Odpowiedzi na pytania .

królowa śniegu Królowa śniegu – to w taką zimną i ciemną noc , skutą lodem nas włożono – nas Dzieci Ra , Dzieci Słońca nasze Serca ,pamięć , wzrok , zmysły , wiedzę ,po prostu wszystko !!!

Zakuto w kajdany fałszywego czasu i przestrzeni !

Dlaczego trzeba powtarzać „Stwórco wszystkiego co istnieje”?

Chodzi o to ze jest to jedyny zwrot, który wskazuje tylko i wyłącznie na jedną osobę, tę konkretną?
By nie było wątpliwości ze zwracamy się do tego Jedynego Boga tego Prawdziwego?
Tak – dokładnie 😀
A do kogo się chcesz zwracać ?
Jak chcesz nazwać tę jedyną Istotę decyzyjną we Wszechświecie?
Tylko moim zdaniem Bóg jest słowem nieadekwatnym ,a na dodatek zakodowanym i oznacza kogoś zupełnie innego.

Dlaczego trzeba powtarzać TRZY razy „dokonało się”?
Ponieważ potrójne powtórzenie ,jest po wielokroć wzmocnione.
Tak to działa od zawsze ,bo 3 jest liczbą SWCI.

Chociaż osobiście przestałam już w ogóle używać tego zwrotu.

W zakonach katolickich wizualizuje sie ukrzyzowanie, powtarza sie „jam jest grzesznik”, w new age wizualizuje sie samochody, powtarza sie „jestem inteligentny,dobry, przystojny”.
Zapewne wizualizacja ma moc sprawcza wiec wizualizowanie otaczania planety ogniem Stworcy ma sens choć mnie to jak na razie przerasta.

Nie dziwię się ,że Cię przerasta , jesteś na początku drogi.
Wizualizacja pomaga rozruszać Twoje zmysły i Twoje możliwości drzemiące w każdej boskiej cząsteczce.

Systematyczna modlitwa, prosba urzeczywistnia sie, kiedys zdarzalo mi sie modlic zatem moge powiedziec ze wiem to z doswiadczenia. W temacie zycia na ziemi jako matrixu jestem od kilku dni dlatego to wszystko jest dla mnie nienormalne. Z czasem sie oswoje i pewnie uznam za prawde ale poki co bede myslec ze moze to prawda a moze nie.

Świetny pomysł – tylko tak masz szansę uruchomić swoje własne myślenie i właściwy odbiór.
Najgorzej bywa wówczas ,kiedy nagle ,po kolei wszyscy z kolejnych witryn internetowych stają się dla Ciebie niepodważalnym GURU.
Tylko TY ,tylko i wyłącznie masz możliwość przefiltrowania przez Własne Serce zalewania Twojego Istnienia wszelkimi informacjami z każdego zakątka Wszechświata przejawiającymi się w każdej możliwej formie na Ziemi.

Wy ten stan macie już za sobą dlatego sceptyk o szczerych chęciach ( wydaje mi się ze takie mam) zapewne powoduje u was uśmiech.

Nie powoduje uśmiechu ,a na pewno  nie uśmieszku politowania ,ponieważ tylko sceptycy zaczynają drążyć temat tak dokładnie ,iż w końcu po rozważeniu tysięcy opcji i możliwości nabierają dystans do wszystkiego ,a przez to trafiają na właściwą dla siebie drogę .
I to jest bardzo dobRA droga  🙂

Gdybym uznała inaczej nie odpowiedziałabym na Twoje pytania 🙂 jestem Ci wdzięczna za nie ,uważam je za bardzo ważne.

Jedna z pan pisala ze Marduk jest juz blisko i wkrotce zaprowadzi tu porzadek, kolejna z pan napisala ze to potrwa rok gora dwa, czy w tym temacie cos sie zmienilo bo odnosze wrazenie ze (wedlug tej strony) ludzie musza sami zaprowadzic tu porzadek a nie czekac az Marduk sam wszystko zrobi co zapewnie nie potrwa rok lub dwa, czy tak?

Zapewne czytałeś moje wpisy 🙂
Tak to co napisałeś to wszystko pRAwda ,zarówno pierwsze jak i drugie ,mimo iż wydają się nawzajem wykluczające.

Informacja o tym ,iż nasi patroni w końcu nas usłyszeli i przybyli nam na poMOC nie oznacza zwolnienia nas z jakiejkolwiek odpowiedzialności za naszą rzeczywistość ,kreakcję (dawniej kreację ),za nasz los ,za naszą rzeczywistość i przyszłość .

Wpojono nam bowiem zasadę i program lenistwa ,braku determinacji ,braku wiary w siebie – wiaRA = poprzez RA ,braku zaufania do siebie ,a co za tym idzie możliwości posiadanych przez każde Dziecko RA.

Mówiąc bardziej kolokwialnie i niezbyt adekwatne ,gdyż słowo bóg jest całkowicie nieprzyjazne dla nas – wdrożono nam wszelkimi sposobami brak zaufania do naszych mocy sprawczych ,mocy stwórczych ,odebrano nam w ten sposób nasze RA ,bo to MY jesteśmy Stwórcami RA,to MY jesteśmy Bogami RA.

I w ten sposób nałożono na nas Uniformy Ograniczeń odbierające nam samym naszą boskość.
Na dodatek jednym z aspektów tych ograniczeń to zastosowanie na nas programu blokującego nam naszą pamięć .Jak już wielokrotnie pisałam ,dzięki odzyskanym połączeniom informacyjnym pomiędzy wszystkimi Dziećmi Stwórcy ,do której to grupy zaliczam zarówno :
Istną wodę
Istne powietrze
Istne przestrzenie Ziemskie
Wszystkie Istne zwierzęta  -a do tych należą tylko ssaki
Wszystkie Istne minerały
Wszystkie Istne rośliny 
oraz co w tym momencie dla wielu jest najważniejsze :
Wszystkich Istnych Ludzi RA ,których jak wiemy  niestety jest garstka .

Dzięki połączeniu pomiędzy nami ,odbudowaniem wszelkich połączeń i dostępu do naszej informacji RA czyli pamięci odzyskalibyśmy władzę nad naszym życiem ,moce sprawcze ,stwórcze
a to z kolei zaowocowało by skutecznym zlikwidowaniem ,wyrzuceniem do Istnej Otchłani Istnego Słońca Ra w celu całkowitej utylizacji wszystkich uzurpatorów ,InVader ,InValid, klonów ich zwierzchników oraz producentów ,wszystkich wszeteczników z hebronu,syjonistów ,faszystów , nazistów i ich wszystkim popleczników z kosmosu i na Ziemi ,wszystkich pozostałych wrogów Ra.

Na znacznym poziomie sami możemy to zrobić ,jednak o wielu sprawach nam się nie śni ,ani tym bardziej nie potrafilibyśmy pojąć zakresu działań systemu zniewolenia w który nas włożono.
Od tych właśnie działań i zadań są nasi bracia ,którzy wraz z Mardukiem przybyli nam na pomoc.

Rozumiem ze do oczyszczeń potrzebna jest wiara ze tak sie „zadziewa”?
Nie wiara ,że się zadziewa ,ale wiara w moc sprawczą swoich działań .

Pani Ozyrys, co pania przekonalo do uznania ze pani wizje sa prawdziwe a nie powodowane przez istoty o zlych zamiarach? Jest tylu wizjonerow a kazdy widzi co innego i ma innego boga, czemu innych to nieprawda a pani prawda? Pewnie nie ma jasnej odpowiedzi, pani poprostu to wie?

Hmmm ,wiele informacji ,które dostałam , a o których wcześniej nawet nie myślałam ,nie zastanawiałam się nad nimi ,nie zgłębiałam tematu w żaden sposób ,nie miałam obudzonej wiedzy w tym temacie potwierdziłam sobie na wiele sposobów , gdyż nigdy niczego nie biorę za pewnik.
Często służy mi do tego internet , a nawet skompromitowana wikipedia.
Wiesz dlaczego?
Ponieważ te oszołomy między wierszami muszą napisać prawdę , ponieważ dzięki tej prawdzie zmieniają następnie sens wypowiedzi o czym oni wiedzą , a my nie.
Czytam między wierszami .
Wyłapuję istotne dla mnie informacje ,które następnie potwierdzam kolejnymi sposobami .Często jest to droga długa i żmudna , jednak najważniejszym jest całkowite oddzielenie od
Obcy wewnątrz nas ,wtedy idzie łatwiej .
Potwierdzeniem słuszności wybranej przeze mnie drogi jest skuteczność tych działań i informacji na moim prywatnym polu i rzeczywistości.
Jestem bardzo daleka od stwierdzenia ,iz wiem wszystko ,bo to byłoby kłamstwo.
Krok po kroku codziennie docierają do mnie kolejne informacje ,zebranie których czasami trwa wiele godzin ,co min. jest powodem mojej nikłej obecności ostatnio na tej stronie.

Nie czepiam sie, chce poprostu zrozumiec. Czy OMowanie i Mekabry czymkolwiek sa to czy sa dobre czy nie? Roznie tutaj na stronie w tym temacie pisane bylo.

Ani omowanie ,ani jak dobrze Ci się napisało Mekabry ,a powinno wg oficjalnej nomenklatury Merkaby,nie są dobre .
Meka bry = męka bry = makabra.
To ma zupełnie inne znaczenie.
Omowanie to nie wydawanie specjalnego dźwięku za pomocą sylaby Om ,jest to mówienie ,a inaczej modlitwa śpiewana rytmem i częstotliwością drgań Twojego Serca.
Należy zwrócić uwagę na to skąd wzięła się ta zabawa z omowaniem.Ma ona swoje podstawy w związkach frazeologicznych i entymologicznych rdzennej ludności ,a mianowicie :
godom = god om = rozmowa z Bogiem .
I tak wiele innych słów zmieniło swoje znaczenie poprzez uzurpatorskie wpływy InVader.

Oficjalne wypisanie sie ze spolecznosci katolickiej ma jakikolwiek wplyw na zerwanie wiezow narzuconych przez ten kosciol?

Oficjalna apostazja nie ma żadnego znaczenia dla Ciebie ,wręcz przeciwnie ,wystawiasz się bowiem klechom na widelec ,czyli widły ,którymi Cie kłują ,aż zakłują .

Pewna dziewczyna twierdzi ze potrafi wyjsc ze swojego ciala udac sie do drugiej osoby zabrac pewna rzecz i miec ja, to sie chyba OOBE nazywa. Jedni przeklinaja dzien w ktorym sie z tym zetkneli bo jak twierdza ich rzeczywistosc z tego powodu zmienila sie diabolicznie czy raczej na diabolicznie. Sa osoby ktore ucza wychodzenia z ciala wychodzenia w astral?

Ta dziewczyna o ile się nie mylę to Roni Tornado.
Te osoby , które to przeklinają mają rację , bowiem jest to niebezpieczne dla takiej osoby, może doprowadzić do śmierci , unicestwienia czy odebrania świadomości , SERCA i Duszy.
Uczenie się tego jest kolejną pułapką na Ludzi  , by po prostu nas ukraść , wszystkie nasze moce i na własne życzenie oddać im to co do nas należy.
To nawet nie powinno się nazywać astral , nie wyjaśnię teraz kalamburu związanego z tym słowem lecz ether czyli przestrzeń energetyczna niewidzialna w tym momencie dla nas , ale może i dobrze.
Ludzie bowiem są tak prostolinijni i dobrzy , iż wielu po prostu nie uniosłoby i nie udźwignęło brzemienia widoków tam oglądanych.

Ktos podal link do vedrusa ktory naucza swiadomego snienia, czy sa rozroznienia na „dobre” i „niedobre” wychodzenie z ciala?

Bez sensu , powód wyjaśniłam powyżej.

Czy inkarnujemy za kazdym razem na innej planecie?
Pierwsza byla Mu pozniej jeszcze jakas lub jakies a teraz Ziemia, czy odkad Ziemia zostala skradziona inkarnujemy caly czas na nia?

Moim zdaniem w chwili obecnej nie inkarnowaliśmy na innych planetach ,ale jeżeli by uznać ,że Mu nie znajdowała się na obecnej Ziemi to oznaczałoby to – Tak .
Nie jest to w tej chwili mój priorytet do sprawdzania ,więc nie zgłębiam tego.
Nie zmienia to faktu , iż gnoje za jednym pstryknięciem światła ukradli nas , zmienili częstotliwość Ziemi , zmienili nam czas i zmienili nam położenie we Wszechświecie.

Bog Anu stworzyl wszystko? Czy jest wieczny czy nie miał poczatku i nie ma konca? Czym kim jest Bog czy wie wszystko i moze wszystko?

Moim zdaniem Ojciec Anu ma wielkie możliwości ,ale czy stworzył wszystko ?
Nie wiem , wątpię .
Natomiast wiem , że jest  Stwórcą Ra :
Wszystkiego co Istnieje Ra

I sadzę ,że właśnie ta Istota ma dla nas w tej chwili największe znaczenie .
Dziwnym trafem ,kilka lat temu interesowałam się mocno nawet nie Egiptem lecz Echnatonem.
Dziwnym trafem jest to jedyny faraon ,którego wszystkie podobizny ,jego wszystkie budowle ,jego wszystkie dzieła i dokumenty zostały zniszczone.To co jest obecnie prezentowane jako jego podobizny ,moim zdaniem są falsyfikatem
Jest to jedyny faraon ,który wyznawał Istność ,wielkość i moc SŁOŃCA RA.
Zmienił on wszystkie obowiązujące prawa :

„ Przeprowadził reformę religijną, próbując na stałe wprowadzić henoteizm – odmianę politeizmu cechującą się wywyższeniem spośród wielu bóstw jednego tylko: Atona (tzw. reforma amarneńska). Zadecydował o zamknięciu świątyń innych bogów. Kazał likwidować wszelkie ślady kultu Amona. Specjalne grupy kamieniarzy skuwały imię tego boga nawet z obelisków.
(…) Reformy Echnatona miały również wymiar ekonomiczny. Zamknięcie świątyń i odebranie im majątków spowodowało upadek wypracowanego przez stulecia systemu gospodarczego. „

i bardzo dobrze !!!
Następnie jednak czytamy :
„ Były przyczyną wzrostu korupcji i obniżenia znaczenia lokalnej administracji, gdyż niszczenie dawnych struktur państwowych nie było połączone z budowaniem nowych[3]. W ostatnich latach Echnaton rządził wraz ze współregentem o imieniu Semenechkare. Faraon zaniedbał dyplomację i politykę zagraniczną kraju na rzecz rozwoju religii, co w schyłkowym okresie rządów przyczyniło się do sytuacji skłaniającej kraj ku kryzysowi. „
http://pl.wikipedia.org/wiki/Echnaton

A teraz z wikipediowego na moje 😀

Wywalił na zbity pysk tych wszystkich uzurpatorów i ich ukradzione nam prawa , przez co zaczęło się im w końcu źle dziać , czyli tak jak nam poprzednio czego nie omieszkali napisać ajwaj,ajwaj podnosząc larum o swojej krzywdzie w kłamliwych tekstach typu wikipedia i wszystkich innych stworzonych na nasz użytek.
Moim zdaniem to właśnie Echnaton wywalił żydów z Egiptu i spuścił im łomot  za to jak się to dziadoswto rozpanoszyło i co zrobili  nam Wszystkim Dzieciom RA.
Szkoda tylko ,że w wikipedii , nie napisali słowa boga ,którego wyznawał Echnaton.To słowo to Ra , ale samo brzmienie tego słowa by ich poparzyło , więc unikają go jak tylko mogą .
Zastanawiając się nad tym dlaczego w jakikolwiek sposób pozostawiono wzmianki o nim , doszłam do wniosku , iż nie mogli całkowicie zaprzepaścić wiedzy o nim , gdyż na tej podstawie mają kolejny przyczynek do nawoływań o swojej krzywdzie , jak to uczynili z holokaustem , który jest dla nich po dziś dzień KURą znoszącą złote jajka .
KUR = demon

Moja wiedza na temat Boga pochodzi z kosciola zatem ta wiedza moze byc nieprawdziwa. Jesli komukolwiek zechce sie odpowiedziec na jakiekolwiek pytanie ktore zadałem z gory dziekuje.

Troszkę to trwało lecz poruszyłeś tyle zagadnień naraz co wymagało ode mnie skupienia się i przekazania informacji zgodnych na dzień dzisiejszy z moją wiedzą i postrzeganiem.

Całą wiedzę ze wszystkich ,wszelkich kościołów ,religii,zborów ,sekt czy ugrupowań można spalić . Jest nic nie warta ,tyle co zeszłoroczny śnieg , ale i to nie jest do końca prawda niestety , to wszystko są po prostu  kłamstwa .
Dlaczego zeszłoroczny śnieg może mieć jakakolwiek wartość ?

Proszę sobie obejrzeć ,a najlepiej przeczytać bajkę pt. „ Królowa śniegu”

Andersen- ander = inny  sen ,ten prawdziwy ?

 

Wszystkie pRAwa zastrzeżone ,co oznacza wszystkie ,a nie posiłkowanie się informacjami tutaj uzyskanymi w dowolny sposób ,bez podania linku lub cytatów ze źródła czyli tej stronki. BasiaB.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, marduk, minerały, misteria, mistyka, miłość i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

67 odpowiedzi na „Odpowiedzi na pytania .

  • Magda pisze:

   Dziękuję Ci Basiu, dla mnie to też ważne odpowiedzi… myślę, że nie tylko dla mnie.

   • basiabc pisze:

    Wiem Magdo 🙂
    dodam jeszcze język angielski powstał z języka łacińskiego ,w który to język wstawiono znaczki dokładnie tak jak w programach komputerowych.
    Te znaczki zmieniają sens wypowiedzi pod żądaną opcję .
    Tym właśnie jest język angielski – jest językiem komputerowym ,językiem ich gry.
    Zastosowany czas czy np. przyimek zmieniają postać rzeczy.
    Z tego powodu znaczenie wszystkich słów sprawdzamy po łacinie ,ich rdzeń i kolejne sylaby.
    I tak
    lustra = lust – zarówno po łacinie i w angielskim oznaczają to samo = żądza
    żądza
    lust, craving, greed, concupiscence, yearning, greediness
    lubieżność = lust, lewdness, lechery, salacity, lubricity, lustfulness
    chuć = lust, concupiscence, lustfulness, prurience, pruriency
    zmysłowość= sensuality, sensuousness, lustfulness, lust, concupiscence, lewdness
    cielesność = carnality, lust, lustfulness
    pasa j= passion, lust, fury, rood, hobby

    a to oznacza ni mniej ni więcej – ZGUBĘ RA.
    To zafundowano nam poprzez te lustra , tylko gorąca jak ogień miłość Gerdy potRAfiła sobie poradzić z tym kolcem włożonym w Serce Kaja .
    Unicestwiamy i utylizujemy zwierciadła , to jest odpowiednie słowo.
    Wymawiając słowo lustRA ściągamy na siebie zgubę .

    Krematorium – nie !
    Otchłań Ra to najbardziej odpowiednie miejsce dla nich !!!

    Maria – nie !
    bo to oznacza Ma R i ja – ja oznacza ich zbiorową świadomość ,tym samym podpinają się po swój program zagRAbiając nasze mienie.
    Unikać używania słowa – JA
    Unikać używania słowa – Jestem
    Obydwa są programem ,scalają nasze świadomości i nasze dobRA na ich rzecz ,z nimi.

    Mara – tak !
    Ma Ra = ma Ra 🙂

    Mąż – nie !
    Mąż = wąż – tak to jest zakodowane.
    Partner – nie !
    właściwej nomenklatury tutaj jeszcze nie podam .

  • ronitornado pisze:

   Proszę mnie nie obgadywać na tej stronie bo to chamskie ! A gdyby ktoś był bardzo ciekawy, to mam się bardzo dobrze i nie żałuję umiejętności wyjścia z ciała. W Eterze nie ma diabolicznej rzeczywistości lecz jest raczej rzeczywistość trudna do pojęcia przez ludzi, a jeśli ludzie nie są w stanie czegoś zrozumieć to boją się, a jeśli się boją to przypisują temu miano diaboliczności. Ludzie sami sobie szkodzą niewiedzą i brakiem poznawania.

   • basiabc pisze:

    z nie ludźmi nie rozmawiamy .
    Żegnam ,popatrz na swoje towarzystwo i swojego ave satan ,a potem zabieraj głos w sprawie czy coś jest ładnie czy nieładnie.
    Swój u swego dobrze się czuje ,tak jak Ty w eterze.
    Powodzenia życzę .
    Chamskie jest całe Twoje towarzystwo .

    • ronitornado pisze:

     Jesteś bardzo niemiła. Staram się być dobrym człowiekiem i nikomu nie szkodzić. Nie znasz mnie osobiście więc nie oceniaj bo to potworny błąd.

    • basiabc pisze:

     Wystarczająco długo Cię znam .
     Za każdym razem kiedy TUTAJ przychodzisz – używasz słów ,form wypowiedzi zadzierżgniętych z satanistycznych stron po ,których się poruszasz..
     Nie życzymy sobie Tutaj tego typu sformułowań i zachowania.
     Kolejne Twoje wejście tutaj i kolejne chamstwo.To Twój problem nie nasz.
     Nie rozlewaj łez ,tylko popatrz na siebie naszym wzrokiem.
     Błędem jest to co żmije i inne robokopy wyprawiają na swoich stronach.
     Czujesz się tam jak u siebie w domu to tam zostań.
     Poza tym o czym mówisz ,kto kogo ocenia ???
     Niech sioę przyjrzę >
     Sama wiele razy pisałas wszem i wobec o swoich walkach nocnych w astarlu ,z którego przynosisz sobie prezenciki i łupy .
     Tego typu wpisów Twoich w necie jest całe mnóstwo .
     Mam poszukać na ZnZ i przytoczyć ?
     Albo więc kłamiesz pisząc te teksty ,albo tak jest więc nie rozumiem Twojego płaczu.
     Jedno i drugie nie podlega żadnej ocenie tylko przytoczeniem Twoich wypowiedzi.
     Sama siebie oceniasz w ten sposób.

    • ronitornado pisze:

     Każdy ma prawo do swojej drogi, wiedzy i ja także. Nikomu niczego złego nie czynię i jeśli ktoś jest w potrzebie to mu pomagam a eter nie powoduje, że staje się kimś bardziej złym, jest wręcz odwrotnie. Jeśli kogoś nie zna się osobiście to nie powinno się go oceniać bo tekst pisany nie odda tego jaka jest na co dzień osoba. Nie kłam, że zaatakowałam dziś chamstwem bo to nie prawda. Jedynie zwróciłam uwagę iż nie życzę sobie obgadywania tutaj mojej osoby.

    • Darkness pisze:

     …. (inwektywy bez uzasadnienia – intelektualnych oszołomów zostają usunięte i wykasowane .
     Kłótnie i obelgi na tym blogu nie są tolerowane – BasiaB )

    • basiabc pisze:

     My też nie lubimy obgadywania .
     Prawda ?
     Rób sobie co chcesz ,ale nie przychodź tutaj z wiecznymi pretensjami , jak dziewczynka z przedszkola .
     Masz swojego guru ,trzymaj się go i zastanów się kto kogo obgaduje .
     Żegnam !
     Kończę tą rozmowę ,następny wpis tego typu zostanie wykasowany.
     Utarczki są dobre na targu , w czym przoduje kilka stronek ,ale widać tak lubią ,odpowiada im to , jest im to bliskie.

    • basiabc pisze:

     Jak śmiesz Darknes przychodzić tutaj bez przywitania i jeszcze ujadać na nas.
     To jest dopiero chamstwo. Nie odpowiada – Nie czytam.
     Mam coś merytorycznego do powiedzenia w sprawie napisanych artykyłów – piszę .
     Obelgi i wyzwiska są dobre dla nieudaczników ,którzy nie potrafią zabłysnąć jakąkolwiek wiedzą .

    • basiabc pisze:

     Gdzieś to się doszukała obgadywania Roni ?
     Bo nie zauważyłam ?

 1. basiabc pisze:

  Na zeszłorocznym ,czyli całorocznym mrożeniu naszej jaźni Serca ,Duszy ,pamięci ,zmysłów ,czasu i kolejnych sto słów nie oddałoby jeszcze tego co nam zabrano poprzez wieczna zmarzlinę ,te InVader cały czas robia kasę ,a my nie majac pamięci tak sie bujamy z kata w kąt.
  Wszystkie nasze pomysły ,inicjatywy kraakcje ,wiedza jest nam zabierana w trakcie snu ,fazy REM ,z tego powodu tak ważne są wytyczne ,które dostaliście : klatki Faradaya i korony z miedzi na głowę .
  I tutaj się kłania następna bajka – czyżby bajka ???
  ” Śpiąca Królewna ”

  Co takiego zjadła śpiaca królewna ,że zapadła w sen?
  Jabłko podane jej podstępem przez wroga.
  Czyżby to mityczna Ewa z RAJU ?
  Tak powinnismy odczytywać mit o Ewie ?
  Tak !!!
  dokładnie tak !!!
  Podano jej zatrutą żywność przez gadziora na usługach InVader i dziewczyna zapomniała kim była , zapadła w sen nieświadomości ciągana lustrami na swoją zgubę ku ich uciesze , a przede wszystkim władzy .Po nocach śni im się Władza nad Wszechświatem , nad wszystkim .
  Chciwi ,zachłanni.
  Nam przypisali to wszystko co nam jest obce ,przypisali lustrami.
  WON i PRECZ do utylizacji całkowitej !!!!

 2. Ania pisze:

  Basia pisałaś, że Ego to nasze najcenniejsze ja i dlatego każą się nam go pozbywąć, jak odnieść do tego by nie używać ja ? czy tyko słowo ja jestem są zakodowane?
  Ptaki nie są ssakami a ich śpiew pomaga nam oczyści drogę do SWCI z ciemnych energii. Więć ja traktować ptaki?

  • basiabc pisze:

   Ego to nasz trzon ,a to JA nas zżera ,to główne oproGRAmowanie dla nas ,dla każdego indywidualnie.
   mamy mówić o sobie w liczbie mnogiej ,jak kiedyś ,bo mamy kilka ciał ,każde z nas.
   Nie ja, ale my nasze Ego,
   Ego plus cała reszta to Ty , a to Ja Jestem to pożera.
   Niczego się nie pozbywamy oprócz obcego wirusa umysłu,
   obcej instalacji .
   Tak – Ptaki są Od Stwórcy ,to wyjątkowy wyjątek 🙂
   Ptaki należą do Stwórcy Ra.

 3. basiabc pisze:

  Sumienie – to suma naszego mienia .
  Ci co tego szukają , szukają naszego mienia ,bo swojego nie posiadają .
  Ci poszukiwacze zaginionej arki to jednorazówki – poszukujące czystego naszego mienia i wszystkiego co do nas należy ,bo chcą nas zastąpić przed ostateczną rozgrywką ichniejszej GRY ,której zadaniem jest gRAbież :
  Gra = g-Ra bierz
  g – RA – bierz ,chcą sobie wziąć nas i wszystko co do nas należy.

  • basiabc pisze:

   Królowa jest tylko jedna !!!
   Jak zostanie odłączona od naszych świadomości ,Dusz ,Serc -wszystkie podpięte pod nią kur wy – padną ,przestaną funkcjonować .

   „W jedności siła ”
   To fałszywe zdanie dla nas !
   Jeden to JEGO kod zero -jedynkowy ,czyli komputerowy inaczej mówiąc:
   JEGO podłączenie ,
   siła – już wspominaliśmy – Si czyli krzem jest ładowany.
   Pamiętajcie – Królowa jest tylko JEDNA.
   A MY Mamy RA !!!! 😀 😀 😀

 4. idlov pisze:

  Super, dziekuje. Czy tworzymy wiez z przyroda? Mozemy wplywac na wode, pogode, zwierzeta? Zaleznie od nastroju czy wypowiadanych slow, przy lub do wody, zmieniaja sie jej czasteczki? W pochmurny dzien czlowiek moze rozwiac chmury? Czy pani Mineralek rozmawia z ptakami, rozumie co mowia czy tylko wizualizuje? Procentowo ile jest dzieci Stworcy jak pani sadzi, odnosnie calej populacji? Interesuje mnie temat tych wszystkich InVader, klonow i tego wszystkiego co udaje ludzi. Stworca stworzyl nas, ludzi ale nie tylko ludzi? Stworzyl tez te „gadziny” ktore kiedys byly dobre? Moze ujme to tak, stworzyl kilka ras istot rozniacych sie od siebie i kazda rase umiescil na osobnej planecie. Po pewnym czasie niektore z nich staly sie zle i zaczely niszczyc pozostale. Czy ta planeta to ostatnie miejsce w ktorym jest dobra rasa? Czy moze sa inne nie zniszczone lub niszczone jak nasza? Ludzie to nie tylko ludzie lecz tez zaprogramowane klony, obcy ktorzy posiedli cialo czlowieka i obcy ktorzy z pomoca technologii moga wygladac jak ludzie? Czemu teraz Ojciec Ra jest Stworca Najwyzszym? Co sie stalo z Anu, Mardukiem? To pewna zmiana ktorej nie rozumiem.

  • basiabc pisze:

   Odpowiemy Ci za chwilkę – jesteśmy na łączach , i na szybko przyszłyśmy tu napisać Wam co wiemy 😀
   We wszystkich ważniejszych pozamieniano sylaby i samogłoski,by wytworzyć inne wibracje takiego słowa.
   ANUBis = drugi ANu
   ale powinno brzmieć :
   anabis – co oznacza złość !!!
   złość na Anu
   Mamy panować nad złymi emocjami ,zasilamy wówczas jego tego anabisa moc.
   O nich od teraz mówimy w liczbie pojedynczej.
   Wówczas oddzielimy ich od podłączeń do nas i do ich sieci.
   nasze IQ jest jego ID.
   Co oznacza ,iż podpięci do naszych energii życiowych ,które mamy min. w wątrobie ,dlatego przypominam o aluminiowych p/słonecznych osłonach na szyby ,to najszybsza do zrobienia klatka Faradaya .
   Wątroba = liver = liv !!!
   Jedna pod prześcieradło , druga tym aluminium na zewnątrz na kołdrę ,może być w poszewce.
   My – to po niemiecku wir
   MY ——– co robimy???
   Wiry Unicestwiające 😀
   Już rozumiecie dlaczego przyszło mi o tych wirach ? 😀
   Też się zorientowałyśmy teraz Razem z Alą 🙂

   • basiabc pisze:

    W całości nas wszystkich wspólnie Razem nasze Ra tunki .
    Ra – tun – ki
    tun = dźwięki
    ki = Ziemi
    W Razem dostaniemy moc dzięki dźwiękom dobRA Ziemi !!!
    Dob = czasy ( z czeskiego )
    dostaniemy czasy Ra – wrócimy do domu !!!

   • basiabc pisze:

    i skończy się Hellada – Pani z piekła
    Hell = piekło
    lada = Łada = królowa śniegu – to jej koniec !

    • basiabc pisze:

     Mamy wiarę w zrozumienie Wasze naszych wyjaśnień 😀
     w razie wątpliwości – pytać 😀

    • basiabc pisze:

     pomieszanie języków polega właśnie na tym :
     zagrabiamy terazki co nasze !
     Tera z Ki , a może To Ra z Ki ? 😀
     Nie martwcie się , ta pieprzona Tora została już popalona i rozkodowana ,a transmisją zwrotną Królowa dostała co jej 😀
     za- RA – bia – my Szczurowi co nasze
     Wiara = via = poprzez Ra – przez Ra
     Miłość = mi ość = Niet !!!!! nie używamy !!!!
     nadzieja – nadziać ja (na pułapkę ) = Nie używamy !!!

     Z tego powodu jeden śmierdzący grzyb napadł mnie samą .
     Nie nas za to ci tutaj jest pisane ,ale mnie osobiście.
     na dodatek zrobił sobie z poplecznikami zmianę warty.
     Chciano wytrącić mnie z rytmu.
     Oderwać mnie od całości.
     We wspólnocie ich siła = Si = krzemiany
     nasza we wspólnocie mądra Rada = ma Ra i da Ra
     Nam się to wydaje dosyć jasno napisane ,ale jeżeli nie rozumiecie co Wam przekazujemy to czytajcie do skutku , jak dalej nic – pytajcie 😀

    • basiabc pisze:

     krew -ma brzmieć tak :
     kh’raw
     kh – raw = ku życiu Ra
     Iskra/ekRAn = uczciwy

    • basiabc pisze:

     arianie = a = ej = je = jestem
     R i a = rozdzielenie Ra na r i ja
     nie = nie
     nie jestem Ra = to oznacza słowo arianie

     aryjski = jestem
     ryj = z łac. dyskrecja
     ski – niebo.
     Jestem = to dyskrecja Nieba.
     mówiłyśmy ,że to niebo ,które widzimy to fałszywka ?
     Tak – mówiłyśmy i okazało się ,że nie tylko my 😀

   • basiabc pisze:

    jedzcie dużo cynamonu

  • Minerałek pisze:

   ,, Czy pani Mineralek rozmawia z ptakami, rozumie co mowia czy tylko wizualizuje?,,

   Rozmawiam, tzn.naśladuję tą samą tonację dźwięku i kieruję ją w stronę ptaszka, z którym chcę porozmawiać, on mi odpowiada i czeka na moja odpowiedź, mogę tak rozmawiać do znudzenia, ale nie ze wszystkimi. Nic nie wizualizuję, nie wiem co do mnie mówią, ale czasami mówią, że chcą robaka i to rozumiem, najczęściej wówczas są w pobliżu mnie i ,,odpowiednio,,ćwierkaja, nie potrafię tego dokładniej wytłumaczyć, to sie poprostu dzieje i ja to widzę, i czuję. Niczego nie wizualizuję.

 5. Ania pisze:

  A więc teraz zgodnie z Miłowniem i Jednością… czy tylko zgodnie z Jednością..

  • Michał pisze:

   jedność jest zła co było wyżej napisane – żadna jedność, poza tym je(d)no – ość

   „zgodnie ze SWCI”, choć ja mówię trochę inaczej, ale o tym na zamkniętym forum 🙂 tu za dużo pająków i robactwa zagląda 🙂

  • basiabc pisze:

   Tak Aniu ,jak widzisz wszystko się zmienia i przychodzą do nas coRAz to nowe
   informacje 🙂
   Mamy wrażenie ,że to co docierało do nas wcześniej ,było bardzo pRawidłowe ,lecz nasz sposób postrzegania do tego nie dostawał 🙂
   Cóż z tego ,że słychać było …jedność
   kiedy wkodowane postrzeganie było mało właściwe ,nie chodziło o ta jedność ,ani miłość lecz o wspólne dobra 😀
   I tak znaczenie słów zostało pomieszane ,rdzenie z innego języka reszta ma poprzestawiane samogłoski lub sylaby i okazuje się ,iż słowa jakimi posługiwaliśmy się do tej pory oznaczają zupełnie coś innego.
   To jest to pomieszanie języków .Wszystko pozamieniane.
   Lecz mamy dobrą wiadomość …wszystko zadziewa się w taki sposób i w takim tempie ,iż najpRAwdopodobniej niebawem ,być może na święta Ludzie Ra i Dzieci Ra otrzymają pRAzanty 🙂
   całkiem namacalne 😀
   Jeszcze nie wiemy czy to słowo jest Ok ,czy nie .Tak na wszelki wypadek zamieniam literki gdzie mogę i jak mogę 🙂

   Razmawiałyśmy dzisiaj z Elą .Jak wiecie jest filologiem ,dzieki czemu potwierdziła nasze doniesienia o konieczności uzywania liczby mnogiej .
   Tak bowiem działa to nadal na wszystkich dworach królewskich.Nie mówią o sobie ja tylko my ,tak jak w Polsce przedwojennej ,a nie mieliśmy wtedy w każdej chałupie króla czy królowej 🙂
   Chociaz i to w obecnie jest dyskusyjne stwierdzenie ,wiedząc z jakij RAsy pochodzimy .
   Na pewno nie z satanistycznych ugrupowań typu robokop ,latająca gadziorzyca zbierająca artefakty z etheru ,żmij ,wąż inaczej kobra królewska , demonica udającą nasze królowe , jednorazówka wyzuta z jakichkolwiek emocji z prostej przyczyny, jej oprogramowanie nie jest w stanie ich wygenerować ,bo to robią tylko nasze SERCA i DUSZE , czy spróchniały grzyb – kiwaczek – jak myślicie kogo mamy na myśli używając tego określenia ? 😀

 6. Ania pisze:

  Dzięki widzę że jeszczę słabo myśle.

  • Michał pisze:

   Odpoczywaj, nabieraj sił 🙂

   i znowu to paskudne ja, ciężko się odzywczaić choć staramy sie uważac na to co mówimy, ale czasami zapominamy

  • basiabc pisze:

   Wyciągajcie przyzwyczajenia ,tak to nazwijcie – wszystkie złe przyzwyczajenia i każde z osobna wg własnego uznania.

   Na myślenie jest dobry olej 😀
   Powtarzam mieszanka :
   Olej rokitnikowy ( 50 ml )
   olej lniany ( 250 )
   olej z wiesiołka (100 )
   to nie są ścisłe zalecane dawki , tylko w takich opakowaniach były one dostępne i tak zostały wymieszane .
   Co więcej ..dolałam resztki oleju z czarnuszki ,trochę z ogórecznika i z lnianki.
   Miksturka wyszła wspaniała w smaku co jest przyczynkiem do używania go wielokrotnie w ciągu dnia 🙂
   Dzielimy się z Wami tymi spostrzeżeniami ,ponieważ zauważyłyśmy obydwie kolosalna różnicę w szybkości myślenia co nazywamy bystrością ,odnawiają się wysuszone łącza nerwowe ,jest lepszy poślizg dzięki smarowaniu.
   Dzisiaj miałyśmy mnóstwo zajęć ,teRAzki wróciłam ,jest prawie 20 -ta , mam umysł jak w środku dnia ,zupełny brak zmęczenia 🙂
   Zaledwie po 2 dniowym stosowaniu 😀

 7. basiabc pisze:

  ” Węgry nie pozwolą się wykorzystywać. Nie jesteśmy i nie będziemy sługusami Europy. Nie jesteśmy i nie będziemy sługusami banków i korporacji. Z chęcią zaś będziemy partnerami i sojusznikami każdego, kto za takich będzie nas uważał. Dlatego zawarliśmy umowy strategiczne z takimi firmami, które zainteresowane są wzajemnymi korzyściami a nie wyzyskiem. Wierzymy w konkurencyjność, w mądrze uformowany rynek, w przedsiębiorczość i w jej ducha. Szanujemy pracę, cenimy osiągnięcia, ale nie uznajemy chciwości i braku skrupułów. Cenimy nowoczesną światową gospodarkę, ale nie uznajemy prawa do kolonizacji. Dlatego obronimy niezależność gospodarczą naszej ojczyzny i obniżki kosztów komunalnych.”
  http://parezja.pl/victor-orban-nie-jestesmy-i-nie-bedziemy-slugusami-europy-bankow-i-korporacji/

  z FB :
  ” Gdy analizujemy co się dzieje na Węgrzech, to wychodzi nam, że w Polsce jest o 180 stopni odwrotnie niż tam.
  Co o tym sądzicie ?
  Chyba już wiadomo, dlaczego były premier Polski został Prezydentem UE.”

 8. basiabc pisze:

  Za dużo hien rzuca się nam do gardła twierdząc , że to co piszemy to herezje…oj za dużo twierdzi ,że to cyrk. 😀
  „Szpieg” – czarna magia 🙂
  Właśnie obejrzałam ,wszyscy oprócz 3 maczali w tym paluszki.
  Polecam 😀

  • basiabc pisze:

   ciekawe – cała grupa pracująca w operacji pod kryptonimem „czarna magia” – poszła się paść 🙂
   ten się śmieje ,kto się śmieje ostatni 😀

 9. basiabc pisze:

  ” Idealna forma „oczka” wywołuje kontrowersje na temat jego pochodzenia. Oryginalna wersja zakładała, że utworzyło się ono po upadku meteorytu na Ziemię. Jednak ta wersja została szybko odrzucona, ponieważ w tym przypadku dolna część „oka” powinna być w kształcie wklęsłego leja. W rzeczywistości dno Richat ma konstrukcję idealnie płaską.”
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/oko-sahary-moze-byc-kraterem-wielkiego-wulkanu

  mateorytu ???
  na pewno nie !

 10. basiabc pisze:

  Do kretów czytających nasz blog ,trafne ,więc cytuję :
  ” Jednak od razu można odróżnić -,,hama od pana,,
  na pierwszy rzut oka widać-kulturę na obydwu blogach,
  każdemu należy sie szacunek,niezależnie od swoich poglądów…”
  i to
  „Tak zwany „zespół operacyjny” MŻ i hamamenda (w oryginale wymieniono inny blog ), zastawia różne sidła, pułapki i pułapeczki, pajęczyny intryg wokół komentatorów. „

  • basiabc pisze:

   ” Kto obmawia przyjaciela ( napisałabym – bliźniego ), kto go nie broni wobec oskarżeń innych, kto cieszy się z wyśmiewań ludzkich i łowi plotki gadułów, kto potrafi zmyślać rzeczy nie widziane, a nie potrafi zmilczeć zawierzonej tajemnicy, jest czarnym charakterem, tego wystrzegaj się, Rzymianinie! ”
   http://pl.wikiquote.org/wiki/Horacy
   To o Was krety !

 11. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  „W jedności siła – To fałszywe zdanie dla nas !” – przyszła mi na myśl prezentacja Georga Kavassilasa, w której opowiada o swojej podróży i nawiązuje do tego, jakim wkrętem jest to, że jesteśmy świadomością zbiorową.
  A z innej beczki. Po tej grze słów/nazw/zwrotów wpadam w depresję, ponieważ od teraz chcąc się poprawnie wyrażać, muszę…się zamknąć… 🙂 A tak też można.

  • BasiaB pisze:

   Krzysztofie,można,ale po co ?
   Fałszywym również jest zdanie :” milczenie jest złotem ”
   Już wiemy,ze nawet nasze komórki wydają dźwięk. Jeżeli do dźwięku przypisany jest kolor,to na pewno maja kolor złoty,białą poświatę.
   Tym samym po raz kolejny obalam fałsz jakoby nasza aura miała mieć kolorki jak na targu.
   Tzw. aura człowieka co wynika nawet z samej nazwy AU – to złoto.
   Nasze boskie cząsteczki są złote,nasza poświata ma być złota,jest złota.
   Promieniujemy w ten sposób,dlatego jesteśmy widzialni.
   Poza tym Nasze Serca świecą,właściwie to powinnam nazwać Duszą.
   Im bardziej czyste Serce,tym aura jest mocniejsza,przez co stajemy się silniejsi,bardziej odporni na wszelkie zakusy czy ataki.
   I tu nie ma nic do rzeczy,czy ktoś pracuje energetycznie czy nie,bo albo taki jest i należy tylko to w sobie wygładzić i wzmocnić do czego bardzo przydaje się wszelka praca nad sobą,albo po prostu nie jest.

   • Pani E pisze:

    Popatrz Basiu jakie krętactwo KK zrobiło- prawie wszystkie obrazy Maryjki, Jezusika i rzeszy świętych przedstawiają ich ze złotą AU-reolą/ aurą…. To niby oni wzniośli a barany do strzyżenia…

    • BasiaB pisze:

     Tak ,a my to normalnie na kolana modlić się do nich ,by mieli nasze moce na wytwór tych: au’re’ole.
     Wiesz jak to mówią Elu…’bo to złodzieje Panie,złodzieje.”
     Złodzieje Dusz,złodzieje naszej mocy,złodzieje naszej energii, złodzieje naszego intelektu,złodzieje wszystkiego co do nas należy.
     Złodzieje naszego życia.

 12. Anika pisze:

  Pewien kretyn wymyślił sobie, że mam niby aureole na głowie, nad głową… a potem wył, jęczał i wrzeszczał, że jego idiotkom to coś ukradłam bo mi się nie należy bo do kościoła nie chodzę.

 13. Anika pisze:

  AG srebro, jest też taki kamień Agat, niebiesko-biały czyli kolor przezroczystej krystaliczno czystej wody. G…Grawitacja więc połączenie, bycie połączonym z Ziemią, zgodnym z ta planetą 🙂 . I przyciąganie wszystkiego co z tej planety, stąd jest, czyli czystego i dobrego dla Ludzi. 🙂 🙂

 14. Anika pisze:

  Pierwsze co widzę jak piszesz ” au’re’ole” to meksykański grajek z takimi grzechotkami do potrząsania lub tamburynem do zaganiania zmutowanych kaczek 😀 😀 . Ałł re.. re.. re.. rechoczeeee hyhyhyhy ole!!!!! ole!!!! 😀 😀 😀

  • BasiaB. pisze:

   Zastanów się jakie programy się w Tobie uruchamiają, bo to co piszesz to jest mocno …dziwne, by nie napisać nie hallo – po mojemu 🙂 Zajmowanie się światem energetycznym nie usprawiedliwia debilizmów.

 15. Anika pisze:

  „Przykładają” taką aureolę do głowy i od razu robi się taki łysy tupecik a oni mają włosy na przeszczep i uważają się za pięknisiów a z Człowieka się śmieją bez powodu. :/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s