Symptomy

Mało kto zwrócił uwagę na ten anons Merkel zamieszczony nawet na onet.pl.  Umieszczam go tutaj w całości, bowiem wiem, że spora część czytelników nie lubi otwierać linków.

„Niemiecki rząd wdraża plan zabezpieczenia ludności cywilnej na wypadek WOJNY DOMOWEJ – REWOLTY ISLAMSKIEJ !! info Deutsche Welle – 6.08.2016

Kombinezony ochronne, szczepionki, zapasy jedzenia i paliwa: aby przygotować się lepiej na ewentualne zamachy, rząd RFN opracował nową koncepcję ochrony ludności.

Rząd Niemiec po raz pierwszy od roku 1995 zaktualizował koncepcję ochrony ludności i zlecił odpowiednim ministerstwom sformułowanie nowych dyrektyw.

Tabloid „Bild”, będący w posiadaniu tego pisma, wymienia cały szereg zaktualizowanych zaleceń i przedsięwzięć, przy pomocy których władze federalne, krajowe i samorządowe mają chronić ludność na wypadek zamachu terrorystycznego.

Projekt nowej koncepcji będzie przedłożony 24 sierpnia br. gabinetowi rządowemu. Jak podkreśla się w projekcie: „Coraz bardziej wrażliwa nowoczesna infrastruktura i duże uzależnienie od surowców stanowią różnorodne miejsca wrażliwe na atak”.

Na miarę aktualnych zagrożeń i potrzeb

Nowa koncepcja przewiduje np. zwiększenie rezerw szczepionek przeciwko ospie i antybiotyków. Rozważa się także zgromadzenie zapasów kombinezonów chroniący całe ciało i drogi oddechowe.

Ludność ma być w przypadku zagrożenia informowana różnymi kanałami, jak radio, telewizja, syreny, megafony oraz przez sms i internet, a także w pociągach Niemieckich Kolei.

Pomoc techniczna szybciej w akcji

Jedna trzecia sił służby pomocy technicznej THW (Technisches Hilfswerk) powinna móc być zmobilizowana w całych Niemczech w przeciągu 24 godz. W przypadku ataku atomowego, biologicznego lub chemicznego przed szpitalami mają być zorganizowane punkty dekontaminacji, aby móc zaopatrzyć osoby poszkodowane także poza obiektami szpitalnymi.

Władze federalne i krajowe opracowują poza tym ogólną koncepcję minimalnego zaopatrzenie w energię elektryczną. W sytuacji kryzysowej Federalna Agencja Sieci musi być w stanie regulować odłączenie z sieci lub priorytetowe zaopatrzenie w energię elektryczną ważnych dla infrastruktury obiektów.

W 140 lokalizacjach mają być zgromadzone zapasy ropy naftowej i benzyny,. Mają umożliwić pełne zaopatrzenie ludności przez 90 dni. Dyskutuje się także nad rezerwą żywności, zgromadzoną przez władze federalne.

O co trzeba zadbać samemu?

Rząd poleca zaopatrzenie każdego gospodarstwa domowego w podręczne apteczki oraz ciepłe koce, węgiel, drewno, świece, latarki, baterie, zapałki, naładowane akumulatory i rezerwy gotówki.

Według obecnie obowiązującego planu za kwestie ochrony ludności odpowiada Federalny Urząd Ochrony Ludności i pomocy na wypadek katastrof. Wydaje on m.in. specjalne broszury z konkretnymi zaleceniami i wskazówkami. Ostatnia publikacja z maja 2016 poświęcona jest kwestii samopomocy na wypadek ataku terrorystycznego.”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-opracowali-nowa-koncepcje-ochrony-ludnosci-impulsem-bylo-zagrozenie/r2qfjc

 

Żarty się skończyły. III Wojna Światowa już trwa. W tej chwili na szczęście nie mamy typowych działań batalistycznych na terenie Polski czy Europy, chociaż Europa się zbroi i są wydawane potajemne rozporządzenia w tej kwestii.

Wczoraj po wielu miesiącach nieobecności odwiedziłam blog Mukiego, by sprawdzić co w politycznej trawie piszczy, bowiem jak do tej pory większość z jego informacji o podłożu geopolitycznym ma duży procent sprawdzalności.

Zacytuję tylko kilka ważnych wskazówek jakie Muki napisał na swoim blogu:

„ ” Ten apel- anons jesyt już zapowiedzią wojny.
Makrela wie ze ona dupnie i chcą przeczekać pierwsze 3-4 miesiące ataku odwetowego.
kto uderzy?Szekiel będzie groszem zagłady…….””## – …..O co trzeba zadbać samemu?
Rząd poleca zaopatrzenie każdego gospodarstwa domowego w podręczne apteczki oraz ciepłe koce, węgiel, drewno, świece, latarki, baterie, zapałki, naładowane akumulatory i rezerwy gotówki.
##
tak przygotowuje się na uderzenie odwetowe armii a nie na atak rozwrzeszczanych, rozhisteryzowanych i na oślep walących z kałacha nieczytelnych i nie piśmiennych analfabetów.
tak naprawdę gdyby tylko chcieli zmietli by ich powierzchni ziemi w miesiąc, z jakiś powodów mocarstwa chcą aby ten zamęt i śmierć były na porządku dnia zastraszanej społeczności.” Muki salon 24

„Napisałem wam ze bogaczami będą ci co będą przetwarzać dobra. Nie idzie tu o pieniądze czy złoto. elektronika padnie, złoto biedzie tryle warte co plunięcie na wiatr, złoto jest cenne jako styk przewodnika. I nic po zatem.
Starożytni to kumali dlatego zaszczepili chęć posiadania bezwartościowego w rzeczy samej kruszcu, ale na powierzchni i pod ręką. zawsze w potrzebie osiągalny czy przydatny.

spójrzcie jacy jesteście mali.
W przeważającej sprawie waszych telefonów klapowych czy dotykowych nie można wyłączyć.
ba nawet jak wyłączycie pozornie on nadal w tle cały czas dział tylko wasz ekran nie świeci…..wiec nie informuje was o swej działalności.

mądrzy zrozumieją i pojmą wypowiedź. Mało kształcony nadal bezmyślnie będzie ziorał w swój ekranik… po wyjęciu baterii w dobrze dobranych kondensatorach zasilania jest na 2 godziny ciągłej pracy komóry. również trzeba rozładować kondensatory………” Muki salon24

„Ten chip antena może być włączany ze satelity na sygnał aktywacyjny,
Włączany na każdej bramce nap: w Metro wchodzisz chip loguje się do centralki Przejścia podaje parametry telefonu wraz numerem a szpej robi ci foto.
Po zatem rozmawiasz a chip koordynuje fotki z aparatów i po to są dwa z przodu i tyłu obiektywy , kiedy się na niego gapisz i kiedy gadasz strzela ci otoczenie. A program składa poszczególne slajdy w całość obiektów przestrzennych.
A wiec do badania stanu zapisu twej komórki i otoczenia., po to zasilany cały czas aby reagował na polecenia zewnętrzne.
Moim zdaniem wszystkie te komórki mogą robić za broń. Na sygnał aktywacji może spowodować zwarcie obwodowe, co doprowadzi do przegrzania się wewnętrznego rozładowania aku, co skutkuje mała eksplozją i rozerwaniem telefonu – akumulatora.
Płyny aku mogą dostać się do ran ciętych szarpanych lub oparzeniowych infekując otrzewną.
Dalej to klasyka.
Mój telefon nie reaguje na polecenia centrali. Nie robi foto otoczenia nie loguje się do bramek nie wysyła sygnału do bete – esów nie włącza w tle mikrofonu, aparatu, nie działa na haki pajaców internetowych td, itd.
Tak samo jak mój TV.mimo ze korzystam z jego wszystkich funkcji jest bezpieczny jak dla mnie…..
Bateria długo działa i trzyma, bo śmiecie są wykasowane z mego szpeja, i nie ma usług za plecami Bios jest zrootowany i ma blokadę na portach, nie podaje lokalizacji ni ekożysta z Googla i ….. Jakakolwiek próba wyjścia na antenę lub Blutufa czy WiFi, skutkuje odnalezieniem programu kapusia i WON…….
Dla tych co nie maja za wiele wiedzy najskuteczniejsze są komórki typu Netia sprzed lat. Nie maja GPS I NETA ale za to dają spokój i równowagę właścicielowi.

Ich nie można ani rootować ani zablokować przez Neta czy Beteesa……to ja… – Wam nie polecam ale to Wasza sprawa…….w co i po co klikacie….
Mnie potrzebny telefon a nie szpieg z gadżetami.

PS: moi znajomi jak nie mogli dostać się do telefonu aby powyłączać niepotrzebne usługi zasłonili skutecznie futerałem aparaty foto.” Muki salon 24

http://muki.salon24.pl/723101,ktokolwiek-widzial-lub-wie

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Muki, Wojna i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

103 odpowiedzi na „Symptomy

 1. BasiaB. pisze:

  Prawdziwe poruszenie wśród obywateli wywołał dramatyczny apel niemieckich władz. Rząd wzywa Niemców do robienia zapasów jedzenia i wody pitnej, na wypadek ewentualnego kryzysu. Każda niemiecka rodzina ma być w stanie przetrwać co najmniej 10 dni dzięki zgromadzonym wcześniej produktom.

  Rząd zachęca Niemców do robienia zapasów. Na wypadek kryzysu . Z ustaleń „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (niedzielnego wydania dziennika „Frankfurter Allgemeine Zeitung”) po raz pierwszy od czasu zakończenia zimnej wojny niemieckie władze wystąpiły z oficjalnym apelem do obywateli o gromadzenie żywności na wypadek poważnego kryzysu.

  Rząd federalny planuje wdrożenie odpowiednich przepisów związanych z koncepcją obrony cywilnej. Program ma zostać przyjęty już w najbliższą środę. Dokument zakłada możliwość zamknięcia poszczególnych ulic i wprowadzenia znacznych restrykcji i ograniczenia w ruchu drogowym, gdyby konieczny był transport wojska wraz ze sprzętem.

  Ponadto władze Niemiec po raz pierwszy od zakończenia zimnej wojny mówią o konieczności gromadzenia żywności i robienia zapasów składających się przede wszystkim z produktów o długim terminie przydatności do spożycia i wody, na wypadek ewentualnego zagrożenia oraz dużego kryzysu.

  Stosowne regulacje w tej sprawie opracował niemiecki resort spraw wewnętrznych.
  http://niezalezna.pl/84987-robcie-zapasy-jedzenia-i-wody-pitnej-w-niemczech-panika-rzad-kaze-gromadzic-zywnosc#.V7mdNPF41l4.facebook

 2. rok2 pisze:

  Witam!
  Takie podejście do sprawy to „pompowanie” egregora wojny [ i o to chodzi pewnym siłom],zatem sami będziecie sprawcami tejże,a i jeszcze przy okazji „wyssani energetycznie”.

  • BasiaB. pisze:

   Rozumiem Twoje podejście.W takim razie zalecam nie czytanie niczego, bowiem wiąże się to z pompowaniem bytów, które się plączą wokół każdego z Was. Jest ich mnóstwo i każde Wasze zainteresowanie nimi powoduje, że rosną w siłę.
   Jak sam rok2 zauważyłeś, wpisów pod tym anonsem było raptem 3 i to moje, by dopowiedzieć i doprecyzować powyższe informacje.

   Byty ładujesz tylko wówczas, kiedy zasilasz je emocjami. Emocje wytwarzasz cały czas. Ładujesz egregora wojny emocjonując się chociażby smakiem potrawy. Dopóki jesteś w szponach dopóty każdy Twój ruch i emocje, myśli i uczucia ładują takie byty, bowiem jesteś więźniem braku wiedzy i odwrotności.

  • BasiaB. pisze:

   Rozumiem też, że czytając ten „news” powoduję falę kidnapingu i licytacji dzieci:
   http://www.patriot24.net/w-finlandii-na-aukcjach-licytuje-sie-dzieci-to-ofiary-panstwowego-kidnapingu,6307

 3. Andrzej pisze:

  Witam wszystkich bardzo serdecznie
  Pisałem już tutaj może zbyt krótko wiec mało przejrzyście .
  Więc pomału , ale krótko .
  Dawno dawno temu sprawiono dla określonego celu ( szukajcie a znajdziecie ) tzw” rozbicie”
  Zastanów się nad tym dość głęboko , czy jeden człowiek jest w stanie wszystko ogarnąć ???
  Dlaczego nad odkryciem pracują zespoły ludzi nie zawsze zajmujące się ta dziedziną ???
  Czy nie maiłeś w życiu czegoś takiego że wszyscy to widzieli rozumieli a TY nie????
  I ostatnie systemy religijne , kto je tworzy w jakim celu- droga do raju ??????? nawet księgi tak sprytnie pomieszano odrzucono zmieniano tekst żeby wprowadzić w błąd i tak z kawałka niby prawdy objawionej stworzono niejeden system religijny ( napakowany ludzką świadomością(pojmowanie na tamten czas) na stan ustaloną jak jest i powinno być i co najgorsze trwające do dziś ) a przecież każdy z nas w ciągu swojego krótkiego życia ile razy już dokonywał weryfikacji wiedzy????? szczerze ?????
  ps. Rozbicie -jest super pomyślane cel dojście do tzw PRAWDY jak poukładać te puzzle??
  no właśnie nauczyć się słuchać nawzajem to jest moc i potęga czego właśnie nie chcą ,jak widać dalej jest to bardzo dobrze działający system
  Przykład z życia biura projektowe robi nabór do pracy kolega po architekturze zgłasza się pokazuje prace itd itd rozmowa i jest pan przyjęty wow .( dzieje się to poza polską)
  Pierwszy dzień w pracy zadanie projekt samolotu a ja po architekturze i o to chodzi oni maja zakodowane wzorce ty szkicuj a oni sprawdza czy może latać lub co zrobić żeby latało .
  Jest takie powiedzenie jak experci powiedzą że to jest nie możliwe to daj to temu kto tego nie wie( że jest to nie możliwe do zrobienia) i on to zrobi.
  Tego się nauczyłem i dzisiaj niczego ani nikogo nie strofuję nie wyśmiewam i tego samego uczyłem swoich uczniów .
  Zobacz małe dziecko jak musi wszystko poznawać
  Więc proszę łączmy siły słuchajmy się nawzajem a będziemy potężni .Każdy z nas dostaje informacje , skąd z Wszechświata ( W Sawoyu Albercik powiedział do zgromadzonych ” to nie wy dokonaliście odkrycia , wy jesteście tylko przekaźnikami informacji żeby ją opisać (zanotować) ona przez was tylko przeszła”
  ps. Więc jeśli jeszcze nie widzisz tego co inni a co gorsza nie potrafisz zaakceptować że ktoś widzi a Ty nie trudno ja będę czekał cierpliwie bo sam wiele rzeczy zrozumiałem po wielu latach ,
  dopiero krzyczałem matko jakie to oczywiste i bije się w pierś jak mogłem tego nie rozumieć nie widzieć . Dlatego czytam słucham bardzo uważnie , zastanawiam się i czekam cierpliwie bo juz wiem że przyjdzie taki moment że powiem znowu WOW !!!!!!!! czego wszystkim życzę z całego serca
  Pozdrawiam cieplutko ( jeśli mój zapis kogoś dotyka sory, jeśli właściciel tej strony uzna że „nie powinna być ta notatka”proszę kasować.
  Kiedyś napisze ktoś o rozbiciu duchowym ( duszy)

  • BasiaB. pisze:

   ” Każdy z nas dostaje informacje , skąd z Wszechświata ( W Sawoyu Albercik powiedział do zgromadzonych ” to nie wy dokonaliście odkrycia , wy jesteście tylko przekaźnikami informacji żeby ją opisać (zanotować) ona przez was tylko przeszła””

   Nie zgadzam się z tym, chociaż jest ona właściwa w 90 %.
   To jest wiedza około 90% tzw. oświeconych i innych. jeżeli przychodzą do nich informacje z tego Wszechświata – to kto im sprzedaje ten badziew ? Komu służą jako przekaźniki, kto przez nich nadaje na ich falach ?
   Albercik – powiedział co wiedział, a że wiedział co mu jego hebrońskie byty podpowiedziały, to tak to …przekazał 🙂

   • Andrzej pisze:

    Dzięki za odniesienie się i od razu pytam jak znaleźć 100% prawdziwości , gdzie jak postawić stopę w tym bagienku nie mówiąc i marszu ehh dobrze że mam las blisko on daje mi najwięcej puls mój psiak hahahahah to jest szczerość na maxa.

    • BasiaB. pisze:

     Trzeba znaleźć metodę- nie zadziała kiedy się ja skradnie. Złodzieje dostają wpierdol taki, że nie uniosą ! Szukaj a znajdziesz, mnie nikt nie poprowadził za rączkę. Jesteś Ok w końcu dostaniesz podpowiedź, nie jesteś ok – nic nie dostaniesz, bo złodziejowanie się już kończy !

    • BasiaB. pisze:

     Powiem tak Andrzejku – mardukowe kodziki w dupkę, OK ?

    • Andrzej pisze:

     Jak cudownie do mnie się odnosisz BB słodziutka jesteś [ bez żaluzji ]
     ps. Serdecznie pozdrawiam spokojnego wieczorka pożeruję.
     .https://www.youtube.com/watch?v=n3flQhXiq20

  • Andrzej pisze:

   „Najbardziej na całym świecie muzyka został dostrojona do 440 Hz przez International Standards Organization (ISO), która to poparła go w 1953 roku. Ostatnie ponowne odkrycia z wibracyjami / oscylacyją natury wszechświata wskazują, że współczesny koncert międzynarodowy standard pitch może generować niezdrowy efekt lub zachowania antyspołeczne w świadomości człowieka.
   A= 432 Hz, znany jako Verdiego ‚A’ jest strojenie, które jest matematycznie spójne z wszechświatem. Muzyka opierająca się na 432 Hz transmituje korzystnie uzdrawiającą energię, ponieważ jest czysty dźwięk podstawowej matematyki natury.

   Istnieje teoria, że zmiana od 432 Hz do 440 Hz było podyktowane przez nazistowskiego ministra propagandy Joseph Goebbels. Użył go, aby ludzie myśleli i czuli w taki sposób,aby byli więźniem pewnej świadomości. Następnie około 1940 Stany Zjednoczone wprowadziły 440 Hz na całym świecie, i wreszcie w 1953 roku stał się standardem ISO 16.

   Co to jest 440 Hz?

   440 Hz jest nienaturalne średnią częstotliwośćcią tuning, usunięty z symetrii świętych drgań i podtekstów, które wypowiedziały wojnę podświadomości człowieka Zachodu.

   W artykule zatytułowanym „Musical sterowania Cult”, dr Leonard Horowitz pisze: „Przemysł muzyczny oferuje ten narzuconą częstotliwość, która jest” stadne „ludności do większej agresji, psych -pobudzenie społecznego i emocjonalnego predyspozycji ludzi do choroby fizycznej.”
   Po prostu trzeba wyjść na ulicę i się rozejrzeć. Co widzisz? Szkoły dzieci, młodych dorosłych w drodze do pracy, kobieta pchania jej dziecko w wózku, człowiek spacerujący z psem – i co oni mają wspólnego? iPody i odtwarzacze mp3! Genialne, prawda?

   „Jeśli chcesz znaleźć tajemnice wszechświata, musisz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.”-Nikola Tesla

   Te uprawnienia, które są z powodzeniem obniżając wibracje nie tylko młodego pokolenia, ale reszta z nas, jak również. Te destrukcyjne częstotliwości porywają myśli wobec podziałów, kłótni i braku jedności. Dodatkowo, także stymulują organ kontrolny ciała – mózg – do dysharmonijne rezonansu, co ostatecznie tworzy choroby i wojny.
   ps. Nie będę komentował każdy sam sobie odpowie doda i wyciągnie wnioski.
   Sceny muzyka ……………………………………………

   • BasiaB. pisze:

    Zastanawiam się dlaczego umieszczasz tu taki badziew ?! Facet pier..li jak potrzaskany 3po 3
    Ty o tym wiesz i specjalnie to tu umieszczasz. Ale gwarantuję Ci, że nie uzyskasz tego czego pożądasz.
    Takie nowoezoteryczne bajdurzenie zachowajcie sobie dla innych naiwniaczków.

    ” Dobrze słyszysz! Niesprawiedliwość jest niedoskonałością. Wszystko co pochodzi od Boga jest doskonałe, a Szatan przecież pochodzi od Boga – jest jego emanacją i jego zadaniem przydzielonym mu przez Boga jest sprawiedliwe traktowanie dusz danych mu w celach edukacyjnych. Zadanie to wykonuje idealnie dobrze. Nam się wydaje, że jest niesprawiedliwy, bo nie wiemy co kryje się za jego wyrokami. ”

    Szatan nie pochodzi od mojego Boga. szatan to przeciwieństwo mojego Boga. Szatan to zupełnie inna nacja i rasa. To to nie ma nic wspólnego ani z moim Bogiem, ani z Arya. To co ten staruch tam opowiada, to pobożne życzenie szatana.
    Następny taki badziew wyląduje w koszu.

 4. Paweł pisze:

  Jeżeli jesteś w stanie mi potwierdzić, że ten atak zaczynał się w okolicy 15-go to już rozumiem w czym rzecz. A najadłem się strachu bo jstem palaczem, być może przez to objawy mogły być nasilone, ale właśnie płuca, serce, duszność.

  Na innych stronach, znalazłem zapowiedź czegoś takiego.

  Jeżeli o psychotronikę chodzi, to jestem zielony w tym temacie. Ale wiem, że tacy jak Ty BB i np. Muki, czerpiecie generalnie.

  Tak się składa, że Mukiego trochę znam, właściwie dość dobrze. Generalnie historia wyglądałąby tak: Najpierw długa wojna, w jej rozpoczęcie ma się przysłużyć kobieta, więc wiemy kto musi wygrać > Trump (jak pracowałaś nad kometą ISON to może by tak tutaj? Potem może być jeszcze Merkel, Szydło i Le Pen, Angielka i … wie ile bab do do zdjęcia – strasznie ich namnożyli, ale ja w USA wolałbym Donalda :P) dopiero po wojnie kamyki.

  Dzisiaj potwierdzili planete ziemiopodobną przy Alfa Centauri. Mocny kop, myślisz czy jadą na ujawnienie?

  Swoją drogą, jak czerpiesz informację z tamtej strony, nie wiem w innym wymiarze, po prostu nie wchodzę w takie stany jak ty BB i np. Muki, więc zastanawiam się, skąd i jak rozrózniasz program, kod, aplikację, generalnie program od rzeczywistości, pewne osobniki piszą kod, chyba wiesz kto, czy jak Ty działasz, to taki kod powstaje, Tworzysz go?

  • BasiaB. pisze:

   To skomplikowana sprawa. Generalnie nie zmieniam stanu świadomości, a kiedy stosuję nasłuchy, czy inne formy zwiedzania i pobierania informacji, nigdy nie jestem sama. Moi Towarzysze i ja stosujemy bardzo skomplikowane formy zabezpieczeń przed fałszywymi nutami, atakami subtelnymi czy innymi formami przejęc, zmyłek. napaści czy wykorzystania naszych mocy w odwrotnym celu.
   Bardzo długo przygotowujemy sie do …”spektaklu”. Kiedy juz otrzymuje informacje, wiem po sposobach jej przekazu która jest tą właściwą, obecnie mam niewiele porażek, a poza tym każda kolejna inf, jest dokładnie badana i sprawdzana, pozbywamy sie wszelkich naleciałości mających w jakikolwiek sposób je zakodować. Kiedy już taka informacja jest poddana wielokrotnej obróbce i dalej się potwierdza, wówczas w 99% uznajemy ja za pewnik.
   Rzadko kiedy bardzo ważne czy poważne informacje piszę ad hoc. Nie podam metod, bo to są nasze metody, a i tak są na bieżąco zmieniane 🙂
   Tez uważam, że wielkim błędem będzie wygrana Killary, Trump jest tylko trochę lepszy, ale jego wygrana rozwali system i program, co opóźni rezaty.

   Nauczona ISON – nie zasypuję gruszek w popiele, ani ja ani inni stali czytelnicy 🙂 Lub inne Istoty nie mające z Mistyką nic wspólnego 🙂

   ” Dzisiaj potwierdzili planete ziemiopodobną przy Alfa Centauri. Mocny kop, myślisz czy jadą na ujawnienie?”
   Uważam, że to odwracanie uwagi od sedna sprawy. Takich planet jest mnóstwo i oni o tym wiedzą. Jeżeli zaczynają pisać takie rzeczy, to oznacza iż chcą odwrócić uwagę i zyskać autorytet w sprawach międzyplanetarnych czy gwiezdnych. Wiedzą, ze tak dalej nie sa w stanie robić z ludzi idiotów, bo im nie przejdą inne ważne numery na których im zależy.

  • BasiaB. pisze:

   Jak rozróżniam ? Bardzo dobrze już mam odzyskany Instynkt-czucie.
   Nie ma zbiegów okoliczności.

  • BasiaB. pisze:

   „Jeżeli jesteś w stanie mi potwierdzić, że ten atak zaczynał się w okolicy 15-go to już rozumiem w czym rzecz. A najadłem się strachu bo jestem palaczem, być może przez to objawy mogły być nasilone, ale właśnie płuca, serce, duszność.”

   Zaczął się wcześniej, około 1 tygodnia sierpnia. Tak czy inaczej jako palacz powinieneś mieć w podorędziu:
   tlen : http://www.escumed-sobik.pl/terapia-tlenem
   zrób sobie syrop :
   kup menthol.
   Weź 1 łyżeczkę tego mentholu, zalej 30 ml alkoholem, bo te kryształki muszą się rozpuścić.
   Po rozpuszczeniu wsyp 1 łyżeczkę glukozy i zalej wodą mineralna niegazowaną, lub inną wodą niechlorowaną do około 250 ml – musi być jakaś ciemna butelka.
   Popijaj jak syrop 1 łyżeczkę 2-3 x dziennie. W każdym razie wg potrzeby.
   ” Nalewka – Tinctura Menthae crispae na suchym lub lepiej świeżym posiekanym zielu, 1:3, najlepiej przygotowana na alkoholu 70%. Zażywać po 3-5 ml 1-3 razy dziennie.”
   Różański
   Poczytaj wskazania, działanie i zastosowanie i na pewno od tego fragmentu:
   ” Mentol (mentholum) jest alkoholem terpenowym. Naturalny lewoskrętny (-)-mentol to igiełki o temp. topn. 42,5 stopni C, temp. wrzenia 49,55 stopni C. Mentol nie jest rozpuszczalny w wodzie, łatwo rozpuszcza się w tłuszczach, eterach, alkoholach, acetonie. …”
   http://rozanski.li/1078/mieta-mentha-w-medycynie-i-kosmetyce/
   to też się przyda:
   http://rozanski.li/208/validol-czyli-izowalerianian-mentolu-menthyl-isovalerate/

  • Wojwit pisze:

   Jest jeszcze szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego…

   • BasiaB pisze:

    Masz rację, bowiem ja w tej trójce kobiet nie widzę Szydło.Prędzej królową jaszczurów Elkę II 😞

    • Manuela pisze:

     Basiu, mam pytania do Ciebie.Oczyszczałam swoją podświadomość i podczas oczyszczania pokazała mi ona, że przedmiot w postaci włóczni skierowanej w moje ramię. Zapytałam skąd ona się wzięła w moim biopolu i dowiedziałam się, że wysłała mi ja nienawistna koleżanka (życzyła mi śmierci). wyciągałam ten przedmiot mentalnie i go spaliłam (tez mentalnie). Czy postąpiłam właściwie? I czy te jej złorzeczenie mi i tak ją dotknie?

    • BasiaB. pisze:

     Bardzo dobrze,że spaliłaś wszystko co ta koleżanka Ci podrzuciła. Sądzę jednak, ze jej złorzeczenie nie wróci do niej ,lecz dotknie Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie. Złorzeczenie to decyzja, a następstwa to konsekwencje. Nić nie robisz czyli nie decydujesz bez możliwości realizacji czyli zadziałania konsekwencji Twojej decyzji czyli działania.
     Sądzę jednak, że ta włócznia nie jest od tej koleżanki. To stary artefakt, którym jest ugodzony każdy Arya. Właśnie miałaś okazję obejrzeć prawdziwą włócznie naszego Asa Arya, o czym pisałam .
     Rytuał na nim ma konsekwencje na nas, jest to program powielany i wzmacniany co weekend i non stop się odnawia i odradza.
     Takich włóczni w sobie zniszczyłam juz kilkanaście. Moim zdaniem, jeżeli faktycznie koleżanka Ci złorzeczyła, zmaterializowała tą włócznię Jezusa, która się zamanifestowała w Twoim widzeniu.
     Uważam jednak, że koleżanka nie jest głównym sprawcą, jest pośrednikiem i nieświadomym wykonawcą polecenia co nie zwalnia jej od odpowiedzialności za swoje słowa i czyny.

     To wszystko jest bardzo skomplikowane i ułożone w okropne piramidki.

     Jeżeli opisałam to niezrozumiale – to pytaj, może uda mi się odpowiedzieć bardziej jasno.

     W tej chwili uważam, że na Mistyce grasuje podły wirus, którego ofiarami stały się niewinne osoby. Sprawdzę to jeszcze w wolnej chwili i napiszę. Sądzę, że szukamy przyczyny nie tam gdzie ona leży. Może się okazać, że niesłusznie potraktowałam Andrzeja.

 5. Paweł pisze:

  Dzięki bardzo za radę! Dzięki za lekturę, mało czasu, co się ma to z dziećmi 🙂

 6. BasiaB. pisze:

  ” Szanowny Panie Jurku,przed chwila zakonczyla sie konferencja prasowa ministra spraw wewnetrznych Niemiec w sprawie ochrony ludnosci cywilnej w sytuacjach kryzysowych i wytyczne dla obywateli co sami czynic powinni.Co mnie trafilo to:to nie jest zwiazane z terroryzmem i zyczymy sobie wszyscy aby wielkie katastrofy nas omijaly.Zaden z tych niby dziennikarzy nie zapytal jakie katastrofy ma na mysli.Ja wiem,ze kazdy zabezpiecza sie wg swoich mozliwosci,checi i rozumu. Moje PYTANIE Jesli cos ma nadejsc zdazymy jeden lyk wody z butelki przelknac,albo suchara ugryzc? Czy moze beda znaki,ostrzezenia,? pare godzin czy dni? Prosze napisac prawde jakakolwiek ona jest. Pozdrawiam Serdecznie
  JASKOWSKI24.08 15:01″
  http://muki.salon24.pl/723101,ktokolwiek-widzial-lub-wie#comment_11809129

   • BasiaB. pisze:

    Napisałam dziś u Mukiego:

    ” „powiedziałem ze powiem kiedy to nastanie – bardziej martwię się wojną jak kamulcem”
    Ja też. Jeżeli do niej dojdzie to będzie piekło. Społeczeństwo nawykłe do prostoty, posiadające wiedzę przodków, babć czy dziadków ze wsi – wyginęło. Teraz debile latają z iPhonami za Pokemonami.

    Napisałeś Muki :
    ” tak dobrałem zestaw ze ma ważność po 2 3 lata. A zapakowane w szczelne pojemniki z grubego PCV z gazem, wewnątrz CO2, sądzę ze wytrzyma i 10 lat, ale nie badałem nie próbowałem czasowo to rozwiązać. Mam takie, co maja 2 i 3 lata i są w doskonałej formie.”

    Wczoraj znalazłam krótki filmik, na którym jest pokazane jak to sie robi. Dla mnie- całkiem nietechnicznej, ale będącej wzrokowcem to dobry instruktaż,bowiem nie wiedziałabym Muki o czym napisałeś. Teraz wiem i może komuś tez się przyda. Jadę po taką butlę.
    .https://www.youtube.com/watch?v=S97PURPiq4I

    Wczoraj zakupiłam w aptece mnóstwo środków opatrunkowych.
    Moje wskazówki co najważniejsze wg mnie i mojej wiedzy na teraz:
    -bandaże bawełniane – 10 cm minimum 10 szt.
    -bandaże elastyczne – 10 cm, min. 5 szt
    -woda utleniona 3% – min. 5 buteleczek
    -dobrze jest kupić kanister w POCHu z 30% wodą utlenioną.
    -Kilka plastrów papierowych – szer. ok 2,5 cm – do papierowych nie potrzeba nożyczek
    -gaziki 4×4 cm – pakowane po 100 szt takich opakowań ze 3 – będą robić za sączki
    -zamiast jałowych gazików, bo po otwarciu, po 1 dobie i tak tracą jałowość – najlepsze są podpaski bella bez skrzydełek, w Biedronce 1 op. koszt. ok 3 zł, to na większe skaleczenia czy rany, na mniejsze bardzo dobre są nie podpaski tylko podkładki, to jest cieńsze i lepiej spełnia zadanie, bo nie przepuszcza tak jak podpaski. Takie opatrunki stosuje się w hirudoterapii, bo nie przepuszczają, są bardzo chłonne, a po takim zabiegu pijawkowym rozrzedzona krew potrafi się sączyć do 12 godz.
    – co najmniej 2 -3 butelki gencjany na wodzie
    – 2-3 butelki gencjany na spirytusie
    – 2 -3 opakowania tabletek lub proszku nadmanganianu potasu – rewelacyjny środek dezynfekcyjny
    – 2-3 butelki rivanolu lub opakowań rivanolu w tabletkach
    jodyna w aptekach jest syntetyczna więc uczula i tak na dobrą sprawę jest o dupę roztrzaś. Zrobić sobie samemu z liści orzecha włoskiego, ale na wszelki wypadek kupić ze 3 buteleczki – lepszy rydz niż nic.
    2 opakowania jakiegoś skutecznego antybiotyku- dla każdego indywidualnie
    kilka opakowań pyralginy
    unikać paracetamoli, chyba że ktoś jest uczulony na pyralginę
    – naszykować sobie sprey ze spirytusem
    – mieć w zapasie duże ilości witaminy C – lewoskrętnej – kwas L-askorbinowy
    – nalewkę czosnkową wg przepisu Mukiego, już zacząć zażywać celem wzmocnienia organizmu i wytępienia patogenów, wówczas organizm się wzmocni i tak szybko nie osłabnie.”

    Zapomniałam dodać jak waznym jest sorbent jelitowy przeciwko zatruciom wszelkiego rodzaju.
    Niedawno odkryłam Enterosgel, Jest skuteczniejszy od węgla aktywnego i w przeliczeniu o wiele tańszy, bowiem aptekarze lub producenci węgla aktywnego całkiem zgłupieli z cenami.
    Wklejam pierwszy z brzegu opis Enterosgel. Jest do kupienia tylko na Ukrainie, jednak wiele sklepów internetowych ściąga to cudo.Mnie również zaopatruje pewna znajoma majaca kontakty na Ukrainie.

    http://zdrowianatura.com/index.php?route=product/product&product_id=108
    Enterosgel to konieczność w domu.

 7. Paweł pisze:

  Jakby wczoraj wieczorem się uspokoiło?

  • BasiaB. pisze:

   ” …” Lista podstawowych produktów niezbędnych przypadających na jedną osobę dorosłą lub dziecko, aby przygotować się na 3 miesiące wojny w Polsce:
   1 agregat do prądu na 2 rodziny
   30 szt. świec
   11 m3 drewna na opał w domach z piecem lub kominkiem
   20 litrów paliwa
   40kg ziemniaków
   10kg marchwi
   20kg cebuli
   16 główek czosnku
   7 kg pietruszki
   25 kg kaszy pęczak
   11 kg ryżu kolorowego (czarny, czerwony, dziki)
   17 kg kaszy gryczanej
   27 kg kaszy jaglanej
   27 kg kaszy manny
   60 kg soi
   50 kg ciecierzycy
   30 kg soczewicy czerwonej
   33 kg soczewicy zielonej
   30 kg mąki żytniej
   10 kg mąki pszennej
   50 kg mąki kukurydzianej
   orzechy i owoce
   zapas karmy dla psów, kotów i zwierząt, jakie posiadacie na okres przynajmniej 3 miesięcy (żeby Was z głodu nie zjadły) .”
   .https://www.youtube.com/watch?v=a0xJZ5EuYj8&feature=share

   Nie jestem fanką P. Moskalik – nie zgadzam się z jej interpretacją wydarzeń, nie zgadzam się z wieloma jej informacjami. Podaję link do jej wypowiedzi jako źródła powyższej listy, a to akurat jest dobrą wskazówką. Warto wiedzieć. Chociaż, warto też wiedzieć ….daty, wiedza nam służy 🙂
   Przypominam walecznym Arya : własne życie -we własne ręce, a nie potulne zgadzanie się z przepowiedniami i wizjami !

   • BasiaB. pisze:

    Takich ilości sama to chyba nie jem nawet przez rok, ale…wkleiłam:)

   • Manuela pisze:

    Ja oczyszczam ten program wojny w sobie. Zaobserwowałam, że go mam i jest dość silny. Zresztą nie od dziś. Od dziecka śniła mi się II wojna światowa, zupełnie „bezpodstawnie”. Oczyszczam tez przestrzeń, tyle na ile mogę.

    • BasiaB. pisze:

     Manuelo-wydaje mi się, że oczyszczanie w sobie tego programu nie da efektu, bowiem ten program jest nadawany falami elektrycznymi cały czas. I co zniszczysz, przypływa kolejna fala. Szkoda czasu. Moim zdaniem – tak jak po spodem juz Ci odpisałam-należy namierzać te urządzenia i generatory wysyłające te specyficzne fale.

     To gigantyczne przedsięwzięcie wykombinowali sobie Ori. Oszukali wszystkich-tak dziś usłyszałam.
     Oszukali tych z Hebronu i Hebry 🙂
     Oszukali również …i tu niezmierna ciekawostka 🙂 samych…BOGÓW 🙂
     Czyli Istoty z Nimru i Nibru 🙂
     Widać nie bez powodu ostatnio napisałam – że tymi istotami z Nibru kręcą jak babami w sądzie, co 3600 lat nie potrafią zapobiec zniszczeniom , a bogowie z nich jak z koziej dupy trąba, bo ktoś im napisał ten scenariusz i tak dają się w niego wkręcać 🙂 Nie licząc orbit, bo te też zostały rozpirzone 🙂
     I tym sposobem Ori z Orionem uplasowali się na pierwszym miejscu w rankingu – rozdających karty w tym wszechświecie.

    • Manuela pisze:

     Zauważyłam, że co usunę ten program, to na jakiś czas mam spokój, a potem znowu to samo. Będę musiała poszukać głębiej. Dziękuję za podpowiedź. 🙂
     A czy Tobie, Basiu, udało się usunąć ten program skutecznie?

    • BasiaB. pisze:

     Manuelo, ja już tak nie pracuję. Nie szukam i nie robię tylko wokół siebie. Jeżeli znajdę coś obok siebie lub moich towarzyszy,to następnie zawsze szukamy przyczyny. Ona zawsze istnieje. Tylko namierzając przyczynę można zniszczyć symptomy, konsekwencje. Nigdy na odwrót. Jeżeli nie widać na horyzoncie przyczyny, a to jest rzadkość, to niszczenie symptomów i konsekwencji tylko na jakiś czas daje ulgę. Czasami przyczyna leży zupełnie gdzie indziej, wtedy…to w pewien sposób porażka, bo zaistniała strata czasu i energii.

    • Manuela pisze:

     Zauważyłam to! Pracuję z programami, i widzę, co następuje. Są takie, które ciężko jest usunąć, tylko dlatego, że nie można odnaleźć ich przyczyny. A to jest ważne!

    • BasiaB. pisze:

     Manuelo – tak zasilanie ich scenariusza, czyli nastąpiło przekierowanie Twojej mocy i energii na zasilenie okupanta. Co to oznacza? Ano…sa sobie pasy transmisyjne, które wg pierwowzoru były nasza opoką tzw. pas Brunhildy, kiedyś był to pas mocy.( przeczytać legendę) Taki pas miał i ma każdy, z tym że ten pas obecnie transmitował programy Szkodliwe dla nas. Czym jest MOC ? – podpowiadam – to czysta FIZYKA !
     czym jest energia ? – czysta FIZYKA !
     Całość działa na zasadach fizyki, którą odkrył Tesla, dlatego przypłacił to życiem – to jest najważniejsza informacja ostatnich dni !
     Jeszcze raz : Fizyka wg Tesli , Jego urządzenia !

    • Manuela pisze:

     Mam nadzieję, że udało mi się też przekierować energie na zniweczenie ich scenariusza.

   • Manuela pisze:

    A wg Ciebie, Basiu, jakie są interpretacje wydarzeń?

    • BasiaB. pisze:

     interpretacje – to ja Wam pisze na bieżąco. Wg mnie, mojej wiedzy i odczuć oraz kolejnych sprawdzań : wojny na razie niet. Sa wysyłane takie fale, by społeczeństwo trwało w strachu, podporządkowywało się, osobiście czuję tą wojnę energetycznie, ale nie fizycznie.
     Jednak…nie zamierzam ulegać pewnym sugestiom.
     Robię swoje, pakuję co się da do słoików 😀 i tak się przyda.
     Zakupy „suchego” prowiantu robię ciut większe niż zwykle, ale nie za bardzo, by nie przesadzić.Takie na jakie mnie stać. I tak najważniejsza jest woda, ciepło, ciepłe ubranie.
     Nie panikuję, nie daję się ponieść emocjom, a energetycznie działamy cały czas 🙂
     Tak więc nie jestem w stanie nic więcej zrobić.
     W związku z tym, że ujawniły nam się kolejne wieści, pozwoliłam sobie trochę Was popędzić do pracy i działań, ponieważ sami tego nie przewalimy, nawet w kilkanaście osób. Natomiast obszar i przestrzeń tak zostały przygotowane, ze większość leniuszków mogłaby zakasać rękawy i popędzić trochę tych śmieci do kosza. Nie koniecznie tą najgorszą robotę ma odwalać kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób na około 500 mln Arya.

    • Manuela pisze:

     Prognozy innych są podobne. Ja natomiast od jakiegoś czasu czuję, na zewnątrz, niefajną energię. Zawsze gdy tak czułam, to się wydarzały niemiłe zdarzenia. Stąd czyszczę przestrzeń, bo nawet gdyby mi się nie udało oczyścić ją wystarczająco, to na pewno uda mi się złagodzić, to co może nadejść.

    • BasiaB. pisze:
     • Złagodzić – dobrze powiedziane. Jeżeli to uda się zdziałać, to będzie spory sukces.
    • Manuela pisze:

     Nie popadajmy w taki pesymizm. Ja wczoraj popadłam i efekt był taki, że dziś nie miałam nawet siły chodzić. Tyle energii zżera negatywne myślenie. Wyrzucam program wojny z sobie i od razu odzyskuje siły i to tyle, że siebie nie poznaję. Jeśli będziemy tak negatywnie zakładały, to niczego nie wskóramy, bo niby jak. Pytanie, na co poszły te moje energie? I aż się prosi, żeby odpowiedzieć, że na zasilanie ich scenariusza. Teraz pilnuję, aby nie oddawać im swojej energii.

   • Manuela pisze:

    Soja w Polsce w 99% jest GMO. Wiem, to z pewnego źródła.

 8. BasiaB. pisze:

  Ten wpis Wojwita z Wieści wklejam również tutaj, bo to konsekwencja anonsu Merkel:
  .https://www.youtube.com/watch?v=b6ls-556GnA
  Warto sobie wziąć do serca, bo mówi z prawdziwym, niekłamanym przejęciem.

 9. LETO pisze:

  Oj fajnie by było mieć domek ,a w nim takie zapasy ale , co mają mieszczuchy począć.

 10. Polka pisze:

  Trzeba skupiać się na pokoju w naszym kraju, niszczyć wszelkie info , scenariusze o wojnie

  • BasiaB. pisze:

   No właśnie o tym napisałam wcześniej: wziąć życie we własne ręce i przestać robić za dojne krowy i niewolników. Zrobić im zwarcie w planach i scenariuszach na nas i …tyle 🙂

   • Manuela pisze:

    Tylko nie każdy wie, jak zniszczyć im te scenariusze. Robić to w ten sam sposób, jak niszczenie programów itd? Pytam, bo bardzo chętnie bym się dołączyła.

    • BasiaB. pisze:

     Tak – musisz to sobie jakoś namierzyć 🙂 A reszta tak samo-liczy się inwencja. Wszystko we wszechświecie jest prądem, jest elektryczne.

 11. Marcin pisze:

  Choć nie dowierzam wszelkim przepowiedniom i wieszczeniom to myślę, że warto posłuchać tej kobitki:
  .https://www.youtube.com/watch?v=oAq9KcmPW6Q

  • Wojwit pisze:

   Ciekawe. Szczególnie jej ostatnie słowa, te o dziejach cywilizacji ludzkiej.

  • Marta pisze:

   … mówi jak jest – najciekawsze to jest to, że merytorycznie nawiązuje do genetyki: NOWA BIOLOGIA cz.1 – BRUCE LIPTON – Umysł ponad materią – czyli jak poprzez wiadomości / paszę mentalną – hodują nową mutację ludzi i jak powstaje poprze manipulacje socjotechnicznie ich zmutowane środowisko:
   . https://www.youtube.com/watch?v=iW2Ereo1SGU
   Istnieje ścisły związek pomiędzy genetyką ludzi a treścią i rodzajem wiadomości, którymi na nas srają ze wszystkich stron !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. BasiaB. pisze:

  Mam takie fale. To przez kilka dni jestem pewna, że nic nam nie grozi, potem nastaje cisza, by w dziwny sposób zacząć mnie ponaglac do zajecia się przygotowywaniami. Często sama jestem w kropce, chociaż wiem, że nasze działania przynoszą spodziewane efekty, lecz nie jestem pewna czy aby na 100% tą garstka osób damy sobie radę z np. potężnymi ORi.
  Tym bardzie, że mało kto rozumie Pająka czy mnie kiedy pisze na temat tych zasrańców. Większość myśli: co ma być to będzie. Tak..q…a tak, będzie po mysli oprawców, bo wygodnie mieć taką wymówkę i na nic się zdaje moje pisanie, kiedy to grochem o scianę.
  W takim razie, żeby nie było iż nie ostrzegam, podaję link do najnowszego art. Muki’ego, jak nie chcecie działać energetycznie i rozwalić to dziadostwo póki czas, to uczcie się jak przetrwać, bo śmierć wcale tak szybko nie zawita, jak tego chciałaby choćby Manuela. Poza tym…jeżeli chcecie być dalej dojnymi krowami i niewolnikami, to czekajcie na tą śmierć z ręki oprawców, bo na bank Wasze mienie w locie zostanie przechwycone przez nich. Nawet do śmierci nie jesteście przygotowani – gratuluję ! Nic – beton i tyle.
  http://muki.salon24.pl/725817,strach-i-zwatpienie-a-gdzie-uzasadnienie

  Muki mi napisał : ” czasem nie przesadzasz za bardzo?
  Niezbyt wiele czasu zostało – nie warto go mitrężyć na zawalidrogi. ”
  Może ma rację. Łudzę się, że nie. Ale…ostatnio nadziałam się na swoją nadzieję w stosunku do Dudy.

  • BasiaB. pisze:

   ” Ministerswo Zdrowia chce szczepić dorosłych Polaków obniżającą inteligencję kontrowersyjną szczepionką MMR (mimo że są inne szczepionki zastępcze). Szczepionkę produkuje firma SOROSA, CZŁOWIEKA WIERZĄCEGO W NWO, WSZYSTKO CO ZŁE O SOROSIE znajdziecie tutaj:”

   https://wolnemedia.net/?s=soros

   Macie jeszcze jakieś wąty kim jesteście i do czego się nadajecie?
   pamiętajcie ze to ci co twierdzą ze są waszymi zbawicielami przez was wybranymi wybrańcami , – polakami – szykują wam taki cyrk,
   po co getto skoro jak zombi będziecie się wlec z kąta w kąt? po szczepieniu.”
   http://muki.salon24.pl/725817,strach-i-zwatpienie-a-gdzie-uzasadnienie#comment_11832983

   4 lata temu pisał mi o tym pewien truteń. Nie sądziłam,że się to ziści.

  • LETO pisze:

   Ja mogę z mojej perspektywy powiedzieć Basiu robisz kawał dobrej roboty.Masz potężny potencjał potrafiąc to wszystko tworzyć i jeszcze fantastycznie gruntować.Ja bardzo rezonuje z wiedzą tutejszą i mocno poszedłem do przodu dziękuje.

   Myślę że dzięki Twojej pracy poszerza się grupa świadomych ludzi, którzy o tę wolność walczą i walczyć będą.

   • BasiaB. pisze:

    ❤ Dzięki za to wielkie światło w tunelu. Faktycznie, jest kilka – może nawet -naście osób, które dzielnie wygrzebują się spod okupacji 🙂
    Kocham Was ❤ ❤ ❤

    • Aina pisze:

     My Ciebie tez Basiu ❤️. Dzieki wielkie za wszystko co robisz .
     Ty dla mnie jestes wlasnie tym światłem w tunelu .

    • BasiaB. pisze:


     Jest wielkie pole siłowe nałożone na Dolny ŚLąsk. „Ochrania” ten rejon prze deszczami. Od zeszłego roku deszcze w ogóle tam nie padają, wiem bo mam tam znajomego. Tam wyginą pszczoły, bo wszystko zeschło na wiór, nie ma nawet kwitnących ziół na łąkach. Pszczoły nie przetrwają zimy, bo dokarmianie cukrem to nie to samo co zebranie pyłku będącego białkiem czyli najbardziej wartościowym pokarmem dla pszczół. Wszędzie pełno nawłoci, nacenniejszego jesiennego zioła i kwiecia jesienią, a tam wszystko żólte i spalone.
     Proszę o pomoc w rozwaleniu tego dziadostwa.
     Niech tam w końcu zacznie padać deszcz. Ostatni deszcz był 1 miesiac temu, kiedy to mnie na Górnym Śląsku grad poniszczył ogród, a wcześniej trochę deszczu spadło w czerwcu.
     Zima – sucha, poprzednie lato też.
     Uważam, a nawet jestem pewna, że to pole siłowe ma odsuszyć tunele i te tzw. skarby pochowane przez 3 Rzeszę w okolicach Dolnego Śląska. Teraz szukają ” złotego” pociągu.

    • BasiaB. pisze:

     Aha – na tym polu siłowym jest pełno kodów zabezpieczających i chroniących przed zniszczeniem. Zastosujcie matematykę i fizykę Arya, w celu zniszczenia tego systemu. Pomocy ! Dziękuję każdemu, kto pomoże odzyskać tam deszcz i plony roślinne.

    • LETO pisze:

     Dziś śnił mi się Wałbrzych dokładnie kopalnie ,jak bym tam pracował na dole.Coś tam kombinują.Potem cały czas słyszę Makoszowy będziecie przeniesieni tak to czułem.A to kopalnia w Zabrzu.

     Jeszcze jeden element na najwyższej górze n w Wałbrzychu były jakieś egzekucje w jakimś budynku chyba w czasie wojny .Nie chciałem tam iść ale coś mnie cały czas tam chciało zaprowadzić .

    • BasiaB. pisze:

     z Wałbrzychem jest coś na rzeczy, bo wczoraj przy pracy tez kilka razy słyszałam : Wałbrzych.
     cieszę się Leto, że już słyszysz i czujesz wiedzę. Bardzo mnie to cieszy 🙂 Gratuluję pracy nad sobą ! Małymi kroczkami, ale zawsze to coś 🙂 ❤
     Kiedy czytałam Twoje słowa o Makoszowy….nagle przypomniał mi sie tekst pewnego trutnia na temat ludu Anu Eli i o tym jak uciekli przed „bożym” gniewem do podziemnych tuneli . Nie podoba mi się to , nie podoba mi się to wspomnienie.

 13. Andrzej pisze:

  Zobacz na rezonans Ziemi

 14. LETO pisze:

  Basiu wejdż na maila Mistyki tam wysłałem coś do sprawdzenia.

 15. Anika pisze:

  Jeśli Was to interesuje to od Morza (Bałtyku) leci fala zimnego powietrza itp, taki mroźny klimat się od tego zaczyna i będzie zaczynać, będzie to trwało chyba tak ze 2 tygodnie około. Więc nadchodzi czas przeziębień i grypy, trzeba się przez tymi chorobami odpowiednio zabezpieczyć 🙂 😉 . Czuć to od dziś, katar i kichanie, „ale” herbata z aronią i cytryną pomaga skutecznie i od razu 🙂 🙂 .

  • Aina pisze:

   Nie wolno pic herbaty z cytryna . Herbata ma w swoim składzie aluminium (glin) ktory po połączeniu z kwasem cytryny tworzy przyswajalny przez organizm cytrynian glinu ktory jest b szkodliwy , odkłada sie w tkankach , miedzy innymi w mozgu i kościach .

   Czemu moj avatar sie zmienił ?

 16. Andrzej pisze:

  Bardzo słuszna uwaga!!! , polecam rano ciepła woda i cytryna pijemy i pamiętajmy miód do wrzątku nie dodajemy ,najlepiej na noc do wody( łyżeczka modu do szklanki zalewamy wodą rano rozpuszczone ) i raniutko pijemy można dodać soku z cytryny , malin , czarny bez itp.
  ja popijam woda z szczyptą sody

 17. Andrzej pisze:

  i oczywiście no nowy cudowny początek https://www.youtube.com/watch?v=JNEnzNHTkd8 mmm

 18. Andrzej pisze:

  Tak znam i słucham cudowne
  ps. Lubię dźwięki gitary https://www.youtube.com/watch?v=rp6DpiK_by0 mmm

 19. Andrzej pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=MR9XZQG7F-4 mmm
  Dla wszystkich cudownych istot

 20. BasiaB. pisze:

  Wybaczcie-dopiero teraz odpowiadam, ale nie było mnie od południa przy komputerze.

  Leto – bardzo dobre odczucie. Są 2 rodzaje Hydr. Jedne są organiczne inne syntetyczne. Hebron spier..lił przed organicznymi. Jest ich kilkadziesiąt w obrębie tego naszego sztucznego Tworu czyli obecnego Wszechświata. O Hydrach powiedziała mi przyjaciółka, i faktycznie potwierdzam te twory sa bardzo niebezpieczne, tym bardziej, że chyba nowi czytelnicy nie natrafili na stare moje wpisy, w których ostrzegałam przed tymi hydrami. Było to chyba ze 2 lata temu, może ciut więcej.
  Pracowałam wówczas przy czymś, sama. Nie pamiętam powodu, chyba dotyczyło to Gliwickiego kościoła, jego proboszcza i braciszka, z którym tam urzęduje. A prace przy tym kościele wynikały ze ścigania każdego łącza trutnia, który mi niszczył życie rodzinne i zdrowotne.

  W ten sposób znalazłam ten kościół, tamtych klechów i całą infrastrukturę. Zaczęłam ja niszczyć, jeszcze wtedy nie miałam pojęcia o systemach obronnych jakimi teraz np. się posługuję.
  W ogromnym portalu – wirze pod tym kościołem natrafiłam na olbrzymią czarną , wielogłowa hydrę. No to przecież nie będzie mi takie coś tyłka zawracało i nie będzie mnie to to ogromne potworzysko straszyło! Przecież świetnie dam sobie radę sama, a ten stwór jak na hydrę przystało, będzie miała obcięty każdy łeb, a ja zasłonię się lustrzana tarczą z mosiądzu, która dodatkowo jak w legendach zamieni potwora w kamień, a wtedy bez problemu gadziora zmielę w wirach ognia i wyślę w odpowiednie miejsce do całkowitej utylizacji i anihilacji.
  No i tak sobie wówczas potworzyłam narzędzia pracy 🙂 Wszystko szło dobrze wg mojego na szybko, intuicyjnie tworzonego planu.
  Hydra zaczęła mi się ślizgać- obrzydły gadzior, straszyć mnie na różne sposoby, ale nie ze mną te numery, bo takich stworów to wystarczająco dużo się naoglądałam , zabiłam, zniszczyłam, by mnie można było przestraszyć .
  No i..jak już hydra była prawie że death – to chyba w ostatnich konwulsjach przedśmiertnych machnęła mi ogonem po oczach . Ogon wyglądał jak zakończony ostrą, twardą metalową strzałą.
  Ona cała była czarna gibka, pokryta łuskami gdzieniegdzie, w sumie wyglądała jak ośmiornica, ale trochę inaczej. W każdym razie miałam w uszach nazwę – Hydra.

  No i po chwili, kiedy już prawie wszystko skończyłam, zaczęło mi się kręcić w głowie, zaczynałam fizycznie odjeżdżać, zaczęłam mieć problemy z koncentracją, myśleniem, widzeniem – fizycznym oczywiście nie mówię teraz o doznaniach energetycznych.Szumiało mi w uszach, w ogóle myślałam, że wyzionę ducha. To wszystko poza tym toczyło się błyskawicznie.
  Ostatnim rzutem na taśmę, chyba przed utrata przytomności zadzwoniłam do przyjaciółki i poprosiłam o natychmiastową pomoc, właściwie wybełkotałam ją.
  Przyjaciółka mi pomogła, dosyć szybko odzyskiwałam równowagę w każdym w/w aspekcie.
  I tym sposobem, wówczas po raz pierwszy przekonałam się na własnej skórze, że te stwory sa fizyczne, mimo braku możliwosci takiego normalnego widzenia ich przez nas, czy dotykania. One po prostu sa i już.
  Do dzis obrywam – jak ja to nazywam łomot od różnych dziadostw, mimo stosowanych osłon. Dzisiaj o mało co nie zginęłam w wypadku samochodowy, Facetowi odebrało rozum i na pełnym gwizdku wymijał sznurek samochodów na wielkim zakręcie pędząc prosto na mnie !
  Zatrzymaliśmy się o 8-9 metrów od siebie.
  Mimo naprawdę dobrych i sporych zabezpieczeń – mam u nich nagrabione 🙂
  Ale nie ukrywam, że mam ich gdzieś i pokazuję im środkowy palec 😀

  • BasiaB. pisze:

   Dlaczego o tym napisałam ? Jako wskazówkę i ostrzeżenie.
   A poza tym, by nadmienić iż te organiczne – owszem sa niebezpieczne, ale nie sa niezniszczalne.Hebrończycy nie potrafia ich zniszczyć, bo nie posiadaja naszej mocy, wiec dali dyla przez Gwiezdne Wrota bóg jedne wie gdzie, a nam zesłali plage małych hydr. Jednak hydry hebrońskie sa wybodowane za pomoca programu cyfrowego, dzieki czemu sa bardzo proste do zniszczenia. Jeżeli jednak nie zostana zniszczone, zniszcza Wasze domostwa. dzisiaj ten myk został odkryty, i chyba wszystkie hydry binarne w Polsce zostały zutylizowane, ale tylko w Polsce, bo nie mieliśmy wiecej czasu na uzdrawianie całej Ziemi.
   Najwięcej ich jest na Bliskim Wschodzie lecz tam w przeciwieństwie do tych Polskich maja juz gigantyczne rozmiary. One atakują przestrzeń Arya, nie samych arya. Jak wiecie Arya to nie tylko odpowiedni ludzie ale i zwierzęta, rośliny, minerały. Te syntetyczne hydry oblepiają domostwa – dachy, podłogi, samochody itp. Tak więc należałoby się nimi zająć. Zasysaja bowiem przestrzeń Arya czyli aurę, powietrze, wodę !

 21. BasiaB pisze:

  ” W Polsce, lewakom cykor dupy ścisnął wobec widocznej mobliizacji środowisk prawicowych, mających już dosyć ulicznego dykatu czerwonej swołoczy.
  Usuwanie profili z FB nic nie pomoże,a zaogni tylko sytuację bo pokazuje najlepiej, kto za kim i za czym stoi.
  Paniczny strach złodziei przed rozliczeniem za wieloletni rabunek majątku narodowego, spowodował dzięki zaangażowaniu polskojęzycznych niemieckich i żydowskich mediów – dramatyczny wręcz podział społeczeństwa.
  Rzecz w tym,że złodziei na „wygodnych” stanowiskach oraz tych wyjątkowo „głupich” bo dających się manipulować ulicznych ludzików, mimo że są krzykliwi – jest na szczęście dla naszej Ojczyzny – mniej.
  I to jest fakt,który pogrąży najpierw ulicznych durniów, bo ta władza durniom nie ulegnie,a potem inspiratorów,bo ta władza tych sysynów rozliczy.
  Jak bardzo sysyny mają tego świadomość pokazuje bezprecedensowe wydarzenie jakim jest donos złożony przez HGW na własnego męża.
  Hanka do „piniendzy” mężowskich to mordę, a jakże dołożyła,ale do odpowiedzialności za „wałek na kamienicy”, to już wysyła pod mur wszystkich,a to jest,urzędników najbardziej zaufanych pośledniego szczebla,wiceprezydenta,który robił u niej za „podnóżek” i na koniec własnego męża…tfu swołocz,bez cienia godności,żeby na męża donosić skoro prokurator i tak planował z nim spotkanie.
  Taki kregosłup moralny ma wiceprzewodnicząca milicji obywatelskiej bo tyle co MO, ma wspólnego Platforma z obywatelami.
  Takich ludzi bez zasad i bez skrupułów broni każdy, kto narzeka pod wpływem kłamliwego TVN-u, na aktualną władzę.
  Prawo i Prawda jest taka:
  Władza z wyboru winna zostać rozliczona w następnych wyborach głosami wyborców – bo takie,a nie inne, jest prawo demokracji.
  Natomiast każdy, kto chce doprowadzić do udaremnienia wykonywania obowiązków urzędowych przez demokratycznie wybrany rząd,a wynikających z mandatów wyborczych i próbuje zrobić to Siłą – jest kryminalistą.
  11-tego Listopada – Marsz Niepodległości na którym Naród pokaże do jakich wartości jest przywiązany,a potem Wigilie w zimnych celach kryminałów dla agresywnych prostytutek politycznych.
  POlityczne prostytutki i folksdojcze „pognały” swoimi złodziejstwami 2 mln młodych Polaków z ich własnego kraju za chlebem, to teraz czas te k… pognać do kryminałów za ten ich nie budzący żadnych wątpliwości wyczyn,a potem czas przywrócić godność pracowniczą i obywatelską,która młodym pokoleniom należy się we własnej Ojczyźnie.
  I dopiero wtedy, wezwania do powrotu do Ojczyzny, będą miały głęboki sens.”
  .https://www.facebook.com/photo.php?fbid=156362468161993&set=a.101123493685891.1073741828.100013647210965&type=3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s