Muki – czas przyszły nadejdzie niebawem

 

Muki, trochę się pogubiłem. W ostatnim wyjaśnieniu stwierdzasz, że wystąpienia wód nie będzie. Wcześniej twierdziłeś, że fala tsunami okrąży Ziemię. Czy mówimy o tym samym wydarzeniu?
Drugie pytanie. Czy w wg. Ciebie te wszystkie przygotowania na świecie do spacyfikowania ludzkości przez siły rządowe związane są z tą kosmiczną nadchodzącą katastrofą, czy raczej z przygotowywanymi działaniami zbrojnymi przeciwko ludziom przez siły zarządzające.

ZADZIWIONY1 12:29

pojutrze

Celowo tak czynię.
Tylko głupiec szafuje datowaniem, ja daję jeśli jestem pewien, a i tak mylę się jak ostatnio, o rok i 10% wartości. Uważałem że wojna wybuchnie w okolicach września, a Putin ją rozpoczął po olimpiadzie jak za Niemca.
To mimo co, spora rozbieżność, bo nie jednego może zniechęcić gdyż ludziska żądają datowania określenie niemalże w punkt. Chcą mieć produkt gotowy, a nie dostają go tylko spasowaną układankę.
A tego tak się nie da, bo to tematy i sprawy dynamiczne. Powinny się zdarzyć, ale czy się wydarzą akurat wówczas i tak samo ? Nikt tego nie wie. Nawet ja.

Ponieważ nie chce zdradzać całości mego rozumienia mówię o faktach i wydarzeniach jakie się odbędą kolejno, a z tego co piszę widać, że będzie je w krótkim czasie kilka.

1.Wojna 30 letnia, a ja mówiłem ze będzie trwać 27 lat i pół roku z przerwami już się zaczęła. Jest w fazie realizacji.
2. Żydzi będą dążyć aby na Ukrainie na szczycie góry Zamkowej wybudować 3 świątynię.
To będzie koszmar.
3.W czasie trwania tej wojny nastąpi atomowe uderzenie na fałszywa Jerozolimę. Z okolic morza Śródziemnego. Fałszywa Jerozolima to Waszyngton i jego poplecznik New York. Skażone dziecko nowego czasu.
4 to uderzenie spowoduje powstanie kilkusetmetrowego Tsunami.
5. potem będzie pełne zaćmienie słońca przez Księżyc.

—- to ostatni dzwonek ,ale już za późno –> on będzie wieszczył zagładę, kto nie przygotowany—– skazany.
Biologia fizyka i natura aury, pogoda upomną się o swe należne dziedzictwo.
A i wówczas będą was kłamać oszukiwać i fałszować dane.
Tyle że amatorzy astronauci odsłonią prawdę fałszu nauki i kłamców.
Oni schowają się w schronach, a schrony będą ich grobami.
Nieliczne wygrzebią się na górę reszta tysiącami zazna tego na co skazała miliony.
Takie siły jak Rosja, Izrael, ogromna część Chin znikną całkowicie z pola tej planety
Arabia okazująca się potworem nie człowieczym w zadawaniu bólu, zostanie tak wytrzebiona ze jak zobaczą człowieka to będą wyć z radości.
Ostanie się India i Japonia i w małej części Australia ale przejdą niewyobrażalną metamorfozę.
A tu będzie siłą sprawczą Nibiru-Marduk i zobaczą dwa słońca, i spadające gwiazdy, i gwiazdy runą na planetę, i wówczas wszystkie religie upadną.
A próbujący wznowić te koszmarne twory zostaną szybko wyplenieni.
Jedynym świętem będzie święto dziękczynienia świętowane na całej planecie ze środy na czwartek w ostatniej kwarcie roku.
Zmieni się też czas i prędkość orbitalna ziemi.
Znów biedzie potrzeba korekty ciężaru i miary i czasu.

Przepowiednie głoszą, że w tamten czas pojawia się bogowie.
To możliwe, bo przybędą z Nibiru, ale czy się pojawią nie wiem.
Wiem jedno, nasza cywilizacja wyprodukowała znacznie większe i lepsze środki naukowe i techniczne. Są skryte i ukryte, a nam dawane są ochłapy ze znacznym opóźnieniem, ale pożytku szalbierzom nie przyniosą… za to zostaną ukarani.

Patrzcie wielki hadron, mówią naiwniakom że szukają czegoś czego odszukać nie można, bo nie ma. Tak naprawdę dokonują badań i prób o otwarcia portali.
Ale to głupcy, bo nie tedy droga.

A wiec tsunami będzie szt 2 może 3, ale ja stawiam na 2.
Zima atomowa i zima prawdziwa. –40 – 85.
Nie mówię o reszcie, ale do tego wariantu się spokojnie przygotowuje.

pojutrze1

Jabulon ( Jahbulon) to istota, którą wychwala i ukrywa masoneria. I inni się przyszywają do tego starego określenia. Ogólnie słowo to określa okrągły rodzaj piłki jako wszeteczne zło, wysłannika piekła jest interpretowane: trójkątne wejście w masonerii do świątyni, której szczyt strzeże trójkąt wszech widzące i oko dolara..
Trójkąt jak i oko istnieje, to kompleks gwiezdny starożytnych bogów.
Istnieje do dziś oko Ra i Re, bo to dwa odmienne systemy gwiezdne.
Istnieje trójkąt, bo to biblijny gorejący krzew i konstelacja podwójna gwiezdna itd……….
i masoni zerżnęli to z egipskiego Ra i Re i przyszyli sobie, jak żydzi inną kulturę i wyznania.
Ot takie bezsensowne kitowanie.

Tak naprawdę bardzo naprawdę słowo to określa i odnosi się do krągłości Nibiru – Marduka jako wszeteczne zło i zagrożenie. Wysłannik – piekła.
Nibiru – Marduk –

Ale możesz sobie interpretować jak chcesz.

„Jak mam zrozumieć to, że gwiazdy runą na Ziemie”

Nie – to przenośnia.
Człowiek widzi przestrzennie, stereoskopowo, wiec ruch na sferze, szybki ruch spowoduje wrażenie że gwiazdy lecą i spadają zmieniając szybko swe miejsce zakotwiczenia, będąc jakby w przyspieszonym ruchu, kiedy faktycznie ruszy się biegunowo tylko nasza planeta..

Tam gdzie był biegun będzie równik, tam gdzie równik będzie biegun i wszystko potem znów odwrotnie, gdzie była umówiona północ planety będzie jej południe, potem wróci wszystko do normy północ będzie na północy. Trwać to będzie jakieś 3 godziny- jeden dzień – jeden dzień i trzy dni….znaczy się te zmiany pierwsze będą szybkie pozostałe wolne ale widoczne i odczuwalne. woda nie chluśnie na brzeg będzie w swych naturalnych korytach.

To mi przypomina mój sen o tzw jak ja to wtedy ujrzałam–2 Słońcach, wtedy właśnie widziałam ludzi lezących na ziemi jakby byli martwi i to dziwne zjawisko którego nie potrafiłam zrozumieć, cisza jak ” makiem zasiał” i coś jeszcze….”

Twoje widzenie może być prawdziwe, wydaje się ze odnosi się do tego o czym mówię.
To co się stanie będzie naturalnym zdarzenie fizycznym, nasz system wejdzie w coś czego nauka jeszcze nie pojmuje że jest.
Na naszej planecie to pojawiło się już 4 razy w tysiącleciach, ale teraz będzie to główny jakby pień. Tamte nie było groźne, te będzie bardzo. Ciepła nie będzie, światła nie będzie, głosu nie będzie,
kto wyjdzie („””z domu”””) odejdzie.

Pytacie skąd to wiem?
Moi dziadowie z dziadów i pra dziadów, jeden drugiemu bez zrozumienia przekazywali opis tego co zapamiętali, co już kiedyś było i jeszcze raz będzie.
To główna przyczyna tego,że z Sumeru i innych nacji nic nie zostało, bo to ich spotkało.
Żadne atomy temu się nie przeciwstawią, żadna mądrość tej planety nie jest w stanie tego pokonać. Można to jedynie przetrwać.
Nie piszę o tym abyście nie uznali mnie za głupka, bo sam tego mimo lat nie pojmuję
dobrze, więc wolę pominąć, a i tak mam świadomość że nic to nie da…….

Tam w Sumerze był taki sam szajs podłość, nieufność, obrzydliwość, zdewaluowanie wartości człowieka i ludzkiej.
Kasty zatrzymały w swej wiedzy i zrozumieniu tego co będzie możliwe, że tak samo jak i obecnie, aby nie czynić paniki, ale jednoczesne po tym zdarzeniu kasty same stały się prymitywami, bo poza wiedzą nie mieli umiejętności trwania, więc upadli na skraj doła cywilizacji.
Pozostały po nich zapisy gliniane odciski i tabliczki gdzie ich wiedza nie mogła być wykorzystana, a na wszystkim innym życiowym zakresie znali się jak kot napłakał.
Przypisuje się te odciski cywilizacji Sumeryjskiej, kiedy tak naprawdę to oderwane wyroby ludzi posiadających ściśle ukierunkowaną wiedzę. Nie stanowi to o zakresie czy przedziale, ale mowie o potędze tej wiedzy, której wartość tkwi w postaci doskonalej sensowności zapisu obrazkowego można podziwiać.

Dla współczesnych znawców ignorantów tytułami obrosłymi co na poziomie matoła są w zakresie przestawionych tak treści serwując kilka zmyślonych zdań kiedy taki wpis przedstawia zapis potężnej kingi o kilkuset stronach.
ślepy nie widzi głuchy nie słyszy.
dlatego mówię ze jesteście skazani.
Bo mądrzycie się jak i oni ale poza pluciem w około niczego nie tworzycie i tyle po was pozostanie, czyli nic.

„Piszesz, że gwiazdy runęły na Ziemię, gdy Planeta nasza została przemieszczona z innego miejsca we wszechświecie. Piszesz też, że teraz zjawiska takie się powtórzą.. W czym te sytuacje są podobne, że towarzyszyć im będą fizyczne podobieństwa?”

Uf.
W obu przypadkach planeta zachwieje się w posadach. W obu przypadkach będzie tak samo i źródło tego będzie tożsame.
W 1 – szym przypadku było to dwa razy.
Raz uderzenie raz ciągnienie.
W drugim będzie ciągnienie. uderzenie choć powstanie będzie bardzo słabe. wiec pomijalne i w lokalnych odwzorowaniach lokalne.

Tutaj będzie coś jeszcze innego, a ciekawego czego rzadko powiedzmy doświadcza ta planeta. To doświadczenie spowoduje,że całe rzesze ludzi ze strachu pomrą na serce w jednej niemalże chwili.
Będą wyć modły ,w próżnie wznosić i uwierać w strachu. Wyjąc tego powodu.
Będzie im pękać serce.
Kiedy to się stanie na 3 dni zapadną Egipskie ciemności. Chociaż ja uważam ze tych dni będzie 5 nie trzy.
Wówczas musicie być w Waszych domach, kto wyjdzie na zewnątrz w swej mądrości czy głupocie już nigdy z powrotem nie wróci jego duch tu.

http://muki.salon24.pl/624803,wspomnienia-majakow-sennych

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, kataklizm, marduk, Muki, Nibiru i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „Muki – czas przyszły nadejdzie niebawem

 1. BasiaB pisze:

  Mam nadzieje,że każdy krogulec dostanie to na co zasłużył posługując się niecnie nie swoimi wynalazkami jak to u żmij bywa,podpinając się pod wartości intelektualne innych, biorąc i rozporządzając nimi wedle własnej zachłannej,chciwej i zazdrosnej natury,mimo wielu wskazówek.
  Na nic się to wielu zdało,skończą jak w filmie Surogaci,bez tchnienia ,a nikt nawet palcem nie kiwnie,kiedy Dusza,jeżeli nawet była została zabrana portalem dla naiwnych głupców, zakompleksionych owiec swego „Pana”.

  Widzenia takich leżących ciał,bez oznak życia,wielokrotnie miałam poprzedniej jesieni.
  Pastuszkowie zostali zabrani tam gdzie ich miejsce.Na domiar tego każdy podły karaluch powieli matrycę.Jest tego mnóstwo,wbrew pozorom,uważając się za oświeconych ułudą z zazdrości i chciwości powiela naszykowana matrycę.
  Nie wystarczy spalić kilkanaście karteczek w lesie z pobożnymi życzeniami,podarowanymi w dobrej wierze wskazówkami i modlitwami,by oczyścić swoje jestestwo z dziejowych pułapek.
  Tylko pyszałek jest w stanie uwierzyć w swoją nienależną ,uzyskaną w pół roku moc.

  Po ciemnej stronie księżyca,tam jest gniazdo,którego nie widać.
  W popłochu uciekną ,a nie będzie dokąd,to miejsce naznaczone cierpieniem i każdego kto się odwrócił spotka jego los.

  Umierając w męczarniach,bez opieki Stwórcy,nie zrozumieli prostych przesłanek,
  nie uwierzyli opętani chciwością i puchem marnym złotych klawiszy.
  Wizje i proroctwa za nic mają ,obłudą się chlubią i tak poczynają.

  Nie wszystko złoto co się świeci,zakodowane w przeróżnej formie,zmyłką bywa i pychą dla niedoścignionych. Matryce rozpusty.
  Chwała każdemu o czystym sercu,miłość się sama obroni,na nic się zdadzą lukrowane słowa,którym daleko do wzoru doskonałości natury,bo z niej zrodzeni,a nie uwiedzeni pyłem marnym – „ciasteczkiem – cukiereczkiem”

  Zobowiązania na lata na wieki,tkwią w sercach niewzruszone,
  na nic me prośby i wielkie dzięki,kiedy nie można z tym nic zrobić.
  Na nic te wszystkie me modlitwy,kiedy zostały sprzedane,
  przez uzurpatorów i wiernych poddanych,
  wierzących w słuszność krogulczej sprawy.

  Dla niepoznaki, dla zmyłki sprawy nadali zupełnie inny obieg sprawy
  uznani zmienili dla siebie,
  dla swojej chwały wszystko co dobre zostało podane na tacy,
  ale złotej?
  dla szubrawcy ?

  Każdemu wedle zasług i każdy dostanie w tej niecnej sprawie,
  jak podle zarobił takie dostanie nadanie.

  Były chwile miłe ,były wielkie troski o życie i szczęście złotej aloski,
  lecz podła żmija wyszła z krogulca,który się ubrał w jej piękne piórca.

  I tak niech zostanie,póki im chwała ciemności nastanie.

 2. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  Ale się ciężko i gęsto zrobło. Każda przepowiednia, KAŻDA, jest wglądem w daną czaso-linię z obecnego punktu wglądu przy takiej, a nie innej konfiguracji zdarzeń zsynchronizowanych z relacjami „kosmicznymi”. Wystarczy jedno wydarzenie na tym planie w wyniku pochopnej, błędnej decyzji i wyboru (np. Obama odwołał wizytę w Arabii) i konfiguracja się zmienia. Część zdarzeń pozostaje, ale których ??? Nigdy się nie dowiemy. I tak oto wielki Nostradamus czy Baba Wanga ponieśli porażkę co do wielu przepowiedni. Nie nam przepowiadać. Jest to widzenie jednego z wariantów.

  A Galaktyczni Bandyci podróżując w czasie i manipulując nim obecnie, poDrzucają nam jakieś starożytne pisma i inne „skarby”, jakie sami stworzyli na poczet końca czasów. W jakim celu ? Aby przytrzymać jak największą ilość ludzi przed 3 dniami ciemności, które nadejdą na 100 % i do tego nie trzeba przepowiedni. Już nauka to odkryła, a manipulatorzy użyli tego jako przepowiedni. Chyba nie przewidzieli sukcesów fizyki kwantowej i podniesienia naszej świadomości w takim stopniu.

  Kataklizmy równie dobrze mogą się zdarzyć, a równie dobrze nie. Widzimy, że najprawdopodobniej się staną, skoro Galaktyczni Bandyci nie odpuszczają. Więc mamy do czynienia z oczyszczaniem się na każdym poziomie. A w każdej chwili może być wszystko złagodzone. Ziemia otrzepie się z kurzu jak pies z błota.

  „Ty to przełożysz, on to przełoży…” – jeśli ktoś wie o czym mówię.

  Racja, każda data na 100% ma na celu albo wywołanie strachu albo chełpienie się we własnych zdolnościach jasnowidzenia. To warianty i nic więcej.A im bliżej wydarzeń, to na podstawie obecnych, podświadomość sama podsuwa interpretacje. Tak działa wielu Nostradamusów.
  Nigdy nie ma też żadnej kolejności ustalonej. Takie informacje mogą być przechwytywane z egregora Bandytów i tym to jest. Z kolejnością jest jak z datami i przepowiedniami. A jeżeli mają nastąpić kataklizmy i obserwujemy konflikty zbrojne, to trzęsienia ziemi, tsunami czy wybuchy jądrowe szybciej zwierzęta przewidzą i nie trzeba do tego wizji. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Nadzwyczajnym mógł być Nostradamus w swoich czasach.

  Gregg Braden już kilka lat temu pisał o 3 dniach ciemności, gdy układ słoneczny wpadnie w chmurę fotonów. No normalne. Pizdnie cała elektryczność i tyle. A może Bandyci się spalą ? 😀

  Na ziemi taki cyrk się dzieje, że po pierwsze, co by dzisiaj nie zobaczyć w wizjach, dopasujemy zaraz do obecnej sytuacji, a mając na uwadze schodzenie się liń czasowych w to samo miejsce, nie sposób odebrać też informacji pod postacią obrazów właśnie z sąsiednich fal (echa) informacyjnych.
  Powinniśmy patrzeć się poza Matrixa skoro wiemy, czym Matrix nas karmi. A nie istnieje od wczoraj i nawet nam się nie śni, jak wyrafinowane ma sposoby na robienie z nas debili. Skoro z bilią i religiami zrobili myk na wiele setek lat, to ja przynajmniej nie wkręcę się w Marduka czy Plejadian. Plejadianie, wybawcza rasa. Tak, tylko że nikt ich nie widział. Ci, którzy się pokazali, to ich przeciwieństwo. Zawsze tak jest – dwubiegunowość nas tutaj obowiązuje i do nich należy nas przekonać, że są tymi dla nas „właściwymi”. Ja tego nie wiem.
  Marciniak sama stwierdziła, że w 4 część została wmanipulowana. A zanim to się okazało, miliony ludzi 4 część czytało, studiowało i …brnęli w chore przekonania. Ja też. Dobrze, że w m.czasie nie wylądowali, bo już byśmy na Marsie rękami żwir kopali pod świątynie kufa kufa mać.

  Odbiór informacji jest pewny i intuicja polem serca. Reszta jest wariantami na które należy się przygotować i śledzić. Ponieważ pokazywane są nam możliwości/warianty. To ciągle informacje aby coś starać się zmienić, jeśli wizje są dla nas „złe”.

  Nie widziałem się z Mardukiem, a gdybym widział że leci, nie wiem czy byłoby to dobrze dla nas. A gdy by mi tak powiedział, mógłby kłamać. Musiał bym słuchać/odbierać intuicją. Dlatego jeśli coś się mówi, należy brać pod uwagę uczucia i jeszcze raz uczucia. A i uczucia są na dany moment odpowiednie, dlatego jeśli uczucia połączą się z dotarciem jednocześnie informacji, to jest to. A najśmieszniejsze jest, że to nadal pozostanie wariantem.

  Masoneria to nie głupie chłopaki. Ludzie giną za ujawnione zdanie, a więc ZAWSZE należy zakładać przeciek kontrolowany. Aferę taśmową tak poczułem. Niby to sprawa pewnych służb. Gówno prawda. Trzeba było Polakom pokazać, że nie mają nic już do powiedzenia. Manifestacja rządów NWO. Tak samo informacje o kolejnych odprawach ponad 9 milionów zł dla Psiapsiółków. Trzeba nam pokazać, że jesteśmy mali i głosu nie mamy. Tym to jest.
  Zatem Masońskie produkcje przeciekowe nie robią na mnie wrażenia. Studiuję to, interesuję się tym, ale emocje trzymam na smyczy. Daje sobie czas, aż się rozkoduje odbiór danych zaczerpniętych informacji. Więc żegnajcie lęki.

  O reptilianach jeszcze nie słyszałem, że są gówniarzami energetycznymi w stosunku do nas. Archontów wywyższamy. Ja to miałem w dupie i ? I mi pokazano potęgę przekonań. Jedni drżą ze strachu a inni próbują walczyć jak Kowalski z Gołotą.

  Nibiru jak sobie leci to niech sobie leci. Umie latać więc lata. Jakoś dolecieć od kilku lat nie może. Mam czekać? Aż mi czipa w tyłek wsadzą? Wolę pracować ze swoim sercem i narurą, dźwiękiem i zwierzętami, a Nibiru niech sobie pogrywa w kuku ale nie ze mną. Ja nie mam czasu. Chce się dowiedzieć jak do tego doszło i się dowiem. A potem sam stanę się Sądem Ostatecznym 😀

  Ameryka i Europa to odpowiedniki Atlantydy i Lemurii. A może nie ? A może ja jestem Jacek Różycki a nie Krzysztof Tarasiewicz ? Dzisiaj przy tym burdelu najlepiej pracować z wszechświatem, zostawiając ten muł informacyjny za sobą. Z tego nie dowiemy się prawdy.

  Przepowiednie to choroba psychiczna. Wizje ma wielu, ale nie są to przepowiednie na 100% na miłość wszechświata ! Ponieważ to się może zdarzyć i nie zdarzyć, więc jest 50% szans. To wyższa galaktyczna matematyka, 9 poziom gęstości 😀

  A jeśli będzie źle, to pewnie że będą modły, strach i przerażenie. Mój umysł może to dziś przepowiedzieć. Nie wyobrażam sobie braku przerażenie, jak stanie się dla nas widzialne to, co w innych rzeczywistościach. Postradamy zmysły  ponieważ staniemy się na chwilę duchem  Więc niczego nie zjem, nie dotknę, nie powącham… Tk mi teraz się skojarzyło postradanie zmysłów. Dobrze, że tam Psychiatryków nie ma. A jak są…? :0

  A czemu mamy zostać w domach ?

  Żeby nas na ufo nie zapraszali
  Żeby nas do bunkrów nie zapędzili
  Żeby się nie mieszać z polem innych osób poza pole rodziny
  Okna i drzwi pozamykać żeby nie dać nabrać się demonom i nie wyrazić przypadkiem na coś zgody (np. wejście na swój teren co oznacza jego dominację)
  Żeby się skupić na sobie a nie na tym cyrku w koło
  Coś jeszcze wymyśleć ? Mogę tak bez końca. To łatwe dzisiaj nas wystraszyć 😀
  Największy numer tego wszechświata, to potrafić nastraszyć Bogów. To jakieś jaja galaktyczne 😀

  • BasiaB pisze:

   I właśnie tak nalezy do tego podejść,każda informacja jest dla nas Informacja .Wiemy jak to należy ją wykorzystać.Chociaż jest wielu skrytobójców,uznających swoje racje nad inne, mających pobożne życzenia ,by ich życzenia się zmaterializowały.
   Jednak pracując Sercem i Intuicja jak to nazwałeś,pracując przede wszystkim nad sobą, swoimi „złotymi” aureolami,będącymi czarnym złotem,pozbywając się uzurpatorskich cech i podpięć programowych,jesteśmy w stanie zmienić wydarzenia i nadać temu inny bieg .
   Z tego powodu złożyłam w niewielką całość,część wypowiedzi Mukiego,by na tej podstawie,tej bazie danych,wziąć sprawy w swoje ręce i nie dać się ponieść emocjom,odwołać kataklizm póki czas.
   Mogę równie dobrze wyzionąć ducha jutro,lecz juz nigdy nie zgodzę się na udział w takiej grze przebierańców,którzy zjawiskowo pięknie wypracowali nam kosmos chwaląc jego zalety.
   G…o prawda,kosmos jest termicznie zamknięty,to pułapka matriksa,byśmy mieli jak konie, klapki na oczach,bez możliwości dalekosiężnych lotów, podróży, ciałem ,Duszą jak to onegdaj bywało.
   Wszystko jak napisałeś może się zmienić ,wystarczy ułożyć klocek czerwony dupą do białego zamiast na odwrót.

  • BasiaB pisze:

   ” Chce się dowiedzieć jak do tego doszło i się dowiem. ”
   Dokładnie o to chodzi.Dowiemy się,to już blisko,odnaleźć w umyśle szparę przez którą prześliźgnie się Światło nadając obumarłym wzorcom Praw Wszechświata realny wymiar i kształt w naszych wspomnieniach.

  • Magda pisze:

   Dziękuję Ci za ten wpis. Tyle tylko powiem od siebie…

  • Grażyna pisze:

   Wiecie co powodują u mnie wpisy Mukiego strach,a strach rodzi frustrację,więc.Nie chcę przetrwać tylko dlatego,że potrafię zbudować łajbę,czy zbudować odpowiedni dom.
   Jestem nietechniczna,więc z góry skazana na porażkę,a gdzie intuicja,czystość serca.
   Muki nie motywuje do pracy nad sobą,bo skoro mają przetrwać techniczni,to ja nie chcę żyć w takim świecie.Zresztą nie wiadomo czy żródło przekazów Mukiego nie jest zmanipulowane,skoro nic nie jest tym czym wydaje się być.
   Natomiast KT jak najbardziej motywuje mnie do pracy nad sobą,zaś jego opisy bardziej rezonują ze mną.Odsuwam negatywne emocje i mobilizuję się,aby wydobywać z siebie wiedzę i moc,ponieważ uważam,że tylko tak można pokonać naszych ciemiężycieli

   • BasiaB pisze:

    Dokładnie tak Grażynko 🙂

    Krzysztof ma tyle szczerości i mądrości w sobie,a poza tym właściwie każdym tekstem potrafi pokazać,że Mistyka nie jest oderwana od rzeczywistości lecz to ważne uzupełnienie.
    Jest wesoły,potrafi się wkurzyć,ale robi wrażenie bardzo harmonijnego/zrównoważonego 🙂
    Tylko brać przykład .

 3. Minerałek pisze:

  I ja , bardzo, bardzo dziekuje, mozemy duzo zmienić, nie musi byc dokładnie tak, jak Muki pisze.

 4. Krysia B pisze:

  A ja sobie tak kombinuję. Po co to całe budzenie ludzi się odbywa? Czy po to żeby ostatecznie wszystko rozpieprzyć? Jeśli pracuję nad sobą, jeśli w tym wszystkim innym pomagam i mam zaufanie, że patrząc sercem znajdę się tam gdzie powinnam się znaleźć to tak będzie. Czuję ochronę Stwórcy-Źródła WCJ i wierzę w nią.

  • BasiaB pisze:

   Nie zbadane są wyrok nie naszych bogów,którzy uzurpują sobie prawa do decydowania o nas,to należy wziąć pod uwagę,na podstawie tego wszystkiego co do tej pory się o nich dowiedzieliśmy.
   Nie należy tego lekceważyć,jednocześnie pilnie przyłożyć się do zniszczenia ich planów.
   Dobrze,że je znamy 🙂
   Dlatego całym sercem popieram koncepcję Krzysztofa,Twoją Krysiu , jak i pozostałych łączących się z nami w tym temacie 🙂

 5. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  Widzę, że Pan Jackowski w swoim 9 wywiadzie (PRO) potwierdza wątek Słowian. Cieszą mnie potwierdzenia innych osób, ponieważ zgadza się to z tym, co widuję poza Matrixem. Wspominałem o dzieciach obecnie przed wcieleniem. Jedna z moich klientek również mi potwierdziła swoją wizją. Także to, że zbliża się okres, gdy człowiek nie będzie potrzebował żywności (nie będzie potrzeby jedzenia), jednak woda nadal pozostaje b.ważna.

  Widzę po wiadomościach w sieci, że rozpoczyna się proces wyrównania karmicznego. Wpadki Kopacz, Durczoka kłopoty, Komorowskiego zeznania w sądzie, wreszcie informacje wyprzedzające działania i zamiary dot.kopalń, groźby bezpośrednie do Tuska i jego ucieczka z kraju, przeniesienie rodzin baksterów z usa na wyspy dalekich malutkich krajów, etc.

  Natomiast zwiększyła się intensywność ataków na ludzi, którzy nadal nie dość, że są oporni na pogodzenie się z tym, co nam nwo proponuje, to jeszcze zaczynają o tym publicznie mówić. Jestem przykładem. Smytnym jest to, że komunikowanie się tych dwóch stron nie długo będzie już niemożliwe, aby doprowadzić do porozumienia. Umiera zdolność słuchania, zrozumienia, a przede wszystkim zainteresowania się, zadając proste jedno pytanie: „co jest powodem danego stanu rzeczy, danej sytuacji, zdarzenia, okoliczności”. Pomaga mi w tym świadomość czym to jest. To kolejny lub jeden z wielu elementów rozdzielania się światów.

  I na koniec. starajcie o to, aby mieć w domu pod ręką jakikolwiek mały instrument, który będzie nastrojony o takiej częstotliwości, aby ton A miał częstotliwość 432Hz a NIE 440Hz. W razie stanów depresyjnych wystarczy sobie pograć czy pobrzdękać kamertonem przy uchu 🙂

  • Krysia B pisze:

   Można też robić kolorowe serwetki 🙂 kwiatki 🙂 Ot, taka zabawa kolorami 🙂
   Jutro z dzieciaczkami będę robić.

  • Magda pisze:

   jakiś przykład Krzysztofie? Jaki to może być instrument?

   • Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

    Jakikolwiek abyś mogła się nim posługiwać podręcznie. Można brać na biwak etc. Waże, aby był strojony wg złotej proporcji. Na necie znajdziesz takie np kamertony. Nazywają je uzdrawiającymi. Jeden wystarczy, to koszt rzędu 100-300 zł. Ma być nastrojony starą metodą, rezonują takie częstotliwości wówczas z naszym dna.

    • Magda pisze:

     Dziękuję Ci za wskazówki… mam wrażenie że to kryje się za zdrowiem Mukiego, który po ciężkiej chorobie polazł do Morskiego Oka…

   • Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

 6. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  jakikolwiek abyś mogła się nim posługiwać podręcznie. Można brać na biwak etc. Waże, aby był strojony wg złotej proporcji. Na necie znajdziesz takie np kamertony. Nazywają je uzdrawiającymi. Jeden wystarczy, to koszt rzędu 100-300 zł. Ma być nastrojony starą metodą, rezonują takie częstotliwości wówczas z naszym dna.

  • An pisze:

   Witajcie.
   Krzysztofie, czy słuchanie muzyki w w „stroju” 432 Hz daje podobne efekty jak zabawa kamertonem lub innym sprzętem generującym częstotliwość 432 Hz.
   Pozdrawiam
   An

   • Marcin pisze:

    Sorry, że się wtrącam, bo pytanie nie do mnie, ale myślę, że słuchanie takiej muzyki to efekt kamertonu pomnożony przez całe spektrum dźwięku danej muzyki. Każdy dźwięk harmoniczny rezonuje z innym elementem naszego ciała energetycznego. Harmonia dźwięków to balsam dla duszy i ciała. Cóż a pojedynczy dźwięk to jakaś namiastka, ale jakże pożyteczna czasami 🙂

    • BasiaB pisze:

     Tak jak z ziołami,pojedynczo nie mają takiego działania jak w synchronii kilku,lub nawet nastu.Wydobywa się poprzez łączenie składników z każdego zioła,taki super składnik,który nie jest możliwy do uzyskania inna drogą.
     Klimuszko łączył ze sobą po 11 ziół.
     Harmonia.
     Zioła to fale spektrum światła zawierające się w ich cząsteczkach.

     Ale zioła już przerabiamy od dawna,teraz widać pora na dźwięk i …jajka 🙂

   • An pisze:

    Witaj Marcinie.
    Ciesze się że wyrwałeś się do odpowiedzi i dziękuję za nią. Jeżeli można jeszcze zapytać o translację muzyki ze stroju 440 Hz na 432 Hz to jest to działanie skuteczne i pożądane ?
    Pozdrawiam
    An

    • BasiaB pisze:

     Tak An,pisaliśmy o tym w kwietniowym rezonansie Schumanna,tak tylko podpowiadam.
     Należy wszystko przestroić i słuchać w tych dźwiękach 432Hz

    • Marcin pisze:

     Jest taki program do zamiany muzyki 440Hz na 432Hz, ale nie zawsze się sprawdza. Niektóre utwory wychodziły mi z przydźwiękami.Może to kwestia parametrów. Nie miałem czasu tym się dogłębniej zająć.

 7. BasiaB pisze:

  An …teraz znalazłam naprawdę świetny art. na temat strojenia i….bardzo długi :
  ” Wprost trudno uwierzyć, do jakiego stopnia jesteśmy przez świat szatana oszukiwani. Okazuje się, że muzyka jest najważniejszym nośnikiem szatańskich doktryn – czyli doktryny lucyferiańskiej o tym samym deprawacji tych, którzy jej słuchają. Ale to nie wszystko!

  Strój instrumentów muzycznych – ujednolicony na całym świecie jest także konspiracją. Strojenie wszelkich instrumentów do podstawowego dźwięku A – 440 Hz jest więc także konspiracją przeciwko ludzkości.

  Wszystko we wszechświecie jest oparte na wibracjach o określonych częstotliwościach. Materia jak wiadomo jest złożona z atomów. Jednakże nie jesteśmy pewni, czy atomy to energia czy materia. Istnieją hipotezy, że atomy nie jest materią, ale jest to energia elektronów okrążających jądro atomowe. Według tych hipotez atom jest czystą energią o określonej ścisłej częstotliwości, która jest zależna od liczby atomowej. Według owych częstotliwości rozpoznajemy poszczególne pierwiastki z dużych nawet odległości – jak odległość od Słońca czy nawet bardzo odległych gwiazd.

  Fala dźwiękowa jest ruchem cząsteczek powietrza o określonych częstotliwościach, które oddziaływają na całe nasze otoczenie wraz z naszymi ciałami oraz z naszym umysłem włącznie.

  WSZYSTKO w całym wszechświecie jest więc poddane wibracjom o ściśle określonych częstotliwościach.

  Jest także bezspornym faktem, że dźwięk współ reaguje z najbliższym otoczeniem. Woda nie jest wyjątkiem i także reaguje na określone częstotliwości.

  Oznacza to, że nasze ciała będą reagowały na te same częstotliwości, na jakie reaguje woda, która stanowi około 70% masy ludzkiego ciała a także na wielki wachlarz częstotliwości odbieranych za pomocą uszu a nawet układu kostnego.

  Reakcje ciała ludzkiego na wiele częstotliwości są bardzo pozytywne i korzystne dla ludzkiego organizmu.

  Są także częstotliwości, które posiadają na nas zdecydowanie negatywny wpływ.”
  bardzo długa reszta Tu 🙂
  http://www.zbawienie.com/konspiracjaa440.htm

 8. An pisze:

  Witaj Basieńko.
  Dzięki. Już rzucam się do „zbawienia”.
  Pozdrówka.
  An.

  • BasiaB pisze:

   An,słyszałąm o tej stronie niepochlebne opinie,a teraz dostałam taka inf.na priv.

   ” Z tą stroną Zbawienie trzeba uważać, kiedyś ją czytałam /zanim trafiłam tu/
   Zaczęłam robić coś czego normalnie nie zrobiłabym. Wtedy się jeszcze nie zabezpieczałam,
   Jest tam b dużo prawdy to fakt, jednak zabespieczajcie się dobrze.”

   Zabezpiecz się An.To prawda .
   Tylko,ze ten art.tak długi,że nie mogłam go skopiować, musiałam umieścić link.

 9. BasiaB pisze:

  sensowne pytania.

  …, a mianowicie, czy modlitwa jest w jakimś stopniu niebezpieczna dla modlącego?

  Owszem tak. Modlitwa to nie jest jakieś bełkotliwe intonowanie dźwięków. Lub monitów pochwalnych wyrzucanie ze siebie. W czasie czynienia modlitwy można spokojnie oglądać TV czy prowadzić rozmowę. Oczywiście, jeśli posiada się podzielność uwagi.
  To rodzaj czy też odmiana sprzężenia czegoś w rodzaju transformatora, który w swym zewnętrznym uzwojeniu, czyli nas samych pozyskuje poziom energii – rodzaju odmiennego ładunku z zewnątrz. Z otoczenia. I co ciekawe ten poziom energetyczny nie pochodzi – nie jest stąd.
  Mdlący się poprzez swą skuteczną formę prezentacji – manifestacji dostraja się do potrzebnego mu warunku. Jego organizm jest mu lekarzem bo nikt lepiej jak on sam nie wie co mu dolega i jakie są jego potrzeby.

  „”Czy w swoim założeniu powinna pomagać, czy może też szkodzić w zależności od intencji modlącego się?””

  I tu jest problem. Człowiek jest bezgranicznie głupi wręcz potwornie głupi. Kiedy zaspokoi swą potrzebę. Zaczyna z chciwości z pazerności z głupoty z pychy pożądać więcej i więcej niż mu trzeba i się należy. Za nic ma wszelakie przestrogi,
  Chce więcej i więcej a do tego nie mając kompletnie zrozumienia zaczyna szpan i prezentacje. Zawsze kończyło się to fatalnie dla głupka. Potem miał pretensje o zrujnowany swój świat, ale przecie to było na jego własne życzenie. Wlazł ale wyjść już mu nie dano…

  …… fletnia pana i chciałbym poradzić się w temacie jaką zakupić i jak powinna być zestrojona?….

  Nie da się tak bez macania.
  Pierwsze nie wiadomo, jakie masz płuca, czy bolsze czy na agrafkach.
  Strój z reguły zależy, co będziesz fałszował.
  Ja mama nisko strojony instrument, bo gnębię muzykę latynoską w połączeniu z Marimbą
  I nie gramy muzyki strojonej na modłę europejską.
  Musisz próbować, jaki strój pociągniesz przed zakupem.
  Mogę dać tylko jedną radę. Trzymaj się na mile z daleka od wszelakich lakierowanych wynalazków chociażby ślina ci płynęła.”
  http://muki.salon24.pl/624803,wspomnienia-majakow-sennych#comment_9978684

  A to dedykuję Michałowi i jego „przyjaciółce ”

  ” człowiek jest dalece nie rozważną i nie konsekwentną osobowością.
  zło przemienione w dobro nadal jest złem.
  wielu tego nawet nie chce słyszeć a co mówić o przestrzeganiu.”

  http://muki.salon24.pl/624803,wspomnienia-majakow-sennych#comment_9979907

  • BasiaB pisze:

   módlcie się sami za siebie,to przewodnie hasło.

  • Pani E pisze:

   Ubolewam niezmiernie nad tym, że do cytatu „zło przemienione w dobro nadal jest złem” Muki sam widać się nie stosuje- mam na myśli, że daje się wodzić za nos złu „ubranemu w dobro”; mam nadzieję, że się ocknie w miarę szybko….

 10. Pani E pisze:

  Ciekawe czemu Unia Jewropejska czy Usra nie potrafią wykazać się taką odwagą w obronie własnych obywateli, którym maczetami ścina się głowy na ulicach……:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-angoli-zdelegalizowal-islam-wszystkie-meczety-maja-zostac-zburzone

 11. antymuki pisze:

  Człowiek o loginie Muki to kompletny oszołom. Przez wygadywanie głupot zraził do siebie wiele osób. Chamskie odzywki, obrażanie ludzi nauki, lekceważące traktowanie interlokutorów, no i brak znajomości gramatyki języka polskiego. Takie kaleczenie naszego ojczystego języka świadczy nie tylko o braku kultury osobistej, niskiej inteligencji, ale po prostu o chamstwie i arogancji. Aż dziw, że to staruszek, pewnie życie miał nieudane. Mam nadzieję, że go usuną z portalu (nazwy nie podam)

  • BasiaB pisze:

   antymuki – rozumiem Twoją frustrację,ale tutaj nie oceniamy nikogo,bo nie jesteśmy od tego.
   Większość z nas śledzi blog Mukiego od kilku lat i każdy ma pewnie wyrobione już zdanie w tym temacie.

   Co by nie powiedzieć na temat jego zachowania czy stosowania poprawnej polszczyzny,na pewno nie można go nazwać oszołomem,bo to co pisuje w znacznej mierze potwierdzają moje i nasze odkrycia.
   Każdy ma swoje za uszami,najgorsi są Ci którzy się kamuflują,a wbijają nóż w plecy.
   Tego o Mukim nie można powiedzieć,bo zawsze po swojemu ostrzega,a to Jego blog i może na nim robić co chce,…tak jak…staruszkiem też nie jest 😀
   Nie odpowiada – nie czytać,nie zaglądać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s