Letnie przesilenie

” Uczonych najbardziej interesuje to, co stanie się po zderzeniu się ze sobą dwóch i więcej cząstek, a dokładniej produkty tego zderzenia.” https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/21/cern-lekcja-fizyki-i-przebiegunowanie-ziemi/ Produktem tych zderzeń ma być połączenie ze sobą we wspólnej anihilacji wszystkich cząstek Prawdziwego Wszechświata przejawiających się w strukturach sztucznie stworzonego nam bytu jakim jest nasz obecny Wszechświat,zwany diabelskim kodem czyli Kosmos.

Nie będę używała więcej tej nazwy,ponieważ została sztucznie spreparowana na korzyść IM przynoszącą. Wielki Zderzacz Hadronów – jak obecnie wiem jest cząstka elementarną tego wszechświata,sprokurowaną jako bezpośredni odnośnik do nazwy Hedron. Hadron = Hebron.

Zamiana jednej literki jest celowa zmyłką,która nic nie zmienia w tym wyrazie.Jak zwykle została zakodowana,jak większość znanych nam słów,którymi posługujemy się na co dzień i od święta. Hebron –> ha grom, he dron ! Tak o zostało ustanowiono wg naszego czasu około 1600 lat temu,jednakże najbardziej wiarygodna dla nas data jest ok. 160 lat temu. To jest bowiem dla nich być albo nie być.

Z tego powodu groźne skutki tych kodów odczuwamy codziennie. Mimo,iż wyda się niniejsze stwierdzenie oderwane całkowicie od głównej treści przewodniego tematu,jest jednak inaczej i ma z nim pełny związek.

Dotyczy to nie przypadkowej daty rozpoczynającej działania zderzacza,ponieważ jego pełny rozruch został przewidziany na czas przesilenia letniego,który obecnie ma miejsce. To są 4 najważniejsze dni w roku w trakcie których niejednokrotnie mieliśmy możliwość wykorzystania obowiązkowego Daru,który został nam przypisany.Jednakże szkopuł polega na tym,że MY o tym nie wiemy i mało kto wie o tym jak ważne są te informacje dla NAS,ponieważ udający Światło podszyli się pod NAS i całość skrupulatnie i skrzętnie przechwytują,co oznacza dla nas jeszcze większe zniewolenie,bo niezasłużenie te DARY trafiają do nich nie do NAS.

Dzień KUPAŁY,to idiotyczne święto sprzysiężonych przeciwko nam sił. Nikt na Ziemi oprócz pewnej grupy ludzi,a do nich zaliczają się niektórzy przedstawiciele Indian północno-amerykańskich,nie jest w stanie odróżnić tych energii.

Stali czytelnicy tej strony powinni zrozumieć ten kalambur :

kahał –> kabał ‚a –>kupał ‚a = to samo.

Zmiana tych literek również nic nie zmienia,bo wszystko na tej Ziemi i „naszym” Wszechświecie funkcjonuje na zasadzie kodów. Tak więc świętując upojnie te letnie rytuały każdy członek takiego obrządku przysparza sobie i innym kłopotu,ponieważ każda taka część rytuału,mimo iż wywodzi się z dawien dawna od Naszych przodków,a właśnie może dlatego została już skutecznie przetransformowana na odwrotne działania.

Można się powoływać na historię zapisaną w starych księgach,lecz należy pamiętać,że tą piszą zawsze zwycięzcy i jeżeli nawet nie zmienili o milimetr jednego słowa czy zdania to zaszyfrowali jak najbardziej.

Tych wszystkich kodów nie jest w stanie obecnie nikt zdeszyfrować. Gdyby tak było, brak szczęścia inaczej mówiąc po naszemu – nieszczęścia rozlewające się olbrzymią rzeką wzdłuż i wszerz tego „naszego” Wszechświata z Ziemią i jej wszystkimi mieszkańcami wziąwszy w to zarówno ziemię, minerały, rośliny, zwierzęta i nas po prostu dawno by nie było,a prawdziwe istoty z Prawdziwego wszechświata opływały by w należny im błogostan.

Spojrzeć na ten aspekt należy również z punktu widzenia relacji międzyludzkich i relacji ze zwierzętami,które z roku na rok się drastycznie pogarszają,nie mówiąc już o jakiejkolwiek poprawie. Szamańskie bębny i inne atrybuty każdego troszczącego się o byt innych Istot dawno uległy degeneracji z powodu chciwości i nałożonych nań kodów.

Każda wróżka „prawdę Ci powie”…hahaha..z czego to wynika ? Z jej opętania przez ciemne masy,a przyczyna jest prozaiczna,powtarzana tutaj wielokrotnie.

To zapisy Naszych ustawodawców przesyłane odpowiednim kanałem częstotliwości do którego dostrajany jest jasnowidz i wróżka powiela sporządzony wcześniej dokument docelowej prawdy,czyli koła karmy spisany dla każdego potomka Wszechświata. Dopóki działa ten wzorzec,dopóty wróżby mają sporą sprawdzalność.Jeżeli jednak wróżby zaczynają być dla kogoś wielkim blefem, to oznacza iż w jakikolwiek sposób udaje mu się skasować sieć do której został wcześniej podłączony i wyzwala się mniej lub bardziej skutecznie spod działań i wpływów piszących te scenariusze,czyli Uzurpatorów,czy innych kaszalotów.

BB

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii historia, misteria, mistyka, pseudo ezoteryczny rozwój duchowy, rozszczepienie świadomosci, sekty, sieć pajęcza, świadomość i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Letnie przesilenie

 1. BasiaB pisze:

  Każda tzw.Pytia jest mniej lub bardziej świadomym propagatorem – prestidigitatorem poczynań wrogów.
  Twierdzę, że bardziej. Tego typu osoby z premedytacją wykorzystują odkrytą w sobie moc,która jest dziełem tzw.wroga..szatana…zwał jak zwał.
  Działają dla obopólnych korzyści zarówno zwierzchnika jak i swojego.
  Dopóty na każdego z Was będą miały wpływ takie niecne działania czy”pomoc” takiego szarlatana,dopóki jesteście uwięzieni w całej masie programów.
  Do nich zaliczam :
  przyzwyczajenia,lenistwo,brak pokory,wyuzdanie seksualne,wszelka niechęć do pożytecznych działań,którymi jest każda praca nad sobą ,a mianowicie- zerwanie sterów wiążących Was chociażby z KK,o tym napisano na Mistyce mnóstwo i powtarzać nie będę.
  Przyzwyczajenia uwłaczające swojemu zdrowiu,chociażby…stwierdzenie…na coś muszę umrzeć.
  To sformułowanie jest prośba o śmierć i to najpewniej w męczarniach.
  Powtarzam – jesteśmy nieśmiertelni.
  Kolejne programy: zawiść,zazdrość,nieszczera życzliwość,pycha, spolegliwość wobec wszetecznego zła,strach,lęki, obawy wszelkiego rodzaju,małostkowość.
  Brak zaufania do siebie,zaufanie do każdego….slangiem nazywany jest „łykaczem”.

  • BasiaB pisze:

   I to jest kolejny program do wyrzucenia,wiara w moc sprawcza takich „obrazeczków” :

   • BasiaB pisze:

    lub innych żydziagów. Każdy taki program nadawczy to funkcjonujący schemat zniewolenia.To wszystko powoduje coraz większe wykoślawienia oryginalnego systemu zachowawczego wspaniałe priorytety Dzieci Gwiazd.

  • Alina pisze:

   Tak Basiu, to wszystko prawda z tymi programami. Od siebie dodam jeszcze przywiązanie np: do rzeczy. Jest to tak silny program u wielu osób, że nie wyobrażają sobie życia bez nich. Wszystkiego rodzaju pamiątki, ciuchy, zalegające w szafach lub strychach, czasopisma i wiele wiele innych rzeczy …. na tak zwane potem lub mogą się jeszcze przydać. Zauważyłam również, taką prozaiczną rzecz, jak picie np: kawy. Wiele osób ma swój ulubiony kubek i tylko z niego pita , ma dla tej osoby wspaniały smak. I co się dzieje w momencie, gdy inny domownik pije z tego kubka, a jego właściciel /z przywiązania do tego kubka/ ma również ochotę się napić, w tym samym czasie. Po prostu. Awantura gotowa. Albo przy zmywaniu się zbije. No to,dla niektórych, prawdziwy koniec świata, a ten zmywający to jedna ,, galareta” ze strachu i poczucia winy. I taki stan rzeczy, w wielu domach, trwa długimi latami. Jest to tylko mały przykład z naszego codziennego życia. Natomiast, co do korzystania z usług jasnowidzów, to potwierdzam, że jeżeli zaczynamy kontrolować Nasze własne życie, to nic się nie sprawdza. Zauważyłam to u siebie, około trzech lat temu. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich ciepło. Ps. Basiu fajnie że jesteś .

   • BasiaB pisze:

    Alinko,kiedy przeczytałam kilka dni temu Twój wpis zorientowałam się,ze czytasz w moich myślach,ponieważ nosiłam sie z zamiarem napisania kilku słów na temat partnerów i partnerstwa 🙂

    Tak Alinko sie dzieje.Opisz teraz schemat działania.
    Otóż jak wiesz,spotykamy się z powodu dosyć zbieżnej wibracji i częstotliwości,która jest nasza unikatowa i uniwersalna własciwością .
    Do tego dołącza się program zainstalowany specjalnie dla każdego z nas jakim jest koło karmy.
    Jednak te zbiry wymyśliły sobie dodatkowy patent na upodlenie nas,wiedza bowiem,że tak czy siak się odnajdujemy.Ileż to par w fazie zakochania nie dostrzega tych wielu pułapek,są najbardziej kochającymi się ludźmi na świecie ich miłość może góry przenosić,bo taką wartość energetyczną ma nasza struktura krwi i serca.

    Podstępny plan ciemiężycieli i prowodyrów wygląda tak:
    Nie możemy zapobiec Waszemu odnajdywaniu się to wykorzystamy to przeciwko Wam.
    Jak już jesteście tacy szczęśliwi to my Wam pokażemy gdzie raki zimują.
    Młodzi najczęściej lecą do kościoła uwierzytelnić wg obowiązujących norm swój związek,w ten sposób wpadają w pierwszą i bardzo skrzętnie przygotowana pułapkę,którą kiedyś opisałam,chyba w „rytuałach KK”.

    Tam wykształcony i wyuczony w czarnomagicznych rytuałach klecha,podpina się w trakcie sakra- mentu ( czakra – ment–> podstawy centrum energetycznego) do czakry Serca,czakry splotu słonecznego ,czakry podstawy i czakry sakralnej,odpowiedzialnej za udane pożycie partnerskie i jego dobrostan.
    W tym momencie następuje przejecie kontroli ponad czasowej nad danym związkiem i automatycznie zostaja przezeń wprowadzane kolejne programy koła karmy.
    Jest nimi automatyczna wola walki o przetrwanie,czyli cheć dominacji nad partnerem.Tutaj tym sposobem wykorzystana zostana nasza siła kreacji przeciwko nam samym.
    Sami dla siebie zostajemy oprawcami i o to chodzi,gdyż nikt oprócz nas nie ma tak wielkiej siły nośnej powodującej urzeczywistnianie się planów jak właśnie my.
    I to jest ten diaboliczny plan wkręcony w każde partnerstwo po krwi ,by sami siebie nawzajem znienawidzili,bo z takich”drobiazgów’ Alinko,jak opisałaś składa się w większości nasze życie i one rzucają się ogromnym cieniem na nasze wzajemne relacje.
    Tym sposobem Alinko niejako przymusiłaś mnie do opisania tego niecnego procederu,jaki odkryłam całkiem niedawno i zamierzałam sie nim podzielić 😀
    Dzieki Alinko za trafne spostrzeżenia.
    Mam nadzieję ,że zrozumiałas mechanizm.który opisałam.
    To program wzajemnego molestowania się na różne sposoby,min. opisany przez Ciebie kubek do kawy.
    Tak to funkcjonuje,a najgorsze, że wytwarza się wówczas matryca i nasze potomstwo już całkiem nieświadomie ją powiela,konstruując kolejna we własnym związku partnerskim. Stąd ….jest coraz gorzej.
    Wywalić te matryce i koło karmy z powierzchni Waszego Jestestwa,po całości.

    Jeżeli są pytania,proszę pytać,może coś niezbyt jasno wytłumaczyłam chociaż starałam się bardzo czytelnie i precyzyjnie oddać sedno sprawy.

 2. Pingback: Wolna wola | Mistyka

 3. Marcin pisze:

  Zobaczcie jak nas wczoraj „letnio przesilili” http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

 4. Pingback: Cern – cz. II,Dzieje się…oj dzieje ! | Mistyka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s