Zamachy w Paryżu – Prawdziwe Przyczyny…

„Nie można zrozumieć tego co się wydarzyło dzisiejszej nocy w Paryżu bez kompleksowej znajomości wydarzeń z ubiegłych miesięcy. Wydarzeń oczywiście na świecie oraz w Europie. Oto więc garść zebranych do kupy faktów i przy okazji próba analizy bieżacej sytuacji.

Kilka tygodni temu tak zwani prawdziwi żydzi zorientowali się, że zbrodniarz wojenny Natanjahu rzeczywiście działa w stylu oprawców hitlerowskich wobec ludnosci Palestyny. Zmuszono go do wygłoszenia dziwacznych komentarzy na temat tego ze Hiler nie był taki zły i że to główny mufti Palestyny zaproponował mu spalenie żydów. Ten ruch miał zdyskredytowac zbrodniarza Natanjachu i odsunąć go od władzy.

W Kanadzie już odsunięto od władzy Stephena Harpera – głównego działacza zbrodniczej mafii Busha. Natychmiast przerwano bombardowanie przez Kanadę Syrii i anulowano zakup F-35 z USA. Nowy premier Justin Trudeau pochodzi z rodziny, która sprzeciwiła się rozpoczęciu przez iluminatów III wojny światowej i wybicia 95% ludzkości.

Armia USA przejęła kontrolę nad żydowskim FED i są znaki na niebie i ziemi że trwa obecnie w Ameryce czystka skierowana przeciwko syjonistycznym satanistom. Baran Obama bezprecedensowo zawetował wypłatę 600 milionów dolarów dla syryjskich „rebeliantów”, czyli mówiąc wprost terrorystów oraz 350 milionów dolarów dla neonazistów z Ukrainy.

Kiedy piąta kolumna izraelskich satanistów zainstalowana w Pentagonie Ashton Carter odmówił informowania Rosjan o pozycjach ISIS – informacje te przekazano im przez byłego prezydenta Jimmiego Cartera który od zawsze ostrzegał o chazarskiej mafii i jej ludobójczych skłonnościach. Umożliwiło to Rosjanom rozprawienie się z terroryzmem w Syrii oraz powrót ponad miliona uchodźców z tego kraju wygnanych wcześniej przez psy wojny spuszczone przez Rotschildów i ich wściekłe bliskowschodnie pieski.

Jordania zgodziła się pomóc Rosji w kampani przeciwko ISIS. Oznacza to że tylko chzazarski reżim czyli Izrael, Katar oraz kryptożydzi, czyli Arabia „Saudyjska” są jedynymi krajami nadal współpracującymi z nazistowską frakcją Busha. Turcja się wycofała po ostrzeżeniu Rosji a upadający w niej marionetkowy rząd obecnie sam podklada Turkom bomby i walczy o przetrwanie aby utrzymać się przy władzy we własnym kraju.

Po czystkach antychazarskich struktura władzy w Waszyngtonie obecnie znajduje się w stanie upadłości. Chińczycy takze traktują gangsterów bankowych jak powietrze i zacieśnili więzi z amerykańską armią. Są określane jako „najlepsze w historii”. Watykan też umocnił więzi z Chinami tak więc obecnie Watykan, Chiny, Pentagon, Iran i Kanada łączy sojusz przeciwko mafii chazarskiej.

Gniazdo tej mafii – Izrael znajduje się obecnie pod „kordonem sanitarnym”. Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona – czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek gdyby ktoś chciał zlikwidowac bandytów Rotschilda. Kordon ten to jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic. Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe dzięki tej nowej broni Rosjan rozmieszczonej w bazie w Syrii. Kordon sanitarny został zainstalowany tuż po tym jak Rotschild i jego wściekły pies Netenjahu wysłali odrzutowiec F 16 aby zestrzelić rosyjski samolot cywilny zabijając 224 ludzi nad Egiptem. Bandycki Izrael jest obecnie całkowicie bezbronny i może jedynie bombardować Gazę lub zestrzelić „u siebie” samoloty.

Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów.

W tajnych negocjacjach Japonia zmusza rodzinę Rotschildów do potężnych odszkodowań za zamach jądrowy z 11 marca 2011 – czyli wywołanie przy pomocy broni nuklearnej tsunami i katastrofy w Fukushimie.

Groźby nowych zamachów płyną nieustannie od strony rodziny Rotschild, która chce sobie tym wywalczyć jak najlepsze warunki do kapitulacji. Odpowiedź na ten szantaż jest taka, że każdy mord terrorystyczny będzie sygnałem do zmasowanego ataku na satanistów ze strony antychazarskiej koalicji. Dodano też, że nacisk na chazarską mafię będzie narastał nieprzerwanie aż do ich całkowitej kapitulacji i zapewnienia wolności od tej zarazy na całym dosłownie świecie.

Nie są to czcze pogróżki bo przecież kilka dni temu aresztowano w Libanie „saudyjskiego” , czyli kryptożydowskiego „księcia” oraz cały jego transport dwóch ton kokainy.

Nawet osobista interwencja prawdziwego szefa Państwa Islamskiego – wicedyrektora CIA Cohena, nie sprawiła że uwolniono „księcia”. Nie udało mu się nawet uzyskać zwolnienia izraelskiego generała dowodzącego siłami ISIS pojmanego w Syrii. Na wieść, że chazarska mafia słabnie wzrosło morale u członków koalicji walczących z chazarskim reżimem zbrodniarzy wojennych – Hezbollahu, Pentagonu, Iranu oraz Jemenu.

Kryptożydzi z Arabii „Saudyjskiej” natychmiast zatrudnili kwiat najemników spośród handlarzy narkotykowych mafii jako „umiarkowaną opozycję” ale oczywiście żadne zagony bandytów nigdy nie będą w stanie powstrzymać Rosji oraz jej sojuszników.

Pentagon i Rosja blokują nadal Izrael i wysyłają sygnał do Rotschildów o zwrot całego skradzionego lichwą bogactwa świata wyłudzonego drogą oszukańczego systemu banków centralnych i długów.

Imperium chazarskie jest na progu implozji – katastrofalnego załamania się ich oszukańczej pseudoekonomii.

Richard Rockefeller – mający obsesję na punkcie zafundowania ludzkosci epidemii wywołanej wirusem ebola – doznał katastrofy lotniczej i razem ze swoim samolotem jest już najprawdopodobniej w piekle. Jego przejęta już jakiś czas temu chazarska organizacja Lekarze Bez Granic została wyrzucona z Afganistanu i Ukrainy za handel narkotykami – tam więc epidemii na pewno nie będzie.

Wojskowa blokada izraelskiego reżimu nie skończy się dopóki zbrodniarz Netenjahu i jego koledzy zbrodniarze Bush, Clinton i Rotschild nie dokonają bezwarunkowej kapitulacji.

Sieć dochodów z ropy i narkotyków prowadzona przez Busha i ISIS również jest systematycznie usuwana aby powstrzymać do chazarskiej mafii dopływ pieniędzy. Saudyjskie pola naftowe są już opanowane przez Jemen, Rosję i armię USA – w rezultacie dopływ pieniędzy do rodziny Rotschild jest tam także odcięty.

Rotschildowie są jak szczury wciśnięte do narożnika – wykonali samobójczy ruch kiedy kazali zestrzelić rosyjski samolot turystyczny. Zestrzelenie tego samolotu była to próba ukarania również Egiptu za bliską współpracę z Rosją, bo zatrzymało ruch turystyczny. W odpowiedzi Rosja wykonała ruch w Libii i odcięła dopływ pieniędzy z ropy do Rotschildów które oni ukradli po obaleniu Kadafiego.

Obecnei Rotschildowie nadrabiają tylko miną umieszczając w należacym do nich szmatławcu Charlie Hebdo śmierdzące jak oni sami niesmaczne żarty z tej potwornej masakry.

Odpowiedź Rosjan jak można się tego spodziewać jest straszna, bo straszny jest sprawiedliwy gniew Słowian. Bardzo straszny.

W odwecie za samolot Jacob Rotschild i David Rockefeller już zostali zabici.

Panika u koczowników się nasila – szef największej grupy żydowskiej w USA – rabin Rick Jacobs publicznie nagle się „obudził” i potępił „straszliwe działania reżimu Netenjahu”. Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Barana Obamy z prośbą o wsparcie dla chazarskiego reżimu – odmowa.

Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Angeli Merkel z prośbą o kolejny okręt podwodny zdolny do przenoszenia ładunków jądrowych – odmowa i zapewnienie że żadnych okrętów dla chazarskiej mafii już więcej nigdy nie będzie.

Odpowiedź Rotschildów i zbrodniarza Netanjahu to – „skandal” ze spalinami w volkswagenie oraz… emigranci zalewający Niemcy.

Tymczasem tajne rokowania na temat tego co począć z chazarskim reżimem trwają w najlepsze. Generalne założenie jest takie że Izrael musi skończyć swoją egzystencję jako mały i nieważny podmiot regionalny wewnątrz federacji wolnych państw arabskich. Będzie to co najwyżej żydowska strefa autonomiczna na wzór obecnej autonomii Palestyńskiej.

Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzoda na mapie świata o nazwie Izrael zaplonowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu.

Dla lemingów zahipnotyzownych przed telewizorem spotkanie to będzie „szczytem klimatycznym” na temat „globalnego ocieplenia” i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.

I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.”

Paryż

 

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/11/15/zamachy-w-paryzu-prawdziwe-przyczyny-oczami-geopolitycznego-optymisty/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Izrael, najazd hordy islamskiej, zamachy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

49 odpowiedzi na „Zamachy w Paryżu – Prawdziwe Przyczyny…

 1. BasiaB pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł,dlatego umieściłam jako wpis główny.

 2. Pani E pisze:

  Nie wiem skąd autor artykułu wysnuwa takie wnioski. OK, wiele faktów się zgadza, ale wnioski są zbyt daleko optymistyczne…..
  Poza tym Jacob Rothschild wg źródeł do których mam dostęp to nie żyje od 1991r a Internet póki co milczy o rzekomej śmierci Davida Rockefellera. Także nie wiem co sądzić o tym artykule.

  • Pani E pisze:

   PS Jeśli autor artykułu sądzi, że tak łatwo pozbędzie się iluminatów/ chazarów, którzy od pokoleń robią nas za idiotów i stoją za wieloma ludobójstwami, dwoma wojnami światowymi i wieloma regionalnymi, to jest chyba niepoważny… Przykręcenie im kurka z ropą na kilka tygodni niczego nie zmieni…..A Pentagon to ostatnia instytucja, która się przeciw nim obróci–przecież tam sami swojacy……

   • WR pisze:

    Optymistyczny styl bliźniaczo podobny do „kosmicznej konfederacji światła” itp. – oczekujcie aktywnych zbawicieli z tajnego podziemia, wyzwolicieli ludzkości od buta bangsterów. Zaiste, wtedy już naprawdę uwierzę w najświętszą Ma_ryje zawsze dziewicę i wiecznie niepokalaną panienkę w jednej osobie oraz w jej siedmiu wspaniałych krasnoludków – jeśli to tylko jest prawda 😉

    • BasiaB pisze:

     Niestety to nie jest prawda.
     Umieściłam ten wpis z jednego powodu –
     Izrael znajduje się obecnie pod „kordonem sanitarnym”. Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona – czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek gdyby ktoś chciał zlikwidowac bandytów Rotschilda. Kordon ten to jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic. Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe”

     Wytyczne,bardzo szczegółowe.
     Reszta to pobożne życzenia,bo każdy z wymienionych wybawicieli,jest marionetką
     Is Ra El a – Jestem bóg Ra

     ” Współczesne państwo Izrael ma swoje religijne korzenie w Ziemi Izraela (hebr. ארץ ישראל, Erec Jisrael), która przez 3000 lat zajmowała centralne miejsce w judaizmie[6], ale realne wywodzą się z Katowic, kiedy to w r. 1884 odbył się w tym mieście zjazd stowarzyszeń Miłośników Syjonu (Chowewej Syjon) z całej Europy. Na tymże zjeździe przywództwo objął Samuel Mohylewer i tu zapadły decyzje o powrocie Żydów do Palestyny i o finansowym wspieraniu emigrantów. To wydarzenie zostało uznane za początek ruchu syjonistycznego, czego konsekwencją było powstanie państwa Izrael[7].”
     ” Nazwa Izrael (hebr. ישׂראל) pochodzi ze Starego Testamentu (por. Księga Rodzaju 32,29) i oznacza: „ten, który walczy z Bogiem”[c] ”

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Izrael
     Tyle wikipedia,chociaż już jest art. i posty pod nim, w którym to pisałam.

    • BasiaB pisze:

     Jak zwykle duża część prawdy wymieszana z wytycznymi.

    • mrnice007 pisze:

     To jak w końcu jest walczą czy nie?? z tym Boziem

  • Pani E pisze:

   Myślę ze to może być próba uśpienia uwagi na chwilę— nie bójcie się… już po nich itp itd To zbyt proste żeby było prawdziwe 😦

 3. Anna pisze:

  No i w tej koalicji przeciw jest watykan????

  • Pani E pisze:

   o tym już nawet nie wspomniałam, ale super że wszyscy zorientowani czytają ze zrozumieniem:) Watykan jak jeździ do US-raela to rabinów po rączuniach całuje;)

 4. Wojwit pisze:

  „(…)tak zwani prawdziwi żydzi zorientowali się, że zbrodniarz wojenny Natanjahu rzeczywiście działa w stylu oprawców hitlerowskich…” Prawdziwi żydzi? A Natan – jahu nieprawdziwy? Znaczy prawdziwi są dobrzy a nieprawdziwi źli? No i jesteśmy w domu…

 5. BasiaB pisze:

  ” Głupota lewicy jest niezmienna. A najnowszym tego dowodem jest wypowiedź prezydenta Francji Francois Hollande’a. Polityk ten przekonuje, że w Paryżu „Francuzi zabijali Francuzów”.

  – To okrutne, ale trzeba to powiedzieć: w piątek to Francuzi zabijali innych Francuzów. Na naszej ziemi żyją osoby, które od przestępczości przechodzą do radykalizacji, a następnie do zbrodni terrorystycznych – oznajmił prezydent Hollande. Słowa te mają zaś mniej więcej tyle wspólnego z rzeczywistością, ile teza mediów, że mózgiem zamachów był Belg. Islamscy terroryści nie są, bo nie chcą być Francuzami, ani Belgami. Oni są muzułmanami, a Francja czy Belgia zwyczajnie ich brzydzi. I opowiadanie bajek nie jest w stanie tego zmienić. A do tego utrudnia jasne odróżnienie tych obywateli Francji pochodzenia arabskiego, którzy rzeczywiście chcą być wierni Francji od tych, którzy jej zwyczajnie nienawidzą.

  Jakby tego było mało, gdyby poważnie potraktować wypowiedzi Hollande’a, to należałoby zadać pytanie, dlaczego Francja w ramach odwetu zaczęła bombardować Syrię. Skoro zamachu dokonali Francuzi, a jego mózgiem był Belg, to w ramach odwetu należało zbombardować Paryż i do kompletu Brukselę. Jeśli tego nie robią, to znaczy, że jednak nie uważają terrorystów za Francuzów, a za przedstawicieli innego państwa, którego fundamentem jest ideologia islamizmu. I to trzeba powtarzać zupełnie wprost, bo tylko w ten sposób możliwa jest walka z gigantycznym zagrożeniem, jakim dla Zachodu pozostaje islam i islamizm.”

  Tomasz P. Terlikowski

 6. BasiaB pisze:

  Mr Nice – oczywiście, że walczą.
  Tylko dla kogo i co jest boziem 🙂
  Dla obrzezanych bogiem,którego należy zlikwidować wszelkimi dostępnymi metodami,by samemu osiągnąć status Boga co sobie zapisali w nazwie, jest jak już pisałam : Nibru wraz z tamtejszymi fałszywymi bogami oraz Bogowie, pod których każdy się podpina czerpiąc z boskiej cząsteczki i tchnienia ile się da, traktując jak kury znoszące złote jajka.
  Dojąc bezlitośnie na wszystkie sposoby,tworząc faksymile oraz wszelkie odwzorowania lustrzane,bo inaczej nie potrafią,kradnąc Duszę,Ducha,świadomienie i co tam jeszcze im przyjdzie do głowy,współpracując w tej kwestii z Zeta Retikuli,niewidocznymi bandytami oraz innymi mechanicznymi stworami typu Predator ( w filmie SG1-Rito )
  SG1 sezon2 odcinek 22 – „podstęp” [2 części]
  W tych serialu jest wszystko powiedziane.

 7. mrnice007 pisze:

  A 2 odcinek bo 1 obejrzałem niby…

  • BasiaB pisze:

   ja wczoraj obejrzałam 1 odcinek,pewnie drugi jest w sezonie 3 ,ale wczoraj obejrzałam ogólnie 3 odcinki i już mi się nie chciało szukać tej drugiej części,ale napisane zostało…” to be continue”
   Mr nice, Ty czasami się zachowujesz jak niedorozwinięty małolat, weź sam rusz głową i poszukaj,czy wszystko musisz dostawać na tacy ?

  • mrnice007 pisze:

   Troche bawi mnie kwestia znamień na czole…

   • BasiaB pisze:

    Tu nie ma nic do śmiechu- jak to powiedział Tilc do hipisa ?
    „To znak niewolnictwa”
    Dziwnym trafem jest w miejscu tzw. czakry 3 oka : nie widzisz,nie słyszysz,nie wiesz- jesteś niewolnikiem!

    • mrnice007 pisze:

     Kojarzysz apokalipse ci co maja znamie Bozia i co bestii moze kwesti jest taka, że sa to te same znamia, albo co namniej podobne i chrzet ognia tez daje uzo do myslenia + symbiot, może nudzą im sie starzy nosiciele… w Koncu jak Nie Tauri was zabije to Tokra… bunt w armii, to nosiciele czynią ich mocnymi…

  • WR pisze:

   Prawda jest taka, że za tymi zamachami stoją obcy. Nawet w TWN24 czy RMF (dzisiaj rano cytowali jakiegoś człowieka), który powiedział, że to nie są ludzie, którzy to zorganizowali. Akurat tę informację odebrałem bardzo dosłownie, bo wiem, że tak jest naprawdę. Oni nie mają żadnej empatii. To rasowi zwyrodnialcy. I chciałbym to jasno wyartykułować. Bicie piany na temat zamachów to tylko kolaborowanie z tymi bandytami – o to im dokładnie chodzi, aby się tym maksymalnie nakręcać. Te pijawki dawno to zaplanowały, do tego służą im te całe podróże w czasie i manipulacje opinią. W niejednej książce, którą napisały trutnie zawsze na tapecie są zamachy terrorystyczne. Wystarczy otworzyć kilka ich książek SF aby się o tym na własne oczy przekonać. Od dawna chcieli zrealizować ten scenariusz. Darujcie sobie dalsze wywody na temat tych wydarzeń bez uwzględniania prawdziwych sprawców – cieni – stających za kotarą tego dramatu. Trzeba ludziom mówić prawdę: kto trzyma za sznurki i kto jest faktycznym beneficjentem tych kolejnych ofiar z ludzi i z zaistniałej sytuacji. Nawet stworzono termin beneficjent rzeczywisty (http://kbcmakler.pl/formularze/objasnienie-do-oswiadczenia-o-rzeczywistym-beneficjencie.pdf). Cała reszta to marionetki wykonujące rozkazy – mniejsze lub większe płotki nie mające jakiegoś większego znaczenia. Eskalacja zbrojeń, konfliktów, strachu to wektor zdarzeń, który chcą przeforsować. Celem jest możliwość zasiedlenia i zasymilowania naszych cząstek boskości oraz eliminacja resztek świadomości z ludzkich ciał. Deprawacja ludzi na różne sposoby, zbiorowe i indywidualne traumy to narzędzia tej manipulacji. Przemyślcie to sobie na spokojnie. Żaden prawdziwy człowiek nie wybrałby takiego scenariusza – mogą to uczynić tylko zazdrosne, zwyrodniałe archonty – czyli te stojące w ukryciu ścierwa i ich zaprogramowane do tego celu sługusy i klony.

   • Pani E pisze:

    WR czemu się wkurzasz?? Przecież o tym kim kto jest to my tutaj od półtora roku piszemy. Rozumiem, że przebrnięcie przez te wszystkie artykuły jest mozolne, ale to nie tak, że tej informacji nie ma.
    Stosujemy tu inną nomenklaturę, nie zawsze nazywamy ich „obcymi”, ale o marionetkowych rządach to z 3 artykuły były. O tym Kim lub raczej CZYM są MUZUŁMANIE też pisaliśmy. Bądź obiektywny- na mało którym blogu możesz w ogóle takie posty umieszczać- wejdź na interię i zamieść taki post jak powyżej a o 5 rano obudzą cię „smutni Panowie” ministra Ziobry i zawiozą na dołek za sianie nienawiści rasowej……
    MY TO WIEMY, WR. Weź jednak pod uwagę, że informacje tu zamieszczane mają na celu informowanie INNYCH osób, które nie siedzą w temacie, i nawet się tu nie wypowiadają, a które chcą wiedzieć cokolwiek więcej niż prezentują w ścierwo-mediach nurtu głównego…..
    Natomiast nie zgadzam się z twoją opinią, iż mamy o tym nie pisać— ludzie sami informacji nie znajdą, jak im nie podasz na tacy to nawet nie poszukają, a jeszcze dodatkowa kwestia, ilu to zrozumie czy w to uwierzy….. Także nie ma się co wkurzać

   • BasiaB pisze:

    WR – takie teksty jak Twój,niepotrzebnie pełen złości, są bardzo potrzebne, ponieważ tak jak napisała Ela,musimy oznaczyć kto jest kim w tej „zabawie”.
    Mam pewne doświadczenie w tej kwestii.
    Jeżeli dokładnie nie nazwiesz i nie sprecyzujesz wroga,nie opiszesz czym to się je,to mało kto zrozumie o co chodzi.Miałam tutaj kilka „wystąpień” , których autorzy mimo bardzo jasno zawartych informacji,bujali dalej w swoim ślicznie wyremontowanym świado-mieniu.
    Chyba wiesz co tym samym przekazuję.
    Albo się zabiorą do roboty,albo zmiecie ich każda wroga rasa,ukrywająca się wśród nas.
    Nie raz słyszę: Oni sa wśród Was.
    I tu zapewne chodzi o 2 sposoby ich egzystencji.
    1 -szy to fizyczne przejawienie,takim jest motłoch dziczy,który jak pisałam jest biomagnetyczną bronią biologiczną,
    a 2-gi – wg nomenklatury SG1 – Ratu- niewidzialne stwory,bardzo nam nieprzyjazne.
    Również pisałam o tym,ze tzw. naszych jest na Ziemi około 10% i to mówiąc bardzo optymistycznie,ponieważ dane jakie uzyskuję na bieżąco to jakieś 7 % populacji Ziemi.

    Dlatego wazne jest dla naszych- zawładnietych wirusem braku świadomości wyzwolić w jakikolwiek sposób iskrę z broni {guldów} by tym samym zniszczyć wirusa w celu uzyskania przez resztę naszych świadomienia.
    Tu kłania się odcinek pt.Seth – sezon 3 ,odcinek 2
    I ja wiem,że film filmem,ale taka jest prawda,ludzie już są jak zoombi,podatni,naiwni,podwładni wszelkiej maści przebierańcom,a prym w tym wiedzie na naszych terenach KK,odbierając całkowicie instynkt samozachowawczy takim głupkom,którzy dali się zwieść.

    • WR pisze:

     Jak to przydają się różne terminy używane w SG1 🙂 – można zaoszczędzić wiele słów i czasu, żeby nie wymyślać tego, co już raz zostało w oryginalny sposób zdefiniowane i wytłumaczone. Przepraszam, że mnie rozeźliła ta medialna histeria i zdradziecka ignorancja lokalnych kacyków naszego ciemnogrodu. Trzeba się zastanowić, czy użycie słowa „naszego” jest jeszcze aktualne i adekwatne, ale niech tam: cda !
     http://www.cda.pl/video/12596791

    • Pani E pisze:

     Myślę, że określenia „naszego” jest całkiem sporym błędem:( Ale niestety w każdym chyba państwie takie kacyki są poobsadzane z tą różnicą, że każdy naród radzi sobie z nimi lub nie w inny sposób. Odnoszę jednak wrażenie, że u nas nie trzeba będzie tym razem czekać 4 lat aby zobaczyć prawdziwe oblicze PIS…. Jego kochający wyborcy zobaczą to już w najbliższych miesiącach….Pytanie- co zrobi naród, po raz kolejny załadowany w butelkę? Sama jestem ciekawa…Bo to że nabili to wiemy po pierwszych ustawach podpisanych przez Dudę oraz zapowiedziach [niespełna tydzień po powołaniu rządu] o tym „ze z bólem serca uchodźców jednak przyjmiemy”…. pozdrawiam frajerów głosujących na PIS. To dopiero początek 😦 Poczekajcie kilka miesięcy….. sprzedadzą nas tak jak stoimy, albo nawet z majtek ograbią….Możecie się wtedy iść poskarżyć do księdza proboszcza…..

    • BasiaB pisze:

     Tak WR 🙂
     Od Czasu podesłania nam tego filmu,często posiłkuję się zwrotami tam użytymi lub odnośnikami, ułatwia mi to bardzo pisanie 🙂 Większość,przynajmniej tych którzy obejrzeli ten serial ma jakiś konkretny punkt odniesienia do pewnych wydarzeń i informacji,a przełożona na obraz bardziej sugestywnie dociera, a ja nie muszę się wysilać,szukając odpowiednich wzorców.
     Obecnie jestem na Sezonie 3 ,wczoraj zaaplikowałam sobie odcinek 3 pt. Negocjacje.

     Krótki wniosek :
     Nawet Asgardzi się na nas wypięli,mając potężną broń,będąc w naszym Wszechświecie nie do pokonania,boją się wrógów w swoim Wszechświecie i polecieli w pizdu zostawiając negocjacje ziemian z Władcami systemu na lodzie.
     Gdyby nie przytomność Tilca, a później O’Neala, podstęp zafundowany przez guldzką,złowrogą boginię zakończył by się unicestwieniem nie tylko mieszkańców Ziemi,ale całej naszej planety.
     Negocjacje wprawdzie przybrały w pewnym momencie dupiaty obrót,ale finalnie : Wrota pozostały w dyspozycji ziemian, jak i groźby odnośnie kolejnego spotkania z Władcami Systemu.

     Ktoś temu scenarzyście podyktował niezłe informacje, sa w każdym odcinku 🙂

    • BasiaB pisze:

     nie medialna historia z Paryżem nie rozeźliła,tylko debile z flagami francuskimi nałozonymi na zdjecia fejsbukowe.
     Kretyni nie znają historii.
     Nie mam zamiaru sie łączyć w żadnym bólu z żadnym francuzikiem,gdyż na przestrzeni dziejów Polski nigdy do nas nie wyciągnęli pomocnej dłoni. Napoleon jedynie utworzył jakieś śmieszne ksiąstewko warszawskie w zamian za dupczenie polskiej ladacznicy.
     Nie było ich w 1939 ,nie było jak polacy przymierali głodem za komuny i wcześniej terroru Stalina, nie było ich nigdy,a Hollande dał dyla z Ukrainy jak ostatni tchórz,bo tacy są zarówno francuzi jak i anglicy.Banda leniwych, niedomytych brudasów,tchórzliwych,uciekających na tupnięcie.
     Znam kilku,więc wiem.

   • Kalina pisze:

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Belgistan-tykajaca-bomba-w-sercu-Europy,wid,17981049,wiadomosc.html?ticaid=115f80
    Antwerpia jest najbardziej reptalianskim miastem jakie jest na swiecie . Czyzby tego nie bylo widzac w budowlach ?
    Bruksela podobna:)
    Dwa dni temu nasze czucie :
    Polacy beda wyrzucani z bogatych miast EU i USA

    Jezyk angielski jest glosem jednego gatunku reptois a jezyk francuski drugiego . Wogole Sound jest Matrixowy . Wiec kazde slowo wypowiedziane po angielsku w zdaniach jest wychwytywane przez matrix . Najlepiej to mowic nieskladnymi zdaniami i wtracac inne wyrazy . Na przyklad ze slowianskich jezykow brac i z chinskich tonow i wogole mieszac wszyystko . Wogole nie przykladac wagi do jezykow bedzie najlepiej .
    No prosze Pan Swerdlow chyba twierdzi , ze Chinski jest reptois . Ha ha ha jest ich 7 rodzaji reptois ( tego niepowiedzial ) -wibracyjnych o innym kolorze wiec napewno dominujace jezyki na swiecie sa Matrixsowe .

    • BasiaB pisze:

     Dobrze Kalino, że napisałaś o tych językach.
     To bardzo ważne informacje.
     O języku angielskim pisałam kilka razy,dokładnie to samo co Ty.
     O j. francuskim – nie miałam jeszcze takich inf.
     Dlatego napisałam art. pt Sanskryt Pismo Boga,ponieważ jest to w tej chwili najbardziej dla nas bezpieczna forma komunikacji.
     Ale cóż poradzić,kto teraz nauczy się sanskrytu ?
     Są jeszcze warsztaty głagolicy organizowane przez Tadeusza Mrozińskiego i tutaj wartałoby się z tym zapoznać,tym bardziej że TM jest wielkim fascynatem głagolicy co powoduje jego bardzo dobry przekaz swoim kursantom.

    • BasiaB pisze:

     SS ma przejęta świadomość, jest w nim gadzior nad gadziorami, nawet posługiwanie się jego zakodowanym imieniem i nazwiskiem to sianie wirusa.O tym gościu piszemy tutaj SS.
     Niszczenie kodów nic nie da,bo się odnawiają.

 8. joker pisze:

  Ja miałem nieustanne problemy z netbookiem służącym mi do internetu. Ostatnio jednak jest spokój, kojarzę to z sytuacją polityczną i naszymi wyborami. Coś musi być na rzeczy, w polityce.

  • BasiaB pisze:

   Sytuacja polityczna jest do bani.
   To na razie cisza, ustawy podpisywane przez Prezydenta w większości są dla nas szkodliwe.Nie zachwycałabym się tymi wyborami, jednak również upatruję nadzieję na zmiany,wiec w tej chwili trzymam dystans.
   Pamiętać należy,tym bardziej po przeczytaniu artykułu u Treboroka, że na Ziemi żaden władca nie jest samodzielny.
   Tym bardziej,że pierwsza dama ma korzenie żydowskie,a zarówno Kaczyński i Prezydent brali udział w krakowskich obradach Knesetu.

   Nie bez kozery umieściłam wczoraj cytat z wikipedii, w którym napisano o Izraelu- jeszcze raz przytoczę ten fragment :

   ” Współczesne państwo Izrael ma swoje religijne korzenie w Ziemi Izraela (hebr. ארץ ישראל, Erec Jisrael), która przez 3000 lat zajmowała centralne miejsce w judaizmie[6], ale realne wywodzą się z Katowic, kiedy to w r. 1884 odbył się w tym mieście zjazd stowarzyszeń Miłośników Syjonu (Chowewej Syjon) z całej Europy.

   A to oznacza, że sobie naznaczyli nasza Ziemię ,co konsekwentnie realizują i nie odpuszczą, w związku z tym nie sądzisz chyba,że obecne władze nie sa w sieci syjonizmu ?

   Z kolei brak ataków na Twojego laptopa może oznaczać jedno,nie muszą już atakować i niszczyć programów,bo skutecznie już to zrobili,wiec sobie powtórną robotę odpuścili.
   Tak jest zawsze, kiedy przestajesz odczuwać ataki – jesteś w sieci i nic im z Twojej strony nie grozi.

  • BasiaB pisze:

   No i proszę, jak na pstrykniecie palcem znalazłam taką oto informację :
   ” Zwolennikom pomagdalenkowych partyjek z PiSem wlacznie mozna powiedziec ; po czynach ich poznacie ! Poznajemy wiec ! Podpisana ustawa „antysmogowa” ,podpisana ustawa o przymusie szczepien i teraz wspolpraca ze zdrajcami Europy…”

   http://pikio.pl/pis-jednak-przyjmie-uchodzcow-z-bolem-serca-wypelnimy-zobowiazania/

   i komentarze :
   Kazia A. Piorkowska: Każdy myślący człowiek nigdy by nie zagłosował na żydów, oddał im Swój Kraj Polske w posiadanie..to jest zdrada narodowa.. ja tak to rozumie!!!
   Gosia Nowa : Ani mi sie czytac nie chce o ich „bolach serca”. Zdrajcy!
   Aldona Normark: niech ich szlag!!!

 9. BasiaB pisze:

  Waldemar Gegotek – Jak widać, wszystko sprawdziło się w stu procentach, trzeba więc przyznać, że syjonistyczne zagrywki są już niezwykle oklepane, oczywiste i do bólu przewidywalne. Naprawdę ciężko zrozumieć, że nie są one czytelne dla większości.

  Żeby była jasność – paryskie zdarzenia to kolejna odsłona żydowskiego ataku na państwa europejskie. Po doprowadzeniu tożsamości, kultury i poczucia własnej wartości do stanu zgnilizny, za pomocą setek fundacji, ośrodków medialnych i politycznych marionetek, przyszedł czas ataku fizycznego. Do ustalenia pozostaje, czy posłużono się rzeczywiście arabskimi rękoma, (tzn. kontrolowaną przez CIA i Mossad ISIS), czy były to typowe operacje „fałszywej flagi”. Pamiętajmy, że jeszcze podczas zajść, niemal od razu, podano nam jak na tacy, gotową wersję wydarzeń, błyskawicznie odnaleziono dokumenty, a winni sami się przyznali. Jako, że doszło równocześnie do sześciu incydentów, prawda leży, zapewne gdzieś po środku. Niemniej wiadomo, że mieliśmy do czynienia z w pełni wyreżyserowanym scenariuszem.

  Rdzenni Europejczycy będący celem agresji, co oczywiste, nie zostali ostrzeżeni. O możliwości „zamachów” została poinformowana natomiast społeczność żydowska we Francji. Widać niektóre wiadomości są zastrzeżone dla „narodu wybranego”. Ot, tradycyjny żydowski szowinizm.”
  27 tys. osób wyparowało z ośrodków dla uchodźców w Bułgarii. Nikt nie wie gdzie są.

  http://ndie.pl/ponad-95-proc-migrantow-ucieklo-z-obozow-w-bulgarii-nikt-nie-wie-gdzie-sie-znajduja/

 10. BasiaB pisze:

  ” Włodzimierz Bratski ; Żydzi oddają Europę muzułmanom w zamian za tereny przy Izraelu. ISIS ma nastraszyć muzułmanów, którzy nie chcą opuścić swoich terenów!! Dla tego ISIS finansują USA i Izrael.
  Podobnie stworzono państwo Izrael, siejąc terror wobec żydów w Europie, czego wykonawcą był Hitler. Żydzi w popłochu uciekali do Izraela, oporni ginęli. Ameryka nie przyjmowała do siebie żydów, a tylko rozgrywała tą sprawę.
  Obecnie pomocnikami tej wielkiej operacji żyda Sorosa są przywódcy państw europejskich pochodzenia żydowskiego…
  To z tego powodu Polska została gospodarczym golasem, cała gospodarka, handel, bankowość została ZGERMANIZOWANA. Polska nie ma silnej armii a obywatele nie wiedzą jak się strzela i walczy, nie mają broni, są bezsilni wobec ewentualnych hord rozgniewanych muzułmanów.
  Rozgniewanych bo to NATO zniszczyło Irak, Libię, Syrię itd.
  Mamy w Polsce wielu mądrych ludzi i nie jesteśmy w niczym gorsi od innych narodów. Musimy mieć patriotyczny rząd i własne polskie, obiektywne media.
  Do tej pory wszystkie dotacje z UE przyczyniły się jedynie do zniszczeni gospodarczej Polski. Upiększyły może nieco otoczenie. Ale po co nam chodniczki, orliczki, baseny itp kiedy miliony nie ma pracy, a pozostała większość zarabia stawki „na przetrwanie”. Nieliczni zarabiają lepiej ale poza Polską. Nie biorę pod uwagę prezesów politycznych spółek skarbu państwa (100 – 300 tyś zł/ miesiąc).
  TRZEBA ZWALCZAĆ LEWACTWO!!
  PRZERWIJMY TEN CHOCHOLI TANIEC!! NIECH DO NASZYCH SERC WRÓCI RADOSNE, PEŁNE NADZIEI ŻYCIE!!!!
  WYBORY TO NIE KONIEC NASZEJ WALKI O LEPSZE JUTRO!!! ”

  http://www.prawy.pl/felieton/11344-trzecia-wojna-swiatowa

 11. A.P. pisze:

  O Co Wam Q..a chodzi ! ;), piszecie o rzeczach przyziemnych ,a nie widzicie co się tak naprawdę dzieje, chazarska mafia, sama się uśmierca takimi wydarzeniami by się potem odrodzić!, jako nowa władza, w Nowym Porządku Świata „nowi/starzy” ludzie będą Nas inwigilować/inwigilują…to Wszystko się dzieje/i dziać się będzie nie mamy na To wpływu…mam nadzieję że iluminaci/masoni/chazarzy ..itp czy poprostu spatkobiercy Rodschildów i Rokefellerów zadbaja o Nas/Siebie w NPŚ.

 12. A.P. pisze:

  Moje i Wasze komentarze, to tylko sposób sprawdzenia Naszej świadomości o tym co się dzieje…pełna kontrola 🙂

 13. A.P. pisze:

  Moje i Wasze komentarze przyczyniają się do tego samego….nie ważne czy Jesteś za dobrem czy za złem-BÓG i tak istnieje. i postaraj się zrozumieć intencje przesłania..a zrozumiesz , ze ono nic nie wnosi -więc co ją analizujesz?! błędne koło! 🙂

  • BasiaB pisze:

   Coś Ci przeszkadza ?
   Coś Ci nie pasuje ?
   Coś Cię uwiera ?
   Masz problem.
   O jakich przesłaniasz piszesz ?
   Jakiego boga masz na myśli ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s