Świąteczne porządki

swieta

Ktosiu napisał nam celne wytyczne na zbliżajacy sie czas, a że pokrywa się z kalendarzem adwentowo-świątecznym, więc pora wykorzystać nasze atuty i atrybuty w trakcie przygotowań do przesilenia zimowego oznaczającego zejście niesamowitej mocy naszego Rodu kierowanej dla swoich potomków, niecnie jednak przełapywanych przez naszych okupantów w postaci sprzymierzeńców UP.A, Ciemnych Stwórców, czarnych Diamentów i wszelkich wytworzonych ras i klanów na okoliczność podporządkowania sobie Bezmiaru Świata.

I nie jest prawdą jakoby Ziemia była ostatnią Wyspą do wybudzenia. Jest Pierwszą, okupacja trwa na każdej naszej RODowej, organicznej Wyspie. Dla pocieszenia podam: inni maja jeszcze gorzej, chociaż dla mnie pocieszeniem byłoby gdybyśmy faktycznie byli ostatni, bowiem moglibyśmy wówczas liczyć na większą pomoc ze strony naszych Braci i Sióstr z rodowodem wypływającym z naszego Diamentowego Rdzenia.

Jest ostatnią w Planie Komputerowym do całkowitego zniewolenia. Jest Ostatnią z PLANu/NETa.

Tak więc mamy sporo pracy, by wykorzystać ten czas, który z Pradawnego założenia był naszym sprzymierzeńcem. Niewątpliwie pomogą  nam w tym dziele Stworzenia słowa Ktosia, które przytaczam w całości i uzupełnię o kolejne, jak tylko odnajdę w przepastnej Mistyce 🙂

„„Oglądałem ostatnio drugą część “Dnia Niepodległości – odrodzenie 2016”.
Jest tam taka scena /w 76 minucie/, fabuła oparta jest też na postaci sztucznej inteligentnej kuli z innej cywilizacji, która ma ocalić ludzkość.
I ta kula mówi – “mój gatunek porzucił biologiczną egzystencję na rzecz
sztucznej inteligencji”.
Nie jest jeszcze tak źle jak w filmie

“Kraina jutra 2015”, ale widzimy jak establishment używa Hollywood do forsowania i przeprowadzenia swego planu.

https://krystal28.wordpress.com/2016/11/29/wywiad-radiowy-z-simonem-parkesem-20-listopada-2016/

Podobny w wymowie jest film NIEPAMIĘĆ (Obvilion), tylko w nim obcy jest piramidą.

I jeszcze jedno a propo „czasu”….

Mowa jest tu bez przerwy o scalaniu, rozwarstwianiu, programowaniu etc….

Pomyślało którekolwiek z was by z samego rana ODPROGRAMOWYWAĆ się z zaprogramowanego w nocy w czasie snu „ŻYCIA DO PRZEŻYCIA” ? Z tego programu zlecanego wam przez matrix a będącego WYKONAWSTWEM przydzielonej wam WIZUALIZACJI jego ?

Pomyślało którekolwiek z was o WYPROWADZANIU POZA tych cząstek was jakie wam BEZ PRZERWY KRADNĄ ? Przecież JEŚLI WYPROWADZICIE POZA zachowując kontakt to ODPADNIE CODZIENNE ODZYSKIWANIE i SCALANIE….. a im kolejne puzelki używane go podtrzymywania tej symulacji przy życiu ?

Pomyślało którekolwiek z was o UWOLNIENIU i WYPROWADZENIU POZA tych superświadomości o jakich pisze magdarian jako LAHY ?

pewnie bo przecież NIEWYOBRAŻALNYM jest by okadzając fizycznie swój dom WYOBRAZIĆ SOBIE iż okadza się tak CAŁY KRAJ, WSZYSTKIE DOMY, SWOJE MIASTO, DZIELNICĘ czy chociażby DOM…….

Nawet zmywając naczynia można sobie „pucowaną powierzchnię” wizualizować jako POLKĘ PUCOWANĄ Z BRUDU…. i tak te ją czyścić…..

ale TO TRZEBA CHCIEĆ…… SAMEMU KOMBINOWAĆ I MYŚLEĆ jak to ZAKOŃCZYĆ…. nie czekając na kolejne artykuły których treść i tak uleci w konfrontacji z newralgicznymi wiadomościami dnia czyli „aktualnym kolorem majtek dody”. Czyż nie?

PS.
W wyżej zamieszczonym linku mowa jest iż ELITY SZYKUJĄ SIĘ NA STYCZEŃ……

to tak na marginesie……

https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/28/czym-jest-zrodlo/comment-page-1/#comment-26921

„Czyścimy wszyscy Polskę i nasza przestrzeń jeszcze przed świętami? Każda kobieta, każdy mężczyzna pracując w domu wyobraża sobie siebie, swój dom  jako Polskę, jako całą Ziemię i sprzątając w domu, myjąc naczynia, podłogi, okna, szafy, odkurzając, wyrzucając śmieci wyobraża sobie, ze usuwa wszelkie zło z naszego kraju i z Ziemi. Niech każdy wyobrazi to sobie jak potrafi, puści wodze fantazji i doda uczucie olbrzymiej radości, że przestrzeń nasza zaczyna błyszczeć …im większe porządki w domu, tym większe w Polsce i w naszej przestrzeni.

No to do pracy przed świętami! Niech się dzieje 🙂 „

To z dzisiejszej Poczty Mistyki.

Każde z nas swoje codzienne obowiązki zaprzęga do działania na rzecz uwolnienia się spod okupacji wykorzystujac maksymalnie swoja wyobraźnie, która była od zawsze przedmiotem kpin, co nie zmienia faktu,że posiadacze felernego genu tez ja maja i z powodzenie wykorzystują we wszelkiego rodzaju rytuałach odbebnianych codziennie od zmierzchu do świtu.

Szykuje nam się Starcie Gigantów, Starcie Tytanów jak często słyszałam. Wprawdzie nas – obudzonych i świadomych jest garstka w porównaniu z nimi, od dziecka przysposobianymi do swoich funkcji i roli.

Jednak nasza moc jest większa, bowiem MY mamy WŁAŚCIWE DIAMENTOWE GENY NASZEGO RDZENIA.

Nie ma w nich ułomności i żadnego feleru.Mamy czyste intencje i śmiałą wyobraźnie, która ukształtuje naszą wspólczesną teraźniejszość, naszą przeszłą teraźniejszość i naszą przyszłą teraźniejszość. Możecie nawet cofać się w czasie, by przywrócić ład zanim przypłynął w okolice naszej przestrzeni egzystencji najmarniejszy, najdrobniejszy okruch zjebanego genu. Wystarczy puścić falę poprzez  Wszeteczne zło, które zalęgło się np. na Atlantydzie, poprze Lemurię, Mu, Egipt, Babilon, Syrię czy Chiny do współczesności i dalej do każdej zaplanowanej przyszłości, której orędownikiem jest chociażby Moskalik, czytając gotowy scenariusz dla każdej z ofiar holokaustu Słowian, bo tymże są wróżby.

I odwrotnie: puszczamy falę radiacji od każdej zaplanowanej dla nas przyszłości po każdy czas wstecz.

Puszczamy z Góry na Dół- MY – Ziemia jesteśmy w środku. Puszczamy z Dołu do Góry – My jesteśmy w środku !

Tak Tworzy nam się czterolistna koniczyna 🙂 z Naszą współczesną egzystencją i Ziemią pośrodku.

Kiedy traficie na początek dziejów – wstecz sprzed okupacji, zaczerpnijcie tam śieżego oddechu i naprawcie sobie geny zmutowane na przestrzeni, od zarania dziejów okupacji UP.A i tzw, zjebów genetycznych.

To niszczenie naszych genów, by móc zrównać się z nami to ich Idee Fix. A to przełożyło się nam na wydział zdrowia, mediów, prawa, pokarmy, wodę i całe zło, które nas dopadło zewsząd, powodując mutację genetyczne nawet poprzez programowanie naszych Głównych komputerów, Twardych płyt i cząstek NASZEGO BOSKIEGO TCHNIENIA  czyli błękitnej krwi, nie czarnej mazi, jaką oni się karmią, tworząc ją  jednocześnie na Ziemi jako tzw. Black Goo.

Jesteśmy Siłą samą w sobie, jesteśmy nieograniczoną mocą Stworzenia, bo jesteśmy NAJCZYSTSZYMI STWÓRCAMI   jacy funkcjonują w  BEZMIARZE ŚWIATA.

Nasze atuty i atrybuty własnie do nas wracają, wróciły i mamy odpowiedni czas, by je właściwie wykorzystać, choćby w taki sposób jak podpowiedział Ktoś, a ja stosuję od dawna, bowiem sprzątanie czy mysie okien nie absorbuje moich myśli w trakcie wykonywania tych czynności. A nawet mi wówczas sprzyjają, bo jeżeli jestem widoczna na czyimś ekranie, kiedy myję okna to jestem wówczas dla nich nieszkodliwa :0

Kiedy odkurzam dom, dźwiek odkurzacza zagłusza im moje myśli cy wypowiadane słowa. Nie raz sprawdzałam przez osoby tzw. trzecie skuteczność moich działań w trakcie takich zajęć w ciągu dnia, wynik zawsze był dla mnie rewelacyjny 🙂

Czego i wam życzę przy tych świątecznych porządkach, bo to MY mamy się na Nowo Odrodzić jako WOLNI ARYA ! a nie nasze zniewolenie i koło karmy ustanowione przez felernych stwórców.

MISTYCZNE MISTERIA MIŁOWANIA M’ARYA 😀

choinka

Copyright by Ktoś i BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Boże Narodzenie, Cywilizacja Słowiańska, genetyka, Gwiezdne Wojny, manipulacje czasem, misteria, mistyka, miłość i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

51 odpowiedzi na „Świąteczne porządki

 1. BasiaB pisze:

  Zapraszam Was Kochani ARYA do Świątecznych porządków ❤ ❤ ❤

 2. BasiaB pisze:

  ” 29 Listopad 2016 o 20:34 – Ktoś
  Nie trzeba też „ryncami” „myć”, można nawrzucać brudu do pralki, intencja i jedzie koks. tak samo zmywarka……”

  Ktosiu – my kobiety mamy to w genach 🙂 wiec nam oczywistym wydaja się takie działania na szerszą skalę z wyjściem poza obszar naszej pralki 🙂
  Ale bardzo dobrze,że to napisałeś to wszystko co umieściłam u góry, bo niejednej osobie da to pogląd i wskazówkę na wykorzystanie naszych mocy i umiejętności 🙂

  Panowie przykręcając choćby śrubę gdziekolwiek – intencjonalnie niech naprawiają naszą przestrzeń : Polski, Ziemi, a nawet więcej. Na tę chwile wystarczy : POLANII. Nosząc drewno do kominka – przynoszą opał do palenia dzikich lokatorów, chociażby w swoim domu czy mieszkaniu 🙂
  itd.INTENCJA, INWENCJA, KREACJA, WYOBRAŹNIA !

 3. Ktoś pisze:

  To nie WYTYCZNE
  a łączenie PRAKTYCZNEGO z POŻYTECZNYM

  czyli jak minimalnym wysiłkiem można robić COŚ DOBREGO.

 4. jaga pisze:

  Melduję się wraz z moim superssącym odkurzaczem do akcji 🙂 dobre są też jakieś upierdliwe melodie typu discopolo, jak wleci w ucho przykleja się jak goo do mózgownicy i choćbyś nie chciała samoistnie się zapętla i leci, przestałam z tym walczyć, zaczęłam wykorzystywać. Czyli ja sobie co innego myślę w tle, a na pierwszym plamie lecą głośno np.przez oczyyyy twe zieloneeee oooooszalałem!!! 🙂

 5. BasiaB pisze:

  Słuchajcie – po przeczytaniu tego artykułu, jestem załamana !
  chyba mamy co robić , po tych porządkach świątecznych, nosz…..
  https://treborok.wordpress.com/matrix-reaktywacja-rosja-w-neuronecie/?preview=true
  „…każdy mózg człowieka zawiera masę informacji osobistych, którymi nie chce się dzielić. Mamy określony podział na warstwy informacyjne. Coś czym dzielimy się tylko z dziećmi, współmałżonkiem, innymi ludźmi w pracy. A okazuje się, że wszystko co jest w mózgu, cały „dysk twardy” będzie otwarty dla wszystkich. „

  • BasiaB pisze:

   Mam to opublikować na stronie głównej ?

  • BasiaB pisze:

   To całkowite szaleństwo, to ABSURD!
   A jednak już wdrożony !

   ” Do tego wprowadzana jest jeszcze telemedycyna. Polega to na monitorowaniu zdrowia na odległość. Będzie to przez bransoletę i inne czujniki na ciele lub chip. W ubiegłym roku byłam na konferencji w obwodzie swierdłowskim i tam w TV zobaczyłam taką wiadomość, że 62 tysiące kobiet przebyło program telemedyczny.
   W jaki sposób jeśli wskaźniki te były na stałe? Jak to jest możliwe? Tylko wtedy jeżeli one były całe w czujnikach. Proszę wybaczyć ale jak ciężarna kobieta pójdzie na dwór we wszystkich tych czujnikach? Pozostaje tylko chipowanie. Na Zachodzie (USA) program chipowania już uruchomiono.
   W Szwecji i we Włoszech również. Te programy już wchodzą.
   Będzie także system nauki na odległość.
   To bardzo ważne. Ludzi się nie informuje, że nasz system oświaty teraz jest po prostu niszczony. Ma powstać tzw. system nauki na odległość. I tylko zamożne dzieci będą mogły uczyć się bezpośrednio według schematu nauczyciel-uczeń a wszystkie pozostałe przez komputer.
   Odczytam tylko niektóre punkty: „masowe neuro-interfejsy, protokół wymiany myśli, cyfrowa kopia świata, masowe wirtualne światy, wysokopoziomowa sztuczna inteligencja, życie i praca w wirtualnych światach jako norma, interface do zabawy jako forma obszaru roboczego … ” Nauczyciele już nie będą potrzebni.
   Będzie nowy rodzaj pedagogiki dla grup, związanych neurosiecią. To jest całkowite zezłomowanie naszej edukacji i całego myślenia. Powstają specjalne technoparki. Już dwa są.”

   A Grzesiu napisał, że Ziemia jest ostatnia do wyzwolenia ! skończony ch…
   Ostatnia do wyzwolenia spod opieki ARYA – zapomniał dodać !

   • IW pisze:

    Ostatnio siostra mnie pytała czy nie boli mnie głowa bo widzi że mam wielki lej ale ja miałam taki zapierdol z
    że nie miałam czasu przysłowiowej taczki załadować i nic nie czułam ,czułam ostatnio jakby wbijanie igieł w słabsze miejsca wiedziałam że jakieś eksperymenty są robione no i proszę wszystko jasne .

  • Polka pisze:

   Basiu opublikuj na stronie głównej. U nas w Polsce już ponad 10 lat temu pokazywano jak to wspaniale będzie kiedy będziemy edukować poprzez komputery i niepotrzebny będzie nauczyciel. Buntowalismy się, ale niektórzy byli tym pomysłem zachwyceni.

  • Ktoś pisze:

   „https://treborok.wordpress.com/matrix-reaktywacja-rosja-w-neuronecie/?preview=true

   Tak wyglada wielkie oswiecenie i wielowymiarowosc wykreowana przez ludzi na podstawie danych i materialow od wachers ( tylko drobna roznica wachers dogladaly swoich chanellings a teraz w zwiazku z rozwojem swiadomosci ziemskiej one sa totalnie niszczone ) Mogly tylko dzialac za kurtyny z ukrycia . Na razie technologia dla religi ,mind control ,channelingow leciala od wachers a teraz wachers sie rozplywaja i cos ich nie ma jak zauwazylysmy ostatnio. Bogowie wachers padaja na pysk, jak go wogole maja :). Dogladajacy system matrix juz nie bedzie konwiniowal nawet z kartami iluminackimi . Zmienialm nazwe z Atrchons i Anunaki i reptois i ze wszystkich tych kreatur Bo tak naprawde to byly energetyczne formy manipulujace czasami i manipulujace tez wachers .Ale kilka lat temu jakos zniknely przy rozwoju swiadomosci czasowe formy energetyczne a teraz znikaja i wlasciwie szczatkowe ich ochlapy UFO mozna dostrzec i nie ma tylu abduction i nie maja konekcji sieci do manipulujiNAtO CIA i zydowska kabala i rzadami i religiami tez juz nie maja przekazu .

   No wiec technologia zaczela kreowac system cos w rodzaju wachers ha ha ha Ha ha .
   To nie wyjdzie bo to jest zbyt otwarta i zbyt malo sekretne i zbyt malo energetyczne I zbyt malo przestrzenne i zbyt malo oswiecone i zbyt malo chytre , cwane , przebiegle . Bo jest bardziej ludzkie i widoczne 🙂
   Oj niektorzy naprawde z tym oswieceniem to poszli w bambooko .

   (http://niezaleznatelewizja.pl/nauka-i-technologia-nowej-ery-22-11-2016/comment-page-1/#comment-98931)

   • BasiaB pisze:

    Nie wiem czemu, kolejny tekst Kaliny i jak bym ogromnie się cieszyła z jej informacji, bo pewnie ma wgląd w inne przestrzenie niż ja, to tak mnie wk..a tym bełkotem na pograniczu slangu angielskiego i „Kali być” – Polskiego, że od razu mnie podnosi.
    Nie znając ang. wklupałam sobie do tłumacza co oznacza jej : wachers
    Tłumacz pyta czy chodzi o: watchers ?
    Pewnie chodzi o to, a jego znaczenie to „Obserwowane”
    I tym sposobem muszę sobie zadać sporo trudu, by odczytac intencję Kaliny i zrozumieć, że pewnie, a i tego nie jestem pewna chodzi jej o Obserwatorów, Bogów Obserwatorów.
    Tylko czy obserwatorzy mają moc działania, czy też są Nadzorcami ? To nie jest ani spójne, ani oczywiste.
    Dlatego nie lubię czytać Kalinowego Kali być

    • Ktoś pisze:

     wykasuj i po problemie

    • BasiaB pisze:

     Nie chodzi o wykasowanie, tylko o sposób przekazu, może innym łatwiej pójdzie przebrnięcie przez jej Kali być, a jednocześnie nie uważam, że jej post jest pozbawiony sensu, tak więc zostanie.
     Ktosiu – takie formy przekazu, jakie proponuje Kalina kaleczą nas bardzo dotkliwie : nasz wzrok, percepcję, duszę itd..
     Owszem – niech pisze, lecz niech nas nie niszczy w ten sposób.

    • Małgorzata pisze:

     Nie wiem dlaczego tak negatywnie oceniasz Kalinę, mieszkała 30 lat w Australi i jest jej bardzo ciężko przystosować się do do przekazów w języku polskim.Znam ją osobiście i nie spotałam jeszcze tak prawej i uczciwej osoby, a mam już trochę lat.Mimo, że bardzo się stara przekazywać informacje, które są dostępne tylko po angielsku widzę, że nie potafisz tego docenić.Bardzo to smutne bo mamy być po tej samej stronie.

    • Malgorzata pisze:

     Małgosiu aż mnie zatkało gdy zobaczyłam swoje imię, muszę chyba zmienić nick 😊

    • Marcin pisze:

     Do Małgosi z godz. 23.11. Moje zdanie w tym temacie jest takie: jeżeli ktokolwiek chce przekazać jakąś informacje to musi się postarać, aby była ona czytelna i w pełni zrozumiała, bo w przeciwnym razie nie będzie czytana. I to nadawca musi się postarać a nie odbiorca. Dalej. Wiele osób które kodują swoje wypowiedzi również pisze zagmatwanie, aby czytający skupił się na tekście, a w tym czasie podstępnie „wazelina” wchodzi do głowy. Ja nie mówię, że w tym przypadku tak jest, ale unikam zagmatwanych, pokręconych tekstów.

 6. Dunn pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=PYrQA_ticbA

  Najlepszy obraz tego, jak niszczą człowieka, który przestaje im służyć..

 7. Ktoś pisze:

  HAM-(ito)-burg

  siedlisko żmij i

  .https://i2.wp.com/www.guiadealemania.com/wp-content/uploads/2012/07/Lago-Alster-1024×719.jpg

  NIERZĄDNICA PLUGAWIĄCA swoimi odchodami ŻYCIODAJNĄ WODĘ……

  bo czegóż innego można się po nich spodziewać.

 8. Mariusz pisze:

  Basiu – jakie masz odczucia odnoście tych medalionów? – to tak odnośnie czyszczenia 🙂
  https://zdrowoiwiecznie.pl/pl/c/Medaliony-Quantum-Pendant/29

  • BasiaB pisze:

   Zobacz co jest na tych medialionach, zobacz dla kogo w takim razie zostały wyprodukowane, zobacz z jakiego materiału.
   To NA PEWNO NIE JEST DLA ARYA !
   Nam nie są potrzebne re – media !

   To jest złoto dla żydów, tym bardziej że jest tam KOD hebrajski.

 9. Ktoś pisze:

  „Hej.

  Słyszeliście może coś takiego, że komendanci wszystkich posterunków policji w polsce dostali wypowiedzenie i do końca roku są na specjalne poruczenia komendanta głównego?

  Znajoma mi powiedziała. News od jednego z komendantów, który takie wypowiedzenie dostał.”

  (http://zmianynaziemi.pl/comment/325208#comment-325208)

  miziak za to pisze iż każdy policjant ma dostać kamerę obserwującą jego „poczynania” w terenie. Związek obu tych informacji nieznany ale jeśli celem jest danie powodu do zadziałania ustawy 1066 to dymisje i związany z tym chaos decyzyjny może być na rękę „widzialnej ręce nazizmu” mieszającej w polskim kociołku za wojną.

  • Wojwit pisze:

   Ktosiu, a o nowych, jakże ważnych środkach pomagających obniżyć drożejące w do taktu w tempie roszczeń majątkowych (65 000 000$) ubezpieczeń komunikacyjnych OC słyszałeś? Obniżyć nam składki OC miłościwie raczą, gdy zainstalujemy w autach uwaga: SYSTEM MONITORINGU PROWADZENIA POJAZDU, od którego, uwaga(!) będzie uzależniona wysokość składki OC – dopiero PO monitoringu EWENTUALNIE nam obniżą, albo i nie, składkę. Podobno, jak twierdzą w merdiach aż 1/4 kierowców, szczególnie młodych jest za…

   • Wojwit pisze:

    Zapomniałem jeszcze o TRZECH zerach.

   • Ktoś pisze:

    Najbardziej niebezpieczna opcja w pojazdach to
    — łatwopalny płyn do klimatyzacji (plus paliwa wodorowe……
    — wszechobecna elektronika o jakiej NIE WIADOMO CO ROBI
    — wprowadzane obecnie ZEWNĘTRZNE/ AUTOMATYCZNE kierowanie pojazdem

    czyli pojazd powoli się zamienia w samojeżdzący OPIEKACZ na uwięzionych w środku pasażerów.

    • Wojwit pisze:

     To, że jest łatwopalny – to nic. Ale co z niego powstaje przy gaszeniu tego pożaru wodą? Kwas fluorowodorowy. Jedyny, który rozpuszcza nawet szkło. Nie chroni przed nim nawet gumowy strój przeciw skażeniom chemicznym ani maska pgaz. Na skórze pot, w oddechu para wodna – co się utworzy w kontakcie z dymem z płonącej instalacji klimatyzacyjnej?

    • Ktoś pisze:

     I dlatego jest PRZYMUS jego stosowania bo ten stary (tani i NIEPALNY stał się („nieoczekiwanie”) „OZONOBÓJCZY” jednym podpisem…

 10. BasiaB pisze:

  https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/29/swiateczne-porzadki/comment-page-1/#comment-27089
  Do NIE Bies kiej Małgorzaty.
  Gdybyś czytała uważnie mój tekst, wiedziałabyś, że nie jestem oponentem do tresci lecz do formy przekazu.
  Forma przekazu jest dla mnie odstręczająca. Nie obchodzi mnie czy była 30 lat czy 50 lat w Australii. To nic nie znaczy dla kogoś kto jest Polakiem, wiele osób mieszka za granicami Polski całe życie i nigdy bys się nie zorientowała że tak jest, gdyby nie informacja na temat tej osoby.

  Dyskutowałyśmy tu z Kaliną niejednokrotnie, ale sama potknęła się o własne wpisy, z powodu Kali być lub mieć. Wybacz – nie akceptuję tego typu polszczyzny przy pisaniu o tak poważnych sprawach, bo odnośnie pietruszki to ta forma przekazu może być, w przypadku Mistyki – absolutnie NIE !

  • Polka pisze:

   Zgadzam się. Moja ciocia mieszka 57 lat w Australii. Ma 92 lata i nie zatraciła polskiej mowy, więc nie jest to wytłumaczenie. Brak szacunku do polskiej mowy, polskiego języka świadczy również o Kalinie. Moja córka mieszka w USA 8 lat i dba o polski język. Mało tego , uczyła Amerykanów języka polskiego.

 11. Ktoś pisze:

  „Clinton kombinuje jak osiągnąć Biały Dom tylnymi drzwiami. Stare babsko i jej neokońskie zaplecze nie poddało się jeszcze. Mają następujący plan. Kaptowanie przeciwników Trumpa spośród elektorów głosujacych 19 grudnia nad wyborem prezydenta,ponowne przeliczanie głosów w trzech stanach aby odebrać Trumpowi 46 głosów elektorskich co sprowadzi go poniżej wymaganej liczby 270 aby zostać prezydentem, a następnie werdykt Sądu Najwyższego o wyborze Killary na prezydenta.
  https://richardedmondson.net/2016/12/02/clinton-scheming-to-gain-white-house-through-back-door/#more-11852

  (miziaforum)

 12. Ktoś pisze:

  świat oszalała na punkcie trumpa a on… lisem w kurniku…

  „Chabad, also known as Lubavitch. To skrajnie radykalna bojówka terrorystyczna założona na terenach Rosji w miejscowości Lubawicze (ros. Любавичи) po to by przeciwstawić się ówczesnemu mordowaniu żydów na terenach Ukrainy i Białorusi. (To są fanatyczni wyznawcy Talmudu.) Ukochana córunia Trumpa jest z Chabad i będzie najbardziej wpływową osobą w Waszyngtonie – tak przynajmniej piszą o niej tam w USA. Jeśli kogoś ciekawi co robi Chabad i kogo wspiera Trump to były ostatnio w tym temacie 2-3 bardzo ciekawe teksty na Wolnej Polsce. ”

  (http://zmianynaziemi.pl/comment/325744#comment-325744)

  Czyli jak pisałem TRUMP „ODMIENI” WASZE ŻYCIE….. JAK KOLEJNY jezus, lenin, pol pot czy inny żydowski hitler….

  oni CHCIELI go wybrać….. bo dla nich to jozue ANTYCHRYST maschiach jaki MA IM DAĆ WYŁĄCZNE PANOWANIE NAD PLANETĄ I GOJAMI…..

  całą reszta to TEATRZYK by się owieczki nie pokapowały iż kolejka (w jakiej stoją) jest do rzeźni a nie na „świętowanie”….

 13. BasiaB. pisze:

  No to koniec laby 🙂
  Było miło, ale czas zakasać rękawy:
  https://miziaforum.wordpress.com/2016/12/06/13-12-2016-wir-polarny-nad-polska-zima-polarna-w-europie-srodkowej/
  Mocujemy się, mocujemy i jakoś zamiast 3- go, a następnie 10-tego ma przyjść 12-tego 🙂
  Zobaczymy

 14. mrnice007 pisze:

  Tak poza konkursem w LO i na zajęciach na studiach bawiliśmy się licznikami Geigera, miałem przekroczone normy zawsze… nie wiem czy to tak serio, czy to non top od komputer’a :)..

 15. BasiaB. pisze:

  Świąteczne porządki –
  Pisałam – pozamykać portale wychodzące z nas.

  Każde z nas ma tzw. więzi i powięzi czyli krwiopijców przyłączonych do nas, pobierających z nas energie i życiodajne soki – całokształt naszych możliwosci i mienia.
  Pisałam, że 2 dni temu, kiedy dopadła mnie niemoc, usłyszałam że jestem rozszarpana.

  Wróg nie śpi – czai się po kątach, ma coraz mniej sił i możliwości wobec łomotu jaki ich dosięga dzięki częstotliwościom Radiacji, z których nie mogą, nie potrafią korzystać, bo ich zabija.
  Dosięga ich zasłużone lanie od każdego kto chce i potrafi korzystać z naszej Rodowej Radiacji.
  Hieny jednak wzięły się na sposób, zaczęły w bardzo spotęgowany sposób czerpać za pomocą tych więzi-portali z naszych zasobów, stad wielkie osłabienia.

  To odwróciło się przeciwko nim !
  Jeżeli KRWIOPIJCY Podpięli sie do mnie, by strumieniowo mnie doić, a ja leciałam z nóg, to uruchomiono we mnie mój wewnętrzny generator, bezpośrednio pobierający – zasilany przez moje Rodowe Źródło Radiacji o kjak najwyższych częstotliwościach i grubych wiązkach radiacyjnych.
  Nie musiałam szukać doicieli, prosto przeze mnie po łączeniach – więziach, powięziach strumień gęstej, najmocniejszej Radiacji wpłynął im prosto w nos !
  Momentalnie się smażyli, a moje cząstki i mienie po tych samych łączach wróciło i zcaliło się ze mną, a następnie portal-więź-powięź została zamknięta !
  Takich adoratorów miałam kilkudziesięciu !

  Kod Zmartwych – wstania : – to konglomerat genów wszczepionych nam byśmy się odradzali w bólu i w zasranym kole karmy wraz z ciemięzycielami przypisanymi do nas i ich pomysłami na dojenie nas poprzez niszczenie.
  Zastosować odpowiednie wiązki Radiacji celem unicestwienia tego genowego kodu zmartwychwstania – jak usłyszałam, ale…przestrzeń nie znosi próżni – natychmiast odnowić właściwy zespół genów Boskiego Tchnienia naszego Źródła Arya.
  Na raz idzie tylko część tej pulu kody zmartwychwstania, musi się ustabilizować i zsynchronizować, później reszta. Tylko uważać, bo to napisałam ,a krety nie śpią, więc sobie czyśćcie dokładnie swoje pole z ich blokad nałożonych na naszą Radiację, boją się jej jak ognia.
  dzis robiłam ogniste wiry radiacyjne – cud na cudy mi wyszedł 🙂
  Za każdym razem musicie się mocno ogarnąć, bo pewnie zaraz coś wymyślą na tą naszą broń.
  Uważajcie na blokady i konwersje.
  Dopiero jak będziecie po ablucjach, wówczas – wyciągnąć tą gigantyczną groń ! Wraz z jej przejawieniami czyli śmietnikami na odchody – rodzaj otchłani 🙂

  Migusiem – zdążyć z tymi pracami do Świąt.

  • Tomasz pisze:

   Dla Arya została wprowadzona negacja z elektroniki wszystkie negatywne rzeczy zostają zmienione w pozytywne, a pozytywne zostają pozytywnymi. Wszelkie ataki stosowane na Arya obracają się przeciwko atakującym a nas wzmacniają po prostu.Z tego co zauważyłem najeźdźcy mają sporo cech psychopatycznych a co za tym idzie problemy z uczeniem się i dostosowaniem do zmieniających warunków z czym Arya nie mają problemów (najwyżej sobie ponarzekają ale po paru dniach przechodzi)

   • jaga pisze:

    Tak samo do tego podeszłam, należy uczyć się od wrogów przecież 🙂 do tej pory strzygli nas jak bezwolne barany, spokojniutko na wszystkich frontach.. Prać to cholerstwo na wszelkie sposoby, fantazja ułańska to nasz oręż 🙂

 16. Liliana pisze:

  Dziękuję za sporo przydatnych informacji. Temat jest mi bliski 🙂

 17. Wiktoria pisze:

  Mądre słowa. No i w sumie temat dość na czasie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s