Pomazaniec Boży

Kim był Pomazaniec Boży to każdy wie, każda osoba, która zadała sobie trud poczytania czegoś więcej na temat historii niż zostało to zapisane w podręcznikach szkolnych.
Byli to najwyżsi urzędnicy państwowi mający sprawować pieczę nad swoim ludem czy narodem. Ostatnio przeczytałam tytuł w linkach do artykułu na onecie :
„ Andrzej Duda pomazańcem”

Dla wikipedii pomazaniec boży to :
„ Pomazaniec, Namaszczony, Mesjasz (hebr. מָשִׁיחַ), Chrystus (gr. χριστός), pot. Wybraniec – w judaizmie i chrześcijaństwie pierwotnie religijny tytuł królów, kapłanów-lewitów i proroków – osób namaszczonych (pomazanych) olejem. Z czasem, pod wpływem proroków, ten biblijny termin nabrał eschatologicznego znaczenia – określa on osobę, zapowiedzianą przez Boga Jahwe, która ma przynieść ostateczne rozwiązanie problemu zła, grzechu i śmierci w świecie i ustanowić tzw. królestwo mesjańskie, będące nowym rajem, przewyższającym szczęście pierwszego. Chrześcijanie uznają, że tą osobą jest Jezus Chrystus. Trzon narodu żydowskiego trwa w oczekiwaniu na przyjście mesjasza.

Oraz wiele innych znaczeń w zależności od tego czy dotyczy to religii żydowskiej czy chrześcijańskiej.

To jest oficjalne stanowisko i każdy ma takie samo zdanie.

Moja wersja tego terminu i jego znaczenia jest nieco odmienne,a dla wielu czytelników wyda się wręcz szokujące.
Należy przede wszystkim przyjmować wszystkie informacje zupełnie bezemcjonalnie,ponieważ robicie sobie tym samym krzywdę wykorzystywaną następnie przez Waszych wrogów. Rozchwiany system nerwowy przyciąga jak magnez wszelkiego rodzaju pasożyty energetyczne nie tylko w celu zasilania.

Pewnego razu kiedy weszłam w stan nazywany medytacją,mimo,że nią nie jest ujrzałam jak spod ziemi,a raczej płaszczyzny która była swoistą podstawą wynurzył się gigantyczny czarny olbrzym,mazisto – oleista czarna energia oblepiająca ściśle pewien kształt trudny do zweryfikowania.
Nie miałam żadnego wyobrażenia na temat tej postaci czy energii, tak gdy nie można wiedzieć o co zapytać nie mając nawet najmniejszej ilości wiedzy w tym zakresie.

Ukształtowany obraz został odsunięty ode mnie i następnie ponownie spod tej samej płaszczyzny zaczęła mi się ukazywać kolejna figura.

Tym razem było to coś zupełnie odmiennego w formie i konsystencji,nie wspominając o kolorze,bo ten był przenikliwie złoty.
Przyglądając się tworzonemu mi przed oczami obrazowi,zastanawiałam się do czego służą 3 otwory w tej złotej powłoce.
Kiedy obraz zakończył proces wizualizacji,zaczął się powoli przesuwać w stronę tego wcześniej ukształtowanego czarnego paskudztwa .

Zaczął się nakładać zupełnie tak jak kiedyś za czasów mojej młodości były takie wycinanki lalek i kilku strojów dla takiej laleczki,które po wycięciu nakładało się ubierało na taka wycięta laleczkę i raz była sobie ona krakowianką ,a raz np. modelka w najmodniejszych ciuchach. Z tyłu były takie papierowe zaczepy, które zagięte na tej papierowej laleczce powodowały,że nałożony strój dosyć dobrze się trzymał i nie spadał.

Taka sama zasada zaistniała w przypadku „złotka”,które nałożyło się na ta olbrzymia czarną maź i nagle olśnienie.
Już widziałam co ten obraz przedstawia.
Czarną madonnę !
Te intrygujące mnie otwory przeznaczone jak się okazało były na : niby twarz i niby dłonie. Reszta identyczna jak na obrazach,łącznie z wyciętymi w tej złotej powłoce promieniami w aureoli.
Od tej pory wiem kim jest żeńska energia KK do której obecnie podąża tłum owiec na rzeź,za kilka dni mamy najbardziej obrazoburczą datę w kalendarzu gregoriańskim jakim jest tzw, Wniebowstąpienie Maryji.
Jak wykazałam we wcześniejszych artykułach,każdy wrogi nam rytuał wywołuje do pomocy „wilka z lasu” w celu uwiarygodnienia swoich postulatów i konsekwencji tych czynów,których właściwy obraz, przekaz i znaczenie oraz ich rezultaty jest całkowicie zakryty przed świadomością każdego człowieka.

Ta podstępna gra toczy się od dawna wykorzystując naiwność w swej głupocie ufności będącej wynikiem schematu : „każdy sądzi po sobie”co powoduje w konsekwencji coraz większe zaślepienie powodujące bezsilne zniewolenie Dzieci Bożych.

Wiadomym jest czczenie przez wyznawców schedy szatańskiej tylko i wyłącznie tej postaci w przeciwieństwie do postaci Jezusa,nie uznawanej w jakikolwiek sposób za godny naśladowania.
Owszem,bo nie można czcić własnej ofiary. Tym faktycznie jest Jezus,ale wbrew krążącej od prawie 2000 lat opinii,nie była to osoba o przypisywanych jej właściwościach. Ten faktyczny Jezus,istota ukrzyżowana,był wzorcem każdego Dziecka pochodzącego bezpośrednio od Boga. Nie miał ani mniej, ani więcej możliwości i substancji boskich w sobie od każdego właściwego,prawowitego przedstawiciela ziemskiego boga w najczystszej postaci czyli nas samych.

To jest powód zupełnego braku utożsamiania się z nim jako mesjaszem przez żmijowe plemię.
Natomiast bałwochwalcze wyznawanie kultu maryjkowej demonicy jak najbardziej im sprzyja przynosząc oczekiwane korzyści materialne i sprawcze.
Jest to o tyle ważne w ich domniemanej”kulturze”,bo dobrze wiedza o atrybutach prawdziwej Matki,której skradziono za pomocą rytuałów tożsamość wraz z jej boskimi atrybutami.
Tak,że mamy teraz bardzo prosta sytuacje,każdy Twór demoniczny jest pod jej kuratelą i to głównie jej poświęcane są wszystkie zabiegi indoktrynujące zbolałe owieczki.
Naśmiać się z nas nie mogli,widząc jak idziemy na rzeź sami i dzięki sobie, pomawiając innych przy okazji o niesprawiedliwość bożą.
Jak mogła być?
Jak można było ja znaleźć kiedy główny i naczelny wódz tego zamieszania ogłosił się Bogiem na Ziemi i zaczął rozporządzać naszym życiem ?

Ot głupia naiwność,powodowana pamięcią komórkową,Duszy i całego naszego przedstawienia energetycznego o naszym Prawdziwym Ojcu i Matce,co niecnie przez nich zostało wykorzystane w celu utrzymania przy „życiu” swojego wszetecznego tworu energetycznego pod nazwą – Maria.

Ten twór jest dla nich o tyle ważny,iż w kalendarzy KK wiele dni i tygodni zostało właśnie jemu dedykowane,by przez przypadek nie było zbyt długiej przerwy czasowej w słaniu modłów do niego,aby z powodu ich braku to to Nic nie rozleciało się w strzępy.
Tylko bowiem MY mamy moc i właściwości kreacji,a co za tym idzie materializacji zamierzeń.
Wszystko na przestrzeni dziejów zostało tak skonstruowane,by nasze moce pracowały na ich „cześć i chwałę” powodując ich splendor w każdym nawet najdrobniejszym przedsięwzięciu.

Dlaczego do tego zadania została wybrana właśnie żeńska energia ?
Ma bowiem większą moc sprawczą dzięki posiadaniu energii życiowej zwanej LI,jest to rodzaj energii powodującej moc powoływania życia do życia,tworzeniu go i zawiadywania nią,Matka jest matrycą dla swoich dzieci czy się to komuś podoba czy nie,dlatego żydzi w pierwszej kolejności uznają pochodzenie po matce,a nie po ojcu,bo wiedzą z jakiego wzorca jest określony potomek.
To jest również powodem zabijania w pierwszej kolejności kobiet i dzieci płci żeńskiej przez wszelkiego rodzaju terrorystów nawet w czasie obecnym w Syrii czy Palestynie.

Kobieta daje życie. Mężczyzna daje ochronę temu życiu.
Taki jest podział,dlatego Jesus zginął na „krzyżu” i w ten sposób męski wzorzec został pozbawiony możliwości i wszelkich atrybutów służących ochronie.To zginął wzorzec jako osoba,a nie osoba jako osoba.Wzorzec – czyli matryca dla każdego przedstawiciela tego rodu.
Zostaliśmy tym samym wydani na pastwę na pewno nie losu,tylko tych wszetecznych gnid, dla których wszelkie rytuały i obrzędy są podstawą ich egzystencji.

Zadaliście sobie kiedyś pytanie : dlaczego przedstawiciele elit KK tyle czasu spędzają na tych obrzędach?
Przecież nie zawsze jest to msza,ale jakieś wydumane dziwolągi energetyczne.
Oni wiedzą co czynią i do kogo się zwracają.
Pośledni klecha nie ma zbyt wielkiego wyobrażenia o dostępnych wtajemniczeniach swoich hierarchów,wie tylko o mocy sprawczej maryjki i innych ważnych informacjach,ale na tyle oszczędnie,że może nawet nie zdawać sobie sprawy komu tak naprawdę służy.

Jednak każdy klecha raz w roku bierze udział w największym ich świecie jakim jest namaszczenie olejami krzyżmowymi w Wielki Czwartek.
Zostają tym samym jako faceci pozbawieni mocy ochronnych w celu opieki swoich owieczek,a tym samym są po raz kolejni zaprzysięgani na sprawców służących demonicy.

Są pomazańcami bożymi jak i całe rzesze przeszłych i obecnych władców,udających się w pierwszej kolejności po udanym wyborze na zaprzysiężenia do KK.celem odbycia rytuału satanistycznego mającego całkowicie go podporzadkować temu Wszetecznemu Tworowi jaka jest demonica maryjka.

Gdyby to były tylko pomazania olejami,ale…o czym mało kto wie najważniejszą czynnością zaprzysiężenia na przedstawiciela szatana jest pomazanie naszą krwią,które odbywa się zarówno fizycznie jak i energetycznie.

Nasza boska krew jest droższa od złota na rynkach arabskich.Krew prawdziwych chrześcijan jest zlewana na żywca do miednic czy wiader,a następnie sprzedawana po 1000$ za fiolkę 5 ml.
Wiedzą bowiem jaką moc sprawczą we Wszechświecie ma nasza złota krew,nasza boska krew,rytm naszego serca i Jego częstotliwość.
To wszystko kradną nam w każdym wcieleniu,rozgrabiając nasze cząstki,rozdrabniając nasze moce,byleby tylko utrzymać się przy korycie,u steru,u władzy.

Rozfragmentowują nasz dzięki utworzonemu kole karmy,co opisałam w artykule pod stosownym tytułem.
Z tego powodu jest nas coraz mniej,z wcielenia na wcielenie,kurczą się nasze zasoby energetyczne,przechwytywane w momencie śmierci przez przygotowane do tego celu specjalne świetliste tunele,które powodują zasysanie cząstek naszych dusz i innych przejawień naszego jestestwa.
Jest nas mniej co oznacza,mniej „cukru w cukrze”,jak również mniej ilościowo jako populacji.
Za każdym nowym narodzeniem,było mniej cząstek Basi w Basi i wszystkiego co mnie należało i tak jest z każdym Dzieckiem Bożym,któremu zamiast ochronie to pomazańcy boży służą rozbojem i rozgrabianiem tego co do nas należy.Dzięki czemu doskonale w przestworzach udaja Dzieci Boże posługujac sie naszą złotą- boska cząsteczka,udaja Istoty Światła,a w srodku gówno jakich mało.Stąd tyle zmyłek z Istotami Światła,bo te rzesze przebierańców korzystali z naszych cząstek jak ze swoich.Brali kiedy chcieli i mogli,a mogli zawsze.
Takim pomazańcem jak wiecie był każdy król,cesarz i władca na Ziemi.
Jeżeli którykolwiek umknął temu obrzędowi był doskonałym włodarzem,kochanym przez lud.
Tak już są pewni swego,że na żywca rozgrabili nasz kraj śmiejąc się w kułam,bo wiedzą ,że w każdym Polaku jest już niewielka ilość boskiego tchnienia,jest na tyle mała,że nie ruszy dupy w obronie i ochronie swojego.

To jest powód prowadzenia tej strony,byście przejrzeli na oczy i zaczęli odzyskiwać siebie,a nie da się tego zrobić bez pomocy ,bez oczyszczania i ochrony. Jak nie ma zasieków czyli ochrony,to każdy wchodzi do Was bez mydła i bierze co chce i jak chce.
Szczegóły są na całym tym blogu krok,po kroku opisywane w większości przeze mnie jak i przy współudziale wielu innych osób.

A teraz do sedna.
Odnalazłam siebie,poskładałam cząstki,uzyskałam dzięki temu większy dostęp do wiedzy,wprawdzie jeszcze do 100% cukru w cukrze trochę mi brakuje,ale przynajmniej mam tego pełną świadomość.

Tym samym dzielę się z Wami tą wiedzą prawie w przededniu tego najgorszego dnia w roku,świętowanego przez biednych,umęczonych ludzi,ufających że np. na Jasnej Górze,by nikomu nie przyszło do głowy nazwać ja Ciemną Górą,szukać ukojenia,wytchnienia,z wieloma prośbami dotyczącymi tylko dnia codziennego,zdrowia i obecnego życia,bo przecież nie ma wg KK czegoś takiego jak reinkarnacja.
Ci ludzie w swojej niewiedzy i naiwności idą zasilić wszetecznicę maryjkę,by jeszcze większy założyć bicz na siebie i swoich bliskich.
Należy ukręcić łeb hydrze i obedrzeć ją ze skóry,odebrać wszystko co zagrabiła,łącznie z boskim imieniem Mojej Matki !

Odnalazłam ją ,wiem kim jest,bo wiem kim ja jestem.
Szukałam,nie widziałam,nie wiedziałam gdzie jest. Ojca niestety jeszcze nie zidentyfikowałam i tym samym  nie znalazłam,ale wszystko przede mną 🙂
Natomiast zidentyfikowałam boskie nacje zamieszkujące Ziemię

Anu – są techniczni,mają zmysł organizacyjno – techniczny,są waleczni, posiadaja potencjał militarny,potrafią posługiwać się bronią miedzygwiezdną i formować wszelkie rodzaju szyki bojowe.
To takie doskonałe wojsko.
Dlatego zostali tak bardzo zniesławieni we wszystkich dostępnych ,oficjalnych publikacjach,by nikomu do głowy nie przyszło w jakikolwiek się z nimi identyfikować,a tym samym naruszyć strukturę zapomnienia,bo mogliby sobie tacy Anu,co nieco o sobie przypomnieć i gnojki miałyby ciepło.

Arja – armia Boga,ich orężem jest Słowo Boga,są nauczycielami i opiekunami,mieli bezpośrednie przekazy od naszego Ojca i Matki,potrafią odkryć to co niewidzialne i niesłyszalne,mają dar prorokowania.

Smoki – waleczne,wszystko słyszące,widzące,doskonali zwiadowcy, ziejący ogniem na każdego gnojka,cieszące się wszystkim i chroniące tym samym resztę,loty międzygwiezdne dla nich to pryszcz 🙂
Bawiły się z naszymi dziećmi na równi,było bardzo wesoło jak nasze dzieci z nimi figlowały,śmiechu co niemiara i pełno radości,niesamowita szczęśliwość,tym bardziej ,że małe smoki woziły nasze dzieci na swoich grzbietach,one doradzały nam , a my im,,mimo różnić w budowie między nami była pełna synchronia i obopólna współpraca.
Nasze dzieci miały skrzydła anielskie i ganiały się ze smokami 🙂

Filistyni( obecna Palestyna) – ich zadaniem było rozdawanie potrzebującym tego co dana osoba potrzebowała,czego nagle zrobił się niedobór.
np. szczęście,obfitość w każdej postaci,radość,ukojenie,uśmiech,po prostu rozdawali Dobra i DARy Ojca,niesli błogosławieństwo Boże, jak by to tak zrozumiale napisać.
Pilnowali,by nasze zmysły doskonale funkcjonowały,byli takimi właściwymi Mikołajami,mówiąc w obecnym języku.
Chyba coś jeszcze ,ale jeszcze nie umiem tego zdefiniować.

M – ARJA to prawdziwe imię mojej matki.
Nie wiem co oznacza M,czy jest uzasadnione,ale tak brzmi to imię, identyczne z damonczną maryjką.

Oriona – ma mieć nazwę Arian – to dom Arian.

Pol – Ar – is – nasza droga do gwiazd,nasz dom, nasz drogowskaz,tylko czy aby na pewno to nie zmataczony hologram ze skradziona tożsamością i nazwą.
Pol → ognie
Ar → to nasze pochodzenie.

Polaris

polaris 1

smok

Nawet Smoki są blisko nas 🙂 Ich nazwa jest deczko inna,ale nie będę jej wymieniać,a wszystkie pomioty służące jakimś innym smokom to przebierańcy,bo te właściwe smoki nie ujawniają się .

A Niedźwiedzica ?

Mocno śpi ?musi,bo jest bardzo waleczna chroniąc swoje dzieci.

 

Copyright by BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Marja, Pomazaniec Boży i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

142 odpowiedzi na „Pomazaniec Boży

 1. BasiaB pisze:

  Powód dla którego żydzi tak kibicują temu projektowi :
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

  Rozczłonkować nas jak najbardziej,by soli w soli było tyle co teraz,czyli nic.Dlatego sól sklepowa nie jest słona,za to ma pełno spulchniaczy, antyzbrylaczy i nie wiadomo jeszcze jakiego gówna.

 2. BasiaB pisze:

  ” Nie jest w tej chwili istotne czy Jozue kogoś walną czy nie czy dokonał lub nie dokonał tego czy tamtego. Biblia kręci i mataczy. Oszukuje swych czytelników i wyznawców. Opowiada prawdę o nie prawdzie.
  Jest tak samo pokrętna jak ten kościół na ziemi polskiej, o którym Żakowski miał odwagę szczerze i prawdziwie powiedzieć, że:
  ”” Kościół w Polsce to w ogromnej większości SEKTA””
  Polski katolicyzm nie ma wiele wspólnego z chrześcijaństwem. To w ogromnej części neopoganska sekta., z tym zastrzeżeniem ze im wyżej tym gorzej – mówi dla ”FiM”
  Publicysta Jacek Żakowski

  W 1000 i jednym % się z nim zgadzam, w to w całej rozciągłości. Ich bóg to mamona i kasiora…..nie ma tam nic więcej i niczego więcej nie można się spodziewać dobrego. Nie ma nawet nadziei po tym, co podaje i odkrywają media .
  Ja nie chcę mieć z tym nic wspólnego i ciąży na mnie okrutnie brzemię tego wszetecznego zła, bo jestem ”Polakiem”, o którym wielu wypowiada się z pogardą i obrzydzeniem o tym, chociaż w niczym a nawet na grubość paznokcia snobie tego nie zasłużyłem.
  Trzeba i to jak najszybciej zmienić ten system. System wielkiego zła kościoła i rządu, Ale ja nie będą go już tego zmieniał a tylko ratował lub raczej chował przed przyszłymi bandami dokonania tej nędznej cywilizacji. Może dla następnych?
  A może dla nikogo.”

  http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3#comment_10539998

 3. BasiaB pisze:

  ” Kiedy pojaw się tu Nibiru będzie na tak niskiej orbicie że wszystko zgłupieje. Ale zobaczyć go raczej nie zobaczymy. Za to efekty wtórne o tak i to bardzo.
  Po zatem w tym czasie stanie się coś czego nie potrafię nazwać. Zapadniemy w trzy dni Egipskich ciemności a ja twierdze ze będzie tych dni 5 a nie 3 (trzy).
  Kiedy to się stanie przetniemy oś wszechświata naszym systemem osiowo ale nie brzegowo.
  Kiedy po raz pierwszy to się stało rozpadły się płyty kontynentalne. Było tak samo – Nibiru i oś wszechświata galaktyki. Teraz będzie drugi raz.
  Kiedy?
  Sami sobie wyliczycie.
  Rozumiecie cos z tego?
  Nie.
  Czy zrozumiecie jak to się wydarzy?
  Też nie.
  Raczej nie warto tłumaczyć bo nie ma żadnego odpowiednika tego co się wydarzy.
  A następny raz będzie za tysiące pokoleń tej planety wiec też nie warto bo dawno zapomną i głupoty będą czadzić..

  Jeszcze raz:
  Muki, czy to jest ten Nibiru-Marduk ?
  Nie absolutnie nie – Fakt ze z właściwiej strony ale to nie ten obiekt. Nibiru jeszcze jest daleko.
  Jak daleko nie wiem. ale wiem gdzie go szukać. Dlaczego nie wiem jak daleko? Bo porusza się nie po klasycznej orbicie a dwa razy zatacza ósemkę czyli zmienia trajektorie w okolicy stałych punktów w przestrzeni. przechodzi z lewej na prawą i z prawej na lewą stronę orbity.

  zapytacie dlaczego?
  Bo reaguje jak magnes na zmianę polaryzacji w przestrzeni. a to inne oddzielne miejsca czasu i
  ich ładunków w przestrzeni..
  Już próbowałem tłumaczyć ze czas to insza inszość ale wśród mądrych a totalnie głupich nie znalazłem z rozumienia. tak jak z tym iż twierdziłem ze światło stoi w miejscu.
  Tyle że za nic tego pojąć nie zdołają.”
  http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3#comment_10553657

 4. BasiaB pisze:

  ” ”…..w naszą stronę leci coś naprawdę ciężkiego. Wraz z tym czymś lecą Oni, chcąc nas złupić ze złota.(tak przynajmniej ja zrozumiałem, przez tą analogię do Aj i Jerycha)…””

  Kiedyś tak było – po co teraz mnogi znak zapytania. Zapewne nie omieszkają skorzystać z okazji. Co dla nich jest dobrem trudno zmacać. Jedno wiadomo, nie mają litości albo traktują nas jak świnie w chlewni.
  Nostradamus w swych centuriach przestrzegał i napominał nawet żądając stwierdzał.
  Przepędźcie obcą rasę albo ona was zmiecie z powierzchni tej planety.
  Powiedział ze wielu będzie z nimi kumać i spiskować ale też na końcu wylądują na ich talerzu.
  Życie więcej czy mniej nie ma dla nich znaczenia – Majowie i wielu innych żydzi Izrael dali mnogo w tej materii dowodów.

  To coś, robi niezłe przemeblowanie na ziemi raz na kilka(naście) tysięcy lat, ogółem to za każdym razem wchodzimy po drabinie poznania a Nibiru-Marduk nas z niej zrzuca. Ostatnim razem podczas słynnego potopu.

  Potop był ostatnią manifestacją. Nastąpił bo Nibiru zeszła na niską orbitę i stąd te konsekwencje.

  Ci oni co z nim lecą, to owy starotestamentowy „Bóg i jego Aniołowie” ?
  Chyba nie – tamci albo zginęli w wielkiej wojnie wszechświata – pomiędzy galaktykami – albo zostali wysterylizowani supernową..ci co przyjdą będą namiastką tych co byli –takie pomiot co wylazł na wierzch i skorzystał z techniki i technologii starszych braci w rozumie.
  Ale to głąby, lub też te głąby to klony biologiczne i bardziej mi to na to wygląda.
  Ze to wtórne twory biologiczne sztucznie powielane z jakiegoś wspólnego wzorca.”
  http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3#comment_10554070

  • BasiaB pisze:

   ” Pytanie pierwsze najcenniejsze:
   Komu żydzi chcą postawić kolejną świątynie?
   Nibiru ich spłaszczy niczym muchy. Ufo aniołowie 2-2,5 x wyżsi nawet z nimi nie zechcą gestu wymienić. znają ich zło i pokrętność.
   Istoty w czarnych uniformach znikną z tej ziemi.
   pierwsze rozliczenie 30 letniej wojny wypada na koniec 2015 ja liczę.koniec 2016-na 2017.”

   http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3#comment_10560721

   • Ktoś pisze:

    Żydostwo, ich rabe, to takie KONIUNKTURALNE GLIZDY, trzymają z tymi którzy są SILNI i skorzy do spełniania ich zachcianek. Gotowi budować rabim ich „boże” imperium (biblijnej pierwszej bestii).

    Glizdowatość żydów dokładnie odzwierciedla powiedzenie o polityku-chorągiewce. Który zawsze wie JAK SIĘ USTAWIĆ. Tak samo jest z tymi glizdami ryjącymi pod cywilizowanym, postwedyjskim światem.

  • Ktoś pisze:

   „w naszą stronę leci coś naprawdę ciężkiego. Wraz z tym czymś lecą Oni, chcąc nas złupić ze złota.(tak przynajmniej ja zrozumiałem, przez tą analogię do Aj i Jerycha)”

   —- ehhh… NAPRAWDĘ NIE POTRAFICIE MYŚLEĆ ?

   Złoto (fizyczne) NIGDY NIE BYŁO CENNE…….

   złotem w bibli nzywano DOBRE UCZYNKI……. ale to tylko wskazówka…… bo ….

   skoro KREW SŁOWIAN TO NAJBARDZIEJ POŻĄDANY AMULET WŚRÓD CIAPATYCH SATANISTÓW (żydzi, arabusy, murzyni…) to….

   celem ich polowań są…….

   OSOBY o ZŁOTEJ AURZE …..

   a dokładniej ZŁOTEM SĄ SŁOWIANIE O NIESKAŻONEJ GENETYCE.

   Dlatego pod pozorem róznych „promocji” nazistowskie instytucje tak usilnie jej szukają.

   ZŁOTYCH GENÓW, GENÓW AVATARA……

   • Ktoś pisze:

    „To coś, robi niezłe przemeblowanie na ziemi raz na kilka(naście) tysięcy lat, ogółem to za każdym razem wchodzimy po drabinie poznania a Nibiru-Marduk nas z niej zrzuca. Ostatnim razem podczas słynnego potopu.”

    — Marduk TRZEBI zydowskie pasożyty, co jakiś czas to rob i. Dlatego go nie lubia obsmarowywując w pismach….

    A „yahwe” jako „yahwe” to ZBITKA 2 tworów – jednego ludożerczego, żydowskiego przybyłego na Ziemię około 1800 pne i drugiego Mardukowatego (1500 pne) jakie to pierwsze rozpie……ło… w drzazgi ZBAWIAJĄĆ czy właściwiej WYBAWIAJĄC świat od żydowskiego, nazistowskiego, biblijnego terroru żydów i ich noachickiego prawa dziś chyckiem za plecami tolerancji dla arabusów i murzynów ponownie wdrażanego.

    • BasiaB pisze:

     Nie masz racji pisząc o tym ,ze plemię żmijowe przybyło tutaj 1800 l. pne.
     Są tu właściwie od początku !
     Od MU !!!

    • Ktoś pisze:

     Pierwsza inwazja po przegranej wojnie w kosmosie była około 4 tyś pne., RAJ i mord na Adamie to jakieś 3700 pne

     1800 była druga zanotowana…. ale moze inne są poukrywane w archiwach….

     ale skoro w Apokalipsie mowa o DWÓCH bestiach to raczej ich wiecej nie było co nie oznacza iż się nie przyzywają tuWSZCZEPIANIEM dusz.

   • BasiaB pisze:

    ” Złoto (fizyczne) NIGDY NIE BYŁO CENNE……”
    i tu się mylisz!
    Dla nich jak najbardziej,bo jest bardzo cennym materiałem do produkcji pewnych urządzeń,dzieki którym funkcjonuja ,a jeszcze inne posiadaja opcję wytwarzania złotej aury,co przy braku mozliwosci posługiwania się naszymi boskimi cząstkami,powoduje ogłupianie innych nacji we Wszechświecie,bo tym samym potrafia udawać Istoty Światła ze złotą aurą.

    Dobrymi uczynkami to oni sobie piekło wybrukowali,wmawiając nam na przestrzeni dziejów zasadność,dogmat pierworodnego grzechu,przez co utyrani po pachy robiliśmy dobre uczynki,by się pozbyć fałszywego piętna ,padając ze zmęczenia i ogłupienia na twarz,nie wiedząc dlaczego ponad ludzkie siły jesteśmy wykorzystywani,a poprawy jak nie było tak nie ma.

    Murzyni i arabowie to kolejne genetyczne mieszanki,nie mające w genetyce żadnego znaczenia.
    Drudzy to żywa, masowa broń zagłady, sterowana przez olbrzymi chip jakim jest kamień w Mekce,a pierwsi to mieszanka od której należy się trzymać z daleka jak od tabletek antykoncepcyjnych, w których zastosowane estrogeny pochodzą od klaczy, czyli zmieniają DNA kobiety !

    Szukają i znaleźli.
    Najwięcej jest ich w Polsce i w Rosji słowiańskiej. W związku z dosyć dobrze utrzymującymi się właściwościami tych nacji,stwierdzili,że trzeba się ich naj najszycbiej pozbyć,bo tylko przeszkadzają.Stąd rzzie na ukrainie i masowe wywożenie organów,wiadomo że nie do ratowania życia tylko w innym celu.

    A w Pl ogłupienie społeczeństwa najpierw brakami dóbr cywilizacyjnych,bo temu służył komunizm,by następnie rozpiąć ten pas ściskający gardło i rzucić wszystko na rynek,a ludzie mając w pamięci braki i niedogodności rzuca się bez opamiętania na te kolorowe cukierki zapominając o instynkcie samozachowawczym co w tak delikatnej konstrukcji genetycznej wyrządziło mnóstwo fizycznej degrengolady,bo temu miało służyć.
    I tym samym ruszyła na ratunek Big Pharma dopracowując chemia szczegóły eugeniki,depopulacji.
    Ale o tym juz została zamieszczona spora liczba linków do artykułów mówiących o każdym aspekcie działalności tej farmy zagłady,której koronnym osiągnięciem są szczepionki 16 w 1 !

    • veronika pisze:

     Złoto jest im również potrzebne do tworzenia tuneli czasoprzestrzennych i do rytuałów. Za pomocą złota fizycznego można również uwięzić czarna energię, dlatego czyste złoto jest coraz rzadziej dostępne.

    • BasiaB pisze:

     Brawo Veroniko ! Nalezy tez pamiętać,że złota aura,poświata jest wynikiem pewnych właściwości,a nie sukcesem samym w sobie.
     Nie ma tych właściwości,nie ma poświaty.
     Stąd rzeź niewiniątek,by wprowadzić swoje rządy,bo poświatę sami sobie potrafią skonstruować i uwierzytelnić.

 5. BasiaB pisze:

  ” Skąd wg, Ciebie modły ludzi potrafią w jakiś sposób wpływać na ich los, czy też ich przyszłość. Co to za mechanizm?

  Modły na nic nie wpływają bo są bez postaciowo – wartościowe.
  Tak jak joga- guru szukają wejścia w stany dawne ale zapomniane.
  I miliony trenuje wyginając się na rożne sposoby a możne a nuż który naiwnie trafi we właściwa nutę.

  Już pisałem – moje zrozumienie świata nie pochodzi stąd mimo ze ja jestem z stąd.
  czasem tylko się zastanawiam czy nie pomyliłem światów i za jakie grzechy mnie tu uwalono, bo bardzo odstaje od tutejszego towarzystwa planety.
  widzę tylu beznadziejnych głupców ze łza oko kręci, ale za nic nie można niczego im przekazać tak maja zasrane mózgi do ostatniej komórki upchane bzdurami.
  robią wiec co chcą a ja mówię Nie……”
  http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3#comment_10554373

 6. BasiaB pisze:

  Dla mnie osobiście Biblia jako Stary Testament nie ma nic wspólnego z pismem świętym. To zwykłą książka podlegająca redakcyjnemu układowi modyfikowania i zmieniania, jak kto chce.
  Tak ze po prawdzie nie ma tam zdania, które konkretnie możemy przypisać do określonej postaci czy osoby.
  W rzeczy samej zawiera sporo informacji o życiu starożytnych, ale tak zafałszowane – czy też zakamuflowane, że czasem nie sposób dociec i rozeznać prawdę. Nie, dlatego ze została tak napisana a ale dlatego że została tak przełożona.
  Także na swym blogu nie omawiam wybranych kwestii z fragmentów całości jako zawartości ””pisma świętego””, ale książkę zwaną Biblią, czyli Stary Testament.
  Tych wszystkich ksiąg w zależności od miejsca garażowania jest tak wiele ze trudno orzec, która z nich, a i jaka wersja jest prawdziwa wiec mój komet w tym temacie jest prosty- wybierz sobie sam swoją wersję.
  Oczywiście ze ojciec narodu został zmyślony wykreowany, o tym było głośno już dawno. A skoro tak to, co z resztą? Jak bardzo jest zmyślona? Odstająca od realiów prawdy?
  Za bardzo i okazuje się że nie ma żadnego narodu wybranego, co najwyżej narzędzia do mordowania. Ale wówczas trzeba postawić kuriozalne pytanie.

  Co to za Bóg godzący się na takie koszmarne nie poszanowanie innego życia.
  Kompletnie owemu Bogu to było wsio rawno????
  mieli być zabici wszyscy od noworodka po starca.

  A ciałopalenie a dziesięcina to, co pryszcz?
  A rytualny zżynanie to gdzie na filmie?

  Więc co jest grane? Co to za świętość, co to za słowo Boże? Nie akceptuje tego. Ale to tylko ja sam. Co do reszty nie mama zdania a mało tez mnie ono obchodzi, każdy wiec sam wybiera swą ścieżynę.”

  http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3#comment_10555591

 7. BasiaB pisze:

  No to chyba na tyle cytatów z Mukiego,będącym odpowiednim uzupełnieniem mojego tekstu.
  Kto ma zrozumieć ten zrozumie.

  • BasiaB pisze:

   A popraprańcy,awatarowie i wszelkie manifestacje wszelkich „bóstw” są zgoła do całkowitej naprawy jeżeli jest co naprawiać i nie zwracam się tutaj w żaden sposób do Jurka z Sanskrytu.To inna bajka.

   Tłuczenie do ogłupiałych głów treści o możliwości, a nawet konieczności przetransponowania w swoim wnętrzu wszelkiego rodzaju zła,jest nie tylko kłamliwe ale wręcz szkodliwe dla każdego kto tego spróbował.
   Normalny człowiek nie ma takiej opcji w sobie!
   To może tylko bezpowrotnie zakazić wszetecznym wirusem,bo tym to jest w swej istocie.
   Opcją jest tylko i wyłącznie całkowita utylizacja poza swoim jestestwem,by w żaden sposób się nie narazić na ciężkie zakażenie trudne do wyleczenia.

 8. Ktoś pisze:

  „Kim był Pomazaniec Boży to każdy wie, każda osoba, która zadała sobie trud poczytania czegoś więcej na temat historii niż zostało to zapisane w podręcznikach szkolnych.
  Byli to najwyżsi urzędnicy państwowi mający sprawować pieczę nad swoim ludem czy narodem. ”

  ….

  to linia przekazu reprezentowana przez Wande….

  jej zasada polegała na tym iż Pomazaniec miał reprezentować Boga (i jego mądrość) na Ziemi by w ten sposób będąc niejako jego przedstawicielem POMAGAŁ i OPIEKOWAŁ się podległą mu populacją…. Tę funkcję zwano Królem PRAWA (DHARMY).

  Zawsze w dawnych wedyjskich kulturach NACZELNYM WODZEM była osoba pełniąca także, wynikające z powyższego, RELIGIJNE OBOWIĄZKI……

  To się rozjechało w kulturach bluźnierczych (odżydowskich) gdzie kapłani obwołali się BOGAMI ….. wtedy faktycznie namaszczali urzędników im ULEGŁYCH wywyższajac ich by tłum miał nowego IDOLA do czczenia i mu służenia …. Ale tylko JEDNA I JUŻ WYGASŁA (właściwiej WYMORDOWANA przez żydonazizm) LINIA miała prawo do NAMASZCZANIA innych…..

  i wraz z powrotem Przodków ta tradycja zostanie ZREWITALIZOWANA stąd przepowiednia o „ODRODZENIU SIĘ CHRZEŚCIJAŃSTWA”…. jakie nie ma NIC WSPÓLNEGO z żydonazistowskimi „tradycjami” w tym katoobłudyzmem.

  • Ktoś pisze:

   „nasza droga do gwiazd,nasz dom, nasz drogowskaz,tylko czy aby na pewno to nie zmataczony hologram ze skradziona tożsamością i nazwą.”

   to akurat zawarte jest w 2 popularnych obrazkach kultury masowej… jeden to „panna stojąca na wężu” zawierający wskazanie na 4 ŹRÓDŁOWE galaktyki a drugi jest kluczem do tego pierwszego……

   • BasiaB pisze:

    a kiedy powstał ten obrazeczek ?!
    przed czy po zawładnięciu przez żmijowe plemię ?
    Galaktyki ?
    No to sprecyzuj!

    • Ktoś pisze:

     Powstał pewnie niedawno ale ja piszę o PIERWOWZORZE jaki w sobie zawiera mimo zmanipulowanych „postaci”.

    • BasiaB pisze:

     Pierwowzór ujety na tym obrazeczku jest dawno przekodowany i nie służy ludziom.
     Trudno by maryjka na zdjęciach wyglądała na czarną maź ,bo przecież nikt do niej nie słałby energii modlitewnej,tylko by uciekał.
     Poza tym…M- ARJA jest pierwowzorem ARJA,więc skąd te ciemne włoski ?
     Uroda jest z deczka odmienna.
     Piękne blond włosy,błękitne oczy i delikatne długie i cienkie kości,idealne proporcje.
     Wyśmiewaną Barbie ubierz w odpowiednie szaty a, zobaczysz jak wygląda M – ARJA.
     Po to ta laleczka została skonstruowana na wzór i podobieństwo,by zalegalizować „głupotę” pięknych, wysokich blondynek,kojarzących się obecnie już tylko z jednym!
     A już wymysł czarnej madonny to ostateczny heretyzm.
     Po to by nam podświadomie dać impuls i wymieszać w imię czarnej madonny geny z już wymieszanymi afrykanami.

    • Ktoś pisze:

     Nie to miałem na myśli ale widać nieważne skoro za trudne do wymyślenia….

    • BasiaB pisze:

     Sączysz jad tak sam od siebie? czy ktoś Ci w tym pomaga?
     Nie umiesz napisać prosto i jasno od początku do końca ? to Twój problem.
     I nie Ty jesteś od rozliczania nas ze wszystkiego,manifestacja jest wielkim błędem,a przyzwyczajenie do niej jeszcze większym.
     Chcesz napisz jasno,by każdy zrozumiał – napisz,
     nie chcesz-nie grypsuj.

  • Ktoś pisze:

   „wywołuje do pomocy „wilka z lasu” ” – to powiedzenie ma dokładnie PRZECIWSTAWNE ZNACZENIE ;p

   Wilk to STRAŻNIK Słowian.

  • BasiaB pisze:

   Napisałes „miał” !
   ale nigdy to nie doszło do skutku!
   A król przepadł bez wieści.
   Gdzież to teraz jest i jak się nazywa,może coś w takim razie napiszesz, o krok dalej ?
   Religijne obowiązki…dobre sobie.złe,bardzo złe określenie.
   I tak zostało do dziś.

   Zmień styl pisania,bo ten jest nie do przyjęcia!
   Braku ogłady i braku szczypty kultury nie trawię.

 9. Ktoś pisze:

  „Oriona – ma mieć nazwę Arian – to dom Arian”

  —- TYLKO JEDEN Orionita wystąpił po stronie Arian PRZECIWKO SWOIM braciom -Echnaton, cała reszta wojowała z Ariami.

  Jeśli Druga Biblijna Bestia to „DOM SŁOWIAN” to ja nie mam więcej pytań…

  • BasiaB pisze:

   ” Jeśli Druga Biblijna Bestia to „DOM SŁOWIAN” to ja nie mam więcej pytań”
   a skad Ty możesz cos więcej wiedziec na ten temat niz to co napisano w necie czy książkach ?
   Bo nie rozumiem?
   Chyba pisałam wcześniej o Orionie dosyć długi artykuł i napisałam o naszym tzw.sklepieniu niebieskim,że to hologram.Napisałam o skradzeniu wszystkim tożsamości wraz z ich nazwami własnymi.
   To takie trudne do zrozumienia ?

 10. mrnice007 pisze:

  Weście się ogarnijcie oboje bo was zaraz wszyscy kopna w dupę…

 11. Anna pisze:

  Czy wiecie ile istot cieszy się, że tak skaczecie sobie do gardeł? O to im chodzi…osobno mniej możecie jak razem…kiedy to wreszcie zrozumiecie?

  • BasiaB pisze:

   Wiem,dlatego nie życzę sobie takiego stylu pisania Ktosia,bo dokładnie to samo można przekazać używając zupełnie innych słów i sformułowań.
   Poza tym oprócz nachalnej indoktrynacji nie jest w stanie właściwie niczego dokładnie określić.Kiedy zadaję mu konkretne pytania odpowiada książkowo lub enigmatyczne.
   Poza tym nie będzie mnie wyliczał z mojej pracy kiedy sam stwierdził ,ze nie będzie więcej narażał życia dla innych,którzy tego w ogóle nie docenią.
   Niech więc nie wypytuje o to co my robimy,bo nic mu do tego,a rozliczenia nas z naszej pracy nie są w jego gestii.

   Fochy stroić chamskim językiem to sobie może na swojej stronie.
   Nie odniósł się w żadnym wypadku do najważniejszej informacji zawartej w tym tekście:
   określeń kim są Boskie dzieci i jaką miały role do spełnienia.
   Jak odczytywać ich boskie posłannictwo i co sie stało? Dlaczego i w jaki sposób zostaliśmy tutaj uwiezieni,co było tego praprzyczyną itd.
   To wszystko nalezy bardzo precyzyjnie wyjaśniać,bo ludzie sa pogubieni,wiedzą pamięcia Serca o swoich protoplastach,ale gdziez się podziali?
   Dlaczego Basia cały czas pisze źle o tej marii,która ma na swoim koncie tyle pomocy i uzdrowień ?
   To trzeba wyjaśniać spokojnie i dosyć prostym językiem.

   Demonica ma na (nie) swoim koncie uzdrowienia i inne cuda,by przysporzyć sobie splendoru,przecież bez tego nikt by nie słał jej modłów będących energią.
   A poza tym to sami się uzdrowiliście,bo macie taką moc,ale poszło na jej konto,bo tak zostało to przekodowane.Dokładnie tak jak z uzdrowieniami stręczyciela szatana jakim był JPII,milusi staruszek o przyjemnej powierzchowności,niebieskich oczkach itd.

   Pisałam wielokrotnie- to o nasza moc jest cała rozgrywka,bo pamięć nam o tym wszystkim zabrano,bysmy zapomnieli kim jesteśmy i co potrafimy.Dlatego jest ustawione wszystko na opak.
   Jak w lustereczku u7kochanym przez wielu.
   Jaki mamy obraz w lustrze?
   Niby identyczne ?
   Prawda ?
   Ale nie jest identyczne,bo prawa strona – to lewa
   a lewa to prawa,poza tym postaci w lustrze nie da się dotknąć jest odbiciem,iluzją!!!
   I tak nam uczyniono- wszystko co widzicie i jest Wam wtłaczane do głów jest odbiciem naszej energii,lecz poprowadzonej w odwrotnym kierunku.

   Ktoś – Nic nie jest w stanie sam napisać od siebie,tylko będzie tu maniakalnie szpącił.
   A najważniejszym jest ; zidentyfikowanie Matki Aniołów czyli ArJa,bo cóż mi było po wiedzy,że mamy prezentacje fałszywego hologramu do którego wszyscy ślą swoją energię pod postacią modłów,kiedy nie miałam pojęcia kim jest moja Matka i jak się do niej zwracać,dlaczego i skąd wzięło się imię fałszywej demonicy ?
   Bluzgi Ktosia na pasożydy i inne jego sformułowania są już wytartym sloganem ,za czym nic więcej nie idzie,więc sianie mi tu mowy nienawiści skrzywdzonego dziecka też nie będzie,bo każdy ma sobie sam pomóc jak potrafi,a jak nie to ma tu podpowiedzi, nikt za nikogo nic nie jest w stanie zrobić,bo roboty jest po pachy,by z tego wszystkiego wyjść i być przygotowanym przed ostateczną rozgrywką,bo przecież nie bez kozery umieściłam cytaty z Mukiego.
   Jak sobie chce pogadać z Mukim niech to sobie załatwi po męsku,a nie zawraca nam gitary,to jego brocha nie moja,wiec niech się ogarnie,a nie śle wszystkim o wszystko fochy,bo moja cierpliwość właśnie dobiegła końca.
   Więcej mam pożytku z ciekawie napisanych Treborkowych tekstów podesłanych ostatnio przez Gwiazdkę niż z Jego strzępienia na prawo i lewo.
   Mnie interesują pomocne teksty w zrozumieniu tego wszystkiego,które następnie naprowadzają mnie na właściwe myśli,a nie rzucanie grypserą na prawo i lewo przeplatane bluzgami i chamstwem.

  • BasiaB pisze:

   „osobno mniej możecie jak razem”
   Nie pracuję z Ktosiem i nigdy nie będę !
   Kiedy nie był pewien jak zostanie tu z powrotem przyjęty to Jego teksty były zdecydowanie lepszej jakości,teraz to śmietnik gramatyczny,stylistyczny,emocjonalny i informacyjny.

   • Ela pisze:

    Jeśli chodzi o „uzdrowienia” Maryjki-demonicy…
    Zupełnie się nie zgadzam z tym twierdzeniem- i nie tylko ja. Kiedyś się tym interesowałam, jak to z tymi „uzdrowieniami” jest, było nawet kilka filmów dokumentalnych i książek w temacie.
    Streszczę:
    1. Tych „uzdrowień” statystycznie jest dokładnie tyle co uzdrowień jakiś guru, Kaszpirowskiego czy innych. Wydaje się więcej, bo wiadomo- były 3, jeden przekazał 30 a kolejny robił z tego 300 itd.
    2. Nikt nie został „uzdrowiony” z AIDS, stwardnienia rozsianego, nikomu nie odrosła amputowana kończyna, nikomu nie zrósł się przerwany rdzeń kręgowy- także cudu nie było!!
    A takie uzdrowienia mogłyby być cudem. Zanotowano jakieś „wyleczenia z raka”, kilka osób na wózku wstało, ale to nie cuda—takie cuda to „sprytny” bioenergoterapeuta potrafi. Piszę ironicznie cuda, bo to niż innego jak „uruchomienie” naszych własnych zdolności do samo leczenia organizmu pod wpływem bodźców, dla jednych ludzi jest to wiara, dla innych miłość do jakieś osoby, dla innych strach [znany jest przypadki matki poruszającej się na wózku inwalidzkim, widziała jak jej małe dziecko bawiąc się poślizgnęło i wpadło do basenu, zaczęło topić, nikogo w pobliżu nie było, matka zerwała się z wózka na własnych nogach, wskoczyła do basenu i uratowała dziecko- fakt autentyczny a nie brednia kościelna, dodam ze matka ta była ateistką : ) ]. O leczeniu/wyleczeniu raka i innych chorób pisaliśmy, nie tylko my więc nie będę się powtarzać
    3. Podam ulubiony cytat kleru— który wielokrotnie podaje parafianom iż „nawet Szatan potrafi czynić dobre uczynki, tylko po to by uczynić większe zło” czyli w skrócie jeśli ma ważniejszy interes, cel do osiągnięcia lub gdy chce „zdobyć” zaufanie tłuszczy, walnie kilka cudów dla niewiernych, żeby być bardziej wiarygodnym i osiągnąć swój cel. Zatem- wypisz wymaluj „cuda maryjne”
    To są moje łopatologiczne wyjaśnienia tych cudów, Basia podaje takie głębsze- ja bardziej powierzchowne ale myślę, nie mniej przystępne.

    • BasiaB pisze:

     Bardzo dobrze to wyjaśniłaś Elu,być może ja pisze zbyt skrótowo,ale napisałam:
     ” … sami się uzdrowiliście,bo macie taką moc,ale poszło na jej konto,bo tak zostało to przekodowane.”
     Tak to działa : ” „uruchomienie” naszych własnych zdolności do samo leczenia organizmu pod wpływem bodźców,”

 12. BasiaB pisze:

  o manipulacji faktami, złodziejstwie, przypisywaniu sobie splendoru cd.
  „Ja uważam Mojżesza za postać całkowicie zmyśloną oparta na innej fizycznej
  postaci. czyli takie oszustwo historyczne dla Judy Izraela.

  Przypisali sobie jak złodziej dobra, dokonania postaci historycznej jako swoje osiągnięcia. Zresztą nie pierwsza to kradzież i nie ostatnia, tego odszczepienia ludzkości.
  Zawsze uważałem ze tego typu złodziej jest najgorszym ze wszystkich. ‚
  http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3#comment_10588056

 13. mrnice007 pisze:

  A o co chodzi z tymi smokami??

  • BasiaB pisze:

   Mr – to taka sama nacja jak my o innych strukturach chemicznych i budowie,ale to jedno z przejawień i tożsamości Naszego Boga.
   Na ich podstawie wykombinowano sobie ,stworzono na wzór i podobieństwo gadziory.
   Z tego powodu w zeszłym roku widziałam wraz z Minerałkiem smutne ,białe gadziory,ale to na pewno nie były Smoki.
   Po raz kolejny komuś,w tym przypadku Smokom – skradziono wszystko co do nich należy.
   Przeciez z nami postąpiono tak samo robiąc i produkując rzesze [rzebierańców,uzurpatorów,klonów i biorobotów.Z nami nie ma to nic wspólnego oprócz :
   powłoki zewnętrznej,i ….wszystkich naszych atrybutów !

   Był sobie Smok Wawelski,który pilnował królewskiego Wzgórza,wzniesionego na centrum Ziemi,czyli czakrze Serca,był Król i Królowa.
   Wszystkich zgładzono podstępnie,ze Smoka zrobiono potwora,którego należy się bać.
   Podano mu truciznę,by nigdy On i jego ród nie miał możliwości powrotu do rzeczywistości,by ślad po nim tym samym zaginął,a w legendach i baśniach,by służył za wzorzec do zabijania.
   W to miejsce wstawiono zakamuflowanego wielkiego,potężnego gadziora – nobilitowano tytułem REX i tak król gadziorów zamieszkał w podziemiach zamku królewskiego,nie nękany przez nikogo.Ze swoją strażą przyboczna w postaci wielkich i niebezpiecznych mątw oraz szeregu ochron i zabezpieczeń.
   Tym samy zajął nienalezne mu miejsce i stanowisko,a właściwy Smok został skutecznie wyautowany przy aprobacie zmataczonego pospólstwa.
   I tak rozpoczęły się nierządy wroga przy pomocy zaciąganej bezprawnie energii SERCA ZIEMI.
   A że w pamieci ludzi funkconował tam wielki Strażnik Ziemi to nawet nie zastanawiali sie dlaczego nagle,jednak niepostrzeżenie,z dnia na dzień ich los sie pogarsza.
   Tutaj dała znac zaimplementowana struktura pod nazwa – SPOLEGLIWOŚĆ WOBEC WSZETECZNEGO ZŁA i w ten sposób zaczęto się godzić z wszelkimi nieprawościami.
   Godzenie sie na zło pod wszelka postacią to właśnie spolegliwość wobec wszetecznego zła czyli napiszę to najbardziej prosto jak potrafię – godzenie się z kazdym przejawem zła,w kazdej postaci i przejawieniu,a szczególnie słowem i czynem fizycznie namacalnym.
   To był nasz wielki DAR – doskonała identyfikacja wszelkich postaci Wszetecznego zła,dlatego skonstruowano na „nasze potrzeby” zupełnie odwrotny program.

   I niech nikt nie liczy na to,że ten program dalej we mnie funkcjonuje.
   Dlatego nie pozwalam na wszelkie przejawy zła pod każdą postacią, nawet na tej stronce !

  • BasiaB pisze:

   masz w głowie sprzeczne informacje.Wybierz te z którymi sie identyfikujesz,a resztę wywal.
   Stanie się tak jak chcesz. Jeżeli jesteś KREATOREM – droga wolna do materializacji.

   Natomiast wszystkim zainteresowanym polecam obejrzenie nawet po 100 x filmu Matrix.
   Tam macie wyłożone kawę na ławę,każdy szczegół jest ważny,a wielu sadzi ,że to genialne SF. A żydzi się śmieją i śmieją ….z nas.

   Dlaczego po 100 x ,bo informacji szczegółów i niuansów jest tyle,że nie ogarniecie tego za 1 razem.To na co szczególnie zwrócicie uwagę to jest i Waszym udziałem – jaśniej nie da się dać podpowiedzi.Macie to zobrazowane, zwizualizowane -tylko,że nikt za Was nie pozbędzie się tego.

   • mrnice007 pisze:

    Wiesz co mnie najbardziej śmieszy, był film o matriksie w którym to keanu reaves był ukazywany jako reptilianin (shapeshifty) i był zdolny rozjebać ten system….. No ale samo znaczenie Nachasz(NaChaSh) ~~Messinach nie jest obojętne. Czy nawet motyw jak Neo wzbija się w powietrze jakby smok bądź wąż na przysłowiowych skrzydłach. A co do sprzecznych informacji to mam ochotę rozjebać wszystko w drobny mak, wszystko, tylko trochę mi szkoda tych ofiar…nawet tych debilnych ludzi….

    • BasiaB pisze:

     Keanu – to pewnie,miał być – Smok 🙂
     Ten film ogladałam tylko raz i to chyba z 20 lat temu.Muszę się również i ja jemu przyjrzeć.
     Pamiętam tylko niektóre sekwencje – oczy i to latanie.

     Misterku – popracuj nad sobą ,jestes w wielkiej sieci,ktos Tobą steruje.
     Pamiętaj – zastosuj urzadzenia znane Ci z fizyki molekularnej,wytwórz je oczami wyobraxni ,wszystko tam pakuj- resetuj,utylizuj i odsyłaj tam gdzie uznasz za stosowne.To nie może zostac w naszej przestrzeni okołoziemskiej.
     Nie moge nic wiecej Ci teraz podpowiedzieć.
     I przede wszystkim chron swoje mienie czyli słuch wzrok, inne zmysły jak czucie, a przede wszystkim Serce i Duszę.
     Wykorzystaj swoją werwe i złosc przeciwko nim.
     Zastosuj na pewnych urządzeniach odbiór swoich skradzionych i zagrabionych części Duszy,po rewitalizacji maja wrócić z powrotem do Ciebie.Wtedy będzię Ciebie więcej,czyli zawartości „cukru w cukrze” 🙂

     Przypominaj sobie wszystko co tutaj napisałam i walcz o siebie.
     Nawet jak Ci się przypomni coś – jakieś zdanie napisane przed rokiem!
     To będzie Twój impuls,Twoje prowadzenie i zastosuj to.

 14. Ania pisze:


  odczytanie alegori filmu matriskM Passio

  • BasiaB pisze:

   o widzisz…to sobie obejrzymy 🙂
   Jestem ciekawa co z tego wyjdzie 🙂

  • BasiaB pisze:

   Oglądam sobie na raty ten film,bo bardzo długi i nie mam czasu na raz.
   W tym filmie jest o wszystkim co do tej pory napisaliśmy.Dokładnie wszystko!
   Podoba mi się zdanie :
   „Dopóki istnieje Matrix istoty ludzkie nigdy nie będą wolne”
   „Można zaprowadzić konia do wodopoju,ale nie można go zmusić do picia”
   Każde zdanie wypowiedziane w tym filmie jest WAŻNE !
   Wszystko co mówi jest prawdą !
   Każde zdanie.

   • Ela pisze:

    ja już kończę- wzięłam to na 3 dni bo przy okazji sobie odświeżam te odcinki
    rzeczywiście pokrywa się z tym co jest na blogu
    nie wiem kto Wachowskim napisał scenariusz, ale chciałabym wiedzieć, skąd „czerpał inspirację”….

    • BasiaB pisze:

     Ciemne moce – chciały się zaprezentować,chełpić i wyśmiewać z naszej niewiedzy,naiwności, ogłupienia,zmataczenia,zaprogramowania – napisały Wachowskim to dla swojego triumfu,by się pastwić nad ogłupiałym narodem boskim,przydać splendoru pomazańcom bożym ,sadząc,ze naiwne owce dalej będą się pławić w luksusie niewiedzy,bo tak jest wygodniej.

     ???

 15. bunia pisze:

  Witam .Co prawda,jeszcze niewiele rozumiem z Twoich postów ,ale czytam od jakiegoś czasu. Ciekawe co jest potrzebne do zrozumienia ich?

 16. bunia pisze:

  BasiaB-do Ciebie jako autorki postów.

  • BasiaB pisze:

   No to pytaj o to czego nie rozumiesz, 🙂
   bo mnie się wydawało, moje pisanie bardzo czytelnym 🙂
   ale może się mylę ? 🙂
   Mam prośbę do stałych czytelników : Jeżeli ktoś rozumie co ja piszę,proszę odpowiadać na pytania nowych czytelników,bo może będzie miał bardziej prosty i jasny sposób przekazywania wiedzy.
   Będę wdzięczna 🙂

   • bunia pisze:

    Jesli ten biedny ,umęczony człowiek nie czuje własnej siły i wierzy ,że dostanie to co mu akurat potrzebne od Maryi. Czy jest w tym cos nagannego? W jego modlitwach,w jego wierze w spełnienie?

    • BasiaB pisze:

     Ten naiwny człowiek powinien się zastanowić dlaczego Jego prosby,które nieustannie śle nie materializuja się.
     A jednak nie mozna go winić,bo to nie Jego wina,że nie wie kim jest,a wykorzystując program utraty pamięci o właściwym PIERWOWZORZE, utkano pajęczą sieć o kryptonimie Maryjka,ściągająca w swe sidła każdego naiwnego i ufnego baranka.
     Dostaliśmy od NICH w „prezencie” baranka wielkanocnego….i …śmieją się z nas…śmieją…. do rozpuku,bo to my nim jesteśmy jak jeden mąż.

    • Marcin pisze:

     Bunia, a jak się będziesz z całą żarliwością modlić do płotu ogrodzeniowego, to myślisz, że coś z tego będzie. Chyba tylko ból głowy 🙂 Swoje prośby trzeba kierować precyzyjnie do właściwej istoty. Jeżeli skierujesz do niewłaściwej to otrzymasz od niej to, co ona chce Ci dać.

    • bunia pisze:

     Marcinie rozumiem,że wiesz do kogo precyzyjnie kierować swoje prośby o pomoc? Podziel się swoją wiedzą 🙂

    • bunia pisze:

     Basiu B tzn. ,że nie mają miejsca cuda typu ,,zostaw kule ,wstań i idź” ?

    • Ela pisze:

     Buniu- wtrącę się, JA o cudach odpisałam- chyba nawet Tobie- powyżej, przeczytaj mojego posta–tam masz odpowiedź, Basia będzie miała jeden wpis mniej do odpowiadania. Post z 15 sierpnia godz, 12:18.

    • BasiaB pisze:

     Bunia – tutaj Ela zamieściła wszystko w temacie „cudów”:
     https://mistykabb.wordpress.com/2015/08/13/pomazaniec-bozy/comment-page-1/#comment-17220

     Czy musisz mieć kogoć do kogo się zwracasz?
     Musisz mieć przewodnika ?
     Pytałaś o klucz – czym i jaki jest ?
     To Serce – ale najpierw należy je odgruzować.
     Wpisz w wyszukiwarce na tej stronie słowo : Transponder, tam masz część wskazówek
     Część w poszczególnych art. wpisz np. Kompendium.
     Sen Chaszuma
     Matrix,
     Sieć
     Nie da się zrobić nic ad hoc,bo potrzebna precyzja,by ją uzyskać należy mieć dostęp do większej percepcji czyli wiedzy i jej zrozumienia.

    • bunia pisze:

     BasiaB , nie potrzebuję nikogo,do kogo zwracałaabym sie z prośbami o pomoc.Nie muszę mieć przewodnika-sama dla siebie nim jestem. Natomiast jestem w stanie zrobić założenie (zrozumieć),że są ludzie którzy potrzebują mieć jakiegoś guru w którego moc sprawczą wierzą. Wiem,że ideałem byłoby patrzeć na wszystko z poziomu Serca.Wiem,ale póki co jeszcze nie do końca potrafię. Jestem Poszukująca. Z jakiegos powodu trafiłam TU-mam nadzieje,że bywanie TU, nie będzie dla mnie czasem straconym.

    • bunia pisze:

     Ela ,fajnie,że wtrąciłaś się 🙂 ,czytałam to ,co napisałas o cudach.

    • BasiaB pisze:

     Buniu,żeby być dla siebie samej przewodnikiem,należy być po pierwsze bardzo nieufnym w stosunku do każdego,bo różni ludzie mają różne wzorce zakodowane w sobie i często mimo szczerych chęci są mętleni w sposób zupełnie dla nich nieświadomy czym nieświadomie wyrzadzają innym krzywdę.Są jednak osoby postępujące w sposób bardzo niegodny- świadomie wciągając inne osoby w przemyślne pułapki pod płaszczykiem pomocy,stosujac znany trik – mnóstwo bardzo dobrych informacji,a w tym natłoku czasami tylko 5 % zakodowanej zmyłki,która utrwala sie w Tobie jako negatywny wzorzec.
     To taki swoisty PR duchowy,by załapać do siebie jak najwięcej owieczek i ciągnąć z każdej korzyści dla siebie.

     Kierowanie Sercem wymaga wielkiej pokory i pracy nad soba oraz bezwglednego pozbywania się złych przyzwyczajeń.Wspominałam o tym w komentarzu artykułu o Wolnej Woli,który proponuje ,aby przeczytać,wówczas będziesz wiedziała jak to jest z Twoim Sercem.
     A co do Twojego straconego czasu – jest mi to zupełnie obojętne,bo to Twój wybór bycia na tej stronie.Albo potrafisz coś z tego uzyskać albo nie.
     Jeżeli ma to być czas stracony to już go szkoda marnować,bo o tym powinnaś już wiedzieć Sercem.

     Zawsze możesz czytać Galaktyczną Kawiarenkę 🙂

    • Ela pisze:

     To super Buniu, teraz już wiesz że „wstań, odstaw kule i idź” jest możliwe i bez Fatimy czy Lourdes, pod warunkiem oczywiście ze masz obie kończyny, bo nikomu nie odrosły…. My mamy w sobie możliwości naprawcze organizmu, i to nie tylko na poziomie energetycznym, ale takim najbardziej „ordynarnym” -czysto biologicznym. ALE sami sobie te możliwości z różnych powodów blokujemy—-często nieświadomie, piszemy o tym sporo na blogu… Podam tylko [przypomnę] jeden przykład: idziesz do lekarza, dowiadujesz się że masz raka wątroby i lekarz „podbudowuje cię”, że masz jakieś 5 m-cy życia….oj wtedy nie uruchamiasz funkcji samo-naprawczych [rzadko kto ma tyle samozaparcia], raczej jest depresja, załamanie, sporządzanie testamentu, i …najczęściej koniec szybszy niż prognozowane 5 miesięcy…..

    • bunia pisze:

     ,,Ale zobacz, jeśli śledzisz tą stronkę od dłuższego czasu, jak trudno przebić horyzonty myślowe wielu osób: wymienię tu chociażby wpisy Dakoty,ToJA czy ostatnio Bunia.
     W związku z tym, że one czegoś nie wiedzą, to znaczy, że tego nie ma ! ”

     Zostałam wywołana wiec jestem,w swoim pierwszym wpisie powiedziałam ,że od jakiegos czasu czytam Basiu Twoje notki. Chociaz jeszcze nie wszystko rozumiem,poszukuję sposobu zrozumienia.POSZUKUJĘ.
     Ale nie twierdzę (to co mi wkładasz w usta),że jesli czegoś nie widzę,to znaczy,że tego nie ma.

    • Magda pisze:

     Trafiłam tu dawno temu w poszukiwaniu. Znalazłam ale zajęło mi dużo czasu i mnóstwo pracy nad sobą. Buniu daj sobie czas i przeczytaj wszystko co tu można przeczytać razem z komentarzami. Zapisuj pytania na papierze a odpowiedzi znajdziesz czytając dalej. A jeśli nie znajdziesz to nie bój się pytać tylko bądź przygotowana na naukę a dobry uczeń nie zadaje tendencyjnych pytań. Jest tu mnóstwo osób które pomogą odnaleźć to czego poszukujesz ale nauczyliśmy się ostrożności wobec tych którzy poszukują bowiem niektórzy okazali się być spekulantami.

    • bunia pisze:

     Magdo,dziękuję Ci za odpowiedź oraz zawarte w niej wskazówki.

 17. BasiaB pisze:

  A to dla każdego,kto chce się wyrwać ze szponów Big Pharmy,uważam ten artykuł za przełomowy w drodze do uwolnienia się z nich i faktycznego,a nie złudnego leczenia organizmu.
  http://muki.salon24.pl/662935,starosc-starca

  • Alina pisze:

   w Polsce w sprzedaży pojawił się Glutation liposomowy zredukowany, wyprodukowany w USA. Buteleczka zawiera 50 ml tego preparatu, w cenie 190 zł. Znalazłam na stronie ,,Czarymary”, ale czy to jest ten właściwy specyfik o którym pisze Muki? Natomiast, odnośnie mikstury czosnkowej : jasnej i ciemnej, to powinno się brać… no właśnie jak? Czy może na intuicję? Pozdrawiam

   • BasiaB pisze:

    Myślę Alinko,że jak już Muki napisze coś więcej o tym liposomie to będzie jasność co jest wart ten z USA. Chociaż Muki nadmienił o możliwości wyprodukowania takiego w warunkach domowych z zastosowaniem UV.Nie mam takiej lampy,ale wykorzystam do tego słońce, jak doradził Muki.
    Wydaje mi się,że za takie pieniadze lepiej zaopatrzyć się w taką lampę UV, tym bardziej że Muki kiedyś wspominał,że całą żywność należy tym napromieniowywać w ramach dezynfekcji i doładowania energetycznego.Dopiero wówczas spożywanie takich produktów ma sens,szczególnie zimą.
    Poczytaj o właściwościach takiej lampy,a dowiesz się w czym rzecz.
    Pamiętam jak byłam dzieckiem i rodzice regularnie wysyłali mnie na 1 miesiąc do Rabki- do sanatorium,to kiedy dzieci były na spacerach czy innych zajęciach ,w naszej wielkiej sypialni właśnie zapalano takie lampy i nie wolno nam było tam wchodzić pod żadnym pozorem.Panie bardzo na nas krzyczały,jeśli któraś zapominała czegoś z szafki i wróciła do tej hali sypialnianej 🙂

    Alinko- miksturę czosnkową i tak należy wytrawiać 2 tygodnie + 2 tygodnie.Mamy w ten sposób 1 miesiąc.Sądzę,że do tego czasu Muki da nam jakieś wskazówki co do stosowania tego specyfiku 🙂

    • Alina pisze:

     Basiu bardzo dziękuję za podpowiedź. Jeżeli chodzi o miksturę czosnkową , to ją robiłam jakieś 25 lat temu. Wytrawiała się około 3 tygodni. Przyjmowałam ją z mlekiem. Muszę przyznać, że przez pięć lat zero choróbsk. Jednak u Mukiego….to ma bardziej głębszy sens, dlatego się tym zainteresowałam.

    • BasiaB pisze:

     Tak mi się wydaje Alinko,że chodzi o cos wiecej niż wiemy do tej pory,nie bez podstawy Muki mówi o dwóch maceratach – noc i dzień.
     Nasze DNA ma oficjalnie 2 nici,a jak wiesz Bogowie lubią dublety,to coś więcej Alinko…coś więcej 🙂

 18. mrnice007 pisze:

  Nie daje mi spokoju Białe Smoki, sama wiesz..

  • BasiaB pisze:

   Wiem o co Ci chodzi,dlatego napisałam – wszystkie oficjalnie znane to przebierańcy.
   To nie sa Prawdziwe Smoki.

   • mrnice007 pisze:

    A ja to co powiedz gdzie ja stoję, i na jakim etapie jestem (power), ale napisz wszytko tu…

    • BasiaB pisze:

     Napiszę ,ale nie dziś,bo dziś cały dzień byłam bardzo w świecie rzeczywistym,a teraz juz jestem zmęczona,muszę się przestroić.
     Jak uda mi się wbić w Twoją energetykę i czegoś więcej się dowiem,a potem to sprawdzę sobie jeszcze raz – to napiszę 🙂

    • WR pisze:

     Wielkie oszustwo starożytnego Egiptu:

     Prawda czy fałsz ?

    • WR pisze:

     WSI zabierają wynalazek i wywożą go do Izraela:

     Przypadek czy reguła ?

    • WR pisze:

     Skonstruował samochód na wodę i ostatecznie został za to zabity!

     … i tak ze wszystkim …

    • BasiaB pisze:

     i Tak ze wszystkim – masz rację,a jak piszę o tym,to nie rozumieją – mogą mieć czas stracony-owieczki/ pasożyty.

    • Ela pisze:

     WR- to nie przypadek tylko reguła. WSI jak nie do USraela wywozi, to SRAela, zresztą wszystko jedno- to to samo towarzystwo. Smutne to że nie ma się kto postawić….

 19. BasiaB pisze:

  No no no …ludzkie szczątki i fragmenty ceramiki.
  Ciekawe,bo Wawel był w generalnym remoncie kilka lat temu łącznie z pokazana na zdjęciach drogą,zasadzenie tych krzewów nie odbyło się 500 lat temu,a te szczątki są tuz pod nimi.

  Czyżby panowie z firmy budowlanej nie wiedzieli co przekopują ,bo toć to prawie na wierzchu ?
  http://wiadomosci.onet.pl/krakow/ulewa-odslonila-ludzkie-szczatki-na-wzgorzu-wawelskim/5tmbb7

  • BasiaB pisze:

   To tak a’ propos rytuałów klechowskich jakby ktoś nie zrozumiał o co mi z tym linkiem chodzi.

   • Ela pisze:

    Basia …i tak sporo będzie takich, którzy nie zrozumieją, a jeśli nawet- to nie uwierzą….. A wytłumaczenia dla trupa pod Wawelem zawsze się znajdzie—takie dla mediów i pospólstwa….

  • WR pisze:

   Pod każdym rynkiem i każdą dzielnicą zamieszkiwaną przez żydów znajduje się sieć krecich tuneli. O tym się oficjalnie nic nie mówi publice. Ostatnio w Łodzi na parkingu przed komisariatem policji pojawiła się dziura w ziemi po ulewach, która była otworem do takiego tunelu. Można tysiącami mnożyć takie przypadki. To samo pod starymi kościołami. Niech tam poszukają szczątków. To dopiero będą odkrycia aż ludziom szczeny ze zdziwienia opadną do ziemi. To jest pewnik, że szczury muszą mieć własne tunele bo zawsze coś ukrywają i mataczą. Niech zaczną prześwietlać chodniki i całe ulice w Krakowie to się okaże, że miasto ma co najmniej drugi wymiar i liczy jeszcze kilka pięter w dół ! Przed wojną każdy wiedział, że porywają dzieci na krew do macy.

   • BasiaB pisze:

    To Prawda WR.Liczy na pewno,bo Kraków od dawna był pod scisłą kuratela żydów ze względu na Wawel i centrum Ziemi – dostęp do jądra.
    Ostrzegano ludzi,by nie puszczali wieczorami swoich dzieci z domów,szczególnie w wieku do ok. 5 lat, jasnowłosych o jasnych oczach- niebieskich – najczęściej.
    W zeszłym roku po kanonizacji zalało plac piotrowy w Watykanie,wypłynęły nie wiadomo skąd ludzkie szczątki,ślad po tym śledztwie zaginął,ani widu ani słychu.

    • WR pisze:

     I to się tyczy absolutnie każdego miasta nie tylko Krakowa. Chcę to podkreślić podwójną linią i zaznaczyć żarówiastym markerem! Kraków to jedynie sztandarowy przykład. Żydzi stosują zawsze procedurę niejawności i dwulicowości co odnosi się szczególnie mocno do tych tuneli pod każdą kamienicą i ich zabudowaniami. To jest prastara reguła ich logistyki budowlanej.

    • WR pisze:

     Wiem o tym na podstawie zeznań wielu świadków, którzy byli lub znali innych, którzy przebywali w takich labiryntach. W urzędach miast architekci najczęściej udają lub rzeczywiście nie mają żadnych informacji o takich praktykach budowlanych. Nawet mam informację od świadków, którzy pamiętają sytuację jak po wkroczeniu faszystów żydzi witali nazistów chlebem i solą, a tunelami szabrowali towary wykorzystując w czasie okupacji polskich chłopców. Pewnym ludziom w to ciężko uwierzyć. Wyobraźnia „grzecznych dzieci” nie sięga do strefy mroku jaka się za tym kryje. Należałoby zrobić audyt wszystkich polskich miast od gór po morze. To mogłoby być sensacyjne przedsięwzięcie, które otworzyłoby oczy niejednemu rodakowi w Polsce i zagranicą.

    • BasiaB pisze:

     Bardzo sensacyjne informacje umieściłeś WR. Nie wiedziałam o takiej architekturze,chociaż wielokrotnie zwracałam uwagę na te budowle pod miastami.
     Zadziwiające, że od kilku dni słyszałam : akwedukty,ale bardziej miało mnie to nakierować właśnie na podziemne miasta,ponieważ kiedyś oglądałam film dokumentalny o architekturze podziemnego Rzymu,mającego ok 7 pieter w dół.
     Pokazano dosyć dokładnie w tym filmie cały idealny,wręcz doskonały schemat tego podziemnego miasta i połączeń między sobą wszystkich kamienic i innych zabudowań.
     A teraz w tym momencie Ty WR – tak dokładnie nam to relacjonujesz.
     Na pewno nie ma zbiegów okoliczności i ja to również na pewno wiem 🙂

     Tylko kto miałby zrobić taki audyt,kiedy wszystkie najważniejsze i decydanckie stołki w tym państwie zajmowane sa przez przedstawicieli przebierańców,a reszta ze strachu sika po kątach by nie stracić wartościowego stołka.
     Wydaje mi się ,ze jest w PL kilku zapaleńców,którzy idą tym tropem opisanym przez Ciebie,ale teraz jest zadanie – spowodować,by te informacje ujrzałyświatło dzienne.By Prawdziwa historia wyszła na jaw.
     Tylko – dalej pytanie – no i co to da ?
     Czy ktokolwiek z osób mogących popchnąć te informacje we właściwym kierunku,by rozpoczął się proces śledczy bez nadzoru piranii?

     Mnie nie interesuje czy ktoś w to wierzy czy nie,bo ja wiem, że tak jest i ma sporo rzetelnych informacji na ten temat nie ze swoich wizji czy słyszeń,tylko z publikacji,które są potwierdzeniem tego czego się wcześniej dowiedziałam.
     Ale zobacz, jeśli śledzisz tą stronkę od dłuższego czasu, jak trudno przebić horyzonty myślowe wielu osób: wymienię tu chociażby wpisy Dakoty,ToJA czy ostatnio Bunia.
     W związku z tym, że one czegoś nie wiedzą, to znaczy, że tego nie ma !

     I tu się kłania wysłuchanie filmu podesłanego przez Anię – o odczytywaniu alegorii Matrixa.
     I to do takich osób jak One skierowałam słowa z tego filmu:
     „Można zaprowadzić konia do wodopoju,ale nie można go zmusić do picia”

    • WR pisze:

     Co mogę jeszcze dopisać, a co wydaje się być oczywistą konsekwencją – te podziemia są wykorzystywane do wielu rytualnych obrzędów i energetycznych działań, co nie powinno nikogo dziwić. Różne horrory mają tam swoją mroczną scenę.
     Nie robiono by tajemnicy z rzeczy, które przynoszą dobro w powszechnym tego słowa znaczeniu.
     A nadesłane linki przez Anię to bezcenne perełki.

     W bieżącym momencie istotną sprawą jest upowszechnienie naturalnych praw, o których jest mowa w prezentowanych materiałach i streszczanie ich.
     Stworzenie łatwego do ich zrozumienia i zapamiętania opisu, na fundamencie którego będzie można oprzeć wynikające z tego implikacje.
     Krok za tym przyjdą rozsądne, oparte na mądrości i wiedzy działania.
     Technologia ludzkiej duszy działa w bezpośredniej korelacji z naturalnymi prawami omówionymi przez Marka. Dlatego tak utrudniony jest powszechny dostęp do tych elementarnych informacji.
     Twoja strona to idealne medium do pokazania wagi tego zagadnienia dla wszystkich czytelników. Należy zaakcentować ważność zawartych tam informacji aby modelować działanie w zgodzie z rzeczywistymi wartościami i zasadami.
     Skutkiem będzie łatwiejsze, spójne i precyzyjne osiąganie założonych celów.

     Umocni się struktura mentalna czytelników ukierunkowanych na osobisty i kolektywny rozwój.

    • BasiaB pisze:

     Dziękuję WR,w tym momencie do Twojego postu to ja w tej chwili już nie mam nic do dodania 🙂
     Widzę, że tez piszesz pod dyktando 🙂
     Znam ten styl 😀

    • WR pisze:

     Zgadłaś 😉 A tajna organizacja podziemna, która dyktuje całą treść to te paskudy mieszkające w studzienkach 😉 obok opisywanych labiryntów „naszych starszych braci” w wierze 😉 Przyznaję się do tego ale już nic więcej nie pisz, żeby nie pogrążać agentów na powierzchni, którzy ciężko pracują na swój kawałek macy do pierogów po rusku, kupowanych w barze mlecznym „Jaś i Małgosia” tam na rogu ulicy, gdzie tramwaje się nie zatrzymują a jeżyki i myszki nie wchodzą, bojąc się zguby w mrocznych tunelach, gdzie wsteczny nie wskakuje. Wiem, że wiesz i choć nie praktykujesz litości dla swych przebrzydłych wrogów nie wpisuj mnie na swą czarną listę paskud do utylizacji.

    • BasiaB pisze:

     hahaha – na razie nie mam zamiaru 🙂
     ale wiem o co śmiga 🙂

 20. Marcin pisze:

  Prawda zawsze wyjdzie na wierzch, choćby spod ziemi

 21. mrnice007 pisze:

  I co nici ze skana??

  • BasiaB pisze:

   jeszcze się nawet nie zabrałam 🙂

  • BasiaB pisze:

   No i widzisz – samo przyszło,kiedy napisałam Ci odpowiedź.
   Masz wielkie torbiele wokół głowy i jest ich mnóstwo.Następnie zobaczyłam jak gdyby drugi wielki mózg otaczający Twoją głowę.

   „Ten mózg jak łatwo się domyślić steruje Tobą i całym Twoim systemem hormonalnym z przysadka włącznie,która jest głównym sterownikiem transformacji przekazu.W tym momencie siada ci system nerwowy z powodu niezliczonej ilości podpięć i podłączeń do mózgo-trzaszki i trzewi.
   Tam masz największy bałagan.Includ na includzie pogania uncluda.
   Poza tym masz rozstrojony najważniejszy system – krwionośny,który został u Ciebie zutylizowany do minimum,by jako doskonały niewolnik w sidłach -sam się napędzać,tylko tyle tego masz.
   Krwiożercze bestie czyhają na każdy Twój przejaw samostanowienia,wiec nic właściwie nie jesteś w stanie zrobić w tym stanie.Co nie zmienia faktu,ze jak dostosujesz się krok po kroku – systematycznie do podanych wskazówek,pogonisz dziada i to całe utrapienie.
   Odbierasz sygnały z Jowisza – skasuj je całkowicie.
   Nie jesteś rzymianinem,ale dzieckiem bożym z krwi i kości stąd ten nawał na Ciebie,nie należysz wprawdzie do Anu czy Arya ,ale są jeszcze nacje o których nie wiecie.
   I tam należy zaklasyfikować mr nice.
   On dobrze o tym wie i na siłę stara się pokazać swoją moc i siłę,by ich wystraszyć,ale to na nic.To nalezy zupełnie inaczej rozpocząc temat uwalniania z sideł.Podpowiedzi w następującej kolejność tabletki p/ robakom – systematycznie 3 porcje w 3 tygodniowych odstępach- można zakupić u weterynarza,
   pić sok z buraków – sfermentowany,nie dość,że odżywi krew,to zacznie naprawiać jelita.
   Jedz dużo kiszonek,masz mmega bałagan w jelitach,brakuje pożytecznych bakterii,zakup sobie Laccid i po 3 ampułki – wieczorem przed snem.
   Wziąć witaminy z grupy B – naprawiające zniszczony ułkad nerwowy,suplementacja wit D 3 konieczna,za mało wykorzystujesz Słońce do jej produkcji.
   Odstaw wszelkie używki przynajmniej na pewien czas,by złapać równowagę hormonalną,tutaj są spore zaburzenia i Twoje życie erotyczne jest z poziomu kreta.
   Należy pić zioła,one odżywiają struktury tkankowe boskiego tchnienia jakim jest zawarta w nich boska cząsteczka.
   Zioła najlepiej skompilowane w kilka grup,ale nie wszystko na raz,bo jesteś nie przygotowany do takiego zastosowania.
   Jedz owoce tropikalne,bo jesteś za bardzo przegrzany ,należy schłodzić organizm nimi oraz miętą.
   Masz w sobie sporysz,to grzyb halucynogenny zasiany poprze spożywanie zbytniej ilości mięsa połączonej ze skażoną mąką.
   Odstaw w tym momencie białe pieczywo i na jakiś czas zmniejsz ilosci spożywanego mięsa.
   zastąp to dowolna kombinacja zbóż i warzyw oraz owoców,odtrujesz tm samy przy okazji układ limfatyczny,z którym jest poważny problem.
   Limfa stoi i nie może się przebić przez gruzy w kolanach,jakie spowodowały,ze za mało chodzisz,przez to cierpi cały system immunologiczny.
   Jest jednak jeszcze gorzej z krwionośnym- zero używek- na jakiś czas,odbuduj organizm to dostaniesz kopa do dalszych impregnacji swojego ciała przed całym zwierzyńcem Waszego Wszechświata.”

   To na razie tyle.To napisałam teraz pod dyktando.Mam nadzieję,że rozumiesz.Przeczytaj art. Obcy wewnątrz nas.
   Tam masz dodatkowe wskazówki i zioła jakie należy zastosować.
   „Bądź grzeczny nie rozrabiaj ,a Twe prośby będą wysłuchane,nie buntuj się przeciwko nim,ale weź to w swoje ręce :)”

   No to tez ciekawe ? 🙂
   Chyba tak mówią byś zrozumiał o co kaman?

   • mrnice007 pisze:

    Normalnie jak litania….

    • BasiaB pisze:

     no – przecież chciałeś ? to podyktowali,a teraz sama wiedza Ci nie wystarczy – musisz ją zastosować,a nie cieszyć się, że jest,bo z tego doprowadzenia do wodopoju dalej dla Ciebie nic nie będzie wynikało,musisz sam podjąć decyzję o napiciu się 😀

   • Magda pisze:

    Taki skan analityczny bardzo. Sama chciałabym wiedzieć co w trawie piszczy i myślę, że niedługo będzie więcej chętnych…

 22. IzaBella pisze:

  Witam! pisałam do Was pod koniec lipca, pod tematem czas tworzenia cz. II miałam problem a raczej on ciągłe jest czyli walka ze wszystkim wkoło o podjęta przeze mnie decyzje w sprawie religii mojego synka w szkole, a co za tym idzie komunia ;( Zostałam z tym sama niestety. Zbliża się wrzesień więc zostały mi dwa tygodnie. Nie wiem co mam robić jak przekonać innych do mojej decyzji. Masakra z każdej strony atak a we wrześniu to mnie chyba zlinczują.
  P.S. Basiu mam jeszcze do Ciebie ogromna prośbę pisałam tez o tym wcześniej a mianowicie nie mogę od paru lat zajść w ciąże gdzie medycznie niby wszystko ok, jeśli to problem energetyczny to jak się tego pozbyć? Czy samo oczyszczenie z kompendium wiedzy wystarczy?

  • BasiaB pisze:

   ” Czy samo oczyszczenie z kompendium wiedzy wystarczy?”
   Jeszcze nie wiem,może się dowiem 🙂
   Dam znać na priv. nie będę pisać tutaj.
   Podany mail jest aktualny ?
   Jak nie napisze do kilku dni,to mi przypomnij 🙂

   Nie zlinczują ,pamiętaj jesteś kreatorem i co zobrazujesz tak będzie i jest.
   Wyobraź sobie,że decyzja przeszła gładko,a nikt nawet się nie zająknął na ten temat,Zrób wodna zaporę z Ognia na ten cały proces.
   Zaimpregnuj wszystkie otwory przed atakami ogniem i mieczem.
   Otwory wewnątrz domu oraz wokół całej swojej przestrzeni. Od razu wyczyść wszystko i odeślij do utylizacji,co zostało Ci w chwili przeczytania tego tekstu przesłane przez każdego „życzliwego”
   Dlatego nie lubię tutaj pisać żadnych szczegółów,bo życzliwych inaczej mamy tu na pęczki.
   Zamknij oczy i to wszystko co napisałam wyobraź sobie,wydaj nakaz by się zadziało i słuchaj wewnętrznego głosu,a ten Ci podpowie co więcej masz zrobić,ale uważaj na zmyłki i podpuchy.Wyczyść kanały słuchowe bardzo dokładnie.
   Więcej napisać nie mogę ,a to i tak za dużo powiedziałam.
   Zutylizuj każde złorzeczenie każdego wroga i życzliwego inaczej.

 23. IzaBella pisze:

  Basiu mail jest aktualny…czekam z niecierpliwością

 24. BasiaB pisze:

  Nie pokazują się powiadomienia na bocznym pasku rozmowy,która toczy się na Hyde Parku.Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany to odsyłam :
  https://mistykabb.wordpress.com/hyde-park/comment-page-1/#comment-17278
  na razie nie wiem jak to naprawić,wiec zostaje jak jest.
  Ja dostaję powiadomienia o każdym nowym wpisie na swoją pocztę stąd wiem co w trawie piszczy 🙂

 25. veronika pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł Basiu. Szczerze mówiąc to podniósł mnie na duchu, bo wydaje mnie się, że najważniejszą sprawą jest odróżnienie przebranego zła, zła ubranego w piękne szaty. Mając tego świadomość można zakończyć dokarmianie takiego przebierańca. Szkoda, że tylko część ludu czuje to i rozumie. Pomazańce tworzą przebierańce, ku obopólnej radości kradną z nas ile wlezie.
  Mam pytanie odnośnie drugiej części artu.
  Piszesz o prawdziwej matce. Czy myślisz, że ta właśnie matka jest matką boskich nacji tej ziemi? Czy może każda z wymienionych przez Ciebie nacji ma swe odpowiedniki, swoich matek? Jak to jest?

  • veronika pisze:

   Napisałam „tworzą”. Tym samym miałam na myśli, że powołują do istnienia.

  • BasiaB pisze:

   Veroniko,odnośnie Matki.
   Na pewno dla wszystkich Boskich nacji jest jedna żeńska energia,lecz ta Matka o której napisałam nie jest ta jedyną,na pewno jest z krwi i kości,to nie tylko energia.
   Muszę się zastanowić nad odpowiedzią,bo wydaje mi się,że każda nacja ma swego opiekuna – prowadzącego,ale czy jest On jeden w tym przypadku żeńska energia- czyli jedna dla wszystkich słyszę,że zdecydowanie: Nie.
   Zastanowię się nad tym może coś sensownego mi się wykluje 🙂

 26. BasiaB pisze:

  Pisałam i mówiłam znajomym kim są muzułmanie- teraz Muki napisał :

  „Wszyscy jak jeden ci dobrzy i ci źli głośno wrzeszczą tak rządowi jak i kościelni o konieczności walki z terroryzmem, wygłupy prezentują, udając głęboko zaangażowanych, jednak jak się obrócisz tylko na pięcie zobaczysz ze, po cichu zaopatrują tych, których przeklinają głośno a siarczyście w sprzęt, broń i amunicję, pilnują nienaruszalności ich praw i ukrytych rezerw kasy i geologii, a także, co wydaje się być szokująco dziwne dbają o zbyt sprzedawanej przez nich dóbr w tym przede wszystkim ropy..
  To nawet nie jest Dulszczyzna to jest podłość niebywała. Ten nie mający żadnych zahamowań twór zła kreują Izrael, Wielka Brytania, USA. A z drugiej strony Rosja, która się temu przeciwstawia ale sama chciała by być na TOPIE z drugiej strony. Czemu Chiny siedzą cicho nie mam bladego pojęcia.
  Problem tego świata, o którym nikt wydaje się ze nie pamiątka albo udaje ze pamięć mu odebrało z historii to fakt ze Arabowie, to semici.

  Wszyscy udają niemoty a ci bardziej rozumni rzną, głupa udając ze zapomnieli, iż wszelkiej maści arabowie i muzułmanie, to w rzeczywistości semici, dokładnie tacy sami, jak ci na stołkach w Watykanie USA Brytanii czy Izraelu, I tu jest ten wrzód ropiejący.

  Mało tego ci starsi jedną nogą jeszcze tu będący podtrzymują ten stan i status sadząc ze za swą gorliwą ułudę zbawia swe ciałko obrosłe do nie możliwego, tłuszczem.
  .
  Czyżbyście takimi niemotami byli i nie wiedzieli ze obowiązują trzy semickie doktryny – wyznania – religijnego?
  Islam, Judaizm i Chrześcijaństwo żydowskie, które praktycznie w Europie już upada trzymając się jeszcze w naszym kraju firan. Czas istnienia chrześcijaństwa żydowskiego jest już policzalny.
  I nadal nic nie rozumiecie i nic nie kumacie……….
  Walki o dominacje i profity niewolnicze rozpoczną się pomiędzy judaizmem, który jest nie strawialny w europie i Islamem ”

  http://muki.salon24.pl/662935,starosc-starca#comment_10608118

 27. BasiaB pisze:

  Tutaj na tą stronę przychodzi mnóstwo sfrustrowanych istot często na dodatek będących po tamtej stronie lustra.
  Co rusz odkrywam przeróżne symbole i machiny nałożone na ta stronę.
  Na pewno może być to pewien sygnał do dyskomfortu przy czytaniu tej strony szczególnie przez osoby,które nie stosują żadnych ochron czy oczyszczań.
  Maja za niskie częstotliwości i inne parametry,wiec przyssawki momentalnie się na nie załapują.
  Tak jest i nie mam w tej chwili metody na tyle skutecznej,by raz na zawsze przegnać wszelkiego typu zakusy energetyczne na tą stronę.
  Wczoraj odkryłam jak jedna z czytelniczek wraz ze swoją rodziną,którą nota bene znam, utworzyła satanistyczny krąg i poleciała po wszystkim co „wiedziała” i „widziała”,bo pewnie ” przyjaciele” pokazali jej ” odpowiedni ” obraz.
  Ale tak to jest z pyszałkami,którzy uważają że pozjadali wszystkie rozumy,a sowita zapłata już czeka za te bezeceńskie postępowanie.
  Te wszeteczne gnidy,doskonale wpisują się w tytuł i temat obecnego artykułu.
  Pomazańcy – przebierańcy.

  To nie jest stronka dla wszystkich,ponieważ Ci nie stosujący zapór wszelkiego rodzaju,mogą tu niestety trochę oberwać,a ja nie jestem w stanie na bieżąco czyścić tej strony ze wszelkich ataków,przeróżnych zboków,socjopatów,klechów i innych nawiedzonych częstujących nas tu przeróżnymi wirusami.
  Za to jak już ich namierzę,mogą liczyć na udaną ” zabawę „.
  Takie gnidy kradna ludziom wszystko,dosłownie wszystko.To złodzieje,a każdy wie jak należy postąpić z takim złodziejem: złodziej Dusz,majątku,energii,zdrowia,życia.

 28. Ktoś pisze:

  Jakby kogoś to interesowało to od zeszłego piątku „CERN z sukcesem otwiera portale”….

 29. Amaranth pisze:

  Witam Was wszystkich. Jestem tu nowa, choć nieśmiało czytam Wasze spostrzeżenia i nauki oraz wskazówki a sama dopiero co się uczę bronić to miło mi Wszystkich tu zgromadzonych przywitać. Wiem że sprawdzanie pod kątem energetycznym czy też duchowym to dla Was już rzadkość, ale widziałam że dla kogoś tu zrobiliście wyjątek, wiec mam taką uroczą, malutką prośbe abyście sprawdzili jak się rozwijam czytając i powoli studiując Wasze porady, w końcu tacy wysoce uduchowieni ludzie bez problemu to dla kogoś swojego zrobią mimo takich codziennych trudów w walce z uzurpatorami.

  • Marcin pisze:

   A czy my przypadkiem nie znamy Cię z innego imienia?

   • Amaranth pisze:

    Witaj Marcinie. Możliwe, że znacie, ale nie tak jak Wam się wydaje, w końcu każdy z Nas odbył tu wiele wcieleń by doskonalić Siebie i swoją Duszę, oczywiście jesteśmy z nią jednością to bardzo możliwe a wręcz jestem niemal pewna, że kiedyś Cię znałam Przyjacielu lecz nie w tym życiu teraz. Tak więc mam wiele imion, tych tutaj mam 3 jak większość ludzi: pierwsze od Rodziców jako Paulina reszta pozostanie moją słodką tajemnicą ;), drugie ze chrztu, a trzecie z bierzmowania, a u Was używam pseudonimu bo podoba mi się taki, po prostu uważam że mogę być kim chce jeśli Ktoś, nie ten Wasz „Ktoś” wyrazi na to zgodę 🙂
    Co do Waszych niektórych metod tu opisanych to musze się przyznać, że nie podobają mi się te „aktywne” czyli atakowanie kogoś, mam taką kobieca energie jeśli można tak to nazwać więc potrzebuje męskiej pomocy, wsparcia, porady na ciężkim życiowym zakręcie… Wiem że Wszyscy tutaj tworzą Mistyke ale mam problem z rozpoznaniem kto pisał Prawdę, tak więc bardzo będzie mi miło otrzymać tak niewiele aczkolwiek tak dużo dla mnie, czyli Waszą nieocenioną pomoc :). Wiem, że potrzebuje pomocy dlatego prosiłam o wskazówkę i odnalazłam tę Stronę, przecież nic nie dzieje się bez przyczyny czyż nie ?

    • BasiaB pisze:

     Amaranth – potrzebujesz pomocy,udziel jej sobie sama,tu masz wskazówki.Jeżeli masz Serce to Ci się uda.
     Bez niego zawsze będziesz miała problem z rozpoznawaniem Prawdy.
     Chyba nie doczytałaś czym są sakramenty,więc zajmij się tym.

   • Magda pisze:

    Tez mi się tak wydaje

   • BasiaB pisze:

    Oczywiście,że znamy 🙂
    Nie czytając jeszcze odpowiedzi Marcina i Magdy,wiemy Nado wielu imion o Twoim szalonym umyśle i obsesyjnych zachowaniach.

    I tu zwracam się do czytelników Mistyki,to jedna z osób,dzięki której macie zaoszczędzone mnóstwo informacji z mojej strony,gdyż jest satanistką wykorzystującą do współpracy złe moce,oczywiście Ona myśli,że widząc Istoty Światła ,widzi Istoty Światła,a ponauczała się wszystkiego ode mnie,zapomniała tylko o najważniejszym – równowadze emocjonalnej,bo przy pracach duchowych bardzo szybko o odlot w niewłaściwą stronę.
    I tym sposobem AW masz diagnozę o którą prosiłaś.

  • BasiaB pisze:

   to dobra odpowiedź dla Ciebie – Amaranth”
   „Zagrałeś głupka i jak głupek zostaniesz potraktowany..
   a teraz postaw sobie pasjansa.”
   Muki – przywłaszczam jak swoje 🙂

 30. BasiaB pisze:

  Właśnie zobaczyłam mema z JPII a tam napis –
  Niech zstąpi Duch Twój
  i odnowi oblicze ziemi,tej ziemi.

  Ten pomazaniec boży wiedział,że stado baranów i owiec w żaden sposób w niczym sie nie zorientuje.
  Mam w takim razie pytanie;
  Jaki Duch ma zstąpić ?
  Czyj Duch ma zstąpić ?
  Dlaczego Duch a nie Jego właściciel ?
  Kto jest właścicielem tego Ducha ?
  Kogo ten Duch ochrania, że ten gościu nie chce się ujawnić ?
  Nasz Ojciec ???
  Nie!!!!
  Nasz Ojciec nie mógł się wydostać z kazamatów, jak i matka, Jego duch został mu skradziony i przywłaszczony przez przebierańców, którzy nastali po narodzinach swojego bożka uzyskanego w wyniku niecnych obrzędów i rytuałów, kradnąc i przywłaszczając sobie co nie ich.
  W ten sposób zaistniało święto Bożego narodzenia na cześć rytuału prowadzącego do naszej zguby,krok po kroku.
  Jednak….światełko w tunelu mówi…jeżeli te gnidy muszą naszą energią odnawiać co roku ten rytuał,to oznacza,że jeżeli zabraknie im energii zasilającej to rozpadnie im sie ten wzorzec jak bańka mydlana i od tej pory żadna wesz nie będzie sobie przywłaszczała co nasze i wzywała nie wiadomo jaką, wyższą rangą kolejną wesz.

  • Jeden z was pisze:

   Mesjasz się już narodził i spisał to co spisać miał. Jest Polakiem i zaprojektował system, który nas wszystkich wyzwoli. Róbcie co ja i również to udostępniajcie. Oczywiście wcześniej przeczytajcie. Nadchodzą nowe czasy

   • Miro pisze:

    Przykro mi, ale ten projekt to jakieś kolejne NWO – całkowicie pomija kontrolę genotypu jednostki. Wiemy dobrze, że są Ludzie i „ludzie”. Nie ma tam jednego słowa jak ich odróżnić. Totalny brak odpowiednika czegoś na wzór tablic astralnych do identyfikacji tego, co siedzi „pod maską” każdego osobnika. A od tego dokładnie zależy sukces pozostałej części tematów opisanej w tym dokumencie. Pominięcie milczeniem rozwiązania na temat w/w punktów dyskwalifikuje ten dokument, gdyż cały projekt zostanie na „dzień dobry” przejęty przez pasożyty i obrócony przeciw Ludziom.

    • BasiaB pisze:

     Dokładnie. Kolejny zniewalający system, dotarłam do 1/5 tekstu i miałam dosyć.

    • jaga pisze:

     Przeleciałam po łebkach w celach experymentalnych i odniosłam wrażenie ciężaru, skojarzył mi się z wysypywaniem półmokrego betonu na podjazd 🙂 i nie jestem żydem więc nie czekam na mesjasza 🙂

    • Ktoś pisze:

     Żydzi nie czekają na

     mesjasza czyli zbawiciela jaki ich wyzwoli „od grzechu”

     ale na

     mesjasza = fuhrera JAKI ICH POPROWADZI DO ZWYCIĘSTWA NAD KAANITAMI
     i ICH PÓŹNIEJSZEJ RZEZI…. czyli PODBIJE DLA NICH CAŁY ŚWIAT
     I ZAPROWADZI ICH RZĄDY oparte na hitleryzmach z tory (noachickie prawa)

    • jaga pisze:

     Ktoś-a czytałeś text zapodany przez Jeden z was? Właśnie nowy polski mesjasz ma receptę jak nas wyzwolić spod ,,niewoli egipskiej” i doprowadzić do ,, panowania nad światem” 🙂 nooo.. nie powiem , że mi się ta opcja z władzą prawie absolutną nie podoba:) …..nie wiedziałam, że mesjasz ma wyzwolić żydów od grzechu, w StarymT tylko polityka i polityka.. paanie 🙂

   • Miro pisze:

    … to jakiś lep na muchy przypominający polowanie na…
    http://www.cda.pl/video/1093812c1?wersja=720p&a=1&html5&vol=10

   • Miro pisze:

    Uważam, że bezpiecznie będzie wywalić tego linka, bo jeszcze komuś zaszkodzi, ale to Basia decyduje.

  • irja pisze:

   Witam,
   to takie charakterystyczne, że musi być lider (pomazaniec) stanowiący kontrolę i nadający ton, czujący się być lepszym, mądrzejszym, wybitnym. Takich pomazańców mamy na pęczki w szczególności w tzw. ezobazarku 🙂
   Zastanawiałam się ostatnio jaki sens mają te kontrolowane ujawnienia „niewidzialnej strony”, z dokładnym jej opisem, charakterystyką i emocjonalną wkrętką. I chodzi im w tym o to, żeby to uznać za fakt i podtrzymywać ukierunkowaną kreację wykorzystując nasze moce.
   Taki przykład:
   Bardzo modne hipnozy regresyjne hehe „oczyszczające”. Drąży się temat np. podpięć, implantów, identyfikuje się postaci np. szarzy, reptyle, modliszki i inne badziewia i na tym się kończy. Nie dokonuje się tzw. drążenia króliczej nory i kto jest a końcu (o ile ten koniec jest) i uznaje się za fakt oczywisty znalezienia przyczyny zainfekowania istoty i istnienia technologii do tego. Następuje tzw. „oczyszczenie” 😉 Osoby słuchające lub czytające to, muszą w jakiś sposób wyobrazić to sobie i zidentyfikować z tym, no bo przecież też tak czują i już się kiedyś z tym zetknęły w sieci np. I teraz następuje kreacja na tzw. wewnętrznym pulpicie, tworzy się klon obrazu zasilający pole morfogenetyczne tej idei, praktyki, metody. Im więcej istot to uzna (wyświetli, dokona projekcji), tym większą ma siłę zaistnienia taki plan. Uznanie tego i przekonanie o tym, to utwardza i nadaje temu silę poprzez strach ( np. łapanie dusz).
   Opisałam taki mechanizm, tematy można wstawiać dowolne. Można wykorzystywać dla każdego celu, bo ta technologia jest neutralna. Ezobazar, religie, systemy, naszpikowane są technologią i receptami na nią. Jest tylko jeden haczyk 🙂 Jak się stworzy jakąś technologię to trzeba ją kontrolować, pilnować, zasilać – przykłady dookoła (nadzorca = niewolnik). A teraz pytanie, co nie mieści się w tej technologii, a co mamy poza nią?
   Pozdrawiam serdeczne Wszystkich 🙂
   ps.
   Ta cała maryja to niewolnik przecież 🙂 Pewnie nie chce, żeby tak o niej myśleć 😉

 31. BasiaB pisze:

  Nawet nie macie pojęcia, jak cieszą mnie Wasze wpisy.
  Świetnie sobie radzicie beze mnie. Super !
  A to z kolei raduje moje Serce – że się odnaleźliśmy.
  Tyle nowych i cennych czytelników jakie zawitało ostatnio na naszą Mistykę, to wielka radość dla każdego z nas., każdego czytelnika i uczestnika tej strony.
  Treści i wpisy…bezcenne !
  Arya się obudziło i odnajduje ❤ ❤ ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s