Sprawiedliwi

W poniedziałek – 18 lipca przeczytałam ten tekst. Jest to hymn ISIS. Od tej pory biłam się z myślami, czy umieścić go na Mistyce, bo to parszywy kod. Udało mi się to przetransferować, więc umieszczam, lecz tylko dlatego, że słowa są porażające i zaświadczają o zamyśle przed którym Was ostrzegam od dłuższego czasu.

1.Moja umma, świt się pojawił

Czekam na oczywiste zwycięstwo,

Państwo Islamskie powstało z krwi sprawiedliwych.

2 x

2. Państwo Islamskie powstało przez dżihad pobożnego,

Oni zaoferowali swoje Dusze,

W sprawiedliwości, z wiarą, z przekonaniem.

2 x

3.Tak więc może być ustanowiona nowa religia

w Której istnieje prawo Pana Światów

Moja umma przyjmuje dobra nowinę

I nie rozpaczam. Zwycięstwo jest blisko

Państwo Islamskie powstało

I rozpoczęła się przerażająca moc

2 x

4.To jest śledzenie chwały

I okres przygotowań się zakończył

Przez mężczyzn, którzy nie boja się wojny

2x

5.Oni stworzyli wieczna chwałę

Nie zginie i nie zniknie

Moja umma, Bóg jest naszym Panem

Więc ofiaruj swoja krew

Dla zwycięstwa nie powróci

z wyjątkiem krwi męczenników.

2 x

6.Którzy spędzali czas z nadzieja na ich Pana.

W domu proroków

Oni zaoferowali swoje Dusze do Boga

i dla religii to nie jest ofiarność

2x

7.Ludzie ofiarni i dzielący się

To ludzie doskonałości i dumy

Moja umma, przyjmuje dobrą nowinę

Słońce w niezłomności wzrosło

Zaprawdę my szliśmy masowo

Na wzgórzu chwały uświęconej

2 x

8.Możemy powrócić do światła wiary i chwały w pełni

Przez mężczyzn, którzy opuścili Dunya

i osiągnęli nieśmiertelność.

2x

9.Przywrócili chwałę UMMA

i zapewnili zwycięstwo.

Moja umma. świt się pojawił

Czekam na oczywiste zwycięstwo

Państwo Islamskie powstało z krwi sprawiedliwych.

2x

Mam nadzieję, ze większość czytelników rozumie te słowa i zawarty w nich przekaz. Jednak, by się nie domyślać, przedstawiam swoją wiedzę pozyskaną z tego hymnu.

Zauważcie, każda zwrotka jest powtórzona dwukrotnie, to powoduje wzmocnienie przekazu i sygnału, ten dublet wzmaga wykładnicze potęgowanie tych słów.

Viktor Orbán: Islam nigdy nie był częścią Europy, a jedynie wkraczał do niej jako najeźdźca i ciemiężyciel podbitych ludów. „

Moja umma – co to oznacza ?

Zadałam sobie trochę trudu i oto co mi wyszło: matka.

Ja ją widzę jako wielką gadziorzycę, która wydała im nakaz, a teraz pilnuje wykonania tego dictum.

Poniekąd są to przepowiednie, przewidywania – coś co dawno zostało określone, zapisane, teraz wiedzą, że już czas je wypełnić – świt się pojawił.

Dostali jasny sygnał.

Doskonale wiemy, że każdy z nich jest wyposażony w iPhony. Od dawna wiadomo, że iP. mają zamontowany doskonały system szpiegowski, wraz z GPS. Sam skrót – IP – identyfikator telefoniczny. Dzicz nie dostała tego bez powodu. Nie dość, że dokładnie są namierzani, to jest pełna kontrola nad nimi. Wiadomo gdzie są, co planują, co fotografują itd.

Tym sposobem USA wyposażyło ich w doskonały system kontrolingu. Kto stoi za tym wynalazkiem też wiemy. Pisałam wielokrotnie, że hebrończycy stworzyli ich jako żywą broń biologiczną. Nie mają uczuć i żadnej pozytywnej emocji oprócz żądzy krwi naszej.

Jednak wiem, że żydzi się na tym wynalazku-dziczy przejadą i to srodze. Oni już zostali przejęci przez Matkę gadziorów. Po rzezi w Europie zwrócą się przeciwko swoim hodowcom.

Każdy chce przechytrzyć każdego. Z tym, że Hebron nie ma szans w starciu z przywódcami Reptilian. Widać już totalna nagonkę na żydów, ale sami sobie są winni, chciwość ich już bugi. Przeznaczenie dosięgnie każdego przedstawiciela Hebronu i Hebry, zginie mnóstwo niewinnych osób będący porządnymi ludźmi. Zgubi ich rodowy sygnał. Doigrali się. Zginą od własnej broni. Wzywali szatana w najczystszej postaci lekceważąc sobie ultimatum. Ćma na mózg im padła i …wezwali najpotężniejszego jaki istnieje, tylko że on posili się również nimi. W obecnej chwili większość przywódców jest już pod „kuratelą” tego stwora. Natomiast wirus sygnału rozsiewa Obam’owa, która w 100 % jest reptilianinem, bo to chłop nie baba, a jej najbliższy podwładny, wykonujący polecenia jest w 7/8.

Tak jak żydzi mają jeszcze jakieś uczucia, tak gady nie posiadają ich wcale. Kiedy nastąpi gadzia epoka, nie mamy najmniejszych szans, tym bardziej że :

Państwo Islamskie powstało z krwi sprawiedliwych”

Z naszej krwi. To my jesteśmy sprawiedliwymi i oni to wiedzą. Tylko sprawiedliwi są nieśmiertelni z nieśmiertelna mocą, dlatego muszą się nakarmić naszą boską cząsteczką, boskim tchnieniem. Jesteśmy całkowitym ich przeciwieństwem co do tej pory ratowało nam tyłki. Jak będzie teraz, nie wiem.

Dopóki przepowiednie i proroctwa się spełniają dopóty jesteśmy uwięzieni w więzieniu jakim jest Matrix, a scenariusz specjalnie napisany dla nas nabrał mocy sprawczej i jest skrupulatnie wykonywany.

Koran to całkowite przeciwieństwo naszych moralnych i etycznych wartości, ale jakże jest podobny w sferze zapisu do Biblii. To dzieło szatana/gadziora, którego największym orędownikiem w KK jest Franek I.

Pcha nas do zagłady szykanując szczególnie Polskę i nasze wartości na każdym kroku. Dziwnym trafem Polacy zachowali resztki instynktu samozachowawczego i nie chcą mieć maczetami uciętych głów w ofierze dla mocy Umma.

Państwo Islamskie powstało przez dżihad pobożnego,

Oni zaoferowali swoje Dusze,

W sprawiedliwości, z wiarą, z przekonaniem.”

Oficjalnie przyznają się do zaplanowanego ludobójstwa ludzi, którzy zaufali kościołowi ofiarując mu swoje mienie min. Dusze. Analizę faktycznego przeznaczenia rytuałów kościelnych zawarłam w wielu artykułach i komentarzach napisanych na Mistyce. Tu już nie mam nic do dodania oprócz tego…udział żydów, którzy podjęli się zmanipulowania naszej doktryny Arya jest niezaprzeczalny powodując tym samym całkowite przeinaczenie poprzez konwersję naszych rytuałów i wiary. Powtarzam jeszcze raz – wszystko na opak, wszystko jest konwersją na rzecz zła.

Spojrzałam na Fb, przeczytałam posyłam Wam dalej. Osoba, która udostępniła ten wpis umieściła krótki komentarz;” czytać matoły” i ma rację.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/03/historyczne-przemowienie-w-damaszku-szokuje-swiat/

Tak więc może być ustanowiona nowa religia

w Której istnieje prawo Pana Światów”

Ona już jest ustanowiona. Niech tylko zgaśnie ostatni bastion Arya.

Zwycięstwo jest blisko

Państwo Islamskie powstało

I rozpoczęła się przerażająca moc”

Wiedzą komu służą. Dobrze jednak mieć wgląd w ich plany.

Jeszcze trochę i Rzeczpospolita znów będzie graniczyła z imperium osmańskim. Prezydent Erdoğan przyjął od UE miliardy za zatamowanie fali imigrantów na Stary Kontynent. Otrzymał też obietnicę zniesienia wiz dla Turków.

Przy okazji rzucił mimochodem, że rozważa przyznanie wszystkim uchodźcom obywatelstwa tureckiego. Następnie przeprowadził sprawnie zamach stanu, który równie sprawnie spacyfikował. Wojsko, które do tej pory było gwarancją świeckości państwa Atatürka, zostało zdziesiątkowane i podporządkowane Erdoğanowi. To samo spotkało tureckie sądownictwo. Wrota do islamizacji kraju zostały szeroko otwarte.
Większość zachodnich rządów wysłała na ręce prezydenta Turcji wyrazy poparcia. Tym samym udowodniła prawdziwość przysłowia „siedzieć jak na tureckim kazaniu”. A wystarczyło zastanowić się przez chwilę, co mogą zrobić uchodźcy wyposażeni w tureckie paszporty umożliwiające bezwizowy wjazd do UE.”

Sylwia Plata

 

Cdn.

Copyright BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, kosciół katolicki, najazd hordy islamskiej, polityka, Uzurpatorzy, Wirusy, zamachy, zdrowie, Ziemia, świadomość i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Sprawiedliwi

 1. BasiaB pisze:

  Opublikowałam tekst napisany kilka dni temu. Nic więcej nie dodałam. Już chyba wiecie dlaczego jest tak ważny i skasowało mi go w czwartek z edycji Mistyki.

  • BasiaB pisze:

   Nie wiem tylko czy jest sens tłumaczyć znaczenie kolejnych zwrotek, bo chyba jest czytelny. Miałam napisać drugą część z analizą kolejnych zwrotek, ale to zależy od Was czy chcecie i potrzebujecie tego czy nie.

  • BasiaB pisze:

   Dziwnym trafem ten hymn ma 9 zwrotek. Wg kabały i numerologii, 9- to koniec.
   Słowa jak dla idiotów są zbyt znające świat energetyczny. Ktoś kto napisał ten hymn dostał konkretny przekaz. Sama pieśń ma dobry, bojowy rytm i jest iluzją dla słuchacza. Potrafi powalić energetycznie w ten sposób,że zamiast biały człowiek wykrzesać w sobie bunt, zaczyna się z nimi fraternizować, czytałam takie wypowiedzi w komentarzach – zgroza !
   Ten rytm niszczy nasz instynkt samozachowawczy.

 2. BasiaB pisze:

  Napiszę to tutaj. Jeszcze nie utworzę nowego art.n/t temat.

  „To jest śledzenie chwały
  I okres przygotowań się zakończył
  Przez mężczyzn, którzy nie boja się wojny”

  Kto śledzi ich chwałę ? To jest zastanawiające, bo cały czas zwracają się do UMMA.
  Okres przygotowań się zakończył – czyli są to działania na szeroka skalę z premedytacją i pieprzenie niemieckich mediów o psychicznych chorobach tych potworów, powoduje coraz większe ich rozbestwienie. Jednak….komuś musi na tym zależeć, bowiem normalni ludzie nie są aż tak durni, ponieważ już w szkołach policyjnych, dyplomatycznych i innych uczą się analizy zachowań społecznych.

  • BasiaB pisze:

   ” Komentarze na temat tragicznych wydarzeń ostatnich dni w Niemczech pomijają jeden, moim zdaniem istotny aspekt całej sprawy.
   To, czy dany czyn „miał związek z islamizmem” oczywiście ma znaczenie, ale tylko opisowo – dokumentacyjne.
   W islamskich społecznościach na terenie Niemiec żyje wiele tysięcy osobników, dla których liczy się tylko jedno – „muzułmanin zabijał niewiernych”, więc jest „bohaterem dżihadu”, a jego „bohaterskie czyny” wołają o naśladowców.
   To jakie były detale tych wydarzeń, czy „to był wariat czy islamista”, ma znaczenie wyłącznie dla nas. Dla nich jest to nieistotne.
   „Zabijać niewiernych” – tylko to się liczy. Przyczyny takiego nastawiania bywają różne, ale konkluzje i potencjalne skutki są zawsze takie same.
   Dlatego nie wolno łudzić się, że to być może już koniec. To dopiero początek. Naśladowcy już szukają broni, ostrzą swoje siekiery albo majstrują bomby i zachwilę zaczną ustawiać się w kolejce po te swoje dziesiątki dziewic.
   Trzeba też pamiętać, że to tylko jedna strona problemu – przygrywka „terrorystów amatorów”. Są jeszcze profesjonalnie przygotowani „zawodowcy”, którzy w każdej chwili mogą rozpocząć swoje występy.
   Niemcy dzisiaj otwarcie przyznają, że z tych setek tysięcy „uchodżców”, których tak bezmyślnie ściągnęli do siebie, dziesiątki tysięcy „zniknęły” i pozostają poza jakąkolwiek kontrolą. W tej grupie z pewnością znajdują się tacy, którzy właśnie wybierają cele, tworzą plany i gromadzą środki.
   Czeka nas bardzo gorące lato tego roku ….”
   Piotr Pacak

 3. BasiaB pisze:

  Wczoraj się dowiedziałam o kolejnych IGRZYSKACH dla tłuszczy tego lata. Już podobno 5 sierpnia – Brazylia z jakąś olimpiadą ! Chcą nas na maxa zajechać !

 4. BasiaB pisze:

  z Fb:
  http://www.popularne.pl/doberman-bohater/
  ” Doberman stoczył walkę z 4 kobrami. W ten sposób ratował swoją rodzinę, ale niestety umarł…
  Każdy z nas zna powiedzenie „pies to najlepszy przyjaciel człowieka”. I muszę przyznać, że zgadzam się z tymi słowami w 100%. Psy to najwierniejsi towarzysze, kochający nas bez względu na wszystko. Z tą tezą zgodzi się na pewno również Dibakar Raita i jego bliscy. A wszystko dlatego, że rodzina na własnej skórze przekonała się, co oznacza miłość i lojalność psów w stosunku do ludzi. Ich kochany pupil stracił życie, odpierając atak 4 niebezpiecznych węży, które zagrażały jego rodzinie. Kobry zaatakowały Dobermana w rodzinnym domu w miejscowości Sebekapur.
  Pies, który przebywał wówczas na zewnątrz, od razu wyczuł śmiertelne zagrożenie. Początkowo próbował przegonić kobry, głośno szczękając. Kiedy to nie pomogło, dzielny zwierzak postanowił walczyć i nie dopuścić, aby niebezpieczne gady zaatakowały jego bliskich. Pies stoczył długą walkę z kobrami górskimi, które ukąsiły go wiele razy, wpuszczając do jego organizmu śmiertelną truciznę. Pomimo to, zwierzak walczył do samego końca. Jak twierdzą świadkowie, pies padł na ziemię dopiero wtedy, kiedy ostatni wąż przestał być zagrożeniem.
  Podczas wywiadu dla lokalnej stacji, Dibakar powiedział: „Jestem zszokowany. On dokonał największego poświęcenia dla mnie i mojej rodziny. Będę pamiętał o nim do końca życia. Proszę Boga – niech jego dusza spoczywa w pokoju.”

  napisałam tak: walka ssaków z gadami !
  Mariusz Świetlik: A to dziwne, że kobry zrobiły sobie polowanie.
  Sylwia Małgorzata Plata Çalış: Ja mieszkam w Turcji 6 lat i w tym roku nawet starzy Turcy w szoku, że mnóstwo węży jest w ogrodach.
  BasiaB.: Manifestacja, energetyka zamienia się w fizyczność. Napisałam – walka gadów z ssakami. To trwa od lat. Teraz jest bój o nasze życie. Dokładnie chodzi mi, jeżeli ktoś nie załapał z tymi gadami, o reptilian, chociaż ja nie lubię tej nazwy. Gady to gady. Dzicz to manifestacja gadów w ciałach ssaków.Dlatego od 3 dni nazywam ich Potworami !.

 5. BasiaB pisze:

  ” Pełniący obowiązki papieża argentyński jezuita Jorge Bergoglio, używający pseudonimu „Franciszek” przyjechał do Polski na katolicki festiwal zwany Światowymi Dniami Młodzieży. W przemówieniu powitalnym nie odniósł się oczywiście do prześladowań chrześcijan przez muzułmanów, tylko zaznaczył, że trzeba przyjmować uchodźców.

  Aż trudno uwierzyć, że trwająca w Europie czarna seria islamskiego terroru nie wywołała refleksji u Franciszka. Nawet poderżnięcie gardła księdzu w trakcie mszy świętej nie spowodowało, aby pełniący obowiązki papieża otrzeźwiał i ocenił prawidłowo sytuację w jakiej znalazła się Europa. A jest to ewidentna wojna religijna, w której spirala śmierci niewinnych dopiero się rozkręca.

  „Potrzebna jest gotowość przyjęcia ludzi uciekających od wojen i głodu. Solidarność z osobami pozbawionymi swoich praw podstawowych, w tym do swobodnego i bezpiecznego wyznawania swojej wiary” – powiedział Franciszek podczas wystąpienia w Krakowie.

  Wszystko to bardzo ładnie brzmi w ustach tego lewicowego papieża, ale łatwo się mówi, a dużo trudniej to robi. Podstawowym problemem jest odróżnienie tego kto jest potrzebującym pomocy uciekinierem z terenu wojny, kto jest leniem liczącym na darmowe pieniądze, a kto po prostu żołnierzem ISIS. Jak słusznie zauważył poseł Robert Winnicki, „Pasterze nie powinni prowadzić swoich owiec na rzeź.”

  Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że w tej inwazji dominują młodzi islamiści oczekujący zasiłków. Część z nich przybywa do Europy tylko po to, aby aby wywoływać strach, poprzez bestialskie ataki na cywilów. Łatwo zatem mówi się aby wpuścić wszystkich, ale potem, gdy każdego dnia giną przez to ludzie okazuje się, że bezpieczeństwo obcych dla decydentów w Europie jest więcej warte niż bezpieczeństwo ich obywateli.

  Oczywiście lewicowe media jak zwykle, z zachwytem przyjmują to, co mówi Bergoglio. Potem chętnie chłostają jego opiniami chrześcijan wskazując, że nie słuchają swojego papieża. Co ciekawe te same środowiska polityczne walczą zaciekle o rozdział kościoła od państwa i o nie wtrącanie się hierarchów do polityki. Tym razem jednak okazuje się, że dla lewaków, wykonywanie wytycznych Watykanu przez władze naszego kraju jest czymś nie tylko dopuszczalnym, ale też bardzo pożądanym.”
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-nadal-namawia-do-przyjmowania-islamistow

 6. Marcin pisze:

  Tutaj bardzo fajny wywiad z Albinem Siwakiem na temat polskiej rzeczywistości:
  .https://www.youtube.com/watch?v=7v-5rZoFJ5g

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s