Pole siłowe nad Ziemią

Wczoraj opublikowano informacje na Zmianach na Ziemi ,która potwierdza nasze doniesienia o założeniu nad nami fałszywego Nieba wspomaganego specjalna powłoką .My wiemy czym jest ta powłoka .Składa się z lodu i krzemu,to powłoka lodowo krzemowa ,której egzystencja jest podtrzymywana przez odpowiednie pole siłowe .

Artykuł zamieszczony na ZnZ daje nam potwierdzenie tego :

pole siłowe Ziemi

” Zespół naukowców z University of Colorado w Boulder odkrył niewidzialną „tarczę” naszej planety. Znajduje się ona na wysokości 11,5 tys. kilometrów i chroni Ziemię przed tzw. szybkimi elektronami, cząstkami poruszającymi się z relatywistycznymi prędkościami. Elektrony przyspieszone do niemal prędkości światła, stanowią zagrożenie dla astronautów i satelitów.

 Niebezpieczne cząstki powstają podczas intensywnych burz słonecznych. Bariera chroniąca przed nimi została znaleziony wewnątrz Pasów Van Allena. Są to dwa obszary, zawierające wysokoenergetyczne naładowane cząstki: elektrony i protony.

Wewnętrzny pas promieniowania znajduje się na wysokości około 4 tys. kilometrów, a zewnętrzne – na wysokości 17 tysięcy kilometrów. Według naukowców, w krawędzi zewnętrznego pasa promieniowania, na wysokości około 11,5 tysięcy kilometrów, stwierdzono warstwę stanowiącą „tarczę”, która zapobiega wnikaniu superszybkich elektronów w atmosferę ziemską.

File 39276

Źródło: Andy Kale, University of Alberta

Wcześniej uważano, że elektrony o wysokiej energii, o prędkości większej niż 160 tys. km/s, wnikają do górnych warstw atmosfery, gdzie oddziałują z cząsteczkami powietrza. Jednak dzięki danym zebranym za pomocą dwóch sond badających Pasy Van Allena, okazało się, że elektrony zatrzymują się na długo przed wniknięciem do atmosfery.

Naukowcy porównują tę barierę do ściany w przestrzeni, o którą rozbijają się elektrony. Niektórzy zwracają uwagę, że przypomina ona nieco pole siłowe znane z filmów science-fiction. Uczeni przyznają, że to bardzo tajemnicze zjawisko i wymaga ono jeszcze gruntownego poznania.”

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wokol-ziemi-odnaleziono-niewidzialne-pole-silowe-chroniace-aktywnoscia-slonca

To blokada lodowo – krzemowa.

Jakby tego było mało, dzięki naszym czytelnikom mamy dostęp do wcześniejszej informacji, umieszczonej 2 dni wcześniej :

„Wiele osób nie rozumie niestety co oznaczają ostatnie ustalenia fizyków dla zrozumienia istoty rzeczywistości i czasoprzestrzeni. Jakby nie patrzeć wygląda na to, że żyjemy w czymś na kształt wielkiego nieskończonego hologramu.

Dowodów na to jest aż nadto, tylko ludzie uczą się tego nie dostrzegać. Dziwne zbiegi okoliczności niekiedy dają ludziom do myślenia, ale zdecydowana większość osób przeżyje całe życie nie mając świadomości, że to wszystko, co wydaje się tak bardzo realne i namacalne, to w istocie wygenerowana pustka, która przyjmuje postać materii tylko poprzez fakt interakcji z obserwatorem.

Każdy fizyk potwierdzi to, że w im większym powiększeniu obserwuje się zachowanie cząstek elementarnych, tym dziwniejsze się one wydają. Ostatecznie jednak dochodzi się zawsze do takiego samego do wniosku, że to, co wszyscy tak zwani racjonaliści, uważają za realną materię, składa się głównie z pustki. To mocna poszlaka wskazująca na holograficzną naturę rzeczywistości.

Do tego dochodzą osiągnięcia mechaniki kwantowej. Operuje się wtedy w tak niewielkich skalach, że wiele właściwości fizycznych takich jak energia i moment pędu funkcjonuje według zupełnie innych, kwantowych zasad. Skoro zatem właściwości materii mogą być kwantyzowane to czym jest ta czasoprzestrzeń, która coś takiego umożliwia?

Albert Einstein uznał w swojej teorii względności, że wszechświat jest płaskim kontinuum, ale gdy zagłębić się w skalę mikro okazuje się, że istnieją pewne fizyczne ograniczenia, takie jak liczba Plancka 1,6 x 10-35 metra. W unifikującej dotychczasowe ustalenia fizyków, pętlowej grawitacji kwantowej, liczba ta to najmniejsza długość mająca sens fizyczny. Innymi słowy nauka przewiduje, że tyle wynosi wymiar czegoś w rodzaju „piksela” naszej rzeczywistości.

Badanie liczby Plancka za pomocą akceleratora cząstek wymagałoby urządzenia rozmiarów naszej galaktyki. Ale naukowcy z Fermilab, laboratorium naukowego z okolicy Chicago, stworzyli niewielkie urządzenie, Holometer, który może pomóc uzyskać pewne wskazówki. Para laserów i precyzyjnych szlifowanych luster, ma pomóc odebrać ślady tych hipotetycznych pikseli, co jest zwane „holograficznym szumem”. Jeśli uda się to określić, będzie to oznaczało, że pojawią się nowe dowody przesądzające o poprawności tej fantastycznej teorii holograficznego wszechświata.”

http://innemedium.pl/wiadomosc/wszyscy-zyjemy-w-nieskonczenie-wielkim-hologramie

Bez naukowych laboratoriów również o tym wiemy ,tak to działa 😀

BasiaB.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, umysł, Ziemia, świadomość i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

39 odpowiedzi na „Pole siłowe nad Ziemią

 1. basiabc pisze:

  I tak teraz dziwnym trafem wychodzą na jaw informacje do których mamy dostęp inną drogą 🙂

 2. basiabc pisze:

  Podano teraz link do tego filmiku -:
  chcecie oglądajcie, ruska bajka o zajęciu Ziemi przez smoki

  z takim komentarzem :
  ” Po zastanowieniu drobna uwaga: jest w filmie powiedziane, że los Ziemi zależy od ilości przebudzonych i ilosci niewolników. To jest łagodnie powiedziane – prawda jest taka, że kto nie zmieni swojego postępowania względem Ziemi ten straci ciało.
  Słońce właśnie dokonuje selekcji. Nawet jeśli nas – wojowników światła zostanie garstka to przetrwamy. Ziemia ochroni wierne dzieci swoje , swoich obrońów.”

 3. basiabc pisze:

  W nawiązaniu do wszystkich tekstów pisanych przez nas na tej stronie ,podsyłam teraz
  „perełkę „znalezioną na śmietniku.
  Umieszczam ją ,by pokazać bezgraniczną głupotę ludzi dążących tzw. drogą rozwoju duchowego,zastanawia mnie tylko czy aby to na pewno ludzie ,bo nikt przy zdrawych zmysłach takiego bełkotu ,po tylu latach „rozwijania ” się, pewnikiem jak ślimak w prawą stronę ,nie napisałby.
  No ale cóż ,przejdźmy się po tym tekście :

  „Jedno i drugie – czyli zarówno słowa jak i czyny – wymierzone by wyrządzić drugiemu krzywdę są złe – z punktu widzenia naszego osobistego rozwoju 😉 i to trzecie też – czyli nasze myśli 😛 bo to właśnie z nich biorą swój początek zarówno słowa jak i czyny 🙂

  Logika kogo ?bo nie rozumiem ?
  Tzn. Jeżeli nasze myśli są złe ,powstaną złe słowa i czyny ?
  ,ale tylko takie ,które są wymierzone w innych ,by krzywdzić ,wówczas nas to dotyka .
  Tak to rozumiem .
  Dalej mamy wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje :

  Tyle tylko, że zapominamy o tym:
  – wszystko, co wysyłamy – powraca do nas 🙂
  – wszystko co siejemy – zbieramy 🙂
  – wszystko co dajemy – otrzymujemy 🙂
  – wszystko co widzimy u innych – istnieje w nas 🙂

  A w związku z powyższym, osoba czyniąca to nieświadomie, nie zdaje sobie sprawy z faktu, że „krzywda” jaka ją spotyka po jakimś czasie, spowodowana została przez jej własne zachowanie 🙂
  Osoba czyniąca to świadomie, jest w stanie przewidzieć, że prędzej czy później wysłane „zło” wróci do niej spotęgowane w taki czy inny sposób 🙂 tym bardziej więc zadziwia fakt, że zadziało się to, co się zadziało… „

  Są więc takie osoby ,które krzywdzą innych nieświadomie i dostaną baty ,jak i Ci ,którzy zrobili to świadomie.
  To wszystko z tymi lustereczkami to kompletny stek bzdur.
  Owszem zostały zainstalowane ,lecz w zupełnie innym celu.
  Teoryjka o powrocie tego co wysyłamy jest fałszywa ,czego dowodzą wszystkie nasze wpisy.
  Po następne tzn. jeżeli jakiś psychodeliczny drań będzie mnie bezkarnie atakował od kilku miesięcy z przyklaskiem tłumu wiwatującemu takiemu postępującemu z premedytacją rzezimieszkowi ,mam uznać to za karę wymierzoną we mnie ???
  Nie kochani.
  Tacy dranie są zrodzeni nie stworzeni i oni mają to w swoich sztucznych genach, to są właśnie nasi oprawcy ,którzy udając głupoli posuwają się do coraz to bardziej wyrafinowanych metod uporczywego nękania nas ,wmawiając nam przy tym poprzez swoich popleczników ,że sobie sami na to zasłużyliśmy.
  Nic z tego ,absolutnie .
  To sa kanalie z premedytacją znęcające się nad nami ,a skandujący mu poklaskami tłum to jedna klika . Nie dajcie się zwieść i nigdy nie dajcie sobie wmówić winy ,nawet jeżeli prawem retorsji będziecie bronić swojego Istnienia.
  Nie zginajcie kolan i karku.
  To Takie dranie zasługują na karę ,nie Wy.
  Cóż bowiem jest winne dziecko wykorzystywane od najmłodszych lat przez zwyrodniałych pedofili???
  Nie mogące spokojnie usiedzieć przed komisją przeprowadzająca postępowanie w sprawie wykorzystywania płciowego takiego małego dziecka ?
  Nie może ,bo ze strachu nie potrafi utrzymać kału poprzez rozerwane naczynia ???
  ktoś tylko chory psychicznie będzie głosił ,że to dziecko jest ukarane za postępowanie w poprzednim wcieleniu.
  To gwałt poczyniony na matce naturze ,a nie żadne kary.
  To zwykłe bestialstwo i zboczenie ,a nie kara za nie wiadomo co ?
  ktos to pamięta co było kiedys ?
  Takie dziecko coś wie ?
  Nie !
  Lecz takich zwyrodnialców jest na pęczki ,przy poklasku poklasku mu podobnych.
  Pamiętajcie nie dajcie się wkręcać w żadne poczucie winy.
  Nie i koniec !

  Retorsja to odpowiedź na nękanie ,lecz wówczas taki padalec woła ,brońcie mnie – ja nie winny ,ja tylko głupi.
  Tak działają .
  O ofiarach pięknie napisano już tutaj .
  Ofiary to najwięksi oprawcy ,to bowiem ich zabawa w wykorzystywanie innych.

 4. basiabc pisze:

  Nie dziwcie się czytelnicy znikającym powiadomieniom na pasku z najnowszymi komentarzami .
  zawsze tak się dzieje ,kiedy podaż wpisów na Forum zamkniętym przewyższa wpisy na blogu ogólnym 😀

 5. Ala pisze:

  „Zamiana biegunów nastąpi szybciej niż przewidywano

  Naukowcy mają niepokojące wieści. Pole magnetyczne Ziemi, które chroni nas przed promieniowaniem kosmicznym, słabnie znacznie szybciej niż wcześniej prognozowano. To oznacza, że zamiana biegunów magnetycznych może nastąpić lada chwila. Co nam grozi?”

  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/114309,zamiana-biegunow-nastapi-szybciej-niz-przewidywanoUwa%C5%BCam

  • Pani E pisze:

   Tyle wiedzą naukofcy o przebiegunowaniu w ogóle:
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi

   …stwierdzono doświadczalnie…., […] z dużą niepewnością […], 40 tys lat […] – same ogólniki i niepewności oraz daty zupełnie oderwane od rzeczywistości; jeszcze 10-15 lat temu wałkowało się temat „globalnego ocieplenia” oraz „topnienia lodowców” czy „dziury ozonowej”…. o przebiegunowaniu cisza…. Wg mnie i moich obserwacji temat pojawił się w okolicach grudnia 2012 przy okazji „przepowiedni Majów” kiedy zaczęto kombinować, jak ma wyglądac ten „koniec świata” i pojawiły się teorie m.in zmian na ziemi z powodu przebiegunowania; sam termin pojawił się w Wiki dopiero w 2013. Więc o czym tu mówimy. Naukofcy jeszcze niejednym nas zaskoczą:) PS. a jakie oni moga mieć informacje na temat jakichkolwiek zmian, nawet w pogodzie, jesli przed 2012 w sumie prawie nikt się tematem nie zajmował, a wg tych samych NAUKOFCÓW zmiany klimatu i pogody to wina dziury ozonowej i globalnego ocieplenia?? A może to nasza wina?? 🙂

   • Pani E pisze:

    Najśmieszniejsze fragmenty z w/w artykułu:

    1) Człowiek, zwierzęta i rośliny zostaną wystawieni na działalność wiatru słonecznego i promieniowania rentgenowskiego.
    2) Magnetosfera jest dla nas jak ochronny klosz, bez którego znajdziemy się dla zabójczych sił działających w kosmosie, jak na przysłowiowym talerzu.
    3) To oznacza powolną degradację wszelkich form życia.

    Ale nas straszą 🙂
    Jak się to ma do wiedzy przekazanej na tym blogu to zainteresowani wiedzą 🙂

    • Pani E pisze:

     PS Jak to dobrze, że przez tyle czasu otaczał nas taki ochronny klosz z magnetosfery [do którego tylko dolatywały samoloty- ok 11 km wys. i ani metra wyżej, bo to tak blisko słońca że aż na skrzydłach lód się zbierał:) ] – dzięki niemu mamy tyle wybujałych form życia na ziemi 🙂

  • Ala pisze:

   Tak……. i te dane sprzed tysięcy lat, dokładność… niesamowite 🙂

 6. basiabc pisze:

  Ela Grad :
  ” Na naszej malutkiej zmęczonej ziemi,zaczynają się ,,malenkie cuda,,,Niewidzalne grupy prowadzą widzialne grupy.Tworzą się zespoły i podejmują współpracę.Tych duchowychb niewidzialnych jest coraz więcej ,przybywaja by pomóc się znależć w fizycznych powłokach najnowszym dzieciom.Rodzą się w trudnych nieprzyjaznych warunkach i potrzebują szczególnej opieki.Przepiekne wydarzenia przed nami,i na nie zwracamy uwagę cieszmy się każdą chwilką i nie dopuszczajmy uwagi swojej uwagi na podrzucane nam lęki i straszenia.Bardzo stajemy się odporni na to mlaskanie w tv. Znowu Obudził sie jeszcze jeden ANIOŁ nowoczesny ANIOŁ. Czy to ….TY? witam CIĘ ”

  ” Ha, coś dziwnego dzieje sie z naszymi ,,,kopułami,,nad ziemią i w głowach.Jakby jedna z ,,kopuł,, zsuwała się po nieboskłonie a druga w to w to miejsce wchodziłaZ tym,że jedna z jednej strony zsuwa się w dół a druga w górę wsuwa się.Będzie moment kiedy one się nałożą. i to bedzie trudny , bardzo trudny czas dla ziemi.Stary nieboskłon do tej pory wyświetlany dla ziemi z nieba widokami powoli blaknie i bezbarwny przesuwa się w dół.Z nowymi wyświetleniami powoli nachodzi.To wygląda jakbyśmy byli pod kloszami
  Jednocześnie aby nas zabezpieczyć DZWON nad Polską nadal dzwoni i rozsypuje ,ZŁOTY PYŁ.rozświetlający umysły i życie.Bardzo ważnym miejscem staje się ,,punkt w Polsce,,,nie objawiony .Jakby SFERY ustawiały się w pozycję właściwą.Duży ruch wszędzie i dotychczasowi ,,,władcy,, czuja oddech rozpadu.”

  FB ma jakąs nową polityke ,dałam link do wypowiedzi Eli ,a tu jakies okna z FB i w ogóle nie wiem co ?
  Tak jak chciałam podać obrazek z FB i miałam 2 dni temu to samo.

 7. BasiaB pisze:

  ” Amerykański statek kosmiczny Orion wystartował w USA z kosmodromu na przylądku Canaveral w pierwszy testowy lot bezzałogowy na odległość 5800 km od Ziemi.

  Na pokładzie tego statku w latach 2020-tych NASA zamierza wysłać na Marsa astronautów. Orion to pierwszy aparat kosmiczny, który wyjdzie poza granice niskiej orbity okołoziemskiej od ostatnich 40 lat.

  Na orbitę statek kosmiczny wyprowadzi ciężka rakieta Delta-4, wyprodukowana przez prywatną spółkę United Launch Alliance (ULA). Wczoraj start Oriona został przeniesiony z powodu usterek zaworów paliwowych rakiety.”
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_12_05/Orion-wystartowal-z-przyladka-Canaveral-w-USA-8093/

 8. BasiaB pisze:

  Ela Grad – mam pytania ,kto to jest ?
  To osoba mająca swój profil na FB ,jesteśmy znajomymi z Fb.Nic więcej.
  Jej ostatnie wpisy bardzo nas radują ,tym bardziej ,iż nie utrzymujemy żadnych kontaktów ,które mogłyby wprowadzić w pewien sposób manipulację informatyczną .
  Nie potrafię podać linku ,gdyż jakieś dziwne okienka z Fb się ukazują .
  Kto ma Fb ,niech sobie wklupie w ichniejszą wyszukiwarkę : Ela Grad i sam będzie wiedział co Ona pisuje 🙂

  „Dziś nad ranem dostałam nową informację.Zeszła na ziemię grupa istot,ale to inna grupa niż do tej pory.
  To grupa przygotowana do wejścia pod ziemię,sprawdzenia jaskiń i korytarzy i stabilności skorupy ziemskiej.
  Ubrani w specjalne kombinezony z kaskami, bardzo zmaterializowani,specjalne ochraniacze na głowę z jakimiś spacjalnymi światłami oświetlającymi wszystko wokół.
  Pobierali próbki ,stukali w w ściany jaskiń i wydrążonych chodników po wydobyciu węgla,ropy, i gazu.
  Badali jakimiś urządzeniami szkody poczynione przez egoistycznych ludzi.
  Piszę to dlatego, że ta GRUPA ISTOT poważnie się zastanawia czy ziemia wytrzyma kataklizm jaki szykują nam ,,,przedstawiciele rozpadającego się systemu.Musi być ,,,coś,, na rzeczy.
  Obserwujmy pilnie zamiary i nie pozwalajmy sobie na wydawanie z siebie energii lęku i strachu oraz ulegania podjudzeniom.
  Z systemu dwójkowego ,,ja-ty,czarne -białe ,dobre złe..itd ,ponownie wchodzimy w system TRÓJKOWY, POWIELANY „

  Wiele razy pisałam czym jest Trójka !

 9. BasiaB pisze:

  Wczoraj Ela Grad napisała :
  Obecnie światli ludzie dostali zadanie by zastąpić MATKE ZIEMIĘ w utrzymaniu energetyki życia.
  Jako anteny ziemskie zbierająna wszystkie gniewy, ega, krzywdy…… dziejące się na ziemi.to bardzo trudna rola udzwignąc taką odpowiedzialność.
  Ale zostali wybrani już odpowiedni ludzie Najwyższy ma do nich zaufanie,że dadzą sobie radę.,, te ,,odchodzące siły będą ich atakować i wiele trzeba bedzie znieść tych urągowisk.
  Jednak mamy wsparcie i nikt z tych wybranych nie jest sam,,zawsze może się zwrócić o pomoc i radę co zrobić gdy zaczyna nim ,,,tarmosić za duże obciążenie.
  To taki wir wewnątrz nas ,który robi se. lekcję .
  To boli, czasem duszę ,czasem ciało. „

  ” To tez,ale mam wrażenie,że o większą sprawę chodzi.
  To co jest teraz z trzęsieniami to osłabianie wstrząsów by skutki nie były zbyt katastrowalne.
  Powstrzymują i zabezpieczają ziemię przed jakimś wybuchem.
  Bardzo dużo nagromadzonej energii ,gotowej.
  Robią rozładowania.Mam wrażenie,że tak dużo sie nazbierało od ludzi energii sprzeciwu i ona musi znaleźć ujście.
  Ekipa ta weszła obecnie do samego centrum ziemi.i zakładają jakby odgromniki.
  Ci co odchodzą planują razem ze swoim odejściem zrobienie ,,dziury, a własciwie to ona już jest gotowa.i po uruchomieniu ładunku ziemia jak ,,balon,, może wystrzelić w kosmos.
  Zabezpieczono już energetykę ziemi i wycofano energię ,,,MATKI,, w bezpieczne miejsce.
  Ta ekipa pracuje nad rozbrojeniem tego ładunku.My wszyscy jako ludzie stajemy się teraz poszczególnymi antenami zbiorczymi.
  Jako anteny zbieramy na siebie, ściągamy na siebie od ludzi wszystkie ,,,brudy,,,i je przez siebie przetransformywujemy.
  Takie nasze zadanie.I w miejscu w którym obecnie się znajduje jak odkurzacz wciąga w siebie wszystko.Nie musimy się obawiać ,że się zanieczyścimy.
  Może nas tylko potargać czyjaś pojedycza lub grupowa emocja, poboleje ciało.
  Ale są to objawy mocnego przerobu nieczystości.
  Spokojnie przyjmujmy każdą porcję informacji ,chaosu i dezorganizacji życia.
  Jest takich anten już bardzo dużo na ziemi i gdyby nie ich praca to byłoby po ,,,ptakach,,, i po nas..”

 10. Minerałek pisze:

  To wyjasnia, dlaczego całą noc nie mogłam spać. Dziękuję za to info.

 11. BasiaB pisze:

  ” Nad Europę – w tym Wielką Brytanię, Norwegię, Polskę – nadciąga bardzo silny wiatr. Odpowiada za to głęboki niż znad Atlantyku. Jeśli towarzyszący mu wiatr osiągnie huraganową prędkość, to będziemy mówić o orkanie Aleksandra….”
  http://losyziemi.pl/polska-zbliza-sie-niz-aleksandra-bedzie-bardzo-silny-wiatr

 12. BasiaB pisze:

  Ela Grad :
  ” 10 12 2014 g, 21.58. zapada w tej chwli na ziemi CISZA. myśli ludzi przestają latać w przestrzeni,zawisły,zatrzymały się.zrobiło się cicho.
  Swiat zaczął nasłuchiwać,cała przyroda także,Bezgraniczna CISZA, Płyną ŚWIĘTE GODZINY .W nocy ziemia martwiała,
  Grożny ,,pomruk,,z dna wielkiego dołu dochodził,……..dlaczego świat zamarł?.zatrzymał się?
  Energia ziemi bezpiecznie wycofana.co tak zgrzyta w tej ziemi?
  CISZA.oczekiwanie zabezpieczanie.
  Grupa pracuje teraz w miejscu bardzo niebezpiecznym,potrzebuje wsparcia Wyłączyli ziemię byśmy nie czuli bólu.
  Główni sprawcy przerażeni,
  Potrzebna modlitwa wsparcia przy tej operacji,,neutralizacji,palę świecę dla nich.
  ..jak przestaną działań wojennych tzn strzelać bomby,jakieś niekontrolowane wybuchy, nawet krzyki i i mysli to jakoś się rozłoży w czasie,te wszystkie wstrząsy nie są dobre,ale mam wrażenie że ISTOTY ŚWIATŁA ZABRONIŁY IM HAŁASOWAĆ, Obama i Merkel nie zorjentowani w sytuacji prą do hałasu.
  Putin już wie i jest ostrożny Nasi tylko rządzący multi głupi”

 13. BasiaB pisze:

  Ela Grad
  8 godz. ·

  ” PAN BÓG z nieba PALCEM wskazuje kto zle postępuje.
  KTO się z NIEGO naśmiewa, kto drwi..
  To ,ty i ty i ty…………….i ty zabijasz nie w moim imieniu,zabijasz zadając ból NIEWINNYM .
  To ty ,i ty i ty…….i ty chcesz MNIE ZASTAPIĆ.
  i moje DZIEŁO zdeprawować.
  To JA stworzyłem ,,,ciebie,, ale nie jesteś ,,moim obrazem,,, JA BÓG JESTEM, PO PROSTU JESTEM i nie wywyższam się to ,,,,tobie ,,, są potrzebne bogactwa ,,,tego ,,,świata,, nie MNIE.
  To ty i ty i ty……..rościsz sobie i nadajesz ,,prawa,,mizerne ,,prawa,,,, by usancjonować i uzurpować zabijanie, trucie, grzebanie w mózgach torturowanie ludzi i zwierząt.,polowania okrutne dla zachciajek,
  To…ty i ty ty …..ty zgubiłeś siebie i chcesz zniszczyć moje DZIEŁO…….
  Nie ty i ty i ty go stworzyłeś ,,,JA teraz pokazuję i wskazuję ..kto niszczy moje dzieło…..
  Wysłałem na ziemię ŚWIATŁO ŚWIATŁOŚCI ONO jest moim wysłannikiem i powoduje w was wibracje i takim potęcjale,że jak nie wyzwolicie w sobie ,,,MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ ,,, rozlecicie się…i Już wibrujecie bolesnościami ciała i żywiołów,
  Każdy ma w sobie kamienie, które zbierał przez wieki.zostaw nie dzwigaj, nie męcz , nie dręcz,nie zadawaj cierpienia.
  Ono MNIE nie jest potrzebne,więc DLACZEGO ZABIJASZ W SWOICH MORDOWNIACH RYTUALNIE,,,, myślisz,że MI to potrzebne/??
  Gniewasz się BOŻE?
  nie jesteś zadowolony? smutno CI?
  TWÓJ smutek huśtać zaczyna ziemią,, TWOJE ŁZY spadają na krainy krąbrnych…………..I mnie jest smutno BOŻE ze jestem chwilami bezradna w tym chaosie i szukam dobrej mysli,mysli z serca płynącej ……………. co jeszcze przed nami?
  jeszcze świątynie nie zburzone??
  Nie pozwól chociaż na glupotę i grzebanie ,,,dziury w ziemi,,, niebezpiecznej dziury,,,,,, a może tak musi być?
  punktów dziurawych jest już dużo, niewiele starczy czasu a ujawnią się jak ujawniają się
  ,,,ci,,,, ci je zapoczątkowali.pokazujesz i wskazujesz na ,,,twórców zła,,,,,modlić się za nich?
  nie umiem.nie chcę.
  Trudny czas ŚWIĘTY CZAS ….otrzęsiny nastają…………daj siłę BOŻE „

 14. BasiaB pisze:

  Ela Grad
  Wczoraj o 09:52 ·

  „..a mi dusza dziadka mojego znajomego,
  To że kiedy już umarła było jej smutno i pozostawała przez jakiś czas przy swoim wnuku,Jego życie się wtedy pokręciło.
  Kiedy tak piliśmy kawę , pojawiła się i poprosiła o pomoc, bo zdecydowała się iść już do SIEBIE.,,, Poprosiłam o pomoc przy odprowadzaniu i wiecie kto się zjawił na przewodnika???
  jego ukochany piesek.
  Wybiegł z dużej bramy z wielką radością do swego pana, ukochanego pana.
  O jak oboje się witali jak cieszyli.Gdy opisałam jak wyglądał to zdziwieniu też było dużo zaskoczenia,
  Był taki piesek kochany ..ZWIERZĘTA SĄ W NIEBIE PRAWDZIWYM NIEBIE. w fałszywym nie ma.I dusze zwierząt idą do PRAWDZIWEGO NIEBA,.
  Dusze zamordowanych zwierząt cierpią nadal w pobliżu ich miejsca mordu.Nie mają świadomości i siły energrtycznej by dolecieć do PRAWDZIWEGO NIEBA.
  To tak urządzili ,,ci,,,bo żyją z cierpienia tu fizycznego ciała ale i cierpienia duszy KAŻDEJ DUSZY.Są ludfzie,którzy te tereny oczyszczają pomagają odejść tym zwierzęcym duszom.
  Ale nie maja świadomości ci co RYTUALNIE ZABIJAJĄ, Dusze tych zwierząt chodzą obok tych co ich ciała zjadły,czasem właśnie w dużej gromadzie.
  Dotąd chodzą aż się skompletują Wszystkie zwierzęta hodowlane są klonami.
  Dusze pierwszych ciągle wchodzą w ciała nastepnych klonów
  Kiedy to zrozumiemy ,że to ciągle te same dusze i one nadal cierpią, bo muszą być w wielu ciałach naraz aż za wielu.
  Miejmy świadomość nie tylko materii
  Zwierzęta już nie umieją się bawić i cieszyć za wiele ciał muszą odwiedzić .muszą bo szukają siebie i kompletują w całość.
  Gdy je kochamy czekają na nas .
  Widziałam i konie w kompletach, te były radosne bo stały się całością, Odchodziły z tego świara w miłości i spokoju.kochajmy zwierzeta one uczą nas jak opiekować się swoim potomstwem i o niego dbać,jak wychowywać w swojej naturalnej naturze.
  Obecnie dusze zwierząt rytualnie i dla zachcianek zabijanych są zabierane z ziemi tak jak już ENERGETYKI ZIEMI Z NASZEJ MATERIALNEJ ZIEMI NIE MA.zOSTAŁA JAKIŚ CZAS TEMU ODDZIELONA łLączy ją pepowina z ziemią materialną.
  Co co kochają i uczą się kochać, wyzwalają w sobie miłośćprzechodzą transformację.
  Ona może powrócić ,,ISTOTA ZIEMI, MATKA MATEK,ale z ziemią tą materialną nie tak się dzieje.
  Twardnieje, pustynnieje, ucieka WODA , WODA ŻYCIA z tej martwiejącej planety.
  LUdzie , istoty światła jak odgromniki ratują co sięda , przerabiająć cierpienia innych przez siebie.Przez to doświadczają przeróżnych upokorzeń, szyderstw, bicia , i nekania .
  Pomagajmy im w tych zmaganiach bo czasem wygląda na to,że mają ,,,nierówno pod sufitem,,,.kończę bo zaczyna skakać i mogą mi wszytko co napisałam „

 15. BasiaB pisze:

  http://losyziemi.pl/szwajcaria-naukowcy-odebrali-dosc-nietypowy-sygnal-zrodlem-moze-byc-niezmiernie-rzadka-reakcja-podejrzewaja-ciemna-materie
  „Ciemna materia, to „brakująca” część masy Wszechświata, której nie widzimy, ale której istnienie manifestuje się przez efekty grawitacyjne. Jak się obecnie szacuje, ciemna materia może stanowić nawet około 80 procent całkowitej materii obecnej we Wszechświecie. Nie widzimy jej, bo nie emituje i nie oddziałuje ze światłem. Próby detekcji tej tajemniczej substancji, podejmowane różnymi metodami, przy użyciu wyrafinowanych detektorów, nie przynosiły do tej pory żadnych rezultatów. Być może właśnie teraz to się zmienia.
  Badacze z École Polytechnique Fédérale de Lausanne w Szwajcarii, Uniwersytetu w Lejdzie i Uniwersytetu w Kijowie zauważyli nietypowe sygnały w promieniowaniu pochodzącym od dwóch odległych kosmicznych obiektów, gromady galaktyk w gwiazdozbiorze Perseusza i galaktyki w gwiazdozbiorze Andromedy. Po usunięciu z części widma promieniowania X wszystkich sygnałów od znanych obiektów pozostało coś, co nawet przy uwzględnieniu możliwych błędów pomiarowych, przykuło ich uwagę.

  Sygnał spełnia przewidywania, dotyczące ciemnej materii, jest skoncentrowany i intensywny w centrum obiektów i słabszy na ich krawędzi- mówi Oleg Ruczajski z EPFL.Zweryfikowaliśmy pierwsze wyniki obserwując dane z obserwacji naszej własnej galaktyki, Drogi Mlecznej i wszystko się potwierdziło- dodaje Aleksiej Bojarski, of EPFL i Uniwersytetu w Lejdzie.
  Źródłem sygnału może być niezmiernie rzadka reakcja, fotony są emitowane w wyniku rozpadu hipotetycznej cząstki, tak zwanego „sterylnego neutrina”. Jeśli to się potwierdzi, otworzą się zupełnie nowe możliwości badań cząstek elementarnych. Zdaniem Ruczajskiego, będzie można zbudować nowego typu teleskopy, które będą w stanie śledzić tego typu sygnały ciemnej materii i dzięki nim odkrywać kolejne tajemnice powstawania Wszechświata. „

 16. BasiaB pisze:

  „Aurora Alert! There is a giant hole in the sun’s atmosphere!

  A vast hole has opened in the atmosphere over the sun’s south pole, and it is spewing solar wind into space. The ‚coronal hole,’ is colored dark-purple in this extreme ultraviolet image from NASA’s Solar Dynamics Observatory.

  Coronal holes are places where the sun’s magnetic field opens up and allows solar wind to escape. A stream of solar wind flowing from this particular hole is expected to reach Earth’s orbit on Jan. 4-5. The bulk of the stream will flow south of our planet. However, not all of it will miss. NOAA forecasters estimate a 40% chance of polar geomagnetic storms when the solar wind arrives in the next 48 hours.
  Aurora Alert! Istnieje ogromny otwór w atmosferze słońca!

  Ogromna dziura otworzył w atmosferze nad bieguna południowego słońca, i to jest wypływa wiatr słoneczny w przestrzeń kosmiczną. „Dziura koronalna”, jest kolorowe ciemne fioletowy w tym ekstremalne zdjęcie z NASA Solar Dynamics Observatory.

  Korony otwory są miejsca gdzie otwiera pole magnetyczne słońca i pozwala wiatr słoneczny do ucieczki. Strumień wiatr słoneczny płynące z tego konkretnego otworu jest oczekiwany wobec dojeżdżać orbity ziemskiej na Jan. 4-5. Część strumienia będzie płynąć na południe od naszej planety. Jednak nie wszystkie jej zabraknie. NOAA prognostów oszacować 40% szansę polarnych burze geomagnetyczne podczas wiatru słonecznego dociera w ciągu 48 godzin.”
  https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/8988_1009372902411200_8450852177880909962_n.jpg?oh=69af325a1e5bf6c7bdf96f4181052c50&oe=5521BC17&gda=1429221994_f9b673955af909b78893722b17b9f37e

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s