Klątwa Popiela #1

Klątwa Popiela

Jak to napisano:
KONIEC PRZYJDZIE ZNIENACKA JAK ZŁODZIEJ W NOCY

tudzież
BĘDĄ ŚWIĘTOWAĆ PODPISANIE POKOJU I WTEDY SIĘ ZACZNIE

To jest właśnie obserwowane….. Proponowałbym wam ściągnąć rodzinę z zach europy…. Przynajmniej by najbliższe kilka tygodni przesiedziała z daleka od Włoch, Niemiec, Szwajcarii, Anglii i wsch ameryki…. Ale także hitlerowskich enklaw Bliskiego Wschodu…..

20 listopada jest data krytyczną….. może być datą Nowej Ery…..ale oczywiście nie musi.
Wszystko jest w rękach kleru i ludzi czy powstrzymają bluźnierstwa satanistów w myckach z episkopatu jakie mają czynić 19 czy nie. Czy im się zachce oderwać tyłki od tv, kosmetyczek, high-shopów….. i wyjść z widłami pod bluźnice ZAPROTESTOWAĆ przed naznaczaniem ich krwią upadłych. Krwią Przeklętych, krwią Bezpaństwowców wygnanych za nazizm zwany judaizmem z własnego kraju. Za masowe i nieustanne mordowanie ludzi w ofierze ich krwiożerczemu maryjno-jezuskowemu mzimu….. Czy tez dołączą judasze do judaszy ciesząc się z „darmowych szekli”….. 20 listopada macie do nich w w ceremonii Braterstwa Krwi dołączyć wiążąc już nierozerwalnie swoje losy z nimi.

10 dni, nadziei albo do przekleństwa…. na wieki…..


W radiu właśnie podali iż

GOOGLE (gdzieś) POKAZAŁO MAPĘ POLSKI BEZ KAWAŁKA POLAKI
OT TAK ODDAŁ JĄ POD RUSKIE PANOWANIE DOŁĄCZAJĄC DO KALININGRADU

a ponieważ to TYLKO TEST czy polactwo zacznie protestować
oczekiwane są kolejne „pomyłki” w granicach, języku urzędowym w Polsce,
fladze, godle etc…. a nawet etnicznej zawartości….

To jest POKŁOSIE sukcesu trampka…. bo clintonowa wygrać
nie mogła (nie mogli jej wystawić do boju) po wrześniowej wpadce.

http://www.planeta.fm/Newsy/O-tym-sie-mowi/Co-sie-stalo-z-mapa-Polski-Kto-zabral-czesc-naszego-kraju

„Zadziwiającym staje się fakt zbieżności najważniejszych dat w jednym, bardzo bliskim okresie.

8 listopada – bezprecedensowe wybory na prezydenta USA.
11 listopada – święto narodowe Polski – zwane Świętem Niepodległości,
19 listopada – Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana .

Mamy więc do czynienia z tzw. Triduum o wielkiej randze energetycznej i rytualnej.”

w innym ujęciu to

08 listopada – DZIEŃ BUNTU PRZECIWKO STWÓRCY (ZERWANIE JABŁKA)
11 listopada – DZIEŃ PODLEGŁOŚCI (podbitych krain)
19 listopada – DZIEŃ ZŁOŻENIA POKŁONU WIERNOŚCI PRZEZ NIEWOLNIKÓW Z PODBITYCH KRAIN….. demonowi zwanemu jezus (jozue, jehowa, 2 biblijna bestia etc)

Dziś w tej intencji na całym świecie były rytuały, były bo były czynione wczoraj by dziś miały moc….. więc powodzenia w dalszym ględzeniu czy w Niemczech, JAKIE I TAK MAJA ZATONĄĆ, są tajne bunkry czy nie….skoro wystarczy posłuchać Kwietnia by poznać prawdę.

Inaczej ujmując

08 listopada – DZIEŃ BUNTU PRZECIWKO STWÓRCY (ZERWANIE JABŁKA)
11 listopada – DZIEŃ ZNIEWOLENIA (nowych krain) (PODBICIE KANAAN)
19 listopada – DZIEŃ ZŁOŻENIA NIEWOLNIKÓW Z PODBITYCH KRAIN W OFIERZE DEMONOWI… na razie tylko intencjonalnie ale za rok dwa kominy i rzeźnie zwane synagogami będą masowo pracowały nożami przy PODRZYNANIU GARDEŁ „niewiernym”…… a krew z nich wylewała jak rzeki jak to miało miejsce „za mojrzesza w świątyniach pod jego piecza”…..


Nie jest ważne „co stosujemy” i „jak stosujemy”. Może tak naprawdę nic „nie stosujemy” a i tak to działa. Po twoim poście:

https://mistykabb.wordpress.com/2014/03/21/hyde-park/comment-page-3/#comment-26177

widzę iż idziesz droga żydostwa… oni przez tysiące lat siedzą nad pokradzionymi innym, chrześcijańskim, kulturom księgami….. cmokają nad nimi, marszczą łysiny, wyrywają pejsy z przejęcia i jak GÓWNO ZROZUMIELI wtedy kiedy one były WYKŁADANE ŚWIATU to i tak, do tej pory, GÓWNO ROZUMIEJĄ…. jedyne co potrafili zrobić to OBWAROWAĆ JE SWOIMI WYNATURZENIAMI…. WDRUKOWAĆ W NIE SWOJE PERWERSJE….. jako (boskie) „prawo”…… i nic poza tym…..

Świat działa inaczej niż to opisujesz, tez się na to naciąłem ale ze ho ho ho lat temu….. Nie ma znaczenia kosmogram, nie ma znaczenia „liczba książek” w loszku, nie ma znaczenia ilość telefonów do Biblijnych bestii jak ICH KONTEKST już nie istnieje….

Kiedyś widziałem cytat w którym było iż za czasów Egiptu przewidywanie przyszłości było jak „sprawdzanie danych” w tablicach matematycznych…. po buncie żydów przeciwko Stwórcy ta czynność stała się podobna „łowieniu liści spływających rzeką”…. obecnie jest ona jak „szukanie wzoru w chaosie”….

Co się ZMIENIŁO w tym czasie?  To jest to co Ci umyka…..

I nie ma znaczenia czy ta strona będzie istniała czy nie, czy my będziemy się chwalić „praca” czy nie, czy będziemy „coś robić” czy nie TO SIĘ I TAK ZADZIEJE…..

czemu ?

i to jest właśnie TA TAJEMNICA WIARY jaka mędrkom od ksiąg, szkiełek, i cyrkli umyka.

Więc jedyne co Ci mogę napisać to NAWRÓĆ SIĘ nim PINATA jeszcze nie jest rozbita. ;D

Widzisz na każdą czynność jest WŁAŚCIWY CZAS
jeśli np będziesz oglądać tv zamiast spać albo zaśpisz albo będziesz niewyspany(rozeźlony)
jeśli zamiast odpocząć będziesz biegał do upadłego zasłabniesz a może nawet umrzesz….

tak samo jest ze „strojeniem”
w tle od co najmniej 10 lat nazi ODGRYWA BIBLIJNY KONFLIKT DOBRA ZE ZŁEM

Fizycznymi przejawami tego konfliktu są „wojny o surowce”, „semiccy terroryści w Europie” „kryzysy gospodarcze” etc…. ale podbudowa tego wszystkiego i tak ma w ODGRYWANYM UDAWANYM KONFLIKCIE ZŁA Z DOBREM….. gdzie zło to cały judaistycznonazistowski świat „zachodu” plus jego wasale… a tego „dobrego” zwanego czasem Królem Północy ODGRYWA putin…. choć z góry7 wiadomo iż jego ROLA polega na PODŁOŻENIU SIĘ NAZI tak by judaizm okazał się JEDYNĄ PRAWDZIWĄ RELIGIĄ….. Ten sam judaizm jaki w bibli opisany jest jako RELIGIA BESTII…..

8 listopada wyborem jozuego (rzeźnika chrześcijańskich kaanitów) zwanego też lwem judy ów konflikt przeszedł z fazy pełzającej w AKTYWNO_ARMAGEDONICZNĄ….. Jak się spojrzy w publikowane przez nich materiały czy posłucha wywiadów oraz uwzględni nadchodzące kabalistyczne daty widać od razu iż TO TEJ ZIMY ZAMIERZAJĄ DOKONAĆ DEPOPULACJI LUDZI – BIAŁYCH LUDZI…

i teraz co ci da „wiedza o strojeniach” jak ci
– wyłączą prąd, gaz wodę….. byś zdychał w męczarni
– zaprzestaną dostaw żywności …. jw
– zaprzestaną wypłat i tak już bezwartościowej gotówki z bankomatów…..
– wypuszczą na ulice swoje hitlerowskie (semickie) bojówki by czyniły „spustoszenie w domach goim”…

co ci da NAWET NAJLEPSZA WIEDZA O DŹWIĘKACH….. jak ci spalą dom…?

Na salonie jest blog psychola jakiemu się wydaje iż uciekając w mroźną noc z „kilogramem czosnku” i „workiem kartofli” przeżyje post-nuklearną zimę….. Zimę w jakiej w dzień będzie z -50 *C…… Zimę w jakiej przebywanie na powietrzu w tej temperaturze WYCHŁADZA I ZABIJA W KILKA GODZIN….. Zimę jaka potrwa ze 3 lata non stop więc nie będzie kolejnych „worków ziemniaczków” do „uzupełnienia zapasów”….. ale on wierzy iż jest „nieśmiertelny”….. mimo iż i tak zdechnie do 3 dnia takiego survivalu z WYCIEŃCZENIA, ODWODNIENIA i WYMROŻENIA.

Co jest „ROZWIĄZANIEM” ?

NIEDOPUSZCZENIE DO TEGO ale patrząc po reakcji homo polinus (podgatuneki homo jewrejus) to biała małpa nie „zeszła z drzewa”. Ono się połamało POD NAPOREM JEJ KOPULACYJNYCH MOŻLIWOŚCI….. A co za tym idzie nawet jak znałbyś wszelkie „strojenia świata” i tak nic ci to nie da BO PORA NIE JEST NA TO.

Czemu nie wychodzi?

Maryjki im przeszkadzają czy LUDZIE jacy niekoniecznie chcą być ŚWINIAMI WE WŁASNYM PAŃSTWIE ?

Fajnie się siedzi w kąciku i zagrzewa innych do boju…. a ten bój jak powiada Apokalipsa właśnie dobiega mety….. I kto zdobędzie laur nagrody CI CO WALCZYLI NAWET JEŚLI POLEGLI czy ci co się w tym WYSŁUGIWALI INNYMI ?

Na styczeń NAZI-elity szykują światu ZAGŁADĘ…. można to nagłośnić by się PRZESTRASZYLI KONSEKWENCJI bądź rżnąć głupa przy szydełkach czy modach na „dziewiczą czystość”….

Każdy ma wybór…. bo w sumie do tego się to sprowadza… do WYBORU….

CZYM SIĘ CHCE BYĆ…… CZYMŚ czy tylko dwunożną ogoloną świnią (małpą)… judaszem ubranym w nowocześniejszy garnitur…..

I jeszcze a’propos konsekwencji czyli JAK GŁĘBOKIE JEST TO SZAMBO…

1. „https://forumemjot.wordpress.com/2015/01/31/msz-ukrainy-publikuje-mapy-podwazajace-polskosc-przemysla-i-chelma-w-slad-za-nia-ukrainska-ambasada-w-berlinie-mapy/ przez tych maciorowieszczow i obrońców nie własnej ojczyzny zostanie może kiedyś skrawek księstwa warszawskiego bo ziemie odzyskane z punktu widzenia prawa są ziemiami zagrabionymi ,okupowanymi . Mazowiecki nic nie podpisał to uprzejmość Rosjan jedynie pozwoliła o normalizacje nic więcej , mieliśmy układ z DDR którego nie uznawało FRN , formalne wycofanie się Rosjan z strefy okupacyjnej uwolniły granice z 36 roku , obecnie problem jest jedynie w zachodnich strefach okupacyjnych które są w mocy , dlatego 3 listopad ogłoszono zjednoczeniem nie republiki ale powrotu ziem .aby powstało to wymarzone księstwo W-Wy „Psychol” obcy , musi zaatakować obwód Kaliningradzki .”

2. „tzw. Mazowiecki POdpisal. Prosze nie dezinformowac albo sie douczyc.
POdpisal traktat z RFN . Konsekwencja tego POdpisanego przez tzw. Mazowieckiego kontraktu z RFN
sa da dzis 3 fakty:
–  W Konstytucji RFN do dzis obowiazija granice z 1938 r i podzial terytorialny tamtejszy.
Prosze dzis pojechac do RFN do pracy i bedzie Pan z Trzcianki kolo Pily to napisza na wszystkich
dokumentach ur. Schönlanke Kreis Schneidemühl nawet jezeli urodziles sie po 1945
–  Kwestie nieruchomosci i obszarow ziemskich osob indywidualnych z tzw Ziem odzyskanych
zostaly z traktatu wylaczone. Wiec do dzid juz wedlug praea EU droga indywidualnej skargi matatki odzyskac mozna ( vide Agnes Trawny na Mazurach
–  uznanie i zagwarantowanie prae mniejszosci Niemieckiej ( m. in. brak 5% progu wyborczego) z jednoczesnym calkowitym POminieciem tematu Polakow w RFN.

Jest to puszka z Pandora jak Bolek rzekl i w odpowiednim czasie Niemcy ja otworza pomimo ich wielkiej EUropejskosci.”

3. „Operuje Pan dezinformacjami i polprawdami. Tak jak opisalem to w poprzednim wpisie status quo na dzien dzisiejszy z panstwem RFN jest taki a nie inny ale i juz to jest egzystencjalnym zagrozeniem dla Polski.
Natomiast status przyszlego ewentualnego panstwa DEUTSCHLAND po podpisaniu z Aliantami i Rosja TRAKTATU POKOJOWEGO ( bo go do dzisiaj nie ma) konczacego II Wojne Swiatowa z jego konsekwencjami w stosunku do granic dzisiejszej Polski moze zakonczyc sie teoretycznie Ksiestwem Warszawskim.
Tak jak umowa z NRD o granicy Odra/Nysa chyba z 1955 r nie miala zadnej prawnej konsekwencji w RFN,
tak i umowa z RFN ktora tzw. Mazowiecki POdpisal po 1990 r. , po traktacie pokojowym konczacym II WS
( USA,ANGLIA,ROSJA,Francja i Deutschland) nie bedzie miala zadnego znaczenia.
I wydaje sie teoretycznie mozliwe ze Manipulacja tzw Oswieconych z PiS-u aby ten glupi w swojej masie bantustan nadwislanski skierowac na nieustajace prowokacje z Rosja aby w konsekwencji nie miec zadnych sojusznikow ( moze z wyjatkiem USA Pani Clintonowej i Spolka) w przyszlej konferencji Pokojowej konczacej II Wojne swiatowa.
Tak to wyglada, a nie jakies belkoty o jablkach i przez tzw. Mazowoeckiego niepodpisanych umow. Ja skonczylem ten temat.”

Z tym TEŻ JEST WYBÓR….. i wiem że są już tacy JACY PRZEBIERAJĄ NOGAMI by i to SIĘ DOKONAŁO…..

(powyższe cytaty z
https://www.monitor-polski.pl/dr-david-duke-o-wyborze-donalda-trumpa-na-prezydenta-usa/comment-page-2/#comments)

NAPRAWDĘ …. WIDZISZ … W POLIN …. PATRIOTÓW ?
BĘDĄCYCH POLAKAMI I ZA POLSKĄ RACJĄ STANU ?

https://mistykabb.wordpress.com/2014/03/21/hyde-park/comment-page-3/#comment-26249

TO CUD…. trzeba w takim razie ogłosić bo ja od ponad 10 lat nacinam się na kolejnych JUDASZY jacy udają i „polaków” i nawet „słowian” ale nie po to by czegoś DOKONAĆ ale BY POŁAPAĆ OSOBY będące tzw „okoniem” do ogólnie przyjętego szamba moralnego będącego narracją tzw „patrIDIOTYZMU”…. czy „przedmurza (zjudaizowanych kretynów)”

Ile to w polin było już i partii i partyjek i nawet kanapek politycznych z BOGIEM, OJCZYZNĄ a nawet HONOREM na mordach…. i co się ZAWSZE OKAZYWAŁO ?

Iż mają w tle SBecką PRZESZŁOŚĆ.

Więc KOMU OWA OSOBA MIAŁA BY SIĘ UJAWNIĆ ?

SZUBIENICY NA JAKIEJ Z CHĘCIĄ BY JA POWIESILI JEDNI czy STOSOWI od DRUGICH czy może WISIELCZEMU KRZYŻOWI jaki na nią czeka od jeszcze innych ?

bo przecież nawet jak się opisuje PUŁAPKI ZASTAWIONE PRZEZ SYSTEM to najczęstszy komentarz jest taki „mam na to wywalone bo MNIE TO NIE SPOTKAŁO/ NIE DOTYCZY”…..

więc nie wiem jak wy ale ja czekam cierpliwie na finał. Na owego „króla z Krakowa” co ma rządzić światem. A to „kim on jest” się okaże w ciągu najbliższych 4 latek….. bo za tyle mają wyginać wszelcy naznaczeni judaizmem (i podobnymi satanistycznymi gusłami rodem z voddoo).

Kim jest 40 i 4 – mały rąbek tajemnicy ;p

Jak wiadomo w ruskich bajkach zawsze 3 brat naprawiał świat, pierwszego kusiły bogactwa drugiego zaś rozkosze….. Trzeci zaś mimo iż sprytny nad podziw zawsze w tych bajkach zwany był DURAKIEM……. (na nasze głupek)

słowo DURAK naturalnie się kojarzy z słowem KURAK (te podobieństwa języków), coś w tym w sumie jest bo jeszcze za dynastii Kraków emblemat 40 i 4 noszono z dumą na tarczach czy proporcach Polski Lechią wtedy zwanej…..

ale nie taka jest etymologia tego słowa….niestety jej przejście do ogólnie znanych z tarcz średniowiecznego rycerstwa wyleciało mi z głowy więc cd nastąpi jak sobie to przypomnę….

w każdym razie korzenie tego slogany sięgają Egiptu i starszych sprzed-nazistowskich (maryjkowo-judaistycznych) czasów….


„KURAK (te podobieństwa języków), coś w tym w sumie jest bo jeszcze za dynastii Kraków emblemat 40 i 4 noszono”

— Godłem Kraka był KRUK…. zwierze jakiemu przypisywane są TAJEMNE MOCE

dlatego też nazi jacy często molestują świat w trakcie swoich jezuickich (tj na cześć jezusa – biblijnej bestii) obrzędów zakładają maski tego ptaka… próbując w ten sposób wejść w używanie mocy oryginału…. czy mówiąc inaczej ordynarniej UDAJĄC GO podczas swoich judejskich guseł…. z uwagi na pozycje tamtego bytu… i powszechne poważanie….

I dlatego Godło Kraka czy ogólniej Piastów UKRADŁY SZWABY (chazary) nam „dając” rozdeptanego (rozwalcowanego) …. „orła”….

Deal był przeprowadzony na Zjeździe Koronacyjnym Bolesława Chrobrego syna judasza Mieszka z domu Ottonów ale żeby to nie wyszło a widać wyraźne żydowskie rysy na ich obu twarzach teraz modne jest wciskanie autochtonom iż „to byli wikingowie”…. a nie przybłędy i popłuczyny po armii cesarza Justyniana… doświetlonego słońcem jezusa (biblijnej bestii – plejadan) fuhrera jaki też dążył do „zjednoczenia Europy” ale pod własnym judeonazistowskim (bizantyjskim) butem.

Nie muszę chyba dodawać iż

ORZEŁ to nie na cześć „mocy” totem a „GOŁĘBI” jakie wypuszczano z arki (jozuego)
(orły NIE WSPÓŁŻYJĄ a ROZDZIOBUJĄ…… target)

Inaczej mówiąc jak ktoś pamięta Muppet Show to tam był ORZEŁ… jego genotyp widać w gen armii usa – https://en.wikipedia.org/wiki/Mark_A._Milley
tu lepiej (YT Kontrolowane przez globalistów Stany Zjednoczone wypowiedziały wojnę Rosji..mp4 9:00 ++ )

„orłami” są usilnie promowane przez Coreya G (reptid) Blue Avians….. nazywani też Seraphim dla potrzeby podszywania się ich pod prawdziwych aniołów jakimi nie są bo są UPADLI.

Co oznacza obecnie nasze godło w ujęciu magicznym – WIECZNE KLĘSKI:
– jedno tłumaczenie to – dusze (to białe) ulatujące z pobojowiska (dlatego orzeł jest PRZYBITY masońskimi symbolami na skrzydłach – czyli UKRZYŻOWANY)
– drugie tłumaczenie to – okupacyjny orzeł pilnujący i rozdziobujący autochtonów (czerwona bezkształtna masa)

Jak wyglądało Godło Piastów można sobie wyszukać samemu.

Była kiedyś taka bajka o PROMETEUSZU jakiemu wciąż i wciąż ptak WYDZIOBYWAŁ WĄTROBĘ

to jest właśnie godło polski…. przyczyna „wielkości” tego kraju

O związku ORZEŁ = GOŁĄB = BIBLIJNA BESTIA (jezus)

mówi nam nawet „polska nauka” usilnie doszukująca się w emblemacie Piastów „gołębia” chociaż w samej legendzie mowa iż

NA JEGO KORONACJE ZLECIAŁY SIĘ ….. KRUKI….. I ……WRONY…..
czyli OSOBY HERBU… KRUK i WRONA….. ( ze wszystkimi wynikającymi z tego mutacjami).

Ale ponieważ „kruka” ukradli hitlerowcy (chazarzy) to nam wciśnięto ezac – cyli SYMBOL NASZEGO PODDAŃSTWA (jako kraju i ludu) BIBLIJNEJ BESTII jaka się wciąż i wciąż domaga OFICJALNEJ KORONACJI ( – 19 listopada).

najprawdziwszy_bialy_kruk

Najprawdziwszy Biały KRUK

 

Copyright by Ktoś

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, chazarowie, Chrzest Polski, Cywilizacja Słowiańska, Gwiezdne Wojny, historia, kataklizmy, Klątwa Popiela, kosciół katolicki, słowianie, Ziemia, świadomość i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

69 odpowiedzi na „Klątwa Popiela #1

 1. BasiaB pisze:

  Pierwsza część publikacji Ktoś została zebrana w całość.
  Czytana bez przerywników, po kolei wyłania obraz ze wszech miar właściwy.

  Pytanie – dlaczego dałam tytuł Klątwa Popiela ?
  Nie scaliłam wcześniej materiałów Ktosia, bowiem nie słyszałam tytułu, nigdy nie mam problemu z nadaniem tytułu, same przychodzą do treści. Teraz miałam problem jakim przewodnim hasłem scalić ten materiał ?

  Król Popiel :
  http://www.pttk-kruszwica.pl/content.php?mod=sub&cms_id=8
  ożeniony z żydówką, podstępem zwabił do swojego zamku w Kruszwicy elitę Polski, wszystkich wojewodów. Było ich wraz z pomocnikami i służba kilkaset osób.
  Wytruł ich wszystkich. Tak w jednym z najważniejszych miejsc Polanii ze względu na usytuowanie czakramu powstał haniebny i do dziś funkcjonujący wzorzec niszczący naród Polski.
  Kamień w Kruszwicy pochodzi z Krakowa nie z Azji, w ten sposób namaszczono wzorzec kruszwicki. Potem mielismy jako Lechici, Polanie, Słowianie już tylko gorzej.
  Po mniej więcej 150 latach doszło do tzw. Chrztu Polski, co przypieczętowało królowanie bezpaństwowców na naszych ziemiach. Od tej pory zostaliśmy sprzedani, oddani w lenno Wszetecznemu złu, czy jak kto woli zło/czyńcom.

  Nigdy już nie odzyskaliśmy suwerenności. Każdy rząd był i jest naznaczony Hebronem i innymi pomocnikami Upadłych Aniołów, bo to one stoją za wszelkiego rodzaju nikczemnościami dotykającymi Potomków Arya. Wywodzą się z tego samego rdzenia, więc posiadają Diament, stąd ich wiedza i moce.
  Za 2 dni – ten wzorzec ma zostać powtórzony, ze zdwojoną siłą, po raz ostatni. Od tej pory mrok i ciemność na zawsze ma wg nich pogrzebać Arya.

  Większość czytelników Mistyki zamarła czytając posty Ktosia, nic nie rozumiejąc.
  Nie rozumiejąc powagi sytuacji.
  Póki istnieje wzorzec, póty…może im się udać !
  Na nic polowania i wszelkie gierki czy wojny.
  Wzorzec to coś co samoistnie się odnawia.
  To matryca samopowielająca.
  Tak jak nasze komórki – mają wzorzec: kod genetyczny – następuje replikacja.
  Dokładnie ma byĆ zreplikowany wzorzec z Kruszwicy – PO RAZ OSTATNI, BOWIEM KLECHY DOSTAŁY ULTIMATUM I W TAKI SPOSÓB WYWIĄZUJĄ SIĘ Z NIEGO.
  TO RODZAJ HARACZU NAŁOŻONEGO PRZEZ BARONA NA PODDANYCH MU, bo tymże sa klechy dla hierarchii utworzonej przez Upadłe Anioły, bo tymże właśnie jest tzw. Drzewo Życia z zawieszonymi jak bombki na choince archaniołami, czy innymi sera / finami – końcowymi śpiewami.

  • BasiaB pisze:

   To co teraz napisałam to przyczyna i sedno sprawy – mam nadzieję zrozumiałe.

  • BasiaB pisze:

   No cóż skasowało mi cały post, widać to ważna informacja. Postaram się go odtworzyć.
   Od Kruszwicy – do dziś = 12 stuleci.
   Jest 12 Arch/aniołów, czyli upadłych aniołów, czyli tzw Archontów, które dzierżą prym.
   13 – to Meta/Tron
   To on teraz ma objąć Tron.
   te 12 stuleci to było przygotowanie fizyczne i psychiczne do umocowania go na Tronie Raju.
   Jedno stulecie = około 3 pokolenia, tyle potrzeba by zmienić swiadomość i fizjologię, organikę człowieka.
   Każde ze stuleci inkludowało wzorzec danego archonta, na co potrzeba tych ok. 3 pokoleń. Teraz kiedy owce są przygotowane jak niemowlak do kąpieli, można objąć ster.

   Napisałam krócej, być może czytelniej.

   • BasiaB pisze:

    18.11.2016 = 44 dni do zakończenia tego roku kalendarzowego.

   • BasiaB pisze:

    18.11.2016 roku = 18 Pią:17. dzień Kheshvan 5777 ( Kesh/van 2 m-c ) = szabas = 37 = 1 : Wielki początek.
    19.11. 2016 = 18.02 / 5777 = 38 –> 11 ! Zatwierdzenie Nowego Porządku !
    http://calendar.zoznam.sk/jewish_calendar-pl.php

    • BasiaB pisze:

     ONI są bardzo dobrze przygotowani do każdego rytu.
     Kazdy został precyzyjnie wyliczony na ich potrzeby. Nie ma żadnych przypadków i zbiegów okoliczności. Wszystko jest jak w Szwajcarskim zegarku.

   • BasiaB pisze:

    Wydaje mi się, że część osób nie rozumie Klątwy Popiela i jakie to ma teraz dla nas znaczenie.
    Wowczas powstał kolejny, juz rytualny PRECEDENS zabijania i eliminowania naszych elit.
    Brat – Król Popiel stanął przeciw bratu czyli przeciw elitom – Wojewodom Polski za namowa i przy wykonaniu, współudziale żony z Hebronu czyli zydówki. Od tego momentu nasze elity, jak tylko sie odrodzą sa unicestwiane w przeróżnych „kataklizmach”, zamachach. Nie ma wśród naszych elit rządzących Polanusów czystej krwi, gdyż od Popiela, a następnie poprzez żydowsko-germańskiego Mieszka, Polską rządzą bezpaństwowcy, bowiem wtenczas powstał ten wzorzec inaczej zwana matrycą władzy sporządzoną dla Polski.
    Ostatnie tylko:
    Katyń, Casa, Jarosław, Smoleńsk etc. to rytualny ubój naszych elit zaistniały poprzez wzorzec czynów Popiela.

 2. Ktoś pisze:

  Jest jeszcze jeden biblijny myk jaki mi przyszedł do głowy

  Polska była domem 3-cy świętej tej samej jaką niedawno ZANEGOWAŁA franca watykańska

  w związku z powyższym teren Polski był TERENEM ŚWIĘTYM

  w związku z tym iż ten teren można nazwać RAJEM (terenem grającym rolę RAJU opisanego w Ks Rodzaju)

  uroczystość z 19/20 listopada może mieć też wagę ZERWANIA JABŁKA Z ZAKAZANEJ JABŁONI.

  bo kler powierzając Polskę antychrystowi powierza ją owemu „biblijnemu wężowi” (czerwonemu smokowi) jaki „skusił Ewę i jaki jest tatusiem reptoidów.

  Czym się to skończyło nie trzeba chyba przypominać….. „ziemia aż jęczała od ciosów broniami”…..

 3. Ktoś pisze:

  Utrata płynności przez banki czyli ostatnia odsłona RESETU

  Rodzi się przekonanie graniczące z pewnością, że właśnie rozpoczął się cichy RUN NA BANKI KRAJOWE połączony z utratą przez nie płynności.

  Potwierdza to zachowanie złotówki względem USD/CHF oraz trwające od kilku dni w wielu bankach jednocześnie „poważne awarie”

  http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/awaria-bankomatow-sieci-euronet-banki-ostrzegaja,691049.html

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-dlugi-weekend-przerwy-w-wielu-bankach-7484189.html

  http://antyweb.pl/euronet-bankomaty-awaria

  Profile społecznościowe poszczególnych banków puchną od relacji klientów o zamrożonych środkach. Proszę poczytać… Sytuacja przysparza sporych problemów prywatnych i zawodowych owym nieszczęśnikom. Proszę pomyśleć… Niebawem rozpocznie się cenzurowanie na szeroką skalę ich wypowiedzi.

  Rodzi się przekonanie graniczące z pewnością, że działa bardzo gorąca linia pomiędzy bankami komercyjnymi a EBC/NBP/BGK w celu nakłonienia tych drugich do wyczarowania z kapelusza dodatkowych 10-20 miliardów euro niezbędnych do odsunięcia zagrożenia w Polsce.

  Problemem jest, że takie same rozmowy toczą się – o odpowiednio wyższe kwoty – we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Francji?! oraz w innych krajach związku socjalistycznych republik europejskich. Prawdopodobna utrata płynności przez Banki Matki pogrąża właśnie polskie córki. Blokowane są wypłaty gotówkowe w bankomatach przy jednoczesnym księgowaniu obciążeń na rachunkach. Stosowane są także inne sztuczki. Kupowany jest czas. Takie działania są działaniami czysto kryminalnymi a więc stosunkowo standardowymi.

  Oto katastrofa intensywnie szykowana przez ostatnie 8 lat. Jej praprzyczyna leży natomiast w ogólnej specyfice budowy systemu finansowego. Bezpośrednim zapalnikiem była niepewność o rezultat wyborów w USA a obecnie jest nim sam rezultat. System dogorywa na naszych oczach. Wywoła to sztorm.

  Wielka Brytania rozpoczęła ewakuację na szalupę ratunkową dnia 23 czerwca 2016 (BREXIT)

  USA rozpoczęły ewakuację dnia 8 listopada 2016 (DONALD TRUMP)

  Społeczeństwa UE w obliczu zamachów terrorystycznych spowodowanych dobrowolnym rozlokowaniem afrykańskich bojowników rysują kredą kwiatki na ulicach, wyrażają oburzenie w Internecie i domagają się jeszcze większego zniewolenia ze strony swoich rządów. Nie domagają się dostępu do broni oraz stanowczego, zbrojnego zatrzymania napływu najeźdźców. Są zniewieściałe i infantylne.

  Społeczeństwa UE w obliczu zawalenia się systemów bezgotówkowych będą domagały się szybszego rozpatrywania reklamacji w bankach, wyrażą oburzenie w Internecie oraz będą domagały się jeszcze większego zniewolenia ze strony swoich rządów. Nie będą domagały się prawdziwych rozwiązań czyli powrotu w pewnym stopniu do gotówki przy jednoczesnym oparciu walut elektronicznych o BLOCK CHAIN, zakazu stosowania systemu rezerwy cząstkowej oraz nakazu rozdzielenia działalności inwestycyjnej od depozytowej banków. Wszakże trzeba spróbować wszystkiego zanim zacznie się postępować rozsądnie. Dodatkowo architekci systemu stworzyli sobie słodkie nisze w zagłębieniach jego wad i tam słodko bytują.

  Prawie wszyscy poniosą srogie konsekwencje ignorancji. Niektórzy jednak zyskają. Tym razem będzie to – przynajmniej częściowo – inny jeden procent populacji niż zwykle.

  za:http://papug.pl/utrata-plynnosci-przez-banki-czyli-ostatnia-odslona-resetu/

  (http://zmianynaziemi.pl/comment/321780#comment-321780)

  zachodnie firmy wyprowadzają kapitał z polin a to oznacza iż nie uważają polin za twór BEZPIECZNY czy GWARANTUJĄCY ISTNIENIE w niedalekiej przyszłości

  • LETO pisze:

   Tez to zaowazylem jakis czas temu banksterka wyprzedaje odzialy bankow w Polsce.Pko sa Wlosi sprzedaja PZU.Jednoczesnie Niemoty z Niemiec buduja fabryki na zachodzie Polski a Chinczycy na Wschodzie.Albo bedziemy mieli jak piszesz totalny syf w Polsce po 19 listopada.Albo zacznie sie dobry dla nas okres .Jeszcze jedno jezeli wszystko pojdzie zle ,to bedziemy niedosc ze robolami ,to jeszcze nasze kobiety beda inkubaorrami dla dziczy z Bliskiego Wschodu.I na zawsze utracimy nasze mienie Rodowe.

   • Polka pisze:

    Trzeba myśleć, że będzie dla nas dobrze i zrobić wszystko , aby tak było. Niech każdy pracuje tak jak umie, a jesli nie wie jak to przynajmniej niech myśli pozytywnie, że nam się uda. Mój tata zawsze mówił : dziecko nie pozwól aby jakakolwiek negatywna myśl zagnieździła się w twoje głowie. Jesli wątpisz dajesz oprawcom siłę.

    • LETO pisze:

     To oczywiste ze wszystkie rece na poklad I damy rade.Przecierz gusla na Slezy im nie wyszly to I teraz sie im nie uda.To nasza ziemia Rodowa Scytow Krolewskich ktorzy jako jedyni na swiecie mowia sobie Pan Pani .Nie beda nam tu zadne przybledy nakladac nastepnych 1050 lat niewoli .

 4. Andy pisze:

  Specyficzna wymiana w Indiach:
  Trochę to inteligentniej zrobili niż w Grecji.

  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1683214,1,indie-w-kolejce-po-wlasne-pieniadze.read

 5. Dunn pisze:

  Witam, pewnie wyjde teraz na nie doinformowanego „głupka”, ale czy bylby ktoś w stanie wyjaśnić mi, o co chodzi z tą biblijną bestią jaką rzekomo jest Jezus? Czuje pewną dezorientacje, czytając komentarze w stylu antychryst, bo skoro Jezus jest bestią, to chyba antychryst w tym toku rozumowania to chyba nic złego?

  Pozdrawiam

  • BasiaB pisze:

   Ten Jesus – to nie Chrystus. To dwa rozdzielne terminy oznaczające 2 odrębne istoty.

   • Dunn pisze:

    Aha, czyli używanie terminu Jezus Chrystus, to manipulacja?

    • Dunn pisze:

     A mógłbym prosić o informacje o to jaka jest różnica między tymi istotami? I dlaczego Jezus jest tzw. Biblijna bestią?

    • BasiaB pisze:

     Nie Dunn, nie dostaniesz ich teraz – by tego się dowiedzieć, należy przewertować tą stronę. Umieściliśmy mnóstwo informacji na ten temat i teraz jest niewykonalne odszukanie wszystkich art. i postów wyjaśniających tą kwestię.Musiałabym zalinkować Ci całą Mistykę, co niniejszym czynię 🙂
     Tym bardziej, że nasza energia skierowana jest obecnie na inne działania, wiec w tej chwili nie poświęcę Ci czasu na powtarzanie tego co zostało tu napisane po wielokroć.

    • Dunn pisze:

     Rozumiem, dobrze, że wiem gdzie szukać 🙂

 6. Dunn pisze:

  Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu, czuje całą tą manipulacje tego świata. Jestem na początku swojej drogi prowadzącej do prawdy. Szukam, czytam, przeglądam, wyciagam wnioski, ale niestety mam wrażenie, że zamiast wiedzieć wiecej, wiem mniej. Czy dałby mi ktoś jakąś rade, jak sobie z tym wszystkim poradzić, żeby nie zbłądzić?

  • BasiaB pisze:

   Tylko kierować się czystym sercem, ono otworzy drogę do czystej intuicji. Nic więcej na tą chwile nie mogę podpowiedzieć, bo to czas zmian.
   Aby uzyskać choć ułamek pewności czystości intuicji należy zacząć od gruntownego sprzątania u siebie, krok po kroku, na skróty się nie da.
   To może Ci pomóc, da wskazówki jak odzyskać siebie.
   https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/27/kompendium-sciaga-do-wyzwolenia/
   Zmieniaj sobie reguły sam, wg. własnego odczucia to tylko wskazówki.

   • BasiaB pisze:

    Nie wierz uzdrowicielom, bioenergoterapeutom, wśród nich rzadkością są Prawdziwe Perły.To najczęściej przebierańcy ze świadomością tego komu służą.
    To zgubna droga na skróty, nikt za Ciebie nie odzyska Ciebie, tylko odzyska Ciebie dla siebie.

   • Dunn pisze:

    Dziekuje, myślę, że to nawyższy czas troche „posprzątać” 🙂

    • BasiaB pisze:

     Cieszy mnie takie podejście, tylko – nie zniechęcaj się – sprzątanie trwa latami, ciagle wyskakuje cos nowego. Jak juz pozbędziesz się ich programów i wirusów, to codziennie mają dla Ciebie „prezenty” w najróżniejszej postaci i…robota wre 🙂
     Pamiętaj – odkrywają się warstwy, nie ma tak, że za jednym razem ściągniesz wszystko i jak nie widzisz więcej to nie ma więcej. Jest, tylko ta warstwa musi się ujawnić.
     Przesyłam ( na pociechę 🙂 buziaki za rozsądne podejście do tematu ❤

    • Dunn pisze:

     Jestem wdzięczny za wsparcie 🙂 wiem, że sobie poradzę. Od długiego czasu, byłem pochłoniety przez to „szambo”, w pore obudziłem się i dostrzegłem, że kieruje się wartościami, które nie przyniosą niczego dobrego. Ciesze się, że mogę po części znowu patrzeć inaczej na to wszystko.

     Pozdrawiam 🙂

 7. Ktoś pisze:

  „Nie znam historii kosciola. Cos czyt., ze trafila sie nawet kobieta papiez. Szkoda, ze w obecnych czasach kobiety nie moga na to stanowisko startowac. Sadze, ze kosciol by skorzystal. A tak, mamy co mamy.balagan.”

  plus odp

  „Dało by się to zrobić, jest tylko jeden problem natury fizjologicznej! KOBIETY NIE MOGĄ PEDAŁOWAĆ NA BACHORACH RAZEM Z CAŁĄ KURIĄ! To rodzi kwasy tam w Watykanie i jest nie do obejścia. A wiecie z czego oni te diabły mają takie zwyczaje? Wątpię. Właśnie niedawno to odkryłem. Kozakhowie (khazarowie-kozacy) to są IGOIE (z staroruskiego igoj = wypędzony) wieki temu wylecieli na zbity pysk z terenów Aryjskiej Rosji na bagna Dniepru za uprawianie kultu fallusa, za uprawianie czarnej magii i czczenie diabła. To dlatego Talmud (Talmud czyli biblijna synagoga szatana.) traktuje dziecko jako zdobycz którą się zwyczajnie używa! A jak? Ano kult falusa wkłada tegoż falusa wszędzie gdzie się tylko da, wiadomo. Kto zna ”żydów” wie jakie to okrutnie jebliwe plemię, mają to po przodkach tych co modlili się do kutasa. Teraz już rozumiecie skąd wzięło się na świecie pedałowanie? Jeszcze o tym napisze.”
  (http://zmianynaziemi.pl/comment/321997#comment-321997)

  — właściwiej by było MEDOWIE…. krzyżówka Słowian z Achajami —- od MEDEI co uciekła z Runem (wedami) mordując przy okazji……

  Dzisiejsi Medowie to, ach nie…. ci „biedni” Kurdowie, kolejni bezpaństwowcy wsławieni tym iż pomagali żydom (młodoturkom) w RZEZI Ormian i innych żyjących w Turcji Chrześcijan.

  Fallusem w mitologii był ten KOZIOŁ co pokazali przy otwarciu tunelu Gotarda…. Pan mu w jednej mitologii…. ale jest też jednym z żydowskich proroków…. W mitologii egipskiej to ten jaki pod nieobecność faraona ZAPYLIŁ mu nie tylko cały dwór, nie tylko wszystkich poddanych ale i CAŁY ŻYWY DOBYTEK……. taki był „rozwojowy”.

  Rysunek tego czegoś jest bodajże w Szkocji usypany na ziemi… WIELGACHNY OLBRZYM Z MACZUGĄ I OGROMNYM……. „modlitewnikiem”…..

  • Ktoś pisze:

   A tu powinno się pewnie sięgnąć do mitu o URANOSIE i tym gdzie podziała się ta część co NIE SPADŁA NA ZIEMIĘ….. jako ów żydowski (bo mają na tym punkcie fioła) artefakt.

  • LETO pisze:

   Odnosnie Pana z koppytkami I rogami, to taka formula mszalna pan z wami I z duchem twoim.To nawet protestanci rozkminili o jakiego ‚ pana’ chodzi.

 8. druch pisze:

  Nie wiem, czy i na ile, to moze byc połaczone z tematem głównym,ale na wszelki wypadek wrzucam:
  Dzis znów mialem ciekawy sen;”…uczestnicze w poszukiwaniach(?) z grupa ludzi(czesc z nich to duchowni),w pewnym momencie, przechodzac koło jakiegos budynku,przywódca grupy kazał czesci z osób( w tym mnie) rozdzielic sie…,on z kilkoma osobami miał wejsc do tego budynku,a my mielismy isc szukac dalej…Wyczułem jakąs nieszczerosc z jego strony i postanowiełem zakrasc sie za nimi do tego budynku.Wchadzac do srodka wyczułem smród(strach),i wszedłem do jakiegos pomieszczenia,a w nim jest jakis stwór(wiekszy od człowieka) na długim łancuchu,do tego łancucha są tez przyczepione rózne osoby,zobaczyli mnie i zaczeli gonic…ja uciekajac zacząłem lawirowac miedzy meblami i tym stworem, tak aby sie sam zaplątał tym łancuchem…gdy byli juz naprawde blisko…obudziłem sie…”
  Ten budynek we snie był dosc charakterystyczny i przyszło mi, aby spróbowac poszukac w necie…
  pierwsza mysl to dom(pałac) biskupi…znalazłem dwa podobne(kraków,kielce)
  .https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82ac_Biskupi_w_Krakowie#/media/File:Krak%C3%B3w_-_Bishops_Palace_01.JPG
  i ten,(nawet bardziej podobny)
  .https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82ac_Biskup%C3%B3w_Krakowskich_w_Kielcach#/media/File:Kielce06DSC_0234.JPG

  • BasiaB pisze:

   Druchu – jest bardzo połączone. Każdy budynek należacy do tych popleczników Upadłych aniołów ma takich mieszkańców. 2 lata temu mieliśmy watpliwą „przyjemność” użerać się z Ktosiem z takimi stworami mieszkającymi pod kościołem w Rudach Raciborskich. To dawny kompleks cysterski.

 9. Ktoś pisze:

  „Według wyliczeń, kolejny wzrost aktywności sejsmicznej nastąpi między 21 – 30 listopada w trzech nasileniach, najbardziej narażonym rejonem będą Włochy, Grecja oraz Nowa Zelandia i Japonia

  (..)

  Pierwsze słabsze zaburzenie pola geomagnetycznego wystąpi w dniach 22, 23 listopada, kolejne o wiele silniejsze między 25-27 listopada i ostatnie 29-30 listopada.

  Jak już wcześniej wspominałem, poziom lawy w wulkanie Kilauea jest w korelacji z energią drgań magnetycznych w osi pionowej, z trzęsieniami ziemi i aktywnością wulkanów.
  Poziom lawy w wulkanie Kilauea po ostatnim pełnym cyklu magnetycznym spadł o kilkadziesiąt metrów, kolejny wzrost powinien nastąpić już za kilka dni.

  (…)”

  całość
  https://losyziemi.pl/wedlug-wyliczen-kolejny-wzrost-aktywnosci-sejsmicznej-nastapi-miedzy-21-30-listopada-w-trzech-nasileniach-najbardziej-narazonym-rejonem-beda-wlochy-grecja-oraz-nowa-zelandia-i-japonia#more-59137

 10. Ktoś pisze:

  „Igor Witkowski twierdzi ze ma powazne przeslanki i informacje z ktorych wynika ze cos globalnego sie kroi na wiosne 2017, nawet przesunal premiere swojej ksiazki na luty. Mowi ze Watykan bardzo sie obawia tej wiosny bo ma ona zburzyc katolicyzm i chrzescijanstwo, podobno ten Jezus co sie objawia w Medjugorie im to zapowiedzial. Podejrzewa sie ze obce cywilizacje podszywajace sie pod postacie religijne probuja w jakis sposob przygotowac ludzi wierzacych na te olbrzymie zmiany paradygmatu ktore nadchodza. Zreszta zobaczcie sami w yt: IGOR WITKOWSKI -2020 BUDOWA CYWILIZACJI SWIATLA.”

  (https://krystal28.wordpress.com/2016/11/14/niebiescy-i-wydarzenie/#comment-42778)

  • Ktoś pisze:

   Wypis z filmiku

   ** 100 lecie objawień w medjugore
   ** zapowiedź ZNISZCZENIA KOŚCIOŁA w objawieniach we fatimie

   ** marzec-maj 2017 – koniec kościoła – tak uważają w kurii

   ** kler wie iż w Polsce narodził się Chrystus….
   (i ciekawe co z tm zrobią jak właśnie koronowali biblijną bestię jezusa na króla polin…. może znowu będą rżnąć głupa że „im imiona źle podyktowali)

 11. Ktoś pisze:

  „Pierwszy dzien prezydenta Donalda Trumpa w Oval Office.
  Pierwszy briefing z CIA, Petagonem i FBI
  Trump: Musimy zniszczyc ISIS natychmiast. Nie moze byc zadnych opoznien.
  CIA: Nie mozemy tego zrobic Sir. My utworzylismy ISIS wraz z Sudyjczykami.
  Trump: Demokraci utworzyli ISIS ?!
  CIA: My utworzylismy ISIS, Sir. Bedziesz potrzebowal ISIS albo stracisz finansowanie od lobby gazu natrulanego.
  Trump: Zatrzymajcie finansowanie Pakistanu. Niech Indie diluja z nimi.
  CIA: Nie mozemy tego zrobic.
  Trump: Dlaczego nie ?
  CIA: Indie anektuja POK (Pakistan Occupied Kashmir)
  Trump: Nie interesuje mnie to.
  CIA: Indie beda miec wtedy pokoj w Kszmirze. Przestana kupowac od nas bron. Musimy finansowac Pakistan aby Indie mialy ciagle zajecie w Kaszmirze.
  Trump: Ok ale musicie zniszczyc Taliban.
  CIA: Sir, nie mozemy tego zrobic. My utworzylismy Taliban aby trzymac Rosje w ryzach. Mozemy uzyc Taliban jeszcze raz przeciwko Chinom w CPEC (China Pakistan Economic Corridor).
  Trump: Musimy zniszczyc rezimy sponsorujace terror na Bliskim Wschodzie. Zacznijmy od Saudyjczykow.
  Pentagon: Sir, nie mozemy tego zrobic. My utworzylismy te rezimy bo potrzebowalismy ich rope. Nie mozemy miec demokracji tam, inaczej nasze partnerstwo z multi billionowym biznesem krolestwa pojdzie sie…
  Trump: To zrobmy inwazje na Iran.
  Pentagon: Tego tez nie mozemy zrobic, Sir.
  Trump: A dlaczego nie ?!
  CIA: Rozmawiamy z nimi, Sir.
  Trump: Co ? Dlaczego ?
  CIA: Chcemy aby oddali nam nasze Stealth drony. Jezeli zaatakujemy Iran, Rosja bedzie niszczyc nas wtedy tak jak juz to zrobili naszemu ISIS. Po za tym Iran trzyma nam Saudyjczykow w ryzach.
  Trump: To zrobmy jeszcze raz inwazje na Irak.
  CIA: Sir, nasz ISIS okupuje 1/3 Iraku.
  Trump: Dlaczego nie caly Irak ?
  CIA: Potrzebujemy aby rzad Shia w Bagdadzie trzymal w ryzach ISIS.
  Trump: Chce zakazac Muzulmanom wjezdzac do USA.
  FBI: Nie mozemy tego zrobic.
  Trump: Dlaczego nie ?
  FBI: Wtedy nasze spoleczenstwo przestanie sie bac i ty nie zostanesz wybrany nastepnym razem.
  Trump: Deportuje wszystkich nielegalnych imigrantow za poludniowa granice.
  Border Patrol: Nie wolno ci tego zrobic, Sir.
  Trump; Dlaczego nie ?
  Border Partol: Jezeli ich wyrzucisz to kto wybuduje mur na granicy z Meksykiem ?!
  Tramp: Zlikwiduje wizy H1B.
  USCIS: Nie wolno ci tego zrobic.
  Trump: Dlaczego ?
  Chief of Staff: Jezeli zrobisz to, bedziemy musieli zlecic operacje Bialego Domu do Bangalore w Indiach.
  Trump: To co do diabla powinienem robic jako prezydent ?!
  CIA: Ciesz sie Bialym Domem, Sir. My sie zajmiemy reszta.”

  (https://adnovumteam.wordpress.com/2016/11/16/16-11-2016-syria-413-dzien-sprzatania-swiata/comment-page-2/#comment-128601)

  • BasiaB pisze:

   Pisaliśmy już nie raz – to wszystko sie dzieje, jest prawdą, a ludzie zupełnie zatracili zmysł WIDZENIA, są ślepi i głusi.

   • Dunn pisze:

    Miałem bardziej na myśli, czy przypadkiem nie robią takich filmów ze strachu przed ludźmi. Ze względu, że już nie mogą zostać dłużej w ukryciu, i muszą sobie utorować jakąś drogę akceptacji.

    • BasiaB pisze:

     Nie – oni wiedzą, że większość i tak potraktuje ten film jako SF, a co najwyżej czarną komedię.

    • Ktoś pisze:

     Takie filmy to Okna Overtona

     PS.
     przebiłem się…… fuj ale tam „czar no”

    • Ktoś pisze:

     ad 1….
     …. (takie filmy) mają CELOWO pokazywać katów ludzkości jako miłe przytulaki (patrz film critters). Innymi słowy to jest proces OSWAJANIA pokarmu ( ludzkości) z ich zjadaczami (hodowcami)

     ad 2…
     tym razem naprawdę PRZESADZIŁEM z wyzwaniami ;D

     jak tylko po „liźnięciu” są takie „doznania” co czeka „po ‚skonsumowaniu’ całości”…….
     aż się boje wymówić to słowo :F

    • BasiaB pisze:

     we wnętrzu ?

    • Ktoś pisze:

     Nie wiem gdzie
     jest czarno, smoliście…. bezkreśnie i z jakimiś konstrukcjami….

     i daje po „garach”….

    • Ktoś pisze:

     Nie radze wam tam pochodzić…..

     to jak ośmiornica do ośmiorniczej potęgi….. do ośmiorniczej potęgi . do……

    • Dunn pisze:

     @basiab, ale oni chyba bardziej boją się tej „mniejszości” 🙂

    • BasiaB pisze:

     Nie boja się – to pycha wynikająca z przepowiedni i ich obecnego statusu.
     Nie można i nie wolno nie doceniać wroga. To największy błąd taktyczny.

    • Dunn pisze:

     @ktoś, masz na myśli ten filmik?

    • Ktoś pisze:

     A widzisz inny w tym wątku?

     Skoro elity OCZEKUJĄ POWROTU SWOICH PANÓW a ów powrót spowoduje masowe zamieszki to bydełko trza jakoś oswoić ze ŻNIWIARZAMI by im nie uciekało sprzed paszcz marnując tak reputacje hodowców zrzeszonych w ONZ. A najłatwiejszym sposobem psychomanipulacji jest zawsze na BACHORA zwłaszcza „bachora z gołą pupą”….. jak na filmiku. Reklamy to potwierdzają…. ludzie dostają świra słysząc czy widząc coś takiego użytego w reklamie, nawet jako rekwizyt.

    • Dunn pisze:

     Poprostu nie czaje wszystkiego o czym piszesz 🙂 chyba jeszcze nie mój czas..

    • Ktoś pisze:

     A może zwyczajnie wygodnicko czekasz aż ktoś za ciebie to wszystko posprząta bo przecież „działaniem” się narażasz a to może być źle widziane w cv w świecie nwo.

    • Dunn pisze:

     Nie oceniaj proszę, staram się.. sam pewnie kiedyś zaczynałeś.

   • Ktoś pisze:

    ziemia jest od okupacją tzw obcych jacy od dawna bawią się w panów życia i śmierci ziemian i nie zamierzają się tej frajdy pozbawiać
    teraz ziemia ma być zwizytowana, na potrzeby tej wizytacji tzw „czynników wyższych” kreowane są rożne teatrzyki
    jednym z nich jest WPIERANIE zniewolonym masom iż FAJNIE JEST CIERPIEĆ…..
    innym stosowanym powszechnie mykiem biblijnego nazi jest POTRZEBA WYBACZENIA CIEMIĘŻYCIELOM bo to DLA POTRZEB NAUKI BYŁO….. te stosy trupów….

    5 takie pranie mózgów stosowane jet od lat z każdorazowym wzrostem propagandy jak im jakiś plan nie wyjdzie

    filmik jaki wkleiłeś się WPISUJE w ten schemat….. jest oknem overtona podobnego typu jakie masz w tv odnośnie pustynnego nazi czy ich terrorystów czyli akcja „przytul araba, daj mu odzienie, schronienie, strawę ( i nadstaw swe gardło do poderżnięcia a dzieci do zgwałcenia – czego się oczywiście nie dodaje licząc iż goje sami się z tym wychylą jako dobrzy „chrześcijaninie”)”

 12. Ktoś pisze:

  W australijskim Melbourne tysiące ludzi miało nagły atak astmy. 4 osoby nie żyją

  -• W australijskim mieście Melbourne tysiące ludzi miało nagły atak astmy
  -• Przyczyną były pyłki roślin wywołały u chorych na astmę gwałtowną alergiczną reakcję
  -• Miejskie szpitale przyjęły ponad 8,5 tys. ludzi z objawami astmy, cztery osoby zmarły

  http://wiadomosci.wp.pl/w-australijskim-melbourne-tysiace-ludzi-mialo-nagly-atak-astmy-4-osoby-nie-zyja-6062053971068033a

  Czy to aby na pewno pylki roslin? czy zwiekszone stezenie opryskow ,byc moze wzmocniony sklad ? ”

  odp


  Dzisiaj widziałam na niebie ok godz 15.30 bardzo długie i bardzo proste smugi brązowego pyłu.Bardzo wysoko, nad chmurami.

  Samoloty latały jak szalone rozpylajac swoje chemrailsy jakby chciały to szybko zakryć.
  Znowu powiedzą,ze to pył z Sahary ?”

  (https://www.monitor-polski.pl/szczepienia-list-otwarty-stop-nop-do-najwyzszej-izby-lekarskiej-ministerstwa-zdrowia-i-spoleczenstwa/comment-page-2/#comment-263772)

 13. Ktoś pisze:

  „Czas kochani sie pozegnac. Jade do niemiec. W tym kraju 12.12. 2016r nastapi tapniecie na gieldzie a co za tym idzie zawirowania na gieldzie. Wszyscy o tym wiedza i zostali ostrzezeni. Wiec ostrzegam tez was lepiej wyplaccie pieniadze i zainwestujcie je w Rumuni lub Turcji

  To bardzo bardzo wazne. Do tego dnia musicie wyplacic swoje pieniadze z gieldy. Banki sa stosunkowo bezpieczne ale gielda czeka katastrofa. Zeby nie bylo, ze nie ostrzegalem. Pamietajcie 12.12. 2016r przekazujcie ta informacje dalej zeby potem nie bylo, ze ktos stracil oszczednosci zycia to bardzo, bardzo wazne az przerazajaco wazne. Macie nie wiele czasu by to zrobic wiec to zrobcie zebyscie nie plakali.

  (http://innemedium.pl/comment/168369#comment-168369)

  kolejny o 12.12

 14. Wojwit pisze:

  http://demotywatory.pl/4712350/15-autentycznych-sytuacji-z-polskiego-kiosku#obrazek-14

  Dla rozweselenia – gdy kto w złym nastroju – niech przeczyta wszystkie 15. Niby trywialne, ale…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s