Czas Tworzenia cz.II

Odpowiedź dla To Ja,podyktowana przeczytaniem tego wpisu :
” Basiu, już ci kiedyś napisałam, że ja nie zaczynam niczego naprawiać…nie zaczynam bo jestem na etapie kończenia naprawiania, jeżeli tak to można określić.

piszesz:
„ludzie z duszami nie mają nadmiaru potrzeb,to jest zawsze korelacja.
Brak rozumu – też nie,bo nawet jak są zaprogramowani,to posiadają intuicję.jeżeli ktoś łączy te 2 cechy- czyli brak rozumu i pazerność – to cząstki Duszy,które posiada,nie są Jego. Są komuś skradzione.Taki zasiedlony pustostan.”

ja tego nie rozumiem…może ostatnio za bardzo zeszłam z góry na ziemię.
„Słowo Ciałem się stało”też nie wiem o co chodzi…dla mnie słowa to tylko słowa, małą wartość mają, na pewno żadnej mocy sprawczej

„Czy Ty jesteś zasiedlonym pustostanem…”
nie wiem co to znaczy, ale jestem ciekawa twojej teorii.
jeżeli gdzieś już tu to tłumaczyłaś, to proszę daj linka, bo sama nie odszukam
pozdrawiam”

❤   🙂

ar

Ja też nie odszukam,pamiętam,że pisane to było w maju,czerwcu i lipcu zeszłego roku.

Gdybyś To Ja naprawiała cokolwiek skutecznie,to miałabyś tego adekwatny obraz,bo taki obraz zawsze tworzy się każdemu twórcy mającemu możliwości kreacji,za tym zawsze podąża wizualizacja i obrazowanie,bo to jest rodzaj energii tzw, fizyka kwantowa,o której cały czas mówi Gregg Bradden.
Jeżeli natomiast piszesz,że „ale z tego co widzę to raczej sukcesu w tym zakresie szybko nie będzie.”
To go nie zobaczysz,a co jeszcze gorsze,niszczysz tymi słowami powstały i wyprodukowany już wcześniej obraz naprawczy.

Tu nie ma nic do rzeczy schodzenie w dół czy wchodzenie do góry,musisz być bardzo pragmatyczna,by właściwie ocenić sytuację,a nie dać się wozić na wszystkich oferowanych furmankach.
Oprócz prac energetycznych,nasze organizmy w kwestii odpowiedniego myślenia powinny być zasilane ziołami,jodem-kelpem lub płynem lugola,czy nalewka z orzecha,która ma jeszcze lepsze właściwości od płynu lugola,w tym roku bardzo obrodziły orzechy i można było sobie ich nazbierać na nalewkę,a następnie po 1 miesiącu już można pic po 1 łyżeczce na 1/2 szkl. letniej wody.
Nie bez powodu całkowicie wyeliminowano jod z przemysłu spożywczego,który dawniej zamiast szkodliwego bromu służył do dezynfekcji i dłuższego przechowywania chleba czy innych.
Ratujemy nasz mózg równiez witaminą D3 o której cały czas w swoich wykładach mówi J. Zięba,a wiedzę,że Kefirek,sukcesywnie opracowuje wartościowe art, na tematy poruszane przez Ziębę i opisuje całe spektrum danej jednostki.
https://kefir2010.wordpress.com/2015/06/13/kremy-z-filtrem-do-opalania-sa-grozne-dla-zdrowia-koncerny-ok

Normalni ludzie sami od siebie nie mają wygórowanych potrzeb i w żadnym wypadku nie są pazerni.
Jeżeli jednak jest taka sytuacja to należy się zastanowić z czego ona wynika.W tej chwili mam w głowie tylko 3 odpowiedzi.
1- jeżeli normalny człowiek przejawia takie predyspozycje to albo jest bardzo mocno rozczłonkowany,co oznacza,że nie ma właściwej, minimalnej ilości fragmentów swojej Duszy Boskiej.A w tym wypadku należy przedsięwziąć kroki do ich odebrania,albo:
2 – jest tak zaprogramowany przez wszystkie konsorcja medialne potrzebami posiadania reklamowanych towarów,ka również zaprogramowany schematem wdrożonym w DNA poprzez wiele różnorakich okoliczności,a do tego zaliczam uzurpatorskie koło karmy,które powoduje w pamięci komórkowej całkowity chaos przekładający się poprzez stałe uczucie zagrożenia,cierpienia,głodu,braku perspektyw na zagnieżdżenie się programu posiadania…tak na wszelki wypadek !
Do tego ewidentnie posłużył ustrój komunistyczny ,zapodany wschodniej części Europy,by z doskonałym efektem po obaleniu komunizmu doprowadzić do wzrostu konsumpcji tzw, dóbr materialnych.
Bo brak podstawowych środków do życia spowodował nieustanna gonitwę za chlebem .
To było z góry ustalone.
Pytanie tylko dlaczego dotyczyło to tylko Europy wsch. ?
Odpowiedź jest banalnie prosta.
Na tych terenach żyje najwięcej osób z pochodzenia – ogólnie to ujmę : Słowian .
Słowianie maja zakodowany w sobie właściwy wzorzec boski,który predestynuje ich do roli kreatorów i wizjonerów,a tym samym tworzycieli rzeczywistości.
Jestem jednak bardzo daleka do fraternizowania się w jakikolwiek sposób ze Słowianami i ich obrzędami przedstawianymi na portalach temu poświęconych,bo uważam to za wielką ściemę.To zupełnie nie tak,a każdy mądrala „rozgryzający” przekazy dawnych Słowian,powinien się mocno ugryźć w język zanim zacznie wypisywać swoje domniemania na ten temat.

3. Jeżeli jest jakakolwiek pazerność i inne tego typu wady,należy rozważyć,czy dany osobnik w ogóle jest człowiekiem, a nie automatem zwanym przeze mnie pustostanem.

Co to jest pustostan?
Jest to osobnik wyglądający z zewnątrz i wewnątrz wg medycyny akademickiej jak człowiek,ale nie jest w nim w pełni.
Do pełni człowieczeństwa brakuje mu najważniejszego czyli Duszy i  boskiego tchnienia. Są to w pełni biologiczne roboty,czyli klony.
Są to również gadziory, które są zmiennokształtne i przybierają ludzką postać.
Zaliczam do nich również bioroboty,których najwięcej jest w Azji,bo tam jest główny serwis i serwisant narządów koniecznych do wytworzenia biorobota.

I to jest fakt,a nie bajka czy Sf.bo czytałam doniesienia ludzi,którzy zostali następnie uznani za czubków,którzy widzieli te fabryki.

Do pustostanów należy włączyć również najważniejszą nacje,która tym wszystkim kieruje na Ziemi czyli uzurpatorów zwanych przeze mnie hebrończykami.

Hebrończyk to nacja wywodząca się z dalekiej wyspy we Wszechświecie zwaną Hebrą,stąd ziemska nazwa tych gnid – hebra j czycy.Jest to nieuprawniona zmiana, chociaż mająca swoje znaczenie dla nich.
Te parszywe gnidy zostały uratowane podobno przez mannę z nieba,kiedy uciekali z Egiptu,wody się rozstąpiły.
Tak to prawda,tylko że nikt nie wie czym była ta manna z nieba i dlaczego wody się rozstąpiły ?
Można to uzasadniać fizyka do woli,jak się komuś podoba,jednak mam pytanie do każdego teoretyka fizyki i filozofa religii, by mi wyjaśnił w takim razie do czego służą rytuały religijne ?

Odpowiedź jest banalnie prosta,znana każdemu kto zastanawia się nad swoim życiem.
Rytuały religijne wykorzystują moc sprawczą fizyki kwantowej,powodują zadziewanie się wszystkiego w polu energetycznym,które następnie zaczyna się materializować.
Po to są te wszystkie modły.
Dlatego napisałam – a Słowo stało się ciałem.
Co jest nawet udowodnione przez fotografię kirlianowską,na której widać zmiany,które fizycznie jeszcze nie nastąpiły,a np. odcięta ręka dalej jest widoczna energetycznie.

fotografia kirlianowskaFotografia kirlianowska,część bluszczu jest fizycznie ucięta.

Dlatego jest błędem mówienie,że słowo nie ma żadnej wartości i mocy sprawczej.Ma i to w szerokim aspekcie działania.

Co to jest słowo ?
Już Marcin napisał – dźwięk ! Tak, to pewien rodzaj fali nośnej,fali częstotliwości – słyszalnej lub nie przez ucho ludzkie,ale doskonale wibrującej poprzez swoją fale nośną .
Ostatnio miałam takie zdarzenie.Jest piękny słoneczny dzień,siedzę w kuchni i widzę jak moje psy siedzą pod drzwiami domu i drżą ,szczególnie jeden,który panicznie boi się burzy.
Chmur nie widać,a pies aż ma drgawki.
Wówczas wyszłam na ogród wszystko pozamykać i nie skończyłam jeszcze tego wszystkiego robić,kiedy zobaczyłam jak zerwał się wiatr ,nagle przyszły potężne chmury i zaczęła się potężna burza. To było 3 dni temu.

Dźwięk poprzez swoja moc sprawczą został wykorzystany we wszystkich rytuałach religijnych i tzw.pogańskich,chociaż do Boga bliżej poganom niż komukolwiek związanym z jakakolwiek religia czy sektą,chociaż to jedno i to samo.Jednym z narzędzi upiornej sekty hebrońskiej są krwiopijcy zwani popularnie IN sektami,którzy uprzykrzają nam życie,a o co apelowałam w zeszłym roku,by zając się gnidami skutecznie,bo to min. one są łącznikiem fizycznym miedzy nimi ( uzurpatorami)a nami,a co zostało wyśmiane przez nijakiego A58,ale kim jest ten typ to ja wiem od dawna i Jego zniechęcanie do wszelkiej i jakiejkolwiek pracy ma swoje uzasadnienie.

Jednakże nie we wszystkich ustach dźwięk ma moc sprawczą.
Im więcej cząstek boskiego tchnienia tym większa moc sprawcza,o czym doskonale wiedzieli okupanci Ziemi,dlatego zawołali na pomoc swojego opiekuna rezydenta na Saturnie i pozostałych 3 gazowych olbrzymach.
I dostali ją – gadziory pomogły, by wody się rozstąpiły,bo to ich żywioł.
Wodą zawiadują wszelkie gadziorskie osobniki od kijanek począwszy na aligatorach kończąc.

Wszystkie stworzenia żyjące w wodach oprócz delfinów są gadziorami.
Dlaczego gazowe olbrzymy miały taką moc ?
Posiadają bowiem po dzień dzisiejszy naprawdę sporą ilość skradzionych na przestrzeni dziejów cząstek Dusz boskiego tchnienia,stad mogą wydawać złowieszczy i złowróżbny dźwięk utrwalany przez astronomów amatorów. W art. o Saturnie te dźwięki zostały zalinkowane odnośnikami do YT.

No a co z manna ? czym to faktycznie było ?
Ten biały puch,który dał życie,energię i moc do przejścia przez morze Czerwone.
Czemu Czerwone ?
Ciekawe / prawda ?
Czerwone od krwi tych,którzy: „a pogoń zginęła w odmętach powracających na swe miejsce wód.”
Powróciła,bo Saturn zadbał o to,a rzezi dokonały lokalne gadziory i morze spłynęło krwią – czerwoną !
Manna…to cząstki boskiego tchnienia, czyli Dusz. Skradzione,rozwarstwione i przekazane najeźdźcom,by mogli udawać nas.
Białe cząstki dusz,coś czym się karmili do dziś…manna.

Ta walka toczy się cały czas o panowanie nad Wszechświatem,do pełni szczęścia brakuje im Wszystkich cząstek i kawałków boskiego tchnienia czyli Dusz.
Dlatego Prawdziwa Istota Boska ma gdzieś pazerność i zaszczyty,bo wie pamięcią komórkową,pamięcią szczątków Duszy,pamięcią przodków, że jest Panem i zawsze mogła mieć wszystko w zasięgu ręki,a dobra materialne i tytuły ziemskie są niczym,to dobre dla pustostanów, którym pozostał tylko snobizm i bufonada dzięki kupionym gadżetom.

zapomniałam jeszcze przypomnieć czym sa gadziory,ta nacja została przekupiona i wykorzystana w celu służenia uzurpatorom i została wyposażona w moce demonów.
De „moon” – tam były główne stacje nadawcze sygnałów z gazowych olbrzymów.

Jeżeli jeszcze nie wyczerpałam tematu,a zapewne tak jest,to proszę o pytania,ale zanim je napiszecie,proszę byście poczytali co nieco na Mistyce,bo o tym wszystkim już pisałam,ale jak jest potrzeba- powtórzę.

dźwięk

Dźwięk – to istota rzeczy i moc sprawcza.To Boska Matryca !

 

BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, DNA lewoskrętne, dźwięk, historia, kosciół katolicki, misteria, mistyka, okultyzm Kościoła Katolickiego, Saturn, sekty, sieć pajęcza, stworzenie świata, Uzurpatorzy, Ziemia, zmiany wewnątrz nas, świadomość i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

288 odpowiedzi na „Czas Tworzenia cz.II

 1. Minerałek pisze:

  Tak AN, ale niestety na tej stronie juz ten art.usuniety.

 2. An pisze:

  Minerałku.
  U mnie ten artykuł ładnie się otwiera.
  Mam też ten artykuł skopiowany, mogę się podzielić.
  An

  • Minerałek pisze:

   An, bardzo proszę popros Basie o mojego priva, bardzo zalezy mi na dokończeniu tego art.byc może jest w nim wszystko o czym juz wiem, mnóstwo info na ten temat jest na Davidicke,pl, ale muszę porównac, może jest jeszcze coś, dla mnie to bardzo ważne.

 3. toja pisze:

  czy którykolwiek człowiek widział Boga JAHWE, czy ktokolwiek mógłby z pełnym przekonaniem stwierdzić, że został przez niego skrzywdzony?
  no tak, tysiące lat temu jakiemuś jednemu czy drugiemu ten bóg się przyśnił, widzieli go w snach, rozmawiali z nim w snach. potem jedni drugim przekazywali te opowiastki słowami, potem utrwalano je pismem i tak dotrwały do dzisiejszych dni, dla nas.
  ciekawe dla mnie dlaczego i komu zależało na tak silnym utrwaleniu dla potomnych tej wiedzy?
  jakoś nie widzę pozytywnych korzyści dla pospólstwa, ale dla wszelakich oszustów głoszących te mity, to już widzę, a nawet czuję na własnej skórze.
  wychodzi na to, że od zawsze większość była zacofana, łatwowierna i bojaźliwa, podatna na manipulację, z cwanej mniejszości wyłoniły się rządy. mogło być nawet tak, ze jak teraz tak i kiedyś ludzie różnili się od siebie budową, siłą. ci słabsi na ciele mogli być bardziej rozgarnięci na umyśle i chcąc przeżyć/pasożytować na tych silniejszych musieli użyć swojego sprytu…wymyślili bogów, potwory-smoki itp. z siebie zrobili pośredników/kapłanów. ówcześni władcy przyklasnęli, skumali się z kapłanami i tak to się kręci do dzisiaj.

  oczywiście ja też w jakimś sensie wierzę w boga, a raczej w blizej nieokreśloną moc. uważam, ze każda dusza jest równoważną cząstką tej mocy, że każda wcielając się w ciało ma tą samą misję do spełnienia.

  wg mnie dusza człowieka ma wpływ na jego umysł i ciało w znacznie większym zakresie niż odwrotnie – umysł na duszę ma bardzo ograniczony wpływ i raczej tylko w zakresie komunikacji.
  do takich właśnie wniosków doszłam kiedyś po pewnym swoim doświadczeniu. uznałam siebie przede wszystkim za duszę, a swój ludzki umysł za coś związanego z ciałem, coś równie tymczasowego.

  nie boję się ani bogów, ani demonów, którymi ludzie są straszeni. bardziej obawiam się tych z krwi i kości, którzy nimi straszą i tych w nadmiarze zastraszonych, którzy ze strachu, dla korzyści, godzą się pomagać straszącym w panowaniu/zniewalaniu/ogłupianiu pozostałych ale i siebie samych.

  Basiu, to co napisałam powyżej raczej „kłóci” się z twoimi poglądami…absolutnie nie zamierzam wpływać na kogokolwiek by przyjął mój punkt widzenia w jakimkolwiek zakresie.
  szanuję twoje poglądy choć nie ze wszystkimi się do końca zgadzam.
  mam nadzieje, że to początek naszej dyskusji, a nie koniec, ze i inni wypowiedzą się pod artykułem. może dojdziemy do wspólnych wniosków, może przekonacie mnie, że to ja jestem w błędzie…jestem otwarta na rzeczowe argumenty.
  pozdrawiam

  • BasiaB pisze:

   ” nie boję się ani bogów, ani demonów, którymi ludzie są straszeni. bardziej obawiam się tych z krwi i kości, którzy nimi straszą i tych w nadmiarze zastraszonych, którzy ze strachu, dla korzyści, godzą się pomagać straszącym w panowaniu/zniewalaniu/ogłupianiu pozostałych ale i siebie samych ”

   Wyjaśnię Ci mój punkt widzenia na Twoje poglądy.W tym zdaniu nic nie trzyma sie kupy.
   ” nie boję się ani bogów, ani demonów, którymi ludzie są straszeni.”
   Nikt nimi nikogo nie straszy,boja się Ci którzy chcą sie bać,bo maja ten strach zaprogramowany.
   „bardziej obawiam się tych z krwi i kości, którzy nimi straszą i tych w nadmiarze zastraszonych,”
   Tak- KK doskonale wywiązuje sie z tego zadania,by łudzić i mamic pospólstwo,gotowe przyjąc jakiekolwiek rozwiązanie,byleby sammu nie kiwnąc palcem,bo ktos za nich to ząłatwi.to jednak nie oznacza,że tych stworów nie ma.
   Są i to jak najbardziej realne,gdyz nader często jak już zostana z jakiegos prawdziwego człowieka skradzione wszyustkie cząstki boskiego tchnienia czyli np. Duszy to zasiedlaja ten organizm i wtedy mówimy: złego diabli nie biorą .
   To prawda,bo po co ma taki zasiedlony umierać,jak doskonale wywiązuje się w ludzkim ciele z obowiązku nękania i niszczenia innych ludzi.
   Mam taki przykład z ostatniego czasu.
   2 tygodnie temu, nagle,bez żadnych chorób zmarł nasz sąsiad,chłop miał zaledwie 67 lat,był bardzo pracowity i dobry.
   W rodzinie mojego męża jest właśnie demon w ludzkiej skórze,z 1.5 roku temu miała amputowaną 1 nogę ,ma w tej chwili 87 lat, kiedy groziła jej druga amputacja- czyli rok temu rzuciła palenie,bo sie wiedźma wystraszyła.Teraz jest w dosyć dobrym stanie,była z powodu nogi wysłana do sanatorium,właśnie 2 dni temu karetka z tego sanatorium przywiozła ja do domu, na 3 dni przed końcem turnusu i powiedzieli,że więcej jej tam nie chcą widzieć.Lekarze z przychodni do której należy,migają się jak mogą od wizyt u niej,nikt z nich nie chce jej przyjąć,a młode małżeństwo,które z nią mieszka i się nią opiekuje przechodzi gehennę. Należy dodać,że pochowała syna,potem męża,a następnie wnuka i tym samym cały jej ród na szczęście wyginął.
   I to się nazywa wcielone zło,bo taka jest prawda- wcieliło się jakieś gówno w nią i zatruwa wszystkim życie od co najmniej 80 lat .

   ” dla korzyści, godzą się pomagać straszącym w panowaniu/zniewalaniu/ogłupianiu pozostałych ale i siebie samych ”

   widzisz- to zdanie porozdzielane na częęci – brzmi zupełnie inaczej niż wszystko razem do kupy wrzucone do jednego wora.

   Tak- dla korzyści finansowych i z chęci władzy robi to każda sekta i członkowie oraz hierarchowie każdej religii.Oni tez są okłamywani,bo liczą na sprawiedliwość ze strony demonów – koń by się uśmiał.Oni i jakiekolwiek dobro,czy sprawiedliwość.:)

   • toja pisze:

    Basiu, zaciekawił mnie ten przypadek ze starszą kobietą.
    kiedy zauważam, że któryś z moich pracowników zaczyna mnie okradać, to zanim podejmę jakąś konieczną/stosowną decyzję, to najpierw staram się dojść/zrozumieć motywy jego postępowania.

    i wracając do podanego przez ciebie przykładu ze starszą kobietą,
    to proszę powiedz mi dlaczego ci młodzi ludzie, rozumiem, że nie bezpośrednio z nią związani rodzinnie, dlaczego oni muszą znosić jej obecność w swoim domu?
    skoro jak twierdzisz ta kobieta ma w sobie demona, to chyba jest to jakiś argument na pozbycie się jej spod wspólnego dachu i to z zachowaniem czystego sumienia w oczach wszystkich wokół.

    • BasiaB pisze:

     Po co poświęcasz im swoja część,swoja energię ,masz ja w znacznym niedoborze,przez Twoje dobre serce,masz go coraz mniej,bo obdarowujesz nim na prawo i lewo.
     Zacznij od siebie i w końcu zacznij przyciagać skradzione Ci na przestrzeni dziejów Twoje cząstki.

     Widzisz To Ja – po co interesuje Cię dalej ten przypadek,tak jest i już.To ich sprawa.
     Powiem pokrótce dla wyjaśnienia – kupili dom razem z nią ,w umowie kupna ta starucha ma zagwarantowane dożywocie,zajmuje piętro oni parter.
     Są takie klauzule w aktach notarialnych.
     A Ty dalej szukasz pomocy dla innych i trwonisz swoje cząstki – zwracam Ci na to uwagę – to Ty dla siebie jesteś najważniejsza,jak uda ci sie zebrać siebie w całość tylko wówczas możesz myśleć o pomocy innym.W innym przypadku za każdym razem okaleczasz siebie.

    • BasiaB pisze:

     Jak chcesz się jej pozbyć ? Nie ma takiej prawnej możliwości.
     I już nie będę się tym padalcem zajmować więcej.
     Podałam jako przykład egzystowania takich potworów wokół nas.
     Dobry chłop- sąsiad mógł żyć jeszcze z 10/20 lat,a tak odszedł ni z gruszki ni z pietruszki,a jeszcze 2 dni wcześniej z nim rozmawiałam,bo brukował sobie podjazd i w kółko macieju coś udoskonalał u siebie w domu,to ząłożył solary,to oczyszczalnię ścieków przydomową,to brukował,hodował króliki,kury,a ogródek miał jak z obrazka lubiłam na niego patrzeć z okna 🙂
     I taki dobry człowiek – zmarł,a ta franca żyje i wszyscy proszą by ich w końcu opuściła ,a to nic…nic jej nie bierze!
     Złego diabli nie biorą,bo maja swojego potrzebnego,fizycznego przedstawiciela na Ziemi.

    • Ela pisze:

     Tu się zgadzam z Basia w 100%- złego diabli nie biorą, sama mam taki przypadek w najbliższej rodzinie- to para [on i ona, małżeństwo], daleko szukać takich demonów, ich własne dzieci wyglądają już fizycznie gorzej niż oni –jestem przekonana ze czerpią z własnych dzieci energię do życia, no i psują nerwy. ja się od nich odcięłam, ale wiem ze inni „nie potrafią” , chyba nie zdają sobie sprawy z ogromu zniszczeń. Kiedyś w żartach na imprezie rodzinnej (kiedy jeszcze bywałam) powiedziałam, że X i Y to zatańczą jeszcze na stypie własnych wnuków, nie tylko dzieci, to się poobrażali, ale wiem że wielu zdawało sobie sprawę, że mówię prawdę. ToJa TACY „ludzie” są wsród nas…..jest ich całkiem sporo—demonów, lemingów, biorobotów, pustostanów, wystarczy że się po rodzinie rozejrzysz, nie musisz daleko szukać……

 4. Minerałek pisze:

  Toja, czy Ty wogóle czytałas ten art., o którym piszemy powyzej?

 5. toja pisze:

  w ogóle czytałam i ogólnie skomentowałam i czytam kolejny raz żeby odnieść się szczegółowo do wszystkich punktów/wątków artykułu.
  teraz po twoim Minerałku zapytaniu zrodziło się we mnie zwątpienie
  czy jest dla mnie sens dalej pochylać się nad tym tematem
  odnoszę wrażenie, że uznajesz mnie za inaczej mądrą od siebie, czyli znacznie głupszą, z którą dyskutować nie warto…może spróbuj przekonać mnie do swoich racji, napisałam przecież, ze jestem otwarta na rzeczowe argumenty.
  pozdrawiam

  • BasiaB pisze:

   TOJA – Minerałek jest już bardzo długo w temacie,więc ma zupełnie inny poziom postrzegania i percepcji. Na pewno nie uważa Cię za głupią,tylko czytającą teksty bez zrozumienia. Natomiast ja się cieszę,że masz swoja pasję,bo tylko Prawdziwi Ludzie maja ten dar – Pasja !
   Z tego powodu,z powodu naszej wrodzonej inteligencji,aktywności na wielu płaszczyznach,pasji,czyli umiejetności wdrażania w życie swoich pomysłów czyli kreacji Polacy sa tak bardzo gnębieni i sa prowadzone na naszym narodzie destrukcujne działania.
   Maja na celu ograniczenie nam dostępu do wszelkich obszarów God- nego zycia, a jednocześnie przy otwartych granicach i dostępie do netu Ludzie wiedzą,jak łatwo żyje się za granicą, nie mając takiego bicza nad sobą jak nasz Nierząd.
   Wyjeżdżaja za granice w poszukiwaniu GODnego życia,a tam zonk,może byc tylko majstrem,pomywaczką czy inna kuchtą i sprzątaczką,bo mimo wykształcenia nie zostanie zatrudniony na odpowiednim stanowisku ze strachu pracodawcy przed Jego kreatywnością, a tym samy możliwością przeskoczenia Go i wybicia się.
   Polacy to najinteligentniejszy naród !

 6. BasiaB pisze:

  Siola jesteś podłym gadziorem i tyle w temacie.Twoje wpisy,każdy po kolei będzie kasowany,a Tobie i tak już nic nie pomoże podła gnido.

 7. toja pisze:

  Basia pisze:
  „A Ty dalej szukasz pomocy dla innych i trwonisz swoje cząstki – zwracam Ci na to uwagę – to Ty dla siebie jesteś najważniejsza,jak uda ci sie zebrać siebie w całość tylko wówczas możesz myśleć o pomocy innym.W innym przypadku za każdym razem okaleczasz siebie.”

  masz dużo racji Basiu.
  ja zawsze byłam silna, przynajmniej na taką się kreowałam. kto mógł, ten doił ze mnie ile chciał, ja na to pozwalałam, dla rodziny, przyjaciół czy nawet przygodnych znajomych nigdy nie żałowałam niczego, bo wszystko co im było potrzebne dla mnie było łatwe do zdobycia…pochylałam się nad dolami i niedolami innych, wolałam zeby wszyscy wokół mnie byli szczęśliwi, uśmiechnięci, nie czułam się wykorzystywana, aż do czasu, gdy nastąpił czas przypadków, który odebrał mi siły. i wtedy zrozumiałam co warta jest miłość czy przyjaźń w jedną stronę. na szczęście szybko uporałam się ze złym czasem, który mnie dopadł, który może musiał przyjść bym otworzyła oczy, bym zmieniła co konieczne…nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, ta zasada/porzekadło sprawdza mi się w życiu.

  Ela pisze:
  „ToJa TACY „ludzie” są wsród nas…..jest ich całkiem sporo—demonów, lemingów, biorobotów, pustostanów, wystarczy że się po rodzinie rozejrzysz, nie musisz daleko szukać……”

  masz rację, ze tacy ludzie są wśród nas i jest ich tak dużo, w związku z tym napisałam wcześniej w komentarzu do Basi, że”
  „ale z tego co widzę to raczej sukcesu w tym zakresie szybko nie będzie.”
  czyli przy tak duzej i ciągle rosnącej liczbie ludzi, o tak specyficznych cechach, to ja nie widzę szansy na to, że szybko czy kiedyś będzie normalnie.
  normalność nie pasuje ani systemowi, ani już teraz większości ludzi na świecie.

  nie mogę jednak przekonać się do waszej teorii, że ci ludzie są demonami, czy pustymi bo bez duszy.
  moim zdaniem ci ludzie to patologia bardziej czy mniej pospolita, ludzie którzy mają ambicję posiadania, ale nie umieją albo nie chcą na te wszelkie dobra sami zapracować uczciwą pracą.
  cwaniacy, oszuści, pasożyty. nie ma co ich demonizować, czy ich sie bać. wystarczy pousuwać takich ze swojego otoczenia, odciąć źródło dożywiania, nie dać się terroryzować.
  pozdrawiam

  • BasiaB pisze:

   ” nie mogę jednak przekonać się do waszej teorii, że ci ludzie są demonami, czy pustymi bo bez duszy”
   Możesz się nie dać przekonać,ale my wiemy czym to się je i jak to się materializuje czemu służą wszystkie rytuały.
   Są jak najbardziej pustostany,lub osoby z podmienioną świadomością – osobowością,bo ich właściwe cząsteczki zostały wyautowane z ciała fizycznego w procesie nędznej kradzieży.
   ” cwaniacy, oszuści, pasożyty. nie ma co ich demonizować, czy ich sie bać. wystarczy pousuwać takich ze swojego otoczenia, odciąć źródło dożywiania, nie dać się terroryzować.”

   Nie Kochan,to nie takie proste.Udawać,że ich nie ma to przyzwalanie na ich istnienie,niech zamęczaja innych.

   Normalny człowiek nie jest takim wrednym typem jak Siola czy starucha,którą opisałam.
   takie marne postaci funkcjonują ,żrąc każdego po kolei.
   Robiąc z siebie ofiarę,są najzwyczajniejszymi oprawcami,którzy żerują na czyjejś litości,czyli życiodajną energią jaka jest Li.
   Ten kłamca naopowiadał niestworzonych historii o chorej danusi,a to takie samo jak i on mające bardzo dobre zdrowie,a jak na razie obojgu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

   Taki gadzior przychodzi tutaj i śle te swoje złowrogie teksty,myśląc,że coś ugra.
   Nic z tych rzeczy,potwory wyczuwam na odległość i nie pomyliłam się wczoraj,wiedząc,że gnida przyjdzie tutaj coś nacharkać,po tym co napisałam.Moi znajomi wiedzą jak mieszkam i jaka jestem,wiąc chora zazdrość rodzi się tylko w parszywym gadzim łbie. A nie będę takiemu NIC udowadniać,że żaba ma sierść.

   Jakby to było takie proste TOJA,odciąć,to by to dawno było zrobione,a Ty miałabyś lepszą percepcję i zrozumienie sytuacji.

   • toja pisze:

    „Możesz się nie dać przekonać,ale my wiemy czym to się je i jak to się materializuje czemu służą wszystkie rytuały.”
    „Nie Kochan,to nie takie proste.Udawać,że ich nie ma to przyzwalanie na ich istnienie,niech zamęczaja innych.”
    „Jakby to było takie proste TOJA,odciąć,to by to dawno było zrobione,a Ty miałabyś lepszą percepcję i zrozumienie sytuacji.”

    Basiu, odcięłam się od wszystkich, których uznałam za szkodników.
    razem z mężem postanowiliśmy zejść im z oczu, nawet zmieniliśmy adres zamieszkania, żeby nie wpadać na siebie przy byle okazji.
    wiem, że to za mało, że nie są szczęśliwi z mojej/naszej decyzji, wiem że rozpowiadają, że okazałam się okrutna, bez serca, że mi odbiło i podobne dyrdymały.
    wiem też, że nie próżnują, że w moje miejsce znajdują kolejne ofiary…ale co ja mogę zrobić żeby łatwowiernych i dobrych ludzi ochronić przed takimi pasożytami, przecież ich nie pozabijam. nie myśl, że to jakieś żule, męty społeczne…wręcz przeciwnie i dlatego to dla mnie była trudna sprawa.

    „Robiąc z siebie ofiarę,są najzwyczajniejszymi oprawcami,którzy żerują na czyjejś litości,czyli życiodajną energią jaka jest Li.”
    tak masz absolutną rację, to bezwzględni manipulanci, wręcz nawet psychopaci.
    nie widzę na nich sposobu, zwłaszcza, że mnożą się w zastraszającym tempie.
    jedynie chyba można się od nich izolować, nie dopuszczać ich do siebie, nie pomagać w niczym, nie dokarmiać, może powyzdychają z czasem 😉

    • BasiaB pisze:

     Bardzo dobrze oboje z mężem zrobiliście,gdyż kazdy sobie musi poradzić tak jak potrafi najlepiej.
     A masz rację,oni nigdy nie sa zwykłymi mętami,to często ludzie wykształceni,na bardzo dobrych stanowiskach,wykładowcy i tym podobne.Oczywiście nie dotyczy to wszystkich,ale tak jest często,ponieważ zagrabioną energię pożytkują w sobie znany sposób przynoszący im wymierne korzyści.

 8. Beata pisze:

  odnosnie boga Jahwe biorac pod uwage wizje Zofi Piepiorki to czy moze byc tak ze ktos (gad, jaszczur) podszyl sie pod boga, krola Jahwe?moze kltos specjalnie chcial go oczernic? oczywiscie bog z starego testamentu jest na wskors negatywny i nie ma nad czym dyskutowac, to jakis demon, ale moze taki byl wlasnie cel? zrobic z niego potwora?

  • BasiaB pisze:

   Uważam Beata ,że to jakieś koszmarne poplątanie z pomieszaniem.
   Wiele razy pisałam,ze wszystko jest na opak.Jeżeli tak jest – a jest,to ten cały KJ to zło wcielone.
   Uważam tym samym wizje ZP,za całkowicie błędne,tym bardziej,że bardzo mocno jest narażona na ataki z każdej strony, przed czym pewnie jak się skutecznie obronić,a może nawet ich nie widzi i mamy co mamy.
   Nie czytam jej wizji nt.KJ ,bo mnie wstrząsa,a to oznaka,że jest to do kitu,bo intuicja i inne zmysły nigdy mnie nie zawiodły.
   Może i kiedyś był jakiś opiekun Ziemi,ale teraz go nie ma.A poza tym najpierw napisała,że jakiś cudak – upadły anioł go zabił ,a teraz pisze,że jest i ma się w miarę dobrze,tylko trzeba go przywołać.Osobiście – bardzo dziękuję za takiego „opiekuna”,który 2000 lat czekał na wezwanie,by jakoś nam pomóc czy się objawić.
   Dlatego ten pierwszy tekst,który zalinkowałam jest dla mnie bardziej przekonywujący,lecz teraz tematem KJ się nie zajmuję i na razie nie mam tego w planach,by sprawdzić czym ten upiór jest.
   Poza tym napisałam ,że to co my tu mamy i widzimy to fałszywka jakich mało,cały ten nieboskłon i planety.Zycie na nich funkcjonuje i to dobrze,ale przyjaciół to my na nich nie mamy.

 9. Beata pisze:

  a wlasnie powinnas przeswietlic to cos, tzn tego Jahwe kimkolwiek on jest, moze by to cos wyjasnilo, o co w tym wszystkim chodzi, wynika ze on przybyl przed Anunnaki….moze ktos go wrabia…nie wiem co mam juz sadzic

  • Marcin pisze:

   Dla mnie sprawa jest dość prosta. Wszystko to co cały czas nam wmawiano, że jest dobre jest złe, a to co złe dobre. I sprawdza się to w większości spraw 🙂

  • BasiaB pisze:

   Beato,nic nie powinnam ,wiem jednak,że wiekszość z czytelników Mistyki powinna pozbyć się zaufania do OBCYCH – bo tym są wszelkiej maści Uzurpatorzy i wszelkie nacje,będace ich pobratymcami,bo będziecie się dawać wozić po wszystkich ich zaprogramowanych furmankach ,tam gdzie im [pasuje.
   Jezeli Twoje odczucie i innych czytelników- jako pierwsze pokazało: KJ jest nie tym, za kogo go podają ,pojawiło się wewnętrzne uczucie,że coś jest nie halo,to trzymać się tego,a nie włączać rozum sterowany indukcjami i dopatrywać się czegoś czego nie ma i nigdy nie było.
   Pierwsza myśl jest zawsze tą własciwą,dopiero potem włącza się sterownik podpięty pod ich urządzenia nadawczo-odbiorcze,który nazywamy rozumem-mózgiem.
   Dopóki ten gadzi mózg nie zostanie efektywnie oczyszczony z tych wszystkich transponderów,dopóty będziecie przez niego kręceni jak baby w sądzie.
   https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/06/transponder-gadzi-mozg/
   https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/08/transponder-gadzi-mozg-cz-2/
   przeczytać wraz z komentarzami.

 10. Beata pisze:

  co wogile maja znaczyc te kamienne kregi i bazy te hiady, ktore zlokalizowala zofia Piepiorka?przeciez to ma kilka tysiecy lat, macie zdolnosci parapsychiczne zajmijcie sie tym o co w tym wszystkim chodzi?wiem tylko ze gady i szaraki to demony i trzeba sie ich pozbyc, przez nich jest tyle zla na ziemi

 11. Beata pisze:

  nadal nie rozumiem jak ci, ktorzy nas stworzyli mogli tak po prostu odleciec i wydac nas na pastwe tych stworow szarakow i gadow, tak rodzice nie postepuja

  • BasiaB pisze:

   No ale ja Ci nic na to nie poradzę jak nie rozumiesz tego co zostało zapisane.
   Poza tym teraz Hiady mnie zupełnie nie interesują ,więc nie zamierzam poświęcać im czasu,bo to kolejna koszmarna pułapka,w które się nie pcham dzięki intuicji.
   Jak ktoś chce niech sprawdza,ja tego teraz na pewno nie zrobię.

   • Beata pisze:

    nie wiemy nawet jaka jest prawdziwa historia ludzkosci wszystko praktycznie zostalo zmienione juz nikt nic nie rozumie, zeby to jakos zweryfikowac trzeba miec samemu zdolnosci paranormalne, jak bogowie-stworcy mogli na to pozwolic? jestesmy porywanie przez szarakow, prowadzi sie na nas okropne badania bardzo bolesne (obdukcje) ludzie sa porywani ze swoich domow, nasi opiekunowie sobie po prostu odlecieli nie powinni zostac na ziemi zeby nam zawsze sluzyc pomoca?

 12. Beata pisze:

  no ale co zostalo zapisane? chodzi ci o Biblie? czy o co?wiesz nie kazdy ma zdolnosci paranormalne i nie kazdy moze przeswietlic dana sytuacje

  • BasiaB pisze:

   Beata,pisałam Ci, ze to nie tak,pisałam o tym,ze sytuacje która jest obecnie na Ziemi i w naszym Wszechświecie opisałam juz wiele razy na tej stronie i dlatego nie odpowiadam Ci wprost,bo najnormalniej nie mam czasu na pisanie tego od nowa.
   Nie zostawili nas,tylko zostali wciągnięci w niecną pułapkę,mogli dac się nabrać,bo to takie istoty ludzkie jak my.Mieli tylko wieksze mozliwosci niż my teraz,ale dawniej mieliśmy takie same.
   Bylismy sobie wszyscy równi,chociaz była Rada Naczelna,która trzymała piecze nad wszystkim i kazdemu kto potrzebował rady dawali ją.
   Kiedy Oni zostali wysłąni w niby pomoc,dla tych którzy o to poprosili,został zrobiony myk z czasoprzestrzenią ,wystarczył ułamek sekundy,by przenieść nas w zupełnie inne miejsce,zupełnie niewidoczne i nienamierzalne przez naszych opiekunów.A my tym samym znaleźliśmy sie w niezłym bagnie,z którego nie umiemy wyjśc do dziś.
   Nawet nie wiem na pewno, czy Oni przetrwali,jaka pułapka na nich czekała w przestworzach .A te wszystkie Enki kontaktujące się z ludźmi to wielka,demoniczna ściema.
   Natomiast historii na pewno nie powinno sie czytać i grzebać w niej,bo właściwej prawdy tam nie dojdziesz,wiec na kij Ci ta strata czasu,jak to wszystko wymyślone brednie,by zamotać każdego,kto tego chce.

   Przeczytałas z uwaga ten artykuł powyżej ?
   Zwróciłaś może uwagę na 2 fundamentalne stwierdzenia ?
   Typu – a Słowo ciałem się stało?
   Co ja tam o tym napisałam?
   Czym to sie je?
   czym jest faktycznie sprawcza moc dźwięku ?
   A drugie to – manna z nieba?
   Czy wiesz co w tym chodzi?
   czy zrozumiałaś przesłanie,czym naprawdę była manna ?
   Skąd została pozyskana?
   Jak to przełożyło się na tzw. naród wybrany ?
   Jak przełożyło się to na nas ?
   Jakie konsekwencje były i są tej manny ?
   Kto za tym wszystkim stoi?
   Jak to zostało zorganizowane ?
   jak tego nie zrozumiałaś,to po raz kolejny odsyłam do czytania art. na tej stronie,bo już doprawdy nie mam pojęcia jak bardziej jasno to wytłumaczyć.
   A swoją drogą – predyspozycje jakie posiadamy,odzyskaliśmy dzięki ciężkiej pracy,nic nam z nieba nie spadło i każdy tak może mieć,o czym równie często opowiadam.
   Daję Wam tu tyle wskazówek do tego,mnie nie miał kto dać- sama musiałam szukać.
   Macie podane na tacy i uważacie,że Was to nie dotyczy,to tylko inni tak mogą .
   Nie to nieprawda,każde Dziecko Boże tak ma tylko musi nad tym popracować,by odzyskać swoje mienie,swoją sumę mienia,które obecnie nazywane jest sumieniem.
   Tak macie je czyste,bo zostało wyczyszczone jak konto w banku przez hakera.
   Dlatego nie widzicie ,nie słyszycie i nie wiecie,bo wielu z Was czuje,ale tez czuje się zagubionym.Dlatego proszę się przedzierać przez te wszystkie art, i koment,nie zawsze wprawdzie na temat,ale tam jest pełno wskazówek.
   Nie ma możliwości,by to co zostało napisane w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy przeze mnie,po kilka godzin dziennie,bym teraz siadła i napisała a piać od nowa.Fizycznie to jest nierealne,mimo,że ciągle coś podpowiadam i pisuję takim językiem,by było to jak najbardziej zrozumiałe i przyswajalne.

   Na dodatek czas zabierają mi takie menty jak Siola,i inni,którzy przychodzą mi tu śmiecić swoim odorem.
   Nie pasuje to nie czytam i nie uwłaczam nikomu z kim się nie zgadzam inaczej to destrukcyjne ,celowe działania,a na to miejsca na tej stronie nie ma.Jak admin. innych stronek takie zachowania akceptuja to ich wybór,mój jest jasno określony.

   Nawet Twoje pytania i To Ja mimo,że trochę męczące,ale świadczą o Waszym zaangażowaniu i poszukiwaniu swojej właściwej drogi,co dobrze o Was świadczy i są tutaj akceptowane,bo wiem,że sporo cichych czytelników tez ma tak,tylko nie chcą lub boja się zabrać głos.
   Trudno.Jestem może zbyt wymagająca,ale inaczej,kiedy nie przysiądziecie do przerobienia starego materiału,to ja tylko pobieżnie mogę dawać Wam wskazówki i odpowiedzi,gdyż lecimy dalej z materiałem,a poprzednie zostało wszystko omówione i opisane.

   I to nie jest tak,że nie chce,ale nie mogę się dekoncentrować,bo szukam dalszych części tej makabrycznej łamigłowki,w którą zostaliśmy wrobieni.

   • toja pisze:

    „Nawet Twoje pytania i To Ja mimo,że trochę męczące,ale świadczą o Waszym zaangażowaniu i poszukiwaniu swojej właściwej drogi,co dobrze o Was świadczy i są tutaj akceptowane…”

    Basiu, ja od wielu, wielu lat angażuję się w poszukiwaniu swojej prawdy.
    swojej, bo tylko taka mnie satysfakcjonuje, tylko z takiej odnoszę korzyści.
    opieranie się na cudzych prawdach rzadko kiedy prowadzi do sukcesu.
    oczywiście nie mozna się całkiem zamykać na prawdy/wiedzę innych ludzi, ale żeby nie zrobić sobie wody z mózgu to należy te prawdy przesiewać przez sita i pochylać się tylko nad tymi wartościowymi, które mogą nam pomóc w naszej układance, mogą potwierdzić/wzmocnić nasze teorie.
    prawda oparta na teorii jest niewiele warta.
    teoria potwierdzona licznymi próbami doświadczeń – wtedy dopiero można rozważać ewentualność dojścia do prawdy na badanym odcinku. niestety nie wszystko można poddać doświadczeniu i wtedy mamy do czynienia z pustą teorią, z gdybaniem.

    „…bo wiem,że sporo cichych czytelników tez ma tak,tylko nie chcą lub boja się zabrać głos.”

    może pozwól ludziom pisać od serca, to co myślą, czują. zapewne wielu z odwiedzających tę stronę chciałoby się podzielić swoją wiedzą/swoimi prawdami.
    masz rację, pewnie sie boja tu odezwać, napisać coś z czym ty Basiu się nie zgodzisz, a pisać wbrew swoim przekonaniom nie chcą.
    pozdrawiam

    • BasiaB pisze:

     Pewnie tak jest ,ale to świadczy o ich słabości charakteru i niewielkiej umiejętności argumentacji,Którą Ty akurat posiadasz.
     Nigdy nie uwalam rozmowy jeżeli widzę,że te pytania,czy rozmowa ma jakieś konkretne podstawy,natomiast opowieści z krypty mnie nie interesują,bo o nich jest cała net.
     Interesuje mnie faktyczny stan wiedzy – swojej wiedzy każdego kto się tym dzieli i wówczas dialog ma sens. A cytowanie tego co gdzieś kiedyś zostało napisane przez kogoś bardzo mądrego ,znanego i uznanego obalam na biegu.
     Staram się pobudzić każdego kto ma chęć do zaprzestania bycia wykorzystywanym przez innych tylko do samodzielnego myślenia i szukania przynajmniej intuicyjnie szukania właściwej ścieżki,a znaleźć ją jest bardzo trudno,dlatego jesteście tacy pogubieni.
     Obdarzanie miłością każdego jak leci jest kolosalnym błędem,tym pasiecie swoich oprawców,którzy tylko na tą energię czekają i dzięki niej zyskują siły,by dzięki temu mieć więcej energii by Was dalej wykorzystywać.
     Z tego powodu kiedy widzę ckliwe cytaty o miłości cytowane na Fb,to omijam je z daleka,bo to podprogowe przekazy byście dalej trwonili swoje mienie.
     To kolosalny błąd perfekcyjnie wykorzystywany przez najeźdżców w celu ograbiania nas z tego co jest największą wartością we Wszechświecie- bezwarunkowej miłości. do której bez nas nie maja dostępu,a dzięki niej mogą udawać nas i okłamywać Prawdziwe Istoty z Prawdziwego wszechświata.

    • Beata pisze:

     no dobra., gdyby to bylo moje pierwsze w cielenie, tak czy siak powinnam miec kontakt z moim przewodnikiem ducowym? skoro probuje sie skontaktowac i nic, to cos jest nie tak, oczywiscie medytuje, lacze sie ze swiatlem, probowalam hipnozy i wszystko nic, oczywiscie bylam ochrzczona , mialam komunie, bierzmowanie itd, wiec moze mam zablokowane czakramy, nie wiemk, ale rzeczywiscie duzo robie w tym celu rzeby sobie cos przypomniec i niestety nie mogwe, mam dosc duzo stresu, teraz troszke mniej, ale wczesniej bylo bardzo duzo, moze to mnie jakos tez przyblokmowalo…nie wiem

    • BasiaB pisze:

     Nie zrozumiałaś w takim razie nic co napisałam o pierwszym wcieleniu. NIC- kompletnie!
     A to oznacza,że jesteś tak zablokowana,iż nie jestem w stanie się z Tobą w tej chwili porozumieć.
     Oczywiście, że wszystko jest nie tak i to bardzo mocno.

     PO co medytujesz?
     Co to takiego robisz w trakcie tych medytacji ?
     Z jakim światłem się łączysz ?
     Widzisz to Światło?
     Na pewno wiesz,że ono jest prawdziwe,a nie fałszywe ?

     Hipnoza zaprowadziła Cię w miejsce bardzo niebezpieczne,bo w miejsce zapisanego scenariusza koła karmy. I tym samym masz babo placek,dostałaś się do siedliska zła,Twoja świadomość została przeniesiona nie wiadomo gdzie,nie wiadomo przez kogo,nie wiadomo w jakim celu i teraz mamy pasztet,bo nijak nie potrafię się z Tobą porozumieć.
     Hipnoza jest bardzo niebezpiecznym narzędziem,autowanie świadomości nie wiadomo gdzie, pozbawia daną jednostkę mnóstwa cząstek boskich,bo nie mając wewnętrznej kontroli,ktoś przechwytuje te cząstki jak leci.
     W ogóle jakiekolwiek sposoby na zmianę świadomości,grożą jej utratą.
     I to nie tak, że ktoś nagle zostanie jakimś durniem,jest jeszcze gorzej,mogą mu podmienić tą świadomość – co nazywamy osobowością.

     Mam chwilami wrażenie: że ja swoje,a Ty swoje – nic kompletnie nie rozumiesz co ja do Ciebie piszę. Ale może się mylę,dlatego pytałam o Twój wiek,bo tylko osoba bardzo młoda nie ma wykształconego jeszcze odpowiednio wykształconej percepcji,szczególnie w tych tematach nie łapie co piszę,albo osoba znacznie starsza,nie różniąca się niczym od młodej,z tym,że ma tak skostniałą percepcję,że nie jest w stanie wyjść poza schemat.Dlatego napisałam o jodzie,Vit.D3,vit z grupy B poprawiają pracę ośrodka myślowego zwanego mózgiem,komórki nerwowe itd…

     No i dobra – już wiem w czym jest większy problem- kolejny zresztą, sakramenty !!!!
     Z czym Ci się kojarzy słowo ment ?
     oznacza ono wprawdzie podstawę,ale skojarzenie jest jedno i ono jest właściwe.
     Czyli mamy jakąś złą podstawę ? Tak ?
     OK.
     A słowo sakra ?

     sakra = śakra = czakra
     Tak więc mamy złą podstawę na czakry,a czakra jest centrum energetycznym ?
     Tak ?
     W ten sposób – mając haki i transpondery założone w czakrach,bo tym faktycznie jest sakrament i temu służy, mamy tam założoną złą podstawę, która jest doskonała podstawą czyli łącznikiem naszych centrów energetycznych ze wszelkiego rodzajami nadajnikami i odbiornikami ONYCH.
     Czakry mają być z tego badziewia wyczyszczone i zamknięte.Otwieranie czakr to dokładnie tak jakbyś zostawiła otwarty dom, drzwi na oścież i obojętne by Ci było kto wejdzie,niech wejdą złodzieje i kradną wszystko co popadnie,uwalą kupę na środku pokoju i tak ma być, bo kiedyś jakiś „mądry ” guru powiedział, że czakry trzeba zostawiać otwarte,czyścić i wietrzyć,a najlepiej jeszcze postawić tam kolorki,by każda świeciła jak latarnia przyciągając poprzez kolor – czyli również dźwięk, odpowiednie częstotliwości.
     To tak jakby napisać jakiejś niemocie – zobacz tu masz kolor fioletowy – to pamiętaj tamtędy dostajesz się do głowy i masz drzwi otwarte,możesz stamtąd zabrać to czego potrzebujesz lub podpiąć się i założyć tam co chcesz.
     Masz kolor zielony- różowy – pamiętaj tam jest najważniejsze centrum Serca, to sejf na Duszę,ile ukradniesz tyle Twoje,będziesz silniejszy. itd…

     Ale ja już o tym wszystkim pisałam, czemu służą tak naprawdę wszystkie czakry i jakie spustoszenie czynią sakramenty i pootwierane czakry.
     One muszą być wyczyszczone z transponderów założonych w trakcie wszystkich sakramentów,nawet tych w poprzednich wcieleniach,bo mogłaś być klechą czy inna zakonnicą i to zostało do dziś.!
     Wszystkie co oznacza również pokutę,małżeństwo,kapłaństwo i ostatnie namaszczenie.
     Wpisałam w wyszukiwarkę na tej stronie słowo sakramenty,wyświetliło mi trzy artykuły, polecam przeczytać,może w nich,a może w komentarzach pod nimi jest opis zrobiony przeze mnie opis wszystkich sakramentów i temu do czego służą.
     https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/11/mroczne-rytualy-magiczne-kosciola-katolickiego-okultyzm/
     https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/28/geneza-powstania-matrixa/
     https://mistykabb.wordpress.com/2015/04/27/bratnie-dusze-i-orgonity/

     Powinno Ci wszystko co robisz przyjść troszeczkę łatwiej,kiedy oczyścisz się z sakramentów i pozamykasz czakry.
     Poza tym wycisz emocje, a to robimy usuwając programy.
     Opisałam to w :
     https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/21/letnie-przesilenie/
     https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/25/wolna-wola/

 13. Beata pisze:

  ale dlaczego ta cywilizacja w calosci odleciala? nie mogli tu zostac czesciowo zeby nas nauczac, bronic nas? musieli odleciec w calosci? nie mogli zostawic jakichs urzadzen zeby sie z nami kontaktowac? wiedzieli ze tu sa reptylianie, wiedzieli co to za rasa i kazali nam z nimi zyc? wydano nas w rece potworow, ponadto jak juz pisalam ziemia wydaje dzwiek i mozna nas latwo zlokalizowac za pomoca dzwieku, nie sadze zeby jaszczury tez „wyciszyly” ziemie, ponadto oni na pewno maja kontakt ze zrodlem nie mogli sie skontaktowac i jakos zorganizowac pomoc?nie mogli tu wczesniej kogos przyslac? chocby inkarnacje jakiejs osoby, ktora bylaby lacznikiem?trzeba byla czekac tysiace lat w cierpieniu?

  • BasiaB pisze:

   Częściowo to ja zostałam i jeszcze sporo innych,Beata,ja cały czas mówie o tym,że my zostaliśmy i tym samym przez to,że zostaliśmy tutaj nieświadomi zagrożenia,zostaliśmy ograbieni.Jak mam Ci napisać inaczej,że jesteśmy tutaj – MY !!! Jesteśmy częścią nacji,opiekunów którzy odlecieli !!!
   Kogo mieli przysłać i gdzie jak nie mogli nas namierzyć ?
   Jakie inkarnacje ?
   kogo ? tych fałszywych Sai bab czy innych awatarów ?
   Awatarów czego a przede wszystkim kogo ???!
   Jedyne co mogliśmy zrobić to odzyskać pamięć,a przez to łączność,by móc się porozumiewać !!!!

 14. Beata pisze:

  chodzi mi czy ktos z tych bogow nie mogl sie inkarnowac na ziemi? przeciez nikt nie zyje wiecznie, nie tak latwo jest odzyskac pamiec, ja naprzyklad nie pamietam nic z przeszlosci, nie pamie3tam zadnej swojej inkarnacji,nawet nie potrafie wejsc w trans, sa osoby, ktore w ciagu 15 sekund wchodza w trans a inne chocby stanely na glowie nie moga, nie moge tez wejsc w oobe, (wyjscie z ciala) itd….

  • BasiaB pisze:

   Każdy Prawdziwy Człowiek żyje wiecznie i tego ONI nie mogą znieść,bo ile by nam nie zabrali to nawet najmniejsza cząstka jak zostanie,łączy nas z kim trzeba.
   Nie pamiętasz,bo jesteś albo tak zablokowana,albo to jedyne Twoje wcielenie.
   Nie masz czego zazdrościć tym którzy wchodzą w trans w 15 sekund,bo nie wiesz gdzie oni wtedy wchodzą,śmiem wątpić czy wchodzą na dobrą drogę,bo to jest zbyt skomplikowane,a gdyby weszli na pewno na dobrą drogę to by nie opowiadali następnie kocopołów,które sie niczego nie trzymają,bo nie mają żadnego racjonalnego przełożenia,chyba że na kolejne bajki.

 15. Marcin pisze:

  Dałem to tutaj, bo jak napisałem w Hyde Parku to mi się nie pokazało w najnowszych komentarzach
  http://www.monitor-polski.pl/usuwajcie-flasha-z-waszych-komputerow/#more-10959

  • toja pisze:

   te wszystkie wirusy, systemy szpiegowskie
   to taki anty dowód na boskość czy nadzwyczajność nadludzi
   gdyby ktokolwiek, czy cokolwiek miało kontakt z kimkolwiek czy czymkolwiek nadprzyrodzonym spoza Ziemi, czy pod ziemią, to niepotrzebne by były inwigilacje metodami fizycznymi…strachy na lachy, a to zwykła chęć/potrzeba szpiegowania pospólstwa przez system/służby.
   jeszcze trochę, a komputery i internet będzie obowiązkowy i za darmo w każdym domu. ludzie będą sikać ze szczęścia, lubią wszystko co fajne i darmowe…już podobnież są produkowane monitory z kamerkami wielkości 1px. o ile oczko kamerki w laptopie mogę zakleić, to zlokalizować tego szczególnego piksela na monitorze nie będę w stanie.

 16. Beata pisze:

  czy ktos moze sprawdzic co za demon kieruje tym czlowiekiem? od kogo on otrzymuje przekazy?

  • BasiaB pisze:

   Beata – nie ma sensu sprawdzać co to za demon,bo jest ich naprawdę sporo,wystarczy,że wiemy i to jest sukces.Wystarczy,że masz świadomość i tego „człowieka” należy unikać.
   Ja o tym wiem od dawna,dlatego ani nie oglądam,nie słucham i nie linkuję jego wywiadów,by uniknąć zarażenia siebie i innych, bo to działa jak wirus.

 17. Beata pisze:

  uwazam ze ta regresja zostala zle przeprowadzona bo Gracjana narzuca, sugeruje odpowiedzi

  • BasiaB pisze:

   Hipnoza zawsze jest zła,a do Gracjany tez nie mam zbyt dobrego stosunku,ale mogę się mylić,jednak nie przypadła mi do gustu,ani jej sposób mówienia,cos mi mocno nie gra w jej przekazach.
   Kalina pisała i ma rację,że NTV zostało przejęte i ja mam takie samo zdanie.

   • Beata pisze:

    kurcze a ja sie chcialam poddac hipnozie, w te sposob mozna wyleczyc sporo chorob, w ten sposob mozna znalezc chorobe, czesto przyczyna tkwi w poprzednim wcieleniu a regresja moze to ujawnic

    • BasiaB pisze:

     Beata,przyczyn szukamy inaczej w bardziej bezpieczny sposób,a podpowiedzi za darmo masz na całe4j stronie,a leczymy tez inaczej,to nie tak…zupełnie nie tak.Nie masz pojęcia kto i w jakim celu przechwytuje Twoja świadomość,kiedy jest poddawana hipnozie,nie wolno tego robić.Tez kiedyś ,kiedy zaczynałam,chciałam się temu poddać,przez zwykła ciekawość,upatrywałam w tym leku na wszystko co mnie spotkało,ale bozia nade mną czuwała i nigdy na szczęście do tego nie doszło.
     Ale wiem to dopiero od niedawna,jednak wiem na pewno,że to jest niezwykle niebezpieczne.

    • Beata pisze:

     ja co prawda do tej pory hipnozy nie mialam, ale medytuje i nie wiem czy jeszcze mam dusze, skoro nie mam z nia kontaktu…..

    • BasiaB pisze:

     Masz ją ,masz tylko bardzo mało jej cząstek.

   • Krysia B pisze:

    Do hipnozy mam bardzo duży dystans od zawsze. Nigdy nie poddałam się hipnozie i nigdy bym tego nie zrobiła. Oglądałam troche programów z Gracjaną. Nigdy nie wiadomo kto przychodzi i z kim się łączymy. Wg mnie omijać to towarzystwo szerokim łukiem. Poznałam kiedyś kobietę , która była zgwałcona podczas hipnozy i wiem , że mówiła prawdę. Oczyszczanie siebie i docieranie do prawdziwego siebie to podstawa.

 18. Beata pisze:

  nie mam nawet kontaktu z przewodnikiem duchowym…..milczy jak grob, choc wielokrotnie podczas medytacji chcialam sie z nim polaczyc, zlapac kontakt i nic, cisza w eterze….

 19. Ana pisze:

  Beata. Może to i lepiej, że nie miałaś kontaktu z przewodnikiemi duchowym, Każdy może powiedzieć ja jestem nim a czy nie kłamie? Skąd to wiesz? To jak z telefonem ktoś Ci się przedstawia a nie wiesz czy to narawdę ta osoba o jaką co chodzi.

  • Beata pisze:

   Ana, potrzebuje odpowiedzi na kilka pytan odnoszacych sie do mojej osoby, zycia i stad oczekuje pomocy od przewodnika, a on milczy jak grob

   • BasiaB pisze:

    Nikt nie ma żadnego przew. Duchowego.
    To działa inaczej,ale nie sądź,że jak coś usłyszysz to będzie prawda,to jest mało prawdopodobne,albo wcale.

    • Beata pisze:

     nie ma zadnego przewodnika duchowego, to dlaczego tyle osob slyszy rady, ktore pomagaja im w zyciu? czesto sa kierowani (w bardzo pozytywny sposob) wyciagani z roznych tarapatow, ja tez tak chce

    • Marcin pisze:

     Na pewno masz Swojego przewodnika duchowego i na pewno Ci pomaga, ale pewnie nie tak jak tego oczekujesz. Zacznij zwracać uwagę na drobiazgi dziejące się wokół Ciebie. Informacja do Ciebie przychodzi, lecz Ty jej nie widzisz. Dostrój się do informacji a nie żądaj aby ona dostroiła się do Ciebie.

    • Beata pisze:

     Marcin
     wielokrotnie dostrajalam sie, medytowalam i prosilam o kontakt z moim aniolem strozem przewodnikiem duchowym i naprawde nic…

    • Marcin pisze:

     Sorry użyłem złego słowa „przewodnik duchowy” i dlatego wyszło, że mam inne zdanie niż Basia, ale to nieprawda. Uważam, że jesteśmy wspierani w naszych działaniach przez Pewne Istoty i nieważne jak je nazwiemy, ale na pewno nas wspierają w sposób dla nas najwłaściwszy, którego często nie rozumiemy.

 20. Ktoś pisze:

  Mam prośbę o przeklejenie tego do Mukiego, potem można wykasować by się „blogowe wibracje dobrze wnosiły”.

  1.
  Najsampierw powiem iż tam gdzie się pan panie Muki wybiera wcale nie będzie bezpiecznie. Jest jedno takie miejsce na świecie ale poniewaz zaraz by tam nastąpił najazd „uduchowionych” krzyżackich szubrawców i łajdaków jacy śledzą pana blog o pomine je milczeniem. Zresztą to miejsce jest opisane w pismach jakie maja więc nie będę pisać rzeczy oczywistych.

  2.
  Mamy obecnie okres 3.5 letniego bestialskiego terroru żydów i ich zaczipowanych gollumów (znamię na rękę – pomaganie żydom w budowaniu światowego Auschwitz, znamię na głowę – wielbienie im i wodzenie za nimi z podziwem) więc do wyczekiwanego końca ma pan jeszcze troche czasu i może nadal swobodnie pisać na blogu. Nie trzeba TERAZ uciekać.

  Ponieważ czas proroka Eliasza już minął to i wszelkie „nawrócenia” są już bezzasadne i beskuteczne wiec to co w Apokalipsie zapisano to się wypełni i m.innymi zniszczy tereny z pana wojaży”. Całkowicie zniszczy więc pójdzie pan tam na dno ze swoją łupinką.
  Co do „wydarzeń” to odpowiedz na pytanie „dlaczego jozue zmarł w pohańbieniu” jest wynikająca z „moralności” żydów. I ponieważ zawsze było to zbiorowisko łachudr gotowych własne matki wydawać na rzeź byle tylko pozyć godzinę dłużej (pamiętniki z getta) to w obliczu NIEUDANEGO BUNTU zwyczajnie wydali jozuego i zaczeli czapkować temu który ich POBIŁ.

  Łachudry nie mają MORALNOŚCI tylko INTERES. Skoro wyczuli iż z „nowym” Bogiem będzie bezpieczniej dla ich parszywego życia to zaczęli z WYRACHOWANIA oddawać mu pokłony PO KRYJOMU nadal żżynać wedle STAREGO OBYCZAJU żywe na ofiary dla dawnego czyli „ochydy ammonitów” bo to tez wskaźnik na zydów.

  5.
  To czym jest ów „Aj-owy bóg” (tu ciekawym by była konotacja z faraonem Aj’em jaki zamordował swoją hetycką żonę jaka miała przypieczętować pokój po wojnie z czasów Echnatona) jest wyjawione w ASYRYJSKICH TABLICZKACH HANDLOWYCH.

  To dlaczego tam też jest jasne – inwazja Ludów Morza się kłania. Tam wylądował jeden z wielu oddziałów zamykających żydów w śmiertelnej pułapce. Jeden z oddziałów wymierzających im karę za SODOMIĘ jaką tak kochają, za lichwę jaką niewola narody iza zwyczajne ZEZWIERZĘCENIE co widać i w ich obecnych „dokonaniach”.

  6.
  Jozue był „prorokiem” jaki wiódł armię „na Kanaan”. W rzeczywistości była to armia asyryjska wspomagana faraonią (sojusz Goga i Magoga). Bądź też z innych mitów „Achajowie szturmujący Troję”. Na historyczne to i jedna i druga armia napadła ia Imperium Hetyckie (to jest to „kanaan) jakiego w walce wpomogła reszta Słowiańskiego Kaganatu – ten łomot spuszczony zydom połączony z objawieniem nowego Boga.

  Trudno powiedzieć co do jego „motywacji”. Pewnym jest to iż pełni rolę józefa z bożonarodzeniowej szopki dla idiotów, mamusią maryjką jest Pierwsza Biblijna Bestia Tiamat a jezusikiem jest jakiś „nosiciel” duszy Chnuma. Czy był nim faraon Aj czy jakiś inny nieszczęśnik to nie wiem bo mnie to aż taki nie interesowało. W każdym razie tamten „jezusik” pełni w obecnej szopce rolę „baranka bożego” – bo miał wygląd WĘŻĄ Z BARANIMI ROGAMI.

  Pewnym jest iż DECYDUJĄCĄ rolę w wyprawie wojennej miał sanhedryn czy jak on się tam wtedy nazywał.

  I jak wiadomo z Enuma Elisz został pokonany przez Marduka & spółka od postaci którego w/wjozue vel jezus zyskałprzydomek zbawiciel. A żydostwo swoją 7 ramienną menorę i heksagram (jedno i drugie KRADZIONE od Słowian).

  7.
  Z Marduka POGROMCY żydów, po latach, zrobiono i YHWH i IESU co nam daje współczesne i yahwe i jezus.

  W „realu” to 5 Pandawów.ze wspomagaczami od Anu czyli 7 wiatrami i 4 wichrami. Z pierwszych sylab wichrów zrobiono i YHWH i IESU. A 7 wiatrów po kradziejstwie „intelektualnym” robi z buddyźmie za Bodhisatwów a w religiach żydoobłudniczych za Aniołów. Czym byli naprawdę Asyryjskie Tabliczki Handlowe powiedzą bo tam to zapisano.

  8.
  Jak wiadomo Mardukowi w walce z Tiamat (Bestią – matką wszelkiej plugawości czyli zydostwa) pomagał SMOK. Z tego smoka religie żydoobłudnicze zrobiły szatana w znaczeniu obecnym, biblijnym choć WĘŻEM jaki skusił Ewę jest ich baraniorogiwężoogoniasty baranek b oży.

  W rzeczywistości słowo Szatan jest zapożyczeniem i oznacza Sza-Tan – PAN SZA (władca burz i błyskawic). Jest to korespondujące z al-Lachem (pan Lach) i kilkunastoma innymi bogami…. w tym z lokalnym Licho (tylko naprawdę poteżny debil zrobiłby czy dałby se wmówić iżPATRON Polaków to demon). I ON MA WRÓCIĆ. Skąd wiadomo, na czym też, pytanie tylko ILE ICH BĘDZIE….. A raczej „CZY STARCZY NIEBA BY WSZYSTKO POMIEŚCIĆ”.

  9.
  Tak jak jest Szatan, al-Lach, … jest i jego „prorok” e-Liasz vel bazy-Liszek (wazy-Liszek) jaki zakończył swoją misję jakiś czas temu.

  I przed nim wedle jakiegoś z pism mieli paść na pyski wszelcy możni tego świata i polityczni i duchowi jeśli chcieli by by świat nie został zrównany w Apokalipsie. Nie zrobili tego (media) a czas minął więc będzie pranie z namaczaniem. Tak wyczekiwane przez wszystkich.

  I to gdzie e-Liasz działał wskazuje też na stronę i ludy jakie się „załapią na wzięcie do nieba”. Na to magiczne „plemię Asraela” jakie po kradzieży i manipulacji robi za israel.

  Tak więc proszę spokojnie pisać sobie dalej.

  Będzie dobrze, przynajmnie dla tych co MAJĄ.

  • Ktoś pisze:

   Zapomniałem napisać,

   10.
   Obecnym Aj’em miał być obambo ale coś im nie pykło. Nie udał im się wszczep duszy jak w przypadku zyda hitlera i jakoś nie porywa on za sobą tłumów a wręcz przeciwnie.

   W każdym razie wszelkie siły polityczne i z lewa i z demo działają na rzecz budowy wspólnej antyszatańskiej armii bo jak donoszą plotki „pertraktacje” poszły im nie tak i za kilka czy -naście miesięcy będzie inwazja czyli POWRÓT DRACO co w wydażeniach zapisanych oznacza ODNOWIENIE CHRZEŚCIJAŃSTWA a ona sama Apokalipsę – demonią armię powiedzie obambo a żydki (sanhedryn) jak zwykle będą w jej cieniu czatować na jego sukces by go w przypadku porażki POŻUCIĆ jak jozuego. Ale taki to już jest to zbiorowisko łachudr. Prostych złoży on ponownie w całopalnej ofierze za „rewolucje”.

   • BasiaB pisze:

    Ktosiu – nie mogę wkleić nic u Mukiego,bo jestem na wyjeździe i mam z tym pewien problem,oczywiscie nie z wyjazdem,ale dostępem do netu i haseł.
    Może Muki czyta tą stronę,a jak nie to może Minerałek wklei linki do tych 2 Twoich wypowiedzi u Mukiego.
    Linki wystarczą.
    Maria_st ostatnio umieściła tam Twój tekst może teraz też umieści ?

    • Ktoś pisze:

     To tak przy okazji to zamieść. Mi się nie spieszy z tym. Gorzej z mukim i jego planami wyjazowymi. Ta gdzie chce uciekać zwyczajnie zginie.

     Co do Marii i jej pomocy to dawid jak obłąkany inkwizytor broni „czci” biblijnej bestii i tam juz nie piszę z powodu kłotni o „chrześcijańskie” wartości (nikt mi nie wmówi że jan pedofil 2 był sługą bożym skoro WIEM CO MU W „DUSZY” GRAŁO). Jakbym mógł skorzystać z jej pomocy pewnie bym skorzystał.

     thx

    • BasiaB pisze:

     Rozumiem.
     Ja również nie zmieniam zdania co do JPII.
     To co on zrobił Polakom to jeden wielki wrzód na dupie,który trzeba od razu przeciąć.
     Mało kto sobie zdaje sprawę z tego kim naprawdę był JPII,jak bardzo przysłużył się naszym oprawcom.Pedofil to pryszcz,ale te rytuały na dzieciach !
     Ta wypijana krew !

    • Ktoś pisze:

     Swoją drogą dziwna burza przechodziła dziś nad Polską, taka jakaś „wkurzona”.

     Pierwszy raz taką czułem. Taką inną niż normalne.

    • BasiaB pisze:

     Nie dziwię się,że wkurzona 😀

   • Ela pisze:

    Popieram j/w, w opolskiem była tragiczna burza dodatkowo praktycznie trąby powietrzne przed samą burzą, olbrzymie i ciężkie sprzęty polowe i ogródkowe do góry podnosiło i przemieszczało…. dopiero o 4 rano ucichło….Także dzieje się w eterze, dzieje

    • BasiaB pisze:

     może z tego powodu ?
     „”Zgrzybiali żydomasońscy decydenci zostali usunięci”
     monitorpolski.pl

   • BasiaB pisze:

    http://muki.salon24.pl/659749,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-2#comment_10512869
    Było umieszczone przez Minerałka i zostało skasowane po 30′,a powyższy link,to min. odpowiedź dla Ciebie.

    • Ktoś pisze:

     Nie widzę ani przeklejki ani odpowiedzi, ale nie ważne. To nie mi powinno ZALEŻEĆ NA SŁUCHANIU.

     W okolice Aj uciekli uciekinierzy z Hetycji najechanej przez żydów (jozue, GOG) a drugą stronę pilnował murzyński Aj (MAGOG) dlatego tam dostalo „ostrzeżenie” jakie tym razem będzie powtórzone MIECZEM na gardle każdej żygowidzkiej szumowiny.

     Daty są podane jawnie w kalendarzu.

    • BasiaB pisze:

     Twój wpis po 30′ po wklejeniu go przez Minerałka został skasowany,dlatego go nie widzisz- przecież napisałam to powyżej .

 21. Kalina pisze:

  Na zadane pytanie mojemu organicznemu komputerowi JA. Co jest zrodlem kreacji tworzenia ?Dostalam dzisiaj odpowiedz . Nie jest to swiatlo ale jest to magnetyzm. Tylko moge tak to okreslic magnetyzmy . Milosc jest magnetyzmem , ktory najbardziej ludzi pociaga . Magnetyzm przyciaga(biegunowsc przyciagania i odpychania zarazem ).

  • Beata pisze:

   jasne ze niewazne jak ich nazywamy, to jest umowne np przewodnik duchowy, problem w tym ze mnie nikt nie wspiera, a napewno nie mam z ta istota kontaktu mimo ze wiele razy prosilam o kontakt, wsparcie itd, nic, nic , nic chocby walila o sciane zadej odpowiedzi

   • Marcin pisze:

    Beato naszym zadaniem nie jest szukanie tatusia, który poprowadzi nas za rączkę we właściwym kierunku. Nie jesteśmy dziećmi. Naszym zadaniem jest oczyszczenie się fizyczne i energetyczne ze śmieci, które nam nawrzucano i wtedy będziesz miała odpowiedzi na wszystko. Jest to trudne, ale nieuniknione i nikt tego za Ciebie nie zrobi. Na tym forum masz podane sposoby jak to zrobić, tylko trzeba trochę pogrzebać w archiwach. Przede wszystkim trzeba usunąć wszelkie pasożyty.

    • BasiaB pisze:

     Przede wszystkim fizyczne,chodzi o częstotliwości.
     Im mniej fizycznych,to i energetyczne dostają po garach.

 22. Beata pisze:

  Basia B
  pisalas ze Anunnaki nie potrafili nas zlokalizowac , ludzie z naszej planety wysylali sygnaly juz w 1927 r, czyli dosc dawno

  • BasiaB pisze:

   Beatko a gdziez to Oni wysyłali te sygnały ?
   na Berdyczów ?
   A skad wiemy do kogo na pewno były one wysylane,?
   śmiem wątpić, by było nam po drodze z tymi samymi istotami.

   • Beata pisze:

    Basia B
    kto to sa Berdycze? sygnal wyslali w kosmos, ale otrzymali odpowiedz z tego trojkata, albo wlasnie nie wiadomo, albo z zeta reticuli….

    • BasiaB pisze:

     Berdyczów to taka przenośnia,synonim słowa- nie wiadomo gdzie ?
     Można pisać na Berdyczów – czyli nigdzie ,nigdy do nikogo to nie dotrze,

 23. toja pisze:

  „Naszym zadaniem jest oczyszczenie się fizyczne i energetyczne ze śmieci, które nam nawrzucano i wtedy będziesz miała odpowiedzi na wszystko.”
  „Przede wszystkim trzeba usunąć wszelkie pasożyty.”

  o jakie pasożyty chodzi?
  macie na to oczyszczenie fizyczne/energetyczne i te pasożyty jakieś skuteczne lekarstwo?

  generalnie to myślę, że masz rację z tym „oczyszczeniem”
  człowiek chory, z głową nabitą przyziemnymi problemami
  nie jest w stanie nic zdziałać w zakresie duchowości.
  nie jest w stanie nawet racjonalnie myśleć.

 24. Marcin pisze:

  Fizyczne pasożyty: bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie (nawiasem mówiąc rak to też pleśń) i inne większe pasożyty. Każdy ma ich setki tysięcy i im mniej tym nasze myślenie lepsze nie mówiąc o zdrowiu. Poza tym pasożyty fizyczne przyciągają pasożyty energetyczne a tych jest zawsze więcej niż fizycznych. Jest wiele sposobów opisanych na stronach tego forum, ale trzeba poświęcić trochę czasu na to aby to znaleźć. Strona dr Różańskiego też jest pełna przepisów jak pozbyć się ich. Do dzieła 🙂

 25. Beata pisze:

  byl ktos w Watykanie, tam naprawde jest portal? https://www.youtube.com/watch?t=1680&v=alfzRs9OkEw

  • Ela pisze:

   W Watykanie jest mnóstwo rzeczy o jakich „prosty lud” nie ma pojęcia, podziemia, portale, znaki illuminatów, szyszynka, ikony reprezentujące karty tarota, itd itp. Pisaliśmy o tym w art. z zeszłego roku. Możesz też wejść na strone: http://www.andrzejstruski.com › Gallery
   Tam masz nawet stosowne zdjęcia i szkice niektórych „cudeniek”

  • BasiaB pisze:

   Nie trzeba być fizycznie w jakimś miejscu,by wiedzieć co tam BYŁO .
   BYŁO !

  • BasiaB pisze:

   przeczytałam ,rewelacja.
   Może nareszcie pójda ,równiutko – szeregiem pod rząd ,na opak i w poprzek,tam gdzie ich miejsce,w końcu wszystko już naszykowane 😀

 26. IzaBella pisze:

  Od jakiegoś czasu przeglądam Wasze artykuły są świetne ale o tym innym razem . Niepokoi mnie data 23 wrzesień 2015 o co chodzi? Jest o tym sporo w internecie ale większość na zagranicznych stronach. Jak możecie to zweryfikować to będę wdzięczna.

  • Ela pisze:

   Witaj,
   czy myśmy na tej stronie pisali coś o tej dacie?? Jestem raczej na bieżąco, ale nie kojarzę, abyśmy to wspominali.
   Ja osobiście bym się do dat tak nie przywiązywała. A pamiętasz ceregiele z grudniem 2012?? Ile takich dat było wcześniej? Sianie strachu, a strach generuje potężną energię na której pasą się ci, którzy swojej energii nie mają….Im więcej strachu zasieją- tym lepiej dla nich, a Ty czytasz i się denerwujesz….i wielu czyta i odmierza czas do września…..opamiętajcie się ludziska

   • BasiaB pisze:

    No właśnie – wszystko jest pułapka na Waszą energię i Dusze.jeżeli przestaniecie się tym przejmować i brac całkiem na serio,ulz.y Wam i zrobi Wam się luźniej
    A tak jesteście wyczerpywani z energii jak baterie..
    czy może za mało na pisane zostało na tej stronie o tego typu sytuacjach ,czy większość ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego ?

 27. IzaBella pisze:

  Masz rację ja cały czas staram się nie przywiązywać do dat nawet urodzin swoich nie obchodzę 😉 ale spotkałam na swojej drodze pewnego człowieka który powiedział mi tylko żebym się przygotowała na 23 września i chyba mu się udało zasiać we mnie trochę strachu ( może taki był jego zamysł, nie wiem ) ale robię wszystko żeby o tym zapomnieć.

  • Ela pisze:

   no właśnie, udało mu się zasiać w Tobie niepokój…..sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie:) Tak mnie zaintrygowałaś ze posprawdzałam na stronach anglojęzycznych co takiego ma się wydarzyć…Widziałaś wersję z kometą?? Ile to już komet miało w nas trafić…W 2012 mieliśmy się zdarzyć z Planetą X na przykład. A pomyśl tak — jeśli ma w nas uderzyć kometa to oznacza właściwie epokę lodowcową na planecie, to niby jak masz się Ty lub ktokolwiek inny przygotować?? Zejść pod ziemię? Przecież to będzie szybka zagłada-jak dinozaurów- albo ugotujemy się w ogniu, albo podusimy z pyłu na skutek uderzenia, lub chmura pyłu zasłoni nasz Lampion i pomrzemy 1-2 dni z powodu temp. -100stopni [gałki oczne zamarzają przy -79]. To czym się mamy dołować? Albo zginiemy wszyscy, albo nie warto nawet myśleć o takich katastroficznych scenariuszach 😉 Staraj się nie popadać w skrajności- to ciężkie, wiem co mówię, bo sama jestem cholerykiem 😉 🙂

 28. IzaBella pisze:

  Obrazowo to przedstawiłaś:) A ja nie mam nawet piwnicy;) A tak na serio to udało mi się z tym chłopakiem skontaktować ale nie chciał nic więcej powiedzieć mam wrażenia że sam nic nie wie a to są tylko domysły i sieje teraz niepokój. Powiedział mi tylko że 2012 to zasłona dymna odwracająca uwagę ale nie powiedział od czego, i że im właśnie o to chodzi żeby teraz nikt nie uwierzył w tą datę bo mają większe pole działania. Zagadkowy bardzo był.

 29. Minerałek pisze:

  Elu, ja dwukrotnie tutaj wspomniałam o tej dacie.Wersji jest kilka i nie musza byc katastroficzne, mysle, że bardziej polityczne, moze upadek Unii E, lub dolara, lub wybuchy wulkanów w USA a co za tym idzie krach na tym obszarze i mysle, że chyba dotyczy ta data własnie Am.Północnej, co może przełozyc sie równiez na Europę. Nie siejemu tu strachu, jednak-jak i Basia tu pisała, dobrze zrobic jakies zapasy zywnosci, tak na wszelki wypadek. Wiecej IzaBella na ten temat znajdziesz tu, na polskiej stronie, ale prosze na spokojnie.:
  http://davidicke.pl/forum/23-28-wrzesnia-2015-oni-wiedza-co-sie-stanie-t14954-90.html#p194017

  • Ela pisze:

   Minerałku, sam fakt że będąc na bieżąco ze stroną nie zapamiętałam daty to znaczy, że podświadomie mój mózg jej nie przechwycił….a to już coś znaczy. Owszem, o „zapasach” pisaliśmy kilka razy, ale po raz pierwszy po artykule Mukiego, potem na wypadek konfliktu nuklearnego na Ukrainie, jeszcze potem– upadek banków i związany z tym chaos. Pisaliśmy o tych zapasach oraz o dbaniu o wodę pitną. Tylko nie pamiętam, aby to było powiązane jakoś szczególnie z 23 września…..Ale to nieważne. Zapasy zawsze warto mieć a nie tylko na konkretną datę. Jeśli chodzi o moją odp. do IzaBelli to skupiłam się na tym co pisała—na stronach anglojęzycznych, a tam 23 września powiązany jest w przeważającej części z 1) uderzeniem komety 2) CERN oraz skutkami jego działalności [wulkany, trzęsienia ziemi- również to w Nepalu przypisywane jest działalności CERN); dodatkowo piszą, iż CERN otwiera lub ma otworzyć jakiś portal, co spowoduje kataklizm. Raczej takie wersje królują na tych stronach, więc na takie wypadki robienie zapasów czy przygotowanie się wg mnie jest bezcelowe. Tak tylko wyjaśniam swoje pobudki takiej a nie innej odpowiedzi:)

 30. IzaBella pisze:

  Dzięki za link przeczyłam z włączonym filtrem w głowie;). Ciekawe

  • Ktoś pisze:

   Dyplomatycznie ujmując – STEK BREDNI,

   mniej – PUŁAPKA NA RAJERÓW.

   Ale skoro „każdy tak se życie kraje jak mu we łbie żydłacką propagandą szumi” to się nie zdziwię jak i „hathorowie” będą mieli pełno „wielbicieli” co to im i 5-tą i 1-szą klepkę korniki zżarły.

   Ja bym radził czekać na finał nie wikłając się w POKAZY BAJERÓW. A tym bardziej nie dając się im porwać i pożreć bo to będzie kicha tak przed metą zipnąć z braku we łbie „klepiska”.

  • Ela pisze:

   Myślę, że Basia już ustosunkowywała się kilka razy do takich rewelacji. Pisała też co o tym myśli przy okazji hipnozy.

 31. Kalina pisze:

  Swiadomosc i podswiadomosc sa przechwycone.

  • BasiaB pisze:

   Dokładnie,dlatego ciagle apeluje o prace nad sobą,bo robia wszystko,by nami zawładnąć,świadczy o tym chociażby ostatni wpis CJ w art.o cyrografach.
   Jak już skutecznie zawładną zmysłami to pozostaje jeden tylko krok do przejecia reszty majątku,Jego najważniejszej części czyli Duszy.Wówczas rozdział zostaje zamknięty.

 32. IzaBella pisze:

  Jeszcze raz witam wszystkich tak naprawdę to nie wiem od czego zacząć bo tyle się tego nagromadziło i też nie chcę Was zanudzać 😉 Ale odkąd pamiętam to zawsze szukałam prawdy tylko przez tą całą manipulację informacjami pogubiłam się. Wychowałam się w rodzinie katolickiej i zawsze bałam się Boga oczywiście tego katolickiego oj długa historia… Od ezoteryki trafiłam do egzorcysty oczywiście nawracając mnie na kościół i komunię której nie przyjmowałam już parę lat i tak zatoczyłam koło. I już prawie leżałam krzyżem przed ołtarzem tak mnie zmanipulowali podstępnie. (Od 2 lat staramy się bezowocnie z mężem o dziecko pomimo że mam już synka i nic 😦 Ksiądz powiedział mi że to moja wina bo odeszłam od kościoła) Dziś mając trochę wiedzy i doświadczenia chce się oczyścić z sakramentów i całego tego badziewia. Mój synek ma iść w przyszłym roku do komuni czego jestem przeciwna ale mieszkam w bardzo małej miejscowości gdzie jest tylko jedna parafia i wiem że będę wytykana palcami ale nie chodzi mi o mnie tylko o moje dziecko. Mąż jest tak zakodowany że nawet nie chce ze mną porozmawiać na te tematy nic nie dociera. Na domiar złego w rodzinie mam księdza który na moje nieszczęście się za mnie modli i powierza mnie M i J i wszystkim świętym. Też przez to przechodziliście? Jestem z tym sama i gdyby nie wasz strona to nie wiem co bym zrobiła. Jak mam z tego wyjść żeby moje dziecko nie miało do mnie pretensji bo tu komunia to wielkie wydarzenie zarówno w szkole jak i w całej gminie. Pomóżcie bo ja już nie wiem co mam robić 😦

  • BasiaB pisze:

   Pomozemy i pomagamy.
   Wiekszość tutejszych czytelników trafiło na ta stronę z podobnymi problemami i przeżyciami.
   Dziecko nie może mieć pretensji do czegokolwiek co zostało zrobione poza jego świadomoscia,a każdy sakrament to wielka pułapka na Dusze i świadomość.bedzie dorosły,sam podejmie decyzje i ona będzie Jego,a nie z narzucenia.
   napisałaś ładny list – odezwe do wszystkich,może ktoś da Ci więcej inf,lub porad,bo ja teraz jestem na urlopie i sporadycznie korzystam z nieswojego komputera.

  • toja pisze:

   IzaBella
   wiiększość z nas Polaków wychowało się w rodzinach katolickich…ja też.
   byłam ochrzczona, potem komunia i bierzmowanie…na tym skończyły się moje kościelne sakramenty…i co? i nic, bo to żaden dramat dopóki nie traktujesz tego jak coś strasznie złego.
   będąc dzieckiem nie masz wpływu i tyle.
   co do komunii twojego dziecka to też bym nie robiła dramatu, zwłaszcza, ze dziecko 9-cio letnie traktuje ten sakrament zwyczajnie komercyjnie. czeka na swoje święto, na prezenty, gości itp. większość z nas przystępuje do sakramentów z uwagi na tradycje, a nie na wiarę. żyjesz w środowisku katolików, to nie ma sensu zbytnio manifestować swojej odmienności, bo to może tylko doprowadzić do niezgody w rodzinie czy otoczeniu.
   ja też mam w rodziinie księdza, a nawet kilku i powiem ci, że mimo że znają moje poglądy, to jednak lubili się ze mna spotykać, rozmawiać. te kontakty uświadomiły mi, że to wcale niegłupi ludzie i wcale nie fanatycy.
   jakie pretensje może mieć twoje dziecko do ciebie w przyszłości?
   myslę, ze jezeli wyrośnie na madrego człowieka to na pewno nie będzie cię męczył o chrzest czy komunię. jak wyrośnie na głupca, to wtedy może cię winić za wszystko co uzna za powód swoich niepowodzeń

   • BasiaB pisze:

    I tu się mylisz ToJa dokładnie we wszystkim !
    Nic nie jest tak jak napisałaś.

    Kompletnie nic !!!
    Jak dostaje się takie porady to wrogów już nie potrzeba.Ide teraz zbierac wrotycz,wiec nie mam czasu na pisanie elaboratow,ale cala ta stronka IzaBello jest poswiecona obalaniu takich mitów jak te zaprezentowane przez ToJa

    • toja pisze:

     „I tu się mylisz ToJa dokładnie we wszystkim !
     Nic nie jest tak jak napisałaś.”

     Basiu, ja myślę, ze wy za bardzo demonizujecie katolicyzm.
     dla mnie to obecnie najbardziej tolerancyjna/neutralna religia.
     przyjrzyj się pozostałym i porównaj
     katolik tak naprawdę nic nie musi
     w przeciwieństwie do żyda, islamisty, świadka jehowy itd. w pozostałych religiach jest fanatyzm do potęgi entej. katolicyzm przy pozostałych to łagodny baranek…tak myślę

    • BasiaB pisze:

     Żadna religia nie jest tolerancyjna i żadna nie jest po to by Ci było miło i łatwo.To jest walka na smierc i zycie o czym owieczki zapedzone do obory nie maja bladego pojęcia mamione zmyślonymi faktami obłudników i zaprzedanych osobników.Nie ma możliwości demonizowania demona,bo tymze sa te wszystkie sekty,to jest tylko i wyłącznie stwierdzenie faktu,a nie tralalala o miłości, bo na tych opowieściach rodem z krypty doszliśmy do bardzo niebezpiecznego punktu dla nas- Prawdziwych ludzi.
     A wszelkie daty należy wywalić do kosza,bo to tylko napędzanie im koniunktury poprzez niezdrowa ciekawośc,na tym bazuja, wiedząc ,ze owieczki spragnione sa jakichkolwiek wieści nie z tej ziemi,bo maja pamięć,która została im zablokowana w najróżniejszych rytuałach,min.podczas chrztu czy komunii !!!

    • Ela pisze:

     hmmmm ToJa, wg mnie każda z wymienionych religii jest nietolerancyjna, wykorzystuje dzieci [pedofilia] i udupia kobiety…Ludzie pytają jak można być kobietą w Islamie? A ja się pytam —a jakie to prawa ma kobieta w KK? Bycie świętą krową rozpłodową?? Dawać księdzu? Posprzątać kościółek? Każdorazowo gdy poruszany jest w KK np temat kobiet księży czy dziewczynek ministrantek to jest burza!! Kościół walczy z pedofilią?? Żartujesz-przecież KK z tego żyje to z czym ma walczyć. wiesz jakie zasługi dla KK miał Bergolio vel Franek?? sprzedawał sektom pedofilskim dzieci argentyńskich więźniów politycznych…W nagrodę dostał papieżem. To że katolik nie biega z maczetą i nie ścina głów jak popadnie nie oznacza ze to pokojowa religia. a propos— w historii KK jest 500 milionów trupów [mordowanie ludności pogańskiej- Indian Ameryki Pd i Pn], polowania na czarownice, stosy dla heretyków—tak tak to 500milionów -o tym całą książkę napisano,,,,[znajdę tytuł to podam] Także wobec takich faktów ISiS jest niczym…..

    • Beata pisze:

     Elu jakiej ty uzywasz klawiatury? zle sie ciebie czyta….

    • Ela pisze:

     Takiej jak wszyscy, środkowoeuropejskiej -nie widzę różnicy w moim tekście a tekstach innych użytkowników. W którym miejscu widzisz różnicę?

  • Ktoś pisze:

   W „kościele” a w zasadzie w „świątniach” żadnej odżydowskiej SATANISTYCZNEJ sekty nie ma Boga. Jest tam tylko żydowska Biblijna Bestia zwana popularnie maryjką, jej baraniogłowy wężowaty synalek zwany jezusikiem i orszak swoich sług którym to demonom „kapłani” tego bezeceństwa NASTRĘCZAJĄ nowych poddanych (nowe ofiary) wiążąc je z tymi Biblijnymi Szkaradami poprzez tzw „sakramenty święte” by szła transmisja „prany” z ofiary do tych Biblijnnych Bestii.

   2.
   Przyjęło się uważać iż „skrzyżowane” palce, nogi, ręce …. przeciwdziałają (na poziomie magicznym) jakimkolwiek przyrzeczeniom w tym sakramentom. Można także w trakcie tego voodooistycznego rytuału spalić „nasienia demona” zwane eucharystią Ogniem Bożym by pozbawić te „ciasteczka’ ich demonicznego podwiązania ….. itd

   Zadaniem „kościelnych egzorystów” nie jest POMAGANIE komukolwiek tylko SPĘDZANIE zbuntowanych owieczek do demoniej zagródki. Ich „rytuał” jest w treści podobny działaniom Inkwizycji tyle iż się odbywa na poziomie niefizycznym choć obecnie coraz bardziej rozzuchwalone satanistyczne kapłaństwo odważa się bić i torturować „opetanych”, podobno, w ramach „czynienia im dobra”.

   4.
   Twoje problemy mogą wynikać z podrzuconego ci kukułczego jajka. Niektóre czakry są ulubionym celem ataków kabalistycznych kruchtowych wywłok jakie żywią się energiami z tych czakr. Bądź ZAKAŻAJĄ je swoimi bożkami robiąc w ten sposób z kobiet INKUBATOR – Dziecko Rosemary się kłania.

   W każdym razie sprawdź sobie to i owo a potem się tego pozbądź.

   • BasiaB pisze:

    Bardzo dobra odpowiedź – tylko NIE niektóre,ale wszystkie czakry sa spętane !,podaj Ktos link do art.o transponderach i rytuałach KK.

   • toja pisze:

    „Twoje problemy mogą wynikać z podrzuconego ci kukułczego jajka. Niektóre czakry są ulubionym celem ataków kabalistycznych kruchtowych wywłok jakie żywią się energiami z tych czakr. Bądź ZAKAŻAJĄ je swoimi bożkami robiąc w ten sposób z kobiet INKUBATOR – Dziecko Rosemary się kłania.

    W każdym razie sprawdź sobie to i owo a potem się tego pozbądź.”

    Ktosiu, sugerujesz IzaBelli jakiś koszmar miary Rosemary?
    jestem w szoku…IzaBella zapewne jeszcze w wiekszym
    nie można tak dosłownie brać tego co filmowcom się w głowach uroi…oni robią to dla pieniędzy i sławy. wymyślić można wszystko, ale nie ma sensu w te wymyślanki wierzyć i się nimi katować, szkoda zdrowia…to rozrywka dla tych, którzy uwielbiają się bać…ja wolę dobre komedie, wolę się śmiać.

    • Ktoś pisze:

     Nie, nie jest aż tak źle. Po prostu należy pamiętać iż Energia Ziemi manifestuje się poprzez PŁODNOŚĆ a ona jest tym co Bractwo Biblijnej Bestii pożąda dla tej swojej demonicznej wywłoki maryjki (patrz na przykład na rytuały arabów czy żydów – obrzezanie – przekierowanie męskiej energii, męskiej płodności; w kk istnieje równoważny rytuał zwany „chrztem” gdzie kapłan poprzez czakrę ciemieniową wkłada diabelskiego inkluda do środka człowieka by żyjąc w jego wnętrzu korzystał z jego energii). I ponieważ problemy z poczęciem wynikać mogą z:

     wad fizycznych – wady w budowie narządów, ich dysfunkcje
     metabolizmu – złe pożywienie, zatrucia, antykoncepcja
     oddziaływań niefizycznych bo poczęcie to nie tylko „frykcja” ale także sięgniecie poprzez wymiary po ZARODEK nowej istoty.

     To by poczęcie było skuteczne, oprócz spotkania plemnika z jajeczkiem, na takie „przebicie” musi być energia „miłości”, czyli najczęściej ta seksualna. Bez niej mamy „zombiacha” (patrz invitro), czyli goły biologiczny pokrowiec gotowy do opętywania przez byty z astralu.

     Z drugiej strony istnieje „magia” jaka się wyspecjalizowała w oddziaływaniu na płodność by zsyłać niepłodność (wiadomo iż królestwo bez następcy tronu łatwo PRZEJĄĆ bo jest „kryzys władzy”). Ona funkcjonuje do tej pory i jeśli nie idzie „medycznie” zajść w ciąże to warto sprawdzić czy jakaś „uczynna” „osoba” nie gmerała tamże. A jak gmerała odkodować.

  • Kalina pisze:

   Nie daj dziecka do komuni .. Ja nie bylam chrzczona i nie bylam u komuni i moja siostra tez jej dzieci tez i moja corka tez .
   I nie widze zadnego problemu . Kup dziecku prezent za to , ze nie poszlo do komuni.
   Jak bedzie chcialo zeby cos dostac .
   A mezowi powiedz , ze umywasz rece od brudnych religijnych matactw naszym zyciem i jak sobie chce to niech sam wyprawia cala ceremonie . Bo ty palca do tego nie przylozysz .
   Przynajmniej z twojej strony energia bedzie blokowala ich sakramenty .
   Bylam na pogrzebie wojka i na mojaj kuzynki corki komuni .
   Nie roznily sie te ceremonie zbytnio od siebie .
   Pierwszy raz posluchalam tych koszmarnych bzdur i nie moglam sie nadziwic , ze ludzie moga w to wierzyc .
   Wlasciwie od paru dni wiem co to sa astralne zagrywy energetyczne po tych dwoch ceremonich
   Doszlam do konkluzji takiej , ze spirytualizm ludzi wladciwie wykonczyl a nie inne sprawy. .

   • toja pisze:

    „Wlasciwie od paru dni wiem co to sa astralne zagrywy energetyczne po tych dwoch ceremonich
    Doszlam do konkluzji takiej , ze spirytualizm ludzi wladciwie wykonczyl a nie inne sprawy.”

    Kalina, rozumiem, że jakoś specjalnie odchorowałaś te dwie ceremonie.
    jakie objawy choroby zauważyłaś, psychiczne czy fizyczne i czy moze wymagały hospitalizacji czy porady lekarza?
    co tak bardzo cię zabolało w tych ceremoniach?

    • Kalina pisze:

     Bzdury totalne astralne bajki i otumanienie ludzi swiatlem jezusa i boga.
     Jak widze to hirarchia jest bardzo powerfull . Wojek byl niczym w porownaniu z nimi w oczach astralnych dewiacji i ludzi klekajacych na kolanach ( a mowi sie o ludzkim EGO ) ha ha ha KTO TUTAJ MA EGO !!!!.A On dla mnie byl fizyczna najwspanialsza postacia zrealizowana z materii kosmicznej . Ile trzeba bylo masy i inteligencji na wykreowanie takiej postaci .
     Paranoia ludzi bladzacych i modlacych sie w nieznane . Oddawanie energii czemus czego wogole nie ma Takie byly moje bolesci . Bo to robi miliony ludzi na ziemi i wiem , ze przyczyniaja sie do panoszenia matrix tym sposobem Dlatego zostali zwabieni w religijne ramiona reptalianskich kalmukow .
     Spirytualizm wykonczyl ludzi .
     Spirytualizm mial odzwierciedlenie w Bogu .
     A prawie kazdy przywodca swiatowy i sytem polityczny byl pod Boga plaszczem . Komunizm byl finansowany przez Roschiald family wiec „Boga w pelnej osobie na ziemi „”:)
     I mowilo sie , ze w oczch Boga wszyscy sa rowni .
     No wiec ja zadnej rownosci niezauwazylam. Chyba jestem slepa . Pozatym od malego dziecka nauczono mnie w domu cenic ludzi a nie zabobony . I zostalo mi to do dzisiaj .

    • Kalina pisze:

     toja
     Mysle , ze ty masz problem z choroba nie ja .Ja nie mam chorob psychicznych i fizycznych ale wstret i chce zrobic wykret ludzi z tego poniewaz blokuja mnie tez i moj organiczny lad w ciele .
     Daje przyklad .
     Jak ktos przyjezdza do mnie i modli sie w moim domu .To znaczy nie zaznaje spokoju 🙂
     Wiec ja sobie nie zycze robienia z mojego domu portalu koscielnego . Poniewaz wiem , ze w kosciolach za ludzmi modlacymi sie stoja reptails i zjadaja te modlitwy 🙂
     Czasami iluzyjnie pomoga w jakiejs sprawie dla zmyly ale ta pomoc to jest nic w porownaniu z utrata energii organicznej przez modlacego sie osobnika . Jest przez jakis czas na wielkim High!!!
     A potem potrzebuje nastepnego zastrzyku modlitwy .
     No taka mala adiction a potem moze sie stac stala adiction a potem to juz WIELIKI SPIRYTUALIM .

 33. toja pisze:

  „Ktoś pisze:
  23 Lipiec 2015 o 03:09

  Nie widzę ani przeklejki ani odpowiedzi, ale nie ważne. To nie mi powinno ZALEŻEĆ NA SŁUCHANIU.

  W okolice Aj uciekli uciekinierzy z Hetycji najechanej przez żydów (jozue, GOG) a drugą stronę pilnował murzyński Aj (MAGOG) dlatego tam dostalo „ostrzeżenie” jakie tym razem będzie powtórzone MIECZEM na gardle każdej żygowidzkiej szumowiny.

  Daty są podane jawnie w kalendarzu.”

  witaj Ktosiu
  jeżeli dobrze rozumiem to chciałeś zamieścić swoją wiedzę na blogu Mukiego?
  powiem ci szczerze, że nie ma to sensu, bo wszystko co wygląda na wiarygodne, a inne od wiedzy gospodarza jest automatycznie obśmiane albo usunięte
  wydaje mi się, że masz sporo ciekawych rzeczy do powiedzenia. ja nie miałam okazji zajmowania się tak odległą i ciekawą historią. rozumiem, że znasz jakieś ważne dla nas daty/miejsca. proszę podziel sie z nami swoją wiedzą. co i kiedy w najbliższej przyszłości się wg ciebie wydarzy?
  nie proszę dlatego, że chcę w razie czego przeżyć w dobrych warunkach, że jestem gotowa przenieść się na koniec świata. w najbliższych latach zamierzam dalej pozostawać w starych swoich miejscach.
  pozdrawiam miło

  • Ktoś pisze:

   Przede wszystkim to ostrzec iż tam gdzie zamierza uciekać to nie będzie bezpiecznie. Co do Mukiego to wiem iż jest dysfunkcyjny w czytaniu bo dla mnie to zwyczajny zyd przeświadczony opotędze swojej wiedzy jak i swoim „rasowym” wybrannictwie i wszystko co je niszczy będzie z radościa kasowane. On nie jest ani pierwszty ani ostatni w tym zakłamaniu (maria_st cytowała ostatnio innego).

   Co do wydarzeń to tu jest prolog:
   http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/#comment-17803

   http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/#comment-17807

   http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/#comment-17808

   i uprzedzę iż nazwy są wtórne, prawdziwe imiona są zapisane w Sutrach a te niestety są tajne dla Polaków (jest dostępnych kilka % z całości o niskiej pewności iż tłumaczenie jest WIARYGODNE). Ważne jest w tej przeklejce to by sobie WYROBIĆ MILITARNY OGLĄD. By popatrzeć na „dzieje świata” jak na kampanię militarną gdzie nazizm – biblijna żydowska bestia i jej słudzy podbijają świat w którym celami był Krym (podbity po zdradzie „myszy” czyli bizantyjskich MNICHÓW około 850 roku) – władza polityczna Słowian (siedziba kaganatu) i Łysa Góra – religijne centrum (zniszczone w czasie wspólnego najazdu bizancjum i angoli w 6 w. ostatnia kapłanka popełniła samobójstwo koło 730 zmuszana zresztą przez „swoich” kniaziór do splugawienia się dla politycznych korzyści ze śmiertelnym wrogiem Słowian).

   Ważne jest by wiedzieć jakie rolę pełnią poszczególni politycy w przedstawieniu jakie ma Zwieść i Zabić tych co przybędą na inspekcję czyli kolejnego Zbawiciela. I warto by pamiętać iż nie twarze są ważne a zawartość (demony) wewnątrz fizycznych pokrowców jakie są kopiami tych „bytów” jakie uczestniczyły w ostatnim buncie czyli w tamtych, trojańskich czasach. I zniszczenie tych demonicznych bytów UCHRONI świat przed wojną.

   Co do dat to:
   – 24 grudnia żaden żydowski bachor się nie urodził a Marduk, Lucyfer….. czy wedle roli POGROMCA ŻYDÓW przybył z Nieba (był widoczny na nim jego statek (pierwsza gwiazdka).
   – w czasie Wielkanocy było już po żydach i ich bożkach posprzątane…..weselono się z okazji nowego przymierza Nieba i Ziemi….. więc pozostałe 3 święta odpowiadają temu co się stało….

   przypuszczam iż 25 i 26 grudnia żydów spotkał łomot, 1 stycznia oblewano ten fakt- WESELONO SIĘ Z UPADKU żydów i ich Biblijnej Bestii, weselono się z powodu WYBAWIENIA LUDZKOŚCI od ich BESTIALSKIEGO TERRORU a 6 sycznia dziękowano Wybawicielowi czyli nie 3 Królom a Królowi 3 Światów za ratunek który notabene jest znany pod innym imieniem też jako św Mikołaj.

   Tak było te około 1400 pne, czy tak samo (co do dat) będzie teraz to trudno powiedzieć.

   Na 23 września nie przewiduje odbywania się niczego innego poza żydowskimi, nazistowskimi False Flag. Ale się okaże bo żydzi to są przecież psychiczni co sami w badaniach psychiatrycznych z 1972 roku w usa potwierdzili (100% populacji ma szmergla w róznym stopniu rozwoju).

   nawzajem

   • Ktoś pisze:

    Bądź w wersji 2:
    – 24 grudnia – pojawienie się Zbawiciela na Niebie (pierwsza gwiazdka)
    – 25-26 grudnia lądowanie….
    – 1 stycznia wpierdol żydom…..
    ….. a dalej jak powyżej

 34. toja pisze:

  „Nie ma możliwości demonizowania demona,bo tymze sa te wszystkie sekty”

  otóż to…wszystkie sekty czy religie mają swojego jakiegoś wiodącego boga i antyboga czyli szatana czy innego złego
  tak czy inaczej wszyscy religijni straszą mnie złym, szatanem, diabłem, czy innymi złymi mocami czychającyymi na moją duszę…ale wy tu odżegnujecie się od katolicyzmu, a też straszycie diabłem…nie rozumiem tego
  wg mnie diabła nie ma. ksiądz na to powie , że jestem bezbożnicą bo neguję diabła czy szatana.
  a ja się go zwyczajnie nie boję, bo nie mogęsię baćkogoś/czegoś czego zwyczajnie nie ma…jeżeli już to boję się ludzi, zwłąszcza tych z psychopatycznym umysłem, który każe mi się bać swoich urojeń.

 35. toja pisze:

  Ela pisze:
  23 Lipiec 2015 o 20:06

  Ela, ja się z tobą zgadzam całym sercem
  to, że urodziłam się w rodzinie katolickiej, w kraju gdzie nikt nie śmiał sobie religiiii wybierać, ani moi dziadkowie, ani rodzice, ani ja.
  z mojej obserwacji i info od starszych wiem, że przynależność do religii jest w Polsce od dawna bardziej tradycją dla wiekszości.
  nikt z mojej rodziny nigdy nie był zmuszany do danin na rzecz kościoła, nikt nie musiał usługiwać, pochylaćgłów przed księżmi. to, że szczególnie na zapadłych wsiach ludzie zacofani boją siię odmówić księdzu sprzątaniia kościoła, to tylko wina zacofania i nieznajomości prawa polskiego.
  obiektywnie patrząc to widzę, że ta religia jest najmniej wymagająca od swych wiernych. duchowni KK zachowują się tak jakby im nie zależało na utrzymaniu liczby wiernych. wydaje mi się, że bardziej skupiają się na robieniu biznesu inaczej niż licząc/wymuszając opłat od wiernych. bo właściwie nic nie musisz im dawać, za nic płacić, uczestniczyć w zyciu kościoła.
  inaczej jest np u ŚJ, którzy jawią mi się wielkimi wrogami właśnie KK. ŚJ zarzucają KK to co sami po stokroć bezczelnie czynią.
  Elu, jak patrzę na siebie i całe moje katolickie otoczenie, to widzę że nikt z nas tak nie żyje sprawami KK jak jego konkurencje religijne czy ludzie kreujący się na ateistów. po prostu nikt z nas głowy sobie nie zawraca religią, do kościoła chodzą stare babki i tylko takie szczególne, albo z przyzwyczajenia, albo dla zabicia czasu bo samotne. pogadają pod kościołem i mają rozrywkę i nie uważam tego za jakieś szczególne zbrodnie czy podobne o czym piszecie.
  co do pedofilii to jest jej wszędzie dużo, myślę, ze u SJ proporcjonalnie jeszcze więcej. i o ile na księdza dziecko może się poskarżyć, to pedofila od ŚJ starszy zboru będzie krył żeby nie psuć reputacji sekty.
  w każdej religii, w każdym środowisku są dobrzy i źli ludzie, nie zależy to od samej religii.

  „A ja się pytam —a jakie to prawa ma kobieta w KK? Bycie świętą krową rozpłodową?? Dawać księdzu? Posprzątać kościółek?”

  Elu, trochę przerysowałaś…może dawno temu, ale teraz te zarzuty to na pewno nie do KK.
  pozdrawiam

  • Ela pisze:

   Jeśli chodzi o ostatni akapit Twojej wypowiedzi—powiedz mi proszę jakie „prawa” kobiet przewiduje KK?? W moim mieście średniej wielkości nic się nie zmieniło–dalej panienki dają księżą bo wg nich jak dadzą księdzu to nie grzech, a ich mamusie sprzątają kościółki przed niedzielną mszą, także.. obawiam się ze takie są nadal realia a nie przerysowanie. Po drugie—kwestie antykoncepcji, aborcji, gwałtu itp itd—-jakie są prawa kobiet wg KK? Przebaczyć i urodzić dziecko zboczeńca i jeszcze koniecznie ochrzcić(!) To że nie każą nas obrzezać nie oznacza, że mamy prawa. Analogicznie, kraje skandynawskie uchodzą za najbardziej zfemininizowane I WIESZ CO? jest tam najwyższa dysproporcja w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn oraz najwyższy w Europie odsetek przemocy domowej… Podaję Ci te przykłady aby pokazać, że jak ktoś uchodzi za baranka to najpewniej jest z wilkiem. Dlatego zupełnie nie zgadzam się z „przerysowaniem”. Takie zboczone antyludzkie zachowania należy piętnować a nie użalać się nad kościołem (żadnym kościołem). RELIGIA i wiara to dwie różne rzeczy–wielu ludzi tego nie rozumie. RELIGIA to system polityczny, który został stworzony by zarządzać tępym motłochem i żyć z niego. A tak należy nim zarządzać, aby się nie połapał że jest zarządzany i żeby łykał naiwnie to co się mu wrzuca do koryta. NIESTETY są skuteczni bo ciągle spotykam tłumy kobiet, które twierdzą, że KK jest dobry i szanuje kobiety (!) Żal mi takich osób–wiem że nie tylko mają sprane mózgi, ale całkowicie pozbyły się własnej godności. To jest sukces każdego kościoła/każdej sekty. W Islamie np. wmawia się kobietom, że noszą zasłonę na twarz, aby żaden obcy mężczyzna nie skalał ich wzrokiem…[śmiech na sali, bo one w to wierzą!!] A w domu dostają wpier….jak zwierzęta, są szmacone przez mężulka i traktowane gorzej jak wielbłąd. Także…..nie zgadzam się z inną opinią niż ta że RELIGIE są ZŁEM. Ogólnie i każda z osobna.

 36. toja pisze:

  „Jeśli chodzi o ostatni akapit Twojej wypowiedzi—powiedz mi proszę jakie „prawa” kobiet przewiduje KK??”
  nie iinteresują mnie prawa kościoła, nie chcę żadnych ich praw, nic od nich nie chcę. mam co chcę bez nich…rozumiesz mnie?

  „W moim mieście średniej wielkości nic się nie zmieniło–dalej panienki dają księżą bo wg nich jak dadzą księdzu to nie grzech, a ich mamusie sprzątają kościółki przed niedzielną mszą, także.. obawiam się ze takie są nadal realia a nie przerysowanie.”
  jakiiś czas temu miałam w firmie uczennice na praktyce zawodu, razem ponad 10szt. z racji sąsiedztwa mojego gabinetu z pokojem śniadań, chcąc, nie chcąc nasłuchałam się ambitnych marzeń tych 16-18latek. dla wszystkich najlepszą metodą na karierę życiowa było złapanie starszego, ale już dobrze ustawionego materialnie faceta. ja słuchając tych wynurzeń wchodziłąm z nimi w dyskusje, starałam się poprzez pytania zmusić do obiektywnej oceny tych chorych zapędów/marzeń.
  dziewczyny mało urodne, bardzo mało w głowie, a aspiracje księżniczek, tyle że u rodziców ziemi co najwyzej trochę w doniczkach na parapecie…takie panienki to zwykła, ale coraz liczniejsza patologia.
  wyobraź sobie, ze dla nich „starszy, ustawiony facet” to taki, który ma kochającą, bogatą żonę,którego warto omotać, urodzić mu dziecko i dalej nie muszę się rozpisywać, bo łatwo się domyślić scenariusza.
  tak więc mamy głupie społeczeństwo…póki młoda to zarobi dupą, gdy stara to miotłą…takie możliwości dla wielu, takie ambitne sposoby na życie.

  „To że nie każą nas obrzezać nie oznacza, że mamy prawa. Analogicznie, kraje skandynawskie uchodzą za najbardziej zfemininizowane I WIESZ CO? jest tam najwyższa dysproporcja w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn oraz najwyższy w Europie odsetek przemocy domowej…”
  Elu, tu widzę znów winę tylko samych kobiet i w związku z mniejszym wynagrodzeniem i z przemocą domową. moogę uzasadnić na twoje życzenie, ale to dłuższe pisanie.

  „RELIGIA to system polityczny, który został stworzony by zarządzać tępym motłochem i żyć z niego. A tak należy nim zarządzać, aby się nie połapał że jest zarządzany i żeby łykał naiwnie to co się mu wrzuca do koryta. NIESTETY są skuteczni bo ciągle spotykam tłumy kobiet, które twierdzą, że KK jest dobry i szanuje kobiety (!) Żal mi takich osób–wiem że nie tylko mają sprane mózgi, ale całkowicie pozbyły się własnej godności. To jest sukces każdego kościoła/każdej sekty”
  masz rację, ale tu znów wina głupich kobiet czy głupiego motłochu.
  problem wtedy gdy żyjesz w otoczeniu takich głupich, wtedy trudno się wyłąmać/postawić kościołowi/władzy itp…w środowisku mądrych ludzi zawsze łatwiej

  • Ela pisze:

   Prawa kobiet w KK powinny być dla Ciebie ważne bo nikt inny tak jak KK ma niezwykły i niepodzielny wpływ na polskich polityków i jeśli coś jest nie pomyśli KK, to się w ustawach nie pojawia. Nawet Duduś z przyklejonym uśmiechem po rączkach biskupów całuje więc możesz zapomnieć o jakiejkolwiek sprawiedliwości przez kolejną kadencję.

   TY masz czego chcesz bez praw kobiet? Ja śmiem twierdzić że sporo kobiet nie ma i nie może wiele z tym zrobić, tyle było akcji, ruchów kobiet walczących i co? Uważasz, że są nieefektywne? Czy zderzają się ze szklanym żydowskim i patriarchalnym sufitem?? Uważasz, że są głupie? Ja uważam, że statystycznie tyle samo jest idiotek co idiotów, ale to idioci mają się znacznie lepiej, nie tylko w Polsce, niż idiotki. Statystycznie też na świecie jest więcej kobiet niż mężczyzn i co? Nie są w stanie się postawić? Głupie są?

   NIE, po prostu ludzie są tak zaprogramowani [kobiety też] że często nie wiedzą po prostu, iż są niewolnikami, nie wiedzą jak można walczyć i że warto. RELIGIE wszelkiej maści mają tu swój spory wkład. Nic tak skutecznie nie programuje jak religia i dlatego te dewiacje tak tu piętnujemy.
   Także nie zwalajmy całej winy na głupie kobiety… Problem jest o wiele bardziej złożony i aby go poruszyć trzeba chyba nowy art. otworzyć.

   • toja pisze:

    Ela, proszę powiedz mi, która to ustawa spłodzona przez posłów będących pod wpływem jakichkolwiek lobbystów miałąby być przeciwko mnie kobiecie.
    Duda publicznie manifestuje swój katolicyzm raczej z uwagi na żydowskie pochodzenie żony i tylko dla katolickiego elektoratu, który tak czy siak jest liczony jako większość w Polsce.

    „TY masz czego chcesz bez praw kobiet? Ja śmiem twierdzić że sporo kobiet nie ma i nie może wiele z tym zrobić, tyle było akcji, ruchów kobiet walczących i co? Uważasz, że są nieefektywne?”
    o jakie prawa kobiet ci chodzi? Jakie chciałabyś mieć żebyś poczuła się lepiej/pewniej.
    skoro brakuje ci jakichś tam praw kobiet to chyba te wszystkie ruchy kobiet niewiele wywalczyły, może walczą dla samego walczenia.
    ja rozumiem, że można rozmawiaćo równouprawnieniu u Arabów, w Indii, w Afryce, ale w Polsce, w Europie?

    „NIE, po prostu ludzie są tak zaprogramowani [kobiety też] że często nie wiedzą po prostu, iż są niewolnikami, nie wiedzą jak można walczyć i że warto. RELIGIE wszelkiej maści mają tu swój spory wkład. Nic tak skutecznie nie programuje jak religia i dlatego te dewiacje tak tu piętnujemy.”
    Elu, zauważ ze wszelkie religie to MĘŻCZYŹNI, że elita zarządzająca światem w 99,99% to MĘŻCZYŹNI, że jak dobry specjalista (lekarz, prawnik, naukowiec/wynalazca itd) to MĘŻCZYZNA.
    i powiem ci, że jeżeli przyjdzie mi skorzystać z usług Fachowca, to wybiorę męskiego czyli MĘŻCZYZNĘ…bo kobieta kreująca się na fachowca, z tyłu głowy ma dom, dzieci i masę problemów, a wtedy to już brak możliwości skupienia się nad fachowością.
    generalnie uważam, że kobiety mają predyspozycje do bycia bardziej twórczymi, bardziej inteligentnymi niż mężczyźni ale najpierw świat musiałby się do góry nogami przewrócić 😉

    „TY masz czego chcesz bez praw kobiet?”…raczej tak
    ale co to znaczy prawa kobiet? jakie prawa? sprecyzuj, daj przykłady.
    bo może rozmawiamy o różnych rzeczach

    • Ktoś pisze:

     Pierwsza Biblijna Bestia to kobieta,
     Druga Biblijna Bestia to kobieta

     a że skądś potrzebuje ciągnąć męską energię…..

     a że na „seks” łatwo jej przychodzi zdobywać władzę…..

     to się otacza swoimi „WIELBICIELAMI” ……

     pełniącymi tę samą rolę co harem carycy Katarzyny.

    • Ela pisze:

     Wiesz odnoszę wrażenie, że albo nie rozumiesz istoty problemu, albo uważasz, że kobiety od zarania dziejów były i są takimi debilkami, że od tysięcy lat nadają się tylko na niewolnice, i nic nie potrafiły wywalczyć w swojej obronie. Jeżeli tak to w ogóle nie ma o czym rozmawiać. Basia napisała w zeszłym roku cały artykuł na temat tego jak wykorzystuje się kobiety i gdzie idzie nasza energia.

     Uważam że na żadnym kontynencie, z Europą włącznie, nie można mówić o równouprawnieniu, tylko że w każdym miejscu ma ono inna formę -skutek jest jednak ten sam– jesteśmy każdorazowo niżej w hierarchii.

     Przykłady „fachowców” tylko to potwierdzają. A i słowa „fachowcy” w wielu przypadkach bym nie użyła.
     Chciałam ci zwrócić uwagę na to że jeszcze 100 lat temu [przed ruchem feministek] kobietom nie wolno było studiować w Europie, a w krajach arabskich to i dzisiaj nie mogą iść do szkoły. Więc czego chcesz? Domorosłych naukowców??Fachowców???

     Te zakazy nie były bez powodu.Dziś jest już wielu super lekarzy, naukowców i prawników kobiet. Ja sama miałam super fachowca panią prawnik– nawet sędziowie nie dawali jej rady, Facetów roznosiła na sali w proch. Dlatego nie wiem czemu twierdzisz że baby są głupie.

     Uważam, że żadna ustawa stworzona przez lobbystów nie jest na rzecz kobiet.

 37. toja pisze:

  „Przede wszystkim to ostrzec iż tam gdzie zamierza uciekać to nie będzie bezpiecznie. Co do Mukiego to wiem iż jest dysfunkcyjny w czytaniu bo dla mnie to zwyczajny zyd przeświadczony opotędze swojej wiedzy jak i swoim „rasowym” wybrannictwie i wszystko co je niszczy będzie z radościa kasowane. On nie jest ani pierwszty ani ostatni w tym zakłamaniu ”

  myślisz, że on chce gdzieś uciekać?
  bardzo możliwe, że to żyd i może robiący na swoim blogu jako przynajmniej trójca święta…hehehe
  metody jakie stosuje jednak działają na ludzi, przyciągają ich jak narkotyk.
  niech mi ktoś szczerze powie na ile zmądrzał po przeczytaniu tych jego licznych artykułów, co takiego cennego wyczytał?

  te linki, które podałeś to sporo kilometrów do czytania i oglądania.
  trochę przejrzałam, ale mnie nie wciągnęło/nie przekonało, więc uznałam że szkoda czasu.
  chyba pani piepiorka to kolejna gwiazda od straszenia…jak myślisz?

  „i uprzedzę iż nazwy są wtórne, prawdziwe imiona są zapisane w Sutrach a te niestety są tajne dla Polaków”
  nie wiem co to te Sutry, ale jak idzie o imiona (bogów?) to moim skromnym zdaniem niczego takiego nie ma…bogowie imion nie mają, tak jak i dusze imion nie mają, to tylko my ludzie mamy na tyle ograniczone umysły, że bez imion, nazw, słów, liczb jesteśmy jak dzieci we mgle.

  „24 grudnia żaden żydowski bachor się nie urodził a Marduk, Lucyfer….. czy wedle roli POGROMCA ŻYDÓW przybył z Nieba (był widoczny na nim jego statek (pierwsza gwiazdka).
  – w czasie Wielkanocy było już po żydach i ich bożkach posprzątane”
  tu już cie nie rozumiem. czy Lucyfer to pozytywny bóg bo zgładził złych żydów?
  skoro żydzi wtedy byli zgładzeni, to skąd ich teraz tak pełno?
  pozdrawiam

  • Ktoś pisze:

   Bo widzisz….

   1.
   Żyd to pojęcie zbiorcze z którego w XIX wieku zrobiono naród. Żydów w sensie biblijnym można podzielić na kapłanów voodoo znanych dziś jako rabini i motłoch robiący za ich golemy. Motłoch wykorzystywany do wojowania, mordowania etc.

   Problem z żydami polega na problemie z voodoo, każdy żyd w młodym wieku jest OPĘTYWANY przez te kościelną maryjke co to robi za ich MATKĘ i jest jako golem (gollum) wykorzystywany do różnych celów by powiekszać imperium i Biblijnej Bestii jak i samych rabinów. Każda żydówa robi za nosicielkę jej „wibracji” tak zarażając kolejne ofiary.

   Ponieważ jak wiadomo voodoo opiera się i na rytuałach jak i ZASTRASZANIU to żydki żyją w enklawach bo wiadomo iż 2 gówna czy więcej capią mocniej niż jedno a chodzi by szedł w astral taki sztynk by było w nim miło demonom (żydowskim bożkom) bo dzięki temu „religijna” moc rabich jest większa.

   Te linki co podałem to skrótowa historia świata, to historia jak upadł. Najpierw około 4 tysiące pne była jedna inwazja (Piewszej Biblijnej Bestii), potem około 1700 pne druga (Druga Biblijna Bestia). Obecnie jest ODGRYWANA historia z roku 1400 pne, cały kontekst historyczny tamtych czasów wraz z postaciami jest obecnie odgrywany by tym razem ZŁO WYGRAŁO WOJNĘ o planetę.

   3.
   Dlaczego żydostwo nie wymarło?

   Ano dlatego iż żyd to nie żaden „naród” a stan umysłu. Stan OPĘTANIA DEMONAMI z pierwszej inwazji.

   W mitach jest podane iż nazizm czyli to co dziś zwiemy judaizm odrodziło się z dwóch miejsc. Jedno zapewne było gdzieś w Azji (Drawidowie) a drugie albo Ameryka Środkowa albo samo południe Afryki.

   W każdym razie aby być żydem trza być opętanym przez demona zwanego maryjka (w KK) czy Tiamat.Trza mu oddawać pokłony i mu bałwochwalić w zastępstwie wychwalania Stwórcy. Opętanie może być ZASZCZEPIONE albo spontaniczne. W dawnych czasach ludzie posiadali wieksze magiczne umiejętności a co za tym idzie byli też częściej otwarci na astral. Duchy jak wiadomo ciała nie mają ale w specyficznych okolicznościach potrafią przejąć ich przyzywacza. Z drugiej strony wystarczy jeden ocalały kapłan voodoo by ta nazistowska zaraza się ODBIŁA i poszła w świat go dalej plugawić. Świat po wydarzeniach z roku +- 1350 pne był bardzo zacofany. A w takim świecie łatwo jest się przemknąć na peryferiach dawnego Imperium Zła jego piewcom. Państwo jakie pierwsze się odrodziło politycznie i gospodarczo miało sznanse na podbój jeszcze zacofaego i wyczerpanego Wojną Bogów przeciwnika. Zresztą na potrzeby tej walki popowstawały FAŁSZYWE pisma świete, było przekupstwo, podsyłanie „własnych żon jako dziwki” by tak spładzać królewskie bękardy jakie potem wraz z nazistowską armią mogły się upominać o tron …. i wiele wiele innych działań jakie strona bardziej ZGNUŚNIAŁA i LENIWA przegrała bo się jej NIE CHCIAŁO ZADBAĆ O BEZPIECZEŃŚTWO WŁASNEGO PAŃSTWA jak dzis polactwu za oknami. Bo się wolałaoglądać na „murzyna” (zbawiciela) jaki ich od złego (nazistowskiego) ochroni.

   4.
   Co do słowa BÓG to nie można wykluczać iż jest to poprzekręcane słowo PAN w sensie uprzejmości a nie tytułu. Sutry to Święte Księgi Indoeuropejczyków, ich dziedzictwo kulturowe jakie ocalało tylko w Indiach bo u nas w Europie szalał judaistyczny nazizm palący wszystko co pradawne wraz z właścicielem na stosach.

   „Stworzyć świat” może być także rozumiane jako „POWYTYCZAĆ GRANICE PAŃSTW”. Niekoniecznie to oznacza jako kreacje planet etc.

   Co do Lucyfera” jakby cie ktoś zakuł w dyby i zmuszła do niewolniczej pracy 24h na dobe to byś psioczyła na tego co cię od tego wyzwoli czy odpędzała woląc gnić w lochach dla niewolników…… mówiąc iż to „twój plan urodzeniowy” ?

   Pojęcia jakie są używane, zwłaszcza pojęcia określające ważne mitologicznie postacie SĄ POPRZEKRĘCANE ZNACZENIOWO bo na przestrzeni dziejów uzurpatorzy boskiej czci i władzy się WYBIELALI przypisując wszelkie niegodziwości swoim przeciwnikom (oczekiwania elit wzg Lucyfera są oczekiwaniami elit a nie tym co on zrobi) .

   PS.
   Muki caly czas pisze o jakiejś łodzi i zestawie przetrwalnikowym jaki sobie porobił gdzieś w Polinezji. Ale tam nie ocaleje bo tamto miejsce będzie zniszczone chociażby za bazy „wężów” i ludożerstwo tam kwitnące do dziś.

 38. IzaBella pisze:

  Dziękuje wszystkim za rady. Wiem że sama będę musiała podjąć decyzje o komunii, ale mając taką grupę wsparcia jest mi lżej. We wrześniu muszę już być tego pewna bo będę musiała wypisać moje dziecko z religii. Rozmawiałam dziś z moim mężem i dał mi wolną rękę a to już jest coś tylko powiedział że to ja mam się wytłumaczyć przed rodziną. Mam nadzieję że znowu nie wyślą mnie do egzorcysty, bo już raz przez taki rytuał zapędzili mnie do demonicznej zagrody jak to ujął Ktoś.
  Jeśli chodzi o moje problemy z poczęciem to medycznie wszytko jest ok, nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych bo mdlałam po nich. Staram się zdrowo odżywiać od 7 lat jestem wegetarianką, także zaczynam podejrzewać że przyczyna tkwi na poziomie energetycznym. Muszę się oczyścić. I tak jeszcze przyszło mi na myśl że może muszę dojrzeć do decyzji żeby kolejne dziecko nie było ochrzczone i zaszczepione.

  • Anna pisze:

   Odwiedźcie razem z mężem jakiegoś dobrego bioenergoterapeutę i sprawdźcie swoje polaryzacje. Może tylko tu trzeba Was „wyregulować” .

  • Ela pisze:

   Żeby zapędzić cię do egzorcysty musisz iść dobrowolnie. Jesteś osobą pełnoletnią, nikt nie może Cię siłą i wbrew woli ani do egzorcysty ani do psychiatry, również jeśli przed egzorcystą czy lekarzem powiesz, że jesteś wbrew swojej woli —żaden z nich zgodnie z prawem nie może niczego ci zrobić. Wykorzystaj swoje konstytucyjne prawa. Właśnie mam „ciekawą” i trudną dyskusję na temat praw kobiet [również w KK] z ToJa. Jesteś doskonałym dowodem na to, że KK praw takich nie tylko nie respektuje ale i nie przewiduje. Czy podczas pierwszej wizyty u egzorcysty zadał Ci pytanie, czy chcesz się poddać rytuałom? Wyraziłaś zgodę?? Jeśli sama się nie postawisz to dalej będą ci jeździć po głowie.

  • Ela pisze:

   PS o rytuałach na czakrze sakralnej podczas ślubu kościelnego już pisaliśmy, dodatkowo byłaś u egzorcysty- stawiam 90% na to, że przyczyna jest energetyczna i KK nie jest tu bez znaczenia.

  • Aina pisze:

   Mysle ze z NIE ochrzczeniem bedzie łatwiej niz z
   z NIE zaszczepieniem . Zobaczcie co gotują Polakom
   i naszym polskim dzieciom .

   http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/?glos=popieram

 39. IzaBella pisze:

  Elu masz racje że muszę pójść dobrowolnie, i faktycznie nie pamiętam żeby zadał mi pytanie o zgodę, a wszystko przez to że szukając prawdy bardzo oddaliłam się od kościoła, czułam że to wielki fałsz, ale pewna osoba powiedziała mi że jestem opętana bo nienawidzę kościoła. Namówiła mnie najpierw na tzw. modlitwę uwolnienia i wtedy ten ksiądz powiedział mi że muszę się poddać egzorcyzmowi bo są przy mnie demony. Ja w to nie uwierzyłam nawet zaczęłam z tego żartować ale zaczęły się dziać dziwne rzeczy w mojej rodzinie, mąż spalił mi wszystkie książki ezoteryczne bo tak kazał mu ksiądz, do tego dziwne choroby nas się czepiały, ja miałam koszmary w nocy a moje 7 letnie dziecko mówiło o samobójstwie. Więc po takich przeżyciach sama pobiegłam do egzorcysty, i na pewno dobrowolnie się temu poddałam. Teraz mija rok od tego wydarzenia i zaczynam się oczyszczacz z tego, spaliłam pamiątki kościelne, i związku z tym mam pytanie dotyczące sakramentu małżeńskiego, czy obrączka coś oznacza? Też powinnam się jej pozbyć?

  • Ktoś pisze:

   „Ja w to nie uwierzyłam nawet zaczęłam z tego żartować ale zaczęły się dziać dziwne rzeczy w mojej rodzinie”

   to jest ich, księży, typowe działanie jakie się pojawia jak owieczka zbliża się do płota swojej „religijnej” klatki. I jak próbuje go przekroczyć.

   Najpierw takie ostrzeżenia, potem urabianie sąsiadów iż jest „psychiczna bo nie klęka pod krzyżem” a potem zwyczajne chamskie rozwalanie rodziny i niszczenie życia nazistowską, żydowską, satanistyczną magią zwaną kabalah jakiej uczą tych kapucynów po seminariach.

   • toja pisze:

    „Najpierw takie ostrzeżenia, potem urabianie sąsiadów iż jest „psychiczna bo nie klęka pod krzyżem”

    Ktosiu, chyba żyjemy w różnych krajach. ja w Polsce, w powiatowym mieście.
    mam rodzinę rozwaloną po całym kraju, na wsiach też i ani sama nie doświadczyłam żadnych szykan od kościoła, ani nikt z mojej licznej rodziny.
    takie coś to ewentualnie u świadków Jehowy, oni się wzajemnie szykanują jak ktoś chce się wyłamać, to oni rozbijają katolickie rodziny. jakis czas temu miałam możliwość obserwowania ich działania, więc wiem co mówię.
    przepraszam was wszystkich, ale chwilami mam wrazenie jakbym tu rozmawiała właśnie ze świadkami jehowy

  • Ktoś pisze:

   ” i związku z tym mam pytanie dotyczące sakramentu małżeńskiego, czy obrączka coś oznacza?”

   Władca Pierścieni się kłania……. „JEDEN RZĄDZI WSZYSTKIMI”……

  • toja pisze:

   IzaBella, to jakiś koszmar jest.
   czy naprawdę nie masz nikogo bliskiego, takiego mądrego człowieka, który pomógłby tobie wyjść z tej koszmarnej sytuacji.

 40. IzaBella pisze:

  toja niestety nikt nie chce ze mną rozmawiać na te tematy nawet jeśli mi wierzą to nie chcą się w to zagłębiać bo tak im dobrze. Niedługa będą brać mnie za wariatkę albo nawiedzoną, ale tłumaczę sobie tym że „orły latają samotnie a barany chodzą stadami” Jak chcą być w tym stadzie to ich sprawa, ja teraz pracuję nad sobą, żebym mogła w końcu wyrwać się z tego wariatkowa.

  • Ela pisze:

   To co piszesz to dokładnie to co ja opisuję -pranie mózgu- jedna wyzwolona się odważyla postawić to się ją uglebia fizycznie i energetycznie. Walcz, najlepiej gdybyś zmieniła miejsce zamieszkania. wiele osob sie tego boi, ja zmieniła województwo– i żyję i mam się o wiele lepiej… rozważ to, bo w tym wariatkowie cię zniszczą a widze, że bez wsparcia nawet ze strony męża nie dajesz rady

 41. toja pisze:

  Ela pisze:
  25 Lipiec 2015 o 09:00

  Elu, prosiłam zebyśmy rozmawiały o konkretach
  poproszę jeszcze raz
  wymień jakich praw dla kobiet ci brakuje zebyś poczuła się na równi w prawach z mężczyzną
  i rozważajmy prawa i sytuacje w Polsce, w Europie i teraz, a nie z okresu niewolnictwa.

  • Ela pisze:

   1) brak równych wynagrodzeń – z zasady kobieta otrzymuje 2/3 wynagrodzenia mężczyzny na tym samym stanowisku i z tym samym wykształceniem (dane dot. Polski i innych krajów Europy, wnioski pokontrolne)

   2) brak możliwości dbania o własne zdrowie [temat antykoncepcji, dostęp do wiedzy, aborcja; o tabletki musisz się lekarza prosić jak tania dziwka o receptę]

   3) brak możliwości ochrony i obrony prawnej wobec przemocy- z zasady gwałt jest przestępstwem wręcz wykroczeniem, którego nie warto nawet zgłaszać, gdyż sprawca otrzymuje najczęściej karę w zawieszeniu i nadal napastuje ofiarę; przemoc i gwałt w małżeństwie praktycznie nie są uznawane za przestępstwo a karalność w tych sytuacjach jest bliska 10%- kary również w zawieszeniu (ze względu na zawód często bywam w sądach, sprawy sądownicze i statystyki nie są mi obce)

   4) dotyczy wszystkich- brak możliwości decydowania o procedurach medycznych, którym chcesz się poddać- przymus szczepień oraz pobieranie organów i tkanek w sposób domyślny [jeśli nie ma cię na liście, iż NIE zgadzasz się na pobranie- jesteś „domyślnie” dawcą]

   5) ograniczenie w dostępnie do pracy- kobiety z marszu mają gorszy start przy zatrudnieniu, pracodawca prędzej pedała zatrudni niż kobietę, a jak zatrudni to „przymusza” do nie-zachodzenia w ciążę, mrożenia jajeczek na później [przykład wielkich koncernów np. google]

   6) kwestie religijne- w żadnej religii nie ma kobiet- religia jako system polityczno-niewolniczy została stworzona z myślą wprowadzenia systemu kastowego- wszędzie.

   7) w wielu krajach jest wyraźna segregacja w dostępie do specjalizacji- w Polsce z tego co wypłynęło- kobiety mają trudniejszy dostęp do specjalizacji medycznych, aplikacji sędziowskich, stanowiska w zarządach spółek [niedawny przykład- kobieta, wykształcona, młoda pełna pomysłów—przepadła w „wyborach” na naczelnika polskiego ZUSu, wybrano grzyba z fiutem]. Kobiety w środowisku „naukowym” są wyraźnie marginalizowane [o czym same często mówią].

   8) handel żywym towarem- w Polsce również kwitnie i jest go sporo, głównie przy granicy, niewiele się robi w temacie [dotyczy kobiet i dzieci]— brak praw osób pokrzywdzonych [teraz są ważne sprawy tęczy i małżeństw biseksualnych a nie praw kobiet czy ochrony dzieci przed pedofilią]

   Powyższe przykłady dotyczą Polski i głównie Europy, a wymieniłam ich tylko kilka. Jeśli nie widzisz nierówności i systemu niewolniczego, który kwitnie TU i TERAZ a nie w średniowieczu to naprawdę rozmowa nie ma sensu. Ja osobiście naprawdę nie jestem w stanie pojąć jak można uważać, że jest dobrze i niczego nie należy zmieniać. Jest źle, żeby nie powiedzieć tragicznie- a postawa ludzi, brak wiedzy i indolentna postawa nie wróży tego, aby mogło się to zmienić.

   • toja pisze:

    Ela
    ad 1) i 5)
    załóż sobie firmę, zatrudnij kobiety, nie koniecznie takie jeszcze bezdzietne. poprowadź tę firmę przez kilka lat, a potem się spotkamy i na pewno zmienisz zdanie.
    nie zrozumiesz dopóki nie posmakujesz strat i zysków z bycia pracodawcą, zwłaszcza małym, bo koncerny to zupełnie inna sprawa, ale też mają swoje bóle.
    kodeks pracy/prawo w tym zakresie, o które ty się upominasz, działa w efekcie na niekorzyść pracownika. gdyby nie było tego absurdalnego prawa to kobiety i ogólnie pracownicy byliby bardziej zadowoleni…z niewolnika nie ma pracownika, ale pracodawca też nie chce być niewolnikiem, ani robić za opiekuna socjalnego na własny koszt.
    poza tym nikt nikogo nie zmusza do bycia pracownikiem.
    na ten przykład ja mając dość przyjemności bycia pracodawcą, przestawiłam się na współpracę z innymi firmami. podpisuję umowy o współpracy, o świadczenia usług i teraz wiem, że żyję…mam święty spokój.
    ad 2)
    dbanie o własne zdrowie to chyba nie faszerowanie się pigułkami antykoncepcyjnymi, nie poddawanie się zabiegom aborcyjnym…czy się mylę?
    ad 6)
    skoro religie są opanowane przez mężczyzn, a to dyskryminuje kobiety
    to może niech te kobiety założą swoją damską religię…problem będzie rozwiązany
    ad 8)
    niestety, światem rządzą psychopaci. my w wiekszości nie widzimy problemy dopóki sami nie odczujemy czegoś złego na własnej skórze. jak sąsiadowi porwą dziecko na części albo do burdelu to sensacja na chwilę, jak nas spotka podobnej miary krzywda to wtedy wrzask i zdziwienie, ze sąsiad takze nie wrzeszczy.

    Elu, bardzo trafnie odpowiedziała ci DAKOTA…dobrze, ze sie pojawiła, bo już myslałam, ze sama zostanę przeciw wszystkim. 😉

    chyba ty wspominałaś o problemie obrzezania dziewczynek w krajach zacofanych/opanowanych przez mężczyzn.
    powiedz mi dlaczego te kobiety same skrzywdzone w dzieciństwie przykładają swoje rece do cierpienia swoich córek i tak z pokolenia na pokolenie.
    przecież z tego co wiem to prawo w tych krajach oficjalnie zabrania takich praktyk.
    dlaczego te kobiety nie zbuntują się, nie wypowiedzą posłuszeństwa swoim mężczyznom?
    jedna niezgoda nic nie znaczy, ale jakby tak wszystkie z wioski się zmówiły, to faceci musieli by ustąpić.

 42. dakota pisze:

  Co do dyskryminacji kobiet- to wydaje mi się ze wynika ona z naszej biologii.

  1)płodność (miesiączki, macierzyństwo,)
  Te uwarunkowania powodują naszą mniejsza dyspozycyjność w pracy i utrudniają tzw. karierę – zawsze jest coś za coś podczas gdy mężczyzna z natury nie jest tym obciążony.

  2) zjawisko opisywanej tu telegonii
  Świadomie lub nie może powodować u mężczyzn chęć odsuwania kobiet od sytuacji w której mogą być narażone na „zepsucie genów” potomstwa

  3) słabość fizyczna a jednocześnie atrakcyjność fizyczna
  Implikuje możliwość traktowanie nas jak towar przez mężczyzn jak i przez siebie same.

  Jest tez jeszcze jedna sprawa-dostrzegam jakieś zło energii kobiecej- nie wiem czy wynika to z natury rzeczy czy z rekompensaty słabości fizycznej. Kobiety ogólnie bardziej knują, faceci wszystko załatwiają bardziej wprost.

  Myślę ze w naszej kul;turze i szerokości geograficznej nie jesteśmy aż tak narażone na dyskryminację – ciesze sie i bardzo doceniam ze nie żyję np w islamie i zgadzam sie z Toja ze KK jest pod tym wzgledem lightowy obecnie.
  U nas ta dyskryminacja dotyczy bardziej klas społecznych- klasa robotnicza która wywalczyła zmiany, została przekształcona w klasę wyrobniczo- niewolniczą( brak socjalu i 1280 zł na rękę – co powoduje intensyfikacje pkt 3))

  • Beata pisze:

   Dakora, gorsza pozycja kobiety wynika ze starego testamentu, wczesniej kobieta byla czczona to bog jahwe stworzyl negatywny wizerunek kobiety….wczesniej kobieta byla na rowni z facetami, pierwsi chcrsciajanie, gnostycy czcili kobieca energie bardziej niz meska, teplariusze wybudowali noter dame, nasza pani dla mari magdaleny, aby czcic energie zenska

   • Ela pisze:

    Wcześni Słowianie również czcili kobiety i były też bóstwa kobiety no, ALE przypełzło chrześcijaństwo i nagle kobiety stały się FEEEEE, a KK przecież taki lajtowy, a Słowianie to poganie i trzeba wszystko co pogańskie zniszczyć……Nie ważne dakota czy to islam czy KK, w obu przypadkach tak sprano mózgi babom, że te nawet nie chcą się buntować, a niektóre wręcz twierdzą, że im dobrze i że jest OK (!!). I to jest działanie RELIGII na umysł, kodowanie, programowanie i skutki mamy jakie mamy. W islamie Dakota kobiety uważają, że zakrywają twarz, bo mężczyzna-mąż jest jedynym, który może ją czcić:) Dobre, co? Im też się wydaje, że wolą islam niż KK bo jest Lajtowo a kobiety się szanuje. Punkt widzenia, Kochana, zależy od puntu siedzenia i odniesienia….:(

 43. Ela pisze:

  do ToJa [piszę od nowego wątku, bo tekst się rozwala]

  A…. i tu cię zaskoczę- przez 8 lat prowadziłam firmę i byłam pracodawcą i wiesz co? Moją najlepszą asystentką była dziewczyna w moim wieku, mająca dziecko niepełnosprawne. NIKT tak nie pracował jako ona. ŻADEN facet nie miał takich wyników. Także jak już wielokrotnie wspominałam- punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  To czy ktoś chce brać tabletki antykoncepcyjne lub poddać się aborcji [powody są różne] nie powinno zależeć ani od lekarza ani starego grzyba ani księdza. Najwięcej powinna mieć do powiedzenia w tej sytuacji kobieta a nie grzyb, ksiądz, lekarz czy gwałciciel. Jeśli TY nie stosujesz antykoncepcji to twoja decyzja, ale nie zabieraj tego prawa innym. Każdy powinien mieć prawo do decydowania A NIE MA GO podobnie jak w przypadku do szczepień, które mają mało wspólnego ze zdrowiem a ZMUSZA się do niego ludzi [dzieci] wywołując niekonstytucyjną presję na rodziców.

  ad 6) skoro religie są opanowane przez mężczyzn, […] problem będzie rozwiązany

  no tutaj to się chyba chciałaś wykazać poczuciem humoru, bo nie wierzę, że kompletnie nie rozumiesz problemu dlatego przemilczę – uznam to za czarny humor

  Elu, bardzo trafnie odpowiedziała ci DAKOTA […]

  Siła argumentu nie zależy od liczby osób krzyczących; poza tym w dyskusji póki co biorę udział Ty i ja więc nie wiem czemu uważasz, że potrzebujesz wsparcia?

  powiedz mi dlaczego te kobiety same skrzywdzone w dzieciństwie [….]

  To jest dokładnie to samo co odpowiedziałam na ad.6 ) czarny humor z Twojej strony
  Nie wierzę po prostu że poważnie można tak myśleć i nie rozumieć mechanizmu. Bez komentarza.

  jedna niezgoda nic nie znaczy, […]

  Dokładnie, JA widzę tę niesprawiedliwość, i głośno o niej mówię i często się przeciwstawiam [tego również dotyczy ta cała dyskusja], ale odnoszę wrażenie że WY dziewczyny wolicie pisać o „głupich babach, które są same sobie winne” i o miesiączce, która „przeszkadza w pracy”… To się nazywa-sorry- hipokryzja. Zatem JA z moja niezgodą jestem w mniejszości, większość widzę ma to w d… lub udaje, że nie ma problemu. Zakończę cytatem z Basi –„spolegliwość wobec zła to najgorsze z czym przychodzi nam się zmagać”.

 44. Ela pisze:

  Proponuję lekturę poprzednich artykułów, również na temat bliźniaczych dusz, na temat stworzenia człowieka. Zamysłem Stwórcy były dwie płcie, aby się uzupełniały i razem tworzyły JEDNO [tak jak chińskie YIN-YANG], a NIE po to, by jedno było niewolnikiem drugiego/ istotą podrzędną.

  Ale w chwili „pomieszania”, zniszczenia łączności między ludźmi [Dziećmi Stwórcy] nie potrafimy już nawet znaleźć swojej drugiej połówki „po częstotliwościach”. A jak sobie poradzić z takim tłumem? Wystarczy jednym powiedzieć, że są lepsi od drugich (bo to podobno jest udowodnione biologicznie) i mają nad nimi mieć władzę i kontrolę, a wtedy i Uzurpator ma mniej roboty, bo kontroluje tylko tę „lepszą połowę”, która dzierży władzę na „durnymi knującymi babami”.

  Analogicznie, dlaczego Żydzi knują?? Dlaczego, mając takie możliwości, nie przejmą władzy siłą??? Ano, po co ? Wystarczy, że Muślimów napuszczą na chrześcijan, ci zaczną się wyrzynać jak zwierzęta, kilka konfliktów zbrojnych, obie strony się wykrwawią a chazarska dzicz, nie zagrożona przez nikogo wróci do swojego KANAAN i będzie dzierżyć władzę nad niedobitkami po obu stronach. Dziwię się, że po lekturze tej stronki nadal pewnych rzeczy nie wyłapujecie….

  • toja pisze:

   Elu, ja wyłapuję, ja rozumiem taktykę
   ja nie wspomagam ich,
   ale co z tego jak inni wokół żyja we mgle, żrą się ze sobą wzajemnie, okradają się, niszczą się.
   chore ambicje, głupi ludzie sami prowadzą sie do katastrofy

 45. toja pisze:

  Ela, nie denerwuj się i nie bierz mnie za przeciwniczkę kobiet.

  prowadzę firmę od zawsze, wcześniej byłam bardzo zadowolona ze współpracy z kobietami. zatrudniałam bez obawy, że z dnia na dzień któraś rzuci mi zwolnieniem lekarskim bo zaszła w ciążę i będzie chorować do porodu, a ja nie mogę się wywiązać z umowy zawartej z kontrahentem, a później po zmianie profilu działalności, ja zostaję z zamkniętą placówką bez załogi, bez możliwości rozliczenia ze stanu magazynu itd,itp…i co takiej zrobisz? szukasz kolejnej pracownicy, szkolisz, a ta za parę miesięcy powtarza akcję tej pierwszej…tak się zrobiło dość powszechnie od iluś lat.
  kiedyś była inna sytuacja, inni ludzie. te moje młode pracownice nawet przyznawały się po czasie, że przecież nie mogły zostać z niczym na czas ciąży i potem w okresie wychowawczym.
  ale gdy zaczęło mi to przeszkadzać to po prostu usiadłam, przemyślałam i stopniowo dokonałam zmian.

  „ad 6) skoro religie są opanowane przez mężczyzn, […] problem będzie rozwiązany

  no tutaj to się chyba chciałaś wykazać poczuciem humoru, bo nie wierzę, że kompletnie nie rozumiesz problemu dlatego przemilczę – uznam to za czarny humor”

  Ela, pewnie, że czarny humor, ale tak z drugiej strony może to niezły pomysł na wybicie się kobiet ponad mężczyzn.
  ja z meżczyznami problemu nie mam. mąż się cieszy, ze moze być aż głową, a ja tylko szyją…hehehe, ale przyznaje, że bez takiej szyi to ta jego głowa jak bez ręki…po prostu jesteśmy tandemem, uzupełniamy się doskonale, nie walczymy ze sobą, nikt z nas nie chce dominować…kwestia dobrego dobrania się.
  w tej materii dawno kiedyś też popełniłam błąd, ale znów usiadłam, przemyślałam i zmieniłam mając na uwadze własne i cudze błędy 😉

  „JA widzę tę niesprawiedliwość, i głośno o niej mówię i często się przeciwstawiam…”
  Ela, myślisz że ja nie widzę, że mi to nie przeszkadza? ileż to ja się nagadałam i w realu i w necie i co? i nic, bo od samego gadania nic sie nie zmieni, co najwyżej stracisz zdrowie na marne.

  poowiem ci Elu tak całkiem powaznie i szczerze, że w głębi duszy jestem przekonana, że to kobiety są znacznie wazniejsze na tym świecie. moje przekonanie bierze się nie z wiedzy nabytej drogą edukacji, ale z doświadczeń, które dane mi było przeżyć. tylko co z mojego przekonania gdy tłumaczę to „zagubionym” kobietom, a one kiwają głowami, przyznają mi rację i na tym się kończy, bo widzą tysiące przeszkód, wymówek żebby odmienić na lepsze własne zycie.
  daję konkretne rady, proste ale skuteczne rozwiązania, a one na to, że łatwo powiedzieć, trudno zrobic. wiec co mogę o nich powiedzieć? są mądre, czy zwyczajnie głupie?
  pozdrawiam

  • Ela pisze:

   Nie, one są tak samo zgubione jak część mężczyzn [ludzi ogólnie]. Ludzie są teraz jak cielaki, które nawet jak widzą, to nie wiedzą w którą stronę się ruszyć, to jest ta niemoc i manipulacja, o której tu piszemy.
   Dodatkowo, widzę u ludzi wielopokoleniowy „syndrom sztokholmski”. Dla tych którzy nie wiedzą co to lub zapomnieli to termin z psychologii określający zachowanie osób poddawanych przemocy psychicznej i/ lub fizycznej przez dłuższy okres czasu, powodujący u nich „przewartościowanie” psychiczne w taki sposób, iż współczują swojemu oprawcy, wręcz utożsamiają się z nim, szukają winy u siebie zamiast u oprawcy i poddają się bezwiednie dalszej przemocy, wręcz jej eskalacji.
   TO DOKŁADNIE dzieje się z ludźmi, lata, dekady indoktrynacji, religia i ruchy polityczne „gwałcą” ludziom umysły. Kobietom tak długo wmawia się że są głupie i gorsze, uniemożliwiając im np. jak podałam, edukację, że większość z nich do dzisiaj w to wierzy i …stąd ta niemoc…Brak wiary w siebie. O tym też tu mówimy na stronie, TO SAMO dotyczy kobiet w islamie, w KK, a Afryce, Indiach itd. Syndrom sztokholmski-słowo klucz.

 46. dakota pisze:

  Ale przecież ja nie wartościuje tylko stwierdzam fakt ze determinuje nas biologia i uważam że z faktami nie ma co dyskutować i dopisywać do nich ideologii.
  Poza tym Elu spłycasz problem- mówiąc o płodności nie chodzi mi o wyśmiewany w dowcipach zespól napięcia przedmiesiączkowego tylko o nasza podstawowa niezbędną do przetrwania gatunku role opieki nad potomstwem która została w naszej kulturze zepchnięta do trzeciorzędnego wstydliwego przeszkadzającego w „prawdziwej” pracy zajęcia. To ze miałaś tak świetną pracownice to super-ale nie rozumiemy sie- nie chodzi mi o to ze kobiety sa gorsze tylko ze w dzisiejszym świecie maja trudniej żeby zrealizować sie na wielu polach, nie tylko tym rodzinnym. Chodzi mi o to ze dyskryminuje nas w pewnym sensie sama natura- niekoniecznie mężczyźni-oni tylko z tego korzystają. A walczące feministki inteligentnie doprowadziły do tego ze harujemy już nie na jednym a na wielu etatach- w tym kilku bezpłatnie, nawet nie nazywając tego pracą.
  W dawnych czasach być może dlatego kobieta znaczyła więcej (chociaż tez nie wszędzie i nie zawsze) ze podstawową rolą był macierzyństwo, zielarstwo(lecznictwo), domowe ognisko.I w tym się spełniała. Nie była przykładową panią prezes na szpilkach.
  Nie musisz mnie przekonywać ze system jest niesprawiedliwy- bo zawsze i każdy jest, ani zawstydzać ze nie chce wyjść z klatki nawet nie wiedząc ze w niej jestem- bo nie jestem. Wolność to dla mnie stan umysłu i tak jak napisałam- w Polsce problemem jest nie tyle dyskryminacja kobiet co ludzi w ogóle – poprzez wysokość płacy minimalnej, brak zabezpieczenia socjalnego i wszystkie tego konsekwencje.
  To ze porównujesz islam do KK to wybacz, ale tak jakby porównać śmiertelny zastrzyk do znieczulenia u dentysty- żeby była jasność nie jestem zwolenniczka KK, tylko umiem porównać sytuacje i docenić ze nie musze chodzić w burce, nie można mnie sprzedać a mój mąż nie jest moim panem tylko przyjacielem:)

  Elu, To bardzo piękne co napisałaś o bliźniaczych duszach- o równości płci, naprawdę.
  Ale zwróć uwagę ze po pierwsze – wiecie to chyba ze swoich wizji- a KTO powiedział ze jesteście nieomylni, przecież nawet te wizje nie sa nieraz spójne
  Po drugie- ja nie mowie ze nasza płeć jest gorsza – tylko inna i tak zdeterminowana przez biologie ze ma trudniej jeśli założymy ze może i powinna wykonywać wszystko to co druga płeć.
  Sami to zresztą niejako stwierdzacie wierząc w telegonię- w świetle tego zjawiska inna jest przecież ważność dziewictwa męskiego a inna dziewictwa kobiety – to drugie jest bowiem gwarancją ze potomstwo wybranego partnera będzie naprawdę tylko i wyłącznie jego potomstwem. No ale skoro mamy tak prosto rozumianą równość płci- wiec dlaczegóżby kobieta nie miała mieć prawa do wielu partnerów.
  I naprawdę nikogo nie poniżam- stwierdzam fakt który potwierdza wiele kobiet – ze my to z reguły intrygantki a mężczyźni załatwiają wszystko wprost i podając ci rękę nie trzymają w drugiej noża czy chociażby szpili – nie wnikam, bo nie wiem czy tak zostałyśmy „stworzone’ czy wyrobiło się to bo jesteśmy za słabe żeby walczyć wprost..
  W skrócie- to chcę powiedzieć ze wg mnie równość nie znaczy możliwość robienia dokładnie tego samego, bo do innych ról zostaliśmy- tu już sama nie wiem- stworzeni czy przeznaczeni- co nie jest sprawiedliwe, ale tak po prostu na tą chwilę jest.

  • Ela pisze:

   Ja akurat wizji nie mam. YIN i YANG są RÓŻNE ale RÓWNE bo tylko razem tworzą JEDNOŚĆ i dopełnienie i CAŁOŚĆ, jeśli są osobno, nie są niczym pełnym. Są niebezpiecznym ekstremum. Dlatego różne nie może oznaczać gorsze/lepsze, a tak właśnie teraz sprawy wyglądają. Ja nie chcę aby faceci rodzili dzieci i nie zamierzam dźwigać ciężarów, ale za tę samą pracę chcę to samo wynagrodzenie i chcę móc decydować o sobie. Niestety, w praktyce wygląda to inaczej. I tak jest nie tylko na chwilę obecną, ale od baaardzo długiego czasu.
   Ja nie porównuję religii-ja stwierdzam, że wszystkie są złem – każda w innym aspekcie. Nie nosisz burki moja droga, owszem, ale „TWÓJ” papież (zakładam że jesteś ochrzczona jak większość w tym kraju) został papieżem bo handlował dziećmi sprzedając sektom pedofilskim- zresztą nie tylko on, TEN człowiek jest głową KK, a przykład idzie z góry. Rozumiem, że to jest akceptowalne ponieważ nie biega jak mudżahedin z maczeta i głów nie odrąbuje? dla mnie oba te zachowania są tak samo bestialskie. Porównywanie co jest gorsze a co lepsze- bezcelowe.

   • dakota pisze:

    Jeśli chodzi o papieża – to nie wiem skąd takie informacje i na ile są wiarygodne.Tak szczerze mówiąc akurat co do Franka to szczególnie trudno byłoby mi w to uwierzyć.
    I nie, Elu, jeśli byłaby to prawda, to NA PEWNO nie byłoby to dla mnie akceptowalne
    Co od porównań- to nie uogólniamy tylko rozmawiamy o sytuacji kobiety w obu religiach i to chyba jasne ze jest nieporównywalna.
    Poza tym jeśli w KK dochodzi do zachowań pedofilskich, to przynajmniej oficjalnie są one potępiane przez kler- a w religii muzułmańskiej gorsza pozycja kobiety jest oczywistą
    oczywistością, a zadawanie śmierci niewiernym urasta do rangi zaszczytu.Nie wiem jak
    Ty, ale ja widzę różnicę.

    • Marcin pisze:

     Dakota jesteś jak człowiek, który stoi pod latarnią i myśli, że jest tu jasno, ale zapomniał sprawdzić, czy jest tam żarówka, która daje światło. Przestań polegać na wierze w cokolwiek, zacznij wszystko sprawdzać i dochodzić prawdy. Wtedy „oczy się otworzą” na to co ukryte, choć stoi na wierzchu.

    • Ela pisze:

     I właśnie w tym problem, obrzydliwstwa popełniane przez „ojców kościoła” są tak bestialskie, że większość ludzi [jakieś 99,9%] podobnie jak ty stwierdza, że „trudno w to uwierzyć”…. Dokładnie, nikt nie szuka, nikt nie sprawdza, bo „tak trudno w to uwierzyć”. Przypomnę z historii, że w USA czy GB nikt nie mógł uwierzyć, że w Auschwitz z kominów wychodził dym…. Pozycja dziecka i kobiety w każdej religii jest podrzędna. Religie to wytwór mężczyzn którym się wydaje, że są PONAD. W każdej religii płynie krew strumieniami, gdybyś choć trochę się zainteresowała to widziałabyś, że KK ma ponad 500 milionów trupów na koncie. I to tylko tych, które zdołano policzyć. Oni wszyscy mają krew na rękach, a cielętom „tak trudno w to uwierzyć”… I panowie dalej robią bo chcą bo nikt nie wierzy, ze to możliwe…..To że 50 lat temu w KK ginęło więcej ludzi niż dziś, wcale nie wybiela KK w konfrontacji z Islamem, który akurat teraz „nadrabia” straty w statystykach.
     A w Islamie pozycja kobiety jest zła w biednych i murzyńskich krajach, Jak pojedziesz do Kuwejtu, Arabii saudyjskiej czy Zjednoczonych Emiratów to się zdziwisz- panienki mają więcej, nie tylko praw, niż TY…. A tam gdzie bieda, nieporadni faceci chwytają za broń i maczety i chcą pokazać jacy są „poradni”….

    • dakota pisze:

     Elu- wiadomo ze bogatemu wszędzie łatwiej- ale tak ogólnie to domyślam sie ze nie zamieniłabyś sie z kobietą w islamie? Zastanów sie czy mogłabyś wtedy tak swobodnie pisać, chociażby o przywódcach religijnych.
     Marcin- ja przecież właśnie to robię- próbuję sprawdzać i dochodzić prawdy- tylko nikt mi jeszcze nie odpowiedział skąd np. wiadomości o przestępczej działalności współczesnych papieży.
     Ja też ogólnie jestem zdania ze wszelkie religie są poprzekręcane, znam historie KK – jednak Wasze zarzuty dotyczą teraźniejszości są bardzo poważne.

 47. dakota pisze:

  Toja
  przeczytalam Twoj wpis juz po opublikowaniu mojego- i Twoje doswiadczenia z firma tylko potwierdzaja to co napisalam- przeciez te dziewczyny w większości nie robily tego „na złość” ale w naszym „panstwie prawa” po prostu nie miały zabezpieczonego bytu, nie ma warunkow zeby miec dzieci i rodzine.Polacy to bardzo zaradny pracowity naród- poprzez sposob zarzadzania i przepisy postawiony w sytuacji ze robi sie z nas nierobow kombinatorow i zlodziei. Kiedy słucham ze w „bankrutujacej stojace nad przepascia” Grecji placa minimalna to 680 Euro a w „prężnie rozwijajacej sie Polsce” 300- to nóż sie sam w kieszeni otwiera.
  Male firmy takie jakTwoja sa dyskryminowane Zusem i podatkami- koncerny uprzywilejowane nie placa podatkow i maja półdarmowa sile roboczą.

  • Ela pisze:

   Dakota, przecież my w ostatnich wątkach piszemy wyraźnie kto za taką sytuacją stoi i dlaczego akurat w Polsce taki nie-rząd. To jest wszystko przemyślana i celowa robota….

   • toja pisze:

    Ela, masz rację, to przemyślana i celowa robota na zniszczenie Polaków, na sprowadzenie ich do roli niewolników.
    tylko widzisz ja widzę, ze Polacy poddają sie temu planowi, nie walczą o swoje, są mało przedsiębiorczy, zbyt często wyciągają ręce po jałmużnę, nie wspierają polskich przedsiębiorców, rolników, zasilają obcy kapitał.

    • basiabc pisze:

     ToJa a jak mają cokolwiek zmienić jeżeli ich sposób myslenia jest taki jak Twój – przecież to wszystko komercja i jest ok. !
     Dokładnie tak jak Ty poddają się planowi zagłady,sadząc,że jeżeli zmienia niewielka substytucja swojego zycia to powinno być radośnie.
     Nic nie dociera i nie dotrze,można się urobić po pachy,ale Wasze programy sa tak mocno zakorzenione w Waszych strukturach,że to jak bicie głową o mur.

    • Ela pisze:

     to nie Polacy zasilają obcy kapitał—poczytaj nasze artykuły o Żydowskim rządzie Polski. Natomiast Polacy są już tak zgwałceni umysłowo, że nie są w stanie myśleć samodzielnie, zresztą nie tylko Polacy, rasa biała ogólnie, bezwiednie poddaje się napływowi ciemnoty i czarnoty, która ich zaleje i sprasuje.

 48. toja pisze:

  Dakota,
  „przeciez te dziewczyny w większości nie robily tego „na złość” ale w naszym „panstwie prawa” po prostu nie miały zabezpieczonego bytu, nie ma warunkow zeby miec dzieci i rodzine”
  na złość mnie? oczywiscie, ze nie.
  bardziej na złość sobie i swojemu potomstwu. bo nie mając zabezpieczonego bytu, bo bez gwarancji dochodów na przyszłość. przecież te dziewczyny wyrastały w określonych i znanych sobie niezmiennych warunkach.
  i nie rolą państwa ma być zabezpieczanie bytu komukolwiek. państwo ma stwarzać warunki poprzez równe prawo dla wszystkich, żeby każdy miał szansę ten byt sam sobie stworzyć i na swój koszt, a nie na koszt sąsiada czy państwa czyli nas wszystkich.

  „Polacy to bardzo zaradny pracowity naród- poprzez sposob zarzadzania i przepisy postawiony w sytuacji ze robi sie z nas nierobow kombinatorow i zlodziei.”
  obiektywniie to w każdym narodzie są lepsi ii gorsi. wśród Polaków wielu pracowitych/zaradnych/przedsiębiorczych/uczciwych, ale i wielu bezmózgich nierobów i złodziei, wielu liczących na drapane, na łut szczęśćia.
  po zmianie ustroju w Polsce znaczna część ludzi uwierzyłą, ze nadchodzi dobrobyt, wolność, a przede wszystkim socjal na wzór starych i bogatych krajów zachodnich. co wyszło wszyscy widzimy.
  rzadko, który Polak okazał się przedsiebiorczy, przygotowany do wejścia w nowy ustrój, w nowe warunki.
  o ile za czasów socjalizmu ludzie godzili się ze swoim równie marnym losem, to po zmianach kolejne pokolenia zaczęły dopominać się obiecanych kokosów, czyli dobrej pracy, albo wysokiego socjalu. nikogo nie interesowało i nie interesuje kto ma to im dać. coraz mniej chętnych do dawania, coraz wiecej chętnych do brania…ciekawe co z tego wyjdzie.

  Podatki czy ZUS nie specjalnie mi przeszkadzają, bardziej głupie prawo, głupia władza, głupi ludzie. ale mimo wszystko daję radę, idę dalej
  pozdrawiam

  • dakota pisze:

   Ale podatek i zus to właśnie elementy głupiego prawa. Pod wieloma Twoimi wpisami mogłabym sie wręcz podpisać- ale tu nie do końca sie zgodzę- kiedy ktoś mi mówi ze za dużo chcemy od rządu od państwa – ze nie jesteśmy bogatym krajem- to odpowiadam- spójrz na Czechy. Można? można:nie oddać kapitału w obce ręce i nie sprowadzić obcego na preferencyjnych warunkach a z własnego narodu nie uczynić niewolniczej siły roboczej. Ryba psuje sie od głowy i wygenerowane przepisami patologiczne warunki implikują patologiczne zachowania. Problem w tym ze my sami dostrzegamy często wynik nie wgłębiając si w przyczyny i nawzajem sie oskarżamy a prawdziwi sprawcy sie cieszą liczą zyski i zacierają ręce.
   Wiadomo ze wszędzie sa ludzie dobrzy i mniej, ale ogólnie gdy Polak pracuje za granica
   to jest pracownikiem roku, wiem z doświadczenia.

  • Ela pisze:

   ZUS i podatki w Polsce to elementy tego głupiego prawa. Tobie nie przeszkadza, znaczy że masz super, ale te właśnie przepisy uglebiają wielu przedsiębiorców. Za Dakotą mówię- patrz na Czechy… ichni ZUS to 45% naszego, podatków w pierwszym roku działalności się nie płaci, potem od 40% dochodu, i można wyliczać w nieskończoność.
   Państwo powinno stwarzać warunki, ale tego również nie robi….I tu problem, i tu patologia…A ludzie tacy, jakie im stworzono warunki— więc czemu się dziwisz, że są -jak to określiłaś-głupi? A życie w normalnym kraju nie powinno wyglądać tak, że „dajesz radę” i o wszystko się szarpiesz.

   • toja pisze:

    Ela, nie napisałam, że ZUS czy podatki mi nie przeszkadzają w ogóle, ale ze nie stoja na pierwszym miejscu w przeszkadzaniu. ZUSu nie płacisz mając spółkę z o.o. , a podatek jakby nie patrzeć im większy tym i dochód większy. oczywiście kwestia ile procent VATu czy PD płacimy, im on nizszy, tym dochodu zostaje więcej w naszej kieszeni.
    ja płacę max VAT , ale znam firmy, które jadą na zwrotach podatku bo np kupują wsad na 23% , a produkują i sprzedają produkty zwolnione, albo na obniżony VAT.

    zastanawiam się czy głównym problemem tej podatkowej głupawki nie jest socjal, o który walczą ludzie mniej zaradni, czy zwykli cwaniacy.
    politycy prześcigają się w rozdawaniu żeby utrzymaći powiekszać swój elektorat, ale trzymając się zasady, ze nic w przyrodzie nie ginie, to zeby jednemu dać, musisz innemu zabrać. dlatego uważam, ze ludzie są głupi, bo łaszą się na te gratisy niby darmowe, ale nie widzą, ze średnio zawsze wiecej dają do budżetu, a mniej z niiego dostają.

    moim zdaniem prawo powinno być proste i czytelne, jednakowe dla kazdego, system podatkowy podobnie, bez żadnych ulg i zwolnień. równe szanse dla wszystkich, jednakowe opodatkowanie eliminuje oszustów z rynku/gospodarki. poza tym gdyby wszyscy odczuwali żę podatek nadmierny, to musiałby być obniżany, a tak to decyzyjnym np prawnikom,sędziom, politykom pasuje że płacą symbolicznie, a niedecyzyjnym nie pasuje, ale wpływu nie mają, chcą egzystować, to muszą stawać na głowie żeby sprostać wymaganiom, albo kombinować/oszukiwać co też dla nich złe bo stresowe/ryzykowne.

    Elu, napisałaś wcześniej
    „To jest wszystko przemyślana i celowa robota….”
    i faktycznie tak jest w całej polityce i przy aprobacie głupiego „społeczeństwa”, „obywateli”
    w znacznej wiekszości głupiego…niestety.
    pozdrawiam niedzielnie 😉

 49. toja pisze:

  Dakota, moze źle się wyraziłąm, moze ty źle mnie zrozumiałaś, rozmowa pisana nie jest dla mnie najlepszą
  oczywiście uważam, że wszystkie dotychczasowe rządy, to banda oszustów, którzy powinni zgnić w więzieniach. z tej bandy mogę wyłączyć PIS, bo liczęna to, że to właśnie on tę bandy rozliczy. jezeli tego nie zrobi to mój kredyt zaufania dla nich się skończy!!!

  ” a prawdziwi sprawcy sie cieszą liczą zyski i zacierają ręce.”
  tyle, że prawdziwi sprawcy takich długich rączek nie mają, muszą korzystać z rączek swoich sprzedajnych sługusów, którzy żyją wśród nas.
  cały aparat władzy to sprzedajne gnidy, administracja, która włąsnymi łąpkami oczyszcza nasze kieszenie…no ale oni tylko wypełniają swoje obowiązki, muszą zarabiać, muszą z czegoś zyć.
  weź lekarzy, którzy też chcą dobrze zarabiać, więc faszerują ludzi trującą chemią.
  a propos lekarzy to od jakiegoś czasu jestem nagabywana telefonicznie ofertami z darmowymi badaniami kości oraz systematycznie od lat zaproszenia na darmową mammografię. myślę sobie, że tak źle z naszą słuzbą zdrowia nie jest skoro tak dba o zdrowie Polek. nie korzystam z usług lekarzy, nie robię sobie badań. ale zastanawiam się kto za te darmowe badania płaci, jak dobry to interes dla lekarzy skoro organizują taką kampanię, tak usilnie zabiegają o pacjenta.

 50. Ewka pisze:

  Witam. Wpadlam czytajac artykul z lipca ubieglego roku o okultyzmie KK. Czy mtos wtajemjiczony moze podpowiedziec jak oczyscic sie, gdzie znalezc kompendium…? Jestem.pod wielkim wrazeniem tego o czym tu czytam. Dziekuje i pozdrawiam

 51. BasiaB pisze:

  Tutaj odniosę się do wypowiedzi Toja,własciwie szkoda mi na to czasu,bo jest to przypadek kompletnego braku zrozumienia na czym polega działalność tej stronki.
  Kobieta miesza wszystko ze wszystkim w jednym kotle i uważa,że to jest Ok.
  Na jej przykładzie macie wgląd w to co KK i klecha w rodzinie potrafi uczynić człowiekowi.
  Oderwanie od logiki instynktu samozachowawczego oraz wszechogarniająca spolegliwość wobec wszetecznego zła jako najbardziej szkodliwego programu wbetonowanego w nią powoduje,że jakakolwiek rozmowa z Toja jest całkowicie bezcelowa,ponieważ nie wyciąga zadnych wniosków dla siebie. Dalej fruwa bez celu posługując się wpojonymi w każda komórke przekonaniami niszczącymi jej samostanowienie.

  Nikt tutaj nie walczy TOJA z KK i nie ma zamiaru go obalćc lecz mam zupełnie inny cel,by jak najwięcej ludzi odzyskało siebie,a to oznacza zintegrowanie wszystkich swoich czastek ,w tym najważniejszych – Duszy.
  Jest to wielu tak ważne,poniewaz nie potrafią się na co dzień odnaleźć ,czując wewnątrz,że to wszystko to jakaś koszmarna ściema i pomyłka.
  Im więcej swoich cząstek,swojego mienia każdy odzyska, tym w przypadku resetu jaki jest szykowany dla wszystkich mieszkańców Ziemi i to już niebawem, będzie umiał wydostać się o własnych siłach z naszykowanej,koszmarnej pułapki.
  Jeżeli zdarzy się taka sytuacja,że np. moje ciało fizyczne nie wytrzyma obciązen czysto fizycznych przygotowanych po to bym min. i ja umarła to wiem,że będąc w kupie,majac jak największą swoją część mienia,swojej Duszy,będąc w najbardziej możliwy sposób wyzwolona ze wszystkich programów zmofyfikowanych,by zagarnąć mnie w trakcie śmierci fizycznej wydostanę się jako Dusza tak gdzie mój dom,bo będę miała na to siły.

  I tu o to chodzi,a nie o walke z KK.
  On będzie istniał tak długo jak reszta religii sztucznie stworzonych dla poszczególnych nacji,by nad nimi panować i łoić przy okazji z nich kasę.

  Jeżeli nie rozumiesz tego przesłania tej strony,to zaszło wielkie nieporozumienie z twojej strony,ale trudno się dziwic temu,po przeczytaniu całej radosnej twórczości na tej witrynie,która uraga najmniejszemu zdroworozsądkowemu instynktowi samozachowawczemu.

  TOJA jeżeli dalej będziesz komentować bałakajac jak pijak po kolejnej flaszce bez konkretnego odniesienia się do pisanego tekstu – dostaniesz bana,bo Twój całkowity brak rozumu zabiera mi czas na prostowanie Twojego braku jakiejkolwiek percepcji powyżej z góry ustalonego pułapu przez naszych oprawców.
  Pisujesz dokładnie to co jest w ich programie,a my w przeciwieństwie do Ciebie uwalniamy się z nich dzięki czemu mamy coraz większą wiedze,bo to jest priorytet!
  Odzyskać zabrana nam pamięc ,zakodowana !
  Dlaczego tak zrobiono ?
  Nie odpowiadaj,bo odpowiedzi na tej stronie dałam setki,wiec już się z niczym nie wychylaj,dopóki mając swoja „”wolną wolę robisz ze swoim jestestwem to co robisz,czyli nic i jak durna owca podążasz na rzeź !

  Napisałaś w poprzednim poście bardzo dużo o handlu.
  Twoje pisanie zalatuje mi płatnym trollem,który robi tutaj płatną zadymę,ponieważ napisałam Ci tyle dotkliwych słów,na twoje pytania odsyłałam do czytania ,bo to wszystko zostało już tutaj napisane wcześniej,jężeli coś nie zostało napisane tłumaczę jak potrafie najprościej byś zrozumiała jak i reszta nowych czytelników,a tu nic…grochem o ścianę.

  Twój nick to również Nierealna,powinno być nieformowalna,ale…to twój wybór !
  A mnie nic do tego. I nie zamierzam już więcej polemizować z Tobą ,poświęcać Ci czasu i tolerować twoich „wygłupów”. Miałam sygnał od bardzo madrego człowieka,że fraternizowanie się z idiotą nie ma sensu,bo pobije Cie doświadczeniem albo sprowadzi do swojego poziomu.
  Jednego i drugiego na pewno uniknę w tym przypadku.

 52. Krysia B pisze:

  „Jeżeli zdarzy się taka sytuacja,że np. moje ciało fizyczne nie wytrzyma obciązen czysto fizycznych przygotowanych po to bym min. i ja umarła to wiem,że będąc w kupie,majac jak największą swoją część mienia,swojej Duszy,będąc w najbardziej możliwy sposób wyzwolona ze wszystkich programów zmofyfikowanych,by zagarnąć mnie w trakcie śmierci fizycznej wydostanę się jako Dusza tak gdzie mój dom,bo będę miała na to siły”. Też tak to widzę i czuję. W przeciwnym razie zakapturzeni , którzy czyhają na duszę, zgarną ją.

  • BasiaB pisze:

   No właśnie !
   O to w tej całej ” zabawie ” chodzi,by całkowicie nas przejąć i już nigdy nie odzyskamy siebie nawet w najmniejszej części,poniewaz oni już wiedzą,że my posiadając nawet najmniejsąa swoją cząstkę, przy silnym samozaparciu, pracując nad sobą, jesteśmy w stanie usłyszeć tchnienie naszego Ojca w sobie i wyzwolić się .
   A to nasze skradzione Dusze,a właściwie kazde tchnienie boskie w nas jest ich siłą napędową, dzięki czemu osiagają to wszystko naszym kosztem tworząc powoli takie zoombi jak TOJA..
   Kradnac wszystko co jest nasza własnoscią ,a wiekszośc jak te owce zgadza się na to zapetlona w kozi róg rytuałami kapturowych i jeszcze jak TOJA poklaskuja im wszystkim z zadowoleniem „odkrytych prawd”.

 53. Młody pisze:

  Niżej wklejam tekst który trafił do mnie wczoraj, w 100% obrazuje w to co zauważyłem u wielu osób a szczególnie na tym blogu. Sam przymierzałem się do tego by coś podobnego tutaj napisać, ale ktoś mnie wyręczył. Proszę:

  „Jeśli ktoś zajmujący się duchowością uważa, że za taką działalność grozi mu jakiekolwiek niebezpieczeństwo, to nie ma pojęcia o podstawowych prawach energetyki subtelnej i idei przebudzenia! Ale oczywiście wiele „oświeconych” osób, myślących o sobie kategoriami „Jestem przebudzony” i tak stara się wokół siebie wszędzie dostrzegać zagrożenie, teorie spiskowe, że są, lub będą prześladowani za swoje poglądy itd. No cóż, niestety te osoby nie są prawdziwie przebudzone, co najwyżej mają wiedzę o duchowości i jej nie rozumieją, lub po prostu mają przerost ego nad treścią i manię prześladowczą.
  Ponieważ główną regułą życia na oświeconym poziomie jest świadome tworzenie swej rzeczywistości, to dopuszczanie do siebie myśli o zagrożeniu, już samo w sobie jest zaprzeczeniem takiego stanu. Bo przecież jeśli kreujesz otaczający Cię świat w oparciu o miłość uniwersalną, dobro i tylko pozytywne uczucia, tylko to Cię otacza i nie ma jak po prostu do twojego świata przeniknąć coś negatywnego, czy niebezpiecznego. A twoja rzeczywistość składa się wyłącznie z tego co w nią emitujesz, więc tym bardziej tworząc pozytywne wartości, tylko takowe otrzymujesz. Dlatego olbrzymia jest różnica między zrozumieniem przebudzenia, a wiedzą o nim. Człowiek prawdziwie rozumiejący otaczający go świat, bierze odpowiedzialność za swoje wybory i równocześnie wie, że wszystko, dosłownie wszystko co go dotyka, jest za jego przyzwoleniem, a rzeczywistość jaka go otacza, jest całkowicie wytworem jego świadomości. Zaś Ci, którzy nie rozumieją tych faktów, mogą właśnie uważać, że świat którego doświadczają, wygląda tak negatywnie, bo już jest taki zły i to nie jest ich wina. A odpowiedzialność za wygląd otaczającej ich rzeczywistości zrzucają na coś, lub kogoś z zewnątrz, nie rozumiejąc istoty przebudzenia, którego podstawową ideą jest stwierdzenie, że Bóg, czyli stwórcza energia, jest WE MNIE, a nie na zewnątrz, więc wszystko co przeżywam płynie z kreacji mojego wewnętrznego Boga. Zaś oddawanie czci Bogu istniejącemu „gdzieś tam”, jest iluzją i ucieczką od odpowiedzialności, przez ciągłe obwinianie świata zewnętrznego.
  Więc pamiętaj o tym, gdy podążasz prawdziwą drogą przebudzenia, że tworzysz każdą sekundę swojego życia i wszystko co w nim przeżywasz pochodzi z twojej głębi, twojego prawdziwego wewnętrznego Ja, twojej wiecznej duszy, Boga. A jeśli otworzysz się na kreację rzeczywistości opartą na zgodzie z tą swoją wewnętrzną naturą, wszystko dotykać będzie Ciebie sensownie i odkryjesz, iż życie to cud, a nie cierpienie.
  Esteros Astrologika”

  • margo0307 pisze:

   „… pamiętaj o tym, gdy podążasz prawdziwą drogą przebudzenia, że tworzysz każdą sekundę swojego życia i wszystko co w nim przeżywasz pochodzi z twojej głębi, twojego prawdziwego wewnętrznego Ja, twojej wiecznej duszy, Boga….”

   No właśnie… pamiętajmy o tym i weźmy odpowiedzialność za to co wychodzi z naszego wnętrza na zewnątrz… 🙂

   https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/988870_581842418615627_3703684489097647820_n.png?oh=d44956f5fccb2a3f83daf88ba97e0471&oe=564C5B33

   • Krysia B pisze:

    Ok. Tylko, że jest to skupienie się wyłącznie na sobie, a jest jeszcze otaczający świat. Dla mnie to zbyt uproszczone podejście.

   • BasiaB pisze:

    Tak Margo pamiętaj o tym,bardzo proszę,bo nie masz pojęcia o niczym ponad to co wyczytasz u jakiś „guru” będacych podstawą Twojej cyferkowej egzystencji.
    Słowa Krysi sa bardzo trafne,nie masz pojęcia o tym,bo to nie jest dla wszystkich. Wy możecie się posilkowac tymi wszystkimi farmazonami i nigdy nas nie zrozumiecie choć nas jest tylko 10 %

    • margo0307 pisze:

     „… Margo pamiętaj o tym,bardzo proszę,bo nie masz pojęcia o niczym…”

     Oczywiście Basiu, możesz mieć swoje subiektywne zdanie takie, jakie masz – czyli że… ja nie mam o niczym pojęcia 🙂
     Tyle że… nie wiesz, iż doświadczenie, będące moim udziałem, pokazało mi, że słowa wypowiadane przez człowieka, którego ironicznie określasz jako „guru” – bardzo dokładnie odzwierciedlają to, co i ja doświadczyłam…
     Nie może w takim razie być mowy o „przypadkowej” zbieżności…
     Zresztą…, jak dobrze wiesz…, a może nie wiesz ? 😉 – nie ma „przypadków” w naszej Rzeczy Istności, a wszystko, co się zadziewa ma swój – nie zawsze dla nas jasny i na daną chwilę zrozumiały – cel i porządek…
     Problem polega na tym, że póki czegoś osobiście nie doświadczymy – póty nie będziemy w stanie tego czegoś zrozumieć i w klarowny, zrozumiały dla innych sposób przekazać dalej…
     Można by powiedzieć…
     – Kto nigdy nie odczuł jedności ze Wszystkim Co Jest – nie będzie w stanie zrozumieć o czym mówi osoba, która takiego stanu doświadczyła…
     Albo też…
     – Kto nigdy nie poczuł zapachu i wibracji kolorów – nie będzie w stanie uwierzyć na słowo, że… każdy kolor posiada swój subtelny zapach i wibrację…
     Ale znowuż… czy kolory na pewno istnieją ?
     Nie, kolory nie istnieją 😉 bo kolor to nic innego jak… „wycinek” promieniowania elektromagnetycznego, to światło, którego wycinek jest możliwy do odebrania przez nasze oczy…, to światło o konkretnych właściwościach i konkretnej „widzialnej” dla nas długości fali, dobiegającej od przedmiotu do naszych oczu, który nasze oczy i mózg interpretują jako… daną barwę… 🙂
     Spróbuj Basiu określić jaki kolor ma… na ten przykład… pomarańcza, kiedy nie pada na nią światło, kiedy znajdujesz się w całkowitych ciemnościach… 😉
     Zauważ też, że cała nasza umysłowość, kultura, technologia i społeczność… opiera się na pewnych podstawowych, fundamentalnych cechach naszej percepcji…
     Mówiąc inaczej – to jak odbieramy otaczającą nas Rzeczy Istność, wpływa na to, jak Ją rozumiemy i jak Ją budujemy w każdej sekundzie naszego życia…
     „Oczywistość” widzenia przez większość z nas kolorów, jest tak głęboko zakorzeniona w naszej świadomości, że… staje się dla nas niedostrzegalna… i fakt, że świat jest wielobarwny… traktujemy jako absolutnie oczywisty i nawet przez myśl nam nie przejdzie, że jednak… może być inaczej… 😀
     Dokładnie tak samo przedstawia się sprawa ze wszystkimi innymi aspektami postrzeganego przez nas otoczenia…
     Na obecną chwilę, upierasz się Basiu przy swoim postrzeganiu i odczuwaniu i nawet nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś inny może postrzegać i odczuwać w odmienny niż Ty sposób…

    • BasiaB pisze:

     Margo – swoje madrosci i porady na tematy Istnosci czy jej rzeczy zostaw proszę na swojej stronie,takie bicie piany nie przynoszące żadnych ważnych inf. nie sa tutaj mile widziane,jak również przedstawiciele plemienia zmijowego.

     Ponapisywałas wystarczająco dużo na” swojej” stronie na ten temat i nie jest to w żaden sposób bliskie nam,róznimy się i to bardzo mamy zdecydowanie różna percepcję i postrzeganie,wiec daruj sobie jakiekolwiek swoje wybuchytego typu „olśnieni” tutaj.
     Tym bardziej,że pozostanie w „miłej pamięci” „umilenie” mi urlopu przez desant z „waszej” strony.

     A teraz do konkretów miła Margo :
     „Oczywiście Basiu, możesz mieć swoje subiektywne zdanie takie, jakie masz – czyli że… ja nie mam o niczym pojęcia 🙂 ”

     Tak dokładnie jest i świadczy o tym każdy mój wpis na mojej stronie.I ono nie jest subiektywne w potocznym tego słowa rozumieniu.

     Twoja filozofia na temat kolorów jest zbędna,bowiem piszesz oczywiste slogany,a tego akurat zamierzam zaoszczędzać moim czytelnikom,ponieważ jest to rozwadnianie tematu.
     Jak zapewne nie raczyłaś zauważyć,cały czas od początku istnienia tej witryny pokazuję czym w ISTOCIE jest :

     „Zresztą…, jak dobrze wiesz…, a może nie wiesz ? 😉 ”
     JAK ZWYKLE ZŁOSLIWOŚĆ Z TWOJEJ STRONY,DLATEGO OPUSCIŁAM NAPRĘDCE ZMIJOWE PLEMIĘ JAKIE SIĘ DOBRAŁO NA WASZEJ WITRYNIE

     „– nie ma „przypadków” w naszej Rzeczy Istności, a wszystko, co się zadziewa ma swój – nie zawsze dla nas jasny i na daną chwilę zrozumiały – cel i porządek…”

     Dla Ciebie jak najbardziej i innych tego typu przebierańców.
     Ja Tego nie akceptuje,a wręcz wytykam palcem przy każdej okazji nie posiłkując się żadnymi cytacikami i „mądrościami” z netu,bo jak wiesz,albo nie wiesz – odzyskałam już swoje mienie i nie potrzebuję indukowanej indoktrynacji.

     Jeżeli te wszystkie przypadki sa Ci potrzebne do tworzenia żmijowego archiwum cyfrowego,to ja to jak najbardziej rozumiem.Jednak nie oznacza to,że się z tym w jakikolwiek sposób identyfikuję ,bo jak zrozumiałaś ,albo nie zrozumialas miła Margo to nie moja bajka.

    • margo0307 pisze:

     „…Twoja filozofia na temat kolorów jest zbędna,bowiem piszesz oczywiste slogany… takie bicie piany nie przynoszące żadnych ważnych inf. nie sa tutaj mile widziane”

     Jeśli dla Ciebie Basiu odkrycia naukowe… i wewnętrzne z-rozumienie otaczającego świata są jedynie… sloganami to… niech Tobie tak będzie – zgodnie z maksymą:
     Każdemu wg. jego potrzeb 🙂
     Co zaś tyczy się Twojego zdania… bicie piany nie przynoszące żadnych ważnych inf. nie sa tutaj mile widziane, to powiem, że tego typu zwroty przypominają mi… jako żywo reakcje systemu… na ten przykład – religijnego, który nie dąży do wyzwolenia umysłów, w obawie przed utratą swych przywilejów…, woli manipulować ludźmi i zaciemniać odbieranie przez nich obiektywnej prawdy… 😕

    • BasiaB pisze:

     Margo jest mi zupełnie obojętne Twoje zdanie na tematy poruszane przez „naukowców” jak i masz rację,moje potrzeby diametralnie różnią się od twoich co ćwiczymy już od kilku lat jak wiesz,a może nie wiesz ?

     Naukowcy pisują to co mogą i jest zapisane w harmonogramach,przytoczę wypowiedź Mukiego i wiem,że ma rację :
     „A prace nad swobodną energią są systematyczni celowo i docelowo wszędzie gdzie tylko się pokażą nawet wątpliwe treści są uwalane na pniu.
     Budowa pędnika jest tak prosta jak budowa cepa. Ale żeby go zbudować trzeba pokonać barierę naszego elektromagnetyzmu.”

     A i te słowa kieruję do Ciebie i takich osób jak TOJA to odnośnie – całości :

     „Jeden patrzy nie rozumie
     Inny spojrzy wszytko umie.

     Jednym dano patrzeć innym nieco z tego rozumieć.
     Nie wielu jest takich co patrzeć umieją i rozumieją to na co patrzą.

     Ale nawet jeśli się mówi i tłumaczy to i tak dla mnóstwa i wielu to nic nie znaczy.
     Po temu zgadzam się z Nostradamusem w całości i w całej jego kwestii i rozciągłości że uratują się z tego tylko ludzie nie uczeni i nie kumaci, którzy będą na wysokości z całości.”

     http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3,3#comment_10536171

     „Ludzie się nie przejmują na końcu patyka wszystko maja żyją z godziny na godzinę bez przyszłości źli i sfrustrowani na wszystkich i na wszystko.
     Zapytać każdego z nich co osiągnął to popatrzy jak błazen w nicość i nie rozumie ze wygenerował tylko zadłużenie.”

     http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3,3#comment_10536949

     A to podoba mi się najbardziej ! :
     „Czy możesz podać jak rozumiesz definicję sukcesu, czy jak powiadasz -osiągnięć?

     Owszem ale nie wiele z tego zrozumiesz wiec również rozwinę ten wątek dla Ciebie;
     1. Nie pożądam niczego więcej niż mi jest potrzebne i nie tyczy to chwili czy kaprysu.
     2. Nie wyrzucam niczego i nie wyrzekam się niczego i też nie odrzucam ””tego”” na bok skoro nie jest całkowicie zużyte.
     Co to znaczy?
     Każdy człowiek powinien mieć cel w życiu do którego dąży główny i kilkanaście pośrednich.
     Kto osiągną już wszystko i nie ma już celu jak i zadowolenia ze spełnienia, czeka tylko końca swych dni.
     To zły, zawistny, i złośliwy tetryk, który ma wszystko za sobą i niczego przed sobą. To taki żywy trup, prawie zawsze udający na zewnątrz aniołka
     Spełnienie to czas co dnia w ciągu dnia, z zadowolenia i wypełnienia takim ciepłem wewnątrz siebie które co dnia cię obejmuje kiedy wstajesz i czynisz prace swego dnia.
     Zadowolenie ze spełnienia to właśnie jest szczęście. To radość dnia. I nie ważne czy tyczy rodziny, obcego czy zwierzęcia, rośliny, czy narzędzia.”

     http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3,3#comment_10537530

    • margo0307 pisze:

     „…„Jeden patrzy nie rozumie Inny spojrzy wszytko umie.”

     Wg. mnie, jest bardziej zrozumiały frazeologizm na to, co Muki chciał wyrazić:
     „Mądrej głowie dość dwie słowie” – jak mawiali nasi słowiańscy antenaci… 🙂
     *
     „..Niewielu jest takich co patrzeć umieją i rozumieją to na co patrzą…”

     O tak. Z tym zdaniem – w pełni się zgodzę 🙂
     Od siebie dodałabym może jeszcze, że… niewielu jest takich, którzy żyją świadomie, dzięki czemu są w stanie odbierać Rzeczy Istność na głębszej płaszczyźnie, co skutkuje szansą na uzyskanie osobistego wglądu i uzyskanie odpowiedzi na fundamentalne pytania, jakie od zarania sobie stawiamy…, ale… przecież Ty Basiu wiesz swoje… 😛 szkoda więc po próżnicy strzępić sobie język… 😉

    • BasiaB pisze:

     Margo – nareszcie zrozumiałaś !
     ” przecież Ty Basiu wiesz swoje… 😛 szkoda więc po próżnicy strzępić sobie język… 😉 „

  • BasiaB pisze:

   Młody – ten człowiek nie ma pojęcia o czym pisze,bo to jego zafałszowane indukcjami wyobrażenia.Co w takim razie z kreacją szczęcia w Palestynie,gdzie odrąbywane sa głowy dzieci i wyciągany mózg,co z kobietami palestyńskimi z których na żywca, po przecięciu tętnicy,by strumieniem pompowanym przez siłę serca spuścić do miednicy jej boską krew ?
   Co z kreacjami w Syrii ?
   Co z kreacjami w byłej Jugosławi,które to bestialskie zbrodnie zostały ukryte po dziś dzień ?
   Co z kreacjami szczęścia w czasie ciąży kobiet rodzących niepełnosprawne dzieci żyjące na granicy życia i śmierci ?
   Pustosłowie jakiegoś „guru”,nie majace żadnego fizycznego przełóżenia wynikające z braku elementarnej wiedzy,widzenia i słyszenia.
   Reszta opisywana jest na tej stronie,więc nie będę tego powielać.

   • Młody pisze:

    Hmm, myślę że nie muszę Ci odpowiedzieć bo nadal wszystko jest w tym co wkleiłem.
    Mógłbym dyskutować o Jugoslawi, Syrii, Palestynie, rodzeniu dzieci itp. ale bez znania tematu z pierwszej ręki po co to robić?
    Jest takie coś jak świadomość zbiorowa i przewaga jednej energii nad druga. Myślisz że w Polsce było by tak jak jest gdyby nie przyzwolenie wystarczającej liczby ludzi, oczywiście że mniejszosc może to zmienić a nawet jedna jednostka ale musiała by włożyć ogrom energii w swoją ideę.

 54. BasiaB pisze:

  ” Biblia kręci i mataczy. Oszukuje swych czytelników i wyznawców. Opowiada prawdę o nie prawdzie.
  Jest tak samo pokrętna jak ten kościół na ziemi polskiej, o którym Żakowski miał odwagę szczerze i prawdziwie powiedzieć, że:
  ”” Kościół w Polsce to w ogromnej większości SEKTA””
  Polski katolicyzm nie ma wiele wspólnego z chrześcijaństwem. To w ogromnej części neopoganska sekta., z tym zastrzeżeniem ze im wyżej tym gorzej – mówi dla ”FiM”
  Publicysta Jacek Żakowski

  W 1000 i jednym % się z nim zgadzam, w to w całej rozciągłości. Ich bóg to mamona i kasiora…..nie ma tam nic więcej i niczego więcej nie można się spodziewać dobrego. Nie ma nawet nadziei po tym, co podaje i odkrywają media .
  Ja nie chcę mieć z tym nic wspólnego i ciąży na mnie okrutnie brzemię tego wszetecznego zła, bo jestem ”Polakiem”, o którym wielu wypowiada się z pogardą i obrzydzeniem o tym, chociaż w niczym a nawet na grubość paznokcia snobie tego nie zasłużyłem.
  Trzeba i to jak najszybciej zmienić ten system. System wielkiego zła kościoła i rządu, Ale ja nie będą go już tego zmieniał a tylko ratował lub raczej chował przed przyszłymi bandami dokonania tej nędznej cywilizacji. Może dla następnych?
  A może dla nikogo.”

  http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3,3#comment_10539998

 55. toja pisze:

  „że osoby, które przekroczą osobiste wibracje 8HZ budzą w sobie zdolności jasnowidzenia i inne paranormalne, które oczywiście otwierają wyższą świadomość i ci ludzie nie pozwalają sobą sterować, ponieważ przesuwają swoją osobistą świadomość z niższego poziomu na wyższy. ”

  otóż to KTOSIU.
  ja nie pozwalam sobą sterować/manipulować
  mogę podzielać czyjeś zdanie/opinię, ale tylko wtedy gdy uznam te opinie za logiczne/słuszne/obiektywne/mądre i wypowiadane z ust zweryfikowanych przeze mnie ludzi.
  wiele jest takich miejsc jak to, wielu chce innych przekonać do swoich racji.
  ja się pytam dlaczego robią to z ukrycia, dlaczego nie mają odwagi przedstawić się kim są w realu, jakie mają osiągnięcia z zakresu propagowanej tematyki na blogu? w jakim żyją środowisku? chciałabym mieć możliwość zweryfikowania autoreklamy gospodarza bloga chociażby na podstawie opinii ludzi, którzy mają z nim kontakt w realu. i zwłaszcza wtedy gdy autor bloga chce kształtować opinie społeczne, gdy chce namawiać do czynienia zmian.

  rozumiem KTOSIU, że to „dyrekcja” tego miejsca przekroczyła osobiste wibracje 8HZ i stąd ten wyniosły ton ?
  no to może niech ta „dyrekcja” nam udowodni, przekona nas, że ma jakieś szczególne osiągniecia/uprawnienia do nauczania/pouczania nas tu zwykłych odwiedzających to miejsce.
  bo póki co to odbieram wrażenie, że nie do końca jesteście zadowoleni z otaczającej was rzeczywistości i albo poprzez tą stronę chcecie innych zniżyć do swojego poziomu żeby wam było raźniej w wiekszej grupie,
  albo szukacie frajerów, którzy mogliby przyczynić się do waszego lepszego funkcjonowania.
  czyli tak jak już wcześniej napisałam, że świat ludzki opiera się na handlu, czego wy nie zrozumieliście z oczywistych względów.

  KTOSIU, przytoczyłeś wypowiedzi Janusza Wojciechowskiego, Katolika, członka PISu
  dopiero co pisałam, że PIS jest najlepszym wyjściem dla nas maluczkich, ale to zostało przez was zanegowane, bo partia sprzyja kościołowi.
  Janusza Wojciechowskiego szczególnie szanuję.

  „Ale czy takie toje czy dakoty będą w stanie go dostrzec zza denek swoich „patrzałek”?

  Przecież ich fuhrer im zakazał się pochylać nad cudzą niedolą bo to takie nie jewrogejskie zachowanie.”
  KTOSIU, takie blebleble tylko potwierdzają moje przekonanie, że sam nie potrafiąc chcesz cudzymi rączkami i nie dla innych, a dla siebie.
  pokaż mi jak ty się pochylasz nad cudzą niedolą, co zrobiłeś dla
  tych podanych przez Basię przykładów nieszczęść innych ludzi
  co zrobiłeś dla mordowanych w Syrii, w byłej Jugosławii, dla kobiet rodzących niepełnosprawne dzieci żyjące na granicy życia i śmierci ?
  ale co będziemy tak daleko sięgać
  powiedz co zrobiłeś sam dla siebie, dla swoich bliskich czy sąsiadów?

  juz kiedyś za pierwszej tu swojej bytności dopytywałam się jaki cel ma autor tego bloga, czy to jakas misja, której prawdziwego sensu nie potrafię odczytać, czy to miejsce do łowienia świeżej krwi do jakiejś sekty, a moze to miejsce sprowadza się do prozaicznego celu, czyli do pozyskiwania klientów na swoje usługi czy produkty.
  straszyć do granic absurdu aż co głupsi uwierzą, że są pustostanami, ze okradzeni z duszy, zdrowia, zrobić z ludzi chorych wariatów, a dla siebie pacjentów, klientów na swoje usługi czy produkty : zioła, minerały, pijawki, a moze i inne zabiegi skoro słyszę, ze autorka bloga ma moc, prowadzi wespół z blizej nieokreśloną tajną grupą jakieś badania, buduje programy itd, itd.

  Basiu, każdy cel można osiągać różnymi metodami, ja jestem zwolennikiem stosowania uczciwych zasad, bez manipulacji, bez straszenia/wymuszania.
  zdaję sobie sprawę, że wielu na uczciwości daleko by nie zajechało, że marnej jakości produkt czy usługę ciężko sprzedać świadomemu konsumentowi, a tych coraz więcej.
  jestem doświadczonym handlowcem, ekonomistą w teorii i praktyce, prowadzę/prowadziłam firmy produkcyjne, handlowe i usługowe i od zawsze z powodzeniem, bo oparte na uczciwości, zgodnie z obowiązującym prawem. wyszkoliłam w dwóch zawodach wielu młodych ludzi, zatrudniałam przez te lata chyba setki ludzi i wszystko zgodnie z prawem i oparte na uczciwości z mojej strony.
  reasumując…uczciwość, uczciwość i jeszcze raz uczciwość, względem siebie i tych wszystkich innych obok siebie.
  reklama czy autoreklama wcale nie jest dźwignią handlu, to pojęcie dla nieświadomych, ograniczonych na umyśle ludzi,
  chcesz z powodzeniem sprzedawać swoje teorie, usługi czy produkty, trzymaj się uczciwych zasad, nawet wtedy gdy masz przed sobą mniej rozgarniętego od siebie, a nawet tym bardziej wtedy.
  nie wykorzystuj dla swych małych celów głupszych od siebie

  czuję, że chcesz sie mnie stąd pozbyć, tacy jak ja przeszkadzają ci w twojej misji naprawiania świata…czekam na kolejnego bana
  nie lubisz takich jak ja, takich nieposłusznych, takich którzy trzymają się swoich sprawdzonych racji
  wolisz głuptasków, ludzi słabych, łatwych do obróbki.
  no zobaczymy jaka będzie twoja reakcja
  ja twoim wrogiem nie jestem i nie chcę w nikim widzieć swojego wroga
  pozdrawiam.

 56. BasiaB pisze:

  Dla Dakoty,szukaj,a znajdziesz.bez szukania wpadło mi w ręce :
  http://itccs-polski.blogspot.com/2014/05/najnowsze-wiadomosci-biura-itccs.html

  „Zbulwersowane ofiary satanistycznych aktów żądają natychmiastowej rezygnacji ‘sadystycznie nieczułego’ papieża.

  Bruksela:

  Po publicznym oskarżeniu Papieża o udział w globalnym handlu dzieci i ich zabójstwach, towarzyszących specyficznym rytuałom satanistycznym, Jorge Bergoglio oznajmił, że posiada tajną wiedzę o takich praktykach odbywających się w jego kościele. Porównuje je do gwałtów na dzieciach przez księży katolickich. Bergoglio jest obecnie jednym z głównych oskarżonych Sądu Zwyczajowego.

  Prokurator społeczny Sadu Zwyczajowego:

  „Jesteśmy przekonani, że szokujące wypowiedzi Jorge Bergoglio nie są przypadkowe, lecz wskazują na jego świadomą wiedzę na temat powiązania gwałtów dzieci w obrębie kościoła z rytuałami satanistycznymi, w których sam bierze udział. Uznajemy te wypowiedzi Papieża za przyznanie do winy i dodatkowy dowód na jego udział w tych okrutnych występkach.”

  Ruth Leopold, 51-letnia, amerykańska ofiara praktyk satanistycznych, która przeżyła następstwa katolickich rytuałów tortur i gwałtu, stoi na czele zgrupowania delegacji ofiar do Sądu Zwyczajowego, powiedziała dzisiaj w manifeście skierowanym do osób z jej zgrupowania ‘Przeciwko Terrorowi Kościoła’:

  „Każdy ignorant domyśli się, że wystarczy tylko wspomnienie słów ‘msza satanistyczna’, aby wywołać niewyobrażalną traumę w ofiarach z bagażem wspomnień tortur. Uważamy wypowiedzi Papieża za najniższy stopień formy sadystycznej nieczułości. Być może specjalnie zaaranżował tę wzmiankę po to, by jeszcze więcej z nas popełniło samobójstwa, teraz, gdy oskarżamy go o czynny udział w rytuałach ‘Dziewiątego Kręgu’. Czas najwyższy na jego odejście.”

  Sąd jest obecnie w trakcie trzeciej sesji, na której liczni świadkowie, jak i dokumentacja archiwalna wyraźnie łączą Papieża Franciszka, Arcybiskupa Canterbury Justina Welby i generalnego przełożonego Jezuitów Adolfo Pachon z rytuałami gwałtu i zabójstw, w niedalekiej przeszłości (2010). W ubiegłym tygodniu Pachon ogłosił swoją rezygnację, po czym także papież wspomniał o ‘wcześniejszej emeryturze’.

  Wzmianki Bergoglio na temat rytuałów satanistycznych zostały włączone do akt sprawy Prokuratury Sądu Zwyczajowego, a wraz z nowymi dowodami z Watykanu, o usilnych, niedawnych próbach zatuszowania aktywności ‘Dziewiątego kręgu’ przez niego, działalnością w celu zniszczenia pracy Sądu, będą ważnymi atutami podczas konkluzji oskarżenia.

  Dowody te zostaną opisane i przedstawiona w nadchodzącym biuletynie informacyjnym Biura Prokuratury.

  ITCCS CENTRALA. „

  • BasiaB pisze:

   http://itccs-polski.blogspot.com/2014/07/proces-papieza-franciszka-biuro.html
   ” PROCES PAPIEŻA FRANCISZKA – BIURO PROKURATORA
   Bruksela, środa, 11 czerwca 2014.

   Irlandzkie dzieci są mordowane rytualnie. Nowi naoczni świadkowie z Irlandii i Holandii opisują zabójstwa dokonywane przez ‘Dziewiąty Krąg’ – ślady wskazują udział Georga Saros, księcia Friso i Premiera Holandii.
   Specjalne Jednostki Akcji kierowane do powstrzymania rytuałów ‘Dziewiątego Kręgu’ w kościołach Montrealu i Dublinie.
   powstają kanadyjskie Sądy Zwyczajowe autoryzowane prawami powstającej Republiki.
   W katolicyzmie gwałt dzieci nie jest przestępstwem: słowa Arcybiskupa w amerykańskim sądzie.

   TUAM, IRLANDIA, BRUKSELA:

   Szczątki blisko 800 tysięcy dzieci znaleziono w cysternie katolickiego Domu Matki i Dziecka nieopodal Tuamu. „ Zawierają oznaki zabójstw rytualnych”- stwierdził świadek pochodzący z Gardy – irlandzkiej policji.

   „Naukowcy z Biura śledczego powiedzieli nam, że położenie ciał, jak i ślady okaleczeń i poodcinanych części szczątków wskazują na morderstwa rytualne. Te dzieci nie zostały tylko pocięte, ale zmasakrowane.”

   Rząd irlandzki i Kościół katolicki oświadczyły, że prowadzą swoje „domowe śledztwo”, odgrodziły miejsce grobów masowych, nie podając jednak ,iż należy do sceny przestępstwa, co jest normalne podczas prób zatajenia faktów przez różne instytucje kryminalne. Setki protestantów wyruszyło pod parlament w Dublinie, domagając się dokładnego śledztwa i ukarania winnych.

   Jednocześnie proces Papieża Franciszka o handel dziećmi i zabójstwa ofiarne, trwa w Brukseli. Nowy świadek holenderski rzuciła trochę więcej światła na satanistyczną sieć działań ‘Dziewiątego Kręgu’, odsłaniając scenę zabójstw w Anglii, Belgii i Holandii.

   Świadek, emerytowana urzędniczka publiczna wymieniła nazwiska 9 najwyższych sędziów, polityków i członków grupy Bilderberger; George Saros oraz księcia Friso – brata obecnego króla Holandii, jako biorących udział w zabójstwach dzieci, które zaobserwowała w Oudergem w Belgii, i Zwolle w Holandii, w latach 1996 – 2000.Kasetę video ze swoim przesłuchaniem oddała śledczym Sądu Zwyczajowego, w ubiegły poniedziałek.

   „W lasach znajdującym się w okolicy Oudergem widziałam, jak ścigali te nagie dzieci i zabijali strzałami z broni, a potem odcinali chłopcom penisy, jako trofea. Widziałam żołnierzy belgijskich patrolujących lasy w celu protekcji tych mężczyzn podczas polowania. Byli to książę Friso, król Albert z Belgii i premier Mark Rutte. Rozpoznałam też George Saros – bilionera, który przyjaźni się z żoną Friso – Mabel Wisse Smut.”

   Friso – młodszy brat króla holenderskiego zmarł nagle w ubiegłym roku w szpitalu podczas rehabilitacji po „wypadku narciarskim”. Jego śmierć nastąpiła tuż przed publikacją (Laurent Louis) sprawy morderstw dokonanych przez wysoko postawionych członków belgijskiego Parlamentu.

   Świadek opisała także obecność ‘katolickiego prałata’ przy oddzielnym morderstwie trojga nieletnich przestępców w pobliżu Zwolle w Holandii, w 2004 roku.

   „Syndykat kryminalny zwany ‘Octopus’ zajmuje się dostawą tych dzieci z domów zamieszkałych przez małoletnich przestępców. Tamtego dnia było ich troje: dwóch chłopców i dziewczyna. Wszyscy troje byli gwałceni i torturowani aż do utraty życia, w domu położonym w pobliżu Zwolle, który należy do tych gangsterów. Friso tam był, i jakiś katolicki prałat, którego nie rozpoznałam, gdyż mówił po angielsku. Pamiętam jednak, że Friso nazywał go ‘Irlandczykiem’ i nawiązywał do jakiejś grupy ‘Dziewięciu’.”

   Świadek była obecna przy tych zabójstwach, ponieważ należała do syndykatu ‘Octopus’, sprawującego władzę nad biznesem narkomanii w Holandii i Belgii.

   Sprawa ‘Dziewiątego Kręgu’ do zamknięcia w Montrealu i Dublinie:
   Profesjonalnie szkoleni szeryfowie przygotowują się do położenia ostatecznego końca rytuałom ofiarnym w kościołach katolickich w Montrealu i Dublinie podczas tego lata i jesieni, w celu złapania i aresztu morderców.

   Szeryfowie obecnie szkolą się w Grupach Akcji autoryzowanych przez Sąd Zwyczajowy, zarówno w Brukseli, jak i w lokalnych oddziałach.

   Oświadczenie Biura Szeryfów Sądu Zwyczajowego:
   „Kierujemy swoje siły do dwóch katedr katolickich, gdzie zabójstwa rytualne są zaplanowana na 15 sierpnia i na okres pełni Księżyca we wrześniu, czyli Pro Cathedral w Dublinie oraz Marie Reine du Monde w Montrealu. Wszyscy tam obecni zostaną zatrzymani i aresztowani pod zarzutem chęci popełnienia morderstwa na dzieciach. Użyjemy każdej siły koniecznej do uratowania tych dzieci.”

   Biuro Szeryfów powiadomi policję Garda w Dublinie o swoich intencjach, a także odwoła się do niej o pomoc. W Montrealu policja, jako agenci jednostki kryminalnej, z wyrokiem sądowym, „Korony Anglii”, otrzymają rozkaz poddania się i nie przeszkadzania w akcji Szeryfów, lub również zostaną oskarżeni o przestępstwo i szkodę na rzecz sprawiedliwości.
   Nowa Republika w Kanadzie:

   Winnipeg:
   Zgodnie z ubiegłorocznym wyrokiem Sądu Zwyczajowego za zbrodnie przeciwko ludzkości, Elżbieta Windsor została pozbawiona tytułu głowy państwa. Obecnie Kanada nie posiada oficjalnego rządu, w związku z czym wszyscy kanadyjscy patrioci wzywani są do przybycia na Konwencję konstytucyjną, w październiku i utworzenie niezależnej republiki. Podczas Konwencji ogłoszona zostanie Proklamacja Wolności oraz zmiany w Konstytucji przez obywateli.

   Kevin Annett – doradca Komitetu Pomocy, bazującego w Winnipeg, wraz z prezydentem Komitetu, Cameronem Shields, powiedział: „Jedna kobieta z Londynu jest właścicielką całej ziemi i minerałów w naszym kraju i morduje nasze dzieci dla swojej przyjemności. Nazywa też siebie głową państwa kanadyjskiego. Nie będziemy dłużej żyć w takiej tyranii i nie pozwolimy na to naszym dzieciom. Sami musimy stworzyć nowe prawo. Wzywamy każdego Kanadyjczyka do współudziału.”

   Konwencja odbędzie się 27 – 31. 10. 2014. w Winnipeg. Zostanie tam przedstawiona delegatom propozycja Proklamacji.
   republicofkanata@gmail.com
   Ostatni komentarz: gwałty na dzieciach nie są przestępstwem!
   Katolicki Arcybiskup Robert Carlson oznajmił w tym tygodniu amerykańskim prawnikom, że” nie zdawał sobie sprawy z tego, iż gwałty na dzieciach są przestępstwem.” Carlsson jest odpowiedzialny za handel dziećmi w jego diecezji w Minneapolis, przynajmniej od roku 1980. (NBC.10.06.2014).

   Wypowiedź Carlsona nie jest tak naprawdę kłamstwem, ani prowokacją, lecz szczerym wyznaniem. Gwałt dzieci nie jest mianowicie przestępstwem według „prawa kanonicznego”’, przedstawicieli zdeprymowanej jednostki kryminalnej, jaką jest kościół katolicki.

   Carlson wychowany został w religijnej kulturze fałszu, gdzie handel dzieci jest sprawą normalną, ponieważ przynosi zyski multi-bilionowe rocznie, a więc uczy niezważania na takie „drobnostki”, jak gwałt na dzieciach.

   Jak długo przetrwałby jakikolwiek polityk po takiej horrendalnej wypowiedzi? Kościołowi z Rzymu uchodzi to jednak na sucho, a horror trwa.

   Dlaczego świat toleruje wciąż taki kościół? Morderczą korporację!
   Odpowiedz sobie, czytelniku na to pytanie, a z odpowiedzią wyjdź na ulicę i wołaj sprawiedliwości.

   Wydane prze Biuro Prokuratury Sądu Zwyczajowego. Agencja Informacji Publicznej w Brukseli.
   http://www.iclcj.com

   • dakota pisze:

    Basiu,
    Te oskarżenia są straszne. Nie wiem czy Franciszek faktycznie i do jakiego stopnia jest w to zaangażowany, ale skoro to choćby w części prawda- to brakuje slow. Z drugiej strony jest wielu przeciwników KK więc życie uczy żeby na wszystko patrzeć z dystansem.
    Mam mieszane uczucia co do waszej strony.
    Wiele rzeczy jest 100% prawdą, tylko ich tłumaczenie oraz niektóre wasze reakcje zapalają czerwone światełko ostrożności.
    Ktoś ewidentnie nas z TOja ( którą pozdrawiam) obraża- nawet nie chce mi się polemizować, skoro Basia nie reaguje. Wszystko co piszę to moje przemyślenia, nie ściągnięte z jakiejś „pedii”, nie jestem dziwką i przed nikim nóg nie rozkładam – w sumie takie nienawistne słowa świadczą o autorze. Ale trudno, każdy ma swoją historię, pewnie tak to odbiera.
    Ja doskonale wiem co dzieje sie w Polsce, jaki tu jest nie -rząd.
    Odróżniam też KK od chrześcijaństwa i budzi we mnie sprzeciw np. uznawanie Jezusa za demona. W takim razie jeśli wszystko jest na opak- czemu (moim zdaniem słusznie) przestrzegacie przed Diabłem. W końcu Jezus tez był przez niego kuszony, a jest podział no dobro i zło Z matki Jezusa KK zrobił boginie – ale pomimo ze nią nie jest to czy jest
    złą? Walczycie ze złym traktowaniem kobiet – a jednak sami się wpisujecie w ten schemat obwiniając o wszelkie zło kobiecą energię w postaci ”Maryjki”i biblijnych bestii?
    Poza tym niektóre rzeczy z biblii przytaczacie, inne negujecie- gdzie jest klucz.
    I czy słowiańscy bogowie pogańscy, bogowie Egipcjan, Grekow, Babilończyków i Indian sa prawdziwi, bo ubolewacie nad wprowadzeniem chrześcijaństwa czy może chrześcijaństwo jest wg Was złe tylko poprzez sposób jego wprowadzania?
    Kochani:)
    Nie wiem jak to jest z prawdziwą historią Ziemi ale uważam ze fanatyzm(wszelki) jest złem, a pycha prowadzi do upadku. Skąd pewność ze akurat TE przekazy które otrzymujecie są prawdziwe. Skąd pewność że także i ONE nie są częścią jakiejś manipulacji, tym bardziej ze różnią się miedzy sobą i nieraz się nie sprawdzają.
    Basia odradzała kiedyś apostazje – oficjalne wystąpienie ze wspólnoty KK, żeby nie wystawiać się na niepotrzebna krytykę i wykluczenie.
    Jeśli chodzi np o sakramenty to myślę ze nie jest to takie Czarno -Białe. Mam wrażenie ze mogą nas one pieczętować przed wydaniem na większe niebezpieczeństwo. Dużo zależy od naszego osobistego podejścia.
    Jeśli odbieram coś jako dobre i robię to w dobrej wierze polecając sie prawdziwemu Bogu – to takie to jest.
    Jaka mam pewność czy zdejmując z siebie to wszystko nie wpadniemy „z deszczu pod rynnę ” – bo wystawimy się na coś innego, cholera wie
    Wiem po sobie ze szukając prawdy i widząc zakłamanie religii (wszelkich w sumie) człowiek bardzo pragnie właśnie sie oczyścić. Ale wg mnie wszelkie nerwowe ruchy są niewskazane- tak jak sama Basia ostrzega bardzo słusznie, żeby we wszystkiego zaraz bezkrytycznie nie wierzyć.
    Na świecie ewidentnie dzieje się bardzo źle. Ale czy na pewno z przyczyn jakie podajecie? Nie wiem. Ale czuje ze dla ochrony siebie powinnam dać sobie z tym spokój.
    I nie pisze tego dla krytyki, tylko z potrzeby Serca.
    Serdecznie Was pozdrawiam
    Dakota.

    • Ktoś pisze:

     Do niektórych to widać bez cepa to nie podchodź, cepa by im wiedzę natłuc do głowy…..

     ale żeby nie było tak ponuro to zapytaj swojego „dobrodzieja” o następujące „sprawy kościelne”:

     do wydarzeń z którego wieku nawiązuje „Madonna stojąca na wężu” i dlaczego ów wąż a tak naprawdę smok jest rysowany także jako TRZECH KRÓLI, a ona sama jako OPROMIENIAJĄCA BLASKIEM TYCH KRÓLI?
     gdzie ona miała wraz z nimi swoją PIERWOTNĄ SIEDZIBĘ…. wbrem działalności siepaczy żydonazizmu watykańskiego zachowały się KRONIKI…. mówiące o tym….?
     dlaczego „kult maryjny” na terenie Polski ma swoje korzenie w wiekach o wiele odleglejszy niż katolickie „nawrócenie” w 966 roku? Kogo naprawdę czcił lud pod nazwą MAryja a którą to nazwę sobie przywłaszczył satanistyczny kler żydowatykański (po coś te mycki biskupi noszą, z czymś się nimi próbują IDENTYFIKOWAĆ)?
     dlaczego mozaiki w średniowiecznch kościołach (np Francja) MAJĄ ZUPEŁNIE INNĄ symbolikę religijną niż ta narzucona póżniej jako „krzyżowo-cierpiętnicza”? Dlaczego tamta symbolika KORESPONDUJE z pierwotnymi sprzed żydokatolickimi wierzeniami o Św Trójcy?
     z kim owa „Madonna” walczyła i kim był PRAWDZIWY WĄŻ jakiemu „ZDEPTAŁA GŁOWĘ”…… czyż owym „wężem” nie był ten co go spłodziła Pierwsza Biblijna Bestia i który zwiódł Ewę doprowadzając do śmierci Adama?
     dlaczego jezus zwany jest także jako jozue – znany jest także jako BESTIALSKI rzeźnik kaanitów, czyżby „biblijne nauczanie”polegało na WYMORDOWYWANIU? O ile set lat jozue żył wcześniej od aktorzyny zwanego jezus jaki ma być SIŁĄ STOSÓW I KOŚCIELNEJ INDOKTRYNACJI uważany za „bożego syna”?
     dlaczego „symbolika jezusa” w tym słynne IESU było znane na terytorium Słowian na wieki świetlne przed najazdem na nie żydonazistowskiej, krzyżackiej stonki zajmującej się gwałtami, mordami i plądrowaniem słowiańskich świątyń w poszukiwania w nich złota, o których często wspominają arabskie kroniki?
     dlaczego owa symbolika znana jest wśród ludów środkowej Syberii których do tej pory NIE SPLUGAWIŁA stopa piewcy biblijnego judaizmu ( z klonami)? Dlaczego dla nich ten skrót TAKŻE JEST ŚWIĘTY skoro nie wyznają ani judaizmu ani żadnej z jego satanistycznych odmian?
     z jaką postacią historyczną naprawdę walczył jezus o „zbawienie ludzi” (nie nie był to Piłat jak się pospólstwu w bluźnicach wmawia)?
     dlaczego maryjka (ze współczesnych wierzeń), podobno matka jezusa ze wszelkich sił walczy z nim starając się różnymi „objawiemiani” czy „podszeptami” ZWALCZYĆ JEGO KULT – usilne nawracanie prawosławnych (czczenie jezusa) traktowanych w watykanie (maryjkowcy) jako ?? HERETYCY ? Może to nie ta „maryjka” jaka wystepowałą w tych wierzeniach wcześniej” ? Może to bestia udające maryjkę ?

     i bonusowe – człowiek ma 2 centra inteligencji poprzez które „może” się „kontaktować” z Bogiem – serce i umysł. Tych jacy do kontaktu z Bogiem wykorzystują serce zwą na przykład mistykami, gnostykami, bhakti….. tych drugich wiernymi (katolik, ….). Dlaczego na przestrzeni wieków żydonazizm watykański ze wszelkich swoich sił WYMORDOWYWAŁ WSZYSTKICH, BESTIALSKO WYMORDOWYWAŁ tych jacy potrafili SAMI NAWIĄZYWAĆ więź z Bogiem? Czego się bał: PRAWDY czy KONKURENCJI? Czego się boi i teraz okłamując swoich PODDANYCH ?

     Skoro w niedawno tu podlinkowanym filmiku o „Iluminaci – Konspiracja Antychrysta” jest WYRAŹNIE MOWA o STOSOWANIU KABAŁY wśród kleru i BUDOWANIU W TEN SPOSÓB jego potęgi to KOMU OWA KABAŁA UCHYLA CZOŁA? Bogu czy demonom?

     Co jest JEJ WYZNACZNIKIEM – czyż nie KRWAWE OFIARY z jakimi walczył „jezus”? Czy ŻYD, jakikolwiek żyd ZAPRZECZYŁBY TRADYCJI plując tak na swoich przodków skoro wykuwają oni ich wszystkich na pamięć bo to ZAŚWIADCZA O ICH KORZENIACH?

     Ile jest żyda w „żydzie jezusie” i jak bardzo on jest „judaoistyczny”skoro sami żydzi SZYDZĄ Z NIEGO PRZY KAŻDEJ OKAZJI uzywając tego „mema” jako MIND WAR z innymi nacjami jakimi NARZUCILI SWÓJ SATANIZM?

     Co zaś do czakr” to jak mówili ojcowie kościoła, kobiety są:
     – chciwe – wynaturzona pierwsza czakra,
     – żądne (wyuzdanego i sodomicznego) seksu – wykolejona druga czakra,
     – a także swarne, kłótliwe, kłamliwe, wyszczekane…. – negatywny aspekt czakry 5 (gardłowej).
     (wszystkie 3 są ŻEŃSKIE)

     TO WASZ WKŁAD w raj zwany Ziemia……

     PRZYCZYNA JEGO ZAGŁADY.

    • Ela pisze:

     Dakota
     sama widzisz, że nawet jak się na tacy poda co robią „CI LUDZIE” to się wierzyć wielu osobom nie chce, więc i działań nie podejmują….
     Jest tu całkiem sporo osób, które obrażają innych; ja podam Ci tylko przykład wściekłego Jacka, którego broniłaś, mimo iż jego uwagi ewidentnie mnie poniżały, a ty stwierdziłaś, że ja reaguję jak KALI. Sama widzisz, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

     Basia wróci to na pewno będzie szybciej reagować i zrobi porządek na stronie, spokojnie.
     Zadanie strony jest głównie informacyjne oraz takie jakie ku mojemu olśnieniu wczoraj odkryła TOJA i zapisała w swoim poście.

     Nikt tu sekty nie zakłada, nie sądzę też, aby komukolwiek chciało się tracić cenną energię, aby zbawiać świat w ogólnym znaczeniu czyli na siłę pomagać każdemu. Jeśli ludzie nie chcą, to się ich „nie nawróci”, a na siłę nie powinno się niczego robić.

     Każda osoba powinna na podstawie posiadanych informacji podjąć decyzję co robi ze swoim życiem, chce korzystać z rytuałów KK czy chce przejść na Islam czy jeszcze robić cokolwiek innego

     Wielokrotnie powtarzałam , że ja akurat żadnych przekazów nie mam, tylko opieram swoje opinie na informacjach i kłamstwach jakie znam, to mi wystarczy, żeby wiedzieć, czego się wystrzegać. Podałaś np. czy uważamy, że bogowie greccy, egipscy, babilońscy byli lepsi niż Jawhe? Kulą w płot moja droga, nie byli lepsi bo to ta sama drużyna. Ja jestem przeciwnikiem wszelkich religii sekt i ruchów, ale wiem, że wielu ludzi np. odnoszę wrażenie, że i TY, nie może bez nich żyć, kurczowo się ich trzyma, tłumaczy kulturą, historią, tradycją, przyzwyczajeniem, ale odejść nie chcą i nie mają odwagi to zrobić.

     Pisałaś (broniąc KK), czy ja zamieniłabym się z kobietą w islamie? NIE, ani z kobietą w islamie, ani w KK, ani amiszach, ani mormonach. Chcę być kobietą ateistką (w rozumieniu współczesnych religii i ugrupowań „duchowych”).

     Nikt ciebie jednak do niczego zmuszać nie będzie, na pewno nie na tej stronie. Rób jak uważasz za stosowne. Jeśli jakiekolwiek informacje ci „nie leżą” trudno. Są tacy, którzy chcą wiedzieć i je przeczytać. Nie chcesz, nie musisz w to wierzyć. Nie jesteśmy sektą [takie zarzuty są częste szczególnie u ToJi] -wchodzenie na tę stronę to dobrowolność, a nie obowiązek.

     Nie przypominam sobie też, abym czymkolwiek tu handlowała [również jeden z zarzutów]. Ale cóż- dowolność interpretacji.

     również pozdrawiam

    • BasiaB pisze:

     Tak Dakota są straszne,ale to i tak czubek góry lodowej.Nie wszystko da się udowodnić,a przez to postawić w stan oskarżenia.
     Ktos nazywa rzeczy po imieniu czasami zbyt dosadnie,ale pytam sie jaka to trzeba być niemotą,by pisac w staki sposób jak to czyniła do pewnego czasu TOJA ?
     Przecież my o tym wszystkim pisalismy tutaj wielokrotnie,więc pytam sie : po co zawracanie gitary ?
     Przecież wystarczyło cofnąć się do napisanych wcześniej informacji i przeczytać je ze zrozumieniem.
     ” nie jestem dziwką i przed nikim nóg nie rozkładam”
     Słowa Ktosia świadczą o nim, jak i o Twoim braku zrozumienia tego męskiego przesłania,otóż dajecie się robić w konia co rusz i nic innego nie jest w stanie do Was dotrzeć,a potem święte oburzenie,że komuś puściły nerwy.
     Mój mąż nazwałby to jeszcze bardziej dosadnie i znam te Jego powiedzonka,ale to powód tylko do tego,by zauważyć różnice w pojmowaniu tych samych spraw przez kobiety i mężczyzn,a nie by się od razu stroszyć i burmuszyć.
     Tacy są faceci i taki mają sposób myślenia i mówienia o pewnych osobach.

     A teraz do meritum sprawy:
     ” Odróżniam też KK od chrześcijaństwa i budzi we mnie sprzeciw np. uznawanie Jezusa za demona. W takim razie jeśli wszystko jest na opak- czemu (moim zdaniem słusznie) przestrzegacie przed Diabłem. W końcu Jezus tez był przez niego kuszony, a jest podział no dobro i zło Z matki Jezusa KK zrobił boginie – ale pomimo ze nią nie jest to czy jest
     złą? Walczycie ze złym traktowaniem kobiet – a jednak sami się wpisujecie w ten schemat obwiniając o wszelkie zło kobiecą energię w postaci ”Maryjki”i biblijnych bestii?”

     I to będzie najważniejsze z moich wszystkich dotychczasowych wypowiedzi.
     Temat maryjki i podanego nam na tacy jezusika rozpracowuję od dawna.Jedna z moich pierwszych wizji opisanych na nnce,dotyczyła właśnie maryjki,tej obecnej!
     Nareszcie znalazłam ją ,MOJĄ MATKĘ, juz wiem kim jest i jak naprawdę się nazywa,ale to jest opisane w artykule pt.” Pomazaniec Boży”, który niebawem umieszczę.

     ” Poza tym niektóre rzeczy z biblii przytaczacie, inne negujecie- gdzie jest klucz.
     I czy słowiańscy bogowie pogańscy, bogowie Egipcjan, Grekow, Babilończyków i Indian sa prawdziwi, bo ubolewacie nad wprowadzeniem chrześcijaństwa czy może chrześcijaństwo jest wg Was złe tylko poprzez sposób jego wprowadzania?”

     Biblia jest kompilacją tego co prawdziwe,co zakodowane i co komu ślina na język przyniosła w trakcie przepisywania czy tłumaczenia.

     Uważam,że jedynie bogowie słowiańscy i to nie wszyscy oraz Bogowie Indian sa prawdziwy,reszta to…pomazańcy boży, czyli totalne kłamstwo.
     Prawdziwe chrześcijaństwo nie ma nic wspólnego z obecnym, wiec sie od tego odżegnuję i właśnie wprowadzenie tego paradygmatu celowo zasiało złe ziarno.

     ” Jeśli chodzi np o sakramenty to myślę ze nie jest to takie Czarno -Białe. Mam wrażenie ze mogą nas one pieczętować przed wydaniem na większe niebezpieczeństwo.”
     To już Twoja interpretacja nie poparta żadnymi logicznymi podstawami, o które jest bardzo trudno ze względu na brak wyrzucenia z siebie wszelkich programów,a szczególnie urzadzeń zwanych przeze mnie transponderami,bo tak usłyszałam,nie wiedząc co faktycznie z fizyki oznacza to słowo.

     A co do reszty to praca ,praca i jeszcze raz praca,której nikt za Ciebie nie wykona,wtedy odzyskasz swoje mienie i min. pamięć,co oznacza wiedzę.

     Pozdrawiam.

    • BasiaB pisze:

     Dodatek na temat Biblii, zachowawcze stanowisko,bo internet działa i wiele osób juz wie co to znaczy: Biblia :
     ” „Ewentualne odkrycie inteligentnych form życia nie oznacza, że istnieje drugi Jezus. Inkarnacja boskiego syna jest unikatowym wydarzeniem w historii człowieka i wszechświata” – zauważył dr Funes. Dodał, że występowanie obcych cywilizacji na innych planetach nie stoi w sprzeczności z naukami chrześcijaństwa.

     „Religia i nauka uzupełniają się wzajemnie. Biblia nie jest książką naukową. Jeżeli będziemy szukać naukowych odpowiedzi na pytania płynące z pisma świętego, popełnimy błąd. Biblia odpowiada na wielkie pytania, np. o naszą rolę we wszechświecie. Odpowiedzi równie dobrze może dostarczyć jednak obserwowanie i odkrywanie gwiazd. Poszukiwanie życia w kosmosie pomaga zrozumieć nas samych: poznać potencjał, ale też ograniczenia człowieka” – dodał dyrektor Obserwatorium Watykańskiego.”

     Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/nauka/news-ziemia-2-0-stanowisko-watykanu-ws-odkrycia-planety-kepler-45,nId,1861599#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 57. Zosia pisze:

  Ktoś nie uogólniaj, Są róże kobiety i takie jak piszecz i nie, Jeżeli wkładasz wszystkie kobiety do jednogo worka, to ja mogę powiedzieć , że wszyscy mężczyźni są tacy sami jak pamieże, kardynałowie prezydenci ci najgorsi – pedofili, żądzi kasy, władzy, /wystarczy poczytać w internecie co tam jeszcze/ Nie wiem które to czkry są zaburzonea bo chyba jednk u takich ludzi nie pracuję poprawnie ?
  Ja jednk wiem, że są też inni mężczyć, tak jak i inne kobiety niechby nawet tylko garsta, ale jednk są.

  • Ktoś pisze:

   „kardynałowie prezydenci ci najgorsi – pedofili, żądzi kasy, władzy, ”

   przecież oni są tylko SŁUGAMI BIBLIJNEJ BESTII, SŁUGAMI PLUGAWEJ KOBIETY……

   naprawdę trudno pojąć czemu WIELKA MACIERZ jak ją zwą może być również zwana (z kształtu figurek) WIELKĄ MACICĄ (i nie chodzi tu o płodność a NIENASYCENIE (żydoniemka caryca katarzyna jest tu doskonałym przykładem tych chuci).

 58. dakota pisze:

  Elu, z Jackiem o ile pamietam to bylo raczej odwrotnie- on byl atakowany i posadzany o nienormalnosc bo mial odmienne zdanie,i potem to tylko sie bronil.

  „ktos” jest agresywny i jak zauważyła(dziękuję) Zosia – uogólnia.
  Pluje jadem ale jemu wolno bo mysli tak jak Wy,
  w sumie to dziwne, ze reaguje tak alergicznie i zachowuje z taką demoinstracyjna wyzszoscia- bo czlowiek naprawde oswiecony mysle ze jest spokojny i ma pokorę.
  poza tym zawsze wydawal mii sie takmi milym fajnym ktosiem, a tu doprowadza mnie prawie do łez.

  Zaden klecha czy ksiadz- jakby nie nazywac- nie jest ‚moj’ -sa rozni, tak jak wszędzie ludzie i wiem jak zaklamany jest koscioł- ale tak jak mowie -jesli podchodze do tego z dystansem i dobra intencja- moze nie byc to złe.
  wiadomo -nikt do niczego nie zmusza ale jakoś tak czuje odpowiedzialność ze tyle osób to czyta i czy sobie faktycznie pomogą czy odwrotnie?…

  Chcialam sie czego dowiedziec ale jest to trudne, bo np ‚ktos” pisze bardzo zagmatwanie nawet jak pomijam emocjonalna strone wypowiedzi .
  z tymi bogami to pytalam- bo w cos wierzycie, przytaczacie fakty z roznych wierzen jako prawdziwe – przez kogos zostalismy stworzeni, przez kogos osieroceni…wiec pytam -gdzie klucz?j

  co do energii kobiecej to przeciez sama pisalam ze jes ogolnie chyba „gorsza’ niz meska- knucie i podstepy- ale nie mozna generalizowac
  poza tym JA nikogo nie atakuje,ale czuje ze jestem narazona na nie tylko slowne ale i energetyczne ataki, jak rowniez moj komputer, wiec chyba zaprzestane tu pisania najwazniejse to chronic siebie, swoje mienie, jakkolwiek by tego nie rozumieć -zgadzam sie z tym.
  Dluga droge przeszlam i teraz nie moge pozwolic zeby przez czyjes ambicjonalne zagrywki to straciac.

  dziekuje Elu ze zawsze mi odpowiadasz i innym ktorzy mi odpowiadali, ktosiowi tez chociaz mnie tak bezpodstawnie poniza i obraża -ale wszystko jest lekcją i tak to traktuję.

  • Ktoś pisze:

   „Zagmatwanie” wyszło bo wordpress powywalał wszelkie myślniki odzielające od siebie pytania a tam masz prawdę o tym co było wcześniej i co zostało skradzione, przekłamane i jest dziś używane przez „magów kabały” do terroryzowania tłumów zarówno „bluźnierczymi dogmatami” jak i „złym okiem”.

   A świat jest bardzo prosty – na czele stoi KOBIETA – BIBLIJNA PIERWSZA BESTIIA jakiej służą wszelcy kapłani i jacy ją zasilają WYSYSANĄ z wiernych energią życiową w zamian za PRZYWILEJE – to to „kuszenie jezusa” jakim oni ulegli i jakiemu ulegają wszelcy fani mocy Kundalini). Oni także poprzez „złe oko” (mordy magią – patrz voodoo, ale oczywiście to TYLKO MODLITWY (o czyjąś śmierć)) terroryzują polityków których nie udało się im zdeprawować do wdrażania ŚWIATOWEGO NIERZĄDU tak ukochanego w talmudzie czy torze krórego żarliwym piewcą był jp2 (przerobiony oczywiście na polskiego patryjotę dla ZWODZENIA TŁUMÓW).

   Władzę polityczną nad światem wykonuje INNA KOBIETA – DRUGA BIBLIJNA BESTIIA – ta z anglii jaka poprzez swój Commonwealth i zgromadzone w nim pacynki terroryzuje świat ekonomicznie czy militarnie dążąc do wdrożenia światowego kultu tej pierwszej. Tego tzw NWO czyli żydowskiego BESTIALSTWA znanego chociażby z historii niewolnictwa.

   A ja piszę agresywnie bo mnie już strzela ta panująca BEZGRANICZNA BEZMYŚLNOŚĆ. Normalnie jakby świat składał się z zaprogramowanych gollemów bez krzty woli przetrwania.

   Wielokrotnie było NAWOŁYWANE do jakiejś działalności czy protestów (nie mówię iż tu). Teraz żydopolszewia uchwaliła m. in. prawo szczepionkowe w którym celowo dziewczynom będzie się podawać STERYLIZUJĄCĄ JE SZCZEPIONKĘ i widzisz jakiś „SPOŁECZNY ODZEW” poza „mam to w dupie bo mnie nie dotyczy”? ZERO, bezmyślne bydło nadal żuje telewizyjną papkę cziesząć się IŻ BĘDZIE PIERWSZYM KRAJEM W JAKIM TO LUDOBÓJSTWO BĘDZIE PRZYMUSOWE….. a gdzie troska o chociażby SWOJE POTOMSTWO ? Ile lat potrzeba na całkowite WYSZCZEPIONKOWANIE Polek by już były BEZPŁODNE skoro pokolenia do 12 roku życia już w przedszkolach PRZYGOTOWUJE SIĘ DO ROLI DZIECIĘCYCH PROSTYTUTEK i też przy CAŁKOWITYM MILCZENIU ich rodziców …… SZCZĘŚLIWYCH iż ich dzieci są W PROJEWROGEJSKICH SZKOŁACH z „NOWOCZESNYM” szkolnictwem.

   Czemu jest takie parcie na CAŁKOWITE WYNISZCZENIE POLAKÓW jako narodu, może ma ono związek z tymi pytaniami, przecież przepowiednie mówią o odrodzeniu się chrześcijaństwa z Polski ale nie z kleru, nie z dewotów czy dewotek a….. no właśnie i tu też panuje bezmyślność zamiast dzwięczące DLACZEGO ?????

   Myślenie nie boli ale skoro na każdym kroku panuje SAMOZAJEBISTOŚĆ i OSTRACYZM problemów jakie nas w danej chwili nie dotyczą to jak i czym CHCECIE ZBAWIĆ ŚWIAT skoro on was może STŁAMSIĆ w dowolnej sekundzie swoim RASISTOWSKIM, żydowskim, noachickim prawem?

   Czy sensowne jest stanie w czasie deszczu pod rynną?

   A to jest jako „wiedza duchowa” promowane. Wszelkie EGOISTYCZNE zachowania są tak zachwalane i …. co gorsza…. NAIWNYCH NA NIE NIE BRAKUJE.

   A że „boli co pisze”. Może pora wyjść poza „własne cielsko” i patrzeć na to jak o mówieniu o ARCHEOTYPACH. Świata nie uratuje ani czekanie ani gadanie. Prezentowana tu postawa iż „po śmierci „nasi” przechwycą duszę” także jest NAIWNA bo żeby to zrobili „nasi” MUSZĄ WYGRAĆ ZE ZŁEM WOJNĘ …. bo kto je przejmie JAK NIE BĘDZIE KOMU ?

   • Ela pisze:

    Nie zawsze się zgadzam z twoim ekstremizmem, ale tu z przykrością muszę przyznać rację. Poraża mnie paraliż umysłowy Polaków. Sama aktywnie działam w różnych fundacja i ugrupowaniach typu STOPNOP i wiem jak wygląda kwestia szczepień oraz choćby zbierania podpisów pod petycjami. Żenada. Powiem tylko że u bezmyślnych amerykanów wystarczyła DOBA pod zebraniem podpisów na ekstradycję debila dentysty, który zastrzelił lwa CECILA. A Polacy….. deprawuje im się dzieci, szczepi … a tu padaka.. zebrać ludzi do działania graniczy z cudem. Dlatego wkurza mnie jak swoje brednie opisuje taki „Młody” [„kreowanie rzeczywistości”] czy inni zachwyceni życiem i pseudo-filozofią typu „kochajmy się- będzie zajeb…ście”…. Brak słów. Zresztą ludzie nie garną się nawet do pracy nad sobą a tu mieliby zrobić coś dla innych…….bez komentarza.

 59. dakota pisze:

  Misiu…
  Bardzo Tobie dziękuję za uznanie, bo po niektorych wpisach mozna zwatpic w siebie, za pozdrowienia, odwagę i dodanie otuchy – to serduszko:)
  Wiesz- ja nie chce z nikim walczyć ani trollowac- naprawdę szukam.Pozdrawiam:)

  • Misia pisze:

   Toja też napisała,że **Misia podpisuję się pod twoim pytaniem, które zadałaś Dakocie.

   • Ela pisze:

    Może pozwól Misiu Basi samej zadecydować, co będzie kasować a czego nie na własnym blogu to raz, nie wyręczaj jej sugestiami, a dwa— to co teraz robisz (czyli tworzenie kółka wzajemnej adoracji w innym miejscu) jest dokładnie tym samym co zarzucacie niektórym na tej stronie. Także przyganiał kocioł garnkowi…. Ja osobiście nikogo na tej stronie nie zatrzymuję, ja tylko wskazuję jawną niekonsekwencję w postępowaniu. Pozdrawiam

    • Milla pisze:

     Elu, nie śledzę dokładnie tego bloga.

    • BasiaB pisze:

     Macie rację Drogie Panie i faktycznie Ktosiu,opanuj swój temperamenty język,bo nijak nie pomagasz mi takimi wpisami,chyba że o to Ci chodzi ?
     Zaraz dokładnie prześledzę Twoje ostanie wpisy i będę zapewne zmuszona zmienić ich wygląd.

    • Ela pisze:

     Milla, odnoszę wrażenie, że czytasz równie wybiórczo jak zaglądasz na strone– ja nie tylko do jego stylu się odniosłam, ale do stylu wielu osób. Napisałam wyraźnie. Co więcej, sama jestem obiektem niewybrednych komentarzy, więc nikogo bronić w kwestii pisania nie będę.

    • Ela pisze:

     Poza tym Millo/Milla [nie wiem jak odmienić]- Ktosiu już miał bana na tej stronie przez dłuższy czas (kilka miesięcy), także mylisz się [wraz z innymi osobami] sądząc, że wszelkie zachowania niewłaściwe przechodzą płazem jeśli są zgodne z nurtem administratora strony. Po prostu nie macie wiedzy na te tematy lub jej nie przyjmujecie, a wydajecie osądy, tyle w temacie.

   • BasiaB pisze:

    Powinnam Misia skasować,bo jestes trollem .Milla i Misia to ta sama osoba,tak własnie wygląda ta Twoja ” duchowość”,a może Tomasz,a może Free ?

    • BasiaB pisze:

     Zakłamanie na każdym kroku i takie osoby niszczą blog,nie wnosząc nic oprócz pitu,pitu,by skłócić. Wiejski jarmark i targowisko !

    • BasiaB pisze:

     Elu,nie odpowiadaj Milli i Misi,,bo kłamcom i szubrawcom wstęp wzbroniony,to troll,posiłkujący się Twoja energią,wiesz kto to jest,jak zawsze !

    • Ela pisze:

     I wiemy co robić w takich sytuacjach….

    • toja pisze:

     „Powinnam Misia skasować,bo jestes trollem .Milla i Misia to ta sama osoba,tak własnie wygląda ta Twoja ” duchowość”,a może Tomasz,a może Free ?”

     taki to jest właśnie ten wirtualny świat, jakby człowiek z duchami rozmawiał…hehehe
     nie znam cię, to nie traktuję poważnie..prosta zasada, której należy się trzymać chociażby dla własnego bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego.
     każdy moze o sobie powiedzieć co tylko chce, oczytany psychopata może chcieć robić za nie wiem jakiego mądrale czy autorytet.

     w trakcie pisania zauważyłam twoją radę dla Dakoty odnośnie wypowiedzi Ktosia
     Nie lubię, nie czytam,nie odpowiada mi – nie czytam,jeżeli coś sobie biorę do serca,to znaczy,że coś jest na rzeczy,coś co mocno uwiera, więc zmierz się z tym programem,wtedy nie będzie Cię to ranić,bo nie będzie miało dostępu poprze sieć,ale ja tu rzucam perły,które są dla większości niezrozumiałe.

     Basiu, albo dałaś ciała będąc chwilowo pod jakimś wpływem czegoś lub kogoś,
     z jakim programem Dakota miałaby się zmierzyć?
     i te perły…przyznam, że tez nie rozumiem
     wyjaśnij proszę
     pozdrawiam

    • dakota pisze:

     TOja- moze ja Ci odpowiem jak to rozumiem
     Wypowiedz Ktosia jest jaka jest,jesli chodzi o kody co obrazuje powiedzenie:uderz w stoł…” czyli jesli cos Cie rusza- to cos jest na rzeczy, wlasnie Ktos napisal o tym ciekawy artykul- jesli cos cie boli, jakas wypowiedź- pracuj nad soba pod tym wzgledem, to ty masz cos w sobie zmienic, a krytyka tylko obnazaTWOJ problem.
     tylko jest pewne „ale”. jesli jestes posadzana o wszeteczne zlo- jak to nazywa Basia- to kogo by nie ruszylo.
     posluze sie bardzo osobistym przykladem- jestesmy z mezem takimi dziwakami, ze oboje jestesmy dla siebie pierwszymi i jedynymi partnerami poza tym naprawde pomagamy wielu ludziom na swoją skale walczymy ze złem systemu a insynuują ze jestes wszeteczną biurwa, obojetna na zlo sprzedajna idiotka-….
     wiesz, mialam pisac dalej ale uswiadomilam sobie ze w tym momencie juz mnie to nie rusza, przepracowalam to ale tylko dlatego ze zaprotestowalam:)

    • BasiaB pisze:

     Dakota – genialnie !!!
     O to mi chodziło !!!
     Własnie tak !
     Nie rusza!
     nie czytam,nie przywiązuję wagi, bo to mnie nie dotyczy,a cham pozostaje chamem.
     Tak macie do takich wpisów podchodzić !
     Nie zwracacie uwagi na istotne sprawy rozdrabniając swoją energie na drobne.
     Co wcześniej napisałam w odpowiedzi na Twój post dotyczący Biblii?
     Czy któraś zadała mi kolejne pytania w tej kwestii?
     To są istotne sprawy!
     A nie w kółko o dupie maryni.

    • dakota pisze:

     Ale tak naprawde to ja szczerze mowiac nawet lubie tego Ktosia- bo mam wrazenie ze potrafie zobaczyc serce czlowieka pod nalotem słow.Co nie znaczy ze ma po mnie jeździć;) nie nalezy psuc ludzi takze dla ich dobra..

    • Ela pisze:

     Podpisuję się pod tym. Tu wcale nie chodzi o to, że masz tolerować to, że ktoś na ciebie łajno wylewa. Są pewne „granice tolerancji”. Ale widzę, że do sedna sama doszłaś. Czasem też warto jest urwać temat, gdy czujesz, że zbyt wiele energii tracisz….oby tak dalej Dakoto, praca i jeszcze raz praca. Wiem co mówię, bo sama pracuję, i mimo to wiele rzeczy trudno mi przychodzi.
     Powodzenia w dalszej pracy.
     poczytaj kompendium i do dzieła!

 60. Ela pisze:

  Dakota
  Jak już napisałam, Basia wróci zrobi porządek na stronie, czyli już bardzo niedługo.
  Sprawy z Jackiem nie będę już rozdrabniać, ale ja mam zupełnie inne zdanie w tej kwestii. Jednak już pisałam od czego zależy punkt widzenia. Podałam tylko przykład.
  To nie jest tak, że jak się zgadzają poglądy to jest OK. Ja osobiście przynajmniej dwukrotnie wchodziłam na stronie w „polemikę” z Ktosiem, Basia też nie ze wszystkim się zgadza, ja też nie w 100% zgadzam się ze wszystkim- mam swoje zdanie. Jeśli chodzi o poniżanie i tego typu zachowania—— będzie z tym zrobiony porządek, jak znam Basię.
  Piszesz o atakach… Ataki są różne i doświadczają ich prawie wszyscy. Ja polemizuję z Tobą i innymi osobami, ale nie „wysyłam” wam „niespodzianek”. Chcę tylko zwrócić Twoją uwagę na fakt informacyjny tejże strony. TYLE jest tu info na temat tego jak się bronić, oczyszczać itp. Itd. Dlaczego z tego nie skorzystasz??! Przeciez to byłoby super potwierdzenie dla ciebie, ze metoda działa i nie musiałabyś mieć wątpliwości tej natury. Wcale nie twierdzę, że ci się wydaje, i że nie jesteś atakowana— ale dlaczego nie skorzystasz ze wskazówek i nie zrobisz z tym porządku??
  Podpowiem ci—- zaprzestanie pisania na stronie WCALE NIE spowoduje tego, że nie będziesz atakowana Ty czy twój komputer, ale dzięki informacjom tu zawartym możesz podjąć próbę zrobienia z tym porządku. Uważam, że powinnaś przynajmniej podjąć próbę, dla siebie samej, nie dla nas ani nie dla mnie ani nie celem UDOWADNIANIA czegokolwiek. Po prostu dla SIEBIE.
  Pozdrawiam

  • Ela pisze:

   PS. Pragnę ci jeszcze przypomnieć [tak, przypomnieć, bo już o tym pisaliśmy], że każdy ślad jaki pozostawiasz w internecie, np. wpisywanie swoich komentarzy gdziekolwiek po pierwsze otwiera cię na haki i ataki energetyczne wszelkiego rodzaju, bo naprawdę różni ludzie Twoje opinie czytają, a dwa- w bardziej „namacalnym wymiarze” — na komentarze, które są mniej lub bardziej przykre. I nie piszę tego, aby kogokolwiek tłumaczyć –pokazuję Ci smutny mechanizm. Internet NIGDY nie był anonimowy. I to właśnie jeden z przykładów. Przeniesiesz się gdzie indziej-też zbierzesz, to tylko kwestia czasu. Trolle i chamy są wszędzie, nieważne jakim „murem” się otoczysz. I to nie jest złowieszczenie z mojej strony tylko zwykłe stwierdzenie faktu, bo nie zamierzam w żadnym zakresie wpływać na decyzje piśmiennicze ani Twoje ani innych osób.

   • Ktoś pisze:

    „PS. Pragnę ci jeszcze przypomnieć [tak, przypomnieć, bo już o tym pisaliśmy], że każdy ślad jaki pozostawiasz w internecie, np. wpisywanie swoich komentarzy gdziekolwiek po pierwsze otwiera cię na haki i ataki energetyczne wszelkiego rodzaju”

    po pierwsze to iż z uwagi

    IŻ KAŻDY POZIOM WIBRACYJNY DO JAKIEGO SIĘGAJĄ CZAKRY JEST ZARÓWNO ZAPASKUDZONY NEGATYWNYMI ASPEKTAMI TYCH ENERGII (tzw MARTWYM QI)

    jak i to iż

    W TYCH „MARTWYCH ENERGIACH” ŻYJĄ I ROZKWITAJĄ WSZELAKIE JUDAISTYCZNE (w tym katolickie ) BOŻKI i „święci”

    to

    ATAKI ENERGETYCZNE MAJĄ MIEJSCE JUŻ OD POCZĘCIA (ZAPŁODNIENIA) i są najpierw dokonywane poprzez energetykę rodziców płodu a potem przez jego „samodzielny” układ energetyczny (bo jak się bytuje w energetycznym gównie to ono do „ciała” wnika i „czyszczenie” na wiele nie pomoże),

    i wszelkie „promowane czynności” są IRRACJONALNE jak się NIE POSPRZĄTA tych ENERGETYCZNYCH WARSTW zarówno z brudu jak i tych odpowiadających na modły żydów „o śmierć gojów” (modły o „złe oko”) „bożków”.

    „Wpisy” podobnie jak próby „otwarcia serca” tylko PERSONALIZUJĄ ataki tej swołoczy, czcicieli BIBLIJNEJ PIERWSZEJ BESTII.

    • BasiaB pisze:

     Tak właśnie jest !

    • Ela pisze:

     Chłopie…. ja to chciałam dziewczynie uprościć….a ty gmatwasz….

     Niech najpierw przerobi podstawy a potem się zagłębia, inaczej będzie więcej zawiedzionych i posądzających nas o działalność w sekcie….Nie wszyscy są na takim poziomie żeby zrozumieć twoje wypowiedzi. Zdaję sobie sprawę [co pisała Basia], że nie można marnować czasu na wałkowanie wszystkiego i wszystkim od początku, ale….czasem można przystopować i „pochylić się” nad nowicjuszami, bo inaczej „kółko” pracujących NIGDY się nie powiększy, bo ludzie się będą zniechęcać „zbyt trudnym” materiałem na początek. TRZEBA ZNALEŹĆ ZŁOTY ŚRODEK

    • Ela pisze:

     Inaczej, chciałam powiedzieć, że piszemy tu nie tylko dla siebie, ale czytają to też inni [widać po statystykach] i nawet mnie się zdarza, choć piszę łopatologicznie, że ludzie kompletnie nie odczytują zawartości, nie mówiąc o moich intencjach. Ty natomiast masz ciężkie pióro [juz nie wspominam o warstwie wspomnianej przez Dakotę]- dużo alegorii, odniesień, itd. osoby „spoza” ścisłego grona tych „na czasie” zupełnie nie chwycą, o czym piszesz i tego masz chyba sporo dowodów.
     Dlatego -moje zdanie- warto co nieco uprościć…

    • BasiaB pisze:

     hahaha – chłopie – o tak 😀
     Poza tym widzę,że trzeba pisać po kilka razy jedno i to samo,bo jakoś niewielu pamięta co było napisane tutaj wcześniej.

 61. toja pisze:

  od paru dni jedynie podczytuję co tu piszecie, ale mimo szczerych chęci nie mam siły odpowiedzieć ani Ktosiowi, ani Basi, ani Eli…jestem wypompowana…muszę jeszcze chwilę odpocząć od dyskusji w tych tematach…nie wiem ile ta chwila będzie trwała.

  Dakota, Misia, dziękuję pięknie za pozdrowienia i miłe słowa…moc wzajemności ode mnie
  Misia podpisuję się pod twoim pytaniem, które zadałaś Dakocie.
  Dakota, nie chciałabym stracić cię z oczu 😉

  pozdrawiam wszystkich

  • Ela pisze:

   Nasz wątek polemiczny zakończyłam, nowego nie otwierałam więc mnie możesz śmiało z powyższej listy skreślić 😉
   Pozdrawiam

 62. BasiaB pisze:

  Po powrocie przeczytałam z uwagą wszystkie Wasze posty,Jak najbardziej przychylam się do opinii Eli,każdy szuka swojego kawałka świata i ja go sobie go tutaj założyłam i znalazłam, jeżeli komuś to nie odpowiada,ma swój wybór,może i wolny,ale śmiem wątpić po tym co wiem na temat wolnej woli, co opisałam tutaj:
  https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/25/wolna-wola/
  Raczej jest to program zachowania przyzwyczajeń do ułudy i iluzji,podane „pięknie” na tacy,ale czy zdrowe ? 😀

  Zapewne nie doczytałyście miłe Panie dlaczego zdecydowałam się na założenie tej stronki,ale tak to bywa,kiedy książki za darmo nie czyta się w całości.
  Otóż przez wiele lat szukałam tak jak Wy,błąkałam się po różnych stronkach,byłam nawet wierną czytelniczka Kawiarenki Galaktycznej,aż w końcu trafiłam na „nnkę”,w międzyczasie jednak bardzo pracowałam nad sobą i swoim życiem,by to jakoś sensownie poukładać,co powoli przekładało się na wgląd w niewidzialne i niesłyszalne.
  Wcześniej sfrustrowana wszelkimi stronkami ezo,popadałam w coraz większy dyskomfort miedzy tym co czułam a wszelkimi tekstami na nich pisanymi,bowiem nijak nie miało to przełożenia na moje codzienne życie.
  Takie tam pitu pitu o miłości ,dualizmie i pomocy z kosmosu,jakoś nijak nie odzwierciedlały się w moim życiu i nie przynosiło to absolutnie żadnej poprawy.
  Kiedy zaczęłam pisywac na nnce,opisywac coraz wiecej moich wizji,rzucono sie na mnie jak na trędowatą,szykanując w niewybredy sposób każdą moja wypowiedź,obrażając,stosując wszelkie dostępne sztuczki,w tym pełne inwektyw złośliwości, lub tez dobre rady w czym prym wiodła Margo,a później i Siola oraz zachowawczy A58.
  Z tego powodu zdecydowałam sie na prowadzenie własnej stronki,oczywiscie czasami zdarzyło mi sie tam zajrzeć i napisać kilka własnych informacji,ale narażałam się na coraz mniej wybredne ataki z ich strony.
  Tak ,że szczęśliwie od grudnia zeszłego roku moje oko ani razu nie zawisło i nie odwiedziło tego siedliska żmij,jakim jest dla mnie ta strona,a nazywanie rzeczy po imieniu uważam za bardzo odpowiednie w takim przypadku,kiedy to pod pozorem fałszywej miłości i ‚znajomości” tematu popartej notorycznymi cytatami nie wiadomo skad,a własciwie wiadomo,od płatnych pachołków żydoplemienia,które to wypowiedzi daja iluzoryczna informacje na temat naszego statys quo w tym świecie.
  Ale o to chodzi i nic mi do tego,by blog nnki zniszczony przez obecnego administratora i zamieniony w forum plotkarskie o tzw. dupie maryni dalej funkcjonował w swoim obecnym kształcie.

  Właśnie bliska mi osoba opublikowała świetny tekst na swoim profilu, a że znamy sie świetnie,bo jakies niespełna 30 lat,wiec i mój sposób pisania bywa dotkliwy,ale o to mi chodzi,by w jakikolwiek sposób zatrząść czytelnikami,by przestali być emocjonalnymi pachołkami,by w końcu kazde z was zrozumiało,że to co nam zafundowano na Ziemi w najbliższej naszej okolicy to nie żarty i nie przelewki,a mnie najnormalniej szkoda czasu na ploty wszelkiego rodzaju.
  Jestem twarda i z dnia na dzień twardsza i nie będę sie uśmiechac do każdego, kto nie rozumie powagi sytuacji i ma zamiar tutaj przelewac z pustego w próżne, bo ten czas sie skończył.
  Jeżeli miłe Panie tego nie rozumiecie,to nawet mi nie jest przykro,bo nie mam na to czasu,a każdy jest kowalem swojego losu.

  Idę dalej, nie ogladając się wstecz,odrzucam wszystko z czym mi nie po drodze, a informacje,które tutaj Wam podaję ,nie przychodzą na pstrykniecie palcem,czasami jest to zdanie,czasami słowo,które następnie drążę i po kilka razy sprawdzam zasadność tych informacji.
  Robię to w koncowym etapie w kilka osób,z których każda ma inne predyspozycje i w ten sposób weryfikuje posiadana wiedzę,a dopiero następnie dzielę się z nia tutaj.
  Jest to dosyć żmudne działanie,bo wymaga wielkiej koncentracji i bardzo wielu ochron i zabezpieczeń oraz niejednokrotnie dosyć upierdliwych walk,by odgonić się od napastników, którym nie w smak nasze działania.

  Przytoczę fragment wypowiedzi mojego męża, o którym to wpisie przed chwilą wspominałam,jest dosyć mocny,ale uważam, że doskonale wpisujący się w atmosferę,jaką delikatne Panie stworzyłyście :
  ” Marność charakteru niektórych ludzi jest porażająca,ale nie to najbardziej mnie martwi. Najbardziej martwi mnie to,że tzw „większość” zawsze daje się nabrać na tani blichtr i tanią elegancję takich miernot.”
  I za to go kocham. Trafnie,krótko i zwięźle.

 63. BasiaB pisze:

  Przeczytałam ostatni wpis Ktosia i nie widze tam żadnych niepoprawności oprócz bardzo dosadnego języka,ale nie wulgarnego.
  Nie zmienia to faktu,że akurat ten Jego ostatni wpis oddaje sedno sprawy,bo tak faktycznie jest !
  Znam Ktosia trochę i był już tutaj zbanowany,mieliśmy dosyć przykre spięcie, jednak nie mogę mu odmówić racji w przypadku ostatniej wypowiedzi,bo tak JEST !!!
  I nie bądźcie wydelikaconymi panienkami na wydaniu co się krygują za każdym razem,bo to zbyt poważny czas nastał na tego typu zachowania,jest naprawdę ciężko,a będzie coraz ciężej,jeżeli blichtr jest dla Was taki ważny.

  Macie aż nadto informacji w niezależnych mediach o sytuacji,jaka wytworzyła się na Ziemi i żarty sie skończyły,jeżeli dalej tego nie rozumiecie,to trudno, może mydlenie oczu słowami o miłości,kradzionej Wam w ten sposób najważniejszej postaci energii, dlatego jesteście coraz słabsze i macie coraz mniej swojego mienia, coś zmieni,w co szczerze wątpię !

 64. dakota pisze:

  Basiu, chyba niektore sformulowania ktosia zostaly juz wykasowane- o tych znaffcach z glupkopedii itd- jesli tak to nieuczciwie teraz jest to rozpatrywac jak jest wybielone

  to tez bylo uzyte w moim kontekscie:
  -„Ale czy takie toje czy dakoty będą w stanie go dostrzec zza denek swoich „patrzałek”?
  Przecież ich fuhrer im zakazał się pochylać nad cudzą niedolą bo to takie nie jewrogejskie zachowanie.
  To nic że to CELOWE, ZORGANIZOWANE WYNISZCZANIE NARODU …. ale jaką siksę to obchodzi jak ma kasę na pomadkę i ….. przed kim giry rozłożyć by tam poczuć kolorową, parchatą „jewrope”…. jaka nagrodzi jej „patriotyzm” świerzbem, syfilisem a może nawet „królewskim” AIDSem….. by się miała czym chwalić wśród innych biurw jewrogejuni zdobytym trofeum „prawdziwej jewropejki”.

  i skwitowalas ze to swietny komentarz- moj maz jest moim jedynym partnerem i na pewno nie jestem siksą, tym bardziej biurwą

  no to potem jak zaczal z tymi cepami ze do glowy trzeba mi tluc- wiesz nie zna mnie ani Ty mnie nie znasz, skad wie co robie jak dzialam, jak pomagam, jak mozna twierdzic ze mnie zło nie obchodzi tylko dlatego ze mam watpliwosci co do traktowania chrzescijanstwa, co do tych Waszych anunakow i innch orionow
  Take proste cepowate wlasnie myslenie-i ta wyzszosc,

  Ja Was rozumiem- naprawde- moze nie umiem sie wrazic, moze ja za glupia albo Wy za mądrzy lub cwani jesteście nie wiem.
  Wg mnie Ktos ma wiedze ale brakuje mu Pokory i Cierliwosci- a te trzy cechy dopiero stanowia o Mądrości i gdyby mial odrobine klasy to by przeprosil ze za daleko sie zapedza- nawet jesli Ty Basiu nie widzisz w tym nic niestosownego, no chyba ze ma mnie za calkiem złą, albo po prostu pomimo wiedzy jest dupkiem -bywa i tak.
  Mam jednak nadzieje ze ze jestem miernotą z tanim blichtrem:) – mysle ze wcale jednak dokladnie nie przeczytalas moich wpisow.Wiem ze jestes na wojnie, ale czasami ogień walki zaślepia.

  • BasiaB pisze:

   Nie wiem w którym komentarzu jest to napisane,prosze o link.Nic nie wybielałam,nic nie usuwałam.
   A Za te słowa Ktoś powinien przeprosić, to racja,zapędy szowinistyczne są niemile tutaj widziane.
   Nie jestem na wojnie,absolutnie,w codziennym wydaniu jestem delikatną blondynką o błękitnych oczach, zawsze zadziwionych postępowaniem ludzi.

   • Ela pisze:

    Nie wiem Basiu, mnie rzadko kto przeprasza za chamskie wpisy…co nie oznacza, że je akceptuję. A z szowinizmem i seksizmem walczę, i niestety gromy na mnie spadają—- głownie od kobiet……które nie widzą braku równouprawnienia………..Dlatego porzuciłam wiele tematów bo ręce mi zwiędły….

    • BasiaB pisze:

     Wiem,bo tu wiele rzeczy pisanych na tym blogu jest dla wielu niezrozumiałych.Zasada brzmi tak : uderz w stół,a nożyce się odezwą.
     Nie lubię, nie czytam,nie odpowiada mi – nie czytam,jeżeli coś sobie biorę do serca,to znaczy,że coś jest na rzeczy,coś co mocno uwiera, więc zmierz się z tym programem,wtedy nie będzie Cię to ranić,bo nie będzie miało dostępu poprze sieć,ale ja tu rzucam perły,które są dla większości niezrozumiałe.

     Wiem ile Ty Elu pracy włożyłas w siebie,ile kilka innych osób,które miały spore problemy i dzięki temu wiem,że się da.Wiem to również po sobie, wiem jaka zagubiona i nieszczęśliwa byłam jeszcze kilka lat temu.
     Dlatego nie popuszczam, bo zabawa dobiegła końca – teraz jest być albo nie być Wasze !!!

 65. dakota pisze:

  Elu- tu mialam na mysli Basię, Ktosia, ogólnie osoby majace wizje i majace przekonanie o ich prawdziwosci- i tak jak Ktos- o wlasnej wyzszosci.
  Nie mow ze przeprosiny niepotrzebne- nie psuj facetow:)
  Natomiast w sumie to nie urazil mnie tak bardzo kontekst szowinistyczny,(chociaz obrzydliwy opis osobiscie dotknał bo niezasluzony),co zarzut spolegliwosci wobec zla- tak jak napisala Toja-,ciekawe co Ktos w realu robi dla ofiar systemu- bo tak sie sklada ze ja akurat dużo i takie zrownywanie mnie z ziemia ze niby nic nie rozumiejaca siksa- dlatego az plakac mi sie chcialo z bezsilnej zlosci- a nie jesem z tych co zaraz liste zaslug wymieniaja tym bardziej w necie.
  Basiu- nie mam czasu juz szukac, dajmy sobie spokoj, Ktos i tak ma mnie za nic i wie:)
  Nie pisze doslownie, mowiac o wojnie mam na mysli to co robisz mentalnie a nie jaka jestes:)i to ze moze dziwwczyny byly dla mnie mile nie z powodu taniego blichtru…

  • BasiaB pisze:

   Mentalnie,odbiegam od schematu,nie jestem urodzoną wojowniczką,wręcz przeciwnie.
   W związku z tym cały czas szukam sposobu na skuteczne uwolnienie się od wszelkich gnid pochodzących ze żmijowego plemienia, tak więc przy okazji wystawiam się niechcący do walk,bo im nie w smak nasze działania.

   Nie bierz wszystkich słów Ktosia do Siebie,bo mój mąż też ma takie zdanie o kobietach,że są durne jak but,z niewielkimi wyjątkami 🙂
   Może Ktoś nie znalazł takiego wyjątku i ma tendencję do uogólnień,czym nie przysparza sobie przychylności ? 😀

   A tak poza tym, to pryszcz, że 2 – tygodniowe wakacje,które sobie zafundowaliśmy z mężem, po kilku latach latach,ze względu na mój wielki ogród,właśnie latem wymagający szczególnego nadzoru, został mi dosyć umiejętnie urozmaicony 🙂
   Ale cóż,mleko się rozlało,”zaprzyjaźnione” żmije przypełzły z ” zaprzyjaźnionej” stronki i pokazały się ze szczególnie ” dobrej” strony ziejąc obłudą 🙂

 66. Ela pisze:

  No i widzisz- wypowiedziałaś się w temacie od razy lepiej. Ja nie pisałam, że przeprosiny są niepotrzebne, bardziej, że nie mozna na nie liczyć;) Dakota-ponawiam- poczytaj sobie arty o ochronie i zabezpieczaniu przed atakami. I działaj- nikt tego za ciebie nie zrobisz jesli się sama nie ochronisz…. Zabezpiecz siebie, dom, komputer przed atakami, przy okazji sprawdzisz czy „nasze” info działają…..Ale to twoja praca i twoja decyzja

 67. BasiaB pisze:

  ” Nie lubię, nie czytam,nie odpowiada mi – nie czytam,jeżeli coś sobie biorę do serca,to znaczy,że coś jest na rzeczy,coś co mocno uwiera, więc zmierz się z tym programem,wtedy nie będzie Cię to ranić,bo nie będzie miało dostępu poprzez sieć,ale ja tu rzucam perły,które są dla większości niezrozumiałe.”

  Nie TOJA nie jestem pod żadnym wpływem,a reszta interpretacji jest dowolna,jak sobie chcesz.
  Natomiast – Twoje pisanie w kólko o jednym i tym samym jest naprawde męczące,nie zwracasz uwagi na najważniejsze.

  Trudno.
  Natomiast właśnie uczę Was postępowania wobec takich osób i wpisów!
  Zidentyfikuj dokładnie program i pozbądź się go.A nie epatuj cały wieczór tym co sobie o tym myślisz.
  Musiałam nie zauważyć tego wpisu,tak upojnie przez Was cytowanego,bo go po prostu nie czytałam.Kasować go nie będę,chociaż mogę sobie zadać trud i go odnaleźć,wiesz dlaczego go nie przeczytałam,bo mam włączony wewnętrzny hamulec przed czytaniem pewnych postów i widać ten system zadziałał tym razem.
  I tego staram się Was nauczyć!
  Po pierwsze nie podchodzić emocjonalnie, nie bić piany jak praczki po próżnicy i rozumieć więcej niż inni. Inaczej nie odbijecie się od tego dna w które Was włożono.
  Poza tym kończę ten temat.

  Dziękuję Ktosiu za ciekawy wieczór.

  Co do Milli/Misi/Tomasza i tym podobnych- co jakiś czas mam tu taki nalot sfrustrowanego towarzystwa,nie potrafiącego sobie poradzić z głosami, było tu tego trochę i jak widzisz- nie podbijam sobie autorytetu i poczytności,bo wykasowałam jej wpisy po części, jak również zbanowałam trolla.

 68. Ktoś pisze:

  Gratuluję idealnej wręcz książkowej „odpowiedzi”. Odpowiedzi takiego samego rodzaju jaką swego czasu prezentowali w Norymberdze naziści, „że oni nie mordowali a tylko WYKONYWALI rozkazy a te stosy trupów to „WYPADEK PRZY PRACY” „, odpowiedzi jaką prezentują żydowscy sadyści którzy każdą uwagę o ich antyhumanitaryzm PRZYTŁACZAJĄ WRZASKIEM o tym iż”im wolno bo są rasą panów”, „bo tak zapisano w ICH pismach” czy „bo zwracanie im uwagi to antysemityzm”. Podobna „odpowiedź” właśnie jest widoczna na Ukrainie gdzie bestialstwa żydobanderowców KRYTE są medialnym wrzaskiem „autorytetów” „że im wolno bo to bohaterowie”, „bo nie robią nic zdrożnego”, „bo oni tylko walczą o wolną OD AUTOCHTONÓW” Ukrainę. Odpowiedzi jaką swego czasu też „zaprezentował” „wielki polak” jp2 mówiąc iż palenie ludzi na stosach inkwizycji czy zakatowywanie ich w koscielnych lochach to WINA ZŁEGO ZROZUMIENIA DOKTRYNY przez tłum i kosciół watykański ma w tej sprawie CZYSTE RĘCE.

  Tak wygląda na przykładzie SAMOZAKŁAMANIE. 666 „gęstość” PYCHY właściwa wszelkim „uduchowionym” u których IDEOLOGIE Z GŁOWY przeważają nad ROZUMEM a tym bardziej ” SERCEM” (doskonale widać iż nie macie ZIELONEGO POJĘCIA o roli żeńskich energii w funkcjonowaniu świata).

  • BasiaB pisze:

   ” (doskonale widać iż nie macie ZIELONEGO POJĘCIA o roli żeńskich energii w funkcjonowaniu świata).”
   To bardzo ważne zdanie !!!
   O tym min. jest w Pomazańcu Bożym !

 69. Ktoś pisze:

  google: tomorrowland cern

  „The Illuminati know what is coming September 22-28, 2015 (part 1 of 4).mp4”

  http://davidicke.pl/forum/23-28-wrzesnia-2015-oni-wiedza-co-sie-stanie-t14954.html

 70. Ktoś pisze:

  „Nie podważając umiejętności i skuteczności pani sławy; oglądałem ten wywiad będąc zrestymulowany ;ze zmieszanymi uczuciami!!!!!!!
  Uważam ze tematyki poruszane w tym wywiadzie są „robieniem z mózgu marmelady”!!!!!!!!! Reiki anioły itp są świetnymi mediami implantowania przez „ciemna stronę ”tzw „dobrych „ludzi którzy nie dają sie nakręcić na zło i uparcie dążą do wolności!!!

  O tuż uważam że anioły są 1000 razy gorsze niż demony są bardziej inteligentne od demonów można powiedzieć że seraphiny(anioły) hodują demony „na kopy”. Anioły należą do tzw malej złudnej „pozytywnej” części negatywnie przeprogramowanym matrixsie.

  Po demonie widać i czuć ze jest evil w całej okazałości. Po aniołach nie widać tego. Nie widać też zła nawet po upadłych aniołach. One tez świecą światłem i promieniują takimi wibracjami że aż głowa odpada. Należą do chaotycznej sfery, chaos sfera anielsko-demonicznego pola!!!! Te wszystkie tzw „pozwolenia na cos” hierarchie przekonania, że my musimy się tu czegoś uczyć jest kompletną bzdurą implantem który ma nas przymuszać do uznania w tzw wyższe hierarchie ( tzw drabiny jakubowe (masońskie) – dop) po których musimy się wspinać i jak będziemy posłuszni to może się znajdzie trochę lepsze miejsce dla nas!!!!

  Te nałożone na nas anglo-demoniczne pole jest czystą okupacją sluzacą do degradacji zwyrodnienia, zniewolenia!!!! Te pole znajduje się jeżeli chodzi o ziemie tylko tam gdzie zachód sprawuje władze i kontrole!!!!! Wolne od tego są indie malezja; chiny; rosja!!!!!, iran!!!A wiec jeszcze raz te anioły ze sfery anglo-demonicznego pola należą do chaotycznej części universum są złem. W żadnym wypadku choć świecą nie należą do strony światła, miłości, jedności i współodczuwania z wszystkimi istotami.

  Ten anglodemoniczny system nie jest po to aby się rozwijać lecz aby nas tutaj jak najdłużej zatrzymać!!!!!

  Następnie sprawa z umarłymi czy rzeczywiście mamy do czynienia ze samobójcami którzy rzekomo okupują nasze ciała. W większości mamy do czynienia z istotami które nie chcą pójść „wyżej” bo by musiały skonfrontować się z tym ” gównem które narobiły innym istotom!!!! Dlatego wysiadają w różnych sferach astralnych skonstruowanych sztucznie aby mieć ponowną szanse na odrodzenie się tutaj na ziemi. To jest najniższa kategoria istot która ma za zadanie degenerować niszczyć i kroić z ludzi z energii do utrzymania tych astralnych sfer w których żyją jak i sfery tzw mistrzów ciemnej strony którzy zazwyczaj stosunkowo szybko odradzają się tutaj na ziemi w rodzinach masońskich unikając w ten sposób rozliczenia się ze swoich „przewinień” gdyby poszli wyżej dlatego są skazani na odradzanie tutaj na ziemi!!!!

  I za wszelka cenę próbują utrzymać się przy władzy ponieważ gdy ją stracą a to na pewno nastąpi! przepadną na bardzo długi okres czasu. Praktycznie są skazani tu na zagladę czy im sie to podoba czy nie, choć jeszcze wygląda to tak jakby byli nie do ruszenia!!!!!!!!!!! Pytanie alexa „skąd pozwolenie aby to robić” było absolutnie tutaj na miejscu gdyż nawet destruktywne istoty anioly; demony mogą leczyć, wykonywać niesamowite rzeczy graniczące z cudem!!!!!! Posiadają wielkie moce, zdolności fascynująca szybkość w działaniu i przynoszą szybkie efekty w osiąganiu celów ziemskich materialnych w tym tez leczenia, jednak różnica jest taka że to się odbija negatywnie w innych dziedzinach życia zawsze dostaniemy gdzie indziej w dupę stąd jest ta przykrywka że się musimy przez cierpienie uczyć!!!!! To jest tylko częściowa prawda!!!!! Te anglodemoniczne pole dba o to aby była produkowana jak największa ilość „tzw: zlej karmy” i aby przykuć ludzi do ziemi i pobliskich sfer aby moc dalej żywić się ich energia!!!

  Za wyrządzanie zła do tej pory istoty ludzkie były wynagradzane!!!!!!!

  Po mimo to nie sądzę że pani slawa jest złym człowiekiem. Pomaga ludziom skutecznie ,to czy tym ludziom nagnanym do niej przez tą „kryminalna bandę” te czy też nie, tego nie wiem i jest skuteczna w tym co robi!!!!!

  Odrodzenia na ziemi

  (http://porozmawiajmy.tv/zablakane-dusze-anioly-demony-i-usuwanie-klatw-slawa/comment-page-1/#comment-18530)

  • Krysia B pisze:

   Jakie portale tak naprawdę są przez Panią Sławę otwierane i dokąd tak naprawdę odprowadza te wszystkie dusze? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Basiu, Elu ? Tu jest potrzebny duży dystans, rozwaga, bo „pomagając” możemy zaszkodzić.

   • BasiaB pisze:

    Krysiu – bardzo dobre pytanie !
    Juz wiesz – zadając to pytanie, co to za portale.
    Ludzie mający trochę większą wiedzę od innych w tych tematach postępują zgoła nieroztropnie tworząc „radosną twórczość” na prawo i lewo.
    Takiego bałaganu w Naszym Wszechświecie dawno nie było,teraz na prawo i lewo każdy coś ” buduje” . Już kilkanaście tygodni temu słyszałam o tym totalnym bałaganie wytworzonym przez owieczki.
    Nie mając kompletnie podstawowej wiedzy na tematy wirtualne.
    Jak nalezy się zabezpieczyć i ochronić,jak unikać pomyłek,jak wysłuchiwać i patrzeć,by to było własciwe,jak wyczyścić wszystkie swoje kanały słuchowe i wzrokowe,jak byc niewidzialnym i nienamierzalnym przez wroga,i jakie stosować ochrony,bo te trzeba co kilka dni zmieniać,nic nie jest raz na zawsze,bo wróg podąża naszym śladem ,jak Don Pedro z Krainy Deszczowców.
    Przypomnijcie sobie z tej kreskówki tego cudownego smoka 🙂

   • Ela pisze:

    Na mój obecny stan wiedzy–mam spory dystans do wynalazków typu OOBE [wychodzenie poza ciało], hipnozy czy otwierania portali. Niestety, nie można być do końca pewnym gdzie przechodzimy, kto to kreuje i jakie realne zagrożenia (te o których nie wiemy, bo jest i kilka, o których piszemy na stronie) to za sobą pociąga. Dlatego ja osobiście wystrzegam się tych „wynalazków” i nikogo do nich nie namawiam.

    • BasiaB pisze:

     Dokładnie, od dłuższego czasu piszę,że nic nie jest tym co jest.
     A potencjalni „fachowcy” w dziedzinie energetycznej,nie maja podstawowych informacji na tematy ochrony. Jedni są zbyt ufni, jak Pan Jerzy od sanskrytu, drudzy zbyt pyszni,by uważać i wiedzieć iż są ściągani na manowce.

    • toja pisze:

     „Na mój obecny stan wiedzy–mam spory dystans do wynalazków typu OOBE [wychodzenie poza ciało], hipnozy…”

     wyjście z ciała to chyba zupełnie coś innego niż poddanie się hipnozie
     myślę, ze każdy chciałby przeżyć świadome wyjście z ciała, krytykują ci, którym to nie było dane, ale przecież nie mozesz zakłądać, ze ciebie to nie spotka…wszystko przed tobą i jak myślisz, co wtedy z twoją opinią na ten temat?
     myślę, że przychodzi to niespodziewanie i nie ma nic do rzeczy czy chcesz czy nie…po prostu staje się i wcale nie tylko w sytuacji gdy jesteś chora, bliska śmierci, na stole operacyjnym.
     ja miałam jedno główne wyjście, o którym trochę pisałam tu i tam, ale i potem następowały kolejne krótsze czasowo.
     nie rozumiem dlaczego straszycie innych przed wyjściem skoro sami nic o tym nie wiecie, jakie skutki, czy dobre czy złe…kto sam nie przeżył nie moze oceniać bo niby na jakiej podstawie?
     wielokrotnie temat wałkowałam z duchownymi KK, każdy z nich podchodził do tematu jak wy tu, co mnie dziwi bo jakby mówicie jednym głosem z księżmi, a jednocześnie jesteście z nimi w kontrze.
     pozdrawiam

    • BasiaB pisze:

     Eluś – co do wczorajszego filmu,którego niestety nie ogladałam :
     ” Wczoraj prezentowali film na temat zagłady na tej planecie i pędzącej asteroidy. wielkiej na 10 km.
     Rzeczy samej ma to być kamulec skała wiekowości 10 stadionów czyli gdzieś jakieś 1200 – 1500 metra.
     Na początku olewali szydzili i kpili, a potem w szoku przerażenia życie chcieli ratować. Film bo film ale realu było tam aż nadto.”

     http://muki.salon24.pl/660865,aj-czyli-dzien-na-tej-planecie-kiedy-otworza-sie-bramy-piekiel-cz-3#comment_10560105

     Jaki był tytuł ?
     Może poszukam w necie ?

    • Ktoś pisze:

     „Betlejem (heb. בית לחם, Bêṯ Leḥem, dosłownie „Dom Chleba”; nowohebrajskie Bet Lechem; arab. بيت لحم, Bajt Lahm; …”

     — ciekawe który z tych mądrali zauważył tu nawiązanie do słowa LACH w jednej z jego wielu COPY PASTE odmian.

     „Rzeczy samej ma to być kamulec skała wiekowości 10 stadionów czyli gdzieś jakieś 1200 – 1500 metra.”

     — tyle to będzie miał jeden z tysięcy……. a może nawet milionów …… niespodzianek ;p

     PS
     Orionidzi czyli niedobitki 2 biblijnej bestii nie kochają Śhivy obsmarowywując go swoimi kalumniami ale to jak rozpatrzliwe szczekanie kundla odgonionego kopami od „kości” na jaką miał chrapkę i już uważał za swoją…..

     ….. jak będzie tym razem z buntownikami zbyt głupimi by juz teraz skamleć o litość?

     Mam wrażenie iż w HUDSON nie tylko jest teraz PROBLEM ale wręcz ARMAGEDDON…. 😉

    • Ela pisze:

     No proszę, widać nie bez kozery ci o tym wspomniałam
     film nazywał się „Dzień zagłady”- katastroficzny
     oczywiście- scen naciąganych i nadmiernie etosowo- napompowanych trochę było
     ale sedno, chodzi o sedno….real że hej

    • BasiaB pisze:

     Aha – oglądałam już kiedyś 🙂 i nawet o nim wspominałam.

     Jeżeli chodzi o Lach/Lech – napisałam z 1,5 g. temu o tym – to odp. dla Ktosia .
     O co chodzi z tym Hudson?

     A poza tym nie przyzwyczajam sie do nazw i imion,bo jak wcześniej napisałam na sanskrycie to wszystko na opak i Tobie Ktosiu radziłabym to samo,a jak bardzo chcesz,to możesz wyzwolić tego właściwego Ś. i będzie Oki,by wyzwolić najpierw należy tamtego sie pozbyć,ma wiele imion,wiele twarzy,jest wszędzie i nie dostrzeżesz go nigdzie, a na samym końcu pościągać specjalnym kodem kody na niego i jego nick założone.

    • Ktoś pisze:

     SOL of Moon a nie Sal , SOL OF MOON -=- SŁOŃCE Z KSIĘŻYCA czyli MARDUK ;p

    • BasiaB pisze:

     Niesty Ktosiu,nie chodziło mi o niego,a kogoś kto sie być może pod niego podszywa.
     Sal of moon – już kiedyś pisałam – sól z Księżyca,ale co i kogo to oznacza ?
     Mądrość – bezmadrąścią ,skradziona – a kradzione nie krzepi.
     Najważniejszy truteń jest na Saturnie,to o nim pisałam.

    • BasiaB pisze:

     Veroniko – to jego przełożony, bardzo trudny przeciwnik,odradza się nasza siłą i mocą zgromadzoną jak zapasy w spichlerzu na wszystkich gazowych olbrzymach.
     Dochodzi do tego Pluton mimo,że to nie gazowy olbrzym,mikrus ale zwarty – tam jak nazwa wskazuje – Pluton egzekucyjny czeka , zwarty w gotowości,do boju.
     Na co czeka ?
     A może na kogo ?
     Taki niepozorny maluch.
     Mały ale byk !
     Wszystko jest zaplanowane i ułożone, a gwiazdy mrugają i śmieją się,śmieją ,się śmieją …

 71. Ktoś pisze:

  „Mamy juz w tej chwili nowego prezydenta,wg mnie mimo Jego gładkości rości nadzieje ,a przynajmniej takie to robi wrażenie.”

  buahahahahaha…… kochasz Konie Trojańskie……

  • BasiaB pisze:

   Koń Trojański – tak o nim pisałam kilka miesięcy temu, czyżbyś nie doczytał ?
   Jednak łudzę się,że da się to odwrócić jak się weźmiesz do pracy.
   W Tobie cała nadzieja 🙂

   • Ktoś pisze:

    Ja już nie pracuje, zwisa mi los zapatrzonych w siebie glizd i karaluchów.

    • BasiaB pisze:

     To Twój wybór 🙂 Chyba nie sądzisz,że to nie ma wpływu na Twoje życie, nawet nie obecne,ale może nawet przyszłe,jak Ci sie uda ?
     Aha …to świetnie!
     To oznacza,że A58 miał rację….nic nie robić!
     A widzisz,to po co sie męczyć…samo sie zrobi,tym bardziej ,że bałagan na nieboskłonie trzeba po tych dziwacznych pracach uprzątnąć.

    • Ktoś pisze:

     Z tego co pamiętam to już „pracowałem” każdego dnia narażając SWOJE życie i …. najpierw w podzięce cichcem bez słowa mnie tu zbanowano …. a potem z uwagi iż nadal nie wykazywałem tym przejęcia … ZWYZYWANO u konkurencji….

     Teraz niby nastąpiła „odwilż” ale jakoś PRZEPRASZAM i tak „oświeconym” czy „oświetlonym” przez gardła się nie przeciska więc …..

     jakoś mnie nie pali na TOPIENIE SIĘ W TEJ SAMEJ RZECE …. i przeczytanie kolejnych kalumni na swój temat.

   • BasiaB pisze:

    aah…Ty cały czas żyjesz przeszłością,trudno,jeżeli uważasz, że potrzebne jest Ci słowo przepraszam do pracy do proszę bardzo – ale co to daje? Czyz nie licdzą się czyny zamiast martwych słów?
    Zostałeś przywrócony na stronę,to chyba jasny przekaz?
    Czy ,oże za trudny w zacietrzewieniu na wszystko i wszystkich?
    Bo ja nie oglądam się wstecz i nie żądam przeprosin za kalumnie u „konkurencji”, bo mi to zwisa,liczą się dla mnie czyny tu i teraz.
    To dla autokreacji czy podbudowania swojego ego? Bo nie rozumiem 😀

 72. Ktoś pisze:

  Eh, NICZEGO SIĘ NIE UCZYCIE…..

  1)
  „W koncu tzw.Nebiru to u Babilonczykow jako Marduk sie wynurzyl jako bog i gwiazda Marduk w np.w Enuma-Elisz-u… Enuma elisz (akad. enūma eliš), Poemat o stworzeniu świata – babiloński epos, napisany w języku akadyjskim, ”

  —– STWORZYĆ ŚWIAT – znaczy także POUKŁADAĆ NARODY W PAŃSTWA a nie tylko to co się uważa obecnie. „Świat” „tworzony” przez Thoira to MEZOPOTAMIA i ZERO lądu więcej. Ziemskiego lądu a gdzie „stworzenie gwiazd” itd…..

  2)
  „w starodawnych jezykach nie pisano samogloskami,przykladzik pierwszy lepszy z mety JAHWE i ma (bez to) albo dlatego ma ono ok. 20 interpretac(y)j(ek)i !”

  —– Dawnym OGÓLNOPLANETARNYM językiem był SANSKRYT – on jak wiadomo ZNAŁ CAŁY GARNITUR SAMOGŁOSEK.

  Potem był NAJAZD z kosmosu – Pierwsza i Druga Biblijna Bestia (żydoidy), ci PONIEWAŻ NIE UMIELI WYMÓWIĆ WSZYSTKICH DŹWIĘKÓW OKROILI ALFABET ze „słowiańskich „szeleszczeń” – patrz chociażby kentum.

  Potem komuś przyszło do glowy iż KRADZIONE SŁOWIANOM KSIĘGI SĄ CENNE więc je POSZYFROWAŁ USUWAJĄC SAMOGŁOSKI Z ZAPISU bo wiadomym jest iż ZAKLĘCIE MAGICZNE wymaga zarówno PRAWIDŁOWEJ WYMOWY ZNAKÓW JAK I ICH INTONACJI. A MANTRY jak wiadomo miały moc (niektóre z nich) BRONI ATOMOWEJ.

  Dlatego też masoreci Z PONOWNIE UKRADZIONYCH SŁOWIANOM WED „odtwarzali” te „kropeczki i kreseczki” jakie wystepują w SANSKRYCIE jako OZNACZENIE SAMOGŁOSEK RÓŻNYCH OD „A”.

  3)
  Języki „wykopywane” są CELOWO ZAPISYWANE JAKO BEZSAMOGLOSKOWE by BYŁY PODOBNE —- WSPÓŁCZESNEMU —–HEBRAJSKIEMU ALFABETOWI a przez co żydostwo mogło pieprzyć te swoje nazizmy o „ziemiach obiecanych”. Z czysto POLITYCZNEGO POWODU…. bo zydzi jako „narów” ZOSTALI WYNALEZIENI w XIX wieku w tym samym czasie jak to zaczęło być potrzebne do realizacji zapisów Protokołów….

  Językiem (grupą) oddzielną od tej „sanskryckiej” (indoeuropejskiej) są języki z wysp Oceani (dziś już wymarłe). Reszta to mniej lub bardziej ZNIEKSZTAŁCONY Sanskryt.

  4)
  NIBIRU można także czytać jako NI(M)B-IRU (NIMB-I-RU…) co daje w rozwinieciu te wszelkie ŁBY Z AUREOLKĄ (rzeczonym nibiru).

  PS.
  „A Rezonans Schumanna ujawnia prawdziwe oblicza,nie wytrzymują tego obłudnicy i inne kanalie.”

  —- o a jeszcze niedawno „inna prawda” była głoszona. Nawrócenie czy coś bardziej bolesnego?

  PS.
  Pomieczy 3500 pne a 2000 pne tereny Ariów sięgały Chin wię nie powinny dziwić słowiańskie geny tam. Potem się to rozpadło z uwagi na kontrofensywę Wielkich Mongołów — żydoidzccy GIGANCI z bibli.

  Sekret podbojów Aleksandra leży w ZŁĄCZENIU 2 mapek. jedna to jego podboje, 2 macie przed oczami.

  • BasiaB pisze:

   A gdzie linki do tych wypowiedzi ?

   A poza tym czyżby umknęło Ci kilkakrotne napisanie przez ze mnie obrazując to tachykardią,czym w istocie dla Ziemi jest zbyt wysoka częstotliwość Schumanna?Czy jak zaprogramowane bydło będziesz za innymi i wraz z nimi powtarzał, że to po prostu zbawienie dla nas i Ziemi.

 73. Ktoś pisze:

  W najbliższą sobotę będzie dokonywany rytuał (info blog krystal) przywołania i wszczepienia Pierwszej Żydowskiej/ Biblijnej Bestii, maciory wszelkiego wszetecnictwa, niejakiej maryjki w ciało pewnej pani polityk jaka w przyszłym roku ma wystąpić jako Królowa NWO. Powodzenia w powstrzymaniu rytuału….. albo się przyłączenia do niego z modłami ….. może przywileje i cudowne moce rozdadzą za to….

  • BasiaB pisze:

   Oczywiście,że o tym wiemy,przecież nie na darmo 15 – go sierpnia to najgorszy dzień w roku,czyli wniebowstąpienie tego demona,który z Właściwa Matka Aniołów nie ma nic wspólnego „oprócz” skradzenia tożsamości łącznie z imieniem oraz wszystkimi atrybutami.
   Tylko gdzie ta bidulka się teraz podzieje,jak jej nieba już nie będzie ?
   Dziękujemy za słowa błogosławieństwa Ktosiu,już niepotrzebne,nader spóźnione.
   A reszta …może się w końcu obudzi.

   • Ktoś pisze:

    „Tylko gdzie ta bidulka się teraz podzieje,jak jej nieba już nie będzie ?”

    — zapewne we „wnętrzu” kolejnej chciwej na „moce”, „władzę” i „dom” baby. Jak im rytuał z CERNowym wspomaganiem wyjdzie ale ten przecież powstrzymacie…. nie?

    „Dziękujemy za słowa błogosławieństwa ”

    — nie zauważylem bym coś takiego NApisał ale upał jest i siolizm, jak widać, chodzi po mistykach.

    „Potrzebowałeś Krystal do tego by mieć tą informację ”

    — nie, link jest dla was byście wiedziały czym macie się „duchowo” zająć. Bo przecież jak się palcem nie wskaże to wszystkie wniebowzięte… „zajebistym światem” za oknami.

    • BasiaB pisze:

     Ktoś upał zapewne doskwiera Tobie,bo u nas temperatura w granicach 16 st,po doskonałym deszczyku i niewielkiej burzy.
     Obawiam się natomiast skutków upałów w centrum Polski,które zapewne powodują problem z właściwym odczytaniem informacji napisanych przez ze mnie,ale to nie mój problem,a każdy Twój wpis świadczy o Tobie.

     ” link jest dla was byście wiedziały czym macie się „duchowo” zająć.”
     Czy Ty może sądzisz,że potrzebuję wskazywania palcem np. przez Ciebie tego co mam robić?
     ” ale ten przecież powstrzymacie…. nie?” NIE !

     ” — nie zauważylem bym coś takiego NApisał ale upał jest i siolizm, jak widać, chodzi po mistykach.”
     Masz widać spore problemy z percepcją,jeżeli nie umiesz czytać właściwie tego co napisałam,więc się nie sil na złośliwości,bo ta strona ma nadto takich ataków,a personalne rozgrywki sfrustrowanych obywateli rozwijających się duchowo na wszystkich możliwych stronach internetowych i łykających jak pelikan wszystko co tam napisane,mnie nie interesuje.
     Tego typu jazdy emocjonalno- niesympatyczne podaruj sobie następnym razem,bo tego typu rozmówki wywalę.
     Siolizm Ci bliski to pozostań sobie w ich gronie,czujesz się tam jak ryba w wodzie i tak niech zostanie.

    • Ela pisze:

     A może sam to Mukiemu powiesz?? Przyszedłeś na stronę „sekty” posłańców szukać? Kolejny raz już szukasz tu posłańców. Masz coś do Mukiego to sam sobie z nim to załatw- wasze sprawy wasza brocha…..

  • BasiaB pisze:

   Potrzebowałeś Krystal do tego by mieć tą informację ?
   A dlaczegóż to sam na to nie wpadłeś ?Zawodzi Serce czy intuicja ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s