Sieć !

Natrafiłam w internecie na taki opis :

„Czy słyszałeś, że Polska nie jest już chroniona Tarczą?

I bardzo fajnie, bo Polska powinna rozwijać własne systemy obrony i tylko dla siebie. Chyba nie chcesz by ktoś sprzedał Ci broń, którą można zdalnie zdetonować, a takim systemem jest np. Windows…

Ale wyjaśnijmy sprawę tarczy dokładniej. Tarcza jaką proponują nam Amerykanie jest najzwyklejszą zasłoną dymną, bo tak naprawdę system obronny i to wyłącznie do obrony USA, jaki w swej naiwności łyknęliśmy, to zjawisko globalnego ocieplenia. Nie do wiary, prawda? Ta historia jest tak niewiarygodna, że wymaga dokładniejszego wytłumaczenia.

Zacznijmy od tego, że od pewnego czasu mówi się w teoriach spiskowych o zjawisku zwanym chemtrails. Są to masywne smugi na niebie jakie zostawiają za sobą potężne transportowce rozsiewające wysoko w atmosferze jakieś tajemnicze substancje. Od pewnego czasu również nad Polską widuje się wojskowe herkulesy zostawiające takie ślady. Wiadomo już, że z tymi chemicznymi paskudztwami związane są paskudne choroby zwane morgellons.
Jednak tak naprawdę nikt nie wie nic pewnego, ba sprawa oficjalnie nie istnieje.
Krążą za to „domniemania na granicy pewności”, że to rząd światowy chcąc na siłę ratować Ziemię przed skutkami globalnego ocieplenia poprawia albedo naszej atmosfery, czyli czyni ją bardziej odbijającą dla promieniowania słonecznego.
I z tym albedem to w zasadzie jest prawda, tylko nie chodzi o albedo względem Słońca, tylko względem HAARP’a – idzie o to by wytworzyć warstwę dobrze odbijającą fale skalarne na użytek „broni ostatecznej”, jak ładnie ją określił Jerry E. Smith. Jest to broń przed którą nie ma obrony, pod warunkiem, że potrafimy dobrze manipulować falami skalarnymi.

Byś lepiej zrozumiał działanie fal skalarnych opowiem Ci teraz historię urządzenia, o którym dowiedziałem się na początku lat osiemdziesiątych, kiedy to mój ojciec przyniósł odbite na powielaczu przez Związek Radiestetów fragmenty książki Pata Flanagana Pyramid Power. Piramidy nie zainteresowały mnie, tylko opis wynalezionego przez Flanagana neurofonu.

Nastoletni Patrick wynalazł w latach pięćdziesiątych urządzenie potrafiące przenieść dźwięk bezpośrednio do mózgu, z pominięciem nerwów służących nam do słyszenia.
Ten pierwszy neurofon był po prostu transformatorem, który na wejściu miał radio, a na wyjściu nie był podłączony do głośnika, tylko do dobrze zaizolowanych metalowych tamponów. Napięcie na wyjściu sięgało 1500 V, a tampony były przykładane w dowolne miejsce ciała.
Flanagan zauważył, że osoba z tamponami na głowie otoczona jest błękitną poświatą, szczególnie wtedy, gdy radio było wręcz przesterowane. To zadziwiło go i skłoniło do eksperymentów. Przesterowanie okazało się drogą do generowania dźwięku cyfrowo a nie analogowo, bo neurofon okazał się urządzeniem wykorzystującym fale skalarne, mieszającym pozafazowe sygnały z tamponów z nieliniową reakcją izolatora jakim jest ludzka skóra. Sygnał z każdego (pojemnościowego) tamponu jest o 180o przesunięty w fazie. W skórze, w ciele ludzkim, następuje odwrócenie fazy dając w wyniku zero, czyli efekt fali skalarnej. Wynikowo, po latach eksperymentów, neurofon jest urządzeniem sterowanym amplitudowo, ale ta analogowa fala nakładana jest na falę nośną, która jest tak regulowana, by być w rezonansie z organizmem człowieka.
Ona musi być zmienna, bo oporność skóry potrafi się zmienić o rząd wielkości w ułamku sekundy.

Nie od razu młody Flanagan uświadomił sobie, że fala nośna jego transformatora musi być w rezonansie z mózgiem, ale ta informacja bardzo pomogła mu potem gdy pracował w Stacji Testów Uzbrojenia Marynarki USA nad łącznością pod wodą i językiem delfinów.
Opracowano tam wyrafinowaną technikę łączności wykorzystującej lokalizację dokładnie taką, jaką posługuje się nasz mózg w słyszeniu dwuusznym.
Musisz pamiętać, że fala skalarna jest falą magnetoelektryczną podłużną, i manipuluje się nią podobnie jak dźwiękiem. Gdy zamkniesz oczy to potrafisz określić skąd dochodzi dźwięk, ale na odwrót, gdy będziesz generował dwa dźwięki z dwóch odległych miejsc to osłabienie i wzmocnienie dźwięku będzie w miejscach strzałek i węzłów fal. A teraz wystarczy „odpowiednio” zgrać dźwięk nadawany z dwóch miejsc by trafił w to jedno wybrane miejsce… Zespół Flanagana odkrył nie tylko, że potrafią uzyskać pełną łączność na bardzo wąskim zakresie fal, to jeszcze uzyskiwali łączność na odległości tysięcy kilometrów na ułamkach wata mocy nadajników. Dodatkowo potrafili uzyskać echolokacyjną triangulację również na odległościach idących w tysiące kilometrów.
I nie wykluczone, że tam właśnie narodził się pomysł HAARP’a.
Jeżeli ma się nad głową dobre lustro to można dosięgnąć wszystko i wszędzie.

Być może pokłosiem tych właśnie prac były nadajniki pracujące „na białym szumie”. Jak pewnie pamiętasz w czasie pustynnej burzy w samolotach irackich aż rozrywało słuchawki od szumu, za to Amerykanie mieli pełną łączność. Z czasem ta technologia odpowiednio osłabiona trafiła do biznesu, a dzisiaj jest powszechnie dostępna np. w postaci telefonów Motoroli DTR. Neurofon można dostać za jedyne 500$ i może pracować jako proteza słuchu, nawet dla głuchych od urodzenia. W Niemczech jest dystrybutor na Europę i miror witryny Flanagana, ale opis zasady działania neurofonu na tym mirorze jest nieprawdziwy, tak, tak!

Wracając do globalnego ocieplenia chciałbym zrobić jeszcze dwie uwagi:
1. Fala energii zbliżająca się do Ziemi z głębi kosmosu nie spowoduje podgrzania atmosfery – ma za wysoką częstotliwość.
2. Najlepszą książką na temat globalnego ocieplenia na naszym rynku jest… książka (wcale nie SF) Państwo Strachu Michaela Crichtona. „

http://www.objawienia.pl/sub/listy/list74.html

Ten tekst jest w tym momencie niebywale ważny ,bowiem jest doskonałym uzupełnieniem moich wcześniejszych tekstów opisujących nasze podłączenia do sieci pod postacią energetycznych transponderów,które w ciele fizycznym okazują się być pasożytami ,bakteriami i wirusami,bo w gruncie rzeczy tym one są .

Badania jakie są przeprowadzane w laboratoriach USA ,maja za zadanie wszczepić nam również wszelkie sztuczne transmitery i transpondery ,co zaowocowało trującymi szczepionkami , zatrutą żywnością ,wodą powietrzem.

W ten sposób przedostają się do naszych fizycznych organizmów te wszelkiej maści radyjka.
Stacje nadawczo- odbiorcze.

„ Krążą za to „domniemania na granicy pewności”, że to rząd światowy chcąc na siłę ratować Ziemię przed skutkami globalnego ocieplenia poprawia albedo naszej atmosfery, czyli czyni ją bardziej odbijającą dla promieniowania słonecznego.”

Wiedzą ,że prędzej czy później dotrze do Ziemi Planeta ,której się obawiają .
Zapewne tak się stanie .
I to przed możliwością namierzenia Ziemi przez Naszych Braci ,w obawie przed karą jaka ich spotka za to co powyczyniali z Ziemią i jej prawowitymi mieszkańcami oraz przed utratą eldorado jakie sobie tutaj założyli- czyli strefę farmy,nakładają zapewne pod różnymi postaciami hologramy mamiące rzeczywistość.
Jednym ze sposobów ,jak wiemy, są chemitrailsy.

Sieci powstałe w ten sposób miały zagłuszyć prawdziwe częstotliwości Ziemi i nasze. Echo Serca ,łączące nas z Braćmi ,zostało skutecznie zagłuszone.

W ten sposób wszczepiono nam ,zainfekowano postaciami chorób i pasożytów ,których objawy leczone są przez BigPharmę jako alergie.
Są to ni mniej ni więcej opisane przez nas postacie chorób pasożytniczych pozyskanych z …gadów.
O czym świadczy ich kod RNA.
Kod DNA został w Chlamydię sztucznie wkomponowany ,gdyż nasze ciało jest tak doskonałe ,że samoistnie odrzuciłoby ten obcy dla nas twór.

W ten sposób te żywe transpondery są naszym kontrolingiem.
W tym momencie te słowa ,brzmią jak słowa całkowitego ignoranta ,pozbawionego dostępu do jakiejkolwiek wiedzy :

Wolną wolą jest wszystko co czynimy i co nas otacza. Wypełnia ona przestrzeń zarówno dobra jak i zła, jest wspólnym mianownikiem dla obu, my jesteśmy wolną wolą czasoprzestrzeni, iluzją jest jej brak, bez nie istniejemy.
Wolna wola, to nasza dusza, w procesie życia, w procesie śmierci, w procesie przechodzenia za kurtynę.

Pusty frazes ,pobożne życzenia…
Śmierć została nam zaindukowana ,by można przejmować całkowitą kontrolę nad naszymi bardzo krótkimi wcieleniami ,a na dodatek jak już pisałam, wbić nas w poczucie winy z powodu jakiegoś urojonego koła karmy.
Jako Dzieci Stwórcy – jesteśmy doskonali.
Koło karmy jest im potrzebne ,byśmy zapomnieli kim jesteśmy ,co ułatwia im molestowanie nas psychicznie ,a następnie fizycznie.
Osoba umęczona fizycznie zaczyna chorować ,zaczyna przyjmować leki- czytaj transpondery i…mamy Cię .

Co to jest otyłość?
Jest to brak emocjonalnej równowagi,w ten sposób organizm broni się przed atakami z zewnątrz .
Osoby otyłe z reguły są chwiejne emocjonalnie,a jest to wynikiem nagromadzonych w ciele substancji chorobotwórczych potęgujących uzależnienia od wielu czynników patogennych,jakim jest np. niezdrowe jedzenie,posiadające wzmacniacze smaku ,by uzależnić tym samym od zakażonej we wszelki sposób żywności.

Błąkają się potem te owieczki we mgle ,po całym internecie wypisując bzdury od których człowiekowi oczy wychodzą na wierzch.

Zadałam sobie pytanie na temat braku postępowania etycznego w necie takich osób :
zastanawiam się czy oni tak czytają …bez zrozumienia..?za dużo transponderów w mózgu?
czy robią to złośliwie?
czy po prostu oni będąc inną nacją, zupełnie nas nie rozumieją ?

„ Prawdziwy wybór? … każdy z nich jest jak najbardziej prawdziwy ,a w szerszej perspektywie nie ma znaczenia czy był dobry, czy zły, jego efekty poznamy gdy udamy się za kotarę tego życia. „

Nie mam zamiaru czekać ,aż umrę i się dowiem ,bo tego znowu nie będę pamiętać ,jak się na nowo urodzę !
No… i takie kompletne bzdury są pisane przez natchnione ,sfrustrowane anonimy,zaflegmione transponderami ,dzięki którym są doskonałym zoombi kierowanym przez Haarpa.
A może to nie człowiek?
Tylko kolejny biorobot?
A może to inna nacja,służąca niecnym celom ,by siać destrukcyjne mataczenia?

Natomiast z niemałym uznaniem przeczytałam te słowa :
„Nie chce mi się wierzyć, aby osoba która posiadała „najwyższą” białą lub bladozłotą aurę była na usługach, a nawet działała w porozumieniu z ciemnymi mocami!!!.

Kilka razy pisałam ,iż naszym prawdziwym Światłem nie są żadne kolorki w czakrach ,które są częstotliwością zaindukowanych nam fal celem odpowiedniego sterowania ,lecz jedynie białe,perliste Światło lub z domieszką złota.

Skąd się wzięła nazwa Aura???
AU Ra
Proste ! lecz nawet dla bawiących się słowami jest to niezrozumiałe ,dla nich to GRA…tralalala
Złoto -(Au, łac. aurum) !
Ra – Bóg..Stwórca !

Piękne!

anioł w światłości

Aura Prawdziwego człowieka ,kiedy jest podłączony do sieci ,zbiera wszystkie śmieci.
To jest powód otransponderowania nas ,byśmy przestali komunikować się z Naszym Stwórcą za pomocą naszego Serca ,byśmy byli na ich usługach…jak zoombi.

Gry uwielbiają bioroboty ,Reptilianie – walki ,a MY rozmowy ze Stwórcą ,każdemu wg jego urodzenia !

Wszystkie prawa zastrzeżone – BasiaB

PS. dla wszystkich ignorantów wyśmiewających Ognie i zioła :

„Tablica IV

Gdy Marduk siedział na tronie, pozostali bogowie oddawali mu cześć i prosili o dowód jego mocy. Marduk znikł, a w jego miejsce pojawiła się gwiazda, co wszystkich obecnych przekonało o jego potędze. Marduk uzbroił się do pojedynku z Tiamat w łuk, strzały, buławę i sieć. Do pomocy miał siedem wiatrów i podarowane mu przez Anu cztery wichry. Do walki stawił się na rydwanie, w ręku miał zaklęte zioła.”

http://pl.wikipedia.org/wiki/Enuma_elisz

Marduk i TiamatKim to jest ta …Tiamat?

Jakaś Innana?

Jakiś gadzior?

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, gadzi mózg, marduk, mistyka, rozwój duchowy, sieć pajęcza, Ziemia, zmiany wewnątrz nas i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

83 odpowiedzi na „Sieć !

 1. Ala pisze:

  I to wszystko prawda…. ale czy ludzie zrozumieją? Czy nadal będą kąpać się w swojej pysze uważając że mają wszech-wiedzę i znają odpowiedzi na wszystkie pytania? Czy nadal będą osądzać i kpić jedni z drugich? Nadszedł już ostateczny czas aby wyciągnąć wreszcie wnioski i zadbać o czyste ciało i umysł.
  W zdrowym ciele zdrowy duch !!!
  „Macie oczy i nie widzicie, macie uszy i nie słyszycie” !!!
  Niewidzialni, cisi zabójcy siedzą wewnątrz w was , zabójcy którzy zostali wam podstępem zaaplikowani w każdy możliwy sposób !!!
  Po dotarciu tego co nieuniknione, a co zostało przepowiedziane wiele lat temu i jest tak oczekiwane jako nasze wyzwolenie ma nas wyzwolić likwidując wszystkie pasożyty na naszej planecie. Ale czy przeżyjemy ???
  Decyzja należy do nas samych, bo wszelkie trucizny które pojawią się w naszych ciałach po unicestwieniu wirusów, bakterii , grzybów i nie wiadomo czego jeszcze może okazać się śmiertelną dawką dla naszego życia.
  Nasze życie i wolność jest w naszych rękach.

  • BasiaB pisze:

   Alu…może to nie ludzie .
   Nie tylko my dostałyśmy te informacje o liczbie LUDZI na Ziemi .

   Przeleciałam sobie rano pewne strony 😀
   I cóż zauważyłam….
   Z jakąż ekspresją ,zaangażowaniem ,kolorytem porównań i sformułowań oceniają innych…zapomnieli tylko…,że tak chętnie przytakują Jestem ,która jest fanką LUSTRA !
   O kim więc tyle naskrobali?
   Kogo obsmarowali w swoich tekstach?
   SIEBIE…swoje charaktery i frustracje,traumy i pobożne życzenia.

   Tylko jedna osoba zrozumiała ,tylko jedna !
   Administrator strony !

   • Ala pisze:

    Tak, to fakt Dawid to wspaniały człowiek 🙂

   • Ala pisze:

    Tak Basieńko, mimo iż minęło 2000 lat, najbardziej wiedzący wciąż chętnie przybijają innych do krzyża, choć tylko lub aż słowami- bo czyż nie słowo ciałem się stało?

    • BasiaB pisze:

     Klęczy po figurą – diabła ma za skórą …
     czy to tak brzmi?
     Mają problem sami ze sobą ,bo o to chodzi w tych sieciach ,podłączeniach ,transponderach ,ale..są ślepi i nie widza ,są głusi ,bo nie słyszą..
     Zamętleni we własnych przekonaniach ,złośliwościach ,dają świadectwo temu co z nich wychodzi…..z ich ust…z ich ciała …ich mózgu….
     chaotyczne farmaceutki wierszokletki z obsesjami na każdy temat,które nie znają się na ziołach i profilaktyce parazytologicznej.
     Żadnej merytorycznej wypowiedzi ,same FARMA – ZONY

  • BasiaB pisze:

   ” W zdrowym ciele zdrowy duch !!!
   „Macie oczy i nie widzicie, macie uszy i nie słyszycie” !!! „

   Czyżby frazes?
   Nigdy nim nie był i nie będzie.
   Zachwianie równowagi pomiędzy ilością zdrowych silnych komórek organizmu ,a obcych struktur w nim buszujących ,kiedy to nasz organizm nie będzie w stanie unieść, wydalić,pozbyć się wypłukać,zutylizować powodzi trupów ,które w jednym momencie przestana istnieć ,wówczas zakończy się również życie takiego organizmu.
   I nie będzie to żadna mityczna powódź obiecana przez Mukiego ,straszącego i nawołującego ludzi do bezsensownego marnowania czasu przy samodzielnej produkcji łodzi na wypadek potopu.
   Będzie to bowiem powódź specjalnej energii – Ognia SWCI ,który spowoduje ,że Ziemię zaleją w jednym momencie…trupy biorobotów ,klonów ,Uzurpatorów i tych ,którzy zaflegmieni transponderami śmieją się z ziół,a ich organizm nie udźwignie ilości zabitych Obcych w sobie.
   Ta Energia po prostu spali to co szkodliwe.

 2. Krysia B pisze:

  Wpajano nam, że ciało nie jest ważne. Jeśli nie zajmujemy się ciałem, to ono umiera. Ciało tak jak i dusza potrzebuje naszej troski, a w tej chwili szczególnej. Bardzo ważne informacje.
  Aura perlistobiała lub z domieszką złota. Tak!
  Czasem widuję trupiobiałą, a to już inna bajka z pesymistycznym zakończeniem

  • Manuela pisze:

   Podobno trupiobiała aura pojawia się przed śmiercią. Tak słyszałam…

   • BasiaB pisze:

    Tak Manuelo, poza tym patrząc na pewne energie doskonale wiesz od kogo pochodzą i jakie maja emocje lub zakodowane przesłanie.
    Tą domieszkę złota obecnie bym zmodyfikowała co nieco 🙂 ale nie zamierzam podpowiadać gnidom niczego, więc każdy jak potrzebuje sam się dowie 🙂

 3. Marduk to złe bóstwo – Annunaki Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują – żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna – dobrzy Kosmici – nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO – New World Order – aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! Ponoć Marduk już wylądował a poddane Mu elity światowe – zdrajcy – się z Nim spotkały w Afryce !???

  • BasiaB pisze:

   Dla Ciebie może tak ,dla mnie ten prawdziwy – Nie !
   Masz wieści z książek i netu ,a mnie to nie interesuje !
   Opisałam bardzo dokładnie we wszystkich artykułach – dlaczego te twory książkowo – internetowe są dla nas nie do zaakceptowania.

   • BasiaB pisze:

    Nie do zaakceptowania, bo to bujda na resorach pisana przez okupanta, gdyz w myśl porzekadła : Historię piszą zwyciezcy, a my nimi nie jesteśmy !

    • BasiaB pisze:

     Jesteśmy wielkimi przegranymi i to o nas toczy się bój, więc nikt nam nie pomoże wyzwolić się z tego marazmu, a opowieści o pomagających energiach z Wszechświata można między bajki włożyć, jak i objawienia demonicznych maryjek sprokurowanych przez blue beam i inne specjalistycznie urządzenia do tego skonstruowane. Jakoś dziwnym trafem żadna z przepowiedni nie jest dla nas optymistyczna, te przekazy to nieustająca dla nas udręka.

 4. Jaka jest dziś sytuacja ? – Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 12 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? – wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

  Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

 5. Stworzyli nas Kasjopejanie, Plejadianie, Weganie, Lirianie – czyniąc nas wspaniałymi z 12-ma zwojami DNA – pełnymi Chwały Bożej nieustannie odczuwanej. To był RAJ. Ale to się skończyło. Nasz wymiar – Ziemia – został zniewolony przez siły Ciemności – Szatana i Imperium Oriona – Gady-Jaszczury-Raptoidy-Chituali-Annunaki [zmiennokształtne Istoty mające oryginalnie wyprostowaną sylwetkę ale wygląd Gadów]. To Oni a nie Bóg wygnali Ludzkość z Raju. 309 tysięcy lat temu podbili Ziemię i Rajskiego Człowieka zamienili w niewolnika zła, cierpienia i szybkiej śmierci. Zrobili to prosto. Z naszego DNA o 12 zwojach wycięli 10 pozostawiając 2, dodali swoje DNA i wiele śmieci, a ponadto dysponując potężną technologią wszczepiają Ludziom implanty do ciał wywołując u Ludzi różne bolesne dolegliwości, złe uczucia i złe myśli – bo Oni żywią się cudzymi złymi emocjami i cudzym cierpieniem jak narkotykiem. I taka jest prawda o naszym aktualnym zniewoleniu.

 6. Z pewnego listu …. Duch Boży [Nefesz], CHI, Duch Święty, …. Światłość i Miłość czy Pełnia Miłości – to odmienne w słowie ale te same określenia stwórczego Ducha – Boga. Nie ważne jak kto nazywa – ważne, że wiadomo o co chodzi, czyż nie ?! Moim zdaniem na etapie energii czyli Światłości ten proces tworzenia się zaczyna i kończy. Pełnia Miłości już jest w pewnym sensie ponad tym procesem. Pełnia Miłości jedynie wygenerowuje boską stwórczą energię – takie Słowo Boga – OM w Hinduizmie – wygenerowuje energię, która tworzy. Mistycy na Ziemi wg przekazu RA Adonai [Istota, która ewoluowała duchowo, cieleśnie i technologicznie do wyższego wymiaru cielesnego – kiedyś bóg ojciec Egiptu] mogą co najwyżej doświadczyć Boga jako Pełni Miłości ?! Z wyższych wymiarów cielesnych i duchowych Istoty mogą poznać wyższe wymiary Boga. I są nieskończenie ekschatycznie zachwyceni. Patrząc na nieskończone wymiary Boga jest On praktycznie niepoznawalny – choć jednocześnie jest On naszą nagrodą po śmierci – bo Zbawione Dusze się z Nim Jednoczą !!! I to jest fakt !!!

  My dziś tkwimy w bardzo niskim wymiarze – 3 cim. A Bóg Pełnia Miłości to 7 i wyższe. Nasz wymiar ponadto jest zniewolony przez siły Ciemności – Szatana i Imperium Oriona – Gady-Jaszczury-Raptoidy-Chituali-Annunaki [zmiennokształtne Istoty mające oryginalnie wyprostowaną sylwetkę ale wygląd Gadów]. To Oni a nie Bóg wygnali Ludzkość z Raju. 309 tysięcy lat temu podbili Ziemię i Rajskiego Człowieka zamienili w niewolnika zła, cierpienia i szybkiej śmierci. Zrobili to prosto. Z naszego DNA o 12 zwojach wycięli 10 pozostawiając 2, dodali swoje DNA i wiele śmieci, a ponadto dysponując potężną technologią wszczepiają Ludziom implanty do ciał wywołując u Ludzi różne bolesne dolegliwości, złe uczucia i złe myśli – bo Oni żywią się cudzymi złymi emocjami i cudzym cierpieniem jak narkotykiem. I myśli Pan Panie Wojciechu, że w tej sytuacji Bóg miałby nas za to surowo karać ?! To absurd. Jestem Mistykiem – poznałem Światłość/Miłość, Pełnię Miłości oraz Otchłań i Piekło-Ciemność – i zapewniam, że Bóg nie karze – NIGDY !!! Karaniem zajmują się tylko i wyłącznie złe Byty – czy to duchowe czy cielesne !!! Karząc produkują dla siebie żywność – narkotyk. I taka jest prawda o naszym zniewoleniu.

  Biorąc za aksjomat powyższe fakty można łatwo zobaczyć w których miejscach w ST czy w NT ci źli nami manipulują !!!

  • Ala pisze:

   Czegoś ty się człowieku najarał??? Poczytaj co na tym blogu jest napisane, a jeśli Cię to nie interesuje to odejdź i rozsyłaj swe wici gdzie indziej,nas nie wystraszysz swoimi historiami, ale warto zapamiętać „Kto krzywdzi Dzieci Boże, tego kara nie ominie”.

   • BasiaB pisze:

    Najarał,naczytał i jest pełen zaufania do innych ,mamiących wszystko i wszystkich.
    Prosimy o zapoznanie się z treściami artykułów ,a potem można wygłaszać swoje mądrości ,a nie zaczytane i zaimplementowane przez sieć!
    Artykuły z sieci o podobnej treści będę usuwała ,gdyż zabierają niepotrzebnie miejsce ,a blogów i forów o umieszczonej przez Ciebie tematyce jest całe mnóstwo i tam zostaniesz wysłuchany ,tam możesz umieszczać te wklejki.

 7. Władimir pisze:

  „6. Z powodu napływu wysokowibracyjnego promieniowania Wodnika, większość niskowibracyyjnych gadów ewakuowała się z Ziemi poprzez sztuczny portal czasoprzestrzenny (gwiezdne wrota), znane w starożytności jako Maszyna Ozyrysa, a obecna jego wersja, jest znana jako Wielki Zderzacz Hadronów (LHC) w CERN (Europejskie Centrum Badań Jądrowych) pod Genewą. Największa w nowożytnych dziejach Ziemi ewakuacja została zakończona dokładnie w dniu 21.12.2012 r. po czym nagle, najdroższe urządzenie będzie do 2015 r. wyłączone i bezużyteczne, bowiem wcale nie chodzi o żadne bzdurne i durne badania, bo te są jedynie przykrywką. A więc powszechnie zapowiadany koniec świata nastąpił, ale z powodu tego, ze część scenariuszy została zneutralizowana, gdyż wiele grup miało zupełnie odmienne plany. Ostatecznie koniec świata nastąpił, ale inaczej dla gadów, a inaczej dla ludzkości, pomimo, że niektóre elementy transformacji są wspólne dla wszystkich istot i ras we wszystkich wszechświatach. Jednak wiele niskowibracyjnych istot kosmicznych, nie chce dobrowolnie uczestniczyć w transformacji, stąd z powodu tzw. cwaniactwa ich gadzich móżdżków, na Ziemi przejawi się z ich powodu jeszcze wiele zła, tym razem za pomocą innego urządzenia zwanego RHIC, czyli Relatywistyczny Zderzasz Ciężkich Jonów w Nowym Jorku, który jest już gotowy do wykonania zadania, do jakiego został skonstruowany. Natomiast LHC jest obecnie wzmacniany. Wśród niektórych naukowców już zaczyna się przejawiać strach na samą myśl, co się stanie, gdy LHC i RHIC zadziałają wspólnie i z całą mocą, aby realizować jaszczurze cele. Najogólniej rzecz biorąc, jaszczury, które czynnie ingerowały w rozwój ludzkości tzw. nasi starzy bogowie, tworząc dla ludzkości system niewolniczy, sami w padli w pułapkę. Jak w znanym powiedzeniu, kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada. Tak więc istoty gadoidalne utraciły większość swych możliwości, toteż w momencie zbliżania się fali nowego promieniowania o wyższych wibracjach, nie byli w stanie ich wytrzymać. Mieli do wyboru; spalić się w ogniu astralnym, albo natychmiastową ewakuację, albo inkarnowanie lub przejmowanie porzuconych ciał ludzkich, lub ich kradzieży, aby przetrwać i tym samym, na własnej skórze doświadczyć tego, co czyniły innym. … …
  18. Wyższe wibracje, jak wszystko inne oddziałuje jednocześnie na dwa bieguny. Z jednej strony wznosi i wspomaga rozwój duchowy tych, którzy życiem swoim to okazują, ze tego pragną. Z drugiej strony, w przyśpieszonym tempie, wypala życie w ludziach niechętnych transformacji, czyli tych, którzy nadal chcą w kolejnych światach, takich samych doświadczeń. Zgodnie z magnetyczną zasadą przyciągania, zostaną oni w kolejnej inkarnacji, przyciągnięci do takiego świata, jaki im odpowiada wibracyjnie tj. z którym rezonują. Pomyślna transformacja powoduje powstanie wokół istoty złotej poświaty, zwanej m. in. złotą szatą godową. Jest to bardzo ważny znak rozpoznawczy, bowiem istoty niskowibracyjne np. gady są pozbawione takich możliwości, to dlatego na tysiące sposobów, nas zwodzą, aby po prostu kraść naszą energię. Reasumując, Matrix robi co może, abyśmy nie odkryli, że nasza złota energia jest dla wszechświata cenniejsza niż złoty metal. ” … >>> / Ankieta nr 7 pt. „Opalanie”1 Lipiec 2014-Zbyszek /

  Czyt. cał.- http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-10/#comment-710%3Cbr

  • basiabc pisze:

   Władimirze – żaden koniec świata gadziorów nie nastąpił 🙂
   Co wiemy MY wszyscy ,którzy braliśmy udział w „kanonizacji” i co wówczas WSZYSCY widzieliśmy.
   Ten tekst to pomieszanie z poplątaniem.
   Wcześniej pisałam do czego służy zderzacz Hadronów.
   Oni chcą go wykorzystać do hurtowego przenoszenia za pomocą specjalnych częstotliwości Dusz z nas do pustostanów.
   Do tej pory imali się wielu sztuczek na bazie rytuałów i podpisywania cyrografów ,ale to jest zbyt żmudna robota.
   maja nas dosyć i chcieliby jak najszybciej pozbyć się nas – zabierając hurtem to co do nas należy.
   Jaszczury maja się w miarę dobrze ,szczególnie te wewnątrz nas !
   czyli najnormalniejsze w świecie pasożyty.
   Każdy pasożyt jest fizycznym odpowiednikiem giganta energetycznego.
   Jeżeli są Co obcy wewnątrz nas ,to działa ,jak wtyczka do kontaktu – gniazdka ,my jesteśmy gniazdkiem ,pasożyt jest wtyczka ,a prąd płynie np. przez Haarpa.
   Przecież nie raz pisano o tym ,że były robione badania nad przesyłaniem fal strachu ,leku czy innych emocji.
   Po co te badania?
   Bo nikt nie zapamięta i nie pokojarzy?
   Dlatego tak niszczyli H. Clark – bo ona odkryła ta zależność ,jednak jako naukowiec nie zajmowała się stroną mistyczną pasożytów wewnątrz nas ,co nie przeszkadzało OBCYM wsadzić ją do psychiatryka ,z którego dopiero syn ja wyciągnął.

 8. v pisze:

  Prawda basia ,to ścierwo śiedzi w nas i jest super cwane

  • basiabc pisze:

   tak siedzi…
   nie tak nerwowo…
   po co się tak zaperzać ? 🙂
   Niestety – czytać…czytać …stosować wg wskazówek lub wg własnych pomysłów i wywalać…całymi stadami..wywalać …

 9. Władimir pisze:

  „Amerykański akcelerator RHIC ma przeprowadzić szereg testów naruszających jego parametry techniczne. Dla niektórych jest to rażące nadużycie, bowiem nie wiadomo, czym to się skończy. Jednym z niepokojących scenariuszy jest wygenerowanie przez zderzacz „dziwadełek” – egzotycznych cząsteczek, które mogą zmienić Ziemię w „martwą i ultragęstą kulę o średnicy 100 m.”

  http://www.infra.org.pl/nauka/nauka-i-technika/1426-dziwadeka-mog-zniszczy-ziemi

  http://www.elektroonline.pl/news/1409,Odkryto-dziwna-czastke-antymaterii

  • basiabc pisze:

   No właśnie o tym pisałam – może niekoniecznie kule ,ale na pewno chcą się NAS pozbyć .
   Kiedy uwolnimy się z sieci – czytaj z pasożytów energetycznych i fizycznych ,mogą nam nagwizdać 🙂
   Po za tym Władimirze – na pewno wyszukasz jeszcze ciekawsze inf.na temat Boskiej Cząsteczki ,której szukają .
   Boska cząsteczka to nic innego jak TCHNIENIE STWÓRCY !
   Jest tam bo wykreował to Stwórca.
   W roślinach ,zwierzętach i w NAS !!!
   Zapewne w powietrzu ,wodzie i glebie – stąd takie zatrucie wszystkiego co utrzymuje nas przy życiu.
   Tchnienie – czyli boska cząsteczka to nic innego jak DUSZA !
   I tego nie da się sztucznie wykreować,bawiąc się w Boga ,można co najwyżej ukraść innym.

   • Władimir pisze:

    „I tego nie da się sztucznie wykreować,bawiąc się w Boga ,można co najwyżej ukraść innym.” – Dokładnie tak. Tym niemniej „cwaniaczki” wymyśliły jeszcze kilka „cwanych patentów” z naszymi duszami i nie tylko – ale o tym może następnym razem.
    Póki co malutki dodatek-
    „Bozon Higgsa jest również uważany za pomost pomiędzy wymiarami. Według naukowców, pole, jakie wytwarza ta cząstka, przenika przez wszystkie wymiary. Jeśli udałoby się ją zbadać, być może odnaleźlibyśmy klucz do podróży między światami równoległymi. Poza tym potwierdzenie istnienia bozonu Higgsa oznaczałoby zdobycie dodatkowych informacji o tym, jak powstał nasz wszechświat.” … …
    http://odkrywcy.pl/kat,1037745,title,Boska-czastka-co-to-takiego-wlasciwie-jest,wid,14737573,wiadomosc.html?smg4sticaid=6138bd#czytajdalej

 10. Władimir pisze:

  „A tymczasem trują nas” i ogłupiają – i nieźle im idzie – efekty widać jak na dłoni:

  „Naukowcy zaobserwowali stały spadek ilorazu inteligencji IQ u ludzi. Wygląda na to, że futuryści wieszczący konsekwentny wzrost inteligencji ludzi mylili się. Wręcz przeciwnie z badań wynika, że stają się oni coraz głupsi. Przewidywanego wraz z teorią ewolucji zwiększenia pojemności czaszki, a więc i mózgu jeszcze nie zaobserwowano. Zamiast tego kolejne badania wskazują na to, że świat ogarnia globalne ogłupienie.” … …
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ludzie-swiecie-ciagle-glupieja-jest-juz-staly-trend

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-stanach-zjednoczonych-niebezpieczny-wirus-powoduje-paraliz-ukladu-oddechowego-u-dzieci

  • basiabc pisze:

   No to Ja Ci odpowiem tak ,może wszyscy zrozumieją skąd takie nasze nawoływanie do walki z tymi pasożytami ,wirusami i bakteriami.
   Może inni zrozumieją ,że jest to broń biologiczna ,którą jeżeli tylko ktokolwiek chce i potrafi należy niszczyć energetycznie ,by fizycznie można było łatwiej „posprzątać” .
   Może inni zrozumieją ,że wszelkie insekty ,komary ,muchy ,kleszcze etc,przynoszą nam niewidzialnych zabójców ,co jest zresztą udokumentowane we wszelkich pracach poświęconym chorobom przenoszonym przez te dziwolągi energetyczne.
   Robaki w głowie ,klikając na wybrane zdjęcie ,można odczytać cały artykuł w którym zostało ono umieszczone.
   Zapraszam na polkę bez trzymanki,może te zdjęcia pomogą uzmysłowić zagrożenie :
   https://www.google.pl/search?q=robaki+w+g%C5%82owie&client=firefox-a&hs=uqP&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lT4sVLmqGoKGywOG-YK4Cw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1067&bih=555

  • basiabc pisze:

   Myślę ,że to jest bardzo dobra strona do poczytania :
   http://kynologia.strefa.pl/Artykuly/ziola.html

  • Pani E pisze:

   Władimirze, trochę się znam na biologii i powiem ci jedno- czytając wypociny niektórych dziennikarzy czy takich „naukofców” to naprawdę może spaść IQ.
   przypomnę Twój cytat [tzn to co Ty cytujesz] :
   „Przewidywanego wraz z teorią ewolucji zwiększenia pojemności czaszki, a więc i mózgu jeszcze nie zaobserwowano.”
   Już to zdanie jest kompletną bzdurą, a reszty tego artykułu nawet nie chcę znać.
   NIGDY – to udowodniono na podstawie wcześniejszych badań biologicznych i paleontologicznych- NIE WYKRYTO i nie udowodniono związku między pojemnością czaszki/ wielkością mózgu a IQ człowieka/ssaków; kiedyś robiono badania nad mozgami ludzi znanych- mierzono, ważono i cuda wianki, wyszło między innymi, iż mózg Walta Whitmana- jakby nie patrzeć genialnego artysty, ważył niecałe 1200g podczas, gdy mózg przeciętnego kowalskiego ma ok 1500g- czy to oznacza że „kowalski’ moze pisać pentametrem iambicznym czy malować genialne szkice węglem??
   NIE MA i nie udowodniono też związku między proporcjonalnym udziałem masowym mózgu i wagą całego ciężaru ciała a IQ człowieka [tzn np dziecko ma głowę/mózg stosunkowo duże w porównaniu z masą całego ciała, która potem proporcja stopniowo zwiększa się na niekorzyść mózgu w miarę wzrostu dziecka- a niemowlę nie potrafi przecież mimo wielgachnego mózgu liczyć bez kalkulatora czy mówić w kilku językach….]
   To są bzdury te „naukowe” bzdety.
   Nie czytaj tego za wiele bo to z tego powodu spada IQ, ludzie bezgranicznie i bezdennie wierzą ludziom- „autorytetom” typu naukowiec, lekarz, ksiądz itp ZWALNIAJĄC SIEBIE z obowiązku myślenia. i tyle. nie bierz tego personalnie. to taka uwaga ogólna

   • Pani E pisze:

    Dodam jeszcze że na IQ MAJĄ WPŁYW- ilość aktywnie działających komórek tzw „szarej materii”, wydajność „przesyłowa” połączeń między półkulami oraz struktura czyli ilość i jakość „pofałdowania” całego mózgu A NIE waga czy pojemność czaszki; można mieć mnóstwo szarych komórek – ale nieaktywnych lub można mieć małą /niewydajną siatkę połączeń nerwowych pomimo sporej wagi mózgownicy.
    Wiele osób „upośledzonych umysłowo” ma głowy tych samych rozmiarów co ludzie „zdrowi” i mózgi prawie tej samej wagi a jednak są „niepełnosprawni intelektualnie”.
    Dlatego nie mylmy pojęć.
    A może to ktoś chce żebyśmy w te brednie uwierzyli??

   • BasiaB pisze:

    Kilka dni temu olśniło mnie patrząc na zdjęcie słonia umieszczone na FB – dlaczego SŁOŃ jest synonimem szczęścia ?
    Kto zna odpowiedź ? 🙂

    • Pani E pisze:

     Nie trzyma w niepewności…. Na pewno nie chodzi o wielkość mózgu:)

    • Pani E pisze:

     miało być „nie trzymaj” 🙂 szybciej myśle niż piszę

    • BasiaB pisze:

     No 😀 – nie chodzi o wielkość mózgu 😀
     o co chodzi z tym słoniem ??? 😀

    • Alina pisze:

     Może chodzi o SŁOŃ-ce.

    • BasiaB pisze:

     Alinko – nie słońce 😀
     dobra odpowiem….co słoń ma najcenniejszego ?
     to powoduje ,że jest szczęśliwy ,to uczyniło z niego symbol szczęścia !!!
     Właśnie tego nam brak!
     dzięki temu odzyskalibyśmy wgląd we wszystkie nasze wymiary struktur ergonomicznych ,a to z kolei umożliwiłoby nam szczęśliwe życie ,bowiem z pełną świadomością wszystkiego Tu ,Teraz,na Ziemi,we Wszechświecie,w Kosmosie ,
     spoglądając w przeszłość,wiedząc jakie konsekwencje są w teraźniejszości po przyszłość……
     Kochani…to Pamięć !!!
     Pamięć wszystkiego !!!
     Pamięć to symbol szczęścia ,bo tym ono jest – dając nam wgląd we wszystko dzięki pamięci ,jesteśmy bezpieczni ,mądrzy a to jest bezcenne.

     I nad tym pracujemy 😀

    • BasiaB pisze:

     Pamięć – jak SŁOŃ – ce ??!!!
     Może słoń od Słońca?
     pamięć słoneczna,a nie słoniowa ? 😀

   • Władimir pisze:

    Widzę, że oboje zgadzamy się w następującej kwestii -„naukofcy” często są idiotami – ale dlaczego zwracasz uwagę na pierdoły. Zaczynasz od dupy strony by jak największym łukiem ominąć prawdę, potykasz się o tą PRAWDĘ i jej
    nie dostrzegasz. Czy to roztargnienie – czy celowe działanie – taki „program”???
    A więc pozwól, że wezmę Cię za rączkę i Ci ją wskażę – pozostałym też może się to przydać.
    „Naukowcy zaobserwowali stały spadek ilorazu inteligencji IQ u ludzi. Z badań wynika, że stają się oni coraz GŁUPSI. Kolejne badania wskazują na to, że świat ogarnia globalne OGŁUPIENIE.” !!! !!! !!! … …
    Krótko mówiąc – „pierdolec pospolity” i debilizm, a dowodów mamy wokół aż nadto!!!
    A więc cuda się zdarzają – czasami nawet naukowcy mają „objawienia”.
    To, że ludzkość kretynieje Ty nazywasz bzdetami??? – Powodzenia życzę.

    • BasiaB pisze:

     Władimirze – rzecz wielce dla mnie zastanawiająca ….
     albo wklejasz same cytaty – bez jakiegokolwiek komentarza,albo tak jak w tej chwili…dajesz upust dosyć trudnym słowom i nieodpowiednim formatem.
     Panuj proszę nad wypowiedziami.

    • Pani E pisze:

     Pisałam „nie bierz tego do siebie” a wziąłeś, nie czytałam całości artykułu; jednak zgadzam się z przedmówczynią- jeśli z jakiś powodów coś lub ktoś ci nie pasuje bardzo bezczelnie go rugasz. Nie dorabiaj sobie teorii do czegoś czego nie napisałam- a ja nie pisałam nigdzie, że nie zgadzam się z tym, że ludzie są coraz głupsi- JA się nie zgadzam z „tłumaczeniem” NAUKOFCÓW, co jest tego przyczyną, zatem naprawdę nie trzeba mnie „brać za rączkę”. Nie jestem kretynem, a moje IQ nie spadło, natomiast jeśli chcesz się na kimś powyżywać kup sobie worek bokserski lub znajdź inne forum, bo tutaj – jeśli nie jesteś traktowany jako wszechwiedzący guru- to wylewasz pomyje. Tak twoja wypowiedz- choć MEGA bezczelna- jest zrozumiała (!)

 11. Władimir pisze:

  Basiu – to była odpowiedź dla Pani E /z 2 Październik 2014 o 10:30/, myślę że dosyć zrozumiała.
  Wstawiłem nie w tym miejscu – myślałem, że chociaż Ty zrozumiałaś.

  • BasiaB pisze:

   Wiem ,że to była odpowiedź dla Pani E. i wiem co chciałeś przez ta wypowiedź przekazać ,ale proszę ,już tutaj taki jeden był ,który szastał takimi zwrotami i odbiło nam się to, a szczególnie mnie – sporą czkawką ,dlatego teraz dmucham póki czas 😀

  • Pani E pisze:

   Tak Pani E zrozumiała i wypowiedziała się powyżej na ten temat. I przestań już traktować ludzi jak skończonych kretynów, bo to znacznie obniża Twoją własną wiarygodność.

  • Pani E pisze:

   PS. Proponuję też, abyś zajął się swoimi „programami” a nie tracił czas na „diagnozowanie” innych na podstawie jednej wypowiedzi. To coś w stylu „widzę drzazgę u bliźniego a belki u siebie niekoniecznie”. Też powodzenia życzę

   • Ala pisze:

    Święta prawda Elu, ale to tak jest jak się ściga wiatr a nie widzi tego co oczywiste 🙂

    • Pani E pisze:

     Ten filmik już „niestety” widziałam- niestety ze względu na zawartość 😦 Trują nas i ogłupiają na każdym kroku a potem niskie IQ zwalają na „objętość czaszki” ;(

    • Pani E pisze:

     Dodaj jeszcze do tego działania Billa Gatesa do organizowania masowych szczepień, szczególnie w biednych regionach świata…. ciekawe czemu….?? i ciekawe czemu gostek od kompów się szczepieniami para….. wiemy o co biega….jak znajdę link z tym artykulem to wrzucę poniżej

    • BasiaB pisze:

     Gostek od kompów ,który stworzył globalna sieć ,w ramach działań charytatywnych,w ramach pomocy swoim ,robi akcje rujnujące świat ubogich ludzi.Nie mają się komu poskarżyć ,bo są „czarną biedotą i hołotą „.
     Eksperymenty trwają ,a następnie po udanych próbach, nam na głowy rozpylają .

    • Pani E pisze:

     Dr Gerd Hamer twórca Germańskiej uważał i głosno mówił ze Bill Gates opracował mikro-mikro czipy które m.in wszczepiali wraz ze szczepionkami…. Ale wiadomo, zniszczono Hamera w środowisku, odebrali prawo do wykonywania zawodu [był dr n.med. i właścicielem kilku patentów na narzędzia chirurgiczne] i nawet raz -podobnie jak dr Clark -zamkneli w domu „dla umyslowych”- a Gates się smieje i dalej robi swoje, a to oznacza, że ma MOOOOOCNE plecy, że nie jest sam; jak jest się samemu to kończy się w „piachu” lub w „wariatkowie”……

    • Pani E pisze:

     Taaak Basiu Bill Gates jest tak samo charytatywny w swoich działaniach jak Rockefeller czy Skull& Bones 🙂 Oni tak wszyscy miłują ludzkość i tyle dla niej robią że mam ochotę popłakać się ze szczęścia 🙂 właściwie powinno być 😦

   • Władimir pisze:

    „Nie bierz tego do siebie – a wziąłeś” – Nie sympatyczna Istoto nie wziąłem.
    Nie chciałem Cię Pani E. urazić tylko zwrócić uwagę, że jak jest ciekawy temat to komentarze są rozmyte i sedno problemu gdzieś się gubi. I tylko tyle. Jest tyle ciekawych tematów i zagadnień a czasu coraz mniej.
    Dlatego uwierz mi – szkoda czasu na „pitu pitu”. Macie ogromny poteNcjał i możliwości oraz determinację, ale czasami gdzieś wam się to rozmywa i nawet tego nie dostrzegacie. Powodzenia więc życzę i pozdrawiam. 🙂

    • BasiaB pisze:

     Waldemarze ,proszę powiedz – czemu wg Ciebie czasu jest coraz mniej?
     Jakie przesłanki zasugerowały Ci ,by tak napisać ?

    • Władimir pisze:

     A jak Basieńko myślisz? To mamy to przyśpieszenie, no bo chyba nie spowolnienie? A któż to „zapodał” info. że „właściciele” planetki zapierdzielają na odsiecz? No bo chyba „bogi” się nie rozmyśliły? – Mam nadzieję, że nie złapali „kapcia”.
     No Basiu nie daj się prosić – uchyl rąbka tajemnicy. 🙂

    • BasiaB pisze:

     No i tak będziemy sobie przerzucać ping ponga ?
     Ja się pytam Ciebie ,a Ty ciągniesz mnie za język ? 😀
     Tak napisałam ,że lecą na odsiecz,tylko zastanawiałam się na czym Ty Waldemarze opierasz swoją wiedzę ?
     Jak na „moich” doniesieniach ,to w takim razie wiem o co chodzi ,a jak nie to napisz coś więcej.
     Jak na razie Waldemarze ,po przyspieszeniu przyszło spowolnienie ,bo jak :
     zobaczyli ,zmierzyli,pobrali próbki to doszli do wniosku ,że cała Ziemia jest do zutylizowania.
     To jak zanieczyszczona,zaflegmiona ,zaśmiecona jest Ziemia bije wszelkie rekordy w Kosmosie.
     Z tego właśnie powodu mamy tyle inf. na temat robienia porządków we własnej przestrzeni,bo reszta to już Oni się zajmą .
     Przecież nie słyszałyśmy nigdy o tymolu czy kamali,jeżeli przyszło to do Ali ,to widać jest powód.
     Od kilku dni siedzimy teraz oprócz ziołowych miksturek we wszelkiego rodzaju informacjach o oczyszczaniu :
     z pasożytów,z wirusów ,z bakterii i innych wszelkich związków chorobowych związanych
     – z wątrobą ,mózgiem ,krwią ,limfą .

     Różański napisał ,że każdy człowiek ma od 200 000 do 2 000 000 wszelkiego rodzaju żyjątek i pasożytów w sobie i na sobie !!!!

     Jeżeli ja od 3 tygodni stosuję tą mieszankę ziołową ,zaraz umieszczę opis co mi się wczoraj przytrafiło kiedy sprzątałam ,umieściłam go wieczorem na Forum,od wielu lat stosuje nalewkę z orzecha czarnego ,raz do roku stosowałam Zentel lub Vermox,
     w domu Em-y we wszelkiej postaci i ADR- y – cała gama ,suplementy odkażające organizm ,odtruwające i odkwaszające – to ja mogę mieć tych stworów w sobie powiedzmy w dolnej granicy – około 200 tyś.
     Ale to dalej jest o 200 tyś .za dużo.
     Co to jest ?
     by nawet niech to będzie 10 tyś – to dalej o tyle jest za dużo!!!!
     To przez to mamy brak pamięci ,a wieku 50 lat czujemy się zmęczeni ,zamiast śmigać jak nastolatki.
     Bo tym w istocie jest te 50 lat !!!
     To wiek dziecięcy ,a nie starość!!!
     Biblia nie kłamie ,kiedy jest tam napisane ,że żyli po kilkaset lat,tyle ,że wówczas jeszcze
     ” Ci bogowie”,a nie nasi Bogowie ,nie zdążyli włożyć paluchów w nasze życie.
     Kiedy je włożyli…zostało to opisane pod kryptonimem Ewa zerwała jabłko w raju,bo ja wąż podkusił.

     Tak wąż czyli gadzior – nie podkusił tylko w nią wlazł i w ten sposób energetyczny gigant ,jakim są wszelkie robale ,przybrały postać mikrusa zaledwie widocznego często pod mikroskopem i w ten sposób zaczął ją jeść od środka – stad nazwa Big Pharma ,bo nami się żywią , w ten sposób wyżerają nam mózgi oraz wszelkie narządy i układy „scalone” ,dzięki czemu „radośnie” dożywamy w ciężkich chorobach siedemdziesiątki ,ciesząc się ,że jej w ogóle dożyliśmy .
     Zero pamięci !!!! Jak to onegdaj bywało!!!!

     Te robale mnożące się na nas jak na pożywce sa min. powodem dlaczego KK patrzy złym wzrokiem na każdego kto chce skremować nieboszczyka.
     Zabrać pożywkę dla robali ,nawet po śmierci??
     O nie!!!
     Nie tak szybko…utrudnimy Wam to we wszelki możliwy sposób ,opowiadając banialuki owieczkom o mękach piekielnych za ten „grzech”.

 12. Marcin pisze:

  Jeśli już chodzi o inteligencję, którą mierzą naukofcy, to jest powiem dosadnie gówno warta. Testy opracowano na zagadnienia typowo „mózgowe” nie licząc się z tym, że człowiek i „bez mózgu” potrafi być mądry. Nawet Long mierzył inteligencję jako sumę inteligencji świadomości i podświadomości i to dopiero było pewnym wyznacznikiem inteligencji. Na pewno ludzie owładnięci przez pajęczynę matrixa są coraz durniejsi, ale zdjąć z nich tą sieć, to dopiero się okaże kim są.

 13. BasiaB pisze:

  Mamy kwarantannę, co z resztą napisała Ala ,na to ja :

  wczoraj pryskałam cały dom namieszanymi miksturkami .
  Natomiast dzisiaj zaczęłam myć .
  Cały dom odkurzam co 2- 3 dni,a 1 x w tygodniu myję podłogi ,czasami 2 x .
  Wiadro z wodą po umyciu całego domu – owszem jest brudne ,ale…dzisiaj …woda z tymolem ,mentolem ,4 krople olejku z eukaliptusa i dosłownie pół łyżki mydła z emami….dało taki efekt ,że wodę zmieniałam 4 X !!!!!
  Powiedziałam to córce ,że jeszcze czegoś takiego nie miałam.
  Na to mądre dziecko powiedziało…mamuś ,one chyba pod wpływem tych środków wychodzą na wierzch!
  I właśnie…do tych samych wniosków doszłam ,myjąc dzisiaj to wszystko !!!
  Te dostępne środki myjące,to po prostu całkowita lipa,one nie myją tylko szkodzą ,w większości są znaczki w postaci krzyża,są trujące.!!!!
  Nie mają żadnych właściwości myjących ,absolutnie żadnych ,to całkowity kit !
  Na dodatek mam kolejne przemyślenia w trakcie dzisiejszego mycia :
  porobili środki do mycia drewna- do podłóg i do mebli.
  Wiadomo ,że drewno jest najbardziej przyjazne i samo od siebie nawet nieźle daje sobie radę z bakteriami ,ma w pewien sposób właściwości bakteriobójcze – szczególnie meble sosnowe.
  No i…tak sobie pomyślałam ,że środki sklepowe ,mają za zadanie całkowicie wyeliminować bakteriostatyczne właściwości drewna.

  Ostatnio wszystko myłam w mydle marsylskim ,bo już nic innego nie kupowałam ,stwierdziłam ,że zużyję już nieliczne resztki.
  To mydło to ostatni uchowany zapas ,uwielbiam zapach mydła marsylskiego i myślałam ,że jest w miarę naturalne.
  Tym bardziej ,że wówczas mydło z emami ,mi się skończyło,wprawdzie dodawałam octu ,ale widać to był za mały armagedon ,bowiem to co dziś zobaczyłam myjąc tymi środkami ,przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

  I tak właśnie nie „działają” środki „nieczystości” dostępne w sklepach.
  Prędzej się człowiek nimi zatruje ( tak jak ja kiedyś chlorem- co się skończyło bardzo szybka wizytą w Szpitalu Ostrych Zatruć ) niż cokolwiek umyje w prawidłowy sposób .
  Myjąc dom w ten sposób ,jak ja wczoraj po południu – widzimy jak niewidzialne – staje się widzialne.
  Dzisiaj robię kolejny dzień armagedonu w domu,łącznie z psami 🙂

  • BasiaB pisze:

   Psy zostawię przy życiu 😀

   • Pani E pisze:

    No …bo już się bałam o nie 🙂

   • veronika pisze:

    Dzien dobry 🙂
    Tez zabieram sie za pozadki i myslalam o psie.
    Chce go wykapac w nanmanganian posasu 🙂 czy jakos tak.
    Niestety nigdzie nie znalazlam Mitabanu, jest tu podobny srodek o nazwie Amitraz, ale tylko na recepte od weta jak zwierzak ma objawy skorne. A jak chcesz leczyc zwierze „prewencyjnie”
    to w glowe sie drapia, ze po co, przeciez jest zdrowy?
    Rece opadaja.
    Tak samo jak mu chcieli jajka wyciac, bo ma problem ze stawem biodrowym?!
    Co ma piernik do wiatraka?
    Basiu, czym bedziesz swoje zwierzaki traktowac, moze uda mnie sie cos innego znalezc.

  • Alina pisze:

   Czy można dodać olejek herbaciany zamiast eukaliptusowego?

   • Ala pisze:

    Ostatnio używam eukaliptusowego, pichtowego i z cytronelli, myslę że herbaciany tez jest ok byle był naturalny 🙂

   • BasiaB pisze:

    Tak Alinko ,kiedy zaczęłam robić miksturki ,to nigdzie nie mogłam dostać olejku eukaliptusowego ,wiec kupiłam naturalny z drzewa herbacianego ,bo tez ma mocne właściwości p/roztoczowe i wirusowe ,bakteryjne.

 14. Alina pisze:

  Ostatnio czyściłam meble i parapety drewniane olejem kokosowym, ponieważ ma właściwości bakteriobójcze. Jednak dodam jeszcze mentolu. Toalety odkamieniam octem. Wlewam (najlepiej gorący) i zostawiam na kilka godzin.Potem szczotkę w rękę i jest ok.

  • Ala pisze:

   Żeby nie było kamienia najlepiej stosować ocet z sodą, i wtedy można rzec przed kłopotem, bo kamień się nie pojawia. 🙂

  • BasiaB pisze:

   Alinko ,na około 2/3 wiadra wody wsypuje
   około 2.3 łyżeczki tymolu ,
   wlewam około 1 łyżeczki mentolu rozpuszczonego w spirytusie ,bo tylko rozpuszcza się w alkoholu,
   wlewam 4 – kropli o. eukaliptusowego ( może być z drzewa herbacianego) ,sosnowy też ma silne właściwości bakteriostatyczne,
   dosłownie pół łyżki mydła z emami ,jak ktoś nie ma takiego mydła ,można kupić „białego jelenia” ,w płynie ,też dobrze myje 🙂
   Jak nie ma poszczególnych składników ,to można zrobić modyfikację dostępnymi środkami ,jednak po zastosowaniu tymolu i mentolu różnica w zmywaniu jest kolosalna.
   Myłam tym wczoraj też okna i meble.
   Okna potem wodą z octem dla połysku 🙂

   • Alina pisze:

    Skorzystam z tej receptury bardzo chętnie, tylko dokupię mydło. Jeszcze raz dziękuję, za tyle praktycznej mądrości i szczerej życzliwości.

 15. Marcin pisze:

  Fragment artykułu w Monitor-polski.pl nt. eboli.
  Oto co robi ebola co prowadzi do śmierci: powoduje całkowite usunięcie wit. C z organizmu. Nikt faktycznie nie zna tego mechanizmu, poza tym, że usterka ta nie jest na stałe, ale usuwa całość wit. C. Wszyscy badacze wiedzą, że poziom wit. C spada do 0 i wszystkie objawy eboli są takie same jak kiedy ma miejsce całkowita utrata wit. C.

  Skąd to wiem? To odkrył anonimowy lekarz, który pracował z ofiarami eboli i przysłał na ten portal tę informację, więc zamieszczajcie ją wszędzie, ona zapobiegnie zgonom. Jest to prośba do czytelników by szerzyli ją po to, by od razu zatrzymać atak eboli.

  • BasiaB pisze:

   a jednak…atakują nas już tym gównem.
   Mam nadzieję ,że nalewki porobione wg podanego przepisu,oprócz dostępnych owoców z dużą ilością witaminy C ,polecam zakupienie kwasu L- askorbinowego , na Allegro jest tego dużo.Czysty do analizy – oznakowanie CzDA
   Jak sie ludziska zwiedzą i rzucą na to ,to za moment może być brak dostępności tego towaru.
   Doskonałym owocem w naszej szerokości geograficznej z największą ilością witaminy C – jest nasza polska jarzębina .
   Wiele informacji na jej temat umieściła Free ,bodajże na roślinach leczniczych .
   Teraz akurat jest pora na nią 😀
   Ebola jak i inne wirusy i bakterie nie znoszą witaminy C ,tak ,że jak zwykle nadchodzi zima i chcą nas „załatwić”- niedoczekanie !
   Pamiętajcie witaminy C zażywamy nawet do 10 000 mg,czyli 10 g dziennie ,w dawkach podzielonych na 5 ,do wystąpienia biegunki.
   Jeżeli wystąpi biegunka tzn ,że organizm się nasycił .
   Jeżeli nie ,tzn .że ubytki i braki Witaminy C są kolosalne.
   Jak juz wystąpi upragniona biegunka ,która przy okazji wymniecie nam świństwa z jelit ,wówczas zmniejszamy porcję tak ,jak poczujemy ,że jest Ok .
   Minimalna dawka dzienna to 2 -3 g Wit. C.
   W międzyczasie zmywamy i tępimy olejkiem eukaliptusowym ,tymolem i resztą, wszelkie sieci i kolonie bakterii i wirusów.
   Nie popaść w fobię ,lecz sukcesywnie co mycie i sprzątanie ,po prostu używać tych produktów.
   Czas na takie „generalne porządki” mamy do końca grudnia .
   Tyle trwa odnowa biologiczna komórki -czyt. organizmu- 90 dni .
   A potem będzie z górki 😀
   Tymczasem w przestworzach – kwarantanna – karencja około 3-6 miesięcy.

   • Władimir pisze:

    „Według niektórych źródeł obecna odmiana Ebola jest genetycznie modyfikowanym organizmem (GMO), a nowe ogniska epidemii są jedynie testem szczepionek na nową odmianę wirusa. Teren Afryki nadaje się do takich celów wyśmienicie. Społeczeństwo Afryki jest zacofane, marionetkowe rządy pozwalają na powstawanie na ich terenie ośrodków badawczych pod egidami znanych instytucji. Brak jakichkolwiek organów odwoławczych powoduje bezwolność społeczności w kontakcie z zagrożeniem i niesprawiedliwością.

    Pojawianie się wirusa w Sierra Leone było podobno poprzedzone kampanią szczepień ONZ, co zwraca w sposób szczególny uwagę na genezę powstawania nowych ognisk choroby. Niektóre artykuły w internecie mówią wręcz że epidemie AIDS i Ebola występują zawsze po takiego typu akcjach. Wśród dodatkowych dziwnych sytuacji, należało by wymienić nadmierne zainteresowanie koncernów medycznych promowaniem szczepień wśród mieszkańców Afryki. Zastanawia też fakt że społeczność międzynarodowa nie skupia się na pomocy gospodarczej i wprowadzaniu na siłę demokracji do krajów Afryki ale głównie na szczepieniach. Co głodnemu po tym, że będzie zdrowy umierał z głodu?” … …
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ebola-organizmem-gmo

 16. veronika pisze:

  Witamina C
  Zrobilam przecier z owocow dzikiej rozy,
  jest calkiem nie zly w smaku a co najwazniejsze
  ogromny dopalacz Witaminy C. Polecam wszystkim.
  Przepis znalazlam w necie.

 17. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  Chemtrails jako nośniki fal, nośniki pasożytów i bariera przed słońcem, ale…też sprawia, że ziemia w przestrzeni jest nie do zauważenie/namierzenia. Tzn tak było. W czesie przeszłym 🙂 Sypie się Matrix. Widzę to o pełni księżyca jak chmury wiatr szybko przesuwa na jego tle. Stanijcie wtedy w oknie i wpatrujcie się w chmury te na tle słońca. Zauważycie po krótkim czasie, że chmury przesuwają się…skokami. Jakby co druga klatka w kadrze filmu. A potem zauważcie, że te skoki są zsynchronizowane z biciem serca 🙂 Odkryłem to kilka miesięcy temu. Więc albo im się matrix zacina albo ja jestem walnięty 😀

  • BasiaB pisze:

   Nad Matriksem pracujemy od kilku miesięcy,może to efekt naszych prac ?
   Poza tym wiem,że czyta nas kilka osób,które ani razu się nie ujawniły żadnym wpisem,lecz bardzo mocno pracują.
   Dzięki Wam za to Aniołki,robimy to dla siebie,dla nas z przyszłości.
   Dla Prawdziwego Słońca,spokoju,szczęścia i poczucia błogostanu,pieczy Naszego Ojca i Matki.
   Krzysztofie to swego rodzaju potwierdzenie materializowania się tego wszystkiego nad czym tyle pracowaliśmy, włożyliśmy sporo trudu i wysiłku,a co powinno już dawno być zniszczone.
   Pracują rzesze ludzi o czystych sercach i intencjach.

   • Oti pisze:

    Witaj Basiu!
    Już jakiś czas temu trafiłam na tego bloga i byłam wręcz zachwycona iloscia i jakościa informacji, jakie tutaj znalazłam – dziekuje ciza twoja pracę, bo te treści są bezcenne.
    Dzisiaj pisze tu po raz pierwszy. Bo w zasadzie zapomniałam o Twoim blogu w powodzi lektury innych rzeczy.Natomiast dzisiaj wróciłam tu przez przypadek, z czego bardzo sie ciesze, bo znowu sobie przypomniałam,że powinnam jak najwiecej tutaj poczytać.

    Otóż trafiłam tu ze strony Aleksa Berdowicza „porozmawiajmytv”. gdzie od jakiegos juz ponad roku czasami udzielam sie w komentarzach. Dzisiaj natknęłam sie tam na komentarz Zbyszka (nota bene którego artykuł cytował tutaj na blogu u Ciebie Władimir – tekst o tym, że rzekomo Gady ewakuowały się z Ziemi poprzez portal w CERN-ie), cytat spod audycji:
    http://porozmawiajmy.tv/cern-i-zeta-reticuli-magdalena/comment-page-1/#comment-15226

    „Zbyszek 1 dzień temu
    Oti, w sprawie tatuaży, z BasiąB naprowadziliście mnie na znaczenia, których wcześniej nie rozpoznałem. Dodatkowo Wojwit dorzucił Alleluja (Hallelujach) oraz hosanna. Znaczenia wyrazu „hosanna” nie badałem dokładnie, ale podejrzewam, że prawdziwe jego znaczenie jest zupełnie od oficjalnego, bo nie ma przypadków, więc ktoś musi się za nim ukrywać. Z okazji świąt, dzisiaj wrzuciłem tych kilka wspólnych spostrzeżeń na forum Tagen TV, w linku: http://tagen.tv/vod/2015/04/wieczorynki-u-tadzia-i-justynki-wielkanoc/#c1512„.

    Basiu, ja nie wiem o jakie tatuaże chodzi, i poprosiłam Zbyszka o wyjasnienie. Może Ty wiesz???
    Ale dzięki jego komentarzowi trafiłam TUTAJ 🙂
    Widzę jednak z komentazry, ze Twoja wersja do czego służy CERN odbiega od informacji,które prezentuje Zbyszek – ja jeszcze nie wiem, gdzie lezy prawda, cały czas poszukuje informacji.
    Może skontaktujemy sie mailowo? gdyż czuję,że nie znalazłam sie tu przypadkiem i moze moga w czyms Wam pomóc-chociaż jeszcze nie wiem jak 🙂
    Na razie zagłebiam się w lekturę tej strony, aby nadrobic zaległosci.

    P.S. cos faktycznie zaczyna dziac się z Matriksem, bo mi tez kilka razy obraz dziwnie zawirował przed oczami – jakby hologram się psuł.
    Pozdrawiam,
    Oti.

 18. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s