Konwój dostarczył na Antarktydę Arkę Gabriela

Konwój dostarczył na Antarktydę Arkę Gabriela
W związku z niedawną wizytą Patriarchy na Antarktydzie („Patriarsze pingwiny” alexandryfl http://alexandrafl.livejournal.com/218495.html#comments) przetłumaczę post „Russia Begins Transport Of Saudi Arabia’s Mysterious “Ark of Gabriel” to Antarctica” http://www.whatdoesitmean.com/index1955.htm z brytyjskiego portalu World’s Largest English Language News Service with Over 500 Articles Updated Daily.
Mówi się tam, że wczorajsze nagłe wystrzelenie przez siły kosmiczne (AF) dwóch satelitów do obrony Federacji, związane jest z przypłynięciem do Arabii Saudyjskiej statku naukowo-badawczego „Admirał Władimirski”, który wczoraj opuścił port Jeddah (Arabia Saudyjska) po przyjęciu na pokład zagadkowego obiektu, opisanego jako Arka Gabriela. Znaczenie tego artefaktu jest uważane za tak ważne, że prezydent Putin nakazał stworzenie konwoju wojskowego do jego ochrony: krążownik rakietowy  „Wariag”, niszczyciel „Bystryj”, BMT „Boris Butoma” i holownik ratunkowy o wielkiej sile „Ałatau”, co zbiegło się z zakończeniem ich obecnej misji w Indiach (w linku o zadaniach jego w Indiach) http://tass.ru/en/defense/841865

Okręty te płyną na spotkanie z „Admirałem Władimirskim”, aby zapewnić mu ochronę w czasie jego wyprawy na Antarktydę http://tass.ru/en/defense/841861
Według raportu, bezprecedensowa „wojskowo-religijna” misja podjęta przez statek badawczy „Admirał Władimirski” rozpoczęła się 6 listopada 2015 r. gdy statek opuścił Kronsztad. Ekspedycja taka ma miejsce po raz pierwszy od ponad 30 lat. Na pokładzie statku znajdują się kapsuły z rosyjską ziemią, która zostanie umieszczona w rejonach chwały bojowej i miejscach śmierci Rosyjskich marynarzy w zachodnich portach. http://tass.ru/en/defense/841861

admirał

Zbiegło to się dziwnie z misją z 25 września. Jego Świątobliwość patriarcha Moskwy spotkał się z przedstawicielami Strażników Dwóch Świętych meczetów w Mekce w Arabii Saudyjskiej, która dotyczyła tajemniczego starożytnego „urządzenia/broni” znajdującego się pod Masjid al-Haram (Wielki Meczet w Mekce) i znalezionego podczas przebudowy niektórych jej części w 2014 roku.

Szczególną uwagę emisariuszy związanych z meczetem przykuło zdarzenie z 12 września kiedy odnaleziono tajemnicze „urządzenie/broń”, a 15 robotników w tunelu próbujących je wyciągnąć, zostało natychmiast zabitych przez zmasowaną „wiązkę plazmy”, była ona tak potężna, że wyrwała z ziemi dźwig budowlany zabijając co najmniej kolejne 107 osób.

 

 

mekka
Po tej katastrofie, która nastąpiła w wyniku prób uzyskania tajemniczego „urządzenia/broni”, z Jego Świątobliwością Patriarchą Cyrylem skontaktowali się emisariusze wielkiego meczetu w związku ze znalezieniem jednego z najstarszych islamskich rękopisów, który posiada Rosyjski kościół prawosławny.

mekka1

Został on uratowany przed krzyżowcami w 1204 r. kiedy splądrowali oni Kościół Świętej Mądrości (teraz znany jako Sobór Świętej Sofii) w Konstantynopolu (obecnie Stambule, Turcja), pod nazwą „Przesłanie Gabriela do Mahometa”. Warto zauważyć, że jest on praktycznie nie znany na Zachodzie. Rzymskokatolickie krucjaty (trwające do dziś) były nie tyle przeciwko Islamskiej wierze a przeciwko tym, którzy przyjęli rujską wiarę prawosławną i dlatego w czasie tych pochodów krzyżowców Ruska Cerkiew Prawosławna nie tylko chroniła własne biblioteki religijne przed zniszczeniem, ale również te należące do muzułmanów.

W wiadomości sugerowane jest, że treść tego najstarszego Islamskiego rękopisu, „Przesłanie Gabriela do Mahometa”, skoncentrowane jest na szeregu poleceń danych Mahometowi przez archanioła Gabriela w jaskini Hira, położonej na wzgórzu o nazwie Jabal an-Nour, w pobliżu Mekki. Tam niebiański poseł prócz przekazania Koranu, przekazał Mahometowi “ bezgraniczną moc”, którą zabronił mu wykorzystywać ponieważ należała do Boga. Ta moc powinna być przechowana w świątyni w „miejscu pokłonu aniołów przed stworzeniem człowieka”, dopóty, dopóki w przyszłości nie nastąpi otwarcie w dni Jom Al-Qīyāmah lub Qiyâmah, co oznacza dosłownie “dnia zmartwychwstania”. Chociaż prawie nic nie wspomniano o rozmowie między patriarchą Cyrylem i emisariuszami Wielkiego Meczetu w odniesieniu do tej tajemniczej „broni/urządzenia”, można znaleźć informację, że kiedy prezydent Putin po raz pierwszy dowiedział się o tym, 27 września, natychmiast zorganizował misję na Antarktydę statku naukowo-badawczego „Admirał Władimirski”.
Czym jest ta tajemnicza „broń/urządzenie” pozostaje tajemnicą. Nasuwa się pytanie, dlaczego Rosja pomaga Arabii Saudyjskiej w przetransportowaniu artefaktu na Antarktydę? Wszystko dopiero staje się jasne kiedy odniesiemy to do zbliżającej się wojny Rosji z satanistycznymi rządami Zachodu”. Artykuł obfituje w odnośniki, więc łatwo sprawdzić informację. Rzeczywiście nasze statki w konwoju odwiedziły Antarktydę, przeprowadzono rytuały na grobach Rosyjskich marynarzy, ale cel misji pozostał tajemnicą.

Chociaż, oficjalnie podano to jako: Obserwacja form płaskorzeźby dna, testy nowych radionawigacyjnych przyrządów o wysokich szerokościach, badanie warunków lodowych, aktualizacja koordynowania pomocy nawigacyjnych i pozycji wybrzeża wysp i mórz Oceanu Arktycznego. Można znaleźć zabawne komentarze pod artykułami na ten temat. Trudno nie zgodzić się z faktem, że wszystkie te problemy mogą być z powodzeniem rozwiązane za pomocą małej łodzi, a nie flotylli, która przebyła 33 tys. mil morskich. Pytania związane z warunkami lodowymi rozwiązuje się za pomocą satelitów, do pomiarów płaskorzeźby (jeśli jest to naprawdę tak interesujące) wystarczy puścić niedużą łódź oceanograficzną i mamy linie przybrzeżne – wystarczy Google-Maps! Rozbawiła blogerów fotografia z pokładu „Admirała Władymirskiego”, pełnego wojskowych. Chociaż statek należy do marynarki wojennej ale w poprzednich ekspedycjach badaniami zajmowali się naukowcy cywile. Tak więc prawdziwe zadania ekspedycji pozostało tajemnicą. Trzeba dodać, że w ostatnim artykule o wizycie patriarchy na szósty kontynent, powaliło mnie wyjaśnienie. Okazuje się w trakcie transportu powstała nietypowa sytuacja – pękło szkło w kabinie pilota co groziło rozhermetyzowaniem wnętrza samolotu. W warunkach olbrzymich pustynnych przestrzeni na Antarktydzie, niekorzystnych warunków pogodowych, sztormów „ryczących czterdziestek” podobne incydenty mogły skończyć się tragicznie. Przywitanie Cyryla z pingwinami nie miało granic. Samolot patriarchy wrócił na kontynent, i na rozkaz dostojnika znów przybył na Antarktydę. Być może Archanioł był przeciwko tej wizycie?)))
Nie wierzymy w cuda, czary, czarodziejstwo i magię.  I chyba słusznie nas tak uczą. To wygodne dla wpływowych ludzi. Chociaż sami oni w naszych czasach lekceważą żałosne próby wykorzystania magii przez laików, i nawet za to karają: „20 lutego 2016, 17:19
W Jekaterynburgu będą sądzić „maga”, który przeklął Poroszenkę, zabiwszy koguta.
W Jekaterynburg będą sądzić „magistra magii wudu”, który zabił w ofierze koguta mając nadzieję na rychłą śmierć ukraińskich polityków, w tym prezydenta Piotra Poroszenko. Zrobił to również w 2014 roku, przy czym na oczach wszystkich. Do tej pory nie widać konsekwencji, a sprawę przekazano do sądu, który musi uwzględnić przymusowe leczenie „czarnego maga”. ”
http://www.vesti.ru/doc.html?id=2722940&cid=520

Inni bywają zabijani nagle i bez sensu:
„W Iwano-Frankowszczyźnie zabito molfara
15 lipca 2011 | 13:27
Dzisiaj rankiem w swoim mieszkaniu w Górnym Jasienowie rejonu Wierchowińskiego na Iwano-Frankowszczyźnie został pchnięty nożem znany molfar Michaił Neczaj. Miał prawie 82 lata. Michaił Neczaj był białym (słonecznym) magiem i opowiadał, że żyją w Karpatach również czarni (miesięczni) magowie, którzy prowadzą z „białymi” ciągłą walkę.”

Uważam, że nie ma dymu bez ognia. To, co piszę w moich artykułach w serii Magia:
http://alexandrafl.livejournal.com/15936.html
źródło

https://treborok.wordpress.com/konwoj-dostarczyl-na-antarktyde-arke-gabriela/?preview=true

PS. Dzisiaj w ciągu dnia mnie olśniło, by zajrzeć do dawno nieodwiedzanego Treboroka 🙂

BasiaB.

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Ziemia, świadomość i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Konwój dostarczył na Antarktydę Arkę Gabriela

 1. BasiaB pisze:

  Komentarz kaliny wpadł do spamu, teraz go wyhaczyłam, jest wcześniejszą odpowiedzią na wyżej wkopiowany tekst Treboroka:
  https://mistykabb.wordpress.com/2015/09/13/nowe-aktualnosci/comment-page-2/#comment-20373
  Informacje sa z naszych rak nie mozna ich nigdzie wyczytac i moze dlatego sa cenne bo dzisiaj spedzilam duzo czasu na dworze wloczac sie po lesie bedac tylko z ziemia .Nie z jej natura zewnetrzna ale cala ziemia .Informacje moga byc potwierdzone pewnymi faktami przekazanymi kompletnie inaczej . niz my to przedstwimy .
  Chcialam miec spokoj od pisania i juz myslalam , ze ziemia jest bezpieczna a tutaj nagle dzisiaj taki wkret przed wielkanoca oczywiscie te nasilajace energie agresji rutualno – obrzadkowej do knotrolii matrix komputer nad ludzka rzeczywistoscia . https://mospat.ru/en/2016/02/18/news128605/
  Dzisiaj impuls dostalam i potrzebe ostatniego mojego przekazu dla ludzi w Polsce i moze tez w Australii
  Sprawa jest zbadana przez nasze czucie . Mojej Przyjaciolki i moje .Ja mialam impulsy gdzie szukac Ona pozostanie anonimowa bo tak jest lepiej dla ziemi i dla niej . Co On tam robil kirll na Antarktydzie ? nasunelo mi sie pytanie przeciez nie przyjechal witac sie z pingwinami .
  Przyjechal Odbyc rytualy , pod ziemia na Antarktydzie sa tablice z instrukcjami . Co maja zrobic zeby uruchomic urzdzenie , ktore jest czrna skrzynia sterowana saturnem To jest jakby instrukcja z komputera przez remot control system To pudlo w ktorym sa symbole uruchomione zdalnie poprzez instrukcje na tablicach maja zadanie zadzialac przy pomocy tych symboli na grawitacje Ziemi . Moje pytanie
  Jak sie Saturn zachowuje teraz ?
  Jednoczenie sil antyziemskich i jednoczenie wrogow ziemi . Jest to ostateczna bron , ktora chca uzyc i nie maja wiecej broni tylko ta . . Ona ma cos zrobic z grawiracja i przesunac ziemie i rozbic krysztaly czarne ( te krysztaly od srodka ziemi pilnuja zeby nie bylo tego przesuniecia na osi ziemskiej ). i to ma zrobic cos takigo ze rozwalic cos od srodka ziemi i ma ja przesunac tam gdzie byla za Atalantydy i wtedy by sie polaczyly linie czasowe w starym szyku jak bylo to przed 2012. Krysztlay w ziemi plynnej formy i bardzo mocno czarne . Byly juz dwa podejscia i moe nawet wiele do tego zeby ziemie ustawic ponownie w pionie . Tablice pod ziemia w pomieszczeniu wygladajacym jak miejsce skralne , maja instrukcje , sa nad jakims oltarzem . Instrukcje dotycza uruchomienia urzadzenia – skrzynki czarnej – arki przymierza zwanej po polsku Ark of convenant To jest tak zwana bron ostateczna Rozkaz z gory od technologicznej postaci nazwanej Bogiem – komuter do wykonania na dole .
  Co zrobic zeby wykryc wytyczne ?
  I czy jestesmy w stanie to zrobic ?
  Sa tam symbole , ktore nam nic nie powiedza .
  Na instrukcji sa symbole zdalnie sterowane ( tak jak pilotem ) i nalezy je powsciskac wedlug kolejnosci .
  Czy zna ktos kolejnosc? . Do teraz to bylo niedosptepne i nikt nie mogl w to wkroczyc .
  Rosjanin Kirill ortodoksyjny pop byl wybrancem bogow i on to moze zrobic .
  Czy to sie wiaze z Putinem ?.
  Putin nie wie o co chodzi .On tylko ochrone dawal cyrylowi . On nie ma pojecia co sie dzieje .
  Te tablice sa tak jak puchar w kosciele z tak szafka .ja nie znam koscielnych obrzedow dlatego pisze troche nieskladnie .
  To ma zwiazek z linia czasowa zimi( o ktorej pisalam w poprzednich wpisach bardzo duzo 0 jak ktos che wiecej wiedziec to poprzez Alexa dac mi znac „Oni ” czyli A . I –astralna chce koniecznie zlaczyc linie czasowe . Ziemia juz biegnie swoim torem i to sie niepodoba A. I , ze ziemia sie wymyka To tak jakby talerz z dobrym jedzeniem uciekal i grozi im smierc glodowa bez ziemi i bez nas .
  Kaplani w cialach ludzkich wszystkich religi WSZYSTKICH !!!!!!!!!!
  W jakim celu zeby trzymac dalej wladze i maja przekonanie , ze to jest pozytywne . Oni beda trzymac wladze a my bedziemy dla nich robic .
  Ten caly szum polityczny na swiecie jest po to zeby odwrocic uwage od tego . Jest to ostateczna bron przeciwko ziemi. Sprawdzilysmy dwa miejsca , ktore mnie intrygowaly dzisiaj
  Grenalandia -Antarktyda Tunel w , ktorym sie przemiszcza jakis pojazd
  Kto sie przemieszcza tymi pojazdami ?.
  Kaplanowie i czasami krolewskie rody jezdza tymi tunelami do brania udzialu w rytualach .Glownie kaplani wszystkich religi .Buddysci tez .
  Jest to wszystko w jednym kotle .
  Arka przymierza -( ciekawe dlaczego taka nazwa ?)Zostala schowana na Anatrktydzie bo nie ma tam dostepu .
  Jak sie ziemia do tego ustosunkowuje ?
  . Impuls wyslany do roznych osob .
  Ile osob w Polsce dostalo ten impuls
  W Polsce dostalo 5 osob .
  Czy te osoby beda czytac to co napisze .?
  Te osoby beda wiedzialy co robic .
  Co my mamy robic ?
  Rozpowszechnic to ludziom , ktorzy pracuja z energia globalna ,energetyxczne wspieranie .
  Kiedy to ma byc ?Teraz bo moze byc atak .
  Moze byc atak zmasowany przez komputery
  Oslabianie energii ludzi i wysysanie ludzi z energii moze nastapic , zeby przeciwdzialac akcji ratunku ziemi i ludzi.
  Planowane jest to na Wielkanoc .
  To sa informacje od nas 2 osob .ale mozna je potwierdzic poprzez odpowiednie materialy .
  Gromadzenie sie w kosciolach w czasie wielkanocy moze byc wykorzystaniem energii . Alex prosze cie zweryfikuj ta informacje z innymi ludzmi pracujacymi dla ziemi i z energia .
  Znajdzcie to miejsce gdzie ten ruski Buhaj sie udal na google map i niech wizjonerzy to przesledza dobrze i spontanicznie powinni to zrobic .
  Powtorze ten wpis na NTV pare razy i natym koniec z mojej strony .
  Nie mam zadnych ambicji wizjonerskich i cos w tym rodzaju mam wnosie wszystko tylko mi chodzi o planete i przeciwstawienie sie jej calej technologicznej masonerii A. I

  Dlatego papierz kosciola katolickiego sie spotkal z pariarcha kosciola rosyjskiego oficjalnie .
  Podobno to spotkanie bylo juz zaaranzowne 20 lat temu . Czemuz to 20 lat tem ?,a my o tym nic niewiemy .

  • tomasinoo pisze:

   Jak to kiedyś było głośno w necie, że z Antarktydy idzie mind control i w Australii i Nowej Zelandii było testowane, chyba najwięcej na Tasmanii. Materiały ściągane były z Ameryki Południowej. Na porozmawiajmy tv było o tym sporo kiedyś. Pisał o tym też Jan Pająk bodajże o testach i oczywiście ufo. Zresztą III Rzesza też tam się pakowała.

  • BasiaB pisze:

   Nie ukrywam, że większość z tego co wyczytałam u Treboroka, i to co napisała Kalina, jakoś mi się zazębia z tym co troszkę wiem.
   Jednak, muszę to skondensować w punkty, wtedy łatwiej będzie uwypuklić najważniejsze informacje.

 2. BasiaB pisze:

  Punkty :
  – 12 września odnaleziono tajemnicze „urządzenie/broń”,
  15 robotników zostało natychmiast zabitych przez zmasowaną „wiązkę plazmy”, była ona tak potężna, że wyrwała z ziemi dźwig budowlany zabijając co najmniej kolejne 107 osób.

  • 25 września 2015- Spotkanie z przedstawicielami Strażników Dwóch Świętych meczetów w Mekce w Arabii Saudyjskiej, dotyczące starożytnego „urządzenia/broni” znajdującego się pod Wielkim Meczetem w Mekce , znalezionego w 2014 roku.
  • Po katastrofie z 12 września – kontakt z Patri/arch/em Cyrylem emisariuszy wielkiego meczetu w związku ze znalezieniem jednego z najstarszych islamskich rękopisów, który posiada Rosyjski kościół prawosławny.

  • Uratowany przed krzyżowcami w 1204 r. w Konstantynopolu , pod nazwą „Przesłanie Gabriela do Mahometa”.

  • Ruska Cerkiew Prawosławna chroniła własne biblioteki religijne przed zniszczeniem, ale i te należące do muzułmanów.

  • W tym przesłaniu napisano: Ta moc powinna być przechowana w świątyni w „miejscu pokłonu aniołów przed stworzeniem człowieka”, dopóty, dopóki w przyszłości nie nastąpi otwarcie w dni Qiyâmah, co oznacza dosłownie “dnia zmartwychwstania”. ( Wielkanoc ? tak jak napisała Kalina i tak jak wczoraj coś słyszałam n/t nadchodzących dni wielkiej nocy ?! )

  • Prezydent Putin po raz pierwszy dowiedział się o tym, 27 września ub.r, natychmiast zorganizował misję na Antarktydę statku naukowo-badawczego „Admirał Władimirski”. Flotylla, która przebyła 33 tys. mil morskich.

  • Kalina napisała : Co On tam robil kirll na Antarktydzie ?przeciez nie przyjechal witac sie z pingwinami ? – Kalino pisałaś o wyprawie Putina ? Przyjechal odbyć rytuały.

  • pod ziemia na Antarktydzie sa tablice z instrukcjami . Co maja zrobic zeby uruchomic urzdzenie które jest czarną skrzynia sterowana saturnem ?

  • Jak sie Saturn zachowuje teraz ?

  • Jest to ostateczna bron , którą chcą użyc i nie mają wiecej broni tylko tą .

  • To jest tak zwana bron ostateczna Rozkaz z gory od technologicznej postaci nazwanej Bogiem – komputer do wykonania na dole .

  • Są tam symbole , ktore nam nic nie powiedza .
   Na instrukcji sa symbole zdalnie sterowane ( tak jak pilotem ) i nalezy je powsciskac wedlug kolejności

  • Grenlandia -Antarktyda Tunel w , ktorym sie przemieszcza jakis pojazd
   Kto sie przemieszcza tymi pojazdami ? ( Kalina widziała Cyryla ? kogoś od Putina, z A.Saudyjskiej ? )

  • Arka przymierza – Zostala schowana na Anatrktydzie bo nie ma tam dostępu .

  To jest ten tzw. Święty Graal dla fałszywych bogów ?

 3. BasiaB pisze:

  Z przykrością zawiadamiam, że na czas nieokreślony włączam moderację komentarzy ze względu na Michała Wyszyńskiego będącego opętanym trollem .
  Na bieżąco będę uaktualnić Wasze wpisy, kiedy tylko będę przy komputerze.
  One ukazują mi się z edycji i wiem kto i co napisał 🙂

  • Wojwit pisze:

   Złóż mu, Basiu dwie blokady: zablokuj możliwość edytowania postów z jego IP i sygnowanych jego nickiem. Powiąż to z zablokowaniem możliwości publikowania (niestety wszystkim użytkownikom… bo tak zdaje się to działa) postów przy użyciu modulowanego IP (czyli wejścia przez strony proxy).

 4. Dorota pisze:

  Witam,
  widzę, pracuję, czytam Was
  w oficjalnych wiadomościach w tamtym tygodniu mówili o
  ….banku nasion znajdujący się na norweskim archipelagu Svalbard ulokowanym w tunelu wydrążonym w wiecznej zmarzlinie na wyspie Spitsbergen…
  pierwsze co pomyślałam zdziwiona ( aż mnie trzepło), że mówią o tym w maistermie, że coś szykują i wskazują gdzie są zachowane wszystkie dane genetyczne roślinności
  …no i biedulka ( naukofiec zajmujący się tym) oficjalnie powiedziała, że to jest kopia istniejącej kopii
  nie sądze by było to przejęzyczenie ci co mieli zrozumieć zrozumieli a reszta nawet pewnie nie zwróciła uwagi.

  • BasiaB pisze:

   Witaj Dorotko 🙂
   Bardzo cenna informacja, tym bardziej że rzadko kiedy oglądam TV, a pewnie i innym to umknęło.
   Ostatnio gdzieś napisałam, że czas się kończy, zdobyli już prawie wszystko co potrzebowali.

  • Wojwit pisze:

   Kopia kopii banku nasion, czy kopia kopii genomu niemodyfikowanych genetycznie roślin?

 5. tomasinoo pisze:

  Cześć. Miałem wczoraj pewien sen i postanowiłam o nim napisać.
  Mianowicie, znalazłem się w pewnym miejscu z pewną osobą. Było to miasto ukryte, zalane wodą, czy po prostu zatopione. Było super widać, bo była czysta woda. Stanąłem pomiędzy czterema budynkami. Słyszę to niedługo powinno być ujawnione oraz musi zostać ujawnione. Budynki nie były jakieś wysokie bardziej jak dom. Dwa stały z jednej strony i dwa z drugiej. Jedne naprzeciwko drugich skierowane frontami do siebie. Te budynki było z czegoś jasnego, jak biały kamień w każdym razie jak wy wykute bardziej. Obok wejścia były symbole. Każdy inniy na, każdym domu. Usłyszałem od tej osoby co mnie tu przyprowadziła, że te symbole są znakami ras, czy wielkich rodów jakoś tak. Nie są to symbole religijne. Przyjąłem się im. To tak najważniejsze. Przebudziłem się, krzątanina, aby się naszykować do pracy. Jak usiadłem napisać zapomniałem jak te symbole wyglądały :). W każdym razie religie sobie je przywłaszczyły chyba jeszcze od starszej religii a tamte znów zaadoptowały sobie symbole czterech ras lub rodów. Bardzo mgliście teraz pamiętam i nie wiem, czy nie płata mi figla wyobraźnia teraz, lecz chyba jeden z nich to był krzyż równoramienny, jak patrzy się na ramiona od środka to się rozszerzały. Wtedy było wszystko jasne a teraz już pamięć zawodzi. Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s