Generatory konwersyjne

Wszy’stkie byty sa od dojenia energii, a cały ten zasrany Wszechświat jest konwersją naszej elektryki, tylko dlatego mogą tu działać i istnieć wszelkiego rodzaju wersje Wszetecznego zła, Upadłych aniołów, czy innych dewiantów pod postacią różnorakich i wszelkich form. Gdyby pole elektryczne i elektromagnetyczne tej naszej stratosfery działało wg naszego systemu, nie byliby w stanie tutaj funkcjonować. Automatycznie zostali by spaleni tą elektryką, Naszego rodzaju polem elektromagnetycznym. Stąd ich pomysł na konwersję najpierw pól elektromagnetycznych i Jego centrów, a następnie jak im wyszła ta zamiana systemu energetycznego, prawie jednocześnie – za jednym zamachem przekonwertowali każdy aspekt naszego istnienia.

2 dni temu zauważyłam i dowiedziałam się czym jest Księżyc i Słońce, postaram się to jakoś narysować na jakimś paint’cie, chociaż nie umiem i nie wiem czy mi wyjdzie, by przedstawić Wam mój ogląd tego co zobaczyłam.

Postaram się najpierw to opisać.

Otóż 2 dni temu wielce wqoorwiona na działania z ich strony, które dzięki ogromnie rozwiniętej sensytywności zdecydowanie i mocno odczułam, dlatego zabrałam się za szukanie przyczyny mojego samopoczucia i emocji, gdyż jak wiemy nic nie dzieje się bez przyczyny. A jak wiecie, przy grubszych sprawach nigdy nie pracuje sama, na co składa się bardzo wiele czynników.

Zaczęło się od mojego fatalnego nastroju i samopoczucia fizycznego, które to intuicyjnie odbierałam jako przejaw działań związanych w jakiś sposób z Księżycem. Natomiast mój przyjaciel czuł się rewelacyjnie, a nawet wyśmienicie co mnie niezmiernie zdziwiło, bowiem dzięki determinacji i ogromnego wkładu pracy włożonego w siebie samego, by tak jak ja znaleźć drogę do wyjścia z tego piekła, od dłuższego czasu wykazuje sie równie sporą sensytywnością, odczuwaniem w kazdym aspekcie.

I w ten sposób – w miniony poniedziałek mamy do czynienia z dwoma skrajnymi przypadkami. Jeden jest na skraju wybuchu z wściekłości i bólu, drugi jest skowronkiem zadowolonym ze wszystkiego.

Nie ze mną te numery. Mając doświadczenie wiedziałam, że moje wrażenia mają bardzo gruntowne podstawy, wprawdzie nie wiedziałam jeszcze jakie, ale wiedziałam że się dowiem 🙂

Wiedziałam również, że mój przyjaciel został w coś wrobiony, bo nie może istnieć równocześnie tak diametralna różnica odczuć w jednym czasie. To zawsze wróży kłopoty, co znam z doświadczenia wynikającego ze wspólnego przeszło 2 letniego penetrowania przestrzeni.

I co się okazało ? Otóż, aby dowiedzieć się czegoś sensownego, co jest wynikiem prawie stu-procentowym pewności co do pochodzenia Źródła odbierania przeze mnie informacji słuchowych i wizyjnych, przygotowujemy się do tych przedsięwzięć bardzo starannie, zaczynając od zastosowania sprawdzonych przez nas metod oczyszczania siebie i swoich przestrzeni, wraz z naszymi domostwami, by nic nie zakłócało i nie fałszowało nam odbioru.

Kiedy jesteśmy mega zaflegmieni, kiedy nie działa ani słuch, wiec nie mam co liczyc na podpowiedzi, nie działa również wizja w związku z tym nie wiem co się dzieje, bo nic nie widzę, muszę polegać i polegam tak jak mój przyjaciel na INTUICJI, co zawsze przynosi oczekiwany rezultat, chociaż już nie raz bywało, że byliśmy tak zaflegmieni, iż po 1 godzinie wyczerpujących ablucji, stosując wszelkie dostępne nam skuteczne techniki nie widziałam żadnego światełka w tunelu, żadnej iskry naprowadzającej na wyjście, a właściwie skuteczne WYDOSTANIE z tego stanu.

Nie raz w trakcie takich bezowocnych prac, kiedy WYDOSTANIE się z takiej pułapki wydawało się wręcz niemożliwe, dopadało mnie ogromne zniechęcenie oscylującej na granicy zaniechania tych prac.

Za każdym razem jednak wiem, że jeżeli się poddam następne podejście może okazać się niemożliwe do zrealizowania, czyli wyzwolenia.

Sądzę, że ta informacja przyda się każdemu. Zarówno wytrawnemu graczowi jak i początkującym. To nie jest takie proste, dlatego uzdrawianie i robienie sesji dla innych jest niewykonalne z kilku powodów. Nie znam żadnego Uzdrowiciela, który sam byłby czysty tak, by móc swoja pomoc energetyczna zaoferować innej osobie.

Nawet jeżeli poświęci 2-3 godziny na przygotowania do zabiegu siebie i swojego otoczenia, do którego ma przybyć klient, nie jest w stanie wychwycić każdej skazy u siebie, bo gdyby tak było, okazałoby się że znalazł Świętego Graala. Z kolei tzw, Święty Graal w mojej nomenklaturze to moc zmaterializowania całkowitego Wyzwolenia z tego bestialskiego wszechświata Siebie samego, swoich bliskich i całego swojego Rodu wraz z Ziemią.

Jeżeli nie jest Świętym Graalem to nie jest czysty, jak nie jest czysty to sesja z klientem zaowocuje „obdarowaniem’ klienta całym swoim dobytkiem, czyli : projekcjami, programami, wirusami, przekonaniami, bytami, lokatorami, nadzorcami, „opiekunami” podłączeniami z sobą i z nimi, podpięciem pod kolejne szczeble najnowocześniejszych generatorów konwersyjnych, które nie są tworzone i używane dla zwykłego menela spod budki z piwem, tylko dla kogoś kto może stanowić zagrożenie. Poczęstować może i częstotliwościami fizycznych przypadłości, czyli polem elektromagnetycznym wielu chorób i nie mówię tu o chorobach bakteryjnych czy wirusowych znanych nam z Medycyny Rock’felerowej tylko pragnę przypomnieć, że Cały Bezmiar Świata to ogromna baza przepływu pół elektrycznych najróżniejszych częstotliwości.

Każda choroba to inna częstotliwość i nie musi być zakaźna, by nabyć jej pole elektromagnetyczne, czyli Felerne częstotliwości i tym samym skazić nimi swoja przestrzeni zakłócić swoje pole elektromagnetyczne.

Przecież nie bez powodu mamy porzekadło:

” Kto z kim przestaje, takim się staje”

Mądrość przysłów ludowych – mądrością naszego RODU !

I tak, trzymając się elektryki właściwej dla mnie mojego przyjaciela, stosując odpowiednie sztuczki z wykorzystaniem dostępnych nam wiązek i fal częstotliwości Radiacyjnych wypływających bezpośrednio z naszego Rodowego Źródła, odzyskaliśmy panowanie nad sytuacją, dzięki czemu zaczęłam z powrotem słyszeć i widzieć 🙂

Nigdy jednak mojego widzenia i słyszenia nie uznaję za pewnik, dopóty nie uzyskam odrębnej odpowiedzi, sprawdzonej innymi metodami od mojego współpracownika, oczywiście nie informując go wcześniej o tym czego się dowiedziałam, bo tylko wówczas takie sprawdzanie przez drugą osobę ma sens.

W pewnym momencie już mieliśmy informacje, że udało nam się scalić i odzyskać co nasze lecz tylko w połowie, jednak to dało nam dosyć dobrą pozycję do wyjścia na dalsze działania.

Tknęło mnie, by sprawdzić gdzie się podziała druga połówka mojego mienia. Jak się pewnie domyślacie, okazało się że ma się świetnie na jaskrawym Księżycu, lecz nie zobaczyłam i nie usłyszałam, by tam był kolega.

I znowuż intuicja podpowiedziała – Słońce ! Lecz najpierw zobaczyłam go w wielkich buciorach-traktorach zagłębionych w zastygłej niewielkiej warstwie smoły, tylko takiej ilości, by unieruchomić nogi w tych traktorach, lecz …pod spodem zobaczyłam,że ta warstwa smoły znajduje się na ślicznej perlistej lecz cienkiej chmurce 🙂

Hohoho 🙂

No to już kolejny w ostatnim czasie mam dowód na wysługiwanie się mocami świetlistymi do przykrycia, ukrycia niecnych działań szatańskich pomiotów.

Jak pamiętacie pisałam wiele razy o pięknym, perlisto-białym Świetle, które wówczas uznawałam za pewnik pochodzenia z Naszego Rodu.

Owszem, ale to jest ściema.

Przecież nie po to przez tyle dekad ezoświatek sterowany i będący pod pełną kontrolą naszych przeciwników i wrogów wkładał do głowy każdemu szukającemu wyzwolenia „prawdę” o zaiste jedynej słusznej drodze jaka jest intensywnie białe Światło.

W sumie to i ja dałam się nabrać na świetliste częstotliwości, co było powodem moich nieustannych walk oraz zastanawiania się dlaczego to co robimy nie działa w pełni, w 100 procentach ?

Dlaczego wiele poprzednio wykonanych działań tak często należy powtarzać i zmagać się nimi powtórnie lub nawet po wielokroć.

Wynikło to z mojego braku wiedzy z podstawowych praw fizyki, a co za tym idzie elektryki.

Przełom w mojej wiedzy nastąpił po zapoznaniu się z treścią artykułu Grześka/Magdariana, który w którymś miejscu wspomniał o częstotliwościach radiacji.

I wówczas to, czyli około 3 tygodni temu nastąpił przełom.

Przełom wynikający z zapoznania się z falami radiacyjnymi i wiedzą o długości tychże fal, ale przede wszystkim o długości fal świetlnych !

Od początku utworzenia tej strony nie raz pisałam, że nasi wrogowie udają nas dzięki skradzeniu nam naszych częstotliwości, krwi, cząstek Diamentu i innych aspektów naszego mienia. Dzięki temu mogą wytwarzać NASZE ŚWIATŁO !

Dalej to podtrzymuję, jednak dodam kolejny aspekt – nie mogą udawać nas za pomocą fal radiacyjnych, gdyż one nie tylko sa dla nich niedostępne, ale przede wszystkim są ich zabójcą. Po zetknięciu się z odpowiednia wiązką częstotliwości RADiacyjnych z naszego Źródła nawet pył po nich nie zostaje 🙂

Dodam jeszcze raz dla niezorientowanych, podam bardzo proste porównanie i przełożenie tak jak mnie wytłumaczono czym różni się fala światła od fal radiacyjnych.

Fala światła np. podając dla uproszczenia w centymetrach może osiągnąć długość od 0 – 5 cm.

Natomiast fale radiacyjne osiągają każde spektrum przestrzeni.

Od np.- 100 km do + bilionów kilometrów omijając światło, bo to zupełnie inne częstotliwości. Fizycy pewnie to porównanie skrytykują, ale mnie nie interesuje podejście programowej fizyki żydowskiej, bo ta mija się z prawdą.

Już pewnie teraz rozumiecie skąd wtłukiwanie całemu ezoświatkowi o jedynie słusznych i nadrzędnych częstotliwościach jakimi są fale Świetlne ? 🙂

To była ich jedyna forma obrony przed Naszą Radiacją, by broń boże nikt nie zaczął przeszukiwać Bezmiaru Świata w poszukiwaniu antidotum na tych skurwieli.

Uważam,że są jeszcze potężniejsze fale elektryczne w Bezmiarze Świata, ale nie potrafię ich nazwać, tak więc każde częstotliwości wypływające z naszego Źródła Rodowego nazywać będę Radiacją, mimo iż tych zakresów jest nieograniczona ilość.

Na tym nie koniec.

Nie oznacza to, że nasi wrogowie nie przygotowali sobie tarcz ochronnych przeciw naszej Radiacji, owszem wynaleźli sposób 🙂

Przekonwertowali za pomocą generatorów znaczną ilość tych częstotliwości, tym samym powstało tzw. promieniowanie szkodliwe dla nas na podobnej zasadzie jak chemiczne lekarstwa są zwierciadlanym odbiciem zapisu częstotliwości macierzystych związków i substancji leczniczych zawartych w roślinach.Podam jeszcze prościej – witaminy prawo-skrętne są dla nas szkodliwe, bo są syntetyczne, lewoskrętne nam służą i wspomagają nas.

Żadna akcja i reakcja w Bezmiarze Świata nie ma prawa zaistnieć bez elektryki.

Nawet nasze Perpetum Mobile zwane Diamentowym Sercem jest napędzane przez odpowiednie wiązki częstotliwości elektrycznych płynących z naszego Źródła. Jednak w związku z generatorami konwertującymi właściwości naszej elektromagnetyki skalarnej nasze Perpetum Mobile służy nam zaledwie na jakieś 120 lat w porywach, bo przeważnie krócej, a powinno być NIEŚMIERTELNE.

Najważniejszymi dwoma generatorami w tym Wszechświecie jest Słońce i Księżyc.

Słonce wcale nie jest takie duże jak nam sie podaje i nie ogrzewa naszego Układu Słonecznego, bo jego moc skierowana jest tylko na Ziemię. Ale mam pytanie za 100 punktów.

Dlaczego im dalej od Ziemi tym jest zimniej ?

A powinno być cieplej. Im dalej od Ziemi, tym bliżej przestrzeni Słońca, wiec co jest grane?!

Otóż system działa w ten sposób.

Słońce to jak wiemy – Lampion.

Ziemia jak wiemy to Kwazar czyli Galaktyka.

To Ziemia wytwarza swoiste pole elektromagnetyczne zasilające Słońce, pobiera ono jednak zasilanie też z innego źródła przestrzennego. Słońce jako konwerter zasysa energię z Ziemi, przetwarza i wysyła do Księżyca, mamy wówczas do czynienia z przypływami i przybywaniem Księżyca do Pełni.

Tam Księżyc jako kolejny generator konwersyjny po pobraniu tej energii ze Słońca przesyła ją z powrotem do Słońca.Mamy wówczas do czynienia z odpływem energii Księżycowej do Słońca, aż powstanie NÓW. Zastanawiające jest, że dla żydów NÓW jest świętm, ma o wiele większe znaczenie niż Pełnia. Czyli być może  trakcie Nowiu pozyskują EE ze Słońca ?! Tylko ono wówczas jest w pełni naładowane.

Teraz rozumiecie dlaczego Słońce mamy po przeciwnej stronie, a Księżyc po przeciwnej ?

Pośrodku jest Ziemia  – Kwazar – Galaktyka

Ruch energii odbywa się w 4 kierunkach.

Zanim narysuję to jakoś teraz Wam to przedstawię :

Słońce <—- Ziemia —-> Księżyc

moon-earth-sun-19381728

Nawet nie muszę nic rysować, bo ktoś to świetnie namalował 🙂 Tylko zamiast okrągłej Ziemi, powinien być Kwazar czyli Galaktyka, ma trochę inna barwę i jest znacznie większa.

 

Słońce pobiera energie elektryczną męską, dlatego połowa mojego przyjaciela była na słońcu, dotyczy to każdej formy męskiej każdego potomka Arya, czyli również minerałów, flory i fauny.

Księżyc pobiera i konwertuje każdą energię elektryczną żeńską – dokładnie z tych samych źródeł co Słońce.

Następnie Słońce robi przesył już przekonwertowanej energii elektrycznej męskiej do Księżyca, a ten odwdzięcza się przesyłem E.E żeńskiej:

Słońce —–>Księżyc —–> Słońce.

Ta fala idzie po elipsie od Słońca do Księżyca i z powrotem. To jest tzw. Złoty Labirynt.

Niesamowite – zobaczcie jakie doskonałe obrazki znalazłam w necie. Jaka ludzie maja intuicję. Męska dłoń – Słońce, żeńska – Księżyc !slonce-i-ksiezyc

Księżyc i Słonce nie posiadają nowoczesnego oprogramowania by móc jednocześnie pobierać i konwertować czyli przerabiać obydwa zakresy częstotliwości czyli męskie i żeńskie, podzielono te generatory rolami i przypisanymi do nich działaniami.

A wiadomo, że w przestrzeni musi istnieć synchronia i równowaga elektryczna stąd ten podział ról, który zapewne ma jeszcze dodatkowe znaczenie i działanie, ale o tym później.

W związku z dosyć sprawnymi działaniami i posługiwaniem się częstotliwościami Radiacyjnymi przez ostatni czas wielu osób z naszego Rodu, nie dość że Szuman z Tomska wygląda przyjaźniej 🙂 To na dodatek wrogie nam szuje posuwają się do „nowatorskich” przedsięwzięć 🙂

Zasysają nas już bezpośrednio na te 2 generatory, a kilka dni temu wymyślili sobie kolejną „zabawkę” 🙂 są nimi tzw. Przybysze 🙂

Co to za wynalazek ? Otóż to nasze klony – czyli istoty organiczne, o naszych częstotliwosciach, więc bez mydła nas zasiedlają jako dzicy lokatorzy, lecz maja wbudowane oprogramowanie blokujące możliwość korzystania z Radiacji. Na to bardzo uczulam, chociaż jak wiem wynalazek skończył fiaskiem, lecz nie mam czasu ni możliwości sprawdzać każdego Arya, czy jego przybysze skutecznie opuścili jego ciało. Bywa ich całkiem spora ilość w jednym ciele 🙂

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, bioenergoterapia, boskie tchnienie, Fizyka okupanta, Gwiezdne Wojny, kataklizm, manipulacje czasem, minerały, nowotwory i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

99 odpowiedzi na „Generatory konwersyjne

 1. Kobea pisze:

  To bardzo się Basiu pokrywa z tym, co czułam w ostatnich dniach. Nie miałam zupełnie siły, zupełnie. Ostatnio czułam się tak ze trzy lata temu, ale wtedy doiła mnie cała banda mend, a ja nie byłam tego świadoma. Dopiero wczoraj udało mi się wziąć do pracy. A mój mąż przez ten czas pełen energii, radosny, totalny kontrast. Dzięki wielkie za wyjaśnienie tego stanu.
  I jeszcze kilka moich ostatnich refleksji. Gdy próbowałam pracować z Radiacją, a szło mi to niezbyt sprawnie, pojawiło się słowo modulacja.Modulacja oznacza zmianę parametrów sygnału, a więc również częstotliwości fal. Może warto przyjrzeć się modulatorom? I demodulatorom. A modem to takie dwa w jednym, czyli modulator-demodulator.
  Zastanowiło mnie, czego używają do zmiany parametrów naszej energii. Pojawiło się słowo macierze. A więc prostokątne tablice z układem liczb, symboli lub wyrażeń. Wykorzystuje je się obecnie niemal wszędzie, od elektroniki poprzez mechanikę kwantową, aż do kryptologii. A słowo macierz (pojęcie matematyczne) w języku angielskim to … matrix.
  Dopiero później skojarzyłam, ze słowo macierz ma przecież jeszcze inne znaczenia, dawniej oznaczało matkę. Wielka Macierz – Wielka/i Matrix?

  • BasiaB. pisze:

   Doskonale Kobea – BRAWO za ten słowa.
   Im więcej z nas odbierze dodatkowe informacje ne ten temat, tym nam wszystkim będzie łatwiej, bo tym samym wzrośnie nasza wiedza, a co za tym idzie potencjał twórczy. Będą wprawdzie zagęszczać ruchy, jak z ostatnim wynalazkiem tzw. Przybyszów, lecz dzieląc się pozyskanymi informacjami zmieciemy ich z przestrzeni. I nie może być litości, bo to spowoduje prędzej czy później powrót obecnego stanu rzeczy.
   Kilka dni temu zaczęłam czytać ten tekst, do tej pory nie skończyłam, bo zrozumiałam że to jakiś szalony pomysł na nasze życie, który trwa i trwa.
   https://magdarian.wordpress.com/pierwsi-zydzi/
   Jak długo ? Nie wiem, ale też nie mam zamiaru przyzwyczajać się do obecnych standardów określających czas. Czas bowiem to OMEGA – poszukiwana przez wrogów. My mamy swoją Omegę, oni mają naszą przekonwertowaną modulacjami parametrów, więc czas który nam PŁYNIE jest odmienny od tego w Bezmiarze Świata.

   Z Macierzą – w punkt Kobea ! ❤
   Jestem zmuszona obecnie bardziej zapoznawać się z fizyką, z fizyka kwantową i określeniami matematycznymi, by zrozumieć wroga.
   Otwórzcie umysły pozbywając się destrukcyjnego oprogramowania powodującego marazm myślowy i brak LOTNOŚCI. Odrzućcie wszystko co znacie, czego was nauczono, czym mami nas nauka, bo to fałsz.Odzyskacie wówczas szerokie horyzonty myślowe, a co za tym idzie SIEBIE !
   Nawet to co ja piszę nie bierzcie za jedyny wzorzec, bo on jest mój, dla Was to jedynie wskazówka, swoje wzorce musicie odzyskać sami, bo nikt za Was tego nie zrobi.

   Faceci byli szczęśliwi Kobea, bo jak zobaczyłam – mój współpracownik był ubrany w kosmiczny, szczelny kombinezon, który powodował euforię, gdyż żadna własciwa informacja nie przebijała się do tego wojownika. Oczywiście – specjalne działanie, bo to męska energia jest tą ochronną dla nas, min. dlatego obecnie wykreowany został wzorzec maminsynka na chudych nóżkach w najnowszych damskich ciuszkach kreatorów mody. Fuj…!
   Dawniej prawdziwego mężczyznę kobiety poznawały po zapachu ! 🙂 nie po ciuszkach i perfumach od Armaniego.
   Ale też obecny macho nie ma być tworem siłowni o zerowym IQ. Równowaga męskości, charakteru i intelektu, szerokich horyzontów, bystrości. Ten gatunek niestety jest na wymarciu.
   Podobna paralela jest z kobietami.To nie mają być tylko lalki do dmuchania, itd…a do tego sprowadzono nasze ARYA standardy !

 2. jaga pisze:

  Czyli, bawią się nami w dwa ognie, czyli osobiście wpierdziela mnie to ganianie i robienie uników, wniosek się nasuwa oczywisty, stajemy się niewidzialni lub przeżroczyści… i pokazujemy środkowy palec…o..

 3. BasiaB. pisze:

  W tym akapicie – doprecyzowałam i brzmi tak :
  ” Tam Księżyc jako kolejny generator konwersyjny po pobraniu tej energii ze Słońca przesyła ją z powrotem do Słońca.Mamy wówczas do czynienia z odpływem energii Księżycowej do Słońca, aż powstanie NÓW. Zastanawiające jest, że dla żydów NÓW jest świętem, ma o wiele większe znaczenie niż Pełnia. Czyli być może trakcie Nowiu pozyskują EE ze Słońca ?! Tylko ono wówczas jest w pełni naładowane.”

 4. jaga pisze:

  Odnośnie zaburzeń elektryki u mężczyzn, taka ciekawostka zaobserwowana w domu ostatnio. Nasza młoda kotka, nazywam ją norweską terrorystką bo nie chce się dać miziać jak normalne koty, tylko burczy i furczy.. Otóż, patrzę a ona leży na boku mojego męża rozciągnięta na całą długość i on ją jeszcze nooormalnie głaszcze. Nie bywałe..małżowinek się śmieje i mówi: widać, że to baba, jak odwracam głowę i ją ignoruję to łapkę mi kładzie na twarzy, więc muszę się patrzeć na nią i miziać. Mówię mamie o tym, a mama; no tak, ostatnio z rana też idzie do brata i domaga się miziania 🙂 a jak ją chcę pogłaskać to leci do miski, żeby dać jej jeść, mówię jej ty mała cholero bo jeść nie dostaniesz! Mamcia trochę zazdrosna o kota 🙂 ale jak miała w nocy jakiś koszmar z duszeniem i nie mogła się wybudzić, w pewnym momencie poczuła, coś sunące wzdłuż nogi i to jej pomogło się ocknąć, maca a tam nasza kitką liże ją po nodze.Wczołgała się od nóg pod kołdrę, do rana spała jej na klatce piersiowej, co też jest niebywałe u niej. Widać, że jest z tych kotów co leczą 🙂

  • BasiaB. pisze:

   Nie wiem czy pamiętacie – koty zawsze układaja sie w polu o tzw. jonizowaniu dodatnim czyli w miejscach niekorzystnych dla nas. Psy odwrotnie. Tam gedzie pies znajdzie legowisko, kot bedzie się czuł xle. Wybierajac miejsce do spania i pracowania najlepiej słuchac psa 🙂
   Unikać kocich miejsc ulubionych.
   I teraz do sedna – poczuła u Twojego małżowinka enegię elektryczną, którą musiała okiełznać, pobierała zapas energii potrzebny do niwelowania tej felernej za pomocą pieszczot – to forma przesyłu EE.

   Przybysze i inni obcy zasiedlają nas w nocy – nad ranem, w fazie najgłębszego snu, wchodzą właśnie przez nogi, sunąc poprzez podudzia coraz wyżej, następnie otaczają całe Serce – czyli płuca, będące naturalną barierą i ochroną dla Serca, stąd układanie się kotów na klatce piersiowej. Po drodze zostawiają swoje znaczniki na Wątrobie i w okolicy największego naszego portalu czyli brzucha, zwanego czakra splotu słonecznego. Do zamknięcia wszystkie portale najpierw dokładne wypi…lenie znaczników, stygmatów i lokatorów.

   • BasiaB. pisze:

    Tutaj warto sobie przypomnieć po raz kolejny moje artykuły o Transponderach z 2014 roku.
    Podpowiadam : sól oraz magnez – jako pierwiastki wspomagają nasze reakcje chemiczne w organizmie tworząc odpowiednie pole elektromagnetyczne, na co wskazuje sama nazwa pierwiastka MAGNEZ ! Dzięki nim możliwe i łatwiejsze jest ustawienie właściwego pola elektrycznego !
    Dieta bez solna tworzy z Arya konwersje genetyczne.Nie oznacza to,że natychmiast macie jeść sól garściami, ale na pewno nie stosować diet bezsolnych.
    Artykuł pt Sól kłodawska !
    https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/21/sol-klodawska/

   • Polka pisze:

    Czasem siadają na klatę albo na głowę i duszą.

    • BasiaB. pisze:

     Delikatne, miłe mrowienia np. w okolicach głowy to nic dobrego – ataki tzw. SUBTELNE.
     NAJCZĘŚCIEJ ZWASTUJĄ NASTĘPNIE DUUUUŻO PRACY .

 5. BasiaB. pisze:

  Radosna eksplozja głupoty:
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/1212-2016-tsunami-miosci-nie-ma-juz.html
  Gdzie konkrety, gdzie fakty, radość dla radości z powodu czego ?! O takich debilach jak ta autorka często wspominam tu na Mistyce, a zoombi dają się wieść na pokuszenie.

 6. BasiaB. pisze:

  Z Poczty Mistyki:

  ” W tradycjach wielu religii światło, które jest elementem doświadczania nirwany jako stanu szczęśliwości, której żadne słowa nie opiszą – jest najbardziej pożądaną formą doświadczeń dla wielu adeptów duchowych ścieżek.
  Jest to stan tak intensywnego szczęścia, gdzie żadna liga materialnych przedmiotów i tytułów nie może się z tym równać. Wielu ludzi zupełnie nie podejrzewa, że jesteśmy uwięzieni w wiązce światła, która w kulminacyjnym punkcie jest nazywana nirwaną. Ta energia światła odczuwana jako uczucie niezwykłego szczęścia jest lepem na muchy.
  Dopiero wejście w wyższe formy tzw. miłowania przekracza tę barierę, jednak trzeba być świadomym z czym ma się do czynienia. W przeciwnym razie cykl nirwan się powtarza, co jest bardzo podstępnym działaniem, mylnie identyfikowanym jako duchowy sukces.
  W rzeczywistości to totalna porażka, szklana pułapka – jak lampion na owady albo forma narkotyku nawet lepsza od orgazmu. Dlatego ludzie wręcz szukają potem całe życie sposobu aby choćby liznąć czegoś, co ma posmak niewyobrażalnego uniesienia, szczęśliwości i spokoju – większej lub mniejszej nirwany – wpadając w sidła np. REIKI albo bliźniaczych systemów zniewalania.

  Kto przeżył taką nirwanę, to będzie wiedział, że to bardzo niebezpieczny rodzaj technologii do kontroli ludzi. I jak ktoś doświadczy tego szczęścia choćby raz to nie zadowoli się już później byle czym.
  To jest tak jak poznanie smaku wyborowych lodów – potem lizanie sopli przestaje już rajcować – mimo, że to najprawdziwsze w świecie lody. I na takich delikwentów czekają siepacze z frakcji EZO i różnych REL-I-GI – sama nazwa dużo mówi za siebie o tym procesie technologicznym pozyskiwania/uszlachetniania własnego pokarmu przez nasze pasożyty.

  RE: {rzeczownik} religia; re {rzeczownik} re; re {przyimek}; dot. · odnośnie do;
  re – ponownie · jeszcze raz; re {rzeczownik} re · ray;
  RE-LINK: tłumaczenie słowa {rzeczownik}: powiązanie · łącze · ogniwo · więź · odnośnik · link · hiperłącze · odsyłacz;
  to {czasownik}: łączyć · kontaktować · połączyć się · sprząc · linkować; link: associate · tie in · relate” – cytat ze słownika http://pl.bab.la

  GI: „Ghi, ghee (hindi: घी ghī, nepali: घ्यू ghyū, urdu: گھی ghī, bengali: ঘী ghī, marathi: तूप Toop, kannada: ತುಪ್ಪ tuppa, tamilski: நெய் ney, telugu: నెయ్యి neyyi, arabski: سمنة samna) – rodzaj masła klarowanego, tłuszcz zwierzęcy wytwarzany przez długotrwałe gotowanie na małym ogniu i usuwanie szumowin oraz osadów (klarowanie) masła.
  Ma bardzo długi okres przydatności do spożycia i cechuje się dobrą palnością. W Indiach uważany jest za szlachetny i poza kulinariami używany jest też do celów sakralnych (pudźa, homa)” – cytat z WIKI.”

  A to RE już dawno miałam sprawdzić, tłukło mi się to wiele razy po głowie 🙂
  Tylko do czego to Ghi ?

  • Ktoś pisze:

   Ghi to w hinduiźmie olej ofiarny, oficjalnie był palony bóstwu w ofierze ale możliwe i służył jako „ZAPACHOWA OLIWA” w rozumieniu dzisiejszym….. takie palące się kadzidło dające i światło i woń.

   z Re jest większy ambaras….

  • Ktoś pisze:

   Możliwe też i to taka ichnia benzyna…. skoro był ten olej „długo gotowany” to pewnie to taki ekwiwalent rafinacji by miał tylko określone frakcje w sobie a co za tym idzie określone właściwości…. bo trzeba pamiętać iż po ZAGŁADZIE CYWILIZACJI czymś te fabryki i tworzone w nich rzeczy trzeba było zastąpić….. równoważnikami…..

  • BasiaB. pisze:

   Już wiem – Ghi – gi – Re-li-gi – napisane, a ja się pytam, musiałam wziąć nalewkę czosnkową na poprawę myślenia 🙂
   Dzisiaj dzień przeleciał mi przez palce, niby coś zrobiłam, niby pisałam, a nie zrobiłam, niewiele z tego co sobie założyłam – ten dzień idzie do sprawdzenia 🙂

 7. Ktoś pisze:

  Sekret krwi wedle murzynów… w skrócie by nie przepisywać mitu

  Był sobie bóg jaki podpadł innym bogom i utknął w drzewie jako dusza w nim…
  ten bóg czynił różne cuda czyli dawał „życiodajną silę”…. nie wnikając jaką)
  ale ponieważ sam nie miał jak jej zdobywać to słabł a w raz nim jego „dary” dla murzynów

  więc postanowiono go uzdrowić…. w tym celu młoda nietknięta niewiasta poczęła się ocierać o owo drzewo wyobrażając sobie współżycie (seks) z uwięziony w nim bogiem…

  a ponieważ jej krew była świeża i bardzo gorąca

  ów bóg odzyskał swoją witalność…
  a świat (opowieści o diabłach sypiających z czarownicami

  i jak dla mnie nie chodzi tu o „krew menstruacyjną” jako taką a fakt iż była ona DOJRZAŁA PŁCIOWO, NIETKNIĘTA ENERGETYCZNIE, no i POBUDZONA (ROZBUDZONA) SEKSUALNIE…. co się sprowadza do HORMONÓW WE KRWI ich POZIOMU i JAKOŚCI bo to jest celem LUDOŻERSTWA dziewic tak rozpowszechnionego w kulturze….. zresztą Mukwa pisał o dręczeniu takiej przekąski przez te ich stwory….. właśnie po to by ich krew nasyciła się tymi „wydzielinami”

  • BasiaB. pisze:

   „wydzielinami” – czyli skumulowaną energią bólu, strachu – adrenalibną skompresowana do granic możliwości :
   ” Adrenalina (epinefryna) – organiczny związek chemiczny, hormon zwierzęcy i neuroprzekaźnik katecholaminowy wytwarzany przez gruczoły dokrewne pochodzące z grzebienia nerwowego (rdzeń nadnerczy, ciałka przyzwojowe, komórki C tarczycy) i wydzielany na zakończeniach włókien współczulnego układu nerwowego.”
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Adrenalina

   Stąd obecne wpływanie częstotliwościami strachu, wytwarzanymi przez CERNy, coraz więcej osób ma chore tarczyce, szczególnie kobiety, gdyż z reguły są bardziej lękliwe od mężczyzn.
   Choroba Hashimoto – autoagresja – jest wynikiem odwrócenia tego procesu na odbiorcę, którego strach, czyli adrenalina produkowana przez min. tarczycę w trakcie generowania częstotliwości strachu produkowanych min. przez CERNy zabija jego samego.

 8. szukajacy pisze:

  Niestety lecz już dawno się pogubiliście. Wiecie co robi diament rozszczepia światło na składowe kolorów, tęcza, czakry itp Zobaczcie sobie za galaktyka naszą, która jest otulona coś jak czarny worek jest planeta biała i mało przyjazna dalej jest bezmiar światła i one nie przechodzi bezpośrednio gdyż na drodze przy luce w w worku jest diament który rozszczepia światło. Popatrzcie np swoje oczy i innych zobaczcie np ludzi po reiki, którzy robią coś z pasja i sercem jaka jest tam głębia i mądrość i zobaczcie innych tam jest pusto i szaleństwo. Cokolwiek ktoś wymyśli pojawia się w polu i osobniki o podobnych zainteresowaniach oraz jak to na skali w radiu w zakresie częstotliwości odbierają te informację. Dlatego są potwierdzenia. Było już mówione ogrom czasu temu że pojawi się mnóstwo proroków, szaleństwa oraz chaosu. Manipulacja tak pewnie jak w śród ludzi jest również, trzeba być uważnym. To tak jak energia podąża za uwagą. Informacje nie podtrzymywane zanikają.

  • BasiaB. pisze:

   No i wszystko szukając pomieszałeś. Mnie nie interesuje pasja, tylko rzeczowość i pragmatyzm, logika, a nie iluzja czy czar. Może w tych oczach jest odbicie „mądrości” ?
   Szaleństwo jest obecną domeną służącą do dyskryminacji RODu Arya. I bliżej mi do tych zagubionych szaleńców niż do uzdrowicieli wszelkiej maści liczących srebrniki. Nie masz pojęcia o ich chciwości nie tylko na srebrniki, ale przede wszystkim na kradzież naszego mienia.

   Mnie interesują przyczyny tego stanu rzeczy, a nie bicie piany.

   I żeś nam tu nastukał to co zostało TU po wielokroć opisane.

 9. Ktoś pisze:

  „OBSERWATOR pisze:
  16 grudnia 2016 o 01:54

  PRAGNĘ USPOKOIĆ – ILUMINACI nie mają ŻADNEJ WŁADZY nad nami! 🙂

  Natomiast te ich „komunikaty”, które „rzucają” społeczeństwu, mają za zadanie… najprościej można by powiedzieć, że jest to taka „reklama”, która podnosi sprzedaż towaru, a w tym wypadku, ich „towarem”, jaki nam usiłują „sprzedawać”, jest ICH WIZJA ŚWIATA.

  Po prostu chodzi w tym wszystkim o to, że – ABY MATERIALIZACJA (dowolnego) BIEGU ZDARZEŃ mogła w OGÓLE ZAISTNIEĆ – NAJPIERW INFORMACJA z nią związana MUSI TRAFIĆ w tzw. morfogenetyczne pole, które MATERIALIZUJE nam NASZE MYŚLI wzmacniane EMOCJAMI, a JEDYNĄ DROGĄ, jaka istnieje do wprowadzenia informacji w to pole, jest droga wiodąca poprzez NASZE UMYSŁY.

  IM WIĘCEJ UMYSŁÓW – TYM POTĘŻNIEJSZA MOC SPRAWCZA UMYSŁU ZBIOROWEGO, tzn, że TYM SZYBCIEJ MATERIALIZUJĄ SIĘ NASZE MYŚLI.

  Jednak ten „nasze myśli” w rzeczywistości nie są naszymi myślami, tylko myślami, które są nam SIŁĄ NARZUCANE! Można powiedzieć, że nasze umysły są nieustannie „GWAŁCONE ” informacjami które są nam „wpychane” bez świadomej na to zgody

  To taka sama zasada, jak z tzw. „wiadomościami/informacjami/”, czy innymi „faktami”, które z rzetelnym informowaniem NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO!
  Cały ten TEATR INFORMACYJNY służy TYLKO i WYŁĄCZNIE temu, co teoria kwantowa określa mianem: „obserwator wpłynął na doświadczenie obserwując je” (w 5:00) : .https://www.youtube.com/watch?v=zIlAtlEcJic – i to właśnie tutaj, tzn na tzw. „poziomie kwantowym”, mamy tę NIESKOŃCZONĄ ILOŚĆ WYBORÓW, o istnieniu których nie wiedzieliśmy, a które w jednym ze swoich filmów, fizyk Brian Greene, pokazuje nam w formie „ruchomych schodów”, na które decydujemy się wchodzić (od 42:10): .https://www.youtube.com/watch?v=vySD8udpiys – po czym schody te „rozchodzą się”…

  To jest SYMBOLICZNE pokazanie możliwości WYBORÓW, jakich MOŻEMY dokonywać, jednak do tej pory sytuacja wyglądała tak, że te „wybory” były podejmowane za nas (bez naszej świadomej wiedzy o tym), przez tych, którzy właśnie w taki PODSTĘPNY sposób „wpychają nas” na takie schody, który im odpowiadają, a ponieważ zapomnieliśmy o tym „jak to działa”, więc byliśmy bezsilni w tym, aby „wybrać inne schody”, które zaprowadzą nas do świata NASZYCH MARZEŃ.

  Za pomocą umiejętnie podawanej nam informacji, wpływają na nasz umysł ZBIOROWY właśnie w taki sposób, żebyśmy zmierzali tam, gdzie oni tego chcą, a ponieważ nie rozumieliśmy tego, więc czuliśmy się bezsilni i dlatego teraz jesteśmy na schodach prowadzących w kierunku „świata samozagłady”.

  Natomiast budząca się coraz większa świadomość, spowodowała, że ten kierunek został „zatrzymany” i teraz ludzkość czeka już tylko na informację, która pozwoli dokonać „nowego wyboru”. Już dalej nie da się „popychać” nas w dotychczasowym kierunku, więc jakkolwiek mogłyby takie informacje budzić lęk, to w rzeczywistości informacje takie, to już „ostanie podrygi zdychającej ostrygi”.
  Iluminaci – wydając „ostatnie tchnienie” – jeszcze próbują odmienić swój los, co jest po prostu FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE, ponieważ „zatrzymanie procesu” podążania w kierunku „przepaści”, zostało ZABLOKOWANE na poziomie kwantowym, czyli w ŹRÓDLE, a bez energii źródła, mogą sobie co najwyżej „kupala walnąć w kiblu”.

  Trzeba sobie uświadomić, że WOJNA o TĘ PLANETĘ – to WOJNA PROWADZONA NA POZIOMIE ŹRÓDŁA które KREUJE fizyczne DOŚWIADCZANIE świata, a to oznacza WOJNĘ o LUDZKIE UMYSŁY bo te tworzą UMYSŁ ZBIOROWY, który ODDZIAŁUJE na morfogenetyczne pole, kreujące ten świat, ponieważ to z naszych umysłów płynie INFORMACJA do tego pola, którą następnie KREUJE nam POLE.

  Mówi się, że kreujemy swój świat, ale – mówiąc językiem matematycznym – to jest TYLKO JEDNA strona równania kreacji, gdyż istnieje jeszcze DRUGA STRONA tego samego równania, która mówi: wszech-ŚWIAT kreuje ciebie/nas/wszystko.
  Wszechświat – póki co – zawężamy sobie do maleńkiego „wycinka”, który określamy polem morfogenetycznym, ale to jest jedno i to samo, tylko że w innej skali, która to skala ma narzucone określone prawa kreacji – programy, na których została zbudowana nauka, fizyka, dlatego są z nią takie problemy, żeby ją „scalić” w jedną, spójną teorię.

  Generalnie zasada jest taka, że pole morfogenetyczne, w którym żyjemy, kreuje informację, którą do niego wysyłamy. Jeśli cywilizacja nie jest tego świadoma, to urządza się jej taki TEATR, jaki mamy na tej planecie, odcina się ją od rzetelnej wiedzy i tworzy wielkie EGO-PYCHĘ, która staje cywilizacji na drodze do poznawania świata, do poznawania prawdy, a wtedy można z taką cywilizacją robić, co się tylko chce, ponieważ – jeśli pole jest częścią kreująca – to AUTOMATYCZNIE można ten fakt wykorzystać w taki sposób, aby w polu tym „UWIĘZIĆ” ISTOTY, tworząc im więzienie bez krat, a ponieważ nie będą widziały krat, więc istoty takie nie będą miały bladego pojęcia, że zostały „ZAMKNIĘTE” w POLU KREACJI! 🙂

  To jest dokładnie TO SAMO zjawisko, które odkrył Bruce Lipton, który zauważył, że komórki macierzyste programowane są przez ŚRODOWISKO, w którym zostają umieszczone, a środowisko, to nic innego, jak pole kreacji – jakaś część pola morfogenetycznego.
  Można powiedzieć, że komórki macierzyste zostają „uwięzione” w środowisku, w jakim je umieszczamy i wtedy „robią” to, co chcemy – wykonują program, jaki im narzucamy, program, który pochodzi ze środowiska – to jest ta „druga strona równania”, która kreuje/narzuca komórkom, co mają robić.
  Aby taki program mógł zaistnieć, najpierw trzeba środowisko ZAPROGRAMOWAĆ, aby kreowało ono to, czego oczekujemy i to dokonywane jest poprzez UMYSŁY istot, którym narzuca się informację – to jest „pierwsza strona równania” kreacji.

  Tadeusz Owsianko, w odcinku: „Jako w niebie tak i na Ziemi”, w 40:40 pokazuje FUNDAMENTALNIE WAŻNĄ planszę, która pomoże WYJAŚNIĆ zjawisko programowania morfogenetycznego pola: .https://www.youtube.com/watch?v=kvQWH7w4qyU – widać człowieka – CZYLI UMYSŁ – siedzący przed kompem i są tam napisy, z których jeden mówi o manualnym obsługiwaniu komputera krok po kroku, a drugi napis mówi, że przewody światłowodów wychodzą z komputera i ich zakończenia układają się w kształt ludzkiej dłoni.

  PIERWSZE zdanie dotyczy tego, że ŹRÓDŁO, które posługuje się nami wszystkimi, jako swoimi narzędziami, UCZY NAS MANUALNEJ OBSŁUGI wszech-ŚWIATA, stopniowo, krok po kroku, czyli tak, jak uczymy się manualnej obsługi komputera, stopniowo, krok po kroku, natomiast…

  DRUGIE zdanie dotyczy tego, jak działa programowanie zbiorowe, tzn MY, którzy siedzimy przed kompami (lub telewizorami), jesteśmy jak te PALCE, które „WYRASTAJĄ” z DŁONI natomiast DŁONIĄ jest TO KREUJĄCE NAS MORFOGENETYCZNE POLE w którym WSPÓLNIE ISTNIEJEMY

  TERAZ NAJWAŻNIEJSZE! IM WIĘCEJ PALCÓW – TYM POTĘŻNIEJSZA MOC SPRAWCZA/MOC SPRAWCZEGO DZIAŁANIA która POCHODZI z DŁONI!

  Palec jest wykreowaną z dłoni CZĘSTOTLIWOŚCIĄ natomiast MOC KREACJI pochodzi z DŁONI. Im więcej „palców” uczestniczy w stwarzaniu świata – tym potężniejsza moc sprawcza pochodzi z „dłoni”, tym SZYBCIEJ manifestują się zdarzenia.
  Dlatego iluminaci kontrolowali media, za pomocą których docierali do podzielonej ludzkości, ponieważ musieli tę potężną siłę sprawczą ludzkości DZIELIĆ i wzajemnie na siebie NAPUSZCZAĆ, aby ją ZNOSIĆ. (częstotliwości, to fale, a te mogą się m.in. wzmacniać, lub znosić, wiec musieli pilnować, abyśmy – zjednoczeni – nie wytworzyli FALI TSUNAMI, która ich ZMIECIE! 🙂 )

  Przybłędy podobną rzecz usiłują robić u nas, ale Polska, to „specyficznie przygotowana” energia, na której nie są w stanie nic „zbudować”, co by się im zaraz nie rozleciało 🙂
  Jesteśmy PRZYGOTOWANI do tego, co mamy zrobić i nie jest to żaden nasz „debiut” pod tym względem, więc SERIO nie ma powodów do obaw, a to, co się dzieje, należy postrzegać WYŁĄCZNIE przez pryzmat tego, że ludzie muszą dostać IMPULS do działania, a ten impuls – paradoksalnie – organizują właśnie ci, którzy przed nim panikują 🙂

  Można powiedzieć, że „PALCE są UWIĘZIONE w DŁONI”, bo to dłoń decyduje o tym, co robią palce. Tak właśnie została UWIĘZIONA w polu kreacji o nazwie „Ziemia”, cała cywilizacja, a dokonała tego inteligencja wyższa, którą religia nazywa „szatanem”. Nazwa ta określa wysoko rozwinięte cywilizacje agresywne, które zrobiły sobie „ludzką hodowlę” na tej planecie, w technologicznie ODCIĘTYM POLU KREACJI, które ZAPROGRAMOWAŁY w taki sposób, aby mogły nas ENERGETYCZNIE eksploatować.
  To z tego powodu, mieliśmy na tej plancie nieustające WOJNY, KONFLIKTY, CHOROBY, NĘDZĘ, BRÓD, SMRÓD i WSZECHOBECNE UBÓSTWO!!
  A nad tym wszystkim „czuwali” nasi NADZORCY – tzw. „naród wybrany” do realizacji tej diabelskiej misji służenia tym pozaziemskim najeźdźcom, którzy naobiecywali im królowanie, raj na ziemi i poza nią! 🙂
  I tak żyje pomiędzy nami szczurze plemię, które UDAJE, że są jednymi z nas, aby łatwiej im było nas OSZUKAĆ. Są programowani w taki sposób, aby wierzyli, że oni są LEPSI od INNYCH, aby w ten sposób spowodować, żeby nie „bratali” się z innymi narodami, które określają „BYDŁEM”, tylko realizowali cele niszczenia tej cywilizacji. A te wszystkie „tajne stowarzyszenia”, to tylko kolejne „zasłony”, których celem jest uniemożliwienie dotarcia to tego, kto faktycznie za tym wszystkim „stoi”. Ale to bez znaczenia, kto za tym stoi, bo…

  Duchowe oczyszczenie planety dokonuje się z poziomu ŹRÓDŁA, które kreuje w oparciu o ŚWIADOMOŚĆ istot, które w tym źródle istnieją.
  Zawężenia tolerancji dopuszczalnych „parametrów” świadomości, które może kreować źródło (czyli odpowiednie zaprogramowanie źródła), powoduje ODRZUCENIE tych istot, które wymaganych parametrów nie spełniają. Mowa jest o tym w biblii, tylko że takim językiem, który trzeba najpierw „przetłumaczyć”, natomiast jak to działa w praktyce, to pokazane to zostało światu, wykorzystując w tym celu to, co zdarzyło się w tzw. „Tajnej Bazie Obcych w grach Bucegi”, do której próbowali wejść tacy, których świadomość była z poza tolerancji, więc padali trupem 🙂

  Więc NIKT nie zdoła się ukryć przed „wyrokiem”, jaki sam na siebie wydał, w żadnym bunkrze, ponieważ nie ma takiej fizycznej możliwości, aby wydostać się poza źródło, a iluminaci nie mają żadnych szans, aby to oczyszczenie powstrzymać, ponieważ zostało ono zaplanowane przez inteligencję wyższą, niż inteligencja iluminatów 🙂”
  (ntv)

  • LETO pisze:

   Ubiegles mnie z tym komentarzem.:-) Dzis ciekawej rzeczy sie dowiedzialem zydzi maja szabat ,a on jest na czesc Saturna.To ich martwa planeta tam nie ma zycia jest tam tez heksagram.USA korzysta z pomocy obojniakow o kolorze szarym jest o tym w Wedach slowianskich.Niebieska Rus z kolei czyli Szambala z tamtad technologie ma Rosja. Cala hucpa z konfliktem na Ukrainie rozchodzilo sie o Krym na ktory mial ske przeniesc Izrael.Ale juz sie nie przeniesie.

   • BasiaB. pisze:

    Właśnie leci kabarecik – HUCPA i Warcholstwo w Sejmie – to jest MAJDAN !
    Obym się myliła, ale Kijowski właśnie zwołuje cały KOD pod Sejm !

   • Ktoś pisze:

    Żydostwo wierzy (wmówiło sobie) iż Rosja to Gog (teraz to wmawiają turkom)
    wierzy też (znaczy SPREPAROWALI taką przepowiednię) iż

    jak Gog wkroczy do Syrii to się im ich kozłorogie mzimu maschiach objawi
    a ponieważ te stare pedofilskie tetryki zamarzyły sobie być „zabranymi do nieba”
    (patrz te 144 tysięcy) to ze wszelkich sił starają się rozpęta wojnę by

    (jakikolwiek) Gog wkroczył do Syrii militarnie, wtedy oni nukują Damaszek
    i zakładają na ryje te swoje szmaty wypatrując maschacha…..

    taki jest plan gry jaki ma w bieżącej wersji DAĆ IM trampek NA TACY
    po to wybrali tego ezaca LWA JUDY….

    • LETO pisze:

     Adam Misckiewicz napisal „Niedaleko Damaszku siedzial diabel na daszku W kapeluszu czerwonym kwiateczkami upstrzonym.

    • jaga pisze:

     EEEEh Ktoś-iu.. 🙂 dzień bez twoich komentów dniem straconym 🙂

 10. BasiaB. pisze:

  Ważne !
  Dzisiaj mamy 16-go grudnia.
  od 14 grudnia – czas się zatrzymuje – stoi w miejscu- przez 3 dni nie ubywa dnia – jest stała ilość minut, czyli 7g 44min.
  Od 17 grudnia = 7g43m
  18.12 = 7g 42m
  19.12 = 7g43m ?!
  20 – 22.12 = 7g42m.
  23.12 = 7g43m
  24.12 = 7g42 m. ?!
  25.12 = 7g43m.
  Od 26.12 do 5.1.2017 – wzrasta tylko o 1 minutę – zatrzymując się w międzyczasie
  28 i 29 grudnia na 7g46m.
  Od 5 stycznia dnia przybywa już – NORMALNIE – CZYLI PO 2 MINUTY DZIENNIE !
  http://www.kalendarz-365.pl/kalendarz/2016/grudzie%C5%84.html

  22 dni naliczanie czasu na Ziemi szwankuje.
  I wcale dnia nie zaczyna przybywać w 1 dzień zimy !
  Do zainteresowania się tym natchnęła mnie wczoraj pewna informacja, która jest dla nas bardzo istotna.
  Otóż już od dziś Żydzi rozpoczynają swój chocholi taniec z kołem karmy.
  To od dziś zaczynają sobie robić prezenty. Dla nich prezentem jest dobry handel.
  Najlepszy handel, najbardziej korzystny jest wówczas, kiedy mogą dużo zarobić.
  Kiedy można zarobić naprawdę sporo ?
  A na czym się zarabia najwięcej ? na handlu unikatowymi starociami !
  Czym to jest ?
  To NUMIZMATYKI ! NASZE DIAMENTY!

  Tak właśnie rozpoczęli rzeź niewiniątek – jesteśmy wystawiani na aukcjach. Kto da więcej!
  To nami rozpoczął się handel – tzw. prawo Kahały.
  Wielu z nas ma już nowego właściciela.
  Czas się zatrzymuje i nowy właściciel ustanawia nowe restrykcje i nowe zobowiązania dla swojego lub swoich NIEWOLNIKÓW.
  Następuje zaklepanie koła karmy. Teraz się nie kręci, bo nie musi, idą bowiem rozliczenia – kto da więcej i za kogo.
  Na dodatek naiwne Arya sami napędzają im koniunkturę swoja energia modlitewną, sprzątaniem, zakupami, biesiadowaniem i świętowaniem.
  To olbrzymi rezerwuar energii elektrycznej i fizycznej – pieniądze wydane na święta – rezerwuar który sam się im otworzył jak SEZAM !!

  Nie wiem jaki to czas w kalendarzu żydowskim – zaraz sprawdzę, ale to najwyższy czas, by każdy z Was potraktował zarówno starego właściciela jak i nowego olbrzymią „wdzięcznością” w postaci Ognisto-wirowych wiązek z najgrubszych i najdotkliwszych dla nich częstotliwości Rodowej radiacji. Posprzątamy, jak tak bardzo czekają na zasilenie i nasze porządki 🙂

  6 stycznia przylecą 3 królowie – a jakże 😀
  Czas IM się zacznie od nowa ! a właściwie skończy 🙂

  To nie żarty, mam to sprawdzone.

  • BasiaB. pisze:

   Zaczęłam szperać dziś w tym czasie, bo pamiętam jak kiedyś przeczytałam u Zbigniewa Przybylaka w jego Ekologicznym Poradniku Księżycowym o zatrzymaniu się dnia pod koniec grudnia na początku stycznia. Napisał że dzień stoi w miejscu.
   Dziś szukałam tej informacji w moich starych zeszytach Jego Poradników i na jego stronie, niestety tam nie znalazłam. Ale widać miałam to znaleźć, więc trafiłam na podaną linkiem stronę 🙂
   I tak dziś zaowocowała informacja sprzed kilku lat .

  • mrnice007 pisze:

   Czyi 3 królowie..

  • BasiaB. pisze:

   http://calendar.zoznam.sk/jewish_calendar-pl.php
   25. Kislev Chanukah – The Holiday Of Lights = 25 grudnia 2016
   26. Kislev Chanukah – The Holiday Of Lights
   27. Kislev Chanukah – The Holiday Of Lights
   28. Kislev Chanukah – The Holiday Of Lights
   29. Kislev Chanukah – The Holiday Of Lights
   1. Tevet Chanukah – The Holiday Of Lights
   2. Tevet Chanukah – The Holiday Of Lights = 31 grudnia 2016

   7 dni Chanukowego święta 9 ramiennego świecznika.
   Lecz jestem zdziwiona w wikipedii napisano, że to 8 dni ! Wkleiłam wam ten ichni kalendarz, może ja nie umiem liczyć, chyba,że wliczaja w to wigilię czyli 24 grudnia, bo naprawde nie wiem jak liczyć.

   „Święto świateł” upamiętnia cudowne wydarzenie po poświęceniu świątyni: niewielka ilość czystej rytualnie oliwy po rekonsekracji świątyni jerozolimskiej paliła się przez osiem dni.

   Opis Chanuki w Księgach Machabejskich:

   1Mch 4:56-59 BT Przez osiem dni obchodzili poświęcenie ołtarza, a przy tym pełni radości składali całopalenia, ofiary pojednania i uwielbienia. Fasadę świątyni ozdobili złotymi wieńcami i małymi tarczami, odbudowali bramy i pomieszczenia dla kapłanów i drzwi do nich pozakładali,a między ludem panowała bardzo wielka radość z tego powodu, że skończyła się hańba, którą sprowadzili poganie. Juda zaś, jego bracia i całe zgromadzenie Izraela postanowili, że uroczystość poświęcenia ołtarza będą z weselem i radością obchodzili z roku na rok przez osiem dni, począwszy od dnia dwudziestego piątego miesiąca Kislew.

   2Mch 1:18 BT Mając obchodzić Oczyszczenie świątyni dwudziestego piątego Kislew, uważaliśmy, że trzeba wam o tym donieść, abyście wy także obchodzili Święto Namiotów i ognia [na pamiątkę tego], jak Nehemiasz odbudował świątynię i ołtarz, a potem złożył ofiary.”
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Chanuka

   I to by się zgadzało, z tymi moimi wyliczeniami i informacjami na temat handlu. 2 lata temu pisałam, że palą te świecie, by uchodzić za Światło, czyli za nas.
   No więc – palą Świece udając nas – jesteśmy Światłem, tylko może nie tym które znamy, a udają nas, bo sobie nas właśnie zakupili na własność !
   Mogą palić te Światła i udawać nas, bo nas mają na własność !

   • Ktoś pisze:

    8 dni, 8 świeczek bo jak ich 9 ogoniasty demon napadł na świat to 8 kawałków mu obrońcy planety ODSTRZELILI o czym są mity po całym świecie…. 9 część niestety zwiała i to jet sten ukochany przez nazi Odyn/ Odyseusz/ jehova

   • Ktoś pisze:

    I teraz pytanie Z KIM HANDLUJĄ…. bo jak z owymi Formorianami to pertraktacje można popsuć czyniąc z jednej strony przekąskę tej drugiej znanym ci trickiem. ;D

    • BasiaB. pisze:

     Między sobą handlują, ten który uzyska najwięcej ma zasługi u Formorian, staje się u nich ważną szychą. Przychodzi do nich z największym naręczem Numizmatyków.

    • Ktoś pisze:

     Chyba nie tworzą jak w średniowieczu amuletów ze krwi w buteleczkach-wisiorkach ?

    • BasiaB. pisze:

     Nie – tworzą wielkie worki – pętle-bańki czasowe w których umieszczane są Numizmatyki.

    • BasiaB. pisze:

     Fomorian – Pomorian
     FOMO – RIA —> (j. joruba) surogat, zastępcze dziecko arya !!!!!
     Tam tworzą zastępstwo dla naszych dzieci, kradnąc nam je, kradnąc im dusze i diamenty !
     POMO – (j. fiński) – SZEF !

     KODY ZAPISANE SĄ W TYCH SŁOWACH !

  • BasiaB. pisze:

   ” Ktos może zapytać jak to możliwe, że tyle pierwotnych obyczajów starej wiary przeniknęło do chrześcijaństwa? Trzeba jednak pamiętać, że lud wiejski w którym zachowało się najwięcej elementów starej wiary, zawsze pozostawał bardzo konserwatywny w sprawach tradycji i obyczaju. Chrześcijaństwo nie mogąc wyplenić starych obyczajów ani prosbą ani grozbą zaadaptowało większość z nich nadając im sprytnie nowe znaczenie i symbolikę. Pozostawiając je jednak wystarczająco znajome i swojskie.

   Także data Bożego Narodzenia, które zaczęto obchodzić dopiero w IV w.n.e została ustalona na 25 grudnia a więc w okolice przesilenia zimowego. W ten sposób zastąpiono w Rzymie popularne obchody przesilenia zimowego Sol Invictus Bożym Narodzeniem. Rodzące się Słońce zastąpiono rodzącym się Chrystusem nazywanym „Swiatłoscią swiata” a wszystko to w okolicach zimowego przesilenia obchodzonego przez tysiące lat. Zaszedł więc tutaj proces typowy i dotyczący także innych swiąt kościelnych.

   Podobny proces obserwujemy w przypadku chrześcijańskich swiętych, patronujących różnym aspektom życia, zastąpili oni w tej roli oraz przejęli funkcje starych bogów opiekujących się różnymi dziedzinami życia ludzkiego. Swietnym przykładem takiego transferu jest zastąpienie Welesa opiekującego się między innymi bydłem swiętym Własem czyli sw Błażejem.”

   http://innemedium.pl/wiadomosc/wkrotce-szczodre-gody-czyli-swieta-zimowego-staniaslonca

   • Ktoś pisze:

    „Ktos może zapytać jak to możliwe, że tyle pierwotnych obyczajów starej wiary przeniknęło do chrześcijaństwa”

    Już to napisałem

    ŁATWIEJ DO STAREGO OBRZĄDKU DOŁĄCZYĆ NOWEGO BOGA ZASTĘPUJĄC NIM STAREGO

    NIŻ WYMYŚLEĆ I NAUCZYĆ PRZYZWYCZAJONY DO INNYCH RELIGIJNYCH ZACHOWAŃ LUD CZCZENIA NOWEGO

    a jak się w metodzie pierwszej dołączy nowe mzimu do starego obrządku to PO WYBICIU KAPLANÓW STAREJ WIARY i LUDZI PAMIĘTAJĄCYCH JAK BYŁO NAPRAWDĘ można rżnąć głupa iż „nowe mzimu zawsze „po staremu” było czczone”…. że zawsze było bożkiem „tego (OKŁAMYWANEGO) ludu”…

    i dlatego mojżesz robiąc żydów w napletek 40 lat ich prowadzał po pustyni aż ich tam WSZYSTKICH WYBIŁ, wszystkich pamiętających JAK POWINNO BYĆ NAPRAWDĘ. z „ich wiarą” i tym co w ramach niej czcili…. nim jako yahwe/ yehowe dostali hitlerowskiego Odyna do czczenia….

 11. BasiaB. pisze:

  Ktoś – co wiesz o Mojżeszu i jego tablicach oraz inskrypcjach wyrytych na niej po hebrajsku, zwanych przykazaniami ?

  • Ktoś pisze:

   Może być NIC ? 😀

   Wiem o Mojżeszu to co Muki pisał iż był wezyrem [ naczelnym wodzem ] faraoniej armii jaki zdradził ale już sam nie wiem czy to na pewno prawda jest.

   • BasiaB. pisze:

    Kiedys pisałeś o mojżeszu. Wiesz od kogo dostał tablice ?

    • Ktoś pisze:

     Wiem ale teraz już nie mam pewności czy to prawda co pisałem….

     Tablice wedle tego co pisał Muki zawierają to samo co Egipska Księga Zmarłych…..
     Sędzią Umarłych jest Ozyrys z pomocnikiem……

     Ale podejrzewam iż któraś wersja Nike jest ich autorką…..
     któryś kolejny Awatar Sawy mówiąc to inaczej

    • BasiaB. pisze:

     Ten skurwysyn żydowski dostał te tablice od Marduka lub jego bliskiej mu osoby.
     Co było i … BYŁO na tych tablicach ?

    • Ktoś pisze:

     Wedle Eg. Księgi Zmarłych powinny być tam pytania z Sądu Dusz..
     ale jest tak nakłamane że pojęcia nie mam…

     jest podobny mit o Inanie kradnącej jakieś tablice Mu bodajrze Anu
     zawierające księgę życia….. inana to strona mojżesza
     a kiedy ona to zrobiła to nie wiem…

    • BasiaB. pisze:

     Na tych tablicach sa wytyczne dla żydów – JUDY.
     Znając ich pokrętną ( mało powiedziane) naturę, dał im wskazówki, zwane przykazaniami, było ich 12 !
     Tablica sama w sobie – to kwarcyt – czyli ostrzeżenie dla żydostwa. Na dodatek Marduk dosyć sprytnie wykorzystał ten kawałek skały. W ich języku, by nie było że tumany nie zrozumiały ( pokrętne cwaniaki) , wypisał im jak pastuch krowie na rowie co im wolno a czego im nie wolno na Ziemi.
     Dostali tą tablicę pod jednym warunkiem, że sie do tych najbardziej prostych przykazów po prostu dostosują.

     Ta tablica – ten kawałek skały był również nadajnikiem i odbiornikiem.
     Marduk lub osoba, która się tym zajęła miała cały czas mieć pod kuratelą to żmijowe plemię.

    • Ktoś pisze:

     No i tu jest problem…..

     Powinien to robić Król Imperium….. a przynajmniej ktoś w randze super duchownego. A to wiadomo jakoś nie było jednorodne.

    • BasiaB. pisze:

     Nie ma problemu 🙂
     Problem jest tylko ze żmijowymi.Dostali kwarcyt w odpowiednim miejscu, mieli siedzieć tam na dupie, a tablicy nie ruszać.
     Skurwysyny jednak chciały przechytrzyć Najwyższego, którego Tablica była JEGO ostatnim aktem łaski dla nich.

  • LETO pisze:

   Jak to nie tworza za krew Jazydow w arabi saudykskiej placa 10000 $ za 100 ml .Saudowie to kryptozydzi osadzenie przez jaszczorow z Albionu.

   • LETO pisze:

    Nie pamietam gdzie wyczytalem.Ale mowi sie jak zydzi nam bezposredno zagroza to dostama wpierdol od naszych Bogow I nie bedzie przebacz.Ponoc juz gdzies na ziemiach Slowianskich jest nowy Awatar rowny Inri.Ma go począć Kaplanka chroniona przez straznikow wrot.Wedy Slowianskie o tym mówia.

    • Ktoś pisze:

     Mają wyginąć….. tak mówią ZAPOWIEDNIE.
     I też obstawiam iż do dziś handlują amuletami z krwią słowiańskich dziewic/ dzieci….

    • BasiaB. pisze:

     I przyszło im za to zapłacić. Wedy – mówią prawdę.
     Trzeba było siedzieć na doopie gdzie Marduk wskazał i pozwolił. Nie – to chcieli go przechytrzyć.

    • Ktoś pisze:

     I pewnie dlatego w ramach tego zwiedzenia
     — próbują wejść na teren Słowian by ich udawać
     — klonują ich by zamieszkać w ich ciałach
     — próbują otworzyć portal by „przeczekać”
     — czy próbują spierdolić – z maschiachem i 144 tyś

     tyle opcji i żadna nic nie daje.

    • BasiaB. pisze:

     Zawsze tak robili, od czasu kiedy Marduk zawarł z nimi przymierze – albo nic z nich nie zostanie, albo będą przestrzegać praw, które im ustanowił !
     I zamiast sie cieszyć, że mogą GOD nie żyć, to zabrali się za pomysł oszukania Boga ARYA.
     Najpierw tą tablicę – monitor zapakowali do pudła, a Marduk mówił:
     Ma pozostać w tym miejscu, gdzie ja otrzymaliście.
     Była to bezpieczna dla nich krypta.
     Dlaczego musiała być bezpieczna – DLA NICH ? 😀

     Proste – obecnie – jak drut!
     Ta tablica była zabezpieczona przed nimi, by kłamliwe złodziejskie żmije nie zblizyły sie do niej i nie planowały zmiany zapisów. Taki kodo-szyfr dodatkowo zespolony Radiacją, tak silną że się przy niej smażyli.
     Było im mało i jak napisałam chcieli przechytrzyć Boga, wiec tablice wsadzili do pudła rezonansowego i ciągali się z nim po pustyniach arabii i Afryki, byle coś wskórać, byle nie posłuchać dobrych rad Wujka Google, bo tym była ta kwarcytowa tablica. Najnowocześniejszym komputerem z oprogramowaniem i zasilaniem Radiacyjnym, dlatego włozyli go do pojemnika bazaltowego łudząc się, ze im się uda 🙂

     No i doszliśmy do tego czym jest to pudło bazaltowe : Arka Przymierza. A w środku co ?
     kwarcytowo-Radiacyjny mega komputer 🙂

     Dlatego bali się usmażenia czyli…grilowania 🙂
     I tzw. Święty Graal powinien sie nazywac i tak się nazywa Świętym – bo od Boga. Grilem – bo do ich usmażenia.
     Gril – ‚i po angielsku to ‚ai – wprawdzie wtedy nie było angielskiego, ale był polski – mardukowy 🙂
     W obecnych czasach zamieniono ‚i wymawiane jak ‚ai na ‚aa.

     W końcu jak wszystkich nosicieli tego bazaltu czyli Arki przymierza i tak wygrillowało, to wezwali Innanę i ta im to wytransportowała w Kosmos, bo inaczej słuch na zawsze po żmijowym plemieniu by zaginął i tu nam się kłania Żmij Ogiennyj. Jak jeszcze nie wiem.

     I tak wydawało się szczurom, że wykiwali Marduka, monitor w kapsule na statku w Kosmosie, a oni – TU na Ziemi – Hulaj Dusza – piekła nie ma.

    • Ktoś pisze:

     Swoją drogą to ze 2 lata temu pojawiła się plotka iż odnaleziono Arkę ale jest problem by ją z jaskini wykaraskać na światło dzienne bo „ochotnicy” umierają…..

    • BasiaB. pisze:

     Została im tylko ta ciężka bazaltowa skrzynia 🙂
     Umierają bo są napromienowani naszą radiacją 🙂
     Poza tym dlaczego wytransportowali tak daleko ? 😀

    • Ktoś pisze:

     A nie wiem gdzie to odnaleźli….
     to jakiś komentarz był wiec wiarygodność zerowa…

     Podobno na terenie izraela

 12. BasiaB. pisze:

  Wracając w tym wątku do tablic żydowskich, muszę dodać kilka sekwencji, by to miało jakiś sens.
  Jak już wiecie Tablice mojżeszowe to kompyter kwarcytowy oparty na kwadrach i kwantach. Po żydowsku czyli obecnym językiem mówiąc NASZ BÓG spisał dla nich wytyczne, które mieli przestrzegać pod surową groźba unicestwienia ich, jeżeli nie dotrzymają tego przymierza.
  W ostatnich 2 punktach, powiedzmy : Marduk zapisał dla nich ostrzeżenia, dlatego one nigdy nie wyszły na JAW.
  W pierwszym punkcie podał konsekwencje i datę pierwszego znaku Gniewu Bżego.
  W drugim podał czas ostateczny rozwiązania tego „przymierza”
  Daty są spójne i bardzo jasno określone wraz z konsekwencjami.
  Tutaj mamy już tylko krok do tego postu, bo to się zazębia:
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/12/15/generatory-konwersyjne/#comment-27379
  14 grudnia – czas staje w miejscu na 3 dni, bo na ten czas Marduk określił pierwszy znak Gniewu Bożego o – ostateczne ostrzeżenie.
  Następnie określił 12 dni od momentu zaistnienia tego pierwszego znaku do kolejnego – tym razem ostatecznego rozwiązania tego bestialskiego projektu zwanego hybrydami z Hebronu.

  Jeżeli pierwszy znak zaistniał nawet w okolicy końca 16 – 17 grudnia, to od 18 grudnia mamy dokładnie 12 dni do końca szopki zwanej Chanuka.
  Z tego powodu zostało ustanowione te ichnie Święto”, by omamić tym światłem Marduka i udawać dzięki temu zaczarowanemu światłu NAS, a nam sporządzono światełkowe Święta Bożego Narodzenia i teraz te światła się nakładają 🙂
  Tylko, że nasze są obecnie sztuczne, więc w sumie nie ma złego co by na dobre nie wyszło 🙂
  A ich palą się żywym czyli świeczkowym światłem 🙂
  Jednak chyba trzeba na łeb upaść, by sądzić że dla Marduka to jakaś przeszkoda w ich zidentyfikowaniu.
  Co się dzieje w przestrzeni to widać po Tomsku 🙂

  I na tym na razie skończę.

  • :) pisze:

   Mała dygresja. Ja na hebrajskim się nie znam, lecz z kilku źródeł wiadomo, iż 10 przykazań nie było żadnym nakazem tylko propozycją według, której żyjąc w tym zamkniętym ekosystemie było by ludziom łatwiej. Jeśli wszyscy by się stosowali do tego nie było by tyle zła. Oczywiście tłumaczenia na inne języki pokazują już zmianę pierwotnego znaczenia i wypaczenia. M.in. pisze o tym Roman Nacht o znaczenie słów i błędach lub nawet umyślnemu zmienieniu znaczenia wiadomo przez kogo.

   • Ktoś pisze:

    A tu PIERWOWZÓR….

    „42 zaprzeczenia bogini Maat (zwane też spowiedzią negatywną) pochodzą z kultu egipskiej bogini Maat znanego już za pierwszej dynastii. Należały one do Księgi umarłych składanej w grobie. Wcześniejsze wersje pochodzą z Tekstów Piramid. Poniższa wersja pochodzi z księgi zmarłych zmarłego skryby Ani (tzw. Papirusu Ani) z XIX dynastii Nowego Państwa (lata 1240-te p.n.e.) . Czterdziestu dwu przykazaniom odpowiadają czterdzieści dwa bóstwa z Ra na czele (siedzące postacie widoczne na grafice to od prawej: Re, Atum, Szu, Tefnut, Geb, Nut, Neftys i Isis, Horus, Hathor, Sia i Hu). Papirus ten zawiera ponadto hymny pochwalne. Został on przedstawiony i przetłumaczony na początku XX w. przez E. A. Wallisa Budge. Wcześniejsze wersje spowiedzi negatywnej są rozważane jako inspiracja (lub pierwowzór) dla Dekalogu Izraelitów.”

    z jakim im było nie po drodze skoro do obecnych czasów dotarło tylko 10 i to tez nie do końca tych co tam były zamieszczone….

   • BasiaB. pisze:

    uśmieszku, nigdy nie interesują mnie informacje innych, bo są subiektywne, a materiały zawsze wypaczone, to co opisałam powyżej jest moją wiedzą i wiem, że to jest powodem dzisiejszego ataku pomniejszego żydka na mnie, nie licząc jeszcze tych powodów:
    opisu czasu i chanuki
    opisu roli M’Ar Diuka i M’ar Mag’da’liny.
    tablice mojżesza to kropka nad i tej opowiastki.

   • BasiaB. pisze:

    To nie była propozycja – to było przymierze, bardzo szczegółowo opracowane.
    I te wytyczne były dla NICH , nie dla nas, bo nam takie pomysły nie przychodziły do głowy !

    • BasiaB. pisze:

     Obarczyli nas tym jak prezencikiem na święta imputując, że to my mamy te grzechy i mamy ponieść za to konsekwencje, tak powstało koło karmy, na którym zostaja odpracowane przez nas ich grzechy. Sam – dzisiejszy żydek o tym dziś pisał, że to my mamy ich słuchać. Nie bez powodu dziś zostawiłam jego produkcje na Mistyce, by obedrzeć Was ze złudzeń co do tych hybryd.

 13. BasiaB. pisze:

  Z Poczty Mistyki

  ” Piszę, by przekazać Ci mój sen, być może okaże się znaczący dla innych (a może nie, w każdym razie wolę poinformować).

  Leżę w łóżku (w tym śnie), ale już nie śpię, jest już późno (po południu), inni domownicy dawno wstali. Nawiedzają nas szaraki i mówią: „Eee, tutaj już nikt nie śpi. A nie, chwileczkę! Ty śpisz, bardzo dobrze!” – podchodzą do mnie i pokazują jakąś umowę do podpisania. Mówią: „Skoro śpisz, musisz podpisać!”. Zerwałam się na równe nogi mówiąc, że dawno nie śpię i niczego nie podpiszę. Ale patrzę na umowę, a tam podpis – jednak nie mój! Podrobiony, przy moim nazwisku.”

  No i nowa metoda, na śpiocha. Szaraki w akcji, to już wiecie w takim razie co robić, a ja dodatkowo podpowiem:
  – każde kody, pieczecie, blokady
  znaki, symbole, inskrypcje,
  klątwy, zaklęcia czary i szyfry,
  rytuały i obrzędy,
  umowy, zobowiązania, FAKSYMILE, GLEJTY,
  przysięgi, przyrzeczenia, inicjacje i sakramenty
  które zostały założone na mnie i wyłudzone ode mnie w podstępny sposób,
  w celu zniszczenia mnie, mojego mienia i całej mojej INSTYTUCJI moich ciał,
  Diamentu, Duszy, Ducha i Serca
  każde niecne działania KOSMICZNYCH BANDYTÓW, Upadłych aniołów ich sprzymierzeńców, pobratymców i sługusów sa natychmiast zniszczone. unicestwione, zutyl;izowane, zlikwidowane mocą najskuteczniejszych częstotliwości wiązek Radiacyjnych po polu skalarnym wypływajacych z mojego Rodowego Źródła.

  Palić palić palić – intencja i inicjatywa należy do Was.
  To co usłyszała we śnie osoba, która przysłałą mi ten list, to były glejty i faksymile !
  Pisałam o nich juz kilka razy.
  Z wiki co oznacza słowo faksymile :

  ” Faksymile – kopia podpisu odbita sposobem mechanicznym na dokumencie. Dopuszczona przez Kodeks cywilny w odniesieniu do dokumentów na okaziciela, a przez Kodeks spółek handlowych – w odniesieniu do akcji.

  Dokładna podobizna rękopisu, rysunku lub druku. Wykonana może być ręcznie, techniką drukarską lub fotograficzną. Technika współcześnie stosowana głównie do rękopisów, inkunabułów i rzadkich, bogato zdobionych wydawnictw.
  Podobizna czytelnego, odręcznego podpisu, umieszczona na awersie dowodu osobistego.
  Pieczęć zastępująca odręczny podpis osoby sprawującej wysoką funkcję. Używana często w jednostkach szkół wyższych wydających dokumenty w imieniu rektora lub dziekana jak i w urzędach państwowych wydających dokumenty w imieniu wysokich urzędników państwowych (prezydenta, premiera, ministra, ambasadora, itp.).

  Służy ona głównie do sygnowania codziennej ‚poczty’, czyli pism przychodzących do jakiegoś urzędu, podczas cedowania ich, czyli przekazywania do załatwienia przez poszczególne referaty lub jednostki. W praktyce oznacza to sygnowanie przez pracowników biur na przykład w ministerstwach mało istotnych pism ‚za szefa’.

  Faksymiliami są podpisywane na przykład indeksy wyższych uczelni. Rektor nie byłby w stanie własnoręcznie podpisać często kilkudziesięciu tysięcy takich dokumentów.”

  Poczytać co to jest glejt !

 14. Iga pisze:

  Dzięki wielkie Basiu!!! Lubię mieć konkretnie napisane wytyczne, inaczej się gubię w tym wszystkim. Jestem kiepska w wymyślaniu i zabawach słowotwórczych, za to lubię się bić!!! Ale Basiu przygnało mnie tu co innego, a mianowicie, pisałaś kiedyś Mocach Arya działających przy przesileniach. No właśnie za dwa dni jest przesilenie zimowe, które z tego co pamiętam dotyczy odnowy naszej linii genetycznej, jest resetem do matrycy naszego DNA. Zamierzam się tym zająć, czuję, że trzeba, czy użyć do tego Radiacji i w ogóle jak się za to zabrać?

  • BasiaB. pisze:

   Najpierw Igo zniszcz to co napisałam, dzięki mailowi który otrzymałam na pocztę, a następnie wywalaj zbędne geny i ich przejawienia w Twoich komórkach, pamięci komórkowej, komórkach macierzytych, mitochondriach, przestrzeniach międzykomórkowych, cały wszeteczny balast genetyczny zaimplikowany nam poprzez energetyczne, laboratoryjne technologie niszczycielskie, jakie nam nam przestrzeni czasu wkodowano w nasze macierze.
   O macierzach pisała KoBea. Macierze – to wzorce, matryce. Najpierw należy je wszystkie odszukać, potem z tej dostępnej puli zniszczyć te obce, swoje odnowić, zrewitalizować i odbudować, bo są w strzępach.W odpowiedniej sekwencji fizyko-chemicznej i z zastosowaniem najnowocześniejszej broni radiacyjnej systemu odbudowy systemów organicznych i genetycznych z naszego Źródła Rodowego.
   No i to wszystko mocą odpowiednich wiązek Radiacji Rodowej, tu muszą się paść wszystkie sygnatury wszeteczne, które mamy umieszczone nawet we włosach. Ortodoksyjne żydówki z Chabad Lubawicz, golą głowy na łyso i noszą peruki, tylko dlatego, by poprzez te antenki nie wdarły się w ich przestrzeń nieodpowiednie geny, by nie były przez te nadajniki namierzane.

   Tego sie nie zrobi w 1 dzień, to należy powtarzać systematycznie, przez kilka dni, można robić 1 – dniowe przerwy.
   Namierzyć swój najbardziej właściwy dla siebie kod macierzysty ze Źródła i wg jego wzorca naprawiać geny- wraz z genem urody, młodości i witalności 🙂
   Przyda się 🙂
   Każdy z nas ma ciut inne dźwieki, a co za tym idzie swój najbardziej właściwy kod genetyczny.
   Nie używać słów DNA i RNA, to ich kody, stosować tylko słowo gen i wzorzec, macierz.

   To prawda – teraz mamy najwięcej mocy sprawczych, na dodatek posiłki w drodze, widzą nas i słyszą, wiec do dzieła 🙂 !
   Tylko sie dobrze poosłaniać, by nie zrobić roboty wrogowi, który przygotował nasze sobowtóry i substytuty. Narobisz się, a zgarnie Twój zamiennik.
   Oczywiście namierzyć i zniszczyć sobowtóry, Twoje cząstki dzięki którym powstał, oczyścić i scalić z Tobą.

   ❤ !

 15. Polka pisze:

  Moje ostatnie 2 sny. Przed kilkoma dniami próbowali mi wstrzyknąć narkotyki. Obroniłam się. Dziś próbowali mnie wkręcić w sex z 17 letnim chłopcem. Sny są tak realne i sugestywne jakby działo się to naprawdę. Zjeby totalne. Spier….ode mnie.

 16. BasiaB. pisze:

  Tu napisałam o czasie światecznym w naszym rozumieniu tego słowa i okresu.
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/12/15/generatory-konwersyjne/#comment-27383
  Jednak, jest cos mocno nie halo, bo ten zaprzedany zbój kosmiczno-hebroński, czyli Franek I
  na 1 cały tydzień przed – włozył dzieciatko do żłóbka.
  Co oznacza, że zamiast 24 wieczorem włożyć figurkę Chrystusa do złóbka szopki, ono tam już jest co najmniej od Niedzieli 18 grudnia, wiec na pewno zrobili to 17 grudnia, czyli przesunęli czas świąt o cały tydzień do przodu.
  Tak więc już nas rodzą, czyli kradną jako ofiarę czego materializacja była śmierć polskiego kierowcy w Berlinie, to symbol sprokurowany przez tajne służby hebrońskie.

  Naczepa tego tira ma „symboliczne” numery rejestracyjne: …US66..

  • LETO pisze:

   To by sie zgadzalo w nocy z 18 na 19 przypuscili atak na Nas.Knuja I kombinuja a tu nic nie wychodzi im.Zabujstwo ambasaddora Rosji miast doprowadzic do konfliktu Rosji z Turcja wrecz zblizyly te kraje.U nas 13 grudnia padly radary I pomagiery tego psedopuczu nie osiagnely celu.Prawdopodobnie Rosja postawila banle elekktromagmetyczna nad Polska.Dostrzeglem przy przemowieniu Szydlo po tej hucpie autentuczny strach.Moze nie wszyscy w Pisie sa za destrukcja .Blaszczak szef Msw tez obchodzi sie jak z jajkiem z tymi podzegaczami wojennymi.

   • BasiaB. pisze:

    To by się zgadzało – koleżanka od wczoraj, od 15-tej ma na swoim telefonie ruska cyrylicę, której nie ma w ustawieniach fabrycznych telefonu, wiec nie mogła sobie sama od siebie przeskoczyć, nie może wysyłać przez to smsów, ani nic zapisać. Telefon ma najbardziej prosty – taki dla osób starszych.

    Co do Szydło – tak – tez to zauważyłam, lecz nie wiedziałam co jest przyczyną, co do Błaszczaka – to samo – dawno powinni wyłączyć ich tubę czyli TVN.
    Wczoraj we Wrocławiu nie działała cała siec Tmobile.

    • LETO pisze:

     Dodam jeszcze ze przemowienie Szydlo bylo blokowane prze jewreje z Emitelu co w USA ma siedzibe.Odnosnie popedzenia kota kodziarzom I spolce.To trzeba delikatnie wygaszac.Teraz PiS poczul jak wyglada gra w ktora musi Putin od 2010 grac.Krok do tylu dwa do przodu.Oby sie nauczyli stapac po kruchym lodzie dodatkowej szansy nie bedzie .Dla Usraela jestesmy tylko tania jucha ktora mozna upuscic wedle woli psycholi za wielkiej kaluzy.

    • Paweł pisze:

     Wczoraj w Gdynia były problemy z plusgsm.

   • Ktoś pisze:

    To tureckie „zabójstwo” to MISTYFIKACJA….. U monitora był filmik o tym….

  • Ktoś pisze:

   „Niemiecka policja poszukuje w związku z poniedziałkowym zamachem terrorystycznym w Berlinie Tunezyjczyka Anisa A. – poinformował „Der Spiegel” w wydaniu internetowym. Według tygodnika, pod fotelem kierowcy ciężarówki użytej do zamachu znaleziono dokument tożsamości mężczyzny . ”

   — kolejny dowód iż ten „berliński zamach” to antypolska hitlerowska/ żydowska prowokacja…. mająca urobić nam jako narodowi gębę „terrorysta” by tak łatwiej rozszarpać kraj pod banderożydowsnię

   A polakiem ofiara jest jakiś PORWANY PRZEZ SZWABSKĄ POLICJĘ Polak tzw SŁUP Gliwicki…. niekoniecznie ten o jakim gadają w mediach (patrz miziak i Zgorzelec).

 17. Ktoś pisze:

  „Medytacja włączania siatki Światła, 21 grudnia 2016 o godz. 11.44”

  a głupich nie sieją, sami się krystalizują na prawo i lewo….

  czyli każdy satanistyczny śpioch jest aktywizowany….

  • Ktoś pisze:

   Głowy cel tej „medytacji” to to by SUPER KUMULACJA czyli HITLEROWSKI RYTUAŁ ŚWIATEŁ (patrz olimpiada w Monachium) w wersji SUPERRB czyli CHANUKA jaka się ma zacząć 25 grudnia

   DAŁA ŻYDKOM ICH UPRAGNIONĄ WOJNĘ… ICH WYMARZONĄ HEKATOMBĘ GOIM….

   przed wybuchem 2 WŚ też „medytowano”…. BY JAK NAJWIĘCEJ DEMONÓW (czyli żydowskich aniołków) POWSZCZEPIAĆ w Ludzkie pokrowce , by wojna jaką zaplanowali rozpętać kilka lat później była MAKSYMALNIE BESTIALSKA…..

   Teraz jest TAK SAMO….. a krystalicznie bezmyślni frajerzy jeszcze im w tej rzezi pomagają…

   • Ktoś pisze:

    Ta wojna jaką chcą żydki rozpętać będzie KOLEJNĄ WOJNĄ BIBLIJNĄ

    będzie to pełnoskalowy konflikt w jakim miasta będą płonąć jedne za drugim jak sterty słomy….. a nie tylko państwa a i całe krainy tonąć w oceanach…..

    Konflikt jaki się skończy ALBO ODZYSKANIEM PLANETY Z RĄK BIBLIJNEGO NAZI

    albo jej rozpierdoleniem w GRUZOWISKO PODOBNE TEMU za Marsem

    Więc frajerzy medytujcie do woli zasilając nazi swoją energią i pomagając im w osadzaniu hitlerlandu maschiachiowego „na tej ziemi”.

    Dusze godnych ocalenia są OD DAWNA SKATALOGOWANE….

    • Ktoś pisze:

     O take świat, o take raj macie im „medytować”…. to ta neSSara jaką wam machają jak płachtą przed oczami. potrząsają mieszkiem iluzorycznych dla was korzyści…

     „Posłuchaj Marka Passio, który był satanistą, co ma do powiedzenia na takie mulenie. Dzieci są obdzierane żywcem ze skóry, a ty nam proponujesz miłość?! Najpierw trzeba się rozliczyć z tymi potworami, nie zrobisz tego samym uśmiechem i miłością. Jeśli nie masz innych możliwości, to śmiej się i miłuj wszystkich naokoło, ale nie blokuj tych, którzy chcą nagłośnić zło jakie się wokół nas dzieje.

     Mark Passio z pasją ostrzega, że jeśli będziemy to ignorować, to świat stoczy się w czarną dziurę satanizmu i niepojętego zła.
     .https://www.youtube.com/watch?v=4ZUWJJ1kqnc

     (https://www.monitor-polski.pl/atak-w-berlinie-ktora-to-ciezarowka-wjechala-w-tlum-ludzi/comment-page-2/#comment-266551)

 18. Ktoś pisze:

  „New Age zostalo stworzone po to i cala ta filozofia New Age , zeby przy pomocy New Agowskich pierdol wprowadzic Blue bean .
  holographic universe slogan sie swietnie przyjal .

  Ale jak zwykle sie im nie udalo . Wszystko im sie nie udaje ostatnio . Kilka dni teraz walil astral jakimis falami ziemie i to juz byl ich ostatni podryg. Wiecej juz nie maja mozliwosci . Chcieli to zrobic wiosna dlatego takie gadanie o upadku waluty i wiele takich strachow .

  Zaburzyli tylko prady klimatyczne i troche moze wiecej bedzie denerwujacych sytuacji i trzesien ziemi troche wiecej sypan chemtrials a bylo duzo ale to juz jest koniec zabawy w kota i myszka na Ziemi . Zrobili teraz to Przyposzczalnie zwiazane z wyborami w USA i wogole z ogolnym uswiadomieniem i oburzeniem”

  (http://niezaleznatelewizja.pl/ufo-oni-juz-tu-sa-16-12-2016/comment-page-1/#comment-99867)

 19. BasiaB. pisze:

  http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/odkryto-kolejna-wazna-dla-ludzkiego-zdrowia-wlasciwosc-swiatla-slonecznego?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
  Gdyby było prawdziwe, mielibyśmy więcej korzyści, a tak – będąc generatorem konwersyjnym, wytwarza dla nas syntetyczne właściwości.
  Jest urządzeniem SYNTETYCZNYM.

  • Kobea pisze:

   Pomimo tego też jakoś trzyma przy życiu. Doceniam to, bo mieszkam w miejscu, gdzie przez trzy miesiące słońca nie widać. To bardzo trudny okres. W święta i w styczniu Norwegowie masowo jeżdżą do ciepłych krajów. Wielu ma domy w Hiszpanii, czy Tajlandii. Nawet wyjazd do Polski w grudniu na święta pozwala nam Polakom nieco się podładować. Gdy słońce pojawia się na początku lutego, to jest prawdziwe święto. Dyrektorzy szkół puszczają uczniów do domu, gdy tylko słońce pierwszy raz po nocy polarnej zaświeci w okna ich gabinetów, przedszkolaki maszerują po ulicach ze słoneczkami z papieru, piecze się specjalne na ten dzień ciastka. Naprawdę trudno opisać to, jakie to błogie uczucie poczuć słońce po tak długim czasie, jakby człowiek powracał do życia. Więc może jednak jest tam coś organicznego? Może choć odrobina? Życzę wam w Polsce wielu słonecznych dni. Ja tu muszę jeszcze poczekać ponad miesiąc. ♥

   • BasiaB. pisze:

    A wiesz jakby to było, gdyby naturalne, organiczne SŁOŃCE świeciło nam cały czas, bez tych pór roku ładujących „WYBRANYCH ” ? 🙂
    Coś co ładowałoby nam nie tylko ciała fizyczne, ale świetliste, subtelne, rdzenie i całe nasze mienie mogłoby dzięki temu funkcjonować bez tylu tak ciężkich działań.
    Tym SŁOŃCEM jest kwazar ZIEMSKI.

 20. Pingback: Merry Christ/mas | Mistyka

 21. Falco Peregrinus pisze:

  Dziękuję za interesującą opowieść. Co do charakterystyki energetycznej konkretnej Osoby… U mnie Słońce i Księżyc są w równowadze.
  W kwestii Atrakcyjności Energetycznej dla Pijawek – to bardzo Pijawkom służy system rurek i tubek zwany Systemem Czakr. Po ich likwidacji okazało się, że niepodzielone Lśnienie (Wibracje zwane przez Ciebie Radiacją) jest zbyt „rozwodnione” dla Pijawek.

  • BasiaB. pisze:

   Witaj o tubkach – i rurkach pisaliśmy w Transponderach, poszukaj takiego tytułu na tej stronie, to będziesz miał tam dodatkowe informacje.
   To Słońce i ten Księżyc sa pułapką dla nas, więc równowaga w nich jest szkodliwa.
   Dziękuję za interesujący post 🙂

 22. Falco Peregrinus pisze:

  Basiu! Dziękuję! Już ten wpis na temat transponderów przeczytałem (i to w momencie kiedy Ty zamieściłaś swoją odpowiedź – mimo, że jeszcze nie miałem jej okazji przeczytać). Ta synchronizacja jest oczywiście zbiegiem okoliczności a nie przypadkiem. Do dziś przeczytałem wiele interesujących wpisów na „Mistyce”.

  Jeśli chodzi o Słońce i Księżyc to są one naturalnie inną twarzą serwowanego nam dualizmu… Ale te samotne odkrywanie kolejnych warstw „nakładek” programowych nam serwowanych, to moim zdaniem jest najbardziej miarodajną formą dochodzenia do Wewnętrznej Prawdy Źródła.

  Proste systemy są najbardziej sprawne oraz najmniej podatne na różnego rodzaju dysfunkcje w tym i zafałszowania. Dlatego w czasie kontemplowania Jedności dotarła do mnie prawda, że żadnych dodatkowych Niebieskich Świateł nie potrzebuję, gdyż moje Źródło lśni niepodzieloną Energią – bez jakichkolwiek podziałów damsko-męskich…

  Życzę powodzenia podążania Wewnętrzną Ścieżką.

 23. BasiaB pisze:

  NASA potwierdziła, że dwa „kosmiczne głazy” zmierzają w kierunku naszej planety. Powody do obaw są co prawda małe, ale niektórzy „eksperci” nie zgadzają się z przewidywaniami agencji kosmicznej i mówią o katastrofie.
  http://noizz.pl/nauka-i-technologia/nasa-c2016-u1-neowise-i-2016-wf9-zblizaja-sie-do-ziemi/gvzk21x?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=TA_Onet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s