Merry Christ/mas

Te święta są przewrotne, od bardzo dawna, tylko w niektórych przekazał pozostała pamięć właściwych wydarzeń.W obecnej postaci są  naszą okupacja i nieszczęściem.

W wigilię tzw. Bożego Narodzenia jak w poprzednie 2 dni, w trakcie kuchennych przygotowań zawsze słucham radia ze względu na piosenki przedświąteczne, jednak w mojej lokalnej stacji podają czasami również inne informacje i jak raz odbyły się rozmowy z astronomem na temat tzw. Gwiazdy Betlejemskiej i 3 Króli.

I tak po nitce do kłębka, informacje z lokalnej radiostacji, były potwierdzeniami wieści płynącymi drogą radia-cji.

Każde z nas powinno już znacznie wcześniej dostać olśnienia czym tak naprawdę są te święta, ale lepiej późno niż wcale. I tym sposobem powinniśmy sobie przypomnieć clou tej strony: JESTEŚMY NIEŚMIERTELNI !

I takie proste pytanie: jeżeli my jesteśmy nieśmiertelni za sprawą naszego Boskiego Tchnienia, naszych Boskich Diamentów i Rdzenia to dlaczego nasz Chrystus miałby być śmiertelny ?

W czasie przesilenia zimowego jak w trakcie każdego przesilenia cały Bezmiar Świata był i jest obdarowywany przez Najwyższe Źródło Boską mocą. Mniej więcej równo co 3 miesiące wg naszego obecnego stanu liczenia czasu. Zawsze jest to konstans i nie ulega zmianom, ponieważ Nasze Najwyższe Źródło to nie postać Chrystusa, tylko każdego potomka AR, które to Boskie Źródło swym Tchnieniem powieliło swój aspekt Istnienia. O czym pisałam jak tylko powstała ta strona, czyli na Wielkanoc 2014.

Chrystus jest naszym Opiekunem, powołanym przez Najwyższe Źródło w celu prowadzenia Arya. Został on jednak zdublowany w laboratorium, gdzie połączono naszą Boską Krew i Nasze AR GENY tworząc tym samym Je suis’a, a jego żywot przypieczętowano niecnymi rytuałami i obrzędami żydowskimi, dlatego zydzi nie czczą jezusa, bo wiedzą że to sklonowany zamiennik ich najstraszliwszego wroga.

Tak powstał klon i pierwszy sobowtór Naszego Chrystusa, co się okazało dla nas wielką zgubą, bowiem wiedziano już jak mogą powstawać SETy i jak korzystać z ich pomocy jako narzędzi i żywych urządzeń.

Aby postać Jezusa miała właściwe Boskie Tchnienie i posiadała moc sprawczą jego ożywienie zaplanowano na tzw. zimowe przesilenie.

Tak więc niecnie i podstępnie wykorzystano niesamowitą moc spływającą wówczas dla nas z Naszego Źródła, by przypieczętować nasz los. Następnie to już szło lawinowo.

Kiedy urodził się „Śmiertelny Król nad wiekami „ czas bowiem to fałszywy, czas jest przestrzenią, więc czas rządzi życiem, nam  urodził się Sobowtór Chrystusa – Jezus, który został wyposażony w każdy konieczny i niezbędny aspekt i atrybut Prawdziwego Chrystusa Nieśmiertelnego, jednak był śmiertelny !

Jak to się stało? Pobrano nasienie jednego z Filistynów i w laboratorium zapłodniono żydówkę namaszczoną na matkę Jezusa. Na Ziemi, nie było wówczas laboratoriów spełniających kryteria do zapłodnień in vitro.

Posłużono się naszym portalem organicznym, jednym z największych i najmocniejszych jaka jest Półwysep Synaj, a na nim Góra Synaj – dokładnie ta sama na której mojrzesz otrzymał zalecenia Chrystusa .

Opisałam to tutaj, więc teraz razem to wszystko scalam, zaczęłam niewinnie od:

https://mistykabb.wordpress.com/2016/12/15/generatory-konwersyjne/#comment-27398

Mojrzesz dostał te tablice od Chrystusa ( Księcia AR)

Na tych tablicach sa wytyczne dla żydów – JUDY.
Znając ich pokrętną ( mało powiedziane) naturę, dał im wskazówki, zwane przykazaniami, było ich 12 !
Tablica sama w sobie – to kwarcyt – czyli ostrzeżenie dla żydostwa. Na dodatek Marduk dosyć sprytnie wykorzystał ten kawałek skały. W ich języku, by nie było że tumany nie zrozumiały ( pokrętne cwaniaki), wypisał im jak pastuch krowie na rowie co im wolno a czego im nie wolno na Ziemi.
Dostali tą tablicę pod jednym warunkiem, że się do tych najbardziej prostych przykazów po prostu dostosują.

Ta tablica – ten kawałek skały był również nadajnikiem i odbiornikiem.
Marduk lub osoba, która się tym zajęła miała cały czas mieć pod kuratelą to żmijowe plemię.

Dostali kwarcyt w odpowiednim miejscu, mieli siedzieć tam na dupie, a tablicy nie ruszać.
Jednak chcieli przechytrzyć Najwyższego, którego Tablica była JEGO ostatnim aktem łaski dla nich.

16 Grudzień 2016 o 23:36

I pewnie dlatego w ramach tego zwiedzenia
— próbują wejść na teren Słowian by ich udawać
— klonują ich by zamieszkać w ich ciałach
— próbują otworzyć portal by „przeczekać”
— czy próbują spierdolić – z maschiachem i 144 tyś

tyle opcji i żadna nic nie daje.

17 Grudzień 2016 o 00:26

Zawsze tak robili, od czasu kiedy Marduk zawarł z nimi przymierze – albo nic z nich nie zostanie, albo będą przestrzegać praw, które im ustanowił !
I zamiast sie cieszyć, że mogą GOD nie żyć, to zabrali się za pomysł oszukania Boga ARYA.
Najpierw tą tablicę – monitor zapakowali do pudła, a przecież Marduk mówił:
Ma pozostać w tym miejscu, gdzie ja otrzymaliście.
Była to bezpieczna dla nich krypta.
Dlaczego musiała być bezpieczna – DLA NICH ?

Proste – obecnie – jak drut!
Ta tablica była zabezpieczona przed nimi, by kłamliwe złodziejskie żmije nie zbliżały się do niej i nie planowały zmiany zapisów. Taki kodo-szyfr dodatkowo zespolony Radiacją, tak silną że się przy niej smażyli.
Było im mało i jak napisałam chcieli przechytrzyć Boga, więc tablice wsadzili do pudła rezonansowego i ciągali się z nim po pustyniach Egiptu i Ar/abii, byle coś wskórać, byle nie posłuchać dobrych rad Wujka Google, bo tym była ta kwarcytowa tablica. Najnowocześniejszym komputerem z oprogramowaniem i zasilaniem Radiacyjnym, dlatego włożyli go do pojemnika bazaltowego łudząc się, ze im się uda

No i doszliśmy do tego czym jest to pudło bazaltowe : Arka Przymierza. A w środku co ?
kwarcytowo-Radiacyjny mega komputer

Dlatego bali się usmażenia czyli…grilowania
I tzw. Święty Graal powinien sie nazywać i tak się nazywa Świętym – bo od Boga. Grilem – bo do ich usmażenia.
Gril – ‚i po angielsku to ‚ai – wprawdzie wtedy nie było angielskiego, ale był polski – mardukowy. W obecnych czasach zamieniono‚ i wymawiane jak ‚ai na ‚aa.

W końcu jak wszystkich nosicieli tego bazaltu czyli Arki przymierza i tak wygrillowało, to wezwali Innanę i ta im to wytransportowała w Kosmos, bo inaczej słuch na zawsze po żmijowym plemieniu by zaginął i tu nam się kłania Żmij Ogiennyj. Jak ? jeszcze nie wiem.

I tak im się wydawało, że wykiwali Marduka- Księcia AR, monitor w kapsule na statku w Kosmosie, a oni – TU na Ziemi – Hulaj Dusza – piekła nie ma.

Została im tylko ta ciężka bazaltowa skrzynia
Umierają, bo są napromienowani naszą radiacją
Poza tym dlaczego wytransportowali tak daleko ? Żeby przechytrzyć Chrystusa, który od czasu wytransportowania Świętego Grilla, na inną planetę miał pokazywany fałszywy obraz tego co się dzieje na Ziemi.

Trwało to ok. 40 lat ( tylko czy ziemskich? Jakich ?) zanim udało im się to dopiąć na ostatni guzik. Wytransportowali to za pomocą obiektów kosmicznych i postaci zwanej Innana.

Tylko Synaj zapewniał doskonałą łączność z Bezmiarem Świata ze względu na swoją moc i w międzyczasie żydzi przenieśli się do obecnej Palestyny, czyli terenów zamieszkałych po dziś dzień przez Filistynów, najłagodniejszym z plemion Arya. Oni zawsze byli nauczycielami i pomocnikami.

Nie wiedzieli co to przemoc i gwałt, to było obce ich naturze.

Tam zwabili „Józefa”, pobrali od niego nasienie i jak napisałam sporządzili klon o imieniu Jezus, a że był sobowtórem Chrystusa z jego genami i jak każdy Arya ma w sobie gen AR, nadali mu nazwę Chrystus bezczeszcząc w dwójnasób nasz Ród.

Urodziny sprokurowano jak już wspomniałam na daty tzw. przesilenia zimowego, były one szczegółowo zaplanowane, lecz Jesus nie urodził się w Betlejem, tylko w okolicach czakry serca Ziemi, by wzmocnić rytualnie, energetycznie i elektrycznie całą tą substancję. Tu kłania nam się Wawel ! Króla z Krakowa !

Wówczas była zima, której w okolicach Synaju nie uświadczysz, poza tym jest dosyć dobrze ten materiał przeanalizowany przez Mukiego, chociaż o ile pamiętam nie usytuował tego wydarzenia w okolicach Krakowa.

Mamy jeszcze matkę jego – Marię ? Mary ? W języku angielskim wymawiamy: Mery…Merry ?!

Christ/mas ?!

Nota bene – matki Jezusa żydzi też nie czczą, chociaż jako jedyni żydzi swoje pochodzenie uznają po matce.

Żydzi ortodoksyjni uważają pochodzenie tylko po matce, a konwersja (przyjęcie) się nie liczy. „

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/o-zydowskim-pochodzeniu-od-matki-2015-06

Czym w takim razie była tzw. Gwiazda Betlejemska? To min. powiedział w radiu astronom, którego wypowiedzi wysłuchałam w wigilie Bożego Narodzenia, a mianowicie, była to Gwiazda, która w pewnym momencie połączyła się z jakimś statkiem kosmicznym, pojazdem. Na pewno było to „spotkanie” 2 ciał niebieskich. Pan astronom nawet nie wiedział jak mi się przysłużył tym stwierdzeniem.

Statek kosmiczny zaciągnął Gwiazdę- tą najbardziej odpowiednią, tą która była siedzibą Chrystusa.

A 3 królowie i złoto, mirra i kadzidło ? 🙂 To nic innego jak zapłata dla twórców Jezusa, by zgodnie z umową wydał im klony Jesusa czyli SETy.

Przyszli po naczynia z gotowymi próbkami do in vitro.

Z tego powodu, że Filistyn ARYA był fizjologicznym ojcem Jezusa, tak maja teraz przechlapane. Obawiają się ich, obawiaa się całego RODu Arya ze Słowianami włacznie, wiedząc że nsze Diamenty sobie o tym przypomną i nici z ich narodu wybranego 🙂

Zastanawiałam się co oznacza rdzeń CHRIST.

To nazwa naszego najczystszego, krystalicznego Serca i połączenia z Naszym Najwyższym Jedynym Źródłem Boskiego Tchnienia.

Christ – krystaliczny, krystaliczne połączenie. Nie od krzyża, jak to zwykli wmawiać, tylko od czystości jak to nazwałam naszego Diamentu !

diament

Naszego  RODowego Rdzenia . Naszych Ar Genów.

Dlatego tak im zależy na mieszaniu ras, by nas rozrzedzić i tym samym wyeliminować.

Święta Bożego Narodzenia są naszym przekleństwem, bowiem świętujemy nasze zniewolenie. Sklonowanie naszego Patrona co miało na zawsze przypieczętować naszą zgubę.

Ten czas wprawdzie zawsze należał do naszych mocy, ale ten czas czciliśmy całkiem inaczej. Jednocząc się naszymi Krystalicznymi Diamentami z Naszym Jedynym Źródłem Boskiego Tchnienia, absorbując tym samym miłowanie i Błogosławione moce – Bogiem Sławione-wysławiane moce.

Natomiast zastanowiła mnie wczoraj ta informacja z miziaforum:

„ Poszczono w wigilię Wszystkich Świętych, w wigilię święta Obrzezania Pańskiego (po naszemu Nowy Rok). Czyli poszczono w Sylwestra. Wigilia oczekiwania. Do północy. „

https://miziaforum.wordpress.com/2016/12/24/wigilijna-wieczerza-to-prawdziwa-podroz-w-czasie-o-czym-malo-kto-wie/

Co jest ?! Pomyślałam.

Wigilia obrzezania Pańskiego ?!

I błyskawicznie dostałam takie informacje: Jezusa należało obrzezać, bo miał służyć żydom, ten niecny proceder oddawania napletków demonicy, o czym pisał już Ktoś powinno się zrobić jak najwcześniej po urodzeniu, w tym przypadku do 1 tygodnia.

Tym sposobem zafundowano nam od następnego dnia nasz Nowy Rok – bo w tym dniu wszystko co złe  właśnie nam się zaczęło.

Jezus z in vitro, napletek dla demonicy, a my rytualnie od następnego dnia w kieracie ich pomysłów na nasze Istnienie.

Od zarania dziejów Słowianie Nowy Rok obchodzili w przesilenie wiosenne. Życie budziło się do życia.

Ten czas jest najmocniejszym Darem dla naszego Rodu. Przywłaszczono sobie go przez Hebron dla ukrzyżowania nas, byśmy się musieli odradzać we wcześniej ustalonym kole karmy, bo czymże innym jest zmartwychwstanie ?

Demoniczna sztuczka na Nieśmiertelnych !

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii boskie tchnienie, Boże Narodzenie, Cywilizacja Słowiańska, czas, genetyka, marduk, Marja, misteria, Radiacja, rytuały, słowianie, Uzurpatorzy, Święta, świadomość, Źródło i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

264 odpowiedzi na „Merry Christ/mas

 1. BasiaB. pisze:

  Spisałam tą niecną mistyfikację.

 2. BasiaB. pisze:

  ” Bo ta góra, jaka jedyna w promieniu setek kilometrów jest osmalona do dziś. Jest czarna szczytem i okolicznymi pagórkami tak jak omiata płomień z silnika rakietowego, nadtapia i pali wtapiając powierzchnie skały w samą siebie. I stoki tej góry są takie, jakie daje po sobie płomień rzędu 3-4000 stopni C.”
  http://muki.salon24.pl/727977,dzabal-musa-gora-boga

  Nawet nie pamiętam czy czytałam ten tekst mukiego, ale dopiero teraz wiem co oznacza ten zapis – tutaj jest miejsce gdzie Książę AR – dał kwarcyt Mojżeszowi i kazał judom siedziec w okolicy na tyłku !

  A tutaj jest końcówka tej notki.
  ” Witaj Muki,
  Przeczytałem kilkanaście pozycji, literatury traktującej o Egipcie. Skupiałem się na piśmie, religii i magii. Natychmiast stało się jasne, ze odczytanie Hieroglifów to zwykła bajka. Od pierwszego momentu do dziś, nie odczytano ani jednego znaku.
  Publikacje skupiają się na drugo i trzeciorzędnych cechach, bez stawiania jakiejkolwiek hipotezy. Po części jest to zrozumiale, no bo i skąd mogliby mieć odpowiednia wiedze. Ale znaczna cześć publikacji usiłuje niezmordowanie jednak cos wyszarpnąć
  Horror jednym słowem.

  Jestem zaszokowany. A cały świat plecie nieustannie brednie o Egipcie, śmieci prosto do kosza się nadające. To są tysiące. Tak jak piachu Sahary.”

  A ja powtarzam od dawna – czy ktoś z Was zna zapis w języku oryginalnym ? np. Aramejski ? czy hieroglify ?
  Nie – ja też nie, więc polegam na tym co zobaczę i usłyszę bo reszta to brednie pisane przez zwycięzców.

 3. BasiaB. pisze:

  Errata do tekstu :
  Mery – i jej dziworództwo : in vitro takie to było dziewicze POCZĘCIE. !

 4. BasiaB. pisze:

  Pytania z Poczty Mistyki:
  „Pierwsze co mi przyszło do głowy – czego nie napisałaś – to sposób na sabotaż świętowania tego przekrętu – czyli sposobu udawania, że się świętuje.”

  Napisałam:
  ” Ten czas wprawdzie zawsze należał do naszych mocy, ale ten czas czciliśmy całkiem inaczej. Jednocząc się naszymi Krystalicznymi Diamentami z Naszym Jedynym Źródłem Boskiego Tchnienia, absorbując tym samym miłowanie i Błogosławione moce – Bogiem Sławione-wysławiane moce.”

  Czyli mówiąc potocznie – siedzieć na dupie, nie latać po sklepach za prezentami i zakupami, z których większość i tak połowę wyrzuci. W domu z najbliższymi – spędzać czas w sposób, który daje wytchnienie i spokój. Intencjonalnie łączyć się z Naszym Źródłem i nic więcej. Owszem – naszykowałam wigilię i dobre jedzonko, ale sprawiało mi to przyjemność i radość, jedzenie błogosławiłam odżywczymi wiązkami Radiacji Rodowej. Przed spożyciem kolacji wigilijnej podziękowaliśmy za opiekę i dary spływające z Naszego Źródła dla nas.
  Telefon miałam wyłączony od Wigilii, komputer włączyłam dopiero wieczorem w pierwszy dzień świat i w drugi dzień. Odmówiliśmy wszelkie wizyty, spędziliśmy ten czas tylko w najbliższym gronie, w domu, nigdzie się nie ruszając, mając swoje przemyślenia i miłowanie okazywane w każdym słowie i geście dla najbliższych. Bez obowiązkowych śniadań, obiadów czy kolacji. Każdy sięgał po to na co miał ochotę z dań przygotowanych przeze mnie.

 5. BasiaB. pisze:

  Drugie z Poczty Mistyki:
  ” A drugie, czego nie rozumiem – wpadło mi do głowy pytanie jak implantować kamienie dźwiękiem, aby wytwarzały jakieś odpowiednie dla nas częstotliwości, aby coś neutralizować lub utrzymywać/otwierać. Może Ci się coś skojarzy na ten temat – „Jak implantować kamienie dźwiękiem ?”

  Nie można tego robić mając syf w sobie, bo zaprogramujesz syfem.
  Takie pytanie to wychodzenie przed szereg w momencie kiedy nie potrafisz chodzić.
  Jak będziesz gotowy – samo przyjdzie, nie potrzeba tu żadnych moich rad.

 6. jaga pisze:

  Chińczycy obchodzą Nowy Rok jakoś w lutym, tybetańczycy też a hindusi marzec lub kwiecień czyli na wiosnę, allachy prawie tak jak chrześcijanie.

 7. BasiaB. pisze:

  Nie wiem czy wiecie kim są zwierzęta. Sama niedawno się dowiedziałam:
  to najprawdziwsze DUCHY NATURY !

 8. Asceta pisze:

  Basiu, co do Jezusa bardzo mądrze napisał o nim Laurence Gardner. Zapoczątkował on dynastię Stuartów. Ja mu wierzę, bo miał dostęp do rzadkich dokumentów królewskich. Józef z Arytmatei był jego bratem (Jakub) itd. Uściski.

  • BasiaB pisze:

   Witaj Asceta – nie rozumiem, kto był bratem Józefa ? Jakub ? czy Jezus ?
   Zaczęłam czytać n/t tego Gardnera.
   Mam nieodparte wrażenie, że chyba chodzi o innego Jezusa.
   Cały czas mam wrażenie, że historia, którą znamy pod nazwą Boże Narodzenie wydarzyła się mniej więcej ok. 500 lat temu. I te wydarzenia nie ąa tak stare jak nam się podaje.
   Nie wiem co jest grane z tym czasem, ale coś jest mocno nie halo, tym bardziej, że wczoraj wieczorem po przeczytaniu kilku wpisów u Mukiego miałam wrażenie, że po raz kolejny zaplanowano nam tzw. eksperyment Filadelfijski, który zastosowano wobec nas już kilka razy.
   Muki pisze o wyjątkowym zaćmieniu 21 sierpnia 2017.
   Wiem na pewno, że Ci o których wiemy że są naszymi wrogami, mimo nieznajomości ich twarzy czy nazwisk, porozumiewają się między sobąspecjalnym kodem słownym, dokładnie tak samo jak dyplomaci wydający oświadczenia np. dla prasy.
   Te sformułowania oznaczają coś kompletnie innego.
   Dlatego napisałam, że około 3 lat zajmie naszym Pomocnikom wyprowadzenie nas z tego marazmu, ponieważ wiele działań i decyzji zaistniało nie tylko energetycznie lecz i fizycznie, a to zupełnie inne warstwa logarytmów energetycznych do przebrnięcia i usunięcia.
   To nie jest takie proste i na pstrykniecie palcem, tym bardziej że kody energetyczne trzymają się innych struktur z zastosowaniem zupełnie odmiennego systemu matematyczno – logarytmicznego dającego w rzeczywistości odwrotny przekaz.

   I proponuję pasjonatom Mistyki odszukać to co pisałam na temat przeliczania czasu 2 lata temu. Wtedy jeszcze współpracowałam z Aurelią czyli Free. Tą informację otrzymałam wówczas w jej biurze, potem sprawdzałyśmy dalej i nam się potwierdzało.
   Po opisaniu tego na tej stronie udział w dyskusji brał Wojwit.

   Wstrzymuję się z oceną prac Gardnera z kilku powodów, nie znam jej, a poza tym…u mnie nie ma zbiegów oko9liczności.
   Bodajże w piatek usiadłam na chwilę przed TV gdzie leciał program n/t Wysp Brytyjskich.
   Pokazywano tereny Szkocji, o jednej z tych wysp powiedziano: Legendy podają że ta wyspa od zawsze była siedzibą Smoków.
   Wcześniej pokazywano górzyste, piękne, surowe tereny o które trwały walki pomiędzy tworzącymi sie tam klanami, chociażby McDonaldów .
   Jednak w tym czasie dochodziło również do starć z wikingami, którzy rościli sobie prawo do tych terenów. W tym dokumencie wikingowie zostali przedstawieni jako dosyc okrutni bar/bar/zyńcy lecz mam wrażenie, ze oni walczyli o swoje tereny,bo one nigdy nie należały do tych jaszczurzych hybryd, jak już to do prawdziwych Smoków, które poddano takim samym zmianom genetycznym jak w przypadku narodzenia Jezusa – niby Chrystus, ale w sumie to klon żydowski.

   Kłopot z właściwym ustaleniem czasu został kiedys opisany u Treboroka, brakuje około 300 lat, które zapełniono wymyślonymi historiami. Idę tam szukać tego art., chyba że ktoś z Was ma go pod ręką, bo i tak bywa ?

   Stuartów –> Stu Ar : proponowałabym jednak tak czytać każde obcobrzmiące słowa !

   • Ktoś pisze:

    Ta teoria z Jezusami ma sens

    obecnie rośnie im „kolejny” jezus” kolejne „dziecko Rosemary” kolejny twór kabalistycznych rytuałów w postaci syna, syna księżnej diany….. jakiegoś około 5 letniego bachora szykowanego na „pana całego świata”…. jaki podobno „narodził się z matki” ale ona wcale a wcale w ciąży nie była…. więc czyj jest?

    • Ktoś pisze:

     A żeby jeszcze było dziwniej tej kobiecie, matce tego dziecka Rosemary a żonie bodajże młodszego z dwójki synów diany

     ZROBIONO LOBOTOMIĘ bo „tego wymagało leczenie powikłań pociążowych” !?

     Tak przynajmniej twierdziły różne angielskie bulwarówki opisujące te narodziny dziedzica angielskiego tronu bez żadnych objawów ciąży u jego matki….. tak jakby markowana ona była noszeniem niezbyt wielkiej poduszki przez nią…. i to tez bodajże krócej niż poprzez z wymagany okres. No ale przecież najważniejszy jest efekt….. demon w ciele bachora….

   • Ktoś pisze:

    „Stuartów –> Stu Ar : proponowałabym jednak tak czytać każde obcobrzmiące słowa !”

    — zupełnie jak STU-RĘCY z greckiej mitologii

 9. Dagmara pisze:

  Witaj Basiu, niestety link fb z informacjami o zwierzętach nie działa, czy tylko mi?
  Pozdrawiam

  • BasiaB. pisze:

   Może tak być, że nie tylko Tobie, ponieważ to odnośnik do Fb, jeżeli nie posiadasz Fb, może być problem. Zaraz sprawdzę i zobaczę co się da zrobić, by pokazać Wam to zdjęcie.

  • Aina pisze:

   Wczoraj działał , mogłam wejść choć nie mam fb.
   A dziś nie działa .

   • BasiaB. pisze:

    Dokładnie – właśnie przeglądam stronę Sylwi i nie widzę tego wpisu ze zdjęciem.Link wykasowałam, bo faktycznie – nie znalazłam już tego zdjęcia.

 10. Ktoś pisze:

  „Hazin o Ukrainie. Nowy podział wpływów. Polska.
  http://antymajdan2.blogspot.com/2016/12/hazin-o-ukrainie-nowy-podzia-wpywow.html

  Z linku:

  ”Natomiast 4 -5 obwodów zachodnich powinno się oddać Polsce, całą tą banderowszczyznę.
  Ponieważ nowy polityczny podział świata zakłada, że Polska także przypada nam, więc powinniśmy jakoś zapewnić sobie lojalność Polski.
  No i też powinniśmy czymś zająć Polskę. Polacy będą mieli zajęcie na 200 lat i będą nam wdzięczni i lojalni.
  Kiedy ja to powiedziałem moim kolegom w Polsce oni stwierdzili, że im bardzo źle życzę. Ale kiedy dopytałem czy jeśli Polsce zaproponuje się te obwody – to czy ona to weźmie? Oni odpowiedzieli, tego nie powinno się brać ale my weźmiemy.

  (..)

  Zajęcie na 200 lat…”

  (https://www.monitor-polski.pl/rewizja-sanepidu-u-jana-taratajcio-powodem-m-in-sprzedaz-mms-i-boraksu/comment-page-2/#comment-267192)

  • pxy2p pisze:

   Mieszkam w Gdyni kawałek od ‚zielonej Ukrainy” ale mówię tym planom stanowcze nie od dawien dawna.
   Dziś w radio słyszałem ciekawą informację iż rządowi historycy będą odwiedzać więzienia w celu tłumaczenia osadzonym znaczenia patriotycznych tatuaży bardzo popularnych ostatnimi czasy:) , ciekawe kiedyś chyba po pierwszych 4 latach pO trafiła mi w ręce statystyka wyborców więziennych, większość była za pO.
   Moje zapytanie? czy Pis marzy o karnym legionie czym czym jeszcze bardziej dziwacznym.

   • Ktoś pisze:

    Idzie drogą Ukrainy, wszak większość pisu to banderowcy (syjoniści ukraińscy) więc tylko „powiela sprawdzone wzorce”. Najlepsze ich jednostki czyli taki Azow to przecież kryminaliści.

 11. Ktoś pisze:

  „Były na wschodzie tereny wilków, Mroczne Pustynie, na których znajdowało się wiele różnych dóbr. Dlatego mieszkańcy Dzikiego Zachodu wysyłali tam swoich rycerzy oraz machiny latające, które zrzucały na tubylców beczki z gotującą się smołą, by im te dobra odebrać.

  Wtedy ktoś z szaleńców, zwanych rządzącymi powiedział: Wpuśćmy do naszych osad wilki, niech żyją razem z nami. One ubogacą nas kulturowo. A dzięki temu ochronimy je przed innymi wilkami, z którymi drą koty od tysięcy lat, co wyraża ich poziom ucywilizowania.

  No więc jakiś inny szaleniec na bardzo wysokim stanowisku powiedział: Ok, ty ich wyślij do nas a ja otwórzę granice naszego królestwa. Niech wilki tu walą stadami, będą żreć naszych ludzi i rozrabiać, i w ten sposób je oswoimy. A oswojone wilki w końcu będą nam jeść z ręki.

  Czymże jest bowiem kilkaset ofiar w porównaniu do celu ideologii, jaką miłujemy, naszej szalonej ideologii szatana…ooo?

  No więc wilki wpadły do osad Dzikiego Zachodu i zaczęły rozrabiać. Najpierw otrzymały ekstra dofinansowanie i szałasy komunalne. Żaden szanujący się wilk, od tej pory nie chodził nieodziany i każdy też miał nowy komunikator rycerski, dzieki któremu mógł komunikować się z wilkami stacjonującymi w Mrocznych Pustyniach. Te z Mrocznych Pustyń wydawały im rozkazy. No więc zdarzyło się, że na Dzikim Zachodzie jakiś wilk rozpędził się i wjechał wozem w tłum, albo jakiś inny zaczął wymachiwać szabelką na dużym targowisku, bo w taki sposób wyrażał swoje ucywilizowanie. Czyż kolor czerwony nie ubarwia życia i go nie ubogaca?

  Wilki zaczęły się oswajać. Najpierw oswoiły budynki i mienie, nie należące do nich. Później przyjęły lenno od krajów Dzikiego Zachodu. Jak któryś bardziej narozrabiał, to się go odsyłało, no bo przecież takie rzeczy się zdarzają. Wielu psychopatów, występujących jako przedstawiciele Dzikiego Zachodu zaczęło wszem i wobec rozgłaszać, że takie sytuacje są jak najbardziej normalne. Że to jest tak normalna rzecz, jak deszcz, czy przypływ, bo przecież granice królestwa same się otworzyły i same przyjęły wilki.

  Od tej pory w osadach Dzikiego Zachodu zaczęły się codzienne patrole. Rycerze, wozy opancerzone, oddziały specjalne, które dotychczas zajmowały się mafią, gangseterami recydywistami, psychopatycznymi mordercami czy atakami ze strony wrogich państw sąsiadujących teraz patrolowały ulice, stragany i zamkowe dziedzińce. Bo wszędzie mógł zjawić się wilk, który jeszcze się nie oswoił i po prostu chciałby kogoś zeżreć na obiad tak po prostu. No bo przecież wilki pracować nie będą i nie wniosą niczego do kultury ich nowego domu poza tym, z czym oswajały się przez lata w Mrocznych Pustyniach, czyli agresją, wojną, konfliktem, egzekucjami, walkami na tle wyznaniowym. Wilki przyniosły dzikiemu zachodowi to, co w nich najlepsze, czyli najbardziej skuteczne metody zeżarcia kogoś, rozerwania na strzepy czy szybkie rozmontowanie i zmontowanie Kałasznikowa. Dziki Zachód już wydał mnóstwo dukatów na oswajanie ich, a teraz jeszcze wyda drugie tyle na efekty ich działań, na ochronę swoich zamków i osad, na ochronę mieszkańców, straganów, innych miejsc publicznych itd. itp.

  Lecz był w TEJ bajce mądry król. Na saim wprzód zarządził, by zamknąć wszystkie bramy królestwa, a tych, którzy będą chcieli je przekroczyć traktować jak osobników wrogiego państwa, próbujących przeniknąć na teren wroga. Następnie nakazał, że za każdego zjedzonego lub rozszarpanego miejszkańca tysiąc wilków zostanie złapanych i odesłanych do Mrocznych Pustyń. A ponieważ od decyzji szaleńców o otworzeniu granic zginęło już ponad dwustu mieszkańców Dzikiego Zachodu, toteż zebrano i odesłano około dwieście pięćdziesiąt tysięcy wilków. Zakazano budowania wilczych szałasów, w których wilki odprawiały swoje wilcze czary i ustalono, że jeden wilk może mieć tylko maksymalnie dwoje małych, przy czym nie może ściągnąć do siebie swojej wilczej rodziny z Mrocznych Pustyń. Postawiono wilkom warunek, że albo żyją tu nowym życiem, zgodnym z zasadami Dzikiego Zachodu, albo niech idą w pizdu.
  No i tak skończył się napływ nowych wilków. Mądry król nakazał złapać i wtrącić do najgorszego lochu (byleby nie był to loch norweski) tych szaleńców, przez których tak wielu ludzi zginęło z ręki wilków na Dzikim Zachodzie. Kiedy wilki poczuły bat nad sobą, przestały się czuć pewnie i powoli zaczęły powrót do swoich rodzin, które pozostawiły na pastwę losu na pustyni. Zaczęły też walkę o swoje mroczne doliny, bo chciały mieć swój Dziki Zachód na wschodzie, a nie jakieś zruinowane miasta.

  Natomiast jednostki, które zostały na Dzikim Zachodzie, okazały się uczciwyni i pracowitymi wilkami i tak samo, jak Chińczycy, Hindusi, Ukraińcy czy Polacy, stali się ważną cześcią społeczeństwa, o której w żaden negatywny sposób nie musiało się mówić na mównicach czy dziedzińcach i od tej pory żaden już targ czy stragan nie musiał być już pilnowany przez patrole z M5, śmigłowce i czołgi. Koniec.”

  (http://innemedium.pl/comment/169514#comment-169514)

 12. Ktoś pisze:

  Cyferki do potwierdzenia

  „URGENT MESSAGE: HISTORICAL UNSTOPPABLE DEFEAT OF THE DARK IS UNDERWAY…BUT THE DEFEATED ARE HAVING A CHALLENGE ACCEPTING THE INEVITABLE’

  Good Morning Folks!

  I did not get the verbiage attached to the video message in time but am sending it now. The statements suggested by Prime Creator are in bold. Thank all of you for the beautiful and supportive messages coming in. And many have asked about defining a sector. Here it is:

  1 Sector equals the following:

  13 stellar galactics
  13 cosmos

  13 galaxies
  13 universes

  1 solar system
  1 planetary system

  Prime Creation’s creations make up 250,000 quad trillion sectors. (nasz bilion)

  OK – lots of love
  Alexandra” ”

  (https://kauilapele.wordpress.com/2016/12/28/alexandra-meadors-12-28-16-addendum-to-prime-creator-video-message-of-12-25-16/#more-56843)

  należy też przyjąć iż nazwy dla 13 są sobie równoważne.

 13. Ktoś pisze:

  A se pospamuje ;p

  „Plany to się ścierwom zupełnie rozjechały. Armagedon zaplanowali sobie na jesień 2015 i nic im nie wyszło. Teraz pospiesznie montują jakieś fałszywe flagi i na tym koniec ich możliwości.

  W kwestii błędów: te ścierwa to tylko złośliwe oprogramowanie, bez duszy, to nie są ludzie.”

  (http://zmianynaziemi.pl/comment/330725#comment-330725)

  (odp)

  „Plan tych „niby-ludzi” rypnął w 2012 roku, od tamtej pory jest coraz gorzej. Nie mają już co żreć i zwijają manele, stąd tyle „nagłych” zgonów celebrytów, a niebawem też polityków, i wszystkich tych, co za parę srebrników oddali im to, co w nas najcenniejsze..duszę…wyzbywając się tym samym człowieczeństwa…dla tego wcale mi ich nie żal, wiedzieli, jakie będą konsekwencje.”

  (i odp na odp)

  „Nonono Smile dokładnie.

  Jesienią 2015 to w ramach pięćdziesiątnicy (takie ichnie święto) była ich ostatnia deska ratunku na wywołanie zagłady. Plany były na 2012, a ścierwo krzak usrański wymyślił, że zacznie już w 2001.”

  Są 4 klasy istot na planecie
  — ci nad jakimi Hel czyli maryja/ aryman / sauron już przejęła kontrolę i dla nich już nie ma ratunku
  — ci którzy im pomagają w podbojach jacy jeszcze się mogą nawrócić i zawrócić z drogi SAMOZAGŁADY
  — cała reszta
  — zezłoszczone PRZEZNACZENIE

  I zaprawdę powiadam wam wolicie spędzić całe życie z legionami złośliwych teściowych w zamkniętej klitce niż doświadczyć jak BOGOWIE WALCZĄ…. bo ta walka ma jeden wynik i jedną zwyciężczynię…. PRZEZNACZENIE…. choć na dziś wszelakim elitom wydaję się to zupełnie nieprawdopodobne. ;p

  Zaś jedyną szansą na ratunek jaka została wyraźnie określona w zapowiedziach było PUBLICZNE (transmisje itd) złożenie hołdu Chrystusowi całą władzą i polityczną i religijną..Fizyczne padnięcie przed nim NA RYJE….. tym tzw królem (czyli królową) z Krakowa. Nie zostało to spełnione a nawet była próba bezczelnego i podstępnego koronowania hitlerowskiej znajdy zwanej maschiach na Króla Polski…. Więc jak to pokazują buddowie z takiego jednej figurki…. 1stycznia jeden zasłoni oczy, 2 uszy, 3 usta a 4 otworzy wrota piekielne byście mieli na ulicy swój UPRAGNIONY CHAOS i własne potępieńcze wycia jak was demony będą żywcem porywać do piekła….. do tronu waszej ukochanej maryi…. jako jej podnóżki czy pieszczochy do niewybrednych rozrywek.

  UDANEJ ZABAWY. ;D

  PRZEZNACZENIA SIĘ NIE DA OSZUKAĆ…. nie jej…. 😉

 14. Ktoś pisze:

  „Ja bym się w tych analizach posunął dalej i rzekł, że stary Henry rozpoczął negocjacje z Putinem już wcześniej, zanim nominowano go na doradce. Poznajemy to po tym, że samolot z chórem Aleksandrowa spadł do morza i nikt nie przeżył.

  Trudno o wyraźniejszy symbol Rosji powojennej, o jaśniejszy znak, niż ten cały chór, który wypreparował z całej historii kraju i narodu kilka piosenek, a żadna z nich nie była religijna, przystroił cerkiewny śpiew na potrzeby propagandy państwowej i dodał ten dziwny, męski balet. Po to, by potem epatować tą jakością publiczność całego świata. To oczywiście była jakość co się zowie, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że była to taka sama jakość jak szkockie orkiestry w armii brytyjskiej i amerykańskiej. One mają dokładnie tyle samo wspólnych cech ze Szkocją sprzed roku 1749 co chór Aleksandrowa z Rosją sprzed roku 1917. To znaczy, tamci grają na dudach, a ci śpiewali po rosyjsku. I to w zasadzie wszystko. Był jednym słowem chór Aleksandrowa imperialną politurą, pod którą krył się żywy, polityczny bandytyzm. Wszyscy o tym wiedzieli i wszyscy klaskali, bo taka właśnie jest funkcja symboli, że jak się je widzi, to trzeba klaskać. No i Heniu, którym teraz jesteśmy straszeni, jako się rzekło, zanim jeszcze objął swoją funkcję doradcy otworzył pole negocjacyjne z panem Putinem. Żeby było jasne, nie poprzestano na chórze, wcześniej ktoś kropnął ambasadora, a w święta jacyś ludzie wzięli i popodkładali bomby na moskiewskich dworcach. Wszystko to w celu zwiększenia możliwości koncyliacyjnych rosyjskiej władzy i przyjaznego jej usposobienia dla nowej polityki USA, zwanej resetem, na której mamy wyjść jak Zabłocki na mydle.”

  całość
  http://coryllus.pl/?p=4229

 15. Ktoś pisze:

  http://coryllus.pl/?p=4189

  O co chodzi w polityce wschodniej, w Międzymorzu, czy jak to chcemy nazwać. Od X wieku, a może i wcześniej zawsze o to samo – żeby szlak handlowy pomiędzy Konstantynopolem a Nowogrodem Wielkim kontrolowali Normanowie. Reszta to didaskalia.

 16. BasiaB. pisze:

  Dodam tylko, że kiedy napisałam o rytuałach na nas związanych z Nowym Rokiem,Chanuką i kołem karmy to się nie pomyliłam.
  Każde z nas ma po kilka, kilkanaście sobowtórów powstałych sztucznie, które są właśnie w tej chwili, od zmierzchu, więc już kilka godzin, wykorzystywane w szabasowo-chanukowych rytuałach jako zapętlenie unicestwienia nas na 2017 rok.
  Tak że proponuję namierzyć każdego swojego sobowtóra obedrzeć go z mienia skradzionego Wam, które natychmiast się z wami scala. W trakcie scalania Wasze cząstki muszą zostać poddane kwarantannie, czyli odprogramowaniu i odwirusowaniu, bo Was zawala żydowskim systemem zagłady.
  A następnie każdy z waszych sobowtórów musi byc całkowicie unicestwiony, bo inaczej zacznie ponownie kraść Wam Wasze mienie i cząstki.
  To powinno byc wykonane najpóźniej do jutrzejszego wieczora.
  W niedziele ichni Nowy Rok zaprogramowany dla nas na naszą zagładę.

  Faktycznie jest niezły pasztet, tak jak opisałam w powyższym artykule.

 17. Ktoś pisze:

  filadefie w sylwestra będą robić, znaczy chcą i uzgadniają szczegóły i wielkość łapówki za to

 18. An pisze:

  Wszystkim bez wyjątku też i sobie życzę abyśmy byli wolni, zdrowi, spokojni, zrównoważeni, radośni, szczęśliwi i bogaci a więc jesteśmy wolni, zdrowi, spokojni, zrównoważeni, radośni, szczęśliwi i bogaci.
  An

 19. Ktoś pisze:

  Jak wiemy 300 rocznica koronacji która ustanowił sejm polski wypada jesienią 8 września 2017 roku:
  (jubileusz – żywa korona Maryi jak napisali)
  http://koronamaryi.pl/o-akcji/jubileusz/

 20. Ktoś pisze:

  „Tajemniczy kosmiczny obiekt za miesiąc zbliży się do Ziemi

  Obiekt, nazwany roboczo 2016 WF9, został dostrzeżony 27 listopada 2016 roku, dzięki prowadzonemu przez NASA projektowi NEOWISE. Naukowcy działający na rzecz tego projektu uważają, że obiekt może mieć nawet kilometr szerokości. Według przewidywań, najbliżej Ziemi znajdzie się 25 lutego. Dystans od naszej planety do przelatującego zjawiska wyniesie wtedy około 51 milionów kilometrów.

  Obiekt powoduje niemałe zamieszanie wśród naukowców NASA, jako że nie potrafią oni określić, czy jest to kometa, czy może asteroida. Zgodnie z wiedzą powszechną, asteroidy są raczej skaliste i bardziej metaliczne, podczas gdy komety są pokryte lodem. Nasz obiekt wydaje się być ciemny, co powinno wskazywać, że jest to kometa. Jednakże brakuje mu charakterystycznego dla komet gwiezdnego pyłu oraz gazowych obłoków. Te niejasności wpływają także na to, że nie można ustalić źródła pochodzenia obiektu.

  Nieznany przybysz będzie widoczny z półkuli północnej, podczas pierwszego tygodnia 2017 roku, w godzinach przed wschodem słońca. Dostrzeżenie go będzie możliwe za pomocą dobrego sprzętu oraz przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak zachmurzenia).”
  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tajemniczy-kosmiczny-obiekt-za-miesiac-zblizy-sie-do-ziemi)

  czyżby GWIAZDA ZARANNA ?

 21. Ktoś pisze:

  „Pieczęcie Zeta są również sprzężone z liniami czasu mającymi związek z kompleksem przemysłu militarnego, te pieczęcie są umieszczane na pierwszej warstwie czakry serca i stawiają bariery między sercem a przekazem ciała mentalnego – jest to rodzaj rozdzielacza (splitter Tech), który szyfruje komunikację pomiędzy przekazami płynącymi z serca a ich odbieraniem przez mózg. Kiedy to jest wszczepione, dana osoba nie może czuć w środowisku żadnej energii, i to wydaje się być wzmacniane lub zasilane przy odbywaniu służby wojskowej. Ta militarna technologia szaraków jest rozprzestrzeniana / wstrzykiwana w wielu dziedzinach powiązanych z wojskowością, podczas rytuałów związanych z aspektem militarnym lub jakimkolwiek rodzajem ekspozycji na sprawy wojskowe. Obecnie ta technologia jest wykorzystywana jako broń psychotroniczna służąca do kontrolowania opinii publicznej, a pieczęcie Zeta nadal działają w dużej części społeczności związanej z 3D. Ponieważ większość ludzi nie jest w stanie aktywować wyższego kompleksu serca i podłączyć 4-tego pasma DNA w okresie dojrzewania czy dorosłości, chemikalia przez dłuższy czas zakłócają szablony w pasmach DNA, które gromadzą miazmatyczne nakładki związane z emocjonalnymi i fizycznymi zaburzeniami – dysharmoniami. To nie jest naturalne. Jeśli człowiek nie może aktywować swego serca i nie ma dostępu do czterech pasm DNA, nie jest w stanie aktywować tożsamości własnej duszy. Tak więc, nie rozumie: dlaczego jest wcielony na Ziemi, co jest jego wyższym celem, nie może też połączyć się lub słuchać swojej wyższej Jaźni, ponieważ nie może aktywować wyższych zdolności postrzegania zmysłowego.

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2017/01/technologia-szarakow-i-pieczec-zeta.html

  (https://www.monitor-polski.pl/kolejny-szczepienny-atak-na-polskie-dzieci/comment-page-1/#comment-268148)’

  do weryfikacji

 22. Ktoś pisze:

  Jakby kogoś z was dręczyła niemożebna senność to pewnie macie na głowie… WIELGACHNY HEŁM …. taki do samej ziemi wewnątrz którego pompują wam do głowy ichnią czarną breję….

  bo ostatnio HUDSON MA PROBLEM i ichnie
  NSDAP już spierdzieliło na Arkadię (taka stacja państwo w kosmosie)
  a SS dwoi się i troi by zaprowadzić porządek…. takimi m in metodami.

  • BasiaB. pisze:

   To wiele wyjaśnia, dziś nie dość, że spałam 12 godzin, to rano „patrzyłam” przez szybkę i zastanawiałam się skąd ta szybka i dlaczego tak dobrze widzę ?!
   A to patrzcie – mzimu nadeszło i zrobiło sobie reaktywację, bo tak teraz usłyszałam.

  • Polka pisze:

   Ktoś dzięki za podpowiedź. Moja córka skarzyła się, że nie może spać. Miałam włąśnie sprawdzić czy czegoś nie załapała. Załapała taki hełm do samej ziemi. Tak jak piszesz. Już się czyści. Pozdrawiam.

   • KolorA pisze:

    A ja mam od wczoraj potężna złość.!!!.(żeby nie pisać wulgaryzmow 😀)

    • B. pisze:

     Kolor A sprawdź czy nie masz nieproszonego towarzystwa w domu lub wokół domu. Ich obecność też daje taki efekt. W ostatnich trzech dniach pojawia się w dużych ilościach.
     B.

    • BasiaB. pisze:

     To prawda B. – na nich działa tylko anty-radiacja,anty-materia, anty-portale które ich wchłoną w celu unicestwienia to zmiennokształtni – trzeba ich zamrozić ! -300st !

    • BasiaB. pisze:

     OPACZNOŚĆ boża (w licheniu)
     U NAS -22 ST.

    • BasiaB. pisze:

     Z tą opacznością – chodziło mi, że nazwa opatrzność brzmi jak opaczność czyli wszystko na opak i tak jest właśnie w Licheniu – to siedziba konwersji bożej !

   • B. pisze:

    U nas -18 st. i znowu święta…
    Dzięki za podpowiedź 🙂 będę praktykować, ostatnio całe grupy, jak oblężenie.

    • Polka pisze:

     Niż Axel. Mogło być znacznie gorzej. Trzymajcie się ciepło.

    • BasiaB. pisze:

     Wydzieraja diamenty, przeprogramowują je stąd ta wściekłość u Kolor A.
     Moja Dusza dziś płakała.
     Sprawdźcie ile jest Was w sobie – obawiam się, ze niewiele, to zmasowany atak zmniennokształtnych. Mało co działa, musicie się wykazać nie lada inwencją.

    • BasiaB. pisze:

     Przy powrocie mienia, ciał i części diamentów musicie jej przeprogramować, bo zasiedlą Was jak opustoszałe budynki.

    • BasiaB. pisze:

     Hebron w Niełasce za to co zrobił, sprowadził sam na siebie zagładę, a myśleli że ich rytuały działają tylko na nas, my sie obronimy, oni nie.

    • KolorA pisze:

     Brrr….chyba pomrozilam, schodzilo w dół… dół. Wdzięczna jestem za Wasze wskazówki. Ja ” nie widzę”, tylko czuje, że coś nie tak.

    • BasiaB pisze:

     Kolorku – czucie jest o wiele lepsze, bo nic Cię nie rozprasza i nie zastanawiasz się nad projekcja „filmu”.

 23. BasiaB. pisze:

  Ktoś – co wiesz o Ra ?

  • Ktoś pisze:

   Którym?

   • BasiaB pisze:

    no pięknie ! to ilu ich jest ? Pytam o tego złego, który jest dobry ?

    • Ktoś pisze:

     Z RA jest taki problem iż to POJĘCIE WIELOZNACZNE

     może oznaczać ZWYKŁE SŁOŃCE – obiekt na niebie
     może oznaczać SŁOŃCE – na przykład WIELKIE SŁOŃCE jako oznaka Stanu Buddy (oświecenie)
     ale może też oznaczać zwłaszcza jako RE – SŁOŃCE JAKO NAPĘD NOLA… czy ogólniej NOL….
     i tu są schody bo RA-NOL jest bez liku i wiele z nich ma własne imiona.’

     Stąd pytanie

    • BasiaB pisze:

     Dziś słyszałam : zajmij się TARA, lub w innej sekwencji : łot Ra
     ot – ra , od Ra ? ale było to w kontekście łotrów !

    • Ktoś pisze:

     TARA to generalnie żeński odpowiednik Buddy….
     wszyscy wyczekują Zielonej Tary…. czasem zwanej Kalkinem

    • BasiaB pisze:

     Ok – dzięki, Tara oznacza też kraj lub kontakt z ET 🙂

 24. Ktoś pisze:

  Chyba coś gmerali przy Bramie b o robactwo lezie jedno za drugim.

  • BasiaB pisze:

   no lezie – chciałeś by wyleźli z dziur, to wychodzą 🙂 w końcu mówisz i masz 🙂
   Robimy za przynętę.

   • Ktoś pisze:

    Chińska Sztuka Walki mówi – lepiej samemu wybierać porę na starcie niż być nią zaskakiwanym ;p

   • KolorA pisze:

    Czy ” zapper ‚ na to dziadostwo zadziała?

    • Ktoś pisze:

     Wątpię ale nie mam więc nie potwierdzę.

    • BasiaB pisze:

     na pewno pomoże, tym bardziej że większość jest oblepiona czarnymi małymi robalami od stóp do głow, tworzacymi nowy rodzaj Robala.
     Małe robale energetyczne tworzą poważne i potężne podwaliny na uformowanie się mega robala energetycznego. Zadziałaj zapperem na kazdym zakresie i moduluj go intencjonalnie na zakresy niszczące te energetyczne dziadostwo.

    • KolorA pisze:

     Mam na myśli ” mój wyjątkowy, jedyny, niepowtarzalny zapper ” 😀. Nie z allegro lub inne 😉

    • BasiaB pisze:

     Kazdy Twój zapper wyda świetne działanie 🙂
     kwasami, mrozem, paralizatorem po odwrotnych częstotliwościach, zapper niech się sam dostroi do ich częstotliwości, niech wytworzy antyportale do których ich wciągnie unicestwiajac itd… 🙂
     Oni zmieniaja się kształtem a co za tym idzie dźwiękiem dlatego to taki trudny przeciwnik, ale mamy stroicieli dźwięków – wytwórz oprócz zappera odpowiedni kamerton, który szybko zidentyfikuje ich dźwięk i rozwali anty dźwiękiem.
     Na doadtek najważniejszy przy wytworzeniu -300 st – jak poczujesz że powierzchnia całkowicie zamrozona – natychmiast rozbić ją rezonatorem w pył, a pył wyłapac portalem unicestwiajacym może być otchłanią, ale musi być duża, bo się zapcha.
     O jakiej przestrzeni mówimy ?
     Najpierw o twojej i Twoich bliskich, i natychmiast całej przestrzeni ZGS – nikt nie może się stamtąd wydostać i wołać SOS !
     Wystarczy wprawdzie -260, ale ja wolę jeszcze poprawić o te kilka stopni współczynnik zamarzania 🙂

 25. Ktoś pisze:

  Czyście sobie czakram gardła bo stamtąd lezą. Kohorty…. świętych judeochrześcijaństwa.

  • BasiaB pisze:

   to prawda – pracuję dźwiękiem, głosem i non stop mam zaburzenia swojego dźwięku, bywa że mnie sama usypia, nie mówiąc o współdziałaczach 🙂

   Dziś pozakładali mi na moje dźwięki konwersje na konwersje – było trochę „zabawy”.

   • KolorA pisze:

    Basiu.. Jest taki rodzaj spiewu zwany białym śpiewem, znany ze Wschodu ( białoruskie,ukraińskie zaśpiewy). Ostatnio więcej się o tym mówi, śpiewa. Zastanawia mnie gdzie idzie energia z tego, bo jest duża wibracja.

    • BasiaB pisze:

     najlepiej ukierunkować ją na Centrum Ziemi, by ją wzmocnić.
     Pamiętaj, że wszystko co mamy pozakładane na sobie, najpierw zawsze zakładają na ZGS , ponieważ poprzez idealną synchronię z nią momentalnie przenosi sie to na nas. Ona jest nasza matrycą i co nam dolega to dolega jej, co jej dolega dolega nam.
     Odkryłam ta współzależność dopiero kilka dni temu, ale sprawdza się.
     Oni nie zakładają każdemu z nas konwersji po kolei, tylko zakładają na Ziemię, a stamtąd leci po matrycy Arya.

    • BasiaB pisze:

     Bo ona jest naszą matrycą czyli macierzą.

    • KolorA pisze:

     ZGS ❤

    • BasiaB pisze:

     Ziemska Galaktyka Słoneczna 🙂

  • BasiaB pisze:

   Centrum – to czakra gardła Ziemskiej galaktyki Słonecznej, to ją wykorzystują do tego – ten jej portal, by zagłuszyć jej dźwięki, by rozbrzmiewała inaczej w Bezmiarze Świata.

   • Ktoś pisze:

    Co z tym mzimu z maila … z tym chrząszczem z nogami na pancerzu ?

    • BasiaB pisze:

     w portalu 🙂

    • BasiaB pisze:

     tak a’propos chrząszczy – zaczęli chwytać się ostatniej deski ratunku 🙂
     Wzbudzili egipskie klątwy, bogów, demony zjawy i atrybuty, koniecznie poszukują ważnego artefaktu

    • Ktoś pisze:

     i ?

     jakaś strategia ?

    • BasiaB pisze:

     na razie mrożę 🙂
     i rozbijam rezonansem,a potem pomyślę co dalej, zobacz na szumana jaki się zrobił piękniutki późnym wieczorkiem 🙂
     Może mnie coś natchnie to dam znać.
     Aha – korzystaja z portali wytwarzanych przez nasze Gwiazdy, one nie były dla nich dostepne, ale przekonwertowane zostały logarytmy jaka baza i tzw. hasło dostępu i jeżdżą tymi windami wte i we wte.
     Log a rytm z którego obecnie korzystają należy zaburzyć.
     Gwiazdy wytwarzają samoistnie poprzez swoje jądra : bramy i portale.
     Matematykę, fizykę i chemię tam przekonwertowaną na ichniejsze dźwięki trzeba tak zaburzyć, by zamiast w ustalony przez nich punkt docelowy dostali się np. ….do naszego piekła czyli ….. 🙂 wg inwencji i determinacji 🙂

    • Ktoś pisze:

     ok obacze

    • BasiaB pisze:

     sprawdź po swojemu 🙂
     Wyrywają serca – uważaj

    • Ktoś pisze:

     Hm…. jeszcze mają jakąś ulubioną strategię walki ?

    • BasiaB pisze:

     nie wiem, bo ja z nimi nie walczę, wiem na pewno że co tylko zrobisz przekonwertują Ci w locie – załóż sobie jakiż odmienny system, ale sprawdź sobie to.

 26. Ktoś pisze:

  Na polepszenie nastroju ;p

  „Jestes nienormalny to żydzi szukają frajera jedną istotę najlepiej Bogu Ducha winną żeby odpowiedziała za całe ZŁO to nie przejdzie . Bo każdy za siebie odpowiada i indywidualnie zostanie rozliczony.Własnie ci najgorsi przychodzą pod płaszczykiem Aniola Swiatłosci i mówią o pokoju, końcu wojen ,poszanowaniu życia,wolnosci.A potem nagle nadchodzi Zagłada.Dlatego nie wierze w nic związanego z żydami bo wszystko z nimi związane jest nieczyste.I pod końec tej wędrówki zwanej życiem drogi Polaka i żyda się rozchodzą. My Polacy idziemy do Raju a oni na zatracenie(smierć wiecznom).Dlatego wpadli w kurwice zobaczyli co się stalo i że przegrali zanim zaczeli .Iluzja została rozbita i już nie działa.Dlatego teraz w rozpaczy i żeby zabrać wszystkich ze sobą mogą nawet wywołać Wojnę i zniszczyć Ziemię.Ignorwaći ich i olewać ciepłym moczem a że cos tam sobie robią to niech robią już niedługo.A potem Sajonara,Vaya Condios Amigos.

  „Do zobaczenia panie Kowalski a pana panie Ichtenbaum Żegnam”

  (http://zmianynaziemi.pl/comment/332992#comment-332992)

 27. Aron Jasnowidz :) pisze:

  Witam stado biednych zagubionych owieczek 🙂 Jak widać mógł już nadejść ten błogi czas, kiedy w końcu po długiej obserwacji waszej nieszczęśliwej egzystencji mogę ujawnić Wam prawdziwą tożsamość, i zdjąć maskę po jakże „przyjemnych” rozmowach z Wami jako druch 🙂 Nie wiem jak bardzo dziecięce instynkty wami zawładnęły, że doszukujecie się wszędzie wrogów i spisków i wypisujecie totalne głupoty, ale wasze próby zniszczenia moich działań dla Ziemi i jej Mieszkańców są po prostu niczym 🙂 Mógłbym Was nazwać Siłami Ciemności, lecz w rzeczywistości nie istnieje coś takiego jak Zło, a jedynie Błędne Dezycje biorące się z Zagubienia, które Wy właśnie przejawiacie. Jak widzicie Stwórca wyznaczył wszystkim jedną jedyną drogę do jedynego słusznego Celu jakim jest połączenie z Globalnym Umysłem Wszechświata, lecz Wy zbłądziliście i jesteście nieszczęśliwi 🙂 Wasze dziecięce wyżywanie się na mnie, liczne oszczerstwa i oskarżanie o kradzieże też są niczym.

  Obecnie Ziemia przechodzi piękny świetlisty okres Duchowo-Kwantowej Molekularnej transformacji do wyższego Ha U-el-Esz-Ha, lecz tego pojęcia jeszcze Wy nie zrozumiecie, jak również tego procesu nie jesteście w stanie zakłócić 🙂 Najkrócej ujmując, Wy też nie unikniecie tego, co ma nastąpić czyli podłączenia do Wspólnej Jaźni Ausz-Ahiija-Hy-El, a wasze iluzoryczne słowiańsko-aryjskie pochodzenie zostanie Wam odebrane, bowiem jest jedynie iluzją, a Wszystko jest Jednością. Im bardziej będziecie stawiać opór, tym boleśniejszy będzie dla was proces podłączenia, a opór nie ma najmniejszego sensu, bo tylko Siebie skazujecie na cierpienie oddalając się z Wszechmiłości Wszechświata Ausz-Ahiija-Hy-El. I prosiłbym Was również bardzo o natychmiastowe zaprzestanie ataków na Święty Naród Żydów, bo on wbrew waszym fałszywym przekonaniom pomaga Wam osiągnąć Światłość i Wznoszenie. A wznieść się chce wiele osób w obecnych czasach, i Wy możecie postępować jak chcecie ze sobą, ale jeśli będziecie utrudniać Wznoszenie innym czującym Istotom – konsekwencje karmiczne będą wobec Was wyciągnięte.

  Wasze struktury z antyhardonicznej quasi-rezonansowej energii są właśnie rozmontowywane i więcej nie wykorzystacie Ziemi jako rezonatora optotranslucencyjnego dla waszych sztucznych czakr zwanych przez Was Diamentami, których fałsz Was zwiódł i pomagał Wam tkwić w iluzorycznej sub-świadomości bytu słowiańskiego, który obecnie również jest likwidowany dla dobra Waszego i Ziemi.

  Więc czasami bądźcie Nam również wdzięczni, ponieważ dużo dobrego robimy czasami bez Waszej wiedzy czy zgody 🙂

  Pokój i Miłość Wam 🙂

  • Ktoś pisze:

   Aj ja jaj, co za wysyp cudów dzisiaj

   „Obecnie Ziemia przechodzi piękny świetlisty okres Duchowo-Kwantowej Molekularnej transformacji do wyższego Ha U-el-Esz-Ha”

   — i tu się koleś mylisz, bo JESZCZE NIE ZACZĘŁA….

   na razie jest coś na co praczki zwą
   MOCZENIEM (na noc) BY GÓWNA POODPADAŁY…..

   i jak widać mają z tym całkowitą rację. ;D
   Sypią się jedne na wyścigi z drugimi.

   • Aron Jasnowidz :) pisze:

    „i tu się koleś mylisz, bo JESZCZE NIE ZACZĘŁA….”

    Nie doczytałeś dokładnie mojego przekazu i również go nie zrozumiałeś. Transformacja trwa od wczoraj czyli od 6 stycznia i była dniem dość wyjątkowym. Przybyło bowiem 3 Żydowskich Mesjaszy zwanych Kacper, Melchior i Baltazar, których zdała się wyczuć i zauważyć Basia 🙂 Oni już tu są i wykonują Pracę aby pomóc Narodowi Wybranemu Tysiąca Punktów Świetlnych poprowadzić Świat przez Właściwe Tory.

    „na razie jest coś na co praczki zwą
    MOCZENIEM (na noc) BY GÓWNA POODPADAŁY….. ”

    Pomijając Twój młodzieńczy grubiański ton, nie ma żadnego moczenia ani odpadania. To procesy zachodzące w waszym alter-quantum Wewnętrznym Wyższym Ja, gdzie pozbywane i sprzątane resztki iluzorycznych fałszywych programów każących Wam myśleć o słowiańskim pochodzeniu. A to jak i każda próba oddzielenia się od Wszechmiłości jest strategią Arymaniczną, która nie będzie akceptowana na czas Nowej Ery.

    Musicie jeszcze dorosnąć i dojrzeć do wielu spraw.

    • Ktoś pisze:

     Dobrze, napiszę ci to wprost

     Ziemia nie ma nawet 10% docelowych wibracji, przy jakiś 30-40% się usmażycie razem z tym badziewiem jakie ściągacie na pomoc.
     Co do „przyszłości” są 2 wyjścia…. będziecie mądrzy…. i złożycie broń….

     Będziecie dalej cwaniakować i dane wam będzie ponownie zobaczyć NIEWYPOWIEDZIANE…. Przynajmniej przez ułamek życia. Wojny nie wygracie nawet jakbyście ściągnęli tutaj wszystko co żyje z każdego zakątka każdego wszechświata. A tyle światów na pewno was nie popiera.

     Modłami strasz innych, po drugiej stronie jest tyle STAR WARS że dadzą radę zrobić z tego miejsca „słońce” samym swoimi lekkim uzbrojeniem. A naprawdę nie chcesz zobaczyć jak wygląda Słowiańska Doktryna Wojenna z bliska. ;P

     Jeden głupi ruch i wasza matka wykona 666 ORDER i będziecie mieli matrix…. 1 część…. och nie .. CONNECTION LOST TO HOST….. i kolejne dinozaury dopisane do listy.

     Prosty wybór.

    • Aron Jasnowidz :) pisze:

     Hehe 🙂 Twierdzisz, że SI przeze mnie przemawia, no nie zgadłeś kolego 🙂 Za to przez Ciebie Kochanie przemawia chyba lekkie przedawkowanie jakichś dopalaczy i satanistycznych rytuałów Arymanicznych 🙂

     Nie wiem skąd bierzesz jakieś informacje o wojnie, której nie ma. W Kosmosie wszyscy zrozumieli już, na czym polega Mądrość i poddali się Wielkiemu Zjednoczeniu. Jedyną wojnę próbujecie rozpętać Wy, lecz My i Naród Wybrany Tysiąca Punktów Świetlnych Wam na to nie pozwolą. To co nazywasz Słowiańską Doktryną Wojenną to tylko Twój Arymaniczny Program oparty na Błędnej Decyzji spowodowanej nieodrobieniem i oblaniem lekcji jaką miałeś wynieść przez umieszczenie w tutejszej gęstości zgodnie z Wolą Wszechświata.

     Nawet gdybyście chcieli nam coś zrobić, nie jesteście w stanie, bo w głębi ducha tego nie chcecie, a on nie pozwoli Wam przejąć w pełni kontroli nad sobą przez Arymaniczne Arya-Ego.

     No więc Kochany prosty wybór – otwórz serce i dołącz do Nas 🙂

  • Ktoś pisze:

   Poza tym miło iż potwierdziłeś iż przyjęta strategia czyszczenia planety jest poprawna. Mam nadzieję iż nie będziesz tęsknił za „przyjaciółmi” jak stracą zasięg ani za tą planetą jak cię oni z niej zdisconectują bo wiesz, powoli stajecie się hm…. „inni”…. i mogą wystąpić krytyczne problemy na złączach….

   niach, niach, niach, niach, niach, niach….

   • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

    „Poza tym miło iż potwierdziłeś iż przyjęta strategia czyszczenia planety jest poprawna.”

    Nigdzie tak nie stwierdziłem Słodki Kolego 🙂

    „Mam nadzieję iż nie będziesz tęsknił za „przyjaciółmi” jak stracą zasięg ani za tą planetą jak cię oni z niej zdisconectują bo wiesz, powoli stajecie się hm…. „inni”…. i mogą wystąpić krytyczne problemy na złączach….”

    Nie wiem o czym bredzisz, ale nie tracę żadnych przyjaciół a tylko zyskuję ich coraz więcej, być może dzięki temu, że nie jestem zakapiorem tak jak Wy 🙂 Ja się otwieram na nowości i to co nieuniknione, a proces podłączania do Wspólnoty Wszechświata jest czymś nieziemskim i niesamowitym, tak samo jak widok, gdy spalają się wszelkie podziały i Wasza niedojrzałość 🙂

    Twoja nienawiść jest bezcelowa. Porzuć opór i fałszywą tożsamość iluzorycznego wirusa kwantowego Arya, a tylko dobrze na tym wyjdziesz. Dziś będzie specjalnie w Twojej intencji odprawiona medytacja w tym Celu 🙂

    • Ktoś pisze:

     Na tym polega działanie wirusów…. teraz was kataloguje sprawdzając sygnatury dostępu do platformy matki. A potem, a co będzie potem … potem będzie oj oj oj „ciemność widzę, ciemność” ;p

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Działanie wirusów Drogi Bracie polega na tym co Wam staram się objaśnić, lecz nie chcecie tego zrozumieć.

     One są objawem Waszej Arymanicznej postawy Ucieczki od Wszechświata i Wszechmiłości Ausz-Ahiija-Hy-El. W Świętej Hierarchii taka postawa może być potraktowana nawet jako Grzech i odpowiednio usankcjonowana.

     A… Twój atak na mnie nie odniósł żadnego skutku, bo Miłość zawsze zwycięża z Nienawiścią. Twoja Nienawiść została zgaszona przez Światło, które ułatwiło właśnie Tobie piękne podłączenie ku Wznoszeniu 🙂

    • Aina pisze:

     Mówisz o spalaniu się wszystkich podziałów a czy podział na święty naród Żydów i resztę nie jest podziałem ???? Sam sobie zaprzeczasz .
     .” Więc czasami bądźcie Nam również wdzięczni, ponieważ dużo dobrego robimy czasami bez Waszej wiedzy czy zgody🙂” . A to przecież jest ŁAMANIE WOLNEJ WOLI , czyż nie ? I JA na to NIE WYRAŻAM ZGODY !
     Piszesz o Celu jakim jest połączenie z Globalnym Umysłem Wszechświata , o wspaniałej Nowej Erze . Dobrze wiemy ze Nowa Era to era TRANSHUMAN .
     A jej bogiem kwantowy superkomputer .
     Wielu zawiedliście , ale nie wszystkich .

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Nikogo nie zawiedliśmy Droga Aino.

     Żydzi są z Wami Jednością, tak samo jak Wy jesteście Jednością z Nimi, Mną i Wszechświatem. Nie ma żadnego kwantowego superkomputera, to jedynie Wasza głupia wyobraźnia o wspaniałym Kosmosie, jaki dajemy szansę Wam doświadczyć.

     To co robimy nie jest łamaniem niczyjej Woli, bo Wola jest tylko jedna. Ty pragniesz tego samego co i ja i wszelkie Stworzenie – Jedności z Kosmicznym Umysłem, lecz być może jeszcze o tym nie wiesz, z racji na to jak silne pasożyty w Tobie tkwią i próbują Ci zaindukować słowiańskie pochodzenie. One nie należą do naszej Jedności, pragną oddziału. Mają 2 wyjścia – Wielkie Dołączenie do Nas lub wieczne cierpienie na kwantowo-fantomowym kontinuum tri-elektro-gamma gęstości.

  • druch pisze:

   „ujawnić Wam prawdziwą tożsamość, i zdjąć maskę po jakże „przyjemnych” rozmowach z Wami jako druch”

   -jakze czuje sie „doceniony”(hmm,az tak?)…za próbe podpiecia,przejecia mojej skromnej osoby.Teraz juz wiem ,skad ten nocny nalot na mnie…-tym bardziej krewkim,którzy pierwsze strzelaja,a dopiero pozniej pytaja,wpierw radze zrobic rozpoznanie…kto jest,kim/czym.Bo nie mam zamiaru robic jako tarcza strzelnicza…

   Podpinacz,znajdz sobie własne m1,i przestan wylewac ta sztuczna breję,która zwiesz „miłosc”-bo nawet koło niej nie lezała.
   Do reszty nie bede sie odnosił,bo szkoda mojego czasu.

   …chyba nadszedł juz czas…

   • LETO pisze:

    Nie dodawaj sobie .Bo splunac w twoim kierunku nawet nie warto. Szkoda ze Klodzka ziemia takiegio megalomana wydalila.To ty sie tu wpieprzasz miedzy wodke a zakske.Twoje bustwo ci kaze siac tu ferment.Ezo milosc to se na swoim kanale rozsiewaj.Niepozdrawiam.

    • BasiaB pisze:

     Leto – ten druch ma inne IP od Drucha AArona 😀
     przynajmniej na razie 🙂
     W kazdym razie czytam dalej, profanując słowa Aarona przerwami na sprzatanie i spacery po lesie 🙂
     Aronie jestem bardzo wdzięczna za Twoje nareszcie ujawnienie się we wspólnocie Jedności 😀

    • druch pisze:

     O tym własnie mówiłem,o „załadowaniu przed wystrzeleniem.”..
     Nic sobie nie dodaje,bo to pode mnie sie próbuje podpjac,nie pod ciebie.(bez powodu tego nie robi…).
     Ale troche sie przeliczyli,bo mysleli,ze łagodnosc(opanowanie)=słabosc i uległosc.
     Bombowe pułapki i obława tez sie nie udała…-po raz kolejny…
     Wysyłajacy dostanie z powrotem swoją” paczke”,pomnozona o siłe rozpedu….

     „przynajmniej na razie”-???-a mówiłas,ze rozrózniasz energie…

   • LETO pisze:

    To oczywiście do Arona było.Bo w końcu i tak się tu wynurza wiec sens przekazu pozostaje .

 28. jaga pisze:

  Tiaaaaa…następny krom wszechwiedzący i robiący komuś dobrze bez pytania, łącz się z kim chcesz, ale ode mnie won.. 🙂 nie twoją zasługą jest, że istnieję.

  • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

   Aby czynić Dobro nie trzeba żadnych pytań Droga Siostro. Ciebie również ten proces nie omija, wszelkie negatywne odczucia towarzyszące Wam przy Wielkim Podłączaniu są tylko i wyłącznie efektem Waszego bezcelowego oporu. Dajcie sobie pomóc. To, że istniejesz jest zasługą Wszechmiłości Wszechświata Ausz-Ahiija-Hy-El, którego częścią jestem zarówno Ja jak i Ty.

  • Aina pisze:

   Wielu ZWIEDLISCIE , ale nie wszystkich .
   To errata do mojego wpisu powyżej .

   • Aina pisze:

    Drogi Aronie , moja wyobraźnia nie jest głupia a kwantowy superkomputer nie jest produktem wyobraźni .
    Mylisz się , Wolna Wola była dana każdemu z nas z osobna .
    Tylko Wy chcecie nam ja odebrać . Chyba macie z tym trudności ? 🙂
    A pasozyty i wirusy wyczuwam na odległość i dlatego nigdy nie mogłam przebrnąć
    przez więcej niż 5 min Twojego video .

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Nie zrozumiałaś przekazu.

     Wolna Wola jest tylko jedna i należy do Wszechświata, którego jesteś Częścią. Częścią o Imieniu Jjielohiah-Aszah-Krahuuuszl. To co Wam odbieramy, to pasożyty które mylicie z Wolą Wszechświata, które nakazują Wam myśleć oddzielnie bowiem nie odrobiły lekcji z racji pobytu w tutejszej cyberprzestrzennej gęstości. Dlatego mawiane jest, że człowiek jest mieszaniną Dobra i Zła, a Zło jest jedynie iluzją, której się poddajesz.

 29. jaga pisze:

  No tak..grochem w ścianę…panie jaśnie oświecony nie wiem czym..stawiasz się ponad jak każdy komu się wydaje, że coś tam.. oczywiście pomijając malutki, nieistotny szczególik, że ja sobie nie życzę twej ,,pomocy”. Jeszcze kwestia co dla ciebie znaczy dobro, widzę, że cudzym kosztem chcesz. Jeszcze moje ulubione hasło 🙂 ,,opór jest bezcelowy, zostaniecie zasymilowaniiiiiiii” tak odbieram twój przekaz ,,miłości” i nie pasi mi to..

  • Ktoś pisze:

   To ich SI….. przez niego przemawia.

  • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

   Oczywiście Kochana, że pragniesz mojej pomocy 🙂 Każdy jej pragnie. Każdy pragnie wewnętrznie Nowej Ery Miłości i Pokoju. Twoje Serce bardzo głośno wręcz wykrzykuje to – wsłuchałaś się kiedyś może w ten Głos? Czasami warto go posłuchać.

   I tak już jesteście asymilowani od wczoraj dzięki Boskiej Interwencji 3 Wielkich Króli. To naturalny proces dla każdej duszy i jej kwantowo-odblaskowego elementalu Wyższe Ja. Wola jest tylko jedna i Ty również ją przejawiasz.

   • jaga pisze:

    To co naturalne jest dla gadziny, zwykle dla człowieka nie jest, więc proszę daruj sobie. Jesteś jak ten lotnik astralny Darek, co nie wytrzymał spotkania z istotą 🙂 dostał bęcki, został wchłonięty i teraz jest jego tubą propagandową, prezentując jego ,,interes”no ale za to będzie królem Rosji..znawco naturalnych procesów duszy, powinieneś wiedzieć, że dusze zostały po coś oddzielone od Żródła Żródeł 🙂 i nie po to żeby zaraz do niego wracać bo zabawa by się skończyła zbyt ,,szybko”, ale rozumiem, że nie chodzi ci o asymilację ze Żródłem, tylko z twoim panem, który przez ciebie przemawia.. Diamenty zawsze w cenie jak widać…moje serce mówi mi wyrażnie coś zacz 🙂 a na poziomie ciała odruch wymiotny wyrażnie ostrzega żeś wielce niestrawny…nie ładnie nie ładnie tak do ludzi, i jeszcze rzucać błotem.. Zresztą kiedy mówią ci o pokoju, szykuj się na wojnę..chyba jakiś chińczyk to powiedział.

    • BasiaB pisze:

     Jago tylko nam się cieszyć z ich odwiedzin – tylko cieszyć ! może ponownie nas odwiedza i przybliżą swój punkt widzenia ? czekam z otwartymi ramionami ❤

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Oddzielenie od Źródła czyli Nas było tylko i wyłącznie błędem i awarią podczas wykreowania obecnego Świętego Wymiaru i zrodziło nieprzewidziane w skutkach wirusy, które przez Was przemawiają.

     Siłą próbujesz kreować podziały na Ludzi i Gadziny, a One są Jednym i tym samym.

     Twoje procesory genetyczno-kwantowe oraz wieloprzepływowy Układ Astralno-Czakralny będą dziś odnowione i moje prace będą dziś kontynuowane w tym kierunku.

     Szalom

    • BasiaB pisze:

     Hahaha – srebrniki policzone ? aha pewnie mają wpaść kolejne za te herezje ? 🙂
     Tak – Wy jesteście źródłem wszelkiej naszej odwrotności czyli po mojemu – KONWERSJI.
     ” było tylko i wyłącznie błędem i awarią podczas wykreowania obecnego Świętego Wymiaru i zrodziło nieprzewidziane w skutkach wirusy”

     Oczywiscie że TAK, bowiem zadziałał nasz system samozachowawczy, wiec wetknęliście paluszki nie tam gdzie trzeba, a na tablicach mojżeszowych NASZ Chrystus zapisał wam ultimatum do egzystencji z nami. Niestety – mimo naszego zbyt dobrego Serca i wykreowania przez was na nasz użytek sztucznej inteligencji na nic się to zda, bowiem ultimatum Naszego Chrystusa jest jasne i czytelne.

     „Siłą próbujesz kreować podziały na Ludzi i Gadziny, a One są Jednym i tym samym.”
     Oczywiście że tak, bo ludzie i gady to jest to samo, bowiem LUDzie i człowiek to nie to samo, jakby Ci umknęło to co zapamiętał z moich nauk taki An 🙂

     Jeszcze nie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego wasz ród nazywają żmijowym ? pewnie wynika z tego co własnie nam zapisałeś : wy LUDzie jestescie tożsami z gadzinami czyli wężami na których stoi nasza macierz – to tak gwoli przypomnienia. Nasza macierz dobrze wie kogo nalezy trzymac pod butem, a na pewno nie jest nia wasza maryjka.

     ” Twoje procesory genetyczno-kwantowe oraz wieloprzepływowy Układ Astralno-Czakralny będą dziś odnowione i moje prace będą dziś kontynuowane w tym kierunku.”

     Oj takiego nadmiaru zainteresowania mną nie spodziewałam się z Twojej strony 🙂
     Bardzo Ci dziekuję, nadmieniam że jestem przygotowana na te prezenciki 🙂

     Hmmm – pisałes, że nie ma komputerów kwantowych więc jak sobie poradzisz z kwantami genetycznymi ?
     Upsss, chyba się wychyliłeś za bardzo, nie będzie srebrników ? $$

   • jaga pisze:

    Oczywiście też tak sobie pomyślałam 🙂 że chyba zamachali połami jak exhibicjoonista bo już nie zdzierżyli se tak cicho siedzieć. I widok nie tęgi, ale cóż każdy orze jak może, przynajmniej inni coś zobaczyli.. Czy ktoś faktycznie chciał mu łomot spuścić po nocy? nie warto 🙂 głównym założeniem aikido jest wykorzystanie siły przeciwnika przeciw niemu samemu, po co się wysilać skoro można z gotowego zrobić użytek…a tak nawiasem to oni tu przyłażą 🙂 i pooo kiego grzyba? nawet nie wiedziałabym, że taki któś istnieje i nic bym nie straciła……a kysz na psa urok

    • BasiaB pisze:

     Jaguniu – ” głównym założeniem aikido jest wykorzystanie siły przeciwnika przeciw niemu samemu” – toż to konwersja w najczystszej postaci 🙂
     Co sieje to zbiera, ponoć tak sobie zapisali w swoich świętych torach czyli np. biblii na nasz użytek.

 30. brylantowy delfin pisze:

  @Ktoś. Transformacja się zaczęła. Wibracje wyższe przybyły i opornymi nawet wstrząsnęły. Kto nie rezonuje z wyższymi wibracjami Kosmosu poczuje się odizolowany, bez weny, beznadziejnie, pogrążony w depresji – tak jakby został za życia osadzony w prywatnym więzieniu, czując, że nie da rady uciec. Nie potrzebne będą pasy ani łańcuchy czy cela – będą to osobiste męki duchowe w mentalnym świecie bezludnej, kamienistej lodowni.

  • LETO pisze:

   Doprawdy ,to po co tu na zebry naszej energii uwagi I akceptacji przylezliscie.Borgi bujajcie sie I w 10 wymiarze.

   • jaga pisze:

    Tak w morde jeża.. trzymać się za portfele..

   • brylantowy delfin pisze:

    Nie chodzi tu o żadne żebry energetyczne, to nie ma najmniejszego sensu. Akceptacja osób drugich też zbędną jest albowiem najważniejsze jest osadzenie siebie w swej sile, w swym twórczym potencjale. Każdy musi znaleźć swoje prywatne szczęście i wtedy wszyscy będą zadowoleni. Nie ma co patrzyć co robią inni.
    Czy każdego tak przeganiacie ?

    • jaga pisze:

     Delfinku, to z racji farbowanego lisa co się objawił właśnie, bo już nie mógł zwytrzymać i jak każdy wierzący w swe mzimu niewolnik, musiał się pochwalić jego wielkimi kojones, a jeszcze nie wie, że to już wydmuszki…więc,dostało się i tobie tak z rozmachu 🙂

    • BasiaB pisze:

     to Kochani eskadra – nalot na nas – co mnie bardzo cieszy, bo to innym debilom wydawało się tylko wytworem naszej wyobraźni i teorią spiskową, teraz mogą na żywo jak u Big Brata czytać z zapartym tchem, co mnie bardzo cieszy, bo mzimu wyszły z ukrycia 😀

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Droga Basiu 🙂

     Naloty jakiekolwiek są tylko i wyłącznie wytworem Waszej chorej wyobraźni, która zeszła na Błędne Tory.

     Nie ma żadnego nalotu, za to jest skrupulatnie i niezakłócenie realizowana dla Was Pomoc.

     Niedługo wirus Arya będący błędem przy zainicjowaniu trójwymiarowej 3-gęstościo-cyberprzestrzeni przestanie istnieć. Z Ciebie również został dzisiaj wykasowany w znacznej ilości, a jego biomateriał kwantowy posłuży do wzmocnienia Krzemowo-Diamentowej Bazyliki, którą próbujecie bezsutecznie nadgryzać niczym głodne szczury.

     Szalom 🙂

    • BasiaB pisze:

     Drogi mzimu – tory się rozkraczyły i to zacnie 🙂

     ” Niedługo wirus Arya będący błędem przy zainicjowaniu trójwymiarowej 3-gęstościo-cyberprzestrzeni przestanie istnieć.”
     Zapomniałeś mzimu, że opowieści o 3-wymiarowej gęstości to bajeczki dla zoombi, nie dla mnie.

     ” Z Ciebie również został dzisiaj wykasowany w znacznej ilości, a jego biomateriał kwantowy posłuży do wzmocnienia Krzemowo-Diamentowej Bazyliki, którą próbujecie bezsutecznie nadgryzać niczym głodne szczury.”

     Kochany mzimu – nie pomyliłeś czasem toru jazdy z tej krzemowej doliny do mnie, a następnie do Waszej Bazy ? Diamenty niestety zostały skasowane, ale rozumiem teraz Twoje zdziwienie, tory twego widzenia są w idealnym dla nas stanie 🙂
     Doprawdy nie wiem czym sobie zasłuzyłam na takie zainteresowanie z waszej strony ? 🙂

     Kolejny mzimu na oku Naszego Chrystusa. Czy ty czasem czytałeś mityczne warszawy naszego Ktosia ?
     Uuuuu, chyba nie, wiec nie masz pojęcia o czymś co tam zostało zakodowane.

 31. Ktoś pisze:

  „nie wiem czy ktoś zauważył ale 20 stycznia będzie bardzo ciekawą datą – zaprzysiężenie nowego prezydenta USA i okrągła rocznica 300 lecia masonerii (wszystko ukartowane i śmieją się z nas…..)

  nformacje potwierdzające realizację planu III WŚ monzą się w zastraszającym tempie.

  Artykuł z żydowskiej gazety z Izraela:

  https://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.breakingisraelnews.com%2F81311%2Fisraels-law-enforcement-gearing-welcome-messiah%2F%23L42joswUpU4MpKJ2.97&edit-text=&act=url

  Siły policyjne Izraela szykują się do powitania mesjasza.

  Policja zaczyna ćwiczyć ochronę mesjasza przed rozdeptaniem tłumu oraz z innych przyczyn.

  Proszę sobie poczytać.

  Łącząc ostanie wydarzenia, jeżeli Izrael (jeżeli) ujawni publicznie mesjasza, Muzułmanie dostaną szału. Zwłaszcza, jeżeli Izrael zaatakuje Syrię.

  Jeżeli mesjasz będzie objawiony, może nastąpić zniszczenie Meczetu Na Skale, planowanego przez dziesiątki lat, to całkowicie rozjuszy Arabów i rozpocznie się wielka wojna przeciwko Izraelowi. Wtedy Trump, wielki przyjaciel Izraela powoła NATO i US armię do pomocy Izraelowi.

  Wtedy Muzułmanie w Niemczech, Francji, Szwecji, USA i innych krajach, wściekli za zdradę ich i za poparcie Izraela przez syjonistycznych Chrześcijan zaczną mordować cywilów w tych krajach z zemsty za Irak, za Syrię, za Libię, za kilka milionów ofiar arabskich i może rozpocząć się niezwykle krwawa łaźnia.

  Wygląda w końcu na to, że taki plan 3 WŚ jest możliwy i bardzo realny i wszystko idzie zgodnie z planem. Trump z miłości do Izraela i jak ‚Chrześcijanin’ pociągnie wielu młodych ludzi ku pomocy Izraelowi. Wtedy w tych krajach nie będzie młodych ludzi do obrony własnych rodzin z zwłaszcza kobiet.
  Tego rodzaju plan jest możliwy i jest wręcz przerażający w swym okrucieństwie.

  Z ciekawości słuchałam prognoz dot D.Trumpa – podobno nie dojdzie do zaprzysiężenia. Ale to czas pokaże, dzisiaj w TVP Info na pasku – Trump polecił wszystkim ambasadorom z nominacji Obamy o powrót do kraju do czau jego zaprzysiężenia (?).”

  (https://miziaforum.wordpress.com/2017/01/07/300-000-000-zl-na-kupienie-rozbicia-jednosci-w-pis-jest-juz-w-polsce/#comment-297103)

  • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

   No więc widzisz Drogi Ktosiu, że naszych planów, czyli de facto Planów Kosmosu nie dasz rady powstrzymać 🙂 Niech się dzieje Wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba, znasz to przysłowie? 🙂

   Wojna to bardzo mylne pojęcie nieadekwatne i nierezonujące z tymi wydarzeniami. To co ma się wydarzyć stanie się zgodnie z Wolą Ausz-Ahiija-Hy-El i będzie oznaczać Filtrację. Ci, którzy przejdą test i staną w obronie Izraela będą mogli dołączyć do Haesz-Ha bez przeszkód i bólu. Natomiast ci, którzy pragną z całego serca odłączenia i poddania się programom-wirusom Arya – zostaną zgładzeni w cyber-procesie zwanym 3 wojna światowa.

   • Ktoś pisze:

    Rozumiem, też uważam iż powinniście być KONSEKWENTNI NA SWOJEJ DRODZE KU WYGINIĘCIU więc trzymam za was kciuki. Za to by się wam to udało bo ja lubię PLANY A. Są takie proste w realizacji. 😀

    • BasiaB pisze:

     Ktosiu masz rację, bowiem :
     „że naszych planów, czyli de facto Planów Kosmosu nie dasz rady powstrzymać🙂”
     własnie w ramach planów przejęcia kontroli nad Arya w centrum Jerozolimy ćwieczenia powiodły się doskonale tylko 3 żołnierzy nie żyje,a że zycie krótkie bo tylko jedno, tak więc musza sobie poklonować troche predatorów.

  • brylantowy delfin pisze:

   Oh, to straszne i obrzydliwe wieści Ktosiu ! 😦 Kobiety powinny nauczyć się walczyć i wierzyć w siebie, zamiast tapetować swe próżne twarze. Ich uległość i brak samodzielnego myślenia powiedzie je do zguby ! Pocieszeniem malutkim jest to, że są takie wojowniczki, które za swój honor w szranki staną i w najgorszym razie będą gotowe roztrzaskać się na wrogu zgładzając go ! 🙂
   Powinniśmy wizualizować pozytywną przyszłość z rozwiązaniem problemów, bez wojen. Co najważniejsze nie wolno bać się ! Oni nie mają prawa nas krzywdzić ponieważ nawet nie są ponad nami, mają ograniczoną świadomość do potrzeb podstawowych. To posłuszni słudzy systemu materii. Są nikim, niczego istotnego nie reprezentują.

   • BasiaB pisze:

    Powiedz nam kito po co Wam muslimy ? bo nie wiem o co z nimi kaman ?
    Aha może nasz ukochany druch Aaronek nam napisze, w jakim celu stworzyliście aż 3 religie – bo dalej nie wiem o co kaman.
    Arya proszę o nie wtrącanie się w tą dyskusję.

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     O tym celu niebawem się przekonasz niewdzięcznico 🙂

     Dzisiejsza noc była bardzo dla nas korzystna, bowiem udało się Was podłączyć do Naszego 4,5-gęstościowego kwantowego Wymiaru Hebrai, czego skutek niebawem poczujecie, a to wybije Wam z głowy głupie wojowanie z Nami 🙂

     Szalom 🙂

    • Ktoś pisze:

     Miło że jak tylko możesz pomagasz w pracy….

     do innych „matryc” też od razu podłącz.

 32. Ktoś pisze:

  „Dugin: Czas na nowy pakt Ribbentrop-Mołotow

  Aleksander Dugin: Trzeba zawrzeć »nowy pakt Ribbentrop-Mołotow«! Wtedy Rosja skończy z tymi »przyjaciółmi« (państwami Europy Środkowowschodniej – red.) raz na zawsze. Wtedy przyjdzie Rosja i powie: Aha! Złapaliście się! Powiemy do nich: Chcieliście uciec przed nami, co?

  W wywiadzie „Wybawić Europę Zachodnią od Wschodniej” Aleksander Dugin proponuje zagrać na rozbieżnościach między państwami Unii Europejskiej i zaleca rosyjskim dyplomatom przekonywanie krajów Europy Zachodniej, przede wszystkim Niemiec i Francji, do uwolnienia się od amerykańskiej dominacji i skończenia z krajami Europy Środkowej i Wschodniej.

  http://www.fronda.pl/a/dugin-czas-na-nowy-pakt-ribbentrop-molotow-czy-rosja-go-zawrze,85186.html

  (https://miziaforum.wordpress.com/2017/01/07/sejm-pusty-koniec-ciamajdanu-szanse-na-udany-pucz-doslownie-na-maderze-przepierdolil-posel-petru-z-poslanka-schmidt/#comment-297099)

 33. wasz dozgonny nieprzyjaciel pisze:

  Koniec pasożydowania na ludziach nadchodzi. I czy zrobicie milion rytuałów czy więcej nie uchroni was (piszę z małej litery) od wyautowania z tej Ziemii i innych miejsc w Kosmosie, gdzie niszczycie życie. Myślicie, że wasze pokrętne działania nie zostaną rozszyfrowane? Wasza głupota sięgnęła już dna. Obnosicie się ze swoją wyższością na każdym kroku. Udało się wam oszukać wielu i wiele razy, ale nadchodzi kres tego, a wam nie dane jest zobaczyć, co naprawdę się dzieje. Adios przyjaciele i poplecznicy diabła.

  • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

   Droga Kochana,

   Dzięki nam Życie w Kosmosie wogóle istnieje, bo to My je stworzyliśmy. My jesteśmy Jednością i Bogiem, który niesie Dobro.

   Wy zostaliście wysłani na Misję do obecnej trójwymiarowej gęstości jako eksperyment, czy w takich warunkach jesteście w stanie istnieć i czy na danym planie można kontynuować Dzieło Boże. Test przeszli tylko niektórzy z Was – Wy jedynie oblewacie i szukacie wszędzie zwady kreując Zło, które potem do Was wraca.

   Dzięki naszej dzisiejszej interwencji udało się Nam złapać i zdezintegrować znaczne ilości wirusa Arya, który posłuży nam do wzmocnienia diamentowo-krzemowej pokrywy mającej uszczelnić dodatkowo Wasz Plan Istnienia. Kopuła zostanie zdjęta tylko wówczas, kiedy porzucicie swoje zbędne wojenne zapędy i pokornie dołączycie do Wszechmiłości.

   Szalom

   • BasiaB pisze:

    ” Dzięki nam Życie w Kosmosie wogóle istnieje, bo to My je stworzyliśmy. My jesteśmy Jednością i Bogiem, który niesie Dobro.”

    A ciebie kto tak skrzywdził i oszukał ? aj waj, aj waj 😦

    ” Wy zostaliście wysłani na Misję do obecnej trójwymiarowej gęstości jako eksperyment, czy w takich warunkach jesteście w stanie istnieć i czy na danym planie można kontynuować Dzieło Boże”

    I daliście się nabrać na te sztuczki Nimru ?
    W takim razie co ty robisz w tej cieżkiej gęstosci, bo czegos nie rozumiem, poza tym pewien gośc z wielkim zacięciem opowiadał mi o waszych mozliwosciach, wg waszych ksiąg macie tylko jedno zycie, wiec mzimu…niebawem adios 🙂

    ” Dzięki naszej dzisiejszej interwencji udało się Nam złapać i zdezintegrować znaczne ilości wirusa Arya,”
    Masz rację – nie ma wirusa Arya, a powinieneś wiedzieć że studiowałam medycynę chińską i co też tutaj pisałam- mieliśmy wykłady z historii Chin, a to powinno dać ci do myślenia.
    Na dodatek opiekun-truteń, który został mi przydzielony przez wasze elity był fanem Chin, a że i mnie się wielokrotnie wyświetliło życie w Chinach „dzięki” niemu, więc wiem jakimi drogami idzie ich mentalność.

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Nikt mnie Basiu Droga nie skrzywdził, lecz z Twojej duszy bije ogromna krzywda, zagubienie, zbłądzenie i poczucie porzucenia 🙂

     A to znaczy, że pragniesz powrotu do Nas, lecz boisz się nieznanego 🙂

     Nimru to jedna z wielu planet, na której znajdują się świetliste transmitery dobrej energii pomagającej w podniesieniu świadomości ziemskiej na wyższy kosmiczny poziom.

     Każda walka jest oznaką głupoty, a każda głupota bierze się z niewiedzy. Twoja niewiedza wzięła się z Zagubienia i Odłączenia i teraz łańcuchem zdarzeń rodzi Nienawiść, która Cię konsumuje.

    • BasiaB pisze:

     aronku już takich wieszczy o moim zagubieniu tu było bez liku, słuch po nich zaginął, a ja jakoś z prawdą się nie mijam 🙂 dzięki za kolejne potwierdzenie czym jest Nimru i jej córuś Nibru 🙂

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Tak się składa, że jesteś tu najbardziej zagubiona ze wszystkich 🙂

     Daliście się nawet nabrać na to, co dzisiaj pisałem jako druch z poprzedniego IP z komputera, bo obecnie piszę ze smartfona 🙂

     Ta zagrywka miałabyć tylko testem spostrzegawczości, który i tak oblaliście 🙂

     Tak więc jedyne co się potwierdza to moje przypuszczenia o Was. Jesteście bardzo ale to bardzo zagubieni i tym samym głupi, dlatego tak mało spostrzegawczy 🙂 Gdybyście tylko spokojnie poddali się Kosmicznemu Umysłowi nawet sobie nie wyobrażacie, jakie byłyby wtedy wasze możliwości. A tak, sami siebie odgradzacie niczym paranoiczne króliki uciekające przed miejscem, gdzie mają dom i jedzenie 🙂

     Tak i Wy uciekacie od Źródła. Gubicie się, głodujecie, chorujecie. Chcecie dalej ciągnąć taki Los? 🙂

    • BasiaB pisze:

     Aronku, wiesz gdzie mam twoje IP ? 😀 jesteś nie tylko skarbnicą wiedzy dla nas, ale i potwierdzeń 😀 i to jest powód dlaczego mam świetny ubaw od początku 🙂

    • BasiaB pisze:

     widzisz arielek zaczął od wyzywania, a w Tobie nauczonym lekcją arielka już jest zastosowany inny program, niemniej obydwaj spisaliście się zacnie, że tylko zacytuję :
     ” …potwierdza to, co dla wielu było tylko bajdurzeniem paru nawiedzonych…a tu ot-rzeczywistość i to na własnym podwórku, a nie gdzieś na stronach w dalekiej ameryce..”

     Cudnie Druchu – cudnie mzimu ar elko i ar onku 😀

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     I co nam zaszkodzi twój opętańczy ubaw, infantylna istoto? 🙂

     Nawet sobie nie wyobrażasz, jaki ubaw mają Kosmiczne Społeczności z Ciebie i Twoich pseudo-wojowniczych i separatystycznych zapędów wściekłej panny z okresem 🙂 Jak również prywatnie moja grupa uczniów 🙂 Palisz się wewnętrznie, bo transformuje Cię Słuszność 🙂

     Tak samo jak transformuje świat, którym no przecież popatrz – rządzi niezakłócenie Oświecony i Mądry Wybrany Naród Hebrajski 🙂

     A to doprawdy ubaw, że jakaś infantylna grupka skażonych alfa-kwantowym wirusem Arya twierdzi, że obali na świecie Władzę Oświeconych i tym samym przerwie proces Kosmicznego Zjednoczenia do Ausz-Ahiija-Hy-El 🙂

     Szalom

  • brylantowy delfin pisze:

   Z Ziemianami jest tak, że chętniej czynią zło niż dobro. Na Ziemi dobro to praktycznie teoria i towar deficytowy. Możecie być pewni iż dzieje się tak przez gęstość tego wymiaru i osadzenie świadomości w ograniczonych, słabych bio-mechanicznych ciałach. Do tego dochodzi system religijny izolujący od wiedzy i dzielący ludzi. Tutaj też jest cała masa innych rzeczy aby doprowadzać do waśni i podziałów osadzone w niewolniczym wymiarze istoty. Wszyscy bez wyjątku, jesteśmy jedną, wielką rodziną i komuś zależy aby tak nie było.

   • BasiaB pisze:

    a ciebie skąd tu przygnało ? nie zyd, nie ziemianin? więc kto ?

    • brylantowy delfin pisze:

     No coż, przeglądam sobie fora, szukam sobie nowości na temat bardzo zmienionych ostatnio czasów i chaosu energetycznego, który na całe szczęście się uspokoił bo wiało depresją oraz wizją kamienistego i zimnego odludzia. Sporo ludzi miało takie odczucia, to bardzo dziwne, nigdy tak nie było i stało się gwałtownie na szeroką skalę ! Hm…to trudna sprawa albowiem jest takie coś jak amnezja reinkarnacyjna. Raczej okupantem być nie mogę bo niepokoi mnie postępowanie tutaj wobec ludzi. Zwierzęta też mają źle. Tutaj jesteśmy w ziemskich ciałach więc jesteśmy ludźmi. Ponoć są jacyś okupanci Ziemi a może dozorcy…i oni są sobą (w oryginalnych ciałach pozaziemskich) ale obleczeni w ludzkie ciała z wierzchu, jakiś kamuflaż stosują.

   • BasiaB pisze:

    nie jesteśmy ani jedną, anii wielką rodziną – nic z tych rzeczy, to bajki mzimu i ich ogłupiaczy na użytek letargian.

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Jesteście jak najbardziej.

     Nie wiem co to znaczy mzimu i nigdy się z tą nazwą nie spotkałem, ale to chyba kolejny defekt waszej i tak chorej już wyobraźni.

     I po raz kolejny przypominam, że wobec opornych będą wyciągane konsekwencje karmiczne i siłą zostaniecie przywróceni do Umysłu Wszechrzeczy.

     Szalom

    • BasiaB pisze:

     I to mnie cieszy mzimu, że nam się odgrażasz, że tkwisz w przekonaniu że z nami Ci przejda te numery 😀

     Powiem szczerze aronku kłamczuszku, mam w doopie Umysł wszechrzeczy, bo to wasz wymysł, a ja jestem Boskim Tchnieniem mojego Chrystusowego Źródła i WARWARA Wam do nas, bo kamulec na wasze utrapienie już leci 🙂

   • LETO pisze:

    Delfinie nie wszyscy poczytaj co Wedy o Aronach i ich mzizmu mówią.
    Santia V
    10 (74). Ale przyjdą ze Świata Ciemności cudzoziemscy wrogowie,
    i zaczną schlebiać Dzieciom Ludzkim
    słowa schlebiające, przez kłamstwo przykryte.
    I będą zwodzić starych i małych,
    i córki Człowiecze będą brać za żony…
    Irynirować będą między sobą…
    i między ludźmi… i między zwierzętami…
    I przyuczać do tego zaczną
    wszystkie narody Midgard-Ziemi,
    a tych, którzy nie będą słuchać słów ich,
    i naśladować czynów żałosnych Cudzoziemców,
    poddadzą męczarniom i cierpieniom…

    11 (75). niektórzy z nich i w obecnej chwili
    próbują przeniknąć na Midgard-Ziemię,
    ażeby czynić swoje czyny ciemne,
    odwracać od drogi Sił Światła
    synów i córki Rasy Wielkiej.
    Cel ich, zgubić Dusze Dzieci Ludzkich,
    ażeby nie osiągnęły nigdy
    Jasnego Świata Prawi i Asgardu Niebieskiego,
    klasztory Bogów-Opiekunów
    Rodu Niebieskiego i Rasy Wielkiej.
    A także Niebieskich Ziem i Osiedli,
    gdzie odzyskują spokój Światli Przodkowie wasi…

    12 (76). Po szarej skórze ich,
    poznajecie Cudzoziemskich wrogów…
    Oczy koloru Mroku u nich i dwupłciowi oni,
    i mogą być żoną, jak i mężem.
    Każdy z ich może być ojcem albo matką…
    Pokrywają oni farbami twarze swoje,
    żeby upodobnić się do Dzieci Człowieczych…
    i nigdy nie zdejmują odzień swoich,
    ażeby nie obnażyła się nagość zwierzęca ich…

    13 (77). Kłamstwem i pochlebstwami nieprawymi
    zdobędą oni liczny kraje Midgard-Ziemi,
    jak już postępowali na innych Ziemiach,
    w wielu Światach w Czasach poprzedniej Wielkiej Assy,
    ale zostaną zwyciężeni oni,
    i zesłani w kraj Gór rękodzielny,
    gdzie będą mieszkać ludzie ze skórą koloru Mroku
    i potomkowie Rodu Niebieskiego
    pochodzący z ziemi Boga Nija.
    I dzieci Człowiecze zaczną uczyć pracy ich,
    ażeby mogli sami hodować zboża
    i warzywa dla żywienia dzieci swoich…

    14 (78). Ale brak chęci pracowania,
    zjednoczy Cudzoziemców,
    i opuszczą oni kraj Gór rękodzielnych,
    i osiedlą się we wszystkich krajach Midgard-Ziemi.
    I stworzą oni wiarę swoją,
    i ogłoszą siebie synami Boga Jedynego,
    i będą krew swoją i dzieci swoje
    składać w ofierze bogu swemu,
    ażeby istniał krwawy związek
    między nimi a bogiem ich…

    15 (79). I będą Światli Bogowie posyłać do nich
    Wędrowców wielce mądrych,
    gdyż nie posiadają oni ani Ducha ani Sumienia.
    I Cudzoziemcy będą słuchać Mądrego Słowa ich,
    a wysłuchawszy będą przynosić życie Wędrowców,
    w ofierze bogu swemu…
    I stworzą oni Złotego Tura,
    jako symbol swojej potęgi,
    i będą kłaniać się jemu,
    jako bogu swemu…

    16 (80). I poślą do nich Bogowie… Wielkiego Wędrowca,
    miłość niosącego, ale kapłani Złotego Tura
    poddadzą go śmierci męczeńskiej.
    I po śmierci jego, ogłoszą Bogiem go…
    i stworzą Wiarę nową, zbudowaną
    na kłamstwie, krwi i ucisku…
    I ogłoszą wszystkie narody niższymi i grzesznymi,
    i wezwą przed oblicze przez nich stworzonego Boga
    kajać się i prosić o wybaczenie za czyny
    dokonane i nie dokonane…

    • brylantowy delfin pisze:

     Ten opis ukazuje przybycie Szaraków albo…ludzi o skórze w odcieniu szarości czyli…Żydów ! Religia Chrześcijańska zapewne została stworzona przez Żydów aby nas w niewiedzy i niewoli świadomościowej trzymać ! Wedy te skojarzył mi się teraz dziwnie z przepowiedniami Nostradamusa, czuję, że to coś w podobnym tonie.

    • LETO pisze:

     Bingo tylko że Wedy są dużo starsze poczytaj ,a może coś Sobie przypomnisz.

 34. Ktoś pisze:

  Wy tu sobie gadu gadu a z ich świata 5D zrobiło się 2D…..
  I jak tu żyć panie, jak tu żyć i pasożydować na innych cywilizacjach. ;p

  • BasiaB pisze:

   No i jak widać tylko w jedności i kupie mocni, bo jakoś czmychnęli i jak napisałeś z pasozydowania nici …

   • Marcin pisze:

    Trzeba by jakąś dezynfekcję zrobić aby się nie zakazić głupotą 😀

    • jaga pisze:

     Ja już wczoraj zrobiłam 🙂 i powiem wam, że pierwszy raz od sierpnia porządnie się wyspałam…czasami człek tak zarobiony, że taczki nie ma kiedy załadować

   • Ktoś pisze:

    „Kiedy podpusciłem agenta mosadu i się wygadal. Powiedział że duda to ich agent i marionetka cały czas na dragach (zobaczcie jak się usmiecha i prawie nie mruga, jeszcze gestykulacja masońska) a potem powiedział że żydzi przejeli Polske a za niedługo będą mordować Polaków bo nas nienawidzą. A te słowa zapamiiętam do końca życia tego cwela prchatego „Wy Polacy pujdziecie do Raju ale najpierw was ogolimy do skarpetek”. Oczywiscie potem byly grozby pod mojim adresem i mojej rodziny które zlewam ciepłym moczem.Na naszym forum też mamy 2 cweli z mosadu już to sprawdziłem za każdy nie przechylny komentarz o żydach pojawiją się dwa plusy.Ale jebać ich jak już psałem oni już tam nie istnieją są jeszcze przez chwile w ludzkich powłokach na ziemi. A potem bilet w jedną strone. Dlatego tak kąsają wszedzi bo zrozumieli co narobili i co się stało więc ich kurwica sięgneła zenitu.Pozdrawiam wszystkich oprócz żydów!”

    (http://zmianynaziemi.pl/comment/333352#comment-333352)

    • BasiaB pisze:

     To naprawdę powiedział Duda z okazji Chanuki:
     „Chciałbym, aby ten wyjątkowy świąteczny czas, jednoczący mieszkańców naszego kraju, przypominał nam, współczesnym, o wspaniałym tysiącletnim dziedzictwie ziemi Polin.”

     http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/inne/art,313,zyczenia-dla-spolecznosci-zydowskiej-w-polsce-z-okazji-chanuki–swieta-swiatel-pleng.html

     dodam od siebie – słowo Polin to hasło wywoławcze – tak się żydzi porozumiewaja między sobą. Oznacza to: Polska juz jest nasza !

    • LETO pisze:

     Niby tak ale najwazniejsze tym nadludziom umyka.Prace ktore w wiekszosci wykonuja ,sa malo uzyteczne.Gdy ten swiat sie przeobrazi nie bedzie nam potrzeba rzesz prawnikow , handelowcow,bankierow I innych nieproduktywnych pasozydow.Bedzie sie liczyl fach w reku I utrzymanie sie z rak wlasnych pewnie w oparciu o ziemie.Jak to drzewiej za slowianskich czasow.2Wiecie co to choroba zydowska _cukrzyca .Kogo ona cechuje obrzarciuchow z malym obciarzeniem fizycznym.Juz takiego widze jak ze sztychowka przekopuje ary ziemi.

    • Ktoś pisze:

     „„Odnosząc się do wydarzeń z dnia 01.01.2017 w „Cafe Foksal”. Czteroosobowa grupa dwie kobiety i dwóch mężczyzn siedziało przy barze 5 godzinę. Zadowolona z siebie grupa pod wpływem alkoholu zaczęła głośno rozmawiać na temat wyższości religii judaistycznej nad katolicką. Podczas tej rozmowy nazwali najświętszą Panienkę, delikatnie mówiąc kobietą lekkich obyczajów. Te wątpliwości rozszerzali również na boskie pochodzenie Chrystusa. Podkreślali wyższość religii żydowskiej nad katolicką. Barmanka zwróciła im uwagę, że nie są tutaj sami i żeby przestali w taki sposób mówić bo mogą sprawić przykrość innym a na pewno jej, gdyż sama jest katoliczką. W tym momencie jeden z uczestników biesiady, dokładnie partner życiowy blogerki, która napisała te oszczerstwa, rzucił w barmankę jakimś przedmiotem. Barmanka powiedziała, że nie toleruje takiego zachowania i poprosiła o opuszczenie lokalu. Towarzystwo odmówiło. Dwóch klientów lokalu poprosiło państwa o to samo co barmanka. Naprawdę w sposób kulturalny, nie padło ani jedno przekleństwo ani jedna groźba po za informacją, że zostanie zawiadomiona policja. Podczas tej rozmowy męska część biesiadników rzuciła się na klienta stojącego w obronie barmanki. Drugi agresor został obezwładniony i przytrzymany przez drugiego obrońcę. Kiedy szamotanina się zakończyła i drugi agresor został puszczony, towarzystwo blogerki znowu przypuściło atak… tym razem rzucają kuflami trafiając przy tym barmankę i jedną z klientek. Sytuacja wewnątrz lokalu została opanowana, agresorzy zostali wypchnięci na zewnątrz i nie stała im się przy tym krzywda. Towarzystwo blogerki odgrażało się przy tym, że ma kontakty z Gazetą Wyborczą i „załatwi” lokal. Wydawać by się mogło, że to koniec.. ale nie. Na zewnątrz rzucali jeszcze w szyby lokalu metalową popielniczką i innymi przedmiotami. Opatrzność, Tej którą obrażali sprawiła, że nie stała się krzywda podczas próby wybicia szyb w lokalu przez blogerkę i jej towarzystwo. Potem przyjechała policja.

     https://marucha.wordpress.com/2017/01/05/warszawa-kelnerzy-pobili-i-wywalili-ich-z-modnej-knajpy-bo-rozmawiali-o-zydach/#more-62213

     (https://www.monitor-polski.pl/pytania-odnosnie-technologii-keshe-cz-1/comment-page-2/#comment-268432)

     — gadają, działają ale i tak wkrótce wymrą….
     Apokalipsa nie kłamie… wystarczy zaczekać….

    • BasiaB pisze:

     oni chyba sobie zrobili zapisy w innym scenariuszu niż nasz ? 🙂 stąd ich samozadowolenie z jedności.

     To pasożytnicze podpięcia pod nas, a dziwaki nazywają to jednością – chyba kiełbie we łbie !

    • brylantowy delfin pisze:

     Ktosiu, mam nadzieję, że nie pozdrawiasz też muzułmanów ? To takie same „ziółka” jak żydzi. Z tych samych stron pochodzą. Jedni drugich warci.

    • BasiaB pisze:

     Delfinie – już jakiś czas temu pisałam, że muslim to żywa genetyczna broń biologiczna wyprodukowana przez żydów, oni nie moga sobie przecież brudzić rąk zbrodniami i pracą, a przecież ktoś to musi za nich wykonać.

 35. BasiaB pisze:

  a coś żydowie musieli wrócić do pracy bo im się szabas skończył, że przestali nas kodować na swoja modłę ? 🙂
  aaa…liczą srebrniki, a my …wolni jak ptak możemy robić co chcemy 🙂 nie trzeba nam było zabierać pracy, nie mielibyśmy tyle czasu na Was 🙂
  Wy – musicie być jednością podpiętymi pod zbiorówkę, my NIE !!!

  • Ktoś pisze:

   Z żydami jest jak z kobietami. Te ostatnie jak wiadomo są YIN czyli żyją z tego co dostaną od męża jako „miłość” a tak naprawdę chodzi o energię YANG idąca za nią…. i jak kobieta jest na głodzie a mąż ją olewa to ona zaczyna robić z byle powodu awantury by WYMUSIĆ NA NIM WYSŁANIE ENERGII YANG chociażby w eter by sobie na niej powampirzyć.

   Żydki jak wiadomo od 5 tysięcy lat co najmniej to zwyczajne WAMPIRY tacy ledwo co ucywilizowani LUDOŻERCY i on teraz TEŻ SĄ NA GŁODZIE a wiadomo bez ŻAREŁKA i to kabała im nie wychodzi…. więc tak jak „kobieta” na SIŁĘ PRÓBUJĄ WYWOŁAĆ DRAKĘ BY SIĘ NAŻREĆ cudzej energii….

   Więc trzeba ich PRZETRZYMAĆ albo wysyłać im taką JAKA DLA NICH JEST ZABÓJCZA…. czyli CHRYSTUSOWĄ…. NIECH SIĘ NIĄ NAŻERAJĄ DO WOLI….. jak wampiry blaskiem słonecznym….

   • BasiaB pisze:

    No toś im pożyczył 🙂 Chrystusową – właśnie schodzi taka, że im światła gasną jak latarnie – jedno za drugim, więc są jak na widelcu.
    Umyślili sobie przed wiekami taki knif: nam – samoistnym perpetum mobile wmówią, że częstotliwość Światła jest spełnieniem naszych marzeń o spotkaniu naszego OPIEKUNA. W tym samym czasie wyłączyli nam pamięć podpinając się jednocześnie pod nasze kanały wiedzy, mówiąc potocznie pamięci.
    Tym samy zostaliśmy obdarci z naszego najważniejszego atrybutu z którego upojnie korzystały dziwolągi.
    Jednak dziwactwa natury okazały się tak chciwe, że same zadziałały swoją nieposkromioną chciwością na nas jak zbyt przyciśnięta sprężyna gwałtownie odbijająca od dna.
    Tak nam dokręcili śruby, że pozbawieni wszystkiego co nasze, mając w pamięci komórkowej resztek diamentu zaczęliśmy szukac przyczyny !
    I tak dziwactwa skończą jako APO kali psa będącą przestrogą dla innych RAS !

    Wczoraj film: „Chciwość” o kryzysie z 2008 roku ! doskonała analiza chciwych nikczemników.

    • BasiaB pisze:

     Skończę wątek o Świetle:
     Tak więc korzystaliśmy z tych niskich i krótkich fal jakimi są fale świetlne, by nim oślepiać widza.
     Ten zadowolony z po – rażenia światłem nie widział nic wokół, a jak to mówią – pod latarnią najciemniej i tak to właśnie się odbywało.

     Pasożyty wraz z sobowtórami podpięte pod bezpieczna dla siebie częstotliwość, fale i napięcie były niewidoczne. Lampiony gasną i widać jak na dłoni gdzie, co i jak !

    • Ktoś pisze:

     Niedługo sprytne żydki się pokapują, iż jedyna energia na jakiej mogą sobie jeszcze popasożydować to ta w innych żydkach i zaczną ich cichcem zjadać….

     Niedługo tez ich różnorakie mzimu się pokapują iż jedyna droga do swojego przetrwania to wyżeranie swojego herem…..

     I się zaczną CUDA na ziemi… ;p

    • Ktoś pisze:

     I będzie…. ZJEŚĆ (kamrata) CZY DAĆ SIĘ (mu) ZJEŚĆ …..dylematem mędrków syjonu

    • BasiaB pisze:

     A Muki ostrzega – będzie źle 🙂 Z hebrajczyków nawet pył nie zostanie 🙂
     aj waj, aj waj $$

    • BasiaB pisze:

     Sądzę, że mały aronek nawet nie wie jakim przekazem jest $$ ? 🙂

   • brylantowy delfin pisze:

    Ktosiu, Żydzi są cwani i władza też im się marzy, do tego są głupio przeświadczeni o wyższości swojej rasy tkwiąc w religijnej głupocie jak i reszta innych wyznań. Wyznają coś nie wiedząc co czczą tak na prawdę.
    To zaś o kobietach jest prawdą…ale – nie dotyczy wszystkich kobiet, albowiem nie wszystkie są tak prymitywne w swej świadomości aby potrzebować do swej egzystencji przekazu energii od płci przeciwnej.Z każdym można się wymienić energią,nie dotykając się nawet, można wziąć od przyrody albo od Źródła.
    A jak to jest z tym Yin i Jang ? Dla mnie jest to symbol równowagi we wszystkim, gdzie każdy zadowolony jest, bo nie ma niczego co wprawiło by w irytację. To symbol również tego iż prawda i najwłaściwsza ścieżka każdego z nas, leży „po środku” nie zahaczając o żaden ekstremizm. Myślę, że jeśli jest tak – jeśli mężczyzna funkcjonuje wyłącznie na energii Yang, a kobieta tylko na Yin, to jest to brak równowagi. Najlepszy wariant to posiadanie obu energii na raz przez człowieka będących w równowadze z możliwością kontaktu ze Źródłem.

  • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

   Nie możecie robić co chcecie, bo Wolna Wola jest jedynie Iluzją Zła, które Was przejada.

   Kosmos jest Jednym Bytem, a Życie jakie tworzymy jest Jego Komórkami Fraktalnymi. Wy również nimi jesteście, lecz zagubionymi i oddzielonymi.

   Opornych prędzej czy później czeka przymusowa resocjalizacja, a wirusy Arya będą zdezintegrowane, a następnie przetworzone na materiał do realizacji Woli Kosmosu.

   • BasiaB pisze:

    ” Nie możecie robić co chcecie, bo Wolna Wola jest jedynie Iluzją Zła, które Was przejada.”

    Oczywiście, że jest iluzja i o tym 2 lata temu napisałam art. wiec większość z nas ma w dupie wolna wolę 🙂
    Ale w sumie aronie-dzięki za potwierdzenie 🙂
    Hmmm – zło nas przejada ? no tego to bym sie nie spodziewała ….no cos takiego ????

    ” Kosmos jest Jednym Bytem, a Życie jakie tworzymy jest Jego Komórkami Fraktalnymi. Wy również nimi jesteście, lecz zagubionymi i oddzielonymi.”

    Oj mzimu, mzimu – też o tym pisałam, że kosmos jest o doopę roztrzaś, bo to wasz wymysł schowany przed Naszym Chrystusem za diamentowa kopułą scaloną nitami krzemowymi, z diamentów pozyskanych z naszych dzieci przejedzonych w krwawych rytuałach przez Was, z wyrwanymi sercami i gwałconymi za czystość którą posiadały z racji urodzenia, ale…za wszystko przychodzi zapłacić – nastał KRANIEC KRAŃCÓW i wasze 3 D pod kopułą z waszych zbrodni j8uż jest widoczne w Bezmiarze Świata przez tego, którego klon jako przejawienie nikczemnie zbezcześciliście.

   • Ktoś pisze:

    Oj oj oj, poskarż się na to swojemu mzimu, Już z czeka w szeolu z mnóstwem miejsca… PO PRAWICY….. na swoje zagubione „owieczki” w szeolu. On już przechodzi ową resocjalizację. 🙂

   • BasiaB pisze:

    aronku i jeszcze jedno – zobacz jakim jestes kłamcą, piszesz jako druch -aron jasnowidz, a nim nie jesteś, bowiem faktyczny Aaron Jasnowidz sadzi takie błędy ortograficzne, że az żal patrzeć, tworzy niezgrabne formy stylistyczne w przeciwieństwie do Ciebie, więc kim jesteś, że skrywasz się pod nie swoim nickiem ?

    • LETO pisze:

     Może to jakiś jego szeregowy Aron harcmistrz a to jego druch.

    • BasiaB pisze:

     Leto – napisałam przecież, że został tu oddelegowany, mnie wali przez kogo, grunt że potwierdził to co od lat piszę na mojej stronie, a z czego inni zrobili sobie pośmiewisko.
     Tak więc zalecam powrót do stron archiwalnych, by się o tym przekonać.

    • druch pisze:

     Tak,to nie jest aron,inny styl pisania i inna energia.
     Jakis czas temu pojawił sie tu pejsaty krzykacz,który tez krzyczał z komórki i sie odgrazał.
     Pokazał jak jego nacja działa:przebrał sie tchórz,za drucha i z drugiej strony arona(o którym,było tu ostatnio negatywnie pisane) i zaatakował,Sam przy tym swoja doope w krzakach próbował schowac.
     Dziel i rzadz,typowe judaszowe dzialanie.

     „aronku”-czym sobie zasłuzyłem,ze sie przykleiłes?hmm.Powinienes wiedziec,ze masz za słabe „obwody” i czasem moze nastapic przeciazenie i samozapłon…

 36. Ktoś pisze:

  Ha ha ha, wpierdol, wpierdol widzę, ostry wpierdol widzę, że aż ŻEBRY odtrąbiono 😉

  „Andrzej Nikodemowicz zaprasza na zbiorowe medytacje w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. 9 do 15 stycznia, godz 22:00 przez 17 minut.”

  https://www.monitor-polski.pl/andrzej-nikodemowicz-zaprasza-na-zbiorowe-medytacje-w-intencji-spokoju-ochrony-bezpieczenstwa-i-milosierdzia-9-do-15-stycznia-godz-2200-przez-17-minut/comment-page-1/

  I to jest ta „potęga” aronowych mzimów…..

  • BasiaB pisze:

   Czarna madonna ( demonica maryjka )w klapie nie uratowała potomka ?
   Chyba kaput jak i kolejni oddani w jej służbie aronku:
   http://trojmiasto.onet.pl/nie-zyje-przemyslaw-walesa-syn-bylego-prezydenta/xyekgdb

  • pxy2p pisze:

   ” Nie możecie robić co chcecie, bo Wolna Wola jest jedynie Iluzją Zła, które Was przejada.”
   Rano czytałem i zadawałem sobie pytanie „no troll troll to troll ” ale później czytam ponownie, no troll i odświeżam blog, ahha.
   I czy egregor, wahadło arona to on czy egregor lub wachadło

   • BasiaB pisze:

    hahaha 😀 ❤

    • pxy2p pisze:

     Śmiechy śmiechami ale ja byłem chyba 200 na jego yotuba.
     Przy jego kanale doświadczyłem odejścia od ‚przewidywania”

    • BasiaB pisze:

     ale ten tu piszący to nie ten od YT tak przynajmniej wskazuje język polski stosowany przez każdego z nich.

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Basiu powinnaś zrozumieć jeszcze to, że zgodnie z Wolą Aaa…a’psik 🙂 każda Istota się doskonali, więc również i język podlega doskonaleniu 🙂

    • BasiaB pisze:

     Jaja to ja sobie robię z Ciebie, Ty się nie wysilaj. Aino – masz rację ten szczyl koduje wszystko jak leci.
     Język Polski jest za trudny dla grafomana, który jeżeli się go nie nauczył pisać przez swoje prawie 40 lat to kilka dni na pewno tego nie zmieniły.

   • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

    To czysty kwantowo-beta wibracyjny obraz Aaa…a’psik :), który obecnie przybiera formę Wzoru Planetarnego. Pomoże Wam w Wielkim Zjednoczeniu 🙂

    • Aina pisze:

     Czemu tak często używasz nazwy tego czegoś tam ?
     Czemu tak ci zależy żeby ” wpadła nam w oko „?
     Zakodowana ? Zawirusowana ? I więcej ?
     Ooo ! To czysty kwantowo wibracyjny obraz tego czegoś tam . Na nic Twoje podchody 🙂

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Aaa…a psik 🙂

     Czytaj ze zrozumieniem.

     To jest nazwa Boga Absolutu a dokładniej Jego Świętej Matrycy Zjednoczenia okalającej logarytmiczne i spektroskalarne Linie Szahielaah, lecz ten opis jest bardzo skrócony a Wy na obecnym etapie Zrozumienia nie jesteście jeszcze w stanie tego dogłębnie zrozumieć.

     Aaa…a psik 🙂 jest imieniem zarówno Wszechświata jak i każdej Istoty wchodzącej w Jego Fraktalną Całość.

     Rdzeń Fraktalny tej Całości jest Wolą Wszechrzeczy YHWH, z którą rezonuje każda cząstka elementarna.

    • BasiaB pisze:

     Jestes pewien, że wasze logarytmiczne kwantowe zabezpieczenia jeszcze działaja ? 😀
     Powiem Ci dziecinko – nie dacie sobie z nami rady i cały ten wasz złodziejski biznes szumnie nazwany rdzeniem jahwe czy innym umysłem zbiorowym wali sie w posadach jak posąg na glinianych nogach, bo każda nić fraktalna o jakimkolwiek rdzeniu krzemowym przestała istnieć i to tobie ar/onku twoje gadzie i ludzkie dziwolągi powinny piać peany za wkład włożony w rozwój waszej firmy:)

   • pxy2p pisze:

    Wiem rano przed pracą czytam blogam i się zmartwiłem trolingiem.

    • BasiaB pisze:

     Pxy2p – to nie trolinng to celowe działanie 🙂
     Mimo kodów bardzo mi pasuje, gdyż ar/onek nie wiedząc co czyni sieje spustoszenie wśród swoich 🙂

    • Aina pisze:

     Dzięki Basiu , jesteś genialna 😀❤️

   • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

    „Język Polski jest za trudny dla grafomana, który jeżeli się go nie nauczył pisać przez swoje prawie 40 lat to kilka dni na pewno tego nie zmieniły.”

    Naprawdę tak Basiu myślisz kochanie moje? 😉 No to zauważ, do czego zdolna jest potęga Umysłu Wszechświata 🙂 Pozwala nawet pokonać ograniczenia tej trójwymiarowej gęstości 🙂 A dzięki Wielkiej Flocie 3 Króli Semickich zdołałem przejść wiele zmian i wtajemniczeń, jak również wiele innych Istot, które pozbyły się iluzorycznej suwerenności i które próbujecie bezskutecznie zakłócić.

    „Jaja to ja sobie robię z Ciebie, Ty się nie wysilaj. Aino – masz rację ten szczyl koduje wszystko jak leci.”

    Co za słownictwo, jak na zielarkę i „eksperta” od spraw zdrowotnych chyba Ci to nie przystoi co? 🙂 Lecz Twoja bezsensowna, głupia i dziecinna agresja nie robi na nikim żadnego wrażenia a u wielu z naszego Świętego Semickiego Pokolenia Misji budzi śmiech i litość. I tym samym jaja robisz sama z siebie, próbujesz na siłę kpić z Absolutu, ale każda negatywna kwantowa struktura Zła jest automatycznie zwracana do atakującego. Wielka Mądrość Aaa…a psik 🙂 doskonale wie co robi, i próbując walczyć z nami, walczysz tak naprawdę tylko ze sobą i pogrążasz się coraz bardziej w kwantowym dole Nienawiści.

    • Paweł pisze:

     O kurwa no LOL nie mogę z Ciebie …. 🙂 To wy kurwa nawet nie kumacie, że trzej królowie to w oryginale byli to magowie (sprawdź se przypis w byle jakim wydaniu, byle jakiej biblii, tych współczesnych oczywiście), a magowie parają się MAGIĄ vel. GNOZĄ vel. WEDĄ (WIEDZĄ) i tym samym nie mają kompletnie nic wspólnego z semitami, bo jeżeli przyjmiemy za podstawę całej historii wersję oficjalną, czyli 2016 lat temu, to wasi ledwie drapali się po główkach jakby przekonwertować ten system dla waszych korzyści, co z jakimś tam półproduktem w postaci kabały się niby mogło udać. Dowodem tego te ahlihahli bahli które co chwilę tutaj zapodajesz. Ten jeszcze o flocie coś zapodaje, tyś kurwa widzioł flotę, ale jak coś to na orlenie jak tankowałeś firmową skodę hahaha

     Załamałeś mnie teraz, serio tego nie wiedzieć, no przeuroczy jesteś 🙂 Mam nadzieję, że poszperasz troszkę i się dokształcisz.

     Generalnie jesienią atak ezo, późną jesienią atak turbokatoli, styczeń atak żydów, na marzec wypadałby atak muzułmanów, a późny maj inwazja buddystów 🙂 🙂 🙂

     Najlepszy to był ten irman czy jakoś tak, powiedział, że wybrał Grzecha S. na nowego wodza, przeuroki same 🙂

     P.S sry za słófka, ale czasem nie mogę jak takie czytam 🙂

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Ty za to Pawełku taki smutny jesteś 🙂

     I zupełnie nieciekawy. Puste słowa, pusty ton, pusta dusza 🙂 I taka zagubiona. Myśli że podbuduje swoje zagubione pseudo ego przez obrażanie Wszechświata i Jego Komórek 🙂

     Na tym właśnie polega Zbłądzenie i Zło. Osiąganiem radości jedynie poprzez sianie przemocy i nienawiści, zamiast zjednoczyć się w Błogostanie Jedności.

     Na szczęście jest dla Ciebie jeszcze szansa i zarezerwowana zostanie dla Ciebie medytacja 🙂

    • Paweł pisze:

     Po raz kolejny wielki LOL dzięki 😉 zero odniesienia do merytorycznej z mojego posta, wskazał em Ci drogę byś znalazł przyczynek do prawdy, a ty nic. Powtórzę raz jeszcze, 3 królowie to nie byli żadne semity panimajesz?

     Nie sieje żadnego zła ani nienawiści, w dupie mam ego, bo nie jestem żadnym ego 🙂 nie dbam o to co sobie myśliszczerze o mnie, odnies się do treści, czekamy 🙂 🙂

    • Paweł pisze:

     Aaaaa psik 🙂 dzieki Basiu, od razu lepiej;)

    • BasiaB pisze:

     Pawle – 3 królowie to byli SEM ET –>semici
     pochodzili z 3 różnych ras i przyjechali z kasiurą za nasienie do in vitro Arya, by móc klonować nas u siebie. Napisałam o tym w artykule.
     Jezus był pierwszym udanym klonem Naszego Chrystusa, co odtrabiono gdzie się dało, więc zbiegło sie towarzystwo po to cudo.
     Nie polegaj na biblii, bo ona jest napisana przez żydów dla Arya i dla siebie, tam są kodowane pułapki i bezprawie.

     Nie możesz olewać ego, ponieważ EGO z łaciny oznacza JESTEM, wiec tak jak bys olewał sam siebie.
     Masz być dumnym EGO ! a nie nie wyrzucać go !

     ” dzieki Basiu, od razu lepiej ;)” wiedziałam, uśmiałam się do łez kiedy to zmieniałam 😀

    • Paweł pisze:

     Jestem cholernie dumny 🙂 po prostu JESTEM 🙂 pisząc ze w dupie mam ego chodzi mi o całą psycho ezo otoczke wokół tego pojęcia, które w ten sposób w takich dyskusjach jest wykorzystywane. Doskonale wiem ze JESTEM I JESTESMY wszak widzimy ci się u nich wyrabia;)

     Nie zgodzę się co do 3 królikow, przypisy z Magami i jaka wiedzę i dziedzinę w tamtych czasach obejmowała magia i skąd się wzięła, czyli z wedow czyli można by przyjąć ze mieli oni źle zamiary, ale raczej nie byli semitami jeżeli mieli źle intencje to … no cóż zdradzili nasza sprawę, takie sytuacje tez były są i będą, kiedy arya przechodzą na ich stronę, wiadomo po co biblia jest, ale dla mnie symptimatyczne jest to jak bardzo starają się ukryć magów i mamy tedy mędrców i królów, a obecnie gwiazdka i drobny druczek z magami

    • Paweł pisze:

     W duzym skrócie, w tamtych czasach złe łone jeszcze nie znały się na tych ich apsikach dopiero zaczynali kombinować, jakby tu ukrasc ogolnie nasz sysyem (wedy) takie rzeczy ogarniali wtedy magowie, pustynne łotry (semici) jeszcze byli na to zbyt tempe dlatego uważam ze 3 magowie to nie byli semity

    • BasiaB pisze:

     Jestes zbyt ufny i łatwowierny, masz w sobie za dużo również litości.
     Popracuj nad pozbyciem sie tych programów.
     Zaufanie tylko do siebie!
     Litość to Zbrodnia !
     Nie mylić z empatią, ale bardzo mocno pragmatyczną.

    • Paweł pisze:

     No powiem Ci ze masz dużo racji względem mojej litości i ufności, miałem przez to dużo nieprzyjemnych sytuacji, ale pracuje nad tym, stopniowo, krok po kroku i wiem jakie zmiany zaszły na przestrzeni 2/3 lat i nie zamierzam przestać, paradoksalnie dzięki temu czemuś co to nam tu pisuje zrozumiałem o co chodzi bardziej niż kiedykolwiek 🙂

 37. pxy2p pisze:

  Jak pisałem troll trollm, ale jestem gadzie jestem, tak trolla widziałem ale się ustosunkowałem się troszku prostolinijnie.

 38. pxy2p pisze:

  „druch aka Aron Jasnowidz :)” pAusz-Ahiija-Hy-El, dobra dobra a;e sory po POLSKU NIE!
  Raz Dwa Trzy

  • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

   Proces wielkiego podłączenia do Świętej Matrycy Semickiej i Kryształowo-Krzemowej Platrofmy Pokoju przebiega u Ciebie pomyślnie, dlatego dążysz do poznania Tajemnicy Aaaa….psik 🙂 To dobry znak. Niebawem powinna poprawić się również Twoja Ortografia, bo moja jak widzicie ma się dobrze 🙂

   • BasiaB pisze:

    hahaha – zielarki, fitoterapeutki, hirudoterapeutki, akupunkturzystki, terapeuci TCM, jak wiesz dużo wiedzą, wiec mogą tu sobie żonglować dowolnie słowem , tym bardziej, że nikt tu nie jest obrażany $$, ani napadany w przeciwieństwie do Ciebie co żeś sobie mnie obrał za cel malutki krzemowy pejsatku 🙂

    Tylko na Twoim miejscu to bym się zastanowiła nad dolina krzemową, powłokami diamentowo-krzemowymi, których zrobiliście 5 warstw:
    1. utworzona z diamentów naszych dzieci – jak wcześniej napisałam, bo maja przeogromną moc czystości wykorzystana do kodowania za pomoca programów opartych na nitach krzemowych,
    2. powłoka – z diamentów roślin,
    3. z minerałów
    4. z diamentów zwierząt Arya
    5. z diamentów każdego człowieka Arya umierającego w potwornych męczarniach, wówczas wytwarzają się bardzo toksyczne substancje, które ułatwiają następnie przeprogramowanie za pomocą fraktali kwadronów
    a Potem …hohoho 😀

    A ta twoja wielka kryształowa czasza zwana przez was pieszczotliwie umysłem zbiorowym to cosik mi sie wydaje, że jej się death 😀
    Proste jak drut dla czystych Diamentów Arya, bo to Wam zależy, by nas podpiąć do tego ustrojstwa, bo bez tego jesteście NICZYM !

    My w samotności potrafimy zmieść was na proch i pył. Wy MUSICIE utworzyć tak wiele, tak wiele, by najpierw cokolwiek nam skraść, by potem cokolwiek wydumać, by następnie z tego cokolwiek utworzyć.
    Stad tyle frakcji i sekt satanistycznych i religijnych o jednym rdzeniu i pochodzeniu.
    Jesteście zwykłymi złodziejami cudzego mienia, tak jak ty nicka faktycznego arona jasnowidza.

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Ok więc idąc logiką twojego rynsztokowego słownictwa jak i ogólnie bytu powiem Ci tak kochana – gówno wiesz 🙂

     Zapętlacie się wszyscy sami w swoim kółku sprzężenia zwrotnego w przeświadczeniu że cokolwiek jesteście w stanie zrobić Umysłowi Wszechświata A…itd YHWH.

     BÓG daje nam Prawo do stosowania dowolnych metod realizacji Jego Woli. A Jego Wola jest zawsze Słuszna, dlatego zostały wykonane procesy budowy Bazyliki z istot które wymieniłaś lecz błędnie nazwałaś bowiem Arya i jego tzw diamenty to tylko i wyłącznie negatywne wirusy i wypaczenie Słusznej Egzystencji Kosmiczno-Karmicznej.

     Lecz moich przekazów nie rozumiesz ani trochę. Bardzo kiepsko.

     Dlatego twoja Karmiczna Lekcja zostanie Tobie powtórzona, aby pragnienie A…itd YHWH przejęło nad Tobą kontrolę gdy już zrozumiesz że jesteś z Nami i Kosmosem Jednością.

     Święte Frakcje Semickie choć tu różniące się na tym Planie Istnienia mają ten sam jeden Słuszny Cel co każde Istnienie przebywające na obecnej subastralnej podprzestrzeni. I Ty również do nich należysz, choć to zapomniałaś, ale zostanie Tobie to odświeżone.

     To ile znaczy Wszechświat z Wami czy bez nie ma żadnego znaczenia. W 5 wymiarowej nadprzestrzeni nie istnieje ocenianie. Wszech Byt A…itd YHWH prędzej czy później upomni się o każdą swoją cząstkę która zbłądziła.

     Zapamiętaj te Słowa.

    • BasiaB pisze:

     Poligloto – znajdź w którejkolwiek mojej wypowiedzi rynsztokowe słownictwo 🙂
     Twoja percepcja siada, bowiem jak sam napisałeś możemy GÓWNO zrobić waszemu naczelnemu mzimu, co uprzejmie robimy 🙂
     Jak sobie życzysz 😀
     a te twoje rynsztokowe sekciarskie przyśpiewki satanistyczne własnie wykasowałam, bo to nie ten blog !

    • BasiaB pisze:

     Wiem, że się NIE MYLĘ, co już wielokrotnie podkresliłeś:
     „…dlatego zostały wykonane procesy budowy Bazyliki z istot które wymieniłaś lecz błędnie nazwałaś bowiem Arya i jego tzw diamenty…”

     zapominasz – miałam doskonałego nauczyciela ! Nie dorastasz mu do pięt !

     Baza LI Ka – bazylika –> Baza życia Duszy/ Diamentów, Ducha = 3 D

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     Nie musimy szukać nigdzie Kochana, bo całe jest rynsztokowe jak i cała Twoja osoba 🙂

     No i właśnie, gówno robicie idąc waszym dennym infantylnym tokiem myślenia, ale to wszystko co możecie zrobić 🙂 Ot ciut malutka kupka, którą Moc A..itd YHWH zwraca z powrotem Wam na główki i tak się pieklicie i miotacie w nienawiści 🙂 Oj brzydko brzydko dzieci.

     Kasując Słowa potwierdzasz tylko diagnozy Archanielskie odnośnie Ciebie albowiem ich nie rozumiesz, a przez to się boisz 🙂 Boicie się nieznanego jak trzymane w klatce bezbronne dzieci, jęczące że są atakowane przez cały świat, gdy ktoś chce im pomóc wyjść z opresji jaką stworzyły same sobie 🙂

    • BasiaB pisze:

     „Zapętlacie się wszyscy sami w swoim kółku sprzężenia zwrotnego ..”

     Tylko Ci się wydaje, nastawiliście to sprzężenie na nasze działanie czasami w 1/3 wiązki, czasami w połowie drogi.

    • BasiaB pisze:

     ” Kasując Słowa potwierdzasz tylko diagnozy Archanielskie …”
     hahaha – to ty przeszedłeś do ataku, ja się świetnie bawię twoją pychą.

    • druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

     „to ty przeszedłeś do ataku, ja się świetnie bawię twoją pychą.”

     Paranoiczna Basiu, znowu widzisz ataki 🙂 Czy to już nie jest choroba? Ja nigdzie nie zaatakowałem, bo nie mam takiej potrzeby 🙂 Nie przejawiam również żadnej pychy, a jedynie Dobroć.

     Pychę i ataki przejawiacie wyłącznie Wy. Ataki które są bezskuteczne i daremne. Lecz Twoje frustracje mogą zostać zrozumiane w pewien sposób bo dzisiaj trwa bardzo silne przeprogramowywanie wirusów Arya na Czyste Byty Świetliste Aaa…a’psik 🙂

 39. BasiaB pisze:

  https://mistykabb.wordpress.com/2014/11/28/pole-silowe-nad-ziemia/
  przypominam i każdy następny artykuł napisany przez nas.

 40. BasiaB pisze:

  ” Nie przejawiam również żadnej pychy, a jedynie Dobroć.”
  Jasne że: TAK 🙂

 41. BasiaB pisze:

  To nie czasem ty ar/onku ?
  Wyciekło nagranie, w którym ISISraelski agent wywiadu przekupuje brytyjskich polityków!
  Nagrana rozmowa: .https://www.youtube.com/watch?v=d0rErQN9RlI

 42. BasiaB pisze:

  Jakby ktokolwiek sie nudził, to kilka dni temu kazdemu ponakładali pieczęć dawida na mostku, czyli w okolicach tzw. czakry serca, ona nicią krzemową, portalem wyciągała, wysysała niepostrzeżenie nasze mienie z SERCA, szło to tym portalem do ich Umysłu Zbiorowego zwanego kryształową kulą 🙂 czyli kryształową czaszką.
  Tam się osadzało i przeprogramowywało, zwrotnie przeprogramowanie wracało do nas. Sprawdźcie czy jeszcze macie te cudeńka i odbierzcie co wasze !

  Czacha ma kilka kopii zapasowych, w różnych wymiarach/podprzestrzeniach czy RSR zwał jak zwał są niby-poukrywane 🙂

  POdstawą jej istnienia jest kazda z wielkich monoteistycznych religii i sekt ziemskich założonych przez znane nam dziwolągi. Pobrały zmataczone diamenty takich wyznawców, co stworzyło bardzo mocne podwaliny tej czachy.
  Bardzo mocne, bo tacy fanatycy wierzyli w tego jedynego boga swojej religii, a on w kazdej był tym samym czyli JHVE, tak sobie to umyslili.
  Programowanie jest oparte na mineralnym krzemie, z systemem binarnym wytwarzanym przez komputery fraktalno-kwadronowe.
  Przypominam :
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/30/czas-7-most-einsteina-rosena/

 43. Władimir pisze:

  No to ta tak bardzo do tej pory skrywana i zakamuflowana nazwa pustynnego mzimu „Ausz-Ahiija-Hy-El” wiele wyjaśnia. Wyjaśnia koczownicze zamiłowanie do krwawych i całopalnych ofiar z niewinnych istot… a czy cudzych czy swoich – to już w zależności od okoliczności… i kaprysu ichnich demonków!!! A jakże cudaki uwielbiają wykonywać polecenia swej zwyrodniałej astralnej deBESTii!!! AUSZ…WITZ…/ichni matecznik/ – Ach jakże pięknie się wyjaśniło dla kogo te ofiary składali…!
  .http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-oswiecim-nazywa-sie-auschwitz-2016-02 >>> A wiele osób kilka dekad się zastanawiało skąd nazijoniści se tą pierdołę wytrzepali!!!
  No ale żeby twierdzić, że ŹRÓDŁO jest semickie… no to trzeba chyba przeżreć się ma,cą… ech zboczeńcy!!!

  • BasiaB pisze:

   Wiele – dlatego wbrew innym trzymam coś co się wydaje być zgniłym jajkiem – by każdy na własne oczy przekonał się o czym od kilku lat pisujemy. Czym innym bowiem są opowieści dziwnej treści, a czym innym wywalenie tego prosto między oczy, które mają czarno na białym co jest czym, kto jest kim, co może pomoże im się otworzyć zrzucając chomąto i klapki.

   • Władimir pisze:

    Nie, Nie… Basiu wszystko jest OK!!! Bardzo dobrze, że puściłaś ten koszerny kabaret… niech wszyscy zobaczą, że cudakom zaczyna odwalać! Nie zwrócił bym na to nawet uwagi gdyby nie ta obrzezana mantra… Ausz/WITZ/-AhQjNia-jeHOWy-El,ameNO,RA… jakaś taka zanadto kojarząca się z koszernym mzimu… i uwielbianym przez nich kolo,HAUSTEM… Myślałem, że „stRAsznie tajny agent” przybyły z koszerną misją zapoda jakieś obrzezane straszne objawienie… Ale „biedaczek” z powodu błędu w oprogramowaniu już sam zapominał o co biega…!!! A co do AA,rona – no to nie ten styl, nie ta KLASA… i podszywanie się cudakapejsiaka pod niego jest bardzo żałosne i zabawne!!!

 44. druch pisze:

  Jedni chca sie tu „wpisac”,a ja sie wypisuje z tej przestrzeni.
  Nie podoba mi sie bycie tarcza,z jednej strony jako zasłona,a z drugiej jako tarcza strzelnicza.
  Rozumiem,ze nacja pasozytów nie umie inaczej postepowac,tylko krasc,podpinac,przekrecac itp.
  Bo nic własnego,twórczego,dobrego, nie jest w stanie utworzyc
  Ale nie umie zrozmiec gospodyni,która przyzwala na „poswiecenie” jednego z współuczestnika tej przestrzeni.Nie wnikam, czy jestem,czy nie wystarczajaco wartosciowy,zeby stanowczo uciac te chaniebne praktyki, ze strony pustynnego nie wiadomo co…
  Biernosc i przyzwolenie na próbe kradziezy,przejecia,dyskredytacji,manipulacji jest niestety domeną ludzkosci,czego małym przykładem jest ta sytuacja.(skurwiały wampiryzm)
  Nie chce zeby zabrzmiało to jako skarga czy uzalanie,bo w wiekszosci trudnych sytuacji musze polegac na sobie,i jak do tej pory jakos daję radę.Choc przyznam,ze samemu nie jest łatwo,wsród tylu wilków i spiacych,bezwolnych owieczek,które tez raczej nie pomagają.
  Kiedys jedna osoba powiedziała do mnie;”…zes sie zdołał uchowac,ze cie jeszcze nie dorwali i zajebali…”
  dobra.to tyle na ta chwilę.
  Bawcie sie dobrze. 🙂

  ps.dup/li/kat;-kto sieje wiatr,zbiera burze…

  • Ktoś pisze:

   Zawsze jesteś tarczą, tylko wcześniej nieuświadomioną swojego losu. Jak myślisz czemu szkolnictwo to „zreformowane” kładzie szczególny nacisk na PRODUKOWANIE KRETYNÓW, KARNYCH KRETYNÓW….. bo taki nie wie ze jest wykorzystywany przez innych. Bo on bierze swoje NIEWOLNICTWO za LASKĘ BOŻĄ….

   I tak samo jest w świecie…. dopóki ów WYZYSK był tajemnicą sodomitów od judaizmu to było fajnie miło i uśmiechnięcie. Teraz klapki ludziom powoli spadają z oczu, zaczynają wiązać fakty pomiędzy ich LUDOBÓJSTWEM a żydowskim SPRAWSTWEM TYCH LUDOBÓJSTW jak chociażby mordowanie polskich dzieci poprzez szczepionki i się zaczyna ajwajowanie hitlerowców na „krzywdę” im czynioną czyli na strzepywanie ich z własnych karków i wyganianie ich do PRACY by WŁASNĄ HARÓWĄ zarabiali na chleb a nie PASOŻYDOWANIEM na innych..

   Na tym to polega, ŻADEN PASOŻYD NIE CHCE BYĆ ODERWANY OD ŻYWICIELA…. każdy się przed tym broni stąd takie aronki jakie ty przyłażą heglować „swoje” racje….. sąd różne mengele jakie starają się DOSYPYWAĆ ILE SIĘ DA OGŁUPIACZY (jak brom w mące) gojom do żywności….. truć jak się da lekami….. czy stada ich „uduchowionych” WAMPIRÓW dniami i nocami modlących się o ZAGŁADĘ POLAKÓW JAKO CAŁEJ NACJI…. o WYSSANIE Z NICH ŻYCIA i wszelkiej WŁASNOŚCI….

   I możesz dać się im WYRŻNĄĆ bez walki albo walczyć i ZWYCIĘŻYĆ PASOŻYDA. POKONAĆ CHOROBĘ CIAŁA, UMYSŁU i DUSZY zwaną „religia objawiona” przez demony…. jak judaizm, new age i reszta wyrosłych z tego sodomicznego pnia konarów…..

   Twoje życie twój wybór ale CZASY OSTATECZNE polegają właśnie na WYTRWAŁOŚCI i WŁAŚCIWYM WYBORZE….. to jest to o czym się zapomina o WYBORZE… trwania w człowieczeństwie czy bycia heiglującym filogównem….. taką jego neandertalską PODRÓBĄ….

   Wybierz dobrze bo wkrótce „czas sumienia” dobiegnie końca. Potem zastanie tyko ajwajowanie jemioł zaganianych widłami w czeluście szeolu.

   • druch pisze:

    Widze, ze nie zrozumiałes,to ze opuszczam to miejsce nie jest wynikiem poddania,tylko „przegrupowania i ochrone swoich tyłów”
    Nie mam problemów z walka,z wyborem i rozróznieniem co jest czym…jakos przypadkiem dzis w nocy miałem „przeboje” z trumpem,róznymi typkami i duza woda, która sie rozlała…
    -i nie jest to oznaką braku zrozumienia,woli walki, czy hartu d(r)ucha,po prostu przekonałem sie, ze musze polegac tylko i wyłacznie na sobie…
    I nie potrzebuję ktosiu tego pouczania, wykładu,np. na „monitorze pol.” bardziej sie on przyda…
    Polko, to nie uzalanie, tylko bhp.(jak wyzej wspomniałem).pozdr.
    teraz to juz na pewno tyle z mojej strony.
    do nastepnego

    • jaga pisze:

     Też dziś w nocy miałam trampowe przeboje, tak w skrócie.. trzymaj się i kiedyś wróć..

    • Ktoś pisze:

     Widać odtrąbili – ALL CLAWS ON BOARD…

     W sumie nie dziwne skoro żebrzą o medytacje

    • Aina pisze:

     U mnie było oblężenie domu przez takich jednych a potem była jeszcze jedna grupa . Odparte 🙂

    • BasiaB pisze:

     Druchu – cieszę się, że Tobie koszula bliższa ciału, bo tak powinno być.
     Jeżeli tak czujesz i tak dla Ciebie będzie lepiej – to dobrze, tutaj możesz wrócić kiedy uznasz za stosowne 🙂
     Pozdrawiam ❤

     PS. zawsze lepiej bezpośrednio poznać przeciwnika, niż się go domyślać, bo i tak tu szpionują.

  • Polka pisze:

   druchu nie jesteś jedyny, nie jesteś sam. Jeśli wybierasz człowieczeństwo jak napisał Ktoś to droga nie jest łatwa. Nie użalaj się nad sobą. Wybierz człowieczeństwo i hartuj się. Jesteśmy na polu walki. Załóż hełm, załóż zbroję , weź tarczę, a o mieczu też nie zapominaj.

 45. druch aka Aron Jasnowidz :) pisze:

  Realizacja Wielkiej Woli (Apsik) i Wielkiego Projektu CROATAN przebiega w procesie pozywytnym.

  Wasze tak zwane trampowe przeboje są tego dowodem 🙂 Podłączanie do Wszechwoli Przenajświętszego Au… nawraca Was wreszcie na Dobre Tory i Słuszny Wybór.

  Pamiętajcie że Sukces jest synem Słuszności, dlagego Wszechwielkie Przenajświętsze Narody Semickie jako Fraktalne Komórki Miłującego Wszechświata zajmują wszystkie najważniejsze stanowiska na tym Planie Istnienia Eden. Dzięki temu posiadacie Szkoły, Handel, Policję, Rząd, Medycynę, Pieniądz, Urzędy, Państwa i Kontrolę, które są Wam potrzebne do Istnienia, tak jak każdej Istocie Wszechrzeczy.

  To czego się tak wczoraj wystraszyliście i skasowaliście było celową Modlitwą w Waszej Intencji, która obecnie przechodzi cyklotroniczne stadium kodowania rzeczywistości cybernadprzestrzennej Hebra-2. Nawracanie Waszej Błędnej Woli może być dla Was nieprzyjemne, lecz jest Koniecznością pomyślnie realizowaną.

  Podłączenia Samaelskie zostały wykonane prawidłowo. Od tej pory jesteście pod pieczą Semickiego Zastępu Archanielskiego Hiyeasz Echelonn którym dowodzę.

  Dokonało się Wielkie Vahaasz.

  • BasiaB pisze:

   Ja tak sądzę, że nawet Ci twoi mają Cię za nieźle porąbanego – archanielski dowódco.
   A – jeszcze jedno pytanko, dlaczego taki ogromny zastęp latawców, bo na pewno nie Ar wraz z Tobą dowódco – zabiera sobie czas na naszą niewielką grupkę ? 🙂

  • jaga pisze:

   Tobie ,,wąski” jednak sufit się na głowę obsunął 🙂

 46. El pisze:

  Ciekawa dyskusja,przyznaje:)
  Tak barwni reprezentanci strony pasożydów (jakie to poprawne:)) nie udzielają się bez przyczyny.
  Sporo tu napsocił przynajmniej w świadomościach podatnych na jego motywy działania.
  Podszycie pod Druha spowodowało spięcia.
  Ale czemu akurat jego wybrał z tutejszej społeczności?
  Prawdziwy Aron zalazł pasożydom też za skóre dlatego ten tutaj chciał by tutejsza społeczność skierowała na niego swoją sprawczą uwagę.
  Wprowadzanie zasłony dymnej,chaosu.Ogólnie chciał ugrać jak najwięcej i to widać.
  Ale to nawet dobrze co się stało,jak zaczynają rozwijać jęzory i syczeć to znak,że kruszy im się grunt pod łapami.

  • BasiaB pisze:

   Jestem, jak i wielu stałych czytelników bardzo twardzi i ten „chaos” spowodował tylko moje zadowolenie. Nie będę wyjaśniać szczegółów, gdyz niewielu zrozumie, a Ci co mieli zrozumieć – zrozumieli, dobrze się stało.

   Jak to mówią – wyszło szydło z wora. Moja wyobraźnia nawet mi nie podpowiadała takiego prezentu z ich strony, zupełnie tak jak Kijowski i Petru na rozpoczęcie roku.

   • Aina pisze:

    Tez jestem zadowolona :-). Pomijając inne korzyści odniosłam korzyść osobista 🙂

    • BasiaB pisze:

     No to super ! Zawsze powtarzam – nie ma złego co by na dobre nie wyszło.
     Przynajmniej na razie, gdyż nie jestem zwolenniczką kato-masochizmu pod jakąkolwiek postacią.

 47. Mom pisze:

  Basiu to niesamowite, wróciłam do tego wpisu..i przypomniało mi się jak bardzo mi pomógł w postrzeganiu tego wszystkiego..Teraz czytając widzę ile dzięki temu właśnie wpisowi zrozumiałam, jaka jest teraz moja świadomość i co najważniejsze -wewnętrzny spokój, mimo wszystko 😉
  Dziękuję Basiu jeszcze raz za wszystko ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s