Zagadkowa śmierć królowej

Zagadkowa śmierć królowej Anglii. Czy ukrywana jest jej śmierć?

Jedną z najczarniejszych postaci światowej polityki królowa Anglii Elżbieta II prawdopodobnie zmarła. Taka wiadomość została umieszczona i szybko usunięta z oficjalnych źródeł Pałacu Buckingham.

01-zska

Co w rzeczywistości zaszło w rodzinie królewskiej, która jest zamieszana w międzynarodowy handel narkotykami, globalne przestępstwa finansowe, rytualne mordy, przemoc nad dziećmi i inne świństwa?

Publikacja nadzwyczajnej informacji prasowej a następnie jej szybkie usunięcie ze strony rodziny królewskiej doprowadziło wielu do wniosku, że królowa Elżbieta nie żyje.

Na oficjalnej witrynie rodziny królewskiej na krótko pojawił się komunikat, w którym była mowa o tym, że wczoraj wczesnym rankiem zmarła we śnie królowa Elżbieta, użytkownicy Internetu zdążyli zrobić zrzuty ekranu tego oświadczenia jako dowód, że informacja prasowa pojawiła się w Google.

W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez sekretarza prasowego królowej na prośbę księcia Karola mowa jest, że królowa Elżbieta II zmarł we śnie w Sandringham po tym jak jej zdrowie gwałtownie “w ostatnich tygodniach bardzo się pogorszyło z powodu silnego kaszlu i infekcji w klatce piersiowej.”

Komunikat prasowy opublikowany na oficjalnej stronie internetowej Royal na chwilę pojawił się w górnej części wyników wyszukiwania Google dla królowej.

Przyczyna usunięcia tego komunikatu jest niezrozumiała i zagadkowa.

02-zska

Królewska witryna Royal nie odpowiada na zapytania o wyjaśnienie, dlaczego umieszczono to oświadczenie. W komunikacie szczegółowo opisano śmierć królowej, co świadczy o tym, że nie był to przypadkowy wpis.

Królewscy publicyści i zwolennicy teorii spiskowych uważają, że królowa już nie żyje a potajemny pogrzeb już się odbył. Sugerowano, że członkowie rodziny królewskiej mogą opóźniać ogłoszenie śmierci królowej Elżbiety, póki nie zadbają o tajemne rytuały i dlatego nie chcą aby opinia publiczna dowiedziała się o tym.

W wydaniu znalazły się cytaty premier wielkiej Brytanii Theresy May oraz z Białego Domu zakładając, że choć oświadczenie nie było złożone publicznie, to było zrobione prywatnie.

Krąży również opinia, że zwłoka w ogłoszeniem tej informacji wywołana jest walką o władzę w samej rodzinie królewskiej. Książę Karol prowadzi walkę o tron z Williamem. William wie o tajemnicach swojego ojca, których rodzina królewska nie chce rozgłaszać. William uważa, że pomoże mu to w pokonaniu ojca w wyścigu do koronacji na króla w 2017 roku. Tę sytuację można wyjaśnić jedynie pośpieszną publikacją – a następnie usunięciem powiadomienia o śmierci.

źródło

O śmierci królowej poinformował na Twitterze kanał BBC

Na Twitterze kanału BBC opublikowano szokującą wiadomość – „Pilna wiadomość: Pałac Buckingham ogłosił śmierć królowej Elżbiety II, w wieku 90 lat. Okoliczności nie są znane. Szczegóły w najbliższym czasie”.

Na tle najnowszych wiadomości o pogorszeniu się stanu zdrowia Jej Wysokości, informacja może być zgodna z prawdą. Nawet francuski ambasador w USA Gérard Araud uwierzył w autentyczność tej informacji i złożył kondolencje.

Jednak nieco później, dziennikarze uznali, że Twitter nie jest oficjalnym kanałem BBC, i że królowa wciąż żyje. A o jej zdrowiu w tej chwili nie ma żadnych informacji.

Przypomnimy, że wcześniej poinformowano, że królowa Elżbieta objęta jest „aresztem domowym” po sensacyjnej wiadomości w Boże Narodzenie.

Pomimo faktu, że wiadomość o śmierci królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, warto będzie zapoznać czytelników z pięcioma faktami dotyczącymi rodziny królewskiej, które trudno spotkać w oficjalnych mediach:

1. Królowa Brytyjska i handel narkotykami

Część bogactwa królowej Anglii zasilają dochody z obrotu narkotykami.

Mówił o tym Jacques Cheminade, kandydat na prezydenta Francji w wyborach w 2012 roku.

Nadzór finansowy w wielkiej Brytanii wymierzył karę bankowi królowej brytyjskiej za nieprzestrzeganie procedur i za pranie brudnych pieniędzy. Kandydat na prezydenta Francji oświadczył, że część dochodów królowej zasilają pieniądze z handlu narkotykami.

Urząd Kontroli Finansowej (FSA) nałożył na bank królowej brytyjskiej – Coutts Banku karę w wysokości 8,75 miliona funtów za to, że bank ten nie przeprowadzał właściwej kontroli „publicznie odpowiedzialnych osób” i nie przeszkodził w praniu brudnych pieniędzy.

„Bank Coutts dopuścił do poważnych i systematyczne naruszeń prawa, które trwały prawie trzy lata. W rezultacie powstało niedopuszczalne ryzyko, że Bank Coutts obracał pieniędzmi uzyskanymi z działalności przestępczej”- czytamy w oficjalnym oświadczeniu na stronie internetowej urzędu kontroli finansowej.

Wiadomość ta pojawiła się w niecały tydzień po tym jak outsider do wyścigu prezydenckiego we Francji oświadczył, że królowa zawdzięcza swoje bogactwo pieniądzom z handlu narkotykami, które piorą „żydowscy bankierzy w londyńskim City”.

2. Wielka Brytania – Kraj Testamentu. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej są obrzezani według zwyczaju żydowskiego.

B’nai-B’rith (an. B’nai-B’rith International, żyd. בְּנֵי בְּרִית ‎, niem. Bnei Briß. Przekład: Synowie Testamentu) — jedna z najbardziej znanych i najstarszych żydowskich organizacji. Ma loże (oddziały) w 40 krajach.

Źródło: Elektroniczna encyklopedia żydowska

Brit milah, which means „covenant of circumcision”, (dosłownie nakaz obrzezania) is a Jewish ritual performed on a baby boy eight days after he is born. It involves the removal of the foreskin from the penis by a mohel, who is a person that has been trained to safely perform the procedure. Brit milah is also known by the Yiddish word „bris.” It is one of the most well-known Jewish customs and signifies the unique relationship between a Jewish boy and God. Traditionally, a baby boy is named after his bris (w tym ustępie mowa jest o obrzędzie cyrkumcyzji ósmego dnia po urodzeniu dziecka. Inaczej mówiąc, jest mowa o obrzędzie obrzezania).

Źródło: Elektroniczna encyklopedia żydowska

Wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej płci męskiej są zobowiązani do uczestnictwa w obrzędzie obrzezania. O obrzezaniu księcia Karola powiedział 10 lat temu, w programie Alexandra Gordona potomek Aarona, brata Mojżesza, Cohen, rabin  Zinowia Kogan.

Źródło: Fragment wideo, 57:50-58:15 min. http://youtu.be/ZOmhuLnmKrc#t=57m50s

Brit (w języku hebrajskim) jest w języku angielskim jako covenant, co oznacza – przymierze. Ish (w języku hebrajskim) człowiek. British – Brytyjczyk – człowiek przymierza.

Źródło: Hebrajski dla chrześcijan

3. Oficjalne uprawnienia Królowej wielkiej Brytanii

W 16 krajach brytyjska królowa oficjalnie jest uważana za głowę państwa i jej zadaniem jest wyznaczanie generalnego-gubernatora. Wśród tych krajów jest np. Kanada, gdzie brytyjska królowa jeździ co dwa lata z „wizytą przyjaźni”, która w rzeczywistości jest inspekcją.

4. Rodzina królewska i „gospodarze pieniędzy”

Książę Karol kontroluje tzw. „Island Club”, który obejmuje 4000 oligarchów wszystkich krajów Wspólnoty. To finansowo-gospodarcza „pięść” brytyjskiej monarchii, która może otworzyć lub wyłamać wiele drzwi.

Ponadto 117 korporacji, których siedziba znajduje się w City of London jest na liście 500 największych korporacji na świecie. A właściciele i szefowie prawie wszystkie z tych firm są członkami izby Parów.

Założyciele prywatnej prasy drukarskiej – FED USA – Warburgowie, Morganowie, Rockefellerowie i Rothschildowie – oraz brytyjscy parowie lub bankierzy brytyjskich parów.

Wybieralna w Wielkiej Brytanii jest tylko Izba Gmin. Górna ma prawo do cofnięcia decyzji niższej – Izba Parów jest dziedziczna. Parowie często wywodzą swój ród od przedstawicieli takich „godnych” zawodów jak reketierzy, złodzieje, przemytnicy, handlarzy narkotyków, broni i niewolników, piraci. Na przykład, sir Henry Morgan dostał tytuł para i stanowisko gubernatora Jamajki za piractwo. Jak również sir Francis Drake.

Mówiąc o współczesnym piractwie. Wiele pośrednich nici dowodów począwszy od somalijskich, południowo-chińskich i innych piratów prowadzą do Brytyjskiej Admiralicji. Właśnie stamtąd, jak wskazują źródła, idą informację do piratów kogo, gdzie i kiedy rabować.

5. Królowa i rytualne zabójstwa dzieci

Adwokat domagał się wydania przez sąd w Brukseli nakazu aresztowania królewskiej pary w związku ze zniknięciem dziesięciu dzieci. 25 lutego 2013 roku sześciu sędziów Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości uznało królową Elżbietę i księcia Filipa winnymi usunięcia dziesięciu indiańskich dzieci z kanadyjskiej szkoły z internatem Kamloops 10 października 1964 roku. Po tym incydencie dzieci już nikt nie widział, zniknęły bez śladu.

Później, królowa Elżbieta pomagała w zamknięciu adwokata Davida Compana. Z użyciem siły, pod narkozą przetrzymywano go w szpitalu psychiatrycznym przy  Imperial College.

Świadkowie zeznają: Watykan i kartele narkotykowe prowadzą handel dziećmi, dostarczając je na ofiary dla satanistów, którzy są pedofilami. Są nimi członkowie rodzin królewskich, szefowie korporacji i politycy.

Ogromne zyski otrzymują kościół katolicki i kartele narkotykowe, dostarczając dzieci do obrotu międzynarodowej sieci pedofilów, którzy czczą Szatana, – biznesmenów, polityków i członków królewskich rodzin Europy. Do maja ubiegłego roku ponad 34 świadków zeznawało w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości ogólnego prawa ICLCJ w Brukseli w sprawie przemocy seksualnej nad dziećmi i ofiar z dzieci, dokonywanych przez przedstawicieli światowej elity w Kulcie Dziewiątego kręgu szatana. Pięciu międzynarodowych sędziów rozpatrywało poszlaki przeciwko członkom tej społeczności, włączając w to głównych oskarżonych – papieża Franciszka, byłego papieża Ratzingera i królową Elżbietę. W 2013 roku sąd ICLCJ uznał królową Elżbietę i papieża Ratzingera winnymi zbrodni przeciwko ludzkości i wydał nakaz ich aresztowania.

Mafia Europejska, znana jako „Ośmiornica” lub ‚Ndràngheta robi duże pieniądze zaopatrując w narkotyki dzieci przedstawicieli najwyższych szczebli władzy w kościołach katolickich i anglikańskich, królową Elżbietę, członków rodzin królewskich, europejskich, kanadyjskich, australijskich i amerykańskich polityków i szefów korporacji. „Kościół katolicki jest największym dostawcą i sprzedawcą dzieci w historii ludzkości,  zarabia miliardy rocznie sprzedając noworodki z katolickich schronisk, domów dziecka i innych ukrytych źródeł, – zeznał Antonio Barrer przed pięcioma sędziami ICLCJ. – Tylko w Hiszpanii w okresie 1940-1980 kościół Katolicki zarobił ponad 20 mld dolarów na sprzedaży ponad 300 000 dzieci”.

Judy Byington, 16 lipca 2014

Źródło

Dowiedz się więcej o mordach rytualnych pod patronatem rodziny królewskiej w filmie „Sprut” (Ośmiornica) Galiny Carewej:

źródło za Treborok

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Zagadkowa śmierć królowej

 1. Ktoś pisze:

  komentarze pod
  https://treborok.wordpress.com/krolowa-elzbieta-po-bozonarodzeniowym-oredziu-w-areszcie-domowym/comment-page-2

  polecam zwłaszcza ten

  „Nie ma innych żydów.
  Jedynym „innym” żydem o którym słyszałem to Anders (Władysław).
  Niemieckie słowo „anders” to po polsku „inny”.
  No ale dosyć tych żartów.

  Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że jesteś pod wpływem video ” Prawdziwi Żydzi demaskują Synagogę Szatana” zamieszczonego na Youtubie przez Killuminati. Link: https://www.youtube.com/watch?v=bRmS9GJHyJg którego tytuł został później zmieniony na „Toryści demaskują przeciwny ludzkości i Bogu Syjonizm Rothschildów”.

  Przed zmianą tytułu napisałem do Killuminatich:

  Panowie. Nie śpieszcie się tak bardzo z tym „doprecyzowywaniem” tytułu tego filmu. Najpierw zastanówcie się, proszę, czy ci WIERNI NAUKOM TORY ORTODOKSYJNI ŻYDZI nie robią wam przypadkiem wody z mózgu. Gdy ortodoksyjni rabini mówią o Torze, ludzie nie znający żydów myślą, że mają oni na myśli STARY TESTAMENT, który nazywany jest przez żydów Torah SheBichtav.

  W RZECZYWISTOŚCI ortodoksyjny judaizm wcale nie opiera się na STARYM TESTAMENCIE (Torze SheBichtav), ale wywodzi się z TALMUDU, nazywanego przez żydów TORAH SHEBEAL PEH.

  Zarówno „SYJONISTYCZNI” chasydzi z Chabad Lubawicz, jak i wypowiadający się w tym filmie „ANTYSYJONISTYCZNI” ortodoksyjni żydzi z organizacji Haredi wyznają tę samą TORĘ – Torah SheBeal Peh, czyli TALMUD.

  Wcale nie potrzeba KABAŁY, aby odwrócić nauki TORY o 180 stopni. Wystarczy przecież zajrzeć do świętej żydowskiej Tory – Torah SheBeal Peh, czyli do TALMUDU, a tam jest WSZYSTKO.
  PS. Zamiast kasować mój komentarz, udowodnijcie proszę, że nie mam racji.

  Na co otrzymałem od Killuminatich następującą odpowiedź:

  „Bzdury.Tora to pięć pierwszych ksiąg Biblii( Pięcioksiąg, Pentateuch), a Talmud to rabiniczne interpretacje Tory, a więc rasistowskie brednie i wypociny spisywane przez rabinów. W przeciwieństwie do Chabadu, ruch Haredi pozostaje wierny nauką Tory (5 ksiąg Starego Testamentu) i nie uznaje Talmudu i Kabały dlatego nie uznaje zarówno Syjonizmu jak i państwa Izrael.

  A TO PRZECIEŻ NIEPRAWDA!

  Tak naprawdę, to bzdury wypisywali Killuminati.

  Wystarczło przecież wpisać do wyszukiwarki hasło „Owadia Yosef” , aby dowiedzieć się, że najsłynniejszy haredi rabin, Owadia Yosef, SPECJALIZOWAŁ SIĘ W TALMUDZIE!!! Link: https://pl.wikipedia.org/wiki/Owadia_Josef
  O Ovadii Yosefie napisałem w jednej z moich odpowiedzi dla nany, więc nie będę się powtarzał. Wystarczy to przeczytać, aby zdać sobie sprawę jakim „TORYSTĄ” był rabuś Ovadia Yosef, najsłynniejszy z haredim.

  Moja opinia na temat Starego Testamentu, czyli Torah SheBichtav i Talmudu, czyli Torah SheBeal Peh oparta jest na pracach Michaela Hoffmana, autora czterotomowej, 1100 stronicowej pracy pt. „Judaism zdemaskowany”, który spędził 16 lat badając Talmud.

  Oto co jeszcze na ten temat rzekomego opierania się ultraortodoksyjnych żydów na TORZE, czyli pięciu pierwszych księgach Starego Testamentu (Pięcioksiągu, Pentabuchu) mówi Michael Hoffman:

  „Kiedy stajemy w obliczu rabinów twierdzących, że ich wiara oparta jest na TORZE, to powinniśmy zapytać tych rabinów: „Której to TORZE jesteś wierny, rebbe?”

  Za: „Truth About The Talmud” Link: http://talmudical.blogspot.com.au/

  Podobno jedynymi prawdziwymi TORYSTAMI o których słyszałem to SAMARYTANIE, a jest ich raptem około 700.

  Wygląda na to, że Killuminati albo nie mają pojęcia o czym piszą, albo specjalnie wprowadzają nas w błąd!

  NIE MA DOBRYCH ŻYDÓW! SĄ TYLKO ŻYDZI!

  NARÓD, KTÓRY WYBIERA SOBIE ŻYDÓW NA PRZYWÓDCÓW SAM SIEBIE SKAZUJE NA ZAGŁADĘ!!!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s