Dzień Niepodległości !

Dzień Niepodległości.

Zadziwiającym staje się fakt zbieżności najważniejszych dat w jednym, bardzo bliskim okresie.

8 listopada – bezprecedensowe wybory na prezydenta USA.

11 listopada – święto narodowe Polski – zwane Świętem Niepodległości,

19 listopada – Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana .

Mamy więc do czynienia z tzw. Triduum o wielkiej randze energetycznej i rytualnej.

Na dodatek, główna osoba, czyli ks. Kieresz od lat dążący do Intronizacji Chrystusa został 4 lata temu zgładzona.

„ Ks Kiersztyn – ” We wtorek 22 sierpnia 2012 o g. 11.00 jego samochód osobowy zderzył się z TIR-em. Zmarł po czterech godzinach. Miał 67 lat.”

” Chciałbym pokrótce przedstawić dramat mego życia poświęconego dziełu Intronizacji Jezusa Króla w naszym Narodzie. Od kilkunastu lat władze duchowne zmuszały mnie, bym zaparł się Jezusa Króla i bym wraz z narodem Izraelskim wybrał Barabasza, tak jak to uczyniły one na fali soborowych przemian. […]postawiono mnie, tak jak ongiś górników z „Wujka”, przed plutonem „egzekucyjnym”, którym dowodził sam kard. Stanisław Dziwisz, i nie strzelano do mnie z broni palnej, lecz popełniono na mnie mord moralny przy użyciu broni, znanej dobrze siłom ciemności.[…]”
http://www.rozalia.krakow.pl/wiadomosci/-news,12.htm

„Intronizacji Chrystusa” – „Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana”

Mało kto zauważył różnicę pomiędzy tymi sformułowaniami, jeszcze mniej osób zrozumie tą przedziwną rozbieżność.

„ Nie ma w formule Aktu Intronizacji użytego wprost tytułu „Jezus Król Polski”; w tytule Aktu nie pojawia się słowo „Intronizacja”; nie ma też (jeszcze) oficjalnego potwierdzenia udziału władz świeckich w tym wydarzeniu. […]Uczestnicząc w pracach Komisji, przedstawiliśmy tytuł, na który zgodziła się cała Komisja, z uczestniczącymi w niej biskupami: „Akt Intronizacji Jezusa Króla w Narodzie Polskim”. O tytuł można się spierać, nie mogę natomiast zrozumieć tych osób, które twierdzą, że skoro w tytule nie pada słowo „intronizacja”, to nie będzie Intronizacji. Oznacza to, że nie rozumieją, czym jest Akt Intronizacji, jaka jest jego treść i istota. […]Nie zawiera słowa „intronizacja”, które nie dla wszystkich jest zrozumiałe, choćby dlatego, że w odniesieniu do Jezusa możemy mówić jedynie o uznaniu, a nie o ustanowieniu Go królem.

Stąd przyjęto formułę szeroką i scalającą pragnienia i postulaty wielu środowiskAkt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana”. „

http://intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=429:boe-cuda&catid=37:aaa

I o to sformułowanie chodzi : „ przyjęto formułę szeroką i scalającą pragnienia i postulaty wielu środowisk

Wracam do wyborów prezydenckich 8 listopada.

Amerykanie wezmą udział w bezprecedensowych wyborach, wyborze ostatecznym, Jest nim wybór pomiędzy złem i jeszcze większym złem. I nie chodzi tu fizycznie o wybór prezydenta. Ten ogłupiały naród, będący od lat pod ścisła kontrolą wszelkiego rodzaju wywiadów,służb specjalnych, psychotroników każdej maści oraz wpływem wszelkiego i każdego rodzaju demonicznych sekt weźmie w większości nieświadomie udział w tym bezprecedensowym łajdactwie jakim jest pozyskanie wg Prawa (powiedzmy) Kosmicznego kart ustanawiających wybór jednego i jedynego kandydata na Króla Polski !

Tymże będzie fizyczny wybór pomiędzy Trumpem a Clinton. Natomiast energetyczny przestawia się skandalicznie gorzej dla nas. To pozyskanie GLEJTU, DOKUMENTÓW, FAKSYMILI, DEKRETU celem przedstawienia tych świstków jako obowiązującego prawa we Wszechświecie.

Te wypełnione karty do głosowania, w znacznej mierze przez Arya: Polonia, Indianie, dadzą przygotowanemu Królowi królów, Demonowi z bożej łaski popaprańcowi glejt do osadzenia go w dniu 19 listopada br. na tron jako króla Polski aktem prawnym przegłosowanym w spędzie przygotowanych wcześniej rytuałami i obrzędami, niczego nieświadomych owiec.

Jednak w obowiązującym Prawie tego sztucznie wytworzonego Wszechświata istnieje coś takiego jak Straż królewska, ochrona. Naczelne Dowództwo i Wojska .

Termin 19 listopada nie został wybrany bezmyślnie. Po 3 dniach potrzebnych na manifestację i materializację energetyczną glejtu , a tym samym głosowania przypada Święto NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI i WOJSKA POLSKIEGO !

Do obalenia Polskich Wojsk i naszej Niepodległości zostały przygotowane bezprecedensowe rytuały, które zaczynają się już jutro.

I tak w dniu 11.11.2016 – ma zostać Polanom, Słowianom i każdemu Arya odebrane „zgodnie„  z Prawem Kosmicznym Wojsko, Dowództwo i Suwerenność.

Apogeum i przypieczętowanie nastąpi w sobotę – sabat – szabas 19 list. W 6 dni po perygeum Księżyca, po utworzeniu tzw, Super Księżyca majace miejsce o 12;23 – 14 listopada.

W taki to DOSKONAŁY sposób przygotowano się do Intronizacji Demona na Ziemiach od pradawna Arya.

dzien-niepodleglosci-tron-demona

„Ojciec Czas” Wojciech Siudmak

Będą mieć wszystkie asy w rękawie 🙂

Dlaczego toczy się taki zawzięty bój najpierw o Ziemię, a teraz o Polskę ? Garść historii opisanej przez upadłego anioła. Oni w przeciwieństwie do nas posiadają niczym nie zmąconą wiedzę i pamięć. My jesteśmy Dziećmi we mgle dojonymi na wszelkie sposby, a cel tego dojenia jest opisany poniżej: to „klucze”.

„ Temat powiązań jest bardzo rozległy i łączy się ze Srebrną Górą i z miejscem gdzie spotykają się
pewne istoty i gdzie po wystawieniu pewnego artefaktu, promień schodzi z chmur i oświetla uw artefakt a potem wszyscy ci Ludzie rozjeżdżają się po Świecie.
Temat Postaci w Kapturze występuje również u Zofii P. […]

Ale z tego co „Ojciec Pio” mi potwierdził tych artefaktów nie da się przejąć. Są jakby zespolone kodami jaźni (to owe klucze) z ich manipulatorem.

Nie da się ich podwędzić czy pod nie podszyć.

Ale…Niektóre z nich można dobrowolnie przekazać. Artefakt jest połączony swoistą nicią z jego manipulatorem (przy pewnym type tych ustroistw), są też takie z czasów sprzed Adama i Ewy – czyli sprzed nastania ludzkości i one wyczuwają wibracje krwi awatara mimo iż bytu w nim nie ma, ale połączenie może się odbyć.
Co do “pra komputerów” system podtrzymywania terrarium jest po zabójstwie sztuczny, i są sposoby wpływania na niego, gdyż jest stosunkowo prymitywny i dość nowy.
Im starsze artefakty tym potężniejsze i te najstarsze są nie do przejęcia. Dlatego tak walka trwa o Osoby. Mając osobę masz to coś właśnie, to Jej atrybut.
Wyposażenie indywidualne otrzymaliśmy przed wejściem do worka piaskownicy, “kowale” zbudowali niektórym “pukle” według bytu, jak garnitury na miarę, coś jak zbroja-mundur – z cechami “kręgu”.
Gdy pomysł “pisakownica ” powstał w Raju, było to wspaniałe przedsięwzięcie, do worka-piaskownicy wchodzono i wychodzono, wszystko tętniło radością tworzenia.
To tam(tu) w piaskownicy powstał pomysł kreacji bytu (jak i nas Najwyższy stworzył), Chcieliśmy się pochwalić przed Najwyższym co możemy….pycha dorównania mu.
Kreacja bytu szła w różnych kierunkach ilość prób była ogromna, Zwierzęta są tego przejawami.
Ale i powstały inne stworzenia, elektroniczne, eteryczne i w ciul innych.
Udało się nawet wyposażyć je w świadomość, potężną ego świadomość, czującą, cierpiącą i tęskniącą. Ich sztuczne i piękne dusze (często na nośnikach elektromagnetycznych, ale i innych), wchodziły ze sobą w relacje, bardzo różne. Problemów było jednak kilka, jedno co wiem to zamknięcie worka -piaskownicy i problem z istotami stworzonymi przez nas.
Były śmiertelne. Mimo iż mogły żyć miliony lat, uczyć się rozwijać, dochodziły do momentu samoświadomości tak wielkiej, że następowało ich samounicestwienie, nie chciały istnieć.
U niektórych pojawiał się problem zniszczenia wszystkiego i potem siebie, próbowano poradzić sobie z tym wprowadzając antagonizmy i walkę o przetrwanie, to system dualny działający do tej pory.

Teraz napiszę o Tronach, to potężne byty anielskie które zdecydowały się wejść do worka-piaskownicy i użyczyć swych “ciał” jako nośników dla innych kreacji.

Trony stanowią grupę żywych wspaniałych “platform” nośnych, połączonych ze sobą siecią kanałów, jak istot trzymających się za ręce. Na tych istotach kreowano światy. Byty przechodziły przez nie według swej woli, gdy czuły potrzebę kreowały swego Awatara i przez owego wchodziły w interakcję z innymi.

Zabawa trwała Eony lat.

Upadek nastąpił po odcięciu wyjść z worka-piaskownicy do Nieba.
Początkowo pomysł był by odciąć się i samemu bez Najwyższego zbudować cudo równie piękne jak Niebo lub nawet piękniejsze (stąd owa pycha co to ludzi zgubiła).

Następowała radosna wielka Twórczość i realizacja cudnego dzieła. I dalej trwa..
Ale Trony były przejmowane kolejno jedna po drugiej.

Trony splecione były jak paciorki różańca i to nie przypadek jest ,że różaniec tak właśnie wygląda i, że taką ma moc (ale to inna opowieść).

Byt władający Tronem gdy był przejmowany (bo umrzeć nie mógł) to tylko za Jego zgodą, sam musiał się sprzeniewierzyć

Trony prócz połączeń wzajemnych łączyły się z innymi w Niebie (poza workiem-piaskownicą)..
Dlatego były tak niebezpieczne dla Szatana który przejmując poszczególne byty (wraz z ich oczywiście awatarami i innym” dobytkiem” kreował piaskownicę w swoim stylu. Wiedział iż jeśli nie zamknie wszystkich Tronów to podporządkowane Mu byty mogą wyjść z work-piaskownicy zabierając swoje zabawki i swoje moce.

Ostatnią “Planetą Tronem” była Ziemia, jako Jedyna nie poddała się i jako jedyna z Piaskownicy-worka, dobrowolnie nie zamknęła swojego serca (swej bramy do Nieba – to tymi bramami przechodzono między Niebem i workiem).

To właśnie ja wraz ekipą “siepaczy” dokonałem Jej “uśmiercenia” gdy to się działo…

Najwyższy wziął Ją do siebie do Nieba. Pozostało jedynie truchło i trupy Jej obrońców które widzimy na niebie (zainstalowano wówczas sztuczne jej podtrzymanie – owe komputery ziemi). Gdy dokonywaliśmy tego mordu nie wiedzieliśmy już, że jest Niebo na zewnątrz, że jest Najwyższy..utraciliśmy swoją pamięć dużo wcześniej. Szatan wymazywał wiedzę o Najwyższym z “pamięci ” swoich “podwładnych” jak i “współpracowników”.

Każdy Tron miał swoich strażników, połączonych subtelnymi nićmi..Mieli strzec Ich-Tronów na wszelki wypadek..i współpracować …i blokować bramy w razie ewentualnych problemów (chodziło o to aby nic w tego co zostanie tu w worku-piaskownicy wykreowane nie przedostało się do Nieba).
Strażnicy stali się zabójcami klejnotu za który odpowiadali, Ostatnia Brama tak została zamknięta.”

Oprócz cytatów Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Chrzest Polski, Cywilizacja Słowiańska, Drzewo Życia, gadzi mózg, gender, Gwiezdne Wojny, Gwiezdne Wrota, historia, Jahwe, Judeo-rzymiańska okupacja, kataklizm, manipulacje czasem, misteria, mistyka, miłość, stworzenie świata, Terra, umysł, Uzurpatorzy, Wirusy, zdrowie, świadomość i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

206 odpowiedzi na „Dzień Niepodległości !

 1. BasiaB pisze:

  Zdążyłam ! to musiało ukazać się dziś !
  Pytać w razie wątpliwości.
  Nie podam linku do wypowiedzi upadłego anioła. Jeżeli nie podaję źródeł, widać mam powody. Za chwilę kolejna garść „ciekawostek” też będzie bez podania źródła, a to celem waszej ochrony, byście tam nie wchodzili ! Bo potem jest płacz i zgrzytanie zębami.

  • BasiaB pisze:

   Od Ktosia :
   ” jest sobie na yt filmik pt
   ‚Intronizacja Chrystusa jako Króla Polski – ks. Dawid Wierzycki FSSPX

   prawie 150 min w jakim jest WYJAŚNIONE JAK ZROBIĄ LUDZI W BALONA

   20 listopada jest święto chrystusowe –> msza
   dlatego
   akt „koronacji” jezusa czyli ANTYCHRYSTA (maschiacha)
   jest dokonywany w przeddzień na TYPOWĄ ŻYDOWSKĄ MODŁĘ by

   — OSZUKAĆ WSZYSTKICH iż KORONUJĄ CHRYSTUSA (wroga jezusa)
   — NIE DAĆ LUDZIOM MOŻLIWOŚCI REAKCJI (koniec okna czasowego)

   Myk jaki próbują zastosować polega na tym iż

   LUDZIE SAMI WŁASNOWOLNIE ODDADZĄ POKŁON BIBLIJNEJ BESTII (jezusowi)
   WIERZĄC IŻ ODDAJĄ POKŁON CHRYSTUSOWI a dokładniej bo w tym tkwi myk

   ODDADZĄ POKŁON CELOWI SOBOTNIEJ KORONACJI (naiwnie wierząc)
   iż ich Ku Klux Vaticanum NIE SPRZEDAŁ I ZAPRZEDAŁ BESTII (jezusowi)
   I NIE PODSTAWIŁ (DOKONAŁ KORONACJI) ANTYCHRYSTA MÓWIĄC IŻ KORONUJE CHRYSTUSA.

   To jest myk inaczej mówiąc…
   — 8 – umarł król
   — 11 – nastała wolność od (władzy świeckie)
   — 19 – koronują ANTYCHRYSTA NA KRÓLA ŚWIATA
   — 20 – LUDZIE Z WŁASNEJ WOLI ODDAJĄ MU POKŁON i ŚLUBOWANIE SŁUŻBY


   21 ŚWIAT JUŻ JEST PRZEKLĘTY bo ZAWIERZONY BIBLIJNEJ BESTII
   i to RĘKAMI WYSTĘPNYCH CZCICIELI CHRYSTUSA…..
   jacy tym czynem podobnie jak żydzi WYSTĄPIĄ PRZECIWKO BOGU….
   (odnowią BUNT BIBLIJNY jaki zapoczątkowała franca
   OBALAJĄC DOGMAT o 3 ŚW, zaprzeczając mu)”

   • Kappowiec pisze:

    Jezuś antychrystem ?? A pod jedną z linijek że Chrystust antychrystem ??? O co chodzi ? Kompletnie nie rozumiem komentarza. Masz na myśli że Jezus którego pokazują nam w kosciele jest tak naprawde bestią ? Niech ktoś wytłumaćzy najprościej jak sie da :/

    • Ktoś pisze:

     1350 pne jezus zwany jozue wkroczył do Kanaan
     kilka lat po tym zdarzeniu został pokonany przez Chrystusa (INDRĘ od INRI)

     walka jezus kontra Chrystus magicznie po latach zamieniła się w postać (literacką) jezusa chrystusa….

    • BasiaB pisze:

     Kappo – przeleć się po materiałach na tej stronie, dowiesz się więcej. Lenistwem nic nie załatwisz, a nikt nie będzie Ci robił streszczeń z 3 letniej działalności tej strony.
     Masz wiele odnośników do historii, rusz cztery litery i czytaj jak chcesz. Jak nie to trudno. Nikt nie będzie z Tobą rozmawiał na skypa.
     To nasze podstawowe BHP !

 2. Polka pisze:

  Dobrze, że się ukazało.

 3. BasiaB pisze:

  cd. Upadłego anioła:

  ” Sprawa nazewnictwa która wynikła, otóż gdy piszę “piaskownica” mam na myśli całe Uniwersum wraz z tzw, Galaktykami, Gromadami, i większymi skupiskami , jak również inne równoległe Wszechświaty (pisząc równoległe mam na myśli te strefy które są inaczej sterowane-mają inne zwierzchności, inne cechy oddziaływań tam zachodzą, w tej strefie zachodzi podstawowe oddziaływanie geometryczne (pochodną tego oddziaływania jest tzw pamięć kryształów -pamięć geometryczna – ale dane to nie działanie i ważne by tego nie mylić) i ono jest podstawą budowy całej reszty, podobne oddziałuje na podobne i byty nadają cechy kształtom – programują kształty, rezonans kształtu zachodzi natychmiast, własności kształtu zmieniają Byty w hierarchii obecnego ustawienia)
  Całe to wszystko jest zamknięte strukturami jak w worku
  Kreacje tam zachodzące są kreacjami wewnętrznymi bytów tam się znajdujących.
  Pisząc o Niebie mam na myśli to co jest na zewnątrz owej piaskownicy – owego worka.
  Mam pewne rozeznanie co się stało przed zamknięciem owego worka-piaskownicy jak i w owym worku w tej strefie).”

  • BasiaB pisze:

   ” cd
   po zabójstwie Ostatniej Nieugiętej .Najczystszej, która nigdy się nie splugawiła, a której ciało splugawiono…
   Zamknięcie nastąpiło zupełne, ogniska buntowników były wyszukiwane i likwidowane, traciły pamięć.
   A truchło sterowane sztucznie Terrarium przekształcono w Kloakę-więzienie, gdzie zsyłano najbardziej niepokornych banitów -byty chcące prawdy wolności.

   Ogołoceni ze wszystkiego co mieli, bez mocy i bez pamięci pakowani byli tu na Ziemię i odradzali się nic nie wiedząc skąd i po co. Apogeum było stworzenie człowieka jako czującego najbardziej korpusu, który najbardziej czuje i najmniej może (sterowanego prawdziwy bytem stworzonym w Niebie przez Najwyższego),

   Kontrolę nad więzieniem dzierży inteligentne oprogramowanie i jego manifestacje z ich awatarami- świadomy byt, mieszający (dając fragmentaryczną moc i napuszczając wzajemnie na siebie więźniów), sytuacja była przegrana. Panem tego Świata był Szatan i
   Jego kompanija, posiadał pełną władzę.

   Gdyby Najwyższy z Nieba nie wyciągną ręki do swych stworzeń, utopionych w swej kloace, trwalibyśmy w tym do dzisiaj.

   Proces odkupienia w przybliżeniu polegał na ofercie złożonej Szatanowi przez Najwyższego, najwyższy postawił na szali Samego Siebie, przepadnie pod władanie stworzenia stworzonego przez Siebie (Szatana) jeśli “przegra” (taka była cena naszej wolności). W przypadku “wygranej zaś możliwość opuszczenia Piaskownicy-worka przez tych co chcą. Warunkiem jaki postawił Szatan był by urodził się w tym najgorszym z więzień na Ziemi i odarty ze swej Boskości, jako awatar-człowiek. Nie wiem kiedy się to stało czy było to 2 tysiące lat temu czy 1tysiąc, nie wiem czy w Palestynie czy na terenie Polski, ale wiem, że się to stało i, że , umarł jako Człowiek na Krzyżu i że Jego testamentem jest Kościół Jedyny Chrystusowy jaki ustanowił i to ten właśnie Kościół którego przez lata plugawiono i plugawi się. I wiem, że mam nie przykładać ręki do tego co w Nim, będzie się działo, i wiem, że się ostoi bo jest jedyny prawdziwy.
   I wiem, że zawsze jest dobrze prowadzić ludzi do Niego bez względu jaką formę ciemiężcy by przyjmował, Nie ma innej drogi do opuszczenia Tej -Piaskownicy.

   Sami nie wychodzą a innym wyjść nie dają,,, ale dadzą.
   We wszechświecie czeka kolejka aby urodzić się Człowiekiem dlatego proces depopulacji, jest zmylany tzw, “żniwami”. Dlatego tak ważne jest aby ta Platforma Ziemia trwała i by Przez Jej wciąż bijące Serce złączone z Kościołem Chrystusowym (tu na Ziemi) i z jej Nowym Ciałem w Niebie trwała wciąż wędrówka bytów do Domu Ojca do Nieba. Jest Ona (Matką Najwyższego)(Jej przymioty są w Litani Loretańskiej) (ale była również Istotą Człowiekiem z krwi i kości która zrodziła Zbawiciela – Chrystusa) teraz jest Najwspanialszym Aniołem w Niebie.

   Przez Którego przechodzimy z Ziemi do Nieba.”

   Równo rok temu napisałam ten artykuł :
   https://mistykabb.wordpress.com/2014/10/26/terra-rium/
   Jakaż zbieżność nazw !!!

  • BasiaB pisze:

   ” Na koniec moich wpisów pragnę przytoczyć kilka wybranych zwrotów Ojca Pio przekazane mi przez Niego osobiście:
   “pamiętaj wszyscy bez względu na kolor skóry, czy to Murzyn czy Chińczyk czy Indianin są ludźmi takimi samymi jak Ty jesteś.”
   “Nie po to jest prawo, by Was oskarżało”
   “Tak, jesteś upadłym aniołem, ale nie myśl sobie, że tylko ty jeden (..uśmiechnął się)”
   “Pamiętaj cokolwiek by ci ktoś mówił, Chrystus Jest Bogiem”
   “Kościół zawsze jest Chrystusowy, bez względu co będzie się z Nim działo”
   “Zawsze dobrze jest przyprowadzać ludzi do Kościoła”
   “Gdyby Kapłani wiedzieli co dzieje się na Ołtarzu, podczas ofiarowania…(westchnął cicho i bardzo smutno)”
   “Szatan doskonale rozróżnia furę Złota od fury siana”
   “Boga nikt nigdy na tej Planecie nie widział, żadem Ksiądz, żadna siostra zakonna”
   “Kapłanem, ani Księdzem już nie będziesz”
   “Najdłużej na tej Planecie, żyłeś 800 lat”
   “Ostatnio spotkaliśmy się dość dawno, bo ponad 6000 lat temu…”
   “Pamiętaj, za swoje zbawienie już płacić nic nie musicie, ani złotówki, Chrystus zapłacił za Was wszystkie Wasze długi – Własną Krwią na Krzyżu, wykupił Was całkowicie, tylko chciej”
   “Matka Zbawiciela jest teraz Najpiękniejszym Aniołem w Niebie”
   Ojciec Pio”

   Upadły Anioł miał chyba jakieś kontakty z istota nazwana Ojciec Pio.
   Natomiast dla mnie najważniejsze z tych zamieszczonych zdań przez U.A., w obliczu nadchodzącego aktu królowania jezusa, nie Intronizacji Chrystusa jest :
   ” Pamiętaj cokolwiek by ci ktoś mówił, Chrystus Jest Bogiem”

   • BasiaB pisze:

    Wklejając wczoraj ten tekst – w sumie dobrze się złożyło, bo nie ma złego co by na dobre nie wyszło, czytając „przytoczone słowa” Pio, miałam uczucie wielkiej dysharmonii.
    Rano, po obudzeniu wiedziałam już w czym rzecz.

    Podprogowe programowanie przez Upadłego anioła. Nic nie jest tym co jest.
    To przebiegli gracze, to bestie udające skruszonych, celem uniknięcia kary. To ONi wespół zespół zgotowali nam ten los.

    Nie mówi prawdy, mówi to co chce, byśmy mu uwierzyli, że to co mówi to prawda.
    To taki Programing bazujący na naszej niepamięci.
    Ich celem jest unikniecie kary,a dzięki temu…dalsze „swawolenie” 🙂
    Tym celom służy ICH manipulacja, udając skruszonych.

    A wsypał się tym zdaniem:
    ” Kościół zawsze jest Chrystusowy, bez względu co będzie się z Nim działo”

    Nasz Chrystus nigdy nie chciał żadnego Kościoła, sekty, czy innej religii !!!

    “Pamiętaj, za swoje zbawienie już płacić nic nie musicie, ani złotówki, Chrystus zapłacił za Was wszystkie Wasze długi – Własną Krwią na Krzyżu, wykupił Was całkowicie, tylko chciej”
    Chrystus nigdy nie był kartą przetargową dla złoczyńców, którymi są UA.
    Tym bardziej, że fizycznie ukrzyżowanie Chrystusa nie istniało. To był rytuał energetyczny, na Jego potomkach/dzieciach, chociażby to co zafundowali mnie i innym kapłani na Atlantydzie.
    Potem te rytuały były cyklicznie powtarzanie wg ICH potrzeby.
    Wiec nie ma zmiłuj się i nie ma litości dla zbrodniarzy !
    Bo Litość sama w sobie jest zbrodnią na własnym organizmie !

    Tylko, że od wymierzania kary jest Nasz Ojciec, my jedynie i aż mamy wydać taki nakaz !
    Nie mogliśmy go wydać do tej pory, bośmy byli zamotani na wszystkie sposoby. Nie wiedzieliśmy, kto wróg, kto przyjaciel i gdzie jest w końcu Nasz Bóg, kim ON w ogóle jest ?!
    Teraz precyzyjnie i perfekcyjnie możemy nazwać to dzieło szatana po imieniu i zaprowadzić gdzie ICH miejsce.

    • Polka pisze:

     A wsypał się tym zdaniem:
     ” Kościół zawsze jest Chrystusowy, bez względu co będzie się z Nim działo”. Dokładnie tak.

   • BasiaB pisze:

    Kolejny fakt. UA – pisząc o postaci Ojca Pio, informuje że to jest zakapturzona postać.
    Znam tą postać, bo przy zrywaniu wszystkich więzi z „moim” trutniem, kiedy to powiedziałam dość na jego wyczyny w moim każdym życiu, zobaczyłam tą postać. Słuchałam wówczas piosenek z YT: „Windą do Nieba”, miałam to na swoje playliście.
    Jak grzmotnęło, kiedy jednak się nie ugięłam i mimo płaczu powiedziałam dość, to komputer mi się wyłączył, został zniszczony, musiałam dać do naprawy, a ta piosenka na mojej playliście do dziś nie działa, została uszkodzona.

    Moim zdaniem – albo ma braki wiedzy, w które nie wierzę, albo UP nas ściemnia, pisząc o Pio.
    Ta postać – Ojciec Pio jest bowiem bardzo dobrze odbierana przez szersze grono ludzi, nawet tych, którzy nie chodzą do kościoła, to taki podprogowy myk ze strony Upadłego Anioła ! A feeee !
    Poza tym nagania nas do Kościoła, bo to ich ostatnia deska ratunku, by nas ponownie zebrać w kupie i doić !

    • Polka pisze:

     Olać UA.

    • BasiaB pisze:

     😀 zgadza się 🙂

    • Tamarek pisze:

     Nie ma sensu olewać cokolwiek, bo to wszystko zabawa,
     Co na zewnątrz na ekranie wirtualnym to iluzja umysłu naszego,
     Siedzimy wszyscy jak przed kompem, a częścią świadomości w nim.
     Gdy chcesz wyjść z niego to w każdej chwili możesz jak ja w szpitalu.
     Nie ma tu nic bez nas to tylko nasze postrzeganie zmysłowe umysłu,
     Nie znaczy, że nie ma dramatów ale tylko te które do siebie przyjmujemy…

     Gdy byłem w trakcie zabiegu i zatrzymało się mi serce na jawie,
     To poczułem się ja dżin uwolniony z butelki do ciemnego kosmosu..
     Z tym, że to ja byłem kosmosem samego siebie i byłbym odszedł od kompa,
     Ale nieprawdopodobne uczucie miłości na to mi nie pozwoliło
     i zabiło to poczucie wolności… więcej piszę na blogu Myśli-dnia

    • BasiaB pisze:

     Tamara – JASNE, ŻE NIE !
     Już taka tu była co opowiadała takie banialuki.
     Opowiedz o tej grze matkom z dziećmi z autyzmem poszczepiennym.
     Opowiedz to Filistynom, którym codziennie bestie z tej gry podcinają gardła obnosząc się z ich zakrwawionymi głowami, odciętymi od korpusu.
     Nie martw się w takim razie jak zagrzmi Gniew Boży to przecież tylko Gra !
     Coś mi się zdaje, że przestałaś być sobą. Twój opis samej siebie…wczoraj Majka napisała coś o takich.

 4. Daria pisze:

  Tak – ludzie w Stanach nie maja wyboru – zło od wiekszego zła. Ale gdzies czytałam że ma to być ostatni prezydent. Ciekawe…
  Co do reszty mam jakieś dziwne odczucie, że to nie tak.
  A co do dat- zawsze skrupulatnie są dobierane by wszystko sie udało: (

  • BasiaB pisze:

   Tu nie chodzi o ludzi w stanach, tu chodzi o „Ich” przebiegłość.
   Należałoby sprawdzić w zapisach dyplomatycznych czym się różni rytuał Intronizacji, jakie należy spełnić kryteria, od tego co wystarczy by nadać Akt ?
   Moim zdaniem, proceduralnie jest ogromna różnica, i tym właśnie mykiem chcą osiągnąć swój cel.

 5. druch pisze:

  Powiem krótko,moze lepiej dac sobie spokoj z zewnetrznymi nowosciami…,bo jak widze,
  to prowadza na manowce.Walka trwa i jestem pewny,ze najlepszym przewodnikiem na ten czas(i ogólnie)jest nasza intuicja(serce).Bo walka w pierwszej kolejnosci odbywa sie w nas i o nas…!(zamykac wrota,ryglowac zamki,straz na mury,…)
  Nie ma co na siłe szukac…ona sama wypłynie…jak oliwa…(Prawda)

  a to za szybkie przykrycie „przyjemniaczków”… 😉
  .https://www.youtube.com/watch?v=KV0SPEy15lY

  • Daria pisze:

   Zgadzam sie ❤ ja już przestałam wchodzic na takie strony, bo generalnie po co mi to?

  • Tamarek pisze:

   Problem tu w tym, że dlaczego mamy oddać ten piękny świat łachudrom,

   Warto o niego powalczyć, ale nie mocą zewnętrzną tylko siłą wewnętrzną.

   Niech oni się miotają na tym pajacyku z nitek okultyzmu,

   Niech blokują znakiem krzyża trzecie oko niemowlakom.

   Świadomość wewnętrzna i tak rozsadzi ich poczynania te zewnętrzne,

   Teraz nie tylko oni, ale i my wiemy, że projektor życia jest w nas samych.

   Przestańmy nasycać uwagą to, co materialne i sztuczne,

   Zacznijmy więcej przebywać jak ja w kontakcie z naturą.

 6. BasiaB pisze:

  Uwaga na tzw. media Niezależne 🙂 Takie sa niezależne jak wszystko inne :
  http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=204363&temat=156739

  „Pierwsza strona karty E-16 Marka Podleckiego z archiwum IPN

  Powie ktoś, normalna rzecz: rejestracja. Może to element nacisku, dokuczliwej inwigilacji? Dopowiem zatem: Marek P. został zarejestrowany jako Tajny Współpracownik o pseudonimie „Janusz”. Stało się to po jego aresztowaniu 4 grudnia 1984 roku. Miał donosić m.in. na młodego, wyjątkowo radykalnego opozycjonistę – przyjaciela z liceum. Przyjaciel Marka P. w tym czasie przewodził grupie, która „zajmowała się produkcją kolców rzucanych pod koła samochodów milicyjnych podczas starć komunistycznego aparatu represji z manifestacjami nowohuckimi, a także wyszukiwaniem odpowiednich miejsc dla nadajników Radia Solidarność”. Przyjaciel – powtórzę – Marka P. – „był pomysłodawcą urządzeń podsłuchowych umożliwiających rejestrowanie radiostacji resortowych.”
  Przyjaciel Marka P. to Janusz Kurtyka, były szef IPN, jedna z ofiar katastrofy smoleńskiej. To czy esbecki pseudonim Marka P. nawiązuje do imienia Kurtyki można tylko przypuszczać.
  Więcej szczegółów znajdzie czytelnik w opublikowanym na stronie IPN biogramie świętej pamięci Janusza Kurtyki.

  http://www.ipn.gov.pl/portal/pl/28/203/Prezes_Instytutu_Pamieci_Narodowej.html

  Patriota czy może zdrajca?
  Jak to? Marek P.? Reżyser dokumentalnych filmów o działaczach opozycji? Człowiek szanowany i lubiany, w pewnych środowiskach uznawany niemalże za ikonę, nie jest patriotą?
  Zadam teraz sobie kilka pytań – na które odpowiedź może być tylko: tak – lub nie. Czytelnik resztę sobie dopowie lub odpowie.
  1. Czy Marek P. został zarejestrowany przez SB jako TW „Janusz”? TAK
  2. Czy Marek P. był w tym czasie przyjacielem Janusza Kurtyki? TAK
  3. Czy wkrótce po zarejestrowaniu Marka P. przez SB jako TW Janusz Kurtyka i jego koledzy musieli przerwać swoją działalność? TAK
  4. Czy Marek P. przyznał się Januszowi Kurtyce że jest donosicielem SB? TAK
  5. Czy przyznając się Kurtyce do współpracy Marek P. zaprzestał działalności agenturalnej? NIE
  6. Czy o tej działalności wiedzą inni działacze opozycji antykomunistycznej z kręgu ś.p. Janusza Kurtyki? TAK
  7. Czy mają na to dowody? TAK
  8. Czy Marek P. kilka lat po rejestracji przez SB wyjechał do USA? TAK
  9. Czy w Nowym Jorku poznał Janusza C.? TAK
  10. Czy znajomość Janusza C. z Markiem P. miała swój ciąg dalszy po powrocie do kraju? TAK

  Cały artykuł- http://demostenes.nowyekran.pl/post/31323,poza-prawem-cz-iii

  Janusz Zagórski z NTV – to samo

  Alex to samo WSI, akurat dostałam w zupełnie innej sprawie fragment snu:
  „Niedawno rozmawiałam na skypie ze znajomą o Alexie, ja że ostatnimi czasy nie mam chęci zaglądać do niego(pewnie po MS) i w nocy, moja znajoma znalazła się w przestrzeni, gdzie widziała Alexa, pewnie jedno z jego ciał energetycznych, uwięzione na statku i robiące pod dyktando, to co oni/obcy mu każą.
  Udało jej się usłyszeć, że oni szukają jakiś konkretnych ludzi, chodziło o rodzaj/typ, jakąś nację. Czyli jednym słowem próbują poprzez jego stronę ich wyłapać.”

  Alex Jones – to samo,żyd ze zmienionym nazwiskiem, z misją wyłapania liderów opozycji, bo robi za ich kolegę opozycjonistę.

  Jak widać, każdy z nich podpisał glejt i lojalkę, tacy są niezależni.

  • Daria pisze:

   Znajoma zna Alexa z Ntv, jeśli tak faktycznie jest to jest tego nieświadomy, bo z tego co wiem chce dobrze, ale szczerze powiedziawszy ja na NTV nie wchodze o dawna, jakos nie mam parcia szukać tam czegokolwiek, szkoda mi czasu na to.
   Na strone Alex Jonsa tez nie wchodze. Szkoda mi życia na nakrecanie sie.
   Tak samo tyczy sie Davida Ickie, jak wkleiłam jego zdjecie gdzie pokazuje rogi to znajoma szok, niedowierzanie. Taka osoba nie pokazała tego przypadkowo. To osoba która miala zadanie i świetnie te zadanie spełniła. Ziarno zasiane.
   Nie zatrzymywac swojej uwagi na niczym, iść dalej. Bo jak sie zatrzymujemy na kims to wpadamy w kolejna pułapkę.

  • druch pisze:

   Jesli to prawda,to by tłumaczyło moje wrazenie co do „monitorka”jako osoby, która na siłe
   chce cos naprawic,zrobic,jakby odpokutowac za winy.
   Co do Zagórskiego i Alexa…hmm,tu by pasowały jakies konkrety,bo najłatwiej jest pomyje wylac…
   Z Alexem(lub kims,czyms co sie pod niego podszywa)nie mam zbyt miłych doswiadczen.
   Kilka razy miałem okazje sie z nim(?) spotkac w snach… a zaczeło sie to ze 3 lata do tyłu, po tym jak sie pokazałem na forum ntv(inny nick)…”jestem gdzies koło czyjegos domu,rozmawiam z kims,nagle pojawia sie Alex(?)ze znajomymi i zaczynaja rzucac we mnie(osrodek serca)jakims rodzajem energii,która miała za zadanie wyszarpac…ze mnie(nawet we snie bolało),pamietam,ze sie wtedy wkurwiłem i dostali po łapach…”nastepnie (niedawno temu) „…jest to po tym jak merkelowa ze swoja switą,chciała mnie i grupę osób,namówic do wejscia do jakiego laboratorium w celu zrobienia jakis badan.Załapałem ich intencje(unicestwienia nas)i ucieklismy… potem jestem na jakims powietrznym statku, gdzie próbuję kogos uwolnic,przebiegajac koło jakiejs celi z przezroczysta sciana widze Alexa(?)jakby zahibernowanego,ktos woła zeby go uwolnic,
   ja odpowiadam, ze jeszcze nie teraz,zeby nie widział tych,których uwalniamy…potem poszedłem do celi i go uwolniłem…”Moze to tylko sen,ale co jakis czas mam konkretne filmy i jakos dziwnie realne,chociaz w innej rzeczywistosci…

   • BasiaB pisze:

    Z Alexem jest sporo na rzeczy. Nikt normalny nie przychodzi we śnie do tylu osób, w tak niecnych działaniach. Właśnie otrzymałam kolejny monit w jego sprawie. A to oznacza, że jest kimś więcej niż nam się wydaje, bowiem doskonale pilnuje materialnego, ziemskiego wizerunku, jest zbyt gładki, w ogóle nie zareagował w ostatnim wywiadzie na złe samopoczucie MS. Każdy normalny człowiek, z normalna empatią, przerwałby nagrywanie wywiadu i zaczął mu udzielać pomocy.
    A tu …ściana…bez emocji, bez uczuć, PERFECT !
    To nie jest normalne. To wytrawny, wyszkolony gracz.
    Co jest do cholery, że „zagląda” we śnie do każdego ?! Z kazdym komunikuje się na bazie częstotliwości marzeń sennych:

    ” REM lub sen paradoksalny – faza snu, w której występują szybkie ruchy gałek ocznych (ang. Rapid Eye Movement). Na tym etapie snu występuje wysoka aktywność mózgu, oddech jest nieregularny, wzrasta częstość skurczów serca, pojawiają się marzenia senne.

    Faza REM występuje okresowo, zajmując około 25% czasu snu u młodych osób. Po tej fazie pojawia się faza NREM. Epizody snu REM normalnie powtarzają się co 90 minut i trwają od 5 do 30 minut.

    Sen REM daje mniej wypoczynku niż sen wolnofalowy i jest zwykle związany z pojawieniem się marzeń sennych. Chociaż jego funkcja nie jest znana, wydaje się, że jest ważny dla zdrowia. Deprywacja snu REM u szczurów może doprowadzić do śmierci w ciągu kilku tygodni.

    Chorobą związaną z napadowym pojawianiem się snu REM podczas czuwania (w dzień) jest narkolepsja.”
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Faza_REM

    ” Faza REM jest specjalnym stadium snu. To właśnie w tym stadium pojawiają się marzenia senne. Śnimy wtedy żywe i kolorowe sny. Umysł jest skierowany na odbieranie świata wewnętrznego, wirtualnego. Bodźce z zewnątrz co prawda dochodzą, lecz są zazwyczaj ignorowane. Jeśli teraz ktoś nas obudzi, na pewno będziemy pamiętali jakiś sen. Szybkie ruchy gałek ocznych biorą się stąd, że w tym czasie oglądamy nimi senną rzeczywistość. Potwierdził to pewien eksperyment, o którym więcej możesz sobie przeczytać tutaj.

    Podczas fazy REM mięśnie szkieletowe są całkowicie sparaliżowane, żeby nasze ciało na łóżku nie odgrywało ruchów wirtualnego ciała ze snu. Nazywa się to paraliżem sennym. Czasami zdarza się, że ktoś się obudzi w tej fazie, ale mięśnie jeszcze przez chwilę są wyłączone. Nie da się wtedy nimi poruszyć. Jednak nie należy się bać tego stanu! Można w tej sytuacji spróbować spokojnie poruszyć jakąś kończyną”

    http://ldmasta.w.interiowo.pl/Teoria/Fazy.html

    Nie umiem nigdzie znaleźć częstotliwości Fazy Rem. zablokujcie ją !!!
    To ważne !!!
    Teraz znalazłam tylko to :
    ” stadium 4, zawierające ponad 50% fal wolnych o amplitudzie powyżej 75 μV.”
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Sen
    ” Faza REM to sen fal beta o wysokiej częstotliwości.”

    Koniecznie zablokować te fale na odbiór zewnętrznego przepływu informacji. Zablokować podpięcia i wejścia w Waszą przestrzeń w trakcie tej fazy !!!!

    A teraz – jak wspominałam kolejny sen z Alexem w roli głównej:
    ” Mialem ostatnio sen z nim to tak a’propo dyskusji na forum.
    Bylismy razem u jakiejs pary .
    On poddal sie jakiemus oczyszczaniu wygladalo to tak ze byl jakby na roznie I plonol .
    Po tym oczyszczaniu widać bylo tylko jego glowe I korpus do lopatek.
    Reszta przezroczysta byla uznałem ze przejęta.
    Potem wrocil do swojej cielesnej postaci.
    Odczulem ze to bylo dobre dla niego .
    Nie bardzo widze swoja tam role może mialem mu pomóc.
    Ja się tej procedurze raczej nie poddałem ale zobaczyłem na sobie poparzenia na 5% ciała . „

    • Wojwit pisze:

     Ostatnio sny bardziej jakoś frasują… Podpięcia w fazie snu REM, Basiu, myślę że mogły być i dawniej. Podobno takie śnienie ma związek z szyszynką. Jeżeli jest zwapniała (przez zatrucie fluorem) wtedy NIE śnimy. Kiedy wydalimy fluor np. spożywając, jak kiedyś zapodał Białczyński, kakao – w nim jest magnez i jeszcze duuużo więcej – w sporej dawce i dość często, uaktywnimy jednocześnie szyszynkę… Kakao było dla Indian prekolumbijskiej Ameryki boskim napojem.
     Czyli tak: z jednej strony dają nam fluor, który nas zniewala i blokuje sny, a z drugiej potrzebują podpinać się do nas we śnie. Z tego wynika, że pod tych, co nie śnią, nie mogą się podpiąć, albo nie chcą… Albo też, że potrzebują podpinać się tylko do świadomych (tych, co wcześniej zadbali o pozbycie się fluoru z organizmu) – śniących (tych z miękką szyszynką?) .

    • B. pisze:

     Wojwicie, wydaje mi się, że nie blokują snów, tylko blokują pamięć i świadomość w czasie snu. Tak sądzę po własnych doświadczeniach, duża część ludzi śpi na tamtym poziomie też. Tylko część z nas utrzymuje świadomość, część jest w stanie się chronić i nie dać dostępu do siebie, do swojej przestrzeni, niektórzy odzyskują świadomość w trakcie zagrożenia, a większość po prostu nie pamięta, jest często ograbiana z energii i wystarcza jej tylko tyle aby przeżyć dzień.

    • BasiaB pisze:

     Wojwicie – nie podchodziłabym do tego tematu w ten sposób. To co ostatnio się dzieje, to jest OSTATECZNA ROZGRYWKA. Wszystkie chwyty dozwolone, a fluor skutecznie wyeliminował 90 % społeczeństwa. Ja bardzo uważam na jedzenie, a i mnie wczoraj nad ranem dowalili.Nie wiązałabym ostatnich naszych snów z fluorem, bo każde z nas jest na tyle ogarnięte w tematach zdrowia, że fluoru bym tu nie brała za podstawę „zbiegu okoliczności”

 7. jaga pisze:

  Tak sobie obmyślam strategię działania na najbliższy czas, na te czarnomagiczne intronizacyjne rytuały. I wydaje mi się, że jak ktoś jeszcze nie urwał ,,łącza” z kk nałożonego przez sakramenty to lepiej profilaktycznie to zrobić. Stawiany krzyż na czakrach powoduje mocniejszy przepływ energii jak na krzyżówkach linii energetycznych, a rytuał podłącza bezpośrednio ,,kabelek” do egregora kk , i ile sakramentów tyle kabli 🙂 Same raczej nie odpadną, nawet jak już się ich nie używa 🙂 Pewnie każda inicjacja czy coś podobnego, tworzy jakieś trwałe podłączenia, to i tu pasowałoby zrobić ciachciach, w ramach oszczędności własnej elektryki 🙂 Chyba, że pewne przedsięwzięcia się wspiera to kabelek jak najbardziej może pozostać 🙂 🙂

  • BasiaB pisze:

   Bardzo dziś uważajcie !!
   Zaczęli doić energię ze wszystkich, zmasowany atak podpięć i podłączeń, co doskonale wyczuła Jaga.
   A chodzi o to :
   ” Jim Stone ostrzega, że dzisiejszej (z niedzieli na poniedziałek) i szczególnie jutrzejszej nocy, satanistyczne elity będą dokonywać morderczych rytuałów na dzieciach. Zacznie się to o godzinie 12 w nocy czasu wschodnioamerykańskiego i będzie kontynuowane co godzinę w kolejnych strefach czasowych. Rytuały będą trwać około 2 godziny. Jedyną formą obrony na tego typu rytuały są modlitwy i medytacje.

   W Polsce na Facebooku Andrzej Nikodemowicz z poparciem tysięcy internautów apeluje o zbiorową medytację, która się rozpocznie dzisiaj wieczorem o godzinie 22. Praktykujących chrześcijan, muzułmanów i żydów prosi się o modlitwę do Boga o zwycięstwo prawdy i dobra.

   CZAS PATRIOTÓW – Zbiorowa Medytacja wsparcia światłem naszej miłości, dla wszystkich ludzi dobrej woli przed wyborami w USA, w celu ich bezpieczeństwa i wytrwałości w konsekwentnych działaniach dla idei wolności ich, oraz wolności całego świata.
   06 i 07.11.2016 r. a więc dziś w niedziele i jutro w poniedziałek o godz. 22.00 usiądźmy przy świetle białej świecy na 15 minut i w ciszy swojego umysłu, wyślijmy INTENCJĘ WSPARCIA do wszystkich ludzi dobrej woli w USA. Wśród tych ludzi jest również rzesza naszej Polonii, której los jest nam bardzo drogi. Energie są inteligentne i doskonale wiedzą jaką i czyją przestrzeń uaktywnić.
   Bardzo proszę przekażcie PILNIE te informację w sieci i bądźmy w jedności tej INTENCJI dziś oraz przez kilka najbliższych dni.”

   NAMASTE < https://www.facebook.com/andrzej.nikodemowicz?fref=ts

   • kolejna podpucha typu…. ratujcie dzieci uwięzione w podziemiach watykanu co miało zwabić cel spiersa by go złapali/ zamordowali

   Za wszelką cene potrzebują zdoić z nas energię celem materializacji, manifestacji dzisiejszych krwawych rytuałów na dzieciach. To ich stały „numer”.
   Inaczej te zbrodnie nie dadzą im żadnego efektu.
   Popalcie, poniszczcie, zutylizujcie każde przekierowania energii wraz z tą pobraną w czasie spędu owiec.
   Trudno, dzieci i tak zginą, ale nikt ich nie wykorzysta w haniebnym celu.
   Chyba powinnam ogłosić alarm na tę noc i następny dzieci !
   Chyba coś na ostatnią minutę zagnało mnie do komputera, by odebrać przed chwilą tą informację !

   • BasiaB pisze:

    Informacja z dziećmi może być łzawą zanętą celem ściągnięcia jak najwięcej medytujących.

    • Andrzej pisze:

     Adam Mickiewicz III cz Dziadów napisana wiosna 1832 roku .Scena V widzenie ks Piotra
     WIDZENIE
     Tyran wstał – Herod! – Panie, cała Polska młoda
     Wydana w ręce Heroda.
     Co widzę? – długie, białe, dróg krzyżowych biegi,
     Drogi długie – nie dojrzeć – przez puszcze, przez śniegi
     Wszystkie na północ! – tam, tam w kraj daleki,
     Płyną jak rzeki.
     Płyną: ta droga prosto do żelaznej bramy.
     Tamta jak strumień wpadła pod skałę, w te jamy,
     A tamtej ujście w morzu. – Patrz! po drogach leci
     Tłum wozów – jako chmury wiatrami pędzone,
     Wszystkie tam w jednę stronę.
     Ach, Panie! to nasze dzieci,
     Tam na północ – Panie, Panie!
     Takiż to los ich – wygnanie!
     I dasz ich wszystkich wygubić za młodu,
     I pokolenie nasze zatracisz do końca? –
     Patrz! – ha! – to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!
     Wskrzesiciel narodu,
     Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
     A imię jego będzie czterdzieści i cztery.

     ps. Witam wszystkich
     06 11 20 16 =06+11+20+16=44

  • BasiaB pisze:

   http://innemedium.pl/wiadomosc/przyszlosc-wedlug-przepowiedni
   ” Nikt już chyba nie wątpi, że sytuacja z migrantami będzie się pogarszać, zwłaszcza, że Turcja ostrzega, że wypuści broń demograficzną, czyli kolejne miliony arabów oczekującego na pieniądze bez pracy w Europie Zachodniej.
   Zdaniem analityków jako taką wartość utrzymają dolar, oraz złoto, którego cena będzie stale rosnąć. Po maksymalnie 6 latach, nastąpi nagły krach na giełdach (najprawdopodobniej najpierw w Niemczech, później w USA, Japonii itd).
   Europie grozi hiperinflacja, pieniądz będzie bez wartości. Pogrążone kryzysem także migracyjnym, kraje unii będą dbały już tylko o własne interesy. Unia się rozpadnie na kilka części. Polska pod naciskiem spłaty zobowiązań finansowych zbankrutuje, podobnie jak Grecja oraz Węgry.”

  • BasiaB pisze:

   ” W końcu potwierdzono, że świat oczekuje na dziwne zdarzenie. Rozpocznie się w dniu 15 listopada o godzinie 3:00 i potrwa przypuszczalnie aż do 16:45 30 listopada br. Charles Bolden, szef NASA, podobno opublikował tysiąc stronnicowy dokument, w którym wyjaśnia szczegółowo, co się stanie.”
   http://innemedium.pl/wiadomosc/rzekomo-w-listopadzie-2016-roku-na-calym-swiecie-przez-14-kolejnych-dni-moga-zapanowac

  • BasiaB pisze:

   http://zmianynaziemi.pl/comment/319888#comment-319888
   ” — po kolejnym trzęsieniu ziemi zapadają się środkowe Włochy

   — ten fakt aktywizuje podwodny wulkan położony u nasady buta (od strony Sycylii) jaki wraz z Etną i Wezuwiuszem unicestwia południowe (i centralne) Włochy wywołując opisane u Klimuszki tsunami….”

   długi post, wkleiłam tu tylko – zajawkę 🙂

 8. BasiaB pisze:

  http://losyziemi.pl/najwieksza-superpelnia-od-69-lat-wystapi-14-listopada-kolejna-dopiero-za-18-lat
  ” Przed nami superpełnia. Już w połowie listopada będziemy mogli podziwiać na niebie wyjątkowo duży Księżyc. Będzie to największa pełnia od początku XXI wieku, a następny raz będziemy mogli ją obserwować dopiero za 18 lat.
  W poniedziałek 14 listopada będziemy mogli podziwiać Księżyc znajdujący się w perygeum, czyli najbliższej możliwej odległości od Ziemi. Ta superpełnia będzie jednak wyjątkowa, ponieważ nasz naturalny satelita będzie największy od stycznia 1948 roku.Według naukowców NASA, Księżyc podczas superpełni może być nawet o 14 proc. większy i 30 proc. jaśniejszy niż podczas pełni w apogeum (gdy satelita znajduje się najdalej od Ziemi).
  Jak to się dzieje?

  Dlaczego superksiężyc wydaje się taki duży? Orbita Srebrnego Globu nie jest idealnie okrągła, a eliptyczna. Przez to jej najbliższy punkt (perygeum) znajduje się prawie o 50 tys. km bliżej Ziemi niż najodleglejszy (apogeum). Superksiężyc możemy oglądać, gdy nasz satelita znajduje się w perygeum syzygijnym swojej orbity. Oznacza to, że Księżyc, Ziemia i Słońce ustawiają się wtedy w jednej linii (syzygium), a Księżyc znajduje się w najmniejszej odległości od naszej planety.
  Kiedy patrzeć w niebo

  14 listopada pełnia Księżyca wystąpi w ciągu dnia, dokładnie o godz. 14.52. Jednak Słońce zachodzi teraz wcześniej, więc ciemnym niebem miejscami będziemy mogli się cieszyć już od godziny 15.30. To właśnie o tej porze zajdzie wtedy Słońce w Suwałkach. Oznacza to, że niektórzy mieszkańcy Polski na obserwację superpełni będą musieli zaczekać tylko trochę ponad 40 minut.

  Zachód Słońca najpóźniej wystąpi w Bogatyni (południowo-zachodni kraniec Polski), gdzie zobaczymy go o godz. 16.14. W Gdańsku dzienna gwiazda znajdzie się za horyzontem o godz. 15.47, w Warszawie – o 15.45, a w Krakowie – o 15.57. Księżyc znajdzie się w perygeum o godz. 12.24, pełnia nastąpi więc ponad dwie godziny później, przez co nasz satelita będzie wyjątkowo duży. Kolejny raz Księżyc znajdzie się tak blisko Ziemi 25 listopada 2034 roku, więc warto za tydzień obserwować niebo.”

 9. BasiaB pisze:

  Uciekają szczury z tonącego okrętu:
  „…Najbliższe kilka, kilkanaście dni może się okazać interesującym spektaklem. Jutrzejsze wybory w USA, podczas których wiele osobistości będzie spędzać „na wakacjach” w Ameryce Południowej, Nowej Zelandii czy jak John Kerry aż na Antarktydzie. Pisze się, że w ciągu ostatnich kilku dni wyjechało „na delegacje” zagraniczne wielu kongresmenów, wiceprezydent i szef połączonych izb Parlamentu…”

  i wszystko poniżej w linku…
  https://adnovumteam.wordpress.com/2016/11/07/07-11-2016-syria-404-dzien-sprzatania-swiata/

 10. Ktoś pisze:

  „Bardzo interesujące świadectwo byłej siostry zakonnej Charlotte Keckler, której udało się uciec …”

  .https://www.youtube.com/watch?v=1NAHDOiB_1k

  czyli „NASZ KOŚCIÓŁ” od zaplecza.

  • Ktoś pisze:

   Co jest ważne w tym filmiku (po 10 min ) jego trwania a mianowicie WYŁUDZANE od dzieci ŚLUBOWANIA do ….. KRWI JEZUSA… (w Polsce kler tez robił takie akcje, zaślubin z jezusem) O co w tym biega….

   Jak wiadomo świat tworzą DWIE ENERGIE
   – Drzewo Poznania, cherubini, Brahma, Leda, … ale też WANDA czy Pani z Jeziora…..
   – Drzewo Życia, serafini, Śhiva, Swaróg……. ale też „jego imię 40 i 4” czy Król Ra-Tur (artur)(->kagan bek [kagan byk])

   Te energie są SAMO STWARZAJĄCE czyli ŹRÓDŁAMI, pierwsza NADAJE FORMĘ ZAMYSŁOWI drugiej…..

   Jak wiadomo kilka tysięcy lat temu na Ziemię przypełzła maryja (aryman) ze swoimi żydami. Jej „energią” jest NEGACJA energii WODY (energii LEDY). To jest ta SZEROKO PROMOWANA w środowiskach ezo – energia kobieca – energia KOBIECEGO DEMONA – demona WIECZNIE NIENAŻARTEGO…. demona POŻĄDAJĄCEGO do życia i przeżycia MĘSKIEJ ENERGII…… stąd NIEJAWNE ODWOŁANIE DO JEJ SSANIA z ludzi poprzez …. OBRZEZANIE….. to jest jej SSAWA….

   W mitologiach na „jej cześć” składano OFIARY Z ŻYWEGO….. te wszystkie libacje z krwią w tle, wyrywania serc… to na cześć „maryjki bożej rodzicielki” (bo obecnie UDAJE ona Ledę)…. mające TRANSFEROWAĆ do niej MĘSKĄ ENERGIĘ ISKR ŻYCIA (dusz)…..

   U greków maryja (i jej siostry) zwane były MEDUZAMI…. w ezo reptylianami ale też wizard’ami (lizard’ami – jaszczurkami) czy serpentami (wężami ze skrzydłami)

   Drugą negatywną energią jest ta jaka przypełzłą na Ziemię około 1800 pne….. negatywne dopełnienie tej pierwszej zwane w ezo PLEJADANIE…. w bibli zaś

   JEZUS… (jozue) ale także JEHOWA jakiego zwyrodnialstwa przypisano (po żydowsku) yahwe (-> 3500 pne). Demon jezus czyli odrażające monstrum o wyglądzie kozła (rytuał otwarcia tunelu) do życia potrzebuje „DZIEWIC” czyli NIESKALANEJ ENERGII KOBIECEJ……stąd w mitach jest mowa o SMOKU JE POŻERAJĄCYM, o PRZYWIĄZYWANIU MU ICH W OFIERZE…. stąd WYMIENIONE W FILMIE ŚLUBOWANIE…… czyli CELOWE SKŁADANIE PRZEZ KLER TYCH DZIEWCZYNEK tej bestii w ofierze….. Czy obecne tak natrętne poszukiwanie jemu jego OBLUBIENICY….. by mógł się na niej BESTIALSKO WYŻYWAĆ…. udając „małżeńskie współżycie”… Stąd też takie parcie kapłanów tego „czegoś” DO GWAŁCENIA DZIECI zwłaszcza DZIEWCZYNEK… ONI SIĘ ZACHOWUJĄ DOKŁADNIE JAK ICH ASTRALNY TATUŚ… jezus….. jakiego właśnie 19 chcą koronować na KRÓLA WSZECHŚWIATA…. To monstrum w mitach opisywane było jako NIENAŻARTE SEKSU i KOPULUJĄCE ZE WSZYSTKIM CO PRZED NIM NIE ZWIAŁO (patrz zachowania semitów zwanych „syryjscy uchodźcy” kopulujących nawet z rurami wydechowymi aut)…. I to coś robi jako NAKŁADKA na męskie cuś rozprzestrzeniając w trakcie aktu współżycia swoją demonią „energię” (kody) na kolejne ofiary…. także te jakich za żadne skarby by nie zdobył występując we własnej, włochatej postaci.

   I to monstrum zabił około 1350 pne w okolicach Rakki Chrystus i te wydarzenia są OBECNIE ODGRYWANE by WKODOWAĆ w „przestrzeń” PRZECIWSTAWNY WYNIK…… tym razem w tym teatrzyku elit rosja ma się podłożyć i WYDAĆ CHRZEŚCIJAN NA RZEŹ…… co będzie początkiem nazistowskiej, biblijnej dyktatury satanistycznych zwyrodnialców znanych jako żydzi….

   I cały teatrzyk w kolejne terminy zdobywania tego miasta jest teatrzykiem w jakiego cieniu występują intensywne RYTUAŁY PRZYZYWANIA tego monstrum wraz z jego armią jaka ma „PORWAĆ KOŚCIÓŁ” czyli ZWYCZAJNIE SIŁOWO GO OPĘTAĆ….. a nie jak wmawiają katabasy frajerom „zabrać go do nieba”….. Jak się uda im go przyzwać (wywołać ZNAK) będzie szturm a co za tym idzie RZEŹ CHRZEŚCIJAN…. już na CAŁYM ŚWIECIE….

  • Ktoś pisze:

   uwaga co do tłumaczenia

   MŁODE SIOSTRY o jakich tam ciągle mowa to NOWICJUSZKI zakonne

   choć patrząc po tym na kogo POLOWANO w trakcie rekrutacji małoletnie one tez były bo takie NAJŁATWIEJ OSZUKAĆ wtrętami o „poświęceniu”….

 11. Ktoś pisze:

  „autor: Eva11 (2016-11-08 19:24)

  jak narazie to nie widac aby dobra energia gorowala i jest coraz zimniej ,okropinie zimno ….

  z kazdym rokiem jest wiecej zimy niz lata ,a wiosna i jesien to juz wogole przepadly ….

  dzisiaj po zachodzie slonca zaobserwowalismy cos bardzo dzwnego …

  niebo mialo dziwny kolor ,a swiat wygladal jakby caly mial odcien czerwieni i purpury …

  piekne ,ale za razem przerazajace i bardzo dziwnie oddzialywalo na oczy ….”
  (http://zmianynaziemi.pl/comment/320743#comment-320743)

  • El pisze:

   Ta Ewa to chyba na Syberii mieszka skoro takie obserwacje ma.
   Jest przecież na odwrót,coraz mniej zimy jest.I to zarówno pózniej się zaczyna jak i wcześniej kończy niż kiedyś.W poprzednim okresie zimowym pomykałem na rowerku bardzo często i było nie raz po ponad 10*C.

 12. Ktoś pisze:

  „Nie daj sie zmanipulować. Ten odcinek Simpsonów był wyemitowany w 2015 roku a nie jak piszą wszyscy spiskowcy w 2000. A Trump był przewidziany w filmie Back To the future 2 (powrót do przyszłosci) jako Biff, nie był tam co prawda prezydentem ale bardzo wpływowym człowiekiem który doprowadził do anarchii miasto w którym miał wpływy. Pisałem już jakiś czas temu że przez najbliższe lata do władzy mają zostać dopuszczeni konserwatywni politycy, ma to mieć na celu doszczętne zniszczenie konserwatywnych poglądów w nowym pokoleniu młodych ludzi. Ostatnio na spotkaniach loży Stansbury oraz Temple-Noyes (Waszyngton) śmiali się z gojów jak się na to wszystko dają nabierać, robią sobie z was jaja, jeden z mistrzów nawet zaznaczał że 9-11 (WTC) oraz 11-9 (wybory) to są kluczowe daty mające na celu zbliżenie do NWO, a wy nawet nie łapiecie że daty są do siebie dziwnie podobne. (LUSTRZANE – dop) NIC TU NIE JEST PRZYPADKIEM ! Mieliśmy tu wybór między Gadem a satanistą, nic tylko sie cieszyć.”
  (monitor polski)

  • Ktoś pisze:

   Trump – > lew Judy -> (cel) ZBURZENIE JERYCHO

   „Bitwa pod Jerychem – domniemane zdobycie miasta pod wodzą Jozuego w toku podboju Ziemi Obiecanej, według chronologii biblijnej w latach 1220-1200 p.n.e. Po stronie Izraelitów było około czterdziestu tysięcy wojowników. Badania archeologiczne nie potwierdzają tego wydarzenia.”

   więcej -> MUKI bo non stop o tym pisze…..

   • BasiaB pisze:

    A ja od kilku dni dosyć często słyszę – „Jerycho” – „Mury Jerycha”
    Zastanawiałam się co mam w związku z tym hasłem wywoławczym zrobić?

    • Ktoś pisze:

     Nie wiem, nie znam się, znowu wszystko mnie boli.

    • Wojwit pisze:

     Mury Jerycha (podobno bardzo wysokie i potężne) rozpadły się od dźwięku trąb, znaczy tak nam napisano… Ale myślę, że chodzi o to, że dźwięk (odpowiednie dźwięki) to klucz do pokonania wroga, który zdaje się być nie do zwyciężenia. A może i klucz do…wszystkiego.

    • Ktoś pisze:

     Mury Jerycha rozpadły się ale od BRONI z NOLA na jakiego obecnie woła się jezus czy jehowa. To ta „arka” zestrzelona na górze Ararat.

  • BasiaB pisze:

   Święta prawda w tym cytacie – faktycznie – nie zwróciłam uwagi na lustrzane odbicie dat !

 13. Ktoś pisze:

  Wracając do rzeczywistości coś już wiadomo czy nadal tu panuje „szał planowania wigilijnych zakupów” ?

  • BasiaB pisze:

   Kto sieje wiatr TEN zbiera burze.

   Nieoczekiwana zmiana miejsc.

   • Ktoś pisze:

    No tak zogromniałem, szał zakupów modnych kiecek potrafi zabić….

    No trudno, widać pora zgasić światło…. bo po co zmuszać bardzo zatroskanych, zwłaszcza filmami, do pracy.

    • Ktoś pisze:

     „No tak zapomniałem” ….

     niech żyje KRETYŃSKI KOREKTOR w tej wersji FF…. bo w tej bez wbudowanego pejsfiuta był ZDECYDOWANIE LEPSZY…. ale niestety „była niebezpieczna” bo NIE UMOŻLIWIAŁA SZPIEGOWANIA KASTRATOM.

    • Malgorzata pisze:

     Ktosiu nie wiem jak i Ciebie ale na moim baśniowy podwóreczku króluje baśniowa biel a to wspaniały odstresowywacz 😉

    • Ktoś pisze:

     A na moim „baśniowym podwóreczku” króluje myśl

     iż ELITY WŁAŚNIE WYBRAŁY TERMIN I OSOBĘ
     jaka wywoła 3 wojnę światową i na owej „bieli”
     będzie bardzo ale to bardzo czerwono wkrótce.

     I wtedy oglądając swoje flaki wijące się tuż obok
     niech też ci będzie równie ślitaśnie przynajmniej
     aż ból nie wyprze tęczowych halucynacji z głowy.

     Bo teraz można coś jeszcze zrobić ale
     po co jak jest „tak fajnie biało”, nie ?
     Więc rozkoszujmy się tą…. .

    • BasiaB pisze:

     Ktoś – nie siej teraz, nie ma teraz potrzeby. Każdy ma inna rolę.

    • Malgorzata pisze:

     Ktosiu nerwy rozpraszają umysł i popełniamy błędy. Chwila wyciszenia miewa i zalety więc nie wsciekaj się bo wszyscy wiemy jak niebezpieczny mamy teraz czas

    • BasiaB pisze:

     Zgadza się Małgosiu, Ktoś zbyt martwi się o nas, dlatego w ten sposób zagrzewa nas do boju Podając ten ostracyzm informacyjny 🙂 Spoko Małgoś ❤
     Zostało im 10 dni do uzyskania swojego DOGMATU PARYTETU.
     Przynajmniej już wiemy kim sa Ci ONI – A PADŁO KILKA DNI TEMU TAKIE PYTANIE. TERAZ ZAWCZAS OPISAĆ TO, MIMO ŻE KAŻDY TO WIE.

    • Malgorzata pisze:

     Racja Basieńko a „troskliwi” niech się odstresują 😁

 14. BasiaB pisze:

  Małgosia zapodała na HP, ale to wklejam tu:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11
  bowiem:
  https://marucha.wordpress.com/2016/11/09/benjamin-fulford-7-listopada-2016-kabala-przegra-niezaleznie-od-wynikow-farsy-pod-tytulem-wybory-prezydenckie-w-usa/

  ” Iluminaci mówią, że rodziny posiadają łódź podwodna na Guam, z której zechcą skorzystać, aby odpalić rakietę nuklearną na Tokio – i próbując zrzucić winę za napaść na iluminatów.
  Rodziny mogą także spróbować: zorganizować pozorne inwazje obcych, UFO – lub użyć ataku EMP na sieci elektroenergetyczne USA, aby zapobiec zmianom w rządzie, jak twierdzą źródła w CIA.”

 15. Ktoś pisze:

  O co biega w tym co trampi……małe podsumowanie…..

  4 tysiące lat temu (a zdecydowanie więcej wedle kłamliwej rachuby ezo) ŚWIAT BYŁ RAJEM….. ale przypełzła tu maryjka zwana arymanem czy raktabidżi i WYBUCHŁA WOJNA znana jako WYGNANIE Z RAJU… Popłuczynami po tym zakończonym około 3500 pne są oprócz murzynów i zbielałych murzynów zwanych żydami, oprócz voodoo zwanego dziś judaizm także kult KRWIOŻERCZYCH KROKODYLI (egipski kult sobka) na współczesne zwanych reptoidami….. którym NIEUSTAJĄCO żydzi w swoich bluźnicach składali OFIARY Z LUDZI (ŻYWYCH) czego do dziś pozostałością jest maca i KREW DZIEWIC jako jej składnik.

  Inną pozostałością po tamtych wydarzeniach jest skrót YHWH odnoszący się do tzw TRÓJCY BOŻEJ jaka ową maryjkę wraz z jej żydami WDEPTAŁA W GLEBĘ co zapewniło na tysiąc lat spokój i pokój w Egipcie. Dom owej Trójcy Bożej był na Łysej Górze co BARDZO WAŻNE w tej narracji…..

  i pokój pewnie trwałby wieki jakby na ziemię około 1800 pne nie przypełzła kolejna Bestia Piekielna zwana tiamat w jednej mitologi, yehowa w innej, jezus w katosataniźmie czy jozue w bibli…….

  Owa bestia znana też pod pseudonimem plejadanie, achajowie, argonauci czy PLEMIĘ DANA…. postanowiła kontynuować zawieszoną od 2 tysięcy lat wojnę z chrześcijańskim czyli słowiańskim światem bo TRÓJCA BOŻA, jej DOM był na ŁYSEJ GÓRZE a nie w jakimś duperelowie zwanym obecnie izraelem…

  Ten konflikt rozpoczął się od znanego z bajek żydowskich „wypędzenia mojrzesza z Egiptu” co tak naprawdę było BUNTEM STARYCH KAPŁANÓW, tych samych co od rana do wieczora przy „dźwiękach” tory SZLACHTOWALI LUDZI W OFIERZE swojemu krokodylemu (reptyliańskiemu) mzimu….. , przeciwko SWOJEMU FARAONOWI a dokładniej JEGO SŁOWIAŃSKIEJ ŻONIE i sprowadzonym wraz z nią chrześcijaństwem…… a zakończył…..

  WKROCZENIEM JOZUEGO DO KAANAN i RZEZIĄ MIESZKAŃCÓW (CHRZEŚCIJAN) TEJ KRAINY…… oczywiście dlatego bo byli zbyt „niepokojowi” i odważyli SIĘ BRONIĆ PRZED NAZIOLAMI OD TORY….. (wojskami jozuego)…. Tereny Kaanan co też ważne w narracji to TERENY NA WSCHÓD OD ALLEPO…. aż po góry Kaukaz.

  Ta odsłona konfliktu i te zapędy kozodupców w opanowaniu CAŁEGO ŚWIATA pod swój HITLEROWSKI but zostały POSKROMIONE przez INRI czyli INDRĘ w jednej narracji, Marduka w innej czego dzieciobójczyni livia do dziś nie może ścierpieć), CHRYSTUSA w innej, Arch Michała w jeszcze innej itd…..

  Pozostałością boskiego korpusu ekspedycyjnego był
  – na powrót chrześcijański (biały) Egipt
  – Filistyni czyli dzisiejsi Palestyńczycy
  – Babilończycy…..

  w każdym z tym miast na cześć MARDUKA zwanego też SAL-O-MON’em (SŁOŃCE Z KSIĘŻYCA) POSTAWIONO ŚWIĄTYNIE… podobną obecnie wykopywanymi w także w Polsce…. Taką na wzgórzu gdzie ku jego czci NIEUSTANNIE PALONO OGIEŃ.

  Kilkaset lat po odlocie tego wymienionego w Kronice Prokosza jako PIERWSZY LECH osobnika żydostwo ponownie podniosło swój nazistowski łeb i dokonało spalenia i Babilonu i Palestyny (na wykopaliskowe asyryjczycy) przy okazji KRADNĄC TOŻSAMOŚĆ TYCH OSTATNICH….. co teraz powoduje częste problemy z ustaleniem kto za czym „podąża”……

  Obecnie mamy kolejną WIELKĄ ODSŁONĘ TEGO KONFLIKTU…. odsłonę zwaną ISIS jaka w wojnie z BOGIEM ma udawać (ezac) żydów poprzednio przeciwko niemu i chrześcijanom występujących. W tej CAŁKOWICIE TEATRALNEJ wojnie — GOG i MAGOG czyli Król Południa czyli Asurzy czyli korona brytożydowska wraz z wianuszkiem podległych jej terytoriów wasalnych

  „walczy” z Królem Północy jakiego role ODGRYWA putin…. i armia rosyjska (plus koalicjanci)…..

  W tej osłonie konfliktu ZŁO czyli NAZI czyli żydzi i ich satanizm MA ZWYCIĘŻYĆ W BOJU stąd na przestrzeni ostatnich lat dokonano SKRUPULATNYCH PRZYGOTOWAŃ by „WYNIK BYŁ TAKI JAKI JEST OCZEKIWANY”……

  • Ktoś pisze:

   Jak już wspomniałem to co DZIEJE SIĘ W SYRII jest ODGRYWANIE starego konfliktu…. w którym PRADAWNY WĄŻ tiamat ma nadzieję na PONOWNE POŻARCIE ŚWIATA….. swoim hitlerowskim (żydowskim ) terrorem (patrz ustrój Asyrii – opisanego w bibli „państwa żydów”).

   Na potrzeby tego „teatrzyku” dla mas powstało wiele „przepowiedni” w jakich „znaczące role” odgrywa na przykład Rakka i Dabka, czyli miejsca gdzie MA ZSTĄPIĆ WIELKI WÓDZ ARABÓW NA ZIEMIĘ…… BY POPROWADZIĆ ICH DO ZWYCIĘSTWA Z … CHRZEŚCIJANAMI…….

   i na potrzeby tego „ZSTĄPIENIA” ów „konflikt” ma taką PEŁZAJĄCĄ NATURĘ z CIĄGŁYM POPRAWIANIEM DAT SZTURMU owych miast….. bo to „CO MIAŁO ZSTĄPIĆ” wciąż żydów olewa…

   I teraz co ważne… ten TEATRALNY SPEKTAKL wymaga AKTORÓW jacy będą ODGRYWAĆ ROLE z tamtych czasów….. i tak rolę:
   – Kanaan pełni Syria
   – żydów ich TERRORYŚCI zwani ISIS plus koalicjanci czyli NATO, izrael itd….. bo oni sami się wolą nie wychylać ze swoim trwaniem w buncie przeciwko Słowu….
   – (pseudo) króla północy (chrystusa) putin
   – a króla południa czyli WODZA ŻYDÓW (satanistów, UPADŁYCH etc) jaki ma ich POPROWADZIĆ DO ZWYCIĘSTWA wybrany niedawno LEW JUDY… czyli trump

   Dochodzimy do obecnej polityki…..
   – jak wiadomo NAZI chce podzielić świat na kilkanaście STREF OKUPACYJNYCH, tzw uni międzyregionalnych (-> patrz Igrzyska Śmierci)
   – temu celowi służy proces zwany GLOBALIZACJĄ i podpisywane w tajnych negocjacjach umowy typu CETA, TTIP, NAFTA etc….. mająca ODDAĆ CAŁY ŚWIAT POD PANOWANIE żydobrytyjskich korporacji (reszta to ich terytoria zależne)…..

   jak wiadomo i usa i rosja to 2 ręce TEJ SAMEJ NAZI hydry jakie teraz mają się ZAMIENIĆ MIEJSCAMI…. bo już usa się i skompromitowała w tej roli i coś trzeba zrobić z ich „długiem”…. (czytaj WYROLOWAĆ jego POSIADACZY niszcząc państwo a tym samym unicestwiając podmiot ODPOWIEDZIALNY ZA ICH SPŁATĘ -> dlatego Chiny skupują złoto, rozpaczliwie schodzą z dolara, wierzytelności w nim i dlatego tak napierają na SDR by zdążyć przewalutować to co mają nim wszystko padnie)

   Europa, i jej „przyszłość” poprzez podpisaną niedawno umowę CETA, jest już SPRZEDANA i WYDANA NA EKONOMICZNĄ RZEŹ….. (patrz chrystus…. i jego proces….. (nie mylić z postacią z poprzedniego postu – ta jest LITERACKA, tamta istniała fizycznie))…. Mówiąc inaczej Chrystus zwany BIAŁĄ EUROPA został na procesie kapturowym przez sanhedryn WYDANY NA UKRZYŻOWANIE….. (WYDANY na ZAGŁADĘ)……

   Teraz pozostało tylko WYBRAĆ JOZUEGO JAKI JĄ WYMORDUJE…… i to dokonano 2 dni temu….
   i to jest to „CUŚ” co było niebezpiecznego w wyborze trampka – tej TRĄBY WZYWAJĄCEJ ŻYDÓW DO MORDÓW NA KAANITACH… WZYWAJĄCYCH ICH DO WKROCZENIA… ZBROJNEGO… DO KANAAN

   co można też rozumieć jako ROZPOCZĘCIE 3 WOJNY ŚWIATOWEJ w jej AKTYWNEJ. BOMBOWEJ POSTACI…… WOJNY Z BIAŁĄ EUROPA…. gdziekolwiek BIAŁY CZŁOWIEK (czytaj chrześcijanin) ŻYJE…..

   =================================================

   Tu dochodzimy do warstwy „religijnej”
   – ponieważ żydostwo doszło do fazy OTWARTEJ WOJNY z Chrześcijanami –

   to JEST JUŻ PEWNE WYGRANEJ…. bo inaczej siedziało by w cieniu……
   stąd te „odpalane szampany”, różnego rodzaju „ceremonie judaistyczne” mające ZACEMENTOWAĆ ICH PANOWANIE….

   stad też kolejne BLUŹNIERSTWO przeciwko Stwórcy w postaci 19 listopada i ogłoszenia demona jezusa (jozuego, jehowę) KRÓLEM POLSKI….

   TEJ SAMEJ POLSKI W JAKIEJ 5500 LAT TEMU TRÓJCA BOŻA MIAŁA SWÓJ DOM
   zburzony zresztą rekami katolików

   Ten fakt będzie ODEGRANIEM ZERWANIA JABŁKA W RAJU….. czyli KOLEJNEGO BUNTU PRZECIWKO STWÓRCY….. czyli POCZĄTKIEM KOLEJNEGO UPADKU….

   tym razem w wykonaniu „ludu bożego” czyli Polaków…. bo nie bez powodu fuhrer lokalnej delegatury Ku Klux Vaticanuum nosi ARTYSTYCZNY PRZYDOMEK polak…..

   by nawet JAK POLACY LEJĄ JEGO GUSŁA on jako (samozwańczy) ich REPREZENTANT SWOIM UCZYNKIEM (i BLUŹNIERSTWEM) ICH PRZEKLNIE…. WYDAJAĆ TAK NA ZAGŁADĘ z rąk ich własnego boga….. o czym żydostwo marzy od czasu UKRADZENIA FILISTYŃCZYKOM ICH TOŻSAMOŚCI.

   W ten sposób CAŁY ŚWIAT, WSZYSTKIE LUDY NA ŚWIECIE BĘDĄ PRZEKLĘTE tj czczące Biblijną Bestię maryjke, tiamat etc)…..

   I tu w narracji dochodzimy do pana Cayne…… i jego wizji jakie mają tylko 2 miesiące NA REALIZACJE…. do jakiegoś 21 stycznia 2017 roku.

 16. Daria pisze:

  Ponoć Trump dogaduje sie z Putinem. Mysle, że za niedługo sie okaże kto jakie ma zamiary.

  • LETO pisze:

   Oczywiście że jest dogadany.Donald Trump od około 30 lat prowadzi interesy w Rosji.Z tego co się dowiedziałem to na pewno ropa , pewnie budownictwo .Prezydentem się jest 4 ewentualnie 8 lat a biznes prowadzi do końca życia.

   Czy to dobrze dla Polski w jakimś stopniu tak, Hilaria by nas na wojnę za Ukrainę na Rosję zaprowadziła. Trump nie ma w tym biznesu pewnie uzna aneksje Krymu i wyciszy sankcje.
   Moim zdaniem tak czy siak za jakiś czas zostaniemy włączeni w strefę wpływów Rosji ,a może cały czas jesteśmy tylko zostaliśmy wydzierżawieni na jakiś czas.Prawda jest taka że jeżeli zapanuje wojna religijna na zachodzie to nawet Macierewicz na kolanach będzie prosił o Ruskie pułki na Odrze i Nysie.

 17. Ktoś pisze:

  Pokazało się…

  „Katastrofa w naszej galaktyce, która dopiero się wydarzy: Olbrzymia chmura gazowa jest na kursie kolizyjnym z Drogą Mleczną”
  (losyziemi.pl)

  • Ktoś pisze:

   „Chmura Smith (inaczej: Chmura Smitha) – wielki obłok gazu zbliżający się do Drogi Mlecznej. Do zderzenia się obłoku z Drogą Mleczną dojdzie za około 30 milionów lat. Chmurę tę odkryła w 1963 roku Gail Smith – młoda amerykańska astronom pracująca na Uniwersytecie w Lejdzie.

   Chmura Smith kształtem przypomina kometę i ma rozmiary ok. 11,5 tys. na 2,5 tys. lat świetlnych. Gdyby była widoczna w świetle widzialnym, jej średnica na niebie byłaby 30 razy większa niż tarcza Księżyca w pełni. Badania wskazują, że chmura została wyrzucona z zewnętrznej części dysku galaktycznego około 70 milionów lat temu i teraz powraca jak bumerang. Gdy dosięgnie dysku Galaktyki, zainicjuje intensywne procesy gwiazdotwórcze, gazu wystarczy na stworzenie nawet dwóch milionów gwiazd podobnych do Słońca.”

   — no to która Irga na ochotnika wygumkuje ową „chmurę” swoją niepokalaną bielą ?

   nim ta na nowo zasadzi maryjki w układzie……

 18. Ktoś pisze:

  Warszawa: uroczysta msza otwarcia Świątyni Opaczności Bożej

  Tysiące wiernych zgromadziła dziś poranna uroczystość otwarcia Świątyni Opaczności Bożej. Wybudowana na Polach Wilanowskich w Warszawie świątynia to „wotum wdzięczności narodu za dar wolności”. Obietnicę wzniesienia sanktuarium złożył 225 lat temu Sejm Wielki (co na 123 lata pozbawiło Polskę państwowości – dop). W uroczystej mszy wzięli dziś udział przedstawiciele najwyższych władz RP.

  Kardynał Nycz zawierzył Bożej Opaczności „nasze trudne dziś i tajemnicze jutro”. – Zawierzam Ci siebie, bym nie bał się przyjąć powołania pójścia za Chrystusem na każdej drodze życia. Zawierzam Ci rodzinę, by była silna wiarą i bogata miłością, która nie szuka swego. Zawierzam wszystko i z serca wołam: Opiekuj się mną, Opatrzności nasza! – powiedział duszpasterz. Kardynał Kazimierz Nycz powierzył bożej opatrzności losy wszystkich wiernych i ich bliskich. Prosił, by Bóg mówił do wiernych nawet wtedy, gdy ich serca nie będą skore do słuchania jego wezwań.” (onet)

  — teraz tylko czekać KOLEJNYCH ROZBIORÓW jak za poprzedniej „mszy”….

  Ale kogo to interesuje jak trzeba obejrzeć klan, plebanię, ranczo, … itd by w poniedziałek móc się pochwalić wiedzą odnośnie „majtek dody” w każdym z tych seriali…. swoim biurowym krajanom…. Wiedzy bez zdobycia której polskie PKB poszybowało by do ZERA….

 19. Ktoś pisze:

  „UN-IDENTIFIED CLOUD OVER SWEDEN: „Massive auroras and an unidentified object are dancing in the sky above Abisko National Park,” reports Chad Blakley of Abisko, Sweden. „Our group of eight lucky aurora watchers were out in the park enjoying the display when something very odd appeared in the sky–a luminous crescent-shaped cloud with what appears to be some sort of a flowing, cloud like tail.” The park’s webcam captured this image of the cloud:

  http://spaceweathergallery.com/indiv_upload.php?upload_id=130644

  „At first I thought the object was lens flare produced by the bright Moon, but the object has moved from one area of the sky to another in four sequential photographs captured over a 20 minute timeframe,” adds Blakley. „Seeing this incredible phenomenon share the sky with strong auroras has truly been a once in a lifetime event for our guests.”

  The cloud resembles a rocket fuel dump. Readers, if you think you know what this is, tell us.”

 20. Ktoś pisze:

  11.11.2016 MARSZ PODLEGŁOŚCI – opinie

  Zastanawia mnie ten transparent: „Od Sobieskiego do Dmowskiego, Wielka Polska Suwerenna.”

  W zasadzie od Sobieskiego rozpoczal sie upadek Polski, rozkradanie jej przez magnatow i sprzedawczykow, a niecale sto lat pozniej Polski wogole nie bylo.

  Dmowski z kolei to dopiero lata po zaborach. Czyli co? Polska jest wtedy Wielka i Suwerenna kiedy jej nie ma wcale?

  Jakies dziwne to. Ja rozumiem, ze ci chlopcy na lekcjach historii przysypiali, ale moze nie. Moze to ja czegos nie doczytalem. Moze ktos, kto zna temat oswieci mnie w temacie tego transparentu. ”
  (onet – koment)

 21. Ktoś pisze:

  Wszyscy się cieszą, wszyscy świętują a tymczasem żydki cichcem kradną gojom z kont mamone…..

  ZAPLANOWANĄ „awarią”…..

  http://3obieg.pl/euronet-awaria-czy-starannie-zaplanowana-kradziez

  PS.
  Elity postanowiły TO ZROBIĆ tej zimy…. tylko nie wiadomo czy kato czy prawo świętnie

  • Ktoś pisze:

   Biblijne miało wyglądać to tak

   1)
   JOZUE (jezus) czyli wybrany 8 listopada LEW JUDY – wkracza triumfalnie do Kanaan (polin) i

   2)
   PRZEJMUJE MAJĄTEK (PODBIJA TE ZIEMIE = „awaria” bankomatów) GOIM

   3)
   zaś oni sami są 11.11 PROWADZENI W MARSZACH JAKO JEŃCY ZŁAPANI w czasie tego „wkroczenia”

   4)
   BY ZOSTAĆ ZŁOŻONYMI 19 W OFIERZE….. BIBLIJNEJ BESTII…..
   w bibli WYMORDOWANO ICH W CAŁOŚCI.

   — tak wygląda w szczegółach ich plan. właśnie się realizujący na oczach.

   • BasiaB pisze:

    no dzieje się – patrz min. punkt 2 – dziś awaria mBanku

    • Ktoś pisze:

     Awaria jest od 10, miała być wstępem do zamieszek 11 i wkroczenia bratnich naziolskich wojsk 12 stąd między innymi google „poprawiło” mapę Polski dając niby „przez pomyłkę” cześć jej terytorium a to kacapom a to szwabom…..

     a ten „trade” NA KOLEJNE ROZBIORY JAKIE MAJĄ SIĘ TERAZ ZWIZUALIZOWAĆ został dokonany ponad 20 lat temu o czym wspomniał kiedyś Żyrinowski….

     więc nie rozumiem TEJ RADOŚCI skoro nadal głęboko w gównie wszystko siedzi. Ale może niektórzy wzorem „świętych” kościoła się w tym lubują, bo i ciepełko i ” boski” aromat….

 22. Ktoś pisze:

  „Trump i Putin podzielą świat – mówi współpracownik Dugina, Michał Chazin:

  „(…) No, a Polska też wejdzie w strefę wpływów Rosji, a jej zyskiem będzie rozszerzenie jej terytorium na [wschodnią] część [dawnej] Galicji. (a stratą ? – dop)

  Zgodnie z Pańską wersją, przyszły prezydent USA i obecny prezydent Rosji Putin – powtórzą w istocie [porozumienie] Stalina, Roosevelta i Churchilla z Jałty?
  Nie ma innego wyjścia. Chyba, że wojna termojądrowa. Jeżeli wygra Clinton. Ale najprawdopodobniej sprawy potoczą się według drugiego scenariusza. Oczywiście, nie będzie to takie proste. Będzie narzucony nowy model gospodarczy, który będzie przypominał model industrializacji z lat 30-tych [XX w.]. Dzięki rublowym zasobom emisyjnym. Będzie 500 mln ludzi w strefie rublowej. To wystarczy, żeby stworzyć całkiem normalną strefę ekonomiczną. Towary konsumpcyjne – z Turcji, elektronika – z Japonii i Korei, samoloty, helikoptery – z Rosji. Taki będzie system podziału pracy.”

  Zob.: Chazin: Trump i Putin podzielą świat http://polski.blog.ru/222835267.html

  (http://zmianynaziemi.pl/comment/321383#comment-321383)

  I z tego się cieszą elity Z PODZIAŁU STREF WPŁYWÓW I ZYSKÓW NWO
  a z czego cieszą się małpy nad głowami których dokonywane są targi nimi ?

  • Ktoś pisze:

   „a jej zyskiem będzie rozszerzenie jej terytorium na [wschodnią] część [dawnej] Galicji”

   — czyli DOSTANIEMY ANTYPOLSKĄ HOŁOTĘ BANDEROWSKĄ JAKA OD LAT JEST TRESOWANA W NIENAWIŚCI DO NAS…..

   fajny deal….. im naprawdę zależy NA WYMORDOWANIU POLAKÓW….

   • Ktoś pisze:

    nawet to jawnie szubrawce mówią….

    „Ukraina to Europa Wschodnia. Wchodzi ona w strefę wpływów Rosji. Istnieje tu kilka opcji. Gdy Ukraina stanie się niewypłacalna, Rosja będzie się domagać, żeby zostało wprowadzone realne ustawodawstwo federacyjne. Słowo „federacja” nie będzie użyte, bo stanowi ono tabu. Ale de facto będzie to ustawodawstwo federacyjne.

    A potem Rosja będzie przeprowadzać referendum w obwodach leżących na terytorium, które nazywa się Noworosja. I te obszary będą powoli dryfować w stronę Rosji. A co się stanie z banderowcami? Zostaną wypędzeni do ich matecznika na zachodzie Ukrainy. Skupieni w czterech województwach. Nieco później te cztery województwa zostaną przekazane Polsce. No, a Polska też wejdzie w strefę wpływów Rosji, a jej zyskiem będzie rozszerzenie jej terytorium na [wschodnią] część [dawnej] Galicji.”

 23. pxy2p pisze:

  Bardzo fajny blog:)
  dziękuje pozdrawiam

 24. BasiaB pisze:

  https://treborok.wordpress.com/kiedy-rosja-szukala-wrogow-za-oceanem-chabad-ujarzmil-ja-od-wewnatrz/?preview=true
  „TŁUMACZENIE
  BEZSZELESTNA KORBANIZACJA.
  https://vk.corn/gabrielboden
  „Zwróćcie uwagę na tego antysemitę. Ten gojowy chłopczyk od zimy zaczął aktywnie obrzucać błotem naszych braci, demaskować schematy CHABAD i osobiście rebe Biela Lazara w swoich nikczemnych wideo. Poczytajcie nacyka (nacjonalistę), on otwarcie i aluzyjnie nazywał nas „żydami”, „parchaczami”, „chabadowskim brudem” itd. Nie minęło kilka miesięcy jak bracia zwrócili uwagę na tego zuchwalca, wyśledzili faszystę po IP i wysłali do niego do domu drużynę korbanizacyjną.

  Jak widać goj od 4 lipca nie pojawił się w sieci… Korbanizacja została powiązana w czasie z dniem niepodległości Syjonistycznych Stanów Ameryki. Oto co będzie z tymi, którzy zechcą otwierać paszczę na nasz kaganat i osobiście na naczelnego rabina Berie Lazara. Dremow, Chodos (opuszczeni), Dulski (został inwalidą po spotkaniu z Azowem), Mozgowoj, Boden… Tel Hai!”

 25. Andrzej pisze:

  Wszystko fajnie ale nie czytajcie licz typu odległość to iluzja

 26. Ktoś pisze:

  Żółte – obie ameryki
  Białe – Grenlandia
  Zielone – Euro-Rosjo-Turcja
  Niebieskie – Afryka
  Czerwone – Australia

  hm…

  ( = ) bezdenna otchłań ( testamentowej ) szajby

  • Ktoś pisze:

   W sumie ciekawe na „jaka pamiątkę” jest rozbijana pinata…..
   bo możliwe iż to takie ODGRYWANIE otwarcia portalu…..
   z czarownicą w roli głównej…..

 27. Ktoś pisze:

  „2016-12-04 – Wprowadzenie Bogurodzicy do Świątyni (Wwiedienije wo chram Prieswiatoj Bohorodicy)
  Wprowadzenie Bogurodzicy do Świątyni – znane na Zachodzie jako Ofiarowanie Maryi, jest pamiątka wejścia Bogurodzicy w wieku 3 lat do Świątyni i jej ofiarowania >>

  2017-01-07 – Boże Narodzenie (Rożdiestwo Christowo)
  Boże Narodzenie w tradycji chrześcijańskiej to święto upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa. Jest to stałą uroczystością liturgiczną, poprzedzoną okresem trzytygodniowego oczekiwania, zwanego adwentem >>

  2017-01-19 – Teofania (Epifania), Objawienie Pańskie i Chrzest Pański (Kreszczenije Hospodnie)
  Pamiątka chrztu Chrystusa w Jordanie, jego błogosławienia wody i objawienia bóstwa. Znane bardziej pod nazwą Epifanii lub Święta Jordanu. Znane na Zachodzie jako święto Trzech Króli >>

  2017-02-15 – Spotkanie Pańskie (Sretienije Hospodnie)
  Pamiątka Ofiarowania przez Bogurodzicę i św. Józefa Syna Bożego w Świątyni Jerozolimskiej. Zgodnie z ówczesnymi nakazami prawa, każdy pierworodny chłopiec miał być ofiarowany Bogu – jako symboliczny gest poświęcenia tego, co było dla rodziców największą wartością >>

  2017-04-07 – Zwiastowanie Bogurodzicy (Błahowieszczenije Prieswiatoj Bohorodicy)
  Pamiątka zwiastowania dobrej nowiny Matce Bożej przez archanioła Gabriela. Co kilkadziesiąt lat prawosławni obchodzą wyjątkowe święto zwane Kyrio-Pascha, kiedy to Zwiastowanie przypada na dzień Zmartwychwstania Pańskiego >>

  — komuś mówią coś te daty ?

  • Ktoś pisze:

   2017-01-20 – zaprzysiężenie trampka

   do to czasu wedle cayna ma Amerykę zatopić tsunami

  • Andrzej pisze:

   Pozdrawiam -ale że co ???? do jakiego Kale n darz a usta -lenie , przez kogo nadane i pod trzyma wane , w jakim celu ???? rytu Au , wspólnego dobra ( dobra, dobra)
   ps. Polecam Ktosiu ( nie wiem jak masz na imię ) zainteresuj się zda żenie m w Hiroszimie , w centrum wybuchu ocalał grupa ludzi ( wyszli bez szwanku , wszystkich zabrano do óza i tam obserwowano , do „żyli” późnej starości . Badano przede wszystkim ich świadomość bo medycznie nic nie wykazano żadnych zmian .
   Ja na przekładance religijne jestem bardzo wrażliwy , ludzie dawnego okresu jak nie potrafili ogarnąć to kult (cu da , re likwie , święto śći)

   • Ktoś pisze:

    DATA TO WARTOŚĆ BEZWZGLĘDNA…..

    w któryś z tych dni planowana jest kolejna rewolucja bolszewicka = RZEZIE

    ale dziękuje za „dobrą radę”….. normalnie IQ mi od niej podskoczyło o całą 100’ke

    • Andrzej pisze:

     po co ten styl i komu służy ale ok
     ps. Miłego wieczorka
     ps. A co to jest IQ ???

    • Ktoś pisze:

     Też w sumie nie wiem, ja mam zawsze plan A a wy niekoniecznie.
     Tak więc udanego dreptania w kolejce, wraz z innymi. 😉

    • Andrzej pisze:

     Aha A jak antykoncepcja ok

    • Ktoś pisze:

     Nie ,

     ANIHILACJA PIASKOWNICY WRAZ Z CAŁĄ JEJ ZAWARTOŚCIĄ

     czyli szybka iluminacja „wszelkiego żywego”

    • Andrzej pisze:

     Anihilacja to teoria która uwzględnia materią i antymaterię , wykorzystując wzór A E ale on się nie zawsze sprawdza , dlatego A ę nie chciał zaakceptować innej teorii zwanej teorią eteru ale ok dzisiaj mamy inne odnośniki jak chociaż by Holograficzno-fraktalny wszechświat , więc pytanie czy materii istnieje czy jest tylko hologramem naszych umysłów >???? jeśli tak to nie będzie anihilacji , po prostu kurtyna spadnie zgasną światła i nie będzie braw na bis. Nie może materia zaistnieć istnieć w nieskończoność to tylko jakiś chwilowy stan , spowodowany spadkiem energii ( wibracji , powstałym z „nicości” z świadomości )i poprzez świadomości nasze utrzymywana

 28. Ktoś pisze:

  Gdzieś mi zaginął post z kochane zdrowie więc ten powieszę tu (może się tamten odnajdzie i oba zawisną razem jako powiązane)

  „Nieostrożny turysta robiący zdjęcia zniszczył 400-letni posąg

  Zawsze denerwowali cię turyści, którzy robią wszędzie zdjęcia i nie zachowują odpowiedniej ostrożności? Twoja niechęć do nich może wzrosnąć po informacji o mężczyźnie, który fotografując w muzeum przewrócił i zniszczył figurę pochodzącą z XVIII wieku.”

  i teraz najciekawsze – NA CZYM ÓW „turysta” WYŁADOWAŁ SWOJĄ „NIEOSTROŻNOŚĆ” ?

  „Całe zdarzenie miało miejsce w Lizbonie, a dokładniej w Narodowym Muzeum Sztuki Starożytnej. Posąg, który został zniszczony, przedstawiał świętego Michała Archanioła i liczył sobie prawie 400 lat. Do wypadku doszło w czasie darmowego, niedzielnego zwiedzania. Turysta z Brazylii chciał zrobić zdjęcie, za bardzo się cofnął i przewrócił figurę. Po uderzeniu o ziemię eksponat rozpadł się na kawałki.

  Nuno Miguel Rodrigues był świadkiem wypadku i udało mu się zrobić kilka zdjęć, które opublikował na Facebooku. Co więcej, w kilka dni fotografie stały się hitem internetu.”

  „ROZBITY Michał Archanioł” – HIT INTERNETU – normalnie jak NIEREALIZOWALNE MARZENIE

  Chyba go BARDZO ALE TO BARDZO nie kochają w necie. ;D

  (cytaty z
  http://podroze.onet.pl/aktualnosci/nieostrozny-turysta-robiacy-zdjecia-zniszczyl-400-letni-posag/550qnz )

 29. Ktoś pisze:

  ad
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/05/dzien-niepodleglosci/comment-page-1/#comment-26233

  Andrzeju,
  łączę się z Tobą w Twoim buulu….. Tym buulu….

  „Cyt: „Propozycje rozwiązywania sprawy (kontroli umysłów i nękania społeczeństwa bronią psychotroniczną) poprzez policję, sądy i prawników nie wchodzą w rachubę… ” – przypomnijmy sobie, jak w mediach głównego ścieku informacyjnego jest ten temat OBŚMIEWANY przez głupców, funkcjonujących tam, jako tzw. „dziennikarz telewizyjny”, którzy nie są dostatecznie kumaci, aby zajarzyć, że w taki sposób działając – działają również na swoja własną szkodę!
  Bez NAGŁAŚNIANIA tematu, temat uważany jest przez społeczeństwo za nieistniejący, więc zajarzcie wy wszystkie ścierwo-dziennikarzyny, że:

  UTAJNIANIE INFORMACJI o SPOSOBACH DZIAŁANIACH ZBRODNIARZY – PSYCHOPATÓW to zarówno POMAGANIE IM w UKRYWANIU SIĘ PRZED WZROKIEM SPOŁECZNYM jak i PRZYZWALANIE NA ICH ZBRODNICZĄ DZIAŁALNOŚĆ WYMIERZONĄ w SPOŁECZEŃSTWO co NAZYWA SIĘ WSPÓŁUDZIAŁEM w DOKONYWANIU ZBRODNI na SPOŁECZEŃSTWIE i UMIEJSCAWIA WAS W TEJ SAMEJ ŁAWIE OSKARŻONYCH co TYCH PASTWIĄCYCH SIĘ NA LUDŹMI PSYCHOLI

  OSTATECZNIE SPRAWIEDLIWOŚĆ BOŻA DOSIĘGA ZARÓWNO TYCH OBŁĄKANYCH BARBARZYŃCÓW jak i także TYCH którzy swoim ŚWIADOMYM ZANIECHANIEM UMOŻLIWIAJĄ IM takie ZBRODNICZE DZIAŁANIE

  Lada „chwila” ma miejsce tzw. „nieoczekiwana zamiana miejsc”, kiedy całe to szczurze plemię, w sposób widowiskowy – jak to ujął Gabriel w jednym ze swoich przesłań do Polaków – „topi się w swoim własnym głównie”. Wszystkich ich to czeka i będą wspólnie „połączeni w BULU” – w takim właśnie BULU jak pokazane jest to tutaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=5zb63ki9Z8A – takie „połączenie w bulu” ich wszystkich razem, wyprorokował im i sobie samemu, ten najsłynniejszy prorok we współczesnej Polsce.

  Na pierwszy „rzut oka” można by pomyśleć, że kretyn, który jest tak głupi, że nie wie nawet do czego służy krzesło, nadaje się co najwyżej na dobrze sterowalną marionetkę dla zbrodniczych WSI-oków, którzy są schedą po NKWD-owskich zbrodniarzach, a nie na proroka. Jednak prorokowanie nie musi iść w parze z intelektem, więc błędem byłoby sądzić, że ten nadęty piekielną pychą idiota, nie ma pojęcia o prorokowaniu. Tym bardziej takie myślenie byłoby błędem, bo już udowodnił publicznie, że na prorokowaniu to on się zna, co potwierdził w jednym z wywiadów, w którym przepowiedział: „prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni” – i tak też się stało! 🙂

  a teraz…

  TERAZ SPEŁNIA SIĘ JEGO DRUGIE PROROCTWO – TO PROROCTWO DOTYCZĄCE „BULU”

  Od pewnego czasu proces systematycznego „zatapianie” tych bestialskich parszywców, czyli ten ich: „bul bul bul bul … ” – jest już tak widoczny, że ne sposób tego przeoczyć.

  Dlatego każdy z WAS musi się OSTATECZNIE OPOWIEDZIEĆ czy chce zostać ZATOPIONY wraz z tymi szczurami „połączonymi w bulu”, czy TERAZ OSTATECZNIE OPOWIADA SIĘ PO STRONIE SPOŁECZEŃSTWA !!! ponieważ:

  Doszliśmy już w dziejach świata do DECYDUJĄCEGO momentu w którym te ich zbrodnicze łby zostają im OSTATECZNIE „wciśnięte pod wodę” i to już na AMEN! 🙂

  WIEDZCIE WIĘC że TERAZ MACIE OSTATNIĄ SZANSĘ BY NAPRAWIĆ TĘ SWOJĄ NĘDZNĄ REPUTACJĘ ZAKŁAMANYCH BYDLAKÓW za JAKICH JESTEŚCIE UWAŻANI PRZEZ ŚWIADOME SPOŁECZEŃSTWO
  MACIE SZANSĘ NA POWRÓT STAĆ SIĘ ISTOTAMI GODNYMI OKREŚLENIA „CZŁOWIEK” GDYŻ DO TEJ PORY OKREŚLANIE WAS MANEM „CZŁOWIEK” było UBLIŻANIEM RODZAJOWI LUDZKIEMU

  Jeśli tę OSTATNIĄ SZANSĘ ODRZUCICIE wtedy BOLEŚNIE przekonacie się na swojej własnej doopie, jak głupiego wyboru dokonywaliście, współpracując w konspiracji z tymi obłąkanymi przybłędami oraz jak NIEODWRACALNIE GŁUPIO postąpiliście, odrzucając tę ostatnią szansę dla siebie, jaką w TYM MOMENCIE dostajecie …”
  (https://www.monitor-polski.pl/kolejny-polak-ofiara-kontroli-umyslu-i-broni-psychotronicznej-w-niemczech/#comment-262166)

  nie dziękuj….

 30. Ktoś pisze:

  (Losy Ziemi)
  Za tydzień, 21 listopada na wprost Ziemi znajdzie się ogromna dziura koronalna, która wywoła silną burzę geomagnetyczną

  a wraz z nią….. długo oczekiwane „wzniesienie”.

 31. Ktoś pisze:

  „Trump to syjonistyczna kukiełka. Sanhedryn zwraca się do Putina i Trumpa o wybudowanie III Świątyni Jerozolimskiej ! Ponadto Trump nazywa rasistowsko-terrorystyczne państwo „Izrael” „światłem nadziei” ! To wszystko mieści się w przygotowawczych dziełach do budowy budowy III Świątyni Jerozolimskiej, która będzie siedzibą Antychrysta

  http://tradcatknight.blogspot.com/2016/11/trump-zionist-puppet-sanhedrin-asks.html

  (https://www.monitor-polski.pl/najwieksze-od-co-najmniej-50-lat-trzesienie-ziemi-w-nowej-zelandii-o-sile-78-fala-nowych-nastapi-niedlugo/comment-page-4/#comment-262547)

 32. Ktoś pisze:

  Daty i mrozy i wojny i zagłady poszczególnych „cywilizacji”

  https://postimg.cc/image/calqxox61/
  https://postimg.cc/image/awwekvj2b/

  Było zimno bo wulkany a się bili bo zimno było czy
  się bili, naruszali tektonikę i ta ich „nagradzała” mrozami….

  ot dylemat

 33. Ktoś pisze:

  Ktoś o to pytał…..

  — linia jezusa to jozue (ten od morderstw na chrześcijanach), to jehowa (taki krwiożerczy bożek znany z bibli) to trump (obecny prezydent jaki ma dać NWO czytaj ABSOLUTNĄ, BOSKĄ WŁADZĘ…żydom)…. to KRZYŻ NA NIEBIE pod przewodnictwem którego justynian wymordował 2 miliony europejczyków (kronika)…. to WSZELKIE MASOŃSKIE EMBLEMATY…. to 2 Biblijna Bestia…. to wszelkie HITLEROWSKIE emblematy, emblematy odwołujące się do Hermesa (ale nie Trismegosa) do Horusa, plejadanie z ezo, plemię dana ….etc to ASUR wedle mitologi

  — linia chrystusa czyli HRIST czyli CZERWONA LINIA SUKCESJI BUDDÓW, to INRI znany też jako INDRA syn Manu, to Swarożyc, to Marduk, to SALOMON (słońce z księżyca jak się to powinno poprawnie czytać) to ZBAWICIEL, to „40 i 4” opisany u Mickiewicza….. to też Żar Ptica, samorozradzający się Feniks, to BYŁE (piastowskie) GODŁO POLSKI bo teraz mamy satanistycznego orła (gołębia – emblemat biblijnej bestii jezusa)…. etc … to WAN wedle mitologi

 34. Ktoś pisze:

  Jednym z magicznych terminów popularnych w ezo jest tzw Pole Świadomości….. czym owe dziwo jest to nie będę pisać…. Można je porównać do popularnej obecnie technologii Chmury gdzie teoretycznie każdy może wszystko wrzucić i teoretycznie ze wszystkiego skorzystać.

  Od tego „jak to działa” ważniejsze jest czemu to ważne….
  Jak wiadomo ze szkoły był sobie taki Faraon Prusa… postać ZNIENAWIDZIAŁĄ przez mojrzesza i jego współkapłanów za zubażanie ich zasobów złota…. Owi kapłani w finałowej scenie:
  — ZORGANIZOWALI BUNT W PAŃSTWIE (rokosz jak za mojrzesza) przekupując i podburzając motłoch (czyli ówczesnych URELIGIJNIONYCH kretynów)
  — WYKORZYSTALI ZAĆMIENIE SŁOŃCA jako PRETEKST DO ZAMIESZEK wmawiając owemu motłochowi iż TO ZAĆMIENIE TO WOLA BOŻA (a nie fizyczne zjawisko).

  I teraz wiedząc o całej tej narracji można było się zachować dwojako:
  — mądrze czyli poczekać/ przeczekać to wszystko starając się na tym zarobić
  — zrobić z siebie głupka, wyjść przed tłum i przekazać mu informacje iż SĄ ROBIENI przez kler W KONIA

  Oczywistym jest iż tłum SOWICIE OPŁACONY do buntu by takiego śmiałka nie posłuchał ale JEGO WOŁANIE TRAFIA do tzw POLA ŚWIADOMOŚCI czyli poprzez te pole a nie tylko gadane na żywo do każdego osobnika. Czyli poprzez nie także by po przemowie oddziaływało nakłaniając z poziomu podświadomości do rewizji zachowania.

  Czemu to jest ważne…. w ten sposób (na przykład) WPROGRAMOWYWANE SĄ TRENDY masom. Czy to zakupowe czy to rasowej nienawiści…. wiadomo iż przebywając w skażonym judaizmem polu się siłą rzeczy każdy brudzi i nachodzi ich zezwierzęceniem czy nienawiścią… wyrażoną w judaistycznym pojęciu rasa panów i goje…..

  Myśli grupy tworzą egregora, ten ZAKAŻĄ POLE ŚWIADOMOŚCI i …. poprzez nie trafia do mózgów osób z tego pola korzystającego.

  A ponieważ to pole jest podobno „na niebie” stąd masowo się chemtralsami ubogaca je by zakłócić jego funkcjonowanie i widzialne fizycznie mechanizmy jego samooczyszczania.

  • Ktoś pisze:

   Teraz mamy inne zjawisko zwane TERRORYZMEM jaki jest uprawiany PRZEZ RZĄDY w stosunku do społeczeństw głownie…..

   Jak wiadomo KAŻDY ZAMACH zwłaszcza taki jaki ma popchnąć wdrażanie NWO wymaga celu (czyli tych jacy będą ofiarami zamachu i idącej za tym programowaniu) a OFICJALNYMI sprawcami…. jakimi najczęściej jest tzw arabski terroryzm”… Nie od dziś wiadomo iż „elity” chcą dokonać rzezi Europejczyków w WIELKIEJ WOJNIE RELIGIJNEJ z ISLAMEM, ŻYDOWSKIE elity czym się n ie od dziś PUBLICZNIE CHWALĄ….. ale by taka wojna ZAISTNIAŁA tzw by ŻOŁNIERZE BYLI ZMOTYWOWANI DO WALKI trza im stworzyć POWÓD……

   dlatego w ramach tworzenia tego „powodu” National Atlantic Terroristic Organization, militarne odnóże angielskiej ośmiornicy SPALIŁO Bliski Wschód i północ Afryki by ludzi tam żyjących:
   — pozbawić możliwości życia (rak wody, pokarmu etc)
   — pozbawić przyszłości
   — WYKREOWAĆ W NICH NIENAWIŚĆ — potrzebną w późniejszej narracji do zrobienia z nich „armię mahdiego walczącą z białą Europą” ich WPROGRAMOWANYM TRESURĄ RELIGIJNĄ wrogiem….

   Ta sama akcja idzie w drugą stronę, podkłada się białym bomby twierdząc iż to „wina arabów” (islamu)….. Daje się teraz zasiłki kolorowym w wysokości przekraczającej zarobki nawet tej lepiej uposażonej części społeczeństwa…… po to by wywołać najpierw NIEZADOWOLENIE a potem WŚCIEKŁOŚĆ skierowaną wobec tzw „semickich terrorystów” jacy kosztem białych (opieka zdrowotna, socjalna, szkolnictwo…) dostają……

   Oba te nurty mają celowo WYPRODUKOWAĆ BIEDNE GŁODNE I WZAJEMNIE NA SIEBIE WŚCIEKŁE MASY jakie po „dyskretnym” uzbrojeniu (100 amerykańskich kontenerów z bronią ostatnio do Europu dostarczonych np) MAJĄ SPOWODOWAĆ ZAMIESZKI czyli oczekiwany przez środowiska pejsatego NAZI CHAOS…. z jakiego ma się wykluć już NWO…..

  • Ktoś pisze:

   Takim powodem jest obserwowane w mediach „ocieplenie” usa rosja….. OCIEPLENIE CZYSTO POZORNE…..

   PO PROSTU WYBRANO METODĘ WYWOŁANIA CHAOSU…… ekonomiczną zamiast militarnej (patrz Indie i NAGŁA DELEGALIZACJA 90% gotówki na rynku) ale….

   Na portalu nowaatlantyda.com są dwa ciekawe arty

   http://nowaatlantyda.com/2016/11/15/rosyjska-ruletka/
   http://nowaatlantyda.com/2016/11/16/rosyjska-ruletka-cz-2/

   pokazujące PRZEOCZONE medialnie dziwne zdarzenia jakie miały miejsce w rosji z okazji RYKU TRĄBY JERYCHOŃSKIEJ – tj wyboru trampka.

   Niektórzy mogli by z ulgą powiedzieć iż miały one „SPROWOKOWAĆ ROSJĘ” ale ta to olała i już „po kłopocie”.

   I tak i nie…. jak wiadomo w ramach biblijnej narracji właśnie OGRYWANEJ przez NAZI dążące do NWO…. USA – ROSJA MAJĄ SIĘ WZAJEMNIE OSTRZELAĆ RAKIETAMI co spowoduje iż Z MORZA WYNURZY SIĘ ATLANTYDA…. czyli oczekiwana przez to satanistyczne, sadystyczne nazi BIBLIJNA BESTIA jakiej budują tron w jerozolimie.

   To co się działo w rosji 8 listopada plus z tym co mówiono o rosji wcześniej iż „DOSTANIE ODPOWIEDŹ”, z tym co mówili iż „putin zmanipuluje wybory w usa”, z tym co obecnie mówią ” iż trampek to MARIONETKA putina”…. plus dziesiątki innych komunikatów mają dać POWÓD….. WYKREOWAĆ w Rosjanach i Amerykanach WZAJEMNĄ NIENAWIŚĆ by jednym i drugim wojskowym nie zadrżał palec na atomowym guziku….

   bo KAPITAŁ przeniósł się do JUŻ Chin a ich rezydencje na Filipiny więc tę stronę globu SPOPIELĄ ONI i bez żalu i z ULGĄ tak zacierając ślady po swojej „humanitarnej” działalności.

   Potrzebny jest tylko POWÓD DO ODPALENIA RAKIET…. rakiet jakie mają WYWOŁAĆ POKAZANIE SIĘ BESTII… rakiet jakie mają DAĆ ZACZYN NWO…..

   i PISANIE O TYM, WPROGRAMOWYWANIE TEGO (tj PRAWDZIWYCH SPRAWCÓW I MOTYWY) w tę w/w ŚWIADOMOŚĆ WSPÓLNĄ jest jedną z metod JAKA MOŻE SPRAWIĆ IŻ TO SIĘ NIE WYDARZY….. Czyli sprawić cud…. Ale by on nastał potrzebny jest „głupek” jaki wbrew tłumowi będzie twierdził „iż zaćmienie słońca to nie wola boża a działalność” tam natury tu biblijnego nazi….

    • BasiaB pisze:

     ” na oficjalnej stronie internetowej sekty Chabad Lubavitch, http://www.moshiach.ru, dnia 14 listopada, czyli natychmiast po wyborach prezydenta USA, zostało opublikowane oświadczenie zatytułowane

     „Pełne ujawnienie Najwyższego w czasach Wyzwolenia”, w którym to oświadczeniu pisze się jak następuje: „Prawdziwe i pełne Wyzwolenie, które powinno teraz nastąpić, będzie pod każdym względem przewyższać wszystkie poprzednie wyzwolenia z wygnań. Będzie ono nawet wyższe od Wyjścia z Egiptu, które było tymczasowe ale przecież po pewnym czasie powtórnie nastąpiło wygnanie. A nasze Wyzwolenie będzie wieczne, po nim nie będzie już więcej cierpień i wygnań. Powiedziano o tym w Talmudzie, że po wszystkich cudach (wyzwoleń) są cierpienia oprócz (wyzwolenia, które nastąpi) w przyszłości, po którym nie będzie cierpień. Ponadto w czasie przyszłego Wyzwolenia dokona się ujawnienie Istoty Najwyższego, jak o tym powiedziano (Yeshayahu 30:20): << I już więcej nie będzie się ukrywał twój nauczyciel>>…”.<ins

    • Ktoś pisze:

     „Sanhedryn zamierza wezwać tych dwóch światowych przywódców aby podjęli się realizacji tego starożytnego biblijnego dekretu i żeby wsparli żydów w ich świętej misji. Rabin Weiss wyjaśnił, że amerykańskie wybory uczyniły odwieczne żydowskie marzenie bardzo realną możliwością.

     „Jesteśmy gotowi do odbudowy Świątyni. Polityczne okoliczności dzisiaj, kiedy dwóch najważniejszych przywódców narodowych na świecie popiera żydowskie prawo do Jerozolimy jako duchowego dziedzidztwa, są historycznie bezprecedensowe” – rabin Weiss powiedział to portalowi http://www.BreakingIsraelNews.com. ”

     — to jest ważne, nazi wezwało i tramka i putina do OTWARTEJ WOJNY Z ARABAMI w żydowskim interesie…..

     bo tam gdzie żydki chcą se fundnąć bluźnicę stoi MECZET i taki z tych NEWRALGICZNYCH w islamie…. więc to NA PEWNO WYWOŁA WOJNĘ……. o ten meczet…..

 35. BasiaB pisze:

  Jak pewnie wiecie – jutro nie koniec:
  http://www.laskawa.pl/node/773
  „Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20 listopada, niedziela

  Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata to ostatnia niedziela zamykająca rok liturgiczny, przed I niedzielą Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny.”

  Najpierw Polska to zatwierdza, potem obejmuje to cały Wszechświat.
  Czy to oznacza, że Pol/Lachia jest najważniejsza w tym całym układzie ? 🙂

 36. Ktoś pisze:

  „„19.XI Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Uroczystość Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana w Krakowie Łagiewnikach rozpocznie się w sobotę 19 listopada nabożeństwem o godz. 10.00. O godz. 11.00 zgromadzeni wysłuchają konferencji biskupa bielsko-żywieckiego Romana Pindla. O godz. 12.00 rozpocznie się Msza św. Przewodniczyć jej będzie kard. Stanisław Dziwisz, a homilię wygłosi biskup opolski Andrzej Czaja, przewodniczący Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych. Jubileuszowy Akt będzie proklamowany tuż po Eucharystii przed Panem Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie. Odczyta go przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisław Gądecki.” (…)”

 37. Andrzej pisze:

  19 11 16
  91 11 61
  Kolory kolory kolory tak wyraźne naturale , cegły , zieleń ,niebo itd. jestm jakiś spętany czuje się jak w kaftanie ale umysł knuje jak uciec , próbuje lecieć nie da się jestem jak przywiązany do łańcucha bardzo krótkiego , ale ciekawe otaczają mnie ładne kobiety pomimo tego nie chce tu być i nagle chwila udaje mi się wymknąć uciekam po dachach , murki próba wzlotu nie mogę przeskakuje mury i nagle trafiam do pomieszczenia , okna zablokowane metalowe osłony , ale jedno zamurowane wyrywam te kamienie i cegły udaje się zrobić wyłom ,dobijają się do mnie ale w czasie udaje mi się wydostać wow widzę Świat piękne kolory zieleń , biegnę po murkach (i już się unoszę w dole widzę pusto jest nie ma nikogo) dachach już mam radość widzę „Świat „wolności piękny jest i odczucie pełne radości jaki on cudowny i ile daje mi radości że tu dotarłem , mocno prześwietlony spokojny a ta zieleń łąka cudna mam serce pełne szczęścia.
  To jest mój dzisiejszy cudowny sen .
  ps. Pięknego dnia pełnego radosnych uniesień życzę .
  https://www.youtube.com/watch?v=08B15agxtHg

  • Andrzej pisze:

   20 11 16
   SEN -kolory cudowne wyraźne bardzo , ostrość widzenia super , odczucia sama radość nawet szczęście i wiele pięknych miejsc ale jeden szczegół bardzo mocno mi utkną i zwrócił moja uwagę bo tez często mi się śni ceglany most ogromy i duży ale dzisiaj most straszne zniszczony okaleczony ledwie trzymający się kupy tylko on wzbudził zdziwienie ale do niego zbliża się pociąg wiem słyszę to że nie przejedzie bo się zawali i co się dzieje pociąg nie przejechał odczułem wew ulgę i radość moja trwała dalej były śmiechy przytulanki radość ogólna i następny szczegół to książki grube opasłe księgi oddaj je pozbądź się ich więc pakuję ogromna ciężka księga i ją odrzucam , poczucie wolności radości kolory, ciepło, kwiaty w oddali tylko dziwne odgłosu( krzyku i paniki ucieczki czegoś) ale coraz ciszej je słychać .
   ps. Pięknego cudownego pełnego radosnych uniesień dla wszystkich
   ,,,https://www.youtube.com/watch?v=i__PgJX_5eQ&index=1&list=RDi__PgJX_5eQ

   • BasiaB pisze:

    Czyli – historia, która została specjalnie dla nas napisana, to morze nieszczęść, które się wydarzyło i to co przygotowali i zapisali by sie wydarzyło…poszła się paść ?
    Mam taką nadzieję.
    Dzięki Andrzej, opisuj szczegóły, ja swoich snów w ogóle nie pamiętam, mimo że wiem jak w ich trakcie jestem zajęta 🙂

 38. Ktoś pisze:

  http://krakow.onet.pl/jezus-chrystus-intronizowany-na-krola-polski/4drxpc

  ” W sanktuarium w Łagiewnikach odczytano Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

  W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odczytano dziś Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W uroczystości uczestniczył prezydent Andrzej Duda.

  Mszy św. przewodniczył metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz, a homilię wygłosił przewodniczący Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych biskup opolski Andrzej Czaja. Bp Czaja podkreślił, że trzeba Jezusowi dać pierwsze miejsce we wszystkich sferach naszego życia, a on je uporządkuje, napełni ładem i pokojem.

  Bardzo nam tego dziś potrzeba: Bożego pokoju w naszych sercach, zgody i miłości między nami, Bożego Ducha, Ducha prawdy i jedności, i innych owoców Ducha: dobroci, uprzejmości, łagodności, opanowania, wierności i cierpliwości – mówił bp Czaja. – Potrzeba też wyrazistego poszanowania Bożego Prawa, aby stanowione prawo ludzkie nie było ponad nim i nie dochodziło do łamania sumienia człowieka, lekceważenia tego, co etycznie i moralnie dobre – dodał.

  Przypomniał, że Światowe Dni Młodzieży ujawniły wielki potencjał wiary w Kościele, a jednak „w codzienności nie za bardzo umiemy tym potencjałem żyć”. – Zamykając rok podwójnego jubileuszu: Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia i 1050-lecia Chrztu Polski musimy niestety przyznać, że coraz bardziej brakuje w naszym Kościele i narodzie otwartej tożsamości, która warunkuje i znamionuje rozwój autentycznej wiary i egzystencji chrześcijańskiej. Nie możemy ani rozmazywać, czy zaprzedawać swej identyczności, ani widzieć w człowieku inaczej myślącym, czy inaczej wierzącym od razu przeciwnika, czy wręcz wroga – dodał.

  Bp Czaja mówił, że „równocześnie trzeba przyznać, że nie bardzo przejęliśmy się myślą przewodnią Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia: Miłosierni jak Ojciec”. – Coraz więcej w naszym społeczeństwie zobojętnienia i zamknięcia na innych, wiele osądów pochopnych i krzywdzących, odniesień z pozycji arbitra i linczowania z podeptaniem prawa domniemanej niewinności, zanim sprawa dostanie się do prokuratury, już nieraz w mediach ktoś jest osądzony. Coraz więcej nieprzejednanych i wręcz wrogich postaw i zachowań, gorzkich owoców wyrastających z negatywnych emocji, które nie mają nic albo niewiele wspólnego z Bożym Duchem: wzburzenie, niezgoda, rozłamy, bywa, że i nienawiść – mówił bp Czaja.

  Apelował o zmianę postaw, bo jak zauważył ogłoszenie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana „naprawdę zobowiązuje”. – Nie możemy dalej dryfować w tym kierunku, który oznacza oddalanie się od Boga – podkreślił biskup opolski, wzywając do dzieła przemiany i uporządkowania życia.
  „Chrystusa nie trzeba ogłaszać Królem”

  Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana odczytał po mszy św. przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Jutro akt ten zostanie powtórzony we wszystkich polskich kościołach.

  W liście pasterskim, który w polskich parafiach był odczytywany 11 października, biskupi wyjaśniali, że „nie trzeba Chrystusa intronizować w znaczeniu wynoszenia go na tron i nadawania Mu władzy, a ni też ogłaszać Go Królem”, bo on jest „Królem królów i Panem panów na wieki”, ale ponieważ jesteśmy świadkami pozostawiania Boga na marginesie życia, a nawet odchodzenia od niego, trzeba „uznać jego panowanie w życiu osobistym i społecznym”.

  Kard. Dziwisz po uroczystości powiedział dziennikarzom, że to „wielki dzień dla narodu polskiego”. – Można powiedzieć, że dziś bohaterami tych uroczystości są grupy apostolskie z całej Polski – mówił. Grupy, które „od dawna pragnęły, by Kościół zawierzył Jezusowi nasz naród, nas samych i wszystkie sprawy, którym na imię Polska”. – Były głosy pod różnych grup, od parafii, diecezji, aby pogłębić życie religijne w narodzie, w naszym Kościele i bardziej się przejąć nową ewangelizacją – podkreślił.

  Przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki dodał, że przyjęcie Chrystusa za króla i zbawiciela, to prawda towarzysząca historii Kościoła od 2 tysięcy lat. – Nie jest to nic nowego, ale zmieniły się epoki. Dzisiejszy świat, mocno oświeceniowy jest, jak usłyszałem wczoraj w Anglii, nazywany już epoką „po prawdzie”. Jeżeli tak niektóre grupy faktycznie uważają, to trzeba potwierdzenia, że prawda istnieje, że Chrystus jest prawdą i jego panowanie w człowieku gwarantuje bezpieczny byt całego społeczeństwa – mówił.

  Abp Gądecki podkreślił, że dokonany w Łagiewnikach akt ma wymiar prospołeczny, a nie tylko dotyczy życia Kościoła. Przewodniczący Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych, biskup opolski Andrzej Czaja dziękował tym, którzy przyjechali do Łagiewnik i tym, którzy przez kilka lat pomagali przygotować formułę aktu. – Mam nadzieję, że po tym akcie nastąpi bardzo konkretna praca nad sobą – mówił bp Czaja. Jeszcze raz podkreślił, że nie chodzi o ogłoszenie ani uznanie Chrystusa za króla Polski. – Jego królestwo jest nie z tej ziemi, a jego panowanie jest nad całym Wszechświatem – mówił. Dodał, że pozytywna treść aktu to uznać panowanie Jezusa nad sobą i zawierzyć mu swoje życie.

  Uroczystość zgromadziła według szacunków gospodarzy sanktuarium ponad 100 tys. wiernych. Było to jednocześnie zwieńczenie nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia oraz 1050. rocznicy chrztu Polski.”

  • Ktoś pisze:

   i kilka komentarzy

   1.
   ~ja nie chcę mieć króla : Ciekawe, jakim prawem ktoś zawierza mnie (bo skoro cały naród to także i mnie) pod opiekę konkurencyjnych bóstw, bez uprzedniego spytania mnie, czy jestem tym zainteresowany?

   Teraz mogę mieć problemy ze swoim bogiem, który jest mocno antagonistycznie nastawiony do chrześcijańskiego…. Czy mogę wystąpić z tym do sądu, aby Prezydent RP oraz Stanisław Dziwisz odpowiedzieli karnie za naruszenie moich uczuć religijnych? Przecież popełniono na mnie gwałt!

   2.
   ~Wiedun : NO to Polska już na krzyżach. Ekonomicznie, gospodarczo, kulturowo. Wczoraj perełka w postaci oświadczęń, dzisiaj histeria religijna – kler zaczyna bać się Innowierców i NeoPogan, tylko w ciągu 3 lat do Zrzeszenia Słowian przystapiło ok. 3 mln Polaków, Slowaków, Czechow, Ukrainców, Białorusinów, Litwinów – tendencja wzrostowa. Kler ma sie czego obawiać – najstarszej Wiary Przyrody

   3.
   ~NormalnyObywatel : Czyli pełniący obowiązki prezydenta z ramienia naczelnika państwa po raz kolejny złamał konstytucję. Ja wiem, że to są tylko zabobonne wygłupy religiotów, ale -technicznie rzecz ujmując- pełniący obowiązki prezydenta z ramienia naczelnika państwa swoją obecnością zaakceptował wasalizację niepodległej republiki pod władzę króla obcego mocarstwa. To jest złamanie konstytucji PO RAZ KOLEJNY.

   4.
   Z uwagi na intronizację Jezusa oraz obecność przy tym najwyższych władz państwowych proponuję wnieść trochę świeżości do polityki i zmienić nazwy ministerstw zgodnie z najnowszym trendem ekumenicznym .
   Ministerstwo Obrony Narodowej – Broń Boże
   Ministerstwo Gospodarki – W rękach Boga
   Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Na wieki wieków
   Ministerstwo Edukacji – Baranku Boży
   Ministerstwo Pracy i polityki socjalnej – Z Bogiem
   Ministerstwo Sprawiedliwości – W imię Ojca i Syna
   Ministerstwo Finansów – Daj Boże
   Ministerstwo Spraw wewnętrznych – Aniele boży stróżu mój
   Ministerstwo Zdrowia – Szczęść Boże
   Koordynator służb specjalnych – Duchu Święty
   Stanowisko premiera – Łaski pełna
   Prezes pis – Ojcze Nasz
   Prezydent pis – Pan z tobą
   Bóg zapłać za dobre słowo i nie zapomnijcie rzucić na tacę , bo cudów nie ma :))))

   czyli ZAKAZANE JABŁKO zostało PONOWNIE ZERWANE……

   • Ktoś pisze:

    „Byłem na intronizacji w Łagiewnikach. Wcześniej byłem na Wielkiej Pokucie i na odnowieniu Ślubów w Częstochowie. To był taki mój prywatny program obchodów roku miłosierdzia. Uważam że Bóg przyjmie ten Akt, ponieważ ludzie pojechali tam z wiarą. Byli też przedstawiciele rządu.

    A teraz łyżka dziegciu. Organizacja fatalna. Brak sanitariatów, chyba na upodlenie ludzi. Brak jakiejkolwiek pomocy ludziom na placu. Za to z tacą przelecieli w 15 min, tak dobrze o tym pomyśleli.

    Nie było Szydło, Kaczyńskiego, marszałków izb parlamentarnych. Nie było Macierewiczów i wszystkich gwiazd. Można podsumować że nie było żadnych żydów. To znamienne. Pewnie nie bez problemów pojawił się Prezydent, może matka na nim wymogła. Byli Ziobro i Szyszko.
    „Nasze media” z „dobrej zmiany” przemilczają i zakłamują prawdę. Byłem widziałem gdzie i jak upchnięci byli ludzie na placu. Zmierzyłem na Geoportalu i spokojnie wychodzi ponad 200 tys ludzi, a media nie podają liczby wcale lub mówią o kilkudziesięciu tys. Zdjęcia z końcówek, lub małych wycinków tłumów. Głównie z grupkami Rycerzy Natanka- było ich mnóstwo ale w tym tłumie całkowicie zginęli.

    Podsumowując: Matka Boska doprowadziła do tego wydarzenia, chyba w brew episkopatowi i rządzącym. Jestem pewny że Bóg to przyjmie, a my zobaczyliśmy jasno kto kim jest w tym kraju. Budujące jest też to że ludzie na placu to nie tylko babcie w moherach a głównie ludzie w pełni wieku ok30-40 lat i naprawdę dużo młodzieży.”

    (http://zmianynaziemi.pl/comment/322773#comment-322773)

  • BasiaB pisze:

   Nie stchórzyli tylko akt to nie intronizacja- to raz.
   2. Rytuał był tak potężny, tylko że…. odbył się w czasie SDM, teraz go cichaczem po nocy reaktywowano, jutro nastąpi przybicie pieczęci.
   Przesunięto czas na tą okoliczność. Cofnięto !
   To był ich plan awaryjny.
   Poza tym ostatnie wrota są otwarte i wpada tu mnóstwo łupieżców, najemników zwanych Paszczunami jak w I WS plemię Hinduskie siłą zwerbowane do armi Wlk. Br. na dodatek każde Arya dostało od nowego właściciela „prezenciki” w postaci znieczulenia, fałszywych wizji, stanu „błogosławionego” spokoju oraz Opiekuna, który od razu w nocy się wprowadził tylnym wyjściem.
   Tych lokatorów można mieć i kilkanaście, są to replikatory najnowszej generacji bardzo organiczne, mimo że powstałe w sposób sztuczny czyli syntetyczny.
   Także para królewska udając Arya jest fałszywa, witała wyniośle każdego napotkanego z rogalem na ustach, zadowolona że udało im się wystawić nas do wiatru.
   Całe szczęście, że dziś zaoszczędzono mi tego widoku.
   Tomek i reszta dała się niestety nabrać na fałszywki.

   W nocy mają zreplikować kolejny klon naszego boga.
   „Nowa” para królewska ma odzwierciedlenie w nowej ziemskiej parze „królewskiej” czyli na obecny czas mówiąc – prezydenckiej: nowy Donek ze Słowenką.
   Jak na górze tak na dole : para oszustów do odstrzału.
   Mizia nie rozumie, że akt to nie intronizacja, a klechy będą udawac greka, bo w nocy spanikowali i reaktywowali moce SDM

   • BasiaB pisze:

    Oj – nie było dziś dobrze i w niedziele – nie koniec. Na razie jest …mówiąc delikatnie – źle.
    Pozbyć się prezentów, to konieczność, pozbyć się każdej wielowarstwowej konwersji.
    Nie ma że tylko jedna !
    Pozbyć się kodów tworzących barykady pomiędzy Wami – każdym z Was a Opiekunami ARYA, lecz tymi właściwymi. Musicie sobie odpowiednio dobrac słowa, bo obecnie opiekunami jest naczelny wódz demonów, wiec jak użyjecie sformułowania:
    bogiem, Opiekunem, przewodnikiem Arya, to zgłosi sie Wam na linii ten obecny, bo faktycznie teraz on nim jest.

   • Ktoś pisze:

    Rozumiem iż te „dobre wieści” a jakie są „te złe” ?

    • BasiaB pisze:

     Dotychczasowe działania ochroniły nasze dupy, mówiac trywialnie, gdyby nie nasze zaangazowanie, byłoby całkiem po nas, tym bardziej, że tzw. Vortex czyli wir polarny nadciagajacy nad Europę, jest w jakimś sensie z nimi sparowany i wspomaga ich działania.
     W tej chwili sadzę, ze równoczesne działania nad likwidacja Vortexu i nad tym co dotychczas wiemy, powinny dać radę odeprzeć to ogromne zagrożenie dla nas.
     https://miziaforum.wordpress.com/2016/11/14/3-tygodnie-zostalo-w-polsce-do-ataku-wortex-polar-zima-stulecia-to-pewne-albo/
     Najprawdopodobniej ten wir zasysa ich z przestrzeni, gdyż większość wrót mają pozamykanych, te ostatnie do których maja dostęp i teraz klecą następne – należy szybciutko namierzyć i likwidować.
     Mail sprzed pół godz.:
     ” Dziś jeszcze widziałam grupę ludzi w czerni, wyglądali na jakąś grupę specjalną, jak
     oddziały specjalne .To było jakieś 30 minut temu.”
     W takim razie ok. 10 -tej naszego czasu.

    • BasiaB pisze:

     Pisałam o najemnikach zwanych Paszczunami – no to mamy Gwiezdne Wojny na …całego !

 39. Polka pisze:

  Pamietajmy też o tym, że wszystko co przeprowadzą może zostać unicestwione. Nie wolno się poddawać. Głowa do góry.

 40. smisnykolo pisze:

  wczoraj jak zasypiałem, w trakcie paraliżu przysennego miałem coś jakby wizję walki mieczami z demonami, a na pierwszym planie były karty i przecinanie par to chyba były walety i piątki. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale wrzucam. Jakoś dwa tygodnie temu też w trakcie paraliżu miałem takie odczucie że coś ciągnie mnie bardzo szybko ale to odciąłem.

 41. BasiaB pisze:

  Nadciągają tęgie mrozy:
  ” 15 listopada w kilkudziesięciu miastach w Rosji i Kazachstanie odnotowano temperaturę poniżej -40 st. C. Taka wartość w połowie listopada na Syberii nie jest niczym zaskakującym, ale w centralnej Rosji i Kazachstanie, gdzie było tak zimno, jest to już nietypowe. Za mroźna pogodę w tych rejonach odpowiada wyż.”
  https://losyziemi.pl/klimat-coraz-bardziej-zaskakuje-na-biegunie-polnocnym-temperatura-wahala-sie-w-okolicach-zera-stopni-celsjusza-a-w-rosji-minus-40-st-c

  Na Arktyce jest cieplej, bo to oko cyklonu, czyli tego wiru Vortex, tylko tak mogą spokojnie wpadać w naszą przestrzeń.

 42. BasiaB pisze:

  CD. Poczty Mistyki :

  „Jako, że nie jest to budujące, to zastanawiam się, czy pisać ludziom, żeby nie ‚dołować’:
  Widziałam w nocy ludzi ubranych na biało, którzy jakby stali w kolejce, aby oddać cześć, pokłonić się parze, kobiecie i mężczyźnie, ubranych po królewsku, stojących na schodach budynku. Zwracało uwagę, że wszyscy byli ubrani na biało.
  Wiedziałam, że stojąca para jest fałszywa, a ludzie są oszukani i zła byłam, że dali się omamić.
  Ale też zauważyłam ludzi wyławianych z wody (również na biało ubranych), ale ci byli jakby martwi, bez energii.
  Później znalazłam się pod ziemią , może w podziemiach tego budynku( i to już pisałam), że tam ktoś chciał pokazać mi ‚ich boga’ i pojawiła się czarna błyszcząca macka.
  Zaczęłam krzyczeć, żeby zabrali to coś i wyrzuciło mnie do ciała. Nie rozumiałam tego , teraz już tak.
  Tylko nie jestem pewna ludzi wyławianych z wody i że byli ubrani na biało.”

 43. Andrzej pisze:

  Woda a szczególnie jej pamięć , ale po kolei woda to nośnik informacji od dawna bardzo dana , w jej cząsteczkach atomach zapisane są wszystkie kolejne postacie tak tak cały cykl Ziemskiego przejścia . Woda to substancja która cały czas jest to obecna i transformuje we wszystkim tzn że ta sam cząstka wody była już we strukturach materii ,wielu organizmach żywych(mchu , krzewy , drzew , kwiaty ,zwierzęta itd.) dlatego jej cząsteczki posiadają pamięć istnienia od początku . Woda która mamy w naszym organizmie kiedyś była obecna w innych ciałach istot żyjących bardzo dawno , wodę którą pijesz piły dinozaury tak tak ta samą itd. Teraz trwa zapis ( pamięć twojego doświadczania , transformacji ,oczyszczenia)w cząsteczkach wody która masz w swoim ciele .
  ps .Nie będę pisał co znaczy „Ale też zauważyłam ludzi wyławianych z wody (również na biało ubranych), ale ci byli jakby martwi, bez energii.” odpowiesz Sama .
  ps. polecam ” Myśląca materia”

 44. Ktoś pisze:

  Rozumiem, czyli plan H zawiódł i teraz pora na plan G….. aż się dojdzie do oczekiwanego od samego początku planu A po którym kicia dostanie nowy breloczek z kolejnej zeszklonej piaskownicy….. paniatno….

  Swoją drogą podstawowym wrogiem jest WIRUS ŚWIADOMOŚCI…. jakiego materialnym wyrazem jest chociażby Black Goo…. I jeśli naprawdę chcecie się wyzwolić to warto poszukać gdzie to „coś” żyje czy jest produkowane. Cała reszta to tylko reakcja pasożyta na zdrowienie organizmu….. przeciwdziałanie temu….. A rytuał….. jak to rytuał…. w jego moc wierzą tylko widzowie…..

  Oczywistym jest iż kler MUSIAŁ go dokonać bo chociażby „WIELU ZOSTANIE ZWIEDZIONYCH” musiało się dokonać ale oczywistym też jest iż tym rytuałem kler PRZYPIECZĘTOWAŁ SWOJĄ ZAGŁADĘ……

  bo jak powiadały przepowiednie MIELI PAŚĆ NA RYJE PRZED Chrystusem jaki FIZYCZNIE żyje w Polsce o czym ONI DOSKONALE WIEDZĄ…..

  a padli przed Biblijną Bestią próbując oszustwem wynieść ją na ołtarze i trony.

  Więc popełnili BŁĄD ŚMIERTELNY i JUŻ NIEODWRACALNY……. co też powoduje iż apokaliptyczna narracja nadal zmierza we WŁAŚCIWĄ 😀 stronę.

 45. El pisze:

  A najśmieszniejsze dla mnie w tym cały przedstawieniu jest to,że największy zwolennik intronizacji Piotr Natanek był księdzem w mojej ‚parafii”:))
  W sumie jak byłem mały to nawet go lubiłem,jako jedyny potrafił zainteresować na mszy,prowadził różne zajęcia dla młodzieży i dzieci.Scalił lokalnych muzykantów i chórzystów – ciary przechodziły gdy grali i śpiewali.Organizował wyjazdy do swojej bazy w Grzechyni(nazwa miejscowości miażdży),byłem tam za małolata,całkiem spoko.Potrafił budować i motywować,dlatego ludzie do niego lgnęli.Intencje raczej ma dobre,ale pewności nie mam.Może gdyby nie obrósł w wiedze katolicką,bilijną za młodu a miał dostęp do zródeł współczesnych to inaczej by się potoczyła jego historia.W każdy razie nie ma wątpliwości,że stał się wpływowy w tym światku i nawet przeciwstawił się KK a gdybyście zobaczyli jego imperium w Grzechyni teraz to by Wam kopary opadły do samej ziemi.To gwarantuje:)

  • BasiaB pisze:

   No więc…udaje dobrego, jeżeli mamona tak do niego lgnie, bo to akurat nie jest przywilejem Arya.
   A nie słyszałam nic o jego spektakularnej charytatywności.

  • BasiaB pisze:

   El – pozbierałeś się już ?
   Coś popracowałeś wokół siebie ?

   • El pisze:

    Hmmm coś powoli zaczyna iskrzeć we mnie jak zwykle o tej porze roku,ale w tym wymiarze o jaki pytasz to bez zmian.I dlatego czytam teraz po kolei te tematy od najstarszych,które ominąłem a gdzie w Waszej pisowni bije klarowniejszy przekaz.W sumie ‚tylko’ ponad 2 lata wstecz a taka zmiana:)

    • BasiaB pisze:

     To w sumie nie sa tylko2 lata. To o wiele więcej. Czas uległ kompresji, przez to tak zapierdala, nam się wydaje że minął tylko rok, a to minęły pewnie 3 dlatego mamy odczucie błyskawicy czasu.
     Jeżeli masz pytania, to pytaj, to Ci klarownie wyjaśnimy.
     Wydawało mi się, że teraz pisuję bardziej przejrzyście ?

    • Wojwit pisze:

     Basiu, jeżeli czas uległ kompresji, jak napisałaś, to dwa lata kalendarzowe minęły prędzej a nie wolniej. Czyli minęło faktycznie circa pół dawnego (realnego) roku ale Słońce w tym czasie dwa razy przecięło zwrotnik raka i dwa razy koziorożca – dwa razy była równonoc wiosenna i dwa razy jesienna, dwa razy się odradzało po najdłuższej nocy i dwa razy był najdłuższy dzień. Ale to, że minęło więcej godzin nie znaczy, że upłynęło więcej czasu – on się właśnie SKOMPRESOWAŁ czyli ścieśnił – albo, jak wolisz, nieboskłon przyśpieszył.

    • BasiaB pisze:

     NO WŁASNIE O TYM NAPISAŁAM – NAM SIĘ WYDAJEŻE MINĄŁ ROK , A MINĘŁY 3 LATA !

    • Wojwit pisze:

     Basiu, odwrotnie… Zgodnie z logiką – widzimy dwa obiegi Słońca – TU mijają DWA lata, ale nasz zegar wewnętrzny – ten, co ma podłączenie POZA naszą tutejszą rzeczywistością mówi nam, że minęło PÓŁ ROKU, czyli czas poza tym układem biegnie „normalnie” ale jego miary w tej rzeczywistości się zmniejszyły, bo ten świat przyśpieszył – wszystko biegnie SZYBCIEJ a przez to czas ulega POZORNEJ kompresji. Ale to nieważne… Oboje wiemy o co chodzi a ja po prostu czepiam się, pewnie niepotrzebnie, ścisłości wypowiedzi. Im coś jest dokładniej (i krócej, prościej, bardziej lapidarnie wyjaśnione) tym więcej czytających zrozumie o co chodzi. Po to te moje wpisy, a nie po to, by Cię zająć odpowiadaniem na nie i oderwać od innych ważnych spraw.

 46. BasiaB pisze:

  Gdyby nie nasze scalenie i zwarcie to byśmy polegli z kretesem. Jesteśmy wprawdzie mocno poturbowani, ale najgorszy scenariusz za nami, co nie oznacza jednak zwycięstwa.
  Koniecznie
  – scalać się, każdy jest rozwarstwiony,
  – scalać Ziemię, jest w strzępach,
  – zmieniać motorykę Ziemi, bo buja się w przestrzeni jak piłka na aucie,
  – niszczyć NOWE pasożyty, które wyłażą gromadami i stadnie z wnętrza Ziemi – są bardzo niebezpieczne i są BIAŁE, wślizgują się w trakcie snu przez stopy i pełzną do serca, z drugiej strony czyli od czubka głowy to samo – w stronę serca. Fizycznie – zażywać sól magnezową, lub inne łatwo przyswajalne produkty z magnezem i minerałami, dużo jajek, kuracje ziołowe p/ pasożytnicze, to zmieni Waszą strukturę molekularną, na niekorzystną dla nich.
  Dużo kminku do wszystkiego, oregano czyli lebiodki, melisa i piołun(ostroznie) i wrotycz(ostroznie)- po 2 godzinach od zażycia piołunu lub wrotyczu koniecznie sół magnezowa, rycyna lub alkohol mogą Was wtedy zabić.

 47. Ktoś pisze:

  „Ziemia jest Plaska Płaszczyzna wydzielona na tysiąc razy większej planecie od sugerowanego „globu” ziemskiego , przykryta sztucznym firmamentem ( hologram gwiazd i planet ) wszystko jest przykryte kloszem energetycznym ( zapora ) u nasady klosza panują niskie temperatury , co skutkuje setkami kilometrów lądolodu w wszystkich kierunkach , obszary Antarktydy nie są biegunem to zewnętrzny obwód powierzchni wydzielonej na planecie macierzystej , o czym trollle i idioci zapominają ( celowo ) udając przedstawicieli gremium „naukowych ” przecież plaska ziemia sama w sobie to idiotyzm i kwalifikuje się w niedorzeczności , ale patrząc na ogrom kosmosu i na jego mozliwosci do końca nie można być pewnym wiec 99 ,9 % że nie jest plaska jak deska do krojenia ? Obecnie jest już tysiace dowodów że Ziemia niema prawa być kula globem , problem w tym że „gremia naukowe ” nie przyjmują pytań a tym bardziej nie udzielają odpowiedzi , niby dlaczego ?dlatego że byłaby to kompletna kompromitacja ,a setki tysiace pasożytów utraciłoby cieple posadki , Moja „teoria” wycinka powierzchni pod kloszem energetycznym jest jeszcze nie znana , ale gdy to zaistnieje będzie to naprawdę rewolucja a całość manipulacji w tym temacie pójdzie jak przerwanie zapory , bo rzuci to całkiem odmienny paradygmat do pojmowania tego , tutaj filmik z sieci o” płaskiej ziemi ” ktoś kto odrzuca to z „urzędu” przynajmniej powinien się zapoznać z innymi faktami , wtedy reszta sama przyjdzie . https://www.youtube.com/watch?v=TGCP84Xwcow

  i odp

  „No i na ten klosz położyły łapę wachers I dlatego mamy tez Boga w niektórych głowach program I nikt nie kreuje swojej świadomości w centrum bo jest skupiony na tej cyrkowej postaci i na powszednim płytkim pełnym wątpliwości życiu .Wachers Dlatego Wachers ( bo patrzą i doglądają żeby wszystko było pod ich kontrola ) jak ja to nazywam Określamy ich rożnymi to nazwami od Anunaki – archons…i reptois szaraki …A nad nimi są/byli ci co zarządzali czasami ale teraz ich NIMA nie wiem jak to wytłumaczyć ale się chyba zaczęli sypać ze swoimi czasami bo ich technologia manipulacji się wyczerpała :))))Teraz tylko wachers są i latają w swoich technologiach a tych międzyczasami i ich black Sun poza firmamentem już nie ma . Wiec Wachers tez niedługo się będą rozsypywać i za nimi pójdą homocapensis w ludzkich ciałach (czyli wprowadzone programy ) ‚będzie to drastyczne bo im mniej esencji organicznej będzie duża wymieralność . Dobrze to trzeba obserwować.”

  (http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-16-11-2016/comment-page-1/#comment-98405)

 48. Daria pisze:

  Odczuwam smutek drzew, płaczę przytulona w nie. Mądrość maja swą, ja głupia nic nie rozumiem, chorują, mają dość. Ze łzami obiecuję miłość, dziękuję. Czy podjęła decyzje? Nie odchodz, zostań, pomóż mi. Czy jestem w stanie pomóc jej?…Ciepły pocałunek dla duszy jej, niech zdecyduje.
  Cierpię, przeżywam smutek. Przeżywam reset. Jabym wzięła nie swoje cierpienia. Moje serce jest smutne. Co sie dzieje. Nic nie rozumiem… Zresztą nie muszę… Dziękuję.

  • BasiaB pisze:

   Ziemia i każde drzewo, roślina, minerał i prawie każde zwierzątko maja ten sam rdzeń powchodzenia.
   Ziemia jest takim samym żywym organizmem jak my.
   Ma również czakry, ma naczynia krwionośne, ma system nerwowy, oddechowy, Serce, Ducha, Duszę i powinna mieć Diament.
   Czakra podstawy odpowiedzialna również za jej oczyszczanie była zniszczona bardziej od innych. Była całkiem zatkana, zablokowana, zapieczętowana.
   W naszym organizmie czakra podstawy to nie tylko rozwój, rozród, ale właściwa defekacja i mikcja czyli zdolność do przeżycia dzięki wydalaniu toksyn, i efektów właściwej przemiany materii.
   Jeżeli u człowieka system wydalniczy szwankuje to najpierw toksyny wracają wchłaniając się do narządów i obiegu krwionośnego, następnie taki organizm gdzie wszystkie narządy to naczynia połączone – umiera z powodu nieodwracalnych zmian destrukcyjnych z powodu zakażenia.

   Do takiego stanu doprowadzono na przestrzeni dziejów naszą Ziemię.
   Przejawieniem brudnej krwi w jej organizmie jest płynąca w arteriach Ziemi ciecz zwana Black Goo.
   To inaczej Czarna lub Brudna Krew Ziemi.

   Na zatoksycznionym organizmie umrze każde nawet najlepsze drzewo, przejmuje jej związki, jej emocje, jej stan.

   Pocieszę Was – powoli się to zmienia.
   Może uda się udrożnić defekację Ziemi i oczyścić z czarnej Krwi.
   Ziemia to centrum tego Wszechświata. Naukowcy mogą pisać co chcą, ja wiem swoje.

 49. Daria pisze:

  Po prostu łzy same pociekły przytulajac sie do jabłonii. Ogólnie jakis taki smutek złapałam. Z każdej strony belka pod nogami. Ale widocznie taki reset jest mi potrzebny. Poleże sobie na dole a jak wstane to będę dużo silniejsza.

  • B. pisze:

   Dario,
   Nie wiem co powiedzieć, bo sama przeżywałam takie odczucia jakiś czas temu i było cholernie ciężko. Nie wiedziałam do końca skąd to pochodzi, ale serce bolało okrutnie i smutek był też, wszystko jakby straciło sens, wibracje poleciały na łeb. Miało to związek ze zwierzaczkiem małym, ale w sumie nie jestem pewna czy nie było to odwrócenie uwagi tylko, a przyczyna była całkiem inna. Pomogło mi mimo wszystko podniesienie wibracji i powoli wracałam do siebie. Przypatrz się, bo u mnie miało to jak kij dwa końce.
   Najlepszego 🙂

   • Daria pisze:

    Ja czasami tak mam. Aktualnie mam dość bycia ta silna, dość noszenia spodni. Ale dzieki temu bardziej zjednoczylam sie z natura, wiem jak cierpi. Pocierpie razem z nia. Przytulajcie drzewa, mówcie im jak bardzo są ważne. One tego potrzebuja. Ehh jaka bylam ignorantka, jak ludzie nadal tacy są 😦

    • Polka pisze:

     Daria skorzystaj z tej słowiańskie mantry. Manuela zapodała .https://www.youtube.com/watch?v=rPkyeJgteQI

    • Daria pisze:

     Tak, widzialam ja. Odpale ja później, zapisalam ja sobie.

    • BasiaB pisze:

     Daria – bardzo mnie wzruszyły Twoje dzisiejsze posty. Teraz jednak jestem twarda i nie pozwalam sobie na tego typu reakcje, one są po to by Cię wydrenować z energii, to działa tak jak opisała B. wiec sie nie kładź, nie utulaj się w żalu, ani drzew, tylko do roboty. Ogarnij się, poscalaj, poscalaj naturę, bo jak widać masz z nią ogromną więź.
     Nie ma czasu na roztkliwianie się nad sobą, bo skradną Ci tymczasem to co masz, a masz niewiele, dlatego Cię taka żałość dopadła.
     Wczoraj napisałam wyraźnie – każdy Arya jest rozwarstwiony – prawie każdemu zostało tylko 1/4 niego samego i jego mienia.
     To żałość nad sobą i innymi potomkami Arya tak Cię zapętliła, bo prawie Was nie ma !!!
     Nie patrz na innych ludzi, bo inni są Arya, albo nie są !!!
     Patrz swego Ja, swojej rodziny, domu i bliskich !

    • Daria pisze:

     Dzieki Basiu. Troche mi lepiej. W ciągu tego smutku zrozumialam że musze w mojej rodzinie porzadek zrobić, bo inaczej sie wykoncze.

 50. Ktoś pisze:

  Plany elit na nowy rok

  • BasiaB pisze:

   Własnie w weekend prosiłam koleżankę, by mi zeskanowała te karty, bo nie mam do nich dostępu. Czasami tylko przewijały mi sie gdzieś w art. i na Fb.
   Niestety – nie udało sie ich poxerować.
   Nawet nie wiedziałam, że te karty powstały z 20 lat temu, więc „świetliści” zostali dobrze przygotowani na PRZYSZŁOŚĆ !

   • Wojwit pisze:

    Słyszałem, Basiu, lecz nie wiem czy to prawda, że wersja sprzed dwudziestu lat jest różna od tej współczesnej – co jakiś czas dodają po prostu nowe karty.

    A swoją drogą: kim jest facet w kole fortuny na tej karcie pod rosyjską flagą? Niepodobny do putina. Dwie kobiety to makrela i lepenówna.

    • BasiaB pisze:

     Ten gość – to na pewno nie Putin, wiec mamy pewność, że nie został „wybrany”, przynajmniej na razie. Oglądałam to pod lupą i gościu ma bujne siwe włosy, jest w wieku około 70 lat i ma wąsy. Na razie nie kojarzę postaci.
     Może to jakiś oligarcha rosyjski z Chabad.
     Co do tych kart illuminatów, niezbyt wiele wiem, więc czekam na doniesienia w tej sprawie. Też mi sie wydaje,że na bieżąco uzupełniają pulę, tym bardziej że na kartach które miała mi poxerować i zescanować koleżanka, pod Trumpem widnieje napis: strzeż się snajperów.
     Tylko, że te karty mają: co najmniej 15 lat !

    • Ktoś pisze:

     niemcy francja i holandia w kole się kręcą.

    • LETO pisze:

     Ten trzeci to Wilders z Holandi to flaga Holandi.

    • Wojwit pisze:

     Macie rację, pomyliłem się… Ale ta flaga jest zawieszona odwrotnie w stosunku do osi obrotu koła i do przywiązanej postaci. Czyli jak obróci się koło o 180 stopni to ona będzie „do góry nogami”.

 51. Andrzej pisze:

  Merkel , le pen greece, królowa Holandii Beatrix Wilhelmina Armgard van Oranje-Nassau

  • BasiaB pisze:

   Wheel Fortune:
   Merkel jest w ciemnoczerwonym ubraniu – piekło/szatan.
   Jej czas dobiegł końca: głowa w dół, nogi do góry – w ten sposób nikt nie funkcjonuje.
   Wielki piorun z czarnej wielkiej chmury skierowany dokładnie w czakrę podstawy – egzystencja – jej dni są policzone.Zakończyła to do czego była przeznaczona, nie jest juz potrzebna.
   Na dole – Holender ?
   Zobaczymy, na razie jest uziemiony, chociaż przy sterze tego koła. Na wierzch wypływa Le Pen – przyświeca jej jasna gwiazda na bezchmurnym niebie.
   2 urny – wybór jest przesądzony, jedna i druga niczym sie nie różnią, mają te same stygmaty-oznakowania. Wybór nie ma znaczenia, wygra ten co ma wygrać.
   Le Pen i Holender w jednakowych uniformach – żadna różnica, to ta sama opcja.

 52. Andrzej pisze:

  Na dole karty są tylko dwie urny do głosowania

 53. Andrzej pisze:

  Bardzo fajna jest karta The Stars „gwiazdy” ?? na tle komety i nieba a w dole kratery martwej planety Gwiazd 14 małych 10 jedna lub asteroida

 54. Andrzej pisze:

  Ciekawa karta pierwsza THE TOWER
  symbole ZSRR i KK pytanie razem czy naprzeciw ,nają wspólny cel ???

  • Ktoś pisze:

   ta fajna

   to KARTA RZEZI prawosławnych i kato-protestantów

   KARTA OBALENIA TYCH WYZNAŃ

   • BasiaB pisze:

    To karta obalenia i to bardzo gwałtownego, Chrześcijaństwa. Tu nie widać znaku lub krzyża prawosławia.
    I Upadek Rosji, która od zarania jest Słowiańska, ma silne artefakty i Słowiańskie atrybuty w swoich posiadaniu.
    Upadek Rosji będzie bardziej dotkliwy- większy kamień, ciężki i gruby.
    Chrześcijan jest więcej, ale kamienie mniejsze.
    Stanie się to wówczas, kiedy w kolebke Chrześcijaństwa, w jej śiętą księgę walnie ciężki piorun, błyskawica. Ta dla odmiany jest potężna i żółta.To pewnie też ma znaczenie.
    Mury Jerycha- wieża Babel-Wawel ?
    Pęknie wpół ( w poprzek) , na pół ( wzdłuż) !

    • Wojwit pisze:

     Pierwsza karta to rozłam w Kościele rzymskokatolickim. Jego rozwalenie. Schizma. Nie widzicie, że na tej karcie z rozwaloną wieżą jest brama nad którą wisi krzyż a do tej bramy jest przybita zapisana kartka i tej analogii z tezami lutra przybitymi na drzwiach kościoła gdzieśtam, jako symbolicznego początku protestantyzmu? Podział na postępowy i tradycyjny kościół zostanie usankcjonowany jako faktycznie dokonany. I jeszcze jakiś jeden odłam – wieża zostaje rozbita piorunem na TRZY części.

 55. Andrzej pisze:

  THE WORLD
  Trzy budowle i trzy symbole TEATR > SZTUKA < KSIĘGA WIEDZY { z cudownego daru zrobione malowidła tetr i nie skorzystano z księgi ( jest zamknięta) myślę że każdy dojdzie dalej …..
  Budowle maja dzięki temu łączność???
  Ale nad nimi jest jeszcze coś obraz ( jakaś persona ???) i otwarta już księga .
  I wysoko promieniujący „punkt” na wszystkości???

  • BasiaB pisze:

   Ja inaczej to widzę – w The wordl – pokazana jest hierarchia i w jaki sposób została scalona i ukonstytuowana.
   W środku Watykan, którego – nie wiem jak to się fachowo nazywa w budownictwie, ale chodzi mi o tą antenę wychodzącą z Kaplicy sykstyńskiej która idealnie łączy się ze sklepieniem utworzonym nad Ziemią, mającym za punkt centralny cos na kształt Słońca. Z niego idą promienie tworzace konstrukcję opisywaną przeze mnie – czyli szklaną pułapkę w której znalazła się Ziemia.
   Watykan jest połączony z naszej lewej strony ( patrz: wszystko na opak)
   z jakąś budowla grecką – widocznie ma ogromne znaczenie !
   Może Egipska ?
   Z naszej prawej łączy się bezpośrednio z piramidą – całe centrum energetyczne Ziemi.

   Ta z kolei łączy sie u góry z przebierańcami – maski : ściema na każdym kroku: widowisko dla mas – prawa strona. Ciekawe : biała maska się usmiecha, czarna jest smutna. płaczliwa.
   Lewa strona : budowla grecka łączy się bezpośrednio u góry z najważniejszą księgą okultystyczną tego świata – wskazuje na to kolor czerwony i czarny. To z tej (greckiej) budowli wywodzi sie rodowód tej księgi.

   Jednak wszystko wzięło początek z dymania czarnej Maryjki: widać jej czarne łono, a u góry okolice bioder z penisem w trakcie erekcji – zasilana jest nami poprzez seks.
   Nie widzę tylko co na tym wielkim ekranie jest prawej strony.
   Ta kopulacja jest motywem przewodnim dzięki czemu to co sie tworzy i zadziewa bierze moc i energie z kradziezy energii seksualnej o czym pisaliśmy tu na Mistyce wiele razy.

   Lewa strona jakaś bardzo blada i chuda postać, a jej szaty sa czerwono-czarne.
   To ona patronuje temu.
   Po prawej stronie wielka biała księga- wiec nasza, ale…nic dobrego z tego nie wynika. Czytają z niej jak z otwartej księgi, co pokazali i robią co chcą.

   • BasiaB pisze:

    Biała – otwarta księga i chuda postać to 2 niezależne źródła „inspiracji” funkcjonujące obecnie, dzięki czemu cały pokazany system ma sie dobrze.

   • Wojwit pisze:

    To teatralne maski dramatyczne (starogreckie) – tragedii i komedii. Tragedia i komedia pokazują razem dramat. Nie tylko blagę…

 56. Ktoś pisze:


  1 – karta – nawiązanie do rozpadu Bizancjum na 2 części….. błyskawica to wizerunek „ich boga” jezusa vel jehowy ….. może symbolizować zagładę tych za jak i SCALENIE pod jednym berłem – berłem biblijnej bestii zwłaszcza iż putin coś wspominał o reaktywacji Konstantynopola jako światowego centrum religijnego


  2 – jozue (czyli grający go trump) JAKO SĘDZIA ŚWIATA – sędzia NOACHICKIEGO (hitlerowskiego) prawa, to na czym siedzi to WĄŻ biblijny to co ma w dłoni to symbol ich boga (plejadański krzyż i rzymska laska)


  3 – karta – korzenie


  4 – trump jako ZWODZICIEL PROTESTUJĄCYCH – tabliczki z POPRZEKREŚLANYMI żądaniami


  5 – depopulacja opornych


  6 – jako mojrzesz – wirtualny zbawca – hossa wirtualnej gospodarki


  7 – koło fortuny czyli który kacyk ma być pseudo przywódcą starej ue – patrz dugin


  8 – drzewo życia nwo ?

  • Ktoś pisze:

   „Oto ten pisarz pierwszy skrobie co to oznacza:

   Pierwsza karta, zwana „wieża”, ukazuje Kościół katolicki jest podzielony między jego komunistyczne i tradycyjne ugrupowania chrześcijańskie.

   Drugi, zwany „Wyrok” pokazuje Donalda Trumpa trzymającego symbole władzy, czyli najprawdopodobniej oczekują by trybunał typu Neurenberg został zwołany kiedy Trump zakłada biuro.

   Trzeci, zwany „świat” pokazuje symbole gnostyckich Iluminatów, rodziny posiadające banki centralne i monoteizm zjednoczony u podstawy tego, co wydaje się być bogiem księżyca. Nad nimi są co wydaje się być Maria (Bogini Isis), święte książki i bóg słońca. Wydaje się, że oni myślą ,że świat będzie zjednoczony pod tymi symbolami.

   Czwarty nazywa się „Pustelnik” pokazuje, że Ameryka Północna prowadzi populistyczny ruch przeciwko TPP, TTIP i UE, co oznacza, że ​​poszli przeciwko ich „globalistom” porządku dziennego.

   Piąta, zwana „śmierć” pokazuje plagi, tsunami, ryby wymierające, broń nuklearną i nieurodzaj i prawdopodobnie oznaczało to jako zagrożenie przez rodzin Bloodline (rodziny krwi) by uwolnić te nieszczęścia, jeśli są one opanowane

   Szósty, nazywany „czarodziejem”, wskazuje na to, że oczekują , by 3d drukowanie i wirtualna rzeczywistość były największymi high tech trendami roku.

   Siódmy, zwany „Koło Fortuny” (Koło Losu) pokazuje uśmiechniętą Marine Le Pen i marszczącą brwi Angelę Merkel czekające na wyniki wyborów wskazujących , że oni oczekują aby wygrała Le Pen i Merkel do stracenia. Ten pisarz nie mógł zidentyfikować osoby trzeciej.

   Ostateczna jedna , „gwiazda”, wydaje się wskazywać, obrazy osobistości pop kultury, którzy będą mieli silne wsparcie finansowe w trakcie roku. Jedyna ta wiedza pop kultury jest niedoborem pisarza i może zidentyfikować pojawiającą się Lady Gaga.

   To co ich przewidywania pokazują, przede wszystkim, choć jest to wyraźny znak, że już nie kontrolują przeznaczenia na tej planecie i dlatego uciekają się do kart tarota.”

   http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/11/benjamin-fulford-21-listopada-2016-ful.html

 57. BasiaB pisze:

  The Star – 14 – Gwiazd – twarzy zmarłych.
  Z tego tylko 4 to twarze męskie,10 to twarze kobiet, a właściwie dziewczyn.
  Pomiędzy nimi drobne jaśniejace mini gwiazdki-białe = 10 szt.

 58. Pingback: Wielkie przymierze. | Mistyka

 59. Ktoś pisze:

  (losy ziemi)

  W piątek, 18 listopada napisałem: Pierwsze słabsze zaburzenie pola geomagnetycznego wystąpi w dniach 22, 23 listopada, kolejne o wiele silniejsze między 25-27 listopada i ostatnie 29-30 listopada.

  Rejonami najbardziej narażonymi są: Włochy, Grecja, Japonia, Nowa Zelandia, kolejne rejony to Chile, Nepal, Mjanma, Papua Nowa Gwinea oraz okolice miasta Stillwater w Oklahomie w USA, gdzie występuje dużo wstrząsów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s