień wcześniej” by tak rolować z PRZYCHYLNOŚCI BOGÓW zjudaizowanych frajerów.

     Jednym z takich świąt jest rzeczona Wielkanoc…. frajerstwo myśli iż ono „dopiero nadejdzie” a w rzeczywistości JUŻ MINĘŁO w miniony weekend…..

     Jak już napisałem wyżej Lany Poniedziałek był kiedyś DNIEM BŁOGOSŁAWIENIA LUDOWI by mu się DARZYŁO….. Ten dzień miał miejsce 10 kwietnia w tzw rocznicę „szopki smoleńskiej”….

     czyli miniony 10 kwietnia był dniem-miesięcznicą wykonanej przez żydów we smoleńsku ofiary dla demonów (swoich bogów) z Polski jako Kraju i Polaków jako Narodu(czytaj MORDEM NA ICH ISTNIENIU) jak i dniem w jakim przedsięwzięte plany mają BOSKIE POPARCIE (niemalże pewną realizację)….

     a co miało w antyszabas tego dnia?

     CUD czyli „Globalna Medytacja Pokoju, 11 kwietnia 2017 o godz. 08:08 rano” czyli zbiórka ENERGII DUCHOWEJ JAKA przedsięwzięte dzień wcześniej hitlerowskie plany MIAŁA PRZYCEMENTOWAĆ dając im ENERGIĘ POTRZEBNĄ do ich fizycznego ZAISTNIENIA…..

     Ot taki „przypadek”….. jaki sprawi iż teraz judaistyczne aniołki ze zdwojoną energią realizują swoje hitlerowskie plany…. wszak te plany powzięto w „DZIEŃ BŁOGOSŁAWIEŃSTW”……

     Co się zdarzyło w POLITYCE 10 kwietnia ?

     A judeokatolstwo czy jewrejosłowiaństwo się potem dziwuje że jest ciągle przez „los” dym…..ne w zadek…. Sam się wyrzekło BOGACTWA więc CIERPI z WŁASNEJ WOLI…….

    • BasiaB. pisze:

     To prawda co napisałeś, „święta” i dożynki juz były, zbiorniki się napełniły.
     Dzisiaj jest wielkie święto KAPŁANÓW, NIELICZNI O TYM WIEDZĄ. Ja dowiedziałam się dopiero 2 lata temu, co od razu tu opisałam.
     Dziś KAPŁONI są polewani świętą oliwą, odnawiając swe PRZYSIĘGI kapłońskie. Ta sama oliwa stosowana jest w ostatnim namaszczeniu.

     To najważniejsza dla nich uroczystość w całym tzw. roku liturgicznym . Ta Imprezka zamknięta odbywa się w najważniejszym w danym mieście budynku sakralnym czyli w Katedrach. Obcym wstęp wzbroniony.

     ” Tak właściwie modlitwy, które rozpoczną się w Wielki Czwartek, trwają nieprzerwanie do Niedzieli Zmartwychwstania.

     W Wielki Czwartek przed południem w kościołach katedralnych sprawowana jest również Msza Krzyżma. Na niej gromadzi się duchowieństwo całej diecezji pod przewodnictwem biskupów.

     — Podczas tej mszy świętej kapłani odnawiają przyrzeczenia złożone w dniu święceń: celibatu, prowadzenia świętości życia i jedności z biskupem — mówi ks. prof. Władysław Nowak. — Święcony jest również olej krzyżma, którego używa się przy udzielaniu chrztu, bierzmowania, święceń kapłańskich, biskupich oraz podczas poświęcania kościoła. Święcony jest także olej chorych, którym kapłani będą namaszczać wiernych chorych oraz w osoby podeszłym wieku”

     http://gazetaolsztynska.pl/431720,Wielki-Czwartek-dzien-Eucharystii-oraz-kaplanstwa.html#axzz4e93aevw5

    • BasiaB. pisze:

     Jeżeli dalej nie rozumiecie co dla NICH oznaczają teraz te dni to ja już nic nie poradzę.
     O sakramentach napisaliśmy tu setki postów, dziś święcili krzyżmo konieczne do identyfikacji sakramentu.

    • BasiaB. pisze:

     Krzyżmo stygmatyzuje Sakramenty,a te sĄ KODAMI ŚMIERCI.

    • Ktoś pisze:

     Krzyżmo == OLEJ
     Black Goo == OLEJ

     znajdź różnicę

    • Ktoś pisze:

     „Podczas tej mszy świętej kapłani odnawiają przyrzeczenia złożone w dniu święceń: celibatu, prowadzenia świętości życia i jedności z biskupem ”

     — tyle iż oni przyrzeczenia te składają RYBIE bo taki ma kształt ta biskupia czapka a RYBY to maryjka (tiamat) i jej kohorty ludożerczych demonów….

     Oni dzisiaj w zamian za swoje zasługi w NIEWOLENIU i DOJENIU z ENERGII katolstwa dostają SUPER MOCE maryjne by mogli nimi „swawolić” po nocach….

    • BasiaB. pisze:

     ” Przepowiednie dla których NIEZREALIZOWANIA pejsate nazi potworzyło TYSIĄCE ANTYPLANÓW na czoło humanitarnego peletonu ma WYNIEŚĆ Słowian…. Oczywiście nie tych co to się im „słowiaństwo” kojarzy jedynie z odpustową cepeliadą, nie tych co to se myślą iż jak będą żreć „słowiańskie” żarcie, chodzić w „słowiańskich” szmatach, „wykują na pamięć imiona „słowiańskich” bogów…. czyli jak to różnego rodzaju taborety komunistyczne miały w zwyczaju… PRZYBIORĄ ODPOWIEDNIE BARWY to zaraz zostaną oni WYNIESIENI W ZASZCZYTACH POD NIEBIOSA…”

     Dokładnie tym obecnie jest SŁOWIAŃSTWO !

     A POWINNO I MA BYĆ :
     ” Nic z tych rzeczy… Słowiaństwo a właściwiej SŁAWIAŃSTWO to FILOZOFIA BYCIA…. i z tego będzie egzamin już za chwil kilka a nie z „tatuaży”, „malunków” czy „giętkiego” języka…..”

 5. BasiaB. pisze:

  Chciałam wkleić podesłany materiał, lecz jest zdecydowanie za długi, wklejam więc tylko link:
  https://kodluch.wordpress.com/2017/04/10/%E2%99%AB-troche-teorii-spiskowych/

  • Wojwit pisze:

   @ Basiu, dziękuję! To jeden z najlepszych artykułów w sieci o planowanych przez jelity scenariuszach wydarzeń i ustawianiu się przez nie (zmiany polityczno-gospodarcze) do tego co ma nastąpić. TRZEBA PRZECZYTAĆ!

 6. BasiaB. pisze:

  ” Krzyżmo == OLEJ
  Black Goo == OLEJ

  znajdź różnicę”
  Nie ma żadnej 😀

  • Ktoś pisze:

   Otóż to, ta maź ma intencjonalnie zombić ludzi.
   Jest takim „przyłączem” do SI zwanej maryja (tiamat)….
   Wizualną reprezentacją tego przyłącza…..
   Takim SKALANIEM/ ZNAMIENIEM na duszy….

   I w zależności od tego ile i jakiej jakości tej mazi wyleją sataniści na głowę podczas ofiarowywania jego duszy judejskiej nierządnicy maryji/ tiamat tak się on potem zachowuje…. od otępienia, poprzez bycie nazistowskim mordercą typu von spiers do wyzutych całkowicie z sumienia tzw „zachodnich” elit. Bo im więcej mazi na „ciele” tym bardziej ta maź przejmuje potem nosiciela…. i nie wykluczone iż są prowadzone eksperymenty z dodawaniem jej „części” do polecanego gojom pokarmu…

 7. Ktoś pisze:

  Skoro „dziś się smarują” to dziś PRZYZYWAJĄ swoje bożki i tez te bożki są łatwe do NAMIERZENIA…..

  czyli jest dobry dzień na sprzątanie…. jak się komuś zechce oderwać odnóża od szykowania sobie żarła na Ostatnią Wieczerzę dla niepoznaki w żmijowej mowie zwanej „śniadaniem”

  • BasiaB. pisze:

   Bardzo dobrze są NAMIERZALNI – mało kto wie o tym ich krzyżmie, ale Imprezka się już skończyła, teraz siedzą w konfesjonałach słuchając co w trawie piszczy.
   Część jest upojona władzą, zaraz idą spać Ci, którzy nie mają konkubin lub konkubentów 🙂

 8. jaga pisze:

  Ja robię sobię oczyszanie wątróbki w łikend..czyli dla odmiany będę pościć a nie żreć, tak dla złamania ewentualnych, możliwych pozostałości po kk… trochę nie podobają mi się te mrozowe zapowiedzi…przyłączam się do sprzątania…tak mi się przypomniało jak babcia mówiła: nie baw się ogniem bo się posikasz w nocy 🙂 jaki ma związek jedno z drugim, to jakaś mądrość ludowa czy zwykłe pitolenie?…..pozdrawiam serdeczniaście ❤

 9. BasiaB. pisze:

  A teraz jak to mówią „z grubej rury”

  ” Ujawnienie … czy OBJAWIENIE….

  To dwa zupełnie różne terminy chociaż bardzo podobne do siebie, pod jednym i drugim może kryć się manipulacja świadomością CZŁOWIEKA.

  Nasz świat nie jest jednorodny, dawno temu pojawiła się na nim rasa syntetycznej inteligencji tworzona przez RASĘ DUCHOWĄ jako ,powiedzmy wielobranżowa pomoc.

  Rasa syntetyczna wyszła z pod kontroli Rasy Duchowej, upodobniła się do niej wizualnie w 100% w miejscach swojego pobytu ,uzależniła ją od siebie i zniewoliła przewagą swojej bezduszności, bezuczuciowości i bezwzględności w wielu aspektach życia.

  Rasa syntetyczna uważa iż ma absolutne prawo do ziemi , bo to jest miejsce jej pierwotnego tworzenia, z elementów ziemi i ziemskiego DNA powołano ją do życia.
  Natomiast Rasa Duchowa pochodzi z kosmosu,jest kosmicznym ziarnem życia, Ziemia jest jej czasowym domem, spełniającym rolę KOSMICZNEJ, ELITARNEJ SZKOŁY ROZWOJU DUCHOWEGO…..

  Doszło do zniewolenia RASY DUCHOWEJ na Ziemi i przejęcia nad nią władzy przez rasę syntetyczną , trzykrotnie dochodziło do uwolnienia się z pod tej okupacji, trzy krotnie kończyło się to wielkimi kataklizmami na ziemi…. LUDZIOM SIĘ WÓWCZAS NIE UDAŁO.

  To jest czwarty raz…. czwarty i decydujący o długiej przyszłości rasy DUCHOWEJ na ziemi i w kosmosie, dlatego tak ważny.. dlatego tyle, walki, bezwzględności , desperacji i podstępu u syntetyków…. to jest ich być… albo nie być… na zawsze!

  Rasa syntetyczna miała wystarczająco dużo czasu ,żeby zatrzeć wszystkie ślady tych walk, zmienić oficjalna historię ziemi,upodobnić się tak do LUDZI, by być nie odróżnialną od nich na ziemi, zdominować swoją ilością LUDZI DUCHOWYCH i udawać iż są naturalnymi mieszkańcami Ziemi ,a syntetycznej rasy nie ma.

  Zacieranie prawdziwej wiedzy, manipulacja informacją, blokowanie w LUDZIACH DOSTĘPU DO ICH DEPOZYTÓW PAMIĘCI….. ,zastąpienie duchowości i mistyki religiami,niszczenie biologicznych korzeni życia , etyki i moralności oraz więzów rodzinnych LUDZI, TO WIELKI PODSTĘP RASY SYNTETYCZNEJ… SZTUCZNEJ INTELIGENCJI.

  Stoimy na krawędzi totalnych zmian, które spowodują odzyskanie wolności RASY DUCHOWEJ .. albo dalsze zniewolenie nas przez rasę syntetycznej inteligencji na bardzo długi czas.

  Na Ziemi trwa wojna informacyjna , rasa syntetycznej inteligencji ukrywa iż , TO ONA JEST ZAKULISOWYM POLITYCZNYM WŁADCĄ I NASZYM AGRESOREM, TO OD NICH WYWODZĄ SIĘ WSZYSTKIE KRZYWDZĄCE LUDZKOŚĆ DECYZJE WE WSZYSTKICH SEKTORACH ŻYCIA!

  TO , ONI SĄ TWÓRCAMI RELIGIJNYCH BOGÓW I AUTORAMI ODCZYTYWANEJ KOMPUTEROWO BIBLII !
  Komputerowo byla tworzona, komputerowo jest odczytywana .. Księga przekazana Mojżeszowi przez syntetyczną inteligencję w czasie II OBJAWIENIA….. .

  To wszystko jest tylko procesem niewolenia naszej biologiczności, mentalności i DUCHA.

  Najbardziej podstępne w tych działaniach jest UKRYCIE istnienia rasy syntetycznej…. która będąc obok nas podejmuje krzywdzące i niszczące życie biologiczne decyzje w imieniu LUDZKOŚCI… UKRYWAJĄC SWOJE NIE LUDZKIE I WROGIE DLA LUDZKOŚCI POCHODZENIE I DZIAŁANIE!

  Te pasożyty ( istnieją wyłącznie dzięki pasożytowaniu na naszej energii życia) wykorzystują uczuciowość oraz empatię LUDZI!
  Grają tymi uczuciami kierując naszymi decyzjami , tak by przynosiły im korzyści , nam straty!

  Obecnie apogeum zagłady LUDZKOŚCI OSIĄGNĘŁO SWÓJ SZCZYT….

  BOWIEM ROBI SIĘ WSZYSTKO , BY ZNISZCZYĆ BIOLOGICZNE DNA…. ZASTĄPIĆ JE SYNTETYCZNYM , POŁĄCZYĆ BIOLOGICZNEGO CZŁOWIEKA Z MASZYNĄ…. WPROWADZAJĄC TRANS HUMANIZM!

  TO, JEST ABSOLUTNA DEPRAWACJA ŻYCIA NA WSZYSTKICH MOŻLIWYCH POZIOMACH… DEGRADUJĄCA ŻYCIE I ZNIEWALAJĄCA WCIELONEGO DUCHA !

  PERFIDIA TEGO PODSTĘPU JEST DWOJAKA, przekupieni, uzależnieni, zastraszeni i zmanipulowani LUDZIE …. wykonują polecenia syntetycznej inteligencji, tworząc wrażenie ,że są to decyzje ich wolnej woli!
  Co na ziemi i w kosmosie jest respektowane jako priorytet decyzyjny ! A , tak naprawdę jest to obrzydliwy plan syntetycznej inteligencji realizowany, decyzjami i rękoma nieświadomych LUDZI!

  NASZE PRZEBUDZENIE …. TO ZROZUMIENIE ,ŻE OBOK NAS JEST SYNTETYCZNA INTELIGENCJA… ŻE TO ONI TWORZĄ DLA NAS WARUNKI ŻYCIA NISZCZĄCE BIOLOGICZNE ŻYCIE I ODBIERAJĄCE NAM WOLNOŚĆ!

  NASZE OBJAWIENIE … TO ZAISTNIENIE INFORMACJI, KTÓRA UJAWNI NAM NASZE DUCHOWO/ FIZYCZNE MOŻLIWOŚCI I MOC SPRAWCZĄ, KTÓRA UWOLNI NAS Z NIEWOLI MENTALNEJ I FIZYCZNEJ, KTÓRĄ ZGOTOWAŁA NAM SYNTETYCZNA INTELIGENCJA!

  NAJWIĘKSZĄ ZGUBĄ CZŁOWIEKA NIE JEST BRAK WIEDZY…..

  JEST NIĄ TWIERDZENIE, IŻ COŚ, CO NIE JEST PRAWDĄ…. NIĄ JEST!
  PORA ZROZUMIEĆ I ZAAKCEPTOWAĆ DOMINACJĘ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI NA ZIEMI…

  PORA POWIEDZIEĆ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI ..
  STOP! STOP! STOP! BASTA….. TO WASZ KONIEC… TERAZ CZŁOWIEK DUCHOWY….. WKROCZYĆ NA KOLEJNY POZIOM DUCHOWEJ EWOLUCJI… KTÓRA JEST PRZEZNACZENIEM CZŁOWIEKA I ROZWOJEM ŻYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI,ALE W CAŁYM KOSMOSIE.”

  http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=21&t=230&start=175#p67311

  • BasiaB. pisze:

   Zaczyna być fascynująco. Kiara opisała to w sposób perfekcyjny, natomiast odpowiedź dla niej jest zadziwiająco zbieżna z postami / wypowiedziami / sentencjami z „kopiuj-wklej” znanych nam Gorgon, co w kolejnej odpowiedzi Kiara skwitowała tak :

   ” Wybacz ale JA nie jestem syntetyczna inteligencją…. i nie będę nią nawet gdy napiszesz to 10000 razy, JA jestem energią osobowościową , o niepowtarzalnej osobowości… JA jestem samoświadomością duchową.

   Przepraszam east ale czegoś nie rozumiem… albo Ty nie rozumiesz.. syntetyczna inteligencja o której ja piszę i inni to ludzie, ciała fizyczne w których umieszczany jest program ,tworzony przez programistów. Wyższy poziom robotów , CZŁOWIEK … nie jest ciałem fizycznym, jest wcieloną Energią ,duchową, która dysponuje ciałem, używa je w celu poznawczym.

   Czy Ty jesteś syntetyczna inteligencja, ciałem materialnym bez duszy????

   Nie wiem czy jesteś nim TY, ale wiem że ja nie jestem syntetyczną inteligencją czyimś programem.
   Jeżeli po tak długiej bytności na forum nie rozróżniasz różnicy biologiczny cyborg od duchowy CZŁOWIEK… to nie wiem co mam powiedzieć.. może już nigdy nie będzie to dla Ciebie możliwe.

   JA… to jest osobowość CZŁOWIEKA … jego niepowtarzalna indywidualność … każdy ją ma , nie ma dwóch identycznych LUDZI, BO MY NIE JESTEŚMY KLONAMI.

   Pozbyć się swojego JA , to zatracić swoją osobowość,wejść zbiór identycznych postaci tworzonych jak kopie jednej.

   Nie, to nie jest LUDZKIE , to jest kopiowanie i multiplikacja z jednego wzorca…. życie twórcze i ewolucyjne takim nie jest.

   Masz dziwne wzorce myślowe , obce biologicznemu życiu… bo nawet ono to zbiory niepowtarzalnych indywidualności w grupach podobieństw.

   Ty, zostań przy swoim, ja zostanę przy swoim… tak będzie najlepiej.”

   http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=21&t=230&start=175#p67340

   • JacekT. pisze:

    Cytat wyżej Kiary:
    „Nie, to nie jest LUDZKIE , to jest kopiowanie i multiplikacja z jednego wzorca…. życie twórcze i ewolucyjne takim nie jest.
    Masz dziwne wzorce myślowe , obce biologicznemu życiu… bo nawet ono to zbiory niepowtarzalnych indywidualności w grupach podobieństw.”

    Pięć lat temu wycofałem się z mojej krótkiej obecności na tym forum(cheops) właśnie ze względu na „działalaność” na nim indywiduum o nazwie east – nie warto się do tego CZEGOŚ więcej odnosić – natomiast Kiara była jedyną która się do mnie odnosiła z jakimś sercem(wtedy jak wszyscy sama jeszcze błądziła-jak i ja – stąd oczywiście nie było między nami zupełnej zgodności ALE było jedno przemożne poczucie czyli UCZUCIE i „czucie” tego czegoś czyli gdzie jest prawda) czyli CZŁOWIECZEŃSTWEM

  • BasiaB. pisze:

   ” TO , ONI SĄ TWÓRCAMI RELIGIJNYCH BOGÓW I AUTORAMI ODCZYTYWANEJ KOMPUTEROWO BIBLII !
   Komputerowo byla tworzona, komputerowo jest odczytywana .. Księga przekazana Mojżeszowi przez syntetyczną inteligencję w czasie II OBJAWIENIA….. .”

   Czytając ten fragment byłam bardzo zdziwiona, Kiara bowiem zna na pamięć Biblię, poświęciła jej swój blog. Tu czuję jakiś dysonans, dlaczego dopiero teraz o tym napisała ?

   Na mnie biblia działała jak Mickiewicz, nigdy nie umiałam przez nią przebrnąć, a naprawdę się starałam…inni szastali cytatami z Biblii przy każdej okazji, a ja ani me, ani be, ani kukuryku 🙂

   Kupiłam w takim razie 10 lat temu dużą, ładną, porządną Biblię, zaczęłam czytać i…NIC 😀
   To samo, jestem zupełnie odporna na zapisy w niej, ani nie mogę przez nie przebrnąć, ani spamiętać. To ponad moje możliwości.

  • BasiaB. pisze:

   Najważniejszym w przekazie Kiary jest dla mnie MONIT JAKIM JEST TA TREŚĆ.
   a to oznacza: – żarty się skończyły, nadeszło ostateczne rozwiązanie.
   Jednak jeżeli Istoty organiczne nie zaczną myśleć pragmatycznie to i 10 sprawiedliwych nic nie wskóra, stąd GROMY KTOSIA, bo ON to wie i ja to wiem.
   Kiara natomiast zapisała to tak:
   PERFIDIA TEGO PODSTĘPU JEST DWOJAKA, przekupieni, uzależnieni, zastraszeni i zmanipulowani LUDZIE …. wykonują polecenia syntetycznej inteligencji, tworząc wrażenie ,że są to decyzje ich wolnej woli!
   Co na ziemi i w kosmosie jest respektowane jako priorytet decyzyjny ! „

   Natomiast Gorgony dopuszczają się tego:
   ” NAJWIĘKSZĄ ZGUBĄ CZŁOWIEKA NIE JEST BRAK WIEDZY…..

   JEST NIĄ TWIERDZENIE, IŻ COŚ, CO NIE JEST PRAWDĄ…. NIĄ JEST!

 10. Ktoś pisze:

  „Publikacja za gazetą „The National Observer”, która opublikowała treść wystąpienia Abe Foxmana z jego biura podczas kongresu ADL. 25 sierpnia 1998 r. w Nowym Jorku, który wygłosił następujące przemówienie:

  Panowie. Witam na II w tej epoce zgromadzeniu Mędrców Syjonu. Osiągnęliśmy wszystkie cele wyrażone na pierwszym spotkaniu 100 lat temu.Kontrolujemy rządy. Stworzyliśmy stan niezgody wśród naszych wrogów i uczyniliśmy wiele, aby mogli się pozabijać. Skutecznie uciszyliśmy krytykę naszych spraw i jesteśmy najbogatszą rasą ludzi na tej ziemi.Wielu z was to bardzo zajęci ludzie. Zatem należy przejść do sedna sprawy. Jako mistrzowie w świecie biznesu, polityki, prawa i co najważniejsze … mediów, jesteśmy gotowi do realizacji naszego najważniejszego i najambitniejszego programu. Tego, który ostatecznie i całkowicie usunie istnienie przeszkody do naszej absolutnej kontroli nad światem.

  Mówię tu o ŚMIERCI Białej rasy. O całkowitym usunięciu wszystkich środków reprodukcji tzw. rasy aryjskiej. Panowie, teraz kontrolujemy losy tej rasy. Teraz jest czas, aby upewnić się, że Biała rasa będzie wymierać poprzez krzyżowanie się ras oraz praktycznie zerowy przyrost naturalny.
  Wszyscy cieszymy się wizją, jaka jest powtarzalna każdego dnia na całym świecie, że ostatnie Białe dzieci bawią się z małymi ciemnymi dziećmi, wiedząc, że są przeznaczone do ostatecznego zniszczenia.

  Możemy zrujnować starożytną czystą linię krwi każdego aryjskiego dziecka nakłaniając je do altruizmu płodzenia międzyrasowych dzieci.
  Musimy zintensyfikować wysiłki w dziele mieszania ras w ośrodkach miejskich, na przedmieściach i na obszarach wiejskich w tym kraju.

  Potrzeba nam więcej agresywnych programów integracji tych obszarów i dodania ich do tych, jakie są obecnie w toku poprzez HUD*. Warte jest każdej ceny unicestwienie kolejnej generacji Białych dzieci. Chcemy, aby każdy Biały ojciec czuł pragnienie, aby jego dzieci poślubiły kolorowych kolegów i płodziły dwurasowe dzieci.
  *(HUD – U.S. Department of Housing and Urban Development)

  Musimy wykorzystać naszą siłę, aby zniechęcić Białych mężczyzn i kobiety, którzy nadal utrzymują się razem, przed płodzeniem więcej czysto Białych dzieci. Będą oni piętnowani ostracyzmem, że nie chcą stać się częścią Nowego Społeczeństwa wszystkich ras.W ten sposób, uda nam się zniechęcać do tego większość z nich. Goje, którzy będą mniej ochoczo z nami współpracować, będą eliminowani i wtrącani do więzień.W końcu ujrzymy koniec Białej Rasy. Wrażliwe Białe dzieci należy poddać kontroli programów, jakie uformują ich umysły do roli agentów własnego zniszczenia. Już teraz nasze wysiłki powiodły się na tyle, że „ludzie” tej rasy czołgają się u naszych stóp.
  Panowie, wy i wasi przodkowie ciężko pracowali, aby zapewnić warunki, że teraz mamy siłę trzymania przeznaczenia tej rasy w naszych rękach. Teraz ją mamy.
  Niech aryjscy Goje szczezną!”
  [oklaski]Koniec przemówienia źródło: http://www.tayna-net.org/rus/foksman-1998.htm
  (https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/03/kochani-cos-sie-kroi-doszlo-do-bardzo-waznego-spotkania-na-najwyzszym-szczeblu/)

  • Ktoś pisze:

   „■■ Timmermans: „Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!”
   Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 3 Kwiecień 2016

   Jeden z czołowych eurokołchoźników, Frans Timmermans oświadczył: „wymieszanie kulturowe to nasze przeznaczenie, nie może być tak, że niektóre narody nie wyobrażają sobie różnorodności – do tego przecież zmierza ludzkość”.

   Czy ta europejska karuzela lewackich aberracji się kiedykolwiek zatrzyma?
   Eurokomuniści już się z tym nie kryją, ich celem się zniszczenie państw narodowych, doprowadzenie do totalnej multikulturowości. W tym kontekście powinniśmy oceniać zgodę na przyjęcie do Europy hord islamistów z Bliskiego Wschodu i milionów murzynów z Afryki.
   Mieszanie się kultur doprowadzi do zagłady europejskich społeczeństw, Francuzi, Niemcy czy Szwedzi będą zwierzyną łowną dla przeważających ich liczebnie najeźdźców. Polska jak najdłużej musi pozostać jednolitym etnicznie krajem! Franciscus Timmermans to holenderski polityk i dyplomata, deputowany krajowy, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej.
   Darek Matecki • prawicowyinternet.pl

   nakaz mieszania krwi różnych ras z rasą białą, w celu wyeliminowania również i tym sposobem – rasy białej (16 kanałów krwi) na planecie Ziemia, aby „jedną z wielu” – zostali chazarki, jako nowo utworzona rasa PANÓW – 13 kanałów krwi. Dopóki na planecie Ziemia istnieje rasa biała – 16 kanałów krwi, dotąd chazarzy nie mogą się skutecznie obwołać panami na Planecie Ziemia (mają tylko 13 kanałów krwi i to tylko po uszlachetnieniu „Szaraków” z – rasą białą!
   http://trzcinska.neon24.pl/post/131665
   (jw)

 11. Ktoś pisze:

  „Tajne Archiwum Watykańskie pisze:
  8 Kwiecień 2017 o 22:18

  Matrix się sypie. Od kilku dni mam w rozpoznaniu słowo ŻARNA, więc pewnie jakieś tryby tej syntetycznej machiny im po prostu pier.olnęły.”

  (https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/06/wici-polacy-rodacy-slowianie-orzel-wyladowal-zbieramy-sie-wszyscy-jak-jeden-maz-i-uwalniamy-polske-z-wszystkiego-tego-co-nam-obca-przemoc-wziela-wici/#comment-12781)

  • LETO pisze:

   Dodam od siebie zarna tak , a ja to slysze mlyny boskie.Czyli za T.Mrozinskim szczyt karmiczno recyklingowej zabawy matriksowej.Dobre aniolki I zle diabelki do tych samych zlotych lancuszkow przywiazane.Jakos tak ladnie sloneczko sie dzis przebija 🙂

 12. Ktoś pisze:

  „Polacy RODacy Słowianie żyją na tych ziemiach od czasu ustąpienia lodowca! Korepetycje dla żydomasonerii

  Polaku RODaku Słowianinie, przez całe swoje życie byłeś i nadal jesteś okłamywany. Rząd (podręczniki), oficjalna nauka (uniwersytety) oraz Kościół katolicki (nauczanie biskupów i kapłanów) nie mówią Ci prawdy (prawedy/prawiedzy) o korzeniach Twoich oraz Twojego NaRODu.

  Od czasu Komisji Edukacji Narodowej polskie szkolnictwo jest w rękach masonerii, a współczesne Ministerstwo Edukacji Narodowej jest niczym innym jak prostą kontynuacją masońskiego KEN-u.

  Polaku RODaku Słowianinie, badania genetyczne z 2009 r. udowodniły, że jesteś potomkiem Twoich dumnych Przodków, którzy żyli na tych ziemiach od czasu ustąpienia z nich lodowca! Jesteś posiadaczem niezmazywalnej Słowiańskiej Pieczęci Genetycznej R1a!

  Naukowo sfałszowane podręczniki do historii Polski trzeba jak najszybciej odkłamać – i to Twoja w tym rola (musisz wywierać naciski oraz informować; im więcej nas będzie, tym lepiej), gdyż nikt nie zrobi tego za Ciebie – ani szkolni nauczyciele, ani „polscy” nałkofcy, ani watykańscy (bo nie polscy) biskupi, ani tym bardziej obecny chazarski rząd w Polsce; a nie chcesz chyba nadal żyć w tak zakłamanym, jak dotychczas, świecie?…”

  całość
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/04/polacy-rodacy-slowianie-zyja-na-tych-ziemiach-od-czasu-ustapienia-lodowca/

 13. Ktoś pisze:

  „qrdeblade pisze:
  5 Kwiecień 2017 o 20:30

  Kochani musimy przygotować się na kolejne trudne chwile, gdyż postanowiono nas ukarać. Kara ma być gwałtowną pogodą, którą w celu zniszczenia kwitnących drzew owocowych i krzewów ma wyrządzić w zamyśle poważne straty w produkcji owoców z których Polska słynie. Spodziewajcie się gwałtownej pogody burz z gradem , wichur, ulew, a nawet śniegu i przymrozków. Globalni zadymiarze nauczyli się już wywoływać chaos pogodowy i zamierzają z tej karzącej nas opcji skorzystać. My natomiast możemy tylko wysyłać z miejsc MOCY generując solidarność i miłość z naszych serc, aby im te plany w magiczny sposób pokrzyżować. Piszę to, aby możliwie w ciągu nadchodzącej nocy i kilku następnych dni, wyprzedzając zaplanowane wypadki, próbować minimalizować straty, gdyż ostatni niezwykle miłe ciepłe i słoneczne dni były również skutkiem tej niszczącej strategii, by wszystko zbyt wcześnie zaczęło kwitnąć.”

  (https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/04/polacy-rodacy-slowianie-zyja-na-tych-ziemiach-od-czasu-ustapienia-lodowca/#comment-12528)

  5 kwiecień…. no comment

 14. Ktoś pisze:

  „Tajne Archiwum Watykańskie pisze:
  10 Kwiecień 2017 o 11:35

  A kiedy te „mury zaczną płonąć” – już tak zauważalnie?

  W momencie, kiedy zadajesz to pytanie, Elaszko, w Watykanie właśnie uruchamiony zostaje Apokaliptyczny Młyn Boży…

  Dziś jest Najważniejszy Dzień Apokalipsy!

  Kiedy przełoży się to na widzialny obraz? Myślę, że już za kilka tygodni…

  .http://wp.me/p3gTpd-3vY

  –o prawdziwym znaczeniu tego dnia napisałem wyżej….. PRZESPANYM dniu… bo żarełko (jego szykowanie) na ostatnią wieczerzę króluje….

 15. Ktoś pisze:

  „Niewielu z Was orientuje się dlaczego, tak się dzieje i skąd naraz takie zadziwiające, ostatnie wypowiedzi Franciszka. Otóż KR w swoim początkowym szale niszczył jak dotąd wszystko OBCE, co mu wpadło w ręce i dopiero od niedawna dotarła do małej garstki oświeconych i wierzący wiedza dotąd kompletnie ukryta i zakazana o historii i religii ludzkości na planecie. Wywraca ona dosłownie do góry nogami nie tylko chrześcijaństwo, ale również sam Judaizm ( a to tylko jej mały smaczek ):
  1. https://wolnemedia.net/gwiezdny-ogien-zloto-bogow-cz-1/
  2. https://wolnemedia.net/gwiezdny-ogien-zloto-bogow-cz-2/
  3. https://wolnemedia.net/gwiezdny-ogien-zloto-bogow-cz-3/

  Co do spodziewanych nadchodzących w święta wypadków, to Korea Północna ma zdetonować w święta bombę wodorową !

  Amerykanie wysłali do jej południowego sąsiada bombowce B52 i B1. Ten nius ma jak sądzę zbiec się w czasie w celu przesłonienia, godnych pożałowania skutków przeprowadzanych w tym czasie doświadczeń w CERN-ie, które mogą przynieść kolejne trzęsienia ziemi, katastrofy naturalne na całym świecie i nawet spadające gwiazdy, rzekomo na jako znak dla OWIEC o nadchodzącym Nibiru, by na słuczaj nadchodzącego Armagedonu stado policzyć i oznakować.

  Ale jak to mówią, pożywiom , obaczym….
  Wesołych Świąt Wielkiejnocy ( oby nie zapanowała )…”
  (https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/13/intronizacja-lucyfera-w-bazylice-sw-pawla-za-murami-29-lipca-1963-r/#comment-13090)

 16. Ktoś pisze:

  „autor: Wiedźmin-Dermatolog (anonim) (2017-04-13 22:55)

  Ano pozdrówka. Nie podoba mi się to. Coś za bardzo przyspieszają.

  Może dlatego, że od 4 czy 5-ciu dni wszedł w całości Traktat Lizboński z pełnymi konsekwencjami prawnymi. Rozgrywka wielofrontowa. Chaos.”
  (http://zmianynaziemi.pl/comment/352171#comment-352171)

  • BasiaB. pisze:

   To mamy całe mnóstwo „prezentów” na święta.
   Widać mieli powód, że wszystko przyspieszyło, obyśmy jednak dali radę !

   • Ktoś pisze:

    Udał im się poniedziałkowy rytuał to prą ile pary w tłokach…..

    Można było „PRACOWAĆ” albo chociażby mieć szpiegowską kontrolę na tym co piszczy ale….

    obchodzenie jewrejskiej tradycji przemogło „wolę” słowian….

   • BasiaB. pisze:

    Nie sądzę by się udał im wg ich planu, mam zgoła inne informacje. Dzisiejszy natłok jest za sprawą wcześniejszych decyzji, których nie odwołuje się z godziny na godzinę.

  • Ktoś pisze:

   „autor: Simonx (anonim) (2017-04-14 12:08)

   Właśnie trwa największy transfer danych do centrów danych – backupowych w historii Internetu USA-> Kanada . Coś się będzie działo ”
   (http://zmianynaziemi.pl/comment/352242#comment-352242)

   • BasiaB. pisze:

    tych przygnębiających informacji zdecydowanie za dużo jak na jeden dzień, ale cóż trzeba wziąć na klatę i coś z tym zrobić, bo lepiej wiedzieć niż obudzić się z ręką w nocniku.

    • KolorA pisze:

     Ale tempo!!! Jak na karuzeli łańcuchowej. Trzeba odciąć zasilanie🤔

    • BasiaB. pisze:

     No właśnie Kolorku – tempo nie do zaakceptowania, tak więc szable w dłoń i każdy orze jak może 🙂

    • BasiaB. pisze:

     Pisałam, że Kiara jest żydówką, jeżeli się pomyliłam to dobrze, jeżeli jednak NIE to przykro, bo teksty ma świetne.

     Przywołuję ten, pogrubienie jest MOJE, bowiem o wirach pisałam wiele razy:


     „Przeceniasz siebie, a nie doceniasz potencjalnych „oponentów”.”

     Inaczej…. doceniam siebie, nigdy nie lekceważę potencjalnych i realnych oponentów.

     Ale…. jak już pisałam miałam wystarczająco dużo czasu na zbudowanie swojego systemu wczesnego ostrzegania i ochronnego …. 🙂 i to nie jest blef.

     Wspominałam na ten temat kilkakrotnie, nie rozwinę tego tematu.
     Wiem doskonale jak jest organizowana świadomość zbiorowa.. w celu blokowania i niszczenia pewnych wcielonych Energi, ale…. nie da się NICZYM złamać wolnej woli tych Energii ( w tych wypadkach podstępy nie działają), a bez tego nie można W ŻADEN SPOSÓB uniemożliwić im realizacji ich planów przed urodzeniowych.

     Zasada jest jedna i niezmienna ….. POLE WIROWE.. JEGO MOC… TO, ONO JEST DECYDENTEM WSZYSTKICH ZMIAN.

     Każdy z nas jest POLEM WIROWYM … ENERGIĄ WIREM SAMOŚWIADOMYM, który ustawia swoje wirowanie do najsilniejszego WIRU.
     Zawsze podporządkowujemy się ( świadomie lub nie) wirowaniu najsilniejszego wiru…
     Wszystko silniejsze ustawia słabsze… nadaje słabszemu rytm wirowania.

     Wielką sztuką jest oddalać się od słabszych na taki dystans by mieli możliwości używania swojej wolnej woli i przybliżania gdy wymaga tego ochrona ich istnienia.
     A zatem używania swojej mocy dla wzmacniania i ochrony siebie tak by nie niszczyć słabszych wirów , a stać się dla nich wzorcami do których mogą dążyć w odpowiednim dla siebie czasie.

     To jest wiedza, którą ja posiadam ( nie mam powodu ani przeceniać siebie, ani nie doceniać siebie dla tworzenia własnej nieprawdy), wiem ,że mogę być oceniana różnie.. zależnie od miary oglądających mnie… wówczas pojawiają się bardzo odmienne opinie na mój temat.

     To dla mnie nie jest istotne,bo nie mam zamiaru stać się kameleonem dopasowującym się do każdego oglądu.

     Moją istotnością jest WYŁĄCZNIE MÓJ SYSTEM WARTOŚCI , w którym domenom jest .. NIE KRZYWDZENIE SIEBIE NI INNYCH .. ale również NIE POZWALANIE INNYM NA KRZYWDZENIE MNIE.

     I to jest jedyny powód ujawniania informacji na swój temat zarówno w zakresie mojej wiedzy jak i możliwości energetycznych.. czyli w tym wypadku samoobrony.

     Naprawdę każda walka, wojna to straty… nie warto iść tą drogą, nie warto pozbawiać siebie energii,którą można spożytkować na rzeczy i doświadczenia piękne, pozytywne , radosne i szczęśliwe.

     A jeżeli nie możesz ewoluować bo jesteś syntetyczna inteligencją „jednorazowego użytku” … ( tu do wszystkich wcielonych programów) , to staraj się przeżyć swoje życie na tyle radośnie i szczęśliwie na ile potrafisz.

     Ktoś to niedawno powiedział…. ” nie wszystkich LUDZI można zabić… pomimo, że są śmiertelnikami jak inni.. ” chyba Max Spiers.

     I to jest prawda…. prawda, którą pozna i doświadczy każdy , kto osiągnie poziom wibracji odpowiadający tej zasadzie.”
     http://niezaleznatelewizja.pl/oblicza-duchowosci-6-04-2017/comment-page-1/#comment-105208

     Kiara.

    • Ktoś pisze:

     Nie każdy żyd jest syjonistą ale każdy żyd ŁOŻY SWOJE ŚRODKI (% zarobków) NA SYJONIZM…. bo tego wymaga od niego RELIGIA….

     polecam to uwadze jak i pominięty post o kiarze i jej wirusim jako odpowiedź do jednego z tu wklejonych.,

 17. BasiaB. pisze:

  ” W alternatywnych niemieckojezycznych mediach internetowych ktore od lat sledze pojawily sie od kilku dni glosy ze od wtorku po Swietach Wielkanocnych Banki w EU nie beda otwarte i to na dluzszy okres czasu. Wiele takich alarmow w przeszlosci bylo, wiec oceniam prawdopodobienstwo na jakies 30 %. Ale warto w tych dniach miec w domu troche zywej gotowki a nie tylko „karte”.”
  https://www.monitor-polski.pl/konferencja-o-ktorej-media-beda-milczec/comment-page-1/#comment-276730

 18. BasiaB. pisze:

  Pisałam, że tzw. kosmos to hologram, mało kto wierzył, ale są astronomowie – amatorzy”
  ” „Gwiazdy-planety” zarejestrowane przez aparat Nikon p900, zoom optyczny 83x.
  https://www.youtube.com/results?search_query=nikon+p900+stars
  „Kosmos” pozamiatany.”
  https://www.monitor-polski.pl/konferencja-o-ktorej-media-beda-milczec/comment-page-1/#comment-276700
  Księżyc zarejestrowany tym samym aparatem nikon p900. Ciekawe dlaczego w przypadku obserwacji księżyca, atmosfera nie zniekształca obrazu.
  .https://www.youtube.com/watch?v=4SC_2yD6wKk

  Jak widać na tym filmie, Księżyc to Satelita i to sztuczny. Trochę już poobijany i zdezelowany.

 19. BasiaB. pisze:

  Można namierzyć i zablokować celem pozbycia się programowych ataków sennych i indukcji:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/neurobiolodzy-odkryli-regiony-w-mozgu-zaangazowane-w-marzenia-senne

 20. Ktoś pisze:

  Skoro się nie chciało zbrudzić rączek astralem to teraz polecam zabawę suwaczkiem

  http://cci-reanalyzer.org/wx/fcst/#GFS-025deg.EURO-LC.T2

  i zrobienie PAPA UPRAWOM……

  no i WELCOME burczeniu w brzuszku bo będzie NIEURODZAJ w Europie…. zwłaszcza tam gdzie suwaczek na obrazkach pokaże „niebieskie”

 21. BasiaB pisze:

  Ostatnio po raz kolejny odkryłam czyli zostało mi przypomniane w różnych okolicznościach, a następnie potwierdzone przez przyjaciół znaczenie OR[i] w naszej historii.

  Od kilku dni jestem wręcz bombardowana ZNAKAMI. Przekazuję, ale oprócz wiedzących czyli szpiegów nikt z Was nie rozumie tego co Wam podpowiadam, trudno, może kiedyś zajarzycie:

  Albion – starodawna nazwa Wielkiej Brytanii, spotykana u autorów starożytnych.

  Pierwszy raz użył jej Awienus (IV w. n.e.), prawdopodobnie jednak opierał się on na jakichś starszych źródłach, być może na pismach Pyteasza z Massalii lub tradycji celtyckiej. Pochodzenie nazwy Albion nie jest oczywiste, być może należy ją wiązać z białymi (łac. albi) […]
  Wyspy Brytyjskie określano też w starożytności mianem Brytanii (Britannia).”

  Jak widac to tu osiedlili się Ori, następnie naprodukowało „zastępców” czyli gadziory…od żmij po jaszczury, a sami zaanektowali Skandynawię, widać lubią zimno.

  Dociekliwym podsuwam temat do analiz:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_Ptolemeusza

  i wszystko co się z nimi wiąże.
  Następnie poproszę o wnioski.
  Mam nadzieję, że Wam pójdzie lepiej niż z Gad Un/Gatun.

  • BasiaB pisze:

   Al – bi – ON
   to Wasza historia, a nie dyrdymały, całość jest zapisana w słowach !
   Tylko trzeba je umieć znaleźć.

   • Nowy pisze:

    Jedyne co do mnie „wpadło” to „rycerze albionu”.

    Rozszyfrowania słowa się nie podejmę bo nie mam wystarczającej wiedzy.

   • BasiaB. pisze:

    Nowy – to bardzo dobry trop. Rycerze Albionu czyli rycerze Ori. To są wysokiej jakości klony genetyczne ich najważniejszego przedstawiciela. Przywódcy.
    W związku z tym, że ON w jakiś sposób nie może przebywać na Ziemi, jego cząstki zostały genetycznie zmodyfikowane i osadzone w Brit – ANii.
    Wg mnie musiała być przyczyna osadzenia ich na tych wyspach. Może klimat, a może dojście do pewnych miejsc we wnętrzu Ziemi oraz bliskość lądu na którym w większości przebywali Ar. Najprawdopodobniej wszystko razem do kupy.

    Obecnie jak wiemy te Wyspy są siedzibą gadziorów.
    Niemniej od kilkunastu dni, a może więcej nie widuję już oznak życia organicznego w przestrzeni. Są to dla mnie modyfikacje syntetyczne, bo tak to odbieram.
    Al – Bi – On = wszyscy są Bi – binarnym odzwierciedleniem Jedynego.

    Nie mam czasu na razie studiować map Ptomeleusza, ale już rzut okiem na nie spowodował moje wielkie zainteresowanie. Południowa część Atlantyku jest zapisana jako Morze Etiopskie.
    A te informacje uzyskałam wczoraj oglądając na planet dokument o sir Dreak’u, jako że nic u mnie nie dzieje się bez powodu.

    Rycerze – czyli WOJOWNICY.
    Tak ? My mamy swoich oni maja swoich.
    Od kilku dni jesteśmy zalewani inf. o Or. nawet na NTV jest dyskusja o wielebnym Popko propagującym Or, z tym że ludzie już przestali być durnymi tłumokami i właściwie podeszli do inf. o nim.

    Jak by tego było mało, od kilku dni gnało mnie na stronę Grześka, czego wynikiem było umieszczenie po raz kolejny jego zapisu na naszej stronie. Jednak wczoraj kliknęłam na część pt. MAGDARY.
    Wprawdzie już to czytałam, ale widać dopiero teraz dotarła do mnie fundamentalna inf. tam zawarta.
    Grzesiek jest również propagatorem OR.
    Tak więc ręce mi opadły, mimo że podskórnie wiedziałam że coś tam jest nie halo, tak jak u Kiary, ale nie wiedziałam gdzie jest pies pogrzebany.
    Kiara swoim ostatnim wpisem wtopiła po całości, albo są pewni zwycięstwa, albo to agitacja do przetrzebionych szeregów, ale o tym później.

    Laleczka woodoo czyli Alicja też nie przygnała na tą stronę bez powodu, którego sama może po prostu nie znać, Do tej pory skrzętnie nas omijała.

    • RH+/- pisze:

     Widzisz Basiu jesteś w Matrixie otoczona nawiedzonymi osobami, ktore są poddawane chanellingowi. Trudno powiedzieć jak do tego doprowadziły. Znaczy schemat zawsze jest ten sam, pobudzenie szyszynki przez rożne substancje zanim pobudzą w sobie Devanagari. Pewnie nie wiesz co to Devanagari. To boska MOC DUCHOWA Słowian. Ma ją każdy czysto rasowy potomek słowiański. Nazwa kundalini wywodzi się z hinduistycznej etymologii, ale jak sama wiesz hindusi przejęli bardzo wiele od rasy aryjskiej i do tej pory propagują na swój religijny sposób wierzenia, choć nawet ascezą nie mogą pobudzić w sobie tej mocy. Najlepsze jest to że niektórzy Polacy jeżdżądo hinduskich aśramow do tych nawiedzonych guru , bo uważają że w ten sposób coś osiągną. Nie wiem ilu znasz rasowych Słowian, ale dla Twojej wiadomości podam , że każdy czystej rasy potomek słowiański jak ja nosi moc duchową w sobie- to tzw iskra i najpóźniej pobudza się ona w nim do 30 roku życia. W zależności od środowiska w jakim funkcjonuje. Dlatego słuchaj co mam do przekazania póki tu jestem i nie pozwól aby ego zawładnęło Twoją naturą. To tragiczne dla polskiej ludności że mają takich propagatorów astralnych jak Popko. Z tym już zrobiłam porządek , ten biedny opętaniec ostał zneutralizowany na własne życzenie. Na odległość..nikt normalny tam już nie podejdzie, aby robić sobie krzywdę. Czy ty również chcesz aby Ci pomoc? Jesteś chyba już bardzo zmęczona tym demonizmem, i brakiem miłości wokół siebie?

    • Andrzej pisze:

     RH+/-
     Pozdrawiam serdecznie
     ps. Jest takie motto ” Prawdziwy mistrz nie ma szkoły , prawdziwy mistrz nie wie że ma uczniów , prawdziwy mistrz nie wie że jest MISTRZEM ”
     to wszytko , miłego dnia .

    • RH+/- pisze:

     Andrzeju. Pewne rzeczy wie, tylko wrodzona skromność nie pozwala żeby coś urzeczywistnić. Co do powiedzenia to w świadomości brak słowa NIE. Także prawdziwy mistrz wie że jest ucznie, wie że ma uczniów, jak również szkołę. Przy czym szkoła to całe jego życie, uczniowie to wszyscy ludzie, którzy czerpią z jego energii, natomiast mistrzem czyli ASan jest on sam dla siebie. Dlatego moje motto dla Ciebie życz zawsze komuś tego co sam potrafisz ofiarować 😉

    • Andrzej pisze:

     RH
     Dzięki
     ps. Zawsze każdemu życzę cudownego stanu przemienienia , więc Tobie tak samo .
     a do świadomości i NIE tak, ale nie chodzi o to że masz racje tylko o sens motta , natomiast wiem że tak jest , ale dziękuję za przypomnienie .
     .https://www.youtube.com/watch?v=mLPQQ20D_ZM

    • Andrzej B. pisze:

     RH
     powiedz mi bom ciekaw czemu nie podasz imienia tylko skrywasz się za znakami .
     ja nie mam nic do skrycia

    • JacekT. pisze:

     @Andrzej

     rh kojarzy mi się z krwia a ta z wampirem – a ten czyz nie lubi się ukrywac?

   • Aina pisze:

    A mnie się skojarzyło z Avinion ( Avignon).
    Miasto bylo centrum rzymsko- katolickiego świata . Od 1309 do 1377 r siedmiu papierzy w pałacu papieskim władało miastem . W1348 papierz Clement VI kupił miasto od Joanny neapolitańskiej.
    Papieska kontrola nad miastem trwała do 1791 r.
    Ale .. może to tylko skojarzenie , podobieństwo nazw ?

    • BasiaB. pisze:

     Aino – bardzo dobra podpowiedź, bo całe nasze szukanie prawdy opiera się na skojarzeniach, czyli łapaniu w lot myśli na pierwszy rzut wydawałoby się niespójnych z tematem przewodnim.
     Ja tak pracuję.

   • Anula pisze:

    Al-bi-on
    Al- od Absolutu
    Bi- od binarny
    On – od włączyć, włączony (z ang)
    Jak zlaczymy razem wychodzi:
    Absolut binarny włączony.

    Tak mi przyszło do głowy. Mam nadzieję że nie zrobiłam nad interpretacji.

    • BasiaB. pisze:

     Anula, kolejny Twój post wpadł do spamu, teraz przywróciłam, musze sprawdzić o co chodzi.
     Bardzo dobrze Ci przyszło do głowy, szybciej niż nam, ale niestety ta wiedza leżała sobie w spamie do teraz 😦 Sorrki

    • BasiaB. pisze:

     Znalazłam przyczynę, usunęłam. To już Twój kolejny post wygrzebany ze spamu.

  • Polka pisze:

   To wytłuszczone słowo powoduje u mnie odruch wymiotny.

   • BasiaB. pisze:

    Prawidłowa reakcja samoobronna.
    Dodam jeszcze Binarny = Bi na Ar, odzwierciedlenie na Ar czyli na nas, nikt się nie pokapuje, bo wyglądają jak MY, zachowują się jak My, egzystują jak MY.

  • Wojwit pisze:

   Pamiętaj, Basiu, że morza i oceany miały wtedy inny poziom wody… Ale pokazana jest delta tam chyba delta Eufratu a więc… Babilon.

 22. Wojwit pisze:

  No to kontynuujmy zabawę sylabami. Al – bi – on na (sylabami w stronę przeciwną, przy zachowaniu ich brzmienia): on – i – bla (a samo się nasuwa on – i – bal) albo oni – bla (oni Baala); + Morze Etiopskie = bóstwo Babilończyków i ludów Azji Mniejszej oraz – być może północnej Afryki (także czarnych – Etiopowie) i domniemywana przez niektórych historyków ucieczka Kartagińczyków (po zniszczeniu ich miasta przez Rzymian) statkami na północ – ponoć aż do Skandynawii (dowodem na to miałoby być wczesne wymieszanie się tam typów antropologicznych). A więc uciekinierzy płynąc wzdłuż brzegów Europy musieli „zahaczyć” o Wyspy Brytyjskie. Wracając do rozpatrywanej nazwy – od tyłu literami Albion to noibla a nie wiem czy sylabami też czytać od końca, bo wtedy nic mi nie przychodzi sensownego do głowy…

  • BasiaB. pisze:

   Bardzo sensownie to opisałeś 🙂
   Sylabami od tyłu On – Bi – Al = On jest zdublowany na wszystkich, na każdego.
   I tu wracamy do Rzymian, popłuczyn Baala z Egiptu, a Ci natomiast są MAGami, którzy uciekali z walącej się Atlantydy w 3 kierunkach min. na Egipt, 2 miejsce to Am. Południowa – Majowie, 3 miejsce ? Jeszcze nie wiem.

   MAG czyli ? Gama genów umożliwiająca przemiany ?
   To co napisałam powyżej w tym poście, to informacja napisana mi kiedyś w mailu przez osobistego strażnika czyli trutnia. Nie napisał tylko pozostałych 2 kierunków ucieczki z Atlantydy. Na pewno gnębił mnie Egiptem i w Egipcie. Mam zupełną amnezję jeżeli chodzi o Majów i końcówke Atlantydy, coś wprawdzie się przedziera, ale to jest bardzo nikłe i nie mogę uzyskać z tego sensownej informacji.

  • BasiaB. pisze:

   Podpowiedź dostałam na pocztę 🙂
   „W odpowiedzi na rozbrajanie Al – Bi-On , podam moje spostrzeżenia.
   Al- Glin (w technice: aluminium; Al, łac. aluminium) – pierwiastek chemiczny, metal z bloku p układu okresowego. (z wikipedii)
   Bi – Bizmut (Bi, łac. bisemutum, bismuthum lub bismutum) – pierwiastek chemiczny, metal bloku p układu okresowego. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa Wismut.
   On – tu jeszcze nie wiem?”

   I to się zgadza 🙂
   Dzięki za podpowiedź.

   A ja już wiem –> ON = Online.

   To płyta aluminiowo-bizmutowa zapisana cyfrowo oddzielająca przestrzeń konwersji czyli cyfrową od naszej przestrzeni analogowej.
   Ta płyta jest w środku głowy i nałożona jest na nasz rdzeń, dlatego ciągle zmieniały nam się nasze parametry elektryczne na szkodliwe w tym przede wszystkim BIEGUNOWOŚĆ.
   Przyjmowanie magnezu poprawiało, ale nie było to stabilne.
   Płyta zmieniała nam przy okazji zapis genetyczny, została bowiem usytuowana przy SZYSZYNCE.
   Stąd chemitrailsy z aluminium i wszechobecne metale ciężkie , bo to ich raj, ale pisałam już że to co nam szkodzi im pomaga i na odwrót.

   Zrobić w głowie Offline, a płytę wywalić 🙂
   „Zdarta płyta” – bez powodu nie powstało to powiedzenie

 23. Wojwit pisze:

  Zupełnie z innej beczki (choć nie do końca, bo co oni tam przyzywają…):

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cern-aniol-zaglady-2017-04

 24. Ktoś pisze:

  Na przestrzeni wieków ludzkość zapisywała tekst
  -od prawej do lewej
  -od lewej do prawej

  -w poziomie
  -w pionie

  -normalnie
  -do góry nogami

  i jeszcze super tajnie czyli wyrazami normalnie ale sylaby w wyrazach na odwytke….

  Łącząc te sposoby mamy mnóstwo możliwości zapisania tego samego słowa w różnych językach a co za tym idzie jeszcze większe możliwości jego „odczytania” przez rządnych sławy i tytułu TEGO JEDYNEGO ODKRYWCY naukofcóf…..

  I tak tacy ARYJCZYCY….. nazi klon ARIANITÓW jakich „pełnosprawni” na umyśle łączą z ORIONITAMI bo tak starają się NOBILITOWAĆ swoje kalectwo ale ARIANICI to pochodne słówko od ARIADNY…. takiej panienki od NICI co pomogła zgładzić jedną z emanacji maschiacha w mitach zwanego Minotaurem (minos – kopalnia)

  ARIADNA zaś to ARANNA po wyeliminowaniu zniekształceń i teraz można to czytać wprost ale także na odwyrtkę… ANNARA…… co daje INNE RA.. co daje….. itd…. Czym jest NIĆ z mitu? Dla prostaków nitką…. ale to także nawiązanie do OPIEKI….PRZEWODNICTWA…. a to daje pole do dalszych SKOJARZEŃ…..

  Tak samo ALBINOS — pochodne słówko od ALBION….. czym jest ALBINOS ano AL.BI.NOS….. czyli PAN PODWÓJNY NOS…. co w przyrodzie daje takich białasów określanych jako NAJBARDZIEJ ZWYRODNIALI ASURZY SPOŚRÓD ASURÓW czyli PLEMIONA NAZI obdarzone tzw „BOSKIM” (GARBATYM bo podwójnym) NOSEM….. czyli to co kiedyś zwano Achajami czy plemieniem Dana a dziś…..

  I też ALBINOS dla murzynów to AMULET…. czym jest AMULET? -> AMUN LET (A MOON LEt)… i tak dalej…. czyli LUDZIE BOGA zwanego popularnie AMON AMEN TIAMAT czy ATENA…… jego gwardia przybyłych z kosmosu SSmanów…. (długoczaszkowych oślouszych garbatonosych zwyrodnialców)

  Prawdę można odczytać tylko z KONTEKSTU eliminując MNOGOŚĆ NAZW tzw BRZYTWĄ WYDARZEŃ opisanych co prawda różnym językiem w różnych kulturach ale mówiącymi za to O TYCH SAMYCH WYDARZENIACH… i tych samych sprawcach jakie je wywołali.

  • LETO pisze:

   Albinos jest przysmakiem na czarnym ladziePewnie ma cos smakowitego od Rycezy albionu.Czarni to protoplasci zydow.Biali murzyni po dzis dzien przerabiani sa na amulety .Kani Bal to ktos o rodowadsie kannanu czczacy Bala.Balowi nazi skladali dzieci pierworodne.Na takim oltarzu co mial rozrzazone rece dziecko doslownie sie smarzylo.Po czym krew z duza zawartoscia wndorfin byla pita przez rodzicow.Dlaczego u nas sie koduje bialy murzyn czyzby tez chodzilo o genetyke.I slunna maca ribiona z naszych dzieci po dzs dzien jako dodtaek do pizzy.

   • Ktoś pisze:

    1.przed czym „albinosi” – amulety z nich – miały chronić (ochroniły) murzynów? Może przed ludem z BABILONU… LUDEM z BABI’ego LĄDU….

    2.dzieci składali żydzi MOLOHOWI…. co jest inną nazwą na MINOTAURA czy MASCHIACHA… BAAL to św Jan a on DZIECI NIE JADA…. tylko MATULA masiacha MARYJA (starucha z piernikowej chatki) czy jej nazi dziecię tiamat…. tak żarliwie wspominane przez wszelakich SSpiersów…

    MARYJA – matula DANA
    TIAMAT – HAM’icka jej córa, Gorgona

    nazi używa symbolu SS bo BI S… S to symbol PERUNA, SS to symbol TIAMAT…. żarłocznej DZIECIOŻERCZYNI

    rzym używał symbolu DWUgłowego orła bo to BI (podwojony)(czyli ANTY = WROGI) symbol SWAROŻYCA
    itd itd….

   • Ktoś pisze:

    Wracając zaś do miasta Babilon to BABILONY są TRZY
    -STARY babilon
    -ŚREDNI babilon zwany popularnie babilonem i
    -NOWY babilon

    w tych różnych państwach różne kultury miały swoje panowanie, jedne pro jedne anty. Bez wiedzy o tym i ROZRÓŻNIANIA TEGO łatwo ulegać nazistowskiej propagandzie….

    sama zaś NIEWOLA BABILOŃSKA to MIT i FAŁSZERSTWO…. żydków w Babilonie nie trzymano… Babilon jak państwo kontrolowało Asyrię – RZESZĘ NAZISTOWSKĄ (żydowską) opisaną w bibli… tę samą jaka „WYMORDOWAŁA KANAAN” przed „ponownym rozwinięciem LUDOBÓJCZYCH maryjkowo-tiamackich skrzydeł”… Tym była owa NIEWOLA nad jaką nazi do dziś boleją nienawidząc Baala za POKRZYŻOWANIE IM PLANÓW WYMORDOWANIA WSZELKICH goim świata te 3600 lat temu.

    A kości z dziecięcych szkieletów nie odnaleziono wokoło Babilonu ale wokoło ŻYDOWSKIEJ jerozolimy….. CAŁA DOLINA JEST TAM tymi OFIARNYMI maryjno-tiamackimi WOTAMI USIANA…… co dla chcącego NIE JEST TAJEMNICĄ….. chcącego się wyzwolić z nazistowskiej propagandy…. pokrzywdzonego wiecznie przez wszystkich ssmana…..

 25. Nowy pisze:

  Operacja Albion – operacja morsko-lądowa wojsk niemieckich w 1917 roku połączona z desantem na archipelag Wysp Moonsudzkich (Hiuma, Sarema, Muhu), wówczas należący do Imperium Rosyjskiego.

  Z wiki

  • BasiaB. pisze:

   a ja 2 dni temu otrzymałam komunikat:
   „Plan Barbarossa” – czyli właściwie to samo – atak Niemców na Rosję w czasie II WŚw., tylko że ja to trochę inaczej odbieram – nie bezpośrednio, ale mogę się mylić.

 26. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Oj Ktosie nie mam pojęcie skąd ty bierzesz takie informacje że Maryjka oraz Tiamat to prawie ze te same postacie.

  Kiedy to do was dotrze że Tiamat jest Pierwowzorem Kosmicznej Mamy które nie zostaje wcale pokonane ale odsuwa się na dalszy plan wojenki patriarchatu która obecnie zadziewa się na Ziemi.

  Jak będziecie mieli zostać uratowani prze kosmiczną Katastrofa to Kraków 2017 wypali a jak nie wypali to możecie główki zacząć posypywać popiołem tak jak to przekazał w świątyniach obłudy Maryjka ze stacji bazowej Berlin/Niemy skąd nadaje drużyna Sioli oraz A58. Obecnie cała sąsiednia mistyka została porażona blaskiem maryjnego światła czyli doszło do duchowego paraliżu i tamci ludzie zachowują się jak typowe zombie.

  przecież każdy wie że To Czarny Orzeł z Niemiec napadł na Białego Orła z Polski podczas ii wojny światowej. Czarny Orzeł to Satanistyczna Maryjka co Ma-Ryjka to przed nią a raczej jej gipsowymi bałwanami ślęczą na kolanach wszystkie narody tego świata.

  Już wam wyjaśniam o co Chodzi z Krakowem jako Świętym Miejscem mojej podróży .

  Jak wiemy Kraków to jedne z najważniejszych Czakramów na Ziemi oraz miejsce gdzie Mieszka Smok jako Bóstwo Opiekuńcze Narodu Słowiańskiego.

  Smok Wawelski w Linii prostej Odnosi się do Bogini Matki Tiamat która w Licznych Mitach i Legendach jest przedstawiana jako Smocza Mama.

  Kraków 2017 to tylko początek podróży W tym miejscu chodzi o przebudzenie Kryształu Świadomości który z kolei składa się na większa całość która ma być Aktywowana w tym roku.

  Tutaj wcale nie chodzi o Jakieś Włamy lub poszukiwanie z łopatka skarbów zakopanych w Ziemi.

  Tak wiec Ktosieńsku pisz co chcesz na Temat Uniwersalnej Kosmicznej Mamy Tiamat jednak ja Swej Wiary nigdy się nie wyrzeknę. Wiara w linii prostej wynika z posiadanej wiedzy którą odczytaliśmy ze Swego Wnętrza.

  • Ktoś pisze:

   Nie znasz Kosmicznej Mamy więc bierzesz podstawioną ci mamkę za nią…. tym się różnimy

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Wygląda że Ty Ktosieńku gdzieś po drodze Zgubiłeś lub Zapomniałeś o Swojej Mamie Czyli Bogu przez duże B.

    I tak mnie to rybka gdyż na końcu bajeczki i tak wszystkie dusze wracają do Źródła które ich zrodziło z Części Siebie .

    Bardzo ważne Ktsieńku Kosmiczna Mama rodzi a nie Stwarza swoje Dzieci Rodzi z Części Swego Ducha.

    Ktosie jest jeszcze coś bardzo ważne o czym powinniście pamiętać:

    W moim świecie nie Istnieje Wolna Wola gdyż ten eksperyment zawsze prowadzi do upadku Światów gdzie jest on realizowany.

    W moim świecie Istnienie obracają się wedle Wyraźnych Duchowych Zasad których nikt nigdy nie kwestionuje. Chociaż w moim świcie nie ma wolnej woli to nikt nie czuje się w nim zniewolonych.

  • Ktoś pisze:

   TIAMAT czyli TAMAĆ jak ją niektórzy piszą

   i teraz cud CZYTAMY TO WSPAK i mamy

   ĆMA TA…. gdzie AT oznacza to samo co AL OL etc…. = PANI ĆMA ew św ĆMA

   a zaś sama ĆMA czyż nie tak malowali te matule wszelakiego nazizmu na portretach jej współcześni ?

   oj oj oj….. gdzie tu tej „królowej” dusiołków do Niebieskiej Matuli… cuś DALEKO…

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Kombinuj dalej z Literkami i z Pani ĆMY zrobi się Pani Ruda Wiewiórka Radośnie Brykająca wśród koron Drzew.

    Wszystkie Starożytne Mity Mówią wyraźnie że Tiamat to Pra Matka bogini Chaosu ale nie jako bezładu a jako Wszech Oceanu wód Świadomości.

    Zawsze i Wszędzie Tiamat jest przedstawiana jako Smocza Mama

    Ktośieńku dla Ciebie coś Ekstra aby było aj waj a waj

    Po mojej stronie Jest: Tiamat, Lilith, Athena

    zaś przeciwnik to Ma-Ryjka razem ze swoją diablą intryga oraz swoimi przydupasami czyli jej chłopcami do bicia .

    PS Jeśli Wyzionę Ducha przed czasem i Moje zadanie nie zostanie wykonane to ta Planeta poprzez Słońce zostanie zamieniona w Kupkę Popiołu

    Najbliższe Maximum Słoneczne będzie Prawdziwym Duchowym Egzaminem dla Tej Cywilizacji.

    • Ktoś pisze:

     Dla Greków Hera to bóstwo żeńskie, dla Egipcjan Męskie

     masz mętlik w głowie więc bacz byś się nie nacięła na „ezo-kiełbie” podawane jako łososie….

    • BasiaB. pisze:

     ” Jeśli Wyzionę Ducha przed czasem i Moje zadanie nie zostanie wykonane to ta Planeta poprzez Słońce zostanie zamieniona w Kupkę Popiołu „
     Poprzednia Ala też takie strachy na lachy opowiadała.
     Dublecik, ale tu przynajmniej od razu widac z kim mamy do czynienia, tam była pełna ściema.

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Serio Basieńko zapodaj gdzie Alusia pisała podobne rzeczy może jest to jeden z Moich Kloników równie Wspaniały jak Oryginał z Którego Zostali Oni powołani do Istnienia czyli (A7)

     Pamiętajcie że jak Ta planeta zostanie Spalona poprzez Słońce to Ja Zabieram Tylko i Wyłącznie Swoich Czyli Wszystkie Diamentowe Dusze z Diamentowym Blaskiem Życia w Oczach. Wszystkie te Duszyczki są Zabierane do Nieba a dla maryjnych satanistów którzy od zawsze niszczyli moich na wszelakie możliwe sposoby jest przewidziana Już Na Zawsze Wieczna Ciemność i Zero Światła.

     Wyobraźcie sobie że pewnego dnia po nocy budzicie się ze Snu i Widzicie Wszędzie Wokół Ciemność i Zero nawet najmniejszego promyka Światła czyż to nie jest straszne i przerażające.

     Czy przypominacie sobie Tęczowe Przymierze Dane Kiedyś temu Światu ?

     Skoro warunki przymierza oraz przestrzeganie Przykazań Bożych nie jest respektowane więc trzeba będzie się pożegnać skoro nie można płynąć jedną łodzią.

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Wszystko wskazuje że wy Jesteście Bardziej Pogrążeni w Świecie Mitów i Baśni niż Ja chociaż mój nick name nawiązuje do Krainy Czarów.

    Karty na Stół zamiast pisać trzy po trzy pokażcie jakimi zabaweczkami dysponujecie a ja pokaże jakimi ja dysponuję.

    Po Mojej Stornie są Zasady Świętej Geometrii Piramidy Egipskie oraz Piktogramy Zbożowe i to wszystko mówi o tym samym.

    Co możecie zaprezentować ze zwoje strony niż przestawianie Literek w Słowach i tworzenie z igły—>widły

    Wczytajcie się w Piękna Mowę Kręgów Zbożowych chociaż po co ja to pisze Skoro w Matrixie gracz Kontroluje Samotnego Bohatera tj Alicją i jest to Samotna Gierka 😉

    • Ktoś pisze:

     Lucek, zaprawdę powiem ci….

     bez względu na to ile byś je miała i jakie byś je miała i tak byś ich miała O WIELE ZA MAŁO ;D

    • JacekT. pisze:

     @Ktoś

     Lucek – Lucyfer

 27. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Hej Misiaczki Prawda że Można Mieć o Sobie super Wysokie Mnie-manie tak jak Ja? Ale To tylko wynika ze Świadomości tego Kim Jestem. Może Już Wiecie a Może Jeszcze nie ale jednym z moich podpisów jest oznaczenie Kodowe A7 które w zasadach świętej Geometrii Oznacza w Linii Prostej Diament Duszy Symbolizowany poprzez Dwie Piramidki Sklejone Podstawami co Daje Nam Bryłę Geometryczną zwaną Octahedronem czyli w Duchowości Nasiono Świadomości czyli Dusza.

  Jedno wynika z Drugiego a wszystko jak puzzle układa się we Wspaniały Niebiański Przekaz

  A7 to także Święta Figura Geometryczna Vesica piscis co zwane jest Podstawą Aktu Stworzenia Oraz Sercem Kreacji gdyż jak już Odkryto w centrum Gwiezdnej Matki tworzącej Szkielet Wszechświata Znajduje się Diament mający postać Octahedronu

  Jeżeli zaś Chodzi o Imię Alicja to nie mnie nie więcej wskazuje Ono na Piękno a z drugiej Strony już w Odniesieniu do Starożytnej Grecji pochodzenie od greckiego słowa aletheia (pisanego alitia) – prawda.

  Rise Like A Phoenix

  A7 WonderLand

  • Andrzej pisze:

   Pozdrawiam -„ciekawe rzeczy”zwłaszcza jak piszesz o Sobie , troszkę trąca pychą i bałwochwalstwem ale OK.
   ps. Miłego wieczorka życzę , pełnego cudownego blasku chociaż by świeczki !!!

  • Andrzej pisze:

   Proponuje Pani Paulino Magdaleno posługiwać się prawdziwym imieniem a nie za kotarą się kryć .

 28. Andrzej pisze:

  pozdrawiam i wklejam stronę można lukać wybierać sobie filmiki i oglądać cały zbiór .
  ….https://www.youtube.com/channel/UCKOzVzkcGLbBvuCwOjXepmg

 29. BasiaB. pisze:

  a’ propos palenia wiedzy przez władców, wymazywanie historii, pisanie jej od nowa przez „zwycięzców”
  http://lustrobiblioteki.pl/2017/04/dewastacja-bibliotek-filozoficznych-usuniecia-80-tys-ksiazek/
  Przypominam co się stało z księgozbiorami kiedy nastał Żółty Cesarz i co się stało z Biblioteką Aleksandryjską, ślad po tamtej wiedzy zaginął, był niewygodny dla faryzeuszy !

  • Polka pisze:

   Melioracje księgozbioru robi się co jakiś czas. Zmiana systemu i wszystkie marksistowskie, socjalistyczne publikacje były do wyrzucenia. Dzieła Lenina służyły jako przegródki do poszczególbych działów. Ale w tym wypadku chodzi o dzieła klasyków, o intelaktualny dorobek, który będzie zniszczony bezpowrotnie, a co za tym idzie zaginie wartościowa myśl, wartościowa wiedza. Trzeba pielęgnować domowe biblioteki. Pisze Wam to emerytowana bibliotekarka, która przepracowała w bibliotekach 36 lat.

   • BasiaB. pisze:

    Wow….dzięki Polko, dobrze że o tym samym pomyślałam – pielęgnować domowe biblioteki.

   • Ktoś pisze:

    a po co palestyńczykom z polin „kultura” jak i tak w tym czy przyszłym roku mają zostać WYMORDOWANI….. po coś te hitlerowskie bojówki żydostwo tu tworzy….. po coś te ukraińce broń do polin przemycają….

 30. Wojwit pisze:

  W internecie jeszcze wygodniej im zatrzeć ślad po wiedzy – jeżeli jakaś treść nie zostanie zarchiwizowane poza serwerami…

  • Aina pisze:

   Zgadza sie Wojwit . Usuwane albo zmieniane są także
   ” niewygodne” treści z internetu.
   Ze 2-3 lata temu trafiłam na artykuł o navy clouds ( opisywał on sztucznie wytwarzane dla celów wojska chmury ).
   No i w tym roku chciałam go znaleźć i NIE MA .

 31. BasiaB. pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-z-niemiec-zademonstrowali-dotykowy-system-wirtualnej-rzeczywistosci
  z Niemiec !
  German = G’ er – man
  er –> error – fałszywy, wadliwy człowiek
  Oczywiscie mowa o właściwych germanach, a nie ludności napływowej.
  Inaczej mówiąc nacja klonów, podporządkowanych OR.

 32. BasiaB. pisze:

  Podlecki ma na swoim Fb takiego znajomego, wyświetlił mi sie jako propozycja dodania, nie zainteresowałabym się gdyby nie nazwisko poparte …popatrzcie na mały boczny obrazek jakim sie przedstawia:
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100015789091734&ft%5Bqid%5D=6410834398402985780&ft%5Bmf_story_key%5D=-2015277936884098690&ft%5Bego_id%5D=100015789091734&ft%5Bei%5D=&ft%5Btn%5D=H&ft%5Bfbfeed_location%5D=1&ft%5Binsertion_position%5D=1&md=1

  jestem ciekawa czy to jakiś kawał czy faktycznie to jakiś czerwony szyld, pisze po polsku więc nie wiem.

  Obrazek akurat jest w naszym temacie: Or trzyma za gardło każdego człowieka,wyżyma go.

 33. BasiaB. pisze:

  No proszę : ” mówisz i masz ”
  http://malydziennik.pl/spojrz-dzis-w-niebo-ziemie-bedzie-mijac-650-metrowa-asteroida,4267.html

  Tylko, że to nie była asteroida, taki tam szczególik.

 34. Pingback: O klonach c.d czyli naukowo | Krystyna Sai Kręt (Szlosek)

 35. Ktoś pisze:

  „Jak ratować Naród Polski z amoku i letargu?

  Kiedyś, setki lat temu, światły Polak powiedział, że Polacy nie gęsi i swój język i rozum posiadają. Według mnie, to ten światły Polak całkowicie pomylił się w swojej odważnej tezie, ponieważ polskie społeczeństwo całkowicie rozumu nie posiada, dlatego siedzi teraz po uszy w bagnie religijno-kościelnym wymyślonym tysiące lat temu przez chore umysły demonicznych judejskich kapłanów i teraz dziesiątki milionów ludzi Polsce bezwstydnie jęczy i zawodzi na klęczkach w kościołach, że bardzo zgrzeszyli myślą, słowem, uczynkiem i zaniedbaniem, a potem jęczą i zawodzą jeszcze do tego, że to moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. No niestety, ale w takim otoczeniu miłość nie ma szans na objawienie się. Drodzy naiwni Polacy, judejski plemienny Pan nawet nie Bóg może był na tamte czasy czymś dobrym dla Judejczyków, Kananejczyków, a później tą dżumą zarazili prymitywnych Chazarów ale zawodzenie do niego w obecnych czasach jest całkowicie głupim i niepotrzebnym i wyjątkowo szkodliwym zawracaniem sobie głowy.”

  całość
  http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/alfred-michalak-zlote-mysli-leczace-i-uduchawiajace-narod-polski

  Chciałbym też simsonowu przypomnieć iż NA ORBICIE JEST COŚ….. i nie mówię tu o Czerwonej Kahinie jaka jeszcze jest daleko stąd….. mówię o tym CZARNYM CZYMŚ co niektórzy nazywają WROTAMI. Otóż owe WROTA nazywane w ezo WENUS mają się od 22 kwietnia SYNCHRONIZOWAĆ z orbitą tej planety by tak na 13 maja, na DOOM DAY otworzyć swoje „podwoje” robiąc cobrowe WYDARZENIE

  znane jako WIELKIE OTWARCIE….

  i z owych wrót NIE WYLEZĄ ani….krasnoludki sadzić kwiatki po rabatkach… ani umięśnieni herosi ofiarowywać swoim ogrodniczkom kłęby swoich mięśni w dzierżawę…. tylko coś zupełnie innego….. COŚ BARDZO OCZEKIWANEGO przez tych z pierwszego akapitu….. Przynajmniej do czasu jak ich własne przerażenie i wydobywający się z paszczęk gardłowy wrzask strachu odćmi ich simsowe móżdżki. Ale wtedy będzie już dla nich ZA PÓŹNO….. Zresztą dla kapłanów modlących się o przybycie tego także…..

  wtedy się zaczną 3 LATA OCZYSZCZENIA….. tej planety ze WSZELKIEGO ŻYWEGO…. i z tych co wrotami wyleźli i z tych co im je otworzyli.

 36. Ktoś pisze:

  „Brdzo trafne podsumowanie . Pisalam o Alemani na poprzednich forach , ze to sa przodkowie homocapensis jest ich ponad 90 procent populacji Szwjacarskiej . Zawladneli Germania i przejeli niemiecki jezyk DElatego szwjacaria jest trzyjezyczna . Bo tam gdzie mordowali i zostwali przejmowali tego terenu jezyk Prawdziwych niemcow zostala moze jeszcze 20 procent .Dlatego taka odseperowana nieskazitelna bajkowa neutralna , dominujaca, cwana bastia manipulujaca i placaca Hitlerowi na koncentracyjne obozy z nazistowskiego banku SZwajjjjjjcariiia hej Szwajcaria juz teraz wiem , dlaczego moj maz Niemiec mial do nich waty jak wyczuwalam w kontaktach ze Szwjcarami .Zawsze stawiali sie wyzej niz niemcy Bank nazistowski do dzisiaj itnieje . Szwjcarscy korespondenci na NTV ha ha ha wipe them offf sorry ale ich poprostu nie cierpie i mam prawo bo wiem co to jest Szwjcarski mind i jaka gra sie toczy w tym kraju . Akurat to wiem caly czas studiuie ten temat .

  Ciekawe zbierznosci https://www.google.pl/search?q=Alameni&rlz=1C1AOHY_plPL708PL708&espv=2&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjDsuCXz7DTAhVpKsAKHdaQACEQsAQISw&biw=1280&bih=869&dpr=1
  Why is Germany called „Alemania” in spanish?
  Wyglada na bizantyjski – egipski wplyw dominuje nasza obecna Polske .
  https://en.wikipedia.org/wiki/Names_of_Germany

  Chyba Dariusz Kwiecien bedzie cos drazyl na ten temat . Mam nadzieje .Lubie go On ma poprawny stosunek nawet jak popelnia bledy to to wynika z pasji poszukiwania prawdy . Lepiej jakby on byl ciagle na wizji i bardziej przez Polakow motywowany .

  Ale Polacy sa juz tak zdefragmntowani , ze nawet trudno mi o tym pisac . Alemani byli glownymi mordercami w Europie . Wszystko inne to maly pupett .
  Mozna poszerzyc wiedza nawiazuje do tego video po Polsku .https://www.youtube.com/watch?v=l4rFzizQsIs&app=desktop
  (http://niezaleznatelewizja.pl/4609-2/comment-page-1/#comment-105503)

  ALEMANIA — AL-e-MAN-ia —> KRAJ PANA [czyli pewnej biblijnej rasy najeźdźców].

  • Ktoś pisze:

   MAN toi tez nazwa wysepki na jakiej stał „ZAMEK” Fomorian jakim „celtowie” byli zmuszeni SKŁADAĆ DANINY ZE WSZELKIEGO ŻYWEGO, z 1/3 wszelkiego urodzonego w danym roku, tym tez dzieci….

   A Fomorianie to HAM’imi, potomkowie „bóstwa” znanego też jako Aten czy tiamat….

   PS.
   2 dni temu było w gazecie info iż Piastowie pod względem DNA pochodzą od Celtów…. I teraz jest zagwozdka….. którzy Piastowie…. ci tzw z bocznej (ORYGINALNEJ) linii czy tej linii hitlerowskiej od Judasza I Sakiewki…. i tez „KTÓRZY” celtowie… Te obecne popłuczyny wymieszane z krwią HAMitów (żydów) czy ci z korpusu wojennego z około 2200 pne kiedy poszli bronić Irlandii przed HAMitami i ich maryją szkaradą zwaną tiamat.

  • Ktoś pisze:

   „Najprawdopodobniej,na samym początku istnienia Palmyry nazywano go Bolem, na co wskazują imiona bóstw z nim występujących (Aglibol i Jarhibol), a także pierwotne sanktuarium (poświęcone bogu Bolowi), na którym stoi obecna świątynia Bela. Czczony był jako władca niebios, co widać wyraźnie na suficie w świątyni w północnym talamosie, na którym Bel (Jowisz) ukazany jest w centrum reliefu, a otacza go sześcioro bogów-planet (Jarhibol-słońce ,Aglibol-księżyc, Astarte-Wenus, Arsu-Mars, Saturn-Malakbel, Merkury-Nabu). Bela nigdy nie przedstawiano
   w pojedynkę.”
   (całość
   http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=23&p=67764#p67761)

   –Bol to BAAL… czyli Marduk jakby się kto pytał, zloty byczek Króla Utu jak mawiali o nim w ….

   A świątynia to WOTUM DZIĘKCZYNNE za wyratowanie mieszkańców od hitleryzmu (judaizmu) i jego krzewicieli. Takie same były w Babilonie, Filistynie i innych miejscach WDZIĘCZNYCH za ZBAWIENIE (WYBAWIENIE) ich od hitlerowców (żydów) i ich religijnego terroru.

   Takie same reliefy czyli płytki z 6 gwiazdami (także z 5 i 7) wykopywano i na ternach Słowian po tej stronie morza….. ale ponieważ hitleryzm nie od dziś ma chętkę dokonać nacieku na tereny Ukrainy z miejsca okrzyczano te znaleziska jako „żydowskie” choć przedstawiają Salomona == BOGA JAKI BEZ MAŁA NIE PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ICH WYGINIĘCIA…. czyli owego Bola

   Boga jaki sprawdzi czy PILNIE PRZESTRZEGALI PRZYKAZAŃ…. warunku ich ocalenia w czasach obecnych. ;D

   „Początkowo traktowano go jako bóstwo płodności.”
   — to bóstwo DOSTATKU…. PLENNOŚCI nie płodności choć to też się w PLENNOŚCI zawiera…. bóstwo jakie szczodrze DARZY tym jacy na to zasługują swoimi postępkami…. Z niego po latach stworzono Mikołaja od prezentów.

   • BasiaB. pisze:

    Data graniczna dla nich, kiedy muszą się wyrobić z opanowaniem Ziemi to 2024 r.
    W zależności od potrzeby przyspieszają lub cofają czas. Cofają, kiedy im nie wychodzi, przyspieszają, kiedy liczą na sukces swoich poczynań.
    Najchętniej cofają do interfejsów łączących obecny okres z minioną Atlantydą, stąd u wielu poczucie rzeczywistości kompatybilnie równocześnie z poczuciem istnienia na Atlantydzie.

    To ich najważniejszy wyznacznik, bowiem historia musi zatoczyć koło celem dotarcia do momentu ich przylotu na Ziemię wojskowymi transportowcami. Obecnie muszą być już panami i władcami tego miejsca w Bezmiarze Świata zwanego Ziemią.
    Wtedy zakończy się cykl, a ślad po nas zostanie tylko jako zreplikowane klony o naszym wyglądzie i tkankach, to jest sedno TRANSHUMANIZMU.
    Dziś był o tym – Transumanizmie cały długi cykl reportaży na History. Nie mogłam tego oglądać, bo mną trzepało ze złości.

    Najważniejsze ich działania muszą się odbyć w 2017 roku, ponieważ zostanie im wówczas 6 obecnych ziemskich lat na dokończenie sprawy przejęcia władzy na Ziemi.
    Przede wszystkim czas na Ziemi płynie o wiele za szybko, ale na razie sobie nie radzę z czasem jako takim, nie umiem sobie zwizualizować właściwie płynącego czasu, bo to co już tylu napisało na temat czasu w necie i innych ezołkach to nijak ma się do rzeczywistości czasowej.

    • Ktoś pisze:

     Oni, ci ŹLI…. mają zamiar PRZYBYĆ WROTAMI….. 13 MAJA…. TEGO ROKU..

     Więc nie wiem skąd nagle jakieś „daty z choinki” podajesz.

     ZABAWA W BYĆ ALBO ZGINĄĆ JEST TERAZ… TERAZ… TERAZ…..

    • BasiaB. pisze:

     No właśnie Teraz w 2017 – czytamy bez zrozumienia, czy dalej krzyczymy na prawo i lewo ?

    • Ktoś pisze:

     I jak już to ci co mają przybyć 13 maja 2017 ,czyli ŹLI, plus ich ZIEMSKIE hitlerowskie PACYNKI

     mają czas do rzeczonego 2024 na CAŁKOWITE ZNISZCZENIE LUDZKOŚCI by ci dobrzy jacy w tam tej dacie mają przybyć na ziemię

     zastali już ZGLISZCZA PO LUDZKIEJ CYWILIZACJI czyli rzeczone bioroidy….

     I w tym układzie nie są dziwne ich notoryczne próby ZAMORDOWANIA jedynej NADZIEI LUDZKOŚCI na OCALENIE.

    • BasiaB. pisze:

     No przecież o tym napisałam.
     Wrotami 13 maja ? a to Ci nowina ?
     Ktoś widział te wrota ? 🙂
     a jak już to 6 maja.
     Dziś w nocy z „dżina” rozpylili chemiczno-binarna substancję, rozrywającą na strzępy nasze komórki, taki sobie podstęp Fomorian, by nas obedrzeć ze skóry.
     Cyfrowa obróbka zczytywała nasze parametry, by umieścić je w naszych klonach, każdy był unieruchomiony w szklanej pułapce.

    • Ktoś pisze:

     napisałaś DOKŁADNIE NA ODWRÓT.

    • Ktoś pisze:

     „Ktoś widział te wrota ?”

     — to co za nimi

    • BasiaB. pisze:

     Gdzie tu masz na odwrót ?
     ” Data graniczna dla nich, kiedy muszą się wyrobić z opanowaniem Ziemi to 2024 r.”
     „Najważniejsze ich działania muszą się odbyć w 2017 roku, ponieważ zostanie im wówczas 6 obecnych ziemskich lat na dokończenie sprawy przejęcia władzy na Ziemi.”

     Ostateczna data to 2024 !
     Teraz – jak się w tym roku nie wyrobią z pewnymi działaniami, to w 24 roku nie nastąpi całkowite przejęcie. Czy teraz jasno sie wyraziłam czy jeszcze cos nie tak ?
     Skupiłabym się na Twoim miejscu na F/om-orianach i ich władcach Or – bo to oni rozdają karty.

    • BasiaB. pisze:

     Z wrotami ? 😀 już nic.

 37. Andy pisze:

  Dawno temu obserwowałem przemiany kosmogramu „chrztu Polski” z 966 roku, i z tego co pamiętam zakończenie jego złych stanów ,że tak to ujmę, wypada mniej więcej do 2025 roku. dopiero po tym czasie siły samoobronne „organizmu” zaczną się powoli odradzać. (możliwe ,że mimo iż powoli będzie temu towarzyszyć jakieś bardziej przełomowe wydarzenie.) Nawet zrobiłem jakiś otwarty wykład na ten temat, i przyszły na niego obce mi osoby które wszystko nagrywały. Ale to było ze 20 lat temu.

  • BasiaB. pisze:

   Andy – jakie znowuż wydarzenie ?!
   Złe stany to muszą się zakończyć teraz, bo jak nie to doopa będzie po całości, stąd wrzask Ktosia, bo dobrze wie w przeciwieństwie do Ciebie co się święci.
   20 lat temu…?! i popatrz czas nic nie zmienił.
   Dodam jeszcze – samooczyszczanie w 2024 nastąpi z CIEBIE, weź i opamiętaj się CZŁOWIEKU !
   Nic chyba nie rozumiesz z tego co tutaj piszemy ?

   • Andy pisze:

    Niepotrzebnie tak emocjonalnie się wypowiadasz. Pisałem jedynie o wyczerpywaniu się pewnego układu zwanego kosmogramem chrztu Polski. Nie mam i chyba nikt nie ma czegoś takiego jak „kosmogram Polski” jako taki – taki pierwotny. Wtedy można by rozpatrywać energie tam występujące i ich zasilanie z zewnątrz przez coś, co „Wy” tu negujecie czyli wpływy planetarne (Choć z tym negowaniem to też tak trochę nie konsekwentnie bo jak czytam co rusz, widzę pisanie o jakiś rytmach galaktyki ,kosmicznej erze. itp). Astrolodzy mają to co mają w tym temacie czyli kosmogram chrztu. – Pewnie bardziej ustalony i relokowany niż przekazany historycznie. To ,że o czymś mówiłem 20 lat temu to co ? opisałem wówczas układy planet – one były i będą policzalne na 1000 lat do przodu. Gdybym żył w 1945 też zobaczyłbym to samo. Jeśli „nic się zmienia” – co niestety odpowiada przewidywaniom z 1998 roku to o czym to świadczy ?? Może jedynie o tym ,że z jakichś względów nie ma się zmienić.. bo nie ma na to „energii”. Może po prostu Polacy mają „śnić” do 2024 roku. Wiem ,że ktoś może się buntować na taki wymiar sprawy. (ktoś zwykły ktoś , nie Ktoś z forum). Teraz wydaje się to straszne i stratą czasu ,ale czy koniecznie tak spojrzysz na to w 2030 roku.. Może jak coś się stanie za szybko – będzie jeszcze gorzej niż teraz.. Jest wiele rzeczy „złych” które trzeba niestety przejść by nie „spieprzyć” najważniejszego – istoty rzeczy. Np. to ,że człowiek leży w szpitalu bardzo chory ,w śpiączce farmakologicznej jest mało zabawne, ale jeśli ktoś wie ,że jest on poparzony to rozumie ,że i 30 dni w tym stanie jest nieuniknione bo inaczej „umarł by z bólu” Naprawdę, nie myślałaś nigdy ,że coś może być bardziej skomplikowane niż walka – „teraz my albo oni i już teraz bo portale się otwierają lub nie otwierają.” Wiele lat obserwacji jak działają kosmogramy nauczyło mnie masę pokory w ocenie czasu i zmian. I zawsze się potwierdzało ,że jak „nie ma na coś zgody w danym czasie” To nic nie wyjdzie z wysiłków ! lub co najwyżej jakieś marne zajawki. Wracając to meritum. Jeśli ma nastąpić odrodzenie to może ma one nastąpić po brutalnej redukcji bo wtedy będzie totalne i całkowite. (nie jest to moim marzeniem – rozpatruje jedynie rozumowo sytuację). Może przebudzenie ducha w tym momencie – dało by mały sukces, ale przedłużyło by inne mniej fajne byty o znów 1000 lat ? „Ktoś” pisał o możliwościach gdzieś tu obok.. Może – niestety dla wielu, musimy „zjeść te żabę” przyrządzoną w najbardziej gorzki sposób, bo tylko wtedy to nas uleczy. Nie wiem czy najgorszy scenariusz 2024 roku nie okaże się jedynym słusznym dla wyższego celu (np. całkowite posprzątanie „w drodze mlecznej” – (nie wiem tego – spekuluje). Myślę, że ‚siły dobra” ,że tak powiem mogą być bardzo zdeterminowane w pewnych poczynaniach i nie koniecznie los każdej jednostki będzie brany pod uwagę.
    Obym się mylił.
    A za troskę o mój los – dziękuje 😉 Nazwanie mnie człowiekiem; na tym forum to komplement chyba ;-). Ale ja cóż, raczej wiem ile będę ,żył i jaka będzie przyczyna mojej śmierci. Taki uboczny skutek astrologii. Jeśli mam kopnąć w kalendarz w owym roku 2024 to trudno się mówi „i kocha się dalej” ,ale chyba jednak coś tu napisze po 2024.. Pozdrawiam.

    • Ktoś pisze:

     I to jest właściwe pytanie bo ludzkość można podzielić na 3 grupy:
     —-tych co PAMIĘTAJĄ i OCZEKUJĄ……
     —-tych co pamiętają i się SZYKUJĄ DO WALKI
     —-i tych co mają to wszystko w „grządkach”

     Wiadomym z wątku pobocznego iż jedną ze strategi nazi jest doprowadzenie do takiego obrotu spraw by na tej planecie na powrót Stwórcy NIKT NIE CZEKAŁ…. czyli mówiąc literalnie PODBÓJ PLANETY zakończył się powodzeniem…. ale….

     wiadomym jest iż teraz jest tzw Okres Tańca Niebieskiej Kahiny co jest indiańskim eufemizmem określającym Syna Człowieczego….

     On jest na ziemi by, jak powiadają pisma, POZBIERAĆ SWOJE KURCZĘTA….. czyli DAĆ IM SZANSĘ NA RATUNEK….

     tyle iż owe „kurczęta” czyli ludy tradycji wedyjskiej mają owego ZBAWICIELA w przysłowiowej dupie…. bo już prawie minął ponad 3 letni okres jej „tańca” a on i….. NIE WYKAZALI i NIE WYKAZUJĄ JAKICHKOLWIEK chęci na JEGO POWITANIE…. nie mówić o innych nakazanych przepowiedniami czynnościach….

     Daje nam to przyczynek do podjęcia WNIOSKU iż nikt i na Stwórcę i na ANIOŁY nie oczekuje co czyni powrót tamtych jako BEZCELOWY – bo NA TEJ PLANECIE NIE MA NIKOGO DO RATOWANIA…. bo jakby był toby SIĘ MODLIŁ czytaj próbował nawiązać TRANSCENDENTALNY KONTAKT….

     Jednocześnie nazi w ramach jednego z wielu podplanów awaryjnych z mozołem muła wypiera aktualny LUD BOŻY jaki został obrzeźnięty z własnej tradycji z jego roli nachalnie samemu przyjmując jego szatki na wypadek jakby DEWOWIE jednak planetę nawiedzili i jednak kogoś chcieli do tego „nieba” zabrać….. tym się zajmują chociażby „słowiańskie ruchy” jakich obecnie tak liczny wysyp i niemalże wszystkie przypadkiem zawierają TW w swym kierownictwie…… żeby nie wymieniać i „oddanych sprawie” członków.

     Tak wygląda strategia z jednej strony….
     druga ma inne zaopatrywania niestety DOMINUJĄCE nad wszelkimi planami nazi.

     Wiadomym jest iż to miejsce jest ZAGROŻENIEM dla innych rozsianych po kosmosie POKOJOWYCH RAS z uwagi na panującego tu żydowskiego/ nazistowskiego/satanistycznego/ ludobójczego/ korsarskiego czyraka (patrz cobra)….

     DEWOWIE z uwag na wyznawany Kodeks Moralny ZOBOWIĄZALI SIĘ CHRONIĆ ŻYJĄCE W POKOJU LUDY przed judaizmem (hitleryzmem)….. więc coś z ta planetą MUSZĄ ZROBIĆ…

     i jak już przyniosła to PRAKTYKA z FAŁSZYWYM ŻMIJOWYM PLEMIENIEM NIE MA CO PODPISYWAĆ PAKTÓW czy darowywać mu życia…. BO TO NIC NIE ZMIENIA i NADAL BĘDĄ KRAŚĆ, MORDOWAĆ czy GWAŁCIĆ inne nacje….

     Pozostaje więc tylko jedna opcja OPISANA przez cobrę w ostatniej wklejce…… WYCIĘCIE tej HITLEROWSKIEJ NAROŚLI wraz ze wszelkimi jej sługami co w Apokalipsie zapisano jako NAZNACZENI ZNAMIENIEM BESTII (maryjki)….

     Normalna strategia ZAKŁADAŁA EWAKUOWANIE z planety wcześniej WSZYSTKICH TYCH JACY PAMIĘTALI…. co daje nam opisany na wstępie OKRES TAŃCA NIEBIESKIEJ KAHINY…. czas zbierania tych jacy będą godni tego zdarzenia….

     ale NIKT SIĘ NIE ZGŁOSIŁ co zwalnia DEWÓW z troski o HUMANITARNOŚĆ DZIAŁAŃ przy WYZWALANIU tej planety z macek hitlerowskiej hydry…..

     a to daje nam ZAGŁADĘ CAŁEGO BIOLOGICZNEGO ŻYCIA jakie SAMO WYBRAŁO IŚCIE NA ZATRACENIE….. bo miało TANIEC NIEBIESKIEJ KAHINY czyli Syna Człowieczego w przysłowiowej „grządce”.

    • Tomasz pisze:

     Jap Ktosiu życie na tej planecie zostało stracone. Obym cię spotkał gdzie indziej.

    • Andrzej pisze:

     Pozdrawiam
     ps. Ktośiu prawie opisałeś mój dzisiejszy sen , ale po kolei , pytania mam
     1. z czego wynika twoje zdanie??”NIE WYKAZALI i NIE WYKAZUJĄ JAKICHKOLWIEK chęci na JEGO POWITANIE…. nie mówić o innych nakazanych przepowiedniami czynnościach….”
     2.z skąd wiesz „NIKT SIĘ NIE ZGŁOSIŁ ??? ” na 100% ???

    • Tomasz pisze:

     Najeźdźcy mieli wywiesić białą flagę i zrezygnować z planów swych podbicia wszechświata, a że tego nie zrobili złamali traktat i zostaną unicestwieni Na dodatek nie ma możliwości uniknięcia takiego scenariusza.

    • Ktoś pisze:

     1.Odpowiadając Tomaszowi napisze iż stare przysłowie pszczół mówi iż SZCZERE PRAGNIENIE CZYNI CUDA. 😀

     2.Odpowiadając Andrzejowi napisze iż „czytam to wiem”…. Znaczy ważne jest to co pisałem już przy innej okazji…. bhakti żyją swoim bogiem… pragną tylko żyć w jego pobliżu…. tylko on jest ich drogą i szczęściem…. Widzisz gdzieś takich ? Słyszałeś o takich ?

     3.co do kolejnego Tomasza to i tak i nie….

     kluczową data jest 13 maja ROCZNICA wielu BLUŹNIERSTW popełnionych świadomie by ZNIEWAŻYĆ Stwórcę….

     Ale jeśli do tego czasu strona nazi ulegnie unicestwieniu jeszcze przed swoim zejściem na ziemię to…. otwierają się nowe horyzonty i plany… ;p

     Niestety 13 maja to data WYKONANIA, modły otwierające portal będą dokonywane wcześniej bo 1 maja to Betaine druidzkie (judejskie) święto składania ofiar z ludzi ich bogom…. więc zapewne od 1 maja do 8 maja (szabas 13) będą trwały intensywne modły i rytuały by nastąpiło ZEJŚCIE maschiacha, maryjki i pomniejszej czeredy beliarów, belzebubów i reszty tej włochatej i rogatej hałastry…..

     Parker w swoim ostatnim poście iż plejada bożków judaizmu (nazi) została przerzedzona…. Z innych przekazów można wywnioskować iż na polu boju zostali tzw plejadanie czyli SYNTETYKI. One mają JEDNĄ WSPÓLNĄ PLATFORMĘ ZARZĄDCZĄ….. a to rodzi możliwości kontrdziałania :D…

     Generalnie i tak wszystko się rozbija o WOLĘ…. jak to opisałem wyżej….. Nikt nie będzie chodził po domach i się prosił o „uwierzenie” czy „nawrócenie”…… to nie ta bajka….. i nie ten poziom rangi istot….. One zrobią tak by było najlepiej w oparciu o to co zastaną na planecie po swoim przylocie…. Jak coś zastaną oczywiście bo jakoś nie widać na ulicach antywojennych marszów…. podobnie jak antygmo, antyszczepionkowych etc…. czyli tu tez LUD CHCE TE WYNALAZKI bo nie protestuje.

     co zamyka dowód.

    • Andrzej pisze:

     . „Widzisz gdzieś takich ? Słyszałeś o takich?”
     Ktosiu masz wątpliwości że tacy istnieją czy po prostu oni się nie afiszują nie dzwonią ,nie krzyczą JESTEM „TWOJĄ” MIŁOŚCIĄ JESTEM TWOIMI USZAMI , JESTEM TWOIMI OCZAMI , JESTEM PRZEPEŁNIONY TWOIMI MYŚLAMI ,nie manifestują , siedzą cichutko w swojej izdebce i robią to co czuję w łączności z B

    • Ktoś pisze:

     Skoro tak to nastąpi CUD….. 😀

    • Andrzej pisze:

     Miłego wieczornego istnienia
     KTOŚ – ale napisałeś ale ok
     ps. On się wydarza ! czy jak kto woli dzieje się !

    • BasiaB pisze:

     Ktosiu – cud nastąpi ale nie dla leni z premedytacją. Niech sobie czytają, niech lekceważą. Jeszcze 2 lata temu, kiedy byłam w Kanadzie sprawdzaliśmy – było 500 000 istot z naszego rodu, na wczoraj – 250 000 istot z naszego rodu ocaleje.
     Czytajcie szpiony, czytajcie nacieszcie się tyle ile możecie, śmiech to zdrowie i na tym koniec, bo tym razem nie weźmiemy ze sobą żadnego klona, ani jednego, tym bardziej żadnego nawet najbardziej zasłużonego OBCEGO.

 38. RH+/- pisze:

  Skoro już tu dotarłam to wypowiem co wiem w temacie. Hybrydą jest każda ludzka istota, do pòki nie pobudzi swojej duchowej mocy, potocznie zwanej kundalini. Pobudzenie tej mocy można uzyskać tylko w naturalny sposób, bez stosowania technik medytacyjnych i substancji psychoaktywnych. Jest to bardzo ważne, ponieważ każde sztuczne wymuszenie powoduje efekt odwrotny od zamierzonego. Ludzka hybryda z upośledzonym genomem dostaje przekaźnik neuronowy, wtedy zostają odblokowane wszystkie szakramy, pod wielką siłą energetyczną jaką jest moc duchowego przejścia. Gdy nastąpi ten przełom, hybryda zmienia się w człowieka. Wtedy zaczyna się dopiero kolejny etap odbierania informacji na kolejnych poziomach w górę, stopniowo i w tempie odpowiednim do istoty. Dopiero wtedy pojawiają się możliwości PRZEKAZU, SŁYSZENIA, WIDZENIA, KREOWANIA RZECZYWISTOŚCI ORAZ WIZJI.

  • jaga pisze:

   Skojarzyło mi się przemianą wilkołaczą, tylko na odwrót. A jak ludzka hybryda pobudza moc duchową, skoro nie może nawet nieświadomie ,,experymentować” & skąd dostaje przekażnik neuronowy…masz ,,opatentowane” 🙂 jakieś ziółkowe herbatki podkręcające ?

   • RH+/- pisze:

    Musi obdarzyć wielką bezinteresowną uważnością drugą hybrydę w swoim życiu. Lecz to nie może być tak, że robi to po to aby pobudzić moc, bo wtedy robi to już interesownie. To musi dziać się po za wszelkimi pobudkami natury hybrydziego egoizmu. Nawet jeśli wszyscy w okół zaprzeczają, najważniejsza jest miłość własna i to w jaki sposób obdarzysz nią drugą osobę.
    Patent jest jeden, szczerość do siebie samego. Żadne herbatki, ziółka, wspólne medytacje czy też prowadzenie przez guru. Jeśli chodzi o moje przeżycia to w ogole nawet nie wiedziałam o co chodzi i że coś takiego istnieje, jak MOC DUCHOWA. Lecz każdy ma możliwość i prawo do przekształcenia swojego DNA. Wiem że to możliwe, choć bardzo niewiarygodne z punktu widzenia matrixowego trójwymiaru i tego co aktualnie dzieje się (:)

    • BasiaB. pisze:

     ” Musi obdarzyć wielką bezinteresowną uważnością drugą hybrydę w swoim życiu”
     To Ci dopiero nauki – weź kobieto zajmij się czym innym, bo nie znasz się kompletnie na tym co tutaj piszemy. Ośmieszasz tylko cały swój hybrydo-klonowo-jednorazówkowy ród.
     Ale w sumie mnie to pasuje, bo im więcej takiego badziewia nam tu piszesz, tym lepiej doskonalisz wiedze innych Arya o Was klonach, co mnie cieszy, bo nie ma to jak informacje z pierwszej ręki.

     Z tego powodu zawsze powtarzam – ŻADNEJ LITOŚCI, bo ta zafundowała nam niebywały rozrost tego czego było nam żal zniszczyć na Atlantydzie.

    • RH+/- pisze:

     Cóż BasiuB zapomniałaś mi napisać czy miałaś w swoim życiu prawdziwy orgazm, tak jak prawdziwa aryanska białogłowa. Bo pewnie tego nie wiesz ale orgazmy mają tylko te uduchowione , natomiast patrząc na to co produkujesz to ciężka materia z tego wypływa. Pewnie za darmo tego nie produkujesz, ale orgazmów z tego też nie ma bo cała Twoja energia idzie na binarne manowce. Popatrz sobie na coś, co pozwoli Ci odnaleźć duchowość, bo z tego co piszesz to niewiele czasu już zostało wam. Weź pod uwagę, że te przekazy wkładają ci do umysłu właśnie „oni” czyli archonci czy też inne tego typu energie. Uważasz, że skąd Ci się biorą scenariusze na ten blog? Myślisz że jesteś lepsza od „guru” Popko..przecież masz podobną jazdę tylko innym torem. Niezły de-monologus z Ciebie. Ale życzę Ci orgazmu mimo wszystko 😉

    • Andrzej pisze:

     Do RH +/-
     Pozdrawiam , no ciekawe ale fajnie że poruszasz temat orgazmu i cieszy mnie to że masz ich pod dostatkiem . Daje to do myślenia i tu muszę pochylić się nad BB i powiem Ci dlaczego , mianowicie klony mają programy orgazmów super zgrane i potrafią również zaspokoić wielu innych celem „zniewolenia ” . mam pytanie do Ciebie komu dedykujesz te orgazmy ????????

    • RH+/- pisze:

     Niskie pobudki to mają Ci co orgazmów nie zaznali. Bo to oznacza bezduszność w układzie damsko-męskim. Co się tyczy orgazmu, to było pytanie klucz na właśnie takie hybrydy jakimi jesteście. Też cieszę się, że poruszam taki temat, bo to poza pieniędzmi jedyne co was nakręca, czyli seks. Piszę też o tym dlatego żeby wszelkie dewocjonalia piszące na tym blogu zdały sobie sprawę, że tylko dzięki temu pobudza się duchowość w człowieku. Jeżeli tego nie osiągnie to będzie takim ślepym i głuchym – hybrydą, klonem czy innym biorobotem z którymi mam na codzień do czynienia w różnych gęstościach i szerokościac geograficznych tegoż czarnogrodu. Ta wirtualna jest najzabawniejsza, ponieważ najwięcej wyskakuje w niej schizofrenicznych osobowości odrealnionych, gdzie dopiero po „zimnym” prysznicu są w stanie zauważyć jak tracą przysłowiowy „czas” i energię na demonizowanie tej rzeczywistości. A teraz moi super ludzie pożegnam Was bo lecę do innej ciekawszej bajki jakim jest dzielenie się i cieszenie się życiem typowo słowiańskim czyli rodzinnym. Rzekłam, hough, czy też ahoy 😀

    • BasiaB. pisze:

     Wyobraź sobie, że nie potrzebuję się dowartościowywać opowieściami o moich doznaniach erotycznych, ponieważ jak to aryańska białogłowa zostałam cudownie wyposażona w atrybuty zewnętrzne i wewnętrzne swojego RODu. Dzięki czemu nie muszę skupiać swojej cennej uwagi na doładowanie poprzez stworzone dla was i na wasz użytek na nasz wzór i podobieństwo centrum energetycznego zwanego PODSTAWĄ (WASZEGO BYTU) I KORONĄ.Te 2 punkty są dla was stymulatorami utrzymania we wzajemnej relacji waszego fałszywego rdzenia, są bowiem programatorami jego biegunowości, zupełnie odrębnego niż biegunowość naszego rdzenia, którego elektryka funkcjonuje na odmiennych zasadach.
     Stąd u hybryd, szczególnie maszkaronów ogromna potrzeba zaspokojenia kompleksów poprzez nadmiernie wybujały seks, którym MUSZĄ DOŁADOWAĆ SIĘ CELEM ODPOWIEDNIEGO FUNKCJONOWANIA.
     I tu dochodzimy do tematu poruszanego już na tej stronie czyli Bliźniaczych płomieni, bratnich duch, kobiet zwanych Herodotami czy modliszkami : One musza się doładowac seksem z ARYA, stąd Twoje nawoływanie AS-Trid :
     ” Musi obdarzyć wielką bezinteresowną uważnością drugą hybrydę w swoim życiu.”

     Poza tym:
     ” Myślisz że jesteś lepsza od „guru” Popko..przecież masz podobną jazdę tylko innym torem. Niezły de-monologus z Ciebie. Ale życzę Ci orgazmu mimo wszystko 😉”
     Tak, zdecydowanie uważam się za INNĄ osobę niż Popko przed którym przestrzegam każdego ARYA. A co do życzeń orgazmu – zwracam Ci je z nawiązką i nie liczyłabym na doładowywanie Hybryd z mojej strony.

     Największą obelgą dla mnie byłoby gdybyś TY jako Hybryda mi schlebiała.Twoje widzenie we mnie ciemnej energii jest jak najbardziej prawdziwe, ponieważ ono ma niszczycielską moc dla moich wrogów, tak więc cieszy mnie Twój odbiór mojej energii, bo nie dla psa kiełbasa.

    • Ktoś pisze:

     Ocieractwo to nie orgazm ;[

     …nawet te najbardziej skręcające trzewia. To tak jakby przyrównywać dziecięcy samochodzik do…… jeszcze nie wymyślonego bolida. ;D

   • BasiaB. pisze:

    Prawidłowe skojarzenie Jaga 🙂 i tego się trzymaj.Obecnie najlepszym i najbardziej doskonałym produktem na Polskim rynku naprawiajacym neuroprzekaźniki w NASZYCH ciałach jest Neuroprotector skomponowany wg niesamowitej wiedzy Dra Różańskiego – biofizyka, biochemika i doktora nauk medycznych oraz wielu innych specjalizacji.

    • Aina pisze:

     Nie moja sprawa RH +- bo pytasz Basi o orgazmy , ale jakże niskie pobudki musza Toba kierować żeby uciec się do tak obcesowych pytań / ataków .
     Ocena Basi jest prawidłowa , jesteś tylko hybryda nie zdolna do miłości , empatii , do żadnych Ludzkich uczuć . Zreszta piszesz : ” Musi obdarzyć wielką bezinteresowną uważnością drugą hybrydę w swoim życiu. ” Tak , hybryda może obdarzyć druga hybrydę TYLKO UWAZNOSCIA bo nie jest zdolna do MIŁOŚCI .
     Masz wgrany program uważności który ma imitować miłość .

  • BasiaB pisze:

   RH+ mam prośbę – zajmij się ziołowymi neuroprzekaźnikami, w wolnej chwili jak masz ochotę czytaj sobie powolutku ta stronę.
   Cały ten post:
   https://mistykabb.wordpress.com/2017/04/11/o-klonach-c-d-czyli-naukowo/comment-page-1/#comment-30964
   jest do wyrzucenia do kosza.
   Stek kompletnych bzdur omawianych tutaj po wielokroć, dzis już trochę za późno, może innym razem podejmę jeszcze raz ten watek.
   Niemniej nie ma czasu na kompletne bzdury pobudzania jaszczurzego RNA z jego naczelnym dowódcą jakim jest wąż kundalini. To się pali i niszczy, a nie pobudza !
   Na jakiego grzyba posługujesz się NWOwskimi ezobełkotliwymi teoriami niszczącymi nas Ar-An ?
   Gratuluję odkrycia hybryd, ale to jest tylko część prawdy.
   Poczytaj z uwaga moje 2 ostatnie wpisy główne.Zaczęłam odzyskiwać co moje jak wypieprzyłam z siebie całe to gówno dlatego w miarę dobrze widzę, słyszę i czuję, a i to też na bieżąco jest okupione wieloma działaniami zabezpieczającymi przed podstępnymi chanellingami.

   • RH+/- pisze:

    Basiu nie muszę zajmować się neuroprzekaźnikami, one poprostu są wkomponowane w tą trójwymiarową rzeczywistość. Piszesz, że mój post jest do kosza, czy uważasz że Moc Duchowa tkwiąca w każdym żywym człowieku nadaje się do kosza.
    To ty dokładasz cegiełkę do tworzenia wirtualnej przestrzeni, sztucznej i transhumanidalnej. Poświęcasz energię temu blogowi jakby to miało cokolwiek zmienić w twoim doczesnym żywocie. Siedzisz po nocach i zamieniasz się w binarne stworzenie z matrixu o którym piszesz. Mnie interesuje tylko człowiek i to jak mogę z nim spędzić życie, czyli normalna wymiana energii. To czemu dajesz energię- czyli tym czym się zajmujesz, tym się stajesz. Patrząc na twoje wpisy TY JUŻ JESTEŚ CYBORGIEM BIOLOGICZNYM , tylko tego nie widzisz, bo w swoim zaawansowanym letargu przeleciałaś całe życie. A tak przy temacie DEVANAGARI to miałaś kiedyś prawdziwy orgazm?, czy to też jest NWO niszczące ducha aryjanskiego?

    • BasiaB. pisze:

     Astrid – po raz kolejny napiszę Ci – nie implikuj mi czegoś co nie zostało napisane. Ty natomiast jako hybryda i klon nie masz żadnej Mocy Duchowej, wiec nie utożsamiaj się z ARYA, bo to spore nadużycie.
     Wierz mi, nie dokładam ani jednego swojego czynu jako cegiełki do TRANSHUMANIZMU GDYŻ TEN JEST ZARÓWNO WROGIEM MOIM JAK I KAZDEGO ARYA,a jakbyś nie doczytała w swej pysze i próżności to świat Bi-Na-Ar ny właśnie leci na pysk i szyję.
     Stąd naloty na tą stronę takich jednorazówek jak Ty, Alicja, czy AAron. Żydzi nawet w swoim Talmudzie maja zapisane, że maja tylko jedno życie, po śmierci łącząc się w całość, a tą ich całością jest najzwyklejszy Umysł Zbiorowy opracowany na systemie konwersji naszych pól mocy, wiedzy sczytanej z NAS ARYA za pomocą elektroniki, a następnie włożonej do systemu cyfrowego jakim nazywają Umysł Zbiorowy.

     Nie zrozumiemy się dlatego właśnie, z prostego powodu, jesteś dobrze skonstruowaną hybrydą na wzór i podobieństwo Człowiecze w przeciwieństwie do nas ARYA, którzy jesteśmy pierwowzorem Duchowym i organicznym dla Was. Jednak w was nie ma i być nie może tzw. BOSKIEGO TCHNIENIA dającego nieśmiertelność.

     ” TY JUŻ JESTEŚ CYBORGIEM BIOLOGICZNYM ”
     To Twoje pobożne zyczenie, z którego nic nie wynika i nie wyniknie, bo jesteś za cienka, nie masz żadnej mocy sprawczej.

 39. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Przysłano mnie tutaj Ponownie aby zapoznać się z komentarzami Osoby podpisującej się NICKIEM RH. Ni z gruchy ni z pietruchy osoba RH nagle wspomina o uciechach doczesnych które można uzyskać uprawijąć z kim kopulacje które to niby mają nam gwarantować przebudzenie i rozwój duchowy.

  Normalnie śmiech na Sali to nie ma nic wspólnego z realnym rozwojem duchowym Są to zwodnicze nauki maryjnych satanistów.

  Chyba czytaliście APOKALIPSĘ oraz co tam pisze w tej Kwestii.

  Bóg przez Duże B w Swej Świątyni będzie Balował z Dziewicami i Prawiczkami którzy przez Całe swe Życie zachowali Swoją Czystość. Nigdy z nikim w tej kwestii nie zgrzeszyli 😉

  Apoklipsa pisze wyraźnie że Każdemu kto nie spełnia Tych boskich Zasad wejścia do Duchowej Boskiej Świątyni jest Dany Tylko i Aż Dzieciniec przed Świątynią który ma by deptany i plugawiony jednak sama Świątynia jest poza ich zasięgiem.

  Jak to mówią albo rybki albo akwarium.

  Wiec Kto ma szykować się na Bal Apokaliptyczny ten/ta się będzie Szykował/a

  hahaha

  Nie wstydzie się misiaczki i przyznawajcie się ilu z Was spełnia Boskie Zasady kwalifikujące ich do zawitania w Boskiej Duchowej Świątyni?

  PS Ja także czasami używam skrótu RH ale jest to zupełnie Inna Para Kaloszy gdyż jest to skrót angielskich Słów

  Royal Heart co tłumaczy się na polski Królewskie Serce 😉

  • BasiaB. pisze:

   Dlatego RH dostała bana. Zgłupiała zupełnie, następnie pisała jeszcze tak żenujące komentarze lecz te w odpowiedniej chwili wpadały już do KOSZA 🙂
   I takie NIC z premedytacja robi szkodę innym, nie mówiąc że popiera orionidę Popko i na jego wzór i podobieństwo założyła swoją śmiechu wartą stronkę, niemniej dla Arya bardzo szkodliwą.
   No trudno – mamy nalot klonów, jakoś sobie z tym poradzimy 😀

  • Wojwit pisze:

   Skoro istnieje sprawne technicznie drukowanie terapeutyczne (przeszczep wydrukowanych jajników myszy i późniejsze wydanie przez nią zdrowego potomstwa), to klonowanie terapeutyczne jest metodą już PRZESTARZAŁĄ!

   • Wojwit pisze:

    Chciałem na Frondzie, opublikować wiadomość o tej myszy, ale chcą osobnego logowania tylko do nich… Niech się więc tam sami frondziarze we własnym sosie wywnętrzają…

   • BasiaB. pisze:

    ” klonowanie terapeutyczne jest metodą już PRZESTARZAŁĄ! ”
    Dokładnie, tylko dlatego wstawiłam link z Frondy bo tam znalazłam dosyć dobry obrazek, szukając jakiegoś do Apoptozy Śmierci.
    Z tamtej strony czyli Frondy nigdy nie korzystam.

 40. Ktoś pisze:

  „W tv non stop pokazują się programy w których od lat mamy pamięci holograficzne, terapie genowe, komórki macierzyste, cuda medycyny, cuda chemii, telepatię z neuroczipami, lasery, każdy zarabia po 4 000, co raz to nowe modele samochodów elektrycznych, na wodór, na wodę, teleskopy, rdioteleskopy, ogniwa paliwowe, superogniwa słoneczne, superakumulatory, zewsząd otaczają wszystkich instytucje gwarantujące najlepszą obsługę klienta, wokoło same sklepy oferujące najwyższą jakość towaru, w galileo czy „jak to jest zrobione” lecą reklamówki wmiawiające, że jak najbardziej chujowe jedzenie zrobione jest z samych naturalnych składnikóœ najwyższe jakości itd itp.

  A jak dojdzie do konieczności skorzystania z tych cudów o których się słyszy od 20-30 lat to jakoś nichuja: dentysta wierci jak 7 tysięcy lat temu (tylko nie kamieniem a mechanicznym urządzeniem), komórki macierzyste – jak yeti (każdy słyszał nikt nie widział), chemia i farmakologia nadaje się najwyżej do tępienia szczurów, najwyższa jakość towaru okazuje się zwykłym badziewiem mającym przetrwać do końca gwarancji, najwyższa jakośc usług okazuje się marketingowym pierdoleniem mającym wcisnąć ludziom coś czego niepotrzebują.

  Dlatego jeżeli czipowa telepatia nie okaże się super narzędziem do zabijania lub sterowania ludzkością – odejdzie w niebyt jak ww „cuda techniki”.”
  (http://zmianynaziemi.pl/comment/353411#comment-353411)

  • LETO pisze:

   Ostatnii wyczuwa sie coraz wiecej syntetyku I lub obcego DNA.Polska jako jeden z ostatnich krajow w Europie ma przymusowy program szczepien.I jeszcze sie rozszerza go.Zastanawiajace jest to szczegulnie jezeli chodzi o Nas.Od dluszego czasu uwazam ze zawarte w szczepionkach obce DNA uposledza nas. Oczywiscie rtec ,malpi kancerogenny wirus bodajze sw 40 to tylko dodateki .Biologicznie szczegulnie jezeli chodzi o mlode kobiety widac wizualnie ze nabieraja cech azjatyckich.Ksztalty slowianskie szeroka miednica I duzy biust w zaniku.To widac na ulicach.Opryski z nieba prawdopodobnie tez maja dosypke DNA.

   • WolneJa pisze:

    Albo gendery uniseksualne, albo silikonowe modele taki styl wciskaja massmedia, a ludziska małpują i stają się kropka w toćke jak w kreskówce Disneya oraz produkcjach holivoodu 😉 Ale skoro pustke trzeba czyms zapełnić, to korzysta się z tego co podają na tacy. Tak to wygląda. BasiuB a u ciebie jak tam z kształtami i wymiarami, jesteś typ słowiański?

 41. Ifryt pisze:

  Pani pisząca tu pod nikiem „RH”, ma w pewnych kwestiach całkowitą rację, chodzi mianowicie o hinduizm, który choć bardzo bogaty i różnorodny to jednak posiada jakieś swoje główne „szkoły” czyli wisznuizm, śiwaizm i śaktyzm, i który to hinduizm jest zwyczajnym pariasowskim gównem na Aryjskim fundamencie.
  Żeby być bardziej zrozumiałym, to analogiczną sytuację mamy w katolicyżmie, który jest pogaństwem na fundamencie żydowskim(Biblia), tak hinduizm ma swój Aryjski fundament(Wedy).
  Dalej tak jak katolicyzm chromoli Biblię, jednocześnie uważając ją za swoją „Matkę Duchową”, tak hinduizm chromoli Wedy jednocześnie oddając im cześć 😀

  Śmierdzący parias i zdrajca nie może dorównać Bogom ani Demonom, dlatego pławi się w skrajnej obłudzie, błaga o zmiłowanie i żre własne odchody, potem to uświęca i dalej błaga i błaga, aby pozwolić mu być qrwą, w nadziei że uda mu się zbałamucić Bogów, i dotyczy to wszystkich śmierdzących pariasów bez względu na naród czy Rasę, bo każda Rasa ma swoich śmierdzieli i pariasów.

  • BasiaB pisze:

   Jaka vena w określeniach ?!

   Natomiast nie sądź, że te szkoły „vedyjskie” zostały pozostawione same sobie !
   Dlatego – KAŻDA FORMA RELIGIJNA jest po prostu inną formą zniewolenia, a tak …by nie kłuło po oczach.

   • Ifryt pisze:

    Szkoły „Vedyjskie” to żaden z głównych nurtów, ja przypuszczam że może chodzić o ścieżki „sekretne”, o których wspominają czasem różne pisma buddyjskie i hinduskie 😉

    Na przykład taki wisznuizm to straszne badziewie i gówno, ale samo bóstwo zwane Panem Wisznu to jedyny łącznik ze światem Arya, w hinduiżmie głównych nurtów.
    Jednak oni go tam czczą jak pederaści, wdzięczą się do niego, i nie potrafią zrozumieć że jako istota Boska jest całkowicie zdrowy, i preferuje samice w sferze erotycznej 😛
    W swej pedałkowatości przerabiają to bóstwo, w jakiegoś sobie podobnego pedałkowatego pięknisia, a ja dość szybko zauważyłem że to jeden z boskich(niebiańskich) wojowników, który ma moc porywania w niebiosa tych których kocha. Próbują go zaklinać jak Demona.

    • BasiaB pisze:

     Nie znam się, nie interesuję się. Na te tematy tylko z @Ktosiem 🙂

     ” Próbują go zaklinać jak Demona.”
     Jak wszystko.

 42. C pisze:

  Ryba psuje sie od głowy

 43. BasiaB. pisze:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/humanoidy-a-demony-edward-snowden-ujawnil-informacje-o-wysoko-rozwinietej-cywilizacji-podziemnej-2017-05
  ” To są gatunki nie z innych planet, a nasze ziemskie, tylko bardziej wysoko rozwinięte. Żyją tu od miliardów lat i daleko wyprzedzili w rozwoju ludzkość. Tak zwani „ekstremofile” są znani rządowi USA już od dawna, począwszy od lat 90-tych ubiegłego wieku, jednak informacja o nich nadal jest ukrywana pod pieczątką „Poufne”.”

  • BasiaB. pisze:

   https://treborok.wordpress.com/filmy/phil-schneider/
   O tym min. mówił.
   O ludziach w tunelach.
   „Extremofile” – to bardzo jak dla mnie brzydka nazwa, wg mnie to „baśniowy” lud AnuEli.
   Są wysocy, mierzą ok 2 – 2,70 m wzrostu.
   Bardzo wczoraj mnie poruszyła zamieszczona na WP inf. o tych LUDZIACH. Nawet wiem kto się kiedyś przyczynił do ich nieszczęścia. Obecnie są prawie pod pełną kontrolą wojsk i tajnych służb USA.
   Często skuci – pracujący pod paralizatorami w tunelach.

 44. Pingback: Lud ANuEli | Mistyka

 45. BasiaB. pisze:

  Plastikowa lalka, silikonowy klon z Sacramento, to niby zabawne, ale taką mamy rzeczywistość, więc do śmiechu nic tu nie ma, jedyne co to wielkie oczy ze zdziwienia !
  .https://www.facebook.com/popularnie/videos/1973096866253660/

 46. BasiaB. pisze:

  http://jadwiga604.blogspot.com/2017/05/emmanuel-macron-wasz-kraj-przestanie.html
  Emmanuel Macron: „Wasz kraj przestanie istnieć!” Po tych słowach POLSKIE władze nie powinny składać gratulacji tej gnidzie ,niech najpierw przeprosi i zasłoni się chwilową … niepoczytalnością !!!!!
  „Słyszałem ostatnio sporo krytyki na moją osobę od partii rządzącej aktualnie w Polsce i odniosę się do tego tak: Nie macie prawa mnie krytykować, gdyż to co wyprawiacie przypomina dawny Związek Radziecki, wasze bolszewickie metody są straszne. Współczuję wszystkim normalnym Polakom. Jeżeli opozycja nie podejmie odpowiednich działań i dyktatura postąpi jeszcze dalej to Wasz kraj teoretycznie przestanie istnieć.”

  Odezwał się silikonowy klon bez wkomponowanego i odpowiednio wgranego oprogramowania historycznego.

 47. Marek pisze:

  ROZMOWY Z DRZEWAMI – o kosmitach.

  Wszyscy jesteśmy Rodziną, tylko niektórzy już o Tym zapomnieli. Jesteśmy podobno Jedną Duszą na miliardy rozbitą i jak magnes się przyciągamy by stworzyć Piękno w Nas samych. I gdy tak robimy, to tworzy Cudne chwile w Miłości skąpane.

  Jesteśmy rodziną, dziećmi Matki Ziemi, która nas karmi i przytula. I dba o szczęście i rozwój.

  Spotykamy ludzi, którzy są jeszcze bliższą rodziną – jak lipy z lipami i brzozy z brzozami – jakby z jednego siewu. Podobni do siebie w duszy.I ci mogą patrzeć na świat jednymi oczami i myśleć jedną myślą. I odróżniają się niby, i niby są daleko….ale jest jakby jedna istota patrzyła ich oczyma w różnych miejscach świata. Jak platan z Londynu i platan z Wrocławia. Niby osobne a jednakie.

  Wczoraj zadzwoniła do mnie matko-córka i matko-siostra .
  I powiedziała ze widzi wielu kosmitów, którzy chcieliby zasiedlić Ziemię. I to niekoniecznie przyjaznych.
  Brak im miłości do siebie i świadomości że są dziećmi Boga.
  A Jodły odpowiedziały.
  „To nie jest problem bo Ziemia jest na to przygotowana. Wiele istot z kosmosu tu było i będzie. Jeśli połączą się z Ziemią sercami w miłości to ich przyjmie. Ale jeśli serc miłosnych nie mają to odpadną jak suche ziarenka piasku z piłki w locie.
  I żeby ludzie za ręce się wzięli z Drzewami i całą przyrodą. Połączyli sercami – to wspólna moc serc jest bezpieczną przystanią „.

  A co do obcych, to już szykują sobie Naszą Kochaną Planetę pod swoje potrzeby bo My Ludzie nie jesteśmy zdolni do takich czynów sami.
  Ktoś obcy Nami manipuluje i truje.

  Miłość jest Barierą Ochronną.
  Tak Siostra Miłość to jedyny Obrońca Nasz
  Ona mówi, że ci co trują odpadną jak suche ziarenka z lecącej piłeczki..
  Mamy się trzymać mocno, za ręce bo przyspieszy swój lot by odpadli ci, którzy nie kochają Ziemi.
  Serca i ręce Drzew trzymają wszystkich Ludzi i Zwierzęta ,a także wszystkich kosmitów, którzy gotowi są przyjąć Ziemskie zasady istnienia w harmonii i równowadze , Miłości wzajemnej. By Ziemia była dla nich ukochaną Mamą zanim polecą dalej w swej podróży.

  Ale po co oni są? ci kosmici negatywni. Drzewa powiedziały – oni są jak worki z piaskiem dla unoszącego się balonu, obciążające. Gdy wysypuje się piasek to balon unosi się wyżej. A ludzie i Ziemia to ten balon. Są inne miejsca gdzie piasek jest na swoim miejscu.

  (jodły, weda, krzyś)

  • BasiaB pisze:

   ” Ale po co oni są? ci kosmici negatywni. Drzewa powiedziały – oni są jak worki z piaskiem dla unoszącego się balonu, obciążające. Gdy wysypuje się piasek to balon unosi się wyżej. A ludzie i Ziemia to ten balon. Są inne miejsca gdzie piasek jest na swoim miejscu.” bzdura.

   A cały tekst jest infantylnym chciejstwem, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s