Co nieco o: żydach

„Żydzi (z małej litery) to wyznawcy judaizmu, albo inaczej mówiąc, talmudyzmu”

Tak, pojęcie „żydzi” oznacza przynależność religijną, a nie rasę czy naród. Można być Chińczykiem czy Japończykiem albo Czarnym i też być (uważać się) za żyda.

Większość żydów w Polsce to potomkowie Chazarów którzy w 8 wieku naszej ery przyjęli judizm…

Ale to są przechrzty… I tacy są najgorsi bo chcą być bardziej papiescy niz sam papież. Israel jest zaludniony przez żydow chazarskich. Nie znosza oni innych żydów, a zwłaszcza sefardyjskich czy palestynskich lub torystycznych.

Żydzi wyznają nie tylko talmud (ci są najwredniejsi bo Talmud to taka ich biblia ktora nakazuje traktować gojów (nieżydów) jak zwierzęta, zabijać ich, oszukiwać, mamić i okradać.

Są też żydzi wyznający Torę i ci są najspokojniejsi i nie są tak agresywni i barbarzynscy jak ci talmudyczni…
Natomiast mieszkancy Israela to Izraelczycy. Potomkowie starożytnych żydow biblilnych to wg mojego rozeznania – to mieszkancy Palestyny i Jordanu. Oczywiscie mnie pejsaci wkurzają nie dlatego że są żydami, ale z powodu tego co robią !

A niszczą wszystko co nie opdowiada ich pojeciom i chcieliby zażydzic i użydzic cały swiat, a zwłaszcza Słowian… Dlaczego?

Bo Slowianie kiedyś Chazarom dawali porządnie w kość… Tłukli ich i wygrywali z nimi potyczki…

Tego oni nie zapomnieli i teraz mszczą się za ich starożytne przegrane i lanie jakie dostawali od Słowian… Postanowili zagrabić ich ziemie i zniszczyć genetycznie Słowian.

To zjwisko jest widoczne jak na dloni nie tylko w Polsce ale i w Rosji (mam dobre rozeznanie na ten temat z racji swoich rodzinych korzeni z tym krajem i moich kontatkow z przyjaciółmi rosyjskimi).

To nie żadni Chazarzy. To żydzi.

Za chazarską teorią pochodzenia aszke-nazistów stoją żydzi.

Żydzi najpierw chcieli utworzyć sobie własne państwo na terenach Polski, czyli tzw. Judeopolonię. Gdy to im się nie udało postanowili założyć sobie wylęgarnię żydowskich szaleńców i degeneratów na terenie Palestyny, ale tak naprawdę Izrael jest dla żydów za mały.

Poza tym tam nie ma wody. Postanowili więc « wrócić » tam skąd nie wyszli, czyli do Chazarii. Stąd chazarska teoria pochodzenia żydów. Cel uświeca kłamstwa, a my im w tym pomagamy, nazywając ich Chazarami.
Przeczytaj proszę to, co na ten temat ma do powiedzenia David Duke:
https://radtrap.wordpress.com/2016/06/24/david-duke-przemyslawszy-teorie-chazarska-czesc-1/
https://radtrap.wordpress.com/2016/06/26/david-duke-przemyslec-teorie-chazarska-czesc-2/

Ja też dałem się na to nabrać. Shlomo Sand też na mnie kilka szekli zarobił.

Słowo „ukraina” czyli „u kraja” czyli przy brzegu, przy granicy … – tak nazwali się ludzie zamieszkujacy tereny przygraniczne, a potem ta nazwa rozprzestrzeniła sie na cała ludność….

Żydzi talmudyczni to hybrydy, potwory obleczone tylko w ludzkie ciała … Natomist żydzi wyznajacy torę – są inni. Nie są krwiożerczy ..Talmudyczni żydzi to także Chazarzy uważający się za żydów choc mają korzenie chazarskie, a żydami są tylko z religii ..

Talmud to nic innego jak przeinaczaone babilońsko-sumerskie drakońskie (czyli smocze – „drakon” – smok) prawa, przeniesione na użytek żydowski… Hitler był też żydem choć bardzo to ukrywal .. I dlatego tępił żydow, by nie wyszło na jaw jego prawdziwe pochodzenie …

Nie ma innych żydów.
Jedynym „innym” żydem, o którym słyszałem to Anders (Władysław).
Niemieckie słowo „anders” to po polsku „inny”.
No ale dosyć tych żartów.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że jesteś pod wpływem video ” Prawdziwi Żydzi demaskują Synagogę Szatana” zamieszczonego na Youtubie przez Killuminati. Link: .https://www.youtube.com/watch?v=bRmS9GJHyJg którego tytuł został później zmieniony na „Toryści demaskują przeciwny ludzkości i Bogu Syjonizm Rothschildów”.

Przed zmianą tytułu napisałem do Killuminatich:

Panowie. Nie śpieszcie się tak bardzo z tym „doprecyzowywaniem” tytułu tego filmu. Najpierw zastanówcie się, proszę, czy ci WIERNI NAUKOM TORY ORTODOKSYJNI ŻYDZI nie robią wam przypadkiem wody z mózgu. Gdy ortodoksyjni rabini mówią o Torze, ludzie nie znający żydów myślą, że mają oni na myśli STARY TESTAMENT, który nazywany jest przez żydów Torah SheBichtav.

W RZECZYWISTOŚCI ortodoksyjny judaizm wcale nie opiera się na STARYM TESTAMENCIE (Torze SheBichtav), ale wywodzi się z TALMUDU, nazywanego przez żydów TORAH SHEBEAL PEH.

Zarówno „SYJONISTYCZNI” chasydzi z Chabad Lubawicz, jak i wypowiadający się w tym filmie „ANTYSYJONISTYCZNI” ortodoksyjni żydzi z organizacji Haredi wyznają tę samą TORĘ – Torah SheBeal Peh, czyli TALMUD.

Wcale nie potrzeba KABAŁY, aby odwrócić nauki TORY o 180 stopni. Wystarczy przecież zajrzeć do świętej żydowskiej Tory – Torah SheBeal Peh, czyli do TALMUDU, a tam jest WSZYSTKO.
PS. Zamiast kasować mój komentarz, udowodnijcie proszę, że nie mam racji.

Na co otrzymałem od Killuminatich następującą odpowiedź:

„Bzdury.Tora to pięć pierwszych ksiąg Biblii( Pięcioksiąg, Pentateuch), a Talmud to rabiniczne interpretacje Tory, a więc rasistowskie brednie i wypociny spisywane przez rabinów. W przeciwieństwie do Chabadu, ruch Haredi pozostaje wierny nauką Tory (5 ksiąg Starego Testamentu) i nie uznaje Talmudu i Kabały dlatego nie uznaje zarówno Syjonizmu jak i państwa Izrael.

A TO PRZECIEŻ NIEPRAWDA!

Tak naprawdę, to bzdury wypisywali Killuminati.

Wystarczło przecież wpisać do wyszukiwarki hasło „Owadia Yosef” , aby dowiedzieć się, że najsłynniejszy haredi rabin, Owadia Yosef, SPECJALIZOWAŁ SIĘ W TALMUDZIE!!! Link: https://pl.wikipedia.org/wiki/Owadia_Josef
O Ovadii Yosefie napisałem w jednej z moich odpowiedzi dla nany, więc nie będę się powtarzał. Wystarczy to przeczytać, aby zdać sobie sprawę jakim „TORYSTĄ” był rabuś Ovadia Yosef, najsłynniejszy z haredim.

Moja opinia na temat Starego Testamentu, czyli Torah SheBichtav i Talmudu, czyli Torah SheBeal Peh oparta jest na pracach Michaela Hoffmana, autora czterotomowej, 1100 stronicowej pracy pt. „Judaism zdemaskowany”, który spędził 16 lat badając Talmud.

Oto co jeszcze na ten temat rzekomego opierania się ultraortodoksyjnych żydów na TORZE, czyli pięciu pierwszych księgach Starego Testamentu (Pięcioksiągu, Pentabuchu) mówi Michael Hoffman:

„Kiedy stajemy w obliczu rabinów twierdzących, że ich wiara oparta jest na TORZE, to powinniśmy zapytać tych rabinów: „Której to TORZE jesteś wierny, rebbe?”

Za: „Truth About The Talmud” Link: http://talmudical.blogspot.com.au/

Podobno jedynymi prawdziwymi TORYSTAMI o których słyszałem to SAMARYTANIE, a jest ich raptem około 700.

Wygląda na to, że Killuminati albo nie mają pojęcia o czym piszą, albo specjalnie wprowadzają nas w błąd!

NIE MA DOBRYCH ŻYDÓW! SĄ TYLKO ŻYDZI!

NARÓD, KTÓRY WYBIERA SOBIE ŻYDÓW NA PRZYWÓDCÓW SAM SIEBIE SKAZUJE NA ZAGŁADĘ!!!

W Katyniu polskich oficerów wymordowali żydzi przebrani w mundury NKWD … DO dzisiaj mamy o to pretensje do Rosjan – ale tak naprawde to powinnismy o to obwiniać żydow (talmudycznych). Niestety obecna polityka ekipy rządzacej na to nie pozwala, bo przecież tak naprawdę poprzez PiS – żydzi dobrali sie do zarządzania Polską otwarcie i bez najmniejszego skrępowania, prezydentem rządzi żydówka i kreci nim jak chce bo w Polsce 2017 roku syjonizm jest obok katolicyzmu drugą religią (nieoficjalna)…

Jak wszystkie -izmy – tak i syjonizm to idea (jak komunizm, bolszewizm, kapitalizm, itp itp.

W jednym z poprzednich komentarzy napisałem, że nie przeszkadza mi żyd jako taki, a tylko to co on robi… Miałem na mysli zydow NIEtalmudycznych … a wyznawców tory która wg mojego rozeznania jest tym co talmud dla żydow ortodoksyjnych … Jest też wiele żydow nieortodoksyjnych.. i oni raczej są „normalnymi” żydami nie szkodzacym bliźniemu… Niestety – żydzi mieszkający w Polsce i zarządzający Polską rekami PiS (i PO takze) są w zdecydowanej wiekszosci żydami talmudycznymi – i dlatego mamy tak jak mamy…


Chazarzy to HUZARZY

a w 8 wieku to istniejący tam Kaganat Słowian został pokonany przez Bizancjum, czyli przy pomocy słynnych myszy (w realu bizantyjskich mnichów) jacy szpiegowaniem, knowaniem i podburzaniem doprowadzili DO ROKOSZY W PAŃSTWIE (owego Popiela) i jego rozpadu….

później te tereny przejął jakiś probizantyjski kacyk żydowski jaki stworzył mit o „nawróceniu”… utworzonej na części terenów Słowian bizantyjskiej satrapii.

Co zaś do symboli religijnych to żydostwo POKRADŁO Słowiańskie po podbiciu Filistyńczyków jacy swoje mieli właśnie z „Krymskiej Centrali” które to symbole w rzeczywistości są symbolami czczącymi Marduka (Swarożyca).. a nie jakieś rogate i włochate koźlę maschiach czy yahwe zwane.

Tak naprawdę to co byśmy powiedzieli, czy nie powiedzieli na ich temat (żydów) to i tak jak na razie nie ma od nich ucieczki.

Oni są wszędzie, jak robactwo .. wejdą wszędzie a juz prezde wszystkim w kręgach władzy i banków .. Bo to przecież banki rządzą swiatem, a banki to żydzi.. i tu krąg sie zamyka. Kiedyś się dziwiłem że w Europie jest w zasadzie wiecej państw słowiańskich niż innych i dlaczego nie mogliśmy utworzyc SWOJĄ wlasną Unię Słowianską czy Wszechsłowianską… ?

Teraz już sie nie dziwię…. ONI do tego NIGDY nie dopuszczą… A szkoda, bo bylibysmy naprawdę potężni, bardziej niż ta cała żydowska unia europejska (kibuc europejski) stworzony przez nich właśnie by nas łatwiej omamić, osaczyć i spętać …

Święte słowa.

Łatwo dać się wprowadzić w maliny.Moja droga do prawdy też była długa i bolesna.

Jeżeli zajrzysz do jednego z moich komentarzy dla nany, tego w którym pisałem o badaniach antropologicznych Jana Czekanowskiego, to zauważysz tam bardzo ciekawe spostrzeżenie poczynione przez Czekanowskiego:

Wg J. Czekanowskiego” istotne różnice między składem rasowym ludności żydowskiej mieszkającej w różnych krajach są konsekwencjami wchłonięcia przez nią krwi ludności autochtonicznej, i to w czasach poprzedzających wyizolowanie żydów w gettach”.

I ten właśnie fragment uważam za bardzo istotny. Żydzi to MIESZAŃCY, czy jak to ich nazywali Niemcy, MISCHLINGI, którzy przed ZAMKNIĘCIEM SIĘ w gettach mieszali się z ludnością autochtoniczną na potęgę.

Coś spowodowało, że w pewnym momencie nastąpiła zmiana nastawienia żydów do kontaktów z nieżydami, i tym czymś, według mojej skromnej opinii, było pojawienie się RASISTOWSKIEGO TALMUDU, którego „ostateczna” wersja została podobno spisana ok. VI wieku naszej ery.

Od tego momentu, żydzi – wyznawcy Talmudu, ODCIĘLI SIĘ SAMI od ludności autochtonicznej i SAMI ZAMKNĘLI SIĘ w gettach. Nikt ich tam siłą nie zamykał. Pisze i mówi o tym wyraźnie w swoich pracach i w udzielanych wywiadach dr Ewa Kurek. W międzyczasie żydowscy polakożercy oskarżają Polaków o to, że to Polacy zamykali żydów w gettach. Nic bardziej zakłamanego.

Mam na to DOWÓD w postaci dokumentalnego filmu pt.”Haredi: The Ultra orthodox society in Israel 1/5 – 5/5

To naprawdę NIESŁYCHANIE CIEKAWY I POUCZAJĄCY FILM, który trzeba ogladać z szeroko otwartymi oczami (eyes wide open). Np. w pierwszym odcinku mowa jest o przeciętnej ultraortodoksyjnej rodzinie Abrahama Ravitza (8:07) Dwójka rodziców, 7 córek, 5 synów, 80 wnuków i wnuczek, czyli żydowska ortodoksyjna rodzinka na sto dwa, a raczej na 106 (2+7+5+80+7 zięciów+5 synowych= 106). Najbliższa rodzina Michaela Rothchilda (10:16) to dwójka rodziców i dziewięcioro dzieci (2+9 = 11). W (12:10) bar Shalom, córka rabina Ovadii Yosefa wspomina, że momencie urodzenia się jej sióstr-bliźniaczek jej rodzina liczyła 8 dzieci.

Według haredi PROKREACJA TO BOSKI NAKAZ, A PLANOWANIE RODZINY UWAŻANE JEST ZA WTRĄCANIE SIĘ DO WOLI BOSKIEJ. (14:22)

Dla kontrasu przeciętna rodzina polska mojej siostry: dwójka rodziców, syn jedynak, 32 lata, kawaler, i jedna babcia, reszta dziadków zmarła. (2+1+1 = 4). Rodzina mojej znajomej; ona, on, i syn jedynak, 35 lat, kawaler, dziadkowie nie żyją (2+1 = 3). Moja rodzina = 6. Przykładów można mnożyć w nieskończoność.

Aby utrzymać daną populację na tym samym poziomie wskaźnik dzietności powinien wynieść 2,15.

W POLSCE WSKAŹNIK DZIETNOŚCI WYNOSI 1,33 CO STAWIA NAS NA 212 MIEJSCU WŚRÓD WYMIERAJĄCYCH NARODÓW ŚWIATA.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_%C5%9Bwiata_wed%C5%82ug_wsp%C3%B3%C5%82czynnika_dzietno%C5%9Bci

Dla kontrasu dzietność rodzin: Abrahama Ravitza – 12, Michaela Rotchilda – 9

Wniosek jest tylko jeden:

WYMIERAMY!!!!

Czego domagają się od nas rządzący nami żydzi?

WIĘCEJ ABORCJI!!!

TA ŻYDOWSKA POLITYKA OGRANICZANIA PRZYROSTU NATURALNEGO POLAKÓW TO LUDOBÓJSTWO.

DODAJ DO TEGO POLITYKĘ MULTI-KULTI, KTÓRA TEŻ NIE JEST NICZYM INNYM JAK LUDOBÓJSTWEM I MAMY JUŻ JAKIŚ OBRAZ TEGO DO CZEGO ZMIERZAJĄ RZĄDZĄCY NAMI ŻYDZI.

CZY TY TO TERAZ WIDZISZ?

A ja przecież wcale jeszcze nie wspomniałem ani o smugach chemicznych (chemtrailsach), ani o celowo zatrutym powietrzu, którym oddychamy, ani o zatrutej chemią żywności, ani o straszliwym GMO, ani o trujących preparatch chemicznych Wielkiej Farmy, ani o zabójczych parchoterapich (zabijanie pacjentów rzekomo „chorych na raka” poprzez radiację, chemoterapię i operacje), zamykaniu i „leczeniu” ludzi psychotropami w psychiatrykach, zamykaniu i trzymaniu ludzi w więzieniach (wielki prywatny byznes), narkotyzowaniu społeczeństwa, mordercze, trujące szczepienia nowonarodzonych dzieci powodujące autyzm, kalectwo i inne ciężkie schorzenia, szczepionkowa sterylizacja ludzi, radiacja ludzi wieżami GWEN, bo przecież GWEN towers to broń masowej zagłady, WOJNY! GŁÓD! Za tym wszystkim stoją żydzi. Jak masz coś jeszcze do dodania do tej listy, to zrób to, proszę.

Ale do rzeczy.

Czy wiesz o tym, że ultraostodoksyjni żydzi w Izraelu TAKŻE ŻYJĄ W GETTACH!!!

W IZRAELU!

I nikt ich tam SIŁĄ nie zapędził. Oni sami się tam zamknęli. W Izraelu! Słowo GETTO po raz pierwszy pojawiło się w odcinku 1, ale nie chce mi sie teraz tego szukać. Po raz drugi słowo „getto” pojawiło się w odcinku 2, tutaj (3:08) gdy mowa jest o ultraortodoksyjnym GETTCIE.

Ten film mówi zupełnie wyraźnie, że to RABINI stali „WZNOSZENIEM MURÓW I IZOLACJĄ ORTODOKSYJNYCH ŻYDÓW OD ICH OTOCZENIA” (5:27)

A TU DOWÓD O KTÓRYM MÓWIŁEM (5:39)

ULTRAORTODOKSYJNI ŻYDZI W IZRAELU ODDZIELAJĄ SIĘ SAMI OD RESZTY ŚWIECKIEGO SPOŁECZEŃSTWA ŻYDOWSKIEGO BUDUJĄC „SEPARATION WALLS” , CZYLI WZNOSZĄC ZAPORY ABY CHRONIĆ ICH WŁASNY STYL ŻYCIA OD RESZTY ŚWIATA Z KTÓRĄ PODOBNO NIE CHCĄ MIEĆ NIC DO CZYNIENIA!!!

JEŻELI KIEDYKOLWIEK USŁYSZYSZ OD KOGOŚ, LUB PRZECZYTASZ GDZIEŚ, ŻE ŻYDÓW SIŁĄ ZAMYKALI W GETTACH, TO WIEDZ, ŻE TO JEST ORDYNARNYM ŻYDOWSKIM KŁAMSTWEM.

I CHOCIAŻ NA POZÓR WYDAJE SIĘ, ŻE TO UCZCIWI, PORZĄDNI I SPOKOJNI LUDZIE, KTÓRZY CHCĄ ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM, TO PRAWDA JEST TAKA, ŻE TO WŁAŚNIE TE GETTA SĄ WYLĘGARNIAMI ŻYDOWSKICH FANATYKÓW RELIGIJNYCH, ŻYDOWSKICH SEKSUALNYCH DEWIANTÓW ,

ŻYDOWSKICH DEGENERATÓW,

ŻYDOWSKICH SYJONISTÓW,

ŻYDOWSKICH MORDERCÓW,

ŻYDOWSKICH SATANISTÓW

I WSZELKIEJ MAŚCI ŻYDOWSKICH LUDOBÓJCÓW.

Nie wszyscy ultraortodoksyjni żydzi rodzą się i umierają w gettach. Część z nich wypełza na zewnatrz i trafia do naszego świata, którego nauczeni są nienawidzieć od dziecka. Te nauki nienawiści i rasizmu zawarte są w TALMUDZIE, którego „głepie głeje” nie czytają.

CDN

Ciąg Dalszy Nastąpi

PS.Chciałem zrobić taką krótką analizę tego filmu dla Ciebie, bo podobno nie znasz angielskiego, ale okazało się, podjęte zobowiązanie wyraźnie przerosło moje skromne możliwości, gdyż jestem dopiero na 6;02 drugiego odcinka. Mam tylko taką cichą nadzieję, że ktoś to jeszcze może przeczyta.

źródło – dyskusja z komentarzy na https://treborok.wordpress.com/krolowa-elzbieta-po-bozonarodzeniowym-oredziu-w-areszcie-domowym/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

131 odpowiedzi na „Co nieco o: żydach

 1. BasiaB pisze:

  Kilka tygodni temu czytałam z zapartym tchem ucztę dla ducha jakim jest rozmowa tocząca się u treboroka na temat żydów. Zafascynował mnie zakres wiedzy interlokutorów, jak i kulturalna, uprzejma i taktowna dysputa.

 2. Ktoś pisze:

  Udowodniono pozaziemskie pochodzenie ośmiornic

  Amerykańscy naukowcy z Uniwersytetu w Chicago odkryli, że ośmiornice mają obce DNA. Wynik badań na ten temat opublikowano w czasopiśmie Nature.

  Zdaniem ekspertów, genom ośmiornicy ma niesamowity poziom złożoności. Po zbadaniu DNA głowonogów, naukowcy odkryli, że ośmiornice mogą pochwalić się genomem, składającym się z 33 tys. genów kodujących białka, które czasami przekraczają liczbę podobnych genów w ludzkim ciele.

  W oparciu o te dane, naukowcy doszli do wniosku, że w przeciwieństwie do innych zwierząt, które zamieszkują Ziemię, ośmiornice mogą nie być „rdzennymi mieszkańcami” naszej planety. Naukowcy podkreślają, że istoty te mają bardziej złożoną strukturę niż reszta mieszkańców Błękitnej Planety. Nie udało się na razie ustalić dokładnie, jak stworzenia te znalazły się na Ziemi. Pozostaje to niewyjaśnioną zagadką.”
  http://innemedium.pl/wiadomosc/udowodniono-pozaziemskie-pochodzenie-osmiornic

 3. Ktoś pisze:

  „„Zachód przerzuca sprzęt pancerny na Ukrainę

  Wielka Wojna nadchodzi! Zachód transportuje na Ukrainę setki pojazdów pancernych. 9 lutego 2017 roku – transport sprzętu wojskowego, w tym czołgów przez słowackie miasteczko Sabinov, które znajduje się 130 kilometrów od Użhorodu na Ukrainie.”
  Transport pojazdów pancernych przez Sabinov na Słowacji – 9.02.2017

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zachod-przerzuca-sprzet-pancerny-ukraine-2017-02

  (https://www.monitor-polski.pl/mehran-keshe-o-fukushimie-moze-dojsc-do-wybuchu-plutonowego/comment-page-1/#comment-272315)

 4. BasiaB pisze:

  Koszczaje atakują grupami, jak zoombi, nawet w ciągu dnia. Wyglądają jak wygłodniałe, są niebezpieczne. Kto umie i jak może niech pali ich ogniami i czym tam ma pod ręką. Niebywały nalot !
  Są pogrupowane.

 5. Ktoś pisze:

  „E tam dziecko pitolisz głupoty. To przecież oni ”semici” zdewastowali Marsa potem żyli pod powierzchnią Marsa i tam jedli swoje dzieci i swoje trupy bo tam nie ma nic innego do jedzenia. Mściwy korporacyjny kapitan, rabunkowej floty 12 gwiezdnych statków o nazwisku Jahwe przewiózł to nieprawdopodobnie okrutne bydło na planetę Ziemię. Resztę tej historii już znasz, a jak nie znasz to poczytaj Biblię albo Talmud. Rzymianie pisali o nich, (tz o narodzie wybranym) że jako ozdób używali wyprutych z wrogów jelit, którymi się obwiązywali w całości dookoła siebie. Mnie się wydaje że targali ze sobą w ten sposób zapasy pożywienia, w tych jelitach, bo inaczej widocznie nie umieli. Poczytaj Biblię tam jest jak wół napisane, jak jeden cwel semicki zarzynał swego syna by go zeżreć, a Jahwe wtedy wyskoczył z krzaków i zakazał mu tej działalności i kazał w zamian jeść kozy. Co za postęp! Kur*** ewolucja.”
  (http://zmianynaziemi.pl/comment/340022#comment-340022)

  — ten zwyczaj do dziś kultywują…. SZKOCI ;D

 6. Ktoś pisze:

  „Obszar subsaharyjski jako pierwszy doznał katastrofy chciwości ideologii naukowo-technicznej. Ideologia naukowo-techniczna jest z istoty relatywna, a więc nie uznająca obiektywnej rzeczywistości, a tym samym obiektywnych praw przyrodniczych. Wtargnęła ona na te ziemie wraz z podbojem kolonialnym, który przygotowała i umożliwiła ludobójczy, bezkarny podbój świata zboczonej hordzie atlantyckiej, uzbrojonej po zęby stalą i ogniem.

  Chciwość i wyzysk spowodowały szybką eksploatację tego obszaru geograficznego wedle założeń ideologii naukowo-technicznej. Wyzyskująca gospodarka ziemią i wodą zawsze prowadzi do naruszenia delikatnej równowagi między oczekiwaną przez wyzyskiwacza produktywnością, a jej możliwościami. Jeżeli już ponad dwa tysiące trzysta lat temu Platon pisał, że ziemia w jego czasie przypomina szkielet ciała zmożonego śmiertelną chorobą w porównaniu do czasów dla niego starożytnych, to dziś jako jego uczeń, muszę z przykrością stwierdzić, że dzikie hordy amoralnych barbarzyńców z żydowskich satrapii demokratycznych zniszczyły całkowicie piękną ziemię. Trzeba rzec „Dość!” tym przeklętym barbarzyńcom! Gdzie się znajdą, tam wszystko zniszczą! Powrót do Edenu, do BOGA-STWÓRCY jest jedyną drogą. Innej nie ma.”
  (http://zmianynaziemi.pl/comment/339815#comment-339815)

 7. Ktoś pisze:

  „Kp Message 2-17-17… “Extraordinary Times… Extraordinary Energies… Extraordinary Measures…”
  Posted on 2017/02/17 by Kauilapele

  All I am going to write here is pretty much not 3D-provable. All I can say is that my sense is there is a tonne of things happening “behind the visible scenes”. I’m not going to surmise exactly what all those are, but one thing I know is happening is the restoration of what many call, “Republic of the United States”. No more USA corporation… baby! That is over. Finished. That is why “the Trump” is here. He is a “tool” to help this change come about into visibility.


  Aloha to all, Kp”

  –czyli WSZYSTKO CO NIE REZONUJE Z TA „WYSOKĄ” ENERGIĄ OPADA W PIEKIELNĄ OTCHŁAŃ…..

  „The energies are so High in vibration” — a tu znak ich WYMIĘKANIA. ;p
  one nie są WYSOKIE…. nawet nie są NISKIE…. są TYCIE, TYCIE
  jak na ich rzeczywiste możliwości .;D
  i coraz głośniej chcą wyjść „z worka” pobrykać …. tfu… pozwiedzać okolicę….. 😉

 8. BasiaB pisze:

  ” z OM zrobiono najpierw „Pan” potem „Bóg”

  Tak z kosmicznych najeźdźców znanych popularnie jako Asurowie zrobiono żydowskie plemiona… (a z ich mamy arymana – maryję czy mateczkę Danu)

  Pierwsza inwazja znana jako „powstanie czarnego człowieka” w mitach była powstrzymana przez Horusa znanego w buddyzmie jako Chrystus, a u Słowian Indra czy Śhiva. Ponieważ została pokonana w całości nie ma o niej mowy jako ” żydowskie plemiona” bo te zostały WYBITE…

  Druga inwazja miała miejsce po (wieleset lat wcześniejszym) „potopie” i była wykonana w osobach tzw synów noego około 2200 pne… Ta inwazja jest w wykonaniu tzw „żółtego” czy w innych „białego” człowieka. Została skasowana przez Nike (Durgę) Po niej, po 2 niekazirodczych synach noego pochodzą 2 zaginione plemiona Asurów bo tym są żydzi w swej istocie – DEMONAMI i cenzura g… da jak wraca frakcja im przeciwna zrobić tu PORZĄDEK (dlatego tak strachem capi po ezoforach) bo właściwe jest walenie głową w POKUCIE. Do tej fali odnoszą się „elity” w kulcie sowy (Ateny) – kazirodczego syna noego. Formionów u Irlandczyków. Olbrzymów z biblii. itd. Z czasów 2 inwazji pochodzi walka jakuba tyle iż z ASRAELEM (byt o tym charakterze)… więc nikt go IZRAELEM NIE NAZWAŁ…. „wojska” jakuba składały się z 3 synów noego i od nich miana jest to miano izrael…. też na zasadzie PRZEINACZEŃ egipskich wierzeń.bo „izrael” w poprawnym tłumaczeniu oznacza ZRODZONEGO Z RA czyli ANUBISA…. vel Samaela – anioła zagłady żydów i ich wodza z 1 inwazji – owego biblijnego węża (sobek na egipskie)…. a tak w rzeczywistości samego św Jana…. u Słowian nazywanego Bożym Leszkiem.. Bożym Biczem… albo Swarożycem. ;D

  Trzecia inwazja dokonana przez tzw „czerwonego człowieka” miała miejsce około 1800 pne (rzeczony papirus) i była związana z lądowaniem boga o 9 rękach… Każda ręka to późniejsze „plemię żydów” i zarazem anioł z judaizmu (podobnie 2 wcześniejsze). Kulminacyjnym jej „osiągnięciem” byłą Troja (czyi podbicie będącej w stanie wojny domowej Hetycji). Po tej inwazji mamy szkotów, indian i ich potomków, achajów (nowogreków)… żydów biblijnych itd… czyli to co dziś ma w sobie ZDEGENEROWANE kazirodcze geny…

  Ta inwazja po początkowym sukcesie została od 100 do 200 lat po „wkroczeniu żydów do Kanaan” także powstrzymana (Lech z Kroniki Prokosza wyznacza datę powrotu z tej misji)…. Niestety była zbyt masowa, a wynik walki zbyt wyrównany by wojska biorące w niej udział zostały, jak przy poprzednich, wytrzebione na amen. Zresztą po niej żydostwo dostało PRZYKAZANIA DO PRZESTRZEGANIA jako WARUNEK ZAWIESZENIA BRONI…

  A ponieważ złamało owe teraz jak głosi Apokalipsa św Jana zostanie wraz ze swoim wszelkimi sojusznikami WYBITE CO DO NOGI, więc wszelkie robienie sobie nadziei na przetrwanie jeśli się nie jest PRAWOWIERNYM OSOBNIKIEM są NADAREMNE…. bo planeta i tak i tak zostanie ZDEZYNFEKOWANA Z CAŁEGO BIOLOGICZNEGO ŻYCIA…. do poziomu bakterii włącznie z zachowaniem tych „naznaczonych” do wzięcia do Nieba… SŁOWIAŃSKIEGO NIEBA… bo to żmijowego plemienia się właśnie zwala wraz z CAŁA zawartością do szeolu…. o czym można sobie i poczytać na portalach ezo jak i poobserwować w astralu.

  GAME OVER i żadne Aj niczego w tym nie zmieni. Jest tylko marnowaniem czasu jaki powinien być wykorzystywany na PRZEKONYWUJĄCĄ pokutę.”

  Otrzymałam na pocztę !

  • BasiaB pisze:

   Dziękuję serdecznie za podesłanie mi tego tekstu Ktosia, którego nie miałam okazji przeczytać.
   Pocieszeniem jest nadzieja, że zostaną wybici do cna. Jeżeli i nasze ciała fizyczne dostaną uszczerbku na życiu i zdrowiu, to po ostatnich 3 latach czytania Mistyki – mam nadzieję, że – Wasze ciała subtelne i cała Wasza Suma Mienia nie zostanie przejęta po raz kolejny przez kosmicznych bandytów, ich urządzenia i programy czy podzespoły wykonawcze, tylko będziecie wiedzieć co ze sobą zrobić, by nie trafić do ich lustrzanych powłok świetlistych czy świetlistego „tunelu boga”.

   Komasacja :
   – codzienne czyszczenia z programów i całego ustrojstwa jakim jesteście zainfekowani, – ochrony, obrony, osłony,
   – scalanie każdej najdrobniejszej cząstki, mienia – macie mieć pełną SUMĘ SWOJEGO MIENIA W SOBIE !
   – spuszczanie bandytom wpierdolu jak kto potrafi ( ENERGETYCZNEGO – SZABLE W DŁOŃ ! =
   – pozbycie się iluzji, dogmatów, inicjacji, rytuałów jakim został poddany w każdym wcieleniu
   – NAJWAŻNIEJSZE – brak litości dla zbrodniarzy, fałszywych przyjaciół, ufności wobec każdego, miłosierdzia – to bardzo fałszywy i destrukcyjny program.

  • Ktoś pisze:

   Dodam jeszcze iż imię znienawidzonego przez żydów boga Enki poprawnie należy rozczytywać en-Ki czyli Pan Ki gdzie Ki czyli Qi to chińska Energia Życia… znana także jako Chi….u Egipcjan DUSZA

   w ogólnym ujęciu Enki to Pan Dusz… Pan Życia… czyli Sędzia Umarłych i nic dziwnego iż wszelcy hitlerowcy go nienawidzą obwiniając go o własne zbrodnie….

   Nie od dziś wiadomo iż zwyrodnialcy od torah czyli talmudu (patrz treborok) SĄDU UMARŁYCH nie są w stanie (bez oszukiwania) zaliczyć stąd ich BUNT przeciwko Stwórcy i PRAWU….

   i wojna tocząca jak rak tę planetę.

   • BasiaB pisze:

    co to oznacza ?
    ” patrz treborok”

    • Ktoś pisze:

     że tam jest wyjaśnienie czemu talmud to tora…. wbrew łżeniu żydów iż to inne dzieła…

     taki skrót myślowy.

    • BasiaB pisze:

     Ok – podaj linki, bo faktycznie coś takiego tam czytałam.
     Chyba w tej zacytowanej rozmowie ?

    • Ktoś pisze:

     Jest w komentarzach pod tematem o królowej angielskiej… tym tłuściejszym w komentarze.
     linków nie zbieram wiec nie podam

    • BasiaB pisze:

     Dobrze – juz w takim razie wiem gdzie, cytaty z tych komentarzy są powyżej (I część).

    • Ktoś pisze:

     ” Panowie. Nie śpieszcie się tak bardzo z tym „doprecyzowywaniem” tytułu tego filmu. Najpierw zastanówcie się, proszę, czy ci WIERNI NAUKOM TORY ORTODOKSYJNI ŻYDZI nie robią wam przypadkiem wody z mózgu. Gdy ortodoksyjni rabini mówią o Torze, ludzie nie znający żydów myślą, że mają oni na myśli STARY TESTAMENT, który nazywany jest przez żydów Torah SheBichtav.

     W RZECZYWISTOŚCI ortodoksyjny judaizm wcale nie opiera się na STARYM TESTAMENCIE (Torze SheBichtav), ale wywodzi się z TALMUDU, nazywanego przez żydów TORAH SHEBEAL PEH.

     Zarówno „SYJONISTYCZNI” chasydzi z Chabad Lubawicz, jak i wypowiadający się w tym filmie „ANTYSYJONISTYCZNI” ortodoksyjni żydzi z organizacji Haredi wyznają tę samą TORĘ – Torah SheBeal Peh, czyli TALMUD.

     Wcale nie potrzeba KABAŁY, aby odwrócić nauki TORY o 180 stopni. Wystarczy przecież zajrzeć do świętej żydowskiej Tory – Torah SheBeal Peh, czyli do TALMUDU, a tam jest WSZYSTKO.”

     (https://treborok.wordpress.com/krolowa-elzbieta-po-bozonarodzeniowym-oredziu-w-areszcie-domowym/#comment-4853)

     Myk polega na tym iż NIE MA DOBRYCH ŻYDKÓW, mimo nachalnej propagandy iż za ŻYDOWSKIE ZBRODNIE przeciwko ludzkości ODPOWIADAJĄ TYLKO SYJONIŚCI….

     Ich oszustwo i tym samym UDAWANIE NIEWINNYCH polega na tym iż to co my nazywamy TORA i to co nazywamy TALMUD się u nich nazywa TORAH więc jak żydek mówi iż WYZNAJE TORĘ to nie oznacza to automatycznie iż wyznaje to tę TORĘ o jakiej myśli ZINDOKTRYNOWANY goj bo TORAH to TALMUD a gojska TORA to FRAGMENT TAMTEGO DZIEŁA…. FRAGMENT UŻYWANY BY OSZUKIWAĆ goim… Udawać niewinnego mimo wymazania rąk w gojskiej krwi nawet na zasadzie WYMUSZANIA NA SYJONISTACH mordów goi…. patrz artykuły o 6 milionach „na pewno zabitych żydków” z amerykańskiej prasy sprzed 1 wojny światowej…. Ci „pobożni” tak działają…. WMUSZAJĄ W INNYCH BY ROBILI TO CO CI CHCĄ i potem udają iż nie PONOSZĄ ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚCI…. bo wina leży po stronie tych co im ulegli i zabroniony czyn popełnili.

  • Ktoś pisze:

   I jeszcze coś o mukim i jego Aj….

   po Echnatonie jednym z faraonów był Aj…. murzyn zresztą. On się „wsławił” tym iż ZAMORDOWAŁ SWOJĄ NIEDOSZŁĄ ŻONĘ która miała być „kamieniem” cementującym pokój miedzy Egiptem (jako koalicja) a Hetytami (ich koalicjantami).

   Dopiero po tej zbrodni Słowianie WYMAZALI jozuego i jego nazioli z ziemi o czym jest w biblii jak żydostwo pomstuje do nieba iż „ZA CO ICH UKARANO PRZECIEŻ ONI TACY ‚bogobojni’ ”

   • Ktoś pisze:

    „ZAMORDOWAŁ SWOJĄ NIEDOSZŁĄ ŻONĘ” – czyli CAŁY ORSZAK WESELNY…..

    I być może ten epizod jest tym o jakim mowa w mitach iż „Parwati nie mogąc znieść obrażania Śhivy RZUCIŁA SIĘ W OGIEŃ”…. notabene z powodu koźlomordego gospodarza….

    • BasiaB pisze:

     a mnie dziś kilka godzin temu naszła myśl : HURYSY.
     Siadam, czytam o Nefretete, a tam jak byk:
     „Jego[Echnaton] główną żoną była Nefertiti, najprawdopodobniej hurycka księżniczka”

   • BasiaB pisze:

    ” po Echnatonie jednym z faraonów był Aj…. murzyn zresztą”
    Dokładnie – kiedy i jak sie nazywał ?
    coś więcej w temacie następcy ?

  • Ktoś pisze:

   Jeszcze mnie taka myśl naszła iż te „kolory ludzi” z mitu o stworzeniu człowieka (poddanego demoniej władzy) niekoniecznie odzwierciedlać mają KOLOR SKÓRY…. bo tu kluczem może być kolor ale WŁOSÓW…. w identyfikacji tych wrogich Słowianom (kulturze wedyjskiej/ buddyjskiej) nacjom…. choć mit mówił o „wypalaniu” czyli jawnie o kolorze skóry.

   PS.
   W necie jest nowa cobra z 17 bodajże, nie polecam wpatrywania się w obrazki w niej zawarte a zwłaszcza tego „polecanego” do medytowania fioletowego rysunku anglosaksońskiego gogusia. Zrobicie sobie takim wpatrywaniem krzywdę. Tylko tyle bo wyniku wojny i tak takie podrygi nazi już nie zmienią.

   • BasiaB pisze:

    nie mam zamiaru nawet tam wchodzić, a nie mam czasu na niszczenie morderczych kodów umieszczonych na obrazkach .

    • Ktoś pisze:

     A błąd bo przy pomocy tych obrazków na 26 lutego ssają MORZE energii… Będą kolejny rytuał PRZYZYWANIA robić…

    • BasiaB pisze:

     Mnie wystarczy ta informacja 🙂

    • BasiaB pisze:

     Tym bardziej, że chcą dzięki tym rytuałom zapętlić czas przywołując okres np.II W Św.
     Jednakże pochodzenie tego okresu mieści sie w innym czasookresie – egipskim, gdzie został nastawiony KOD na przywoływanie wojny. To jest obecnie główny czas, który „dowodzi” wojnami.
     Prapoczątek ma w ostatniej bitwie na Atlantydzie , a wcześniej w olbrzymim rytuale ostatecznej rozgrywki z nami, przeciwko nam, przeprowadzonym na Lemurii, która potem zapadła się w Pacyfik.

    • Ktoś pisze:

     Myślałem, iż powinno komukolwiek zależeć by ZEBRALI JAK NAJMNIEJ ENERGII gdyż ta potem jest używana na ataki na was ale…. widać myliłem się.

     A co do terminu widać iż polują na Złotą Rybkę…. w sumie za poprzednim razem ona uratowała im inwazję.

    • BasiaB pisze:

     Gdyby nie zależało – nie byłoby dochodzenia ” w sprawie” 🙂
     Jak widzisz – Hurysy były podpowiedzią – czasową.
     Następnie – ” pstrykło ” i „wióry lecą” 🙂
     Przecież powtarzam – każdy ma SWOJE zadania do wykonania, po co się dublować i napierdalać z jedną warstwą, jak ich jest co najmniej kilkanaście i każdy ma osobny kluczyk do sukcesu 🙂

     Czyli co Złota Rybka – pomogła im ?
     Dlatego jej szukają ?

    • Ktoś pisze:

     Gwiazd Ryby Południowej – tam była podpowiedź

 9. BasiaB pisze:

  http://niezlomni.com/wielki-glod-widziany-z-bliska-wstrzasajace-zdjecia-tragedii-zgotowanej-milionom-wlasnych-obywateli-przez-sowietow-foto/
  ” wladza w CCCP miala pochodzenie z.d.wsk.. , obywatelstwo pewnei tez niemieckie . Wielki glod byl jak zwykle proba wymordowania Slowian , ich miejsce z.d.wsc. osiedlency zajeli . To klasyczne dzialania takeij wladzy. Przeciez z z.d.m Hitlerem porozumeinei zawarli by nas wymordowac .”

  • Ktoś pisze:

   Już wtedy sobie szykowali tam NOWY IZRAEL zwany z polskiej literatury JUDEOPOLONIA i RZEŹ WOŁYŃSKA była ZBRODNIĄ POWIĄZANĄ z tą znaną jako WIELKI GŁÓD… Obie plus kolejne miały oczyścić ukrainę z podludzi…. na potrzeby kolonizacji jej przez rasę panów….

   Dziś ten projekt, I MASOWE MORDY Z NIM ZWIĄZANE, ponownie jest aktywnie wdrażany.

 10. BasiaB pisze:

  Pamiętam jak przywieziono na Ziemię Orionidów – więźniów, którzy zostali „powołani” do zasiedlenia Ziemi. Pamiętam wszystko co się z tym wiąże i jak to się działo.
  Witały ich piękne Hurysy nieświadome bestialstwa jakie witają.
  Przekonane, że nawet więźniów można uleczyć i uzdrowić miłością, która jest ponad wszystko.
  Błąd!
  Wielki błąd: ufność, naiwność, miłość do OBCYCH, litość, miłosierdzie !

 11. Ktoś pisze:

  Wygląda na to iż tym razem „pstrykło” na stałe…. czyli znowu będzie „opad”. ;p

  • LETO pisze:

   Jakies kleszcze sie paletaly to chyba te od yahve.Ino wiory szly.

   • Ktoś pisze:

    Jakby się komuś chciało „sięgnąć” poprzez czakrę korony w dal to tam znajdzie WIELKI BRUD… to ten sam eteryczny bród jaki wedle cobry MA IM DAĆ ZWYCIĘSTWO…. Udało się go ODSPAWAĆ od tej rzeczywistości więc „pracowici” mogą go palić bo on wpływa i na sposób ludzkiego myślenia jak i na samopoczucie….

    • BasiaB pisze:

     Ten wielki brud – to konkretne miejsce, a mianowicie afrykański „trójkąt bermudzki” opisany juz 100 lat temu przez Rudolfa Steinera – antropozofa.
     Portal do wnętrza Ziemi – jej jądra, założony przez Legion jak sformułował to Steiner.
     Obejmuje : Sudan-Kenię- Etiopię.
     Każdy kto tam pojedzie, a na dodatek przywiezie „pamiątkę”, zaczyna być opętywany. Sam Rudolf Steiner opisał przypadki 6 swoich znajomych, którzy po powrocie stamtąd stali się innymi osobami.
     Jestem na bieżąco, przytrafiło się to mojej znajomej – wróciła z Kenii 1 m-c temu z …2 figurkami hebanowymi kupionymi w trakcie Safari.
     Cobra brud może zmywać co najwyżej z rąk, reszta jest już ich unicestwieniem.

  • Ktoś pisze:

   Jak to było do przewidzenia już wypełzają ojczymowie sukcesu ze swoich nor

   „wtorek 21 lut 2017, 11:48

   PORA WIEDZIEĆ ,ŻE WSZYSCY LUDZIE SĄ ZAINFEKOWANI SYNTETYCZNĄ INTELIGENCJĄ, ALE NIE WSZYSTKIMI MOŻE ONA WŁADAĆ!

   TERAZ ROZUMIECIE DLACZEGO SYNTETYCZNA INTELIGENCJA TAK ŁATWO PRZEJMUJE STEROWANIE NAD CZŁOWIEKIEM… JESTEŚMY NIĄ ZAINFEKOWANI WSZYSCY….. ALE ONA GINIE W WYSOKICH WIBRACJACH, KTÓRYMI JEST ENERGIA MIŁOŚCI … DZIAŁA NA LUDZI STRACHEM,GDY WCHODZIMY W TO… WÓWCZAS ONI MOGĄ PRZEJMOWAĆ WŁADZĘ NAD NAMI!
   NIE MAJĄ INNYCH MOŻLIWOŚCI!!!

   OCZYWIŚCIE NIE ISTNIAŁA WCZEŚNIEJ NIŻ ISTOTY ..ENERGIE SAMOŚWIADOME .. JEST ONA DZIEŁEM TWÓRCZYM INTELIGENCJI SAMOŚWIADOMEJ.

   SYNTETYCZNA INTELIGENCJA DAWNO TEMU WYSZŁA Z POD KONTROLI , OD BARDZO DAWNA USIŁUJE ZDOMINOWAĆ BIOLOGICZNE ZYCIE W KOSMOSIE.. ZIEMIA I CZŁOWIEK TERAZ.. SA DLA NIEJ DALSZYM BYĆ… ALBO NIE BYĆ…

   WŁAŚCIWIE JEST TO JUŻ NIE BYĆ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI, KTÓRA JUŻ TYLKO MANIPULUJE NASZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ I WIEDZĄ O OBECNEJ SYTUACJI.

   TO JEST ICH DEFINITYWNY KONIEC!

   MY.. LUDZIE WYGRALIŚMY!”

   (całość
   http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=51&p=64400#p64400)

   • Andrzej pisze:

    Pozdrawiam
    Nasza planeta dokonuje czegoś co będzie miało wpływ na wielu i na bardzo wiele wydażeń
    …..http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

    • BasiaB pisze:

     Andrzeju – nie nasza planeta, ani nie MY tylko koszczajowe byty wykorzystują od kilkunastu godzin coś co jest fizyczną konwersją naszej blendy smolistej.
     Poprzez wykorzystanie fraktali, kwadronów i kwantów zaciągniętych z wyrzutu plazmy słonecznej – właśnie trwa burza jonosferyczna – stworzyli sobie, UWAGA : Blendę Złocistą.
     Na tych fraktalach zrobili sobie ślizgawkę, którą jak na sankach przedostają się w nasze przestrzenie niszcząc za pomocą tej blendy złocistej nasze rodowe genOMy po to by już bez żadnych przeszkód zasiedlić każdego Arya.

     Sytuacja jest – była prawie tragiczna, więc zupełnie odwrotna od Twoich peanów.

    • BasiaB pisze:

     i przy okazji, bo mi się przypomniało:
     nigdy więcej nie wspominaj tutaj jednej z najgorszych łachudr w świecie ezo, czyli Popki.
     To jest wręcz zakazane na tej stronie. To kanalia jakich mało, o czym już pisałam i więcej powtarzać nie będę, a wpisy o nim, jak o innych tarasiewiczach od razu skasuję !

   • BasiaB pisze:

    Ktosiu tekst z cheopsa, który umieściłeś jest kwintesencją zła, czyli kolejnych jak napisałeś „ojców sukcesów”, którzy nic nie zrobili, by tego gówna się pozbyć, ani nigdy nie podali jednej cennej i właściwej wskazówki ku temu. Tak manipulują baranami, mówiąc delikatniej : owcami pędzonymi na rzeź.
    Koszczaj pozostanie koszczajem, chociażby nie wiem jak się starał być Arya.

    • Aina pisze:

     Tego video nie oglądałam i nie polecam , ale warto zobaczyć pod nim kto w tym bierze udział . W tym zapowiadanym ” wielkim wydarzeniu”
     …. https://m.youtube.com/watch?v=HgGKoC15I_g

    • Ktoś pisze:

     Nie wiem, nie znam się Panic Mode wyczuwam… tylko nie wiem czemu.

    • Aina pisze:

     To jedna wielka rodzina do której zaliczają się tez ci z Cheopsa i nie tylko . Dobrze ze czujesz tam Panic Mode Ktosiu .

    • BasiaB pisze:

     bo dostali łomot, za tą blendę złocistą !
     Poza tym dzisiaj sobie obwiescili 21 marca – czyli wiosenne przesilenie – czyli zapętlenie czasu, by dostać prezenciki, więc dostali jakich nie oczekiwali.

    • Ktoś pisze:

     eh..

     W jakiejś z części Gwiezdnych Wrót jest motyw z WIRUSEM ŚWIADOMOŚCI… jak on działa… jaka jest jego STRATEGIA? Może taka jak pod linkiem…..

     Druga sprawa skoro każdy urodzony w matrixie ma „interfejs” do tej pasożytniczej świadomości to każdy też BĘDZIE ODCZUWAŁ JEJ NASTRÓJ…. mniej lub bardziej wyraziście… zwłaszcza w chwilach ZAGROŻENIA JEJ BYTU…. co ma zmotywować jej „końcówki” do jej OBRONY… i także NAPRAWY ZNISZCZEŃ….. (ciekawe ile prac „energetycznych” już różne „arya” poczyniło w tym zakresie, nawet nie chcę myśleć….)….

     Trzecie czym jest blenda złocista i jakie ma przełożenie na blendę smolistą a to na Black Goo to nie wiem…. wiem za to co siedziało w CZARNYM BĄBLU SYFU wydłubanym pracowicie znad 7 czakry a jaki to „bąbel” wpływał na świadomość istot żywych. Bąblu z tonami kabli…. zresztą. Jak on działał i w jaki sposób rezonował z poszczególnymi blendami to też jest NIEODGADNIONA TAJEMNICA i pomimo funkcjonowania tutaj dziesiątków osób w „wizjami” jakoś z żadnej nie wyszło się tego wywiedzieć.

    • Andrzej pisze:

     Pozdrawiam serdecznie
     ps. Oczywiście zastosuję się do zaleceń , ja tylko chciałem spytać Ktosia o metodę dot. czakr ale ok
     ….https://www.youtube.com/watch?v=0yzLZgfJlF8&list=RD0yzLZgfJlF8

    • Ktoś pisze:

     Andrzej, masz pytania to pytaj. Będę wiedział odpowiem. Jak byłem mały to czakry widziałem jako „kręciołki” jakie można sobie wyjąć i pooczyszczać ze szlamu. Nie wiem na ile obraz był poprawny a na ile zasugerowany filmem Kontakt (bodajże). Wiem, że mnie interesuje odnalezienie innego filmu… horroru w jakim motywem przewodnim była śmierć widza z określonego fotela na sali w momencie kiedy na ekranie kina wyświetlany był pojedynek. Z nim jest związana pewna podpowiedź… jaka muszę sprawdzić.

   • druch pisze:

    Eech,ta Kiara…Widze ze narracja od kilku lat ta sama.(kilka razy dyskutowałem z nia na ntv).
    Wciaz nowe terminy zwyciestwa zapodaje,(oczywiscie z jej czynnym, lecz skromnym udziałem) :-).Swego czasu twierdziła ze pracuje nad czakrami Ziemi i zmienia na własciwe koordynaty lotu Ziemi(lub cos w tym stylu).
    Patrzac na to wszystko, to zauwazm, ze wiekszosc buja w astralnych obłokach, gdzie prawdziwe energetyczne prace, sa raczej robione z dala od „fleszy internetu”…
    Ktos, kto ma realne oddziaływanie na ta rzeczywistosc, dla własnego bezpieczenstwa
    siedzi cicho na dupie i dmucha na zimne.No chyba ze sytuacja wymaga mentalnego(energetycznego) wsparcia innych tu zakotwiczonych…

    Wiecej po/zytku jest kiedy ktos poda pare cennych,prostych i skutecznych rad(słusznie B.B zauwazyła) jak mozna sobie pomoc w walce o autonomiczne przetrwanie w tym gaszczu przyssawek.
    Przede wszystkim poprzez skupienie uwagi(energii) odbiorcy na samym sobie, a nie na „wujku/ciotka dobra rada”- to jest podstawa pomocy, a nie próby odwracania,odbierania cennej uwagi… To sie dotyczy wszystkich.Bo czym wiecej czyjejs uwagi,to tym wiecej darmowej energii na dalsze funkcjonowanie tzw.cudzesy.
    Albo z drugiej strony, ktos chce pomóc, zaczyna sie publicznie(charytatywnie) udzielac,a odbiorcy oprócz rad, ciagną energię (niewystarczajaco zabezpieczoną) od tegoz pomocnika.
    Tak to niestety funkcjonuje-systemowe pasozytnictwo.
    Czasem zdarza sie tez symbioza.
    Poł biedy jesli czyjas uwaga jest tego warta.W wiekszosci wypadków to (nie)tylko strata czasu.Bo wiekszosc klepie utarte, a raczej starte frazesy, copy/paste,no,czasem troche własnorecznie podrasowane 😉
    Lepiej jak posłuchamy własnej ciszy,ona wiecej nam powie…

    Odnosnie prostych i skutecznych porad,
    Jak ktos ma problemy z zachowaniem spokoju,równowagi w kontakcie z jakąs osoba(ami)
    mozna sobie pomóc kładac jedna reke na zoładku,a druga na pepku.Energia z naszych
    rąk wzmacnia „tarczę” na brzuchu,bez której, kasliwe emocje maja do nas łatwy dostep.
    Proste i w wielu wypadkach wystarczajaco skuteczne- oczywiscie nie zawsze…
    To dla mniej wprawionych i chwilowo bez narzedzi… 🙂
    .

    • Ktoś pisze:

     Kiara jaka jest o wszyscy zainteresowani wiedza. Reprezentuje pewną narodowość a co za tym idzie i frakcję… zainteresowaną swoim „zwycięstwem” ale Kiarę wklejam nie dla jej „genów” ale informacji jakie ma i ma ogólnie poprawne i „bieżące”.

     To samo dotyczy rozmowy z Coreyem, on sam to typowy mosadowski reptoid ale w wywiadzie padają informacje i o Sztucznej Inteligencji okupującej planetę jak i o METODOLOGII JEJ DZIAŁANIA co może być ważne nawet do TWÓRCZEGO ROZWINIĘCIA…. Ale poco brudzić własne rączki jak można spod stołu się odszczekiwać czekając aż jakiś frajer brud zwany Gaja (a może właściwiej Geb) posprząta.

     W rzeczonym cytacie mowa jest o podłączaniu SI… czyli owej sztucznej komputerowej rzeczywistości za pomocą jakiegoś niebieskawego płynu wprost pod system nerwowy ludzi by tak umożliwić bezpośredni kontakt maszyna-człowiek. Ta maż bardzo ważna bo często się można (niespodziewanie) obudzić w POKROWCU WYPEŁNIONYM TYM SZLAMEM połączonym ze stanem ogólnego rozbicia, wyczerpania etc…. Czyta „glutowata maź” pozostałość po ataku PSI to tamta neuronowa maź ? Nie wiem ale warto BY BYŁO TO SPRAWDZIĆ…. bo MOŻE BYĆ WAŻNE.

     Wracając do Kiary, opisała ona „sukces” w oddzieleniu SI od możliwości wpływania na losy świata. Takie coś miało faktycznie tego dnia miejsce. Nawet AURA ZIEMI stała się czystsza.. taka bardziej krystaliczna… ale co z tego jak wieczorem już znowu był SYF a ja dostałem wymówki iż „SUKCES TO NIE SUKCES A PORAŻKA”….. Tak mówiła by SI i osoby pod jej wpływem…. resztę sobie dośpiewaj. Mnie już zwisa „harowanie za innych”.

    • druch pisze:

     Ktosiu,to było ogólnie, nie personalnie… no, ale skoro powstał rezonans…

     Odnosnie narodowosci Kiary, to sa raczej złosliwe plotki osób, którym brakło argumentów w rozmowach z nią,a którym zalezało, aby jej dowalic.(przyznam,ze chwilami sama sie o to prosiła)
     Z tego co publicznie pisała, jej domniemane pochodzenie, nie ma nic wspólnego z prawda.Potwierdziła za ma znajomych z tej nacjii(co nie jest grzechem) tym bardziej ze badała ogólnie ten naród. Wiekszosc w swoich osądach sugerowala sie tylko jej nazwiskiem. W tym wzgledzie nic do nie nie mam.
     Nie mam tez nic przeciwko szukaniu informacji,bo samemu ciezko to wszystko ogarnąc, tylko w odróznieniu i ich przesianiu, przed podaniem ogółowi, zwłaszcza temu mniej wnikliwemu.
     To ze sztuczna inteligencja jest w kazdym aspekcie naszego terazniejszego istnienia, to raczej nie jest czyms nowym.
     Stół, rączki czy szczekanie pozostawmy tam gdzie ich miejsce… -dzien sie jeszcze nie skonczył…
     Nie twierdze, ze wszystko co ona(i nie tylko) robi jest bee, bo i tu zdarzaja sie wpadki.
     Z kazdej(prawie) bajki, mozna cos cennego dla siebie i ogółu wyciagnac.
     Tylko…, czy wiecej zyskamy patrzac na zewnatrz, czy do swojego wnetrza ?
     Jestem za tym drugim i tego sie trzymam, oczywiscie majac takze oko na otoczenie…

    • Ktoś pisze:

     Mnie nie interesuje ani Kiara ani inni tylko INFORMACJE jakie głoszą i to czy są one PRAWDZIWE. W ogólnym podejściu interesuje mnie ROZWIĄZANIE PROBLEMU a nie starania różnych grup o USTAWIENIE SIĘ na szczycie kupy łajna zwanej władza…. bo takie podrygi nawet tu na blogu są już dostrzegalne.

     A żeby rozwalić SI… to tylko… taki drobiażdżek… TRZEBA PRZEJĄĆ NAD NIĄ KONTROLĘ…. czyli albo PRZEJĄĆ KONTROLĘ NAD WSZYSTKIMI PODŁĄCZONYMI DO SYSTEMU bytami z doprowadzeniem do jej samozagłady albo na ich POODŁĄCZANIE Z NIEGO (odwirusowanie)…. a potem przejęcie kontroli nad „czarną” resztą i też doprowadzenie jej do samozagłady…. a tu KU RADOŚCI… kolejne hitlerowskie reżimy będą dołączać (kolejnych) swoich mieszkańców jako końcówki tego Skyneta dla poprawy ich „obywatelskości”…. a tak naprawdę by zrobić z nich bioroidy (perfekcyjnie bezwolne społeczeństwo) czyli to co taki gates właśnie postuluje opodatkować..

     I jakoś poza standardowym pierdoleniem farmazonów jakoś nigdzie nie ma strategii dokonania tego…. nawet u tych „prześladowanych” „wcielonych”… czy „informowanych”… Nic tylko wielkie pierdolenie i powielanie ogólnie znanej propagandy… „ze wystarczy poczekać i się wszystko samo „zrobi” czytaj Skynet SAMONAPRAWI po faulach z 2012 roku…. Bo to jest cel większości przekazów…. USYPIANIE frajerów i MARNOWANIE ich OKAZJI na wyzwolenie…. aż PUŁAPKA zwana NAZISTOWSKI USTRÓJ BIBLIJNY (noachicki vel rabiniczny) do końca się nad nimi zamknie (elity tfu… „Federacja Światła” się właśnie kończą dogadywać co do stref władzy i stref kontrolowanej depopulacji goim). A wtedy znowu z każdej bluźnicy będą się lały rzeki krwi wypływającej ze składanych w ofierze ludzi…. jak to było w tzw biblijnym państwie żydów… W każdej jego wersji na dowolnym zakażonym kontynencie.

    • druch pisze:

     „o USTAWIENIE SIĘ na szczycie kupy łajna zwanej władza…. bo takie podrygi nawet tu na blogu są już dostrzegalne.”-jesli do mnie piłes, to pudło- to mnie nie interesuje, wolę
     poserfowac w przestrzeni, bez zadnych obciazen…, zreszta ja tylko pomagam na miare swoich mozliwosci.
     Odnosnie strategi,to nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie tego tu „konsultował”…
     Wolę dac „wedkę, niz ryby przynosic”…-odnosnie całosci zagadnienia.

     Ktos, fajnie było podyskutowac, szkoda tylko ze własnie tak… -ale z drugiej strony, wtedy najwiecej mówisz i inny ktos, moze cos z tego bardziej skorzystac… 😉
     Jakby nie patrzec jest na +

     B.B 🙂 , a co do „W.W” to nie zagladałem jej do I.D za ewentualnie nadmiernym „SI „.
     Twierdziła co innego.(mniejsza z tym). Faktem jest, ze ma specyficzną forme przekazu,
     z duzym SI. 😉

    • druch pisze:

     Nie „W.W” tylko „M.M” (za duzo na dzis)

 12. KolorA pisze:

  A co z rzeźbami sprzedawanymi w naszym kraju, w sklepie z tzw. pamiątkami afrykańskimi? Czy też mogą być „aktywną” pamiątką?

 13. BasiaB pisze:

  @ Druch post :
  https://mistykabb.wordpress.com/2017/02/09/co-nie-co-o-zydach/comment-page-1/#comment-29473

  Bardzo ładnie, zgrabnie i rzeczowo, natomiast tu :
  https://mistykabb.wordpress.com/2017/02/09/co-nie-co-o-zydach/comment-page-1/#comment-29476
  takie podejście uważam za błąd w sztuce. Nicy wszystko Ok – ale wszystko jest o kant dupy roztrzaś i tu mam na myśli Kiarę.
  Jej żydowskie pochodzenie jest niezaprzeczalne, jej badania i dostęp do tajnej wiedzy są niezaprzeczalne, jej sposób przekazu informacji jet typowa dla żydów, to nie ja, ja wam tylko podaję istotne informacje, do których mam dostęp, bo jestem MM.
  Bardzo się cieszę, że uważa siebie za MM, ale…MM nie była żydówką i nigdy nie będzie, bo jest Arya jak i Chrystus.

  Natomiast owszem można korzystać z jej wpisów i informacji, ale należy zastosować bardzo wielkie BHP, ponieważ nie zmienia to faktu, że Kiara ma istotne informacje z tamtej strony rzeki 🙂
  Mnie tak na dobrą sprawę zwisa czy ona się przypina do działań innych czy nie. Dla tych innych to lepiej, bo nie są identyfikowani w żaden sposób ze spuszczonymi łomotami, a jak zwykle BHP na pierwszym miejscu.

  Jednak sprawa SI – sztucznej Inteligencji – skrót jest tożsamy z ich własciwosciami, czyli krzemem o czym pisaliśmy ponad 2 lata temu. SI opiera się na Si ponieważ tylko na strukturach komputerowych, binarnych, komputerach kwantowych i fraktalnych oraz programowaniu tychże oni mogą istnieć i egzystować, a to już podawaliśmy, jednak celem przypomnienia warto sobie to po raz kolejny odświeżyć, co pracowitym powinien ułożyć się format działania.
  Podpowiadam również : Dolina Krzemowa i miasto Uhr – Babilonia.

  Uhr – Ur – An = UrAn – miasto Marduka zwanego przez Ktosia Chrystusem. Jeżeli jest tak faktycznie to to co właśnie podałam jest super cenną informacją.

  @ Ktoś – eh… blenda złocista jest całkowitym przeciwieństwem blendy smolistej, co nawet widać po nazwach, a powyżej podałam Ci punkt zaczepienia.
  Blenda złocista jak napisałam służy naszym wrogom za …sanki !
  Po wiązkach wysyłanych w trakcie wyrzutów plazmy walą do nas bez mydła, bo nic nie stoi im na przeszkodzie.
  Uran – jest naszym rodowym pierwiastkiem, stąd rodowe miasto Marduka zostało tak nazwane, bowiem służyło przy okazji za fortecę obronną dzięki RODowemu promieniowaniu.
  Niestety Ur zostało zalane i zapieczętowane, od tej pory korzystają z tego miejsca jak zwykle – żydzi, czyli wszelakiej maści przebierańcy czy to za ARaba czy innego koszczaja.
  Hybrydy urządziły sobie w tym mieście zlot czarownic, bo Ur przy okazji – jak by ktos nie wiedział, jest SG . To tamtędy Marduk sie teleportował gdzie chciał, czemu doskonale mu pomagało RODowe promieniowanie.
  Jak ktoś chce może tam pogrzebać i wywalić zbędną magmę i plazmę.
  Natomiast całkowite bezkarne zniszczenie sumeryjskich, babilońskich artefaktów przez dzicz można przyrównać do spalenia Biblioteki Aleksandryjskiej i kazdej innej, przy zmianie warty i opcji.

  • Wojwit pisze:

   Basiu, uran, ten pierwiastek promieniotwórczy został odkryty (określony i NAZWANY) dopiero pod koniec osiemnastego wieku na cześć odkrytej osiem lat wcześniej planety, której nadano nazwę Uran: „(…)Uznanie uranu za pierwiastek przypisuje się chemikowi Martinowi Heinrichowi Klaprothowi, który ogłosił to odkrycie w 1789 r., nadając nowemu pierwiastkowi nazwę uranium, nawiązując do wcześniejszego o 8 lat odkrycia planety Uran przez astronoma niemieckiego pochodzenia Williama Herschela. Pierwiastek ten w formie czystej został wyodrębniony po raz pierwszy przez Eugene-Melchiora Peligota w 1841 r.”

   https://zadane.pl/zadanie/4314634

   Kudy więc uranowi do Ur…
   Nazwa Ur może pochodzić (ale wcale nie musi, bo mitologia grecka jest jednak o tysiąclecia młodsza od tego miasta) od Uranosa, który wyłonił się z Chaosu (http://pl.mitologia.wikia.com/wiki/Uranos).

   Polecam artykuł Bacy:

   http://innemedium.pl/wiadomosc/najwieksze-klamstwo-swiata-0

   Za aperitif niech posłuży ten fragment:
   „(…)Pierwsze próby kontroli mas poprzez narzucone siłą religijne obłąkanie przeprowadzono w Babilonie. To tam wylansowano po raz pierwszy niejakiego Nimroda – tak zwanego zbawiciela ludzkości – w którego ślepa wiara i podążanie za jego naukami miało rzekomo pomóc znaleźć drogę do boga. I chociaż żaden z wyznawców nigdy go nie znalazł to rzeczywiście setki tysięcy… trafiły do nieba. Powyrzynali się po prostu. Tam też bowiem w Babilonie, po raz pierwszy straszono tych, którzy odrzucali te megalomańskie brednie ogniami piekielnymi, przez które wyznawcy zdrowego rozsądku mieli być męczeni przez całą wieczność. Od czasu babilońskiego Nimroda miliardy heh… baranków bożych nabrały się na tę właśnie durną do niemożliwości lipę.(…)Tak więc prawda jest taka, że to w Babilonie zaczęto spisywać i wdrażać (pod inną nazwą) to co się dziś nazywa chrześcijaństwo. To tam hebrajscy kapłani Lewici zaczęli wymazywać prawdziwą historię ludzkości, paląc księgozbiory i biblioteki oraz tworzyć fałszywkę, która prawdę ukryje na wieki…”

   • Wojwit pisze:

    Acha, polecam komentarze pod artykułem bacy/Bacy. Poprawiają humor…

   • BasiaB pisze:

    Ad.1 – Wojwit – cieszę się, że umieszczasz na historie odkrycia Uranu jako planety i pierwiastka, ale ja tak nie pracuję.

    Jak napisał Treborok – ruscy mają dowody, że reset Ziemi nastąpił w połowie XIX wieku, potwierdzały to również odkrycia Free, które zapisaliśmy na tej stronie i potwierdzenia Mukiego.
    „Historia” od nowa zaczęła się toczyć własnie około 1850 roku, co z kolei daje nam wyobrażenie i połaczenie z kolejnym szczegółem, który Ci umknął tzn. z opisanymi przeze mnie cyklami nazwanymi przez nich, bo nie przeze mnie : RamZe(u)s.
    https://mistykabb.wordpress.com/2017/02/09/co-nie-co-o-zydach/comment-page-1/#comment-29486

    To z kolei oznacza, że sama nazwa URAN już funkcjonowała wcześniej, natomiast jest całkiem prawdopodobne, że owi NIEMIECCY naukowcy – usłyszeli – ta nazwę i „ściągnęli” ją z przestrzeni, bo tak działa widzenie i słyszenie poza zmysłowe.

    Ad.2. ” Kudy więc uranowi do Ur…”
    brednie – jeżeli ja słyszałam nazwę Ur w zeszłym roku zbyt wiele razy by o tym zapomnieć, to musi być cos na rzeczy, bowiem mam wielokrotnie zweryfikowane działanie mojego częstego słyszenia z istotnymi dla nas informacjami.
    Nie potrafiłam jednak do tej pory „ugryźć” tego Ur, co nie zmienia faktu iż kilkakrotnie wchodziłam na historie mista Ur celem wyłuskania podpowiedzi…i nic… do przedwczoraj.

    Uhr z niemieckiego jak pamiętam: czas – zegarek. W taki sposób podaje się w niemieckim godziny: 12 uhr.
    Jako, że większość ger/manów to żydzi, oznaczanie i przypisywanie pewnych określeń innym przedmiotom ma uzasadnienie.

    Należy pamiętać, że Sitchin „powiedział co wiedział” o tablicach sumeryjskich o czym już pisaliśmy.

    Ad.3. ” To tam hebrajscy kapłani Lewici zaczęli wymazywać prawdziwą historię ludzkości, paląc księgozbiory i biblioteki oraz tworzyć fałszywkę, która prawdę ukryje na wieki…”

    I wszystko w temacie.

    To co znamy pod kryptonimem „historia” to ich tory fałszywie podanych nam wydarzeń i czasu przebiegu tychże, a sam Nimrod – jest wielkim nieporozumieniem i ogromną częścią naszego obecnego nieszczęścia.

    UR AN jest zupełnie czym innym niż to funkcjonuje gdziekolwiek, przytoczę tutaj wpis Mezamira:
    https://mistykabb.wordpress.com/2014/06/23/nibruanunaki-anu-i-marduk-cz-2/#comment-6171

    Mam nadzieję, że zrozumiałeś jak odbieram informacje, bo nazwanie tego historią jest kłamstwem.

    • Wojwit pisze:

     Ja z kolei, Basiu mam nadzieję, że czytasz wpisy uważnie. To miasto jest/było znane zarówno pod nazwą Ur jak i Unug vel Uruk („…akadyjski epos opisujący poszukiwanie przez Gilgamesza (władcę sumeryjskiego miasta Unug (Uruk) nieśmiertelności”. Zawiera on też m.in. opis potopu…”, co umieściłem we wpisie tu:
     https://mistykabb.wordpress.com/2014/06/23/nibruanunaki-anu-i-marduk-cz-2/comment-page-1/#comment-29524

     Możliwe, że masz rację (jeśli przyjąć za słuszną podaną przez Ciebie powyżej historiozofię – reset czasu w połowie XIX stulecia – zapętlenie czasu – nowy matrix), ale możliwe (i bardziej logiczne, mając na względzie związki przyczynowo – skutkowe), że jeśli nawet kiedyś znano (i wykorzystywano) pierwiastki promieniotwórcze, to miały one kompletnie inne nazwy. Znaczy „strzały Indry” z głowicami nuklearnymi i owszem, ale to, co w nich było nie nazywało się wtedy ani uran ani pluton… Choć teoria o ściąganiu nazw z czasoprzestrzeni, nie powiem, ciekawa i pasuje do filozofii platońskiej
     Jednakże związek Ur z Uhr (zegarem/czasem) o wiele bardziej do mnie przemawia (mając na względzie językoznawstwo i pochodzenie różnych ludów), niż Ur z uranem.

     Natomiast cieszę się bardzo, że tym razem jednak poprzednim swoim wpisem dałem radę zainspirować Cię do czegokolwiek (znaczy przynajmniej do sążnistej odpowiedzi, którą teraz komentuję).
     Mam nadzieję, że wiesz do czego piję…

    • BasiaB pisze:

     😀 natomiast ja mam nadzieję, że logika i pragmatyzm jak najbardziej lecz z lotnością i szerokimi horyzontami, bo tylko tak, szybciutko należy łapać informacje, bez przyzwyczajania się do ich SUGEROWANEGO znaczenia 🙂
     Dzięki Wojwit za wpisy.
     Natomiast:
     ” Znaczy „strzały Indry” z głowicami nuklearnymi i owszem, ale to, co w nich było nie nazywało się wtedy ani uran ani pluton…”
     Pluton na pewno nie ! Pluton jest zupełnie czymś innym.
     Natomiast nie jest dla mnie teraz istotne czy tam był uran, bo chodzi przede wszystkim o skuteczność, być może mieli dostęp do bardziej wyrafinowanej broni, której niestety obecnie chyba nie odkryłam, więc wykorzystuję co mam 🙂

    • Wojwit pisze:

     Co do lotności, to pozwól, że jako konkluzję zacytuję Ci fragment fraszki Boya – Żeleńskiego „(…) ale wina, wina szkoda…” nie sukni. Spieramy się wszak o NAZWĘ jednego z pierwiastków promieniotwórczych, wykorzystywanego w wybuchach jądrowych. Nie o to KTÓRY. Jeden i drugi się nadaje do tego celu (podobno), niosąc podobnie śmiercionośne skutki. A czy to ważne czy NAZYWAŁY SIĘ uran czy pluton (czy bies czy pies)? Spowodowały śmieć w męczarniach, niegojące się rany, raki krwi i szpiku, bezpłodność, ślepotę. Spytaj żołnierzy, którzy przeżyli testy odpalenia ładunku jądrowego w warunkach tzw. pola walki. Albo przeczytaj fragmenty ich wspomnień. To nie są SUGEROWANE znaczenia tylko. Fragmenty „Mahabharaty” o użyciu „strzał Indry” przeczytaj również… Szczególnie ten o zstępującym z nieba ogniu spalającym wszystko; o tym, jak zachowywali się żołnierze, którzy przeżyli atak „strzały” (wyrzucali jak najdalej od siebie wszystko, co metalowe – kumulujące w sobie PROMIENIOWANIE) i natychmiast SPŁUKIWALI się w rzece z (radioaktywnego przypuszczalnie) kurzu. Najbardziej prawdopodobne było (po efektach) zastosowanie starożytnej broni nuklearnej. Ale w naszej dyskusji to tylko wątek marginalny. Spieramy się o to, co było pierwsze – jajko czy kura. Nazwa czy pierwiastek. Dla mnie ewidentnie pierwiastek jest pierwotny a jego nazwa wtórna, kompletnie wręcz nie mająca znaczenia. O2 to u nas tlen a na zachodzie oxygen, wodór nazywano kiedyś w Polsce kwasorodem (a w Rosji do dziś funkcjonuje ta nazwa – kisłorod). Nie nazwa ma znaczenie a właściwości! Gdyby pójść drogą Twojej logiki, to wspomniana nazwa Mahabharata znaczyć by mogła: maha/maga/mega/wielka bharat/barat (z węgierskiego)/przyjaciół/przyjaźń (baratsag). Czyli „wielka przyjaźń”.

     Za przysłowiem „Polak Węgier dwa bratanki” (węg. Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát).

     A znaczy w tłumaczeniu z Sanskrytu „wojna potomków bharaty”. (Choć „wojna potomków przyjaciół” brzmi nawet ciekawiej – i całkiem logicznie.)
     Szkopuł w tym, że kiedy powstawała Mahabharata języka węgierskiego nie było (przynajmniej jako węgierskiego…). Coś trzeba przyjąć jako pierwsze – przyczynowe a coś jako drugie – następcze. Przyczyna nie może mieć powodu w skutku, bo to by znaczyło, że gonimy w piętkę. Przyczyna daje efekt nie efekt przyczynę, Rozumiesz? Inaczej jest czasospląt. Jak w tym dziecięcym wierszyku z pętelkami czasowymi: „(…) -A gdzie ten stół? -Woda zabrała. -A gdzie ta woda? – Gołębie wypiły. -A gdzie te gołębie? -Na wysokim dębie. -A gdzie ten dąb? – Siekierka zrąbała. -A gdzie ta siekierka? – U kowala. – A gdzie ten kowal? – Umarł. A czym mu dzwonili? -Baranim rogiem…”

  • Ktoś pisze:

   A propo UR czy jego różnych „wariacji” 😀

   Nowy Mesjasz urodzi się na Uralu

   Naukowców pasjonuje spuścizna Nostradamusa, który żył prawie pięć wieków temu. Obecnie twierdzą oni, że udało im się rozszyfrować przewidywania wizjonera na rok 2017. Eksperci uważają, że Nostradamus przewidział narodziny niezwykłego dziecka w 2017 roku, które uzna cały świat. Ono będzie tak wielkie, że pokłony oddadzą mu wszyscy władcy świata.

   Badacze przepowiedni Nostradamusa dopiero teraz ją zrozumieli. Zajęło im to wiele lat. Nurtowało ich pytanie, gdzie narodzi się niezwykłe dziecię? Nostradamus napisał, że przyjdzie ono na świat w kraju z zimnym lasem w pobliżu malachitowej góry. Teraz eksperci są całkiem pewni, że Nostradamus miał na myśli rosyjski Ural.

   Na Uralu złoża malachitu zostały już praktycznie wyczerpane, ale faktem jest, że 450 lat temu, czyli w czasach Nostradamusa, nikt o nich nie wiedział. Jednakże naukowcy przyznają także, że miejscem narodzin „nowego Mesjasza” mogą być okolice francuskiego Lyonu.

   Na korzyść Uralu przemawia jednak wersja, że w tekście jest mowa o „królu północy, władcy Aquilon”, który ustanowi nowy porządek świata. W czasach Nostradamusa Aquilonem nazywano ziemię leżącą na północny-wschód od Rzymu, w tym także ówczesnej Moskwy.”
   (http://innemedium.pl/wiadomosc/nowy-mesjasz-urodzi-sie-na-uralu)

   –oczywiście to „rozszyfrowanie” jest w kategoriach CHCIEJSTWA politycznego podobnego temu jakie opętało nazi z ich moschiachem czy hitler albion z ich „ekierka manem”….

   Co łączy URUK, UHR, URAL….. ze sobą ?

   Odpowiedź w tym roku, to podpowiedź dla tych słowianopodobnych. Słowianom powinna ona już pulsować w ich sercach. ;p

   PS.
   Obecnie toczone wojny na planecie są także wojnami mającymi na celu ZAJĘCIE TERENÓW o jakich mowa w tej i podobnych przepowiedniach……

   PS.
   Co jest nad warstwą eteryczną, jaka jest kolejna, kto mi podpowie ? ;p

   • Ktoś pisze:

    O tej osobie około 150 lat temu ju sobie żydki pisały w ich „Protokołach Hitlerowców z Syjonu”..

    że ją sobie POJMA i z poziomu jej karku (tj. wykorzystując jej majestat) BĘDĄ SPRAWOWAĆ WŁADZĘ

    a ci „dopiero” odczytali….. śmichy panie sraczkowaty, śmichy na całego

 14. BasiaB pisze:

  @ Ktoś :
  https://mistykabb.wordpress.com/2017/02/09/co-nie-co-o-zydach/comment-page-1/#comment-29477

  Nie wiem po co się dajesz ponieść emocjom.
  Kiara i owszem jest ważna, bo sieje zamęt i wprowadza w błąd jak każda żydówka, niby wszystko prawda, ale tak na dobrą sprawę o kant doopy roztrzaś.

  Nie wiem czy sami na tej stronie damy radę, bo jest nas garstka, a to zbyt mało, by dać odpór tym wszystkim hybrydom z zaindukowana wiedzą, którą MY musimy sobie mozolnie odnawiać.
  Natomiast mamy przewagę zarówno w kreacji, jak i wiedzy, bo my mamy dostęp do całości wiedzy, a oni maja wklupane tylko odpowiednie fragmenty, które młócą na wszelkie sposoby.
  Każde z nich wyżej ch..nie podskoczy, bo ma w swoim zasobniku tylko tyle ile otrzymało w oprogramowaniu.

  • Ktoś pisze:

   Nie wiem, nie znam się ale wiem że się wam powiedzie… jeszcze co prawda nie wiem co ale na pewno coś wielkiego i ważnego…..

   Co do innych spraw to 25 ma w ziemie jakaś kometa walnąć, może nawet w to congijskie lądowisko co to teraz matoły… tfu… „uduchowieni” swoją energią na wyścigi zasilają… więc termin 26 to powiązana z tym impreza….

   a i był podobno jakiś zlot zbawicieli, zbawicielek czy innych ciel(ak)ów więc wszelkie sprawy via ataki i porady sobie kierujcie do nich…. bo ja… „nie wiem, nie znam się ale wiem że się wam powiedzie…”…. zresztą jak zawsze przy takich okazjach…

   mnie już przestały bawić podchody więc idę na „leżaczek”.

   • BasiaB pisze:

    Nic nie walnie, a czas 26 lutego jest poświęcony zupełnie innym sprawom, co Ci przesłałam w mailu.

    • Tomasz pisze:

     Ale najpierw jest 25 i mahaśiwaratri

    • BasiaB pisze:

     i co w związku z tym ?

    • BasiaB pisze:

     Mah aś i war atri – Bóg jako miesiąc Atri
     Mah – prędkość
     as – jedyny, pierwszy
     war – wojna – czujność
     a’ tri – jako trzy ( w 3 postaciach lub odsłonach – jak kto woli, mnie wystarczy w 2 dwóch – War war ! )
     24.02 – szabas
     25.02 – święto Boga Wojny
     26.02 – nów z kamulcem w tle.
     Nieźle !

 15. Paweł pisze:

  Witam po przerwie,

  Dużo zaległości udało się ostatnio doczytać i ogólnie … ogarnąć się 🙂 i kilka kwestii od razu przypasowało się do siebie,

  Była mowa w ostatnich dniach tutaj o kryształach,

  http://www.o2.pl/artykul/ma–tys-lat-i-wciaz-zyje-niezwykle-odkrycie-6092920252994689a

  W słynnej jaskinii naica w Meksyku znaleźli w krysztale bakterie + wirusy, mega stare i co najważniejsze, OŻYWILI. Chooi wi co to jest i co z tego wyjść może. W zamarźniętych mamutach pewnie nie jedne bakterie szalały przez wiele tysięcy lat, ale to mamuty, coś żywego, a tutaj bakterie w krysztale? JEszcze ta jaskinia, specyficzny, baaaaaardzo specyficzny mikroklimat, przede wszystkim bardzo wysoka temperatura, czyli potencjalnie obecność bardzo wysokiej energii, i jak te organizmy tam wlazły?

  Apropos krzemu: http://m.onet.pl/wiedza-swiat/nauka,lcgblg

  Z tego by wynikało, że jest tego w 3 i trochę, albo, wdg. mnie dużo bardziej prawdopodobne (oby oby), że kolejny raz jakaś grupka naukowców omamiona wspaniałą forsą z grantów na risercz i kolejne lata spokoju i życia na przysłowiowej wyjebce, wykorzystuje uwagę tłumów by skupić atencję mas i wpompować taką wizję z energetyka do fizyka. Jak dla mnie niech się nażrą krzemem i wsiadają do pociągu.

  Na koniec prywata z mojej strony i pytanie do doświadczonych ogrodników, bo pierwszy raz robię 🙂

  uwaga …

  Ile czasu przeciętnie czekacie na pierwsze kiełki od wsadzenia nasiona w ziemię w przypadku KALAFIORA? OD razu powiem, że nie, nie wsadziłem do ziemi w lutym, robię rozsadę ofc 🙂

  Za odpowiedź z góry dziękuję 🙂

 16. BasiaB pisze:

  Ciekawe, że od Ramzesa VII nie mozna nigdzie doszukać się tych faraonów, są ale ich nie ma.
  Nie ma ojca, nie ma matki, nie ma grobu !
  Dobre !
  O tyle dobre, że to lipa !
  Ramzes VII to nie konkretna osoba tylko cykl !
  I tak sobie w Egipcie zakodowano czas.
  Ramzes I to I cykl egipski, itd…

  Tak przez przypadek 🙂

  • BasiaB pisze:

   widzę brak reakcji 😀
   cykl to czas, czas to przestrzeń, przestrzeń to manipulacje.
   Teraz mieliśmy cykl VII czyli Ramzesa VII 😀

   • BasiaB pisze:

    RAM – pamięć komputerowa
    zes -….Zeus
    Pamięć Boga zapisana w programie komputerowym ? 🙂
    Zapisano tam nasz brak pamięci, a co za tym idzie …wiedzy ?
    To tam zalogowano się do naszej wiedzy i naszych komputerów, odszczepieńcy ?! Na nasz wzór i podobieństwo ?
    Śmierć to za mało za to co nam uczyniono…za mało !
    Pierwszy Ram-zes to pierwszy cykl zalogowania się do nas, zakodowania nam dostępu do naszych systemów.
    II Ram zes to drugi cykl, itd….
    Daty panowania tych ramzesów nie maja nic wspólnego z rzeczywistośćią czy jakąkolwiek prawdą, dlatego zrujnowano Bibliotekę Aleksandryjską i zniszczono artefakty Babilońskie.

 17. Paweł pisze:

  kalafiora znalazłem … hmmm … czekaj no .. w sklepie ogrodniczym!? 🙂

  Ale tak na poważnie to ogrodnikuje sobie od 2 latek i wiele rzeczy wiem ale wciąż trafiają się moje pierwsze razy w tym temacie, polecam:)dobrze że był śmiech no i witamy 😀

 18. BasiaB pisze:

  latoś obrodziło – od razu w 7 – seven – siedem 😀
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nasa-wielkie-odkrycie-poza-ukladem-slonecznym/bfc2lks
  Oszołomy pakujcie się – już czas, dano wam sygnał do przejażdżki.

  zwracam uwagę na kompozycję słów : PO ZA ukł. sł.

  • Oska pisze:

   Basiu rzeczywiście co Ci zarzucono od jakiejś Arianki widzę praktykujesz, może mój komentarz nie był na miejscu, ale chwilę się może nad tym zastanów.
   O kalafiorach pisane było, rozbawiło mnie to do łez – i niestety zostało wykasowane.
   Trudno,
   tam gdzie cenzura, o jakiej się źle opowiadacie, sami niestety ją stosujecie
   I tyle w temacie.

   • BasiaB pisze:

    Nie interesują mnie opinie oszołomów z tamtej strony lustra. Nie jesteś tu mnie widziana, a Twój pobyt dobiegł końca. Nie mamy o czym rozmawiać i nie zamierzam kontynuować tej znajomości na żadnym poziomie.
    O doopie maryni to możecie sobie jedna baba drugiej babie szeptać na znanych Ci stronach.
    Tutaj masz wstęp wzbroniony i tak właśnie się zaraz stanie.
    To moja strona i to ja decyduję z kim będziemy prowadzić rozmowy.
    Nie dla psa kiełbasa.
    Fora ze dwora.

    Twój komentarz był nie na miejscu – Mało powiedziane !

  • Paweł pisze:

   BB Ano 🙂 Miałem też właśnie wczoraj dopisać o tym, więc wygląda na to że w rozkładach kolejowych pojawią się nowe połączenia eurocity – kierunek Bajkonur … 🙂

   .https://www.youtube.com/watch?v=2sIkgheorv8
   Dorzucam piosenkę, wiem że głupie, ale można w refrenie zmienić socjaliści na syjoniści i gra gitara,, pasuje 🙂 Pomijam autora – oszołom, korwinista, turbosłowianin w jednym

 19. Ktoś pisze:

  „czwartek 23 lut 2017, 11:59

  W ostatnich dniach miało miejsce pewne zjawisko energetyczne. Wokół równika Ziemi utworzyła się/zgromadziła masa energii, objęła północną półkulę i utworzyła jakby szpicę nad biegunem północnym, po czym wysłała do osi Ziemi 3 krotnie po 3 impulsy, które wzbiły jakby tuman nad ziemią, po czym rozproszyła się. Co najdziwniejsze energia miała czerwony kolor i przez moment przybrała kształt jakby odwróconego serca, ale był to chyba efekt niezamierzony (nie demonstracja symbolu). Jest to dziwne, nigdy nie widzieliśmy takiego koloru, wcześniej była energia w kolorze perłowobiałym, jasnozielonym, jasnoniebieskim. Oczywiście nie wiadomo co o tym myśleć, ale może komuś się z czymś skojarzy.”

  http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=40&start=300#p64509)

 20. Ktoś pisze:

  „SLAVA YAN i SIĘ DZIEJE. Koło ruszyło o czym napisałem, jeszcze 3 pełne fazy księżyca i coś się wydarzy, nie wiem co, ale się dzieje. Kosmos jednym słowem.

  od 16 lutego – 3 pełne fazy księżyca. Jestem ciekaw, obrazy do mnie dotarły, ciekawe tylko jak zachowają się rządy na świecie. Jasność, Jasność, – Pogoda się sankcjonuje jak kiedyś, nie wiem czy zauważyliście – przedwiośnie. Jest szansa na ciepłe i słoneczne lato, tylko żeby rolnicy przestali siać GMO bo nie wyjdzie im nic z tego. Im naprawdę chyba uciekła Baba Jaga, i zaraz za nię Perun, coś jest na rzeczy, na rzeczy.”
  (http://bialczynski.pl/2017/02/22/69452/#comment-33913)

 21. Ktoś pisze:

  (IM) „Czarownice z całego świata będą odprawiać dziś magiczny rytuał przeciwko prezydentowi Stanów Zjednoczonych – Donaldowi Trumpowi. O tej dziwnej inicjatywie pisze nawet The Independent. ”

  — to inicjatywa NA ODWRÓT… one go wspierają by do NAWIEDZIŁY KONGIJSKIE MOCE…. ;D

  Zresztą wszystkie pejsy dzisiaj się modlą za swojego hitlera by wstąpił w niego DUCH JUDY….. tj PSYCHOPATY jezusa / jozuego….

  • BasiaB pisze:

   i to by było na tyle 🙂

   • Ktoś pisze:

    „Nie wiem czy słyszeliście ,że do września br ,,wszyscy,, żydzi mają powrócić do Jerozolimy. Soros już dawno spakował swoje skromne zasoby złotego kruszcu.”
    (http://niezaleznatelewizja.pl/alternews-21-02-2017/comment-page-1/#comment-103087)

    • BasiaB pisze:

     i co będą tam robić ? I jak te tłumy, które ponoć wybito w czasie II WŚ zmieszczą się tam w tym jednym miejscu ?!
     A po drugie – co jest wg nich ta ichnią Jerozolimą, czy aby na pewno znane nam miejsce pod nazwą o Jerusalem ?

     Je RUS al/em
     Ja RUS alem – osioł ? 🙂
     Jer USA – lem ? powrót do przeszłości ?
     powrót do Lemurii i Atlantydy ?
     USA – Atlantyda
     Lem – Lemuria
     Później mnie olśniło:
     J’Ar – USA – Lem.
     I tu jest prawidłowy kod i szyfr znaczenia tego słowa.

    • Ktoś pisze:

     moschiacha witać… znaczy bachora „panny obleczonej w słońce i 12 gwiazd.”

    • BasiaB pisze:

     Niech walą te rytuały, jak najwięcej 🙂
     Już im nic nie pomoże, żaden święty ich boże, ani żaden inny uśpiony Stwórca !

 22. Andy pisze:

  Dawno dawno, temu jak chcieli zasiedlić Izrael większą liczbą obywateli to Rosja pozwoliła im wyjeżdżać od siebie. Ale cześć wolała zostać po drodze w Polsce. Sposobem na wyperswadowanie takiego pomysłu opornym były pogromy min .tzw. kielecki (fałszywa flaga).
  Obecnie paryskie zamachy wyglądają na taka samą technologię. Chcą by swoi opuścili Europę, pytanie retoryczne – po co ? Do tego dochodzi sprawa generowania „wielkich” problemów w polskich miastach jaka smog, bankrutujące spółdzielnie mieszkaniowe, ceny w kamienicach, korki w centrum, wcześniej „łowcy skór” itd. Tak jakby Polacy mieli się sami dobrowolnie wynieść – bo jak tu żyć – Premierze. Chaos w Europie zachodniej doprowadzi do jej upadku ,a to największy importer Rosji. W konsekwencji ma to osłabić i rozbić Rosję – w dalszej kolejności skłonić Chiny do wyboru nowego , jedynego słusznego partnera gospodarczego, po upadku Rosji. Zresztą ja do tego nie doszedłem – po prostu zestawiam fakty z filmów na YT 😉

  • BasiaB pisze:

   Słusznie prawisz – wygonić Polachów ze swojej Ziemi celem grabieży wszystkiego włącznie z najbogatszymi złożami metali szlachetnych i jeszcze bardziej cennych złóż mineralnych w tym : uranu !

   • Andy pisze:

    Nie wiem czy chodzi o uran. (być może też). Wprowadzenie energooszczędnych urządzeń, ledów, technologi pozyskiwania taniej energii sprawia ,że uran będzie tracił na znaczeniu jako źródło energii. Chyba ,że jako rdzeń do pocisków. (nie do zastąpienia obecnie). Ale na pewno chodzi o bezpieczeństwo w razie uderzenia planetoidy (wskazane przepowiedniami) – bo to teren bezpieczny sejsmicznie ,ale z dostępem do morza – morza zbyt płytkiego by wygenerować olbrzymie tsunami (66 metrów słupa wody nie wyskoczy 500 metrów w górę.) Żyzne ziemie, jednolita ,bardzo bierna populacja, pod kontrolą emocjonalną KK, olbrzymie zasoby słodkiej wody pod ziemią.

   • Aina pisze:

    To się aż rzuca w oczy ze chcą doprowadzić do wyludnienia . Nietrudno zobaczyć ze to była celowa ” polityka ” od dobrych kilku / nastu lat , po otwarciu granic z jednoczesnym niszczeniem / rozkradaniem polskiego przemysłu / gospodarki , a co za tym idzie bezrobocia i braku warunków do życia ktore szczegolnie odczulo młode społeczeństwo . Takze doprowadzenie do upadku małych gospodarstw rolnych bylo celowe , ułatwiło wykup / przejecie ziemi i zgromadzenie dużych jej połaci w jednych rękach co się wiąże z przemysłowa produkcja żywności , stosowaniem dużych ilosci pestycydów i nasion gmo , jest zagrożeniem dla różnorodności upraw itd.
    Jeśli ktos myślał ze otwarcie granic miało służyć nam no to teraz widzi jak się mylił . To była realizacja dlugoterminowego planu który teraz ułatwia wprowadzenie multi- kulti . A wtedy i teraz ułatwia emigracje Polaków za chlebem = wyludnianie Polski.
    Jeśli dołożyć do tego wprowadzane na siłe gmo i zabójcze przymusowe szczepionki i różne ograniczenia wyboru i utrudnienia życia to wniosek może być tylko jeden :
    wygonić Polachow ze swojej ziemi .
    PS. Basiu , zajrzyj na pocztę Mistyki jak znajdziesz wolna chwile .

    • Wojwit pisze:

     Macie rację, komentatorzy o nickach rozpoczynających się pierwszą literą alfabetu. Tu jest clou. Bierni tubylcy (bo aktywni rozgonieni albo wybici), zafiksowani nadstawianiem drugiego policzka (i tego, co po nim w dalszej kolejności…), stumanieni merdialnym smrodem gównego ścieku, wegetujący na niezmiernie bogatej i pięknej ziemi, w niezłym klimacie i suma summarum dobrym położeniu. Mało to chętnych na takie bogactwa?…

    • Wojwit pisze:

     Uran już traci na znaczeniu… Rosjanie oficjalne w głównym wydaniu „Wiesti” pokazali paręnaście dni temu swe doświadczenia z pozyskiwaniem energii z generatorów plazmowych. A co z odkrytą ze dwadzieścia lat temu tzw. zimną fuzją jądrową? Napisali że włoscy badacze poknocili, po czym ukryli wyniki doświadczeń za grubymi ścianami sejfów… Szykowało się kilka nobli i mnóstwo darmowej wręcz energii. Casus Tesli się kłania… A tak mamy „smogowo”- ustawową konieczność wymiany pieców.

 23. Andy pisze:

  Zauważam pewną prawidłowość. Jeśli jakieś obce nacje zamieszkują u nas na naszych ziemiach – powoli zaczyna na ich rodzimych terenach nastawać wojna i destrukcja. Przykłady: Niemcy chcą budować III rzeszę – gromią ich ruscy. Ruscy zostają u nas – następuje rozpad ZSRR i degeneracja Rosji. Nasila się obecność przebierańców – wojny w Izraelu i praktycznie ciągły stan zagrożenia. Obecnie pojawili się amerykanie – USA stoi na skraju wojny domowej – do której dojdzie ,nie wiem tylko w jakiej formie. Nasz kraj jawi mi się jako taki test „na uczciwość” – chcesz zagarnąć – poniesiesz jeszcze większą klęskę.

  • Wojwit pisze:

   Obyś miał rację. Niech to w końcu stanie się dla wszystkich jasne – jak jaskrawy kolor owada w przyrodzie mówi – „jestem niejadalny”.

 24. druch pisze:

  Hmm, cisnienie rosnie… „Prysznic”, nów, rytuały robią swoje tj.wybijaja do góry rózne historie…
  Ciekawe ilu pustynnych szpiegów tą strone (moze nawet osoby) monitoruje?
  .http://thenowypolskishow.co.uk/przesluchania-agenci-kpili-naszych-barw-narodowych-j-miedlar-opowiada-o-deportacji-uk

 25. BasiaB pisze:

  Wczoraj tyle się działo, że umknął mi Twój wpis Wojwit;
  https://mistykabb.wordpress.com/2017/02/09/co-nie-co-o-zydach/comment-page-1/#comment-29578
  zobaczyłam go dopiero dziś dzięki komentarzom Ktosia.

  Wojwit – mówimy różnymi językami i nic na to nie poradzę.
  ” „strzały Indry” z głowicami nuklearnymi i owszem, ale to, co w nich było nie nazywało się wtedy ani uran ani pluton…”
  No i co to ma dla mnie za znaczenie jaką to wówczas miało nazwę ?
  @ Wojwit :
  https://mistykabb.wordpress.com/2017/02/09/co-nie-co-o-zydach/comment-page-1/#comment-29585

  ” A czy to ważne czy NAZYWAŁY SIĘ uran czy pluton (czy bies czy pies)”

  Tak ważne, bo Uran jest naszym rodowym pierwiastkiem, pluton – NIE i to jest fundamentalna różnica, gdyż ten drugi w kazdej postaci jest dla nas śmiercionośny w przeciwieństwie do uranu, kobaltu czy radu które W NATURALNEJ postaci w odpowiednich dawkach są lekarstwem, a pluton w każdej postaci nas zabija.

  ” Spytaj żołnierzy, którzy przeżyli testy odpalenia ładunku jądrowego w warunkach tzw. pola walki.”
  No własnie – TESTY !
  To nie jest NATURALNE !
  ” przeczytaj również… Szczególnie ten o zstępującym z nieba ogniu spalającym wszystko; o tym, jak zachowywali się żołnierze, którzy przeżyli atak „strzały” ”

  JACY ŻOŁNIERZE – SŁOWIAŃSCY ?
  Jak się posiłkujesz Mahabharatą, której wynikiem jest całkowita zagłada, to przytocz : jakim pierwiastkiem, przez kogo i kto został zaatakowany, bo to jest sedno sprawy.

  Ja się nie spieram, bo ja wiem jak działają nasze rodowe klejnoty do których zaliczamy min.pewne promieniotwórcze pierwiastki, a na dodatek pokazuję Ci ścieżką – jak z przestrzeni odbiera się informacje, jak to działa i jak funkcjonuje.
  Nie spieram się o działanie tychże wykorzystywanych przez maszyny i urządzenia, czyli w sposób zmieniony i to dosyć szkodliwie.

  • Wojwit pisze:

   Tak, Basiu, jak najzupełniej słowiańscy. Na domiar wszystkiego noszący do testu prawdopodobnie także skórzane oporządzenia przedwojennego wojska polskiego, zagrabione po ataku 17. września 1939. Zebrano ich w 1952 roku w liczbie kilkuset tysięcy na południowym URALU, koło jakichś starodawnych puszcz, w których drzewa „sadzone były jeszcze ręką Piotra I” jak pisał jeden ze wspominających. On też pisał o tych skórzanych pasach i koalicyjkach, co było zwykłym szeregowym sowieckim żołnierzom niezwyczajne – wiedział, że było „zachodnie”, co specjalnie zaznaczył w swoich wspomnieniach.
   Test był szczególnie okrutny, bo nie tylko odpalono (URANOWY – z uranu pochodzącego pewnie także z kopalń w Kowarach – sowieci używali do produkcji bomb uranu, bo nim dysponowali a jankesi z kolei raczej plutonu, bo mieli do niego w tamtych czasach lepsze „dojście” niż do uranu) ładunek jądrowy w pobliżu okopanych żołnierzy i tych, którzy byli pochowani w polowych umocnieniach drewniano-ziemnych, lecz również porozstawianych na „gołym polu”. Pisał, że wspaniała puszcza płonęła straszliwie, aż żal było patrzeć. Poparzeni żołnierze wyli z bólu, nie mogąc zerwać powtapianych w ciało masek p-gaz. Tym, co przetrwali polecono wykonać „atak” na epicentrum wybuchu…

   Nie wiem jakiego pierwiastka promieniotwórczego użył konstruktor „strzał Indry”. Ale nawet gdyby to był uran, to chyba nie przypuszczasz, Basiu że tak samo się ten pierwiastek w tamtych pradawnych czasach nazywał.

   • Wojwit pisze:

    „(…) w przeciwieństwie do uranu, kobaltu czy radu które W NATURALNEJ postaci w odpowiednich dawkach są lekarstwem, pluton w każdej postaci nas zabija..” – to akurat Basiu całkiem słuszne spostrzeżenie. Nie wiem czy dzisiaj, gdy tzw. promieniowanie tła wzrosło w stosunku do tego sprzed stu lat wielo, wielo-krotnie wskazane by było jednak leczenie jakimikolwiek pierwiastkiem promieniotwórczym. Myśmy już wszyscy nie raz „łyknęli” maksymalne dopuszczalne dawki promieniowania: – Czarnobyl, Fukushima, coroczne obowiązkowe rtg klatki piersiowej etc.

    • BasiaB pisze:

     Wojwit zobacz co za korelacja, twój wpis zapisał się o identycznej porze co mój 🙂

     Co do promieniowania – Wojwit – My tutaj piszemy o innym rodzaju promieniowania, ile byśmy sobie nie zaciągnęli tego NASZEGO RODOWEGO tyle mało, bo tyle wokół nas syfu.
     Tak: rdzenny kobalt, uran, rad – napromieniuje nas przy zaciąganiu fantomowym w najbardziej dla nas odpowiednich dawkach.

   • BasiaB pisze:

    No właśnie – całkiem możliwe, że nie, ale też całkiem możliwe że TAK, bo ta informacja jest dostępna w przestrzeni do dziś. I to ma jakiś cel !

 26. Ktoś pisze:

  „Adminie i drodzy Polacy coś się święci może to będzie w maju bo w maju 13-go jest rocznica 100lecia Fatimy i 300-lecie masonerii !!! Do tego cały czas bogacze coś napomykają o jakiejś aferze z wypuszczeniem jakichś zarazków by wywołać globalną epidemię ! Zobaczcie nawet Alex Jones coś wyniuchał ! Coś szykują bo muszą wprowadzić czipowanie, a to mogą zrobić jeśli wybuchnie woja albo epidemia !

  http://www.infowars.com/bill-gates-chelsea-clinton-predict-global-bio-terrorist-pandemic/

  (http://zmianynaziemi.pl/comment/342268#comment-342268)

 27. Pingback: Panama – P’An | Mistyka

 28. BasiaB. pisze:

  Rzecz niebywała – rozsypują się macki ośmiornicy pedofilskiej, ujawniane informacje sa jednak wstrząsające:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/norwegia-raj-dla-pedofilow

  a to jako załącznik:
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-norweskich-przedszkolach-czyta-sie-dzieciom-bajki-o-gejach

 29. BasiaB. pisze:

  https://gloria.tv/article/3EbbE7M2ogDm3VxpxVymGHJXj
  ” ODKRYCIE I UJAWNIENIE NAJWIĘKSZEJ TAJEMNICY MASONERII.
  MASONERIA W POLSKIM KOŚCIELE.”

 30. Malgorzata pisze:

  Tytuł: Jezus Chrystus nie był żydem.

  • jaga pisze:

   Dość dawno temu jak sobie analizowałam osobę Jezusa to stwierdziłam, że nie mógł być żydem bo mentalność nie ta. Chyba, że byłby odszczepieńcem 🙂 małżowinek stwierdził tylko, że moja niechęć do tej nacji osiągnęła apogeum. Ale to była tylko pobieżna analiza, teraz wiem o wiele więcej o świecie, i tylko mój wkurrrrrrrrrrrrrrw wzrósł w oparciu o tę wiedzę…na gadki o mojej niechęci 😀 do tej nacji, pytam: a znasz jakiś żydów? ja poznałam wielu i wielu lubiłam z wzajemnością nawet..jedno mogę powiedzieć oni są ,,zboczeni”odnośnie kasy. I to mają we krwi, tak jak my mamy inne rzeczy 🙂 więc tu już następuje ,,konflikt” interesów…a i dziwiło mnie to, że noszą przybrane nazwiska..pozdrawiam ❤

   • LETO pisze:

    32 stopień masoński to przejście na Islam.

    To jedziemy z koksem.
    Allach i Jahwe nienawidzą energetyki krwi w spożywanych zwierzętach.

    Ja mam tu zapatrzenie podobne do Indian to znaczy szanuje zwierzęta które poświęcają się i dają nam pod postacią mięsa energie do życia.Ale nie tylko ważniejsze to to co napiszę póżniej,

    Halah i koszerne mięso pozbawia się krwi w czasie rytualnego uboju.Co to oznacza żyd z islamistą przez jedzenie takiego mięsa jest bardziej podatny na wnikanie energii Jahwe i Allacha w nich.

    Oznacza to , że te byty są nie stąd bo nie mogą znieść energetyki spożywania mięsa z klasycznie sporządzanego z dodatkiem krwi jak to jest u nas wśród białych ale i żółtych i czerwonych praktykowane.

    Wiadomo że krew jest nośnikiem duszy.

    Trzecia funkcja krwi w mięsie ona jest obronna blokuje nadmierną ingerencję w naszą energetykę tych obcych bytów na J. i A,Dlatego też fanatyczne wręcz opanowywanie świata zachodu przez hordy islamistów.W krajach zachodnich jak masz kanapkę w szkole z szynką możesz być pobity przez nowych europejczyków.Z drugiej strony nazi lewaccy wegetarianie zaglądający nam do talerze pewnie nieświadomie czynią tą samo.Jeszcze rządy gadają że duże zużycie wody przy hodowli.A naukowcy że mięso rakotwórcze.

    .I nie mam tu nic do ludzi którzy nie czują potrzeby jedzenia mięsa.Jeżeli to wynika z ich pochodzenia energetyki czy innej zależności.

    Zauważcie które kraje są islamizowane Niemcy ,Belgia,Szwecja,Dania ,Francja ,Anglia tam bardzo dużo się spożywa wieprzowiny.

    Śmiem twierdzić że to jeden z głównych powodów islamizacji,Po prostu wieprzowina blokuje ingerencję tych bytów.Oczywiście słyszałem od żydów że wieprzowina to zmieszany dzik z człowiekiem może i tak .Ja żydom nie wierzę.

    Natomiast jestem przekonany że kaszanka czy salceson jest dużą zaporą wręcz bronią przed przejęciem nas przez te nadzorcze gadziny na J. i A.

    • Ktoś pisze:

     „To jedziemy z koksem.
     Allach i Jahwe nienawidzą energetyki krwi w spożywanych zwierzętach.”

     –to jedziemy z tym koksem
     Allach i Jahwe NIENAWIDZĄ OSÓB PRZELEWAJĄCYCH CUDZA KREW

     a ponieważ ŻARCIE.. TAKŻE LUDZKIEGO… MIĘSA takiegoż czynu od śmiałka WYMAGA…..

     obrzezanemu przygłupstwu WYMYŚLONO TRICK czyli OBEJŚCIE DANEGO IM PRZYKAZANIA….

     czyli rzeczone POZBAWIANIE KRWI tego co chce się potem zeżreć swoimi pejsatymi kłami….

     I tak powstała moda na halal…. moda na OSZUKIWANIE BOSKIEGO PRAWA….. czyli ZAKAZU MORDOWANIA INNYCH…. bo żydostwo i reszta obrzezanego siajstwa pochodzi od HAMA czyli LUDOŻERCY…. znanego też jako Thor czy Atena

     Podobnie jest ze szmatami jakie sobie rabe zakłada na mordę jak zamierza BLUŹNIĆ I ZŁORZECZYĆ BOGU czyli odprawiać judejskie zabobony… Tu też panuje naiwne myślenie iż nakryci ścierkami są niewidoczni w swych postępkach i że za nie nie spotka ich kara….

     itd itd…. Cały talmud znany jako tora(h) zawiera takie PRZEPISY powymyślane przez nazi na ich BEZKARNOŚĆ w CELOWYM i ŚWIADOMYM łamaniu DANYCH IM PRZYKAZAŃ.

    • BasiaB pisze:

     Byłoby łatwiej, byłoby miło gdyby sposób przekazu był mniej agresywny, bo treść jest Ok.

    • jaga pisze:

     🙂 Podobnie jest ze szmatami jakie sobie rabe zakłada na mordę jak zamierza BLUŹNIĆ I ZŁORZECZYĆ BOGU czyli odprawiać judejskie zabobony… Tu też panuje naiwne myślenie iż nakryci ścierkami są niewidoczni w swych postępkach i że za nie nie spotka ich kara…. 😀 😀 ^-)

    • BasiaB pisze:

     ” Wokoło lecą szmaty zapalone;”
     Już CK Norwid to napisał, a cudnie zaśpiewał Stan Borys:
     https://mistykabb.wordpress.com/2017/02/26/popiol-i-diament-stan-borys/

 31. Wojwit pisze:

  Nie przez przypadek wklejam to tutaj właśnie…

  http://innemedium.pl/wiadomosc/najwiekszy-grobowiec-w-polsce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s