Tiamat – nasza Ziemia ?

Należy pamiętać o Ziemi, która została rozbita jako Tiamat.
W odpowiedzi na ten sen Ainy:
https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/21/superkomputery-black-goo-i-muki/#comment-24239
napisałam tak:
Bardzo realistyczny sen- jak …PRAWDZIWY !

zolnierze-kosmosu

A teraz wyjaśnię Wam co ta odpowiedź oznaczała. Pora ku temu najwyższa.
O tym, że każda legenda lub zapis jest w znacznej mierze bardzo istotna informacją dla nas – takich dzieci specjalnej troski, które zostały pozbawione: widzenia, słyszenia, wiedzenia, została nam tylko namiastka czucia.
Jedni dzięki intuicji odzyskali nieco więcej, inni dalej szukają wiatru w polu, lecz to nie ich wina, tylko wcielonego zła, wszeteczników, przebierańców i zbrodniarzy przybyłych w nasze rejony Istnienia nie wiadomo skąd, bo wczoraj na ogrodzie usłyszałam : przybyli znikąd !

I tak te znajdy wszeteczne postanowiły przywłaszczyć sobie Cud natury jakim jest Ziemia i jej okoliczni mieszkańcy. Napisałam okoliczni, bo nasze nacje i RODy Arya nie żyły tylko na Ziemi lecz w pełnej harmonii i symbiozie z ludami wywodzącymi się również z Rdzenia i RODu Arya mieszkającymi na podobnych Ziemi Wyspach czy Gwiazdach, celowo nie używam terminu Planeta, a wyjaśniałam to w artykułach, w których juz nie raz poruszałam kwestię naszej Ziemi i naszej tu egzystencji.
A poza tym nazwa Gwiazda nie odpowiada tym czynnikom , które w istocie powinny nosić miano Gwiazdy.

Dla nowicjuszy w skrócie:
Plan – net = komputerowy, binarny, cyfrowy, syntetyczny plan istnienia.

Z wikipedii o Tiamat, gdzie nota bene kiedy zawsze wypowiadam to słowo mam w zamyśle słowo Matka, to taki sam tworzący się u mnie kalambur za każdym razem 🙂
Obecnie po wpisie Pawła na temat naszego Orła i Matki dostałam nieodparty impuls napisania tego co do mnie dotarło kilka dni temu.
Tak więc – Tiamat:
” Tiamat – w mitologii babilońskiej bogini-matka, personifikacja słonych wód oceanu, należała do pierwszego pokolenia bóstw. Apsu – partner Tiamat kojarzony był natomiast z wodami słodkimi.

Tiamat była matką młodszej generacji bogów, zabita przez Marduka, który z jej przepołowionego ciała utworzył Ziemię i sklepienie nieba. Z jej głowy i piersi zostały stworzone góry, natomiast z jej oczu wypłynęły Tygrys i Eufrat.

Jej walka z Mardukiem została opisana w eposie o stworzeniu świata Enuma elisz.”
Enuma Elisz wg wikipedii. Pamiętajcie dla kogo i przez kogo jest tworzona wiki.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Enuma_elisz
Tablica IV
Gdy Marduk siedział na tronie, pozostali bogowie oddawali mu cześć i prosili o dowód jego mocy. Marduk znikł, a w jego miejsce pojawiła się gwiazda, co wszystkich obecnych przekonało o jego potędze. Marduk uzbroił się do pojedynku z Tiamat w łuk, strzały, buławę i sieć. Do pomocy miał siedem wiatrów i podarowane mu przez Anu cztery wichry. Do walki stawił się na rydwanie, w ręku miał zaklęte zioła.

Przed rozpoczęciem pojedynku Marduk i Tiamat wymienili powitania i błogosławieństwa. Następnie młody bóg rzucił na pramatkę sieć, uderzył ją wichrem w łono i przeszył strzałą. Rozciął jej brzuch i wyjął serce.
Po zwycięstwie nad Tiamat zgładził jej wojsko i wziął do niewoli Kingu, któremu przedtem odebrał tablice losu.
Odpocząwszy po bitwie, zwycięski bóg rozciął ciało Tiamat na dwie części: jedną umieścił na górze i uczynił z niej niebo, z drugiej stworzył ziemię.”

Będziemy roztrząsać i analizować poszczególne fragmenty tekstów sumeryjskich i Enuma Elisz w późniejszym czasie. Jednak do obecnych naszych działań przytoczyłam te fragmenty celem przypomnienia początków tej części Ziemi na której obecnie żyjemy.
A z tych tekstów wyraźnie wynika, że jest kilka części Ziemi.
Zobaczyłam to bardzo wyraźnie kilka dni temu w trakcie pewnych działań energetycznych, dzięki czemu dostałam olśnienia dlaczego nasze prace musimy powtarzać i nie ma tak, by raz na zawsze coś zostało zrobione, a poza tym dlaczego tak często wielu z Was ma sny można by rzec – Rzeczywiste.

To jest właśnie wynikiem funkcjonowania co najmniej 2 części Ziemi.
Jest takie powiedzenie : „jak na górze tak na dole „
Co najczęściej odnoszone jest do zjawisk zachodzących na Ziemi .

Tyle razy opisywałam rozwarstwienia nas, Ziemi, a to takie proste.
Należy precyzyjnie scalić energetycznie, ponieważ inaczej teraz się nie da, zarówno każdego z nas funkcjonującego na pozostałych częściach Ziemi, jak i samej Ziemi.

Poscalać jak najsprawniej siebie , swoich bliskich, swoje zwierzątka, rośliny i Ziemię.
Pościągać kody zabezpieczające działania Marduka przed unicestwieniem, czyli chroniące Ziemię i nas przed scaleniem.
Bardzo wiele osób ma problemy psychiczne, problemy w swoich związkach. Okazało się, że tam gdzie występują takie anomalie osoba z zaburzeniami psychicznymi w większej części funkcjonuje na tej drugiej Ziemi stąd jej brak kompatybilności z obecnym stanem ziemskim.
To samo dotyczy związków partnerskich – jedno z nich jest bardziej tutaj, drugie większości tam.
Kochają się tu i tam, maja takie same domy, dzieci, ale nie potrafią nawiązać wspólnego języka, bowiem żyją tak na dobrą sprawę w odrębnych światach.
Wszystkich należy pościągać w jedno miejsce, a że nie znamy lepszego jak tą Ziemię to scalić ich tutaj.

Takie działania na masową skalę narobią sporo zamieszania wszystkim potomkom Marduka.

Dodam do tego jeszcze kilka słów z innych źródeł :
” Ramzes3 pisze:

Z kolei kosmologia Sumerów, którzy znali wszystkie planety naszego układu – podaje, że pomiędzy Marsem a Jowiszem znajdowała się planeta Tiamat wraz ze swym księżycem. Kolizja Tiamat z silnym polem grawitacyjnym oraz z jednym z księżyców planety Nibiru doprowadziła do jej rozbicia na dwie części tj. górna część wraz z księżycem została wyrzucona na nową orbitę. I tak powstała Ziemia z naszym obecnym księżycem. Reszta Tiamat została rozbita na kawałki i utworzyła pas asteroid między Marsem a Jowiszem. Nietrudno zauważyć, że kosmologia ta nie wspomina zupełnie nic na temat istnienia planety Koah! Raczej trudno uwierzyć, że był to przypadek biorąc pod uwagę wiedzę Sumerów o istniejących planetach naszego układu.

Przyjmując powyższe rozważania za prawdziwe można dojść do dość oczywistego wniosku, że autorem Genesis była jednak osoba pochodzenia hebrajskiego. Nie wiadomo jednak dlaczego sugeruje on początek gatunku ludzkiego na Ziemi pochodzący od Koah czy też obarcza winą o mord tej planety przez Nefilim. Na temat mieszkańców Koah (Malony) wiadomo, że w końcowej fazie istnienia tej planety byli w przeważającej większości ludem zaborczym, żądnym władzy, dzięki wysoko rozwiniętej technice rozpoczynającym podbój kosmosu.
Samo zniszczenie tej planety nastąpiło tylko i wyłącznie dzięki jej mieszkańcom.
Wyżej rozwinięte cywilizacje z kosmosu nie mordowały lecz pomogły w ewakuacji większości mieszkańców Koah na zamieszkałą przez ludzi Ziemię. „
http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=570

Zobaczymy co takie zamieszanie energetyczne w naszym portalu stworzonym z 4 Gwiazd Kardynalnych przyniesie Nibiru, Mardukowi i gadziorkom 🙂

Teraz chyba zrozumiałym staje się powiedzenie często rzucane bez medycznych wskazań: „rozdwojenie jaźni”.

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Gwiezdne Wojny, Gwiezdne Wrota, kataklizmy, Nibiru, rozszczepienie świadomosci, Rzeczywiste Światy Równoległe, stworzenie świata, Terra, zagłada, Ziemia, świadomość i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

85 odpowiedzi na „Tiamat – nasza Ziemia ?

 1. BasiaB. pisze:

  Pawle Twój tekst o Orle był mi teraz natchnieniem 🙂
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/27/czas-6-retoryka-czasowa/comment-page-1/#comment-24337
  W oparciu o informacje zawarte powyżej macie ustanowić sobie nowe wzorce, cokolwiek to dla Was znaczy.
  Tak teraz usłyszałam.

  • Manuela pisze:

   Basiu, czy to znaczy, że mamy zapisać w swojej podświadomości nowe wzorce związku, obfitości, zdrowia itd. no i przede wszystkim siebie? Oczywiście, wcześniej wykasować stare? O to chodzi…?

   • BasiaB. pisze:

    Odnajdź każdą siebie z każdej Tiamat/Matki – oczyść ze szkodliwych wzorców zainkludowanych przez przybyszy znikąd.,a potem jak scalisz odtwórz w sobie każdy system obronny, odpornościowy, wiedzy i mądrości, który jest aktywowany specjalnym kluczem. Tym kluczem jest odtworzenie i aktywacja kodów Arya za pomocą Głagolicy, która jest kodem zarówno dźwiękowym jak i obrazowym. Aby to doszło do skutku, ułatwi Ci to sama Głagolica .
    Przeczytaj, wydrukuj ten psalm, a jak możesz własnoręcznie przepisuj i umieść sobie na ścianach w domu:
    http://apokalipsa-eden.bloog.pl/id,352070888,title,Psalm-90,index.html
    Następnie zniszcz fałszywą konwersję Twojego rdzenia i odzyskaj dla niego właściwy Arya system rezonansowo-magnetyczny, który jak już zacznie działać, a to na pewno zobaczysz połączysz z systemem Głagolicy.
    Cykl się dokona.
    Zobaczysz jak te urządzenia zaczynają nawzajem ze sobą iskrzyć – Boskim Światłem 🙂

    Zrób to każdej sobie bliskiej osobie, która jest Arya.
    Nie uzdrawiaj wszystkich, nie rób nikomu kogo nie znasz, w myśl zasady: „nie rzucaj pereł miedzy wieprze”.

    • Manuela pisze:

     Ok:-) Dziękuję :-). Ale mnie się wydaje to takie trudne…:-/ Nie wiem, czy sobie poradzę z tym, bo nie mam takiej wiedzy jak Ty, Basiu, w tym zakresie. 😉

    • Manuela pisze:

     Mam przepisać te wszystkie „znaki” Głagolicy? Na ścianie raczej nie mogę zawiesić, a czy mogę trzymać je w zeszycie? Nie chcę aby moja uśpiona rodzina, to widziała.

    • BasiaB. pisze:

     Obudzisz ją – jak i ja obudziłam w sobie dostęp do tej wiedzy i informacji, po to Wam to podaję, bo mnie nikt nie podał, ale się zaparłam i w miarę odzyskałam co moje 🙂
     Zawsze jest wyjście z sytuacji.
     Wydrukuj przynajmniej 1 stronę, zawieś nad swoim łóżkiem, powiedz, że to cenna bardzo stara rzecz i musisz się jej dobrze przypatrzyć, by zrozumieć o co chodzi, tym bardziej żę jest to najstarsze słowiańskie pismo, które nijak ma się do obecnego.W związku z tym że zaczęłaś się interesować historią Polski, a co za tym idzie natrafiłaś na takie własnie cudo, które poza tym bardzo Ci sie podoba i chciałabyś to widzieć zawsze przed zaśnięciem i po obudzeniu.
     Na razie tez nie wywiesiłam tego w swoim pokoju, bo dopiero wczoraj podrukowałam, a trwało to chyba z 40 min, zanim drukarka to przerobiła. Leżą na moim biurku. Powieszę je na ścianie może jutro, ale dziś rano usłyszałam, że te niepozorne karteczki rozłożone w mojej sypialni uratowały mi dziś w nocy dupę, bo po tym artykule, przypuszczono w nocy na mnie ogromny szturm. Ja się wyspałam, dziś może trochę gorzej widzę, ale czuję sie bardzo dobrze 🙂

     Manuelo, nie uruchomisz tych wszystkich procesów na 1 raz, ja to robię od pewnego czasu, a dopiero wczoraj wydrukowałam sobie ten psalm w głagolicy.

     Uśpionej rodzinie powiedz, że tym się zajmował święty Cyryl i Metody, tym ich zażyjesz i dasz znak, że jesteś po ich stronie 🙂

    • Manuela pisze:

     Moja rodzina jest specyficzna. To cyborki, strażnicy systemu, które próbują przywrócić mi „normalność”, czyli mam się upodobnić do nich. Oni wierzą w tv. Tam takich rzeczy nie mówią. A ja nie zamierzam się z nimi kłócić i być ciągle wyśmiewana i obmawiana do innych z powodu mojej „inności”.

     Dzisiaj w nocy śnił mi się sen, w którym byłam niby w normalnym pomieszczeniu z wieloma nieznanymi mi ludźmi. Oni zachowywali się zwyczajnie, jak na uśpionych przystało. A ja usuwałam syf ze swojego ciała eterycznego. Co udało mi się go usunąć, to on znów powracał i tak w kółko. W końcu nie pamiętam, czy udało mi się go usunąć, czy nie. Nagle okazało się, że to pomieszczenie to pokład samolotu, który spada kadłubem w czarne jak smoła morze i się rozbija. Nagle pojawiła się inna scena, znalazłam się na statku pasażerskim, ale już się nie oczyszczałam, a następnie na plaży.
     Nie mam pojęcia, co miał znaczyć ten samolot rozbijający się w czarnym morzu. Czy to dobrze czy źle?

     A! I pytanie, jeśli mogę zadać? Co zyskałaś po tym odwróceniu wszystkiego?

    • BasiaB. pisze:

     Zyskałam wiedzę, a to dla mnie najważniejsze, zyskałam dużo spokoju i pewności.
     Sen – Otrzymałaś 2 drogi, z której skorzystasz taki będziesz miała efekt.
     Dla mnie samolot rozbijający się w smolistym morzu, to bardzo źle. Natomiast statek i plaża-bardzo dobrze. Dlatego napisałam, że otrzymałaś 2 drogi – z której skorzystasz tak będzie.
     ” A ja nie zamierzam się z nimi kłócić i być ciągle wyśmiewana i obmawiana do innych z powodu mojej „inności”.”
     Zrób tak, by Tobie było dobrze.

    • Manuela pisze:

     Kurczę, to niedobrze, bo w pierwszej wersji było wyrzucanie całego syfu, całkowite oczyszczanie się, odwracanie wszystkiego. Na to wygląda, że jak tego dokonam to źle skończę. W drugiej wersji nic nie robiłam, nie oczyszczałam się. Nie wiem, czy ta pierwsza wersja była ostrzeżeniem przez archontów?

    • Marcin pisze:

     Manuelo uzdrów się przede wszystkim od tej zależności od innych ludzi („a co ludzie powiedzą”) i zacznij iść swoją drogą. Wyjdź z tego samolotu na plażę. Dopiero wtedy zaczniesz właściwą drogę. Ten samolot to Twoje ograniczenia.

    • Dorka pisze:

     niesamowite są te znaki z psalmu, niektóre wydają mi się podobne, jak ze szlaczków, które robiłam w zeszycie pierwszo/drugoklasistki;))

 2. BasiaB. pisze:

  Doskonale w tą historię o Tiamat rozbitej przez wroga wpisuje się tekst podesłany mi dziś w odpowiedzi na post o Kundabuforze
  https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/21/superkomputery-black-goo-i-muki/#comment-24312

  ” Witam Wszystkich.
  Powiedzmy,że to do tego działu.Bajka na dobranoc.
  Dawno,dawno temu wskutek błędnych obliczeń istot sakralnych olbrzymia kometa uderzyła w Ziemie i oderwała dwa kawałki Księżyc i Anulios.Po tych tragicznych wydarzeniach kosmicznych,które mogły zakłócić równowagę Stworzyciel wysłał na Ziemie jednego ze swoich Archaniołów by zbadał sytuacje.Ów Archanioł doszedł do wniosku,że sytuacja tych dwóch kawałków może się ustabilizować i będą ewoluować normalnie,gdy otrzymają sakralne wibracje o nazwie akokin.
  Wibracje te się wyzwalają tylko podczas śmierci żywych organizmów.
  Archanioł przeniósł więc te organizmy na Ziemie z różnych części Wszechświata.Organizmy te zaczęły się rodzić,rozmnażać i umierać.
  W czasie śmierci ich materialna część zostawała na Ziemi,zaś askokin wędrował na Księżyc.

  Dużo póżniej na Ziemi pojawił sie człowiek,który też mógł dostarczać tej świętej substancji,ale miał także możliwości rozwijania obiektywnego rozumu.
  Gdyby ludzie za szybko zaczęli osiągać obiektywne rozumienie i zaczęli pojmować dlaczego znależli się na Ziemi,zrozumieliby,że są niewolnikami i służą do wypełniania kosmicznych celów.Mogliby popełnić zbiorowe samobójstwo i nagle przestaliby dostarczać tej sakralnej substancji i mogłoby to zakłócić równowagę systemu.
  Wtedy ów Archanioł wszczepił ludziom organ Kundabufor u podstawy kręgosłupa.
  Człowiek zaczął widzieć rzeczy do góry nogami i znajdował zadowolenie w różnych fizycznych i psychicznych podnietach.Rozwój obiektywnego rozumu został zatrzymany.
  Ludzie zaczęli żyć jak w hipnotycznym transie.
  Za jakiś czas Kundabufor stał się niepotrzebny i został natychmiast usunięty.
  Jego skutki są widoczne do dzisiaj.
  Nie należy tej legendy brać dosłownie…a może. ”
  http://davidicke.pl/forum/dlaczego-czlowiek-jest-taki-t9637.html

 3. Paweł pisze:

  Bardzo się ciesze Basiu ze mogłem pomoc:) co do naszego Orła to nie dopuszczam myśli ze istnieje cokolwiek stworzone przez te kurwy obślizgłe władne go powstrzymać 🙂 🙂 tak jak go ostatnio widz to jest Wielki, Kochający, Wolny!

  Pierwszy obraz przyszedł sam i taki właśnie był cokolwiek by chcieli mu dołożyć to popalić od razu;)

  Od nas tyg trochę wiwice czasy będzie, prace ziemne wysokie grzadki + siatka na krety, zbieram fanty na inkubatorek dla moich zielonych przyjaciół na kolejny sezon:) w weekend popracuje nad głagolicą no i dziś wieczorkiem scalamy:):)

  • BasiaB. pisze:

   Pawełku – Super – nie mogę znaleźć w emotkach żadnego Pawła ogrodniczka, wiec wysyłam Ci to:

  • mrnice007 pisze:

   A mi zdawał, że Białczyński pisał, że to był żmij symbolem Słowian, ale podobny do orła i utożsamiany z nim..

   • BasiaB. pisze:

    4 lata temu pewien istotny truteń również o żmiju pisał na ZnZ w dziale o wedach słowiańsko-aryjskich, który nota bene założyła Margo .
    Pewnie miał dostęp do takich samych pism co Cz Białczyński. Nie jestem pewna czy to dobry trop.
    Jeżeli chodzi o Cz. B. to ma podejście naukowe do pism historycznych do których ma dostęp, natomiast truteń jeżeli tak napisał, a tak nie jest to zrobił to celowo.
    To był bardzo szczwany lis. Niejednego zwiódł i sprowadził na manowce. Pozakładał mnóstwo pułapek, które otwierają się jak puszka Pandory we wcześniej określonym przez niego czasie, zupełnie tak jak zostało to opisane przez Edzię w Czasie #6.
    Poruszał się między wymiarami i czasami jak wsza. Siał i sieje spustoszenie nawet dziś.
    Zabezpieczył się nawet na wypadek swojego całkowitego unicestwienia. Ale…najważniejsze to posiadać wiedzę o tym.

    • Anna pisze:

     Z tego co czytałam, to były dwa rodzaje smoków, jedne ciężkie grube, chodzące po ziemi zwane smoki, drugie zwinne,n latające te zwano żmij. Jedne miały być pomocne dla ludzi drugie nie. Tylko które jakie to są różne informacje. I może stąd całe zamieszanie ze smokami, została z czasem jedna nazwa.

    • BasiaB. pisze:

     Aniu – strzał w dziesiątkę !!!!

    • BasiaB. pisze:

     Żmij Ogiennyj – Ognisty Smok – pisałam, że w skład Rodu Arya wchodzą Prawdziwe Smoki. Jeden z nich miał pieczę nad Wszystkimi Arya.Był jednym z członków tzw, Rady Nadzorczej-opiekunów Arya. Jednak nazwa żmij została ukradziona i przekonwertowana na gadzie znaczenie, stąd tak złe skojarzenia.
     Pisałam o bajce o Smoku Wawelskim.

     Nastąpiła konwersja Naszych Smoków na Gadziory, tak było im najłatwiej pozyskać moc i znaczenie Smoków Arya !

    • mrnice007 pisze:

     Nie mogę znaleść ale oglądałem scenę jak neo w matrixie według bibli jest porównywalny do latającego ognistego smoka.. -satanela nawet..

   • BasiaB. pisze:

    Uważam, że Paweł ma rację – Feniks jest ważniejszy, bowiem nie bez powodu najważniejszym cyklem dla „nich” jest cykl odradzania się Feniksa, który całkowicie przejęli.
    Gdyby to nie było ważne, nie zajęli by się tym. Truteń ze ZnZ dużo mi „mówił” i pisał o Feniksie.

  • Anna pisze:

   Ja też przygotowuję wysokie grządki na drugi rok, a w tym ściółkowałam pomidory – wyrosły ładnie, dodatkowym plusem było to, że rosną pod balkonem i deszcze na nie nie padają, minus to podlewanie.

  • Paweł pisze:

   Pierwotny był Fenix ta sama siła dziś Naszym Orłem mrnice 🙂

 4. An pisze:

  Witajcie mistycy.
  Zastanawiam się czy warto tym się zainteresować? Macie jakieś doświadczenia z tą stroną?

  https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/
  29 września 2016, Sojusz Ziemski Kontratakuje Sezon 6, odcinek 1
  ” DW: Niedawno mieliśmy wiele problemów, ponieważ otrzymaliśmy informację na temat wojny mającej miejsce nad Antarktydą, a nie ujawniliśmy tego. Mógłbyś zacząć od opowiedzenia nam jaki był to rodzaj wojny? Co się wydarzyło? Jakie to miało dla ciebie konsekwencje za to, że o tym nie doniosłeś? ”

  Strona źródłowa: http://spherebeingalliance.com/blog/transcript-cosmic-disclosure-the-earth-alliance-strikes-back.html
  Pozdrówka
  An

  • BasiaB. pisze:

   Nie żebym się czepiała, ale kiedy weszłam teraz na nią, poczułam niepokój.
   Owszem Wojna trwa cały czas , ale nie koniecznie na Antarktydzie. Poza tym, kto nie ma większej wprawy w osłonach i zasiekach powinien uważać na tego typu teksty, automatem jest zaciągana jego percepcja w tamte rejony i może solidnie oberwać. Świat nie jest takim jakim go widzimy, ponieważ oczami fizycznymi to przy dobrych układach i wiatrach osiągamy około 10% widoczności tego co się faktycznie dzieje w Bezmiarze Świata.

  • BasiaB. pisze:

   An – ja w ogóle nie chodzę po takich stronach, unikam jak ognia, wchodzę, kiedy muszę.
   Wiem co tam się dzieje z wiedzy wewnętrznej, dlatego ciekawość mnie tam nie prowadzi 🙂

  • Kakadu pisze:

   An, co masz na myśli pisząc:
   Zastanawiam się czy warto tym się zainteresować?
   Macie jakieś doświadczenia z tą stroną?

   Moim zdaniem warto poszerzać wiedzę w tych tematach.

 5. BasiaB. pisze:

  Manuelo- czy Ty siebie czytasz i rozumiesz co napisałaś ?
  ” Co udało mi się go usunąć, to on znów powracał i tak w kółko. W końcu nie pamiętam, czy udało mi się go usunąć, czy nie. ”
  Napisałaś, że w ten sposób w jaki to robiłaś to on powracał !
  Nie pamiętasz czy go w końcu wywaliłaś, a jedyna pamięć to taka, że mimo wszystko co robiłaś wracał, wiec wg mnie to wywalanie było felerne, gdzieś tkwił błąd.

  • BasiaB. pisze:

   To ja już w ogóle w kontekście poprzedniego opisu
   https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/30/tiamat-nasza-ziemia/comment-page-1/#comment-24376
   nie rozumiem tych słów;
   ” Kurczę, to niedobrze, bo w pierwszej wersji było wyrzucanie całego syfu, całkowite oczyszczanie się, odwracanie wszystkiego. Na to wygląda, że jak tego dokonam to źle skończę. W drugiej wersji nic nie robiłam, nie oczyszczałam się. Nie wiem, czy ta pierwsza wersja była ostrzeżeniem przez archontów?”

   Wyrzucałaś ten syf, ale całkiem nieskutecznie – robiłaś to w jakiś sposób błędnie – tak ja to rozumiem !
   Jak dalej będziesz tak się czyścić to skończysz w czarnej mazi – tak ja to rozumiem !
   W drugiej wersji jest pokazany Twój sukces, nie musiałaś się męczyć po wielokroć z tym czyszczeniem, bo zrobiłaś to skutecznie i nie musiałaś już się tym dręczyć, dzięki czemu trafiłas tam gdzie jest przyjemnie i ładnie.
   Wydrukuj ta głagolicę i chociażby – noś w torebce, albo trzymaj pod poduszką. Już nie wiem co Ci w tej kwestii radzić.
   Albo uzdrów siebie i przy okazji bliskich z którymi mieszkasz, albo zmień cos w swoim programie, by zmienić ich. W ten bowiem sposób w jaki obecnie z nimi funkcjonujesz, to Twoja robota jest bez sensu. Cały czas zasysasz od nich syfy, nie posuwa Ci się to czyszczenie nic a nic.
   Tak jak we śnie. Musisz zrobić porządek i z nimi, bo codziennie zawalają Cię śmieciami i to ogromnymi stertami !

   • BasiaB. pisze:

    przypomnij sobie słowa Jagi :
    po to nas mają !

   • Manuela pisze:

    Zależy czego czyszczenie? „Zwykłych” programów podświadomości zaczerpniętych w dzieciństwie – to do przodu. Znikają, jeden po drugim, zaś tych – nazwijmy gadziorskich – to już trudniej.
    Ja ciągle myślę o przepisywaniu tych znaków z Głagolicy, jakby ten kierunek mi wskazuje dusza.

 6. Manuela pisze:

  A! Nie napisałam, że przypomniałam sobie więcej szczegółów. Nie mogłam się z tym uporać i wracało to do mnie, po czym w końcu wywaliłam i nagle okazało się, że to niby pomieszczenie, to samolot, który się rozwalił w smolistym morzu. I nagle pojawiła się scena ze statkiem…

 7. BasiaB. pisze:

  podaję na Twój priv.

 8. Andrzej pisze:

  Pozdrawiam Jestem w uniesieniu kolor nieba niezwykły jeszcze jak żyje takiego czegoś nie widziałem niebiesko-zielono ale jaki ………………….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • BasiaB. pisze:

   u na do dipy 🙂 szaro-bury ! ale nareszcie cos pokropiło.
   Natomiast u Ciebie może być wynikiem zorzy , z tego co przejrzałam net to były jakieś rozbłyski na słońcu i burze, być może teraz dopiero do nas dotarło.

 9. BasiaB. pisze:

  Tak – to ten 🙂

 10. Andrzej pisze:

  Dzięki Basiu , a to może dlatego rezonans taki ???

 11. Andrzej pisze:

  Pozdrawiam wszystkich ‚
  Znamy go nie od dziś , jego dokumenty książki a teraz posłuchajcie tego
  https://www.youtube.com/watch?v=ljn-jlZw55A

  • Aina pisze:

   MK to człowiek illuminati , forsujący transhumanizm , NWO https://m.youtube.com/watch?v=Iug9vA4ysws – jak jestes przeciw multi – kulti to jestes terrorysta
   https://m.youtube.com/watch?v=5tcigdvlM4E – popiera agendę
   Michio Kaku – NWO Agent Of Transhumanism – ZenGardner.com
   http://www.zengardner.com › michio-kaku-nw…
   To mi wystarczy zeby go nie słuchać .

   • BasiaB. pisze:

    Dzięki za podpowiedź, miałam wypożyczoną jego książkę i nie mogłam przebrnąć dalej niż poza pierwszy rozdział. Już wiem dlaczego, zawsze mam blokadę na fałszywe teksty i intencje.

    • Aina pisze:

     Masz dobra intuicje Basiu 🙂
     On takze współpracował z CERN .
     Z pewnością świetny naukowiec , szkoda tylko ze pracuje dla ciemnej strony .
     Bardzo sie spiesza zeby z człowieka typ ” O ” , czyli nas, zrobic człowieka typ „1” czyli transhuman .
     Maja technologie czytania mysli i wszczepiania fałszywych wspomnień , o czym sam mowi .

    • BasiaB. pisze:

     Tak – warto obejrzeć ostatniego, najnowszego Bourne’a.
     Oglądałam go kilka tygodni temu, wczoraj obejrzał go mój znajomy.
     ” Maja technologie czytania mysli i wszczepiania fałszywych wspomnień , o czym sam mowi .”
     To właśnie zaprezentował nam nieżyjący MS, ta technologia poprzez ogladanie wywiadów z nim przenosi sie na słuchacza.
     Że tak powiem q m !
     To jakiś absurdalny wirus !
     Nie bez powodu przy okazji MK przypomniał mi sie MS, całkiem możliwe, że MK opracowuje takie metody, w końcu to mega-gigant z zakresu Światów Równoległych, zakrzywienia płaszczyzn wszechświatów. fizyki, fizyki kwantowej, astronomii każdego rodzaju. Moim zdaniem on jest mega kluczem do tego co obecnie się dzieje.

    • Manuela pisze:

     A kto to jest ten MK?

    • Aina pisze:

     Oczywiście Basiu ze MK jest kluczem do tego co sie dzieje.
     Przyznaja ze accelerator (cern) moze pomoc stworzyć pętle czasoprzestrzenną , tunel czasoprzestrzenny . MK mowi ze jesli uda im sie wykorzystać antymaterię to moze uda im sie zbudować pomost do odległego miejsca we wszechświecie albo do innego wymiaru . Fizycy kwantowi wierza ze mozna prześcignąć światło zaginając przestrzeń i stworzyć skrót , tzw tunel czasoprzestrzenny . A wiec mozna manipulowac czasem . On mowi ” jesli sie uda ” , a to znaczy ze juz dawno im sie udało . My to wiemy 🙂
     Znalazłam Burne’a , jutro obejrzę , dziękuje Basiu za podpowiedz .

    • BasiaB. pisze:

     No właśnie Aino, czytając Twoje słowa, chciałam powiedzieć, jeżeli oni już to nam mówią,że maja to w zamyśle, to oznacza to co napisałaś – już to robią !
     Czy teraz już rozumiecie dlaczego tak stary film jak SG-1 jest ważny ?
     Bo on wielu ludziom MUSI otworzyć horyzonty, nie można inaczej. To się dzieje i to na pewno na wyższym poziomie, a nie tak nikłym jak w tym serialu.
     Mimo wszystko trzeba odsłuchać tego MK.
     MK – Manuelo to Michio Kaku, linki do wywiadu z nim zostały tu podane przez Andrzeja.
     Może nie koniecznie to zrobię teraz, kiedy jest głęboka noc, ale postaram się coś ugrać w ciągu dnia z czasem.
     Na pewno tam znajdziemy podpowiedzi.
     Wiesz Aino, a może On to wszystko podaje w wywiadach, bo chce kogoś naprowadzić …chodzi mi o to, że może jest zaszachowany przez nich i nie może się im sprzeciwić. Natomiast podaje te wytyczne, by ktoś zaczął myśleć jak on i wykorzystał na utworzenie antidotum ?
     Popatrzyłam na niego jakąś godzinę temu i on ściąga informacje z przestrzeni jak my towar z półek sklepowych. Niesamowite. To wygląda jak na filmie Matrix.
     Jak Neo ściąga z przeźroczystej tablicy dane.
     Matrix również powstał 20 lat temu. No, no…zaczyna się polka 🙂
     Obecnie takie tablice to …standard !
     Dlatego ciągle naciskam z tymi Gwiezdnymi Wrotami !

     Książka, której nie mogłam, nie umiałam przeczytać 10 lat temu :
     http://portalwiedzy.onet.pl/15448,105,1,1,biblioteka.html
     ” Hiperprzestrzeń. Naukowa podróż przez wszechświaty równoległe, pętle czasowe i dziesiąty wymiar”
     Chyba jednak muszę się z tym zapoznać.

    • Wojwit pisze:

     Mam nadzieję, że Kaku jest PORZĄDNYM Japończykiem i jest tak jak napisałaś, Basiu…

  • Aina pisze:

   Basiu , tez mysle ze powinnismy zapoznać sie z filmami i książkami MK po to zeby sie orientować w temacie . Nie ma sie co ” obrażać ” jak ja to zrobiłam kilka lat temu.
   Obejrzałam dzis kilka filmów z MK . Wg mnie on nikogo nie chce naprowadzać ani nie jest zaszachowany . To fizyk od urodzenia , jako młody chlopiec zbudował w piwnicy domu w ktorym mieszkał z matka akcelerator 2,3 milion elektrovolt . On pracuje nad zaginaniem czasu i przestrzeni (CERN). Twierdzi ze jedynym ratunkiem dla ludzkości jest przeobrażenie , transformacja w transhuman czyli cywilizacja typ 1 . Potem w 2 i 3 .
   .https://m.youtube.com/watch?v=1ygPK1D1BJ4
   Tytuł tego video : Michio Kaku: „If you are against world government you are a terrorist” = Michio Kaku : ” Jesli jestes przeciw rządowi światowemu to jestes terrorysta . Wideo jest po ang ale proponuje posłuchać tonu głosu i popatrzeć na wyraz twarzy i oczy . Ja nie mam watpliwości ze idee ktore głosi sa zgodne z jego przekonaniami i wiara w słuszność tego co robi .
   Przetłumaczyłam kawałek tego video i w przybliżeniu wyglada to tak :
   Mamy typy cywilizacji : typ „O” – nasza cywilizacja . To cywilizacja ktora wykorzystuje energie umarłych roslin ( oleje , węgiel ).
   Cywilizacja typ „1” – cywilizacja kontrolujące siły / moce całej planety , cała przyrodę , pogode , trzęsienia ziemi , burze , huragany , wulkany itd.
   Cywilizacja typ „2” – to cywilizacja gwiezdna . ( Odpowiednik Star Trek ).
   Kontroluja i pobierają energie prosto z gwiazd , slonca . Sa nieśmiertelni i żadna siła nie moze ich zniszczyc , nawet supernowa gdyż moga sie przemieścić w kazdej chwili . Do napędu ich ogromnych maszyn pobierają energie prosto z gwiazd / słońc .
   Cywilizacja typ „3” – galaktyczna . Pobierają energie z gwiazd w całej galaktyce .
   Star Wars to odpowiednik tej cywilizacji .
   MK kalkuluje ze cywilizacje typ „1” osiągniemy za około 100 lat . (Hahaha )
   Mowi ze za każdym razem kiedy bierze gazety do reki to widzi ze przechodzimy z cywilizacji „O” do „1” . Czuje sie uprzywilejowany i dumny bo to przejście jest najważniejsza era w historii ludzkości .
   Zostały uformowane EU i NAFTA . Narodził sie typ „1” ekonomii .
   Językiem tej ekonomii bedzie angielski – elity mowia tym językiem .
   Bedzie system polityczny i kulturalny typ „1” . Kultura planetarna bedzie wygladała tak samo na całym swiecie . Gdy pojedziesz na drugi koniec swiata tam tez bedą znali Madonne , Lady Gaga , na całym swiecie ta sama muzyka , filmy , moda , gwiazdy Hollywood .
   Internet to planetarny system telefonii typu „1”
   Niektorzy ludzie nie chca tych zmian , boja sie ich . Bo ta zmiana jest tolerancyjna dla wielu kulturowosci . I ci ludzie ktorzy nie chca tych zmian to sa terroryści . Oni sie boja bo wiedza ze sa świadkami początku nowej , planetarnej cywilizacji w której terroryzm nie ma racji bytu . ”
   To powinno rzucić światło na ułamek tego co sie dzieje . Zauważ ze juz 1957 utworzono EWG z myślą przetworzenia go na EU – 1992 . Porozumienie NAFTA – data podpisania 1992 . Wszystko dokładnie zaplanowane na dziesiątki lat wstecz .
   Jesli chodzi o wypowiedz MK dotycząca cywilizacji O i 1 to ja uważam ze juz nastąpił podział cywilizacji typu O . ONI juz sa cywilizacja typ 1 ponieważ spełniają wszystkie warunki wymienione przez MK dla typu 1 cywilizacji .
   Teraz tylko segregacja . Dla ludzi typu Na’vi nie bedzie miejsca ..

   • BasiaB. pisze:

    Dziękuję Aino – dziś niestety jestem niedysponowana i to poważnie. Nie mam sił siedziec nawet przy kompie, nie mówiac o pisaniu czegokolwiek, dziś jestem i wygladam jak typowa zagrypiona osoba. Ledwo siedzę, więc nie odniosę się do tego co napisałaś, gdyż do tego nalezy miec otwarty umysł, a ja dziś mam otwarty na spanie i środki p.grypowe 🙂
    Nie wiem co się stało, ale trudno, za kilka dni dojdę do siebie, a może szybciej. Świetnie sobie radzicie beze mnie i tak na razie niech zostanie 🙂

    • Aina pisze:

     Basiu , przykro slyszec ze Cie ” złamało ” .
     Wiem ze sobie z tym poradzisz bo wiesz jak .
     Szybkiego powrotu do zdrowia Basiu .

    • An pisze:

     Baśka ” nic to ” jutro moce będą z Tobą. Zdrówka ostojo nasza. Pozdrówka i uściski ozdrowieńcze. 3maj się.
     An

    • Manuela pisze:

     Basiu, wracaj do zdrowia, jak najprędzej. Serdeczności Kochana 🙂
     A może można Cię wspomóc energetycznie…?

 12. Polka pisze:

  Ja doświadczyłam tej technologii czytania mysli i wszczepiania wspomnień, zwłaszcza po śmierci męża, ale już to odróżniam. Wiem co jest moje, a co nie moje. Ładowali mnie jego myślami negatywnym, jego emocjami. Cały czas trzeba być czujnym i wzmacniać siebie.

  • Aina pisze:

   Polka , pamiętaj takze o oczyszczaniu ciała i utrzymywaniu prawidłowej równowagi kwasowo- zasadowej , a takze o suplementach .
   Zakwaszenie i zanieczyszczenie ciała daje łatwiejszy dostep do umysłu .
   Dlatego miedzy innymi jest zatruwane i zanieczyszczane nasze srodowisko .

 13. B. pisze:

  Czy odczuliście, że czas zwolnił od niedzieli?
  Czy to tylko moje odczucie.

  • Krzysia pisze:

   Tez mam takie odczucie, ale juz od ubieglego wtorku.

  • jaga pisze:

   Ja też odczuwam, ale tak od zeszłego tygodnia, szybciej wszystko robię i zostaje mi czasu. Nawet się zastanawiałam czy czas nie zwolnił przypadkiem, albo ma momenty zwolnienia, przynajmniej subiektywne.

   • LETO pisze:

    Ja dzis z kolei caly czas o godzine do przodu .Kilkakrotnie sie na tym zlapalem.

    • Malgorzata pisze:

     Leto też odczuwam te zmianę. Wczoraj miałam wrażenie że mam ponad godzinę dodatkowego czasu. To jest co raz bardziej odczuwalne. Teoretycznie powinno być odwrotnie bo szybko zapada zmrok.

    • BasiaB pisze:

     Dziś akurat też tak mam. Jak mi się ustabilizuje sytuacja ze zdrowiem, i jeszcze raz zajmę się czasem. To może napiszę coś na ten temat. Na razie, to tylko umieszczam po kilka zdań, bo tylko na tyle mam siły.

     Zastanawiam się w takim razie co to za wielkie g..o się przyplątało, przecież ja jestem chodzącą encyklopedią stosowanej wiedzy zdrowotnej, nie tylko o tym piszę i znam lecz stosuję na co dzień, a tu taki zoonk.
     Nie rozumiem ,chociaż…chyba każdy się domyśla o co kaman 🙂

   • Wojwit pisze:

    Raczej ma momenty spowolnienia. Nie jest to liniowa „upadowa” nachylona pod stałym kątem do osi czasu. Bardziej sinusoida, której apogea są coraz niższe a piregnea coraz głębsze.

  • Manuela pisze:

   Ja jeszcze nie umiem odpowiedzieć sobie na to pytanie 🙂

 14. Bonia pisze:

  Trochę o Germańskiej medycynie – dlaczego jest tak mało znana. .https://vimeo.com/183173230

 15. KornelPL pisze:

  Jak sie mozna skontaktowac z osoba prowadzaca te strone ? mam pytanie odnosnie ludzi bez duszy.

 16. BasiaB pisze:

  Wyniki ich badań okazały się jednak niespodziewane. Po przeanalizowaniu niemal wszystkich innych możliwości „winnym” takiego stanu rzeczy mogła okazać się masa Ziemi. Eksperci stwierdzili, że tak niewyobrażalna dysproporcja w masie z czasów sprzed i po rozpoczęciu kolizji może być wyjaśniona naukowo tylko wtedy, gdyby „brakujący kawałek” wrócił do ziemskiego płaszcza.

  http://innemedium.pl/wiadomosc/polowa-masy-eurazji-i-indii-zniknela-w-niewyjasnionych-okolicznosciach

  Jak się zapada ? to dlaczego ?
  Dlaczego jest w środku pusta ?

  A może sie nie zapada, tylko są kradzione jej części ?
  Przecież wiadomym jest,że są urządzenia skonstruowane po to by nastawić tak hologram, że obraz wydaje się być, a w rzeczywistości go nie ma.
  To było nakręcone już 20 lat temu w SG-1 : ich statek kosmiczny na pustyni, kilkanaście wieków wstecz- przesunięcie w czasie 🙂 Miał zasłonę, dzięki czemu był niewidzialny dla ówczesnych tubylców .

 17. Marcin pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=vunmUQZE698
  a tu ciekawostka – odkryta nowa mapa Ziemi?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s