Ludzie pozbawieni duszy istnieją?!

W tym felietonie przeczytasz wiedzę ezoteryczną, której właściwie nigdzie indziej nie ma. Nikt lub prawie nikt nie skojarzył zjawiska borderline ze zjawiskiem ewidentnego wampiryzmu energetycznego.

borderline-bpd

Jak wszyscy wiemy, emocje są formą energii. Tego typu energie można kreować i generować na różne sposoby. Można także żywić się nią, można ją też kraść innym. Czy wyobrażasz sobie świat, w którym część, wręcz duża część społeczeństwa, funkcjonuje w zupełnie innym trybie, niż reszta ludzkości? Ludzie należący do tej mniejszości mieli by w specyficzny sposób „żywić” się emocjami, a więc energią innych, „okradać” ich z tej energii. A co gdybym Ci powiedział, że tego typu ludzie – wirusy na tkance społeczeństwa – istnieją?

Mowa tutaj o zaburzeniu osobowości typu borderline (BPD). Przedstawię tutaj tzw. spiskową teorię na ten temat. Wiem bowiem, że zagadnienie borderline to nie tylko zrozpaczone ofiary tego typu psychopatów i psychiatria, ale coś znacznie, znacznie gorszego. My, ezoterycy, poruszając tematykę borderline, powinniśmy mieć świadomość, że chodzi także o sprawy duchowe – wampiryzm energetyczny w najczystszej jego postaci, i pasożytowanie na energii innych.

Twory upadłe, nazywane po rosyjsku „twarami” (osoby pozbawione duszy), nie potrafią pobierać energii z: kosmosu, przyrody, energii miłości bezwarunkowej, z ziół, z wznoszenia się ku górze. Tego typu istoty („twary”) potrafią tylko w jeden sposób zdobywać energię. Robią to poprzez mniej lub bardziej podświadome (a więc nieświadome) generowanie u innych ludzi traumatycznych emocji, wydarzeń. Inaczej mówiąc: borderline działa w trybie wirusa, pasożyta. Podłącza się do organizmu żywiciela, po czym wywołuje u niego cierpienie, i żywi się energią, która powstaje podczas tego cierpienia.

Ta negatywna energia go zasila, ale nie na długo. Po jednym wybuchu emocjonalnym, następuje kolejny wybuch – silniejszy. Bo następuje tutaj zjawisko tachafilaksji, czyli osłabienia działania pojedynczego energetycznego bodźca.

Warto dodać również, że borderline, pod kątem psychologicznym, stosują tę samą technikę, która w drugiej połowie XX wieku została opisana jako „pranie mózgu”. Tę technikę stosują oczywiście nieświadomie, w przeciwieństwie do służb specjalnych, które stosują tego techniki świadomie. W istocie, programy „prania mózgu” takie jak monarch, powstały prawdopodobnie poprzez modelowanie działań borderline. Opisuje to artykuł dr Tary J. Palmatier – link.

Borderline to szereg podświadomych / nieświadomych mechanizmów, które umożliwiają tego typu wampirom energetycznym ich proceder. Jednym z tych mechanizmów jest zastawianie sideł. Borderline na samym początku relacji, przez kilka tygodni, miesięcy, generuje w stronę swojej ofiary ogromny ładunek pozytywnych emocji. Te emocje są wyjątkowo kolorowe i intensywne, dzięki czemu ofierze jest potem bardzo trudno się uwolnić z sideł zabijającego ją pasożyta.

Gdy ofiara jest już uzależniona psychicznie i fizycznie (hormony zakochania to bowiem najzwyklejsze narkotyki), borderline przystępuje do procederu generowania złych emocji, wydarzeń. Robi to podświadomie po to, by potem żywić się negatywną energią swojej ofiary. Zauważcie, że po ataku emocjonalnym i pobraniu energii od ofiary, borderline uzyskują.. niczym niezmącony spokój. Stają się spokojni i na powrót „kochający”, do momentu aż nie rozładują się im akumulatory. Wtedy podświadomie generują kolejny atak.

Tego typu zależności uświadamiają nam, że emocje mają podwójną (dualną) naturę. Te pozytywne, wręcz zapierające dech w piersiach emocje, jak najbardziej mogą służyć do okrutnej manipulacji całym Twoim jestestwem.

Poznałem wielu ludzi, którzy stali się ofiarami psychopatów (wampirów) typu borderline. W większości przypadków z ich psychiki zostały strzępy, czyli dokładnie tak jak po praniu mózgu robionym przez służby specjalne (monarch i in.). W wielu wypadkach nie ma już czego ratować. Dlatego uważam, że strony takie jak moja, gdzie zamiast roztkliwiać się nad tymi wampirycznymi potworami (jak na forach psychologicznych), ostrzega się społeczeństwo – powinny być częściej spotykane.

Musimy zrozumieć to, że ludzie naprawdę źli – bestie w ludzkiej skórze – istnieją naprawdę. Zadaje to na kłam ezoterycznemu twierdzeniu, że w każdym człowieku jest cząstka dobra. Owszem, w człowieku tak – ale mając na myśli pojęcie „człowiek”, zakładamy, że ta istota posiada także duszę i jej „opcje”. Np umiejętność czerpania ze „źródła miłości bezwarunkowej”, umiejętność empatii, sumienie. U borderline tego nie ma niemal zupełnie, wystarczy przeczytać ich dyskusje, gdzie nawzajem obwiniają swoich partnerów o wszytko, co złe. Byle tylko nie siebie. Można zaryzykować więc stwierdzenie, że borderline to istoty pozbawione duszy, bądź z mocno zdeformowaną duszą. Rosyjscy rodzimowiercy nazywają tego typu istoty: „twarami” – od słowa „twór”, a więc coś sztucznego.

Pisząc ten artykuł mam wyrzuty sumienia. Że ktoś się może poczuć źle po jego przeczytaniu. Tym się różnię od borderline, który nie jest neurobiologicznie / psychologicznie zdolny do odczuwania wyrzutów sumienia. Borderline raczej tak odwróci sytuację, by to na Ciebie zwalić wszelką winę, nawet gdy jego wina jest ewidentna, i jeszcze Ci kilka razy dołożyć. Pisząc tego typu artykuły, kieruję się więc interesem społecznym. Dopuszczam to, że nawet ktoś taki jak borderline może się czuć po przeczytaniu tego źle, jednak wiem, że korzyści z zamieszczenia tego typu artykułu będą znacznie większe. Bowiem uświadomi się ofiary – i te obecne, i potencjalne.

Każdy z nas, posiadający empatię i ogólnie przewagę dobrych energii, jest wystawiony na ryzyko stania się ofiarą wampira typu borderline. Bowiem borderline potrzebują z pewnych ezoterycznych powodów ludzi o zupełnie innym, odwrotnym „wektorze” świadomości niż oni. Poszukują więc ludzi wrażliwych, często zlęknionych, o dużej empatii. Zauważcie, że prawie w ogóle nie spotyka się par borderline i borderline. Zawsze są to relacje wampir-żywiciel.

Borderline jest paranoją naszych czasów. Coraz więcej osób na to choruje, i tym samym, coraz więcej osób staje się ofiarami borderline. Warto by było, gdyby takich stron jak moja, które zamiast pieścić ich ego – ostrzegają społeczeństwo, było więcej. Niestety, prawie żadne forum czy strona poświęcona psychologii nie chce podjąć się tego zadania. Powód jest oczywisty: utrata potencjalnej klienteli, a więc i zarobku. Borderline to dla psychologii i psychiatrii (farmacja..) dojne krowy. A podstawowym mottem i psychologii, i farmacji jest: „pacjent wyleczony to klient stracony”. Więc leczą tak, by leczyć, część symptomów zaleczyć, ale by trwale nie wyleczyć.

Moje (i skopiowane) poprzednie artykuły na ten temat:
Wampiry istnieją naprawdę, nauka do dziś tego nie wyjaśniła
Borderline: ukrywane oblicze psychopatów. Tego psycholog Ci nie powie..
Borderline: psychopaci bez empatii?
Psychopaci borderline zrobią z Twojego życia piekło. Jak się bronić?
Borderline powinno się oznaczać!
Jak rozpoznać psychopatę typu borderline? O tym niewielu wie..
Szokująco skuteczne metody obrony przed manipulacją. Psychopaci i manipulanci wymiękają!
Jak wygrać z człowiekiem który chce Cię psychicznie zniszczyć w sporze? Sposób jest szokująco prosty! (2)

Autor: Jarek Kefir

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii rozszczepienie świadomosci, rytuały, sekty, zmiany wewnątrz nas i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

56 odpowiedzi na „Ludzie pozbawieni duszy istnieją?!

 1. drghost pisze:

  Życzę również innym aby aż z wrażenia dodali sobie tę stronkę do ulubionych……

  • drghost pisze:

   bo to bardzo pouczające i oby poszło w szeroki obieg.

   Do tej pory wiedzę w tym temacie miałem poszarpaną, niemrawą więc dziękuję za ten tekst bardzo. Przyda się to mało powiedziane.

   • BasiaB pisze:

    DrGhost- jeżeli czytasz,zajrzyj na wewnętrzną pocztę na salonie.
    Dopiero wczoraj odkryłam,że tam coś takiego funkcjonuje.
    Odpisałam na Twój list.
    dziękuję 🙂

 2. Wojwit pisze:

  W świetle powyższego: Jesli są „twarami’, to nie są aberracją genetyczną dwojga ludzi. Są więc owocem związku człowieka z „twarem”, gdzie linia chorobowa (albo brak duszy) jest przenoszona z pokolenia na pokolenie (objawiając się niekoniecznie co pokolenie, albo tylko u jednej płci – gdy druga jest nosicielem, bądź nie u wszystkich potomków – chyba że u wszystkich – ale wtedy się szybciej rozprzestrzenia). Mozliwe także, że związku „twara” z „twarem” (tylko gdzie żywiciel?). Ergo – unikając związków z borderline spowoduje się zanik tych genów. Chyba że nie jest tak jak wyżej opisano i jest to rodzaj choroby psychicznej dotykającej ludzi a ujawniającej się (np. po traumatycznych przeżyciach) tylko u niektórych (tylko czemu u jednych tak a u innych nie?). Tyle w kwestii wnosków jakie na gorąco wyciągnąłem z tego tekstu.

 3. BasiaB pisze:

  Jarek napisał :
  ” Jak wszyscy wiemy, emocje są formą energii. Tego typu energie można kreować i generować na różne sposoby. Można także żywić się nią, można ją też kraść innym.(…)
  Mowa tutaj o zaburzeniu osobowości typu borderline ”

  To właśnie to opisuję od kilku miesięcy ,każde z nas nazywa to odmiennymi słowami ,lecz chodzi o istoty ,byty zupełnie wyzute ( patrz cyrografy) lub od początku pozbawione ludzkich cech .
  Wampiry energetyczne to całe to dziadostwo ,które w żaden sposób nie ma możliwości wygenerować energii.
  To my jesteśmy perpetum mobile ,a oni nas z tego powodu potrzebują ,stąd tyle rytuałów na nas .
  Kolejny to chanuka 17 grudnia .
  Zabierać nam chcą po raz kolejny nasze Światło.
  Te gnidy maja święto na wszystko, co 2 – 3 tygodnie z przerwą na wakacje .
  Zobaczcie co oni świętują !!!!
  http://the614thcs.com/26.1367.0.0.1.0.phtml

  • Wojwit pisze:

   Masz rację, Basiu. Na dodatek te sformułowania… Zacytuję z podanej przez Ciebie strony: „Jednak głębsze znaczenie tego święta (tego, co teraz będą obchodzić – przyp. mój)dotyczy przełomowego momentu w historii ŚWIATA ZACHODNIEGO, w historii ludzkości. Jest to bowiem święto upamiętniające ocalenie judaizmu, a więc PIERWSZEJ i wówczas JEDYNEJ religii monoteistycznej, OPARTEJ NA PODSTAWACH ETYCZNYCH”(podkreślenia moje). Bez komentarza…

 4. Krysia B pisze:

  Zastanawiam się czy psycholog może pomóc w przypadku borederline. Znam przypadek chłopaka, który chodził do różnych fachowców, na różne terapie i mówił: no dobra ja to wszystko wiem, ale to mi nie pomaga.

  • BasiaB pisze:

   Psycholog = logowanie się do psyche ?
   nie ,nie pomoże !
   Mało co pomoże , o ile w ogóle coś pomoże niestety .
   Wszystkie słowa zmieniły znaczenie.

 5. BasiaB pisze:

  Do Sioli z Mistyki Życia :
  zadzwoniła teraz do mnie osoba o nicku Isabell i powiedziała ,że jeżeli nie przestaniesz wyprawiać nad nią rytuałów i Ona umrze świat pogrąży się na 150 lat w ciemności .

  Publikuję tutaj list ,który napisała na MŻ – poprawiam tylko literówki :

  ” Grudzień 14, 2014 o 05:30

  Poseł z Lechistanu nie przybył, a może przybył wszedł na krzyż, założył koronę cierniową i spojrzał w oczy potwora, dlaczego bo jak zależy to się zrobi wszystko, nawet allachy wali pod grzewm??? Lecz jakież ukrzyżowanie w tym kraju modne, więc toż to przecież nic dziwnego.
  1 2 3 4 0 ….gówno nie prawda, Siola, przysłowia narodów mądrością , ale najpierw to trza być człowiekiem, póżniej krzyczeć o narodzie, bo bez ludzi nardu ni ma, niestety.
  I w imię ojca i syna ducha świętego… proste co???
  Czy nie???
  A ptaki ciernistych krzewów, mówi coś ? no właśnie.
  Ta milcząca dziewczyna zrobiła wszytko co mogła, wszystko, no i wysłała fakersa, płyń dalej no i popłyneli wszyscy….Norwegii będzie dużo ryb bo wysłali długooooo linka z trzema supłami, no ale tam się ludzie spotykają rozmawiają, itd
  Drugie co to ślimak ślimak pokaż rogi, Proste czy skomplikowane???
  Proste…nie można mówić o sumieniu ,jak się go nie ma.
  Oprócz tej dziołszki był ktoś jeszcze, z kwiatem… Hmm no był…. Diabły komunkowe mi powiedziały a tańcyją , że hej.
  Do dzisiejszego dnia nie został odnaleziony symbol królowej wojny, ale jak mówią kto szuka to i znajdzie…
  Ale tak to jest,jak się durś tyj samej płyty słucho, wyłączyć radio bo kto z dużo ajuje ten z niebem wojuje i w piekle kibluje, a co ciekawe jak 2 słońce zgaśnie, a 3 nie nadejdzie to dopiero dupa w ciemnościach… miłyego słuchania i przyjemnych otrzęsin.
  Toż już było pisane: nie wszystko złotko co się święci. ”

  Dzwoniła wczoraj do mnie 2 x i za każdym razem opowiadała ze szczegółami co widzi i jak widzi Ciebie.
  Mam to na nagraniu w telefonie ,więc nie będzie ,że to ściema.

 6. BasiaB pisze:

  SION = Si On = krzem pierwszy
  Si ola = Krzem,ole -zawołanie – złodziej dusz
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/protokoly-medrcow-syjonu-w-pigulce-2014-12
  Nie wszyscy Żydzi są syjonistami [łącznie z tym autorem]. Wielu chrześcijan i ateistów jest syjonistami.
  Streszczenie Protokołów
  Pożądany rezultat to Syjonistyczny Porządek Świata albo Nowy Porządek Świata [ZWO/NWO]. Zostanie zrealizowany poprzez kontrolę pieniądza i mediów.

  Goje są gorsi pod względem umysłowym i nie potrafią rządzić swoimi krajami. Dla ich dobra i naszego musimy znieść ich rządy i zastąpić je jednym rządem. To wymaga dużo czasu i dużo krwi, ale przyświeca temu dobry cel. Oto co musimy zrobić:

  0 Wszędzie ulokować naszych agentów i pomagierów : si ole
  1 Przejąć kontrolę mediów i wykorzystać je do propagowania naszych planów : si ole
  2 Wywołać walki między różnymi rasami, klasami i religiami
  3 Stosować przekupstwo, groźby i szantaż by osiągnąć swoje si ole

  4 Wykorzystać loże masońskie do przyciągnięcia funkcjonariuszy publicznych – m_st ?
  5 Odwoływać się do ego ludzi sukcesu
  6 Mianować marionetkowych liderów których można kontrolować szantażem
  7 Rządy monarchów zastąpić socjalistycznymi, następnie komunistycznymi, a później despotycznymi
  8 Unieważnić wszelkie prawa i wolności, oprócz naszego prawa siły si ole
  9 Poświęcać ludzi (a niekiedy Żydów) jeśli konieczne
  10 Wyeliminować religię, zastąpić ja nauką i materializmem
  11 Kontrolować system edukacji by głosić oszustwa i niszczyć intelekt
  12 Przepisać historię by była korzystna dla nas
  13 Wykorzystywać nasze media do stworzenia zabawnej rozrywki
  14 Korumpować umysły brudem i perwersją si ole
  15 Zachęcać do wzajemnego szpiegowania siebie
  16 Utrzymać masy w nędzy i ciągłej pracy
  17 Przejmować wszelkie bogactwa, nieruchomości i [zwłaszcza] złoto
  18 Wykorzystywać złoto do manipulacji rynkami
  19 Wprowadzić progresywny podatek od bogactwa
  20 Uczciwe inwestycje zastąpić spekulacjami
  21 Udzielać rządom długoterminowych oprocentowanych kredytów [FED, IMF, BIS, ECB]
  22 Udzielać złych rad rządom i wszystkim innym : si ole
  23 Obwiniać ofiary.: si ole

  W końcu Goje będą tak źli na swoje rządy (bo my będziemy obwiniać je za wynikły bałagan), że z ochotą pozwolą się nam przejąć. Wtedy mianujemy potomka Dawida na króla świata, a pozostali Goje pokłonią się i będą śpiewać mu pochwały. Każdy będzie żył w pokoju i posłuszeństwie pod jego władzą….”
  itd…itd…

 7. Pani E pisze:

  Nie wiedziałam gdzie to wrzucić- myslę ze tu się nada
  Chłopiec jak maly więc nie można od niego wymagać tyle co np. od Basi 🙂 opisuje co widzi
  ale ma kilka ciekawych „wizji” , no i ta maszyna w górach:
  http://innemedium.pl/wiadomosc/swiety-chlopiec-rosji-ujawnione-zdarzenia-przyszlosci-ziemi

 8. Pani E pisze:

  A tu wyznania byłego pracownika grup New Age i Channelling:
  https://krystal28.wordpress.com/2015/01/25/dlaczego-nie-jestem-juz-pracownikiem-falszywego-swiatla/
  W sumie zgadza się z tym co piszemy- o „objawieniach”, „Zlych i Dobrych”, Arch-aniołach itp
  inne nieco podejście niż u nas, ale zgadza się zasadniczo to że wszystko to ściema

 9. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  W tym wywiadzie dowiadujemy się, że istnieją osoby bez duszy, poczęte bez miłości. Ale co ciekawsze w 31:45 mowa o osobach tzw Antylive. Selekcja naturalna i ci nie przetrwają promieniowania, które wciąż jest coraz bardziej intensywniejsze…

  http://porozmawiajmy.tv/spouses-irradia-ziria-erkriel-seminarium-czesc-1/

  • Marcin pisze:

   Czy istoty poczęte bez miłości nie mają duszy? Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzi cierpi na seksizm, czyli płodzenie bez miłości, to niewiele istnień miałoby duszę, a myślę, że aż tak źle nie jest. Co do promieniowania – znam ten wywiady z Zirią i Erkielem, ale równocześnie wiem, że na razie szkodzi nam promieniowanie radioaktywne. Im nie. Wiem o esencjach energetycznych, które mogą zabezpieczyć przed promieniowaniem jonizacyjnym. Myślę, że na każdym etapie wzrostu trzeba nam innego rodzaju energii, promieniowania, które nam służą. Nasze zmysły dopiero uruchamiają się i na razie po omacku łapiemy to wszystko. Stąd tyle problemów. Ale wszystko przed nami 🙂

   • BasiaB pisze:

    Powiedziałabym,nie znam z autopsji,jednak sądzę,że bez miłości są rodzone dzieci na pewno nie przez człowieka.To jakaś forma uzurpatora.
    Wtedy całkiem możliwym jest urodzenie biorobocika .
    Jeszcze nie wiem na jakiej zasadzie oni się rozmnażają,ale nie nazwałabym tego człowiekiem.

   • BasiaB pisze:

    Do tego chcą doprowadzić nas,potrzebują mięso,naszą boska cząsteczkę czyli krew i Duszę. Nas przeznaczyli do hodowli,dla Dusz ,mięsa i krwi.
    Potrzebują naszych ciał,ich nie potrafią się w dalszym ciągu zaadoptować do wymaganych warunków.

 10. BasiaB pisze:

  Są tak ogromne Szumy Anu,od kilku dni są coraz większe,że już nie wiem co o tym myśleć :
  http://sosrff.tsu.ru/?page_id=23

 11. Żabson pisze:

  dlatego trzeba robic tym borderline pranie mózgu, żeby sami się zabijali. Będziemy mieli spokój od tych diabelskich genów!! Trzeba oczyści naszą rasę!!

  • BasiaB pisze:

   Jak chcesz to zrobić ?

   • Żabson pisze:

    Jeżeli mamy do czynienia z takim bytem, trzeba podkładać mu kłody pod nogi. Kasować pliki na komputerze w pracy, rysować samochody, wysyłać anonimy do dziewczyny, starać się żeby w pracy wypadł jak najgorzej (oni nie lubią jak im coś nie wychodzi). A później ganić, że nie dbają o wszystko, zwalać na nich całą winę. Aż w końcu będzie miał dosyć i zmieni środowisko, może trafi na kolejne gdzie będą go tak samo traktować i w końcu będzie miał dosyć.

    • BasiaB pisze:

     To jakieś obłąkane zło wdarło się w Twoją przestrzeń – Żabson.
     Zdania Twoje są niespójne,są nie do przyswojenia. zastanów się nad tym.

  • Magda pisze:

   Co to za teoria spiskowa?? Pranie mózgu, żeby się sami zabijali???

   • Żabson pisze:

    Nie wiem o co Ci chodzi z tą teorią? Nie słyszałem nic o jakieś podobnej teori.

    • Magda pisze:

     To twoja teoria na borderline, proponuje czytanie ze zrozumieniem

    • Żabson, Wojciech Rychlicki pisze:

     To jak Twoim zdaniem chcesz się ich pozbyć? Przecież nie moralne było by zabicie takiego bytu. Najlepszym rozwiązaniem jest autodestrukcja. Moge podać kilka przykładów które udało się w ten sposób wykończyć jak sobie ktoś tego życzy.

 12. mrnice007 pisze:

  A mi się wydaje ze to stan przejściowy, próba zaciągnięcia w szeregi…

 13. Żabson pisze:

  To macie jakieś szeregi :)??

 14. Ela pisze:

  Szefowa strony- proponuje, aby unicestwiać wpisy pod debilnymi nickami. Jeszcze się nie zdarzyło, aby ktoś posługujący się innym nickiem niż imię lub jego pochodna napisał tu coś mądrego. Od razu do skasowania, a żabę niech bocian zeżre zanim znowu tu pawia puści… Ludzie mający coś do konkretnego, wartościowego do powiedzenia (nawet jeśli nie jest to zgodne z nurtem strony) nie kryją się za debilnymi nickami. Dobór nicka powinien być już pierwszym sygnałem z kim mamy do czynienia– czy to obywatel, czy żabol czy inne stworzenie…

  • BasiaB pisze:

   a i święta prawda.
   Dzisiaj czytałam na pewnej stronie,że takie debilne komentarze,będą wywalane bez ostrzeżenia i tak sobie myślę, że to wprowadzę i tu.

   • Żabson, Wojciech Rychlicki pisze:

    „Inaczej mówiąc: borderline działa w trybie wirusa, pasożyta. Podłącza się do organizmu żywiciela, po czym wywołuje u niego cierpienie, i żywi się energią, która powstaje podczas tego cierpienia”; „Warto dodać również, że borderline, pod kątem psychologicznym, stosują tę samą technikę, która w drugiej połowie XX wieku została opisana jako „pranie mózgu”; „Poznałem wielu ludzi, którzy stali się ofiarami psychopatów (wampirów) typu borderline. W większości przypadków z ich psychiki zostały strzępy, czyli dokładnie tak jak po praniu mózgu robionym przez służby specjalne (monarch i in.)”; „Musimy zrozumieć to, że ludzie naprawdę źli – bestie w ludzkiej skórze – istnieją naprawdę”. BESTIE W LUDZKIEJ SKÒRZE!! Ludzie! Opamiętajcie się! Dlaczego nazywacie moje komentarze debilnymi? Nawołuje do walki o nasz spokój. O nasze bezpieczeństwo. Chcecie żeby taka bestia w ludzkiej skórze spotkała wasze dziecko?? Miałem nadzieje na merytoryczną wymianę zdań, a zamiast tego ktoś, kto nie dba o bezpieczeństwo naszych dzieci nazywa moje komentarze debilnymi. PS Ja nikogo tutaj nie obrażałem…

    • Ela pisze:

     Jakbyś trochę uważniej lub w jakimkolwiek stopniu doczytał jakikolwiek art. na tej stronce to byś wiedział, że my tu nic innego nie robimy tylko ostrzegamy od prawie dwóch lat i uświadamiamy ludzi w związku z różnego rodzaju niebezpieczeństwami (fizycznymi i szeroko pojętymi nie-fizycznymi, lokalnymi i globalnymi). Ostatnią rzeczą, którą można nam zarzucić to to, że chcemy krzywdy dzieci(albo swojej) – widać to ci umknęło….

    • Magda pisze:

     Żabson Borderline to tylko mała część tego co czyha na nasze dzieci. Sama mam córkę więc wiem o czym mówię. Nie obronisz się przed wszystkim, ale pójście na wojnę tylko przeciwko borderline to tak jak walka tylko na topory, tymczasem z łuku ktoś strzeli w twoja stronę. Merytoryczna wymiana zdań ma sens wówczas kiedy jest merytoryczna. Jak chcesz walczyć z tymi Borderline? Skąd będziesz wiedział, czy walczysz z ostrą formą czy a ofiarą która daje takie same objawy? Jak rozpoznasz, że to akurat taka osobowość? Czy będziesz wiedział, że akurat ten konkretny człowiek jest odpowiedzialny za to konkretne działanie?
     „Trzeba podkładać mu kłody pod nogi. Kasować pliki na komputerze w pracy, rysować samochody, wysyłać anonimy do dziewczyny, starać się żeby w pracy wypadł jak najgorzej (oni nie lubią jak im coś nie wychodzi). A później ganić, że nie dbają o wszystko, zwalać na nich całą winę. Aż w końcu będzie miał dosyć i zmieni środowisko, może trafi na kolejne gdzie będą go tak samo traktować i w końcu będzie miał dosyć.” A może takie świadczy „że borderline, pod kątem psychologicznym, stosują tę samą technikę, która w drugiej połowie XX wieku została opisana jako „pranie mózgu””””
     to są Żabson twoje przytoczone słowa, zdaje mi się, że jedno zaprzecza drugiemu, prędzej bym pomyślała, że sam jesteś jak ten borderline. Takie działania jak wyżej przytoczyłeś nie mają żadnego sensu. Energetycznie zostałbyś wyśmiany, to tak jakbyś rzucił kamykiem w mur, a fizycznie odebrany za świra… przemyśl to bo to nie jest raczej dobra droga.
     Osoby tutaj zarządzające często używają stwierdzeń dosadnych, bo uwierz mi, że nie dociera. Jeśli ktoś stwierdził, że twoje wypowiedzi są debilne to miał jakąś rację, bo może nie było więcej chęci a ten skrót myślowy mówi za wszystko. Są miejsca w bezkresie tego internetu, gdzie jawnie szydzi się z głupoty ludzi, albo nawet z innego rozbieżnego sposobu myślenia, teraz nareszcie pojęłam jak to działa. Szyderstwo zaczęło się też tutaj bo tylko tak można odżegnać się od trolli, idiotów, szkodników, spamerów, schizofreników i innych… Ich obecność zapewniam Cię jest tutaj nie przypadkowa i też nas uczy wiele… Poczytaj proszę o Borderline jeszcze raz tutaj dokładnie razem z komentarzami, wypowiedz się jeszcze raz byle precyzyjnie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 15. Żabson pisze:

  „Jak chcesz walczyć z tymi Borderline?” U mnie na dzielnicy były 3 zaburzone osoby i wszyscy o nich wiedzieli, o ich antyspołecznych czynach, które nie rzadko budziły strach o zdrowe dzieci. Czy nie lepiej odrazu eliminować takie jednostki, byty? Przecież oni i tak są martwi. Żyją niczym dmuchana lalka, a my powinniśmy jedynie spuścić powietrze z tych lalek. Przecież sami tego nie zrobią, będą tylko niszczyć wszystko dookoła, w tym nas samych. Piszecie jak się przed nimi bronić, jak ich unikać, jacy to oni są straszni. Ale czasem ostrzeganie to za mało, czyny moim zdaniem mogą dać dużo większy efekt. Nie od dziś wiadomo, że Borderline wynika z kilku czynników jak: geny, środowisko, rodzice. Można było by wyeliminować jedną z przyczyn, czyli geny, a dokładniej mówiąc nosiciela takich genów, dzięki czemu nasz świat był by czystszy. Co do prania mózgu. Kto mieczem walczy, ten od miecza ginie. Chodzi mi żeby ich wykończyć ich własną bronią. Moim zdaniem jeżeli nie podejmiemy poważnych kroków w tym kierunku, takich jak eliminowanie takich jednostek, na świecie będzie ich coraz to więcej i pewnego dnia nasze dzieci obudzą się zniewolone i zmanipulowane przez Borderline. Wydaje mi się, że czasem drastyczne środki są nie do uniknięcia i należy z nich korzystać. Także jestem zwolennikiem czyszczenia społeczeństwa z tych diabelskich genów. A co do Twojego zdania, że takie działania nie mają sensu, to się grubo mylisz Magdo, bo znam takich co popełnili samobójstwo bo mieli już dość takich konspiracyjnych działań i ciągłych problemów w życiu. Bardziej te powolne niszczenie tych bytów porównał bym do kropli drążącej dziurę w skali, a niżeli rzucaniem kamykiem w mur. A jak kogoś nie stać na chęć podania konkretnych argumentów to moim zdaniem lepiej się nie odzywać nisz obrażać innych, ale to takie moje skromne zdanie.

  • Ifryt pisze:

   Żabson ja tam nie jestem za międleniem się ze ścierwem, ale takie znęcanie się nad kimś jest kontrowersyjne 😉
   Można przyczepić komuś łatkę „bordelain” i w ten sposób zankcjonuje się nękanie psychiczne nękanie się drógiego człowieka.
   Teoretycznie masz racje ale w praktyce trudno by to było właściwie przeprowadzić.

  • BasiaB pisze:

   Żabson,jest tak jak napisałeś, jednak nie zmienia faktu,że nie możesz iść i takich ludzi po prostu zabijać,bo pójdziesz do więzienia i tyle.Dla znacznej większości są to ludzie i nie zmienisz tego.
   Natomiast cała sprawa ma o wiele bardziej skomplikowana naturę.Nie da się ich wyeliminować,nie eliminując ich mocodawców i pomysłodawców tego projektu.W każdym artykule pokazuję przyczyny i mechanizmy tego założenia.
   Nie wzięło się to znikąd,to zostało bardzo dogłębnie przygotowane.
   Zabijesz śmiecia,a pójdziesz siedzieć za człowieka.
   Teraz may do czynienia z masową migracją biorobotów,ale nie możesz ich zabijać,bo widzisz jak struktury państwa do tego podchodzą.Im wolno wszystko w takich krajach jak Norwegia,Szwecja,Francja czy Anglia.Owszem są stosowane jakieś środki zaradcze,ale zobacz jak to gówno się rozpleniło i powolutku,krok po kroku ustanawiają swoje rządy wprowadzając niepostrzeżenie szariat w tych krajach,które okupują, bo tak należy to nazwać .
   I nie po to ta strona jest mistyczna,by stosować środki przymusu bezpośredniego.
   Jednak bez unaocznienia tych faktów nie można sprecyzować wroga.

  • Ela pisze:

   W teorii to co napisałeś jest jak najbardziej OK- jednak nie widzę możliwości na tę chwilę przeprowadzenia tego w praktyce- każdy kto się tego podejmie, czyli wskazanej przez ciebie eliminacji [ze słusznych powodów, tu się zgadzam] może zostać „zassany” przez istniejącą machinę systemu (mam nadzieję, nie trzeba tłumaczyć co mam na myśli). Także, trudno się nie zgodzić z wywodem, jednak metodologia jest nie do realizacji- moim zdaniem

  • Magda pisze:

   Odnoszę wrażenie, że jesteś skoncentrowany, ba nawet zaprogramowany, jedynie na walkę z borderline. A gdzie reszta tego co grozi twoim dzieciom? Nie można walczyć z czymś czego się nie zna. Jak można iść na wojnę z mieczem nie posiadając zbroi? Załóż zbroję, naucz tego swoje dzieci, a nie tylko ochronisz się przed borderline, ale przed resztą tego nieznanego Ci gówna również. W tym przypadku wcale nie najlepszą metodą obrony jest atak.

 16. Żabson pisze:

  Ja jednak ze wszystkich informacji, które znalazłem na temat bytów Borderline, uważam, że trzeba mieć odwagę aby z nimi walczyć, a nie tylko chować głowę w piasek i nimi straszyć. Jak miałbym się pozbyć kogoś kto zagraża mojej rodzinie to mogę iść za to siedzieć. W końcu to bestie w ludzkiej skórze, pieprzone wampiry energetyczne. Dlatego nawołuje nie tylko do straszenia i uświadamiania zagrożenia z ich strony ale także do bezwzględnej walki z nimi. Uważam nawet, że takie jednostki można rozpoznać już w bardzo młodym wieku, ok. 3 lat i wtedy należało by podjąć się ich eliminacji. Wszyscy byśmy mieli spokój. Jedno zagrożenie mniej.

  • Ela pisze:

   Zdradź proszę w jaki sposób rozpoznaje się to u trzylatka.
   To ze za jego eliminację można iść siedzieć to na 100%.
   Tzn TY pójdziesz siedzieć, bo gdybyś był księdzem i takiego malucha „obrabiał” to by powiedzieli, że jesteś ofiarą „szykanowania kościoła” a mały sam tego chciał.
   Natomiast klerykiem nie jesteś wiec jak podniesiesz rękę na trzylatka na pewno cię posadzą, i do tego „zlinczują” społecznie.
   Rozumiem Twoje wkurzenie– nikt z nas tu szczęśliwy nie jest i piszemy o wielu niebezpieczeństwach i wielu wrogach LUDZI. Ale spójrz na to z praktycznego punktu widzenia- ilu takich trzylatków zlikwidujesz zanim cię złapią i „posadzą” na dołku?? 3-4? A ich jest sporo….3-4 nie robi różnicy- dlatego pisaliśmy ze nie ma rozwiązań na skróty, to nic nie da. Trzeba ten problem rozwiązać inaczej.
   PS oczywiście moje pytanie z pierwszego zdania jest aktualne.

  • BasiaB pisze:

   Żabson,a Ty sobie może myślisz,że jesteśmy bezwzględnymi rzezimieszkami,by chodzić i wyszukiwać bordeline i eliminować ich ?
   Zagrożeń tego typu,bo bordeline jest tylko jednym z nich – jest całe mnóstwo.
   Artykuł dodałam, by czytelnicy mieli wiedzę o takim zjawisku, jednak nie widzę efektu z Twojej strony czytania ze zrozumieniem.
   A teraz wyjaśnię Ci co to oznacza.

   Jesteś takim Siolą,który ma obsesję na moim punkcie. Wygląda to tak – Co tutaj napiszę, to natychmiast powiela na stronie, której stał się okupantem i z jadem, używając bardzo obraźliwych w stosunku do mnie słów,inwektyw kryguje się ta gadzia swołocz na opiekuna i wybawiciela innych przede mną.
   Nawet się nie zastanawiam,bo na bezużyteczne gnidy szkoda mi czasu,dlaczego admin tamtej strony pozwala na tego typu wpisy,taki wielki katol.
   A może to domena katolicyzmu?
   Napluć drugiemu w twarz i mówić, że deszcz pada ?
   Tak jak Franio,zwołać tłumy dziczy do Europy,a samemu mieć doskonałe zaplecze ochronne ?

   Zabson – nie powinieneś tak podchodzić do tematu,bo się spalisz i nic z tego nie będzie,a pójście do więzienia za śmiecia to strzał w stopę, załatwisz jedną wesz,a cały rój juz czeka u Twych drzwi.
   Ogarnij się chłopie z takim myśleniem,bo nie tędy droga.

   Napytasz sobie wielkich kłopotów.
   Zacznij się zastanawiać co jest przyczyną powstawania bordeline.
   Nauczeni myśleniem zachodniej cywilizacji, myślicie bardzo płytko i niepragmatycznie.
   Należy znaleźć i zmierzyć się z przyczyną ,a nie ze skutkiem.
   W innym przypadku będziesz się z nimi napierdalał emocjonalnie, aż się wypalisz,albo trafisz do wiezienia.
   I ja Wam tutaj na tej stronie pokazuję przyczyny i naprowadzam na nie,a ten art. zresztą nie mojego autorstwa jest tylko pokazaniem Wam skutków tego co napisałam wcześniej i później.
   Coś z czegoś wypływa ?!
   A nie zaistniało bo tak mu się chciało!

 17. M.alex pisze:

  Czuję się ofiarą takiego bytu

 18. Rafael pisze:

  Dziękuję za ten artykuł. Wyjaśniając pewną kwestią, wampiry energetyczne mają duszę, są także zdolne do czerpania energii z innych źródeł niż wykradanie innym, jednak przychodzi im to z trudem i jest możliwe tylko, jeśli taki wampir jest tego świadomy. To nie są żadne moje teorie, mówię po prostu z doświadczenia.Tak samo mam wrażenie, że wampiryzm da się wyleczyć jeśli delikwent się uświadomi i podejmie ku temu jakieś działania…znaczy, mam nadzieję. Dzięki Twoim wypocinom właśnie uświadomiłem sobie że od dziecięcych lat żeruję na krzywdzie ludzkiej ;—-; W poniedziałek udam się do psychologa żeby podjąć leczenie osobowości borderline, możecie trzymać kciuki 😉

 19. El pisze:

  Ostatnie zdanie mnie powaliło:D

 20. Marek pisze:

  Jestem wampirem energetycznym bez duszy. Mam rodzinę i 3 dzieci. Co mogę w tej sytuacji zrobić dla dobra Światła?

 21. elle pisze:

  powinnaś się wstydzić pisząc o ludziach, którzy po prostu cierpią na zaburzenie psychiczne. każdego powinno się traktować równo, nie jak czarownice w średniowieczu. sama mam borderline, i w tej chwili czuje się jakbym była demonem, najokropniejszym stworzeniem, złem wcielonym. tacy ludzie MAJĄ empatię, żałują tego, co zrobili, nie radzą sobie. jeśli ktoś nie miał BPD, nigdy nie będzie wiedział jakie jest to cierpienie. to są tylko i wyłącznie ludzie chorzy, nie robią tego celowo. bardzo mi przykro, że nadal istnieje zacofanie i że ludzie uważają, że osoby chore psychiczne powinny być odizolowane od społeczeństwa. człowiek z borderline to taka sama osoba, która tego nie ma. każdy w pewien sposób zabiera energie, oddaje. jeśli ktoś nie chce, by zabierano mu energie, po prostu będzie walczył, żeby nikt mu jej nie zabrał. czytając te komentarze, płakać się chce. myślicie, że takie osoby nic nie rusza? jesteście za bardzo zapatrzeni w swoje wymyślone historyjki. dla innych, którzy nigdy się nie spotkali z terminem borderline, a od razu zaczęli wierzyć we wszystko, co jest tu napisane radzę poszerzyć wiedzę w tym temacie. nie wiecie nic, a głupoty piszecie.

  • BasiaB pisze:

   Zabierz się do pracy, a nie użalaj nad sobą. Wpuściłaś do siebie coś z czym Twoja Dusza, komórki, ciało, Serce walczy. Tą walką jesteś spalana żywcem.
   To nie średniowiecze, błędnie przez Ciebie rozumiane zacofaniem, to walka na poziomach nie widocznych gołym okiem.
   Fizyczność w tym łańcuszku sprawczym jest ostatnia.

  • Andrzej pisze:

   Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.
   ps. „nie wiecie nic, a głupoty piszecie.” ten cudowny fragment mnie osobiście mówi bardzo wiele i mam taką prośbę do CIEBIE ELLE , mianowicie zachowaj większy spokój i obiektywizm lub otwarcie umysłu , poczytaj Sobie na spokojnie bo być może znajdziesz ( otworzysz serce) metodę jak sobie pomóc .
   Nie wiesz nic o naszych przejściach doświadczeniach życiowych i oczywiście poszukiwaniach przez wiele wiele lat . Informacje pisane pochodzą z naszego pola działania .
   Ja osobiście życzę Ci spokoju jak najwięcej.

 22. Genowefa pisze:

  Wiesz ile może zrobić zła głupia plotka,wiem coś o tym moja rodzina nawet mój ojciec się przyczynił do tego.Ludzie nie dowierzali że my jesteśmy normalni w sensie że nie jesteśmy jakimiś psycholami.Nie życzę nikomu takich ludzi,jakich ja miałam w swoim życiu oraz w życiu rodziny.Najpierw trzeba kogoś poznać potem oskarżać…..

 23. Polka pisze:

  Zaburzenie osobowości borderline, jej objawy i co zrobić, by uchronić się od jej skutków
  .https://www.youtube.com/watch?v=1nj1RI-qNrw

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s