Rządy Kościoła Katolickiego

W obliczu najazdu dżihadystów na Europę i obecnej,bardzo niestabilnej i niepokojącej  sytuacji politycznej w naszym rejonie, może to nie czas na tego typu informacje,ale póki co uważam,że to temat którym zajmujemy się od dawna i doskonale wpisuje się w charakter tej strony.

BasiaB.

MIEJ ODWAGĘ, SPÓJRZ PRAWDZIE W OCZY!

http://www.krzysztofpieczynski.com.pl/…/miej-odwage-spojrz-…

Popieram akcję Świecka Szkoła, ale jednocześnie jestem za rozwiązaniem Konkordatu.

Konkordat jest zdradą interesów Polski i Polaków. Jest utratą suwerenności na rzecz Watykanu, jest przyzwoleniem dla działania szpiegów Watykanu w organizmie narodu wliczając w to szkoły,
uniwersytety i armię. Mało tego, my sami to wszystko finansujemy. Konkordat zapewnił Kościołowi administrowanie swoimi sprawami na podstawie prawa kanonicznego co oznacza, że Kościół może prowadzić działalność gospodarczą bez zgłaszania jej do rejestrów sądowych .

Państwo nie ma nad tym żadnej kontroli. Biskupi mają prawo wglądu w akta sądów cywilnych bez żadnego nakazu i bez kontroli. Państwo musi finansować religię w szkołach bez wpływu na nauczane treści. Kapłani wojskowi są wyjęci spod władzy Zwierzchnika Sił Zbrojnych.

Księża w mundurach podlegają biskupowi polowemu, a ten głowie obcego państwa Watykan. A więc część polskiej armii znajduje się pod rozkazami obcego państwa. Konkordat odbiera posłom prawo do uchwalenia ustaw dotyczących opodatkowania instytucji i biznesów kościelnych. Gdy Konstytucja 3-go Maja odebrała przywileje Kościołowi biskupi pojechali do carycy Katarzyny i namówili ją do inwazji na Polskę.

Kościuszko za tę zdradę powiesił kilku biskupów. Jeśli Polacy będą nieposłuszni tak jak w 1791 roku będziemy mieli kolejną Targowicę. Właściwie już ją mamy. Kościół może sprzedać komu chce swoje włości, które na terenie Polski są własnością Watykanu, po to żeby ukarać krnąbrnych Polaków.
Sprzedanie Polski pod rozbiory w osiemnastym wieku było równie ohydne jak dziś byłoby sprzedanie Polski radykalnym islamistom. Ale Kościół to zrobił i dziś może zrobić to ponownie.

Cały cywilizowany świat jest wstrząśnięty tym, co robią terroryści z ISIS , ale nie zapominajmy, że to Chrześcijaństwo dało przykład w jaki sposób można niszczyć kulturę narodów, wyrzynać miliony ludzi przez piętnaście wieków bez jakichkolwiek konsekwencji. Wystarczy się tylko świętojebliwie upozować.
W 1993 roku sejm uchwalił wotum nieufności wobec rządu Hanny Suchockiej. To znaczy, że Konkordat został zawarty nielegalnie.

Abp Józef Kowalczyk nie miał uprawnień do zawarcia Konkordatu. Zgodnie z konstytucją ratyfikacja umowy w której Polska zrzeka się części swojej suwerenności wymaga większości w Sejmie i Senacie. Takiej większości nie było. Konkordat został uznany za zwykły pakt międzynarodowy. Ratyfikacja nastąpiła z naruszeniem Konstytucji, bez referendum. Zostaliśmy pozbawieni suwerenności bez naszej zgody.
Polacy obudźcie się.

Kościół nie jest święty. Jest cynicznym, chciwym graczem, który odebrał nam zdolność samodzielnego myślenia. Jeśli naród Polski potrzebuje kolejnych dowodów na to, że Kościół stoi za obecnym rozbiorem Polski, tak jak stał za poprzednimi, będzie je miał. Takie dowody są dostarczane każdego dnia. Religia w rękach właścicieli Boga zaprowadziła świat do miejsca, w którym jesteśmy. Ta cywilizacja jest już skończona. Zacznijmy budować nową z Bogiem w sercu, a nie poza sercem.
Żadnych Kościołów, żadnych kapłanów.

Człowiek troszczący się o człowieka, ludzie troszczący się o Ziemię, to wszystko czego potrzebujemy. Nigdy więcej indoktrynacji religijnej lub politycznej. Nigdy więcej złodziei w szatach świętoszków. Zerwijmy Konkordat, aby Polacy stali się samodzielni duchowo. Bez tej samodzielności będziemy zawsze manipulowani. Tak doskonale, że bez naszej świadomości. Za własne lenistwo duchowe, brak pragnień duchowych i powierzanie swojego intymnego związku z duszą w ręce cwaniaków z KK płacimy utratą suwerenności.

Jesteśmy kolonią Watykanu, który załatwił nas „wartościami chrześcijańskimi” mordując miliony ludzi. Jak można być tak ślepym i głuchym? Jak można nie odróżniać złodzieja od dobroczyńcy?

I nie bójmy się tego, że nasz wróg ma całe złoto świata, bo zdobył je w najbardziej nikczemny sposób. Jedynie Watykan i banki Szwajcarskie nie oparły się pokusie spieniężenia ubezpieczeń pomordowanych w obozach śmierci Żydów nigdy się z tego nie rozliczając.

Obecny Papież jest równie ciemną postacią jak jego poprzednicy jeśli chodzi o jego przeszłość w czasie rządów argentyńskiej junty. I wciąż wpływa na politykę w Argentynie jak i w Polsce. Bank watykański kolaboruje z bankami chińskimi.

Mają w końcu największe doświadczenie w dogadywaniu się z dyktatorami.
Już dziś potrafimy skonstruować silnik czerpiący energię z wody. Nie robimy tego bo potrzebujemy kolejnych wojen o ropę. Chciwość zakreśliła koło. Już nie ma na co czekać. Cywilizacja umiera z powodu chciwości. Albo powstaniemy teraz przeciwko korporacjom i kościołom albo za chwilę będziemy w matrixie. Z chipem pod skórą i pod całkowitą kontrolą kasty władców.
To my, ludzie jesteśmy solą tej ziemi. To my w sercach znamy prawdę i prawda zwycięży.

Być może ci, którzy nie zechcą nowej cywilizacji pozostaną w starej. Zostaną razem ze swoim Kościołem i swoimi politykami. My pójdziemy dalej. Podążymy za naszymi marzeniami tam, gdzie nas poprowadzą, do świata bez kłamstw i zbrodni, bez chciwości i bez krzyża
Proszę udostępniajcie ten tekst. Niech pomaga nam się zjednoczyć, tym wszystkim, którzy są w stanie usłyszeć prawdę o Kościele. Tym, którzy chcą decydować o swoim życiu i swoim kraju. Tym, którzy nie potrzebują fałszywych pośredników między sobą a swoją duszą .

Krzysztof Pieczyński

antichrist-francis-2

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, kosciół katolicki, misteria, mistyka, okultyzm Kościoła Katolickiego, polityka, Uzurpatorzy, świadomość i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Rządy Kościoła Katolickiego

 1. BasiaB pisze:

  Jak bym siebie czytała.Taki sam stosunek do klechów i ich zaplecza.

 2. Ela pisze:

  Niestety w żadnym z punktów wypowiedzi tego Pana nie mogę się nie zgodzić…strzał w dziesiątkę. Ubolewam jedynie nad tym, że dotrze może do 5…max 10% ludności tego jakby nie patrzeć pięknego kraju. ALE jeśli tylko tylu ludzi jest w stanie myśleć samodzielnie i być solą tej ziemi w nowej cywilizacji, to OK niech przetrwa 10%, nikogo się cepem nie nawróci….

 3. Ela pisze:

  apropos tego tekstu, przypomina mi się moja bezowocna polemika na blogu z, chyba jej było, Beatą (?), która pisała, że skąd my mamy takie info o „złym” papieżu, żeby jej podać linki, że nikt o tym nie mówi w telewizji więc to pomówienia… a tu proszę! Pan Pieczyński też wie o „działalności” Frania w czasach rozbuchanej JUNTY…..nic dodać nic ująć. Jak to mawiają, jak ktoś chce to informacje ma, a jak się jest koniem z klapami na oczach to żadne fakty nawet pod nos przystawione nie zostaną „przełknięte”. I tyle…

 4. JakiśKoleś pisze:

  To oczywiste, co jest napisane w tekście. Sam nawet do podobnych wniosków już doszedłem. Ale indoktrynacja, i uczenie moralności, sprzecznej z naturą, już od dziecka sprawia że wielu jest głuchych. Jakiekolwiek argumenty, choćby najlogiczniejsze, albo prosto z serca, nie dadzą rady przebić tego, co kapłani już zrobili od dziecka ludziom. Dlaczego tak niewiele widzi, że coś z Kościołem jest nie tak? Dlaczego tak niewiele chce słuchać czegoś innego, niż religie? Myślę że to jest tożsame z rozwojem duszy… Mam przyjaciela, który jest Gwiezdnym Wędrowcem. Powiedział mi kiedyś, że dusza sama prędzej czy później zauważy sztuczność wszelkich religii, i uwolni się od nich. Mam nadzieję że to prawda 🙂 Słyszałem też, że nisko rozwinięte istoty, jakby „rządzą” religiami. Zależy im, aby ludzie byli ogłupiani, i trzymani w niewiedzy. Przynajmniej tak myślę.

  • BasiaB pisze:

   Krzysztofie – napisałeś jak jest.
   Dodam tylko dla ścisłości, bo jest to zbytnie uproszczenie :
   ” Słyszałem też, że nisko rozwinięte istoty, jakby „rządzą” religiami. Zależy im, aby ludzie byli ogłupiani, i trzymani w niewiedzy.”

   Otóż – to nie są nisko rozwinięte osoby, w tej chwili najprościej, byś zrozumiał istotę rzeczy, przyrównam ich do postaci z Gwiezdnych Wrót czyli SG-1.
   Są to wg hierarchii : Władcy Systemu, mający swoich „dyrektorów” i naczelników, którzy z kolei wysługują się Jaffa.
   Ci tutaj na Ziemi, to w ogóle inna bajka,oni nie są w żaden sposób z nami spokrewnieni, to potomkowie Goauld ( dla zrozumienia tak piszę 🙂 )

   Oni mają konkretne wytyczne i konkretne zadania do wykonania.
   To są pełnomocnicy „szatana” czyli Goauld.
   Ich siedziby są w różnych miejscach tego zakonspirowanego Wszechświata.
   Tak więc Mamy wiele nam wrogich nacji min z Nimru, Nibiru, Hebronu, Hebry, Ori, Oriona, Gazowych Olbrzymów czy Plutona.

   Każda z tych planet ma swojego Władcę i są nimi potężne tzw. Goauld.
   To są planety syntetyczne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s