Gender – rozwiązłość seksualna ukrytym celem edukacji

Finansowane przez rząd grupy edukacji seksualnej promują rozwiązłość i homoseksualizm podczas bagatelizowania zagrożeń zdrowotnych i psychologicznych związanych z przedwczesną aktywnością seksualną, mówi psychiatra Miriam Grossman.

a

Chciałbym pójść dalej i powiedzieć, że normalizacja pedofilii i „międzypokoleniowego” seksu jest ostatecznym celem.

Zwolennicy Młodzieży (Advocates for Youth) mówią, że „…przekonanie że wszyscy jesteśmy albo kobietami, albo mężczyznami jest ideologią represyjną”.

Na podstawie Miriam Grossman MD

Czego uczysz moje dzieci?

(skrót henrymakow.com)

Nie tak dawno temu, zauważyłem stały napływ studentów, w większości kobiet, którzy zapłacili wysoką cenę za swoje wybory seksualne. Spędziłem setki godzin z tymi studentami i one są powodem, że piszę to dzisiaj ….

Istnieje stworzona przez człowieka epidemia ignorancji: ignorancji prawd biologicznych, które powinny być kluczowe w każdym programie edukacji seksualnej.

Odpowiedzialność za epidemię ignorancji leży bezpośrednio na tych organizacjach, które są na czele edukacji seksualnej:

SIECUS (Rada edukacji seksualnej US); Planowane Rodzicielstwo (Planned Parenthood); Zwolennicy Młodzieży(Advocates for Youth) W przeciwieństwie do swoich roszczeń i obietnic, ich programy nie są pełne; nie są one oparte na nauce lub medycynie, nie są aktualne.

Pójdę nawet dalej: tu nie chodzi o zapobieganie chorobom. Edukacja seksualna jest ruchem społecznym. Jego celem jest, aby zmienić społeczeństwo. Ich głównym celem jest wspieranie wolności seksualnej i uwolnienie społeczeństwa od judeo-chrześcijańskich tabu i ograniczeń.

W tej wizji świata, prawie wszystko jest dozwolone. Każda osoba podejmuje swoje seksualne wybory; każdy człowiek decyduje jak duże ryzyko on lub ona jest gotów podjąć, żadne osądzanie nie jest dozwolone.

Te wybitne grupy oszukują społeczeństwo i są zagrożeniem dla zdrowia i dobrego samopoczucia naszych dzieci. Lista zbrodni jest długa. Dwulicowość jest jedną z nich: obiecują jedno, a robią inne…

PEŁEN NIENAWIŚCI ATAK PSYCHOLOGICZNY NA HETEROSEKSUALISTÓW

Zwolennicy Młodzieży (Advocates for Youth) i ich podejście do płci. W sierpniu 2014, Izba Reprezentantów ogłosiła że przyzna 50.000.000 dolarów dla organizacji, która wypromuje wyżej opisany rodzaj edukacji seksualnej. W odpowiedzi na to, prezydent Zwolenników Młodych stwierdził, że to posunięcie wprowadzi naukę z powrotem do edukacji seksualnej.

Jest to zadziwiające, ponieważ, gdy wejdziesz na strony internetowe Zwolenników Młodzieży – a jest ich wiele; jest to bardzo duża organizacja, która ma wiele zasobów – nauka jest jedną rzeczą, której brakuje.

Zwolennicy Młodzieży mówią dzieciom, że płeć, to jest wewnętrzne uczucie czy ktoś jest mężczyzną czy kobietą, jest całkowicie oddzielona od biologii, anatomii i chromosomów. To jest wewnętrzne uczucie, mówią.

To sięga do teorii gender John Money, znanego psychologa Johna Hopkinsa, który wprowadził te radykalne idee w latach 50-tych i 60-tych. Idea jest taka, że identyfikacja jako mężczyzna czy kobieta jest wynikiem odczuć wewnętrznych.

Zwolennicy Młodzieży nie tylko promują to, ale mówią dzieciom, że płeć, bycie mężczyzną czy kobietą, znajduje się w spectrum. Mężczyzna i kobieta są na skrajnych końcach tego spektrum, ale jest to szerokie spektrum z wieloma możliwościami pomiędzy mężczyzną i kobietą …. Zwolennicy Młodzieży mówią, że Robert nie jest Robertą i Roberta jest Robertem, ale są oni ani Robert, ani Roberta; że istnieje wiele możliwości pomiędzy, i przekonanie, że wszyscy jesteśmy albo mężczyzną, albo kobietą jest ideologią represyjną.

Oni mówią dzieciom, że noworodki są oznaczane jako mężczyzna lub kobieta, są owinięte w niebieskie lub różowe koce, a następnie są one przyzwyczajane, aby dopasować się do oczekiwań kulturowych. Środowisko uczy ich męskich lub żeńskich zachowań, zainteresowań i sposobów relacji. Ale kiedy chłopak nalega, że ​​jest dziewczyną lub odwrotnie, to nie powinno być problemem, mówią Zwolennicy Młodzieży. To, jak twierdzą, „jest tak naturalne jak bycie przy życiu”.

Założenie, że istnieją tylko dwie płcie, mężczyzna lub kobieta, jest błędne, mówią. To ogranicza naszą wolność wyrażania płci. Pomysł, że człowiek musi być jednym lub drugim, mężczyzną czy kobietą, jest arbitralnym, represyjnym paradygmatem.

Organizacja, która twierdzi, że wprowadza naukę z powrotem do edukacji seksualnej uczy, że płeć może się zmienić. 10-latka może być pewna, że jest dziewczyną, ale w wieku 20 może zdać sobie sprawę, że jest mężczyzną. Ludzie mogą zmieniać płeć na każdym etapie ich życia, mówi się młodzieży. Jaką „naukę” oni mają na myśli? A może instruowanie dzieci, że mogą być mężczyzną, kobietą, obojgiem lub nikim jest przykładem ważnej informacji na temat zdrowia seksualnego, niezbędnej do podejmowania odpowiedzialnych decyzji w swoim życiu.

KABALISTYCZNA NIEPOCZYTALNOŚĆ

Ta lekcja na temat płci jest nie tylko nienaukowa; jest to odejście od rzeczywistości. Oto, co prawdziwa nauka w tym wieku mówi o byciu mężczyzną czy kobietą. Biologia komórkowa wskazuje, że chromosom Y jest właściwy dla mężczyzn. Istnieją wyraźne oznaki męskie i żeńskie od chwili poczęcia. Embriologia dostarcza dowodów najwcześniejszej aktywności tych genów: Osiem tygodni po zapłodnieniu, kiedy embrion jest wielkości fasoli, chromosom Y zmusza jądra do produkcji testosteronu. Testosteron przemieszcza się do mózgu i napędza rozwój chłopięcego mózgu z mniejszym centrum komunikacji, obserwacji i emocji i większym centrum dla seksu i agresji.

Neurobiologia odwzorowuje skomplikowane i rozległe różnice w mózgach mężczyzn i kobiet. MRI tworzy kolorowe obrazy, które podkreślają różnice myślenia i uczuć chłopaków i dziewczyn. Rozwój niemowląt ujawnia, że ​​w pierwszych dniach życia – zanim dzieci zostały uspołecznione aby sprostać oczekiwaniom społecznym – dziewczęta wykazują silniejsze zainteresowanie twarzą, podczas gdy chłopcy patrzą na telefon. Dziewczynki preferują filmy gdzie widać twarze, a chłopcy wolą filmy z samochodami.

Kocham to: typowe preferencje zabawek u dzieci są również zauważone wśród młodych małp. Samice wolą lalki a samce preferują pojazdy i piłki. Stereotypy płciowe w królestwie zwierząt? Mężczyzna i kobieta są kulturowo przypisane? Czy płeć jest to uczucie oddzielone od hormonów i chromosomów? Myślę, że nie. Plan lekcji Zwolenników Młodzieży jest oparty na ruchu społecznym ubiegłego wieku i chęci do zacierania różnic między mężczyzną i kobietą. Każdy kto interesuje się nauką wie, że te teorie zostały zdyskredytowane.

Ale na lekcjach edukacji seksualnej uczniowie są karmieni ideologią sprzed 50 lat: Płeć jest stworzona przez człowieka, nalegają nauczyciele edukacji seksualnej. Kultura uczy, co to znaczy być mężczyzną lub kobietą. Czy oni zatrzymali się w czasie, czy po prostu są całkowicie zaślepieni ideologią? Tak czy inaczej, to oznacza katastrofę dla młodych ludzi.

PODSUMOWANIE

Powiedziano mi ostatnio podczas wywiadu, że przesadzam: że to musi to być przenośnia, gdy mówię, że edukacja seksualna jest szaleństwem, że uczy nieprawdy i że naraża nasze dzieci na sprośność.

Nie przesadzam: To szaleństwo. Priorytetem dla SIECUS, Planned Parenthood i Advocates for Youth nie jest zdrowie i dobre samopoczucie młodych ludzi. Te organizacje finansowane przez rząd walczą z „represją” i „nietolerancją”, a nie z opryszczką lub kiłą.

Po tysiącach godzin, które spędziłem z uczniami, mogę stwierdzić, że gdy panuje wolność seksualna, zdrowie seksualne cierpi. Nasze dzieci są nauczane, że można igrać z ogniem, a poczekalnie lekarzy i terapeutów są pełne ludzi, którzy już są spaleni, wewnątrz i na zewnątrz. Czy każdy młody człowiek powinien odwlekać z seksem? Oczywiście, że nie, ale jesteśmy zobowiązani do poinformowania ich o ryzyku, które podejmują i nauczyć prawdy biologicznej, nawet jeśli jest to niepoprawne politycznie.

Jedyną siłą, którą mogę zwalczyć tę plagę, jest moc pióra. Podczas gdy naród walczy o kwestie związane ze zdrowiem i stoi na skraju wspierania organizacji jak SIECUS milionami dolarów podatku, to mam nadzieję, że moja wiadomość dotrze do uszu i serca kogoś u władzy, kto będzie miał odwagę stanąć i położyć kres temu fiasku.

Źródło: http://henrymakow.com/2015/02/Promiscuity%20is%20Hidden-Agenda-of-Sex-Education%20.html

Tłum. Olga Ka

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, gender, rozszczepienie świadomosci, świadomość i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Gender – rozwiązłość seksualna ukrytym celem edukacji

 1. Wojwit pisze:

  Wnioski są szersze niż autorka była skłonna w swej wypowiedzi rozwinąć. Celem nie jest tylko doprowadzenie do legalizacji pedofilii. To tylko, niestety, jeden z etapów niszczenia i to nie tyle podwalin moralności judeochrześcijańskiej (cokolwiek miałoby to oznaczać) co człowieczeństwa. „Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne WE MNIE” pisał ponad dwa wieki temu Immanuel Kant. On to wiedział SAM Z SIEBIE, nie wyjeżdżając nigdy dalej niż trzydzieści kilometrów od rodzinnego Królewca. Z tą busolą chyba (bo stuprocentowej pewności nie mam, ale przypuszczam ze sporą dozą prawdopodobieństwa) człowiek się rodzi, a dopiero później można mu ją takimi działaniami rozmagnesować. Po co? Ostatecznym jest zniszczenie NAS jako istot człowieczych. Biomaszyna inteligentna na tyle, by coś wyprodukować i tylko na tyle, by jakikolwiek ślad wzniosłej myśli nawet nie zakiełkował w jej głowie. Ma być ze swego losu zadowolona, pozbawiona aspiracji, szczęśliwa – by się nie buntować. Taka LUDZKA MRÓWA. Idealny niewolnik „lepsiejszych”.

  • Pani E pisze:

   Generalnie ten artykuł potwierdza przydługi wywiad z pewnym rabinem z Nowego Jorku, który przytaczaliśmy tu chyba w całości. Otóż tego typu ruchy są promowane i finansowane dla „białych chrześcijańskich” niewolników przez żydo-elitę iluminacką [potwierdzał to również wywiad z rabinem]. Co jakiś czas są akcje- najpierw choćby muzyka rockowa- dzieci kwiaty i dragi – potem muzyka techno i tabletki ecstazy, teraz edukacja pseudo-seksualna i gender- wszystko po to aby zniszczyć więzi międzyludzkie i kontrolować maluczkich, itd itp. Natomiast żydki, islamiści nie puszczają swoich dzieci do NASZYCH szkół, oni uczą je po swojemu i co uważają za stosowne [i nie szczepią ich], podczas gdy nam narzuca się odgórnie pewne rzeczy [program nauczania w szkole, obowiązkowe szczepionki], a kto się buntuje ten wróg publiczny numer 1. Generalnie w tym temacie można napisać kilka książek….

   • Agata pisze:

    Witaj!
    Nie za bardzo wiem o jakich Żydach i islamistach piszesz. Mogłabyś wyjaśnić? Ja znam Żydów oraz islamistów, którzy się szczepią i swoje dzieci też, jak również uczęszczają do naszych szkół. W tym znam lekarza Żyda, który robi to samo. Kiedyś niemal prawie nie pokłóciłam się z nim o te trujące szczepionki. Podawał mi wiele przykładów z doświadczenia zawodowego, jak to szczepienie innym i mu samemu uratowało życie. Także chyba nie jest z tym tak do końca.

    • BasiaB pisze:

     Wszędzie są wyjątki. Żyd żydowi nie równy.
     Poczytaj jednak ten artykuł,przypominam go co jakiś czas. Może wpadnie mi w ręce jeszcze inny wówczas również zamieszczę. Ten jest jednak wystarczająco wymowny :
     http://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html
     Pytanie,a czy on szczepił swoją rodzinę czy namawiał tylko innych.
     Poza tym…wiele razy pisałam to co nam szkodzi im nie szkodzi. Oni nie potrzebują tyle tlenu do życia. Z tego powodu za nic mają roślinność. Im wystarczy piach pustyni.

    • Pani E pisze:

     Droga agato
     Ja wyraźnie napisałam w swojej wypowiedzi do jakiego artykułu się odnoszę. Ponadto, sprawę islamistów i zydów poruszamy na forum od ponad roku (wraz z linkami, artykułami) więc „lektury” masz od groma. Ja też znam caaaałe mnóstwo żydów i islamistów mieszkających w Polsce, swoją wypowiedź oparłam na własnych doświadczeniach i uważam ze mam do tego prawo. znany tobie żyd wg ciebie jest OK to się u niego lecz- nikt ci tego nie broni. Osobne szkoły dla tych osobnikow są już w Polsce, natomiast w USa, krajach skandynawskich czy Francji to już normalne ze mają osobne lub „przerabiają” państwowe wymuszając zmiany w statutach czy programie nauczania (jest o tym mnóstwo informacji w mediach oraz znam to z relacji Polaków tam mieszkających). Także każdy pisze wg siebie.
     Masz inne doświadczenia OK- ale nie neguj moich ani innych osób, które też mają jakieś inne doświadczenia w temacie. Chcesz zobaczyć enklawy żydowskie? w jaki sposób „wycieczka z izraela” zwiedza stare miasto? to zapraszam do Krakowa (spróbuj wejść wtedy do restauracji, w której siedzi taka wycieczka—- we własnym kraju zostaniesz „wyproszona” przez „ochroniarzy z Mosadu” z bronią z takiego lokalu).

    • Pani E pisze:

     Swoją drogą, uważasz że lekarz nie-żyd też jest przeciwko szczepieniom? :)) Wystarczy, że jest lekarzem i śpiewa tak jak reszta 🙂 Każdy według siebie- jak powiedziałam.

    • Pani E pisze:

     Swoją drogą, artykuł porusza istotne kwestie, problem niszczenia młodzieży- głównie psychicznego, i… Pani Agata (zakładam po nicku, że kobieta a może i matka- już nie po nicku:), której problem dzieci powinien leżeć na sercu) doczepia się do adnotacji o żydach i islamistach….bez komentarza 😦 ale mówi samo za siebie

    • BasiaB pisze:

     Miałaś Elu rację.
     Agata ma inwencję,jednak IP co jakiś czas się powtarza 🙂
     I tak po raz kolejny AureliaW, Free, Nado, Iza, Izabelle, Angie,a nawet Kwiatuszek,Dziecko Stwórcy,Dziecko Pana…no no,dobrze,że mamy tyle imion 😀
     To już na pewno nie rozdwojenie jaźni,to pełny absolutny odlot.

     Na podstawie tej Pani widzimy,że nie każdy potrafi sobie poradzić z pracami energetycznymi.
     Są to niebezpieczne zabawy dla osób,którym wydaje się,że posprzątały u siebie już wszystko.
     Nie wystarczy nawet rok na dokonanie porządków. Na to są potrzebne lata,czyste serce dążące do doskonałości,a przede wszystkim czas,a nie czaty i ploty.

     Siarko – wodór, dzisiaj już wiem jak to nazwać.Niemożebny, diaboliczny smród,gnijącego białka.
     Szatańskie wersety i słuchowiska.

     Stylu pisania nie da się zmienić.
     Ostrzegam.

  • BasiaB pisze:

   W przytoczonym artykule skupiono się na zewnętrznych fizycznych i psychicznych zmianach u takich dzieci.
   Od zawsze wiadomo,że wykorzystywanie seksualne dzieci jest katastrofą moralną,wielką traumą i psychiczną zapaścią u nich.
   Jednak zawsze powtarzam „ONI” nic nie robią tylko w jednym celu,bo to dla nich strata energii,którą muszą pozyskać z nas.
   1.Tych onych jest zdecydowanie więcej i mimo,iż jeden nasz człowiek może zaopatrzyć w energię około 100,a nawet do 1000 tzw.uzurpatorów,nie zmienia to faktu,że w wielu osobach budzi si jako taka świadomość i nie pozwalają się już wykorzystywać energetycznie.
   2.Najważniejsze jednak jest zupełnie co innego.
   W gender chodzi o pozyskanie najcenniejszej energii mającej moc sprawczą, bo dającą życie.
   Te stare, rachityczne desdemony potrzebują budulca energetycznego dla swych rozpadających się ciał,nie przystosowanych do takiego życia na Ziemi.
   Upodobnili się do nas ,założyli maski,udają ludzi,a nimi nie są .
   Komplikuje im się sprawa,gdyż coraz głośniej i szerzej mówi się o ściąganiu i piciu naszej krwi ze względu na posiadane właściwości dzięki boskiej cząsteczce.
   Tak więc wyzute,pozbawione jakichkolwiek uczuć stare zboki wymysliły sobie patent,na pozyskanie energii.
   Jest nim energia seksualna dzieci. Energia czysta,niczym niezmącona,to esencja życia.
   Tego potrzebują te dranie.
   3.Tym sposobem nie dość,że dewiacje zostały oficjalnie uznane za choroby,wiec nic groźnego,można to leczyć- ciekawa jestem tylko czym?chyba tylko pałą i skalpelem.
   4.To na dodatek w zgodzie z uzurpatorskim bezprawiem,zalegalizowali pedofilię,bo tym jest w istocie gender.
   Przysposobieniem dzieci do wykorzystywania ,by nie wszczynały rabanu kiedy podrosną, gdyż do tej pory zapewne zostanie przeforsowane kolejne bezprawie w kwestii dochodzenia roszczeń z powodu wykorzystywania seksualnego dziecka.
   5.Tym sposobem,nie dość,że króliczki są przygotowywane ,to jeszcze rozbudzona wyobraźnia ułatwia drenaż energii seksualnej takich dzieci.

   Z braku dostępu do wyższych poziomów na którym możliwe jest ściąganie i posługiwanie się energią miłości,opracowały wykorzystanie energii poziomu im dostępnego jakim jest esencja życia.

  • Wojwit pisze:

   A oto uzupełnienie mojego komentarza. Co prawda nieco zbyt „po amerykańsku” łopatologiczne ale może przez to docierające nawet do tych uśpionych przez media głównego ścieku:
   .https://www.youtube.com/watch?v=ipe6CMvW0Dg

   • Pani E pisze:

    I to jest super podsumowanie- nawet do mojego komentarza, i potwierdza zalinkowany przez Basię artykuł; ludzkie MRÓWKI i ELITY [jakie? napisałam, piszemy od długiego czasu]. Jak sobie ktoś zada trud poczytania czy posłuchania- nie będzie zadawał zbędnych pytań czy dziwił się, że wyrażamy taką a nie inną opinię. PS Wbrew pozorom takie łopatologiczne filmiki są wazne- ludzie w przeważającej części nie potrafią ogarnąć trudniejszych tekstów…co oczywiście jest smutne

 2. Pani E pisze:

  z jednej strony GENDER a z drugiej piętnowanie i znęcanie się nad kobietami trwa w najlepsze:
  http://wyborcza.pl/duzyformat/1,136808,15527229,Musisz_pochowac_3_milimetry.html

 3. Pani E pisze:

  a tu zobacz co próbują na prędce zrobić- bezpieczeństwa swoim obywatelom nie potrafią zapewnic, ale zajmują się tym oto:
  http://prawy.pl/rodzina/3414-jedno-dziecko-trzech-rodzicow-rzad-popiera-eksperymenty

  • BasiaB pisze:

   Eluś…już niedługo,dobrze że umieszczasz te linki,przynajmniej wiadomo kim i czym się zająć.
   I jak królik z kapelusza wyskakują nam co raz nowe kloniki przez te ich eksperymenty – ekskrementy.

 4. BasiaB pisze:

  http://www.prawy.pl/wiara/3460-niemcy-dzieci-trafily-do-szpitala-po-lekcji-seksu
  „…Oburzenia nie kryją rodzice uczniów ze szkół z Kolonii. Są oni zbulwersowani projekcjami porno w państwowych szkołach niemieckich. Jak podaje Express.de. niemieckie dzieci w szkole podstawowej są zobowiązane nie tylko uczyć się seksualnego abecadła na lekcjach, ale i odrabiać “zadania domowe z seksu”. Dziewięcioletnie dzieci w jednej ze szkół w Kolonii miały także zdać obowiązkowy “egzamin z orgazmu”.

  Seksedukacja pojawiła się jako przedmiot w Niemczech w 1998 roku. Oprócz tego, specjalnymi ministerskimi rozporządzeniami w landzie Nadrenia Północna – Westfalia, rodzice są zobowiązani do odrabiania z dziećmi “zadań domowych” z lekcji tzw. “edukacji seksualnej”. „

 5. BasiaB. pisze:

  Jak nie gender to gardasil :
  .https://vimeo.com/123356824
  z FB :

  Maria Sobolewska
  POL THORSEN, duński naukowiec, który prowadził badania wykazujące, że szczepionki nie powodują autyzmu, został aresztowany w Danii i jest poddany ekstradycji do Stanów Zjednoczonych, gdzie był poszukiwany przez amerykański Departament Sprawiedliwości za przywłaszczenie sobie ponad miliona dolarów z rządowych pieniędzy. A najlepsze jest to, że został aresztowany po tak długim czasie, z powodu tego specjalnego raportu, emitowanego w duńskiej telewizji DK TV2, w którym pokazane były liczne dziewczęta w Danii, bardzo chore lub nagle sparaliżowane po otrzymaniu szczepionki Gardasil (przeciwko HPV). Film jest w języku duńskim, ale są również do niego zrobione angielskie napisy, a niedługo będą również i polskie…
  De Vaccinerede Piger (TV2 Denmark) 26.03.15
  vimeo.com

 6. Pingback: Bliźniacze Płomienie-szatański program Nadzorców | Mistyka

 7. Elarios pisze:

  Odświeżam:)
  Kilka dni temu oglądałem świetny wywiad/wykład z Krzysztofem Karoniem,który zrozumiałym językiem wytłumaczył to zagrożenie,które trwa w najlepsze w dalszym ciągu,wydaje mi się,że jeśli tego nie zatrzymamy doprowadzi w przeciągu kilku pokoleń do zatarcia moralności człowieka i jego duchowej siły potrzebnej do przeciwstawienia się złemu oraz ostatecznego wyzwolenia tego świata.
  Tutaj link,sporo wyświetleń i komentarzy zebrał ten materiał co cieszy.
  .https://www.youtube.com/watch?v=3ZUDh513KvQ
  A chodzi o to co wślizga się często nie postrzeżenie w nas już od najmłodszych lat poprzez wszelką dostępną im broń medialną najeżoną treściami o charakterze seksualnym i ma na celu rozbudzić jak najwcześniej popęd seksualny,bez zahamowań go zaspokajać a ostatecznie wyeksploatować się ze swojego duchowego ciała pozostając lubieżną,pozbawioną ambicji karykaturą człowieka…
  Badam ten temat już od dawna wielowymiarowo,na ile pozwalają mi moje zdolności i jestem żywo zaniepokojony im głębiej w to wnikam.Dostrzegłem jaka okrutna jest skala tego przedsięwzięcia,jak mroczna i jak szczegółowo rozczłonkowuje ludzi włączając w to również tych dobrych.
  Ten proces ostatnimi laty strasznie przybrał na sile.Sam soros nie dawno przelał na swoją fundacje 18 miliardów dolarów,która rozparceluje te pieniądze po wszystkich swoich organizacjach,między innymi do Fundacji Batorego w Polsce,która lobbuje na rzecz edukacji seksualnej w naszych szkołach,w latach 70 wprowadzano ją na zachodzie i patrząc z perspektywy czasu wyraźnie widać jak tamtejsze społeczeństwa upadły i są manipulowane lewacką ideologią.A brak oznak sprzeciwu aż razi!
  Zapoznajcie się z dokumentem Światowej Organizacji Zdrowia WHO pt. ‚Standardy edukacji seksualnej w europie’,nie jest to coś nowego,ale ja dopiero dowiedziałem się o tym od tego Krzysztofa Karonia.
  .http://ponton.org.pl/sites/ponton/files/who_bzga_standardy_edukacji_seksualnej.pdf
  Na stronie 39 zatytułowanym ‚Matryca’ widnieją zalecenia dla ‚edukatorów’ instruujące jakie informacje i co konkretnie nauczyć nasze dzieci zgodnie z ich wiekiem.Już w przedziale wiekowym od 0-4 taki dzieciak ma zostać uświadomiony o ,cytuje:
  ‚Radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”

  Za moich czasów podstawówki,od 11-12 roku już spokojnie większość chłopaków była dobrze obeznana z pornografią i myślę,że przy niej również się onanizowała a w gimnazjum to już nie było dewiacji,której by nie znali z czego zresztą jawnie żartowali i pokazywali sobie na kompach czy telefonach.Po tej fali powszechnego przyzwolenia w grupie rówieśników to jest do czasu myślenia już poważniej nad życiem,powiedzmy od 16 roku część z nas się ogarnęła a część pewnie nie…
  Jednak pokolenie do,którego należę dorastało jeszcze na przełomie cybernetyzacji,dostęp do internetu w domu uzyskałem dopiero w wieku 13lat.Mieliśmy możliwość zdobyć jeszcze niezbędne doświadczenia i uczucia,które napędzały naszą kreatywność i wrażliwość a świat nie był tak wyjałowiony natomiast te dzieci urodzone po 2000 roku szanse na to mają coraz bardziej ograniczone,urodziły się w nie korzystnych okolicznościach,pochłania je rzeczywistość cybernetyczna!6-cio latki dostają już smartfony z lte i kwestią czasu jest kiedy zaczną eksplorować obszary im nie służące.
  Trzeba mieć świadomość,że obecnie trzy największe witryny internetowe z,których korzysta prawie każdy czyli Google,Youtube i Facebook są w rękach żydów co sprawdziłem i oczywiście muszą być tego konsekwencje.Ostatnio wzrasta ilość blokowanych youtuberów czy profili na facebooku.Podobnych działań jest znacznie więcej,ale nie mam czasu teraz na to,ważnym jest,że oni używają programów,które mają nas nakierować na materiały pornograficzne.Jeden z przykładów jak to działa:Wpisujesz w google grafice frazę nie związaną z seksem ‚plaża’,wyskakują zdjęcia i już na początku kobieta w stroju kąpielowym,klikam na nią i w powiązanych obrazach już są bez stanika i idąc dalej tym tropem w zasadzie kilku kliknięć dociera się tam gdzie masz dotrzeć według programu.
  Oni znakomicie wiedzą co robią.Wpływają na mózg,który wykorzystuje się przeciwko nam jako broń do masowej SAMODESTRUKCJI człowieka!
  Każdy nałóg psychiczny ma prawie identyczną zasadę powstawania i jedyną barierą do wyzwolenia jest ten cholerny egoistyczny narząd w naszych głowach,który zmusza do czynności,które w jego mniemaniu zostały powiązane jako rozkosz,przyjemność!
  Dzisiejsze bajki zamiast rozwijać wyobraźnie i uczyć mądrości są nośnikiem szkodliwych obrazów,które mają utkwić w podświadomości dziecka zakodowane przez mózg jako radosne bo przecież oglądając całość mały bąk był uha-hany od ucha do ucha lub przynajmniej żywo zainteresowany.
  Moim zdaniem to wszystko zaszło za daleko,mam kontakt z dużo młodszymi jak ja i widzę,że coraz słabszy człowiek jest!Gryzie ich w środku a nie wiedzą co,krzyczy ich dusza a są bezsilni,mało samodzielni oraz mężni.Większość dziewczyn czy chłopaków budują swoją kruchą pewność siebie na wyglądzie bo tak im medialny system zaszczepił tracąc ambicje na rozwój pozostałych rozgałęzień swego istnienia.W Polsce co miesiąc nieletni dokonują już 45 prób samobójczych.I to jest rezultat w dużej mierze tego co opisane jest w całym wątku.
  Na domiar złego wpuszcza się do białych narodów jeszcze tego afrykańskiego raka by dobijać.Ostatnio oglądałem taki filmik jak kobieta informowała,że według opublikowanego przez Google danych wynika,że najcześciej wpisywanymi frazami porno w ich wyszukiwarce w kraju Pakistan są hasła:’sex z zwierzętami’ ‚sex z dziećmi’ ‚sex z koniem’ ‚sex z wielbłądem’ itd.
  Także sami rozumiecie jakie to bestie napływają do europy.U nich to normalne!

  • BasiaB pisze:

   Elarios – bardzo rzadko piszesz, ale jak napiszesz…to zawsze jestem pełna uznania. W tej chwili po przeczytaniu tego komentarza, stwierdzam, ze jest tak dobrze i konkretnie napisany, że za chwile umieszczam go jako artykuł, bo szkoda, by przepadł w tym natłoku.
   Masz dokąłdnie takie samo zdanie na ten temat jak ja. Napisałeś i ująłeś to bardzo odpowiedzialnie i treściwie.
   Mnie to całe gender nie raz doprowadza do furii, siwych włosów i wręcz instynktów morderczych.
   W swoim ostatnim programie Szczytyński powiedział dokładnie o tym zjawisku: te dewiacje napędzane są przez hybrydy.
   .https://www.youtube.com/watch?v=iwzuwqDEOMI
   Natomiast ja kolejny raz piszę : klony, hybrydy, bioroboty jako mutacja ze złem wszetecznym dążą do całkowitego zniszczenia naszej rodowej populacji An AR.
   Tylko w ten sposób będą mogli zawładnąć Bezmiarem Świata, którego jesteśmy tu strażnikami, by gówno nie rozlało się po całym oceanie Sprawiedliwości.
   Jeszcze raz – Dziękuję Ci serdecznie Elarios ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s