PO CO TO? BARACK OBAMA WEZWAŁ, ABY SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA WYPADEK SYTUACJI NADZWYCZAJNYCH

Православно-Монархическое Братство во имя Нерукотворного образа Всемилостивого Спаса

 

OD REDAKCJI:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

W naszych czasach, kiedy władze państwowe zaczynają aktywnie o czymś ostrzegać ludność krajów (kraju), to od razu tworzy się silne poczucie zbliżającej się katastrofy. I często niebezpieczeństwo jest odczuwane ze strony właśnie samej władzy. Tak było również przed 11 września 2001 roku i wiele razy po tym. Co sprawiło, że Obama wystąpił przed narodem i wezwał go, aby się przygotował do nadzwyczajnych sytuacji? Po co i dlaczego ogłosił on wrzesień – miesiącem gotowości narodowej?

Można wypowiedzieć wiele przypuszczeń i jak nierealnymi by one nie wydawały się – wszystko może się zdarzyć. Dokładnie znane jest tylko jedno – Rząd Światowy przygotowuje się do pogrążenia   ludzkości w przerażający chaos, jakiego nie było od stworzenia świata. Jest to jednoznaczne i niewątpliwe. A co ten rząd może wyprawić? Wszystko, cokolwiek bądź.

Poinformowano oto o ogromnej 700-metrowej asteroidzie, która podobno leci do Ziemi i przyleci w dniu…

View original post 1 103 słowa więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

174 odpowiedzi na „PO CO TO? BARACK OBAMA WEZWAŁ, ABY SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA WYPADEK SYTUACJI NADZWYCZAJNYCH

 1. BasiaB. pisze:

  Jak nie kijem go to batem. Gnojki wszeteczne za wszelką cenę chcą doprowadzić do jeszcze większej ilości nieszczęścia, celem wydojenia jak najwięcej energii.
  Te Wszeteczne szkodniki przymierzają się do tego z każdej strony, wykorzystując każdą nadarzającą się sytuację.
  Jednak…my to WIEMY, a to dla nas połowa sukcesu.

  • BasiaB. pisze:

   Ten artykuł miałam w zakładkach od 10 września, lecz w związku z tyloma zajęciami przez poprzednie dni, musiał czekać 🙂

  • Wojwit pisze:

   Pożywiom – uwidim…
   Myślę, ze to humbuk.

   • Wojwit pisze:

    To znaczy – zwala na planetoide, to co ewentualnie zrobią sami.

   • Wojwit pisze:

    Jak z 9/11… Tam się nawet w morzu ognia cale papierowe paszporty „sprawców” zachowały. Od czego mają astronomów? Tez przysięgna, że to asteroida, planetoids czy meteor. Oni wiedzą, gdzie stoją konftury… Jeżeli wmawiają nam „wielki wybuch” jako prapoczatek, ladowanie na księżycu, to co dopiero jakąś asteroide.

    • BasiaB. pisze:

     Czyli takie plany mieli z nami wkładając nas do tunelu …Gotarda ?!
     Oj…jak mi „przykro”
     God- Ar – da !?
     Arya dadzą nam Boga ?!

    • Andrzej pisze:

     Pozdrawiam -patrzyłem na to co zapisane i !!!!!
     GOD- AR- DA
     DA -AR(ya)-God

    • BasiaB. pisze:

     Nie wiem czemu Andrzeju, ale widać nie spodziewałam się po Tobie udziału w dyskusji. Myślałam, ze to Wojwit napisał 🙂 podobne avatary-kolor.
     Masz rację, sadzę, ze otrzymają konwersję swoich żądań 🙂

     Dlaczego nazwa tego tunelu jest taka ważna?
     To pytanie do nowych czytelników 🙂
     Ponieważ ta hołota nie traci „swojej” cennej, skradzionej innym energii. Każde ich działanie ma na celu kilka o ile nie kilkanaście końcowych efektów. Tak więc nawet nazwa nie została przez nich wybrana bezcelowo.
     Dlatego na początku tak trudno było ogarnąć ich działania, bowiem miały co najmniej kilka pobocznych i peryferyjnych uzupełniających zadań.

 2. Malgorzata pisze:

  Witajcie 😊. Obyś Basieńko miała rację bo te zapasy wkładów do trumien zgromadzonych przez FEMA przerażają.

 3. Malgorzata pisze:

  Coś mnie znowu atakowalo bo niespodziewanie miałam okropny ból kręgosłupa. Ale zanim się pojawił przez chwilę miałam pisk w uszach. Nie próżnują jak widać.

  • BasiaB. pisze:

   Nie próżnują, atakują Mistykę, idą po częstotliwościach.

   • Aina pisze:

    Zgadza sie . Atak na serce około 16 tej . Nagle zaczęło walić jak zwariowane , puls czułam w całym ciele , glowie , uszach .
    A nie mam żadnych problemow z ciśnieniem czy sercem .

  • BasiaB. pisze:

   wpadło mi w spam, (swoją drogą ciekawe ? po tylu listach ?! ) – informacja od dzielnego, walecznego Leto:
   ” Witaj Basiu .Przed opublikowaniem nowego artykulu zobaczylem cos na ksztalt gwiazdy smierci s gwiezdnych wojen. Zostalo to ubite, gady za tym staly. Nastepne to jakies mini okrety jakby do samobojczego ataku tez padlo, tu mi ori wychodza. Moga ponawiac takie ataki .”
   No to już i Manuela i Małgosia wiedzą, kto stoi za Waszym samopoczuciem.

   Dzięki Leto 🙂

   • Manuela pisze:

    No to chyba jesteśmy dla nich bardzo niewygodni :-). Ja staram się trzymać, choć brakuje mi pomysłów co jeszcze mogę zrobić, aby uwolnić się od tego ataku. Czuje się tak, jakby ktoś wyciągał mi siły witalne, przez co nieźle osłabił organizm.

 4. Malgorzata pisze:

  Czułam,że coś jest nie tak bo nie mogłam się skupić na swoich zajęciach. Patrzyłam na rzeczy jakbym ich nie znała i nie wiedziałam co robić a na dodatek czułam taką senność. W tej chwili odczuwam tylko lekki ból głowy.

 5. Wojwit pisze:

  http://michael101063.livejournal.com

  Projekt Biblia. Temat był już poruszany na tym forum lecz w tak zwięzłej i dosadnej formie, a jednocześnie kompatybilnej z tą stroną jeszcze nie. Polecam.

 6. smisnykolo pisze:

  nie wiem czy to będzie odpowiednie miejsce żeby wkleić, dziś w końcu przeczytałem, brałem na raty
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkrywanie-prawdy-3-noc-swaroza-rownik-gal-sfinks-slowianskie-wedy-menora-i-siedem-slonc

  • Paweł pisze:

   PRZE KURWA MISZCZ 🙂 Że tak sobie powiem 🙂 Oficjalnie się obudziłem – chyba 😀 Próbowałem przy okazji zdjąć, oczyścić, bierzmowanie, smarują Cię takim chooi wi czym po czole. Zobaczyłem siebie, wrzeszczącego z bólu, uczucie mega mocne, na czole świeci się to ciulstwo, nie spodziewałem się czegoś takiego, pewnie zabezpieczyli się kutasy. Nie będzie łatwo, ale wyplenię to gówno.

   Najważniejsze chyba jednak to co poniżej 🙂

   Wrzucam finał textu, jakby ktoś miał mało czasu, w artykule ostatnia strona..

   „A więc Siostry i Bracia SŁOWIANIE za chwilę otrzymacie do rąk Waszych potężny oręż, wyjątkowo skuteczny i porażająco straszny dla Naszych zwyrodniałych wrogów i okupantów. Nic gorszego od Przebudzenia SŁOWIAN nie mogło ich spotkać. Czy jesteście gotowi na WIELKI FINAŁ – więc zaczynamy… > Klaps > Start… >>> – Ciepły i piękny poranek, jesteśmy na dworcu, na peronach czekają podstawione wagony towarowe. …Spokojnie, Kochani…, tym razem to nie dla nas. MY jesteśmy tylko bezstronnymi obserwatorami. Cisza i spokój…, zza zakrętu wyłania się kolumna pieszych z tobołkami, to oni! Zbliżają się coraz bardziej i końca nie widać tego pochodu. Ci, którzy nas mijają delikatnie i smutno uśmiechają się, nieśmiało machając w naszym kierunku kłaniają się nam. Dlaczego to robią? To bardzo proste. Oni są nam wdzięczni…, za to, że pozwalamy im w spokoju bez przemocy opuścić naszą przestrzeń. Dla nich jest wręcz niewyobrażalny nasz spokój i opanowanie po tym, co oni nam robili. A w nas nie ma ani odrobiny nienawiści, złości czy chęci odwetu – jedynie pogarda… Właśnie orkiestra reprezentacyjna WP zaczęła na pożegnanie grać im przepięknego Poloneza Ogińskiego – „Pożegnanie Ojczyzny” >.https://www.youtube.com/watch?v=DZdiY1pTaR4 > tak, tak, bo Nasza Ojczyzna, bo TA ZIEMIA mogła być również ich Ojczyzną i Domem, ale oni nie zasługiwali na to, oni nie potrafili tego uszanować, nie potrafili być ludźmi… Tak, bo oni nie zasługują na miano ludzi, bo to najbardziej fałszywe, obmierzłe, przebiegłe i sprzedajne istoty zdolne do najpotworniejszych zbrodni i niewyobrażalnych oszustw.

   Zauważycie więc w tłumie między innymi ryżego nazi, berdzisława ze swym terminatorem, kwacha bimbrownika, bolko-szwędacza, również podstawionego „kukuła” próbującego nas ostatecznie wydudkać, ale i to co wyszło z worka, i oczywiście również men(d)orowe istoty biegłe w pustynnym voodoo i koszernym mordowaniu, ale i „nasi” czarni i purpurowi wysłannicy satana pana – miłośnicy pedofili i pedałowania, propagatorzy kanibalizmu itp. itd. Tak więc wszyscy którzy świadomie działali na naszą szkodę i zgubę niewinnych Baranków, którzy dobijali Naszą OJCZYZNĘ i mordowali PRAWDĘ a lista ich nie ma końca. I równocześnie to samo dzieje się na całym świecie. A więc gdzieś w tłumie będą RockoFelerni i RoloSzyldy, IloMinaci, Masono-parchaci, Opuso-dejaci, i wszyscy inni sprzedajni, również najbardziej czarny na biało ubrany oraz ci, którzy mu wiernie służyli i wszelkie inne sekto-zboczoności itd…. Początek kolumny zbliża się do pociągu, pomału bez pośpiechu w spokoju grupkami wsiadają do wagonów i zajmują miejsca… Bez straży, bez przemocy, bez ujadających psów – całkowity spokój. Zapewne są rozgoryczeni, czują się oszukani przez tych, którzy ich zwodzili. Ale nam nie potrzeba ich cierpienia, cała Ziemia cała otaczająca nas Przestrzeń aż nadto nasączona jest niezliczoną ilością cierpienia i bólu niewinnych istot – nie potrzebujemy go ani grama więcej! Zamiast dokładać, najwyższy czas wziąć się za oczyszczanie.

   Dlatego ze względów humanitarnych w każdym wagonie przy wejściu stoi kana 30-stka z gorzałą (nam Słowianom ta zakodowana i doprawiona chemią trucizna już nie będzie potrzebna), na gwoździu wisi kubek – każda wsiadająca „osoba” wychyla powitalną kwartę – zamiast płakać niech się radują, a w drodze zapasy będą uzupełniane, co by im nie zabrakło. Jeśli kogoś rozboli głowa to w kąciku stoi wiadro z trującymi tabletkami, które to okupanci produkowali dla nas zwąc je lekami! Głodować też nie muszą, będą dostawy świeżych, bielutkich bułeczek zw. pieczywem (z białej mąki, czyli substancji pozbawionej wszelkich składników odżywczych z trującymi dodatkami), którym to nas karmili. Dostaną kolorowe napoje (plastikowe butelki) słodzone białym cukrem i trującą chemią, którymi poili nas i nasze dzieci – wszystkiego do oporu! Całkowity komfort – posłania ze słomy, a vipy nawet prześcieradła…Ktoś powie: cóż za szczodrość? – Nie, nie, to oni za ten „luxus” płacą. Biegli w lichwiarskich procentach zapłacą za ten luksusowy transport 100% tego, co każdy z nich nakradł. Tak zostało ustalone! A dokąd oni jadą? Jadą do stacji zbiorczej. Tam nastąpi przeładunek i SIŁY ŚWIATŁA zabiorą ich na…SĄD OSTATECZNY!!! Dokładnie TEN, którym to wynaturzona dzicz Nas straszyła! Bo wszystko, czym oni nas straszyli, od zawsze przeznaczone było właśnie dla nich”

   • Polka pisze:

    Hehe, dobre, dobre. A ja to wszystko solą posypuję, solą z naszej polskiej Kłodawy, która ma podobno 250 mln lat 🙂 A to tak na wszelki wypadek, żeby nawet smród po nich nie pozostał

   • An pisze:

    Witajcie !
    Dzięki Pawle, to jest super!!! Też tak to widzę. Stało się, stało się, stało się. Pozdrówka dla dobrych.

   • BasiaB. pisze:

    Świetny tekst Pawle ! 🙂 Aha to ze Zmian na Ziemi – rewelacja!
    I tak się stało !

   • Aina pisze:

    Nie zapomnijmy o prowiancie dla nich przygotowanym z fantastycznego jedzenia gmo obficie spryskanego roundup’em no i o zaszczepieniu ich wszystkimi szczepionkami którymi nas szczepią . I wentylacji w wagonach powietrzem prosto spod chemtraila . Wszystkiego do oporu , niech wezmą ze soba wszystko czym nas zabijali w imie naszego dobra i troski o nas .

   • katarzyna2258 pisze:

    właśnie po tym artykule trafiłam na stronę Mistyki…

   • veronika pisze:

    Witam mistykowiczów 🙂
    Może też coś podpowiem i się komuś przyda.
    Zrywanie umów, aktów, inicjacji, obietnic, zgody wyrażonej w jakikolwiek sposób, przyżeczeń, kontraktów….itd umowa jedności, przynależności, opieki… itd.pieczęcie, klucze, faksymile…itd
    Wymienić takich umów jak najwięcej i do tego dorzucić, że każda istota, twór,bytowania…itd wszetecznego zła, nie zapominając o podłączeniach i podczepieniach, które są z tymi umowami powiązane
    Zawarte i zaistniale pomiędzy wami, w waszym imieniu, pod waszą postacią…
    i pomiędzy instytucją KK, RK i pomiędzy każdym wysłannikiem, przedstawicielem…itd
    Podczas takiego czyszczenia wyłoni wam się wasz „opiekun religijny” no i wiadomo co z nim zrobić (;

    • BasiaB. pisze:

     Witaj Veroniko-dobrze, że o tym przypomniałaś, bo to niezmiernie ważne. Szkoda-Tobie tez się zmienił avatar,a byłam przyzwyczajona do tego granatu, wpadającego we fiolet.

     Sądzę Wojwit, że nie jestem w stanie zmienić tych avatarów, chyba że sobie przypiszesz jakiś konkretny obrazek tak jak ma Marcin czy ja .

    • Manuela pisze:

     A dlaczego umowa jedności..? Tego nie rozumiem…

    • veronika pisze:

     Witaj Basiu,
     to w nawiązaniu do art, który wkleił smisnykolo. Sama wiem po sobie, że przypomnienia są ważne i chyba szczególnie w tym okresie te umowy itd. z KK mogą okazać się decydujące dla wielu osób.
     Manuelo, umowa jedności, kojarzy mi się z jednością i pojednaniem z fałszywym bogiem KK.

    • Manuela pisze:

     Dziękuję Veroniko za wyjaśnienie :-). zapytałam, bo mnie Jedność kojarzy się, że my wszyscy jesteśmy tą jednią na poziomie ducha. Ale jako dziecko chodziłam do KK i mogę mieć ten kod w podświadomości, więc w razie czego usunęłam go :-).

    • Manuela pisze:

     Basiu, ale pomimo iż zmieniły się avatary, loga itd, to najgorszy scenariusz już jest za nami?

  • LETO pisze:

   Przebrnolem przez calosc 3 czesci ,jestem pod wrazeniem autora.Duze pocieszenie ze jest duzo Slowian obudzonych I budzacych sie. Im Nas wiecej tym bedzie latwiej. Ciekawa informacja odnosnie 13 gwiazdozbioru Wezownika I liczby 13.W drugiej czesci o tym.Co Basiu sadzisz o Wezowniku?

   • BasiaB. pisze:

    Leto o Wężowniku pomyślę później, teraz do 24 – tej to ja mam jeszcze dużo drobnych 🙂 spraw do przypilnowania.
    Jednak wydaje mi się, że znawcy tematu czyli Pan Mroziński i Muki sie nie mylą.
    Na to bowiem są dowody, a nie czyjeś wizje, tylko, że te dowody zostały zamiecione pod dywan, byśmy ich nie widzieli.

 7. Paweł pisze:

  Słuchajcie proszę, jakiś czas temu pisałem, że dopadło mnie ni to katar ni to grypa, chooi wi co. Generalnie potem żona i córa, kilka znajomych osób, kilka osób w pracy. Dziś spotkałem jeszcze kilka osób, dalszych znajomych i też to choróbsko. Nie wiem co to za badziew, zbyt często to spotykam i zbyt dobra pogoda na takie cuś. Nie wiem czy to robota energetyczna tych chujowin kosmicznych, zorientujcie się jak to wygląda w waszych kręgach, kompletnie nie wiem jak to interpretować bo tak jak sami widzicie pogoda jest prze bajeczna, kompletnie to nie przystaje do tego.

 8. Malgorzata pisze:

  Pawełku w moich stronach to samo. Masa chorych ludzi. Moja rodzina trzyma się dzięki kuracji pyłkowo propolisowej ale chorych jest coraz więcej osób. 7 września doładowali nam tak badziewa na niebie, że wyglądało jak pajęcza sieć. Myślę, że to ten syf

  • Aina pisze:

   Małgorzato mysle ze to syf z nieba . Ja mieszkam w innym kierunku i tu ludzie choruja na inny typ choroby . Znajoma zachorowała nagle , pojechala do szpitala na badania i okazało sie ze to wirus zaatakował nerw równowagi . Wirusem nie mozna sie zarazić człowiek od człowieka – tak powiedział lekarz . W tym czasie przyjechało jeszcze 3 osoby z takimi samymi objawami .
   Jaka jest skala zachorowań mozna tylko przypuszczać po ilości osob ktore zgłosiły sie do szpitala w czasie w ktorym ona tam była tzn 3-4 godziny.
   U nas codziennie badziewie na niebie i w nocy tez .

 9. Malgorzata pisze:

  Aina myślę, że chcą nas osłabić więc wirusidła to idealny sposób. Po ostatnim mega truciu na naszym niebie słońce zachodziło w towarzystwie słońc pobocznych. Przesłałem to zdjęcie na pocztę Mistyki

  • Aina pisze:

   Wirusy to tylko jeden ze składników tej ” zupy”.
   Takich zdjęc z pobocznymi słońcami mam kilka Małgorzato .
   Blokowanie slonca powoduje wzrost grzybów i pleśni co skutkuje tym ze cała przyroda łącznie z nami choruje .

 10. Malgorzata pisze:

  Podessali mnie jak to określił Wojwit wczoraj ostro bo mam jeszcze małą wiedzę i widocznie zbyt mało sił. Jeszcze nie do końca jestem oczyszczona, czuję to, ale rutyna czyni mistrza 😁więc trochę więcej pracy, wiedzy i co ważne Waszego wsparcia i stanę się silniejsza ☺

 11. smisnykolo pisze:

  no dobra powiem wam w sekrecie co mi kolega powiedział, dwa pytania których nie można używać na podrywie
  1. Czy lubisz kisiel?
  2. Kto był ojcem pablito?
  Uwaga! Post tylko i wyłącznie dla rozładowania atmostefy.

 12. Wojwit pisze:

  Nie mogę przywyknąć do tego nowego durnowatego awatara. Jest cały OBCY mi. Kolor i wzór aż na mnie wyje!
  Kto wie jak powrócić do starego?

  • LETO pisze:

   Zmieniaja awatary tylko tyle im pozostalo .Jak fajnie sie Nam pociag potwierdzil.Cala ta szarancza pieknie odjeezdza z calym syntetycznym syfem. Dzielnie trwacie przy swoim I ataki odpieracie.

 13. Wojwit pisze:

  tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/14/najgrozniejsze-bronie-masowego-razenia-szczepionki-pestycydy-i-chemtrails-czyli-trwale-smugi-dr-jerzy-jaskowski

 14. Malgorzata pisze:

  Słuchajcie kochani, próbowałam wczoraj oczyścić mój umysł by poprawić możliwość widzenia i słyszenia i w takim zamglonym obrazie, bardzo ciemnym przez chwilę widziałam grzyb wybuchu i nie wiem co mam i tym myśleć :-(. To był jakiś lekko pagórkowaty teren i nagle pojawił się grzyb jak atomówka . To wszystko było jak w czarno-białym filmie a obrzeża tego obrazu takie rozmazane i zamglone.

  • LETO pisze:

   Moze zobaczylas walke duchowa , nie boj sie rozne ciekawe zeczy sie dzieja.Ja dzis czuje sie lepiej.

  • Andrzej pisze:

   Cześć jestem Andrzej , zawsze zwracaj uwagę na to jakie emocje towarzyszą i jakie ciągną się dalej za Tobą . A jak masz jakieś wątpliwości usiądź spokojnie wycisz się i czekaj na podpowiedz od swojej duszy ( kontakt z dusza jest bardzo cenny , wsłuchaj się i obserwuj jaki obrazy wpadają Ci do łepka )Teraz wnioski jeśli od czuwasz radość ,wzruszenie miłość , czujesz że powinnaś się uśmiechać, śpiewać tańczyć itp. jest OK .
   ps. Radosnego pełnego radości śpiewu i tańca życzę .

   • Malgorzata pisze:

    Dziękuję Andrzeju za podpowiedzi. Ja jestem z natury bardzo wesołą osobą i nie często dopada mnie smutek. Byłam tak skupiona na tym co zobaczyłam,że nie czułam ani smutku ani radości. Raczej skupienie bo chciałam zobaczyć więcej.
    ps. Dziękuję za ps i wzajemnie ☺

  • BasiaB. pisze:

   Małgosiu – faktycznie widziałaś wybuch atomówki tylko, że w innym Świecie Równoległym.
   Pisałam już w https://mistykabb.wordpress.com/2016/01/31/rsr/
   w jakim celu zostały one potworzone.
   Zawsze najpierw tam inicjują program, by następnie tutaj się zmaterializował.
   Te ich światy tez niszczymy, każdą fałszywkę, którą zrobili na nasz wzór i podobieństwo wraz z każdym fałszywym Światem Równoległym. Ostatnio, czyli 2 dni temu zniszczyliśmy przeszło 2000 takich fałszywych RSR.

   Wczoraj wieczorem dostałam podpowiedź, że do dzisiejszego zmroku możemy z pociągu powyciągać jeszcze naszych zmarłych przodków, bowiem oni dla nas są martwi, lecz tak w ogóle to żyją 🙂
   No tośmy powyciągali jeszcze naszych wszystkich zmarłych przodków 🙂

   Leto wczoraj napisał, że widział obudzonego jednego z naszych Bogów.
   Całe szczęście, gdyż budziliśmy ich z letargu, bowiem…zostali obezwładnieni naszymi modlitwami. Pisałam już o tym „dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane”.
   Nasza Matka – jej pole zostało przekonwertowane, służyło demonicy. Ta konwersja była możliwa poprzez konwersję naszych modlitw do naszej matki. Czyli każda nasza modlitwa, prośba, pieśń krzywdziła naszą matkę zamiast jej pomagać.
   Zarówno Matka Słowian czyli Łada oraz nasi Ojcowie czyli np. Swaróg i Thor byli w uśpieniu, byli w letargu.
   Trochę żeśmy nimi wstrząsnęli, pościągaliśmy kody i inne glejty. Zniszczyliśmy chyba każdą konwersję i nasz Panteon Bogów już 2 dni temu zaczął się budzić.
   Nasi Bogowie dosyć mocno się wkurwili jak zobaczyli to co te hieny nam zrobiły, jednak byli mocno zdumieni i zachwyceni, żeśmy sobie bez nich poradzili.

   Sam Marduk powinien dostać wpierdol jakich mało, nawet mnie omamił udając naszego Boga.
   Fora ze Dwora !

   • Malgorzata pisze:

    Czułam, że coś się dzieje. Gdy weszłam na Mistykę i nie było nikogo, pierwsza myśl WALCZĄ. Bardzo cieszę się ze zmian. Już czas rozliczeń nadszedł 😙

   • Manuela pisze:

    Kiedyś czytałam na jakieś stronie przekaz od Madruka i od razu mnie odrzuciło. Poczułam demoniczne energie. Ja od dziecka jestem bardzo wrażliwa na energetykę, stąd mam zadanie ułatwione.

    • Aina pisze:

     Ja tez :-). Długi czas sobie nie dowierzałam , mówiłam : e , to przypadek . Czas pokazał ze przeważnie sie nie mylę.
     Kiedys bez radia nie umiałam żyć , czasem nawet w nocy miałam włączone radio . Pewnego dnia 2-3 lata temu
     włączyłam rano radio i poczułam jak mnie oblewa gorąco ,
     wszystkie moje komorki kurczą sie w sobie ,
     chce uciec zeby tylko tego nie slyszec . Odczucie trudne do opisania . Najgorsza tortura dla mnie jest jazda autem z kimś kto ma włączone radio .
     Domyślam sie ze oprócz tego co slysze jest emitowane cos
     czego nie slysze ale czuje to , moje ciało to czuje .
     Dotyczy to i muzyki i prezenterów .

    • Manuela pisze:

     No to też jesteś sensytywna. 🙂 U mnie jeśli chodzi o radio, to takie mam odczucia w przypadku wiadomości, zaś w przypadku muzyki – nie. Powód? moja dusza bardzo kocha muzykę i w ten sposób neutralizuje negatywne kody w niej zawarte.

    • Wojwit pisze:

     Czy dotyczy to każdej stacji radiowej, czy tylko niektórych?

    • Manuela pisze:

     Wszystkich stacji nie słucham, tylko dwie. Oczywiście są utwory, które muszę wyłączać, bo moja dusza ich nie trawi, np. L. Gaga, K. Perry.
     Kiedyś pytałam się swojej duszy o jej pasje. Od razu odpowiedziała: muzyka. Kiedy słucham muzy, to moja dusza kwitnie, emanuje miłością, radością, szczęściem. Najbardziej lubi muzykę z tzw. duszą, ale i też klasyczną i nie tylko.

    • Wojwit pisze:

     Pytałem, bo uważam że między rozgłośniami są różnice w natężeniu denerwującego acz niesłyszalnego świadomie podkładu.

 15. Malgorzata pisze:

  Ja wzmacniam się bombą 😀z mego ogrodu: szałwia, macierzanka i lipa😁

  • BasiaB. pisze:

   Po 2 tygodniach przerwa na inna mieszankę. Organizm przestaje reagować, uodparnia sie na działanie, wiec szkoda zachodu 🙂

 16. Andrzej pisze:

  Miłego wieczoru Andrzej
  Tak , popieram radio i telewizja potrafi bardzo mocno wpływać na człowieka ,dlatego warto się odciąć posłuchać wody , wiatru , drzew , ptaki, kotka ,pieska, drugiego człowieka ( ale miłe pełne radości -dlatego mówimy sobie miłe słowa pochwały to bardzo wzmacnia i jest cool )
  ps. Pozdrawiam wszystkie cudowne istoty ..
  .https://www.youtube.com/watch?v=613nUS1m3j8

  • Malgorzata pisze:

   Telewizji nie oglądam od ponad 3 lat i wcale mi jej nie brakuje a jeśli chodzi o radio to my słuchamy regionalnej stacji ale przy wiadomościach z Polski i świata w mojej głowie słychać jedno słowo KŁAMSTWA!

  • BasiaB. pisze:

   Hahaha – już nie damy się nabrać na te Wasze gierki 🙂
   Nie ma litości, za zbrodnie popełnione na nas. Nic już Wam nie pomoże, nawet podstępny Pijar (PR) w myśl zasady: przecież pisaliśmy i mówiliśmy.
   Koniec – Game Over

   • Manuela pisze:

    Nasze zwycięstwo jest PEWNE :-). I tego się trzymamy! 🙂

    • Emik pisze:

     Zwycięstwo nigdy nie jest pewne do póki nie nastąpi. Jak ujrzę te wszystkie pier*lone , kurewskie ścierwa zutylizowane dopiero zacznę się cieszyć ! Nie wcześniej !
     A potem ich przydupasów, następnie czornych pedziów sukienkowych, pejsiasto-lichwiarskich frędzli. Jak doświadczę odzyskania Ziemi zagrabionej przez korpo-pejsów i reszty gniotów liżących im dupska to wtedy się uśmiechnę do Wszystkich Was z ulgą !
     Nie wcześniej ! Kiedy znikną z TV ich mordy oglądane od dziesięcioleci ! Nie wcześniej !
     Kiedy nie zobaczymy ich wściekłych reklam i wiadomości ! Nie wcześniej !
     Wtedy się uśmiechnę do Wszystkich Was z ulgą ! Nie wcześniej !

    • BasiaB. pisze:

     Rozumiem Twoje emocje Emiku 🙂 Ja juz zobaczyłam początek naszego zwycięstwa. Jednak to nie jest wygrana wojna. To odpowiednie ustawienie. Kolejne ruchy należa do nas, czego wcześniej nie mogliśmy zrobić.
     Będę podpowiadała , bo obecny wynik napawa otuchą.

    • Manuela pisze:

     Ja wierzę w nasze zwycięstwo! 🙂

    • BasiaB. pisze:

     Manuelo przeczytaj to :
     https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/17/cykl/
     Ja też wiem, że już jest 🙂
     Fizycznie odczujemy pewne sprawy już za kilka dni. Powinno nastąpić coś spektakularnego, co da potwierdzenie 🙂

 17. Andrzej pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=35VqLc_GVBk mmm
  Polecam i proszę o komentarze opinie Andrzej

 18. Aina pisze:

  Wojwit , nie przyszlo mi do głowy zeby sprawdzic , nie wiem bo u nas slucha sie tylko głównej stacji . Nie mieszkam w Polsce .

  • Wojwit pisze:

   Aino, moja wypowiedź jest zamieszczona powyżej tych wpisów w formie dodatkowego pytania. Podkład, myślę, nie zależy od rodzaju muzyki emitowanej przez stację.

   • BasiaB. pisze:

    Jest pełno przekazów podprogowych. W kuchni słucham tylko stacji regionalnej. Nie powinna mieć tyle funduszy na fałszywe nuty 🙂
    Aino i Małgosiu z tym kurczeniem się komórek pod wpływem radia tez tak miałam, wiele lat nie słuchałam, napawało mnie w końcu agresją. W samochodzie do tej pory mam cicho, a w kuchni włączam kiedy planuję dłuższe gotowanie 🙂

   • Aina pisze:

    Wojwicie , podkład nie zależy od rodzaju muzyki bo zadnej nie moge słuchać choc kiedys niektore piosenki lubiłam .
    Z tego wniosek ze moze byc jakis niesłyszalny dla ucha podkład .
    Tak jak u Basi po chwili wywołuje niczym nie usprawiedliwiona agresje . Żołądek podchodzi mi do gardła popularnie mówiąc .

    • Wojwit pisze:

     Wiem, Aino, że ten przekaz podprogowy nie zależy od RODZAJU muzyki. Zależy natomiast od rodzaju tzw. ODBIORCY DOCELOWEGO, dla którego program danej rozgłośni jest przeznaczony.

    • Aina pisze:

     Wojwit , tez tak mysle . Biorąc pod uwage ze to główna regionalna stacja radiowa której słuchają prawie wszyscy , nawet w sklepach z głośników , to podkład przeznaczony jest dla wszystkich . Tylko dlaczego nikt nie reaguje na to jak ja ? I jakie zadanie ma do spełnienia ten podkład ?
     Mam takie skojarzenia z pobytu w sklepie : ja zaczynam sie pocić pod wpływem tej muzyki , chce jak najszybciej wyjsc , ogarnia mnie irytacja a wokol mnie ludzie jak na zwolnionym filmie chodza i wybierają cos z półek , ekspedientki układają towar … jak w hipnozie ? No , ciekawe skojarzenie .

    • BasiaB. pisze:

     Aino – HIPNOZA – to jest to zadania/działanie

 19. Pingback: Cykl | Mistyka

 20. BasiaB. pisze:

  No i po co ten Barak wezwał do przygotowań ?! Bo wiedział co spotka Killary 🙂

  • BasiaB. pisze:

   Troszkę Was dziś rozbawiałam tymi emotkami, bo i ja dziś miałam taki chochlikowy nastrój 🙂

   • Malgorzata pisze:

    Witajcie kochani. Śniliście mi się dziś. Było wiele osób i wszyscy szczęśliwi 😀. Jedyny minus to po obudzeniu nie pamiętam twarzy ale za to jestem przepełniona radością 😀. A teraz zabieram się do czytania postów ☺

    • BasiaB. pisze:

     Oj to już 2 osoby, którym się śniła wczorajszej nocy społeczność Mistyki ?! Ciekawe ?
     Cieszę się z Twoich odczuć Małgosiu ❤

     Nie pisałam już od południa nic, bo…miałam w rodzinie chrzest. Malutki, kochaniutki – napracowałam się troszkę nad tym dzieciątkiem, całą rodziną i sobą celem stawiania zapór 🙂
     Chrzest odbywał się …w Częstochowie. Dobre co ?
     No to wiedźma jechała w strugach deszczu w paszczę lwa 🙂 droga była ciężka, ale cało dotarliśmy spóźnieni…
     a co tam, nie swój do nie swojego nie ciągnie, wiec tak wyszło 🙂
     Dobrze, że rytuał był bez mszy 🙂
     a potem to wyglądało tak 😀

 21. Marcin pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=YSvHjgXtCag
  Bardzo fajne podsumowanie tego, co już wiemy, ale także inne informacje w przekazie Peggi Kane

 22. El pisze:

  Co ciekawe mi też się dzisiaj śniła społeczność mistyki:)Niestety nie utrwaliłem sobie szczegółów i wszystko zapomniałem a szkoda.

  • BasiaB. pisze:

   A ta społeczność Mistyki to jak Ci się jawi po braku utrwalenia szczegółów ? Jakie masz odczucia po tym śnie ? To ważne .

 23. El pisze:

  Właśnie chodzi o to,że jak się obudziłem w nocy po nim to go analizowałem i starałem się zapamiętać na ‚później’,ale rano się wszystko zatarło i tak na prawdę dopiero Małgorzata mi o tym przypomniała.Nie mogę lać wody,więc jedynie powiem,że był pozytywny w odczuciu.Kiedyś pracowałem nad zapamiętywaniem snów,zapisywałem je i muszę przyznać,że robiłem postępy,stawały się wyraziste,pojawiały się LD,mistyczne kontakty i sytuacje a z jednej nocy do analizy miałem kilka różnych historii.Niestety zaprzestałem tej praktyki a wiem,że zaszedłbym dużo,dużo dalej gdybym to kontynuował.Świat snów moim zdaniem jest dużo bardziej atrakcyjny niż ten w,którym żyjemy.Tam się po prostu oddycha zmysłami,uczuciami,zyciem:)

  • BasiaB. pisze:

   El – a mnie się wydaje, że Bozia Cię uratowała przed tymi snami.
   Nie wiem czy to ważne, ? ale pisałam o produkcji snów, będących przejawieniem RSR.
   Pewnie kiedyś, kiedy nie było z nami Wszeteczników i ich fałszywych RSR, sny miały zupełnie inne znaczenie, lecz ostatnimi czasy moim zdaniem nie służyły niczemu dobremu.
   Aha…co to LD ?

   • smisnykolo pisze:

    LD to świadome sny, bardzo często pojawiają się w tematach ludzi którzy praktykują oobe.

   • Paweł pisze:

    A to ciekawe co piszesz. Bo zawsze miałem wrażenie, że jestem mniej „uzdolniony” w stosunku do tych co to w snach zapierdalają nad wodospadami w Rio i generalnie zwiedzają sobie świat w pełni świadomie, nie mówiąc już o OOBE. Pamiętam dobrze kilka snów, m.in. jeden, kiedy zapierdalałem sobie w jednym korpo i że tak po wiem cała „śmietanka” korpo siedzi i dyrektorka sobie patrzy na mnie, potem na pozostałych i mówi do nich, że „koniecznie musimy go mieć”. Jakiś czas potem trafiłem tutaj i skojarzyłem, że to mogły być te kurwy wszeteczne i powiedziałem sobie, że nigdy mnie nie dostaną 🙂 Sypiam dobrze, nic nie pamiętam i jest OK 🙂

    • Malgorzata pisze:

     Pawełku ubawiłeś mnie do łez 😂i dziękuję Ci za to. To był zdrowy śmiech. Ja bardzo rzadko pamiętam swoje sny. Jeśli chodzi o ten z opisu to nie wiem czy w moim śnie była cała społeczność Mistyki. Wiem tylko że było nas wielu szczęśliwych i ostatnie wspomnienie to śmiech Basi. Obudziłam się bardzo szczęśliwa ❤

    • BasiaB. pisze:

     Wiele osób znających mnie często mówi, że zarażam ich swoim śmiechem 🙂 Tak więc…zrażam Was tym śmiechem na odległość 🙂
     W takim razie, w odpowiednim momencie dałeś dyla z tego RSR, w którym już mieli chrapkę na Ciebie i szykowali się do złowienia kolejnej zdobyczy.

   • Aina pisze:

    Basiu , ostatnio dosyc czesto mi sie śni ( ostatniej nocy tez ) podobny sen . Jestem w jakimś obcym miescie i nie umiem znalezc drogi do domu . Zawsze jest to o zmierzchu i zawsze mam problem z telefonem i nie moge zadzwonic do nikogo zeby mi pomogl . Zadnego kontaktu , totalnie zagubiona i spanikowana .
    I panikuje i sie budze .
    To we śnie a na jawie w przeciągu krótkiego czasu kilka osob z najbliższej rodziny zraniło sie : jedna ręka złamana , jedna noga zlamana , jedna ręka powaznie poparzona olejem i tego samego dnia jedna ręka głęboko skaleczona nożem . Wszystkie kończyny sa lewe . No i ja na prostej drodze wyjechałam kładem do rowu . Ze nie wspomnę drobniejszych ” incydentow ” . Jak na przypadek to troche za duzo , tak mysle . Nie bardzo rozumiem dlaczego .

    • Polka pisze:

     Tu działają różne negatywne energie , które takie zdarzenia powodują. Ja i moja przyjaciółka mamy tak, że jak tylko pomyślimy o kimś kto jest bardzo zaburzony to wypadają nam różne przedmioty z rąk, kaleczymy się, przewracamy itd. Niewidzialne siły robią swoje. Ochrona i jeszcze raz ochrona i afirmowanie: zawsze i wszędzie jestem bezpieczna.

    • Wojwit pisze:

     Masz rację, Aino. To ZBYT DUŻO, nawet jak na tzw. Przypadek.

    • BasiaB. pisze:

     Aino – pisałam, że nas rozwarstwiają. Co to oznacza. Wyciągają z nas nasze cząstki i rozrzucają po różnych czasach lub wykorzystują w innym celu.
     Opisałam to wczoraj tutaj:
     https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/15/po-co-to-barack-obama-wezwal-aby-sie-przygotowac-na-wypadek-sytuacji-nadzwyczajnych/comment-page-1/#comment-23847

     Koniecznie się skup, po dokładnym wyczyszczeniu swojej przestrzeni i swojego ciała fizyko-chemicznego oraz każdej innej formy Twojego istnienia – zacznij namierzać swoje cząstki – scalaj je ze sobą i koniecznie osadź we WŁAŚCIWYM DLA CIEBIE – ARYA – CZASIE !

     Pisałam, że czas do 22 września będzie cieżki, bo ni chcą nam pozwolić na to by perpetum mobile, i siła napędowa ich życia odeszła swoim portalem w siną dal !

     Jeżeli ktokolwiek może, to do 23 września niech sobie zrobi lajcik z innymi pracami taki na jaki sobie może pozwolić, by przetrwać godnie ten czas i ochraniać też swoich bliskich, bo jak napisała Jaga – po to nas mają.

    • Aina pisze:

     Basiu , Polka , dziękuje Wam za cała pomoc i rady jakie od Was dostałam . Z całego serca .
     Wiem i jest dla mnie oczywiste ze niewidzialne siły istnieją i dzialaja . Wiem to odkąd sięgam pamięcią . Ale wiedziec i rozumieć to co sie wie to jest różnica . Teraz i wiem i zaczynam rozumieć jak to działa , wsxystko sie układa w logiczna całość .
     Dziękuje ❤️
     A , to jest drugi post bo ten pierwszy wcięło podczas wysyłania , ha ha .

 24. Wojwit pisze:

  Posłuchajcie, co mówi ten człowiek… Jedna z największych osobowości polskiego netu. Można go wykpiwać, jak wielu… Można „spijać słowa z jego ust”, można go odsądzać od czci i wiary ale NIE MOŻNA przejść obojętnie wobec tego, CO mówi. Może natchniony, może stuknięty, może agent wpływu… Ale od lat dociekliwy i konsekwentny. Słuchajcie uważnie, bo są tam pewne obserwacje i stwierdzenia, których później już nie rozwija i nie powtarza.

  http://moje-riese.blogspot.com/2016/09/jednak-nie-wiezienie-ni-psychatryk.html

  Za to to, o czym mówi bardzo ale to BARDZO zazębia się z tematami tu poruszanymi.

  • jaga pisze:

   Lubię,lubię.. lepszy niż Wołoszański 🙂

  • Polka pisze:

   Dzięki za ten film.

   • An pisze:

    Witajcie.
    No to „brytole” spóźnili się trochę. Chyba egzystują w innej linii czasowej. Nie wiadomo co z Francuzami, a tak na poważnie to hgw o co chodzi.
    An

  • BasiaB. pisze:

   Wojwicie – wkurzyłam się na to co usłyszałam w tym wywiadzie. Pomyślałam sobie, kurczę, w żdnych mediach nie informuja nas o tym co się dzieje na naszej północnej granicy , na naszychwodach terytorialnych. Wkleję to u Mukiego, bo Muki zajmuję sie tymi tematami od lat.I taką dziś dostałaliśmy odpowiedź:

   ” Historia, która nas i Was, mnie i innych dotyka jest tworem zaplanowanym w całości.
   To wszystko ma ciągi i watki.
   Przez wiele, wiele lat mej działalności na Necie byłem wykpiwany wyśmiewany szydzony posądzany itd.
   Teraz nastał ostatnie z etapów, czyli lekceważenie tego, co mówię. Faktem jest ze ogromne rzesze masonerii zjawiają się w Polsce. Faktem jest ze Kraków obsiadany jest żydowskimi wycieczkami i masonerią oraz Syjonem. Co tam szukają w mieście typowo słowiańskim?
   Czakry którą uważają za swoją. Nic z tego skorzystać z tego nie będą umieli tak jak i mnóstwa ludzi, co tam bez pożytku i rozumu a z głupoty czy chciwości lezie bezmyślnie.
   Nic im z tego, bo nie dla nich to jest tam postawione.
   Obiecałem jednemu wśród Was – mych znajomych ze nauczę go modlitwy. I mimo ze chcę to waham się znacznie. Nie wiem a bynajmniej nie jestem pewien czy udźwignie brzemię, które na nim by spoczęło. W każdym z tych miejsc leży kamień z gwiazd. Czarny jak kosmos i ciemny jak noc iskrzący się milionami iskierek, kiedy padnie na niego światło.
   Nigdy go fizycznie nie oglądałem a mimo tego wiem jak wygląda i sadze ze wiem, czym jest, chociaż nie rozumiem tego.
   To dziwna postać magnetyka uporządkowanego i przetykanego ferromagnetykiem oraz Galitem – ja to tak nazywam pierwiastek nie znany tej nauce, – to metal u nas płynny w postaci zestalonej w tej czakrze. Bo czakra to niby miejsce, coś w rodzaju punktu cieku wodnego jako-przykład a w zasadzie czakra to ów czarny kamień z gwiazd będący soczewką energetyczną tego węzła energetycznego.
   Jest 7 czakr, czyli tych punktów energetycznych i nie wiem, dlaczego dwa z nich znajdują się na południu tego globu skoro wszystkie powinny się znajdować na północy tej plnety. Dla mnie to bardzo, bardzo dziwne i nie zrozumiałe.

   Przestrzegałem Was i jeszcze napominam. Kiedy przyjdzie czas a nic nie zrobicie odwrócę się od was i nie będę nawet wspominał,
   Pytasz, dlaczego się to przemilcza?
   Bo bardzo i bardzo nie wygodne i zafałszowaną historię celowo fałszowaną może wyłożyć jak na talerzu.
   Ja Wam mówię nie za wiele czasu macie przed sobą. Ktoś wypuścił diablątka z worka, które na razie jeszcze się miotają, ale wraz z nimi straszną poniesie karę.
   Ja Was napominam mądry sam rozsądzi głupiec przejdzie i nawet nie spojrzy…..bo to głupiec.

   Nie ma żadnych złotych bredni – to lep dla głupków na ichni ślinotok.
   Jest za to technologia jakiej świat nie powinien jeszcze oglądać.
   To co macie dziś i podziwiacie to odpadki poprodukcyjne……….a cieszycie się jak dzieci małpki….małpiatki…… ”
   http://muki.salon24.pl/727977,dzabal-musa-gora-boga#comment_11882317

   • Paweł pisze:

    Basiu, to co mówi Muki nie jest jakoś super mega niezwykle, wpisz sobie w Google Harald Kutz Vella Black Goo. Jest to substancja za pomocą której gnidy utrzymują łącznasc tych tutaj z tymi tam gnidami, nadajnik+ rozwijaja ichnie AI, nie wiem czy dobre to czy zle, jezeli jest to m.in. w Mekce to raczej nic dobrego. Przeanalizuj haralda, wiem ze wyciągniesz z tego użyteczne info, oczyscisz przetwirzysz, wiesz jak 🙂

    • mineralek pisze:

     Pawełku, Haralda przerabialismy już tutaj ponad pół roku temu, na niego tez należy wziąć lekką poprawkę.

    • Paweł pisze:

     Mineralek, no właśnie też do końca nie rezonuje z całością przekazu i mukiego i haralda ale też ich nie przekreslam, niemniej jeżeli te badziewia są tu fizycznie to możemy razem coś z tym zrobić, zapewne nawet i rozebrać na atomy i wysłać z powrotem;)

    • BasiaB. pisze:

     Pawle – faktycznie pracowaliśmy już nad Black Goo, wielokrotnie. Ja już do niej nie mam sił.To właśnie ona zapodaje tą czarną moc superkomputerowi jakim jest czarny kamień. Albo…to on zapodaje moc i ją strukturyzuje, by Black goo wiedziała gdzie i z jaką częstotliwością dotrzeć. Tak czy siak, poświęciliśmy jej kupę czasu i efekt był mizerny, bo na krótko, w jakimś stopniu to wielkie g..o się regeneruje i odnawia.

  • Malgorzata pisze:

   Zadziwia mnie ich bezczelność, już się nawet nie kryją. Ich działania już tylko dla niewidomego nie są widoczne.

   • BasiaB. pisze:

    Małgosiu – są tak bezczelni, bo tych ślepych to nawet spora grupka się uzbierała. Niedawno mieliśmy tutaj cyrkowy pokaz ślepych, głuchych. Czereda nas wyzywała, nic nie docierało do tępych łbów co zresztą wiesz, bo chyba w tym czasie dotarłyście tutaj z Kasią 🙂

  • Polka pisze:

   Przypomniało mi się jak przed wakacjami (chyba w czerwcu) pojawiały się artykuły mówiące o tym żeby w tym roku nie jechać na urlop nad nasze morze, bo znaleziono jakieś beczki z II wojny światowej. I już wiadomo dlaczego. A mnie w tym roku bardzo ciągnie nad morze i pojadę już 4 raz.

 25. Malgorzata pisze:

  Witam wszystkich i mocno ściskam ❤. Dziś chyba gadziory mnie mocno lubią bo znowu atakują mój kręgosłup. Ciężko jest z oczyszczaniem bo moja mała banda nie daje chwili na skupienie ☺. Ostatnie dni to ciągłe nawracające bóle głowy czego wcześniej nigdy nie miałam. Wniosek kochani OSTRO DOSTALI W DUPĘ więc są wściekli. Basieńko musieliście solidnie dać im popalić 😁

  • BasiaB. pisze:

   Nam jednak też nie odpuszczają, również inni skarżą się na wielki ból głowy. Pora się tym zająć 🙂
   Pamiętaj Małgosiu – zasiekach i zaporach – jak Ci tam w Duszy gra 🙂 byleby skuteczne 🙂

   • LETO pisze:

    A mnie zeby dla odmiany bola choc w miare o nie dnbam to juz 3 dzien .Cos sie przewala na duza skale.Pakujmy ich do pociagu I niech jada z calym tym dobrodziejstwem , ktory na Nas szykowali.My tu sobie doskonale radzimy bez nich.

    • Ktoś pisze:

     Nie „PRZEWALA” a „ZWALA”…..

     tracą gęstość biedaczki ;D

    • Ktoś pisze:

     Bym zapomniał,

     teraz atakują z regularnością zegarka więc usunięcie jednego da 2 w wyniku, 2-óch 4-ry itd…..
     a i atakują z wewnętrza więc zasieki giiie pomogą….. ale „próbujcie” się „murować”. ;p

     i naprawdę są wściekłe i silne niebywale bo to inna rasa, tzw królewska. 😉

     A i miło by było jakbyście się NIE POSŁUGIWALI MOIMI MOCAMI jak chociażby „ogień stwórcy”….. Wynajdźcie sobie swoje, u maryjki, jezuska czy innego samuela…. skoro wam Marduk – Swarożyc nie pasuje. ;_)

     Nie smakuje kiełbasa to sio do obierzyn…..

    • mineralek pisze:

     LETO, zrób sobie ta miesznke do płukania Bołotova, przepis jest zamieszczony na ,,Glistnik jaskółcze ziele,, (Higiena jamy ustnej,,) w komentarzach napewno pomoże.

    • BasiaB. pisze:

     Atak na zęby Leto – to na bank ataki i to takie solidne, my już to wiemy 🙂

    • BasiaB. pisze:

     Ktos – zwany Adamem, przywróciłam Twoje posty ze spamu z jednego tylko względu, jesteś bezczelny i arogancki jak mało kto.
     Twoje moce ?? !!! Ogień Stwórcy ?!
     Tobie egoizm przemieszany z błotem już nieźle rozum odebrał !
     Nigdy nie były Twoje, nie Ty na to wpadłeś, nie zasługujesz na posługiwanie się nimi.
     To tak jakby powiedzieć innym ludziom, że nie maja prawa oddychać Twoim powietrzem. Błazen z Ciebie, który łazi po calym necie( Xelloss, Zerkos itd..) , szpieguje i pucuje się jak zwykły recman do działań innych osób.
     Ognie Stwórcy to jak psu Burek – to nasze dziedzictwo odkryte przeze mnie .
     Chcesz to pracuj, nie to nie, a tej strony wynocha.
     Dla pozostałych czytelników – już wiecie kogo min. mam na myśli mówiąc o szpiegach niszczących naszą pracę.

     Jesteś bezczelny- nie odkryłeś maryjki, nie odkryłes samuela i jezusika, ślizgasz się na odkryciach i ciężkiej pracy innych bezczeszcząc dodatkowo naszą pracę.
     Sam zasuwaj do swojego Marduka, którego chełpliwie nazywasz Swarożycem.
     Wara Ci od Bogów Słowiańskich, bo nie zasługujesz nawet na posługiwaniem się i wymawianiem ich imion.
     Twój Marduk, Twoje zmartwienie. Ten kolejny uzurpator namieszał Ci nieźle kiełbie we łbie.

     Bana nie ściągnę, bo nie zasługujesz nawet na to by czytać tą stronkę.

  • Wojwit pisze:

   Te Twoje bóle glowy, Małgosiu mogą być zwiazane z bólami kregoslupa. Mięśnie karku i tzw.mięsień naczaszny są w jednym łańcuchu kinatycznym z miesniami kręgosłupa.
   Boli Cię kręgosłup, bo (jak przypuszczam) jakas grupa mięśni nim poruszających jest nad miarę napięta a przez to nie dochodzi do nich krew tak jak powinna, w efekcie czego są stale zakwaszone, jak po ostrych ćwiczeniach. Napięcie chroniczne idzie wyżej i nie ma rady ,- boli Cię glowa. Ttzeba zrownowazyc napiecia mięśniowe, rozluźnić te napiete muskuły i bedzir Ci lepiej. Zdrowia Ci życzę!

   • Wojwit pisze:

    Errata: ma być – w łańcuchu KINEMATYCZNYM.

   • BasiaB. pisze:

    Oj, chyba mamy to samo wykształcenie 🙂 Świetna rada Wojwit 🙂

   • Malgorzata pisze:

    Wojwicie to nie tak. Głowa boli mnie falami. Nigdy nie miałam tak długotrwałych bóli A kręgosłup zaatakował mi dziś nagle. Tak jakby ktoś mi go łamał powiem ładnie od połowy pleców w dół :-). Ja nie miałam nigdy takich dolegliwości a nie noszę ciężarów które mogłyby obciążyć kręgosłup. A wracając jeszcze do bólu głowy to już wiele osób w moich stronach skarży się na nie.
    Dziękuję za życzenia zdrowia 🙂 tego Tobie i wszystkim na Mistyce życzę 😚

    • Wojwit pisze:

     Malgosiu, spróbuj witamin z grupy B, może to coś pomoże… Konkretnie B6, B12 i B1 (w kolejności waznosci). Czy Twoje bóle są trochę jak bóle korzonkowe? Jeśli sa takie jakby opisujące, to te witaminy mogą Ci pomóc. Raczej trudno je przedawkowac, przy obecnie dostępnych bez recepty dawkach.

    • Wojwit pisze:

     Znowu za małe te literki… Miało być: bóle OPASUJACE, ale mam nadzieję, że po witaminach i może którejś ze stosowanych na to maści (nie chcę tu podawać nazw, ale aptekarka Ci je, Malgosiu wyjawi 😉 ), te dolegliwości miną Ci bezpowrotnie, a najlepiej, zeby minęły BEZ medykamentow.

    • Malgorzata pisze:

     Nasmarowałam się tzw.nalewką z bursztynu. Zobaczymy jutro ☺. Wojwicie bardzo dziękuję za troskę. Dlatego tak się tu dobrze czuję. Jesteście cudowni ❤

    • Polka pisze:

     Małgosiu wczoraj nie mogłam znaleźć, ale dziś się udało. Daję link do świetnego ćwiczenia dla kręgosłupa. Szczerze polecam.
     http://zdrowezywieniediety.blogspot.com/2016/04/jak-wyleczyc-bol-kregosupa-przesuniecie.html

  • Manuela pisze:

   Małgorzato, ja też mam nawracające bóle głowy, gdzieś mniej więcej od tygodnia. Także chyba coś jest na rzeczy.

   • Malgorzata pisze:

    Dziękuję Manuelo skorzystam na pewno 😊❤

    • Malgorzata pisze:

     Czytałam oba posty i podziekowalam Manueli a miałam Polce. Polko bardzo Cię przepraszam ale jak wpadam tu z doskoku bo moje pociechy nie zawsze dają wytchnienie to mogę coś namieszać. Bardzo Cię przepraszam i dziękuję za podpowiedź 😘

 26. Malgorzata pisze:

  Dobrze 😚❤

 27. Aga T pisze:

  Mnie atakują w snach.jeden gadzior wspiął się na wieżę kościoła i zamienił w kostucha.potem uciekałam przed nim w wieżowcu. Biegam po schodach w dół. Prawie udało mi się uciec przez drzwi bramy…i obudziła mnie córka. W następnym śnie powtórka z rozrywki.znów uciekałam, wpadłam do wody, z której wyciągałam się chwytając jakiś traw.wspinalam się po olbrzymiej kutej bramie.udało mi się przejść, a tu znów niespodzianka w postaci gadzior i pobudka.dziś nawiedził mnie sam Jaruzelski? ??mam powoli dość.

  • Malgorzata pisze:

   Ja nie znam swoich snów. Jeśli pamiętam jakieś to rzadkość więc z całego serca współczuję Agusiu. To że coś się święci to nawet ja czuję chociaż moja wiedza jeszcze mizerna ale dokształcam się 😊

 28. Malgorzata pisze:

  Może to nie istotne i błache a teraz się nad tym zastanawiam dlaczego. W 2008 r ja i mój partner rozmawialiśmy o malowaniu nieistniejących postaci. On ma ogromny talent do tworzenia niesamowitych postaci. Moja wyobraźnia jest marna ale spróbowałam coś stworzyć. Namalowałam pół kobietę, pół jaszczura. Nie wiem skąd mi się to wzięło tym bardziej że nie słyszałam nic o reptilianach. Ale teraz zastanawia mnie dlaczego tak namalowałam mój obraz.

  • BasiaB. pisze:

   Małgosiu to co opisałaś – to zapewne jak wiesz są hybrydy. Tworzone są przez jaszczury zwane przeze mnie gadziorami. To ważne by nie używać słów typu : zaczynające się na R., określających ich nację.

   Już kiedyś pisałam, że to najstarsza nacja, która potworzyła sobie swoich sprzymierzeńców, by łatwiej sobie z nami poradzić.
   Znanymi nam obecnie sprzymierzeńcami kostuch czyli gadziorków sa Istoty z Nimru/Nibru, Ori/ Oriona, Hebronu/Hebry.

   Od poczatku zajmowania się światem obecnie dla nas Niewidzialnym, najczęściej słyszałam słowo: NUMIZMATYK.
   Po jakimś czasie zorientowałam się, ze oznacza ono nasze Dusze.
   Jest to najcenniejsza tzw. karta przetargowa w tym zasranym wszechświecie.
   Nawet nie karta ile najcenniejszy kruszec !

   Jaszczury zrobiły wszystkich ich na szaro, w konia czy innego głupka. Wykorzystały wszystkich przeciwko wszystkich, posługując się najcenniejszymi z najcenniejszych, czyli cząstkami ArYa.
   Numizmatyki pochodzące z Arya to Diamenty, pisałam o tym. Mało kto przywiązuje uwagę i wagę do tego.
   Taki Diament służy do tworzenia dosłownie wszystkiego, a przede wszystkim Hybryd, którymi niebo zostało usiane.
   Omotało to wszystkich , łącznie z żydami, którzy uważają ziemski diament za ten właściwy 🙂
   Podobno cząstki Arya służą do tworzenia statków międzygwiezdnych o najwyższe rozdzielczości mocy dostępnej obecnie.
   A czymże Małgosiu sa Syreny, jak nie połączeniem Arya z rybami czyli jaszczurami ?
   Syreny od dawna czyhały na marynarzy, zwabiając ich niecnie. I to nie bajki czy legendy, ponieważ widziałam zdjęcia z plaż, na których brzeg wyrzucone zostały takie…dziwne stworki czyli Syreny.

   • Malgorzata pisze:

    Przepraszam za gafę. Zapamiętam! Zawsze czułam że te wszystkie wyśmiewane jako bajkowe istoty muszą istnieć lub istniały. W dzieciństwie zaczytywałam się mitami i wierzyłam że kiedyś istniały miniatury i inne dziwne istoty. Potem były komiksy i mitycznych bogach. Następny był miesięcznik fikcje i fakty i twórczość Lema. Potem książki i piramidach, świątyniach Inków itp. Zawsze szukałam tajemnic i jak widać siebie 😊

    • BasiaB. pisze:

     Bo to wszystko było i tylko ignoranci się ośmieszają ośmieszając nas.

    • Wojwit pisze:

     Pisalem tu niż o baśniach Grimmow z mojego dzieciństwa. Była taka o jednookich olbrzymach, które mieszkały gdzieś na północy.
     Parę lat temu w necie widzialem zdjecie olbrzymiej czaszki z oczodolem po środku czoła. Może falsyfikat a może…

  • Andrzej pisze:

   Cześć Ty „nie” Twoja dusza tak , ponieważ ona pamięta wszystko i jak złapiesz z na kontakt wszystko poznasz , odkryjesz piękną księgę w sobie , ponieważ nią jesteś .

   • Malgorzata pisze:

    Andrzeju tak się zastanawiałam czy twój komentarz był do mojej historii, jeśli tak to dziękuję za przepiękny opis 🙂

    • BasiaB. pisze:

     Do Twojej Małgosiu- rozmawiałam dziś z kilkoma Arya 🙂
     Niestety mamy ogromny atak na nas. Musimy przetrwać do 22 września. Damy radę !
     Wiele osób czuje się źle.
     Programowo sieją rozwarstwienia.

   • B. pisze:

    Całe szczęście, że do 22giego, bo zastanawiałam się jak wytrzymam. Co prawda kręgosłup ‚trzaśnięty’ mam od lat i przywykłam do bólu, ale teraz jest on trudny do opanowania, udaje mi się jedynie go złagodzić. Ale echhhh ‚Damy radę!’ 🙂
    U mnie też, ‚niektórzy’ znajomi mają bóle głowy, wzrost ciśnienia krwi (falami), no i właśnie ból kręgosłupa.
    Basiu, czy to rozwarstwienie ma związek też z tym, że ludziom tak ciężko się porozumieć między sobą?

    • BasiaB. pisze:

     Tak to jest przyczyna. Nie potrafią się porozumieć, bo każde jest w innym czasie. W innej warstwie, a na dodatek każdy ma sporo skradzionych swoich części, czyli…jest za mało cukru w cukrze.
     Robimy co możemy, ale jest ciężko. Jednak wiem, że damy radę.Byle do 22.09.

    • LETO pisze:

     Zgadza sie Basiu ja juz 3 fale powrotne naszego mienia do diamentow wyczulem w przeciagu tygodnia.Praca idzie do przodu.

    • B. pisze:

     Dzięki za odpowiedź 🙂 Przetrwamy 🙂 Idziemy ‚pracować’ 🙂

    • Polka pisze:

     Postanowiłam opisać po dzisiejszym ataku. Otóż: znają nasze emocje, uczucia, myśli przeżycia i ładowali mnie nimi już wiele razy. Teraz już rozpracowałam to na 100 % i mówię spier…lać. Spreparowali mi film na temat śmierci mojego taty. Dokładnie wiedzą ile dla mnie znaczy i wszystko było pieknie ułożone, więc jeśli was uraczą uczuciami, które nie są Wasze lub filmikiem który przyszedł nie wiadomo skąd to spier….dalać tam skąd przyszliście, a najlepiej do pociągu i odjazd!!!
     Niech DOBRY BÓG NAJWYŻSZY MA W SWOJEJ OPIECE ZIEMIĘ I WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI NA ZIEMI.

    • B. pisze:

     Tak Polko, nasze myśli związane z czymś na czym nam zależy, nawet skupienie uwagi na jakiejś sprawie w ciągu dnia, jest często wykorzystane w nocy, do stworzenia filmu, na tyle interesującego lub dziwnego aby zwrócił naszą uwagę i pociągnięcia naszej energii. Mi pomaga spontaniczna akcja przed snem usuwania ‚różności’, wsparcie czystym/aktywnym minerałem, żeby móc odzyskać chociaż trochę widzenio/czucia. Świadomość że to hologram też chroni, zachowujemy energię. Ale ostatnio jest przyciśnięcie okrutne, z każdej strony, w nocy też, mocno starają się żeby nie widzieć. Pozdrawiam Cię serdecznie:)

    • Malgorzata pisze:

     Basiu ja te ataki zaczynam przyjmować z humorem bo wiem że przegrany szarpie się i miota tak jak oni. Ból jest do zniesienia bo o wielką stawkę trwa ta walka 😊więc śmieję się im w nos. Oczyszczam się i wyciszam w miarę możliwości i jest lepiej 😊. I kocham Was za to co robicie❤❤❤

    • Kakadu pisze:

     ” (…) – 23 września zakończyły się jerozolimskie „modły”, zakończyły się FIASKIEM i od tej samej daty ZACZĘŁY SIĘ PONOWNIE ATAKI, w których „pjejadanie” PODŁĄCZALI ludziom CHIPY jakie Cobra przypisał Draco… Nie wiem czy się łączyli „pod oczy” ale na pewno atakowali czakrę splotu słonecznego i kręgosłup z intencją WYSYSANIA ENERGII poprzez ZWARCIE CZAKR… O tym tez pisali ludzie – o takim „prądzie” idącym kręgosłupem czy „drgawkach” opanowujących ciało… wynikających z tego „podpięcia pod kabel” jakim plejadanie wysysali energię, by ratować swój „krystaliczny świat” jaki się właśnie zapada. (…) ”
     [z komentarza KochaneZdrowie]

    • BasiaB. pisze:

     Nie wiem czy akurat Plejadianie, to tak jak by napisac Ludzie z Ziemi napadli na inna planetę. To nie tak. To jacys przebierańcy, chociaż osobiście nie mam ciepłego stosunku do samych Plejadian. Jeżeli sa tacy jakimi ich odczuwam, to kicha.
     Chyba, że ktoś jeszcze bardziej ich zrobił w konia niż nas. Nie zajmowała bym sie nimi. Strata czasu, bowiem rozdający karty są Inni i gdzie indziej.

     Natomiast potwierdzam sa stosowane na szeroką skalę programowania o stałych porach.
     Pisałam – rozwarstwianie – kradzenie mienia , wszystko!
     To są moim zdaniem ostateczne rozgrywki i nikt nie powiedział, że będzie łatwo, teraz jest walka o być albo nie być.
     Dla każdej ze stron. Ta walka jest coraz bardziej ostra i gwałtowna.

    • Ktoś pisze:

     Tamte okolice to matecznik Asurów…. jak i miejscówka gdzie elity typu rotszyld rockefeler mają zamiar przeczekać zadymę w Europie jaką sami wywołują…..

     A ponieważ głód ich ściska a tam teraz wielkie żale po królu Tajlandii są to dodatkowo się mami CHCIWYCH FRAJERÓW „wizualizacjami” swojego dobrobytu byle choć trochę paliwka w upadający astral pchnąć by „świat plejadan” jeszcze trochę miłościwie powisiał nad głowami niewolonej ludzkości.. Chociażby do chwili kiedy czającej się w mroku flocie wampirów … tfu…plejadan uda się przeprowadzić desant na Ziemię….. zaprowadzając tak ukochany nazizm….znany jako NWO czy noachicki (biblijny) terror żydów za co zostali przez Chrystusa BEZ MAŁA WYTĘPIENI z planety.

    • Kakadu pisze:

     Oni boją się tej tajemniczej fali, impulsu…, która neutralizuje ich energie nienawiści…
     Dlatego mają deficyty i ciągną nielegalnie i konwertują…

     Uzależnienie amplitud rezonansu Schumanna od czasu lokalnego.
     Czas lokalny jest wyrażony w godzinach Tomsk czasu letniego. TLDV = UTC + 7h.

     http://sosrff.tsu.ru/?page_id=12

     Ten wyjątkowy rzut Energii Miłości jest dopiero początkiem serii,
     która będzie przejawiać się w najbliższych tygodniach.
     Bądźmy przygotowani pod każdym względem!
     Regulacja przez czyszczenie i aktywację naszego kwitnącego życia
     jest najważniejszym działaniem, które możemy obecnie zrobić.
     Zwłaszcza w Miłości być w myśleniu i działaniu.
     Ta Energia Miłości nigdy tak dużego wpływu nie miała na naszą istotę,
     jak teraz, o ile będziemy działać w TU i TERAZ
     a nie tylko mówić i puste modlitwy!
     Weź tyle Energii Miłości, ile jest to możliwe dla Ciebie!
     [zespół pomiarowy-http://www.foundationforhealingarts.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html]

 29. Malgorzata pisze:

  Minotaury ( w zasadzie był jeden) zmieniły mi się na miniatury 😂

 30. Malgorzata pisze:

  Dziękuję Wojwicie za radę :-). Jeśli jutro nadal będę miała ten problem pójdę po witaminki chociaż nie trawię aptek.

 31. BasiaB. pisze:

  Do Ktosia – nie kompromituj się postami zalewającymi kosz Mistyki. Posługujesz się bezczelnie informacjami zbieranymi z całego netu, kradnąc tym samy ciężką pracę intelektualną i nie tylko wielu osób w tym Mukiego, T. Mrozińskiego, moją i wielu innych.
  Tym samym jesteś tym, którego tępię, należysz do gadziorskiej nacji i nie wysilaj się wklejaniem jakiegokolwiek tekstu na Mistykę, nic już nie przywrócę.
  Twoje rozumowanie tak jak i Twoja retoryka jest iście demoniczne, przeinaczając, wypaczając sens każdego odkrycia i jego znaczenia.
  Wg mnie należysz do twórców odwrotności czyli tego czym zniewolono Arya.
  I na nic ci posiłkowanie się Mardukiem ,który pragnie być Swarozycem tak jak Ty Arya.
  Nie dla psa kiełbasa, nawet nie odpadki.
  Bóg się obudził, ale to nie Marduk, bo ten jest do dezaktywacji i likwidacji i wg Ciebie jakoś cały czas był czynny. Jeżeli był czynny to co to za bóstwo pozwalające na tyle nieszczęść na swoim rodzie ?!
  Napisałam wcześniej : to retoryka demoniczna- to retoryka KK, to retoryka jezuicka Franka napędzającego czarnuchom białe kobiety do gwałtów.
  Ten kanał ściekowy jest do utylizacji.

 32. Bonia pisze:

  Popatrzcie jak sobie radzi Twardowski z borutą: 😉 .https://www.youtube.com/watch?v=M-skpeuYmfE
  (Wulgaryzmy jak najbardziej usprawiedliwione) 🙂

 33. El pisze:

  Basiu czy Twój post skierowany jest do użytkownika ‚Ktoś” co tu pisywał od dawna?
  I jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na drażniące reklamy,które załączają się pod głównym postem i nie sposób ich wyłączyć…

 34. El pisze:

  W sumie to zadziwiłaś mnie teraz.Moim zdaniem wnosił on całkiem interesujące i świeże spojrzenie na sprawy tu poruszane.
  Chociażby tutaj:
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/06/transponder-gadzi-mozg/
  Rzeczywiście gadzior jak go nazwałaś mógłby wprowadzać taką retorykę jak w powyższym linku w stosunku do swoich braci:]?
  Wydaje mi się,że jak ktokolwiek dotarł w takie rejony typu ten blog to ma na tyle oleju w główce by nikomu nie ufać a tym bardziej zakodowywać w umyśle czyjeś wypowiedzi jako sztywną prawdę a jedynie pozyskiwać info do własnej analizy.

  • BasiaB. pisze:

   Dokładnie – tylko krowa zdania nie zmienia.
   2 lata temu współpracowałam z Ktosiem. Jak to zwykle bywa, do pewnego momentu.
   Właśnie pisze tekst o gadziorach nie wiem co mi z tego wyjdzie, czy post na Cyklu czy tekst na stronę główną. Dużo się dzieje, a to z czym mamy ostatnio do czynienia nie jest ani łatwe, ani przyjemne i nie popuszczę nikomu kto stosuje tępione przeze mnie metody.
   Czy to słowem, czy czynem. Ja wiem swoje, a rozdrabniać się tu na ten temat nie będę.
   Za dużo przypadków zaistniało wobec czytelników Mistyki, a ja wiem na pewno, że przypadków nie ma.

 35. Pingback: Superkomputery, Black Goo i Muki | Mistyka

 36. Pingback: Superkomputery, Black Goo i Muki | Krystyna Sai Kręt (Szlosek)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s