Rezonans Schumana po raz kolejny

Rezonans Schumanna

Schumann resonance 01 en.png
Schumann resonance 02.png

Rezonans Schumannazjawisko powodujące występowanie w naturalnym ziemskim spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych grupy maksimów w zakresie skrajnie niskich częstotliwości (ELF).

Opis

Występowanie zjawiska ziemskich fal stojących zostało przewidziane matematycznie przez niemieckiego fizyka, Winfrieda Otto Schumanna w 1952 r.[1]. Zauważył on, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, który zachowuje się jak wnęka rezonansowa lub falowód. Rozwiązując równania Maxwella dla takiego układu określił jego częstotliwości rezonansowe. Maksymalne amplitudy fal (maksima) występują dla częstotliwości 7,83 Hz oraz dla harmonicznych 14,1; 20,3; 26, 33, 39, 45 Hz (częstotliwości Schumanna), z niewielkimi odchyłkami w zależności od pory dnia. Najwyższe zarejestrowane harmoniczne (ich amplituda maleje wraz z wzrostem częstotliwości) sięgają do zakresu ULF.

Ustalono, że głównym źródłem energii zasilającej rezonans Schumanna są wyładowania elektryczne, powstające w atmosferze ziemskiej[2][3]. Na kuli ziemskiej występuje średnio około 100 wyładowań (piorunów) w ciągu sekundy. Ponadto takimi źródłami mogą być aktywność Słońca, a także sieć energetyczna, której częstotliwość według standardów amerykańskich (60 Hz) pokrywa się z jedną z harmonicznych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rezonans_Schumanna

Zmiany częstotliwości rezonansu Schumanna mogą wpływać na pracę ludzkiego mózgu.

W roku 1952 Otto Schumann zauważył, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, które zachowują się jak falowód. Zmieniające się pole elektryczne wytwarza pole magnetyczne a zmieniające się pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne. Źródłem pola EM jest drgający albo przyśpieszony ładunek elektryczny.

Promieniowanie elektromagnetyczne rozchodząc się objawia właściwości falowe, zachowuje się jak fala. Rozchodząca się fala pobudza do drgań cząsteczki: atomy i elektrony zawarte w ośrodku, które są źródłami fal wtórnych. Naukowcy zauważyli podobieństwo częstotliwości fal wytwarzanych w wyniku rezonansu Schumanna do spektrum uzyskiwanego w badaniu fal ludzkiego mózgu za pomocą elektroencefalografu (EEG). Człowiek jest bardzo wrażliwy na odbiór fal radiowych o niskich częstotliwościach. Naukowcy, aczkolwiek nie zostało to naukowo udowodnione nie zaprzeczają, że rezonans Schumanna może mieć wpływ na ewolucję człowieka.

Naturalne wibracje mózgu:

1. Delta – od O do 3Hz
2. Theta – 3 – 7,5 Hz
3. Alpha – 7,5 – 13 Hz
4. Beta – 13 – 30 HZ
5. Gamma – 30 – 40 Hz

Już w 1986 roku, naukowcy zaobserwowali wzrost częstotliwości drgań otaczającego nas świata. Od tego czasu częstotliwość ta wciąż wzrasta od trochę ponad 7 Hz poprzez stany pośrednie aż do 40 Hz uważanych za limit. Naukowcy twierdzą, że aby przetrwać w tym zmieniającym się środowisku ludzie muszą się nauczyć jak dostosować swój mózg do pracy przy wyższych częstotliwościach.

Większość nowonarodzonych dzieci pojawia sie na tym świecie ze zdolnością dostosowania. To tak zwane dzieci nowej cywilizacji. W języku medycyny, ich inność często bywa brana za oznaki schizofrenii. Począwszy od lat 80-tych, liczba narodzin dzieci indygo na Ziemi wzrasta i dziś prawie 100% noworodków to indygo lub tak zwane dzieci kryształowe. Ponadto, różne źródła wskazują, że większość z nich rodzi się z małą dysfunkcją mózgu. Nie mają praktycznie żadnych fal alfa o niskiej częstotliwości. Rytm mózg funkcjonuje u nich za to przy wyższych częstotliwościach.

Rosnąca częstotliwość rezonansu Schumanna oznacza stały wpływ wywierany na ludzki mózg. Obecnie wynosi ona podobno już 14-15 Hz. W związku z tym, większość ludzi miewa zawroty głowy, ponieważ mózg jest zmuszony do pracy z coraz większą prędkością. Przypomina to trochę overclocking procesorów. Wraz z dalszym wzrostem częstotliwości, mózg osiągnie 30 Hz lub więcej i dojdzie do rytmu, który jest odpowiedzialny za inspirację i kreatywność. Częstotliwość drgań 50 Hz to mózg zen, poziom oświecenia dostępny ponoć tylko dla buddystów.

Zwiększenie „częstotliwości Ziemi” powoduje, że nasz mózg wychodzi z trybu hibernacji i pracuje bardziej wydajnie. Być moze dlatego konieczne jest wprowadzenie chemicznych substancji, które stopują nowe postrzeganie świata. Ponadto, wzrost pulsu Ziemi prowadzi również do przyspieszenia procesów zachodzących w niej samej, co może powodować globalne klęski żywiołowe. Czy nie to właśnie obserwujemy w ostatniej dekadzie pełnej spektakularnych katastrof i globalnych zmian?

 

A jeśli chcecie aktualny pomiar rezonansu Schumana na każdy dzień to wrzucam ten link
http://www.glcoherence.org/monitoring-system/live-data.html

za http://forum.przebudzenie.net/parapsychologia/rezonans-schumanna-oddech-ziemi-t4671.html

” To, co prezentuję w tym tekście to tylko jeden z elementów globalnej i kosmicznej układanki. Pamiętajcie, by fakty łączyć w jedną całość,

Protony ze Słońca, które wchodzą w ziemską magnetosferę, wywołują specyficzne drgania, tzw. Rezonans Schumanna.

Ów rezonans Schumanna lub częstotliwość Schumanna jest najważniejszym naturalnym oddziaływaniem elektromagnetycznym na organizm człowieka.

Ta częstotliwość jest określana „pulsem serca Ziemi”. Przez wieki wynosił on7,83 Hz, czyli tyle ile wynosi normalna częstotliwość ludzkiego serca

jednak od lat 80-tych XX wieku zaczął niespodziewanie rosnąć. W zeszłym, 2012 roku osiągnął on poziom 11 Hz, a to tyle, co ludzkie serce przed zawałem. Oczywiście, „zawał” w kategoriach planetarnych, to inaczej zamiana biegunów magnetycznych. Gdy ziemskie pole magnetyczne („układ odpornościowy” planety) słabnie, jak obecnie, wtedy zwiększa się „puls Ziemi” – czyli częstotliwość Schumana. Analogiczne procesy zachodzą w ludzkim organizmie.

Wzrost „pulsu Ziemi” może odpowiadać za obecne masowe wymieranie – głównie pszczół i organizmów morskich. Organizmy, które nie potrafią… ”

za : http://kefir2010.wordpress.com/2013/09/22/czestotliwosc-schumana-czyli-puls-serca-ziemi-nieoczekiwanie-wzrasta/

schumann1

Wprawdzie wiemy co to jest rezonans Schumana , lecz oprócz rozczytania z podanej tabeli na Tomsk wartości szokująco wysokich w dniu wczorajszym w godz.14 – 19 – tej ,
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://sosrff.tsu.ru/%3Fpage_id%3D7&prev=search

nie potrafię nic więcej się dowiedzieć z tego :
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://sosrff.tsu.ru/%3Fpage_id%3D7&prev=search
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.pl&sl=ru&u=http://sosrff.tsu.ru/%3Fpage_id%3D12&usg=ALkJrhhSUdTLB3bA98XYyokVMks3h6vXCw
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.pl&sl=ru&u=http://sosrff.tsu.ru/%3Fpage_id%3D14&usg=ALkJrhiKfYfzRJ3hAG9xSJ9L8EFO-NKdog

Marcinie czy mógłbyś w dostępny sposób wytłumaczyć nam te amplitudy i inne współczynniki ?
Poza tym zastanawiam się nad jednym .Wszyscy dążą do zwiększenia częstotliwości Ziemi ,która to zwiększona powinna nam pomóc w wydostaniu się z marazmu ,które dopadło ludzkość .
Jednak jeżeli wiemy ,że Ziemią sterują superkomputery umieszczone zarówno wewnątrz Ziemi ,jak i na orbicie okołoziemskiej w bazach na Księżycu ,Orionie , Uranie i Saturnie to czy to czasem nie jest jakiś kolejny myk ,by ponownie zakręcić Ziemią jak babą w sądzie i po raz kolejny dzięki zwiększonym częstotliwościom nie przenieść ją znowuż w inne miejsce w tej galaktyce lub może nawet innej.
Czy na pewno wg standardów Wszechświata jesteśmy w prawidłowym Układzie Słonecznym i czy aby na pewno jest On tym faktycznym miejscem w ,którym powinna znajdować się Ziemia ?

Wątpię ,chociażby z powodów opisywanych przeze mnie w wielu artykułach i komentarzach :
Ziemia została ukradziona przez Hebrończyków z jej właściwego miejsca we Wszechświecie. przy pomocy ich popleczników różnej maści często wprowadzonych w pułapkę zależności dzięki kłamstwom i czczym obiecankom ,tym samym mając bata czyli argumenty do szantażu i manipulowania nimi.
Wiemy już z wielką dokładnością i pewnością , iż wiele nacji współpracujących z tymi uzurpatorami na władców Ziemi i nas zgłosiło się do współpracy chętnie i bez jakichkolwiek prób zniewalania .Ręka w rękę ,łapa w łapę .

Jestem ciekawa czy zwiększanie częstotliwości Ziemi wynika z naszego rozwoju ,pracy nad sobą,drżenia ,dźwięków i tunów naszych obudzonych SERC ,czy z jakiś niecnych danych wprowadzanych do superkomputerów typu Sophia Pistis ,które mają ułatwić ponowne przeniesienie Ziemi w inny rejon ,by umknąć temu ,który ściga tych Wszeteczników ?
Ten ,który być może nas odszukał i w jakiś przedziwny sposób nam pomoże ,a My Ludzie w końcu obudzimy się we właściwej rzeczywistości,wykorzystując swoje 100 % możliwości przesyłu danych przez nasze zwoje mózgowe uśpione poprzez hybrydy czasoprzestrzenne ,w które wbrew naszej woli nas włożono ograniczając tym samym możliwości wykorzystania pełnego potencjału naszego wewnętrznego komputera : naszego EQ czy potocznie nazywane IQ ?

BasiaB

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, sieć pajęcza, stworzenie świata, Uzurpatorzy, Ziemia, świadomość i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

53 odpowiedzi na „Rezonans Schumana po raz kolejny

 1. BasiaB pisze:

  Najpierw miał to byś komentarz pod
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/11/28/pole-silowe-nad-ziemia/
  w końcu umieściłam to wraz z poprzednim wpisem jako artykuł ,mimo iż na dzisiaj mam przygotowany do publikacji inny materiał .
  Po przerwie ,którą sobie zafundowałam po opublikowaniu tego wpisu , przemyślałam pewien aspekt ,otóż należy zaobserwować ,w których godzinach nasz umysł jest bardziej bystry,szybki ,myśli mamy jasne i niczym niezmącone , jak również : w których godzinach najwięcej pracujemy energetycznie ,następnie należy to porównać z wykresami z Tomska .
  To powinno nam dać odpowiedź jak to się dzieje .
  Czy jest to sterowane od wewnątrz przez superkomputery , czy też sami to zmieniamy ?
  Badania przeprowadzane i publikowane w mediach potwierdzają nasze zaangażowanie energetyczne ,kiedy to myśli większej ilości osób zmieniają częstotliwości Ziemi.
  Takie spektakularne dane zostały ujawnione po 11 września 2001 przy tzw. WTC
  Jak widać z informacji 4 grudnia br. miedzy godzinami 14 – 19- ta poziom na wykresie z Tomska osiągnął swoje maksimum przewidziane na skali , czyli 40 Hz .
  Czy jednak i o ile przekroczona została skala tego wzrostu częstotliwości ?
  Zabrakło Scali ?
  Ziemia miała 125 HZ ?
  jest to możliwe ?
  Jest to dla nas dobre ? 😀
  Coś mi się wydaje ,że idą spore zmiany 😀
  Gamma – 30 – 40 HZ

  • BasiaB pisze:

   ” Fale gamma – powyżej 30 Hz, do około 250 Hz. Fale gamma są mało poznane, ale uważa się je za sprzyjające najbardziej wydajnej pracy umysłowej i twórczej. Wg niektórych badań sięgają nawet częstotliwości 250 a nawet 600 Hz.

   Rozróżniamy następujące stany gamma:
   30 – 80 Hz podstawowy zakres gamma związany z wolą
   80-200 Hz określa się jako wysokoczęstotliwościowa gamma (high-gamma)
   100-250 Hz nazywane są drobnymi falami (ripples).
   250-600 HZ to wysokoczęstotliwościowa aktywność fast ripples. Dotyczy w szczególności pacjentów z epilepsją i dominuje w obszarze ogniska epileptycznego.

   Przyjmuje się, że jeśli mózg musi równocześnie przetworzyć informację w różnych miejscach, to używa częstotliwości 40Hz do synchronizacji.
   Fale gamma charakteryzują myślenie integracyjne i procesy skojarzeniowe wiążące różne modalności (modalność – percepcja zmysłowa – wzrokowa, słuchowa , czuciowa itp.)
   Przypuszcza się, że rytm gamma o częstotliwości około 40 Hz ma związek z świadomością percepcyjną (dotyczącą wrażeń zmysłowych i ich postrzegania) oraz związany jest z integracją poszczególnych modalności zmysłowych w jeden postrzegany obiekt.
   Rytm gamma towarzyszy aktywności ruchowej i funkcjom motorycznym oraz percepcji sensorycznej. Aktywność high-gamma występuje podczas aktywacji kory mózgowej, zarówno przez bodźce zewnętrzne (np. dotykowe, wzrokowe), jak i wewnętrzne (przygotowanie ruchu, mowa).
   Rytm gamma towarzyszy działaniu i funkcjom motorycznym oraz integracyjnemu myśleniu i procesom skojarzeniowym.
   Fale 36 – 44 Hz są jedyną grupą częstotliwości, znalezioną w każdej części mózgu. To dlatego przyjmuje się, że kiedy mózg musi równocześnie przerobić informację w różnych swoich obszarach, to używa częstotliwości 40Hz do synchronizacji i równoczesnego przetwarzania.
   Fale gamma wspomagają wydajną pracę umysłową i twórczą np: podczas oglądania jabłka i kojarzenia jego nazwy. Uaktywniają się wtedy co najmniej dwa obszary mózgu. Jeden rejestruje kolor owocu, a drugi – kulisty kształt. Te dwie różne informacje o jabłku muszą się teraz połączyć w jeden obraz.
   Obszary mózgu, w których się pojawiają, porozumiewają się za pomocą właśnie fal gamma. Impulsy nerwowe o treści „czerwony” i „kulisty” drgają w równym takcie gamma i dlatego jabłko postrzegamy jako jeden owoc, a nie dwa odrębne przedmioty, z których jeden jest czerwony, a drugi w kształcie kuli.
   Okazuje się, że fale te stanowią rodzaj łącznika, za pomocą którego komunikują się nawet odległe od siebie obszary mózgu.
   To one wyznaczają rytm, którego utrzymanie jest dla mózgu tak samo ważne jak dla serca regularne skurcze.
   Fale gamma mają decydujący wpływ na najważniejsze funkcje umysłu: świadomość, pamięć i uwagę.”
   http://hiperfizyka.pl/artyku%C5%82y/item/83933-fale-gamma-tajemniczy-sprzymierzeniec-umys%C5%82u

 2. Marcin pisze:

  Basiu tak w streszczeniu najprościej jak umiem: częstotliwość np 1Hz to jest jeden pełny cykl w ciągu sekundy, czyli wychylenie w górę a potem w dół i powrót do 0. Jeżeli mamy np. 7Hz to tych wychyleń w górę jest 7 i w dół jest 7. Amplituda z kolei jest to wartość wychylenia w górę lub w dół od wartości zerowej. Im większe wychylenie tym większa amplituda.
  Czyli jeżeli porównamy dwa sygnały: jeden o mniejszej amplitudzie drugi o większej o tej samej częstotliwości np. 7Hz, to ten o większej amplitudzie jest sygnałem mocniejszym.

 3. BasiaB pisze:

  Od kilku dni codziennie monituje tą stronkę ,przypatrując się danym na wykresie :
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://sosrff.tsu.ru/%3Fpage_id%3D7&prev=search
  Należy pamiętać ,że różnica czasu pomiędzy Tomskiem a nami wynosi 6 godzin.
  W tej chwili u nas jest godzina 14 – ta + 6 h = w Tomsku jest teraz 20- ta.

  Obserwowałam wczorajsze wykresy- jest niedziela – amlituda wychyliła się do 30 Hz.W niedzielę wierny tłum wywala z siebie energię ,by zasilić kogo trzeba.
  Dzisiaj wychylenie jest mniejsze ,ale za to jaka kumulacja mocy ?
  Tak jakby się przegrzewały styki .
  Jestem ciekawa jaka to wieść gruchnie niebawem ,bo to ,że na Ziemi jest burza mózgów to widać na tym wykresie .

  Marcin popraw proszę moją interpretację , jeżeli popełniłam błąd w analizie wykresu.
  Wychylenie mniejsze lecz jakie silne /mocne = tak to odczytuję .

 4. Marcin pisze:

  Wykład Jana Taratajcio na temat częstotliwości strojenia instrumentów 440Hz i 432hz

 5. Marcin pisze:

  Sorry, ale dwa razy dałem ten sam link. Pierwszy jest tu:

 6. Marcin pisze:

  No zdolności dydaktycznych to on nie ma 🙂 , ale można mieć głębszy pogląd na sprawę.

 7. BasiaB pisze:

  Prawie przez 2 -3 miesiące rezonans Schumanna był potwornie rozhulany,jego wartości dochodziły fo 120Hz.
  Od 3 tygodni nastąpił zwrot sytuacji,czasami na krótka chwile osiąga pułap około 40 Hz

  Zaczęliśmy badać właściwości rezonansu.
  Częstotliwość Ziemi powinna wynosić 7,8 Hz i to jest właściwe,to rytm jej serca.
  Prawidłowy puls człowieka powinien wynosić około 70-80 uderzeń na minutę.Powyżej w przedziałach od 110 – 160 a nawet 180 ud./min to tachykardia często prowadząca do zawału serca,180 to właściwie murowany zgon.
  Natomiast niższy puls,ponizej 40-30 ud./min może również doprowadza do zgonu – Serce nie ma sił pracować, jest osłabione.

 8. veronika pisze:

  W dniach 18, 19, 20 marca miało się odbyć wzniesienie planety Ziemia.
  Dla tych wszystkich wyczekujących tej chwili jest to przykra wiadomość.
  Planem pierwotnym zdarzenie to się nie odbędzie.

  Piękne przedsięwzięcie i jak bardzo ważne. Dla ilu istnień?
  Cel poprzez pierwotny plan osiągnięty nie został, bo planem ciemni rządzili. Pod płaszczykiem jasnej szaty i wybawicieli planety chcieli sami przemknąć, prześlizgnąć się jak szczury. Atakując, używając przemocy, zastraszenia, gruźb, rytuałów i obrzędów prowadzących do zguby. Zostawić za sobą chaos, który sam wykreowali. Żerując na ufności, pokorze, wierze. Na wewnętrznym dziecku. >

  Światło drugiej planety od Boga powiedziało Nie.
  Cel szczytny drogą pogwałcenia wewnętrznych wartości nie może być akceptowany i zezwolenia nie będzie nigdy.
  Straty są ogromne. Słowami niezmierzone. I może ktoś krzyknie, że dziecko musi dorosnąć, że wielki błąd został popełniony. Więc dopowiem:
  Z ufności wyrosnąc w zwątpienie i beznadzieję?
  Z pokory wyrosnąć w arogancje i bezczelność?
  Z wiary wyrosnąć w herezję czy bezbożność?
  Wtedy Światła nigdy by nie było.

  • BasiaB pisze:

   Veroniko ,Veroniko jakież to mądre stwierdzenie.
   Tak jak napisałaś ,odprawiają rytuały udając Istoty Światła,chcąc uniknąć odpowiedzialności za wyrządzone i sprokurowane zło,mamią wzniesieniami a durne zoombi dają się na to nabierać pomagając im kreować herezję i ułudę.
   Beton zatwardziały skruszeje.
   Straty ogromne poprzez wiedzę i działanie zostaną naprawione.

   Veroniko jestem pod wrażeniem Twojego przekazu.
   Dzięki ❤

   • veronika pisze:

    Oj tam…Basiu, zawstdzasz mnie 🙂
    To kolejne info dla zainteresowanych:
    W dniach 18,19,20 marca
    miało również nastąpić otwarcie „portalu”
    skierowanego w stronę pewnej galaktyki, która „przypomina zwierzątko”,
    galaktyki, do której chcieli się dostać wyznawcy Boga Jahwe.
    No cóż, Ziemia kręci się dalej.
    Następna galaktyka to….?
    Upss…wyznawcy Boga Jahwe 😀

    • BasiaB pisze:

     Veroniko 😀
     Wszystko kręci się już dobrze. Z tego powodu milczałam mając sporo pracy.
     Otrzymałam od Ojca nie lada los, opiekuna który wyczyścił nam przedpole,a z czym sami nie potrafiliśmy się uporać. Jak widać każdy ma swoją rolę, które zostały zaklęte w kamień by nie można było nikogo obudzić.

     Dodam jeszcze,że dawniej zostaliśmy tutaj wszyscy dani sobie ku wzajemnej pomocy biogeneza jest z tego samego Źródła .Specyfikacja co do ról wymagała odrębnej modyfikacji dzięki czemu powstały Smoki.
     Smoki …jak wszędzie ci ONI zrobili czarci dublet.
     Smoki Białe – to dobre smoki,dane nam do ochrony i nie tylko. Bardzo waleczne mężne, odpowiedzialne, kochające i my je kochaliśmy.
     Stworzono dublet czyli …gadziory nękające nas, pracujące na usługach ciemnych sił.

     Ale….zaklęci w kamień…kamień się roztrzaskał i Światło wychodzi na powierzchnię 🙂
     I to jest triumf.

     Jak pisałam już wiele razy.
     Jesteście kreatorami.Teraz po odebraniu własnych cząsteczek, jesteście wolni i każda Wasza kreacja przełoży się tylko i wyłącznie na Wasze dobro,jeżeli takowe wykreujecie.Już przestała zasilać subwłaściciela Waszej Jaźni i Jestestwa.Tym samym ….cała Wasza praca zacznie przynosić Wam wymierne efekty.
     Jeżeli jest w Was cząstka pychy,próżności,zawiści czy zazdrości a tak może być, bo została zinkludowana na przestrzeni dziejów poprzez ich czarcie działania,to każdego takiego parcha wyciągnijcie i zutylizujcie,inaczej będzie Wam zaburzać właściwy odbiór przez co kreacja zaprawiona ziarnkiem goryczy zmaterializuje się właśnie w ten sposób.

     Zarozumiałość – odgrodzi od profitów,bo te tylko przypłyną do Światła.
     Żadna czarcia energia nie będzie już zasilana .

    • Magda pisze:

     Dziękuję Ci Basiu za te słowa… Ukierunkowałaś tym moje działania.

    • veronika pisze:

     Pycha, zarozumiałość… masz racje Basiu,
     bo to skrajne cechy.

     Aby pamięć minionych zdarzeń,
     ważną została, po to, żeby
     pozostać wyprostowanym i patrzeć przed siebie,
     po to, żeby już nigdy się nie zgarbić i wzroku w ziemie nie wbijać.

    • BasiaB pisze:

     Jeszcze jest chwilami ciężko,dopada senność,ale o coraz mniejszej sile.To zmiany w DNA, po wyparciu cudzych cząstek, muszą nadrobić zaległy czas i zsynchronizować się się z właściwym wzorcem 😀

    • veronika pisze:

     Sorry Basiu, że się czepiam, ale…
     „Smoki Białe – to dobre smoki, dane nam do ochrony i nie tylko.”
     Żadne istnienie ani istota, ani byt nie został wam dany.
     Nie ma takiego prawa i takie prawo nie istnieje, przynajmniej tam
     skąd Ja pochodze.

 9. BasiaB pisze:

  Bardzo dobrze,że się czepiasz 😀 Masz rację,bo to ja niefortunnie się wyraziłam ,a jest tak jak napisałaś. Jednak przytoczę :
  ” zostaliśmy tutaj wszyscy dani sobie ku wzajemnej pomocy biogeneza jest z tego samego Źródła .”
  I to jest prawidłowe.Oczywiście pomijam w tym stwierdzeniu dublety powstałe na ten wzór i podobieństwo nas i sprzymierzonych nacji.

  Dodam jeszcze, wracając do subwłaścicieli,że należy skasować wszystkie dyspozycje wydane przez nich w naszym imieniu,co mogli czynić posługując się naszymi cząstkami i częstotliwościami. One nadal funkcjonują.

  Czas nie jest takim jakim go opisuja ezomedia.Czas leci dalej,tylko należy rozróżnić dwie fazy.To co się zadziało ,a to co się dzieje.
  Tak wiec to co się zadziało w przeszłości – energetycznie istnieje dalej,to się nie rozmyło,ale jednak to jest przeszłość,która funkcjonuje dalej i przekłada się na dzisiejsze kreacje i postrzeganie.Z tego powodu należy to rozdzielić i skasować każdy przejaw działań zaistniałych w przeszłości będący w sprzeczności z prawem, ponieważ te przeszłe działania dają przyzwolenie na zadziewanie się obecnych sytuacji.
  One dalej brzmią pomimo upływu czasu.

 10. veronika pisze:

  Albo mnie się wydaje albo Szuman jest bardziej aktywny po miesięcznym „odpoczynku” http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

  • BasiaB. pisze:

   Zrobił sie bardziej aktywny,to prawda.Zupełnie tak jak by wczesniej pole magnetyczne zamarło.Jestem tylko ciekawa na ile te wykresy odddaja natęzenie pola Ziemi,a ile na to pole ma wpływ energetyka,zachowanie i myśli ludzkie ?
   Czy te wykresy w jakikolwiek sposób oddają równocześnie te współczynniki ?

 11. eat pisze:

  Drogie dziewczyny, macie rację i zarazem nie. Wszystko jest o wiele łatwiejsze a zarazem w drugiej warstwie intuicyjnie proste. Nie uwzględniacie wpływu sił naturalnych, my to zaledwie 2-3%, świat kręci się inaczej 🙂

  • BasiaB. pisze:

   Zgoda,ale trzeba miec tego świadomość .
   Obudzić intuicje,a przez to wgląd w wiedzę.

  • BasiaB. pisze:

   http://innemedium.pl/wiadomosc/rezonans-schumanna-puls-ziemi-podwoil-sie-nadchodzi-radykalna-zmiana-poziomie-planety
   ” Zwiększenie „częstotliwości Ziemi” powoduje, że nasz mózg wychodzi z trybu hibernacji i pracuje inaczej. Jeszcze kilka lat temu Ziemia była na poziomie wibracji 7,8 Hz, ale kilka dni temu, częstotliwość Schumanna dobiła do 16,5 Hz. Świadczy to o tym, że Ziemia podlega gwałtownej zmianie – następuje przyspieszenie.
   Dlaczego zatem ważna jest liczba 16,5? Okazuje się, że 16,5, 33, 66, 132, 264 itd, to liczby, które są harmoniczne dla tonu Solfeggio 528, który jest częstotliwością wykorzystywaną przez biochemików do naprawy uszkodzonego DNA – genetycznego wzorca, na którym opiera się życie. Jeśli częstotliwość Schumanna rezonuje w harmonicznej 528 to sugeruje, że nasze DNA może się zmieniać nawet w tym momencie.”

 12. Marcin pisze:

  No to dzisiaj dali nam do wiwatu http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
  Ja już od późnego rana chodziłem w pracy jak pijany, kolegę bolała głowa. A godziny oddziaływania tego gównianego zderzacza, bo chyba to jego sprawka, pokrywają się z moimi zawirowaniami.

  • Rena pisze:

   Masz rację, Ziemia dziwnie się zachowuje, bardzo niespokojny wiatr bez wyraźnej przyczyny. Drażnią żywioły i Ziemię. Monitoruj temat i informuj o swoich obserwacjach. Jak można przeciwdziałać tej pladze ? Napisz coś więcej jeśli możesz i masz chwilkę.

    • BasiaB pisze:

     Rena podałaś tutaj kilka linków :
     tak zderzacz hadronów,po raz kolejny podaję: służyć ma do hurtowego zabrania ,zawładnięcia,a tym samym posługiwania się tym co do nas należy.Tych struktur jest bardzo wiele. Jednak sukcesywnie ograbiając nas od dłuższego czasu z wiedzy i dostępu do unikatowych informacji,zawłaszczyli ją sobie tym samym.a to z kolei powoduje,że sa w tej chwili trudnymi dla nas przeciwnikami.Nam zabrano sobie dodano.

     Byłabym ostrożna w bezkrytycznym łykaniu wszelkiej maści wieści ze świata,jest tam wiele pułapek podprogowych ewoluujących następnie w przeciwna stronę ,mimo pozornego poczucia bezpieczeństwa.
     Zwracam uwagę na słowo : Pozorny !

     O strukturach tych juz pisaliśmy- chodzi o ruru plazmowe.
     Tych ciekawostek wewnątrz Ziemi jest znacznie więcej,są tam całe zespoły i laboratoria pracujące wbrew naszemu poczuciu etyki.
     Dokonywane są tam zbrodnie na ludzkości i całym stworzeniu jakie ugrzęzło tu razem z nami w tym pułapie ich Wszechświata,który z prawdziwym Wszechświatem ma niewiele wspólnego.

     Pole siłowe to były pierwsze słowa jekie zaczęłam odbierać.Wtedy nie wiedziałam nic o stanioe naszych struktur i przestrzeni okołoziemskiej.
     Tak słońce ma,tylko które prawdziwe czy ten świecący nad nami lampion ?
     Odpowiadam ; ma nawet Ziemia i to pole siłowe,robiło nieprzeniknioną barierę dla Istot z Wszechświata,przez co byliśmy tu udupieni jak w puszce Pandory i wydawać się mogło,że opuszczeni przez tzw. Boga.

     Kratery,sinkhole, zapadliska,zwał jak zwał – jest tego pełno i będą się ujawniać coraz większe ilości, bo Ziemia w środku jest podziurawiona jak bardzo dobrej jakosci ser szwajcarski,który ma to do siebie ,że im wieksze dziury tym bardziej śmierdzi.
     Są bo jak większość wie,Ziemia w środku jest jednym wielkim tunelem.

   • basiabc pisze:

    Witaj Rena 🙂
    Obserwacje rezonansu wskazują jednoznacznie na wkładanie paluchów w struktury Ziemi i przestrzeni okołoziemskiej.
    Ziemia nigdy sie tak nie zachowywała,a to że mieli taki zamiar świadczy chociazby to,że wszystkie inne stacje pomiarowe częstotliwosci zostały wygaszone i brak dostępu do ich danych,uchował sie tylko rosyjski Tomsk,bo Ci rosjanie mają w dupie żydów i inną swołocz.

    • Rena pisze:

     Nagle wychodzi na jaw, że dowody osobiste to picuś – są niepotrzebne, po falach mózgowych każdego identyfikują – bez żadnych zdjęć, odcisków palców i całej reszty ściemanki. Ciekawe czego jeszcze się dowiemy przy okazji takich niepozornych informacji jak ta z linku o używaniu fal mózgowych zamiast haseł. W ten sposób doszliśmy do tematu interfejsów neuralnych – one istnieją naprawdę.

    • BasiaB pisze:

     W wielu – na szczęście zacofanych krajach nie ma jeszcze takich urządzeń,one są testowane i badane na terenie Emiratów Arabskich i innych..

 13. Ryszard pisze:

  A co się dzieje z „rezonansem”, nie wie ktoś? Czy to tylko jakaś awaria albo nas nie chcą straszyć? 🙂

 14. grześ pisze:

  czy ktos mnie wtajemniczy?

 15. j11 pisze:

  Co z wami, czekam na informacje, tyle madrego piszecie, a ja jakbym to skads wiefziala ale nie swiafomie

  • BasiaB pisze:

   Bo te informacje sa w nas, sa w naszych Diamentach,ale zostały skrzętnie zakryte przez naszych oprawców i wrogów.
   Możesz czekać jak chcesz czekać,a możesz coś robić koło siebie, możesz również czytać od dechy do dechy 🙂

   • j11 pisze:

    Dziękuję Basiu, że odpowiedziałaś; napisałaś: „możesz coś robić koło siebie”- wiem jedno: że praca nad swoim ego, usposobieniem, a efekty widać w każdej zaistniałej sytuacji. Piszecie,że czujecie jakiś niepokój, a ja mimo, że wyczuwam energetycznie „atmosferę” – jakoś mam wewnętrzny spokój. Nie czuję żadnego niepokoju czy „złych” wibracji. To co mogło sie wydarzyć już pewnie się nie wydarzy, przywoływanie pięknych obrazów pomoże nam „wyjść” na swoje, nie twórzmy obrazów wojny, zagrożeń, cierpień, a przywołujmy piękno, pokój, radość, ja to „mam we krwi” (?).. seredecznie wszystkich pozdrawiam, życzę pokoju.. j11

    • BasiaB pisze:

     J11- unikaj określeń obcobrzmiących. Należy do tego słowo EGO.
     Oznacza ono – JESTEM.
     Pracuj i działań nad cechami, które są plewami w Twoim ziarnie 🙂
     Nie niszcz swojego JESTEM 😀 tylko cechy, które zostały wprowadzone do Cibie pod wpływem działań OBCYCH.

     Niepokój nie może istnieć cały czas.Tak więc dotyczyło to dni sprzed 3 tygodni. Obecnie jest już na pewno spokój 🙂
     Niepokoje są naszą obroną, są wieścią o zagrożeniach, tylko w taki sposób można uniknąć pułapki. To jest naturalny dźwięk na wzruszenie samoistnej samoobrony.

 16. j11 pisze:

  Bardzo Ci dziękuję Basiu, nie jestem obeznana w zwrotach, nazwach, to tylko informacja o co mi chodzi, dziękuję za pouczenie, pozdrawiam, j11

  • BasiaB pisze:

   J11 – źle nauczono nas posługiwania się słowem,każdemu się wydaje iz inni muszą wiedzieć co napisał, bo to przecież jasne.

   Niestety tak nie jest brak precyzji powoduje odpowiednie konsekwencje. I ten wpis nie dotyczy Twojego ostatniego postu, tu chodzi o całokształt wypowiedzi większości ludzi.
   Najgorsze,że w ezobełkotach funkcjonują błędne określenia na wiekszość zachowań i sytuacji, które to zwroty sa kolejnym zniewalającym kodem.

   A teraz to co powtarzam tak często :

   ” Maciej Kawiak „Prof. Ludwik Jaxa Bykowski w 1935 ogłosił wyniki swoich badań nad gimnazjalna młodzieżą polską i żydowską. Doszedł do wniosku, że Polacy są zdolniejsi od Żydów. Natomiast robienie lepszej kariery Żydzi zawdzięczają doskonałej organizacji, solidarności oraz przemożnym wpływom politycznym i finansowym.

   Nasza rasa jest we wszystkich kwestiach bardziej zdolna niż większość innych ludów, to jest przyczyna nienawiści”.

   Teodor Herzl

   Źródło: Kękuś..”

 17. BasiaB pisze:

  ” Straszliwy spisek stroicieli fortepianów
  Tomek Torquemada
  Dlaczego zmieniono strój instrumentów muzycznych na A-440 HZ?
  http://newworldorder.com.pl/artykul,261 … a-A-440-HZ

  Najlepsze kwiatki z tekstu:

  „Ale dlaczego zmieniono strój z A – 432 Hz na a- 440Hz? Na to pytanie trudno jest uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź.

  Pierwsza próba zmiany stroju nastąpiła w roku 1917 z inicjatywy Rockefellerów. Świat muzyczny się na to nie zgodził, jednak rząd USA w rok później zaakceptował to jako standard. Nastąpił potem szereg takich prób i inicjatywy te zawsze wychodziły z dynastii rządzących klas. Świat muzyczny uparcie się na to nie zgadzał.”

  „Najbardziej znany z niezwykle pozytywnych efektów na człowieka jest częstotliwość 528 Hz. Częstotliwość ta jest znana z tego, że działa relaksująco na nasz organizm. Uwalnia nas od stresu! Ale to nie wszystko. 528 Hz reperuje nasze DNA! Istnieje wiele prac naukowych ukazujących efektywność owej częstotliwości na nasz DNA.”

  „Częstotliwość ta jest określana jako pitagorejska ponieważ juz Pitagoras [EN] opracował pierwsze jej zasady. (Zasady tego strojenia były już znane w około 1800 lat p.n.e!) Według Pitagorasa używano stosunek 3 : 2 dźwięków w strojeniu. Według tego stroju uzyskano dźwięk A = 432 Hz. Dźwięk ten jest ściśle powiązany z tz. regułą złotego działu. Jednakże podział Pitagorasa nie był doskonały. Niemniej już w jego czasach używano 432Hz dźwięku jako podstawy do strojenia instrumentów.”

  „Biblijna liczba 666 posiada także bardzo interesujący aspekt. Sinus od 666 = 0.80901699 czyli… połowa liczby Fi!

  6 x 6 x 6 = 216. Cosinus 216 = 0.80901699.
  Sinus – sin – grzech po angielsku!

  „Dlatego strojenie w A – 432 Hz czy też w C – 256 Hz jest strojem naturalnym, ponieważ Hz czyli cykl w ciągu sekundy – sekunda jest naturalną jednostką czasu a częstotliwość odpowiada naturalnemu strojowi określonych fal, które wyrażają się w liczbach całych, co oznacza ich naturalne pochodzenie i naturalne miejsce oraz jest to umieszczone w naturalnie obliczanym czasie.

  Jeżeli owe dane są danymi naturalnymi, jest zrozumiałe, że wszystkie te dane współpracują ze sobą w naturalny sposób, w jaki zostało to zaprojektowane przez Stwórcę Wszechświata – Boga.”

  „Najprawdopodobniej chodzi od separację człowieka od Boga. Czy słyszałeś powiedzenie, że jesteś z kimś na tej samej fali? Otóż strój A 440 najwyraźniej nie jest na identycznej naturalnej fali z naszym Stworzycielem. Najwyraźniej taki był tego cel. Drugim celem jest aplikowanie nam stałej presji czyli stresu, co prowadzi w wielu wypadkach do chorób typowych dla stresu z rakiem włącznie.”
  http://rebelya.pl/forum/watek/10640/

  • Wojwit pisze:

   Cześć Basiu!
   Strona „rebelya.pl” w ogóle się nie otwiera. Znaczy u mnie się nie otwiera.
   Podobnie jak ta z lady gagą. Ta z kolei zgłasza uszkodzenie…

 18. adept pisze:

  Dzisiaj mamy ciekawe dane w rezonansie shumanna – http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7 i
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2017/02/10022017-tsunami-miosci-i-rezonans-poza.html

  Mówimy o wzroście naszej świadomości i co przyczynia się do tych wzrostów ….( sam rezonans S.jest tylko informacją ,że zachodzą zmiany które już nie mieszczą się w skali ustalonej przez człowieka ..)

  • BasiaB pisze:

   Nasza świadomość nie ma nic wspólnego z rezonansem magnetycznym Ziemi. Świadomość Ziemi nie może mieć wpływu na jej bicie Serca. Za szybkie doprowadzi do zgonu.
   Odczyty na Szumanie mają być spokojne, a nie wg chciejstwa NWO czy innych Niuejdżowców !
   Bo to nieuprawnione doprowadzanie nas do unicestwienia.

  • Wojwit pisze:

   Dlatego w zeszły weekend czas gnał jak oszalały… Jest stała zależność przyśpieszenia czasu od wzrostu częstotliwości rezonansu Schumana. Nie wiem tylko czy ta zależność jest wprost proporcjonalna czy rośnie w postępie geometrycznym czy arytmetycznym, no bo jak mam zmierzyć przyśpieszenie czasu, skoro zegary też chodzą wtedy szybciej. Mogę polegać tylko na własnych odczuciach – a one są moje – a więc subiektywne.

   • Wojwit pisze:

    Jedyną miara jest tu odczucie – a według mnie czas w poprzednią niedzielę biegł dwa razy szybciej niż w poprzedni weekend a do godzin z dawnych lat (co trudniej porównywać – bo pamięć bywa zawodna) może nawet i cztero- pięciokrotnie szybciej.

   • BasiaB pisze:

    Wojwit – polegać musisz tylko na sobie, ale dzieki Ci serdeczne za wskazówki. Niby oczywiste, ale jak napisałeś to do mnie dotarło !
    Chodzi o synchronizację czasu zegarów kwantowych z częstotliwościami drgań Ziemi !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s