Imigrancki horror w niemieckich szpitalach

Wklejam w całości ten artykuł, by nikomu nie umknęła jego treść :

Czeska lekarka ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów w Niemczech

W jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych odczytano list czeskiej lekarki pracującej w Niemczech, w którym opisuje ona szczegóły pracy wśród napływających do Europy migrantów. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie listu.

„Przyjaciółka z Pragi ma znajomą, która – jako emerytowany lekarz – wróciła do pracy w szpitalu w okolicy Monachium, gdzie potrzebowano anestezjologa. Prowadziłam z moją przyjaciółką korespondencję i przesłała mi maila od wspomnianej lekarki. Dziś rozmawiałam z nią na temat tego, jak bardzo nieznośna jest sytuacja szpitalu w Monachium oraz w okolicznych placówkach.

Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a migrantami stają się coraz gorsze. Ostatnimi czasy migranci udający się do szpitali muszą być eskortowani przez policję i psy policyjne.

polizeiWielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki mówiąc: ‘W takim razie sami je wyleczcie!’. Policja ochrania więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki.

Mówimy więc otwarcie: ‘Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion migrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć’.

Do tej pory w Niemczech bez pracy pozostawało 2,2 miliona ludzi. Dziś będzie ich co najmniej 3,5 miliona. Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych. Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód.

Nawet profesor kierujący naszym oddziałem powiedział nam, że jest mu strasznie smutno, gdy patrzy na kobiety, które sprzątają codziennie od lat zarabiając 800 euro, i gdy spotyka następnie w korytarzach młodych mężczyzn, którzy chcą dostać wszystko za darmo, a jeśli tego nie dostają, wpadają w szał.

Naprawdę tego nie potrzebuję. Obawiam się, że jeśli wrócę, któregoś dnia sytuacja w Czechach będzie dokładnie taka sama. Jeśli Niemcy ze swoją naturą nie są w stanie temu zaradzić, w Czechach zapanuje totalny chaos. Nikt, kto nie miał z nimi [imigrantami – przyp. red.] do czynienia, nie zdaje sobie sprawy, jakimi są oni zwierzętami, zwłaszcza ci z Afryki, i z jaką wyższością muzułmanie – kierując się religią – traktują nasz personel.

Póki co personel lokalnego szpitala nie zaraził się chorobami przyniesionymi przez imigrantów, ale biorąc pod uwagę setki pacjentów przyjmowanych każdego dnia, pozostaje to tylko kwestią czasu.

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach, pomimo iż otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech. W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co,  nie zrobiono.

Pytam więc – gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej”.

Nie po raz pierwszy – i prawdopodobnie nie po raz ostatni – słyszymy w Europie tego typu historię. A co gorsza, w Stanach Zjednoczonych osobiście poznałem wielu ludzi, którzy nazwaliby to teorią spiskową…

 

I pytanie na koniec – jak wiele czasu upłynie, zanim i w Stanach będziemy świadkami tego typu historii? ”

Bohun, na pods. http://conservativefiringline.com/

http://www.euroislam.pl/index.php/2015/10/imigrancki-horror-w-niemieckich-szpitalach/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, najazd hordy islamskiej, NWO i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

75 odpowiedzi na „Imigrancki horror w niemieckich szpitalach

 1. BasiaB pisze:

  Pisałam – żywa bomba biologiczno-chemiczna :
  ” Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć.”

 2. BasiaB pisze:

  Zastanawiałam się czy to fejk czy nie,ale i tak opublikowałam, jednak gwoli ścisłości wklejam 2 komentarze umieszczone pod tym artykułem :
  ” 1) Leki dla dzieci do 18tego roku życia są w Niemczech bezpłatne.2) lekarz anestezjolog z Czech nie zarabia w Niemczech dwa razy więcej, a dziesięć razy więcej.3) W Niemczech liczba bezrobotnych to 3 miliony (prawie), nie 2,2 miliona.4) Poziom gruźlicy w krajach północej Afryki jest pewnie niższy niż w Polsce ( z powodów klimatycznych).5) Personel nie moze się zarazić chorobami z powodów proceduralnych , a przede wszystkim dlatego, że nie zaraża się tymi Kaczyńskimi ‘pierwotniakami i pasożytami’ w trakcie wakacji w Turcji, Maroko, Egipcie, Tunezji, Zairze, Kongo, RPA i innych.6) Personel medyczny, absdolutnie wszyscy jesteśmy atakowani codzienie, także przez muzułmanów, katolików i ateistów. To zjawisko powszechne.7) Człowiek chory na AIDS nie jest w stanie przeżyć takiej emigranckiej podróży. Człowiek zarażony wirusem HIV owszem. Ale to są zupełnie inne jednostki chorobowe, żaden lekarz nie popełniłby tak podstawowego błędu.Kłamliwe, ksenofobiczne durnie (za ostatnim raportem WHO w temacie TB)MDR-TB among TBMore than 6% of new TB cases are MDR-TB in these locations:Azerbaijan, Baku City (22.3%)Kazakhstan (20%)Republic of Moldova (19.4%)Ukraine, Donetsk (16%)Russian Federation, Tomsk (15%)Uzbekistan, Tashkent (14.8%)Estonia (13.3%)Russian Federation, Mary El (12.5%)Latvia (10.8%)Lithuania (9.8%)Armenia (9.4%)Russian Federation, Orel (8.8%)China, Inner Mongolia (7.3%)China, Heilongjiang (7.2%)Georgia (6.8%)I tak dalej, i tak dalej.”

  ” Nie wytłumaczysz. Nieważne jak bardzo topornie skonstruowana jest fejkowa informacja to tutejsi łykają to jak pelikany. Zero źródeł, zero odwołań, zero nazwisk. Tutejszy autor tekstu powołuje się na stronę, która powołuje się na czeską “telewizję” będącą prywatnym kanałem jednego pana, który powołuje się na list od anonimowej osoby, która powołuje się na przyjaciółkę, która powołuje się na swoją znajomą. Istna incepcja i ewidentny fejk.”

  • BasiaB pisze:

   pewnie niższy… ? aha…pewnie – gruźlica nie ma podłoża tylko w pogodzie,ale w zarażaniu,które ma miejsce od lat w Afryce,bo jak większość wie, Afryka to poligon doświadczalny wszelkich koncernów farmaceutycznych.
   a dane poszczególnych krajów skąd zostały wyciągnięte ? z szafy ?
   Nazwy nie są polskojęzyczne tylko z jakiejś zagranicznej publikacji,może z WHO ?
   najbardziej wiarygodnej instancji ???- koń by się uśmiał.
   Chory na AIDS nie jest w stanie przeżyć góra 3 dni z Afryki do Włoch ?!
   A inne mutacje chorobowe namiętnie infekowane od dawna w arabusów i i innych murzynów to zapomniano dodać ?
   Fejk nie fejk,ale wiem, że to co przywiozło to dziadostwo to „czarna śmierć” i radzę się zapoznawać ze wszelkiego rodzaju naturalnymi sposobami leczenia. A tu przepis na Ebolę w starym art. z wikipedii. Pewnie im umknęło i nie wykasowali,radzę robić jak najszybciej oprócz nalewki Mukiego,Ten wyciąg na occie winnym działa,bo leczyłam tym silne przeziębienie i grypopodobna infekcje,przechodzi jak ręka odjął.

   ” Prócz ubioru, chroniono się przed dżumą także specjalnymi antidotami:
   najcenniejszym z nich była driakiew,
   ale stosowano też ocet siedmiu złodziei (ocet winny, w którym przez 12 dni moczono bylicę piołun, rutę zwyczajną, rozmaryn lekarski, szałwię lekarską i inne zioła zawierające olejki eteryczne, o silnych właściwościach bakteriobójczych) i „driakiew ubogich” – czosnek pospolity.”

   https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%BCuma

   • Wojwit pisze:

    Ten ktoś wpisuje to: „(…)Poziom gruźlicy w krajach północej Afryki jest pewnie niższy niż w Polsce ( z powodów klimatycznych).” i po paru zdaniach „udowadnia”:”(…)Kłamliwe, ksenofobiczne durnie (za ostatnim raportem WHO w temacie TB)MDR-TB among TBMore than 6% of new TB cases are MDR-TB in these locations:Azerbaijan, Baku City (22.3%)Kazakhstan (20%)Republic of Moldova (19.4%)Ukraine, Donetsk (16%)Russian Federation, Tomsk (15%)Uzbekistan, Tashkent (14.8%)Estonia (13.3%)Russian Federation, Mary El (12.5%)Latvia (10.8%)Lithuania (9.8%)Armenia (9.4%)Russian Federation, Orel (8.8%)China, Inner Mongolia (7.3%)China, Heilongjiang (7.2%)Georgia (6.8%)”. Ukazuje tym, że oprócz prymitywnych wyzwisk: (…)Kłamliwe, ksenofobiczne durnie…” raczej niewiele umie – a na pewno nie umie czytać ze zrozumieniem. Z danych, które sam podał wynika, że nie klimat a stopień rozwoju cywilizacyjnego – a szczególnie HIGIENA i jakość odżywiania ma wpływ na zapadalność na gruźlicę.

    • Pani E pisze:

     Tak to jest jak się pisze komentarze za opłatą [ o czym wiemy i pisaliśmy- wszystkie komentarze na pewnych stronach ZA uchodźcami były opłacane przez redakcje…; więc to nie za myślenie autorowi płacą:) ]

    • BasiaB pisze:

     Dokładnie Wojwit,dlatego przytoczyłam te komentarze, bo to na wielką skalę includowane nam okrucieństwo, które lada chwila może przyjąć niewyobrażalne efekty ze względu na sezon jesienno-zimowy,który nadszedł,a osłabione organizmy wszelkiego rodzaju chemicznymi dodatkami w pożywieniu,wodzie i powietrzu nie potrafią sobie poradzić z grypami i przeziębieniami,a cóż dopiero z tą zarazą,którą przywlekła ta dzicz.
     Brak odporności to nasz największy wróg.
     Komentator zapomniał odnieść się do chorób wewnętrznych i lekoodpornych syfilisów.
     Nie mówiąc o innych.

     Ela ma racje ksenofob za pieniądze anty ksenofobów,bo tak ten dureń się podpisał : ksenofob!

   • BasiaB pisze:

    Pamiętajcie – Ebola to wariacja na temat dżumy,reszta została uaktywniona w podziemnych laboratoriach.Jaka reszta ?
    Nie wiem dokładnie,ale wiem,że dzicz przywlokła.

  • AyerEyes pisze:

   Taa. . a WHO to rzeczywiście źródło wszelkich mądrości niezależne od nikogo. I Ty nazywasz innych łykającymi wszystko pelikanami – a sam największą mainstreamową bujdę tworzoną przez instytucje takie jak WHO podajesz jako prawdę bezwzględną. Niestety w obecnych czasach wszystko może być bujdą ale . . na logikę kto ma większy interes w głoszeniu nie-prawdy – jakiś tam człowieczek, mało znaczący czy nawet kilku takich człowieczków a może wielkie instytucje – którymi kierują pazerni i wiecznie kombinujący żydzi z bogatej kasty rządzącej?

   • BasiaB pisze:

    Dominiko, zajmuję się profilaktyka zdrowotną od kilkunastu lat i wiem jak na mnie działa 60 mg witaminy C ,a jak 10 000 mg/dobę. I nie wciskaj kitu,bo wielokrotnie rozmawiałam z lekarzami,którzy wiedzą jaka jest prawda z danymi podawanymi przez WHO.Mam znajomą dyrektorkę ogrodu zoologicznego i potwierdziła mi dane stosowania dużych ilości witaminy C dla małp,sięgających czasami i 2500 mg / dobę,a nie 60 mg/dobę jak sugeruje dla ludzi właśnie „osławiona” WHO
    Wiec to Ty nie wciskaj kitu,że coś tutaj jest nie halo.
    To przez takie osoby jak Ty jesteśmy systematycznie niszczeni,to takie osoby jak Ty wciskają ludziom potrzebę zagwarantowania w naszym Państwie jakichkolwiek praw dziczy zalewającej Europę Potopem.To takie osoby jak Ty są złem wcielonym dla naszego RODU.

   • BasiaB pisze:

    Twoje wpisy jak wszystkich trolli,nie wnoszą nic konkretnego do tej działalności tej stronki,a wręcz starają się rozbić to na co mamy dowody dzięki …nomen omen…internetowi,ale to nie wszystko…pewne rzeczy studiujemy i to ochoczo,dzięki czemu nawiązujemy kolejne znajomości, dzięki czemu mamy dostęp do kolejnych,nowych i arcyważnych informacji.
    Dominiko,ta stronka skrupulatnie oddziela ziarno od plew i Twoje na pewno będzie oddzielone.

  • Ela pisze:

   Nie wiem czemu do tej pory nie odcięto jej łba….Przed odejściem chce nas do końca pogrążyć, co jej zależy- zaraz po wyborach ucieknie. Nie wierzę, że ona nie wie co robi, a właśnie dlatego że wie i robi to z premedytacją powinna wrócić kara śmierci za zdradę stanu i narodu

   • BasiaB pisze:

    Zgadzam się – powinno się pomyśleć o pospolitym ruszeniu jak to onegdaj bywało,bo to co teraz przed odejściem nam ustanawiają to nie tylko zdrada stanu,to działania na wyginiecie narodu Polskiego,bo jak nic nie będziemy mieć oprócz tożsamości to kim będziemy ?

  • Dzidka pisze:

   To Rosja ma w tym interes. Czyzby rosyjski kontrwywiad znow wygrywal? Ja pamietam jak „Amerykanie zrzucali nam stonke z samolotow” teraz „zrzucaja” uchodzcow ? ha ha ha ha

   • Ela pisze:

    Na twoim miejscu bym się nie śmiała– jak ci łeb zetną na rynku albo banda chorych brudasów zgwałci cię zbiorowo pod własnym blokiem to będziesz się wtedy zastanawiać czy to ruska stonka czy amerykański wujek sam ci to w prezencie przysłał. Widać Dzidce brak „mocnych wrażeń”—-poczekaj, na pewno tego dożyjesz

 3. BasiaB pisze:

  To jakaś dzika nagonka na europejczyków.Kiedy rozmawiałam kilka dni temu z Ela,mówiłam jej, że jakoś dziwnie ucichło ostatnio na Fb w sprawie dziczy,powiedziała,że to cisz przed burzą i miała rację.
  A teraz cytuje słowa Marii Sobolewskiej :
  ” Fronda to syjonistyczny portal! Popierdoliło ich do reszty i teraz już się z tym nie kryją.

  „Zginęło 7 żydów i 28 Palestyńczyków” – czyli kto tu kogo morduje? Piszą takie brednie i liczą na to, że ludzie nie wychwycą manipulacji? Prawdopodobnie sami żydzi robią te zamachy, żeby mieć pretekst do pacyfikacji Palestyńczyków.

  „Dlatego pomysł: Netanjahu na prezydenta imigranckiej Europy!” Jasne. Netanjahu (który nie ma prawa rządzić w Europie, bo jest Europejczykiem!) spacyfikuje Europę dokładnie tak samo, jak spacyfikował Palestynę. To przecież żydzi stoją za tą wędrówką ludów, to oni opłacają spoty reklamowe w TV zachęcające dzicz do najazdu na Europę i oni (Soros) zorganizowali przemytników, którzy przerzucają te dzikie hordy.”

  http://www.fronda.pl/a/netanjahu-na-prezydenta-imigranckiej-europy,58579.html

  Kompletne wariactwo,zaczęło się coś co zupełnie nam się w głowach nie mieści.
  Jesteśmy pozbawieni jakichkolwiek praw w imię bezprawia,by móc nam zrobić armagedon,a wszystko w imię ustaw i uchwał RE.

  • BasiaB pisze:

   Poświęcam temu tematowi tyle czasu,bo to jest nasze być albo nie.
   Nasza Mistyka musi sobie z tym poradzić,bo inaczej sczeźniemy na pył.
   I to nie jest jakiekolwiek straszenie tylko podanie informacji,by było wiadomo w czym rzecz.
   Informacja to coś cenniejszego niż złoto za które życia nie kupimy.

 4. BasiaB pisze:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/migranci-a-epidemie-prof-maria-dorota-majewska-2015-10

  ” Czy inwazja oczekiwanych milionów migrantów z Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji zagraża zdrowiu publicznemu Europejczyków? Korporacyjne media oraz większość polityków bagatelizuje ten problem jako politycznie niepoprawny, choć WHO od dawna ostrzegała przed takim zagrożeniem. Uchodźcy nie tylko przywloką do Europy choroby, które w Europe już wygasły lub zdarzają się sporadycznie (gruźlica, dyfteryt, ospa, polio, żółtaczki, świerzb etc.), ale i stwarzają duże zagrożenie epidemiami, które w ubiegłych wiekach dziesiątkowały Europejczyków, takimi jak cholera czy dżuma, oraz nowymi śmiertelnymi takimi jak SARS, MERS czy ebola.

  a

  Zagrożenie wynika w dużym stopniu z zanieczyszczeń, odchodów, śmieci i brudu, które pozostawiają po sobie migranci. Wystarczy popatrzeć na drogi, którymi przeszli, albo na osiedla, w których ich umieszczono w Europie zachodniej. Wszędzie walają się rozkładające się śmieci, odpadki i odchody wyrzucane wprost na ulice, podwórka, do parków, jezior, rzek. W śmieciach mnożą się szczury, a na nich pchły, które roznoszą wiele groźnych chorób, w tym dżumę na ludzi i niektóre zwierzęta domowe. Higiena publiczna, która dramatycznie zredukowała zachorowalność i umieralność na choroby zakaźne, została istotnie zaburzona przez masowe migracje ludzi z południa. Zagrożenie epidemiami chorób zakaźnych dla dzieci jest spotęgowanie nieodpowiedzialnymi decyzjami lokalnych władz Niemiec, które zmuszają uczniów do sprzątania śmieci i odchodów po migrantach.

  Polska powinna się przygotować na możliwe epidemie uchodźczych chorób zakaźnych. Powinno się zrobić duże zapasy różnych antybiotyków i uruchomić państwowy program ich produkcji przez polskie firmy, bo w razie europejskiej epidemii na pewno ich zabraknie. Narody zabezpieczone antybiotykami i innymi lekami przetrwają, a nieprzygotowane zostaną zdziesiątkowane. Nie wiadomo, czy opuszczone przez lekarzy i pielęgniarki polskie szpitale poradzą sobie z dużymi falami chorych, więc prawdopodobnie wiele osób umrze bez pomocy.

  Wiele wskazuje, że globalne kartele farmacji tylko czekają na wybuchy epidemii w Europie, gdyż szykują kilkaset nowych szczepionek przeciw różnym, w tym egzotycznym, chorobom. Nie wiadomo, czy będą one skuteczne i bezpieczne, lecz podczas zagrożenia epidemiami łatwo je będzie wciskać przestraszonym ludziom, co naturalnie zwiększy liczby powikłań i zgonów poszczepiennych.

  O realnych zagrożeniach ze strony masowych migracji ludzi z innych kontynentów trzeba publicznie dyskutować, a nie chować głowy w piasek i oskarżać tych, którzy o nich mówią, o ksenofobię czy nazizm. Przemilczanie tych spraw przez politycznie poprawnych ignorantów – polityków i dziennikarzy – jest wyrazem skrajnej nieodpowiedzialności, głupoty i pogardy dla własnego narodu. ”

  Prof. Maria Dorota Majewska

  • BasiaB pisze:

   Kto nie widzi linku,który umieściłam powyżej :
   Astromaria napisała :
   Oglądać i ściągać na dysk zanim usuną !
   http://www.cda.pl/video/21321038?wersja=1080p
   A tutaj wpis pod filmem:

   Dodał: Atena7777


   „Chory świat” to wstrząsająca, świetnie zrealizowana opowieść o wojnie krajów rozwijających się, z farmaceutycznymi monopolami, które dzięki wsparciu zachodnich rządów skutecznie blokowały biednemu Południu dostęp do tanich leków na HIV/AIDS.
   Korporacyjno-polityczna propaganda zagłuszała wołanie o pomoc z epicentrum katastrofy, która pochłaniała miliony istnień. Powołując się na prawo, przepisy patentowe i reguły rynku, monopole utrzymywały zawyżone, przewidziane na kieszeń zachodniego klienta ceny leków. Produkowane w Indiach tanie odpowiedniki długo nie były w stanie pokonać bariery czarnego PR-u i napomnień zdominowanej przez Europę i Stany Zjednoczone, Światowej Organizacji Handlu.
   Przebieg niezwykłej kampanii relacjonują anonimowi bojownicy lekarze, pielęgniarki, prawnicy, naukowcy, pacjenci – oraz medialni przywódcy Bill Clinton, Desmond Tutu, Nelson Mandela, Joseph Stiglitz.
   Paradoksalnie, ich sprzymierzeńcem”

   Widzę,że ludzie walczą z tą zgrają jak potrafią.To walka na śmierć i życie.
   I to nie tylko życie doczesne, ale Oni o tym nie wiedzą w przeciwieństwie do naszych oprawców.
   Ale My to wiemy !

 5. BasiaB pisze:

  o północy Węgry zamykają granice z Chorwacja. Celem jest zatrzymanie napływu migrantów z Bałkanów :
  http://www.n-tv.de/politik/Ungarn-schliesst-Grenze-zu-Kroatien-article16153716.html

 6. BasiaB pisze:

  A ja się dzisiaj zastanawiałam nad swoim samopoczuciem.Doszłam do wniosku,że oprócz tego,że wszystko jest w porządku,to czuję się jak walnięta obuchem.Dokładnie tak samo jak w trakcie mojego 2 – miesięcznego pobytu w Kanadzie tego roku.
  Niby wszystko OK,ale nie jest Ok,mam zwolnione myślenie,sądziłam że jest to wynikiem pogody,która obecnie jest od paru dni nad Śląskiem.Jednak nie.
  Cieszę się z deszczu,bo susza daje się we znaki roślinom i glebie.
  Jednak patrząc na niebo zupełnie mi się to nie podoba.
  O HAARPie wiemy wszyscy, jest wielu sceptyków,ale to nie temat rozważań. Wiem,że to prawda i tak na potwierdzenie moich dzisiejszych rozważań na temat „walnięcia obuchem” i fal elektromagnetycznych natrafiłam na te informacje, tym bardziej że kilka dni temu Krysia umieściła link do art. o budowie HAARPa w PL :

  ” A podobno to była moja teoria spiskowa , jak widać już kolejna teoria przestała być teorią a okazała się być rzeczywistością . Działanie HAARP można zaobserwować na niebie kiedy te piękne chmury robine w sposób sztuczny, rozpylane z samolotów, układają się w fale. HAARP to nic innego jak fale radiowe emitowane przez nadajniki potężnej mocy rozmieszczone na Alasce , w zasadzie nie wiadomo do końca jaki wpływ mają na nasze zdrowie.Prawdopodobnie są używane do kontrolowania nie tylko pogody ale i społeczeństwa, niektórzy twierdzą że ta broń potrafi wywołać trzęsienia ziemi, susze, powodzie, niszczyć samoloty i elektronikę wroga a co za tym idzie może zagrażać życiu na ziemi…. „
  https://www.facebook.com/wiesiumarynowski?fref=nf

 7. BasiaB pisze:

  Niestety nie ma doniesień o jakimkolwiek przedstawicielu dziczy,a szkoda :
  http://losyziemi.pl/wlochy-niz-steffan-wywolal-potezne-ulewy-piec-osob-nie-zyje#more-44721
  ale jakoś tak się składa,że ulewy przechodzą po państwach mający największy problem z prostakami.
  Może należy tych brudasów umyć ?

 8. BasiaB pisze:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/jak-zydzi-zdradzali-polske-w-1920-roku/
  i taki komentarz pod spodem:
  Karolina Kędzierska: ONI OD SETEK LAT KNUJĄ JAK NASZĄ OJCZYZNĘ PRZEJĄĆ I JAK NA RAZIE TO IM SIĘ UDAJE! BOJĘ SIĘ ,ŻE JUŻ BEZPOWROTNIE, BO POLACY JAKBY SĄ W STANIE UŚPIENIA , A GDY SIĘ OBUDZĄ BĘDZIE ZA PÓŹNO!

 9. BasiaB pisze:

  Jestem w szoku widząc artykuły wraz ze zdjęciami z tego co się obecnie dzieje w Niemczech.Wygląda na to, że naród niemiecki prostuje kręgosłup i nie da sobie więcej wcisnąć kitu o tolerancji :

  http://pl.blastingnews.com/europa/2015/10/w-niemcach-budzi-sie-gniew-zamach-na-pro-imigrancka-burmistrz-kolonii-00611685.html

  http://focusonline.co/1OEj4PA

 10. BasiaB pisze:

  ” „Judeopolin tuż, tuż!
  Szturm islamistów na europę to realizacja planu osiedlenia islamistów i przy okazji dla niepoznaki sprowadzenia w sposób tajny 3 milionów żydów do Polski?. Wszystko już przygotowane do tego aby powstało państwo 2 narodów o nazwie Judeopolin. Paszporty nie znającym j. polskiego rozdane a także są już przygotowane nowe dowody osobiste, bez adresu zamieszkania i podawania znaków szczególnych. Ochrona danych osobowych, forsa, mieszkania za darmo, wszystkie przywileje, nie będą musieli pracować bo goje będą na nich zapieprzać. Pierwszym znakiem będzie wprowadzenie języka jidisz jako drugiego języka urzędowego…”
  http://multishoper.com/artyku%C5%82y/2509-manifest-ruchu-odrodzenia-%C5%BCydowskiego-w-polsce.html

 11. BasiaB pisze:

  Osoba ,która udostępniła ten post na Fb to starszy Pan. Nie zrobił tego bez powodu,wie że nie może liczyć na ochronę normalnym tokiem, może liczyć tylko na podobne bojówki w Polsce i szczerze mówiąc mam takie samo zdanie.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Ffinlandia-zolnierze-odyna-strzega-miast-przed-imigrantami#

 12. BasiaB pisze:

  http://wazne-sprawy.pl/mieszkalem-23-lata-w-szwecji/
  ” NIE WIERZCIE POLSKIEJ TELEWIZJI……. Mieszkałem 23 lata w Szwecji. Od czterech mieszkam w Norwegii. Słuchałem wypowiedzi Kaczyńskiego i mówię: “to wszystko jest PRAWDA, to co mówi Kaczyński o Szwecji”. Są miejsca w Szwecji gdzie nie oficjalnie wprowadzony jest szariat, gdzie ludzie boją się wychodzić na ulice, gdzie kiedyś można było wychodzić z domu nie zamykając drzwi na klucz, dziś staruszki boją się własnego cienia.
  To strasznie przykre ale jest prawda. Są miejsca gdzie np. na basen chłopcy nie mogą chodzić z dziewczynkami, gdzie muslimy ubierają się w żółte bezrękawniki i chodząc po mieście nagabują dziewczyny by się tak “bezwstydnie” nie ubierały. Można by o tym pisać do białego rana.

  Gdy kiedyś pomagałem szwedowi wypchnąć samochód z zaspy śniegu i przez to zablokowałem na chwilę ruch uliczny – pomagali również Szwedzi – wtedy podjechał samochód pełen muslimów którzy grozili, że jeśli się nie usuniemy to oni się ze mną i nimi rozprawią za pomocą noży.
  Ile razy stawałem w obronie starszych ludzi, kobiet, dziewczynek które wieczorem czekając na przystanku były wyzywane i opluwane przez muslimów. Tych przypadków bym nie zliczył. Ile razy mi grozili, że mnie zabiją. Oni są wręcz nieprzyzwoicie mili gdy są sami, lub gdy jest ich mało. Ale gdy jest ich więcej to zrywa im po prostu dekle.

  Ludzie nie dajcie się omamić durnemu gadaniu ludzi w telewizji. Nawet tu w Skandynawii, ci którzy z czystej przyzwoitości przymykają oczy i bronią imigrantów nie chcą mieszkać między imigrantami. Jak myślicie, dlaczego?????????? SKANDYNAWSKA PODWÓJNA MORALNOŚĆ.
  Nie macie pojęcia co się dzieje. Boicie się kościoła katolickiego? To jest nic w porównaniu z tym co czeka Polskę, gdy więcej muslimów przyjedzie do niej.
  To agresywni ludzie. Boicie się cyganów, a muslimów nie? To oznacza, że z Wami jest coś nie tak…
  Jedno jest pewne, jeśli sobie ubzdurałaś/ubzdurałeś, że to są biedni ludzie, którzy są pokojowo nastawieni to nikt nie zmieni Waszego zdania… Jedno jest w stanie zmienić Wasze nastawienie… To co zmieniło moje nastawienie do nich, tzn. trzymany przez muslima kij basebollowy uderzający Was w głowę. Tak było w moim przypadku.
  W Norwegii Polak pracuje, wieczorami uczy się norweskiego ZA WŁASNE PIENIĄDZE, a te muslimy siedzą i nic nie robią. Żyją na nasz koszt. Podatki idą w górę bo utrzymywać trzeba nierobów podczas gdy szwedki czy norweżki mając raka zasuwają ciężko pracując. Mieszkam prawie 27 lat w Skandynawii. Najpierw byłem zwykłym robotnikiem, teraz pracuję w biurze i jeżdżę po różnych budowach. Gdy pytam ilu muslimów tu pracuje, zawsze dostaję tą samą odpowiedź ZERO. 27 LAT W SKANDYNAWII I JESZCZE NIE SPOTKAŁEM MUSLIMA NA BUDOWIE WIĘC PYTAM: JAK TE muslimy MAJĄ NAPĘDZAĆ NASZĄ GOSPODARKĘ?
  PYTAM: co ta chora kopacz sobie ubzdurała?
  Ile lat czekają Polacy w Kazachstanie, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Sybirze na możliwość powrotu do Polski? NIE MA DLA NICH PIENIĘDZY, ale pieniądze są dla muslimów. Pieniądze które Unia daje Polsce na ich utrzymanie to kropla w oceanie potrzeb. Muslimy to finansowa studnia bez dna.
  Co z matkami samotnie wychowującymi dzieci, które nie dają sobie radę finansowo. Nie ma dla nich pomocy? Co z emerytami którzy dostają mniejszą emeryturę niż mają dostawać te darmozjady? gdzie są te muslimskie kobiety? 75% “uchodźców” to młodzi, silni, zdrowi, dożywieni i bogaci ludzie.
  Oni płacą przemytnikom więcej pieniędzy niż większość biednych Polek w ogóle widziała na oczy.
  Anglicy, Niemcy, Francuzi, Holendrzy i inni kolonizowali kraje islamskie i czerpali z tego zyski, a my dziś mamy za to płacić? To jakiś żart.
  Odnoszę wrażenie, że europejscy politycy i dziennikarze wleźli już tak wysoko po szczeblach kariery, że już nie widzą co dzieje się na ziemi.
  I znów wróci nazism, masowe mordowanie tym razem muzułmanów, Nikt tego nie chce ale zobaczcie jak oni się zachowują.”

  • Pani E pisze:

   Ten tekst powinni puścić w „Lis na żywo” bo jak wiadomo ten redaktorek-dno moralne, jest wielkim orędownikiem „uchodźców” i uważa ze można o nich mówić tylko dobrze a ci co mówią źle to znaczy ze są ksenofobami co to nosa z Polski nie wyściubili….Ciekawe ze najwięcej głosów przeciw to jest akurat od Polaków z emigracji, którzy wiedzą z jakim bydłem mają do czynienia

   • BasiaB pisze:

    Najgorsze przed nami,bo zarówno upadający rząd,jak już nowo kreujący są związani przysięgami z Hebronem,nic dla nas dobrego nie wskórają.
    Nic się nie zmieni.
    Wczoraj, po raz pierwszy od dłuższego czasu, bo nareszcie go miałam, weszłam na stronę Mukiego.Zaczęłam czytać wpisy pod Grzechem, bo na tym ostatnio skończyłam i przeszłam do następnego artykułu.
    Jak do tej pory Jego wieszczenia się sprawdzają,więc jeżeli nie wzmocnimy sił i jeszcze bardziej nie przyłożymy się to tych działań,to będzie tak jak pisze Muki.
    A Jego przesłania oparte na wielu formach przekazu,są w tej chwili realizowane.
    Wiem,że wspominanie Mukiego i tego co pisze oraz jak pisze, na wielu działa jak płachta na byka,ale nie zmienia to faktu,że Muki do tej pory się nie pomylił i tak należy do tego podchodzić.
    Wyciagać wnioski,a nie walić focha.

  • Wojwit pisze:

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nielegalni-imigranci-urzadzaja-polowania-samotne-kobiety-niektore-czuja-sie-zwierzyna-lown#comment-282930

   Wiem, że poniższy tekst jest bardzo ponury i demotywujący ale w jakiś LOGICZNY sposób wyjaśnia nieracjonalne prowadzenie przez „jewropiejskie jelity” akcji pt. „biedni uchodźcy”…

   „N1KT, ndz., 2015-10-18 21:53
   Nikogo nikt nie skolonizuje – chodzi tylko i wyłącznie o wywołanie agresji i spowodowanie wielkiej WOJNY.

   Chodzi tu wszystko o Fukushimę – szlak wszystkich trafi na amen. Robią wszystko żeby była wojna, bo w marcu 2016 mija 5 lat od tego co stało się w Fukushimie Daiichi (wszyscy już zapomnieli ale atom i skażenie nie zapomniały – wszyscy przez te 5 lat jedli i pili skażoną fest wodę i jedzenie, a tak że i oddychali tym syfem.) Fukushima to największa tragedia od dziejów ziemi i nie przypadkiem jest że nic się w tv o niej nie mówi bo się nie mówi o tym iż jest katastrofa w której stawka to twoje życie, a obecnie nie ma żadnej nadziei że sytuacja się poprawi bo się nie poprawia a tylko pogarsza. (Czarnobyl został zastopowany po 10 dniach, a Fukushima nigdy i mamy do czynienia z 3 całkowicie stopionymi reaktorami + basen na zużyte paliwo który jest jeszcze gorszy niż te 3 stopine reaktory).

   Nastąpi fala raka po około 5 latach, a po 10 latach wszyscy będą mieć raka bez wyjątków (nie jednego raka a nawet kilka raków naraz).

   Teraz wyjaśnię po co są imigranci i cała ta z organizowana akcja idąca na Niemcy i Europę. Oni wszyscy są zmanipulowani i okłamani – idą po kase i się ruchać z naszymi kobietami. Taka manipulacja wywoła agresję facetów po obu stronach – to jest jak granat z zawleczką w kołysce dziecka zawieszony jak zabawka – kwestia czasu a będzie tragedia. (Rosjanie to co ja tu piszę to doskonale wiedzą i nie pozwolą sobie na wtłaczanie barachła do swojego państwa.) Otóż pierwsze przez Fukushimę zaczną chorować dzieci bo mają miliony podziałów komórek dziennie w swoim ciele przez co są bardziej narażone na raki jeśli w organizmie krążą radioaktywne syfy (a krążą od prawie 5 lat). Arni Gundersen mówi że nie ma już ani jednego człowieka na ziemi który nie pochłonął by jakiejś części radioaktywnych cząstek z Fukushimy. A helen Caldicott alarmuje że nawet jedna cząstka może spowodować raka. Czarnobyl to nie Fukushima, bo Fukushima miała o 2 miliony razy gorsze paliwo od Czarnobylskiego które bazowało na cezie a Fukushimskie na uranie i plutonie – i teraz te stopione reaktory wywalają ponad setkę sztucznych izotopów prosto w atmosferę gdzie włazi to we wszystko jak jedzenie i wodę.
   Im człowiek starszy tym później zachoruje ale i tak zachoruje pomiędzy 5 a 10 rokiem od 2011 roku bo za dużo tego jest już uwolnione na cały świat. Jeśli myślisz że to Ciebie nie dotyczy to jesteś w błędzie. Fukushima u nas w Polsce była już po niecałym miesiącu od wybuchu. Czemu dążą rządy do wojny i podejmują absurdalne decyzje o wpuszczaniu szmaciarzy bez dokumentów do swoich krajów ? Ano temu że jak rodzice zobaczą że ich największe skarby (mówię o dzieciach) chorują na raki (a nie powinny) i że umierają i dzieje się to masowo (szpitale oddziały onkologiczne i dziecięce przepełnione) i wszędzie na raz to zaczną szukać przyczyny tego umierania I ZNAJDĄ JĄ i dojdą też do prawdy że zostali oszukani przez rządy i instytucje odpowiedzialne za monitoring i alarmowanie skażeń (powietrza/jedzenia/picia) (nie zdajesz sobie sprawy człowieku że podnieśli limity na skażenie w jedzeniu i to tysiące razy tylko po to żeby pierdolone markety mogły tymi odpadami handlować i utrzymać pozorny normalny stan rzeczy) wszystkie te instytucje miały wprowadzać w błąd i nie informować o skażeniu z polecenia rządów aby utrzymać pozorną normalność na jakiś czas który się kończy. Ludzie dojdą do tych wniosków sami i będą ich gołymi rękoma rozrywać i obdzierać ze skóry za to że nie powiedzieli o czymś takim jak się ustrzec przed tym i co robić aby wydłużyć sobie i rodzinie życie jeśli już jest aż tak źle. Rządy chcą wywołać wcześniej wojnę światową z byle kim byle jak aby tylko była żeby była przed nadchodzącą falą raka po 5 latach (to nie będzie 1000 przypadków 50000 czy 100000 to będą miliony i miliardy żywych istnień na ziemi na raz aż do samego końca.) Już teraz sobie można zobaczyć jak to ocean spokojny Pacyfik umiera / umarł (czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę co znaczy 7Bq na każdy metr sześcienny wody w tak wielkim oceanie ? a tak właśnie jest w tej chwili co oznacza śmierć w niedługim czasie i do tego to wszystko paruje na całej jego płaszczyźnie i dostaje się do naszych płuc i jedzenia z piciem). Wojna będzie jak w banku z powodu Fukushimy ale mało kto sobie będzie z tego zdawał sprawę że to przez nią. Wpiszcie sobie państwo w youtube.com Fukushima Piotr Bein 1 2 3 4 – pan Piotr wiele wyjaśni. Następnie Helen Caldicott napisy pl. To dopiero początek końca życia na ziemi i taka jest smutna prawda : ( Bardzo mi przykro że zostawiam tu takie wiadomości. Przepraszam… : (

   Zobacz proszę: https://www.youtube.com/watch?v=DRXY70Tl9FU

   Pomyśl proszę…”

   • BasiaB pisze:

    To niestety prawda,co jakiś czas zaglądam do Piotra Beina,wiem ile czasu i energii poświecił na relacjonowanie nam tego.
    Dane z Fukushimy są przerażające,już nawet przestałam śledzić te doniesienia.
    Kiedyś na Zmianach miałam scysję z jakimiś ludźmi,którzy opowiadali iż sa naukowcami radiologami i Fukushima nie jest żadnym zagrożeniem, zwyzywałam ich od debili i moje posty zniknęły.W sumie to się nie dziwię,ale we mnie krew tak wzburzyli,że nie potrafiłam opanować języka.
    Pisali o tym jak cudnie rozrastają się rośliny w Czernobylu,jakie są silne i wielkie, a dzięki takiemu promieniowaniu będzie raj na Ziemi.
    Nikomu to nie szkodzi,bo rośliny są dowodem na zbawienne działanie tego promieniowania.

    To co zostało napisane w przytoczonym przez Ciebie poście jest …niestety prawdą.
    Nie wiem czy nam już coś pomoże ?
    Staram się jedynie opanować sytuację naszych Dusz,Serc i Ducha,bo nie mam zamiaru po raz kolejny urodzić się jako niewolnik wyzyskiwany do wszystkiego przez tych gnoi.

   • AyerEyes pisze:

    PROSTA SPRAWA – chcecie udowodnić że tak jest jak mówicie to weźcie licznik Gaigera i sprawdzcie choćby wokół siebie czy znajdziecie napromieniowane miejsca. Z tego co piszecie wszystko powinno świecić. . a przynajmniej licznik powinien wskazać coś ponad normę. Jeśli nie wskarze tzn. że nie ma zagrożenia, proste!

 13. BasiaB pisze:

  Tutaj przeżyłam…szok…zezwierzęcenie ? czy to obraza dla zwierząt?/ pytanie retoryczne !
  Co to jest ?!!! do cholery ?!
  http://natemat.pl/158405,w-tym-zoo-dzieja-sie-straszne-rzeczy-zabijaja-zdrowe-zwierzeta-a-potem-na-oczach-dzieci-robia-sekcje-zwlok-lwa

  • Aina pisze:

   Zezwierzęcenie ? Zwierzęta zabijają tylko wtedy gdy sa głodne .
   A ci sadystyczni psychopaci , dewianci , satanisci , zimni mordercy bez serc zabijają dla przyjemności a takze
   w celach edukacyjnych jak widać . Chca przyzwyczaić dzieci do zabijania , widoku krwi . Zabijanie uczynić czyms zwykłym , oczywistym , normalnym.
   Wartość ZYCIA , poszanowanie i szacunek sprowadzić do zera .

   • BasiaB pisze:

    Dokładnie,dlatego napisałam,ze to retoryczne pytanie,to obraza dla zwierząt.
    Pamiętam jaką traumą było dla mnie w wieku około 5-7 lat widok zboka latającego ze swoja końcówka na wierzchu, uciekłam ze strachem do mamy. Bawiłam sie wtedy w piaskownicy rodowymi srebrami 😀
    Mam była w domu.
    Nie wiedziałam wtedy co to jest? a czułam, że to nie halo.
    A to jest nic w porównaniu z takimi widokami i odczuciami,to zrycie beretów tym dzieciom na zawsze.

   • Pani E pisze:

    Tu się zgadzam, zwierzęta rzadko zabijają „dla przyjemności”. Natomiast mam duuuże wątpliwości co do „wartości edukacyjnej” tejże „akcji” w Zoo. Widać dzieci „świetnie się bawią” na tej lekcji, sporo wyniosą, również emocjonalnie. Duńczycy nigdy do konca normalni nie byli [nadmiar kasy im czerepy ryje], a jak ktoś ma inne zdanie co do nich. niech się w lekturze „Hamleta” zatopi :);) I wszystko w temacie

    • BasiaB pisze:

     A może skandynawom zamrożono Serca ?
     Coś mi dzisiaj po głowie chodziła Gerda i Kay.
     W związku z poczynaniami Złotego Cielca.
     Jak naszym orężem jest Ogień,to ich lód.
     Tylko jak oni zrobili taką odwrotność czerpiąc z nas ?
     Jak nazywa się w fizyce odwrotność procesu ?
     Pytanie chyba do panów.

    • Aina pisze:

     ” wartość edukacyjna ” w negatywnym znaczeniu .
     Wiadomo o co chodzi . O to samo o co chodzi w edukacji sexualnej naszych dzieci .
     Zniszczyc wszystkie wartosci : moralne , etyczne , wszystkie cechy człowieczeństwa w ludziach .
     To lucyferianizm . Do tego przygotowują młode pokolenie.
     Słuszna uwaga Pani E , oni nie sa normalni bo normalni ludzie nigdy by nie zaprowadzili swoich dzieci na taki „spektakl ” . Normalnych ludzi na łańcuchu by tam nie zaciągnął .

    • mrnice007 pisze:

     sublimacja – resublimacja (google)
     -przykłąd, a mi po głowie chodzi sprzężenie zwrotne, albo polaryzacja wtórna

    • BasiaB pisze:

     Dzięki mr nice,mnie wczoraj chodziło- sprzężenie zwrotne,ale ten zwrot kołacze mi się po głowie od kilkunastu miesięcy,sublimacja też,natomiast nie słyszałam polaryzacja wtórna. W takim razie muszę poczytać o tych terminach jeszcze raz i wybrać najbardziej a’dekwatne.
     Tyle czasami różnych zwrotów przychodzi,że nie wiem do czego służą i do czego mam je użyć.
     Tym samym oznacza to jedno w wielkim skrócie co nie raz już tu napisałam…”wszystko na opak ”
     Rozwarstwienie i rozenergetyzowanie,bo inaczej nie wyjdziemy z tego

  • Krysia B pisze:

   Masakra. Stop takiej edukacji!

 14. BasiaB pisze:

  czytając oczy robiły mi się coraz większe…szok…szok…i jeszcze raz szok….:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kronika-zaglady-niemiec-rosyjska-muzulmanka-donosi-2015-09

 15. BasiaB pisze:

  Zahukani Niemcy nie mogą się nawet odezwać w swojej obronie,bo to karalne,debilizm „poprawności” politycznej sięgnął dna.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19157452,niemieccy-nauczyciele-ostrzegaja-przed-seksem-z-muzulmanami.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s