Święta moc krwi menstruacyjnej.

Krew menstruacyjna była kiedyś najświętszą substancją na ziemi, a teraz nauka na nowo odkrywa jej niezwykłe właściwości lecznicze … Jednym z najważniejszych rytuałów było przygotowanie “napoju nieśmiertelności ”, wykonanego z krwi menstruacyjnej, która jest pełna uzdrawiających komórek macierzystych, które w rzeczywistości mogą uaktywnić naszą zdolność komórek do regeneracji.

W większości starożytnych mitów i religii na całym świecie czczono moc odrodzenia i kobiece łono od setek tysięcy lat. Kapłanki wielkiej bogini znane były w wielu kulturach.

Chociaż istnieje wiele legend o “miesiączkowaniu kobiet szamanów”, których krew była kradziona przez bogów, dziś temat ten jest powszechnie uważany za tabu.

Święty Graal, to w istocie kobiece łono. Choć próbowano, przez wieki ukryć znaczenie tego symbolu, przerwał on we wszystkich kulturach i religiach.

Kobiety urodzone wiele, wiele tysięcy lat temu, zwały akt regeneracji, odnowy “pierwotnym aktem niewinności”.

Od tamtych czasów, kult kobiecego łona, niewinności zaczął wygasać, a kapłanki wielkiej bogini zwane niekiedy wiedźmami podzieliły los czarownic, i zbyt mądrych wolnych ludzi. Wiedza ta została prawie stracona przez ostatnie tysiąc lat, przez dezinformacje, wyniszczenie i głupotę …

Na całym świecie, w tajemnicy, eksperymentuje się nad komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z krwi menstruacyjnej.

To się dzieje.! W Chinach, Rosji, Indiach i innych krajach, choć głownie w tajnych laboratoriach. Moje prywatne odczucia, i przesłania pisane w wieku 9 lat, nie tylko okazały się prawdą, ale faktem …

Idźmy w kierunku wiedzy, bowiem nauka i zabawa ludzkim dna skończy się śmiercią istoty, którą zwaliśmy człowiekiem.

Patriarchalna ideologia zepchnęła ludzi w czarny odmęt strachu i niewiedzy, każda ideologia hierarchiczna, kończy się obłędem dążącym do władzy osadzonej na strachu. W systemach hierarchicznych wiedza jest zatrzymywana dla wybranych i uprzywilejowanych.

Dziś podaje się kobietom narkotyki aby zatrzymać ich cykl menstruacyjny, stosuje rakotwórcze tampony i podpaski, aby poprzez wpojony wstręt, pozbyć się niewygodnego przekleństwa, zaprogramowano kobiety, ich myśli i odczucia.

http://zanimkupisz.hvs.pl/tampony-podpaski-czyli-chemia-bezplodnosc-i-choroby/

Dowody świętości miesiączki we wszystkich kulturach przed powstaniem patriarchatu, są dobrze udokumentowane …

 • Maorysi twierdzili, że dusza ludzka jest wykonana z krwi menstruacyjnej, kiedy pozostaje w łonie matki przybiera ludzką postać.
 • “Hic est sanguis meus” – “To jest kielich Krwi mojej”, słowa chrześcijańskiej Eucharystii odnoszą się do krwi menstruacyjnej Wielkiej Matki, a nie Chrystusa.

 • Na ceremonii religijnych, australijskich Aborygenów malują oni swoje święte kamienie, czerwoną orchą (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ochra), co oznacza wieczny aspekt życia – kamień jako wieczność, kolor krewi menstruacyjnej jako wieczny aspekt życia.

 • Ezoterycznym sekretem bogów, był fakt czerpania mistycznej mocy długowieczności, kreatywności z esencji krwi menstruacyjnej.

 • Thor, Skandynawski bóg osiągnął magiczną krainę oświecenia i życia wiecznego przez kąpiel w rzece wypełnionej krwią menstruacyjną pochodząca od kobiet gigantów, “giantesses” (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Giantess).

 • NWO to wojna wielkiej bogini z wielkim bogiem.

 • Odin uzyskał przewagę, kradnąc i pijąc krew “mądrości” z kociołka w łonie Matki-Ziemi.

 • Indra ukradł ambrozję nieśmiertelności w ten sam sposób co Odin.

 • Obraz wampira serwowany nam przez Hollywood, ma zupełnie inny aspekt niż przedstawiają nam twórcy, o czym wiedzą tylko wtajemniczeni.

 • Soma (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Soma_(bóg)) został wyszedł “pierwotnego morza”, reprezentowanego przez krew Bogini Matki. Krew jest pijana przez kapłanów podczas ceremonii ofiarnych i mieszana z mlekiem podczas rzucania uroku gojenia.

 • Grecy wierzyli, że mądrość ludzi lub bogów była skoncentrowana w krwi, duszy podarowanej przez matkę. Dlatego metody genetyczne, są metodą tworzenia istot bezdusznych.

 • Egipscy faraonowie przyjmowali “krew Izydy”. Jej hieroglificzny znak był taki sam jak znak sromu, zwany Krzyżem ankh lub krzyżem życia. Pomalowana na czerwono, pętla oznacza waginę i bramę do nieba.

 • Amulet Izydy – Tjet, chowany wraz ze zmarłym w starożytnym Egipcie, reprezentował srom Isis i powstawał z czerwonego jaspisu, substancji – Karneol, czerwonej porcelany, szkła lub czerwonego drewna. Ten amulet niósł odkupieńczą moc krwi Izydy.

 • Królowie Celtyccy czcili boginię pijąc miód Medhbh . W ten sposób bogini dawała im napić się siebie. Celtycką nazwą tego płynu było dergflaith, czyli piwo lub “czerwona suwerenność”.
  W celtyckiej Brytanii, piwo barwione na czerwono było podawane wybranym przez Boginię na króla. Celtic Ruadh oznacza zarówno “czerwony” i “Królewski”.

 • Znacie znaną z Tytanica kwestie : “Jestem panem świata”, kiedyś mógł to powiedzieć człowiek, który miał kontakt z kapłanka wielkiej bogini, która miesiączkując wykonywała rytuał mocy. Oglądajcie filmy takie jak Tytanic, Wywiad z Wampirem … od zupełnie nowej rytualnej strony.

 • Hebrajskie słowo krew, oznacza “matkę” lub “kobietę” w innych językach indoeuropejskich (E, g. Tamy, damy, pani, La Dama, dame). Dlatego biblijne tamy oznacza kobiety lub matki.

 • Innym starożytny symbolem krwi jest rzeka życia zwana czerwonym dywanem, tradycyjnie stąpają po nim królowie, bohaterowie i narzeczeni. “Królewska Droga” – jest preferowana przez gwiazdy Hollywood.

 • W chińskim Taoizmie święty kolor czerwony związany jest z kobietami, krwią, potencją seksualną i twórczą mocą. Biały był kolorem mężczyzn, nasienia, bierności i śmierci. To był tantryczny Idea esencji płci męskiej i żeńskiej: mężczyzna głównie jest postrzegany jako “pasywny”, a kobieta jako czynnik “aktywny”, jest to odwrotność późniejszych patriarchalnych poglądów. * Spójrzcie na flagę polski.

 • Obrzędy były kreowane przez kobiety po menopauzie, uważana za najmądrzejszych ludzi, ponieważ na stałe zatrzymały w sobie “mądrą krew.”

http://historiazakazana.hvs.pl/swieta-moc-krwi-menstruacyjnej/

krew manstruacyjna

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii boskie tchnienie, rozwój duchowy, rytuały, stworzenie świata i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s