CERN – lekcja fizyki i przebiegunowanie Ziemi.

Ten artykuł zaczerpnęłam ze strony Zofii Piepiórki. Po tym jak dodałam ją do znajomych na Fb, weszłam na jej profil i ze zdziwieniem oraz zadowoleniem przeczytałam obszerny cykl artykułów,które właściwie wyręczają mnie w napisaniu notki na ten temat,a przymierzałam się do niej od dłuższego czasu.

„Od pewnego czasu na forach internetowych i portalach społecznościowych ponownie zaczęły się panikarskie pogaduchy na temat CERN czyli Conseil Européen pour la Recherche Nucléaire – a tak naprawdę to Organisation Européenne pour la Recherche Nucléaire – czyli Europejska Organizacja Badań Nuklearnych i wznowienia pracy Wielkiego Zderzacza Hadronów – LHC w Genewie. Czym jest to urządzenie?

GHC mówiąc najprościej jest przyspieszaczem cząstek naładowanych przy pomocy supersilnego pola magnetycznego. Oczywiście pole to jest odpowiednio synchronizowane i modulowane po to, by rozpędzić owe cząstki do prędkości relatywistycznych i zderzania ich ze sobą. Uczonych najbardziej interesuje to, co stanie się po zderzeniu się ze sobą dwóch i więcej cząstek, a dokładniej produkty tego zderzenia. Być może odkryte zostaną nowe cząstki materii i nowe zjawiska z mikroświata. To są naprawdę obszary NIEZNANEGO. Tak to wygląda w największym skrócie.

Wikipedia pisze o tym tak:

10 września 2008 został uruchomiony akcelerator Large Hadron Collider (LHC), który przyspiesza przeciwbieżne wiązki proton-proton (14 TeV) i proton-jądro ołowiu (1150 TeV). Cząstki są w stanie okrążać odziedziczony po LEP-ie tunel o długości dwudziestu siedmiu kilometrów 11.000 razy na sekundę. Tory cząstek zakrzywiają schłodzone helem do 1,9 K (-271,05 °C) elektromagnesy, przez które płynie prąd elektryczny o natężeniu do 11,85 kA.

Wielki Zderzacz Hadronów ma wielką świetlność (liczbę cząstek w wiązce), dzięki czemu wzrasta prawdopodobieństwo obserwacji interesujących zderzeń. Cztery ogromne detektory (największe wysokości sześciopiętrowego budynku) przy LHC: ATLAS (A Toroidal LHC AparatuS), CMS (Compact Muon Solenoid), ALICE (A Large Ion Collider Experiment), LHCb (Large Hadron Collider beauty).

Fizycy mieli nadzieję, że podczas eksperymentów na LHC zostaną zaobserwowane bozony Higgsa. Potwierdziły się one w 2012 roku.

Przy okazji wydawało się, że udało się przekroczyć prędkość światła – niestety okazało się, że to był jedynie błąd pomiarowy.

Czym grozi – według stronników STD – uruchomienie LHC?

Straszak 1to pole magnetyczne. LHC ma co najmniej jeden magnes 100.000-krotnie silniejszy od ziemskiego pola magnetycznego.

To akurat nie ma większego znaczenia, co najwyżej będzie z niego trzeci Biegun Magnetyczny Ziemi. Autorzy tego zastrzeżenia nie biorą pod uwagę faktu, że pole to pulsuje i że w sumie będzie to jedynie lokalna, bo ograniczona do LHC – a nie globalna – zmiana pola magnetycznego Ziemi. Tego bym się najmniej obawiał.

Straszak 2temperatura niemal Zera Absolutnego.

Problem polega na tym, że niemal. Właśnie! Bo naprawdę wynosi ona 1,7 K, a Zero Absolutne – czyli -273,16°C jest nieosiągalne, podobnie jak prędkość światła dla ciała materialnego. Teoretycznie możliwa jest temperatura poniżej 0 K, ale to jest tylko na papierze, i jak dotąd nikomu się jej osiągnąć nie udało – podobnie jak Zero Absolutne. Więc nie ma się czego bać.

Straszak 3osiągnięcie przez LHC 0,8 – 1,0 mln zderzeń protonów na sekundę. Szczególnie groźne mają być rezultaty tych zderzeń.

Fakt. To, co tam będzie zrobione jest prawdziwym NIEZNANYM. I tego właśnie nie wiemy. Stronnicy STD widzą w tym zagrożenie utworzenia się ze zderzających się ze sobą protonów miniaturowej czarnej dziury, która zacznie pochłaniać materię – czyli Ziemię – w coraz większym tempie by następnie pochłonąć ją całkowicie. W Kosmosie proces ten jest domeną wielkich gwiazd o masie 20-150 mas Słońca i ponoć stanowi finalny produkt ewolucji materii w Universum.

Poza tym czarna dziura jest jedynym obiektem o zerowej temperaturze, bowiem nie emituje ona żadnego promieniowania jak termodynamiczne ciało doskonale czarne. Do powstania czarnej dziury potrzebna jest wielka masa w małej objętości. To pozwala na ściśnięcie materii przez siłę grawitacji tak, że nawet światło nie jest w stanie opuścić takiego tworu, bo przeszkadza mu w tym właśnie grawitacja. Nie wydaje się, by nawet miliardy protonów zderzonych ze sobą z prędkościami relatywistycznymi było w stanie wytworzyć czarną dziurę, nawet taką miniaturową…

Straszak 4generowane sztucznie pole grawitacyjne.

Cząstki rozpędzane w akceleratorach do prędkości relatywistycznych powinny – wskutek zjawisk przewidzianych przez Szczególną Teorię Względności – generować masę ze względu na dostarczanie im coraz większych ilości energii w czasie ich rozpędzania do prędkości bliskich prędkości światła. To wynika z einsteinowskiego wzoru – E = mc².  Zwiększająca się masa pędzących cząstek powodowałaby zwiększenie siły grawitacji. Zwolennicy STD twierdzą, że przy rozpędzeniu cząstek do prędkości przyświetlnych ich masa utworzyłaby własne pole grawitacyjne, które dodałoby się do pola grawitacyjnego Ziemi tworząc coś w rodzaju księżycowego maskonu, a co z kolei mogłoby doprowadzić do katastrofy.

Straszak 5uzyskanie broni ukierunkowanych fal grawitacyjnych.

Stronnicy STD obawiają się ponadto, że doświadczenia w CERN prowadzą do stworzenia broni ukierunkowanych fal grawitacyjnych – coś w rodzaju broni grawitacyjnej opisanej przez Siergieja Sniegowa w powieści „Dalekie szlaki” w 1966 roku (polskie wydanie w 1972 roku).

Straszak 6uzyskanie antygrawitacji i jej katastrofalne efekty.

Istnieją obawy, że do jeszcze gorszej katastrofy dojdzie przy rozpędzaniu antycząstek, bo wtedy mogłoby dojść do stworzenia ujemnego maskonu, negamaskonu, i lokalnego zmniejszenia siły ziemskiego pola grawitacyjnego, czy nawet jego zniesienia. Opisał to Stanisław Lem w powieści „Astronauci” już w 1951 roku.

Straszak 7uzyskanie broni D.

Poza tym ludzie obawiają się tego, o czym pisał Dan Brown w powieści „Anioły i demony”– produkcji antymaterii na skalę przemysłową, a co pozwalałoby na stworzenie broni D – dezintegracyjnej o gigantycznej mocy i sile rażenia, przede wszystkim falą uderzeniową wybuchu i błyskiem promieniowania gamma. Nie muszę specjalnie dodawać, że broń D byłaby bronią ultymatywną, jak bronie opisane w staroindyjskich eposach… – a historia powtarza się tyle razy, ile tylko może! Polecam opowiadanie hipotetyczne D. Laskowskiego pt. „Dziwne dni”, w którym przedstawił on alternatywną historię Ziemi po upadku Atlantydy wskutek działania broni D.

Straszak 8uzyskanie broni cząstek o wysokiej energii.

Marzenie prezydenta Ronalda Reagana i jego jastrzębi z Pentagonu oraz wszelkich pomyleńców marzących o wojnach w Kosmosie. Broń ta miałaby być użyta przeciwko wrogim ICBM i statkom kosmicznym/sztucznym satelitom Ziemi/pojazdom podorbitalnym lecącym na Stany Zjednoczone. Jej działanie opisał dokładnie prof. dr hab. inż. Zbigniew Schneigert w swych pracach na temat wojny w Kosmosie: „Broń i strategia nuklearna” (Warszawa 1983), „Zagrożenie z Kosmosu” (Warszawa 1987), które to prace polecam Czytelnikom, bo niczego nie straciły na swej aktualności.

Lecące ICBM, sztuczne satelity i pojazdy kosmiczne miały być atakowane przez strumienie cząstek (p+, p, cząstki i antycząstki α czyli 4He) przyspieszonych do prędkości relatywistycznych, które literalnie rozwalałyby je swą energią kinetyczną lub wchodziły w reakcję anihilacji. Podobnie można by było niszczyć cele na Ziemi z wysokości orbity. Marzenie każdego dyktatora i idioty śniącego o władzy nad światem. I to jest właśnie najbardziej realne zagrożenie!

 Reasumując – jest się czego bać. Niestety nie jestem idealistą i nie wierzę w to, że te badania nie zostaną przejęte przez wojsko, marzące o stworzeniu kolejnej generacji BMR i broni kosmicznych i kosmicznego bazowania. Takich cudów we współczesnym świecie nie ma. Jesteśmy znowu na progu konfrontacji i sytuacja jest jeszcze gorsza, niż w latach 80. XX wieku, kiedy to Ameryka straszyła nas gwiezdnymi wojnami.

Jest oczywistym, że znów wojna światowa jest bardzo potrzebna obu supermocarstwom, a Polska na niej wyjdzie, jak zawsze – jak Zabłocki na mydle albo Stańczyk na grzybach…”

Shiva- bóg zniszczenia,symbol CERNShiva- bóg zniszczenia,symbol CERN.

 

Zob. http://humansarefree.com/2015/04/harnessing-black-holes-large-hadron.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, CERN, Ziemia, świadomość i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

41 odpowiedzi na „CERN – lekcja fizyki i przebiegunowanie Ziemi.

 1. Pingback: Letnie przesilenie | Mistyka

 2. BasiaB pisze:

  ” Straszak 1 – to pole magnetyczne. LHC ma co najmniej jeden magnes 100.000-krotnie silniejszy od ziemskiego pola magnetycznego.

  To akurat nie ma większego znaczenia, co najwyżej będzie z niego trzeci Biegun Magnetyczny Ziemi. Autorzy tego zastrzeżenia nie biorą pod uwagę faktu, że pole to pulsuje i że w sumie będzie to jedynie lokalna, bo ograniczona do LHC – a nie globalna – zmiana pola magnetycznego Ziemi.”

  Tego akurat nie byłabym pewna,ponieważ informacje podawane nawet w tzw. zaklętym kole tylko wybranych,są zawsze z gruntu fałszywe.
  Trzeci biegun…czyżby to pryszcz?
  Nie sądzę,to ma szersze spektrum nieszczęścia,niż się to z podanych danych wydaje.

  • BasiaB pisze:

   Trzeci biegun jezeli powstanie wprowadzi labilnośc układu geomantycznego Ziemi,zaburzajac dotychczasowe struktury,poniewaz,Ziemia ma teraz tylko 1 biegun,w takim układzie powstałby drugi.
   Zupełnie nikomu do niczego nie potrzebny,chyba że…potrzebny ….tylko w jakim celu ?
   Bo to że żyjemy na mniej więcej połówce orzecha ,na tej prawie płaskiej części to już opisywałam w zeszłym roku.Tylko wówczas jeszcze nie wiedziałam,że ta płaska strona jest wg naszego postrzegania – na dole.Czyli jesteśmy patrząc na to z boku – głowami w dół,z tego powodu potrzebne było ustanowienie tak silnej grawitacji,która spowodowała skurczenie się naszych ciał i przedwczesne starzenie.
   O tym,że Ziemia ma tylko 1 biegun pisał również Muki,ale dopiero niedawno sobie to sprawdziłam.
   Połówka…mit o Tiamat,ma swe bezpośrednie przełożenie dla naszej egzystencji.

 3. BasiaB pisze:

  ” Straszak 2 – temperatura niemal Zera Absolutnego.

  Problem polega na tym, że niemal. Właśnie! Bo naprawdę wynosi ona 1,7 K, a Zero Absolutne – czyli -273,16°C jest nieosiągalne, podobnie jak prędkość światła dla ciała materialnego. Teoretycznie możliwa jest temperatura poniżej 0 K, ale to jest tylko na papierze, i jak dotąd nikomu się jej osiągnąć nie udało – podobnie jak Zero Absolutne. Więc nie ma się czego bać.”

  Czyżby ? Czy ktokolwiek z fizyków i matematyków znał fizykę i matematykę Prawdziwego Wszechświata?
  Te wszystkie dane są błędne,wiec wyliczenia w oparciu o nie również,a może przede wszystkim.
  Osiągnięcie zera absolutnego przez zderzacz,nawet w ogólnie pojętym rozumieniu części składowych tych cyfr,dają zagrożenie wytworzenia absolutnej zimy tzw.polarnej.
  I gdyby do tego doszło,to ostrożne szacunki Mukiego ziszczą się.

 4. BasiaB pisze:

  Straszak 3 – osiągnięcie przez LHC 0,8 – 1,0 mln zderzeń protonów na sekundę. Szczególnie groźne mają być rezultaty tych zderzeń.

  Fakt. To, co tam będzie zrobione jest prawdziwym NIEZNANYM. I tego właśnie nie wiemy. Stronnicy STD widzą w tym zagrożenie utworzenia się ze zderzających się ze sobą protonów miniaturowej czarnej dziury, która zacznie pochłaniać materię – czyli Ziemię – w coraz większym tempie by następnie pochłonąć ją całkowicie. W Kosmosie proces ten jest domeną wielkich gwiazd o masie 20-150 mas Słońca i ponoć stanowi finalny produkt ewolucji materii w Universum.

  Poza tym czarna dziura jest jedynym obiektem o zerowej temperaturze, bowiem nie emituje ona żadnego promieniowania jak termodynamiczne ciało doskonale czarne. Do powstania czarnej dziury potrzebna jest wielka masa w małej objętości. To pozwala na ściśnięcie materii przez siłę grawitacji tak, że nawet światło nie jest w stanie opuścić takiego tworu, bo przeszkadza mu w tym właśnie grawitacja. Nie wydaje się, by nawet miliardy protonów zderzonych ze sobą z prędkościami relatywistycznymi było w stanie wytworzyć czarną dziurę, nawet taką miniaturową…”

  No i właśnie od jakiegoś czasu o tym wspominam.
  Miniaturowa tzw. czarna dziura to nic innego jak przygotowanie do wspomnianej w art.
  https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/21/letnie-przesilenie/
  całkowita anihilacja,a najpierw impact każdego Prawdziwego stworzenia czy Istoty.
  Tym w gruncie mamy się stać.zminiaturyzowanym żarełkiem,by do woli z nas czerpać bez użerania się z różnego rodzaju pomysłami na ochronę roślin,zwierząt,powietrza wody czy żywności oraz wielu innych aspektów.
  Nie zostanie NIC…kompletnie nic.
  Tak działają przemyślne paso-żyt(d)y

  • BasiaB pisze:

   Szkoda wielka,że autorowi tego stwierdzenia nie wydaje się ,że jest to możliwe,bo się grubo myli.
   Fizyka,a tym bardziej Jego wiedza o niej zupełnie odbiega od funkcjonujących,rzeczywistych norm.

 5. BasiaB pisze:

  ” Straszak 4 – generowane sztucznie pole grawitacyjne.

  Cząstki rozpędzane w akceleratorach do prędkości relatywistycznych powinny – wskutek zjawisk przewidzianych przez Szczególną Teorię Względności – generować masę ze względu na dostarczanie im coraz większych ilości energii w czasie ich rozpędzania do prędkości bliskich prędkości światła. To wynika z einsteinowskiego wzoru – E = mc². Zwiększająca się masa pędzących cząstek powodowałaby zwiększenie siły grawitacji. Zwolennicy STD twierdzą, że przy rozpędzeniu cząstek do prędkości przyświetlnych ich masa utworzyłaby własne pole grawitacyjne, które dodałoby się do pola grawitacyjnego Ziemi tworząc coś w rodzaju księżycowego maskonu, a co z kolei mogłoby doprowadzić do katastrofy.”

  No dobrze,ale …ale….to na razie początek efektu,a co dalej ?
  Po pierwsze,nikt nie ma pojęcia o tym co w tutejszej rzeczywistości oznacza tzw.mc2.
  Nie wie,bo i skąd ma wiedzieć.
  Przypomnijmy sobie pochodzenie tego żydowskiego naukowca,a wszystko powinno się rozjaśnić.
  Poza tym to C oznacza ciała…cząstek każdego ciała,należy dodać: świetlistego, czyli w rozumieniu ogólnoprzyjętym, każdego posiadającego tchnienie boskie…to Właściwe.
  ten tzw.księżycowy maskon oznacza ni mniej ni więcej jak dodatkowe spłaszczenie ekranu wizualności przystępne dla każdego rodzaju Wszetecznego,by ułatwić im widzenie.Teraz mają z tym problem,nie ogarniają tego jak należy.Dodatkowo ten maskon,jak nazwa wskazuje ma całkowicie pozbawić jakiejkolwiek możliwości wydostania się poza ten paradygmat ustanowiony na „naszą cześć”,by już całkowicie zamknąć nas w okowach tego więzienia.
  Tak to na pewno będzie katastrofa,tylko,że wyłącznie dla nas.

  • BasiaB pisze:

   Chodzi w tym wszystkim o to,że teraz maja pełne ręce roboty z naszymi narządami i naszą krwią.Muszą wzniecać wojny,by krew się lała,wymyślać aborcje,eutanazje,szczepionki,transplantacje by bezkarnie dobrać się do naszych świetlistych narządów,a przede wszystkim krwi,ponieważ ich udawacze ciała nie rezonują z właściwym spektrum światła,są za wolni,bo mówiąc prosto nie posiadają tej cząsteczki-tchnienia.A to na dłuższą metę jest dla nich niebezpieczne,bo ludzie jakikolwiek ale swój rozum czyli intuicje mają,a tej nie potrafią wyplenić,chyba,że ktoś mocno jest zaflegmiony programami z sieci o których wspominam w następnym artykule.
   Już napisanym !

 6. BasiaB pisze:

  ” Straszak 5 – uzyskanie broni ukierunkowanych fal grawitacyjnych.

  Stronnicy STD obawiają się ponadto, że doświadczenia w CERN prowadzą do stworzenia broni ukierunkowanych fal grawitacyjnych – coś w rodzaju broni grawitacyjnej opisanej przez Siergieja Sniegowa w powieści „Dalekie szlaki” w 1966 roku (polskie wydanie w 1972 roku).”

  Tak,antygrawitację,by przenieść nas w inne miejsce molekularne tego Wszechświata,a może i innego,który został już opracowany,gdyż do Hebry mają za daleko.
  Chcą się do niej dostać z powrotem,ale to jest duże wyzwanie,przygotowali kilka wariantów.Ta grawitacja stworzona dla nas im nie służy.Za szybko niszczą się ich skradzione nam cząstki molekularne zawarte w Świetle Krwi.

  • BasiaB pisze:

   ” Straszak 6 – uzyskanie antygrawitacji i jej katastrofalne efekty.

   Istnieją obawy, że do jeszcze gorszej katastrofy dojdzie przy rozpędzaniu antycząstek, bo wtedy mogłoby dojść do stworzenia ujemnego maskonu, negamaskonu, i lokalnego zmniejszenia siły ziemskiego pola grawitacyjnego, czy nawet jego zniesienia. Opisał to Stanisław Lem w powieści „Astronauci” już w 1951 roku.”

   Własnie to powyżej opisałam i to jest ich celem wdrażanym zderzaczem,dlatego radość z tachykardii jądra Ziemi,jej pulsu i częstotliwości jest wielkim błędem.
   Tachykardia nie leczona zawsze prowadzi do zawału- zapaści przedsionków,które nie wytrzymują tempa pracy,a co za tym idzie mają za mało tlenu.Z tego powodu większość ostatnio czuje się słabo,bo jesteśmy zsynchronozowani z pulsem Ziemi.Nie powinno się w żadnym wypadku zwalać winy na pogodę,bo czy deszczowa czy słoneczna powinniśmy mieć jednakową kondycję.

 7. BasiaB pisze:

  ” Straszak 7 – uzyskanie broni D.

  Poza tym ludzie obawiają się tego, o czym pisał Dan Brown w powieści „Anioły i demony”– produkcji antymaterii na skalę przemysłową, a co pozwalałoby na stworzenie broni D – dezintegracyjnej o gigantycznej mocy i sile rażenia, przede wszystkim falą uderzeniową wybuchu i błyskiem promieniowania gamma. Nie muszę specjalnie dodawać, że broń D byłaby bronią ultymatywną, jak bronie opisane w staroindyjskich eposach… – a historia powtarza się tyle razy, ile tylko może! Polecam opowiadanie hipotetyczne D. Laskowskiego pt. „Dziwne dni”, w którym przedstawił on alternatywną historię Ziemi po upadku Atlantydy wskutek działania broni D.”

  Może się powtarzać i to na o wiele większą skalę ,a składniki tej broni i jej podstawy oraz powody zaistnienia opisałam powyżej.

  Poprzednia bitwa wcale nie była tak dawno jak to zostało nam opisane,chyba nie sądzicie,że coś im umknęło,a jak umknęło,ponieważ wszystkie cenne artefakty odkrywane sa w ciągu ostatnich 150 lat,co zostało szczegółowo przez nich obliczone,to dawno tak zostało przekodowane,że odczytując daty sądzimy,że to było hen,hen nie wiadomo jak dawno kiedy ?
  Czyżby ???
  Śmiem wątpić i to bardzo,a właściwie całkowicie nie zgadzam się z tymi datami,bo to tzw. żydowskie liczenie.Nic nie trzyma się kupy.

 8. BasiaB pisze:

  ” Straszak 8 – uzyskanie broni cząstek o wysokiej energii.

  Marzenie prezydenta Ronalda Reagana i jego jastrzębi z Pentagonu oraz wszelkich pomyleńców marzących o wojnach w Kosmosie. Broń ta miałaby być użyta przeciwko wrogim ICBM i statkom kosmicznym/sztucznym satelitom Ziemi/pojazdom podorbitalnym lecącym na Stany Zjednoczone. Jej działanie opisał dokładnie prof. dr hab. inż. Zbigniew Schneigert w swych pracach na temat wojny w Kosmosie: „Broń i strategia nuklearna” (Warszawa 1983), „Zagrożenie z Kosmosu” (Warszawa 1987), które to prace polecam Czytelnikom, bo niczego nie straciły na swej aktualności.

  Lecące ICBM, sztuczne satelity i pojazdy kosmiczne miały być atakowane przez strumienie cząstek (p+, p–, cząstki i antycząstki α czyli 4He) przyspieszonych do prędkości relatywistycznych, które literalnie rozwalałyby je swą energią kinetyczną lub wchodziły w reakcję anihilacji. Podobnie można by było niszczyć cele na Ziemi z wysokości orbity. Marzenie każdego dyktatora i idioty śniącego o władzy nad światem. I to jest właśnie najbardziej realne zagrożenie! „

  Reasumując – to broń przeciwko nam i naszym ewentualnym pomocnikom czy wyzwolicielom.
  Zdania w żadnej kwestii teraz nie zmienię.
  I zobaczcie jak łatwo jest Wami manipulować. Napisałam na początku art,tytułem wstępu…jestem zadowolona…każde z Was myślało,że w całości popieram napisane tam informacje. Zobaczcie …jaka zmyłka.
  Tak macie na co dzień…ze wszystkim…to namiastka tego co widzicie,wiecie czy słyszycie.
  Nic nie jest tym co jest :
  Wszystko na opak !!!!

 9. BasiaB pisze:

  Zosia P. napisała 119 czerwca tak :
  „TRZĘSIENIE ZIEMI ALERT!USGS nie zgłasza, że M6.1 trzęsienie ziemi nawiedziło w central Pacific / od Hawaje!
  Zrobili tak wcześniej, w roku 2012, w tym samym miejscu.

  Na 27 grudnia 2012 M6.4 trzęsienia ziemi uderzył w pobliżu to tym samym miejscu, jak Obama przyjechał na wakacje na Hawajach… teraz M6.1 uderza tej samej lokalizacji, i USGS ponownie nie zgłasza zdarzenie.

  Dzieje się coś bardzo dziwnego, i obejmuje cenzury danych naukowych. To jest wielkie nie-nie w „świat nauki”… pomijając dane, celowo nie raportowania danych jest bardzo do zaakceptowania, nawet do najbardziej zaciekłymi sceptyczny Badacz, ta praktyka pominięcie danych (celowe?) jest wysoce wątpliwe!To jest SKANDAL nauki szczerze… gdzie jest ‪#‎billnye‬ lub gdzie jest ‪#‎NeilDegrasseTyson‬, gdy ich potrzebujesz?
  Kto ma bronić płaszcz nauki? W youtube wideo herbaty? Ok.. lol @ ogromna nauka nie odbywa się w Stanach Zjednoczonych, dzięki to którym zachowanie ze strony płatne specjalistów.


  Cały serwis post tutaj pokazano trzęsienie ziemi i pokazano pominięcie USGS:
  http://dutchsinse.com/6192015-large-mid-pacific-m6-1-earthquake-rare-event-goes-unreported-by-the-usgs/

 10. BasiaB pisze:

  Ela Grad się cieszy,a ja wręcz przeciwnie :
  ” Ela Grad A to właśnie od dziś…wahadło czasu,które stało w miejscu, drgnęło;/ by ruszyć w powrotną drogę.Patelnie grały, butelki stukały,oznajmiając drganie NOWEGO CZASU czasu KOSMICZNEGO.kAŻDY DOŚWIADCZY GO W SWOIM CZASIE.Kochani, kolejka sie ustawiła, proszę nie oszukiwać,,nie wpychać się poza kolejnością..Dlatego też…ruszyła ogromna lawina postrachów.Wielkie manewry, wielkie boje, wielkie maszyny i duopa wielka z tego.Wszyscy musza wrócić na swoje miejsca. I uciekinierzy do swoich krajów by wywalić to tatałajstwo zza oceanu.Afryka dla afrykanów azja dla azjatów, ame. ameryka dla Indian…….”

  To bardzo źle Elu. To oznacza,że jakims cudem cofnęli koło czasu,i czeka nas „powtórka z rozrywki”. Ta furta jest dla nas bardzo groźna. Zrobili obejscie w czasoprzestrzeni.
  Tego się obawiałam,gdyz miałam sygnały już w tym temacie.Jednak mimo działan w tym kierunku,potrafili to obejść.
  Co to dla nas oznacza ?
  Bardzo,bardzo źle.
  Cofając koło czasu,chcą nas przenieśc w czasy kiedy powstał początek naszego zniewolenia,co oznacza,że tam zakamuflowali coś na tzw. wszelki wypadek,co ma im pomóc to swoje zamierzenie poprowadzić do skutecznego dla nich końca.
  A to z kolei oznacza,że to co napisałam wcześniej W art. pt Wolna Wola jest prawdą,baza danych im się sypie,co mnie akurat bardzo cieszy.
  No to mamy niezłą polkę …inaczej mówiąc jazdę.
  Chwytaja się wszystkiego.. .Dzięki Eli Grad za tą wieść. 😀

 11. Zosia P. pisze:

  Nie wiedziałam, że tutaj ktoś sledzi to co piszę… Dziękuję! Piszcie i mówcie co sie dzieje, gdż ludzie nie są swiadomi tego co sie dzieje!
  A to mój art.”CERN – lekcja fizyki i Przebiegunowanie Ziemi!” http://wszechocean.blogspot.com/2015/06/cern-lekcja-fizyki-i-przebiegunowanie.html
  https://www.facebook.com/notes/zofia-piepi%C3%B3rka/cern-lekcja-fizyki-i-przebiegunowanie-ziemi/1138723732820164?pnref=story
  A tutaj dwa wywiady:
  Płyta antygrawitacyjna na zasypanej piramidzie w Świętej Górze w Gdyni

  oraz z Alexem…
  http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/
  Dzisaj będzie opublikowany trzeci wywiad…
  Pozdrawiam
  Zofia Piepiórka

  • BasiaB pisze:

   Dzięki Zosiu 🙂
   Większość śpi w kapuście,nie ma ja zielonego pojęcia o tym co się dzieje nawet osoby,które uważają się za rozwinięte,a w tematach typu „ezo” siedzą od dawna.
   Nie znoszę tego słowa,w słowniku synonimów znalazłam to :
   Synonimy do słowa ezoteryczny:

   bajroniczny, baśniowy, dziwny, enigmatyczny, hermetyczny, janusowy, kabalistyczny, magiczny, metafizyczny, nieczytelny, niedocieczony, niedostępny, niedostępny zmysłom, niejasny, niejednoznaczny, nieodgadniony, nieogarniony, nieokreślony, niepojęty, niepoznawalny, nieprzenikniony, nierozstrzygalny, nieujawniony, niewiadomy, niewyjaśniony, niewyrazisty, niewytłumaczalny, niewytłumaczony, niezbadany, niezgłębiony, niezrozumiały, okultystyczny, osjaniczny, pokerowy, pozazmysłowy, sekretny, sfinksowy, skryty, tajemniczy, tajemny, tajny, zagadkowy,

   Od dziś będę używała słowa : baśniowy, enigmatyczny – jest dla mnie jak najbardziej słowem adekwatnym, pozazmysłowy,tajemny – i na tym pozostanie .

   Byłabym wdzięczna Zosiu,za krótkie wyjaśnienia w żołnierskich słowach o Twoich odkryciach czy zrozumieniu tego co się obecnie dzieje.

   Pozdrawiam serdecznie.

 12. bonia pisze:

  Śledzę walkę p.Zosi z oponentami na porozmawiajmy.tv i oto pojawił się bardzo ciekawy komentarz:
  Sławek 3 godziny temu
  „Rozmawiałem przed chwilą z Panią Zofią,
  prosiła bym coś więcej napisał na temat „Króla”.
  Odmówiłem Jej i powiedziałem, że to nie jest sprawa na forum w internecie.
  Ale ciut napiszę…po tylu latach wylewania na Nią pomyj, należy Jej się choć odrobina wsparcia…dlatego trszkę napiszę.

  Śmierć w porównaniu z tym co zrobiliśmy Królowi to łaska. Król został obezwładniony i zamknięty wraz z Duszą i ze Swoim Jestestwem (Bytem), aby nie mógł nam przeszkodzić w jeszcze większej zbrodni którą dokonaliśmy…Gdy umierała (ta Planeta – to najcudowniejszy byt w tym wszechświecie, ale wygląda ona inaczej niż myślimy i niż nam to w mediach pokazują – to nie jest kulka jak w google przedstawiają)… tego cierpienia nie da się opisać…i wtedy coś we mnie się złamało, coś pękło..
  Część z Nas Buntowników, była przygotowywana wcześniej (ja w 3c123) jako Prowokatorzy.
  Prowokatorzy mieli za zadanie sprowokować do jakiejkolwiek reakcji Najwyższego.
  Rada była przekonana, że On nie istnieje, ale część bardzo wpływowych bytów znała stare przekazy-legendy sprzed wielkiego rozłamu o Prabycie i jego Kreacji – kreacji nas wszystkich w jednym momencie. Próbowano wówczas różnych sposobów by się ujawnił …i nic.
  To był najbardziej perfidny plan do sprowokowania Go (jakiejkolwiek Jego reakcji), zabić tego najpiękniejszego z Aniołów Ziemię.
  W 3c123 już wiedzą co się stało, Utkwiliśmy tu na dobre i Ziemia została odcięta od reszty zamknięciem czaszy. Gady zmieniły ludziom płeć (wprowadziły różnice płci) i pasożytują na nas.
  Potrzebują utrzymywania hodowli ludzkich dusz (dusze rosną na ludzkich bytach najpiękniejsze i najcenniejsze – handlują nimi we wszechświecie), pozbawiają ludzi dostępu do materiałów wysokospinowych (Ormusy) aby w otępieniu żyli własne życia goniąc za chlebem i polityką, nie patrząc co wokół się dzieje. Przyswajanie Ormusów blokuje np fluor. Uzupełnić je można pijąc np poranną rosę (szczególnie z roślin rosnących na stokach wulkanicznych)..
  Gady mają zdolność zmiany kształtu i mogą wyglądać jak ludzie. Ich układ trawienny czerpie energię z bakterii w ich jelitach. Mają w swej społeczności kilka kast – najwyższa ma skrzydła, a ta ciut poniżej, rogi naokoło głowy (jak czerwony diabeł w Gwiezdnych Wojnach). Współpracowałem z nimi kiedyś i wiernie im służyłem. Miałem przyjaciela jednego z Nich Draco – za to co dla mnie zrobił poniósł straszliwą karę (jeszcze ją ponosi a ja na razie nie mogę mu pomóc) bez jego pomocy nie przywróciłbym do działania Ucha.
  …Pani Zofio myślę, że to wystarczy.
  Dobrej nocy Sławek”

  • jaga pisze:

   🙂 Sławek m0rderca Jahwe

   • BasiaB pisze:

    Jaga – jestem pod wrażeniem, że to odnalazłaś 🙂
    Na czasie – jak raz 🙂

    Nie uważam w tej chwili, by jakaś osobowa Istota funkcjonowała jako Najwyższy, jako nasz BÓG.
    W tej chwili jesteśmy od niej oddzieleni na amen.

    Dziś dostałam informację, że jesteśmy jak ostatni Mohikanie.
    Jesteśmy tutaj na Ziemi, MY Prawdziwe Anioły, bo wiedzieliśmy, że kiedy opuścimy tą enklawę, to te zabójcze potwory pod różnymi postaciami na zawsze uśmiercą resztę Aniołów i naszych ISTOT, zawłaszczą sobie ich Boskie Tchnienie sczytując do końca na swoje nośniki wszystkie parametry potrzebne im do wyjścia w Bezmiar Świata celem zawładnięcia Nim.
    To dzięki nam, naszemu poświeceniu, naszej walce, naszym cierpieniom i krzywdzie, naszej determinacji i resztkom mocy, bo za każdym nowym wcieleniem jesteśmy z ograbiani z kolejnego kawałka tortu, bronimy Bezmiar Świata przed Inwazją POTWORÓW: jako hybryd, przebierańców, fałszywych gadziorów, fałszywych zwierząt.
    Ich monetą przetargową, ich pieniądzem są nie tyle i nie tylko nasze DUSZE, ale PRÓBA PRZEJĘCIA KONTROLI NAD BOSKIM TCHNIENIEM W NAS.

    Kiedyś – kilka lat temu usłyszałam: NUMIZMATYKI !
    Pisałam o tym.
    TO NAJSTARSZA I NAJBARDZIEJ CENNA MONETA JAKA ISTNIEJE W BEZMIARZE ŚWIATA – TO NASZE BOSKIE TCHNIENIE W POŁĄCZENIU Z SERCEM, DIAMENTEM I DUSZĄ.

    • Tomasz pisze:

     Witam
     Jakiś czas temu wyciszając się też usłyszałem że mojego -naszego Boga tutaj nie ma ..Więc przestałem zwracać się z prośbami do kogokolwiek..Całą energię przekazuje sobie no i wam 🙂 żebyście miały siłę robić to co robicie 😀 Basiu mam pytanie co do Diamentu.. W czerwcu siedząc wieczorem przed komputerem poczułem nagle jak by coś we mnie weszło od środka nagle wiziąłem sam siebie bardzo głeboki w dech i moje serce zaczęło strasznie szybko bić i pochwili poczułem błogi spokój ..To był powrót chociaż jakieś cząstki mego Diamentu ?

    • BasiaB pisze:

     Tomku – takie gwałtowne bicie SERCA to natychmiastowa reakcja obronna, to tachykardia.
     Trzepotanie SERCA to włączenie takiego alarmu-syreny jak w domu syreny kiedy napadają nań złodzieje lub bandyci.
     Pierwiastek zwany magnezem – wzmacnia obronę pola magnetycznego przed złodziejami.Kilka razy o tym pisałam 🙂
     To co opisujesz, – cos wlazło w Twój portal SERCA – zaczęło ono gwałtownie bić, to była próba kradziezy, albo udało się ją odeprzeć, dlatego taki spokój, albo to trwało tak krótko, że potem serce wróciło do normy.
     W taki sposób, przed komputerem nie wracają cząstki tylko są kradzione.

     Dobrze robisz, ja też nie liczę na nikogo tylko na siebie. Jeżeli czuję, że do naszych działań mamy pomocników – to dobrze, jak nie – to nie.
     To ja jestem KREATOREM, widać taki czas i nie mam do kogo się zwrócić o pomoc.
     Nikomu nie przekazuj energii, bo może być skradzione, trzymaj ją sobie przy dupie, jeżeli Ty jesteś mocny i silny to nasze ogniwa Boskiego Tchnienia się też z automatu wzmacniają.
     Macie dbać tylko o siebie i Waszych bliskich – o nikogo więcej, bo jesteście za słabi, patrzcie swojego końca nosa w tych działaniach.
     One są wystarczająco mocno obarczone niebezpieczeństwem, więc nie szalejcie.
     Co najwyżej można intencjonalnie wesprzeć nasze działania, by szybciej i mocniej następowała kreacja i materializacja tego zadania którego się podjęliśmy, ale nic więcej.
     A i z tym byłabym ostrożna.
     Chrońcie swoje NUMIZMATYKI i swoich bliskich, wykorzystujcie do tego energię atomowo-kwarkową z iskry Boskiego Tchnienia.

    • Karolina pisze:

     Basiu skoro tyle już tutaj wskazówek dotyczących odczuć w ciele, to chciałabym jeszcze dopytać co sądzisz o „mrowieniach” np na plecach ?

    • BasiaB pisze:

     Dla mnie Karolinko – te „miłe” ciareczki to jedna z form ataków subtelnych. Koleżanka mi zwróciła uwagę – popatrz na Sławka w ostatniej serii – siedzi taki pokurczony, bo mu na plecach siedzi „LOKATOR”.
     Widziała tego potworka całkiem wyraźnie.
     Tak niby nic – naszą energią nas częstują, jest niby przyjemnie, a ta energia to po prostu winda po której do nas spływają.
     To są te geny i cząstki które nam skradli i nimi nas samych namierzają, pisałam 2 dni temu w Kole Karmy.
     Dlatego odbierać każdemu co Wasze, oddawać co cudze, a jak nie wiecie komu to do macierzystego, jądrowego Źródła, bo i tak muszą zostać porządnie oczyszczone.

    • Karolina pisze:

     dzięki Basiu
     „przyjemne ciareczki” 🙂 to muszę popędzić gnidy…

 13. iskierka pisze:

  To niesamowite,wazne tu i teraz w Polsce.Pani Zofia zdobywa korone swojej wiedzy-krolewska a blazen i morderca Krola Jahwe mowia o tym.
  Wazne jest aby o tym mowic,szczegolnie dla nas Polakow i tu na tej ziemi.

 14. Minerałek pisze:

  Dziekuję Boniu, to bardzo ważny dla mnie tekst, przypomniał mi o czymś. co zaniechałam pare lat temu.

  • BasiaB pisze:

   Dla mnie też Boniu,pokazuje jak to napisał Oti,że moje informacje są potwierdzane z innych źródeł.
   O ile dobrze pamiętam ,historie z gadami i czym to sie je opisywałyśmy wraz z Gwiazdką z Nieba w kwietniu ub. roku w art. „Transponder Gadzi mózg „obydwie części i kolejnych,jak również sporo informacji, jak zwykle, zostało ujęte w komentarzach.

   Jednak uczulam słowo byt ,jest zakodowane i służy naszym ciemiężycielom. Proszę używać innych synonimów,chociażby e tej chwili Jestestwo.
   Przypominam – pułapki są wszędzie, z czego mało kto zdaje sobie sprawę.
   Tak na Zosię Piepiórkę wylano wiele pomyj,śmiejąc się z niej i dotkliwie konwersując,przy aprobacie stałych bywalców tamtej strony.
   Żenada.
   Widziałam to i czytałam na stronie stałego bywalca tamtego portalu,który nas teraz odwiedził,jak zwykle ze stekiem swoich kłamliwych inwokacji .

 15. Zosia P. pisze:

  BasiaB cyt.”Byłabym wdzięczna Zosiu,za krótkie wyjaśnienia w żołnierskich słowach o Twoich odkryciach czy zrozumieniu tego co się obecnie dzieje.”
  1) naukowcy potwierdzają istnienie płyty antygrawitacyjnej na piramidzie w SWIETEJ GÓRZE w Gdyni, gdzie był zamordowany Król Jahwe w bazie morderców – cywilizacji szaraków czyli Węża. Mówię na ten temat w wywiadzie https://www.youtube.com/watch?v =E2NF5aUG0IE oraz u Alexa, jak równiez dla Radia „Islander” – link dołącze jutro, gdy będzie dostępny na Yt.
  2) Sprawa CERN… i Przebiegunowanie Ziemi które jest w trakcie…
  3) Zmartwychwstanie Króla Jahwe… i Sad Ostaeczny. Przyznanie się Sławka do popełnionego morderstwa Króla Jahwe w czasie Pierwszej Cywilizacji, a my zyjemy w Czwartej Cywilizacji i ostatniej. Gady posłuzyły się ludźmi z Armii Kóla Jahwe, a potem doprowadzili ich do bratobójczych walak trwajacych do dzisiaj. To co Sławek napisał w komentarzu pod wywiadem http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/
  to tylko czubek góry lodowej bezprecedesowego morderstwa wszechcasów na cywilizacji CZŁOWIEKA!
  To największy kryminał wszechczasów na Ziemi i w KOSMOSIE!

  cyt. „Dzień dobry Pani Zofio, chciałem uciec przed tym wszystkim ale niestety…
  Przeszłość i powracająca pamięć są nie do zniesienia.
  To co mogę, ..jeszcze …naprawię bo wiem jak.
  Przyznanie się do wrytej w pamięć dawnej sprawy nie jest łatwe.. gdyż mam wiele do stracenia…
  Ale nie będę już przed tym uciekał. Konsekwencje chowania głowy w piasek są gorsze niż powiedzenie co się zrobiło. Reszta Nas też zacznie sobie przypominać…nie uciekną przed tym jak i mnie się nie udało.
  Proszę nie mieszać w to Ojca – nic Pani o Nim nie wie ( a wie tylko małą część ode mnie), a zbyt pochopny osąd powoduje niepotrzebne zamieszanie i wprowadza zamęt, nie mnie i nie Pani osądzać to co się stało.
  Nie zna Pani uwarunkowań naszego buntu i prawie nic o nim nie wie…ale nie usprawiedliwia to mnie ani tego co zrobiliśmy,,,, niestety.
  Wszystko nam już wybaczono i pozostało nam się tylko przyznać, co niniejszym czynię nawet kara została nam cofnięta.
  Pozdrawiam
  Sławek
  Na razie nic im nie wybaczono, bo muszą wszystko naprawić!! Jeżeli mysli ze nie uniknie kary to się myli… Proroctwo Apokalipsy mówi o zmianie kodów dla Ziemi i ludzi oraz karze dla morderców ctwilizacji.
  Pozdrawiam
  Zofia Piepióra

  • BasiaB pisze:

   Zosiu – bardzo dziękuję.
   1 )Nie jestem jednak pewna czy nasz opiekun został zamordowany raczej został wpuszczony w jamę lwa.
   Byłabym ostrożna przy nazywaniu Go Królem,chyba ,ze mówimy o 2 różnych postaciach.
   Nie wymieniałabym tez nazwy Jahve,powody podałam poniżej w odpowiedzi dla Dakoty.
   Ja bardziej posługuje się informacjami pozyskanymi w sposób uniwersalny czyli z poprzez nasz główny sensor.W żadnym wypadku nie opieram się o żadne udowodnione publikacje czy materiały.
   Stąd może w tej chwili wynikać różnica poglądu na tą postać.
   Jeszcze sobie to sprawdzę i wysłucham 🙂

   Baza szaraków Zosiu,to nie baza węzy tylko gadziorów.To sa 2 nacje zupełnie różne od siebie pod względem strukturalnym i molekularnym.Wywodzą się z dwóch różnych źródeł.Mają inne pochodzenie i nie są ze sobą w żaden sposób kompatybilne,wręcz przeciwnie,węże żywiły się gadziorami i uzurpatorami dopóki nie zostały przechwycone i skutecznie przetrzebione.
   Ich nacja w tej chwili jest spolegliwa wobec wszetecznego zła,ze względu na zakodowany im program jednakże one nie są tożsame z zabójcami naszych opiekunów.W żadnym wypadku.
   W Indiach pozostał rytuał czczenia węży – Naag,to ma podłoże właśnie w tej ewolucji zdarzeń,jakie nastąpiły po niewczasie poprzedzających rytuałów na naszych opiekunach.
   Winę niesłusznie przypisuje się wężom.
   To jak zwykle wszystko na opak …jak lustro !

   odp. na p. 2 ) – tak zgadzam się jest w trakcie.

   • BasiaB pisze:

    Co do punktu 3-go, nie wiedząc nic o tych tekstach Zosiu,które teraz opublikowałaś, napisałam w marcu tego roku tekst o telegonii,cz. 2
    https://mistykabb.wordpress.com/2015/03/23/telegonia-cd-czesc-2/

    ” Powstał dublet,duplikat o zupełnie odmiennym znaczeniu,mający usprawnić rządy-nierządy tych którzy sobie to umyślili.
    Skąd wiedziano o tej boskiej matrycy ? 😀

    Skradzione zostały przez uciekinierów z kolonii karnej jaką był cały system Oriona. Na każdej planecie tego układu były oddzielne enklawy służące resocjalizacji wg Praw Boga Najwyższego Wszechświata w zależności od trybu postępowania i nałożonej odpowiedzialności za czyny.
    Tryb resocjalizacji min. polegał na zadaniu naprawiania wyrządzonego zła i krzywdy, mówiąc kolokwialnie mieli przemieniać zło w dobro.

    Niestety nie udało się,wszyscy jak jeden mąż wykorzystali swoje umiejętności,pracując wspólnie i w porozumieniu zahipnotyzowali Istoty Światła pełniące role strażników i …zniknęli w czeluściach i odmętach Wszechświata.
    Wyznaczyli sobie zadania, prawa, ustanowili własny reżim i..kabałę. To było i jest ich.
    Zhierarchizowali wg boskiego wzorca tym samym ustanawiając matryce naszej części Wszechświata.
    Każdą ze skolonizowanych planet naznaczyli to „boską „ pieczęcią, w przypadku Ziemi jest to symbol Drzewa Życia na płaskowyżu Nazca, mający na celu kilka znaczeń.

    https://mistykabb.wordpress.com/2015/03/23/telegonia-cd-czesc-2/

    Pisałam wcześniej,tylko nie umiem znaleźć gdzie,tutejsza wyszukiwarka na wordpresie do niczego sie nie nadaje,ze Orion jako kolonia karna dostąpiła zaszczytu pełnienia funkcji ochronnych naszego systemu,lecz bunt penitencjariuszy wywrócił wszystko na pysk i powstały bunt-chaos zmiótł wszystko co było enklawą,ostoją naszej ochrony i poczucia spokoju.
    Tam rozegrały się te najstraszliwsze dla naszej obecnej rzeczywistości wydarzenia. I nie nazywałabym tego kosmosem,bo to kolejne z nie-god-ziwych słów,tylko jak mi powtarzają – Nasz Wszechświat,czyli szklana pułapka II,jak to napisałam nawet w
    https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/25/wolna-wola/

    Pisałam o tym buncie i pisałam o tym jak zostali wciągnięci w ta niegodziwą historię wydarzeń przez zwyrodnialców z Hebry.

 16. dakota pisze:

  Czy moglibyście mi wyjaśnić albo odesłać do linków o tym kim jest w wg Was Bóg, kto nas stworzył, kto zbawił…
  Czy Bóg biblijny to tylko Bóg Żydowski?
  Pozdrawiam

  • BasiaB pisze:

   Do linków Dakota nie odeślę,bo to moje własne inf.
   Czy ten bóg z biblii nas stworzył ?
   Wg mnie nie.To był nasz opiekun,przewodnik,ten który stanowił pieczę nad nami i który nas prowadził. To o Nim pozostała pamięć w naszym jestestwie i to zostało niecnie wykorzystane przez wszystkie bibilijne ugrupowania na bazie,których powstały religie.
   Wiedzieli o tym,że pamiętamy o naszym duchowym i fizycznym przedstawicielu w niebiosach,do którego zawsze zwracaliśmy sie w razie potrzeby i tak została ustanowiona religia np.żydowska,którą jest obecnie dla nas KK.

   Dobrze napisałaś – bóg żydowski jest jego kompatybilnym odzwierciedleniem…lustrzanym.
   Co to oznacza?
   Wszystko na opak jak w lustrzanym odbiciu,niby to samo ,a jednak nie,poza tym postać w lustrze jest fałszywym odbiciem,nie jest fizyczna.

   Zydowski- podebrał wszystko temu prawdziwemu.Tego prawdziwego nie zabili lecz zakodowano i umieszczono w więzieniu jakim jest Orion.Pisałam o tym wcześniej.
   Tam w nazwach poszczególnych planet został zapisany szyfr do hologramu sztucznego,żydowskiego Jahve,dlatego prosiłabym by nie wymieniać tej nazwy,bo jak wszystko jest zakodowana służąc tym samym IM,poprzez wywoływanie schematu ugrupowań do tzw. tablicy. Tak to teraz jest i jeszcze nie uległo zmianie.
   Dlatego takie słowa przekreślam,byście sobie,będąc wzrokowcami czyli kreatorami zapamiętali.
   Nie wymieniać ich nawet w myślach,myśl to również kreacja.

   Ten nasz – właściwy opiekun nie mógł nas zbawić w żadnym wypadku ponieważ Jego Jestestwo zostało mocno naruszone i zgwałcone w wyniku wielu uzurpatorskich czynności.
   Jest zamknięty w szafie,której nazwa jest widoczna na pewnej planecie.
   Wszystko da się odkręcić,tylko najważniejsza jest właściwa wiedza,potrzebna do rozszyfrowania wielu pułapek jak i wiedzy jak można z niej korzystać.

   Ponieważ prace skutecznie posuwają sie do przodu,dlatego hieny cmentarne typu biorobot i jego giermek – gadzior zaatakowały dzisiaj wychodząc znienacka na wierzch,poczuli pismo nosem i przyszli jak zwykli prowokatorzy zamącić wodę i nie dopuścić do rozwoju niekorzystnych dla siebie wypadków.Przyszli na żer,
   po tym jak napisałam, jak Zosia została przez nich potraktowana.
   Zwykłe biogeniczne zbiry.

   Tyle już osób skutecznie pracuje nad tymi projektami,że ich mątwy nie są w stanie odwrócić biegu wydarzeń,a dzisiejsza ich napaść na mnie potwierdza tylko palący się grunt pod ich gadziorsko – biorobotowymi nóżkami.
   Próbowali mnie już wielokrotnie straszyć,nagabywać w przeróżny sposób pełnymi prostackich inwektyw wpisami.
   Na nic się zdało,bo to ja mam w sobie właściwą krew nie oni,to ja jestem właściwym kreatorem nie oni. I ja kreuje czyli tworzę,a oni mogą tylko straszyć i bluźnić.
   Oni mogą się tylko i wyłącznie posługiwać schematami i zapisanymi programami,które klepią od dłuższego czasu jak mantrę.

 17. Zosia P. pisze:

  Prosze zobaczcie komentarze pod wywiadem u Alexa…http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/
  cyt. „Madzia… pytania, pytania, pytania! Ja równiez od tego zaczynałam majac w oczach wizje, których nie rozumiałam. Musiałam dokopywac się do najważniejszej prawdy latami o tym kim jestesmy i co tutaj robimy.gdzie jest Król Jahwe i jego aniołaowie, dlaczego na Ziemi jest takie piekło…? Musiałam szukac jakichkolwiek dowodów, bo przeciez w oficjalnej nauce, ufologii, religii i psychotronice wszystko wygląda inaczej.
  Pytasz: „Jaka jest prawdziwa skala czasu względem tego „oficjalnego” nam panującego ? Co te dyski mają zmienić, jeśli naprawdę istnieją to kto stoi za ich sterami teraz ? Jak można je wykorzystać do pozbycia się gadzin i wszystkich śmieci jakie pozostawili po sobie ? Czy Zosia lub jej opozycja zechce coś odpowiedzieć na te skromne pytania ? W jaki sposób rozdzielają te gadziny ducha i ich dusze od ludzi ? Czy można ich potem połączyć ponownie ? Czemu muszą pasożytować w tak destrukcyjny sposób a nie przez symbiozę razem współistnieć i razem się rozwijać? Kto lub co wysr(ł)ał takich degeneratów w kosmos ?”
  Nie odpowiem na wszystkie pytania, bo na to przyjdzie czas. Wymagałoby to napisania ksiązki a nie komentarza, ale możecie sami szukać odpowiedzi, jezeli jesteście z DUCHA CZŁOWIEKA a nie gada…
  Jaka jest prawdziwa skala czasu i kiedy doszło do morderstwa Króla Jahwe i cywilizacji? Odpowiedź jest w astronomii i w kamiennych kręgach, ktore nie bez powodu miałam badac latami! W ich ustawieniu są odwzorowane różne gwiazdozbiry. Mówiłam i pisałam na ten temat wielokrotnie, ale NIKT tego nie słuchał i mnie nie wspierał.Do morderstwa Króla Jahwe doszło w czasie Pierwszej Cywilizacji, a potem doprowadzili do zagłady całej cywilizacji czyli wygnanie Adama i Ewy z Raju. Z moich dociekań było to w czasie gdy Wielka Niedźwiedzica była na Równiku Galaktycznym.
  W astronomicznym PLANIE kamiennych kregów jest równiez PLAN ich baz kosmicznych na Ziemi. Miałam szukac baz kosmicznych Hiad w gwiazdozbiorze Byka i jednocześnie BAZ KOSMICZNYCH KRÓLA JAHWE w POLSCE! Znalazłam i opisałam…Do czego służą? Do ochrony Ziemi, ale bandyci moga tez się tym posłuzytc przeciwko nam, dlatego maja specjalne zabezpieczenia.
  najwazniejsze jest to, ze wg PROROCTW APOKALIPSY w tym pokoleniu miało byc ZMARTWYCHWSTANIE KRÓLA JAHWE i tak się stało – o czym mówie w wywiadzie, ale nieliczni na to zwrocili uwagę. Król Jahwe jest w swoich BAZACH KOSMICZNYCH i sam pokieruje wszystkim.
  Pytasz: „W jaki sposób rozdzielają te gadziny ducha i ich dusze od ludzi ?” Odpowiedź jest w wywiadzie z super-żołnierzem Duncanem O’Finioanem http://youtu.be/zkI1_9XnIuo
  „Kto wysłał tych degeneratów w kosmos?” Pamiętacie film „Parszywa dwunastka”?……Kto jest ich szefem? Odpowiem innym razem…ale kto ma rozum do myślenia ten zrozumie.
  „Co na to zaawansowane cywilizacje?” Zaawansowane cywilizacje są na ZIemi, w Polsce, ale działają w inny sposób niż ta banda kosmicznych kryminalistów.
  „Brak tu jakiegoś ważnego składnika w całej tej układance.” W tym szaleństwie jest metoda”… ale o tym trzeba porozmawiać na większym forum i udokumentowć – przez ALEXA.
  Proponuję GDYNIĘ, bo tutaj wszystko się zaczeło…
  Madziu dziekuję za dociekliwość CZŁOWIEKA i konkretne pytania na które trzeba odpowiedzieć, bo czasu jest niewiele…
  ps. Wg przepowiedni „Z Polski wyjdzie ISKRA która przygotuje świat na moje przyjście”… Iskra to symbol wiedzy i nauki oraz mistyki.
  „Parszywa dwunastka” wykonała zadanie…
  Zosia

 18. Zosia P. pisze:

  Można wejśc przez Google Porozmawiajmy TV.
  A tutaj obiecany link do trzeciego wywiadu. Był w dosłownie 10 min. później po wywiadzie z Alexem. Teraz tez jest dostępny na Yt.
  http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DsAAXMgS_1DM&h=fAQG-T3Z5

  Pozdrawiam
  Zosia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s