Wielkie przymierze.

Gdyby nie nasze scalenie i zwarcie to byśmy polegli z kretesem. Jesteśmy wprawdzie mocno poturbowani, ale najgorszy scenariusz za nami, co nie oznacza jednak zwycięstwa.


Koniecznie
– scalać się, każdy jest rozwarstwiony,
– scalać Ziemię, jest w strzępach,
– zmieniać motorykę Ziemi, bo buja się w przestrzeni jak piłka na aucie,
– niszczyć NOWE pasożyty, które wyłażą gromadami i stadnie z wnętrza Ziemi – są bardzo niebezpieczne i są BIAŁE, wślizgują się w trakcie snu przez stopy i pełzną do serca, z drugiej strony czyli od czubka głowy to samo – w stronę serca. Fizycznie – zażywać sól magnezową, lub inne łatwo przyswajalne produkty z magnezem i minerałami, dużo jajek, kuracje ziołowe p/ pasożytnicze, to zmieni Waszą strukturę molekularną, na niekorzystną dla nich.
Dużo kminku do wszystkiego, oregano czyli lebiodki, melisa i piołun(ostroznie) i wrotycz(ostroznie)- po 2 godzinach od zażycia piołunu lub wrotyczu koniecznie sół magnezowa, rycyna lub alkohol mogą Was wtedy zabić.

https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/05/dzien-niepodleglosci/#comment-26568

” Odczuwam smutek drzew, płaczę przytulona w nie. Mądrość maja swą, ja głupia nic nie rozumiem, chorują, mają dość. Ze łzami obiecuję miłość, dziękuję. Czy podjęła decyzje? Nie odchodz, zostań, pomóż mi. Czy jestem w stanie pomóc jej?…Ciepły pocałunek dla duszy jej, niech zdecyduje.
Cierpię, przeżywam smutek. Przeżywam reset. Jabym wzięła nie swoje cierpienia. Moje serce jest smutne. Co sie dzieje. Nic nie rozumiem… Zresztą nie muszę… Dziękuję.

Po prostu łzy same pociekły przytulajac sie do jabłonii. Ogólnie jakis taki smutek złapałam. Z każdej strony belka pod nogami. Ale widocznie taki reset jest mi potrzebny. Poleże sobie na dole a jak wstane to będę dużo silniejsza.”

https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/05/dzien-niepodleglosci/#comment-26599

„Ziemia i każde drzewo, roślina, minerał i prawie każde zwierzątko maja ten sam rdzeń powchodzenia.
Ziemia jest takim samym żywym organizmem jak my.
Ma również czakry, ma naczynia krwionośne, ma system nerwowy, oddechowy, Serce, Ducha, Duszę i powinna mieć Diament.
Czakra podstawy odpowiedzialna również za jej oczyszczanie była zniszczona bardziej od innych. Była całkiem zatkana, zablokowana, zapieczętowana.
W naszym organizmie czakra podstawy to nie tylko rozwój, rozród, ale właściwa defekacja i mikcja czyli zdolność do przeżycia dzięki wydalaniu toksyn, i efektów właściwej przemiany materii.
Jeżeli u człowieka system wydalniczy szwankuje to najpierw toksyny wracają wchłaniając się do narządów i obiegu krwionośnego, następnie taki organizm gdzie wszystkie narządy to naczynia połączone – umiera z powodu nieodwracalnych zmian destrukcyjnych z powodu zakażenia.

Do takiego stanu doprowadzono na przestrzeni dziejów naszą Ziemię.
Przejawieniem brudnej krwi w jej organizmie jest płynąca w arteriach Ziemi ciecz zwana Black Goo.
To inaczej Czarna lub Brudna Krew Ziemi.

Na zatoksycznionym organizmie umrze każde nawet najlepsze drzewo, przejmuje jej związki, jej emocje, jej stan.

Pocieszę Was – powoli się to zmienia.
Może uda się udrożnić defekację Ziemi i oczyścić z czarnej Krwi.
Ziemia to centrum tego Wszechświata. Naukowcy mogą pisać co chcą, ja wiem swoje.”

https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/05/dzien-niepodleglosci/#comment-26600

Poczta Mistyki, dzis otrzymałam:
„Witaj Basiu jak w temacie mialem probe przejecia mienia.
1. Dosc sprytnie utkana intryga z 10 wszetecznikow w tym bralo udzial.
Po przebudzeniu pierwsze odczucie.Nie jest z nami tak zle skoro wesza.
2. Tamto znieczulenie I proba pokazania ze zwyciestwo Nasze bylo iluzoryczne. Nim nie jest.Nam sie udalo pokonac ta zaraze I wszystkie dzialania ,ktore czynilismy powiodly sie.Tylko dodatkowo nam pokazywali swe nakladki wizyjne.
Mialo to na celu zmniejszenie naszej pewnosci ze sukces sie zadział.
To taki ich nowy fortel.”

Udało nam się tylko częściowo.
Powtarzam:
” Gdyby nie nasze scalenie i zwarcie to byśmy polegli z kretesem. Jesteśmy wprawdzie mocno poturbowani, ale najgorszy scenariusz za nami, co nie oznacza jednak zwycięstwa.”
Scalenie nas jak grupy we wspólnym działaniu, nie mamy prawa być scalani na co dzień jakimikolwiek więzami, czy więziami, ponieważ to osłabia każdego, kto jest w takiej „scalonej” grupie.

ad 1. 3 dni temu usłyszałam : szerszenie.
Wiedziałam, że chodzi o zmasowany atak, tylko…nie wiedziałam jak to się zadzieje i czy na pewno dotknie on nas.
Dziś już wiem z cała stanowczością, ze jesteśmy atakowani BILIONAMI pasożytów energetycznych, o których napisałam: są Białe !
To oznacza, że wykorzystali do tego ciągle replikujące się stado pasożytów, gdzieś jest centralna, która non stop je wytwarza.

One nas duszą i podnoszą nam ciśnienie krwi.
Szybka reanimacja przy gwałtownym skoku ciśnienia – nakłuć opuszki palców zwykłą igłą wsadzoną choćby na chwilę do spirytusu czy alkoholu, upuścić trochę krwi. To z TCM – działa !
ad2. To zwycięstwo na obecna chwilę daje nam tylko tyle czasu, by się porządnie ponaprawiać. A to oznacza:
scalanie – po raz kolejny powtarzam – każdy jest tak mocno rozwarstwiony, że aż płacz zbiera. Nie na darmo Dusza Darii wczoraj płakała !
Powinno być Was 100% w sobie – mienia i ciał. Jest standardowo : 1/4, a to z kolei oznacza,że wykorzystali do tego jakieś urządzenie programujące częstotliwości.

cd. Poczta Mistyki:
” Pytam, bo przeszłyśmy jakby podobny atak ‚wirusa mutanta’, a martwi mnie, że ja nie mogę dojść do siebie.
Całą siłę położyłam na odcięcie się od tych dołujących energii i wsparcie ziołami, wit.C i czym tylko się dało. Wciąż kaszlę bez powodu, tak jakby coś mnie podrażniało i od 2 dni nasiliło mi się dziwne kłucie w płucach, czasem odczucie jakby tam coś było. Powiem szczerze, nie odczuwam tego jak zwykłą chorobę, oczywiście mogę zrobić prześwietlenie, ale mam wrażenie, że to nie o to chodzi.
Osłabiona jestem i fizycznie, i energetycznie, co kładzie na łopatki prace energetyczne.

Myślę, że Darię też trzasnęło, tak jak mnie. Z roślinami miałam taką samą sytuację rok temu. Teraz to dopiero rozumiem, jak zebrałam wszystko do kupy.
Wciąż jeszcze dużo we mnie naiwności.
Jadą na naszych , uczuciach/emocjach , ograbiają z energii, a nam się jeszcze wydaje, że to nasza wina.”

Nic nie jest naszą winą. Jesteśmy czyści jak przysłowiowa łza, ale ta nie jest całkiem czysta, bo służy do oczyszczania Duszy i Ciała.
Jesteśmy bez grzechu, jesteśmy idealni w całej swojej budowie, mieniu i całokształcie naszych dokonań.
Powtarzam jeszcze raz – BILIONY PASOŻYTÓW – to jest ta SZARAŃCZA.

Nie wiem jak „ugryźć” tylko to co dziś usłyszałam: miliony, sterty trupów ! Jak się dowiem to napiszę.

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Gwiezdne Wojny, kataklizm, misteria, mistyka, Opętania i przejęcia, rozszczepienie świadomosci, sieć pajęcza, Uzurpatorzy, Wirusy, Wojna, Wojny nuklearne na Ziemi, zamachy, świadomość i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

185 odpowiedzi na „Wielkie przymierze.

 1. BasiaB pisze:

  ” Zatem terminologia użyta w Jubileuszowym Akcie Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana jest fałszem intelektualnym mającym za cel czczenie żydowskiego osobnika niewiadomego pochodzenia. Dla Polaków oraz wszystkich Chrześcijan na świecie Episkopat w Polsce zmniejszył rangę z Boskiej natury Jezusa do rangi prowincjonalnego Króla ewentualnie Pana albo Pana Króla: jak kto woli.

  Już na marginesie podam iż judeo-sataniści złożyli na Wawelu jako ofiarę dla tego aktu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego zgodnie z prawami Mosaismu i dlatego rytuał był zamknięty dla osób spoza kręgu inicjowanych. https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

  Przypomnę że dla Polaków doba rozpoczyna się skoro świt nastanie natomiast dla judeo-satanistów zgodnie z odwróconą symboliką doba rozpoczyna się po zachodzie słońca, tak więc judeo-sataniści rozpoczęli uroczystości zgodnie z prawami Mosaismu od złożenia ofiary w tym przypadku z Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

  czyli coś jak lenin w rosji, ma pilnować by teren byl pod wieczną zydowska kontrola

  a to zlozenie to powtorny pochowek po ekshumacji,
  tak akurat „przypadkiem” podczas intronizacji „

 2. BasiaB pisze:

  Skąd MY to wiemy :
  ” jesli zaczna ludzie wierzyc ze :

  „Transfuzja młodej krwi sposobem na długowieczność ”

  http://tylkonauka.pl/wiadomosc/transfuzja-mlodej-krwi-sposobem-na-dlugowiecznosc

  Amerykańska firma Alkahest przeprowadziła eksperyment, który polegał na pobraniu krwi od młodych ludzi i wstrzyknięciu jej do organizmu starszej myszy. Badania wykazały, że młoda krew ma właściwości wręcz odmładzające”

  to strach pomyslec 🙁
  https://www.monitor-polski.pl/george-soros-zamordowany/comment-page-2/#comment-263264

  Ano… ze śmierci JP II !
  2 lata temu mnóstwo – szczególnie Ktoś – pisaliśmy o jego (JP II) transfuzjach. Wiele tez wiemy o przeszczepach serca Rotschildów.

 3. Ktoś pisze:

  Kaczyński ten żyjący się uważa za (niekoronowanego) Króla Polski czasem nieskromnie dodając iż (tylko) polityki.

  Jak wiadomo 19 listopada masono-żydowski kler kościoła katolickiego, polinowskie odnóże watykańskiej satanistycznej hydry judaistycznej dokonał tzw INTRONIZACJI czyli

  OFIAROWAŁ CAŁY POLSKI NARÓD WE WŁADANIE JEZUSA (demona zwanego też 2 biblijna bestia, jehowa, jozue, etc czy też w ręce urzędującego trumpa (bo on gra jego rolę))

  ale przy okazji tej CZARNEJ MSZY dokonano też

  POWTÓRNEGO ZŁOŻENIA DO GROBU
  ciała bliźniaka żyjącego „króla polin” tzw „zimnego lecha”….

  Ten akt ma też WYMIAR SYMBOLICZNY i jest OFIAROWANIEM CAŁEJ POLSKIEJ PAŃSTWOWOŚCI temu demonowi,

  i jest to akt podobny temu jaki odprawiła żydowska przybłęda Mieszko 1 aktem Dagome Judex

  Jest (całościowo) AKTEM PRZEJĘCIA PODBITEJ KRAINY (dawniej Kanaan dziś Polska) pod władanie żydów i ich boga i ich prawa. Czyli POWOŁANIEM judeopoloni (żydo banderowni)…

  To jest to coś co było WYSZYDZANE poprzez nagonkę na „moje pisanie”.

  • BasiaB pisze:

   Ktoś – może wiesz coś o jakimś rytuale, który odbył się KIEDYŚ
   w datach od dziś tzn. 23 list. do 30 list.?
   To ważne – chcą zrobić powtórkę, tylko nie wiem czego i kiedy.
   Słyszę : „w najbliższych dniach” !

   • Ktoś pisze:

    tu popatrz może coś skojarzysz

    https://pl.wikipedia.org/wiki/23_listopada i dalej

    może inni coś (przypadkiem) podpowiedzą

    • BasiaB pisze:

     szukam począwszy od 23. Na razie rzuciło mi sie w oczy:
     23.11.1789 – W USA ustanowiono Święto Dziękczynienia.
     26.11. 1985 – Rozpoczęła się misja STS-61-B wahadłowca Atlantis.
     28.11.1929 – Amerykański pilot Richard Byrd po raz pierwszy przeleciał samolotem nad biegunem południowym.
     28.11. 1979: 257 osób zginęło, gdy odbywający lot widokowy McDonnell Douglas DC-10 linii Air New Zealand uderzył w zbocze wulkanu Erebus na Antarktydzie.
     30.11.1860 – W 30. rocznicę wybuchu powstania listopadowego w dawnym kościele oo. karmelitów na Lesznie w Warszawie po raz pierwszy wykonano pieśń Boże, coś Polskę, w wersji poprawionej przez Antoniego Goreckiego.
     29.11.1947 – Na wniosek ONZ Palestyna została podzielona na część żydowską i arabską, które przekształciły się następnie w Izrael i arabską Palestynę.
     30.11.1215 – Odbyło się ostatnie posiedzenie Soboru laterańskiego IV.
     30.11.1947:
     – Około 75 Żydów zginęło, a kilkuset zostało rannych w pogromie w syryjskim Aleppo.
     – Wybuchła wojna domowa w Mandacie Palestyny.

     Najważniejsze, co wiąże się z pozostałymi:
     29.11.1847 – powstanie państwa Izrael:
     https://pl.wikipedia.org/wiki/Izrael
     dokładnie przeczytajcie, już to kiedyś linkowałam ze względu na udział – Katowic !

     Wtedy odbędą olbrzymie rytuały żydowskie – ichniejszy Dzień Dziękczynienia !
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/juz-koniec-czasow-sanhedryn-pierwszy-2000-wybral-arcykaplana-2016-11

    • Ktoś pisze:

     Czyli ogłoszą powstanie judeopolonii bo ten rok to szabas tego z przepowiedni o 70 latach.

    • Ktoś pisze:

     Ponieważ stary izrael kończy swoją formulę istnienia – wedle ich planów – ma być najpierw zniszczony a potem odbudowany już jako Siedziba Antychrysta żydzi postanowili sobie założyć

     NOWY israel — zwany też jako — judeopolonia — czy — banderożydownia

     a tereny Polski sobie oni szczególnie umiłowali — raz ze względu na tryliardy dolarów skryte w jej głębi pod postacią różnych złóż

     i dwa – jak się poczyta dugina (u kefira na przykład) to on snuje PLANY WIELKIEJ RZESZY JUDEONAZISTOWSKIEJ od Gibraltaru po Władywostok i tym planom kością w gardle stoją POLACY….. bo im w ich realizacji WIECZNIE PRZESZKADZAJĄ……

     stąd i taka NAGONKA na ich tj Polaków
     — WYPĘDZA NIE z kraju (emigracja zarobkowa)
     — WYMORDOWYWANIE (zus, opieka zdrowotna etc)
     — czy ZASTRASZANIE HITLEROWSKIM (OKUPACYJNYM) PRAWEM

     Wszystko po to by docelowi Palestyńczycy jeszcze zwani Polakami poczuli się JAK NA SWOIM czyli Z NICZYM WŁASNYM…..

     Jak się poogląda filmiki data „proklamowania izraela” jest dla nich kabalistycznie ważna…. więc skoro tamten musi ulec zagładzie to TRZA IM POWOŁAĆ NOWY co czynią kolejnymi rytuałami w tym roku z nasileniem listopada……

     a skoro wszystko zostało wedle nich przygotowane to teraz pora na jego PROKLAMOWANIE…… co pewnie będzie miało miejsce niebawem…. w SZABAS końca ważności tamtego by była zachowana chociaż ciągłość polityczna (kosztem terytorialnej).

    • Dunn pisze:

     Może Czarny czwartek (1929) – krach na giełdzie nowojorskiej 24 października 1929 ?

    • BasiaB pisze:

     Dunn – krach jest wynikiem rytuału

   • Ktoś pisze:

    to jakieś PŁYNNE (lunarne) święto ?

    • BasiaB pisze:

     Tak – powstanie Państwa Żydowskiego:
     „Kult lunarny ukształtował się prawdopodobnie w okresie matriarchatu. Wielu religioznawców uważa, że to jeden z najstarszych kultów w historii religii. Jego powszechność sprawiła, że niektórzy badacze uznali mity lunarne za podstawę wszelkiej mitologii i religii.
     Personifikacja Księżyca, jego faz, funkcji i stanów ”
     od zachodu do świtu !

 4. Ktoś pisze:

  Jest sobie taka gra Mass Effect

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mass_Effect

  a właściwie gry bo jest wieloczęściowa jaka opowiada o kosmicznej wojnie między syntetykami a organikami. Można w necie obejrzeć filmy z jej przejścia na przykład na kanale NIEZAPOMINAJKA….. ta gra jest grą FABULARNĄ w jakiej akcja czyli strzelanie etc jest DOPEŁNIENIEM FABUŁY a ta opowiada o konflikcie syntetyków z organikami i tym JAK DO NIEGO DOSZŁO (są więc różne przejścia od czysto fabularnych do maksymalnie strzelankowch).

  Polecam się zaznajomić z tym…. niekoniecznie przyjmując za swoje NARZUCANE zakończenie…. bo w niej można napotkać na wiele sugestii jak SYNTETICS działają.

 5. Daria pisze:

  Jestem w szoku ze mój smutny wiersz zawital na główna: ) dzisiaj czuje mocne osłabienie ale jakby już lepiej. Pozbieram sie i ostro do pracy.
  U mnie gnoje jeszcze wiedza jak ludźmi dookoła pokierować by mnie zdoić. Nie uważam tego za przypadek i jak większość duchowych mówi „lekcja”. Dla mnie to ewidentne dojenie mnie. Ale przynajmniej dzisiaj juz nie płaczę.
  Jakbys jeszcze raz mi zapodala Basiu linka do tych odżywek do drzew,bo chce je zamówić a linka zgubilam.

  • BasiaB pisze:

   Daruś – bo w tych słowach oddałaś wszystko to z czym obecnie mamy do czynienia. Potem zobaczyłam te robale.
   To nie ludzie wywołują te emocje, tylko ludźmi kierują teraz ROBAKI.
   Te Robale są jak pisałam BIAŁE i duże,maja ok. 10-15 cm szerokości lub grubości tłuściutkiego, spasionego odwłoka, i długości ok. 0,5 metra – po zabiciu są małe i czarne.
   One teraz nie dośc, że nas doją z energii i mocy, moga doprowadzić do śmierci. To jeszcze osłabiając umozliwiaja kradziez naszego mienia i ciał.
   Te Robaki to REPTILIAŃSKIE REPLIKATORY – TAK DZIŚ USŁYSZAŁAM.

   To z jednej strony celowe działanie na maksymalne osłabienie nas, lub zniszczenie symbolizowane przez te białe osoby w wodzie – z poczty mistyki, ale drugim celem i funkcją ich obecnej możliwości działania jest odwrócenie uwagi od przygotowań do najważniejszego RYTUAŁU HEBRONU, a właściwie upadłych Aniołów, wysługujących sie żydami.

   Inkarnacja Antychrysta poprzez modyfikację działania :
   Is Ra el’a

   RYTUAŁ ROZPOCZNIE SIĘ PO ZACHODZIE SŁOŃCA W SZABAS, czyli juz 25 listopada.
   Mają już przygotowane stoły dla KOZŁÓW OFIARNYCH.
   Na razie sa puste.
   Jest tych stołów 7 : 4 duże – pewnie dla 2 par : kobiet i meżczyzn.
   Po parze na głowę, czyli 1 para dla demonicy maryjki zwanej isis/isyda/ewa/saba
   2 para dla masjasza żydowskiego.
   3 małe to łóżeczka dla dzieci – 2 dziewczynki i 1 chłopiec.

   29 .11 – nastąpi ukoronowanie i zwieńczenie tego Wielkiego Przymierza.
   Najdziwniejszym dzisiaj dla mnie był tytuł tego artykułu.
   Nie mogłam usłyszeć tytułu, a juz miałam przygotowany materiał do publikacji, czekam na podpowiedź, a tu: Wielkie Przymierze.
   zastanawiam się o co kaman ? Niby do czego taki tytuł ?
   A tu proszę – jak znalazł !

   Na tym nie koniec – w trakcie poszukiwań na wikipedii jakichkolwiek podpowiedzi z nadchodzącymi dniami wkleiłam : Dzień dziękczynienia !
   To istotne, bo tak nazwali ten rytuał. To ich dar dla OCZEKIWANEGO za jego dar dla nich czyli przyjście i zejście.

   Drugie co wkleiłam to Atlantis !
   To bardzo ważne i istotne, bowiem ten rytuał jest identyczny z tym na Atlantydzie.
   Konsekwencje mają być takie same.
   Sama Atlantyda jak już kiedyś pisałam, kiedy się nią zajmowałam 2 lata temu, nie istniała tu na tej Ziemi.
   To kawałek Ziemi oderwany w trakcie Starcia Gigantów. Obecnie tereny Atlantydy to odrębna Wyspa jak nazywam organiczne planety, sztuczne nazywam planetami – to wprowadzenie do mojego nazewnictwa nowych czytelników.
   Sztuczna Planeta to po prostu Plan – net , czyli plan komputerowy, one faktycznie nie istnieją, są wirtualne.
   Stąd moje osobliwe podejście do astrologii i astronomii, bo to wiedza o kant dupy roztrzaś.

   Kolejnym wydarzeniem , na które zwróciłam uwagę jest Admirał Byrd !!!
   I to jest ogromnie wazne, odkrył bowiem, że jesteśmy w czarnej zupie, a nie w kosmosie, co przypłacił śmiercią, na dodatek mamy jakiś urodzaj na pielgrzymki do mekki autobusowej czyli Antarktydy – czyli 4 punkt, którego data wpadła mi w oko.

   Tak wiec od 25 listopada zaczynają święto Jom Kipur – sprawdziłam teraz kiedy to święto przypada- wg kalendarza żydowskiego na 23 września, ale…mamy 23 listopada, wiec albo źle usłyszałam, albo nam zmienili po raz kolejny czas i mamy teraz 23 września 2017 roku, co by sie zgadzało z moimi odczuciami w stosunku do obecnego 2016 roku, poza tym musi im sie zgadzać ROCZNICA.
   Ma być 70-ta, a w tym roku byłaby 69.
   Stąd te 7 stołów, dla nich siódemka to najważniejsza z ważnych liczb, symbolizuje dla nich szczęście, była nazywana KOSĄ przez trutnia, który mi dzielnie towarzyszył przez ostatnie 30 lat.

   Tak więc mamy drogowskaz na kolejne dni, wiemy co planują, co te daty symbolizują i z czym się wiążą.
   Nam tu chcą zrobić drugą Atlantydę, a sami z Antarktydy hop siup na Jowisza.

   • Ktoś pisze:

    My liczymy 1 rok, 2 rok
    oni 0 rok 1 rok i …..

    • BasiaB pisze:

     No i proszę, a ja się niepotrzebnie wysilam z ustalaniem czemu mamy teraz taki rok, chociaż dla nich to obecnie 5777, więc oni juz mają te 70 lat istnienia na krwi Filistynów !

    • Ktoś pisze:

     W filmiku jaki wkleiłem była o tym mowa iż
     jest rok 5777 ale oni zwyczajowo 5 nie zapisują
     więc dla nich jest rok 777

    • Ktoś pisze:

     „Żydzi przygotowują się do tego święta podczas dni pokutnych, następujących po Rosz ha-Szana (oba święta i dni między nimi określa się jako Jamim Noraim – Straszne Dni). W przeddzień święta należy odbyć rytualną kąpiel w mykwie. W niektórych środowiskach praktykowane jest symboliczne biczowanie się. Częściej spotykany jest rytuał kapparot, polegający na ofiarowaniu koguta lub kury jako „zastępcy”, który zostanie uśmiercony za winy ofiarującego, podczas gdy ofiarujący „dostąpi długiego życia w pokoju” ( czyli rytuał przeniesienia win na goim bo ów kogut to (ostatecznie) Godło Polski – kogut -> Żar Ptica -> … ) .

     Religijni Żydzi uczestniczą w wieczornym nabożeństwie (święto zaczyna się wieczorem) ubrani w tałesy (często także w białą suknię kittel). Nabożeństwo rozpoczyna przeniesienie zwojów Tory na bimę – podwyższenie w centrum synagogi. Trzykrotnie (u Żydów aszkenazyjskich) śpiewane jest Kol Nidrei – uroczysta prośba o unieważnienie przyrzeczeń religijnych, które nie zostały dotrzymane. Przez cały dzień święta trwają w synagodze nabożeństwa obejmujące publiczne wyznawanie grzechów, wysławianie Bożego miłosierdzia, wspominanie zmarłych, wspomnienie świątyni jerozolimskiej.

     Każdy Żyd powinien prosić osoby przez niego skrzywdzone o przebaczenie. W święto obowiązuje ścisły post (zakaz spożywania wszelkich pokarmów i napojów). W tym dniu nie wolno także pracować, myć się, nosić obuwia skórzanego oraz podejmować współżycia płciowego.

     Święto odzwierciedla ideę, że tym, którzy okazują skruchę i naprawiają błędy, są przebaczone winy.”

   • Daria pisze:

    To dlatego mialam sen z rytuałem. Zaczyna mi sie powoli cos układać.
    Tak ten smutek byl jakby nie mój, bo juz dawno pokonalam depresje i generalnie jestem optymistka. Ale ostatnio czuje mocne napięcie. Samo to, że ostatnio spory ruch na mistyce, az czasami przegapiam czyjeś odpowiedzi.

    • BasiaB pisze:

     Trudno, ja tylko dlatego nadążam za pisaniem innych, bo mam powiadomienia na poczcie 🙂
     – Przypominam, bo wklejałam tutaj juz link, chyba na Dniu Niepodległości:
     – Jak raz – Rabini z całego świata w ilości około 50 sztuk zjechali się właśnie do Polski na swoje obrady 🙂
     dziwnym trafem te ichniejsze obradowanie i bawienie się rytuałami przypada na 70 rocznicę zagrabienia mienia Filistynów, przelania ich boskiej krwi, by mieć swoją kolebkę zła.
     – Na dodatek…wczoraj przypomniałam wpis z wiki w której podano info o takich obradach w Katowicach, bodajże na przełomie tamtych wieków.
     – Szydło pojechała do TelAwiwu i chyba coś poszło nie tak, bo kolumna z jej samochodami miała…WYPADEK.
     CIEKAWE CO TAKIEGO NIE SPODOBAŁO SIĘ W TYM DZISIEJSZYM RZYMIE ?

    • Daria pisze:

     Wśród takich osobistości wypadek nie jest przypadkiem.

 6. Daria pisze:

  Mąż mial sen, cala wioska nazywala mnie „Mijagi”, macie jakies skojarzenia?

 7. Polka pisze:

  Czuje, że 29.11 jest najważniejszą datą – powstanie judeopolonii.

 8. Dagmara pisze:

  Pan Mijagi z Karate Kid

 9. BasiaB pisze:

  Robaki utylizujemy tak jak to sie robi, czyli wg przepisu Huldy Clark.
  Biorezonansem zczytujemy częstotliwości, a następnie tworzymy urządzenie zwane zapperem i lecimy po sobie i okolicy 🙂
  Ręcznie każdego z osobna nie dacie rady, bo są tego biliony.

 10. BasiaB pisze:

  ” Z wielkiego miłosierdzia Bóg dał nam te specjalne dni, kiedy jest najbliżej nas, aby nasza skrucha mogła trafić tam, do Niego najkrótszą drogą, by przebaczył.
  Szukaj Boga, gdy chcesz by On cię spostrzegł, wołaj do Niego, gdy On jest blisko, by usłyszał ciebie. (Izajasz, 55:6)

  Nasi mędrcy skomentowali ten werset: „To uczy nas, że są chwile, kiedy Boga można odnaleźć, zaś są czasy, kiedy Boga na próżno szukać, chwile, kiedy On jest blisko i czasy, kiedy nie ma Jego blisko nas. Właśnie jest ten okres dziesięciu dni pomiędzy Rosz HaSzana a Jom Kippur. W ciągu tych dziesięciu dni, które przeżywamy pomiędzy Rosz Haszana a Jom Kippur możemy Jego szukać, by odnaleźć, wołać do Niego, by usłyszał.

  W tych dniach, dodatkowe modlitwy są recytowane, a my jesteśmy szczególnie uważni w wypełnianiu micwot. W niektórych społecznościach, recytowana specjalna modlitwa – Slichot – modlitwa pokutna, odmawiana często przed świtem.

  Przystoi w tych dniach zmniejszyć swoje zaangażowanie w doczesność, ale przeznaczać więcej czasu na studiowanie Tory, zajęcia charytatywne.

  Pobożni zadbają o to, by zlikwidować swoje zobowiązania wobec osób prywatnych jeszcze przed Jom Kippur.”
  http://www.chabad.org.pl/swieta/wielkie-swieta

  Coś mnie tknęło po przeczytaniu tego tekstu, policzyłam: od 19 listopada: Intronizacji do 29 .11 czyli Dnia Dziękczynienia jest równo 10 dni !

 11. Ktoś pisze:

  Na grudzien to jest szykowana wojna swiatowa, mlodziencze 24.11.2016r zamachy terrorystyczne w USA , oni celowo wydali to ostrzezenei zeby zmylic ,zeby ludzie mysleli ze walna w europe a zmiota NY . Manhattan .

  http://zmianynaziemi.pl/comment/323321#comment-323321

 12. Ktoś pisze:

  Czarna,świadoma,inteligentna maź(Black Go) grozi zniszczeniem znanego nam życia na ziemi

  .https://www.youtube.com/watch?v=OJSoecRvG3I

  już w lipcu groziła przynajmniej z lipca fragment filmiku

  plus
  .https://www.youtube.com/watch?v=YRP_IKueKXE
  .https://www.youtube.com/watch?v=bgwmXbdz-3I
  .https://www.youtube.com/watch?v=4-toj8oYvhE
  .https://www.youtube.com/watch?v=rypO51PPUVI
  .https://www.youtube.com/watch?v=J5FwJIClByQ
  .https://www.youtube.com/watch?v=pAjZLkKL9L0

  może się komuś zachce zrobić z tego konspekt dla innych….. może…..

  • BasiaB pisze:

   Nie ma sensu się w tym grzebać, niech sobie każdy obejrzy jak chce, a ja napisałam czym jest ta Czarna Krew i to wystarczy.
   Powyżej 4 linków, i to nie zawsze czasem wystarcza 2 komentarze wpadają do moderacji, bo wyczytują to jak spam, przywróciłam to teraz.

   • Ktoś pisze:

    pomyśl teraz sobie iż ta „czarna krew” była używana jako mazidło przy koronacji katolickich i nie tylko królów i się włos zaczyna jeżyć

  • Polka pisze:

   Ten pierwszy film dobry jest, ważne informacje. Nie znałam go. Dzięki.

 13. Władimir pisze:

  Witaj Basiu… Wspomniałaś, że dla popaprańców ważna jest siódemka – a i owszem, i to bardzo… A dlaczego? – Tutaj fragment… >>>
  – „Gdy to wszystko do mnie dotarło, zastanawiałem się czy jest możliwe by gdziekolwiek znaleźć jakiś ślad i potwierdzenie moich przypuszczeń? – I tak oto grzebiąc trafiłem na informację, że w dawnych mitach znajdują się wzmianki o powtarzających się katastrofach.
  Roczniki Cuauhtitlan Majów opisują Siedem Światów zwanych Chicon-Tonatiuh lub Siedem Słońc.
  Za każdym razem płonące Słońce powoduje zagładę całego świata. … No to może ktoś teraz odgadnie prawdziwe znaczenie pewnego czosnkowego siedmioramiennego świecznika?
  Czy teraz również stał się czytelnym znaczek na tarczy orła z banknotu 1$ ?
  W jednym z komentarzy do Księgi Wyjścia (Midrasz Raba) jest powiedziane:„Ponieważ wykonaliście dla mnie świecznik (czyt. mokrą robotę), sprawię, że zaświeci on dla was siedmiokrotnie w czasach mesjańskich”.
  – O rzesz…! A więc za usłużne czynienie wszelkiego plugastwa i rzezi baranków w imieniu swego demonka, ten już siedmiokrotnie w ramach „wdzięczności” pomagał im zdobywać władzę nad barankowym światem i doprowadzać do jego unicestwienia.
  No i tyle im obiecał ile mógł, ale któż zabroni karaluszkom mieć marzenia?
  – Więc na wszelki wypadek oni przygotowali świecidełko 9-cioramienne, a nuż demonek da się uprosić na następne 2 przekręty???
  – No, no, ajwaje – nie tym razem! Bo teraz zaczną się spełniać Nasze Słowiańskie Marzenia,
  – Marzenia o Wolności!!! A na marginesie, prześladowała mnie taka myśl, – ech gdyby tak można było obejrzeć Kolosa Rodyjskiego…,
  i olśnienie, – przecież jest jego kopia, a w niej zapewne zakodowana Prawda.
  A więc gdzie oni ukryli jego kopię…?
  – Oni wcale jej nie ukrywali! Oto ona w całej okazałości
  – Statua Wolności…, jest świątynią liczby 7.
  Głowa Lady Liberty otoczona jest siedmioma „promieniami”…, ale nawet ślepy zauważy, że w istocie to już nie są promienie tylko sztylety!
  Tak, siedem sztyletów, bo siedem razy uśmiercali Strażnika Cyklu i podpalali Słońce (spójrzcie na nie, ono nie jest złotą kulą, ono kolejny raz staje w płomieniach)! > Patrz >

  http://historiazakazana.hvs.pl/paradoks-statua-wolnosci-symbolem-niewolnictwa/ >
  Taaa – oni bardzo lubią kodować – a więc stało się jasne znaczenie określenia siódme niebo, siedem dni stworzenia,…(a w domyśle – najpierw niszczenia), siedem cudów, pieczęci, czasz i trąb itd.!
  Tym samym objawiło się prawdziwe znaczenie 7-miu czerwonych pasków na fladze USA i nie tylko (a 7 + 6 białych daje znów magiczną Naszą 13-nastkę). Patrz również > https://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Synów_Wolności > i to > >https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Pieczęć_Stanów_Zjednoczonych > przelicz sobie i porównaj ze świecznikami – menora i chanuka.
  Patrz np. flaga stanowa Indiany itp. Oczywiście pochodnia to „oświecenie”- podpalenie i unicestwienie brzmi bardziej adekwatnie! A więc robi się coraz „zabawniej”!!!

  A czy w pfejzbukowej kolonii jaką jesteśmy można znaleźć pięknie zakodowane 7 itp.?
  Popatrzcie na ogon „naszego”orła – na monetach.., i na banknocie 50 zl, – jakie piękne 7-dem piórek, to samo na 200 zł. (jakaż piękna men(d)o_RA), ale by było „zabawniej” nieboraczka wsadzono do trumny, dodatkowo skrępowano płaskownikiem w kształcie $ jak SYjoN_RA , a nad głową „wisi czapa” – a w oczach orła przerażenie…

  Choć po prawdzie to nawet jego nam podmienili, bo wcześniej mieliśmy nieco inny symbol…,bo pierwotnie to nie był orzeł…!!! – (Bo orzeł jest symbolem RA).
  Oczywiście motyw orła w trumnie nie jest „wynalazkiem” współczesnym, bo skopiowano go z kaplicy Zygmunta Starego. – No i nie powinno to dziwić biorąc pod uwagę odwieczne koczownicze plany eksterminacji Nas Słowian i naszych symboli!

  A w kodowaniu i kamuflażu i wszelkich przekrętach, no to cwaniaki osiągnęli mistrzostwo.
  Patrz > https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/07/Sigismund's_Chapel_01_AB.jpg > i jak tu być spokojnym???” >>> … Tu jest całość >>>
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkrywanie-prawdy-3-noc-swaroza-rownik-gal-sfinks-slowianskie-wedy-menora-i-siedem-slonc

  • Polka pisze:

   Statua wolności jawiła mi się jako coś ogromnego, monumentalnego ( na podstawiw filmów). Bardzo mizernie wypadła kiedy podpłynęliśmy statkiem. Moje zasokoczenie bylo ogromne, bo nijak się miała jej wielkość do tej kreowanej w filmach.

  • BasiaB pisze:

   Witaj Władimirze po długiej przerwie.
   A tak poza tym – wieści bardzo dobre, bo to cenne wskazówki i przypomnienie 🙂

  • BasiaB pisze:

   Wiesz, te art. Normina ze ZnZ – sa świetne, jeszcze je przeczytam dokładnie, bo teraz to tylko przeleciałam wzrokiem i zajmę się tym 🙂
   Dzięki Władimir.

  • Ktoś pisze:

   świecznik 7 ramienny jest kradziony Słowianom – przedstawia tych JACY ICH WYMAZALI za buntu jouego

   świecznik 9 ramienny jest właściwy ich kulturze przedstawia ich bozię

   • Władimir pisze:

    Witaj Ktosiu… Bardzo mnie cieszy zakończenie Twej banicji i powrót na „Basieńkowe Łono”… Kiedy zostałeś w bardzo tajemniczych okolicznościach za sprawką sił NO_czystych zniknięty – to zapanowała tu jakaś taka bEZ/O/barwność…, z Tobą jest znacznie ciekawiej! – Wszyscy powinni podziękować Basi za ten AKT /ups/…Ł,aski! Cieszy mnie również , że wracasz pomału do formy! >>> Co do menory – to masz rację, tylko mało kto wie, że to był nasz symbol, a posrańcy musieli dokonać na tym naszym symbolu mnóstwo pustynnego voodoo i krwawych ofiar by go splugawić /tak jak naszą swastikę – szczęśliwkę/ by służył im do ich ohydnych tylmudycznych czarów z którymi to latają nawiedzając „naszych” pałacowych REzydentów!!!
    Co do cha/lu/n,ukowych ichnich zwidów to nie trafiłem na materiały, ale przeczucie mi podpowiada, że i to podpieprzli nam – no bo w środku trójząb a ramion starczy na jeszcze dwa takie same, czyli TRI Trójzęby… Kto wie…? – Pozdrawiam…

    • Ktoś pisze:

     Witaj,
     tez się cieszę iż się to jakoś ułożyło.

     Co do trójzębu to on wygląda jak rzut korony na płaszczyznę za. Korona ma 4 przestrzenne krzyże na obręczy rysowane i jak się ją położy bokiem na płaszczyźnie i odrysuje widok będzie taki jak te trójzęby…..

     Jeszcze mnie ostatnio naszło iż FENIX to FEN-X cokolwiek to oznacza. Może nawet Pan X….

     Fen – ciepły wiatr – od biedy też i pogodny człowiek… ciepłem wiejący tj życzliwością

    • BasiaB pisze:

     Widzisz Władimir – to nie jest żaden mój akt łaski, tylko najnormalniejsza w świecie praca nad programami.
     Przykład mojego sztucznie wykreowanego konfliktu z Ktosiem i vice versa, to sztandarowy przykład programowania nieporozumień pomiędzy ARYA.
     Jednak nie ja na to wpadłam, tylko Dobra Dusza, którą nota bene przeszło 2 lata temu przekonałam do Ktoś.
     Teraz, to Ona mi zwróciła uwagę, na to że kłótnia pomiędzy nami była najzwyczajniejszą parszywa manipulacją poprzez program złoczyńców. Tak wiec posłuchałam tej Duszy, zaczęłam niszczyć ten program, następnie odszukałam adres mailowy do Ktoś – nie reagował, więc poszukałam w mojej przepastnej książce telefonicznej Jego numeru, obawiałam się, że go wywaliłam lecz okazał się istnieć, no to – zadzwoniłam.
     Tak nasza znajomość bardzo sprawnie wróciła na właściwe tory. Jednak, by umieć tego dokonać, należy mieć sporo wewnętrznej pokory, dystansu do rzeczywistości nie unosić się ambicjami.
     Dobra Dusza przekazała mi tą inf. o Ktoś po regularnym jak się okazało czytaniu Jego wpisów na innych stronach i powtarzała: „Ja Go czuję, sprawdź co się stało i zniszcz to”. Miała rację, a ja potrafię to przyznać i napisać, bo moim celem jest wyjście z marazmu, a nie uleganie mu.

     Poza tym Władimirze, to tylko Tobie wydaje się to bezbarwnością, dla mnie to był okres cięzkiej pracy dla Arya. Nie sztuka jest być samotnym rycerzem, bo mozna wtedy co najwyżej g**no zdziałać. Należy patrzeć perspektywicznie. W kilka osób nie uzdrowimy nawet tej nędznej garstki Arya, która tu obecnie pozostała przy życiu.
     Zobacz przez tą nakładkę bezbarwności ile w ostatnim czasie przybyło tu mądrych,dobrych, walecznych i odważnych Arya.
     Na te setki osób czytajacych Mistykę, tylko kilkanaście osób ma odwagę i chęć napisania czegokolwiek, zaangażowania się na tej stronie.
     Reszta to :
     – uważa to za brednie,
     – sznupie tu w celu uzyskania intratnych podpowiedzi,
     – są szpiegami, kolaborantami działających na rzecz złoczyńców,
     – mnóstwo zahipnotyzowanych Arya – wdzięczących się do bóstw katolickich,
     – zapobiegliwych leni, którzy cichaczem korzystają i biorą jak swoje, nie dając nic w zamian.
     – biorobotów, które i tak nic z tego nie rozumieją.
     – księży katolickich, odprawiających potem rytuały na nas, mających tu solidne podpowiedzi co i jak,
     – żydów z najgorszych sekt dla ludzkości – którzy uważnie wyłuskują co o nich wiemy.I nie zasypują potem gruszek w popiele.

     Mnie radością napawa, że tyle młodych kobiet wzięło swój los i losy swoich bliskich w swoje ręce. Pracują jak mogą, ale mają czyste intencje i są bardzo zaangażowane, mimo na pewno większej ilości obowiązków niż ich partnerzy.
     Dzielą się swoimi doświadczeniami, które na pewno są pomocne innym, są wesołe, prześmiewne i bardzo zdeterminowane.
     I to jest NASZ sukces nie tylko ich, bo sama z Ktosiem i kilkoma innymi osobami, to mogłabym co najwyżej w nosie podłubać, a nie wyzwalać Arya z udręki.
     Kropla drąży skałę.
     Ziarnko do ziarnka.

    • Daria pisze:

     Ja tez sie ciesze ze wrocil Ktos ktorego uwielbialam ze starych postów.
     Bo zadziewalo sie juz niedobrze.

 14. Władimir pisze:

  A dlaczegóż wśród obrzezańców i ich sługusów zapanowała gorączka… jak by sraczki dostali? Czyżby coś im uciekało??? … >>>
  – Nasi Pra, Pra Przodkowie (Słowianie i również Majowie) wiedzieli też, że nasz Układ Słoneczny cyklicznie przechodząc przez płaszczyznę czyli równik galaktyczny, porusza się wahadłowo będąc raz nad nim a raz pod nim.

  Dokładniej mówiąc nasz U.S. okrążając C.G. wykonuje sinusoidę, czyli co 12,5 tys. lat przekracza równik galaktyczny a więc w ciągu pełnego cyklu (ok.26tys.lat) robi to dwukrotnie – raz w dół i raz w górę.

  Ale tutaj należy wyjaśnić, że w tak długich cyklach nic nie dzieje się natychmiastowo.
  Tak, więc Słońce rozpoczęło wchodzenie w równik galaktyczny podczas przesilenia zimowego w 1980 roku i całkowicie go opuści podczas przesilenia zimowego w 2016 roku.

  Należy również dodać, że sam równik jest pojęciem umownym, bo w rzeczywistości w tym właśnie miejscu znajduje się czarna szczelina i to właśnie ona zwana jest Pierzastym Wężem
  – foto: > http://www.wiadomosci24.katowice.pl/d/Droga_Mleczna >
  Ma również ta szczelina swoją grubość, a więc okres całkowitego wyjścia z tej płaszczyzny będzie jeszcze dłuższy niż mogło się to wydawać.
  Podobno całe zjawisko trwa 36 lat, (36:2 =18) czyli od 2016+18=2034.

  Tak, więc w 2034 roku całkowicie opuścimy czarną szczelinę i wkroczymy w strefę ŚWIATŁA.
  Tym nie mniej przypuszczalnie to 2016 będzie tym decydującym i przełomowym momentem (czyli całkowitym opuszczeniem równika gal.). > Patrz > http://percepcja44.cba.pl/nexus.pdf > str.4 >>>

  Dla co niektórych nie jest również tajemnicą, że wszystko we wszechświecie ma polaryzację, czyli+ i -.
  Każda całość zawiera uzupełniające się bieguny (In i Yang), każdy człowiek, planeta, słońce, galaktyka itp.

  Heh… – teoretycznie biorąc to nie ma nawet czegoś takiego jak zło i dobro, bo to też tylko kwestia polaryzacji (z punktu widzenia wyższych wymiarów), tylko, że… każdy normalny człowiek woli być kochany, niż kopany np. w d…, i to jest ta zasadnicza różnica.

  Tak, więc wracając do polaryzacji nietrudno chyba zrozumieć, że skoro jest Światło i Ciemność, Dobro i Zło, to gdzieś musi znajdować się Granica tego podziału.

  Tą granicą jest właśnie Pierzasty Wąż, czyli Strażnik Czasu i Prawdy.
  To On jest Zbawicielem i tym, co wskrzesza życie i oczyszcza całą Ziemię z wszelkiego plugastwa.
  Krótko mówiąc – chodzi o to, że nasza Galaktyka również posiada polaryzację i podzielona jest między siły Światła i Ciemności właśnie wzdłuż równika Galaktycznego. – ot co!!!

  I to jest tak straszną i tak bardzo ukrywaną tajemnicą przez wszystkich popaprańców służących swym demonom!

   > W Słowiańskich wedach jest to ujęte w ten sposób… > patrz SWARGA >>>
  

  2(66) Podobnie jak Niebieski Iriju, co dzieli pół Swargi Niebieskiej wielkie zmiany przyniesie potok czasu_

  • Tak stworzony został Wyraju Ogród (rajski ogród), który zajmuje pół Swargi Niebiańskiej…

  Swarga – znaczy Galaktyka. >Nietrudno się domyślić, że Słowiańska Swastika zw. Szczęśliwką, jest właśnie symbolem Galaktyki.
  Lewo i prawoskrętna – w zależności od miejsca rzutowania, od dołu – czy z góry.

  Swastika była dana nam byśmy nie zapomnieli o swym pochodzeniu i by przypominała nam gdzie mieszka Prawda i nasi Wybawcy.] >>> Również >>>…

  Bóg Wij, ale i Żmij (równ. Nyja, ale przedstawiany też jako smok) – Bóg – Strażnik granicy dzielącej Jasne i Ciemne części Świata…Żmij to sędzia i strażnik przysiąg surowo karzący za krzywoprzysięstwo, jest Bogiem oddającym władzę Bogom niebiańskim.

  Żmij jest królem węży oraz stróżem sprawiedliwości, karzącym przestępców. Walczył on ze złymi smokami, będąc w ten sposób reprezentantem sił czystych. Obrońca swojego rodu i plemienia.

  Żmij Ognisty jest synonimem Ognistej Rzeki-[czarna szczelina w podczerwieni jest ognistą]. >>> http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkrywanie-prawdy-2-obrzezany-system-12-stkowy-zmanipulowany-zodiak-rownik-galaktyczny >>> Czyt. całość – Pozdrawiam Wszystkich…

  • LETO pisze:

   Moze wlasnie dlatego probuja przejac cale nasze Mienie lacznie z Wyspa aby znowu nam tu osma swieczke posdpalic.Gdyby to im sie udalo to bysmy znowu byli latwi do wy lapania po zagladzie.Ach te ich plany staja sie czytelne.Po to te zalosne ich proby rozwarstwienia Nas aby nie stracic swojego.zasilania.Moze byc to klucz ich niecnych zamiarow.

   • LETO pisze:

    Ktos wspominales o takich jakby czarnych osmiornicach.
    To troche rozjasnia sytuacje. Osmiornice maja macki wiaza.
    I teraz zobaczmy gdyby udalo im sie rozdzielic Nas i poprzemieszczac i na swoj sposób złapac to nawet jakbyśmy wszyscy zgineli to dla nich zaden problem.

    Znowu zaczeli by Nas tu w cyklu karmicznym totalnie oglupialych sprowadzac.
    Po te te gusla czynia. 19 listopada bylismy zwierzyna łowną przygotowywana do tego przejęcia.
    Potem miala byc zaglada Nas tu i od nowa bysmy sie meczyli, szukali mienia.
    Jednak sie to nie udalo jest juz Nas w Nas wiecej w nas niz 25%.
    Plan sie im nie udal.
    Trzeba sie scalac, Wyspe scalac, zwierzeta i rosliny scalac.
    Uodparniac cale mienie wspomniane i chronic.
    Inicjatywa w Nas, kazdy w swoim zakresie ze swoimi umiejetnosciami.
    Razem, a osobno to daje nam przewage.
    Syntetyki nie ogarniaja nasze inwencji i kreacji.
    Boja sie tego ta psudo arka ktora nam szykowali za pomoca tych osmiornic nie wypalila.
    Mogą sie pojawic ich nakladki pokazujace ze to oni maja kontrole tak jak z tymi uzurpatorami krem i krolowa.
    Trzymajcie sie czystych intencji i do dziela.

    Zadnych melancholi, jak Daria opisywala. To po to nam ten program podsylaja.
    Ze beznadzieja, rozpacz probowali w najczulszy punkt uderzyc indywidualnie.
    Ze sie scalamy w sobie to widac po tym ze ta melancholia odchodzi.
    Dystans potrzebny bez dziurawiacych nas emocji.
    Takze spokojnie jak na wojnie idziemy do przodu.

    • Polka pisze:

     Leto też tak to widzę. Spokojnie jak na wojnie i do przodu 🙂 🙂 🙂

    • Polka pisze:

     Oprócz prac energetycznych robię codziennie na szydełku serduszka, aniołki, gwiazdeczki ( a to też działanie energetyczne ) i się w ten sposób scalam, scalam. Trzymajcie się kochani 🙂

    • Daria pisze:

     To juz chyba wiem co znaczy moj obraz. Chyba tez poprzez malowanie zaczynam sie zcalac

  • BasiaB pisze:

   A ja od kilku dni ciagle słyszę: Żmij Ogiennyj !
   Nawet wczoraj kilka razy, tylko nie bardzo wiedziałam o co chodzi z tym Żmijem 🙂
   Aha – od kilku dni chodzi mi po głowie, by rozdzielic te 2 światy, by odseparować Nasz doskonale Czysty, błyszczący Diament – ten główny od ichniejszego, tego czarnego, który dzięki połączeniu z naszym czerpie moc zasilania swoich czynów, mocy i działań.
   No..zaczyna mi się to potwierdzać i układać w całość.

   • Tomasz pisze:

    Hmm nie ma potrzeby oddzielać bo o to czarnym chodzi raczej żeby zwiać od tego co się wydarzy. Po minięciu równika galaktycznego w grudniu powinniśmy wejść w przestrzeń + i na logikę wszystkie czarne – będą tracić moce sprawcze i zasilanie na nich została tym razem założona pułapka temu zostali tu z nami uwięzieni żeby raz na zawsze z nimi skończyć.

    • BasiaB pisze:

     Nie wydaje mi się, by tak się zadziało bez naszej interwencji. Gdyby tak było, to by nie było co jest.
     Nie ufam Ci Tomaszu – nie podajesz nam właściwych informacji, nie pierwszy raz.

    • Tomasz pisze:

     A pamięta ktoś pierwszy upadek ? z tak zwanej pierwszej wioski?

    • BasiaB pisze:

     Nie ufam Ci – nie wyciagaj za język, bo i tak za dużo masz podane.
     Jak cos wiesz o jakiejś wiosce to napisz sam od siebie.

    • Tomasz pisze:

     Z tego co wiem to w tym kraju miał miejsce pierwszy upadek, ktoś tam został zabity i rytualnie zjedzony przez pewne osoby, i od tamtego czasu jest lipa, ale osoby które dokonały tego czynu muszą go w jakiś sposób naprawić.I tak co 26 tysięcy lat próbują przywrócić strażnika w przeróżne sposoby ale z tego co wiem jest mocno wpieniony na osoby z pierwszej wioski bo nabruździły w całym wszechświecie.A na dodatek tym razem swój plan wcielił w życie temu negatywy są tak zasrane bo ich dalsze istnienie stoi pod znakiem zapytania.Temu pejsaci kombinują z tym czasem i próbują zrobić obecnie ten 2017 rok bo w przyszłym roku już nie będą mieli nic do powiedzenia, a i tak to co obecnie odstawiają jest na bieżąco usuwane

    • BasiaB pisze:

     Nareszcie coś bardziej konkretnego. To co opisałeś – wypisz wymaluj odnosi się do mitycznego Jabłka Adama – podarowanego mu przez Ewę w RAju. Stąd – napisałam obok isis imię ewa, bo to o TĄ Ewę chodzi.
     Ta kość stanęła mu w gardle i teraz niektórzy panowie dalej to przekleństwo noszą.

    • BasiaB pisze:

     Poza tym pejsaci nic nie naprawią, bo w to im graj. Napisałam to marionetki w rękach Upadłych Aniołów, te z kolei wybrały sobie zwinne smoki, na bazie którego to kodu genetycznego Prawdziwych smoków stworzyli gadziory. W RAju nam się kłania pierwszy wykluty Wszeteczny gadzior pod niby postacia węża, a jak wiemy one są zmiennokształtne, więc mógł się tak przebrać.

    • Tomasz pisze:

     Co najlepsze wszystkie te osoby które w tym czynie uczestniczyły się inkarnowały na planecie łącznie z tą piep**** isis. Na dodatek nabruździła tak że szok ale nie wprowadzi swoich planów w życie.

    • BasiaB pisze:

     Pisałam – że wszyscy tu teraz są. Nasi przyjaciele, rodzina i swołocz poprzebierana jak sie da !

    • Tomasz pisze:

     Chodzi mi o isis i Polske.

    • BasiaB pisze:

     No tak się domyślam, a Polska ma złą nazwę, co już kiedyś pisałyśmy z Free.
     Pol – ska/sky oznacza zamrożone Ognie, więc nie mają mocy.Nasze Ognie trzeba odmrozić, są zakute w LODZIE, stad nazwa SKY – oznacza zarówno niebo jak i lód.
     Ma być Pol – Lechia, Pol/ania !
     Jeszcze raz: Pol = Ognie
     Sky = Lód / Niebo

    • Ktoś pisze:

     Chodzi mi o isis i Polske.”

     — kto jest tą ISIS?

    • Tomasz pisze:

     A taka jedna pinda nie podam jej danych bo jak rok temu się na mnie wkurw*** i zrobiła jazde w astralu to pół roku na l4 spędziłem więc już sobie na nią uważam.

    • Ktoś pisze:

     Rozumiem,

     to opowiedz jak możesz o tym „NIE WYCHODZI”
     znasz jakieś daty do kiedy czy szczególnie co
     powinno im NIE WYJŚĆ ?

    • Tomasz pisze:

     Zrobienie z nas niewolników i zombiaków na stałe czarnym nie wychodzi, a konkretnej daty nie ma spokoju sobie nie dadzą znając życie więc trzeba czekać aż się im skończy energia. A z zasilaniem mają problem bo ta ich cała isis i jeszcze 2 osoby jej pomagające została złapana w pułapkę z której nie ma wyjścia.A pułapeczka w którą isis wpadła została stworzona z tego co isis sama sobą reprezentuje i stosowała czyli została wmanipulowana w błędne koło cofania w czasie. A żeby się wydostać musi spełnić nielogiczny warunek którego z założenia nie da się spełnić więc mamy ją z głowy.

   • mrnice007 pisze:

    A ile razy ja ci pisałem o tym fLying serpent (bliblia po ang)~~(powrót)Kukulkan’a, ognisty waż pamiętasz ten watek o satan-elu. scena filmu jak neo wznosi się i leci..
    http://www.genesispark.com/essays/fiery-serpent/
    .https://youtu.be/SdkdQtlF-RU?t=131

    Choć z motywem kulkukana było coś czarnego…ta kultura oni mieli takie narzędzia do wbijania ludziom w serca, maluje sie te płaczące serca przebite na portretach Jezusa…

    • Ktoś pisze:

     Film Matrix to PUŁAPKA myslowa

     ludzie chcą być jak Neo, wyobrażają siebie z jego „super mocami” ale tak naprawdę maszyny go ZWYCZAJNIE WYROLOWAŁY….. ba UŻYŁY GO JAK MOPA DO POSPRZĄTANIA SWOJEGO TWORU zwanego matrixem…. z wymykających się kontroli programów…..

     a co ludzkość na tym zyskała?

     DOKUMENTNIE NIC…… bo jak była pod kontrolą maszyn tak pozostała…..

     a te tkliwe obietnice są równie warte co mowa Żmijowych Twarzy…..

     no ale wszyscy chcą być neo….. KREATOR wewnątrz matrixowych FANTAZJI….

    • mrnice007 pisze:

     te narzędzia do serca i krwawiące serce Jezusa 🙂

 15. Daria pisze:

  Zrobilam scalanie siebie nie wiem czy dobrze, ale mialam taki sen: wypozyczylismy samochód, zatrzymala nas policja. Samochod byl kradziony i musielismy wrocic do domu. Mąż dal mi żółty (bardziej może bursztynowy) kamień, czulam że jest zły. Jak przyłożyłam go do głowy to świecil na mnie. Potem swoja energia go rozswiecilam. Doszlo do wymiany energii. Potem ujrzałam ze policjant nie byl dobry, udawal takiego, byl hybryda, mial ogon i twarz Jaszczura ale to było tylko do mnie widoczne. Znalazlam sie w moim domu, byl to piękny dworek. Mnóstwo tam było klechow. Udawałam że nie widze tego co robia i kim sa żeby sie nie ujawnić. Wiedzialam że musze stamtad uciekać pomimo że to byl moj dom. Oni go jakby przejeli. Widzialam jak brali dzieci na rece, przekazywali im żółta energię i dzieciom oczy na żółto sie zaswiecaly i zgasły- juz zostaly przejete. Jeden zabil mlodego chlopaka. W piwnicy tez kogos przetrzymywali by zabic w rytuale. Zabrali dzieci i kobiety (kobiety byly po ich stronie) gdzies samochodem. Pojechali a ja nie mialam ochoty by ratowac tych co sa zamknieci w piwnicy. Sama po prostu chcialam stamtad uciec.

 16. Daria pisze:

  W trakcie snu poprosilam o przeniesienie w przyszłość tego domu/dworku. Był pusty, nikogo tam nie było. Wyglądał na opuszczony.

 17. Daria pisze:

  Jeszcze sen męża: nasz dom i dzialka byl obserwowany przez cala wioske, za nasza dzialka ogromne domy i wszyscy nas obserwowali. Nie mogli zrozumiec dlaczego nie chodzimy do kościoła, mamy zwierzęta i zdrowo sie odzywiamy. Mielismy ogromna brame przed nasza dzialka, kto wszedl na nasza posesje mąż latal z siekiera i zabijal. Przychodzili Ci ludzie pod ta brame z grzybami i jakims sprzetem elektronicznym (stare pralki itp) i to zostawiali, nazywali mnie Mijagi; mąż mówi, że wyszlam przed brame dalam im moje produkty (przetwory i zdrowa żywność), oni sie zorientowali co zrobili, spuscili głowy i odeszli…

  • BasiaB pisze:

   niezły jazz macie w tych snach 🙂 To Mijagi mi sie podoba, tym bardziej że tutaj też mamy Jagi 🙂 tylko coś przestały się odzywać, a są bardzo waleczne 🙂

   • Daria pisze:

    Haha 😂 ale ksywa tak mi sie spodobała, że bede nia podpisywać obrazy.
    I mówię mężowi: dobrze ze broniles mnie i nasza rodzine. I najwazniejsze że nasz dom byl bezpieczny.

   • jaga pisze:

    Właśnie przed chwilą udało mi się odblokować samogłoski na klawiaturze bo byłam uziemiona parę dni 🙂 ale cierpliwie tłuukłam w klawisze przez ten czas i oto jestem 🙂 a Mijagi to był karate-mistrz w ,,Karate kid”.. Senne analizy to już widzę nasz chleb powszedni, ja z mamcią i mężem obgadujemy z rana nasze nocne przeboje, i przekładamy na ,,ludzki” język 🙂 chciałabym się przemóc i zapisywać, bo często mi połowa wyparuje po drodze.. a ostatni tydzień w ogóle nie mogłam spać i co się przebudzałam to na bieżąco analizowałam, tak kawałek po kawałku, do rana wyjaśnione miałam wszystko, ale po wstaniu amnezja 🙂 a wracając do intronizacyjnej historii to rąbnie tych co dobrowolnie się opowiedzieli, że chcą.. no cóż….Trochę mnie irytuje brak ekojajek, cholera zadki im zaspawało..ja tu mózgownicę chcę ponawozić koglemmoglem.. a fabrycznych przecież nie tknę 🙂 ukłon do ziemi dla słowiańskich duszyczek..

 18. IW pisze:

  Witam przeczytałam tylko post Basi resztę potem.Na płuca oskrzela stosowałam palone liście i gałązki brzozy po prostu siedziałam w tym dymie i wdychałam go i kazałam to samo robić dzieciom dla mnie to działa.Oczy na drugi dzień gdy wstałam były zaropiałe czyli oczyściły się .Spróbuj brzoza jeszcze jest nawet z liśćmi.

 19. IW pisze:

  A ogólnie to tak okadzam dom,bo to nasze słowiańskie bogactwo nie stosuję szałwi białej bo uważam że mamy nasze wspaniałe zapomniane zioła i krzewy .

  • BasiaB pisze:

   O-super podpowiedź – sama zapomniałam o okadzaniu domu. Czyli teraz też mogę wziąc gałązki brzozy i nimi okadzaź ? Mam szałwię białą – to skorzystam, widziałam 2 dni temu taki filmik na FB.
   Rozumiem, że paliłaś to w jakimś naczyniu-jakie Ci sie sprawdziło – tak trochę techniki poproszę 🙂
   Pozdrawiam i bardzo dziekuję 🙂

 20. IW pisze:

  Nintuicję ona podpowie najlepiej ja mam takie naczynko miedziane morze być podstawka lub talerz naturalny ja mam gliniany wysypany warstwą soli gruboziarnistej ale to bez znaczenia i poprostu podpalam odpalarką do gazu z płomieniem no i heja .
  PRZYPOMNIAŁO mi się jeszcze o czarnym bzie a dokładnie soku.Obrwając z baldachów owoce te baldachy właśnie kojarzyły mi się z płucami mam na myśli ich kolor i te pręciki więc może jeszcze to .

 21. IW pisze:

  Ja myślę o bhp oraz spadającym popiele i tak ciągle sprzątam więc po co mi dodatkowa robota .

 22. IW pisze:

  Gałązki ale i liście bo to je podpalam .

  • BasiaB pisze:

   IW – proszę – Kiedy dopisujesz swoje kolejne przemyślenia opisane we wcześniejszym wątku, który poruszyłas Ty lub inna osoba, to aby napisać kolejny komentarz naciśnij najpierw pod takim komentarzem : Odpowiedz, które jest delikatnie podkreślone. Wówczas utworzy się tzw. drzewko dyskusji.
   Teraz każdy Twój post jest odrębny, mimo, że stanowią spójną całość. Będzie łatwiej czytać i odnosić się do tego co napisałaś 🙂
   Spokojnie – dasz radę ❤
   Jutro polatam po całym domu i poodkażam / poodkadzam 🙂

 23. jaga pisze:

  Kadzielnica jakaś byłaby chyba dobra, tylko czy są słowiańskie.

 24. JagodaLi pisze:

  Idealne do przepalania ziela wszelakiego są miedziane piramidki do agnihotry z podstawką, IW wspominała o miedzianym naczynku . A w nawiązaniu do snu Darii to miałam inne skojarzenia . „Rozmowy Mistrza Polikarpa ze Śmiercią ” fragm.
  Mistrz widząc obraz skarady,
  Żółte oczy, żywot blady,
  Groźne się tego przelęknął,
  Padł na ziemię, eże steknął.
  Gdy leżał wznak jako wiła,
  Śmierć do niego przemówiła

 25. BasiaB pisze:

  Szykują się na to Wielkie Przymierze, oj szykują :
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izraelscy-uczeni-postanowili-przyspieszyc-nadejscie-antychrysta-2016-11
  ” Zgodnie ze świętymi tekstami, świątynni kapłani przynieśli na ofiarę czerwoną krowę i, po jej spaleniu, wykorzystali popiół do rytualnego oczyszczenia ludzi, którzy mieli kontakt z trupami. ”

  Jest jedno i najważniejsze ALE do tego tekstu 🙂
  Jeżeli przynieśli czerwoną krowę to oznacza, że ten rytuał był wykonany na Ziemiach od zarania POLSKICH, bowiem rasa krów czerwonych jest sztandarową od lat rasą POLSKĄ !
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwona_krowa_(polska)
  Jakoś tak mi ta informacja o Polskiej Czerwonej Krowie zapadła w pamięć na wykładach z agrokultury w trakcie studiowania na PWSiZ w Krośnie 🙂
  http://www.bioroznorodnosc.izoo.krakow.pl/bydlo/charakterystyka_ras/polska_czerwona

 26. BasiaB pisze:

  Dla tych, którzy nie w temacie, krótka informacja:
  ” CHABAD – judeo-nazistowska ultra-ortodoksyjny sekta znana jako Chabad-Lubawicz. Sekta powstała w XVIII wieku na styku granic trzech słowiańskich państw – Rosji, Ukrainy i Białorusi – w miejscowości Lubawiczi (w tym czasie na terytorium Ukrainy, obecnie obwód Smoleński należy do Rosji). Pojawienie się Chabadu, według ideologów sekty, było odpowiedzią na prześladowania ze strony Bogdana Chmielnickiego, którym towarzyszyły masowe mordy Żydów. Chabad-Lubawicz – jedyny ruch w judaizmie z koniecznością posiadania wodza na czele – Lubawiczowskiego Rebe. Od 200 lat lub siedmiu pokoleń, tytuł dziedziczony jest w spadku.”
  https://treborok.wordpress.com/kiedy-rosja-szukala-wrogow-za-oceanem-chabad-ujarzmil-ja-od-wewnatrz/?preview=true

  ” Mężczyźni w Chabad muszą nosić brody, noszą czarne ubrania i kapelusze. Kobiety golą głowy do gołej skóry i okrywają je perukami. Laicy często mylą Chabad z chasydami. W rzeczywistości, w chasydyzmie (ortodoksyjny judaizm) istnieje szereg wpływowych trendów: Karlinstounskie, Bracławskie, Satmarskie oraz innych chasydów, którzy nie mają żadnego związku z radykalnym Chabad, a wręcz przeciwnie często odnoszą się do niego wrogo.”

 27. Ktoś pisze:

  Coś się wydarzyło, coś bardzo doniosłego….
  tylko żebym to ja wiedział co,
  w każdym razie ostro je świętowano….

 28. Ktoś pisze:

  A propo szerszemi

  „https://www.youtube.com/watch?v=vV3AqoBQbP0 =HALLO KALINA MOZNA OGLADAC JULIANA TLUMACZEM /W LINKU W PRAWYM DOLNYM ROGU JEST TRYBIK =takie kolko tak to nazwalem wystarczy kliknac =nastepnie translete =tlumaczenie automatyczne =angielski i wyskocza jezki na ktore texsty sa tlumaczone znalesc polski i kliknac i jest tlumaczenie /nie tak doskonale tak na 60% . POLECAM KORZYSTAJCIE PODAJE NASTEPNY LINK JULIANA I LORRRAINE =OBOJE GLOSZA FAKTY W usa jest to jeszcze GROZNIEJSZE NIZ W POLSCE TAM JEST CALE GNIAZDO „SUPER CWANIKOW =SZERSZENI =MODLISZEK / ” KTORE SIE ROZPIESZCHLY PO CALEJ ZIEMI .TERAZ MAMY CZAS ICH PRZEMIANY /uwazam ze mamy postepowac jaki przekaz MAMY / NA TYCH CO KAMIENIAMI RZUCAJA =ODDAJMY IM CHLEBEM =co uwazam znaczy postarajmy sie tym siostrom i braciom ZBADZONYM I BLADZACYM /ZMANIPULOWNYM MEDIAMI!!!!!!!!!!!/ CIERPLIWIE UKAZYWAC FAKTY I TYLKO FAKTY =CIERPLIWIE I CIAGLE BEZ ODWETOW!!!!!!!!!!!! TO WAZNE podawalem wczoraj film o szczepionkach kto obejrzal to wie JAK TE MECHANIZMY DZIALAJA =KOBIETY SA NIESWIADOME !!!!!!!!!!!!!!!!! SAM TAKI BYLEM 40 LAT TEMU!!!!!!!!!!!!!! teraz nigdy nie pozwolilbym aby zaszczepiono moje DZIECKO =NAWET ZA CENE SWOJEJ tzw. smierci!!!!!!!!!!! to samo jest NIESTETY Z WSZYSTKIMI INNYMI TEMATAMI TO TA SAMA BAJKA =BAWMY SIE I CIERPLIWI BADZMY MAMY 10% SWIADOMYCH I CIAGLE TE PROCENTY WZRASTAJA I ROSNA I ROSNAC BEDA!!!!!!!!!!”
  (http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-18-11-2016/comment-page-1/#comment-98642)

 29. Władimir pisze:

  Basiu… Pytałaś o jakiś rytuał, który odbył się KIEDYŚ w datach od 23 list. do 30 list.?

  Spojrzałem w ichnie rytuały … nic nie ma??? – Myślę coś tu nie pasuje… chyba że cosik z czasem majstrowali, tym bardziej że niektóre święta mają ruchome… /no ale na tym to się nie znam/, zanim potwierdziłaś moje przypuszczenia pomyślałem tak – a cóż to za WIELKIE przymierze które co roku się powtarza…??!! No chyba żeby do kupy zeszły się dwa „przekręty” po dwu stronach zboczoności! … No ale u „nas” nic nie ma w tym terminie… praaawda…???
  QQQ… orzesz jasna chlorella… jak to nie ma /bo pod latarnią jest najciemniej/ – a Andrzejki!!! … Paranoja? – Jeszcze jaka!!! Tępe barany świętują ~niby~ Andrzejki czyli święto „swojego”…,
  czyli ukrzyżowanie Św. Andrzeja, jednego z apostołów, który był przecież koczownikiem, ale baranom się wciska, że to ich święty!!! Ale skoro bajki o jezusach są wymyślonymi pierdołami no to to samo jest z apo_stołami! > https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Apostoł – pierwszy głosiciel ewang. Pierwszy biskup….> http://www.fokus.tv/news/kim-byl-sw-andrzej-apostol-ktorego-swieto-obchodzimy-po-andrzejkach/870 >
  A skoro tak to kogo 2 tys. lat temu ukrzyżowano??? Anrzeja > ANdRE, ANdREas – tak, być może maczali w tym palce, ale kto zginął na krzyżu w kształcie znaku X ??? – A może to była masówka?! https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzyż_świętego_Andrzeja – Krzyż świętego Andrzeja (także: saltire lub crux decussata) – forma krzyża (grecka litera Χ od Χριστος) – No a skoro krzyż to crux…- KRUKs > to jeszcze może się okazać, że to się wiąże z krakaniem krakaczy o pieprzonym KRUKU założycielu …kRAk_owa??!! > https://pl.glosbe.com/la/pl/crux >>> A no to dodajmy jeszcze że ANdREas /a dlaczego nie używają swoich Ickowych imion np. Anszel itp./ jest patronem narodów Słowiańskich! No to może wódz Aborygenów niech będzie patronem koczowników! Tylko że te gnidy nie icków ukrzyżowali tylko Nas! – Nałożyli znak X na Naszą Polszę > Pollechie….! I teraz te dwa obrzydliwe zboczone rytuały chcą połączyć w jedno wielkie obrzezane przymierze i odprawić swoje obmierzłe pustynne voodoo a tępe barany będą im przyklaskiwać i bić pokłony za sprzedane dusze!!!

 30. Ktoś pisze:

  „Zwracajmy też uwagę na takie określenia, jak „sekta”, czy „fanatyk” pod adresem tych, którzy mówią o tej technologii i ją promują. Kundle systemowi działają wg. schematów, których zadaniem jest m.in. przyprawienie komuś „odrażającej twarzy”, czyli takiej, która się społecznie źle kojarzy 🙂

  Stanisław Michalkiewicz mawia, że Żydzi uprawiają taki rodzaj „biznesu”, którego celem jest przyprawienie Polakom twarzy ODRAŻAJĄCYCH MORDERCÓW.

  Podobna zasada stosowana jest w każdej dziedzinie walki z nami, na całym terytorium świadomości zbiorowej, tzn, że jeśli szczurze plemię „coś” ZWALCZA, to ma się to nieświadomemu (jeszcze) społeczeństwu JAK NAJGORZEJ KOJARZYĆ, żeby nawet nie próbowało interesować się tematem i zgłębiać go, żeby ta „odrażająca twarz” spowodowała „odepchnięcie” od zainteresowania się tematem.

  W związku z tym, mamy określenia pod adresem tych, którzy sprzeciwiają się temu, co szczurze plemię nam narzuciło, typu: demagog, populista, faszysta, antysemita, fanatyk, sekciarz… itd, – jedno „krótkie określenie”, żeby nie wdawać się w tłumaczenie „dlaczego trzeba ich unikać”, które ma wywoływać natychmiastowy odruch typu: „a – to ci fanatycy/to ta sekta/populiści/faszyści/antysemici…”, wtedy – zamiast zainteresowania tematem – pojawia się uśmiech politowania, niechęć – generalnie negatywne skojarzenia… itd.

  Ziemkiewicz zapytany o Aleksandra Jabłonowskiego, np. odpowiedział, że w ogóle go nie kojarzy, a było to po tym, jak Wojtek zaistniał już w internecie, jako „ruski agent”, czyli po tym, jak żydowscy agenci rzucili się na niego, żeby przyprawić mu taką właśnie „odrażającą twarz” – twarz „ruskiego agenta”, ponieważ był jednym z tych, którzy zniszczyli wojenne plany w Polsce tym szczurzym parchom. W odwecie usiłowali zniszczyć jego wizerunek w świadomości zbiorowej Polaków, bo jest dla nich ZAGROŻENIEM, gdyż jest inteligentny, trzeźwo patrzy na to, co się dzieje, widzi to, czego nie widzą inni a poza tym ma obycie z obiektywem kamery i solidny „warsztat” komunikowania się ze społeczeństwem, czyli CENNE talenty, których nie mają wszyscy a które są ZABÓJCZE dla obłąkanych, ludobójczych szczurów.
  Nie udało im się go zniszczyć, więc Ziemkiewicz – aby się nie pogrążyć – „nie zaryzykował” odpowiedzi, tylko udał, że nie wie o kogo chodzi, ale – mimo to – starał się przyprawić mu twarz „odrażającego (swoim słownictwem/manierami) Stonogi”…

  Kiedy „ktoś” usiłuje przyprawiać innym „odrażającą twarz ” sekciarza, fanatyka, ruskiego agenta, ruskiego dez-informatora, anty-szczepionkowca (bo ktoś taki to dopiero jest zagrożenie dla „dobrze poinformowanego” przez władze społeczeństwa! 🙂 ), czy choćby „odrażającą twarz” zwolennika/ów naturalnej medycyny, która kończy się śmiercią, lub CZEGOKOLWIEK innego, to znaczy, że weszło się w KOLIZJĘ z interesami szczurów.

  W interesie szczurów jest nam WSZYSTKIM przyprawić twarz odrażającego społeczeństwa, którego ŚWIADOMOŚĆ trzeba SPACYFIKOWAĆ dla… „dobra demokracji”!! 🙂

  Gdyby udałoby im się to zrobić, to cała reszta, czyli wymordowanie nas na prze-różne sposoby, poszłaby im już „gładko” – patrz ustawy, jakie szczurze plemię, udające Polaków, przygotowało sobie w TYM WŁAŚNIE CELU!!!

  Więc mając na uwadze właśnie taki „czyjś” INTERES, warto to sobie UŚWIADOMIĆ, zanim „komuś” uda się to zrobić i – jeśli takie zamiary dostrzegamy – to natychmiast NISZCZYĆ IM WSZYSTKO, co planują, zanim uda się im COKOLWIEK zrealizować, bo plany tych PiSdnietychPOpierdoleńców, są zawsze WCZEŚNIEJ widoczne, ponieważ ich realizacja poprzedzana jest ZAWSZE „przygotowaniem gruntu” w świadomości zbiorowej społeczeństwa, tak, jak jest to robione teraz.

  To jest wojna, w której BRONIĄ jest „SŁOWO” – najpotężniejsza broń, jaka istnieje, od użycia której ZAWSZE zaczynają się WSZYSTKIE pozostałe działania

  (http://niezaleznatelewizja.pl/nauka-i-technologia-nowej-ery-22-11-2016/comment-page-1/#comment-98683)

  • druch pisze:

   Ktos,
   jak juz cytujesz, to moze podasz cały kontekst wypowiedzi,a nie tylko urywek…
   Generalnie chodzi tam o to,ze cytowana przez ciebie osoba, oskarzyła wystapienie człowieka(który w merytoryczny sposób,znajac temat od zródła-przynajmniej tak twierdzi-podwazył wiarygodnosc i uczciwosc Keshe i jego fundacji) oraz kilku komentujacych, zgadzajacych sie z prelegentem,o bycie manipulatorami i agentami.
   W tej chwili jest zagorzałym obronaca M.P(monitor) i
   ks.natanka.Chociaz przyznam,ze niektóre fragmenty ma dosc celne,ale baardzo wybiórcze…

  • Wojwit pisze:

   ‎26 ‎listopada ‎2016, ‏‎14:34:53 | PolkaPrzejdź do pełnego artykułu
   Jeszcze jeden film z Jabłonowskim. Wojwit jeżeli nadal widzisz tu tylko aktorstwo to ja nie mam nic do dodania.

   .https://www.youtube.com/watch?v=I1bGMH-u-PY

   Skomentuję to, bo choć został ten wpis usunięty przez Basię bezpośrednio pod stroną (razem z moją dyskusją z Ktosiem, nota bene – Basiu – dobrze wiesz, że mało miał on takich orędowników jak ja, ale skoro chciał być „dowcipny” – dałem mu pstryczka…), to jakoś znalazł się wpis Polki gdzie indziej, pewnie po to, bym wyjaśnił, że NIGDY nie napisałem, że Jabłonowski jest fałszywy. Napisałem, że jest aktorem, który wygłasza swoje kwestie, jest medialną TWARZĄ tego ruchu, co nie znaczy wcale, że to co głosi, mówi przeciw sobie. Polko, jeżeli to nie aktorstwo (niekoniecznie udawanie i blaga), to na jaką cholerę mu kostium wzorowany na przedwojennym polskim mundurze wojskowym. Od razu odpowiem, żebyś sobie nie myślała, że chcę mu dokopać – bo ten mundur budzi w każdym Polaku pozytywne skojarzenia i przez to zwiększa wiarygodność tego, co osoba weń ubrana głosi. Ale, Polko, przecież dla niego to kostium. On nie jest żołnierzem sensu stricto, chociaż mundur sugeruje, że on WALCZY. Dobrze by było, jeśli by się okazało, że naprawdę to wszystko, co mówi jest tym co myśli i w co wierzy.

   • BasiaB pisze:

    Wojwit – wykasowałam Wasze posty, bowiem nie toleruję takich rozmów i one nam nie służą.
    Posty czyli linki Polki, jako że znajdowały się pod spodem drzewka z automatu wpadły do kosza.

    Natomiast mogę przywrócić część Twojego postu:
    ” A jak napiszę, że dla mnie pan Jabłonowski nie jest taki jednoznacznie pozytywny, a nawet więcej – twierdzę, że jest wynajętą twarzą i gra w militarnie wyglądającym kostiumie przypisaną mu rolę (bo jest zawodowym aktorem a nie bojowcem)”

    Resztę mogłeś sobie podarować.

    • Ktoś pisze:

     Jabłonowski jest kolejnym po michalkiewiczu, braunie….. panem jaki
     „z dobrego serca” mówi gojom co i jak…… myśleć mają….

     Jego facjata jak i sama medialna prezencja jest ZBYT ŁADNA
     by uważać go za kogoś z ulicy przejętego tym co się „tu wyprawia”
     jaki SPONTANICZNIE zaczął nadawać…. tacy zwykle mają wjazdy.

     Ale ponieważ ma zyskać szybko fanklub mówi to co mówi
     czyli to co określeni potomkowie jednego z przedwojennych
     ruchów politycznych usłyszeć by chcieli.

     Polska jak wiadomo jest krajem eldorado, samego złota szacują
     na kilka tysięcy ton więc naturalne jest to iż „przyjaciele” chętnie
     pomogą z tym ciężarem zwanym DOBROBYT Polakom w potrzebie

     Na potrzeby tego rozegrania w kondominium zwanym polin są
     zainstalowane różne „ruchy społeczne” zatroskane bardzo tym
     co Polacy sądzą o ich mocodawcach i ich konkurentach (do złóż).

     W jakiej drużynie gra jabłonowski, gra w SUMIENIU NARODU
     to ci od intronizacji i gra w przedwojennej tonacji proangielskiej.

     Czy oni mają zamiar wydutkać inne tego nie wiem, może tylko
     zamykają drogę odwrotu pędzonej na rzeź przez mońską maciorę
     młodzieży, współczesnej wersji AK jaką postanowiono wytrzebić
     w kolejnym powstaniu – holokauście kilkuset tysięcy bezbronnych dzieci.

     Wiadomym jest im bliżej wolności tym więcej matrix będzie podstawiał
     własnych bolków jakich zadaniem będzie tak długie prowadzenie
     swego stada po pustyni aż swoją zagródkę uznają za ziemię obiecaną.

  • BasiaB pisze:

   Wczoraj to umieściłam:
   https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/23/wielkie-przymierze/comment-page-1/#comment-26767

   Też tak myslę, że to celowe ofiary, jak przy zorganizowaniu Holokaustu.

   • Władimir pisze:

    Oj tak, tak – bo oni „muszom” dostarczać woni „mniłej” dla nozdrzy swego demonka panka-satanka JAHU..owego, bo przymierze przecież zobowiązuje! No a z „chwilowego” braku dostaw goim „muszom” jakoś improwizować! Oooch… jak oni muszą tęsknić za czasami gdy „towaru” było w brut…!!! – Krótko mówiąc bez ofiar oni nie potrafią żyć…>>>

    …W takich okolicznościach powstają pierwsze ołtarze całopalne dla Polaków na terenie Warszawy zwane fałszywie krematoriami gdy tymczasem zwłoki Polaków palono na specjalnych stosach opracowanych przez samego Himmlera i jego judeo-satanistycznych doradców. Podczas jego wizyty w Treblince w 1943 roku kiedy kwestia żydowska była już faktycznie zakończona osobiście nadzorował budowę super paleniska na wzór i podobieństwo starotestamentowych ołtarzy całopalnych jednak obliczonych na symboliczną liczbę 6 tysięcy Polaków i wielkością przypominającą ołtarz ze zburzonej świątyni w Jerozolimie.
    W celu zacierania śladów prowadzonej eksterminacji Polaków czyli religijnego ludobójstwa Główny Urząd Bezpieczeństwa Rzeszy i szef tego urzędu Reinhard Heydrich powołał pod dowództwem SS-Standartenfuhrera Blobela specjalne Kommando 1005, utajniając całe przedsięwzięcie. Nazwa pochodzi od biurowej numeracji. Stosy całopalne fałszywie nazywane krematoriami były obsługiwane w KL Warschau przez specjalne komando 1005, a w Warszawie zwane Leichenverbrennungskommando. Zostało one powołane do palenia zwłok na specjalnych stosach na otwartym powietrzu. W procesie szefa Gestapo Warszawy L. Hahna ustalono, że komando było bezpośrednio nadzorowane przez SS-manów i policjantów z batalionu III/SS-Polizei Regiment 23, w osobach Banascha i Buchnera ( Akta procesu L. Hahna, tom 18, karta 741 ).

    Ołtarze całopalne judeo-satanistów znajdowały się na otwartym powietrzu w Warszawie:
    -przy ul. Nowolipki 25-31,
    -przy ul. Gibalskiego na dawnym boisku sportowym „Skry”
    -przy ul. Okopowej
    -na ul. Dzikiej i innych miejscach
    -na ul. Gęsiej 25 i 45
    -na ul. Smoczej
    -na ul. Glinianej
    -na ul. Dzikiej – teren dawnego dawnego więzienia wojskowego.

    Należy zauważyć że w miejscach spaleń na otwartym powietrzu było nieraz 6 do 8 palenisk czyli ołtarzy.
    Do rytualnego całopalenia zwożono zwłoki ludzkie ze wszystkich miejsc straceń: ofiary egzekucji ulicznych, rozstrzeliwań na terenie obozu oraz zagazowanych w komorach gazowych.
    W związku z przybyciem przedstawicieli Międzynarodowego Czerwonego Krzyża w dniu 8 sierpnia 1944 roku i niemożliwością przetransportowania do innego miejsca oraz braku czasu ze względu na ogrom ludobójstwa religijnego na Polakach w dniach od 6 do 8 sierpnia 1944 judeo-satanisci wysadzili w powietrze zbudowane ołtarze całopalne wraz ze zwłokami i ruinami domów przy ul. Nowolipki 25-31.
    W dniu 5 sierpnia 1944 roku Polacy wyzwolili pozostającą przy życiu grupę około 350 osób religii Mojżeszowej, którzy byli zatrudnieni przy paleniu zwłok tak aby goje nie dokonywali obrzędów całopalnych na Polakach. Wyzwoliciele to żołnierze Armii Krajowej z batalionu „Zośka”. Bohaterowie niezłomni i następnie katowani przez judeo-satanistów tym razem z Rosji.

    Jaka to była skala masowych ofiar całopalenia w Polsce niech świadczą o tym liczby egzekucji w których prawie nigdy nie wydawano ciał zmarłych rodzinie i zdecydowanej większości przypadków zwłoki trafiały na ołtarz ofiarny judeo-satanistów czyli na miejsce spotkania z ich Bogiem zgodnie z napisem na pasie « Gott mit uns ».

    Liczby egzekucji: 1939 r.-700, 1940 r.-1700, 1941 r.-180, 1942 r. – 8300, 1943 r. – 13 641, 1944 r. – 6891. Ofiary z ludzi judeo-sataniści rozpoczęli składać w Warszawie już w 1939 r. 12 IX 1939 roku pod pretekstem przypadkowego zabicia ich oficera przy drodze Krakowskiej… >>> https://rafzen.wordpress.com/2015/06/21/ii-wojna-swiatowa-to-masowe-skladanie-ofiar-cialopalnych-z-polakow-przez-judeo-satanistow/ >>>
    – Ku pamięci bestialsko pomordowanych…

    • Ktoś pisze:

     Władimir,
     za kim stoisz…. palonymi czy też palaczy wybierasz?

    • BasiaB pisze:

     Władimir nie odpowie Ci na to pytanie. Wybiórczo wpuszcza tutaj teksty po 2 letniej nieobecności, zaznaczam, nie był banowany. Jego wybór. Nie powiem, by były nieodpowiednie, powiem: że nie rozumiem Jego stanowiska, bo cytat to jedno, a interpretacja to drugie.
     To często gra na wywabienie lisa.

     A ostatnio jak to często bywa w końcowym akcie, mamy desant.

    • Władimir pisze:

     Hej… dowcipny Ktosiu… cieszy mnie, że Ci humor wraca…! Co do palaczy to nie widzę powodu by angażować swoją energetykę w kibicowanie bądź litowanie się… ich „zabawami”! Już chyba pisałem o ichnim kolo-chałściku – swoi swoim zgotowali ten los – a historia lubi się powtarzać! A jak się dużo ma na sumieniu, to cóż – wyrównanie karmy kiedyś musi nastąpić! A gdzie i kiedy, to już nie nasz problem! I cieszy mnie, że nie my musimy ich rozliczać… a i nie wiem czy jest możliwym pozbycie się do nich obrzydzenia!
     Ech… ale znając te gnidy to na pewno nie jest to „dobrowolne poddanie” się karze – jeśli aż tak „kombinują” no to plany mają zaiste bardzo szatańskie…i jeHOWAHne!!!

    • Ktoś pisze:

     Rozumiem,
     wszyscy rżną frajera oglądając się na sąsiadów nadzieją iż to oni pierwsi powiedzą sprawdzam i się wreście okaże kto ma zachomikowanego asa atu.

     Nie wiem tylko czemu wszyscy próbują się chronić w najgorszym miejscu jakie można sobie na to wyobrazić?

    • BasiaB pisze:

     Ktosiu:
     ” Nie wiem tylko czemu wszyscy próbują się chronić w najgorszym miejscu jakie można sobie na to wyobrazić?”

     Jakie to miejsce? Co masz na myśli ?

    • Władimir pisze:

     Eeech… Basiu, Basiu… właściwie to czułem, że tak będzie – no bo trochę Cię poznałem.
     Kiedyś zaprosiłaś mnie na „wycieczkę”, zostawiłaś mnie w „burakach” i pogalopowałaś kopać się z „koniami” /oczywiście dałas „radę”/- a o mnie zapomniałaś! A ja zwijałem się ze śmiechu – aż mnie boki bolały + jeszcze mały epizodzik. Niestety nadmiar śmiechu też jest szkodliwy – więc musiałem się zresetować!!! … I uwierz dobrze się stało, czasu nie marnowałem, zrobiłem mnóstwo roboty, której bym nie zrobił będąc z Wami! Po prostu muszę iść swoim tempem – nie mam Twojego poteNcjału!!! A jak jestem w „transie” to wszystko co nie związane z tematem mnie rozprasza a przez to opóźnia! Ktosiu jak został „zniknięty” to tak po nim pojechałaś, że przykro było patrzeć – a jakoś tak chłopaka polubiłem! Tak, domyśliłem się że i Tobą też manipulowali – chyba nie ma człowieka na 100% odpornego! A co do desantu, to nie musisz mówić – gdybyś wiedziała jak mnie otoczyli – czasami „śmiać” się chce, a przeważnie szkoda gadać – więc sobie powtarzam – kiedyś im się znudzi!!! Powiadasz – wybiórczo, no myślałem, że to zaleta, marnując swój czas oszczędzam Twój, ale jak wolisz nie wybiórczo no to kiedyś spróbuję – jak będę miał czas i chęci! Twoje wcześniejsze wyjaśnienia na moją odpowiedź dla Ktosia były nie potrzebne – bo ja to wszystko wiem, ale dziękuję Ci za nie. Co do lubienia Ktosia, to spokojnie – Ciebie też lubię, no ale Ciebie wszyscy lubią, a ja jakoś tak nie za bardzo lubię stać w kolejkach /he,he/:)

    • Władimir pisze:

     Ech Ktosiu… tym swoim szyfrowaniem to chyba chcesz ludzi wykończyć… 🙂
     A więc spróbuję zgadnąć – Jeśli nie chodzi Ci o Polachów, o Indian i Hindusów, Eskimosów lub Aborygenów… no to może o koczowników? „Wszyscy rżną frajera” – a ja nie wiem czy rżną… oni tak mają, od czasu „wyprania” przez demonka cały czas są rżnięci i nawet o tym nie wiedzą, bo ani jednego dnia nie żyli w normalności – więc system rżnięcia jest ich naturą. Oni są rżnięci i oni rżną… i podJUDzAją. Samotny koczownik na Marsie też bedzie podjudzał… nie wiem kogo, ale na pewno będzie – bo to program!
     Najgorsze miejsce – o tak! A zauważyłeś od jakiegoś czasu zwiększone dostawy wyprańców do ziemi „obiecanej”? A może to przypalanie boczków to jest „doping” na szybsze pakowanie dla tych co im szkoda opuścić wymoszczone gniazdko? A może być również, że demonek skontrolował „księgowość”… no i wyszło manko… czyli do okrągłej wymarzonej ofiarnej sumki… zabrakło iluś sztuk… no i są próby korekty…???

    • BasiaB pisze:

     Władimir – o „wycieczce” nie pamiętam – trudno.
     Kazdy swoim tempem – doskonale, bo tak być powinno.
     Czy mną manipulowano – ne pewno, każdemu to robią, kto przebija się przez Matrix, co jest opisane w ostatnich „Archontach”.
     Przejechałam się po Ktosiu – nie był mi dłuzny 🙂 Jesteśmy wiec kwita, co przysłużyło się tylko Ciemnym Stwórcom, ale…nie ma złego co by na dobre nie wyszło, bo to tak nami szarpnęło, że odzyskaliśmy każde z osobna wgląd w głębsze sfery, co teraz nam wychodzi na dobre. Jednak nie oznacza to mojej aprobaty takich niecnych manipulacji, szumnie zwanych doświadczeniami, bo od zawsze uważam,że są nam zupełnie zbędne.
     Nie każdy umie bowiem wyciągnąć właściwe wnioski z łomotu. Poza tym takie łomoty służą im nie nam, wiec w końcu odzyskają to z czego sa tak dumni, co nam TWORZĄ nieustannie.
     Gdyby nas nie okradli z naszego mienia, nie musielibyśmy przechodzić okrutnych doświadczeń, które z lubością wartej lepszej sprawy propagują Ciemne Stwory, zwane poplecznikami szatana.
     Za to całe działanie mają w nas swoich najlepszych „adoratorów” co im tylko wyjdzie… jak ma wyjść.
     Co do lubienia, to mam do niego ambiwalentny stosunek, bo nie mają nas lubić tylko rozumieć co przekazujemy.
     Nie po to dostałam na imię Barbara –> War War
     podwójny symbol, czyli potęgowane wzmocnienie –> Warowania, pilnowania, obrony, opoki.
     http://sjp.pl/warowa%C4%87

    • Ktoś pisze:

     „Ech Ktosiu… tym swoim szyfrowaniem to chyba chcesz ludzi wykończyć…”

     Ech, Władimirze
     a już się chciałem zakładać iż NAJBARDZIEJ OTWARCIE ZE WSZYSTKICH pisze.a tu taka ostra reprymenda z twojej strony ;d

     Co do zagadki to NIE ODGADŁEŚ…. ziemskie pacynki mnie nie interesują nawet jeśli usilnie próbują mi coś udowodnić….. zwłaszcza to iż „potop zbyt rzadko podlewa kwiatki”…..

     Jak sam wiesz zabawa trwa na poziomach bardziej „mocarnych”…. tych jakim się wydaje iż „potopy ich już nie dotyczą” bo pomalowały sobie twarze kredkami…. jakby to COKOLWIEK ZMIENIAŁO…..

     Także ich LAST ORDER i to iż przystąpili do jego realizacji niewiele zmienia w przyszłości…. bo pytaniem na dziś owym BYĆ albo ZBYĆ jest jakie ma być zakończenie tej (że zacytuje klasyka) „żałosnej rebelii”….
     — wredne
     — złośliwe
     — wrednie złośliwe
     — ……
     — arcy…… diaboliczne 😀

     bo narracja powoli dobiega do momentu kiedy zewsząd będzie się rozlegało „O K___a” a zaraz potem wszędobylski „tupot gołych tyłków”. Więc fajnie iż „mnie lubisz” ale to trochę za mało by samemu nim nie świecić….. niestety…. Napisałeś iż stoisz z boku i obserwujesz…. i ?

     PS.
     Nie wiem czy pamiętasz ale BRAK WYBORU jest DOKONANIEM TEGO NEGATYWNEGO.

    • Władimir pisze:

     Hej, Hej, Ktosiu, ale żeś się „rozbrykał” :)… reprymenda > absolutnie nie :)> stwierdzenie faktu. Najbardziej otwarcie > no, no, chyba że zaraziłeś się „otwartością” podJUDzAczy – he, he… „Co do zagadki” > to umieściłeś ją pod tematem ofiar całopalnych > spróbuj ten kalambur zapodać na forum auto-moto, tylko podaj rocznik i ilość ząbków wałka rozrządu i czekaj na odpowiedź, może jakiś drugi Ktosiu trafi i Ci odpowie:)! Jak wiesz mnie również ziemskie pajacyki mało interesują a większość uwagi skupiam na znacznie wyższych poziomach – w windzie jest wyświetlacz, odczytaj na którym piętrze jesteś, bo będąc na różnych… ciężko się spotkać:)! Co do stania z boku – to wiem co napisałem > a Ty źle odczytałeś… ! Myślałem, że po tym co dotychczas napisałem i tu i tam, to wiesz jakiego wyboru dokonałem… A jeśli nie – to podchody nie mają sensu i jakiegokolwiek znaczenia! A jeśli czyimś wyborem ma być gra na zwłokę – no to również mnie to nie interesuje!!! A tematów do rozpracowania co niemiara – więc szkoda czasu na pitolenie o pitoleniu!
     A robię co robię nie dla poklasku, czy chwały, … a może raczej muszę…?!

     PS. A tak całkiem przy okazji – to chyba widziałeś jakie kuku „na główce” zrobili naszemu „koledze” z napędem na 4×4. On też coraz mocniej szyfrował. A teraz jego info. wygląda jak przepuszczone przez niszczarkę! Aż przykro patrzeć. Szkoda chłopaka bo dobrze się zapowiadał i miał niesamowity potencjał!

    • Ktoś pisze:

     No i mam zagwozdkę……
     co do pięter…. prościej wymieniać te w 2 stronę….. czyli…..

     Co do zgarażowania rovera…. obawiam się iż to fakt medialny….. i ZAplanowany przegląd….

    • Władimir pisze:

     No widzisz Basiu – jak chcesz to potrafisz po „ludzku” 🙂 ! Całkowicie się z Tobą zgadzam /w 99%/, a ten pozostały % jest po to by było „ciekawiej” 🙂 ! A więc pozostawmy przeszłość i to co nas dzieli, a skupmy się na tym co nas łączy i na przyszłości – a ciekawych tematów do rozpracowania jest mnóstwo. Problem jedynie w tym by wybierać te najbardziej istotne dla naszego być lub…! 🙂
     Co do Twojej WARowni i Twierdzy do NIE zdobycia / … 😦 / to przypomniałaś mi temat za który miałem się zabrać /kiedyś tam…/… Bo np. Warszawa > WAR – czyli wojna … Sawa > SAWE – czyli zapis… No to „pięknie” nam wgrano program WOJNY i CIERPIENIA… no i pytanie – kto, jak, i kiedy zdejmie te destrukcyjne programy i klątwy na NAS nałożone??!! No bo chyba na POJE/ch/ANYCH pajaców ganiających za HAL/u/NOWYMI świecznikami no to raczej nie ma co liczyć?!

    • Ktoś pisze:

     SAVE ma też i inne znaczenia…… na przykład BEZPIECZNE
     ZDOBYTE w niektórych grach etc

    • BasiaB pisze:

     Władimir – War – wojna z angielskiego !
     Lecz kiedyś pisałam, że j. ang. jest symultaniczną-komputerową łaciną, ta natomiast ma pochodzenie judejskie, a każde judejskie jest odwrotnością właściwego znaczenia, w myśl zasady ” Wszystko na Opak „

    • BasiaB pisze:

     ” no i pytanie – kto, jak, i kiedy zdejmie te destrukcyjne programy i klątwy na NAS nałożone??!!”

     A są jeszcze ?
     Tyle przygotowań – a tu ani dziczy, ani zamieszek 🙂

    • mrnice007 pisze:

     Zdobyte wojna /rebelią… chyba warszawa musi runąć po raz 2 i zmienić nazwę..

    • LETO pisze:

     Odnosnie War Szawy byla taka reklama niedawno w Warszawie dotyczyla chyba powstania o ile pamietam.Wczoraj z kolezanka sprawdzilem oltarze calopalne odnosbie starotestamentowego pustynnego demona Jahwe I przyszlo nam potwierdzenie.To ten sam byt co mu miele byly palone szczatki Warszawiakow.Na tych oltarzach podczas wojny.2Ja to jeszcze slowo War Szawa odczytuje jako Wojna Szawla Pawla .Czyli nawiazanie do Nowego Testamentu.I ciae pojawia mi sie gotowanie Szawla czyli jakis rytualow pustynnego voodo.Dodajmy jeszcze Biala Czakre ktora lezy w miejscu Palacu Kultury ta energia szla do Moskwy a tam 7 takich Palacow.Siedm swieczek ,siedem spalen naszej cywilizacji.

    • Wojwit pisze:

     Kiedyś, ze dwadzieścia lat temu słyszałem, że Warszawa to po czeczeńsku „polana w lesie”. Czeczeńcy – znani są także jako potomkowie „żydów górskich” – kaukaskich.
     Inni znów twierdzą, że jej nazwa pochodzi od miejsca ufortyfikowanego, obronnego (a więc znów mamy związek z wojną). O „językoznawcach”, utytułowanych, a jakże, co to piszą, że od jakiegoś Warsza (czyja? Warszowa, jak czyja? Wojtkowa), nawet się nie rozpisuję, bo ich mniemania wydają się jakieś takie na siłę naciągane.

 31. BasiaB pisze:

  https://miziaforum.wordpress.com/2016/11/25/ostrzezenie-zostalo-jeszcze-3-dni-na/
  anom2_01

  TO JEST MODEL GLOBU ! TA FIOLETOWA PLAMA TO MIEJSCE GDZIE TEMPERATURY

  NAD GRUNTEM SIĘGAJĄ NAWET – 70 S.. C !!
  .https://miziaforum.files.wordpress.com/2016/11/anom2_01.png?w=930&h=603

  WIDZISZ NORWEGIĘ ? TA FIOLETOWA PLAMA POWINNA BYĆ WŁAŚNIE LEKKO W PRAWO NAD NORWEGIĄ … PRAWIDŁOWE MIEJSCE TO OKOŁO 400 DO 500 KM W TAMTYM KIERUNKU !!

  ZATEM JEŚLI TA PLAMA FIOLETOWA JEST TAM GDZIE JEST !!! TO TAM WŁAŚNIE W TEJ CHWILI ZNAJDUJE SIĘ PÓŁNOCNY biegun zimna ZIEMSKIEGO GLOBU .. A NIE NA BIEGUNIE GEOGRAFICZNYM !!

  PANIAŁ ? BIEGUN ZIMNA JEST O WIELE WIELE SET KILOMETRÓW BLIŻEJ CENTRUM EUROPY NIŻ W TEDY GDY BYŁ NA MNIEJ WIECEJ BIEGUNIE GEOGRAFICZNYM

  CO TO JEST ??? to jest anomalia, ARMAGEDON !! DODATKOWO POTĘGUJE W NIM NISKIE TEMPERATURY FAKT ZE SIE NIE KRĘCI NAD WODĄ która zawsze jest cieplejsza TYLKO LĄDEM który nie ociepla tej anomalii lecz jeszcze bardziej wychładza….

  ALE K………… NIE BEDĄ WAS STRASZYŁ
  .https://miziaforum.files.wordpress.com/2016/11/anom1.png?w=930&h=683
  TU KOLEJNA FOTA PRZED OKOŁO 2 DNI ……….. JAK WIDZISZ

  PLAMA FIOLETOWA WĘDRUJE ………. I WŁAŚNIE W OKOLICACH 10 GRUDNIA MA ZAWęDROWAĆ I STACJONOWAĆ W OKOLICACH URALU ………… NA JAKIEŚ 3 TYGODNIE POTEM POJAWIAĆ SIĘ BĘDZIE PRAWIE CYKLICZNIE PRZEZ 5 MIESIECY W TYCH SAMYCH OKRESACH … CZASOWYCH, UKŁADY BARYCZNE KONTYNENTALNE BEDĄ GO BLOKOWAŁY

  JEŚLI ZATEM ZNAJDZIE SIE POLSKA I CAŁA EUROPA ZALEDWIE KILKASET KILOMETRÓW OD BIEGUNA ZIMNA KTÓRY BEDZIE W OKOLICACH URALU

  TO MAMY W POLSCE REKORDOWE OPADY ŚNIEGU Z POWODU WILGOCI ATLANTYCKIEJ KTÓRA NAD EUROPĄ ZMIENI SIĘ W SNIEG

  A PIŚDZIĆ I WIAĆ BEDZIE BARDZO SROGO

  • BasiaB pisze:

   ” Witam miałem na razie nie dawać nic nowego o pogodzie ale !! pierwszy raz coś takiego na własne oczy widzę w modelu pogodowym ..

   KOLEJNO ZAMIESZCZĘ JAK PRZESUWA SIĘ MEGA MRÓZ NA ANIMACJI WIDAĆ JAK PO PROSTU PĘDZI NA WPROST Z PRĘDKOŚCIĄ BLISKĄ 100 KM NA GODZINĘ !!!! W NASZĄ STRONĘ I CO DZIEJE SIĘ GDY IDEALNIE OSIĄGA GRANICE PAŃSTWOWĄ WSCHODNIĄ ……??

   ZATRZYMUJE SIĘ DOSŁOWNIE W MIEJSCU WIDAĆ ŻE NAPIERA NA KOLEJNYCH SEKWENCJACH GRAFICZNYCH NACISKA ROZWIJA SIĘ DOKŁADNIE WZDŁUŻ POLSKIEJ GRANICY PO 3 GODZINACH WYRAŹNEGO NAPORU I NIE PRZEJŚCIE JUŻ NAWET 500 M ODCHODZI TAK SAMO SZYBKO JAK PRZYSZEDŁ

   ZACHOWANIE DOSŁOWNIE JAK ŻYWEJ MYŚLĄCEJ , PRÓBUJĄCEJ SIĘ WŁAMAĆ NAPIERAJĄC NA DRZWI ISTOTY !!????
   CO JESZCZE DZIWNE PUNKTUALNIE O GODZINIE 24 .00 – 00.00 CZASU POLSKIEGO

   POTĘŻNA ŚCIANA MROZU ZACZĘŁA SIĘ ODDALAĆ W GŁĄB ROSJI

   NAPÓR NA GRANICĘ TRWAŁ OD GODZINY 18 .00 DO SAMEJ PÓŁNOCY

   dałem to jako nadzwyczajną ciekawostkę … w zasadzie nie wytłumaczalną … BO ZATRZYMANIE NASTĄPI DOKŁADNIE NA GRANICY POLITYCZNEJ PAŃSTWA POLSKIEGO NA WSCHODZIE !!!

   CO JESZCZE CIEKAWE I CO WIDAĆ WYRAŹNIE TO TYLKO GRANICA POLSKI ZATRZYMA TEN GIGANTYCZNY MRÓZ POLARNY

   ŻECZ BIORĄC DOSŁOWNIE JUTRO OD GODZINY 18.00 DO 24.00 BĘDZIE MOŻNA NA WŁASNE OCZY TO ZOBACZYĆ STOJĄC W POBLIŻU GRANICY PAŃSTWOWEJ

   NIE WIARYGODNE ALE PRAWDZIWE ……”
   https://miziaforum.wordpress.com/2016/11/28/mini-cud-29-11-2016-syberyjski-mega-mroz-zatrzyma-sie-na-polskiej-granicy-i-cofnie-unikalne-zjawisko/

   Kochani – gratulacje dla Was !!! ❤ ❤ ❤
   Niewiarygodne, ale prawdziwe 😀

   • Ktoś pisze:

    Nie zapłacił dżizji al-Lachowi to nie wszedł, proste. ;D

   • Ktoś pisze:

    Jeszcze mi przyszła do głowy taka myśl

    iż skoro wiedzą iż mróz nie wejdzie skoro ma wejść dopiero jutro to może to oznaczać iż on już fizycznie faktycznie nie wszedł

    ale dopiero jutro ZAKTUALIZUJĄ PROJEKCJĘ zwaną matrixem o to wydarzenie….

    że WYDARZENIA ODBYWAJĄ SIĘ DZIEŃ WCZEŚNIEJ NIŻ MY UWAŻAMY IŻ SIĘ ODBYWAJĄ, to by tez tłumaczyło czemu żydki ZAWSZE DZIEŃ WCZEŚNIEJ czarują…

    oni w ten sposób ORGANIZUJĄ NAM NASZĄ przyszłość manipulując nią w naszej „przeszłości”.

    • Wojwit pisze:

     Manipulują w naszej teraźniejszości, która jest dla nich „przeszłością” a nie dla nas, Ktosiu, jeśli dobrze zrozumiałem logikę Twojego wywodu. Znaczy są o dzień do przodu…

    • Ktoś pisze:

     Wyrażę to inaczej

     jak piszesz na komputerze to to co piszesz pojawia się bez opóźnienia więc „widzisz co piszesz”

     czasem jak procesor jest bardzo obciążony tekst pojawia się z OPÓŹNIENIEM…..

     w przypadku wprowadzania komend do komputera (dos np) wprowadzona i zatwierdzona w CIEMNO komenda i TAK JEST WYKONYWANA mimo iż nie wiesz CZY JĄ POPRAWNIE WPISAŁEŚ…..

     Wracając do matrixa…….

     ty jesteś jak operator jaki widzi Z OPÓŹNIENIEM SWOJE DZIAŁANIA

     on, przysłowiowy matrix, ma do tego dostęp tak samo jak procesor w w/w przykładzie….. tuż po WYGENEROWANIU ICH PRZEZ CIEBIE……

     i w reakcji na to co wygenerowałeś masz generowany świat jaki widzisz……. to by było tym MASZ TO CO TWORZYSZ….. mimo iż większość TWORZYSZ nieświadomie i możliwe iż w czasie snu.

     Opóźnienie czyli owy dzień to druga para kaloszy….. nie wiem czy to jest 24 czy 12 czy ileś indziej godzin…… ale ich działania jakie ZAWSZE PODEJMUJĄ DZIEŃ WCZEŚNIEJ muszą mieć znaczenie…… Najprostsze tłumaczenie to już TWORZĄ to co tobie się pokaże jako dzień kolejny.

     Mówiąc inaczej ORGANIZUJĄ TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ (dzień B) będąc w swojej TERAŹNIEJSZOŚCI (dzień A)…. jaka w tej samej chwili jest twoją PRZESZŁOŚCIĄ (dzień A)….. bo jesteś w stanie pomiędzy dniem A a B

     czy jakoś ta…..

    • Ktoś pisze:

     Znaczy są o dzień do przodu…

     znaczy są o dzień do przodu…… oni przeżywają teraz ten dzień jaki my przeżyjemy dzień później….

    • Ktoś pisze:

     W jednym filmiku jaki tu wkleiłem jakiś pastor mówił

     iż „oni” „pobożni” (plus żydzi) dzień liczą od ciemności do jasności w przeciwieństwie do „chrześcijan liczących od jasności do ciemności”

     Teraz jeżeli żyją w naszej przeszłości to to ma sens
     my w dzień funkcjonujemy a w nocy śpimy….. w nocy świadomość jest ODŁĄCZANA OD CIAŁA I ?

     i wpada w ICH DZIEŃ w czas ICH FUNKCJONOWANIA (bo jest przesunięcie jakie jest ODGRYWANE w religiach judejskich)…. w trakcie ich dnia a naszej nocy są WYMUSZANE NA NAS (świadomościach) różne czynności (także projektowane sny) które potem ta sama świadomość po powrocie do ciała ODGRYWA w realu w nasz dzień a ich noc…..

     Ponieważ przed powrotem świadomości do ciała następuje jej RESETOWANIE (ost., artykuł) to NIE PAMIĘTAMY tego co ZAPLANOWALIŚMY PRZEŻYĆ po swoim obudzeniu stąd zjawisko deja vu…

    • Wojwit pisze:

     Ta paralela z kompem, błyskotliwa. Najlepiej oddaje sens tego opóźnienia matriksa. To, że jesteśmy ZAWSZE między A i B, to natura odczuwania przez nas czasu. Zauważ, że kiedyś prawdziwi spikerzy radiowi nie mówili „jest godzina 16.00” tylko: „właśnie minęła 16.00+, bo w tej chwili kiedy to mówili już było PO 16. i leciały sekundy następnej, siedemnastej godziny…
     Jeszcze parę nielogiczności w potocznej rachubie czasu też by się jeszcze znalazło.
     Np. w jakich latach trwała II wojna światowa, w której dekadzie wieku? Potocznie mówi się o latach czterdziestych, ale… Policz dokładnie. To ten sam błąd jak wtedy, kiedy mówią, że The Beatles, (zwani potocznie „Bitlesami”… i z błędem w przestawieniu głosek „Bitelsami”) i big beat to muzyka lat sześćdziesiątych XX wieku. Czysta logika i dokładność wypowiedzi wprawią wielu w zakłopotanie. Ten zespół powstał w SIÓDMEJ dekadzie XX wieku.

    • Wojwit pisze:

     „NIE PAMIĘTAMY tego co ZAPLANOWALIŚMY PRZEŻYĆ po swoim obudzeniu stąd zjawisko deja vu…”
     To się kwalifikuje do rozwinięcia we wspaniały artykuł. Poważnie…

   • Polka pisze:

    Huraaaa 🙂 🙂 🙂

  • Wojwit pisze:

   Odczuwalna temperatura jest w tej chwili dużo niższa niż ta pokazywana przez termometr za oknem. Rozpiętość wręcz niewiarygodna. Za oknem tylko -3 stopnie a zimno tak, jak przy -10… Może to też jakaś zagwozdka, której sedno tkwi nie tylko w wilgotności powietrza czy prędkości wiatru?

   • BasiaB pisze:

    To jest stadnardem np. w Kanadzie okolice Toronto, latem termometry pokazują + 36 – odczuwalna z powodu wilgotności z Ontario + 46 st. Zima oczywiście na odwrót, termometry pokazują – 10 st, a wiatry tworzące się z wilgoci z Ontario powodują odczuwanie na poziomie – 20 st.

 32. Ktoś pisze:

  Nie wiem jak wy ale ja odczuwam iż już PO BITWIE

  gorzej z wynikiem bo „oczu” brak.

  • LETO pisze:

   Szukalem wspolbego mianownika naszych genow I jest taka mapa, w ktorej mamy nasza genetyke.
   Obejmuje ona wszystkie kraje Slowianskie , w mniejszym stopniu skandynawie,a na poludniu Iran ,Afganistan cos mi sie zdaje ze rowniez Syrie,Irak po Liban I czesc Palestyny.Po Indie najwyzsza kasta Bramini to tez nasze geny.Jak nasi sie zachowoja cechuje ich relatywnie niski fanatyzm religijny.Kraje muzulumanskie ktore wymienilem to Szyici.Sa zdecydowanie mniej fanatyczni zadko sie wysadzaja w powietrze.
   Jezeli zobaczymy na pas Szyicki czyli Iran,Irak,Syria,Liban.Odziela on Nas od radykalnych Sunnitow.
   On byl za swietnosci naszej granica imperium Lechitow .Na wschodzie bylismy mniej wiecej po dzisiejsze wschodnie rejony Rosji.Granica Mongolia I dalej na Wschod.Zachodnia granica byla w oklicach polowy Niemiec ustanowiona miedzy nami a Frankami.Byl

   Tez limanes na dunaju na poludniu naszej Europejskiej czesci.Choc tu geny siegaj po byla Jugoslawie.I teraz tezy.Kogo wspieraja Anglosasi I Semici .Sunnitow .Saudowie to kryptozydzi wybrani przez Anglikow.Mlodoturcy z Ataturkiem na czele kryptozydzi.

   Izrael ma sojusze z aSunitami.Caly pas Szyicki w pernamentnej wojnie.Pierw Syria zdradzona w layach 60 przez Egipskiego Sadata.Mocno oslabla.Wojna domowa chyba w latach 70 w Libanie po jednej stronie wsparcia udzielal Izrael tzw Liban PoludniowyPotem wojan Iran Szyicki z Irakiem zadzonym przez mniejszosc Sunnicka z Husejnem na czele 80-88 Po stronie Husejna,Ktorego wspierali Amerykanie przez Niemcy po Francje.
   Potem Afganistan zatakowany przez mocno zydowski ZSRR.Pierwsza zbrodnia na genach rodowych w skrocie Rosjanie przeciwko Afganczyka.

   Za ta krew przelana padl ZSSR.Dodam tylko ze Afganczycy maja najwiecej ze wszystkich genow naszego Imperium.Odzrzucie to ze to muzulumanie to nie ma znaczenia tak sama podstepem narzucona religia jak nam.Potem byla interwencja w Kuwejcie przeciwko Itakowi ivo zgrozo brali w njej udzial tez Syryjczycy.

   Znowu rodowa klatwa bracia, braci zabijali.Mimo ze Husejn byl Sunnitom to mial w wojskach tez Szyitow.Nastepnie wojna w Afganistanie po niby zamachach 9,11 I tu my tez przelewalismy jako Polacy krew braci gwnetycznych z Afganistanu.

   Nastepnie Irak hdzie tez nawet z Ukraincami mielismy wspolna brygade I przelewalismy krew Szyitow Irackich mimo ze niby przeciwko Husejnowi.Teraz Syria podpalona prze Usrael z Saudami tez tam wyslalismy pare samolotiw I 100 instuktorow wiec tez przelewamy krew rodowa.

   Grabimy sobie.
   Po drodze byla Jugoslawia podpalona przez wywiad Niemiecki.I teraz majstersztyk naszych okupantow wojna na Ukrainie walcza przeciwko sobie po stronie Ukrainy Gruzini,Afganczycy ,Czeczeni ti tez nasi komandosi szkola Ukraincow I wspieramy Ukraine gosppodarczo po stronie Noworosji Rosjanie,Serbowie,Bialorusini,Czeczency.

   Jest to zbrodnia na naszym ridzie od czasu 2 wojny swiatowej nigdy tyle potomkow Imperium Slowianskiego nie walczylo przeciwko Sobie.
   Kto zorganizowal Usrael ,Polska ,Niemcy I Francja ta wojne.
   Wcześniej wojna Gruzja Rosja orfanizowal Izrael USA, my tez wyslalismy do Gruzji rakiety Grom ktore zestrzelily pare Rosyjskich samolotow znowu krew naszych Braci na naszych rekach.

   Liczy sie obreb naszego Imperium w genach zapisanego.Wywalmy profram religi ze ci to muzulumanie tak ale szyiccy ci to katole a ci prawoslawni to nie ma znaczenie Boja sie ze sie polapiemy o co idzie gra. CDN

   • LETO pisze:

    Caly czas Nas szczuja na wszystkich muzulumanow Nas to znaczy Europe Srodkowa ,ba nawet Nam pozwalaja klac w internecie na nich.Przekaz jeden wszyscy muzulumanie do piachu.I o to im chodzi aby w przyszlosci zadac ostateczny cios naszemu ImperiumGeniw.Szczekaczki mowia Iran zly Syria rezim.Mamy Orbana,mamy Jaczynskiego pomniejszych Chojnickich ,Miriam od Syryjczykow.Ta nienawisc dozwolona u nas wbrew poprawnosci politycznej zachodu jest po to.Jak ja to czuje trzeba pracowac nad odrodzeniem Naszego Imperium co w Genach zostalo.Nie wazne religie semickie narzucone ,licza sie geny.Nasze Od Polski po Iran to kestesmy My a oni sa po drugiej stronie marza bysmy sie we wlasnej krwi po szyje babrali ku ich radosci a naszej zgubie.

   • Ktoś pisze:

    Ta wojna jest wojną WIARY

    albo się WIERZY albo dumnie nosi ZNAMIĘ maryjki/ arymana/ jezuska itd…..

    Geny niestety mają niewiele do gadania, wyznaczają tradycję ale CZY ONA JEST PRZESTRZEGANA ?

    PS.
    Pisałem iż mam wrażenie iż jest po wojnie…. dzień czy dwa wcześniej przyszło „znikąd” wrażenie wielkiej radości….. Nie powiem kto się radował bo nie mam „super mocy”….. ale taki fakt był….

    Poza tym w przestrzeni lata dużo białej energii….bardzo ale to bardzo negatywnej w kontakcie…. w niej można czasem wypatrzeć jakieś konstrukcje tudzież ledwo pełzające aniołki judaizma….. Zgaduje iż to była jedna strona przymierza…. ta otępiająca umysł…..

    druga wieloręka ma podobną polkę….. na pokładzie….

    Można powiedzieć i NA GÓRZE i NA DOLE jest już PO….. wojnie

    Jeńcy nie będą brani ani tym bardziej ożywiani……
    było do bajki o buncie wybrać innego narratora…… ;D

    • BasiaB pisze:

     Ktoś – co masz na mysli pisząc:
     ” w przestrzeni lata dużo białej energii….bardzo ale to bardzo negatywnej w kontakcie….”
     ?
     Też mam wrażenie wielkiego końca, tylko nie wiem teraz jak to sie przekłada na nasze wartości i przestrzeń, bo z powodów obiektywnych-zewnętrznych 2 dni byłam poza środowiskiem.

    • Ktoś pisze:

     Te melina tych przezroczystych ostatniego rzutu.

    • Krys pisze:

     Apropos melin/-y/ – tak to wygląda w realu http://www.cda.pl/video/11223920e
     Co ciekawe Ktoś wspominał o maryjkach, a w tym filmie jest dowód rzeczowy, że chyba miał 100% racji. Wypada sobie tylko wyobrazić co mają w Polsce.

 33. Ktoś pisze:

  Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona… !!!

  Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona przez GOOGLE !!! Na mapach GOOGLE żydowska Trzecia Świątynia już stoi na Wzgórzu Świątynnym na miejscu Kopuły na Skale !!!

  Apokalipsa dokonuje się na naszych oczach ale mało kto to zauważa, nawet spośród prawosławnych chrześcijan!

  Jak wiadomo GOOGLE jest jedną z kluczowych struktur rządu światowego Nowego Porządku Świata, rządu Antychrysta. Tak więc na mapach GOOGLE, na miejscu meczetu al-Aksa, już stoi żydowska Trzecia Świątynia, w której ma być koronowany Antychryst.

  Na razie ta świątynia, gontyna Szatana, zbudowana została przez pachołków Antychrysta w rzeczywistości wirtualnej ale, sądząc po wszystkich przesłankach, przygotowywane jest jej prawdziwe wzniesienie a środki na budowę świątyni zbierane już są w internecie (patrz niżej). Obyś pokarał ich Panie!

  Tutaj możecie naocznie zobaczyć mapę GOOGLE
  https://www.google.ru/maps/@31.7780609,35.2355461,3a,75y,346.22h,114.88t/data=!3m10!1e1!3m8!1s-O9ZznqysH2c%2FWC32SoMq4cI%2FAAAAAAAAAYM%2FrYHaqGE_u5EIf83B_kwGQr919hyXac3TgCLIB!2e4!3e12!7i6000!8i3000!9m2!1b1!2i38?

  (…)
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-trzecia-swiatynia-juz-wzniesiona-2016-11

  (https://www.monitor-polski.pl/totalitarna-polityka-szczepien-w-polsce/#comment-264049)

  a dopiero ze 2 tygodnie temu NAWOŁYWALI DO JEJ POSTAWIENIA…..

  CUD…

 34. BasiaB pisze:

  Chyba tu widziałam, ale dopiero teraz przeczytałam:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiatowa-elita-przygotowuje-sie-do-czegos-wielkiego-soros-sprzedal-wszystkie-akcje-bankow-na-swiecie-ponizej-ceny-i-skupuje-zloto-2016-11

  ” Daniel Estulin, znawca światowej zakulisy, otrzymał od poufnego urządzenia pierwszego dostępu (ros.- инсайдера) jedno zdanie z rozmowy Sorosa z przedstawicielem najwyższego eszelonu władzy Iluminatów: „(C) – To rozpocznie się 25-go. Koniec grudnia, wszyscy zrelaksowani. Cukierki i zabawki na choinkach, lampki choinkowe i fajerwerki. To dobry czas, aby rozpocząć przemiany. Ameryka i świat zostaną wstrząśnięci i państwa zaczną się rozpadać (ros. dosł. – начнут сыпаться) jak kostki domino…”

  • Ktoś pisze:

   „Przewidywany scenariusz po 25 grudnia 2016 roku:

   -* dywersja finansowa na dużą skalę i zawalenie się (upadek) walut,
   -* brak niezbędnych towarów, gwałtowny wzrost cen,
   -* bankructwo większości biznesmenów,

   -* głód,
   -* masowe strajki, zamieszki na całym świecie, grabieże,
   -* zmiany rządów,

   -* usuwanie, wyłapywanie zdrowo myślących, represje,
   -* zdrada przez hierarchię dogmatów Prawosławia, wzrost sekt, zniszczenia od wewnątrz Prawosławia (katolizacja), zjednoczenie wszystkich religii w jedną dla przyszłej religii Antychrysta,
   -* zniszczenie prawa (legalizacja prostytucji, narkomanii, eutanazji, zmiany płci i wszelkiego rodzaju zboczeń)

   -* likwidacja gotówki, przejście na bezdotykowe dokumenty elektroniczne, czipizacja ludzi w zamian za obietnicę wyżywienia,
   -* wojna naraz we wszystkich państwach (№1 – zetrzeć Rosję i wszystkie kraje prawosławne),
   -* wybór Antychrysta na władcę świata.

   Antychryst:

   -* człowiek, któremu będzie pomagał szatan,
   -* silny polityk,
   -* bardzo inteligentny, utalentowany, prawdopodobnie piękny i być może podobny z wyglądu do Chrystusa,

   -* o wysoko rozwiniętych kompetencjach mówcy, finansisty, programisty, poprawnie odpowiadający na wszelkie pytania,
   -* z silnie rozwiniętym omamieniem i magicznym oddziaływaniem na świadomość wszystkich ludzi, którzy będą go widzieć i słyszeć,
   -* w pierwszym roku swoich światowych rządów rzeczywiście przerwie wszystkie wojny (które za pomocą światowego rządu finansowego sam rozpoczął), przywróci działalność ekonomiczną i finansową w świecie,

   -* dumny, ale maskujący się za skromnego,
   -* kłamca, maskujący się za uczciwego człowieka,
   -* chciwy, maskujący się za hojnego,

   -* morderca milionów ludzi, ale tak jak Chrystus będzie czynił cuda uzdrowienia i wskrzeszania ludzi,
   -* ogłosi siebie Mesjaszem, na którego czekają Żydzi,
   -* ogłosi siebie Chrystusem dla Prawosławnych,

   -* za pomocą holograficznej iluminacji Projektu Blue Beam zostanie przyjęty przez wszystkie religie, wszystkie narody jako oczekiwany Mesjasz (z wyjątkiem wyznawców Prawosławia, którzy będą prześladowani na całym świecie, ponieważ hierarchia prawosławnych odda pokłon Antychrystowi i zdradzi Chrystusa),

   -* ostatni władca na Ziemi przed przyjściem Pana Jezusa Chrystusa, zostanie zniszczony jednym tchnieniem Jezusa Chrystusa po tym, jak każdy żyjący na Ziemi człowiek dokona swego wyboru (3,5 roku rządów Antychrysta przed dniem Strasznego Sądu).”

   W arcie mowa iż elity kupują złoto. Jest z tym mały problem….. NIE MA ZŁOTA NA RYNKU…. ZŁOTA JAKO METALU więc co kupują?

   Papier na złoto nic im nie da poza spekulacją.

   Zresztą po co mieli by kupować jak już w ameryce przećwiczono jego KONFISKOWANIE po uchwale ichniego kongresu. Nielogiczne to jakoś.

   • Wojwit pisze:

    Bo można uchronić przed konfiskatą – vide „złoty pociąg”, a tak ludzie sami przyniosą i oddadzą za zadrukowane papierki, albo jeszcze wygodniej (i taniej dla twórców pieniądza) za dopisanie cyferek na koncie.

 35. Polka pisze:

  Scenariusz zaje…. Ktoś pisz, dziel się wiedzą, bo to bardzo ważne. Już miało być od 15 listopada 2 tygodnie ciemności. Swoją drogą ciekawa jestem czy ktokolwiek wie jak naprawdę wyglądał Chrystus 🙂

 36. Ktoś pisze:

  „Przejście do innego wymiaru wymagałoby wygenerowania całego pasma częstotliwości od 300 GHz do kilkuset THz i to jeszcze przesuniętego w fazie o ułamek długości Plancka co wykracza znacznie poza nasze możliwości techniczne .”

  (http://zmianynaziemi.pl/comment/324973#comment-324973)

 37. Ktoś pisze:

  Najnowsza Piepiórka a tam

  ” Na koniec SŁYSZĘ: Będzie trzęsienie ziemi. Zminimalizuję skutki katastrofy i w spektakularny sposób dostaną znać, że Jestem i zasiadam na TRONIE. Widzę, że TRON jaśnieje niezwykłym, jasnym blaskiem.

  20.11.2016 r. gody. 6.00
  TRON KRÓLA LAJSZLA URUCHOMIONY…

  Obudziłam się ok. godz. 4.30, zrobiłam kawę i usiadłam w łóżku myśląc o wizjach. Nagle USŁYSZAŁAM: Uruchomiłem 20 min. temu TRON.

  Później dotarły słowa… „To jest cała procedura. Proces uruchomienia potrwa do tygodnia. Dopiero wtedy zasiądę na TRONIE. TRON zajaśnieje… Zatrzęsie się ziemia…”

  Zapytałam: Czy ktoś inny może zasiąść na TRONIE?

  USŁYSZAŁAM: Ja go stworzyłem i tylko ja mogę go uruchomić i na nim zasiąść.

  Długo siedziałam myśląc o wizjach i TRONIE. Wszystko w wizjach jest ważne, gdyż są symbolami za którymi kryje się rzeczywistość. ”

  http://wszechocean.blogspot.com/2016/11/tron-krola-lajszla-jlahwe-i-super.html
  http://wszechocean.blogspot.com/2016/12/tron-krola-lajszla-jlahwe-i-super.html

  plus inne wizje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s