Czas cz. 4 – Geografia świata do wojny nuklearnej

Trochę się naszukałam tego materiału. Pamiętam, że umieszczony był na Mistyce link do tego tekstu ze strony Treboroka,lecz w obecnym stadium analizowania przez nas czasu i działań z nim związanych ten artykuł jest dodatkowym argumentem na zakłamanie każdej sfery naszego życia, a na pewno historii czyli…czasu.

Geografia świata do wojny nuklearnej

01-gsdAutor na przykładzie antycznej architektury i bastionów w formie gwiazd tworzy wersję jednego globalnego świata do wojny jądrowej w całkiem niedawnej przeszłości, o której cicho w oficjalnych źródłach informacyjnych. Szkoła inżynieryjno-architektoniczna tych czasów była jednolita na całej planecie…

Stopniowo zaczęły się wyłaniać ramy czasowe wojny jądrowej z przeszłości. Szczyt, której miał miejsce 1780-1816 roku. W roku 1816 zaczęła się zima jądrowa.
Rok bez lata

Przez trzy lata z rzędu na półkuli północnej odnotowywano mrozy, nawet latem. Chcę pokazać w tym artykule na przykładzie szkoły inżynieryjno-architektonicznej, która była jednolita na całej planecie, że świat w tamtym czasie był już globalny. W tej chwili, można przyjąć z całą pewnością dwa fakty:

Fakt 1:
Przed wojną 1780-1816 większość miast na planecie zbudowano w tym samym antycznym stylu. Mam na myśli zamieszkane nieruchomości. Budynki, które są obecnie określane jako budynki świątyń i budynki nieznanego przeznaczenia, takie jak piramidy w Gizie, piramidy Majów itd. W Europie Zachodniej, zabytkowej architektury zachowały się najlepiej. W pozostałych częściach świata duża część miast została niszczona w całości. Niektóre ucierpiały częściowo stąd antyczne budynki dotrwały do naszych czasów i są prezentowane pod pozorem „kolonialnej” architektury. To jest oczywiście nonsens. Ci, którym przeformatowano świat, nie byliby wstanie zbudować budynków według wspaniałych projektów w czasie regularnych powstawań i działań bojowych.

Fakt 2:
Wszystkie antyczne miasta na świecie zostały okrążone ogromnymi, cyklopowymi urządzeniami w kształcie gwiazd, które teraz nazywane są fortyfikacjami bastionowymi. Objętość budowlana jednej z takich gwiazd wokół dużego miasta często dorównywała objętości samego miasta. Miliony metrów sześciennych ziemi i kamienia budowlanego. Przy czym kamienia, filigranowego obrobionego maszynami w sposób przemysłowy. Fortyfikacyjne funkcje gwiazd można poddać w wątpliwość, dlatego że jest wiele dowodów, które poddają w wątpliwość te funkcje. Ale o tym później.

Korzystając z Google Maps i Google obrazów, można przekonać się o prawdziwości dwóch wyżej przedstawionych faktów, a także poznać kto realizuje zasadę – „dziel i rządź” obecnych sterników, którzy wygrali tę wojnę, i już od dwustu lat gorliwie ścierają z powierzchni ziemi miasta w stylu antycznym, a zwłaszcza w formie gwiazdy. Dzieje się to w celu rozerwania jednolitego architektonicznie pola planety, ażeby współcześni ludzie nie domyślili się, że świat już wcześniej był globalny.

Sprawdzamy fakt numer jeden –
Widać tu „budynek” Anglo-francuski z oddziałami wojska w pałacu w stylu kolonialnym w Chinach.
Odnośnik

02-gsdPodpis pod fotografią pod linkiem –
Looting of the Old Summer Palace by Anglo-French forces in 1860 during the Second Opium War. (Grabież Starego Pałacu Letniego przez wojska angielsko-francuskie w 1860 roku podczas II wojny opiumowej.)

Oto były pałac w Chinach – Yuanmingyuan.

03-gsdPo wizycie wojsk angielsko-francuskich pozostał taki.

04-gsdAnglia w połowie i pod koniec 19 wieku, przeprowadziła ponad 200 wojen. Jeśli nie uczestniczyła w wojnie bezpośrednio, to jej zainteresowanie było zawsze pośrednie. I wszędzie wygrywała stając się imperium nad którym nigdy nie zachodziło Słońce. Wszystkie te wojny w większości przypominały represyjne oczyszczanie resztek uzbrojonych sił na zniszczonych wojną jądrową terytoriach ze stworzeniem tam okupacyjnych administracji. Jest oczywiste, że bez całkowitej przewagi wojskowo-technicznej realizacja takiego przedsięwzięcia byłaby niemożliwa.

Tokio

05-gsdTokio

06-gsdYokohama

07-gsdYokohama

08-gsdFotografie z Japonii stąd

Arita, Japonia

09-gsdBuenos Aires, Argentyna

10-gsdBuenos Aires, Argentyna

11-gsdFotografie Buenos Aires stąd
http://mishawalk.blogspot.com/2014/11/blog-post_30.html

Buenos Aires, Argentyna

12-gsdSantiago, Chile

13-gsdSantiago, Chile
14-gsd
Chicago 19 wiek. Czy można uwierzyć, że taki kompleks z marmuru mogli zaprojektować i postawić potomkowie konkwistadorów, którzy cierpiąc na szkorbut na drewnianych łodziach 6 miesięcy płynęli do Ameryki?

15-gsdChicago
16-gsdGorąco polecam ten artykuł, w którym autor analizuje szczegóły fasad budynków w stylu antycznym.
http://mishawalk.blogspot.com/2014/12/2.html

Seattle, USA
17-gsdSewastopol, do roku 1853
18-gsd

Sewastopol, do roku 1853. Inny widok. Można kliknąć na obraz:
19-gsd

Moskwa, Rosja
20-gsd

Omsk, Rosja

21-gsdPerm, Rosja

22-gsd

Kercz, Rosja

23-gsd

Władywostok, Rosja. Amerykańscy żołnierze we Władywostoku w 1922

24-gsd

Symferopol, Rosja

25-gsd

Symferopol, Rosja

26-gsd

Saratow, Rosja

27-gsd

Kijów, Ukraina

28-gsd

Kijów, Ukraina

29-gsd

Kijów, Ukraina

30-gsd

Odessa, Ukraina

31-gsd

Teheran, Iran

32-gsd

Hanoi, Wietnam

33-gsd

Sajgon, Wietnam

34-gsd

Padang, Indonezja

35-gsd

Bogota, Kolumbia

36-gsd

Manila, Filipiny

37-gsd

Karachi, Pakistan

38-gsd

Karachi, Pakistan

39-gsd

Szanghaj, Chiny

40-gsd

Szanghaj, Chiny

41-gsd

Managua, Nikaragua

42-gsd

Kalkuta, Indie. Książę Wali wyszedł do wojska. Pałac w „kolonialnym” stylu już stoi

43-gsd

Kalkuta, Indie

44-gsd

1813 Kalkuta, Indie

45-gsd

Cape Town, Republika Południowej Afryki

46-gsd

Cape Town, Republika Południowej Afryki

47-gsd

Seul, Korea

48-gsd

Seul, Korea

49-gsd

Melbourne, Australia

50-gsd

Brisbane, Australia

51-gsd

Oaxaca, Meksyk

52-gsd

Meksyk, Meksyk

53-gsd

Toronto, Kanada

54-gsd

Toronto, Kanada

55-gsd

Montreal, Kanada

56-gsd

Phuket, Tajlandia

57-gsd

Do tej listy trzeba także dodać wszystkie zniszczone miasta, którym manipulant nadał status starogreckich i starorzymskich. To wszystko bzdura. Zniszczono je 200-300 lat temu. Po prostu z powodu zapustynienia terytorium życie na częściach takich miast, w zasadzie nie zostało wznowione.

58-gsd

59-gsd

Porównaj – Liban, Baalbek:

60-gsd

I Sewastopol. Rozmiary tylko inne. Projekt i przeznaczenie identyczne.

61-gsd

Można kontynuować w nieskończoność. Czytelnik sam się może o tym przekonać, w tym celu wystarczy w Google nazwę dowolnego mniej lub bardziej dużego miasta na Inglish oraz słów kluczowych old buildings lum miasta + old photos albo miasto + 19 century photos i nacisnąć „pokazać zdjęcia”. Zamieszkane nieruchomości będą bardzo podobne. Te same łuki, pilastry, kolumny, wieże, balustrady. Na przykład, spójrz na następujące słowa kluczowe zdjęć:
sidney old buildings
calcutta old buildings
boston old buildings
rangoon old buildings
manila old buildings
melbourne old photos
Na co należy zwrócić uwagę. Oficjalna historia kłamie, że wszystkie te budynki były zbudowane w połowie i pod koniec 19 wieku. W tym czasie używano już aparatów fotograficznych. Tak więc, nigdzie nie znajdziecie fotografii budowanych mniej lub bardziej ważnych obiektów, chociaż budowano masowo w tych czasach. Był wtedy prawdziwy budowlany boom. Cały świat w 19 wieku walczył (lista wojen w 19 wieku) jednocześnie akurat świat masowo budował antyczne budowle, z których wiele nawet teraz nie można zbudować. Teatrów i oper w czasie wojennych niepokojów się nie buduje. Prawie na wszystkich fotografiach 19 wieku brodaci ludzie w zniszczonych ubraniach, w bezkształtnych starych butach prowadzą prace ziemne, wożą na taczkach ziemię, wykorzystają prymitywne dźwigi do podnoszenia bali, czasem maszyn parowych do prac ziemnych. Ale zdjęcia na którym wyraźnie byłoby widać do połowy wykonany budynek typu Opera Wiedeńska – nie ma. Wpiszcie w Google i spojrzyjcie na fotografie i obrazki:
19 century construction,
19 century town building,
19 century opera building,
19 century museum building
Przekonacie się, że te antyczne budynki nie powstały w 19 wieku.

Przejdźmy do faktu numer dwa – miasta-gwiazdy.

Istnieją one na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Australii. W Australii zostały niszczone całkowicie. Co jest zaskakujące niewielu ludzi o nich wie. Do dziś odnaleziono ich około tysiąca. W tej grupie możecie znaleźć zdjęcia satelitarne kilkuset takich obiektów, a także plany miast zrobione w 17-18 wieku.
http://vk.com/albums-55242135

Trzeba przejrzeć satelitarne zdjęcia i stare plany miast aby rozumieć skalę kamiennego budownictwa w przeszłości i pojąć jednolitość standardów inżynieryjno-architektonicznych tamtych czasów. Nie mogę umieścić tutaj 500 zdjęć i przeciążać artykułu.

Na tej stronie możesz pobrać pliki KMZ z zaznaczonymi gwiazdami dla Google Earth
http://peshkints.livejournal.com/7944.html
Najbardziej znanym obiektem w kształcie gwiazdy w Rosji jest Twierdza Pietropawłowska:

62-gsd

Została tylko jedna zachowana w tak dobrym stanie. Setki, a może i tysiące zostały niszczone w ciągu ostatnich 200 lat. Bardzo często zewnętrzne zbocze takiej gwiazdy wyłożone jest wysokiej jakości kamieniem. Waga bloków może osiągać tonę i więcej. Czasem są ziemne zbocza. Brama wjazdowa w gwiezdnej fortecy często wykonana była z kamienia z bardzo wysokiej jakości frezarską obróbką. Prawie wszystkie łuki triumfalne w świecie – to bramy wjazdowe przez ścianę w byłej gwieździe. Wewnątrz i na zewnątrz znajduje się kamienna infrastruktura podobna do tej w Twierdzy Pietropawłoskiej.

W Europie nieduże miasta-gwiazdy zachowały się doskonale, wyglądają tak:
Neuf-Brisach fortress

63-gsd

Palmanova fortress

64-gsd

A na terytorium byłego ZSRR tak:
Twierdza Brzeska

65-gsd

Średnica tej gwiazdy wynosi 2 km. Wewnątrz, zbudowano takie same domy jak te dwa zdjęcia powyżej, ale teraz wszystko jest starte na pył. To jest ogólna tendencja prawie wszystkich miast na ziemi. Gwiazdy wraz z infrastrukturą mieszkalną najlepiej zachowały się w Zachodniej i w mniejszym stopniu w Europie Wschodniej. Przeglądając współczesne miasta przez Google Earth, uderza patologiczna żądza manipulatora niszczenia tych gwiezdnych systemów. W Europie demontowano to ostrożnie, zachowując otaczającą infrastrukturę. Pokażę trzy przykładowe europejskie miasta, Turyn, Strasbourg i Antwerpię. Zasada ta działa w każdym mieście.

Plan Turynu z 1799 roku

66-gsd

Turyn w 1682 roku
Kliknij na obrazek:

67-gsd

Turyn obecnie

68-gsd

Śladów tej ogromnej ściany w formie gwiazdy i kanału nie znajdziecie. Wykonano ogromną pracę w celu jej demontażu aby ukryć sam typ takich konstrukcji.

Plan Strasburga

69-gsd

Strasbourg w 1644

70-gsd

Strasbourg obecnie. Bazylika ze iglicą na miejscu, kanały na miejscu, ścian z bastionami nie ma.

71-gsd

Strasbourg z satelity. Ściana z bastionami starannie zdemontowana.

72-gsd

Antwerpia.
Plan z 1642 roku, pochylony pod kątem 90 stopni.
Długość poziomego odcinka z lewego brzegu gwiezdnej ściany do prawego – 5.7 km. Obiekt ogromny!

73-gsd

Drugi plan Antwerpii.

74-gsd

Widać na dole i z prawej strony znajduje się 8 fortów, oznaczonych rombami? Teraz spojrzymy na fotografię satelitarną. Widać na niej, że ze ściany został tylko kanał. Z fortów zostały jedynie nasypy, 8 sztuk, podkreślone na czerwono. Szerokość każdego fortu 600 metrów.
Kliknij na obrazek

75-gsd

A jak sprawy się mają na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu itd.? Gorzej. Dużo gorzej. Wszystko zrównano z ziemią. Prawdziwych antycznych budowli prawie nic nie zostało. Wszystkie te stalinki, chruszczowki – to szybkozmontowane baraki, w rzeczywistości są szybko zbudowane według typowych projektów, żeby populacja ludności mogła się odnowić i utrzymać potrzebną ilość siły roboczej.

Moskwa, 17 wiek. Myślę, że wewnątrz pierścieni w tym czasie architektura Turynu i Paryża była znacznie większa.

76-gsd

Kijów

77-gsd

Kijów, zachowany fragment. Domki – już dość ubogie.

78-gsdOczaków. Pamiętacie „Czasy Oczakowa i podbój Krymu” Gribojedowa?

81-gsdOczaków. Nałożony plan na zdjęcie

82-gsd

Izmaił

83-gsd

Izmaił z satelity

84-gsd

Izmaił. Nałożony plan na obraz

85-gsd

Chersoń

86-gsd

Chersoń, satelita. Manipulatorzy lubią ustawiać stadiony w miejscu gwiezdnych cytadeli. W Odessie również.

87-gsd

Chersoń. Nałożony plan na zdjęcie

88-gsd

Ukraina. Na miejscu antycznego miasta z gwiazdą leżą dacze. Brzeg Morza Azowskiego pod Bierdiańskiem.

89-gsd

Rosja. Pod Rostowem.

90-gsd

Miasto pod Rostowem z gwiazdą na 6 bastionów. Dla porównania takie same w Chorwacji na 6 bastionów. Miasto nazywa się Karlovac.
Plan

91-gsd

Dzisiejszy Karlovac.

92-gsd

Porównaliśmy? Teraz oceńmy cynizm zachodnich mediów zarzucający Słowianom i pozostałym narodom, że nie wiedzą jak budować. A przecież wykonały to ich ręce. Ale o tym później.

A oto mówiąca sama za siebie gwiazda na północny Kazachstanu, ze zniszczoną trzema wybuchami jądrowymi okoliczną infrastrukturą. Później na zgliszczach powstała wioska Stanowoje. Kliknij żeby powiększyć.

93-gsd

Szablon poszukiwania starych planów miast jest prosty. W różnych językach wpiszcie frazę –
„stary plan miasta”
„stara mapa miasta”
„antyczna mapa miasta”.
Spróbujcie w języku łacińskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim. I naciśnijcie pokaż zdjęcie. Jeżeli plan został utworzony do końca 18 wieku, to miasto będzie miało gwiezdne ściany.

źródło  źródło 2
Źródło: https://treborok.wordpress.com/geografia-swiata-do-wojny-nuklearnej/

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Gwiezdne Wojny, historia, Wojna, Wojny nuklearne na Ziemi i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Czas cz. 4 – Geografia świata do wojny nuklearnej

 1. BasiaB. pisze:

  Bardzo długi ten tekst wraz ze zdjęciami, ale nie mogłam nic wykroić z tekstu lub usunąć choćby częśc zdjęć.
  Podaję link do rosyjskiej strony :
  http://wakeuphuman.livejournal.com/921.html

 2. BasiaB. pisze:

  Jeżeli klikniecie na zdjęcia pokażą się Wam w większym formacie na stronie Treboroka, chciałam, by tekst był bardziej czytelny, wiec zdjęcia zmniejszyłam, co zabrało mi ze 40 min.

 3. BasiaB. pisze:

  Dostałam link na skypa, może ktoś chce obejrzeć – „Smoleńsk”:
  .https://www.youtube.com/watch?v=rXAPEqVHfh4&app=desktop

 4. Malgorzata pisze:

  Oniemiałam… :-0
  Próbuję coś napisać i nie wiem co. Czy nasz świat zbudowany jest tylko na fałszu, przekrętach, kombinacjach. Czy scenariusz na wieki napisał jakiś genialny programista skoro oszukują nas odkąd pamięć ludzka sięga.
  Po co? Dlaczego? W jakim celu?
  Mój już lekko śpiący mózg tego nie ogarnia. Dlaczego w każdej dziedzinie naszego życia brak prawdy?

  • BasiaB. pisze:

   Małgosiu – na to wygląda 😦
   Pamiętam kilka lat temu, kiedy zaczynałam, to jedna z pierwszych informacji jaka usłyszałam było pytanie:
   „Czy na pewno się tym zajmiesz? czy chcesz tego? Nie poddasz się ? Wszystko na opak. Nic nie jest tym co jest.”

   Pierwszym świadomym słyszeniem jak ja to nazywam były słowa:
   „Pole siłowe” bladego pojęcia wówczas nie miałam o tym wszystkim.

   Oczywiście, że się zgodziłam, był to wówczas bardzo trudny moment w moim życiu i na dodatek walczyłam z trutniem.
   Nie spodziewałam się tylko tego, co odkrywamy raem lub osobno. To naprawdę się w głowie nie mieści, mnie brak na to słó. A tylko dlatego, że w 80 % zgadzam się z powyższym artykułem, tym bardziej, że pisałam w zeszłym roku iż niemozliwym jest skok cywilizacyjny jaki nastąpił w ostatnich 160 latach.
   Przedtem przez miliony lat były tylko szałasy i konie pociągowe, teraz sa komputery, samochody i promy kosmiczne. Kogoś chyba nieźle popierdoliło, jeżeli myśli że my w to uwierzymy. Tym bardziej, że często zaglądam na wikipedię, a tam jak byk każde naukowe odkrycie datowane jest od początku 19 wieku.
   Kopernik się wysilił bo opracował swoją teorię 500 lat temu, co tez uważam za ściemę i bluef. I tak…ze wszystkim.

   • Wojwit pisze:

    Kopernik podał tylko przypuszczenia, teorię. Publikacja nastąpiła ponad sto pięćdziesiąt lat po jego śmierci. Podaję wersje OFICJALNĄ.
    Maszyny parowe – te najpierwsze są OFICJALNIE datowane jako pochodzące z początków naszej ery. Podobnie ogniwa galwaniczne (stosy elektryczne – miedziane monety w dzbanie poprzedzielane smołą i zalane octem).
    Najciekawsze, że faktycznie wiek pary zaczął się w Anglii już w XVIII stuleciu (maszyna parowa Watta zmodyfikowana przez Newcomena, służąca do pompowania wody z kopalń), a nie w XIX, jak głosi OBIEGOWA opinia. Natomiast we Francji za Króla Słońce zacząłby się jeszcze wcześniej niż w Anglii (parowy wehikuł niejakiego Cugnot do ciągnięcia armat), gdyby nie głupota urzędników. Powtarzam – to wszystko wersja oficjalna.
    Ciekawa jest natomiast sztuka produkcji porcelany – do dziś NIE POTRAFIMY doścignąć mistrzów z początku XIX stulecia. Podobnie z tkaninami żakardowymi, rzeźbą czy mozaikami. Mimo komputerów sterujących dziś procesem produkcji w tkalniach, tkaniny dziewiętnastowieczne są jakościowo LEPSZE niż dzisiejsze, trwalsze, lepiej wybarwione i, w co trudno uwierzyć, DOKŁADNIEJSZE GRAFICZNIE. A używane do ich produkcji maszyny były sterowane kartami perforowanymi, łączonymi w ciągi „programów”. Jeszcze parędziesiąt lat temu używano do programowania komputerów podobnych perforowanych taśm. Ale nie zmienia to faktu, że mając obecnie lepsze sterowanie maszynami tkackimi, efekty uzyskujemy gorsze niż nasi przodkowie sto kilkadziesiąt lat temu)
    A jak było wcześniej, co było – możemy się tylko domyślać po efektach prac dawnych pokoleń, które jeszcze się ostały z pożogi licznych wojen i celowych dewastacji.
    Stąd to moje pytanie sprzed kilku tygodni o klamki umieszczone na wysokości 160 cm (licząc od dołu drzwi).

    • BasiaB. pisze:

     z zeszłego tygodnia Wojwicie 🙂 te klamki – no cóż pewnie w końcu się dowiemy.

    • Wojwit pisze:

     Tam dyskusję celowo uciąłem konkluzją, że być może dla majestatu instytucji mogły być tak wysoko, albo dla konnych. A naprawdę to nie wiem… Może tak z powodu tradycji – dla tych „ciut większych”.

  • Manuela pisze:

   Tak, Małgorzata nasz cały świat jest zbudowany na fałszu. Wiem to z pewnego Źródła.

 5. BasiaB. pisze:

  Niecierpliwy doskonale wychwycił podstawę budowy klasztoru w Częstochowie – ponownie umieszczam:
  Niecierpliwy pisze:
  8 Wrzesień 2016 o 17:06
  czy Wy widzicie to co ja?
  .http://www.czestochowa.simis.pl/_simzlotuptaka/000518-000575.jpg

  cytat z artykułu:
  ” Trzeba przejrzeć satelitarne zdjęcia i stare plany miast aby rozumieć skalę kamiennego budownictwa w przeszłości i pojąć jednolitość standardów inżynieryjno-architektonicznych tamtych czasów….Wszystkie antyczne miasta na świecie zostały okrążone ogromnymi, cyklopowymi urządzeniami w kształcie gwiazd, które teraz nazywane są fortyfikacjami bastionowymi. Objętość budowlana jednej z takich gwiazd wokół dużego miasta często dorównywała objętości samego miasta.”

  I taką fortyfikację bastionową zastosowano również w Częstochowie. Nawet nie przypuszczałam Niecierpliwy jak cenne zdjęcie nam opublikowałeś 🙂

  • Wojwit pisze:

   OFICJALNIE te basteje wybudowano PO potopie (szwedzkim, żeby nie było niejasności…)Co ja dzisiaj mam z tym słowem „oficjalnie”, przykleiło się do mnie czy cóś…

  • Wojwit pisze:

   To polecam zamek Chojnik. Okrążyć wokół murów, ZWŁASZCZA tam, gdzie napisali, że „wchodzić nie wolno”… Znajdziecie skały, będące podstawą muru, ewidentnie stanowiące kiedyś mur pradawnej twierdzy.

 6. Malgorzata pisze:

  Skopiowałam obrazki i…telefon odtwarza czarne tło i przebija się tylko to co było umieszczone w środku. Przyjadę się temu jeszcze raz bo to wygląda jak ukryta wiadomość

  • Mirek pisze:

   Małgosiu, faktycznie erkran czarny na smartfonie po otwarciu tych obrazków, ale jak użyłem innego programu do grafiki to daje radę.

 7. Malgorzata pisze:

  Ale na kompie mam to samo. Pytanie dlaczego?

 8. Malgorzata pisze:

  Ale od wczoraj zaczęłam mieć problemy z tel. Dziś jak chciałam wejść na Mistykę komputer mi się zawiesił. No tego jeszcze nie grali.

 9. LETO pisze:

  Jakiś miesiąc temu się o tym dowidziałem .Na Moskwę car zrzucił bombę w akcie desperacji przed nadciągającymi wojskami Napoleona.Po tym kroku wojska Napoleona się zaczęły cofać.Dalej już Treborok ładnie to napisał.

  Jeszcze jedna ciekawa informacja mi się nasuwa pierwsza bomba termojądrowa i jaka nazwa
  Car bomba jako, że nie ma przypadków w tym temacie to wręcz niezła przypominajka.
  .https://pl.wikipedia.org/wiki/Car_bomba
  .https://www.youtube.com/watch?v=EDNBPkEC5Uw

  .https://treborok.wordpress.com/mala-nuklearna-zima-w-latach-1815-1816/

 10. BasiaB pisze:

  .https://www.youtube.com/watch?v=tyxlIReMZbA
  cz.4 BRAKUJĄCE 300 lat – BŁĘDNA CHRONOLOGIA HISTORYCZNA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s