Masa krytyczna

Odnośnie filmu Deja Vu to uszczknięto w nim technologię podróży w czasie ale…”w czasie rzeczywistym”.

.http://www.cda.pl/video/62662211

Diamentowa łza mi się zakręciła w oku, bo poczułem, że ostatnie zdanie w tym filmie jest dla mnie takie ważne, że odruchowo wysłałem linka do Ciebie. Ciekawą technologię tam zaprezentowali, więc zamiast jakiegoś odcinka Atlantis obejrzyj sobie Deja Vu.

 2 programy o Tesli jakie wysłuchałem i tego jak użyto, przejęto jego wiedzę/majątek/ m.in. do wyburzenia wieżowców 11 IX. Pierwszy raz o tym słyszałem, że to patent Tesli został tam użyty bojowo. Naprawdę intrygujące, zwłaszcza końcówka tego programu rzuca inne światło na współczesne sprawy i nawet nie zdajemy sobie sprawy jak ogromną rolę (pierwszoplanową) odegrał Tesla we współczesnej historii.

.https://m.youtube.com/watch?v=lHIHpvQcQ2Q

Obejrzałem tak naprawdę dwa programy o Tesli. Ten pierwszy obalił moją wiedzę ze szkoły średniej. Tak mi przykro lecz mogę teraz powiedzieć zupełnie szczerze, że gówno wiem na temat elektryczności, a mój dyplom ze szkoły średniej można sobie wsadzić w kalesony.  Sypią się kolejne fundamenty mojej iluzji. Dlatego na przemian się śmieję i płaczę. Ile jeszcze kłamstw przyjdzie nam obalić ?!

wszystkie. Ja tam mam dzień po dniu, już się przyzwyczaiłam.

Okultyzm idzie w parze z najnowocześniejsza bronią psychotroniczną i fizykalną.

Niestety. Nie wiem jak to się zakończy. Czasami jestem już tym tak potwornie zmęczona.

Dziś właśnie jest taki dzień.

Dowiedziałam się okrutnych rzeczy, to się w pale nie mieści. Dobrze, że oglądałam akurat wczoraj Atlantis – sezon 3 odcinek 16.

Kuźwa mac, to co się dzieje, to nie Sf, to pieprzona rzeczywistość, o której prawie nikt nie ma pojęcia.

Mogę jedynie zachęcać ludzi na Mistyce, by sprzątali wokół siebie i swoich bliskich co się da, może da się więcej ludzi uratować.

„Rozwiązanie znajduje się pewnie poza zakresem aktualnie znanych nam parametrów i jeśli nie będzie to interwencja na podobieństwo tej z Atlantis s03e16 to nie wyobrażam sobie odmulenia tak potężnej masy bezwładności jaka może rypnąć – tak przynajmniej to wygląda z perspektywy dziobaka – więźnia systemu.

Z perspektywy istoty wolności nie liczy się ilość tylko jakość esencji, która uruchomi pierwotne wzory rozbebłane wcześniej na naszą zgubę przez gnidy. Rozwiązanie jest czymś na podobieństwo „synchronizacji kwantowej“, która usuwa anomalię w sytuacji alarmowej.

Nie umiem ująć tego w ograniczony wątek słowny ale telepatycznie na pewno mnie rozumiesz. Odczuwam to tak jakby najgorszą barierą była jakaś mentalna struktura, a nie twarda materia, która tak naprawdę wcale nie jest taka twarda jak nam się chce wmówić.

To właśnie ów mental czy jak to tam nazwać myślonawyk, przekonaniokształt, klinozawierzak, prętomyślok, wiarojebcyk – nazwy można mnożyć – czyli innymi słowy rozsynchronizowany układ percepcyjno-nadawczo-odbiorczy skupiający układ materii w formy stanowi największe wyzwanie.

Co mówiąc inaczej oznacza poczucie izolacji, a nie jedności z elementami tworzącymi życie w ramach ustalonych nieprawidłowo za sprawą trutniów wadliwych matryc i spaczonych wzorców.

Dowodem na to jest nacisk kładziony na utrzymanie zakłamania co oznacza samoporządkujące się algorytmy oryginalnych wzorców.

Bez ciągłego mieszania same uległyby samonaprawie, samouleczeniu, samoregeneracji. Wysiłki skupiające się na wypaczeniu prawdy są dowodem, że to tzw. „mental“ istotną rolę  odgrywa w tej nierównej walce – walce o myśli i umysły prawdziwych ludzi.

Inaczej telewizja, radio, prasa i religia nie miałyby sensu być kontrolowane tak bardzo jak ma to miejsce od zawsze. Wyłączenie zbiorowej narkozy czy hipnozy jest więc tym właściwym priorytetem.

Ten kto pociąga za sznurki mediów jest niewidzialny dla mas. Więc ten kto wyłączy hipnozę też musi być niewidzialny dla równowagi aby skutecznie odciąć sznurki zależności. W tej grze głównymi graczami są niewidzialne jednostki wysługujące się widzialnymi sługami – pionkami, które w ograniczony mniej lub bardziej sposób widzą siebie i resztę świata jako odrębne składniki a nie jako jedność – współistność.

Dlatego system zwalcza anonimowość, prywatność, niewidzialność – bo to jego broń, od której sam zginie.

Dlatego preferuje się wszechistniejącą inwigilację pod każdym możliwym pretekstem w ramach likwidacji sztucznie utrzymywanego terroryzmu i różnych zboczeń.

Tak jak działające patenty Tesli są żywym dowodem na prawdę o elektryczności tak analogicznie ilość wciskanego kłamstwa jest niemym dowodem siły prawdy, której gnidy się panicznie boją ujawnić.”

 

Dziękuję dobry Duszku. Moje myśli idą podobnymi torami, jednak Ty potrafisz ując to w inny sposób i chyba bardziej zrozumiały ❤

To z kolei oznacza, że nareszcie tworzy się jedność i masa krytyczna się powiększa, a być może już nawet dochodzi do odpowiedniego momentu.

 

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, dźwięk, mistyka, rozwój duchowy, Tesla, zdrowie, Ziemia, zmiany wewnątrz nas, świadomość i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „Masa krytyczna

 1. BasiaB pisze:

  Duszku – próbowałabym ? 🙂
  Właśnie skończyłam oglądać. Może dlatego byłam tak zmęczona, bo robimy most ? 😀 coś mi się tak wydaje 😀
  W Atlantis tez robią takie mosty, co rusz 🙂
  Często cofamy się do wydarzeń sprzed, by tam u źródeł to odwrócić 😀 Serio 🙂

 2. BasiaB pisze:

  ” A oto opinia W. I. Goworowa

  Pascha – zjawisko astronomiczne

  Obchodzenie Paschy jako święta związanego z cyklem księżycowym, odliczanie którego zaczyna się od Dnia Wiosennej Równonocy. Za tym Dniem powinna być pełnia, pierwsze Nowie to Święto Rascha, lub „Wielka Noc”, tak świętują Słowianie Zachodni. Cykl świętowania wynosi 14 dni, i kończy się Paschą, to Pełnia lub Wielki Dzień – tak świętujemy my, Słowianie Wschodni. To jasne, że ruch księżyca nie jest podporządkowany żadnej cerkwi ani kościołowi – katolickiemu, muzułmańskiemu, ani czy chrześcijańskiemu. Kościół sam chciał, żeby je świętować. A jak jest w rzeczywistości?

  Równonoc (według czasu Moskiewskiego) 21 marca o 01:45 w nocy. To faza rosnącego Księżyca i 23 marca – Pełnia. Nów następuje w dniu 8 kwietnia – to Dzień Raschi, początek Święta. Po nim jest Palmowa Niedziela – to 1 kwietnia. Dzień Paschy następuje w czasie Pełni – to 22 kwietnia.

  Co nam przedstawia Kościół? Nowia nie zauważa, Niedziela Palmowa jest zaplanowane na 24 kwietnia, a sama Pascha – na 1 maja, w fazie ubywania Księżyca. Co się za tym kryje? Według niektórych danych 1 maja zaplanowano „zjednoczenie” żydowskiego, katolickiego i jakoby „prawosławnego” kościoła, w celu celu pełnego zniewolenia świadomości narodów. Noc 1 maja jest uważana za „święto siły nieczystej” lub „sabat wiedźm”.
  Zdaje się szanse są duże, jeżeli Kościoły dokonają swojego „sabatu”. Przypomnijmy, że w ruskim języku słowo „szabasz”(sabat) oznacza „koniec sprawy”, i pojawia się palindromom, który czyta się tak samo z prawej jak i lewej, zapewniając bezpośrednią łączność między światami Prawi i Nawi, lub Przyszłości i Bliższej Przyszłości (nadchodzącej).

  Popatrzmy na Ruski Kalendarz Liturgiczny i Dni Nowego Roku, który zaczyna się w Dzień Wiosennej Równonocy 21 marca – Dzień Boga Jaryło, pierwszea Liczba i Niedziela. 1 kwietnia – 13 Dzień lub Świąteczny Dzień. 8 kwietnia – 19 Dzień, Święto Zwiastowania. 22 kwietnia – 34 Dzień, Lelnik, otwieranie źródeł. A 1 maja – 43 Dzień, dzień Żywych, Sorokowiny (czterdzieści?). Oto co chcą nam odebrać, zamieniając daty Obchodów Werbalnej Niedzieli, Raschy i Paschy.

  Jak zniszczyć tajne plany wroga? Najprostszym sposobem jest aby je opublikować, ujawnić lub „wywieść na czystą wodę”. I świętować „po naszemu”!”

  https://treborok.wordpress.com/pascha-swieto-skradzione-przez-chrzescijan/?preview=true

 3. kalina pisze:

  Basiu pisze zeby doglebnie wytlumaczyc nasze czucie .

  .Sa ludzie , ktorzy nie maja karmy z innych zyc dlatego ich obecne zycie zostalo screw up w bardzo kolorowe i czasami nie wdzieczne sytuacje . Zrobione jest to tak zebysmy mieli zludzenie czyszczenia swojego JA ha ha ha .Sorry ale nikt mnie juz nie przekona w swoich teoriach bo widze totalnie inaczej i z innego punktu a minaowicie raczej czucia niz analizowania i myslenia .
  . To zasluga astralu niestety i naszego ciala , ktore jest nam dane w poczatkowej projekcji .Kiedy to Anunaki i reptois a szczegolnie anunaki byly dosyc organicznie perfekt w 100 procent pracowaly z kreujaca sie ziemia i jakby parallel egzystujace Anunaki byly lzejsze. Cyganie mowia w swoich legendach ze pochodza z istot ptakowych . No wiec to jak ptaki maja inna lzejsza konstrukcje do latania niz my ludzie i inne zwierzeta . Reptois byly wykreowane na ziemi i faktem jest ziemia nie jest ich ale oni nalezeli do niej( zobaczcie na zmije i aligatory) sa bardzo blisko podloza ziemi ) .
  Defragemntacja technologiczna Anunaki byla pierwsza i poszla tak daleko , ze zatracili w swojej egzystencje kontaktu fizycznego z ziemia .Obecnie Anunaki sa juz wciagani w Black Sun hole i tak po kolei Slonce czarne chce polknas wszystkich jego technologia potrzebuje duzo organicznego spirit i nawet organicznej materii z centrum ziemi .W Black Sun sa istoty ochydne w naszych oczach nazywaja sie EONS . Napewno ktos slyszla o Eons z nag hammadi scrolls. Ale tam sa przedstawione Eons dosyc lagodnie jak sie zorientowalam i ze nie mamja wplywu na nasza matrix i ziemie juz . My ich widziemy jako okrutne istoty kreujace swoje syntetyczne „galaktyczne „.Krolestwo . Palma im odbila i chca byc panami wszystkiego na zasadzie totalnej konsumpcji ( kontroli technologicznej ) czyjejs energii zycia i materii
  No i jeszcze cos o naszej Czyli niektorych moich przyjaciolek ,totalnej nie akceptacji zadnych teorii pojawiajacych sie na wszystkich forach . .
  Zaczynam sie nie zgadzac z zadnym spirytualnym pradem w ludzkiej community i wogole jak popatrzylam glebiej z przyjaciolka w czuciu na ziemskie zycie obecne to nawet zalozenie Ameryki i kolonizazja Australi byla chanellingiem .Cale to zycie obecne na Ziemi jest chanelling w swojej konstrukcji ( strukturze ) , ktory doprowadzil do zatracenia kontaktu z organiczna swiadomoscia , Kiedys bylismy wlascicielami siebie w 100 procentowym spirit . Spirit zycie -Soul – program. Dwa aspekty w jednym -Rozpad nastapil z jednego tylko dlatego , ze cialo zostalo skonstruowane i potrzebny byl program do manipulacji nami tylko dlatego zeby pozyskac energie nasza organiczna . No wiec program byl ale bez naszego udzialu z biegiem czasu tracilismy jakby akcess do isteniania pierwotnego i teraz probojemy to odzyskac i kazdy bladzi . Moim zdaniem poprzez Soul juz nie dojdziemy do prawdy tylko poprzez zyciowy organiczny spiryt , ktory w glowie tylko mamy 3,33 procent a w pozstalych czasciach ciala nie cala polowe
  Powiem jeszcze jedno jak sobie pozmieniacie Imiona i nazwiska to wlasciwie nie jest zla sprawa poniewaz komputer Black Sun via ksiezyc to jest komputer astrologiczno- numerologiczny obecnie Jak zmienicie to aburzycie im data i bedzie im coraz trudniej odnalezc was w swojej technologii astralnej . Dlatego moje wnioski nastepujace , ze pan Swerdlow mowil , ze nie powinno sie zmieniac nazwisk i imion mam wrazenie , ze On to celowo mowil bo prauje dla nich Nie wiedzac o tym .On jest totalnie wlozony w program jak kazdy kto przeszedl kontakt z nazistowska technologii .
  Teraz computer astralny Black Sun stojacy za kotara i za plecami Anaunaki i reptois -astralnych w pokladow kolorowej teczy, plazmy -transparnet .Quantum organizujacej sie w rozne to przedziwne ksztalty .Obojetnie jak to nazwiecie wszystko jest zrobione do tego stopnia zebyscie mogli nad czyms medytowac Szczegolnie medtytacja nad sensem zycia i wogole w kazdej dziedzinie nauki i w kazdym systemie ziemskim..
  Medytacja nad technologia dochodzi do apogeum transhumanizmu jak widzicie .
  To wszystko nazywam medytacja .
  Powiem jeszcze tak . Organic swiadomosc jest poza (matrix- astral ) rzczywistoscia obecnie ale jest caly czas konsumowana przez ta rzeczywistosc Bo inaczej astral by bez niej nie istnial . To sie nazywa tak zwane pasozytnictwo i ten termin powstal na bazie wlasnie takiej dzialalnosci . Akaszik rekord ktorm niektorzy ludzie sie posluguja brany jest z Central balck Sun i nawetAlbert Einstein teoria tez z tamtad pochodzi . Prawdopodbnie jest tez organic Akszy record tylko nie ma takiego czlowieka 100 organicznego wiec nikt tego rekordu nie zna ,Brak obecnie istoty ktora by sie z ta koncepcja organicznej akaszy zapoznala Ziemia zbiera od nas niektore informacje a my od niej .Wszystko jest celowo zdefragmentowane .
  Wasze ciala i genetyka funkcjonuje na zasadzie genetycznych modyfikacji Anunaki byly w parallel ziemia podczas krecji sie ziemi Byly to subtelne ciala – energie a reptois wykreowane byly tutaj poprzez organic fizyczna swiadomosci i eteryczna zasilona prawdopodbnie poprzez anunaki tez na ziemi potem te dwie energie zostaly zwabione przez syntetyczna mleczna niby to droge a w rezultacie nie gwiazdy sa na niebie ale screens projekcja astralna i jej sectory kalejdoskopowe .
  Jak popatrzylysmy na to doglebnie To tego jest tak duzo , ze trudno to ogarnac w jedno zrozumienie . Bo kazdy ma zdefragmentowany Soul w mniejszym czy wiekszym stopniu i wracal w kole reinkarnacji na ziemie juz zdefragemntowany celowo zeby nic niepamietac i dalej kreowac to cale kolo swoich niby zyc w boskiej rzeczywistosci swojej istoty wmowionej a nie faktycznej . No wiec zastanowic sie trzeba co zrobic zeby odzyskac w pelni swoje cialo , ktore raczej nie jest nasze jak sie zorientowalysmy .Moim zdaniem cialo nie jest nasze ale poczesci jestemy energia rass kosmicznych anunaki – reptois i inne dochodza wiec cialo jest nasze I radze to zrozumiec doglebnie i je posiasc calkowicie dla siebie . Dlatego diety i wogole nauki sa nieadekwatne do kazdego ciala . Bo kazdy ma inny set up tak naprawde Bardzo wazne jest cialo fizyczne podkreslam . Bo jak spojrze glebiej na cala kosmiczna kreacje to ten pasozyt Black Sun przyczynil sie do tego , ze niektorzy moga osiagnac najwyzszy stopien kreacji czyli 100 procent organic cialo , ktore zostalo zrobione z komponentow organicznych ale zostalo totalnie zabrane przez syntetyczny mind i nim obciazane – Soul programem . Ksiazyc nadal jest monitorujacym systemem i dlatego pokazuje sie systematycznie na calej ziemi swoja pelnia i wspolpracujacuje z Black Sun .
  No tak
  Przykrywki dla tej calej cichej organizacji nieba ziemian .
  To sa slynne konstelacje Orion i inne .
  No wiec nie ma ich moi drodzy to sa antrapy wyswietlane wam na firnamencie nieba Przykro mi tak pisac ale moze ktos kiedys wspomni te slowa .
  Obecnie co zauwazylysmy Black sun sie zapada i dlatego dostalo nazwe czarnej dziury , ktora pochlania wszystko . Tak musze powiedziec , ze ta potwora jest bardzo zarloczna . Przygotowuje sobie prawie 80 procent ludzi do zaakumulowania w sobie i pochloniecia Jakby sie ziemia wyrzucila z ramienia osmiorniczego systemu . No wiec wedlug naszego sprawdzania Ziemia juz sie wyrzucila z ramienia osmiornicy i przyjela zupelnie pozycje innej drogi swojej , ktora juz kiedys krocztyla tylko zostala przejeta bestialsko przez pajeczyne pajaka galaktycznego :))Galaktyka Mlecznej drogi wygladala jak web spider . Ziemia ucieka bo jej swiadomosc sie obudzila i niektorych ludzi tez . Czynnych organicznych soul obecnie jest tylko 5 procent obecnie na planecie . Wiec dlatego pisze o tym moze ktos przeczyta i zrozumie glebiej swoja organiczna istote bez firnamentu zwodniczego nieba .
  Nie wykluczam teorii , ze jest wiecej takich technologicznych czarnych dziur- Slonc i to jest wlasnie pasozytniczy system

 4. kalina pisze:

  Wyslalam Basiu komentarz sprawdzen naszych z ostatnich miesiecy dosyc dlugi . Nie wiem czy A. I ci to gdzies indziej wrzuci . Wiec sprawdz dokladnie .

 5. kalina pisze:

  Jezeli nie dostalas zadnego wpisu to mi daj znac wysle go ponownie .

 6. Kalina pisze:

  Wpis , ktory wyslalm nie przeszedl ale go poprawie i przesle jeszcze raz poniewaz jakies dziwne bledy w pisowni sie pojawily mimo , ze czytam i staram sie napisac po polsku poprawnie .
  Jest trudno nie mam organizatora i polskich liter Sorry .

 7. Kalina pisze:

  Sa ludzie , ktorzy nie maja karmy z innych zyc dlatego ich obecne zycie zostalo screw up w bardzo kolorowe i czasami nie wdzieczne sytuacje . Zrobione jest to tak zebysmy mieli zludzenie czyszczenia swojego wielkiego JA ha ha ha .Sorry ale nikt mnie juz nie przekona w swoich teoriach bo widze totalnie inaczej i z innego punktu a minaowicie raczej czucia niz analizowania i myslenia .
  To zasluga astralu niestety i naszego ciala , ktore jest nam dane w poczatkowej projekcji Ziemi .Kiedy to Anunaki i reptois a szczegolnie Anunaki byly dosyc organicznie perfekt w 100 procent pracowaly z kreujaca sie Ziemia W parallel egzystujace Anunaki byly lzejsze. Cyganie mowia w swoich legendach ze pochodza z istot ptakowych . No wiec to jak ptaki maja inna lzejsza konstrukcje do latania niz my ludzie i inne zwierzeta . Reptos byly wykreowane na ziemi i faktem jest ziemia nie jest ich ale oni nalezeli do niej( zobaczcie na zmije i aligatory, ktore zostaly w formie zwierzat ) sa bardzo blisko podloza ziemi .
  Defragemntacja technologiczna w spolecznosci Anunaki byla pierwsza i poszla tak daleko , ze zatracili w swojej egzystencji kontaktu fizycznego z ziemia .Obecnie Anunaki sa juz wciagani w Black Sun hole i tak po kolei Slonce Czarne chce polknas ( przetrawic)wszystkich jego technologia potrzebuje duzo organicznego spirit i nawet organicznej materii z centrum ziemi .W Black Sun sa istoty ochydne w naszych oczach nazywaja sie EONS . Napewno ktos slyszal o Eons z nag hammadi scrolls. Ale tam sa przedstawione Eons dosyc lagodnie jak sie zorientowalam i ze nie maja juz wplywu na nasza matrix i ziemie tylko Archons .Nie zgodze sie z tym bo Eons caly czas za scena prowadzily swojaj niecna gre . My ich widziemy jako okrutne istoty kreujace swoje syntetyczne „galaktyczne „.Krolestwo . Palma im odbila i chca byc panami wszystkiego na zasadzie totalnej konsumpcji ( kontroli technologicznej ) energii zycia i materii organicznej takze .
  No i jeszcze cos o naszej, czyli niektorych moich przyjaciolek wiedzy czuciu ,mamy w sobie poczucie totalnej nie akceptacji zadnych teorii pojawiajacych sie na wszystkich forach i jak widze nikt z nas nie rezonuje z zadna teoria .
  Zaczynam sie nie zgadzac z kazdym prawie spirytualnym pradem w ludzkiej community i wogole jak popatrzylam glebiej z przyjaciolka w czuciu na ziemskie zycie obecne to nawet zalozenie Ameryki i kolonizacja Australi byla chanellingiem .Cale to zycie obecne na Ziemi jest chanelling w swojej konstrukcji ( strukturze ) , ktory doprowadzil do zatracenia kontaktu z nasza organiczna swiadomoscia , Kiedys bylismy wlascicielami siebie w 100 procentowym spirit . Spirit zycie -Soul – program. Dwa aspekty w jednym -Spiryt i Soul .Rozpad nastapil z jednego tylko dlatego , ze cialo zostalo skonstruowane i potrzebny byl programy sie pokazaly a wlasciwie jeden dominujacy do manipulacji nami tylko dlatego zeby pozyskac energie nasza organiczna . No wiec program byl ale bez naszego udzialu z biegiem czasu tracilismy jakby akcess do isteniania pierwotnego i teraz probojemy to odzyskac i kazdy bladzi . Moim zdaniem poprzez Soul juz nie dojdziemy do prawdy tylko poprzez zyciowy organiczny spiryt , ktory w glowie tylko mamy 3,33 procent a w pozstalych czasciach ciala nie cala polowe.
  Powiem jeszcze jedno jak sobie pozmieniacie Imiona i nazwiska to wlasciwie nie jest zla sprawa poniewaz komputer Black Sun via ksiezyc jest to komputer astrologiczno- numerologiczny obecnie Jak zmienicie to zaburzycie im data i bedzie mistrzom matrix coraz trudniej odnalezc was w swojej technologii astralnej . Dlatego moje wnioski nastepujace , ze pan Swerdlow mowil , ze nie powinno sie zmieniac nazwisk i imion. Mam wrazenie , ze On to celowo mowil bo pracuje dla Slonca Czarnego . Nie wiedzac o tym .On jest totalnie wlozony w program jak kazdy kto przeszedl kontakt z nazistowska technologii .Zobaczcie sobie sfastyke ( czarnego slonca program ) Obojetnie w jakiej pozycji . Cala swiatowa symbologia jest w srodku czarnej dziury umieszczona programem swoim .
  Teraz computer astralny Black Sun stojacy za kotara i za plecami Anaunaki i reptois -astralnych pokladow kolorowej teczy, plazmy -transparnet .Quantum organizujacej sie w rozne to przedziwne ksztalty .Obojetnie jak to nazwiecie wszystko jest zrobione do tego stopnia zebyscie mogli nad czyms medytowac Szczegolnie medtytacja nad sensem zycia i wogole w kazdej dziedzinie nauki i w kazdym systemie ziemskim..
  Medytacja nad technologia dochodzi do apogeum transhumanizmu jak widzicie .
  To wszystko nazywam medytacja .
  Powiem jeszcze tak . Organic swiadomosc jest poza (matrix- astral ) rzczywistoscia obecnie ale jest caly czas konsumowana przez ta rzeczywistosc Bo inaczej astral bez niej by nie istnial . To sie nazywa tak zwane pasozytnictwo i ten termin powstal na bazie wlasnie takiej dzialalnosci . Akaszik rekord ktorym niektorzy ludzie sie posluguja brany jest z Central balck Sun i nawetAlbert Einstein teoria tez z tamtad pochodzi . Prawdopodbnie jest tez organic Akaszy record tylko nie ma takiego czlowieka 100 procent organicznego wiec nikt tego rekordu nie zna ,Brak obecnie istoty ktora by sie z ta koncepcja organicznej akaszy zapoznala Ziemia zbiera od nas niektore informacje a my od niej .Wszystko jest celowo zdefragmentowane .
  Wasze ciala i genetyka funkcjonuja na zasadzie genetycznych modyfikacji Anunaki , ktore kiedys byly w parallel ziemia podczas krecji sie ziemi Byly to subtelne ciala – energie a reptois wykreowane byly tutaj poprzez organic fizyczna swiadomosci i eteryczna zasilona prawdopodbnie poprzez anunaki tez na ziemi potem te dwie energie zostaly zwabione przez syntetyczna mleczna niby to droge a w rezultacie nie gwiazdy sa na niebie alescreens projekcja Masterpice astralnej matrix- astral czy jak kto tam zwie Takie sobie sectory kalejdoskopowe w kazdym terenie przedstawiane inaczej i pod innym katem, zeby dawlo iluzje glebokiego universe .
  Jak popatrzylysmy na to doglebnie To tego jest tak duzo , ze trudno to ogarnac w jedno zrozumienie . Bo kazdy ma zdefragmentowany Soul w mniejszym czy wiekszym stopniu i wracal w kole reinkarnacji na ziemie Zdefragemntowany technologicznie celowo zeby nic nie pamietac i dalej kreowac to cale kolo swoich niby zyc w boskiej rzeczywistosci jako istoty z wolna wola Raczej wmowionej wolenj woli a nie faktycznie isteniejacej . No wiec zastanowic sie trzeba co zrobic zeby odzyskac w pelni swoje cialo , ktore raczej nie jest nasze jak sie zorientowalysmy .Moim zdaniem cialo nie jest nasze ale po czesci jestemy energia rass kosmicznych anunaki – reptois i inne dochodza wiec cialo jest nasze I radze to zrozumiec doglebnie i je posiasc calkowicie dla siebie . Dlatego diety i wogole nauki sa nieadekwatne do kazdego ciala . Bo kazdy ma inny set up tak naprawde . Bardzo wazne jest cialo fizyczne podkreslam . Bo jak spojrze glebiej na cala kosmiczna kreacje to ten pasozyt Black Sun przez przypadek odwrocil sie przeciwko sobie w swojej niekczemnej dzialalnosci i przyczynil sie do tego , ze niektorzy moga osiagnac najwyzszy stopien kreacji przy ogronym wysilku czyli 100 procent organic cialo , ktore zostalo zrobione z komponentow organicznych ale zostalo totalnie zbalamucone przez syntetyczny mind i nim perfidnie obciazone Tak zwanym – Soul programem . Ksiazyc nadal jest monitorujacym systemem i dlatego pokazuje sie systematycznie na calej ziemi swoja pelnia i wspolpracujacuje jeszcze z Black Sun .
  No tak
  Przykrywki dla tej calej cichej organizacji nieba ziemian .
  To sa slynne konstelacje Orion i inne .
  No wiec nie ma ich moi drodzy to sa antrapy wyswietlane wam na firnamencie nieba Przykro mi tak pisac ale moze ktos kiedys wspomni te slowa .
  Obecnie co zauwazylysmy Black Sun sie zapada i dlatego dostalo nazwe czarnej dziury , ktora pochlania wszystko . Tak musze powiedziec , ze ta istota jest bardzo zarloczna . Przygotowuje sobie prawie 80 procent ludzi do zaakumulowania w sobie i pochloniecia obracajac strawiony material w dust kosmiczny . Jakby sie ziemia wyrzucila z ramienia osmiorniczego systemu . No wiec wedlug naszego sprawdzania Ziemia juz sie wyrzucila z ramienia osmiornicy i przyjela zupelnie pozycje innej drogi swojej , ktora juz kiedys krocztyla tylko zostala przejeta bestialsko przez pajeczyne pajaka galaktycznego :))Galaktyka Mlecznej drogi wygladala jak web spider . Ziemia ucieka bo jej swiadomosc sie obudzila i niektorych ludzi tez . Czynnych organicznych soul obecnie jest tylko 5 procent obecnie na planecie . Wiec dlatego pisze o tym moze ktos przeczyta i zrozumie glebiej swoja organiczna istote bez firnamentu zwodniczego nieba .

  • BasiaB pisze:

   Kalino – bardzo się napracowałaś nad tym tekstem. Jest sporo do czytania 🙂 i zrozumienia Twojego przekazu. Zacznę po kolei, w krótkich odstępach, bo Twój tekst wymaga pewnego uładzenia, jest zbyt trudny do przyswojenia.

 8. Kalina pisze:

  Musza byc dwa ten pierwszy jest do kitu ale ten drugi taki podobny jest bardziej bardziej zrozumialy .
  Moja przyjaciolka na ten wpis wyslal mi maila z takim brzmieniem .

  „”Wiesz co ja myślę że te podróże astralne to pic na wode nikt nie opuszcza tak naprawdę ciała tylko to jest projekcja szyszynkowa. Słuchałaś tej Renaty z niemiec co mówiła o tych morgelonach,fajne obrazki jej wrzucają jak sobie medytuje. Wszyscy ci podróżnicy są robieni w konia wchodzą w jakiś stan autohipnozy i schize dostają a nie jakieś tam inne wymiary czy gęstości. To jak oglądanie tv bez potrzeby włączania go. Wszyscy odtwarzają jakieś piękne obrazy tylko nikt nie widzi tej technologi.””””

  • BasiaB pisze:

   Ok – Kalino – na razie wyłuskałam je ze spamu. Zaraz zacznę czytać.
   Z tych dwóch napisanych przywróciłam tylko jeden, to ten ma być ? 🙂

 9. Kalina pisze:

  Ksiezyc w naszym polu zainteresownia
  W srodku maszyneria o komputerowym charakterze , anteny z tej maszyneri niby przez te wulkany odbierajace i wyslylajace , zbierajace dane , potem wewnetrzna warstwa sklepienia cos w rodzaju krzemowej wysciolki a na zewnatrz titan metalowa raczej konstrukcja metalu titan
  Kubrik film
  Odyseja kosmiczna jak sie dzsiaj zorientowalam duzo moze potwierdzic faktow , ktore nam sie pokojarzyly z firnamentem i nawet mozna na tym filmie widziec kabalistyczne kolo i czarne sonce czy jak kto woli Centralne Slonce galaktyki. Mam na uwadze Syntetycznej galaktyki mlecznej drogi z wielkim programem nieskonczonosci symbolem nakrecania sobie nieskonczenie pola swojej dzialalnosci kosztem ziemi i organicznej rzeczywistosci i manipulowania nia . Galaktyka mlecznej drogi ma sysntetyczna swiadomosc . A. I czyli Sztuczna inteligencja .

  .https://www.youtube.com/watch?v=qNIax2snluQ

  https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/154d9bf0359ac8fe?compose=154de10fa8df1acb

 10. LETO pisze:

  NWO to kłamstwo i ich depopulacja zresztą też.Zastanawiałem się ostatnio po co im My w takiej ilości. Przecież dla tej garstki wampirów wystarczyło by Nas z 10 milionów niewolników. A tu miliardy. Przecież nie chodzi o żadną ekonomię i gospodarkę ,oni mają wszystkie pieniądze i dobra tego świata,Ale nie mają jednego czyli legitymacji dla tego wszystkiego i tu my jesteśmy potrzebni.Płacicie podatki w dobrej wierze , a to na zdrowie , a to na bez pieczeństwo oni nawet palcem nie muszą kiwnąć i im się to zadzieje . To my sami jak jelenie im to na tacy jak prosiakI pieczone z jabłkiem w pysku przynosimy.

  • BasiaB pisze:

   Dobrze napisałeś, ale jest inaczej 🙂
   To ich jest mnóstwo, miliardy są klonów i biorobotów, a to nas jest garstka. Nie czytałeś uważnie. Naszykowali sobie niecny plan, w którym nawet i my nie będziemy im potrzebni, bowiem porobili sobie doskonałe myki na posługiwanie się naszą energią. Dzięki nam funkcjonują, ale już wymyślili jak to obejść. A Arya jest zaledwie może w tej chwili około 400 mln. I to tej liczby nie jestem zbyt pewna. Za dużo było ostatnio przejęć i mordów.

  • BasiaB pisze:

   Jeszcze jedno. Depopulacja Arya jest zaplanowana jeszcze w jeden sposób, chyba najważniejszy. Rozcieńczyć geny Arya, by korzystać z wydatkowanej energii do tworzenia odwrotności czyli konwersji, ale by moc sprawcza takich rozrzedzonych genów spadła do przysłowiowego zera. Do tego ma służyć mieszanie genów Arya z dziczą, która jest nią faktycznie, więc tam zupełne echo w sercu i pod kopułą. Kobieta zgwałcona przez dzicz, już jest zainfekowana tymi dzikimi genami. Taka kobieta może wcale nie zajść w ciąże, ale geny już zasiały mutację genetyczną. Najgorzej jest z dziewczynkami, które jeszcze nigdy nie miały stosunku, tutaj dodatkowo indukowana jest telegonia i ciężki uraz psychiczny.

   • LETO pisze:

    Tak to prawda ,że dzicz może sporo namieszać ,ale mamy też piękne przykłady naprawy całych narodów jak Serbowie ,Węgrzy , Bułgarzy którzy wieki pod jarzmem dziczy byli ,a teraz ostoją białego człowieka są.

    • BasiaB pisze:

     Te narody nie dostały się dodatkowo pod jarzmo KK, stąd ich obecna siła. Mogli wskrzesić swoje pierwowzory Słowiańsko-Aryańskie

 11. LETO pisze:

  Ja to rozumiem ,że dużo jest tła w koło czyli twarów jak to Rosjanie piękne nazywają.Być może próbują ale im to nie wyjdzie .My spadając tu nawet w cyklu karmiczno recyklnigowym z wyczyszczoną pamięcią mamy zawsze plan b, żarty się skończyły i zabawy matriksowe też. Za dużo tego było i nawet ich dysocjacje mkultra przestają działać.Rozwalimy ten wirus czas abyśmy to My nadawali ton.

 12. El pisze:

  Jak czytam coś takiego to od razu nakręcam się gniewem.Wyobraznia sama maluje obrazy,w których wymierzam typowi zadośćuczynienie.
  Moi rodzice są nadal prokatolami,w tym roku wpuścili proboszcza do domu po kolędzie(pieniądze) a on do nich skarżył się,że zawsze jak mnie spotka to mówię mu dzieńdobry a nie tak jak powinno się mówić…kpina.Od tego momentu czekam tylko jak do mnie z tym tematem się zwróci to mu wygarnę prosto w tę obłudną gębe.A miał okazję bo spotkałem go jakiś czas i już perfidnie zaakcentowałem dzieńdobry by poczuł moją pogardę.
  Napisałaś mi Basiu bym nie walczył z rodzicami i ich podejściu do kk,ale ten temat działa na mnie jak płachta na byka,nie bd bierny…wystarczy,że użyje suchych faktów by zatkać takim ludziom usta a gdzie tam wiedza z innych zródeł i własnych przemyśleń…
  Byłem w tamtym roku w łagiewnikach.Kraków.Wielki przepych i obłuda,ściany z tabliczkami z wyrytymi nazwiskami setek darczyńców(głupców) a co,który dał więcej to tabliczka wycentrowana i donośniejsza.
  Ostatnio sobie zdałem sprawę ile jest takich zindoktrynowanych zwłaszcza starszych ludzi,którzy przepisują swój majątek w testamencie tej zbrodniczej organizacji.Szatańska mafia w kamuflażu.
  I nigdy im nie wybaczę,że przez ich zbrodnicze działania wymazali niemal doszczętnie pamięć i historię moich przodków sprzed 966.
  Trochę tu wylałem gorzkich słów,ale zawsze bardzo mnie obrusza ta kwestia

  • BasiaB pisze:

   El – podziwiam Twoją wiedzę i inteligencje w nazywaniu rzeczy po imieniu.
   Jednak jeszcze nie jest czas, by zadzierać ze wszystkimi, to jest po prostu niebezpieczne dla Ciebie. Rób swoje, ale nie obnoś sie z tym, a po tym co napisałes wiem,że działaś skutecznie, wiec Ok.
   Gdyby mnie działania wszeteczników wszelkiej maści nie napawały obrzydzeniem i gniewem, gdybym na własnej skórze nie doświadczyła ich niecnych działań, może bym dalej żyła w złudnej iluzji szczęścia i błogostanu. Ale miarka przelała się kilka lat temu. A dzisiaj po raz kolejny się wściekłam, kiedy usłyszałam od naszych pomocników co te gnidy nam naszykowały.
   Przejęcia są non-stop. Jestem o to wkurzona na maksa.Jednak przełożyłam te uczucia na łomot jakiego dawno nie odczuli. I jeżeli jakaś zbłąkana owca mi powie, że to wbrew przykazaniom boga, to ja się pytam jakaż to gnida pozwala na takie bezeceństwa.
   Wymieniać ich nie będę, bo mamy na Mistyce natłok tych informacji z linkami, jako skrótowej formy przekazy na Wieściach z kraju i ze świata włącznie, nie wspominając o archiwalnych Aktualnościach.
   Nie dyskutuję z obcymi, bo mi szkoda czasu. Jeżeli mogę coś więcej przekazać to dzielę się tymi wiadomościami tutaj. Nie mogę jednak pisać zbyt wiele, bo za chwilę to zmienia sens poprzez działania przebierańców i ich programów.

   Zasługują na konwersję tego co nam zgotowali i to na bank otrzymają !

   Moim zdaniem El – obecne daty są szatańską iluzją. Na razie nie mamy wyjścia, możemy się nimi posługiwać, by mieć rozeznanie o jaką część tzw. historii nam chodzi.
   Lecz uważam, po raz kolejny, że ten czas to ściema jakich mało.

   Zobacz – mnie dzisiaj tak olśniło, bowiem jechałam koło miejsca, którego nie odwiedziłam przez jakieś ostatnie 10 lat.Na dodatek sprawa naszego losu wynikła w trakcie pewnej rozmowy. A teraz konkluzja z tego wstępu: przypomnij sobie jak nam się żyło 10 lat wcześniej !

   Było spokojniej ? Było łatwiej i lepiej pod względem energetycznym i ogólnie masowych działań na Ziemi ?
   Tak- było !
   Było o wiele prosciej ?!
   Tak było.
   Nagle, mamy kolejny rzut a taśmę, kolejnych wynalazków, które odwróciły biehg wydarzeń, a nasze życie nabrało niespotykanego tempa.
   Na dodatek, nasza moc spowodowała, że my jako Arya umieliśmy się do tego bezczelnego bezeceństwa przyzwyczaić i jakoś nam leci.
   Ale…tak nie powinno być !
   W takim razie, jeżeli w ciągu ostatnich 10 lat nastąpił taki wielki skok w naszej egzystencji energetycznej ( jest bardzo ciężko) i technologicznej – każdy szczyl ma smartfona i siedzi od rana do wieczora z nosem w nim, to ja się pytam o jakich tysiącach lat my obecnie mówimy ?!
   To horrendalne kłamstwo !
   Dlaczego powołuję się na ostatnie 10 lat ?
   Bo to w miarę dobrze pamiętamy.
   Tak więc niech każdy sobie popatrzy w kalendarz i przypomni sobie te lata, a szybciutko się zorientuję co chcę przekazać, bo mnie może marnie to wychodzi, chyba nie umiem precyzyjnie dobrać słów w tej kwestii.

   • BasiaB pisze:

    No jak się ta cała historia ma do faktów ?
    Tak jak wcześniej napisałam ściema nad ściemami, kłamstwo goni kłamstwo:
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pierwsze-zydowskie-klamstwo-fabrykacja-starego-testamentu-o-tym-ze-izraelici-byli-niewolnikami-w-egipcie-2015-03

   • LETO pisze:

    Zgadzam się jak wracam do wcześniejszych czasów 10 i nawet więcej lat wstecz. Życie wcale nie było łatwiejsze jeżeli chodzi o zaspokojenie podstawowych potrzeb.Jednak czułem się wtedy lepiej wszystko było prawdziwsze mniej plastikowe.Jedzenie mimo że mniejszy wybór było smaczniejsze . Mieliśmy jako Naród wielkie nadzieje i to nas napędzało teraz zostały rozwiane.Czujemy się oszukani i przez to tak ciężka między innymi atmosfera wokół nas ,brak czasu jakbyśmy się na coś szykowali , taka podskórna mobilizacja.

    • BasiaB pisze:

     Dokładnie o to mi chodziło. Jednak zaspokojenie podstawowych potrzeb, było moim zdaniem łatwiejsze, ale to bardzo subiektywna ocena, pewnie więc nie można jej generalizować. Wiesz dlaczego tak napisałam, ponieważ od prawie początku swojego dorosłego zycia pracowałam na tzw. swoim. I wiem jak łatwo było zarobic 1000 zł 20 lat temu, jak trudno było to zrobic 10 lat temu, a teraz – graniczy to z cudem i wielkim wysiłkiem.
     Taka jest gradacja.
     Jest coraz gorzej pozyskać środki do życia, a w skali 10 lat mamy ogromny skok w kosztach utrzymania. Poszperajcie w googlach i zobaczcie ile kosztowało masło, chleb czy majonez ?!

 13. El pisze:

  Próbowałem zwalać to na karb swojego wieku bo 10 lat temu miałem 15lat ale jednak zbyt wielu ludzi potwierdza,że było inaczej.Coś nas wyjaławia…Nabierają tu sensu Wasze słowa,że kradną nasze boskie cząsteczki a jeśli tak to musi to mieć wpływ na nasze odczuwanie.To jest jedna z logicznych hipotez
  W każdym razie moje wnętrze domaga się wyjaśnienia.A przed napisaniem tego posta akurat wpadłem na utwór muzyczny w,którym kilku wykonawców wspomina jak było kiedyś a jak dziś.Dobre synchro:)
  Jestem jednym z ostatnich pokoleń,które dzieciństwo nie spędziło przed kompem.Mam też styczność z młodszymi i dostrzegam,że coraz to miękcy,delikatni i zagubieni się stają.Brakuję osobowości,charyzmy,głębi,odwagi…Szkoda,ale na takim podłożu wychowawczym przyszło im się urodzić,że niema co się dziwić.Z drugiej strony od najmłodszych lat mają prosty dostęp do wszelkiej informacji do jakiej żadne pokolenie w oficjalnej historii nie miało i dlatego obserwuje bacznie tych ludzi.Widzę w nich na poziomie duszy pewien rodzaj tęsknoty – nie świadomej.Oni potrzebują kontaktu ze starszymi,którzy ich trochę odblokują.Co ważne ci wrażliwsi posiadają jakąś wiedzę na tematy tu poruszane,ale boją się wyśmiania w towarzystwie by o tym mówić,otwierają się w obecności tych u,których czują zrozumienie a,że ja lub mój kumpel zaliczamy się do nich,więc mogłem wiele się dowiedzieć co drzemie w tych młodzikach:)
  Może z tego kwiatu co będzie,hehe:))

  • Polka pisze:

   Ja ostatnio też miałam parę sytuacji, w których porównywałam jak bylo kiedyś , a jak teraz. Obserwuję również to że młodsi szukają wsparcia u starszych jeśli poczują , że mogą je otrzymać. Ja pomagam młodszym od siebie jeśli czuję, że chcą się czegoś dowiedzieć.

 14. Marcin pisze:

  Często czytam to forum, jednak nie wszystkie posty. A dlaczego? Wielu chce zaistnieć wyrzucając swoje frustracje, brak wiedzy przykrywając zapożyczeniami z ezoteryki, zadając pytania, ale wcale nie chcą skorzystać z odpowiedzi na to pytanie. Pytają, aby pytać. Nie chcą poznanej wiedzy zastosować. Teoretycy!
  Ilu jest tak naprawdę zaangażowanych?
  Słomiany zapał to powszedniość. Wytrwałych brakuje. A tak mało brakuje, aby robić coś niewielkiego, ale z samozaparciem i uzyskać duży efekt.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s